PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : www.escup.com (Herkesin dikkatine)

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6

Kaya
16.02.2005, 01:33
La kimse kalmadi yaaaa.

Fark açiliyo fark...

Berat
16.02.2005, 03:53
yalnizim dostlarim yaknizim yalniiiiiz..smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif03,53 itibariyle 368 oy fark varsmileys/smiley18.gif

ozgur
16.02.2005, 03:57
bende oyluyorumda, bu error yazilari izin verdikce

Berat
16.02.2005, 04:06
vaay,kardesim..Senle de bayaa bi tartistik Karel konusunda,hakkini helal et..Oylara devamsmileys/smiley2.gif

ozgur
16.02.2005, 04:13
helal olsun, burada tartismalara acigim, kimseyi kirmamaya calisiyorumda sen benim yaptigim espriyi, iskembeden sallama hikayesini uzerine alinmissin, umarim seni kirmamissizdir.smileys/smiley32.gif

Guests
16.02.2005, 07:48
bir gün belirleyip iyi bir operasyon yapalim yoksa bu farki hiç eritemiyecegiz benim önerim cuma gecesi

Benim önerim Cumartesi gecesi.Özgür gibi cafesi olan arkadaslar da cafeden oylar müsait olursa.Erdal abiyle de konusmak lazim.Bir operasyon sart.

Guests
16.02.2005, 07:50
geldimmmmmmm simdi basliyorum oylamayaaa

Guests
16.02.2005, 07:54
Özgür birkaç makineden oyla kardesim zaten okulu astim bugün yine ilk hafta ayagina oylamak için.Destek zamani

shipbroker61
16.02.2005, 09:49
Arkadaslar ActiveX ayarlarini yapmak icin;

Internet explorer`i acin, tools>net options>security`de custom level`e tiklayin ve yeni acilan pencerede "download unsigned activeX controls" opsiyonunu prompt yapin.

(Turkce windows için; araclar>internet secenekleri>guvenlik`den ozel duzey`e tiklayin ve yeni pencerede tam Turkcesini bilmiyorum "isaretlenmemis activex kontrollerini yukle" (olabilir) opsiyonunu "sor (prompt)" yapin)

sonra 2 defa ok`e basin ve pencereyi kapatin. Yeniden internet exploreri acin ve oy kullanin. Player sayfasindayken biraz bekleyin. Max 1-2 dk icinde yeni bir pencere acilacak ve size birsey yuklemenizi isteyecek.YES`e basin.

Bunlari birkereye mahsus yapiyoruz. Yuklendikten sonra "Security ok...Ready to vote" yazisi cikacak ve onu gorunce resimdeki kodu kutucuga yazarak oy atabilirsiniz.

Ayarlar böyle kisaca internet seçenekleri=güvenlik=özey düzey=ilk 4 bölüm etkinlestir.

Üye olup user alip oy atmaya basliyorsunuz.10 Dakikada 1 oy veriliyor.Maçlar pazartesi günleri saat 10.00 basliyor 1 hafta sonra tekrar pazartesi günü ayni saatte bitiyor.Oy vermek için security sayfasinin açilmasi daha sonra 10 haneli harfleri kutucugaz yazmaniz ve özellikle FATIH SULTAN TEKKE'yi isaretleyip vote yapmaniz yeterlidir.Bol oylamalar aman 10 dk.dikkat edelim.Ihmal etmeyelim..

Problemi olan yazsin hemen cözelim...!

herkese gunaydin arkadaslar. fark acilmis olsada yilmak yok. 90 dk + uzatmalar bitmeden mac bitmiyor. onun icin son dkya kadar mucadeleye devamsmileys/smiley2.gif

Guests
16.02.2005, 09:51
Shipbroker eywallah ölmek var dönmek yok.Benden bugün insallah en az 50 oy.Ders çalisirken bilgisayar açik 10 dakikalari da kaçirmiycam

Hadi usaklar hirsli biraz..

Mehmet
16.02.2005, 09:52
Kim bu takim ya adi sani nedir ya? Demek ki bu sunu gösteriyor. Adamlarin belkide okadar fazla taarftari yok ama kolaydan ucuzdan internet kullanicilari çok.

Guests
16.02.2005, 09:54
Mehmet abi escupta 2250 taraftarlari var bizim 750.Burdan fikir edinebilirsin nette kuvvetliler anliycagin gibi...

Sevgi
16.02.2005, 10:27
Özgür birkaç makineden oyla kardesim zaten okulu astim bugün yine ilk hafta ayagina oylamak için.Destek zamani

BIR KAÇ MAKINADAN OLMUYOR MAALESEF BEN DENEDIMsmileys/smiley4.gif

Guests
16.02.2005, 10:36
Sevgi nasil olmuyor?Olmasi lazim adamin internet cafesi varsonucta her bilgisayarin IP si farkli...

Guests
16.02.2005, 10:38
pc ip lerinin sadece son 2-3 rakami farklidir. diger bütün ip ler aynidir. internetten gelen tek ip vardir.

Sevgi
16.02.2005, 10:39
bende öyle düsündüm sirketteki baska bir pc den arkadasi üye yaptim oy kullandim , kendi pc den oy kullanirken IP no kullanilmis dedi.Ayni net baglantisndan olmuyor mus Özgür e sordum bu bilgiyi verdi.

shipbroker61
16.02.2005, 10:58
arkadaslar azda olsa aradaki fark dusmeye basladi. sizden ricam yilmadan, usanmadan oylamaya devam etmeniz ve olabildigince fazla sayida dostunuza arkadasiniza bu konu hakkinda bilgi vermeniz.

hadi bakalim 2250 kisiye karsi (benim tahminim bu mactaki rakibimiz daha fazla) 750 kisinin verdigi bu mucadelede tarihe gececek kisiler arasinda yerimizi alalimsmileys/smiley2.gif

sheva
16.02.2005, 11:17
ha gayret

Sevgi
16.02.2005, 11:21
HA GAYRET DEMEYLE OLMUYOR gÜLCAN HANIM OY KULLANACAKSINIZ smileys/smiley1.gif

sheva
16.02.2005, 11:23
kullaniyoruz sevgi hanim ayip ettinizsmileys/smiley2.gif

Sevgi
16.02.2005, 11:25
HADI BAKALIM smileys/smiley2.gif

U.Sadıkoğlu
16.02.2005, 11:45
YAHU 2 PC DEN DE OLUR 20 PCDEN DE

AMA FARKLI UYELIK OLACAK

OYLAR SUANDA ÇOK IYI ARTIYOR

www.taraftaranketi.net (http://www.taraftaranketi.net)

burayida unutmayin 10 sn yizi alir 1 oy

shipbroker61
16.02.2005, 11:47
Arkadaslar ActiveX ayarlarini yapmak icin;

Internet explorer`i acin, tools>net options>security`de custom level`e tiklayin ve yeni acilan pencerede "download unsigned activeX controls" opsiyonunu prompt yapin.

(Turkce windows için; araclar>internet secenekleri>guvenlik`den ozel duzey`e tiklayin ve yeni pencerede tam Turkcesini bilmiyorum "isaretlenmemis activex kontrollerini yukle" (olabilir) opsiyonunu "sor (prompt)" yapin)

sonra 2 defa ok`e basin ve pencereyi kapatin. Yeniden internet exploreri acin ve oy kullanin. Player sayfasindayken biraz bekleyin. Max 1-2 dk icinde yeni bir pencere acilacak ve size birsey yuklemenizi isteyecek.YES`e basin.

Bunlari birkereye mahsus yapiyoruz. Yuklendikten sonra "Security ok...Ready to vote" yazisi cikacak ve onu gorunce resimdeki kodu kutucuga yazarak oy atabilirsiniz.

Ayarlar böyle kisaca internet seçenekleri=güvenlik=özey düzey=ilk 4 bölüm etkinlestir.

Üye olup user alip oy atmaya basliyorsunuz.10 Dakikada 1 oy veriliyor.Maçlar pazartesi günleri saat 10.00 basliyor 1 hafta sonra tekrar pazartesi günü ayni saatte bitiyor.Oy vermek için security sayfasinin açilmasi daha sonra 10 haneli harfleri kutucugaz yazmaniz ve özellikle FATIH SULTAN TEKKE'yi isaretleyip vote yapmaniz yeterlidir.Bol oylamalar aman 10 dk.dikkat edelim.Ihmal etmeyelim..

Problemi olan yazsin hemen cözelim...!

shipbroker61
16.02.2005, 11:51
tribunun sultanlarinin sadece iki kisiyle temsil ediliyor olmasi bizi gercekten uzuyor arkadaslar.

valla bizim beklentimiz sultanlarin orayi toz duman edecegiydi ama dedikodu daha agir basti galibasmileys/smiley1.gif

U.Sadıkoğlu
16.02.2005, 11:54
AYNEN SHIPsmileys/smiley2.gif

Guests
16.02.2005, 11:56
Sevgi ve sheva size diyolar smileys/smiley17.gif

sheva
16.02.2005, 11:58
duyduk..arkadaslar en nefret ettigim sey "kiz bunlar dedikodudan baska birsey yapamazlar" anlayisidir..size ve ts ye destek olmak içinbir sürü salak sifreyle ugrasip 10 dakikalari bekliyoruz..belki siz de biraz saygi duyarsiniz bize alla alla..dedikodu daha iyi geliyormus töbe töbeee..

U.Sadıkoğlu
16.02.2005, 11:59
smileys/smiley17.gifsmileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gifsmileys/smiley17.gif

Guests
16.02.2005, 12:00
duyduk...? Ne kadar kibarsin sen öyle?

sheva
16.02.2005, 12:05
kavga mi edecez bir de?

shipbroker61
arkadasim eger rencide edici birsey soylediysem ozurdilerim oncelikle. ben forumdaki ortamimizin samimiyetinden dolayi kucuk bir latife yapayim dedim ama herhalde yanlis anlasildi.

tekrar ozur.... amacim bu degildi herhalde yanlis anlasildi....

ama kucuk bir dipnotta dusmem gerekiyorburda bize degil trabzonspora destek oluyorsunuz ve o salak sifrelerle aynen bizde ugrasiyoruz onun icin ayni saygiyisizdebizde hakediyoruz diye dusunuyorum. bundan dolayi lutfen saygimizi karsilikli olarak koruyalim tamam mi kardesimsmileys/smiley2.gifEdited by: shipbroker61

U.Sadıkoğlu
duyduk..arkadaslar en nefret ettigim sey "kiz bunlar dedikodudan baska birsey yapamazlar" anlayisidir..size ve ts ye destek olmak içinbir sürü salak sifreyle ugrasip 10 dakikalari bekliyoruz..belki siz de biraz saygi duyarsiniz bize alla alla..dedikodu daha iyi geliyormus töbe töbeee..

Senin ugrastigin sifrelerle ben geçen sene 3 gece uyumadan ugrasiyordum

Sevgi
16.02.2005, 12:07
Beylerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

kendinize gelin lütfen söylediginiz basi seyleri görmezden geldik asagilar gibi '' kizlarbile kullaniyor '' dediniz sesimizi çikarmadik simdide dedikodu yapiyorlar diyorsunuz.Esra ve Elmas yogun çalisiyor Hilal ve Ebru pc de sorun var Seçil zaten kullaniyor digerleride kullaniyor lar zaten bak böyle yapmaya devam ederseniz kaybedeceksiniz bizi haberiniz olsun.Sabahtan beri 15 oy kullandim daha ne istiyorsunuz Allah Allah . Lütfen çamur atmayalim dedikodu falan diyeEdited by: sevgi

shipbroker61
16.02.2005, 12:11
arkadaslar lutfen tamam hatali olan bendim. lutfen olayi daha fazla buyumeden takimimiza destege devam edelim.

tekrar ozur diliyorum eger tartismayi noktalayacaksa

sheva
16.02.2005, 12:11
arkadasim eger rencide edici birsey soylediysem ozurdilerim oncelikle. ben forumdaki ortamimizin samimiyetinden dolayi kucuk bir latife yapayim dedim ama herhalde yanlis anlasildi.

tekrar ozur.... amacim bu degildi herhalde yanlis anlasildi....

ama kucuk bir dipnotta dusmem gerekiyorburda bize degil trabzonspora destek oluyorsunuz ve o salak sifrelerle aynen bizde ugrasiyoruz onun icin ayni saygiyisizdebizde hakediyoruz diye dusunuyorum. bundan dolayi lutfen saygimizi karsilikli olarak koruyalim tamam mi kardesimsmileys/smiley2.gif

size saygida kusur edecek birsey yaptigimizi düsünmüyorum abi..yanlisim varsa düzeltin lütfen..

bazi sakalar tekrarlanmazsa kendi adima sevinirim..saka da olsa dokunuyor zira..

siz daha uzun zamandir ugrasiyorsunuz dogrudur ama bizim de elimizden gelen budur,begenin ya da begenmeyin..

bence böyle kendi aramizda tartisarak zaman kaybediyoruz:) oy versek daha anlamli olacak

Sevgi
16.02.2005, 12:15
tamam arkadaslar kavga etmiyoruz zaten biz bayanlar böyleyiz cevap vermemiz lazim yoksa içimizde kalirsmileys/smiley4.gifoy vermeye devam farki bir sekilde kapatmamiz lazim

Hadi Gülcan diger arkadaslar adina daha fazla oy atmamiz lazim.smileys/smiley1.gifyoksa onlari da savunacagiz diye dayak yiyecegiz.Edited by: sevgi

U.Sadıkoğlu
16.02.2005, 12:18
Tamam bende herkesten ozur diliyorum lutfen birdaha tartismayalim

sheva
16.02.2005, 12:30
hatir gönülle tanidiklari da üye yapmaya çalisiyorum..insallah bir yarari dokunur smileys/smiley5.gif

shipbroker61
16.02.2005, 12:40
super super tozduman dagilsin diye yemege gittim geldim ki ortalik gulluk gulistanlik olmus....

birlikten kuvvet dogar...

hadi bakalim

oylarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsmileys/smiley2.gif

Guests
16.02.2005, 12:42
Widzew den Jarek Bodziarek nickli eleman bi ara takimini ts yapti.Bizim haftanin oylayanblari listesinde göründü.5 dakka sonra kayboldu ne yapmaya çalisiyosa...

Forumlara bakmak için mi yapti diyicem çakmaz ki bizim forumdan..

sheva
16.02.2005, 12:44
belki dogru yolu bulmustur? smileys/smiley17.gif

Guests
16.02.2005, 12:46
5 Dakika sonra yine gitti ama gelir gider akli mi var adamin smileys/smiley36.gif

sheva
16.02.2005, 12:50
ya bu 300 lük fark niye kapanmiyor bir türlü alla alla...

shipbroker61
16.02.2005, 12:53
bizden kac kisi online onu gormek istemistir... cok onemli bisi oldugunu zannetmiyorum.

ama soyle birsey soyleyecegim forumlarda ozel stratejileriniz falan varsa belirtmeyin....bunlari ozelden veya msn den halledin arkadaslar lutfen

Guests
16.02.2005, 13:00
Sheva widzewi tikla onlarda oyliyanlara bak 100 ün üstünde 8 kisi var ve en cok oy atan 180lerde.Bizde ise 120lerde.Fark cok bariz belli

sheva
16.02.2005, 13:03
tüh ya okula gitmem lazim benim de..siz devam edin ..kolay gelsin

Guests
16.02.2005, 13:54
rahat olun sakin olun. maçi kaybedersek birsey olmaz. ama tabiki neden kazanmiyalim. elemelerde daha çok destek lazim unutmayin...

deco
16.02.2005, 13:56
Destek geliyor oylamaya devam...smileys/smiley2.gif

Arkadaslardisardan gelen desteklerde,
Agustin--->>Ankaragücü
Mustafa Yalçinkaya--->>Fenerbahçe
Erdinç Yavuz--->>Besiktas
Emrah Eren--->>Galatasaray
Tolga Seyhan-->>http://www.escup.com/forum/fimg/i_smile_cool.gifhttp://www.escup.com/forum/fimg/i_smile_cool.gif(özel bir takim)
Ibrahim Yattara-->>http://www.escup.com/forum/fimg/i_smile_approve.gif(özel bir takim)

Bu futbolculara özellikle oy atmayin disardan nekadar destek gelsigini görmek için.Bir kaç anlasma yapildi.smileys/smiley2.gifEdited by: deco

shipbroker61
16.02.2005, 13:57
evet aynen oyle zaten su yaptigimiz olay bile rakiplerimize epey bir korku verdi.

her platformda oldugu gibi TRABZON'umuz onurlu mucadelesiyle escup'tada adindan epey soz ettirecek.

Berat
16.02.2005, 14:21
yeni uyandim,basladim oylamaya..Ibrahim Abi ne kadar oy verirsen ben de o kadar veriyorum,her gece seni 1 oy geçip birakiyorum,,ona göresmileys/smiley36.gif Edited by: Berat Tekke

shipbroker61
16.02.2005, 15:29
ya berat bela misin sen kardesim allah allahadam kabus oldu yasmileys/smiley1.gif

Guests
16.02.2005, 15:37
shipbroker61 abi istiyorsan dövelim berati sende rahatla bizde, hatta ülkece rahatliyalimsmileys/smiley2.gif

sheva
16.02.2005, 15:41
bu fark niye gittikçe açiliyor ya alla alla...

Sevgi
16.02.2005, 15:45
zaman zaman degisiyor gülcan sabah geldigimde 359 du simdi 340 aradaki fark ama bugün az oy atiliyor düne göre :(

shipbroker61
16.02.2005, 15:45
shipbroker61 abi istiyorsan dövelim berati sende rahatla bizde, hatta ülkece rahatliyalimsmileys/smiley2.gif

ozgur bilsemki akillanacak yapalim oyle bisey diycem ama adam sabahina gene baslicak ensemde solumayasmileys/smiley36.gif

neyse ben bugun saglam bi oy kullaniyimda soyle sabaha kadar ayakta tutayim su haytayismileys/smiley2.gif

Berat
16.02.2005, 15:48

ozgur bilsemki akillanacak yapalim oyle bisey diycem ama adam sabahina gene baslicak ensemde solumayasmileys/smiley36.gif

neyse ben bugun saglam bi oy kullaniyimda soyle sabaha kadar ayakta tutayim su haytayismileys/smiley2.gif

Abi attigin her oyun karsiligi var bende,sen ne kadar çok atarsan ben de o kadar çok atacam,,ona göre,,oylarin çok degerlismileys/smiley36.gif..

Bu arada Özgür eni de esefle kiniyorum,ne o dövmek falan,hem kaç kisiyle dövecen,,sana 1tane vursam yarisi bosa gidersmileys/smiley36.gifgerçi sana kiyamam ayri meselesmileys/smiley2.gif

sheva
16.02.2005, 15:49
beyler..escup diyorum oy diyorum:) bu maçi kaybedersek nolacak diyorum??

Sevgi
16.02.2005, 15:56

ARKADASLAR BIRINIZ SU GARIBE CEVAP VERIN DÜNDEN BERI SORUP DURUYOR.BU VESILEYLE BENDE ÖGRENEYIM smileys/smiley4.gif

deco
16.02.2005, 16:03
canim sikildi simdi smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

Berat
16.02.2005, 16:08

ARKADASLAR BIRINIZ SU GARIBE CEVAP VERIN DÜNDEN BERI SORUP DURUYOR.BU VESILEYLE BENDE ÖGRENEYIM smileys/smiley4.gif

maçlar lig usulü..su an 2. devredeyiz..14 maç sonunda bildigim kadariyla ilk 4 takim tur atliyo,bi zaten garantiledik,ama bu maç çok öenml çünkü kazanirsak liderle puanlari esitliyoruz hem de prestij açisindan önemli.Haftaya da Manchester la oynuyoruz..o maç daha da önemli bi maç olacak muhtemelen..

Sevgi
16.02.2005, 16:08
bu arada birisi de formalite kismini anlatsa su isin? maçlar lig usulü mü gruptan çikinca noluyor? kaç hafta var? nasil sampiyon olacaz?? madem oy atiyoruz bilelim smileys/smiley9.gif

ya aglayip zirlamayi birakip biriniz su sorulara cevap verecek mi ??

Emorfo
16.02.2005, 16:09
tüm gavurlara karsi bir tek Trabzonsporlular iyi gidiyoruz iyi :) Diger türk takimlarindan gelen yardim çok az. Buna ragmen pololular farki daha da fazla açamiyorlar. Bir gece operasyonu ile bu fark kapatilabilir...

shipbroker61
16.02.2005, 16:10
kardesim sen canini sikma.....

biz bu maci alacaz merak etme...

gerekirse berat 3 gun uyumayacak.. soz verdi banasmileys/smiley1.gif

sheva
16.02.2005, 16:10
bu arada birisi de formalite kismini anlatsa su isin? maçlar lig usulü mü gruptan çikinca noluyor? kaç hafta var? nasil sampiyon olacaz?? madem oy atiyoruz bilelim smileys/smiley9.gif

göz göre göre ciddiye alinmiyoruz...

Berat
16.02.2005, 16:12

ya yazdik ya,alla alla...önceki sayfada

sheva
16.02.2005, 16:15
nerde hani?

Sevgi
16.02.2005, 16:17
pardon görmedim yada ben yazarken sen yazdin.

Tesekkür ederiz.

sheva
16.02.2005, 16:20
tamam evet gördüm..ben de bu maç çok önemli deyince dedim heralde gruptan çikmak buna bagli..prestij için mi ayaga kaldirdik biz simdi her yeri smileys/smiley36.gif

shipbroker61
16.02.2005, 16:21

arkadaslar ciddiye alinmama diye birsey soz konusu degil. bakin ben bu escup olayina daha yeni katilanlardanim. ama kusura bakmayin sizin bigunde sordugunuz sorulari ben basladigimdan beri sormadim valla.

trabzona oy ver dediler sorgusuz sualsiz basladim oylamaya. sizede aynisini tavsye ederimsmileys/smiley2.gif

ha su anda grup maclarini oynuyoruz ilerde nolacak onu valla ben de bilmiyorum. genelde bu konularda ben badaloglu'nun rehberliginde ilerliyorum

Berat
16.02.2005, 16:23
grup maçlari bittikten sonra diger gruplardaki takimlarla eslesip elemeli hale dönüsecek olay bildigim kadariyla..Ayrica prestijin yaninda gruptaki siralammiz açisindan da önemli..benden daha iyi bilenler var bu konulari,,onlar açiklasin daha saglikli olur ama bildigim kadari böyle

Sevgi
16.02.2005, 16:30
valla iki günde niye oy verdigimi bilmeden verdim bütün oylari ama bunun yanindada ögrenelim dimi cahil kalmayalim bu konuda . Arkadaslar üye olun TS ye oy kullanin dedigimizde ne olcak sonra sorusunda kalmayalim öylece biz TS için atiyoruz tamamda onlar TS taraftari degil.

BDiler61
16.02.2005, 16:31
gruplardan ilk 4 takim çikiyor sonra yeniden grup olusturuluyor tabi bu sene bir degisiklik olmazsa gruptan çikmayi garantiledik zaten ama widzew ve biz su anda escup in en güçlü iki takimiyiz yenmemiz önemli zaten ilk maçta bir kez yenildik ikincisi olmamali 3-4 senedir bu escupta oy veriyorum ilk defa sampiyon olabilecegimizi düsünüyorum

deco
16.02.2005, 17:10
Evet bu sene sampiyonluk iddamiz büyük,ama bu maçi kazanmak zorundayiz prestij için deil kazanmak istedigimiz için.Bu fark bizi pes ettirmemeli hiç mühim deil ne farklar gördük ne maçlar çevirdik yeterki yilmadan devam edelim oylamaya.Az önce konustugum besiktasli ark.lar aek ve bize olmak üzere 2 guruba ayrilmislar desteklerini ful kapasite attirarak devam edeceklerdir.Aek'ya oy atilmasi isimize geliyor bunu bilmeyenler bilsin widzew strateji hesabi oy atiyor.Buda onlara bir engel ilerleyen günlerde diger bazi yabanci takimlardan aldigimiz destek hizla artacaktir.Bir bakmissiniz sabah 200 fark gerideyiz yada bir bakmissiniz 200-300 fark öndeyiz hersey olabilir.Daha henüz maç bitmedi,pazartesi sabah 09.30 bitiyor.

Bu gruplardan sonra baska bir grup olacak o gurplarda ilk 3 dereceyi alan takimlar finallere çikacak finallerde tek maçli elemeli sistem.Son final tam 2 hafta sürüyor ortalama oy sayisi 25-27 bin arasi.Bizim bu kadar güçümüz var finallere kadar çok sey deisiyor zaten anlasmalar yapiliyor birseyler oluyor.Su andaki maçta tüm escup ve tüm avruplalilarla mücadele ediyoruz kafa kafaya maç çikartiyoruz bu bizi memnun edebilir ama hizimizi kesmemeli oylarimiz artirarak aynen devam etmeliyiz.Simdi oylar diyorum.

Guests
16.02.2005, 17:36
Faruk'un dedigi gibi bir gece operasyonla bu fark kapanabilir.Ama 15-20 kisi lazim bir gecede.Cumartesi gecesi bana uyar olmazsa 2 gece operasyon yapalim operasyona katilabilicekler fikrini söylesin zaman konusunda.

deco
16.02.2005, 17:41
Hangi gece kimler sabahliyabilir?

Berat
16.02.2005, 17:42
ben herzaman varim..her operasyona katilirim bi aksilik olmazsa..annem iyice kizmaya basladi tüm gece yatmiyosun diye ama ..smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifkatlanacaz artik TS için,ne yapalim..smileys/smiley2.gif

Kaya
16.02.2005, 17:45
383 :(

Kaya
16.02.2005, 17:46
Persembe ben sabahlarim...

Guests
16.02.2005, 17:47
Cumartesi

1-Murat(ben) baska ?

Guests
16.02.2005, 17:47
Hadi usaklar planli oyniyalim su oyunu....

Kaya
16.02.2005, 18:06
Cumartesi

1-Murat(ben) baska ?

PERSEMBE VE CUMARTESI VARIM...

Guests
16.02.2005, 18:09
her sabah 7.30da baslarim oylamaya gece yokum maalesef.

shipbroker61
16.02.2005, 18:15
ben herzaman varim..her operasyona katilirim bi aksilik olmazsa..annem iyice kizmaya basladi tüm gece yatmiyosun diye ama ..smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifkatlanacaz artik TS için,ne yapalim..smileys/smiley2.gif

bide beni gecmek icin di mismileys/smiley36.gif

Berat
16.02.2005, 18:24

o ayri tabismileys/smiley36.gif.ama bugün 1oy farkta birakmam abi,kusura bakma,8 oy fark var su anda..en az bi 10-15 fark yaparim insallah sanasmileys/smiley36.gif

Guests
16.02.2005, 18:27
AH BIDE BENI GEÇMEYI BECEREBILSENsmileys/smiley36.gif

shipbroker61
16.02.2005, 18:30

o ayri tabismileys/smiley36.gif.ama bugün 1oy farkta birakmam abi,kusura bakma,8 oy fark var su anda..en az bi 10-15 fark yaparim insallah sanasmileys/smiley36.gif

hadi bakalim gorecegiz.... evliligimi tehlikeye atarak bu aksam gec cikacagim ofistensmileys/smiley1.gif

ama senin verdigin baska bir soz daha var ozgure 100 oy fark atacaktin. insallah yan cizmezsin bu sozundesmileys/smiley2.gif

Berat
16.02.2005, 18:32

hadi bakalim gorecegiz.... evliligimi tehlikeye atarak bu aksam gec cikacagim ofistensmileys/smiley1.gif

ama senin verdigin baska bir soz daha var ozgure 100 oy fark atacaktin. insallah yan cizmezsin bu sozundesmileys/smiley2.gif

aman abi ne yaptin,100 oy fark atamam ama geçerim dedim..hedefim seni özgürü ve ahmet abiyi geçmek..261 oy yeter heraldesmileys/smiley36.gif

Guests
16.02.2005, 18:33
simdi disari çikiyorum ben islerim var. dükkana dönersem oylarim gene. dönemezsem yarin sabah 7.30'da oylamaya baslarim...

secil_ts
16.02.2005, 18:39
oy farki gene açilmis 300 kadar var dün 200 ün altindaydi bunlar gece atiyo oy galibasmileys/smiley19.gif

Berat
16.02.2005, 18:41
oy farki gene açilmis 300 kadar var dün 200 ün altindaydi bunlar gece atiyo oy galibasmileys/smiley19.gif

evet..gece bizden kimse kalmiyo smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

Guests
16.02.2005, 18:42
Adamin sinirini bozuyosunuz ha beyler ne haliniz varsa görün o zaman operasyon moperasyon yaparsaniz da ben katilmiyorum tek basima oyluyorum kafama göre

Saygilar

Berat
16.02.2005, 18:47
Adamin sinirini bozuyosunuz ha beyler ne haliniz varsa görün o zaman operasyon moperasyon yaparsaniz da ben katilmiyorum tek basima oyluyorum kafama göre

Saygilar

la ne oldi? neye kizdin

shipbroker61
16.02.2005, 19:04
smileys/smiley2.gifkardesim kizip sinirlenip birbirimizi kirmayalim.... fark ne olursa olsun biz devam edelim....

maci kaybederiz onemli degil ama birlikteligimize zeval gelmesin o onemli

Berat
16.02.2005, 20:22
425 fark..inanamiyorum...smileys/smiley18.gif

Harun
16.02.2005, 20:57
444 FARK OLDU YA NASIL ISTIR ÇÖZEMEDIM.smileys/smiley5.gif

İsmail Çavuşoğlu
16.02.2005, 21:38
uzun inceee bir yoldayim

oyluyooorum gecee gündüz

8 takiiiiimli escuuuptayim

oyluuuuyorum geceeeee gündüz geceeeee gündüüüz offfff.

haydi arkadaslar madem girdik bu uzun ince yola devaaaaam birakmak yooook

Guests
16.02.2005, 22:08
geldim oylara devam. pazar günü ankarada olucagim için oy atamiyacam. o zamana kadar full oyy

Guests
16.02.2005, 22:10
Oylarrr

kelkitli29
16.02.2005, 22:35
Cuma + Cumartesi ve Pazar günü ayrilmadan burdayim. geceleri uyumadan. cok kalabalik olmaliyiz. bu mac daha bitmedi. 500 fark 3 saatte kapanir . hafta sonu 30 kisi olabilirsek 5-6 saat öne geceriz.

TURHAN
16.02.2005, 22:47
koordinelibir operasyon olmadan bu fark erimez

Guests
16.02.2005, 23:08
Operasyon diyoruz kimsenin sesi çikmiyo Kaya hariç cevap veren olmadi.Operasyon yapalim diyorum kimseden ses yok tek basina operasyon ise yaramaz!Koordine olmaliyiz

BDiler61
16.02.2005, 23:14
haftasonu yapilacak operasyonda bende varim

kelkitli29
16.02.2005, 23:26
* Erdal abi
* Ömer abi
* Ahmet abi
* serhat
* Ben
* Scholes
* Halaoglu
* Kaya
* Madheart
* Hakki abi

en az 10 kisi daha olmali

Guests
16.02.2005, 23:35
Hüseyin abi bu arkadaslara sordun mu sen?

İsmail Çavuşoğlu
16.02.2005, 23:36
* Erdal abi
* Ömer abi
* Ahmet abi
* serhat
* Ben
* Scholes
* Halaoglu
* Kaya
* Madheart
* Hakki abi

Benide ekleyin cuma aksami ,cumartesi tam gün ve gece oylarim pazar günü oylayamam çünki ankaraya maça gidecem.

Guests
16.02.2005, 23:39
Helal be Ismail abim.Ismail abim varsa ben hayli hayli varim.Cumartesi ögleden sonra + tüm gece burdayim(arada 19-23 arasi yokum).Pazara da ögleye kadar oylarim.
Edited by: Scholes

İsmail Çavuşoğlu
16.02.2005, 23:41
eyv. murat kardesim saolasin TRABZONUMUZ için biraz uykusuz kalmisiz çokmu yani.

Berat
16.02.2005, 23:53
ben de varim..

TSlimetin08
17.02.2005, 00:04
<DIV>benide yazin ama ilk basta yardim lazim calismiyor escup</DIV>
<DIV>help</DIV>
<DIV></DIV>

Guests
17.02.2005, 00:25
Metin msne gel

anlatiyim kardes

Berat
17.02.2005, 00:41
522 fark..aglamak istiyorum...

Guests
17.02.2005, 00:45
Agla o zaman kardesim rahatlarsin.Biz ne yapalim ilk hafta ayagina astik okulu bugün 60 oy attim yine ayni tas ayni hamam.ben de birseyler kirmak istiyorum

Guests
17.02.2005, 01:19
Arkadaslar yatmadan bi delilik yapip bizim oylari ve widzewin oylari topladim.Bizim verdigimiz oy 2620 widzewlilerin verdigi 2616 su ana kadar.Onlar 1000 oy yardim almis diger takimlardan bizse 500.Aradaki fark dis güçler yani.Kafam öpüldübunu kafadan hesapliyana kadar degerini bilin smileys/smiley36.gif.Hadi cümleten iyi geceler. Vote'unuza kuvvet
Edited by: Scholes

TSlimetin08
17.02.2005, 01:37
<DIV>Murat oldu escup bendede artik oy zamani escupda</DIV>
<DIV>Berat kardes gösterdi sagolsun smileys/smiley2.gif</DIV>

Berat
17.02.2005, 02:29
02,28---&gt; 560 OY FARKsmileys/smiley19.gif

Berat
17.02.2005, 04:29
04,28---&gt; 570 OY FARK

Berat
17.02.2005, 04:58
04,58---&gt; 587 OY FARK

Berat
17.02.2005, 05:22
05,22---&gt; 591 OY FARK

hadi iyi geceleeeeeeeeeeer...daha dogrusu günaydiiiiiiiin,sabah okuyacaksiniz çünkü.. pes etmek yok,,sonuna kadar devam..

ozgur
17.02.2005, 06:06
hemen her gece bende buralardayim

kelkitli29
17.02.2005, 07:11
* Erdal abi
* Ömer abi
* Ahmet abi
* serhat
* Ben
* Scholes
* Halaoglu
* Kaya
* Madheart
* Hakki abi
* Tslimetin08
* arveladze 0261
* trabzonspor

msn lerinizi yazin hepiniz. msn den kontaga gecelim. benimki kilic297@msn.com

Guests
17.02.2005, 07:56
gece degilde gündüz olan her olayda varim

kelkitli29
17.02.2005, 07:59
eger burada yazanlar gercektende yilmadan bikmadan oylarlarsa bu maci aliriz. hic problem degil. biraz fedakarlik yapacagiz ozaman alinir mac.

Guests
17.02.2005, 08:04
Hi.What you think about your match against widzew.If you want we are ready to start our coalition and help your teamhttp://www.escup.com/forum/fimg/i_smile_wink.gif

sofia editöründen bu mesaji aldim. türkçeye çeviren olursa sevinrim. ayrica bu mesaja birde cevap hazirlasin biri gönderiyim smileys/smiley2.gif

kelkitli29
17.02.2005, 08:08
diyorki

Selamun Aleykümsmileys/smiley36.gif. Widzew macina ne diyorsunuz? Eger isterseniz, yaninizda oluruz ve birligimizi kurariz, yardim haziriz.

düsünmek lazim. Ahmet abi yle görüsmeliyiz.

Guests
17.02.2005, 08:45
* Erdal abi
* Ömer abi
* Ahmet abi
* serhat
* Ben
* Scholes
* Halaoglu
* Kaya
* Madheart
* Hakki abi
* Tslimetin08
* arveladze 0261
* trabzonspor

msn lerinizi yazin hepiniz. msn den kontaga gecelim.

Kelkitli29 -- &gt; kilic297@msn.com,

Scholes ---&gt; mozsahin83@hotmail.com

Bu listedekiler yazsinlar msnleri bi zahmet bilmeyen olabilir.Msnden haberleselim.

deco
17.02.2005, 09:30
OYLARRRRRRR

Guests
17.02.2005, 09:57
töbe töbe avatara bak smileys/smiley36.gif

shipbroker61
17.02.2005, 10:03
Hi.What you think about your match against widzew.If you want we are ready to start our coalition and help your teamhttp://www.escup.com/forum/fimg/i_smile_wink.gif

sofia editöründen bu mesaji aldim. türkçeye çeviren olursa sevinrim. ayrica bu mesaja birde cevap hazirlasin biri gönderiyim smileys/smiley2.gif

merhaba. widzewle olan macinizla ilgili ne dusunuyorusunuz. eger isterseniz size yardim etmek icin isbirligine haziriz.

yazilan bu. gecen haftadan bildigim kadariyla bir kafaya alma olayi olmus. eger gene aynisi olmayacaksa hemen cevap hazirlayabilirim.

shipbroker61
17.02.2005, 10:06
* Erdal abi
* Ömer abi
* Ahmet abi
* serhat
* Ben
* Scholes
* Halaoglu
* Kaya
* Madheart
* Hakki abi

* shipbroker61 : iboray@hotmail.com

benide ilave edinsmileys/smiley1.gif

Emorfo
17.02.2005, 10:27
farki kapatmak için bir fikri olan var mi..

kelkitli29
17.02.2005, 10:40
fark kapanacak smileys/smiley2.gifama söylenmez. bikmadan oylamaya devam

Emorfo
17.02.2005, 10:41
hüseyin kapanacak ama nasil özelden söyle bileyim. ona göre kimse birakmasin oylamayi...

Guests
17.02.2005, 10:46
shipbroker61

cevap yazdik onlara saolasin..

deco
17.02.2005, 11:15
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T><T><T>
<T>
<TR>
<TD>1 </TD>
<TD>FATIHTekke (http://www.escup.com/c/esfan.asp?t=78#) </TD>
<TD align=right>2757 </TD></TR>
<TR bgColor=#eaeaea>
<TD>2 </TD>
<TD>ERDINÇYavuz (http://www.escup.com/c/esfan.asp?t=78#) </TD>
<TD align=right>253 </TD></TR>
<TR>
<TD>3 </TD>
<TD>AugustineAHINFUL (http://www.escup.com/c/esfan.asp?t=78#) </TD>
<TD align=right>209 </TD></TR>
<TR bgColor=#eaeaea>
<TD>4 </TD>
<TD>HÜSEYINÇimsir (http://www.escup.com/c/esfan.asp?t=78#) </TD>
<TD align=right>57 </TD></TR>
<TR>
<TD>5 </TD>
<TD>MUSTAFAYalçinkaya (http://www.escup.com/c/esfan.asp?t=78#) </TD>
<TD align=right>26 </TD></TR>
<TR bgColor=#eaeaea>
<TD>6 </TD>
<TD>GÖKDENIZKaradeniz (http://www.escup.com/c/esfan.asp?t=78#) </TD>
<TD align=right>23 </TD></TR>
<TR>
<TD>7 </TD>
<TD>IBRAHIMEge (http://www.escup.com/c/esfan.asp?t=78#) </TD>
<TD align=right>19 </TD></TR>
<TR bgColor=#eaeaea>
<TD>8 </TD>
<TD>IbrahimaYATTARA (http://www.escup.com/c/esfan.asp?t=78#) </TD>
<TD align=right>11 </TD></TR>
<TR>
<TD>9 </TD>
<TD>EMRAHEren (http://www.escup.com/c/esfan.asp?t=78#) </TD>
<TD align=right>9 </TD></TR>
<TR bgColor=#eaeaea>
<TD>10 </TD>
<TD>TOLGASeyhan (http://www.escup.com/c/esfan.asp?t=78#) </TD>
<TD align=right>7 </TD></TR></T></T></T></T></TABLE>

Evet beyler destek gelmeye basladi,Iyi cevap verinde destek biraz daha fazla olsun sakin birakmayin oylamayi aksama kadar bugun farki 300 lere kadar çekebilirsek hafta sonu rahat oluruz.

NOT:yarin aksam geç saatlerde ankara'ya dogru hareket edecegimiz için operasyonlara katilamiyacam.Deplasman yapalim dedik ark.larla.1 gün önceden gidelim bakalim ank.havasi nasil Trabzonda havalar çok sicak biraz üsümemiz lazim.smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifEdited by: deco

İsmail Çavuşoğlu
17.02.2005, 11:16
* Erdal abi
* Ömer abi
* Ahmet abi
* serhat
* Ben
* Scholes
* Halaoglu
* Kaya
* Madheart
* Hakki abi
* Tslimetin08
* arveladze 0261
* trabzonspor

msn lerinizi yazin hepiniz. msn den kontaga gecelim.

Kelkitli29 -- &gt; kilic297@msn.com,

Scholes ---&gt; mozsahin83@hotmail.com

Bu listedekiler yazsinlar msnleri bi zahmet bilmeyen olabilir.Msnden haberleselim.

Trabzonspor----&gt; isoiso61@hotmail.com

deco
17.02.2005, 11:27
Sunu birisi bana tercüme etsin kafam almiyor daha...Yoksa bana kötü birseymi diyorsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD style="PADDING-LEFT: 5px" vAlign=top>tony-master
<DIV style="BORDER-TOP: #cccccc 1px solid">66 Replies</DIV></TD>
<TD style="PADDING-LEFT: 5px" vAlign=top>Posted - 17/02/2005 : 08:23:06
<DIV style="BORDER-TOP: #cccccc 1px solid">
okE, I will vote for Trabzon,if but you will help us ?</DIV>
</TD></TR>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD style="PADDING-LEFT: 5px" vAlign=top>CSKA Sofia (http://www.escup.com/forum/search.asp?ql=4&amp;t=80)</TD></TR></T></TABLE>

Guests
17.02.2005, 11:33
tamam sizin için oylarim ama bize yardim ediceksiniz siz de. oke?

Yardim etmeden yardim istiyo herkes menfaatci ya..

İsmail Çavuşoğlu
17.02.2005, 11:34
&THORN;unu birisi bana tercüme etsin kafam alm&yacute;yor daha...Yoksa bana kötü bir&thorn;eymi diyorsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

<TABLE cellPadding=0 cellSpacing=1 width="100%"><T>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<DIV style="BORDER-TOP: #cccccc 1px solid">66 Replies</DIV></TD>
<TD style="PADDING-LEFT: 5px" vAlign=top>Posted - 17/02/2005 : 08:23:06
okE, I will vote for Trabzon,if but you will help us ?</DIV>
</TD></TR>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD style="PADDING-LEFT: 5px" vAlign=top>CSKA Sofia (http://www.escup.com/forum/search.asp?ql=4&amp;t=80)</TD></TR></T></T></TABLE>

biz trabzona yardim ederiz fakat sizde bize yardim edermisiniz diyor

benim anladigin bu

Guests
17.02.2005, 11:36
Ömer sunu yaz da abi bir an evvel yardima baslasinlar.

Oke vote forus I will vote for you when needed.

deco
17.02.2005, 11:49
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<DIV style="BORDER-TOP: #cccccc 1px solid">67 Replies</DIV></TD>
<TD style="PADDING-LEFT: 5px" vAlign=top>Posted - 17/02/2005 : 08:38:16
okE ,http://www.escup.com/forum/fimg/i_smile_cool.gifand CSKA-forever http://www.escup.com/forum/fimg/i_smile_big.gif i vote for Ibrahima YATTARA !!! </DIV>
<DIV style="BORDER-TOP: #cccccc 1px solid"></DIV></TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD style="PADDING-LEFT: 5px" vAlign=top>mastermind
<DIV style="BORDER-TOP: #cccccc 1px solid">1 Replies</DIV></TD>
<TD style="PADDING-LEFT: 5px" vAlign=top>Posted - 17/02/2005 : 08:43:07
ok,CSKA &amp; Bulgaria will help you,watch for Ibrahima YATTARAhttp://www.escup.com/forum/fimg/i_smile_cool.gif</DIV></TD></TR></T></TABLE>

beyler dün pazarlik atmistim bugunde sattim yattarayi smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

hep destek tam destek iste bu.

TSlimetin08
17.02.2005, 12:01
Hadi arkadaslar oy verelim fark kapaniyor hadi biraz daha caba kösterelim

Guests
17.02.2005, 12:03
METIN msne gel..

sheva
17.02.2005, 12:04
Hadi arkadaslar oy verelim fark kapaniyor hadi biraz daha caba kösterelim

fark kapaniyor mu? neredeyse 600 fark var?

Emorfo
17.02.2005, 12:13
Birazda Yattara'ya mi oy atsak.. fatih aldi basini gitti.

Guests
Sheva o fark 650ydi günün baslangicinda.

TSlimetin08
Murat isdeyim msn i acamam zaten sar sor oy veriyorum escupdababamdan sakli aksama görüsürüz, kapaniyor dün gece daha coktusmileys/smiley1.gif

Guests
17.02.2005, 12:14
Birazda Yattara'ya mi oy atsak.. fatih aldi basini gitti.

Faruk Yattaraya atmayalim.Yattaraya bulgarlar atiyo.Ne kadar yardim ediyolar anlayamayiz sonra..

sheva
17.02.2005, 12:16
yattara degil de bastan beri söylüyorum mehmet yilmaz smileys/smiley4.gif

Sevgi
17.02.2005, 12:20
Arkadaslar oy atacaginiz kisi degisecekse bu kisi lütfen Hüseyin olsun.Bakin siz istediniz diye üç gündür escup la ugrasiyoruz smileys/smiley4.gif

TSlimetin08
17.02.2005, 12:22
murat ben bir almanlara sorum bize yardim etsinler mi diye ne dersin,bizde onlara yardim ederiz yardim lazim olursa tamammi.

Emorfo
17.02.2005, 12:22
badaloglu ne derse o. kaptanumuz nereyesun..

sheva
17.02.2005, 12:27
mehmet yilmaz smileys/smiley9.gif

Guests
17.02.2005, 12:29
Hala siz istediniz diye diyosunuz.Hepimiz Trabzonspor için oyluyoruz Sevgi.Sen Trabzonsporu biz istedigimiz için mi tutuyosun?Bu olaya da böyle bakmani isterim

Guests
17.02.2005, 12:31
Metin bence dene abi ama cok oyliyan takim yok sanirim almanlarda.degmez gibi geliyo

Sevgi
17.02.2005, 12:34
Ya tamam be ben öyle baskasi istedi diye 10dk bir pc ye dönüp o harflerle ugrasmam sadece Hüseyin e oy atin diye öyle dedim smileys/smiley1.gifne var yani kirmasaniz da Hüseyin e atsaniz oylarinzi

sheva
17.02.2005, 12:39
Ya tamam be ben öyle baskasi istedi diye 10dk bir pc ye dönüp o harflerle ugrasmam sadece Hüseyin e oy atin diye öyle dedim smileys/smiley1.gifne var yani kirmasaniz da Hüseyin e atsaniz oylarinzi

ne hüseyini yahu...sevgi mehmet yilmaz diyorum ben sen hala hüseyin diyorsun:)

Guests
17.02.2005, 12:43
Siz önce içinizde birligi saglayin her kafadan bir ses çikiyoo smileys/smiley17.gif

Sevgi
17.02.2005, 12:47
bizde birlik zor olur siz bana yardimci olun bosverin onlari smileys/smiley4.gif

TSlimetin08
17.02.2005, 12:58
ya bu oylama nezaman bitiyor ona göre ??

sheva
17.02.2005, 12:59
pazartesiye kadar sürecekmis bu maç

Sevgi
17.02.2005, 13:06
azartesi sabah 09,30 a kadar

Ay biz bu escup konusunda pek bilgilendik :)

İsmail Çavuşoğlu
17.02.2005, 13:18
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD width="2%"></TD>
<TD width="32%">
<T>
<TR>
<TD =4 align=middle bgColor=#000000 colSpan=3>Best Voters
of This Week</TD></TR>
<TR bgColor=#cccccc>
<TD> </TD>
<TD>User </TD>
<TD align=right>Vote </TD></TR>
<TR>
<TD>1 </TD>
<TD>fanatik_ts_8 (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=25256) </TD>
<TD align=right>163 </TD></TR>
<TR bgColor=#eaeaea>
<TD>2 </TD>
<TD>_freeman (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=4147) </TD>
<TD align=right>161 </TD></TR>
<TR>
<TD>3 </TD>
<TD>kelkitli29 (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=19813) </TD>
<TD align=right>161 </TD></TR>
<TR bgColor=#eaeaea>
<TD>4 </TD>
<TD>arveladze0261 (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=25889) </TD>
<TD align=right>134 </TD></TR>
<TR>
<TD>5 </TD>
<TD>esenlerli61 (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=24779) </TD>
<TD align=right>130 </TD></TR>
<TR bgColor=#eaeaea>
<TD>6 </TD>
<TD>scholes (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=24773) </TD>
<TD align=right>128 </TD></TR>
<TR>
<TD>7 </TD>
<TD>shipbroker61 (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=19749) </TD>
<TD align=right>121 </TD></TR>
<TR bgColor=#eaeaea>
<TD>8 </TD>
<TD>trabzonspor (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=24842) </TD>
<TD align=right>120 </TD></TR>
<TR>
<TD>9 </TD>
<TD>erdal4 (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=25593) </TD>
<TD align=right>115 </TD></TR>
<TR bgColor=#eaeaea>
<TD>10 </TD>
<TD>caykarali_erdal (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=25503) </TD>
<TD align=right>114 </TD></TR>
<TR>
<TD>11 </TD>
<TD>badaloglu (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=3498) </TD>
<TD align=right>111 </TD></TR>
<TR bgColor=#eaeaea>
<TD>12 </TD>
<TD>caykara (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=25585) </TD>
<TD align=right>111 </TD></TR>
<TR>
<TD>13 </TD>
<TD>erdal (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=25588) </TD>
<TD align=right>104 </TD></TR>
<TR bgColor=#eaeaea>
<TD>14 </TD>
<TD>battal_gazi (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=25966) </TD>
<TD align=right>104 </TD></TR>
<TR>
<TD>15 </TD>
<TD>cengelkoy (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=25834) </TD>
<TD align=right>102 </TD></TR>
<TR bgColor=#eaeaea>
<TD>16 </TD>
<TD>|deco|ts (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=15662) </TD>
<TD align=right>95 </TD></TR>
<TR>
<TD>17 </TD>
<TD>sevgi (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=26412) </TD>
<TD align=right>94 </TD></TR>
<TR bgColor=#eaeaea>
<TD>18 </TD>
<TD>gurbetci-gencler (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=7112) </TD>
<TD align=right>93 </TD></TR>
<TR>
<TD>19 </TD>
<TD>bordo1 (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=25654) </TD>
<TD align=right>90 </TD></TR>
<TR bgColor=#eaeaea>
<TD>20 </TD>
<TD>halaoglu (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=25837) </TD>
<TD align=right>90 </TD></TR>
<TR>
<TD>21 </TD>
<TD>lazmafia (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=25507) </TD>
<TD align=right>85 </TD></TR>
<TR bgColor=#eaeaea>
<TD>22 </TD>
<TD>killforyou (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=4509) </TD>
<TD align=right>65 </TD></TR>
<TR>
<TD>23 </TD>
<TD>miramax (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=24787) </TD>
<TD align=right>61 </TD></TR>
<TR bgColor=#eaeaea>
<TD>24 </TD>
<TD>olimpus (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=17725) </TD>
<TR>
<TD>25 </TD>
<TD>atemre (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=20429) </TD>
<TR bgColor=#eaeaea>
<TD>26 </TD>
<TD>lazisch (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=25565) </TD>
<TD align=right>50 </TD></TR>
<TR>
<TD>27 </TD>
<TD>senem1967 (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=17794) </TD>
<TD align=right>49 </TD></TR>
<TR bgColor=#eaeaea>
<TD>28 </TD>
<TD>lazmafia2 (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=25601) </TD>
<TD align=right>49 </TD></TR>
<TR>
<TD>29 </TD>
<TD>shevamania (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=26410) </TD>
<TD align=right>46 </TD></TR>
<TR bgColor=#eaeaea>
<TD>30 </TD>
<TD>ne-mo6161 (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=26414) </TD>
<TD align=right>43 </TD></TR>
<TR>
<TD>31 </TD>
<TD>harwey (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=26434) </TD>
<TD align=right>43 </TD></TR>
<TR bgColor=#eaeaea>
<TD>32 </TD>
<TD>osmanozcilingir10 (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=17000) </TD>
<TD align=right>39 </TD></TR>
<TR>
<TD>33 </TD>
<TD>myalcin (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=24558) </TD>
<TD align=right>39 </TD></TR>
<TR bgColor=#eaeaea>
<TD>34 </TD>
<TD>tolga61 (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=24985) </TD>
<TD align=right>37 </TD></TR>
<TR>
<TD>35 </TD>
<TD>madheart17 (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=259) </TD>
<TD align=right>33 </TD></TR>
<TR bgColor=#eaeaea>
<TD>36 </TD>
<TD>mahirkuzey (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=25892) </TD>
<TD align=right>31 </TD></TR>
<TR>
<TD>37 </TD>
<TD>ayna1977 (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=5708) </TD>
<TD align=right>30 </TD></TR>
<TR bgColor=#eaeaea>
<TD>38 </TD>
<TD>uni_ts_ytu (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=20116) </TD>
<TD align=right>27 </TD></TR>
<TR>
<TD>39 </TD>
<TD>default (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=19810) </TD>
<TD align=right>25 </TD></TR>
<TR bgColor=#eaeaea>
<TD>40 </TD>
<TD>fadime_ (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=26426) </TD>
<TD align=right>25 </TD></TR>
<TR>
<TD>41 </TD>
<TD>minirok (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=25589) </TD>
<TD align=right>23 </TD></TR>
<TR bgColor=#eaeaea>
<TD>42 </TD>
<TD>ousenmez (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=25262) </TD>
<TD align=right>22 </TD></TR>
<TR>
<TD>43 </TD>
<TD>senior61 (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=10358) </TD>
<TD align=right>20 </TD></TR>
<TR bgColor=#eaeaea>
<TD>44 </TD>
<TD>lazmafia1 (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=25827) </TD>
<TD align=right>18 </TD></TR>
<TR>
<TD>45 </TD>
<TD>1numberts (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=20527) </TD>
<TD align=right>17 </TD></TR>
<TR bgColor=#eaeaea>
<TD>46 </TD>
<TD>the_s2d (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=25148) </TD>
<TD align=right>15 </TD></TR>
<TR>
<TD>47 </TD>
<TD>fanatik_ts_1 (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=25253) </TD>
<TD align=right>13 </TD></TR>
<TR bgColor=#eaeaea>
<TD>48 </TD>
<TD>fanatik_ts_2 (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=25255) </TD>
<TR>
<TD>49 </TD>
<TD>bordo3 (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=25663) </TD>
<TR bgColor=#eaeaea>
<TD>50 </TD>
<TD>therapzone (http://www.escup.com/forum/fmprofile.asp?id=25153) </TD>
<TD align=right>12 </TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>Evet arkadaslar devamm

İsmail Çavuşoğlu
17.02.2005, 13:21
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="96%" align=center>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=center>
< name=7 ="return ReadUser();" =p.asp method=post>< = value=3 name=gr> < id=acts = value=AXzKM0215203 name=acts>
<T>
<TR>
<TD width="49%">
<T>
<TR>
<TD>http://www.escup.com/i/tra.gif</TD>
<TD>http://www.escup.com/i/tra.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.escup.com/i/vote_left.gif</TD>
<TD background=/i/vote_mid.gif>http://www.escup.com/i/l/2.gif</TD>
<TD noWrap background=/i/vote_mid.gif>Internazionale FC</TD>
<TD align=right background=/i/vote_mid.gif>
<T>
<TR align=middle>
<TD noWrap>15</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD noWrap>< = value=2 name=rb349></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width="1%">http://www.escup.com/i/vote_mid3.gif</TD>
<TD align=right width="1%">http://www.escup.com/i/vote_mid3.gif</TD>
<TD width="49%">
<T>
<TR>
<TR>
<TD align=left background=/i/vote_mid.gif>
<T>
<TR align=middle>
<TD noWrap>0</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD noWrap>< = value=61 name=rb349></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD noWrap align=right background=/i/vote_mid.gif>SK Rapid Wien</TD>
<TD background=/i/vote_mid.gif>http://www.escup.com/i/l/61.gif</TD>
<TD>http://www.escup.com/i/vote_right.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD width="49%">
<T>
<TR>
<TR>
<TD background=/i/vote_mid.gif>http://www.escup.com/i/l/7.gif</TD>
<TD noWrap background=/i/vote_mid.gif>RSC Anderlecht</TD>
<T>
<TR align=middle>
<TD noWrap>2</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD noWrap>< = value=7 name=rb349></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width="49%">
<T>
<TR>
<TR>
<T>
<TR align=middle>
<TD noWrap>1053</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD noWrap>< = value=63 name=rb349></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD noWrap align=right background=/i/vote_mid.gif>Besiktas JK</TD>
<TD background=/i/vote_mid.gif>http://www.escup.com/i/l/63.gif</TD>
<TR>
<TD width="49%">
<T>
<TR>
<TR>
<TD background=/i/vote_mid.gif>http://www.escup.com/i/l/22.gif</TD>
<TD noWrap background=/i/vote_mid.gif>Manchester United FC</TD>
<T>
<TR align=middle>
<TD noWrap>1192</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD noWrap>< = value=22 name=rb349></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width="49%">
<T>
<TR>
<TR>
<T>
<TR align=middle>
<TD noWrap>539</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD noWrap>< = value=71 name=rb349></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD noWrap align=right background=/i/vote_mid.gif>AEK FC</TD>
<TD background=/i/vote_mid.gif>http://www.escup.com/i/l/71.gif</TD>
<TR>
<TD width="49%">
<T>
<TR>
<TR>
<TD background=/i/vote_mid.gif>http://www.escup.com/i/l/47.gif</TD>
<TD noWrap background=/i/vote_mid.gif>Widzew Lódz</TD>
<T>
<TR align=middle>
<TD noWrap>4123</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD noWrap>< = value=47 name=rb349></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width="49%">
<T>
<TR>
<TR>
<T>
<TR align=middle>
<TD noWrap>3574</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD noWrap>< = value=78 name=rb349></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD noWrap align=right background=/i/vote_mid.gif>Trabzonspor FC</TD>
<TD background=/i/vote_mid.gif>http://www.escup.com/i/l/78.gif</TD>
<TD>http://www.escup.com/i/vote_right.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></></TABLE>fark 549 </TD></TR></T></TABLE>

TSlimetin08
17.02.2005, 13:48
Yok abi yok bu almanlardan bize hayir yok onlar bizden beter, siz ankaralilara sordunuzmu bile adamlar fark atmis daha onlara oy lazim degil belki bize yardim edeler smileys/smiley2.gif

Badaloğlu
17.02.2005, 13:59
Güzel kardeslerim, bu escup denen oyunda bastan beri dedigimiz suydu; lig sonunda altin karmada yani büyük karmada 1 tane Trabzonsporlu yerlestirmekti.Ama sartlar geregi isin rengi degismeye basladi.Olaya söyle bakin F.Tekke bu sene herhalde karmaya büyük olasikla girecek,çünkü forvette 2 tane oyuncu olacak bunun biri F.Teke digeri V.Nisterloy olabilir.Dikkat ederseniz 3 büyük hikaye takimin taraftarlari kendi forvetlerine fazla oy atmiyorlar,neden?çok basit onlarda bu altin karmayi düsünerek orta saha ve geri dafansta 4'er tane adam sokmak ileri ikilide yer bulmaktan daha kolaydir.O yüzden kendileri forvete oy atmiyorlar.Yani biz F.Tekkeye oy verirken onlar forvetlerine vermiyorlar,hep ortada ve gerideki adamlara veriyorlar.Olay bu!...

Simdi bizim yapmamiz gereken su; öncelikle oylari bölmeyelim ama madem hergün dahada kalabalik oluyoruz o zaman, bir orta saha birde defanstan bir adam ve tabiki kaleciyi her hafta TOW karmasina seçmek hedefimiz olsun.M.Yilmaz kardesimizi diger futbolcularimizdan ayirt etmememize ragmen; sene sonundaki karmaya giremeyeceginden dolayi(sadece sene sonunda toplm oylar sonunda 2 forvet olacak,biri zaten simdiye kadar aldigi oyklardan dolayi F.Tekkedir) bu saaten sonra M.Yilmaz'a verecegimiz oy bosa gidecektir.Ama eger orta saha ve geri dörtlü derseniz o zaman burada kim kime oy atacak ve kaç tane oy atacak?belirlersek belki Bjk,fb,gs nin oyuncularini geçebiliriz.Ama gene söylüyorum.Ilk hedefimiz F.Tekke ve kalecimize kesinlikle oylarinizi sektirmeden atin.Ammaaa dersenizki; bizde potansiyel çok o zaman orta saha ve geri dörtlüye 1'er adam düsünebiliriz.

NOT:Kalecimize oy verebilmemiz için takimimizin önde olmasi gerekiyor,yani yenik takimin kalecisi kural geregi oylama listesinde yok;ayrica kaleciye verilen oylarla nornal oylar ayni kategoride degildir.Yani 10 dakikanin içerisinde hem kaleciye hem F.Tekkeye oy verebilirsiniz.

sheva
17.02.2005, 14:05
tesekkürler abi..oylamanin amacini anlamis bulunuyoruz su durumda..o halde sizin de belirttiginiz gibi bu saatten sonra f. tekke ve kaleci disinda birisine oy vermemiz pek de ise yaramayacak..o zaman devam edelim.. Edited by: sheva

zafercalikoglu
17.02.2005, 14:08
bu nasil oyun ?..arkadaslar,

sheva
17.02.2005, 14:56
300 de sabitlenmisti bu fark nasil 500 e çikti ..hirs yaptim ,sinir oldum polonyalilara

İsmail Çavuşoğlu
17.02.2005, 14:58
bu nasil oyun ?..arkadaslar,

önce www.escup.com (http://www.escup.com) a üye oluyosun üyelik islemlerin tamamlandiginda p.c nin aktivex ayarlarini yapiyosun ayarlari nasil yapacagin bu topicin ilk sayfasinda var orada herseyi bulacaksin hadi acele et sende katil oylamaya.smileys/smiley2.gif

İsmail Çavuşoğlu
17.02.2005, 15:01
300 de sabitlenmisti bu fark nasil 500 e çikti ..hirs yaptim ,sinir oldum polonyalilara

bu pololar böyle iste durup durup birden yükleniyolarsmileys/smiley7.gifama bu farki kapatip öne gececegiz bilhassa hafta sonu uyumak yok

sheva
17.02.2005, 15:04
haftasonu maçta olmayacak mi herkes nasil öne geçecegiz??

Badaloğlu
17.02.2005, 15:22

EVET MAALESEF BU KÖTÜ OLDU.ÇÜNKÜ BIR OPERASYON YAPSAK BU ADAMLARA CUMA GECESINDEN BASLAYIP,CUMARTESIDE DAIL OLACAKTI AMA ANKARADAKI MAÇTA GÖZ ÖNÜNE ALIRSAK ISIMIZ GERÇEKTEN ZOR.AMA SON DAKIKAYA KADAR PES ETMEK YOK...HAAA ZANNETMEYINI BU HAFTADAN SONRA ISIMIZ KOLAY ONDAN SONRADA M.UNITED MAÇI VAR.ODA ÇOK ZOR ZIRA M.UNITED ATILAN OYLARIDA POLONYALILAR ATIYOR.

ASLINDA BIZIM SU YENI TRANSFERI POLONYALIYI BU ESCUPA ÜYE YAPARSAK; POLONYALILARIN FORUM KISMINDA TAKTIKLERINI ÖGRENEBILIRIZ.YA DA ARANIZDA LEHÇE BILEN VARMI??????smileys/smiley1.gif

İsmail Çavuşoğlu
17.02.2005, 15:37
hafta sonu maçta olacagiz ama cuma aksami cumartesi tam gün ve gece operasyon yapabiliriz bende bolu dan maça gelecem maç bitince ankarada takilmayip tekrar bolu ya dönüp oylamaya devam edecem

sheva
17.02.2005, 15:54
maçimiz bitince de kurtulamiyoruz yani bu polonyalilardan..ne bela adamlarmis..

shipbroker61
17.02.2005, 16:10
hayat boyle iste arkadaslar.

bir engel asildiktan sonra yeni bir engel cikiyor karsisina insanin... eee bizlerde oldugumuz yerde saymayi kabullenebilecek insanlar olmadigimizdan mucadeleye devamsmileys/smiley2.gif

TS61_NL
17.02.2005, 16:15
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="96%" align=center>
<T>
<TR>
<TD>
< name=7 ="return ReadUser();" =p.asp method=post>

< = value=3 name=gr> < id=acts = value=AXzKM0215203 name=acts>

Fark kapaniyor.......

<T>
<TR>
<TD width="49%">
<T>
<TR>
<TR>
<TD background=/i/vote_mid.gif>http://www.escup.com/i/l/2.gif</TD>
<TD noWrap background=/i/vote_mid.gif>Internazionale FC</TD>
<T>
<TR align=middle>
<TD noWrap>15</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD noWrap>< = value=2 name=rb349></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width="49%">
<T>
<TR>
<TR>
<T>
<TR align=middle>
<TD noWrap>0</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD noWrap>< = value=61 name=rb349></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD noWrap align=right background=/i/vote_mid.gif>SK Rapid Wien</TD>
<TD background=/i/vote_mid.gif>http://www.escup.com/i/l/61.gif</TD>
<TR>
<TD width="49%">
<T>
<TR>
<TR>
<TD background=/i/vote_mid.gif>http://www.escup.com/i/l/7.gif</TD>
<TD noWrap background=/i/vote_mid.gif>RSC Anderlecht</TD>
<T>
<TR align=middle>
<TD noWrap>2</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD noWrap>< = value=7 name=rb349></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width="49%">
<T>
<TR>
<TR>
<T>
<TR align=middle>
<TD noWrap>1109</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD noWrap>< = value=63 name=rb349></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD noWrap align=right background=/i/vote_mid.gif>Besiktas JK</TD>
<TD background=/i/vote_mid.gif>http://www.escup.com/i/l/63.gif</TD>
<TR>
<TD width="49%">
<T>
<TR>
<TR>
<TD background=/i/vote_mid.gif>http://www.escup.com/i/l/22.gif</TD>
<TD noWrap background=/i/vote_mid.gif>Manchester United FC</TD>
<T>
<TR align=middle>
<TD noWrap>1212</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD noWrap>< = value=22 name=rb349></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width="49%">
<T>
<TR>
<TR>
<T>
<TR align=middle>
<TD noWrap>547</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD noWrap>< = value=71 name=rb349></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD noWrap align=right background=/i/vote_mid.gif>AEK FC</TD>
<TD background=/i/vote_mid.gif>http://www.escup.com/i/l/71.gif</TD>
<TR>
<TD width="49%">
<T>
<TR>
<TR>
<TD background=/i/vote_mid.gif>http://www.escup.com/i/l/47.gif</TD>
<T>
<TR align=middle>
<TD noWrap>4296</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD noWrap>< = value=47 name=rb349></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width="49%">
<T>
<TR>
<TR>
<T>
<TR align=middle>
<TD noWrap>3825</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD noWrap align=right background=/i/vote_mid.gif>Trabzonspor FC</TD>
<TD background=/i/vote_mid.gif>http://www.escup.com/i/l/78.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Badaloğlu
17.02.2005, 16:19
VALLA YANILMIYORSAM GEÇEN M.UNITED MAÇINI KAZANDIK (ILK MAÇ)BU DA ONLARIN ZORUNA GITTI.SIMDI BIZIM BÜYÜK GÜÇ OLDUGUMUZUDA ONLAR KABUL ETTILER.POLONYALILARIN BÜTÜN TAKIM TARAFTARLARI BIRLIKTE BIZIM ALEYHIMIZE OY ATIYORLAR.AMA TÜRK BIRLIGI BIZIM BESIKTAS MAÇINDAN SONRA BIZE TAM DESTEK ÇIKMADI EN AZINDAN BEKLEDIGIMIZDEN AZ BIR DESTEK GELDI.EGER ONLARDAN TAM DESTEK GELSEYDI SIMDI INANIYORUMKI 100-150 FARKLA ÖNDEYDIK...AMA BU BIRLIGI KURACAGIZ MERAK ETMEYIN

EN BÜYÜK HAYALIMIZ ESCUPTA TRABZONSPOR BAYRAGINI ZIRVEDE TAMAMLAYIP ÖMERIN LOGOLARI INTERNET ORTAMINDA KUTLAMAKTIR.BU KONUDA YENI PROJELERINIZIDE BEKLIYORUZ.

sheva
17.02.2005, 16:22
kaç hafta var peki sampiyonun belli olmasina?

Berat
17.02.2005, 16:23

EVET MAALESEF BU KÖTÜ OLDU.ÇÜNKÜ BIR OPERASYON YAPSAK BU ADAMLARA CUMA GECESINDEN BASLAYIP,CUMARTESIDE DAIL OLACAKTI AMA ANKARADAKI MAÇTA GÖZ ÖNÜNE ALIRSAK ISIMIZ GERÇEKTEN ZOR.AMA SON DAKIKAYA KADAR PES ETMEK YOK...HAAA ZANNETMEYINI BU HAFTADAN SONRA ISIMIZ KOLAY ONDAN SONRADA M.UNITED MAÇI VAR.ODA ÇOK ZOR ZIRA M.UNITED ATILAN OYLARIDA POLONYALILAR ATIYOR.

ASLINDA BIZIM SU YENI TRANSFERI POLONYALIYI BU ESCUPA ÜYE YAPARSAK; POLONYALILARIN FORUM KISMINDA TAKTIKLERINI ÖGRENEBILIRIZ.YA DA ARANIZDA LEHÇE BILEN VARMI??????smileys/smiley1.gif

Ahmet Abi; czesc --&gt; merhaba demek. Kocham cie--&gt; seni seviyorum.. bu kadar lehçe isimizi görür müsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Guests
17.02.2005, 16:29
Haftasonundaki operasyonun adi nee?

Polo Temizleme harekati ? Delta harekati ? smileys/smiley17.gif. Bi isim koyalim gaza getiricek smileys/smiley36.gif

Sevgi
17.02.2005, 16:44
Polo temizleme harekati güzel

BDiler61
17.02.2005, 16:47
ismi önemli degil basariya ulassin yeter

Guests
17.02.2005, 16:54
Yapma yawww harbi öyle mi? Isi az geyige döküp relax olalim arkadasim

smileys/smiley2.gif

deco
17.02.2005, 16:55
Destek geliyor oylamaya devam...smileys/smiley2.gif

Arkadaslardisardan gelen desteklerde,
Agustin---&gt;&gt;Ankaragücü
Mustafa Yalçinkaya---&gt;&gt;Fenerbahçe
Erdinç Yavuz---&gt;&gt;Besiktas
Emrah Eren---&gt;&gt;Galatasaray
Tolga Seyhan&amp;Ufuk Bayraktar--&gt;&gt;http://www.escup.com/forum/fimg/i_smile_cool.gifhttp://www.escup.com/forum/fimg/i_smile_cool.gif(özel bir takim)
Ibrahim Yattara--&gt;&gt;http://www.escup.com/forum/fimg/i_smile_approve.gif(özel bir takim)

Bu futbolculara özellikle oy atmayin disardan nekadar destek gelsigini görmek için.Bir kaç anlasma yapildi.smileys/smiley2.gif

Badaloğlu
17.02.2005, 17:13
Haftasonundaki operasyonun adi nee?

Polo Temizleme harekati ? Delta harekati ? smileys/smiley17.gif. Bi isim koyalim gaza getiricek smileys/smiley36.gif

Operasyonun adi Zuravski olsun...Cuma gecesinden baslasin Cumartesi gündüz tam kadro burda olalim...

Berat biraz daha çalis!...

TS61_NL
17.02.2005, 17:16
Badaloglu buyuk kaptansin..........

smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

TURHAN
17.02.2005, 17:21
Fark azaliyor zaten bu son operasyonlason darbeyi indiririz, hadi büyük katilimla tüm hsonu destek verelim

Guests
17.02.2005, 17:32
Beyler fark eriyo hadi canlanin operasyondan önce farki kapatabilirsek operasyonla öne geçip biraz farki acabiliriz.Ha gayret..

BDiler61
17.02.2005, 17:48
hadi canlanalim biraz daha

Emorfo
17.02.2005, 17:49
saldirin ulan pololaea ölümmmmmmmmmmmm

İsmail Çavuşoğlu
17.02.2005, 17:54
bu sayfaya giren her arkadasimiz zaten escup ta oy veriyor önemli olan diger arkadaslarimiza ulasip onlarin oy vermesini saglamak.

Badaloğlu
17.02.2005, 18:05
BENCEDE ARKADASLAR ÖZELDEN HERKES TANIDIGINA BU KONUDA BIR MESAJ ATSIN;BU KONUDA BELKI DESTEK VERECEK OLAN ÇIKAR...BIRDE ASIL FARK AÇILMALARI YA DA KAPANMALARI HEP GECE OLMUSTUR.IMKANI OLAN GECELERI OY ATSIN LÜTFEN BU MAÇI ALACAGIZ,ZIRA IS GURUR MESELESI OLDU.BU ARADA BU DAKIKADAN SONRA AEK'YA OY ATMANIN ANLAMI YOK.M.UNITED'A KARSI AEK'YA OY ATMAYALIM.NASIL OLSA HAFTAYA ONLARIN ALACAGIZ IFADELERINI...

Kaya
17.02.2005, 18:11
BU GECE NÖBETTEYIM...

Berat
17.02.2005, 19:28
05,22---&gt; 591 OY FARK

hadi iyi geceleeeeeeeeeeer...daha dogrusu günaydiiiiiiiin,sabah okuyacaksiniz çünkü.. pes etmek yok,,sonuna kadar devam..

19,28---&gt; 335 fark.. bize rakip mid ayanir bee,biz TSyiz..alacaz bu maçi..

Guests
17.02.2005, 19:36
Berat ise yaradi mi nasil gidiyo?(msn acilmiyo burdan söyle)

Kaya
17.02.2005, 19:37
H A Y D I U S A K L A R D U R M A K Y O K

Guests
17.02.2005, 22:05
Beyler gece fark aciliyo tekrar.Umarim gece iyi oylarsiniz ben 1den sonra yokum...

Berat
18.02.2005, 03:47
03,47--&gt; 277 OY FARk

bu maçi alacaz baska yolu yok..

ozgur
18.02.2005, 03:50
biraz daha gayret fark 200un altina inerse bunlari sollariz, birde bu error mesajlari olmasaydi

Berat
18.02.2005, 04:56
04,55---&gt; 256 OY FARK

TURHAN
18.02.2005, 05:21
fark 250den asagiya insin diye uykusuz kaldik allah allah, bu ne hirs n-beah

Berat
18.02.2005, 05:50
05,49---&gt; 245 OY FARK..

hepinize günaydinlar..siz bu satirlari okurken ben uyuyor olacagimsmileys/smiley36.gif..Oyunuza kuvvet..

Guests
18.02.2005, 07:59
ben geldim oylamaya devam hade full destek. pazara kalmamasi lazim

deco
18.02.2005, 08:53
Hadi kapandi sayilir bu fark artik bundan sonrasi bizim bitirelim bu isi bugun...

Sevgi
18.02.2005, 09:19
fark kapaniyor kapanmasinada sonra birden açiliyor.Düne göre çok çok iyi durumdayiz ama ..

Kaya
18.02.2005, 09:19
222 OLDU

deco
18.02.2005, 09:26
Bastirin 10 dakikalara dikkat edelim lütfen özellikle bugun...

Hafta sonu maç için bir çok arkadas ve isyerlerinden oy veren ark.lar kayiplarimiz olacak ona göre bugunu iyi degerlendirmeliyiz.

Butun Ts sitelerine haber verildi.Hatta dün TRBZONDA bir cafeye gittim bir abiye ricada bulundum.Masa bos bulursa basliyacak smileys/smiley2.gif

Bulgoslar bir gecede iyi oy atmis,bizim için foru larda pololarla restlesiyorlar helal olsun.Küfrüleri biraz agir 3.dünya savasimi çikacak nesmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifBu iyiliklerine onlarin zorlu maçalrinda bizde destek olarak cevap vermeliyiz ilerleyen zamanlarda.Edited by: deco

Kaya
18.02.2005, 09:43
209 OLDU...smileys/smiley1.gif

Emorfo
18.02.2005, 10:10
saldirin ula bizlere rahat yok inek pololara koymadann OooOoOoOooOo

Kaya
18.02.2005, 10:13
OOOOOOOOooooooOOOOOOOooooooooo TRABZONNNNNNN

199 Fark

Guests
18.02.2005, 10:19
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR bgColor=#eaeaea>
<TD>4 </TD>
<TD>UFUKBayraktar (http://www.escup.com/c/esfan.asp?t=78#) </TD>
<TD align=right>284 </TD></TR></T></T></TABLE>

ADAMLAR 1 GÜNDE BU KADAR OY VERDI...

DESTEK ÇIG GIBIsmileys/smiley2.gifEdited by: ÖzGüReisEsenLer

deco
18.02.2005, 10:19
195 oldu OoOoOoOooOoO Sampiyon TRABZON OoOoOoOoO

Saldirin Durmadan OoOoOooOo OoOoOoOo

Pololara Koymadan Rahat Yok OoOooOOOOOO

Bulgarlar Tolga ve Yattara'da veriyor.

Edited by: deco

Kaya
18.02.2005, 10:20
Kim o Özgür...

Guests
18.02.2005, 11:00
Kim o Özgür...

bulgarlar dün basladi ufuk'a oy vermeyeEdited by: ÖzGüReisEsenLer

TSlimetin08
18.02.2005, 11:11
hadi arkadaslar fark baya kapandi bunlari geceriz artik smileys/smiley2.gif

bende simdi is yerinden oy veriyorum insallah yakalanmamsmileys/smiley4.gif

son durum

< name=7 ="return ReadUser();" =p.asp method=post>
<T>
<TR>
<TD width="49%">
<T>
<TR>
<T>
<TR align=middle>
<TD noWrap>5305</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD width="49%">
<T>
<TR>
<TR>
<T>
<TR align=middle>
<TD noWrap>5106</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD noWrap align=right background=/i/vote_mid.gif>Trabzonspor FC</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></></TABLE>

İsmail Çavuşoğlu
18.02.2005, 11:55
saldir saldir saldir TRABZOOOOOOOOOON

Guests
18.02.2005, 12:06
oooo oooo saldir Trabzonspor oooo oooo saldir Trabzonspor.

Beyler bu kadar oyladiktan bir hafta boyu ugrastiktan sonra yenilgiyi kimse hazmedemez sanirim benim gibi!Bu gece ve yarin gece operasyon yapip öne geçicez insallah.

Vakit cihat vaktidir Allah Allah Allahhhhhhh hücuuum smileys/smiley36.gif.

Ismail abi bu arada deli oyluyosun bi geçemedim seni.Seni geçicem diye tuvalete gidemiyorum smileys/smiley36.gif

Kaya
18.02.2005, 12:11
190'A GELDIK AMA DAHA ASAGIYA INEMIYORUZ...

BASTIRMAK GEREK DAHA FAZLA...

İsmail Çavuşoğlu
18.02.2005, 12:29
oooo oooo saldir Trabzonspor oooo oooo saldir Trabzonspor.

Beyler bu kadar oyladiktan bir hafta boyu ugrastiktan sonra yenilgiyi kimse hazmedemez sanirim benim gibi!Bu gece ve yarin gece operasyon yapip öne geçicez insallah.

Vakit cihat vaktidir Allah Allah Allahhhhhhh hücuuum smileys/smiley36.gif.

Ismail abi bu arada deli oyluyosun bi geçemedim seni.Seni geçicem diye tuvalete gidemiyorum smileys/smiley36.gif

yeterki sen geç kardesim bugün 1,5 saat oy veremedim simdi devam yine smileys/smiley2.gif

İsmail Çavuşoğlu
18.02.2005, 12:36
FARK 195 DEVAAAAM

Berat
18.02.2005, 13:12
220'ye çikti..Bunda cuma namazinin etkisi olabilirsmileys/smiley36.gif

U.Sadıkoğlu
18.02.2005, 13:19
DOGRU DEDIN BERAT SEN SUADIYEDENMISIN SUADIYE CAMISINE MI GITTIN

U.Sadıkoğlu
18.02.2005, 13:21
ARKADASLAR KALECIDE ADAMIMIZ YOK YA BI BAKARMISIN ALLA ALLA

Berat
18.02.2005, 13:25
DOGRU DEDIN BERAT SEN SUADIYEDENMISIN SUADIYE CAMISINE MI GITTIN

yok aga,biz suadiyeden Bostancita tasindik,Tataraga camisindeydim,Bostancida..

kaelcimiz de yok çünkü sadece glip durumda olan takimlarin kalecilerine oy verilebiliyor..

U.Sadıkoğlu
18.02.2005, 13:27
Tamam Saol bilader neyse bende simdi gidiyorum aksam gelecegim 1-2 saat dururum

Guests
18.02.2005, 13:42
Fark artiyo nereyesunuz!?

deco
18.02.2005, 13:43
Cumadan çiktim geldim ...Hadi bastirin biraz daha.

Guests
18.02.2005, 13:45
ben burdayim aksama kadar full oylarim...

Sevgi
18.02.2005, 13:58
beyler nerdesiniz fark 230 oldu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Berat
18.02.2005, 14:10
evet yaa,ben bu isten bisey anlamadim..Gündüzleri daha iyi oyluyoduk normalde,,nerde bu millet??231 oldusmileys/smiley5.gif

Guests
18.02.2005, 14:34
Pes etmek yok arkadaslar.Oylamaya devam

murat
18.02.2005, 14:43
aksama 6 kere ben varim smileys/smiley2.gifcaktirmayin

deco
18.02.2005, 14:51
Hadi fark yeniden düsmeye basladi 217 az daha sabir.....

Guests
18.02.2005, 15:11
209 Midem kalkti yaw bu escuptan

kelkitli29
18.02.2005, 15:20
209 saat 15.20

CAFER ÖZER
18.02.2005, 15:22
AHMET BADALOGLUsu escup olayina benide kattinya helal olsun dünden bugüne 50 oy verdim gece saat 2 ye kadar oy attim senin yüzünden uykusuz ise geldim.bu aksam seni misafir edeyim benim yrime evdeb sen oy atsmileys/smiley36.gif

kelkitli29
18.02.2005, 15:23
cafer abi senin nick ney?

murat
18.02.2005, 15:43
AHMET BADALOGLUsu escup olayina benide kattinya helal olsun dünden bugüne 50 oy verdim gece saat 2 ye kadar oy attim senin yüzünden uykusuz ise geldim.bu aksam seni misafir edeyim benim yrime evdeb sen oy atsmileys/smiley36.gif

Cafer abi herkesi cegiriyor bu Ahmet abi sonrada kaptanliktan kaciyor, olacak ismi dimi ? yok yok yensekte yenilsekte kaptan Ahmet abi smileys/smiley2.gif

İsmail Çavuşoğlu
18.02.2005, 15:49
FARK 195

İsmail Çavuşoğlu
18.02.2005, 16:05
arkadaslar pololar uyuyor heralde uyurken baskin yapalim fark 188

deco
18.02.2005, 16:06
Beyler az önce trabzonda deprem oldu hafif siddetli salllandik.Olsun ama beni yildiramazlar çalistigim yerde herkes disari çikti bende simdi oyumu atip kaçiyorum.Ama dige roy için yine gelecem.

Badaloğlu
18.02.2005, 16:10

YAHU CAFER AGABEY SENDEKI MAKINA BENDE OLACAKKI! 24 SAAT VOTE YAPMAZSAM NEYIM?EVDE KIM VARSA VARDIYA YAZARIM ALLLAHIMA...12-2,2-4,4-6 NÖBETLERI ILE BU ISI KOPARIRIZ.BU ARADA CAFER AGABEYDE SIKI BIR ESCUPÇU OLDUGUNA GÖRE YENILSEKTE GAM YEMEM..

MURAT BU ISI BURAYA KADAR TASIDIGINA GÖRE TARAFTAR ARIYON KENDINE,AKSAM SÖYLEDIGIN LAFIN ARKASINDA OL...BU MAÇI ALMAZSAK KAPTANLIK ISINI TEKRAR DÜSÜN DERIM...

İsmail Çavuşoğlu
18.02.2005, 16:11
geçmis olsun deco baska yerlerdede bisey yoktur insallah alla alla ya nolacak bu depremler bizde çok yasadik

Guests
18.02.2005, 16:16
Geçmis olsun ciddi birsey yoktur insallah

deco
18.02.2005, 16:33
Önemli birsey yok .Herhalde baska bir yerden geldi erzurum veya erzincan kaynaklidir.

Emorfo
18.02.2005, 16:44
Beyler az önce trabzonda deprem oldu hafif siddetli salllandik.Olsun ama beni yildiramazlar çalistigim yerde herkes disari çikti bende simdi oyumu atip kaçiyorum.Ama dige roy için yine gelecem.

smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

Emorfo
18.02.2005, 16:54
saldirin saldirin fark kapandi az kaldi ha gayret

Sevgi
18.02.2005, 17:59
fark 97 smileys/smiley1.gif

sabahtan beri bekliyorum 100 ün altina düsecek mi diye

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifçok mutlu oldum ya arkadaslar devam edin size güveniyorum benim mesai bitti cts pazar da yokum 70 oy kaybimiz var ama smileys/smiley19.gifözgür kapatacak o farki smileys/smiley4.gif

Guests
18.02.2005, 18:12
PAZARA KADAR BU ISI BITIRMEMIZ LAZIM. CUMARTESI GECESINDEN BASLIYIP PAZARGECESINE KADAROYLARIMIZ BÜYÜK BÖLÜMÜ AZALICAK. TAKIMIN YARISI DEPLASMANA GIDIYORsmileys/smiley2.gif

BUGÜN 11'E KADAR BURDAYIM SANIRIM BIR AKSILIK ÇIKMAZSA

secil_ts
18.02.2005, 18:14
OLLEEYYYY BE sonunda fark giderek azaliyo ya biz bastiriyrz ya da onlar bikti oy yollamaktan ne diyim ya sükürler olsun rabbime...smileys/smiley17.gif