PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 17. Hafta | Bursaspor 1-2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8]

omondoles
14.01.2017, 20:14
halilhodzic zamanida benzer baslamisdi

erken konusmamak gerek

1 mac oynadik alt tarafi

Sonuçta oyuncular "ben nerdeyim" havasında oynamadılar. Yeni alınan oyuncuyu takıma monte etmek için 10 hafta beklemeye gerek yok.

Halilodzicin takımı kötü değildi. Biraz sabır gösterilse başarılı olunurdu. Defansif oynuyorduk ama baya pozisyon buluyorduk. Üstelik pozisyonda vermiyorduk.

Loading %61..

Fatih Çelik
14.01.2017, 20:21
Dün bu maçtan önce şu sayfa sayı 7-8 ler de idi ,galip gelince 70 i bulmuş....
Stad da ise belki Bursa daki maçlara bakıldığında en az Ts lu taraftarın bulunduğunu söyleyebiliriz.

Skor taraftarlarıyız anlaşılan , yazık...
İstemeye gelince herşeyi istiyoruz, eleştirmeye geldimi magal da kül bırakmıyoruz... Bursa tarafına girip dayak yiyen Ts vardı dün asıl taraftar o burada yazı yazan onlarcanız değil haberiniz olsun...

Dün maçta mıydınız? Eğer öyleyse durum anlaşılıyor. He deyip geçerek üstüme düşeni yapayım.

selcuk
14.01.2017, 20:33
Sonuçta oyuncular "ben nerdeyim" havasında oynamadılar. Yeni alınan oyuncuyu takıma monte etmek için 10 hafta beklemeye gerek yok.

Halilodzicin takımı kötü değildi. Biraz sabır gösterilse başarılı olunurdu. Defansif oynuyorduk ama baya pozisyon buluyorduk. Üstelik pozisyonda vermiyorduk.

Loading %61..

nerde olacaklarini gördülermiki öyle olsun

su an hersey yeni

yeni ev, yeni arkadas, yeni takim, yeni stad, yeni kontrat

bunun motivasyonu var

önemli olan bi motivasyonu galibiyet serisinle muhafaza etmek

Bilal Karadeniz
14.01.2017, 20:40
arkadaşlar maçın tekrarını nerden izliyebilirim?

artvints
14.01.2017, 20:43
arkadaþlar maçýn tekrarýný nerden izliyebilirim?

sali aksami 9'da bursasportv veriyor haftanin macini ama tam emin degilim.

Bilal Karadeniz
14.01.2017, 20:49
sali aksami 9'da bursasportv veriyor haftanin macini ama tam emin degilim.

internette bulmam mümkünmü acaba?

artvints
14.01.2017, 20:56
internette bulmam mümkünmü acaba?

pek mumkun degil, birinin kaydedip paylasmasi lazim. arada bir oluyor ama kaldiriliyor. yine de bir bakmak lazim yeni yayinci kurulustan sonra.

Bilal Karadeniz
14.01.2017, 21:02
pek mumkun degil, birinin kaydedip paylasmasi lazim. arada bir oluyor ama kaldiriliyor. yine de bir bakmak lazim yeni yayinci kurulustan sonra.
teşekkürler kardeşim yardımcı olduğun için.

U.Sadıkoğlu
14.01.2017, 21:24
Mehmet Ekici'nin 2 senedir yapamadığını Yusuf 1 maçta yaptı. Neyden mi bahsediyorum şahsi oynamadan mücadele etmekten, pas vermekten, sadece kaleyi düşünmeyip yaratıcı oynayan futbolcudan. Artık o mevkinin oyuncusunu bulduk iyi oynar kötü oynar bu çocukta ısrar edilmeli. Kanat açığımız yok evet Olcay vasat üstü oynadı ancak onun yerinde Yusuf Erdoğan'ı izlemeyi tercih ederim.

Ve gelelim en kilit noktaya.

Sanıyorum 1-2 ay önce bu takıma 2 bek alınırsa işlerin değişeceğini yazmıştım. İki bek takımın hem ofansif hem defansif yönde çehresini 180 derece değiştirdi. İskelet kuruyoruz ancak kollar yok öyle iskelet mi kurulur arkadaş yönetim şu hatayı nasıl yaptı aklım almıyor en kilit noktalara nokta atışı yapınca işler nasıl değişti forvette aralara sarkan bir yılanımız olsaydı bugün maçı rahat 4'e götürürdük kaza golü yemememize ayrıca sevindim.

Artık yapılacak iş belli devre arasında bir tane olmak üzere sezon sonunda toplam 2 forvetimiz olacak şekilde transfer. Ve sezon sonunda orta sahaya 10 numara özelliklerini taşıyan bir futbolcu o kadroyu izleyeceğiz bekleyeceğiz sabredeceğiz alternatiflerle kuvvetlendirilirse takım bu sene Türkiye kupasında finale kadar zorlayabilir ancak muhakkak forvet almalıyız.

smart
14.01.2017, 22:09
Diger anadolu takimlari gibi korkak futbol oynamadigi icin bursayi tebrik etmek lazim

artvinli_mert
14.01.2017, 23:01
Bursaspor maçında Yusuf Y. için görüşler biraz abartılıyor. Genç ve iyi bir futbolcu adayı ama dün söylendiği kadar olmadığını düşünüyorum. Güzel yer tuttu ilk golü attı. Korner gol olduysa bunda büyük pay korneri atan değil golü atan oyuncunundur. Asist yazılıyor elbet ama çok da önemli değil. Yazıcı henüz çok iyi değil. İkinci ayrı sahada yok gibiydi. Hatta kötü bir kaç pas bile yaptı. Dün maçın kazanılmasında takım oyunu çok etkiliydi aksamalara rağmen. Kişisel olarak Durica büyük katkı yaptı. Olcay iyi idi. Yeni transferler gayet başarılı oynadılar. Okay kötü değildi. Onazide kötü değildi. Transfer forumunda bir yazı yazmıştım. Defans iyi olursa takım yürür diye dün akşam bunu gösterdi. Akşam yeni alınan iki defans oyuncusu da gerçekten rakip oyuncuları durdurdu. En azından Bursa kanatlardan ceza sahasına inemedi. İndiği bir kaç pozisyon dada Durica süpürdü.

Şu an en büyük eksik hucum hattı. Eğer buraya oyuncu alınmazsa durum dün akşam ki gibi olmayabilir. kötü olabilir. Denizi geçip derede boğulur takım. Umarım son 15 günde 2 hucum hattına katkı yapacak adam alırlar da takım dün akşam ki oyununu daha ileri taşır.

Şuan için iyi olacak diyebilirim ama forvete takviye olmazsa çok iyi olacak diyememem.

Fanatik34
15.01.2017, 02:03
Mehmet Ekici'nin 2 senedir yapamadığını Yusuf 1 maçta yaptı. Neyden mi bahsediyorum şahsi oynamadan mücadele etmekten, pas vermekten, sadece kaleyi düşünmeyip yaratıcı oynayan futbolcudan. Artık o mevkinin oyuncusunu bulduk iyi oynar kötü oynar bu çocukta ısrar edilmeli. Kanat açığımız yok evet Olcay vasat üstü oynadı ancak onun yerinde Yusuf Erdoğan'ı izlemeyi tercih ederim.

Ve gelelim en kilit noktaya.

Sanıyorum 1-2 ay önce bu takıma 2 bek alınırsa işlerin değişeceğini yazmıştım. İki bek takımın hem ofansif hem defansif yönde çehresini 180 derece değiştirdi. İskelet kuruyoruz ancak kollar yok öyle iskelet mi kurulur arkadaş yönetim şu hatayı nasıl yaptı aklım almıyor en kilit noktalara nokta atışı yapınca işler nasıl değişti forvette aralara sarkan bir yılanımız olsaydı bugün maçı rahat 4'e götürürdük kaza golü yemememize ayrıca sevindim.

Artık yapılacak iş belli devre arasında bir tane olmak üzere sezon sonunda toplam 2 forvetimiz olacak şekilde transfer. Ve sezon sonunda orta sahaya 10 numara özelliklerini taşıyan bir futbolcu o kadroyu izleyeceğiz bekleyeceğiz sabredeceğiz alternatiflerle kuvvetlendirilirse takım bu sene Türkiye kupasında finale kadar zorlayabilir ancak muhakkak forvet almalıyız.Mehmet´in iki senede yapamadigini, Yusuf yapmis öyle mi?
Ilk gelisinde Avatarinizdaki adami kurtaran Mehmet´ti,ne cabuk unutuldu?

Oyunusunu kullanmayi bilen Halil hocadan, eldekini yiyen Yanalizme..

bu gencler uzun zamandir bunu yapabilmek icin beklerken, hem onlari hem takimi felakete sürükleyen Yanalizm ile mi basari yakalanacak? Bunlarin üstünde taraftari oyalayan, kandiran Usta Yönetimide kadayif...

faysal
15.01.2017, 03:10
transfer sayfasına giriş yokmu ya :)

https://www.youtube.com/watch?v=5p6DWnGtF6c=) 10 numara Aaron Hunt

http://61medya.com/tr-TR/haberler/6695/transferde-son-dakika-iste-forvetiste-10-numara =) burdaki habere göre birde FELIPE CAICEDO başkan her ikisiyle görüşme halindeymiş.

Mehmet
15.01.2017, 09:07
12007
Türkiye Sportoto Süper ligi 2016-2017 sezonu 2. Devre maçları Bursaspor – Trabzonspor maçı ile başladı.. 13-01-2017 Cuma. Trabzonspor camiası için güzel bir başlangıç oldu.
Ve içimizdeki Trabzonspor heyecanımız yine fena depreşti. Trabzonspor Bursa deplasmanında çok önemli bir galibiyet ve 3 puan aldı. Özellikle ilk devrede Trabzonspor rakibine abartılacak kadar fazla üstünlük sağladı, bu üstün oyun sayesinde 2-0 öne de geçtik. Bu oyunla bu maçı Trabzonspor tarihi bir farkla kazanabilirdi ancak bir pozisyonda verilmeyen bir penaltımız ile hakemin hatalı kararı oyunun gidişatına ve maça önemli etki leme yaptı, devamında forvet oyuncumuz kırmızı kartla oyundan atılınca Trabzonspor maçın 2. Yarısını defansa çekilerek oynamak zorunda kaldı. Buna rağmen birkaç mutlak gol pozisyonları da yakaladık. Maçın ilk yarısı Trabzonspor takımı saha da çok iyiydi, taraftarda rahattı, ancak 2. Devre takım saha da bizler de tv başlarında hayırlısı ile 2. Devrenin bitmesini beklerken çok heyecan yaşadık. Nitekim maç 1-2 Trabzonsporun galibiyeti ile bitti. Hem takım hem biz taraftarlar bir oh çektik. Netice itibarı ile yeni taransferler ile Mehmet Ekici’siz Trabzonspor daha hızlı ve daha iyi takım oyunu oynadı. Kimse farkında değil Mehmet Ekici takım oyunu hızlı oyunu çok fena bozuyordu, topu ayağında eveler gevelerken diğer oyuncu arkadaşları onun ne yaptığını seyrederken oynama depar yapma pasa geçme motivasyonu bozuyordu. Fb mi Bjk mi bu oyuncuyu kim alıyorsa alsa da bundan bizi kurtarsa. Yeni oyuncular gayet iyi göründüler. Bu maçta en başarılı oyuncular olarak gözüme çarpanlar, Durica, Perrare, Onur, Yusuf Yazıcı ve kırmızı kart görmesine rağmen NDOYE. Yusuf YAZICI image ve saç sitili ile sahada sanki İbrahimoviç gibi maça renk katıyordu. Genelde takım oyunu olarak hepsi iyi idiler, hepsini tebrik ediyorum.
Yalnız bu takım bu kadro ile ne yapar sadece ligden düşmemek için idare eder, çok önemli 2 eksik var bence, taraftar olarak hiç birimiz sevmese de orta sahamıza Emre Bölezoğlu forvetimize de Cardozo gibi futbolculara mutlak olarak ihtiyacı var bu takımın..

seçuk
15.01.2017, 11:07
Mehmet´in iki senede yapamadigini, Yusuf yapmis öyle mi?
Ilk gelisinde Avatarinizdaki adami kurtaran Mehmet´ti,ne cabuk unutuldu?

Oyunusunu kullanmayi bilen Halil hocadan, eldekini yiyen Yanalizme..

bu gencler uzun zamandir bunu yapabilmek icin beklerken, hem onlari hem takimi felakete sürükleyen Yanalizm ile mi basari yakalanacak? Bunlarin üstünde taraftari oyalayan, kandiran Usta Yönetimide kadayif...
Renktaş cabuk unutulan bişey yok. 2 senedir hiçbir katkısı olmadığı için kendini unutturan bir Mehmet var.

HTC Desire 828 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oğuzhan Fidan
15.01.2017, 11:29
allah kitap oynayan bi TS :) helal olsun gurur duyuyorum işte böyle futbolla.ne vurun ne vurulun nede vurdurun ..

Armağan Dere
15.01.2017, 12:38
12007
Türkiye Sportoto Süper ligi 2016-2017 sezonu 2. Devre maçları Bursaspor – Trabzonspor maçı ile başladı.. 13-01-2017 Cuma. Trabzonspor camiası için güzel bir başlangıç oldu.
..

bu pozisyonda penaltı yok mu..

batuhanTs
15.01.2017, 12:40

Hayir yok

Semih GÜL
15.01.2017, 12:43
Dün maçta mıydınız? Eğer öyleyse durum anlaşılıyor. He deyip geçerek üstüme düşeni yapayım.
Maçtaydım hocam hemde fransadan - istanbula gelen uçak ile 17:00 da istanbul havaalanında olup bu maçın ilk golün den sonra yetişebildim.

Enaldo61
15.01.2017, 12:45
O değil de, Ali Çamdal'ına helal olsun Mete Kalkavan'a sen korkaksın demiş dün.

Semih GÜL
15.01.2017, 12:51
yorumcular yok dedi de ,

Asıl soru şu, sen bu takımın forvetisin bu pozisyonda yapman gereken asist mi idi???

Nihat Güneş
15.01.2017, 13:03
Alakasi bile yok.

BiZe HeR YeR 61
15.01.2017, 15:30
İlk 30 dk oynadığımız futbolu her maça yaymamız lazım. Yeni transferler takımı adeta şaha kaldırdı. Olcay'ın gelmesini istemeyen biri olarak çok beğendim.

cakalkerem
16.01.2017, 08:45
OYUN OLARAK BELKİDE SON DÖNEMLERİN EN İSTEKLİ MAÇIYDI..
oRTA SAHANIN EL FRENİ EKİCİ OLMAYINCA DAHA İYİ GÖZÜKTÜK..
10 KİŞİ KALIŞ ANIMIZ VE SONRASINDA verilen mücadele iyiydi..
Takım böyle mücadele etsin başka birşey istemiyoruz..
Yalnız hala en acilinden 1 forvet şart....

ÖmürKaradeniz61
16.01.2017, 11:33
Ndoye arkadaşımız orda gelişine şut atacağı yerde pas vermeye çalışıyor yani kafasında gol atmayı o derece bitirmiş bir adam.Ben olsam onu ortasahanın ortasında oynatırım hem top tutabiliyor hem tekniği iyi.

oflubektas
16.01.2017, 11:55
Aslında Bursa'nın da doğru dürüst top oynadığı yok. Defans çok kötü. Mücadeleyi sert tutunca orta sahaları da düşüyor. Nice maçlarını kaleci Harun Tekin'in insanüstü performansı (5'i penaltı kurtarışı) ve Batalla yaratıcılığı ile aldılar. Aldıkları puana rağmen Hamza Hoca'nın Merter ve Bilal Kısa inadına, oynattığı oyuna taraftarlar isyan ediyor. Hatırlarsanız Hamzaoğlu bir ara istifa etti ve sonrasında geri aldı.

Bursa bu haldeyken bizim durumumuzu tartışmaya gerek yok, daha kötü olduğumuz açık. Zira Bursa'nın iyi kötü bir oyun planı var ama bizimkiler pokerdeki "5 benzemez". Yalnız atak üstünlüğünü Bursa'ya verip orta sahada sert ve presli oynarsak kesin çözülürler.

Maçtan 2 gün önce yazmışım. İlk devre biraz iyi oynayınca, maç bitene kadar mücadele edince kazanıyorsun. İki takımın karşılıklı hataları olsa da maçın ilk yarısı çok zevkliydi. 10 kişi kalıp defansa çekilince Batalla harici kilit açacak adamı olmayan Bursa karşısında 3 kontraatak golü daha atabilirdik ama forvetsizlik ve beceriksizlik bunu engelledi. Bu maçta ilk kez gördüğümüz aynı anda koşu halinde hızlı bir şekilde kaleye doğru paslaşma denemeleri umarım 1 maçlık değildir. Şu işi biraz becersek çok can yakarız.

Yeniler iyiydi, Trabzonspor'a gelen yabancıların ilk haftalar canavar gibi oynayıp sonrasında ipe un serme geleneğinin biteceğini düşünüyorum. (Zira artık paralar yatıyor :) ) Olcay'daki bu çalışkanlık ve yeteneksizliği ise hemen her maç göreceğiz. Olcay'ın oyunu budur, biraz daha fazlasını görürsünüz ama tek başına takımı taşıyamaz. Yusuf'un ilk 11 oynatılması, bir gol ve bir asisti harika. Yalnız olmayacak yerde yaptığı hatalı pas hem tersten bir asist , hem de Yusuf için kabus olacaktı. Bundan başka çok pas hatası da yaptı. Ancak sürekli deniyor, arıyor, risk almaktan korkmuyor. Maşaallah fiziği de çok iyi. Genç oyuncu için önemli artılar ama daha da üzerine koymalı. Yoksa 19 yaşında hataları için alkışlayan taraftar 22 yaşına geldiğinde tüm alkışları küfre çevirebilir. Bunun dışında gözden kaçsa da ben Okay'ı da beğendim. Az hata yaptı, oyundan düşmedi.

Bu alkışladığımız takım haftaya Kasımpaşa'ya yenilebilir. Tam izlemesem de Ersun'un eski yardımcısı Kemal Özdeş'in dönüşüyle çok puan topladılar. Yalnız bu maçtaki iştah ve mücadele azmi aynı şekilde sürsün, bu sene için daha fazlasını beklemiyorum.

Armağan Dere
16.01.2017, 19:44
Alakasi bile yok.

öleymiş bir daha izleyince farkettim..

Fanatik34
22.01.2017, 01:23
Renktaş cabuk unutulan bişey yok. 2 senedir hiçbir katkısı olmadığı için kendini unutturan bir Mehmet var.

HTC Desire 828 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiBu takimin acikara en iyi oyuncusu yine Mehmet..MBia bile geldiginde 3 mac beklendigi gibi oynadi, sonra yatti niye?

Sen Oyuncuyu kullanmayi bilmezsen, Adaletli forma dagitmazsan, sonuc budur! Sanal ortamin krali ama gercekte bitmis Yanal ile futbolculara suc giydirin..