PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 23.Hafta l Trabzonspor 1-0 Kardemir Karabükspor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 [5]

Enaldo61
04.03.2017, 11:17
Maçın ve son dönem performansının ana etkenini Okay maç sonu açıkladı.

'' Artık tesislerden maça gelirken bambaşka duygu ve heyecanla geliyoruz ''

Bunda stadın konumunun da çok etkili olduğunu düşünüyorum.

Ömer Keskinsoy
04.03.2017, 12:08
Kazanma ihtimalimiz = Yarın Cas kararıyla kupamızın bize verilmesi.

Bak buraya yazıyorum, şu maçı kazanalım, ciddi ciddi kellemi ortaya koyuyorum aha forum hesabımı koydum şu an. İsteyen admin istediği cezayı verebilir, gıkımı bile çıkarmam.

Hiç boşuna heyecan yapmayın, bu maç 2 ihtimalli maç. Ya 0 ya da 2 olur ama 1 olmaz. Beraberlik veya yenilgi, bizim için 3. ihtimal söz konusu olamaz. Bunu 23 yıllık TS taraftarı tecrübeme dayanarak söylüyorum. Şimdi sövebilirsiniz ama maalesef gelecekten yazıyorum, maçın sonu çok kötü bir yere çıkıyor beyler. Hiçbirinizin üzülmesini istemem ama üzüleceksiniz... :(
Al bunu burdan al al al.

PLK-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Badaloğlu
04.03.2017, 12:12
Bana göre dün gece sahanın yıldızı Onazi'dir.

Çok büyük keyif aldım onu izlerken...

Orta sahada müthiş işler yaptı. Geldiğinden beri ilk defa bu kadar verimli olduğunu gördüm. En azından ben öyle düşünüyorum...

Diğer taraftan maçın önüne geçen pozisyon Yusuf'un pozisyonuydu. Rodallega, o pozisyonda kaleye vurur diye bekledim ama kendisinden beklenmeyecek derece bir jestle Yusuf'a alda at dedi ama o da atamadı. Atamadığı gibi birde üstüne aynı jestle Rodallega'yı görememesi onun adına talihsizlik. İnanın eğer o pası vermiş olsaydı Yusuf şu yaşında çok büyürdü.

Neyse, o daha yolun başında. Bence böyle bir pozisyonu Trabzon'da evimizde yaşaması iyi oldu. Zaten o kaçan pozisyondan sonra Rodallega'nın kendisine verdiği tepki, üstüne tribünlerden yükselen uğultulardan sonra saha ona dar gelmiştir. Dünyası başına yıkılmıştır. Ona çok büyük ders olmuştur. Seyircinin maç sonu onu alkışlaması yaptığı hatanın gençliğine verilmesi gibi bir şeydi :)

Uzatmanın alemi yok, Yusuf çok büyük bir oyuncu olacak. Yeterki yaptığı hatalardan ders çıkarsın. Barış Memiş ya da Ali Şen Kandil gibi ''tamam ben oldum'' moduna girmesin yeter. Yanına birde Abdülkadir Ömür'de gelirse, bu takımı izlemeye doyum olmaz.

Olcay'a da bir parantez açmak lazım. Uzun yıllardır İstanbul'dan gelip te, Trabzon'da top oynamak, takım için bir şeyler yapan birini ilk defa görüyorum. İkili mücadeleleri kazanması, takım oyunun sıradanlaştığı anda takımı birden ateşlemeye, tribünleri coşturmaya yönelik hırslı yapısı, sahada ruhunu ortaya koyması bence alkışlanacak bir durum. Olcay, seneyede böyle devam et...

Şahsen Mas ve Pareira'yı çok beğeniyorum. Uzun zamandır sağ ve sol bekten bu kadar keyif aldığım, güven duyduğum bir dönem hatırlamıyorum. Yalnız akşam nedendir bilinmez Pareira bir iki mücadelede abartılı bir şekilde yerde kaldı. Yerde kaldığı gibi Poko ile hiç yoktan tartışmaya girdi. Bana göre klasına da yakışmayacak hareketlerdi. Sadece futbolunu oynasa kendine de bize de yeter.

gurur6134
04.03.2017, 12:35
Bekledigimden kotuyduk dun aksam..buna ragmen 3 puan guzel..iyi oynayipda kaybettigimiz puanlara sayalim bunuda..

Fatih Cengiz
04.03.2017, 12:56
Sahada kötüydü diyebileceğim hatta vasattı gibi söyleyebileceğim adam nerdeyse yoktu. Anlık pozisyonlarda hatalar vardı. Ama yine de baskıdan uzun topla değil de sakin ve akıllı pas yaparak çıkmamız avantajdı bizim için...

Castillo, topu çok iyi getiriyor ama son AN geldiğinde ya gücü bitiyor ya da heyecan yapıyor. Umarım zamanla düzelir..

Medjani beklemediğim kadar iyidi. Yanılttığı için teşekkür ederim.

Perreria, çok mücadele etti. Ama maçın özellikle başlarında birkaç pozisyonda gereksiz durumlar yaşadı.. Ona da yakışmadı bize de. Hatta eşim, yapmasınlar böyle ben utanıyorum, dedi.. Umarım uyarılır ve bu tarz şeylere girmez. Geriye kalan herşeyi başımın çok üzerinde...

Yazıcı ise tecrübe kazanmaya devam ediyor.. Hatalar yapacak ve bunları görecek üstüne koyacak inşallah..

Ceza sahası civarında topla çok etkili.. Daha da uyum arttığında çok iyi işler çıkartacak...

Ersun hocaya bu takımı bu hale getirdiği için müteşekkiriz. Ama yedekten giren oyuncular ve dakikalar çok garip geliyor.. Açıklamalarını çok merak ediyorum...
Beğenmesekte Yusuf Erdoğanın maçı ve dakikaları gelmişti,
Ndoye pas bağlantıları için iyi olabilirdi.. Bero pres yükü ve ileri çıkışlar için iyi olabilirdi.. Ama garip değişiklikler oldu.

Umarım bu milli arada eksikler giderilir ve üzerine koyarak futbol oynamaya izlemeye ve izlettirmeye devam ederiz..

Bizi mutlu ettiğiniz için teşekkürler emeği geçen herkese.

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Murat Keçeci
04.03.2017, 12:57
Son iki haftada gelen puan kayıpları coskumuzu biraz düşürmüş şekilde maça başlamamıza sebeb oldu fakat kadro kalitemiz ve iç saha avantajıyla üstün olan taraf yinede biz idik.

Duran topların önemini bir kez daha görmüş olduk golü bulana kadar hücumda organize olmakta zorlandık kontrol bizdeydi fakat sahada düşüncelerini daha iyi uygulayan karabüktü taa ki duran top golü gelene kadar ondan sonra iş farklı bir şekle döndü.

Genel olarak bir karşılaştırma yaparsak ikinci yarıda en iyi organize olduğumuz maç antep maçıydı o seviyeye hala çıkamadık ama konya maçına göre bu maç daha fazla artılarımız vardı.Bu galibiyet özgüven ve moral motivasyonumuzu daha da arttıracaktır.

Bireysel performanslara bakarsak onazi uzun zamandır verimli ve istikrarlı bir grafik çiziyor.Okayın bu maç skora katkı vermesi güzel oldu zaman zaman ilerideki oyuncularımızın verimi düşük olacağı zamanlar olacaktır o maçlarda işte böyle Okay onazi bazen bekler stoperler sahneye çıkması gerekebilir o yüzden bu gol çok anlamlı oldu.

Olcay yine çalışkandı.Yazıcı oyun içi zaman zaman zorlansada kalitesinin yüksek olduğunu girdiği pozisyonlarla gösterdi.Hugo ve castillo ise vasattı daha iyi şeyler yapabilecek potansiyele sahipler.

Bekler her zamanki gibi standart oyunlarını oynadılar.medjani önceki maça oranla daha faydalı işler yaptı.

3 puan bizi üstteki gruba bir adım daha yaklaştırdı bu durum bizi önümüzdeki maçlara daha iyi motive edecektir.

Gol konusunda kısır kaldığımız doğru bu durumu halletmek için hücumda daha organize olmalıyız ayrıca Hugo ve castillo gibi oyuncular daha skorer olmalı.Her maçı 1-0 kazanmak kolay değil örneğin seleznyov un kaçırdığı pozisyon gol olsa daha farklı bir maç ortaya çıkabilirdi.

Karabükten ilk yarının rövanşını almamız sevindirici oldu.Tüm oyuncularımızı tebrik ederim.

Mert Acar
04.03.2017, 13:08
Yusuf efendi maç sonu sevincine katılmamış..Ersun hoca da sildi sanırım onu.

cebcare
04.03.2017, 13:22
Karabük disli bir takım bu galibiyeti kücümsememeliyiz tabi fazla da abartmamalıyız

Ozan Yılmaz
04.03.2017, 13:30
Karabük sahayı iyi parselleyip baskı pres işini iyi yaptı. Bu maçı kazanmamız çok değerliydi.

Faruk BERBER
04.03.2017, 13:31
Maç öncesi Karabükspor'un deplasmanda kaybettiği maçların çoğunda pozisyon anlamında yenilgiyi hak etmediğini ve bu yüzden galibiyetin çok kolay olmayacağını yazmıştık. Bu yönde Karabük odaklı yazılmış birkaç mesaj daha hatırlıyorum. Fakat dün akşamki maça bakarsak Seleznyov ve Traore'nin uzak kale direğine vurduğu şut hariç pozisyon vermeden yine maçı bitirdik. Aynı şekilde Alanyaspor maçı da öyle keza Antep de. İç sahada oynanan 3 maçta da net olarak galibiyeti hakettik.

Akyazı Arena'nın bu açıdan bir tılsımı olmalı bizler için. Nasıl Fenerbahçe Kadıköy'ün ambiansını uzun yıllar bir şekilde kullandı ise Akyazı da bizim için öyle olmalı ve olacak da.

sasort
04.03.2017, 13:36
okay onazi

onazi yi kim buldu getirdi. Bu topçu değil buna para veren ekibe falan filan

ya çok acele var edip yada yok ediyoruz

ne oldu da okay ve onazi bu ikili orta sahası olmaz diyorduk her takım bizi sahadan silerdi diyorduk ikici yarı ne oldu

ben 3 mevki etkisi var diyorum

bek transferi ve de

10 numara pozisyonunda oynayan

yazıcı

yazıcının eksileri tabiki tecrübe eksikliği tartışılır ama

10 numara olarak klasik 10 numaralardan farklı

yazıcının büyük bir artısı var ben bu yönü ile kanatta daha verimli olur diye düşünüyorum ayrıca adam geçebilen iyi orta açması açık oyununda artı kazandırır

neyse yazıcı 10 numara olarak etkin bir press te yapamasada koşarak top rakipte iken rakibi rahatsız ediyor

bu durum orta sahanın yükünü hafifletiyor

SÖZÜN ÖZÜ 11 KİŞİ AYRI AYRI DÜŞÜNMEMEK LAZIM TAKIM OLARAK BİRBİRİNE BAĞLI DİŞLİLER TAKIMI MEYDANA GETİRİYOR

BİR MEVKİDE OYNAYAN OYUNCUNUN BİR EKSİĞİ BAZEN HİÇ GÖRÜLMEZ ÇÜNKÜ O TAKIMDA KAPATAN OYUNCU VEYA OYUNCULAR VARDIR

SÖZÜN ÖZÜ BU SENE HEDEFTEN ZİYADE ADAM KAZANALIM TEMEL ATALIM BEROYU KAZANALIM ÖMÜRÜ KAZANALIM

BENCE 5. OLMAKTAN DAHA ÖNEMLİ BİRAZ ZORLAYALIM Y. ERDOĞANI KAZANALIM

Tayfun Aydın
04.03.2017, 13:38
Dün ilk yarı daki baskı çok iyiydi. Çok kolay gol kaçırıyoruz ama pozisyona girememekten iyidir. Hepsinde önemlisi pozisyon vermiyoruz.

İlk yarıya bakalım. Belki 3 maç hariç bu takım farklı ne oynadı. Gene baskılıydı. Gene goller kaçırıyordu ama saçma sapan bir top gelip gol oluyordu. Bu da takımı oyundan düsüriyordu.

Önce takım gol yiyince dağılmamayı öğrendi. Sonra savaşmayı şimdi de gol yememeyi.

Zaman zaman o kadar seri oynuyoruz ki çok büyük keyif alıyorum. 90 lardaki Trabzonspor u izler gibi oluyorum.

Son olarak gol atmayı öğrenmek kaldı:) O da oldu mu seneye herşey bambaşka olacak.

sasort
04.03.2017, 13:42
TAKIM iyi yolda alanya maçı konya maçına kadar erken gol atan neticesinde galibiyet alan takımdık

ancak alanya maçında ve konya maçında erken gol olmayınca galibiyet gelmedi

karabük maçında bu yönden bir adım ilerledik

maın sonuna kadar kazanma arzumuzu taşıdık maçın son kısmında golden sonra geriye yaslanma kötü huyumuzuda aşsak daha güzel bir takım izleriz inş

Erdinç Barutçu
04.03.2017, 13:43
Dün Okay'ın röportajının başında söylediği cümleden ders çıkaran oldu mu acaba? Olmadıysa ya da dikkat etmediyseniz bir daha izleyin. Kötü giderken hocaya, takıma kızmakta haklı olabiliriz. Ama sonuçlar iyi olduğu zaman da sevinmek biraz işin doğasına aykırı bence. Ne olursa olsun sabredip sevmediğimiz oyuncular ve hoca takımda olmasına rağmen biz Trabzonspor'u destekliyoruz. Başkalarının başarısızlıklarına kızarak aslında kulübümüzü cezalandırmış oluyoruz. Okay'ın röportajını bir daha izlemenizi dilerim..

artvints
04.03.2017, 14:24
ben bu maci daha cok begendim golden sonra stres yapip paralel pas yapmamak bile olumlu geldi bana. bunu duzeltmek gerekiyor tabi ki ama oyuncularin ciddiyeti kazanma arzusunu hissediyorsun bir yandan. ndoye rahatligi yuzunden bir kere hata yaptik son dakikada. karabuk boyle hapsedilebilecek bir takim degil. adamlar agiz tadiyla hucumda cogalip iki pas yapamadilar. topun oldugu yerde cok guzel cogaldik cok dikkatliydik.

alanya macinda kolay pozisyon bulma hali maci baska yere goturdu acele ettik strese girdik son dakikalarda pozisyona giremedik. ama karabuk macinda rakibin guclu olmasindan dolayi oturakli hucum yaptik kontrolu elden birakmadik. tabi gol dakikasi onemli. belki gol gelmese ufak kopmalar yasanabilirdi ama tesadufen olmuyor bunlar bana gore. bir tavir farkliligi vardi. sakin kaldik, bir kac pozisyonda ekstra pas arayisi vardi. sampiyonluk yolunda boyle cok mac olur. golu bulduktan sonra biraz daha rahat pas yapmak gerekiyor bu konuda ders alabiliriz. dakikalar ilerledikce biraz rahatladik, son dakikalarda cok adamla pres yapip rakibin rahat toplar kullanmasini engellememiz de olumluydu. ozellikle olcay ve onazi bu konuda onculuk yaptilar, tecrubelerini gosterdiler.

sasort
04.03.2017, 14:26
maçın özetine baktımda yazıcının ufak ufak kulağı çekilmeli

bir onun birde castillonun

bireysel yetenek olabilir ama futbol demek yardımlaşma demek

rode oolcay asist yapıyorsa sana sende

asist için etrafına bakacan

bencillik takım ruhuna zarar verir

mesela rode o pası verdiğine pişmandır

kalecinin bacak arası boş sana boş kale at diyor tecrübe eksiklği ters ayakla yakalanıyorsun

ama o pası adama geri çıkaracaksın kaleye neden vuruyorsun

yanlış ama yaşı genç öğrenecek

Enaldo61
04.03.2017, 14:27
Yazıcı ve Castillo pas tercihleri konusunda kendilerini geliştirdiği taktirde çok daha fazla gol atmaya başlarız. Rodallega'ya çok gol attırırlar.

Gürkan Asma
04.03.2017, 14:34

kalecinin bacak arası boş sana boş kale at diyor tecrübe eksiklği ters ayakla yakalanıyorsun

Yusuf un o pozisyonunun dünya şartlarında izahı yok. Boşuna açıklamaya çabalama :)

M. Fatih ALEMDAR
04.03.2017, 14:45
29 ve 30. Sayfadaki Yazici icin yazilanlari gorunce , bu sehirden artik neden iyi topcu cikmadigini anliyoruz.
Direk idam ettiniz la usagi;)

sasort
04.03.2017, 14:52
Yusuf un o pozisyonunun dünya şartlarında izahı yok. Boşuna açıklamaya çabalama :)

hakkaten tekrar baktım ters ayakla yakalanmak bile kabahat dürtse gol

Gürkan Asma
04.03.2017, 14:54
29 ve 30. Sayfadaki Yazici icin yazilanlari gorunce , bu sehirden artik neden iyi topcu cikmadigini anliyoruz.
Maç anındaki pozisyonun verdiği sinirle homurdanmalar olur, bende bağırdım çağırdım maç anında. Ancak Yusuf oyundan çıkarken bende tüm herkes de alkışlamayı bildi. Seviyoruz onu, bizim geleceğimiz bu çocuklar. Bu tarz şeyleri büyütmemek lazım.

cyberentalpi
04.03.2017, 14:54
Sahada kötüydü diyebileceğim hatta vasattı gibi söyleyebileceğim adam nerdeyse yoktu. Anlık pozisyonlarda hatalar vardı. Ama yine de baskıdan uzun topla değil de sakin ve akıllı pas yaparak çıkmamız avantajdı bizim için...

Castillo, topu çok iyi getiriyor ama son AN geldiğinde ya gücü bitiyor ya da heyecan yapıyor. Umarım zamanla düzelir..

Medjani beklemediğim kadar iyidi. Yanılttığı için teşekkür ederim.

Perreria, çok mücadele etti. Ama maçın özellikle başlarında birkaç pozisyonda gereksiz durumlar yaşadı.. Ona da yakışmadı bize de. Hatta eşim, yapmasınlar böyle ben utanıyorum, dedi.. Umarım uyarılır ve bu tarz şeylere girmez. Geriye kalan herşeyi başımın çok üzerinde...

Yazıcı ise tecrübe kazanmaya devam ediyor.. Hatalar yapacak ve bunları görecek üstüne koyacak inşallah..

Ceza sahası civarında topla çok etkili.. Daha da uyum arttığında çok iyi işler çıkartacak...

Ersun hocaya bu takımı bu hale getirdiği için müteşekkiriz. Ama yedekten giren oyuncular ve dakikalar çok garip geliyor.. Açıklamalarını çok merak ediyorum...
Beğenmesekte Yusuf Erdoğanın maçı ve dakikaları gelmişti,
Ndoye pas bağlantıları için iyi olabilirdi.. Bero pres yükü ve ileri çıkışlar için iyi olabilirdi.. Ama garip değişiklikler oldu.

Umarım bu milli arada eksikler giderilir ve üzerine koyarak futbol oynamaya izlemeye ve izlettirmeye devam ederiz..

Bizi mutlu ettiğiniz için teşekkürler emeği geçen herkese.

Genele anlamda şu açıdan ümitliyim. Topu kazanmak için çok hırslıyız. Eksiklerimiz elbette var. yedek kadromuz zayıf ama koşuyoruz. Takım ruhumuz olcay ile geri döndü.

Ne gelişmeli
castiillo gelişmeli. Bence Bruma kadar iyi bir oyuncu ama nerde vuracagını neden pas atacağını tam yapamıyor. Bu tabiki ersun yanal şn gorevi.

Mejdani nasıl desem bundan da en iyi verimi almak hocanın gorevi. Olur mu super olmaz ama olur.

Perreira yada mas a soyleyecek bir sey yok. Perreira tam bir takım oyuncusu. takımı sevdigi attıgımız golden belli.

Yazıcı evet buyuk oyuncu olabilir. Ama gol atabilmek degil amac gol pasi da gerektiginden verebilmek. Bu bencede iyi tecrube. Rodallega ya bu açıdan tesekkur ediyorum. Güzel bir egitim verdi yazıcıya. Son bir kac mactır yazıcıda kale gorme heyecanı vardı.

Yusuf erdoggan evet becerikli sayılabilir ama kafasız ın önde gideni. Girmesin usta. Takımda bir aheng var. Bozmasın. Ben Bero yu tercihlerim.
Rodallega yanına bir forvet genc oyuncu alabilirsek iyi olur. Ama roda Oluyor. Bu sene slovak ve kolombiyalılardan ballıyız.

Soz söz onazi. Ya adamın kariyeri castiilo dan daha iyi. Olur. Takım iyi oldukca daha iyi olur. Bu takımı koruyup ustune koyarsa seneye bir oyuncu gonderirken teneke bağlamayız.
Bu arada bu iyi takımla Aytac ı kazanabiliriz. Yusf Erdogan a son bir sans verebiliriz. Ama zeki olmaz. Akbas olabilir.

Son sözüm Uğur a. Tesekkur Uzun adam. kovalandigin bir takıma baglılık duyup geldigin geri formanı aldigin icin. Harikasın.

Gürkan Asma
04.03.2017, 14:56
hakkaten tekrar baktım ters ayakla yakalanmak bile kabahat dürtse gol
Ki maçın ilk yarısında özellikle sağ ayağına alıp şut attı hep dikkat etmişseniz. Bende diyorum niye sol ayağına alıp vurmuyor diye. Olmayacak yerde sol ayağına alası tuttu. :)

sasort
04.03.2017, 14:56
öyle idam edersek o ts izleriz

kaybetmek her zaman kolay kazanmak zordur

her zaman için kazanmaya çalışmalıyız

eksikleri var ama artıları da çok

okay bir sürü laf ediyorduk

adam 1o numara pozisyonunda üst düzel lig de vücut yapısı gereği 6 numara oynaması gerektiği buna göre uyum sağlaması gerektiği söylendi o süreçte çok kızdık uşağa

şimdi yavaş yavaş oturuyor

şimdi sorarım size

ozan tufana 6 me havada uçuşuyordu

ozan mı dersiniz okay mı

Enaldo61
04.03.2017, 15:01
Bu arada ilginçtir, ben Castillo'dan Rodallega'ya daha çok gol pası vermesini beklerdim ama hiçbir pozisyonda Rodallega'yı düşünmedi. Saha dışında çok iyi olan bu iki Kolombiyalı henüz saha içinde uyumu yakalayamadı.

UĞUR DURTAŞ
04.03.2017, 16:01
bencil oyuncuya saygı duymam....
ekici ve yusuf erdoğanı 2 yıldır yerden yere vuran benim
gitmelerini isteyenlerdenim.
ekici gitti,yusuf erdoğanın halide ortada haftalardır söstermelik ilk 18'de
*
takım oyuncusu olacaksın,takım için savaşacaksın
illa golü ben atayım düşüncesinde olursan vay haline
ömrünüz kısa olur.çok net
*
dün akşam castillo ve özdeğerimiz yazıya çok ama çok kızdım,
kardeşim,90+6 da golü yiyebilirdik.
o zaman maç 1-1 bitecekti
siz o zaman ağır eleştirilerden kendinizi haftalarca toparlayamayacaktınız.
niye zor olanı seçersiniz kardeşim,basit olanı niçin seçmessiniz çok ama çok merak ediyorum,
gol atmak o kadar mı değerli,daha uygun durumdaki arkadaşına versen topu daha iyi değilmi bencil arkadaşlarım.
dün galip geldik süper oldu,
bir daha böyle saçma sapan bencillikleri taraftar affetmez,
aklınızı başınıza alın.
*
casttillo efendi sol açıktan inanılmaz çalımlarla içeri giriyorsun
eyvalllah
sağında golcü oyuncumuz var vermeyiyorsun kaleye uyduruk şut çekiyorsun ,bunada şut denilirse,
çok sevdiğim,değer verdiğim yazıcı kardeşim,
dün inanılmaz,senin klasına yakışmayan çok ama çok ciddi 2 bencillik yaptın,
lütfen bir daha yapma,değrine değer o zaman katarsın,
dün ilk pozisyonda castillo 2 oyuncuyu oyundan düşürdün çok klas pas aldın,
sonra kendini zorladın halbuki sağında hugu vardı ona versen oda sağındaki olcaya verse iyi olacaktı,
ikinci pozisyonda hugo rodallega uygun pozisyonda sana pas verdi,
burda 2 ciddi hata yaptın
1-topun gelişine boş kaleye niçin vurmadın,
2-vurmadın kaleci ve defans oyuncusunu topa tutarak oyundan düşürdün hugoya pas versen boşşşşş kaleye topu yuvarlayacaktı.
**
lütfen arkadaşlar lütfen
takım oyuncusu olun bencillikten uzak durun.
ersun hocanın bu tarz pozisyonlarla ilgili takımı çalıştırması sağlıklı olcaktır.
rakip ceza sahası etrafında daha doğrusu final paslar konusunda çok eksiğimiz var çokkk.
*
fark 2 olmadığı için rakibi cesaretlendiriyoruz,
halbuki ikiyi at oyunu bitir.
galibiyet iyi olsu,
akhisar maçında yenilmessek,
18 mart cumartesi 19:00'da gs maçında
rekor evet rekor seyirci olur.

Steril61
04.03.2017, 18:39
Geçen haftaki Konya maçında kötüydük maalesef. Karabük maçında ise kendi sahamızda olmanın vermiş olduğu güvenle toparlanmış gibiydik fakat iyi futbol oynamadık arkadaşlar. Bu bir gerçek. Konya maçında rakip takım orta alanda daha baskılıydı. Karabük de benzer taktikle oynadı fakat Konya kadar etkili değildi. Rakiplerin orta alanda bizim pas akışımızı bozması bence en büyük sıkıntımız. Bunun nedeni rakibin baskı yaptığını gören oyuncularımızın aceleyle uzun pasa yönelmeleri ve neticede isabetli pas oranının düşmesidir. Yanlış pas tercihinin getirdiği top kayıpları da cabası... Dün Karabük maçında ayağa topu bırakıp tabiri caizse dan-dun futbol oynamaya çalıştık. Bu yüzden çok fazla pas hatası yaptık. Buna rağmen bulduğumuz net gol pozisyonları oldu fakat bunları değerlendiremedik. Belki 3-4 atacağımız maçı, beceriksizliğimiz yüzünden ve Ersun hocanın oyuna ısrarla yaptığı yanlış müdahaleleriyle zor kazandık. Kendi sahamızda bu kadar zorlanmamamız gerekirdi. Tabi sezonun ilk yarısındaki futbolu düşündüğümde buna da şükür diyorum.

Karabük maçında özellikle Olcay ve Yusuf'un gerekli katkıyı veremediğine inanıyorum. Olcay hücuma çıkışlarımızda çok fazla pas hatası yaparak bizim hızımızı kesen isim oldu bence. Açıkçası dün akşam Selçuk İnan'ın paslarını ve Burak Yılmaz'ın kaçışlarını çok aradım. Bunları yapabilirsek fark attığımız maçları görebileceğiz diye düşünüyorum. Onazi ve Okay ikilisine de nazar değmesin diyorum. Orta alanda rakiple mücadele yükünü sırtlayan iki oyuncu oldular. Castillo'nun son pasları iyi değerlendirmesiyle birlikte bundan sonra bizim açımızdan daha güzel maçlar olacaktır inşallah.

Fatih Cengiz
05.03.2017, 00:10
Genele anlamda şu açıdan ümitliyim. Topu kazanmak için çok hırslıyız. Eksiklerimiz elbette var. yedek kadromuz zayıf ama koşuyoruz. Takım ruhumuz olcay ile geri döndü.

Ne gelişmeli
castiillo gelişmeli. Bence Bruma kadar iyi bir oyuncu ama nerde vuracagını neden pas atacağını tam yapamıyor. Bu tabiki ersun yanal şn gorevi.

Mejdani nasıl desem bundan da en iyi verimi almak hocanın gorevi. Olur mu super olmaz ama olur.

Perreira yada mas a soyleyecek bir sey yok. Perreira tam bir takım oyuncusu. takımı sevdigi attıgımız golden belli.

Yazıcı evet buyuk oyuncu olabilir. Ama gol atabilmek degil amac gol pasi da gerektiginden verebilmek. Bu bencede iyi tecrube. Rodallega ya bu açıdan tesekkur ediyorum. Güzel bir egitim verdi yazıcıya. Son bir kac mactır yazıcıda kale gorme heyecanı vardı.

Yusuf erdoggan evet becerikli sayılabilir ama kafasız ın önde gideni. Girmesin usta. Takımda bir aheng var. Bozmasın. Ben Bero yu tercihlerim.
Rodallega yanına bir forvet genc oyuncu alabilirsek iyi olur. Ama roda Oluyor. Bu sene slovak ve kolombiyalılardan ballıyız.

Soz söz onazi. Ya adamın kariyeri castiilo dan daha iyi. Olur. Takım iyi oldukca daha iyi olur. Bu takımı koruyup ustune koyarsa seneye bir oyuncu gonderirken teneke bağlamayız.
Bu arada bu iyi takımla Aytac ı kazanabiliriz. Yusf Erdogan a son bir sans verebiliriz. Ama zeki olmaz. Akbas olabilir.

Son sözüm Uğur a. Tesekkur Uzun adam. kovalandigin bir takıma baglılık duyup geldigin geri formanı aldigin icin. Harikasın.
Katılıyorum size hocam.

Sıkıntıların birisi, gerçi sebebi bilmediğim için sıkıntı mıdır nedir bilemiyorum ama hocanın değişiklik dakikaları ve tercihleri
.

Evet Aytaç, Yusuf E, Bero gibi oyuncular kazanılmaya çalışılabilir.. Ama 80.dakikadan sonra yapılan değişiklik bana pek birşey ifade etmez..

Eğer adam yok diye değişiklik yapmıyor ise, Abdülkadir var, al kadroya arabada sırada girer kadroya oynar.

Ndoye oyuna girdiği her maç "maç başını" alıyor. Dakika 85 den sonra almasak daha iyi değil mi?

Yazıcı o kadar yorgun ve etkisiz iken, asıl mevkisi 10 no gibi olan, en azından eski kulübünde öyleydi, Bero 60-70 lerde neden alınıp oraya koyulmaz diye sormadan edemiyorum.

Castillo hiç çıkmasın, topları eziyor ama yine de sahada kalsın her an tehlike yaratabiliyor, yine de çıkacaksa onun tarzında ya da orada bişeyler yapabilecek Yusuf E girmeli diyorum.. Evet kendini geliştiremedi ve geriye gitti..
Ama geçen sezona çok iyi başladığını, oynadığı maçların birkaçında da çok performans gösterip, potansiyelinin neler olduğunu ve gelişime açık olduğunu göstermiş bir oyuncu... Kaybetmek kolay, ama skor aldığımız maçlarda oynatarak özgüven vererek, ekstra çalışmalar vererek onu kazanmak hocanın görevidir diye düşünüyorum...

Abdülkadir i yazmaktan yorumlayacağım.. Süre almalı, en azından kadroda olmalı. O havayı solumalı...

Umarım benden daha bilgili olduğu kesin olan hoca ve adamlarının mantıklı açıklamaları vardır ve bizler istediğimiz ve hakettiğimiz günleri yaşarız.

pReN@_61
05.03.2017, 01:16
Tebrikler çocuklar.
:tsbayrak:

A.Ali Karanis
05.03.2017, 04:41
Bazı konularda Ersun Hoca'nın ne yaptığını gerçekten anlamıyorum.Üstte Fatih Cengiz 'in yazdığı gibi mesela Yazıcı'nın oyundan düştüğü dakikalarda Bero'yu neden almaz? Niye geriye yaslanıyoruz özellikle içerdeki maçlarda? Castillo'yu neden hep 70. dakikalarda çıkartır?

Yani Castillo'da bu ara oyuna odaklanamama sorunu var bence kendini toparlaması lazım tabi ama bence bu tarz oyuncuları oynatarak kazanmak daha mantıklı.Her ne kadar son kararlarında isabetli davranışlar yapamasa da Castillo gibi pırpır adamın oyunda olması rakip bekin atağa katılmasını engeller hiç olmazsa. Tabi hoca daha iyi biliyordur,en azından öyle olduğunu düşünmek istiyorum :D

cyberentalpi
05.03.2017, 12:40
Katılıyorum size hocam.

Sıkıntıların birisi, gerçi sebebi bilmediğim için sıkıntı mıdır nedir bilemiyorum ama hocanın değişiklik dakikaları ve tercihleri
.

Evet Aytaç, Yusuf E, Bero gibi oyuncular kazanılmaya çalışılabilir.. Ama 80.dakikadan sonra yapılan değişiklik bana pek birşey ifade etmez..

Eğer adam yok diye değişiklik yapmıyor ise, Abdülkadir var, al kadroya arabada sırada girer kadroya oynar.

Ndoye oyuna girdiği her maç "maç başını" alıyor. Dakika 85 den sonra almasak daha iyi değil mi?

Yazıcı o kadar yorgun ve etkisiz iken, asıl mevkisi 10 no gibi olan, en azından eski kulübünde öyleydi, Bero 60-70 lerde neden alınıp oraya koyulmaz diye sormadan edemiyorum.

Castillo hiç çıkmasın, topları eziyor ama yine de sahada kalsın her an tehlike yaratabiliyor, yine de çıkacaksa onun tarzında ya da orada bişeyler yapabilecek Yusuf E girmeli diyorum.. Evet kendini geliştiremedi ve geriye gitti..
Ama geçen sezona çok iyi başladığını, oynadığı maçların birkaçında da çok performans gösterip, potansiyelinin neler olduğunu ve gelişime açık olduğunu göstermiş bir oyuncu... Kaybetmek kolay, ama skor aldığımız maçlarda oynatarak özgüven vererek, ekstra çalışmalar vererek onu kazanmak hocanın görevidir diye düşünüyorum...

Abdülkadir i yazmaktan yorumlayacağım.. Süre almalı, en azından kadroda olmalı. O havayı solumalı...

Umarım benden daha bilgili olduğu kesin olan hoca ve adamlarının mantıklı açıklamaları vardır ve bizler istediğimiz ve hakettiğimiz günleri yaşarız.

iyi niyetli şöyle düşünüyorum.
Yeni Transferlerden önce de hoca hatta fark yedigimiz maclarda bile hucumu dusunen biri. Ama iste bazı oyuncularla olmuyor her sey. Hoca da bir tedirginlik var. yenilmek istemiyor. Olcay gelisi ile takımda oynama hırsı ust duzeyde. dikkat edin hepsi sahada olmak istyiyor. hepsinin formu yukseldi. Onurdan tutun. ugura. Okay resmen yldız oldu. Ndoye bile oynuyor. tabiki beceri baska bir sey.

Kadir in yavas yavas bende monte edilmesini istiyorum. Yusuf erdogan a kızma sebebibiz zaten yıldız potansiyelini kullanamıyor olması.

ha dün hamdinin bir yorumu vardı. Takım oyuncu degistirmeden gol bulmalı diye. bende katılıyorum. Mumkun oldugu kadar az oyuncu kaybetme taraftarıyım. Yusuf Erdogan da kusmeyecek. bende varım diyecek. Aslında bunları konusuyor olmamız haline gelmemiz bile gğzel ama su takıma bakın. artık gönderelim bizden ücret alamasın dedigimiz oyuncu cok azaldı. en azından transferde bu bize opsiyon saglar.. su yaslara bakın derim

okay 22
onazi 24
yusuf E 24
aytac 23
bero 21
yazıcı 19
Ömür 17
castiilo 24

daha 27-28 lik Ugur, mas ve olcay var.

amasya0561
05.03.2017, 13:15
Oyuncu degişiklikleri konusunda hocaya laf etmeden önce bi araştırayım dedim.
hocanın diger takımlardada oyuncu değişiklikleri hemen hemen hep aynı dakikalarda.
hatta yenildigi gs derbisinde (şb başında iken) 2 oyuncu degiştirmiş 3 bile degil.
demekki hocanın yapısı düşüncesi bu kabullenmek lazım.
haa şuda var geldiginden beri eleştirmedigim (en azından burda) ama kabullenmedigimde bir hocadır

shagrath61
05.03.2017, 15:06
Katılıyorum size hocam.

.

Hocam yazının tamamına katılıyorum ve seninle aynı düşünceleri paylaşıyorum. Umarım düşüncelerini destekler nitelik de değişiklikler olur bundan sonra.

shagrath61
05.03.2017, 15:13

Hocam her şeyi anlarım da ters ayakla yakalandı, durumunu anlamam.. Bu adam aynı maçta sağ ayağıyla ceza sahası dışından çatala şut çıkarmış adam değil mi ?

Boş kaleye kullanmadığın ayağın bile olsa, topu atamamanın izahı olamaz. He diyelim ki vuramadı ( ben pek inanmasam da buna ) , o zaman seninde dediğin gibi arkadan gelen aytaç var yukarda bekleyen roda var bunlardan birine pası vereceksin.

Bakın iddia ediyorum şu pozisyonu Yusuf e yapsa... Tahmin bile edemiyorum burayı :)

sasort
05.03.2017, 21:34
hocam her şeyi anlarım da ters ayakla yakalandı, durumunu anlamam.. Bu adam aynı maçta sağ ayağıyla ceza sahası dışından çatala şut çıkarmış adam değil mi ?

Boş kaleye kullanmadığın ayağın bile olsa, topu atamamanın izahı olamaz. He diyelim ki vuramadı ( ben pek inanmasam da buna ) , o zaman seninde dediğin gibi arkadan gelen aytaç var yukarda bekleyen roda var bunlardan birine pası vereceksin.

Bakın iddia ediyorum şu pozisyonu yusuf e yapsa... Tahmin bile edemiyorum burayı :)

izah edeyim kardeşime

tecrübe eksikliği neticesinde heyecanin vücut dinanizmini yanitmasi

orada o topa giderken pas gelleceği konusunda hiç aklinda düşünce yoktu ve hazirliksiz koşuyordu

koşma sebebi aklini okuyorum bak

rode vuruşu kaleci çelerse gelen topa vurmak

neden böyle düşünüyor eski takimi hatirladiniz mi

ekici ve erdoğanin oyun da oynayan forvetleri

oraya hareketlenirken bu arkadaşlarin bencilliklerini bildikleri için ndoye içeride pozisyon yerine dönen top karambol beklediler

neyse rode o olgunluğuyla futboll olarak ne kadar olgun olduğunu gösterdi pas atti

ters ayakta yakalandi

topu çevirdi panik neticesinde topu sert vurarak gol atmak istedi

ama kafasini kaldirsa arkadan gelen rode hepsi müsait

bunlar aşilmayacak şeyler değil

ama bencilliğe dönerse ayni yusuf gibi heba olur

shagrath61
06.03.2017, 00:22
izah edeyim kardeşime

tecrübe eksikliği neticesinde heyecanin vücut dinanizmini yanitmasi

orada o topa giderken pas gelleceği konusunda hiç aklinda düşünce yoktu ve hazirliksiz koşuyordu

koşma sebebi aklini okuyorum bak

rode vuruşu kaleci çelerse gelen topa vurmak

neden böyle düşünüyor eski takimi hatirladiniz mi

ekici ve erdoğanin oyun da oynayan forvetleri

oraya hareketlenirken bu arkadaşlarin bencilliklerini bildikleri için ndoye içeride pozisyon yerine dönen top karambol beklediler

neyse rode o olgunluğuyla futboll olarak ne kadar olgun olduğunu gösterdi pas atti

ters ayakta yakalandi

topu çevirdi panik neticesinde topu sert vurarak gol atmak istedi

ama kafasini kaldirsa arkadan gelen rode hepsi müsait

bunlar aşilmayacak şeyler değil

ama bencilliğe dönerse ayni yusuf gibi heba olur
Hocam iyi diyorsun güzel diyorsun da, orada pas geleceğini düşünmüyorsa ya da böyle bir düşüncesi yoksa neden koşuyor ?

Ayrıca sen futbolcusun, top her zaman sana gelecek diye düşüneceksin. Bu adam 15 yaşında çocuk değil ki, genç takımlar bazında milli takım görmüş, Trabzonspor gibi bir takımın 11 ' inde 6 7 maça çıkmış bir futbolcu.

İnşallah, ben atayım mantalitesine girmemiştir orada. Ben bu yanını hiç düşünmek istemiyorum o pozisyonun.

Umarım barış memiş, yusuf erdoğan gibi istenmeyen adam silüetine düşmez, düşecek hareketler de yapmaz.

Adem CAKIR
06.03.2017, 10:48
"İyi kararlar tecrübeden, tecrübe ise kötü kararlardan gelir!.." mealinde bir söz vardır.
Sabırlı olup bizim gördüklerimizi bu takımı yönetenlerinde gördüğünü unutmadan destek olmaya devam etmek lazım.

zafercalikoglu
06.03.2017, 22:17
Nerden nereye geldik maç boyunca 2 şut attığımız maçalar oynadık çok şükür o günler geride kaldı aştık o günleri Takımın ortasahaso iyide o takım iyi takımdır ,maşallah onazi okay çok iyiler , özellikle bir çoğumuZun onazi kardeşten özür dilememiz lazım, takım iyi oynayınca adamın kaliteside ortaya çıktı , Adamsın Karaoğlan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi