PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor'dan Göksel Gümüşdağ'a Tokat Gibi Cevap

ibrahim
03.02.2017, 12:00
Oyunu güzel hale getirecek olan, vicdanlı ve adaletli insan kalitesidir!
3.2.2017 11:51
Bu Haberi Paylaş :
Kasımpaşa ile oynadığımız maçta kalecimiz Onur'un kurtardığı tartışmalı pozisyon için Trabzonspor olarak bizler de “Kasımpaşa’nın golü verilmedi” diye üzülmüştük! Ta ki piero görüntülerinde topun tamamının çizgiyi geçmediğinin tespitine kadar…

Ancak Kulüpler Birliği Başkanı piero görüntülerinde “3 cm gol olmayan” bu pozisyonu örnek göstererek “gol” demiş, devamında şaşırtıcı bir şekilde video hakemliği savunmuştur. Pieroda gol olmayan bir pozisyonun video hakemlik sisteminde nasıl gol olacağını da kamuoyunun takdirine sunmuştur! Öte yandan hem video hem de piero teknolojilerini birbiriyle çelişir hale getirmiştir. Aslında bu durum Türk futbolundaki asıl sorunun samimiyet eksikliği olduğunu bir kere daha ortaya koymuştur.

Trabzonspor Kulübü video hakemlik sisteminin futbolda adalet adına sağlanabilecek en önemli adımlardan birisi olacağını savunmaktadır. Bizim gibi neredeyse bütün kulüpler de sistemin getireceği faydaları çok iyi bilmektedir. Buna en bariz örnek Kasımpaşa maçındaki pozisyonumuzdur.

Trabzonspor zaman zaman hakem hataları nedeniyle saha sonuçları aleyhine olsa dahi, futbolun gerçekten adil bir zemine kavuşabilmesi adına gerçekleştirilecek her türlü uygulamaya sonuna kadar destek verecektir. Ancak yukarıdaki örnek bir kere daha göstermiştir ki, teknoloji ve kurallar ne kadar gelişirse gelişsin sonuçta oyunu güzel hale getirecek olan, vicdanlı ve adaletli insan kalitesidir!

OFLU
03.02.2017, 12:04
Göksel anladın sen onu, şimdi gidip tekrar abdest alacağım Göksel.

Yiğit SARI
03.02.2017, 12:09
Trabzonspor zaman zaman hakem hataları nedeniyle saha sonuçları aleyhine olsa dahi, futbolun gerçekten adil bir zemine kavuşabilmesi adına gerçekleştirilecek her türlü uygulamaya sonuna kadar destek verecektir. Ancak yukarıdaki örnek bir kere daha göstermiştir ki, teknoloji ve kurallar ne kadar gelişirse gelişsin sonuçta oyunu güzel hale getirecek olan, vicdanlı ve adaletli insan kalitesidir!

Son paragraf müthiş!

Ahmet Faruk
03.02.2017, 12:13
"Demiz fudbol baydaşları"ndan bugünlere geldik. İnşallah böyle devam eder.

Fatih Cengiz
03.02.2017, 12:15
Göksel Gümüşdağın geçmişi ne imiş ki hem başakşehir Başkanı hem de kulüpler Birliği Başkanı olmuş?

Azize telefonla bağlanınca, öğretmeninden azar işiten öğrenci moduna girmiş ezik bir torpilli olduğunu göstermiştir.

Futbolun tepeden tırnağa belli bir
"zat" tarafından donatıldığı bu kadar aşikarken, biz istediğimiz kadar transfer yapıp, iyi futbol oynamaya çalışalım ve bı şekilde cevaplar verelim... Hiç bir şey değişmez. Değiştirşlemez

610806

Arda'
03.02.2017, 12:20
Yav bu it herifin buralara kimin sayesinde geldiği zaten belli bu parazitler gitmedikçe bu ülkeden bi halt olmayacak maalesef kene gibi yapıştılar adamlar gitmiyolar sülalecek.

Ömer Öztürk
03.02.2017, 12:29
Göksel de az bişey adamlık olsa çıkar özür dilerdi kaç gün oldu illaki görmüştür 3cm gol olmadığını ama bunlar utanmazz rezil insanlar.yönetim bundan sonra kulupler birliği toplantılarına en alt kademeden katılım sağlamalı.

Adem CAKIR
03.02.2017, 12:31
Sorsan pierodan haberim yoktu der. Ondan öyle konuştum der.
Ama Biz biliyoruz ki herşeyden haberi de var bu açıklama için maksadı da...
İşte bu maksat şuursuzluğunun gerekçesidir.

Allah kimseyi makam ve mevki için haysiyet ve onurundan vazgeçmek, şuursuz davranmak zorunda bırakmasın.

Murat'
03.02.2017, 12:32
Bilezik gibi...

Tayfun Aydın
03.02.2017, 12:32
Uyduvu göksel küfürbaz göksel. Beni kesmiyor artık böyle nazik cevaplar. Tek cümle yazıp geçeçeksin.

Göksel bi s.ttir git o kadar başka bir şeye gerek yok. Bugün siyasi irade değişse bakkal yönetemeyecek adam klüp yönetiyor.

Yetti be memlekette biri çıksın da kral çıplak desin artık.

Tayfun Aydın
03.02.2017, 12:33
Valla deliriyorum bu adama en az aziz kadar torpil küfürbaz. Tepeden inme vasıfsız varlık.

Cagdas Topal
03.02.2017, 12:36
Helal bu karaktersize haddini bildirdiğiniz için. Twitterdan görüntülü cevap güzel olmuş.

Cengiz Çubukcu
03.02.2017, 12:38
Helal olsun kapak için ....

Fatih Cengiz
03.02.2017, 12:42
Uyduvu göksel küfürbaz göksel. Beni kesmiyor artık böyle nazik cevaplar. Tek cümle yazıp geçeçeksin.

Göksel bi s.ttir git o kadar başka bir şeye gerek yok. Bugün siyasi irade değişse bakkal yönetemeyecek adam klüp yönetiyor.

Yetti be memlekette biri çıksın da kral çıplak desin artık.
Kral çıplak biz diyoruz ama etkisiz elaman gibi kalıyoruz. Etkili birisi dediği anda ise, fetöcü, ateist, kafir, Batı uşağı, İsrail uşağı, İslam düşmanı... Bir Dünya ithamlar sıralanır.. Etkili olma vasfını da yitirir.

Atatürk ün gençliğe hitabesi şu an ki hem ülkeye hem de futbol dünyasına "cukkk" diye uymaktadır daaa,... Neyse...

610806

Tayfun Aydın
03.02.2017, 12:51
Kral çıplak biz diyoruz ama etkisiz elaman gibi kalıyoruz. Etkili birisi dediği anda ise, fetöcü, ateist, kafir, Batı uşağı, İsrail uşağı, İslam düşmanı... Bir Dünya ithamlar sıralanır.. Etkili olma vasfını da yitirir.

Atatürk ün gençliğe hitabesi şu an ki hem ülkeye hem de futbol dünyasına "cukkk" diye uymaktadır daaa,... Neyse...

610806

Neyse diye diye meydan bunlara kaldı zaten hocam. Kendileri çalıp kendileri oynuyor. Bu gö.sel denilen vatandaş da şuan durumun en güzel örneğidir.

Ozan Yılmaz
03.02.2017, 13:08
tape

Ali Yıldırım: Efendim.
Göksel Gümüşdağ: Alo.
Ali Yıldırım: Efendim başkanım.
Göksel Gümüşdağ: Ne yapıyorsun yavrum?
Ali Yıldırım: İyiyim yavrum sen ne yapıyorsun?
Göksel Gümüşdağ: Ulan var ya acayip seni kıskandım ki...
Ali Yıldırım: İki tane şey rica edeceğim.
Göksel Gümüşdağ: Ha.
Ali Yıldırım: Bir bana yavrum deme, iki g.toş deme tamam mı?
Göksel Gümüşdağ: Oho sen de var ya her şeye şeysin ya var ya mıymıysın ha vallaha var ya.
Ali Yıldırım: Bak mıymıy deme bak bir g.toş deme iki yavrum deme niye biliyor musun?
Göksel Gümüşdağ: Hı.
Ali Yıldırım: Milletin içinde şey yapıyorsun telefonda duyuluyor ses duyuluyor ben de dışarıya çıkmak zorunda kalıyorum falan filan böyle hoş olmuyor anladın mı sayın başkanım?
Göksel Gümüşdağ: Ya insan sahiplenince böyle hani...
Ali Yıldırım: Sahiplenince g.toş mu der abisine? g.toş mu der lan adam… abisine insan g.toş mu der? Allah Allah ben şimdi Aziz’e g.toş mu diyeceğim?
Göksel Gümüşdağ: O sana vermiş olduğum değer lan sen ne diyorsun?
Ali Yıldırım: Aziz’e g.toş mu diyeyim?
Göksel Gümüşdağ: Sen sevinçten uçman lazım lan sana g.toş diyorum.

Fatih Özkan
03.02.2017, 13:39
Ulan Göksel!
Nasıl da oynuyor oran buran!

Enes Başkaya60
03.02.2017, 14:08
Haysiyetsiz şerefsiz....

Faruk BERBER
03.02.2017, 14:09
Kulüp bu konularda oldukça iyi gidiyor.

Cevapsız bırakmıyorlar.

uzungöllü
03.02.2017, 14:24
El cevap olarak çok ince ama sert bir hamle geldi. Acımıştır. Acıtmıştır. Uffff Uffff Ufffffffffffff :):):)

gurur6134
03.02.2017, 14:25
Bu serefsiz icin cok hafif kalmis onun anlayacagi dilden konusmak lazimdi..

Fatih Cengiz
03.02.2017, 14:27
Öyle bölünüp kutuplaştırıldık ki, üç kişi bir araya gelip de ortak hareket edemez olduk..

610806

arsinli_akrep61
03.02.2017, 14:29
Yaa top girmediyse de şimdi fena girdi işte g.tsel efendi
...

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yavuz KÜÇÜK
03.02.2017, 16:19
İletişimin önemini anlamaya başladılar sanırım. Güzel açıklama tebrikler.

Gürkan Asma
03.02.2017, 16:23
Şu konu başlığını da düzeltin arkadaşlar :)

My
03.02.2017, 20:46
3. gün, nihayet...

DeAgLeMaNyAq
03.02.2017, 22:39
Cevap geç de olsa iyi lâkin şahsen hazırladıkları videoya spor yazarlarının yorumlarını eklemek faydalı olurdu. Adam kimi okuyup dinlediyse artık herkes gol olduğunu söylüyor falan diyor...

Sefa
03.02.2017, 22:44
Programın kısa videosunu izledim bu gol dedikten sonra yanındaki o kadar gazeteciden birisi Başkanım piero gol değil diyor demedi mi ? Hadi Gümüşağ bilmiyor(!) yanındakiler de mi bilmiyor ?

Aziz iyi döşemiş zaten buna yayında..

memozcan
03.02.2017, 23:02
manası derin..

selcuk
03.02.2017, 23:03
göksel damati dert etmiyorum ben

avci ona biraz zirve havasi aldirdi hemen civitti
irkcinin yasi gitti, adebayor gibi psikopatta isini takim icinde görecektir
sivasdan hizli kümeye gitmelerini öngörüyorum

yazik olan fakir fukaranin 250milyon tl vergisinle o yapilan tesislere , yaziktir, günahtir o emekli yasindaki milyonerlere akan vergilere

hic bir yasama sansi olmayan antipatik bir suni kulüp kurdular ve bu kulüble milyonlarca vergiyi yok ettiler
dünyanin en iyi altyapi akademileri bu paraylan yapilirdi

en güzel örnek emirliklerin aspire spor akademisi, ibb spordan sonra kurulmasina ragmen bugün 20 milyon€ luk oyuncular cikariyor, olimpiyatlarda yarisan yariscilar yetistirdi...

Fatih Cengiz
04.02.2017, 00:17
Yazıcam diyorum, yazmiyim diyorum, siliyorum..

Yazsam siyasete girmeden olmayacak. Sonra bir siyasinin fanatiği çıkacak bana vatan haini diyecek :) sonra işin yoksa git adamı şeap...

Ama yazmayınca da şişiyorum... Da neyse şişeyim yine.. Elbet birgün birisine patlarız.

610806

Courage
04.02.2017, 00:27
NTV'deki sefil ve pespaye halini gördükten sonra bu adama ne denmeli ne yazmalı bilemiyorum. Şikecilerin piero miero gerekmeksizin lehine yapılan onlarca hatanın hangi biri federasyon veya kulüpler birliği toplantılarında kritik edilmiştir?

E. Okan Bülbül
04.02.2017, 00:36
32. hafta Başakşehire basmak farz oldu

My
05.02.2017, 00:39
Göksel Gümüşdağın geçmişi ne imiş ki hem başakşehir Başkanı hem de kulüpler Birliği Başkanı olmuş?

Azize telefonla bağlanınca, öğretmeninden azar işiten öğrenci moduna girmiş ezik bir torpilli olduğunu göstermiştir.

Futbolun tepeden tırnağa belli bir
"zat" tarafından donatıldığı bu kadar aşikarken, biz istediğimiz kadar transfer yapıp, iyi futbol oynamaya çalışalım ve bı şekilde cevaplar verelim... Hiç bir şey değişmez. Değiştirşlemez

610806Şimdi bu ahlaksız futbolun yüz karasını kulüpler birliği başkanı olarak seçenlerden birisi de biziz desem yine kötü ben olurum dimi. At izi it izine girmiş hepten.

Fatih Cengiz
05.02.2017, 00:50
Şimdi bu ahlaksız futbolun yüz karasını kulüpler birliği başkanı olarak seçenlerden birisi de biziz desem yine kötü ben olurum dimi. At izi it izine girmiş hepten.
Hocam haklısın sonuna kadar. Ben de yediremiyorum, kapitalist düzen mi dersin, güçlülerin düzeni mi dersin.. Birşeyler var.

Ya top yekün karar alıp, ne olursa olsun hak ve doğrudan ayrılmayacağız ve davamızda dimdik yürüyeceğiz.. (ki böyle bir Birliği sağlamak nerdeyse imkansız)

Ya da böyle dik mi dursak, eğilip mi bükülsek, nasıl yapsak arasında düzenin bir parçası olup, çıkarlar bizim kazanmamızı istediğinde birkaç başarı kazanıp mutluymuş gibi yapacağız...

Bakınız fb taraftarı nasıl bir psikolojide ise şike yaptıklarını bildikleri halde, %90 ı şike Mike şampiyon olduk, çokta güzel oldu diyor.
Keza gs ve bjk taraftarı da kabullenmiş, arada şampiyonluk veriliyor ne olacaktı.

Bunları söyleyince toplumların sosyo kültürel durumları da devreye girer.
Ülkedeki dejenere olmuş ahlak, dünyadaki dejenerasyonla birleşince, yaşadıklarımız da bize göre trajik, kimilerine göre de "böyle gelmiş böyle gider" oluyor. Bunun sonucunda da ya Robin hoodlara yaşam alanı kalmıyor, ya da herkes kötü kalpli kral oluyor.

610806

Mustafa YILMAZ
05.02.2017, 09:29
"Ancak yukarıdaki örnek bir kere daha göstermiştir ki, teknoloji ve kurallar ne kadar gelişirse gelişsin sonuçta oyunu güzel hale getirecek olan, vicdanlı ve adaletli insan kalitesidir!"

haklı olanın her daim cümlesi daha ağırdır.

göksel gibi piyonlarında çöpe atıldığını görürüz inşallah bir gün.

ibrahim
30.07.2020, 03:00
Resmen şu açıklamayı yaparak bugünlerin olacağını önceden tahmin etmişti kulübümüzde birileri. Başkan Ağaoğlu inatla görmezden geldi sezonun başından beri bu tezgahları. Şimdi çıkmış, konuşmuş falan neye yarar ki?

"Ancak yukarıdaki örnek bir kere daha göstermiştir ki, teknoloji ve kurallar ne kadar gelişirse gelişsin sonuçta oyunu güzel hale getirecek olan, vicdanlı ve adaletli insan kalitesidir!"