PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 25.Hafta l Trabzonspor 2-0 Galatasaray l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8

Mesut
17.03.2017, 11:44
Onur-Pereria-Uğur-Medjani-Mas-Onazi-Okay-Olcay--Castillo-Ndoye--Rodellega

Tolga Okumuş
17.03.2017, 11:45
Yusuf Yazıcı'nın performansı maçı belirler.

Kötü oynadığında çok kez gördük ki topu ileri taşıma da ve 3. bölgede topun kalmasında ayrıca tempo ayarında çok sorun yaşadık.

Defansta ayağı sağlam birinin olmayışı da çıkarken bize tehlike yaşatacağı gibi önde baskı yapan her takıma olduğu gibi Galatasaray'a da + olarak yazılacak.

Mas çok sağlam ama bir o kadar da ağır bir futbolcu.Tek hamleli değil ama dönüşlerde çok sıkıntılı.Eğer Bruma veya Gonzales'i ona karşı teke tek bırakırsak gözümüzdeki imajı bir anda silinebilir diye düşünüyorum.

Tecrübelerime göre son dakikalarda biraz fazla gol atmaya başlayan takımlar hemen akabindeki maçlarda mutlaka son dakikalarda gol yerler.İnşallah bizim maça denk gelir.

Oyunu tutup sabırlı oynamalıyız.İyi mücadele edip savaşmalı,taraftarıda arkamıza aldıktan sonra galibiyeti kovalamalıyız.

İnşallah kazanırız ama benim tahminim beraberlik gibi duruyor.

Mesut
17.03.2017, 11:50
Yazıcı bence bu maçta dinlendirilmeli Ndoye-Rodellega ikisi de sahada olmalı Akhisar maçında da gördük ikisi sahada oldu mu birbirlerini tamamlıyor Yazıcı silik kalıyor maçlarda bu maçta da karşısında tilki oyuncular var etkili olacağını sanmıyorum

Cpt.Price
17.03.2017, 11:55
ben şuanki tempoda ve gsnin eksiklerine bakınca yeneceğiz gibi düşünüyorum.
yusuf yazıcı ortasahadan top almıyor daha çok göbeğe yaklaşıp topu almalı ve kanatlara yaymalı. verkaç denemeleri hiç yok. çalım atıp topu ileri süremiyor zamanla oturur inş. aksihar macında ndoye girince ataklar daha bi olgunlaştı. ndoye biraz geride rodellega uç forvet oynatabilir hoca.

castillo tam bir mezarcı, gelen bütün topları öldürüyor. saçma sapan gereksiz şutlar çekiyor. beşiktaştaki ibrahim üzülmez gibi. koşuyo takımıda koşturuyor sonra pert.
bero iyileştiyse. oclay sola . bero sağa geçebilir.

Yiğit Gayretli
17.03.2017, 11:56
Yazıcı bence bu maçta dinlendirilmeli Ndoye-Rodellega ikisi de sahada olmalı Akhisar maçında da gördük ikisi sahada oldu mu birbirlerini tamamlıyor Yazıcı silik kalıyor maçlarda bu maçta da karşısında tilki oyuncular var etkili olacağını sanmıyorum

Böyle maçları oynamadan olgunlaşma şansı da yok.

Pragmatist bir yapımız var taraftar olarak. Bu kötü bir şey değil; ama hep kısa vadeli değerlendiriyoruz.

Nizam
17.03.2017, 12:20
Maça bileti son anda buldum fakat maçtan sonra ankara'ya otobüs yok. Uçakta sabah 6' da var. Ankara'dan gidecek taraftar grubu var mı bildiğiniz ? Dönüşü onlarla yapsam.

Cpt.Price
17.03.2017, 12:28
Maça bileti son anda buldum fakat maçtan sonra ankara'ya otobüs yok. Uçakta sabah 6' da var. Ankara'dan gidecek taraftar grubu var mı bildiğiniz ? Dönüşü onlarla yapsam.
gurbetçi gençler ankara varsa onlarla iletişime geçin isterseniz.
facede sayfası falan vardır.

Ahmet Malkoçoğlu
17.03.2017, 12:30
gurbetçi gençler ankara varsa onlarla iletişime geçin isterseniz.
facede sayfası falan vardır.
Uni Ts ankara da gidiyor sanirim Ahmet Almacı

OFLU
17.03.2017, 12:55
Arkadaşlar, 1 adet doğu üst tribün bileti transfer edeceğim(ücretsiz) . Tercihen öğrenci kardeşimiz varsa maça gitmekte zorlanan, bana ulaşsın lütfen.

Soner Albayrak
17.03.2017, 13:04
Halis Özkahya'nın yönettiği son 18 karşılaşmada GS'nin sadece tek mağlubiyeti varmış.

Hakem nasıl korkutmasın ki?

Alphan Altun
17.03.2017, 13:04
Yazici oynatilmali.Onu kazanmak maci kazanmaktan daha onemli.

Doğukan Uçan
17.03.2017, 13:05
Deplasman tribünü 2000 kişi bittim mi ?

Gürkan Asma
17.03.2017, 13:10
Deplasman tribünü 2000 kişi bittim mi ?
500 kişi var yok.

cem1990
17.03.2017, 13:13
4-4-2

------------Onur-------------

--Pereira-Medjani-Uğur-Mas--

------------Okay------------

-----Onazi--------Olcay-----

-----------Yusuf-------------

-----Ndoye-----Rollega----

Doğukan Uçan
17.03.2017, 13:13
500 kişi var yok.

ben bu yaşima kadar deplasman tribünün doldugunu görmedim. En fazla beşiktaş taraftari gelmişti ama oda dolmadi

selcuk
17.03.2017, 13:40
djedjou, balta ve derdiyok Trabzon kadrosunda degil

hofsaale
17.03.2017, 13:48
favoritiz açık ara...insAllah saçmalamayız Alanya maçındaki gibi...

Mehmet Fatih Silik
17.03.2017, 13:49
Koreografi hazırlığı var mı acaba...geçtiğimiz sezon gs ve bjk maçlarında olduğu gibi. Stad buna gerçekten çok müsait

Ahmet Almacı
17.03.2017, 13:50

Hocam uni ts ankara gidis donus organizasyonu yapmis donus mactan sonra olcakmis saba uyarsa iletisime geciyim senin icin ?

Ahmet Almacı
17.03.2017, 13:55
selcuk bu da demek oluyorki semih-calik tandemi var karsimizda duran top organizasyonuyla rahat bir gol bulabilecegimizi dusunuyorum

Uğur Kalyoncu
17.03.2017, 13:57

Bruma nin bindirmelerinden ziyade Podolski nin sutlarindan korkuyordum o da olmasaydi iyiydi :)

Ite kaka zorla gol atiyoruz net bir golcümüz olsa su defansa gol atmamak elde degil de biz nasil atacagiz onu bilmiyorum..

Ama Ndoye ve Rodellega bu savunmadan bütün toplari alir özellikle Ndoye tabi..

Fatih Özkan
17.03.2017, 13:58

Bilgiler doğru.
Uçuşta bu isimler yok.

Adem CAKIR
17.03.2017, 14:23
Bu iyi haber.
Bu beleşsaray a her türlü gol atarız.
Ucuz gol yemeyelim yeter...

oflubektas
17.03.2017, 14:30
Bilgiler doğru.
Uçuşta bu isimler yok.

Fight Club'daki Tyler Durden'ın adamları gibiyiz. Check-in görevlisi de varmış bizde :)

Fatih Özkan
17.03.2017, 14:31
Fight Club'daki Tyler Durden'ın adamları gibiyiz. Check-in görevlisi de varmış bizde :)

Yolcu hizmetleri memurluğu eskide kaldı.
THY DO&CO İkram Hizmetleri Planlamacısı diyelim. :)

gurur6134
17.03.2017, 14:32
Rodellaga mi yoksa damdoy mu bakalim hoca kimi tercih edecek..damdoyun yukselen grafigi var rodellaga da gayseyi bos gecmiyor hic..

oflubektas
17.03.2017, 14:33

Have you got "Müsil" for Galatasaray players ?

ÖmürKaradeniz61
17.03.2017, 14:40
Bu maçın hakemi oymuş buymuş taktik şuymuş şöyle oynarsak iyi olur gibi taktikleri yok.Çıkacaksın taraftarla birlikte parçalayacaksın.

UğurB
17.03.2017, 14:41
Muslera, Semih, Ahmet, Carole, Selçuk, Tolga, Yasin, Rodrigues, Sneijder, Bruma, Podolski

GS'nin beklenen kadrosu. Bu kadroya N'doye daha dogru tercih olur diye dusunuyorum. Bizim kanat oyuncularimizin performansi (hem hucum, hem savunma) kaderimizi belirler...
Allah yuzumuzu kara cikarmasin...

Cihad Varlı
17.03.2017, 14:48
Muslera, Semih, Ahmet, Carole, Selçuk, Tolga, Yasin, Rodrigues, Sneijder, Bruma, Podolski

GS'nin beklenen kadrosu. Bu kadroya N'doye daha dogru tercih olur diye dusunuyorum. Bizim kanat oyuncularimizin performansi (hem hucum, hem savunma) kaderimizi belirler...
Allah yuzumuzu kara cikarmasin...

Bu kadroyla çıkması imkansız bence. Geriye düştükleri son üç maçta bile sahada bu kadar hücum oyuncusu aynı anda sahada yer almadı. Yasin ve Rodigues kanat bek olmasına rağmen böyle çıkmaz, çok zor.

Mehmet Cihan Kocaman
17.03.2017, 14:48

Abi uçağın kaçta ineceğini de biliyor musun bari :)

Cihad Varlı
17.03.2017, 14:52
Galatasaray attığı gollerin %30'unu son 15 dakikada atmış. Maçın son bölümünde diri kalmalıyız.

Yiğit Gayretli
17.03.2017, 14:53
Yaklaşık 15-20 dk sonra sanırım.

selcuk
17.03.2017, 14:59
muhtemel kadro buymus

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Muslera,

Semih, ,,,,,,,,,,,,,,Ahmet,,,,,,,,,,, Carole

,,,,,,,,,,,,,Selçuk,,,,,,,,, Tolga,

Yasin,, Rodrigues,, Sneijder,, Bruma,

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Podolski

bu kadroylan ciksinlar, biraz sanslan tarihi farka bile gidebilir

Soner Albayrak
17.03.2017, 15:01
Adamın eline uçaktaki yolcuların isimlerinin olduğu liste geliyor, sen uçağın kaçta ineceğini soruyorsun :)

Ozan Gözaçan
17.03.2017, 15:10
Halis Özkahya asla "satılmış" diyeceğimiz tipte bir hakem değil. Yalovalıdır, ortak tanıdıklarımız da vardır. Yalnız dediğiniz gibi, kötü niyetli olmasa da "aman ortalık karışmasın" ekolündendir. Mesela ilk yarı haksız bir penaltı veya kırmızı kart kararı varsa ikinci devre diğer takım lehine fellik fellik kırmızı veya penaltı arar. Maçı elinden kaçırırsa elinde tek hedefi vardır; Gerginliğin azalması için maçın berabere bitmesi :)

Valla dediklerinizin hepside kullandığım eyyamcı kelimesine karşılıktır. Aman ortalık karışmasın diyerek ... çıkışda olan gsyi de kollaya bilir. çıkışda olan bizide çıkışda olan fbyide kollaya bilir ... bu tarz adamlardan korkmak lazım aslında ...

Ogün YAZICI
17.03.2017, 15:19
Meydanda bilet gişesine uğrayıp bilet bulamayınca giden ,bekleyen çok sayıda insan var.
Avni akeri tribünlerini de çaktırmadan satışa çıkarıp satsalar maç saatine kadar dolar o derece.

! Hakan balta -chedjou tandemi ile ahmet çalık-semih tandemi arasinda cok büyük tecrübe akıl ve kalite farkı var.Birsz riskli buluyordum ama bu eksiklerden sonra cok net ndoye-rodagellayı salarim ahmet ve semih'in üzerine.Aklıma carsozo ve muhammed'i necip ve tosic'in uzerine saldigimiz macta cardozo cikana kadar bjk'nin orta sahayi gecememesi geliyor.Hami'nin muhtesem hamlesiyle cardozo ciktiktan sonra adamlar sahaya gömmüştü bizi.

Akın Akyüz
17.03.2017, 15:24
Kendi araçlarıyla İstanbul-Tranzon arası yolculuk yapacak (Ts-Gs maçından dolayı) forumdaşlardan yol arkadaşı arayanlar geri dönüş yaparlar ise sevinirim. Fahiş uçak biletleri , dolu otobüs ve arızalanan araç nedeniyle istanbulda kalmak istemiyorum. Saygılar..

orhanunal
17.03.2017, 15:30
muhtemel kadro buymus

defans yapmayı doğru dürüst bilen adam yok bir de 3 lü ile çıkıyorlar.15 dk allah ne verdiyse basmamız lazım ordan bi gol çıkarsa farka gideriz.

balta ve chejdu olmaması çok büyük avantaj.özellikle balta 3 lü oynayan takımlara cuk oturur.

Fatih Özkan
17.03.2017, 15:32

17:10 tahmini iniş.
Uçak biraz evvel push-back oldu. :)

selcuk
17.03.2017, 15:36
kulüpten canli

https://www.periscope.tv/Trabzonspor/1rmxPnOplvVGN

PortoDeGalinhas
17.03.2017, 15:37
Trabzonspor gerçekten çok büyük bir klüp. avrupa mücadelesi verirken akhisar deplasmanında bile kapalı gişe oynuyoruz. şampiyonluk mücadelesi veren gs bizim statta ayrılan kısmın yarısını dolduramamış daha

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mert Oğuzlu61
17.03.2017, 15:54
http://www.strawpoll.me/12548257

İkisini de dene, tarafını seç. Maç öncesi dev anketimize lütfen katılım gösteriniz. :)))

Uğur Kalyoncu
17.03.2017, 15:55
Saka maka stadi doldurduk biletler tükendi mi simdi :)

Seneye 30 bin ortalamaya oynayabilirsek büyük başarı olur..

Gs ve bjk yi ardarda yenebilirsek tarifi imkansiz bir sey olur. .Bunu inanmiyorum anlaminda söylemiyorum gelecek sene icin umutlanma bütünleşme ruzgari arkadan iyice alma anlaminda söylüyorum.

Ahmet Almacı
17.03.2017, 16:02
Trabzonspor gerçekten çok büyük bir klüp. avrupa mücadelesi verirken akhisar deplasmanında bile kapalı gişe oynuyoruz. şampiyonluk mücadelesi veren gs bizim statta ayrılan kısmın yarısını dolduramamış daha

Aynen oyle kaldi ki ligteki siramiz 9-10 civarinda oldugunda dahi deplasman tarafi tiklim tiklim oluyo..

Ilk yaridaki gs maci bizim taraf fulldi

ilelebeTS
17.03.2017, 16:08
Karabük maçının benzeri taktikle oynayabiliriz. Sakin götürüp duran top vs. işi bitiririz. En garanti yol.

Ama aklıma Ersun hocanın iç sahadaki derbi performansları geliyor. Hiç öyle sakin oyun tercih etmiyor aksine agresif saldırgan oynatıyor. ilk yarıdaki kadroyla bile şikecileri sahasına hapsetmişti kırmızı karta kadar.

Diziliş konusunda ise hoca, iç sahadaki son gs galibiyetinde çift forvet oynatmıştı. 4-4-2 ile rakibi baya hırpalamıştı. Merak ediyorum Yazıcı mı Damdoy mu oynayacak.

Ozan Gözaçan
17.03.2017, 16:11
Kendi araçlarıyla İstanbul-Tranzon arası yolculuk yapacak (Ts-Gs maçından dolayı) forumdaşlardan yol arkadaşı arayanlar geri dönüş yaparlar ise sevinirim. Fahiş uçak biletleri , dolu otobüs ve arızalanan araç nedeniyle istanbulda kalmak istemiyorum. Saygılar..

arkalarda kalmasın .... dikkat edelim ... yardımcı olalım ...

Akın Akyüz
17.03.2017, 16:17
arkalarda kalmasın .... dikkat edelim ... yardımcı olalım ...

Yol masraflarına küçükte olsa katkım olur bu arada..

Mehmet Cihan Kocaman
17.03.2017, 16:22
İlk yarıdaki derbilerin üçünde de iyi oynadık bence.
Yusuf kırmızı kart görmeseydi muhtemelen Fener'i yenecektik.

Ozan Kara
17.03.2017, 16:54
Hoca'ya ve tecrubesine guveniyorum. Ilk yari baskili oynayip bir gol atariz gibime geliyor.

Oğuz ZEYTİN
17.03.2017, 17:03
muhtemel kadro buymus

Boyle oynamalari isimize gelir dostum. Ama bence;

Muslera

Linnes/Selcuk
Semih
Ahmet
Carole

Tolga
Selcuk

Yasin
Josue/Sneijder
Bruma

Podolski

nbay
17.03.2017, 17:26
Sneijder in oynaması bizim lehimize olur,son derece isteksiz ve formsuz. tudor da zaten bu sebepten oynatmıyor.
belkide tarihimizdeki en avantajlı kadromuzla çıkıyoruz gs ye karşı ,hem stad hem rakibin eksiklerinin etkisi bizi favori yapıyor ama nedense çok emin olamıyorum .

Hüseyin Çümen
17.03.2017, 17:31
son zamanlarda gese ye vurduğumuz gol oluyor sadece erkanın direkten dönen topu hariç

Mustafa'
17.03.2017, 18:01
Galatasaray'ın kamp kadrosunda sadece 2 tane stoper var, Ahmet Çalık ve Semih Kaya. Tudor ilk geldiği Rize maçı hariç bütün maçlarda 3'lü savunma oynattı. Ya 3.stopere birisini devşirecek ya da şu zamana kadar oynattığı sistemi bozup 4'lü savunmaya geçecek. Her ne denerse denesin, savunmalarının merkezinde bu derece formsuz olan Ahmet ve Semih olan takıma gol atamamamız mucize olur.

Gürkan Asma
17.03.2017, 18:14
Benim tek emin olduğum nokta Ersun'un gs ye boşu olmaması :D

Kayısıkentli
17.03.2017, 18:14
Galatasaray'ın kamp kadrosunda sadece 2 tane stoper var, Ahmet Çalık ve Semih Kaya. Tudor ilk geldiği Rize maçı hariç bütün maçlarda 3'lü savunma oynattı. Ya 3.stopere birisini devşirecek ya da şu zamana kadar oynattığı sistemi bozup 4'lü savunmaya geçecek. Her ne denerse denesin, savunmalarının merkezinde bu derece formsuz olan Ahmet ve Semih olan takıma gol atamamamız mucize olur.

Özellikle duran toplar kabusları olacak.

Fatih Cengiz
17.03.2017, 18:17
Umarım bize karşı da yasini kanat bek olarak oynatır.. Fizik gücü ilerleyen dakikalarda düşecektir.
Gerçi yerine sabri oynayabilir ki ona da umarım oynar derim...

Maç genelinde baskı yiyeceğimizi sanmıyorum..
Ama selçuk bize karşı farklı bir motivasyonla oynuyor, Tolga da gününde olurda zorlayabilirler.

Yine de şu an en formda ve en iyi orta alan oyuncuları bizde.
Okay, Onazy, Olcay çok formda, kendisini ispat gayretinde olacak bir Yazıcı var. Castillo da kendine gelmek zorunda ve forvetlerin ikisine de güveniyorum. Ndoye da oynasa Rodallega da oynasa iyi işler yapacaklar..

Tek sıkıntı savunmadan top çıkartmamızda... Durica nın yokluğu bu anlamda ve rakibi karşılama anlamında bizi zorluyor.. Ersun hoca bu konulara çözüm arayışındadır ve umarım bulur.

En korktuğum şey ise takım yorulduğunda yapılan değişiklikler. Aytaç hiçbirşey vermemeyi geçtim zarar veriyor.
Yusuf Erdoğan ne yapacağı belli değil. Bero 2 haftadır forma yüzü görmedi..
Sadece forvetlerin birbirine alternatif olduğu ve başka yedeğimizin olmadığı gibi bir durumdayız.

Abdülkadir eminim yine kadroya girmeyecek... Keşke 18 kişilik kadroda olsa.. Müthiş bir tecrübe olurdu..

İçimde kesin yeneriz rüzgarları esmiyor. Büyük maç sonuçta ama umarım iyi bir oyun ve iyi bir skorla galip geliriz.
Hakemin de ne faydasını ne zararını görmek istemem.. Galibiyetimize leke sürmesin, emeklerimizi heba etmesin..

Kaldı 24 saat.. Umarım hayırlısıyla çok şey kazanacağımız bir maç olacak..

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Murat'
17.03.2017, 18:18
Ankara'da acayip bir kar başladı. Kazasız belasız giderim inşallah Trabzon'a. İnşallah yarın hava güzel olur Trabzon'da.

emrhan61
17.03.2017, 18:27
Gol zaten atacağız da,yer miyiz acaba? Asıl soru bu. Podolski,Bruma,Sneijder,Yasin,Rodrigues belki hiç biri çok formda değil ama tehlike yaratabilen oyuncular. Durica'nın olmaması daha temkinli oynamamıza neden olabilir.

Doğukan Uçan
17.03.2017, 18:28
Kar yağacak bu ne soğuk

selcuk
17.03.2017, 18:28
Gol zaten atacağız da,yer miyiz acaba? Asıl soru bu. Podolski,Bruma,Sneijder,Yasin,Rodrigues belki hiç biri çok formda değil ama tehlike yaratabilen oyuncular. Durica'nın olmaması daha temkinli oynamamıza neden olabilir.

podolskinin sutlari tehlike

uzungöllü
17.03.2017, 18:35
Rakipten ziyade Uğur ve Medjani'nin performansı bence belirleyici bizim açımızdan.

ccd6167
17.03.2017, 18:43
Bence çok bıçaksırtı maç.. Gayse kaybederse bence 2.lik şansları bitecek.. Biz puan kaybedersek ilk 4 artık hayal olur.. Maximum 5. Oluruz.. Yani beraberlik iki takımada yaramıyor..

Fatih Cengiz
17.03.2017, 19:09
Şöyle bir durum da var, hem federasyon hem de yayıncı kuruluş, bu kadar erken kopan bir lig istemeyecektir. Gs ve fb zorla şampiyonluk yarışının içine çekilecektir... Daha önce örneklerini çokça gördük.

Yine bizi harcamayı düşünmezler umarım. Geçen yıl gs için bizi harcamışlardı..

Sıktı artık bu muhabbetler ama elden de pek bişey gelmiyor.

Alper Beyazay
17.03.2017, 19:16
Podolski'ye şut attırmamak lazım onun haricinde pek sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. Bi de Bruma ona ekstra önlem alınması lazım.

Ogün YAZICI
17.03.2017, 19:37
Hafta boyu gs'nin defans zaafına dikkat çektik ancak uğur ve medjani gibi iki ağır stoperimize ve perreira gibi cok fazla ileri çıkan bekimize karşı rakibin beklenilen dizilişi ;
Sneijder-bruma-yasin-podolski...
Allah korusun maç erken dakikalarda işkenceye dönebilir.
2 hafta önce antalya topa sahip olduğu darma duman ettigi macta 3 gol yedi gs'den.
Mesela yükselen formuna rağmen okay da savunma anlamında bir zafiyet.Özellikle kendi ceza alani cevresinde hayalet kiligina burunup adamini takip etmeyi birakip cok gol yedirdigi ornek var.Gs'nin defansif handikapı cok fazla Trabzonspor'un ki daha fazla.Bizi avantajli hale getiren hucum oyuncularinin defansif aksiyonlara katkısı.

M.S.SOFU
17.03.2017, 19:44
Muhtemelen yenileceğimiz ya da hakem katliamına uğrayacağımız bir karşılaşma

Atana hakem,ligin vaziyeti bunu gösteriyor.

Kuvvetle muhtemel sahamızda kapanacaktır

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oruç
17.03.2017, 19:45
Gol zaten atacağız da,yer miyiz acaba? Asıl soru bu.

Ben tam tersi düşüncedeyim. Bu takım zor gol yer. Gol atabilir miyiz asıl mesele bu. Forvetler itibariyle ligin en az gol atan takımıyız. Korkunç olan bu.

muhammed bilgin
17.03.2017, 19:58
maça gidicek arkadaşlar lütfen duyarlı olalım Beşiktaş maçına istanbuldan gelicez 3 kişi biletimizi aldık sahamız kapatılmasın... hepinize şimdiden iyi seyirler...

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tahir61
17.03.2017, 20:04
stadyumda sadece deplasman tarafına yakın olan vıp bölümünde boşluklar görülecek tabi yarın bitmezse. onun dışında ful. müthiş bir atmosfer olacak inşaallah

giden arkadaşlarım kameraya falan alayım demeyin nasılsa birileri alır siz bağırın lütfen :)

0-0 a razıyım ama olur da yenersek harika olur

ulan anam-babam iyi ki Trabzonlularmış :)

Ogün YAZICI
17.03.2017, 20:05
Bu arada sadece bir şüphe ...
Son 10 günde 8 bin passo kart cikarilmiş.Yani son 2 yıldir hicbir maca gitmeyen 1 ay once stat açılışına gelmeyen 8 bin kisi bu mac icin pasolig cikarmiş.
Trabzonspor taraftari arasinda kamufle olmaya calisan kac gs taraftari bu sayinin icerisindedir.Böyle bir kesim var mıdır kafamı kurcaliyor...

Tahir61
17.03.2017, 20:08
Son 10 günde 8 bin passo kart cikarilmiş.Yani son 2 yıldir hicbir maca gitmeyen 1 ay once stat açılışına gelmeyen 8 bin kisi bu mac icin pasolig cikarmiş.
Trabzonspor taraftari arasinda kamufle olmaya calisan kac gs taraftari bu sayinin icerisindedir.Böyle bir kesim var mıdır kafamı kurcaliyor...
hocam kendi tribünleri boş duruyor iki bin biletin yarısını anca bitirdiler

muhakkak başka takım taraftarı vardır stadı görmek için alan ama çok fazla değillerdir

tonya55
17.03.2017, 20:11
artık derbi kazanmalıyız sahamızda.

castillo61
17.03.2017, 20:17
ütüyü, saç kurutma makinasını
ve mikro dalga fırını satın

Trabzon-galata h0
oynayın

Cemzirih
17.03.2017, 20:21
Konyaspor'da serkan kirintili devreye girdi .

Doğukan Uçan
17.03.2017, 20:53
Gs de feto oynuyo mu

mekatronik
17.03.2017, 21:02
Bu konuda bir anımı anlatayım, sene 2003, gs li arkadaşla gs-Trabzonspor maçına gittik. Ben standart çekirdeğimi aldım belgesel tadında izliyorum. Arkadaş ise forma ,atkı ,kafada bandana, bayrak ne ararsan aldı( gerçi burdan kendini elevermiş zaten, maça formayla gidilir mi hiç). Neyse 2-1 kaybettik, golü de ümit karan yavşağı attı. Golden sonra arkadaş bi küfürler ediyor ümit karana görmeniz lazım. Adam galibiyetin tadını çıkaramadı o kadar moda girmiş. Kıssadan hisse; eğer araya gs'li karışırsa bizden daha iyi destek verir zaten, sevin onları

ALDENİRO
17.03.2017, 21:11
Aha 3 oldu

artvints
17.03.2017, 21:11
Kazanmak farz oldu.

CEMEFKER
17.03.2017, 21:14
Hedef maç haline geldi!

febeş 3-1 yenilcek bu gidişle.puan farkı febeş ile 3, gs ile 5 olur biz gs yi yenersek..
Sonrası mı?
Kim tutarsa artık...

Paylaşımların telif hakkı saklıdır ™

Ahmet Almacı
17.03.2017, 21:16
Macin anlami artti keske fenerin maci bizden sonra olsaydi

Süper Golcü
17.03.2017, 21:17
http://www.footballuser.com/formations/2017/03/1568812_Trabzonspor.jpg http://www.footballuser.com/formations/2017/03/1568810_Galatasaray_SK.jpg

KÖKSAL AYDIN
17.03.2017, 21:24
Maçın önemi çok arttı.
Bu tür dönüm maçlarında alışkanlığımızdır.
Kaybederiz...

angraf
17.03.2017, 21:24
Fener yeniliyor maçın önemi arttı şaka maka feneri yakalama şansımız var. Hatta geçme.

Cemzirih
17.03.2017, 21:28
Su mac ligdeki yerimizi belli edebilir hem fener yeniliyor hem biz rakibimizle oynuyoruz. Cok onemli mac 2 oldu febe

Muhammed Kambur
17.03.2017, 21:32
Çok çok önemli artık bu maç. Hakeme rağmen 3 puanı alabilmemiz lazım.

Enaldo61
17.03.2017, 21:34
Evet bu maçı alırsak, dengeler ciddi anlamda değişecek.

Uğur Kalyoncu
17.03.2017, 21:38
2 haftadan beri iyice ogrendim bunlarin maci bitmeden sevinilmez..ben beraberliğe dahi fitim ..

Yiğit SARI
17.03.2017, 21:42
Takımda isimler değişiyor ama önemli maçları kazanamama huyumuz hiç değişmiyor. Öyle bir huyumuz vardı diyelim artık...

Paksoy
17.03.2017, 21:45
bugün maça gelmeye karar verdim sabah . bjk passoligi iptal edip Ts passo kart aldım . ne dönüş için otobüs ne de maç bileti bulabildim .

coşkulu dengeli bir oyun bekliyorum . Ersun hoca umarım maça çok fazla anlam yüklemez .

Ahmet Malkoçoğlu
17.03.2017, 21:50
Bu forma ile gezenlerin formasini cikarttirmak dogru mu ? . Biz gurbette ayni seye maruz kalinca uzuluyoruz .

Travelair
17.03.2017, 21:51
Medyaya bakıyorum, bizi favori gösteren gösterene. Böyle olduğu zaman genelde yeniliyoruz, son zamanlarda alınan yenilgiler de ilginç geliyor. Kime yarıyor? Bahisçilere. Umarım yanılırım

Fatih Çelik
17.03.2017, 21:52
Bu forma ile gezenlerin formasini cikarttirmak dogru mu ? . Biz gurbette ayni seye maruz kalinca uzuluyoruz .

Çok ayıp bence ve bu tüm taraftara mal ediliyor. Adam istediği takımı tutar .

Oruç
17.03.2017, 21:53
Şb yenildi. Yarın sakin kalıp tek golle de olsa maçı kazanmak elzem oldu. Kazanırsak 3. bitirme şansımız çok fazla olacak Allah'ın izniyle. Allah yardımcımız olsun.

Ahmet Malkoçoğlu
17.03.2017, 21:53
Çok ayıp bence ve bu tüm taraftara mal ediliyor. Adam istediği takımı tutar .
Tribun derginiye mention olarak atmis TG den biri daha yeni ovunerek . Altinda onun yuzunden tum Trabzon gorgusuz damgasi yedi izledim videoyu ben de o cocuk adina uzuldum formasini almislar .

Nadir Bekar
17.03.2017, 21:54
6 puanlık maç oldu

Sonne
Tribun derginiye mention olarak atmis TG den biri daha yeni ovunerek . Altinda onun yuzunden tum Trabzon gorgusuz damgasi yedi izledim videoyu ben de o cocuk adina uzuldum formasini almislar .

link atabilmen mumkun mudur kardeşim?

orhanunal
cahillik-vandallık-çomarlık karışımı bişey.

Ahmet Malkoçoğlu
17.03.2017, 21:58
cahillik-vandallık-çomarlık karışımı bişey.
Bulamiyorum simdi maalesef . Trabzonda sadece TS formasi giyilir yazmisti

Fatih Çelik
17.03.2017, 21:59

Taraftarlığı Ali kıran baş kesenlik sanan bir kitle hala var ne yazık ki. Yasalar izin veriyor , kurul taraftarlara deplasman izni veriliyor . Biz bunu yapınca ne oluyor mertebe mi atlıyoruz anlamıyorum? "Onlar burada formayla gezemez !!!!" şimdi burada İstanbul’da bir Trabzonsporlu'ya bu formayı nasıl giyersin deyip formasını cikarttirsa ne diyebilirsin? Ayıp yahu kimi grupların yaptığı bu davranışlar yüzünden kaç senedir yemediğimiz hakaret, kötü etiket kalmadı.

Doğukan Uçan
17.03.2017, 22:03
Kazanmak için bütün şartlar oluştu

Soner Albayrak
17.03.2017, 22:04
Gereğinden fazla havaya girilmesin, lütfeeeeeeen!

Enaldo61
17.03.2017, 22:05
Puan durumuna bakıp bakıp duruyorum ama kendimi hayal kırıklığına hazırladım, yarın yenilebiliriz, fazla heveslenmicem, sonra üzüntü büyük oluyor.

Sonne
17.03.2017, 22:09

şimdi buldum dediginiz videoyu 2 veya 3 sene öncenin olayıdır bu yeni degil.

castillo61
17.03.2017, 22:11
Medjani: "Tadı damağımda."

Ahmet Malkoçoğlu
17.03.2017, 22:14
şimdi buldum dediginiz videoyu 2 veya 3 sene öncenin olayıdır bu yeni degil.
Iyi bari , paylasana tweet atsaniz da kaldirsa ordan videoyu

Bu Gokhan Saral neden boyle seyler yapiyor anlamiyorum , yenecegimizin garantisi var sanki

Sonne
17.03.2017, 22:16
Iyo bari , paylasana tweet atsaniz da kaldirsa ordan videoyu

twitterda bulamadım malesef . facebook trabzonspor tribunu sayfası paylaşmış orda gördum.

Fatih Çelik
Şu an ipler elimizde bu sefer kendi göbek bağımızı kendimiz keselim. Büyük işler başarmak için bu eşiği geçmeliyiz. Eskisi gibi.

Furkan Tütüncü
Bir yakınım için bilet bulmaya çalışıyoruz. Var mı yardımcı olabilecek olan? Bizim biletimiz d blokta oradan olursa çok güzel olur. Olmazsa da başka yerden de olabilir farketmez.

artvints
17.03.2017, 22:24
Iyi bari , paylasana tweet atsaniz da kaldirsa ordan videoyu

Bu Gokhan Saral neden boyle seyler yapiyor anlamiyorum , yenecegimizin garantisi var sanki

İstifasinin alinmasi lazim. Cok ve gereksiz konusuyor, kendini on plana cikarmaya calistigini dusunuyorum.ilk yaridaki hoca ile alakli cikisini, olusturdugu catlagi unutmadik.

ilelebeTS
17.03.2017, 22:26
İşin rengi değişti. 9+ puanlık maç oldu.

Enaldo61
17.03.2017, 22:26
İstifasinin alinmasi lazim. Cok ve gereksiz konusuyor, kendini on plana cikarmaya calistigini dusunuyorum.ilk yaridaki hoca ile alakli cikisini, olusturdugu catlagi unutmadik.
gökhan saral sanki iho yönetimdeymiş gibi hissettiriyor.

Soner Albayrak
17.03.2017, 22:31
Her ne olursa olsun bir yönetici öyle tweet atmamalı.

Verilebilecek bütün cevaplar sahadaki futbol ile verilmelidir.

Gökhan Saral'ın Fikret Orman hakkında olumsuz tweet atması ve kısa zaman sonra aynı ortamda neşeli görünmesini unutmadım.

Zaten bu duruşsuzluk yüzünden hep kaybettik, kaybediyoruz. Şike meselesi de keza aynı sebepten bu günlere geldi.

theo
17.03.2017, 22:37
rakipte eksik çok diyorlardı. yalan mı o mevzu?

Fatih Özkan
17.03.2017, 22:39
GS'nin şu rezil defans hattına 3 gol atamayacak mıyız yani ?

A. Aydın
17.03.2017, 22:40
Gokhan saralin yonetimde tutulma nedeni de budur bence.
Yerel medyaya , taraftar gruplarina hitap ediyor; onlar tarafindan da begeniliyor.

Ahmet Malkoçoğlu
17.03.2017, 22:50
Gokhan saralin yonetimde tutulma nedeni de budur bence.
Yerel medyaya , taraftar gruplarina hitap ediyor; onlar tarafindan da begeniliyor.
Aynen oyle , helal baskanim diyen çok . Yarin insallah rt fav rekoru kirmaz o tweet.

ilyskm
17.03.2017, 23:00
Bu maça dönüm maçı gibi bakmak çok saçma, unutmayalım ki tüm dönüm maçlarını %90'kaybettik, sıradan bir maç gözüyle bakılmalıydı, Allah korusun bir mağlubiyette neler olur bilinmez o statda? Taraftarın bu kadar konsantre olması hiç hayra alamet değil...

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

ilelebeTS
17.03.2017, 23:00
GS'nin şu rezil defans hattına 3 gol atamayacak mıyız yani ?
https://pbs.twimg.com/media/C7JFUM_XUAMt-NS.jpg
:D:D

tonya55
17.03.2017, 23:02
hic yakısmıyor yönetime bos bos paylasımlar yapıp millete maskara ediyor kendini.

Ahmet Malkoçoğlu
17.03.2017, 23:03
https://twitter.com/tstribunu/status/842790637464436736

Bahsettigim video . Tepkinizi gosterin arkadaslar.

Full HD
17.03.2017, 23:08
Sikeciler yenildigine göre biz biraz zor yeneriz.

Mustafa ÖZDEMİR
17.03.2017, 23:12
İnşallah damdoyla başlamaz hoca

Enaldo61
17.03.2017, 23:13
İnşallah damdoyla başlamaz hoca

Bence bu maç Yazıcı için asist ya da gol kokuyor.

memmedaga
17.03.2017, 23:14
Gereğinden fazla havaya girmeye gerek yok

ağasarlı
17.03.2017, 23:14
Aynen. Mevcut yönetimde ahengi tutturamayan tek kişi gökan saral.malesef yaptığı yorumlar sığ kalıyor

serdar sağlam

artvints
17.03.2017, 23:23
Durica olsaydi iyiydi, arkadan temiz ciktigimiz her pozisyon tehlikeli olurdu. Bir de sut konusu dusunduruyor beni, etkili sut atmadan kilit maclari almak zor. Kalite gostermek lazim. En iyisi yine yan orta ve duran toplar. Merkezde saglam durup soldan castillo ile, sagdan pereira ile cikislar yaparsak gs mental olarak sorun yasar. Ortasahada surekli topu kazanip kenardan atak yaparak cokertiriz gs'yi.

Mustafa YILMAZ
17.03.2017, 23:34
gs'nin defansı çok kötü pozisyon bulmada sıkıntı yaşamayız mesele kaç tanesini atacağımızda gol şansı yanımızda olursa en az iki tane atarız bu maçta mesele gol yememekte kontra atakları savunmada iyi değiliz o yüzden hurraa değil sabırlı oynamalıyız.

yazın kenara maç 3-0 biter. castillo 1 gol 1 asist

Enaldo61
17.03.2017, 23:36
gs'nin defansı çok kötü pozisyon bulmada sıkıntı yaşamayız mesele kaç tanesini atacağımızda gol şansı yanımızda olursa en az iki tane atarız bu maçta mesele gol yememekte kontra atakları savunmada iyi değiliz o yüzden hurraa değil sabırlı oynamalıyız.

yazın kenara maç 3-0 biter. castillo 1 gol 1 asist
Aynen gsnin son kazandığı maçlarda rakip takım gaza geldi üstüne hurra hücumlara kalktı son dakikalarda bile hatta, defans güvenliğini hep 2. plana attılar ve sonuç olarak gs golleri buldu. Ersun hoca bunları analiz etmiştir zaten oyun kontrolden çıkarsa gsnin istediği olur bence, yani gerekirse gol atıp üzerine yatmak bile mantıklı.

Öne geçersek oyunu soğutmak çok önemli hem önde olup hem sürekli tempoyu arttırmak gsnin işine gelebilir.

-Samet
17.03.2017, 23:41
Galatasaray'daki son sakatlık durumu nedir arkadaşlar ?

Çağdaş DENİZ
17.03.2017, 23:47
4-3 alırız

Tolga Okumuş
17.03.2017, 23:49
Gökhan Saral'in yaptığı nedir arkadas?
Herkes kafasına göre mi konuşuyor bu kulüpte?
Futbol bu vezirde eder rezilde.Yarın "eskaza" altindan kalkamayacagin bir sorumlulugun agirligini neden klube ve taraftara yukluyorsun.
Niye kulübe bu kadar büyük açık verdiriyorsun.

Anıl C
17.03.2017, 23:55
gs'ye karşı baskılı bir oyun oynanmasını istemiyorum.
Yanlış hatırlıyor olabilirim ama ne zaman taraftar desteğiyle baskılı başlasak muhakkak ilk 20 dakika içinde 1-0 geriye düştük.
Bu maçların bende böyle bir karamsarlığı var.
Sakin ve sabırlı bir oyun oynamalıyız.
gs tecrübeli bir takım.
Ve onların en büyük beklentisi bizim strese karşı yenik düşmemiz.
Ha oldu da baskılı bir oyunu tercih ederse Yanal, lütfen bu maçı kazanacak reaksiyonu ortaya koysunlar.

Mert Oğuzlu61
17.03.2017, 23:55
http://www.strawpoll.me/12548257

İkisini de dene, tarafını seç. Maç öncesi dev anketimize lütfen katılım gösteriniz. :)))

Evet an itibariyle açılan sandıktan ilginç bir sonuç çıktı: Taraftar koalisyon istiyor.

Anketimiz hala devam etmekte, lütfen oyunuzu kullanın. Tişikkirlir.

Cafer Bulur
17.03.2017, 23:58
Gereğinden fazla havaya girmeye gerek yok

Aynen öyle ne zaman havaya girsek cakiliyoruz.

Gs maclari bizim icin her zaman zor gecmistir yine öyle olacsk 1-0 olsun bizim olsun.

Yenemezsek de asla yenilmemeliyiz 1 puan bile bizi sb ye yaklastiracaktir akyazidaki olumlu hava devam edecektir.

Macin favorisi gs dir kazanmak icin cok iyi bir oyun oynamamiz gerekir

Soner Albayrak
18.03.2017, 00:00
Ben ömrümde kolay geçen bir GS maçı hatırlamıyorum, yine kolay olmayacak.

Anıl C
18.03.2017, 00:01
Tudor orta sahayı kalabalık tutup ileride presle bruma-garry ikilisini kanatlardan kacıracak. Yoksa o zayıf defanslarından topu başka türlü uzak tutamazlar.
Belki defansları kötü ama orta saha-forvet formdalar bence.
Kazanmamız orta sahamızın kabiliyetine bağlı.
gs orta sahada üstünlük kurarsa malesef kazanma şansı yüksek
Ayrıca gs'nin defansı kötü diyoruz da bu maçta çok iyi bir performans gösterebilirler de. Denildiği gibi ayağımız yere basmalı.

Sonne
18.03.2017, 00:01
Aynen öyle ne zaman havaya girsek cakiliyoruz.

Gs maclari bizim icin her zaman zor gecmistir yine öyle olacsk 1-0 olsun bizim olsun.

Yenemezsek de asla yenilmemeliyiz 1 puan bile bizi sb ye yaklastiracaktir akyazidaki olumlu hava devam edecektir.

Macin favorisi gs dir kazanmak icin cok iyi bir oyun oynamamiz gerekir

şu durumda maçın favorisi nasıl gs olabiliyor ?

yatara
18.03.2017, 00:07
neolursa olsun rakip galatasaray cok zor olacak, Allahin Izniyle Aliriz maci InsAllah!
Allah yardimcimiz olsun!

Cafer Bulur
18.03.2017, 00:18
şu durumda maçın favorisi nasıl gs olabiliyor ?

Favori olmak icin cok önemli bir sey degil renkdasim.

Favorilerde kaybeder biz yeterki haddimizi bilelim.

worldmaster
18.03.2017, 00:23
Buyuk takimsan yenemiyorsan yenilmeme oyununu da oynayacaksin. Kendi sahanda tabi ki baskili baslayacaksin ama kontrolsuz bir baski olmayacak bu. Akıllı bir mucadele ortaya koymaliyiz. Insallah guzel bir gece yasariz yarin

Ogün YAZICI
18.03.2017, 00:26
Ligtv'nin muhtemel 11'inde yusuf yazıci yerine ndoye oynuyor.
Galatasaray'da üçlü savunmanın saginda cavanda...Linnes yasin ahmet cavanda bruma rodriguez hepsi sahada.Hızlı bir takım cikarabilmek icin inanılmaz kısa bir takım olmuş gs.Duran toptan golümüz olmalı.
Cavanda ya galatasaray'ın en iyi adamı olur ya kırmızı kart görür
...

CaptanBarbosa
18.03.2017, 00:27
İçimde büyük bi stress heyecan var 2010-2011 sezonundan beri hiç böyle hissetmemiştim. Kendimi maçın son düdüğüne ışınlamak istiyorum zaman geçmiyor düşündükçe stressten kahve ve sigaraya gidiyor elim. Bana bir çare!

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Harun CAN
18.03.2017, 00:27
GS bence maça çok hızlı başlayıp Bruma Sneijder Yasin Podolski ve Rodrigues gibi enerjisi yerindeyken çok tehlikeli olan adamlarla erken gol arayacak.
Aksi takdirde onlar da biliyor ki geçen her dakika müthiş taraftar desteğini de arkasına alan bir Trabzonspor GS ye facia yaşatabilir.

O yüzden de ilk 20 dakikada falan herşeyi deneyip maçı koparmaya çalışcaklar bence.

Cafer Bulur
18.03.2017, 00:48
Buyuk takimsan yenemiyorsan yenilmeme oyununu da oynayacaksin. Kendi sahanda tabi ki baskili baslayacaksin ama kontrolsuz bir baski olmayacak bu. Akıllı bir mucadele ortaya koymaliyiz. Insallah guzel bir gece yasariz yarin

Aynen öyle yenemiyorsan yenilmeyeceksin yenilmemek cok önemli.

Mustafa'
18.03.2017, 01:03
GS bence maça çok hızlı başlayıp Bruma Sneijder Yasin Podolski ve Rodrigues gibi enerjisi yerindeyken çok tehlikeli olan adamlarla erken gol arayacak.
Aksi takdirde onlar da biliyor ki geçen her dakika müthiş taraftar desteğini de arkasına alan bir Trabzonspor GS ye facia yaşatabilir.

O yüzden de ilk 20 dakikada falan herşeyi deneyip maçı koparmaya çalışcaklar bence.

O stadyumda hiç bir Türk takımı bize karşı baskılı başlayamaz. Tam tersi biz ilk 20 dakika da maçı koparmaya çalışacakmışız gibi geliyor bana.

Uğur KÜÇÜK
18.03.2017, 01:05
Bazi yerlerde Castillo yerine Ndoye yaziyor.
Ne kadar formsuz olsa da bu macta Castilloya ihtiyac var.
Bu macta Rodallega yerine Ndoye cikmali bence ilk 11de.
Kendi atamasa da Castillo Yusuf Yazici Olcaya attirir Damdoy reis. 😏

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Cengiz
18.03.2017, 01:07
Biz son haftalarda giderek daha belirgin şekilde yaptığımız o pas oyununu geliştirerek yapmaya devam edelim, rakip kim olursa olsun pozisyona da gireriz gol ve gollerde atarız...

Gs önde basarak oyun kurmamıza izin vermemeye çalışacaktır. Ki Konya ve Karabük bunu biraz yapabilmiş hatta Konya 90 dakika bizi abondane etmişti. Gs nin bu defans ve ön liberolarımıza, orta saha ve bizim yarı alan üzerinde yapacağı baskıdan çıkamazsak çok sorun yaşarız. Gs ileri elemanları hızlı ve tehlikeliler, cezayı keserler... Oradan o topu güvenli ve ayağa oynayarak rakip yarı alana götürdüğümüz her seferinde pozisyona gireriz.

yenimakale
18.03.2017, 01:11
Maçın başında galatasaray çok etkili bir pres uygulayacaktır. Trabzonspor'a top yaptırmamaya çalışacaktır. Çıkarkende komple çıkmazlar ama maçın her anında savaşacaklardır. O prese iyi karşılık vermemiz lazım. İlk yarıda o konuda çok sorun yaşamıştık. Ama son maçlarda dönem dönemde olsa iyi top çevirebildik.

Kesinlikle hücum futbolu yerine kontrollü futbol tercih edilmeli. Galatasaray kontrollü takımlara karşı daha çok zorlanıyor. Kontratak için çok uygun futbolcuları var.

Bizimde çok fazla artımız var. Motivasyonumuz yerinde, fener kaybetti, kendi sahamızdayız, oyuncuların çoğu formda, kaleci onur çok iyi durumda, gs defansında adam kalmadı, eren oynamıyor, ersun galatasaraya karşı başarılı vb. Çok fazla artımız var. Eksimiz ise gol pozisyonlarını çok cömertce harcamamız.

Maç sonucu ne olursa olsun oradaki taraftarın takımını alkışlaması lazım. Bunu yaparlarsa o sahada yenilmemiz mucize olur.

Ahmet Faruk
18.03.2017, 01:15
Herkes galibiyetten emin olduğuna göre yazın oraya maksimum 1 puan.

gs maçlarında bu hiç şaşmaz.

ersn.alparslan
18.03.2017, 01:15
puan durumuna hiç bakmıyorum 3. olmakla 5. olmak arasında benim için bir fark yok özellikle gs ve fb nin şu rezil hallerinden sonra. Yeter ki şunları kalan maçlarda yenelim takımın kendine güveni gelsin şehir inansın yoksa 3. olmak Trabzonspor için bir başarı ya da hedef değildir.

Berke6198
18.03.2017, 01:16
Hem ilk defa Akyazı'ya gidecek olmaktan dolayı hem de oluşacak atmosferden dolayı heyecan içerisindeyim. Umarım galibiyet ile sonuçlanır günümüz. İyi geceler herkese...

Ahmet Malkoçoğlu
18.03.2017, 01:16
Koreografi olarak kartonlar kullanilacak yarin . Viranin paylastigi fotoda koltuklarin onunde var . Bjk macinda vira cok daha profesyonel bir sey yapacak . Bunu kulup organize etti.

POYRAZ
18.03.2017, 01:18
İçimde büyük bi stress heyecan var 2010-2011 sezonundan beri hiç böyle hissetmemiştim. Kendimi maçın son düdüğüne ışınlamak istiyorum zaman geçmiyor düşündükçe stressten kahve ve sigaraya gidiyor elim. Bana bir çare!

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aman ikisini ayni anda icme gurban.

brnclhn
18.03.2017, 01:20
Koreografi olarak kartonlar kullanilacak yarin . Viranin paylastigi fotoda koltuklarin onunde var . Bjk macinda vira cok daha profesyonel bir sey yapacak . Bunu kulup organize etti.
bjk maçında seyirci olursa tabi :) bu maçta en küçük bir küfürlü tezahüratta cezayı alıcaz yine...aman dikkat diyelim yoksa bjk maçını 3-5 bine oynarız...

CaptanBarbosa
18.03.2017, 01:23
Aman ikisini ayni anda icme gurban.
Şu maç bi geçse içmeyecem söz 😊

Enes Başkaya60
18.03.2017, 01:24
Bu maçı alın çocuklar...

Mehmet Cihan Kocaman
18.03.2017, 01:35
Kulübün maç için İstanbul'dan koyduğu ek uçak seferleri bu gece miydi?

Az önce havalimanına inmekte olan bir uçak düşme tehlikesi yaşayıp yeniden havalandı o yüzden sordum.

Ahmet Almacı
18.03.2017, 01:47
Suan uni tsyle geliyoruz maca hic oyle kufur etmeyelim ceza yeriz havasi yok tam aksina koltuklara basacaz, kufurlu tezahurat yapcaz havasi hakim

İbrahim CİHAN
18.03.2017, 02:14
Önümüzde ilk 3 için büyük bir fırsat var. Motive olmayı abartmadan en ufak bir aksiligi paniğe donusturmeden oynamaliyiz. Gol yiyebiliriz mesela düşmemek lazım oyundan. Oyunumuzu bozmadan 90dk oynarsak galip geleceğimizi dusunuyorum

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arda'
18.03.2017, 02:17
Onurun frikik zaafı ve rakipteki no8 sıkıntı

Sercan Keleş
18.03.2017, 02:23
Maçın ilk dakikalarında bir gol yiyeceğimizi düşünüyorum. Daha sonra Galatasaray maçı soğutmaya çalışacak. Zevksiz faullü bir maç olacak sonrasında yükleneceğiz ve ikiyi yiyeceğiz 2 - 0 yenileceğiz gibi hissediyorum

Fatih Cengiz
18.03.2017, 02:35
Maçın ilk dakikalarında bir gol yiyeceğimizi düşünüyorum. Daha sonra Galatasaray maçı soğutmaya çalışacak. Zevksiz faullü bir maç olacak sonrasında yükleneceğiz ve ikiyi yiyeceğiz 2 - 0 yenileceğiz gibi hissediyorum
Hocam totem mi yapıyosun, içim karardı gece gece 🤐

POYRAZ
18.03.2017, 03:11
Zaman hic gecmiyor. Hay bin kunduz :)

Aydın Tiryaki
18.03.2017, 03:22
Bu maçta en çok güvendiğim kişi Ersun hocamız. Gs'ye karşı ayrı bir sempatisi var biliyorsunuz ;) .

He unutmadan bir de aslan terbiyecisi Medjani :D

Colakoglu
18.03.2017, 04:15
Bugün 5 kisi isvicreden geldik. Istanbulda son cagriyla ucaga kendimizi zor attik, stadin yanindan gectik hersey cok güzel, akcaabatta gece gece köfte yedik maca haziriz [emoji1]

memmedaga
18.03.2017, 04:22
vip dışında biletler tükenmiş hayden bakalım
vip de %80 dolu
gereğinden fazla vip koltuk var sanki ona rağmen iyi rakam

A.Ali Karanis
18.03.2017, 05:02
Sıkıntılı bölgelerde frikik veya duran top imkanı vermezsek pek gol atma şansları yok gibi gözüküyor.Umarım kazanırız çok kazançlı bir hafta olur.

Cihad Varlı
18.03.2017, 08:48
Yusuf mu N'Doye mu? Sanırım N'Doye başlayacak. Ne kadar doğru olur kestiremiyorum. Galatasaray muhtemelen kendi sahasında kabul edecek, alan kapatacak. Sabırlı oynamalıyız, sakin kalmalıyız. Bilinçsizce yapılan her hücum kalemizde net gol pozisyonu olarak bize dönebilir, aman dikkat.

İskender Çakmak
18.03.2017, 09:07
Tribünlerin coşkusu takımı oyun planından çıkarmaz umarım.

Kesinlikle sakin olmalıyız. Beklemeliyiz. Sabır sabır sabır.

İstediğimiz sonucu alacağız.

Ahmet Aksu
18.03.2017, 09:10
Son 784 bilet.
platinium:313
gold:299
silver:172

dolma ihtimali yüksek. inşallah localarıda kiralık vermişlerdir. az değil 1200 kişi de oradan gelecek.

61_Hasan_69
18.03.2017, 09:12
Trabzonda şiddetli bir yağmur var

Selim MACİT
18.03.2017, 09:12
Bugün 5 kisi isvicreden geldik. Istanbulda son cagriyla ucaga kendimizi zor attik, stadin yanindan gectik hersey cok güzel, akcaabatta gece gece köfte yedik maca haziriz [emoji1]

Vaaay beee. Almanya'dan, Fransa'dan, İsviçre'den gelen mi ararsın. Türkiye'nin her yerinden zaten akın ediyor millet. Sıralamada 5. Olduğumuz dönemde ki talebe bakın. Bu kulübe, bu taraftara 2010-2011 şerefsizliğini yaşatıp, böyle bir kulübü, şehri futbola küstüren kim varsa Allah bin belasını versin.

Hem sportif anlamda hem uefa-cas-fifa anlamında gelecek bizim için çok parlak arkadaşlar. Bunca ah çıkacak elbet. Bunca dua karşılık bulacak inşallah. Bize düşen unutulan Trabzonspor büyüklüğünü bir kaç maç ile değil her maç, skor ne olursa olsun stadı doldurarak gözlerine sokmak.

Maç tahminime gelecek olursak, bu tür maçlardaki şanssızlığımız devam etmediği müddetçe favori uzak ara biziz.

Doğukan Uçan
18.03.2017, 09:14
hava berbat

Cihad Varlı
18.03.2017, 09:17
hava berbat
Sahayı çok etkilemiyor. Tribünler de kapalı, sıkıntı olacağını sanmıyorum. Olumsuz etkilemez.

Uğur Kalyoncu
18.03.2017, 09:23
Genel form durumu moral motivasyon kazanma arzusu saha avantaji vs vs her sey bizden yana ama ne olursa olsun gs ile oynuyoruz..Schenider Bruma Rodriquez Podolski hafife alinacak bir hücum hatti degil..Paldir küldür saldirmayip bunlara genis alan vermezsek kazanma sansimiz iyiden iyiye artar..Ben kazanacagimizi düşünüyorum.

Fatih Özkan
18.03.2017, 09:23
Çok sabırsızım lakin takım sabırlı bir oyun sergilemeli. GS'nin bu dandik defans hattı sayesinde goller bulacağımızı düşünüyorum.
Ersun Hoca derbilerde kötü oyun oynatmıyor takıma. En büyük güvencem bu.
Dakika 70: 3-0 neden olmasın ? :)

nuri45
18.03.2017, 09:36
Hayirli Sabahlar Renkdaslar. Insallah her sey gönlümüzce ve istedigimiz sekilde sekillenir aksam. Özellikle sehir disindan ve cok uzaklardan gelenler icin hayal kirikligi olmaz ve doyasiya atmosferi yasarlar. Aman totemleriniz sasmasin:)

Gurpas
18.03.2017, 09:42
Yenmekte var yenilmekte bu bilinçte olup atmosferi olumlu yaşayalım. Ama inşallah kazanırız...

Uğur Ö.
18.03.2017, 10:03
Ersun hoca rakip Barcelona olsa aynı oyunu oynatan takım öne geçene kadar. İnşallah fener maçının kopyası olmaz.

artvints
18.03.2017, 10:04
4-0 alırız diyorum.

Adem Akyüz'
18.03.2017, 10:13
Bu maça sıradan bir maç gözüyle baktığımız zaman işimiz çok daha kolay olacaktır..

iyattara
18.03.2017, 10:13
Ersun Yanal ve Mediani varken yenilmememiz lazım teorik olarak :)

Fatih Özkan
18.03.2017, 10:27
Ersun hoca rakip Barcelona olsa aynı oyunu oynatan takım öne geçene kadar. İnşallah fener maçının kopyası olmaz.

Şikeciler ile oynadığımız maçta, 10 kişi kalana kadar kötü bir futbol oynamıyorduk. İnşallah eksik kalmazsak, güzel bir futbol ortaya koyacağımızı düşünüyorum.
--

İlk yarıdaki maçta, o kötü kadroyla, sıkarak galibiyet almıştık. Şimdi evimizde, dolu tribünler önünde, böyle bir hava yakalamışken, üstelik kadromuz da iyi durumdayken, Allah'ın izniyle en az 2 farkla kazanacağımızı düşünüyorum.

cubido
18.03.2017, 10:32
Maç için birazdan havaalanına doğru çıkıyorum.
Sıralama zerre umurumda değil ama kazanmak için bir kaç neden;
1)Önümüzdeki yıl şampiyonluk mücadelesi için bu tür maçları kazanma alışkanlığı kazanmamız
2)Akyazı'da full taraftarla maç kazanmanın bundan sonraki derbilerde stadın dolması ve rakiplerin maçlara çıkarken bacaklarının tiremesinin sağlanması
3)7 kişiye "oley" çekip "Trabzon kümeye" diye hönküren cinconlara 11'e 11 oley çekebilme fırsatı kazanmak
4)Maç kazanma = para =prestij ve bu da seneye transferde elimizin güçlenmesi.

Neyse stadda görüşmek üzere şimdilik İstanbul Ataşehir'den BORDOOOOOOOOOO.......

Dip.Ing.Mag.
18.03.2017, 10:33
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170318/2280916bbc6480cd5f7cc34ba31f8165.jpg

Zeki reis mesajı vermiş!!!!

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

batugol
18.03.2017, 10:34
Bu maçı alacağız

Muhammed Kambur
18.03.2017, 10:36
Maç için birazdan havaalanına doğru çıkıyorum.
Sıralama zerre umurumda değil ama kazanmak için bir kaç neden;
1)Önümüzdeki yıl şampiyonluk mücadelesi için bu tür maçları kazanma alışkanlığı kazanmamız
2)Akyazı'da full taraftarla maç kazanmanın bundan sonraki derbilerde stadın dolması ve rakiplerin maçlara çıkarken bacaklarının tiremesinin sağlanması
3)7 kişiye "oley" çekip "Trabzon kümeye" diye hönküren cinconlara 11'e 11 oley çekebilme fırsatı kazanmak
4)Maç kazanma = para =prestij ve bu da seneye transferde elimizin güçlenmesi.

Neyse stadda görüşmek üzere şimdilik İstanbul Ataşehir'den BORDOOOOOOOOOO.......

MAVİİİİİİ :)

Kazanacağız İnşallah.

Dip.Ing.Mag.
18.03.2017, 10:36
4-0 alırız diyorum.

4-0 az olmuş! 6-1 alırız !!!!

Bu maçın skoru beraberliktir net! Zira ne zaman unudumuz had safhada olsa, böyle yeneriz, şöyle yeneriz diye, hüsran yaşıyoruz.

Fatih Özkan
18.03.2017, 10:43

Bu maçın skoru beraberliktir net! Zira ne zaman unudumuz had safhada olsa, böyle yeneriz, şöyle yeneriz diye, hüsran yaşıyoruz.

Neden aksi şekilde düşünmüyorsunuz peki ?
Belki de yeni stad ile beraber düşüncelerimiz bizi yanıltmayacaktır.
Biz tek gollü galibiyet beklerken, takımımız 4 farkla maçı alacaktır belki de...
Ben 3-0 kazanırız diyorum Allah'ın izniyle.

artvints
18.03.2017, 10:46

öyle birşey yok aslında, yenildiğimiz her maçı kırılma noktası olarak hatırlıyoruz. kazandığımız maçlar da kırılma noktasıydı ama 3 puan gelince unutuluyor. her maç için geçerli yani bu durum. arena'daki ilk antep maçında da benzer kaygılar vardı, geçen hafta akhisar maçı da aynı şekildeydi. daha çok kalitemizle, rakibin gücüyle ilgili. böyle bakınca zor maç olacağı kesin ama çok daha hazır ve hedefe kitlenmiş olan takım biziz. gs'de kimin nerede oynayacağı belli değil. galibiyet beklentisi normal. stres, baskı artınca puan kaybı olması da normal, futbolun gerçeği. bu durumu beklentiyi düşürerek değil, baskıya alışık bir takım ve klüp yaratarak, bu tip durumlarda kırılmayarak aşabiliriz.

olcay_61
18.03.2017, 10:48
onu bunu bırakın vurur geçeriz :)
maça geleceklere tavsiyem hava yağmurlu ve stat çevresi çamur vs olabileceği için ayakkabı tercihlerini iyi yapsınlar.
ha bir de maç sonu ''meydan meydan'' diye bağıran 5 tl ücret isteyen fırsatçılara izin vermeyin, geçin yolun karşısına bin akçaabat dolmuşuna 1.5 tl moloz

Cihad Varlı
18.03.2017, 10:51
Yenileceğiz.

exelans_25
18.03.2017, 10:58
Cok net sekilde kaybederiz hiic umitlenmeyelim

Fatih Özkan
18.03.2017, 11:04
Yenileceğiz.

Cok net sekilde kaybederiz hiic umitlenmeyelim

Sizleri anlamak gerçekten çok zor.

castillo61
18.03.2017, 11:10
%100 2-1 bitecek

bitmezse 1 hafta boyunca
imzamda forumun isteği
doğrultusunda birşey yazacağım

rez alın

exelans_25
18.03.2017, 11:12

Benim klasik taktigimdir boyle konusmam lazim :)

artvints
18.03.2017, 11:14
sadece medjani değil rodallega da çok gol attı gs'ye. ndoye'un zaten 2, 3 tane golü var biri gs'ye.

piskolojik üstünlük.

Cihad Varlı
18.03.2017, 11:18
Başkan BeinSport'da.

Cihad Varlı
18.03.2017, 11:18
Abi, çok sağlam atmosfer var şuan. Güzel bi havaya girdik ve ben bunun altından kalkamayacağımızı düşünüyorum.

Umut Kanber
18.03.2017, 11:22
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170318/da117d85a15ecc71f9e266508cdf7613.jpg

geliyoruzz ulannnnn

castillo61
18.03.2017, 11:27
kuzey kale arkasına bilet
arayan varsa

https://mobile.twitter.com/0smannak/status/843014103614586881

Cihad Varlı
18.03.2017, 11:31
Başkan konuşunca spor kamuoyunun ağzının suyu akıyor resmen. Adamı öve öve bitiremiyorlar.

kaan61
18.03.2017, 11:32
Onurun frikik zaafı ve rakipteki no8 sıkıntı

Onurda barajın olduğu tarafı çok boş bırakıyor. Bir adım daha kapatsa kendimi daha rahat hissedeceğim maç izlerken :)

Fatih Özkan
18.03.2017, 11:32
Abi, çok sağlam atmosfer var şuan. Güzel bi havaya girdik ve ben bunun altından kalkamayacağımızı düşünüyorum.

Kalkacağız İnşallah. Bu şekilde güzel günler görmeye devam edeceğiz.
Artık sadece kafaya oynayacağız!
Yeni stat, yeni atmosfer!

Fatih Özkan
18.03.2017, 11:36
Başkan ne konuştu arkadaşlar ?

Fatih Çelik
18.03.2017, 11:42

Biz böyle düşünmeye devam edersek bir daha ne şampiyonluk ne cl yüzü görürüz. Aşmalıyız aşmak zorundayız.

Hakan
18.03.2017, 11:43
Rakibin armut defansının arkasına koşabilecek Rodallega oynamalı.
Damdoymuş çift forvetmiş falan takımın şirazesi kaymasın.

brnclhn
18.03.2017, 11:43
Bu maçta klasik önemli maç sendromu yaşayacağımızdan eminim...ama bu sefer oraya müthiş atmosferin keyfini çıkarmaya gidiyorum...20bin kişiyle keyif veren stad 40 bin kişiyle nasıl olur, onun heyecanını yaşıyorum...inşallah skor bu heyecanımı,keyfimi engellemeyecek bu sefer...Amin...

Enaldo61
18.03.2017, 11:45
Rakibin armut defansının arkasına koşabilecek Rodallega oynamalı.
Damdoymuş çift forvetmiş falan takımın şirazesi kaymasın.
Hoca klasik onbirini bozmayacaktır bence.

Anıl C
18.03.2017, 11:47
Şayet taraftar yediğinden, içtiğinden kısıpta o stadı 40 bin kişi dolduruyor ise, milyon eurolar alan o futbolcularımızın değil tekmeye kafa atmak, o tekmeyi ağzına almaları lazım ağzına. Köpek gibi top oynamaları gerekli.

hofsaale
18.03.2017, 11:49
1:0 olsun bizim olsun...bu rezil gs yi yenmemiz gerek..ama içimde kötü bir his var...

Oruç
18.03.2017, 11:55
Başkan ne konuştu arkadaşlar ?

Şehirdeki atmosferin iyi olduğunu, takımın baskıları üzerinden attığını ve hepimizin üzerinde durduğu aşırı motivasyon konusunda takımın artık bunun üzerinden gelebileceğine inandığını vs söyledi. Kabaca böyle.

artvints
18.03.2017, 11:58
Şehirdeki atmosferin iyi olduğunu, takımın baskıları üzerinden attığını ve hepimizin üzerinde durduğu aşırı motivasyon konusunda takımın artık bunun üzerinden gelebileceğine inandığını vs söyledi. Kabaca böyle.
adam gündemin tam ortasından konuşmuş, nabzı iyi tutuyor, forumda da konuşulan bu. o zaman 7 kişiydik şimdi 41 bin kişiyiz falan değil yani.

atlantis
18.03.2017, 12:03
Bukadar yoğun ilgi taraftar ve sonunda alınan galibiyet tam bayram yeri olur..Maç sonu kolbastı bunları hayal edin:) Birde İzmir marşı çalınsa güzel olur.. 3-1 alıcaz.

Önder28
18.03.2017, 12:03
Görele'den geliyorum. Burada gök yarıldı sanki. Trabzon'da durum nasıl? Erteleme falan olmaz insallah

Fatih Özkan
18.03.2017, 12:05
Görele'den geliyorum. Burada gök yarıldı sanki. Trabzon'da durum nasıl? Erteleme falan olmaz insallah

Yağış var fakat ertelemeyi gerektirecek kadar değil.
İyi yolculuklar.

Cihad Varlı
18.03.2017, 12:06
YES şimdi de Yusuf Yazıcı başlayacak diyor.

İ. SARAL
18.03.2017, 12:07
4-0 alırız diyorum.
Yok artık :)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kemal Öztel
18.03.2017, 12:09
Abartmayı sevmem ve 3-0 alırız diyorum

Önder28
18.03.2017, 12:09
Eyvallah hocam.

İ. SARAL
18.03.2017, 12:10
Bugün 5 maç tutan totemimi yapamayacağım bu nedenle maç tehlikeli. Beraberlik kokuyor. Ndoye ile baslamali ama hoca geçen mac 11 ini bozmayacak bence.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cihad Varlı
18.03.2017, 12:11
Muslera - A.Çalık - Semih - Carole - Yasin - Linnes - Tolga - Selçuk - Bruma - Josue - Podolski

cubido
18.03.2017, 12:16
Sabiha Gökçen bordo&mavi formalı-atkılı insanlarla dolu.
Ne güzel. Özlemişiz bu heyecanı.

artvints
18.03.2017, 12:18
öndeki takımlar kaybetmeye devam eder, ne olursa olsun son maça kadar 4. lük şansımız olacak.

Enaldo61
18.03.2017, 12:20
Sabiha Gökçen bordo&mavi formalı-atkılı insanlarla dolu.
Ne güzel. Özlemişiz bu heyecanı.
fotoğraf video falan atın :D

Oruç
18.03.2017, 12:22
öndeki takımlar kaybetmeye devam eder, ne olursa olsun son maça kadar 4. lük şansımız olacak.

Bugün kazanırsak 3.lük gayet de olası. Şu kırılma noktasını aşmak lazım. Başkan, takım bunu aşacacak noktaya geldi dedi. Bu akşam bunu aştık mı gelecek sezon zirveye oynayacağımız inancına fazlasıyla sahip olacağım. 1-0 olsun bizim olsun. İyi oyun falan umurumda değil açıkçası.

Enaldo61
18.03.2017, 12:26
Taraftarın sabırla, gerilmeden destek olması çok önemli bence.

KÖKSAL AYDIN
18.03.2017, 12:26
"Yeneceğiz ama" diye başlıyorsa sözlerimiz,
Maçta sıkıntı olabilir demektir.
İnşallah eski alışkanlıklarımız nüksetmez.

ucurum
18.03.2017, 12:27
Tam beraberlik maçı. Hatta zevksiz geçeceğini düşünüyorum.

Bu maçta Ersun hocanın kafasında kaybedecek bir şey olduğunu düşünmüyorum

O yüzden Yazıcı'yı bu sene hep 11 başlatacaktır. Ki damdoy daha mantıklı olsa da bizim için önemli olan GS maçı değil oyuncu kazanmaktır.

Eğer maçta biri golü bulursa o takım coşabilir bu yüzden 0-0 favori sonucum

Ama eğer hakem talimat ile gelmişse yazdığım her şeyi unutun

Fatih Özkan
18.03.2017, 12:28
Tam beraberlik maçı. Hatta zevksiz geçeceğini düşünüyorum.

Bu maçta Ersun hocanın kafasında kaybedecek bir şey olduğunu düşünmüyorum

O yüzden Yazıcı'yı bu sene hep 11 başlatacaktır. Ki damdoy daha mantıklı olsa da bizim için önemli olan GS maçı değil oyuncu kazanmaktır.

Eğer maçta biri golü bulursa o takım coşabilir bu yüzden 0-0 favori sonucum

Ama eğer hakem talimat ile gelmişse yazdığım her şeyi unutun

Golsüz biteceğine ihtimal vermiyorum.

Yıldıray Emanet
18.03.2017, 12:31
Damdoy kaptı mı formayı dersiniz :)

edimurphy_61
18.03.2017, 12:31
Şöyle şehirden, stad çevresinden, çeşitli yerlerden 3-5 fotograf gelsede gözümüz gönlümüz açılsa

Ahmet Malkoçoğlu
18.03.2017, 12:36
Maglubiyet hayirli olsun :(
....Icimdeki heyecani oldurmem lazim bu kadar heyecanlanip kazandigimiz mac olmadi :)

Fatih Çelik
18.03.2017, 12:45
Maçın kilidi Tudor'da. İlk yarı oynadığımız Karabük maçını hatırlayalım. Ersun Hoca'nın mutlak bir planı vardır buna karşı.

Fatih Cengiz
18.03.2017, 12:49
6 saat 10 dakika kaldı...

Ozan Yılmaz
18.03.2017, 12:50
Pasolig kartını ibra eden tüm taraftarlarımız bugün saat 15:00'da oynayacağımız Best Balıkesir maçını ücretsiz olarak izleyebileceklerdir.

Trabzonspor Medical Park

Galatasaray maçına bilet alan taraftarlarımız, basket takımımızın saat 15.00'te Hayri Gür Spor Salonu'nda oynanayacağı maça bedava girebilir https://t.co/ymq0lILCrM

Ahmet Aksu
18.03.2017, 12:50
kalan bilet sayısı 652.
4 saatte 132 bilet satıldı biraz daha gayret edilirse bitecek biletler.

Son 784 bilet.
platinium:313
gold:299
silver:172

dolma ihtimali yüksek. inşallah localarıda kiralık vermişlerdir. az değil 1200 kişi de oradan gelecek.

Ertan 51
18.03.2017, 12:51
Maglubiyet hayirli olsun :(
....Icimdeki heyecani oldurmem lazim bu kadar heyecanlanip kazandigimiz mac olmadi :)
Aynıyım aynı :( :(

Bir de şunu merak ettim,
giriş sayfamızdaki haberi okudum da,
hem Roda hem NDoy kart sınırındaymış,
ola ki ikisi de kart gördü haftaya cezalı duruma düştü,
Rize maçında forvet te kim oynayacak ?

artvints
18.03.2017, 12:52
heyecan hala yok, son dakikalara önde girersek bir heyecan olabilir. gs'den maç sırasında 3 sakatlık bekliyorum, gollerimize cevap olarak.

Ahmet Aksu
18.03.2017, 12:53
en kötü bero oynar. stoperlere baskı yapsın yeter. :D

Aynıyım aynı :( :(

Bir de şunu merak ettim,
giriş sayfamızdaki haberi okudum da,
hem Roda hem NDoy kart sınırındaymış,
ola ki ikisi de kart gördü haftaya cezalı duruma düştü,
Rize maçında forvet te kim oynayacak ?

Ahmet Aksu
18.03.2017, 12:55
beklentiyi düşürelim sonra çok kızıyoruz. bu sefer maç sırasında tepki mesajları atmayacağım.. :D
sonra forumdaki bazı abilerimiz kızıyor. :)

Doğukan Uçan
18.03.2017, 12:58
55 plakali 1 minibüs gs taraftari geliyor ordu dan geçtiler demin

bordo08
18.03.2017, 13:01
Genelde kazanmamız gereken maçları kazanamıyoruz umarım bu defa şeytanın bacağını kırarız..Telaşlı değil coşkulu oynayan taraf biz olmalıyız ..

Mert Oğuzlu61
18.03.2017, 13:03
Özellikle Castillo ve Yazıcı nın artık %100 ile oynamaları lazım, biraz limitlerini zorlamaları gerekiyor. Özellikle bu oyuncular ve gelecek sezon için akşamki maç bize net görüntüyü yansıtacak.

2011 haricinde mutluluk hormonlarımızın tavana fırlayacağı maçları kazandığımıza pek şahit olamadık. Akşam muhtemelen yine depresyona gireceğiz, sağa sola saldıracağız, Küçük Emrah gibi felsefe yapmaya başlayacağız falan. Oyuncularımıza sihirli değnek dokanmazsa olacak olan aynen budur, ben tuttuğum takımı bilirim, maçı kazanma gibi bir ihtimalimiz yok. Maç 2 olur, 0 olur ama 1 olmaz. Akşamki maçı kazanalım; üstümde kalpli tişört, kafamda huni, elimde silindir cisimle Taksim heykeli etrafında ''düüüüd, düüüüddd, merhaba polis abi, hadi gel sende bana katıl'' diye diye 61 tur atarım.

O yüzden kendimi çok kaptırmamaya çalışıyorum, maça kadar mümkünse maçı unutturacak şeyler yapacağım.

Ertan 51
18.03.2017, 13:04
en kötü bero oynar. stoperlere baskı yapsın yeter. :D
Evet illa birisi oynar gibi yapacaktır da şaka maka 3. forvetimiz yok,

Suk'un gidişine göbek attık,Ramil'in pişmesi için gitmesi çok doğru karardı,Muhammet tam anlamıyla hayal kırıklığı oldu derken ben bu 3 oyuncu için verilen karara da hayranım,eleştirmek için söylemedim de şartlar bizi buraya getirdi önlem almak lazım.

Bugün çift forvet başlayacaksak birisinin sarı kart görmesi işimize gelir,
nasıl olsa haftaya tek forvet oynayacağız kalan oynar diğeri cezasını çekmiş olur :)

bordo08
18.03.2017, 13:09
Geldikleri gibi dönerler..Medical park arenanın ayrı bir havası var avni aker bizim takıma baskı kuruyordu arena rakibi boğmamak için hiçbir neden yok..

Anıl C
18.03.2017, 13:12
55 plakali 1 minibüs gs taraftari geliyor ordu dan geçtiler demin

Samsun böyle bi şehir. Samsunspor sürünür ama istanbulun şikeci 3 takımı için çoğu canini verir

Ekrem D.
18.03.2017, 13:14
Bu maci alirsak Fenerbahce ile 3, Galatasaray ile 5 puan fark kaliyor.

Milim milim geliyoruz!

shootems
18.03.2017, 13:20
Geldikleri gibi dönerler..Medical park arenanın ayrı bir havası var avni aker bizim takıma baskı kuruyordu arena rakibi boğmamak için hiçbir neden yok..
Avni Akerin son 5 senesi tam bir ızdırap oldu bizim takıma.. Sanki biz deplasmanda oynuyormuşuz gibi geliyordu bana