PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yönetim İstifa Etmeli Mi?

BlackPanther
26.12.2016, 21:56
Avni Akere veda maçında vizyoncu başkanın kurduğu kadro sınıfta kaldı. Okumayacak çocuğa sabretmek hayalperestliktir.

Scout ekibi sınıfta kaldı, Vizyon sınıfta kaldı, Muharrem sınıfta kaldı.

Görünen köy kılavuz istemez. Beceremediniz. Lütfen istifa!

Sent from my iPhone using Tapatalk

'Enes'
26.12.2016, 21:59
Satın artık şu kulübü,bir ilke imza atın,bir faydanız olsun,satın araplara...

Kemal Öztel
26.12.2016, 22:04
Bu kadar da olmaz artık ben yönetime güvenimi tamamen kaybettim çok ümitliydim ama bitti.Bence devre arası transfer dönemi mevcut yönetime emanet edilmemeli.Yusuf Yazıcı,Abdulkadir Ömürü yedeğe çeken 3.5m euroluk adam dünya futbol tarihinde görülmemiş bir defansif müdahelede bulunmaya çalıştı.Kan beynime sıçradı.En kötüsü de Nevzat Aydının Suk iyi oyuncu oynasa atardı,Jankoyu da ben getirdim ama Baselde atıyor vee Cavandadan 3 trilyon kazandık lan oley havaları.Beceremedim de azıcık utanma duygusu olan insanlar gibi lütfen

castillo61
26.12.2016, 22:09
Lucevari deyip 6 ay sonra Ersun'u getir

o gün tekmeyi vursaydık
Trabzonspor'un büyüklüğünü öğrenirdi

Tuğrul
26.12.2016, 22:25
Ünal Aysal'ın ayağını tozu ile 11-12 sezonu için kurduğu iskelet vardı.

Musluera, Eboue, Riera, Ufailiji, Melo, Selçuk, Engin, Necati, Elmander.

Muharrem Usta bunun gibi kadro mühendisliğini yapacak akla, vizyona sahip olamadı, olamayacak gibi.

Şahsen pek umudum yok ama bir sene daha mühlet vermek lazım.

BlackPanther
26.12.2016, 22:43
Ersun Yanal: "Doğru oyuncuyu almazsanız problem yaşarsınız. Doğru oyunculara ihtiyacımız var. Yoksa daha sonra daha büyük zararları oluyor."

crazyman_61
26.12.2016, 22:45
fazla yorum yapacak birşey yok istifa edin

castillo61
26.12.2016, 22:56
Ersun Yanal: "Doğru oyuncuyu almazsanız problem yaşarsınız. Doğru oyunculara ihtiyacımız var. Yoksa daha sonra daha büyük zararları oluyor."

Ersun babanın oğlu anladık kardeş

BlackPanther
26.12.2016, 22:58
Ersun babanın oğlu anladık kardeş

Ersun babamın oğlu değil. Ben sadece Transferleri onun yapmadığını kendini beğenmiş ve akıllı zaneden Muharrem Ustanın yaptığını belirtiyorum.

castillo61
26.12.2016, 23:07
Ersun benim babamda değil babamın oğluda değil. Ben sadece Transferleri onun yapmadığını kendini beğenmiş ve akıllı zaneden Muharrem Ustanın yaptığını belirtiyorum.

aylardır takımla beraber
kalite ne kadar bizim hedeflerimizle örtüşmese dahi
bu kadar vasat oyunu kabullenemem
ve tüm bunlara rağmen Ersun'a toz kondurmuyorsun
ne dememi bekliyorsun

sasone
26.12.2016, 23:11
aylardır takımla beraber
kalite ne kadar bizim hedeflerimizle örtüşmese dahi
bu kadar vasat oyunu kabullenemem
ve tüm bunlara rağmen Ersun'a toz kondurmuyorsun
ne dememi bekliyorsun
Herkes göz boyuyor,Allah'tan Muharrem Usta gibi iyi niyetli adam var,bu açıklamadan sonra çıkıp,sahada yürüyen ve oyun planı olmayan bir takımın alacakaları günü gününe ödeniyor,eskiden gelen borç yüküne rağmen futbol takımı için üzerimize düşen her şeyi yapıyor ama karşılığını alamıyoruz dese,bakalım Ersun Yanal ne diyecek?
Parasını alıyor,işine bile bakmıyor.

Sercan Keleş
26.12.2016, 23:25
Zerre katılmıyorum. İstifayı gerektirecek bir durumun olduğunu düşünmüyorum

Faruk BERBER
26.12.2016, 23:26
Kesinlikle etmemeli. Bu sezon değil. Önümüzdeki sezon sonuna görevinin başında durmalı yönetim. İnşallah durabilir tabi orası da ayrı konu.

CEMEFKER
26.12.2016, 23:30
Ne demek😎

E6553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CEMEFKER
26.12.2016, 23:30
Sevelim sevilelim dünya kimseye kalmaz...

E6553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yektaa
26.12.2016, 23:31
bence hali hazırda yıkama yağlama yaptigimiz katarliya kulubu satalım hiç olmazsa parayi basar yıldız getirir :D

Vkgz
26.12.2016, 23:51
devre arasında üst klasman oyuncu almaz,ekici ve diğer bitik oyuncularla sözleşme yenilerse şubata kalmadan istifa etmeliler bence. yeteri kadar prim tanındı.

lucescu,sponsor,gelecek vadeden kadro.. hep fiyasko oldu.

katarlılar yönetsin bence.arkadasın dediği gibi :)

werneke
26.12.2016, 23:55
dursun tabi
25. hafta
6 galibiyet
6 beraberlik
13 mağlubiyet olunca da sabır dersiniz

kayseri ve adana maçları hemen erken den değil ha
2. yarı ihtiyacı olan takımlar elek yapar bizi

ha ayrıca ersun diyenler biraz insan şeklinden şemalinden anlasa ersunun suratına ve konuşmalarına bakınca sadece bedenen trabzonda olduğunu anlarlar
ama anlamıyorsanız diyecek bir şey yok

Erdinç Barutçu
26.12.2016, 23:59
Yönetimin şimdiye kadar yaptığı tek olumlu bir şey yok. Hep hüsran hep hayal. Stadın açılışından, uçaklı otobüslü kombineye, teknik direktörden sponsora kadar her şey sadece lafta kaldı. Şu an cevap vermemiz gereken tek soru şu ne yapılmalı da bu takım düzlüğe çıkmalı. Spor müsabakasında en önemli şey moral motivasyondur. Kırılganlık takımın üzerine bir kabus gibi çökmüş. Bu kadroya nice yıldızlar ekleyin psikolojik olarak çökmüş bir kadroya hiç birşey yapamazsınız. Bulaşıcıdır ve yeni gelene de etki eder. Yeni stada geçiş aşaması bir değişiklik ve ferahlık verebilirdi ama onda da istenilen çizgiye gelinmedi. Stad ismi, stadın açılış organizasyonu vs...

Çağatay_
27.12.2016, 00:00
Şu süreçte yönetim istifası yanlış olur.

Yapılması gerekenler;

1 - Yönetim futboldan anlayan bir profesyoneli takımı toparlamak üzere görevlendirmeli
2 - Görevlendirilecek bu kişiye camianın önemli isimleriyle birlikte karar verilmeli. Yerlinin yerlisi muhabbeti yapmıyorum, Özkan Sümer vb isimlerin futbol aklı dikkate alınarak karar verilmeli, yönetim futbol işinden hiç ama hiç anlamıyor
3 - Ersun Yanal'ın görevine son verilmeli. Taktiksel ve mücadele anlamında sıfırız
4 - Yumlu, Zeki, Akbaş, Onazi anında satılmalı
5 - Uğur, Suk, D'doye, Yusuf E. gibi oyuncuları kesecek transferler, hocanın da onayı alınarak yapılmalı, parasına bakılmadan.
6 - Yeni gelecek teknik direktör disiplinli ve taktisyen bir hoca olmalı, takımda ağırlık hissetirmeli ve neşteri vurmalı

Ogün YAZICI
27.12.2016, 00:08
sonunda doğru başlık.aylarca ersun yanal başlığı gereksiz yere prim yaptı.doğru soruyu şimdi soruyoruz ? istifa etmeli mi ? bence etmemeli.ama gelinen noktada %99 suçlu yönetimdir.

Ogün YAZICI
27.12.2016, 00:11
Şu süreçte yönetim istifası yanlış olur.

Yapılması gerekenler;

1 - Yönetim futboldan anlayan bir profesyoneli takımı toparlamak üzere görevlendirmeli
2 - Görevlendirilecek bu kişiye camianın önemli isimleriyle birlikte karar verilmeli. Yerlinin yerlisi muhabbeti yapmıyorum, Özkan Sümer vb isimlerin futbol aklı dikkate alınarak karar verilmeli, yönetim futbol işinden hiç ama hiç anlamıyor
3 - Ersun Yanal'ın görevine son verilmeli. Taktiksel ve mücadele anlamında sıfırız
4 - Yumlu, Zeki, Akbaş, Onazi anında satılmalı
5 - Uğur, Suk, D'doye, Yusuf E. gibi oyuncuları kesecek transferler, hocanın da onayı alınarak yapılmalı, parasına bakılmadan.
6 - Yeni gelecek teknik direktör disiplinli ve taktisyen bir hoca olmalı, takımda ağırlık hissetirmeli ve neşteri vurmalı

faturayı yanal'a kesip yönetime şans vermek nasıl bir yanılgıdır.son 5 senede hangi teknik adam taktik anlamda sizin istediğiniz şeyi vermiş veya istediğiniz mücadele temposuna ulaştrmış merak ettim.veya şu yeteneksizler ordusunun toplanmasında faturayı yönetime nasıl kesemiyorsunuz ? sağ bekte ben oynarım diyen nevzata şans verip yanal'ı sallamak ne ya ?

Çağatay_
27.12.2016, 00:20
faturayı yanal'a kesip yönetime şans vermek nasıl bir yanılgıdır.son 5 senede hangi teknik adam taktik anlamda sizin istediğiniz şeyi vermiş veya istediğiniz mücadele temposuna ulaştrmış merak ettim.veya şu yeteneksizler ordusunun toplanmasında faturayı yönetime nasıl kesemiyorsunuz ? sağ bekte ben oynarım diyen nevzata şans verip yanal'ı sallamak ne ya ?

Yönetime bayıldığımdan değil, alternatif görmüyorum.

Atay Aktuğ gelecekse, Hacısalihoğlu gelecekse tamam. Sandıktan sürpriz çıkarsa bu dediğinize pişman olabilirsiniz.

Yönetimi idari ve sportif olarak 2'ye ayırırsak yönetimin idari hatalarını kabul edilebilir buluyorum. Stadyum ve sponsor ile ilgili tutulmayan sözler hoş olmasa da bizi bitirecek şeyler değil, çaresi bulunur. Bunun dışında idari performansları başarılı.

Ama sportif performans olarak bitik durumdalar. Bu yüzden sportif anlamda bir profesyonel ile çalışılmalı, teknik direktörü de belirleyecek Önder Özen modeli gibi bir çalışma olabilir. Ayrıca bu yazdığım futbolcular kesinlikle gönderilmeli, bunların olduğu yerde Trabzonspor'un başarılı olması mümkün değil.

Neden Ersun Yanal? Takımda ilerleme değil gerileme var. Ayrıca fb gibi bir kontraatak takımını hücum yaparak yenmeye çalışmak da cabası, aldığımız maçları da şansa aldık.

Neredeyse 0 puanı olan Antalya hoca değiştirdi 5 maçta 4 galibiyet yaptı.

Başından beri destek oluyorum ama artık kendisine inancımı yitirdim. Takımda kaldıkça desteklerim ama tavrım değişiklikten yana. Bize eldeki kötüleri tutacak değil neşteri vuracak hoca lazım.

13 milyon Euro 'yu transfere harcayıp 1 sağ bek alamıyorsa nasıl çalıştıracak bu takımı?

AyhanPe
27.12.2016, 00:22
Istifa etseler ne olacak..bundan sonra gelenler icinde 6 ay bilemedin 1 sene sonra ayni baslik acilmayacak mi?

10-61
27.12.2016, 01:13
yönetim mi var ki istifa etsinler.

alone_6161
27.12.2016, 01:25
Mali yönden başarılı olsalar da sportif yönden başarısız oldukları açık. Buna rağmen devre arasını güzel değerlendireceklerini, Ersun hocanın da sürece dahil olmasıyla transferlerde başarılı olacaklarını düşünüyorum. Görevde kalmalılar ama 2.yarı da ilk yarı gibi olursa artık savunacak kimse kalmaz ve bu rüzgar onları götürür...

must61
27.12.2016, 01:42
Mali yönden başarılı soylemine katilmiyorun.

Ortada berbat bir tablo vardi. Kulubun basindaki çoban onlarca gereksiz oyuncuyla kulup icin yuksek maliyetli sozlesmeler imzalamisti.

Takimin basina gelen akli basindaki herkesin yalabilecegi bir is yaptilar.Ne eksim, ne fazla.

Hiçbir oyuncuyu degerinin cok cok ustune pazarlama becerisini gormedik. Ya fesih geldi ya da ederi kadar fiyata elden cikarildi oyuncular.

E gelenler de nispeten dusuk maaslara geldi. Kadro siskinligi azaltildi.

Takimin ligdeki siralamasi ortada. Yapilan transferlerin basarisi ortada.

Daha stadin sponsori bile yok.

Bir Q.N.B dir tutturylmus gidiyor. Sanki onlarca milyon dolar verdi kulube. Alti ustu 2.5 milyon dolarlik bir sponsorluk anlasmasi bu kadar goygoyu yapilacak bi durum yok. Super ligde 3 maç kazansaydik fazladan ayni parayi alacaktik. Ya da hiç oynatilmayan ibanez transfer edilmeseydi ayni rakam.

Basit seyleri şişirerek reklamini bolca yapan, icraat konusunda hayal kirikligina ugratan bir yonetim.

Stadin acilisini bir dunya deviyle yapacaktin, 1461 ureten bir takim olacakti, stadin sponsoru hazirdi, kaliteli transferler ve 50. Yilda sampiyonluktu. Nerde bunlar ?

İstifa demiyorum ama ozelestiri diyorum.

Artik icraatlerinizle guven verin diyorum.

Karmam
27.12.2016, 01:43
Kesinlikle ve tabii ki hayır.

Bu yönetimin vaadi ilk yıl hedef yok, ikinci yıl şampiyonluğa oynayan takım.

İlk yıl için hedef yok diyen yönetime ilk yılda niye başarılı olmadınız diye sormak ahmaklıktır.

Yoksa kulübün olmayan parasını harcasınlar, puan satın alsınlar. Başarılı olsunlar, cefasını sonraki yönetim çeksin. Bu çok yapıldı Trabzonspor'da. Bu yönetim bir sorumluluğun altına girdi. Ben de o yüzden destekliyorum.

Transferler konusunda başarı yüzdesi gayet iyi. 6 transferden durica, bero iyi, onazi, castillo ortanca, suk ibanez patladı. 6'da 3'ten saysak bunu olağanüstü bir yüzde. Sadri Şener dönemine baktığımızda 10 oyuncudan 9'u patlıyordu. Keşke yine imkan olsa da 60 tane transfer yapsak. Çok daha rahat ilk 11 çıkar.

Ya neyse, her şeyi geçtim. Kim gelecek de ne yapacak. Bugün teknik direktör değişse 3 ay sonra yeni t.d istifa başlığı. Kim olursa olsun o t.d istifa başlığı 1 yıl içinde gelir. Yeni yönetim gelse, ne yaparsa yapsın 6 ay içinde yeni istifa başlığı. Hep aynı hikaye. Çok gördük. Masal anlatmayın. İstifa kolay iş. Sıkıntı yeni gelenin de aynı şekilde istifa edecek olması. Bunun da sebebi alenen ortada ama kimse görmüyor.

Bu da şudur. Taraftarın gözünde Trabzonspor'un gerçekleriyle, imkanlarıyla beklentileri örtüşmüyor. Orantısız. Bu yönetimin de hedefi uzun vaadede Trabzonspor'un imkanlarını artırmak ki, beklentilerle örtüşsün. Bunu kısa vaadede yerine getirecek dünyada hiç kimse yok. Yoksa gelsin arkadaş. Başka yönetim gelsin, başka t.d gelsin. Trabzonspor başarılı olsun. Trabzonspor zengin olsun. Ne güzel. Hangimiz istemiyoruz?

Bu koşullar altında Trabzonspor'a gelen yönetim yanmasını bilecek. Cayır cayır yanacak ki Trabzonspor'u aydınlığa çıkaracak. Olmayan parayla 20 tane transfer yapıp kulübün geleceğiyle oynamayacak. Kendini siper edecek. Kendine küfrettirecek. Deneyecek, savaşacak, yaralanacak, belki de yeri gelecek misyonunu tamamlamadan ölecek ama kendinden sonrakine kendi bulduğu imkanlardan güzelini bırakacak ki kendinden sonraki aklı varsa kulübe faydalı olabilsin. Doğrusu da budur.

dağlıca61
27.12.2016, 02:31
Geçmiş yönetime 2,5 yıl tahammül edenler 1 yıl üzerine istifa sloganları atmaya başlamış.Yönetim en az Trabzonspor a idari-sportif dip yaptıran önceki yönetime tanınan süre kadar desteği hak ediyorlar.

Şanlı SanMarino
27.12.2016, 02:38
Emin olunuz,

Kulüp yönetme adına 1000 tane kıstas olsa,

Bu yönetim birinde dahi başarılı değil.

mete61bordomavi
27.12.2016, 04:39
Skordan bağımsız olarak yazıyorum. Yönetim istifa etmelidir!

Bu durum İho sonrası çöküşe hiç benzemiyor. Bu çöküş tümden Trabzonspor'un yok olma sürecinin devamı ve kan kaybı durdurulamıyor.

erenslash
27.12.2016, 04:48
yönetim istifa etmemelidir.transferler yapmalıdır adam gibi kadro kurmalıdır.bu kadar basit.bu kadroyla çok yönetim ve hoca başarısız olur zaten yapmayın arkadaşlar

mantıklı olmak gerekirse ki akıl sağlığı yerinde olan insanlar şunu düşünür bence stratejist olmamıza da gerek yok: çok basit oyuncu kadromuz değişmeli yönetim veya hoca değil.

Cengiz Çubukcu
27.12.2016, 07:18
Emin olunuz,

Kulüp yönetme adına 1000 tane kıstas olsa,

Bu yönetim birinde dahi başarılı değil.

yüzde yüz katılıyorum...

HOPA'LI TS'Lİ
27.12.2016, 07:47
Futboldan hiç anlamayan Sn. USTA ve artisti terlikli 2.Başkan
Eserinizle övünün, devre arası nokta atışı transfer yapmazsanız 50 yıllık çınar yıkılacak.
Aman ha! Bu kez Onazi, İbanez, Suk gibi çöpleri alıp da bizi iyice tüketmeyin
Bu sezonu geçtim, geleceği kurtaralım bari

Ibrahim Gaygusuz
27.12.2016, 07:57
Istifa cozum degil.

Bundan oncekilerdede degildi.

Hic bir zamanda olmayacak.

Bugunu kurtarma hamlesi yapilacak, yine yarim sezon iyi olacagiz.

Peki ya sonrasi ???

zekeriyya
27.12.2016, 08:02
istifa şu an da çözüm getirmeyecektir.
mali açıdan bir önceki dönemin pisliklerini temizliyorlar
lakin
dünya dönüyor ve başarı süreklilik ister

Faik Yılmaz
27.12.2016, 08:53
Trabzonspor Muharrem Usta döneminde 37 lig maçı oynadı....

12 galibiyet

5 beraberlik

20 mağlubiyet aldı......

37 gol attı...

62 gol yedi....

Ligde Trabzonspor haricindeki 16 takımdan sadece Adanaspor ve Kayserispor'a yenilmedi. Diğer bütün takımlara en az 1 kez yenildi.....

Yani....

USTA dedik oy verdik.....

ÇIRAK çıktı koyverdik.....

ilyskm
27.12.2016, 09:01
Suçlu yönetim ve Ersun' dur. Alınan topçuların oynadığı takımın 3 maçını 90 dakika izlesen bu topçuların alınmayacağını çok net görürdün ancak adamların menejerleri tarafından hazırlanan videoları YOUTUBE dan izleyip topçu alırsan olacağı budur. Ben yönetimden, scout ekibinden veya teknik direktörden 1 kişinin dahi alınan topçuların 90 dakikalık performansını görmek için maçlarını seyrettiğine inanmıyorum. Bu da ihanetlerin en büyüğüdür...

zafer6161
27.12.2016, 09:06
istikrar adına devam.yeni gelen yönetim ne yapacak sanki topçu alıp takım düzelecekmi,şimdide 3.5 sene onun dırdırını mı bekleyelim

SEDER
27.12.2016, 09:25
başından beri hep desteklemiş ve oy vermiş bir kongre üyesi olarak yüzlerini bile görmek istemiyorum..UEFA mali durum vırrık cırrık bahanelerle kurdukları takıma bak..devre arası en az 6 direk oynayacak kaliteli oyuncu alamazsalar bu takımı küme düşüren yönetim olarak tarihe geçecekler.. bırakın gol atamayı pozisyona bile giremeyen bir takım var ortada..

devre arası alacakları her adam bu takımda oynar zira takım çok kötü.. o yüzden adam gibi kümede kalmamızı sağlayacak transfer yapsınlar.. 50. yıl şampiyonluğuda istemiyorum..adana ve kayseriyi nasıl yendiğimizi hesaba katın ve adam gibi transfer yapın...

zeki gursoy
27.12.2016, 09:27
işte bu yüzde bu durumdayız...
kendince bir doğru bulmuşsun, herşey yolunda imajı çıkarmışsın bundan...
dahası bu vizyonsuzları transfer konusunda sadri şenerle kıyaslamışsın..
sadri şener gibimi yapsaydı diyerek....
kasma, istesede sadri şener gibi yapamazlar, vizyon yok çünkü...
sadri şener zamanında alınan topçulara oynanan futbola bak, sonra birde yazdıklarına....
bıdı bıdı yok: sportif açıdan berbatmıyız, evet...
önüne gelen içerde dışarda eziyormu bizi, evet...
alınan topçulardan orta düzey süper lig takımlarında oynayabilecek kim var? hiç kimse...
eee... ben taraftarım beni ilgilendiren kısmı bunlar...

gerisi terane, gerisi bıdı bıdı...

Kesinlikle ve tabii ki hayır.

Bu yönetimin vaadi ilk yıl hedef yok, ikinci yıl şampiyonluğa oynayan takım.

İlk yıl için hedef yok diyen yönetime ilk yılda niye başarılı olmadınız diye sormak ahmaklıktır.

Yoksa kulübün olmayan parasını harcasınlar, puan satın alsınlar. Başarılı olsunlar, cefasını sonraki yönetim çeksin. Bu çok yapıldı Trabzonspor'da. Bu yönetim bir sorumluluğun altına girdi. Ben de o yüzden destekliyorum.

Transferler konusunda başarı yüzdesi gayet iyi. 6 transferden durica, bero iyi, onazi, castillo ortanca, suk ibanez patladı. 6'da 3'ten saysak bunu olağanüstü bir yüzde. Sadri Şener dönemine baktığımızda 10 oyuncudan 9'u patlıyordu. Keşke yine imkan olsa da 60 tane transfer yapsak. Çok daha rahat ilk 11 çıkar.

Ya neyse, her şeyi geçtim. Kim gelecek de ne yapacak. Bugün teknik direktör değişse 3 ay sonra yeni t.d istifa başlığı. Kim olursa olsun o t.d istifa başlığı 1 yıl içinde gelir. Yeni yönetim gelse, ne yaparsa yapsın 6 ay içinde yeni istifa başlığı. Hep aynı hikaye. Çok gördük. Masal anlatmayın. İstifa kolay iş. Sıkıntı yeni gelenin de aynı şekilde istifa edecek olması. Bunun da sebebi alenen ortada ama kimse görmüyor.

Bu da şudur. Taraftarın gözünde Trabzonspor'un gerçekleriyle, imkanlarıyla beklentileri örtüşmüyor. Orantısız. Bu yönetimin de hedefi uzun vaadede Trabzonspor'un imkanlarını artırmak ki, beklentilerle örtüşsün. Bunu kısa vaadede yerine getirecek dünyada hiç kimse yok. Yoksa gelsin arkadaş. Başka yönetim gelsin, başka t.d gelsin. Trabzonspor başarılı olsun. Trabzonspor zengin olsun. Ne güzel. Hangimiz istemiyoruz?

Bu koşullar altında Trabzonspor'a gelen yönetim yanmasını bilecek. Cayır cayır yanacak ki Trabzonspor'u aydınlığa çıkaracak. Olmayan parayla 20 tane transfer yapıp kulübün geleceğiyle oynamayacak. Kendini siper edecek. Kendine küfrettirecek. Deneyecek, savaşacak, yaralanacak, belki de yeri gelecek misyonunu tamamlamadan ölecek ama kendinden sonrakine kendi bulduğu imkanlardan güzelini bırakacak ki kendinden sonraki aklı varsa kulübe faydalı olabilsin. Doğrusu da budur.

Şahin Yılmaz
27.12.2016, 10:00
Yönetimi bilmem ama Başka Dünyalarda hayattan ve futboldan bihaber yaşayan TD Ersun Bey derhal istifa etmeli. Etmiyorsa ettirilmeli.

berit
27.12.2016, 10:31
*** Aha yazıyorum buraya bu yönetimden bir cacık olmayacak yani bunlardan ne köy olur ne kasaba.
Çünkü bunlarda bir yerlere tam göbekten bağlılar bunların kendi hür iradeleri yok. Bu yönetimin de zihniyet kökü çok bozuk.***

Yukarıdaki yorumu 29.04.2016 tarihinde yapmıştım o zaman çok kimse bana verip veriştirmişti. Sonuç ortada yaşanılan herşey tecrübeyle sabittir.

Bülent Bayraktar
27.12.2016, 10:48
söyledikleri hicbirseyi yapmadilar hep yalan hep yalan !

İlker Yazıcıoğlu
27.12.2016, 10:50
Bu sezon değil,seneyi de görmeleri lazım...
Yoksa hep birlikte göndeririz...
Bu rezilliği çözmeleri lazım...

Yektaa
27.12.2016, 10:54
bundan daha kötüsü ne olabilir ki beyler ? istifa etmeliler .

tanjugunduz
27.12.2016, 10:54
yönetim istifa

O ruh geri gelecek

Kaya
27.12.2016, 11:13
Önce Nevzat Aydın istifa ederek Trabzonspor'u bir daha buluşmasın...

Başarısızlık devam edecek olursa da Usta'da yollarını ayırsın...

Bu derece başarısızlığa sabır etmeye gerek yok...

Kaya
27.12.2016, 11:14
Bu kadar yalan konuşan ve dediklerini zerre yapamayan adamların Trabzonspor'u yönetmeye hakkı yok...

QNB forma reklamı ile gurur duyacak kadar ezikler bunlar...

Mert M.
27.12.2016, 11:14
Hep yalan konuş. Verdiğin hiçbir büyük sözü gerçekleştirme. Karşındakinden kendine her zaman yardım talep et. İnsanları uyut, oyala.
Bu yüzden "HAYIR" dedim.
Çok da önemli mi bilmiyorum benim hayır demem. Sanki bir şey!

AYYILDIZ
27.12.2016, 11:37
Muharrem bey kadar yalan konuşan başka başkan görmedim.

faysal
27.12.2016, 11:56
yönetim toplancakmış ne kararı alcaksınız merak ediyorum sanırım yeni onaziler,suklar alıncak herhalde..takıma birde hoca alın bence lucescu vari eldeki tutmadı.

A.Ali Karanis
27.12.2016, 13:03
İstifa etmek çözüm değil.Zaten alternatifleri de bu yönetimden üç aşağı beş yukarı aynı olur bence.

Yapmaları gereken adam gibi oturup işlerinin üzerine düşerek titiz çalışmayla kulübü düzlüğe çıkartmak.Kulübü mali anlamda yönetip sportif anlamda gerçekten işin ehillerine bırakmalılar.Futboldan anladığını zannedip saçma sapan şeyler yapanlara tahammülüm kalmadı artık.

My
27.12.2016, 14:04
İpin ucu çoktan kaçtı. Yumurta p.poya dayanmış şimdi etse ne olacak. Kim, hangi hazırlıkla gelicek? Yanlış o kadar çok ki. Dua edelim de zamanında ve doğru müdahalerle ikinci yarıya girebiliriz. Yoksa istifa etse de olan Trabzonspor'a ve bizlere olmuş olucak. Yazık vallaha.

Faik Yılmaz
27.12.2016, 14:08
-Saha sonuçları fiyaskosu.....

-Td fiyaskosu....

-1461 fiyaskosu....

-Maddi açılım fiyaskosu....

-Stadyum sponsoru fiyaskosu....

-Scout ekibi fiyaskosu

-Menejerlere para akıtmaya devam fiyaskosu...

-TRasfer fiyaskosu.....i

devam eder gider böyle....

Bugüne kadar kuru gürültüden ve fiyaskodan başka bir şey yaşatamadı bize.....

Rezil etmeye devam edecek yerde beceremiyor ise gitmsini bilmeli Sayın Usta.....

Ersun Yanal gitmemeli bu

Fatih Çelik
27.12.2016, 14:10
Iho'ya sabredip yanlış yaptık. Aynı yanlışı tekrarlamamak lazım. Zararın neresinden dönersen kardır. Yalanlara karnım tok benim istifa edin .

Fatih Çelik
27.12.2016, 14:15
Vaatlerinin arkasında duramayan adam istifa eder. Gayet de çözümdür. O zaman BMN olarak toplanalım. Samsung stada sponsor olacak, Mourinho gelecek, 50. Yılda uefa alınacak diye kuşe kağıda reklam bastiralim başkan olalım. Sonra bunları yapmayıp sabır isteyelim. Yalanları kanıksamak normal bi hadise değil .

Fatih Çelik
27.12.2016, 14:17
Şu an bildiğimiz akp için : "Oy verecek parti mi var? Zaten kılışdar da liderlik vasfı yok." durumu dönüyor burda. Eminim bu duruma en çok tepki gösterenler burda başkanı savunuyor.

Karmam
27.12.2016, 17:42
işte bu yüzde bu durumdayız...
kendince bir doğru bulmuşsun, herşey yolunda imajı çıkarmışsın bundan...
dahası bu vizyonsuzları transfer konusunda sadri şenerle kıyaslamışsın..
sadri şener gibimi yapsaydı diyerek....
kasma, istesede sadri şener gibi yapamazlar, vizyon yok çünkü...
sadri şener zamanında alınan topçulara oynanan futbola bak, sonra birde yazdıklarına....
bıdı bıdı yok: sportif açıdan berbatmıyız, evet...
önüne gelen içerde dışarda eziyormu bizi, evet...
alınan topçulardan orta düzey süper lig takımlarında oynayabilecek kim var? hiç kimse...
eee... ben taraftarım beni ilgilendiren kısmı bunlar...

gerisi terane, gerisi bıdı bıdı...
Ben argüman sunuyorum, sen çok matah bir şey diyormuş gibi üşenmeden bıdı bıdı diye cevap veriyorsun. O zaman ayrıca kendi fikrini yaz, söylediklerimi kaale almayacaksan beni niye alıntılıyorsun? Ben durum analizi yapıyorum. Söylediklerimi algılamakta sorun çekiyorsan veya söylediklerim ilgini çekmiyorsa benimle muhatap olmazsın olur biter.

Çok büyük vizyoner Sadri Şener. Trabzonspor'u Galatasaray'ın altyapısı yapma vizyonunu hayata geçirdi. Galatasaray'ın bizden istediği futbolcu kalmayınca da misyonunu tamamlayıp gitti.

redbul
27.12.2016, 17:58
futbol sonuçtan ibarettir en azından ülkenizde böyle mali durumun ne olursa olsun taraftar saha sonuçlarına bakar usta ve yönetimi önceliği maddi sorunlara verdi saha sonuçlarını 2. plana attı ve sonuç malesef hüsran oldu şu takımın 50 senede beraber oynasa hiçbir halt olmayacağı belli alınan 7 yabancı durica dışında karavana ben castillo ve beronunda öyle ahım şahım adamlar olduğunu düşünmüyorum suk ibanez ve onazi ise tam hayal kırıklığı oldu bu transferleri kim yaptıysa veya yaptırdıysa hemen açıklamalı taraftradan özür dileyip bu işi bırakmalı dır bı ism ersun sa ersun başkan ustaysa usta nevzat aydınsa nevzat aydın açıklanmalıdır.

omondoles
27.12.2016, 18:07
Etmesin. Gerçi benim desteğim devre arasına kadardı ama devre arası yapacağı hamlelere göre fikrim değişebilir.

Loading %61..

Sercan Keleş
27.12.2016, 18:07
Şu an bildiğimiz akp için : "Oy verecek parti mi var? Zaten kılışdar da liderlik vasfı yok." durumu dönüyor burda. Eminim bu duruma en çok tepki gösterenler burda başkanı savunuyor.
Öğretmen karısı Rio'ya tatile gidemiyor diye kocasını boşayamaz. Herkes haddini bilecek ve ona göre davranacak bence. Başkanın sözlerinin henüz miladının dolmadığı belli. Sanki sponsor olalım diye diretti de yok olmaz Şenol olacak dedi başkan. Başkanı bugün bu aciz hale sokanlar seçildiğinde sevinç çığlıkları attığınız İho ve yönetimidir.

Fatih Çelik
27.12.2016, 18:15
Öğretmen karısı Rio'ya tatile gidemiyor diye kocasını boşayamaz. Herkes haddini bilecek ve ona göre davranacak bence. Başkanın sözlerinin henüz miladının dolmadığı belli. Sanki sponsor olalım diye diretti de yok olmaz Şenol olacak dedi başkan. Başkanı bugün bu aciz hale sokanlar seçildiğinde sevinç çığlıkları attığınız İho ve yönetimidir.

İho için sevinç çığlığı attığım falan asla olmadı. Trabzonspor haddini bilmediği küçük şeyler ile yetinmek zorunda kaldığı için bu durumda zaten .Ilk 4 dışında kalınca kendini başarısız sayan bir camiadan bu güne evrildik. Bugün başkan secileli 1 yıl oluyor tabi konuşulacak. Konuşmasın o zaman kimse reklam yapsın diye tutmuyor onu orada. Yalan söylemeyeceksin. Iho'nu yaptıklarını örten yok. Ama her lafa ama Iho diye girmek de ayıp. Kendi ayıbını başkasını suçlayarak örtmenin nesi doğru. Harcadığın 11 milyonu iho harcamadi Ersun'u iho getirmedi. Yok öyle yağma. 2015'ten beri sponsorluk için pürüz gideriyor beyefendi. Elini tutan mi var yerine konuşan mı var?

erenslash
27.12.2016, 18:39
istifaları için erken hoca zaten kalmalı.İstifa çağrısı çok saçma iki sene bir kalsınlar diğer yöneticiler çok mu iyi? ikinci yarı bitsin.transfer yeni sezon olsun transferlerini görelim yeni stadımız da oldu.Seneye olsun bir öyle konuşalım.saçma bir çağrı istifa çağrısı.

Faruk BERBER
27.12.2016, 18:40
istifaları için erken hoca zaten kalmalı.İstifa çağrısı çok saçma iki sene bir kalsınlar diğer yöneticiler çok mu iyi? ikinci yarı bitsin.transfer yeni sezon olsun transferlerini görelim yeni stadımız da oldu.Seneye olsun bir öyle konuşalım.saçma bir çağrı istifa çağrısı.

Tamamen aynı düşünüyorum.

Ahmet Kara
27.12.2016, 18:45
Ne yönetim kısmından ne de teknik heyetten istifa olmamalı.

Fatih Çelik
27.12.2016, 18:58
Kimse sorumluluk almasın abi etmesin oh mis gibi.Hiçbir adım atılmasın. Şans tanıyalım deneme tahtası Trabzonspor zaten. Devre arası da 10 milyon harciyalim 20+ milyon € ya ihonnun 30 milyon € kurduğu vasat kadroyu yeniden kurup zar zor 5. olsun seneye. Ersun Yanal da komisyonu ve tazminatlarıyla mehtaplı gecelerde yat sefası sürsün.

turgut kasap
27.12.2016, 19:05
Merak ediyorum bu seneki gelir gider dengesini nasıl tutturacaklar her halde onlarda bu kadarını beklemiyordu nasıl olsa biz formamızla uç beş maç kazanırız hesabı yaptılar merak ettiğim diğer bi hususta Muharrem beyler kendi kurumunda devamlı zarar ettiren yöneticisine ne kadar sabrederdi son bi söz vaz geçin bu Ersin sevdasından ondan bize yar olmaz yol yakınken dönelim bize idealleri olan zıpkın gibi biri lazım Ersin emekliliği bekleyen devlet memuru modunda kusuruma bakmayın bizi mazur görün

turgut kasap
27.12.2016, 19:12
Ne yönetim kısmından ne de teknik heyetten istifa olmamalı.
Doğru söylüyorsun zaten bu gidişle Trabzonspor hayellerimizi süsliyecek artık 70 mişleri 80 ki seneleri yad ederiz karadeniz fırtınası vardı trabzon taraflarında fulbolda devrim yaptı diye başarısız ola ola taraftar da başarısızlığı kabullenmiş artık

Ahmet Kara
27.12.2016, 19:14
Doğru söylüyorsun zaten bu gidişle Trabzonspor hayellerimizi süsliyecek artık 70 mişleri 80 ki seneleri yad ederiz karadeniz fırtınası vardı trabzon taraflarında fulbolda devrim yaptı diye başarısız ola ola taraftar da başarısızlığı kabullenmiş artık
Başarısızlığı kabullenmiyorum. Onu nereden çıkardın ?

werneke
27.12.2016, 20:00
hiç eveleyip gevelemeyin
hacıosmanoğluna ne kadar sallayacaksanız usta ya da o kadar sallayacaksınız
yok öyle yağma
hacıosmanoğlu dönemi rezaletti , doğru mu ? evet
peki usta dönemi rezalet ötesi değil mi ? o da evet

bunun bahanesi sadece hacıosmanoğlunun enkazı demek ne derece doğru ?

beyler fena halde kandırıyorlar bizi
bir kere artık taraftarın umurunda değil , surat kösele oldu artık rezilliklerden
şu kadrodan kaç kelle gitti ?
şu rezil rüsva hiç bir halta yaramayan kadrodan kaç kelle gitti ?

uyanının bunlar bizi küme düşürür , demedi demeyin

mehmet ekici yi geçtim onur bile gitmeli bu takımdan
sen onur bu takımda oluyorsun performansı geçtim insan hiçmi şu olaylarda müdahil olmaz ?
şu rezillikler karşısında hiç mi direnç göstermez , hiç mi ortalığı karıştırmaz
hiç mi sahadaki salaklardan iki üç tanesinin ayağını kaydırmaz ?

bunlar bildiğin alışmış , alışmış kudurmuştan beterdir
bunlar trabzonsporun ne olup ne olmadığını bilmiyor , çünkü biz bile unuttuk

Allah aşkına okay kaç para kazanıyor şu takımdan
aytaç , onazi , yusuf ne kadar alıyor cidden merak ediyorum

yusufa bakıyorsun fener maçının ilk 20 dakikasında bile en az 10 kez yanlış pozisyon oynuyor
adam da nasıl bir kafa var ise rakibin içinden geçmeye çalışıyor
bu adam genç falan değil , geçti artık bu saatten sonra hiç bir şey öğrenmez

şu şekil de kaç madde sayarız ? belki 50
peki usta ne yapıyor ? hiç bir şey
sabır ne demek ya ? şu duruma kim sabreder ?
antepin var 10-12 puanı onlar bile şöyle gezinmiyor sahada

bizimle bildiğin maytap geçiyorlar , yemişim sabrını

My
27.12.2016, 21:14
Şu an bildiğimiz akp için : "Oy verecek parti mi var? Zaten kılışdar da liderlik vasfı yok." durumu dönüyor burda. Eminim bu duruma en çok tepki gösterenler burda başkanı savunuyor.Valla tam olarak buna döndü iş. Kendi içinde bir camia çözüm üretemiyorsa batmaya mahkumdur. Allah sonumuzu hayır etsin.

A.T.R
27.12.2016, 21:39
Öncelikle düşüncelerimin beni bağladığını belirtmek isterim.

Bence takım olarak bir kaos ve panik içerisindeyiz ki adını beceriksizlik koyun iş bilmezlik koyun basiretsizlik koyun acemilik koyun ya da meşrep ve mezhebinize göre ne koymak istiyorsanız onu koyun bu kaos ve panik durumunu değiştirmez. Yani ortada zaten uğraşılacak çok fazla problem varken en uygunsuz ve kaos ve panik ortamını daha da büyütecek tek şey yönetimin istifası olur. Bence kesinlikle bu durumdayken istifa etmemeliler.

Yapılacak ilk şey ölçüyü kaçırmadan ve bu panik ortamından etkilenmeden sükunetle kaliteli olmasa da olur verimli olabilecek futbolcu transferini yapmalılar yok bu kar etmiyorsa biraz daha masrafa girip hocayı değiştirme yoluna gitmeliler.

Bu yüzden ben öncelikle transfer olmazsa hoca olmadı istifa diyorum. Ama inanıyorum ki eksik bölgelere ivedilikle ve panikten uzak bir şekilde verimli olabilecek oyuncuları transfer etsinler. Takımdaki kırılganlık ortadan kalkmalı.

Ersun Hocaya başından beri sıcak değildim. Bizim gibi düşük bütçe ile yeni kurulan bir takımdan en iyi verim alacak hoca Ersun Hoca olamazdı. Bu kişi kesinlikle Rıza Çalımbay ya da (burun kıvırsanız da ) Samet Aybaba olmalıydı.

Bilal Karadeniz
27.12.2016, 21:45
dursun özbekten bursa başkanından daha beter bi başkana sahibiz.

Mellih
28.12.2016, 00:13
Istifa etmeliler bence. bu durumlari yasadiktan sonra tekrar saglikli işler yapmalar zor. psikolojik olarak kendilerinde yogun baski hissediyorlar. bu yönetimi ben destekledim. hala daha projelerini destekliyorum. ama bu kadar kısa sürede kendilerinin bu kadar yipranacagini düşünmüyordum. devre arasini bekleyelim, sezon sonunu bekleyelim derken çok zarar ettik. Temkinli tavirlar vardi yonetimin ve başkanın bundan sonra bu dahada cok olacaktir. işleri zor Allah kolaylik versin.

hocaya gelince aşırı derecede formsuz sıkılmış ve bezmiş. kan degişimi iyi olacaktır.

futbolculara bu iki konuyu aştıktan sonra gelmeliyiz.

BlackPanther
28.12.2016, 01:13
TF3xaTOeg5M

Ali Yıldız
28.12.2016, 01:54
Hayır !

sakoglu61
28.12.2016, 02:09
Bence yönetim kendi içinde bi değişime gitmeli sezon içinde yönetim-teknik kadro değişikliği yarardan çok zarar verir bu takıma. Yıllarca böyle oldu. Aklı selim düşünüp öyle hareket etmek lazım. İşi bilen bu işin okulunu okumuş içinden gelmiş adamlarla yönetim oluşturulmalı. Gerekirse tüzük de uygunsa takım katarlılara falan satılsın. (Hiç burun kıvırmayın Arap marap diye Avrupada zibilyon tane var)

~UniCef~
28.12.2016, 02:40
Hayir. Istikrar diye bisey var.Atletico en güzel örnegi. Veya Barcelona

Erkan SÜNGER
28.12.2016, 03:47
Devre arasinda yapacakları hamleler geleceklerini belirleyecek. Eger vasat hamleler yaparlarsa sene sonunu görmezler. Ben şuanlık hayır diyorum. Ayrıca yarın istifa etse alternatifimiz ne yazıkki yok.

Mesut
28.12.2016, 07:26
Istıfa degil de hesap verilmeli verilen hiç bir sözler tutulmadı Usta ne dediyse hep tersi oldu inandırıcılığını yitirdi.Simdi çıksa şu futbolcuyu aldık dese şahsen inanmam ne söylediyse olmadı tersi çıktı bunları hesabını vermeli taraftarı salak yerine koymanın alemi yok Ustayı savunmak için Iho öne atmak ayrı bir saçmalık iho yönetimi kötuydu diye kendi yanlışlarını onun yaptıklarıyla mı örteceksin Sayın Ustanın ağzından çıkan sözleride Iho söylemedi yahu !!

cebcare
28.12.2016, 09:41
Bu yönetim hiç ışık vermiyor hiç güvenemiyorum istifa etse ne olur her gelen gidenden daha berbat çıkıyor.

Mücahit Tüfekçi
28.12.2016, 14:07
Usta çok büyük bir destekle geldiği için 50 sene başta kalıcam sandı bence .verdiği sözleri yapmaya çok vakti olduğunu düşünüyor ama skorlarda kötü geldikçe suyu ısınıyor kısa vadede yapamiyacagi sözler vermemeli ve hızlı bir şekilde tecrubeli az maliyetli oyuncular alarak ligi mümkün olan en ust siralarda bitirmesi gerek her galibiyet kaçtığında kaybedilen paralari dusunursek ucuz gereksiz topcu almaktan cok daha maliyetli ve can sıkıcı oldugunu görmek gerek orta ölçülü deneyimli topcular alinmasindan yanayim diger oyuncularin performans inida artıracaktırlar. Her kotu sonucta istifa laflari cok gereksiz baskan ve hocaya gelecek sezon baslarina kadar sure verilmeli ne olursa olsun. Merek etmeyin kumede dusmeyiz..

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tayfun Aydın
28.12.2016, 15:18
Devam edilmeli. Her sene kadro hoca yönetim değiştirmekle bir sonuca varılamıyor. Senelerdir görüyoruz bunu. Devre arası ve sezon sonu hocayı tranferin başına geçirmeliyiz. Kendi kadrosunu kursun. Ersun hoca bu işi yapacak şüphem yok.

BlackPanther
28.12.2016, 17:22
Yalçın Dümer:

"Yıllardan beri Fenerbahçeyi izliyorum. Trabzonspora yenilmiyor. Normal, çünkü ikisinin kadro farkları ağırlıkları Fenerbahçe ağır basmakta. Yanlız şunu söylemek istiyorum. Yazık bu Trabzonspor taraftarına. Bir olay var bu çok tehlikeli Trabzonspor için. Artık mağlubiyete alışmışlar kanıtlamışlar. Tepki bile vermiyorlar protesto bile etmiyorlar. Ben bu takımı seyretmem. Ben bu takımı 60. dk dan sonra onlar için 61. dk çok önemli 61. dk giderim. Yazık günah yaa. Trabzonspor bu yaa. Yazık günah. Bu kadar mahkum bu kadar yani ikinci yarı görüyorsun tamam 10 kişi kalmışsın ama. Ayıptır yaa. 18e girmeden cılız şutlar dışında hiç birşey yapmıyorlar. Bu futbolcuları Trabzonspora kim getirdi yaa. Bunun irdelenmesi lazım. Kimse bunu konuşmuyor. Ben biliyorum ne olduğunu. İnsanları günahlarıyla birlikte bırakıyorum başka birşey demiyorum. Bu futbolcuları kimlerin nasıl ne amaçla getirdiklerini biliyorum. Avanta Lavanta kimlerin aldıklarını bilmiyorum. Ama avanta lavanta aldıklarını biliyorum. Bu çok ayıp. Koskoca Trabzon bu. Fenerbahçeye yenilirsin Beşiktaşa yenilirsin Galatasaraya yenilirsin hiç problem değil. Ama böyle kapasitede bir oyuncu topluluğu Trabzonda oynaması nasıl ola biliyor. Ben şunu söylüyorum. Bakın orda ben Trabzonsporu takip eden bir spor yazarı değilim. Lütfen irdelensin araştırılsın. Trabzonspora bu futbolcuları Trabzonsporda aktif halde çalışanların menejerlerle akrabalığı varmı? Trabzonsporu bu yıktı. Kimse farkında değil. Dakika 90+1 Yönetim istifa. Yönetimin çoktan istifa etmesi lazımdı. 16 haftadır Ersun Yanala nasıl tahamül ediyor bu takım ya. Ben Trabzonspora sempati duyan bir adamım. Çocukluğumdan beri çünkü onun şampiyonlukları ile çocukluğum geçti. Bana bu futbolcuları kimlerin aldığını hesabını versinler. Kimin akrabası. Ersun Yanal hiç mi vicdan azabı duymuyorsun. Ne demek istediğimi Trabzon iç işlerindekiler ve ben biliyoruz. O kadar uzak olmama rağmen ortayı bulandırmak için laf etmiyorum. Ama bir takım şeyleri biliyorum. Trabzondan uzak olmama rağmen bu beni rahatsız ediyor. Fenerbahçeyi kutluyorum. Sonuna kadar hak ettikleri bir galibiyet aldılar. Onlar için hiç ama hiç bir zor maç olmadı. Bu kadar eksiklerine rağmen yollarına devam ediyorlar. Ama Trabzon için üzülüyorum. Yazık günah. Türkiyenin dördüncü büyüğü. Formasında bir yıldız taşıyor. O bir yıldızın şampiyonluklarını ben yaşadım çocukluğumda. Yazık. Onura yazık. Mehmetin emeklerine yazık. İki adamın dışında Trabzondaki futbolcuları at çöplüğe gitsin. Bu kadar ağır konuşuyorum. Mehmet Ekici ve Onur dışında hepsini çöpe at. Kimse bana demesin hakem devam ettirseydi. Yusuf yok abi böyle bir penaltı olurmu ya. Benim çocukluğumda oluyordu bunlar ya. Bırak girsin içeri ya. Sen takım nasıl 10 kişi bırakıyorsun. Ya kafada bitirmişler. Yazık. İnşallah küme düşmezler. Trabzonspor ligin başında küme düşüyor deseler ne diyorsun ya derdim. Ama şimdi Trabzonspor küme düşme hesaplarında varsa ben kabülüm. Yazık günah. Stad açmakla olmuyor bu iş. O stada ilk gün getirirsin ikinci gün seyirci bulamazsın. Evet Trabzonsporun 50. yılı değilmi seneye. 50. yılda şampiyonluk bekliyorlar. Çok acı. Bunu bana bir Trabzonspor taraftarı söyledi radyo programında söyledi. Çok acı heralde. Birinci ligde (PTT Ligi) 50. yılındaki şampiyonluğu kutlayacaklar. Çok acı bunu ben demedim Trabzonspor taraftarı bağlandı söyledi. Yani bir alt ligde şampiyon olup 50. yılda şampiyon olduk diyecekler. Vaziyet buna gidiyor. Galatasarayı yenerek yarım sezonu kurtaramazsın Beşiktaş önünde iyi oynayarak yarım sezonu kurtaramazsın. Bütün sezon Trabzonspor gibi oynayacaksın. Tekrar üstüne basa basa söylüyorum. Bu transferleri kimler yaptı Trabzona. Başkanından malzemecisine kadar hesap sorulmalı. Baştada Ersun Yanal. Başkada sözüm yok. Trabzonsporu seven bunu araştırsın ben Trabzonsporlu değilim. Trabzonsporu seven Trabzonspora gönül veren insanlar bunu araştırsınlar. Üç büyüklerin herşeyi araştırılıyor. Trabzonunda araştırılsın."

samet aslan
28.12.2016, 18:09
6 ayda bir hoca yönetim değiştirerek sorunun çözülemeyeceğini anlamadık sanırım

Enes Ünal Kaya
28.12.2016, 18:21
6 ayda bir hoca yönetim değiştirerek sorunun çözülemeyeceğini anlamadık sanırım

4 5 Yıldır kadroda olan çöp oyuncular ile ilk 5 bile girilemiyeceğini anlamadık sanırım

Hasanu
28.12.2016, 18:27
Devam edilmeli. Her sene kadro hoca yönetim değiştirmekle bir sonuca varılamıyor. Senelerdir görüyoruz bunu. Devre arası ve sezon sonu hocayı tranferin başına geçirmeliyiz. Kendi kadrosunu kursun. Ersun hoca bu işi yapacak şüphem yok.

Aynen katılıyorum.Transferleri hoca değil de başkan yaparsa hazin son bu olur.

İsa Gündoğdu
28.12.2016, 19:09
Atıf+fernandao=ekici
Bu doğrumu bilen varmı

Ahmet Aksu
28.12.2016, 21:19
Yonetimi basta cok savundum birsuru yanlis yapti ama hala savundum taki en son stad konusunda guvenim bitti.. Ve demistim baskanin tek sansi kaldi oda devre arasi transferleri diye guvenim bitse de yine de başkanımız oldugundan destek veriyorum, umarim birseyler yapar. Sezon sonuna kadar kesinlikle kalmali. Sonrasina bakariz.:)

memozcan
28.12.2016, 21:26
istifa çözüm değil.. fakat bir güven tazeleme yapılması gerekir.. yönetime trabzon kanadından daha güçlü isimler ilave edilmeli..

erenslash
29.12.2016, 04:59
Tamamen aynı düşünüyorum.

:ok

erenslash
29.12.2016, 05:07
Yalçın Dümer:

"Yıllardan beri Fenerbahçeyi izliyorum. Trabzonspora yenilmiyor. Normal, çünkü ikisinin kadro farkları ağırlıkları Fenerbahçe ağır basmakta. Yanlız şunu söylemek istiyorum. Yazık bu Trabzonspor taraftarına. Bir olay var bu çok tehlikeli Trabzonspor için. Artık mağlubiyete alışmışlar kanıtlamışlar. Tepki bile vermiyorlar protesto bile etmiyorlar. Ben bu takımı seyretmem. Ben bu takımı 60. dk dan sonra onlar için 61. dk çok önemli 61. dk giderim. Yazık günah yaa. Trabzonspor bu yaa. Yazık günah. Bu kadar mahkum bu kadar yani ikinci yarı görüyorsun tamam 10 kişi kalmışsın ama. Ayıptır yaa. 18e girmeden cılız şutlar dışında hiç birşey yapmıyorlar. Bu futbolcuları Trabzonspora kim getirdi yaa. Bunun irdelenmesi lazım. Kimse bunu konuşmuyor. Ben biliyorum ne olduğunu. İnsanları günahlarıyla birlikte bırakıyorum başka birşey demiyorum. Bu futbolcuları kimlerin nasıl ne amaçla getirdiklerini biliyorum. Avanta Lavanta kimlerin aldıklarını bilmiyorum. Ama avanta lavanta aldıklarını biliyorum. Bu çok ayıp. Koskoca Trabzon bu. Fenerbahçeye yenilirsin Beşiktaşa yenilirsin Galatasaraya yenilirsin hiç problem değil. Ama böyle kapasitede bir oyuncu topluluğu Trabzonda oynaması nasıl ola biliyor. Ben şunu söylüyorum. Bakın orda ben Trabzonsporu takip eden bir spor yazarı değilim. Lütfen irdelensin araştırılsın. Trabzonspora bu futbolcuları Trabzonsporda aktif halde çalışanların menejerlerle akrabalığı varmı? Trabzonsporu bu yıktı. Kimse farkında değil. Dakika 90+1 Yönetim istifa. Yönetimin çoktan istifa etmesi lazımdı. 16 haftadır Ersun Yanala nasıl tahamül ediyor bu takım ya. Ben Trabzonspora sempati duyan bir adamım. Çocukluğumdan beri çünkü onun şampiyonlukları ile çocukluğum geçti. Bana bu futbolcuları kimlerin aldığını hesabını versinler. Kimin akrabası. Ersun Yanal hiç mi vicdan azabı duymuyorsun. Ne demek istediğimi Trabzon iç işlerindekiler ve ben biliyoruz. O kadar uzak olmama rağmen ortayı bulandırmak için laf etmiyorum. Ama bir takım şeyleri biliyorum. Trabzondan uzak olmama rağmen bu beni rahatsız ediyor. Fenerbahçeyi kutluyorum. Sonuna kadar hak ettikleri bir galibiyet aldılar. Onlar için hiç ama hiç bir zor maç olmadı. Bu kadar eksiklerine rağmen yollarına devam ediyorlar. Ama Trabzon için üzülüyorum. Yazık günah. Türkiyenin dördüncü büyüğü. Formasında bir yıldız taşıyor. O bir yıldızın şampiyonluklarını ben yaşadım çocukluğumda. Yazık. Onura yazık. Mehmetin emeklerine yazık. İki adamın dışında Trabzondaki futbolcuları at çöplüğe gitsin. Bu kadar ağır konuşuyorum. Mehmet Ekici ve Onur dışında hepsini çöpe at. Kimse bana demesin hakem devam ettirseydi. Yusuf yok abi böyle bir penaltı olurmu ya. Benim çocukluğumda oluyordu bunlar ya. Bırak girsin içeri ya. Sen takım nasıl 10 kişi bırakıyorsun. Ya kafada bitirmişler. Yazık. İnşallah küme düşmezler. Trabzonspor ligin başında küme düşüyor deseler ne diyorsun ya derdim. Ama şimdi Trabzonspor küme düşme hesaplarında varsa ben kabülüm. Yazık günah. Stad açmakla olmuyor bu iş. O stada ilk gün getirirsin ikinci gün seyirci bulamazsın. Evet Trabzonsporun 50. yılı değilmi seneye. 50. yılda şampiyonluk bekliyorlar. Çok acı. Bunu bana bir Trabzonspor taraftarı söyledi radyo programında söyledi. Çok acı heralde. Birinci ligde (PTT Ligi) 50. yılındaki şampiyonluğu kutlayacaklar. Çok acı bunu ben demedim Trabzonspor taraftarı bağlandı söyledi. Yani bir alt ligde şampiyon olup 50. yılda şampiyon olduk diyecekler. Vaziyet buna gidiyor. Galatasarayı yenerek yarım sezonu kurtaramazsın Beşiktaş önünde iyi oynayarak yarım sezonu kurtaramazsın. Bütün sezon Trabzonspor gibi oynayacaksın. Tekrar üstüne basa basa söylüyorum. Bu transferleri kimler yaptı Trabzona. Başkanından malzemecisine kadar hesap sorulmalı. Baştada Ersun Yanal. Başkada sözüm yok. Trabzonsporu seven bunu araştırsın ben Trabzonsporlu değilim. Trabzonsporu seven Trabzonspora gönül veren insanlar bunu araştırsınlar. Üç büyüklerin herşeyi araştırılıyor. Trabzonunda araştırılsın."

Bir lafına özellikle katılıyorum: " Galatasarayı yenerek yarım sezonu kurtaramazsın Beşiktaş önünde iyi oynayarak yarım sezonu kurtaramazsın. Bütün sezon Trabzonspor gibi oynayacaksın"Yani o ruhu taşımak lazım.aynen öyle.(ama kadro kalitesine de sahip olunmalı sırf ruhla olmuyor.+hünerli oyuncu transferleri lazım.

İkincil olarak Ersun hocayla ilgili düşüncelerine katılmıyorum zaten hoca yokken daha takım çoktan ersun hoca yokken dağılmaya ve gs a verilmeye başlanmıştı.Trabzonsporun vizyonunu bozan Ersun hoca değil başka yönetici kişi veya faktörler.Bu çok net.Ersun hoca bize colmanlı kadroyu kurdu sıfırdan kim ona sıfırdan adam gibi kadro kurması için bütçe verdi?Sadri şener verdide sonra bu kadroyu nasıl dağıtabildi.Sorun Trabzonsporun yöneticilerinin vizyonsuzluğu ve satış koyması olabilir ve gs a sürekli altyapı gibi futbolcu ayartılmasına karşı çıkılmamasıdır ve bunu gerçekleştiren zümreler.Ersun hoca bizden ayrılsında fener veya başka klupler hemen bize gelsin diye ağzının salyası açık bekliyorlar .

akıllı taraftar sorunun kadroda ve ama hocada olmadığını çok iyi biliyor.burada iş yönetime düşüyor.

Çöp oyuncular kadrodayken dediğin gibi olmaz ve bana göre daha da önemlisi elindeki mevcut kaliteli oyuncuları satmamak kadroyu korumak ve her sene üzerine güçlendirmek bu çok önemli

cakalkerem
29.12.2016, 09:51
valla anlamıyorum sizi..
nasıl yani ...
adamları sevmem tanımam etmem..
ama her hocayı +yönetimi yarım sezonda gönderecekseniz işimiz var demektir...

takım kötü...önceki senelerden kalan büyük bir borc yükü var...
alınan transferler tutmadı...
ama zaten bunların hepsine önceki senlerde zokoroya verdiğimiz+menejerine verdiğimiz para kadar para verildi...
su takıma messiyi koysan ne olur ki...

biraz sabır edilmeli bence...
usta futboldan anlamaz..şirket yönetir alacak vereceğe bakar şirketi kar amaclı yönetir..
he bu arada takımdan anlayan yardımcılaerı olmalı..
ama istifa nedir yahu?

mustafakaya
29.12.2016, 12:18
bu sene küme düşsek bile ersun hoca kalmalı, hatta küme düşsek başkan da kalmalı, hatta küme düşen ekipten kalmak isteyen futbolcular da kalmalı, yeter ki biz küme düşünce yakamızdan düşecek beyinsiz adamlar taraftarlıktan ve trabzonspordan uzaklaşsın.

amasya0561
29.12.2016, 13:25
bu sene küme düşsek bile ersun hoca kalmalı, hatta küme düşsek başkan da kalmalı, hatta küme düşen ekipten kalmak isteyen futbolcular da kalmalı, yeter ki biz küme düşünce yakamızdan düşecek beyinsiz adamlar taraftarlıktan ve trabzonspordan uzaklaşsın.

son bir saattir bunun üstüne birşey yazılamamış. son noktayı koymuş arkadaş.
nedir bu yapboza döndük. bu sezondan zaten vazgeçtik. bırakalım bitirsinler bu sezonu ondan sonra bizim gibi güvenen ve sabır diyenlerinde söyleyecek sözü kalmasın.

Bera B.
29.12.2016, 13:26
İstifa etmemeliler ama yönetimde birkaç değişikliğe gidilebilir diye düşünüyorum.

sakoglu61
29.12.2016, 17:51
İstifa diyenler doğru düzgün düşünerek yazmıyor. Sezon ortasında istifa edilmez ettirilmez.
Başkan sportif başarı sağlayamadı. Tek suçlusu o değil ama en büyük suçlu o.
-
Transfer işi biraz da şans işidir. Aldığımız oyuncular ilk alındığında kimse burada bunlar ne böyle demiyordu.
Zaten aralarında İbanez, Onazi ve Suk dışında rezalet durumda olan da yok bence.
Bero, Castillo, Durica'nın gideri var. Eksik transferler var bek stoper santrafor gibi.
Transferde bir scout çalışması denediler ekip ne kadar doğruydu kimler vardı bilmiyorum ama çok etkili olmadı. Ne maliyet ne kalite olarak. Hala kapalı kutu oyuncular var onları görücez bakalım.
-
Bunların dışında stadyum için verdiği sözlerde çok olağan üstü birşey olmazsa gibi tabirler kullanmış hep ama TOKİ'yi hesaba katmamış ve TOKİ kazığı yemiştir kendisi bariz şekilde.
Stad açılışında büyük kulüp demiş ama açılış hep ertelendi ve sezon ortasında hiçbir kulüp gelmez muhtemelen lig maçıyla açacaklar stadı.
-
Lucescu işinde birilerinin engeli var diyor ne kadar doğru bilemem ama Lucescu gelse ne olacak 71 yaşında adam.
Ukraynadaki gibi tek takım üstünlüğü yok burada. Ayrıca büyük ihtimal demiş hep kesin değil.
Lucescu olmayınca başka alternatif pek kalmadı yerli olarak en iyisi Ersundu boştakilerin ve o oldu.
-
Velhasıl taraftarın gazını almak için ortaya attığı lafların cezasını çekiyor Muharrem Usta.
Saha dışındaki çoğu işi tartışmasız güzel. Fakat iş sportif başarıya gelince kesinlikle sınıfta kaldı.
AMA SEZON ORTASINDA İSTİFA SAÇMALIĞI BU İŞİ ÇÖZMEZ. NE OLACAKSA SEZON SONUNDA OLSUN.
-
Sadri Şenerci tayfa borçsuz kulübün nasıl borçlandığını unutmasın. O zamanların borçları İHO'da katlandı.
Ne futbolcuya para ödendi düzgün ne itibar kaldı ne bişey. He Sadri Şener hepsinden daha iyidir performansa göre ama ölümü gösterip sıtmaya razı etmeyin milleti.

Fatih Öztürk
29.12.2016, 20:47
Evet, derhal kongre kararı alınmalıdır.
Bu kadar rezillik yeter.

Enes Başkaya60
29.12.2016, 20:49
Bu kadar rezillik kepazelik yeter İstifa...

gurur6134
29.12.2016, 21:06
Istifa onuru olanlarin gosterecegi erdemli bir davranistir...bunlarda onur bir tek kalede oldugu icin etmezler..cunku edemezler ipleri kimin elinde belli bunlarin..

Fatih Çelik
29.12.2016, 22:15
Daha küme düşeceğiz hayırlısıyla. Bu rekoru kırmadan gitmek size yakışır mı başkanım?

Fatih Özkan
29.12.2016, 22:20
İstifa için erken! Lakin yönetimde kan değişikliği şart diye düşünüyorum.

ffırtına
29.12.2016, 22:29
Sadri Şener'i beğemiyorduk, Hacıosmanoğlu geldi onu beğenmedik, Usta geldi şimdi onu beğenmiyoruz. Görünen gerçek şu ki her defasında daha da kötüye gittik. Usta tüm taraftarlara çok büyük bir kazık atmıştır. Verdiği hiçbir sözü tutmadı vizyon diye diye etrafına birkaç tane taraftar topladı onun gazıyla devam ediyor. Ben de ustadan çok ümitliydim lakin tam anlamıyla hayalkırıklığına uğradık.. Bu takım nasıl düzelir sorusuna verilebilecek bir cevap yok bence.. Bunlara söylenecek tek şey; Efsaneden sıradanlaşmaya giden yolun öncüleri..

werneke
29.12.2016, 22:40
uzatmaya ve saçmalamaya gerek yok
bu kulübün son 15-20 senesine baktığımız da karşımıza 3 başkan çıkıyor

özkan sümer
atay aktuğ
sadri şener

bunlardan birini tekrar kulübün başına getirmeden belimiz doğrulmaz

geriye kalan başkanları sayayım mı ?

nuri albayrak
hacıosmanoğlu
usta
( ne kadar büyük tesadüf değilmi , üçü de liberal demokrat parti ye yakın )

sakın zaten durum kötü diye ustaya sarılma zırvasını yinelemeyin
bakın 2. devre paraşütsüz düşeriz
Allahın kulu bizi sevmiyor zaten
Biz bile kendimizi sevmiyoruz

ben bile mantıklı düşününce şu şehrin şu camianın sevilecek bir şeyini bulamıyorum artık

o yüzden öyle bir düşeriz ki ağzınız açık kalır

halilaziz61
29.12.2016, 23:12
uzatmaya ve saçmalamaya gerek yok
bu kulübün son 15-20 senesine baktığımız da karşımıza 3 başkan çıkıyor

özkan sümer
atay aktuğ
sadri şener

bunlardan birini tekrar kulübün başına getirmeden belimiz doğrulmaz

geriye kalan başkanları sayayım mı ?

nuri albayrak
hacıosmanoğlu
usta
( ne kadar büyük tesadüf değilmi , üçü de liberal demokrat parti ye yakın )

sakın zaten durum kötü diye ustaya sarılma zırvasını yinelemeyin
bakın 2. devre paraşütsüz düşeriz
Allahın kulu bizi sevmiyor zaten
Biz bile kendimizi sevmiyoruz

ben bile mantıklı düşününce şu şehrin şu camianın sevilecek bir şeyini bulamıyorum artık

o yüzden öyle bir düşeriz ki ağzınız açık kalır

Atay aktuga iyi diyen ya futbolun f sinden anlamiyordur ya da balik hafizalidir.
Kulup ozkan sumere teslim edilmelidir

werneke
29.12.2016, 23:14
Atay aktuga iyi diyen ya futbolun f sinden anlamiyordur ya da balik hafizalidir.
Kulup ozkan sumere teslim edilmelidir
şaka yapıyorsun dimi ?
https://tr.wikipedia.org/wiki/Atay_Aktu%C4%9F
https://tr.wikipedia.org/wiki/2003-04_S%C3%BCper_Lig
https://tr.wikipedia.org/wiki/2004-05_S%C3%BCper_Lig

halilaziz61
30.12.2016, 00:16
şaka yapıyorsun dimi ?
https://tr.wikipedia.org/wiki/Atay_Aktu%C4%9F
https://tr.wikipedia.org/wiki/2003-04_S%C3%BCper_Lig
https://tr.wikipedia.org/wiki/2004-05_S%C3%BCper_Lig

Asil sen saka yapiyorsun,
Doneminde salakca transfer politikasi pardon salakca bile olmayan politikasi yuzunden iki sene ustuste sampiyonlar ligine gidemedik. Bu durumlara dusmemizin en buyuk musebbiblerindn biridir, tam bir beceriksiz ve niteliksiz. Ozkan sumerin kurdugu kadronun basarilarini onunmus gibi gostermek abesle istigaldir.
Yasiniz benden buyuk ama herseyi unutmussunuz.
Iki sene ust uste sampiyonlar ligine gitmemizi engelleyen baskan olarak kalacak benim icin
Hic unutmam on eleme macina forvetsiz cikacaz, sampiyonlar ligine katilalim forveti ondan sonra aliriz diye dunyanin en sacma lafini etmisti....
Unutma unutturma

Ali Bektaş
30.12.2016, 00:18
Bu devre yönetimin çıraklık dönemi olduğunu umuyorum. Bence, hala bir devre daha sabır göstermeli diyorum. ( Ya bu adam başarılı olmak zorunda iho dan sonra bu kadar yanılmış olmayı kendime yediremiyorum. Ama mesela yumlunun zekinin inatla takımda tutulmasını vs hala mantıklı bir yere koyamadım )

Ali Bektaş
30.12.2016, 00:26
Doneminde salakca transfer politikasi pardon salakca bile olmayan politikasi yuzunden iki sene ustuste sampiyonlar ligine gidemedik. Bu durumlara dusmemizin en buyuk musebbiblerindn biridir, tam bir beceriksiz ve niteliksiz. Ozkan sumerin kurdugu kadronun basarilarini onunmus gibi gostermek abesle istigaldir.
Iki sene ust uste sampiyonlar ligine gitmemizi engelleyen baskan olarak kalacak benim icin
Hic unutmam on eleme macina forvetsiz cikacaz, sampiyonlar ligine katilalim forveti ondan sonra aliriz diye dunyanin en sacma lafini etmisti....
Unutma unutturma

O laf benimde aklımda. Ulan demiştim ticari düşünsek bile para kazanmak için yatırım yapılır yatırım yapmak için para kazanılmaz. Yani başarı gelsin diye transfer yapılır, transfer yapmak için başarılı olunmaz

Mesut
30.12.2016, 00:28
Bugünden sonra fikrim değişti istifa etmelidir. Yoksa durum vahim

~UniCef~
30.12.2016, 01:40
Her kötü gidiste Yönetim istafa ederse ohooo TS de denenmedik adam kalmaz ... veya her kötü gidiste TD istifa ederse aynisi olur. 3 defa EY gelir. 4 defa SG vs..

Faruk BERBER
30.12.2016, 01:45
İstifa etmemeli yönetim.

Yaptığı yanlışlardan dönmeye başlasın hızlı bir şekilde, ilk etapta bize bunu net olarak hissettirsin yeterli.

Çok dinamik bir toplumuz, bir köşeye attığımız kişiyi hemen omuzlara da alabiliyoruz.

Çağatay_
30.12.2016, 01:47
Onur Kıvrak
Mehmet Ekici
Mustafa Yumlu
Mustafa Akbaş
Zeki Yavru

Bu isimler gitmeden başarı gelmez. Gerçeği görsünler ve gerekeni yapsınlar.

halilaziz61
30.12.2016, 11:50
O laf benimde aklımda. Ulan demiştim ticari düşünsek bile para kazanmak için yatırım yapılır yatırım yapmak için para kazanılmaz. Yani başarı gelsin diye transfer yapılır, transfer yapmak için başarılı olunmaz

Abi bakın siz unutmamıssınız, ama burda bazı renkdaşlar varki Atay Aktuğu öyle allayıp pulluyorlar sanki allemeyi cihan, çok aşırı basiretsiz bir adamdı.

Şimdi o zamanki takıma Usta gelse işler inanın daha farklı olurdu. (Ustayı savunmak için demiyorum yanlış anlaşılmasın)

Atay Jun'u aldı nasıl bir topçu olduğu malumunuz, almasına aldı ama ön eleme maçında oynayamıyordu.
O iki sene şampiyonlar ligine gidememizin en büyük sebebi Ataydır, sonrasında çöküş başladı.
Diyorlar ki Nuri Albayrak kötü başkan, iyi de onun başkan olmasının sebebi Atay Aktuğun salakça basiretsizce yönetimi.
Bana göre tarihin en başarısız başkanlarından biridir, unutmaya meyilli hafızamız alınan iki ikinciliği başarı gibi göstermektedir.
Son 15 yılın en başarılı başkanı Özkan Sümerdir ve bu objektif değerlendirmedir, çünkü Özkan Sümeri sevmeyen biri olarak hakkını veriyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
30.12.2016, 12:07
Vizyon Başkan ile 50. yılda PTT liginde şampiyonluğa :(

HOPA'LI TS'Lİ
30.12.2016, 12:08
Onur Kıvrak
Mehmet Ekici
Mustafa Yumlu
Mustafa Akbaş
Zeki Yavru

Bu isimler gitmeden başarı gelmez. Gerçeği görsünler ve gerekeni yapsınlar.

Onazi, Ibanez ve Akakpoyu da ekle

TSLIEMRE
30.12.2016, 12:16
Teknik Direktör istifa etmeli Yanal ile olmuyor bunu görmek lazım kadro o kadar kötü değil en azından kupa ve ligte bu konumda olacağımız bir kadro değil.

Mellih
30.12.2016, 12:40
takımdan son dönemde uzak kaldim bayaa.. hala yönetim istifa etmedi mi? şaşırdım. halbuki ne kadar onurlu bi duruşlari vardı.

Çağatay_
30.12.2016, 13:27
Onazi, Ibanez ve Akakpoyu da ekle

Onazi, İbanez ve Akakpo takım üzerinde ağırlığı olan isimler olmadığı için eklemedim. Onlar gitse de kalsa da büyük değişim olmaz. Benim saydığım isimler takımı kulüpteki ağırlğı ile etkiliyor.

BlackPanther
30.12.2016, 14:34
Unutma unutturma

Doğru. Bizim şampiyonlar ligine girmemize engel oldu. Ziya Doğan defansın göbeğine transfer lazım diye bas bas bağırıyordu. Atay Aktuğ da kulaklarını kapayarak takım gireriz diye kumar oynadı ve kumarı tutmadı. Dynamo Kiev sadece iki duran toptan maçı aldı gitti. Olan Trabzonspora oldu.

halilaziz61
30.12.2016, 15:04
Doğru. Bizim şampiyonlar ligine girmemize engel oldu. Ziya Doğan defansın göbeğine transfer lazım diye bas bas bağırıyordu. Atay Aktuğ da kulaklarını kapayarak takım gireriz diye kumar oynadı ve kumarı tutmadı. Dynamo Kiev sadece iki duran toptan maçı aldı gitti. Olan Trabzonspora oldu.

Eyvallah ondan sonra da Anartosis Famagusta faciası var ki hatırlamayı kimse istemiyor. Forvet yoktu hani, Fatih sakattı, herkes bas bas bağırıyordu forvet alın diye bu beeriksiz gidip jun'u almıştı ama o da yetişmediği için ön eleme maçında oynayamamıştı.
Biz faciayı unutmak istiyoruz sanıyoruz ki Atay iyi yönetti, takımı rezil rüsva eyledi kimse bunu söylemiyor

Şurda herkesin hakkı neyse onu vermek çok mu zor, Atay gerçekten kötüydü, İho kötüydü, Nuri ne yapmak istedi ben anlamadım, Sadri eh işte, Usta şu ana kadar kötü

cınar#7
30.12.2016, 15:19
Ersun ısrarından sonra inancım kalmadı bunların niyetini sorgular hale geldim ya kandırılıyolar yada bu oyunun içindeler.

Oğuz ZEYTİN
30.12.2016, 20:47
Önce Gökhan Saral'i yonetim kurulu disina itmeliler.

werneke
30.12.2016, 20:57
Vay arkadaş be
ne balık hafızalığımız kalmış ne unutkanlık

atay aktuğ dedik diye yanlış demişiz
vallahi sizde ki şu kendine güvene hayran kaldım

yıllardır rezilleri oynayan kulübe geçmişte 2 yıl lig ikinciliği 1 ok Türkiye kupası yaşatan başkana demediğinizi bırakmamışsınız maşşallah
sebebi de forvet ve savunma transferi
biz de bunu unutmuşuz

öneri kim ? Özkan sümer ( benim d esürekki söylediğim isim )

peki 14. Olduğumuz rezil 2001-2002 de sezon başında yıldız transfer edecekmisiniz diye sorulduğunda ''yıldız isteyen gökyüzüne baksın'' diyen kimdi ?

ben bu kadar gereksiz ve içi boş itham görmedim

atay Aktuğ da Özkan sümer de 10 numara başkandı
kalkıpta 1-2 yanlış icraat dan ötürü Atay Aktuğ Özkan sümer gibi başkanı eleştirenlerin , mevcut başkanı Mars a göndermesi gerek

el insaf be

bahadır2561
30.12.2016, 21:00
Gökhan Saral adlı yönetici taklidi yapan kişiden başlamalılar, twitterdan şov yapıyor anca

dağlıca61
30.12.2016, 22:28
Başarı gelmiyorsa başkanın istifa etmesini beklemek yerine 6 aylık dönemler halinde başkan ve yönetim kurulu seçelim.Trabzonspor tarihinin en kötü 2,5 yıllık yönetim sürecine şahit olanlar 1 yıl içerisinde başkan ve yönetimin değişmesini,istifasını isteyebiliyor, pes artık.Usta istifa etmemelidir.

kayseriliyiz
31.12.2016, 00:46
Maasli yöneticilige geçmeliyiz isini yapmiyorsa kovcan.

Envoyé de mon ECHO_SMART_4G en utilisant Tapatalk

BlackPanther
31.12.2016, 14:46
Maasli yöneticilige geçmeliyiz isini yapmiyorsa kovcan.

Envoyé de mon ECHO_SMART_4G en utilisant Tapatalk

Evet. Kovulma korkusu olacak ki işini daha hazimli yapsın

gurur6134
31.12.2016, 14:48
61SAAT.COM
Anasayfa
Kategoriler
Galeri
Video
Yazarlar
Künye
İletişim
Kapat

Tweet'le Paylaş Paylaş

Trabzonspor'da Saral, Yanal'ın üzerini sildi 'Menajerlik yapsın'
31 Aralık 2016, 10:52
Trabzonspor kulübünde her zaman taraftarın sesine tercüman olan, dobra açıklamalar yapan Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Saral, Yanal’ın üzerini sildi, “Trabzonspor’u, başkan ve yönetimi resmen kaosun içine iten adam o. Başkanımızın mücadelesine üzülüyorum. YANAL YA HOCALIK YAPSIN YA DA GİTSİN MENAJER OĞLUYLA İŞ YAPSIN” dedi.

Trabzonspor’da başkan Muharrem Usta’ya en yakın isimlerden olan özellikle başkanın açıklama yapmadığı dönemde gündeme getirdiği konularla olay yaratan Gökhan Saral teknik patron Ersun Yanal’ı yerden yere vurdu.

Muharrem Usta’nın Ersun Yanal’ın arkasında tam anlamı ile durduğu şu günlerde yine Usta’ya en yakın isim olan Gökhan Saral’ın yönetimde tartışılması gereken konuları bu şekilde gündeme getirmesi basın ile paylaşması yönetim iyici bölündü söylentilerini beraberinde getirdi.

İşte Saral’ın açıklamaları

MUM GİBİ ERİMESİNİ SEYREDEMEM

“Ersun Yanal’a bir gram güvenim kalmadı. Çünkü bütün enerjisini kaybetmiş durumda. Yanal eğer kendini ve prestijini biraz düşünüyorsa, bu camia ile barışık kalarak bırakıp gitmeli. Trabzonspor kendi göbeğini kendi kesmeli diye düşünüyorum. Kaybedecek ne vaktimiz ne puanımız ne de takadımız var. Trabzonspor’un mum gibi erimesine seyirci kalamam.”

BENİM DE KİMYAM BOZULDU

“Trabzonspor’un bu durumda olması inanın taraftar gibi benim de kimyamı bozdu. Asla kabul edilebilir bir durum değil. Başkanımızın verdiği mücadeleye, yaptığı fedakarlıklara, güvenine yazık oluyor. Ona çok üzülüyorum. Ama herkes iyi bilsin, büyük fedakarlıklar yapan başkanımızın sonuna kadar arkasındayız. Yönetim kurulunda her karar ya da hamle ortak kararla alınacak ya da tek ses çıkacak diye bir durum olamaz. İnsanlar farklı da düşünebilir. Yanal’a bugüne kadar destek oldum ama artık yeter! Gidişat gidişat değil. Gözlerimize parmaklarımızı sokmamızın izahı olamaz. Bunlar benim şahsi düşüncelerim. Yönetim, başkan ne karar verirse ona göre hareket ederim. Ancak sözümü de söylerim. Çünkü bize güvenen milyonların sesine layık olmak zorundayız.”

DOKU UYUŞMAZLIĞI

“Yapılan bütün transferlerde Ersun hocanın onayı var. Ama sorsanız yok diyor. Başkanımız ‘Transferleri hocamızın bilgisi dahilinde yaptık’ diyor. Hâlâ biz Yanal’a sorarak mı transfer yapacağız? Şu artık bir gerçek: Trabzonspor ile Yanal’ın dokusu uyuşmadı. Fazla zorlamaya gerek yok diye düşünüyorum. Çünkü Trabzonspor ne yazık ki Ersun Yanal ile gözlerimizin önünde mum gibi eriyor. Bunu görmeyen yok. Trabzonspor Gümüşhane’ye nasıl yenilir, Kızılcabölük ile nasıl berabere kalır Allah aşkına?”

MENAJER OĞLUNLA İŞ YAP!

“Yanal’ın oğlunun menajerlik yapmasını ve Metin Korkmaz ile ilişki dedikodularını net olarak doğru bulmuyorum. Ben şike mücadelesinde yediğim tüm cezaları cebimden öderken, kulübün bir suyunu içmezken bu tarz işlerin içinde olanı da asla görmezden gelmem. Ya hocalık yapacaksın ya da menajer oğlunla iş...”

‘BABA BİR ŞEYLER YAPIN’ MESAJI

“Bakıyorum dışarıda bütün taraftarlar ‘ne olacak halimiz’ diye önümüzü kesiyor, resmen kan ağlıyorlar. Trabzon Milletvekili Salih Cora’nın paylaştığı, başka bir milletvekilinin arkadaşınının oğlunun, babasına attığı ‘Baba, bu takım küme düşecek. Ne olur bir şey yapın’ mesajı bütün Trabzonsporlular adına adeta sözün bittiği mesaj olarak karşımızda. Ersun Yanal’da Trabzonspor’u toparlayacak ruhu ve duruşu asla görmüyorum. Hiçbir güvenim yok kendisine.”

NE DÜĞMESİ, NE ŞAPKASI!

“Ben olsam Kızılcabölük maçından sonra o görevde bir dakika durmadan istifa ederdim. Hâlâ ‘Artık düğmeye basacağım. Şapkamızı önümüze koymalıyız’ diyor. Neredeydi senin düğmen ve şapkan şimdiye kadar? Ersun hoca ne yazık ki başkanımız başta olmak üzere yönetimin bütün iyi niyetini yerle bir etti. Yanal ikinci yarı işleri düzeltirim diye garanti verebiliyor mu? Son söyleyeceğim şudur: Radikal kararlarla bugün elimizi kesmezsek yarın kolumuzu kesmek hiçbir şeye derman olmaz. Biline!”

HERKES İŞİNİ YAPACAK

“Herkes işini iyi yapmalı. Takım içerisinde de operasyona devam edilmeli. Kaleci kaleciliğini, oyuncu oyunculuğunu yapmalı. Kimse kendini üzerindeki formanın sahibi sanmamalı. Bu takımın bir tarihi, asaleti, geleceği, başkanı ve yönetimi var. Herkes işini en iyi şekilde yapacak, ortaya atlayıp taraftar hamiliğine soyunmayacak. Hakemler aleyhinde açıklama yapmak kalecinin haddine değil. Hayal satmaya, umut tacirliğine dur demeliyiz. Başarısız olan insan şapkasını önüne koyup ‘tazminat benim hakkım değil’ diyebilmeli. Ersun hocaya da bu yakışır.” (Karadeniz)

gurur6134
31.12.2016, 14:58
Yonetimde ersuna karsi ciddi tavir var kimya bozuldu birkere bidaha tutmaz ersunun gorevine son verilirdi cokdan da tazminat var..en gec sene sonu gidici ersun yada cok daha adam gider yonetimden bu belli oldu..bir orta yol bulunmali tazminat konusunda ufak bir zararla devre arasi bu olayi cozup yeni hocayla baslamaliyiz..olmadi olmayacak bunu artik yoneticilerde goruyor transferleri scout yapti falan olayini gecelim gokhan saralda benim tezimi dogrulamis onayi ersun verdi mi bu oyunculara verdi gerisini konusmaya gerek yok ozaman..2 taraftn biri ciddi yalan konusuyor .boyle uyumsuz bir yonetim ve hoca basarili olamaz..

ibrahim
31.12.2016, 14:59
Ulan sanki Süper Amatörde bi takımın yöneticisi adam. Bu yaptığı açıklama o kadar aptalca ki. Başka bir kelime bulamıyorum.

Bud Spencer
31.12.2016, 15:52
yaziklar olsun sana gökhan saral...takimin basindaki hoca'ya neler diyor sanal alemde
bu kadar zarar verilmez...hayatimda böyle bir aksiyon görmedim!!!! iho-yönetiminden bile bunu beklemezdim

Karmam
31.12.2016, 17:45
Saral saçmalamış. Bu zor günlerde böyle amatörlüklere kimsenin sabrı yok. Yöneticiden ziyade çocuk gibi davranıyor.

tanjugunduz
31.12.2016, 20:14
bence Saral saçmalama mis yönetim tek başına takılıyordu diğer yöneticileri yönetim.surecine katmiyorsa adam da haklı olarak saydirir. çünkü onunda sorumlulugu var ayrıca kendi tavrını düşüncesini ortaya koyması çok doğru herkes aynı düşünmek zorunda değil son karara uyarım ama diyor şüphelendiğiniz.seylerin açığa çıkması lazım diyor.

O ruh geri gelecek

Sefer A.
31.12.2016, 20:23
Bence saçmalamamis ama yazilanlarin bir kismini dememistir, ya da çarpitilmistir... biraz masa basi hazirlanmis kurgulanmis gibi gelmiyor da degil yani

Cengiz Çubukcu
31.12.2016, 23:05
Gökhan saral'midir nedir tez elden istifa etsin , nedir bu adamlardan çektiğimiz

Bilal Karadeniz
31.12.2016, 23:14
valla gökhan saral iyi veya kötü bişeyler söyledi. sayın başkan nerde kafasına kuma gömdü çıkmıyor. her kanala çıkıyordu bi ara noldu?

selcuk
31.12.2016, 23:38
valla gökhan saral iyi veya kötü bişeyler söyledi. sayın başkan nerde kafasına kuma gömdü çıkmıyor. her kanala çıkıyordu bi ara noldu?

hergün baska bir ülkede transfer görüsmesi yapiyor

memlekette oldumuda hes, kartal, sermaye artirimi ve akyazi gibi projeleri ilerletiyor

usta ve aydin su an harcadigi masaiyi hayatinda özel islerine harcamamistir

kulübün tarihinin en büyük 4 projesi bunlar

makif61
31.12.2016, 23:45
Hala yeni hoca diyorsunuz, tey allahım... Gökhan Saral denen adam müteahhit, ts yönetiminde bir etkisi yoktur. İho'nun bir tık üstü adam bu. Yalnız benim görüşüm trabzon medyası gökhan saralın açıklamalarını çarpıttı gibime geliyor, çünkü çok ahlaksız bir medyamız var.

Bilal Karadeniz
31.12.2016, 23:53

memlekette oldumuda hes, kartal, sermaye artirimi ve akyazi gibi projeleri ilerletiyor

yahu tamam başkan transfer görüşmesi yapıyor sosyal medya sorumlusu neler yapıyor acaba ne zaman yenilsek veya işler sarpa sarsa kendisi ortalıkda gözükmüyor en son kızılcabölükün attığı golü tam 10 dk sonra söyledi bu kadar aptalca bişe olabilirmi ya. her ne olursa olsun ortada bu kadar iddia dolaşıyorsa çıkarsın en kötü telefonla bağlanırsın bi yayına veya bi gazeteciye açıklama yaparsın. ha bu arada başkan kendisini eleştirenleri engellemesini biliyor ona zamanı var galiba.

Bilal Karadeniz
31.12.2016, 23:54
Ben Allah var yukarıda yönetimi seçim zamanında destekledim dualar bile ettim ama resmen salak yerine koyuluyoruz bu bana koyuyor yenilebiliriz ama çıkarız aslan gibi mücadele ederiz baş koyarız ama ortada gerçekci hiç bişe yok.

Bilal Karadeniz
31.12.2016, 23:56
tvlerde sosyal medyada reel hayatta her yerde tepki görüyorsan çıkarsın bi savunma yaparsın ortada dolaşan haberlere açıklık getirirsin.

Bilal Karadeniz
31.12.2016, 23:58
altuğ atalay,cevat kol gibi gazetecilerin eline koz verdiniz resmen, bu kişilerin bile haklı olduğu konular çıktı ortaya.

Bilal Karadeniz
31.12.2016, 23:58
hadi 4 tane transfer yapıcaz diyelim ikinci yarının açılış maçında olası bi puan kaybında napıcaklar çok merak ediyorum.

selcuk
01.01.2017, 00:06
yahu tamam başkan transfer görüşmesi yapıyor sosyal medya sorumlusu neler yapıyor acaba ne zaman yenilsek veya işler sarpa sarsa kendisi ortalıkda gözükmüyor en son kızılcabölükün attığı golü tam 10 dk sonra söyledi bu kadar aptalca bişe olabilirmi ya. her ne olursa olsun ortada bu kadar iddia dolaşıyorsa çıkarsın en kötü telefonla bağlanırsın bi yayına veya bi gazeteciye açıklama yaparsın. ha bu arada başkan kendisini eleştirenleri engellemesini biliyor ona zamanı var galiba.

sosyal medyadan bildigim bas sorumlu ulas öztürk, ulasugras mi neydi twitter hesabi
ordan derdini ona sorabilirsin

baskan sikeciler maci sonrasi bence yeterli aciklama yapti, daha ne desin
mali genel kurulda da 1 saat anlatti sorunlari
artik hergün cikamaz ya mikrofon önüne

Oğuzhan Turhan
01.01.2017, 01:32

Kusura bakmayın da, şöyle yazıları okuyunca fıttırıyorum!
Trabzonspor bir spor kulübüdür.
Bu kulübün amacı da, faaliyet gösterdiği branşlarda başarılı olmaktır.
Sizin üstte bahsettiğiniz 4 büyük proje, futbol takımı özelinde bakarsak, sportif başarının yanına ek olarak yapılırsa "başarı" olarak adledilir.
Trabzonspor önüne gelen Anadolu takımlarından 6 - 7 yiyerek, puan durumuna göre küme düşme adayları arasında gösterilerek başarılı olmaz.
İsterlerse 7/24 bu takım için çalışsınlar ki sizin belirttiğiniz şekilde oluyorsa daha vahim.
Bu kadar mesai harcamalarına rağmen takım bu haldeyse, bunlar beceriksizin dik alası!

Şanlı SanMarino
01.01.2017, 01:48
Yahu düşünün,

Yaptığı 10 transfer de fiyasko çıkıp,

Hala başarılı olmanın vaadini transfer ile ortaya koyan,

Bu köhne zihniyet,

Evet köhne çünkü Trabzonspor'u bu kadar aşağıya çekecek kadar,

Dahası sürekli yalan söyleyecek kadar değersizleştiren,

Yegane sevdamızı oyuncak olarak gören,

Köhne zihniyet.

Ya siz gideceksiniz, ya elmizden Trabzonspor!

selcuk
01.01.2017, 05:10
Kusura bakmayın da, şöyle yazıları okuyunca fıttırıyorum!
Trabzonspor bir spor kulübüdür.
Bu kulübün amacı da, faaliyet gösterdiği branşlarda başarılı olmaktır.
Sizin üstte bahsettiğiniz 4 büyük proje, futbol takımı özelinde bakarsak, sportif başarının yanına ek olarak yapılırsa "başarı" olarak adledilir.
Trabzonspor önüne gelen Anadolu takımlarından 6 - 7 yiyerek, puan durumuna göre küme düşme adayları arasında gösterilerek başarılı olmaz.
İsterlerse 7/24 bu takım için çalışsınlar ki sizin belirttiğiniz şekilde oluyorsa daha vahim.
Bu kadar mesai harcamalarına rağmen takım bu haldeyse, bunlar beceriksizin dik alası!

basarili olduklari biyerde yaziyormu

spor ve isletme tabiiki birbirine baglidir

ayrica Trabzonspor bir spor kulübü degil, Trabzonspor bir anonim sirketidir, bas pazarlama stratejisi sirketin sahip oldugu spor kulübüdür

tabiki sportif basari olmasa gerisinin bir degeri olmayacaktir...

Oğuz ZEYTİN
01.01.2017, 13:10
http://www.karadenizgazete.com.tr/spor/bir-dakika-durmam-istifa-ederdim/145693

Bu haberin altinda imza var ve yonetici tarafindan yalanlama da yok sanirim.

Yarin bazi gelişmeler olacaktir.

DNA-TS
01.01.2017, 14:57
Yönetimde, yola çıkılan kadrodan ayrılanlar var ve dahası da gelecek bu gidişle.
Başkanın ortaya çıkıp bi gözükmesi gerekiyor.
bu sene başına kadar sürekli göz önündeydi, takım başarısız olunca geri plana çekildi. Kendini göster tepkilerden korkma sazı eline al ve gerekli icraatleri yap.
Sadece ekonomik olarak iyileşme lazım değil bu kulübe, başarılı olmak bu işin en büyük kısmı.
sonuç yoksa 3-5 maç sabredilir bizimkisi 16 maç olmuş ortada bişe yok. Sazı eline al başkan neşter mi vuracaksın reçeteyle mi geçiştireceksin yoksa ex oldu diyip bırakacakmısın?

Mellih
01.01.2017, 21:08
yönetim istifa yanlış bi laf.. çünkü yönetim denebilecek bi yönetim yok ortada.

My
11.01.2017, 18:38
Artık şuna eminim ki bu adam Trabzonspor'un başkanı değil. Çok güzel, tabiri ciaizse saman altından su yürütüyor. Ben artık buna inanıyorum. Çünkü hiç bir Trabzonsporlu kalkıp ta Aziz Yıldırım'ı bizzat arayıp ta Trabzonspor'un stat açılışına davet etmez. Aklına bile dahi gelmez. Bu her türlü ahlaki ve etik temayüle aykırı. Bunu yapsa yapsa ancak bir yerlerden kurulmuş ve görevi fb ile Trabzonspor'un arasını bir şekilde normalleştirmek olan birisi yapar. Ve de bir adamın görevi Trabzonspor başkanlığı değil de başka bir yerlerin başkanlığıysa artık o adamdan ben her türlü şey beklerim arkadaş. Şimdiye kadar yapılan yapılmayan her şeyde ben bir bit yeniği ararım. Hatta Trabzonspor bilerek mi bu kadar kötü duruma sokuluyor da iyice elden ayaktan düşürülüyor diye de düşünürüm.

MIuqrNlF88c&feature=youtu.be

Bu adam (Aziz) Trabzonspor'un çalınan/yağmalanan şampiyonluğunun ve sonrasında akla hayale gelmeyecek hakaret ve iftiraların; "yine bizi şampiyon yapmayacaklar" diye üzüntüden ölen Mustafa abinin müsebbibidir. Sen kimsin de zırt pırt adamı babanın oğlunu arar mış gibi, sanki hiç bir şey yokmuş gibi, temsil ettiğin makamın onurunu gururunu ayaklar altına alıp arayıp duruyorsun !

Gasp ettikleri haklarımızı bize geri iade etmeden bu iki kulüp arasında normalleşme demek bu davaya da Trabzonspor'un ve Trabzonsporlular'ın onur ve haysiyetlerine de hakaret ve ihanettir.

Bunca rezilliğinize kepazeleğinize eyvallah ama eşşeğin çorabına suyu kaçırdınız arkadaş.

İSTİFA !

Gürkan Asma
11.01.2017, 18:45
Aziz daha akıllıymış bundan gelmemiş. Bu adam mı savunuyor şimdi bizim hakkımızı.

Fatih Çelik
11.01.2017, 18:55
Bu terbiyesizliktir çiğliktir. Her şey yutulur ama bu yutulamaz. İstifa.

My
11.01.2017, 18:57
Aziz daha akıllıymış bundan gelmemiş. Bu adam mı savunuyor şimdi bizim hakkımızı.Vallahi de öyle ya Aziz kadar aklı çalışmamış Aziz daha mantıklı şu adamdan neresinden tutsan elinde kalıyor şu yapılan kepazelik/ler.

Yektaa
11.01.2017, 19:09
muharrem usta ticaret adamı medical park fenerbahçenin resmi sponsoru sonuçta adam tabikide çağıracak . Trabzonspor baskanı sıfatı hariç her sıfat var masallah..

İlker Yazıcıoğlu
11.01.2017, 19:33
Bu aziz denen adamı çağırma olayına ihtimal vermiyordum,dedikodudur diyordum ama hakikaten çağırdıysa senin kalıbına tüküreyim ben...

smart
11.01.2017, 19:35
Sadri şener de arkadaşıydı a.y. nin. Bunlar normal şeyler ikisi de ülkenin baba iş adamlarindan zenginlerinden tabii ki araları iyi olacak

Furkan Tütüncü
11.01.2017, 19:36
Bu nasıl bir başlık böyle? Bu forum nasıl bir yer haline geldi? Bu forum artık kulübü acımasızca ve fütursuzca eleştirme yerine dönmüş. Yöneticler de buna göz yumuyorsa benim böyle bir organizasyonda yerim yok. Bu başlık kaldırılmayacak mı?!

Fatih Çelik
11.01.2017, 19:38
Sadri şener de arkadaşıydı a.y. nin. Bunlar normal şeyler ikisi de ülkenin baba iş adamlarindan zenginlerinden tabii ki araları iyi olacak

İsterlerse kız alıp versinler ancak Trabzonspor ile alakalı hiçbir olayda Aziz Yıldırım'ın bulunması kabul edilemez.

Yavuz KÜÇÜK
11.01.2017, 19:38
Eğer bu çağırma olayı doğruysa dünkü isyanım çok hafif kalmış. Yazıklar olsun. Hala susup adım atmayan forum yöneticileri neyi bekliyor bilmiyorum. Tepki koymamıza öncülük etmelisiniz. Trabzonspor herkesin istediği gibi at koşturacağı bir yer değil kendinize gelin.

My
11.01.2017, 19:46
Bu nasıl bir başlık böyle? Bu forum nasıl bir yer haline geldi? Bu forum artık kulübü acımasızca ve fütursuzca eleştirme yerine dönmüş. Yöneticler de buna göz yumuyorsa benim böyle bir organizasyonda yerim yok. Bu başlık kaldırılmayacak mı?!Furkan, abisi bırak özelden felan yazmayı bana. Trabzonspor Başkanı sıfatıyla Trabzonspor'un haklarını gaspetmiş ve yağmalamış şerefsizle hiç bir şey olmamış gibi görüşmeleri seni rahatsız etmiyor da bunu dile getirmek mi seni rahatsız ediyor bu nasıl zihniyettir böyle kardeşim hiç mi gururuna dokunmuyor hiç mi canın sıkılmıyor da yok organizasyondan uzak durucam felan...

My
11.01.2017, 19:48
Eğer bu çağırma olayı doğruysa dünkü isyanım çok hafif kalmış. Yazıklar olsun. Hala susup adım atmayan forum yöneticileri neyi bekliyor bilmiyorum. Tepki koymamıza öncülük etmelisiniz. Trabzonspor herkesin istediği gibi at koşturacağı bir yer değil kendinize gelin.Çok merak ediyorum ben de BMN yönetimi ne gibi bir tepki verecek bu rezilliğie. Ya da verecek mi bakalım.

Oğuzhan Turhan
11.01.2017, 19:51
Bu nasıl bir başlık böyle? Bu forum nasıl bir yer haline geldi? Bu forum artık kulübü acımasızca ve fütursuzca eleştirme yerine dönmüş. Yöneticler de buna göz yumuyorsa benim böyle bir organizasyonda yerim yok. Bu başlık kaldırılmayacak mı?!

Antu' ya alalım seni, hem barış güvercini olarak orada çalışırsınız Muharrem Başkanınla birlikte.

Muharrem Usta' ya ise diyecek tek bir sözüm bile yok.
Tez elden, hastanesine geri döner inşallah.

Yavuz KÜÇÜK
11.01.2017, 19:54
Çok merak ediyorum ben de BMN yönetimi ne gibi bir tepki verecek bu rezilliğie. Ya da verecek mi bakalım.
Vallaha abi kaç aydır sorun yaşadığım için girmediğim foruma dün Trabzonspor için girdim ve seçimlerde Muharrem Usta'yı destekleyen birisi olarak bulunduğumuz duruma isyan ettim. Kimisi ciddiyetimi anlamadı (belki de ben anlatamadım) kimisi de hak verdi. Yazmadığım yer kalmadı ama yetkili olan bir forum yöneticisinden geri dönüş alamadım. Merakla bekliyorum bakalım daha ne kadar tepkisiz kalacaklar?

murat
11.01.2017, 20:10
Yemin ediyorum yillardir kufur etmemistim ama artik bu vizyonsuz herife hergun kufur ediyorum. Nedir arkadas israrla Trabzonsporu kucuk dusurmek. Yeter ya yeter! Yenilelim kume duselim ama adam gibi dik duralim. Elin artiklarini denenmis yeteneksiz oyuncular al, tarihimi lekelemis 6 7 gol yemis donem senin donemin. Stadin ismi isim hakki surecimi dersin tutulmayan vaatlermi dersin inan aklima oladar sey geliyorki yazacak kitap yetmez. Insanlar yalanci baskan deyince kiziyordum ama yalanci kelimesi hafif kalir. Allahinizdan bulun lan!

Furkan Tütüncü
11.01.2017, 20:15
Furkan, abisi bırak özelden felan yazmayı bana. Trabzonspor Başkanı sıfatıyla Trabzonspor'un haklarını gaspetmiş ve yağmalamış şerefsizle hiç bir şey olmamış gibi görüşmeleri seni rahatsız etmiyor da bunu dile getirmek mi seni rahatsız ediyor bu nasıl zihniyettir böyle kardeşim hiç mi gururuna dokunmuyor hiç mi canın sıkılmıyor da yok organizasyondan uzak durucam felan...

Rıdvan öyle dedi diye neden inanıyorsunuz? Sizce Muharrem Usta bu kadar amatör mü Akyazı'ya davet etsin Aziz'i? Bu adamlar iş adamı, hem de öyle küçük çaplı iş adamlarından değil. Bürokrasiyi, algı yönetimini iyi bilirler. Aziz'le can ciğer olsalar bile kalkıp da böyle amatörce bir iş yapmaz.

Beni asıl rahatsız eden Trabzonspor taraftarının başkanını, futbolcusunu, teknik direktörünü çok kolay harcıyor olması. 5 senedir 30 tane teknik direktör değiştik, her sene kadro değişiyor. Her seçilen başkana anında linç kampanyası yapılıyor. Yahu bi durun soluklanın. Yalan yanlış bir haber duyuyorsunuz hemen saldırıyorsunuz. Şu haberin doğru olmadığını öğrensen hiç mi utanmayacaksın. 40 yaşını geçmiş adamsın abi bu ne celal böyle?

Takımına dair hiçbirşeye sahip çıkmayan ilk fırsatta sırt çeviren bu taraftar profili takımın bugün düştüğü durumun en büyük sorumlusudur. Yemin ediyorum memleketimden, tuttuğum takımdan soğudum sizler yüzünden. yıllardır üyesiyim bu forumun. İlkokulda çocukken bile okuduğumu hatırlıyorum. ama artık bugün geldiği noktada tanıyamıyorum burayı. Transfer forumunda ayrı rezalet burada başka rezalet. Kendi değerlerini çiğneme aşağılama hat safhada. Yazık gerçekten... Bu kadar kolay olmamalı. Trabzonspor taraftarının başkanına olan saygısı Rıdvan'ın iki sözüne bakmamalı. Lakabı şeytan zaten adamın...

Benim diyeceklerim bu kadar. Umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir. Beni antuya davet etmiş yukarıda bir arkadaş... Trabzonspor başkanına hakaret eden ben değilim kendisi. Hatırlatırım kendisine. Bu başlık da burada kalmaya devam ederse de 7 sene sonra forumdan ayrılma vaktim gelmiştir onu anlarım.

İyi akşamlar.

My
11.01.2017, 20:38
FurkanT Senin bu yaptığına kraldan fazla kralcılık denir Furkan. Adam bizzat Aziz söyledi bana diyor sen hala yalandır diyorsun. Sözün bittiği yer yani. Sana Ustaspor'unla mutluluklar kardeşim. Senin tuttuğun takımın değerleriyle felan da zaten benimkilerin örtüşmesine pek imkan ihtimal yok.

My
11.01.2017, 20:41
Şu utanmaz arlanmaz ahlaksız şeytan denen herifi "bunlar çok önemli gelişmeler" diye hevesli hevesli konuşturanların esas ben yüzüne tüküreyim. Bunlarda suç yok.

sakoglu61
11.01.2017, 20:49
Bir gün Trabzonspor'u bırakırsam eğer bu yönetici ve futbolcuların beceriksizliği yüzünden değil artık iyiden iyiye antipatikleşen her şeyi bilen(!) taraftarlarından dolayı olacak.

bahadır2561
11.01.2017, 20:57
Çünkü vizyon bunu gerektirir

BlackPanther
11.01.2017, 21:04
http://cdn.fenerbahce.org/pic_lib/2012-06-25_parkbasin4.jpg

Baştan aşağı vizyon kokuyor!!!

Bundan olabilir mi?

batuhanTs
11.01.2017, 21:08
Mağaradan gelmis olsa bile Trabzonspor un değerlerine hassasiyetlerine bu kadar ihanet edilebileceğini aklim almazdi varin siz düşünün nereden geldiğini alakasi yok Trabzonspor ile

My
11.01.2017, 21:26
http://cdn.fenerbahce.org/pic_lib/2012-06-25_parkbasin4.jpg

Baştan aşağı vizyon kokuyor!!!

Bundan olabilir mi?

Sent from my iPhone using TapatalkBana kalırsa daha çok bundan.

https://s29.postimg.org/gh2pmd393/image.jpg

Murathan
11.01.2017, 21:33
şimdi gerçekçi olalım.
Trabzonspor bugün liderliğe oynasaydı veya geleceğe dair ümit verseydi ne buradaki yorumlar yapılırdı ne de konuyla alakalı başlık açılırdı. :)
azizin stat açılışına çağırılması, şenol güneşin isminin stada verilmesi kadar büyük bir ihanettir benim için bunu da belirteyim.

Berke6198
11.01.2017, 21:33
Muharrem Usta ile ilgili istifa çağrısı yapılan daha eski bir başlık olduğu için konuya buradan devam ediyoruz;http://forum.bordomavi.net/showthread.php/53833-Y%C3%B6netim-%C4%B0stifa-Etmeli-Mi

My
11.01.2017, 21:48
Muharrem Usta ile ilgili istifa çağrısı yapılan daha eski bir başlık olduğu için konuya buradan devam ediyoruz;http://forum.bordomavi.net/showthread.php/53833-Y%C3%B6netim-%C4%B0stifa-Etmeli-MiBerke nerede kardeşim bu başlıkta istifa çağrısı? Bu başlıkta etmeli mi etmemeli mi diye sorulmuş ?

Furkan Tütüncü
11.01.2017, 22:01
Ben Ustasporlu değil Trabzonsporluyum. Saygım Usta'ya değil Trabzonspor başkanı sıfatına. İHO'yu zerre sevmediğim halde kendisini belli bir sınır çerçevesinde eleştirdim. Kabul edelim ki şuan bu yönetimin gitmesi demek herşeye baştan başlamak demek. Bu kadar yıkıcı olmayın.

My
11.01.2017, 22:02
Allah'ını seven bir tek kişi şu başlıktaki istifa çağrısını bana göstersin :D Etmeli mi sorusundan çağrıyı nasıl çıkardınız arkadaşlar neden sizi rahatsız etti İSTİFA diye başlık açılması :)

Berke6198
11.01.2017, 22:11
Berke nerede kardeşim bu başlıkta istifa çağrısı? Bu başlıkta etmeli mi etmemeli mi diye sorulmuş ?
Biz hiçbir zaman direkt olarak hiçbir yönetime istifa çağrısında bulunulan bir başlığa müsaade etmedik. Benim alıntıladığınız mesajımdaki söylemim de yanlış aslına bakarsanız.

O yüzden en fazla "istifa edebilir mi ?" başlığına müsaade edebiliyoruz.

My
11.01.2017, 22:21
Biz hiçbir zaman direkt olarak hiçbir yönetime istifa çağrısında bulunulan bir başlığa müsaade etmedik. Benim alıntıladığınız mesajımdaki söylemim de yanlış aslına bakarsanız.

O yüzden en fazla "istifa edebilir mi ?" başlığına müsaade edebiliyoruz.http://forum.bordomavi.net/showthread.php/38465-Y%C3%B6netim-Acil-%C4%B0stifa-Ve-%C5%9Eenol-Hoca-Art%C4%B1k-B%C4%B1raklaml%C4%B1d%C4%B1r-!!!

http://forum.bordomavi.net/showthread.php/32328-Ya-%C4%B0SYAN-Ya-%C4%B0ST%C4%B0FA-!!

http://forum.bordomavi.net/showthread.php/43564-Mustafa-Re%C5%9Fit-Ak%C3%A7ay-%C4%B0stifa-Etmelidir

http://forum.bordomavi.net/showthread.php/32992-Sadri-%C5%9Eener-%C4%B0stifa

http://forum.bordomavi.net/showthread.php/5110-Y%C3%96net%C4%B0m-Ve-Z%C4%B0ya-Do%C4%9Ean-%C4%B0st%C4%B0fa-!!!

http://forum.bordomavi.net/showthread.php/5730-Art%C4%B1k-Yeter-Y%C3%B6netim-%C4%B0stifa

http://forum.bordomavi.net/showthread.php/43581-%C4%B0brahim-Hac%C4%B1osmano%C4%9Flu-%C4%B0stifa-Etmelidir/page1

Yani forumun eveliyatını bilmesek yutturacaksınız Berke :)

BERBATOV61
11.01.2017, 22:24
nasıl bir belaysa bu Trabzonspor adama laflarını yutturuyor o adamın ismi kalkana kadar stadyumdan buraya girmyeceğim dedim ama olmadı en azından stada gitmeyeceğim eskisi gibi bir yerlerimi de yırtmıyorum artık kafa daha rahat oluyor ama bir şekilde kurtulamıyorsun eroin gibi birşey fakat ustanın kıymetini bilmek lazım her gün yeni rezilliklerle insanları bu takımdan camiadan soğutuyor sanıyorumki yakın zamanda bir çok kişinin Trabzonspor diye bir derdi kalmayacak önceden bunları yazdığımda bana deli muamelesi yapan arkadaşlar artık biraz biraz bu adamın tek derdinin bu takımı sıradanlaştırarak yok etmek olduğunu anlamıştır. Hani günümüzde meşhur bir laf var ya bizi silahla yenemeyenler içeriden çökertiyor diye Trabzonsporada yapılan budur yıllarca hakkı gasp edilip sahada her türlü olmaz artık denilen olayın baş rölü olmasına rağmen halen daha bu takımı milyonların takip etmesi ve malum davanın ısrarla üzerine gidilmesi spor ile bir şekilde ilgisi alakası veya çıkarı olan herkesi rahatsız etti. Bazı gerçekler vardır bunları kabul etmek lazım fenerbahçe camia olarak bizden daha büyüktür daha fazla insana hitap etmektedir buda daha büyük pazar payı demektir ve sen bu takımı bitirecek davayı sürdüremezsin ve bunun bir cezası bir yaptırımı olur bizde bunu yaşıyoruz sıradanlaşma evresini tamamladık kanaatimce sırada gereksizleşme var bakalım o ne kadar sürecek veya camia kendini bir şekilde kurtarabilecek mi ?

jairzinho
12.01.2017, 13:09
lig bitimiyle birlikte istifa etmeli. oyuncu maaşlarında denge gene tutturulamadı.teknik adam tercihi hatalı idi.

BlackPanther
12.01.2017, 14:39
Bana kalırsa daha çok bundan.

https://s29.postimg.org/gh2pmd393/image.jpg

Evet doğru.

My
28.01.2017, 17:00
Aziz Yıldırım'ın açıklamaları rezalet ötesi. 2 ay önce Şekip Mosturoğlu denen şerefsizle kulüpler birliği toplantısında Usta bire bir görüşme yapmış Aatıf'la Ferna'yı bize verin diye. Başlık açmıştım o zaman Aziz'le Mosturoğlu'yla görüşmesi skandal diye buradaki bir çok arkadaşta öyle bir şey ummuyorum inşaallah olmmamıştır deyip muallakta olan konuyu kapatmıştı. Hepsi doğru çıktı. Eeee...?

Ya Aziz denen şerefsiz şike mevzularından dolayı ben TS'ye gitmedim diyor bizimkiler hiç bir halt olmamış gibi adamlarla diyalog kurmanın derdinde yuh artık be kardeşim yuhhhh...!!!!!!

halilaziz61
28.01.2017, 17:05
Şikebahçe nin borcu nedn bu kadar az?
Bilen var mı

Courage
28.01.2017, 21:47
Azizin konuşurken yüz mimiklerine ve vücut diline dikkat edin. Yalancılık bir ''maharet'' oldu olalı böyle tecavüze uğramamıştır herhalde.

Bu adamın tasmasını boynunda gezdirip basın dünyasını işgal edenlerde de ne biçim bir tıynet varsa söylenilen onca palavrayı analiz ederek spor programı yapıyorlar. Vah Türkiyem vah sen yanmışsın!

selcuk
28.01.2017, 22:00
Bilen var mı

ne kadar azmis

uefanin ffp yüzünden ceza tehlikesi yasayan 20 kulüp arasinda 1. sirada

3 yil nerdeyse bütün gelirleri temlik altinda olan gs bile sadece 3. sirada

biz ve 8jk listeye giremedik:cool:

Furkan Tütüncü
28.01.2017, 22:08
ne kadar azmis

bu listeye nereden ulaşabiliriz?

Furkan Tütüncü
28.01.2017, 22:09
bu taraftar istiyor ki her ay yeni teknik direktör, yeni yönetim gelsin.
muharrem usta ve yönetimini takımı ekonomik olarak düze çıkardığı için tebrik ediyorum. Sportif başarı da gelecek umarım.

selcuk
28.01.2017, 22:41
bu listeye nereden ulaşabiliriz?
haber bu
http://www.insanhaber.com/spor/gelecegi-riski-kulupler-aciklandi-2-turk-takimi-var-h84197.html

kaynagi bulamadim henüz, ama bu raporun icinde olmali
cok kapsamli oldugu icin daha bitiremedim

ama Türkiye ligi maddi berbat durumda oldugunu biliyordumda bukadarinida beklemezdim, tek rakibimiz polonya yav

http://www.uefa.org/MultimediaFiles/Download/OfficialDocument/uefaorg/Finance/02/42/27/91/2422791_DOWNLOAD.pdf

350 milyon diye açıklanmış

tl mi ?

halilaziz61
29.01.2017, 00:02
ne kadar azmis

350 milyon diye açıklanmış

halilaziz61
29.01.2017, 09:29
haber bu
http://www.insanhaber.com/spor/gelecegi-riski-kulupler-aciklandi-2-turk-takimi-var-h84197.html

kaynagi bulamadim henüz, ama bu raporun icinde olmali
cok kapsamli oldugu icin daha bitiremedim

ama Türkiye ligi maddi berbat durumda oldugunu biliyordumda bukadarinida beklemezdim, tek rakibimiz polonya yav

http://www.uefa.org/MultimediaFiles/Download/OfficialDocument/uefaorg/Finance/02/42/27/91/2422791_DOWNLOAD.pdf

tl mi ?

Emin değilim dün bir yerde haber vardı bulamadım
Ama borcu çok az gözüküyordu.
Bir ara borcu 1 milyar diyorlardi

Emorfo
29.01.2017, 10:18
Bilen var mı
FB sadece derneğin borcunu açıklıyor. Üstelik derneğin bu açıklanan borcuna yöneticilere olan borçlar eklenmemiş. Esas borç sportif AŞ'nin borcu. Fenerbahçe'nin dernek sportif AŞ vs toplam borcu 2 milyara yakın. FB maaş bütçesini kısa zamanda düşüremezse ilginç şeyler olacak.