PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 15. Hafta | Medipol Başakşehir 1-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5

adiloş bebe
14.12.2016, 23:17
ya aslında kazanabiliriz ama şu gol sorunumuz çok kötü hadi savunmada öyle böyle topluyoruz arkayı (bu hafta durica yok o çok büyük bir eksik) önde gol atacak adam olmadımı işler çok zorlaşıyor belki damdoy forvet olduğunu hatırlarsa 1-0 iyi sonuç olur bizim için

Hakan
14.12.2016, 23:37
5 numaralı oyuncuları yetişmese baya iyi olacaktı.
Bizde de Bero dönse artık ulan Castillo döndü bu sefer de Bero yok.

Çağdaş DENİZ
14.12.2016, 23:47
kazanma ihtimalimiz zae yok da belki 0-0 bitirebiliriz onur devleşirse kalede

U.Sadıkoğlu
14.12.2016, 23:55
Başakşehir liderliğin verdiği stresin etkisiyle konsantrasyon konusunda sorun yaşayacaktır. Eğer Gs maçı gibi ilk yarıda erken bir gol bulup oyunu kontrol etmeyi denersek kazanmak zor değil diye düşünüyorum. Fb maçı öncesinde kazanmak ekstra motivasyon sağlar umarım 3 puanı alan taraf oluruz sanki kazanacakmışız gibime geliyor. Golü Bero atar :)

Uğur Ö.
15.12.2016, 00:08
Defans 4 lüsünü unutanlar için yazıyorum.

Yumlu....Akakpo.....Akbaş......Güray

Kazanırız diyenler çok komik

worldmaster
15.12.2016, 00:24
Rahat kazanırız.

Kayseri yırtar :D

Erkan A.
15.12.2016, 02:12
mehmetin gayseye gidecegi dedikodulari Dogru ise kadro disi edilmeli ...bizim icin cok önemli oyuncu bu yalan degil ..
trabzonsporumuz devre arasinda yeni alinacak oyunculari düsünerek mehmetsiz oynamali artik (eger dedikodular Dogru ise)

abdulkadir konya macinda cok iyi oynadi sürekliligi yok 17 yasinda sorumluluk aldikca kendini gelistirecek oynadikca

simdiki genclerin cogu bilmez 17 yasinda pele brasilya takimiyla dünyasampionu olmustu kendi katkisi cok vardi pelenin ..
pele ile kiyaslamiyorum sadece 17 yasinda trabzonspor gibi büyük bir kulupte oynamak herkese nasip olmaz olmayacakta abdulkadir bulunmaz hint Kumasi degil lakin sansi kismeti acikmis ..yoksa cok 17 veya 20 yasinda cok Üstün kaliteli gencler var cogu yokluktan futbolu birakiyor cogu sakatlik yüzünden ..
yusuf yazici 18 yasinda konya macinda cok begendim yusuf yazicida sorumluluk almali ortasaha oyuncusu basarili olmak istiyorsa sorumluluk almali
Mehmet Ekici neden göze batiyor topu kaybetmiyor ayagina yapisiyor calim atiyor sut cekiyor biseyler yapiyor ortasahada oynayan bir oyuncu topu sadece yan pas yaparsa ve gereksiz yerde topu kaybederse taraftar gözünden düsüyor ..güven vermiyor ..aklima tolunay ve ünal geliyor mesela ünal gibi olmali top ayagina gelince oh be demeli taraftar korkmamali ..okayin ayagina top gelince tamam kaybedecek diyor insan kendi kendine ..

Mehmet ekicisiz bir onbir yapmaya hazirlanmaliyiz yavas yavas devre arasina Kadar

HOPA'LI TS'Lİ
15.12.2016, 08:23
Eksiklerimiz olmasa 1 puan rahat alırdık
Allah yardımcımız ve şans da yanımızda olsun

omondoles
15.12.2016, 09:15
Başakşehir liderliğin verdiği stresin etkisiyle konsantrasyon konusunda sorun yaşayacaktır. Eğer Gs maçı gibi ilk yarıda erken bir gol bulup oyunu kontrol etmeyi denersek kazanmak zor değil diye düşünüyorum. Fb maçı öncesinde kazanmak ekstra motivasyon sağlar umarım 3 puanı alan taraf oluruz sanki kazanacakmışız gibime geliyor. Golü Bero atar :)

Yanlız başakşehir gs gibi savruk değil. Adamlar baya baya takımlar. Kompakt oynuyorlar[emoji846]

Loading %61..

angraf
15.12.2016, 09:27
başakşehir takımı ne oyuncu olarak ne de teknik anlamda bizden üstün bir takım değil doğru yapılanma ve kompakt futbol ile doğru oynayarak bu başarıdalar eğer trabzonspor trabzonspor gibi oynarsa yeneriz.

matrixx61
15.12.2016, 10:38
------------------Onur---------------------
Aytaç-------Akakpo----Akbaş---Güray----
--------------Onazi------Okay-------------
Yusuf---------Abülkadir--------Castillo---
------------------Ndoye--------------------

2.yarı okay yazıcı, abdülkadir ekici ve yetişebilirse castillo bero değişikliği..

Yiğit Gayretli
15.12.2016, 13:14
Bu maçta Güray kesinlikle oynamamalı. Cengiz ve Visca karşısında düşeceği durumları düşünmek bile istemiyorum. Kâbus gibi...

İ. SARAL
15.12.2016, 13:17
Bu maçta Güray kesinlikle oynamamalı. Cengiz ve Visca karşısında düşeceği durumları düşünmek bile istemiyorum. Kâbus gibi...

Sol bek oynayacak başka adam yok ki :) Akbaş stoper oynar büyük ihtimalle. İbanez zaten oynayamaz, mecbur Güray.

Yiğit Gayretli
15.12.2016, 13:20
Sol bek oynayacak başka adam yok ki :) Akbaş stoper oynar büyük ihtimalle. İbanez zaten oynayamaz, mecbur Güray.
Bero iyileştiyse şunu görebiliriz;

--------------------Onur-----------------------

Akakpo----Yumlu------Okay--------Akbaş

-------------Onazi---------Aytaç-------

Yusuf----------Bero-------------Castillo

-------------N'Doye--------------------

İ. SARAL
15.12.2016, 13:23
Bero iyileştiyse şunu görebiliriz;

--------------------Onur-----------------------

Akakpo----Yumlu------Okay--------Akbaş

-------------Onazi---------Aytaç-------

Yusuf----------Bero-------------Castillo

-------------N'Doye--------------------

Hoca'nın öyle bir şey yapacağını hiç düşünmüyorum. %99 böyle çıkarız.

--------------------------------Onur----------------------------

Akakpo------------Yumlu-----------------Akbaş------------Güray

------------------------------Onazi-----------------------------

--------------------Okay---------------Ekici--------------------

Yusuf---------------------Ndoye-------------------Castillo

Bilall61
15.12.2016, 14:44

Kardeşim ben Başakşehir'in Gençlerbirliği maçına gittim.Başakşehirdeki futbolcularda hiçbir stres göremedim aksine çok rahattılar.Dakika doksanda bile hurra hücum yok.Dengeli oynuyorlar.

Yiğit Gayretli
15.12.2016, 14:53
Maçın hakemi kim? Unutana hatırlatma, bilmeyene bilgi notu...

2014-2015 sezonu 3. hafta maçında yine İstanbul'da oynanan ve 1-1 biten Başakşehir maçında rezalet bir maç yöneten; takımımız atağa kalkarken yapılan bariz faulü vermeyen ve pozisyonun dönüşünde gol yememize sebep olan; Onur'un yüzüne "AT ULAN AT HADİ!" diye bağırıp, topu havaya diktiği harekete sadece sarı kart verebilen; son dakikalarda Belkalem ile bulduğumuz tertemiz gole hala kimsenin ne olduğunu çözemediği (ofsayt, faul, çift vuruş vs) bir düdük çalarak iptal eden; korkak, tetikçi Halis Özkahya!

http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/ozet/2014-2015/3/istanbul-basaksehir-1-1-trabzonspor-mac-ozeti

İ. SARAL
15.12.2016, 15:00

2014-2015 sezonu 3. hafta maçında yine İstanbul'da oynanan ve 1-1 biten Başakşehir maçında rezalet bir maç yöneten; takımımız atağa kalkarken yapılan bariz faulü vermeyen ve pozisyonun dönüşünde gol yememize sebep olan; Onur'un yüzüne "AT ULAN AT HADİ!" diye bağırıp, topu havaya diktiği harekete sadece sarı kart verebilen; son dakikalarda Belkalem ile bulduğumuz tertemiz gole hala kimsenin ne olduğunu çözemediği (ofsayt, faul, çift vuruş vs) bir düdük çalarak iptal eden; korkak, tetikçi Halis Özkahya!

http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/ozet/2014-2015/3/istanbul-basaksehir-1-1-trabzonspor-mac-ozeti

Maç dün gibi aklımda. Resmen kıyım yapmıştı.

UĞUR DURTAŞ
15.12.2016, 15:11
(H) HALİS ÖZKAHYA (http://forum.bordomavi.net/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19146)
(Y) MUSTAFA EMRE EYİSOY (http://forum.bordomavi.net/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19344) (Y) CEYHUN SESİGÜZEL (http://forum.bordomavi.net/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20578)
(D) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU (http://forum.bordomavi.net/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19372)
**
Yenilgi almayan 2 takımdan birisiyle oynuyoruz,
sistem takımı,11 oyuncıunun 8 tanesini değiştir,
yine aynı sistemde oynayan bir takım başakşehir,
maçın sonuçu ne olursun olsun bitiş düğününe kadar,mücadeleri üst düzey...
Cumartesi işimiz çok zor,
futbol yaşantısını 3 yıl önce sonlandıracak dedikleri emre denen adam,
takımını sırtlıyor,
yaşı 36,
ben şahsen yaşa bakmam,
şu anda bizim takımın en iyi oyuncusuda,
35 yaşında,
futbolcu kendisine iyi baktıktan sonra oynamamasıda hiç bir sorun olmuyor
görüldüğü gibi,
yıllardır golcü sorunu yaşıyoruz,
golcümüz yok,çok net,
çoğu arkadaşımız belkide fikrime katılmayacak,
macera aramaya gerek yok,
bizim scout ekibi,
golcü ararken,
bitirici özelliği üst düzey olmalı,
soğukkanlı olmalı,
pozsiyon bilgisi üst düzey olmalı,
top ayağına yapışmalı,
yeri geldiğinde çalım atmalı,
takımı yönlendirmeli,
kısa mesafede hızlı olmalı,
kafa vuruşları çok iyi olmalı,
vs vs
bu özelliklerde en iyi oyuncuyu almaya çalışıyorlar ama beceremiyorlar,
yıllardır....
geçen yıla,veya önceki yıllara gitmeye gerek yok,
suk,m.demir,ndoye....
*
gözümüzün önünde böyle bir oyuncu var,
yeni stada çok yakışır,
belkide kendisinden 2 veya 3 yıl sonra
tecrübelerinden yararlanabiliriz,
özellikle ülkemize geldiği günden bugüne kadar kendisini yakından takip ediyorum,
yönetimleyönetici oluyor,
teknik heyetle hoca oluyor,
taraftarla taraftar oluyor,
futbolcu arkadaşlarını inanılmaz derecede motive ediyor.
bu oyuncu tam lider,
bu oyuncuyu şenol hoca
3-4 ay önce istemişti.
alınamamıştı,
35 yaşındaki
eto'o diyorum.
**
yeni stadın açılmasına 1 gün kala,
lideri yenmek ve fb maçı öncesi
bizleri gerçekten çok ama çok mutlu eder.
*
yeterki,
final paslarını iyi yapalım,
yusuf ve ekici bencilliği ve çalım sevdasını aza indirip,
takım oyunununa ayak uydururlarsa,
gülen taraf biz oluruz.

seyosti61
15.12.2016, 15:15
başakşehir çok ii takım oyunu oynuyor. takım olmuşlar. ts nin şansı çok zor. idaa oynayanlara 1/1 başakşehir öneririm yada 4+ gol . ama tabi gönlümüzde ts yatıyor o ayrı.

Yiğit Gayretli
15.12.2016, 15:24
başakşehir çok ii takım oyunu oynuyor. takım olmuşlar. ts nin şansı çok zor. idaa oynayanlara 1/1 başakşehir öneririm yada 4+ gol . ama tabi gönlümüzde ts yatıyor o ayrı.
Yazı diline ve imlaya biraz özen göstersek? "ts" değil de Trabzonspor yazsak. En azından Ts yazsak?

Fatih Özkan
15.12.2016, 15:27

Askerde duvarları yumruklamıştım!

nakzo
15.12.2016, 15:37
Vakfıkebirliler grubunun face üzerinden geçtiği haber:N'Doye, Ramil, Muhammet Demir, Akakpo, Luis İbanez ile devre arasında yollar kesin olarak ayrılıyor...

Enes Başkaya60
15.12.2016, 15:43
Vakfıkebirliler grubunun face üzerinden geçtiği haber:N'Doye, Ramil, Muhammet Demir, Akakpo, Luis İbanez ile devre arasında yollar kesin olarak ayrılıyor...

Doyeyi Hull city istiyor zaten reis Muhammed de bizde tutmadı zaten diğerleri bilindik Mkoboni yi alacağımızı düşünüyorum bende...

61Firtinasi61
15.12.2016, 16:37
--------------------------------Onur----------------------------

-------Yumlu-----------------Akbaş------------Güray---------

-------------------Onazi----------------Aytac------------------

-------Okay-----------------------------------------Bero------

-----------------------------Ekici--------------------------------

-----Yusuf--------------------------------------------Ndoye-----

Böyle oynatirdim! // Bero´nun yerine Castillo da olabilir!

Bilall61
15.12.2016, 16:54
(H) HALİS ÖZKAHYA (http://forum.bordomavi.net/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19146)
(Y) MUSTAFA EMRE EYİSOY (http://forum.bordomavi.net/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19344) (Y) CEYHUN SESİGÜZEL (http://forum.bordomavi.net/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20578)
(D) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU (http://forum.bordomavi.net/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19372)
**
Yenilgi almayan 2 takımdan birisiyle oynuyoruz,
sistem takımı,11 oyuncıunun 8 tanesini değiştir,
yine aynı sistemde oynayan bir takım başakşehir,
maçın sonuçu ne olursun olsun bitiş düğününe kadar,mücadeleri üst düzey...
Cumartesi işimiz çok zor,
futbol yaşantısını 3 yıl önce sonlandıracak dedikleri emre denen adam,
takımını sırtlıyor,
yaşı 36,
ben şahsen yaşa bakmam,
şu anda bizim takımın en iyi oyuncusuda,
35 yaşında,
futbolcu kendisine iyi baktıktan sonra oynamamasıda hiç bir sorun olmuyor
görüldüğü gibi,
yıllardır golcü sorunu yaşıyoruz,
golcümüz yok,çok net,
çoğu arkadaşımız belkide fikrime katılmayacak,
macera aramaya gerek yok,
bizim scout ekibi,
golcü ararken,
bitirici özelliği üst düzey olmalı,
soğukkanlı olmalı,
pozsiyon bilgisi üst düzey olmalı,
top ayağına yapışmalı,
yeri geldiğinde çalım atmalı,
takımı yönlendirmeli,
kısa mesafede hızlı olmalı,
kafa vuruşları çok iyi olmalı,
vs vs
bu özelliklerde en iyi oyuncuyu almaya çalışıyorlar ama beceremiyorlar,
yıllardır....
geçen yıla,veya önceki yıllara gitmeye gerek yok,
suk,m.demir,ndoye....
*
gözümüzün önünde böyle bir oyuncu var,
yeni stada çok yakışır,
belkide kendisinden 2 veya 3 yıl sonra
tecrübelerinden yararlanabiliriz,
özellikle ülkemize geldiği günden bugüne kadar kendisini yakından takip ediyorum,
yönetimleyönetici oluyor,
teknik heyetle hoca oluyor,
taraftarla taraftar oluyor,
futbolcu arkadaşlarını inanılmaz derecede motive ediyor.
bu oyuncu tam lider,
bu oyuncuyu şenol hoca
3-4 ay önce istemişti.
alınamamıştı,
35 yaşındaki
eto'o diyorum.
**
yeni stadın açılmasına 1 gün kala,
lideri yenmek ve fb maçı öncesi
bizleri gerçekten çok ama çok mutlu eder.
*
yeterki,
final paslarını iyi yapalım,
yusuf ve ekici bencilliği ve çalım sevdasını aza indirip,
takım oyunununa ayak uydururlarsa,
gülen taraf biz oluruz.

Kardeşim valla bunu heralde Eto'num menajeri yazmıştır diyebileceğimiz bir yazı olmuş.Ellerine sağlık...

HOPA'LI TS'Lİ
15.12.2016, 16:57
2. devre zor ve büyük maçları (şikebahçe hariç) yeni stadda oynayacağız.

GS, BJK, İBFK, BURSA gibi

Akyazı uğurlu gelir inşallah
Nice destanlara tanıklık eder

r9emre
15.12.2016, 19:05
Orada olacağız.

samway
15.12.2016, 19:14
4.60 oran vay beeee ne hallerdeyız !!! Maçta olucaz inşallah oranın uğuru bize maçı kazandırır yoksa bu takım zor kazanır maçı

samway
15.12.2016, 19:17
Önazi akakpo akbaş güray defans dortlusu boyle olmalı bence

Fatih Çelik
15.12.2016, 19:18
Önazi akakpo akbaş güray defans dortlusu boyle olmalı bence

Abi şu adamın ismi Onazi yahu O ile noktasiz lütfen rica ediyorum. :)

adiloş bebe
15.12.2016, 22:56
deplasmanı eve çevirelim baskılı bir oyun ıynayacağımızı düşünüyorum tıpkı konya maçı gibi ama gol yollarındaki sorunumuz büyük sıkıntı skor tahminim 0-0 veya 1-0 (ama hangi takımın lehine bilmem)

Dip.Ing.Mag.
15.12.2016, 22:59
-------------onur-------------
Zeki---ugur---Akbaş---güray
-------onazi----Mehmet------
--Bero--abdülkadir--castillo--
-----------N'Doye------------

Bu kadro yenilmez

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

taha küçük
15.12.2016, 23:19
Onazi bu aralar formda ortasahada bu maç çok güveniyorum ona.

vizyon61
16.12.2016, 01:22
şu maçı ve fb maçını alırsak ilk 3 neden olmasın? yeder ki inanalım

Erkan A.
16.12.2016, 01:27
gercekten bu maci alirsak ligde cok seyler degisecek

önemli olan visca ve emreyi durdurmak olcak ...basaksehir öyle ahim Sahim takim degil ....mac tahminim 0-2 kazanacagiz

Full HD
16.12.2016, 01:50
şu maçı ve fb maçını alırsak ilk 3 neden olmasın? yeder ki inanalım

Güzel söylediniz ama malesef inanmak ile olmuyor.Her sey sahada olup bitiyor TS malesef bu sene ilk 5'e bile giremeyecek.Biz kümeye düsmemek icin calisalim ve seneye iyi bir takim olalim.

Saygilar

HOPA'LI TS'Lİ
16.12.2016, 08:35
Maç saatini 14.00'den 16.00'ya almışlar.
Benim için süper oldu. 14.00-15.00 arası bir işim vardı.
Kar yağışı olmazsa oynanır.
Durica ve Uğur olmaması handikap
Ama gurbetçi dostlar onların yokluğunu hissettirmeyeceklerdir.

Yiğit Gayretli
16.12.2016, 09:03
Orada olacağız.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php/53726-BMN-%C4%B0stanbul-Ba%C5%9Fak%C5%9Fehir-Ma%C3%A7%C4%B1na-Gidiyoruz!-HAYDE-BMN!/page2

İ. SARAL
16.12.2016, 09:13
Zeki---ugur---Akbaş---güray
-------onazi----Mehmet------
--Bero--abdülkadir--castillo--

Bu kadro yenilmez

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Zeki cezalı, Uğur ve Bero da sakatlar.

seyosti61
16.12.2016, 09:58
Tamam. Teşekkür ederim renkdaş

samway
16.12.2016, 11:09
Klavye fransızca o yuzden oyle oldu :) seni kırcağıma klavyeyı kırarım ONAZİ bak oldu sanırım :)

Dip.Ing.Mag.
16.12.2016, 11:31
Zeki cezalı, Uğur ve Bero da sakatlar.

o Zaman bu takim yenilir

Akakpo---Yumlu---Akbaş---güray
-------Onazi----Mehmet------
--Yusuf--Abdülkadir--castillo--

Fatih Cengiz
16.12.2016, 11:48
Uğur maçta oynayabilecek diye bir haber okumuştum..
Doğruysa

Onur
Akakpo Uğur Akbaş Güray
Yusuf Okay Onazy Ekici Castillo
Ndoye

Abdülkadir ve Yusuf yazıcı 60 dan sonra süre al almalı
Bero da iyileşmişse kadro olabilir...

Bir de hücumdaki kanat oyuncuları maç içerisinde ara sıra yer değişmeler yapsalar hiç fena olmaz.. Zararı da olmaz bence.. Yusuf sol da daha etkili?!?! Sağa hapsediyoruz ısrarla... Castillo da sağ ayaklı ve sağ açıkta da birşeyler yapabilir.. Daha kolay orta açabilir belki..

Yumlu ve Uğur aynı anda oynamamalı...

İbanez için birşey diyemiyorum.. Niye aldık niye oynamıyoruz.. Bu kadar kötü adam o kadar gol ve asisti nasıl yapmış...?!?

Muhammet Demir neyse de suk iyice kötüye gitti.. Azıcık bi ışık vardı o da bitti...

Umarım akıllı ve iyi oynarız.. Ama çok kolay pas yaptırır da emrenin bağlantılarını kesmezsek sıkıntılı bir maç olabilir.

En büyük temennim de volkan Babacan'ın kötü bir kaleci olduğunu ispat edecek bir maç olması..

Hayırlısı olsun hakkımızda, umarım iyi oyun ve galibiyet hayırlımızdır

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sefer A.
16.12.2016, 13:10
Yahu geçende Bero idman resmi paylasmisti insta sayfasindan, sakatlik sonrasi geri dönüs gibisinden de bir sey yazmisti... tam iyilesmedi mi bilmem bence oynar gibi yaa

artvints
16.12.2016, 13:20
bero sağbek oynayabilir küçük bir olasılık. yusuf sağbek oynayabilir deniyor birkaç yerde büyük hata olur. en iyisi yine akakpo.

Mert Oğuzlu61
16.12.2016, 13:29
Abdullah Avcı: "Emre Belözoğlu takımla çalışmalara başladı. Trabzonspor maçında bizimle olacakmış gibi duruyor." sporx

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Tesisleri'nde, teknik direktör Abdullah Avcı yönetiminde gerçekleştirilen antrenmana, geçtiğimiz hafta sakatlığı sebebiyle Gençlerbirliği maçında forma giyemeyen Emre Belözoğlu da katıldı. Emre, idmanın tamamında takımla çalıştı. Durumu iyiye giden Emre Belözoğlu'nun Trabzonspor karşısında oynayıp oynamayacağı ise henüz netlik kazanmadı. Turuncu-lacivetli takımda sakatlıkları süren Mahmut Tekdemir ve Hakan Özmert ise antrenmana çıkmadı.

Emre iyileşmiş ama sorun değil, ilk yarı bizim kasaplar halleder onu yine sakatlanıp çıkar. Mahmut kesin olarak yok. Yalçın dan haber yok.

Bero nun mutlaka oynaması lazım. Umarım iyileşmiştir.

Hakan
16.12.2016, 13:44
Uğur ve Bero takımla çalışmış süper haber.

Akakpo Uğur Akbaş Güray ideal.

Yiğit Gayretli
16.12.2016, 14:16
http://www.trabzonspor.org.tr/download/images/17_8596726587.jpg

Bero takımla çalışmış... Hadi inşallah.

lazkopatfaroz
16.12.2016, 19:59
Yaklaşık 2 bin kişi olacak stadyumda. Güzel bir destekle kazanırız inşallah. Orada olacağız :)

Hakan
16.12.2016, 20:04
Basakşehir'e iyi kar yağıyordur şu an.Hayırlısı.

Selim MACİT
16.12.2016, 21:24
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20161216/8e2c48b4278bc35e68bb74b0c4ece3f8.jpg

Provasını yaptım, sonuç güzel :)

61_Hasan_69
16.12.2016, 22:12
Istanbul da hava nasıl

yorumsuz6117
16.12.2016, 22:13
Durica'sız işimiz 2 kat daha zor.. 1 puana rağzıyım ama zor..

Doğukan Ş.
16.12.2016, 22:17
Istanbul da hava nasıl

Baya soğuk, stadın olduğu bölge dahada soğuk.

Enes Başkaya60
16.12.2016, 22:18
Yarın Çıkacağımız kadro net belli Onur-Akakpo-Yumlu-Akbaş-Güray-Okay-Onazi-Castillo-Yusuf-Mehmet-Damdoy Aksini düşünen var mı?

Soner Albayrak
16.12.2016, 22:22
Sanki 0-0 bitecek bu maç.

U.Sadıkoğlu
16.12.2016, 22:23
İptal olma durumu var mı? Havayı takip eden arkadaşlarımız bilgi verirse sevinirim :))

Fethi kaleli
16.12.2016, 22:25
Şuan istanbulda yoğun kar var evet maç saatine kadarda yağar gibime geliyor ama ertelenecek kadar büyük değil maç ertelenmez gibi ama soğuk olduğu için fıtbolcularımız etkilenebilir

adiloş bebe
17.12.2016, 00:06
bu yeni stadlar alttan ısıtmalı değil mi? herhalde öyledir zemin çok etkilenmez umarım hafta içi başakşehirin kupa maçında zemin iyi duruyordu.

nakzo
17.12.2016, 00:53
Bay tahmin programında resmen bizle dalga geçtiler ersun hocaya şiir yazdılar alay ettiler.Ah usta en rezil ettin bizi herkeze koca Trabzonspora belediye karşısında 4.65 oran verilmiş utanın utanın.

Faruk BERBER
17.12.2016, 01:10
Bay tahmin programında resmen bizle dalga geçtiler ersun hocaya şiir yazdılar alay ettiler.Ah usta en rezil ettin bizi herkeze koca Trabzonspora belediye karşısında 4.65 oran verilmiş utanın utanın.

Bay Tahmin gibi bir programı referans alarak yönetime eleştiride bulunmak abesle iştigaldir :)

Aydın Tiryaki
17.12.2016, 01:19

Nedense bay tahmin'i görünce aklıma Yalova Kaymakam'ı fıkrası geldi :) .

reisoğlu61
17.12.2016, 01:31
İki hafta lehimize hakem hataları oldu. Bu maçın sonucunuda aleyhimize verilecek hakem hataları belirler..

Sefa
17.12.2016, 02:20
İşimiz mucizelere bağlı..

61_Hasan_69
17.12.2016, 02:36
Maçı 3-2 alcaz. Bunu buraya bırakıyorum maçtan sonra gorusuruz

mkesen1982
17.12.2016, 02:44
Beraberlik iyi sonuç

Enes Başkaya60
17.12.2016, 02:51
Net alırız...

Sefa
17.12.2016, 03:09
Xeki cezalıymış.. Sağda 22 oynar Uğur sakat sakat Akakpo ile ikili olur..

BiZe HeR YeR 61
17.12.2016, 08:33

Daha ne istiyon varını yoğunu vur Trabzon'a :)

BiZe HeR YeR 61
17.12.2016, 08:36
Maçı 3-2 alcaz. Bunu buraya bırakıyorum maçtan sonra gorusuruz

2 tane yeriz mantıklı düşündüğüm tek şey 3 tane atabilirmiyiz?

kaan61
17.12.2016, 09:35
Ligin en çok gol atan liderine karşı Puanın hertürlüsü iyidir.

iyattara
17.12.2016, 10:18
Bize açılan yerler dün gece itibariyle bitmişti. Tahmin ettiğim gibi o kale arkasının diğer bölümlerini de ufak ufak açıyorlar. Gitmeye niyeti olup bilet bitti diye düşünmesin kimse.

lazkopatfaroz
17.12.2016, 10:46
Güney Alt B bloğu da açıldı. Bilet var, doldukça açılacak.

Alper Beyazay
17.12.2016, 10:46
Beraberlik iyi sonuçtur, ama zor.

EnjoyTheMusic
17.12.2016, 10:53
rakibin eski versiyonu olan ibb iyi takımdı ama genellikle şansımız tutardı. Sürekli yenerdik hem de farklı skorlarla. başakşehir e karşı da böyle bir ivme kazansak harika olur doğrusu

Kemal Öztel
17.12.2016, 12:01
--------------------Onur---------------------
Güray-----M.Yumlu----Uğur-------M.Akbaş
--------------------Onazi--------------------
------------Mehmet-----Okay---------------
Yusuf--------------------------------Castillo
---------------------Bero--------------------

ucurum
17.12.2016, 12:51
Bugün Mehmet yedek başlayabilir, benden demesi...

6Şafak Aydın1
17.12.2016, 14:27
tahminim 1:1 berabere

61_Hasan_69
17.12.2016, 14:29
Bugün Mehmet yedek başlayabilir, benden demesi...

Yedek başlarsa anlayın ki yolcu

hyasin61
17.12.2016, 14:42
4.75 orandan 2 alindi.

odyseuys
17.12.2016, 14:47
------------onur
savunmayı-yazmaya-elim-varmıyor
---------okay-onazi
bero------yazıcı---castillo
--------ndoye

murmut
17.12.2016, 14:54
------------onur
savunmayı-yazmaya-elim-varmıyor
---------okay-onazi
bero------yazıcı---castillo
--------ndoye
Defans hattini begendim :)

emrhan61
17.12.2016, 14:54
Bero ve Castillo sahaya ilk yazılanlar olmalı.

Hakan
17.12.2016, 14:59
Hoca takımdan kesecek Castillo'yu mu buldun?

kanterts
17.12.2016, 15:00
castillo yedekte. bu ersunun derdi ne yaziklar olsun sana.

Ahmet Kara
17.12.2016, 15:01
Castillo'nun yedek olmasına bir anlam veremedim.

hyasin61
17.12.2016, 15:02
gayet iyi kadro ugur un yetismesi iyi oldu

muratoztuurk
MPBK ya karşı ilk 11'miz. Kadrolar açıklanmadan oylama yapmıyorum forumda. Hemen yeniliriz seçeneğini işaretliyorum.

+DURICA YOK ve sarı kart cezalısı. Mustafa Yumlu Başakşehire karşı bir şey yapamaz.
+ Gençlerimiz ilk defa lig maçında yedeklerde.
+ Okay'ın pili 70. dakikadan sonra biter.
+ Onazi Başakşehirin hücum gücünü orta alanda ememez.

https://pbs.twimg.com/media/Cz4GoMwXgAAKvrs.jpg

hyasin61
ilk yari maci tutarsak ikinci yari hamlelerle maci alabiliriz

eksikbirşey
17.12.2016, 15:03
Fark yemeyelim de gerisi önemli değil kadrosu.

kanterts
17.12.2016, 15:03
castillo fener macinda da yedek olursa hic sansimiz yok. onlari herzaman castillo gibi oyuncular zorlamistir. beroyla yusufla olacak is degil.

61_Hasan_69
17.12.2016, 15:04
Aytaci iyice sildi hoca

ucurum
17.12.2016, 15:04
Tercih meselesi, Castillo olur Yusuf olmazdı, Yusuf olur Bero olmazdı, Bero olur Castillo olmazdı. İçlerinde en iyi Castillo ama Konya maçında durgundu, durgun maçları da oldu... Yusuf formda belki çok kötü bir maç çıkaracak kim bilir... Sonuçta o anki ruh hallerini bilen de Hoca...
Saygı durmak gerek.
Ama artık ne oynadığımız, takımımızın nasıl bir kadroyla sahaya çıktı belli...
Bundan sonra ufak rötuşlarla devre biter.

muratoztuurk
17.12.2016, 15:05
Takımımızda defansa ve ileriye katkısı çok yüksek olan iki oyuncu var. Bero ve Castillo. Bu maç içimize kapanacağımız bu kadro ile belli oldu. Castillo olsaydı iyi olurdu.

hofsaale
17.12.2016, 15:06
en azından ömür ve yazıcı yedekte...

Yusuf sağ kanatda oynayamior..bero kanat oyuncusu değil..İlk yarı beraberlik le sonuclanirsa...ikinci yarı castillonun girmesi işimize yarar...Hocanın da düşüncesi o

muratoztuurk
Aytaci iyice sildi hoca
Gerekeni yapmış. Geç bile kaldı.

Bud Spencer
akbas nasil tercih edilir anlayamiyorum
güray cok iyi oynadi son 1 ay

Uğur Kalyoncu
17.12.2016, 15:07
Hoca dengeli bir oyunla ilk yari skoru tutup ikinci yari Castillo hamlesiyle maci kazanmayı düşünüyor saygi duyarim...

Adana macindaki 3 ön liberoyu kabullenmem ama Bero tercihe saygi duyuyorum..

Fatih Çelik
17.12.2016, 15:08
Hoca mücadele gücü yüksek bi kadroyla çıkmış. Oyunu dengede tutup. Castillo ile kilidi acmayı deneyecek umarım başarılı olur. Keşke Güray solda akbaş stoperde Yumlu dışarda baslasaydi ama boyu uzatmak istedi anlaşılan.

autkusoytas
akbas güray'i neden yedekliyor anlam veremiyorum

Akbas ın savunması güray dan daha iyi. Visca yı daha etkili savunabilecek bir isim akbaş. Sevmesem de bence doğru bir kadro olmuş.

Ogün YAZICI
ya hafta boyunca 11 kişi defans yapalım tek şansımız bu dediniz hoca da buna uygun bero ve yusuf gibi çift yönlü çalışan oyuncularla başlamış işte.castillo'yu da hamle oyuncusu olarak görmüş.birisi de duricanın sakatlığı açıklanmadı neden yok yazmış.hocayı eleştirmek için kırk takla atıyorsunuz yemin ederim.

Uğur Kalyoncu
17.12.2016, 15:09
akbas güray'i neden yedekliyor anlam veremiyorum

Akbas in bu takimda olmasina ben anlam veremiyorum baskan..

Ilk yari bitene kadar sabir illaki devre arasi sol bek alacaklardir..

Ayagindan umudum yok insallah boyu bir ise yarar bu mac.

Ogün YAZICI
17.12.2016, 15:11
başakşehirin ilk 11'inden en az 5 futbolcu şu kötü trabzonspor'da bile oynayamaz.tamamen sistem takımı.iş onların sistemini bozmakta.Allah yardımcımız olsun.

hofsaale
Güray futbolcu değil...adamda hiç bir yetenek göremiyorum...Ne güçlü ne hızlı ne teknik..Ne pozisyon bilgisi iyi..Ne oraları iyi...Bildigin sifir

batuhanTs
Mustafa mustafa dan sonrasini okumadim daha doğrusu okuyamadim

Hakan
17.12.2016, 15:12
22 yerine Güray olsa ideal olurdu.Bero da sınırda dikkatli olmalı.

muratoztuurk
17.12.2016, 15:12

SAKAT VE CEZALILARIMIZ;
[Yorumları buna göre yapalım lütfen.]

11704

11705

Mert Oğuzlu61
17.12.2016, 15:13
2-3 tane yedikten sonra Castillo yu sokmanın bir anlamı kalmıyor. İlk haftalarda da böyle böyle değersizleştirdik adamı. Adana maçında girdi, takım hücuma kalktı pozisyonlar peş peşe geldi. Dünyanın parasını döktüğümüz adamı kulübede oturtup, kariyerinde kanat oynamamış orta saha adamını sol açıkta değerlendirmek çok saçma. Sanki elimizde sol açık yokmuş gibi Bero yu oraya koyuyoruz, çok tuhaf. Bero da etkisiz hale gelecek, oynayamaz ki o adam orada. Bero bu sezon kanat oynadığı hangi maçta iyiydi ?

Castillo yu yedek olarak düşünecek durumda değiliz, kadro zaten kalitesiz, bide kaliteli adamı kulübeye koyuyoruz. Neden böyle yapıyor anlamadım. Başakşehir e kiminle atağa kalkacaksın ki ?

artvints
17.12.2016, 15:14
adamlar kanatlardan iyi geliyorlar, bek bindirmeleri gelişi güzel değil planlı. bununla ilgili bir tercih. geri düştüğümüz andan itibaren dönmek çok zor olur, gol yememek önemli.

yani çok da önemli değil aslında, o kadar olayın arasında.

kadriviv
17.12.2016, 15:15
Yedeklerde Yumlu-Zeki-Yusuf-Aytaç'ı görmediğim için mutluyum... Tabi bunlardan 2'sinin 11'de olması daha da acı verici ama... Yine de hiçbir oyuncu değişikliğine üzülmeyecek olmak sevindirici :D
Hadi Zeki cezalı; Aytaç'a ne oldu bu arada? Cezalı veya sakat değil diye biliyorum?

brnclhn
Bu maçta tek şansımız kontra oyunuyken tek hızlı adam castillonun olmaması pek açıklanabilir bir durum değil...

Ogün YAZICI
yusuf-eren arasında 3.lig başı önde futbolcuların koşturmasını izleriz gibime geliyor.inşallah daha fazla hata yapan eren olur.

Fatih Çelik
2-3 tane yedikten sonra Castillo yu sokmanın bir anlamı kalmıyor. İlk haftalarda da böyle böyle değersizleştirdik adamı. Adana maçında girdi, takım hücuma kalktı pozisyonlar peş peşe girdi. Dünyanın parasını döktüğümüz adamı kulübede oturtup, kariyerinde kanat oynamamış orta saha adamını sol açıkta değerlendirmek çok saçma. Sanki elimizde sol açık yokmuş gibi Bero yu oraya koyuyoruz, çok tuhaf. Bero da etkisiz hale gelecek, oynayamaz ki o adam orada. Bero bu sezon kanat oynadığı hangi maçta iyiydi ?

Castillo yu yedek olarak düşünecek durumda değiliz, kadro zaten kalitesiz, bide kaliteli adamı kulübeye koyuyoruz. Neden böyle yapıyor anlamadım. Başakşehir e kiminle atağa kalkacaksın ki ?

Castillo sürekli kanada gelemez oyunu bozulur yorulur. Bunu yapmaya mecbur hoca. Basaksehir yorulunca ortalığı karıştırsın diye alacak. Fiziki durumunu da bilmiyoruz. Kaç haftadır yok.

Fatih Çelik
17.12.2016, 15:18
adamlar kanatlardan iyi geliyorlar, bek bindirmeleri gelişi güzel değil planlı. bununla ilgili bir tercih. geri düştüğümüz andan itibaren dönmek çok zor olur, gol yememek önemli.

yani çok da önemli değil aslında, o kadar olayın arasında.

Takımımızın kötü durumda olduğunu Basaksehir'in lig lideri olduğunu unutuyoruz ayrıca Batdal hariç şu Trabzonspor'da hepsi oynar o oyuncuların. Batdal orda da oynamamalı bence .

Mesut
17.12.2016, 15:19
Akbaş 1 sezon Kayseride stoper oynadı gayette iyi oynadı biz bek oynatıyoruz hiç bir verimi yok bekte bence stoperde Yumludan çok daha iyi oynar

Mustafa YILMAZ
17.12.2016, 15:19
kadroya ileri uçtan başladım bakmaya savunmaya geldiğimde bi ağırlık çöktü üstüme

TSemih61
17.12.2016, 15:21
Ekici yerine Castillo oynasaydi ne savunma zafiyeti olurdu ne de hucum zafiyeti. Nasil fikir? Tartismanizi bitiren cozum bu arkadaslar.

Ersun Yanal guzellemesine gerek yok yani. Bero da asil mevkisinde oynardi Castillo da. Ne yazik ki bunu akil edemeyen bir hoca var takimin basinda.

artvints
17.12.2016, 15:22
sol stoper oynayan oyuncu illaki hata yapacak, ters gelebilir uzun süre oynamayınca akbaş oynayabilirdi.

Ogün YAZICI
17.12.2016, 15:23
Takımımızın kötü durumda olduğunu Basaksehir'in lig lideri olduğunu unutuyoruz ayrıca Batdal hariç şu Trabzonspor'da hepsi oynar o oyuncuların. Batdal orda da oynamamalı bence .

fatih başakşehirin şu 11'inde attamah eren batdal cengiz trabzonspor'da 2 maç oynar 3.maça çıkmadan forumda lisansı yırtılır.ama trabzonspor'dan şu kötü kadrodan bile kimi versen abdullah avcı'nın eline şu başakşehir sisteminde alır oynatır.kadro kalitesi olarak bizden iyi değiller sistemleri türkiye ligine birebir.

Ahmet Aksu
17.12.2016, 15:26
Isimiz zor, takima guc guvvet biraz da akilli olmalarini bizlere ise sabir diliyorum..

kanterts
17.12.2016, 15:28
büyük Takimiz ama rakibe göre 11 kuruyoruz. bravo. akbas ve yumlu zaten 2 tane yedirecek en az. Castillonun olmamasi cok sacma.

Hakan
17.12.2016, 15:29
Hocanın Aytaç'ı kestirip atmasına şaşırdım.Suk da devre arası gider.

Fatih Cengiz
17.12.2016, 15:30
Yedeklerimizi beğendim :)

Castillo ikinci yarı daha etkili olabilir.
Abdülkadir ve Yazıcı umarım süre alabilir

Umarım akıllı ve düzgün oynarız.
Tamam haldır haldır saldırmayalım ama... Pas yapmak istediğimizde ya da çalım atmak istediğimzde basit ve amatörce hata yapmayalım..
Biraz futbol izleyebilelim

Hadi hayırlısı

artvints
17.12.2016, 15:31
cengiz ve visca'yı izleyince yusuf'taki çabukluk eksikliği daha net göze çarpacak. buralar yine klasik yusuf mesajları ile dolar, gol atması lazım.

Berkan
17.12.2016, 15:32
11706

Herkese selamlar... Yenecegiz insallah

Bud Spencer
17.12.2016, 15:34
SAKAT VE CEZALILARIMIZ;
[Yorumları buna göre yapalım lütfen.]

11704

11705

? ? ?
mantiksiz?

Nazim Can
17.12.2016, 15:35
2-3 tane yedikten sonra Castillo yu sokmanın bir anlamı kalmıyor. İlk haftalarda da böyle böyle değersizleştirdik adamı. Adana maçında girdi, takım hücuma kalktı pozisyonlar peş peşe geldi. Dünyanın parasını döktüğümüz adamı kulübede oturtup, kariyerinde kanat oynamamış orta saha adamını sol açıkta değerlendirmek çok saçma. Sanki elimizde sol açık yokmuş gibi Bero yu oraya koyuyoruz, çok tuhaf. Bero da etkisiz hale gelecek, oynayamaz ki o adam orada. Bero bu sezon kanat oynadığı hangi maçta iyiydi ?

İyi hoşta kullanabildikten sonra, oyuna sonradan giren oyuncuda Hem Hoca için hem takım için çok büyük avantaj.

Bud Spencer
17.12.2016, 15:36
Güray futbolcu değil...adamda hiç bir yetenek göremiyorum...Ne güçlü ne hızlı ne teknik..Ne pozisyon bilgisi iyi..Ne oraları iyi...Bildigin sifir

güray'in büyük yetenek oldugunu kimse söylemiyor, fakat son maclarda form tutmus ve sol bekteki rakibi amatör akbas oldugu müddetce daima o oynamalidir

Bud Spencer
17.12.2016, 15:38
Akbas in bu takimda olmasina ben anlam veremiyorum baskan..

Ilk yari bitene kadar sabir illaki devre arasi sol bek alacaklardir..

Ayagindan umudum yok insallah boyu bir ise yarar bu mac.

güray'i begenmiyorum ve alinmamasini istiyordum, fakat son maclarda form tutarak katki saglamaya baslamisken, akbas'i onun önüne cekmek bana cok mantiksiz geliyor

yattarinho61
17.12.2016, 15:38
Visca ve mossoro, akbas ve akakpo ya karsi, hadi gecmis olsun, önümdeki maclara bakali.

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk

Tayfun Aydın
17.12.2016, 15:39
Bana gelen mesaj da Onur yok kadroda doğrumu

Sefaenes
17.12.2016, 15:40
Yerli torpillerden ne zaman kurtulursun Trabzonspor çıkışa çıkar. Yumlu daki köpek şansı başkasında yok günahımız çok ki adama kimse dokunamıyor tek kurtuluş kendi kendisini sakatlamasi

Yusuf BALCI
17.12.2016, 15:42
Bakalım futbol senaristleri maçı kimin almasını istiyor?

gökçay61
17.12.2016, 15:43
Arkadaşlar çok acil cevap lazım. Passo olmadan maçı izleyebilirmiyim? Maça giriş imkanım yok mu? Başak tarafına bile girerim sorun yok ama biletli filan olmuyor mu?

muratoztuurk
17.12.2016, 15:43
11706

Herkese selamlar... Yenecegiz insallah
a.selam
Sesinize kuvvet.

Bera B.
17.12.2016, 15:47
Bana gelen mesaj da Onur yok kadroda doğrumu

Hayır, kalede kendisi.

CEMEFKER
17.12.2016, 15:48
By tahmin kendiyle " dalga" geçsin....
Murat Özarı 96 sezonunda " birilerinin " parasıyla güya TS muhabirliği yapmaya çalışırken o dönemdeki aleyhimize hakem kararları nedeniyle " denize" atlamıştı kış ortasında...
Şimdi TS yi mi eleştiriyo Bakelemund...

E6553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Cengiz
17.12.2016, 15:48
Muhtemelen topu onlara verip ani ataklar arıycaz... İlk yarı olabildiğince oyunu tutup ikinci yarı yorgunluk anlarında Castillo gidecek..
Ama biz de yorulmuş oluyoruz o ara.. Ekici ve yusuf saçmalamaya başlıyor...
Castillo, yazıcı ve Abdülkadir ikinci yarı 70 e kadar oyuna girse ve biz gerçekten iyi top oynasak, gençler de harika işler yapsa..
Bi mutlu olsak ne olur sanki...

Çok mu bencillik yapıyorum acaba

akin0834
17.12.2016, 15:51
biz böyle kompak takımlara karşı deplasmanda iyi oynuyoruz .. puan larda alıyoruz .. gs den aldık .. bjk den hakem faciasından dolayı alamadık ama biz daha iyi oynamıştık .. cünkü kontra atak yapabiliyruz sadece .. başakşehir saldırsın .. biz kontradan bi tane atar yeneriz .. ilk maülubiyetini tattrırız başakşehire ..

worldmaster
17.12.2016, 15:51
Doka istanbulda yedek mi. Vay bee saka gibi. Bize gelse 11 oynar :)

M. Fatih ALEMDAR
17.12.2016, 15:52
1-2 maç bizim insallah

İ. SARAL
17.12.2016, 15:53
Trabzonspor uygulamasi 11 inde onur yok aytac ilk 11

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

muratoztuurk
17.12.2016, 15:55
biz böyle kompak takımlara karşı deplasmanda iyi oynuyoruz .. puan larda alıyoruz .. gs den aldık .. bjk den hakem faciasından dolayı alamadık ama biz daha iyi oynamıştık .. cünkü kontra atak yapabiliyruz sadece .. başakşehir saldırsın .. biz kontradan bi tane atar yeneriz .. ilk maülubiyetini tattrırız başakşehire ..
Savunmamızın bel kemiği yok. Maalesef umutlu konuşmanıza katılmıyorum.

Tayfun Aydın
17.12.2016, 15:55
Trabzonspor uygulamasi 11 inde onur yok aytac ilk 11

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başlayacak şimdi anlarız içim ürperdi resmen

Kemal Öztel
17.12.2016, 15:58
Keşke Ndoye yerine Castillo oynasaydı kontralarla delerdik rakibi araya da kaçıyor neyse umarım kazanırız

Hakan
17.12.2016, 16:03
Akbaş otoban...

Gümüshane
17.12.2016, 16:04
Başladılar sacmalamaya.. onazi cok kolay top kybediyorsun herzamanki gibi

Mert'
17.12.2016, 16:05
Soldan sürekli geliyorlar.

artvints
17.12.2016, 16:05
takım defansı felç.

Manu61
17.12.2016, 16:06
Akbaş yine formda işimiz var.

Ekici'nin pozisyonu net kart.

Gümüshane
17.12.2016, 16:06
Onazi allah senin ....!!!!!

artvints
17.12.2016, 16:08
çok hafif kaldık.

Gümüshane
17.12.2016, 16:09
Onaziye hasta oluyorum artık orta saha bi takimin en ekili olması greken bölgedir.. onazinin hicbir katkısı yok!!!!!!

hyasin61
17.12.2016, 16:09
Basaksehir boyle onde oynamaya devam ederse faturayi keseriz

Hakan
17.12.2016, 16:10
Uyuşuk Damdoy'la olmadı,olmayacak.

artvints
17.12.2016, 16:11
ekici ver işte sağ kanada bir kere de şut çekme olgun atak olsun.

muratoztuurk
B*k var vuruyosun mehmet.Adam bindirme yapıyor sağdan.

Manu61
ekici ver işte sağ kanada bir kere de şut çekme olgun atak olsun.

Bu sefer özür diledi gelişme var :)

hyasin61
17.12.2016, 16:12
helal olsun Onur

Ahmet Aksu
Sol kanat cok kotu akbas rezalet

Soner Albayrak
Sol taraf ne yahu böyle?

Manu61
Az daha yiyorduk Visca'ya kafa vurduruyoruz arkadaş.

Mert'
17.12.2016, 16:13
Akbaş sen çıkma ileri sol otobana döndü.

muratoztuurk
1.72 adama kafa golü attıracagız ızmandut gibi defansımız var bide.

tamuğ yamtar
Ekici kendine oynamaya devam ediyor...

Akbaş'a da maç sonunda futbolu bıraktırabilirler...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ahmet Aksu
17.12.2016, 16:14
Barcelona ile 2.lig deki takimin maci gibi 15 dk gecti

Bilal Karadeniz
17.12.2016, 16:15
yusuf akbaş ve onazi resmen rezilleri oynuyor

Ahmet Aksu
17.12.2016, 16:16
Forvetimiz gercekten rezil onune top atsan kosamaz fizik zaten yok yetenek desen yerlerde

muratoztuurk
Net faul.

Ibrahim Gaygusuz
Okay bugun iyi

nazar degmesin

mutluhayri
Bu forumda şu Mehmet Ekiciye olan ön yargıyı anlayamıyorum. Sürekli olarak kendine oynuyor sözü tutturulmuş gidiyor. Sanki diğer oyuncularımız mükemmel oynuyor da bir tek Ekici bencil oynayıp oyunu bozuyor. Gayet de iyi ve takım oyunu oynuyor. Artık şu haksız infazları bırakın.

Fatih Solmaz
hayranım iyimserliğinize 2-0 biterse öpüp başınıza koyun.

Doğukan Uçan
17.12.2016, 16:17
hakem yine her zaman ki gibi şerefsiz

Hakan
Akbaş sol bek oynuyorsun koçum gömülme içeri.

artvints
bek kalitesi sıfırın altında.

mutluhayri
Onazi'nin maç başından beri olumlu bir hareketini göremedim ne yazıkki.

hyasin61
17.12.2016, 16:18
Onur takimi ayakta tutan isim

Bilal Karadeniz
Castillo varken yusuf oynuyor aklım almıyor

muratoztuurk
Bizim sol taraf baya kötü durumda. Visca bombalıyor resmen.

Manu61
Akbaş madenini işlemeye devam ediyor Başakşehir.

Numan Yerlikaya
Yicez gibi

Manu61
17.12.2016, 16:19
Harika pas attı Ekici.

Gümüshane
17.12.2016, 16:20
Onazi seni bu takıma getirenin

hyasin61
kontradan atiyorduk az daha

Hakan
Yusuf rakip Adana olsa atardın.

asilhamsi
akbas rezalet

iki bek ve bir kanat almak zorundayız devre arasında.

muratoztuurk
onazi nabıyon allah aşkına mal mal paslar.

bingolts
17.12.2016, 16:21
özelden mesaj

muratoztuurk
Okay yapacagın ortaya.

Nihat Güneş
Senin kabilyetini sevim Yusuf!

Ahmet Kara
Ekici'nin şu attığı pası bazıları görmezden gelecektir mutlaka.

Gümüshane
Onazi out yusuf in

Ahmet Aksu
17.12.2016, 16:22
Iste bencil olmasa mehmet goruyoruz neler olacagini ama yusuf salak oldugundan ataklar bosa oluyor..
Mehmet te sut cekmekte haklilik kazaniyor..

Bu arada arka taraf cok kotu

Hakan
Yusuf topu almış forvetimiz içeri gireceğine geride pas bekliyor.Yuh.

asilhamsi
yusuf hem defansa yardım etmiyor hemde atakların icine zıcıyor

castillo oyuna girmeli.Ayrıca onazi bugun rezil oynuyor.Yazici yedekte var mı?

hyasin61
Ilk yari maci tutmamiz onemli .Ikinci yari Castillo ile Omur lazim ..Omur aralara oynar Castillo da iyi sarkar

danger00
36lık emreyle onazi yer değişse 1 gömlek yukarı çıkar oyunumuz. çok yazık

Nihat Güneş
Mehmet e bende kizardim bencil diye ama adam hakliymis simdi dank etti...Yusuf a pas atacagima ortasahadan sut atarim.

Manu61
17.12.2016, 16:23
Kanatlarımızı kırdılar resmen soldan geldikleri yetmedi şimdi sağ tarafı kullanmaya başladılar. Beklerimiz gerçekten çok kötü.

Ibrahim Gaygusuz
Bero biraz daha iceri girmesi lazim. Oyundan dusuyor, o dusunce sikinti artiyor.

Mehmet bugun cok istekli

Numan Yerlikaya
3 oldu 4. de bam bam bam

Ogün YAZICI
17.12.2016, 16:24
akakpo okay onazi akbaş ndoye çok kötü

ersn.alparslan
mehmet giderse çok ararız onu ben mehmet olsam şu takımda kimseye pas atmam kendim oynarım

artvints
zeki d.alves'miş meğer. bek almamak mümkün değil bu şartlarda.

Bera B.
Adamlar ne güzel pas yapıyor, yılan gibi.

Mert'
Lehimize faul çalmıyor hiç..

muratoztuurk
17.12.2016, 16:25
Halis Özkahya mallıklara devam ediyor.

asilhamsi
ekici okay yazici

Bud Spencer
Onazi bizim ortasahanin yükünü kaldiramaz çünki kendisi anca tamamlayici biri...biz ondan maestro olmasini bekliyoruz

Umarim tez zamanda satilir

Ayrica basaksehir

Emre
Mossoro
Visca cengiz

Ile cok iyi bir 4lü yakaladi

Hakan
17.12.2016, 16:26
Onur Onur Onur.

Mert'
Pozisyona bak , komedi..

Nihat Güneş
Onur fena cikardi...

Ahmet Kara
Onur da olmasa...

Giallorossi
17.12.2016, 16:27
Onur yüzüyle bile top kurtarmaya basladi

arsinli_akrep61
Yiyorduk golü :eek:

muratoztuurk
Ulan tüm oyuncularımız aynı yerde alan savunması yapıyor adam adama hiç kimse yok gelen topa lapps yapısıtıyor. Bir daha böyle olursa rahat gol olur.

Ahmet Aksu
Onur iyi kalecisin de yan toplarin ve ayaklarin cok kotu be..
Defans evlere senlik
Ortasahada ekici haric akilli adam yok
Kanat hic yok
Forvetimiz 3.ligde oynar

Numan Yerlikaya
Başakşehir çok çok iyi takım olmuş

hyasin61
17.12.2016, 16:28
Onur tek basina tutuyor maci insallah sayesinde alicaz maci

sasone
Akakpo'nun tarafı çok aksadı,orta sahadan yardım da gitmiyor.İlk defa yan yana oynuyorlar ama bu kadar da defansif dağınıklığı iyi değil.

Enes Başkaya60
Onura laf edenler nerde su an olmasa 3-0 olmuştu...

Gümüshane
Nekadar beceriksiz futbolcularımız var ya

asilhamsi
adamlar oynuyor biz izliyoruz.

akakpo yumlu akbas onazi yusuf

rezalet oynuyorlar.

muratoztuurk
Göre göre kafasını çekmemiş. ADAMSIN KAPTTAAN ADAMM.

hyasin61
Basaksehir savunmayi cok one cikariyor ama bizde ne arkaya kacacak adam ne de o paslari atacak adam var

artvints
bu maçtan canlı çıkarsak bize birşey olmaz daha, iki takım arasında bu kadar fark olması çok kötü. eksiklerle çıkılacak maç değildi.

muratoztuurk
17.12.2016, 16:29
Okaya 70. dakikadan sonra pili biter dedim ama makinenin beyni yandı pil bitmeden!

Ahmet Faruk
İlk yarı böyle biterse ikinci yarı Castillo-Yusuf değişikliği bizi ön bölgede daha hareketli yapar.

uzungöllü
Başakşehir çok çok iyi takım olmuş
Biz de çok kötü olunca rakip olandan daha iyi oluyor. Biz çok kötü takımız.

Manu61
17.12.2016, 16:31
Onazi'nin kaçıncı pas hatası oldu sayamadım artık.

bingolts
özelden mesaj

Ahmet Kara
Onazi berbatsın...

Ahmet Aksu
Basaksehir pasla nasil hizli ataga cikilir dersi veriyor..

batugol
adamlar oynuyor
bizimkiler oynuyormuş gibi yapıyor

asilhamsi
17.12.2016, 16:32
bu eren ne pislik olmus

Mert'
17.12.2016, 16:32
Adamlar ezdi geçti bizi. Defansı öne kuruyorlar , arkaya top atabilsek tehlike yaratabiliriz.

Nihat Güneş
17.12.2016, 16:33
Bu Onazi yi ne ekstrasi var diye aldilar merak ediyorum..Sert desen sert fegil fizik guc yok, paslar zaten rezalet...Bu adamin ne numarasi var.

Gercekten su scoutlarla bir an evvel yollari ayirmak lazim.

Ahmet Kara
Değişiklik yapmak için illa 2. yarıyı beklemeye gerek yok.

Emre Veli
tek bir faul dahi çalmadı i. evladı tek bir faul!!

autkusoytas
Yusuf sag beke gecip castillo nun oyuna girmesi lazım

Hakan
Şovmen 22.

zafer6161
17.12.2016, 16:34
1.1 biter
ilk golü biz atacagiz

Doğukan Uçan
onazi kadar vasat oyuncu yok son 2 mactir bilerek yapiyor heralde

~UniCef~
O kadar yetenek yoksunu bir takim ki.. Akakpo nun pasi ni gördük den sonra, baska bisey düsnmek mümkün degil

Soner Albayrak
Saçmalamaya başladık, golü yersek maç biter.

memmedaga
17.12.2016, 16:35
1.1 biter
ilk golü biz atacagiz

etma abi nasıl gol atacağız

hyasin61
Ikinci yarinin basinda oyuna girmesi gereken iki isim Castillo ve Omur.

ersn.alparslan
şu maçta oynayacak adam bero değil castilloydu yine yanlış yaptın ersun

artvints
Şovmen 22.

pozisyon tekrarını izlemişsindir umarım.