PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 21. Hafta l Trabzonspor 0-0 Aytemiz Alanyaspor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12

Bilal Karadeniz
19.02.2017, 15:03
bize yerli sevicilik yapan mra hocam adana maçına sadece 2 türk oyuncu ile çıkmış kesin jurgen rober beyfendi hoca arıyordur.

Hazar_
19.02.2017, 15:04
İsteyen istediği zaman bilet alır isterse parayla isterse de bedavaya alır hiç kimse sizin kadar fanatik olmak zorunda değil maça da sadece fanatikler gitmediğine göre neden daha önce passolig almadın almadın falan gibi saçma sapan aptalca ifadeler kullanmayın futbolcular trilyonları alacak yöneticiler trilyonları harcayacak takım her maç puan kaybedecek ben gidip para verecem böyle birşey olur mu hayır yani fanatik olan arkadaşlarımıza birşey demiyorum onları ayrı tutuyorum ama seyir zevki için maça gitmek isteyen insanlara birşeyler sunmalısın bugün telefonu belirli faydaları olduğu için alıyoruz ya da sinema ve tiyatroya bize birşey verdiği için gidiyoruz futbolu seven ama fanatik olmayan insanlar da maçtan zevk almak için gidiyorlar eğer sen beş para etmez futbol oynarsan umut vermezsen adamlar maça neden gitsin ?

Taraftar şuraya şukadar para veriyor ama passolige para vermiyorsa ozaman kuyruktan şikayet etmeyecek demişsiniz yahu hayatımda böyle saçma bir ifade ne görmedim sizene kardeşim istediğim zaman istediğim şekilde gerekirse bedavaya bilet alırım bunun için de kuyrukta beklemek zorunda değilim yönetim bu konuda hata yapmıştır sen bunu eleştireceğine gelmişsin kuyrukları savunuyorsun bu nasıl bir kafa yapısıdır..

LoL

Onur Erçetin
19.02.2017, 15:05
LoL

LoL nedir anlayamadım ?

Ertan 51
19.02.2017, 15:09
abi öteki türlü de zevki çıkmıyor, havaya girmeyin falan ne kadar gereksiz laflar. ister havaya girerim, ister denize girerim, nereye kadar tutacağız kendimizi?
Aynen, iyi ki havaya giren can lar var,sağ olsunlar onlar sayesinde umutlarımız yeşeriyor,
benim derdim kendi iç dünyamla,ayarı tutturamıyorum :)

Anıl C
19.02.2017, 15:24
Şikeci takımın şikeci taraftarı şimdi izliyorumda stadı boş bırakmış. Beter olsunlar O Rus'un bunun çocukları.

ts_ist61
19.02.2017, 15:29
arkadaşlar doğu alt bloktan bilet var transfer yapabilirim isteyen bana ulaşsın lütfen

Yiğit Gayretli
19.02.2017, 15:30
arkadaşlar doğu alt bloktan bilet var transfer yapabilirim isteyen bana ulaşsın lütfen
Şu başlığa alalım; http://forum.bordomavi.net/showthread.php/54092-Passolig-Kombine-ve-Ma%C3%A7-Bileti-Transferi/page13

ts_ist61
19.02.2017, 15:32
Şu başlığa alalım; http://forum.bordomavi.net/showthread.php/54092-Passolig-Kombine-ve-Ma%C3%A7-Bileti-Transferi/page13

tamamdır başkanım başlığa geçiyorum kusura bakmayın:)

Uğur Kalyoncu
19.02.2017, 15:33
İsteyen istediği zaman bilet alır isterse parayla isterse de bedavaya alır hiç kimse sizin kadar fanatik olmak zorunda değil maça da sadece fanatikler gitmediğine göre neden daha önce passolig almadın almadın falan gibi saçma sapan aptalca ifadeler kullanmayın futbolcular trilyonları alacak yöneticiler trilyonları harcayacak takım her maç puan kaybedecek ben gidip para verecem böyle birşey olur mu hayır yani fanatik olan arkadaşlarımıza birşey demiyorum onları ayrı tutuyorum ama seyir zevki için maça gitmek isteyen insanlara birşeyler sunmalısın bugün telefonu belirli faydaları olduğu için alıyoruz ya da sinema ve tiyatroya bize birşey verdiği için gidiyoruz futbolu seven ama fanatik olmayan insanlar da maçtan zevk almak için gidiyorlar eğer sen beş para etmez futbol oynarsan umut vermezsen adamlar maça neden gitsin ?

Taraftar şuraya şukadar para veriyor ama passolige para vermiyorsa ozaman kuyruktan şikayet etmeyecek demişsiniz yahu hayatımda böyle saçma bir ifade ne görmedim sizene kardeşim istediğim zaman istediğim şekilde gerekirse bedavaya bilet alırım bunun için de kuyrukta beklemek zorunda değilim yönetim bu konuda hata yapmıştır sen bunu eleştireceğine gelmişsin kuyrukları savunuyorsun bu nasıl bir kafa yapısıdır..

Evet kimse passolig almak zorunda degil mac izlemek zorunda da degil ama sen bunlari yazanlara aptalca kelimeler kullanmayin diyemezsin..Bu insanlar elalemin passolig almasina karisamazsa sen de onlarin ne yazdığına karisamazsin..

umitçebi
19.02.2017, 15:35

Bakın şimdi..Öncelikle ifadelerimize dikkat edelim..Aptalca ifadeler falan??Her maça fanatikler gider,fanatik olmayanlarda seyir zevkıne bakar demişsiniz..Buna katılmıyorum..Ama aptalca ifade de demiyorum..Lütfen buna dikkat edin..

Konuya gelirsek,siz istediğiniz zaman bilet alın,istersenizde maça gitmeyin..Madem Trabzonspor gibi bir derdiniz yok o zaman buraya gelip derdi Trabzonspor olanlara ne diye birşeyler soyluyorsunuz?Kuyrukta beklemek istemiyorsanız gider internetten paso nuzu alırsınız,yuklemenızı de yaparsınız..Klup size bedava paso dağıtmak zorunda mı?Kuyrukta bekleyen adam akıllı telefona dunyanın parasını gomebılıyorsa klubu ıçınde 20 lıra yı ınternetten veya bu kampanya çıkamdan once herhangı bır gışeden gıdıp alabılırdı dıyoruz.Ve bu vurdumduymazığı eleştiriyoruz..Akıllı telefonundan tweeter a yazana kadar paso nun sayfasına gırıp ordan da paso alabılıyorsun bu arada..Hayır klup daha ne yapsın?Insanlar kuyrukta bekleyenlere çay bıle dağıtıyor boyle bır kenetlenmışlık var..Sızde vay efendım bedavada alırım kuyruguda eleştırım..Buda güzel..Evden ozel lımuzınle maça getırılmek de ıstermısınız?Şu yazıdan kuyrukların savunuldugunu da nasıl çıkardınız gerçekten anlayamadım..Ilgınç

Bilal Karadeniz
19.02.2017, 15:44
fb puan kaybedicek gibi bizim için alanya maçının önemi gittikce artıyor bu maçı mutlaka kazanıp puan farkını kapatmamız lazım.

yorumsuz6117
19.02.2017, 15:46
Kasımpaşa 11 kişi defans yapıyo.. Yarın Alanya böyle oynarsa işimiz zor.. :)

lazkopatfaroz
19.02.2017, 15:46
12390

Passolig sistemine göre güncel blok durumu:

BORDO-MAVİ YILDIZLI BLOKLAR TÜKENMİŞ
BEYAZ YILDIZLI BLOKLAR YARISI VEYA YARISINA YAKINI DOLMUŞ VEYA TÜKENMEK ÜZERE.

Onur Erçetin
19.02.2017, 15:48
Bugün birkez daha anladım sakin olmak çok önemli öfkeli bir şekilde yazı yazdığınız zaman kırıcı olabiliyorsunuz sonra üzülseniz de değişen birşey olmuyor...

Anıl C
19.02.2017, 15:49
12390

Bu A-B-F-G gecen haftada bostu. Pahali diye mi yoksa görüs acisi mi kötü acaba?

Anıl C
19.02.2017, 15:50
Stadı 41 461 kişilik yaptık ama bilet adeti saymada büyük karmaşamız var. Yahu arkadaş bir maç öncesi satılan bilet sayısı net olarak bilinemez mi? Her kafadan başka ses çıkıyor. Kombinelerle beraber bu kadar kombineler hariç şu kadar diyorlar ama kombine sayısını bileni bulursan al heykelini dik.
Aslinda Passolig sisteminde güncel olarak gösterilmeli. Iste uyguladiklari sistemin dandikligi.

Aydın Tiryaki
19.02.2017, 15:52
Bu A-B-F-G gecen haftada bostu. Pahali diye mi yoksa görüs acisi mi kötü acaba?

İnsanlar doğal olarak daha iyi görüş açısı olan bloktaki biletleri daha önce bitiriyor. Yoksa doğu üst c ve d'nin de parası aynı a,b,f,g nin de.

Uğur Kalyoncu
19.02.2017, 15:52
Kasımpaşa 11 kişi defans yapıyo.. Yarın Alanya böyle oynarsa işimiz zor.. :)

Oynasinlar hocam zor olsun ama Mas ve Perreira nin hucum fonksiyonlarini da görelim..4 mactir bunlari görecek ortam olusmadi bu maci o acidan daha merak ediyorum..

carl_06
19.02.2017, 15:56
12390

son güne girilirken sadece A-B-F-G-L blokları kaldı. takım şampiyonluğa oynamıyorken ve 10 bin kişi cezalıyken çok çok iyi bence.

Anıl C
19.02.2017, 15:56
İnsanlar doğal olarak daha iyi görüş açısı olan bloktaki biletleri daha önce bitiriyor. Yoksa doğu üst c ve d'nin de parası aynı a,b,f,g nin de.

Eger görüs acisi diger yerlere göre daha kötü ise bu kisimlar biraz daha ucuz olabilirmis.

Mert Oğuzlu61
19.02.2017, 15:57
Forvet önemli. Rodallega yı aldık ama onuda hoca oynatmıyor, Ndoye de gol atamıyor, takıma skor anlamında katkısı yok üretkenlikten çok uzak. Hal böyle olunca Olcay, Yazıcı, Castillo nun maç almasını bekliyoruz ama bunlarla da nereye kadar ? Her maç her maç olmaz, birazda forvetin ekstra katkı sağlaması lazım.

Alanya maçında forvetimizin etkili olması lazım yoksa işimiz zor. Onların defansı zayıf, bizimde forvetimiz zayıf. İlginç maç olacak.

Anıl C
19.02.2017, 15:58
Bugün birkez daha anladım sakin olmak çok önemli öfkeli bir şekilde yazı yazdığınız zaman kırıcı olabiliyorsunuz sonra üzülseniz de değişen birşey olmuyor...

Haklisin hocam

lazkopatfaroz
19.02.2017, 16:02
Eger görüs acisi diger yerlere göre daha kötü ise bu kisimlar biraz daha ucuz olabilirmis.

Kötü değil aslında ama millet önce orta bloklardan almak istiyor. Daha hakim olunuyor sahaya.

Aydın Tiryaki
19.02.2017, 16:03

Bence de mantıklı. Çünkü Vodafone Arena'da doğu tribünü bile 3 ayrı kategoriye ayrılıyor. Bizde de bu yapılabilir. Ama önemli nokta şu. Görüş açısı iyi olan bloklar'ın fiyatını mı arttırmak gerek yoksa görüş açısı kötü olan bloklar'ın fiyatını mı düşürmek gerek ? Şu zamanda görüş açısı kötü olanlarınki düşürülebilir.

Mesela doğu üst a,b,f,g ve doğu alt h,l fiyatı 30 tl olabilir. Aynı şekilde kale arkalarında kenarda kalan bloklar 15 tl olarak ayarlanabilir.

selcuk
19.02.2017, 16:04
baskan canli

https://www.periscope.tv/Trabzonspor/1jMJgYaDaEjKL

redbul
19.02.2017, 16:08
hoca nın damdoydaki ısrarı takımı ilerde tutuyor arkası dönük top alıp servis yapabiliyor havadan gelen topları takım arkadaşlarına indiriyor bu sebeblerden ötürü hoca damdoyu ilk 11 de oynattığını düşünüyorum.

selcuk
19.02.2017, 16:10
baskan 25 bin taraftar bekliyor

redbul
artıl şikeciler kasımpaşanın kalesine gidemiyor volkan şen şerefsizi kendini atmaya başladı bedevadn penaltı peşindeler.

sulo61gun
12390

doğudaki c blok ful (7 kişi eksik)

redbul
19.02.2017, 16:11
yarınki alanya maçını bir alalım o gazla konyayı da rahat geçeriz fikrindeyim

Hakan
19.02.2017, 16:13
Güzel futbola tepki Damdoy efendi oynamaz inşallah.

lazkopatfaroz
19.02.2017, 16:14
doğudaki c blok ful (7 kişi eksik)

Zaten belirtmiştim

yorumsuz6117
19.02.2017, 16:20
Ula Castro..

sasort
19.02.2017, 16:22
osmanlı kaldı peşimizde

şb berabere yarın ki maç önemi arttı

sasort
19.02.2017, 16:23
bu arada benim anlamadığım

sanırsın 3 kulvarda gidiyoruzda bize pazartesi maç neden veriyorlar

birde yeni stada taraftar getirmeye çalışıyoruz

pazartesi uzaktan kim gelir

sulo61gun
19.02.2017, 16:26
tükenmek üzere ile yarıya yakın aynı cümlede pek adil olmamış :)

ysngmz
19.02.2017, 16:30
hoca nın damdoydaki ısrarı takımı ilerde tutuyor arkası dönük top alıp servis yapabiliyor havadan gelen topları takım arkadaşlarına indiriyor bu sebeblerden ötürü hoca damdoyu ilk 11 de oynattığını düşünüyorum.
Bende tam tersini söylüyorum damdoy ceza sahasında yaptığı tek pas ,duvar olma haricinde bi numarası yok kendinizi kandırmayin

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yorumsuz6117
19.02.2017, 16:50
Geçen hafta ilk 4'de ki 4 takım da puan kaybetmişti.. Bu hafta da 3'ü puan kaybetti şimdilik..

redbul
19.02.2017, 16:52
kadıköyde yönetim istifa sesleri beter olun şıkeciler beter

Doğukan Uçan
19.02.2017, 16:52
gelde küfür etme bu fenerbahçe en kolay bize karşı kazandı ulan ya :@

Ogün YAZICI
19.02.2017, 16:53
Ekici'yi fener'e vermeyerek alamadığımız 2 milyon euroyu sıralamada feneri altımıza alarak tff'den alacağız gibi gözüküyor :)

redbul
19.02.2017, 16:53
Bende tam tersini söylüyorum damdoy ceza sahasında yaptığı tek pas ,duvar olma haricinde bi numarası yok kendinizi kandırmayin

bilader kendimizi kandıracak bir durum yok gördüğümüzü yazıyoruz

trbzonsporlu
19.02.2017, 16:54
fener haftayada antepi deplasmanda yenemez yeterki biz hep kazanalım.

carl_06
19.02.2017, 16:55
beyler damdoy mutlak sıfır. en kötüsü. daha kötüsü yok. en dip.

Ogün YAZICI
2 galibiyet alınca çok çılgın hayal güçleriyle senaryolar yazdık hepimiz.2 haftadır ilk 4 sıra takımlar maç kazanamıyor.Bu senaryoyu hangi çılgın arkadaş yazdı çıksın ortaya :)

redbul
ulan ilk yarıdaki kaybettiğimiz maçlara gelde yanma şuan o maçlarda 7 puan daha alsak bu ligi 100 de 100 2. bitirdik.

yorumsuz6117
19.02.2017, 16:57
Yarın ki maç Konya maçından daha zor..

exelans_25
19.02.2017, 16:57
Ah be ilk yaridaki mal puan kayiplari aklima geldikce deliriyorum.yine de su sikecileri rahat gecmemiz lazim yarin kazanirsak fark 4 ve asiri kotuler

Ertan 51
19.02.2017, 16:58
2 galibiyet alınca çok çılgın hayal güçleriyle senaryolar yazdık hepimiz.2 haftadır ilk 4 sıra takımlar maç kazanamıyor.Bu senaryoyu hangi çılgın arkadaş yazdı çıksın ortaya :)
:D

Benim hatırladıklarım

1- <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@umitçebi (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=32324)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->
2- ucurum

sağ olsunlar var olsunlar :alkış:

zalis
19.02.2017, 16:59
fener haftayada antepi deplasmanda yenemez yeterki biz hep kazanalım.
Hocam Bülo görevini yapar ve maç sonunda da fener bizim rakibimiz değil der. Bence boşuna beklentiye girmeyelim

castillo61
19.02.2017, 17:04
sene başı bariz saçmalıkları
yüzünden şu an yarış dışıyız
leş gibi lig
diğer yandan yarın kazanıp
4 maçlık seri yapmış olsak dahi
şampiyonluk oyunundan çok uzağız

special one
19.02.2017, 17:08

Gs yi de hesapla bence

Osmanlı (d)
alanya
konya (d)
karabük
akhisar (d)

sonra gs

çok kritik 5 maç bakalım nasıl olacak

bu 5 haftada gs özellikle puan kaybedecektir

bizim performansımız herşeyi belirler

istiyoruz ki hep kazanalım ama zor zaten böyle bir seri yaparsak 3. Lük için kalan haftalar oynarız.

valla osmanlı maçından önce bende yazmıştım ama biraz hayali gibiydi

ibb zaten şb yenilgisinden sonra moddan düştü

herşey bize bağlı gs maçına kadar 4 de 4 yaparsak o maçta yenip geçmemiz lazım

bu arada 2. lik için bile çok yaklaşmış oluruz.

Yiğit SARI
19.02.2017, 17:09
İlk yarıdaki ligle 2. yarıdaki farklı ligler sanki biraz daha iyi geçirebilseydik şuan zirve takipçisiydik resmen.

Enes Coşkun
İyi bir atmosfer yakalamışken hücumcu futbol oynayacağımıza kesin gözle bakıcak olursak Rodellega-N'doye ikili forvet olarak maça başlanabilir yahut erken gol sonrası Rodellega oyuna alınabilir.

Hakan
8 mağlubiyet nedir ya sezonluk kotamızı 15 maçta doldurmuştuk resmen.

umitçebi
19.02.2017, 17:10
Eveeeettt...Yine Ben.. :D

Fb de bekledııgm gıbı geldı..Eto nun tavşanı olmasa antalyada kazanmazdı ama neyse..Bız onumuze baklaım..Antalyayı rakıp olarak gormuyorum...akşam bjk bır surprız yaşatmaz muhtemelen çunku berabere kalır veya yenılırlerse..30.haftada onları yakalama veya geçme maçımız olur trabzon bjk maçı..Arkadaşlar maç maç duşunup umutlanılmıyacak gıbı deılkı..

Bakın yarın kazanırska ve akşam bjk berabere kalırsa puan durumu 45 43 40 37 35 33 olacak..Ya hafataya oynancak maçlara bakın

Aşağıdaki maçlardan sonra puan durumu yandakı gıbı 46 43 41 37 ts:36 35 olursa daha 23.haftada bjk gs başak bıze gelecek ve kalan deplasmanlarda akhısar ve rıze olmuş şekılde bu olacak..Ne DIYOSUNUZ!!! HAYDE HAYDE HAYDE!!!
osmanlı başakşehır
antep fb
gs bjk
akhısar antalya
konya ts..

ucurum

Benim hatırladıklarım

1- <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@umitçebi (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=32324)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->
2- ucurum

Malum Oscar ödülleri yaklaşıyor, Trabzonspor en iyi senaryoya aday ;)

robinhood61
Bir de beşiktaş puan kaybediyormuş bak sen Allah'ın işine...Bir trabzonlu filozofun dediği gibi....Noliyy laaa? :)

Ibrahim Gaygusuz
19.02.2017, 17:11
Bunlar ilk yari bizi asagi yolliyan taraftarlarin takimi dimi

umitçebi
19.02.2017, 17:13

Benim hatırladıklarım

2- <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@ucurum (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=7677)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->

Teşekkurler..Matematık yapıyoruz:DYukarda senaryonun devamını yazdım..Okuyunuz efendım :DD

castillo61
19.02.2017, 17:14
İyi bir atmosfer yakalamışken hücumcu futbol oynayacağımıza kesin gözle bakıcak olursak Rodellega-N'doye ikili forvet olarak maça başlanabilir yahut erken gol sonrası Rodellega oyuna alınabilir.

Damdoy'un 3 puanlara etkisi=denizde kum tanesi
bu yüzden erken golden sonraki
değişiklik mantığını anlamadım

brnclhn
alanyayı yenmeden heveslenmem...sonrasında ise avrupa yeterli bu sene için...ilk 2 falan zor geliyo ,o kadar büyük bi sıçrama için büyük beklentiye girmek istemiyorum...çok üzülüyoruz sonra...

arsinli_akrep61
Akşam bjk kaybederse şampiyon olabileceğimize ben bile inanırım ;)

Enes Başkaya60
19.02.2017, 17:18
Trabzonspor-Alanyaspor maçı için an itibariyle 23 bin bilet satılmış resmi rakam insallah 30 bin olur...

Ogün YAZICI
19.02.2017, 17:22
Bu osmanlı haftaya başakşehiri de yer ondan sonraki hafta kadıköy de feneri de yer...23.hafta sonunda gs fb antalya trabzon osmanlı içiçe olurlar puan durumunda.

yorumsuz6117
19.02.2017, 17:27
fenerde antrenör değişmediği sürece feneri geçme şansımız azda olsa var..

castillo61
19.02.2017, 17:29
imkansızı kovalıyorsunuz
Beşiktaş 14 puan fark kapattırmaz
bu vasat ligte

16 maçta 18 puan ile
intihar ettik bile

Ogün YAZICI
19.02.2017, 17:31
29.hafta ;
Trabzonspor-gençlerbirliği
başakşehir-beşiktaş
fenerbahçe-rizespor
bursaspor-galatasaray

30.hafta ;
Trabzonspor-kayserispor
beşiktaş-fenerbahçe
galatsaray-kasımpaşa
antalyaspor-başakşehir

32.hafta
Trabzonspor-başakşehirspor

29.haftaya lig ikincisi ile puan farkını en fazla 5-6 gibi koruyup girebilirsek 33.hafta kadıköy'e ne olarak gideriz bilemiyorum :)

Ogün YAZICI
19.02.2017, 17:32
imkansızı kovalıyorsunuz
Beşiktaş 14 puan fark kapattırmaz
bu vasat ligte

16 maçta 18 puan ile
intihar ettik bile

Beşiktaş kalan haftalarda 14 puan kaybetmez bile.1.lik gibi bir hedefimiz yok.Beşiktaş'ın zirvedeki takımlarda yapacağı maçlarda alacağı galibiyetlerden faydalanmalıyız.

karahanbakar
19.02.2017, 17:35
Biz böyle haftalarda genelde kaybederiz. Böyle bir haftada kazanmak ve de 5'te 5 yapacak olmak Trabzonspor için çok çok iyi bir tablo. Başımıza bir kaza gelecek diye korkuyorum.
Allahım ne olur bu hafta kaybetmeyelim. Amin.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Saint Castillo
19.02.2017, 17:35
Bu sezon kim şampiyon olur bilinemez ama biz olamayacağız muhtemelen. Galibiyetlerin şu durumda en büyük getirisi primleri , önümüzdeki yaz paraya çok ihtiyacımız olacak.

castillo61
19.02.2017, 17:36
Beşiktaş kalan haftalarda 14 puan kaybetmez bile.1.lik gibi bir hedefimiz yok.Beşiktaş'ın zirvedeki takımlarda yapacağı maçlarda alacağı galibiyetlerden faydalanmalıyız.

buna katılırım
ama şampiyonluk umudu olanlar var
umut iyidir ama bizimkisi daha çok
hayalperestlik oluyor

ÖmürKaradeniz61
19.02.2017, 17:36
Trabzonspor olarak 10 puan daha alabilseydik ilk yarı şimdi şampiyonluk naraları atıyorduk burda.Ligin ilk yarısındaki rezil skorların sebebi gol krallığında gizli.Gol krallığı ilk 15 kişiye bakın bizden kimse olmadığını görünce nedemek istediğimi anlarsınız.Ndoye ligin ilk yarısı 6-7 gol atsaydı şuan liderliğe oynuyorduk.

yorumsuz6117
19.02.2017, 17:38
Uçmayın arkadaşlar.. Hedefimiz 5.'lik yarın kazansak hatta Konya'yı da yensek hedef aynı.. Onun dışında Az bi 4.'lük şansımızda yok değil ama çok zor..

BiZe HeR YeR 61
19.02.2017, 17:40
buna katılırım
ama şampiyonluk umudu olanlar var
umut iyidir ama bizimkisi daha çok
hayalperestlik oluyor

İlk devre 7-8 puan daha alsaydık şampiyonluk şansımız vardı. Şimdi ilk dörde girelim yeterli.

Bilal Karadeniz
19.02.2017, 17:40
bifouma geldiğinden beri oynuyor osmanlıda fakat biz elimizdeki rodallegayı 70 den sonra oyuna sokup aleyhimize işler yapıyoruz ndoye ne kadar iyi niyetli olursa olsun gol atmadığı sürece her geçen gün zarar veriyor takıma bu diğer futbolcuların performanslarınada yansıyor forvetin işi pasörlük değil gol atmak yarın ersun hoca kazanan takım bozulmaz parolasıyla çıkmaz inşallah

Uğur Kalyoncu
19.02.2017, 17:43
Sampiyonluk umudu hic gercekci degil Besiktas güle oynaya en gec 31.hafta şampiyonluğunu ilan eder..

Basaksehir i düşünüyorum ama o bile kolay degil 10 puan biz hic kaybetmeyecek miyiz..ama takim Basaksehir olunca rakiple icerde oynayacagimizi dusunursekte neden olmasin diyebiliyor insan ama zor en gercekci hedef 3.luk ama bu hedefler icin 4 5 hafya daha beklememiz lazim zira kazanirsak bu hesaplari yapacağız sonra hayal kırıklığı olmasin..

sasort
19.02.2017, 17:44
Ekici'yi fener'e vermeyerek alamadığımız 2 milyon euroyu sıralamada feneri altımıza alarak tff'den alacağız gibi gözüküyor :)

ben ticareti üst düzey yapan bir kişiyim derken USTA başkan acaba ne kastetti acaba kastettiği bumuydu:)

sasort
19.02.2017, 17:48
ndoye oynatmamalı bencede ama

sebebi şu nargile olayı

sineye çekilmemeli

artvints
19.02.2017, 17:49
Sampiyonluk umudu hic gercekci degil Besiktas güle oynaya en gec 31.hafta şampiyonluğunu ilan eder..

Basaksehir i düşünüyorum ama o bile kolay degil 10 puan biz hic kaybetmeyecek miyiz..ama takim Basaksehir olunca rakiple icerde oynayacagimizi dusunursekte neden olmasin diyebiliyor insan ama zor en gercekci hedef 3.luk ama bu hedefler icin 4 5 hafya daha beklememiz lazim zira kazanirsak bu hesaplari yapacağız sonra hayal kırıklığı olmasin..
ikinci devreyi lider bitirmek çok büyük başarı. biz takım olmaya çalışıyoruz zaten. ilk devre sanki keyfimizden puan kaybettik. bunun bir süreç olduğunu anlayamayanlar var hala. eksilerden geliyoruz buralara. belki o puan kayıplarından sonra dağılmamak bu süreci getirdi, ilk devreyi yüksek puanla kapatsak bile şampiyonluk baskısının altından kalkamazdı bu takım. şimdi oluşan ortam ise müthiş, hiçbir baskı kalmadı rakipler puan kaybediyor, biz gazı aldık gidiyoruz.

Enes Başkaya60
19.02.2017, 17:50
Şampiyonluk tabiki de hayal ilk 4 süper başarıdır ilk yarı 7-8 puan daha alabilseydik şimdi hesaplar yapardık ama maalesef olmadı...

Karmam
19.02.2017, 17:52
çok uçuyoruz hemen ya. bu uçuşların düşüşleri çok sert oluyor. 4 hafta önce küme düşer miyiz diye konuşuyorduk, şimdi şampiyonluk hesapları yapılıyor. alem taraftarız.

yalnız bu havayı getiren 1 numaralı adam olcay şahan'dır. adam tek başına bütün camiaya ruh aşıladı. mas, pereira ve yazıcı'nın katkıları çok büyük ama olcay 90 dakikalar dışında çok özel işler yaptı.

bu arada n'doye'a büyük haksızlıklar yapılıyor. kilit hataları oldu ama kesinlikle kötü filan oynamadığı gibi takımın direncinde ve topu ileriye taşımasında çok büyük katkı sahibi. vücudunu bu kadar iyi kullanan ve bu kadar iyi top saklayan forvet çok az var. üstelik zaman zaman fantastik paslar da atıyor.

Bekir
19.02.2017, 17:55
5 maçlık seri yakalarsak olası senaryo:

Galatasarayın maçları( Fark 7 )

Beşiktaş
Antalya (D)
Gençlerbirliği
Trabzon (D)
Adanaspor

Bizim yendiğimizi varsayarsak önümüzdeki 3 haftada 1 beraberlik 1 mağlubiyet alırsa 4 hafta sonra Gs'yi geçeriz.

Beşiktaşın maçları (Fark 14)

Akhisar
Gs (D)
Rize
KAyseri
Antalya (D)
Gençlerbirliği

2 mağlubiyet 1 beraberlik alırsa aradaki fark 7 olur,sonra bizle maçları var ve fark 4'e düşer.

Şikebahçenin maçları (Fark 4) :

Antep(D)
Osmanlı
Alanya (D)
Konya
Karabük (D)

Bu form durumuyla bu 5 maçın 2'sinde takılır,Feneri de geçeriz.

Başakşehir'i saymıyorum daha zor maç kazanırlar.

Şans bizden yana giderse 5 6 maçlık seri yakarlarsak 2.lik çok da zor değil.

(Biraz ütopik ama olası senaryo)

Şanlı SanMarino
19.02.2017, 17:59
Offf of,

Her şey biz kazanalım diye dizayn ediliyor gibi.

İlkhan
19.02.2017, 17:59
Biletlerde son durum nedir acaba?

Mert Oğuzlu61
19.02.2017, 18:03
Avrupa yı düşünelim, ilk devre bittiğinde Avrupa bizim için hayaldi, umudu olan var mıydı ? Tek umut kupaydı, oradan da erkenden saçma sapan şekilde elendik.

Şimdi Avrupa umudumuz arttı, sonuna kadar bunu kovalamalıyız ve bastırmalıyız. Maç maç düşünelim, önce ilk 5 sonra eğer şansımız yaver giderse ilk 4... Maç maç düşünelim, daha forvetimiz gol atamıyor, ilk devreyi 18 puanla kapatıp forvetlerimizin an itibariyle 1(bir) gol attığı sezonda Avrupa bileti kapmak benim için şampiyonlukla eşdeğer durumdur, helal olsun derim. Avrupa ya gitmek bize maddi manevi çok şey katar, ne yapıp edip Avrupa ya gitmeliyiz.

SALDIRAY
19.02.2017, 18:03
Herşey istediğimiz gibi gidiyor. Mutlaka kazanmalıyız. Şampiyonluk bu puan farkıyla çok zor ancak mevcut tabloda ligi 2. bitirmemek için bir neden yok.

İlkhan
19.02.2017, 18:04
Yine Ersun Yanal, yine yükselen Trabzonspor... Hedef ilk 5 iken, neden şampiyon olamadık diye tekrar kovulur mu Ersun hocamız? :)

Enes Ünal Kaya
19.02.2017, 18:10
Biletlerde son durum nedir acaba?

23 bin civarı şuan

Can
19.02.2017, 18:12
Bugün 6 7 bin civarı daha satılsa 30 bini bulsak iyi olur. Yarın maça kadar 5 6 bin daha satılır. Taraftar gruplarına felan derken stad daha dolu gözükür Antep maçına göre.

Adem Akyüz'
19.02.2017, 18:12
Avrupa hedefi yeterli şimdilik. Zaten sezon başında da hedef ilk 5'ti.

Full HD
19.02.2017, 18:16
Önce bir bakalim Alanyasporu yenebilecekmiyiz.Icimde kötü bir his var sanki.

homosapiens
19.02.2017, 18:16
Avrupa hedefi yeterli şimdilik. Zaten sezon başında da hedef ilk 5'ti.

Bu hedefi kim belirledi? Başkan mı dedi kaçırdım galiba ben

Saint Castillo
19.02.2017, 18:18

Hedefi kadro kapasitesi , takım potansiyeli belirler hocam , başkan da sağolsun hayal satmaya kalkışmadı.

levent yıldırım
19.02.2017, 18:18
Alanya Maçı 6 Puanlık Maç Haftaya Gs-BJK Antep-Şikebahçe Oynuyor Gs Ve Şikebahçe Puan Kaybeder Biriyle Puan Kaybını 1'e Diğeriyle 4'e İndiririz Sonraki Hafta Antalya-Gs Şikabahçe-Osmanlı İlk 2 Neden Olmasın Bjk Zaten Şampiyon

Emre Veli
19.02.2017, 18:27
Bursaspor maçından beri maç başlıklarına maç öncesinde yazmıyordum. yanlışlıkla bir arkadaşa cevap verdiğim için totemi bozmuş oldum:D puan kaybedersek suçlusu benim ama hiç zannetmiyorum:D

Adem Akyüz'
Nevzat Aydın söylemişti.

levent yıldırım
Bursaspor maçından beri maç başlıklarına maç öncesinde yazmıyordum. yanlışlıkla bir arkadaşa cevap verdiğim için totemi bozmuş oldum:D puan kaybedersek suçlusu benim ama hiç zannetmiyorum:DBende Sendenim İnşallah Bozulmaz Totemimiz :D

Burak Bıyıklı
19.02.2017, 18:31
Bu sene mükemmel fikstür çekilmiş yalnız.İlk devre sadece hakettiğimiz ama saçma sapan işlerle giden 5 puanımız olsaydı şu anda çok başka şeyler düşünüyorduk.Şampiyonluk bu sene hayal ama nereye kadar gidebiliyorsak gidelim.Böyle kötü futbol oynanan ligde 3.lük bizim için hiç de zor olmayacaktır.Allahım niye fenerin kötü olduğu seneler bizim de şansımız dönmüyor ki ya.Ah şu pereirayla mas sene başında olaydı biz şimdi nerelerdeydik

B.Yiğit
19.02.2017, 18:31
Alanya ve Konya maçında 3 puan gelirse. Hedef 3.lük olur. Gs maçı evimizde.

lazkopatfaroz
19.02.2017, 18:33
Doğu Üst E ve C bloklarda bitmiş.

sbay
19.02.2017, 18:44
kale arkaları koltuk seçimine kapatılmış...bitmiş.

Oruç
19.02.2017, 18:49
Şb'nin puan kaybı yarınki maçı daha önemli hale getirdi. Yarını kazasız atlatalım önümüz açık Allah'ın izniyle. Bu hayatta yüzümü güldüren tek şey Trabzonspor.

LANGARA
19.02.2017, 18:50
Cezası kombinelerin devri için son bir saat. Akşam sekizde bu süre dolunca o biletlerin de satışa çıkarılacağını düşünüyorum. Mutlaka devretmeyen vardır. Onun için kale arkalarını görebiliriz bir saat sonra yeniden sistemde

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fatih Özkan
19.02.2017, 18:51
Eveeeettt...Yine Ben.. :D

Fb de bekledııgm gıbı geldı..Eto nun tavşanı olmasa antalyada kazanmazdı ama neyse..Bız onumuze baklaım..Antalyayı rakıp olarak gormuyorum...akşam bjk bır surprız yaşatmaz muhtemelen çunku berabere kalır veya yenılırlerse..30.haftada onları yakalama veya geçme maçımız olur trabzon bjk maçı..Arkadaşlar maç maç duşunup umutlanılmıyacak gıbı deılkı..

Bakın yarın kazanırska ve akşam bjk berabere kalırsa puan durumu 45 43 40 37 35 33 olacak..Ya hafataya oynancak maçlara bakın

Aşağıdaki maçlardan sonra puan durumu yandakı gıbı 46 43 41 37 ts:36 35 olursa daha 23.haftada bjk gs başak bıze gelecek ve kalan deplasmanlarda akhısar ve rıze olmuş şekılde bu olacak..Ne DIYOSUNUZ!!! HAYDE HAYDE HAYDE!!!
osmanlı başakşehır
antep fb
gs bjk
akhısar antalya
konya ts..

Pompala Ümit pompala! :D :D :cool:

sbay
19.02.2017, 18:55
Sezon başı taktik tahtasında yazan hedef 65 puan ve 3.'lüktü diye hatırlıyorum....şuan için yakalanabilecek en makul hedef 3.lük gibi görünüyor...puan 65 olmasa bile3. olmak gelecek sene için güzel bir referans olabilir.

Tabi önce alanyayı yenmemiz lazım...

ysngmz
19.02.2017, 18:59
bifouma geldiğinden beri oynuyor osmanlıda fakat biz elimizdeki rodallegayı 70 den sonra oyuna sokup aleyhimize işler yapıyoruz ndoye ne kadar iyi niyetli olursa olsun gol atmadığı sürece her geçen gün zarar veriyor takıma bu diğer futbolcuların performanslarınada yansıyor forvetin işi pasörlük değil gol atmak yarın ersun hoca kazanan takım bozulmaz parolasıyla çıkmaz inşallah
Kesinlikle katılıyorum

worldmaster
19.02.2017, 19:10
5.lik iyidir sakin olmakta fayda var. Ilk yari sonunda bu takim kume duser diyenle bugun ilk 2 diyen arasinda benim acimdan cok fark yok. Gercekci hedef simdilik ilk 5 icinde yer almak. Daha yuksek hedeflerden soz etmek icin oncelikle yarin galip gelmek gerekiyor. Ötesini sonra konusmak daha saglikli bir yaklasim olur benim acimdan.

Hayirlisiyla 3 puan ve sakatsiz cezalisiz bitirmek dilegiyle.

Yiğit SARI
19.02.2017, 19:25
Biletler ne durumda?

Meydan 08
19.02.2017, 20:15
Arkadaşlar dün kombine aldım maça gidemiyecem devredecem bileti gidecek varsa bugün sonmuş galiba 5364972092 mesaj atabilir

castillo61
19.02.2017, 20:25
ikinci devreyi lider bitirmek çok büyük başarı. biz takım olmaya çalışıyoruz zaten. ilk devre sanki keyfimizden puan kaybettik. bunun bir süreç olduğunu anlayamayanlar var hala. eksilerden geliyoruz buralara. belki o puan kayıplarından sonra dağılmamak bu süreci getirdi, ilk devreyi yüksek puanla kapatsak bile şampiyonluk baskısının altından kalkamazdı bu takım. şimdi oluşan ortam ise müthiş, hiçbir baskı kalmadı rakipler puan kaybediyor, biz gazı aldık gidiyoruz.
anlamıyorum çünkü
takımın eşik atladığı felan yok
dolayısıyla süreç aman aman şeyler katmadı bize

Zeki Akbaş Yusuf takımdan çıkarılınca
normal bir takım hüviyetine büründük
o kadar
yoksa Kasımpaşa maçında top çizgiden çıkmasa
Ndiaye tribüne değil 90'a assa
şuan hala orta sıralarda takılıyor olurduk

sen 2. yarının lideri olabiliyorsan
ilk devre o asalaklarla oynamasaydın
forvetin gol özürlüsü olmasaydı
hocan taraftarlar gibi süreci izlemeseydi
ilk yarının lideri olmasan dahi 5.si 6.sı olurdu
yani derin felsefeye gerek yok

ek olarak Olcay Şahan'ın faydalı gözükmesinin
en büyük etkeni
Yusuf denen zirzopun yerine transfer edilmesidiriyi bir takımda sırıtacağını düşünüyorum

BiZe HeR YeR 61
19.02.2017, 20:29
Akyazıda hala pasolig almak için bekleyen taraftar var.

CEMEFKER
19.02.2017, 20:29
Bence hedef falan olmamalı...
İyi futbol, mücadele, takımdaşlık en önemli hedef.
Hedef koyup baskı yerse takım ilk 4 bile çok zor olur.

Paylaşımların telif hakkı saklıdır ™

artvints
19.02.2017, 20:32
anlamıyorum çünkü

o kadar

en büyük etkeni
Yusuf denen zirzopun yerine transfer edilmesidiriyi bir takımda sırıtacağını düşünüyorum
konuşmak kolay da yapmak zor. istediğin oyuncu gelmiyorsa yapacak birşey yok, 50 tane alternatif yaratıp en dipteki vasat oyuncuyu alamazsın, toparlanmak ve daha iyi seçenekler bulmak için beklersin. bu kadar yapabildiler ki devre arasındaki transferler de öyle aman aman oyuncular değil. takımın oturmasıyla disiplinle bir yerlere geldik.tekrar tekrar klübün ekonomik durumundan bahsetmeye gerek yok anlaşılmıyorsa eğer.

castillo61
19.02.2017, 20:43
konuşmak kolay da yapmak zor. istediğin oyuncu gelmiyorsa yapacak birşey yok, 50 tane alternatif yaratıp en dipteki vasat oyuncuyu alamazsın, toparlanmak ve daha iyi seçenekler bulmak için beklersin. bu kadar yapabildiler ki devre arasındaki transferler de öyle aman aman oyuncular değil. takımın oturmasıyla disiplinle bir yerlere geldik.tekrar tekrar klübün ekonomik durumundan bahsetmeye gerek yok anlaşılmıyorsa eğer.
Muharrem bu denli rezalet tablo beklemiyordu
bilseydi böyle olacağını ekonomik şartları sene başı zorlardı

aman aman oyuncular değiller zaten
ama verdiğim Olcay Yusuf örneği
diğer mevkileri kapsıyor
öz vasatlar öyle vasatki yerine alınan
eli ayağı düzgün oyuncular
gözümüze süper star gözüküyor

takımı kamçılayan zaten defansı düzeltip
kolay gol yemiyor oluşumuz
koy Akbaş Zeki'yi disiplin süreç
kar ediyor mu etmiyor mu görürüz

61_Hasan_69
19.02.2017, 20:46
Şehirde müthiş bir hava var her yerde eskisi gibi futbol konuşuluyor . Koca koca dayılar puan hesaplamasi yapıyor ��

castillo61
19.02.2017, 20:47
Bence hedef falan olmamalı...
İyi futbol, mücadele, takımdaşlık en önemli hedef.
Hedef koyup baskı yerse takım ilk 4 bile çok zor olur.

şu telif hakkı kısmı
espri mahiyetinde mi yoksa gerçek mi?

kaan61
19.02.2017, 20:49
Bizim oyunumuz önemli ama yarın kaçıran bir Alanya olursa kazanırız , ballı bir Alanya bize stresli dakikalar yaşatır. Taraftar ve takım bütünleşmesi inşallah güzel yüzümüz solmayacak.

yorumsuz6117
19.02.2017, 20:50
Şampiyonluğa koşan bjknin stadında 29 Bin taraftar var.. Yarın 25 bin civarı taraftar olursa cezaya rağmen çok iyi rakamdır..

sulo61gun
19.02.2017, 20:51
beşiktaş maçında 29.400 seyirci olduğunu açıkladı beinsport. ama stada baktığında en az 35 bin var ..bişeyleri saymıyor bunlar kesin.:)

Gürkan Asma
19.02.2017, 20:53
Şuan itibariyle son durum :

Yeşil bloklar %100

Mavi bloklar %40

Turuncu bloklar boş
http://i.hizliresim.com/1LPdb1.jpg

Bu hızla giderse yarın kalan boşluklar dolar.

yorumsuz6117
19.02.2017, 20:57
beşiktaş maçında 29.400 seyirci olduğunu açıkladı beinsport. ama stada baktığında en az 35 bin var ..bişeyleri saymıyor bunlar kesin.:)
Yazdıklarının üstüne bi 5 bin koymak lazım o zaman.. :)

Selim MACİT
19.02.2017, 21:01
Şuan itibariyle son durum :

Yeşil bloklar %100

Mavi bloklar %40

Turuncu bloklar boş
http://i.hizliresim.com/1LPdb1.jpg

Bu hızla giderse yarın kalan boşluklar dolar.

Batı tribünündeki yeşil olan ı ve j tribünlerinde çok boşluk var.

Yiğit SARI
19.02.2017, 21:03
Üstteki görsel doğruysa çok iyi.

Gürkan Asma
19.02.2017, 21:04
Batı tribünündeki yeşil olan ı ve j tribünlerinde çok boşluk var.

I ve j nin köşelerde (peynir dilimi gibi üçgen) var boşluklar düz olan bloklar full. Zaten o kısmın 2 3 sırası da güvenlik olduğu için gerek duymadım küçük bi alan :)

http://i.hizliresim.com/1LPNP5.jpg

Fatih Çelik
Maraton zemin tamamen dolsun en azından, kötü görünüyor yayında :)

cem1990
Beşiktaş her türlü şampiyon
Haftaya GS + BJK derbisi var
BJK yenerse bizde GS maçına kadar kaybetmeden gidersek GS altimiza alırız
FB ligi kafasında silmiş. Üst sıralara tirmanmamak için önümüzde engel yok
Yeter ki her maç aynı özveri ile çıkalım.
Alanya maçında ilk 20 dk bulacağımiz gol skoru farklı noktalara taşır

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

batugol
19.02.2017, 21:07
Maçın oynanmasına bir gün var başlık 46. Sayfada
Bilet satışına bakınca 30 binin üstünde taraftar gelecek
Hava değişmeye başlamış
Bu olumlu havayla bjk maçına kadar kayıpsız gitmek
Zor ama niye olmasın

Gürkan Asma
Üstteki görsel doğruysa çok iyi.

Görsel doğru da, kombine sahipleri inşallah aktarım yapmıştır :D

Doğukan Uçan
Kalan maçlar arasinda 2 tane zor maçimiz var. Antalyaspor ve beşiktaş maçlari. Diğer bütün maçlarda favoriyiz arkadaşlar.

Yiğit SARI
19.02.2017, 21:08
Görsel doğru da, kombine sahipleri inşallah aktarım yapmıştır :D

Cezalı kombine sahiplerinin yerleri de dolu mu gözüküyor?

yorumsuz6117
19.02.2017, 21:09
Beyler Okay maça çağırıyo..

Uğur Kalyoncu
Olumsuz konuşan devamlı felaket tellalligi yapan arkadaşlar futbolu sadece kendilerinin mı bildiğini zannediyorlar acaba..

Biz umutlu konuşurken çok iyi top oynadığımızı mı iddia ediyoruz..Bursa ve Kasımpaşa maçlarında ite kaka duran toptan gol attık biz bunun farkında değil mıyız sanki..

Ama olumlu giden şeyleri yok sayamazsin..Sahada yere daha sağlam basan bir takım özgüveni artan oyuncular var..Ne yapalım şimdi çok iyi top oynamiyoruz diye umutlanmayalim mı..

Şöyle sivri insanlara ayar oluyorum yemin ediyorum..

Gürkan Asma
Maraton zemin tamamen dolsun en azından, kötü görünüyor yayında :)
Oralar dolar yüksek ihtimal, boşluk kalırsa doğu üst A ve G de kalır. :)

batugol
19.02.2017, 21:10
Fb nin bu halde olmasi
Bi de siralamada fb yi geçersek
Ekici nin fb ye satilmamasının ne kadar yerinde olduğunu göstermiş olacak

Fatih Çelik
19.02.2017, 21:11
Oralar dolar yüksek ihtimal, boşluk kalırsa doğu üst A ve G de kalır. :)

Benim için sorun yok o zaman oynanabilir maç :p :D

Gürkan Asma
19.02.2017, 21:12
Cezalı kombine sahiplerinin yerleri de dolu mu gözüküyor?
Orası satılığa çıkmadığı için dolu görünüyor tabiki

Gürkan Asma
19.02.2017, 21:13
Benim için sorun yok o zaman oynanabilir maç :p :D

A ve G senin en değer verdiğin bloklardı şimdi neden böyle oldu :D

Fatih Çelik
19.02.2017, 21:15
A ve G senin en değer verdiğin bloklardı şimdi neden böyle oldu :D

A ve G'ye değer mi veriyormuşum :D

castillo61
19.02.2017, 21:17
Olumsuz konuşan devamlı felaket tellalligi yapan arkadaşlar futbolu sadece kendilerinin mı bildiğini zannediyorlar acaba..

Biz umutlu konuşurken çok iyi top oynadığımızı mı iddia ediyoruz..Bursa ve Kasımpaşa maçlarında ite kaka duran toptan gol attık biz bunun farkında değil mıyız sanki..

Ama olumlu giden şeyleri yok sayamazsin..Sahada yere daha sağlam basan bir takım özgüveni artan oyuncular var..Ne yapalım şimdi çok iyi top oynamiyoruz diye umutlanmayalim mı..

Şöyle sivri insanlara ayar oluyorum yemin ediyorum..

son yazdıklarımdan bunu çıkarmak
büyük başarı
ben kimse umutlanmasın demiyorum

bordo08
19.02.2017, 21:18
Yeni stadyuma yeni sezonda geçelim düşüncesi nin ne kadar yalnış olduğu daha iyi anlaşılıyor .Takımın iyi gitmesinin yaninda arenanin etkiside buyuk keske daha erken acilsaydi.Taraftaradaki bu hareketlenme tıpkı 2009-2010 daki gibi yeni heycanlar yeni umutlar hadi hayırlısı ��

Gürkan Asma
19.02.2017, 21:22
A ve G'ye değer mi veriyormuşum :D
Şaka yapıyorum :)

Fatih Çelik
19.02.2017, 21:25
Şaka yapıyorum :)

Ahmet Almacı
19.02.2017, 21:27
son yazdıklarımdan bunu çıkarmak
büyük başarı
ben kimse umutlanmasın demiyorum

Osmanlı maçını örnek göstermişsin orda verilmeyen penaltı ve kırmızı kart var onları söylemeyip tutup ndiayenin pozisyonunu söylersen bende bunu çıkarırım.

Bursa kasımpasa maçları duran top osmanlının formsuzluğu ve şanssızlığı g.antebin durumu ortada zaten değil mi ?

Senin yorumları okuyup maçı izlemeyen birisi ilk yarıdaki Tranzonla şuan ki arasında bi fark yok der..

Erkan SÜNGER
19.02.2017, 21:28
Bol gollü bir galibiyet bekliyorum 5 6 gibi. İnsallah atar ve iyice havayı arkamıza alırız.

Fatih Özkan
19.02.2017, 21:29
Heyecan tavan!
Arkadaşlarla en az 20 kere maçın kritiğini yaptık. Cezalıyız, biletimizi transfer ettik. 6-0 diye geçiyor içimden nedense. :)
Allah utandırmasın.

castillo61
19.02.2017, 21:29
Osmanlı maçını örnek göstermişsin orda verilmeyen penaltı ve kırmızı kart var onları söylemeyip tutup ndiayenin pozisyonunu söylersen bende bunu çıkarırım.

Bursa kasımpasa maçları duran top osmanlının formsuzluğu ve şanssızlığı g.antebin durumu ortada zaten değil mi ?

Senin yorumları okuyup maçı izlemeyen birisi ilk yarıdaki Tranzonla şuan ki arasında bi fark yok der..

mesajın ana fikrini kaçırmışsın

Yıldıray Emanet
19.02.2017, 21:30
Napıp yapıp ilk golü atmalıyız herşey ilk golde gizli

Ahmet Almacı
19.02.2017, 21:32
mesajın ana fikrini kaçırmışsın

Bayılıyorum senin gibi bilgisi olmayıp fikri olan insanlara

tonya55
19.02.2017, 21:32
6 7 farklı galibiyet bekliyorum.

bordo08
19.02.2017, 21:34
Alanyanın bekleri ve love kaliteli emre akbaba cezalı bu bizim için avantaj. He bize gelirsek gönül hugoyu sahada görmek ister :)

castillo61
19.02.2017, 21:35
Bayılıyorum senin gibi bilgisi olmayıp fikri olan insanlara

iyi
devam et

exelans_25
19.02.2017, 21:37
https://twitter.com/grkndesign/status/833374084343984129

Stadin son durumu

E. Okan Bülbül
19.02.2017, 21:44
2 tane totemcimiz vardı yendiğimiz maçlar öncesinde, isimlerini hatırlamıyorum. Biri maçı izlemiyor kendini doğaya veriyordu, diğeri sakallarını kesiyordu maçtan önce. Var mı o arkadaşlardan haber? :D

sulo61gun
19.02.2017, 21:44
cezalı taraftarlar bilet aktarmada sorun yaşıyormuş.. https://www.youtube.com/watch?v=bcSy_FiSaQ8

yorumsuz6117
19.02.2017, 21:54
Beyler :)

qHSlpWbipAk

cubido
19.02.2017, 21:57
Hayaller uçuşmaya başlamış. Bugün maç öncesi bjk'yi geçebiliriz kadar uçuğunu da okudum :)
Hiç mütevazı olmayacağım, devre arası herkes transfer konuşurken ikinci yarı ligin en çok puan toplayan 2-3 takımından biri oluruz dedim.
Hatta 2 kişiyle iddiaya bile girdim.
Temel güvencem yönetiminin iyi transfer yapmak zorunda kaldığı ve yapacağı + Ersun Yanal'dı.
Haklı çıkmanın mutluluğunu yaşıyorum :)
Bjk'yi yakalayamayız hatta şu anda kafa kafaya olsak bjk bize 6-10 puan fark atar lig sonu.
Abartmayalım durumumuzu.
Ortasahamız maalesef çok ama çok kırılgan.
bjk'nin yedek göbeği Gökhan İnler - Tolgay bizde olsa şampiyonluğa oynarız. O kadar büyük bir klite farkı var ortasahalarımız arasında.
Ben CL'ye gitmedikten sonra sıralamadaki yerimizi önemsemiyorum.
Ama maç kazanma alışkanlığı önümüzdeki sene şampiyonluk mücadelesi verecek bir takımın oyuncuları, teknik direktörü ve hatta taraftarı açısından çok çok önemlidir.
Ayrıca maksimum puanı toplayıp maddi olarak da fayda sağlamak önemli.
3.etkisi de bu ligi ilk 3 'te bitirirsek önümüzdeki yıl transferde yabancı futbolcuların seçimi açısından önemli bir sorunu ortadan kaldırırız.
Yarınki maça gelirsek. 1-0 olsun bizim olsun değil iyi oynayarak kazanacağımız bir maç olsun.
1-0 da bitse en az 10 pozisyonumuz olsun. Topa sahip olma oranımız %61'in altında olmasın.

gerenimo
19.02.2017, 22:11
anlamıyorum çünkü

o kadar

en büyük etkeni

"sa" ve "se" lerle futbol yorumlanmaz. akhisar maçında o kadar gol kaçma"sa" antalya maçında karşı karşıya pozisyonlar gol ol"sa" ilk yarı gakiplerin ilk şutları gol olma"sa" vs. yine aynı sıralamada aynı puanda olurduk.

cubido
19.02.2017, 22:11
Sanırım Ömer Ali Şahiner cezalı bizim maçta.
Önemli bir eksik onlar için.
GS maçına kadr 3'te 3 yapma ihtimalimiz var.
Ben bjk'nin de gs'yi deplasmanda yeneceğini düşünüyorum.
Eğer 3'te 3 yaparsak gs maçına enteresan bir sıralama ile çıkabiliriz.
Yenersek geçme ihtimalimizin bile olabileceği bir konumda :)

Aydın Tiryaki
19.02.2017, 22:15
Şu anda tükenen tüm bloklar ve diğerlerini eklediğimde (VIPler dahil) 29220 satılmış koltuk saydım. Hadi ben fazladan saymış olayım en az o da en az 29000 koltuk satılmış olarak gözüküyor. Bunlardan 2000 tanesi cezalı olup koltuğunu devretmemiş olsun. Etti 27000. Ki yarın da satış olacaktır.

Buraya yazıyorum yarın en az 28000 kişi o statta olacak :) .

OFLU
19.02.2017, 22:22
28.000 rakamına fitim ben

Oruç
19.02.2017, 22:24
Sakal traşı olan bir üyemiz vardı. Umarım unutmamıştır.

cubido
19.02.2017, 22:26
Yarın ki maçı ilk yarı 0-2 ikinci yarı 90+ da gelen golle 3-2 kazanırız umarım.
5-0'a tercih ederim.
Hem takımın kırılganlığının azalması hem de yeni statta taraftarın takıma desteği kesmemeyi öğrenmesi için.

Mert Oğuzlu61
19.02.2017, 22:37
2 tane totemcimiz vardı yendiğimiz maçlar öncesinde, isimlerini hatırlamıyorum. Biri maçı izlemiyor kendini doğaya veriyordu, diğeri sakallarını kesiyordu maçtan önce. Var mı o arkadaşlardan haber? :D

Maç izlemeyip Serdar Kılıç gibi tüfek omuzda karlı dağlarda gezen bendim. :D O totemle kulübüme gereken katkıyı sağladığımı düşünüyorum. Eee yeter o kadar maç aldık, gereken gazı verdik işte daha uzatmaya gerek yok buradan yürür gideriz. :)

Sizi ürkütmek istemem ama yarınki maçı izleyeceğim, en son izlediğim maç Bursa maçıydı özledim takımı. ''Hay Akaminko'' dediğinizi duyar gibiyim ama merak etmeyin sorun çıkmayacaktır, soba alev aldı artık oradan dönüş olmaz, bu takım sezon sonunda Avrupa ya gidecek. Yaptım, olacak ! :D

Ozan Yılmaz
19.02.2017, 22:39
Bir de tabi
Taktik maktik yok! Bam bam bam!
Vardı :)

farozlufatih61
19.02.2017, 22:41
Alıntı yapmadan hiç kimseyi hedef göstermeden biraz ağır olacak ama çok APTALCA yazılmış olan yazılar gözüme ilişti...
Yahu arkadaş adam takımının 4 te 4 yapmasını bile aşşağılama çabasına giriyor bu nasıl bir zihniyet anlaşılır gibi değil...
Gençlik yıllarımızda bırak yenilgi sonrası kızdırma alaya alma muhabbetlerini bordo mavi forma altında mücadele eden her hangi bir oyuncumuza kötü söz edilmesi kavga dövüş hatta savaş sebebimizdi şimdikilere bakıyorum renktaşının hayal ettiği güzel şeylere hemen muhalif olup APTALCA yazılarla ben bilirime takılıyor aslında bildiği bir b.kta yok ama mide bulandırıyor..
Ne yani ŞAMPİYON Olabiliriz demek suçmu bu forumda yada Alanyayı 5leriz demek forumdan atılma sebebimi sıktınız artık.....
Benim vazgeçilmezim TRABZONSPOR'dur ve bu sene ŞAMPİYON olacağız varmı itirazı olan..

Faruk BERBER
19.02.2017, 22:43
Benim vazgeçilmezim TRABZONSPOR'dur ve bu sene ŞAMPİYON olacağız varmı itirazı olan..

Benim var, şampiyon olamayacağız.

Fatih Özkan
19.02.2017, 22:45
Yarın ki maçı ilk yarı 0-2 ikinci yarı 90+ da gelen golle 3-2 kazanırız umarım.
5-0'a tercih ederim.
Hem takımın kırılganlığının azalması hem de yeni statta taraftarın takıma desteği kesmemeyi öğrenmesi için.

Hocam bu nasıl bir mantık ?
Okurken gerildim, uykum kaçtı.

İlkhan
19.02.2017, 22:46
http://forum.bordomavi.net/attachment.php?attachmentid=12390&d=1487508331 bu fotoğrafta blok üzerindeki sayılar eğer ki seyirci sayısı ise;

http://i.hizliresim.com/1LPNP5.jpg bu verilen fotoğrafla karşılaştırınca;

yaklaşık 4.574,4 gibi bir boşluk tahminimce çıkıyor. 25 bin satıldıysa, bir de kombineler olduğunu düşünürsek full tribüne oynayabiliriz.

CEMEFKER
19.02.2017, 22:47
şu telif hakkı kısmı
espri mahiyetinde mi yoksa gerçek mi?
[emoji41] kibir ve ükelalık kokuyo sadece...hepsi bu.

farozlufatih61
19.02.2017, 22:47
Yazar orada hayalinden bahsediyor olmuş olmamış umrunda değil tek gerçek var oda TRABZONSPOR'dur ona göre

-Samet
19.02.2017, 22:49
Galatasaray , Fenerbahçe ve Başakşehir puan kaybetti bu hafta.

3 puan alırsak daha da güzel olacak şimdi.

U.Sadıkoğlu
19.02.2017, 22:49
Bir 10 puanımız daha olsaydı şu an neler konuşuyorduk neler!!!

DNA-TS
19.02.2017, 22:51
şeytanın bacağını kıralım artık.
Galibiyetin şartoğluşart olduğu bir maç daha. Şehir kenetlenmiş kaç gündür bilet kuyruğunda :) tribünleri dolduralım 5 te 5 yapalım puan farkını azaltıp moralimizi tavan yapalım zaten kaç sezondur tadımız yok bari ligin geri kalanını heyecanla bitirelim.
Yarın akşamı büyük bir istekle bekliyorum.

E. Okan Bülbül
19.02.2017, 22:54
Maç izlemeyip Serdar Kılıç gibi tüfek omuzda karlı dağlarda gezen bendim. :D O totemle kulübüme gereken katkıyı sağladığımı düşünüyorum. Eee yeter o kadar maç aldık, gereken gazı verdik işte daha uzatmaya gerek yok buradan yürür gideriz. :)

Sizi ürkütmek istemem ama yarınki maçı izleyeceğim, en son izlediğim maç Bursa maçıydı özledim takımı. ''Hay Akaminko'' dediğinizi duyar gibiyim ama merak etmeyin sorun çıkmayacaktır, soba alev aldı artık oradan dönüş olmaz, bu takım sezon sonunda Avrupa ya gidecek. Yaptım, olacak ! :D
Umarım dediğin gibi olur Avrupa'ya gidersek müthiş iş başarmış oluruz. Maçtan sonra üstüne çullanmasın forum ama dikkat et. :D

selcuk
19.02.2017, 22:55
Yeşiller %100

Maviler %40

Turuncular boş

https://pbs.twimg.com/media/C5DQYUDXUAADlq5.jpg

sosyal medyadan alintidir

Gürkan Asma
19.02.2017, 22:55
Doğu tribün b ve f blokları da %50 yi geçmiş. Doğu tribünü %90 şeklinde dolacaktır en az :) . İnşallah gişeler bugünkü gibi 10 buçuklarda başlamaz mesaiye.

Berkan
19.02.2017, 22:59
25-30 bine oynasak iyidir bence.

Erkan SÜNGER
19.02.2017, 23:07

Totem hazır sabah a yakın o iş tamam :) raad olun 5 6:)

Mert Oğuzlu61
19.02.2017, 23:10
Umarım dediğin gibi olur Avrupa'ya gidersek müthiş iş başarmış oluruz. Maçtan sonra üstüne çullanmasın forum ama dikkat et. :D

Hafif tırsma var ama sorun çıkmaz diye umuyorum. :D Castillo-Yazıcı-Olcay üçlüsünden küçük sürprizler bekliyorum. Tek sorun, forvetteki arkadaş ne yapacak ? Damdoy bey inşallah gününde olur. Hoca galiba yine onu oynatacak, 2 yıl oldu artık bir maçta patladığını görelim, sevinçten ağlatsın bizi, ''bu günleri de mi görecektik?'' dedirtsin. Forvetten ekstra katkı gelmeli.

ersn.alparslan
19.02.2017, 23:11
pasoligdeki tabloya aldanmayın bence antep maçındada en az 30 bin görünüyodu

Aydın Tiryaki
19.02.2017, 23:15
pasoligdeki tabloya aldanmayın bence antep maçındada en az 30 bin görünüyodu
Görünmüyordu. Özellikle passo dan baktığımda kale arkalarında çok boşluk vardı.

brnclhn
19.02.2017, 23:19
maça giden arkadaşlar herkes biraz fedakarlık yapsın,bi zahmet şu alt köşe blokları da dolduralım,biraz yayılalım:D oraları dolu görmek galibiyet kadar önemli bizler için

redbul
19.02.2017, 23:20
abi şu şartlatda taraftar olarak ben 25 bine fitim süper ötesi olur

hay1699
19.02.2017, 23:23
Antep maçında batı tribünü bomboş görünüyordu, pahalı olduğu için mi?

Berke6198
19.02.2017, 23:23
Gel artık maç gel! Dayanamıyorum ! :(

Adem Akyüz'
19.02.2017, 23:24
Doğu tribünü biletleri de mi bitti sadece batı bloklarından alınabiliyor bende..

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170219/6f352c066e1a8b60578dce6074102d09.jpg

selcuk
19.02.2017, 23:28
Antep maçında batı tribünü bomboş görünüyordu, pahalı olduğu için mi?

bütün stadyumda oldugu gibi oradada catering gibi cogu servisler baslamadi, o fiyat segmeninde daha cok kendini belli ediyor

40 lira verenlen 1000 lira verene ayni servisi verirsen adam gelmez tabi
insaat bittimi oda degisir
,

Burçak
19.02.2017, 23:29
Doğu tribünü biletleri de mi bitti sadece batı bloklarından alınabiliyor bende..

doğu tribunu biletleri 2. kategoride :)

Şerafettin Kara
19.02.2017, 23:29
En az 5 en az 5!!! Katliam gibi yaslayalim şunlara

Adem Akyüz'
19.02.2017, 23:30
doğu tribunu biletleri 2. kategoride :)
Hadi ya 😅😅😅 Pardon o zaman 😁

Burçak
19.02.2017, 23:32
Hadi ya 😅😅😅 Pardon o zaman ğŸ˜

bi daha olmasın :p

shootems
19.02.2017, 23:48
maça giden arkadaşlar herkes biraz fedakarlık yapsın,bi zahmet şu alt köşe blokları da dolduralım,biraz yayılalım:D oraları dolu görmek galibiyet kadar önemli bizler için
Tam aklımdan geçeni yazmışsın renkdaş 😁😁

sulo61gun
19.02.2017, 23:50
Yeşiller %100

Maviler %40

Turuncular boş

Doğu B ve F yüzde 60 lara geldi şuan

Ömer Sak
19.02.2017, 23:52
Pazartesi maci ve 10.000 cezali olmasina ragmen bahsedilen rakamlar müthis bence.

Hüseyin Avni Aker stadyumunda 21-22 bin full oluyor. En son nezaman full cektiydi Avni Aker ( derbiler haric ) ? Pazartesini gectim hafta sonulari stadi dolduramiyorduk.

Yeni stad sehire gercekten yeni bir heycan getirdi. Biri bana Trabzonsporun sampiyonluk yarisi disinda olmasina ragmen bir pazartesi macinda 25-30 bin taraftar karsisinda oynayacagini söylese hayatta inanmazdim.

Bülent Bayraktar
19.02.2017, 23:55
ozellikle boş olan localara normal taraftar girip oturdugunu gordum bunun önlenmesi şart. Birde koltuklara basma işinden bi vazgeçmesi lazim taraftarin. Özellikle vip bölumde cogu taraftar koltuklarin tepesindeydi

sulo61gun
19.02.2017, 23:56
doğu alt H ve L yüzde 50 lilerde

Ahmet Almacı
19.02.2017, 23:57
osmanlı maçı öncesi ilk gol 15-25 dakka arası gelir dedim yanlış hatırlamıyorsam 15-16 da geldi :) bu maç içinse 10-20 dk arasında gelcek diyorum.

Pazartesi maçları gerçekten çekilmiyor arkadaş 2 gündür canım sıkkın evden dışarı çıkmıyorum modum düşük ders mers hak getire zaten

Şanlı SanMarino
19.02.2017, 23:57
Seyirci rakam miktarına değil olacak olan desteğin nitekli olmasına bakın,

Kuru, çekirdek yiyen bir kalabalık yerine,

Şampiyonluk ruhu taşıyan insanlar olsun tribünde,

Öyle olacağından zerre şüphem yok.

Denizlere dağlara,
Kızlara uşaklara,
Şampiyonluk yakışır,
Bordo mavi aşklara!..

Uğur Ö.
20.02.2017, 00:07
https://www.youtube.com/watch?v=daGhr1O-Yu8

Millet kuyruktan şikayetçi. Gişe açmak bukadar zormu ya?

ÖmürKaradeniz61
20.02.2017, 00:08
Bu maçın sonucunu ilk 20 dakikada felan belirlememiz lazım yoksa Anadolu takımlarına gol atamadığın her dakika dirençleri artıyor.

castillo61
20.02.2017, 00:09
"sa" ve "se" lerle futbol yorumlanmaz. akhisar maçında o kadar gol kaçma"sa" antalya maçında karşı karşıya pozisyonlar gol ol"sa" ilk yarı gakiplerin ilk şutları gol olma"sa" vs. yine aynı sıralamada aynı puanda olurduk.

o mesajım neden
bu kadar infiale yol açtı
merak ediyorum

Artvinli arkadaş takımın süreçten
birşeyler kazandığını yazarken
ben ise katılmayıp
sadece çürük elmaların ayıklanması ile
takım biraz toparladı fikrinde olduğumu yazdım

buna örnek olarak
se,saları verdim
çünkü hala maç kopartacak
rakibi yıldıracak performans göremedik
haksızsam söyleyin
yoksa nenemin bıyığı olsa derdinde değilim

[emoji41] kibir ve ükelalık kokuyo sadece...hepsi bu.

ilginç bulduğum için
sorayım dedim
teşekkürler

Cafer Bulur
20.02.2017, 00:15
Bol gollü bir galibiyet bekliyorum 5 6 gibi. İnsallah atar ve iyice havayı arkamıza alırız.

1-0 olsun bizim olsun. Rakip iyi oyunculardan kurulu bizi zor bir mac bekliyor

Macin favorisi bence alanyaspor isimiz cok zor inşallah zor da olsa aliriz.

Gürkan Asma
20.02.2017, 00:17
1-0 olsun bizim olsun. Rakip iyi oyunculardan kurulu bizi zor bir mac bekliyor

Macin favorisi bence alanyaspor isimiz cok zor inşallah zor da olsa aliriz.
Hangi alanya favori hocam naptınız sizde ya. Temkinli yaklaşalım derken suyunu çıkarıyorsunuz.

A.Ali Karanis
20.02.2017, 00:19
Ilk golu cabuk cabuk uzatmadan atmamiz lazim..Uzun zamandir ilk kez mac gunu oncesi heyecanliyim..

POYRAZ
20.02.2017, 00:19
Pazartesi maci ve 10.000 cezali olmasina ragmen bahsedilen rakamlar müthis bence.

Hüseyin Avni Aker stadyumunda 21-22 bin full oluyor. En son nezaman full cektiydi Avni Aker ( derbiler haric ) ? Pazartesini gectim hafta sonulari stadi dolduramiyorduk.

Yeni stad sehire gercekten yeni bir heycan getirdi. Biri bana Trabzonsporun sampiyonluk yarisi disinda olmasina ragmen bir pazartesi macinda 25-30 bin taraftar karsisinda oynayacagini söylese hayatta inanmazdim.

Sadece Trabzonspor icin gecerli degil.
Türkiye'de hicbir takim sampiyonluk yarisi disinda iken
pazartesi günü 25 - 30 bin cekmez.
Yarin Insallah o sayiyi gececegiz hemde 15 bine yakin taraftar cezali olmasina ragmen.

oğuzhan can
20.02.2017, 00:20
Yeşiller %100

Maviler %40

Turuncular boş

Sanırım %100 oranının içinde kombinelerde var. Yani devir yapmayan her koltuk boş. Bu maç doluluk oranına takılmamak gerekiyor çünkü kemik kesim cezalı.

Cafer Bulur
20.02.2017, 00:20
Hangi alanya favori hocam naptınız sizde ya. Temkinli yaklaşalım derken suyunu çıkarıyorsunuz.

Kardesim bu 2011 yilindan kalma bir taktiktir bilenler bilir.:)

Gürkan Asma
20.02.2017, 00:21
Kardesim bu 2011 yilindan kalma bir taktiktir bilenler bilir.:)
Totemin dibini yapmışsın artık :)

OFLU
20.02.2017, 00:21
İlk 10 dk da gol bulursak, Alanyayı pert ederiz.

oğuzhan can
20.02.2017, 00:23
Kombine harici satılan bilet sayısını nasıl öğrenebilirim? Bu sayının üstüne kombinelerin 5te 1 ini ekle. Pazartesi sayı budur. Tahminim 19.666

Cafer Bulur
20.02.2017, 00:24
Totemin dibini yapmışsın artık :)

Hayirlisi Allah tan kardeşim. TRABZONSPOR icin yapamayacagimiz is yok.

Berkan
Her şey tamam son bir aşama kaldı değerli renkdaşımızın sakallarını kesmesi. Adını unuttum affeylesin :)

Abdülkadir Kılıç
1-0 olup bizim olmasın. Farklı galibiyet bize umut verir.

Gürkan Asma
20.02.2017, 00:25
Kombine harici satılan bilet sayısını nasıl öğrenebilirim? Bu sayının üstüne kombinelerin 5te 1 ini ekle. Pazartesi sayı budur. Tahminim 19.666
11.500 kombine cezalı, bu kombinelerin yaklaşık 9 bini devredilmiş. Duyumlar bu yönde :)

Selim MACİT
20.02.2017, 00:25
İnşallah dolar tamamı.

Gürkan Asma
20.02.2017, 00:26
Hayirlisi Allah tan kardeşim. TRABZONSPOR icin yapamayacagimiz is yok.
Aynen kardeşim, hepimiz heyecanlıyız yıllar sonra. Ama o staddan alanya çıkamayacak çok net diyorum.

esra61
20.02.2017, 00:27
Güzel bir gün olur inşallah.
Yeni umutlarla çıkılan bu yılda arkamızdan getirdiğimiz heyecan artarak devam etsin.
1-0 olsun bizim olsun ama bol gollü olsa da dadından yenmez hani ;)

Selim MACİT
20.02.2017, 00:28
Yeşiller %100

Maviler %40

Turuncular boş

Burada yanlış anlaşılma var. Batı j ve ı 1 ve 3. Katagorilerde satılıyor. 3. Katagoriden girildiğinde 1. Katagorideki kısım full satılmış gözüküyor. 1. Katagoriden girildiğinde de 3.katagoride ki kısım full satılmış gözüküyor. Dolayısıyla nette paylaşılan bu fotoda batı ı ve j tribünleri full satılmış gözüküyor ama bir çoğu satılmamış. 1. Ve 3.katagori görüntüleri de paylaştım daha anlaşılır olması açısından.

İlk foto 3. Katagoriden batı j seçilmiş hali. İkinci foto 1.katagoriden.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170219/78f5ef32f0a3f15ca1f913465fd61fef.jpg

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170219/9fda32b8dd181a072b6f97c196d51fa2.jpg

Cafer Bulur
20.02.2017, 00:29
Aynen kardeşim, hepimiz heyecanlıyız yıllar sonra. Ama o staddan alanya çıkamayacak çok net diyorum.

Evet inşallah bir hayal kırıklığı olmaz.En son 2011 sb macinda mac basligi oynanmadan 50 sayfa cekmisti.Trabzonspor taraftarı olarak basariyi sonuna kadar hakediyoruz.

Gürkan Asma
Burada yanlış anlaşılma var. Batı j ve ı 1 ve 3. Katagorilerde satılıyor. 3. Katagoriden girildiğinde 1. Katagorideki kısım full satılmış gözüküyor. 1. Katagoriden girildiğinde de 3.katagoride ki kısım full satılmış gözüküyor. Dolayısıyla nette paylaşılan bu fotoda batı ı ve j tribünleri full satılmış gözüküyor ama bir çoğu satılmamış. 1. Ve 3.katagori görüntüleri de paylaştım daha anlaşılır olması açısından.

İlk foto 3. Katagoriden batı j seçilmiş hali. İkinci foto 1.katagoriden.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170219/78f5ef32f0a3f15ca1f913465fd61fef.jpg

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170219/9fda32b8dd181a072b6f97c196d51fa2.jpg
Haklı olabilirsiniz o konuda dikkat etmemiştim.

Diğer bi konu ise açıkçası batı tribününü pek önemsemiyorum. O tribün biletleri trabzon için pahalı.

oğuzhan can
11.500 kombine cezalı, bu kombinelerin yaklaşık 9 bini devredilmiş. Duyumlar bu yönde :)

Eğer 9bin devir yapıldıysa bizden korkulur. Ciddi organizasyon gerektirir. Demek her eve 2 pasolig kampanyası yapacaz. Dönüşümlü söve söve izleyecez.

Selim MACİT
20.02.2017, 00:34
Haklı olabilirsiniz o konuda dikkat etmemiştim.

Diğer bi konu ise açıkçası batı tribününü pek önemsemiyorum. O tribün biletleri trabzon için pahalı.

Batı dışında kalan kısım dolsa fazla fazla yeter.

Gürkan Asma
20.02.2017, 00:34
Eğer 9bin devir yapıldıysa bizden korkulur. Ciddi organizasyon gerektirir. Demek her eve 2 pasolig kampanyası yapacaz. Dönüşümlü söve söve izleyecez.
11.500 rakamı kesin doğru yunus emre sel söyledi aspor da cezalı kombineli sayısını, ancak 9 bin devir durumu o kadar net değil. Fakat internette birçok taraftar sayfası ciddi bi uğraş verdi cezalı kombinelerin devri için. Ki cezalı kısımların %70 i taraftar gruplarının olduğu bölümler olduğu için devir konusunu halletmişlerdir. Çağrılara kayıtsız kalmazlar. Dolayısıyla 9 bin devir rakamı doğrudur diye düşünüyorum.

Gürkan Asma
20.02.2017, 00:35
Batı dışında kalan kısım dolsa fazla fazla yeter.
Aynen öyle, ki bu hızla giderse doğu tribünü de dolacaktır yarın.

oğuzhan can
20.02.2017, 00:39
11.500 rakamı kesin doğru yunus emre sel söyledi aspor da cezalı kombineli sayısını, ancak 9 bin devir durumu o kadar net değil. Fakat internette birçok taraftar sayfası ciddi bi uğraş verdi cezalı kombinelerin devri için. Ki cezalı kısımların %70 i taraftar gruplarının olduğu bölümler olduğu için devir konusunu halletmişlerdir. Çağrılara kayıtsız kalmazlar. Dolayısıyla 9 bin devir rakamı doğrudur diye düşünüyorum.

Tek olur yolu taraftar gruplarının yapmış olması. Onun harici 3 5 aktarmayla 9000 sayısına ulaşılmaz bence. Bu platforma kaç bilet devredildi mesela? Burada maksimum 100'dür tahminim. Bu maçta tribünde taşkınlık kaza bela bir şey olmasın yeterli. Karabük maçında hınca hınç dolacak o stat. Bu arada bir şey okudum bilet devir işlemi maçın ilk yarısı bitene kadar devam ediyor. Devretmeye devam. Gitmek isteyen yazsın.

Adem Erdoğan
20.02.2017, 00:42
Sosyal medyada resmen seferberlik durumu hakim, bu işe karşılıksız ciddi emek harcayan arkadaşlarımız var, takdir ediyorum.

oğuzhan can
20.02.2017, 00:44
İdmanı izleyen arkadaşlar var mı? Hoca nasıl denedi ilk 11'i idmanda.

Kendi fikrimi söyleyeyim, kaybetmeyen kadro bozulmaz. Ben olsam aynı kadro ile çıkarım. İlk yarı atamazsak ikinci yarın ikinci forveti sokar onaziyi çıkarırım. 4 1 3 2 ye dönerim. sanırım şuan 4 2 3 1 oynuyoruz. Var mı idman konusunda bilgisi olan?

Sercan Keleş
20.02.2017, 00:48
Şimdi Ersun hocam Ndoye'yi kesip Rodallega ile başlasa ve yenilsek kabak ona patlayacak adım gibi eminim. Ersun hoca için gol hücum işi. Rodallega demek ki istenilen kıvamda değil. Bekleyelim 4 haftadır kazanan takım var. Neden gidip bozsun takımı anlamıyorum. Ndoye güzel oynuyor bence. İleride çok faydalı işler yapıyor.

Eğer ndoye ile başlar gole ihtiyacımız olursa sonlara doğru Rodallega hamlesi çok faydalı olur. Fakat Rodallega ile başlanır ve gole ihtiyacı olursa takımın Ndoye hiçbir işe yaramaz o değişiklikte

Gürkan Asma
20.02.2017, 00:48
Tek olur yolu taraftar gruplarının yapmış olması. Onun harici 3 5 aktarmayla 9000 sayısına ulaşılmaz bence. Bu platforma kaç bilet devredildi mesela? Burada maksimum 100'dür tahminim. Bu maçta tribünde taşkınlık kaza bela bir şey olmasın yeterli. Karabük maçında hınca hınç dolacak o stat. Bu arada bir şey okudum bilet devir işlemi maçın ilk yarısı bitene kadar devam ediyor. Devretmeye devam. Gitmek isteyen yazsın.
Şimdi şöyle düşünmek lazım cezalı kombineli olanların %60 ı eş dost akrabasına devretmiştir. Kalanlar da sosyal medyada veya forumlarda tribün boş kalmasın diye devretmiştir. Kombinesinin devredilebildiğini bilmeyen yoktur diye düşünüyorum. O yüzden rakamlar doğrudur kanımca.

Mert Acar
20.02.2017, 00:49
Maç maç düşünerek gitmeliyiz.Hayalci hedeflere kapılmak doğru değil. Uefaya katılım hakkı kazanmak yeterli.4 maç öncesine kadar küme düşme hesapları yapılıyordu burada.Unutulmasın.
Asıl hedef ligin ilk yarısını bir kenara bırakıp,ikinci devrenin puan sıralamasında ilk 3e girmek olmalı... O zaman gelecek sene için umutlanabiliriz.
Ersun hocanında dediği gibi daha işin çok başındayız.

Sercan Keleş
20.02.2017, 00:49
Tahminlerimde yanılmayan birisi olarak dile getiriyorum. Yarın ilk golü biz yiyeceğiz.

Adem Akyüz'
20.02.2017, 00:50

Gişe açmak kulüple alakalı değil bildiğim kadarıyla. Passolig şirketinin tasarrufunda olan bi durum.

yatara
20.02.2017, 00:54
https://www.youtube.com/watch?v=Uhwd8FzSNOY 00:27 den sonraki melodi keske stadyumda calsa acayip motive ediyor insani

oğuzhan can
20.02.2017, 00:54
Güzel bi soru sorayım mı? şikeciler türkiye kupasını aldı diyelim. şikeciler 4 , biz 5. bitirdik. Biz mi gidiyoruz? Finalist mi? Aynı şekilde Başakşehir içinde geçerli.

umitçebi
20.02.2017, 00:56
Teker teker cevap veremeyeceğim.

UÇMAYIN ! arkadaşlar..GERÇEKÇİ! arkadaşlarımız kızıyor sonra..Biz maç maç bakıp şu leş gs yi fb yi ve başakşehiri geçemeyız..4.luk hayal!4 puan onumzude ama ZINHAR! uçmayın! Alanya ve Konyayı bıle yensek hayır 5.yız bız..Hey Allahım ya...
Bursayı deplasmanda yenmış takım..Yok o gerçek olcu değildi..Kasımpaşayı kı şu an lıgın en ıyı bı kaçtakımından berı deplasmand ayenıyor takım ee top çızgıden çıkdıydı..Oda olcu deıl olçu osmanlı..Onuda yenıyor takım ve deplasmanda ee davana asaydı...Yahu bunları yendıysen motve olarak maç maç duşunerek..Bı zahmet alanyayı konyayı karabugu akhısarı yen..Sonra gs yı yenınce uçncusun zaten
Çıkmış biri dıyor ki..Alanyayıda konyayıda yensek 4.luk hayal hedefımzı 5.lık..Yahu ıkısınıde yenersek4.yuzve ustundekılerın hepsı sana gelıyor..Yok zinhar olmaz..

Bırı dıyor kı ndoye asaymış tavana efendım top çızgıden çıkmasaymış..Yahu Osmanlı maçında 2 penaltın brı kırmızın verılmedı bunu nıye gormuyorsun? Halamın bıyıkları olaydı amcam oluyor zaten..

Maç maç bakıp sen gs maçına kadar HIÇDE ZOR OLMAYACAK maçları kazan gs yı yen UÇUNCUSUN GERÇEKCI ARKADAŞ UÇUNCUSUN..Amacınız bır aksılıkte ben demıştım demekse bılemıyorum ama şehrınde ınsanlarında motıvasyonunu bozup durmayın ya!

alptug_kd
20.02.2017, 00:57
Hadi be alalım şu maçı. Bu hava bu atmosfer devam etsin :)

Samet Yildirim
20.02.2017, 01:01
1-0 olsun bizim olsun

Adem Akyüz'
20.02.2017, 01:03
Güzel bi soru sorayım mı? şikeciler türkiye kupasını aldı diyelim. şikeciler 4 , biz 5. bitirdik. Biz mi gidiyoruz? Finalist mi? Aynı şekilde Başakşehir içinde geçerli.

Biz. Artık finalist olmak Avrupa için yetmiyor.

umitçebi
20.02.2017, 01:03
Şimdi Ersun hocam Ndoye'yi kesip Rodallega ile başlasa ve yenilsek kabak ona patlayacak adım gibi eminim. Ersun hoca için gol hücum işi. Rodallega demek ki istenilen kıvamda değil. Bekleyelim 4 haftadır kazanan takım var. Neden gidip bozsun takımı anlamıyorum. Ndoye güzel oynuyor bence. İleride çok faydalı işler yapıyor.

Eğer ndoye ile başlar gole ihtiyacımız olursa sonlara doğru Rodallega hamlesi çok faydalı olur. Fakat Rodallega ile başlanır ve gole ihtiyacı olursa takımın Ndoye hiçbir işe yaramaz o değişiklikte
Yok olmaz oyle şey..Burda Ersun hocayı katlıycak futbol ulemaları var olurmu hıç oyle şey..Hemen unut o duşunceyı..Ersun ne anlar..Zınhar rodegela oynamalı ve ndoye u kesmelı...

Tabıkı rodagellanın da gırecegı ılk 11 başlaacagı zamanlar gelecek..Ama şuan ndoye takımda ılerde ınanılmaz ışler yapıyor..Ikı defansı yanında goturup yusuf un onunu açınca ış yapmış olmuyormu?Olmaz..O gorulmez..Neyse ya..Gece gece :D

Mert Acar
20.02.2017, 01:04

Finalist gidemiyor diye biliyorum.
Eskiden kural öyleydi ama değişti sanırım lig sıralamasına bakılıyor..Yani ilk 4ün içinden biri kupayı alırsa 5. Uefaya katılma hakkı kazanıyor.

Soner Albayrak
20.02.2017, 01:05
Tahminlerimde yanılmayan birisi olarak dile getiriyorum. Yarın ilk golü biz yiyeceğiz.

Sercaaaaan yapma bunu :)

oğuzhan can
20.02.2017, 01:06
Biz. Artık finalist olmak Avrupa için yetmiyor.

Başakşehir veya Şikeciler alırsa avrupadayız yani. Yazarken bile içime sinmedi. Bunlar almasın bizde gitmeyelim. Kayseri alsın. Vura vura 4. olacağız inşallah!

oğuzhan can
20.02.2017, 01:07
Veya bi başka değişle biz 4. bitirirsek o kupayı şikecilere hediye edecekler.

Alper Beyazay
20.02.2017, 01:12
Kazanan kadro bozulmayacaktır. N'Doye ilk 11 olur yine, duruma göre Onazi falan çıkar Rode girer. Ama şuan oturmuş kadroyu bozmamak lazım.

umitçebi

Klup bedava passo vermek zorunda değildi..Hem bedava passo al hem kuyrukan şıkayet et..Bu zaman kadar alaydı pasosunu ınternetden de biletini
alaydı..Vıdeodakı saçmalıyor bıde Usta duysun dıyo..Bu zamana kadar aklın neredeydi..??

Mantıklı olan tek tavsıye ılçelere de paso gışesı açılması..Ama bu teklıf yoneım tarafından kesın duşunlmuştur fakat paso engel olmuştur dıye duşunuyorum.Çunku ıstanbul takımlarından bıle daha çok gışe açıldı paso ıçın Trabzonda

ilelebeTS
Pazartesi gelmek bilmedi ama şöyle güzel bir galibiyet alırsak önümüzdeki haftasonu çok çabuk gelir.

Yavuz KÜÇÜK
20.02.2017, 01:16
İlk 4 için kritik maç İnşAllah kazanacağız.

Erkan SÜNGER
20.02.2017, 01:19
Her şey tamam son bir aşama kaldı değerli renkdaşımızın sakallarını kesmesi. Adını unuttum affeylesin :)

Bekliyorum sabaha karşı insallah:)

Alper Beyazay
20.02.2017, 01:22
İlk 20 dakikada gol atarsak şova döner olay..