PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 26.Hafta l Ç.Rizespor 0-1 Trabzonspor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7

Enaldo61
31.03.2017, 10:01
Ya burda kimse Rize'yi ya da x bir takımı sevmek zorunda değil, memleketin orası diye bozulabilirsin ama alakası yok yani kişisel algılanacak bir mevzu değil.

İlker Yazıcıoğlu
31.03.2017, 10:07
Afedersiniz de saçma sapan muhabbetler dönüyor bazen forumda.
Atar yapmadan olmuyor zaten...

İlgili mesajlar silinecektir.
Bilginize...

TSelif
31.03.2017, 10:27
Peri, Uğur ve Yazıcı cezalı biliyorum da sakatlardan resmi bir haber yok mu acaba ?

bahadır2561
31.03.2017, 10:35
Rize'den filan bize ne abi yen geç herkes işine baksın

Şikeci adamı td yapanlar hızla Türk futbolundan silinsinler

Darısı Antep'in başına

Ertan 51
31.03.2017, 10:50
----------Onur----------

Zeki--Durica-Medjani--Mas/Mustafa

-------Okay---Onazi-----

--Olcay--Bero--Castillo--

--------NDoye--------

Olmadı mı ?

Kemal Öztel
31.03.2017, 11:05
Ertan 51 abi,Mas büyük oranla oynayamaz Mustafa kesin gibi orada.Bekler Zeki Mustafa olunca o kötü hatıralar canlanıyor zihinlerde.Bero da eski formundan uzak Roda Damdoy çift forvet de olabilir ama deplasmandayız riskli olur.Neyse eksik çok ama umarım kazanırız

Soner Albayrak
31.03.2017, 12:01
----------Onur----------

Zeki--Durica-Medjani--Mas/Mustafa

-------Okay---Onazi-----

--Olcay--Bero--Castillo--

--------NDoye--------

Olmadı mı ?

Normal olan bu zaten Ertan abi. Olcay ile Bero'nun yeri değişir belki :)

Full HD
31.03.2017, 12:06
Rize maci kolay olmayacak.Hayirlisi ile yeneriz In Sha Allah!

OzcanHan61
31.03.2017, 12:36
bu maci alirsak haftaya besiktasi bogariz :)

Tolunay Abdioğlu
31.03.2017, 12:39
Antrenman fotoğraflarına bakıyorum da, bu takım da hiç Rize'ye puan kaybedecek göz yok gibi. Hadi hayırlısı bakalım. :)

Soner Albayrak
31.03.2017, 12:50
Antrenman fotoğraflarına bakıyorum da, bu takım da hiç Rize'ye puan kaybedecek göz yok gibi. Hadi hayırlısı bakalım. :)

Aynen öyle. Rize çok demorelize olmuş bir takım, her türlü kazanırız.

HOPA'LI TS'Lİ
31.03.2017, 13:00
Aynen öyle. Rize çok demorelize olmuş bir takım, her türlü kazanırız.

Rize bitik.
Bu maçı son şans olarak görüyorlar.
İlk gol ve erken gol çökertir onları
BJK maçı öncesi kazanıp seriyi ve morali sürdürelim

selcuk
31.03.2017, 13:25
so gelen sakatlik raporlarina göre bu kadro mümkün

----------------------onur

yavru------medjani-----durica-----mas

--------------okay--------onazi

---------------bero/abdülkadir

olcay------------------------------castillo

---------------ndoye/rodallega

rakip göbekte yarim porsiyon niyazi oynattigindan bence ilk secim abdülkadir olmali

tabi bero oynarsa, teknik, taktik üstünlügün yaninda fizik gücü üstünlügüde farklan bizden yana olacak.

bu maci yenilmemiz icin alanyaya karsi oldugu gibi ataklari son derece kalitesiz sonlandirdigimiz bir güne rast gelmeliyiz

en sorunlu noktamiz jantscher- yavru karsilasmasi
burada jantcheri daha iyi savunmasi ve hizina cevap vermesi icin akbasi oynatirdim ben, ama normalde olcayin yardiminla ve medjaninin iyi kademe anlayisinlan bu sorun olmamali

Hakan
31.03.2017, 13:36
Onur
Zeki Medjani Durica Mas
Okay Onazi
Olcay Bero Castillo
Rodallega
Esteban,Akbaş,Aytaç,Y.Erdoğan,Abdülkadir,N'Doye

18.adam,Ekici ? :)

Mert Oğuzlu61
31.03.2017, 13:36
_______okay___onazi

____olcay___bero___castillo

___________ndoye

Bero nun sorumluluk alması lazım. Castillo ve Olcay ın kenardan getirecekleri toplar çok önemli, ortadan delmek zor olur Rize nin orta sahası ve savunması dirençli oyunculardan oluşuyor. Kolay kolay pozisyon vermiyorlar, maça motive olmuşlarsa pozisyona girmek zor olacak. Tamam 16. sıradalar durumları iyi değil ama son 3 maçta sadece 4 gol yediler. Bjk kendi sahasında bunları zar zor 1-0 yendi. Gs ile 1-1 berabere kaldılar, 10 kişi oynadıkları maçta Antalya ya 2-1 yenildiler. Son maçta Gençlerbirliği ne 1-0 yenildiler.

Yani kolay pozisyon vermiyorlar, orta sahada diğer takımların aksine çok dirençliler, her alanda 90 dakika pres yapıyorlar. Üretken olamadıkları için kümeye gidiyorlar. Kazanmak istiyorsak kenarlardan zorlamalıyız. Castillo ve Olcay getirecek, Ndoye ve Bero zımbalayacak. Bekleri Dhurgham İsmail ve Orhan Ovacıklı taş gibi oyuncular, defansif açıdan çok iyiler ama bir şekilde kilidi açmak lazım.

HOPA'LI TS'Lİ
31.03.2017, 13:38
so gelen sakatlik raporlarina göre bu kadro mümkün

----------------------onur

yavru------medjani-----durica-----mas

--------------okay--------onazi

---------------bero/abdülkadir

olcay------------------------------castillo

---------------ndoye/rodallega

rakip göbekte yarim porsiyon niyazi oynattigindan bence ilk secim abdülkadir olmali

tabi bero oynarsa, teknik, taktik üstünlügün yaninda fizik gücü üstünlügüde farklan bizden yana olacak.

bu maci yenilmemiz icin alanyaya karsi oldugu gibi ataklari son derece kalitesiz sonlandirdigimiz bir güne rast gelmeliyiz

en sorunlu noktamiz jantscher- yavru karsilasmasi
burada jantcheri daha iyi savunmasi ve hizina cevap vermesi icin akbasi oynatirdim ben, ama normalde olcayin yardiminla ve medjaninin iyi kademe anlayisinlan bu sorun olmamali

Abdülkadir Ömür denilen geleceğin Messisini artık sahada görmek istiyorum. Yazıcı kadar olmasa da 15-20 dak. ile başlatılabilir kadroda

Yazıcı gibi uzun yıllar kendisinden yararlanacağız inşallah

Yiğit SARI
31.03.2017, 13:41
Abdülkadir Ömür denilen geleceğin Messisini artık sahada görmek istiyorum. Yazıcı kadar olmasa da 15-20 dak. ile başlatılabilir kadroda

Öyle bi yazdın ki sanki Albulkadir'den tiksiniyosun :D

selcuk
31.03.2017, 13:42

tamamda, cocugun oyun stilinin messiylen alakasi yok
öyle dikine calimlarlan ilerleyecek biri degil

en fazla iniesta, hagi tanimlamasi daha dogru olur

Arda'
31.03.2017, 14:09
Rüyamda Yusufun yerine Ekici oynuyodu

Ozan Gözaçan
31.03.2017, 14:23
tamamda, cocugun oyun stilinin messiylen alakasi yok
öyle dikine calimlarlan ilerleyecek biri degil

en fazla iniesta, hagi tanimlamasi daha dogru olur

zaten adama türk messi lakabınıda yine türk bir gazeteci taktı ... sonra uefa da bunu aynen haber yapınca uefanın fifanın yeni messisi deniyor .. bence kulüp olarak bu haberlerin yapılmasının önüne geçilmeli ... o abdulkadir olarak bilinmeli ve öyle zikredilmeli bence...

bu hafta bence 45 er dakika sırayla oynasınlar beroyla çünkü ikiside bence bu şansı hak ediyor ...

ayrıca selcuk hocam sneijder ilk geldiği zamanki adam olsa evet haklısınız ayrıca gs camiası adamdan yaka silkmiş durumda adam muazzam bir şekilde takım üstünde tek yetkili olmaya çalışan bir adam bence olduğu yerde kalması en uygunu olacaktır ve bizim şuanki oyun yapımıza bence uygun değil.. :)

Ertan 51
31.03.2017, 14:46
:D Vay arkadaş :D
hiç gülesim yoktu Yiğidim,çok yaşa gardaşım.

HOPA'LI TS'Lİ
31.03.2017, 14:49

Yiğit kardeş çok şaşırtın beni, yazdığım yorumdan nasıl bu kanıya vardın, pes.

Bilakis Ömür'ü yavaş yavaş sahada görmek istediğimi belirtmiştim.

Bu forumdaki yorumlar bazen beni şok ediyor.

Yiğit SARI
31.03.2017, 14:51
:D Vay arkadaş :D
hiç gülesim yoktu Yiğidim,çok yaşa gardaşım.

O Albulkadir denilen bi tip varmış Messi falan diyorlar da...

Şaka yaptım yahu ciddiye alma abi :D

HOPA'LI TS'Lİ
31.03.2017, 14:51
O Albulkadir denilen bi tip varmış Messi falan diyorlar da...

Şaka yaptım yahu ciddiye alma abi :D

:)

ersn.alparslan
31.03.2017, 15:04
maçın taktiği çok basit ilk devre gol yemezsek her türlü alırız

Cemalettin Taşkın
31.03.2017, 15:13
bende rüyamda penaltı kazandığımızı gördüm hakem tolga özkalfaymış ortasahadan koşarak penaltı noktasına geliyor top mesut bakkalın eline çarpmış hakem penaltı çalıyor ama penaltı atışını görmedim.

Kamil Çakmak
31.03.2017, 15:17
Bu maç kayıp puan olabilecek maçlarımızdan değil demiştik. 3.Lük sıralamasını ona göre yaptık.:)

selcuk
31.03.2017, 15:22
zaten adama türk messi lakabınıda yine türk bir gazeteci taktı ... sonra uefa da bunu aynen haber yapınca uefanın fifanın yeni messisi deniyor .. bence kulüp olarak bu haberlerin yapılmasının önüne geçilmeli ... o abdulkadir olarak bilinmeli ve öyle zikredilmeli bence...

bu hafta bence 45 er dakika sırayla oynasınlar beroyla çünkü ikiside bence bu şansı hak ediyor ...

ayrıca selcuk hocam sneijder ilk geldiği zamanki adam olsa evet haklısınız ayrıca gs camiası adamdan yaka silkmiş durumda adam muazzam bir şekilde takım üstünde tek yetkili olmaya çalışan bir adam bence olduğu yerde kalması en uygunu olacaktır ve bizim şuanki oyun yapımıza bence uygun değil.. :)

orada otorite olmadigi icin bu ise girisiyor
bizde taraftar o gücü vermez ona

ayrica song, olcay, burak gibi ist. gelen kaliteli elemanlarin bizde yaptiklari etki ortada

istanbulda futbola konsantre olmak zor, bizde nerdeyse baska bisey yok, suni gündem olusmasa
bence sneijder bizde 3. baharini yasar

Anıl C
31.03.2017, 15:32
Bende rüyamda 2-1 kazandigimizi gördüm. Dakikalari şöyleydi.
Dk. 17 sarı kart Petrucci
Dk. 32 sarı kart Oboabona
Dk. 53 gol Rodallega
Dk. 67 gol Recep Niyaz
Dk. 75 kırmızı kart Petrucci
Dk. 79 gol Olcay
Dk. 90 biri daha sarı kart gördü ama ismini hatırlamıyorum.

İlker Yazıcıoğlu
31.03.2017, 15:36
Dk. 53 gol Rodallega
Dk. 67 gol Recep Niyaz
Dk. 79 gol Olcay

Şu dakikaları hatırladın ya, sana helal olsun:)
Dün gece gördüğüm rüyayı hatırlamıyorum bile...

Anıl C
31.03.2017, 15:54
Şu dakikaları hatırladın ya, sana helal olsun:)
Dün gece gördüğüm rüyayı hatırlamıyorum bile...

:p başlığa heycan gelsin dedim :D

Anıl C
31.03.2017, 15:56
Bu arada ankette kazanırız'ın böyle fark yapması iyi bişey değil. Beklenmeyen sonuçlarla karşılaşabiliyoruz. Biraz da kaybederiz'e yüklenilmeli.

Fatih Çelik
31.03.2017, 15:56
Dk. 53 gol Rodallega
Dk. 67 gol Recep Niyaz
Dk. 79 gol Olcay

Adam rüyada simulate etmiş maçı. Şeyhler çoğalıyor forumda :)

Anıl C
31.03.2017, 15:59
Yiğit Gayretli hocamızın üstümüzde çok emeği var. Müridi olarak Allah razı olsun. Sayesinde 3-5 bişey karalıyoruz da :D

Fatih Çelik
31.03.2017, 16:04
Yiğit Gayretli hocamızın üstümüzde çok emeği var. Müridi olarak Allah razı olsun. Sayesinde 3-5 bişey karalıyoruz da :D

Şu an abdestim olmadığından efendi hazretlerinin ismini ağzıma alamıyorum ama görüyorum ki ilminin zerresi müritlerine okyanus oluyor :D

İlker Yazıcıoğlu
31.03.2017, 16:12
:))

Ozan Gözaçan
31.03.2017, 16:36
orada otorite olmadigi icin bu ise girisiyor
bizde taraftar o gücü vermez ona

ayrica song, olcay, burak gibi ist. gelen kaliteli elemanlarin bizde yaptiklari etki ortada

istanbulda futbola konsantre olmak zor, bizde nerdeyse baska bisey yok, suni gündem olusmasa
bence sneijder bizde 3. baharini yasar

dediğin etkenleri düşününce mantıklı olabilir ama ben yinede bizde de aynı otoriteyi kurmak isteyeceğini düşünüyorum ve senin düşüncenin aksine ben buna da taraftarın sebeb olacağını düşünüyorum . bizim oyuncuları olduklarından büyük görme ve konumlandırma sorunumuz var bence çünkü :)

selcuk
31.03.2017, 16:49
Nosakhare Igiebor: “Trabzonspor karşılaşması en önemli maçlarımızdan biri. Şampiyonlar Ligi finali gibi. Çok iyi hazırlanıyoruz. Hocam bize tüm programları veriyor ve bizi iyi çalıştırıyor. Tüm umudumuzun kaybolduğunu düşünmüyoruz. Bu durumdan çıkabileceğimize inanıyoruz. Sezon sonuna kadar olumlu ve pozitif düşünmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

bu arkadas biraz abartmiyor mu?

yok bari dünya kupasi finali olsun

olsun, bence bu kafa yapisi bizim icin avantaj.
asiri motivasyon normalde hic saglikli bisey degildir, özellikle biz Türklerde.
bunlarin stresden eli ayagi dügümlenirse sasirmam

Ozan Gözaçan

olabilir, ama dedigim gibi, onurda artik daha tecrübeli bu noktada bence

hayirlisi olsun artik

Ertan 51
31.03.2017, 17:12

Baba şaşıracak bi mesaj değildi yaa :(
''A.Kadir Ömür denilen geleceğin Messisi'' diye başlayınca insan Yiğit'in dediği gibi bir mesaj bekliyor :)
halbuki sen Abduşumuzu görmek istiyorsun,beğeniyorsun ama biz bunu sonradan anlıyoruz.

2 ay aramızdan uzak kalman Hopa'lı kıvrak zekasını hantallaştırmış baba haberin olsun.

Ertan 51
31.03.2017, 17:22
bende rüyamda penaltı kazandığımızı gördüm hakem tolga özkalfaymış ortasahadan koşarak penaltı noktasına geliyor top mesut bakkalın eline çarpmış hakem penaltı çalıyor ama penaltı atışını görmedim.
Hayır olsun Cemo,çok enteresan bi rüyaymış :D

Dk. 53 gol Rodallega
Dk. 67 gol Recep Niyaz
Dk. 79 gol Olcay
:D Maçkolik ten daha ayrıntılı maşallah.

İşte tüm bunlar muhterem Yiğit Gayretli hoca efendinin eseri.

Doğukan Ş.
31.03.2017, 17:38
ya ahahaha yorumu okurken fifa oynuyodum tam isabet oldu.

SiNo
31.03.2017, 17:40
bu maçı alırsak bjk maçında takımın hırsını tahmin edemiyorum
not yenilirsek de dünya sonu değil ama insan hep kazanmak istiyor.

Oruç
31.03.2017, 18:19
Şu an abdestim olmadığından efendi hazretlerinin ismini ağzıma alamıyorum ama görüyorum ki ilminin zerresi müritlerine okyanus oluyor :D

Müritler F16 pilotu çıktı Rıza baba.

sakosako
31.03.2017, 18:35
bero bu maçta gol atacak. bende rüyamda bunu gördüm :)

castillo61
31.03.2017, 19:14
Rüyamda Yusufun yerine Ekici oynuyodu

Dk. 53 gol Rodallega
Dk. 67 gol Recep Niyaz
Dk. 79 gol Olcay

bero bu maçta gol atacak. bende rüyamda bunu gördüm :)

rüya tabirini açtım
eldeki verilerle
maçın analizini yapıyorum
birazdan dönerim

Cemalettin Taşkın
31.03.2017, 19:19
rize maçını rüyasında görmeyen bizden değildir :)

Manava61
31.03.2017, 20:04
Ben 2-0 yenildigimizi ve buraya attigim isaret sebebiyle forum tarafindan hedefe kondugumu gordum :)

katre-i.matem
31.03.2017, 20:17
[emoji16] [emoji16] [emoji16] [emoji16] [emoji16] [emoji16] [emoji16]

Nadir Bekar
31.03.2017, 20:20
çok uyuyosunuz çokk :D

Ozan Yılmaz
31.03.2017, 20:32
Başlık a9 tv yayını gibi oldu "maaşallah"
:D

orhan42
31.03.2017, 20:46
Trabzonspor şeyhler , dervişler ve müritler takımı olamaz :) Allah hepinizin iyiliğini versin renkdaşlarım akşam akşam çok güldürdünüz beni :) Mas'ın olmamaması endişelendirse de beni,bu maçı yakaladığımız hava ve takımdaşlık duygusu ile aşacağımızı düşünüyorum.1-0 olsun bizim olsun maçı :)

Fatih Çelik
31.03.2017, 21:12
Trabzonspor şeyhler , dervişler ve müritler takımı olamaz :) Allah hepinizin iyiliğini versin renkdaşlarım akşam akşam çok güldürdünüz beni :) Mas'ın olmamaması endişelendirse de beni,bu maçı yakaladığımız hava ve takımdaşlık duygusu ile aşacağımızı düşünüyorum.1-0 olsun bizim olsun maçı :)

Takım elden gidiyor :D

Mert Oğuzlu61
31.03.2017, 21:13
http://image.prntscr.com/image/92bdfd0794974cab81dd4162bc495b37.png

http://images.freeimages.com/images/previews/fcb/native-american-totem-pole-1426955.jpg

Fatih Çelik
31.03.2017, 21:15
http://image.prntscr.com/image/92bdfd0794974cab81dd4162bc495b37.png

http://images.freeimages.com/images/previews/fcb/native-american-totem-pole-1426955.jpg

"Folklorik olarak saygım var ama sana tapamam Totem" :D

İ. SARAL
31.03.2017, 21:16
Maç başlığı değil rüya tabiri sitesi 😄

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Çelik
31.03.2017, 21:16
Maç başlığı değil rüya tabiri sitesi 😄

İsmail Abi rüyanda Yusuf Erdoğan'ı ne sıklıkla görüyorsun :D

Sacit
31.03.2017, 21:22
Rizespor'un en zayıf bölgesi savunmasıdır. Öne geçersek çok rahat maçı alırız. Geriye düşsen bile maçı çevirirsin. (Rizespor -Kayserispor maçını stadyumda izledim. Rizespor öne geçmesine rağmen maçı kaybetmişti)

Savunmaya biraz baskı yaptın mı rakip hemen dağılıyor. Maçın kontrolü 90 dk bizde olur

Fatih Cengiz
31.03.2017, 21:25
Dk. 53 gol Rodallega
Dk. 67 gol Recep Niyaz
Dk. 79 gol Olcay
Rüyanda maçın yorumcusu falan mısın abim :)

Yenelim de bir de iyi oyun olurda çok daha güzel olur...

...

artvints
31.03.2017, 21:26
Guc hayvanim ndoye'un gol atmasini bekliyorum. Ayrica totem deyince kizilderili rodallega'nin ayri bir yeri var, gol atabilir.

tonya55
31.03.2017, 21:36
cok eksik var isimiz kolay degil.

Mert Oğuzlu61
31.03.2017, 21:59
"Folklorik olarak saygım var ama sana tapamam Totem" :D

Neler neler deniyorum. Pozitif enerji patlaması oluyor ve bu durum takıma yansıyor ama en büyük special im ''Dağ totemi'' veya diğer adıyla ''Kutsal topraklar totemi'' de diyebiliriz. Bilenler bilir, Bursa-Alanya arası dönemde special imi kullanmıştım, takım resmen Pokemon gibi evrim geçirdi. Dağ totemi, onlarca maç üzerinde denenmiş ve yapılan deneylerde galibiyet oranını artırdığı tespit edilmiştir. Eğer kutsal topraklardaysam kazanma ihtimali yüksek oluyor. Buna ek olarak maçı da izlemiyorsam kazanma ihtimalimiz %90 lara çıkıyor.

Tabii her zaman bu special i kullanamam. İstanbul da küçük, pratik şeyler bulmam lazımdı ve Konya maçı sonrası yeni bir şey buldum, Konya maçından beri deniyorum ve oluyor. Maçlardan önce başlıklara da yazmıştım. Ne olduğunu söyleyemem ama basit bir işlem hatta forumda yapıyorum. Rize maçı öncesi yine yapmaktayım, yine tutarsa maçtan sonra ateş dansı yapacağım. Forumda Kızılderili topluluğu oluşturabiliriz.

Ayrıca ''İşaretler'' den yola çıkarak yeni bir akım başlatan şeyh Yiğit Gayretli gibi üyelerin çoğalması da bizim için çok önemli. Bence maç öncesi başlıklarda teknik, taktik yorumlar okuyup yazmanın dışında, takıma sihirli değnek sokabileceğimiz şeylere de yoğunlaşmamız gerekir. Özellikle dikkat ediyorum bu konuda forum git gide bilinçleniyor, aramıza yeni şeyhler, yeni kızılderili şefler gelir inşallah. Forumda oluşan hava direkt olarak takıma da yansıyor.

Ogün YAZICI
31.03.2017, 22:21
2 haftadır medyada didik didik aradığım demeç de gelmiş sonunda.Rize'nin Afrikalı golcüsü şampiyonlar ligi finali gibi hazırlanıyoruz demiş.Helal olsun sana çocuk.Puan tablosuna bakmadan kaydıraktan düşer gibi süzül sonra gel Trabzon maçına CL anlamı yükle.
Taktik şu bunlara 30 dakika 1 tane atalım tribünler karışır hikmet tribünlere jest ve mimik gönderir kweuke kızarır farka gideriz...

Faruk BERBER
31.03.2017, 22:23
Eksikler fena can sıkıyor. İki bek de rezalet.

1 puan iyidir onlarla :)

Gürkan Asma
31.03.2017, 22:24
Eksikler fena can sıkıyor. İki bek de rezalet.

1 puan iyidir onlarla :)
Mas oynayacak :) yusuf ile pereira eksik şuan sadece.

Kontrollü oynarsak kazanırız.

Fatih Çelik
31.03.2017, 22:33
Guc hayvanim ndoye'un gol atmasini bekliyorum. Ayrica totem deyince kizilderili rodallega'nin ayri bir yeri var, gol atabilir.

Cavanda'nın ayrılması büyücü nüfusunda azalmaya neden oldu her totemde +5 mana veriyordu yazık oldu :( Bir dr tütsüyü yaktı mı tamam. Ama Damdoy sağolsun nargile ile o işi çözdü en azından :D

Sacit
01.04.2017, 00:22
Maça gidecek olan taraftarlarımızdan rica ediyorum ve onlara sesleniyorum;

Maçın skoru ne olursa olsun asla yanlış tezahürat(Rizespor kümeye gibi) yapmayın. Bu tür eylemler bize yakışmaz. Biz Rizespor'un maçlarına gidip destek veriyoruz. Rakip takımın taraftarını tahrik edecek davranışlarda bulunmayın. Gerçek Rizespor taraftarı bizim dostumuzdur. Birbirimize destek olmalıyız.

53.dakika da yeşil mavi 61 de ise bordo mavi çekelim.
Bize yakışan budur

Necmi6161
01.04.2017, 07:03

Maçın skoru ne olursa olsun asla yanlış tezahürat(Rizespor kümeye gibi) yapmayın. Bu tür eylemler bize yakışmaz. Biz Rizespor'un maçlarına gidip destek veriyoruz. Rakip takımın taraftarını tahrik edecek davranışlarda bulunmayın. Gerçek Rizespor taraftarı bizim dostumuzdur. Birbirimize destek olmalıyız.

Bize yakışan budur

rizespor kümeye .

Murat Keçeci
01.04.2017, 09:16
Zorlu bir maç bizi bekliyor rakibin zor durumda olması coşku,istek ve konsantrasyonlarını arttıracak bizimde cezalı ve sakatlarımız olduğu düşünülürse ayrıca ilk maçta da puan kaptırdığımız bir takımla oynayacak olmamız maçın zorluğunu bir kat daha arttıracak.

Rakibimizin istekli olacağı kesin ama bunun birde stres gibi yan etkiside olacak biz ikinci yarıdaki gibi sisteme bağlı,ayağa yüksek isabetli pas sayısı ve yüzdesiyle oynarsak kazanma ihtimalimiz yüksek.

Ndoye ve olcay ofans bölgesinde takıma liderlik yapmalı,castillo topu kullanmada daha verimli işler yapmalı,orta sahadan çıkacak akıl dolu pas sayısı artmalı,defans hattı bireysel hata yapmamalı ve duran toplarda üstünlük kurulmalı.

Cezalı ve sakat oyuncu vermemek için dikkatli olmalıyız.

İlk 5 maçlık periyodu 13 puanla geçmiştik,ikinci 5 maçlık periyodun 4 maçından 10 puan çıkardık bu maçı da alırsak 13 ederiz ve bu periyotları sürekli çift hanelerde tutarsak bu rakamlarda bizi gelecek yıl şampiyonluk potası içinde tutar kim şampiyon olur onu Allah bilir fakat 5 maçlık periyotlarda 10 puan kötü değil,11-12 güzel puan,13-15 mükemmel puan diyebilirim.

Tolunay Abdioğlu
01.04.2017, 09:29

Bize yakışan budur

Dün akşam twitter'da dönen muhabbetten sonra eğer gidecek olsaydım ilk bağıracağım şey Rize kümeye olurdu.

İskender Çakmak
01.04.2017, 09:38
safları sıklaştırma zamanı. Bu haftayı da kayıpsız geçip Medical Park Arenayı bayram yerine çevirmeliyiz.

HOPA'LI TS'Lİ
01.04.2017, 10:34
Karabük bu akşam Fenere çaksın, yarın da biz çakalım. Puan farkı erisin şikecilerle
Karabük bu akşam kazanırsa 4 büyük takımı sahasında yenmiş olacak.

HOPA'LI TS'Lİ
01.04.2017, 10:39

Bize yakışan budur

Sacitim sen ne yüreği güzel bir insansın, tebrik ve teşekkür ederim.
Komşu zor durumda ve bence düşmeye çok yakın.
Morallerini bozacak tezahüratlar yapmayalım, bize yakışmaz.
Dostane şekilde takımımızı destekleyelim, yeter

Cafer Bulur
01.04.2017, 11:49
Dün akşam twitter'da dönen muhabbetten sonra eğer gidecek olsaydım ilk bağıracağım şey Rize kümeye olurdu.

Hic gerek yok böyle seylere,kin ve nefret tohumlari ekmeye gerek yok.

Internette dolasan provokatörlerin oyununa gelmemek lazim amac rize ile aramizi bozmak.

Takimi desteklesinler yeter ona buna satasmaya gerek yok.

amasya0561
01.04.2017, 12:08

:alkış::alkış::alkış:
yanlışa yanlışla cevap verilmez. dünya durdukca Trabzon ve Rize komşu olarak yanyana kalacaklar.
Abilik yapacaksak eger anadoluya ona göre davranmak gerekmezmi

Soner Albayrak
01.04.2017, 12:09
Şu maçı kayıpsız atlatsak da BJK maçına odaklansak artık ya bir an önce.

olcay_61
01.04.2017, 12:20
maçın adamı Zeki olur, umarım iyi yönde olur :D

castillo61
01.04.2017, 12:24
ne abiliği ne anadolusu
son 5 senede
Trabzon kümeye diye bağırmayan şehir kalmadı
bırakalım bu ucuz romantiklikleri

B.Yiğit
01.04.2017, 12:39
Lige iyiki ara verildi zafer şarhoşluğu gitti üzerimizden. Gs maçı unutuldu

Fatih Özkan
01.04.2017, 12:47
ne abiliği ne anadolusu
son 5 senede
Trabzon kümeye diye bağırmayan şehir kalmadı
bırakalım bu ucuz romantiklikleri

Katılıyorum.
Az biraz sendelediğimizde tekme atmak için hepsi sıraya giriyor.

bahadır2561
01.04.2017, 12:49
Çakıp geçmek lazım

artvints
01.04.2017, 12:55
Katılıyorum.
Az biraz sendelediğimizde tekme atmak için hepsi sıraya giriyor.
tribün dili böyle, yiğit düştüğü yerden kalkar diye tezahürat yapacak değiller ya, abartmamak lazım bunları. sahada rahat şekilde galibiyet alan bir takım görmek benim için yeterli. bizim taraftarımız da küfür konusunda az değil.

Cafer Bulur
01.04.2017, 13:11
tribün dili böyle, yiğit düştüğü yerden kalkar diye tezahürat yapacak değiller ya, abartmamak lazım bunları. sahada rahat şekilde galibiyet alan bir takım görmek benim için yeterli. bizim taraftarımız da küfür konusunda az değil.

Tribün dili farkli internet tribün dili daha farkli.

Internette yazilan cizilen seylere gülüp geçmek lazim.

Densizin biri rum Trabzon demis de Rizeye düsmanlik yapiyoruz akil isi değil bu.

Maci mac olarak görmek lazım savas olarak degil.

Maca gelince icimde yarina dair süpheler var inşallah kazaniriz ama zor olacağı belli.

danger00
01.04.2017, 13:26
şu internet ortamında her defa tersi rüzgar olmasına rağmen son on yıl falan rize ile karşılaşmalarımızda en ufak sorun olmadı diye hatırlıyorum. hatta en son iki tribün birlikte fenere küfrediyordu. :) yine aynı ortamın olması ümdiyle.

artvints
01.04.2017, 13:29
deplasmanda akhisar maçı, içeride karabük ve galatasaray maçlarını çok doğru şekilde oynadık. akyazı'da rakibi baskı altında tutmaya yönelik taktik, rakibin sahamıza gelmeye çalışırken boğulması, pas yaparken tedirgin olmaları, defansta hata yapmalarına neden oluyor. fener maçlarını yıllardır böyle kazanıyor. tabi biz tekme tokat işine girmeyip, topu kaptığımızda iyi paslaşarak bu oyunu geliştirebiliriz.oyun tarzı çok önemli.

deplasmanda ise sakin şekilde pas yapmak, oyuncuların birbirine yakın durması ve kopmaması çok önemli. skor ne olursa olsun topu ayakta tutmak isabetli pas yapmak ev sahibi takımı tedirgin edecektir. temel taktik, refleks olarak bunların üzerinde durulabilir. artık bu tip şeylerin kalıplaşması lazım, altyapıya kadar işlemesi lazım ki, bir sistemden bahsedebilelim. dizilişten çok daha önemli, futbol anlayışı. altyapı da 4 3 3 oynasın demek yeterli olmuyor yani.

Travelair
01.04.2017, 14:41
Maçı savaşa çevirmek isteyen tatlı su kurnazları var, dikkat etmemiz lazım. Erken dakikalarda gol bulabilirsek işler biraz daha düzelebilir

Sacit
01.04.2017, 14:59
rizespor kümeye .

Yaş ilerledikçe insan olgunlaşır

atomania
01.04.2017, 14:59
Basak yeniliyor, acaba????
Champi......

Ertan 51
01.04.2017, 15:09
Basak yeniliyor, acaba????
Champi......
Yalçın Ayhan,
keşke seslenmeyeydin renktaş :(
çepmiyonlar ligi falan değil 4.lük şahane sonuç olur benim için.

Necmi6161
01.04.2017, 15:12
Yaş ilerledikçe insan olgunlaşır
hıhı

Ogün YAZICI
01.04.2017, 15:24
Başakşehir kaybetti.Tabiki de yarın kazanırsak puan farkı 9'a iner 32.haftada trabzon'da yenersek 6 olur ve bunların dışında 7 hafta daha oynanacak deyip şampiyonlar ligine göz dikmeyeceğiz :D Ayaklarımız yere bassın

selcuk
01.04.2017, 15:34
arkadaslar, 2. olsak bile sampiyonlar ligine kalma sansimizmiz %10un altinda
hatta bizim kura sansimizla okadar bile yok

yani olmasi imkansiza yakin bir olasiligi dillendirip takim üzerinde baski olusturmak hic akillica olmaz
ilk dörte girmek tek hedek olmali, fazlasi gelirsede sükür ederiz

Ogün YAZICI
01.04.2017, 15:38
Sene başı Nevzat Aydın ve Muharrem Usta'nın söylemleri aklıma geldikçe çıldırıyorum.Şu kıytırık ligde Trabzonspor'a 5.liği 6.lığı hedef koydular.Twitterda alay eder gibi gerçekçi ifadelerle 6.lğın nasıl başarılı olacağını açıkladı adam.Zeki Yusuf Mustafa Mehmet Suk gibi vasıfsızlarla ilk yarıda şu başakşehir'den 18 puan fark yedik.Uyum süreci takım olma süreci gibi safsatalarla kendilerine kredi yaratıp taraftarı kandırdılar.Ne oldu şimdi 3 transfer yaptın maç kaybetmiyorsun.Ndoye'yi taraftarın önüne attın twitter'da dalga geçtin onun yerine aldığın oyuncular bugün takımda o yok o puanlar getiriyor sana.Ama sorsanız bu hatalarını inkar ederler.Koca sezonu hibe ettiniz.Şu başakşehiri hale daha yakayamıyoruz.Gs'yi iki maçta yendik hale daha yakalayamıyoruz.Seneye bu takımı şampiyon yapacak kadroyu kuracaksınız kardeşim.Taraftarı bir kez daha kandırmaya hakkınız olmayacak.Şu kıytırık ligde 4.5.6.lığa oynamaktan bıktık...

orhanunal
01.04.2017, 15:39
arkadaslar, 2. olsak bile sampiyonlar ligine kalma sansimizmiz %10un altinda
hatta bizim kura sansimizla okadar bile yok

yani olmasi imkansiza yakin bir olasiligi dillendirip takim üzerinde baski olusturmak hic akillica olmaz
ilk dörte girmek tek hedek olmali, fazlasi gelirsede sükür ederiz

vizyonuna yakışmadı abi.

ben şampiyonlar ligi hakkım var demek 1 klasman daha yüksek oyuncuları transfer etme şansı demek.ayrıca elemesiz avrupa ligine gidebilmek demek.es kaza katılırsak zaten köşeyi döneriz :D

selcuk
01.04.2017, 15:48
vizyonuna yakışmadı abi.

ben şampiyonlar ligi hakkım var demek 1 klasman daha yüksek oyuncuları transfer etme şansı demek.ayrıca elemesiz avrupa ligine gidebilmek demek.es kaza katılırsak zaten köşeyi döneriz :D

öyle bakarsan ben ocak ayinda basaksehirin adebayor gibi psikopati aldigindan 2. lige kadar cikma ihtimalimiz oldugunu yazmisdim

ama bunu bugün dillendirmek takim üzerinde baski olusturmakdan baska birseye yaramaz
insallah olur
ama iste oraya gitmek icin dogrru stratejiylen yolda olmak gerek

bence bu en iyi baski ortamini gereksiz germeden olusur
takim Türkiyenin 4. genc takimi

ilk 11 lerde cok kez haftanin en genc takinimlan sahaya ciktik
bunlari göz önünden ayirmamak gerek

cem1990
01.04.2017, 15:53
Başakşehir haftaya evinde gs yenilecektir.
Bu hafta ve önümüzün 3 hafta programı

Başakşehir;Galatasaray,Rizespor(D),Beşiktaş
Galatasaray;Adanaspor,Başakşehir(D),Fenerbahçe,Bur saspor(D)
Fenerbahçe;Karabükspor(D),Akhisar,Galatasaray(D),R izespor
Trabzon;Rizespor(D),Beşiktaş,Antalyaspor(D),Gençle rbirliği

Diyeceğim o ki 4 maçta 12 puan bizi 2.sıraya adım adım yerleştirir.
Rakipler hep birbirine vuracaklar.
CL ön elemesi elenelim elenmeyelim.Ama o elemeye katılalım.Uefa puanımız nedir bilmiyorum lakin seri başı olur güçsüz bir takım seçersek bir sonra ki tur da elensek dahi Avrupa ligindeyiz.

Oruç
01.04.2017, 15:58
Tribün dili farkli internet tribün dili daha farkli.

Internette yazilan cizilen seylere gülüp geçmek lazim.

Densizin biri rum Trabzon demis de Rizeye düsmanlik yapiyoruz akil isi değil bu.

Maci mac olarak görmek lazım savas olarak degil.

Maca gelince icimde yarina dair süpheler var inşallah kazaniriz ama zor olacağı belli.

Maçın favorisi kim onu yazmayı unutmuşsun abi.

orhanunal
01.04.2017, 16:00

CL ön elemesi elenelim elenmeyelim.Ama o elemeye katılalım.Uefa puanımız nedir bilmiyorum lakin seri başı olur güçsüz bir takım seçersek bir sonra ki tur da elensek dahi Avrupa ligindeyiz.

artık ilk turda elensen bile avrupla ligine gidiyosun fener gitti bu sene.

totalde 5-6 puan kaybıyla ligi bitirisek 2. oluruz.7 ve puan üstü zor olur.

önümüzdeki 3 hafta çok kritik bu durum için.bu genç takım 18 puan geriden gelip başakşehiri gs ve fb yi geçerse seneye için çok büyük bir özgüven kazanırlar.

Fatih Çelik
01.04.2017, 16:02
Hedef mevcut takımın maksimum kapasitesini görmek. Diğerleri 2. Planda.

İlkhan
01.04.2017, 16:20
Takımca 1-0'dan gelip yendik. Kötü oynadık yendik. İyi oynadık kazanamadık. Şimdi kilit isimler eksik iken ne yapacağız bakalım. Rehavete girip keisn konuşmaktan ziyade temennimiz 1-0 olsun bizim olsun olmalı. Umarım kazanır ve yapabildiğimiz kadar seriye devam ederiz.

selcuk
01.04.2017, 16:34

sampiyonlar ligi play off unda seri basi olmak icin bizim puanimizin nerdeyse 2 kati gerek

Anıl C
01.04.2017, 16:39
Yahu biri de demiyo Rize'de futbol kulübüne ne gerek var diye. Zaman ve para kaybı. O paralar fakir, fukaraya dağıtılsa daha makbule geçer.

Doğukan Uçan
01.04.2017, 16:47
başakşehir bu ligi 4.bitirir yaın kenara

Soner Albayrak
01.04.2017, 16:49
Önündekiler kazanınca Rize'nin morali daha da bozulmuştur. Yarın rahat kazanırız.

Mert Oğuzlu61
01.04.2017, 16:53
En büyük endişem Rize nin defansı. Dhurgham İsmail, Obauboma ve Orhan defansif açıdan çok iyiler ve kolay kolay hata yapmıyorlar. Obauboma nın yanında ya Faslı ya da Tunuslu eleman oynayacak, onlarda kapı gibi oyuncular. Merkezde zaten Robin Yalçın tam bir baş belası, yanındaki Petrucci de onu tamamlıyor. En sevmediğim oyuncu tipleri, 90 dk deli gibi pres yaparlar oyun bozarlar. Oyun kurma konusunda da iyiler, bizim Aytaç gibi kazma ve hantal değiller ayakları çok iyi aynı zamanda seri oyuncular. Keşke geçen sene 6 attığımız maç gibi rahat maç olsa ama orta sahada o boşlukları bulacağımızı hiç sanmıyorum, şimdiki takımları çok sağlam. Çok zor gol yiyorlar ama 16. sırada olmayı nasıl becerdiler onu da anlamadım.

Bizim takımda Bero dan biraz şüpheliyim, ekstra katkı vermeli ve farkını ortaya koymalı ki Rize defansını zorlayalım. Kilit oyunculardan birisi olacak, iyi hazırlanması lazım. Ndoye ve kenar oyuncularıyla iyi anlaşmalı ki pozisyona girelim. Okay-Onazi-Bero üçlüsü Robin-Petrucci-Recep üçlüsü karşısında çok zorlanacaklar ama ne yapıp edip ilk dakikadan itibaren rakibe üstünlüğü kabul ettirmek lazım. Eğer erkenden golü bulursak Rize tribünleri Hikmet e ve takıma sövmeye başlar, o arada maçı kopartma şansı doğar.

Berke6198
01.04.2017, 17:18
En büyük endişem Rize nin defansı. Dhurgham İsmail, Obauboma ve Orhan defansif açıdan çok iyiler ve kolay kolay hata yapmıyorlar. Obauboma nın yanında ya Faslı ya da Tunuslu eleman oynayacak, onlarda kapı gibi oyuncular. Merkezde zaten Robin Yalçın tam bir baş belası, yanındaki Petrucci de onu tamamlıyor. En sevmediğim oyuncu tipleri, 90 dk deli gibi pres yaparlar oyun bozarlar. Oyun kurma konusunda da iyiler, bizim Aytaç gibi kazma ve hantal değiller ayakları çok iyi aynı zamanda seri oyuncular. Keşke geçen sene 6 attığımız maç gibi rahat maç olsa ama orta sahada o boşlukları bulacağımızı hiç sanmıyorum, şimdiki takımları çok sağlam. Çok zor gol yiyorlar ama 16. sırada olmayı nasıl becerdiler onu da anlamadım.

Bizim takımda Bero dan biraz şüpheliyim, ekstra katkı vermeli ve farkını ortaya koymalı ki Rize defansını zorlayalım. Kilit oyunculardan birisi olacak, iyi hazırlanması lazım. Ndoye ve kenar oyuncularıyla iyi anlaşmalı ki pozisyona girelim. Okay-Onazi-Bero üçlüsü Robin-Petrucci-Recep üçlüsü karşısında çok zorlanacaklar ama ne yapıp edip ilk dakikadan itibaren rakibe üstünlüğü kabul ettirmek lazım. Eğer erkenden golü bulursak Rize tribünleri Hikmet e ve takıma sövmeye başlar, o arada maçı kopartma şansı doğar.

Valla ben hiçbir maçta öyle bir Rize görmedim sahada :)

Adamlar 41 gol yemiş. Ligde en kötü averaj ve en fazla gol yeme sayılarına sahip ilk 3 takımdan birisi Rize.

selcuk
01.04.2017, 17:21
kayseride yenerse rize düsmüs psikolojisinlen oynar

Hakan
01.04.2017, 17:24
Nostalji.

https://i2.imgflip.com/1mi0na.gif
Umut Bulut'tan harika golcü vuruşu.
https://i2.imgflip.com/1mi0y2.gif

Yattara.

Alper Beyazay
01.04.2017, 17:34
Başakşehir yine puan kaybetmiş yenilmiş. Geçebiliriz biz bunları ya.

Mert Oğuzlu61
01.04.2017, 17:48
Valla ben hiçbir maçta öyle bir Rize görmedim sahada :)

Adamlar 41 gol yemiş. Ligde en kötü averaj ve en fazla gol yeme sayılarına sahip ilk 3 takımdan birisi Rize.

Bjk bunları Vodafone da 1-0 zar zor yendi. Gs ile içerde 1-1 berabere kaldılar az kalsın kazanıyorlardı. Sonra 10 kişi kaldıkları Antalya maçı var, 2-1 kaybettiler. Son maçta Gençlerbirliği ne 1-0 yenildiler.

Rize nin 16. sırada olmasına takılı kalmayalım, defansı ve orta sahası dirençli ve 90 dakika mücadele eden oyunculardan oluşuyor. Ayrıca maç boyu yerde yatacaklar, oyunu çok soğutuyorlar kısır maç olur kolay kolay pozisyon vermezler. Özellikle bekleri Dhurgham İsmail ve Orhan Ovacıklı çok kaliteli oyuncular, arkaya kolay kolay adam kaçırmıyorlar, stoperde Obabouma Nijerya milli takımı stoperi. Rizespor orta sahada ligin en dirençli takımlarında birisi, Robin Yalçın ve Petrucci çok tehlikeli oyuncular. Sahanın her yerindeler zaten yarın göreceğiz.

Mesajım burada dursun, maçın bitmesine gerek yok ilk yarı bittiğinde alıntılarım. Çok sıkıntılı maç olacak.

trbzonsporlu
01.04.2017, 18:28
başakşehir kaybetmiş muhtemelen bu akşam kendi sahasında en başarıli takimlardan olan karabük karşısinda fenerde puan kaybedecek. al sana ekstra motive nedenleri. yarın herkes iki katı mucadele etmeli. rakipler dogru düzgün maç kazanamıyorlar ama hala aramızda inanılmaz puan farkları var. ah şu ilk yarı bizi mahvetti. keşke 16 hafta değilde 14 hafta oynansaydı ilk yarı.

Sacit
01.04.2017, 18:51

Sanırım başka maçları izledik! Rizespor'un en zayıf bölgesi savunmasıdır.
kayserispor maçında 1-0 öne geçtiler ama 4 tane yediler(maçı stadyumda izledim)
sağ bek ve sol bekin hücuma katkısı neredeyse yok gibi
Savunma direnci çok zayıf

Bugüne kadar olan maçların özetini diyorum

İlkhan
01.04.2017, 18:52
başakşehir kaybetmiş muhtemelen bu akşam kendi sahasında en başarıli takimlardan olan karabük karşısinda fenerde puan kaybedecek. al sana ekstra motive nedenleri. yarın herkes iki katı mucadele etmeli. rakipler dogru düzgün maç kazanamıyorlar ama hala aramızda inanılmaz puan farkları var. ah şu ilk yarı bizi mahvetti. keşke 16 hafta değilde 14 hafta oynansaydı ilk yarı.

Karabük fenere yine yapar bi' güzellik. Bu hafta üçüzlerden puan kaybı beklemeyin.

Cemalettin Taşkın
01.04.2017, 19:27
maç kadrosu belli olmadı mı?

Soner Albayrak
01.04.2017, 19:57

Ula öyle bir anlattın ki Rize takımını sanırsın efsane Mönşen Gladbah kadrosu :)

Ligde en coşkulu futbolu biz oynuyoruz şu anda. Biraz ayaklarımız yere bassın kazanırız.

Enaldo61
01.04.2017, 20:10
Her Rize maçında olduğu gibi bu maçta da Kweuke'yi Allah aşkına tutalım ya. Yav şu adamı boş bırakmayın Allahısen ya.

batuhanTs
01.04.2017, 20:20
Rize yi biz düşürücez Tanrı nın izniyle

yorumsuz6117
01.04.2017, 20:59
Antalya son dakkada kazandı.. Yarın mutlak kazanmamız gerekiyor bjk maçı öncesi..

savas avci
01.04.2017, 21:00
Nasil aklimiza gelmedi bu mustafa el kabiri almak adam tek başina aldi kayseri maçini

Doğukan Uçan
01.04.2017, 21:00
ulan arkadaş şikeciler ile antalya oynamadan kazandı

Yiğit Gayretli
01.04.2017, 21:01
Yakında "signs" diye dizi yazmaya başlayacağım :)

OFLU
01.04.2017, 21:03
İkiside son anlarda kazandı, böyle şansın içine ediyim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yorumsuz6117
01.04.2017, 21:07
Antalya şansa kazandı , Kayseri kaç kez öne geçme fırsatını buldu atamadı.. Futbol işte..

Berke6198
01.04.2017, 21:08
Bu hafta puan kaybına tahammül yok kesinlikle. Futbolcular canını dişine takmalı.

Yenmemiz durumunda 2 puan Galatasaray ile 3 puansa Fenerbahçe ile fark kalıyor. Önümüzdeki 3 hafta çok fazla kritik.

ersn.alparslan
01.04.2017, 21:13
bu akşam ki maçlara baktıktan sonra 3. olmuşuz 6. olmuşuz pek önemi yok ikiside rezalet maçlardı bu kadar kalitesiz bir ligde beşiktaş yürüse bile açık ara şampiyon olur

Hakan
01.04.2017, 21:21
Antalya'nın 4 puan gerisinden gelip önüne geçmemiz 2 haftada oldu.
İlle de kazanmamız lazım diyince de şansımız artmıyor zaten.

Doğukan Uçan
01.04.2017, 21:22
ulan arkadaş 8 9 galibiyet aldık yine geçemedik adamları üstelik puanlar kafa kafaya. bu nasıl iştir şansa bak

ilelebeTS
01.04.2017, 21:39
Biz kendi maçlarımıza bakalım. Rakiplerin puan kaybetmemesi mucize.

Ertan 51
01.04.2017, 21:43
Yensin dediğim yeniliyor, yenilsin dediğim yeniyor çıldırasım geliyor, hemde son dakkalarda olunca sinirden ölüyorum :mad:

Satılmışşehir 87' de attı 3 puan aldı,
Şikeciler 85' te attı 3 puan aldı,
Kayseri 90' da yedi hem kendine etti hem bize :(

Cafer Bulur
01.04.2017, 22:00
Maçın favorisi kim onu yazmayı unutmuşsun abi.

Macin favorisi tabiiki rizespor dur.

Kweuke gibi ayibogan bir forvetleri var onu durdurmak kolay olmayacak.

Faruk BERBER
01.04.2017, 22:02
Macin favorisi tabiiki rizespor dur.

Kweuke gibi ayibogan bir forvetleri var onu durdurmak kolay olmayacak.

Bu favori de inşallah Akhisar ile oynadığımız maçtaki favori olan Akhisar gibidir :)

ESER
01.04.2017, 22:17
Maci kazanir ,sezon sonu rize kume duserse utanmadan "Trobzon bozo komo dosordo," diye zirlarlar mi diye merak ediyorum.

Sent from my VFD 700 using Tapatalk

Cafer Bulur
01.04.2017, 22:17
Bu favori de inşallah Akhisar ile oynadığımız maçtaki favori olan Akhisar gibidir :)

İnşallah öyle olur tabiiki.

Rizespor cok dengesiz bir takim ne yapacagi belli olmuyor.

Bizim bu maci son derece ciddiye almamız gerekiyor bjk maci asla akillarda olmamali

kayseriliyiz
01.04.2017, 22:21
Yarin zor maç olacak.
Hem bizim için hem Kayseri için oynamamiz gerekecek.

Envoyé de mon HT20 en utilisant Tapatalk

Ogün YAZICI
01.04.2017, 22:29
Her zaman söylüyorum Antalyaspor ile aramızın açılmaması ve ve yarıştan kopmamaları bizim için avantajdır.Antalya bizden koptuğu anın 2 hafta sonrası Trabzonspor için lig biter.Antalya ; fener ve başakşehir maçlarına kadar en azından bu yarışın içinde kalmalı.Ve Trabzonspor yarın ne yapıp edip kazanmalı.

Enaldo61
01.04.2017, 22:59
Yarın Rodallega yazar demedi demeyin, favlayın.

sbay
01.04.2017, 23:00
kayserinin yenilmesi rize için maçı çok daha önemli hale getirdi...kayseriyi yakalamak için saldırabilirler...

only ts
01.04.2017, 23:05
Rizenin kumeye dusmesini cani gonulden istiyorum. Nasilsa tutan taraftarida yok, oyle gereksiz bi kulup.
ama kumeye diye tezahurat yapmayalim, cunku nasilsa dusecekler.

Doğukan Uçan
01.04.2017, 23:08
rizeli olup trabzonsporlu olan çok var özellikle ilçelerden de. onun için bütün şehri bir tutmamak lazım. ama rizesporun küme düşmesini bende istiyorum. alttan bari eskişehir göztepe giresun malatya taraftarı olan takımlar gelsin rekabet olsun

artvints
01.04.2017, 23:15
Rize stadinin kamera acisi yuzunden dusmelerini istiyorum. Rahat mac izleyemedim o statta. Puan kaybi hissediyorum. Guzel gunler gecti dususe gececegiz gibi geliyor. Onumuzdeki iki mac cok zor, antalya suluk gibi yapisti arkamiza. O kadar mac kazandik, top oynamadan hakem kararlariyla son dakikalarda gol atarak yarista kalan fener ve gs moral birakmiyor.

Soner Albayrak
01.04.2017, 23:28
Haftaya GS, FB ve Antalyaspor puan kaybeder, canınızı sıkmayın.

Anıl C
01.04.2017, 23:29
kayserinin yenilmesi rize için maçı çok daha önemli hale getirdi...kayseriyi yakalamak için saldırabilirler...

Bu niyetteki Rize'ye puan kaybedecek kadro bi zahmet defolup gitsin. Yahu Rize kim? Allahın köy takımı nasıl bize kafa tutabilir? İnan ben Trabzon'da olcam. Böyle maçlarda puan kaybeden futbolcuyu bidona kor, denize sallardım.

yorumsuz6117
01.04.2017, 23:33
Beroyla başlayacağımıza çift forvet oynasak daha iyi olur..

Sacit
01.04.2017, 23:43

Estağfirullah abi ''doğruları'' söylemek görevimiz
Futbolu liseli ergen kafası ile konuşmaktan kurtulmalıyız

umitçebi
01.04.2017, 23:49
Bu niyetteki Rize'ye puan kaybedecek kadro bi zahmet defolup gitsin. Yahu Rize kim? Allahın köy takımı nasıl bize kafa tutabilir? İnan ben Trabzon'da olcam. Böyle maçlarda puan kaybeden futbolcuyu bidona kor, denize sallardım.

Rize kim mi? Ruya takımı bjk son dakıka goluyle kazandı orda hatırlatırım..Artık maçlar 90 dakıka tum takımlar sahada canını dışıne takıyor ve kolay maç yok..Bır kere rıze kım ya kafası ıle çıkarlarsa dırek kaybederler..Umarım 0-1 olur en otu ve bızım olur

Necmi6161
02.04.2017, 00:01
Rize kim mi? Ruya takımı bjk son dakıka goluyle kazandı orda hatırlatırım..Artık maçlar 90 dakıka tum takımlar sahada canını dışıne takıyor ve kolay maç yok..Bır kere rıze kım ya kafası ıle çıkarlarsa dırek kaybederler..Umarım 0-1 olur en otu ve bızım olur

rizespor nedir Allah aşkına ya . biz ne zaman bu seviyede ki takımlardan çekinir olduk.

Anıl C
02.04.2017, 00:35

Hocam o bjk'nin mallığı. rizespor, peçete gibi kullanıp kenara atmalık bi takım. Şehir olarak zaten memleket için külliyen zararken birde boş beleş, icraatı belli olmayan siyaset içinde kaybolmuş, sözde spor kulubu var. Yemişim mücadelesini, ligini. Anca ayağımızın paspası olur rizespor. Bir an önce feshedilip bu ligi hakeden diğer Anadolu kulupleri yerine gelmeli.

selcuk
02.04.2017, 00:40
köy, mahalle takimi olmasi hic fark etmez

rakibine saygi duyacaksin, duymasan acinacak hale gelirsin

son yillar bunu net yasadik, köy ve mahalle takimlari bize tarihi hezimetler yasatti

bunlari yasayip olgunlasmayan, akillanmayan insanimiz kalmamistir umarim

Ogün YAZICI
02.04.2017, 01:06
1 ay öncesine kadar fb lehine hata yapmayan beşiktaşın şampiyonluğuna hüküm getiren federasyon fb yarıştan kopunca ve artık derdi arkadan gelen trabzon'a geçilmemek olunca her hafta bir skandala imza atmaya başladı.Ne güzel 2 aydır keyifli huzurlu günler geçiriyorduk birilerinin tekerine çomak sokmadıkça.Şimdi nefesimiz birilerinin ensesinde ya o pislik ilişkiler eyyamlar geri döndü.Bizim düşmanımız çok dostumuz yok.Seneye öyle bir kadro kurulmalı ki yine şike yaptırmalıyız ama bu sefer yedirtmemeliyiz...

yorumsuz6117
02.04.2017, 01:09
Hocam o bjk'nin mallığı. rizespor, peçete gibi kullanıp kenara atmalık bi takım. Şehir olarak zaten memleket için külliyen zararken birde boş beleş, icraatı belli olmayan siyaset içinde kaybolmuş, sözde spor kulubu var. Yemişim mücadelesini, ligini. Anca ayağımızın paspası olur rizespor. Bir an önce feshedilip bu ligi hakeden diğer Anadolu kulupleri yerine gelmeli.

++++++++++++

batuhanTs
02.04.2017, 01:13
Rize ne zaman dostumuz olmus Trabzonspor un kimsenin dostluguna ihtiyaci yoktur şu ligde bir tane bile karadeniz takimi olmamali

Ahmet Almacı
02.04.2017, 02:37
Rize ne zaman dostumuz olmus Trabzonspor un kimsenin dostluguna ihtiyaci yoktur şu ligde bir tane bile karadeniz takimi olmamali
sayın tek tabanca trabzonsporu burda karadenize mi dahil ettin yoksa takıma mı ?

batuhanTs
02.04.2017, 03:18
sayın tek tabanca trabzonsporu burda karadenize mi dahil ettin yoksa takıma mı ?

:) sayın Türkçe öğretmeni sizce Trabzonspor u ligde görmek mi istemiyorum öyle anladiysaniz ilkokul 1 den okumaya tekrar baslamanizda fayda görüyorum

Fatih Çelik
02.04.2017, 03:28
Trabzonspor yiyerek, yıkarak değil inşa ederek büyür. Karadeniz takımlarının varlığı ve her Anadolu takımının varlığı bizi sevindirmelidir. O kulüplere ilham veren Trabzonspor sırt çevirecekse böyle kulüplere kim sahip çıkar bilmiyorum. Bugün bir Anadolu takımı şampiyonluk potasına girdiğinde ümitleniyorsa sebebi Trabzonspor'dur. Yönetimler değişir anlayış, değişir kulüpler bakidir. Böyle büyüklenmeye kibirlenmeye devam edersek daha çok Gümüşhanesporlar tokatlar bizi. Eskişehir, Sivas, Mersin , Ankaragücü gibi takımlar yerine Rize'yi Gümüşhane'yi Zonguldak'ı ligde görmeyi yeğlerim. Ayrıca Rize istediği takıma istediği gibi hazırlanır , vaziyet de onu gerektiriyor zaten, onlara yatıyor falan bunlar boş işler. Biz gs yi içerde dışarıda yenip 2011'den beri fb karşısında galibiyet göremeyen bi takımız . İsteyen istediğine bilenir, adam gibi hazırlanır şamarlar gönderirsin seni tutan yok.

sbay
02.04.2017, 07:38
Forum da anlamadığım bir şekilde Rize ile alakalı düşmanca ifadeler var.inşallah maça giden taraftara yansımaz.bizim açımızdan Gerginlik olacak bir durum yok adamlar düşme potasında onların gerilmesi normal.son birkaç yıldır oluşan olumlu havayı bozmamak lazım.

hakankurt1967
02.04.2017, 08:42
Kimse ile düşmanlık etmeye değmez. Bir kaç bağnazın fikirleri ciddiye alınıp insanlarla çatışmanın anlamı yok. Sosyal medyada da çok kez görüyorum Rizeli olupta Trabzon'a saldıranlar. Aynı keza Trabzonlular içinde geçerli. Yani üç günlük dünya spor gibi güzel bir aktivite de üç beş bağnazın lafına bakarak ne Trabzonlu Rizeliye nede Rizeli Trabzonluya düşman olacak değil. Bunu yapanlar memleketlerini sevmeyenlerdir. Aynı keza diğer şehirlerimiz içinde geçerli.

Tolunay Abdioğlu
02.04.2017, 09:02
Trabzonspor'u onlar sizin gibi örnek alınabilecek, ilham kaynağı vs. dikkate almıyorlar. İçlerinde istisna var mıdır bilmem ama genelinin hissettiği kıskançlık ve düşmanlık duygusu. Kimse kendini kandırmasın. Şehrinin %90'ının İstanbul takımlarını tuttuğu insanların takımının bu durumda olması haktır. Yeneriz, yeniliriz onu bilemem ama umarım lig bittiğinde kafalarını duvarlara vurmak zorunda kalmazlar. Ben sevmiyorum, saygı da göstermek zorunda değilim. Allah haklarında hayırlısını versin.

Maça gelecek olursak dün akşam ki maçlardan sonra bizim için önemi çok fazla olan bir maç haline geldi. Bence sabırlı oynamamız gerekiyor. Defansları kötü, gol atmak isteyecekler. Canım Castillo'cum kapasitesini gösterirse rahat kazanıcağımızı düşündüğüm maç. Hakkımızda hayırlısı olsun.

İlker Yazıcıoğlu
02.04.2017, 09:36
Bazı muhabbetler hiç bitmeyecek sanırım.
Kimseyi düşman bellemeye gerek yok.
Ama kimseyi eş, dost bellemeye de gerek yok.
Yenelim, işimize bakalım...
1-3...

Doğukan Uçan
02.04.2017, 10:42
her karadeniz takımlarıyla oynacagımız maç öncesi aynı muhabbet bıktım aga :D :D

Ertan 51
02.04.2017, 11:03
Trabzonspor hariç tüm Anadolu takımlarının taraftarı çift cinsiyetli,
Rizesporluyum ayağına gelip bize fışkıyanlar aslında 3 bacıların çocukları,
onlara kızıp gerçek Rizesporlulara haksızlık etmemek lazım,
üstte İlker Yazıcıoğlu nun da dediği gibi ne dost belleyeceğiz ne düşman,
biz işimize bakacağız,
ama aşırı tepkiler verip antipatik olmayacağız,
Anadolu'nun abisi Trabzonspor'a yakışır hareket edeceğiz,
bunu Anadolu takımı görünümlü 3 bacıların çocuklarına inat yapacağız.

Enes Başkaya60
02.04.2017, 11:07
Mas oynuyor mu?

Necmi6161
02.04.2017, 11:39
bak krsdm bu rize fna takm forvtlernde bi cock var her hfta yzıyr tm mı ,bu orta sahada uzun bi cock var rcep die oda ccok iyi krdsm stoperleri de iyi krdsm dikkat etmek lazm tavsiyelerimi dinle kazanlm krdsm tm mı bn uyguladm fydasını grdm.

Faruk BERBER
02.04.2017, 11:51
Kweuke'yi durdurmalıyız. Göz göre göre her maç atıyor bize.

Enes Başkaya60
02.04.2017, 12:17

Durica üstesinden gelir reis rahat ol:D

Berkan
02.04.2017, 12:22
Yenip işimize bakalım. Rizeyi düşüncek halimiz yok.

Ogün YAZICI
02.04.2017, 12:25
2 sayfa boş duyar kasılmış maç başlığında.Maç başlığı mı şehirler arası dayanışma başlığı mı belli değil.Trabzonspor yeşilçam filmlerindeki herkese iyilik yapıp kucak açıp herkes tarafından ihanete uğrayan saf kasaba delikanllısı değildir.5 yıldır ordu'sundan samsun'una giresun'undan rize'sine görmediğimiz alçaklık kalmadı.Bu ülkede birazcık egosunu tatmin eden her şehir ilk önce Trabzonspor'a dayılanır.Dost bellenen kayseri bile 5 yıl öncesine kadar hamsi tezahüratları yapardı.Zonguldak çıkmış Gümüşhane çıkmış Rize düşmüş Ordu düşmüş zerre önemi olmamalı bizim için.Karadenizli olup da Trabzonspor'u tutan da Trabzonspor için tutsun bu takımı gelip de Trabzonspor şuna yardım etmeli bunun abisi olmalı laflarından sıkıldım ben.Şehrini müdafa edebilecek takımlar çıksın bu lige.Karadeniz'de 1 tane böyle şehir yok.

cerebrum
02.04.2017, 12:44
ilk defa bir maçın sonucunu rüyamda gördüm..
işin ilginç yanı ilk yarı 2-0 önde bitiriyoruz maçı 1-0 kazanıyoruz :)

cubido
02.04.2017, 12:53
Rekabete dayalı spor müsabakasında bizim anladığımız manada dostluk yoktur.
Bizde "dostluk" "kıyak yapma" olarak algılanıyor maalesef.
Şampiyonluk veya düşme hattındaki "Dost" takımla maç yaparken diğer takım için maçın fazla önemi yoksa asılmamak "Dostluk" olarak algılanırken, sportmenliğin gereği normal oyununu oynayan takım düşman ilan ediliyor.
Bugün Rize'yi yenelim yine "Düşman"ilan ediliriz.
Hatta bir süredir "Kardeş" takımımız olan Kayseri ile kritik bir maç yapıp kazanalım onlar da düşsün bakın bakalım kardeşlik kalıyor mu.
İşin özeti ve doğrusu şu; çıkar her maçı kazanmak için oynarsın. Rakibin kim olduğu hangi durumda olduğu seni ilgilendirmez.
Herkes bu şekilde düşünüp oynarsa kimin düşüp kimin çıktığı kimseyi ilgilendirmeyeceği gibi, ligde kaç karadeniz takımı olup olmadığı ile de ilgilenmeyiz.

Necmi6161
02.04.2017, 12:54
2 sayfa boş duyar kasılmış maç başlığında.Maç başlığı mı şehirler arası dayanışma başlığı mı belli değil.Trabzonspor yeşilçam filmlerindeki herkese iyilik yapıp kucak açıp herkes tarafından ihanete uğrayan saf kasaba delikanllısı değildir.5 yıldır ordu'sundan samsun'una giresun'undan rize'sine görmediğimiz alçaklık kalmadı.Bu ülkede birazcık egosunu tatmin eden her şehir ilk önce Trabzonspor'a dayılanır.Dost bellenen kayseri bile 5 yıl öncesine kadar hamsi tezahüratları yapardı.Zonguldak çıkmış Gümüşhane çıkmış Rize düşmüş Ordu düşmüş zerre önemi olmamalı bizim için.Karadenizli olup da Trabzonspor'u tutan da Trabzonspor için tutsun bu takımı gelip de Trabzonspor şuna yardım etmeli bunun abisi olmalı laflarından sıkıldım ben.Şehrini müdafa edebilecek takımlar çıksın bu lige.Karadeniz'de 1 tane böyle şehir yok.
+sonsuz . gelip burada dostu akrabası rizeli olan rizespor duyarı kasıyor.

Soner Albayrak
02.04.2017, 13:03
Castillo artık bir maç al be kardeşim.

cubido
02.04.2017, 13:04
Durica, Mas ve Onazi oynarsa diğer 3 eksiği kompanse edebiliriz.

Ben Bero'nun teknik olarak Yusuf kadar katkısı olmasa da oyuna dinamizm getirme açısından katkısı olacağını düşünüyorum.
Rodallega gol atar bugün.
Castillo'nun da iyi bir maç çıkartmasını bekliyorum.

selcuk
02.04.2017, 13:11
Trabzonspor kitap gibi olmali
kitapdan ögrenilir, eglenilir, gelisir insan

bunu saglamak icin herseyden önce saygi göstermeliyiz, bize saygi göstermeyenede
cünkü biz büyügüz

biz ögretecegiz, eglendirecegiz, gelismelerine vesile olacagiz

biz bunu yapamazsak ilerde kaybetmek baska sansimiz kalmaz

bir kizilyildiz, mönchengladbach, wolverhampton wanderers, glasgow rangers gibi bizimde yildizimiz kayar

bize kala bu büyük mirasi yemek enayilik olacaktir, calisip büyütüp ilerki nesillere daha büyük bir miras birakma yükümlülügü birakti bize dozer cemil ve arkadaslari

bunu kavramak gerek ve ona göre davranmak

Trabzonsporu kavramak ve yasatmak gerek

Sami Kuk
02.04.2017, 13:24
Rize ne zaman dostumuz olmus Trabzonspor un kimsenin dostluguna ihtiyaci yoktur şu ligde bir tane bile karadeniz takimi olmamaliRize nezaman dostunuz oldu trabzonun kimsenin dostluğuna ihtiyacı yok... Buraya kadar neyse de...Şu ligde bir tane karadeniz takımı olmamalı ne ya?
Buraya önüne geleni üye yapmayın.Mülakat IQ testi falan yapın bence.Bu Rize düşmanlığı kin nefret neden?

Soner Albayrak
02.04.2017, 13:32
Rize nezaman dostunuz oldu trabzonun kimsenin dostluğuna ihtiyacı yok... Buraya kadar neyse de...Şu ligde bir tane karadeniz takımı olmamalı ne ya?
Buraya önüne geleni üye yapmayın.Mülakat IQ testi falan yapın bence.Bu Rize düşmanlığı kin nefret neden?

Sen onun kusuruna bakma Sami kardeşim.

Rizeli olup da Trabzonsporu tutmak için yürek gerekir. Bizler sizleri seviyoruz.

Anıl C
02.04.2017, 13:34
Bakın SüperLig hangi takımlardan oluşmalı yazıyorum:
1.Trabzonspor
2. Adana Demir
3.Ankaragücü
4.Göztepe
5.Karşıyaka
6.Kocaelispor
7.Sakaryaspor
8.Çanakkale
9.Samsunspor
10.Şanlıurfa
11.Aydınspor
12.Muğlaspor
13. Malatyaspor
14.Elazığspor
15. Antalyaspor
16. Mersin
17.Kayserispor
18. Hatayspor
19.Erzurumspor
20.Gençlerbirliği

İşte olması gereken 20 takımlı lig. Geriye kalan tüm şehir takımları külliyen zarar.

Necmi6161
02.04.2017, 13:35
Trabzonspor kitap gibi olmali
kitapdan ögrenilir, eglenilir, gelisir insan

bunu saglamak icin herseyden önce saygi göstermeliyiz, bize saygi göstermeyenede
cünkü biz büyügüz

biz ögretecegiz, eglendirecegiz, gelismelerine vesile olacagiz

biz bunu yapamazsak ilerde kaybetmek baska sansimiz kalmaz

bir kizilyildiz, mönchengladbach, wolverhampton wanderers, glasgow rangers gibi bizimde yildizimiz kayar

bize kala bu büyük mirasi yemek enayilik olacaktir, calisip büyütüp ilerki nesillere daha büyük bir miras birakma yükümlülügü birakti bize dozer cemil ve arkadaslari

bunu kavramak gerek ve ona göre davranmak

Trabzonsporu kavramak ve yasatmak gerek

görmezden gelerek , alttan alarak büyüklük olmaz. resesif olursun ancak korkak olursun.

sana hadsizlik yapana cezayı kesersen büyük olursun. etrafına korku salar isen büyük olursun.

Anıl C
02.04.2017, 13:36

Recep Niyaz'da etkili. Ozellikle duran toplarda

acan61
02.04.2017, 13:40
bak krsdm bu rize fna takm forvtlernde bi cock var her hfta yzıyr tm mı ,bu orta sahada uzun bi cock var rcep die oda ccok iyi krdsm stoperleri de iyi krdsm dikkat etmek lazm tavsiyelerimi dinle kazanlm krdsm tm mı bn uyguladm fydasını grdm.

Tuşlu telefon ile mi yazıyorsun kardeşim gözlerim yoruldu

Anıl C
02.04.2017, 13:41
tuşlu telefon ile mi yazıyorsun kardeşim gözlerim yoruldu

:D:D

Anıl C
02.04.2017, 13:43

Rizeli olup da Trabzonsporu tutmak için yürek gerekir. Bizler sizleri seviyoruz.

Bende seni seviyorum güzel yürekli Soner kardeşim :)

batuhanTs
02.04.2017, 13:48
Rize nezaman dostunuz oldu trabzonun kimsenin dostluğuna ihtiyacı yok... Buraya kadar neyse de...Şu ligde bir tane karadeniz takımı olmamalı ne ya?
Trabzonspor u ne kadar cok sevdiklerini iyi biliriz kardesimiz hepsi hatta bugün onlara 3 puan edersek gic üzülmem hatta sizin adiniza sevinirim bile

Kusurluk ne var giresun rize samsun bunlarin hepsi ayni Trsbzonspor küme düşsün mü diye sorsan hep bir agizdan evet derler
Rizeli olup baska hangi takimi tutacaksın karadenizli olup baska takimi tutmak ahmaklıktır asil yürek karadenizle alakasi olmayip Trabzonspor u tutmaktir bunu her kafa anlayamaz

Arda'
02.04.2017, 13:48
Rizeye karşı herhangi bir kinim ya da sempatim yok ayrıca şu andaki durumları bizi ilgilendirmemeli biz kendi takımımıza bakalım kazanıp geçmemiz gereken bi maç ama dün kayserinin yenilmesiyle rize de canla başla oynayacaktır zor maç bana göre puan kaybedeceğimizi düşünüyorum. Ayrıca futbolda dostluk olaylarına ben inanmıyorum misal şu an kayseriyle dostluk havası var ama yarın öbür gün şampiyonluğa giderken kayseri bize bi çelme taktığında her yer küfür kıyamet olur bu dostluk olaylarını abartmamak lazım.

Mustafa ÖZDEMİR
02.04.2017, 14:07
#dikoyna TRABZONUM

Full HD
02.04.2017, 14:07
Birakin artik bu tür kin dolu sözler.iKimse, kimseden nefret etmiyor kardesim rahat olun.

Bugün mutlaka kazanmak zorundayiz cok önemli.

ilelebeTS
02.04.2017, 14:35
Sezon başından beri özellikle deplasmanda, bir yarı iyi bir yarı kötü oyunumuz vardı. En son Akhisar deplasmanında da ilk yarıda 30-35 dk sahada yoktuk sanki. Bu maçta etkisiz olduğumuz bu süreyi azaltırsak sonuca rahat gidebiliriz.

Mas kadroda.
https://pbs.twimg.com/media/C8Z4zHzWsAAaJeQ.jpg

Sacit
02.04.2017, 14:35

Sami düşmanlık ya da nefret yok. Bizim düşmanımız 3 istanbul takımıdır
Ben Rizespor'un maçlarınada gidiyorum
üç beş insanın yanlış düşüncelerini kaale almak doğru olmaz

Bu foruma herkes üye yapılmasın konusunda sana katılıyorum

Nihat Günay
02.04.2017, 14:42
Herhangi bir Karadenizlinin hatta Anadolu insanının Trabzonspor'u sevmemesi onun eksikliğidir.

Bize düşen hepsine dostluk ve sevgi beslemektir.

Büyüklük bunu gerektirir.

Aksi halde ne farkımız kalır?

Büyüklük zor iştir. Herkes büyük olamaz.

61_Hasan_69
02.04.2017, 14:49
Babam kalp ameliyatı oldu . Bugün yenelim ona da büyük moral olsun . Babam için saldir Trabzonum

Ecthelion
02.04.2017, 14:51
Babam kalp ameliyatı oldu . Bugün yenelim ona da büyük moral olsun . Babam için saldir Trabzonum
Geçmiş olsun.

selcuk
02.04.2017, 14:52
görmezden gelerek , alttan alarak büyüklük olmaz. resesif olursun ancak korkak olursun.

sana hadsizlik yapana cezayı kesersen büyük olursun. etrafına korku salar isen büyük olursun.

sana görmezden gel kim diyor
cezayi kesme kim diyor

ama ceza tribünde mal mal söverek kesilmez
sahada daha ezici olursun, transferde onlan ticarete girmezsin
diger ticari konularda ona yaptirim yaparsin
medyanin ona daha az yer vermesini saglarsin

ama sayginligindan ödün vermezsin

korku salan zalimdir, Trabzonspor gibi bir güzellik zalim olamaz, zülüm yapamaz

daha öncede yazdik, bunlari isteyenler icin istanbulda 3 örnek kulüp var

gücünü korkudan, zalimden, paradan alan kisilerden olmak isteyen ciddi sekilde Trabzonsporlulugunu sorgulasin
bu kulübün üzerinde gölge yaratacak karakterlere yer yok, olmamalida

Trabzonspor Islamin ve Türkün en büyük spor karekteridir
bunu sergilemek en büyük hedefidir
kupalar degil, onlar sadece süsdür

castillo61
02.04.2017, 14:52
Rize fener yalakası bir şehirdir
yallah ptt'ye

Enes Başkaya60
02.04.2017, 14:53

Geçmiş olsun reis Allah acil şifalar versin...

Manu61
02.04.2017, 14:53

Çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin.

Anıl C
02.04.2017, 14:55

Geçmiş olsun Hasan.

ESER
02.04.2017, 14:55
Bu macta bir dalavereye kurban gidip puan kaybederiz.

Sacit
02.04.2017, 14:56
Herhangi bir Karadenizlinin hatta Anadolu insanının Trabzonspor'u sevmemesi onun eksikliğidir.

Aksi halde ne farkımız kalır.

Nihat hocam saygılar
Bize böyle düşünceler lazım

Enes Başkaya60
02.04.2017, 14:56
Kadro belli olmadi mi daha acaba...

61_Hasan_69
02.04.2017, 14:57
Çok sağolun abilerim kardeşlerim

Mehmet Cihan Kocaman
02.04.2017, 14:57
MAS ilk 11'de :)

ilelebeTS
02.04.2017, 14:58
https://pbs.twimg.com/media/C8Z-yK_XoAEfiRg.jpg

Mehmet Cihan Kocaman
02.04.2017, 14:59
Onur
Zeki
Medjani
Durica
Mas
Okay
Onazi
Olcay
Bero
Castillo
Damdoy

Yedekler:

Esteban
Abdülkadir Ömür
Aytaç Kara
Rodallega
Yusuf Erdoğan
Luis İbanez
Mustafa Akbaş

Sacit
02.04.2017, 15:00
Mas'ı oynatmasak daha mı iyiydi ? Bu hafta dinlenebilirdi. bjk maçı daha önemli

Enes Başkaya60
02.04.2017, 15:01
Bero hariç iyi kadro bero sakatlıktan sonra çok geriye gitti maalesef rode ile başlamak lazımdı inşallah bu mac beni yanıltır bero...

mekatronik
02.04.2017, 15:01
Edit

Yiğit Gayretli
02.04.2017, 15:03
Abdükkadir 18'de! Harika...

Manu61
Bero için çok önemli bir maç. Yazıcı'nı yokluğunda gözler üzerinde olacak.

castillo61
tam 2-1 yenilmelik kadro
maçtan sonra bir bardak soğuk didi içirecekseniz
hiç o sahaya çıkmayın

carantinas
Hafta ortasonda yazdığım kardo sahaya çıkmış Mas yerine Ibanez yazmısştım sadece sakatlık durumu o zaman belli değildi.

Burada tek soru işareti kendi kadromda da yazmama rağmen Bero'nun göstereceği performans. Aslında cesur oyuncu topu aldığında dikine gitmeye ve arkaya derin toplar atmaya çalışıyor. Artık Olcay var takımda ve çok zeki bir oyuncu Olcay. Bero'nun yapmaya çalıştıklarını tamamlayabilecek al ver yapabilecek ve defans arkasında sarmaya çalışacaktır.

Rakipte şuan için Recep ve Kwoeke etkili oluyor onları durdurmamız gerekecek.

mekatronik
02.04.2017, 15:04
Maci kazanir ,sezon sonu rize kume duserse utanmadan "Trobzon bozo komo dosordo," diye zirlarlar mi diye merak ediyorum.

Bu geyik de baydı yemin ediyorum, iki sayfada bir aynı yazı

Alper Beyazay

Geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin..

Enes Başkaya60
tam 2-1 yenilmelik kadro
maçtan sonra bir bardak soğuk didi içirecekseniz
hiç o sahaya çıkmayın

Beroya bağlı oyunumuz iyi Oynarsa alırız inşallah maçı...

exelans_25
02.04.2017, 15:05
Kadro tam olmasi gerektigi gibi.Hadi be Bero ilk defa forvet arkasi oynuyosun

Ogün YAZICI
Bero ve Zeki için çok önemli bir sınav.Onazi bero'dan çok rol çalacaktır maç içinde.Maçı kazanmak çok önemli daha önemlisi iki tane bağ sakatlığı yaşayıp geri dönen oyuncu var Allah sakatlık vermesin...
Bu arada Rize Alanya ile birlikte ligin en kısa sürede atak yiyen takımları.Bero Olcay Castillo gibi fırlayacak oyuncular var.Erken gol yemezsek farka gider...

Yiğit SARI
Bero hadi koç bul kendini. Durica'nın dönmesine de sevindim özlemişiz.

Zeki çok saçmalamazsa iyi geçiririz maçı.

artvints
02.04.2017, 15:06
Abdükkadir 18'de! Harika...

başka adam yok zaten a takımda :)

Fethi kaleli
02.04.2017, 15:06
Dakika 75. Trabzonspor rize karşısında 2-0 önde ve ersun hoca beroyu çıkartıp abdulkadiri oyuna sokuyor...

Fatih Cengiz
02.04.2017, 15:07
Bence gayet güzel kadro.
Bero da artık gösterme şansı buluyor kendisini.. Bu kadronun içerisinde olup olmayacağını bu maçta göreceğiz.. En azından ılık var mı yok mu! Tek maç ölçü olmaz ama en ufak ışığı değerlendirmek gerek.

Beronun müthiş bir pres gücü ve enerjisi var. Toplu oyunda da üzerine koyarsa Yazıcı ile bu bölge için çok iyi işler çıkarabilirler ve ilk kez 10 no bölgesinde oynayacak...

Abdülkadir in kadroya girmesi ayrı sevindirdi beni.. Umarım en az 20 dakika izleriz... Sabırsızlıkla bekliyorum.

Hadi hayırlısı

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sakosako
02.04.2017, 15:07
kadroyu begendim maçı erken koparır ikinci yarı veya 60dan sonra abdulkadiri oynatırız diye dusunuyorum gönlümden geçen skor 3-0. bu arada duricayı ilk 11 görünce heyecan yaptım. kralı özlemişiz :)

Fatih Cengiz
02.04.2017, 15:08
Bu arada Atiba kart sınırdaymış... Hadi inşallah :)

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Manu61
02.04.2017, 15:08
Bero hariç iyi kadro bero sakatlıktan sonra çok geriye gitti maalesef rode ile başlamak lazımdı inşallah bu mac beni yanıltır bero...

Rodallega ve Damdoy kart sınırında bu yüzden aynı anda ikisiyle başlamamak doğru bir karar gibi. Ayrıca Onur'da sınırda dikkat etmesi lazım.

Hakan
02.04.2017, 15:09
Bero en iyi yaptığı işi yaparsa Olcay asisti yapar.

Sercan Keleş

Bu muhabbete pek girmedim ama kesinlikle fikir bu olmalı. Bende Rizeliyim misal. Herhangi bir şekilde bu tür muhabbetlerden etkilenmiyorum. Bana göre Rizeli olmama rağmen süper ligin daha kaliteli olması açısından Rize'nin buralarda olmaması gerektiğini düşünüyorum. Taraftar desteği dik duruş sergileyecek takımları süper ligde görmeyi istiyorum. Ankaragücü İzmir'den bir takım Sakaryaspor gibi takımları lige döndürmek gerekiyor.

Bu karadenizde il milliyetçiliği yapmak rahatsızlık verici. Adam Rizespora değil de Rizelilere gömünce bu beni rahatsız ediyor. İnsanların '' TRABZONLULAR HARİÇ'' takım tutma hürriyeti var. İstedikleri takımı tutabilirler. Rizeli insanlar Fenerbahçeli olunca Rizespor kimliği ile Trabzonspor'a saldırıyor. Halbuki o İstanbul'un yalakası durumunda. Büyük takım dediğin bu tür il milliyetçiliklerinden kaçınır. Normal sahaya çıkar ve süreç böyle işler. Yok Trabzonspor'a kümeye bağırdılar vs. Bunlar komik şeyler. Takımın oraya düşmeyecek. Galatasaray ligde 13'üncü sırada iken Galatasaray'a da böyle Rize'de kümeye bağırdılar. Hatta bir çok ilde böyle sloganlar ile karşılandılar. Gerçek il taraftarları bunları yapmıyor ki. Rizespor'lu Fenerbahçeliler Galatasaray kümeye diye bağırıyor. Galatasaray bunu kendine dert edip böyle şeylere girişmiyor hiç. Büyük takım olmak bunu gerektirir. Trabzonspor Trabzon'a bağlı bir takım olsaydı il milliyetçiliği güdülürdü ama Trabzonspor anadoluda Bir İstanbul kulübü nidasındadır. Bunun farkında olursak bu tür sıkıntılardan da arınacağız. Rize gitsin Ordu Samsun Giresun ile atışsın.

Aydın Tiryaki
Dakika 75. Trabzonspor rize karşısında 2-0 önde ve ersun hoca beroyu çıkartıp abdulkadiri oyuna sokuyor...

Ve oyuna girdikten sonra 1 gol 1 asistle gelecek için olumlu sinyaller vermeye devam ediyor.

ESER
02.04.2017, 15:10
Bu geyik de baydı yemin ediyorum, iki sayfada bir aynı yazı

Kesmediyse bir daha alintila, bir daha yazicam

Berkan
02.04.2017, 15:11

Geçmiş olsun Hasan kardeşim.

ilelebeTS
02.04.2017, 15:13
Maçtan önce Bero'yu gömenler, maçtan sonra göklere çıkarabilirler. Adettendir.

Kadroyu görünce benim içim rahatladı. Defansif olarak sağlam duruyor, bir tek Zeki soru işareti.

Full HD
02.04.2017, 15:14

Gecmis olsun.Allah acil sifalar ve uzun ömür versin.

Ogün YAZICI
Olcay maç içinde Zeki'yi fırçalar.

Berkan
Zeki dışında kadro iyi. Umarım bi çuval inciri berbat etmez :D

Arda'
02.04.2017, 15:17
Bero oyuna girdiği maçlarda felaket oynuyordu 2. yarıda umarım bugün iyi performans verir. Duran toplarda Yusufu ararız gibime geliyor ama.

shagrath61
02.04.2017, 15:18
Tam da olması gereken kadro çıkmış sahaya.( zeki yi saymıyorum tabi ki ) ndoye ' un skor katkısı üretmeye başlaması ilk 11 oyuncusu olmasını sağlar. Olcay ve bero performansı bugün ki maç gidişatını etkiler. Zeki üzerinden oynarlarsa vay halimize.

shagrath61
Bu arada bero ilk defa mevkisine yakın bir yer de oynuyor. Ben bugün çok şey bekliyorum kendisinden.

sakosako
edomwonyi zekiyi patoz edecek gibi ama zekiye ragmen kazanmamız lazım bu macı beronun golü var bugün

danger00
02.04.2017, 15:19
durica ve mas ta herhangi bir sakatlık riski taşıyacak durum yoktur inşallah

mekatronik
02.04.2017, 15:19

Güzel abim doğru diyorsun da tersten de bakmak lazım, neden herkes komşusuyla kavgalı, Karadeniz sahili boyunca hiçbir ilçe komşu ilçeyi sevmez.
Ne demek Karadeniz takımı olmasın, bu çekememezlik neden.
Ben memleketimin takımıyla maç yaparken ve hiç olmadığı kadar puana ihtiyacı varken Trabzonspor'un kazanmasını istiyorsam ve benim gibi niceleri varsa bu takım Trabzonluların değil aynı zamanda rizelinin urfalının giresunlunundur.
Yeter artık Rize'ye giydirmeleri bi tarafa bırakıp nasıl kazanırız onu konuşalım.

hyasin61
02.04.2017, 15:20
Zeki disinda iyi kadro..Insallah bugun Ersun hoca Abdulkadir'e de sans verir.

Sefaenes
en zayif halka zeki umarim bizleri sasirir ama böyle yerli cöplere milyon vermek aptallik. Yapanci sinirlandirmasi istiyenlere zeki leri yumlulari vermek gerekir. Türk takimlari genelde bunlar gibi cöplere milyon verdikleri icin borc icinde.

selcuk
dogru gördüysem jantscher yok
bu rakibin yaraticiligini cok azaltiyor

bero vasat oynarsa, zekide sacmalamasa cok rahat bir gün olacaktir

Mustafa YILMAZ
02.04.2017, 15:21
kadro olması gerektiği gibi rize bu maça farklı motive olmuştur muhtemelen artık sona yaklaşıyoruz ligte ve puanlara ihtiyaçları var en çok eksikliğini hissedeceğimiz pereira olacak. bero'yu çok merak ediyorum nasıl oynayacak yusuf'la beraber o kısmı doldursalar şahane olurdu.

rize muhtemelen bizim sağ kanattan atakları geliştirir zeki inşallah bugün iyi gününde olur yoksa zaten kanatları kullanan bi takım rize.

1-3 yada 1-2 dedim gitti.

Mert Oğuzlu61
02.04.2017, 15:22

Geçmiş olsun. Kazanırsak iyi moral olacaktır.

Castillo, Bero, Olcay üçlüsünün sağdan soldan yardırması lazım. Bero sorumluluk almalı, Müslüm Baba Ndoye u yalnız bırakmamalı. Bekleri hataya zorlayalım, gerçi adamların defansları çok iyi, kolay kolay arkaya adam kaçırmıyorlar. Bide orta sahayı kemik gibi oyunculardan oluşturmuşlar. Hepsi ayrı problem.

Hikmet bu kez çok iyi 11 çıkarmış. Orta saha dengeli, Robin-İgiebor-Petrucci üçlüsü hiç iyi olmadı üçü de tazı gibi. Adam yiyorlar resmen. Tam rakibi kitle, maçı soğut, kontradan gol at üstüne yat takımı. Çok zorlanacağız orası kesin.

hofsaale
aliriz...ndoye ve beronun golü var

selcuk
Ersun Yanal ve Hikmet Karaman Süper Lig'de 17 kez karşılaştılar. Hikmet Karaman'ın takımları dört galibiyet alabildi (3B 10M). OptaCan

Soner Albayrak
02.04.2017, 15:23
Rizede oynanan maçlarda 6-4 üstünlüğü varmış Rizespor'un. Çok şaşırdım buna.

mekatronik
02.04.2017, 15:24

Kesmediyse bir daha alintila, bir daha yazicam

Bu geyikte baydı yemin ediyorum her sayda bu yazı

Ekrem D.
02.04.2017, 15:30
Bero'nun maci olacak!

Medjani - Durica ikilisinden cok umutluyum.

İ. SARAL
02.04.2017, 15:30
Bero kanat, Olcay göbek oynarsa şaşırmayın.

ESER
02.04.2017, 15:32
Bu geyikte baydı yemin ediyorum her sayda bu yazı
Demek ki baymamis ,
, yazilsa da okusak diye yine alintiladin.

İlkhan
Kazasız belasız, şanssızlık yaşamayacağımız maç olur inşallah.

Arda'
Rizede oynanan maçlarda 6-4 üstünlüğü varmış Rizespor'un. Çok şaşırdım buna.

Tam tersi bizim 6-4 üstünlüğümüz var Rizedeki maçlarda

artvints
02.04.2017, 15:37
hikmet hoca bize respect gösteriyormuş, inşallah kötü bir şey değildir.

Anıl C
02.04.2017, 15:37
Hikmet Karaman'in konusmalarina bak, hirsa bak. Gören sampiyonluk macina cikiyo zannedecek. Birde laf arasinda 'rakibimize respect gösteriyoruz' dedi agzina firin küregi ile vurasim geldi.