PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 25.Hafta l Trabzonspor 2-0 Galatasaray l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8

Doğukan Uçan
18.03.2017, 22:35
gsliler kendilerine ayrılan yeri dolduramamış. hep diyorum iyi gün taraftarıdır 3 istanbul takımı

tamuğ yamtar
18.03.2017, 22:40
Bu arada saha kapatma cezası almamızı gerektiren bir durum olmaması da sevindirici...

İlk golümüzden sonra ki saçmalık da bize ders olsun ama...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hüseyin Çümen
18.03.2017, 22:41
Gese nin "dame n doy duk "diye başlık atılırmı gazetelerde acaba

Adem Akyüz'
18.03.2017, 22:43
Laneti kıracağız dedik ve kırdık çok şükür.

Kırmızı karta kadar harika oynadık. Sonra da skoru korumaya çalıştık.

Güzel, çok güzel bir galibiyet daha..

Bütün teknik ekibe, oyunculara, taraftara sonsuz teşekkürler.

Darısı Haftaya Rize deplasmanına inşallah..

sasone
18.03.2017, 22:44
Atmosfer süperdi,stadın farkı çok bariz.Gereksiz stres yapan takım kendi ayağına sıkıyordu,düzelmesi gereken konu stoper kalitemiz.

Yusuf Erdoğan büyük hayal kırıklığı,geriye gidiyor.

hofsaale
18.03.2017, 22:45
stoper
oyun kuran ortasaha
iyi bir kanat
süper bir forvet

bunlar sezon sonu gelmeli..

Hüseyin Çümen
18.03.2017, 22:46
Bugün takımın muhteşem baskısı seyirci faktörüyle birleşince gerçekten gese nin ayağı titredi. stad faktörü çok çok önemli. hem maddi olarak 10 kat gelir belkide daha fazla ve eskisi gibi korner kullanan rakiplerin sevineceği bir atmosfer oluşacak.
bugün onur bana hiç güven vermedi. yasinin topunda boşa çıktı ve offside dan yediğimiz golde topu kucağına almaya çalıştı. neyseki onura iş düşmedi yoksa sıkıntı yaşayabilirdik

Soner Albayrak
18.03.2017, 22:50
Ligin en hızlı kanat oyuncularına sahip takımını durdurduk. Öyle kolay bir iş değil.

sasort
18.03.2017, 22:51
teşekkürler herkese çok muttlu olduk bu gece

lan uğur lan uğur

iki tane gereksiz sarı gördün

birde yusuf erdoğan bir çalım at bir kafanı kaşdır top tut ayağında artık

deli dana gibi sade koşuyon başka bir numaran yok

sasort
18.03.2017, 22:52
bu takım sağlam bir beyin kazandı olcay ile her pası egodan bencillikten uzak

her hareketi on numara

ÖmürKaradeniz61
İlk golü bulana kadar aşırı gergindik,bunun sebebi 10 gündür aşırı şekilde galatasaray maçının abartılması.Yok şu kadar bilet satıldı yok orası dolmadı yok yenersek uçar gideriz gibi takımı gerecek çok olay vardı.

sasort
bu arada haftaya rize maçı var

kimler cezalı

uğur pereira başka var mı

bariskaratas
18.03.2017, 22:53
selçuğun çekildiği pozisyonda penaltıdan önce ofsayt var lan

dokunmayın alın terimize
Orda uğurun formadan üstüne çeken selçuk ayrıca

tamuğ yamtar
18.03.2017, 22:55
bu arada haftaya rize maçı var

kimler cezalı

uğur pereira başka var mı

Yusuf Yazıcı da cezalı...

bariskaratas
18.03.2017, 22:55
Beyler video değil de oyuncuların orta sahada horon tepme görüntüsünü nerde bulabilirim var mı kimsede? :)
https://m.youtube.com/watch?v=8SFjhrIAhWo

Mustafa YILMAZ
18.03.2017, 22:57
"iyi insanlardan kurulu bir takımız". karakter olarak çok değerli bir oyuncu grubu yakaladık bozmadan üstüne ekleriz inşallah.

onur'un maç sonrası formasını kanser hastası bir kardeşimize hediye edip ona moral vermesi çok iyiydi.

sasort
18.03.2017, 22:58
Yusuf Yazıcı da cezalı...

yazıcı bu iyi olmadı

peki durica reisin yetişme şansı var mı

Hasan ZAİMOĞLU
18.03.2017, 22:58
hamd olsun. dik oynadık. tüylerimiz diken diken oldu. muhteşemdi her şey. uzun yıllar hafızamızdan çıkmayacak bir geceyi geride bıraktık. taraftarı arkasında olan bir Trabzonspor'u durduramazlar. işte bu !

zekeriyya
18.03.2017, 23:00
Keyifle Çay içme vakti ohhhh ��

worldmaster
18.03.2017, 23:03
Maçtan önce ısrarla üzerinde durduğum gibi bir tertiple oynadi takim. Çok iyi alan ve adam paylaşımı yapıldı takim savunmadayken. Hücum yaparken de hızlı, basit ve boşa çıkarak oynadık. Aşırı riskten uzak ama baskılı bir oyun ortaua koyarken skoru korumak gerektiginde de çok fazla strese girmedik.

Biz büyük takımız ve futbolcularimiz artık bunun bilincindeler. Bu bilinci yakalayip çok çalışınca ve de beynimizi kullanarak sahada oynayınca inşallah karşılığıni almaya devam edeceğiz.
Tüm takıma tebrikler. Güveniyoruz onlara.

CEMEFKER
18.03.2017, 23:04
Yani var ya.

Eğer Fener ve BJK küme düşürülürse...

Bu sene 2. olma ihtimalimiz doğuyor!

Vay be...
İNFANTİNO geçen hafta Türkiye ye gelmiş....

6 saat kalıp....

Gitmiş...

Üst düzey birileri ike görüştüğü söylendi...( asporda)

Yani....

Paylaşımların telif hakkı saklıdır ™

Doğukan Uçan
18.03.2017, 23:04
n doye ne oynuyor be adam kendini buldu harbiden seneye iyi yedek olur

Oğuzhan Fidan
18.03.2017, 23:05
insanın içinden geçiyoki şuanda ilk yarıda neden böyle gitmedik.. şuanda bjknin yerinde olmayı isterdim.. sevgili şenol hocamız adamlara tarhinin en parlak yıllarını yaşatıyo bu senede bjkye yatarız dimi ? uzun zamandır foruma girmiyodum gs maçı klasikleşti artık yeniyoruz zaten hersene anadolu maçları gibi geliyo artık gs maçları bana. 5 yıldır feneri yenemiyoruz bırak yenmeyi golümüz yok sanırım.. umarım önümüzdeki 3 önemli maçıda alırız.

Alper Beyazay
18.03.2017, 23:07

Sağolun videosunu demiyorum fotoğrafını diyordum da screenshot ını aldım artık orjinalini bulamayınca :)

Oğuzhan Fidan
18.03.2017, 23:09
acemiliklerini attı yöneticiler.. aklımda kalan yemekci yöneticimiz istifa edince takım şahlanır dedi ironimi yaptı bilmiyorum ama gerçek oldu.böyle şeylere inanmam ama garip.

munzevil
18.03.2017, 23:10
Kardeşim maçı seyretmek için erzurum dan gelmişti
Formasının arkasında 25 kriko yazıyordu göreniniz varmı :)

Enaldo61
18.03.2017, 23:12
Castillo nasıldı bu maç? Ben beğendim fena değildi.

Oruç
18.03.2017, 23:12
Usta-Yanal ikilisi ile olacak bu iş inşallah. Kamp başlamadan transferler biterse seneye bjk ile çekişiriz. Takım güven veriyor artık. İnanıyorum ben. Bu başkan ve bu hoca ile şampiyon oluruz. Karanlık İho dönemleri sona erdi çok şükür.

-Samet
18.03.2017, 23:13
Castillo nasıldı bu maç? Ben beğendim fena değildi.

Bir iki pozisyonda çok güzel yatırdı Galatasaray defansını.

Yusuf 'a defans arkasına sarkıp bakarak ve görerek attığı pas güzeldi.

Oyunda kaldığı süre içinde her an tehlike yaratabilecek bir oyuncumuzun olması güzel.

Ama vuruşlarında bence sıkıntı var hala.

Mesela golden önceki vuruş ,

Sizce orda gelişine ayak üstü ile vurmaz mı bir oyuncu ? Ben mi yanlış düşünüyorum , maçta da maçtan sonra da aklıma geldi bu soru..

Enes Başkaya60
18.03.2017, 23:14
Takımın maç sonu kolbastı ve horon oynadığı net vidyolar var mı şerefsiz ligtv koymamış bile...

Enaldo61
18.03.2017, 23:14
Bir iki pozisyonda çok güzel yatırdı Galatasaray defansını.

Yusuf 'a defans arkasına sarkıp bakarak ve görerek attığı pas güzeldi.

Oyunda kaldığı süre içinde her an tehlike yaratabilecek bir oyuncumuzun olması güzel.

Yusuf Erdoğan? :D

Enaldo61
18.03.2017, 23:15
Takımın maç sonu kolbastı ve horon oynadığı net vidyolar var mı şerefsiz ligtv koymamış bile...

beinsports'un sürekli yayını kesip reklama gitmesi de çok rahatsız edici.

danger00
18.03.2017, 23:17
bilmiyorum paylaşıldı mı?

https://www.periscope.tv/w/1gqxvqYjOaWJB

yöneticilerin özellikle nevzat aydının kopuşu şahane

Tahir61
18.03.2017, 23:17
kareografi ve bayraklarla bildiğin nou camp tı stadyum

o anın fotosu yok mudur?

batugol
18.03.2017, 23:18
bu senenin kaybedeni mehmet ekici
keşke olaylar böyle gelişmeseydi o da kadroda olsaydı

Tahir61
18.03.2017, 23:21

süper yaaa

Mehmet BAŞ
18.03.2017, 23:22
Muhteşem atmosfer, muhteşem seyirci ve muhteşem bir galibiyet!
Bugün kazanmayı her şeyiyle hak ettik. Şükür olsun ki bir aksilik çıkmadan kazandık.
Maçı değerlendirmek gerekirse diğer maçların aksine bugün sahada bir yıldız yoktu.
Takım olarak komple iyi oynadık, iyi yardımlaştık ve en önemlisi ileride şahane bastık!
Hatta öyle ki ilk yarı şöyle düşündüm: ''Gs nasıl gol atacak? Adamları yarı sahadan ileri geçirmiyoruz'' dedim.
Bu yardımlaşma gelecek açısından olumlu bir sinyal. İlk defa bu kadar iyi baskı yaptık.
Oyuncuları tebrik ediyorum.

Kazanmak güzel ama eksiklerimizi kazanırken de söylememiz lazım.:)

1. Uğur kötü bir stoper değil fakat henüz olgunlaşmadı. Durica'nın tecrübesini fazlası ile arıyoruz.
2. Ortasahada defansif anlamda çok iyi işler çıkarıyoruz. Fakat işin ofansif yönünü yapabilen bir oyuncumuz yok.
3. Castillo sıradışı bir oyuncu olsa da oyuna ağırlığını koymakta sorun yaşıyor. Umarım seneye yıldızı parlar.
4. Yusuf Yazıcı kendisinden beklenenin çok çok üzerinde oynuyor. İyi işler yapıyor. Ama şampiyonluğa taşır mı?
5. Aynı şekilde forvetlerimiz sadece idare ediyor. Bir Gomez, Abubakar veya Cenk performansı veren forvetimiz yok!

İşte bu sebeple şampiyonluk istiyorsak 4-5 tane nokta transfere ihtiyacımız var.
1 Stoper, 1 Orta saha, 1 Kanat ve 1 Forvet ihtiyacımız var. Bir de 10 Numara alınırsa tadından yenmez :)
Tabi bu kadar oyuncu almak kolay değil. Önce elimizdeki yetersiz oyuncuları göndermemiz lazım.
Ayrıca Castillo varken bir kanat almak zor karar, Yusuf varken 10 numara almak zor karar.
Ama şampiyonluk için bunlar gerekir. Umarım yönetimimiz bu işin de altından kalkar.

Zurawski
18.03.2017, 23:23
Harika bir koreografi. Helal olsun düşünenlere.çok sade ve anlamlı. Bjk nin hafta içi olimpiakos maçında yaptığı fight for us koreografisini düşünün. Hiç görsel değil.özenti.ingilizce.karışık.ipler falan çok yapmacık.
Bizimli harikaydı dik oyna.mesaj net. Çok aade ve görsellik harika. Niye kimse yazmamış bunu hayret ettim.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enaldo61
18.03.2017, 23:23

Nevzat Aydın benden fanatik vallaha adam efsane taraftar

castillo61
18.03.2017, 23:24
Bir kare.
4 Akhisar topçusu.

https://www2.pic-upload.de/img/32869193/image.jpg

Şanlı SanMarino
18.03.2017, 23:24
Beyler o değil de,

Bordoooooo!!!

ÖmürKaradeniz61
18.03.2017, 23:32

En pahalı locadaki adamla kale arkasındaki 40 liralık adam aynı şekilde davranıyorsa bunun adı Trabzonspor aşkıdır.Dünyada hiçbir taraftar takımına bu kadar bağlı değildir.

Mustafa Çakar
18.03.2017, 23:34
Arkadaşlar maç sonu kolbastı görüntüleri var mı ??

O değilde özlemişim ulan.. Damdoy attığında Castillonun çocuklar gibi sevinmesi, Yusufun muhteşem golünden sonraki oluşan sevgi yumağı, Olcayın maç sonu açıklamasında gözlerinin içinin gülmesi .. Uzun zaman sonra duygusal bir akşam geçirdim hepiniz adamsınız adam !! Sabır sabır dediler muradımıza yavaş yavaş eriyoruz seneye Beşiktaş ile çekişiriz kafaya oynarız. Sağolun uşaklar

bariskaratas

horon

marş
https://m.youtube.com/watch?v=AoTugoQESZU

beratika
Horonun yakından fotoğrafı-videosu yok muu??

Ozan Yılmaz
18.03.2017, 23:35
açıklanan seyirci sayısı 33.801 mi?

nedir bu stadın gerçek koltuk sayısı?

hani bitmemiş miydi biletler?

pek bi boşlukta görünmedi kamaralarda, ufak tefek hariç, stattakiler ne diyor bu duruma?

cyberentalpi
18.03.2017, 23:40
söz kestik deniyor cok iyi oyuncu ama su yusufu almamak ayıptır daha ne yapsın bir oyuncu 40 yasındaki selcuk alınıyor.

Usta bu adamın adam çağıma mantigi kolay.
1- 3 istanbul kızından(ozellikle gs ve fb ) yeterki 2 mac iyi oynayan oyuncu.
2- 3 istanbul kızından (ozellikle gs ve fb ) standart oyuncular. Bunlar ne olursa olsun. isterse milli takıma kufur etsin
3- anadoludan azcık basinla parlayan oyuncu
4- avrupa dan mal bulmus magribi oyuncu. yada net parlayan oyuncu
5- Ts den ise basın baskısı ts homurdanması lutfettigi adamlar

tonya55
18.03.2017, 23:42
Usta bu adamın adam çağıma mantigi kolay.
1- 3 istanbul kızından(ozellikle gs ve fb ) yeterki 2 mac iyi oynayan oyuncu.
2- 3 istanbul kızından (ozellikle gs ve fb ) standart oyuncular. Bunlar ne olursa olsun. isterse milli takıma kufur etsin
3- anadoludan azcık basinla parlayan oyuncu
4- avrupa dan mal bulmus magribi oyuncu. yada net parlayan oyuncu
5- Ts den ise basın baskısı ts homurdanması lutfettigi adamlar

hepsinin altina imzamı atarım cok dogru tespitler.birde menejer muhabbeti deniyordu a.bulut un oyuncularını cagırma muhabbeti oda dogruymus yazıklar olsun.bu cocuklarının emeklerine yazık oluyor.

esra61
18.03.2017, 23:43
Muhteşem atmosfer,muhteşem oyun ve 10 kişi kalmamiza rağmen iyi direnen,takim olan bir Trabzonspor.
Maç sonrası horon ve kolbastı Trabzon kültürünün un tanıtılması adına güzel adımlar.

Not: Son dönemlerde maç izlemeyen annem ve kardeşim bu maçı heyecan içinde izledi ya,artik futboldan uzaklaşan kesimde artik tribünlere dönüyor desek yanilmayiz.
Güzel günler yakın...

Tahir61
onur'un poldiyle billur geçtiği bir pozsyon vardı topu eline almak için beklediği onun var mıdır görüntüsü

Adem Erdoğan
Sanırım kombinelerden gelmeyenler oldu sonuç olarak sunulan rakamlarda kombineler satıldı gözüyle bakılıyor.

Mustafa ÖZDEMİR
Eze eze yendik .

Muhammed Ayaz
Renkdaşlar lig tv nin vermiş olduğu seyirci sayısı nekadardı?

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Saint Castillo
18.03.2017, 23:44
Haftaya 2 forvet de sahada olmalı.

Mustafa ÖZDEMİR
18.03.2017, 23:44
Sanırım kombinelerden gelmeyenler oldu sonuç olarak sunulan rakamlarda kombineler satıldı gözüyle bakılıyor.

Göz var nizam Var.

Cafer Bulur
18.03.2017, 23:45
Renkdaşlar lig tv nin vermiş olduğu seyirci sayısı nekadardı?

33800.

Tahir61
18.03.2017, 23:47
bu rakam satılan bilet sayısı mı yoksa stadyuma giriş yapan taraftar sayısı mı?

Mustafa Çakar
18.03.2017, 23:47
Kombinesi var maça gelmiyo hocam rakam gayet normal

Oruç
18.03.2017, 23:49
7 kişilik takımımızla dalga geçenleri eli boş gönderdik ya çok şükür. Geçen sene ligin ikinci yarısında Trabzonspor maçlarını izlemek benim için işkenceydi. Şimdilerde her gün maç olsa da izlesek modundayım. İşin yok 2 Nisan'a kadar bekle.

Enaldo61
18.03.2017, 23:49
onur'un poldiyle billur geçtiği bir pozsyon vardı topu eline almak için beklediği onun var mıdır görüntüsü

hahahah aklıma geldi şimdi çok güldüm :sevinç:

Mert Oğuzlu61
18.03.2017, 23:50
Açıklanan resmi rakamda garip bir durum var, stad full çekti ama resmi rakam olarak 33 bin gösterdiler, geri kalan 8 bin ne oldu ? Konuyu bilen biri varsa aydınlatabilir mi ? Ben boşluk göremedim, iğne atsan yere düşmezdi. Taraftarımızı bu maç çok beğendim, stadın dolu hali muhteşemmiş onuda görmüş olduk. Gerçi yarısı bile dolunca muhteşem oluyor, stad her türlü güzel. :D

cyberentalpi
18.03.2017, 23:50
Açıkçası akhisar macındaki gibi oynasak Gs yi 4 lerdik. Çok iyi oynamadık. 10 kişi iken Bjk nin Oly ye karşı oynadigi gibi oynayabilmeliyiz
Gelelim. Ersun masallah iki mactir ne gerekiyorsa o taktigi veriyor. 2*0 olana kadar top gostermedi 60 dakika
Ayrıca son 30 dakikada 1 pozisyon verdik. İşte bu arada 3 ü bulmalıyız. 10 kisi olsak bile. Gs ustumuze gelse de onur yere bile yatmadı.
Mas ilk yarı muthisti. Olcay super oynamasada yine asist yaptı. Ustune yine takımı arkadasını kardeşlerini korur gibi korusu. Musthis adamsın
Okay iyi top kesti. Ugur a kızmıyorum. Durica sız yeterince iyi. Ha bu arada rodallega belli bir dakikadan sonra girse yusuf yerine 3 olurdu.
castillo fantastik adam bir de gol atsa adamın degeri buruma 10 ederse castiilo da eder.
Ha birde parreira bu takımın en sevimli adamı.

Sın soz yazıcıya. Tamam hata yapıyor. Ama golu çok iyi idi. Ustunbe selcuk inan gibi bu ligin en iyi orta sahası(bugun de Gs nin en iyi Oyuncusu) ile karşı karşıya çok basarılı idi.
O yuzden bu çocuk kazanılmalı. Yedegi de arakasında bekleyecek ama gelisecek biri olmalı.

Berkan
18.03.2017, 23:52
İstanbul takımlarına ayar verme zamanı. Bu takımı tekrar parçalatmayacağız.

Emre Çömez
18.03.2017, 23:53
https://www.youtube.com/watch?v=Q0TXCDeeyRc

Kolbastı

Yiğit SARI
18.03.2017, 23:54
Trabzonspor iyiyse biz de daha iyiyiz. İyi ki varsın Trabzonsporum.

Yiğit SARI
18.03.2017, 23:55
Bordooooooo

Bu arada Onur'un dalga geçtiği güldüğü bi pozisyon vardı onun videosu var mı?

oflubektas
19.03.2017, 00:04
Bırakın armudun sapı üzümün çöpünü. Nice zaferlerin işaret fişekleri bunlar. Şimdi Horon, riv riv :))

nuri45
19.03.2017, 00:06
Bir kare.
4 Akhisar topçusu.

Agza bagza agza ulan zeki

Mehmet Cihan Kocaman
19.03.2017, 00:07
Eve şimdi gelebildim. Dur kalk yapmaktan, pedallara basmaktan dizlerimde derman kalmadı. Ama değdi be :)

Oruç
19.03.2017, 00:08
İkinci gol öncesindeki baskı, paslaşma ne kadar güzel ya. Çok seviyorum bunu.

cambaz_ts
19.03.2017, 00:10
41461 toplam seyirci kapasitesi... bunun yaklaşık 1000-1500 arası zaten localara ait... protokol u ekleyince zaten taraftara satılan bilet sayısı 38 bin civarı bununda 2100 kadarı deplsman seyircisi vip de satılmayan biletler kombineli olup gelmeyenlerle 34 bin normal rakam...

Emre Çömez
19.03.2017, 00:11
İkinci gol öncesindeki baskı, paslaşma ne kadar güzel ya. Çok seviyorum bunu.
http://tr.beinsports.com/lig/spor-toto-super-lig/goller/2016-2017/19/trabzonspor/fabian-castillo-19022

aynı. :D

Enaldo61
19.03.2017, 00:19
Olcay alındığında da burda çok kişi salladi, o zaman da bir şey yazmıştım, oynadığında bu takımı şampiyonluğa götürecek oyunculardan biri olursa ne diyeceksiniz gibisinden, ey gidi. Biraz sabır, biraz akılcı düşünmek çok önemli. Yıkıcı değil yapıcı olmak...

Umut Kanber
19.03.2017, 00:23
nokta bosluk yok stadda hesaplama seklinde ya da koltuk sayisnda bi sikinti var

Berkedogan
19.03.2017, 00:24
Azizenin ayakcisi Rıdvan penaltı demis ofsayta . T.d olamadi yorumcu hic olamadi.

Doğukan Uçan
19.03.2017, 00:26
stat full çekmemiş gs tribünü de boştu beyler

castillo61
19.03.2017, 00:30
90+122

2-1
Muslera penaltıdan atmış
doğvu mu beyler?

cubido
19.03.2017, 00:30
Mas ve Pereira süper oynadı. Özellikle Mas müthişti.
Okay'ı da çok beğendim. Hata yaptı hala ağır vs ama takımın oyun merkezi ve gittikçe daha iyi oynuyor.
çok soğukkanlı ve özgüvenliydi bugün.
Olcay bu takım için çok şey ifade ediyor. Hem enerji hem akıl kattı takıma.
N'doye çok iyi top tuttu, duvar oldu,pres yaptı, gol attı daha ne olsun ��
Yusun güzel bir gol attı ama hala geliştirmedi gereken çok yönü var.
Top rakipteyken daha agresif olmalı.Top ayağındayken de daha hızlı hareket etmeli.
Takımda aksayanlar Castillo oyuna küsüyor. Tam önümde Mas'ın bir topuna koşmadı, Ersun Hoca delirdi.
Takımda adam geçen tek oyuncu. Kapansn takımlara karşı onun performansı çok önemli. Maalesef istikrarlı nir oyunu yok.
Uğur çok iyi adamsın belli. Yedek stoper olarak başımın üstünde yerin var ama şampiyon olacsksak ilk 11'de Uğur'la olmaz bu iş. Bugün çok saçma işler yaptı. Güle oynaya kazanacağımız maçı strese soktu.
Onazi-Okay iyi bir ikili değil. Ben olssm iyi bir teklife satar bir seviye üstü oyuncu slırdım.

Taraftar; Değil 41 bin bütün Trabzon stada gelse yeterli desteği veremiyoruz takıma. Vira önderliğinde taraftarımız da çalışmalı. Takımı iten bir seviyeye çıkmalı.

gs; o defans hattını görünce içim rahatladı. 11 kişi devsm etsek 4 olurdu maç. Önde çok yetenekli adam var söa orta ve defsns çok kötü.Sneider bitmiş zaten.
Seneye 5 11 oyuncusu lazım.
bjk ile ancak o zaman başederiz.
Hastayım ama mutluyum. Trabzon'da huzurlu bir uyku zamanı��

cubido
19.03.2017, 00:32
Stadda misafir trübünü ve onun alt bölümünde boşluk vardı. Sanırım 3-4 bin kişilik boşluk vardı o bölümlerde.

orhanunal
19.03.2017, 00:33
okay haindir. bunu yazın bi köşeye.

bunun ban yemesi için ne yapması gerekiyor.ceza falan değil ban.

Mustafa ÖZDEMİR
19.03.2017, 00:41
Stadda misafir trübünü ve onun alt bölümünde boşluk vardı. Sanırım 3-4 bin kişilik boşluk vardı o bölümlerde.

Deplasman tribünü zaten 2000 kişilik yarısı doluydu .altta olan boşluk orda bulunan grupta yoğunlaşma olduğundan ortaya çıktı

gerenimo
19.03.2017, 00:42
Buyuk harfle yazmak literatürde bagirmak anlamina gelir bazi âmâ arkadaslara itafen YUSUF GOLE KATKI VERMEDİĞİ SÜRECE IYI GORUNEMEZ bu kadar net kisaca mehmet ekici 2 ama daha yeteneksizi
yusuf bu yoruma tıpa takmış.

Yiğit SARI
19.03.2017, 00:45
Sahada yasin burda da bazı kişiler eyyamda çığır açıyorlar :D hadi bakalım.

artvints
19.03.2017, 00:47
ılgaz çınar diye bir yorumcu vardı sabah, trabzonspor defansta çok kötü, geri dönemiyorlar gs favori falan dedi şok oldum. kırmızı karta kadar da hiç heyecan yoktu bende 4-0 olur diyordum çünkü çok fazla değişiklik oluyor gs'de. ama kırmızı kart gelince kapattım maçı. rahat geçmesi gereken maçta çok fazla faul yapıp kart gördük. rize maçına fazla eksik oldu, biraz yayabilirdik.

muhammed bilgin
19.03.2017, 01:03
içimizde fetöcüler var sanki bizi içten parçalamak için diğer sayfaları okudum da aman Allahım okay yusuf onazi için neler söylüyorlar yazık...

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sercan Keleş
19.03.2017, 01:09
ılgaz çınar diye bir yorumcu vardı sabah, trabzonspor defansta çok kötü, geri dönemiyorlar gs favori falan dedi şok oldum. kırmızı karta kadar da hiç heyecan yoktu bende 4-0 olur diyordum çünkü çok fazla değişiklik oluyor gs'de. ama kırmızı kart gelince kapattım maçı. rahat geçmesi gereken maçta çok fazla faul yapıp kart gördük. rize maçına fazla eksik oldu, biraz yayabilirdik.
Sen fazla yaşamayacaksın he. Geçen hafta penaltı bu hafta maçın neredeyse 30 dakikası :D

Kayısıkentli
19.03.2017, 01:10
Gs ile 5 şb ile 3'e indi bundan sonraki maçlar daha zor diğerlerine göre ama bu maçla beraber 9 maçta 23 puan yaptık yani maç başına 2,55 puan yapıyorki bu da nereden nereye geldiğimizi ispatlıyor. Dün akşamki korkum Durica'nın yokluğunda oyun kurmada Akhisar maçının benzerini yaşarız diye düşündüm ta ki Gs'nin kadrosu açıklayıncaya kadar duran toptan gol atacağımızı tahmin etmek zor değildi. Arkama yaslandım ve maçı izledim Uğur'un yaptığı amatörlük olmasa farklı yeneceğimiz maç 2-0 bitti Gs tepki veremedi pek bizim 2. golden sonra biraz gelmeye başlasalarda 11 kişi olsak baskı sonucu kontradan maçı farklı noktaya taşıyabilirdik ancak geriye yaslanmak zorunda kaldık, çok pozisyonda vermedik ve sonuçta kazandık. Bu başarının en önemli sebebi takım berbatken çözümün hoca değişikliği olmadığını düşünen başkan Muharrem Usta ve yıllardır sabreden taraftardır. Seneye rakibimiz sadece Bjk olacaktır, umudumuz daim olsun ve taraftar üzerine düşen görevi yapsın yeterki seneye şampiyonluk uzak değil...
Bu arada stadı görmek nasip olmadı ancak Tv'den taraftarla muhteşem gözüküyor.

Sercan Keleş
19.03.2017, 01:13
Benim gibi düşünen oldu mu bilmiyorum ama,

Dün Fenerbahçe puan kaybedince bugün Galatasaray'ı korumayacaklarını biliyordum. Nedense Türk futbolu beni bu tür düşündürüyor.

Enes Başkaya60
19.03.2017, 01:16
Muharrem Başkan Beyaz Tv ye ne açıklaması yaptı bilgisi olan...

Erdal UZUNYILMAZ
19.03.2017, 01:21
İlk golden sonraki Castillo'nun sevinci her şeyi anlatıyor.

POYRAZ
19.03.2017, 01:22
Sükürler olsun bir maci daha 3 puan ile kapattik.

Adem Erdoğan
19.03.2017, 01:23
https://twitter.com/Mesti61/status/843210514457116673?s=08

ESER
19.03.2017, 01:23
Hersey guzeldi,muhtesemdi ama sampiyonluk kupamizi calan adilerin bizi ayar etmek icin koyduk mu diye yaptigi tezahuratin hep bir agizdan kendi stadimizda kendi taraftarlarimizca bagirilmasini garipsedim.

Sent from my VFD 700 using Tapatalk

orhanunal
19.03.2017, 01:27
tribünde maç 2-0 takım 10 kişi istim üstündeyiz adamlar atak yaparken bizim taraftar grupları marş söylüyo.üst kattan biraz organize olup yuh çekince onlarda katıldı hemen topu kaptırdılar.

hele tg nin maçın başlarında oooo trabzonlu gençler diye tezahuratı vardı kafama sıkacaktım.beyin bu kadar kullanımı zor bi organ değil.

Burçak
19.03.2017, 01:29
Hamsi koydum tavaya dediler başladı oynamaya diyecekken...
Hamsi tavadan kalktı galatasaraya koydu :)

only ts
19.03.2017, 01:33
Eger Trabzonspor taraftari akilli olursa, eger galeyana gelmezse
eger bu yonetimi kimselere yedirmezse,
eger icimize sizmaya kalkisan hainlere inanmayip, pertaraf edebilirse,
uzerimizde oynanacak oyunlara tum kulup olarak gogus gerebilirsek,
eger bizler yani gercek Trabzonsporlular, takimimizin yaninda sartsiz kayitsiz kalabilir, stadi doldurup, kulube maddi anlamda katki saglayabilirsek ( lisansli urunler almak gibi )
ve Yonetim, yolunda bu sekilde devam ederse..

inanin 2, 3 sene sonra cok ama cok farkli bir kulup olabiliriz.

Yani hayal bile edemeyecegimiz bir yerde olabiliriz.

Yukaridaki sartlarin saglanmasi durumunda.

Bu arada Tebrikler Trabzonum, yeneceginden hic bir suphem yoktu.

artvints
19.03.2017, 01:33
Sen fazla yaşamayacaksın he. Geçen hafta penaltı bu hafta maçın neredeyse 30 dakikası :D
benim de totem bu ama çok uzun bir 30 dakikaydı geçmek bilmedi,

nuri45
19.03.2017, 01:34
Besiktas maci biletleri iki hafta öncemi cikacak acaba yine. Bence mantikli. Birde olasi Rize galibiyeti bu sefer kapasitede yetmez:))

Oxychen
19.03.2017, 01:35
Mac sonu Sinan Yilmaz bize ozel kolbasti bestesi mi yapmis?

yatara
19.03.2017, 01:38
Allahima Sükürler olsun, Hayirlisyla Kazandik! Cok güzel bir galibiyet oldu.

-Samet
19.03.2017, 01:39
Güzel bir akşamdı.

Taraftarı yeniden kenetlenmiş görmek , yöneticilerimizin , futbolcuların yüzlerinin gülmesi , Ersun Hocanın yüzünün gülmesi .Hep ihtiyacımız olan şeyler.

Takıma direnç katan bir galibiyet oldu.Şehir , taraftar , camia bu kadar havaya girmişken galip gelmemek çok üzücü olurdu.

Bizler biraz değişik insanlarız aslında , misal ben mesela takım kazanınca daha bir değişik geçiyor benim için haftanın kalanı , yakın bir arkadaşım bu durumu sormuştu , "yani tanıdığım Trabzonlular takımlarına çok bağlı " diye. Ne bileyim yani açıklayamadım , açıklanacak birşey değil çünkü :)

----

Gelelim bu akşama.

İlk devreden beri söylüyoruz ya , bu takımın zamana ve takviyeye ihtiyacı var diye.

Evet bir parça yol aldık.

Nasıl mı ?

Mas ve Pereria 'nın gelişiyle Ersun hocanın sistemindeki önemli bir eksik kapanmış oldu.Çünkü bekler takım hücum yaparken ileri topu taşıyışımızda , oyunu kanatlara açmamızda çok önemli.Ayrıca bu iki ismin iyi koşması , önünde ve yanında oynayanları da rahatlattı bir anlamda.
Ersun Yanal rakibe ilerde hücum presi yapan , çok koşan , takımca koşan , topu ayağında tutan , tempolu futbol oynatıyor.Bugün ilk yarıda da aslında tam olarak bunu izledik.

Rakibe önde baskıyı bırakın , rakibi hapseden bir takım vardı.Üzerine bir de 3'lü defans kurgusuyla çıkmaları adeta kabusa dönmesine sebep oldu Galatasaray'ın.Uzun zamandır böyle bir ilk devre izlememiştim.

Takviyelerle devam edersek Olcay'ın gelişi ileri bölgedeki hücum etkinliklerimiz için çok önemli bir etken.Bugün de olduğu gibi haftalardır direkt olarak skora etki ediyor.Evet Olcay birebirde ve özelde çok spesifik yeteneklere sahip bir futbolcu değil.Geldiğinde aldığı ücret(ben de dahil) birçok taraftar ve kesimce eleştirldi.Ama o zaman da dediğimiz gibi Olcay koşan , mücadele eden, takım olma yolunda psikolojik anlamda takıma katkı veren , şampiyonluk yaşamış bir takımdan , şampiyonluk yaşamış takıma gelen iyi bir takım oyuncusu.

2.devre itibariyle bence bir yeni transferimiz de Yusuf Yazıcı elbette.
Şu anki konumuna göre eleştirecek olursak ; Ayaklarına hakim ve oyun görüşü iyi düzeyde.Sol ayaklı olmasına rağmen sağ ayağıyla iyi bir şut çıkardı bugün , hatırlarsanız (hangi maç olduğunu bilmiyorum ama ) geçen haftalarda da sağ ayağıyla yine kaleciyi zorlayan bir şut çıkarmıştı.Zamanla direnç ve tecrübe kazandıkça umarız daha iyi olacaktır.Ama bence en önemli özelliği pasör olmasının yanında sürekli gol arayan, kendini bir şekilde hücumun içine ve ceza sahasına sokuyor olması.İlerdeki gol yükünün dağılması açısından önemli.

Castillo ile ilgili bir parantez açıp geçeyim , birebirde hızlı , etkili vs. bunlar zaten + ları , ama mesela o golden önceki vuruşta ben mi yanlış düşünüyorum bilmiyorum ama normalde ayak üstüyle sert bir vuruş yapılmaz mı yani geliş açısına göre sizce de ? Son vuruşlarda problem yaşıyor .. O açıdan atacağı goller daha çok kaleciyle karşı karşıya kalıp bitireceği pozisyonlar olacak gibi.

Aklımı kurcalayan bir konu da Bero.Sakatlık sonrası doğru düzgün izleme fırsatımız olmadı.Rize maçında şans verirse hoca izleriz ve ona göre bir yorum yaparız ama benim beklentim var halen.

Ndoye gol atsa bile fizik olarak bitmiş durumda.2.devrede bunu çok net gördük aslında.Kafasında kurguladığı şeyleri fiziksel olarak yetersizliği sebebiyle uygulayamıyor.En basitinden dönüşleri bile dahil edebilirz buna.Veya cılız kalan vuruşları.Bize ceza sahasında bugün Yusuf'un açtığı o ortaya vurabilecek bir forvet lazım aslında.. Attığı goller bizi yanıltmasın o açıdan .
-------

Sonuç itibariyle oyun anlayışının oturduğunu görmek çok güzel.Görüyoruz ki istenildiğinde düzgün transferler yapılabiliyor ve bu durum takım genelinde performansın artmasına sebep olurken oyuncu bazında da bu artışları görebiliyoruz : Bakınız -> Okay , Onazi(İlk devrenin en çok eleştirilen isimlerinden birisiydi.)

Ben bu takımın gol atma alışkanlığını kazandığını düşünmüyorum halen.Yusuf ve Olcay , kısmen Castillo katkı yapsa da mesela halen güven duyabileceğimiz bir uç forvet yok maalesef.Takımın ana gol yükünü forvet çeker aslında.

Bu açıdan sezon sonu yapılacak 3-4 kaliteli transferle önümüzdeki sene çok farklı şeyleri konuşuyor olabiliriz.
Tabi bundan önce kazanmamız gereken bir Rize maçı var ki aldığımız bu galibiyetin bir anlamı olsun .. :)

Son not : Galatasaray her ne kadar kırmızı karttan sonra tempo yapsa da en kötü dönemlerinden ( sakatlık , teknik direktör değişikliği vs.) birine denk geldik.Tabi ki bu nedenle kazandık demiyorum , oyun olarak ikinci devrenin en iyi oynayan takımlarından biriyiz ve en çok puan toplayanı da . Demek istediğim bu tempoyu kalan maçlara da yansıtabilmemiz gerektiğidir.Zaten şampiyonluk dediğimiz süreç de 34 haftalık bir periyodun ürünü değil midir..

Hepinize iyi geceler.

Tahir61
19.03.2017, 01:39
https://www.haber61.net/trabzonspor/trabzonspor-galatasaray-macinin-en-carpici-fotografi-h288607.html

Hüseyin Çümen
19.03.2017, 01:43
https://www.haber61.net/trabzonspor/trabzonspor-galatasaray-macinin-en-carpici-fotografi-h288607.html

geseye nekadar değer verdiği belli o protez nekadar pahalı biliyomsun

autkusoytas
19.03.2017, 01:49
Ugur kırmızı cezasından sonra 3 sarı kartla mı devam edecek yoksa sıfırlandı mı?

Ozan Yılmaz
19.03.2017, 01:51
Yasin Bey nereye gidiyorsunuz? :D

https://pbs.twimg.com/media/C7NvNHPVAAEG5lY.jpg:orig

artvints
19.03.2017, 01:55
Ugur kırmızı cezasından sonra 3 sarı kartla mı devam edecek yoksa sıfırlandı mı?

tabi ki sıfırlanmadı.

Zurawski
19.03.2017, 02:02
Koyduk mu tezahüratı hiç hoşuma gitmedi. Şikeci pisliklere yakışır o.
Top rakipteyken ıslık ne kadar etkili bunu da tartışmak lazım ezbere yapıyor bütün ülke.
Hiçbir takıma düşmanlık kin nefret tutmayalım şikecilere bile. Çünkü şikeci dediklerimiz o takımın yöneticileri.

En sempatik takım olalım. Olursak başarının geldiğini göreceksiniz.

batuhanTs
19.03.2017, 02:03

ne seviyesiz bir adamsın 40 yaşında mısın 4 yaşında mısın belli değil

Ogün YAZICI
19.03.2017, 02:03
Ndoye bu takım icin ne kadar değerli oldugunu yine gösterdi.Kesinlikle mükemmel bir duvar, merkez, istasyon arkadaşları icin.Ben bir futbolcu olsam kesinlikle oyun akisinda ve yardimimda ndoye gibi bir futbolcu ararım.Harika top sakliyor.Rakip stoperler icin baş belası.Sadece gol atmasi gerekiyor sadece...
Dün gece gs'nin en iyisi cavanda olur yazmistim.Kesinlikle gs bu skorla kurtulduysa cavanda'ya cok sey borclu.
Ve maçın en önemli detayı ;
Ilk defa futbolcularimiz ambianstan etkilenen degil de arkasina alan taraf oldu.Seyirciden guc alarak oynadilar.Eli ayagi dolanan gs oldu.Ve ilginc yorumlar okuyorum tribunler dolmamis vs gibi.2 koltuk hacminde 3 kisi vardi.Resmi seyirci sayisina eklersiniz artık...

TS61_NL
19.03.2017, 02:28
Cok mutluyum cok en cokta dert keder yakin uzak demeyen cefa ve vefakar taraftarlarimiz, daha sonrada futbolcularimiz ve baskan/yoneticiler için sevindim. Kaderimizde sevinmekte varmis demekki Allaha cok sukur. Tebrikler Trabzonsporuma, umarim yenilmezlik serisini sezon sonuna kadar uzatabiliriz, o ışığı veriyorlar çünkü

Enes Başkaya60
19.03.2017, 02:40
Herkes simdi harika bir uyku çekebilir harika bir galibiyet havasıyla

Hayırlı geceler dostlar...

İsmail Sezgin
19.03.2017, 02:42
Ta Ankaradan geldik ama çok güzeldi. Stad efsaneydi :)

yatmaztara
19.03.2017, 02:45
Az daha Onur yediriyordu golü. İyi ki çapsız sinan'a geldi top.

Edit: 6,5 saattir lanet olası mesajın gitmesini bekliyordum. Bu arada kazanmışız tebrikler çocuklar...

castillo61
19.03.2017, 02:52
Bir kare.
4 Akhisar topçusu.

şu güzelim mizahımı
yürüten yöneticiye de selam olsun

hayır paylaşma demiyorum
twitterda ekmeğinin peşindesin anlıyorum
ama bir sorsaydın iyi ederdin

brnclhn
19.03.2017, 03:05
Allah biliyo ya şu maça giderken zerre umudum yoktu,biliyodum ki böyle maçları napıp edip alamıyoruz dedim gidip stadın keyfini çıkarayım...93.dk da bile acaba birşey olur mu diye bekliyodum öyle korkuyodum...ama bu takım artık böyle maçları da alabiliriz güvenini verdi...çok şükür...bu akşamki yaşadığım keyfi,atmosferi,sevinci çok çok az şey yaşatır...

hos_cocuk61
19.03.2017, 03:39
Yahu arkadaş bu Castillo neden her maç çıkarılır? Hadi yerine Yattara, Jaja girse tamam sesimi çıkarmam da yerine Yusuf giriyor birde. :) Hadi girdi takıma katkı sağlasa iyi onuda yapamadı resmen takımı sabote etti.

memmedaga
19.03.2017, 03:47
yalnız ne koyduk beaa

Samet Yildirim
19.03.2017, 03:50
Yahu arkadaş bu Castillo neden her maç çıkarılır? Hadi yerine Yattara, Jaja girse tamam sesimi çıkarmam da yerine Yusuf giriyor birde. :) Hadi girdi takıma katkı sağlasa iyi onuda yapamadı resmen takımı sabote etti.
cok cok erken cikti zaten...

Kesinlikle hoca yanlis yapiyor...gecen hafta cikarilmadi mac sonuna dogru 3 kisi arasindan cikti olcay a topu aktardi ve mac 3-1 e geldi..

Ibrahim Gaygusuz
19.03.2017, 05:20
Ersun Yanal seviniyor, heyecanimizi paylasiyor. Guzel gunler bizi bekler.

Yusufun attigi gol varya, Mehmet Ekiciye ...

amour_61
19.03.2017, 05:58

Sıfırlanmış olması lazım , artı çift sarı karttan atıldı

artvints
19.03.2017, 07:59
Sıfırlanmış olması lazım , artı çift sarı karttan atıldı
sıfırlanmadı rize maçında oynamayacak sonra 3 sarı kartla sınırda olmaya devam edecek.

kırmızı karttan sonra ne kadar esnek bir orta sahamız olduğunu gördük. hoca önce yusuf'u okay'ın yanına çekti sonra olcay'ı merkeze aldı, yusuf sağ kanadı savundu. olcay merkezde çok iyi durdu. oradan iyi çıkışlar da yapabilirdi aslında ama pas bağlantıları zayıfladığı için savunma odaklı oynadılar ve iyi mücadele ettiler.

cubido
19.03.2017, 08:29
Maç boyu Ersun Yanal'dan fırça yedi.
Hele Mas'ın ilk yarıda attığı ve yakalayabileceği bir topa koşmayınca delirdi Ersun Hoca.
Bi şeyler söyledi Castillo'ya. O yüzüne bile bakmayınca, ellerini çaresizlik ifadesiyle kaldırdı.
çok kolay adam geçiyor evet ama çok eksiği var Castillo'nun.
Çıkarken hep mutsuz ama dua etsin yedeği Yusuf.
Sağlam bir slternatifi olsa Castillo yedek kalır.
Ersun Hoca Yusuf'u da tutmuyor (ki bence seneye gönderecek) dün hızından yararlanmak için aldı, takım 10 kişi kalınca işe yaramadı.
işin özü; bu takımda adam geçebilen tek oyuncu Castillo ve ona çok ihtiyacımız var. Ama kendisini geliştirmek zorunda.

cubido
19.03.2017, 08:31
N'doye'un fiziksel olarak bittiğini neye dayanarak söylüyorsunuz arkadaşlar?
Adam deli gibi pres yaptı maç boyu.
10 kişi kalmamıza rağmen de çıkarmadı Ersun Hoca.
Ben ligin devre arası kampından sonra son derece fit bir hale geldiğini düşünüyorum.

tanjugunduz
19.03.2017, 09:31
nasıl yendik ama

O ruh geri gelecek

İ. SARAL
19.03.2017, 09:37
Bu elemanın yazdıklarını dikkate almamak gerek, he de geç.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

pascalli
19.03.2017, 10:11
cok cok erken cikti zaten...

Kesinlikle hoca yanlis yapiyor...gecen hafta cikarilmadi mac sonuna dogru 3 kisi arasindan cikti olcay a topu aktardi ve mac 3-1 e geldi..

Castillo top kendisine geldiğinde oynuyor..son dakikalarda ne koştu ne de rakibe pres yaptı..boş boş dolaşmaya başlayınca Ersun hoca farketti aldı.

trbzonsporlu
19.03.2017, 10:13
maç icin trabzonda olduğum icin bir suredir foruma girmedim malum köylerde internet yok. sadece şunu yazayim 40 ve 80 tl lik biletlerden bir 10 bin daha olsa bence bu macta satilirdi. 40 binlik stat trabzonun nesine 20 bin olsa yeterdi diyenlere duyurulur. daha bu takim sampiyonluğa oynamiyor. trafik sorununa acil çözüm bulunmalı zira rize kayipsiz geçilirse bjk maçindada yine bu statta boş yer kalmaz. gs ve fb statlarinda oluşan hep kıskandigim atmosferin trabzonda olmasi müthiş burda bir defa maç seyreden maçla arası çok iyi olmayan taraftar bile bir dahaki maçı iple çeker. artik trabzonda hem rakipler hem hakemler icin gercek anlamda deplasman olmuş.

selcuk
19.03.2017, 10:16
maç icin trabzonda olduğum icin bir suredir foruma girmedim malum köylerde internet yok. sadece şunu yazayim 40 ve 80 tl lik biletlerden bir 10 bin daha olsa bence bu macta satilirdi. 40 binlik stat trabzonun nesine 20 bin olsa yeterdi diyenlere duyurulur. daha bu takim sampiyonluğa oynamiyor. trafik sorununa acil çözüm bulunmalı zira rize kayipsiz geçilirse bjk maçindada yine bu statta boş yer kalmaz. gs ve fb statlarinda oluşan hep kıskandigim atmosferin trabzonda olmasi müthiş burda bir defa maç seyreden maçla arası çok iyi olmayan taraftar bile bir dahaki maçı iple çeker. artik trabzonda hem rakipler hem hakemler icin gercek anlamda deplasman olmuş.

keske taraftar gelsin, stadyumun 50bin koltuga yakin potansiyeli var

Ertan 51
19.03.2017, 10:18
Yenemeyeceğimizden değil de bilindik talihimiz yine devreye girer diye çok umutsuzdum,en çok ta yurdun dört bir tarafından ve Trabzondan maça giden kardeşlerimiz açısından endişe ediyordum,
şükürler olsun ki o muhteşem taraftar dün akşam evlerine mutlu döndü,
en çok bu duruma sevindim,
o güzel insanlar dün boynu bükük ayrılsalardı stad tan kahrolurdum.

Başkanıma,hocama,oyuncularımıza,taraftara binlerce kez teşekkürler,
seneye çok daha fazla mutluluklar yaşayacağız Allahın izni ile,
yarınlar bizim canlar,
:tsbayrak:

demiradam57
19.03.2017, 10:26
Dün akşamki Koreografinin doğu tribününde olmamdan dolayı bir parçası olmuştum.Fakat 1.golden sonra atılan kartonlar alnıma ve kulağıma isabet etti.Kulağım 15 dak.kadar kanadı.Yanımdaki seyircininde gözünün hemen yanına isabet etti.Böyle bir taraftarlık olamaz.Ne zaman ne yapılacağından haberi yok.O kartonlar birinin gözünü bile çıkarabilir.Durumu stadın güvenlik müdürü Paşa isimli şahsa bildirdim.Bana sıkıntı yok bir dahaki maçta vermeyiz diyor.Arkadaş ben sana kartonu niye veriyorsun demedim.Seyirciyi anonsla uyar.Atacağınız kartonlar yaralamaya sebebiyet verir diye.
Yinede Sinop'tan kalkıp gelmemin ödülünü aldım.Ayrıca taraftar olarakta dün akşam muhteşemdik...

Ertan 51
19.03.2017, 10:32
Maç oynanırken Okay'a hain diyen bi rutubet vardı,
stad başlığında da garip bi mesaj yazmış ben de adam zannettim adam gibi ayıktırmaya çalışmıştım,
bu güzel günü germemek adına alıntılamadım ama aynı şekilde devam ederse anladığı dilden konuşacağım.

----------------------------------------

Taraftara tekrar teşekkür etmem lazım,
gerçekten hakkınız ödenmez,
bu takım sizlerle var,sizlerle güzel,
cümleten varlığınızı dilerim.

Doğukan Uçan
19.03.2017, 10:34
40 bin çok küçük kim sığacak böyle maçlarda

yorumsuz6117
19.03.2017, 10:39
Ordaydım , atmosfer mükemmeldi.. Çok güzel bi galibiyet aldık evet ama şu da unutulmasın arkadaşlar karşımızda çok kötü bi takım ve antrenör vardı.. Dün orada 3'lü savunma oynamak intihardı tamamen bizim işimize geldi.. bjk maçında da stad dolacaktır ama o maç bu maçtan çok daha farklı çok daha zor bir maç olacak..

halilaziz61
19.03.2017, 10:41
40 bin çok küçük kim sığacak böyle maçlarda

O stadı kapasitesi gerektiginde 61 bine çıkarılan 40 bin olmalıydı.
3 sene sonra kapasiteyi arttırmak için uğraşır yönetim
Demedi demeyin

yorumsuz6117
19.03.2017, 10:42
Stad hemen hemen doluydu 33.800 rakamı verildiyse demek ki stadın kapasitesi 36 bin falan.. 41.461 sembolik olarak söyleniyor..

selcuk
19.03.2017, 10:46
stad başlığında da garip bi mesaj yazmış ben de adam zannettim adam gibi ayıktırmaya çalışmıştım,
bu güzel günü germemek adına alıntılamadım ama aynı şekilde devam ederse anladığı dilden konuşacağım.

hain degil hocam, adam troll resmen

komik olan forum yöneticilerini direk trollemesine ragmen halen burda

dikkate alma bence, degmez
gül ve gec

bu arada macta 38800 trarftar, 2m tl hasilat

yani avni akerin toplam 1 yilda getirdigi kazanc kadar hasilatimiz var
kemiksiz (reklam, localar, kira gelirleri vs...)

stadyum insaati bittimi rakam 3 milyona dayanir bence

yorumsuz6117
19.03.2017, 10:48
Yusuf Erdoğan kımıl zararlısı dışında kötü birşey göremedim.. Adam bir tane olumlu hareket yapamıyor , onu geçtim gidip ceza sahası çevresinde faul yapıyor.. Castillo'yu çıkarıp onu almak yanlıştı.. Onazi'yi çıkarmasına da şok oldum , orda Yazıcı'yı çıkarmalıydı..

yorumsuz6117
19.03.2017, 10:50
Uğur ve Yazici cezali duruma dustu , Pereira sinirda degildi..

Soner Albayrak
19.03.2017, 10:51
BJK maçı atmosfer olarak daha rahat geçecektir. Ben o maçı da kazanacağımızı düşünüyorum. İçerdeki maçlarda konsantrasyonumuz üst düzey ve iyi hazırlanıyoruz maçlara.

M.S.SOFU
19.03.2017, 10:54
Çok mutlu uyandım lan
Sabah kahvaltıda gs.li arkadaşımı görüp hamsi power dedim 😆

Gece rüyamda stada gittim

Ve şunu farkettim
Hiç bir takım 5.liğe oynadığında 40 binlik stadı dolduramaz.
İki takım hariç
1.trabzonspor
2.ankaragücü (bu adamlar 2.ligte dolduruyor stadı)

Trabzonspor bu kadar büyük bir takım işte
Boşuna adamlar uğraşmıyor hakemle şikeyle v.s.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oruç
19.03.2017, 10:55
Uğur ve Yazici cezali duruma dustu , Pereira sinirda degildi..

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&

yorumsuz6117
19.03.2017, 10:59
[QUOTE=Oruç;1920667254]

Doğrudur o zaman burdan baktım ben.. Durica yetişse bari..

https://www.google.com.tr/amp/www.goal.com/tr/amp/news/232/spor-toto-s%25C3%25BCper-lig/2017/03/13/33586562/trabzonsporda-7-oyuncu-kart-s%25C4%25B1n%25C4%25B1r%25C4%25B1nda

Ertan 51
19.03.2017, 11:00
hain degil hocam, adam troll resmen

komik olan forum yöneticilerini direk trollemesine ragmen halen burda

dikkate alma bence, degmez
gül ve gec

bu arada macta 38800 trarftar, 2m tl hasilat

yani avni akerin toplam 1 yilda getirdigi kazanc kadar hasilatimiz var
kemiksiz (reklam, localar, kira gelirleri vs...)

stadyum insaati bittimi rakam 3 milyona dayanir bence

Hain diye oyuncumuz Okay'a diyor,ben demiyorum yani :(

Evet maddi boyut ayrı bir güzel,
işi bilen bir ekip 2 maçta elde edeceğimiz hasılat ile kalbur üstü bir oyuncu transfer eder,
her şey çok daha güzel olacak Allahın izni ile.

Uğur Ö.
19.03.2017, 11:25
Dün akşamki Koreografinin doğu tribününde olmamdan dolayı bir parçası olmuştum.Fakat 1.golden sonra atılan kartonlar alnıma ve kulağıma isabet etti.Kulağım 15 dak.kadar kanadı.Yanımdaki seyircininde gözünün hemen yanına isabet etti.Böyle bir taraftarlık olamaz.Ne zaman ne yapılacağından haberi yok.O kartonlar birinin gözünü bile çıkarabilir.Durumu stadın güvenlik müdürü Paşa isimli şahsa bildirdim.Bana sıkıntı yok bir dahaki maçta vermeyiz diyor.Arkadaş ben sana kartonu niye veriyorsun demedim.Seyirciyi anonsla uyar.Atacağınız kartonlar yaralamaya sebebiyet verir diye.
Yinede Sinop'tan kalkıp gelmemin ödülünü aldım.Ayrıca taraftar olarakta dün akşam muhteşemdik...
Geçmiş olsun. Bukadarda olmaz ya o kartonları atmakta neyin nesi anlamıyorum hiç empati yokmu kafa yokmu birinin kafasına gelse ne olur diye.

selcuk
19.03.2017, 11:28
Hain diye oyuncumuz Okay'a diyor,ben demiyorum yani :(

Evet maddi boyut ayrı bir güzel,
işi bilen bir ekip 2 maçta elde edeceğimiz hasılat ile kalbur üstü bir oyuncu transfer eder,
her şey çok daha güzel olacak Allahın izni ile.

aynen öyle

seneye bambaska olacak
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/17212240_10154979943632707_6774726209466430035_o.j pg?oh=b19387b4341b9345e52e3d5ad1fdfe58&oe=5965EF1B
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17342929_177091729463623_6465054020380631154_n.jpg ?oh=c0c3e757bd82e19392eb44ef1cbd6564&oe=5925AC91cogu arkadas bitmis hazir stadyumda oynuyoruz gibi konusuyor
gercek durum bu
icerde disarda halen vincler calisiyor

ciplere özel otoparkimiz
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17361751_1943212132575219_6189015632442134459_n.jp g?oh=bebde2e3d86868123694181d147dc24e&oe=596755DC

:cool:

demiradam57
19.03.2017, 11:31
Geçmiş olsun. Bukadarda olmaz ya o kartonları atmakta neyin nesi anlamıyorum hiç empati yokmu kafa yokmu birinin kafasına gelse ne olur diye.

Teşekkür ederim

selcuk
19.03.2017, 11:44
bu kare cok sey

https://pbs.twimg.com/media/C7RELbSW4AAPhsV.jpg

sezai
19.03.2017, 11:50
Uzun zamandır böyle atmosfere hasret kaldık. Yeni stad 40 bin seyirci artık 3 kızkardeş ile şartlarımız eşitlendi.

Ertan 51
19.03.2017, 11:59
Kayserispor'a üzüldüm,
kendi evlerinde şikeci ve aynı zamanda p.....k olan büloş un takımına yenilmeseydi hem kendilerini kurtaracaktı hem rakip gümleyip gidecekti. Yazık oldu :(

10-61
19.03.2017, 12:05
O değil de bero bu takımın oyuncusu değil,dün gece net bir şekilde özellikle izledim onu girdikten sonra yok abi bu adam olmayacak,seneye kurulacak şampiyonluk kadrosunda yeri olmamalı.

Saint Castillo
19.03.2017, 12:20
Kimse kimseye koymadı veya ona benzer birşey yapmadı.
Takımımız korunaklı rakibini puansız gönderdi.
Biliyorum birileri okuyunca "sen ne diyosun böyle bi günde bik bik" diyecek ama kadınları aşağılayan mesajların burada bulunması buranın kalitesine zarar verir.

Cemalettin Taşkın
19.03.2017, 12:29
trtspordaki stadyum programında kaya çilingiroğlunun kasıtlı olarak Trabzonsporu itibarsızlaştırma çabası neydi dün akşam?

mas'a iyi futbolcu değil dedi olcaya salladı zaten bjk de oynayamaz dedi mehmet ekici bu takımda oynardı dedi bunlar beşiktaşla oynasınlar görelim dedi galibiyetten çok rahatsız olduğu belliydi.

Doğukan Uçan
19.03.2017, 12:39
pankartlar müthiş gösteriyor stadı maçtan sonra fotoğraflara baktım

Oğuz ZEYTİN
19.03.2017, 12:41
Yakın geçmişe baktığımızda, beklentilerin böylesine büyütüldüğü birçok deneyimde baskının altında ezilmiş ve sonuç alamamıştık. Bu sefer umutla gücümüzü birleştirdik. Tabii rakibin eksikliklerinden de iyi faydalandık.

Kısacası dik durduk, dik oynadık ve kazandık.

Tebrikler.

ağasarlı
19.03.2017, 12:46
Az önce trtsporda halil şanlıya bağlandı. Halil şanlı trabzonsporun dün geceki galibiyetini aktardıktan sonra belitmeden geçmeyeceğim, şu an ts yönetiminde sıkıntılar var ancak iyi gidişat bunu örtüyor dedi.kimi yöneticilerin alternatif toplantı yaptığını, yönetim kurulunda tam bir bütünlük olmadığından bahsetti.

serdar sağlam

Oruç
19.03.2017, 12:49
trtspordaki stadyum programında kaya çilingiroğlunun kasıtlı olarak Trabzonsporu itibarsızlaştırma çabası neydi dün akşam?

mas'a iyi futbolcu değil dedi olcaya salladı zaten bjk de oynayamaz dedi mehmet ekici bu takımda oynardı dedi bunlar beşiktaşla oynasınlar görelim dedi galibiyetten çok rahatsız olduğu belliydi.

2 Nisan akşamı göreceğiz suratını. Allah büyük.

olcay_61
19.03.2017, 12:50
sesim hala düzelmedi, baskı ses falan iyiydi bence. tvye nasıl geçti acaba

delfino
19.03.2017, 12:51
Az önce trtsporda halil şanlıya bağlandı. Halil şanlı trabzonsporun dün geceki galibiyetini aktardıktan sonra belitmeden geçmeyeceğim, şu an ts yönetiminde sıkıntılar var ancak iyi gidişat bunu örtüyor dedi.kimi yöneticilerin alternatif toplantı yaptığını, yönetim kurulunda tam bir bütünlük olmadığından bahsetti.

serdar sağlam
Kesinlikle bende bu konuya vurgu yapmak için girdim sen benden önce yazmışsın :) .. önemli bir konu Muharrem ustanın yanında genelde Ahmet Çubukçu ve gençağa Meriç var diğerleri neredeler yönetimsel sorun varsa bunu en iyi yönetecek olan sayın başkandır birliğin ve bütünlüğü bozmamak adına bakalım başkan ne yapacak bu konunun üzerine gitmek de fayda var bu tarz konular böyle zamanlarda daha rahat çözülür diye düşünüyorum

Ufuk
19.03.2017, 12:54

serdar sağlam

Aynı kişi mi bilmiyorum ama TRTspordaki muhabirlerden birisi daha önce de çok defa yönetimde sıkıntı var falan demişti. Böyle bir galibiyetten sonra bile bunları konuşuyorsa artniyetli derim ben.

Pshycologist41
19.03.2017, 12:58
O onu demiş bu bunu demiş bırakın beyler. Sabah uyandım kahvaltımı yaptım çayımı aldım geçtim pc başına youtube a Trabzonspor yazıp yükleme tarihine göre sırala dedim. Saatlerdir galibiyetin keyfini çıkarıyorum. Herşeyi izliyorum ohh mis. Tavsiye ederim.

ccd6167
19.03.2017, 13:10
Kaya çilingiroğlunu dinleyen varmış.. Dinleyipte kafasına takanda varmış cidden... Çocugunun okul taksidini ödeyemediği için haciz yiyen bir dangalak.. Zaten bizim araklı sürmene of tarafında böylelerinden biraz var

Muhammed Ayaz
19.03.2017, 13:12
İstemsizce sağa sola gülücükler saçıyorum. Trabzonspor bu şehrin ve aynı zamanda bu renklere gönül veren insanların hayatına yön veriyor. Bu dünyanın başka hangi takımında var bilemiyorum.

Travelair
19.03.2017, 13:22
Öncelikle galibiyetten dolayı Trabzonspor'u tebrik ediyorum. Gayet sevindim, umut verici. Öte yandan bazı hayal kırıklıkları ve kızgınlıklarımı da paylaşmak isterim.

Mesela maçta "Koyduk mu?" tezahuratı yapılmış. Bu bize yakışmaz. Derhal bu huydan vazgeçilmesi lazım. Yoksa feybeli Volkan'ın bize yaptığı yanlışı eleştirecek yüzümüz kalmaz. Bu tezahuratı gazlayanlar bulunup yapmamaları konusunda uyarılmalılar. Çok üzücü.

Sonra özette Yusuf Erdoğan'ın kendi ceza sahamızda sorumsuzca kayarak yaptığı hamle var, bu hamlelerden çok yapıyor ve hiç ders almıyor, bu da artık gına getirdi.

Tv yorumcusu Olcay Bey'in altyapı öz evlat muhabbeti de baydı. Öz evlat kulüpte olmaz. Diğerleri nedir o zaman? Bu ayrımcılığa nasıl evet deriz?
Bir diğer tv yorumcusu Zeki Bey'in tam anlamadım ama eğer bizim hakkımızda ise şöyle bir yorumu var: Işıklar insanın çok gözünü alıyor, avize dükkanı gibi, buna bir çözüm bulmaları lazım. Yeni stadyuma sahip çıkmak gerekirken azcık kısın gözümü aldı diye gelen bir yoruma ne desem bilemiyorum. Yeni stad 2500 lux kullanıyor, bjk stadı ise 3000. Orda ya da Avrupa'da hiçbir kişinin az ışıkları kıssınlar, avize dükkanı gibi olmuş dediğini duymadım. Diğer yrumcu Giray Bey'in de yüzü sirke satıyordu, o da üzücü

Mustafa ÖZDEMİR
19.03.2017, 13:23

Tehlikenin farkında gariban .

Ertan 51
19.03.2017, 13:30
Bizim forumun bir eksiği var ki yıllardır aşamadık bunu,
fotoğraf ve video paylaşımı çok az,hatta yok gibi bir şey :(

stadtaki coşku,oynanan horonlar,Yasin'i arayan güzel insanlar,Onur'un bi kardeşimize verdiği forma,şimdi tesadüf gördüm bunları,daha neler neler vardır ama haberimiz yok :(

Selim MACİT
19.03.2017, 13:31
Koşu istatistikleri var mı ? Ve diğer istatistikler ?

Ogün YAZICI
19.03.2017, 13:31
Stadyum ekibi sezon basindan beri Ersun Yanal'a bilincli olarak linc operasyonu yapiyorlar.Geldigimiz noktada bile tuhaf ve samimiyetsiz cikarimlarla basariya gölge düsürüyorlar.Dün akşam yaptiklari programa göz ucuyoa baktım inanamadım.Yahu bi takdir et ya.Hale daha Ersun Yanal'a iyi kadroyu oynatmak kolay ilk yari nerdeydin mesaji cakiyorlar.Aziz'in çarçurlari bunlar...

oğuzhan can
19.03.2017, 13:38

Bu kadar kişi tepki gösterdiğine göre bir yerde yanlış var. Bugüne kadar sabit fikirli olmamaya çalıştım. Bir kaç birşey sormak istiyorum. Bunu gerçekten hatam varsa kendimi düzeltmek için soruyorum. burada hain kelimesine mi takıldınız ( ki maç esnasinde söylediğim abartılı bi ifade oldu farkındayım) yoksa okayın gs li olamayacağını mı düşünüyorsunuz? Ben bu adamda mehmet selçuk burak görüyorum. hain kelimesi abartılı ise bundan sonra kullanmamaya çalışacam. Ertan abi stadyum konusunda hangi yorumumu gereksiz buldun? Bunu ciddi soruyorum.

sasone
19.03.2017, 13:50
Dün ilk golden sonra kartonlar atıldı ya sahaya,o kadar güzel bir görüntü oldu ki,eski günlerde olduğu gibi konfeti sandım,çok acayip nostalji oldu benim için,resmini bulan olursa çok makbule geçer.

Arda'
19.03.2017, 13:51
https://twitter.com/leblebizm/status/843248458421211137

zafer6161
19.03.2017, 13:55

serdar sağlam

Halil şanlı m.usta düşmanı. çok kaypak adam.trabzon yerel medyasının baş İrlanda aktorlerinden

Tolga Okumuş
19.03.2017, 13:58
https://twitter.com/leblebizm/status/843248458421211137

https://twitter.com/Mesti61/status/843210514457116673

Bu da bomba...

ccd6167
19.03.2017, 14:01
Bu arada dk 60 da oley çeken taraftarda akıllanmkştır herhalde... Rakibine saygı duyacaksın önce.. Hele galatasaraysa daha fazla duyacaksın.. Şu dünyada en nefret ettiğim takım benim gaysedir ama 30 dk kala oley çekmek bence yanlış

Mert Oğuzlu61
19.03.2017, 14:03
https://www.youtube.com/watch?v=1D5HKwI8LCU

2011 den sonra yine ''iskelet'' kurduk. Bu kez dağılmayacak ulan, yaktık seni İstanbul.

Enaldo61
19.03.2017, 14:06
Bu arada dk 60 da oley çeken taraftarda akıllanmkştır herhalde... Rakibine saygı duyacaksın önce.. Hele galatasaraysa daha fazla duyacaksın.. Şu dünyada en nefret ettiğim takım benim gaysedir ama 30 dk kala oley çekmek bence yanlış

Oley çekme olayından ben de rahatsız oluyorum, golden sonra kartonları sahaya atmak biraz akılsızlık, bazı taraftar gruplarının alakasız yerlerde alakasız bağırmaları ayrı bir sorun, koyduk mu tezahüratını hiç sevmem çünkü fener çıkarttı, bize hiç yakışmıyor bunu bağırmak...

Oğuzhan Fidan
19.03.2017, 14:07

genel kanı medyanın dün akşam TS galibiyetinden duyduğu rahatsızlıktı. bir kaç programdada baş gösterdi bunlara itibar etmeyin iyi yolda olduğumuzun göstergesi ne zaman pohpohlanıyosak o kötü yolda olduğumuza işarettir. o bjkyi eli boş totosu açıkta göndericez buralardan. asıl sorunum fenerle ama bjkninde farkı yok.

zafercalikoglu
19.03.2017, 14:16
akıllı oynarsak maç bizim ,bence akılıda oynayacağız,takım akıllı , merak etmeyin rahat olun maç bizim ,2-0 rodelga ,diğeride onazi atar,

Keşke iddia oynasaydım, takım oturdu beğenmediğimiz damdoy onazi nasılda güzel top oynuyorlar , böle devam ,

zafercalikoglu
19.03.2017, 14:16
akıllı oynarsak maç bizim ,bence akılıda oynayacağız,takım akıllı , merak etmeyin rahat olun maç bizim ,2-0 rodelga ,diğeride onazi atar,

Ben demiştim ama [emoji1303][emoji122][emoji122][emoji122]

srmnlii
19.03.2017, 14:19
Kaya çilingiroğlunu dinleyen varmış.. Dinleyipte kafasına takanda varmış cidden... Çocugunun okul taksidini ödeyemediği için haciz yiyen bir dangalak.. Zaten bizim araklı sürmene of tarafında böylelerinden biraz var

o son cümleyi oraya eklemeseydin olmuyordu dimi

Harvelli61
19.03.2017, 14:22
o son cümleyi oraya eklemeseydin olmuyordu dimi amk

Valla bende ofluyum abi ama hiç takılmıyorum bile boşver tadın kaçmasın mis gibi galibiyetimizi almışız :D tınnn

srmnlii
19.03.2017, 14:26
Valla bende ofluyum abi ama hiç takılmıyorum bile boşver tadın kaçmasın mis gibi galibiyetimizi almışız :D tınnn

doğru diyon renktaş.. bir kişiyi eleştirecem diye binlerce memleketlisine ve renktaşına hakaret edecek kadar ne dediğini bilmeyen şuursuz işte..

Cemalettin Taşkın
19.03.2017, 14:26
2 Nisan akşamı göreceğiz suratını. Allah büyük.

inşallah bjk yi de yeneriz

sezai
19.03.2017, 14:29
umarım koyduk mu sözünden sseyirci kapatma cezası vermezler

Cemalettin Taşkın
19.03.2017, 14:30

normalde spor programları izlemem akşamki galibiyetten sonra şöyle bakayım dedim kaya çilingiroğlunu Türkiyenin en büyük spor kanalı trtsporda konuşturuyorlar hangi sıfatla konuşuyor bilemiyorum Trabzonlu olduğunu biliyordum ama akşamki galibiyete hiç hoşgörüsü yoktu fanatik bjk li olduğu çok belli ama gs nin yenilmesine niye bu kadar üzüldü ki?

Zurawski
19.03.2017, 14:31
Kesinlikle. Saygı saygı saygı.

Fatih Çelik
19.03.2017, 14:31

Sabah Mert Aydın ve şiş gözleri de ağlıyordu.

Enaldo61
19.03.2017, 14:32
normalde spor programları izlemem akşamki galibiyetten sonra şöyle bakayım dedim kaya çilingiroğlunu Türkiyenin en büyük spor kanalı trtsporda konuşturuyorlar hangi sıfatla konuşuyor bilemiyorum Trabzonlu olduğunu biliyordum ama akşamki galibiyete hiç hoşgörüsü yoktu fanatik bjk li olduğu çok belli ama gs nin yenilmesine niye bu kadar üzüldü ki?

Çünkü 3 istanbul takımı hiçbir zaman TS'nin onları yakalamasını hazmedemez, edemiyor da.

Fatih Özkan
19.03.2017, 14:32
GS'nin şu rezil defans hattına 3 gol atamayacak mıyız yani ?

İlk yarıdaki kadro ile galip gelmişsek bu maçı 3 farkla rahat bir şekilde kazanmamız gerek. Elbette bu şekilde bağlantı kurmak futbolda yanlış fakat en azından ligin ilk yarısındaki beklerimizi düşündükçe, bu maç için ister istemez içimde kelebekler uçuşuyor. Ayrıca tam oldu, oluyor derken Castillo'nun da sakatlanıp erken çıktığını unutmamak gerek. Ve gene ekliyorum NDoye becerip bir top sürememişti. Farkı 2'ye çıkarma fırsatını kaçırmıştık.
Allah'ın izniyle galip geleceğimiz bir maç olacak. Eren'in oynamayacak olması bizler için büyük bir artı.

Şikeciler ile oynadığımız maçta, 10 kişi kalana kadar kötü bir futbol oynamıyorduk. İnşallah eksik kalmazsak, güzel bir futbol ortaya koyacağımızı düşünüyorum.
--

İlk yarıdaki maçta, o kötü kadroyla, sıkarak galibiyet almıştık. Şimdi evimizde, dolu tribünler önünde, böyle bir hava yakalamışken, üstelik kadromuz da iyi durumdayken, Allah'ın izniyle en az 2 farkla kazanacağımızı düşünüyorum.

Çok sabırsızım lakin takım sabırlı bir oyun sergilemeli. GS'nin bu dandik defans hattı sayesinde goller bulacağımızı düşünüyorum.
Ersun Hoca derbilerde kötü oyun oynatmıyor takıma. En büyük güvencem bu.
Dakika 70: 3-0 neden olmasın ? :)

2-0 ve 3-0'a takılmışım. :)
Yanılmadım çok şükür.

Cemalettin Taşkın
19.03.2017, 14:34
genel kanı medyanın dün akşam TS galibiyetinden duyduğu rahatsızlıktı. bir kaç programdada baş gösterdi bunlara itibar etmeyin iyi yolda olduğumuzun göstergesi ne zaman pohpohlanıyosak o kötü yolda olduğumuza işarettir. o bjkyi eli boş totosu açıkta göndericez buralardan. asıl sorunum fenerle ama bjkninde farkı yok.

kaya çilingiroğlunun rıdvan dilmenin mehmet ekiciyi konuşmaları ilginç takım zaten iyi gidiyor mehmet ekici diyerek takımı bozacaklar. haa ben kendi taraftarımızdan da bekliyorum ilk mağlubiyette mehmet ekici sezon sonuna kadar oynasaydı diyenler çıkacaktır.

Cemalettin Taşkın
19.03.2017, 14:35
Sabah Mert Aydın ve şiş gözleri de ağlıyordu.

mert aydını iyi bilirdim demek o da rahatsız.

ccd6167
19.03.2017, 14:52
o son cümleyi oraya eklemeseydin olmuyordu dimi

Nur çebi kaya sinan engin ve türevleri için dedim.. Böylelerinin ben trabzonluyum demeleri için dedim

Oğuzhan Fidan
19.03.2017, 14:53
kaya çilingiroğlunun rıdvan dilmenin mehmet ekiciyi konuşmaları ilginç takım zaten iyi gidiyor mehmet ekici diyerek takımı bozacaklar. haa ben kendi taraftarımızdan da bekliyorum ilk mağlubiyette mehmet ekici sezon sonuna kadar oynasaydı diyenler çıkacaktır.
boburlanmalar olacaktır ama o kesimin ağzını büyük ölçüde kapattık.. artık biraz zor kıpırdanmaları..erman toroğlunu bile tanıyamadım dün akşam o kadar barizki kıskanılıyoruz şuanda.. neymiş TS de yarışın içinde olsun .. bunu içtenlikle söylediklerine hiçbizaman inanmayın en küçük şeyde ayağımıza ip bağlayıp atarlar denize..bu yolda babama bile güvenmem.. önümüzdeki 3 önemli maçıda kazanmalıyız bizim yönetime bjk maçında güvenmiyorum o şenol denen trabzon efsanemiz bi telefon trafiği oluşturabilir.. olcayın bize bedava verilmesinin sebebide mehmet ekiciyi bjkye aldırmaktı ama planı tutmadı şenol beyin.

Oğuzhan Fidan
19.03.2017, 14:56
zaten ben açıkçası Ts bizim kardeşimiz yok severiz bilmem naparız.. sevme kardeşim sen beni sen kendi takımına bak.. şu gslilerinde sempatisi vardı noldu 1 kez döşedik geçtik hemen düşman oldular.bunların sevgisi felan hikaye küçük olsun bizim olsun avcumuzda tutalım..önüne gelene acımıcaksın hiçbi takımlada dost felan olmayalım mümkünse.

Onur Akyüz
19.03.2017, 15:00
Harika bir maç oldu.

Yeni stadımızda ilk maçımı izlemek için İstanbul'dan kalktık geldik.

Değdi ama. Taraftarımız çok çok iyiydi. Şimdi dönüş yolundayız.

Süper bir haftasonu oldu benim için.

Onur Akyüz
19.03.2017, 15:04

Evet ya insanlar nasıl bu hale gelebiliyor akıl alır gibi değil!

Golü attık insan gibi yaşa sevincini değil mi? O kartonları taa üst tribünden jilet atar gibi aşağıya atmak, sahaya atıp maçı durdurmak nasıl bir insanlıktır? Yanımda 60 yaşında teyze vardı öyle bir hevesle atıyor ki şaşkınlığımdan bi şey de diyemedim..

Yazıktır yahu insanın gözüne gelse kör etmemek gibi bir ihtimal yoktu. Neyse ki en azından kimse kör olmadı.

Geçmiş olsun..

Cemalettin Taşkın
19.03.2017, 15:07
boburlanmalar olacaktır ama o kesimin ağzını büyük ölçüde kapattık.. artık biraz zor kıpırdanmaları..erman toroğlunu bile tanıyamadım dün akşam o kadar barizki kıskanılıyoruz şuanda.. neymiş TS de yarışın içinde olsun .. bunu içtenlikle söylediklerine hiçbizaman inanmayın en küçük şeyde ayağımıza ip bağlayıp atarlar denize..bu yolda babama bile güvenmem.. önümüzdeki 3 önemli maçıda kazanmalıyız bizim yönetime bjk maçında güvenmiyorum o şenol denen trabzon efsanemiz bi telefon trafiği oluşturabilir.. olcayın bize bedava verilmesinin sebebide mehmet ekiciyi bjkye aldırmaktı ama planı tutmadı şenol beyin.

ersun yanalın önceki gelişinde gs yi deplasmanda 3-0 yenmiştik sonra içeride gençleri 4-1 yenip bjk ile konyada oynamaya razı olur mete kalkavanın berbat yönetimi ile 3-0 yenilmiştik. kısaca yine aynı durum gs yi yendik bjk den emin değilim.

Cemalettin Taşkın
19.03.2017, 15:09
Çünkü 3 istanbul takımı hiçbir zaman TS'nin onları yakalamasını hazmedemez, edemiyor da.

kötü giderken sorun yoktu takım oturunca mızırdanmaya başladılar

Onur Akyüz
19.03.2017, 15:10

serdar sağlam

iho'cu tayfanın ağzındaki sakızlardan biri budur. Evet takım iyi gidiyor ama yönetimde çok büyük sorunlar var, seçime gidilmesi lazım vs diyorlar.

Bunlar böyle dikkate almaya gerek yok..

Enaldo61
19.03.2017, 15:13
Futbol çok ilginç aslında gsye bakın sneijder'i podolski'si var, biz de Yazıcı var, onlar hiçbir şey yapamıyor, Yazıcı golünü atıyor, takım olmak böyle bir şey, her şey isim değil.

batuhanTs
19.03.2017, 15:15
onur akyüz ne yazıon çok merak ettim birisi alıntılasın zahmet olmazsa en son muhammet demir bu seneye damga vurucak dediğinde dayanamadım engelledim ama insan merak ediyor

Fatih Çelik
19.03.2017, 15:16
Futbol çok ilginç aslında gsye bakın sneijder'i podolski'si var, biz de Yazıcı var, onlar hiçbir şey yapamıyor, Yazıcı golünü atıyor, takım olmak böyle bir şey, her şey isim değil.

Bu işler böyle işte Chelsea en rezil döneminde CL'yi aldı. Real'in Los Galacticos'u bir CL kupasını ancak alabildi.

Süper Golcü
19.03.2017, 15:17
gurur duydum, anketlerde de genelde yanılmam kazanıcağımıza çok emindim :D

Murat'
19.03.2017, 15:17
iho'cu tayfanın ağzındaki sakızlardan biri budur. Evet takım iyi gidiyor ama yönetimde çok büyük sorunlar var, seçime gidilmesi lazım vs diyorlar.

Bunlar böyle dikkate almaya gerek yok..

Koskoca TRT'nin Halil Şanlı'ya bağlanıp yorum alması ayrı bir rezalet.

Oğuzhan Fidan
19.03.2017, 15:19
ersun yanalın önceki gelişinde gs yi deplasmanda 3-0 yenmiştik sonra içeride gençleri 4-1 yenip bjk ile konyada oynamaya razı olur mete kalkavanın berbat yönetimi ile 3-0 yenilmiştik. kısaca yine aynı durum gs yi yendik bjk den emin değilim.

mete kalkavan ağır beşiktaşlı ve bu seneki bir çok maçta profesyonelce bjkyi kayırdığı açık ve net görüldü. bjkyi bu senede şampiyon yapma başarısını gösteren tüpçüdür.kim ne derse desin.adamlar top oynuyolar ama kırılma noktaları var maçlarda buraları kayıpsız atlatıyolar..kazandıkça perçinlenirsin kırılmaz olursun dayanıklı olursun özgüven artar tercihlerin basit ve kararlı olur sonuca kolay gidersin.bjkdeki ve bizdeki durum bu şuanda.bjk maçında tarihin en ağır doğrama operasyonuna tanıklık edicez ama her ne olursa olsun bu maçtanda puanla ayrılacağımızdan eminim.olcaydanda 1 gol bekliyorum.psikolojik olarak .

Onur Akyüz
19.03.2017, 15:21

Tabi o da ayrı bir saçmalık.

ÖmürKaradeniz61
19.03.2017, 15:24

Aynen öyle durum bu kadar acı verici.Koskoca Trt'nin Trabzonsporu yorumlattığı adamlara bak.

Mert Acar
19.03.2017, 15:25
2011den sonra babam bile artık heyecanla maçları izliyor..Baktım biiz dar sokaklarında diye dolanıyor evde :))
RUH GERİ GELDİ...

nuri45
19.03.2017, 15:38
O degilde sezon sonu eksik yerler icin devre arasi gibi isabet tutturursak seneye zimba gibi takim olacaz. Yedek kulübeside iyi kalite oulnca cok keyifli sezon yasayabiliriz.

Adem Akyüz'
19.03.2017, 15:46
Durum gerçekten çok vahim.. Trabzon'da bi insanları dinleyenlerin ve ciddiye alanların olması çok çok daha vahim..

Alika87
19.03.2017, 15:56

Kaya Çilingiroğlu futboldan sıfır anlıyor. Yorumlarından hemen belli oluyor. Hangi mantıkla onu spor yorumcusu olarak yayına sürüyorlar anlamış değilim.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

srmnlii
19.03.2017, 16:27
Şuan Pendik ts clupdayım şatışlar gayet iyi diyorlar :) olumlu hava artarak devam eder inşallah

U.Sadıkoğlu
19.03.2017, 16:53
Büyük maç kazanmak çok önemli artık Gs'yi devamlı yeniyoruz bu istatistiği devam ettirmek önemliydi öte yandan iç sahada henüz gol yemedik gol yememenin yanında iç sahada mağlup olmadan devam etmek Trabzon'a gelen rakiplere baskı unsuru oluşturacaktır bu sezon sonuna kadar Akyazı'da kaybetmeden devam etmeliyiz zaten mağlup olma ihtimali gördüğüm iki maç var Başakşehir ve Bjk o maçları kaybetmessek daha yenilmeyiz.

İskender Çakmak
19.03.2017, 17:02
Dün herşey harikaydı...

Çok akıllı top oynadık. Son zamanlarda en yapamadığımız şeydi.

Ayrıca 50. Dakikada çekilen oley oley süperdi. Takımımıza güveni gösterdik.

sezai
19.03.2017, 17:04
Maçın tamamı biri kaydetti mi antep maçını biri vermişti full olarak indirmiştim :)

artvinli_mert
19.03.2017, 17:17
"Trabzonsporun taraftarı olarak kendini düşünenlere;

1-Takım savunması: İlk yarıda yenilen goller ya korner ya da kaptıralan toplardan oldu maçları izleyenler bilir. Defans hattına yapılan iki transferi daha önce izlemiş değilim ama videolarından bakınca bu konuda artık sorun yaşayacağımızı düşünüyorum neticede videolar defans için gelen oyuncuların. Yer tutma topa vurma pas verme gibi özelliklerinin ilk yarıda görev yapan futbolculardan iyi olduğunu gösteriyor. Bu anlamda top kayıplarında ve yan toplarda özellikle kornerlerden gol kolay yemeyecek takım. Bu takıma katkı verir.

2-Orta saha: Eğer defans hattınız sağlamsa Orta saha oyuncularınız daha az yorulur daha az hata yapar daha fazla ileri çıkar daha çok risk alır. Yüzünü daha ileri döner bu anlamda orta saha iyileşecekti. Onazi bile sizi şaşırtabilir. Okay bir kaç hafta maçın adamı olabilir. Şaşırmayın..

3-Kanatlar: Eğer defansınız iyi olursa kanat oyuncularınız ileri daha iyi çıkar. Arkalarına bakmazlar ani olarak geri dönmek zorunda kalmazlar. Koşu yapabilirler. Ve orta alandan gelen topçuların eksilttiği alanlara forvetin girmesiyle pozisyon bulurlar.

4-Forvet: Orta saha ve kanatları iyi çalışan takımlarda forvetlerin işi düzgün vuruş yapma ve fırsatçılıktır. Bunu yapacak oyuncular şuan damdoy ve suk bunlar yetersiz göründüğü çok bariz ortada. Rodelga bu açığı kapatır mı? Bence hayır. Bu tarz bir oyunca değil. Ama eldekilerden iyidir hatta bir kaç kişini dediği gibi yeni Burak bile olabilir ama ben olmayacağı görüşündeyim. Bence yanına mutlaka bir iyi adam alınmalı ki bence konote bence Rodelgadan iyi adam. Ha maçını izledim mi hayır izlemedim. Videolarına baktım. Dediğim gibi en azından video nerede duruyor nereye koşuyor, topa vuruşu hakkında bilgi veriyor.

Son olarak ya harika bir ikinci yarı ya da şuandan az daha iyi bir ikinci yarıya hazır olun.."

Bu yazıyı 9 ocakta transfer formunda yazmıştım..

Bugün yazmak istediklerim değişmedi aynısı özellikle son satır..

Erkin
19.03.2017, 17:33
Trt Spor'daki Stadyum'u pek izlemişliğim yok, zira sunucu, kalite ve katılımcı olarak Aspor veya diğerlerinin gerisinde. Ali Gültiken de Metin Tekin gibi efendi adam, Kaya sıkıntılı tip bazı şeylerde savunurken bazen de hınç duyabiliyor. Giray'a ise herkes gibi ben de ayar oluyorum, görev alamadığı için ajan gibi aleyhte çalışan bir adam. Halil Şanlı'nın fesat uzmanı oluşunu geçtim, adam yerine koyup bağlanıp bilgi alıyor olmaları enteresan; Giray ayarlıyordur tahminen.

amasya0561
19.03.2017, 17:49
Eger Trabzonspor taraftari akilli olursa, eger galeyana gelmezse
eger bu yonetimi kimselere yedirmezse,
eger icimize sizmaya kalkisan hainlere inanmayip, pertaraf edebilirse,
uzerimizde oynanacak oyunlara tum kulup olarak gogus gerebilirsek,
eger bizler yani gercek Trabzonsporlular, takimimizin yaninda sartsiz kayitsiz kalabilir, stadi doldurup, kulube maddi anlamda katki saglayabilirsek ( lisansli urunler almak gibi )
ve Yonetim, yolunda bu sekilde devam ederse..

inanin 2, 3 sene sonra cok ama cok farkli bir kulup olabiliriz.

Yani hayal bile edemeyecegimiz bir yerde olabiliriz.

Yukaridaki sartlarin saglanmasi durumunda.

Bu arada Tebrikler Trabzonum, yeneceginden hic bir suphem yoktu.

Daha öncede iki kez yaşmıştım ama hangi başlıklara bulamadım.
Başkanımızla dört sene içinde uefa finali oynayacagımıza inanıyorum

Sina_ts
19.03.2017, 18:29
Zeki uzundurukan Stad için demedi onu dostum lig TV nin yeni dizayn stüdyo lari için dedi. Sanırım sen o konuşmanın yarısında açtın kanalı :)

Sina_ts
19.03.2017, 18:30
Öncelikle galibiyetten dolayı Trabzonspor'u tebrik ediyorum. Gayet sevindim, umut verici. Öte yandan bazı hayal kırıklıkları ve kızgınlıklarımı da paylaşmak isterim.

Mesela maçta "Koyduk mu?" tezahuratı yapılmış. Bu bize yakışmaz. Derhal bu huydan vazgeçilmesi lazım. Yoksa feybeli Volkan'ın bize yaptığı yanlışı eleştirecek yüzümüz kalmaz. Bu tezahuratı gazlayanlar bulunup yapmamaları konusunda uyarılmalılar. Çok üzücü.

Sonra özette Yusuf Erdoğan'ın kendi ceza sahamızda sorumsuzca kayarak yaptığı hamle var, bu hamlelerden çok yapıyor ve hiç ders almıyor, bu da artık gına getirdi.

Tv yorumcusu Olcay Bey'in altyapı öz evlat muhabbeti de baydı. Öz evlat kulüpte olmaz. Diğerleri nedir o zaman? Bu ayrımcılığa nasıl evet deriz?
Bir diğer tv yorumcusu Zeki Bey'in tam anlamadım ama eğer bizim hakkımızda ise şöyle bir yorumu var: Işıklar insanın çok gözünü alıyor, avize dükkanı gibi, buna bir çözüm bulmaları lazım. Yeni stadyuma sahip çıkmak gerekirken azcık kısın gözümü aldı diye gelen bir yoruma ne desem bilemiyorum. Yeni stad 2500 lux kullanıyor, bjk stadı ise 3000. Orda ya da Avrupa'da hiçbir kişinin az ışıkları kıssınlar, avize dükkanı gibi olmuş dediğini duymadım. Diğer yrumcu Giray Bey'in de yüzü sirke satıyordu, o da üzücü

Zeki uzundurukan Stad için demedi onu dostum lig TV nin yeni dizayn stüdyo lari için dedi. Sanırım sen o konuşmanın yarısında açtın kanalı :)

Gürkan Asma
19.03.2017, 20:28
38 bin 900 kişi biletli şekilde maça girebilecekken 33 bin küsür kişi maçı izlemiş. Bu 5 bin kişi nerde ?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İlker Yazıcıoğlu
19.03.2017, 20:31
38 bin 900 kişi biletli şekilde maça girebilecekken 33 bin küsür kişi maçı izlemiş. Bu 5 bin kişi nerde ?

Cevabı basit aslında Gürkan.
Kombinesi olanlar ya da bazı bilet alanlar maça gelmedi.

Örneğin, benim eniştem.Kombinesi var ama gidemedi,mesai yapmak zorunda kaldı.
Böyle binlerce kişi olabilir...

Murat'
19.03.2017, 20:48
Cevabı basit aslında Gürkan.
Kombinesi olanlar ya da bazı bilet alanlar maça gelmedi.

Örneğin, benim eniştem.Kombinesi var ama gidemedi,mesai yapmak zorunda kaldı.
Böyle binlerce kişi olabilir...
Bazıları da koltuklarında oturmak yerinde merdiven boşluklarında ayakta durmayı tercih etti. Gerçi maçta hiç kimse oturmadı galiba, ben kuzey üst tribündeydim maçta bir dakika bile oturmadık.

İlker Yazıcıoğlu
19.03.2017, 20:54
Bazıları da koltuklarında oturmak yerinde merdiven boşluklarında ayakta durmayı tercih etti. Gerçi maçta hiç kimse oturmadı galiba, ben kuzey üst tribündeydim maçta bir dakika bile oturmadık.

Koltuklarına oturmayıp, ayakta duranlar da o 33bin içerisinde sonuçta.

Ya bu sayı meselesi çok da önemli değil aslında.Stad dolu gözüküyordu, önemli olan bu.
40bin küsür bilet de resmi olarak satıldı, ve o kadar biletin parası kulübün kasasına girdi.

Ben çok takılmıyorum bu sayı muhabbetlerine...

Her maç 25bin civarı seyirci gelse tadından yenmez, varsın 40bin olmasın...

ilelebeTS
19.03.2017, 20:59
rakiplerin hepsi puan kaybetti yine 15-20 puanlık maç oldu

cebcare
19.03.2017, 21:34
Yusuf Erdogan'nın alıcısı yok mu satalım gitsin

shootems
19.03.2017, 21:38
O değilde yusuf oyuna girdikten sonra resmen oyunu sabote etti. Bi pozisyonda kaydı az daha penaltı yaptırıyordu.

Her zaman derim akılsız topçunun takımda yeri yok. Insallah sene sonu elden çıkartabiliriz

Oruç
19.03.2017, 21:40
Yusuf Erdogan'nın alıcısı yok mu satalım gitsin

Tolunay gitmese Akhisar'a itelerdik ama şimdi işimiz daha zor.

Buğra Çora
19.03.2017, 22:24

Trabzonlu genclerin oldu kale arkasında büyük boşluklar vardı. Beliki TG grubu külübten verilen kombinelerin hakkını vermiyor.

Mustafa ÖZDEMİR
19.03.2017, 22:34
trabzonlu genclerin oldu kale arkasında büyük boşluklar vardı. Beliki tg grubu külübten verilen kombinelerin hakkını vermiyor.

bunun başka nedenleri olabilir .boşluk falan yoktu

cerebrum
19.03.2017, 22:44
maçın tamamını nasıl izleyebilirim? var mı yardım edecek..

DNA-TS
19.03.2017, 22:50
Akyazı da ilk maçımda cinconu yenmek nasip oldu.
Atmosfer efsaneydi takım iyiydi maç sonu harikaydı.
Kargaları ve şikecileri yenip sezonu bitirirsek bu hava ve yapılacak transferlerlerle yeni sezonda birazda şansımız yaver giderse hedefe ulaşabiliriz.
Bir ilk yarıya 18 puan topladığımız takıma bakın birde şimdiki takıma Şimdiden 3. Lük hesabı yapıyoruz.
İnşallah sonu istediğimiz gibi avrupayla tamamlanır.

demir
19.03.2017, 22:50
macta begenmedıgım tek sey yusuf erdoğandı ayıptır yahu ayıp...

Uğur Ö.
19.03.2017, 23:49
Hakikaten tam maç linki varmı ?

zafer6161
19.03.2017, 23:52
15 puan aldık bu hafta

ÖmürKaradeniz61
19.03.2017, 23:54
Bu beşiktaşı yenmesine yenerizde bence deplasmanda oynayacağımız Antalya maçı daha zor hatta çok zor.

zafer6161
19.03.2017, 23:54
Yusuf a niye kafayı bu kadar taktiniz..

İsmail Sezgin
20.03.2017, 00:45
Aynen link bulan varsa bana da paslasın lütfen :)

İlkhan
20.03.2017, 00:54
Link link link :)

Yiğit Gayretli
20.03.2017, 01:00
Eve kendimi yeni attım. Cumartesi sabahtan başlayıp, an tibariyle ten sonlanan ve müthiş bir hafta sonu oldu. Oynanan oyun, stadın güzelliği, taraftarın tutkusu her şey o kadar güzeldi ki... Çok özlemişim böyle Trabzonspor'u...

Adem Akyüz'
20.03.2017, 01:07
Dün baya kişi istemişti. Bu pozisyon sanırım. Onur'un Podolski'yle dalga geçtiği an.. :)

https://twitter.com/furkanboluk61/status/843584652795351040

artvints
20.03.2017, 01:13
maçı kaydeden var mı, arşivde dursun.

İsmail Sezgin
20.03.2017, 01:17
Gs maçı olduğuna kaydeden çoktur. En olmadı bildiğiniz gsforum varsa oraya bakalım. Ben birtane buldum ama yoktu. Ayrıyetten yazıları okumak zevkli olabiliyor :D

selcuk
20.03.2017, 07:25
http://www.transfermarkt.de/images/newsansichtfoto/normal/1489769434.jpg

bir gün bu listeye girme dilegiyle

münihin kombine sahiplerine 3 mac koltugun bos kalirsa yerini kaybedersin yaptirimi ise yariyor

Soner Albayrak
20.03.2017, 08:35
http://www.digiturkdilediginyerde.com.tr/spor/spor-toto-super-lig-maclar/2sezon-v365#

Burada maçın doksan dakikasının tamamı mevcut.

Ben üyeliğimi geçen sene iptal ettirdim. Giriş istediği için izleyemiyorum maçın tamamını.

Üyelik numarası ve şifreyi benimle paylaşabilecek olan var mı?

Maçın tamamını IDM ile kaydedeceğim. Şifreyi sonra değiştirebilrisiniz güvenlik için :)

Uğur_Dmrtrk
20.03.2017, 08:42
Bu galibiyette emeği geçen taraftar,yönetici,oyuncu vs.hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim..Ersun hoca'nın dediği gibi yapılacak çok iş var..Eksikleri görmek ve takım olmak önemli...Skor alınca da ayrı bir zevkli oluyor..Nice güzel günlere inşallah..

İskender Çakmak
20.03.2017, 08:54
Haftaya karabük fener maçı var. Tam şikecileri yakalama haftası. Rize kusura bakmayacak artık.

Faik Yılmaz
20.03.2017, 08:57
Beddua edeceğim adama ;

" Allah seni Castillo'nun karşısındaki Yasin gibi yapsın " diyeceğim...

Sanırım yeterince güçlü bir beddua olur bu...

cakalkerem
20.03.2017, 10:15
yasin hala aranıyormuş...

BERBATOV61
20.03.2017, 10:16
sesim halen daha düzelmedi öyle sevindik inş. alışkanlık yapar O SENE ÖNÜMÜZDEKİ SENE :)

cakalkerem
20.03.2017, 10:17
şimdi ben dahil eminim ki bir çoğumuz ilk yarıda giden puanlara, oynanan topa(veya oynanmayan), boş adamlara yanıyordur...Ne olurdu ilk yarı bir 5-6 puan daha fazla alsaydık