PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Avrupa'da Rakip Türk Takımları Desteklenmeli mi?

Doğukan Uçan
07.12.2016, 11:50
beşiktaş fenerbahçe ve galatasarayı desteklemem.yıllardır türkiyede anadolu takımlarına yaptıkları ortadadır. taraftarları yok diye medya da güçleri yok diye ülkede kimse konuşmadı.kavga ölüm kalım meselesi olursa tamam eyvallah ama spor da destek vermem.anadolu takımlarından da kayseri sakarya kocaeli ankaragücü adanaspor vs vs daha adını sayamadıgım bir çok takım. bunlar oynasın sonuna kadar desteklerim ve başarılı olmalarını isterim.bu işin milliyetçilikle felan da uzaktan yakından alakası yoktur.bu olayları da ayrıca istanbul takımları başlatmıştır. anadolu da böyle bir şey yok.

Faik Yılmaz
07.12.2016, 13:35
Hakkımı gasp eden kişi KİM OLURSA OLSUN tutmam , desteklemem......

Eğer Türk Takımı ise Türk gibi yiğit olsun , mert olsun.....

castillo61
07.12.2016, 13:36
hayır

ve bu bütün dünyada geneli kapsayacak şekilde aynıdır

Madridlisi Barça'yı desteklemez
İnterlisi Milan'ı Juve'yi desteklemez
Portolusu Benfica'yı vs uzar gider

vatan millet Sakarya meselesine çevirenlerin ise kafasını yaşamak istiyorum
he bir de sadece kendi maçlarında bu kelimeleri telafuz edenler ise
iki yüzlüdür

Sercan Keleş
07.12.2016, 14:28
Türk takımları yanlış bir ibare. İstanbul takımları daha mantıklıdır.

İnsan yapısı doğası gereği böyle. Kendi takımına rakip gördüğün takımın başarısız olmasını istersin her kulvarda. İngiltere'de de böyle. İspanya'da da böyle. Bunu böyle görmezden gelerek yaşamalı insan.

TSelif
07.12.2016, 14:46
Benden gasp ettiği puanlarla gidip Avrupa'da hava atacak olan hangi takım olursa olsun desteklemem. 20 tane yesinler umurumda olmaz:)

Faruk BERBER
07.12.2016, 14:47
Benden gasp ettiği puanlarla gidip Avrupa'da hava atacak olan hangi takım olursa olsun desteklemem. 20 tane yesinler umurumda olmaz:)

Aynı fikirdeyim.

Adem Öztürk
07.12.2016, 15:45
Ben asla ama asla bir Türk takımı avrupa da oynayınca Milli dava gibi lanse edilmesinden yana değilim.Takımında Türk kimlikli oyuncusu olmayan takımlar avrupaya cıkınca turklukten dem vuruyorlar.

Beter olsunlar. Biz Sadece Trabzonsporuz kimseyi temsil etmiyoruz. Biz bildğiğmiz ve sevdiğimiz değerimizi temsil ederiz sadece.

Şerafettin Kara
07.12.2016, 17:25
Avrupa'da rakip Türk takımlarının desteklenip, desteklenmemesinin o takımların umrunda olduğunu zannetmiyorum.Biz nerdeyiz yahu? Once Avrupa'da ki Türk takımlarından biri olmayı başarabilelim

Necmettin ALTUNTAŞ
07.12.2016, 17:59
Kimse kusura bakmasın takımımın dışında hiçbir takımı asla desteklemem!

Kazım Bostan
07.12.2016, 21:12
istanbul takımlarında tarafsız, yani pek umrumda değil; diğerlerinin maçlarında türk takımlarını (aykut kocaman hariç) desteklerim.

he bu son maçlarda şenol güneş'ten dolayı bjk yensin istedim ama öyle yenilince de üzülmedim.

İlyas Özdemir
08.12.2016, 14:52
ist takımlarını desteklemem bazı anadolu takımlarını desteklerim örneğin kayseri bursa ankaragücü

castillo61
08.12.2016, 19:50
Osmanlıspor son haftaya lider girmiş
beraberlik tur için yetiyor

ama trtspor hariç skor yazan yok, yazık
sonra Türk takımı, ülke puanı diye zırvalıyorlar

başarılar Osmanlı
başarılar Feyenoord

Fatih Özkan
08.12.2016, 19:52
Desteklemem.
Beter duruma düşsünler her daim.
Su + itfaiye + hortum üçlüsü.

Sefaenes
08.12.2016, 20:01
Osmanlıspor son haftaya lider girmiş
beraberlik tur için yetiyor

ama trtspor hariç skor yazan yok, yazık
sonra Türk takımı, ülke puanı diye zırvalıyorlar

başarılar Osmanlı
başarılar Feyenoord

Oda göz boyamak için trt adaletsiz olsa tek fb nin değil konya ve osmanlisporun maçlarını da canlı verirdi

28TS61
09.12.2016, 17:52
hic biri umrumda degil. benim milli takimim da Trabzonspor´dur

OzcanHan61
10.02.2017, 13:16
Osmanlisporun basarili olmasini isterim avrupada hatta Türk takimlarini desteklerim nolursa olsun o baska bu baska gurbette oldugumuz icin Türk takimlarinin basarisini daha cok hissediyoruz cevremizdeki yabancilar sayesinde

Fatih Çelik
10.02.2017, 13:18
Osmanlisporun basarili olmasini isterim avrupada hatta Türk takimlarini desteklerim nolursa olsun o baska bu baska gurbette oldugumuz icin Türk takimlarinin basarisini daha cok hissediyoruz cevremizdeki yabancilar sayesinde

Şimdi bir takım var afedersiniz sarı lacivert renkleri olan o da mı :) Hani ambleminde maydanoz var :)

OzcanHan61
10.02.2017, 13:29
Şimdi bir takım var afedersiniz sarı lacivert renkleri olan o da mı :) Hani ambleminde maydanoz var :)
o Türk takimimi birader? :D

Fatih Çelik
10.02.2017, 13:31
o Türk takimimi birader? :D

Bölge olarak öyle ne yazık ki :) Ama cevap güzel :D

OzcanHan61
10.02.2017, 13:36
Bölge olarak öyle ne yazık ki :) Ama cevap güzel :D
ben vatan topragindan saymiyorum onlari :D