PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 15. Hafta | Medipol Başakşehir 1-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 [5]

Alper Beyazay
17.12.2016, 18:28
Devre arasında aldıracağı oyuncularla kurduğu kadroyu, oynatacağı futbolu göreceğiz hocanın. 2,3 hafta daha sabretmeye devam.

cyberentalpi
17.12.2016, 18:28
Oluşturdugum bu kadro iş yapmasın. Kadıkoy 'ün en işlek yerinde BEN ŞEREFSİİİZİM DİYE BAĞIRIRIM!
http://i.hizliresim.com/77A6BL.png

zekinin hata yapmayacagini, yazıcının ortanın ortasını kaldıracağını. Mustafa akbasın gecit vermeyecegini dusunmen ilginc. bu sene 1 gol atmamıs muhammet demir e guvenmende ilginc.

muratoztuurk
17.12.2016, 18:29
savunma yanıyor hocam :D

Adam mı yaratayım hacım elimizde bu var ;D

BiZe HeR YeR 61
Yok abi bu taraftarın yüzü gülmez.

Fatih Öztürk
Oluşturdugum bu kadro iş yapmasın. Kadıkoy 'ün en işlek yerinde BEN ŞEREFSİİİZİM DİYE BAĞIRIRIM!

İş yapar derken mesela ne gibi, ilk on içinde bitirebilme ihtimali var evet bu minvalde iş yapar.

esra61
17.12.2016, 18:30
İkinci yarı gol yemeden oyuna neden müdahale yapmadığımızın mantıklı bir açıklaması ne olabilir aklım almıyor.
Not1: Takım ne zaman takım gibi oynarsa o zaman sahadaki oyunda sonuçta değişir.
Not2:Ekici azcik Emreyi ornek alsaydi belki şuan su durumda olamazdık.
Not3:Ruh lazım takıma ruh,Ruh olmadan ne olursa olsun sıfırız.
Son: Ndoye'yi bir daha oynatirsak bize yazıklar olsun.Adamin hiç bir katkısı yok halen sahada.Yahu eksik oynasak bari eksik oynuyoruz der susarız.

Ahmet Kara
Şöyle bir gerçek var ki Başarkşehir'in bizi yenmesi normal... Cümleyi kurarken içim cız etti...

memozcan
okayın oynadığı bir takımın maç kazanması mucizedir..

selcuk
Yusuf konya maçında solda oynamasına rağmen defansın ritmini iyi tutturdu. Ben öyle izledim. Defansa çok yardımı oldu. Oraya monte edilebilecek kalitede oyuncu. Luiz Gustavo gibi.

yardimci isini becerir tabi

orayi yüklenmek bambaska bir konu
ama neyse artik...

UĞUR DURTAŞ
17.12.2016, 18:31
yusuf la olmuyor olmuyor olmuyor
yusuf bu 1 gr ileri gidemez
bir hafta bir gol atar bunun mükavatını 1 ay sürer
bu formda oynayan birini istemiyorum.
**
ekici
bunun hakkında yazmaktan çizmekten sıkıldım
kesinlikle sözleşmesi uzatılmasın,
2 senedirr nokta katkısı yok,
bencil,çalımcı ekici defol git
*
onazi?
bavulu toplamış bize gelmek için can atıyormuş
keşke gelmeseydin,
senin gibi ülkemizde tonlarca oyuncu var onazi
sen yazıcının abdülkadirin tırnağı olamazssın.
al güşüm ver gülüm
ohh ne güzel
nokta katkısı yok takıma
sende defol onazi
**
süper lig ve ptt ligte oynayan tüm golcüler
ara topuna koştuklarında arkasındaki rakip oyuncuya fark atark rakip kaleye gider
ndoye
böyle pozisyonlarda 5 metreden gelen rakiğ oyuncu ndoyeyi yakalıyor ve topu alıyor
adam koşamıyor arkadaşlar koşamıyor,
bu nasıl bir golcü
sanada yazıklar olsun
sende defol git
**
okay
geldiği günden bugüne kadar üzerine hiç koymadan oynayan biri
okay sanki geceleri sabahlara kadar gazino pavyonlarda sabahlamış gibi sahada duruyor.
bugün bir pozisyon yakalıyorsun,
önünde boş bir kale sen yumuşa bir vuruş yapıyorsun
nereye kalecinin üzerine
sanada yazıklar olsun okay,
sen den çok ümitliydim ama sende beni hayal kırıklığına uğrattın,
**
bero
ne oynadığını çözemiyorum,ne yaptığını göremiyorum,
ağır bir oyuncu bir çevikliği yok,
bir gol,2 asistle beğenilmesini anlamakta zorluk çekiyorum,
onun yerine koy yazıcıyı,abdülkadiri hiç ama hiç sırıtmaz
bu kıvamda oynuyacaksa bunuda istemiyorum ben,
**

muratoztuurk
17.12.2016, 18:32
zekinin hata yapmayacagini, yazıcının ortanın ortasını kaldıracağını. Mustafa akbasın gecit vermeyecegini dusunmen ilginc. bu sene 1 gol atmamıs muhammet demir e guvenmende ilginc.
Ndoyeye güveniyoruz ya? Bala bir gol attı diye. Adam forvet taç kullanıyor profesyonellik ile alakası kalmamış. Mustafa yerine Güray olur. Zekiyi hiç savunmayalım alternatif yok diye koydum. Yazıcı başarabilir bence.
İş yapar derken mesela ne gibi, ilk on içinde bitirebilme ihtimali var evet bu minvalde iş yapar.

Elimizdekilerle ilk 3 hayal zaten?

castillo61
17.12.2016, 18:32
1-2 değişiklik ve
takımın doğru antrenman yemesi ile
en azından futbol izlerdik

Ersun'un neyini savunuyoruz?

artvints
17.12.2016, 18:33
İkinci yarı gol yemeden oyuna neden müdahale yapmadığımızın mantıklı bir açıklaması ne olabilir aklım almıyor.
Not1: Takım ne zaman takım gibi oynarsa o zaman sahadaki oyunda sonuçta değişir.
Not2:Ekici azcik Emreyi ornek alsaydi belki şuan su durumda olamazdık.
Not3:Ruh lazım takıma ruh,Ruh olmadan ne olursa olsun sıfırız.
Son: Ndoye'yi bir daha oynatirsak bize yazıklar olsun.Adanin hiç bir katkısı yok halen sahada.Yahu eksik oynasak bari eksik oynuyoruz der sunarız.
gol yemeden önce, sürekli biz atak yapıyorduk, çok baskı yedik niye oyuncu değiştirmiyor gibi birşey yoktu. çok ekstra bir gol oldu. atak kalitesini artırmak için değişiklik yapabilirdi, çünkü çok kötü kullandık o pozisyonları. zamansız gol yedik.

omondoles
17.12.2016, 18:34
Bence kötü oynamadık. Kapasitemiz bu.

Loading %61..

nakzo
17.12.2016, 18:35
okayın oynadığı bir takımın maç kazanması mucizedir..

En baştan beri söylüyorum mevkisininin ligdeki en faydasız adamı biz transfer yapmayı kesinlikle bilmiyoruz.

ersn.alparslan
17.12.2016, 18:37
Hedefi ve amacı olmayan her takım ve herkes kaybetmeye mahkumdur. Nolursa olsun ulan bu başakşehir 3 kız kardeşleri yenmiş lider şunları yenelimde herkes Trabzonsporun ne olduğunu görsün diye sahaya çıkacaklarına yenilgiyi kafadan kabul etmiş herşeyi kabullenmiş bir takım olarak çıkmasaydık bu maçı alabilirdik.

Hasanu
17.12.2016, 18:37
Vallaha bu kadroyla çıkarsak takım beşlik simit olur.Benden söylemesi.Takımda bir tane kesici adam yok,orta sahayı delik deşik ederler böyle.

redbul
17.12.2016, 18:39
maçı kazanmamız mucizeydi olmadı bu kadro yapısi ile 2 ileri 1 geri 1 ileri 2 geri gider dururuz takımda beğenmediğimiz ekici dışında 1 tane yaratıcı oyuncu yok 2. yarı castillo girene kadar takıma bakıyorsun elle tutacak bir tane olumlu iş yok ne defans yapabiliyoruz ne gol atabiliyoruz 15 maç olmuş forvetin 1 gol atmış okay denen sırık gol atamamış bero dersen koşuyor felan ama yetekleri sınırlı onazi zayıf takımda forvet zaten yok bu halde maç kazanmakta mucizelere kalıyor.

EnjoyTheMusic
17.12.2016, 18:40
Yediğimiz gol facia. Takımın en önemli eksikliğinin defans olduğu bir kez daha yüzümüze vuruldu. Hele bir de direğe çarpan topa 4 kişi koşup rakip forvetlerini boş bıraktıkları pozisyon vardı ki o daha beter. Bu Defansla olmaz

nakzo
17.12.2016, 18:40
su mustafa akbas kadar kazma bir topcu varmi ligdeM.YUMLU ne yzıkki ikiside bizde 11 oynuyor.

Cagdas Topal
17.12.2016, 18:41
Takım bu kadar işte yeteneksizlikle bu kadar, taraftar daha ne yapsın full doldurduk tribünleri daha ne yapalım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

memozcan
17.12.2016, 18:41
En baştan beri söylüyorum mevkisininin ligdeki en faydasız adamı biz transfer yapmayı kesinlikle bilmiyoruz.

tam bir balon okay.. tersinden de okunabilir.. okayın oynadığı takımın maç kaybetmemesi mucizedir şeklinde.. takımda her türlü varyasyon denendi.. ama hepsinde okay sabit kaldı.. bir de okayın olmadığı bir varyasyon deneyelim bakalım.. en fazla gene yeniliriz..

gurur6134
17.12.2016, 18:42
Fark olmadigi icin onura dua edelim..ha bu arada yemeyip icmicen alacaksin viscayi adam topcuyum diye bagiriyor attigi golu superligde atacak adam 2 bilemedin 3 kisidir..

İ. SARAL
17.12.2016, 18:43
Maçın hakkı beraberlik, tamamen mucizevi bir golle yenildik. Milyon kere olsa bir daha gol olmaz o pozisyon. Okay rezalet otesiydi ikinci yari Okay cikip Castillo girse iyi olacakti.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints
17.12.2016, 18:44
başakşehir rahat takım, aynı oyunu biz oynayıp gol bulamasak strese girip gol yerdik.

İ. SARAL
17.12.2016, 18:44
Takim ileride cogalamiyor ve hoca bunu nasil amlayamiyor gercekten cozemiyorum. Bu taktikte ya 10 numara olacak ya da kanat forvet.

abbas
17.12.2016, 18:45
Fark olmadigi icin onura dua edelim..ha bu arada yemeyip icmicen alacaksin viscayi adam topcuyum diye bagiriyor attigi golu superligde atacak adam 2 bilemedin 3 kisidir..
40 yılda bir olabilecek gol. Abartmayın bu kadar. Başakşehir den daha fazla pozisyonumuz var.

Ki bunların fb, gs, bjk maçlarını da izledim. Hepsinde bizim maça kıyasla daha üstün, baskılı oynadılar.

Arda'
17.12.2016, 18:47
Okay-Onazi orta sahası ligin en berbat orta sahası açık ara. Önlerinde de Ekici gibi faydasız bencil bi adam var yenilmemiz çok normal. Ekiciyi acilen satıp yerine Abdülü monte etmemiz lazım. Defansa diyecek lafım yok zaten Zeki, Yumlu, Akbaş gibi adamlarla küme düşmemek bile başarıdır.

Fethi kaleli
17.12.2016, 18:47
Bu maç defansa mustafa yumlu yerine altyapıdan bi çocuk koysaydı u21 den B takımdan falan daha iyi verim alırdık

gurur6134
17.12.2016, 18:48
40 yılda bir olabilecek gol. Abartmayın bu kadar. Başakşehir den daha fazla pozisyonumuz var.

Ki bunların fb, gs, bjk maçlarını da izledim. Hepsinde bizim maça kıyasla daha üstün, baskılı oynadılar.

Hahahaha basaksehirden fazla pozisyonumuz varmis beyler dagilin:) ilk yari sadece 4 olurdu onur olmasa.

abbas
17.12.2016, 18:48
Maçın hakkı beraberlik, tamamen mucizevi bir golle yenildik. Milyon kere olsa bir daha gol olmaz o pozisyon. Okay rezalet otesiydi ikinci yari Okay cikip Castillo girse iyi olacakti.

Aynen öyle abi. Bütün taktiğimiz bozuldu bu mucize golle. Maç 0-0 ken Castillo girse çok farklı olurdu. Öne geçtikleri için kapandılar bu da Castillo nun oyununu bozdu.

Sezon başından beri futbol şansı yanımızda olmadı maalesef.

trbzonsporlu
17.12.2016, 18:49
orta sahanın merkezinde oynayan oyuncunun nasıl oynaması gerektiğinin orneklerini verdi 36 lık emre bizlere. oyunun iki yönündede vardı. bizde en son 2010-2011 yılinda selcuk bu sekilde oynamişti. ersun hocanin bu bolgeye oyunun iki yönündede olan kaliteli oyuncu mutlaka aldırmalı.

Uluhan
17.12.2016, 18:50

Aynı maçı izlemedik , orası kesin. Doğru düzgün 1 pozisyonumuz var

muratoztuurk
17.12.2016, 18:51
Vallaha bu kadroyla çıkarsak takım beşlik simit olur.Benden söylemesi.Takımda bir tane kesici adam yok,orta sahayı delik deşik ederler böyle.

Beyler iyi hoş söylüyorsunuz da mevcut kadroda kim kesici. ONAZİ? AYTAÇ? Ben kesici filan göremiyorum. Bu kadroda fire vermesinden korkacagınız 3 oyuncu var.
Haliyle Zeki zaten var. Akbaş var Gürayla yer değiştirilebilir. Bir de Yazıcı var. Yani kadroya hepi topu Gençleri ekledim. Gençleri al diye hocaya çığırıyorduk noldu.

Muhammed Demir konusuna gelirsek elimizdekilerin en iyisi şuan. Yemin ediyorum başka takıma gitse adama bizde böyle oynamıyordu diye söversiniz ya. Volkan ve Yasinde olduğu gibi.
Bana göre Transfer yapılmadıgı sürece elimizdeki en etkili kadro budur.

artvints
17.12.2016, 18:51
emre'ye dokunmak da fauldü bu akşam.iki üç defa faullü top aldı düdük çalmadı,kendisine en ufak müdahalede halis çaldı düdüğü.

abbas
17.12.2016, 18:52
Hahahaha basaksehirden fazla pozisyonumuz varmis beyler dagilin:) ilk yari sadece 4 olurdu onur olmasa.
Valla dağılır mısın ne yaparsın bilemem. Saydıkların net pozisyon değil. Üstelik defanstaki eksiklerimize rağmen. Biraz halden anlayın, şu takımın arkasında durun.

Şimdi dağılabilirsin.

artvints
17.12.2016, 18:53
Aynı maçı izlemedik , orası kesin. Doğru düzgün 1 pozisyonumuz var
okay'ın ki de gayet iyi pozisyondu. direk dibine vuramadı.

Mehmet Cihan Kocaman
17.12.2016, 18:54
Onur olmasa beş yerdik diyenler...
Yüzüyle kurtardığı pozisyonu bir kenara bırakırsak Visca'nın kafa ve ayakla çektiği şutları bu düzeyde oynayan her kaleci kurtarır. Abartmaya gerek yok bu defans kurgusuyla yine de az pozisyon verdik. Maçın hakkı beraberlikti.

gurur6134
17.12.2016, 18:55
Valla dağılır mısın ne yaparsın bilemem. Saydıkların net pozisyon değil. Üstelik defanstaki eksiklerimize rağmen. Biraz halden anlayın, şu takımın arkasında durun.

Şimdi dağılabilirsin.

Maci izlemedigin belli toplasan 1,5 pozisyonun var milleti yaniltmak icin ibsk dan fazla pozisyonumuz var diyorsun sen boyle mi takimin arkasinda duruyorsun , takimin arkasinda boyle durulmaz bence yasadiginiz hayal dunyasindan cikinda gerceklerle yuzlesin..

61_Hasan_69
17.12.2016, 18:57
Emre golden sonra bizi tribune doğru birsey dedi ne olduğunu anlayan varmi

Alika87
Bu macı Ersun Yanal yüzünden kaybettik.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

nakzo
Mesela bu takim ilk yarı bitti 18 puanda kupadan da elendi sayılır.Yani niye kuruldu bu takım bir takım daha ilk yarı bitmeden hertürlü opsiyonundan uzaklaşırmı.Sevgili ersun o koltukta oturmanın ne anlamı var senden daha başarısız hoca yok diğerleri gitti zaten az oynattığın takıma bak ve utan hemserim azcık utan bırak git ya insan halsiyeti ve onuru için yaşar paraya ihtiyacın zaten yok bu rezillikle millet sana siir yazıyor tv den billur geçiyorlar seninle.Gelelim usta sana hala şov pesindesin takımın kokusu bütün Türkiyeyi sardı sen nelerle ugraşıyorsun yazıklar olsun tarihimizin en basarısız 2 baskanından birisin.

abbas
17.12.2016, 18:58
Maci izlemedigin belli toplasan 1,5 pozisyonun var milleti yaniltmak icin ibsk dan fazla pozisyonumuz var diyorsun sen boyle mi takimin arkasinda duruyorsun , takimin arkasinda boyle durulmaz bence yasadiginiz hayal dunyasindan cikinda gerceklerle yuzlesin..
Ben abartıyorum. Ama sen ilk yarı 4 olurdu diyerek abartmıyorsun öyle mi?

Kemal Öztel
17.12.2016, 18:59
Ekici yerine hareketli kısa boylu dikine top sürebilen bir on numara,transfer edilemezse Abdulkadir oynar,sag sol bek Duricanın yanına Serdar Taşçı,buldumu yapıştıran bitirici bir forvet

gurur6134
17.12.2016, 19:01
Ben abartıyorum. Ama sen ilk yarı 4 olurdu diyerek abartmıyorsun öyle mi?

Yakaladiklari pozisyonlar ortada 4 net pozisyonlari var atamadilar 3 nu onur kurtardi biri onurun ustune geldi battalin pozisyonunda hepsi golluk pozisyonlar senin ilk yarida ne pozisyonun var kaleyi tutan vurusun varmi ekicinin 30 metreden attigi ciliz sut disinda..neyin pesindesin hala neden uzatiyorsun..

nakzo
17.12.2016, 19:01

Şimdi dağılabilirsin.

Hemserim sen maçı harbiden izlememissin.Ilk yarı top gostermedi adamlar sana 2. Yarı da sacma bir gol yedinki ancak senin gibi bir saçma takım yer böyle bir gol.8 deplasmanda 5 kere yenilmek tesadüf değildir.

Oruç
17.12.2016, 19:02
Ligin liderinden 1 gol yiyip yenilmek başarıdır. Ama öyle rezil bir gol yemenin hiç bir açıklaması yoktur. Takımın kapasitesi belli. Boşa saatlerce yorum yapmaya gerek yok.

Nihat Güneş
17.12.2016, 19:03
-----------okay--------bero---------

abdus----------yazici-------------castillo

------------ramil------------------

haftalar once yazmıstım bu kadroyu.
Aslinda Bero 'nun o bolgede oynamasi sanki daha uygun...Okay in yanina sert hizli ve seri bi ortasa lazim zaten , Bero da da bu ozellikler var...Biraz daha dengeli ve hatasiz oynasa saglam bi ortasaha oyuncusuna donusebilir. Ramil haric oynamamiz gereken kadro da bence bu ...Ramil fazla yumusak , simdilik Muhammet orda denenebilir.
Ben begendim bu dizilisi .

abbas
17.12.2016, 19:05
Yakaladiklari pozisyonlar ortada 4 net pozisyonlari var atamadilar 3 nu onur kurtardi biri onurun ustune geldi battalin pozisyonunda hepsi golluk pozisyonlar senin ilk yarida ne pozisyonun var kaleyi tutan vurusun varmi ekicinin 30 metreden attigi ciliz sut disinda..neyin pesindesin hala neden uzatiyorsun..
Hangisi net ya karambol pozisyonları mı? Visca nın kafa vuruşu mu? Her geldiklerini gol sayıyorsunuz herhalde. Başakşehir le eksik kadroyla oynuyoruz insaf biraz. Attıkları gole de net pozisyon diyorsun di mi? Geçin bunları. Bunlara net pozisyon denmez. Git başakşehir in gs maçını izle, bjk maçını izle de ner kadar net pozisyona girdiklerini gör.

UĞUR DURTAŞ
2 haftadır hakemlerin kıyağıyla iyi gidiyorduk!
*
Bugün hakeme kızanları daha iyi anlıyorum!

Hasanu
Beyler iyi hoş söylüyorsunuz da mevcut kadroda kim kesici. ONAZİ? AYTAÇ? Ben kesici filan göremiyorum. Bu kadroda fire vermesinden korkacagınız 3 oyuncu var.
Haliyle Zeki zaten var. Akbaş var Gürayla yer değiştirilebilir. Bir de Yazıcı var. Yani kadroya hepi topu Gençleri ekledim. Gençleri al diye hocaya çığırıyorduk noldu.

Muhammed Demir konusuna gelirsek elimizdekilerin en iyisi şuan. Yemin ediyorum başka takıma gitse adama bizde böyle oynamıyordu diye söversiniz ya. Volkan ve Yasinde olduğu gibi.
Bana göre Transfer yapılmadıgı sürece elimizdeki en etkili kadro budur.

Zaten takımın en büyük eksiği top çalabilecek,rakibi mücadelesiyle sindirebilecek ve sert bir futbolcumuzun olmaması.
Muhammed'i geldiği günden beri gereken değeri bir türlü veremedik.Bence şu ana kadar Muhammed'in kendini bir türlü gösterememesinin nedeni takımda hiç bir üretkenliğin olmaması.Takımdaki hiç bir forvetin ayağına top gelmiyor ki onlardan gol bekleyelim.Eğer bu takım böyle oynayacaksa bize Kweuke tarzı bir oyuncu lazım.

Ahmet Faruk
17.12.2016, 19:06
Demekki futboldan zerre anlamıyorsun.

Daha once de yazdım abdus ve yazıcının memişle yada bilmem kimle zerre ilgisi yok

Her ikiside daha top gelmeden ne yapacagına karar vermiş oluyorlar.Tik tak oynuyorlar.Kilit pas var,oyun zekası var,sorumluluk alma var.

Bence golf yada benzeri bir spora yonel.

Hocam bence Trabzonspor taraftarı zaten iki kısma ayrılıyor. Birinci ve çoğunlukta olan kısım: futboldan anlamayıp, anladığını iddia edenler. İkinci kısım ise futboldan anlamayanlar. Ben senin de dediğin gibi kendimi ikinci kısımda görüyorum :)
Tabi ki istisnalar var, ama istisna olduğu için bu kısımlardan birine girmez sanırım.

İ. SARAL
17.12.2016, 19:06
Onazi-ekici onlerinde iyi bir 10 numara.

crazyman_61
17.12.2016, 19:07
Ersun kalsın diyorsunuzda umutlancak bi gizemli ışık mı görüyorsunuz

1 ay önce yazmıştım 1 ayda değişen birşey hala yok

sasone
başakşehir rahat takım, aynı oyunu biz oynayıp gol bulamasak strese girip gol yerdik.
Doğru oyanadıklarını biliyorlar,rahatlık ordan geliyor,aynı oyunla bu noktadalar,ligin en fazla gol atan takımlarından biri az da yiyorlar,öz güvenleri yüksek.
Bizim ise çok kırılgan yapımız ve ne oynadığını ne amaçladığını bilmediğimiz bir takımımız var,bu defans hattıyla o ekstra vuruş gol olmasa iyi çıkacaktık yine de,bizde insanlar defansa takmış vaziyette halbuki sorun açık,gol atamıyoruz,pozisyona girmekte zorlanıyoruz.

Fatih Öztürk
*
Bugün hakeme kızanları daha iyi anlıyorum!

Halis muhlistir ama bugün son derece dengeli maç yönetti.

nakzo
17.12.2016, 19:08
Ligin liderinden 1 gol yiyip yenilmek başarıdır. Ama öyle rezil bir gol yemenin hiç bir açıklaması yoktur. Takımın kapasitesi belli. Boşa saatlerce yorum yapmaya gerek yok.

Işin acı tarafı su: 5_6 attığımız takım lider, biz küme hattındayız ve 1 golle yenilmek bizim için başarı iste Ustanın bize vadettiği Trabzonspor ..Sonra da yeni nesil niye Trabzonsporu tutmuyor niye tutsun ne vadediyorsun yeni nesile Rezillikten utançtan başka.

Fatih Öztürk
17.12.2016, 19:09
Onazi-ekici onlerinde iyi bir 10 numara.

Onazi derhal kovulmalı.
Bugün yaptığı top kayıplarını Başakşehir'li Mahmut 16 haftanın toplamında yapmadı.

Ahmet Faruk
17.12.2016, 19:12
N'doye kadar isteksiz bir ileri uç oyuncusu görmedim. Adam sanki "Ben forvette oynamak istemiyorum" der gibi bütün son dokunuşlarda.

Oruç
17.12.2016, 19:12
Onazi berbat bile değil. Takımda elle tutulur oyuncu sayısı 2-3 kişiyi geçmez. Yazık. Düştüğümüz durumun hiçbir açıklaması yok. Bu kadar beceriksiz bir oyuncu topluluğunu bir araya getirmek herkesin harcı değil.

Fatih Öztürk
17.12.2016, 19:14
Onur, Durica ve Ekici ilk onbire.

Okay, Yusuf ve Bero yedeğe.

12-13 transfer lâzım.

abbas
17.12.2016, 19:14
Hemserim sen maçı harbiden izlememissin.Ilk yarı top gostermedi adamlar sana 2. Yarı da sacma bir gol yedinki ancak senin gibi bir saçma takım yer böyle bir gol.8 deplasmanda 5 kere yenilmek tesadüf değildir.
Ben biraz taraflı yorum yapıyorum kabul. Yalnız ilk yarı 4 olur demek abes. Trabzonspor taraftarı böyle görmemeli takımı. 4 olsa oh oldu diyecek sanki temennisi o.

Siz ne bekliyordunuz? Bjk, gs, fb ye karşı üstün top oynayan bence ligin en iyi takımına karşı tek kale maç mı oynayacaktık? Üstelik defansın bel kemiği Durica yokken.

O mucize golü yemeden Castillo girseydi maçı kesin alacaktık diyorum ben.

Hepinize de iyi akşamlar diliyorum.

worldmaster
17.12.2016, 19:15
Daha once yorum yaptigim oyuncularla ilgili konusmayacam fakat burda herkesin zaman zaman cok sey bekledigi ve begendigi Bero cok savruk ve dengesiz.

gurur6134
17.12.2016, 19:16
Hangisi net ya karambol pozisyonları mı? Visca nın kafa vuruşu mu? Her geldiklerini gol sayıyorsunuz herhalde. Başakşehir le eksik kadroyla oynuyoruz insaf biraz. Attıkları gole de net pozisyon diyorsun di mi? Geçin bunları. Bunlara net pozisyon denmez. Git başakşehir in gs maçını izle, bjk maçını izle de ner kadar net pozisyona girdiklerini gör.

Haydi abbas vakit tamam aksam diyordun iste oldu aksam..tamam tamam basaksehirden fazla pozisyonumuz vardi basaksehir karambole geldi gol pozisyonuda yoktu hatta gs bjk maclarinda ezmisti rakiplerini basaksehir ama bizi ezemedi oldu mu guzel kardesim canim kardesim oldu dimi..yuzde 66 ya 34 topla oynamada son 10 dakika disinda pislik lig tv nin oyunuydu zaten..

artvints
17.12.2016, 19:18
golde ekici veya ndoye'nin emre'ye basması gerekiyordu. oralardan başlamalı defans. uzak kalırsın basmazsın eyvallah ama adam alıyor dönüyor bakıyor, ikisi de karşılamıyor dikiliyorlar. çok küçük ayrıntı ama bunun ezbere yapılması lazım. stoper atsa pası neyse. başakşehirli futbolcular her pozisyonda basıyor, onazi'yi sürekli pas hatasına zorladılar.düzgün pas opsiyonu yaratamadık. suç sadece onazi'de değil.

abbas
17.12.2016, 19:19
Haydi abbas vakit tamam aksam diyordun iste oldu aksam..tamam tamam basaksehirden fazla pozisyonumuz vardi basaksehir karambole geldi gol pozisyonuda yoktu hatta gs bjk maclarinda ezmisti rakiplerini basaksehir ama bizi ezemedi oldu mu guzel kardesim canim kardesim oldu dimi..
Ne oldu sorulara cevap veremedin galiba.

Senin seviyene inecek değilim. Hadi git işine.

nakzo
Onur, Durica ve Ekici ilk onbire.

Okay, Yusuf ve Bero yedeğe.

12-13 transfer lâzım.

Kesinlikle katılıyorum.Harfiyen.

Mehmet BAŞ
Bu maçı kaybetmeyi hiç hak etmedik! Hiç!
Maçın hakkı beraberlikti. Başakşehir altın değerinde üç puan aldı. Öpsün başına koysun.
Maçın hakemi ise tam bir sinsi yılan gibiydi. Takdir haklarını hep Başakşehir'den yana kullandı.
Meireles bunun yüzüne tükürmekle az bile yapmış! Keşke daha fazlasını yapsaydı diyorum.

DNA-TS
17.12.2016, 19:23
daha iyi demiyorumda Attamah ı almadık gitti onaziyi aldık.
2 side aynı ayarda adamlar birisi bedava diğeri 2,5 milyon.

gurur6134
17.12.2016, 19:23
Ne oldu sorulara cevap veremedin galiba.

Senin seviyene inecek değilim. Hadi git işine.

Inme zaten ugrasamam ..once karambolun ne oldugunu ogren sonra konusuruz bi ara..basaksehirden fazla pozisyonumuz var mazallah 6 sene once ki 4 0 aldigimiz macdan bahsediyorsun sanirim..tarafli yorum yapiyorum abartiyorum kabul ediyorum diyen sensin utanmadan uzatiyorsun birde de ki yalan konustum ozur dilerim forumdan..ama hata bende ki alintiladigin mesajima cevap verdim ciddiye alarak sende haklisin..son mesajim sana forumu boyle sig tartismalarla mesgul edemem..

Mehteroğlu
17.12.2016, 19:24
Basaksehir'den mucadele olarak farkli degildik tek sevindirici tarafi bu , cok super takim degil karsimizdaki, biraz kadro derinligimiz olsa yenerdik.
Iki kanada aktardiklari toplarla geldiler baska da bir numaralari yok. Olursa da duran toplar...
Ya biz? Kac hucum yaptik? Sagdan kim bindirdi? Ortasahada kim top tuttu? Ileride kim oynadi?
Bu sorularin cevabini bulup isi olumlu hale getirirsek iyi yere geliriz.
Defansa bence sonra bakilmali, borussia dortmund yok ligimizde...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet BAŞ
17.12.2016, 19:26
Sezon başından beri söylediğimiz bir şey var.
Okay, Onazi, Aytaç gibi topla ilişkisi iyi olmayan, tecrübesiz, oyun karakteri olmayan oyuncularla ile olmaz!
Böyle oyunculardan kurulu bir orta saha rakibine hükmedemez ve pas oyununu oynayamaz!
Bakın kupa maçında oynayan ve bugün oyuna giren Abdülkadir'in topa nasıl hükmettiğini attığı pastan anlıyoruz.
Bir de Okay'ın attığı paslara bakın, pas kalitesine bakın, topu kontrolüne bakın. Okay, Onazi, Aytaç'ın pas atma özrü var.

En acilinden Okay'ın pozisyonuna adam almamız lazım. Emre gibi tecrübeli, pas yüzdesi yüksek, kaliteli bir oyuncu almalıyız.
Hatta Onazi'nin yerine de iyi bir isim lazım. Fakat devre arasında bu mümkün değil...
Bir de en acilinden bir forvet alalım artık. Resmen leş forvetlerimiz var! Leş!

nakzo
Onazi derhal kovulmalı.
Bugün yaptığı top kayıplarını Başakşehir'li Mahmut 16 haftanın toplamında yapmadı.

Fatih emrenin oynadığı futbolu goruyormusun.Birde bizdeki okayla onaziye bak bunlar futbolcu değil .Bir takımın orta sahası sürekli top kaybediyor ve olumlu pas uretemiyorsa olmaz hemserim küme dusersin olmaz böyle orta saha.

omondoles
Hakemi beğendim. Ufak tefek hatalar olur ama maçı oynatma niyetindeydi.

Loading %61..

Oruç
17.12.2016, 19:27
daha iyi demiyorumda Attamah ı almadık gitti onaziyi aldık.
2 side aynı ayarda adamlar birisi bedava diğeri 2,5 milyon.
Tonla para vermek varken neden bedava ya da daha ucuzunu alalım ki ? Bizimki tam karadeniz fıkrası.

Ahmet Faruk
17.12.2016, 19:27
Bir adam takımı ne kadar değiştiriyor onu gördük gerçek. emre b. Başakşehiri topladı çevirdi. Bize de böyle fark oluşturacak oyuncular lazım.

gurur6134
17.12.2016, 19:28
Hakemlik birsey yoktu macda ufak tefek faul pozisyonlarini kacirmak disinda oynatmaya calisti oyunu zirt pirt kesmedi macin izlenebilirligini arttirdi..

UĞUR DURTAŞ
17.12.2016, 19:29
Halis muhlistir ama bugün son derece dengeli maç yönetti.
**
işte bunu görmek çok önemli.
objektif bir gözle izleyip yorum yapmak yerine
şartlı hocaya sallamak işin kolay tarafı.
*
bu maçta,
ekicinin bencilliğini,çalımcılığını,takım oyuncusu olmadığını tartışalım,eleştirelim...
okayın katkısızlığını tartışalım,eleştirelim...
onazi gibi ülkemizde binlerce oyuncu olduğunu tartışalım...
abdullah ercan sonra takıma adam gibi bir sol bek alınmadığını tartışalım,eleştirelim..
mustafaların,zekilerin vasat bir oyuncu olduklarını yazıp çizelim..
m.demir,suk ve ndoye yi toplasak,bir tane etoo etmiyeceğini tartışalım,
onurun sağlıklı degaj ve eliyle topu oyuna iyi sokamadığını tartışalım..
onura geri paslarında niçin endişelendiğimizi yorumlayalım,
ersun hocanın oyuncu tercihlerini ve değişiklik zamanını iyi ayarlıyamadığını tartışalım..
bugün halis denen adamı sevmesekte
bu adamı tartışmayalım.
fatih kardeş,
yazdığınız gibi son derece dengeli bir maç yönetti.

artvints
17.12.2016, 19:33
Hakemlik birsey yoktu macda ufak tefek faul pozisyonlarini kacirmak disinda oynatmaya calisti oyunu zirt pirt kesmedi macin izlenebilirligini arttirdi..
başakşehir lehine kolay fauller çalmasa katılırdım. üç dört tane çok net bir şekilde hızlı hücum yapacağız diye kesti oyunu. oyunun genelinde çalmadığı faulleri orada çaldı.

Fatih Solmaz
17.12.2016, 19:37
sayın ersun yanal ve muharrem usta hayranları,
ilk 45 dakikada yarım pozisyon. ikinci yarı direkten dönen mehmet ekici pozisyonu var mı başka kayda değer pozisyon?

UĞUR DURTAŞ
17.12.2016, 19:43
bilmiyorum sizlerde dikkat ediyormusunuz arkadaşlar,
bazen diyorum kendi kendime çok ince ayrıntılara giriyorsun diye...
bu maçta dakika 80 küsürlerde yeniğiz,
taç oldu rakip kullanacak,
halisin yanında ekici var,
kimse taç kullanmaya gitmiyor,
rakip galip olmanın avantajını kullanıyor,
bencil çalımcı ekici
hakemin yanında olmasına rağmen
veya diğer oyuncularımız halise saat işareti yaparak toun daha hızlı başlaması için baskı yapmıyorlar,
adamlar mennun herhalde.
kimse yenilgiye isyan etmiyor
viska oyundan çıkarken yalandan arkasından itiyorlar
geçin bunları...
siz profosyonel oyuncu olamassınız,
hocalık sadece takımı çalıştırmak değildir.
bu tür sonuçlarda oyuncunun hakeme ve rakip oyuncuya olan davranışın şeklinide çalıştıracaksın,
yeri gelecek top toplayıcı çocukları bile sonuça göre nasıl davranmaları gerektiğinide......

emrex61
17.12.2016, 19:44
yaw ne hakemi takım top oynamıyor.

My
17.12.2016, 19:49
Maç mı varmış bugün daha yeni görüyorum başlığı.

ÖmürKaradeniz61
17.12.2016, 19:49
Takım fena değil son haftalar abartmayalım.Bu takımın Mbia tarzı bir ortasaha ve Burak tarzı bir forvete ihtiyacı var.Ligin başlarındaki takım olsaydık bugün başakşehirden en az 3 tane yemiştik.Ben takımdaki ilermeyi görebiliyorum.Özellikle Ekicinin oynadığı maçlarda ortasahanın etkisizleştiğinin üstüne parmak basmak istiyorum.Onazi ve Okay ikilisi Ekici oynadığı zaman etkisizleşiyor neden acaba bilmediğimden soruyorum.

Ahmet Aksu
17.12.2016, 19:51
Yine tuhaf bir mac sonu basin toplantisi..
Artik bahane uretmekte de zorlaniyorlar..
Futbolda hic bir ilerleme yok hocam.. Ister en iyi takimla ister en kotusu ile oynayalim ayni kotu futbol var..

nakzo
17.12.2016, 19:51
Ersun yanalın maç sonu açıklamaları zaten durumun vehametini ve bu takımın hiçbir zaman düzelmeyeceğini gösterdi.Ersun herşeyden memnun futbolculara teşekkür ediyor harbiden akıl tutulması yaşıyorum

gurur6134
17.12.2016, 20:00
başakşehir lehine kolay fauller çalmasa katılırdım. üç dört tane çok net bir şekilde hızlı hücum yapacağız diye kesti oyunu. oyunun genelinde çalmadığı faulleri orada çaldı.

Haklisin da oyle 4 4 luk mac yonetek hakem ligimizde yok malesef..ben bugun hakemde kotu niyet gormedim hafif sertlik olmasina ragmen zirtpirt kartda cikarip macin onune gecmedi gordugunu calmaya calisti ligimiz icin bu bana gore gecer performansdir..

Onur Akyüz
17.12.2016, 20:04
Takım 2.yarı iyiydi, hakdm de kötü değildi. Lig lideriyle oynadık abartacak bi şey yok.

2-3 transferle gayet iyi bir takım izleriz.

Aydın Tiryaki
17.12.2016, 20:09
Takım kötü hemde çok kötü .1 dakika pas yapamıyorsun saydım 1 dakika top kaybetmeden pas yapamayan bir sığır sürüsü.Adam orta sahadan defansın ortasına top sisiriyor pozisyon yokken gol yiyorsun senin gibi gol yiyen boyle aptalca salakca hangi takım var.18 puandasın.Forvetin liglerdeki en kötü forvetlerden,orta sahanda 1 tane adam yok aha futbolcu diyeceğin. defansın yumlu akbaş başka söze gerek yok. Kalecin işine gelirse oynuyor işine gelmezse seyrediyor, afiyetle golü yiyor.Nereye iyi yoldasın hani gözlerimi kocaman açıyorum gayet ayık bir kafayla izliyorum yok arkadaş tek bir ışık yok. 2. Yarı. 40 puanı yapamazsanki bu mallarla çok zor Gideceğin yer belli aşağıya bak görürsün.Kimsede stada felan guvenmesin stadla takım düzelseydi kayseri 2 senede bir küme düşmezdi .Ayrıca o stada derbi maçları hariç 5 bin kişi bile gitmez bu rezilleri izlemeye kim para verip gidecek.

İlk yarı çok pozisyon verdik ama sonuçta bu ligin lideriyle oynuyorsun. İkinci yarıya biz daha iyi başladık. Yanımda Bjk li bir kuzenim vardı birlikte izledik ve o da bugün iyi oynadınız dedi. Özellikle ikinci yarıda. Yani
hadi ben desem tamam ama objektif bir gözle söyledi bunu. Ben demiyorum ki takım öyle aman aman bir top oynuyor ama en azından ben bir ışık görüyorum. Son birkaç haftadır en azından sahada ne yaptığını bilen bir takım gibi oynamaya başladık. Ama çok eksik var. En az üç, ama en az 4 tane oyuncu alınmalı. Özellikle bir santrafor. Sonrasında orta sahayı çekip toparlayabilecek Emre gibi hem yırtıcı hem de topla ilişkisi iyi olan bir futbolcu, ve sağ beke kaliteli bir oyuncu. Bunlar elzem olanlar. Ekstra olarak bir de stoper alırsak kaliteli bir stoper Durica'nın yanına takımın çehresi çok değişir.

Ben iddia ediyorum bu transferleri yaparsak ikinci devre çok daha farklı bir Ts izleyeceğiz. Ama bu bölgelere gerçekten iyi adamlar bulmak lazım. Benim açımdan durum böyle. Siz çok karamsar bir tablo çizmişsiniz. İstiyorsunuz ki takım takır takır top oynasın bu futbolcularla. Kusura bakmayın ama bu hayalcilikten başka bir şey değil.

Bu takım iyi olacak. Skora bakıp yorum yapmayalım. Geçen haftaki Adana maçından kesinlikle daha iyi oynadık bugün.

Son söz, Abdulkadir bu takımın geleceği. Daha çok süre almalı.

serdaracıl
17.12.2016, 20:09
Başakşehire yenilmek öyle lig liderine yenildik diyerek geçiştirilecek bir durum değil. Maçı radyodan dinledim beraberlik maçıydı şu maçı beraberliğe bağlayıp bitirmeliydik en kötü

Ahmet Kara
17.12.2016, 20:12
İlk yarı çok pozisyon verdik ama sonuçta bu ligin lideriyle oynuyorsun. İkinci yarıya biz daha iyi başladık. Yanımda Bjk li bir kuzenim vardı birlikte izledik ve o da bugün iyi oynadınız dedi. Özellikle ikinci yarıda. Yani
hadi ben desem tamam ama objektif bir gözle söyledi bunu. Ben demiyorum ki takım öyle aman aman bir top oynuyor ama en azından ben bir ışık görüyorum. Son birkaç haftadır en azından sahada ne yaptığını bilen bir takım gibi oynamaya başladık. Ama çok eksik var. En az üç, ama en az 4 tane oyuncu alınmalı. Özellikle bir santrafor. Sonrasında orta sahayı çekip toparlayabilecek Emre gibi hem yırtıcı hem de topla ilişkisi iyi olan bir futbolcu, ve sağ beke kaliteli bir oyuncu. Bunlar elzem olanlar. Ekstra olarak bir de stoper alırsak kaliteli bir stoper Durica'nın yanına takımın çehresi çok değişir.

Ben iddia ediyorum bu transferleri yaparsak ikinci devre çok daha farklı bir Ts izleyeceğiz. Ama bu bölgelere gerçekten iyi adamlar bulmak lazım. Benim açımdan durum böyle. Siz çok karamsar bir tablo çizmişsiniz. İstiyorsunuz ki takım takır takır top oynasın bu futbolcularla. Kusura bakmayın ama bu hayalcilikten başka bir şey değil.

Bu takım iyi olacak. Skora bakıp yorum yapmayalım. Geçen haftaki Adana maçından kesinlikle daha iyi oynadık bugün.

Son söz, Abdulkadir bu takımın geleceği. Daha çok süre almalı.
+1967

revolution
17.12.2016, 20:13
maç sonu tespitleri....

başakşehir'i hiç beğenmedim .
ikinci yarı delik deşik olacaklar yazın bi kenara .
bizim gibi kıytırık takım bile ,
nerdeyse kafa tutuyordu .

apo takım gitmiyor , haberin olsun .
fener seni kadıköy'de 3.lük yapar , demedi deme .
gerçi göksel'in kulağına ,
bu sene 2 ncilik veya 3 ncülük ( UEFA gruplarına direk kalmak için )
ta sezonun başında fısıldandı ama ,
takımını cidden beğenmedim .
ikinci yarı yağlı kazığa oturman an melesi canım benim .
dikkat et !!!

emre , bildiğimiz emre .
her zaman ki gibi çirkef , her zaman ki gibi provokatör .
adamın mayası bu .
senin , benim bu saatten sonra ,
yapacağımız bir şey yok bu canlıya .
tak ağzına ısırma engelleyici aparatı , sal gitsin .
zaten en geç 2 sene sonra ,
yeni mahmut uslu'muz olacak .
onun için kaale almayın , aldırmayın .

önazi'ye tırt demiştim .
eksik söylemişim .
tırt oğlu tırt .
masum masum , melül melül ,
mazlum mazlum bakan orta saha mı olur Allah aşkına ?
önce 21'lik attamah ezdi herifi ,
sonra 35'lik emre dalgasını geçti kendisiyle.
gitti 3.5 m yuro .
bu arada
o parayı bana verseler ,
bir kaç günde köpekler gibi yer , alemlere akar ,
donum kalana kadar ,barbut oynardım .
bereketi olmadığı için ,
haydan gelip , huya gitmeli çünkü o para .
aynı senin gibi ötenazi kardeş .

halis ....
abileri gibi ,
beni hiç bir zaman yanıltmadı .
hala eyyamcı ,hala bize gıcık .
aslında bu da bir nevi kendi çapında istikrar sayılır .
bu stabil hareketler için ,
bir kez daha seni tebrik ediyorum halis .
bol küfürler , bol tükürükler yemen dileğiyle.

sırada v for vendetta abdüş var ....
gazete manşetlerine düşeli tamı tamına 2 yıl oldu ama
hala bacaklar çelimsiz , vücut güçsüz .
iki senede hayvan gibi bacak kası ,
ne bileyim fibula kası yapacağına ,
salon bebeleri gibi çıtkırıldım bi hava var bu gencoda .
bak geç kalıyorsun .
söyle yattara veya constant abine,
sana bi batum turu yaptırsın ,
kendine gelirsin iki dakikada .

tamam .
bu çocuk kasıyla değil ,
beyniyle oynuyor eyvallah.
ama ,
çocuğun aparatındaki körük delik be kardeşim .
üflüyorsun ama ateş bi türlü harlanmıyor .

tedbirini alın hemen .
bu eleman da ,
muhammed demirci'ye dönerse ,
ağır küfür ederim bak .
haberiniz olsun .

şimdi gidin.
erken yatıp , erken kalkın .
daha yarın stat açacağız .

shootems
17.12.2016, 20:15
Takım mücadele olarak iyiydi şanssı bir gol yedik. Ileri uç oyuncularımız topu ileei götürmek ve gol yollarında etkisiz kaldılar. Takımda yetenek olarak eksiklik ve pas atamama sorunu var.

Mert Zaman
17.12.2016, 20:25
Devre arası takviyelerle çok daha iyi olacağız

yorumsuz6117
17.12.2016, 20:31
Bu ligde Başakşehir'in Trabzonspor'u yenmesinden daha doğal bişey olamaz.. Başakşehir ligin yenilgisiz lideri , Trabzonspor ise bu ligin en vasat en yetersiz takımlarından biri.. Trabzonspor'un ciddi transferler yapıp 2-3 seviye yukarıya atlaması gerekiyor.. Bero mero kim lan bunlar , Onazi , Yusuf , Damdoy , Okay falan.. Bu veletlerle yapılanma mı olur Trabzonspor'u çoluk çocuğun elinde madara ettiniz.. Trabzonspor'un özellikle Mehmet Ekici kan emicisinden acilen kurtulması gerekiyor.. Gerçi vizyon beyin açıklamasına bakarsak aptal gibi sözleşme yenileyecekler.. Bu vitaminsizle ancak aptallar sözleşme yeniler kimse kusura bakmasın.. Yaptıkları transferler 1. Büyük hata Ekici ile sözleşme yenilemeleri 2. büyük hata olucak.. Ekici ile sözleşme yenilenmesine karşı çıkmayan Ersun Yanal'da malesef artık uzatmaları oynayan bitik bi teknik direktördür..

HTC One 801e cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilyskm
17.12.2016, 20:31
Ersun, teknik adam olmadığı şu ana kadar bir çok maçta başakşehir maçı dahil ispat etti, bakalım Usta Başkan olduğunu ne zaman hatırlayacak?

Murat'
17.12.2016, 20:32
Şaka maka da bu Başakşehir şampiyon olmasın sakın. Puan farkını arttırıyorlar.

castillo61
17.12.2016, 20:38
11707

Ersun Yanal: Biz en çok ceza sahasına giren, en çok orta yapan takımız ama 27 toptan bir tanesini gol yapıyoruz.

cubido
17.12.2016, 20:42
*Bir iki faul kararı dışında hakem iyi maç yönetti. Hatta son yıllarda gördüğüm en iyi hakem performansıydı diyebilirim.
*emre'den nefret ederim ama 2 konuda hakkını vereyim. 1)36 yaşında müthiş performans 2)her maç adama sövüyor bizim taraftar. Adamın gol atınca verdiği tepki normal
Hadi biraz da umutlanalım. Tarihimizin en rezil kadrosuyla lig lideriyle oynadık. Üstelik 2 eksikle. Ve kafa kafaya oynadık çoğu bölümde. Çok değil ortalama bir santraforla bile kazanırdık maçı.
yani 3 transferle takım 2.yarı toparlar.
seneye 3 iyi transferle kafaya oynarız.
Bozmayın morallarinizi...

doktor
17.12.2016, 20:48
Bence Ersun hoca gidebilir eksikliginide aramayiz. O olmadanda bu puani toplardik. Sezon basindan beri bir katkisi oldugunu dusunmuyorum. Sorun az puan toplamamizda degil. Hoca bazi gercekleri goremiyor veya gormek istemiyor. Ya gitmeli ya da secimlerine ceki duzen vermeli

ilyskm
17.12.2016, 21:06
Vah Trabzon'um vah hala Ersun ile devam edilmeli diye düşünen bir güruh var

Berkan
17.12.2016, 21:06
Bu başakşehir şampiyon olursa oturur ağlarim... Bizim cektigimiz nasil bir çiledir

orhan42
17.12.2016, 21:20
Başakşehir bu ligin lideri ise vah bize..Arkadaş bu adamlar her maç böyle oynuyorlarsa rakipler de bizim gibi demektir..2. yarı biraz bastık dağılma emareleri gösterdiler ama attıkları gol on yılda bir atılır cinstendi..2. yarı başakşehir zor gider..

cyberentalpi
17.12.2016, 21:45
1-2 değişiklik ve
takımın doğru antrenman yemesi ile
en azından futbol izlerdik

Ersun'un neyini savunuyoruz?

savunduğum çok yönü var. birincisi pas anlamında çok kötü degiliz. ben degilim istatistikler diyor.
artı atak oynuyoruz. Takımın antremansız olduğunuda dusunmuyorum en çok koşan takımız nerde ise

Bunu doğru oyuncularla süslersek hani hep dişk oyna dedigimiz iyi bir takım izleriz.

cyberentalpi
17.12.2016, 21:47
Başakşehir bu ligin lideri ise vah bize..Arkadaş bu adamlar her maç böyle oynuyorlarsa rakipler de bizim gibi demektir..2. yarı biraz bastık dağılma emareleri gösterdiler ama attıkları gol on yılda bir atılır cinstendi..2. yarı başakşehir zor gider..

Kardes Bjk macımız nasıldı ki ? Orda da ligin 2.cisini gördük. Ligin 3.su bize baskılı oynadı ama bir tane pozisyonu yok. Evet aynen lig böyle.
ha bence en güşlü takım şikeciler. Ben o macıda bu yada buna benzer oyunla atlatalım mantıklı oyuncu takvileleri ile iyi olabiliriz diyorum

serdaracıl
17.12.2016, 21:59
Hocadan önce sorgulanması gereken çok şey var. Hep mi hoca suçlu. 4526272652 hoca değiştirdik ne değişti. Adam gibi forvet ve sağ açık yok. Bekler berbat. Önce bunları sorgulayalım. Yabancı transferlerinde hep çuvallıyoruz, alt yapıdan oyuncu gelmiyor bunları sorgulayalım.

Necmettin ALTUNTAŞ
17.12.2016, 22:03
Ayranım bu yarısı su.
Ümitler ikinci yarıya ve gelmesi muhtemel topçulara kaldı.
Ağlayıp sızlanmanın da bir faydası yok.

Ali İhsan
17.12.2016, 22:30
Hoca değişikliği yapmaya gerek görmüyorum ama hocanın kendinde değişiklik yapması lazım...

Thedoors
17.12.2016, 22:37
İlk haftalara nazaran takımın mücadele konusunda gözle görülür bir ilerleyişi var az da olsa,çok değil bir kaç hafta önce oynasaydık çok daha farklı bir skorla biterdi bu maç emin olun.

Üzeyir Gönül
17.12.2016, 22:41
Şahsım adına Ersun Yanal'la devam edilmesi taraftarıyım. Ersun Yanal'ı göndersek yerine kimi getireceğiz? Ligler başlamış, iyi birini bulmak zaten zor. Ülkemizde bana göre adam gibi teknik direktör zaten yok. Dışardan iyi birini getirmenin şu an imkanı da yok. İçerden birini getirsek yine sabır çekeceğiz. Son haftalarda oynanan oyun, bana ilerisi için ümit veriyor. Devre arasındaki transferler iyi çıkarsa bu sene takım oturur, seneye yine takviyelerle çok daha iyi bir sezon geçiririz diye düşünüyorum.

Hasan61
17.12.2016, 22:48
Şu savunma dörtlüsüyle 1 gol yediğimize yatıp kalkıp şükretmek lazım.

brnclhn
17.12.2016, 22:54
11707

Ersun Yanal: Biz en çok ceza sahasına giren, en çok orta yapan takımız ama 27 toptan bir tanesini gol yapıyoruz.
Adama sormazlar mı o zaman o ndoye niye hep 11 de diye? Başka adam oynasın diğerlerini oynat ramili oynat...

Harun CAN
17.12.2016, 22:55
Takımda fiziksel olarak toparlanma gözükse de beyinsel olarak bir değişiklik yok. Takım olarak futbol zekamız çok alt seviyede. Sadece bugunki maçta aklıma gelen o kadar derslik pozisyonlar varki.. Bu takım resmen futbol oynamayı unutmuş ve dahası haftalardır kimse bunları ya uyarmamış veyahut uyarılara rağmen aynı hatayı yapacak kadar düşük zekalı futbolculara sahibiz.

ilk 11 den Bero ve Onur haric hiçbiri BJK-GS-FB de 11 de oynayamaz. Hatta 18 lik kadroya bile giremezler.

Bu Başakşehir bu futbolla ligi lider götrüyorsa durup düşünmek lazım Türk Futbolu ne hallere geldi diye.. Bence hiç abartılacak bir oyunları yok. Ama çok iyi yaptıkları bir kaç şey var ve ondan asla vazgeçmiyorlar.

Mert Acar
17.12.2016, 23:02
Sezon başındaki kırılgan yapımızdan kurtulduk en azından...Karabük ve Alanya facialarını unutamıyorum.
Takım savunmamızda gelişme görüyorum.O iki facia maç dışında fena değildik.
Hoca önliberoyu stoperlerin arasına gömmekten de vazgeçti.Değişik taktikler denemektende.(bkz: 3-5-2)
Abdülkadir,Yazıcı da yavaş yavaş kadroya girmeye başladı.
Bizim asıl problemimiz gol atamamak.4 forvetimizin toplam gol sayısı 1.EVET YAZIYLA BİR...
Daha kaliteli bir santraforumuz olsa 3-5 puan daha yukarda olurduk.
Rezalet bir sezon geçiriyoruz ama..devre arasını beklemek lazım.Yönetim hatalarından ders çıkarmış mı göreceğiz...
İyi 2-3 transfer ve Akyazı ile çıkışa geçmek son şansımız...
Yoksa gerçekten koskoca tarih yok olma yolunda ilerler.

Fatih Öztürk
17.12.2016, 23:03
Fatih emrenin oynadığı futbolu goruyormusun.Birde bizdeki okayla onaziye bak bunlar futbolcu değil .Bir takımın orta sahası sürekli top kaybediyor ve olumlu pas uretemiyorsa olmaz hemserim küme dusersin olmaz böyle orta saha.
Aynen kardeşim Emre bizim bütün takımı top diye oynadı.

**
işte bunu görmek çok önemli.
objektif bir gözle izleyip yorum yapmak yerine
şartlı hocaya sallamak işin kolay tarafı.
*
bu maçta,
ekicinin bencilliğini,çalımcılığını,takım oyuncusu olmadığını tartışalım,eleştirelim...
okayın katkısızlığını tartışalım,eleştirelim...
onazi gibi ülkemizde binlerce oyuncu olduğunu tartışalım...
abdullah ercan sonra takıma adam gibi bir sol bek alınmadığını tartışalım,eleştirelim..
mustafaların,zekilerin vasat bir oyuncu olduklarını yazıp çizelim..
m.demir,suk ve ndoye yi toplasak,bir tane etoo etmiyeceğini tartışalım,
onurun sağlıklı degaj ve eliyle topu oyuna iyi sokamadığını tartışalım..
onura geri paslarında niçin endişelendiğimizi yorumlayalım,
ersun hocanın oyuncu tercihlerini ve değişiklik zamanını iyi ayarlıyamadığını tartışalım..
bugün halis denen adamı sevmesekte
bu adamı tartışmayalım.
fatih kardeş,
yazdığınız gibi son derece dengeli bir maç yönetti.

Üstadım hepimiz bilmemiz gerekiyor ki başarıya giden yolda olmazsa olmaz kriterlerin yolculuğa çıkarken oluşturulması gerekiyor. Bu yol meşakatli ve keskin virajlarla dolu.
Arabanın motoru tekliyor, ön takımlar yerinden çıkacak gibi, balans bozuk şoför ise her virajda bir önceki virajda yaptığı hatayı ısrarla yapmaya devam ediyor.
Sanırım çözüm arabayı tamirciye götürmek değilde yenilemek.

Çağdaş DENİZ
17.12.2016, 23:04
takım iyi bence en azından kapasiitesine göre iyi oynuyor...
3-4 oyuncuyla bu takım ilk 5 e kesin girer 2-3 oyuncuyla ise ilk 6 ya kesin girer
bu sene için ilk 6 yeterli bence...
kimse mutlu değil biz bu kadar yenilmeye alışık bir takım değiliz ama ben sabredilmesi taraftarıyım zaten 1 hafta sonra devre arası olacak takviye yapılır

Fatih Öztürk
17.12.2016, 23:14
Vay efendim Başakşehir lig lideri yenilememiz normaldir falan muhabbeti yapan arkadaşlar adamlar son 3 maçı bjk, Antalya ve G.Birliği 3 beraberlik çıkardı üçündede çok zorlandılar belli ki kadro derinlikleri zayıf olduğu için tıkanmaya başladılar nihayetinde geldiler aslında doğru düzgün
top oynamadan bizi yendiler.
Bizde düzelen hiç bir şey yok kimse kendini kandırmasın.

Yavuz Hasan
17.12.2016, 23:50
renktaşlar ben mi yanlış biliyorum kuralları gözden mi kaçırıyorum ilk yarıda bizim kullandığımız durantopda mustafa havadayken dengesini bozuyorlar topa yükselmiş bi adamın dengesini bozmak faul değil mi

ikinci yarıda özete bile koymamışlar biz gol yemeden önce başakşehirli sağ bileğiyle topu engelliyor kolu kapalı falan da değil ben mi yanlış hatırlıyorum yokmu başka gören

halilaziz61
18.12.2016, 00:18
Yönetim Şenol Güneş ismine destek çıkarak bendeki güveni sarsmıştır.
Bir taraftar kaybettiniz

Doğan BULAT
18.12.2016, 00:31
Bu maçın kaybedilmesindeki en büyük suçlu bana göre Ersun Yanal'dır.

Haftalardır umarsızca lakayit bir şekilde oynayan Ndoye'yi hala gol atacak diye ilk 11 koymak

G.S ile anlaştığı söylenen takımı zerre umursamayan kendine oynayan Ekici yi oynatmak bile bu takıma ihanettir.

Maç 0-0 ken üstümüze gelen Başakşehire en iyi hucuma çıkartacak adam olan Castillo neden yedekti?

Golü yediğinde hiç bir lig maçında oynatmadığın Abdülkadir 80. dk dan sonra ne yapacaktı sahada? Neden geçen hafta sahaya sürmedin kazanırken?

En azından İkinci yarı başlarken Ekciyi al yerine Castilloyu soksaydın Beroyu ortaya çekip Yusuf la sağdan castillo ile diğer taraftan hucuma çıkmak çok mu zordu

Hey gidi 5 attığımız takımlara yenilmek kanıma dokunuyor. Taraftarın bu kadar tepkisisz olması kanıma dokunuyor. Yönetimin yüzsüzlüğü canımı sıkıyor. Şerefsiz G.s. nin babasının çiftliği gibi her oyuncumuzu elimizden almasına acaip ayar oluyorum Of ulan of yemin ediyorum bezdim da artık.

Mehmet Fatih Silik
18.12.2016, 00:33
Takımda gözle görülür bir düzelme var. Skora yansısa birde ne güzel olacak ya...

r9emre
18.12.2016, 01:19
Bir kanatta Castillo bir kanatta Yusuf, Ekici'nin pozisyonunda Bero oynayıp Ekici kenarda kalsa şu an çok farklı bir maçı konuşuyorduk. Teşekkürler Ersun Yanal. Teşekkürler onu getiren vizyonunu sevdiğim başkanım. :)

Şahin Yılmaz
18.12.2016, 02:15
50. yılda şampiyon olacağız. Büyük Başkan ve Ligin en iyi yerli teknik direktörü Ersun Yanal. Yerseeeeeennn.

yatara
18.12.2016, 02:52
ah okay ikinci yarinin basinda adam gibi vursan topa 1-0 önde basliyorduk ikinci yariya

yatara
18.12.2016, 02:55
Ersun Yanal gitse neolacak? Yerine Hami,Giray Bulak yada baska bir Trabzonlu Hoca gelir Sezon Sonuna kadar ve bu Hocalar ancak Koyun Bekler baska bise yapamazlar, gecen sezon gördük hamiyi. Allahtan hamide gitdi melih kabasakalda

sasort
18.12.2016, 03:26
arkadaşlar maçı izlemedim ama arkadaşların yazdıkları üzerinden

önce ekiciden bahsedeyim

genel kanı ekicinin kalitesinde bahsediliyor olumlu konuşan arkadaşlar

ama olumsuz konuşanlar ise bencilliğinden bahsediyor

benimde izkenimim artık şu takım sıçrama tahtası olmasın artık

ekici kendine mi oynayacak bu takımamı

ya arkadaşlar neden pas atmaz emrenin attığı pası neden vermez

arkadaşlar ne diyor verse ne olur verse ne olur mantığı ile sağlıklı oyun oynanmaz

BEN FORVETLERE DAHA ELEŞTİRİ YAPMIYORUM NEDENİ

SENİN FORVETİN YA PAS ALACAK BOŞA KAÇACAK AMA PAS ATAN ADAM EKSİLTEN YOK Kİ

İSİM ÖNEMLİ DEĞİL KİM OYNARSA OYNASIN SENİN FORVETLERİN HER TAKIM TARAFINDAN KİLİTLENİYOR

SENİN FORVETİN GERİDE ETKİNLİK OLMAYINCA BAKIN DİKKAT EDİN EKİCİDE ELİNE GEÇENİ KENDİ VURMA TARAFTARI OLUNCA

NE YAPIYOR FORVETLERİN CEZA SAHASINDA KARAMBOLDEN GOL ATMA PEŞİNDE KOŞUYOR

SONUÇ OLARAK EKİCİ KAFAYA GİTMEYYİ KOYMUŞSA TEZELDEN SATILMALI

KALMAK İSTİYORSA BU TAKIM İÇİN OYNAMALI BENCİLLİĞİ BIRAKMALI

EKİİCİ GS GİDERSE FAYDAŞI OLURMU OLUR AMA SENDE OYNADIĞI OYUN BU BURASINI BASAMAK OLARAK KULLANMASINA İZİN VERİLMEMELİ

sasort
18.12.2016, 03:35
Gelelim diğer isimlere

yusuf

bu adam ne zaman oyuna girmeli veya hangi mevkide kullanilmali

bence biz önde iken kontra oyunda kullanilir veya forvet yaninda kullanilmali forvetin üzerindeki baskiyi azaltir ancak

ama asil sorun biz 2-0 veya 3-0 öne geçmiyoruz ki yusuf girsin skor üretsin veya rakibi baski kurmasini engellesin ileri koşmalari ile

kanat oyuncusu ama benim güvenimi gümüşhane maçinda kaybetti

gümüşhane gibi bir takim ile oynarken bekini bir kere geçemedi

yusuf tek artisi hizi o hizinida akli ile birlikte kullanmasiği çalim yapip adam eksiltmediği için işe yaramiyor

geçen haftalarda adam ile teke tek kaliyor her zamanki gibi adamin koşu yoluna doğru topu atip adam geçmeye çalişiyor ama

adam yusuf hizli ya yetişiyor topu kapiyor

bu hali ile ben olsam onun yerine gürayi

veya abdülkadir ömürü oynatirim

en azindan istekli adam akli ile oynuyor

bence 11 de olmasa bile sürekli süre almali

artik kendini kanitlamasi lazim

sasort
18.12.2016, 03:40
Forvetlere lafim yok

sağlikli oyun oynamayan takimda forvetlere lafim yok

beklere ise kizmiyorum

zeki akbaş ellerinden geleni yapiyor
bunlardan fazlasi istesekte olmaz zaten

orta saha ise ekici faktörü ve orta sahada direnç düşük kaliyor takviye şart bence

okay mbia ile oynarken iyiydi

onazi aşiri duygusal savruk yapisi var

okaya onazi olmuyor ikisi

bero ortada oynamasi lazim olacak dediğim isimlerden ama tecrübe eksiği görüyorum

Tahir61
18.12.2016, 03:46
devre arasında bir adet hücuma katkı sağlayacak sağ veya sol bek

gole/skora katkı sağlayacak bir adet sağ açık

ekici yi kesecek bir adet orta saha

gol atacak bir forvet

muratoztuurk
18.12.2016, 03:55
Ersun Yanal gitse neolacak? Yerine Hami,Giray Bulak yada baska bir Trabzonlu Hoca gelir Sezon Sonuna kadar ve bu Hocalar ancak Koyun Bekler baska bise yapamazlar, gecen sezon gördük hamiyi. Allahtan hamide gitdi melih kabasakalda

Sorun yok ya artık alıştık. Biz bile buradan oyuncu değişikliği olacağını anlar iken bu işe yıllarını veren insanın kasti yaparmış gibi golü yedikten sonra bizim söylediğimiz oyuncuyu oyuna almasına alıştık. Evet buna alıştık.

Mesut
18.12.2016, 07:40
Birde Emre Belözoğlu 'na küfür etmek nedir anlamıyorum Burak Yılmaz'a Selçuk inan'a küfür etmek kime ne fayda getirmiş bu sezona kadar birde ana bacı eş cocuklara ayıptır ya bu biz yakışmıyor.

Ertan 51
18.12.2016, 10:04
Yeneriz dedim ama en kötü beraberlik bekliyordum,
lider de olsa,yenilgisiz de olsa bu sonuç benim için hayal kırıklığı oldu,
aslında maçın hakkı da beraberlikti,
emre pisliğinin o klas pası ve Visca nın fizik kurallarını zorlayan o vuruşu olmasa,
bu maç en kötü berabere biterdi,
kısmetsizlik te var takımda,hemde öyle böyle değil,
rakibin attığı gol ve gol pasındaki şansa bak,bizdeki şansa bak,
beraberlik golünü de şanssızlığımızdan atamadık,
bunu derken iyiydik anlamında söylemiyorum,
az biraz futbol şansımız olsa dünkü maçta yenilmezdik,

neyse,
ben hala umutluyum,
Castillo'yu beğendim,A.Kadir'i beğendim
devre arası yapılacak 3-4 mantıklı takviye ile ortalama bi takım oluruz,
çok daha zevkli maçlar izleriz diye düşünüyorum.

Bilall61
18.12.2016, 10:56
Trabzonspor bu maçta ilk 20 dakikada en iyi oynayabildiği oyunu,Ersun Yanal'ın istediği oyunu oynadı.Fakat bu 20 dakika 90 dakikaya yayılamaz.Sonuçta futbolcular da insan,koşabilecekleri mesafe belli.Bu kadar rus ruleti oynamaya hiçbir takımın kondisyonu yetmez.

serdaracıl
18.12.2016, 11:43
İyi bir forvet ile sağ açığa o kadar ihtiyacımız var ki anlatamam. Hucum oyuncularımız takımı ileride tutamıyor. Hatta rakip önlem alma gereği dahi hissetmiyor. Böyle olmaz. Bize güçlü, topla ilişkisi iyi forvet ve kanat oyuncusu lazım

nakzo
18.12.2016, 11:46
Kasımpasa ve antalya dahil düzeldi kasımpaşa bjk yi yendi antalya fb yi bir tek biz düzelmiyoruz.Bu kadro olduğu sürece ve bu kafa yapısı duzelmeyiz.

samway
18.12.2016, 11:53
Dün maçta çıplak gözle tekrar farkına vardığım şey bize mutlaka forvet lazım

Murat Keçeci
18.12.2016, 12:19
Öncelikle rakibi toplamış olduğu puandan ötürü tebrik edelim bulunduğu yeri hakettiğini bizim maçta da gösterdi.

Maçın analizini yaparsak rakip bizden daha oturmuş bir takım olduğunu sahaya yayılması ile yardımlaşması ile gösterdi.Biz sadece fiziksel pres gücümüzle bir direnç göstermeye çalıştık bunuda belli bir dakikaya kadar başardık ama zorluk derecesi yüksek bir golle amacımıza ulaşamadık.

Bu maçta alabileceğimiz en iyi skor 0-0 olurdu çünkü orta sahada sürekli pas hatası yaptık haftalardır kötü oynayan okaya bu maç onazi de eklendi orta saha pas yapamayınca organize atak da yapamadık.Örneğin bu maç ile ilgili forvetimiz olsaydı bu maçı kazanırdık diyen olursa yanılır bu maçı orta sahada verdik malesef.

Özellikle savunmadaki 4 lünün stoper özellikli olması pas kalitemizi iyice düşürdü.Yusuf ve Ekici de topun kıymetini bilerek oynamadılar.

İyi şeylerden bahsedersek takım olma olgumuzun yavaş yavaş oturmaya başlandığı gözleniyor eskisi gibi dağınık bir görüntü vermiyoruz artık daha derli toplu bir takım görüntüsü veriyoruz ama malesef kalitemiz düşük topun kıymetini bilerek oynamıyoruz çok kolay top kayıpları yapıyoruz.Final hamlelerininde yaratıcılık dan uzak görüntü veriyoruz.Bu sorunları çözmek ve kaliteyi arttırmak için tek yol doğru transfer.

Yediğimiz golde belki mustafa daha erken uyanıp top havadayken rakibi bozabilseydi o vuruş gerçekleşmezdi ama onu yapabilecek tecrübeye sahip bek oyuncusu milli takım oyuncusu seviyesinde oluyor o yüzden mustafayı çok da eleştirmiyorum.

Oyuncuların bireysel eksiklerinden bahsedersek Onurdan yan toplara daha kararlı ve cesur çıkmasını,iyi bir şutör olan ekicinin çektiği şutların daha güçlü olmasını,Yusuf erdoğan'ın topun kıymetini daha fazla bilerek oynamasını,Okayın daha fazla sorumluluk almasını bekliyorum.

Abdülkadiri tebrik ediyorum bir iki net pozisyona girmemizde onun oyun görüşü ve tek top oynama düşüncesinin yattığını belirtmek istiyorum umarım fiziksel olarak kendini geliştirip 90 dakikalık bir oyuncu olur hızlı ve tek top oynama isteği diğer hücum oyuncularımıza örnek olur umarım.

Oruç
18.12.2016, 12:29
Birde Emre Belözoğlu 'na küfür etmek nedir anlamıyorum Burak Yılmaz'a Selçuk inan'a küfür etmek kime ne fayda getirmiş bu sezona kadar birde ana bacı eş cocuklara ayıptır ya bu biz yakışmıyor.

Küfür kültürü var bizde. Gündelik hayatta, iş hayatında yaşadığımız sıkıntıları küfürle silebiliyoruz ancak. Küfür bu ülke stadlarının olmazsa olmazıdır, normalidir. Henüz küfür edip de elimize bir şey geçtiğini görmüş değilim.

omondoles
18.12.2016, 12:37
Küfür kültürü var bizde. Gündelik hayatta, iş hayatında yaşadığımız sıkıntıları küfürle silebiliyoruz ancak. Küfür bu ülke stadlarının olmazsa olmazıdır, normalidir. Henüz küfür edip de elimize bir şey geçtiğini görmüş değilim.

Bir maçta çocuğa "küfür etme! Neden küfür ediyorsun!?" Dediğimde cevaben "para verdim, küfür edecem tabi, küfür etmeyeceksem maça neden geldim" demişti [emoji846]

Loading %61..

UĞUR DURTAŞ
18.12.2016, 12:51
hem fikiriz,
forvet alınmalı,
hemde iyi bir forvet alınmalı,
ama isim ver yok.
bizlerden iyi scout ekibimi var arkadaşlar,
bizlerde kulis yapalım,yönetime mailler,mesajlar atalım,
yıllar önce i.b.şehirde oynarken webo alınsın dedim.
alınmadı,
necati alınsın dedim alınmadı,
sow fb den ilk gidişinde alınsın dedim,
şimdi,
etoo
diyorum,
etoonun özelliklerini a'dan z ye yazdım,
buradan..
menejeri bile oyuncusunu bu kadar güzel pazarlayamaz denildi!
**
benim korkum 15-20 gün sonra,
suk gibi ndoye gibi adamların alınıp getirilmesi.

olcay_61
18.12.2016, 12:58
forvet kadar önemli olan takımı yönlendirecek alacak verecek adam eksiltecek dikine gidecek orta saha lazım
ekici bunu malesef yapamıyor, okay ve onazide son derece gereksiz
o bölgeye bi çözüm bulunmalı, okay onazi ekici oynayacağına abdülkadir ve yusuf yazıcıyı oynatırım daha iyi

Hasanu
18.12.2016, 13:02
devre arasında bir adet hücuma katkı sağlayacak sağ veya sol bek

gole/skora katkı sağlayacak bir adet sağ açık

ekici yi kesecek bir adet orta saha

gol atacak bir forvet

Bence maalesef biz kanatların açamadığı ortaları beklerden bekliyoruz.Bizde Castillo dışında orta açabilen bırak kanadı bir futbolcu yok.Bizim oyunumuzun bu kadar orta sahada sıkışmasının bir sebebi de becerikli kanat oyuncularına sahip olamayışımızdan.

UĞUR DURTAŞ
18.12.2016, 13:25
bu bencil,çalımcı,kişiliksiz adam,
fb maçında golde atsa,gol pasıda verse bu adamı sevmiyeceğim!
bu adama taktım ben.
*
dün topu direkten döndü,
gelen topa güzel bir vuruş yaptı,
o pası ona kim verdi,
14-15 yaşındaki! bir çocuk verdi,
hiç utanmadınmı ekici?
sen olsan o çocuğun yerinde kafayla kaleye vurmaya çalışırdın,
sen boş pozisyondaki arkadaşlarına pas atmayan bir kişiliksiz,
*
yediğimiz golden öncede,
46!yaşındaki emre topu alıyor,bekliyor
sağa bakıyor,sola bakıyor,
ileriye bakıyor,tartıyor,biçiyor,
nokta atışı gol pası veriyor,
bu adamın 2-3 metre önünde hangi oyuncumuz var?
avare avare bakıyor,basmıyor,pres yapmıyor
bu oyuncumuz bu adama bassa böyle nokta atışı pas verebilirmiydi.
evet emreye baskı yapmayan ekici,
dikkatliizlerseniz göreceksiniz,geriye geriye gidiyor pozisyonda.

Murat Engin Akyüz
18.12.2016, 13:26
Maçtan önce söylediklerimin arkasındayım hala, şu ligin liderinde yani dün yenildiğimiz takımda takımıma isteyeceğim adam yok malesef. Dün biraz beklemediğimiz yerden patlak verdik. Biz defanstan korkarken 3 haftadır formda olan Onazi-Okay ikilisi ve Yusuf sezonun en kötü maçını çıkardılar belki de. Ersun Hoca'nın bu sezon erken değişiklik yapmama geleneği de buna tuz biber oldu (örneğin Castillo golden önce girmeliydi ne olursa olsun). Hücum yönü zayıf ama savunması müthiş! olan Akbaş'ın da Visca denen balonu amatör kümede yapılmayacak bir hata sonucu kaçırması ile yediğimiz saçma sapan gol de gelince ben bir Karabük ve Alanya faciası gelecek dedim ama neyse ki olmadı.

Akbaş'ın fizik olarak diğer sol beklerimizden üstün olması savunmasının iyi olduğu anlamına gelmiyor. Hala şans buluyor olmasını aklım almıyor!

Castillo'nun 11'de başlamamasını anlıyorum ancak 2. yarının başında ritmimizi bulmaya başlamışken o ritmi Yusuf'un bozduğu çok barizdi, Castillo- Yusuf değişikliğinin olmamasını aklım almıyor!

Her duran topta kalemizde tehlike yaşamamız artık kabak tadı verdi, sürpiz oyuncular değil y ani rakibin duran toplarda marke etmemiz gereken 2-3 adamından biri ya gol atıyor ya tehlike yaratıyor arkadaş, bu durumu aklım almıyor!

Onazi de Okay da 6 numara değiller ve olamazlar, Mossoro denen sirk topçusu şov yaptı dün ceza sahamızın önünde, ön libero şart şart şart!

Tekrar ediyorum dün bizi yenen ve ligin lideri olan takımın kadrosu beş para etmez. Emre denen karaktersiz malesef iyi futbolcu ve attığı pası atacak Mehmet dahil oyuncumuz yok kadroda. Pahalı ya da kariyerli futbolcu şart değil, küçük ve doğru dokunuşlar, kadro mühendisliğinin doğru yapılması ve istikrar ile başarı gelir; ancak yukarıda saydığım saçmalıklar devam ettikçe bir yandan yapmaya çalıştığımızı diğer yandan yıkmaya devam ediyoruz. Lütfen makul ve mantıklı adımlar atılsın artık.

halilaziz61
18.12.2016, 13:32
Emre şeresizi Trabzon taraftarının kendisine ettiği kufurlerden dolayı hakkını helal etmiyor muş.
Ulan şerefsiz sana şike sezonunda bu taraftar hakkını helal ediyor mu a be haysiyetsiz
Hayatın kufurle cirkeflikle geçti senin yaptiklairn sana yapılınca zoruna mı gidiyor

Senin anan Trabzonlu ya yazıklar olsun o anaya sana zerre misal terbiye ahlak ve haysiyet verememiş.
Sana şike yapmanın kötü bir şey olduğunu anlatamamis, ahlaksız pislik.

turgut kasap
18.12.2016, 13:50
Emre p...I Trabzon taraftarının kendisine ettiği kufurlerden dolayı hakkını helal etmiyor muş.
Ulan şerefsiz sana şike sezonunda bu taraftar hakkını helal ediyor mu a be ib.....e

Profil resminden Aliye izzetbegovicin resmini kaldır çünkü senin düşünce tarzınla onun resimdeki yaptığı arasında inanç farkı var.Kendine senin düşüncelerini ifade eden bi resim bul çünki bu düşünce tarzınla sen o resme yakışmıyorsun.

turgut kasap
18.12.2016, 13:51
Emre p...I Trabzon taraftarının kendisine ettiği kufurlerden dolayı hakkını helal etmiyor muş.
Ulan şerefsiz sana şike sezonunda bu taraftar hakkını helal ediyor mu a be ib.....e

Profil resminden Aliye izzetbegovicin resmini kaldır çünkü senin düşünce tarzınla onun resimdeki yaptığı arasında inanç farkı var.Kendine senin düşüncelerini ifade eden bi resim bul çünki bu düşünce tarzınla sen o resme yakışmıyorsun.

artvints
18.12.2016, 14:03
bekir'in koluna çarpan top penaltı olabilir, kapalıymış gibi duruyor ama vücudunu genişletiyor, boksör gibi gardını almış. sağ eline çarpsa net penaltıydı zaten. fener'in maçı olsa didik didik edilmişti pozisyon ve penaltı sonucu çıkarılmış olurdu.

halilaziz61
18.12.2016, 15:47

Sana mı soracagim sen kimsin ki beni yargiliyorsin
O adamın her maçtan sonra ana avrat kufur ettiği şike sezonunda aktif rol aldığını bilmeyen mi var.
Şerefi beş para etmeyen kişilere şerefsiz demekten gocunmam.
Profil fotomu sana sorarak koymadim sana sorarak da kaldirmayacagim
Emre yi saygı üzerinden ahlak üzerinden savunacak insan benim gözümde degersizdir.
Hayatı kufurle hakaretle geçmiş zerre değer gormemesi gereken bir insansıya gereken muameleyi yapmam seni neden gerdi.

Benim gözümde emre şerefini yolda kaybetmiş bir mahluktur ve annesinin Trabzonlu olması bunu değiştirmeyecektir.
Bir daha bana böyle ustten konuşma engelle geç
Muhatap olma yani

PortoDeGalinhas
18.12.2016, 17:35
umarım bu maçla beraber şu takım istanbul a taşınsın, trabzon trabzonspor u hak etmiyor muhabbeti de son bulur. böyle bir maça 2 bin kişi anca gitmiş.

Bilall61
18.12.2016, 22:20
Kardeşim bu saçma sapan düşüncenin temeli sadece seyirci sayısı ise gerçekten çok yanlış düşünüyorsun.Sen Trabzonspor'u herhangi bir takım gibi tutabilirsin ama bizim için Trabzonspor; değerleriyle ve şehriyle Trabzonspordur.Trabzonspor'u Trabzonspor yapan Trabzon şehri ve Trabzon şehrinin değerleridir.Sen bu yazdıklarından da anlaşılan ne Trabzon şehrinden ne de Trabzon'nun değerlerinden haberdar değilsin.Haberdar olsan böyle bir istekte bulunurken Trabzon'a haksızlık ettiğini anlardın.

Samet Yildirim
18.12.2016, 22:29
Mustafa Akbas tarafi 1. saniyeden itibaren otoban oldu...Ibanez bu adamdan iyi degilse ben ahlaksiz bir herifin tekiyim !

HOPA'LI TS'Lİ
19.12.2016, 08:30
Mossouro, Visca ve Cengiz ÜNDER Akyazı'da bizi uçurur.
Uğur gittikçe üzerine koyarak oynuyor.
Akbaş yetersiz kaldı bu maçta
Yumluyu zaten izlemek işkence
Golcülerimiz bal yapmayan arı gibi

İsa Gündoğdu
19.12.2016, 10:02
sahanın her yerini kullanamıyoruz.
oyunu açamıyoruz sevmediğimiz o.ç emre belezoğlu bizde olsa takım ilk dört deydi. Takımını nasıl rahatlatıyor nasıl toplar kesiyor. Bizim
Ekici topla dönmekten başka birşey yapmıyor. Şöyle bir anda terse oynasın direkt kaleciyle karşı karşıya kalacak ataklar olacak çıplak gözle net görülüyor bunlar.

özçelik61
19.12.2016, 10:17
yanlış maçı mı izledim acaba hemde canlı...sabaha kadar oynasak bu takımı yenemezdik dostlar çünkü; hücum X (anlayışımız-gücümüz-varyasyonumuz ) =0..

33lük Emre 21 lik Okaydan daha çok koşuyor ise mesele sadece sisteme bağlanmamalı..
maalesef kadromuz kötü ve kalas diye tabir edilen oyuncu sayımız fazla

muratt
19.12.2016, 13:37
Eskiden bir Anadolu takımıyla veya Başakşehir gibi bir takımla başabaş bir maç oynadığımızda, skorda denge bozulmazken bir türlü, kalite farkı ortaya çıkar ve maç dönerdi. Sonuçta karşınızdaki takım ne kadar organize olursa olsun, kalite bir yerde belirleyici olurdu. F.Tekke, Yattar, Gökdeniz, Selçuk, Burak, Jaja vs. bir hareket yapardı ve dengeli giden maçın dengesini bir tarafa çevirirdi. Mesela GS, FB ve BJK ile oynarken de genelde tersi olurdu, onların kalitesi genelde daha iyi olduğu için onlar çevirirdi.

Ama Başakşehir maçındaki gibi, GS-FB-BJK dışında bir takıma kalite eksikliğinden yenildiğimizi hiç hatırlamıyorum, bu sanırım ilk kez oldu. Emre ortasahadan ince attı, Visca usta işi dokundu. İşte acizliğimiz, içinde bulunduğumuz girdap tam olarak bu. Kadro kalitesi olarak Başakşehir kadar fark yaratamıyoruz. Organizasyon iyi, mücadele iyi, taktik de fena değil ama işte kalite olarak geride kalıyoruz, hem de kime. Evet belki lider ama sonuçta Başakşehir. Bir Emre, hem de 36 yaşında bizi mahkum etti...

cakalkerem
19.12.2016, 14:28
takımda kaliteli oyuncu yok denecek kadar az..
Olanlarda diğerlerine uyuyor malesef..
kaç hafta geçmiş forvetin gol atamıyor...

kaleci defans ta bir yere kadar....
yazık be..
ikinci devre en az ama en az 5-6 direk oynayacak adam lazım bu takıma...

Onur-durica-ekici-okay-yusuf-ugur-castillo-onazi-bero

dışındakileri hemen gönder...

cakalkerem
19.12.2016, 14:29
yanlış maçı mı izledim acaba hemde canlı...sabaha kadar oynasak bu takımı yenemezdik dostlar çünkü; hücum X (anlayışımız-gücümüz-varyasyonumuz ) =0..

33lük Emre 21 lik Okaydan daha çok koşuyor ise mesele sadece sisteme bağlanmamalı..
maalesef kadromuz kötü ve kalas diye tabir edilen oyuncu sayımız fazla

zeki-2x mustafa basta..
ne işleri var bu takımda ...mahalle maçlarına bile alınmayacak oyuncular Trabzon da oynuyor...Yazıklar olsun

homosapiens
25.12.2016, 23:56
Nereye yazacağımı bilemediğimden tee bu başlığa kadar geldim.

Visca ne kadar kazanıyor da başka taliplisi olabilecekken bu takımla sözleşme uzatıyor merak ettim ama hiçbir yerde bulamadım. Nerden bulabilirim bu takımın kime ne ödediğini. AŞ mi dernek mi İBB nin bir iştiraki mi nedir bu kulübün hukuki statüsü.

Ayrıca başarılı olmasını zerre istemiyorum İstanbul'dan yeni bir takımın. Şehir cazip olduğundan futbolcuların tercihinde çok etkili oluyor. Anadolu'dan biri şampiyon olsun ama Başakşehir Kasımpaşa falan değil. Umarım en kısa zamanda düşerler alt liglere