PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 26.Hafta l Ç.Rizespor 0-1 Trabzonspor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7]

Enaldo61
02.04.2017, 21:13
Bari gs puan kaybetse de bu haftadan karlı çıksak dicem ama imkansız gibi.

serdaracıl
02.04.2017, 21:18
İnsanlar o stada çoluk çocuğuyla geliyor. Kulüp bu tip olaylara karışan kişilerden şikayetçi olmalı, bu kişiler stada alınmamalı. Ben çocuğuma bişey olur endişesini yaşamak zorunda mıyım? Bu cahillerin faydadan çok zararı var. İnsanlar bunlar yüzünden stada gelemez oldu. Millet eğlenmeye gelmiş, ister izmir marşı söyler ister mehter marşı. Sana ne? Zorla mı söyletiyorlar? İho'dan kurtulduk. Umarım bunlardan da kurtuluruz.

My
02.04.2017, 21:19
Vay be :) Takıma bak ya :) İlk yarıdaki takımdan sonra bu kadar iyi bir gidişat mucize gibi :)

Enaldo61
02.04.2017, 21:20
Passolig ne için, bu kavga çıkaranları men etsinler futboldan.

Hüseyin Çümen
02.04.2017, 21:21
eksikler vardı mas çok yorgundu sakatlıktan dönmüş durica ve şampiyonlar ligi finali gibi maça bakan rize tarafı. açıkçası bu maçtan beraberlik ihtimali yüksek diye beklentim vardı. çok şükür kazanma alışkanlığı kazanan Trabzonspor iyi oynamadan kazanmasını bildi. Bejeke maçı çok farklı olacaktır.
tribünlerde yaşanan olaylar üzücü aynı renkler peşinde koşan taraftarların siyaset yüzünden birbirine girmesi hiç yakışık almadı. ben herzaman diyorum siyaset sokmayalım tribünlere diye. izmir marşının hangi siyasi görüş tarafından söylendiği belli. bu marşı fetöcü hakan şükür üyelikten atılmadığında çoğunluk gese üyeleri tarafındanda söylenmişti. kimse demesin şimdi izmir marşı öylesine söyleniyor tribünlerde belli bir siyasi görüşü savunanlar son aylarda kullanıyor. sen boşver söyleme yahu febe taraftarı söylemiş gese tribünü söylemiş hangi amaçla niye söylemiş sizde başka bişey bulun ama siyasi simge haline gelmiş bu marşı tribünlere illaki sokarsan siyasi bölünmüşlük ortaya çıkarırsın. kimsede kusura bakmasın

selcuk
02.04.2017, 21:23
Demek ki bu grup akp'den maddi destek alıyor...

alakasi ne

akp mitinglerinde bile bu mars söyleniyor
gecen binli yildirim bile söylüyordu

İsmail Sezgin
02.04.2017, 21:28
Haketmediğimizi düşünüyorum ama aklıma takılan tekşey penaltı pozisyonları. Hakemi de pek iyi niyetli bulmadım.

Enaldo61
02.04.2017, 21:36
alakasi ne

akp mitinglerinde bile bu mars söyleniyor
gecen binli yildirim bile söylüyordu

Yalandan söylüyorlardır onlar da...

Kemal Öztel
02.04.2017, 21:53
Şansımız yanımızda olsa ve Kaptana çok iş düşse de önemli bir galibiyet önemli bir üç puan oldu.3.de olabiliriz 6.da ama bu bölgedeki 4 takıma (şb,gs,antalya) bakarsak en formda olan takım içi uyumu yakalamış olan biziz diye düşünüyorum.8 maç kaldı ilk 3 le oynamadık bakalım umarım bu sene 3.olabiliriz..

artvinli_mert
02.04.2017, 21:55
Her maç içerisinde ve maçın bitiminde kötü oynayan oyunculara yapılan bu kötü söz söyleme olayını anlamak mümkün değil. Hayır elinize ne geçiyor foruma kötü söz yazdığınızda küfür edecekseniz olduğunuz yerde edin buraya yazınca ne oluyor daha mı anlam kazanıyor küfür.

Oyuncuyu eleştirin ve hatta ağır eleştirin. Ama küfür ağır oluyor.

Birde asın, kesin, kovun sözleri var. Bununda bir anlamı yok. Bireysel olarak söylediklerinize göre kimse takım yapmıyor.

Daha sakin ve yapılan yanlışları söyleyerek yorum yapılmalı.

Bein Sporda konuşan Hamdi sanırım, tanıyan biri varsa söylesin kendini rezil ediyor. Maçla ilgili söylediği tüm sözler yanlış. Ayrıca bir kere ağzına Zeki veya Yusuf E. adını almadı. Eleştirmedi. Nerede iyi oynayan topçu varsa sallıyor kafasına göre.

"Osmanlı Marşı yahut İzmir marşı" rahatsızlık duyuluyorsa kötü bir durum. Lakin neticede bir marş söylese ne karşı çıksa ne.

İnsanların yüreklerinde ki sevgiyi de susturamazsınız ya.

Haftaya 3 sonuçta çıkabilir. Lakin güzel maç olur.

cubido
02.04.2017, 22:01
Rezil oynadık ama böyle maçları kazanmak şampiyonluk alametidir söyleyeyim 😉
Maçla ilgili Ersun Hoca herşeyi söylemiş zaten.
Ben bir kaç şey ekleyeyim; Seneye ilk 11'e 5 direkt oyuncu lazım.Bu sene ilk 11 oynayan Uğur/Medjani, Onazi , Yusuf (kafası çalışan), Castillo ve Rodallega/N'doye seneye yedek olur. O zaman yedeklerimiz de kaliteli olmuş olur ki sakat ve cezalılardan bu kadar etkilenmeyiz.
Yusuf (kafası çalışmayan), Aytaç, Zeki, Mustafa Akbaş seneye kesinlikle bu takımda olmamalı.
Yusuf her maç biraz daha geri gidiyor. Önceden iyi bir yedek olabileceğini düşünürdüm ama sanırım onun da Güray ve Serdar gibi Anadolu'ya gitme zamanı gelmiş.
Bero'dan umutluydum ama maalesef umudum çok azaldı.
O bölgede oynayan oyuncunun bu kadar üretkenlikten uzak olması kabul edilebilir değil.
Ayrıca her maç çok erken kart görüyor. Muhtemelen oynadığı dakika başına en çok kart gören oyjncudur.
Castillo da ayrı bir hikaye. Çok etkisiz, çok dağınık. Tercihleri hep yanlış. Verdiğimiz parayı veren varsa satılmalı bence.
Ben seneye 1 kanat diyordum artık 2 kanat lazım diyorum.
Biri direkt ikk 11 diğeri de Tunay/Deniz gibi alternatif.

vee bjk maçı. 1 puan iyidir.

vee rize. Bence ligin en kötü takımı.

cubido
02.04.2017, 22:02
İzmir Marşı'nı İzmir spor marşı sanmıştır dangalaklar.
Bunları temizleyelim dicem de TS taraftarı arasında o zihniyet çok fazla.

selcuk
02.04.2017, 22:09
Yalandan söylüyorlardır onlar da...

önemi yok, saygiyi göstermen yeter

tarihimizde bütün liderlerimize saygiyi göstereceksin, sev sevme

bu kürsat olur, osman gazi, fatih sultan mehmet,abdülhamid han, atatürk,... hic fark etmez

arsinli_akrep61
02.04.2017, 22:23
Bize Recep Onur Kıvrak'ı bahşeden Allah'a binlerce şükürler olsun.

artvints
02.04.2017, 22:26
puanları konya ve alanya'ya kaybetmek de koyuyor insana geriye bakınca. durica sakatlanmasa muhtemelen kayıpları yaşamazdık. ders olsun. benzer şekilde lider stoper, ve iyi oyuncular alalım.

Enaldo61
02.04.2017, 22:32
önemi yok, saygiyi göstermen yeter

tarihimizde bütün liderlerimize saygiyi göstereceksin, sev sevme

bu kürsat olur, osman gazi, fatih sultan mehmet,abdülhamid han, atatürk,... hic fark etmez

Emredersin.

Samet Yildirim
02.04.2017, 22:35
3 puan 3 puandir...Oyun uzun dönemden sonra bu kadar kötü oldu...Bir cok neden var tabi ki ama Bjk maci ile tekrar iyi oyuna dönecegiz diye düsünüyorum.

sasone
02.04.2017, 22:42
Bir kişi de son dakika Yusuf ne yaptı onu yazsın. Herkes küfrediyor.
Okay bile küfrediyordu Yusuf'a düşün,Okay gibi beyfendi bir çocuğu bile çıldırttı.İki pozisyon üst üste takım gol yesin diye elinden geleni yaptı.
Bu kadar geriye gidemez bence bir futbolcu,imkansız,bildiğin Ekici taktiği uyguluyor.

sasone
02.04.2017, 22:46
Atatürk'ün denize dökemedeklerinin torunları izmir marşına karşı çıkanlar.

Git bunu o çocukların yüzüne söyle,sonra gel ne cevap vermişler bize de yaz lütfen.

Oruç
02.04.2017, 22:46
puanları konya ve alanya'ya kaybetmek de koyuyor insana geriye bakınca. durica sakatlanmasa muhtemelen kayıpları yaşamazdık. ders olsun. benzer şekilde lider stoper, ve iyi oyuncular alalım.

Başkan ve hoca şimdiden alınacak isimleri belirlemeli. Her mevkide alternatif oluşturmalıyız. Şampiyonluk için bu şart. Mesela Pereira ve Mas'ı yedekleyecek oyuncu kadroda yok. Kadro zenginliği şart. Transferleri bitirip kampa tam kadro başlamak lazım.

Fatih Çelik
02.04.2017, 22:47
Arkadaşlar tadında bırakalım lütfen.

cerebrum
02.04.2017, 23:02
ilk defa bir maçın sonucunu rüyamda gördüm..
işin ilginç yanı ilk yarı 2-0 önde bitiriyoruz maçı 1-0 kazanıyoruz :)

ne rüya görmüşüm öyle.. bugün yazmıştım bunu :)

Alika87
02.04.2017, 23:24
Bu kaya Çilingiroğlu her hafta futbolun F sini bilmediğini ispatlıyor.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

ozturk
02.04.2017, 23:26
Kötü oynasak ta 3 puan iyidir. Bu arada kümede kalmayı garantiledik sanırım :)

Fatih Çelik
02.04.2017, 23:28
Lütfen dostlar tadında bırakalım ve siyasi tartışmaları uzatmayalım. Kurallar açık dostlar.

PortoDeGalinhas
02.04.2017, 23:28
Trtsporu izleyen var mı? Kaya çilingiroğlu ne kadar saçmalıyor durica nın pozisyonunda. yok futbolcu eline koluna sahip çıkacakmış(ulan adam geriye doğru düşüyor, düşüşünü yumuşatmak için herhalde elini arkaya atacak), yok oyuncu kendine avantaj sağlıyormuş( durica ya en yakın rizeli oyuncu ile arasında 5 metreden fazla var ve top eline çarpmasa bile en fazla 30 cm daha yakına düşerdi). bu kadar salak adamlar nasıl yorumcu oluyor anlamıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fatih Çelik
02.04.2017, 23:29
Bu kaya Çilingiroğlu her hafta futbolun F sini bilmediğini ispatlıyor.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Bomboş bir adam popülizmin ta kendisi. İçten pazarlıklı biri.

selcuk
02.04.2017, 23:35
Trtsporu izleyen var mı? Kaya çilingiroğlu ne kadar saçmalıyor durica nın pozisyonunda. yok futbolcu eline koluna sahip çıkacakmış(ulan adam geriye doğru düşüyor, düşüşünü yumuşatmak için herhalde elini arkaya atacak), yok oyuncu kendine avantaj sağlıyormuş( durica ya en yakın rizeli oyuncu ile arasında 5 metreden fazla var ve top eline çarpmasa bile en fazla 30 cm daha yakına düşerdi). bu kadar salak adamlar nasıl yorumcu oluyor anlamıyorum

hakli
yeni kurallara göre el dogal konumda degilse ve topa hamle varsa penalti

ama top ele inmeden rakibin eli duricanin yüzüne hamle yapiyor

önce duricaya faul var

Furkan
02.04.2017, 23:55
bjk ile takımımızı karşılaştırınca şampiyonluk yarışı için gerçekten ekstra yetenekleri olan birkaç oyuncaya ihtiyacımız var. Yedek kulübemiz zaten vasat altı durumda. Sezon sonunda nokta atışlarına ihtiyacımız var...
Bu arada Giray Hocamızın oğluda bjk taraftarıymış. Kendisini sevmemem için bir neden daha eklendi böylece, evladına dahi takım sevgisini aşılayamamış malesef...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bordoylamavi
02.04.2017, 23:57
zeki aytaç yusufa rağmen kazanmak büyük başarı. bunlar gerçekten hiç bir gelişme gösteremiyor. hele ki yusuf. arkadaş 10 dakkada 4 pozisyon geliyor ayağına hepsi mi rezil edilir

Emre EFENDİOGLU
02.04.2017, 23:58
Trabzonlu Gençler adını Ak Parti stad kolları olarak değişse abes olmaz sanırım

Trabzonlu Gençler kadar boş beleş taraftar topluluğu yoktur ligde. Bu kadar gereksiz tipi toplamaya kalksan zor toplarsın.

Kongre üyeleri olarak kulüpte imza toplayıp TG üyelerini stada sokmamak lazım

Bu adamlardan kurtulmak lazım, en cahil, en barzo taraftar oluşumumuz. Vira gibi düzgün bir taraftar topluluğumuz olduğunu daha bu sene öğrendim :(

PortoDeGalinhas
03.04.2017, 00:02
hakli
yeni kurallara göre el dogal konumda degilse ve topa hamle varsa penalti

ama top ele inmeden rakibin eli duricanin yüzüne hamle yapiyor

önce duricaya faul var
iyide adamın söylediklerinin senin söylediklerin ile alakası yokki. adam futbolcu eline koluna hakim olacak, durica kendine avantaj sağlıyor diyor.

hakankurt1967
03.04.2017, 00:04
Rize maçı bizim için 2. yarıda oynayacağımız en zor maçlardan birisi olacak. Savunma da eksiğimiz çok. Hala ileri uçta gol atmakta sıkıntı yaşıyoruz. Damdoy ve rodelga istenilen seviyede değil. Arkada Yusuf gerçekten itici bir güç oluşturmuştu. Tek umut okay ve olcay performansı ileri uçta. Savunmada ise Onur hata yapmaması puan almamıza vesile olur.

Kötü oynamamıza rağmen maçı kazanmak iyiydi. Daha önce yorumum da bahsettiğim gibi Onur ve Okay'ın çabası birazda Zeki ve Dame ndoye futbol şansı yanımızda olunca galibiyet kaçınılmaz oldu.

artvints
03.04.2017, 00:06
iyide adamın söylediklerinin senin söylediklerin ile alakası yokki. adam futbolcu eline koluna hakim olacak, durica kendine avantaj sağlıyor diyor.

aynı adam atınç düşerken elini nereye koyacak diyordu. vurulan topu engellese neyse.

selcuk
03.04.2017, 00:13

avantaj konusu disi hakli

dogal konumlan sahip cik diyor zaten fifa

artik kurallara göre korunman icin kullanan duruslar bile penalti gerektiriyor

tek istisna yerde kayarken yerde olan destek eline gelirse penalti yok
bu konuda cardozonun verilmeyen ünlü bir pozisyonu var, o artik resmi penalti degil

selcuk
03.04.2017, 00:17
aynı adam atınç düşerken elini nereye koyacak diyordu. vurulan topu engellese neyse.

o pozisyonda acik penaltiydi

atinc topu kaybettikden sonra yerde kaleci gibi kendini büyütmüstü, ellerini acti

penaltinin babasi

Fatih Çelik
03.04.2017, 00:22
o pozisyonda acik penaltiydi

atinc topu kaybettikden sonra yerde kaleci gibi kendini büyütmüstü, ellerini acti

penaltinin babasi

Top iki kol arasında sıkışıyor ilk olarak bence o işi bozuyor. Tartışılması abes bence bir avantaj sağlamıyor Durica ve top ölmüş zaten.

serdaracıl
03.04.2017, 00:30
Ya arkadaş ne penaltısı gözünüzü seveyim.

Yiğit SARI
03.04.2017, 00:53
Pozisyonda Durica'ya bir faul olduğunu düşünüyorum yoksa elle müdahele var evet.

Hakem hiç bir şey çalmadı ama. O da garipti. Ben beğenmedim hakemi.

Fatih Çelik
03.04.2017, 01:07
Arkadaşlar lütfen çok Rica ediyorum. Şu polemikleri bitirin artık. Başlığı amacından saptırmayalım lütfen dostlar.

Sacit
03.04.2017, 01:18
Deplasman maçlarında 15 - 20 dk anlamsız bir geri çekilme ve baskı yiyoruz. Önde olduğumuz için mi yoksa başka bir problemden mi kaynaklanıyor. Bu maçta Onur çok net 3 pozisyon kurtardı. Buna bir çare bulalım

orhanunal
03.04.2017, 03:11
deplasman oyun tarzımızı geliştirmemiz lazım.baskılı oynayamadığımız için duran toplara bakıyor işimiz.tek pas oyununu geliştirisek seneye rahat ederiz.bunu evimizde ki baskılı oyunlarda kullanıyoruz zaten.

asilhamsi
03.04.2017, 07:26
Zeki ve Yusuf neden bu takımda olmamaları gerektiğini bir kez daha hatırlattılar.tum ataklar Zeki nin kanadından geldi.rizeli oyuncu hızlı bir oyuncu da değil.ama her pozisyonda çalım yemeyi başardı
Yusuf ceza sahası dışındaki kalecinin üzerine giderek çalım atmaya çalışarak futbol zekasını ortaya koydu.
Bero kontrollü oyun konusunda burada bir sürü laf söylenen ramazan i aratti.Balon transfer olma yolunda hızla ilerliyor
Bursa bir sürü kişinin eleştirdiği medjani asıl mevkisi olan stoperde kusursuz oynamaya devam ediyor
Durica ve onur için kelimeler yetersiz.Keza mas,okay ve onazi,olcay her maç istikrarlı bir şekilde çok iyi oynuyorlar

HOPA'LI TS'Lİ
03.04.2017, 07:39
Yusuf ERDOĞAN Rodellaga ve Dam Doy'un asistlerinde son derece ahmakça davranarak bu takımın ilk 18'inde bile olmaması gerektiğini bir kez daha ispatladı.
Rize'nin deli gibi saldırıp bunalttığı dakikalarda maçı koparabilecekken özellikle 2.asistte topu kurtaramaması sanırım hepimizi çıldırttı ve kendisine iyi dileklerimizi ilettik.
Ah o pozisyonlarda geçmişteki solak Orhan ÇIKRIKÇI (B.Orhan) olacaktı ki yazardı golü
Yusuf sen git kahvede Özerle okey oyna, senin seviyen bu, berabere kalsak yazık olmayacak mıydı Onur, Durica, Mas ve geriye gelip birçok pozisyonda savunmacı gibi savaşan Okay'ın emeklerine

Okay YOKUŞLU, 23 İKİLİ MÜCADELE KAZANMASIYLA DÜN SÜPER LİGİN REKORUNU KIRMIŞ.

HOPA'LI TS'Lİ
03.04.2017, 07:43

Kaya'nın yorumları saçmalıktan ibaret
Penaltı yok, Durica'ya faul var, top ölüyor, iki kol arasında sıkışıyor, topun bu hareketi istem dışı, yani elle oynama yok, Durica topu görmüyor zaten
Kaya ve Giray işkembeden sallayıp para alıyorlar yok yere
Giray efendi oğluna TS sevgisini aşılayamamış, yazıklar olsun

Ertan 51
03.04.2017, 08:08
Maç sonucu :Ç.Rizespor 1 Trabzonspor 1
(20.3.2017)
:(

Az daha tutturuyordum Allah göstermesin :D

Beklerin katkısı,yeni stad falan çıkışımızda büyük etkenler ama yarısı da şansa bala oldu,dün de öyleydi,şimdi benim istediğim oluşan bu güzel havayı son haftalarda bozmadan,tekrar bizlere bi kasvet çökmeden ligi bitirebilmek. Sonrası güzel olacak Allahın izni ile,elde 3-4 tane oyuncu var ki onlara rağmen düşme potasından ilk 5 e gelmek mucize gibi bişi,
seneye o 3-4 oyuncu gidip yerine gerçek futbolcular gelirse takım bam başka bir takım olur,az daha sabredelim bakalım.

İskender Çakmak
03.04.2017, 08:27
Golden sonra akıllı oynayamadık. Hocanın da dediği gibi fark yiyip yenildiğimiz maçlarda daha mantıklı işler yapmıştık.

Zeki ve Yusuf Erdoğan şapkasını önüne alıp düşünmeli. Özellikle Yusuf Erdoğan. Aklı İstanbul'da. Hepimiz nedenini de biliyoruz. Kaybolup gidersin demeli ona birileri.

Galibiyet takımın güveni açısından süper oldu. Bu şekilde devam edeceğiz inşallah.

HOPA'LI TS'Lİ
03.04.2017, 08:39
Golden sonra akıllı oynayamadık. Hocanın da dediği gibi fark yiyip yenildiğimiz maçlarda daha mantıklı işler yapmıştık.

Zeki ve Yusuf Erdoğan şapkasını önüne alıp düşünmeli. Özellikle Yusuf Erdoğan. Aklı İstanbul'da. Hepimiz nedenini de biliyoruz. Kaybolup gidersin demeli ona birileri.

Galibiyet takımın güveni açısından süper oldu. Bu şekilde devam edeceğiz inşallah.

10 maç
8 galibiyet 2 beraberlik
İlk devre neredeydin ey TS ruhu
Şimdi son 8 hafta ŞL hedefini kovalardık belki de

İlker Yazıcıoğlu
03.04.2017, 08:53
Allah nazarlardan saklasın...

Çok iyi başladık ve iyi de gidiyoruz...

Haftaya kargaları yenersek ki, en kötü halimizle bile, İstanbul'da hakem aldı elimizden onları, çok çok iyi olacak...
Beraberliğe üzülürüm...
Keşke Ndoye olsaydı maçta, adam tam da moral kazanmıştı son haftalarda...

seçuk
03.04.2017, 09:06
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170403/6d2b492f4ffc64234db5fcbc819def53.jpg

Ben bu fotoğraftan sonra yusuftan umudu kestim. Mesela umut bulutu hatırlayın. Gelecegi aynı gibi.
Allah mesut etsin tabi..

HTC Desire 828 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cemalettin Taşkın
03.04.2017, 09:10
maç içinde bende yusuf erdoğana çok kızdım ama yusufa takılıp büyük resmi kaçırıyoruz takımda bir maç kazanma alışkanlığı oldu deplasmanlarda golü atıp üstüne yatmayı iyi yapıyoruz kasımpaşa, osmanlı maçları da 1-0 bitmişti. ilkyarıda yanımızda olmayan futbol şansı ikinci yarıda peşimizi bırakmadı. eksik futbolcuları arayacağımızı zaten biliyorduk hatta maçtan önce puan kaybı olabilir diyen çok taraftar vardı. rizenin son atımlık kurşununu bize harcayacağı çok belliydi hatta bir futbolcuları şampiyonlar ligi finali gibi düşünüyoruz demişti.
sanki maçı kazanmadık gibi bir hava oluşturuldu rizeye üzülenler kendi futbolcusuna kızanlar oynanan futbolu beğenmeyenler ama sonuçta 3 pun alındı 44 puana çıkıldı.

artık iyi futbol ve galibiyetlerin devamı bu haftaya

İlker Yazıcıoğlu
03.04.2017, 09:19

Ben bu fotoğraftan sonra yusuftan umudu kestim. Mesela umut bulutu hatırlayın. Gelecegi aynı gibi.
Allah mesut etsin tabi..

Bu fotoğrafta, değil Yusuf'tan, herhangibir futbolcudan umut kesecek bir şey yok.
Adam, nişanlısıyla poz vermiş.

Umudu kesmek için bu tarz fotolara gerek yok, zaten maç içindeki performansı, umudu kesmek için yeterlidir...

Umarım,seneye ilişiği de kesilir de daha faydalı olacağı bir takıma transfer olur...

UĞUR DURTAŞ
03.04.2017, 09:26
yusuf erdoğan yusuf erdoğan yusuf erdoğan
ulan yusuf 90 dak.89.dak oyuna giriyorsun,
89 dakika oynayan dili dışarı çıkmış rakip oyuncuyu koşuda geçemiyorsun,
rodallega nın alda at dediği pozisyonda topu bekliyorsun hızlı hareket etsen topu alacan o topu bile kaleci senden önce müdahale etti
yusuf erdoğan seni ekiciyle birlikte
2 yıldır takımdan gönderilmesini isteyenlerdenim,
ekici gitti,kesinlikle sezon sonu gitmelisin,
sen bitmissin,
*
rodallage efendi;
akhisarda neler yaptığını biliyoruz,
dün inanılmaz güzel pozisyonlar yakalıyorsun kanı gibi
evet kanı gibi topu sürüyorsun,
be kardeşim öldünüzmü biraz hareketli olun be,
*
bu sayfadan 10 gün önce buradan yazdım ideal kadromu yazarken,
bero bu takımın oyuncu değil dedim,
ama rize maçında ersun hoca beroyu ilk 11 de oynatacak dedim,
gördük beruyu,
tekrarlıyorum bero bizim takımın oyuncusu değil,
*
ersun hocam takım durduğunda sizinde beyniniz duruyor,
oyuncu değişikliklerini çok ama çok geç yapıyorsun,
abdüklkadiri alsan 10 numara bir iş tapacaktın,
sonradan oyuna giren;
aytaç,yusuf,rodallega
0 katkı verdiler.
yuh olsun sizlere,
*
dünkü maçı oynanmamış sayıyorum.
dünkü kadromuz
U-16 U17-U19 takımıyla maç yapsın,
rizenin yakaladığı pozisyonlarıyakalıyamaz,
*
bizim maçtan sonra bjk maçını izledim,
adamlar 3-0 önde 90 dakikada nasıl depar atıyorlar,
şutları mermi gibi,
bizimkilerde sırtlarında 50 kg kum çuvalı varmış gibi koşuyorlar,
şutların hızları kanı gibi,
*
dün sadece 3 puan,iş kazası
ne dersek diyelim diyelim,
cumartesi rekor taraftarın önünde üst düzey fuybol oynayan lider takımla oynuyacağız,
lütfen aklınızı başınıza alın,
ikinci yarının lideri,inanılmaz derecede çıkış yapan takıma yakışır mücadele edin,
*

seçuk
03.04.2017, 09:33
Bu fotoğrafta, değil Yusuf'tan, herhangibir futbolcudan umut kesecek bir şey yok.

Umudu kesmek için bu tarz fotolara gerek yok, zaten maç içindeki performansı, umudu kesmek için yeterlidir...

Umarım,seneye ilişiği de kesilir de daha faydalı olacağı bir takıma transfer olur...
Yanlış anlaşılmasın tabiki de kendi hayatı istediği tercihi yapabilir ama bu ilişki bence Yusuf'un Futbol hayatına iyi gelmeyecek. Kadını tanımıyorum bir resimle tabiki hüküm verilmez ama olumlu gelmedi bana.

İnşallah ben yanilirim da mutlu mesut çoluk çocukla güzel bir ilişkileri olur.

HOPA'LI TS'Lİ
03.04.2017, 09:42
Zeki, Akbaş, Aytaç, Bero, Ibanez, Yusuf ERDOĞAN kesinlikle bu takımın oyuncuları değil

Enaldo61
03.04.2017, 09:44
Zeki, Akbaş, Aytaç, Bero, Ibanez, Yusuf ERDOĞAN kesinlikle bu takımın oyuncuları değil

Ben Akbaş'ı dahil etmiyorum bu listeye, diğerleri gidebilir ama Bero kalacaktır. Bunların yerine iyi transferler yapılacaktır inşallah.

Faruk BERBER
03.04.2017, 09:55

Bero hariç, yallah Akhisar'a.

İ. SARAL
03.04.2017, 10:14
Bero hariç, yallah Akhisar'a.

Castillo'ya ne diyorsun? Bero'da da pek umut yok gibi.

Faik Yılmaz
03.04.2017, 10:17
Rize düşme korkusuyla canla başla mücadele etti...... Canını dişine taktı.....

Biraz şansımızın birazda Onurun katkısı ile 3 puana ulaştık....

Büyük takım böyle olmalı işte Kötü oynadığı zamanlarda bile yenebilmeli

Faruk BERBER
03.04.2017, 10:18
Castillo'ya ne diyorsun? Bero'da da pek umut yok gibi.

Bence ikisine de zaman tanımalıyız, ışık var. Şuan istenilen ve beklenen seviyede değiller. Bero sakatlık öncesi daha iyiydi, şuan bir soğukluk var sanırım. Kendine gelecektir. Fakat en zor olayı istikrarı, nerede oynadığı belirsiz. Kanat oluyor, 10 numara oluyor, merkez oluyor. Bu sezon böyle geçecek anlaşılan. Bu yaz gerçekleştirilecek olan sezon öncesi kampı çok mühim onun adına.

Ertan 51
03.04.2017, 10:21

İlkerim bu işlerde büyük konuşma olmaz,
yarın bir gün ben de el kapısını çalacağım,
ama foto ya bakıyorum ben Yusuf tan umudumu kesiyorum.
Tanımıyoruz tabi gelin kızımızı,
belki göründüğü gibi değildir de normal bi insandır :)
ama o modellerin nasıl bir yaşantısı olduğunu biliyoruz,
Allah yardımcısı olsun Yusufun :(

Neyse,
o kendi tercihi,Rabbim mutluluklar versin,
futbolculuğuna gelirsek,
artık ayrılma zamanı geldi,
belki gittiği takımda başarılı olacaktır ama bizde olamıyor kesinlikle yollanmalı.
Zeki ve Aytaç ile birlikte.

İlker Yazıcıoğlu
03.04.2017, 10:22
İlkerim bu işlerde büyük konuşma olmaz,
yarın bir gün ben de el kapısını çalacağım da foto ya bakıyorum ben Yusuf tan umudumu kesiyorum.
Tanımıyoruz tabi gelin kızımızı,
belki göründüğü gibi değildir de normal bi insandır :)
ama o modellerin nasıl bir yaşantısı olduğunu biliyoruz,
Allah yardımcısı olsun Yusufun :(

Neyse,
o kendi tercihi,Rabbim mutluluklar versin,
futbolculuğuna gelirsek,
artık ayrılma zamanı geldi,
belki gittiği takımda başarılı olacaktır ama bizde olamıyor kesinlikle yollanmalı.
Zeki ve Aytaç ile birlikte.

Öyle tabi abim.
Hakkında hayırlısı olsun Yusuf'un...

Bizden uzak olsun da:)

serkanholep
03.04.2017, 10:22
çok çabuk vazgeçiyoruz oyunculardan

onaziyi ilk devre sonunda sopayla kavalayacaktık

okay da çok ağır oyuncuydu, castillo da neymiş, zaten abd den oyuncu alınmaz

yapmayalım arkadaşlar

evet zeki, ibanez, yusuf çok şans bulmuş ve değerlendirememiş oyuncular gitsinler ama bero neden gitsin ki

adam sakatlıktan yeni çıktı sayılır ve çok genç

daha iyi ve hazırı alınabilse keşke ama maddi olarak çok lüksümüz yok

bize iyi bir stoper, ekstra özellikleri olan bir kanat, forvet arkası ve forvet gerek

4 tane 11 oyuncusu alınırsa seneye çok daha iyi oluruz

pereira yerine hazırlayabileceğimiz bir sağ bek de alınmalı ayrıca

İ. SARAL
03.04.2017, 10:30
Bence ikisine de zaman tanımalıyız, ışık var. Şuan istenilen ve beklenen seviyede değiller. Bero sakatlık öncesi daha iyiydi, şuan bir soğukluk var sanırım. Kendine gelecektir. Fakat en zor olayı istikrarı, nerede oynadığı belirsiz. Kanat oluyor, 10 numara oluyor, merkez oluyor. Bu sezon böyle geçecek anlaşılan. Bu yaz gerçekleştirilecek olan sezon öncesi kampı çok mühim onun adına.

Castillo'dan çok çekeceğiz bence. Şu an oynasa bir dert oynamasa bir dert. Dinlenmeden buraya gelmiş olması da etkiliyordur belki ama seneye yerine daha etkili bir adam lazım.

Ertan 51
03.04.2017, 10:38

yapmayalım arkadaşlar

evet zeki, ibanez, yusuf çok şans bulmuş ve değerlendirememiş oyuncular gitsinler ama bero neden gitsin ki

bize iyi bir stoper, ekstra özellikleri olan bir kanat, forvet arkası ve forvet gerek

Tamamına katılıyorum,
Castillo-Yattara türü oyuncuları pek tutmam ama sabredilmeli,
Bero için de aynısı geçerli,
evet tapularına çok para verdik ama aldıkları ücret öyle yüksek değil,
en kötü ihtimal ile kenardan Zeki-Aytaç-Ibanez gibi adamlar duracağına bu 2 li dursun,
sabredilirse sonu iyi olacak diyor içimdeki ses.

Bu ara da,
benim bu maçtan pek umudum yoktu,
1 puan alırız diyordum,
forumun büyük bölümünün de Antalya maçından umudu yok,
siz bana Rize den 3 puan hediye ettiniz,
ben de size Antalya dan 3 puan hediye edeceğim rahat olun :o

Mehmet BAŞ
03.04.2017, 10:39
Bir zamanlar Hacıosmanoğlu'na destek olmak için "Onur artık gitmeli" diyenler vardı.
Sahi bu arkadaşlar neredeler? Biraz olsun utanıyorlar mı acaba? Merak ettim.

Her şeye rağmen Rize maçını kazanmak güzeldi. Kötü oyun ama üç puan!
Kazanma alışkanlığını devam ettirmek bizim için çok iyi oldu.
Haftaya belki de sezonun finali olacak! Vitrin maçı olacak!
Umarım kazanmaya devam ederiz.

OzcanHan61
03.04.2017, 10:41
burasi Trabzonsporlu olanlarin ortak bulusma yerimi yoksa siyasi polemiklere acik bir siyasi forummu, bu nedir arkadas kimse Atatürküde sevmek zorunda degil Erdoganida sevmek zorunda degil isteyen istedigini sever istedigi siyasi ideolijiyi savunur, TG grubunun ne yaptigini bilmiyorum fakat burdaki yorumlari okudugumda sasiriyorum , ben sahsen buraya girip politik yorumlar okumak istemiyorum kimsenin ortaligi germesine gerek yok

Faik Yılmaz
03.04.2017, 11:02
Bir zamanlar Hacıosmanoğlu'na destek olmak için "Onur artık gitmeli" diyenler vardı.
Sahi bu arkadaşlar neredeler? Biraz olsun utanıyorlar mı acaba? Merak ettim.

Her şeye rağmen Rize maçını kazanmak güzeldi. Kötü oyun ama üç puan!
Kazanma alışkanlığını devam ettirmek bizim için çok iyi oldu.
Haftaya belki de sezonun finali olacak! Vitrin maçı olacak!
Umarım kazanmaya devam ederiz.

İhoya 3 konuda çok kızmıştım....

1-Takımı soktuğu durum....

2-Onca konuşmadan sonra Tüpçüye verdiği destek....

3-Onur konusundaki tutumu....

İşte ne oldu Onur'umuz kaldı ve bu sene 5-6 maçı tek başına kurtardı.... Takıma büyük moral desteği verdi.... Adamlığını ,karakterini hiç saymıyorum bile....
Adamcı değilim benim için Trabzonspor en öne gelir ama Onur bu takımın sembolüdür Onur'u çizeni kim olursa olsun bende kafamda çizerim.... Bir dahada destek olmam....

( Rize maçında maçtan sonra Rizelilerin üzgün olmasını gewrekçe göstererek 3 lü çektirmemesini ise ayrıca tebrik ederim )

Fatih Çelik
03.04.2017, 11:23
Takımda futbol aklı çok az. Dün Rize maçında farkı açamamızın nedeni bu. Rize 9 kişi ile kalemize geldi. Bu kadar bunalmamız çok normal.

Enaldo61
03.04.2017, 11:28
Aslında Castillo'da o baldırlar varken umudu kesmemek lazım belki de, ileride çok ah vah ederiz sonra.

Doğukan Uçan
03.04.2017, 11:34
nevzat aydın'ın yaptığı açıklama son derece yanlıştır. orduspor şike davasında trabzonsporun tek yanında olan takımdır. takip edenler biliyor nedim turkmen'in neler dediğini. trabzon kümeye diyenler karadeniz de her şehirde istanbul takımı tutanlardır.

https://twitter.com/sporx/status/156130515789942786

Gürkan Asma
03.04.2017, 11:37
nevzat aydın'ın yaptığı açıklama son derece yanlıştır. orduspor şike davasında trabzonsporun tek yanında olan takımdır. takip edenler biliyor nedim turkmen'in neler dediğini. trabzon kümeye diyenler karadeniz de her şehirde istanbul takımı tutanlardır.

Valla stadın büyük çoğunluğundan Trabzon kümeye tezahüratı çıkıyorsa , Nevzat aydın a katılıyorum.

Murat Keçeci
03.04.2017, 11:37
Futbol olarak tatmin etmesede skor olarak istediğimizi aldığımız bir maç oldu.

9 maçlık serinin getirdiği özgüven ve takımdaşlık ruhuyla kazandığımız bir maç oldu.Milli aradan sonra yeni yeni ısınmaya başladığımız bir maçtı,cezalıların olması,sakatlıktan yeni dönenlerin olması oyun kalitemizi düşürdü.Büyük takım gibi oynayamadık ama yinede skoru korumasını bilmekte büyük takımlarda olan bir özelliktir o açıdan mutlu olabiliriz.

Bazı mevkilerin içini tam dolduramadığımız için oyun hakimiyetini rakibe kaptırdık.Bero ön bölgede iyi pres yapan bir oyuncu fakat topu kullanmada o mevkiyi doldurabilecek bir oyuncu değil,zeki ise elinden geleni yapsada tecrübe eksikliği belli oluyor.Rakibi de çok küçümsememek lazım oyun kalitesi bakımından bulunduğu yerden daha iyi durumda olabilecek bir takım bizim ligde ilk yarıdaki problemi yaşıyorlar oyuncu kalitesi düşük olduğu için skor üretmekte zorlanıyorlar ama futbol kalitesi çok düşük değil diğer büyük maçlarda da fena oynamamıştılar.

Bizde en yüksek performansı Onur sergiledi diyebilirim.

Aldığımız 3 puan önemli bir puan oldu.Önümüzdeki maça daha yüksek sinerjiyle çıkmamıza vesile olacak bu.

Mücadeleden ve skordan dolayı oyuncularımızı kutlarım.

7can61
03.04.2017, 11:39
Yazıcı olmayınca eksikliği hemen hissedildi, kabul Bero eski formunda değil fakat olsa bile Yazıcının yerinde oynayacak adam değil. Yazıcının orta sahayı rahatlatan tek pasları ve futbol görüşü çok önemli. Ayrıca Olcay ile çok iyi anlaşıyorlar. Yazıcı olmayınca Olcay da tekledi.

Sağ kanatta Pereria olmayınca oradan çok geldiler. Sağ bekte ha Zeki olmuş ha bostan korkuluğu. Kaç kez oradan delip geçtiler sayamadım. Pereria çok iyi top kuruyordu sağ bekten.

İki oyuncu olmayınca bu kadar etki eder mi ? Evet eder. Çünkü bu iki oyuncu takımın en iyi top yapan adamlarıydı.

Defansta Durica dönmemiş olsaydı Rize 3 lerdi bizi rahat. Adam hem defans yapıyor hem oyun kuruyor. Orta sahayı toparlasın diye oyuna giren Aytaçın bu adamdan biraz top öğrenmesi gerekir. Merak ediyorum şu Aytaçın alırken hiç mi bacaklarına bakmadılar, bu adamdan orta saha topçusu değil ancak milli güreşçi olabilir.

En büyük parantezi ise Yusuf Erdoğan kardeşime açmak isterim. İki kez kaleciyle karşı karşıya kalan ki bir tanesinde hamle önceliği kendisindeydi, birinde bile kaleciyi orta sahada geçemeyen adama ne demeli?
Hele son dakikalarda önünde bir Allah ın kulu olmadığı halde topa zınk diye vurmaktansa artistik plase yapan onu da kalecinin kucağına nişanlayan adama ne demeli? Yolun açık olsun Yusuf bizim değilsin!

Bu maçtan 3 puan almak piyango gibi birşey oldu. Önceki iyi oynadığımız fakat puan alamadığımız maçların yerine geçsin. Hak dönüyor yerini buluyor. Her zaman.

İlker Yazıcıoğlu
03.04.2017, 11:40
Nevzat Aydın, taraftarın sesidir...
He, derseniz ki, yönetici bu tarz açıklamalar yapmamalı, ona bir şey diyemem.
Ama şu bir gerçek ki, adam, taraftarın geneli gibi düşünüyor...

halilaziz61
03.04.2017, 12:05
Hala ısrarla Yusuf Erdoğan i savunup oynaması için yazı yazıp duranlar var
Anlayin artık bu adam topçu filan değil.
Olsa bile TS Yusuf un oynayacağı kadar küçük bir takım değil.

Sat sat sat...

Anıl C
03.04.2017, 12:09
Yusuf'un son bir senesi. Kendisi de zaten kontrat uzatmaz. Bu kadar küfre rağmen hâlâ parayı tercih edecekse de bu onun karaktersizliğidir.

OzcanHan61
03.04.2017, 12:11
Yusuf'un son bir senesi. Kendisi de zaten kontrat uzatmaz. Bu kadar küfre rağmen hâlâ parayı tercih edecekse de bu onun karaktersizliğidir.
Sözlesme bitis tarihi: 30.06.2018 :\
Kaynak: transfermarkt

Anıl C
03.04.2017, 12:11

Allah mesut etsin tabi..

Aynen Allah mutlu mesut etsin ama nedense bu futbolcu eşleri hep böyle süslü püslü oluyo. Acaba Yusuf asgari ücretle geçinseydi bu bayan yine ona aşık olur muydu? Dünya böyle işte. Aşk meşk diyolarda hepsinin temelinde çıkarlar var.

Anıl C
03.04.2017, 12:13
Sözlesme bitis tarihi: 30.06.2018 :\
Kaynak: transfermarkt

Yok yani hocam bu seneyi saymadim. Seneye icin dedim:)

7can61
03.04.2017, 12:13
Erdoğan ile Yazıcı arasındaki en büyük fark, birisi kendisi gibi oynuyor karakter koyuyor ortaya, diğeri ise birine benzemeye çalışıyor taklit yapıyor.

omondoles
03.04.2017, 12:19

yapmayalım arkadaşlar

Onazi bence hâlâ Ts'de oynayacak kapsitede değil, Okay mükemmel ama hâlâ ağır.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ozan Yılmaz
03.04.2017, 12:19
Nevzat Aydın, taraftarın sesidir...
He, derseniz ki, yönetici bu tarz açıklamalar yapmamalı, ona bir şey diyemem.
Ama şu bir gerçek ki, adam, taraftarın geneli gibi düşünüyor...
Zaten kendisi de aynen bunu diyor eleştirenlere karşılık, yöneticiden önce ben bu kulübün taraftarıyım diye

Cagdas Topal
03.04.2017, 12:23
Bay bay Rize amatöre kadar yolun var.

Yusuf Erdoğan, Bero, Castillo, Ibanez, Zeki, Mustafa Akbaş, Esteban, Aytaç Kara , Muhammet Demir bu isimler seneye bu takımda olmamalı. Gerçekten kafa ve yetenek olarak bitik durumdalar belki Castillo ' ya son bir şans verilebilir ama seneye şampiyonluga oynuyorsak o da yedekten öte geçemez. Yoksa şampiyonluk hayalden öteye geçmez.

Murat'
03.04.2017, 12:28
Rize'nin lige kalma gibi bir endişesi olduğunu düşünmüyorum. Eğer olsaydı biletleri 50 lira yapmazdılar. Dün stadyumda üç binden biraz fazla taraftar vardı

Cagdas Topal
03.04.2017, 12:30
Rize'nin lige kalma gibi bir endişesi olduğunu düşünmüyorum. Eğer olsaydı biletleri 50 lira yapmazdılar. Dün stadyumda üç binden biraz fazla taraftar vardı
Zannetmiyorum önceki maçlarda taraftarlar takımı inanılmaz kötü etkiliyordu sürekli istifa ve yuhalama vardı en azından gerçek taraftarı sahaya çekmek istemişler.

yigits
03.04.2017, 12:32
En çok da futbolcuların zırt pırt ayağının anlamsız yerde kayıp yere düşmelerinden irite oluyorum. Yahu zemine göre bin çeşit kramponunuz var karşı takımdakiler çivi gibi kalıyor bizimkiler buz pistinde gibi kayıveriyorlar.

Tayfun Aydın
03.04.2017, 12:34
Yusuf Erdoğan seneye biz istesekte kalmaz zaten. Arkadaşlar Allah mesut etsin Yusuf kardeşimizi de gelinimiz Trabzon a gelip dizini kırıp evde oturabilecekmi. Avukat bir kardeşimizmiş kendisi.

Seneye zamanın da Yusuf um dediğim bu çocuk İstanbul da dır. Sonra da umarım olmaz ama bir yok oluş hikayesi başlayacak.

Herşeyi geçtim de bu çocuğa bir tane akıl veren bir tane gerekirse döverek yola sokacak adam kalmadımı koca Trabzon da.

Tayfun Aydın
03.04.2017, 12:40
Bir de dün 90+5 de Rize nin karşı karşıya kaldığı pozisyonda nasılsa Onur kurtaracak diye içimden geçirirken aklıma geldi.

Çıkın ortaya da hele bir. Onur şöyle Onur böyle. Onur doğustan kaleci. Bence çok iyi bir kaptan değil ama yaşadığı 2 ağır sakatlık olmasaydı dünyanın en iyi 5 kalecisinden biriydi. Şimdi Avrupa nın en iyi 5 kalecisinden biri sadece.

OzcanHan61
03.04.2017, 12:49
Yusuf Erdoğan seneye biz istesekte kalmaz zaten. Arkadaşlar Allah mesut etsin Yusuf kardeşimizi de gelinimiz Trabzon a gelip dizini kırıp evde oturabilecekmi. Avukat bir kardeşimizmiş kendisi.

Seneye zamanın da Yusuf um dediğim bu çocuk İstanbul da dır. Sonra da umarım olmaz ama bir yok oluş hikayesi başlayacak.

Herşeyi geçtim de bu çocuğa bir tane akıl veren bir tane gerekirse döverek yola sokacak adam kalmadımı koca Trabzon da.

yusuf bu saatten sonra bu futbolla Basaksehire bile gidemez :D

selcuk
03.04.2017, 13:17
bu istatistigi buraya koymak nekadar dogru bilmiyorum
rize stadyumu istatistik teknolojisi kamera acisi toleransinda yerlesim olanagi olmadigi iyin hatali mesafe veriyor
ondan her mac rizede maclar kosu mesafesi olarak tavan mesafe oluyor

siralama dogrudur, maca bakanlar 115km yi gecmedigimizi net görmüstür
hatta bence max 113 km dir bizimki

https://pbs.twimg.com/media/C8cG8KMXcAEIOWJ.jpg

Bu maç, topu en çok kovalamak zorunda kaldığımız maçlardan biri ama. Atlamamak gerek...

tamamda

1. bölgemizde gecti mac
bu ufak alanda nekadar mesafe olusacak

zaten zirve maclarimiz 115 kilometre

Yiğit Gayretli
03.04.2017, 13:20
rize stadyumu istatistik teknolojisi kamera acisi toleransinda yerlesim olanagi olmadigi iyin hatali mesafe veriyor

Bu maç, topu en çok kovalamak zorunda kaldığımız maçlardan biri ama. Atlamamak gerek...

Yiğit Gayretli
03.04.2017, 13:28

tamamda

1. bölgemizde gecti mac
bu ufak alanda nekadar mesafe olusacak

zaten zirve maclarimiz 115 kilometre
Yanlış düşünüyorsun. Rize oyunu hiç uzun süreli yarı sahamıza yıkamadı(maç sonu hariç). Oyun hep git-gel şeklinde ilerledi... Rize arkada çok boşluk verdi ve orta sahalar basit ve hızlı geçildi maç boyunca. Bizim takım boyumuz bir ara feci uzamıştı. Değişiklikler sonrasında biraz gömüldük o kadar.

selcuk
03.04.2017, 13:33
Yanlış düşünüyorsun. Rize oyunu hiç uzun süreli yarı sahamıza yıkamadı(maç sonu hariç). Oyun hep git-gel şeklinde ilerledi... Rize arkada çok boşluk verdi ve orta sahalar basit ve hızlı geçildi maç boyunca. Bizim takım boyumuz bir ara feci uzamıştı. Değişiklikler sonrasında biraz gömüldük o kadar.

bilmiyorum

fiziksel cok kötüydük
bir aralar veli ile mesafe yarisi yapan olcay bile kramp yüzünden oyundan cikti
bu konuda bukadar zayif ilk sefer takimi gördüm bu sene

birde pas yapamazken ömürün oyuna atilmamasi büyük hataydi bence

Takımı gidip yerinden takip etmedik tabi ama milli arada Ersun Hoca takıma yükleme yaptırmış gibi duruyor. Sakatları takım seviyesine çekmek için paket program uygulamış olabilir ki yarısı binlerce km yol yaptı git-gel... Takımın o haline çok şaşırmadım açıkçası.

Konsantrasyon eksikliği de net görülüyordu...

bunu bende düsündümde

bu yüklemeyi bütün takim bir arada oldugu referandum arasinda yapsa daha iyi olmazmiydi

yoksa bu sadece yüklemenin bir parcasimiydi acaba?

hoca bu konularda enteresan

süper final olsa sampiyon yapardi takimi

Muhammed Kambur
03.04.2017, 13:36
Hayat Trabzonspor'um kazaninca bir başka güzel. Buralarda Trabzon yanliş yapti laflarini duyunca aninda müdahale ediyorum. Boyle zihniyet olamaz. Sen gelene geçene yenil Trabzonspor yenince yanliş yapti. Bir Rizeli olarak çok yanliş buluyorum.

Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Yiğit Gayretli
03.04.2017, 13:36
bilmiyorum

fiziksel cok kötüydük
bir aralar veli ile mesafe yarisi yapan olcay bile kramp yüzünden oyundan cikti
bu konuda bukadar zayif ilk sefer takimi gördüm bu sene

birde pas yapamazken ömürün oyuna atilmamasi büyük hataydi bence
Takımı gidip yerinden takip etmedik tabi ama milli arada Ersun Hoca takıma yükleme yaptırmış gibi duruyor. Sakatları takım seviyesine çekmek için paket program uygulamış olabilir ki yarısı binlerce km yol yaptı git-gel... Takımın o haline çok şaşırmadım açıkçası.

Konsantrasyon eksikliği de net görülüyordu...

HOPA'LI TS'Lİ
03.04.2017, 14:10
Hayat Trabzonspor'um kazaninca bir başka güzel. Buralarda Trabzon yanliş yapti laflarini duyunca aninda müdahale ediyorum. Boyle zihniyet olamaz. Sen gelene geçene yenil Trabzonspor yenince yanliş yapti. Bir Rizeli olarak çok yanliş buluyorum.

Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Rize bu maça kadar nerdeymiş.
Zaten Akhisar ve Alanya kazanmıştı.
Kayseri ile de 7 puan vardı.
Bizi yenseler bile ligde kalmaları zor, bunu unutmasınlar

HOPA'LI TS'Lİ
03.04.2017, 14:11
Rize bu maça kadar nerdeymiş.
Zaten Akhisar ve Alanya kazanmıştı.
Kayseri ile de 7 puan vardı.
Bizi yenselerdi bile ligde kalmaları zordu, bunu unutmasınlar

hay1699
03.04.2017, 14:14
Şu kadınlı kızlı mesajlar silinse çok iyi olur.. adamın futbolunu eleştirelim, özel hayatına dil uzatmayalım. Yakışıksız...

bilgehan83
03.04.2017, 14:23
Erdoğan ile Yazıcı arasındaki en büyük fark, birisi kendisi gibi oynuyor karakter koyuyor ortaya, diğeri ise birine benzemeye çalışıyor taklit yapıyor.

kim gibi????

halilaziz61
03.04.2017, 14:31
Yusuf un göz göre göre futbolu 1461 den geriye gitti.
Bunda da en büyük sorumlu her zaman kendini yeterli gören bencil karakteridir.

Barış memiş in yolunda dolu dizgin giden Yusuf Erdoğan
İnsaAllah yazıcı böyle olmaz

BlackPanther
03.04.2017, 21:34
Nerde Rodallegacılar. Futbolun f sini bilmeyenler futbolu anlatmaya kalkıyorlardı.

Ne oldu? Ense traşınızı gösterin bakiim.

NDoye kimmiş gösterdi mi size!!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Full HD
03.04.2017, 22:17
Troll-Modus on. :D

homosapiens
03.04.2017, 22:31
Maçın tamamını nereden izleyebilirim acaba? Vardı burda sanki bi arkadas önceki maçları paylaşan?

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BlackPanther
03.04.2017, 23:25
Troll-Modus on. :D

Haklısın. Tüm Rodallegacılar Trolldür. Hemde Trollün Trollü.

Trabzonsporun başarılı olmasını istemeyen Troller.

Bu Troller yüzünden hem Alanya önünde hemde Konyada galibiyetten olduk. Bu Troller bi Rodallega diye tutturdular. Adamlara laf bile geçiremiyorsun NDoye bu Rodallegadan daha iyidir diye.

İnsan Trabzonspor taraftarı olarak nasıl Trabzonsporun başarısızlığını ister anlamış değilim. Dediğin gibi. Bunu ancak Troller ister [emoji6]

Full HD
03.04.2017, 23:39
Haklısın. Tüm Rodallegacılar Trolldür. Hemde Trollün Trollü.

Trabzonsporun başarılı olmasını istemeyen Troller.

Bu Troller yüzünden hem Alanya önünde hemde Konyada galibiyetten olduk. Bu Troller bi Rodallega diye tutturdular. Adamlara laf bile geçiremiyorsun NDoye bu Rodallegadan daha iyidir diye.

İnsan Trabzonspor taraftarı olarak nasıl Trabzonsporun başarısızlığını ister anlamış değilim. Dediğin gibi. Bunu ancak Troller ister [emoji6]

:D Off Topic Patridam!

gurur6134
03.04.2017, 23:51

Adam gayseyli diye fenere karsi trabzonun yaninda yer aldi..ayni adam yayin ihalesi konusunda trabzonspor neden bukadar para aliyor diyen adam..trabzonun karakasina gozune hayran degil adalet falan da umrunda degildi..ordusporun ozellikle tamamina yakini sikebahceli olan fidangor denen grubun yavsaklarinin 2011 den sonra takimimiza deplasmanda ki maclarda yaptiklari terbiyesizlige deginmeye bile gerek yok herkesin malumu..son olarak samsunspor orduspor giresunspor canlari cehenneme istanbul yalakasi eziklerin , bu cekememezlikle cok daha surunurler..burda samsun ordu giresunlu arkadaslari tenzi ediyorum dikkat ederseniz spor diyorum yoksa cok arkadasim var trabzonsporlu burali olan..

selcuk
04.04.2017, 16:23
biraz analiz
https://pbs.twimg.com/media/C8keEFEXoAAAQ53.jpgokay

https://pbs.twimg.com/media/C8kctT2XcAAHFcS.jpgonazi

defansin önünde toplam 41 ikili mücadele kazandik, sadece 2 faul yaptik
sayi olarak bu bayern münih seviyesi

buna ragmen neden baski yedik?
basit
2. bölgenin 3 bölgeylen baglanti hatti kopuktu

https://pbs.twimg.com/media/C8kfarfXgAEZqaG.jpgndoye
ndoye bu hatti kurmaya calismis, ama bu kez ilerde onu aradik, yine domino taslari devrildi

https://pbs.twimg.com/media/C8kg15DWsAEVc3b.jpg pas yüzdelerimiz, kümeye oynayan takim seviyesinde
sadece onazi vasat bir degere sahip

pas oyununu bozan bir numarali oyuncu
https://pbs.twimg.com/media/C8ketQkW0AID8_i.jpgsanirim ismini yazmam gerkmiyor
her sey ortada

istatistikler abdülkadir diye agliyor

ersun hocanin kararina saygi duyuyorum
kagit üzerinde hatali gözüksede bizim bilmedigimiz veriler vardir elinde

Fatih Cengiz
04.04.2017, 17:57
biraz analiz
https://pbs.twimg.com/media/C8keEFEXoAAAQ53.jpgokay

https://pbs.twimg.com/media/C8kctT2XcAAHFcS.jpgonazi

defansin önünde toplam 41 ikili mücadele kazandik, sadece 2 faul yaptik
sayi olarak bu bayern münih seviyesi

buna ragmen neden baski yedik?
basit
2. bölgenin 3 bölgeylen baglanti hatti kopuktu

https://pbs.twimg.com/media/C8kfarfXgAEZqaG.jpgndoye
ndoye bu hatti kurmaya calismis, ama bu kez ilerde onu aradik, yine domino taslari devrildi

https://pbs.twimg.com/media/C8kg15DWsAEVc3b.jpg pas yüzdelerimiz, kümeye oynayan takim seviyesinde
sadece onazi vasat bir degere sahip

pas oyununu bozan bir numarali oyuncu
https://pbs.twimg.com/media/C8ketQkW0AID8_i.jpgsanirim ismini yazmam gerkmiyor
her sey ortada

istatistikler abdülkadir diye agliyor

ersun hocanin kararina saygi duyuyorum
kagit üzerinde hatali gözüksede bizim bilmedigimiz veriler vardir elinde
Emeğine sağlık abim, umarım Abdülkadir 'i de sahada görürüz artık... Yusuf yazıcıdan daha fazla şey katacağına inanıyorum.. Yazıcı'yı beğenmediğim için değil ama Abdülkadir bambaşka olacak inşallah...

oğuzhan can
04.04.2017, 22:22
Allahını seven şifre nasıl değiştirilir anlatsın. hayatımda bu kadar dandirik site görmedim.

edit: Müthiş zekam olaya el koydu ve çözdü.

castillo61
04.04.2017, 22:33
Okay-Onazi orta sahası
pas oyununu sağlayamaz
hele büyük takım temposunda asla

sonra yok Rodallega top tutamıyor
Damdoy gel orta sahaya top dağıt vs vs
olmayacak işlerle uğraşıyoruz

Rizespor değiliz kardeşim
bu adamlar zibilyon tane top kapsa bile
büyük takımın orta sahası pas yapmayı becerecek

Okay canını dişine takıyor eyvallah