PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BSL 21. Hafta | İBB 96-78 Trabzonspor MP | Maç Sonucu

Oğuz ZEYTİN
07.03.2017, 13:37
Daha önce beş maçta karşılaşıp dört kez yendiğimiz İBB ile deplasmanda Cebeci Spor Salonu'nda karşılaşacağız.

İBB ligin en az sayı atan ikinci takımı. Geride kalan yirmi haftanın on ikisinde 75 sayının altında kaldılar. 75'i geçtikleri sekiz maçın altısını kazandılar. Savunmaya odaklanıp İBB'yi bu barajın altında tutmalıyız.

Bizim gibi onlar da top kayıplarından şikayetçi. İyi bir oyun kurucuya sahip olmalarına rağmen maç başına 15,9 top kaybıyla oynuyorlar. Bu top kayıplarının çoğu, rakibe elden kaptırılan toplar. Böylece rakiplerin tempo yapmasına imkan tanıyorlar. Açıkçası bu durum, oyunun içinde bizim en başarılı olduğumuz alan.

Yedi galibiyetlerinin altısını evlerinde aldılar. Evlerinde Bjk, Efes ve Fb dışında mağlubiyetleri yok. Galatasaray, Karşıyaka ve Banvit gibi güçlü takımları yendiler.

İlk yarıdaki maçtan sonra pivot pozisyonunda değişikliğe gittiler; Varnado ve Smith'i gönderip daha önce Gaziantep'te oynayan Gagic'i getirdiler. Yine o maçta oynayamayan Markota, hafta sonu kadroda olacak.

Calloway - Nikolov - Erbil
Armand - Klobucar
Uğur - Metecan - Mert
Markota - McCauley - Tevfik
Gagic - Deniz - Ayberk

Karşılaşma yine NTV Spor'dan yayınlanacak. Biletler ise 10 TL.

(Cebeci Spor Salonu Sultangazi'de.

http://www.istanbulsporenvanteri.com/tr/tesisler/tesisler-2/ibb-cebeci-spor-kompleksi-546.html )

Takımımıza başarılar dileriz.

gurur6134
07.03.2017, 13:59
Yenebilecegimiz rakiplerden biri..mac sonlarinda kaybettigimiz 2 karsilasmanin ardindan artik galibiyet zamani diyorum..

Nihat Günay
07.03.2017, 14:15
Oğuz Wright maça yetişecek mi? Bilgin var mı?

Oğuz ZEYTİN
07.03.2017, 14:23
Oğuz Wright maça yetişecek mi? Bilgin var mı?

Bilgim yok, yarın öğrenirim Nihat Abi.

Furkan Dündar
07.03.2017, 19:48
Tam maça gitmelik ama pazar günü bir başka plan olabilir.
akıllı ve etkili hücum yaparsak yeneceğimizi düşünüyorum

Oğuz ZEYTİN
07.03.2017, 22:27
Kadji fizikli pivotlara karşı sezon boyunca zorlandı. İBB uzun rotasyonunda atletik oyuncu yok. Bunu değerlendirebilir. Gs maçında Dusan'a atılan alley-oop pasları ikili oyunlar sonunda Kadji'nin dikey eksenine atılırsa oradan skor üretebiliriz.

gurur6134
07.03.2017, 23:09
Ted giresunu yenmis yeni ogrendim..bana gore simdiye kadar sezonun en buyuk surprizi..

Oğuz ZEYTİN
08.03.2017, 11:54
Maç saati 18:30 olarak değiştirildi.

Biletler çıktı: http://www.biletix.com/etkinlik/TBSK8/ISTANBUL/tr

İsmail Sezgin
08.03.2017, 12:26
3 maçtır ntvspor olacak galiba demi
Şaşırdım ama tabiki önceki maçlar güçlü takımlarlaydı

Oğuz ZEYTİN
09.03.2017, 16:07
Caleb Green oynamayacak.

Yiğit Gayretli
09.03.2017, 16:26
Green'in durumunda bir aciliyet yokken ameliyat olduysa eğer; koç ve yönetim de play-off konusunu -zaten şansımız sıfıra yakındı son mağlubiyetle birlikte- rafa kaldırmış demektir.

Necmettin ALTUNTAŞ
09.03.2017, 16:28
Green'in durumunda bir aciliyet yokken ameliyat olduysa eğer; koç ve yönetim de play-off konusunu -zaten şansımız sıfıra yakındı son mağlubiyetle birlikte- rafa kaldırmış demektir.
Maalesef.

Oğuz ZEYTİN
10.03.2017, 11:21
Basketball.com.tr'nin haberine göre Wright bu maçta oynayacak fakat fazla süre alması beklenmiyormuş.

http://basketball.com.tr/turkiye/erkekler/spor-toto-basketbol-ligi/trabzonspor-medical-park/trabzonsporda-julian-wright-sevinci

Bu durumda uzun rotasyonumuz Kadji-Dusan ve Ozan olarak şekilleniyor. Kadromuzda sizelı üç numara da yok. Sezon içinde mecburen PF Green'i ve gard Lee'yi orada kullandık.

Aklıma geçen sene (bence Markovic'in geçen sezon oyuncu tercihi açısından en iyi yönettiği -belki tek- maç) deplasmanda kazandığımız Giresun maçı geliyor. Berkay & Kulig ikilisini kullanıp kısa beşle maçı almıştık.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php/51577-TBL-8-Hafta-A%C3%87-Ye%C5%9Fil-Giresun-62-69-Trabzonspor-MP-Ma%C3%A7-Sonucu?p=1920296575&viewfull=1#post1920296575

İBB dönem dönem Metecan-Markota'yı yan yana kullanıp üç uzunuyla parkede yer alıyor. Markota (Ve McCauley) onlara spacing avantajı sağlıyor.

(Haberdeki gibi Wright çok oynamayacaksa) Faul sorunu yaşamadan, fazla ribaund vermeden Guti-Hardy-Erol-Lee-Kadji beşinin parkede kalacağı süre önemli. Ozan-Kadji ikilisinde Ozan'ın savunma enerjisi ve ribaund gayreti, Kadji-Dusan ikilisinde savunma yumuşaklığına rağmen hücumda iç-dış dengesi öne çıkıyor.

PG: Guti - Moody

SG: Hardy
------> Erol Can
SF: Lee

PF: Ozan - (Wright)

C: Kadji - Dusan

Doğukan Uçan
10.03.2017, 11:36
giresun tek galibiyetini bizden almış gelen geçen yeniyor. ligin en kötü takımı açık ara trabzonspor. ted bile bizden iyi takım. bu kadro gelişim liginde bile küme düşer.

gurur6134
10.03.2017, 11:40
Green takimin wright ile en onemli isimleriydi..kotu oldu bu sene playoff disinda kalacagimiz kesinlesti artik 8.lik biletini bu saatden sonra alamayiz..bu macda supheye girdi greensiz bildigim kadariyla wrightda yok..
Agrilari bayagi artinca boyle bir karar alinmis biliyorsunuz apandist patladigi zaman ölüm riskine kadar gidiyor..yapacak bisey yok..sezon basi kume dusermiyiz diye basladik lige ted ile beraber , sonradan yapilan transferler ve hamleler ile kume korkusu yasamadik lakin ciddi paralar harcandi bunun karsiligi en kotu playoff olmaliydi..

Oğuz ZEYTİN
11.03.2017, 18:09
TOFAŞ, Banvit'i yendi. On galibiyete yukseldi. Giresun ise ilk yarida Usak karsisinsa farki yirmilere cikardi. Bu durumda Balikesir, Antep'i yenebilirse iyi olur.

Ek: Giresun ilk devre 60 sayi buldu. 69% saha ici isabetiyle oynuyorlar.

İki sezon once Final Four'dan hemen sonra biz de Usak'la oynadigimiz macin ilk devresini 67-33 onde bitirmistik.

yaranozlu
11.03.2017, 21:13
antebin yenilmesiyle tekrardan az da olsa play-off umudu doğdu zira hem anteple hem de tofaşla deplasmanda da olsa oynayacağız. ilk maçlarını kazandığımız için yenersek ikili averajda ikisini de üstünlük kuruyoruz. ekstradan bir de banviti içeride yenersek kuvvetli ihtimal 8. oluruz. efes, fener, beşiktaş maçlarından puan çıkaramayız

Oğuz ZEYTİN
12.03.2017, 06:53
Mac günü geldi. Bes haftalik kritik seri basliyor. Green'in eksikligi büyük talihsizlik. Takimin geri kalani daha iyi mücadele edip ligin bu bolumunde sertligi arttirmali. Takimdasligi yasamali ve bize yansitmali. Koc-oyuncu-taraftar ucgeninde guven baglari kuvvetlenmeli. Basari sirri son on haftada burada.

must61
12.03.2017, 14:49
Avcilar tarafindan toplu tasima araciyla nasil ulaşim sağlariz Cebeci spor kompleksine?

Oğuz ZEYTİN
12.03.2017, 15:14
Avcilar tarafindan toplu tasima araciyla nasil ulaşim sağlariz Cebeci spor kompleksine?

Metrobusle Florya'ya gel, birlikte gidelim.

Yenibosna'dan 36CY var.

Veya metrobusle Edirnekapi, oradan Sultanciftligi tramvayina aktarma.

must61
12.03.2017, 15:47
Metrobusle Florya'ya gel, birlikte gidelim.

Yenibosna'dan 36CY var.

Veya metrobusle Edirnekapi, oradan Sultanciftligi tramvayina aktarma.

Çikmadiysaniz tel no alayim

Oğuz ZEYTİN
12.03.2017, 15:58
Çikmadiysaniz tel no alayim

Gonderdim

Oğuz ZEYTİN
12.03.2017, 17:31
Mac kadromuz:

Moody
Guti
Ozgur
Hardy
Erol Can
Lee
Mustafa
Ozan
Dusan
Kadji

yaranozlu
12.03.2017, 18:01
ntvsporda brugge maçı var! biter bitmez başlar herhalde, dönüşümlü maç falan yazıyor.

bu arada wright da yok, mahvolduk!

Oğuz ZEYTİN
12.03.2017, 18:02
Az önce ısınıyordu Wright. Fakat mac kadrosuna yazılmadı. İlginç...

Tuğrul
12.03.2017, 18:12
Mac kadromuz:

Moody
Guti
Ozgur
Hardy
Erol Can
Lee
Mustafa
Wright
Ozan
Dusan
Kadji

Wright, Kadji ve Green dışındakiler hedefe oynayacak kalibrede değiller.

Green de kadro yetersizliğinden ötürü verimli olmadığı.

Forvet pozisyonuna kaydırıldığını gözönüne alırsak. Vahim ve İçler acısı durumumuzu göstermeye yetiyor.

Sorunun kaynağının da antrenör değil.

Başkan ve idareciler olduğu aşikar. Rekabetçi olacak bir bütçe, kadro planlaması hiç olmadı.

Onun dışında basket takımını MP olmadan kalıcı olarak ligde tutacak.

Sportif ve ekonomik tedbirleri almalıyız.

Basketbola şehrin ilgisi de ne yazık ki az oldu.

Bu pervasızlığın atlında yatan neden bulunmalı, salona seyircinin gelebilmesi için çözüm yolları aranmalı.

Atıyorum spor kültürünü yaymak ve içselleştirmek için her maç.

Okullardan minumum 2 bin kişilik bir katılım ve organizasyon ile tribünlere seyirci gelebilir.

Bunun olması için yönetimin bu işe tutku ile sarılması, şehre adiyet ile bağlanması lazım.

Gelgelelim edindiğimiz tecrübe ile yönetimin bu fraksiyonları eyleme geçirmesi mümkün değil.

Oğuz ZEYTİN
12.03.2017, 18:13
Ayrilan tribun yetmedi. Yeni tribün açılması icin talepte bulundu yonetimimiz.

Aileler cogunlukta. Guzel bir ortam var. Sonuc da güzel olur inşallah.

cınar#7
12.03.2017, 18:23
Futboldan daha heycanlı bide timeout olmasa aynı reklamlar sıkıyo

cınar#7
12.03.2017, 18:40
Gutierrez i hazır İstanbuldayken ucakla yollasalar

cınar#7
12.03.2017, 18:40
Moody saniye 1 top kaybı 1 komedi

Sefaenes
12.03.2017, 18:46
Gutierrez eve yollarsın takımı sabote ediyor heb

Nihat Günay
12.03.2017, 18:46
Ooooffff of

sem61
12.03.2017, 18:47
Hiçbirşey oynayamıyoruz böyle devam edeceklerse sahaya çıkmalarının bir anlamı yok

kadriviv
12.03.2017, 18:48
İki tane oyun aklı sakatken yapılabilecel çok bişey olmuyor... Tam bir zulüm şu anda

yaranozlu
12.03.2017, 18:49
beklenildiği gibi fark yiyoruz. gutierrez, moody, lee üçlüsünden birine tahammül edemezken yanılmıyorsam bir ara üçü birden sahadaydı. dusan da sağ olsun sarhoş gibi. başka takımların kayıplarıyla heyecanlanmıştık zaten bizim takıma güvenemyioruz hele green ve wright gibi takımın en önemli iki ismi yokken. kızamıyoruz o yüzden.

Yiğit SARI
12.03.2017, 18:55
Felaket takım

gurur6134
12.03.2017, 19:00
Oyuncular ligi kafalarinda cokdan bitirmisler..maca giden taraftarimiza yazik..

sem61
12.03.2017, 19:00
Geri koşmuyoruz, şutlara el göstermeyi bırak adamlara yaklaşmıyoruz. Sürekli top kaybı.

cınar#7
12.03.2017, 19:07
Bazareviç mola işe yaradı

Hakan
12.03.2017, 19:11
Salak Guti.

gurur6134
12.03.2017, 19:12
Gutiarrezi cok aradilar mi merak ediyorum..

Nihat Günay
12.03.2017, 19:15
Sert bir pivot olsa maçı alma şansımız olurdu

Doğukan Uçan
12.03.2017, 19:38
haftaya banko balıkesir delik deşik eder bu ruhsuzları.

Tuğrul
12.03.2017, 19:39
Moody lise takımında bile sırıtır. Uzun oyunculardan şut tehdidi aradığımız ortamda. Bu adamın şutu yok.

Rajon Rondo'nun klonlanmış hali.

Hele ki alanı açmak, sahanın her yerini kullanmak adına şutun değerini anladığımızda.

Moody oyun stili olarak modern basketbol anlayışına uzak biri.

Tuğrul
12.03.2017, 19:42
haftaya banko balıkesir delik deşik eder bu ruhsuzları.
Sorun ruh değil kalitesizlik.

İyi oyun, iyi basketbolcularla oynanır. Bu sende yok. Bu kadar basit.

Yerli oyuncun da Çinko mudur nedir ? Şu halde rakiplerle nasıl mücadele edeceksin ?

Cagdas Topal
12.03.2017, 19:53
Hiç atmasaydınız zahmet oluyor sizlere de [emoji23]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

cınar#7
12.03.2017, 19:56
Deniz Kılıç ı transfer etsinler. Adamın içinden Zach Randolph çıktı

Oğuz ZEYTİN
12.03.2017, 22:04
@Ogün' ve @bordo--mavi ile birlikte seyrettik maçı. İlk beş dakikadan sonra hücum dengemiz alt üst oldu. Bunda İBB'nin savunma performansından çok bizim dağınıklığımız etkiliydi. Çembere yakın şutları bitiremedik.

Geçen akşam Brose maçında Doğuş'un kaçan şutlarını görünce kariyer ortalamasına bakmıştım: 15%. Bugün aynı durum Gutierrez için geçerli. 24%'le atan adam bugün denedikçe denedi. Üçüncü çeyrek sonunda turnikeyle bitirdiği bir pozisyon vardı. Hatta sonra İBB topu oyuna sokarken Lee çaldı Metecan'dan, son hücum bize kaldı. Guti'den hem de onu Metecan savunurken yine penetre etmesini bekledim, orta mesafeden kaldırdı attı. Bu şut seçimleri çok yanlıştı. Maçın başında çember altında üst üste kaçırdığı iki topta kalmış gibiydi...

Diğer yandan TED maçlarını ve normal süresi 85-85 biten Banvit maçını saymazsak İBB bu seneki en yüksek sayısını attı.

Darüşşafaka maçı için Kadji'nin yokluğunun çok önemli olmadığını söylemiştim. Sağ olsun geçen hafta ve bugün bunu doğruladı. Varlığı yokluğu aynı. Sıfır mücadele, sıfır savunma, hücumda alan açamayan, pas istasyonu olmayan, kendi istatistiklerine oynayan biri...

Green ve Wright'tan biri olunca bir şekilde oyunda kalmanın yolunu bulduk da ikisi olmayınca tablo çok kötüydü.

Bakalım bu hafta nasıl geçecek? Gündemi merak ediyorum!

Murat'
12.03.2017, 22:31
Moody ve Gutierrez gibi Avrupa basketbolu hakkında en ufak fikri olmayan iki oyuncu yerine Avrupa basketbolunu bilen tecrübeli iki PG'miz olsaydı üç dört galibiyet fazlamız olurdu. Gutierrez Meksikalıların NBA'e ilgisini daha fazla çekmek için kullanılır en fazla, başka da bir işe yaramaz.

Sacit
12.03.2017, 23:58
:)

kanterts
13.03.2017, 00:37
Düsmeyelim yeter. Nihat mala ve Koc gitmeli. gecmiste yaptiklari beni ilgilendirmez Trabzonspor perfomansi sifir. Moody de israr eden ve gutierrezi israrla getiren Koctur. Üclük sokamayan, cember savunamayan, ribaund alamayan Takimimiz var, böyle Takim mi olur? Kandemir bile kalsa en kötü yine 7 galibiyeti olurdu. Pozisyonu belli olmayan jp Prince bu 2 yeteneksiz guti ve Moody den iyi oyun kuruyordu. Kadji etliye sütlüye karismayan yumusak bir oyuncu. Wright ve green birde erolcan haric her oyuncu gitsin. Ki Wright kalmaz zaten.

Fatih ÖZDEMİR
13.03.2017, 03:20
DavidPick Koçun ve oyuncuların ödemelerinde bir sorun olduğunu belirtti

Oğuz ZEYTİN
13.03.2017, 05:23
Az önce ısınıyordu Wright. Fakat mac kadrosuna yazılmadı. İlginç...

Bakalım bu hafta nasıl geçecek? Gündemi merak ediyorum!

Yazmak istememistim olan biteni. Gundem bu işte. Çok üzülüyorum bu takimin haline.

ccd6167
13.03.2017, 09:37
Klasik trabzonspor yönetimi bu takım.. Çok iyi bir iskletle takım oluştur.. Sonraki sene eksikleri saçma sapan adamlarla tamamla.. İskelette gider takımda..

Oğuz ZEYTİN
13.03.2017, 16:34
Acil maddi kaynak lazim. Yaklasik 2 M TL.

Trabzon Valiligi
Trabzon BSB
Ortahisar Bld.

Bir kere olsun, su takima destek verin. Boyle bir şey mumkun mu? Evet mümkün. İste örneği:
Usak http://m.milliyet.com.tr/usak-belediyesinden-muratbey---2389569-skorerhaber/

Gaziantep http://m.sporx.com/gaziantep-basketbola-belediyeden-destek-SXHBQ561103SXQ

Necmettin ALTUNTAŞ
13.03.2017, 18:50
Kimse bu takım için elini taşın altına sokmaz Oğuz.Siyasi rant yoksa destekte yok.ABV.

Çağdaş DENİZ
13.03.2017, 19:10
yaw bu markoviç neden gitti

Oğuz ZEYTİN
13.03.2017, 20:16
Bugun neyse de yarin kritik. Antrenman olacak mi?

Eger koca Trabzon(spor) camiasi su takimi yasatamiyorsa birakalim. Duyduklarimiz hos degil. Her takimda olan gecikmeler neden bizde bu kadar buyuyor? Kimler bu krizleri kullaniyor? Takimi sabote eden oyuncuyla devam etmek dogru mu?

Simdilik yapilmasi gereken yerel idare ve nufuzlu sahislarin kisa vadede sorunu cozume kavuşturması. Tabii bu kesin cozum olmayacak. Surdurulebilir bir cikis lazim.

Oyuncuyu ortaya atmayalim, eyvallah ama bu is Trabzonspor menfaatleri dogrultusunda cozulmeli.

kanterts
14.03.2017, 01:46
Takimi sabote etmek ne demek oguz abi, parayi zamaninda ö-de-me-li-yiz. Ödeyemiyorsan böyle sözlesmeler yapma. TRABZONSPOR da para neden gec yatirilir, ayip ya. Imaj kaybi. Moody bir rookie icin cok yüksek para aliyormus, sezon basinda okumustum. Su cocuga neden böyle bir kontrat Veriyorsun? Nihat Malayi kovmazsa Abis hopikoglu da gitsin. Basarisizligin bir Bedeli olmali.

Oğuz ZEYTİN
14.03.2017, 08:46
Takimi sabote etmek ne demek oguz abi, parayi zamaninda ö-de-me-li-yiz. Ödeyemiyorsan böyle sözlesmeler yapma. TRABZONSPOR da para neden gec yatirilir, ayip ya. Imaj kaybi. Moody bir rookie icin cok yüksek para aliyormus, sezon basinda okumustum. Su cocuga neden böyle bir kontrat Veriyorsun? Nihat Malayi kovmazsa Abis hopikoglu da gitsin. Basarisizligin bir Bedeli olmali.

Geçmişte sebep-sonuç çerçevesinde uzun uzun yazardım. Bu sefer kısa ve öz yazdım dikkat ederseniz. Yine de açık olduğunu düşünüyorum.

Oyuncunun ve personelin hakkı tabii ki zamanında + eksiksiz ödenmeli. Geçmişteki borçlara dair birçok yazım var. Ancak ödeme gecikti diye takımı sabote etmek ne demek? Mücadele etmemek ne demek? Bu nasıl profesyonellik? Maç akşamı daha bu olaylar basına yansımadan yazdım yukarıda.

Koç için durum basına yansıyandan çok farklı. Bugün hele bir geçsin... Antrenman olacak mı, olmayacak mı bir görelim hele...

Sadece şunu söyleyeyim: "Oyuncularım duruma dikkat çekmek için antrenmana çıkmamayı düşünüyorlar" ifadesi, "Oyuncularım duruma dikkat çekmek için maça asılmadılar"ın yumuşatılmış haliyse (ki bence öyle) Allah hepsinin ...!

Bu kadar net!

Bazarevich'i seviyor olmam her yaptığını, her söylediğini onaylayacağım anlamına gelmez.

Enaldo61
14.03.2017, 11:50
Bu takım sahipsiz değil, nerede Trabzonspor sevdalıları!

Murat'
14.03.2017, 11:57
Kapıda çok büyük bir kriz var, bu takım sahipsiz değil diyoruz ama maalesef sahipsiz. Başta basketbol şubesinin ayrı bir kulüp olması mantıklı bir modeldi ancak bence şu anda değil. Bu branşın şimdiye kadar köklerini çoktan salması gerekirdi, ama anlayabildiğimiz kadarıyla her şey pamuk ipliğine bağlı. Doğru bir yapılanmayla ligde play-off mücadelesi vermek için üç milyon dolar civarında bir bütçe son derece yeterli, ancak doğru kullanmak şart. Nihat Mala'nın bu bütçeyi ne kadar doğru! kullandığı herkesin malumu.

Oğuz ZEYTİN
14.03.2017, 14:23
Bugün İstanbul'da toplantı var. Bakalım ne karar çıkacak?

Ertan 51
15.03.2017, 09:04
Play of umudu artık kalmadı,play of hayal gibi yorumları okuyorum da,
bırak ilk 8 e kalmayı bu takım küme düşmezse iyi,
takımı yakından takip eden renktaşlar beni affetsin,benim yorum yapmam biraz hadsizlik olacak ama son 2-3 maçımızı izleme fırsatım oldu,gerçekten çok kötüyüz,Basketbolu severim,ana hatları ile fikir yürütebilirim takımda bi gariplik var. Bireysel olarak tek tek Oyuncularımızın kalitesini sizler kadar bilemem ama kaliteden ziyade sanki bi boş vermişlik,umursamazlık,bölünmüşlük var gibi.

Oğuz ZEYTİN
15.03.2017, 10:46
Son durum şu: Beklediğimiz gibi dün takım antrenmanı yapılmamış. Yönetim perşembe günü ödeme yapmak için söz vermiş.

Murat'
15.03.2017, 10:49
Son durum şu: Beklediğimiz gibi dün takım antrenmanı yapılmamış. Yönetim perşembe günü ödeme yapmak için söz vermiş.

Doların bu şekilde artması da bütün planlarımızı bozdu galiba.

Oğuz ZEYTİN
15.03.2017, 11:03
Doların bu şekilde artması da bütün planlarımızı bozdu galiba.

Doğrudur Murat.

*

Bazarevich şöyle demiş: "FIBA yasağından önce üç oyuncuyla anlaşmıştım. Fakat oyuncular sonra vazgeçti. Trabzonspor'un adını duyan herkes, maddi problemleri olduğunu biliyor. Ve sonuç olarak oyuncular riske girmek istemedi."

Hoş değil...

Yiğit SARI
15.03.2017, 11:05
Playoff mücadelesi vermemiz gerekli mi bu sene için? Ligte kalacak kadar şekillenip seneye planlamalarına şimdiden başlasak daha iyi olur.

Oğuz ZEYTİN
15.03.2017, 21:53
Bugün de antrenman olmadi.