PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sabriye Şengül - Survivor

Berkan
20.02.2017, 00:11
Geçen sene Yattara'yı yediniz bu sene gittiği yere kadar Sabriye'mize sahip çıkacağız. Değerimize istanbulun artis zübbeleri çok yükleniyor desteklerimizi esirgemeyelim arkadaşlar...

12397

Yiğit Gayretli
20.02.2017, 08:15
Sabriye keşke o yarışmaya hiç katılmamış olsaydı...

İsa Gündoğdu
20.02.2017, 12:28

isa bunu beğendi.

Murat'
20.02.2017, 15:10

Ara sıra televizyonda zap yapıyorum. Sabahları bu programla ilgili olarak, "koca koca profesörlerin ülke gündemini tartıştığı" programlara benzeyen programların yapıldığını görüyorum. Geceleri bile bu yarışmanın ele alındığı programlar var. :)

mkmoglu
20.02.2017, 16:33
sabriye ye zenci muamelesi yapıyorlar..

ibrahim
21.02.2017, 01:34
Bu acun soysuzuna para vereceğime bileklerimi keserim daha iyi. Prim yaptığını duyduğum en ufak şeyden elimi çekiyorum.

Berkan
21.02.2017, 15:17
Bu acun soysuzuna para vereceğime bileklerimi keserim daha iyi. Prim yaptığını duyduğum en ufak şeyden elimi çekiyorum.

Sms ücretleri görme engellilere gidiyor. :) Acun'a gelene kadar yapmamız gereken milyon tane şey var

Berkan
22.02.2017, 01:03
Adada kaldı Sabriye. Başarılar... Diğer potadakilere göre farklı şekilde 1. olduğu söyleniyor.

Yiğit SARI
22.02.2017, 08:43
Arada denk geliyorum ya ağlıyo oluyor ya da suratı asık oturuyor. Dışlanmış durumda takımdan sanırım biraz ama çok başarılı da olmadığı söyleniyor.

Emre İskender
22.02.2017, 08:57
Acun çok zeki bir adam ne kadar hazetmese de her zaman bir adet Trabzonlu yu ya da Trabzonsporluyu alıyor buluyor.

E Tabi ki Trabzon insanı milliyetçi orda yalnız mı bırakacak renkdaşını verin oyun acın kanalı izleyin pogramı desteginizi esirgemeyin bırakmayın tutun onu orda....

61_Hasan_69
22.02.2017, 11:40
Acaip dışlanıyor . Bir sürü karaktersizin ortasına düşmüş . Izledikce ona yapilanlara karsi sinir krizi geciriyorum

tonya55
22.02.2017, 11:42
asırı duygusal bu kadar aglanmaz .

ibrahim
24.02.2017, 02:10
Sms ücretleri görme engellilere gidiyor. :) Acun'a gelene kadar yapmamız gereken milyon tane şey var

Hiç farketmez. İsterse dünyadaki sefaleti kaldırsın o paralarla, orda yaptğı reyting ile yine o şikeci namussuzlara hizmet edecek.

Oxychen
24.02.2017, 02:14
Bu da hiçbir şey beceremiyor. Destekliyordum ama artık kendine çeki düzen vermeli. 70 yaşındaki Tarık Mengüç'ün uçarak geçtiği parkurda sen topu 10 kez düşürüyorsan kusura bakma ama bunun dışlanmayla falan alakası yok. Bildiğin beceriksizliktir. Senin Survivor'da işin yok kızım, dön gel evine.

Uğur_Dmrtrk
24.02.2017, 08:49
:) aynen öyle @Oxychen (http://forum.bordomavi.net/member.php/51424-Oxychen) renktaş..Hemşehrimiz ama beceriksiz ve diyalog,takımdaşlık adına zerre olumlu hareketi yok..

Berkan
24.02.2017, 11:55
Neden koşamıyor anlamak zor. Survivor hazırlanmadan gitmiş herhalde veya koşamamasının başka nedenleri var.

Berkan
25.02.2017, 01:45
Egoist yalaka fitne fesatlara karşı Trabzonlu duruşunu bütün Türkiyeye gösteriyorsun. Helal olsun sana

61_Hasan_69
25.02.2017, 15:08
Egoist yalaka fitne fesatlara karşı Trabzonlu duruşunu bütün Türkiyeye gösteriyorsun. Helal olsun sana

Aynen herkes orada kalmak için birbirini yalarken dik bir duruş sergiliyor Sabriye . Ah biraz da performansı yukselse

Ozan Yılmaz
25.02.2017, 15:25
Söyleceğim tek şey bu yarışmayı izlemeyin.
Geçen sene Yattara'ya yapılan net haksızlığı gördük. Rekor oy toplayıp yarışmadan elediler adamı.
Tek düşünce reyting ve reklam kovalamak.
Kavgalar da ağlamalar da gerginlik, tartışma vs. her ne oluyorsa hepsi suni şeyler.
Prim vermemek gerekiyor bunlara.
Acun her kesimden birer adam toplayıp izlenme payının peşinde işini yapıyor fakat ben gerçek ve adil bir yarışın yapılmadığını düşünüyorum.
Her adımın arkasında direktifler var gibi.

Berkan
27.02.2017, 15:56
Kızımızın maşallahı var her hafta potada ama bu haftada alnının akıyla çıkartacağız

61_Hasan_69
01.03.2017, 02:42
Bu arada Adem mükemmel bir duruş sergiliyor helal olsun uşaga

Berkan
05.03.2017, 08:56
Sabriye gene potada ne yazık ki. Üzerine geliyorlar da kendisi bence baskıda kolay demorilize oluyor bence Türkiyeye dönmesi onun için en hayırlısı olacak

tonya55
05.03.2017, 10:06
sosyal fobik birisi k1 sampiyonu izlerken bende sasiriyorum.

OFLU
05.03.2017, 23:38
Şu serhatı ve yandaşlarının varya ben ...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

61_Hasan_69
06.03.2017, 15:29
Dün bağnaz karakterler tarafından erkeğin yanında kadın konusmaz diye elestirildi

Emre Emiroğlu
07.03.2017, 19:09
Survivorda ne işi olduğunu hala anlayabilmiş değilim.
Ağlak, başkasının üzerinden prim yapan, iletişim sorunlu, olağan dışı beceriksiz. Orada olduğu sürece bizi rezil ettiğini düşünüyorum.

Bir an evvel elenmesi dileğiyle.

Oxychen
08.03.2017, 02:41
Bizi kimsenin rezil etmesi mümkün değil.

Ederse kendini rezil eder.

Berkan
08.03.2017, 10:28
Sen ne güzel insansın Sabriye.

Uğur_Dmrtrk
08.03.2017, 10:32
Bizi ne rezil eder ne onurlandırır..Bunları aşmış olmamız lazım..Genel olarak başarısız,duygusal ve çevresinden çabuk etkilenen-demoralize olan bir yarışmacı..Bu şartlarda adada kalması zor..bir yere kadar gider final göremez..

61_Hasan_69
08.03.2017, 13:30
Dik dur eğilme bu millet seninle

Sadettin_
08.03.2017, 13:37
Sabriyeye değil size üzülüyorum .
Muhtemelen gündüz kuşağındaki evlenme programlarında olan tartışmalarıda gerçek sanıp yorum falan yapıyorsunuzdur .

Berkan
08.03.2017, 14:02
Buraya gelip programı izleyenlere laf atanlarda komedi. Şikede takımına sahip çıkan belli çıkmayan belli. Gidin derdinizi siyaset için Trabzonspor'umuzu satanlara anlatın bize değil.

61_Hasan_69
08.03.2017, 15:54
Sabriyeye değil size üzülüyorum .
Muhtemelen gündüz kuşağındaki evlenme programlarında olan tartışmalarıda gerçek sanıp yorum falan yapıyorsunuzdur .

Sen boş vakitlerinde atommu parcaliyosun hayırdır ?

Berkan
09.03.2017, 11:57
Arkadaş boş zamanlarında Nasayla bilgi alışverişi yaptığından survivor izleyenleri garipsemesi doğal :)

Mustafa ÖZDEMİR
14.03.2017, 21:30
Sabriyeyi kolay kolay eleyemeyeceklerini anladılar.sabriyede biraz normalleşti

TAHSİN 61
15.03.2017, 09:33
Kim ne derse desin Sabriye Hemşerime çatır çatır oy atıyorum umarım faydası oluyordur.

Berkan
21.03.2017, 12:03
Fazla sinirli kızımız :D

Berkan
07.05.2017, 18:17
Sabriş tam gaz gidiyor :D

special one
27.05.2017, 23:23
12915

Son oylama Kıbrıs'a kadar

sabriye yaz 1890 a gönder.

tonya55
28.05.2017, 00:25
bunlara mesaj atana kadar lösev yada baska yardim kuruluslarına atmak lazım.

Ege Kum
28.05.2017, 17:53
Sırf Trabzonlu diye sahip çıkılıyor yoksa her ekranda gördüğüm de çirkeflik yapıyor.

Hakan
31.05.2017, 02:37
Doğal değil dengesiz,bir o kadar da beceriksiz.
Sırf Trabzonlu diye bu kıza oy atmak,Trabzonlu diye Zeki Yavru'yu oynatmak gibi bir şey.

Berkan
31.05.2017, 19:20
Doğal değil dengesiz,bir o kadar da beceriksiz.
Sırf Trabzonlu diye bu kıza oy atmak,Trabzonlu diye Zeki Yavru'yu oynatmak gibi bir şey.

Yalnız Zeki Yavru benzetmesi olmamış. Sabriye kendi alanında dünya birincisi. :)

Oxychen
02.06.2017, 23:54
Kendi alanı hariç her yerde dünya sonuncusu, beceriksiz, terbiyesiz, eğitilmemiş, cahil biri.

Murat'
13.06.2017, 15:19
Yarışmayı takip etmiyorum, ara sıra kanallar arasında dolaşırken gözüme çarpıyor bu kanal. Geçenlerde bu kızın yarıştığı bir ana denk geldim, Trabzonlu olduğunu burdan bildiği için bir izleyeyim dedim. Beş dakika falan izledim, ben bu kız kadar ağlak, zırlak ve beceriksiz bir şey görmedim. :) Bir de üstüne az önce 61saat.com'da şu habere denk geldim, kanım dondu, neymiş bu kız böyle.

Sabriye Şengül, annesine yumruk mu attı? Dünya Kick Boks Şampiyonu ve Survivor’un dikkat çeken ismi Sabriye Şengül’ün annesi Cemile Taşkın, kızının kendisini darp ettiğini iddia ederek, mahkeme kararı ile uzaklaştırma aldığını belirtti 13 Haziran 2017 Salı 11:03 0 0 Sabriye Şengül hayatının zorluklarla dolu olduğunu, ailesine kendisinin baktığını ifade etmişti. Annesinin temizliğe giderek aldığı evin, annesinin akrabaları tarafından elinden alındığını iddia eden Sabriye, kemer maçına çıkmadan bir kaç gün önce eve gelen hacizlerle uğraştığını söylemişti. Evimize çökmeye çalıştı dediği akrabasının dayısı olduğu ortaya çıkınca, dayısının eşi Melahat Taşkın ve annesi Cemile Taşkın'dan Karadenizin Sesi'nden Aleyna Bayram'a çarpıcı açıklamalar geldi. ALKOLİK BABANIN DAYAKÇI KIZI Sabriye’nin annesi Cemile Taşkın basında yer alan haberleri Sabriye’nin uydurduğunu söyleyerek kızı tarafından darp edildiğini iddia etti. Sabriye’nin, babasından boşandığına razı olmadığını belirten annesi, “Alkolik bir eşim vardı. Kışın soğuğunda merdiven silerek, evlere temizliğe giderek kazandığım para ile alkol alıyor beni sürekli dövüp öldürmekle tehdit ediyordu. Kayınpederimin hatırına evliliğimi devam ettiriyordum. Kayınpederim öldüğünde bana bıraktığı mirası da alkol masalarında yedi. Bende boşanmaya karar verdim. Okuma yazmam olmadığı için kardeşim evrak işlerinde bana yardımcı oldu. Kızım Sabriye boşandığım için bana hakaret edip darp ettikten sonra komşular sesleri duyarak polise haber verdiler. Sonra beni tehdit ettiler ve bende şikâyetimden vazgeçtim. Zaten sürekli darp edildiğim için komşular bu duruma alışıklar. Sabriye de sonra babasını alıp eve getirdi. Bende sinirlenip ertesi gün evi 120 bin TL karşılığında bir başkasına sattım. Sonra kızlarım benden bu parayı istediler bende vermedim” dedi. MAHKEME KARARI İLE UZAKLAŞTIRILDI Kızlarının kendini dövdüğünü iddia eden Anne Cemile Taşkın, “Kızlarım sürekli beni dövüyordu. Sabriye küfür ve hakaret ettiği için mahkeme kararı ile uzaklaştırma aldı. Benim okuma yazmam yok. Kızım Sabriye o dönemlerde akli dengem yerinde olduğuna dair rapor alarak vekaletimi avukata verdi. Avukat üzerinden kardeşime suçlamalarda bulundular. 3 ay sonra da akli dengemin yerinde olmadığına dair bir rapor aldı ve böylece suçlamaları akli dengem yerinde olmadığı için geri alamayacaktım. Sabriye komşuya bak şimdi dayıma ne işler yapacağım diyerek bütün yaptığı dolandırıcılıkları anlatması üzerine kardeşime söyledim ve adliyede itiraz dilekçesi verdik. Akli dengemin yerinde olduğuna dair bir başka rapor almak için İstanbul’a hastaneye kardeşimle gittik. Sabriye orada da yanında adamlarla üzerimize yürüdü” ifadelerine yer verdi. ADAM TUTUP TEHDİT ETTİ Sabriye’nin annesini kandırarak evi ellerinden aldıklarını iddia ettiği dayısının eşi Melahat Taşkın, annesi ile babasının boşanma sürecinde annesine sahip çıktıkları için böyle bir iftira ile karşılaştıklarını belirtti. Paralarının olmadığını ve kredi çekmesi için dayısının kapısını çaldıklarını ifade eden yenge Melahat Taşkın, “Dayısına yani eşime gelip ne olur bize ev al kredi çek dediler. 10 bin TL eşim kattı. Geri kalanı kredi çekmeye karar verdik. Bankaları dolaştık ama annesine hiçbir banka kredi vermedi. Bizde o dönem yeni araba almıştık, bize de kredi vermediler, sonra diğer dayısı üzerine krediyi çektik. Borç 10 yılda ödenecekti. Krediyi üzerine çektiğimiz dayısı o dönem trafik kazasında hayatını kaybedince hayat sigortası olduğu için banka parayı geri almadı. Eşim de ölümle beraber çocuklarına ve eşine düşen mirasta evde olduğundan dolayı imza ile evin tapusunu annesine devretti. Boşanma davaları da olunca annesi evi 120 bin TL karşılığında bir başkasına satarak parayı sakladı” dedi. Sabriye’nin yengesi Melahat Taşkın, Sabriye’nin sürekli arayıp onlara küfür ettiğini, eşinin iş yerine yanında adamlarla gidip tehditlerde bulunduğunu, adam tutup takip ettirdiğini söyledi.
OKU ve YORUMLA >>>
http://www.61saat.com/bolgesel/sabriye-sengul-annesine-yumruk-mu-atti-h432259.html
61SAAT.COM

Oxychen
16.06.2017, 00:02
Allah'ın belası bir türlü gitmiyor. Yarışmacıların yarısını kendisi gönderdi.

Cengiz Çubukcu
16.06.2017, 07:27
ben de bu gerizekalı kızı takip etmeyenlerdenim, sabah sabah sosyal medyada sanatçımız Sait Uçarı küçümseyen bir videosunu gördüm... memlekete dönüşte linç edilecek buraya yazıyorum

Uğur_Dmrtrk
16.06.2017, 07:57
açıkcası ben hemşehrim olduğu için mahcubum..ne hareketleri,ne konuşmaları hiç hoşuma gitmiyor..Altyapısı olmayan,aile sevgisinden uzak,savruk bir kardeşimiz..Allah akıl,fikir versin..

Uğur_Dmrtrk
16.06.2017, 07:58
Bizi ne rezil eder ne onurlandırır..Bunları aşmış olmamız lazım..Genel olarak başarısız,duygusal ve çevresinden çabuk etkilenen-demoralize olan bir yarışmacı..Bu şartlarda adada kalması zor..bir yere kadar gider final göremez..

bunları diyen bendim..ama finale geldi sanırım..adada kalması zor demiştim bir şekilde kalıyor adada..ama diğer yorumlarım doğru çıkmış..hiç şaşırtmadı..

Mustafa ÖZDEMİR
16.06.2017, 18:23
61 saat bir kerede doğru haber yapsın

Oxychen
18.06.2017, 00:16
Kurtulduk Allah'ın belasından.

61_Hasan_69
18.06.2017, 22:15
Buradaki sacma sapan yorumlara bakmayın yarışmayı devamlı takip eden biri olarak söylemeliyim ki belki performans olarak kötüydü ama müthiş karakteri sayesinde kendinden çok daha iyi yarışmacıları eledi . Çok sempatik doğal bir insan . Kendini önceden de kismen tanirdim ancak bu yarışma sayesinde tüm Türkiye tanıdı onu . Yarışmadan çıktıktan sonra daha güzel bir hayat onu bekliyor çünkü tum Türkiye nin sevgilisi oldu . Umarım boks hayatindada gururlandirmaya devam eder bizi .

Cengiz Çubukcu
18.06.2017, 23:00
Buradaki sacma sapan yorumlara bakmayın yarışmayı devamlı takip eden biri olarak söylemeliyim ki belki performans olarak kötüydü ama müthiş karakteri sayesinde kendinden çok daha iyi yarışmacıları eledi . Çok sempatik doğal bir insan . Kendini önceden de kismen tanirdim ancak bu yarışma sayesinde tüm Türkiye tanıdı onu . Yarışmadan çıktıktan sonra daha güzel bir hayat onu bekliyor çünkü tum Türkiye nin sevgilisi oldu . Umarım boks hayatindada gururlandirmaya devam eder bizi .
sait uçar ile alakalı söylediklerini de takip ettin mi ?

karahanbakar
18.06.2017, 23:41
Yahu siz hangi kafayla izliyosunuz bu yarismayi. Survivor'da özellikle sadece sabriye ile ilgili kisimlari izledim siteden ki merak ettim bu kiz nasil bir kişilik yapisi. Dengesizlik, hadsizlik ve cahillik maksimum seviyede. Zekası da o derece düşük. Nerede ne konuşacagini, kurduğu cumlenin ne anlama geldigi konusunda hic bir fikri yok. İnsanalara saygisi yok. Yaptigi sey doğallik degil hadsizlik. Insanlara biraz saygin varsa her aklina geleni pat diye soylemezsin. Kirk dusunup bir soylersin. Adabi muaserete de uyarsin azcik. Profesyonel bir gozle kisilik testine soksan yemin ediyorum facia cikar. Hatta soyle diyebilirim ki hayatimda tanidigim en geri zekali insanlardan biri. İlk 10'a girer yani.
Bunlari biraz da kisilik tahlillerine karsi özel ilgim olmasindan dolayi, lisans bitirme tezimi karakter ve tip tahlilleri uzerine yapmis biri olarak ozel ilgimden nedeniyle soyluyorum.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

61_Hasan_69
19.06.2017, 00:03
sait uçar ile alakalı söylediklerini de takip ettin mi ?

Evet izledim . Soru cevap yapıyorlardı . Soruda annenizin en sevdiği sarkiciydi . Bizim kızında doğal olarak aklına Sait Uçar gelmedi Kazım Koyuncu dedi. Acun Ilicali dogru cevap Sait Ucar deyince şaşırdı . O bizim orada yöresel sanatçı o kadar unlu degil ki dedi . Bundan yanlış olan ne var ? Sait Uçarı bizden başka kim tanıyor hangi ulusal kanala çıkmış ?

61_Hasan_69
19.06.2017, 00:07
Yahu siz hangi kafayla izliyosunuz bu yarismayi. Survivor'da özellikle sadece sabriye ile ilgili kisimlari izledim siteden ki merak ettim bu kiz nasil bir kişilik yapisi. Dengesizlik, hadsizlik ve cahillik maksimum seviyede. Zekası da o derece düşük. Nerede ne konuşacagini, kurduğu cumlenin ne anlama geldigi konusunda hic bir fikri yok. İnsanalara saygisi yok. Yaptigi sey doğallik degil hadsizlik. Insanlara biraz saygin varsa her aklina geleni pat diye soylemezsin. Kirk dusunup bir soylersin. Adabi muaserete de uyarsin azcik. Profesyonel bir gozle kisilik testine soksan yemin ediyorum facia cikar. Hatta soyle diyebilirim ki hayatimda tanidigim en geri zekali insanlardan biri. İlk 10'a girer yani.
Bunlari biraz da kisilik tahlillerine karsi özel ilgim olmasindan dolayi, lisans bitirme tezimi karakter ve tip tahlilleri uzerine yapmis biri olarak ozel ilgimden nedeniyle soyluyorum.

Yarışmanın başından beri izliyorum . Kızımıza en baştan beri mobbing uygulandı . Köylü denildi otekilestirildi . Bu durumda nasıl davranmasını bekliyordunuz ? Bu kız Gandi mi ona tokat atana gül atsın ? He yarışma performansı çok kötüydü ona birsey diyemem ama bu performansa rağmen onun buraya kadar taşıyan sey onun o güzel kalbi oldu

karahanbakar
19.06.2017, 00:12
Yarışmanın başından beri izliyorum . Kızımıza en baştan beri mobbing uygulandı . Köylü denildi otekilestirildi . Bu durumda nasıl davranmasını bekliyordunuz ? Bu kız Gandi mi ona tokat atana gül atsın ? He yarışma performansı çok kötüydü ona birsey diyemem ama bu performansa rağmen onun buraya kadar taşıyan sey onun o güzel kalbi oldu
Yarismanin basinda nasil bir anormal oldugunu belli ettigi için haliyle dislandi ve bence de en dogrusu buydu. Onu yarismada tutan ise anormalliginden dolayi asiri medyatik olmasi ve acunun da ihtiyaci olan şeyin bu olmasi. Oylama, sms flan işin hikaye kismi. Ha şu da var ki bizim halkimiz kendinden beklenen şekilde Sabriye'yi sevdi. Hiç şasirtmadi yine. Zaten zaman gectikte bu ülke insaninin yönlendirilmesi gereken koca bir topluluk olduguna daha fazla kanaat getiriyorum.

61_Hasan_69
19.06.2017, 00:15
Yarismanin basinda nasil bir anormal oldugunu belli ettigi için haliyle dislandi ve bence de en dogrusu buydu. Onu yarismada tutan ise anormalliginden dolayi asiri medyatik olmasi ve acunun da ihtiyaci olan şeyin bu olmasi. Oylama, sms flan işin hikaye kismi. Ha şu da var ki bizim halkimiz kendinden beklenen şekilde Sabriye'yi sevdi. Hiç şasirtmadi yine. Zaten zaman gectikte bu ülke insaninin yönlendirilmesi gereken koca bir topluluk olduguna daha fazla kanaat getiriyorum.

Siz belli at gözlükleri ile izlemissiniz yarışmayı

karahanbakar
19.06.2017, 00:19
Siz belli at gözlükleri ile izlemissiniz yarışmayı
Haha 😂 Yahu bir keresinde Pinar'a yaptigi bir espri vardi ilkokul cocugu yapmaz onu. Kabul et egitimsiz, cahil, hadsiz ve küstah. Neyse hayirli akşamlar.

Ufuk
19.06.2017, 00:40
Bu sezon Berna ve Sabriye ikilisi olmasa yarı yarıya düşerdi reytingler. Ben yarışları değil konseyi takip etmeyi seviyorum. Takip ettiğim kadarıyla bir kaç senedir izlediğim en kötü survivor. Bir tane düzgün yarışmacı yok. Yarış performansları belli standartın üzerinde olabilir ama en kurnazı Serhat olan bir yarışma. İçeriden taktik almasalar bu kadar dahi izlenmezdi.

Oxychen
19.06.2017, 00:43
Etma yau herkes at gözlüğüyle izlemiş bi sen anladın her şeyi. Saygısız densizin teki işte. Rezillik diz boyu.

Not: ben de yarışmayı başından beri izledim. Adem'e kardeşim deyip onunla fingirdeşmesi de çabası. Gerçi fingirleştiği çok kişi vardı da, Yunanı mı dersin İlhan'ı mı dersin Adem mi dersin say say bitmez.

61_Hasan_69
19.06.2017, 01:52
Etma yau herkes at gözlüğüyle izlemiş bi sen anladın her şeyi. Saygısız densizin teki işte. Rezillik diz boyu.

Not: ben de yarışmayı başından beri izledim. Adem'e kardeşim deyip onunla fingirdeşmesi de çabası. Gerçi fingirleştiği çok kişi vardı da, Yunanı mı dersin İlhan'ı mı dersin Adem mi dersin say say bitmez.

Böyle bağnaz kafaya ne desek boş

61_Hasan_69
19.06.2017, 01:59
Haha 😂 Yahu bir keresinde Pinar'a yaptigi bir espri vardi ilkokul cocugu yapmaz onu. Kabul et egitimsiz, cahil, hadsiz ve küstah. Neyse hayirli akşamlar.

Yarışmadan ilk elenen Seda Sabriyeye daha yarışmaya gitmeden herkesin on yargı ile gittiğini söyledi . Pasaportu olmaması vs herkesin onu kucumsedigini dışlandığını söyledi

Murathan
19.06.2017, 03:17
Forumdaki Kamil Ahmet Çörekçi başlığından sonra en acayip başlık herhalde burası

Mustafa ÖZDEMİR
21.06.2017, 22:33
herşey için teşekkürler ağasarlı

Burçak
18.09.2019, 13:41
Dünya Şampiyonu Sabriye Şengül İlk Kez Trabzon’da Ringe Çıkacak!

Türkiye'nin ve Trabzon'un gururu profesyonelde 2 kez dünya kick boks şampiyonu olan Sabriye Şengül, 19 Ekim'de Hayri Gür Kapalı Spor Salonu'nda Alman dünya kick boks şampiyonu rakibiyle yapacağı maç için ringe çıkacak.
Ayrıca Türk ve uluslararasi yabancı şampiyon sporcularında maç yapacağı büyük gece ulusal TV kanalımız ve Avrupa televizyonundan da 150 ülkede canlı yayınlanacak. Organizyasyon ülkemizin ve Trabzon'un tanıtımına da katkı sağlayacak. Bu büyük organizyasyonda Dünya şampiyonu Sabriye Şengül tüm Trabzon halkını ve sevenlerine, "Türkiye'de ve dünyanın bir çok ülkesinde maçlarını çıktığını, Türkiyeyi dünyada ve ülkemizde Trabzonlu biri olarak başarıyla temsil ettiğini bundan dolayı gurur duyduğunu, İlk kez Trabzon'da halkının önünde ringe çıkacağını" söyledi. "Bu benim için bir ilk olacak" diyen Şengül, beni yakından tanıyan sevenlerimin önünde Trabzon'da maç yapacak olduğum için çok mutlu ve heyecanlıyım" dedi.
Şengül sözlerine şöyle devam etti:
"Trabzon halkını ve tüm sevenlerimin beni desteklediklerini ve dualarını esirgemediklerini biliyorum.B urdan hepsini çok teşekkür ediyorum. Allahın izniyle bu maçımı da alıp onlara armağan etmek istiyorum.Tüm Trabzon halkını ve sevenlerimi 19 Ekimde Hayri Gür kapalı spor salonuna o gece maçıma bekliyorum. Özellikle bana herzaman destek olan Sayın İç İşleri bakanımız Süleyman Soylu'ya Trabzon Büyük Şehir Belediyesine Spor İl Müdürlüğü'ne ve Ticaret Odası başkanımıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum"
Ayrıca Sabriye Şengül'ün maçına ünlü isimlerin de katılacağı açıklandı.
(Şeyda Öksüz /İHA)

alper*
19.09.2019, 09:53
Forumda Kerimcan Durmaz'ın başlığını görsem daha az şaşırırdım.