PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMN Yönetimi Neden Sessiz ?

My
18.12.2016, 22:39
Kimse kusura bakmasın bu söyleyeceklerimden hiç haz etmeyeceksiniz ama arkadaşlar Allah'ınızı severseniz Trabzonspor camiası büyük bir tartışmanın ortasında, forumda tepkiler ayyuka çıkmışken sizlerin bu sessizliği niye cidden anlam veremiyorum? Bu durumda konuya binaen bizlerin sesi olacak bir açıklama felan yapmayacaksınız da ne zaman yapacaksınız? Kırın dökün demiyorum da ortada çok büyük bir tartışma var BMN'nin buna hiç mi katkısı yönlendirmesi tepkisi vs. olmayacak? Yanlış anlamayın ama forum düzenini sağlayan adminlikten öte görevlerinizin de olduğunu düşünmüyor musunuz? Biraz fazla pasif kalmadık mı sizce de?

bahadır2561
18.12.2016, 22:42
"Ağam bizle eğlenir"

ibrahim
19.12.2016, 00:00
Herkes el birliğiyle bu işe çanak tuttu. Rakibin teknik direktörünün ismini halen Efsane diye yazan bir forumdan, her fırsatta o herife methiyetler düzen Trabzonspor yönetim kurulu başkanından, sıkı dostlarını kollayan camianın liderlerinden ne bekliyorduk ki? Sindirme politikasına hepsi el birliğiyle hizmet etti.

My
19.12.2016, 00:18
Tenezzül edilip cevap bile verilmiyor :)

crazyman_61
19.12.2016, 00:20
evet bu sessizlik nedendir acaba

TSLIEMRE
19.12.2016, 00:34
O Stadın İsmi Hüseyin Avni Aker stadı olmalı..

Karmam
19.12.2016, 01:21
arkadaşlar kusura bakmazsınız umarım zira hedefim kimseye sataşmak değil ama bu şenol güneş ismi muhabbetinde çıkardığınız yaygara çok ciddi bir küçük takım şüphesinin ve kompleksinin ürünü.

hem futbolcu olarak hem de teknik direktör olarak şenol güneş trabzon'dan ve trabzonspor'dan çıkan açık ara en başarılı isim.

şu kadarını da garanti ediyorum ki bu forumdaki bütün insanların toplamı şenol güneş'in binde biri kadar trabzonspor için fedakarlık da yapmadı, trabzonspor'a katkı da sağlamadı.

"şenol güneş olmasın" argümanını çok iyi anlıyorum, karşı bile değilim ama tepkileriniz olağanüstü derecede orantısız. neredeyse itirazı olan herkesi ve yönetimi öldüreceksiniz. sanırım biraz birbirinizi gaza getirdiniz ve dozunu ayarlayamadınız, bir yandan da herhalde canınız sıkılıyor uğraşacak bir şeyler arıyorsunuz. başka bir ihtimal olamaz zira bugün sahaya çıkan ve çılgınca alkışlanan efsane topçuların önemli bir kısmı istanbul kulüplerinde oynadı. eminim ki sizin stada ismini vermesini istediğiniz insanlar şenol güneş'in 2014'teki pozisyonunda olsa onlar da beşiktaş'a teknik direktörlük yapmayı kabul ederlerdi.

bakın şenol güneş dediğiniz adam belki de türkiye tarihinin en iyi kalecisi olarak 18 yıllık kariyerinin tamamını trabzon'da geçirmiş. trabzonspor'un başına 4 kere kovulduğu halde 4 kere geçmiş. beşiktaş'a imza attığı gün basın toplantısında ben trabzonsporluyum demiş. diğer başlıktaki yazılara ithafen de söylüyorum, kendinize gelin rica ediyorum sizin bu adama hain muamelesi yapmaya hakkınız yok. müthiş bir vefasızlık sergiliyorsunuz. avrupanın en iyi stadlarından birinin açılışını zehir ettiniz.

bu stadın adı hüseyin avni aker değil çünkü hüseyin avni aker dediğimiz insan trabzonspor'un kuruluşundan 23 yıl önce vefat etmiş, adamın trabzonspor'un varlığından haberi bile olmamış. yapımındaki büyük emeklerinden dolayı stada ismini vermiş. şimdi bu stat o stat değil ki. keza şamil ekinci, aslen ankaralı bir efsanemiz, trabzonspor'a verdiği toplam resmi hizmet süresi 5 yıl. şenol güneş'in hizmet süresi 30 yılın üzerinde. %75 bu iki ismi istiyor. akıl mantık işi değil.

savaş çıkardınız adeta. bu bu kadar neyin hırsı, neyin siniri? rica ediyorum tepkilerinizi tekrar süzgeçlerinizden geçirin.

My
19.12.2016, 01:46
Mevzu sadece Şenol Güneş değil ki. Şenol Güneş mevzulardan sadece birisi. Kaldı ki neden olmaması gerektiğiyle de ilgili tatmin edici yüzlerce yazı/yorum var. Ama bu başlıktaki asıl mevzu BMN yönetiminin pasifliği. Camia içinde ciddi bir tartışma var BMN'den ses seda, bir açıklama felan yok. Cevap dahi yok :) Sanırım arkadaşlar işlerinden vakit bulamıyorlar.

Manu61
19.12.2016, 01:49
Mevzu sadece Şenol Güneş değil ki. Şenol Güneş mevzulardan sadece birisi. Kaldı ki neden olmaması gerektiğiyle de ilgili tatmin edici yüzlerce yazı/yorum var. Ama bu başlıktaki asıl mevzu BMN yönetiminin pasifliği. Camia içinde ciddi bir tartışma var BMN'den ses seda, bir açıklama felan yok. Cevap dahi yok :) Sanırım arkadaşlar işlerinden vakit bulamıyorlar.
Bir açıklama yapılacağı söylendi büyük ihtimalle yarın sitenin girişinde göreceğiz.

My
19.12.2016, 02:02
Bir açıklama yapılacağı söylendi büyük ihtimalle yarın sitenin girişinde göreceğiz.Onlar açıklama yapıncaya kadar Trabzonspor'un gündemi değişecek.

Nerede söylendi? Ben bi başlık felan göremedim?

Manu61
19.12.2016, 02:12
Onlar açıklama yapıncaya kadar Trabzonspor'un gündemi değişecek.

Nerede söylendi? Ben bi başlık felan göremedim?
http://forum.bordomavi.net/showthread.php/8165-Akyaz%C4%B1-%C5%9Eenol-G%C3%BCne%C5%9F-Spor-Kompleksi-Stat-Kapasitesi-41-461?p=1920590448&viewfull=1#post1920590448

Erkan SÜNGER
19.12.2016, 02:16
Bu yüzde 75 mesela hangi araştırma şirketine yaptırıldı? Hangi anketin sonucu bu yüzde 75? Bizim itirazimiz Trabzonspor taraftarina neden sorulmuyor da kafalarina göre isim belirleniyor? Neymis hirsmis bilmem neymis? Yazarak elestirmekten baska ne yapti bu taraftar? Polis otosu mu yaktı? Dükkan mi yagmaladi? Karsimizda muhattap alabilecegimiz sorumlu bir kisi olsada sorsak ama yok? Birileri bu olsun dedi kimse de sesini cikaramadi bu kadar basit. Savaş çıkarmisiz nerde? Savaş suriyede onu da kim cikardi belli

My
19.12.2016, 02:17
http://forum.bordomavi.net/showthread.php/8165-Akyaz%C4%B1-%C5%9Eenol-G%C3%BCne%C5%9F-Spor-Kompleksi-Stat-Kapasitesi-41-461?p=1920590448&viewfull=1#post1920590448Uğur bu sayfaya da girip bakmış. Üstelik mesajı da 1 saat sonra felan. Dedim ya tenezzül edip te cevap bile verilmemiş. Sanırım randevuyla soru sorabiliyoruz ne de olsa mühim insanlar kolay mı aciz forum üyelerinin soru sorması :)

selcuk
19.12.2016, 02:50
Uğur bu sayfaya da girip bakmış. Üstelik mesajı da 1 saat sonra felan. Dedim ya tenezzül edip te cevap bile verilmemiş. Sanırım randevuyla soru sorabiliyoruz ne de olsa mühim insanlar kolay mı aciz forum üyelerinin soru sorması :)

abi bir reaksiyon olacagini bildirdiler
ne önemi var hangi baslikta oldugu

birde saatlerdir forumda yönetici gözükmeyisi bisey hazirladiklarinin göstergesi

Ozan Yılmaz
19.12.2016, 02:54

birde saatlerdir forumda yönetici gözükmeyisi bisey hazirladiklarinin göstergesi
Ya da uykunun :)

selcuk
19.12.2016, 03:11
Ya da uykunun :)

bir yönetici hep olurdu buralarda

ne yaptiklarini bilmiyorumda, günün sonunda oy birligiyle karar alindi diye her cümleyi yokluyordurlar.

senol günese toz kondurmadan nevzat aydini bas suclu ilan edecek bir sey bekliyorum.

tabii uzun gün ve onlarca yasanilan hayalkirikligi beni bu fantaziye sürüklemisde olabilir.

günün sonunda en büyük sorunumuz öyle bir noktaya geldikki , kimse digerini cekemiyor ve bu durum inanilmaz bir sevgisizlik olan atmosfer dogruyor.

sinerji üretilemiyen yerde takim halinde basarili olmak imkansiz

My
19.12.2016, 03:16

birde saatlerdir forumda yönetici gözükmeyisi bisey hazirladiklarinin göstergesiHangi başlık olmuş olmamış pek te önemli değil aslında. Belki söyleyeceklerim biraz abes olucak ama eskiden anlık reaksiyonlar verip sadece forumun değil adeta camianın da önüne ışık tutan son derece dinamik bir yönetimimiz vardı. Şimdiyse camiaya ayak uydurmuş, olup biteni birlikte izliyoruz gibi sanki. Kötüler demiyorum ama biraz fazla pasif kaldık bence. Geçenlerde Ersun Yanal'a bir tepki oldu o da forumdan kopuk hatta biraz da garip oldu işte. Her neyse.

selcuk
19.12.2016, 03:23
Hangi başlık olmuş olmamış pek te önemli değil aslında. Belki söyleyeceklerim biraz abes olucak ama eskiden anlık reaksiyonlar verip sadece forumun değil adeta camianın da önüne ışık tutan son derece dinamik bir yönetimimiz vardı. Şimdiyse camiaya ayak uydurmuş, olup biteni birlikte izliyoruz gibi sanki. Kötüler demiyorum ama biraz fazla pasif kaldık bence. Geçenlerde Ersun Yanal'a bir tepki oldu o da forumdan kopuk hatta biraz da garip oldu işte. Her neyse.

evet abi
onlarda yaslandi, evli parkli adamlar oldular, takip ettigime kadar

bmn e ayrilan zaman azaldi, hayatin gercekleri bunlar
iclerindeki genclere daha cok yetki verirseler belki biraz olsun eski dinamiklige kavusur olusum

My
19.12.2016, 03:24
bir yönetici hep olurdu buralarda

ne yaptiklarini bilmiyorumda, günün sonunda oy birligiyle karar alindi diye her cümleyi yokluyordurlar.

senol günese toz kondurmadan nevzat aydini bas suclu ilan edecek bir sey bekliyorum.

tabii uzun gün ve onlarca yasanilan hayalkirikligi beni bu fantaziye sürüklemisde olabilir.

günün sonunda en büyük sorunumuz öyle bir noktaya geldikki , kimse digerini cekemiyor ve bu durum inanilmaz bir sevgisizlik olan atmosfer dogruyor.

sinerji üretilemiyen yerde takim halinde basarili olmak imkansizHiç uğraşmasınlar. Alsınlar bunu forumun açılış sayfsasına koysunlar bence.

Kulübü bu gece Başakşehir seviyesine indirdin. Sportif açıdan bakacak olursak Başakşehir en azından zirveye oynuyor, seninki kümeye oynuyor. Başkanı olduğun kulübün stadının ismini belirlemekten acizsen ne diye bu işe giriştin ?

Mesele Şenol Güneş in adını vermeniz değil, ben şuan o açıdan değerlendirmiyorum. Mesele Tayyip Erdoğan ın isteğiyle stadının ismini belirlemen. Mesele bizi Başakşehir Fatih Terim seviyesine indirmen. Fark edemeyen yarım akıllılar olabilir ama durumun farkında olan büyük bir kesim var. Şimdiden Hekimoğlu sesleri yükselmeye başladı, ne yapmaya çalışıyorsunuz siz, arkanızda 10 oyla seçim kaybetmiş yönetim var, nedir bu lakayıtlık ciddiyetsizlik ?

Hepsini geçtim, Bjk lilerin diline de düşürdünüz bizi. Ne yapıyorsunuz siz ?

selcuk
19.12.2016, 03:29
Hiç uğraşmasınlar. Alsınlar bunu forumun açılış sayfsasına koysunlar bence.

agam bizle egleniy seviyesinde o

ben daha cok bir tunga liman kalitesinde elestiri yazisi bekliyorum/ ümit ediyorum

Yiğit Gayretli
19.12.2016, 08:44
Herkes el birliğiyle bu işe çanak tuttu. Rakibin teknik direktörünün ismini halen Efsane diye yazan bir forumdan, her fırsatta o herife methiyetler düzen Trabzonspor yönetim kurulu başkanından, sıkı dostlarını kollayan camianın liderlerinden ne bekliyorduk ki? Sindirme politikasına hepsi el birliğiyle hizmet etti.
Etkinliğe dair yapılan her eleştiriye eyvallah ama bu ayıp. Büyük ayıp hem de...

İsa Gündoğdu
19.12.2016, 09:36
Bu kulüp dönüp dolaşıp gene Şenol Güneşi hoca yapacak ve eninde sonunda gene şampiyon olacaksa Şenol Güneş ile olacak.
Parayı veren düdüğü çalar finansman kimse stadın adını o koyar (Berat olduğunu düşünüyorum) yarın sportif başarı sağlanırsa sponsor gelir ve adını yazdırır bizde alık alık izleriz.

oysa herkes öldürür sevdiğini,
.
.
.
kimi bir bakışıyla yapar bunu,
kimi dalkavukça sözlerle,
korkaklar öpücük ile öldürür,
yürekliler kılıç darbeleriyle
kimi gençken öldürür sevdiğini
kimi yaşlı iken
.
.
.

çünkü herkes öldürür sevdiğini
ama herkes öldürdü diye ölmez...

Adamı söve söve gönderdik
yarın gelsin yine söveceğiz....

Yiğit Gayretli
19.12.2016, 10:19
Sanal olduk, kötü olduk, işe yaramaz olduk, reklamcı olduk; ama KİMSENİN ADAMI OLMADIK!

http://forum.bordomavi.net/showthread.php/53796-Ba%C5%9F%C4%B1m%C4%B1z-Sa%C4%9Folsun-BMN-Kamuoyu-Duyurusu!

İlker Yazıcıoğlu
19.12.2016, 10:21
BMN,hiç bir rezilliğe ve de adaletsizliğe sessiz kalmaz...

Burayı farklı kılan da budur...

Sefer A.
19.12.2016, 13:04
Katiliyorum...
http://i.hurimg.com/i/hurriyet/90/770x0/573ec05e18c7736ad44e5dd8
Buradaki isimler SG isminin stada ve/veya komplekse verilince sevinmistir herhalde... Hayrettin Hacisagiloglu yönetime + puan vermistir sanirim =)

ibrahim
19.12.2016, 17:27
Etkinliğe dair yapılan her eleştiriye eyvallah ama bu ayıp. Büyük ayıp hem de...

Bu işin bu şekilde noktalanacağını çok iyi biliyordunuz. Twitter'da yüzlerce insan kendi çapında bölük pörçük isyan ederken gayet tabi o kitleyi toplayabilirdiniz bir araya ve gür bir ses haline gelebilirdiniz. Ama bu işnize gelmedi. O efsane ibaresini bile kaldıramadığınız biricik bjk hocanıza bu konuda da kıyamadınız. İş işten geçmiştir artık. O bildiriniz havada civa bile olamaz artık bu saatten sonra.

Sefer A.
19.12.2016, 17:32
Bu işin bu şekilde noktalanacağını çok iyi biliyordunuz. Twitter'da yüzlerce insan kendi çapında bölük pörçük isyan ederken gayet tabi o kitleyi toplayabilirdiniz bir araya ve gür bir ses haline gelebilirdiniz. Ama bu işnize gelmedi. O efsane ibaresini bile kaldıramadığınız biricik bjk hocanıza bu konuda da kıyamadınız. İş işten geçmiştir artık. O bildiriniz havada civa bile olamaz artık bu saatten sonra.
Maalesef katiliyorum... haklisin...
Vira da öyle güya tepki vermemis gitmemis... git 1000 kisiyle, 4'e bölün, CB konusmaya baslarken "2010 2011 sampiyonu Trabzon" tezahüratini yap, al sana eylem, hem de mis gibi, ordaki teskilatçi akçi pakçilar bile ses çikartamaz, adama sorarlar "fbli misin lan" diye... ama yok "CB geluyi biz gitmeyiruk, Kazim'un Trabzonspor'i bu degil, venceremos" he he tabi

My
11.01.2017, 22:33
"Başlıkların düzeni açısından" Usta'ya direk İSTİFA başlığı açmanın yasak olduğu, tekrarı halinde ise "cezai işlem" uygulanacağının bildirilmesiyle görevlerini ifa eden yönetici arkadaşlarımın Aziz'in stat açılışına bizzat Muharrem Usta tarafından çağırılmasına BMN olarak her hangi bir tepkileri olacak mı ?

Yiğit Gayretli
11.01.2017, 23:01
Tepki verilmesi gereken yerde BMN sessiz kalmadı, kalmaz.

Bunu adı gibi iyi bilenlerin böyle sorular sorması kendilerine zul gelmiyor olabilir ama cevap vermek bana zul geliyor.

My
11.01.2017, 23:19
O zaman bize de Aziz'in stat açılışına bizzat Trabzonspor Başkanlığı tarafından çağrılmasının ve yahut Şekip gibi şikeci yağmacı iftiracıların Trabzonspor Kulübünün muhattap kabul etmesinin BMN yönetimi tarafından tepki vermeye değer mi değmez miyi beklemek kaldı yani :)

Berke6198
11.01.2017, 23:40
BMN'den istenilen ve BMN'nin gerçekleştirmediği tam olarak nedir ? İzah edebilir misiniz ? Deyin ki şunlar ve şunlar yapılmalıyken BMN hep kafasını eğdi, önüne baktı. Bekliyorum...

İlker Yazıcıoğlu
11.01.2017, 23:41
O zaman bize de Aziz'in stat açılışına bizzat Trabzonspor Başkanlığı tarafından çağrılmasının ve yahut Şekip gibi şikeci yağmacı iftiracıların Trabzonspor Kulübünün muhattap kabul etmesinin BMN yönetimi tarafından tepki vermeye değer mi değmez miyi beklemek kaldı yani :)
Murat ağabey,
Açmış olduğun başlığa da yazmıştım,şimdi tekrar dile getireyim.
Böyle bir davet varsa, bu daveti yapanların kalıbına tüküreyim.
Bu ,olmaması gereken bir davettir,doğru...

Fakat,iki husus var:
Birincisi, rıdvan denen adam bunu dile getirdi ama bundan hala emin değiliz.Yani böyle bir davet söz konusu mudur bilemiyoruz.
Ben, hala buna ihtimal vermiyorum.Usta, aziz denen adam o stada geldiğinde olacakları önceden kestiremeyecek kadar aciz bir adam mıdır?Sanmıyorum...

İkincisi, böyle bir davetin gerçekleştiğini düşünelim.Bu,bence rezilliktir ama şu dönem, 2. yarı başlamak üzereyken,zaten camia gergin,huzursuz, az da olsa beklentileri varken, yönetimi BMN olarak istifaya davet etmek,şu noktada zamansız bir isyandır.
Transfer ve sportif başarı,sponsor,stad ismi konularından bağımsız olarak, şahsım adına böyle bir tepkinin ne yeri ne de zamanıdır.

BMN olarak, Trabzonspor'la ilgili konularda, camiayı ve de taraftarı huzursuz eden konularda şimdiye kadar hiç sessiz kalmadık,emin olun yine de kalmayacağız...

Ama şu safhada, böyle bir istifa davetine gerek duyulmadığını düşünüp,ilerde yaşanacak olası kötü senaryolar ve hayal kırıklıklarında, böyle bir davet varsa, bu rezil daveti dile getirme hakkımızı da elimizde tutalım...

Bu yönetim, en az 1 sezon daha hakediyor bence.
Bırakalım bakalım, zaman ne gösterecek...

My
12.01.2017, 00:40
BMN'den istenilen ve BMN'nin gerçekleştirmediği tam olarak nedir ? İzah edebilir misiniz ? Deyin ki şunlar ve şunlar yapılmalıyken BMN hep kafasını eğdi, önüne baktı. Bekliyorum...Anladığım kadarıyla genel bir soru bu yani Aziz-Usta'dan bağımsız. Aslında bunun cevabını önceden vermiştim.

Belki söyleyeceklerim biraz abes olucak ama eskiden anlık reaksiyonlar verip sadece forumun değil adeta camianın da önüne ışık tutan son derece dinamik bir yönetimimiz vardı. Şimdiyse camiaya ayak uydurmuş, olup biteni birlikte izliyoruz... Mesela şu durumda girişe bir bildiri konup bu işin öyle oldu bittiye getirilemeyeceğini, bu işin taraftarın takipçisi olduğunu, Aziz'le görüşmenin kabul edilemez olduğunu... yazacak tenkit edilecek o kadar şey var ki hiç değilse tarihe not düşmek adına böylemesine büyük bir kepazelik karşıısnda sessiz kalınmaması gerekiyor. Yani Yanal'a verilen tepkiden daha mı önemsiz bu konu buna kafam ermiyor benim. Oturduk hep birlikte transfer takip edip gündemi izliyoruz. Olduk iyice donanım haber felan gibi bir forum.

Murat ağabey,
Açmış olduğun başlığa da yazmıştım,şimdi tekrar dile getireyim.
Böyle bir davet varsa, bu daveti yapanların kalıbına tüküreyim.
Bu ,olmaması gereken bir davettir,doğru...

Fakat,iki husus var:
Birincisi, rıdvan denen adam bunu dile getirdi ama bundan hala emin değiliz.Yani böyle bir davet söz konusu mudur bilemiyoruz.
Ben, hala buna ihtimal vermiyorum.Usta, aziz denen adam o stada geldiğinde olacakları önceden kestiremeyecek kadar aciz bir adam mıdır?Sanmıyorum...

İkincisi, böyle bir davetin gerçekleştiğini düşünelim.Bu,bence rezilliktir ama şu dönem, 2. yarı başlamak üzereyken,zaten camia gergin,huzursuz, az da olsa beklentileri varken, yönetimi BMN olarak istifaya davet etmek,şu noktada zamansız bir isyandır.
Transfer ve sportif başarı,sponsor,stad ismi konularından bağımsız olarak, şahsım adına böyle bir tepkinin ne yeri ne de zamanıdır.

BMN olarak, Trabzonspor'la ilgili konularda, camiayı ve de taraftarı huzursuz eden konularda şimdiye kadar hiç sessiz kalmadık,emin olun yine de kalmayacağız...

Ama şu safhada, böyle bir istifa davetine gerek duyulmadığını düşünüp,ilerde yaşanacak olası kötü senaryolar ve hayal kırıklıklarında, böyle bir davet varsa, bu rezil daveti dile getirme hakkımızı da elimizde tutalım...

Bu yönetim, en az 1 sezon daha hakediyor bence.
Bırakalım bakalım, zaman ne gösterecek...Hocam, ömrümüz neredeyse (6 yıl oldu arkadaş yuh yani) o olmamıştır, bunu yapmamışlardır, o kadar da değildirlerle geçti. Sadri Şener'le başladık imzalamamıştır, desteklememiştir, oy vermemiştir, el kaldırmamışla... en son Usta'yla devam ediyoruz... konuşmamıştır... çağırmamıştır...! Yapıyorlar, ediyorlar, konuşuyorlar, çağırıyorlar kardeşim. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Durduk yere Rıdvan ne diye bunu dillendirecek. Ayrıca bu şaşılacak bir şey de değil. Yapmıştırlar kardeşim hatta fazlasını da yaptıklarından şüpheleniyorum ben artık.

BMN yönetiminin istifa çağrısı yapması husunda sana katılıyorum zaten öyle de bir talebim/beklentim olmadı. Sanırım bu konuda yanlış anlaşıldım. Benim BMN'den beklentim bu tür rezillikler karşısında hiç değilse Trabzonspor taraftarının sesi soluğu olacak bir açıklama.. bir tepki. Doğrudur değildir.. hiç değilse taraftarın bu tür gevşekliklere müsamaha göstermeyeceğinin, ne bileyim bunun tepkisiz kalmayacağının yönetenlere hatırlatılması, uyarılması, hiç değilse tarihe not dşülmesi.. Bu konuda taraftarın ne derece tetikte olduğunun, ne derece hassas olduğunun da göstergesi olur yönetenlerin de kulağına su kaçırmış olursun. Fazla sessiziz bence İlker. Bundan huzursuz olmayacağız da neyden olacağız?

Bir diğer husus ta neden Usta'ya istifa başlığı açılamıyor? Adama istifa diyemiyorsun ancak istifa etmeli mi gibi garip acayip bir soru sorabiliyorsun. Ya hu etmeli mi etmemeli mi ne :) İstişare mi ediyoruz burada istifa etmeli diyorum görüşe katılan olur katılmayan olur, hayır! ancak tartışabilirsiniz, taraftar olarak talepte bulunamaz bu şekilde tepki gösteremezsiniz diyorsunuz :) böyle şey olur mu.

Yavuz KÜÇÜK
12.01.2017, 02:48
BMN'den istenilen ve BMN'nin gerçekleştirmediği tam olarak nedir ? İzah edebilir misiniz ? Deyin ki şunlar ve şunlar yapılmalıyken BMN hep kafasını eğdi, önüne baktı. Bekliyorum...

Muharrem Usta'nın sözleriyle eylemlerinin ne kadar farklı olduğuna, kanımızı donduran bazı demeç ve hareketlerine vurgu yapan bir bildiri yayınlamanız gerekiyor. Ayriyeten bu konular hakkında tepkimizi dile getirmemiz için sosyal medya vb. yerlerde bize öncülük etmeniz bekleniyor. Gerekirse forumdan saygı değer 10 kişiye yöneticilerin iletişim bilgilerinin(tabi biliniyorsa) verilmesi ve o saygı değer kişilerinde Muharrem Usta'ya seçildikten sonraki yanlış hareketlerini güzel bir şekilde anlatmaları bekleniyor.

Not:Yazılanların hepsi şahsımı bağlar tabi yanlış olmasın.