PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 19. Hafta | Trabzonspor 4-0 Gaziantepspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9

Reha Asan
29.01.2017, 17:58
Bu maçtan sonra anladım ki, Hoca kimi isterse sesini çıkarmayacak ve istediği adamları alacaksın.

trbzonsporlu
Macin adamlari benim icin okay-mas-olcay

katılıyorum

chener
içimize çektiğimiz nefesin mutluluk ve huzur vermesi ne kadar güzel.teşekkürler Trabzonspor.

smart
Maçin adamı tabii ki de Castillo. Abdul majeed waris + cardozo + yattara karışımıydı bugün

Nazim Can
Osmanlı maçının oyunu ve skoru bu sezon ki kapasitemizı belirler.

ozturk
29.01.2017, 17:59
Herşey çok güzeldi.

Murathan
Futbolcular başlığına gireyim dedim hangisini öveceğimi şaşırdım.
Emeği geçen herkese teşekkürler başta ersun yanal olmak üzereheheh

serdaracıl
Yav okay'a bi özgüven gelmiş. Kimseyi yanına yaklaştırmıyor adam. Rakibi dövdü resmen

Berkedogan
n'doye fena oynadı ortsahaya geçince.

Ömer Keskinsoy
29.01.2017, 18:00
Castillo'yu atlıyoruz sanki. Son vuruşları çok net

PLK-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

halilaziz61
Uzun zaman sonra haftaya keyifli giruyoz
Atkıları çıkarın

Burak Aksoy
Şu takıma tek bir değişiklik:

Onazi çık, N'Diaye gir.

Ondan sonra otur izle işte.

srmnlii
Çok özlemişim böyle futbolu böyle galibiyeti tebrikler ulaklar tebrikler ersun hocam tebrikler başkanım

special one
Barcelona'lı oyunculara trabzonspor forması mı giydirmişler bizi mi kandırıyorlar
herşey mükemmel
rabbim yeni mabedimizde yenilgi göstermesin inşallah

Ahmet Aksu
Osmanliyi yenersek ilk 5 hedefimizde önemli bir engeli geceriz
Bu takim boyle hareketli oynasin herturlu maci zorlar.. Ama boyle cigersiz bir okay ve onazi lazim..

halilaziz61
29.01.2017, 18:01
Okayla 4 yıl imzalayin verin bir bucuk

Enaldo61
Adam yiyen orta saha diyorlardı Okay bugün bırak yemeyi alayının ... . .. ..

Dip.Ing.Mag.
Osmanlı maçının oyunu ve skoru bu sezon ki kapasitemizı belirler.

Aynen öyle yanlız bir şey daha hatırlatmak isterim bizim iptal edilen gol hariç hakem ingiliz hakemler gibiydi resmen oyun oynansın diye yırtındı ve çok başarılıydı

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

CEMEFKER
Maçın 2. yarısını izledim...
Kısa ve takım adına değişen şeylerin özeti:
Damdoy'un geçen hafta başlayan mücadele alanındaki yükselişi (ekseriyet beğenmemişti) golle ile taçlanmaya başladı mıydı sanki Roda ile santrafor problemini çözerler...
Yabancı bekler takıma kalite katıyor...
Yusuf Yazıcı gol dışında (pas veya gol olarak ) sahada takım adına fazla birşey katmıyor, o bölgede oynayan birinden defansa büyük şeyler katması beklenmez doğal olarak ancak gol pası ve direk gole etkisinde katkısı devam ettiği müddetçi göze batmicak ...Bu bölgeye her zaman bir adam lazım.
Okay'ın bizde ve milli takımda bütün olarak düşünüldüğünde güzel oynadığı ender maçlardandı...
Onazi top alış verişindeki gayreti dışında göze batmayan futbolu ile yokları oynuyor...Orta sahanın bu bölgesine ihtiyaç var.
Takım genel halde topu almak için bizim 3. bölge rakibin 1. bölgesinde inanılmaz baskı yapıyor...

r9emre
Maçın adamları Mas - Okay - Olcay üçlüsü.

Mesut
Maçın adamı yok bence maçın adamları Castillo-Olcay müthiş ikili oldular

ataullah-ı sani
29.01.2017, 18:02
Ndoye'a gol atıcı olarak değil de takıma katkı sağlayan oyuncu gözüyle bakarsak çevresindekiler etkili oldu mu onun ne kadar faydalı oynadığını görürüz.
Bu takımın en net eksiğinin de 6 numara olduğunu birkez daha gördük.

Ömer Keskinsoy
3 haftadır maç esnasında foruma girmeme totemi yapıyorum 3 haftadır galip geliyoruz. :)
Bende Digiturkplay var. Bende tvye baglayıp izliyordum normalde. 3 haftadır direk laptoptan izliyorum. Kazanıyoruz [emoji16] [emoji16]

shagrath61
Trabzonspor ligin yarısını iyi oynasa 17x3=51 puan yapar.
4 maçın 4 unu iyi oynayan messi ve ronaldo var.
4 maçın 3 unu iyi oynayan Avrupa'da baş takımlarda oynuyor.
Bahsettigin rakam gayet iyi.
Diğer maçlarda da berbat değildi Olcay.
Piyasada bu tip topçular böyle paralar alıyor.
Hakkını versin yeter.
Senin önünde yas diyorsan durica örneği var.
Baknız herkese aynı şeyi yazdım size de aynısını yazacağım. İyi futbolcu kötü takımlara karşı iyi oynamakla olunmuyor. İyi futbolcu büyük takımlara iyi futbol oynayarak olunuyor. 6 7 maçtır yenemeyen g. antepe karşı iyi futbol oynadı diye kimseyi göğe çıkarmayacağım kimseyi yerin dibine de sokmayacağım.
Ben önümüzdeki büyük maçlarda kimin ne katkı vereceğine bakacağım.
30 yaşı ve üzerindeki özel yeteneği olmayan hiç bir futbolcuya , özellikle de takım oyunu haricinde oynayamayan hiçbir futbolcuya 1.7 milyon euro verilmesi taraftarı değilim.

Bugün takım olarak iyi bir takımınız var ancak önümüzdeki senelerde bundan bir sezon iki sezon önceki gibi bir takım olmayacağının garantisi yok. Olcay ' ın da öyle bir takımda ekstra iş yapacağını bekleyen hayalcidir.

Bu arada piyasa da bu tip topçular bu paraları alıyor derken örnek verirseniz de sevinirim. Defansta tecrübe önemlidir, durica dediğiniz adamsa defansın her türlü vasfını üzerinde bulunduruyor. Kendi milli takımında banko top oynamakla beraber bir de kaptanı.

tanjugunduz
dostlar istermisiniz cinconacina kadar kazanıp birde cinconacina evimizde yenersen varya of of üstüne.birde Rize neden olmasin

O ruh geri gelecek

Dip.Ing.Mag.
Bizim maç sonunu hiç göstermediler

Kayısıkentli
Ne zamandır böyle oynamıyorduk rakip zayıf ama o ruh muazzam. Açılış güzel seriye devam.

nuri45
Su mac kesinlikle en az 35000 seyirciyi hakediyordu. Gidemeyenler ve gitmeyenler cok üzülmüstür. Tarihe taniklik edemediler.

Mesut
29.01.2017, 18:03
Yazıcı asistler goller yapıyor ama hala o güveni vermiyor Ersun hoca biraz kulağını çekmeli topla çok oynuyor biraz daha basit oynasa çok daha verimli olur.Kaçan adamları görmüyor çalım deniyor gerek yok koşan adamın önüne yuvarla kaç

Burak Aksoy
29.01.2017, 18:03
On numara veya sağ kanat ihtiyacımız "bu sezonluk" kesinlikle yok bence. Daha Bero var. Olcay-Castillo müthiş uyum sağladı. Yazıcı'nın süresi de azalmasın.
Alınması gereken tek yer 8. Orada sadece Onazi var başka kimse yok.
6 numarayı da Okay böyle oynarsa her türlü taşır. Arkasında Medjani bekler. Aytaç'ı saymıyorum.

İyi bir iki yönlü 8 numara bu takımın son hamlesi.

bordoylamavi
29.01.2017, 18:04
yıllardır tam maç izlemiyorum. bugün izleyeyim dedim stad hatırına. yıllar sonra eski günleri hatırlatan hırsılı pas dolu istekli ve göze hoş gelen bir futbol oldu. antep mi zayıftı biz mi çok iyyidik onu bilmiyorum ama güzel oynadık. mas çok iyiydi. onur da öyle. pererirayı beğenmedim. okay onazi de vasattı bence. castillo olcay ikilisi harikaydı. bu iksiyle çok pozisyona gireriz biz

Ufuk
Castillo sağlam oynadı. Golleri dışında attığı paslar da çok iyiydi. Olcay süperdi. Okay müthişti. Müthiş bir açılış maçıydı.

ozturk
sağ ve sol bekler takımın çehresini değiştirdi.

srmnlii
Damdoy yerini buldu orta sahanın ilerisi. Okay süperdi olcay harikaydı castillo mükemmel di

shagrath61
Mas, Okay , Olcay ve pereira bugün fark yaratan oyunculardı. Rakip çok güçlü olmamakla beraber bunun da bir nebze oynadığımız futbola kalite kazandırdığını söyleyebilirim... Takımın takım oyununu oynaması çok güzel ancak karşımızda kapanan bir savunma yoktu, açık oynadıkları için bol gol pozisyonuna girdik.

Bu galibiyetin verdiği rüzgarıda arkamıza alıp ilerleyebilmeliyiz. Benim düşünceme göre iyi bir ön libero ve 10 numara mutlaka alınmalı bu takıma.

Şerafettin Kara
32 nolu gereksiz, akbaş ve kiralıktan gelenleri yumlu gibi şutlarsak başarı gelir.

tanjugunduz
Şu takıma tek bir değişiklik:

Onazi çık, N'Diaye gir.

Ondan sonra otur izle işte.
evet ya hani derler ya işte tam.sirasi gerçekten tam sırası al ndiaye yi her maç çayını yudumla keyfine bak.

O ruh geri gelecek

Berkedogan
29.01.2017, 18:05
onazi galiba 67 kere topla buluşmuş 36 isabetli pas çıkarken öyle bişey yazdı sanki.

Nazim Can
Aynen öyle yanlız bir şey daha hatırlatmak isterim bizim iptal edilen gol hariç hakem ingiliz hakemler gibiydi resmen oyun oynansın diye yırtındı ve çok başarılıydı

Golümüz ne ara iptal oldu kim atmıştı orayı kaçırmışım:)

Anıl C
Vira'nin söyledigi Izmir Marsi'na diger taraftar gruplarinin da eslik etmesini isterdim. Ancak bir an cogunun uzun'un tasmalilari olduklari aklima gelince vazgectim bu istegimden.

serdaracıl
Maçın 2. yarısını izledim...
Kısa ve takım adına değişen şeylerin özeti:
Damdoy'un geçen hafta başlayan mücadele alanındaki yükselişi (ekseriyet beğenmemişti) golle ile taçlanmaya başladı mıydı sanki Roda ile santrafor problemini çözerler...
Yabancı bekler takıma kalite katıyor...
Yusuf Yazıcı gol dışında (pas veya gol olarak ) sahada takım adına fazla birşey katmıyor, o bölgede oynayan birinden defansa büyük şeyler katması beklenmez doğal olarak ancak gol pası ve direk gole etkisinde katkısı devam ettiği müddetçi göze batmicak ...Bu bölgeye her zaman bir adam lazım.
Okay'ın bizde ve milli takımda bütün olarak düşünüldüğünde güzel oynadığı ender maçlardandı...
Onazi top alış verişindeki gayreti dışında göze batmayan futbolu ile yokları oynuyor...Orta sahanın bu bölgesine ihtiyaç var.
Takım genel halde topu almak için bizim 3. bölge rakibin 1. bölgesinde inanılmaz baskı yapıyor...

Yusuf yazıcı'nın rodegellaya verdiği bir ara pas vardı. Alda at dedi. Daha ne yapsın. Adam her pozisyonun içnindeydi. Bırakın şu önyargıları artık

Kemal Öztel
29.01.2017, 18:06
Harika süper inanılmaz unutulmaz efsane bir açılış oldu bkz:zevkten dört köşe olmak

halilaziz61
Baknız herkese aynı şeyi yazdım size de aynısını yazacağım. İyi futbolcu kötü takımlara karşı iyi oynamakla olunmuyor. İyi futbolcu büyük takımlara iyi futbol oynayarak olunuyor. 6 7 maçtır yenemeyen g. antepe karşı iyi futbol oynadı diye kimseyi göğe çıkarmayacağım kimseyi yerin dibine de sokmayacağım.
Ben önümüzdeki büyük maçlarda kimin ne katkı vereceğine bakacağım.
30 yaşı ve üzerindeki özel yeteneği olmayan hiç bir futbolcuya , özellikle de takım oyunu haricinde oynayamayan hiçbir futbolcuya 1.7 milyon euro verilmesi taraftarı değilim.

Bugün takım olarak iyi bir takımınız var ancak önümüzdeki senelerde bundan bir sezon iki sezon önceki gibi bir takım olmayacağının garantisi yok. Olcay ' ın da öyle bir takımda ekstra iş yapacağını bekleyen hayalcidir.

Bu arada piyasa da bu tip topçular bu paraları alıyor derken örnek verirseniz de sevinirim. Defansta tecrübe önemlidir, durica dediğiniz adamsa defansın her türlü vasfını üzerinde bulunduruyor. Kendi milli takımında banko top oynamakla beraber bir de kaptanı.

Kardeş ben de bise demiycem ama bariz saçmalıyorsun
Özellikle takım oyunu hariç başka bişey oynamayan ne demek
Takım oyunu oynayan futbolcu arıyoruz yillardir, takıma katkı yapıyor mu yapmıyor mu ona bakmak lazim,
Bu takima çok iyi diye ne topçular alındı ama takım oyunu oynamiyordu ne oldu olan takima oldu.
Bir futbolcunun bence gol atmasından çok artırması yani asist yapması önemlidir o asisti yaptıracak bir tek oyuncu yoktu bizde şimdi Olcay sayesinde oldu

Mesut

Kornerden yada korner çizgisinin ordan duran toptan Damdoy attı ama Uğur faul yaptı karar doğruydu

tanjugunduz
32 nolu gereksiz, akbaş ve kiralıktan gelenleri yumlu gibi şutlarsak başarı gelir.
renktas sen yazınca hatirladim yumlu gerçekten gitmisti , dimi ya ALLAH im resmen sevinçten öleceğim

O ruh geri gelecek

Erkan A.
böyle oynadikca trabzonda mac yenilmeyiz kesinlikle ...............bu cosku hic bir takimda yok ......rodallega alisma süreci yasiyor oda düzelecek .......yusuf yazici helal olsun malesef biraz daha sorumluluk almali .........

bir on numara Maestro sart oglu sart

zafercalikoglu
Uzun bi aradan sonra ilk maç başlığımı Akyazı'daki ilk maça açayım dedim.

Akyazı'daki ilk maça gelebilmeyi çok isterdim ama hava şartlarından dolayı gelemedim memlekete. İmkanı olup da gidemeyenler harbi bizden değildir'

başıkları sen aç bundan sonra

İbrahim CİHAN
29.01.2017, 18:07
2009-2010 sezonunun 2.yarısındaki Trabzonspor'u görüyorum sahada. Gerisini siz anlıyorsunuz zaten. Belki daha erken ama o ruh kesinlikle sahada.

Selim MACİT
29.01.2017, 18:07
En son ne zaman böyle keyifli maç izledim hatırlamıyorum. Müthişti. Bu motivasyon korunduğu taktirde zor maç veriririz.

Mesut
29.01.2017, 18:08
Tribünler böyle sonuçlar geldikçe dolar

Kemal Öztel
böyle oynadikca trabzonda mac yenilmeyiz kesinlikle ...............bu cosku hic bir takimda yok ......rodallega alisma süreci yasiyor oda düzelecek .......yusuf yazici helal olsun malesef biraz daha sorumluluk almali .........

bir on numara Maestro sart oglu sart

Yazıcı çok formda on numara alırsak çocuğa yazık olur,öyle böyle her maç skora katkısı var.Bence Onazinin yerine bir 6 alınsa daha doğru olur

Antonio
sebastian blanco tam bir batalla masın arkadaşı.

Dip.Ing.Mag.
29.01.2017, 18:09

4. golden önceki gol iptal edildi ugur faul yaptı yorumuyla

Punisher-61
2009-2010 sezonunun 2.yarısındaki Trabzonspor'u görüyorum sahada. Gerisini siz anlıyorsunuz zaten. Belki daha erken ama o ruh kesinlikle sahada.

Insallah öyle olur takim cok degisti..
Uzun zaman sonra keyfli bir mac izledim

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

ozturk
Antep de gerçekten çok kötüydü bugün. Böyle giderse düşerler

tanjugunduz
yalniz biz yonetime bosuna yüklenmesini bak gerekli takvimleri yaptığın zaman nasıl akik olunuyor eldekilerden de verim.aliniyor begenmesemde damdoy un katkisi arttı hele hele okay in resmen rakibi tek başına Yıldırdi her ikili mücadeleyi aldı.

O ruh geri gelecek

Erkan A.
haftaya milli mac arasimi var ??

Steril61
Uzun süreden beri ilk defa Trabzonsporumuzun takım oyunu oynadığını gördüm. İlk on birde yer alan herkes çok iyi oynadı fakat OLCAY ŞAHAN bu takıma coşku veren adam oldu. OKAY YOKUŞLU ise orta alanda yaptığı müthiş baskıyla adeta rakibe göz açtırmadı. Tabi YUSUF YAZICI'yı da unutmamak lazım. Oyunu çok iyi yönlendiren ve ayaklarına hakim bir isim. Bu üç isim çok iyi olunca zaten hücumda pozisyon ve gol bulmakta zorlanmıyoruz. CASTİLLO ve NDOYE iyi bir ikili olmaya başladılar. Bek oyuncularımız zaten kalitelerini ispat etmiş oyuncular. UĞUR DEMİROK performansıyla artık "stoperin "demirbaşı"yım diyor. Yalnız maçın başında rakibe çok net bir pozisyon verdik ki sanırım DURİCA'nın yerinde olmayışından kaynaklandı.
Önümüzdeki sezon zayıf kaldığımız noktalara kaliteli 3 transferle zirve yarışına gireriz.

omondoles
Yanlız takımın IQ'su yükselince Yusuf Erdoğan kafası kesik tavuk görüntüsü verdi.

Loading %61..

Osman Seran
haftaya milli mac arasimi var ??
Kupa.

Nazim Can
29.01.2017, 18:10
Yazıcıyı beğenmedim hiç, temposu yok, oyunun içinde fazla yok bir ara epey yoktu ama şu var topu aldığında yapması gereken en iyi işi yapıyor, ama bene oraya diransfer geleceğinden artık 70+ larda oyuna girer diye düşünüyorum.

Ömer Keskinsoy
29.01.2017, 18:11

Kesinlikle. En ufak düşmeye faul veren hakemlerden nefret ediyorum

Cengiz Çubukcu
Çok nankoruz, maç 4-0 olmuş niye 5 değil diye diye sitem ediyoruz :)

Ahmet Aksu
....,........,......onur....................
Per......XXX.....durica.....mas
....................okay...................
..............yazici...XXX.............
olcay...........................castillo
..................rodallega..............

XXX leri doldursunlar bizde daha da keyifli maclar izleriz..

cubido
Olcay ve Okay müthiş oynadı.
seyretmeyenler için lafın gelişi değil gerçekten müthiş oynadılar.
Okay'ın kaptığı top sayısını sayamadım.
Olcay yetenekleri sınırlı bir oyuncu ama oyunumuza akıl kattı bugün. Takım savunmasına katkısı ve enerjisi de yüksekti.
Yusuf çok yetenekli çocuk. Ben yönetimde olsam bu çcuğa hemen bir mentör ve bir de kişisel antrenör tutardım. Güçlenmesi ve temposunu arttırması şart.
Castillo çok şık goller attı ama çok pozisyonu da harcadı. Bugün daha verimli oynayabilirdi. Ayrıca onun da güçlenmesi lazım.
Durica reis her maç olduğu gibi kusursuz oynadı.
Mas'a bayıldım. Çok iyiydi. Özellikle 2.yarı.
Pereira hücum bindirmeleri çok iyi ama daha etkli olabilir.
N'doye reis'i bile beğenfim bugün. Çok koştu, çok mücadele etti.Fiziksel olarak oldukça fit hale geldi.
Onazi kritik toplar kaptı ama onda bişey eksik. Yusuf Erdoğan gibi. Zeka problemi var sanki. Bi de vurdumduymaz.
Şu stat dolsun bu takım sahadında kolay kolay maç kaybetmez.
seneye de ilk 11'e 3-4 takviye ile şampiyonluğa oynarız.

serdaracıl
Antep kötüydü fikrine de katılmıyorum. Adamlar yeni hocayla çıkış aradılar ama olmadı. Ayrıca biz ilk yarı bu takımlara yeniliyorduk işte. Bize 3-5 atanlar bu takımlar.

halilaziz61
Yanlız takımın IQ'su yükselince Yusuf Erdoğan kafası kesik tavuk görüntüsü verdi.

Loading %61..

Ahahahahahhaab
Yusuf da kendini geliştirmek için uğraşsın ben umitsizim ama insaAllah beni yanıltır
Yeni bir Barış Memiş vakası yaşamak uzereyiz ve bu çok kötü bir durum

adiloş bebe
kazanmak güzel uzun zaman sonra ilk kez maçın adamını seçmekte zorlanacağım. :)

Enaldo61
29.01.2017, 18:12
Antep kötü mü değil mi bilemem, adamların nefesini kestiğimiz bir gerçek.

Çağatay_
29.01.2017, 18:13
Farklı galibiyetten daha önemlisi; coşku, istek, heves, birliktelik.

Maşallah diyelim.

Bu şekilde devam. Akıllar futbolda olmalı, hakem bizi bozsa bile biz oyuna bakmalı, zorlamaya devam etmeliyiz. Böyle böyle yükseleceğiz.

Erkan A.
Yazıcı çok formda on numara alırsak çocuğa yazık olur,öyle böyle her maç skora katkısı var.Bence Onazinin yerine bir 6 alınsa daha doğru olur

Dogru diyorsun hocam katiliyorum sana mac heycanindan öyle yazdim sanirim Dogru 6 numara daha faydali olur .

Mesut
Onazi de iyi giderek daha da iyi oluyor bu maçta tek hatası topla bir kaç kez fazla oynadı kaptırdı basit oynasa bu kadar gözede batmayacak

bahadır2561
29.01.2017, 18:14
Yusuf biraz daha basit oynamalı, topla çok oynuyor. Zamanla daha iyi olacak inşallah

Okay harikaydı, sözleşmesi uzatılmalı

Hakemi de çok beğendim, iptal edilen gol de temizdi

zafercalikoglu
takımı tebrik ediyorum ,bu kış şartlarında o trübünlere gidenlere ayrıca teşekkür,hele hele uzaktan gidenleri takdir ediyorum,
bugün anladıkki çok eleştirdiğimiz oyuncular giderek üzerine koyarak oynuyorlar,Anladıkki takım olmak takımdaşlık kolay değilmiş,umarım bu coşku ile heyecanla ligi ilk 5 de rahat bitiririz ve avrupaya gideriz,

bugün en çok Onazi ,Ndoye ,Castillo ve Mas ı beğendim , kimilerine göre ndoye sacma gelebilir ama adam futbolu biliyor, kim ne derse desin,göreceksiniz rodealga ile ciddi bir forma savasına girecektir.

Olcayın kolbastı oynaşı süper Onur yıllardır bizde hala onun kadar oynayamıyır :):)

bir de ekici konusu takımdan gitmesini herzaman istedim tamam yetenekli ama takımı yavaşlatan ve hertopa o kullanan bir tip ,bence cok hayırlı oldu,Tıpkı bizde önceki senelerde olan Olcan Adın gibi ,

Artık coşku zamanı ,

umitçebi
Arkadaşlar...

18 maçlık surece 3 de 3 le başladık...

Gerıye 15 maç kaldı...Şu Başkşehır kadrosu ılk yarıda bu kadar puan aldı ıse..Bu takım her maçı fınal olarak gorup 15 de 13 galıbıyet 2 beraberlık alamaz mı?Ve bu performans gelırse ılk 2 gelır mı??Hayal deyıl..Artık bu takım gerçekten takım oldu..

Her maç FİNAL FİNAL FİNALLL

Hazar_
29.01.2017, 18:15
Çok güzel maç oldu. Takimizi tebrik ederim
Beklediğim gibi 22.000 seyirci vardi umarim artar.

trbzonsporlu
29.01.2017, 18:15
çokta abartmaya gerek yok rakip inanilmaz gücsuzdu. osmanli macinda böyle orta sahasi direncsiz bir rakip beklemiyor bizi. mehmet guvende musada cok formda ndiaye geri donecek. cok daha iyi olmaliyiz son yarım saat oyundan düştük eksiklerimiz var.

Berkedogan
29.01.2017, 18:16
takım güven kazandı artık özellikle castillo güven kazandı bu çok önemliydi.

Ahmet Faruk
29.01.2017, 18:16
Başkanın söylediği hedef için kaldı 7 galibiyet. Kalan 15 maçtan 8 galibiyet çıkartırsak gerçekten çok iyi olacak.

zafercalikoglu
29.01.2017, 18:17

Loading %61..

bizim kaleeye doğru gelmeye çalıştı :):)

Doğan BULAT
Arkadaş çok sinirliyim.. Bizim bu topçuların yaptığı nedir Allah aşkına Yazık yaaa!,

6 gol atmları lazım 4 nedu ya:)

Karmam
11 şubat'ta olur da osmanlı'yı yenersek alanya maçına 35 bin taraftar gelir.

yalnız osmanlı çok zor rakip, biraz havamızı alabilirler.

lige ara girdiği iyi oldu. bize 2-3 transfer lazım. bunları bitirip takıma alıştırmak lazım.

Berke6198
Yazıcıyı beğenmedim hiç, temposu yok, oyunun içinde fazla yok bir ara epey yoktu ama şu var topu aldığında yapması gereken en iyi işi yapıyor, ama bene oraya diransfer geleceğinden artık 70+ larda oyuna girer diye düşünüyorum.

Saldırmayın hemen, totem :)

zafercalikoglu
29.01.2017, 18:19

aynen takımın temelini atmak yine Ersun hoca yapacak ,umarım şampiyonluğa da o götürür

Dip.Ing.Mag.
Bu arada yine forvetler gol atamadı :))

Murat'
Yalnız hakem de çok iyiydi hakkını verelim, ikili mücadeleleri iyi süzdü, maçın temposunu hiç düşürmedi.

shagrath61
29.01.2017, 18:21
Kardeş ben de bise demiycem ama bariz saçmalıyorsun
Özellikle takım oyunu hariç başka bişey oynamayan ne demek
Takım oyunu oynayan futbolcu arıyoruz yillardir, takıma katkı yapıyor mu yapmıyor mu ona bakmak lazim,
Bu takima çok iyi diye ne topçular alındı ama takım oyunu oynamiyordu ne oldu olan takima oldu.
Bir futbolcunun bence gol atmasından çok artırması yani asist yapması önemlidir o asisti yaptıracak bir tek oyuncu yoktu bizde şimdi Olcay sayesinde oldu

Şu demek kardeşim, kreatif bir özelliği yok. Yani bire bir kaldığında ya da yardım gelmediğin de basıp geçecek yeteneği yok.

Castillo kreatif olarak mls de çok iyidi ancak bizde şuanda o seviye de değil, bize lens, quaresma , bruma gibi kreatif bir adam lazım kanada. Bugün yarın seni bozacak çok takımla karşılaşacaksın, alıp gidecek bir kanat oyuncun mutlaka olmalı. Bundan bahsediyorum. Takımın hepsinde takım oyunu oynayan adamlarla bir şey yapamazsın.

Dünya geneline de bakarsan iyi takımlar takım oyunu oynarken kanat oyuncularından birisi mutlaka kreatif özelliklidir.

Dediğim gibi bu tür maçları ben değerlendirme bazında değerlendirmiyorum, aynı bizim ilk yarıdaki halimiz gibi son 7 8 haftadır ortalarda olmayan bir antep takımıyla oynadık, yine ortalarda yoklardı. Reaksiyon olarak, gol yedikten sonra bir reaksiyon bile gösteremediler.

Ben genel değerlendirmemi bir kaç maç sonra iyi takımlarla da oynadığımız da yapacağım. Bunun haricinde seninde görüşlerine saygım var , bence sen saçmalıyorsun gibi bir cümle kurmayacağım.

Murathan
Yalnız hakem de çok iyiydi hakkını verelim, ikili mücadeleleri iyi süzdü, maçın temposunu hiç düşürmedi.

Türkiye Liginde böyle bir hakem daha önce görmedim.

Nazim Can
Pereira yi ben çok beğendim enerjisi yüksek bir oyuncu hep oyunun içinde sorumluluk alıyor 3 yaş daha genç olsa süper olurdu ya işte:)

Hakan
Fifa'da haftanın takımına bir oyuncu veririz artık.Parası neyse verip alırız.

shagrath61
Kornerden yada korner çizgisinin ordan duran toptan Damdoy attı ama Uğur faul yaptı karar doğruydu

O karar doğruysa, bu lig de ceza sahası içinde gol olmaz. Bence de o pozisyon penaltıydı mesela

Enes Başkaya60
Farklı galibiyetten daha önemlisi olan takımın ve taraftarın bütünleşmiş bir görüntü vermesiydi coşku, arzu inanç, heves, birliktelik harikaydı...

süper bir ambians vardı statda zaten

Tebrikler Yürekli çocuklar hep böyle istekli oynayın canımızı yiyin..

Enes Başkaya60
29.01.2017, 18:22
Türkiye Liginde böyle bir hakem daha önce görmedim.

İmza...

Aynen mükemmel maç yönetti...

İskender Çakmak
29.01.2017, 18:23
Oyun için yapılan yorumların çoğuna katılıyorum. Ben de bir ekleme yapmak istiyorum.
Ersun hocayı hepimiz az çok iyi biliriz. Onun taktiğinde beklerin önemi çok ama çok büyük. Bizim bekler Ersun Hocanın taktiğini iyi oynuyorlar. Bu da takımımıza çok büyük ivme kazandırıyor.

Futbolcu bazında ise N'doye çok beğendim. Deli gibi top tutuyor. Takımı öne getiriyor. Son haftalarda dikkatimi çekiyordu ama nu hafta daha net oldu.

Tebrikler Trabzon'um.

Hepimize de iyi haftalar..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ahmet Taşçı
Yazıcının aylık 5.000 TL aldığını hatırlıyorum yanılmıyorsam düzeltin. Acilen kademeli olarak iyileştirilmesi gerekir ama bu iyileştirme ne abartılarak oyuncu havaya sokulacak şekilde ne de diğer futbolcular ile aralarında fark olacak şekilde çocukta mutsuzluk doğuracak şekilde olmalı. Belirli bir düzeyde yapılmalı ve artan performansına göre 1.5-2 yılda bir revize edilmeli.

Nazim Can
Şimdi Antep den daha iyi olan kim var ? 3 ist takımı, Başakşehir, Osmanlı, Antalya diğer takımlar 3 aşağı 5 yukarı Antep ayarında bu yüzden korkarak bir durum yok.

Mesut
29.01.2017, 18:24
O karar doğruysa, bu lig de ceza sahası içinde gol olmaz. Bence de o pozisyon penaltıydı mesela

Hocam lütfen iyi izleyin Uğur boynuna dolanıyor adamın

Furkan Tütüncü
Bu maça boş tribün yakışmadı. Stadyum dolmalıydı.

batuhanTs
Osmanli denen köy takimini övenler su takika sövüyordu ayni puandayiz kume dusucez diyen cahilleri hic ciddiye almiyorum bile

shagrath61
29.01.2017, 18:25
Antep kötüydü fikrine de katılmıyorum. Adamlar yeni hocayla çıkış aradılar ama olmadı. Ayrıca biz ilk yarı bu takımlara yeniliyorduk işte. Bize 3-5 atanlar bu takımlar.

İlk yarıdaki antep maçında da biz tek kale top oynadık. Orkan geldi savunmadaki 4 kişiyi geçip 10 kere vursa atamayacağı bir bölgeye, vurup gol attı.

Arda'
29.01.2017, 18:28
Güzel bi galibiyet oldu ilk maçta tebrikler takıma. Olcay, Okay ve Mas'ı çok beğendim.

halilaziz61
29.01.2017, 18:28
13 TE 2 hedef olarak iyi
Hedefi yüksek tut ne gelirse
İçerdeki maçlarda yenilgiyi hem kendimize hem de rakibe unutturmaliyiz
Burya gelen en fazla beraberlik alıp gitmeli

shagrath61
29.01.2017, 18:29
Hocam lütfen iyi izleyin Uğur boynuna dolanıyor adamın

Hocam maçı izlediğim için söylüyorm. Adam belinden tutup iterse o da düşmemek için tutunacak normal bir hareket yani.

aky_
29.01.2017, 18:29
Bugün stada gelen taraftarı de alkışlamak lazım diye düşünüyorum. Sanırım taraftar - seyirci profilimiz olumlu yönde değişiyor. Tabii bunda şehir dışından gelen taraftarlarımızın da etkisi var. Trabzon'da yaşayıp stada gelen taraftarlarımızın çoğu ne yazık ki takıma zarar veriyor. Ama gurbetçi taraftarlarımız çok daha anlayışlı , hırslı ve takıma sahada güç katıyor. Umarım bundan sonraki maçlarda da gurbetçi taraftarlarımızı stada gelir.

İbrahim CİHAN
29.01.2017, 18:31
Bu arada evet Antep iyi takım değil, fakat biz bugün onların kötü olmasından ötürü değil müthiş baskılı oynamamız nedeniyle kazandık. Kalesinden forvetine tek tek herkes işini layıkıyla yaptı. Her zaman bu kadar iyi oynamayacağımız bir gerçek. Fakat böyle mücadele edersek hak ettiğimizi alırız. Uzun yıllar sonra ilk defa harika futbol izledik. Önümüzdeki maç çok zor olacak, puan da kaybedeceğiz belki yenileceğiz ama önemli olan bugünkü istek ve mücadeleyi yansıtmamız. Önemli olan yenilsek de artık bu saatten sonra takıma sahip çıkmamız. Bir önceki mesajımda da belirtmiştim. Ben son 3 maçtır 2009-2010 sezonunun Trabzonspor'unu görüyorum. Az kaldı. Çok az. Sabretmek ve destek olmak lazım. Herkes; taraftar, yönetim, futbolcular, teknik ekip hatalarından ders çıkardı. Artık birlik olup, harekete geçme zamanı.

S.Seymen
29.01.2017, 18:35
Okayla 4 yıl imzalayin verin bir bucuk

Arkalarda kalmasın.... Okay'la imzalayın...

Mehmet
29.01.2017, 18:37
Güzelliklerle dolu bir çok ilklerin yaşandığı bir maç oldu. Bundan sonra hep böyle mutlu oluruz inşallah.

Nazim Can
29.01.2017, 18:37
Arkalarda kalmasın.... Okay'la imzalayın...

Reyiz sende üzgünsün özevlatlar teker teker gidiyor:)

ccd6167
29.01.2017, 18:42
Ciddi ciddi soruyorum..

Trabzon halkı ne yapar ne eder haftasonları amaçları nedir ne için yaşarlar yani çözem2dim hala..

Yani çok mu zor 30 tl verip 3 saat izleyip zevk yapmak

Ahmet Kara
29.01.2017, 18:43
Şu maça gidemedim ya yazık oldu. Alanya maçında orda olacağım. Bu sefer stad full dolsun lütfen.

kayseriliyiz
Sefa'yi birdaha bu külüpten içeri sokmazdim

Envoyé de mon ECHO_SMART_4G en utilisant Tapatalk

AyhanPe

bu olusmaya baslayan ,,özevlat" kompleksi ön yargilara neden olabilir..önemli olan her sene alt yapidan yeni y.yazicilar in cikabilmesi..psikolojik olarak yeterli bir gence benziyor ..suan icin ayaklari yere basiyor..alt yapinin reforme edilmesi gerekir..özevlatcilik algisi degismeli..

serdaracıl
29.01.2017, 18:45
Stada gelen taraftarı az bulmuyorum ben. 20 bin kişi az değil. 20 bin kişinin ayağı alıştı. Bu sayı nasıl korunmalı, arttırmak için neler yapmalı bu düşünülmeli.

Burak Bıyıklı
tvyi açıp reis izler.şehre geldiyse her yere akın eder.gelmediyse sorun yok yat evde mantığıyla devam eder

Ciddi ciddi soruyorum..
Trabzon halkı ne yapar ne eder haftasonları amaçları nedir ne için yaşarlar yani çözem2dim hala..

Yani çok mu zor 30 tl verip 3 saat izleyip zevk yapmak

Enaldo61
Şu maça gidemedim ya yazık oldu. Alanya maçında orda olacağım. Bu sefer stad full dolsun lütfen.

Alanya maçına ben de ordayım.

Mustafa ÖZDEMİR
29.01.2017, 18:46
Stada gelen taraftarı az bulmuyorum ben. 20 bin kişi az değil. 20 bin kişinin ayağı alıştı. Bu sayı nasıl korunmalı, arttırmak için neler yapmalı bu düşünülmeli.

30000 vardı bence

ccd6167
29.01.2017, 18:49
tvyi açıp reis izler.şehre geldiyse her yere akın eder.gelmediyse sorun yok yat evde mantığıyla devam eder

Abi ciddi ciddi soruyorum.. Bu işler bu kadar basit olmamalı..

Yani maça gitmemenin fırsat maliyeti ne bunlara

Doğan BULAT
29.01.2017, 18:50
Biz iki maç daha alalım, helleki sahamızda bu tempoda oynayıp kazanmaya başlarsak bu stad dolacaktır. Taraftara kızmamak lazım bu takım da onları küstürd çok üzdü.. Ama artık yavaş yavaş taşlar yerine oturacak.. bu stada gelen takımlar artık 3 puan değil bereberliğe bile razı olarak gelecekler. İnanıyorum o ruh gelecek.. O ışığı verdiler bugün. Devamı gelsin nazarlardan saklasın Allah..

Vira grubub bugün tezarühat yapıyordu yolda "sen neşe sen kader, bu taraftar senle heryere gider s...tret adın yeter... :)

Harbiden adın yeter Trabzonsporum :)

selcuk
29.01.2017, 18:50
Yazıcının aylık 5.000 TL aldığını hatırlıyorum yanılmıyorsam düzeltin. Acilen kademeli olarak iyileştirilmesi gerekir ama bu iyileştirme ne abartılarak oyuncu havaya sokulacak şekilde ne de diğer futbolcular ile aralarında fark olacak şekilde çocukta mutsuzluk doğuracak şekilde olmalı. Belirli bir düzeyde yapılmalı ve artan performansına göre 1.5-2 yılda bir revize edilmeli.

yillik 150bin tl arti puan basi prim

Zurawski
29.01.2017, 18:51
Bu nedir yaaaa. Bu başlığın alıp yürümesi lazım. Gerçekten şampiyon olmak istiyorsak her taraftarın şu an bu başlıktaolması lazım.

shagrath61
29.01.2017, 18:52
Takıma 10 numara, kreatif özellikli bir futbolcu lazım. Yusuf yazıcının aldığı topları ayağında fazla tutmayıp seri oynaması lazım biraz daha. Tabi stat' ın ilk maçında o da ekstra bir şeyler yapmak istediği için biraz topla oynamıştır belki bilemiyorum.
Çocuğun ayakları kaliteli, umarım bundan öncekiler gibi şımarıp ortalardan kaybolmaz.

Takıma 6 numaraya çok iyi bir adam şart.

memozcan
29.01.2017, 18:53
takım tam havaya girmişken lige verilecek ara hiç işimize yaramaz.. bari kaliteli bir takımla hazırlık maçı yapsaydık..

Emre Çömez
29.01.2017, 18:53
maçı kaydeden yok mu ya? indirelim :D

umitçebi
29.01.2017, 18:54
Şu demek kardeşim, kreatif bir özelliği yok. Yani bire bir kaldığında ya da yardım gelmediğin de basıp geçecek yeteneği yok.

Castillo kreatif olarak mls de çok iyidi ancak bizde şuanda o seviye de değil, bize lens, quaresma , bruma gibi kreatif bir adam lazım kanada. Bugün yarın seni bozacak çok takımla karşılaşacaksın, alıp gidecek bir kanat oyuncun mutlaka olmalı. Bundan bahsediyorum. Takımın hepsinde takım oyunu oynayan adamlarla bir şey yapamazsın.

Dünya geneline de bakarsan iyi takımlar takım oyunu oynarken kanat oyuncularından birisi mutlaka kreatif özelliklidir.

Dediğim gibi bu tür maçları ben değerlendirme bazında değerlendirmiyorum, aynı bizim ilk yarıdaki halimiz gibi son 7 8 haftadır ortalarda olmayan bir antep takımıyla oynadık, yine ortalarda yoklardı. Reaksiyon olarak, gol yedikten sonra bir reaksiyon bile gösteremediler.

Ben genel değerlendirmemi bir kaç maç sonra iyi takımlarla da oynadığımız da yapacağım. Bunun haricinde seninde görüşlerine saygım var , bence sen saçmalıyorsun gibi bir cümle kurmayacağım.
Kasımpaşa ligin en formda ekıbı ıdı..Bjk yıde yenmıştı..Onuda yendık..Bunu nıye gormuyorsunuz??Bursa deplasmanında alınan galıbıyet az mı?? Anlamıyorum gerçekten sızlerı..Evet barça gıbı top oynamıyoruz ama takım her hafta ustune koyuyor..Guçluyu yenınce gormezden gelıp zayıfı yenınce heel bır sonrakı maç gelsın demek..Bu takıma ve emeğe haksızlık oluyor..

shagrath61
29.01.2017, 18:54

Bu taraftar , ilk yarı itibariyle tribüne küstürüldü. Genel itibariyle baktığında bu bahane olamaz ancak şu da bir gerçek ki TRABZON şehri, TRABZON da yaşamayanlar kadar yakın değil takıma.

Siyasi bir şey olarak algılanmasın ancak, bu insanlar zaten rengini belli etti diye düşünüyorum.

Fatih Cengiz
29.01.2017, 18:56
maçı kaydeden yok mu ya? indirelim :D
Maçla ilgili çok şey yazılır ama aynen bende bunu arıyorum.

Var mıdır 90 dakika izleyebileceğimiz bir yerler

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Burak Bıyıklı
29.01.2017, 18:56
açıkçası cidden sebep bulamıyorum. Bilet fiyatları gayet uygun bence. Konu bu olunca verdiğim bir örnek var. Ben ankarada osmanlının stadında keçiörengücü maçına ki kendileri 3.lig takımı ve türkiye kupası maçına 20 liraya giderken trabzondaki sözde renktaşlarımız 10 lira olan napoli trabzon maçına gitmediler. Mantık bulamıyorum ben trabzondakilere

umitçebi
29.01.2017, 18:58
Biz iki maç daha alalım, helleki sahamızda bu tempoda oynayıp kazanmaya başlarsak bu stad dolacaktır. Taraftara kızmamak lazım bu takım da onları küstürd çok üzdü.. Ama artık yavaş yavaş taşlar yerine oturacak.. bu stada gelen takımlar artık 3 puan değil bereberliğe bile razı olarak gelecekler. İnanıyorum o ruh gelecek.. O ışığı verdiler bugün. Devamı gelsin nazarlardan saklasın Allah..

Vira grubub bugün tezarühat yapıyordu yolda "sen neşe sen kader, bu taraftar senle heryere gider s...tret adın yeter... :)

Harbiden adın yeter Trabzonsporum :)

Taraftara kızmamak mı lazım.??Bugun stada gelmeyen taraftarı sopa ıle dovmek lazım..Ne demek kızmamak ya..Bu kadar emek var ortada..20 lıra verıp 40 lıra verıp şu maça gelmemek ne ya..350 bın şehır merkezı..Koylerı ıle 700 bın en az..İstanbul ankara ızmır erzuurm guçuşhan ebayburt vs vs den gelen taraftar ve hala dolmuyor..

Maç günü Trabzonda yasak koyacak idarı amırler..Dolmuş gıbı stad dolana kadar sosyal hayatı durduracak..Sonra devam..Burası Trabzonspor..Bu hassasıyet gıderse..Aman oynamazarsa nee gıdeyım kafası başlarsa..Rızeden kayserıden samsundan ne farkımız kalır??

BySeHzAdE
29.01.2017, 18:58
Müthiş oldu her açıdan. Tebrikler takıma hocaya başkana. İnşallah gerisi de gelir. Her hafta böyle rakibi ısıran futbol izleriz. Ayrıca sefa adam değilsin bunu bir kez daha gördük bugün.

Enaldo61
29.01.2017, 18:59
https://twitter.com/Trabzonspor/status/825734903492964352

shagrath61
Kasımpaşa ligin en formda ekıbı ıdı..Bjk yıde yenmıştı..Onuda yendık..Bunu nıye gormuyorsunuz??Bursa deplasmanında alınan galıbıyet az mı?? Anlamıyorum gerçekten sızlerı..Evet barça gıbı top oynamıyoruz ama takım her hafta ustune koyuyor..Guçluyu yenınce gormezden gelıp zayıfı yenınce heel bır sonrakı maç gelsın demek..Bu takıma ve emeğe haksızlık oluyor..

Tamam da kardeş, ben mi yanlış izledim kasım paşa maçını yoksa, gol attıktan sonra futbol oynayan onlar değilmiydi ? Biz sadece kasımpaşa maçında skor ürettik futbol oynamadık. Bursa maçında da ilk 30 dakika top oynadın ondan sonra zaten saha da yoktun. Futbol tabi ki skora bakıyor sahada oynanan oyuna değil ancak bunları görmezden gelmekte biraz algıda seçicilik yapmak oluyor sanki.
Ki bursa' yı bizden sonra gelen yendi geçen yendi :) O kısma hiç girmiyorum bile.

Ben emeğe haksızlık etmek gibi bir uğraş içerisinde değilim kesinlikle, sadece genel çerçeveden bakın diyorum olaylara. Bursa' ya attığın iki golde duran toptan, birisi taç diğeri kornerden onun haricinde sadece defansif anlamda mücadele ettin. Adamlar üstüne yüklenince yusufla girdiğin pozisyonlar var.

Kasımpaşa maçı yine duran top ve onun haricinde doğru dürüst üstünlük kuramadın. Ben mi yanlış hatırlıyorum maçları ?

Ayrıca yine diyorum ben kötü bir şey söylemiyorum. Kendi düşüncelerimi belirtiyorum ve şuan da bugün oynadığımız maç bizi yanıltmasın diyorum.

Burak Bıyıklı
Serdar abi kaydettim maçı diye yazmıştı twitterda
https://twitter.com/_TSerdarS

Maçla ilgili çok şey yazılır ama aynen bende bunu arıyorum.
Var mıdır 90 dakika izleyebileceğimiz bir yerler

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

shagrath61
29.01.2017, 19:01
https://twitter.com/Trabzonspor/status/825734903492964352

Bak bu takım olma yolunda doğru işler yaptığımızın kanıtı işte :)

shagrath61
29.01.2017, 19:02
Bu arada bu takıma daha bero katılacak ve kadro alternatifi bol bir kadro haline geliyor bu son derece sevindirici bir şey. İlk yarı kulübeye bakıyorduk, aman girmesinler daha iyi diyorduk :)

Çağdaş DENİZ
29.01.2017, 19:05
Tamam da kardeş, ben mi yanlış izledim kasım paşa maçını yoksa, gol attıktan sonra futbol oynayan onlar değilmiydi ? Biz sadece kasımpaşa maçında skor ürettik futbol oynamadık. Bursa maçında da ilk 30 dakika top oynadın ondan sonra zaten saha da yoktun. Futbol tabi ki skora bakıyor sahada oynanan oyuna değil ancak bunları görmezden gelmekte biraz algıda seçicilik yapmak oluyor sanki.
Ki bursa' yı bizden sonra gelen yendi geçen yendi :) O kısma hiç girmiyorum bile.

Ben emeğe haksızlık etmek gibi bir uğraş içerisinde değilim kesinlikle, sadece genel çerçeveden bakın diyorum olaylara. Bursa' ya attığın iki golde duran toptan, birisi taç diğeri kornerden onun haricinde sadece defansif anlamda mücadele ettin. Adamlar üstüne yüklenince yusufla girdiğin pozisyonlar var.

Kasımpaşa maçı yine duran top ve onun haricinde doğru dürüst üstünlük kuramadın. Ben mi yanlış hatırlıyorum maçları ?

Ayrıca yine diyorum ben kötü bir şey söylemiyorum. Kendi düşüncelerimi belirtiyorum ve şuan da bugün oynadığımız maç bizi yanıltmasın diyorum.

Bu kadar detaya girmeye gerek yok
Takım bir şekilde gol buluyor savunuyor alan kapatıyor ve kazanıyor
Her geçen gün daha iyi olacağız ben bunu hep söylüyorum
Bir geçiş dönemindeyiz ara ara oyun iyi olur ara ara gol atar yatariz ama dediklerini ve endişeni anlıyoruz

Royal Heart
29.01.2017, 19:05
Bu şehre, bu camiaya kolbastı ve horon çok yakışıyor. Yanlışın doğru şekilde eleştirildiği, doğrunun da hakkıyla desteklendiği bir Trabzonspor'da başarı kaçınılmaz. Umut veren başlangıç. Tebrikler.

umitçebi
29.01.2017, 19:06

Hocam,hatalardan ders çıkarıp ustune koyulmalı fıkrıne tabıkı katılıyorum..Ama maç değerlendırmesı yaparken her anlamda değerlendırmek lazım..Bursa maçında 45 de 10 kışı kaldık..Bu çok onemlı..O zamnın psıkolojsıınde daha fenerden yenı 4 yemış takımsın..Doğal olarak skoru koruma gayretıne gırdıler..Kasımpaşa maçında ılk yarının 35-45 arası bızım sol kanattan çok geldıler..Ikıncı yarıya mağlub gırınce doğal olarak bastırdılar ve takım yenı yenı kendıne geldıgı ıçın yıne defansıf oynama ve skoru koruma gayretıne gırdı..Çunku Kasımpaşa deplasmanındasın ve ondesın..Ne olacak 0-3 mu kazanacaz...
Gelelım bu maça..ben antebın çok guçsuz olduguna katılmıyorum..Evet sonuncular ama ılerleyen haftalarda goruruz...Kadroları hıç fena deıl..Şimdi artık takım oturuyor..Guven gelıyor..Bundan sonrakı maçlarda artık rakıbe gore çok az gerıye yaslanma olur..Oynamaya başladıkça..Takımın IQ su arttıkça one geçınce skoru koruma gayretıne gırme ve stresde azalacaktır..Tabıkı hepımız bu takımın ıyılıgını ıstıyoruz..Ama teşhısı doğru koymak lazım kı hastalığı rahatsızlıgı doğru tedavı edelım..

Ben her maça fınal olarak bakılırsa,bu takımın 5-6 hafta sonra kımsenın tahmın edemeyeceğı bır yerde olacagına ınanıyorum..Çunku şu ankı takım..bjk dışında dıer takımların hıçbırınden kotu değıl..Hakemlerde boyle maç yonetırse....Takımın ılk 3 e gırmemesı ıçın hıçbır sebep yok..Osmanlı ve konya maçları krıtık donemeç.Kamyonu devırmezsek sonrası bayır aşağı ınşallah..

Fatih Cengiz
29.01.2017, 19:06
Serdar abi kaydettim maçı diye yazmıştı twitterda
https://twitter.com/_TSerdarS
Eyvallah abim

610806

shagrath61
29.01.2017, 19:07
Bu kadar detaya girmeye gerek yok
Takım bir şekilde gol buluyor savunuyor alan kapatıyor ve kazanıyor
Her geçen gün daha iyi olacağız ben bunu hep söylüyorum
Bir geçiş dönemindeyiz ara ara oyun iyi olur ara ara gol atar yatariz ama dediklerini ve endişeni anlıyoruz

Bazı arkadaşlar her şey günlük gülistanlık şeklinde davranınca, insan ister istemez bunları yazıyor.

Futbolda skorun önemli olduğunu aşikar, ilk yarı da çok iyi oynayıp 3 4 yediğimiz maçlar oldu.

Umarım iyi oluruz benim de tek temennim o. Ancak bu maçı değerlendirme unsuru olarak görmeyelim demek istedim.

Bir dayak yemediğim kaldı :)

CEMEFKER
29.01.2017, 19:08
Yusuf yazıcı'nın rodegellaya verdiği bir ara pas vardı. Alda at dedi. Daha ne yapsın. Adam her pozisyonun içnindeydi. Bırakın şu önyargıları artık
Evet, çok doğru...O kadar lafın arasında (oyuncağı alınmış çocuk gibisiniz) Yazıcı eleştrisini cımbızla almak önyargı ile açıklanır.
Doğru tespit.

E6553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tekke
29.01.2017, 19:08
Olcay ve Okay müthiş oynadı.
seyretmeyenler için lafın gelişi değil gerçekten müthiş oynadılar.
Okay'ın kaptığı top sayısını sayamadım.
Olcay yetenekleri sınırlı bir oyuncu ama oyunumuza akıl kattı bugün. Takım savunmasına katkısı ve enerjisi de yüksekti.
Yusuf çok yetenekli çocuk. Ben yönetimde olsam bu çcuğa hemen bir mentör ve bir de kişisel antrenör tutardım. Güçlenmesi ve temposunu arttırması şart.
Castillo çok şık goller attı ama çok pozisyonu da harcadı. Bugün daha verimli oynayabilirdi. Ayrıca onun da güçlenmesi lazım.
Durica reis her maç olduğu gibi kusursuz oynadı.
Mas'a bayıldım. Çok iyiydi. Özellikle 2.yarı.
Pereira hücum bindirmeleri çok iyi ama daha etkli olabilir.
N'doye reis'i bile beğenfim bugün. Çok koştu, çok mücadele etti.Fiziksel olarak oldukça fit hale geldi.
Onazi kritik toplar kaptı ama onda bişey eksik. Yusuf Erdoğan gibi. Zeka problemi var sanki. Bi de vurdumduymaz.
Şu stat dolsun bu takım sahadında kolay kolay maç kaybetmez.
seneye de ilk 11'e 3-4 takviye ile şampiyonluğa oynarız.

YUSUF KONUSUNDA HAKLISIN 👏🏻👏🏻👏🏻

Yönetim üzerine düşse çok büyük yetenek olur, mentör-özel hoca gibi

Enverrpasa
29.01.2017, 19:10
Bız neymişiz be abi

CEMEFKER
29.01.2017, 19:11
Evet, bu da en iyi eleştri ve tespitlerden biri. Tebrikler gerçekten.
Y.Yazıcı elbet de takımda olacak ama 1 ay sonra çöp yapıp fazla gaz vermemek şartıyla.

E6553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Murat'
29.01.2017, 19:12
açıkçası cidden sebep bulamıyorum. Bilet fiyatları gayet uygun bence. Konu bu olunca verdiğim bir örnek var. Ben ankarada osmanlının stadında keçiörengücü maçına ki kendileri 3.lig takımı ve türkiye kupası maçına 20 liraya giderken trabzondaki sözde renktaşlarımız 10 lira olan napoli trabzon maçına gitmediler. Mantık bulamıyorum ben trabzondakilere

Bugün nöbetim vardı, işyerindeyken izleyebilmek için Digiturk Play'dan haftalık paketi aldım, 25 lira. 360p kalitesinde maçı izledim. Keşke orda olsaydım da 100 lira verseydim bilete.

Burak
Bam bam verdik ayarı.

theo
Bende Digiturkplay var. Bende tvye baglayıp izliyordum normalde. 3 haftadır direk laptoptan izliyorum. Kazanıyoruz [emoji16] [emoji16]

her ne yapıyorsak devam edelim :) takım iyi yolda :)

memozcan
abdullah ercan'dan beri sol bek görmemiş biri olarak mass'a nazar değmez inşallah..

serdaracıl
29.01.2017, 19:15
Trabzon'da ulaşım berbat. Tamamen minibüsçülerin insafına kalmış her şey. Belediye hiç yok. Özellikle ilçelerde tam çile. Bu şartlarda 20 bin kişi iyi bile. Küçümsememek lazım.

Nihat Güneş
Baris Memis i Yattara ile oda arkadasi yapmislardi zamaninda :) Cocuk kayboldu gitti . O yuzden Yaziciyi da acilen Olcay ile oda arkadasi yapsinlar :) Zaten resimlerde falan surekli yanyanalar, belki de oyledir.

shagrath61
Hocam,hatalardan ders çıkarıp ustune koyulmalı fıkrıne tabıkı katılıyorum..Ama maç değerlendırmesı yaparken her anlamda değerlendırmek lazım..Bursa maçında 45 de 10 kışı kaldık..Bu çok onemlı..O zamnın psıkolojsıınde daha fenerden yenı 4 yemış takımsın..Doğal olarak skoru koruma gayretıne gırdıler..Kasımpaşa maçında ılk yarının 35-45 arası bızım sol kanattan çok geldıler..Ikıncı yarıya mağlub gırınce doğal olarak bastırdılar ve takım yenı yenı kendıne geldıgı ıçın yıne defansıf oynama ve skoru koruma gayretıne gırdı..Çunku Kasımpaşa deplasmanındasın ve ondesın..Ne olacak 0-3 mu kazanacaz...
Gelelım bu maça..ben antebın çok guçsuz olduguna katılmıyorum..Evet sonuncular ama ılerleyen haftalarda goruruz...Kadroları hıç fena deıl..Şimdi artık takım oturuyor..Guven gelıyor..Bundan sonrakı maçlarda artık rakıbe gore çok az gerıye yaslanma olur..Oynamaya başladıkça..Takımın IQ su arttıkça one geçınce skoru koruma gayretıne gırme ve stresde azalacaktır..Tabıkı hepımız bu takımın ıyılıgını ıstıyoruz..Ama teşhısı doğru koymak lazım kı hastalığı rahatsızlıgı doğru tedavı edelım..

Ben her maça fınal olarak bakılırsa,bu takımın 5-6 hafta sonra kımsenın tahmın edemeyeceğı bır yerde olacagına ınanıyorum..Çunku şu ankı takım..bjk dışında dıer takımların hıçbırınden kotu değıl..Hakemlerde boyle maç yonetırse....Takımın ılk 3 e gırmemesı ıçın hıçbır sebep yok..Osmanlı ve konya maçları krıtık donemeç.Kamyonu devırmezsek sonrası bayır aşağı ınşallah..
Antep maçına kadar söylediklerine bire bir katılıyorum hemen hemen.

Ancak bu antep 1 değil 2 değil 6 7 haftadır galip gelemiyor. Kadrolarına baktığında senin futbol cahili diye gönderdiğin adamlar adamların kurtarıcıları gibi görülüyor orada. Başka da yetenekli futbolcuları yok zaten.

Takımlarının ne orta sahası var ne forveti ne de defans hattı. Bir iki futbolcuları hariç tabi ki.

Hem yetenek, hem oyun zekası hem de tecrübe olarak adamlardan üstünsün bunun üzerine antep ' in kalitesiz kadrosu ve haftalardır yenilmesi de eklenince , bu maç bizim için değerlendirme maçı olmamalı diye düşünüyorum.

Ben daha doğru hedefler konulması taraftarıyım açıkçası. Tamam sen kazanacaksın edeceksin bununla alakalı bazı endişelerim olsa da bende seninle aynı düşünüyorum ancak senin rakiplerinde kazanacak.

6saray, şikebahçe, 8taş ve başakşehir gibi takımların belirli bölgelerindeki futbolcuları kreatif özellik olarak çok üst düzeyler.

Kapalı takımları açma konusunda bizden daha başarılılar ve önemli bölgelerde oynattıkları adamları bizden daha kaliteli.( Defans hatları hariç )
Başkanın da dediği gibi ilk 5 hayalcilikten öte net bir hedef olacaktır.

Bu arada bursa maçında n doye atılmadan da baya baskı yedik :)) Umarım her şey güzel olur ve umarım ben endişelerimde yanılırım.

Sefa Alış
29.01.2017, 19:17
Passolig olmasaydı bugün o stad full çekerdi. Kaldı ki yine passolig sistemi yüzünden dışarda kalanlar, sıra beklememek için geri dönenler oldu. 1.5 saat sıra bekledim ben de. Problemli hep bu işler.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ÇaGaTaY
29.01.2017, 19:18

Kardeşim yorum farkıdır diyeceğim ama bence yanlış tespitler. Bu yorumları yaparken takımın psikolojik durumunu da hesaba katmak lazım. Sürekli yenilen bir takım korkak oynar. Gol attığı zaman skoru korumaya yönelir.Ersun Yanal topyekün hücum dese bile o oyuncu grubunun ayakları gitmez ileri. İlk yarı da aynı şeyi yapmaya çalıştık ama beceremedik. Savunmayı başarılı oynayabilmek de büyük beceridir. Bursa maçında da, Kasımpaşa maçında da müthiş savunma uyguladık. Kasımpaşaya bi kaç pozisyon verdik, bursaya nerdeyse vermedik. Tabiki yeni stadın havası vardı ama o iki maçta alınan galibiyetin verdiği özgüvenle de bugün saldırmayı bildi takım.
2 hafta sonra önümüzdeki osmanlı maçında yeniliriz yeneriz bilemem ama bu özgüvenle taş gibi mücadele ederler, iyi de top oynarlar diye bekliyorum. Yorum yaparken her ayrıntıya düşünelim diyorum

Yiğit SARI
29.01.2017, 19:19
Güzel bir gündü takımın gözle görülür eksikleri olsa da bizim için bir dönüm noktası olabilir bugun.

Muhammed Ayaz
29.01.2017, 19:20
Taktik maktik yok.. Bam.. Bam.. Bam 😊
Yüzümüz hep gülsün inşallah
Artık yükselişe geçme vakti.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enaldo61
29.01.2017, 19:21
Passolig'de netten çıkarılabiliyor, bilet de netten alınabiliyor. Her şey çok kolay. Sıralarda girip uğraşmak çile olur yani.

Oruç
29.01.2017, 19:23
Bundan böyle iç sahada hep bu tempoda oynamak gerek. Buraya gelecek takım galibiyeti aklının ucundan dahi geçirmemeli, geçirememeli. Bunu sağlayabildiğimiz zaman takım bir şeylere ulaşabilir.

Takımın isteği yerinde. 3 maç kazanmak moral ve özgüven açısından son derece önemli. Şu an için tek eksik Onazi'yi yedeğe koyacak bir transfer. Kalan 15 maçta bizi her türlü idare eder. Yazın ise 4-5 kaliteli transferle gelecek sezon şampiyonluğa oynamamak için bir sebep kalmıyor.

Son değineceğim şey ise futbolcuların gollerden sonra kenetlenmesi. Bu fotoğrafı görmeyeli yıllar oldu. Başarının anahtarlarından biri de arkadaşlıktan geçiyor. Takım İho zamanında kliklerden geçilmiyordu. Başkan ve hoca bu tarz şeylere asla izin vermemeli bundan sonra. Tarihi bir akşamdı. Allah yeni stadımızda yenilgi hasip etmesin uzun süre. Onur'un ellerinde yükselen bir kupa göstersin bize.

Manu61
29.01.2017, 19:24
Passolig olmasaydı bugün o stad full çekerdi. Kaldı ki yine passolig sistemi yüzünden dışarda kalanlar, sıra beklememek için geri dönenler oldu. 1.5 saat sıra bekledim ben de. Problemli hep bu işler.

Passolig olmalı çünkü birilerinin cebini doldurup zengin olması lazım. Passolig = Soygun arada hiç fark yok.

Passolig geldiği zaman sadece suçu işleyen ceza alacaktı evet. Yalancıyı öpmüyorlar o yüzden devam.

Sonuna kadar haklısın.

nuri45
29.01.2017, 19:25
Bu konuda bizim taraftar daha cok bilgilenmesi lazim. Oda zamanla olur insallah. Son güne ne gerek var bilet isini birakiyorsunuz.

gurur6134
29.01.2017, 19:26
Guzel galibiyet gezel baslangic yeni yuvamizda...antep bu kadroyla bu sene dusmezse daha da dusmez..umarim sikeci bulonun takimi duser..

Oruç
29.01.2017, 19:28
İki tane "normal" bek takımın çehresini nasıl da değiştirdi. Olcay ve Yazıcı da bu değişimin önemli parçaları. 10 numara transferi şu aşamada elzem değil. Bırakalım Yazıcı aksın gitsin. Kendini gösterebilmesi için bundan iyi fırsat bir daha ayağına gelmeyebilir.

Burak Bıyıklı
29.01.2017, 19:28
kardeşim ben de passolig sistemine sövüyorum ama o kadar da zor değil. Kartımı aldığımdan beri bir saniye sıra beklemedim. İnternetten atın parayı karta alın biletinizi. Hiç olmadı gidin pttye onlardan da atabiliyorsunuz karta para. Yine internetten girer alırsınız. Bu işleri hep eskisi gibi stat önüne bırakınca iş uzuyor işte. He başvurmuşsundur tgelmemiştir tek geçişlik pass alcaksındır ona laf yok. Ama onun haricinde taraftarlar hala eskisi gibi düşündüğü için sıkıntı çıkıyor malesef

Sefa Alış
29.01.2017, 19:31
Bu hafta, hatta bugün, internetten passolig çıkaran çok kişi vardı. O yüzden kimsenin elinde kart olmadığı için tek geçişlik passokart(sadece stad gişelerinden maç günü veriliyor.) almak zorunda kaldı çoğu kişi. Bir de bu passolig kart çipi çok çabuk bozuluyor herhalde ki sıralarda kartı okunmadığı için bekleyenler de vardı. Gişe sayısıda az olunca haliyle felakete döndü işler. Geri dönen ve giremeyen çok oldu anlayacağınız.

Anıl C
29.01.2017, 19:33
hahahaha kayseri çaktı Umut'la şbye:D

kani6161
29.01.2017, 19:36
Maça erken girmek için gittiğim statta passolig eziyeti yaşadım. Kartım okunmayınca tek geçişlik kart almak zorunda kaldım. Yaklaşık bir saat itiş kalkış ile maça 35. Dk stada girebildim. Bayada giremeyen vardır bence stada

Ahmet Faruk
29.01.2017, 19:36
Onazi yerine Bero oynasa o bölge savunmada zayıflar mı acaba? Bero ileriye daha meyilli çünkü.

derry61
29.01.2017, 19:38
İki tane "normal" bek takımın çehresini nasıl da değiştirdi. Olcay ve Yazıcı da bu değişimin önemli parçaları. 10 numara transferi şu aşamada elzem değil. Bırakalım Yazıcı aksın gitsin. Kendini gösterebilmesi için bundan iyi fırsat bir daha ayağına gelmeyebilir.

aynen öyle. akbaş ve yavrunun olmaması bu takıma çağ atlattı.

Mustafa YILMAZ
29.01.2017, 19:42
mükemmel oynadık bugün özelliklede olcay ve okay çok çok iyiydi ama olcay fark yaratan adamdı.

en belirgin özelliği takımın artık presi çok agresif yapıyoruz nefes aldırmadık adamlara yeni stadın açılış maçında böyle futbol ve böyle skor büyük moral oldu ayrıca şikeci bülent'ede iyi geçirdik.

adiloş bebe
29.01.2017, 19:42
Onazi yerine Bero oynasa o bölge savunmada zayıflar mı acaba? Bero ileriye daha meyilli çünkü.
Zayıflar bero tarz olarak hücumu seven bir oyuncu şuan için bero yazıcının yedeği konumunda

Hasan61
29.01.2017, 19:43
Bu hafta, hatta bugün, internetten passolig çıkaran çok kişi vardı. O yüzden kimsenin elinde kart olmadığı için tek geçişlik passokart(sadece stad gişelerinden maç günü veriliyor.) almak zorunda kaldı çoğu kişi. Bir de bu passolig kart çipi çok çabuk bozuluyor herhalde ki sıralarda kartı okunmadığı için bekleyenler de vardı. Gişe sayısıda az olunca haliyle felakete döndü işler. Geri dönen ve giremeyen çok oldu anlayacağınız.

Sadece maç günü ve stattan alındığı yanlış bilgi, herhangi bir pasolig gişesinden ne zaman isterseniz alabilirsiniz..
Ben dün ziyabey tesislerinden aldım tek geçişlik kartı.

7can61
Bu arada belki yeri değil ama giray bulak denen ahlak yoksunu (daha hafif bir hakaret bulamadım) dünkü programda "ben bugüne kadar aziz beyin hiç yalan dediğini duymadım" dedi.
Şimdi boşver o lavuğu demeyin bu karakteri bozuk trt gibi sözde ulusal bir kanalda sözde trabzon yorumcusu olarak afkurmaktadır.

Trabzonspor başkanını gömen şikebahçe başkanını adeta yalayarak çok büyük adam diyen bu müsvedde Trabzon ve Trabzonspor tarafından lanetlenerek aforoz edilmelidir.

Selim MACİT
Passolig olmalı çünkü birilerinin cebini doldurup zengin olması lazım. Passolig = Soygun arada hiç fark yok.

Passolig geldiği zaman sadece suçu işleyen ceza alacaktı evet. Yalancıyı öpmüyorlar o yüzden devam.

Sonuna kadar haklısın.

Passoligten aktifbank sanıldığı gibi kar etmedi. Hatta genel müdürlerini değiştirmek zorunda kaldılar. O birimde Üst düzey bir arkadaşım yöneticiydi, detaylarıyla anlatmıştı. Sadece bir kaç örnek vereyim. O turnikelerin, kamera güvenlik sisteminin ve kartların maliyeti ciddi rakamlar.

Amaçları kredi kartı olarak yaygın biçimde kullanılmasını sağlamaktı ama çok büyük bir çoğunluk sadece maça giriş için kullandı. Böylece neredeyse kart basım maliyetine yıllık ücret aldılar.

Hatta arkadaşın bana dediği dönemde sözleşmeden dönmeyi dahi düşünmüşler. Fakat son durum nedir bilmiyorum.

Enaldo61
29.01.2017, 19:45
Bir TS taraftarının şu güne kadar passolig çıkarmaması daha ilginç.

Ahmet Kara
29.01.2017, 19:46
Beyler benim passoligim var ama aidatını ödememiştim. İnternetten yenileyebilyormuz ? yoksa yeni passolig mi alacağız ? Bilgisi olan var mı ?

Enaldo61
29.01.2017, 19:47
Beyler benim passoligim var ama aidatını ödememiştim. İnternetten yenileyebilyormuz ? yoksa yeni passolig mi alacağız ? Bilgisi olan var mı ?

İnternetten yenileniyor.

Ahmet Kara
29.01.2017, 19:47
İnternetten yenileniyor.

Saol hocam , Alanya maçına gelmek farz oldu.

Gürkan Asma
29.01.2017, 19:49
Ben yarım saat erken stada girdim, girerken gişe önünde 500 kişi vardı rahat. Bi çok kişi giremedi sona bıraktıkları için.

nuri45
29.01.2017, 19:50

yenileyebilirsin ücretini ödersen

serdaracıl
29.01.2017, 19:50

Hiç bir şey olmaz. Çok da güzel olur. Onazi'nin varlığı yokluğu farketmiyor bana kalırsa.

Gürkan Asma
29.01.2017, 19:51
Kolbastıyı falan çektim yüklerim hepsini birazdan :)

sbay
29.01.2017, 19:51
hocanın en önemli özelliği oyuna katılan becerikli defans bekleri ile önde baskıyı kurması...bunu fenerde caner ve gökhan ile yaptı nisan ayında şampiyonluğu ilan ettiler...şimdi bizde de pareira ve mas'ın oyuna katkısı ortada...takım performansınıda olumlu yönde etkiliyor.

Furkan Özdem
29.01.2017, 19:54
Takımın "Yeni stadyumdaki ilk maç" psikolojisine odaklandığı o kadar belliydi ki. Her maç böyle üstün oynarız inşallah...

shagrath61
29.01.2017, 19:55
Kardeşim yorum farkıdır diyeceğim ama bence yanlış tespitler. Bu yorumları yaparken takımın psikolojik durumunu da hesaba katmak lazım. Sürekli yenilen bir takım korkak oynar. Gol attığı zaman skoru korumaya yönelir.Ersun Yanal topyekün hücum dese bile o oyuncu grubunun ayakları gitmez ileri. İlk yarı da aynı şeyi yapmaya çalıştık ama beceremedik. Savunmayı başarılı oynayabilmek de büyük beceridir. Bursa maçında da, Kasımpaşa maçında da müthiş savunma uyguladık. Kasımpaşaya bi kaç pozisyon verdik, bursaya nerdeyse vermedik. Tabiki yeni stadın havası vardı ama o iki maçta alınan galibiyetin verdiği özgüvenle de bugün saldırmayı bildi takım.
2 hafta sonra önümüzdeki osmanlı maçında yeniliriz yeneriz bilemem ama bu özgüvenle taş gibi mücadele ederler, iyi de top oynarlar diye bekliyorum. Yorum yaparken her ayrıntıya düşünelim diyorum

Bence bursa, hamza hoca tribüne yollanınca vitesi arttırdı ve bize karşı üstün bir futbol oynadı.( bu benim görüşüm )

Sürekli savunmaya çekilen bir takımın performans bazlı baktığın da sadece , savunma performansına değinebilirsin.

Ben kasımpaşa ve bursa maçında çok iyi futbol oynadığımızı kabul etmiyorum, ancak skor ürettik kazandık bunu da inkar edecek değiliz.

Öz güvenli ya da değil, ben gaziantep takımının şuanki kadro ve oynayış olarak en kötü takımı olduğunu düşünüyorum. Bunu değerlendirirken bizden önce oynadığı maçlarda 6 7 kere üst üste yenilmesi değil tamamen bu maç odaklı değerlendiriyorum.

Ne kadar kötü olursanız olun ne kadar harika futbol oynarsanız oynayın karşınızdaki takım reaksiyon gösterir maç içerisinde bir ya da iki kere ancak bunlarda o da yoktu. Resmen 11 tane normal insanı sahaya koyun aynı maçı izlerdik gibi geldi bana.

Bu arada ben ayrıntısında değilim olayın, genel olarak burada değerlendirilen şekli itibari ile cevap verdim ve düşüncemi yazdım.

Osmanlı maçında biraz daha fikir olarak netleşebiliriz diye düşünüyorum.

yorumsuz6117
29.01.2017, 20:01
Bu sefer oldu.. Çok şükür..

ibrahim
29.01.2017, 20:05
başıkları sen aç bundan sonra

1461'in ilk yükseliş serüvenindeki bütün başlıkları ben açmıştım ama iki üç Trabzonspor başlığı açınca, uğursuz sen daha açma demiştiler arkadaşlar. Odur budur dokunmam maç başlıklarına. :D

tanjugunduz
29.01.2017, 20:06
dostlar.o değilde deniz tarafından diğer tarafa bakinca dağların yamaçları görünüyor oraya kocaman bir TRABZONSPOR yada başka birşey yazılsa çok güzel olur böyle değişik.ince dokunuşlarla dünyanın en güzel stadina sahip olabiliriz.

O ruh geri gelecek

olcay_61
29.01.2017, 20:14
stat çevresi tam bitmediği için biraz çamur içinden geçtik stata girdik. İçerisi müthişti maç hiç bitmesin istedim
2. yarıyı locaların koltuklarında izledik arkamızdaki loca satılmamış henüz boştu, televizyon açık olduğu için pozisyonların tekrarını ordan izledik :D

bordox
29.01.2017, 20:14
Bursa maçından sonrada aynı görüşteydim,takım şampiyon olabilecek bir olgunlukta oynuyor,yıllarca birlikte oynayan va şampiyonluklar kazanmış takım havası veriyor,tribünde izlerken daha iyi anlıyorsun bu olayı.

Uğur ve Onazi'nin yerine daha iyi iki takviye ile seneye çok rahat zirve yarışına girebiliriz.
Bero'nun oynaması için nasıl bir çözüm bulunacak merak ediyorum.

uzungöllü
29.01.2017, 20:21
ekici ekici. Ne denli ihaneti kafana koymuşsan bu takımın el freniymişin.

Armağan Dere
29.01.2017, 20:28
Ekici'nin azıcık kafası çalışsa şu takımla seneye şampiyonluğa oynar..

Berke6198
29.01.2017, 20:29

Onun takıma dahil edilmesi gibi bir hata yapılmamalı :)

riv riv riv
29.01.2017, 20:29
Harika bir maçtı tarihe tanıklık ettiğim için gururluyum

Enaldo61
29.01.2017, 20:30
Beyler şu gif'in kendi linkini nasıl bulabilirim? Twiti istemiyorum sadece gif lazım.

https://twitter.com/Efsanesports/status/825705603267969024

Gürkan Asma
29.01.2017, 20:30
Ekici yi gram aramıyor bu takım, bizim orta saha başta olmak üzere sağlam 3 4 transferden sonra herşey iyi olacak Allah ın izniyle.

Enaldo61
29.01.2017, 20:31
Güray attı :D

yatmaztara
Güray acımadı :D

Nihat Güneş
Guray yazdi :)

İ. SARAL
29.01.2017, 20:36
Takim müthiş istekliydi, arzuluydu. Tam istedigimiz kıvamda bir mucadele oldu. Rakibe her yerde en az 2 kisi ile bastik, cok zorladik.
Onur: pek is dusmedi.
Pereria:müthiş.
Uğur:seneye yerine adam lazim, mucadelesi iyiydi.
Duruca:insan olamaz.
Mas:muthis, cok hirsli, ins boyle devam eder.
Onazi:bugun iyiydi, iyi kosuyor, basiyor ama biraz daha güçlü olmali ve pas tercihleri daha net olmali. Yerine daha guclu ve tecrubeli biri sart.
Okay:genelde begenmem ama bugun cok istekliydi, rakibi cok zorladi bravo.
Yazici:masallah.
Olcay:helal olsun, tam bir cigersiz.
Castillo:onceki maclara nazaran ceza sahasi etrafina ve icine cok girdi, cok iyi mac cikardi, ins devam eder.
Ndoye: benim adamim. Kesinlikle cok faydali.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rıza ÇOLAK
29.01.2017, 20:37
Güzel bir maçtı, tarihe tanıklık ettiğim için mutluyum, gururluyu. İyiki Trabzonsporluyum. Bu arada hatıra bilet alamadım. fazla olupta Hediye etmek isteyen varsa beklerim

Muhammed Kambur
29.01.2017, 20:40
Şükürler olsun muhteşem top oynadık. Herkes çok istekliydi, hırslıydı.

S.Seymen
29.01.2017, 20:42

yok üzülmüyorum.

varsa desteklerim yüreği de desteklerim

hocası oynatırsa oynar baltalamayın derim daha iyisi gelirse o oynar aslolan TRABZONSPORDUR derim önceki yazılarım da bellidir

ama oynuyor oynatılıyorsa ve haksızlık ve çöp muamelesi yapılırsa yapılırsa sonuna kadar da desteklerim.

hiç değişmemiştir Ersunu ilk geldiğinde MRA yı Vahidi Ş,mdi yine Ersunu göndermeyin istikrarlı olun dedim hep aksini bulan buraya getirebilir.

mesele başkadır ŞENOLUdesteklerim mesela . Trabzonspor tarihinden gelenler le vardır ve son zamanlarda ilkesiz yönetilmekte idi. muhalif ilkesizlikte diz boyu vs.

ama bir oyuncu TRABZONSPOR FORMASI GİYİYORSA ASLA KÜÇÜK DÜŞÜRÜCÜ DAVRANMAM ve buna asla izin vermem

öz evlat meselesine gelince hakeden oynar ve bu takım özevlatlar çoğunlukta oılabildiğinde başardı yine öyle olacaktır. maddi manevi birtakım ek kazanımlar vardır bu fikrimde değişmez.. YUSUF ÖZ EVLAT DEĞİLMİ SİZCE GİBİ. ASLINDA KONU DERİNDE BEN ARTIK ANLATMAKTAN YORGUNUM. ŞU CÜMLENİZ BİLE YANLIŞ ANLAŞILMANIN TEZAHÜRÜ

SON OLaRAK BU TAKIMIN FORMASINI GİYEN HER HANGİ BİR OYUNCUYA ÖZ VEYA DEĞİL HAKARET YA DA KÜÇÜLTÜCÜ BİR davranışı kendime yapılmış ya bda söylenmiş gibi algılıyorum meselenin özü budur...

cubido
29.01.2017, 20:45
üçer beşer yerken de Ersun Yanal bu ligin en iyi hocasıdır diyordum. Adamın elinde çöp bir kadro vardı. O karoyla MRA veya Avcı gibi defansif oyun oynasa tabi ki daha fazla puan alırdı ama hep oynatmayı düşündü takımı. Kadro kötü olunca de feci sonuçlar alındı.
Ersun Yanal elinde iyi bir kadro ile bu ligin 1 numaralı şampiyonluk adayıdır.
Bizim kadromuz hala iyi değil. Henüz vasat seviyeye yeni geldik. İlk 11'e hala 4 oyuncu daha lazım.
Uğur'un yerine stoper, Onazi'nin yerine çok iyi bir ön libero, Yusuf'un yerine iyi bir forvet arkası ve elimizdekileri yedek bırakacak kalitede bir santrafor.
Hatta bence iyi bir kanat oyuncusuna daha ihtiyaç var.
Bunlar alınırsa seneye şampiyonluğa oynarız.
Yine burada çok eleştirilen Okay için de hep iyi şeyler yazdım.
Sorun Okay'da değil yanındaki Onazi'de dedim. Okay bugün muazzam oynadı.
Onazi enteresan bir oyuncu. Ne yaptığını anlayamıyorum. Çok ciddi top kayıpları yapıyor.
Süratli oyuncu kaptığı toplarla çok etkili olabilir ama onu da yapmıyor.
Garip.
Bugün Okay'la birlikte Olcay'da mükemmel oynadı. Takıma enerji kattığı kesin ama bu kadar akıl katacağını düşünmemiştim. Paslar mükemmeldi.
Castillo iki gol attı bir de kilit pas verdi ama çok top ezdi. Daha yapacak çok şeyi var.
Yusuf kesinlikle yetenekli ama bu tempo ve bu fizik güçle şampiyonluğa oynayacak takımın ortasahasını kaldıramaz.
Ben kesinlikle bu çocuğa kişisel bir antrenör tutulması gerektiğini düşünüyorum. Hatta bir de kişisel gelişimi için mentör.
Durica'yı kim bulduysa Allah razı olsun. Allah sakatlıktan korusun muazzam oynuyor.
Bir de cesaret geldi, ileri çıkışlar efsane :)
Mas da bugün özellikle 2.yarı çok iyiydi.
Sağ bekimiz de gayet iyi.
Gerçekten güzel oynadık, iyi bir maç kazandık.
Böyle huzurlu maçlar seyretmeyeli çok oldu. Çok mutluyum çok. Eşime çocuğuma davranışım bile daha pozitif oluyor böyle maçlardan sonra :)

Tolga Okumuş
29.01.2017, 20:45
Arkadaşlar video nasıl yükleniyor bilgi verir misiniz.

Sercan Keleş
29.01.2017, 20:47
Olcay'ın yetenekleri kısıtlı lafına hiç ama hiç katılmıyorum. Attığı ara pasları gönderdiği toplar şutları oyun görüşü bence çok üst düzey bir topçu.

Maçın Yıldızı kesinlikle Okay bence. Benim gördüğüm en mükemmel performansını sergiledi ilk yarı. İlk yarıyı izledim birde son dakikaları ilk yarıda Okay'ın sadece çaldığı 6 top rakibi kaç pozisyon bozdu kaç açık kapattı sayılamazdı gerçekten efsane bir performans sergiledi efsane.

Sercan Keleş
29.01.2017, 20:47
Arkadaşlar video nasıl yükleniyor bilgi verir misiniz.

Buraya video yükleyemezsin hocam. Youtube'ya yükleyip buraya linkini atabilirsin.

DNA-TS
29.01.2017, 20:48
baya istekliydik rakipte baskıyı kaldıramadı hatta 2.yarı onların sol tarafı arkarkaya 3 top kaybı yaptı sonra 3.gol geldi.
İyiydik böyle devam edelim, çok mutluyum bugün :)

Enaldo61
29.01.2017, 20:49
hahahah gol

Emre Çömez
29.01.2017, 20:50
3 oldu :D helal kayseri

olcay_61
29.01.2017, 20:52
3 oldu :D helal kayseri

Al Ekiciyi al al al :D

İ. SARAL
29.01.2017, 20:54
Maçtan sonra 3-B sınıfından aziz arkadaşimizin halka ağlayışı pardon seslenişini izleyecegiz.

İ. SARAL
29.01.2017, 20:55
Bu nonoslara ekiciyi vermeyelim aglasinlar.

İ. SARAL
Ahahahahaha Güray.

sbay
Ohaaa Güray'a bak.

Emre Çömez
29.01.2017, 20:56
4 :d :d

İ. SARAL
29.01.2017, 20:56
Hakem fark artmasin diye maçı bitirdi.

Rıza ÇOLAK
29.01.2017, 20:57
4-1 kayseri koyuyor şikecilere. 4 4 lük bir gün oldu

Sercan Keleş
​Keşke Güray'ı kiralasaydık :D

Emre Çömez
Aziz Yıldırım: 3 puan bize gelmek istedi ama ben istemedim.

ulan ya :D

OFLU
Güray iyi oyuncuymuş düşünülebilir :)

sasort
29.01.2017, 20:58
Ne güzel hafta yaaa

şb pastirma yapiyorlar 4 oldu :)

ahhhhhhhhhhhhh

gürayyyyyyyyyyyyyyy

çok özledimmmmmmmmmmm lannnnnnnnnnnnnnn

biz bu adami niye gönderdik

İ. SARAL
29.01.2017, 20:59
Aziz yildivim: "gelin anlaşalım, biz 4 tane yersek 3'ü sayilmasin"

S.Seymen
29.01.2017, 20:59
bu tür yetenek konusunda anlaşıması gereken ya d yanlış anlaşılan bir şeyler var Olacayın yeteneği de bunlar oyuncu kesicilik ya d duran top kullanımı doğru pas atımı kısa sürede düşünme gibi bazı özellikle ri ile ön plana çıkar mesela bizim Hüseyin CİMŞİR MİLLİDE OLMUŞ ÇOK YETENEKLİ BİR ADAMDI. 3 METREYE PA S ATAMAZDI YANLIŞ VE BASKI ALTINDA DA ÇOKCA SAÇMALAMIŞTIR AMA RAKİP OYUNU BOZAN ARAYA İYİ GİREN TOP KAPAN VE RAKİP ORTA SAHANIN OYUNA HAKİM OLMASINI ÇOĞU ZAMAN ÖNLEYEN ve takımın üzerinde stratejik baskı oluşturulmasını önleyen bir adamdı onun yeteneği de oydu.

çoğu zaman yetenek deyince Yattara akıllara gelir ama ben top kapma oyun bozma ve devamlılık konusunda Yattara kadar yeteneksizini görmemiştim derim bilmem doğru örnek verebildimmi. her kes Messi olamaz ama bir adam çıkar Messi yi 90 dk oynatmaz o oyunda en az Messi kdar değerli olur takımı adına. bunu taraftar sevmez ama bu böyle :)

mesela bizim Deli Bekir Keagan ı tutmuştu hocası 2. yarı onu oyundan aldı bizde 1-0 yenmiştik gibi.

takım içine her adam dan lazım

ha diyeceksiniz ki hepsi olsun o zamanda gidip Barcelona da oynuyor. hepsi olanı parayla bulamazsın paran yetmez yani ya alttan bulup yetiştireceksin ya da gençten bulup bekleyeceksin o yüzden de ben özevlatlardan umutluyum her zaman Trabzonlu ya da değil senden gelen özevlattır bana göre aidiyettir Ünaldır vs neyse çok uzamasın iyi akşamlar...

memozcan
29.01.2017, 21:01
kayseriye verdiklerimiz yürüyor genelde, ama akhisara verdiklerimiz batırıyor:)

memozcan
29.01.2017, 21:02
bu maça düşülmesi gereken notlardan biri de : duran topları kesinlikle y. yazıcı kullanmalıdır.. olcay kullanamıyor maalesef..

sasort
29.01.2017, 21:03
şb kudurdu :)

tuksikisi :)

Mert Oğuzlu61
29.01.2017, 21:03
Tank tufekle boyum kadar karin icinde dagda 30 km yuruyusu tercih edip maci izlemedim. Psikopat miyim ? Evet. Ama inanin hepsi Ts icin. Bursa macindan beri mac izlemiyorum ve kazaniyoruz. Trt deki Serdar abi gibi dogaya verdim kendimi.

Devam et, mac felan izleme az rahat nefes aldik sakin bulasma takima kaybol git buralardan diyenlerden alirim bi fav.

ÖmürKaradeniz61
29.01.2017, 21:04
Güray attığı 2 golle ben ancak kayseri seviyesindeki takımlarda yıldız performansı gösteririm diye bas bas bağırdı.

Tahir61
29.01.2017, 21:05
stat çevresi tam bitmediği için biraz çamur içinden geçtik stata girdik. İçerisi müthişti maç hiç bitmesin istedim
2. yarıyı locaların koltuklarında izledik arkamızdaki loca satılmamış henüz boştu, televizyon açık olduğu için pozisyonların tekrarını ordan izledik :D
hep düşünmüştüm atlatıp oradan izleyen yok mu diye :)

onazi yi çözemedim çok sövüyorum bu adama ama topu aldığında adama bastığında beni heyecanlandırıyor. bence okay onazi de ısrar yararımıza olacak gibi

orhan42
29.01.2017, 21:05
Ne gün ama..Yeni stad,yeni heyecan,4 gol..Ne diyelim mükemmel bir gündü.Maç sonu kolbastıyı görünce gözlerim doldu,tüylerim diken diken oldu.Özellikle ilk yarı çok iyiydi takım.Olcay'a Beşiktaş'ın çöpü muamelesi yapan kardeşlerimizi bu çocuk 3 haftadır oynadığı oyun,sahaya yansıttığı enerji ve gayreti nedeni ile utandırmıştır eminim,nerede onlar ? Gollerdeki asistlerini 3 yıldır görmedim ben,aldı evelemeden topu boştaki adama çıkarttı.Helal olsun Olcay'a..Okay mükemmele yakındı,Castillo tarihe geçti..O da yukarı doğru ivmelenen futbolcularımızdan..3 te 3 yapmayalı ne kadar zaman oldu bu arada :) ? Çok teşekkür ediyorum sahadaki herkese,stada gelenlere..Son olarak "Gayseri,gayseri,gayseri " :) Kardeş takımımızın galibiyeti de işin kaymağıoldu.."Arkayı Fenerleyelim" ...Genç kuşak pek bilmez bu deyimi :D

Gürkan Asma
29.01.2017, 21:07
Ulan güray ne gömçürdü be :D

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

esra61
29.01.2017, 21:09
Ne güzel bir gün.
Ne güzel bir maç.
Stattaki ambiansi görünce aklıma İstanbulda ki 61.000kisilik İBB maçı geldi,gozlerim yaşardı.
İnşallah şampiyonluk yolunda ilk başlangıç adımıdır.
Umarım bugünkü gibi her şey güzel gider.
Umarım bundan sonra yüzlerimiz hep güler..

sasort
29.01.2017, 21:11
şimdi bakalim transfer olacak mi

orta sahada onazi bir tek siritan

birazda yusuf siritti

neyse

hale şükür ilk yari eski araba gibi takimin her yerinden ses geliyordu şimdi

iki noktada ufak sikinti

Enaldo61
29.01.2017, 21:12
12264

orhan42
29.01.2017, 21:13
N'doye bile bu gün bambaşka oynadı..Aldı verdi,indirdi,araya attığı 2 top var ki mükemmeldi..Bu şekilde oynayacaksa başımızın üstünde yeri var..

olcay_61
29.01.2017, 21:15
hep düşünmüştüm atlatıp oradan izleyen yok mu diye :)

onazi yi çözemedim çok sövüyorum bu adama ama topu aldığında adama bastığında beni heyecanlandırıyor. bence okay onazi de ısrar yararımıza olacak gibi
biz de meraktan geçtik atladık camdan, çok kişi ortak alınabilir beğendik :)
okay onazi aslında olmuyor, bir maç biri iyi bir maç diğeri ama eldekilerden de daha iyiler

orhan42
29.01.2017, 21:17
Bu arada ligler 1 hafta araya girecek.Ne gerek var anlayamadım..tam ritmimizi bulmuşken olacak iş değil bu..O yüzden araya bi hazırlık maçı sıkıştırmalı bence yönetim takım için..

ucurum
29.01.2017, 21:17
Af buyurun ama demek zorundayım, maç, hiç bitmeyen bir orgazm gibiydi... Şu stadı yapana, yarısını doldurana, başta yönetim td ve futbolculara sonsuz teşekkür

artvints
29.01.2017, 21:18
ortada nitelikli baskı yokken rakip takimin cikislarda hata yapmasi cok guzelmis. istanbul takimlarinin maclarinda deliriyordum, stad onemli.

Umut Kanber
29.01.2017, 21:22
bazi arkadaslar dikkat etmemis ama hoca 10-15 dk bir sey denedi tutar mi acaba oynatabilir miyiz diye..

sb de oynattigi 4-3-3 u denedi kii istesek 5-6 olurdu mac

bu takim gobekte anadolu kuluplerine karsi oynar kardesim

okay..olcay..yusuf(bero)

castillo..rodallega....xxxx(simdilik ndoye)

okay her donen topu aldi bugun biraz daha vites yukseltirse bu takim ucar

Emre Çömez
29.01.2017, 21:23
geniş özet trt spor'da. :)

artvinli_mert
29.01.2017, 21:28
Bu gün takım %55 ancak oynadı. Bu takım defasını biraz daha oturtursa ortasaha yükü azalıp üzerine az daha koyarsa golcüleri çalışmaya başlarsa ki Osmanlıspor maçında bekliyorum bunun bir kısmını büyük ihtimal o maçıda alıp yoluna devam edecektir.

Tek sorun gol bölgesi orada dirençli takımlara gol atmakta zorlandığı gibi hucum geri dönüşlerinde de hızlı takımlardan gol yer bu takım.

Bugün ilk yarı bitince puan tablosuna baktım ve kayserininde maçı olduğunu gördüm direk aklımdan geçen şuydu Kayseri bugün yenerse Trabzon 4.cüyü bu oyunu devam ettirip yakalayabilirdi. Ve hayret ediyorum Kayseri yendi...

Bakacağız..

yorumsuz6117
29.01.2017, 21:30
Yusuf Erdoğan'a 10 dakka da olsa katlanamıyorum.. Rezil adam..

cakalkerem
29.01.2017, 21:32
bana özet görüntüler lazım arkadaslar nereden bulabilirim

Ahmet Faruk
29.01.2017, 21:33
Hala stadın görüntüsüne alışamadım [emoji5] Sanki Avrupada bir maç oynuyoruz.

İkinci bir konu da Tribünler ile ilgili. İnsanlar bir birine yakınlaştığı için tam doluluk gözükmüyor. Herkesin koltuğunun olduğu yerde olması tribünleri daha güzel gösterecektir.

7can61
29.01.2017, 21:33
Giray lavuğu bakalım neler geveleyecek, azize kefil olan hiç yalan dediğini duymayan lavuk.

Enaldo61
29.01.2017, 21:34
Olcay da en iyi kolbastıcı çıktı :D

cakalkerem
29.01.2017, 21:36
nasıldı takım beyler

odyseuys
29.01.2017, 21:37
nasıldı takım beyler

gözler kötü oyuncu aradı :)

Emre Çömez
29.01.2017, 21:38
gözler kötü oyuncu aradı :)
yusuf girince gördük neyseki.

ÖmürKaradeniz61
29.01.2017, 21:39
Stad aynı şampiyonlar ligi ambiansına uygun gibiydi.

olcay_61
29.01.2017, 21:40
Olcayın aldığı maaşla Yusuf Erdoğanın katkısını bir tutanlar da görmüştür bugün ikisini de