PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 18. Hafta | Kasımpaşa 0-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6]

Karmam
22.01.2017, 23:14
gol zaten değil de sinir bozucu olan taraf adamların teknik direktörü defansı bilmem nesi itiraz ediyor. ulan sen nerden gördün de yorum yapıyorsun milimetrik pozisyon bilgisayarlar anca belirliyor. terbiyesiz herifler.

hiç utanmaları sıkılmaları yok. bizim penaltıyı vermedi hakem itiraz etmedi bizimkiler doğru dürüst ki açık bir pozisyondu.

~UniCef~
22.01.2017, 23:48
Eksiklere rağmen tebrikler bu arada buhakem bize bir maçta 2 penaltı veren hakem değil mi?

Ben hakemi begendim. Tabi bir iki hatali karari vardi, ama iyi bir mac yönetti.

Hakan
22.01.2017, 23:55
Küme düşme tehlikesi devam ediyor mu acaba analiz yapan arkadaşlara sormak lazım.

Samet Yildirim
23.01.2017, 02:12
Efsane Necmi Perekli: Şimdi sol bek oyuncusu Mas'ın attığı golü bir kenara bırakırsak, onların yerinde oynayan Zeki ve Abdulkadir'in bunlardan noksanının ne olduğunu birisi bize anlatsın.
Bunlar görüş kıtlığından boşuna çöpe atılan kulüp kaynakları anlamına gelir.

:D

Berke6198
23.01.2017, 02:28
Efsane Necmi Perekli: Şimdi sol bek oyuncusu Mas'ın attığı golü bir kenara bırakırsak, onların yerinde oynayan Zeki ve Abdulkadir'in bunlardan noksanının ne olduğunu birisi bize anlatsın.

Mas'ın attığı golü bir kenara bırakırsak, 2 puanı nereye bırakıyoruz ? :)

Böyle sığ yorumları efsane diye adlandırılan insanlardan duymak çok üzücü gerçekten. Adam maçın tek golünü atan futbolcuya "golünü kenara bırakırsak" diyor.

O yetmiyor, Zeki'lerle falan kıyaslıyor. Ciddi anlamda bu kulüpten efsane elemesi yapmak şart. Bunlar kendilerini mental olarak geliştirememiş adamlar. Futbolcu olarak dönem şartlarında iyi işler yapmış olabilirler ancak kesinlike futbolun içinde uzun vadede barınamayacak insanlar ve kafalar sığ maalesef. Vizyon ve portföy "0".

Anıl C
23.01.2017, 02:32
Burada bizim atkiyi tutan kim acaba? :D
Düzeltme: Bulunmustur. :D

Çağatay_
23.01.2017, 02:34
Necmi Perekli kusura bakmasın ama...

Takıma katılan sağ ve sol beklerin ortasahayı nasıl rahatlattığını, takımın çehresinin değiştiğini, hücum-defans dengesinin ve bloklar arası koordinasyonun nasıl iyiyie gittiğini görmüyorsa, yavaş yavaş emeklilik vakti gelmiş demektir.

Saygım sonsuz, ama saygım futbolculuğuna, takıma ve camiaya verdiklerine.

Pereira ile Zeki'yi kıyaslamanın bir mantığı yok gerçekten. Sağ bek olduğu için söylüyorum Mas yerine onu örnek gösteriyorum.

Mesele eğer yerli oyuncuların sayısının sınırlı ve az olması ise, bizim de Yusuf, Abdülkadir, Onur gibi yerlilerin olması gerektiğini söylememiz gerekir. Oynamak için gerek ve yeter şart yerli olmaksa, BMN üyeleri bir 18 çıkartıp Trabzonspor formalarını giyip lige çıksınlar, hem bedavaya oynarlar, hatta üzerine para verirler.

Mesele yerli veya Trabzonlu olmak değil... Mesele formayı sahiplenmek, takımı sahiplenmek... Sahiplenmesen de aldığın paranın hakkını vermek.

Parayı alıp sağa sola ahkam kesmek yerine futbol oynayan Yusuf gibi yerliler olacaksa tüm ilk 11 yerlilerden oluşabilir, kimse sesini çıkarmaz.

Fatih Çelik
23.01.2017, 02:36
Burada bizim atkiyi tutan kim acaba? :D

http://www.trabzonspor.org.tr/download/images/222-_9662334422.jpg

İfşa ediyorum Berke Gayretli :)

Anıl C
23.01.2017, 02:39
İfşa ediyorum Berke Gayretli :)

Aynen o ya :) Ben o atkiyi tutani bir alttaki bereli kisi olarak görüyorum. Kusura bakma Berke bakmiyorum hic üste :S

Fatih Öztürk
23.01.2017, 03:51
Profitolünde banker kastelli olan arkadaş ben cevap vereyim, Adana ve Kayseri'den gelen haybiye puanlar olmasa bugün en çok analiz çetelesini sen tutardın kimseye bırakmazdın.

Şanlı SanMarino
23.01.2017, 03:57
gol zaten değil de sinir bozucu olan taraf adamların teknik direktörü defansı bilmem nesi itiraz ediyor. ulan sen nerden gördün de yorum yapıyorsun milimetrik pozisyon bilgisayarlar anca belirliyor. terbiyesiz herifler.

hiç utanmaları sıkılmaları yok. bizim penaltıyı vermedi hakem itiraz etmedi bizimkiler doğru dürüst ki açık bir pozisyondu.
Kemal hoca çok iyi bir Trabzonsporludur. Öyle görmüş olabilir. Bunda ayıp ne var? Rekabeti savaşa çevirmemeli asla.

Karmam
23.01.2017, 05:01
Kemal hoca çok iyi bir Trabzonsporludur. Öyle görmüş olabilir. Bunda ayıp ne var? Rekabeti savaşa çevirmemeli asla.

görmediği pozisyonun neyine itiraz ediyor? ayıp burada. neye göre itiraz ediyor bu adam? maçtan sonra hala aynı şey. pozisyon gol değil, bizim penaltımız verilmemiş, çıkmış hakemden şikayet ediyor. çok iyi trabzonsporlu

Sefer A.
23.01.2017, 05:52
Kemal hocanin konusmasinin bir bölümünü izledim, "hakem çok iyi yönetti orta hakemlik durum yoktu 2 taraf için de" dedi, sâdece gol meselesinde biraz iddialiydi ama çirkefçe konusmadi, fikrini belirtti, acaba baskasi miydi sikâyet eden, ya da basin toplantisinda mi farkli konustu sonra ?
defans oyuncusuydu belki de daha çok israrla bu konu üzerine düsen, onu bilmem

Sefer A.
23.01.2017, 05:55
Profitolünde banker kastelli olan arkadaş ben cevap vereyim, Adana ve Kayseri'den gelen haybiye puanlar olmasa bugün en çok analiz çetelesini sen tutardın kimseye bırakmazdın.
Bizden haybeye alinan puanlari da yaz be abi... geçen sene her seye ragmen sota ve hurma hiyarlarina ragmen ilk haftalardaki basarimizdan sonra ipimizi çektiler bunu kabul ediyoruz, bu sene de o kadar âleni olmasa da oldu bir seyler... bjk maçini sayabiliriz, hatta fbyi de sayiyorum Topal net kirmizi görmeliydi ve görseydi o maç 0-3 degil 2-0 biterdi.. biz +3 fb -3, 4.lük su an hayak olmazdi

Samet GÜVEN
23.01.2017, 08:51
Olcay çok kötü. Açık olrak mı oynuyor bek olarak mı belli değil. Başımıza sıkıntı aldık.

Ertan 51
23.01.2017, 09:05
Bursa maçı bi acayip maçtı,kesinlikle ölçü değil benim için,
bugün ki maçtan galibiyet alabileceğimize inanmıyorum,

en iyi sonuç beraberlik olur,Kasımpaşa iyi olduğu için değil bizim Gümüşhane'yi bile gücümüz yetmediği için böyle söylüyorum,

Onazi-Okay-Aytaç ile maç kazanmak tamamen şans eseri olur,hak ederek olmaz,
inşallah yanılırım,şu yazdıklarımı yer yutarım :(
Dediğim çıksaydı alıntılamazdım ama çıkmayınca kendimi ifşa etme gereği duydum :)
Yanılmaya devam inşallah.

Yiğit Gayretli
23.01.2017, 09:12

"Falcao attığı 5 gol dışında hiçbir şey yapmadı."

Faik Yılmaz
23.01.2017, 09:14

Bu özevlatçı zihniyetten bir türlü kurtulamadık gitti....

Bir Fatih Tekke , Bir Gökdeniz Karadeniz bulursan özevlat olarak başımın gözümün üstünde yeri var ama Akbaşlarla ,Zekilerle olmaz be abicim....

Berke6198
23.01.2017, 10:01

Kemâl Hoca Trabzonsporlu mu ? Nasıl yani ? Bilmediğimden soruyorum, neden Trabzonsporlu ki ?

Mustafa YILMAZ
23.01.2017, 10:16
takımın öz güveni açısından çok çok önemliydi bu maç kazanmamız çok iyi oldu.

mas'ın yükselişi topa vuruşu muazzamdı topun yüksekliğine göre o dengeyi sağlamak ve öyle net vuruş yapmak kolay değildir o kadar.

pereira ve castillo çok iyi değildi dün olcay'da çok pas hatası yaptı gerçi atakların yarısı sağ taraftan geldi ve pereira basmadık yer bırakmadı ama pas hatası çok yaptı.

Onur gitsincilerin gitmiştir herhalde artık muazzam oynadı dün takım bi ara zorla gol attırmaya çalıştı kasımpaşa'ya neyse ki onur sağlam durdu ve akbaş net golü çıkardı.

onazi ve okay iyi topçu kardeşim ancak ikiside aynı tip oyuncu olduğu için sıkıntı oluyor ve ofans defans dengesini kuramıyoruz orta sahada.

neyse kazandık özlemişiz dahaa iyi olacak inşallah

Kamil Çakmak
23.01.2017, 11:16
Çok iyi oynamıyoruz ama. Gol yemediğimiz için maç kazanıyoruz.

Enaldo61
23.01.2017, 11:17
Damdoy'un son dakikalardaki pozisyonu penaltıymış yalnız.

Yiğit Gayretli
23.01.2017, 11:28
Belki milyonuncu söyleyişim olacak; ama tekrarlamak lazım. Böyle oyun olarak belli eşiğin aşılamadığı, mücadele ile açık kapatılmaya çalışılan ve yapısal anlamda dengesizlikler yaşanılan dönemleri aşmanın en kolay yolu, kötü oynarken de kazanmaktır!

İki maçtır -kötü denmese de- öyle yapıyoruz. Oynadığımız oyun özellikle hücumsal anlamda kısır olmasına rağmen bir şekilde kazanmasını ve rakip kaleye gitmenin yollarını buluyoruz.

Gaziantep maçı bunun için çok çok kritik bir eşik. Uzun zaman sonra hem deplasmanda iki maç üst üste kazandık hem de bunu yeni stadın ilk maçında ve bir iç saha maçında seri olarak devam ettirme şansımız var.

Fatih Özkan
23.01.2017, 11:55

Galip geldiğimiz maçları saymasak, küme düşme durumumuz devam ediyordu gerçekten de.
Güzel bir analiz yapmışsınız.

Ozan Yılmaz
23.01.2017, 12:17
Spor Toto Süper Lig'de hafta sonunun en iyi 11'i (18. Hafta)Opta & Goal işbirliğiyle: http://bit.ly/2jo16UO (https://t.co/K1q1ZXfX9m)

https://pbs.twimg.com/media/C212r3IXEAAM4ZI.jpg:orig

Murat Keçeci
23.01.2017, 12:26
Deplasmanda üst üste iki maç kazanarak özgüven açısından önemli bir ivme kazandık.Takım olma konusunda ciddi bir yürüyüşümüz var.

Maça geçersek büyük takım kimliğinin kriterlerinden ikisini karşılayabildiğimizi göstermeye başladık birincisi öne geçtiğimiz maçı kazanabiliyoruz diğeri ise duran toplardan skor üretmeye başladık bunlar önemli veriler ama tam manasıyla büyük takım olabilmemiz için 4-5tane daha büyük takım kriteri var onlarıda yerine getirmeliyiz.

Takım olmaya başladığımız net bir şekilde görülüyor takım olmak birbirinin hatasını telafi etmektir bu maçta bunu bir çok kez gördük örneğin medjanin hatasını onurun telafi etmesi,onurun hatasını da mustafa akbaşın telafi etmesi böyle işlerin sayısı arttıkça daha zor yenilen bir ekip olacağımız şüphesiz gerçek.

Şuan görünen en ciddi problemimiz ikinci ve üçüncü bölgedeki oyuncularımız yeterince skorer değil örneğin onazi ve Okay sezon ortalaması 2-3 gol-asist,castillo nun ortalaması yine 3-4 ü anca bulur golcümüz zaten 5 gol barajını geçemeyecek kadar golden uzak olcay ise 4-5 maçta bir sahneye çıkabilecek bir oyuncu daha çok takımı dengede tutacak takım savunmasına katkısı yüksek bir oyuncu dolayısıyla bütün yük yusuf yazıcının üstünde zaman zaman onunda inişleri çıkışları olacağını düşünürsek zor maçlarımız olacak o yüzden transfer yapıyorsak alacağımız oyuncular da skorer özellik aranmalı.

Genel olarak doğru yoldayız dengeli bir takım görüntüsü vermeye başladık bazı mevkilerde kalitemiz düşük fakat birbirini tamamlayan oyuncularımız var takım oyunu oturdukça bir çok oyuncunun verimi de yükselecektir.

Beklerimizin katkısı çok iyi özellikle mas ın attığı kafa golü birinci sınıf onu kutluyorum. Olcay ise her zaman sahada olması gereken bir oyuncu ofans bölgesinde topu çok olumlu kullanamadı fakat takım savunmasına katkısı müthiş ve oyun içi sürekliliği de çok yüksek.Yusuf yazıcı ise büyük takım kimliğine uygun bir oyuncu basamakları çıkmak artık onun elinde çalış,çalış hep daha fazla çalış...

Bu maçta oyun içindeki bazı önemli detaylara değinirsek castillo nun daha fazla sorumluluk alması gerekiyor,Okay ve onazi çok fedakar mücadele ediyorlar fakat topu kullanmada aynı beceriyi göstermiyorlar örneğin bir kaç pozisyonda göbekte boşluk yakaladık ama onazi kötü şutlar ile bunları harcadı.Okay ise direkten dönen pozisyon denemelerini daha fazla yapmalı.Özellikle tunay torun karşısında çok kolay çalımlar yedi bunlara dikkat etmeli. Kanatlardan gelen toplardan da fazlasıyla kafa vurdurduk bu problemleri aşmalıyız.

Sonuç olarak iki güçlü takımdan deplasman da 6 puan almak önemli bir iş bundan dolayı emeği geçenleri tebrik ederim fakat henüz yolun başında olduğumuzu da belirtirim

Fatih Öztürk
23.01.2017, 12:55
Bizden haybeye alinan puanlari da yaz be abi... geçen sene her seye ragmen sota ve hurma hiyarlarina ragmen ilk haftalardaki basarimizdan sonra ipimizi çektiler bunu kabul ediyoruz, bu sene de o kadar âleni olmasa da oldu bir seyler... bjk maçini sayabiliriz, hatta fbyi de sayiyorum Topal net kirmizi görmeliydi ve görseydi o maç 0-3 degil 2-0 biterdi.. biz +3 fb -3, 4.lük su an hayak olmazdi
Kardeşim bizim aleyhimize maçın skoruna etki edecek tek hareket bjk maçında Quaresma'ya verilmeyen kırmızı karttı. O kart verilse beraberliği yakalardık diye düşünüyorum başka da aleyhimize aman aman direk maça tesir edecek hakem kararı hatırlamıyorum.

Galip geldiğimiz maçları saymasak, küme düşme durumumuz devam ediyordu gerçekten de.
Güzel bir analiz yapmışsınız.
Boş yorum adaş kusura kalma.

Cagdas Topal
23.01.2017, 12:57
Bence haftanın kalecisi de Onur olmalıydı.

Ahmet Kara
23.01.2017, 12:57
[QUOTE=Fatih Öztürk;1920630785]Kardeşim bizim aleyhimize maçın skoruna etki edecek tek hareket bjk maçında Quaresma'ya verilmeyen kırmızı karttı. O kart verilse beraberliği yakalardık diye düşünüyorum başka da aleyhimize aman aman direk maça tesir edecek hakem kararı hatırlamıyorum.
Hocam Gençlerbirliği deplasmanında net bir penaltımız verilmemişti. Müdahele büyük ihtimal Zeki'ya yapıldı diye hatırlıyorum.

selcuk
23.01.2017, 13:01
[QUOTE=Fatih Öztürk;1920630785]Kardeşim bizim aleyhimize maçın skoruna etki edecek tek hareket bjk maçında Quaresma'ya verilmeyen kırmızı karttı. O kart verilse beraberliği yakalardık diye düşünüyorum başka da aleyhimize aman aman direk maça tesir edecek hakem kararı hatırlamıyorum.
Hocam Gençlerbirliği deplasmanında net bir penaltımız verilmemişti. Müdahele büyük ihtimal Zeki'ya yapıldı diye hatırlıyorum.

verilmeyen yusufun buz gibi golü var

Mehmet
23.01.2017, 13:12
deplasmanda 6 puan moral ve motivasyon için güzel de hala takım da çok telaşa ve tedirginlik var.
Hızlı paslaşmaya ve takım oyununa dayalı oyun istiyorum Kasım Paşa maçında bu konuda çok hatalar yapıldı.
Bazı oyuncular topla çok oynarken yorulup topu rakibe kaptırıyor. Güvensiz geri paslar yapılıyor, ileriye atılan toplar doldur boşalt gelişi güzel oluyor.
Futbol akla ve fiziğe dayalı bir oyun adı üstünde oyun yapacaksınız, kurnaz oynayacaksınız. Gelişi güzel toplar oynadınız mı oyun üstünlüğünü direk rakibe teslim edersiniz. Sırada ki maçımızı daha akıllı topa sahip olarak oynarsak maç kazanma ihtimali yüksek olur aksi halde son maçımız gibi oynarsak kazanma ihtimalimiz zayıf. Telaşlı oyun değil daha sakin daha akıllı takım oyunu lazım.

Faik Yılmaz
23.01.2017, 13:13

Quresmanın direkt kırmızısı verilmedi......

-Oğuzhanın 2 tane dirseğine kırmızı verilmedi....

-Penaltımız verilmedi....

2 kırmızı kart ve 1 artı gol ilede Beşiktaşı yenemezdik derseniz o başka ama o maçta resmen katledildik be arkadaşım.....

Hakan
23.01.2017, 13:14
Uğurcan,Yazıcı,Abdülkadir.Yeni nesil öz evlatlar abilerinin rezilliklerini unutturacaktır.

Fatih Öztürk
23.01.2017, 13:17
edit

Fatih Öztürk
23.01.2017, 13:18
[QUOTE=Ahmet Kara;1920630791]

Pozisyonu net olarak hatırlıyorum, G.Birliği oyuncusu Selçuk'tu galiba biraz afaki bir müdahalede bulunmuştu tam hakemin önünde, muhtemelen Zeki'nin atlayışını abartılı bulmuştur, kırmızı kartta kendini yerlere vurması hakemin kafasında soru işareti bırakmış olmalı bence öyle penaltı olmaz.ha dün fenere verilen kepazelik penaltıysa o pozisyon alâsıdır o ayrı.

Fatih Öztürk
23.01.2017, 13:19

verilmeyen yusufun buz gibi golü var

Hangi maç?

Fatih Öztürk
23.01.2017, 13:20

Quresmanın direkt kırmızısı verilmedi......

-Oğuzhanın 2 tane dirseğine kırmızı verilmedi....

-Penaltımız verilmedi....

2 kırmızı kart ve 1 artı gol ilede Beşiktaşı yenemezdik derseniz o başka ama o maçta resmen katledildik be arkadaşım.....

Dostum bencede o maçta 1 puanımız gasbedildi.

Faik Yılmaz
23.01.2017, 13:30
[QUOTE=Faik Yılmaz;1920630815]

Dostum bencede o maçta 1 puanımız gasbedildi.

bence 3 puanımız....

tarihimizin en kötü Trabzonsporunu bile hakem yardımı olmadan yenemediler sonuç bu.....

Uğur Ö.
23.01.2017, 13:32
[QUOTE=selcuk;1920630794]

Hangi maç?

Yok elle aldı o pozisyona. Avniakerdeki maçta.

selcuk
23.01.2017, 13:39
Yok elle aldı o pozisyona. Avniakerdeki maçta.

eminmisin, ben bisey görmemistim

Uğur Ö.
23.01.2017, 13:55
eminmisin, ben bisey görmemistim
Evet normal açıdan gözükmüyordu el ancak kale arası kamerasından el ile aldığı gözüküyor. Kaleci degajındajini diyorsunuz değil mi?

Sefer A.
23.01.2017, 15:58
Abi Topal'in kirmizisi verilse o maçi alirdik, resmen 6puanlik maç iste... 0-3 degil 2-0 biterdi, simdi bize 3 ekle ve sikecilerden 3 eksilt, farkli bir durum çikiyor ortaya...

cakalkerem
23.01.2017, 17:49
2haftadir mac izLemiyorum..totem yPiyorum..sanirim iyi oluyor

hasannuhoglu
23.01.2017, 19:37
İstiklalden maça yürüdük.. Bilet yok.. bir umut maça gireriz..giremedik...Baktık bir beleştepe var,ordan izledik.. Aşkın peşinde heryerdeyiz..

hasannuhoglu
23.01.2017, 20:02
Tüm herşeye rağmen 3 puan.. ve hafta boyunca mutluluk..yeni hesaplar

cyberentalpi
24.01.2017, 00:57
Çok iyi oynamadık. ersun yanal belki bilincli olarak takımı gol attıktan sonra geri çekiyor. Bursa macında 10 kisi kaldık ama ne bilim kasımpasa ya daha diri saldırabilirdik olcay ve yusufla
Kasımpasa macı cok iyi oynadıgımız mac degil ama tespitlerim var
1- Oyle yada boyle gol atabiliyoruz. Bunda yusuf yazıcı nın ortalarının birinci derece etkisi var
2- Mas ve pareira takıma guc kattı. olcay belki cok da bir sye yapmasada arkadaslıga katlısı buyuk. Mac sonu fotoda el isareti ile Yusf yazıcıyı gostermesi çok güzel hareket.
3- Onur daha bi iyi. Kaptanlıgıda. O da belliki bu arkadaslıktan memnun
İstek: Ersun da tek istegim yavas yavas fırsat oldukca abdulkadir i de oyuna sokması.

Gürkan Asma
24.01.2017, 01:18
Dar alanda tek paslarla başarılı bi şekilde topu çıkarabildiğimiz anlar oldu. Güzel oyun adına sevindiriciydi benim için :)

Yiğit Gayretli
24.01.2017, 12:48
Dar alanda tek paslarla başarılı bi şekilde topu çıkarabildiğimiz anlar oldu. Güzel oyun adına sevindiriciydi benim için :)
Maçın sonlarında bizim sağ kenarda bir üçgen kurduk oyun sıkıştığında. Öyle bir şey izlemeyeli 2-3 sene oldu muhtemelen.

Oğuz ZEYTİN
31.01.2017, 18:53
(NtvSpor'da gol çizgisi uygulaması üzerine...)

Göksel Gümüşdağ diyor ki "Kasımpaşa-Trabzonspor maçında top çizgiyi geçti. Trabzonspor 1-0 yenip gitti. Kasımpaşa'nın golü verilse..."

Tayfun Bayındır soruyor: "Siz geçtiğini mi düşünüyorsunuz?"

Cevap: "Tabii, bütün yorumcular gol dedi. Ben de gördüm."

*

Umarım kulübümüz gereken cevabı verir.