PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 20. Hafta | Osmanlıspor 0-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7]

shagrath61
11.02.2017, 20:44
Yav sen boşver insanların ne dediğini. Rahatsız olan varsa engelle diye bir secenek vardir herhalde , yoksada yapilmali.

Mesela ben dediklerinin hicbirinden rahatsiz olmadim. Sana itiraz eden arkadaslarinda konu ile alakali paylastiklari fikirlerden de rahatsiz olmadim. Birbirimize kufur etmedigimiz surece herkes her fikri söyleyebilir. Mesela bende ersunun yaptigi veya gec yaptigi hamlelere sinirlendim. Bu ersuna giydirdigim anlamina gelmiyor. Ersunu destekliyorum genel itibari ile.

Yav neyse uzatmanin alemi yok. Kimse okumasa bile ben okuyorum kardesim devam et. Sana itiraz edenlerin fikirlerini dusuncelerini de okuyorum. Zaten buraya okumak icin geliyorum.

Örneğin bir arkadaş vardı burada, jarzinho diye. Bence kendisi öz evlatçı birisi sanırım. Hakaret etmek yerine engelledim kendisini. Forumda engellediğim ilk ve tek kişi. Diğerlerinin ise fikirlerini merak edip önemsediğim için hiç bu tür tavırlar içerisine girmedim.
Bende aynı şekilde, Ersun Yanal ' ın yaptığı ve geç kaldığı hamlelere karşı fikrimi beyan ettim ,bir sürü laf yedim. Sıkıntı yok yiye de bilirim ancak karşılıklı olarak bir birimizi kırmamak benim için de önemli.

Takımımızın arkasındayız diye düşüncelerimizi de söylemeyecek isek o zaman taraftar olmanın ne mantığı var ki ?

Hepimizin ortak kavgası belli, ''TRABZONSPOR''..

Umarım daha da iyi olur her şey.

TSigalko
11.02.2017, 20:45
Sabrın solu selamettir.

Oruç
11.02.2017, 20:45
Sahada sırıtan tek oyuncumuz damdoydu.

Son dakikalarda kahkaha atansa Yusuf Erdoğan'dı.

shagrath61
11.02.2017, 20:50
Ersun'un en önemli yanlışı Castillo'yu çıkarması idi. Bence Rodellaga N'doye'den daha iyi bir top çıkarma, top indirme yeteneğine sahip değil.
Bir de orta sahada koşacak oyuncu olarak Aytaç'tan daha iyisine ihtiyaç var
Okay yoruldu çıktı ve geri yaslandık, Bero bir an önce dönse iyi olur yoksa işler yaman
Bu arada Onazi her geçen gün daha iyi oynuyor.
Yiğidi öldür hakkını yeme

Onazi ve okay gerçekten toparlamış. Ben geçen sizinle konuşmamda antep maçının performans olarak değerlendirilmemesi gerektiğini söylemiştim ancak bu maçta da gayet iyidiler, beni şaşırttılar açıkçası.

Ben castillo ile aynı ülkenin vatandaşı olan rodallega ' nın aynı anda takımda olması gerek diye düşünüyorum. Ama tabi ki bu konuda karar teknik heyetin.

halilaziz61
11.02.2017, 20:51
bursa attı beyler

Erkan SÜNGER
Hala şaşkınım valla bu takım nasıl 4'te 4 yaptı ya :)

Bunun sebebi ne?

Devre arası kampı mı?

Transferler mi?

Bence tek sebebi 2 bek transferi. Cidden cok iyi oynuyolar.

Enes Başkaya60
Aziz Yıldırım maçtan sonra maç böyle biterse kesin mahvedecek yine ortalığı bursaya çalınan penaltı tam skandal..

shagrath61
Son dakikalarda kahkaha atansa Yusuf Erdoğan'dı.
Girdiği andan itibaren, rezalet ötesi oynadı... Hatta bir futbol nasıl oynanmaz onu uygulamalı olarak gösterdi.

halilaziz61
11.02.2017, 20:52
Onazi ve okay gerçekten toparlamış. Ben geçen sizinle konuşmamda antep maçının performans olarak değerlendirilmemesi gerektiğini söylemiştim ancak bu maçta da gayet iyidiler, beni şaşırttılar açıkçası.

Ben castillo ile aynı ülkenin vatandaşı olan rodallega ' nın aynı anda takımda olması gerek diye düşünüyorum. Ama tabi ki bu konuda karar teknik heyetin.

Katılıyorum ama bence Rodellega'nın n doye'den çok fazla artısı yok, ilerleyen haftalarda bu daha da belli olacaktır

shagrath61
11.02.2017, 20:53
Bence tek sebebi 2 bek transferi. Cidden cok iyi oynuyolar.
Bir takımda beklerin önemini, bosingwa ' dan sonra bir kez daha anlamış olduk. Allah nazarlardan korusun

Yiğit SARI
O kadar özlemişim ki hele dediler ya 2010-2011 senesinden sonra ilk 4 galibiyet falan...

Böyle devam. Yalnız 70'ten sonra çok kötü bir görüntü çizdik. Hocanın değişikliklerinin etkisi olduğunu düşünsem de bu geri yaslanma belası her zaman karşımıza çıkıyor 2-0 önde olmadan rahat yok bize hiç bir zaman. Zor bir deplasmandı önemli bir deplasmandı galip gelmek çok güzel.

Maça gidemedim o kötü...

Enaldo61
Tvlerde biri de çıkıp demiyor ki peki bu fener neden her yerde böyle muamele görüyor?

halilaziz61
Aziz Yıldırım maçtan sonra maç böyle biterse kesin mahvedecek yine ortalığı bursaya çalınan penaltı tam skandal..

Eğer skandal bir kararsa kesinlikle azizin ipi çekilmiş hayırlı olsun

shagrath61
11.02.2017, 20:55
Katılıyorum ama bence Rodellega'nın n doye'den çok fazla artısı yok, ilerleyen haftalarda bu daha da belli olacaktır

Herkesin fikri farklı farklı olmak ile beraber. Ben her zaman hareketli forvetleri daha çok seviyorum. Mesela ndoye ' nin bir kaç pozisyonda çok ağır kaldığını gördüm. ''Rodallega olsa'' demekten alamadım kendimi.

My
11.02.2017, 20:56
Bence tek sebebi 2 bek transferi. Cidden cok iyi oynuyolar.Maçları izleyemiyorum ama anladığım kadarıyla beklerin hücuma katkısı baya var heralde. Yenilmemeyi anlarım da gol pozisyonuna dahi giremeyen takım çatır çatır önüne geleni devirmeye başladı ya enteresan valla :)

halilaziz61
11.02.2017, 20:57
Herkesin fikri farklı farklı olmak ile beraber. Ben her zaman hareketli forvetleri daha çok seviyorum. Mesela ndoye ' nin bir kaç pozisyonda çok ağır kaldığını gördüm. ''Rodallega olsa'' demekten alamadım kendimi.

Hareketli forvetleri ben de çok seviyorum ama Hugo sanki o kadar hareketli bir oyuncu değil. İlerleyen günlerde görürüz.

Bu arada şikecilerle puan farkı 6

ağasarlı
Bugün ne güzel bir gün...

serdar sağlam

trbzonsporlu
bursada fb de iki puan bıraktı kazanınca diger maçları izlemek nede zevkli oluyor

KARAGOZLUM
Beyler noldu bu sikecilerin macinda?

Yiğit SARI
11.02.2017, 20:58
Beyler noldu bu sikecilerin macinda?

Müthiş penaltılar.

Koray
11.02.2017, 20:59
Her aynı adamları övüyor ama Uğur Demirok'un da maşallahı var, Durica çok şey katmış ona.

KARAGOZLUM
Neyse Liverpoola gecelim

ilelebeTS
maçı açiyim dedim bursa belki gol atar. açtım batalla penaltı kullanıyodu gol oldu kapattım. 1-1 bitti. kaldı 6 puan hahaha ;)

Oruç
Fark 6 puan. Haftaya mutlaka yenmek lazım Alanya'yı.

Yiğit SARI
11.02.2017, 21:00

Bi yerde Numan kısa bi geri pas attı N'Doye yetişemedi "Rodallega olsa" demedim değil.

Enes Başkaya60
Eğer skandal bir kararsa kesinlikle azizin ipi çekilmiş hayırlı olsun

Ama reis ilk şikecilere verilen penaltı da aynısı değil diyorlar o zaman hak yerini bulmuş...

İlkhan
Eyyam dedikleri tam da bu işte. Amaaaan mütüş cumartesi :sevinç:

ucurum
11.02.2017, 21:01
Şu an şampiyonluk türküleri söyleyenler takıma zarar verirler...

Arkadaşlar takımımız iyi yolda ama bu aralar şans da yanımızda oldu...

Seneye takviyelerle bomba gibi olacağız, şu büyüme çağında takıma destek olun, hedef şampiyonluk gibi düşünceler, takımı başarısız gösterecek, gerek yok...

Bir diğer nokta şu takım 2010-11 havasını yakalamadı... O takım, gol yerdi ama iki katını atardı, bu takımın havası 70lerdeki 80lerdeki şampiyon takım g,bi şu an defansı ile kazanıyor, kalecisi ile onuruyla mücadele ederek kazanıyor...

ağasarlı
11.02.2017, 21:01
Gol attıktan sonra geriye yaslanma ve oyuncu değişikliği sorununu ersun hoca çözmeli.sert mbia tarzı ortasahaya nekadar da ihtiyacımız var.

serdar sağlam

yorumsuz6117
11.02.2017, 21:02
O kadar boş puanlar kaybettik ki nerdeyse fenerle başa baş olucaktık şimdi..

umitçebi
11.02.2017, 21:03
Evet beyler...

4.fb ıle aramızda 6 puan var..Hala ınanmayan var mı?? Maç maç bakıcaz maç maç bakıcaz..

Tarıhımızın en onemı maçı haftaya alanya olacak sonra konya deplasmanı sonra ıçerde karabuk maçı sonra deplasmanda akhısar..Yahu allah aşkına şu 4 maçık serıde maç maç bakılırsa bu takım 4 de 4 yapamaz dıyen var mı??30+12 42..Sonra gs akyazıya gelıyor...Bır olun bır..

Haftaya akyazı fullensın..Çay ocakları nargılecıler stad dolana kadar tum mekanlar kapatılsın..Meydan da bılet satışına kızanlara da temız bır dayak atılsın..Onlarda zorla maça getırılsın :D

Matmatık yalan soylemez arkadaşlar..4 maç sonra başakşehır ve bjk maksımum 50 olur..bızde 42 olacaz hadı ınşallah :D Fb mı? Onu çokdan geçmiş olucaz

Mert Oğuzlu61
Bu takim nasil geleni geceni yeniyor, nasil 4 te 4 yapiyor, kupayi da katarsak ust uste 5 mac kazaniyor. Merak edenlere buyuk sirri acikliyorum toplanin,

Bursa macindan beri mac izlemiyorum. Kupayla birlikte 4 mac oldu, bu yasima kadar ust uste 2 mac kacirmisligim yoktur ama 4 mactir takimla iliskimi kestim.

Bu benim specialim. Saka degil ciddi ciddi mac izlemedim mi takim kazaniyor, ne is cozemedim... Boyle guzel, aynen devam et, defol git lan mac felan izleme toz ol buralardan takimla butun iliskini kes diyenler favlamaya devam edebilirler.

Not: Dun Bjk nin kazanmasini istedim, sonra olaylar gelisti. Mactan sonra telefonum kudurdu. Bjk li arkadaslarim kisaca, "bize bulasma, git Trabzon maci izle bizim takimi 2 macta cokerttin" diyorlar. :(

farozlufatih61
Ben hala bu ligde çok şeylerin olacağına inanıyorum(Bizim açımızdan) gerisi beni alakadar etmiyorrrrrrr..
Feneve k.....yd........r

yatmaztara
Konuyla alakasız ama şikebahçe kaybettiğinde en çok sahte Müslüman Sow'un üzülmesine seviniyorum. Artı olarak şuan rıdvan'ın ağlamasını izlemekte çok hoşmuş.

shagrath61
11.02.2017, 21:05
Hareketli forvetleri ben de çok seviyorum ama Hugo sanki o kadar hareketli bir oyuncu değil. İlerleyen günlerde görürüz.

Bu arada şikecilerle puan farkı 6

Şikebahçe zaten futbol oynamıyor ki. Adamları bir tek lens ve sow taşıyor. Benim düşüncem bu yönde.

Bir de büyük maçların çoğunu provake ederek alıyorlar. Karakter konusunda epey eksikleri var.

Umarım hügo geçen seneki yırtıcılığını kullanır da bize faydalı olur.

farozlufatih61
11.02.2017, 21:06
Lig tv'yi iptal ettim 18 de 18 yapacağız....

engts61
11.02.2017, 21:07
İcerdeki Rize-akhisar ve Antalya maclarindaki
Kaybedilen 7 puana gelde yanma...

umitçebi
11.02.2017, 21:08
Şu an şampiyonluk türküleri söyleyenler takıma zarar verirler...

Arkadaşlar takımımız iyi yolda ama bu aralar şans da yanımızda oldu...

Seneye takviyelerle bomba gibi olacağız, şu büyüme çağında takıma destek olun, hedef şampiyonluk gibi düşünceler, takımı başarısız gösterecek, gerek yok...

Bir diğer nokta şu takım 2010-11 havasını yakalamadı... O takım, gol yerdi ama iki katını atardı, bu takımın havası 70lerdeki 80lerdeki şampiyon takım g,bi şu an defansı ile kazanıyor, kalecisi ile onuruyla mücadele ederek kazanıyor...

Hocam nıye olmasın?Kazanılmayacak gıbı dılkı onumuzdekı maçlar..Ilerdkıe takımlar dokuluyor..Nıye gunumuzde başarı varken bunu atlayıp 50.yıla nıye bakalım..Usta başkan çıkmış 30 puan dıyor..Nıye 30 puan olsun ya..Hepsı hep sı :D

Ahmet Kara
Alanya deplasman da çok iyi değil , sadece 1 galibiyetleri var. O da Karabük'e karşı. Kazanırız diye tahmin ediyorum. Ligde 5'de 5 yapan takım şimdilik yok. O rekoru da kırma şansımız var.

En az 20.000 bin taraftar bekliyorum.

Ufuk
Bu takim nasil geleni geceni yeniyor, nasil 4 te 4 yapiyor, kupayi da katarsak ust uste 5 mac kazaniyor. Merak edenlere buyuk sirri acikliyorum toplanin,

Bursa macindan beri mac izlemiyorum. Kupayla birlikte 4 mac oldu, bu yasima kadar ust uste 2 mac kacirmisligim yoktur ama 4 mactir takimla iliskimi kestim.

Bu benim specialim. Saka degil ciddi ciddi mac izlemedim mi takim kazaniyor, ne is cozemedim... Boyle guzel, aynen devam et, defol git lan mac felan izleme toz ol buralardan takimla butun iliskini kes diyenler favlamaya devam edebilirler.

Not: Dun Bjk nin kazanmasini istedim, sonra olaylar gelisti. Mactan sonra telefonum kudurdu. Bjk li arkadaslarim kisaca, "bize bulasma, git Trabzon maci izle bizim takimi 2 macta cokerttin" diyorlar. :(

Alanya maçını izleyecek misin? Boşa heyecan yapmayalım madem [emoji23]

shagrath61
Bi yerde Numan kısa bi geri pas attı N'Doye yetişemedi "Rodallega olsa" demedim değil.

Tam da orası... Bir de 20 maçtır orta da olmayışının da etkisi var tabi. Bilemiyorum ya, belki de biz yanlış düşünüyoruz.

umitçebi
11.02.2017, 21:09

Çok guldum :D Allah sa senı guldursun :D Nasıl bır totamın varsa durmak yok devam :d

Courage
11.02.2017, 21:10
Oynanması gerektiği şekilde oynadık bu rezil sahada. Gerçekten süper lig seviyesinde yarışan bir takımın üstelik başkent ekibinin nasıl oluyorda bu kepazeliğin içinde kendine ve millete eziyet çektirdiğini anlayamıyorum.

Castillo - Medjani değişikliği hariç Ersun Yanalı ne oyuncu seçimi ne sahaya dizilişi hakkında eleştiremem. Özellikle karşı karşıya pozisyonda soğukkanlılığını kaybetmeyerek ''o kurtarışı'' yapan Onura ,yıkılmaz kale Duricaya ,geldiği günden beri birçok şeyi pozitif anlamda değiştiren Olcaya özellikle teşekkür ederim geri kalanı da öne geçtikten sonra arta kalan uzun zamanda skoru tutabilecek kadar dirayetli oynadılar onlara da teşekkürler elbette :)

Kazanmayı alışkanlık haline getiriyoruz ,hepimize müjdeler olsun!

Ahmet Almacı
11.02.2017, 21:10
şeytan rıdvan kuduruyo şuan ahahah

yorumsuz6117
11.02.2017, 21:11
Alanya deplasman da çok iyi değil , sadece 1 galibiyetleri var. O da Karabük'e karşı. Kazanırız diye tahmin ediyorum. Ligde 5'de 5 yapan takım şimdilik yok. O rekoru da kırma şansımız var.

En az 20.000 bin taraftar bekliyorum.
fener 5'de 5 yaptı bu sezon..

shagrath61
11.02.2017, 21:12
Konuyla alakasız ama şikebahçe kaybettiğinde en çok sahte Müslüman Sow'un üzülmesine seviniyorum. Artı olarak şuan rıdvan'ın ağlamasını izlemekte çok hoşmuş.

Bence insanların günahını alma yine de. Müslümanlık bilinecek bir şey değil görülecek bir şey de değil. Kimsenin bu konuda bir birini eleştirme hakkı yok.

trbzonsporlu
İcerdeki Rize-akhisar ve Antalya maclarindaki
Kaybedilen 7 puana gelde yanma...

bu maçlar alınsaydı bence devre arası takıma bu takviyelerin birçoğu yapılmazdı. ya da transferler başarili oldu diye yeni transferleri yine nevzat aydin ve ekibine birakirlardi. mesela ikinci devre başında kazanılan maçlar sonrası ustanin kendi agziyla dedigi 6/8 no transferini hemen askıya aldılar.

Ahmet Kara
fener 5'de 5 yaptı bu sezon..
Pardon unutmuşum.

shootems
11.02.2017, 21:13
4. Olalım 😁😁

Yiğit SARI
11.02.2017, 21:13
şeytan rıdvan kuduruyo şuan ahahah

Tarafsız yorumcu.

Gerçi ta konya maçına gitti orda aynı pozisyonda konya'ya penaltı vermediler ve fener kazandı dedi şaşırttı.

Enaldo61
11.02.2017, 21:20
Bu Rıdvan federasyon başkanı olursa asıl o zaman napıcaz.

sasone
11.02.2017, 21:24
Takım kazanmayı öğrendi,sevdi bu işi.
Özgüveni arttı,mücadele arttı,rakipler ekstra bir şey yapamadan yenemiyor artık.
Bu şekilde devam ederiz inşallah.

Erkan A.
11.02.2017, 21:26
önemli olan 3 puandi onuda aldik hayirlisi artik :)

Ömer Keskinsoy
11.02.2017, 21:27
olcay'ın golü öncesi uğurun 40 metrelik pasının da hakkını verelim. Aferim uğur aynen devam
Geçen maçta bir iki tane böyle denemeleri vardı. Bende çok olumlu buluyorum

PLK-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yorumsuz6117
11.02.2017, 21:32
Mustafa Yumlu gitti dertler bitti..

Şanlı SanMarino
11.02.2017, 21:34
Bursa'dan gol haberi vaaaar,

Beklediğimiz neticenin ilki oldu.

Şimdi hedef ilk 4 için sonuna kadar mücadele,

Haydi fırtına!..

LaZuRiBeRe_53
11.02.2017, 21:38
4 maç oldu seri ikinci yarı güzel bi hava yakaladık ilk 5 için emin adımlarla ilerliyoruz hatta seri devam ederse dördüncülüğe bile çıkma şansımız yüksek

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

LaZuRiBeRe_53
11.02.2017, 21:39
Ekicinin kadro dışı kalmasıda hayırlı olmuş yusuf yazıcı döktürüyo çocuk maşallah

samway
11.02.2017, 21:49
Ekici gıtsın kumda oynasın

Fatih Cengiz
11.02.2017, 21:51
Pardon unutmuşum.
Sanırım Rıza hoca ile antalya da yaptı.

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet Kara
11.02.2017, 21:53
Sanırım Rıza hoca ile antalya da yaptı.

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yok abi , onlar 4'de 4 yaptılar en fazla.

esra61
11.02.2017, 22:10
Maçı izleyemedim, 3 puan muhteşem oldu.
Sosyal medyadan baktığıma göre Onur harikalar yaratmış,umarim artık ona laf edenler bir kez daha dusunur.
Takım olmak yolunda ne güzel pozlar veriyor bizim takım helal olsun.
Olcaya da bir parantez açmak isterim, bir insan hep mi pozitif enerji yayar etrafa,helal olsun ya .
Takimin enerji kaynağı resmen...

Onur Akyüz
11.02.2017, 22:15
Aykut Demir denen kasap! Sana hangi nefret o hareketi yaptırdı acaba?

Adamın çaprazları koparsan ya da bileğini kırsan mutlu mu olacaktın? Futbol soytarısı!

Fethi kaleli
11.02.2017, 22:20
Ne dersiniz sezon sonu bu takım 72 puanı görebilirmi

halilaziz61
11.02.2017, 22:24
Ne dersiniz sezon sonu bu takım 72 puanı görebilirmi

uçmayalım 72 puan şampiyonluk getirir

U.Sadıkoğlu
11.02.2017, 22:26
72 puan imkansız

72 ile şampiyon olmak bu sistemde zor. :)

11 puan öndeyken üstün gayretlerle fb ile bizi puan puana getiren sistem bizi 15 puan gerideyken ne kadar kollar

Fethi kaleli
11.02.2017, 22:27
63 puan geçebilirrmiyiz sizce ??

Koray
11.02.2017, 22:28
Bir transfer dönemi ancak bu kadar başarılı geçirilebilirdi.

N'doye'yi kızağa çekip onun yerine Rodallega'yı da takıma monte edersek çok daha zevkli öaçlar izleriz kendi lehimize.

halilaziz61
11.02.2017, 22:32
63 puan geçebilirrmiyiz sizce ??

benim için başarı liderle 7 puan farkla bitirmektir
ha 7'nin altı olursa tadından yenmez o ayrı
İnşaAllah geçeriz

umitçebi
11.02.2017, 22:34
Yahu 36 puanlık 4.cuyu geçıp 4.oluruz dıosunzuda 39 puanlı top oyanayamayan gs yı geçebılecegımıze nıye ımkan vermıyorsunuz?Gs maçı ıle bırlıkte 5 te 5 yaptıgımız an zaten gs yı geçmış olacagız..Bu takım alanya konya karabuk akhısar maçlarından 12 puan çıkaramaz mı?Her maça konsantre olup? E 8de 8 yapmış bu takım akyazıda gs yı yenemz mı?E o satten sonra da 3.luk çepte olur..Baklım başakşehır ve bjk ner de olur??

Nihat Güneş
11.02.2017, 22:36
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20170211/3d6f4914e9bbba079376365cf9f9bc7a.jpg

Aslinda Yazici ilk devreler itibariyle oynadigi tum maclarda en cok mesafe kateden oyuncu oluyordu ligtv istatistiginde...Oyundan ciktigi icin listeye giremiyordu 90 dakika itibariyle. 90 dakika oynadigi ilk macta beklendigi gibi zirveyi kapti :)

Ogün YAZICI
11.02.2017, 22:44
"Kötü oynayarak kazandık " algısı var...ilginç...
-70'lere kadar orta sahada 3'lü 4'lü pres anlayışıyla rakibi ileride karşılayarak çok doğru ve güvenli bir oyun oynadık.Osmanlı'yı kendi silahı ile vurduk.Özellikle maçın ilk bölümlerinde kötü zemine rağmen dar alanda çok başarılı pas organizasyonları da yapıldı.Ben psikolojik olarak bu takımın olduğuna ikna olmuştum ama taktik anlamında da çok güzel şeyler olmuş.

Ogün YAZICI
11.02.2017, 22:47
Ersun Yanal castillo 60'da çıkar ve Medjani 70'te girer fetişlerinden vazgeçmeli.Bir gün yanarız.

Full HD
11.02.2017, 22:48
Hugo niye oynamaz?

trbzonsporlu
11.02.2017, 22:50
pereira, mas ve olcay en cok koşanlarda hep ilk 5 te ler zaten.

trbzonsporlu
11.02.2017, 22:52
kasımpaşa maçına benzer bir maç oldu. muhtemelen konya deplasmanıda buna benzer bir maç olacak.

ysngmz
11.02.2017, 22:52
Takımın daha iyi olması için reçetem 1. Castillo ikinci yarı yorulan rakibe karşı oynamalı ,ilk devre bero 2.rodelaga ilk 11 başlamalı ikinci devre pilimiz bitiyor forvete top taşıyamiyoruz .3.yusuf Erdoğan kötü zemin topçusu değil 4.medjani oyuna girdikten sonra görevi defansın önünde rakibi karşılamak olmalı

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Burçak
11.02.2017, 22:55
2. yarı takım yoruluyor oyundan düşüyoruz fikrine katılıyorum bende.
ancak bu takımın tek hedefi lig .
10 günde 3 maç yapan takımlar var..
bırakın 3 maçı bu takım avrupa kupası oynasa ne olacaktı.
yorgunluk bahaneleri olmamalı.

halilaziz61
11.02.2017, 22:55
Takımın daha iyi olması için reçetem 1. Castillo ikinci yarı yorulan rakibe karşı oynamalı ,ilk devre bero 2.rodelaga ilk 11 başlamalı ikinci devre pilimiz bitiyor forvete top taşıyamiyoruz .3.yusuf Erdoğan kötü zemin topçusu değil 4.medjani oyuna girdikten sonra görevi defansın önünde rakibi karşılamak olmalı

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yusuf e yorumuna katılmıyorum
yusuf e sadece kötü zeminin değil hiçbir zeminin futbolcusu değil

Gürkan Asma
11.02.2017, 22:57
Son bi kaç maçtır onazi çok iyi değil mi sizce de.

Burçak
11.02.2017, 22:58
https://fb-s-a-a.akamaihd.net/h-ak-xfl1/v/t1.0-9/16508978_10154991203899725_4545804116980778238_n.j pg?oh=052d26706d4ee1f2e792bf947d50fd67&oe=5946CDED&__gda__=1497041346_2c4ece3b29b7402f8fe93d3094bad45 5

trbzonsporlu
11.02.2017, 22:58
14 maçımız kaldı bunların 8 i içerde. bunlardan 2 beraberlik alsak 20 puan eder.

6 deplasman macindanda en kötü 10 puan cikarsak alacağımız minimum 30 puan daha var. toplam 60 puan ve üstü ilk 16 maçta 18 puan alan bir takım için başarıdır.

Enaldo61
11.02.2017, 23:00
Futbolcular da aynı şeyi dedi, bence bugünkü oyunda zemin çok etkiliydi, özellikle bu zemini böyle bırakıyorlar. Osmanlı alışkın çünkü rakipler zorlanıyor.

Erkan SÜNGER
11.02.2017, 23:01
Maçları izleyemiyorum ama anladığım kadarıyla beklerin hücuma katkısı baya var heralde. Yenilmemeyi anlarım da gol pozisyonuna dahi giremeyen takım çatır çatır önüne geleni devirmeye başladı ya enteresan valla :)

Valla abi özetlemek gerekirse her kanattan yaptigimiz atakta bekler olcay ve castilloya alan acıyo verkaç yapıyo bazen ceza sahası onunde bile topla bulusuyolar. Ama isin guzel tarafı ve bence fark yaratan kısmı geride iyi dönüyolar. Orta sahada yusufun herzaman arkasında durulmalı evet ama şöyle top tutan eksilten iyi bir 10 numaramiz olsa aglatiriz.

gurur6134
11.02.2017, 23:02
Bifumayi begendim bugun cok nerden bulup getiriyorlar bu adamlari anlamiyorum..ndiaye gibi cok soz ettirir kendinden bu adamda..transfer doneminde cok adi gecer..

Enaldo61
11.02.2017, 23:05
Bifumayi begendim bugun cok nerden bulup getiriyorlar bu adamlari anlamiyorum..ndiaye gibi cok soz ettirir kendinden bu adamda..transfer doneminde cok adi gecer..

Bifouma'yı twitter'da Adem diye biri vardı scout galiba, onlar getirmek için çok uğraşmışlar. Twiti bilen varsa paylaşsın, ben hesabı hatırlayamadım.

ilyskm
11.02.2017, 23:08
Ersun' a rağmen kazanan Trabzonsporumuza tebrikler...

Enaldo61
11.02.2017, 23:14
Bu arada ilk yarıda Aykut ceza sahasında Okay'ın suratına bir hareket yapmış. Bu maçta da hakem faktörü vardı aslında.

Damdoy N'diaye ile Nusret'te etleri gömüyor beyler :D

Hakan
11.02.2017, 23:25
Ersun' a rağmen kazanan Trabzonsporumuza tebrikler...

Aynen siz hafta içi takımı çok iyi çalıştırmışsınız tebrikler.

umitçebi
11.02.2017, 23:32
Aynen siz hafta içi takımı çok iyi çalıştırmışsınız tebrikler.

Hakancım maalesef bitmiyor bu Ersuna rağmenciler :D Yahu Kasımpaşa maçına forvetisz çıkıp barçada forvetısz oynuyor dıyen teknık dırektorler gordu bu gozler...Neyse ne anlatsak boş..He deyıp geçmek lazım..Ama sinir bozucu oluyorlar..

Uğur KÜÇÜK
11.02.2017, 23:34
Ilk yaridaki futbol icin Düşmanımız dediğimiz takimin taraftarlarinin yorumlarindan bir tanesi..
Seneye 3-4 net takviyeyle bu takim olacak.
Tebrikler TRABZONSPORUM.
Tebrikler ERSUN HOCAM.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozan Yılmaz
11.02.2017, 23:35
2 penaltımız ve osmanlının kırmızı kartı verilmedi. Kazanırken de bunları dile getirmek lazım. Hakemler hala çok fazla aleyhimize hata yapıyor her zaman böyle şanslı kurtulamayabiliriz dikkat çekmek lazım.

Furkan Dündar
11.02.2017, 23:39
fazla söze gerek yok 3 puan her lafın üstüne çıkıyor
haftaya alanya ile taktiğe devam bam bam bam

Hakan
11.02.2017, 23:39
Hakancım maalesef bitmiyor bu Ersuna rağmenciler :D Yahu Kasımpaşa maçına forvetisz çıkıp barçada forvetısz oynuyor dıyen teknık dırektorler gordu bu gozler...Neyse ne anlatsak boş..He deyıp geçmek lazım..Ama sinir bozucu oluyorlar..

Yani abi şampiyon olsak Şampiyonlar Ligi'ndeki ilk puan kaybında yine hoca değil lafları gelir :)

Numan'ın pozisyonu da net penaltıymış yeni gördüm.

Doğan Keskin
11.02.2017, 23:43
https://fb-s-a-a.akamaihd.net/h-ak-xfl1/v/t1.0-9/16508978_10154991203899725_4545804116980778238_n.j pg?oh=052d26706d4ee1f2e792bf947d50fd67&oe=5946CDED&__gda__=1497041346_2c4ece3b29b7402f8fe93d3094bad45 5

Bunlar napıyorlar :D

Berke6198
11.02.2017, 23:43
2017'de 2 maç başlığı açtım, 2'sinde de galibiyet gördük. Maşallah :p

umitçebi
11.02.2017, 23:47
Yani abi şampiyon olsak Şampiyonlar Ligi'ndeki ilk puan kaybında yine hoca değil lafları gelir :)

Numan'ın pozisyonu da net penaltıymış yeni gördüm.

Hem numan hem aykut un dırsegı var net penaltı aykut un bırde kırmzııs var..

Duşun 2 penaltı bır kırmızı da yenmış ve galıbıyet..Ya 10 maç ust uste kazan 1 maç berabere kal yıen bır bır brı konuşacak adamlar var ya..

Hanı aynı maçı ızlıyoruz..Ersun yanal yapılması gerekenı yuzde 85 90 yapıyor..Ha bende bazen hocam acaba şoylemı yapsan dıyorum ama antremanda bır hafta bunları goren hoca..Burdakı herkesı futbol bılgısı ıle takla attırıcak hoca..Ama hayır hata..Rodagella nıye yok..Yahu Ersun hoca kendı ayagına sıkar mı?Adam bır şey bılıyor kı ılk ndoye ıle başlıyor..Skor ustunlugude geldı ne ala..Osmanlıyı ka farkla yenmeyı beklıyorlar gerçekten merak edıyorum..Ya Allah senı ınandırsın..Castılloyu çıkarıp nıye medjanıyı aldı dıyenler eğer gol yeek castıllo sahadayen bak medjanıyı sokmadı gol yedık dıycekler..Şehır bıtmış zaten kahvehanede taraftarı olmuş yuzde seksenı..Gurbettekılerede bırşey oluyor ama ne oluyor anlamıyorum

Onur Akyüz
11.02.2017, 23:49
Takım ilk yarı çok iyiydi.

Net penaltımızı ve kasap aykut'a kırmızıyı verse rahat rahat, güle oynaya farka gidecektik.

ilelebeTS
11.02.2017, 23:54
2 penaltıyı geçtim 1ini verse maç 2-0 olsa takım rahatlar osmanlısporu patates ederdik. neyseki hakeme rağmen kazandık.

sasort
12.02.2017, 00:05
Kazanmişiz

teşekkürler trabzonspor

teşekkürler ersun hocaya

adim gibi biliyordum ndoye ile çikacağini

artan istekli ivmesi vardi

direk rode oynatmasi ndoye kaybetmesine neden olacaği için çikardi

işte onun için ndoye maçi oldu bence

sorum nasildi gol atamamasi değil oyunda diğer açilardan nasildi

özetlerden izlediğim kadari ile bir varlik yok kannimca

sira şimdi rodeye geldi

7can61
12.02.2017, 00:06
4 maç 12 puan daha ne olsun. Eksikler yok mu var, ama 2 bek ve olcay ile takımın çehresi çok değişti. 1-0 dan sonra yaslandık geriye yoksa yine bam bam bam vururduk ilerde. Ön alanda çok iyi pres yapıyoruz ve pozisyona giriyoruz bu gerçek.

Sakal bıraktım imaj yaptım diye kendini adam sanan Aykutun onaziye yaptığı hayvani faulüde es geçmeyelim. Serserisin Aykut sakal da bıraksan serserisin, çünkü kafan boş.

Bu arada 4 maçta 12 puan yapmamız Giray lavuğunun çok zoruna gitmiş, adam hasetinden neredeyse ağlayacaktı.

"Hatalür varsüda galüp gelünce bişü denmüyor, hoca çok becerüksüz, üyü değüşükler yapamadü bla bla bla.

Oruç
12.02.2017, 00:11

Bu ve benzeri kareler 2011'i anımsatıyor bana. Gruplaşmaların olmadığı bir ekip ancak şampiyon olabilir. Bunun emarelerini 2.yarı fazlasıyla görür olduk. Üst üste gelen galibiyetler de bu durumu perçinliyor. Bu sene iskeleti kurup 4-5 takım oyuncusu transfer edebilirsek gelecek sezon zirve mücadelesi verebiliriz. Yaz kampı için net transferler lazım. Şimdiden görüşmeler vs yapılıyordur umarım.

sasort
12.02.2017, 00:12
Bu 4 maç çok değerli olduğunu ligin ilerleyen haftalarinda göreceğiz

anadolu takimlari kadrolarina ilk maçlarda bakiyorsun firtina

bu sene bunlar acayip süpürür ortaliği diyorsun lig sonu hesamesi okunmuyor

neden aldiklari oyuncular iyi olsada sakatlik yaş gibi etkenler ile geliyor

ilk haftalardan sonra aksakliklar oluyor

kart cezalari eklenince

en büyük sikinti kadro derinliği olmayinca

tel tel dökülüyor

osmanli ndiaye olmazsa takim yok gibi

sonuç bizde orta sahanin artan performansi ile

bero erdoğan ömür medjani gibi sonradan oyuna girip

etkinliğimizi koruyacak adamlar olduğu için ilerleyen haftalarda iyi olacak diyorum

yenimakale
12.02.2017, 00:15
Beraberlik durumundaki oyunla skor üstünlüğü durumundaki oyunu farklı değerlendirmek lazım. Berabereyken iyi oynadık. Skor üstünlüğünü sağladıktan sonra iyi mücadele ettik.

Verilen pozisyonlara dikkatli bakarsanız neredeyse hepsinde çok bariz bireysel hatalar var. Hata yapılmaz diye bir şey yokta, bunlar çok bariz hatalar. Trabzonspor'da oynayan oyuncuların yapmaması gereken hatalar. Bursa maçında Ndoye'nin hatası gibi.

İyi mücadele ediyoruz. Skoru tutmayı başarıyoruz. Ama şansta yanımızda.

Olcay'ı ilk 2 maçında beğenmedim ama geçen hafta ile bu hafta iyiydi olcay. Oynadıkça daha iyi olacaktır.

Castillo hocam beni forvet arkası oynat diye yalvarıyor. Gol attı kendine geldi adam. Ceza sahası önünde topu alıp çizgiye kadar inmesi şahaneydi.

Roda daha hazır değil. Ndoye ise koşuyor, mücadele ediyor, savunmaya iyi destek veriyor duran toplarda. Sadece bitiricilik olarak kötü durumda. Şu haldeki roda yerine haftayada ndoye ilk 11 çıkar.

Alanya maçı Osmanlı maçından daha zor olacaktır. Herkes çantada keklik olarak görmüş ama adamlar takım oyununu baya oturtmuşlar. O konuda bizden çok daha iyiler.

Yusuf zayıf kaldı orta alanda. Fiziksel olarak hala zayıf ama 1-2 defa iyi kademeye girdi.

Medjani çok kötü durumda. Neden alıyor hoca anlamıyorum. Aytaç rahat tercih edilebilirdi.

Olcay çok büyük güç kattı takıma. Böyle yüksek performans beklemiyordum açıkcası. Hem aklıyla, hemde ayaklarıyla oynuyor oyunu.

Okay pek gününde değildi. 1 hafta çok iyi bir hafta kötü anlayamıyorum bu çocuğu :)

Güzel bir galibiyet oldu. Çok iyi bir zamanda oldu. Devamını bekliyoruz.

Uğur Kalyoncu
12.02.2017, 00:15
Ersun cuyum gelmesini de sonuçlar ne olursa olsun uzun sureli kalmasini da istedim ama bazen ne yapmak istediğiniz anlamakta zorlaniyorum ve o durumlar icinde Ersuna ragmen diyenlere hak veriyorum.

Bugün Ndoye ile basladin eyvallah eleman yararli da oynuyor ama 60 tan sonra eleman oyundan düştü 85 e kadar israrla nicin tutuyosun..60-65 arasi falan Osmanli oyun dsiplininden koptu Rodellega yı alip fişi ceksene..

Castillo nun 60 ta cikmasina da anlam veremiyorum..Kontraya uygun tek adam var onu çıkarıp sen adamlara benden zaten bir sey olmaz sulaleni topla gel diyosun tehditkar hicbir tarafin yok çünkü. .

Bero döndüğünde farkli olacaktir insallah...Genel itibariyle iyi yoldayiz ama cok şükür.

-Samet
12.02.2017, 00:17
Herkese iyi geceler .
3 haftadır izleyemiyorum maçları , 3 haftadır da kazanıyoruz bunla birlikte 4 oldu.

Tabi ki çok güzel gelişmeler.
Deplasman galibiyetleri de daha güzel.

Maçı izleyemedim , az önce özeti izledim ve maç sırasında burdaki yorumları takip ettim , ilk yarıdaki 17 maçın 15 'ini izlemişimdir.
Takımın ilk devredeki kırılgan yapısı geliyor aklıma.

Bugünkü maçla ilgili düşüncem , öncelikle bunda Osmanlıspor'un ve Mustafa Reşit Akçay'ın da tam bir kontra takımı ve teknik adamı olmasından da kaynaklanıyor olabilir , şansımız yaver gitmiş bence.
Şimdi bu ne anlamda diyeceksiniz , ilk devreyi hatırlayın , hep üstün-iyi oynadığımız ilk yarılarla doluydu , nasıl bir sıkıntı vardı ; topla oynayan , ama hücumda ürekenliği az olan , buna rağmen kolay gol yiyen ve bu gol yeme süreci de genellikle ikinci yarıların başına denk gelen bir takım vardı.
Bugün bakıyorum Osmanlıspor yine birçok pozisyona girmiş , burda Onur'un hakkını vermek lazım.Ama diyorum ya ikinci devrede sanki rüzgar tersine dönmüş gibi(ligin ikinci devresi).Kaçırılan pozisyonlar var.

Hızlı hücum yapan , kontra oynayan takımlara karşı bu problemi hep yaşayacağız , çünkü özellikle ortasaha göbeğinde fiziksel olarak ağır bir Okay ve Okay kadar ağır olmasını beklemesek de yine geride kalan bir Onazi var.İlk yarıda bunların üstüne Akbaş ve Zeki'nin de eklendiği defans kurgusu olunca daha da kolay gol görüyorduk kalemizde.
Şimdi Mas ve Pereria ile bu durum biraz daha toparlanmış görünse bile görüyoruz ki bugün yine birçok pozisyon vermişiz.

Maçı izleyen arkadaşlara soruyorum , genelde nasıldık ? Yani Osmanlıspor kontra ataklarda mı yakaladı , birçok pozisyonda çok adamla geldikleri görülüyor , oyunun hakimi biz miydik ?

Nasıl ki ilk devrede sabıra ihtiyacımız olduğu , transfere ihtiyacımız olduğu belliyse , şu an da hala birşeyleri söylemek için çok erken.
Yani mi ?
Yanisi , bu takım geriye düştüğünde de maç çevirebilecek mi (acaba şu 4 maçta kalemizde erken gol görseydik takım nasıl tepki verecekti ? ) , Rodallega'nın dahil olmasıyla beraber gol sorunumuz azalacak mı , kırılgan yapı düzeldi mi , bu takım sene sonu yapılacak ortasaha öncelikli olmak üzere transferlerle umut verir mi ?
Ersun Hoca istediği oyun anlayışını oturtabildi mi demek isterdim ama ilk devre onun için yeterli bir süreydi tabi.
Bence bir 5-6 maç sonra bu soruların cevabını alıyor olacağız ve gelecek seneye dair o zaman daha net şeyler söyleyebiliriz.

Daha çok gol atan , daha doğrusu gol atabilen bir takım olmalıyız.O zaman yediğimiz gollerin pek de bir önemi kalmayacaktır bence.Castillo'nun performansının artması,Olcay etkisi, Bero'nun dönecek olması , Rodallega'nın gelişi bu anlamda olumlu.

Ersun Hocanın Rodallegayı tez zamanda monte etmesi dileklerimle :)

Semih Kırsüleymanoğlu
12.02.2017, 00:37
2017 de oynanan mac sayısı 6
5 galibiyet
1 beraberlik
Atılan gol sayısı 9
Yenilen gol sayısı 1

İnşallah böyle devam eder 2017

Hakan
12.02.2017, 00:47
https://youtu.be/an9TjCp_iyo

2 yıllık aradan sonra geliyoruz inşallah

Burçak
12.02.2017, 01:01
bursaspor avukatı iyi geçirdi ertemşenere beyaz tv de açın

Alika87
12.02.2017, 01:15
Osmanlinin takimi fizik olarak bizden daha güclü, zaten takimin yarisi zenci. Onlar paslasarak degil, ikili mücadelere girip birebirde etkili olarak pozisyon buluyorlar. Bizim stilimiz öyle degil, Castillo haric birebirde etkili oyuncumuz yok. Biz daha cok paslasarak ileri cikiyoruz. Bu yüzden zemin bizi Osmanlidan daha cok etkiledi. Cünkü top cok yavasladi pas atarken ve böylece bizim pas trafigini iyice etkiledi. Ilk golü atarak tabi takim da biraz geriye yaslandi, olmamasi lazim aslinda ama bu zeminde bizim takimla rakibe üstünlük kurmak cok zordur. Osmanlida iyi top oynadi, tebrik etmek lazim, ama sonunda yine galibiyet hak ettigimizi düsünüyorum. Insallah böyle devam ederiz.

artvints
12.02.2017, 01:19
mra'nın açıklamalarını beğendim. pozisyonlara girdik, fiziksel değerlerimiz iyi ama gol çok farklı bir konu, özel yetenek ve mental hazırlık ister gibi şeyler söyledi. öyle ezbere çok gol kaçırdık, rahat kazanabilirdik rakibi ezdik gibi ucuz bir yorum yapmadı.

golü yapmak, maçta kalmak , maçı kazanmak kolay işler değil, ciddi mental güç istiyor. çok pozisyon verdik maçı hak etmedik veya çok pozisyona girdik maç bizim hakkımızdı yorumları çok basit kaçar. sezonun ilk yarısında bu eksikliklerden puan kayıpları yaşadık, keşke dediğimiz birçok maçta puan kaybetmeyi hak ettik aslında. çok da öğretici oldu.

İleli
12.02.2017, 02:57
Olcay diyoruz durica diyoruz onur diyoruzda takımın bukadar etkili olması mas ve pereiranın oyuna katkılarıdır muazzam içeriye ara paslarıyla dalışları felan, ya abi aklıma zeki ve akbaş geliyor devrelerim yanıyor yahu nelerle uğraşıyormuşuz..
Hep golü atan asist veren konuşulur ama mas ve pereira takımın şuan gizli kahramanları..

Enes Başkaya60
12.02.2017, 03:17
Ersun Hoca Puan kaybı sakatlık veya cezalı oyuncu olmadan bu 11'i bozmaz çünkü iyi kötü bir ivme yakaladı Ndoye'yi izlemeye devam edeceğiz yani ama bu adam gol atamıyor sadece çok bereriksiz çok yavaş eski ndoye olsa neler olurdu neler ama mücadele azmi bence çok iyi duran toplarda felan baya bir yardımcı oluyor defans hattına...

Ama bizim şu an gizli kahramanlarımız Mas ve Pereira Cuk diye oturdular takıma zeki ve Akbaş aklıma geldikçe deli oluyorum yönetim ve Ersun Hoca devre arası transferini mükemmel yaptilar Başkanın dediği gibi akillandilar işi öğrendiler...

Olcay çok iyi oturdu takıma bu kadarını ben hiç tahmin etmiyordum...

Castillo baya iyi durumda çöp diyen baya oldu burda ama ben hep birseyler gördüm bu çocukta olacak dedim ve yavaş yavaş oluyor çok daha iyi olacağını düşünüyorum...

Onur ve Duricaya söyleyecek laf bile bulamıyorum süper ler takımın kaptanları...

Onazi son 2 Mactir çok iyi maşallah Okay da bir iyi bir kötü devam ediyor bizim için seneye en öncelikli transfer bu mevkiye olmalı Atiba gibi yırtıcı bir çok iyi oyuncu bulmak şart...

Yusuf için de ışık baya var üstüne gidilirse oda kafasına koyarsa havalara girmezse pek sanmıyorum tabi efsane olacak inşallah..

Tekrardan Tebrikler Fırtınamm....

bilgehan83
12.02.2017, 04:19
orta sahada medjani yerine zeki oynamalı medjani bence ikinci tercih olmalı zeki mutlaka denenmeli orta alanda topla arası iyi Aytaç'tan hızlı ikinci yarılar oyuna zeki dahil edilmeli medjani ile olmuyor..

Full HD
12.02.2017, 04:27
orta sahada medjani yerine zeki oynamalı medjani bence ikinci tercih olmalı zeki mutlaka denenmeli orta alanda topla arası iyi Aytaç'tan hızlı ikinci yarılar oyuna zeki dahil edilmeli medjani ile olmuyor..

Zeki?

:D

POYRAZ
12.02.2017, 05:03
Maci izlememistim ama genis özetine baktim.
Zor mac olacagini biliyordum. Hakikatten gününde bir Osmanlispor ile karsilasmisiz.
Osmanlispor son 3 macta ortaya koydugu performansin toplami kadar performansi bizim macta
ortaya koymus. Onur iyi is cikartmis. Bir ara yanlis saymadiysam 5 hücumcu ile gelmisler.
Sonucta "Bu mactan 1 puan almak da iyidir" seklinde düsünülen bir macta 3 puan bizim tarafimiza yazildi.
Tebrike derim Trabzonsporum, tebrik ederim cocuklar.

Not: Osmanlispor'un Endiaye midir nedir, o oyuncusu keske bizde olsaydi, zehir gibi adam.

selcuk
12.02.2017, 06:04
2017 de oynanan mac sayısı 6
5 galibiyet
1 beraberlik
Atılan gol sayısı 9
Yenilen gol sayısı 1

İnşallah böyle devam eder 2017

tek sorun, frvetlerimizin attigi gol sayisi = ​1

PortoDeGalinhas
12.02.2017, 08:24
Maçın ilk yarısını izleyemedim, söylenenlere göre ilk yarı daha iyi oynamışız.
Öncelikle böyle bir zeminde futbol falan konuşmak çok mantıksız, iddaa ediyorum dünyanın en iyi takımı gelsin şu zeminde organize atak yapmakta zorlanır, bu konuda tff nin mutlaka birşeyler yapması gerek artık.
Takım ile ilgili ise şunu söyleyebilirim mücadele gücü olarak ve defans hattı olarak şampiyonluğa oynayacak bir takım görüyorum, sadece 2 3 mevkiide yetenek eksikliği var.

pascalli
12.02.2017, 09:55
Olcay diyoruz durica diyoruz onur diyoruzda takımın bukadar etkili olması mas ve pereiranın oyuna katkılarıdır muazzam içeriye ara paslarıyla dalışları felan, ya abi aklıma zeki ve akbaş geliyor devrelerim yanıyor yahu nelerle uğraşıyormuşuz..
Hep golü atan asist veren konuşulur ama mas ve pereira takımın şuan gizli kahramanları..

Tespitlerin çok doğru, bu bana 70 lerin efsane kadrosunu hatırlattı..sağ bekte Turgay Semerci, sol bekte Cemil Usta.her ikisi de kenardan geçit vermiyordu...inşallah onların yaşattığı başarıyı bu arkadaşlar da yaşatır.

A.Ali Karanis
12.02.2017, 10:21
Çok değerli 3 puan.Şu zeminde 3 puan almışız hala analiz yapıyorsunuz ağalar.Osmanlı gibi bi takıma karşı buz gibi havada üstüne çeşitli çizgiler çizilmiş düz bir patates tarlasında aldığımız 3 puan cansuyu değerinde.Diğer rakiplerin birbirleriyle oynadığı ve puan kaybettikleri haftada çok güzel oldu. Açıkcası ben beraberlik bekliyordum,Olcay müthiş sağ ayağınnan yabıştırdı.Aldığı ücret konusunda eleştirilerim olmuştu ancak böyle oynasın alsın o parayı.Helal olsun.

Takımda herkes iyiydi,NDoye'a da kızamıyorum artık adamın gücü bu,o fizik gücüyle bunlar çıkıyor artniyetli olduğunu düşünmüyorum asla.Az önce okudum yazılmış buraya da,Osmanlı'nın geri pasında NDoye değil de Rodallega olsa goldü mesela o pozisyon,en basitinden.

Onur ve Durica reisler,ölçülerini,kaç kg geliyolar falan,onları verin de Akyazı'da bir yere heykellerini dikelim.Büyük oynuyorsunuz.

Mas ve Pereira,nazar değmesin size.Sizi bu takıma katanlara da bir teşekkürü borç bilirim en samimisinden..

Takımdaki dostluk havası beni aldığımız galibiyetlerden daha mutlu ediyor işin açığı.Haftaya Alanya'yı da geçeriz diye umuyorum,Rodallega'nın başlaması lazım ama..

Son olarak,stadyum,zemin ve taraftar futbolu çok güzelleştiriyor kim ne derse desin.Dün şu maçı izlediysem sırf Trabzonspor'un forması sahada diye,yoksa gözüm kanadı hiç zevk alamadım maçtan.Ondan sonra Bursa maçını izledim,mest oldum.

cyberentalpi
12.02.2017, 10:27
bursaspor avukatı iyi geçirdi ertemşenere beyaz tv de açın

ne oldu ki ?

Murat Keçeci
12.02.2017, 10:28
Önemli bir galibiyet aldık zor şartlardaki bir maçtan 3 puan çıkaran futbolcularımızı kutlarım.

4 maçlık galibiyet serisine bakarsak,özellikle bu dört maçın 3 nün deplasmanda kazanılmış olması bir hayli güzel ve sevindirici,takım olma yolunda önemli adımlar atmaya devam ediyoruz.

Maça geçersek dört maç içinde en çok pozisyon verdiğimiz maç bu oldu.Bunun en büyük sebebi evdeki hesabın çarşıya uymamasıydı biz pas kalitesini yüksek tutarak oyun hakimiyetini elimizde bulundurmak isteyen bir takım olarak stada geldik fakat saha zemininin kötü olması sebebiyle hesabımız tutmadı.Yinede oyuncularımız elinden geleni yaparak önemli bir galibiyete imza attılar.

Onur karşı karşıya pozisyonlarda yaptığı kurtarışlarla devleşti.Savunma dörtlüsü yine iyi işler çıkardı.Onazi Okay iyi mücadele etti özellikle onazi orta sahaya büyük direnç kattı.ndoye,castillo,olcay ve Yusufta bu kora kor mücadelenin içinde yer aldılar.Kısacası kazanan takımdaşlık oldu.Özellikle olcayı da iğne deliğinden geçen zorluk derecesi yüksek golünden ötürü kutlarım.

Saha zeminine bağlı olarak bazı aksaklıklar yaşadık.Özellikle castillo, Yusuf yazıcı gibi yumuşak bilekli oyuncular için fazlaca sert bir zemin vardı o yüzden oyunun içine fazla giremediler.Özellikle 70 den sonra oyun kontrolünü kaybettik maçı berabere bitirecek pozisyonlarda verdik açıkcası topu koşturacak bir saha olmayınca mecburen kendimiz daha fazla koşmak zorunda kaldık o yüzden erken yorulduk.Ersun hocanın hamleleride takım savunmasını güçlendirmeye yönelikti fakat tam tersi etki yaptı savunma iyice bozuldu sonuç olarak kazanmasını bildik önemli olan buydu.

Uğur Demirok da 4 maçta hücuma verdiği katkılardan dolayı alkışı haketti.Yusuf erdoğan'ın oyun zekasını geliştirmesi lazım ayrıca bu sezon Quaresmanın pozisyonu ve bu maçtaki pozisyon ile iki kez ciddi tehlike atlattı.Allah korudu.

Bu maçı kazanarak beşincilik hedefini güçlendirdik neden hala hedef dördüncülük değilde beşincilik diyen olursa herşeyin bir zamanı var adım adım ilerlemeliyiz dimyata Prince giderken eldeki bulgurdan olmayalım önce beşinciliği ele geçirelim sonra dördüncülük hedefini koyarız.

Kamil Çakmak
12.02.2017, 10:29
4×4 pazar yapmak. Özlemişiz yahu.

A.Ali Karanis
12.02.2017, 10:32
Az önceki mesajımda atlamışım,Okay'ı izlerken mest oluyorum son dönnemde.Top çalıyor,ayakta kalıyor,en müsait arkadaşına geri veriyor topu.Muazza gerçekten,en kısa sürede sözleşme yenilenmeli.

Enaldo61
12.02.2017, 10:39
Okay için geleceğin Frank Lampard'ı diyorum ama kimse inanmıyor :D

pascalli
12.02.2017, 10:51
Okay için geleceğin Frank Lampard'ı diyorum ama kimse inanmıyor :D

Okay çıktıktan sonra orta sahamız döküldü,hakikaten çok etkiliydi.

Şahin Yılmaz
12.02.2017, 10:58
Kazanmak çok güzel oldu. Takımda yeni transferlerle birlikte gelişme var.

Ancak şunu da belirtmeden geçemeyeceğim. Ersun Yanal yapmış olduğu değişikliklerle berbat ötesi bir performans sergiliyor. EY hakkındaki görüşümde gram değişme olmadı. Bu Hocayla şampiyon olmamız yüzde sıfır. Tekrar ediyorum yüzde sıfır.

halilaziz61
12.02.2017, 11:17
4 maç 12 puan daha ne olsun. Eksikler yok mu var, ama 2 bek ve olcay ile takımın çehresi çok değişti. 1-0 dan sonra yaslandık geriye yoksa yine bam bam bam vururduk ilerde. Ön alanda çok iyi pres yapıyoruz ve pozisyona giriyoruz bu gerçek.

Sakal bıraktım imaj yaptım diye kendini adam sanan Aykutun onaziye yaptığı hayvani faulüde es geçmeyelim. Serserisin Aykut sakal da bıraksan serserisin, çünkü kafan boş.

Bu arada 4 maçta 12 puan yapmamız Giray lavuğunun çok zoruna gitmiş, adam hasetinden neredeyse ağlayacaktı.

"Hatalür varsüda galüp gelünce bişü denmüyor, hoca çok becerüksüz, üyü değüşükler yapamadü bla bla bla.

girayın trabzon şehrinden içeri sokulmaması lazım
aziz yalaması bir şerefszidir kendisi çünkü

umitçebi
12.02.2017, 11:36

Ancak şunu da belirtmeden geçemeyeceğim. Ersun Yanal yapmış olduğu değişikliklerle berbat ötesi bir performans sergiliyor. EY hakkındaki görüşümde gram değişme olmadı. Bu Hocayla şampiyon olmamız yüzde sıfır. Tekrar ediyorum yüzde sıfır.
Antremanlarda oyuncularla zaman geçıren sızmısınız o mu? Adamın değişiklikleri de gayet doğruydu..Hangi kriteri baz alıyorsunuz gerçekten merak edıyorum..

Şahin Yılmaz
12.02.2017, 11:46
Antremanlarda oyuncularla zaman geçıren sızmısınız o mu? Adamın değişiklikleri de gayet doğruydu..Hangi kriteri baz alıyorsunuz gerçekten merak edıyorum..

Rodagella yı son beş dakika oyuna almasının bir tek sebebi olabilir. Maç başı ücret alıyorsa ondan mahrum kalmasın. Ndoye 60. dakikadan sonra bitti. Sen 85. dakika oyuncu değiştiriyorsun. Hiç yapma daha iyi. Castillo ya hiç girmeyeceğim.

Şahin Yılmaz
12.02.2017, 11:48

Ayrıca EY Onur u Forvet oynatsa vardır bir bildiği diyecek arkadaşlar var. Futbol o kadar karmaşık bir oyun değil.

Burçak
12.02.2017, 11:58
ne oldu ki ?

bursa şikebahçe maçında sahaya br bursasporlu girip volkanın üzerine yürümüştü. konu bu.
çocuk gözaltına alınmıştı. bursaspor avukatı hakan dinçtürk şu paylaşımı yapmıştı.

http://pbs.twimg.com/media/C4arPN0WMAEecPw.jpg

Kardeşimizi evine ve ailesine emanet ettik Allahın izniyle.

**
olay bundan sonra başladı
beyaz tv de ertem şener ve sinan engin bunun yanlış olduğunu özellikle böyle bir paylaşımın kabul edilemeeyeceğini söylemeye başladılar.

evet yardım etsende bu şekilde paylaşım yapmak yanlıştı belki.
nasılsa bir şey olmuyor diye düşündürüp başka zaman başka olaylarada sebep olabilirdi.
ama öyle bir eleştiriyorlardı ki tv de.
yok hakan bey hemen bağlan açıkla falan baya yuklendiler.

hakan bey de sonunda bağlandı.
biz camiamızı temsil ed,yoruz çok taraftar bize ulaşıp gözaltına alınan kişinin akıbetini soruyordu bu nedenle paylaşım yapmıştım dedi.
siz orda mahkeme kurmuşsunuz dedi. baya şeyler dedi ertemin hoşuna gitmeyecek.
oradaki programlarda neden anadolu takımlarından da temsilciler yok dedi. bu sözler ertemin falan zoruna gitti. gerildi.

olay bundan ibaret.

bu akşam beyaz tv baya hareketli bi program olacak belliki

cubido
12.02.2017, 13:25

Güzel kardeşim Allah aşkına neyin peşindesiniz?
Ersun Yanal'la şampiyon olamazmışız!!!
Arkadaş şikecileri Nisan ayında şampiyon yapmadı mı bu adam?
Aynı şeyleri Şenol Güneş için de söyledi bizim taraftarlarımızın azımsanamayacak bir çoğunluğu.
Adamın eline her iyi kadro geçtiğinde neler yaptığını gördü bütün Türkiye.
Son dönemde bırakın bizi, gs'nin, fb'nin hocalarına bakıyorum Ersun Yanal bu adamların yanında bin kere milyon kere büyük hocadır.
Ersun Yanal hakkında anlayamadığınız şey bence şu; Adam baskılı oyun oynatan bir hoca. Topu kendi takımında tutup rakipteyken baskı yaptırmayı seviyor.
Bizim elimizdeki kadro buna yeni yeni uygun hale geliyor ki ortasahamız hala onun istediği tarzda oyunculardan kurulu değil.
Dün yanlış yaptı mı? Bence yaptı. Bence Medjani'yi alıp ortasahanın direncini arttırması çok doğruydu. O Okay çıkana kadar kontrol bizdeydi. O bölümde Okay yorulunca onu çıkarıp Yusuf'u alması hataydı. Aslında Yusuf da bir miktar futbol zekası olsa doğruydu da artık Yusuf'u çözmesi lazım.
Neyse lütfen artık bırakın yönetimi, takımı, hocayı hırpalamayı.
Üçünün de yanlışları oldu, olacak da ama şimdi destek zamanı.
Camiada yeterince art niyetli var bari biz kenetlenelim...

cubido
12.02.2017, 13:28
N'doye gol atmak hariç süper oynuyor bu aralar :)
Adam fiziksel olarak tam fit durumda. Sahada basmadık yer bırakmıyor.
Bir de bir kaç gol atsa tadından yenmez...

cubido
12.02.2017, 13:34
Bu arada Bero çok çok önemli hale geldi. İlk 11'de olsa da olmasa da.
Çünkü ilk 18'de yedeklerde ofansif ortasaha oyuncumuz yok
O yusuf'u kesse Yusuf kesmezse Bero sonradan oyuna girip önemli katkı verebilecek oyuncular.
Rodallega da N'doye 'u kesebilecek performansa ulaşırsa Bero/Yusuf Yazıcı, Medjani, N'doye, Yusuf Erdoğan dörtlüsü ile yedeklerden ciddi katkı alırız.

yattarahayranı
12.02.2017, 13:35
Erman Toroğlu : "" Numan’ın eline çarpan top net penaltı. Aykut’la Okay’ın ceza sahasındaki pozisyonunda adam resmen kolunu koyup çakıyor. Penaltı ve sarı kart. Hakem bu maçta Trabzon’un iki penaltısını yedi. Trabzon ya kaybetse ne olacak? İki penaltı da net. Aykut’un Onazi’ye yaptığı arkadan müdahale, çok tehlikeli hareket. Soldan indirip sağdan çakıyor. Net kırmızı kart. Bunları sahada tutmayacaksınız."

Alphan Altun
12.02.2017, 13:36
Test maçı diyorduk gerçekten öyle oldu.Lehimize verilmesi gereken 2 penaltı ve Aykut Demir'e çıkması gereken 2 kırmızıyı bir tarafa bırakırsak...

Defans hattımız her ne kadar nitelikli ve tecrübeli isimlerden oluşsa da birlikte oynadıkları süre düşünülürse zaman zaman pozisyon almada hatalar yapıyoruz.Dün Durica borusunu öttürmeseydi kesinlikle golü kalemizde görmüştük.

4-2-3-1 hiç beğenmediğim bir oyun planı olsa da bu takım başka bir şey oynayamaz. Onazi ve Okay'ın performansına çok bağlı bu sistem.Her maç hızlı bir şekilde topu kapıp ileriye oynamaları lazım ki Castillo ve Olcay'ı çalıştıralım.Ersun Yanal bunun farkında ki Yazıcı'yı oraya ısındırıyor.Hatta Bero'da burada ihtiyaç halinde kullanılabilir.

Osmanlıspor, defansı iyi olsa şampiyonluğa oynar.N'diaye ligin en iyi oyuncularından.Pinto ve Umar'ın yokluğu işimize çok yaradı hepten bunaltırlardı oynasalardı.

Sonuç olarak bu test maçının ilk yarısında iyi,ikinci devre kötüydük.Ersun Yanal'ın yanlış değişiklikleri de buna biraz yol açtı.Dolar değerinde bir 3 puan oldu.Rodallega'yı da takıma monte edebilirsek en azından iç sahada rahat skorların geleceği görülüyor inşallah eksikleri giderip devam ederiz.

special one
12.02.2017, 13:52
Bursa, Antep, kasımpaşa, Osmanlı

kolay rakip gibi görülüyor ama bu takımlara 4 de 4 yapmak inanılmaz

Bursa dün şikecilere çelme taktı

kaşımpaşa da ibb karşısında 2-0 üstün

rakiplerimiz güçsüzdü deniliyor ama yanılıyor bazı arkadaşlar

ÖmürKaradeniz61
12.02.2017, 13:59
Yumlu gol attı akhisarda. ����

talsuv61
12.02.2017, 14:00
Lig istediğimiz gibi gidiyor. Biz kazanıyoruz rakiplerimiz kaybediyor. Hiç olmazsa şampiyonla 10 puandan az fark olsun. İnanıyorum ki 4.olabilirz hatta 3. bile oluruz

Adem Akyüz'
12.02.2017, 14:19
Okay'ın çıkması ve Rodallega'nın 85'te girmesi bence hiç de doğru değildi abi.

ensar_61
12.02.2017, 14:23

Ben dun osmanli yi yendikten sonra bu iyi gidisatin tesaduf olmadigini cok net gordum.keza kasimpasa bursa cok iyi takimlar.nitekim kasimpasa basaksehir onunde 2-0 onde su anda

Soner Albayrak
12.02.2017, 14:59
Takımın eksikleri var tabii ki de ama inanın bu maç başka türlü kazanılmazdı.

Joomla!
12.02.2017, 15:15
4 mac seri yapmak hic de kolay bir sey degil, evet sans da yaninizda olsa da yine de kolay degil. tebrik etmek lazim.

Enaldo61
12.02.2017, 15:21

Ben de bunu dicektim, bir ara kimi yensek zaten kötü takım diyenler vardı burda. Şunu anlayalım bu ligde kötü takım yok, her maç aynı derecede önemli, her maçı kazanmak zor ve her maç 3 puan değerinde. Rakip farketmez.

cem1990
12.02.2017, 15:23
Galatasaray da yenemezse bugün ne karlı bir hafta olacak bizler için

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enaldo61
12.02.2017, 15:26
Galatasaray da yenemezse bugün ne karlı bir hafta olacak bizler için

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu hafta gs kazanacak bence, gs büyük avantaj sağlayabilir, şampiyon olursa şaşırmam.

Ve bana göre Şenol Hoca fenerbahçe maçında kendi ipini çekti.

Çağatay_
12.02.2017, 15:33

Daha da önemlisi, diyelim ki rakipler çok kötüydü, çok güçsüzdü...

Biz Kızılcabölük'e 4 atarken bile iyi oynamamıştık.

Biz artık maçı sonuna kadar zorluyor, iyi mücadele ediyoruz, iyi de oynuyoruz.

Asıl önemli nokta bu.

Çağatay_
12.02.2017, 15:37
Lig istediğimiz gibi gidiyor. Biz kazanıyoruz rakiplerimiz kaybediyor. Hiç olmazsa şampiyonla 10 puandan az fark olsun. İnanıyorum ki 4.olabilirz hatta 3. bile oluruz

Ayık olmak lazım.

Çok dengeli bir maçta 2 penaltı ve bir kırmızı kartımızı yediler.

Bunlara aynen dünkü maçta olduğu gibi soğukkanlı ve futbola dönük tepkiler vermeli, ama sessiz de kalmamalıyız.

Kafa kafaya giden bir maçı hakem yüzünden verebilirdik. Bu hassas dengeler geçen sene canımızı çok yaktı, bu sene hakeme takılmadan, gerekli reaksiyonu göstererek, kararlı bir şekilde hedefe yürümeliyiz.

umitçebi
12.02.2017, 15:46
Rodagella yı son beş dakika oyuna almasının bir tek sebebi olabilir. Maç başı ücret alıyorsa ondan mahrum kalmasın. Ndoye 60. dakikadan sonra bitti. Sen 85. dakika oyuncu değiştiriyorsun. Hiç yapma daha iyi. Castillo ya hiç girmeyeceğim.
Bencede hıç gırmeyelım çunku adamlar orta sahadan saldırıyorlardı ıyıce ve castıllo nun defansa yardımı yoktu..Onun yerıne medjanı alınarak orta sahayı kıtledı..Dedıgınız gıbı futbol çok karmaşık değil ve ıyıce ızlendıgınde net anlaşılıyor..

Çağatay_
12.02.2017, 15:48
Takım ilk yarıya müthiş başladı, ama önceki maçlardan da kötü alışkanlığımız olan bir ürkeklik takımın üzerine özellikle 30. dakikadan itibaren çöktü.

2. yarıya da bu etki altında başladık ve böyle devam ettik. Böyle durumlarda her takım topu ayağında iyi tutan bir oyuncuya ihtiyaç duyar. Bu adamın çok koşmasına gerek yoktur, orta yuvarlakta beklese bile olur. Ama topu tutar, takımı dinlendirir, yatıştırır, sakinleştirir.

Dünkü maçta bunu hiç ama hiç yapamadık. Takımı sakinleştiren oyuncu defanstaki 35'lik Durica oldu. Biraz Pereira bazen de Mas. Beklerimizin topu iyi kullanması bir avantaj, ama topa hakim olmamız gereken anlarda sakin kalacak ve "durun bir dakika top bende, rahat olun" diyebilecek bir adama ihtiyacımız var.

Bu kim olur şimdilik bilemiyorum.

umitçebi
12.02.2017, 15:51
Okay'ın çıkması ve Rodallega'nın 85'te girmesi bence hiç de doğru değildi abi.
Okay yorulmuştu ve topu defansıf olarak katkı verecek ve ılerıde taşıyabılecek yusuf erdoğanı almasıgerekıyordu..Castıllo nun yerıne medjanıyı aldı defansıf olarak..Orta sahada durdurdu..Sonrada okay yorulmuştu ve zaten medjanıyı aldıgı ıçın çıkarıo yusuf u aldı..Yusuf çok kotu oynadıgı ıçın bellı olmadı ama topu adam gıbı çıkaraabılseydı osmanlının verdıgı boşluklara çok daha net bellı olacaktı...

Rodagella deışıklığıne gelınce,Hocanın vardır bır bıldıgı..Ndoye nın defansta hava topu aldıgı da farzedılırse sanırım pılı bıtene kadar ndoye u kulanmak ıstedı..Osmanlı gıbı takıma zaten 3 0 yapamayacağımıza gore skor ustunlugunu korumak en mantıklısıydı bence..Hoca yorulunca çıkardı ve rodagellayı aldı..Rodagellanın takıma gırecegı zamnda gelecek tabıkı ama şuan akan oyunda takımı bozmak ıstemıyor ve saygı duyuyorum..

umitçebi
12.02.2017, 15:52
Ayrıca EY Onur u Forvet oynatsa vardır bir bildiği diyecek arkadaşlar var. Futbol o kadar karmaşık bir oyun değil.

Haklısınız,10 maç ust uste kazansa bır maç berabere kalsa buda hoca mı dıycek adamlar var...

ilelebeTS
12.02.2017, 16:47
Başakşehir balonu patladı sonunda. Kasımpaşa, Osmanlı falan biz yendik ama öyle boş takım değiller iyi futbol oynuyorlar.

Ertan 51
12.02.2017, 16:57
Bu maçtan galip geleceğimiz içime doğmuştu,
şükürler olsun aynen hissettiğim gibi de oldu,
Başkanıma,yönetime,hocamıza,oyuncularımıza,hepsine değil de samimiyetle takımın yanında olan taraftara sonsuz teşekkürler.
İnşallah bu mutlu günler aynen devam eder :)

Tahir61
12.02.2017, 17:03

Bu takımları bırakın üst üste yenmeyi aynı sezonda dördünü birden yendiğimiz olmuş mudur bilmiyorum

tamam büyük takımız ama bize ters gelen rakiplerdi ve kayıpsız geçtik

special one
12.02.2017, 17:15
Ben dun osmanli yi yendikten sonra bu iyi gidisatin tesaduf olmadigini cok net gordum.keza kasimpasa bursa cok iyi takimlar.nitekim kasimpasa basaksehir onunde 2-0 onde su anda

Ben de bunu dicektim, bir ara kimi yensek zaten kötü takım diyenler vardı burda. Şunu anlayalım bu ligde kötü takım yok, her maç aynı derecede önemli, her maçı kazanmak zor ve her maç 3 puan değerinde. Rakip farketmez.

Daha da önemlisi, diyelim ki rakipler çok kötüydü, çok güçsüzdü...

Biz Kızılcabölük'e 4 atarken bile iyi oynamamıştık.

Biz artık maçı sonuna kadar zorluyor, iyi mücadele ediyoruz, iyi de oynuyoruz.

Asıl önemli nokta bu.

Bu takımları bırakın üst üste yenmeyi aynı sezonda dördünü birden yendiğimiz olmuş mudur bilmiyorum

tamam büyük takımız ama bize ters gelen rakiplerdi ve kayıpsız geçtik
Umarım bu hava bozulmaz çok güzel gidiyoruz

takım yukarıya oynayıp oranında stresini yaşaması ve tecrübe kazanması gerekiyor, seneye yukarıların stresine alışmamız lazım

Biz böyle devam edersek yukarılarda kaybeden çok olacaktır (bjk ayrı tutuyorum)

Arrive
12.02.2017, 17:19
Adamı 10. haftadan göndermeye kalkmıştık, ki zaten huyumuzdur, sabretmeyiz.
Yeni gelecek olan adam, takımı izleyecek, bir iki maç görecek, eksikleri tespit edecek, oraya adam bakacak vs vs, bir sürü hikaye..

Adama sabrettik, adam da devre arası 3-4 müdahale ile, bizi kanser etmeyen takımı oluşturdu.
Seneye de bizi güldüren takımı oluşturacağını düşünüyorum.

AnAKiN
12.02.2017, 17:42
Ikinci devre arasinda bu takim dortte dort yapacak dense sizleri bilmem ama ben inanmazdim acikcasi. Iki bek ve bir ortasaha bu takımı boyle yapiyorsa bir kac takviye ile gelecek sezonu hayal dahi edemiyorum. Ayrica zeki ve yumlu ile yerlerine gelen adamlari karsilastiriyorum. Yani cok ust seviye degiller ama adamlarda zeka var. Demekki hocanin bir bildigi varmis.

Yiğit Gayretli
12.02.2017, 17:46
Osmanlı maçı top oynamaya çalışan takımlar için tehlikeli bir maç. Hem zemin, hem oyun yapıları bu tip takımlara ters. Kıymetli bir galibiyet aldık kesinlikle.

Aslında golü attıktan sonra topu Osmanlı'ya bırakmak da çok hatalı değil tercih olarak. Ama biz oyunu yönlendirmekte sıkıntı yaşadık. Hoca'nın değişiklik tercihleri ve zamanlaması da bu sıkıntıyı tetikledi.

Uyanık olmak gerek...

artvints
12.02.2017, 17:53
defansa gömülmek doğruydu aslında çünkü osmanlı'nın atakları hep orta sahada kapılan toplar ve yapılan hızlı ataklarla geldi. biz iyi gömülemedik ve topla çıkarken çok basit hatalar yaptık. tabi osmanlı da çok iyi baskı yapıyor fizik güçleri yüksek.

PortoDeGalinhas
12.02.2017, 17:57
ilk 9 sıradaki takımlardan 7 si( galatasaray da kaybederse 8 olacak)nin puan kaybettiği haftada neredeyse 20 puan değerinde 3 puan aldık resmen

Hüseyin Çümen
12.02.2017, 18:05
defansa gömülmek doğruydu aslında çünkü osmanlı'nın atakları hep orta sahada kapılan toplar ve yapılan hızlı ataklarla geldi. biz iyi gömülemedik ve topla çıkarken çok basit hatalar yaptık. tabi osmanlı da çok iyi baskı yapıyor fizik güçleri yüksek.

Defansa gömülmemiz bir tercih değil bir zorunluluktu. Takım çok yoruldu. Bu sahada bizim iyi oynamamız da beklenemezdi. Zaten pas yüzdemizde oldukça füşüktü bu maç. Kadrosunda eksik kalmayan osmanlıyı bu saha şartlatında yenmek bence en zor deplasmandan alınan 3 puandır tebrikler

ilelebeTS
12.02.2017, 18:17
Normalde hücum oyuncuları rakibe baskı yapar ilk düdükle beraber. Maçın başlangıç vuruşunu yaptığımızda osmanlıspor ilginç bişey yaptı. Webo dahil kendi yarı sahalarına çekilip beklemeye başladılar. Sanki son maç gol yerse küme düşecekler. Böyle futbol mu olur arkadaş..

İsmail Sezgin
12.02.2017, 18:28
Faruk BERBER hocam resim bekliyorum video bekliyorum :)

Yavuz KÜÇÜK
13.02.2017, 02:48
Hatalarımız var ama çok iyi yoldayız. Seriyi bozmadan devam edeceğiz Allah'ın izniyle. Lig bize çalışıyor şaka gibi :).

Yiğit Gayretli
13.02.2017, 08:57
İlk yarıya oranla en büyük farkımız; kazanma hırsımız.

Hala futbol adına çok mükemmel işler yapmıyoruz, bu kesin. Ama sahaya çıkan takım geri düşse de mücadele edeceğinin garantisini veriyor hırsıyla.

İ. SARAL
13.02.2017, 09:01
İnanamıyorum Faruk BERBER maça gitti ve biz yendik, hem de 1980 model Puma formasıyla :O Kesin içeri girememiştir, başka bir ihtimal yok :D

İzmirliTS
13.02.2017, 09:27
Osmanlıspor FK-Trabzonspor 2
Bursaspor-Fenerbahçe 0
Konyaspor-Antalyaspor 1
olur ise ;

4. RezilBahçe 36

5. Antalyaspor 31

6. Konyaspor 30

7. Trabzonspor 30

8. Bursa 28

9. Osmanlı 27

Güzel oluyor :rolleyes:

<!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:TrackMoves/> <w:TrackFormatting/> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:PunctuationKerning/> <w:ValidateAgainstSchemas/> <w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid> <w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedContent> <w:AlwaysShowPlaceholderText>false</w:AlwaysShowPlaceholderText> <w:DoNotPromoteQF/> <w:LidThemeOther>TR</w:LidThemeOther> <w:LidThemeAsian>X-NONE</w:LidThemeAsian> <w:LidThemeComplexScript>X-NONE</w:LidThemeComplexScript> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> <w:DontGrowAutofit/> <w:SplitPgBreakAndParaMark/> <w:EnableOpenTypeKerning/> <w:DontFlipMirrorIndents/> <w:OverrideTableStyleHps/> </w:Compatibility> <m:mathPr> <m:mathFont m:val="Cambria Math"/> <m:brkBin m:val="before"/> <m:brkBinSub m:val="--"/> <m:smallFrac m:val="off"/> <m:dispDef/> <m:lMargin m:val="0"/> <m:rMargin m:val="0"/> <m:defJc m:val="centerGroup"/> <m:wrapIndent m:val="1440"/> <m:intLim m:val="subSup"/> <m:naryLim m:val="undOvr"/> </m:mathPr></w:WordDocument> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml> <w:LatentStyles DefLockedState="false" DefUnhideWhenUsed="false" DefSemiHidden="false" DefQFormat="false" DefPriority="99" LatentStyleCount="371"> <w:LsdException Locked="false" Priority="0" QFormat="true" Name="Normal"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" QFormat="true" Name="heading 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" QFormat="true" Name="heading 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" QFormat="true" Name="heading 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" QFormat="true" Name="heading 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" QFormat="true" Name="heading 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" QFormat="true" Name="heading 7"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" QFormat="true" Name="heading 8"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" QFormat="true" Name="heading 9"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="index 1"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="index 2"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="index 3"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="index 4"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="index 5"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="index 6"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="index 7"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="index 8"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="index 9"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="toc 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="toc 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="toc 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="toc 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="toc 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="toc 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="toc 7"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="toc 8"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="toc 9"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Normal Indent"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="footnote text"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="annotation text"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="header"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="footer"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="index heading"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="35" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" QFormat="true" Name="caption"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="table of figures"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="envelope address"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="envelope return"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="footnote reference"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="annotation reference"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="line number"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="page number"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="endnote reference"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="endnote text"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="table of authorities"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="macro"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="toa heading"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="List"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="List Bullet"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="List Number"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="List 2"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="List 3"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="List 4"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="List 5"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="List Bullet 2"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="List Bullet 3"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="List Bullet 4"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="List Bullet 5"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="List Number 2"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="List Number 3"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="List Number 4"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="List Number 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="10" QFormat="true" Name="Title"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Closing"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Signature"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="1" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Default Paragraph Font"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Body Text"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Body Text Indent"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="List Continue"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="List Continue 2"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="List Continue 3"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="List Continue 4"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="List Continue 5"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Message Header"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="11" QFormat="true" Name="Subtitle"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Salutation"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Date"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Body Text First Indent"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Body Text First Indent 2"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Note Heading"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Body Text 2"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Body Text 3"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Body Text Indent 2"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Body Text Indent 3"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Block Text"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Hyperlink"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="FollowedHyperlink"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="22" QFormat="true" Name="Strong"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="20" QFormat="true" Name="Emphasis"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Document Map"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Plain Text"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="E-mail Signature"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="HTML Top of Form"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="HTML Bottom of Form"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Normal (Web)"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="HTML Acronym"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="HTML Address"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="HTML Cite"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="HTML Code"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="HTML Definition"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="HTML Keyboard"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="HTML Preformatted"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="HTML Sample"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="HTML Typewriter"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="HTML Variable"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Normal Table"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="annotation subject"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="No List"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Outline List 1"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Outline List 2"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Outline List 3"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table Simple 1"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table Simple 2"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table Simple 3"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table Classic 1"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table Classic 2"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table Classic 3"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table Classic 4"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table Colorful 1"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table Colorful 2"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table Colorful 3"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table Columns 1"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table Columns 2"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table Columns 3"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table Columns 4"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table Columns 5"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table Grid 1"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table Grid 2"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table Grid 3"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table Grid 4"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table Grid 5"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table Grid 6"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table Grid 7"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table Grid 8"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table List 1"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table List 2"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table List 3"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table List 4"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table List 5"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table List 6"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table List 7"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table List 8"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table 3D effects 1"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table 3D effects 2"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table 3D effects 3"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table Contemporary"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table Elegant"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table Professional"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table Subtle 1"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table Subtle 2"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table Web 1"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table Web 2"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table Web 3"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Balloon Text"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="Table Grid"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Table Theme"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" Name="Placeholder Text"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="1" QFormat="true" Name="No Spacing"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="60" Name="Light Shading"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="61" Name="Light List"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="62" Name="Light Grid"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="63" Name="Medium Shading 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="64" Name="Medium Shading 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="65" Name="Medium List 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="66" Name="Medium List 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="67" Name="Medium Grid 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="68" Name="Medium Grid 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="69" Name="Medium Grid 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="70" Name="Dark List"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="71" Name="Colorful Shading"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="72" Name="Colorful List"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="73" Name="Colorful Grid"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="60" Name="Light Shading Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="61" Name="Light List Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="62" Name="Light Grid Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="63" Name="Medium Shading 1 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="64" Name="Medium Shading 2 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="65" Name="Medium List 1 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" SemiHidden="true" Name="Revision"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="34" QFormat="true" Name="List Paragraph"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="29" QFormat="true" Name="Quote"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="30" QFormat="true" Name="Intense Quote"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="66" Name="Medium List 2 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="67" Name="Medium Grid 1 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="68" Name="Medium Grid 2 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="69" Name="Medium Grid 3 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="70" Name="Dark List Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="71" Name="Colorful Shading Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="72" Name="Colorful List Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="73" Name="Colorful Grid Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="60" Name="Light Shading Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="61" Name="Light List Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="62" Name="Light Grid Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="63" Name="Medium Shading 1 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="64" Name="Medium Shading 2 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="65" Name="Medium List 1 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="66" Name="Medium List 2 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="67" Name="Medium Grid 1 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="68" Name="Medium Grid 2 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="69" Name="Medium Grid 3 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="70" Name="Dark List Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="71" Name="Colorful Shading Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="72" Name="Colorful List Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="73" Name="Colorful Grid Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="60" Name="Light Shading Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="61" Name="Light List Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="62" Name="Light Grid Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="63" Name="Medium Shading 1 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="64" Name="Medium Shading 2 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="65" Name="Medium List 1 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="66" Name="Medium List 2 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="67" Name="Medium Grid 1 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="68" Name="Medium Grid 2 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="69" Name="Medium Grid 3 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="70" Name="Dark List Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="71" Name="Colorful Shading Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="72" Name="Colorful List Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="73" Name="Colorful Grid Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="60" Name="Light Shading Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="61" Name="Light List Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="62" Name="Light Grid Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="63" Name="Medium Shading 1 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="64" Name="Medium Shading 2 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="65" Name="Medium List 1 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="66" Name="Medium List 2 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="67" Name="Medium Grid 1 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="68" Name="Medium Grid 2 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="69" Name="Medium Grid 3 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="70" Name="Dark List Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="71" Name="Colorful Shading Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="72" Name="Colorful List Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="73" Name="Colorful Grid Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="60" Name="Light Shading Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="61" Name="Light List Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="62" Name="Light Grid Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="63" Name="Medium Shading 1 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="64" Name="Medium Shading 2 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="65" Name="Medium List 1 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="66" Name="Medium List 2 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="67" Name="Medium Grid 1 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="68" Name="Medium Grid 2 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="69" Name="Medium Grid 3 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="70" Name="Dark List Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="71" Name="Colorful Shading Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="72" Name="Colorful List Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="73" Name="Colorful Grid Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="60" Name="Light Shading Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="61" Name="Light List Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="62" Name="Light Grid Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="63" Name="Medium Shading 1 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="64" Name="Medium Shading 2 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="65" Name="Medium List 1 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="66" Name="Medium List 2 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="67" Name="Medium Grid 1 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="68" Name="Medium Grid 2 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="69" Name="Medium Grid 3 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="70" Name="Dark List Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="71" Name="Colorful Shading Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="72" Name="Colorful List Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="73" Name="Colorful Grid Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="19" QFormat="true" Name="Subtle Emphasis"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="21" QFormat="true" Name="Intense Emphasis"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="31" QFormat="true" Name="Subtle Reference"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="32" QFormat="true" Name="Intense Reference"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="33" QFormat="true" Name="Book Title"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="37" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" Name="Bibliography"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="true" QFormat="true" Name="TOC Heading"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="41" Name="Plain Table 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="42" Name="Plain Table 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="43" Name="Plain Table 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="44" Name="Plain Table 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="45" Name="Plain Table 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="40" Name="Grid Table Light"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="46" Name="Grid Table 1 Light"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="47" Name="Grid Table 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="48" Name="Grid Table 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="49" Name="Grid Table 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="50" Name="Grid Table 5 Dark"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="51" Name="Grid Table 6 Colorful"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="52" Name="Grid Table 7 Colorful"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="46" Name="Grid Table 1 Light Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="47" Name="Grid Table 2 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="48" Name="Grid Table 3 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="49" Name="Grid Table 4 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="50" Name="Grid Table 5 Dark Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="51" Name="Grid Table 6 Colorful Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="52" Name="Grid Table 7 Colorful Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="46" Name="Grid Table 1 Light Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="47" Name="Grid Table 2 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="48" Name="Grid Table 3 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="49" Name="Grid Table 4 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="50" Name="Grid Table 5 Dark Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="51" Name="Grid Table 6 Colorful Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="52" Name="Grid Table 7 Colorful Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="46" Name="Grid Table 1 Light Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="47" Name="Grid Table 2 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="48" Name="Grid Table 3 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="49" Name="Grid Table 4 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="50" Name="Grid Table 5 Dark Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="51" Name="Grid Table 6 Colorful Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="52" Name="Grid Table 7 Colorful Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="46" Name="Grid Table 1 Light Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="47" Name="Grid Table 2 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="48" Name="Grid Table 3 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="49" Name="Grid Table 4 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="50" Name="Grid Table 5 Dark Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="51" Name="Grid Table 6 Colorful Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="52" Name="Grid Table 7 Colorful Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="46" Name="Grid Table 1 Light Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="47" Name="Grid Table 2 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="48" Name="Grid Table 3 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="49" Name="Grid Table 4 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="50" Name="Grid Table 5 Dark Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="51" Name="Grid Table 6 Colorful Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="52" Name="Grid Table 7 Colorful Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="46" Name="Grid Table 1 Light Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="47" Name="Grid Table 2 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="48" Name="Grid Table 3 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="49" Name="Grid Table 4 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="50" Name="Grid Table 5 Dark Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="51" Name="Grid Table 6 Colorful Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="52" Name="Grid Table 7 Colorful Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="46" Name="List Table 1 Light"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="47" Name="List Table 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="48" Name="List Table 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="49" Name="List Table 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="50" Name="List Table 5 Dark"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="51" Name="List Table 6 Colorful"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="52" Name="List Table 7 Colorful"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="46" Name="List Table 1 Light Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="47" Name="List Table 2 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="48" Name="List Table 3 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="49" Name="List Table 4 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="50" Name="List Table 5 Dark Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="51" Name="List Table 6 Colorful Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="52" Name="List Table 7 Colorful Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="46" Name="List Table 1 Light Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="47" Name="List Table 2 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="48" Name="List Table 3 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="49" Name="List Table 4 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="50" Name="List Table 5 Dark Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="51" Name="List Table 6 Colorful Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="52" Name="List Table 7 Colorful Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="46" Name="List Table 1 Light Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="47" Name="List Table 2 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="48" Name="List Table 3 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="49" Name="List Table 4 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="50" Name="List Table 5 Dark Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="51" Name="List Table 6 Colorful Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="52" Name="List Table 7 Colorful Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="46" Name="List Table 1 Light Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="47" Name="List Table 2 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="48" Name="List Table 3 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="49" Name="List Table 4 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="50" Name="List Table 5 Dark Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="51" Name="List Table 6 Colorful Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="52" Name="List Table 7 Colorful Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="46" Name="List Table 1 Light Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="47" Name="List Table 2 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="48" Name="List Table 3 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="49" Name="List Table 4 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="50" Name="List Table 5 Dark Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="51" Name="List Table 6 Colorful Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="52" Name="List Table 7 Colorful Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="46" Name="List Table 1 Light Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="47" Name="List Table 2 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="48" Name="List Table 3 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="49" Name="List Table 4 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="50" Name="List Table 5 Dark Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="51" Name="List Table 6 Colorful Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="52" Name="List Table 7 Colorful Accent 6"/> </w:LatentStyles> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normal Tablo"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:8.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:107%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri",sans-serif; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;} </style> <![endif]-->

2/3 tutturmuşum ama sanki böylesi daha iyi olmuş. Hem 6. olmuşuz hemde Konya tehlike olmaktan çıkmış.
Mükemmel bir hafta oldu.

Yiğit Gayretli
13.02.2017, 09:39
İnanamıyorum <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Faruk BERBER (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=20062)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> maça gitti ve biz yendik, hem de 1980 model Puma formasıyla :O Kesin içeri girememiştir, başka bir ihtimal yok :D

Yahu adamın günahını alma. Ona rağmen yendik de bari :) :)

İ. SARAL
13.02.2017, 10:01
Yahu adamın günahını alma. Ona rağmen yendik de bari :) :)

:D Lanetli Puma formayı giymedi sanırım bu hafta.

Yiğit Gayretli
13.02.2017, 10:03

Kara büyü bozdurmuş :)

cakalkerem
13.02.2017, 10:08
iyiydik iyi başladık iyi bitirdik..
Bence tek kötü Ersun Hocaydı...
Anlamsız oyuncu değiştirmeri oldu...
Gereksiz işler yaptı..
Castillo gibi top tutan oyuncuyu çıkarıp onun işini Yusufa vermek kadar yanlış birşey yok...
Ayrıca SOmanlı bastırıyyor..kontraatak ta daha hızlı seri ve kuvvetli olan Rodellega yı neden bitime yakın alıyorsun...

Sonuç itibari ile 3 puan çok çok iyi

Uğur_Dmrtrk
13.02.2017, 10:18
Deplasman tribününde olmak ve galip gelmenin tadı başka..Son dakikaları stresli geçen maçta alınan bu 3 puan çok ama çok değerli..Zamanla daha da iyi oluruz inşallah..Hocanın oyuncu değişiklikleri de eleştiri konusu olmalı bence..Nice galibiyletlere inşallah..

Enaldo61
13.02.2017, 10:43
Castillo sakatlanmıştı geçen hafta arkadaşlar, zemin de bozuktu, o nedenle çıkarmış olabilir. Riske atmamıştır daha fazla.

demir
13.02.2017, 11:05
cıkan oyuncular ile ilgili cok fazla yorum yapmam cunki olayı en yakından gorenler yine teknik ekip, oyuncu cok yorulmustur, bir darbe almıs performansından dusmustur yada bir sonrakı macta vereceği gorevi dusunup oyundan almıstır ona dıyecegım bısey yok ama gıren oyuncular tanbır fıyosko.. ozellıkle yusuf.. kac yıldır bu takımdasın insan bir adım ileriye gitmezmi be kardesım ? okadar kondısyonsuzsun kı az daha kendı kendını sakatlıyordun bukadarda olmaz artık..

Mehmet
13.02.2017, 11:10
Takım ilk yarıya müthiş başladı, ama önceki maçlardan da kötü alışkanlığımız olan bir ürkeklik takımın üzerine özellikle 30. dakikadan itibaren çöktü.

2. yarıya da bu etki altında başladık ve böyle devam ettik. Böyle durumlarda her takım topu ayağında iyi tutan bir oyuncuya ihtiyaç duyar. Bu adamın çok koşmasına gerek yoktur, orta yuvarlakta beklese bile olur. Ama topu tutar, takımı dinlendirir, yatıştırır, sakinleştirir.

Dünkü maçta bunu hiç ama hiç yapamadık. Takımı sakinleştiren oyuncu defanstaki 35'lik Durica oldu. Biraz Pereira bazen de Mas. Beklerimizin topu iyi kullanması bir avantaj, ama topa hakim olmamız gereken anlarda sakin kalacak ve "durun bir dakika top bende, rahat olun" diyebilecek bir adama ihtiyacımız var.

Bu kim olur şimdilik bilemiyorum.

1. paragraf da yorum doğru diğerine katılmıyorum..
Orta sahaya Hagi ve Emre Bölezoğlu gibi bir Kaptan oyuncu lazım.
Oysa orta saha da Mehmet Ekici var. Topu ayağında eveler gevelerken takımın tüm oyuncuları
oyundan düşüp kötü futbol oynamamıza sebek oldu ligin ilk devresini bizim için.
Topu ayakta tutmak paslaşma ile oluyor.. Futbolcular pasa dayalı oynamaya takım oyunu oynamaya alışmalı.

Dün Osmanlıspor bizden çok daha üstün oynadılar.
Şansları yoktu gol atamadılar. Biz şanslıydık. Bir gol bulup maçı sıkınıtılı da olsa kazandık, galibiyet serisi yakaladık.
Dün maçı defansif bir oyunla şansa kazandık. Alınan golcü ile niye maça başlamadık, yoksa oda kırılır yumurtamı ne anlayamadım.
Savaşa giderken iyi silahını saklayan sonra kullanırım diyen belkide sakladığı iyi silahını sonra kullanmaya fırsat bulamayabilir.

Faruk BERBER
13.02.2017, 12:16
İnanamıyorum Faruk BERBER maça gitti ve biz yendik, hem de 1980 model Puma formasıyla :O Kesin içeri girememiştir, başka bir ihtimal yok :D

12351

Fatih Çelik
13.02.2017, 12:40
12351

Yakışmışş... :cool:

halil ibo
13.02.2017, 12:42
Beraberlik bekliyordum maçtan önce;ama 2 penaltımız verilse,gol vuruşu şanssızlığı da yaşayan rakibimizi farklı yenmiş olacaktık.
Kazanmak güzel,oyuncularımız takım olmayı başardı ve kazanmayı alışkanlık haline getirmeye başladı.Herşey daha güzel olacak.

İsmail Sezgin
13.02.2017, 13:13
12351

Güzel görüntüler bunlar :)

İskender Çakmak
13.02.2017, 13:13
Onur'un performansı da takımla beraber yükseliyor. Osmanlı maçında çok çok özel kurtarışlar yaptı.

Ayrıca Osmanlıspor için bir şeyler yazmak istiyorum. Ben futbolcu olsam hocaya bu sahada top mu oynanır diye sorarım.

UEFA 'da turu geçmiş takımın sahasına bakın. Hadi ligi geçtim. Sen 1 hafta sonra UEFA'da maç yapacaksın bunu da mı düşünmüyorsun?

Kazanmak güzel. Kazandıktan sonra hayatımız daha güzelleşiyor. Teşekkürler Trabzon'um.

Enaldo61
13.02.2017, 13:15
Onur'un performansı da takımla beraber yükseliyor. Osmanlı maçında çok çok özel kurtarışlar yaptı.

Ayrıca Osmanlıspor için bir şeyler yazmak istiyorum. Ben futbolcu olsam hocaya bu sahada top mu oynanır diye sorarım.

UEFA 'da turu geçmiş takımın sahasına bakın. Hadi ligi geçtim. Sen 1 hafta sonra UEFA'da maç yapacaksın bunu da mı düşünmüyorsun?

Kazanmak güzel. Kazandıktan sonra hayatımız daha güzelleşiyor. Teşekkürler Trabzon'um.
UEFA bu sahada maç oynatırsa o da ayrı fiyasko bence.

Faik Yılmaz
13.02.2017, 13:45
Osmanlı Yöneticileri televizyonlarda bol bol konuşmayı biliyorlar....

O sahanın hali nedir öyle....

Patates diksen vallahi olmaz....

İ. SARAL
13.02.2017, 15:01
12351

Heee desene o formayı giymedim diye :D

Çağatay_
13.02.2017, 15:35
1. paragraf da yorum doğru diğerine katılmıyorum..
Orta sahaya Hagi ve Emre Bölezoğlu gibi bir Kaptan oyuncu lazım.
Oysa orta saha da Mehmet Ekici var. Topu ayağında eveler gevelerken takımın tüm oyuncuları
oyundan düşüp kötü futbol oynamamıza sebek oldu ligin ilk devresini bizim için.
Topu ayakta tutmak paslaşma ile oluyor.. Futbolcular pasa dayalı oynamaya takım oyunu oynamaya alışmalı.

Dün Osmanlıspor bizden çok daha üstün oynadılar.
Şansları yoktu gol atamadılar. Biz şanslıydık. Bir gol bulup maçı sıkınıtılı da olsa kazandık, galibiyet serisi yakaladık.
Dün maçı defansif bir oyunla şansa kazandık. Alınan golcü ile niye maça başlamadık, yoksa oda kırılır yumurtamı ne anlayamadım.
Savaşa giderken iyi silahını saklayan sonra kullanırım diyen belkide sakladığı iyi silahını sonra kullanmaya fırsat bulamayabilir.

Ben adam aman koşmasın anlamında söylemedim, topu hiç vermesin Ekici gibi ezsin anlamında da söylemedim.

Topu tutarak oyunu yönetmemizi sağlayacak sakinliği, tekniği ve tecrübesi olmalı demek istedim.

Örneğin bir ara Türkiye'de Yusuf Şimşek gibi, hatta Uğur İnceman gibi... Oyunu sakinleştirip güven verecek bir oyuncu demek istiyorum... Ekici gibi topu ezip sağdan soldan oyuncular bindirirken sol ayağı ile 40 metreden şut adan oyuncu kimsenin işine yaramaz.

Gökhan ARSLAN
17.02.2017, 14:06
Ne kadar da mantıklı bir yorum.

En az senin kararların kadar dimi?