PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 23.Hafta l Trabzonspor 1-0 Kardemir Karabükspor l Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5

Kemal Öztel
25.02.2017, 21:03
Biz karabük'ü yeneriz gs de antalyayı yener ve haftayı 5.likle kapatırız diyorum..

İlk maç başlığım hayırlısı :)

arsinli_akrep61
25.02.2017, 21:08
Artık hesap yapmıyorum

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ogün'
25.02.2017, 21:09
Ilk mağlubiyetimizi alırız Akyazı'da

DeAgLeMaNyAq
25.02.2017, 21:17
2 maçlık puan kaybıyla camiadaki rüzgar bir anda tersine dönmüş. Bakalım bu takıma nasıl yansıyacak. Normal şartlara deplasman olsa işimiz çok zordu fakat Alanya maçındaki baskıyla başlar ve pozisyonları değerlendirirsek kazasız bir maç olur...

Doğukan Uçan
25.02.2017, 21:18
berabere biter. karabük çok ters bir takım.

Uğur Ö.
25.02.2017, 21:20
Durica ve Okay büyük eksiklikler idi. Okay geliyor ancak stoperde baltalar oynayacak. Ah Durica ahhh.

Furkan Özdem
25.02.2017, 21:21
Kazanacağız. Buna alanyaspor maçı öncesine göre çok daha fazla inanıyorum.

Full HD
25.02.2017, 21:26
Biz karabük'ü yeneriz gs de antalyayı yener ve haftayı 5.likle kapatırız diyorum..

Sonra o 5.ligi tutmak icin heyecan yapip hüsrana ugrariz.Takim baskiya gelmiyor!

Ahmet Kara
25.02.2017, 21:30
Durica olmadan geriden oyun kurmakta zorlanıyoruz. Okay ise ikili mücadelelerde çok iyidi. O olmayınca orta saha yumuşak kaldı. Bu iki oyuncu olmadan zorlandık. Durica'yı Gs maçına yetiştirmek lazım.

Arda'
25.02.2017, 21:52
6-0 yeneriz

Gurpas
25.02.2017, 22:29
6–1 yeneriz

Ogün YAZICI
25.02.2017, 22:35
32 puanın 17'si dışarıda gelmiş.Sıkıntı

Tuğrul
25.02.2017, 22:45
Taktik icabı geri çekilmeyi, kazanılan topla ani atak yapmayı öğrenmeliyiz.

Hep ileri zorlayarak gücümüzü 2. yarının sonuna taşımakta zorlanıyoruz.

Medjani fiyaskosundan sonra Okay'ın ve orta saha oyuncusunun değeri umarım anlaşılmıştır.

Hakan
25.02.2017, 22:48
Ayaklar yere bassın.
3-0 alırız.

katre-i.matem
25.02.2017, 22:51
Aliriz raad olun

artvints
25.02.2017, 22:52
cok zor mac. karabuk cok kosuyor, enerjimzi dengeli kullanmak zorundayiz. rakibi yaslamaya calismaya gerek yok, acik oynuyorlar zaten, ortashada basip defansi dengesiz yakalamak daha iyi olur. onde basip kapanmalarina neden olursak kendimizi cok zorlamis oluruz.

Onur Erçetin
25.02.2017, 22:57
Karabükspor cok koşan sert bir takım alanları iyi kapatacaklar bizde fişi çekecek iş bitirecek oyuncu yok ersun hoca maçın başında baskı isteyecektir ilk yari golu bulamazsak ikinci yarı oyundan duseriz beraberlik bekliyorum.

İlk yarıya göre daha iyi pas yapan daha akıllı oynayan bir takımız ama akıllı oyun da bir yere kadar bizi götürebiliyor bir yerden sonrasi ise kapasite meselesi çok kosariz mucadele ederiz ama kazanamazsak niye böyle oldu falan demem az çok durumu görüyoruz beklentileri yuksek tutmadan yola devam etmek en iyisi gibi gözüküyor..

Dip.Ing.Mag.
25.02.2017, 23:10
Ayaklar yere bassın.
3-0 alırız.

Ayaklar yere basacaksa 2-1 diyorum

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

memmedaga
25.02.2017, 23:12
Durica fazlasıyla önemlii bir oyuncu
atağa kalkarken geriden oyunu kurmada takımı rahatlatıyordu.
Fazlasıyla arıyoruz.

Burada forumun yarısından fazlasının sövdüğü Okay formda iken ne kadar önemli bir oyuncu olduğunu yokluğunda anlıyoruz
yerine oynatacağın Atiba gibi bir oyuncu yoksa Okay çok önemli bir oyuncu oluveriyor.
En kötü Tolgay gibi bir oyuncu yedeği olmaması bizi avrupa kupalarından etmiş oldu

OLCAY Gelmeden transferine forumun yarısında fazlası burun kıvırdı

Geldiği günden beri ortalama olarak takımın en faydalı adamı Olcay oldu.

Klube zayıf kaldı.

Bero kesinlikle ama kesinlike kanat olarak tercih edilmemeli

hatta sağ iç sol iç dahi oynayamaz kadıki mecvut oyun formatında hiç oynayamaz

Herşey rağmen son 2 haftada oyuna Bero yerine Yusuf girmeliydi çünki her 2 haftada Castillo'nun pozisyonunu almış oldu.

Gol attığı tehlikeli olduğu pozisyonlarda geriden ceza sahası içerisine hareketlenmişti bu durum Trencin deyken böyleydi.

Beroyu mecburen yazıcı veyaut 2. forvet olarak düşünmeli hoca.

sasort
25.02.2017, 23:15
okay bu hafta oynayacak

durica tek eksiğimiz

Dip.Ing.Mag.
25.02.2017, 23:21
------------Onur------------
Pereira---Ugur--Medjani-Mas
-------Onazi----Okay--------
--Olcay-------------Castillo--
-----Rodallega--Damdoy-----

Bu maç için kadrom bu benim.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

vizyon61
25.02.2017, 23:28
karabük tudorun gitmesiyle ivme kaybetti, eskisi gibi değil ve açık futbol oynuyorlar, galip gelirsek süper olur

antalyada etoo olmayacak ve gs ile oynuyorlar

yalnız şu duran toplarda felaketiz, rakipler bütün kornerlerinde topa kafa vuruyorlar bu işe acil çözüm bulmak lazım

serbest vuruşlarda kalenin yarısını kabak gibi açıyoruz aynı golü sefadanda yemiştik

Furkan Dündar
25.02.2017, 23:50
Bu kadar kasmaya gerek yok, Gs maçına kadar yenilgisiz gitmek ilk amaç olmalı
Şampiyonluk hayali vs kuran hayalperestler vardı 2 maç önce yapmayalım
ama bu maçı kazanırız diyorum.
Yenilmeyelim de önemli olan yenilgisiz devam etmek

Çağdaş DENİZ
25.02.2017, 23:53
Normalde burda yeneriz felan dendiğinde ben hep temkinli konuşuyorum ve genelde de dediğim çıkar
Bu maçta mütevazı konuşuyorum PARCALARİZ rahat olun

Erkan A.
26.02.2017, 02:57

ilk mac basligin insAllah sans getirir hayirli olur ...bir mac basligini da ben baslatayim diyorum fakat normalde cok sansiz oldugum icin cezaret edemiyorum ..

Erkan A.
26.02.2017, 03:00
karabükü artik yeneriz ....

yusuf yazici kendisine ceki düzen vermeli konya macinda berabere kaldiysak ve iyi oyun oynamadiysak yusuf yazicidir bunun sebebi yusufun oynadigi mevki cok önemli oyunu yönlendirmeli ..yapamiyorsan rakip yapar bir kisi eksik oynarsin otomatikmen yusuf yazici belkide istirahata cekilmeli degik bir systemle karabük macina cikmaliyiz sahsi düsüncem

Erkin
26.02.2017, 04:06
Antalya, GS ile oynayacak ayrıca Cuma günü olması sebebiyle maç alınmalı ! Durica'sız topu oyuna sokamıyoruz malesef; ama en azından Konya maçında çok net yaşanan orta saha sıkıntısı Okay'ın gelişiyle hafifler diye düşünüyorum. Şu herifleri tokatlayıp göndermeden rahat yok, malum senede şikecilerle kanka olan son derece uyuz olduğum bir takım. Öte yandan 2012'ydi sanırım ortada fol yok yumurta yok Burak'a buz atmışlardı tribünden.

İlk yarıda Alanya maçı -her ne kadar Alanya'yı yenemediysek de- gibi rezaletin temizlenmesi gereken bir başka maç. Topçulara tekrar tekrar izletilmeli ve ne durumlara düştüğümüz tekrar hatırlatılmalı.

Murathan
26.02.2017, 07:24
yine mi hafta içine koydular maçı :(

Soner Albayrak
26.02.2017, 08:53
1 tane bile kolay maç yok ligde bizim için. Belki Adana deplasmanı kolay olur gibi ama o da kesin değil.

Bu maç çok kritik. Kazanamazsak gerileme dönemi başlar.

karahanbakar
26.02.2017, 11:40
Pereira ve Olcay'in gelişinden beri olgun ve golle sonuçlanan ataklarimiz hep sağ kanattan geliyor. Allah var bir şekilde de pozisyona girip gol atıyoruz ordan. Bu hafta da attık ama haftaya böyle olmaz. Buna bir önlem alınırsa ki alınacaktır Karabük tarafından -sol bekleri de çok iyi- o zaman sıkıntı yaşarız. Hocanın hücum planına farklı bir çözüm bulması gerek.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selim MACİT
26.02.2017, 12:05
Konya maçında kaybedilen 2 puandan daha çok şehirde kaybedildiğini düşündüğüm coşku üzdü beni. İnşallah yine 8 10 bin kişiye oynanmaz.

Ertan 51
26.02.2017, 12:11
Mümkünse ben konuşmayım artık,
Konyayı öttürürüz dedim,Konya'yı gever atarız dedim de ne oldu,
en iyisi mi susup oturuyum ben :(

artvints
26.02.2017, 12:28
karabük gençlerbirliği maçına

..........poko....ceyhun
..traore.....................tanase
......seleznov..yatabare

düzeniyle çıkacak. ayrıca hücumcu solbek var. çok olumlu bir taktik. takım savunmasını oturttuktan sonra bütün silahlarını kullanacaksın. çok zaaf yaratacak bir kadro da değil, oyuncular fiziksel olarak güçlüler.

Samet Yildirim
26.02.2017, 13:10
Artik 3 Puan alacagimizi düsünüyorum...

Okay orta saha ya, medjani stopere gecer.

Ogün YAZICI
26.02.2017, 13:17
Benim takıma kızdığım nokta bursa-paşa-antep-osmanlı serisi alanya ve konya maclarindan kat kat zordu.Ligin ikinci yarısına alanya ve konya maclariyla baslasalar 18 puanın mahçubiyetiyle ve yeni transferlerin havasiyla 6 puan alirlardi.Şimdi ise 4 galibiyetin rehavetiyle 2 puanla gecildi bu dönem..İsraf çok büyük günah ve rehavete hic tahammül edemiyorum.Şimdi karabük cok diri takım.Bu hafta yenemezsen bir cuval inciri de camiadaki havayi da bir rehavet ugruna hic edeceksin

Adem Akyüz'
26.02.2017, 13:36
Rahat kazanırız diye düşünüyorum. Yeter ki Haydar gibi bi şanssızlık olmasın..

Hakan
26.02.2017, 13:44
Traore sahalara dönmüş bizi bekliyor adam.

Mustafa YILMAZ
26.02.2017, 13:58
ersun hocanın bazı konulara çözüm bulması gerekir bizim iki kanat olcay ve castillo iki bekimizle çok uyumsuz kaç pozisyon pereira ileri çıkıyor sağ kanat boş ama olcay içerde top bekliyor. bu uyum sorununu kısa vadede nasıl çözer bilmiyorum ama çözmeli.

kanatları neden kullanmayız anlamıyorum ordan gelecek ortalarda rodellega çok pozisyona girer yer tutmasını iyi biliyor karıştırır oraları.

medjani-uğur olacak stoperde durica olmayınca defanstan oyun kuramıyoruz bunun için okay veya onazi beklemeden gelip topu almalı yoksa sıkıntı.

ve bu kadro hızlı oyunda gol atar ara paslarını sık yapmalıyız hatta oyunu bunun üstüne kurmalıyız kanatları kullanacak şekilde zira topa hakim olacak oyuncu sayımız çok az ne azı bi olcay var başka yok.

konya maçındaki eksiklikler devam ederse zor kazanırız ama bir kaç dokunuşla evire çevire alırız

İlyas Özdemir
26.02.2017, 14:01
maçı alırız Akyazıdaki ilk golümüzüde yeriz

Faruk BERBER
26.02.2017, 14:09
KG olur bu maç. Ne diyosun ? Sefa

U.Sadıkoğlu
26.02.2017, 14:22
Kazanırız...

Alphan Altun
26.02.2017, 14:26
Karabük taş gibi takım.

Eğer Osmanlı ve Alanya maçlarındaki ikinci yarı performansı ya da dünkü Konya maçındaki gibi oynarsak Akyazı'daki ilk yenilgiyi alabiliriz.

Seleznov,Yatabare,Traore atmaca gibiyken bizim stoperler de kağnı.İlk yarıda maçı koparamazsak her türlü sonuca açık bu maç.

diskus
26.02.2017, 14:53
Ya bu Traore Karabükten gitmemismiydi?Kesin bize bir golü var bizi hic bir zaman bos gecmedi bu karaoglan.

Oruç
26.02.2017, 14:53
Alanya maçı vol.2 olabilir.

Faruk BERBER
26.02.2017, 14:54
Ya bu Traore Karabükten gitmemismiydi?Kesin bize bir golü var bizi hic bir zaman bos gecmedi bu karaoglan.

Afrika Kupası'ndaydı, sözleşmesi sezon sonu bitiyor. Uzatmaya yanaşmıyor, Arap kıtasından ve Çin'den teklifler olduğu söyleniyor.

Nihat Güneş
26.02.2017, 14:58
Karabuk Gencler macini izliyorum , su Poko gibi oyuncumuz yok mesela hatta Ceyhun. Icsaha performansindan da olabilir ama gayet iyi takim. 3 5 atarizci tayfa bu hafta mola alsin.

Oruç
26.02.2017, 14:59
Afrika Kupası'ndaydı, sözleşmesi sezon sonu bitiyor. Uzatmaya yanaşmıyor, Arap kıtasından ve Çin'den teklifler olduğu söyleniyor.

Son golünü haftaya atar kurtuluruz sonra. :)

redbul
26.02.2017, 15:11
karabük alanya ve bunun benzeri takımlarla iç sahada maç yapıyorsanız yakaladığınız ilk poziyonu gole çevireceksizin rakibin direnci kırılacak böylece daha rahat oynayacaksınız ben golü erken bulursak işi bitireceğimizi düşünüyorum ayrıca karabük sporun deplasman karnesi çok kötü deplasmanlarda sadece 4 puan almışlar ligin en kötü 2. deplasman takımı bu şartlar da ben maçı rahat kazanacağımızı düşünüyorum.

gurur6134
26.02.2017, 15:19
Artik telefisi olmaz puan kaybinin 2 haftadir cepden yedik avrupa kupalarina katilmak adina kayipsiz gecilmeli..

OFLU
26.02.2017, 15:49
Bakalım dolacak mı stad

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hüseyin Çümen
26.02.2017, 16:03
la tornacıya iye önlem almamız lazım

Fatih Cengiz
26.02.2017, 16:03
Takıma inanmak konusunda sıkıntı yok. İsmimize güveniyorum. Medjani hariç iyi bir kadro olacak sahada.

Ama Ersun hocanın, Bero, Ndoye, Yusuf E gibi oyuncuları monte etmeli, bunlara Abdülkadir de eklenmeli..
Oyuncu değiştirmeden, ya da saçma sapan değişikliklerle takıma negatif etkisi olmamalı.

Takımdan beklentiyi düşük tutup, pozitif anlamda şaşırırım belki diyorum ama biz öyle düşününce bizim futbolcular da böyle düşünüp özgüvenlerini kaybediyor.. Sanki biz oynuyoruz sahada...

İyi oyun, istekli oyun, akıllı oyun, özgüvenli oyun istiyorum. Skor da gelirse keyifli bir haftamız olur yoksa yine yarımız boş...

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

trbzonsporlu
26.02.2017, 16:05
karabük 2 hafta önce antalya deplasmaninda yüzde yüzlük enaz 5 net pozisyonu değerlendiremedi. alanyadan daha iyi bir takım üstelik bu maçta seyirci desteğide tahminimce fazla olmaz. öne geçersek bir şekilde koruyoruz skoru umarım erkenden öne geçeriz.

cebcare
26.02.2017, 16:51
Simdiden kulup bilet fiyatlarını aciklamali Alanyaspor macı gibi taraftar stadyuma cekilmeli

Doğukan Uçan
26.02.2017, 16:54
işimiz zor 4.olayım derken ligi 10.bile bitirebiliriz. puanlar birbirine çok yakın ve geri kaldık.

karabük 30 puan yaptı ve yabancıları çok verimli oynuyor, katkı veriyor.

Doğukan Uçan
26.02.2017, 16:55
karabük
akhisar (d)
galatasaray

bu 3 maçtan 7 puan çıkmazsa lige havlu atarız açık ve net.

worldmaster
26.02.2017, 17:09
Havlu atacak bisey yok ortada. Bu takim 5. Olur. Allah isimizi rast getirirse de 4. Olur.

Harun CAN
26.02.2017, 18:07
Bizim temel sorunumuz gol atma konusunda futbolcularımız çok çok lakayıt davranması. Bulduğunu atan veyahut ilkinde kaçırsa da ikincide atan forvetlerimiz olsaydı bugün ligin zirvede olurduk çok rahat.

Yenildiğimiz veya puan kaybettiğimiz birçok maçta akılalmaz goller kaçırıp düzinelerce pozisyona girip 3-0 gibi skorla yenildiğimiz maçlar oldu. İç sahadaki her maçta fırtına gibi başlayıp da erken bulacağımız her gol veya goller oldukça hiçbir Anadolu takımı karşı koyamaz. Oynadığımız her maçta rakip kaleci panter kesiliyosa bu rakip kaleci iyi olduğu için değil, bizim gol ayakları lakayıt davrandıkları içindir. Karabük'e 15 dakikada 2 gol at bakalım ayakta kalabiliyormu..

Tam tersine Anadolu takımlarına gol atamadığımız her dakika bizi zayıflatırken onlara inanç ve hırs katıyor..

bordo08
26.02.2017, 18:18
Karabük ikinci yarıda karşılaştığımız takımlar içinde en güçlü ve ne oynadığı belli olan takım..Bugünkü maçta gençlere karşıda bariz üstünlük kurdular hele poko diye bi oyuncuları var bizde banko 11 oynar..Maç biletlerini ucuz tutup stadyum dolarsa taraftar desteği ile kazanabiliriz..

Erkin
26.02.2017, 19:16
Saman alevi Traore'yi kahraman etmeyiz yine umarım, hakkaten baydı birbirinin kopyası golleri yiyip durduk.

Az önce de Sefa attı Antep 1-0 önde, yine puan kaybedebilriler. Şu 2 haftadaki puan kayıpları çok kötü oldu. Şu an Antalya'yı geçmiş ve Fb'nin dibindeydik.

dağlıca61
26.02.2017, 20:29
Kazanacağımıza inanıyorum, şunuda belirtmeden geçmeyeyim ki Yusuf Erdoğan çok fazla topla oynamanın,bencil davranmanın cezasını iki haftadır çekti, Ersun hoca ayağa top ve takım oyununa uyma şartı ile Yusuf Erdoğan a bir yer açsa iyi olur diyorum.

sasort
26.02.2017, 20:52
maç için sonuç tahminim

takımın oyun karakteri aynı seyrediyor

tahminim

erken gol yersek

ya 1-0 yeniliriz

erken gol atarsak

5-1 yeneriz

:)

inş yeneriz

ts iyi bir yapı kazandı iyi yolda gidiyor

ancak kadro derinliği denilen şey olmadığı için ts ikinci yarı macerası iyi başladı ama erken sekteye uğradı

sorun orta saha ve defansta kart cezası veya sakatlık durumunda geriden gelen geçtim idare edecek adamı olmaması

bunlar sene sonu giderilecektir.

ncak ileri uçta oyuncular gelecek sene başarı istiyorsak

artık başarılı olmaları gerekir

net bir atağı bencillik veyahut heyecan neticesinde heba etmemiz gerekir

Bu castillo çok iyi bir kumaşı var ancak artık tecrübe edinmesi şart

kaleci ile karşı karşıya pozisyonda gol içim tek bir hamle gerekti. ancak o hamle çok büyük bir öneme sahip top ile ilk dokunuş

orda sektirmese veya baktın alamayacaksın önüne

ancak onu görmek mesele rode yanında önüne açsa sonuç gol

neyse

bunları belletecek ersun hoca tabiki bizden daha iyi görür

genel olarak takım iyi yolda ama

defans olarak durumumuz iyi ancak

şu ileri hattının hele ki

castillo çok gözüme battı

kaleci ile karşı karşıya rakip seni bozuyor

topu alıyor

ÖNCE O ASİSTLERİ YAPAN TOPÇUMUZU ELEŞTİRECEK

ÖNE ÇIKAN TOPÇU POZİSYON BAŞLANGICINDA SONUCA EN YAKIN TOPÇU ANCAK MALESEFE FİZİĞİNİ ORTAYA KOYAMIYOR VEYA ÖNÜ KAPATILIYOR

ANCAK RAKİBİNDE DİKKATİNİ ONU EKARTE ETMEYE YÖNETTİĞİ İÇİN

CEZA SAHASINDA BULUNAN 2. VEYA 3. OYUNCULARIMIZ DAHA UYGUN DURUMA GELİYOR

İSTERSENİZ BAKIN GÖRÜRSÜNÜZ,

DEMEM O Kİ ARTIK ŞU SİTRESTEN TAM ANLAMI İLE KURTULUP SOĞUKKANLILIK İLE TOP OYNAMALIYIZ DİYORUM

EN AZINDAN BUNU YAPABİLECEK KADROMUZ VAR EKSİK TABİ VAR AMA ONUDA KAPATABİLİRİZ

Eski stadimizdan 300 m gelir elde edeceğimiz doğrumudur

eğer doğru ise belimizi doğrulturuz

475 m bordumuz var

100 m yeni medikalden aldik

Artik akbaş dişinda kadromuz

ayni olur kannimca

orta sahada okay ve onazi dişinda yedek yok malesef

öyle bisey yok

bizim degil ki

yerel gazetede okudum araştiriyordum bende

stadin kullanim hakki külüpte

topraği kimin acaba hazine arzisi mi

Bilindiği üzere TOKİ (http://emlakkulisi.com/keywords/toki) ile yapılan anlaşma gereğince Akyazı'daki spor kompleksinin inşaatının karşılığında Avni Aker Stadyumu, Yavuz Selim sahası ve 19 Mayıs Spor Salonu'nu üzerine barındıran arsa TOKİ'ye devredilmiştir.

GAZETELERİN ACİZLİĞİNE UĞRAMIŞIM DOĞRUSU BU

bilindiği üzere toki (http://emlakkulisi.com/keywords/toki) ile yapılan anlaşma gereğince akyazı'daki spor kompleksinin inşaatının karşılığında avni aker stadyumu, yavuz selim sahası ve 19 mayıs spor salonu'nu üzerine barındıran arsa toki'ye devredilmiştir.

Gazetelerin acizliğine uğramişim doğrusu bu

bahse konu 300 m geli beklenen m. Ali yilmaz tesisilerinin devlet hava yollarina devredilmesinden bekleniyormuş

doğru haber buldum sonunda :)

konya maçinin etkisinden çikamadim

haftaya maçi izlemeyeceğim :)

evet, devletin

borçtan kurtuluruz
may tesislerinlen avni akeri karistirmis olabilirmisin

oradan yüklü bir gelir bekleniyor

detaylari geneldeki borsa basliginda var

aynen may ve kartal tesislerinin satiş haberi imiş

iyi bir haber en kötü borçtan kurtuluruz

daha iyi bir durum kulübüm gelirini attiracak yatirimlar yapilabilir

Antep- şb maçini izleyemiyorum

hata veriyor site neden acaba :)

Oruç
26.02.2017, 21:00
Golü ne kadar çabuk bulursak o kadar iyi. Yoksa Alanya maçının bir benzeriyle karşılaşabiliriz.

selcuk
26.02.2017, 21:21
Eski stadimizdan 300 m gelir elde edeceğimiz doğrumudur

eğer doğru ise belimizi doğrulturuz

475 m bordumuz var

100 m yeni medikalden aldik

öyle bisey yok

bizim degil ki

selcuk
26.02.2017, 21:35
yerel gazetede okudum araştiriyordum bende

stadin kullanim hakki külüpte

topraği kimin acaba hazine arzisi mi

evet, devletin

may tesislerinlen avni akeri karistirmis olabilirmisin

oradan yüklü bir gelir bekleniyor

detaylari geneldeki borsa basliginda var

Erkan A.
26.02.2017, 21:51
renktaslar yorumlari okudum cok endiselisiniz .....karabükü cok rahat gececegiz farkli kazaniriz taraftarlarimizla birlikte sanslari yok kötü bile oynarsak kazaniriz bu Kadar yani

sasort
26.02.2017, 22:00
renktaslar yorumlari okudum cok endiselisiniz .....karabükü cok rahat gececegiz farkli kazaniriz taraftarlarimizla birlikte sanslari yok kötü bile oynarsak kazaniriz bu kadar yani

konya maçinda da bence iyi oynadik ortada bir maç oldu galip gelebilirdik

golü duran toptan attilar

o vuruşada yapilacak bir şey yoktu

baraj kuran oyunculardan bir tanesi ziplamada geç kaliyor topu oraya buruyor konyali topçu

sasort
26.02.2017, 22:08
BU ARADA BİZDEN GİDENLER ŞB BELA OLUYOR

GÜRAY

BU HAFTA

SEFA

devamını dilerim

Bilall61
26.02.2017, 22:09
Kendi göbeğini kendin keseceksin ki Avrupa Ligi'ne gidebilesin.Kendi göbeğini kendin kesmez isen Milli takım gibi o yenilirse ben yenersem diğerleri de berabere kalırsa gibi abuk sabuk hesaplamalar yaparsın.

oğuzhan can
26.02.2017, 22:35
fazla kafa yormaya gerek yok. kazanan takım bozulmaz. durica yerine mecburiyetten medjani. nokta. damdoy hakettiği formayı alacaktır.

oğuzhan can
26.02.2017, 22:36
veya 3 5 2 mi denesek :D beklerimiz iyi. gider gelirler. bence ersun 3 5 2 denesin. zaten eksil oynuyoruz durica yokluğunda

Berke6198
26.02.2017, 22:37
Karabük, defansında çok açık veren bir takım. Kesinlikle 3-4 gol aralığında gol bulacağımızı düşünüyorum.

OFLU
26.02.2017, 22:54
Yine 3-5 atarız diyoruz da ilk gol erken gelmezse sıkıntı büyük olur.

gurur6134
26.02.2017, 22:59
Troure laneti devam etmez insallah..latovlevici ve troureyi durdurursak aliriz 3 puani..selezovdan cekinmiyorum zira kalabalik cikmayacaktir karabuk kontra kovalayacak bu oyuna uygun bir forvet degil , cok fazla topla bulasamaz diye dusunuyorum..pakoda hizli ve guclu bir adam hatayi affetmez , duricasiz defansin saglam ve dikkatli olmasi lazim..
Ilk yari gol bulmamiz lazim mutlaka baskili baslayip..2.yarilari cok kotu oynuyoruz gardimiz dusuyor yoruluyoruz 70den sonra..

Uğur Ö.
26.02.2017, 23:03
Şimdi duydum adamlar deplasmanda sadece 4 puan almış. Bunlara gol bile attırmamak lazım

BlackPanther
26.02.2017, 23:04
Yenemeyiz!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

gurur6134
26.02.2017, 23:04
konya maçinda da bence iyi oynadik ortada bir maç oldu galip gelebilirdik

golü duran toptan attilar

o vuruşada yapilacak bir şey yoktu

baraj kuran oyunculardan bir tanesi ziplamada geç kaliyor topu oraya buruyor konyali topçu

Bence cok kotu oynadik onur ve birazda sansimiz sayesinde puani kurtardik..6 haftalik periyotta en kotu futbolumuzdu..ozellikle 2.yari cok ezildik rakip karsisinda oyun anlaminda..

sasort
26.02.2017, 23:16
bence cok kotu oynadik onur ve birazda sansimiz sayesinde puani kurtardik..6 haftalik periyotta en kotu futbolumuzdu..ozellikle 2.yari cok ezildik rakip karsisinda oyun anlaminda..

yapma kardeş ilk yari tutmayan bir orta saha ikilisi ile ikinci yari başarili olduk

sana şunu izah edecem

neden okay onazi ilk yari tutmaz olmaz diyorduk ta şimdi iyi duruyor

sebepleri yapilan bek transferleri ve akli başka yere kayan ekici yerine koşan basan adam kovalayarak orta sahanin yükünü hafifleten yazicinin oynamasi

ancak

orta saha da yedek yok

medjani olmaz aytaç olmuyor adam üzerine koyacaği her geçen gün geriye gidiyor

sözün özü

kadroda eksik olunca ayni oyun ayni direnç olmamasi normal bence

bu kadro ile bence bu futbol iyi bence

Ayrica konya iyi hazirlanmiş

defansta kazandiklari toplari direk uzun toplar ile ileri taşidilar her top hedefine ulaşti

bu okay durica olunca olmuyordu

basiyorduk aliyorduk

ayrica tersi top çikarmada zorlandik

durica bu konuda bizi ileri taşiyordu

Tayfun Aydın
26.02.2017, 23:46
Bu maç la ilgili değil ama şu Onur sevmeyenler sıradan kaleci diyenler nerelerde gene kayboldular ortadan.

gurur6134
26.02.2017, 23:56
yapma kardeş ilk yari tutmayan bir orta saha ikilisi ile ikinci yari başarili olduk

sana şunu izah edecem

neden okay onazi ilk yari tutmaz olmaz diyorduk ta şimdi iyi duruyor

sebepleri yapilan bek transferleri ve akli başka yere kayan ekici yerine koşan basan adam kovalayarak orta sahanin yükünü hafifleten yazicinin oynamasi

ancak

orta saha da yedek yok

medjani olmaz aytaç olmuyor adam üzerine koyacaği her geçen gün geriye gidiyor

sözün özü

kadroda eksik olunca ayni oyun ayni direnç olmamasi normal bence

bu kadro ile bence bu futbol iyi bence

Ayrica konya iyi hazirlanmiş

defansta kazandiklari toplari direk uzun toplar ile ileri taşidilar her top hedefine ulaşti

bu okay durica olunca olmuyordu

basiyorduk aliyorduk

ayrica tersi top çikarmada zorlandik

durica bu konuda bizi ileri taşiyordu

Kaleyi bulan 2 topumuz var biri gol oldu digeri ciliz vurus..rakibin 8 topu var en az 5 i golluk pozisyon biri direkten dondu..okay durica oyunumuzu etkiledi dogrudur da bu 2 eksige ragmen iyi oynadigimiza katilmiyorum..mac onurla konya arasinda gecti resmen..onur yusuf birazda olcay diriydi gerisini koy ver gitsin..son 20 dakika ecel terleri doktuk topla oynama bir ara 32 ye 68 e cikti..buna ragmen forumda iyi oynadik diyen bir sana rasladim su ana kadar..yinede saygi duyuyorum..

Joomla!
27.02.2017, 00:02
tamam, hep beraber güldük eglendik, yeter bu kadar. simdi isimize bakalim artik.

sasort
27.02.2017, 00:19
Kaleyi bulan 2 topumuz var biri gol oldu digeri ciliz vurus..rakibin 8 topu var en az 5 i golluk pozisyon biri direkten dondu..okay durica oyunumuzu etkiledi dogrudur da bu 2 eksige ragmen iyi oynadigimiza katilmiyorum..mac onurla konya arasinda gecti resmen..onur yusuf birazda olcay diriydi gerisini koy ver gitsin..son 20 dakika ecel terleri doktuk topla oynama bir ara 32 ye 68 e cikti..buna ragmen forumda iyi oynadik diyen bir sana rasladim su ana kadar..yinede saygi duyuyorum..
yok başkalarıda vvardı iyi oynadığımız yönünde görüşleri olan

istatistik olarak kötü değildik pozisyonlarımız bizimde var

tamam kaleyi bulan şutları var bizimde ataklar var

castilllonun kaleci ile karşı karşıya ayağından açtığı pozisyon

castillonun içeri çıkardığı rode atamadığı pozisyon

rodenin castilloya çıkardığı ama castillonun atamadığı poziisyon aklıma gelenler

pozisyon olarak fırsatlar bulduk ama eski hastalığın belirtileri vardı

aceleci davranıp soğukkanlılığı yitirerek pozisyonları kaybetmeleri

konyanın baskı kurmasına gelirsek

okay ve duricanın olmaması takımı çok zorladı

en önemlisi bu eksiğimizin çok iyi gören ve buna çalışan konya vardı karşımızda

çıkışlarına dikkat ettiniz mi hiç zorlanmadılar uzun toplar ile kanatlara topu ulaştırdılar

her uzun topu aldılar

terse dönelim

bizde bu işleri yapan duricanın olmamasıda bizi iki kat baskı oluşturdu

sonuç netice baskı kurmaları takımın yorulması da gayet normal

kadro derinliği yok kardeş

yusuf oynasa ne olur bero oynasa ne olur

Erdal UZUNYILMAZ
27.02.2017, 00:23
Baş belası Traore oynamazsa yeneriz.

Kemal Öztel
27.02.2017, 00:31
Şunun şurasında cumaya ne kaldı ? :)

Babam sanki şampiyonluğa oynuyoruz niye bu kadar heyecanlanıyorsun diyor.Uzun bir aradan sonra hakikaten Trabzonsporu izlemek merak veriyor keyif veriyor

hyasin61
27.02.2017, 08:26
Antalya-Gs ve Fb-Osmanli maclarinin oldugu bu haftayi galibiyetle kapatmamiz sart

Yiğit Gayretli
27.02.2017, 08:31
Ligin bize en ters gelen takımlarından biri. Bir de lanet olasıca Traore effect var :)

Okay'ın dönüşü Konya maçına oranla olumlu bir fark yaratacaktır ama Durica gelmeden eski akışkan oyuna ve hücum zenginliğine kavuşmak imkansıza yakın.

Uğur_Dmrtrk
27.02.2017, 09:20
Okay'ın gelişiyle Konya maçındaki tutuk oyun yaşanmaz diye düşünüyorum...İleride az becerikli olursak alacağımız bir maç..Medjani de stoperde oynar..Yusuf Yazıcı ve Castillo'nun daha çok iş yapması lazım..Rodallega arkaya koşular,hava topları vs..elinden geleni yaptı..

Tatar Kemal
27.02.2017, 09:37
Zor maçlardan birisi daha. 4 maçlık seriden sonra beklendiği üzere takımda düşüş başladı. Toparlanmak zor görünüyor çünkü takım psikolojik olarak negatif sürece girmiş durumda. Konyaspor maçında Onur ve kale direkleri gününde olmasaydı tarihi bir fark yiyorduk. Çıkış arayan tün takımların ilacı olmaya başladık yine. Durica'nın olmayışı defans bloğunu çökertti. Forvet kısırlığını bir türlü çözemiyoruz. Bu maçta da Onur'un performansı çok önemli olacak. Beklenmedik bir mağlubiyet çok da sürpriz olmaz.

Enaldo61
27.02.2017, 09:53
Bu hafta 3 puanı çıkarırsak ve fener yine puan kaybederse, iddiamız çok güçlenir.

Turgay Atalay
27.02.2017, 09:53
İkinci yarıdaki ilk mağlubiyetimizin olma ihtimali yüksek. Traore denen cücük en büyük kabusumuz.

delfino
27.02.2017, 10:04
Alanya maçında görüldüğü üzere castillo üzerinden giden her top pozisyon oldu özellikle iç saha maçlarında castillo faktörünü çok kullanıyoruz ki doğrusu da bu fakat castillonun tek kalması golun de gelmediğini düşünürsek diğer kanadın işlememesi bizi sıkıntıya sokuyor okay onazinin hucuma zenginlik katması gerekir ama rakip dirençli ortasaha ya sahipse ileriye çıkamaması yusuf ve olcayın eline bakan takım haline dönüşebiliyoruz bu bizim için sıkıntı demektir. bizim hızlı oynamamız gerekli skoru lehimize çevirirsek önce kolay kolay yenilmeyiz.

oguzkoc
27.02.2017, 10:09
Fener ilk 4 den kopmaz.
İlk 5 bizim için iyidir, ilk 5 e girersek Türkiye kupasını da Başakşehir ya da FB alırsa Avrupa Kupalarına katılıyoruz zaten. Beklentiyi çok yükseltmeden galibiyetlere devam edelim.

Faik Yılmaz
27.02.2017, 11:05
Trabzonspor maalesef 2 haftadır çok önemli fırsatlar harcadı.....

4 puanımızı kaybetmemiş olsaydık bugün fenerin dibinde 5.idik.....

Yani ilk 4 ihtimalimiz çok yükselecekti....

Şimdi ise önümüzdeki 5 haftalık süreçte Karabük , Beşiktaş ve Galatasarayla oynayacağız.....

Puan kayıplarının artacağı dönemden önce toplayabildiğimiz kadar puan toplamalıydık....

Olmadı kısmet değilmiş....

Canları sağolsun

Murat Keçeci
27.02.2017, 11:19
Zorlu bir maç daha bizi bekliyor özellikle hücum hattı tedirgin edici, savunmalar için ters oyuncuları var.Traore hızlı ve skorer,yatabare hava hakimiyeti iyi,seleznyov tilki gibi kurnaz.

Orta sahalar her zaman futbolda en önemli bölgedir.bir buçuk maçtır orta sahamızda direnç kaybı yaşadık bu sorunu çözecek olan şey orta sahadaki ikiliyi yalnız bırakmamaktır.Bazen bekler,bazen açıklar,bazen yusuf yazıcı hatta ihtiyaç varsa rodellaga bile orta sahaya yardımcı olmak zorundadır iyi takım olmanın ilk koşulu budur.Orta saha sadece Okay onazinin değil kaleci hariç tüm takımın ortak kullanım alanıdır,pas akışını sağlayacak,organize olmayı ön plana çıkartacak orta sahalardır.

Özellikle son iki maçtır duran toplarda rakiplere tehlikeli vuruşlar yaptırdık yüksek konsantrasyon ile paylaşımı daha iyi yapmalıyız.

Rakibin hücum elemanlarını sürekli göz hapsinde tutmalıyız fırsatçı oyuncuları var dikkatli olmalıyız.

Genel bi değerlendirme yaparsak henüz mental olarak baskıyı kaldıramadığımız görülüyor,örnek vererek anlatmak gerekirse 4 hafta kazandıktan sonra bir hafta boyunca kamu oyunda acaba beş olacak mı diye manşetlerde kaldık sonucunda berabere kaldık.Sonraki hafta gol yemiyor Ts diye manşetlerdeydik bu kezde konyadan golü yedik,bu haftanın manşetleride 2017 de hala Ts yenilgi yüzü görmedi bir hafta boyuncada bunu dinliycez bu durumlara futbolcularımız mental açıdan hazırlıklı olmalı bu kadar baskı bizi etkilerse şampiyonluk yarışı baskısı bizi ne hale götürür düşünmek istemiyorum ilk onbire 3-4 tane daha olcay tecrübesinde oyuncu eklersek mental açıdan böyle durumların üstesinden daha rahat gelebiliriz.

cebcare
27.02.2017, 11:26
Biletler satışa çıktı mı çıkmadıysa bir an öce çıkmalı.

tanjugunduz
27.02.2017, 11:37
bu hafta yenmemiz.lazim haydi usaklar alın bu maçı

O ruh geri gelecek

Yiğit Gayretli
27.02.2017, 11:46
Maç biletleri satışa çıktı...

umitçebi
27.02.2017, 12:10
Maç biletleri satışa çıktı...
Şimdi passo ya girdim.Orda çıkmamış..Nerden satılıyor bızım bıletler ? Bıde biletix e bakayım eskıden orda satılırdı :D

Yiğit Gayretli
27.02.2017, 12:11
Şimdi passo ya girdim.Orda çıkmamış..Nerden satılıyor bızım bıletler ? Bıde biletix e bakayım eskıden orda satılırdı :D
:) :) Bilmiyorum ki kulüp yazmış.

OFLU
27.02.2017, 12:14
Passo da yok bende baktım, bekliyoruz bakalım.

Tahir61
27.02.2017, 12:25
Trabzonspor maalesef 2 haftadır çok önemli fırsatlar harcadı.....

4 puanımızı kaybetmemiş olsaydık bugün fenerin dibinde 5.idik.....

Yani ilk 4 ihtimalimiz çok yükselecekti....

Şimdi ise önümüzdeki 5 haftalık süreçte Karabük , Beşiktaş ve Galatasarayla oynayacağız.....

Puan kayıplarının artacağı dönemden önce toplayabildiğimiz kadar puan toplamalıydık....

Olmadı kısmet değilmiş....

Canları sağolsun
şu alanya maçını alacaktık ah ulan ahh

Soner Albayrak
27.02.2017, 12:31
Rahat kazanırız.

OFLU
27.02.2017, 12:31
Passo da satışta biletler ;)

oflubektas
27.02.2017, 12:33
Karabük'ü bu sezon en az 7-8 maç seyrettim. Stoperlerine sağlam bas, maçı al. Başka çare yok. Topu ileri rahat taşırlarsa başımızın belası Traore ile, Durica'nın yokluğunda bizi sıkıntıya sokabilecek Seleznov faktörü var. Biraz çağ dışı olacak ama, Uğur bu herife yapışıp helaya kadar kovalasın. Kart almazsa 90'lardan kalan bu tip santraforla iyi boğuşur ve iş yaptırmaz. Sol bekleri Latolevici'nin (yeteneği az ama çok zeki bir herif) çıkışlarına kademe erbabı Pereira abimiz ve önündeki Olcay izin vermez inşallah. Hem Latolevici, hem Tanase, hem de Seleznov-Traore beraber oynarlarsa orta sahada mücadele anlamında Poko yalnız kalır ve dirençleri düşer. (Sağ bekleri Kerim Zengin de ileri çıkışı vasatüstü, defansı kötü bir oyuncu) Bu minvalde yeni hocaları tedbirli bir kadro çıkaracak, göbeği de büyük ihtimal Poko-Ceyhun ile çiftleyecektir.

İşte bu ahval ve şerait içinde dahi vazifemiz, Yusuf-Olcay-Castillo üçlüsüyle aralara sızmak ve Rodellega'ya boş alan yaratmaktır :) Yan toplarda eski kalecilerimizden Ahmet Şahin büyük aşama kaydetti, zaten kanat adamlarımız ortacı olmadığı için mecbur kalmadıkça top şişirmeye hacet yok. Maçın anahtarı önde pres ve içeri sızma harekatı olacaktır.

Enaldo61
27.02.2017, 12:35
Bu maç herhalde en çok seyircili maçımız olur diye düşünüyorum.

Adem Akyüz'
27.02.2017, 12:37
Gene mi hafta içi maçi yaa..

lizarazu
27.02.2017, 12:38
Bu sene 60 puan yapabilirsek seneye sampiyonluktan soz edebiliriz

Yiğit Gayretli
27.02.2017, 12:38
Karabük'ü bu sezon en az 7-8 maç seyrettim. Stoperlerine sağlam bas, maçı al. Başka çare yok. Topu ileri rahat taşırlarsa başımızın belası Traore ile, Durica'nın yokluğunda bizi sıkıntıya sokabilecek Seleznov faktörü var. Biraz çağ dışı olacak ama, Uğur bu herife yapışıp helaya kadar kovalasın. Kart almazsa 90'lardan kalan bu tip santraforla iyi boğuşur ve iş yaptırmaz. Sol bekleri Latolevici'nin (yeteneği az ama çok zeki bir herif) çıkışlarına kademe erbabı Pereira abimiz ve önündeki Olcay izin vermez inşallah. Hem Latolevici, hem Tanase, hem de Seleznov-Traore beraber oynarlarsa orta sahada mücadele anlamında Poko yalnız kalır ve dirençleri düşer. (Sağ bekleri Kerim Zengin de ileri çıkışı vasatüstü, defansı kötü bir oyuncu) Bu minvalde yeni hocaları tedbirli bir kadro çıkaracak, göbeği de büyük ihtimal Poko-Ceyhun ile çiftleyecektir.

İşte bu ahval ve şerait içinde dahi vazifemiz, Yusuf-Olcay-Castillo üçlüsüyle aralara sızmak ve Rodellega'ya boş alan yaratmaktır :) Yan toplarda eski kalecilerimizden Ahmet Şahin büyük aşama kaydetti, zaten kanat adamlarımız ortacı olmadığı için mecbur kalmadıkça top şişirmeye hacet yok. Maçın anahtarı önde pres ve içeri sızma harekatı olacaktır.
Ahmet'in en zayıf yönü ayak dibi. Zaten kaleciler için sıkıntılı şeydir ayak dibine gelen top. Onur gibi istisnalar dışında, kaleciler kurtarış yaparken ayaklarını kullanmaktan hoşlanmazlar. Alışkanlık gereği her topa elle uzanmaya çalışırlar. Kas hafızası dediğimiz olay yani... Ahmet de burada fiziki bir dezavantaj yaşıyor. E yaşı da ilerledi bayağı... Şöyle ayak dibine yapılacak net vuruşların tıngır mıngır ağlara gittiğini görürüz bu maç inşallah...

Enaldo61
27.02.2017, 12:42
Ahmet'in en zayıf yönü ayak dibi. Zaten kaleciler için sıkıntılı şeydir ayak dibine gelen top. Onur gibi istisnalar dışında, kaleciler kurtarış yaparken ayaklarını kullanmaktan hoşlanmazlar. Alışkanlık gereği her topa elle uzanmaya çalışırlar. Kas hafızası dediğimiz olay yani... Ahmet de burada fiziki bir dezavantaj yaşıyor. E yaşı da ilerledi bayağı... Şöyle ayak dibine yapılacak net vuruşların tıngır mıngır ağlara gittiğini görürüz bu maç inşallah...
Rodallega atar bu hafta yine, sıkıntı yapmayın :P

artvints
27.02.2017, 12:44
ayak dibi gol deyince wiltord'un toldo'ya attığı son dakika golü aklıma gelir, ayağını uzatsa italya şampiyondu. tolga da çok zayıftı bu konuda.

Yıldıray Emanet
27.02.2017, 12:51
Dişe diş kana kan intikam intikam ! İlk yarıda ki maçın acısı çıkmalı. Alanya yı becerip 4 5 lik edemedik öcümüzü alamadık. Bunları tokatlamamız şart

oflubektas
27.02.2017, 12:57

Zaten bu "fasulye sırığı" tipli kaleciler içinde ayaklarıyla iyi top çıkaran bir tek Van Der Sar'ı hatırlıyorum. Geçen sezonlarda senin mahallenin takımında oynayan İsaksson da ayak mesafesinden çok top almıştı içeri :)

Yiğit Gayretli
27.02.2017, 13:13
Rodallega atar bu hafta yine, sıkıntı yapmayın :P

Atsın atsın da nasıl atarsa atsın :)

ayak dibi gol deyince wiltord'un toldo'ya attığı son dakika golü aklıma gelir, ayağını uzatsa italya şampiyondu. tolga da çok zayıftı bu konuda.
Aşağıda Hasan abi vermiş örneği. O yazmasa ben yazacaktım Van der Sar'ı :)

Zaten bu "fasulye sırığı" tipli kaleciler içinde ayaklarıyla iyi top çıkaran bir tek Van Der Sar'ı hatırlıyorum. Geçen sezonlarda senin mahallenin takımında oynayan İsaksson da ayak mesafesinden çok top almıştı içeri :)
Örnekler çoğaltılabilir abi. Lehmann da öyle bir abimizdi :) Herkes bir Neuer olamıyor...

Yiğit Gayretli
27.02.2017, 13:28
Karabük maçı için bilet ve kombine aktarım listesini başlattık biletlerin satışa çıkmasıyla birlikte... Hayde!

http://forum.bordomavi.net/showthread.php/54092-Passolig-Kombine-ve-Ma%C3%A7-Bileti-Transferi

Ozan Gözaçan
27.02.2017, 13:41

ooofff offff oooffff anılarım depreşti valla ... van der sar ... peh peh peh .... bu gözler ne güzel kaleciler izledi be.. gönül isterdiki şenoluda izleyelim ... ama olmadı her kuşağın ahlanacağı bir şey olurmuş benim de şenolu izleyememek her halde ...

Dip.Ing.Mag.
27.02.2017, 13:44
defansin bu hali ile maalesef rahatlikla kazaniriz diyemiyorum ki durica nin olmayisi takim oyununu olumsuz anlamda en az %60 etkiliyor. böyle maclarda hücumdaki üretkenligimiz cok önemli. bu yüzden beraberlik maci gibi duruyoruz

7can61
27.02.2017, 13:56
İki hafta beraberlikten sonra bu maçı almalıyız, alamazsak 100 taraftarın 70 inde mide bulantısı, baş dönmesi kas ağrıları görülebilir.

umitçebi
27.02.2017, 14:10
Biletler Passo lıgde de çıkmış,Ve çıkalı 2 saat olmasına rağmen fena bılet satılmamış..Bu hızla giderse maç saatıne kaar 20-25 bını geçeçektır ınşallah yıne..

Gelelım maça..Maç oncesı herkes Mustafa Akbaş ı ışaret ederdi,sol ayaklı oldugu için ama maalesef olmuyor sol stoper ıçın.Medjanı yıne tecrubesı ıle ondan daha ıyı oyun kurar defans yapar..Okay ın da yerıne geecegını duşunursek,ilk 11 şoyle olmalı..

BU arada Onur evet guzzel kurtarışlar yaptı ama frıkıklerde durdguu yer hıç ıyı değill..Bırısının Onur a bıraz daha ortada durması gerektıgını soylemesı gerekmektedır.Yoksa tum emeğı bı frıkıkde çope gıdıyor..

*********Onur*******
pereira****ugur***medjani*****mas

********okay****onazi*****
Olcay*****yusuf******Castillo
*********rodallega********

Anıl C
27.02.2017, 14:20
İki hafta beraberlikten sonra bu maçı almalıyız, alamazsak 100 taraftarın 70 inde mide bulantısı, baş dönmesi kas ağrıları görülebilir.

Olası puan kaybında koltuklarda diş izine bile rastlayabiliriz:D

oflubektas
27.02.2017, 14:21
ooofff offff oooffff anılarım depreşti valla ... van der sar ... peh peh peh .... bu gözler ne güzel kaleciler izledi be.. gönül isterdiki şenoluda izleyelim ... ama olmadı her kuşağın ahlanacağı bir şey olurmuş benim de şenolu izleyememek her halde ...

Hocam Şenol Güneş kaleciliği hakkında şu video fikir verebilir. Kısa boylu, açı daraltan, pire gibi kaleciymiş. Yediği golde hatalı olsa da 1980'lerin Sovyet makinesi Dinamo Kiev'e karşı tek başına iyi direnmiş, resmen tarihi farkı önlemiş. Sonraki yıllarda Sheva'yı da yetiştiren hocaları merhum Valery Lobanovski'nin videodaki karizmasına hasta oldum. Bizim Türk efsanesini de top diye oynamışlar bu arada, çaktırmayın :)

rvGRt6l5kzU

Yektaa
27.02.2017, 14:25
Karabük hiçte boş bir takım değil . herkes nasıl bu kadar emin galibiyetten anlamadım

Hakan
27.02.2017, 14:40
Onur
Pereira Uğur Akbaş Mas
Okay Onazi
Olcay Yusuf Castillo
Hugo

Esteban,Medjani,Zeki,Bero,Y.Erdoğan,Abdülkadir,N'D oye

Enaldo61
27.02.2017, 14:53
Tam 3 maçta Yusuf Yazıcı'nın attığı geri pası az kalsın gol oluyordu. Bir dahakine golü yeriz, bunlara dikkat etmesi lazım.

Ozan Gözaçan
27.02.2017, 14:55
Hocam Şenol Güneş kaleciliği hakkında şu video fikir verebilir. Kısa boylu, açı daraltan, pire gibi kaleciymiş. Yediği golde hatalı olsa da 1980'lerin Sovyet makinesi Dinamo Kiev'e karşı tek başına iyi direnmiş, resmen tarihi farkı önlemiş. Sonraki yıllarda Sheva'yı da yetiştiren hocaları merhum Valery Lobanovski'nin videodaki karizmasına hasta oldum. Bizim Türk efsanesini de top diye oynamışlar bu arada, çaktırmayın :)

rvGRt6l5kzU

çok sağolun hocam ... dediğiniz gibi tek başına direnmiş .... hızlı kaleciymiş ... ama mesela oyun nasıl başlatırdı ... elleri nasıldı bunlarıda bilmek izlemek isterdim. ama tekrardan ellerine sağlık çok ama çok teşekkür ederim ...

7can61
27.02.2017, 14:56
Olası puan kaybında koltuklarda diş izine bile rastlayabiliriz:D

Tabi diş tırnak vb. :)

Tunç Tosun
27.02.2017, 15:05
Yusuf out, Bero in.

Hasan61
27.02.2017, 15:10
Yusuf Erdoğan'ın yerine inşallah Abdülkadir 18 kişilik kadroda olur.

Böyle boş isimlerle daha fazla zaman harcanmamalı.

Ahmet Almacı
27.02.2017, 15:31
Hem yusufu oyuna sokmazsin hem yedek kadroda yer verirsin,zeki yerine abdulkadir girse on numara hamle yapmis olurdun..
Karabuk macinda 18 kisilik kadroda olmali skora ve oyuna gore sokmalisin. evimizde taraftar destegiyle oynar,alkislanirsada kendine guveni gelir bence

umitçebi
27.02.2017, 15:42
Hem yusufu oyuna sokmazsin hem yedek kadroda yer verirsin,zeki yerine abdulkadir girse on numara hamle yapmis olurdun..
Karabuk macinda 18 kisilik kadroda olmali skora ve oyuna gore sokmalisin. evimizde taraftar destegiyle oynar,alkislanirsada kendine guveni gelir bence
Ahmet kardeşim,Konya maçında trubundeydım..Tv de nasıl gorundu bılmıyorum ama Abdulkadırı bırak Yusuf u bıle sokamazdın o maçta..75 den sonra takım oyle bır duştu kı,gol yemememız hem Konyalıların becerıksızlıgı hemde Onurun şansı ve kurtarışlarıydı..Orta saha da Zekı nın alınması saçma gıbı gorunsede ortasaha da oynayabıldıgı ve koşan bıradam oldugu ıçın doğru bır karardı..Abdulkadır yusuf bunlar duygusal tercıhler..Bızde ısterdık tabıkı Ersun Yanalda ısterdı oyunu raakıp kaleye yıkalım falan ama oyle degıl dı ışte..Orta saha zaten duşmuş..Medjanı stopere gelmış aytaç gırmış buna rağmen omurgayı tam duzeltememışken ve çıkamıyorken Abdulkadır ve Yusuf u almak hepten ortasahayı konyaya vermek olurdu..
Inşallah seneye Konya gıbı sıkı ortasahası olan rakıplerın evınde dahı rakıp kalede rahatça oynayabılecegımız bır kadromuz olurda maçı kurtardıktan sonra Abdulkadır ıpışmesı ıçın sokarız..Yoksa şuan Abdulkadır bu fızık gucu ıle helekı berabere gıden Konya maçında alınamazdı

nbay
27.02.2017, 16:05
yine bu maç öncesinden istatistik haberleri çıkmaya başladı . uyuz olmaya başladım :)
alanya maçından önce uzun yıllar sonra 5'de 5 yapacak dendi olmadı ,
konya maçından önce, uzun süredir gol yemiyor ts dendi ,sonra onur 570 dk dır gol yemiyor haberleri çıktı ,yedik .
bu maçtan önce de 2017 nin yenilmeyen tek takımı deniyor . bakalım ne olacak .

başka bir takıma yapılıyor mu bu haberler hiç rastlamıyorum ,bize bu haberlerin içinde büyü mü yapıyolar acaba :)

İskender Çakmak
27.02.2017, 16:49
İçeride coşkulu oynuyoruz. Alanya maçındaki beraberlik bizim beceriksizliğimiz. Ben Karabük maçını rahat alacağımızı düşünüyorum. Ayrıca Bero'nun ilk onbir başlaması doğru olur.

Gürkan Asma
27.02.2017, 17:18
Millet niye Berocu oldu neyi kaçırdım :)

UĞUR DURTAŞ
27.02.2017, 18:13
trabzonsporumuzu çok seviyoruz,takımla ilgili tüm olumsuz düşüncelerimin hksız olmasını isterim.
yıllar önce lisanslı futbul oynamış,hala haftada 2 defa halı sahada top oynayan biri olarak,
bero'nun yararlı bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum.
tekrar ediyorum inşallah yanılan ben olurum.
**
onur tarşıtmasız ligimizin en yi 3 kalecisinden biridir.
kaptanımız,çok seviyoruz kendisini,
eleştirdiğim ve geliştirmesi gerektiğini düşündüğüm yanları var,
osmanlı maçında bir arka sırada oturan kaleci antrönürü altay nazif dağdelene söyledim.
onur topu oyuna sağlıklı sokamıyor,degajları karavana hepsi rakibe veya taça...
rakip ataklarında veya kornerden gelen topu yakaladığında skor ne olursa olsun dakikalarca bekliyor.
antremanlarda çalışılmıyormu çok merak ediyorum,böyle pozisyonlarda onur topu yakaladığında
sağdan peria,castillo veya seldan mas olcay ileri depar atarken onur eliyle topu bu oyunculara veya
aynı şekilde başka bir oyuncumuza böyle topları eliyle oyuna soksa çok verimli olur düşüncesindeyim,
en kötü topu defans oyuncusuyla başlatsın,degaj yapmasın.
**
medyani eski medyani değil,yinede karabük maçında uğurun yanında oynaması iyi olacaktır.
akbaş konya maçında çok sırıttı çokkk
**
castillo o kadar hızlı,o kadar teknik olmasına rağmen ayak ayarı sıfır
sezon başından beri ayağındaki topu 1 metre önüne açması gerekirken 3 metre açıyor
bu yüzden kaç pozisyonumuz zay oldu,biraz daha dikkatli olsa en az 4-5 golü olurdu
en az bu kadarda asistti olurdu.
**
olcay klas oyuncu konya maçında sıfır katkıyla oynadı,
klas oyuncu iki hareket yaptı gol attırdı,bize bu lazım,
bazı oyuncularımız bazen sahada varlarmı yoklarmı çok merak ediyorum.
**
yusuf erdoğanın ekiciyle birlikte sezon öncesi gönderilmesini yazdım,çizdim,
ekici övenler gördü durumunu,şimdi y.erdoğan için diyorum,
bize yararı olamaz,lay loy lom oynuyor
çıkıyor taraftarlarımızı çok üzdük artık trabzonspora yakışır mücadele edeceğiz falan filan...
açıklamalar yapıyor,
oyuna gelince sıfır katkı,
alanya ve konya maçında sonradan bile oyuna giremedi,
demekki çok formsuz,ersun hocanın yerinde olsam,
karabük maçında 18'e abdülkadiri alırım.
**
mas geldiği günlerde ileri çok çıkarım tarzında açıklama yapmıştı,
fiziği düzgün kuvvetli oyuncu çok fazla sol taraftan bindirme yapmıyor daha fazla bindirmesi gerekiyor.
sol ayağına çok hakim.
**
yusuf yazıcı süper başladı,çok iyi gidiyordu
taki alanya ve konya maçına kadar iki maçtır istediğimiz verimi göremedik,
çok klas bir oyuncu inşallah karabük maçında inşallah iyi şeyler yapar.
**
rakipler korner kullandığında gözlerimi kapatıyorum.
çünkü rakibin kafa vuracağını biliyorum,
vede düşündüğüm oluyor rakibin her kornerini rakip kafa vuruyor,
antremanlarda çalışılması gerektiğini düşünüyorum.
**
karabük maçı zor geçecektir,
traore
ersun hoca baş belamız bu adama önlem almassa ağır eleştiririm.
2 beraberlikten sonra alınacak 3 puan iyi gelecektir

BlackPanther
27.02.2017, 18:17
Baş belası Traore oynamazsa yeneriz.

O oynamasada yenemeyiz. Açık açık söylüyorum. Tek forvet Rodallega ile bu maçı alamayız.

Maç sonu görürsünüz.

Karabük hiçte boş bir takım değil . herkes nasıl bu kadar emin galibiyetten anlamadım

Bende anlamış değilim.

Bunlar belkide Rodallegayı Falcao sandılar. Ondan ola bilir mi?

amasya0561
27.02.2017, 21:04
yine bu maç öncesinden istatistik haberleri çıkmaya başladı . uyuz olmaya başladım :)
alanya maçından önce uzun yıllar sonra 5'de 5 yapacak dendi olmadı ,
konya maçından önce, uzun süredir gol yemiyor ts dendi ,sonra onur 570 dk dır gol yemiyor haberleri çıktı ,yedik .
bu maçtan önce de 2017 nin yenilmeyen tek takımı deniyor . bakalım ne olacak .

başka bir takıma yapılıyor mu bu haberler hiç rastlamıyorum ,bize bu haberlerin içinde büyü mü yapıyolar acaba :)
Benimde hep uyuz olduğum şey bu nazar ediyorlar galiba ama inşallah bu sezonu bundan sonra yenilgisiz tamamlayacagız takımın defansına güveniyorum

tanjugunduz
27.02.2017, 21:59
ah ah geçen 2 maçta galip gelip 4 puanınız aha olsaydı tüm Türkiye bizden bahsedip cekinecekti olsun ama önümüzdeki maçları alıp ilk 2 ilk 3 hedefimiz olmalı Avrupa'ya katılıp prestij yapmalıyız.

O ruh geri gelecek

U.Sadıkoğlu
27.02.2017, 22:02
2017'nin tek namağlup takımıyız. Bu seri galibiyetle devam eder :)

tanjugunduz
27.02.2017, 22:05
trabzonsporumuzu çok seviyoruz,takımla ilgili tüm olumsuz düşüncelerimin hksız olmasını isterim.
yıllar önce lisanslı futbul oynamış,hala haftada 2 defa halı sahada top oynayan biri olarak,
bero'nun yararlı bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum.
tekrar ediyorum inşallah yanılan ben olurum.
**
onur tarşıtmasız ligimizin en yi 3 kalecisinden biridir.
kaptanımız,çok seviyoruz kendisini,
eleştirdiğim ve geliştirmesi gerektiğini düşündüğüm yanları var,
osmanlı maçında bir arka sırada oturan kaleci antrönürü altay nazif dağdelene söyledim.
onur topu oyuna sağlıklı sokamıyor,degajları karavana hepsi rakibe veya taça...
rakip ataklarında veya kornerden gelen topu yakaladığında skor ne olursa olsun dakikalarca bekliyor.
antremanlarda çalışılmıyormu çok merak ediyorum,böyle pozisyonlarda onur topu yakaladığında
sağdan peria,castillo veya seldan mas olcay ileri depar atarken onur eliyle topu bu oyunculara veya
aynı şekilde başka bir oyuncumuza böyle topları eliyle oyuna soksa çok verimli olur düşüncesindeyim,
en kötü topu defans oyuncusuyla başlatsın,degaj yapmasın.
**
medyani eski medyani değil,yinede karabük maçında uğurun yanında oynaması iyi olacaktır.
akbaş konya maçında çok sırıttı çokkk
**
castillo o kadar hızlı,o kadar teknik olmasına rağmen ayak ayarı sıfır
sezon başından beri ayağındaki topu 1 metre önüne açması gerekirken 3 metre açıyor
bu yüzden kaç pozisyonumuz zay oldu,biraz daha dikkatli olsa en az 4-5 golü olurdu
en az bu kadarda asistti olurdu.
**
olcay klas oyuncu konya maçında sıfır katkıyla oynadı,
klas oyuncu iki hareket yaptı gol attırdı,bize bu lazım,
bazı oyuncularımız bazen sahada varlarmı yoklarmı çok merak ediyorum.
**
yusuf erdoğanın ekiciyle birlikte sezon öncesi gönderilmesini yazdım,çizdim,
ekici övenler gördü durumunu,şimdi y.erdoğan için diyorum,
bize yararı olamaz,lay loy lom oynuyor
çıkıyor taraftarlarımızı çok üzdük artık trabzonspora yakışır mücadele edeceğiz falan filan...
açıklamalar yapıyor,
oyuna gelince sıfır katkı,
alanya ve konya maçında sonradan bile oyuna giremedi,
demekki çok formsuz,ersun hocanın yerinde olsam,
karabük maçında 18'e abdülkadiri alırım.
**
mas geldiği günlerde ileri çok çıkarım tarzında açıklama yapmıştı,
fiziği düzgün kuvvetli oyuncu çok fazla sol taraftan bindirme yapmıyor daha fazla bindirmesi gerekiyor.
sol ayağına çok hakim.
**
yusuf yazıcı süper başladı,çok iyi gidiyordu
taki alanya ve konya maçına kadar iki maçtır istediğimiz verimi göremedik,
çok klas bir oyuncu inşallah karabük maçında inşallah iyi şeyler yapar.
**
rakipler korner kullandığında gözlerimi kapatıyorum.
çünkü rakibin kafa vuracağını biliyorum,
vede düşündüğüm oluyor rakibin her kornerini rakip kafa vuruyor,
antremanlarda çalışılması gerektiğini düşünüyorum.
**
karabük maçı zor geçecektir,
traore
ersun hoca baş belamız bu adama önlem almassa ağır eleştiririm.
2 beraberlikten sonra alınacak 3 puan iyi gelecektir
ben tespitlerin hepsine katılıyorum hatta oyuncularımızın maç içerisinde duran top.organizasyonu çalışması lazım farklı şeyler denemeleri.lazim birde castillo bazen çok pası dusnuyoruz kaleye yarım metre kalmış bas topa vurmak istediğin köşeye gol olsun . ayrıca oyuncularımız bence sut da çalışmıyor çok zayıf vuruyorlar topa evet belki yetenek işi ama kuvvetli olmak için sut çalışması yapmaları lazım yalniz bu söylediklerimizi iletecek makam yokmudur . ersun hoca bu tip görüşlere , fikir alisverisine açık midir acaba ?

O ruh geri gelecek

yorumsuz6117
27.02.2017, 22:10
Karabük iyi takım ama artık kazanmalıyız.. Bir beraberliği daha kaldıracak durumda değiliz.. :)

Mehmet BAŞ
27.02.2017, 22:21
Yine kolay geçmeyecek bir maç...

Maalesef Durica dönene kadar bu takımın iyi bir futbol oynaması zor! Durica savunmada sigorta idi.
Bu maçta tek olumlu şey Okay'ın geri dönmüş olmasıdır. Ama buna rağmen kazanmamız zor!
İçeride ilk golü attığımız maçlarda fark yapabiliriz. Lakin ilk golü atmakta ciddi sıkıntı yaşıyoruz.
Bu maçta da muhakkak net gol pozisyonu bulacağız. Fakat o pozisyonu kim gol yapacak?

Rodellega ilk golünü attı. Olumlu bir yansıması olacaktır. Yusuf'da bir düşüş olsa da bu maçta da ilk 11 başlamalıdır.
Bero sakatlanmadan evvel takımın en formda futbolcusuydu. Lakin şu an Yusuf'u kesmesi imkansız! Kesemez!
Okay & Onazi ikilisi orta sahada yine işler yaparsa, Castillo biraz becerikli ve istekli olursa kazanırız.

Ne diyelim Allah yardımcımız olsun...

redbul
27.02.2017, 22:28
yeri değil ama igor tudor için seneye anlaşalım diyen arkadaşlar vardı bu forumda igor tudoru bu akşam gördükki harbiden müthiş hocaymış kaybımız büyük olmuş şaka bir yana bir iki büyük takımı yenmekle hoca olunmuyor hatta burda ersun yanaldan iyi hoca diyen çok bilmiş adamlar vardı .

CEMEFKER
27.02.2017, 22:47
Ben hep şuna inanırım. Super Lig gibi vasat düzeyindekti liglerde üstün futbolcu kalitesine gerek yok. Mücadele gücüne dayalı bizim gibi liglerde biraz takım oldun muydu İBB gibi somut bir örnek var önümüzde fazla birşeye gerek olmadan şampiyonluk potasına girersiniz.

Biz ikinci yarıya 4'de 4 yaparak büyük çıkış yakaladık, ancak Alanya maçı ile takımın havası dağıldı resmen. Alanya maçında kaçanlardan sonra ister istemez futbolcularda bir motivasyon kaybı oluyor , yakalamak zorunda olduğun Antalya hatta fb ile bir türlü kafa kafaya gelememek takımı etkiliyor.

Nitekim bu hafta Konya maçında 2 haftaya kadarki olan motivasyon yoktu...

Karabük maçında ve sonraki maçlarda ben pek birşey beklemiyorum açıkçası...Şöyle beklemiyorum bir var bir yok maçları oynicaz...Güzel futbol ara ara görebiliriz bu dönem.

Ogün YAZICI
27.02.2017, 22:54
osmanlı galibiyeti sonrası 2.lik 3.lük hesapları yaparken hayalperestçilik ile damgalandık ancak şu an kayıp 4 puanımız daha olsaydı gs ile 4 fb ile 2 puan fark olacaktı.28 ve 29.haftalarda iç sahada oynuyoruz üst üste.3 hafta sonra gs trabzon'a geliyor.of of of...

Berke6198
27.02.2017, 22:58
Artık puan kaybına yer yok. N'olur herkes dağılıyorken toplayın şu puanları patır patır.

Kemal Öztel
27.02.2017, 23:00
5.lik bu sene için makul ve mantıklı bir hedef.Bu doğrultuda şu an en büyük rakibimiz Antalya.şb ne kadar olmasa bir yerde toparlar bir de şansımız tutmuyor onlara kadıkoyde oynayacagiz bir de,bu yuzden 4.olabilmemiz zor.Içerideki maçları kazanalım deplasmanlarda da bu savunmamizi surdurdugumuz surece 5.lik gelecektir

Berke6198
27.02.2017, 23:08
5.lik bu sene için makul ve mantıklı bir hedef.Bu doğrultuda şu an en büyük rakibimiz Antalya.şb ne kadar olmasa bir yerde toparlar bir de şansımız tutmuyor onlara kadıkoyde oynayacagiz bir de,bu yuzden 4.olabilmemiz zor.Içerideki maçları kazanalım deplasmanlarda da bu savunmamizi surdurdugumuz surece 5.lik gelecektir

Önümüzdeki hafta 23. maç oynanacak. Lig toplam 34 hafta.

Buna katılmıyorum. Hedefimiz, önümüzde bu kadar maç varken sadece 3 puan önümüzdeki rakibimizi alt etmek olmamalıdır. Bu seneki hedef 4.lük, hatta 3.lüğü bir ihtimal olarak zorlamaktır.

Ogün YAZICI
27.02.2017, 23:54

Abi yapmayalım Allah aşkına.Sezon başı Nevzat Aydın başta olmak üzere 5-6.lık başarıdır söylemleri yayıldı takımın şanzımanı dağıldı.İlk yarıyı 18 puanda toplayan takım 4 maç kazandı diye 5.liğe kadar yükseldi zaten.Trabzonspor gibi takım'da futbolculara hedef 5.lik 6.lık dersen salarlar , gevşerler.3 puan önümüzdeki Allah'a emanet antalyaspor hedefimiz derseniz her hafta o statda 40 bin kişiyi çağırmak samimiyetsizlik olur.Alanya maçını israf etmeseydin 3 hafta sonra Trabzon'a gelecek olan gs ile aranda 6 puan fark olacaktı şu anda...

memmedaga
28.02.2017, 00:16
evet son 2 hafta adeta 12 puanlık maçlardan 2 puan çıkardık.
Hem takım içi hem de rakiplere psikolojik üstünlük sağlayacaktık.
Şahsi fikrimdir 4.ncülük şansını bu maçlarda büyük oranda yitirdik.
Üstelik osmanlı maçından sonra hem alttaki hem üstteki rakiplerimiz ideal puan kayıpları ile bize adeta 4.cülük için yol yapmışlardı.
Kendimizi tekrardan alt grubun yarışmasına soktuk.
Küme düşmemeye oynayan ve çıkışta olan ve kadroları fena olmayan takımlar var örn kayseri,kasımpaşa,osmanlı,alanya.
Ligi en iyi 5.nci bitiririz diye düşünüyorum büyük bir sürpriz olmaz ise.

Son 5 haftanı en pozitif durumu kadroyu ezbere sayabiliyor olmamızdı.

Yedeklerin yetersizliği bir yana az çok oturan ideal 11'in oyun kimyasını da bozuyor olmaları ciddi bir handikap.

Ayrıca yedeklerin takıma aidiyet konusunda sıkıntı yaşadıklarını gördük, gelecek sene yapılanmasında olmayacaklarının aşikar olması büyük sıkıntı.

Durica'nın Bana göre defansif anlamda katkısından daha önemli birşey var ise atağa kalkarken doğru toplar kullanması,
Gerek alanya maçının 2.yarısı gerek konya maçında defanstan atağa çıkarken gereksiz ve yanlış top kullanımından kaynaklanan bolca pozisyon verdik.
Bu pozisyonların dönüşünde stoperlerin pozisyonlarını izlediğinizde nerede duracağını bilemeyenler klubüne dönüş yapıyorsunuz.

Burada yerden yere vurulan ama yerine altertifi olmayan okay ve onazini belirli bir pas ve top kesme kalitesi var, yüksek tempolu oyunlarda özellikle geri dönüşlerde alan kapatma eksikleri ortaya çıkıyor, ve takımın artan pas trafiği içerisinde dikine oynama becerilerini de geliştirebileceklerini gözlemliyoruz.
Ben herşeye rağmen ümitliyim bu ikiliden.

Sorunun büyük bir kısmı castillo ile alakalı deparlarından sonra geriye dönüşlerde sıkıntı yaşıyor,ya Castillo'nun fizik kondisyonunu yükselteceğiz yada atiba gibi bir alan kapatma ustası bulacağız, iddiamdır atibanın pas ve dikine oyna kabiliyeti onazi ve okayın gerisinde, gerek fizik kondisyonu gereke alan kapatma&top kesme kabiliyeti onu vazgeçilmez kılıyor.

Rodallega konusunda fazla ümitvar değilim yani herkesin beklediği kurtarıcı gol makinası falan, fiziksel düşüş yaşamaya başlamış bana göre herşeye rağmen tecrübesiyle iş yapacaktır ama beklentiyi fazla yüksek tutmayalım.

mağlubiyet ihtimali görmüyorum ama galibiyet o kadar kolay değil

ilelebeTS
28.02.2017, 00:23
Daha oynanmamış 12 maç var. 3 puanlık sistemde az değil 12 maç ve 36 puan. antalya-gs, şb-osmanlı maçları da var bu hafta. bizim karabükü yenip yeni bi hava yakalamamız lazım.

Anıl C
28.02.2017, 00:43
Seleznyov bi omzuna Ugur'u alir, bi omzuna da Akbas'i. Güle oynaya kalemize kadar gelir.
Onur'un isi bu macta da zor olacak.

shagrath61
28.02.2017, 00:43
Öncelikle bazı arkadaşların sürekli aynı isimlere sallama huyundan vazgeçmeleri gerekiyor, bu takımın bir yerlere varabilmesi için.

Örneğin ben, Olcay ilk geldiğinde ödenecek tutar üzerinden bu duruma çok kızmıştım, gerçi hala kızıyorum ancak adamın takıma sağladığı katkıyıda görmezden gelmiyorum.

İddia ediyorum , bu takımda değişiklik olarak CASTİLLO OUT - BERO İN değişikliğine bir son verilmez ise , öne geçtiğimiz maçları ya beraberlik ya da mağlubiyetle kapatırız.
Bu durumun ne bero ' nun kötü olması ne de castillo ' nun harika olmasıyla da alakası yok. Bero TRENCİN takımında orta saha da 8 ve 10 numara gibi oynuyordu. Şuan bu pozisyonlar da oynayan, ONAZİ ve YUSUF Y. castillo ' nun yerine kanada alınsa onlarda takıma performans olarak bir şeyler katamayacaklar, bu kadar da eminim bu durumdan.

Karabük maçı, gerçek anlam da 3 ihtimalli maç denilen maçlardan.

Akıllı oynar ve savunma da çok aşırı hatalar yapmaz isek bu maçı alırız. Alanya maçındaki gibi girdiğimiz pozisyonlar da beceriksizlik yapma gibi bir lüksümüz yok bu maçta.

Umarım EY , bu maçın ilk 11 ' ine ndoye gibi hantal ve skor katkısı olmayan birini kadroya almak hatasına düşmez.

Bu arada maça da kaldı 4 gün... Zaman geçmiyor

shagrath61
28.02.2017, 00:46
Seleznyov bi omzuna Ugur'u alir, bi omzuna da Akbas'i. Güle oynaya kalemize kadar gelir.
Onur'un isi bu macta da zor olacak.

Ersun yanal bu hafta Akbaş ' ı ilk 11 ' de başlatacak ise, zaten maçı hiç izlemeye gerek yok. Direk kanal değişip türk filmleri ile kafa dağıtılmalı :)

carl_06
28.02.2017, 00:46
ben maçın zor geçeceği kanaatindeyim. tek farkla galip geliriz diye düşünüyorum. ama beraberlik de bir o kadar olası. onur bu kadar formdayken yenileceğimizi düşünmüyorum. yazıcının yerine beronun başlaması gerektiği kanaatindeyim, orta sahadaki presi ve diriliği takıma ihtiyacı olan dinamizmi katacaktır. umarım stoperde de akbaş yerine medjani olur.

Alper Beyazay
28.02.2017, 00:47
Stoperde Medjani-Uğur ikilisi oynamalı. Akbaş falan oynarsa sıkıntı.

shagrath61
28.02.2017, 00:49
Bu arada abdülkadirin 18 ' kişilik kadro da yer alması gerektiğini düşünenlerden biri olmak ile beraber, çocuğun fiziksel açıdan hala çok yetersiz olduğunu da görmezden gelmiyorum.

Şuan da o çocuğu 10 dk ' dan fazla oynatmak, belki de futbol hayatını bitirir.

Bunlara en basit örnek, Yusuf YAZICI için 2 hafta önce konuşulanlar ile bu hafta konuşulanlar arasındaki fark...

Bazen genç çocuklara pişmeden çok fazla yüklenme yapılıyor, bu da onların gerilemesine neden oluyor.

Kulüp olarak bu çocuklara psikolojik bir danışman tutmak şart. Yoksa baskı altında ezilirler.

Mustafa Çakar
28.02.2017, 01:49
Olumsuz konuşan arkadaşlar Karabüksporun deplasman karnesine bakmış mı merak ediyorum ?

Sezonun en rahat galibiyetini alır basar geçeriz.

İnşallah Antalyada ğs yi yener, 3 hafta sonra ğs maçından sonra ikisinide geçer 4. oluruz :o

İbrahim CİHAN
28.02.2017, 02:22
Castillo iyi oynarsa rahat alırız. Castillo son bir iki maçtır yeteneklerine ihanet edercesine oynuyor. Istediği zaman adam geçebilen bir adam fakat adım atmak istemiyor gibi. Üzerindeki hantalligi atmalı. Takımda büyük zevkle izlediğim ve her ayağına top geldiğinde heyecanlandığım bir oyuncu. Normal şartlarda Türkiye süper liginde durdurabilecek bir defans oyuncusu yok. Tıpkı Bruma gibi. Dediğim gibi Castillo iyi oynarsa çok pozisyona gireriz ve yeneriz. Karabük te seleznov poko ve belalimiz traore ye önlem alınmalı.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kemal Öztel
28.02.2017, 08:15
Önümüzdeki hafta 23. maç oynanacak. Lig toplam 34 hafta.

Buna katılmıyorum. Hedefimiz, önümüzde bu kadar maç varken sadece 3 puan önümüzdeki rakibimizi alt etmek olmamalıdır. Bu seneki hedef 4.lük, hatta 3.lüğü bir ihtimal olarak zorlamaktır.

Abi yapmayalım Allah aşkına.Sezon başı Nevzat Aydın başta olmak üzere 5-6.lık başarıdır söylemleri yayıldı takımın şanzımanı dağıldı.İlk yarıyı 18 puanda toplayan takım 4 maç kazandı diye 5.liğe kadar yükseldi zaten.Trabzonspor gibi takım'da futbolculara hedef 5.lik 6.lık dersen salarlar , gevşerler.3 puan önümüzdeki Allah'a emanet antalyaspor hedefimiz derseniz her hafta o statda 40 bin kişiyi çağırmak samimiyetsizlik olur.Alanya maçını israf etmeseydin 3 hafta sonra Trabzon'a gelecek olan gs ile aranda 6 puan fark olacaktı şu anda...

Umarım öyle olur 4.lük tabi matematiksel olarak mümkün neden olmasın

Enaldo61
28.02.2017, 11:00
Bir yorum gördüm, Ibanez'i sol beke koy, Mas'ı stopere çek diye. Sizce tutar mı?

alone_6161
28.02.2017, 11:24
2 beraberlikle uzun bir ara verdik. Artık galibiyet zamanı...Şu Karabük, Akhisar maçlarından 6 puan çıkarırsak gsyi de rahat yeneriz. O zamana onlar da yarıştan kopmuş olacaklar zaten. Şu büyüyü bozmazsak gsyi de feneri de rahat geçeriz...

Mustafa ÖZDEMİR
28.02.2017, 11:29
Bu sefer yeneceğiz

artvints
28.02.2017, 11:31
serhat ulueren sezonun başlarında trabzon 3. olacak dedi adamla dalga geçtiler iddaaya girildi. adamın programı yayından kalktı, teselli olsun bari, biraz çabalayalım. 5. olup avrupa'ya gidersek sezonu erken açmak zorunda kalırız.

Anıl C
28.02.2017, 11:37
Ersun yanal bu hafta Akbaş ' ı ilk 11 ' de başlatacak ise, zaten maçı hiç izlemeye gerek yok. Direk kanal değişip türk filmleri ile kafa dağıtılmalı :)

Kimsede yokki baska. Carl'da farksiz ondan:)

ÖmürKaradeniz61
28.02.2017, 12:11
Eğer Alanya ve Konya maçları kazanılsaydı şuan 3.lükten bahsediyorduk.

OzcanHan61
28.02.2017, 12:25
Eğer Alanya ve Konya maçları kazanılsaydı şuan 3.lükten bahsediyorduk.
aynen forvet transferi daha erken olsaydi adaptasyon süreci daha erken olsaydi bence iki mactan birinde galibiyet cikarirdik en azindan...

KÖKSAL AYDIN
28.02.2017, 12:32
Beraberlik serisine devam ederiz.
Mağlubiyet de olabilir.
Takım maalesef aslına rücu etti...

OzcanHan61
28.02.2017, 12:39
nedense benimde mucizeye inancim kalmadi :( görünen o ki bizim bir kac tane daha Olcaya ihtiyacimiz var insallah önümüzdeki sezonun planlamasini transferlerini düzgün yapariz

Umut Kanber
28.02.2017, 12:56
ugur..medjani....okay....onazi maci cozer

zafer6161
28.02.2017, 12:57
serhat ulueren sezonun başlarında trabzon 3. olacak dedi adamla dalga geçtiler iddaaya girildi. adamın programı yayından kalktı, teselli olsun bari, biraz çabalayalım. 5. olup avrupa'ya gidersek sezonu erken açmak zorunda kalırız.

ilk 4 avrupaya gitmiyormu ???
başaksehir cezalı mı

artvints
28.02.2017, 12:58
ilk 4 avrupaya gitmiyormu ???
başaksehir cezalı mı

kupayı fener ya da başakşehir alırsa 5. gidiyor.

zafer6161
28.02.2017, 13:03
kupayı fener ya da başakşehir alırsa 5. gidiyor.

alamassa ???
yani 5.de muzice

Mehmet BAŞ
28.02.2017, 13:06
Mustafa Akbaş'ın geçen haftaki 45 dakikalık performansından sonra ilk 11 başlaması neredeyse imkansız!
Oynatılırsa tek bir sebebi olur. O da "Sol Stoper" olmasıdır. Yoksa oynama ihtimali yoktur.
Hiç düşünülmeden Uğur & Medjani ikilisi ile maça başlamamız lazım.

Dip.Ing.Mag.
28.02.2017, 13:27
ne Kadar elestirilse de Yusuf Erdogan'in süre almasi taraftariyim. en azindan elimizdeki alternatifler ekseninde bir kiyas yaptigimizda digerlerine göre daha ön plana cikiyor. mesela Castillo oyundan düstügünde Bero yerine Yusuf Erdogan oyuna alinmali. son bir kac mactir Dogru Düzgün süre bulamamasina ragmen halen daha skora en cok katki yapan oyuncumuz konumunda. özellikle rakibin üzerimizde baski kurdugu zamanlarda kontra atak oyununa döndügümüzde hele bir de takim yorgunsa elimizdeki en iyi alternatif kesinlikle su anki performansi ile Bero degil Yusuf tur.

Dip.Ing.Mag.
28.02.2017, 13:32
takim su an istenilen seviyede mi elbette hayir! daha kat etmemiiz gereken cok yol var iyi bir takim olgusu olusturma adina. bu sürecte özellikle yeni stadimizda hedefimiz asla yenilmemek olmali.

memmedaga
28.02.2017, 13:33
Bir yorum gördüm, Ibanez'i sol beke koy, Mas'ı stopere çek diye. Sizce tutar mı?

akhisar ve konya maçında ki performansını hatırladıkça olabilir diyeceğimde bana göre ibanez bek değil ne fiziği ne oyun yapısı defansif manada yeterli değil ayrıca rakibi karşılarken fazla öne doğru hamle yapıyor

Akbaş ise topu doğru kullanmıyor yanlış yerde pozisyon alıyor sürekli, bi özgüven bunalımı var bana kalırsa

Mehmet Cihan Kocaman
28.02.2017, 14:26
Ersun hocanın her maç Castilloyu oyundan alma alışkanlığından vazgeçmesi lazım. Hata yapsa da 90 dakika oynamalı. Topu ileriye taşıyacak adam eksiltecek oyuncu kalmıyor. O çıkınca hiçbir şey yapamıyoruz son iki maçta olduğu gibi.

ilelebeTS
28.02.2017, 14:33
Ersun hocanın her maç Castilloyu oyundan alma alışkanlığından vazgeçmesi lazım. Hata yapsa da 90 dakika oynamalı. Topu ileriye taşıyacak adam eksiltecek oyuncu kalmıyor. O çıkınca hiçbir şey yapamıyoruz son iki maçta olduğu gibi.
Topu taşımasa bile rakip ailece üstümüze gelemiyor, defans oyuncuları çekiniyor Castillo'dan. Hiç performans göstermese de rakipten 1-2 oyuncuyu oyalıyor.

Yiğit SARI
28.02.2017, 16:27
https://instagram.com/p/BRDhCNnA-gf/

Kulübümüz çalışiyyyyy.

Bera B.
28.02.2017, 16:36
Yine beraberlik kokan bir maç.

Tahir61
28.02.2017, 17:47
https://instagram.com/p/BRDhCNnA-gf/

Kulübümüz çalışiyyyyy.
castillo niye sırıtıyor öyle :)

Anıl C
28.02.2017, 18:09
Stadın bu maçta boş kalacağı söyleniyor.
Neden peki?
Bahanesi son 2 beraberlik olan tüm skorcu (sözde) Trabzonspor taraftarından Trabzonspor adına özür dilerim(!)
Keşke kazansaydıkta geleydiniz dimi..

Enaldo61
28.02.2017, 18:14
Valla bence stadyum çok güzel, ben Trabzon'da yaşasam her maça giderdim o atmosfer için.

Fatih Cengiz
28.02.2017, 18:24
Bence aslında İbanez takımda iyi orta yapma ihtimali olan oyuncuların başlarında geliyor.

Şöyle 2-3 hafta sabır edebilsek, sahaya ayak uydurabilirdi... Gerekirse sol açıkta da değerlendirilebilir. Hem frikik hem duran top hem korner hem de hareketli toplarla iyi ortaları ve şutları var.

Zeki ve Akbaş A hatta Yumlu ya verilen şansların bi azını da bu uşak hakediyor.. Geçmişi öyle söylüyor en azından. Ve iyi de para alıyor.

ilelebeTS
28.02.2017, 18:34
Takım Mas ve Pereira'nın kenar ortalarında gol vuruşu çalışıyor.

Rn9ZRTo9bl4

BlackPanther
28.02.2017, 18:54

Biz 5. Falan olamayız. Hayaller kurmayın.

Antalyanın golcüsü Etoo bizimki ise Rodallega. Deli dana gibi koşuyor. Futbol oynadığı yok. Hoca NDoye yi oynatmadıkca biz ancak 7. oluruz.

BlackPanther
28.02.2017, 18:59
Stadın bu maçta boş kalacağı söyleniyor.
Neden peki?
Bahanesi son 2 beraberlik olan tüm skorcu (sözde) Trabzonspor taraftarından Trabzonspor adına özür dilerim(!)
Keşke kazansaydıkta geleydiniz dimi..

Ben Trabzonda olsam bu maça bende gitmem. Top oynamayan Rodallegayı mı izleyeceğim? Beyefendiye beş altı top gelecek ve beyefendi bunlardan bir tanesini gole çevirecek.

Ben bu maskaralığa para mara ödemem.

Enaldo61
28.02.2017, 19:06
Biz 5. Falan olamayız. Hayaller kurmayın.

Antalyanın golcüsü Etoo bizimki ise Rodallega. Deli dana gibi koşuyor. Futbol oynadığı yok. Hoca NDoye yi oynatmadıkca biz ancak 7. oluruz.

Şaka herhalde? Rodallega oynarsa 7. Damdoy oynarsa 5. mi olacaz?

shagrath61
28.02.2017, 19:36
Kimsede yokki baska. Carl'da farksiz ondan:)

Belki de haklısınızdır ancak, geçen maç stopere carl geçtikten sonra. Mustafa, uğur ikilisinin yaptığı hata kadar yapmadık gibi sanki. Yoksa ben mi yanılıyorum? ( Bu arada itiraf ediyorum, bazı futbolcuları sevmem bazen taraflı yorum yapmamı sağlıyor olabilir , farkında olmadan. )

bkandil
28.02.2017, 19:41
Cuma günü bir aksilik olmazsa tribündeki yerimi alacağım.
Rötar olmazsa 18:30'da havaalanında olacağım, maça yetişirim herhalde.

Bu arada maç günü tek girişlik kart sadece stad gişesinden mi alınabiliyor?

shagrath61
28.02.2017, 19:42
Bence aslında İbanez takımda iyi orta yapma ihtimali olan oyuncuların başlarında geliyor.

Şöyle 2-3 hafta sabır edebilsek, sahaya ayak uydurabilirdi... Gerekirse sol açıkta da değerlendirilebilir. Hem frikik hem duran top hem korner hem de hareketli toplarla iyi ortaları ve şutları var.

Zeki ve Akbaş A hatta Yumlu ya verilen şansların bi azını da bu uşak hakediyor.. Geçmişi öyle söylüyor en azından. Ve iyi de para alıyor.

Hocam şans bulamama konusunda yazdıklarınıza katılıyorum ancak, ibanez orada oynayacaksa önüne Olcay Şahan ' ı çekmek gerekiyor.

İbanez ofansif yönüne göre defansif yönü zayıf olan bir futbolcu. Savunma yaparken ibaneze destek gelmemesi demek ikinci bir akbaş vakası yaşamamız demek olur o bölgede. Castillo da çok fazla defansa yardım etmeyi seven bir futbolcu değil açıkçası.

O yüzden, ibanez oynayacaksa önünde Olcay oynamalı.

Bu arada yalnız ben mi farkettim bilmiyorum ancak, olcay ile castillo yer değişip de Castillo sağ tarafa geldiğin de daha iyi işler yapıyor gibi ? Benimle aynı düşünce de olan var mı bu konuda merak ediyorum.

Şaka herhalde? Rodallega oynarsa 7. Damdoy oynarsa 5. mi olacaz?

Hocam o arkadaşın direkman Rodallega düşmanlığı ve ndoye sempatizanlığı var.
Ve dikkat ederseniz arkadaşın her 5 mesajından 4 ' ü direkman rodallega'ya giydirme üzerine.
Yoksa 2 sezon da 1 gol atıp , oynadığı 2 sezon boyunca sadece bu senenin 2 ci dönemin de bir iki maçta takıma pivotluk anlamın da yardımı dokunan ndoye ' yi savunmasının başka bir mantığı olamaz diye düşünüyorum.

Hesap orta da; FORVET oyuncularından Ndoye 2 Sezon = 1 gol 4 asist
Rodallega 2 maç 1 gol.

Ahmet Almacı
28.02.2017, 20:10
Cuma günü bir aksilik olmazsa tribündeki yerimi alacağım.
Rötar olmazsa 18:30'da havaalanında olacağım, maça yetişirim herhalde.

Bu arada maç günü tek girişlik kart sadece stad gişesinden mi alınabiliyor?
Evet alabilirsiniz sıkıntı olmaz

Ahmet Faruk
28.02.2017, 20:11
Ben Trabzonda olsam bu maça bende gitmem. Top oynamayan Rodallegayı mı izleyeceğim? Beyefendiye beş altı top gelecek ve beyefendi bunlardan bir tanesini gole çevirecek.

Ben bu maskaralığa para mara ödemem.

Hocam TC kimlik numaranı ver, sana bilet aktaralım. Bedava [emoji6]

OFLU
28.02.2017, 20:26
Niye izlemiyorsun? Roda oynuyor diye..
Adama sorarlar yerine oynatmadığı Torres mi kim?

Enaldo61
28.02.2017, 20:28
Rodallega golleri attıkça bu arkadaş bakalım ne diyecek.

Gürkan Asma
28.02.2017, 20:29
Damdoy bu kadar seveni olduğunu bilse yemin ediyorum ağlardı. Sırf onu izlemek için stada gidecek olan var inanılmaz :D

Fatih Cengiz
28.02.2017, 20:37
Hocam şans bulamama konusunda yazdıklarınıza katılıyorum ancak, ibanez orada oynayacaksa önüne Olcay Şahan ' ı çekmek gerekiyor.

İbanez ofansif yönüne göre defansif yönü zayıf olan bir futbolcu. Savunma yaparken ibaneze destek gelmemesi demek ikinci bir akbaş vakası yaşamamız demek olur o bölgede. Castillo da çok fazla defansa yardım etmeyi seven bir futbolcu değil açıkçası.

O yüzden, ibanez oynayacaksa önünde Olcay oynamalı.

Bu arada yalnız ben mi farkettim bilmiyorum ancak, olcay ile castillo yer değişip de Castillo sağ tarafa geldiğin de daha iyi işler yapıyor gibi ? Benimle aynı düşünce de olan var mı bu konuda merak ediyorum.

Hocam o arkadaşın direkman Rodallega düşmanlığı ve ndoye sempatizanlığı var.
Ve dikkat ederseniz arkadaşın her 5 mesajından 4 ' ü direkman rodallega'ya giydirme üzerine.
Yoksa 2 sezon da 1 gol atıp , oynadığı 2 sezon boyunca sadece bu senenin 2 ci dönemin de bir iki maçta takıma pivotluk anlamın da yardımı dokunan ndoye ' yi savunmasının başka bir mantığı olamaz diye düşünüyorum.

Hesap orta da; FORVET oyuncularından Ndoye 2 Sezon = 1 gol 4 asist
Rodallega 2 maç 1 gol.
İbanezin öyle bir eksiği varsa bu ve benzeri şeyler denenerek çözümler bulunabilir. Mass bilmiyorum ama Medjani den daha iyi stoperlik yapabilir.
Uğurun performansı ve formu da artıyor. Ama hala ağır, bu ağırlığına Mass çare olabilir gibi geliyor.

Olcay ve Castillo konusunda katılıyorum.. Ancak neden çok az yer değiştiklerini de anlayamıyorum.. Çakılı oynuyoruz neredeyse.
Yusuf Erdoğan oynarken de aynıydı..

Ne güzel çift kanat oynayabilen oyuncular var ama biz stabil devam ediyoruz..

Enaldo61
28.02.2017, 20:53
İbanezin öyle bir eksiği varsa bu ve benzeri şeyler denenerek çözümler bulunabilir. Mass bilmiyorum ama Medjani den daha iyi stoperlik yapabilir.
Uğurun performansı ve formu da artıyor. Ama hala ağır, bu ağırlığına Mass çare olabilir gibi geliyor.

Olcay ve Castillo konusunda katılıyorum.. Ancak neden çok az yer değiştiklerini de anlayamıyorum.. Çakılı oynuyoruz neredeyse.

Ben Ibanez'in oynaması taraftarıyım bence bir 90 dakika görmek lazım. Hiç de fena orta kesmiyor.

orhan42
28.02.2017, 21:00
Black Panther rumuzlu arkadaşın derdi nedir? ne zaman bu sayfaya girsem eleman sürekli Rodallega'ya saydırıyor..Engelledim rahat ettim..Bu kadar negatif mesajı bünyem kaldırmıyor.Bu arada stad dolmaz,maça gitmem diyenlere de denecek çok şey var ama ağır kaçar..

Fatih Cengiz
28.02.2017, 21:11
Ben Ibanez'in oynaması taraftarıyım bence bir 90 dakika görmek lazım. Hiç de fena orta kesmiyor.
İbanezin oynamasını bende istiyorum ama uzun zaman oynamayıp bir maça koyunca, öyle çok iyi performans çıkmayabiliyor.
Sonra da adama çöp muamelesi yapılıyor..

En az birkaç maç sabretmek ve oynatmak gerek, ki Mass varken sol bekte pek şansı olmaz..

Fatih Özkan
28.02.2017, 21:15
Black Panther rumuzlu arkadaşın derdi nedir? ne zaman bu sayfaya girsem eleman sürekli Rodallega'ya saydırıyor..Engelledim rahat ettim..Bu kadar negatif mesajı bünyem kaldırmıyor.Bu arada stad dolmaz,maça gitmem diyenlere de denecek çok şey var ama ağır kaçar..

13 senedir bu forumdayım, ilk olarak bir üyeyi engelledim. Resmen bıktırdı ve sıkılmadan da saçmalayabiliyor.

bordo08
28.02.2017, 21:32
Trabzonda olupta son iki maçtta berabere kaldık diye maça gitmemekte bir tuhaf düşünce..Yepyeni bir stadyum içerde heycan verici coşkulu bir futbol oynayan takım var keyfini çıkarın derim ..Cuma günü o saatte trabzonda bale buz pateni tiyatro gibi aktiviteleri olan arkadaşlar maça gitmesin tabi :)

OFLU
28.02.2017, 21:58
Ibanez Mas ın önünde daha iyi olur bence.

shagrath61
28.02.2017, 22:00

Mas defansın ortasına soğukkanlılığı ile çok şey katar . Geçen hafta, konya maçında benim de önerim, mas ' ın stopere çekilip yusuf e ' nin futbola başlangıç mevkisi olan sol bek kısmında oynatılması idi.

Geçen hafta eğer dikkatinizi çektiyse neredeyse sağ açık oyuncumuz olmadan oynadık. Pereira ' nın desteği sağolsun bir iki orta açma fırsatımız oldu. Olcay' a görev olarak içeri kat etmesi ya da içeri de bulunması söylendi galiba.
Oyunu 40 metrelik alana yığamayıp , orta alana birikmemiz bizi kısır bir döngü içerisine soktu. Olcay maç içerisinde bir kere kanada yapıştı, onda da gol geldi.

8taş maçlarını izliyorsanız eğer ya da denk geldiyseniz, babel ve quaresma sürekli çizgiye sıfır duruyorlar buda geniş alanda futbol oynamalarına yarıyor. Ayrıca defans oyuncuları da mecburen açık aralıklarla oynuyorlar. İçeri de ortalara karşılık verebilen Cenk' leri de olunca gol buluyorlar.

Castillo ve Olcay kanatlara yapışarak oynamazsa, işimiz zor diye bilirim.
Rodallega gibi , çoğu kafa topuna vurabilen bir forvetimiz var ancak kanatlara inmiyoruz. Çok ilginç

shagrath61
28.02.2017, 22:02
13 senedir bu forumdayım, ilk olarak bir üyeyi engelledim. Resmen bıktırdı ve sıkılmadan da saçmalayabiliyor.

Bende yaklaşık 8 seneden sonra jairzinho' yu engellemiştim. İsmini andım yine bir irkilme geldi

shagrath61
28.02.2017, 22:03
Ibanez Mas ın önünde daha iyi olur bence.

Çalım özelliği pek yok gibi, bir de hafiften ağırlığı var... Ancak boş alanda topla buluşturulabilirse, iyi ortalar ve şutlar çıkarabilir.

Gürkan Asma
28.02.2017, 22:06
Trabzonda olupta son iki maçtta berabere kaldık diye maça gitmemekte bir tuhaf düşünce..Yepyeni bir stadyum içerde heycan verici coşkulu bir futbol oynayan takım var keyfini çıkarın derim ..Cuma günü o saatte trabzonda bale buz pateni tiyatro gibi aktiviteleri olan arkadaşlar maça gitmesin tabi :)
Bizim insanları anlamak biraz güç :) 13 15 bin civarı kişi olacaktır bu gidişle.

BlackPanther
28.02.2017, 22:21
NDoye bari top oynuyor. Ben top oynayan oyuncu izlemek istiyorum. Alanya ve Konya maçında izledim Rodalleganızı. Cılız üflesen dökülecek. Defans oyuncusu adama bir omuz vuruyor Rodalleganın adeta kemikleri kırılıyor. Nerden buldular bunu.

BlackPanther
28.02.2017, 22:23
Çok sağol. Rodallega yedek olacağını bilsem alırım. Ama Rodallegalı bir anti futbolu izleyip küfür etmeye niyetim yok. [emoji6]

Berke6198
28.02.2017, 22:34
Yeter be Panther yeter. Madem bu kadar sinirlisin Rodallega'ya, aç bi' telefon, adama dök içini.

Ogün YAZICI
28.02.2017, 22:58
Rodagella'yı ben de beğenmiyorum da bu şehirde "Yattara sakat Barış Memiş oynuyor" dönemlerinde bile şehirde bir Allah'ın kulu "gitmem bu maça"kompleksine girmedi...Bir trollük seziyorum...

bilgehan83
28.02.2017, 23:10
Onur

pereira medjani mass yusuf e.

Okay onazi

olcay yazici castillo

rodagella

bero
ndoye
abdülkadir

ben uğur ve akbaş yerine böyle bir tandem kurulmasini isterim şahsen mass in oyun kurmasi bizim için önemli yusuf u solbek olursa hiziyla tekniğiyle iş yapar. Medjani varken sağ stoper uğur asla oynatilmamali uğur maalesef saatli bomba maçlarda gözden kaçiyor ama inanilmaz kartlik hareketler dengesiz çikişlar zamanlama hatalari ne ararsan var adamda.. Bir de bero alininca mümkünse orta sahada oynamali kanatta adam taç çizgisiyle mi verkaç yapacak anlamiyorum... Abdülkadir monte edilmeli bu yil bize ne verebilir göstermeli seneye iyi bir yedek kazanmaliyiz...

shagrath61
28.02.2017, 23:51
Onur

pereira medjani mass yusuf e.

Okay onazi

olcay yazici castillo

rodagella

bero
ndoye
abdülkadir

ben uğur ve akbaş yerine böyle bir tandem kurulmasini isterim şahsen mass in oyun kurmasi bizim için önemli yusuf u solbek olursa hiziyla tekniğiyle iş yapar. Medjani varken sağ stoper uğur asla oynatilmamali uğur maalesef saatli bomba maçlarda gözden kaçiyor ama inanilmaz kartlik hareketler dengesiz çikişlar zamanlama hatalari ne ararsan var adamda.. Bir de bero alininca mümkünse orta sahada oynamali kanatta adam taç çizgisiyle mi verkaç yapacak anlamiyorum... Abdülkadir monte edilmeli bu yil bize ne verebilir göstermeli seneye iyi bir yedek kazanmaliyiz...
Abdülkadir ve Uğur kısmına katılmıyorum ancak yazınızın diğer kısımlarına bire bir katılıyorum.

memmedaga
01.03.2017, 00:36
oyuncuya takma konusunda 1 numarayız

arkadaş kimisi castilloya takar kimis rodaya.

hani artıları ve eksileri ile eleştirseler gam yok

Castillo'yu gömüyorsunuz adamın getirip içeri çevirdiği net gollük en az 5 tane temiz pozisyon sayabiliriz,eksılerini tartışalım,

Roda'nın belli bir standardı var bana göre fiziksel düşüş yaşıyor sıkıntısı o.

Yerin dibine sokmak nedir bu kadar saçma sapan boş bir bakış açısı olurmu.

Bi bitmedi şu arkadaşlar kaldı ki bu adamlar Yusuf gibi artık savunulamaz pozisyona gelen adamlar değil.

Formsuz demek başka birşey yeteneksiz vs demek başka birşey

Onazi ve Okay da yerin dibine sokup çıkarıldı halbuki belirli bir ritim ve uyumu sağladıktan sonra gayet güzel işler yaptıkları görüldü.

En az 1 sene daha kredileri var.

Yapıcı eleştiri yapın nadirde olsa.

Şu sığ yorumlardan vazgeçin artık....

Fatih Cengiz
01.03.2017, 00:40
Mas defansın ortasına soğukkanlılığı ile çok şey katar . Geçen hafta, konya maçında benim de önerim, mas ' ın stopere çekilip yusuf e ' nin futbola başlangıç mevkisi olan sol bek kısmında oynatılması idi.

Geçen hafta eğer dikkatinizi çektiyse neredeyse sağ açık oyuncumuz olmadan oynadık. Pereira ' nın desteği sağolsun bir iki orta açma fırsatımız oldu. Olcay' a görev olarak içeri kat etmesi ya da içeri de bulunması söylendi galiba.
Oyunu 40 metrelik alana yığamayıp , orta alana birikmemiz bizi kısır bir döngü içerisine soktu. Olcay maç içerisinde bir kere kanada yapıştı, onda da gol geldi.

8taş maçlarını izliyorsanız eğer ya da denk geldiyseniz, babel ve quaresma sürekli çizgiye sıfır duruyorlar buda geniş alanda futbol oynamalarına yarıyor. Ayrıca defans oyuncuları da mecburen açık aralıklarla oynuyorlar. İçeri de ortalara karşılık verebilen Cenk' leri de olunca gol buluyorlar.

Castillo ve Olcay kanatlara yapışarak oynamazsa, işimiz zor diye bilirim.
Rodallega gibi , çoğu kafa topuna vurabilen bir forvetimiz var ancak kanatlara inmiyoruz. Çok ilginç
Hocam, Mass transfermarkete göre sol bek ve orta saha sol oynayabilirmiş... Geçmişte oynamışlığı var mı araştırmak lazım.
Ama tecrübesi ve oyun görgüsü ile yılda birkaç zaruri maçı kurtarabilir.
Hatırlıyorum fener Gökhan Gönül'ü bir dönem zorunluluktan Stoper oynatmış ve iyi de verim almıştı...

İbanez için, hoca kendi onayı olmadan alındı falan diye oynatmıyor diyenler var. Umarım doğru değildir. Harcanan bonservis ve yıllık ücret, böyle bir egolu tavırla heba edilemez. Ben sanmıyorum öyle olsun. Ama bu adam da bu kadar kötü olsa o takımda o golleri ve asistleri yapamaz, şampiyonlar ligi eleme maçında da oynasın diye takımı tarafından son ana kadar tutulmazdı.

Kızılyıldız ve ligi bu kadar mı kötü diye düşündürüyor... Ama cevabı bilmiyorum.
Bu adam alındıysa, bu kadar para verildiyse, bir şekilde ısrar edilmeli ve eksikleri giderilmelidir.
Hiç oynamamak bana çok masum gelmiyor...?!

Bizim hocanın, bu yıl birkaç maçta yaptığı ve hiç bir mantıklı açıklama yapamadığım bir olayı var. Oyun kötü iken, oyuncu değişiklik haklı varken, oyuna ya geç ve etkisiz müdahale etmek ya da hiç müdahele etmemek.
Puan kaybettiğimiz halde oyuncu değiştirme hakkımız elimizde maçlar bitirdik.

Bu hafta, son dakika zeki giriyoe.. 80 den sonra da Bero girdi...
Ndoye neden girmedi.. Burada hepimiz Ndoye iyi form tuttu demiyor muyduk?
Ya da Yusuf Erdoğan neden girmez?
Ya da ibanez e git ilerde orta kes şut at diye niye girmez bi 5-10 dakika da olsa...

Ama en barizi ndoye nin alınmayışı..

Abdülkadir bir kaç maç oynadı ve hiçte fena sinyaller vermedi... Ne oldu çocuğa sonra.. Fitnes salonunda fiziğini mi geliştiriyor?
Kadroda dursa arada oynatsak fena mı olur..
Zaten feda ve sabır senesi.. Bu çocukta zaman alsın ve pişsin... Oynadıkça pişiyor futbolcular...

Takımın oyun sistemine gelirsek,
Kanat açıklarımız içeri kat ederek ve forveti destekleyerek oynuyor.. Az maç içinde değişiklikler yapmakta da fayda var.
Ne sürekli kanada açılan adamlar, ne de sürekli içeri giren.. Ne de hep aynı kanatta kalan adamlar..
Bu stabillik, savunma yapılması kolay takım olmanızı sağlar..
Ekstra performans gelmediğinde ve şansın yanında olmadığında tökezlersin...

Umarım bizden daha fazla futbol bilgisi olan hoca da bunları ve daha fazlasını görüp düzeltme yoluna gider.

2010-2011 senesi kadrosu
Onur
Serkan Giray Egemen Cale
Selçuk Colman
Burak Jaja Engin
Umut

Yedekten katkı veren?
Yattara, Ceyhun, Alanzinho

Orta alanda iki tane 8 no ile ve ilerdeki adamlardan sadece Umutun bariz savunma yaptığı, Enginin de biraz destek olduğu bir takımdı.. Ve eze eze yendik, savaşa savaşa yendik rakipleri.

Şimdi neden elimizde bu kadar çok sayıda iyi denebilecek düzeyde 8 no lar varken, ille de Medjani ya da Aytaç gibi 6 no olmayı da beceremeyen, takıma artı katamayan oyuncularda ısrar ediyoruz anlayamıyorum.. Umarım takım oturana kadarki bir geçiş sürecidir.

Okay, Onazy, Bero, Yazıcı, Abdülkadir gibi 8 no ve civarında oynayabilecek adamlarımız var.. Neden olmasın...

Yazınca çok yazıyorum kusuruma bakmayın.. Şu anda dünyalar kadar yazabilirim ama sonuçta ferman padişahındır... Bizim ki sadece görüşler ve bizi sıkan bariz sorunlar...

BlackPanther
01.03.2017, 00:44

Sanki sizi önemsiyen var.

Hayatlarında takımda daha top oynamamış adamlar gelmişler bana futbolu öğretecekler.

Yorumsuz! NDoye Trabzonsporun pivot santraforu mu? Hayır. Yetersiz kalıyor tabiki. Golleri eksik. Ama Rodallegadan daha iyi oynuyor. Ben ne yapayım? Yalan mı konuşayım yani. Yürüyün gidin.

Ogün YAZICI
01.03.2017, 01:05
-Ligin en çok top çalan 8 oyuncusundan 4'ü ; ceyhun-poko-dany-barış...
-Ligin en cok top kaybeden oyuncusu latovlevici...

Merkez oyununda hiç sansimiz yok.Poko ceyhun gibi iki dinamonun onunde traore ile cok zor anlar yasatirlar bize.Ligin en cok top kaybedip en cok ataga cikan bek oyuncusu latovlevicinin uzerine yikmaliyiz maçı.Tek çare budur...Bunu da yapavilecek olcay'ımız ve perreira'mız var...

shagrath61
01.03.2017, 01:17
Hocam, Mass transfermarkete göre sol bek ve orta saha sol oynayabilirmiş... Geçmişte oynamışlığı var mı araştırmak lazım.
Ama tecrübesi ve oyun görgüsü ile yılda birkaç zaruri maçı kurtarabilir.
Hatırlıyorum fener Gökhan Gönül'ü bir dönem zorunluluktan Stoper oynatmış ve iyi de verim almıştı...

İbanez için, hoca kendi onayı olmadan alındı falan diye oynatmıyor diyenler var. Umarım doğru değildir. Harcanan bonservis ve yıllık ücret, böyle bir egolu tavırla heba edilemez. Ben sanmıyorum öyle olsun. Ama bu adam da bu kadar kötü olsa o takımda o golleri ve asistleri yapamaz, şampiyonlar ligi eleme maçında da oynasın diye takımı tarafından son ana kadar tutulmazdı.

Kızılyıldız ve ligi bu kadar mı kötü diye düşündürüyor... Ama cevabı bilmiyorum.
Bu adam alındıysa, bu kadar para verildiyse, bir şekilde ısrar edilmeli ve eksikleri giderilmelidir.
Hiç oynamamak bana çok masum gelmiyor...?!

Bizim hocanın, bu yıl birkaç maçta yaptığı ve hiç bir mantıklı açıklama yapamadığım bir olayı var. Oyun kötü iken, oyuncu değişiklik haklı varken, oyuna ya geç ve etkisiz müdahale etmek ya da hiç müdahele etmemek.
Puan kaybettiğimiz halde oyuncu değiştirme hakkımız elimizde maçlar bitirdik.

Bu hafta, son dakika zeki giriyoe.. 80 den sonra da Bero girdi...
Ndoye neden girmedi.. Burada hepimiz Ndoye iyi form tuttu demiyor muyduk?
Ya da Yusuf Erdoğan neden girmez?
Ya da ibanez e git ilerde orta kes şut at diye niye girmez bi 5-10 dakika da olsa...

Ama en barizi ndoye nin alınmayışı..

Abdülkadir bir kaç maç oynadı ve hiçte fena sinyaller vermedi... Ne oldu çocuğa sonra.. Fitnes salonunda fiziğini mi geliştiriyor?
Kadroda dursa arada oynatsak fena mı olur..
Zaten feda ve sabır senesi.. Bu çocukta zaman alsın ve pişsin... Oynadıkça pişiyor futbolcular...

Takımın oyun sistemine gelirsek,
Kanat açıklarımız içeri kat ederek ve forveti destekleyerek oynuyor.. Az maç içinde değişiklikler yapmakta da fayda var.
Ne sürekli kanada açılan adamlar, ne de sürekli içeri giren.. Ne de hep aynı kanatta kalan adamlar..
Bu stabillik, savunma yapılması kolay takım olmanızı sağlar..
Ekstra performans gelmediğinde ve şansın yanında olmadığında tökezlersin...

Umarım bizden daha fazla futbol bilgisi olan hoca da bunları ve daha fazlasını görüp düzeltme yoluna gider.

2010-2011 senesi kadrosu
Onur
Serkan Giray Egemen Cale
Selçuk Colman
Burak Jaja Engin
Umut

Yedekten katkı veren?
Yattara, Ceyhun, Alanzinho

Orta alanda iki tane 8 no ile ve ilerdeki adamlardan sadece Umutun bariz savunma yaptığı, Enginin de biraz destek olduğu bir takımdı.. Ve eze eze yendik, savaşa savaşa yendik rakipleri.

Şimdi neden elimizde bu kadar çok sayıda iyi denebilecek düzeyde 8 no lar varken, ille de Medjani ya da Aytaç gibi 6 no olmayı da beceremeyen, takıma artı katamayan oyuncularda ısrar ediyoruz anlayamıyorum.. Umarım takım oturana kadarki bir geçiş sürecidir.

Okay, Onazy, Bero, Yazıcı, Abdülkadir gibi 8 no ve civarında oynayabilecek adamlarımız var.. Neden olmasın...

Yazınca çok yazıyorum kusuruma bakmayın.. Şu anda dünyalar kadar yazabilirim ama sonuçta ferman padişahındır... Bizim ki sadece görüşler ve bizi sıkan bariz sorunlar...

Hocam öncelikle yazın çok ama çok uzun yoksa bende yazıp fikir alışverişi yapmak isterdim seninle...

Tamamına yorum yapamayacağım için , içlerinden seçtiğim ve benimde kesinlikle anlam veremediğim şeylere değineceğim.

Birincisi, EY ' ın oyuncu değişikliği yapmadığı maçlar da ve ya yaptığı maçlardaki değişiklerle neyi amaçladığını ya da ne yapmaya çalıştığını bende senin gibi anlayamıyorum. Bir maçta 90+2 de mustafa yumluyu almışlığı vardı, yanımda ne varsa televizyona doğru atıyordum az kalsın... Ayrıca hoca' nın yapmadığı değişiklikler yüzünden 1 puana talim ettiğimiz bir rize maçını da gözümün önünden silemiyorum bir türlü. Okay bas bas bağırdı orta sahada oynadığı futbolu ile , yoruldum beni değiştir diye ama yapmadı. Sonra okay ' ın manique challenge yaptığı pozisyonda golü yemiştik.

Ben mevkilere futbolcu devşirilmesine karşıyım , ancak eldeki asıl mevkisi oynaması gereken yer olan futbolcular devşirilen adam kadar performansı kendi mevkisinde veremiyorsa da , devşirme yapmak hocanın hakkıdır.

Hoca' nın baştan beri; Suk, sheydaev ve ibaneze farklı gözle baktığını görmek için kahin olmak ya da çok ileri görüşlü olmak gerekmiyor. Bu adamlara hiç bir zaman şans vermedi kendisi. ( 300 gündür gol atamayan muhammet kadar forma bulamadı suk )
Sol bek ' te sanki MUSTAFA AKBAŞ harikalar yarattı da, ibanez girse onun performansının gölgesinde kalacakmış gibi davranıldı.
Ayrıca Yusuf Yazıcı isimli kardeşimize de şans vermeme konusunda oldukça NET ' di.
Hatta bununla alakalı bir röportajında , aynen şunları söyledi EY '' Biz bu süreçte ya FUTBOLCU kazanacağız ya da maçları kazanacağız. İkisini aynı anda yapma gibi bir durumumuz yok '' ( belki cümle olarak bire bir aynısı olmasa da bunu söylemişti ).
Ki bunları söylerken de biz lig de 14. sırada falandık. YANİ MAÇ KAZANDIĞIMIZ DA YOKTU AÇIKÇASI.

Ben EY isminin egosu olduğunu düşünmezdim ve futbol görüşünün çok iyi olduğunu savunurdum. Ama gördüm ki kendisi de bazı futbolculara karşı ön yargılı olarak bakabiliyor.

Umarım hakkımız da hayırlısı olur ne diyeyim... Ancak her zaman savunduğum bir söz de var . O da ''​ Teknik direktör sadece sahaya sürdüğü 11 ile teknik direktör olmaz. Gerektiğin de saha içine müdahaleyi de çok net olarak yapabilmeli ''

halilaziz61
01.03.2017, 08:41
Bir kaç yorum okudum da onazi ve Okay in yükselen formundan bahsetmiş renkdaslarimiz. Burda hocanın etkisi var ister zorunluluktan ister bilinçli uzun süredir bu ikili yanyana oynuyor, ve yavaş yavaş maçlara ağırlıklarını koymaya başladılar. Ayni şeyi durica- uğur ikilisi için de söyleyebiliriz. Bizim takımın su an en önemli sorunu forvet ve forvete gollük ölümcül pas akışını sağlayacak yeri geldiğinde uzaktan şutlarla gol yapacak bir 10 numara eksikliğidir. Bu iki futbolcu alınırsa takım bir düzene oturacak.
Sonrasında sakatlık ve kart cezalısı için yedek kulübesinde kaliteli futbolcular olması lazım. Onurun yedeği estaban olmaz. Stoperlerin yedeği akbaş olmaz. Bir de Okay onazinin yedeği Aytaç olmaz. Bunlara acil çözüm lazim

amasya0561
01.03.2017, 09:18
Bir kaç yorum okudum da onazi ve Okay in yükselen formundan bahsetmiş renkdaslarimiz. Burda hocanın etkisi var ister zorunluluktan ister bilinçli uzun süredir bu ikili yanyana oynuyor, ve yavaş yavaş maçlara ağırlıklarını koymaya başladılar. Ayni şeyi durica- uğur ikilisi için de söyleyebiliriz. Bizim takımın su an en önemli sorunu forvet ve forvete gollük ölümcül pas akışını sağlayacak yeri geldiğinde uzaktan şutlarla gol yapacak bir 10 numara eksikliğidir. Bu iki futbolcu alınırsa takım bir düzene oturacak.
Sonrasında sakatlık ve kart cezalısı için yedek kulübesinde kaliteli futbolcular olması lazım. Onurun yedeği estaban olmaz. Stoperlerin yedeği akbaş olmaz. Bir de Okay onazinin yedeği Aytaç olmaz. Bunlara acil çözüm lazim

Bırakın Onurun yedegi olmayı ben Estabanı bizim YeniAmasyaspora bile kaleci yapmam. Estabanın kupadaki durumu ortada iken ona güvenemeyiz.
hem neden yabancı kontenjanımızı kaleciden yana kullanalımki. bence Kasımpaşa kalecisi bize iyi bir yedek olabilir.

İlker Yazıcıoğlu
01.03.2017, 09:21
Son 2 beraberlik çok yazık oldu çok...

Artık almamız lazım maçı, bu kadar ara yeter...

Kemal Öztel
01.03.2017, 09:35
Çok çabuk unutuyoruz bu takım ilk devre 6 maçta 3 gol atmış 10 gel yemiş -7 averaj ve 6 puan toplamıştı.Ikinci devre 6 maç 14 puan 9-2 goller +7 averaj..

Karabuku yeneriz kara bulutlar dağılır..

Roda Ndoyedan çok daha iyi bir golcü.Adamın aklında gol atmak var her topa dokunuyor tek vuruşu var.Damdoy Rodanın kaçırdığı pozisyonların çoğuna giremezdi girdiklerinde de topu kontrol etmeye uğraşır veya pas atardı..

shagrath61
01.03.2017, 09:52
Sanki sizi önemsiyen var.

Hayatlarında takımda daha top oynamamış adamlar gelmişler bana futbolu öğretecekler.
Yorumsuz! NDoye Trabzonsporun pivot santraforu mu? Hayır. Yetersiz kalıyor tabiki. Golleri eksik. Ama Rodallegadan daha iyi oynuyor. Ben ne yapayım? Yalan mı konuşayım yani. Yürüyün gidin.

Kalın harflerle belirttiğim yerdeki düşüncen kadar boş bir konuşma görmedim açıkçası.

Senin bu mentalitene göre ,FUTBOL DA hayatında profesyonel sözleşme imzalamamış Mourinho , Benitez gibi adamlardan daha fazla bilgiye sahipsin sen.
Gidip bir zahmet, futbolculuk hayatı olmayan ancak kazanmadığı da kupa kalmayan bu futbol fukarası teknik direktörlere engin bilgilerin ile futbolu öğret. Belki oynadığın futbolun ile adamların teknik direktörlüğüne bir şeyler katarsın.

shagrath61
01.03.2017, 09:58
Bu arada konuyla alakalı değil ancak, umarım medya' da yer alan Esteban ile uzatılacak haberleri yalandır.

Bırakın o adamın kaleci olmasını, futboldan para kazanması bile bizim alt yapıdaki kalecilerimize hakaret resmen.

Zamanın da kayseri erciyes ' in kalecisi gökhanı alsaydık şimdi kupa da dolu dizgin yolumuza devam ediyorduk.

Karabük maçı gelecek olursak, 3 ihtimalli maç.

Taraftarın kesinlikle takımı yalnız bırakmaması gerekiyor. Ben Trabzon' da yaşasam, maçlara gitmeyecek olsam dahi kombine mi alırdım.

Belki de, sevgiyi güçlendiren şey ( takım şehrine göre ) gurbette olmaktır.

pascalli
01.03.2017, 10:11

Yeni stadyumda her koltuğun üzerinde poşetler dolusu çekirdek var ,üstelik bedava desek yine de gelmezler mi?

Doğukan Uçan
01.03.2017, 10:35
n doye son haftalarda gol atamıyor ama harika oynuyor.

rodallega yedek kalmalı ersun yanal haklı

Faik Yılmaz
01.03.2017, 10:41
Trabzonspor 2.yarıda Ndoye 'ın ilk 11 başladığı 4 maçta 4 galibiyet aldı.....

Rodalleganın ilk 11 başladığı 2 maçtada berabere kaldı....

Ölçü değil tabi ama ilginç bir bilgi olarak paylaşayım dedim....

Anıl C
01.03.2017, 10:46
Trabzonspor 2.yarıda Ndoye 'ın ilk 11 başladığı 4 maçta 4 galibiyet aldı.....

Rodalleganın ilk 11 başladığı 2 maçtada berabere kaldı....

Ölçü değil tabi ama ilginç bir bilgi olarak paylaşayım dedim....

Bence bunu 2. yarida Durica'nin varligi-yoklugu uzerinden yapmak lazim.

cakalkerem
01.03.2017, 10:51
yenelim--2 haftada yaşadığımız kayıp üzücü...özellikle alanya maçı..inanaılmazdı...20 dakikada 3 olacak maç...

bundan sonra daha konsantre olarak maçlara başlamalıyız...

cakalkerem
01.03.2017, 10:53
artık yenip yeni bir seri..
hazır şikeciler kötü gidiyorken...

Kamil Çakmak
01.03.2017, 10:59
2 hafta üst üste kaybedilen 4 puan bilet satışlarını etkileyecek gibi. Fazla bir heyecan ve biletlere rağbet göreniyoruz.

cakalkerem
01.03.2017, 11:01
aksine daha çok bilet alınmalı...daha çok taraftar gitmeli maça..

ufuk demirturk
01.03.2017, 11:06
Traore inşallah otobüsten inerken bileğini burkar, tek korkum o.

Ozan Yılmaz
01.03.2017, 11:27
https://youtu.be/SIGKztk1Re4

amasya0561
01.03.2017, 11:28

yapma arkadaş yaa.
alanyada emre akbaba oynamadıda ne oldu
konya seyircisiz dedik ilk 11 de 2-3 asını oynatmıyor dedikde ne oldu.
bırakın tam kadro çıksınlar sen büyük takımsan bi traoremi kaldı galibiyet alman.
bakın sonra ters tepiyor beddualar. bizdede durica yok sakatlandı

ufuk demirturk
01.03.2017, 11:31
yapma arkadaş yaa.
alanyada emre akbaba oynamadıda ne oldu
konya seyircisiz dedik ilk 11 de 2-3 asını oynatmıyor dedikde ne oldu.
bırakın tam kadro çıksınlar sen büyük takımsan bi traoremi kaldı galibiyet alman.
bakın sonra ters tepiyor beddualar. bizdede durica yok sakatlandı

doğru diyorsunuz , bir örnekte benden, konyaspor maçı öncesi ağabeyime dedimki; ali turan berbat bir defans bizi zorlamaz, sonuç ortada , maçın adamı oldu :)

emrahtuna
01.03.2017, 11:47
bu maçı kazanıp yeni bi seri başlatalım. gerçekten haketmiyoruz alt sıralarda olmayı. haketmiyoruz derken oyun anlamında kastetmiyorum. Trabzonspor un büyüklüğünden bahsediyorum. Bu büyüklükte bi takım her zaman şampiyonluk yarışının içinde olmalı.

Doğan BULAT
01.03.2017, 12:15
doğru diyorsunuz , bir örnekte benden, konyaspor maçı öncesi ağabeyime dedimki; ali turan berbat bir defans bizi zorlamaz, sonuç ortada , maçın adamı oldu :)

Ziraa kaleci Fatih'in bize karşı yaptığı kurtarışları görüp, bi sonraki maçta eliyle kendi kalesine topu göndermesi.. Sefa'nın bizde oynarken frikikten bir tane bile golu yokken bize frikikten atması ya da o haftaya kadar hiç gol atamayan forvetin bizle oynadığı maçta golle tanışması .. bir önceki maçta kaleci Harun'un bizm maçta yıldızlaşması.. :D
Her hafta maçın yıldızının bize karşı oynayan takımda çıkması berbat bir duygu

Böyle şeyler hep bizi bulur anasını satıyım :D

UĞUR DURTAŞ
01.03.2017, 12:25
maçın hakemi büyük bir ihtimalle yaşar kemal uğurlu olacak.

Fatih Cengiz
01.03.2017, 12:37
Zamanında bizden Tolga Zengin'i bjk ye almak için ülke medyası bir olmuştu.
Ülkedeki iki iyi kaleci bir takımda olmaz, yazık oluyor falan filan..
Tolga da Annesi için gitmişti.

Şimdi Tolga orada yedek. Annesi de malum, Allah rahmet eylesin.

Dönsün bize o zaman. Hem takıma abilik yapsın. Hem Onur' bişey olursa gönlümüz biraz daha rahat olur...

Fatih Cengiz
01.03.2017, 12:39
Hocam öncelikle yazın çok ama çok uzun yoksa bende yazıp fikir alışverişi yapmak isterdim seninle...

Tamamına yorum yapamayacağım için , içlerinden seçtiğim ve benimde kesinlikle anlam veremediğim şeylere değineceğim.

Birincisi, EY ' ın oyuncu değişikliği yapmadığı maçlar da ve ya yaptığı maçlardaki değişiklerle neyi amaçladığını ya da ne yapmaya çalıştığını bende senin gibi anlayamıyorum. Bir maçta 90+2 de mustafa yumluyu almışlığı vardı, yanımda ne varsa televizyona doğru atıyordum az kalsın... Ayrıca hoca' nın yapmadığı değişiklikler yüzünden 1 puana talim ettiğimiz bir rize maçını da gözümün önünden silemiyorum bir türlü. Okay bas bas bağırdı orta sahada oynadığı futbolu ile , yoruldum beni değiştir diye ama yapmadı. Sonra okay ' ın manique challenge yaptığı pozisyonda golü yemiştik.

Ben mevkilere futbolcu devşirilmesine karşıyım , ancak eldeki asıl mevkisi oynaması gereken yer olan futbolcular devşirilen adam kadar performansı kendi mevkisinde veremiyorsa da , devşirme yapmak hocanın hakkıdır.

Hoca' nın baştan beri; Suk, sheydaev ve ibaneze farklı gözle baktığını görmek için kahin olmak ya da çok ileri görüşlü olmak gerekmiyor. Bu adamlara hiç bir zaman şans vermedi kendisi. ( 300 gündür gol atamayan muhammet kadar forma bulamadı suk )
Sol bek ' te sanki MUSTAFA AKBAŞ harikalar yarattı da, ibanez girse onun performansının gölgesinde kalacakmış gibi davranıldı.
Ayrıca Yusuf Yazıcı isimli kardeşimize de şans vermeme konusunda oldukça NET ' di.
Hatta bununla alakalı bir röportajında , aynen şunları söyledi EY '' Biz bu süreçte ya FUTBOLCU kazanacağız ya da maçları kazanacağız. İkisini aynı anda yapma gibi bir durumumuz yok '' ( belki cümle olarak bire bir aynısı olmasa da bunu söylemişti ).
Ki bunları söylerken de biz lig de 14. sırada falandık. YANİ MAÇ KAZANDIĞIMIZ DA YOKTU AÇIKÇASI.

Ben EY isminin egosu olduğunu düşünmezdim ve futbol görüşünün çok iyi olduğunu savunurdum. Ama gördüm ki kendisi de bazı futbolculara karşı ön yargılı olarak bakabiliyor.

Umarım hakkımız da hayırlısı olur ne diyeyim... Ancak her zaman savunduğum bir söz de var . O da ''​ Teknik direktör sadece sahaya sürdüğü 11 ile teknik direktör olmaz. Gerektiğin de saha içine müdahaleyi de çok net olarak yapabilmeli ''
Umarım hoca da İnsanoğlunun yaptığı hatalardan yapıyordur da art niyet yoktur.

6Şafak Aydın1
01.03.2017, 13:34
Tahminen 1:1 biter

1 tane yeriz atarsak 1 tane atariz

Maci alamayiz belki ama futbol tamam. Sezon sonu yeni santrfor vb ile yola devam.

kaan61
01.03.2017, 14:54

Katılmakla beraber birde Latovlevici den çekiniyorum. İyi şut çekiyor, sürekli kaleyi yokluyor. Duran topları ürkütücü. Birde Onur'un kalenin bir tarafını tamamen gözden çıkarması çekincemi katlıyor.

Berke6198
01.03.2017, 15:11
Olaya böyle yaklaşılmaz. Her takımda en az bir tane kalburüstü bir oyuncu olur. O keşke olmasaydı, bu keşke olmasaydı mı diyeceğiz her takıma ? :)

Konya'da Fofana vardı mesela. Antalya defansını maymun etmişti. Bizim maçta en fazla kaç kere tehlike yarattı ? Önemli olan nokta takım olarak üstünlük kurabilmek.

BlackPanther
01.03.2017, 15:17
Kalın harflerle belirttiğim yerdeki düşüncen kadar boş bir konuşma görmedim açıkçası.

Senin bu mentalitene göre ,FUTBOL DA hayatında profesyonel sözleşme imzalamamış Mourinho , Benitez gibi adamlardan daha fazla bilgiye sahipsin sen.
Gidip bir zahmet, futbolculuk hayatı olmayan ancak kazanmadığı da kupa kalmayan bu futbol fukarası teknik direktörlere engin bilgilerin ile futbolu öğret. Belki oynadığın futbolun ile adamların teknik direktörlüğüne bir şeyler katarsın.

Mourinho bile gelse bu adamı böyle bir sistemde tek forvet olarak oynatmaz.

Ben onun oynattığı ve kadrodaki forvetlerin hangi tarz futbolcu olduğunu çok iyi biliyorum.

Sizde bir araştırın. Tavsiye ederim. Bana sizde o zaman hak vereceksiniz.

Sizler Milito da kim derdiniz.

Rodallega ondan daha çevik. Evet daha çevik. Ama o Milito şampiyonlar ligi kupasını aldırdı takımına. Etoo da aynı kadrodaydı. Ama Milito yu tercih ediyordu Mourinho.

Demekki işler bu kadar kolay değil. Mourinho bile NDoyeyi tercih ederdi. Ndoye nin tek eksiği gol. Hoca da bi zahmet bu adama gol attırmayı öğretsin.

Mert Oğuzlu61
01.03.2017, 16:03
https://twitter.com/Trabzonspor/status/836914485642289152

0:47 ve sonrası... :)))))))

Mas ve Pereira peş peşe... Gülmekten gözümden yaş geldi. :D Maç kazanın maç, videolar sempatik, sıcak, hoş, iyi, güzel ama Karabük maçında yine rakibin kalecisini ve defanslarını maçın yıldızı yapmayız inşallah. Bide Traore bey var tabii. Adam bizim maçlarda 99 luk oynuyor, Messi olsa onla yarışamaz o derece yani.

Ozan Yılmaz
01.03.2017, 16:06
https://youtu.be/UDgiVxIjlTg

Bilall61
01.03.2017, 16:08
Arkadaşlar passoligden biletler satılmış mı diye bakıyorum.Herkes ne yaptı kombine felan mı aldı?Bayağı bir bilet veyahut kombine satılmış gibi gözüküyor.

must61
01.03.2017, 16:17
Zamanında bizden Tolga Zengin'i bjk ye almak için ülke medyası bir olmuştu.
Ülkedeki iki iyi kaleci bir takımda olmaz, yazık oluyor falan filan..
Tolga da Annesi için gitmişti.

Şimdi Tolga orada yedek. Annesi de malum, Allah rahmet eylesin.

Dönsün bize o zaman. Hem takıma abilik yapsın. Hem Onur' bişey olursa gönlümüz biraz daha rahat olur...

Ligin en kötü kalecisi. Hatta ptt 1. Ligde de kendisinden kotu bir performans sergileyen kaleci yoktur son 2 yılda.

Başa bela aramayalım.

Fatih Cengiz
01.03.2017, 16:21
Ligin en kötü kalecisi. Hatta ptt 1. Ligde de kendisinden kotu bir performans sergileyen kaleci yoktur son 2 yılda.

Başa bela aramayalım.
Biz deki esteban dan da mı kötüdür

Nihat Güneş
01.03.2017, 16:29
Mourinho bile gelse bu adamı böyle bir sistemde tek forvet olarak oynatmaz.

Ben onun oynattığı ve kadrodaki forvetlerin hangi tarz futbolcu olduğunu çok iyi biliyorum.

Sizde bir araştırın. Tavsiye ederim. Bana sizde o zaman hak vereceksiniz.

Sizler Milito da kim derdiniz.

Rodallega ondan daha çevik. Evet daha çevik. Ama o Milito şampiyonlar ligi kupasını aldırdı takımına. Etoo da aynı kadrodaydı. Ama Milito yu tercih ediyordu Mourinho.

Demekki işler bu kadar kolay değil. Mourinho bile NDoyeyi tercih ederdi. Ndoye nin tek eksiği gol. Hoca da bi zahmet bu adama gol attırmayı öğretsin.

Sen ya cevik nedir anlamini bilmiyorsun ya da Milito denen oyuncuyu hic izlemedin. Milito dedigin adam zamaninnin en cevik forvetiydi neyden bahsediyorsun :)