PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fenerbahçe Maçında Teröre Karşı Birlik Çağrısı

Mehmet Cihan Kocaman
12.12.2016, 14:37
Sosyal medyada bir kısım Fenerbahçe ve Trabzonspor taraftarı maçı Akyazı'da (veya Avni Aker'de) teröre karşı omuz omuza izlemek için birlik çağrısı yapıyor.

Bu konuda ne dersiniz? Akyazı'nın açılışı olursa çok ayrı bir hava olur, belki de tarihe geçecek bir açılış olur.

Onur Akyüz
12.12.2016, 14:40
Oldu gözlerim doldu.

Şikeyi fetöyle aklayanların, böylesine üzücü bir olayı da fırsata çevirmek istemeleri beni şaşırtmadı.

Fatih Çelik
12.12.2016, 14:41
Meseleler çok farklı. Bence gerek yok böyle bir şeye. Ben samimi bulmuyorum.

Cengiz Çubukcu
12.12.2016, 14:48
bence çok iyi bir girişim olur, eninde sonunda bir spor olayı... bu vesile ile gereksiz düşmanlıklara son verilmiş olur... rekabet'e sonuna kadar varım ama körü körüne fanatizm ya da holiganizm'e hayır...

Ibrahim Gaygusuz
12.12.2016, 14:49
Fenerbahce taraftari ile tamam

ama baskanlari gelmesin.

Hakan
12.12.2016, 14:50
Gerek yok.

Fatih Cengiz
12.12.2016, 14:52
Şike yap, fetö kumpas de, bizi şike yapmakla suçla, haklıyken bize haksız muamelesi yaptır.
Sonra patlama oldu hadi barışalım...
Biz kimseyle küs değiliz.. Ama bu hakkımızı çalanları da bağışlayacak değiliz..

Başka bir şekilde teröre Vs karşı dururuz.. Onlara stadı ve o ambiyansı vermenin anlamı yok..

Öyle göstermelik 50 kişi gelsin izlesin taraftarın içinde.. Belki ona olur verilebilir.. Gerisi boş hikaye

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gürkan Asma
12.12.2016, 14:57
Hiç gerek yok.

Onur Akyüz
12.12.2016, 14:59
Gelsinler misafir tribünde maçı izlesinler fazla romantizme hiç gerek yok.

Ben bunların ağzından 'hamsi', 'hamsi beyinli', 'pontus', 'rum tohumu', 'şike şike', 'kupanın sapı' vs dışında kelam duymadım. Bu oran %99'dur hem de. Tamamına yakını böyledir bunların.

Gerçekten çok gereksiz bir şey olur.

Emre Veli
12.12.2016, 14:59
Ahahahaha ben buna gülüyorum ya. Hepimizin çevresinde zaten en az 2-3 tane sevdigimiz tanidigimiz fenerbahceli arkadaslarimiz vardir. bu gayet normal bir sey. yalniz her patlama olayindan sonra her ne ilgisi varsa boyle aptal aptal yok omuz omuza yok koyniş koynişe takim taraftarlari maç izlemek istiyor. yahu kafalarinda ne yasiyorlar bilmek istiyorum gercekten. spor yuzunden birbirinize dusman olacak oldurecek duruma gelen adamlar olunca, insanlarin oldugu bir patlamadan sonra da guya cumle aleme birlik mesaji vermek amaciyla kucak kucaga mac izlemek isterler elbet. kendilerine nasil bir misyon yukluyorlarsa artik... ulan hadi diyelim siz boyle omurgasiz aptal adamlarsiniz, yahu trabzon lan orasi. degil fenerbahce, eskisehirspor gibi dusuk profilli bir takimin formasini gormeye tahammul edemiyor insanlar sen fb taraftariyle beraber ayni tribunde mac izlemek istiyorsunuz:)) orada yasanacak bir kavganin ya da yaralanmanin hesabini kim verecek?? olacagindan degil de bu fikirleri one suren ustun zekali arkadaslardan biri olur da buralari okursa ne kadar boş bir dusunce oldugunu anlar umarim. hazir konusu acilmisken, dunya uzerinde turk halki kadar sapla samani karistiran baska millet var midir bilmiyorum.

İsa Gündoğdu
12.12.2016, 15:03
kupayı getirsinler bize versinler, bizde almayalım haklı olduğumuz görülsün kupa onlarda kalsın. barışalım beraber Milli marş söyleyelim sonra
yensinler bizi dövüp gönderelim.
nasıl iyimi

zekeriyya
12.12.2016, 15:03
uçuk da olsa konuşulması iyi bence
lakin askerde eğitimde el bombasını ihtiyarın eline vermek gibi birşey olur
ne zaman ne olacağı belli olmaz

Murat'
12.12.2016, 15:04
İstanbul United'a ne oldu?

Fatih Çelik
12.12.2016, 15:05
İstanbul United'a ne oldu?

"...Bu bir suçluluk psikolojisinin gereğidir..."

zafer6161
12.12.2016, 15:06
iyide bizim taraftar la işimiz yok.bence mantıklı

Cagdas Topal
12.12.2016, 15:11
Fenerbahçe taraftarı ile hertürlü birlik beraberliğe gönülden destek veririm. Lakin o başkan işin içinde olmayacak! Aziz Yıldırım Trabzon'a giremez!!!

Murat'
12.12.2016, 15:14
Bir sürü Fenerli arkadaşım var, ben bunlarla belli bir mesaj için yan yana, omuz omuza yan yana maç izleyemeyecek miyim yani?

Fatih Çelik
12.12.2016, 15:15
Aziz gelmesin onu kollayan taraftarla kolkola maç izleyelim he mi? Aziz ve tayfası bundan öyle nemalanır ki bir kere daha iğreniriz

Cagdas Topal
12.12.2016, 15:17
Aziz gelmesin onu kollayan taraftarla kolkola maç izleyelim he mi? Aziz ve tayfası bundan öyle nemalanır ki bir kere daha iğreniriz

Ben fenerli arkadaşımla geliyorum Akyazının açılışına onunla birlikte omuz omuza maç izlemek istememde ne gibi bir anormal düşünce olabilir. Senin hiç samimi olduğun fenerli arkadaşın yok mu?

alone_6161
12.12.2016, 15:18
Biz zaten teröre karşı hep dik duruyoruz. şikecilerin fırsatçılığına gerek yok...

Fatih Çelik
12.12.2016, 15:21
Ben fenerli arkadaşımla geliyorum Akyazının açılışına onunla birlikte omuz omuza maç izlemek istememde ne gibi bir anormal düşünce olabilir. Senin hiç samimi olduğun fenerli arkadaşın yok?

Şikeyi kabul etmeyen hiçbir fenerli ile fb ts maçı izlemem. Hele kendi evimizde tribünde...

Cagdas Topal
12.12.2016, 15:23
Şikeyi kabul etmeyen hiçbir fenerli ile fb ts maçı izlemem. Hele kendi evimizde tribünde...
Ben de senin kadar hassasım ama herhangi bir fenerlinin şikenin varlığını kabul etmesinin birşeyi değiştireceğini sanmıyorum kaldı ki şikenin varlığını kabul eden arkadaşlarım var.

Teselli aramaya gerek yok şikeyi kabul ettiklerinden sebep :)

Kabul etmeseler de şike var sonucu gitsinler Mahkemelere,UEFA ve CAS a sorsunlar. Bu ülkede adalet yok, biz davamıza FIFA da ve CAS da devam edeceğiz ama bu olay farklı. fenerbahceli arkadaşlarımla benim aramda sorun yok.

Gürkan Asma
12.12.2016, 15:24
Belki şikebahçe taraftarı şikeyi yapmadı ancak , bunu kabul etmeyip hakkın hukukun yanında olmayan insanlarla birlikte maç izlemem.

Ozan Yılmaz
12.12.2016, 15:27
Bazı arkadaşların yanıldığı nokta şu;
biz gereksiz tepkiler vermiyoruz,
hakkımızı almak için, tüm ötekileştirmelere, tehditlere, yalnız bırakılmalara karşı çabalıyoruz,
tek başımıza bir uğraş veriyoruz,
ülkenin tüm egemen güçlerine karşı bir hukuk savaşı adeta!
(Bazen hatalı davranışlarda bulunsak da.)

Çalınan haklarımızı elde etmeden bundan dönüş yok, başka şeyleri karıştırmaya gerek de yok.

Elbette vatan için hepimiz birlik içinde olacağız,

Başka kulvarlarda emeklerimiz çalınsa bile,
farklı ayrıştırmalara konu olsak bile,
biz, bize yapılanı başka gruplara yapmadan, hukuk dışına çıkmadan mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz...

Teröre karşı birlik olalım elbette,

Haksızlıklara, hukuksuzluklara, hainlere, tüm usulsüz işlere de birlik olabilsek keşke!

<tbody>
Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin, en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dahilî ve haricî bedhahların olacaktır. Bir gün, İstiklâl ve Cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin! Bu imkân ve şerâit, çok nâmüsait bir mahiyette tezahür edebilir. İstiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Mustafa Kemal Atatürk
20 Ekim 1927
http://www.ataturkungencligehitabesi.com/ata_imza.gif

</tbody>

İskender Çakmak
12.12.2016, 15:29
açık ve net... Öyle bir şey yok.

İskender Çakmak
12.12.2016, 15:30
Bir sürü Fenerli arkadaşım var, ben bunlarla belli bir mesaj için yan yana, omuz omuza yan yana maç izleyemeyecek miyim yani?

evet izlemeyeceksin

Cagdas Topal
12.12.2016, 15:32
evet izlemeyeceksin

Bunun kararını siz veremezseniz ;)

selcuk
12.12.2016, 15:33
sehitler basliginda yazmisdim, tribünler arasi ateskes olmali

amaaa hic bir hakkimdan vaz gecmem

özçelik61
12.12.2016, 15:34
inşallah olur..
ülkemiz zaten gergin bir iklimde...
artık sporu keyif almak, zevk almak, haftasonu aile ile etkinlik olarak görmeliyiz..
maalesef rengi ne olursa olsun holigan gibi nesil yetişiyor bu çok üzücü bir durum..
kendi hayatımızda yaptığımız yanlışlardan, ailecek yaptığımız yanlışlıklara, şehir olarak vs vs genişletirsek herkes hata yapabilir bu bizim duruşumuzu bozmamalı..
kimse aziz yıldırımı sevin istemiyor ama senin gibi bu ülkenin bir ferdi ile omuz omuza maç izle keyif al sarıl kardeşine..

Cagdas Topal
12.12.2016, 15:34
sehitler basliginda yazmisdim, tribünler arasi ateskes olmali

amaaa hic bir hakkimdan vaz gecmem

Davamızdan vazgeçen bizler de olsak takımımızı satmış oluruz, dava satılmaz.

Murat'
12.12.2016, 15:37
evet izlemeyeceksin

:U:U:U

Normal şartlar altında olması gerekir. Ama bu ülkede her şey anormal olduğu için sen de haklısın. Ben yine evden izleyeyim.

BiZe HeR YeR 61
12.12.2016, 15:40
Gerek yok böyle şeylere. Ortada alınması gereken bir hak var onu almadan bunlarla muhattap olmam.

selcuk
12.12.2016, 15:40
Davamızdan vazgeçen bizler de olsak takımımızı satmış oluruz, dava satılmaz.

ateskeslen davandan vaz gecmismi oluyorsun

barisalim demiyorum, ateskesden bahs ediyorum

Cagdas Topal
12.12.2016, 15:42
ateskeslen davandan vaz gecmismi oluyorsun

barisalim demiyorum, ateskesden bahs ediyorum

Bende sana katılıyorum demek istedim, yanlış anlamışsın :)

selcuk
12.12.2016, 15:46
Bende sana katılıyorum demek istedim, yanlış anlamışsın :)

ok
kusura bakma

g. kore, k. kore misali bir yasam sürdürebiliriz, yaklasik 50yildir ateskes yasiyorlar, savaslarindan hic vaz gecmediler

Fatih Cengiz
12.12.2016, 15:53
Bazı arkadaşların yanıldığı nokta şu;
biz gereksiz tepkiler vermiyoruz,
hakkımızı almak için, tüm ötekileştirmelere, tehditlere, yalnız bırakılmalara karşı çabalıyoruz,
tek başımıza bir uğraş veriyoruz,
ülkenin tüm egemen güçlerine karşı bir hukuk savaşı adeta!
(Bazen hatalı davranışlarda bulunsak da.)

Çalınan haklarımızı elde etmeden bundan dönüş yok, başka şeyleri karıştırmaya gerek de yok.

Elbette vatan için hepimiz birlik içinde olacağız,

Başka kulvarlarda emeklerimiz çalınsa bile,
farklı ayrıştırmalara konu olsak bile,
biz, bize yapılanı başka gruplara yapmadan, hukuk dışına çıkmadan mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz...

Teröre karşı birlik olalım elbette,

Haksızlıklara, hukuksuzluklara, hainlere, tüm usulsüz işlere de birlik olabilsek keşke!

<tbody>
Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin, en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dahilî ve haricî bedhahların olacaktır. Bir gün, İstiklâl ve Cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin! Bu imkân ve şerâit, çok nâmüsait bir mahiyette tezahür edebilir. İstiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Mustafa Kemal Atatürk
20 Ekim 1927
http://www.ataturkungencligehitabesi.com/ata_imza.gif

</tbody>

Mustafa Kemal Atatürk ne de güzel görmüş bugünleri de bizlere erken uyarı sistemini göndermiş..
Keşke herkes ara sıra okusa bir de anlasa.

Manu61
12.12.2016, 15:54
Bu maçtan sadece bir gün önce İstanbul'da basketbol maçımız var rakip yine aynı. Madem böyle bir düşünceleri var basketbol maçında taraftarımızı misafir etsinler. Trabzonspor formasıyla hiç hakaret ve küfür yemeden o salonda maç izleyebileceğini sanan arkadaşlar varsa maça gitsinler lütfen.

Cagdas Topal
12.12.2016, 15:59
Bu maçtan sadece bir gün önce İstanbul'da basketbol maçımız var rakip yine aynı. Madem böyle bir düşünceleri var basketbol maçında taraftarımızı misafir etsinler. Trabzonspor formasıyla hiç hakaret ve küfür yemeden o salonda maç izleyebileceğini sanan arkadaşlar varsa maça gitsinler lütfen.
Güzel bir detay tebrik ederim, ben o maçı unutmuştum.

halilaziz61
12.12.2016, 16:24
bence çok iyi bir girişim olur, eninde sonunda bir spor olayı... bu vesile ile gereksiz düşmanlıklara son verilmiş olur... rekabet'e sonuna kadar varım ama körü körüne fanatizm ya da holiganizm'e hayır...

bizim haklarımızı versinler ben omuz omuza maç izlemeyi geçtim yemek bile ısmarlarım
ama şu an olmaz böyle şey hak verilmeden hesaplaşma olmadan barışma olmaz.

Bu senin benim kişisel mücadelesi değildir, bu yüz binlerce insanın adalet mücadelesidir

M. Fatih ALEMDAR
12.12.2016, 16:35
Kupayı tff bize versin, fb yi küme düşürsün. OZAman neden olmasın ki?:)

Doğukan Uçan
12.12.2016, 16:42
11663

Ertan 51
12.12.2016, 16:49
Normalde hoş bi düşünce,
mantıklı bulan renktaşlara da saygı duyuyorum,hiç bi eleştirim yok,
ben kendi fikrimi söyleyim,
benim gözümde dünkü bombayı patlatanlardan farkı yok şikecilerin,
en cahilinden,en okumuş,en makamlısına kadar kanında sorun var,olmasa şikeye şike derlerdi,ben olsam derdim,babam olsa,evladım olsa,ipe gitsem yine derdim,çünkü alt tarafı bi takım tutuyoruz,fazlası değil ama onlar diyemiyor,öyle olunca da yaptıklarını unutamıyorum, uzak dursunlar bizden,en azından benden.

Doğukan Ş.
12.12.2016, 16:52
Fenerlilere kalsa biz rum takımının taraftarıyız.Ne işleri var bizle(!)?

batuhanTs
12.12.2016, 16:56
Tam muharrem usta nin yapacagi türden bir show büyük hata olur kimse altindan kalkamaz

BERBATOV61
12.12.2016, 16:57
edit

61_Hasan_69
12.12.2016, 17:18
Kendi görüşümdür böyle bise olursa and olsun akyaziya o ve ondan sonra ki hiçbir maçta ayak basmam

gurur6134
12.12.2016, 18:23
Hadi ordan..

Cihan Ince
12.12.2016, 18:24
Ne alaka ya. Eğer ki, sen özel hayatında bir FB li ile bir odada oturabiliyorsan, Akyazı'da da oturursun. Hele de mesele Vatan meselesi ise, bunu hayli hayli yapmalısın.

Eğer ki, birileri burada özel hayatında FB taraftarı ile dostluk yapıyor, öbür taraftan bu güzel düşünceye olmaz deyip, o stada gitmem, takımı bir daha tutmam diyorsa, ben bu işte art niyet arar, son söz olarak, Trabzonspor'umu bu iğrenç işlerinize, sözde nefretinize alet etmeyin! Vatan diyoruz arkadaş, Trabzon Ultras'ın yaptığı açıklamayı 10 yaşında bir çocuk yapmaz. Adam böyle bir günde twitter üzeri adamlara o.ç diyor ya, derhal silinsin, bu ne rezilliktir.Sanki biz adamlara rum, yunan, yahudi demiyoruz.

Ama işte, dünyanın fıtratında var bu, 95%'i olumlu konuşur, %5'i olumsuz konuşursa, tabi ki kişiye göre yanlış olan %5, koca %95'in önüne geçer

My
12.12.2016, 18:28
Aklımdan geçen küfürün haddi hesabı yok. Şike olur "ne şiksei vatan..." derler. Terörö olur "ne şikesi vatan... hadi buzları eritin bizimle" derler. akç her türlü manevi değerleri kendi lehlerine kullanmaktan hiç gocunmazlar bizim saf tayfa da üzerine balıklama atlıyor ya hepten zivanadan çıkıyorum.

sasone
12.12.2016, 18:36
Bu adamlardan ne kadar nefret etsen az,ülkenin canı yanmış,kendi pisliklerini örtme peşinde koşuyorlar.Sanki bu olay Trabzonspor'un şike davasını takip etmesi ve şikecilere olan öfkesi yüzünden olmuş da beraber olursak düzelecek.
Böyle iğrenç bir camia olmaz olsun.

My
12.12.2016, 18:37
Hadi bu adamlar belli. Şerefsiz. Ya bizim yalak tayfaya ne demeli...!?

Mehmet Cihan Kocaman
12.12.2016, 18:55
Aklım almıyor bazı yorumları. Sadece bir günlüğüne terör örgütlerine "söz konusu vatansa aramızda ne geçmiş olursa geçsin omuz omuza veririz" mesajı vereceğiz. Bu kadar basit. Olayı nerelere çektiniz yazık!

Fatih Cengiz
12.12.2016, 18:56
Kupayı tff bize versin, fb yi küme düşürsün. OZAman neden olmasın ki?:)
Aynen :)

Fatih Cengiz
12.12.2016, 18:59
Aklımdan geçen küfürün haddi hesabı yok. Şike olur "ne şiksei vatan..." derler. Terörö olur "ne şikesi vatan... hadi buzları eritin bizimle" derler. akç her türlü manevi değerleri kendi lehlerine kullanmaktan hiç gocunmazlar bizim saf tayfa da üzerine balıklama atlıyor ya hepten zivanadan çıkıyorum.
Aynen.

uzungöllü
12.12.2016, 19:09
Fenerbahçe taraftarı ile ''şike yaptık affedin'' pankartı ile çıkarsalar her türlü organizasyona eyvallah derim ;ancak yönetimsel anlamda hiçbir organizasyona asla !!!

Cagdas Topal
12.12.2016, 19:10
Basketbol maçı da futbol maçından 1 gün önce hemde Istanbulda samimiyetlerini görelim biz de orada kol kola izleyelim ozaman?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

memozcan
12.12.2016, 19:13
iyi de bunlar polis arabasını ters çevirip ateşe vermemiş miydi?

My
12.12.2016, 19:26
Aklım almıyor bazı yorumları. Sadece bir günlüğüne terör örgütlerine "söz konusu vatansa aramızda ne geçmiş olursa geçsin omuz omuza veririz" mesajı vereceğiz. Bu kadar basit. Olayı nerelere çektiniz yazık!Söz konusu vatansa o zaman açın cezaevlerinin kapılarını tecavüzcülerle, katillerle, hırsız arsızlarla mağdurlarını da buluşturup birlik beraberlik mesajı verin de dünya omuz omuzanızın ağa babasını görsün. Kafaya bak!

halilaziz61
12.12.2016, 19:31

Ne yapacaz kinimizi ofkemizi içimize mi gomecez.
Şike yaptıkları yaşadığım her bir saniye aklımdan çıkmıyor birileri diyor onu unut terör için kolkola gir hadi ordan.
Ben bu ülke için canımı veririm ama bu ülkede yaşayan şerefli onurlu insanlar için.
Ben lanet şike sever camia için çöpümü vermem ortak hiçbir şey yapmam.
Ta ki hesaplasilip helallesilinceye kadar. Biz ne hesaplastik ne helallestik.
Bizim vatan sevgimiz terör karsitligimiz şikebahce taraftarıyla omuz omuza verme ile sinanacak bir sevgi değildir.

adiloş bebe
ne kol kola maç seyretmeye, ne de taşkınlık yapıp olay çıkarmaya gerek var. Trabzonspor seyircisi 90 dakika takımını desteklesin yeter

halilaziz61
Söz konusu vatansa o zaman açın cezaevlerinin kapılarını tecavüzcülerle, katillerle, hırsız arsızlarla mağdurlarını da buluşturup birlik beraberlik mesajı verin de dünya omuz omuzanızın ağa babasını görsün. Kafaya bak!

Hay diline sağlık

Murat'
12.12.2016, 19:41
Bizim Fenerbahçelilerle birlikte maç yapmamızla terör bitecekse hemen yarın yapalım. Ben de birlik görüntüsü verilsin isterim ancak mevcut durum içerisinde imkansız.

My
12.12.2016, 19:47
Ne yapacaz kinimizi ofkemizi içimize mi gomecez.
Şike yaptıkları yaşadığım her bir saniye aklımdan çıkmıyor birileri diyor onu unut terör için kolkola gir hadi ordan.
Ben bu ülke için canımı veririm ama bu ülkede yaşayan şerefli onurlu insanlar için.
Ben lanet şike sever camia için çöpümü vermem ortak hiçbir şey yapmam.
Ta ki hesaplasilip helallesilinceye kadar. Biz ne hesaplastik ne helallestik.
Bizim vatan sevgimiz terör karsitligimiz şikebahce taraftarıyla omuz omuza verme ile sinanacak bir sevgi değildir.Ya şerefsizlik olur da bu kadarı olmaz. Şu mevzudan bile nemalanmaya çalışıyor adamlar da bizimkiler buna nasıl alet oluyor, terörle bizim hak hukuk davamızı nasıl kıyas kabul edip destek verebiliyorlar aklım almıyor.

En güzel cevabı bu arkadaşımız vermiş.

https://s28.postimg.org/asipj6onh/Czf_Ncp_MXUAAL29_B.jpg

Fatih Özkan
12.12.2016, 19:54
Ellerine geçen her fırsatta bizi aşağılayan grup ile beraber maç izlemek mi ?
Yok artık!

Full HD
12.12.2016, 19:57
Hayal kurmayalim.Gercekci olalim! Kavga cikar,kan akar ve sonra biz bunu hesap edemedik diye söylemler gelir ve gene suclu biz oluruz.Hele Hele Trabzonspor gol yerse ve Fenerliler sevinirse bizim taraftar rahat mi durur? Yani arkadaslar ne olur biraz beynimizi calistiralim.

artvints
12.12.2016, 20:19
sorunlar çözülmeden hiçbirşey olmamış gibi insanları yan yana getirmeye çalışmak en hafif tabiriyle cahilliktir, gevşekliktir. dava sona erince gelsinler locada izlesinler maçı isterlerse umrumuzda olmaz. bu süreç boyunca hakkı yenen, yalnız kalan, lafı dinlenmeyen, başka yerlerde hak aramak zorunda kalan biz olduk.kaç yıldır bir tarafı görmezden gelerek geçirilen sürecin sonucunda, hadi birlik mesajı verelim olmaz, yemez. biz teröre karşı üstümüze düşen ne varsa yaparız, bu mesele başka. tabi rakibe küfredilmesin, misafir tribününe gelirlerse ilgilenilmesin, taşkınlık olmasın. bunlar normalde de olmasın zaten. ama yan yana gelmek pek mümkün değil.

Tahir61
12.12.2016, 20:23
Fenerbahce taraftari ile tamam

ama baskanlari gelmesin.

Aynen yönetim bazında hiçbir şey yapılmasın taraftarlar barış sın tamam ama o kulübü yönetenler de benim gözümde pkk dan aşağı kalır yanı yok

Cihan Ince
12.12.2016, 20:28
Ya şerefsizlik olur da bu kadarı olmaz. Şu mevzudan bile nemalanmaya çalışıyor adamlar da bizimkiler buna nasıl alet oluyor, terörle bizim hak hukuk davamızı nasıl kıyas kabul edip destek verebiliyorlar aklım almıyor.

En güzel cevabı bu arkadaşımız vermiş.

https://s28.postimg.org/asipj6onh/Czf_Ncp_MXUAAL29_B.jpg

Allah belasını versin o cevabı verenin. Çıkarı veya menfaati olmaksızın böyle bir teklif sunmuşlar, bari hayır de, artistlik senin neyine böyle bir günde..

bjk ile bursa'nın arasında kan davası olmasına rağmen adamlar birleşebiliyor, bizim yaptığımıza bak. Ayıptır yahu.. ne olmuş bize böyle ya?

memozcan
12.12.2016, 20:29
umarım başkanımız bu tuzaga düşmez.. böyle bir durumda kesinlikle tahrikler olacak ve kavga gürültü çıkacaktır..

ondan saonra futbol teröristi trabzonspor camiası olacaktır:) sanki benzinlikleri ateşe verip polis arabalarını biz ters çevirdik..

crazyman_61
12.12.2016, 20:37
Böyle bir olaya girilmemesi iyi olur

fatihaltun08
12.12.2016, 21:06
Hani söz konusu vatan ise gerisi teferruattır. Cümlesi nerede kaldı...

En azından yönetimi ve belli kişiler gelmesin diyebiliriz alt tarafı misafir tribünü gelsin veya ilk maçımızı onlarla yapalım diyebilirsiniz ama ne yazik ki söz konusu vatan ise gerisi teferruattır cümlesini idrak edememişiz onu net olarak görüyoruz. Öyle bir hava yaratıyorsunuz ki sanki aynı mahalleden aynı üniversiteden dostum dediğim insanlardan fenerli yok.

Konuşurken genelleme yapmayalım belli kişileri suclayabiliriz ama aşırı fanatizmi giderek elimize birşey geçmiyor.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğukan Uçan
12.12.2016, 21:11
http://i.hizliresim.com/1VvgG1.png

Full HD
12.12.2016, 21:12
bjk ile bursa'nın arasında kan davası olmasına rağmen adamlar birleşebiliyor, bizim yaptığımıza bak. Ayıptır yahu.. ne olmuş bize böyle ya?

Aslinda haklisin yani bizler Müslümaniz ve birbirimizi kirmamamiz lazim.Ama ayni zamanda insaniz ve hakkimiz yenildi kolay degil cihan.Herkes hirsizi sevemez yada hirsiza destek olan ve sevgi bagi olan kisileri sevemez.Bence türkiye de Futbol yasaklanmali sanki ikinci din oldu.Cok fazla adaletsizlik var bu gidis iyi gidis degil.

Özür dilemeyenler ile her insan beraber cay icemez.Ortada Hak var ufak lokma degil o Hak!

Doğukan Uçan
12.12.2016, 21:12
bu saatten sonra evet diyenlerin gerçek trabzonsporlu olmadıgı ortaya cikmistir. bu başliğin açılması bile trabzon insanına hakarettir

My
12.12.2016, 21:21
Allah belasını versin o cevabı verenin. Çıkarı veya menfaati olmaksızın böyle bir teklif sunmuşlar, bari hayır de, artistlik senin neyine böyle bir günde..

bjk ile bursa'nın arasında kan davası olmasına rağmen adamlar birleşebiliyor, bizim yaptığımıza bak. Ayıptır yahu.. ne olmuş bize böyle ya?Abisi kusura bakma da senin kadar mezhebimiz geniş değil. Ben bir renktaşıma "Allah belasını versin" demiyorum. Ben ne kadar "onursuz, şerefsiz, ahlaksız" varsa onların Allah belasını versin diyorum. Sana da geniş hayatında mutluluklar.

gurur6134
12.12.2016, 21:24
Kapansin bu gereksiz baslik..biktik irlandalilardan artik..hakli mucadelimize destek vermegi gectim bide gaza gelip kostek oluyorlar..

Hüseyin Çümen
12.12.2016, 21:39
Tüm Türkiye 2010 11 yılında 20 maçın 19 unu kazanarak şike yoluyla çalınmış şampiyonluğumuzda hemfikirdir. Türkiyemizin geçirdiği bu zor günlerde birlik be beraberliğe ihtiyacımız bukadar fazlayken fenerbahçeli kardeşlerimiz(!) hakkımız olan kupayı bize vererek ilk adımı atsınlar biz onlarla oöuz omuza maç izleriz.

Ahmet Kuru
12.12.2016, 21:41
Aynı tribünde yan yana maç izleyince ne oluyor? Biz keriz mi oluyoruz? Yada onlar menfaatçi mi?
fenerli herhangi bir taraftar grubunun bu teklifi yapmasında ne ard niyet olabilir. Bu haberleri hiç görmeden ben kendim yazmıştım maçı beraber izleyelim diye. Akabinde bunun sadece benim fikrim değil çoğu kişinin de böylr düşündüğünü gördüm.
Deniyor ki bir maç berabere izlemekle ne olck? Çok şey olacak bana göre.

Biz fenerlisiyle galataaraylısıyla beşktaşlısıyla ve 78 milyon ile bir bütünüz

ben bir pıolis evladının göz yaşına futboluda lanet olası 2011 kupasını da şikesine de tükürürüm. Siz nasıl bir vijdansınız? Hala daha , bu ortam da bile nasıl kupa diyebilirsiniz? Yazıklar olsun ....

halilaziz61
12.12.2016, 21:55
Aynı tribünde yan yana maç izleyince ne oluyor? Biz keriz mi oluyoruz? Yada onlar menfaatçi mi?
fenerli herhangi bir taraftar grubunun bu teklifi yapmasında ne ard niyet olabilir. Bu haberleri hiç görmeden ben kendim yazmıştım maçı beraber izleyelim diye. Akabinde bunun sadece benim fikrim değil çoğu kişinin de böylr düşündüğünü gördüm.

ben bir pıolis evladının göz yaşına futboluda lanet olası 2011 kupasını da şikesine de tükürürüm. Siz nasıl bir vijdansınız? Hala daha , bu ortam da bile nasıl kupa diyebilirsiniz? Yazıklar olsun ....

Bu öneriyi savunmamak karşı çıkmak polisleri sevmemek ya da terörü savunmak değil.
hayır kusura bkmayın ben şikebahçeliler ile bir bütün değilim.
Hesaplaşma helalleşme olmadan omuz omuza vermek olmaz.
Evet hem fikirim kupası da şikesi de bir polis evladının gözünün yaşından daha değerli değildir . yanyan omuz omuza maç izlemek popülist söyleminin yerine futbolu yasaklayım omuz omuza verip
işte o zaman birlik beraberlikvardır diyebiliriz.
Gerisi yalan olur, iki dakkalığına zoraki bir araya gelmek kimseye fayda sağlamaz.

Gürkan Asma
12.12.2016, 21:55

Tam bi fenerli gibi konuştun, kupa değil zorumuz adalet. Fenerliler de bunu anlamıyor işte.

gurur6134
12.12.2016, 22:06

Sen yan yana mac izleyince o polisin cocugunun yasi kuruyacak mi yada bundan sonra bidaha akmayacak mi sehit gelmeyecek analar aglamayacak mi bunun garantisini veriyormusun..birakin bu popilist soylemleri 78 milyonun bir olmadigi trabzonspora daha once yapilan yuzlerce haksizlikla belgelendi onlar bir biz tekiz koyun bunu kafaniza artik..sikecilerin su olayi bile lehlerine kullanmaya calismasi mucadelemizin sonuna yaklastigimiz gunlerde comagi yiyeceklerini anlamalarindan baska birsey degildir..samimi degiller olmadilarda hicbir zaman gorun bunlari 2011 den bu yana yapmadiklari hakaret kalmadi bu camiaya simdi mi akillarina geldi omuz omuza vermek.. ulkede her ay onlarca sehit patlama gozyasi akarken neden simdi..bir sorun kendinize boyle gaza gelip sonradan pisman olcaginiz seyler soylemeyin .olay sadece kupa olayi falan degil samimiyetsizlik hak arayisi oyle cocuk gozyaslarini filanda karistirip demoloji yapmayin..

Arda'
12.12.2016, 22:07
Gerek yok. Biz hakkımızı aradıkça bu arkadaşlar bizle alay etmedi mi yıllarca. Elinden 10 lirasını alsan ağlayacak adamlar bizim hakkımızı aramamızla alay etmedi mi. Evet hepimizin fenerli arkadaşları var ama tribünde kesinlikle yanyana olmamalı.

Ahmet Kuru
12.12.2016, 22:08
Bu öneriyi savunmamak karşı çıkmak polisleri sevmemek ya da terörü savunmak değil.
hayır kusura bkmayın ben şikebahçeliler ile bir bütün değilim.
Hesaplaşma helalleşme olmadan omuz omuza vermek olmaz.
Evet hem fikirim kupası da şikesi de bir polis evladının gözünün yaşından daha değerli değildir . yanyan omuz omuza maç izlemek popülist söyleminin yerine futbolu yasaklayım omuz omuza verip
işte o zaman birlik beraberlikvardır diyebiliriz.
Gerisi yalan olur, iki dakkalığına zoraki bir araya gelmek kimseye fayda sağlamaz.
Elbetteki bu fikri benimsememek polisi sevmek yada terörü savunmak değil.
Bugün bombanın patladığı yere omuz omuza giden takım taraftarlarının amacı ne ise bu fikri benimseyenlerin de amacı yok.

Ben ne fener ile dost olalım diyorum ne de kardeş. Ama herkes bilmeli ki '' biz birbirimizi günahımız kadar sevmeyiz ama mesele vatan ise hepimiz beraberiz '' mesajını vermek bile olabilir ve bu benim için de yeterlidir...

Mesele aslında bu kadar açık ve net.

Bir çok arkadaşımızın yukarda bahsettiği gibi çevremizde çok samimi olduğumuz hatta dost dediğimiz insanlar fenerli de olabiliyor başka takım taraftarı da.

Ama mesele Trabzonspor beklediği adaletten de daha büyük fenere olan nefretinde hepsi bu.

A.Ali Karanis
12.12.2016, 22:21
Bu konunun kamuoyunda konuşulmaması lazım.

Beyefendilerinin keyifleri gelince 'Kırım'ı alalım Trabzon'u verelim' muhabbeti yapılacak,ama konu günlük bir birleşme çağrısı olduğunda 'her şeyi bir kenara bırakalım birleşelim' olacak.Ben bu işe karşıyım.İstemiyorum.Bir ara İstanbul United vardı,ne oldu o mesela?

3 Temmuz'dan beri uğradığımız hakaretler ve haksızlıklar ortada iken ben kol kola maç izlemem kimseyle adalet gelene kadar.İl güvenlik kurulu deplasman yasağını kaldırırsa ona diyecek bir şeyim yok ama buyursun gelsinler.

ESER
12.12.2016, 22:31
Bu olayin provoke edilmeyeceginin garantisini kim verebilir?
Gereksiz degil,tehlikeli bir girisim olarak goruyorum.

İlker Yazıcıoğlu
12.12.2016, 22:36
Afedersiniz de polis arabalarını ters çevirip ateşe veren adamlarla yan yana maç izlemek istemiyorum diye polis düşmanı mı olacağım???

İşimize bakalım,memleketi Trabzonspor taraftarı kurtaracaksa, önce ,Trabzonspor'a memleketin takımı muamelesi yapılsın devlet ve de kurumları tarafından...

Sonra konuşuruz yan yana maç izlemeyi...

gurur6134
12.12.2016, 22:38
Afedersiniz de polis arabalarını ters çevirip ateşe veren adamlarla yan yana maç izlemek istemiyorum diye polis düşmanı mı olacağım???

İşimize bakalım,memleketi Trabzonspor taraftarı kurtaracaksa, önce ,Trabzonspor'a memleketin takımı muamelesi yapılsın devlet ve de kurumları tarafından...

Sonra konuşuruz yan yana maç izlemeyi...

+1461

BERBATOV61
12.12.2016, 22:41
Adamlık bizde kalsın yine alttan alan biz olalım gerekirse yan yana da maç izleyelim topun peşine kavga etmeyelim diye bizi bekleyen emniyet mensubu arkadaşları riske sokmayalım. Mahkeme devam ediyor ordan ne karar çıkar bakar görürüz ama şu ortamda fener taraftarı ile kavga etmek bize yakışmaz Trabzonluya yakışmaz Türk insanına yakışmaz. Allah korusun ülke savaşa girse ben fenerliyle omuz omuza savaşmam mı diyeceksiniz sallayın gitsin futbolu inşallah tek derdimiz futbol olduğu zaman bu ülkede fenerliler le kavgamıza devam ederiz.

bordo08
12.12.2016, 22:43
Biz o şikecilerle yan yana maç izleyince terörmü bitecek yapmayın yahu gerek yok böyle şeylere..Önce hak yerini bulacak ondan sonra buyursun gelsinler...Benim takımımın emeğini çalıp gücünü kullanıp her fırsaata bizi ezmeye çalışan fırsatçı pişkin aziz yıldırım ve tayfası uzak dursun önce adalet

BERBATOV61
12.12.2016, 22:46
Biz o şikecilerle yan yana maç izleyince terörmü bitecek yapmayın yahu gerek yok böyle şeylere..Önce hak yerini bulacak ondan sonra buyursun gelsinler...Benim takımımın emeğini çalıp gücünü kullanıp her fırsaata bizi ezmeye çalışan fırsatçı pişkin aziz yıldırım ve tayfası uzak dursun önce adalet

yahu biteceğinden değil be kardeşim o kadar polisi jandarmayı toplamayız en azından oraya adam gider işini yapar veya dinlenir veya Allah korusun açık hedef haline gelip risk almaz

Fatih Cengiz
12.12.2016, 22:52

Bu da bir değişik cevap olmuş...

bordo08
12.12.2016, 22:54
Deplasman taraftarı gelmezse o kadar güvenlik önlemine gerek yok zaten biz polisle jandarmayla kol kola beraber maç izleyelim gerekirse..Yakında bizim taraftarda başlayacak şike kumpas aziz mahsum demeye yavaştan zemin hazırlanıyor :)

Fatih Cengiz
12.12.2016, 22:54
Tüm Türkiye 2010 11 yılında 20 maçın 19 unu kazanarak şike yoluyla çalınmış şampiyonluğumuzda hemfikirdir. Türkiyemizin geçirdiği bu zor günlerde birlik be beraberliğe ihtiyacımız bukadar fazlayken fenerbahçeli kardeşlerimiz(!) hakkımız olan kupayı bize vererek ilk adımı atsınlar biz onlarla oöuz omuza maç izleriz.
Aynen...

Fatih Cengiz
12.12.2016, 22:56

Olaya neden böyle bir boyut kazandırıp, kıyas yoluna gidiyorsunuz hocam..

Bu işe böyle bakarsak hiç birşey yapamayız..
İlginç insanlarız vesselam

Full HD
12.12.2016, 22:59
Soruyorum: Müslümanlarin katillerine destek verdik ve veriyoruz.Hic bu konuda Trabzonda yürüyüs oldu mu? Hükümeti elestiren oldu mu?

Saygilar

ccd6167
12.12.2016, 23:04
Bu ülkede ilk defa polis şehit olmuyor.. Yada asker şehit olmuyor.. O yüzden saçma sapan bir başlık.. He madem delikanlılar çıkar başkanlar avukatlar canlı yanına tüm şike olayları konuşulur yüzyüze canlı duruşma yapılır..adalet hak kardeşlik o zaman ortaya çıkar..

Bu başlık saçma sapan bir başlık.. Kapatın gitsin..hayatı boyunca başarı için her yolu mübah gören bir camia bugün barışsa yarın yine son maçta şike yapmayacağının garantisini vermez..

Fener ve istanbul takımları başakşehir dahil bizim en kötü günde bile dostumuz olamaz..

kani6161
12.12.2016, 23:11
Bende istemiyorum... Niye bu akıl bizden çıkıyor...

Benim önerim Tff birlik istiyorsa tüm ligi kapsasın. Mesala bizde kadıköyde izleyelim.

İlker Yazıcıoğlu
12.12.2016, 23:18
Onu bunu bırakın da, şimdi öğrendim.
Antalya almış maçı:)

Ümit Küçük
12.12.2016, 23:21
teröre hayır demek için fb ile maç izlemek mi....adamlar futbolun teröristi olmuş....kimse kusura bakmasın bir teröre hayır derken başka bir terörizme kucak açamam ben....önce illegal yapılanmanlarıdan vazgeçip temizlesinler kendilerini sonra sırtımız da taşırız gerekirse

Fatih Cengiz
12.12.2016, 23:21
Deplasman taraftarı gelmezse o kadar güvenlik önlemine gerek yok zaten biz polisle jandarmayla kol kola beraber maç izleyelim gerekirse..Yakında bizim taraftarda başlayacak şike kumpas aziz mahsum demeye yavaştan zemin hazırlanıyor :)
Aynen

İlker Yazıcıoğlu
12.12.2016, 23:23
teröre hayır demek için fb ile maç izlemek mi....adamlar futbolun teröristi olmuş....kimse kusura bakmasın bir teröre hayır derken başka bir terörizme kucak açamam ben....önce illegal yapılanmanlarıdan vazgeçip temizlesinler kendilerini sonra sırtımız da taşırız gerekirse
Sen var ya...
Adamsın:)

Ümit Küçük
12.12.2016, 23:27
Sen var ya...
Adamsın:)

eyvallah gardaşım sen de öyle :)

POYRAZ
12.12.2016, 23:28
Ayni amac icin Kadiköy'de omuz omuza mac
izlemeyi onlar kabul ederler miydi orasi süpheli.

My
12.12.2016, 23:31
Bende istemiyorum... Niye bu akıl bizden çıkıyor...

Benim önerim Tff birlik istiyorsa tüm ligi kapsasın. Mesala bizde kadıköyde izleyelim.Akıl bizden değil onlardan çıktı.

Mert Oğuzlu61
12.12.2016, 23:38
40 ın üzerinde şehidimiz varken bu konunun ''birlik beraberlik'' düşüncesiyle tartışılıyor olması, konuya bizim açımızdan bakmaya çalıştığımda boş bir tartışmaymış gibi geliyor. Bence iki hassas konuyu birbirinden ayırıp öyle değerlendirelim. Çevremde çok sevdiğim fenerli dostlarım var. Konu birlik beraberlikse, vatansa, bayraksa biz zaten biriz. Ciddi meseleler bunlar, şimdi bunu tutup bambaşka boyutlara taşımak istiyorlar, işte orada duuuuur.

Algı oyunlarına düşmemek lazım, böyle samimi olmayan, gereksiz, içi boş şeylere ihtiyacımız yok. Bakın 3 Temmuz bizim namusumuzdur, ortada devam etmekte olan ve geleceğimizi belirleyecek olan bir süreç var. Namus davamız diyoruz, kutsalımız oldu. Hiç o toplara girmeye gerek yok, 3 Temmuz kapanacak ve hakkımız olanı alacağız. Sonra adam olmaya karar verirler mi ? Sanmıyorum, çokta mühim değil.

Konu birlikte maç izlemek, dostluk, kardeşlik değil. Bizim için ''namus meselesi'' olan kutsalımız hakkında konuşuyoruz. O ayrı, bu ayrı. Bizde terör kurbanıyız, futbol terörü kurbanıyız. Yerler, içerler, maçlarını oynayıp giderler. Bunu TS forumunda tartışmak, konuşmak bile bana garip geldi doğrusu.

Sercan Keleş
12.12.2016, 23:46
İstanbul'da derbi maçları oynanırken. Aynı metrolarda aynı marketlerde aynı sokaklarda birlikte yürüyen insanlar stadyum etrafına gelince düşman oluyor. Binlerce polis giriyor aralara. İnsanlar birbirlerine öfke ile bakıyor. Oysa o insanlar dün aynı metroda birbirlerine yer veren insanlar. Benim babam Fenerbahçeli. Ne olacak şimdi. Düşman mı olacağız. Futbolun taraftar boyutu farklıdır.

Bizim adalet için dik duruşumuz sistemle ilgilidir. Türk futbolunun içinde bulunduğu pislik durum. A B C takımı veyahut taraftarı ile bizim hiçbir şekilde düşmanlığımız söz konusu olamaz.

Bu birlikte maç izleme noktası desteklediğim bir mevzu fakat, savaşta olduğumuz sistem bunu kullanarak hakkımızın gaspını tamamlamış olacaktır. Bu yüzden gerek görmüyorum.

Ufuk
12.12.2016, 23:59
Ayni amac icin Kadiköy'de omuz omuza mac
izlemeyi onlar kabul ederler miydi orasi süpheli.

Onlar kabul etse bile durum değişmez. Biz niye emeğimizi çalan adamlarla bir olalım hoşgörü gösterelim, anlamıyorum millet neden bu kadar geniş.

Ben Fblilerle günlük hayatta gayet muhabbet ediyorum ama futbol konuşmaya geldi mi şike yorumuna göre konuyu değiştiriyorum.

Bursa ile Beşiktaş'ın durumu bizimki ile kıyaslanamaz. Yersiz bi husumet onlar arasındaki. Sorsan yarısı neden kavgalı olduğunu bilmez. Misal arada Samsunspor ile nedenini çözemediğim bir husumet oluyor aramızda. Bursa BJK maçı kıyaslansa kıyaslansa bunla kıyaslanır. He bu arada bizim fb ile mevzu da kulüpler bazında. Maça giderken döner bıçakları ile falan gidilmiyor bildiğim kadarıyla. Bu teklifi fbliler sunduğu zaman adamdaki yüzsüzlüğe bak diyorum ama bizim taraftar sununca şaşırıp kalıyorum. [emoji52]

POYRAZ
13.12.2016, 00:06
"Hosgörü gösterelim" diye bir sey yazmis miyim?

Çağdaş DENİZ
13.12.2016, 01:00
başlık kilitlensin bence
yoksa burda kavga etmeyen forum üyesi kalmayacak

Fatih Cengiz
13.12.2016, 01:17
Onlar kabul etse bile durum değişmez. Biz niye emeğimizi çalan adamlarla bir olalım hoşgörü gösterelim, anlamıyorum millet neden bu kadar geniş.

Ben Fblilerle günlük hayatta gayet muhabbet ediyorum ama futbol konuşmaya geldi mi şike yorumuna göre konuyu değiştiriyorum.

Bursa ile Beşiktaş'ın durumu bizimki ile kıyaslanamaz. Yersiz bi husumet onlar arasındaki. Sorsan yarısı neden kavgalı olduğunu bilmez. Misal arada Samsunspor ile nedenini çözemediğim bir husumet oluyor aramızda. Bursa BJK maçı kıyaslansa kıyaslansa bunla kıyaslanır. He bu arada bizim fb ile mevzu da kulüpler bazında. Maça giderken döner bıçakları ile falan gidilmiyor bildiğim kadarıyla. Bu teklifi fbliler sunduğu zaman adamdaki yüzsüzlüğe bak diyorum ama bizim taraftar sununca şaşırıp kalıyorum. [emoji52]
+1967

Fatih Cengiz
13.12.2016, 01:22
Bu herkesin dilinde olan birşey varya sosyal hayatımızda hepimizin fb li dostları...
Evet tanıdıklarım hatta çok uzun zamandır her türlü tanıdığım arkadaşlarım abilerim var.
Ama istisnalar haricinde çoğunda belli bir karakter var.
Birlikte mekanlarda maçta izlemişimdir ama asla objektif olamazlar.. Hep "taraf" tırlar...
Haksız oldukları açık saçık ortadayken yine de haklı olduklarında ısrarcıdırlar... Hem futbol maçı için hem de genel sosyal hayatlarında hemen hemen böyledir..

Bir atasözü vardı ama çıkaramıyorum. Bireyden post başka bişeyden de dost olmaz.. O başka bişey de bence fb liler..

Neyse şahsi görüşüm, sapla samanı karıştırmayın..
Sokakta yürünür.. Aynı hayat bir yere kadar yaşanır ama omuz omuza Avni aferin yarısı fb lilere verilmez verilemez..

Bizden düşünen arkadaş, eksik düşünmüş.
Çok üzerinde durulmadan kapatılmalı konu.
Bence...

Erkan SÜNGER
13.12.2016, 01:28
https://youtu.be/-X32jRjQS4o

Allahım ya ne çabuk unutuyoruz. Burdakilerde çevik kuvvet?

Diyecek çok şey var ama demicem. Bunlarla beraber hiçbirşey yapılmaz. Biz terörü kendi basimiza lanetleriz. Eksik kalsin bunlarin destegi

Berkan
13.12.2016, 01:48
Bir sevda uğruna 96 da hayatını verenlerin kemiklerini mi sızlatmak amacınız ?

Maçlarını oynasınlar gitsinler. Tek isteğim gerginlik olmadan Trabzon'dan ayrılmaları. Bizim takımımıza bayrağımıza bağlanmamızla onların ki hiçbir zaman bir olmadı olamaz.

Yan yana maç izlemek genişliğe bakın Avni akerde veya Akyazıda fener formalı trübünleri görmeyi nasıl bi mezhep kabul eder anlamak güç.

Hele bazı yorum yapanlar varki her hafta başkana hocaya sallarlar şimdide fenerlilerle beraber maç izleyelim derler, bu kadar hoşgörülüyseniz önce kendi başkanınızın hocanızın kuyusunu kazmayın.

Adem Akyüz'
13.12.2016, 08:57
Fazla romantik takılmanın bir anlamı yok. Deplasman yasağının kaldırılması yeterli.

Adem Akyüz'
13.12.2016, 09:01
Samimiyetlerini görebilmek için güzel bir test.

Yiğit Gayretli
13.12.2016, 09:08
Başlığın içeriği trajikomik... Mesajları kâh sinirlenerek, kâh gülerek okudum. Madde madde bakalım bu işin anatomisine; bakalım kimlerle "omuz omuza" maç izleyeceğiz?

-Sinirlenince stat, benzinlik ve polis aracı yakan

-Tarihin gördüğü en büyük şike eylemini ahlaksızca savunan

-Mevcut iktidarı önce tehdit edip sonra yalamadık yerini bırakmayan

-Cumhuriyet tarihinin en karanlık ve pislik heriflerinden biri olan asker kaçağı Aziz Yıldırım'ın körü körüne destekçisi olan

-Trabzon'u Rum olmakla itham eden (Rum olmakta bir sıkıntı yok)

-"Kırım'ı alın, Trabzon'u verin" diyen

-Adalet arayan Trabzonsporlular'a "vatan hainleri" diyen

-Olaylı maçtan sonra tüm Trabzon halkına "terörist" diyen

-Ne idüğü belirsiz bir kurşunlanma olayını, sırf Trabzon il sınırları içinde yaşandı diye tüm Trabzon şehrine mâl eden.

-Sadece kadın ve çocukların girebildiği maçta "kötü ve çirkin tezahürat"tan ceza alan

-Darbe girişiminin ilk dakikalarında tanklara alkış tutan

birileri bunlar...

Çok pardon; ama alnımızda enayî yazmıyor.

Tüm yeter şartlar sağlanmış olsa bile şehrin kimyası ve dinamikleri kabul etmez bu durumu. Bir yunusu yüksekten boşluğa bırakıp "hadi uç!" demekle eşdeğerdir.

Romantizm kötüdür demiyorum ama bu biraz da popülizm kokuyor arkadaşlar. 90 dakikalık bir şov uğruna, bu risk alınmaz. Gerek yok.

Dün akşam bir yürüyüş oldu ve tüm takımların destekçileri oradaydı istisnasız. Yetmedi mi? Kime yetmedi ya da... Böyle işlere girmek anlamsız.

angraf
13.12.2016, 10:02
bence olmalı futbol futboldur fenerbahçe taraftarı klübünü sahiplenmiştir trabzonspor taraftarıda klübünü sahiplenmiştir. Taraftarların birlikte maç izleyebileceği çağdaş bir topluma ulaşabilme ümidiyle diyorum çünkü ne biz ne onlar bu olgunlukta değiliz.

ibrahim
13.12.2016, 10:13
Önce yaptıkları piçliğin hırsızlığın bedelini ödesinler, sonra gelsinler kapımıza.

alone_6161
13.12.2016, 11:07
Stockholm sendromu nedir? Herkes bir araştırsın sonra yeniden bu konuyu tartışalım...

İlker Yazıcıoğlu
13.12.2016, 11:20
Her kuş bitti, leylek kaldı...

omondoles
13.12.2016, 11:23
Stockholm sendromu nedir? Herkes bir araştırsın sonra yeniden bu konuyu tartışalım...

Bu sendromu ülkece yaşıyoruz.

Loading %61..

Ozan Yılmaz
13.12.2016, 11:24
https://scontent.cdninstagram.com/t51.2885-15/s320x320/e35/12976293_873246919488440_2101009973_n.jpg?ig_cache _key=MTIzNTcxNjI2MTE5NDM2MDA5Nw%3D%3D.2

bizden dostluk mesajı verenlere onların da size selamı var(!)

ÖmürKaradeniz61
13.12.2016, 11:36
Geçin o işleri,bu ülkede terörizmi bitirmek istiyorsalar önce fener camiası yokolsun.Terörizm sadece bomba patlatmakla olmaz yolda giderken durup dururken sokağa tükürmek,çöp tenekesini yakmak gibi olaylarda bana göre teröristliktir.Bu herifler polis arabalarına saldırırken nerdeydiler.Romantizme gerek yok Trabzona gelmesinler aziz yıldırım denilen herifte o şerefli yeni yuvamız olan Akyazının yolundan dahi geçmesin.Ayrıca bu olayı gündeme getirmek istiyen,acaba olur mu diye düşünen her ne kadar Trabzonlu ve Trabzonsporlu varsa hakkım haram zıkkım olsun.

S.ÖZKAN
13.12.2016, 11:40
Teröre Hayır demek için Şikeci Hırsızlarla yan yana can ciğer kuzu sarması olmak zorunda değilim.

Tabi ki Terörden ve Teröristlerden Şikecilerden daha fazla nefret ediyorum ama bu 5 yıldır bize yapılanları unutturmuyor.

S.ÖZKAN
13.12.2016, 11:41
Başlığın içeriği trajikomik... Mesajları kâh sinirlenerek, kâh gülerek okudum. Madde madde bakalım bu işin anatomisine; bakalım kimlerle "omuz omuza" maç izleyeceğiz?

-Sinirlenince stat, benzinlik ve polis aracı yakan

-Tarihin gördüğü en büyük şike eylemini ahlaksızca savunan

-Mevcut iktidarı önce tehdit edip sonra yalamadık yerini bırakmayan

-Cumhuriyet tarihinin en karanlık ve pislik heriflerinden biri olan asker kaçağı Aziz Yıldırım'ın körü körüne destekçisi olan

-Trabzon'u Rum olmakla itham eden (Rum olmakta bir sıkıntı yok)

-"Kırım'ı alın, Trabzon'u verin" diyen

-Adalet arayan Trabzonsporlular'a "vatan hainleri" diyen

-Olaylı maçtan sonra tüm Trabzon halkına "terörist" diyen

-Ne idüğü belirsiz bir kurşunlanma olayını, sırf Trabzon il sınırları içinde yaşandı diye tüm Trabzon şehrine mâl eden.

-Sadece kadın ve çocukların girebildiği maçta "kötü ve çirkin tezahürat"tan ceza alan

-Darbe girişiminin ilk dakikalarında tanklara alkış tutan

birileri bunlar...

Çok pardon; ama alnımızda enayî yazmıyor.

Tüm yeter şartlar sağlanmış olsa bile şehrin kimyası ve dinamikleri kabul etmez bu durumu. Bir yunusu yüksekten boşluğa bırakıp "hadi uç!" demekle eşdeğerdir.

Romantizm kötüdür demiyorum ama bu biraz da popülizm kokuyor arkadaşlar. 90 dakikalık bir şov uğruna, bu risk alınmaz. Gerek yok.

Dün akşam bir yürüyüş oldu ve tüm takımların destekçileri oradaydı istisnasız. Yetmedi mi? Kime yetmedi ya da... Böyle işlere girmek anlamsız.

+1

SEDER
13.12.2016, 12:05
Fenerbahçe taraftarı ile hiçbir problemim yok..her ne kadar bal gibi şike yaptıklarını bilmelerine karşın, kirli bir kupayı müzelerine götürmekten utanmamış olsalarda. sonuçta hepsi taraftar, hepsi insan, hepsi türk ve Müslüman.. dolayısıyla er yada geç aynı safta yer alırız.. şuda var şikeyi Fenerbahçe taraftarı değil aziz ve ekibi yaptı.Maça gelsinler ama rica ediyorum o başkan müsveddelerini getirmesinler.. maça gelince yenecekleri kesin k, bizi bu sene yenemeyeni dövüyolar..

Yada bizdeki holiganlar ile onlardaki holiganlar maçı beraber izlesinler..birbirlerini yesinler zerre üzülmem.. ama insan gibi kendi takımını desteklemek isteyene düşmanlığa karşıyım..

El Cordobes
13.12.2016, 12:08
bence olmalı futbol futboldur fenerbahçe taraftarı klübünü sahiplenmiştir trabzonspor taraftarıda klübünü sahiplenmiştir. Taraftarların birlikte maç izleyebileceği çağdaş bir topluma ulaşabilme ümidiyle diyorum çünkü ne biz ne onlar bu olgunlukta değiliz.

1- Futbol sadece futbol olmaktan çıkalı uzun zaman olmuştur. Futbol artık milyar dolarların döndüğü bu nedenle de şike, yasadışı bahis, doping vs. yollarla sahadaki oyuna müdahale edilen bir endüstri ; dünya çapında şirketlerin tonlarca para harcayıp stada, formaya, çoraba vs. sponsor olarak kişilerin tüketim tercihlerini değiştirmeye çalıştıkları bir alan; devletin, dernek veya vakıfların uyuşturucu, kanser vb. tehlikelere karşı toplumsal farkındalık yaratmaya çalıştıkları bir mecra; baskı gruplarının kitlelerin algılarını kendi menfaatleri, çıkarları veya ideolojileri için yönlendirmeye çalıştıkları bir zemin haline gelmiştir. Birçok başkan ve yöneticinin kulüpteki görevinden ayrıldıktan sonra siyasete atılmaları veya ticari işlerini yoluna koymaları tesadüf değildir. Yani olay artık sahada futbolcuların mücadele edip sonucunda galip gelmeme çerçevesinden çıkmıştır.

2- Fenerbahçe taraftarı bu süreçte kulübüne sahip çıkmıştır, doğrudur. ancak sahip çıktıkları şey adaletsizlik ve hırsızlıktır. zaten bugünkü toplumsal ahlaksızlığın temelinde oy verdiği partiye, üye olduğu herhangi bir oluşuma veya yakın bir arkadaşına sahip çıkmanın yolunun onun yaptığı ahlaksızlıkları görmezden gelme, göz ardı etme veya üstünü kapatma şeklinde yapılması olduğunun zannedilmesidir. eğer biz şike yapsaydık ve tavrınız fenerbahçe taraftarı gibi olacaksa olaya farklı yönlerden bakıyoruz. eğer o dönem bizimkiler de şikeye bulaşsaydı benim yapacağım iş çok uzak değil zaten, dükkanı da kunduracılarda, gider nevzat şakarın suratına tükürürdüm.

3- konuyu detaylandırmayayım ama Trabzon taraftarının önemli bir kısmı, özellikle nüfuz gücünü bulunduran kimseler diyeyim bu süreçte takımına sahip çıkamamıştır.

4- sadece fenerliler için demiyorum genel olarak birlikte maç izlemekten kasıt iç içe izlemek mi yoksa aynı stadda ayrı tribünlerde izlemek mi orasını tam çözemedim. eğer kasıt yan yana izlemekse neden? dünyanın neresinde böyle bir şey var? sen bir takıma aitsin, diğeri de başka takıma. aynı takıma aidiyet duyanlar tabiki bir araya gelecek, taraftarlığın doğası bu. eğer maksat ayrı tribünlerse şike sürecinden sonra bile fenerlilerle ankarada kupa finalinde stadı yarı yarıya paylaşmadık mı? iç savaş mı çıktı?

3 temmuzdan sonra olayın yönü şekillenmeye başladıktan sonra bu sürecin sonunda bizi suçlu çıkartacaklar diye çevremdekilere söylemiştim. olay oraya doğru gidiyor. bu yumuşatma çabalarının sonunda "hadi Trabzon özür dilesin de bu iş kapansın." derlerse hiç ama hiç şaşırmam.

Fatih Cengiz
13.12.2016, 12:15
1- Futbol sadece futbol olmaktan çıkalı uzun zaman olmuştur. Futbol artık milyar dolarların döndüğü bu nedenle de şike, yasadışı bahis, doping vs. yollarla sahadaki oyuna müdahale edilen bir endüstri ; dünya çapında şirketlerin tonlarca para harcayıp stada, formaya, çoraba vs. sponsor olarak kişilerin tüketim tercihlerini değiştirmeye çalıştıkları bir alan; devletin, dernek veya vakıfların uyuşturucu, kanser vb. tehlikelere karşı toplumsal farkındalık yaratmaya çalıştıkları bir mecra; baskı gruplarının kitlelerin algılarını kendi menfaatleri, çıkarları veya ideolojileri için yönlendirmeye çalıştıkları bir zemin haline gelmiştir. Birçok başkan ve yöneticinin kulüpteki görevinden ayrıldıktan sonra siyasete atılmaları veya ticari işlerini yoluna koymaları tesadüf değildir. Yani olay artık sahada futbolcuların mücadele edip sonucunda galip gelmeme çerçevesinden çıkmıştır.

2- Fenerbahçe taraftarı bu süreçte kulübüne sahip çıkmıştır, doğrudur. ancak sahip çıktıkları şey adaletsizlik ve hırsızlıktır. zaten bugünkü toplumsal ahlaksızlığın temelinde oy verdiği partiye, üye olduğu herhangi bir oluşuma veya yakın bir arkadaşına sahip çıkmanın yolunun onun yaptığı ahlaksızlıkları görmezden gelme, göz ardı etme veya üstünü kapatma şeklinde yapılması olduğunun zannedilmesidir. eğer biz şike yapsaydık ve tavrınız fenerbahçe taraftarı gibi olacaksa olaya farklı yönlerden bakıyoruz. eğer o dönem bizimkiler de şikeye bulaşsaydı benim yapacağım iş çok uzak değil zaten, dükkanı da kunduracılarda, gider nevzat şakarın suratına tükürürdüm.

3- konuyu detaylandırmayayım ama Trabzon taraftarının önemli bir kısmı, özellikle nüfuz gücünü bulunduran kimseler diyeyim bu süreçte takımına sahip çıkamamıştır.

4- sadece fenerliler için demiyorum genel olarak birlikte maç izlemekten kasıt iç içe izlemek mi yoksa aynı stadda ayrı tribünlerde izlemek mi orasını tam çözemedim. eğer kasıt yan yana izlemekse neden? dünyanın neresinde böyle bir şey var? sen bir takıma aitsin, diğeri de başka takıma. aynı takıma aidiyet duyanlar tabiki bir araya gelecek, taraftarlığın doğası bu. eğer maksat ayrı tribünlerse şike sürecinden sonra bile fenerlilerle ankarada kupa finalinde stadı yarı yarıya paylaşmadık mı? iç savaş mı çıktı?

3 temmuzdan sonra olayın yönü şekillenmeye başladıktan sonra bu sürecin sonunda bizi suçlu çıkartacaklar diye çevremdekilere söylemiştim. olay oraya doğru gidiyor. bu yumuşatma çabalarının sonunda "hadi Trabzon özür dilesin de bu iş kapansın." derlerse hiç ama hiç şaşırmam.
+1461

Berkan
13.12.2016, 12:17
Sanki evin salonunda 5 kişi maç izleyecek öyle bir şey olsun bakın nasıl karışıyor stad :D

Berkan
13.12.2016, 12:23
Yapılabilecek tek şey sahaya madde atılmasını önlemek ve rakibe küfürü engellemek olmalı... Ne onlar bizim stada gelsin ne biz gidelim gereksiz gerilecek ortalık yoksa.

Tayfun Aydın
13.12.2016, 13:00
Deplasman yasağı kalktıysa gelirler maçlarını seyreder dönerler. Senelerdir olduğu gibi. Ama istanbul dan Trabzon a maç seyretmeye gelecek adamın ben normal bir vatandaş olduğunu düşünmüyorum.

Kol kola yanyana değil futbol maçı bir febeşliyle masa tenisi maçı bile izlemem hele şike yoktur diyen bir febeşliyle asla. Beynime aklıma ruhuma hakaret sayarım bunu.

Gerek yok böyle bir şeye.

bordox
13.12.2016, 13:59
Aziz Yıldırım ve Şekip Mosturoğlu gibi şikeciler o kulüpte görev aldıkları sürece normalleşme olmaz,olmamalı.
Taraftarları gelir,insan gibi maçı izler ve gider.
Bizlik bir mevzu göremiyorum.

gurur6134
13.12.2016, 14:58
Iki cihan bir araya gelse hakkimizi almadan ozur dilenmeden asla..bu basligin bu kadar acik kalmasi bile sasirtici yuzde 95 in ne dusundugu ortada vurun kiliti gitsin..

POYRAZ
13.12.2016, 17:18
Ayni mac Kadiköy'de olsaydi asla bu teklifi yapmayacaklardi.
Ayrica bu teklifi yapanlarin, fe-be kus camiasinin cok ama cok kücük bir
parcasina ait oldugunu düsünüyorum. Cogunluklari bu sekilde düsünmüyordur.
Sevgi pitirciklari icinde el ele, yanak yanaga mac izlemek zorunda degiliz kimseyle.

genç61
13.12.2016, 19:32
Insan olarak bu ulkenin vatandasi olarak severim ama futbol seyircisi olarak bir macta benim icin bir dusmandan farkli degiller once gevsek alisen agzindan kahkalarla trabzonda memleketi ayaga kaldirark cumhur baskanini arayarak 6 ilden asker polis yigarak trabzondn sampiyonlugu caldigini anlatmicak o gece olen insanlar oldu bu takim icin oyle bu omuz bi fenerlinin omzuna hic dayanmaz fenerli zaten bizim omzumuzu kaldiramaz ezilir altinda

Fatih Solmaz
13.12.2016, 21:28
fenerbahçe'nin kendisi başlı başına terör örgütüdür. detay istemezsiniz heralde.

Sacit
13.12.2016, 22:03
Bu başlık halen daha kilit yemedi mi ?
Konular çok farklı olmasına rağmen böyle şuursuzca başlıklar niye açılıyor ?

Bunun gündeme gelmesi bile düşünülemez

U.Sadıkoğlu
13.12.2016, 23:38
2010-11 sezonunda gasp ettikleri şampiyonluğumuz için.
Mini Cooperları peşin gönderip maç satanlar için.
Zokora'nın maruz kaldığı ırkçı saldırılar için.
Kırım'ı alıp Trabzon'u alalım diyenler için.
Ekinlerin durumunu soranlar için.
Sürdükleri tarlalar için.

Ve en önemlisi malum sezonda;

Kaybettiğimiz Mustafa abimiz için.

Özür dileyip 2010-2011 Şampiyonluk kupasını getirseler dahi birlikte maç izlemeyi asla kabul etmiyorum, etmeyeceğim.

castillo61
13.12.2016, 23:54
fenerbahçe'nin kendisi başlı başına terör örgütüdür. detay istemezsiniz heralde.

yazılanların çoğuna katılıyorum
fakat şu yorum santrası olmayan goldür

ellerinize sağlık

Nazim Can
14.12.2016, 00:56
Ufak bir ayrıntıya dikkat çekmek istiyorum, etrafımdaki 6s li ve 8tas li arkadaşlarımın hepsi de buradaki çoğu kişi gibi bu olaya sıcak bakmiyorlar:) sonsuza dek onları affetmeyin onlar şikeci hakkınızı çaldı diyede ekliyorlar:)
Şimdi hazır fener top yükün Cüneyt Çakır denilen yılana cullanmisken bizde onlara bir küçük destek çıksak da geçen sene bizim adımıza sonun başlangıcını baslatan o adı heriften gs maçınin intikamını alsak fena mı olur ?

Erkin
14.12.2016, 01:00
İnternet, twitter vs ortamlarında nabız yoklama için ortaya atıldığını düşündüğüm, konuşulması gereksiz ve gerçekleşmesi imkansız bir olay. Başlık da kilit adayı.

My
14.12.2016, 01:10
fenerbahçe'nin kendisi başlı başına terör örgütüdür. detay istemezsiniz heralde.<svg xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink="http://www.w3.org/1999/xlink" viewBox="0 0 32 32" class="at-icon at-icon-twitter" style="width: 32px; height: 32px;"><g></g></svg> https://s24.postimg.org/t4nfev7yd/538797_413402222014937_310781538943673_1331689_1.j pg

Gurbetçi_TS
14.12.2016, 02:04
<svg xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink="http://www.w3.org/1999/xlink" viewBox="0 0 32 32" class="at-icon at-icon-twitter" style="width: 32px; height: 32px;"><g></g></svg> https://s24.postimg.org/t4nfev7yd/538797_413402222014937_310781538943673_1331689_1.j pg

:alkış::alkış:
dogru söze nedenirki.

HOPA'LI TS'Lİ
14.12.2016, 08:21
şikebahçe başkanı o.ç. AY Avni Aker'de görmek istemiyoruz

61trabzonomer
14.12.2016, 08:54
şikebahçe ile yanyana falan onu geçecekler, işimiz olmaz hayde başka kapıyaa

Yiğit Gayretli
14.12.2016, 09:12
Başlık, konuyla ilgili herkesin görüşünü merak ettiğimiz için açık kalıyor arkadaşlar.

İlyas Özdemir
14.12.2016, 11:25
öyle bişe olamaz yemişim dostluğu kardeşliği şikebahçe başlı başına bir terör örgütüdür zaten

HOPA'LI TS'Lİ
14.12.2016, 12:11
Kupamız verilmeden asla
Dostluk mostluk yok

trapezus61
14.12.2016, 15:15
Yok daha neler... Bu kuş beyinli, hırsızları koruyan, adalet kavramının anlamını bilmeyen güruhla değil maç izlemek aynı havayı bile teneffüs etmek istemiyorum. Haydi başka kapıya...

HOPA'LI TS'Lİ
14.12.2016, 15:17
Yok daha neler... Bu kuş beyinli, hırsızları koruyan, adalet kavramının anlamını bilmeyen güruhla değil maç izlemek aynı havayı bile teneffüs etmek istemiyorum. Haydi başka kapıya...

Tuzağa düşmeyelim
Amaç kupa mücadelesini soğutmak ve unutturmak

Hüseyin Çümen
16.12.2016, 00:48
Teröre karşı rakibimize jestlerde de bulunalım sarı lacivert şampiyon fener tezahüratları yapalım

HOPA'LI TS'Lİ
16.12.2016, 08:42
Asker kaçağı VE EMEK HIRSIZI AY'ın şikebahçesi ile neyin birliğini yapacağız

Kupamızı vermek istemedikleri için olayı önce yumuşatıp sonra da tamamen unutmamızı istiyorlar

Oyuna gelmeyeceğiz
Kupayı yedirtmeyeceğiz

signal
16.12.2016, 08:54
Hesaplar kapanmadan dostluk filan olmaz. Sahte dostluklara gerek yok. Yenikapı ruhu gibi sonuçsuz ve samimiyetten uzak görüntüler vermekten öteye gidemez.

Yiğit Gayretli
16.12.2016, 08:59
Genel eğilim ve düşünceler çok net ortada. Başlık misyonunu tamamladı dostlar.

Kilit.