PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor yöneticilerinin galatasaray yalakalığı

Doğukan Uçan
16.12.2016, 18:50
ya bu nedir arkadaş her yönetim aynı yalaka mı olur . ben bu trabzonspor yöneticilerinin %90 lık kesiminin galatasaraylı oldugunu düsünüyorum. her sene en iyi oyuncularını ucuz fiyata veriyorlar. en büyük örnek burak yılmaz adam 33 gol attı gittiği fiyata bak şaka gibi en az 15 milyon euro dan aşağı etmezdi. bizim verdiğimiz adamlar sayesinde 5 ten fazla kupa aldı adamlar. sıra bize gelince giderler ceyhun gülselam, salih dursun gibi araklı karadere de bile oynayamayacak adamları alırlar. sen rakibinin en iyi oyuncularını alsana onlar senden istediği her oyuncuyu sattın yolladın. trabzonspor tarihinde 3 istanbul takımından direk aldığı kaç tane oyuncu var ? fenerbahçe ile de şike, şampiyonluk mevzuları hariç onlara karşı bizi kışkırtan takım da galatasaraydır. hangi yönetim olsa elinde ne kadar iyi oyuncu varsa bunlara satma peşine düşmüş. böyle iyi oyuncular alırken madde konulsun o zaman kaçma ihtimallerine karşı. versin parayı alsınlar. yalandan pankart felan açtılar, bizim oyuncuları tribüne felan çağırmalar tam rezalet. hiç bir istanbul takımı birbirini tribünü çağırıyor mu gören var mı ? bu kadar küçüklük ve ezilme durumu olmamalı. trabzonsporu iyice sıradan bir anadolu takımına çevirdiler arkadaş ya kimsede çıkıp buna tepki göstermiyor, isyan ettirmiyor. en basit örneği bu cinconu trabzon 2-1 yendigimiz mactan sonra neler yazdı adamlar, etmedikleri küfür kalmadı. bizim yöneticiler gidiyor yalandan yalakalık yapıyor, poz veriyor. trabzonsporu küçültüyorlar. bizi diğer şehir ve takımlardan ayıran en büyük özellik şehir takımı bilincin olmasıydı. ama şimdi bakıyorum da taraftarın çoğu istanbul takımlarına özellikle galatasaray ve beşiktaşa yalakalık yapiyor, başarılar diliyor bazı maçlarda. istanbula gidecek adamları almayın takıma. neymiş babası hastaymış yok annesi hastaymış. ktü kötü hastahane mi sanki çevre illerden en çok insanlar buraya geliyor. hepsi bahane bunların oynamak istemeyen adamlar direk gönderilmeli. adamlara sürekli dalga konusu olmaktan hoşlanıyor galiba bunlar, anlamadım gitti arkadaş.