PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Maçın Yıldızı l Trabzonspor - Aytemiz Alanyaspor

Faruk BERBER
20.02.2017, 23:39
Bence Onazi.

Turgay Atalay
20.02.2017, 23:42
Bizde Onazi. Rakipte Rodagella.

Isko6161
Onaz, cok etkiliydi. Ozellikle ilk yaridaki press'i

Isko6161
Onazi, cok etkiliydi. Ozellikle ilk yaridaki press'i

gurur6134
20.02.2017, 23:47
Haydar yilmaz eklensin acik ara 1.olur:)

gurur6134
20.02.2017, 23:48
Pereira..

Ahmet Kuru
20.02.2017, 23:50
Bence Okay...
Çok mücadeleciydi bugün...

dağlıca61
20.02.2017, 23:53
Ogenyi Onazi yi maçın yıldızı olarak gördüm.

artvints
20.02.2017, 23:55
beraberlikte yıldız mı seçiliyormuş? rodallega'nın yaptıklarını unutmam mümkün değil. maçın yıldızıydı!

28TS61
21.02.2017, 00:26
okay

Ozan Yılmaz
21.02.2017, 00:30
Aah Haydar Haydaaaaarr...

Türküsü söylenebilecek bir maç oldu :)

redbul
21.02.2017, 00:33
maçın yıldızı tartışmasız rodellega 5-0 bitecek maçı 0-0 a bağaldığı için

katre-i.matem
21.02.2017, 00:34
Olcay Sahan. Butun pozisyonlarimizda o var

Karmam
21.02.2017, 01:51
pereira muazzam oynadı bence. türlü türlü iş yaptı. yalnız bu adamın tek kötü yönü ki büyük bir eksiklik bu, olağanüstü kolay çalım yiyor. kademeye doğru girdiği için, geriye çok iyi döndüğü için, bi de çalım yediği pozisyonların peşini bırakmadığı için o kadar sırıtmıyor ama biraz sıkıntı bu olay.

mas çok sağlam oynuyor kaç maçtır henüz hatasını hatırlamıyorum. bazı pozisyonlarda da çok şık hareketleri var ama hücum katkısı yok gibi. yalnız bu mas'tan kaynaklanan bir durum mu yoksa önünde castillo olduğu için ersun yanal mı böyle istiyor onu bilmiyorum.

mustafa akbaş sol bek olarak o kadar sırıtmıyordu ama belli ki stoper olarak arıza çıkartacak. işin kötüsü şu ki akbaş ne hata yaparsa bence medjani fazlasını yapar. akbaş 10 dengesizse medjani 20 dengesiz. akbaş'ın yeri sol bek, medjani de ön libero.

onazi ciddi bir çıkış içerisinde. yalnız sürekli geriyi düşünmesi çok sinir bozucu. her topu aldığında arkaya bakıyor. yine de bugün bence sezonun kendi adına en iyi maçını çıkardı.

yazıcı hiçbir maçta aktif olarak oyunun içinde yoktu ve düzenli olarak yanlış kararlar verip kötü paslar atıyordu. kazanamayınca bunlar çok sırıtıyor tabii. bütün her şey aynı olsa, bir tane korner asisti olsa bugün yine herkes övüyordu. bence çok değişen bir şey yok. çok çok iyi oynamıyor yazıcı ama sistemin bir parçası olarak işini yapıyor.

bunu bence bero daha iyi yapar. bugün takım 2. yarı oyundan çok düştü. ilk 25 dakikada golü bulamayınca pilimiz ve moralimiz kalmadı. bero da ekstra bir şeyler denedi ama olmadı. zaten sakatlıktan çıktı. şu ana kadar izlediğimiz bero basit futbolu çok iyi oynayan bir oyuncu ve bize ciddi katkısı olacaktır. maç önü röportajında da takımdan çok doğal bir şekilde ailem diye söz etmesi çok hoşuma gitti.

okay birkaç maçtır özlediğim üst düzey performansına geri döndü. vücudunu iyi kullanıyor ve doğru oynuyor, az hata yapıyor veya hiç yapmıyor.

castillo bugün en sinir olduğum 2. futbolcu. ölü gibiydi. hiçbir şey yapmadığı gibi hiçbir şey yapmaya da çalışmadı. çok uyuşuk oynadı. topları ezdi. çok ağır ve kararsız davrandı.

olcay önceki 4 maç ne yaptıysa yine aynısını yaptı. aktifti, kafası maçtaydı, bazı yerlerde çok doğru hareketler yaptı, birkaç hatası ve basit top kaybı da vardı. lüzumsuz tartışmalar çıkartarak takımı ve taraftarı maça sokmaya çalıştı. gerçekten mental olarak çok özel bir oyuncu. iyi ki bizde.

rodallega keşke hayalimdeki etkili ve tehlikeli forvet olarak kalsaydı. ben kimse hakkında kesin yargılara kolay kolay varmadım ama bugün dibi gördü bende hugo. müthiş bir hayal kırıklığına uğradım. gol olmasını engellediği 4 tane net pozisyon var ki bu pozisyonların gol olmaması hugo adına olağanüstü bir başarı. bu da bir marifet. umut bulut olsa herhalde hat trick yapardı bugün. bence ilk 2 maçta oynadığı sınırlı sürelerde de çok negatif sinyaller vermişti ama kendi adıma üzerinde durmamıştım. cardozo'ya laf eden çoktu burada, cardozo 2 yılda toplam bugün rodallega'nın kaçırdıklarını kaçırmadı. penaltı noktasına bi tane kütük diksek bu maçta bi top çarpar gol olurdu. kolay kolay kimseye böyle sinir olmam ve en kötü dönemlerinde bu takıma destek veren az insandan biriyimdir ama bugün ben çıldırdım. n'doye ciddi pas hataları yapabiliyor, top süremiyor, hava hakimiyeti zayıf ve gerçekten çok ağır bir oyuncu ama en azından alan boşaltıp top tutabiliyor bu da farklı şekilde bize pozitif yansıyor. net olarak hugo yedeğe diyorum. kendini 0'dan kanıtlaması lazım.

şu takımın bi fatih tekke'si olsa biz bu sene en kötü ihtimalle ilk 3teydik. bu sisteme, kadroya muhteşem bir forvet lazım.

sonuç olarak bence pereira bugün en iyimizdi.

Sefer A.
21.02.2017, 05:46
Nsakala

Aydın Danış
21.02.2017, 08:47
Kesinlikle Okay diyorum kazandığı topları (20 ikili mücadele kazanmış bu sezonun rekoru tüm takımlar içinde) haftaya kazanan biri olmayınca anlıyacağız değerini cezalı duruma düşdü :(

İ. SARAL
21.02.2017, 09:34
Onazi.

Yiğit SARI
21.02.2017, 10:15
Onazi.

alone_6161
21.02.2017, 10:48
Oyumu Okay'a verdim, Onazi de iyiydi fakat maçın sonuna doğru bizim stoperlerin arasına çok gömüldü. Biraz daha maça başladığı gibi devam etse baskımız daha etkili olurdu. Son anlarda doldurduğumuz topları savunma karşıladığında Alanya orta sahası aldı, Onazi çok geride olduğundan bu topları alamadı, hemen baskı da yapamadı...

Dün gece şanssılık yaşadık. Aslında geçen haftaki ekstra galibiyetten yedik diyelim. Takım umut veriyor, basıyor, mücadele ediyor, pozisyona giriyor, Roda takıma uyum sorununu aşınca bizi güzel günler bekliyor...

gurur6134
21.02.2017, 11:25
Onazi topla cok oynadi dogrudur ama attigi paslara dikkat edin cogu geriye ve yana..kacak guresiyor..

artvints
21.02.2017, 11:45
Oyumu Okay'a verdim, Onazi de iyiydi fakat maçın sonuna doğru bizim stoperlerin arasına çok gömüldü. Biraz daha maça başladığı gibi devam etse baskımız daha etkili olurdu. Son anlarda doldurduğumuz topları savunma karşıladığında Alanya orta sahası aldı, Onazi çok geride olduğundan bu topları alamadı, hemen baskı da yapamadı...

Dün gece şanssılık yaşadık. Aslında geçen haftaki ekstra galibiyetten yedik diyelim. Takım umut veriyor, basıyor, mücadele ediyor, pozisyona giriyor, Roda takıma uyum sorununu aşınca bizi güzel günler bekliyor...
mesela orada yazıcı'yı geriye alınıp onazi ve okay ileri itilebilirdi yazıcı'yı çıkarmak yerine. yusuf oradan oyunu kurar, baskıdan kurtulur dönen toplara onazi ve okay baskı yapmaya devam ederdi. top çıkarma sorunu yaşadık çünkü. dönenleri de alamadık.

zafercalikoglu
21.02.2017, 15:33
onazi ,gercekten cok iyi form tutdu,hele ilk yarı onun ismini duydum surekli her yerde vardı, umarım böle devam eder,

nuri45
21.02.2017, 15:42
Onazi baya iyiydi oyum ona

Anıl C
21.02.2017, 16:37
haydar:(

sasone
21.02.2017, 16:38
Onazi dün farklıydı,oyuna katkısı iyiydi de oyun sıkıştığında rakibin dengesini bozacak ceza sahasına girişler yapmayı da düşünmeli.

chener
21.02.2017, 18:32
onazi.

cyberentalpi
21.02.2017, 19:17
okay elbette. her yerde idi resmen. Onazi nin hucum yönü az daha gelişmeli. Birde bu macın yıldızı haydar malesef

Gürkan Asma
21.02.2017, 19:47
Pereira da çok iyiydi. Çok kilit paslar attı koşuyoluna, üstelik taçları da çok iyi kullanıyor arapas gibi.

Çakıroğlu İhsan
21.02.2017, 21:27
Hücum aksiyonlarının en önemli adamı olan Olcay'a verdim oyumu..

Okay ve Onazi de gayet iyiydi..