PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 14. Hafta | Trabzonspor 4-1 Adanaspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5

Doğan Keskin
05.12.2016, 22:41
3-0 gibi net skor ile galibiyet bekliyorum.

Hakan
05.12.2016, 22:42
Kapanmayı da beceremeyen bi takım yeneriz.Keşke hocaları kalsaydı.

kanterts
05.12.2016, 22:43
demirok sakatsa ve 22 numarali yumlu denen sahis oynayacaksa kazanmak icin en az 2 gol atmamiz lazim. Bu da cok zor.

Arda'
05.12.2016, 22:44
Hoca değişikliği oldu Adanada terslik olabilir

Ogün YAZICI
05.12.2016, 22:48
çift forvet ! muhammet-ndoye...ben yusuf'un kapanan bir anadolu takımı karşısında avni aker'de saç baş yoldurduğu gecelerden birini izlemek istemiyorum yine.

Kemal Öztel
05.12.2016, 22:55
4 gün sonra maç yenersek muhtemelen 10.bitireceğiz gelecek haftayı kaşla göz arası 2 galibiyetle kurtuluruz alt taraftan..

Ahmet Kara
05.12.2016, 22:57
Kesinlikle kolay bir maç olmayacak. Umarım kazanırız.

ferhaTS87
05.12.2016, 22:58
O degilde en son iki mac ustuste ne zaman kazandik ligde.ben hatirlayamadim.ims adana maciyla bu hastet sona erer

Mert Acar
05.12.2016, 22:59
Hoca değişikliği olmasaydı iyiydi Adanada.Akyazı yetişmeyecek heralde yine lanetli Avni Aker :(

gurur6134
05.12.2016, 23:04
Bugun yine gordik ki bu takimin her maci zor bu sene..adana hoca degisikligine gidecek mac oncesi kesinlikle ciddiye alinmali ilk yari 3 puan alabilecegimiz tek mac bu kaldi..

BiZe HeR YeR 61
05.12.2016, 23:07
Yeniliriz ve güme düşeriz. :)

İ. SARAL
05.12.2016, 23:07
Kesinlikle ama kesinlikle yenemeyeceğiz, adım gibi eminim.

memmedaga
05.12.2016, 23:14
maç avni aker de mi

Fatih Öztürk
05.12.2016, 23:18
Açıkcası hiç bir fikrim yok, güvenemiyorum takımımıza.

sasort
05.12.2016, 23:19
Castillo oynayacak mi cezali sakat var mi

uğur herhal sakat başka eksik var mi

Gurpas
05.12.2016, 23:19
BerAbere...

Gurpas
05.12.2016, 23:20
Akyazıda olaydı iyiydi maç...

Ahmet Kara
05.12.2016, 23:20
Castillo durumu nedir ? Yetişecek mi maça ? Bizim için önemli çünkü kapanan takımlara karşı tek etkili oyuncumuz.

yazıkoldu
05.12.2016, 23:21
adanayı yenemezsek yeniden umutsuzluk başlar. adana bizim bile yenebileceğimiz bir takım.

Mert'
05.12.2016, 23:39
Antalya ve Rizeye puan verdik icerde. Artik bu luks yok. Yenecegiz bir sekilde.

Faruk BERBER
05.12.2016, 23:39
Kazanacağız.

Adanaspor'da hoca değişikliği var yanlış bilmiyorsam, tek sıkıntı bu.

Erkan A.
05.12.2016, 23:40
Castillo durumu nedir ? Yetişecek mi maça ? Bizim için önemli çünkü kapanan takımlara karşı tek etkili oyuncumuz.

haklisin oynadigi maclara bakarsak asistler ve goller atmis :)
suan sakat düzelincede alisma süreci baslayacak tekrar yeniden böyle devam ede ede sezonu bitirecek ..

kayseriyi castillosuz yendik .. renktasim castilloyu büyütmeyin gözünüzde fazla o bir yattara olamayacak ..

devre arasinda alinacak oyuncular cok önemli olcak gerekirse castilloyu kiralik göndermek gerekiyor

U.Sadıkoğlu
06.12.2016, 00:49
Kazanırız ve Başakşehir'i beklemeye başlarız.

B.AKDEMİR
06.12.2016, 00:53
Kalan maçlarımız Adana,Başakşehir,Fener,Bursa ve bu maçlardan en kolayı olan Adana maçını kesinlikle kazanmalıyız.Başka alternatif yok.Kalan 3 maçtan pek umudum olmasada süprizlere açık bir takımız.Aklıma gelmişken yine yazayım bu takıma adam gibi bir santrafor almayanlara çok pis küfür ediyorum.Ağır diye eleştirilen Cardozoyu çok aradık bu sezon.En azından Muhammed Ndoye ve Suk un 3 ünü toplasan bir cardozo etmedi.

Faruk BERBER
06.12.2016, 00:59
Adanaspor,Başakşehir,Fenerbahçe ve Bursaspor kalan maçlar olarak gözüküyor olsa da Bursaspor maçını 2. yarının ilk maçı gibi düşünebilirsiniz. Fenerbahçe maçından sonra devre arası olacak. Yani ilk devre 16, ikinci devre 18 maçımız olacak. Adanaspor maçından galibiyetle ayrılıp, kalan iki zorlu maça aslında istediğimiz tarzda oyun ile çıkacağız. Şu 3 maçtan devreye şöyle 6-7 puanla atsak kendimizi çok güzel olur.

memmedaga
06.12.2016, 01:39
haklisin oynadigi maclara bakarsak asistler ve goller atmis :)
suan sakat düzelincede alisma süreci baslayacak tekrar yeniden böyle devam ede ede sezonu bitirecek ..

kayseriyi castillosuz yendik .. renktasim castilloyu büyütmeyin gözünüzde fazla o bir yattara olamayacak ..

devre arasinda alinacak oyuncular cok önemli olcak gerekirse castilloyu kiralik göndermek gerekiyor

castillo konusunda yanıldığınızı zamanı gelince anlayacaksınız

Tahir61
06.12.2016, 02:47
son kayseri maçıyla da gördük ki takım bu tarz kritik maçları kazanıyor
geçen sene de yanlış hatırlamıyorsam sivas ve mersin maçlarını kazanmıştık
bu maçı da bu tecrübemizle alırız!!

Faruk BERBER
06.12.2016, 02:48

Aynen öyle, iç saha maçında Mersin'i yenmiştik 1-0.

artvints
06.12.2016, 03:27
adana hocasını görünce içim parçalanıyordu, lanet olsun içimdeki ayna nöronlara. elde zayıf bir takım var, türkiye gibi adam yiyen bir ülkedesin, hakemler bir yandan, saçma sapan futbol atmosferi bir yandan kime ne dert anlatacaksın. ayrılmış iyi olmuş. yerli uyuz bir hocayı yenmek daha iyi tabi başka sonuç da çıkabilir belli olmaz.

Sefer A.
06.12.2016, 03:37
Adana ligin en "olumlu" futbolunuu oynayan takimlarindan... takdir ediyordum hocalarini... ama ne yazik ki puan toplamiyordu o oyun...
Biz kolay kazanamayiz o kesin bence, öyle lig sonuncusuymus 3 atariz falan hiç sanmiyorum...
Umarim kazaniriz, pesinden basaksehir ve fb'den ya 2 ya 4 puan alacagiz... devreyi 20 ya da 22 puanla kapatiriz...
Yani kalan karsilaslasmalardan 5 ya da 7 puan bekliyorum

memmedaga
06.12.2016, 03:37

kayseri maçını hakem hataları sayesinde aldık
http://www.ligtv.com.tr/haber/iste-kayserispor-trabzonspor-macinin-tartismali-pozisyonlari
hakkaniyetli olmak lazım en çok canı yanan takım olarak lehimizede yapıldığında görmezden gelmemeliyiz

HOPA'LI TS'Lİ
06.12.2016, 08:07
O degilde en son iki mac ustuste ne zaman kazandik ligde.ben hatirlayamadim.ims adana maciyla bu hastet sona erer

Bu kez olsun

HOPA'LI TS'Lİ
06.12.2016, 08:09
Adanaspor,Başakşehir,Fenerbahçe ve Bursaspor kalan maçlar olarak gözüküyor olsa da Bursaspor maçını 2. yarının ilk maçı gibi düşünebilirsiniz. Fenerbahçe maçından sonra devre arası olacak. Yani ilk devre 16, ikinci devre 18 maçımız olacak. Adanaspor maçından galibiyetle ayrılıp, kalan iki zorlu maça aslında istediğimiz tarzda oyun ile çıkacağız. Şu 3 maçtan devreye şöyle 6-7 puanla atsak kendimizi çok güzel olur.

20 puanla bitirebilirsek şahane olur

Mehmet BAŞ
06.12.2016, 08:43
"Şans" biraz yanımızda olursa bu kez Avni Aker'de de kazanırız. Ama Uğur'un sakat olmaması lazım.

M.Yumlu denen amatör futbolcu oynarsa Zeki ile birlikte zincirleme hata yapma olasılıkları çok yüksek!

Rakip Adanaspor'un tek bir maçını bile izlemedim. Ama ligin dibinde olduklarına göre iyi oynayamıyorlar sanırım.

Ayrıca şöyle bir kriter daha var. Ligde herhangi bir takım Trabzonspor'un altındaysa gerçekten berbat bir takımdır.

Zira hakemler tarafından doğranan ve bu kadar kötü oynayan bir Trabzonspor'un altında kalmak ciddi bir kötü duruma işarettir.

Kazanırız inş.

Yiğit Gayretli
06.12.2016, 08:48
Mevzu Trabzonspor olunca imkansızlıklar mümkün oluveriyor. O yüzden Adana şöyle iyi, böyle kötü diye analiz kasmaya gerek yok. Dengesiz olan biziz velhasıl.

He ama net bir şey var ki Adana, ligin en iyi kontra takımlarından biri... Bazen son vuruşta sıkıntı yaşıyorlar. İnşallah yine öyle olur.

HOPA'LI TS'Lİ
06.12.2016, 08:48
5 günde 6 puan
Üst üste 2 galibiyet
9.sıraya kadar yükselme
Bu soğuk havalarda içimizi ısıtmaz mı?

cakalkerem
06.12.2016, 08:51
3-0 gibi net skor ile galibiyet bekliyorum.

daha çok beklersin:)

takım gol atamıyor..
yani 13 maçta attığı gol sayısını neredeyse 1 maçta atsın diyorum da oo forvet nirede?

5 günde 6 puan
Üst üste 2 galibiyet
9.sıraya kadar yükselme

çok tatlı gelirdin bana, bunlar eskiden di ama:)

şu Zeki denen futbol mucizesi...futbolu bıraksa hayata döneceğiz..
Yazıklar olsun şu Trabzon da Zeki Beyin yerine oynayacak adam yok...

Yahu sen hayatında şut çekip gol mu attın son 3-4 maçtır her pozisyonda ceza sahası dışından şut çekiyorsun Allah aşkına...

Sadece görevini yap yeter

zafercalikoglu
06.12.2016, 08:53
5 günde 6 puan
Üst üste 2 galibiyet
9.sıraya kadar yükselme

vay be rüya gibi 9.cıılık ,ne hallere düştün ey koca Trabzonspor ,senin en kötün sezonu 4-5 bitirirdi,

Ömer Öztürk
06.12.2016, 08:54
1-0 olsun bizim olsun iyi oyun fark falan beklemiyorum takımdan

Faik Yılmaz
06.12.2016, 08:55
657.Geleneksel Avni Aker kapanış maçına hoşgeldiniz efendim......

TolgaTopçu61
06.12.2016, 08:59
Bu futbolla, bir maç kazanırız dört maç yeniliriz..

cakalkerem
06.12.2016, 09:12
Bu futbolla, bir maç kazanırız dört maç yeniliriz..

kesinlikle çok doğru bir izlenim..
Şu 2 pas yapamayan Kayseri'ye bile top oynamadık hemde ezildik açıkcası..
He millet diyecek ki şimdi kazanamamanın verdiği stress baskı filan falan..Bırakın bu ayakları diyeceğim bende..
takım iyi mücadele etti yalnızca o...ama mücadele yetmiyor en yazık ki...
Forvetsiz oynuyoruz neredeyse..90 dakika boyunca forvetlerimizin(!) girdiği kaç pozisyon var...
Adamlar top alamıyor aldıklarını eziyorlar...
hele zeki denen futbol fakiri insan..
Yahu gölge etme ne olur derlerya...
takımı neredeyse 3 puandan edecekti...
Neyse....
Böyle gideriz..
1 ileri 3 geri......Arkadaşın yorumu sonuna kadar haklı...tebrikler

BiZe HeR YeR 61
06.12.2016, 09:31
Gol yemezsek kazanırız :)

İ. SARAL
06.12.2016, 09:48
Önceki maçlar gibi "hurra hücum" felsefesiyle oynarsak Adana kazanır. Defansta dikkatli olup kaliteli hücum yapmalıyız. Büyük ihtimalle berabere bitecek.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Çelik
06.12.2016, 09:50
Önceki maçlar gibi "hurra hücum" felsefesiyle oynarsak Adana kazanır. Defansta dikkatli olup kaliteli hücum yapmalıyız. Büyük ihtimalle berabere bitecek.

İsmail abi sana ilk defa katılıyorum.

Faruk BERBER
06.12.2016, 10:04

Deme öyle. Kazanmalıyız. Hurra hücum edelim demiyorum ama berabere de kalmayalım :)

İç sahadaki maçlarda pozisyon anlamında biraz daha iyiyiz. Gerek Akhisar, gerekse de Antalya maçlarında takımın isteğini beğenmiştim.

Yine öyle bir maç çıkarabilirsek bu sefer kazanırız diyorum.

İç sahada 3 haftadır (Akhisar, Rize, Antalya) kazanamıyoruz. Bu seriyi bitirebileceğimiz en uygun rakip lig sonuncusu Adanaspor.

Son 3 lig maçında 1gol yedik, 1 gol attık. Gol yollarında zorlanıyoruz. Kısır bir takım olduk.

Kazanırız.

adiloş bebe
06.12.2016, 10:51
ilk yarının en önemli maçı kimse başakşehir ve fenerbahçe maçlarından puan alabileceğimizi düşünmüyor (bende öyle) bu maç hayati önem taşıyor bizim için ya üç puan ya üç puan başka bir reçete yok bizim için şuan kazanıp adanayı iyice çukurun içine gömmeliyiz.ö Olası bir puan kaybında kümede kalma savaşına adanayıda dahil ederiz aman dikkat.

taha küçük
06.12.2016, 11:07
Bizim takım zorlu maçlarda beklediğimizden çok daha iyi mücadele çıkartıyor bunu Bjk ve gs maçında gördük eğer Adana'yı yenersek Başakşehir ve fb maçlarındanda puan alabileceğimizi düşünüyorum çünkü kontratak futbolunu daha iyi beceriyoruz özellikle Yusuf ve castillo etkili olabilir.

BiZe HeR YeR 61
06.12.2016, 11:14
Avni Aker'e vedanın vedası maçını kazanırız yolumuza bakarız.

Dip.Ing.Mag.
06.12.2016, 11:17
Adana macinda puan kaybederiz gibi geliyor bana. hoca degisikligine istinaden.
Basaksehir macindan puan ve puanlar alacagiz buna inaniyorum. Sikeciler bizi ezerler her zamanki gibi 1 puan mükemmel olur fakat 0 yaziyorum. Bursa maci da berabere.

yani en iyimser tabloda; kalan 4 mactan 3 ile 5 puan arasi ancak cikartabiliriz. bu da 18 ile 20 puan civarinda bir sey yapar totalde. bu durumda ligin ikinci yarisinda en az 25 puan toplamaliyiz ki bu lanet seneyi sikinti cekmeden atlatabilelim.

Faruk BERBER
06.12.2016, 11:20

Dün gece yazmıştım, tekrar olsun.

Bursaspor maçının konumu açısından ;)

seçuk
06.12.2016, 11:21
Arkadaşlar 13 maçta 8 gol attı diye bu takım gollü galibiyet alamayacak mı yani.Ne bu takıma olan güvensizlik. Sonunda gollü galibiyet ler de gelecektir. Eee o maç neden bu maç olmasın. Kayseri galibiyeti takıma olumlu bir hava katacaktir. Galibiyet bekliyorum.

HTC Desire 828 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7can61
06.12.2016, 11:28
Adanayı yeneriz, diğer üç maça sıfır yazın. İlk yarı puanımız 18 bilemedin 19 olur 20 olmaz.

Ozan Yılmaz
06.12.2016, 11:29
Arkadaşlar 13 maçta 8 gol attı diye bu takım gollü galibiyet alamayacak mı yani.Ne bu takıma olan güvensizlik. Sonunda gollü galibiyet ler de gelecektir. Eee o maç neden bu maç olmasın. Kayseri galibiyeti takıma olumlu bir hava katacaktir. Galibiyet bekliyorum.

HTC Desire 828 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bizden çok takımın kendine güveni yok gibi aslında.

Hakan
06.12.2016, 11:53
İnşallah Uğur oynayabilir.

Mehmet Cihan Kocaman
06.12.2016, 12:03
İnsanın içi yanıyor ya.
19 puanla 6. sırada bulunan ve herkes tarafından övülen Osmanlıspor ile aramızda 4 puan fark var sadece.
İçerde Akhisar, Rize ve Antalya maçlarında saçma sapan puanlar kaybettik.
Tam 7 puan gitti bu maçlarda. En azından Akhisar ve Rize'yi yenmiş olsak şimdi puanımız 19'du.
Geçen hafta 10 kişi kalan Gençlerbirliği'ni yenemedik. O maçtan da 3 puan çıkarabilmiş olsak bu kötü fubola rağmen çok farklı şeyler konuşuyor olurduk.
Zira lig 4.'sü Fenerbahçe'nin 25 puanı var. İçerdeki maçlarda girdiğimiz sayısız pozisyonları gole çevirseydik şimdi 22-23 puanla lig altıncısı olurduk ve devre arası transferlerle ilk ikiyi bile kovalardık.

Tüm karamsar havaya rağmen ben takımın girdiği gol pozisyonu ve çektiği şut sayısından oldukça memnunum. Dışarda da GS ve BJK maçlarında (özellikle BJK) oldukça iyi oynadık.

Yiğit Gayretli
06.12.2016, 12:30
@Trabzonistler (http://forum.bordomavi.net/member.php/51408-Trabzonistler)

Bu nasıl üslup yahu? Burası Facebook ya da Twitter değil arkadaşım.

Mollasalihoğlu
06.12.2016, 12:42
Tff bizi Pazartesi oynadıktan sonra Cuma oynatıp Avrupa'da oynuyormuşuz gibi hissetmemizi sağlamak istiyor herhalde?

Erkan A.
06.12.2016, 12:52
castillo konusunda yanıldığınızı zamanı gelince anlayacaksınız
hocam bunu her defasinda ben yaziyorum umarim beni yaniltir insAllah beni yaniltir ve asistlerle gollerle bize katkida bulunur ..

suan malesef Castillo ile on kisi oynuyoruz sahada .. kilitli kaliyor , calim atiyor ya basariyor ya kaybediyor basardigi zamanda sonuc yok ortada ?

yusuf erdogani cok elestiriyoruz dogrudur yetenekleri gelismeye acik bir oyuncu türkiye standartlarina göre daha genc diyelim , yusuf yinede savasiyor emek veriyor ?

dünkü macta begenmeyenler var yusuf oynadigi Zaman yinede biseyler yapiyor saklanmiyor saklanmayan oyuncu yanlis yapar cok yapar korkusuz oynayan futbolculara herzaman hayrandim ben ...zamaninda hami cok goller atardi cogu gencler bilmez ama hamide bizleri Zaman Zaman cildirtiyordu yanlislarla ..
yusuf oynamadigi Zaman ileriye gidemiyoruz malesef ..yusufu neden kast etim ? Castillo oynadigi Zaman yusufun yaptiklarinin yaninda sifir kaliyor ..
yusuf yabanci olaydi süper derdik ..Castillo oynadigi maclarda kaleye bir sut atigini hatirlayan varmi ??cok elestirilen Henrique bile Castillo dan daha verimliydi veya alanzinho??

Castillo yine yazayim umarim beni yaniltir ve artik futbol oynamaya baslar ..sunuda yazabilirimki abdülkadire castilloya verilen sans verilseydi cok daha basarili olurdu ..devre arasinda Castilloyu kiralik bir takima göndermek gerekiyor kendisini gelistirsin diye benim düsüncem böyle ..adanaspor macinda büyük ihtimal oynayacak ya yedekten ya ilk onbirde artik alisma süreci doldu sakatligida atlatmistir adanaspor maci cok daha seyleri bize gösterecektir Castillo konusunda umarim basarili olur.

HOPA'LI TS'Lİ
06.12.2016, 12:58
Bursa kalecisi Harun bu sezon ligde kurtarılan 14 penaltının 5'ini kurtarmış ve takımı aleyhine verilen son 6 penaltıdan 5'ini kurtarmış.

Esteban kazmasını satıp Harun alınabilir, Onur 28, Harun 27 yaşında.

Onur'la birlikte kalemizi sağlama alacağımız 2.bir kalecimiz daha olur.

gurur6134
06.12.2016, 13:00
Kayseri macinin tekrari gibi olur..ilk golu biz bulursak defansa gomuluruz adana oynar biz seyrederiz..adana bulursa doldur bosalt yaptigimiz bir mac olur yine..

UĞUR DURTAŞ
06.12.2016, 13:01
adana maçı klasik olacak ama,
zor maç olacak.
hocaları belli olursa,takımında başında sahaya çıkarsa,
işimizin daha zor olacağını düşünüyorum,
alt yapı hocalarıyla sahaya çıkarlarsa,
işimiz kolaylaşır.
**
14 hafta yı oynuyoruz,
bir maçtada,
takım için şu ifadeler kullanılmadı,
maça çok istekli,arzulu başladılr,
rakibi bunaltacak pres yaparak sahasına hapsettiler,
kenarlara çok iyi indiler,
rakibi bunalttılar,ve ilk yarı skoru aldılar,
ekici çok iyidi,forvet hattına çok ince paslar attı,
forvetlerde bu güzel pasları es geçmediler falan filan,
çok şeymi istiyoruz acaba
lig sonuncusu takıma karşı?

Faruk BERBER
06.12.2016, 13:02
Bursa kalecisi Harun bu sezon ligde kurtarılan 14 penaltının 5'ini kurtarmış ve takımı aleyhine verilen son 6 penaltıdan 5'ini kurtarmış.

Esteban kazmasını satıp Harun alınabilir, Onur 28, Harun 27 yaşında.

Onur'la birlikte kalemizi sağlama alacağımız 2.bir kalecimiz daha olur.

Misal bonservis olarak ne düşünüyorsun abi, sence ne kadar isterler bonservise ?

Mevcut durumumuzda yedek kaleci transferi öncelikli midir, yoksa daha elzem ihtiyaçlarımız var mıdır ?

Yiğit Gayretli
06.12.2016, 13:05
Tff bizi Pazartesi oynadıktan sonra Cuma oynatıp Avrupa'da oynuyormuşuz gibi hissetmemizi sağlamak istiyor herhalde?
Haftanın maçlarına tek tek bakalım...

Cuma

20:00 | Trabzonspor - Adana (Biz dün akşam deplasmanda, Adana pazar günü iç sahada oynadı)

Cumartesi

16:00 | Ç.Rize - Kasımpaşa (Rize dün akşam Bursa deplasmanındaydı, Kasımpaşa pazar akşamı İstanbul'da kaldı gs ile oynadı)

19:00 | Gençlerbirliği - Başakşehir (Gençler pazar günü Adana deplasmanındaydı, Başakşehir cumartesi içerde Antalya ile oynadı)

19:00 | beşiktaş - Bursa (bjk cumartesi İstanbul'da fb ile oynadı ve bu akşam Kiev maçı var, Bursa dün akşam içerde Rize'yle oynadı)

Pazar

13:30 | Karabük - Alanya (Karabük pazar günü Osmanlı deplasmanındaydı, Alanya yine pazar günü evinde oynadı)

16:00 | Akhisar - Osmanlı (Akhisar pazar günü Antep deplasmanındaydı, Osmanlı yine pazar günü kendi evindeydi ve perşembe UEFA maçı var)

19:00 | Konya - Kayseri (Konya pazar günü Alanya deplasmanındaydı ve perşembe UEFA maçı var, Kayseri dün akşam evinde bizle oynadı)

19:00 | galatasaray - Gaziantep (gs pazar günü İsanbul'da kaldı, Gaziantep yine pazar günü evindeydi)

Pazartesi

20:00 | Antalya - fenerbahçe (Antalya cumartesi İstanbul'daydı, fb cumartesi evinde bjk ile oynadı ve perşembe UEFA maçı var)

Tablo bu. Şimdi bu tablo üzerinden tartışalım, ne değişebilirdi diye...

Mollasalihoğlu
06.12.2016, 13:06
Gs'yi Cuma'ya koymaya güçleri yetmemiş, olay bundan ibaret.

Ozan Yılmaz
06.12.2016, 13:32
https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/fr/cp0/e15/q65/15325355_1355179601180361_1168143710392700370_o.jp g?efg=eyJpIjoiYiJ9

artvints
06.12.2016, 13:43
itiraz etmeliyiz. aykut kocaman kendileri için çıkarılan play off sisteminde avrupa oynamamasına rağmen 4 gün arayla maç oynayınca veryansın ediyordu. böyle takvim olmaz diyordu. biz de her hafta üç günde bir maç oynadık,hiç boş haftamız olmadı. maç oynamaktan midemiz bulandı ama sesimiz duyulmadı. şerefsizliğin en üst sınırlarda yaşandığı zamanlardı. ş.ligini zehir ettiler bize.

kaan61
06.12.2016, 13:58
Biz bir galibiyet aldığımızda hemen herşey bitmiş moduna giriyoruz. Nasıl olsa hedefsiz ve deneme sezonu ... Hiç güven vermiyor takım. Sahada mücadele var gibi gözüküyor ama futbol aklı ve takım ruhu yok. Belliki bu sezon 1 ileri 2 geri gidecek.

selcuk
06.12.2016, 14:07
Uğur Demirok'un ayağında 2. derece yırtık tespit edildi. İlk yarıyı kapattı

agir yara, defansimiz yikildi, haber dogruysa

Faik Yılmaz
06.12.2016, 14:09
Trabzonspor-Adana Maçının biletleri satışa çıktı arkadaşlar :

Kale arkası : 5 TL

Maraton : 10 TL

Kapalı kenar : 20 TL

Kapalı orta : 30 TL

Vıp : 75 TL

Vıp Özel : 500 TL

Sefaenes
06.12.2016, 14:35

Umarim hain mal Yumlu yu oynatmaz Hocamız adamdaki bala bak hainlikendine yapar ihanet eder sözleşmesi biter yedek olur ama yinede kurtulamıyorum. Uğur değil Yumlu sakatlanmaliydi ama kötülere ne yazık ki birşey olmuyor Soner de aynıydı ondan kurtulduk gerci

Fatih Özkan
06.12.2016, 14:45

Ulan şu Yumlu'daki şansın yarısı bende olsaydı eminim çok daha farklı yerlerde olurdum.

artvints
06.12.2016, 14:57
karakterle ilgili böyle rahat konuşmak nasıl bir insanlıktır bilmiyorum.çok biliyorsunuz sanki karakterini, havaya uyalım sallayalım işte. nasıl hoşunuza gidiyor insanları ezmek dedikodulara yalanlara inanmak. başınıza gelir birgün de anlarsınız o zaman ne diyeyim.

ilelebeTS
06.12.2016, 15:02
Adana, süper lig seviyesinde takım değil. Kazanmamız lazım ama sonuçta bizim takımında sağı solu belli olmuyor, daha yeni bu ligin takımı olmayan Gümüşhane'ye yenildik.

Ahmet Kara
06.12.2016, 15:03
Uğur'un sakatlık haberi doğru ise kötü olmuş. Yumlu is coming.

Kemal Öztel
06.12.2016, 15:09
Adana da pazar günü maç yapmıştı bence büyütecek bir şey yok,Trabzonspor evinde lig sonuncusunu her şartta yenmeli yeneceğiz de..

shootems
06.12.2016, 15:16
3-0 net alırız.

ilelebeTS
06.12.2016, 15:26
Sakatlar yetişirse 11'im.

________Onur
Zeki-Akbaş-Durica-Güray
_____Onazi-Ekici
Yusuf---Bero---Castillo
______Damdoy

İ. SARAL
06.12.2016, 15:31
Ugur'dan kötü oynayamaz istese de merak etmeyin. Ikisi de vasat.

Dip.Ing.Mag.
06.12.2016, 15:32
___________Onur___________
Zeki____Akbas___Durica__Güray
_______Onazi___Ekici________
__Bero______Yazici_____Erdogan
_________N'Doye____________

keske bu kadro ile ciksak.

Faruk BERBER
06.12.2016, 15:35
Adanaspor'da dikkatimi çeken bir tek Roni var.

İlerde oynayan Magaye Gueye, siyahi ve yeteneksiz bir oyuncu. Gol yollarında çok başarısız.

Hatta birkaç hafta önce Adanaspor taraftar gruplarından biri sosyal paylaşım sitelerinden birinde "Magaye'yi hamama götürüyoruz" başlıklı bir organizasyon düzenlemişti. O derece bir golcü :)

http://www.haberler.com/adanasporlu-taraftarlar-kampanya-baslatti-magaye-8778344-haberi/

UğurB
06.12.2016, 15:55
Yiğit Gayretli

Genclerbirligi - Basaksehir Cuma, Karabuk - Alanya macinin Cumartesi olmasi en mantikli hareketti.
Bizim macta Pazar 16:00 maci olurdu.

İ. SARAL
06.12.2016, 15:58

İlerde oynayan Magaye Gueye, siyahi ve yeteneksiz bir oyuncu. Gol yollarında çok başarısız.

Hatta birkaç hafta önce Adanaspor taraftar gruplarından biri sosyal paylaşım sitelerinden birinde "Magaye'yi hamama götürüyoruz" başlıklı bir organizasyon düzenlemişti. O derece bir golcü :)

http://www.haberler.com/adanasporlu-taraftarlar-kampanya-baslatti-magaye-8778344-haberi/
Kesin o cenabetligi bizim maçta biter :)

Adem Akyüz'
06.12.2016, 15:59
Tek handikapımız Adana'nın hoca değişmiş olması Yine de rahat kazanırız diye düşünüyorum

İ. SARAL
06.12.2016, 16:01
Tek handikapımız Adana'nın hoca değişmiş olması Yine de rahat kazanırız diye düşünüyorum
Trabzonspor ve rahatlık?

Enaldo61
06.12.2016, 16:03
Zor kazanırız her zamanki gibi, ama kesin kazanmamız lazım. Umarım kazanırız :D

Ozan Yılmaz
06.12.2016, 16:04
bu maçta çoğu kişi takımdan galibiyet bekliyor, umarım yine bizi terse yatırmazlar artık.

Adem Akyüz'
06.12.2016, 16:07
Trabzonspor ve rahatlık?

Her sene rahat geçen 1 veya 2 maçımız olur. Bu maç da onlardan biri olur bence :)

UğurB
06.12.2016, 16:12
Gonlumden Gecen:

Onur
Zeki-Akakpo-Durica-Guray
Okay-Ekici
Yusuf-Bero-Castillo
Ramil

Bizi Bekleyen:

Onur
Zeki-Yumlu-Durica-Guray
Onazi-Okay
Yusuf-Ekici-Bero
N'Doye

ya da bu hafta oynayan kadroya sadece Yumlu-Ugur degisikligi.

HOPA'LI TS'Lİ
06.12.2016, 16:50
Yumlu ve Akbaş'ı bu takımda izlemek işkence, hele de Yumlu'yu

HOPA'LI TS'Lİ
06.12.2016, 16:51
Onur
Zeki-Uğur-Durica-Güray
Onazi-Okay
Yusuf-Ekici-Bero
Castillo

kanterts
06.12.2016, 16:54
Ugur'dan kötü oynayamaz istese de merak etmeyin. Ikisi de vasat.

KIm yumlu mu? Demirok vasat olabilir ama ligin en kötü stoperi yumlu ile arasinda daglar kadar fark var.

Cagdas Topal
06.12.2016, 16:55
Bilmiyorum totem mi olması lazım ama ankette kaybederiz seçeneğine tıkladığım 3 maçın 3 ünü de kazandık önce galatasaray, sonra konya şimdi de kayseri :D

Tabi ki yine kaybederiz seçeneğine oy verdim :D

Ozan Kara
06.12.2016, 16:57
Castillo antremana çıkmış.

BERBATOV61
06.12.2016, 16:58
adana hocayıda değişti topçular devre arası şutlanmamak için baya kasacak tam topu 3 direğin arasından geçiremedik açıklaması yapılacak maç havası ver Onurda hakemler bizi bıraksın oynayalım diyebilir yenersek zaten önümüz açık bu gazla ilk 10 a bile girebiliriz başkan twitter a döner

HOPA'LI TS'Lİ
06.12.2016, 17:01
Bu haftayı 6 puanla kapatmak süper olur. 3 geldi, 3 kaldı.
Hadi be bu mutluluğu çok görmeyin bize

Cagdas Topal
06.12.2016, 17:08
Bu haftayı 6 puanla kapatmak süper olur. 3 geldi, 3 kaldı.
Hadi be bu mutluluğu çok görmeyin bize
Abi çok dikkat ediyorum sana.

Çok iyimsersin bize senin gibi taraftarlardan daha çok lazım. En zor zamanlarda bile aklı başında güzel yorumlar yapabiliyorsun.

Senin yorumlarını okuyunca takıma olan kızgınlığım gidiyor, sen çok yaşa :)

Cagdas Topal
06.12.2016, 17:12
Adana maçına gitmek isteyen renkdaşlarım bana ulaşsınlar elimde 5 adet bilet var.

HOPA'LI TS'Lİ
06.12.2016, 17:27
Abi çok dikkat ediyorum sana.

Çok iyimsersin bize senin gibi taraftarlardan daha çok lazım. En zor zamanlarda bile aklı başında güzel yorumlar yapabiliyorsun.

Senin yorumlarını okuyunca takıma olan kızgınlığım gidiyor, sen çok yaşa :)

Allah razı olsun
Kendini değerli hissetmek büyük mutluluk

Kamil Çakmak
06.12.2016, 17:33
Uğur yokken Yumlu ya gün doğdu. Buda bizim için sıkıntı. Maçı alırız gibi.

61_Hasan_69
06.12.2016, 17:57
Inşallah bu maçı alirizda hocanın başkanın oyuncuların kafası rahatlar .

Hakan
06.12.2016, 18:02
Kötü olana gerçekten bir şey olmuyor.

Faruk BERBER
06.12.2016, 18:04
Inşallah bu maçı alirizda hocanın başkanın oyuncuların kafası rahatlar .

İnşallah valla bu ara hepimiz öyleyiz :)

Berke6198
06.12.2016, 18:06
Şimdi bu adamlar ligin dibinde ve yeni hoca gelecek başlarına. İşte onun için kesin yeniliriz...

İ. SARAL
06.12.2016, 18:13
Adana'ya cansuyu veririz, gol atamayan adam varsa onu da sevindiririz.

dağlıca61
06.12.2016, 18:30
artık stresli 90 dakika geçirmek,yaşamak istemiyorum, güzel futbol ve bol gollü günlerin geri dönmesini istiyorum, sabırla bekliyorum eski güzel günler geri gelecek.

muratoztuurk
06.12.2016, 18:31

Ne yazık ki geçen sezon mart ve nisan aylarında :/11621

memmedaga
06.12.2016, 19:31
hocam bunu her defasinda ben yaziyorum umarim beni yaniltir insAllah beni yaniltir ve asistlerle gollerle bize katkida bulunur ..

suan malesef Castillo ile on kisi oynuyoruz sahada .. kilitli kaliyor , calim atiyor ya basariyor ya kaybediyor basardigi zamanda sonuc yok ortada ?

yusuf erdogani cok elestiriyoruz dogrudur yetenekleri gelismeye acik bir oyuncu türkiye standartlarina göre daha genc diyelim , yusuf yinede savasiyor emek veriyor ?

dünkü macta begenmeyenler var yusuf oynadigi Zaman yinede biseyler yapiyor saklanmiyor saklanmayan oyuncu yanlis yapar cok yapar korkusuz oynayan futbolculara herzaman hayrandim ben ...zamaninda hami cok goller atardi cogu gencler bilmez ama hamide bizleri Zaman Zaman cildirtiyordu yanlislarla ..
yusuf oynamadigi Zaman ileriye gidemiyoruz malesef ..yusufu neden kast etim ? Castillo oynadigi Zaman yusufun yaptiklarinin yaninda sifir kaliyor ..
yusuf yabanci olaydi süper derdik ..Castillo oynadigi maclarda kaleye bir sut atigini hatirlayan varmi ??cok elestirilen Henrique bile Castillo dan daha verimliydi veya alanzinho??

Castillo yine yazayim umarim beni yaniltir ve artik futbol oynamaya baslar ..sunuda yazabilirimki abdülkadire castilloya verilen sans verilseydi cok daha basarili olurdu ..devre arasinda Castilloyu kiralik bir takima göndermek gerekiyor kendisini gelistirsin diye benim düsüncem böyle ..adanaspor macinda büyük ihtimal oynayacak ya yedekten ya ilk onbirde artik alisma süreci doldu sakatligida atlatmistir adanaspor maci cok daha seyleri bize gösterecektir Castillo konusunda umarim basarili olur.

cevaplarınız ve eleştirileriniz makul ama özellikle katkı konusunda soru işaretleri var,sadece asist ve gole bağlamamak lazım.
yusuf konusu tartışılır haklı yönleriniz var,
Castillo'nun arkadaşlarının değerlendiremediği uyum sağlamayadığı birçok pozisyonu var
Ayrıca Castillo mücadele anlamında oyun içinde daha fazla kalması lazım herkes hem fikir bu konuda

Şerafettin Kara
06.12.2016, 19:37
sabah kahvaltısında çöp şiş gömenlerle sabah kahvaltısında hamsi gömenlerin düellosunda kazanan hamsi olur inş :D

61_Hasan_69
06.12.2016, 20:51
İnşallah valla bu ara hepimiz öyleyiz :)

Devre arasına biraz olsun rahat girmeliyiz ki guzel seyler olsun

Sacit
06.12.2016, 20:57
Uğur Demirok'un yerine mutlaka Akakpo oynamalıdır. Adını yazarken bile tiksindiğim 22 numarayı sakın sahaya sürmeyin. Akakpo'nun savunması bu şahıstan kat kat iyidir. Akakpo'nun soğukkanlı hamlelerini daha önce izledik.

Ayrıca bu sakatlıklar can sıkıyor. Futbolcuların sakatlanmasında kendilerininde dikkatsizliği var. Castillo bu hafta dönsün artık

redbul
06.12.2016, 20:58
adana zayıf gibi görünüyor bu yp takımları çözmek için ilk 15-20 dakika golünü atacaksın direncini düşüreceksin gol atamadığımız her dakika takımda sinir stres panik havası başliyor birde adnada hoca değişikliği olcak bugün geçti kaldı çarşamba ve perşembe umarım bizim maça kadar hoca bulamazlar ama birde yılmaz vural süprizi olmaz umarım

Uğur Kalyoncu
06.12.2016, 21:34

Baskan ben de Gueye yi beğeniyorum.Gs macinda sonradan girdi cok etkili oldu..bjk ye penaltidan efsane gol atti mal hocaları cikardi..Vallahi Gueye den ziyade insallah diger uzun boylu Edgard i galiba o oynar..

Faruk BERBER
06.12.2016, 21:35
Baskan ben de Gueye yi beğeniyorum.Gs macinda sonradan girdi cok etkili oldu..bjk ye penaltidan efsane gol atti mal hocaları cikardi..Vallahi Gueye den ziyade insallah diger uzun boylu Edgard i galiba o oynar..

Bu hafta her ikisi de oynadı. Bakalım ne olur göreceğiz. Roni etkili tek bildiğim :)

Uğur Kalyoncu
06.12.2016, 21:41
Bu hafta her ikisi de oynadı. Bakalım ne olur göreceğiz. Roni etkili tek bildiğim :)

Roni yi ben de begendim..Onun dışında sol bekleri Denis de iyi onu da begendim..Sag bekleri Diago da gayet iyi..Bunlarin hocakari yaramiyordu zaten ilgili basliga da yazmistim kovsunlar diye ama bizim maca denk gelmesi kötü oldu..

serkanholep
06.12.2016, 21:43
Takima cok sinirliyim. Hic bi halt oynadiklari yok. Ama bizde iken mala baglayanlarin gittikleri takimlarda gayet verimli olduklari goruluyor.
Bu acidan bakinca sistem ve td sorunu var gibi. Ama kac td degistirip verimli olamamis oyuncular. Basskan da degisti. Sanki taslar yerinde degil. Soyle birkac hamleyle hersey duzelecekgibi.

HUAWEI CRR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İ. SARAL
06.12.2016, 23:20
Gueye'nin golü var.

KARAGOZLUM
06.12.2016, 23:25
8tas Fena dagildi
senol hoca pek uzgun

B.AKDEMİR
06.12.2016, 23:26
Bu maçtaki 3 puan çok değerli.Biraz zorlansakta alırız.Sonraki maçlarımız oldukça zorlu.

Bu arada şampiyonlar ligi maçında Beşiktaşı fena harcadı hakem.

Necat Ulusoy
06.12.2016, 23:39
Adana maçını ve fb-başakşehir maçlarından birini alabilirsek 21 puan kötünün iyisi, devre arasına rahat gireriz..Neden olmasın !

worldmaster
06.12.2016, 23:48
Insallah kazanip kafamizi biraz daha yukari dogru cikaririz. 1-0 mi oluyor 7-6 mi oluyor nasil oluyorsa artik bu maci almak icin elimizden geleni yapmaliyiz. Biraz kazanma aliskanligi elde etmemiz gerekiyor artik. Allah yardimcimiz olsun.

HOPA'LI TS'Lİ
07.12.2016, 07:56
Bu maçı mutlaka almalıyız
İyi form yakalayan Uğur'un sakatlanması iyi olmadı
22'yi izlemek istemiyorum
Bu eziyeti çektirme bize Hocam, oynat artık şu Akakpo'yu

asilhamsi
07.12.2016, 08:14
Ahahaha besiktasa acımmıslar.

İstanbul takımları hakem hataları ile yenilince daha da mutlu oluyorum:):)

Baslarındaki filozof bir zamanlar demisti ya adalet bir gun herkese lazım olur diye:)

Fatih Özkan
07.12.2016, 11:02
2-0 yeneriz.

HOPA'LI TS'Lİ
07.12.2016, 11:46
Bu maçta rakibi boğan ve geçen haftalarda kaçırdığı golleri bu maça sığdıran bir takım izlemek istiyorum.

Kasımpaşa maçı hariç 2 farklı galibiyetimiz yok

Mollasalihoğlu
07.12.2016, 11:49
Kesinlikle kazanmamız gereken bir maç.

İ. SARAL
07.12.2016, 12:03
Kesinlikle kazanmamız gereken bir maç.
Onun için kazanamayacağız :)

BiZe HeR YeR 61
07.12.2016, 12:06
Stres yapmayın uşaklar Barcelona ayarında bi takımız yeneriz. :)

Hasan Habip Özbay
07.12.2016, 12:27
ksmetse cuma bursadan arkadaşlarla maça gidiyoruz şimdi destek zamanı şimdi değilse ne zaman alacağız bu maçıda almalıyız ilk kez 3 gol atacağız m.demir maçın adamı olur

Aytaç Çakıroğlu
07.12.2016, 12:27
Arkadaş o kadar BİTİK bir takım halini alıyoruz ki. Pazartesi - Cuma maç oynuyor takım yönetici çıkıp ne oluyor demiyor- diyemiyor. çünkü o dirayet yok .......

inşallah alırız ALMALIYIZ

Onur
07.12.2016, 12:38
Şuursuzca sadece gol atmayı düşünürsek, yine hüsran yaşayabileceğimiz maçlardan biri. Malum pozisyonları gole çevirme yeteneğimiz ne kadar kötüyse, kontradan gol yemekte de o kadar iyiyiz.

Bir şekilde defansta kontraya olabildiğince fırsat vermeden, 2. ve 3. bölgede ıssıra ıssıra oynamalıyız.

0,5 - 0 olsun bizim olsun.

Şöyle bir maçta bile bana bunları yazdırtanlara yazıklar olsun.

Berkan
07.12.2016, 12:50
Geçtiğimiz haftalardada kötü oynamadık ama gol atamıyoruz umarım gol yemeden atarız ve kazanırız.

selcuk
07.12.2016, 12:56
Arkadaş o kadar BİTİK bir takım halini alıyoruz ki. Pazartesi - Cuma maç oynuyor takım yönetici çıkıp ne oluyor demiyor- diyemiyor. çünkü o dirayet yok .......

inşallah alırız ALMALIYIZ

sezon basi fikstür aciklanmadi mi?

ona görede ersun hoca sezonluk antrenman programini hazirlamadi mi?

ayrica önümüzdeki sürectev zT kupasi sayesinda 4 günlük ritimde mac oynayacagiz

yani yine bu fikstür lehimize, erkenden ritime ayak uydurmamizi sagliyor

Turgay Atalay
07.12.2016, 13:04
Lütfen kazanalım bu maçı. Lütfen.

Erkan A.
07.12.2016, 13:18
Adana hoca bulamadimi daha

My
07.12.2016, 13:23
3. lig takımlarına dahi gol atamayan bir takımımız var bunun nedeni de şanssızlık felan değil nedeni forvet hattımız yok. Abartı felan değil ciddi ciddi forvet hattımız, 3. bölgemiz yok! Dolayısıyla feci dengesiz bir takımımız var. Bu maç ve sonrasında ne olur bilmiyorum ama inşaallah devre arasına ciddi hazırlık yapıyorlardır yoksa halimiz yaman.

HOPA'LI TS'Lİ
07.12.2016, 14:00
Adana hoca bulamadimi daha

Cuma'dan sonra bulsun bir zahmet

theo
07.12.2016, 14:06
eğer bu maçı da alırsak takımın özgüveni yerine gelecektir.

belki bundan sonrası birşeyler olur.

Hakan
07.12.2016, 14:10
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20161207/9ba31f1126ccecc3c4e31dd669f98390.jpg

Faruk BERBER
07.12.2016, 14:13
eğer bu maçı da alırsak takımın özgüveni yerine gelecektir.

belki bundan sonrası birşeyler olur.

Ben bu maçı alacağımıza inanıyorum.

Hakan defans dörtlüsünün 3'ü sol ayaklı. Bence bu şekilde çıkmayız. Diğerinin de hangi ayağını kullandığının önemi yok.

Full HD
07.12.2016, 14:16
Cok zor olacak.Her zaman ki gibi!

Faruk BERBER
07.12.2016, 15:03
https://www.youtube.com/watch?v=RgNNBTmd4wM

Adanaspor'un yeni hocasından maça dair düşünceler.

Muhammed Ayaz
07.12.2016, 15:20
Onur-zeki-akakpo-durica-güray-okay-bero-yusuf-mehmet-castillo-ndoye

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

pala
07.12.2016, 15:21
yeneriz 5 fark olur.

Faruk BERBER
07.12.2016, 15:22
yeneriz 5 fark olur.

İnşallah, ama zor.

Çanakkale'nin neresinden üstad ?

Mesut
07.12.2016, 15:24
Süper ligde bulunan takımların içinde kağıt üstünde en zayıf kadro Adanaspora ait.Bence geldiği gibi düşecek.
Kazanmamız gereken bir maç

İsa Gündoğdu
07.12.2016, 15:26
Adanayı yenersek,
Başakşehir maçını sabırsızlıkla bekliyorum
istanbulda tribünde olduğum maçlarda mağlubiyet görmedim çok şükür.
bi yenilmezlik ivmesi yakalamış oluruz en azından :)

pala
07.12.2016, 15:28
İnşallah, ama zor.
biga
Çanakkale'nin neresinden üstad ?

bigadan renkdas

Faruk BERBER
07.12.2016, 15:32
bigadan renkdas

Konudan biraz bağımsızız ama ben de Çan ;)

Castillo bence 10-15 dakika forma giyebilir bu hafta, ısınma açısından.

Alper Beyazay
07.12.2016, 15:33
Castillo oynayacak mı?

pala
07.12.2016, 15:35
Konudan biraz bağımsızız ama ben de Çan ;)

Castillo bence 10-15 dakika forma giyebilir bu hafta, ısınma açısından.
yarım saat aramız var amma baya kalabalıgız canakkelede gel birgün mac izleyelim üstad.

Faruk BERBER
07.12.2016, 15:35
Castillo oynayacak mı?

Antrenman fotolarında kendisini gördük, ilk 11 çıkma ihtimali sanırım çok azdır ama sonradan belki oyuna girebilir. Düşük bir ihtimal de olsa.

kanterts
07.12.2016, 15:54
Neden hep 4-2-3-1 veya 4-1-4-1 oynuyoruz, söyle baslasak olmazmi.
--------------------------------------onur-----------------------------------------
------------------------akakpo----------------durica---------------------------
--------bero---------onazi--------okay---------------------ibanez------------
-------------------------------------ekici----------------------------------------------
yusuf------------------------------------------------------castillo---------------------
------------------------------------Ndoye-------------------------------------------------
Ne biliyim biseyler denesinler, olmuyor iste.

Ahmet Taşçı
07.12.2016, 16:07
Castillonun riske edileceği bir maç değil. Tam iyileşmedi bu maç da kadroya alınmamalı.

HOPA'LI TS'Lİ
07.12.2016, 17:00
Onur-zeki-akakpo-durica-güray-okay-bero-yusuf-mehmet-castillo-ndoye

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu kadro şu anda ideal

HOPA'LI TS'Lİ
07.12.2016, 17:02
Adanayı yenersek Basaksehir gurbetçilerle inler.
İBFK ve şb maçlarından en az 1 puan bekliyorum

HOPA'LI TS'Lİ
07.12.2016, 17:04
Onur-zeki-uğur-durica-güray-okay-bero-yusuf-mehmet-castillo-ndoye

Ben devre arasına kadar böyle çıkardım TS hocası olsam

selcuk
07.12.2016, 17:04
Onur-zeki-uğur-durica-güray-okay-bero-yusuf-mehmet-castillo-ndoye

Ben devre arasına kadar böyle çıkardım TS hocası olsam

ugur devreyi kapatti

HOPA'LI TS'Lİ
07.12.2016, 17:07
ugur devreyi kapatti

Deme ya, tüh
O zaman Akakpo oynasın
22 izlemek istemiyorum
Yüreğim ağzıma geliyor

Tayfun Aydın
07.12.2016, 17:34
Adanayı yenersek Basaksehir gurbetçilerle inler.
İBFK ve şb maçlarından en az 1 puan bekliyorum

Abim o maçlara sen bi 4 puan yaz şimdiden.

vizyon61
07.12.2016, 17:47
maça kimler gidiyor? bizde maçta olacağız

Enaldo61
07.12.2016, 17:52
Arkadaşlar maraton biletimi verebilirim maça gidecek varsa mesaj atsın.

Erkan A.
07.12.2016, 18:06
Castillo heycani sarmis renktaslarimi

suana Kadar oynadigi maclardaki gibi asistleriyle golleriyle sahada sorumluluk almasi ile cok heycan veriyor ..Castillo ile birlikte 11 kisi oluyoruz sahada Castillo cok önemli

renktaslar birakalim bu isleri artik .. bize galibiyet gerekiyor ? bu galibiyeti bero yusuf Mehmet gibi oyuncularla alacagiz ..Castillo oynarsa adanaspora iyilik yapmis oluruz ben sahsen Castillonun yerine güraya veya abdülkadire sans veririm böylece 11-11 oynariz rakiple ..Castillo belkide oynar eger oynarsa beni yaniltmasini bekliyorum ilk onbirde baslarsa adanaspor gibi takima karsida bisey yapamiyorsa artik Castillo Castillo konusunu kapayalim önümüze bakalim ...

yattara futbolu birakali yillar olmus evelsi günü efsaneler turnavasinda nasil oyuncu oldugunu yinede gösterdi ? yattara diyorum Castillo ile kiyaslandigi icin ..bende cok merakla bekliyorum adanaspor macini ...ayrica bu son maclar cogu oyuncularimizinda son maclari devre arasinda büyük operasyon yapilacagini düsünmeye basladim ..

Manava61
07.12.2016, 20:40
Tüm şartların lehimize oldugunu düşünürsek puan kaybedecrgimiz bir maç hayırlı olsun :)

gurur6134
07.12.2016, 21:05
Macla ilgili korkulacak birsey yok bugune bugun ligin en az gol atan takimiyiz 13.hafta itibariyle, rakipler bizden korksun!!!

Hakan
07.12.2016, 23:09
ugur devreyi kapatti
Sabah'ın haberinde 1 hafta demişler.Insallah doğrudur.

batuhanTs
07.12.2016, 23:11

suana Kadar oynadigi maclardaki gibi asistleriyle golleriyle sahada sorumluluk almasi ile cok heycan veriyor ..Castillo ile birlikte 11 kisi oluyoruz sahada Castillo cok önemli

renktaslar birakalim bu isleri artik .. bize galibiyet gerekiyor ? bu galibiyeti bero yusuf Mehmet gibi oyuncularla alacagiz ..Castillo oynarsa adanaspora iyilik yapmis oluruz ben sahsen Castillonun yerine güraya veya abdülkadire sans veririm böylece 11-11 oynariz rakiple ..Castillo belkide oynar eger oynarsa beni yaniltmasini bekliyorum ilk onbirde baslarsa adanaspor gibi takima karsida bisey yapamiyorsa artik Castillo Castillo konusunu kapayalim önümüze bakalim ...

yattara futbolu birakali yillar olmus evelsi günü efsaneler turnavasinda nasil oyuncu oldugunu yinede gösterdi ? yattara diyorum Castillo ile kiyaslandigi icin ..bende cok merakla bekliyorum adanaspor macini ...ayrica bu son maclar cogu oyuncularimizinda son maclari devre arasinda büyük operasyon yapilacagini düsünmeye basladim ..

Castillo nun yerine güray veya abdülkadir den sonrasini okumadim var mi ozet gecebilecek birisi bu güzide analizi yetkili birilerine yollamak lazim

U.Sadıkoğlu
07.12.2016, 23:14
Ligin en zayıf takımıyla tam ihtiyacımız olduğu zaman diliminde oynayacağız. Umarım bir kazaya kurban gitmeyiz ve rahat kazanırız şöyle gollü bir galibiyet hiç fena olmaz.

selcuk
07.12.2016, 23:34
Sabah'ın haberinde 1 hafta demişler.Insallah doğrudur.

inshallah

TolgaTopçu61
07.12.2016, 23:48
Ha Uğur, ha Yumlu ne fark eder..

Aydın Tiryaki
08.12.2016, 00:39

Çok fark eder :) .

selcuk
08.12.2016, 01:12

sezon basi ayni fikirdeydim

simdi görüyorumki fark var, büyük fark var

Erkan A.
08.12.2016, 02:00
Castillo nun yerine güray veya abdülkadir den sonrasini okumadim var mi ozet gecebilecek birisi bu güzide analizi yetkili birilerine yollamak lazim

tskler renktasim

HOPA'LI TS'Lİ
08.12.2016, 08:13
Abim o maçlara sen bi 4 puan yaz şimdiden.

Gönlümden geçen o ama totem yaptım :)

HOPA'LI TS'Lİ
08.12.2016, 08:14

Çok fark eder, çok.

Muhammet_61
08.12.2016, 10:34
Önemli maç. Kazanırsak 18 puan, başakşehir-şb- bursa üçgeninden de 5-6 paun çıkarırsak 23-24 puan ile ilk devre sonunda kabustan uyanma fırsatı olur.

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Özkan
08.12.2016, 11:12
Hava soğuk, dibimiz donacak ama maça gideceğiz İnşallah.
Kazanalım ki içimiz ısınsın.

UĞUR DURTAŞ
08.12.2016, 11:37
ekici,
her hafta ekiciyi ciddi anlamda eleştiriyorum,
performansını 2 yıldır sahaya yansıtamıyor,
sözleşmesi uzatılmasın diye devamlı uyarılarda bulunuyorum.
kendisini takımın üstünde görüyor,
takım oyuncu kimliğinden çok uzak,
bencil bir oyuncu,
*
ekici ile ilgili,Gökmen Özağaç güzel bie yazı yazmış,
okumanızı öneririm.
Futbolcu vardır, takımını şaha kaldırır; futbolcu vardır, yarardan çok zarar verir.
Bu sezon Trabzonsporlu Mehmet Ekici’nin performansı herkesin içine dert olmuş durumda. Nasıl olmasın ki? Aklı bir karış havada, ne yaptığını bilmeden sahada oradan oraya savruluyor. Bu haldeyken takıma nasıl katkı sağlasın ki?
Kafası başka yerde olan bir oyuncudan verim almak akla zarardır. Onu kaybettik, geçmiş olsun demek de en doğru gerçekçiliktir.
Düşünebiliyor musunuz haftalardır Mehmet Ekici ile yatıp kalkıyoruz. Galatasaray’a gidecek mi, Trabzonspor ile sözleşme uzatacak mı söylentileriyle gündemi meşgul ediyoruz.
Kardeşim, Bordo-Mavili kulüp dip yapmış durumda, bizim uğraştığımız şeylere bakar mısınız! Tek derdimiz Mehmet’miş gibi onunla günlerimizi boşa harcamak ne demek?
Arkadaşlar, kimse vazgeçilmez değildir. Trabzonspor’dan asla büyük değildir.
Burada yönetimin göstereceği tavır da önemli. Kulüp yönetimi bu transfer görüşmesinde dik durabilecek mi? Yoksa bir oyuncuya kendini esir mi edecek?
Bir kere yönetim ortaya kendi şartlarını koymuş. Beğenip beğenmemek kendi bileceği bir iştir.
Eğer Mehmet Ekici Trabzon’u istemiyorsa yol verin gitsin. Zorla güzellik olmaz.
Hele de Mehmet’in bu sezonki performansını gördükten sonra gitmesinin Trabzonspor’a çok şey kaybettirmeyeceği de takımı çıplak gözle takip edenler tarafından iyi biliniyor.
Eee o zaman bu ısrarınız neden?

vizyon61
08.12.2016, 11:46
Trabzonda hava durumu nasıl şu an

7can61
08.12.2016, 11:49
ekici,
her hafta ekiciyi ciddi anlamda eleştiriyorum,
performansını 2 yıldır sahaya yansıtamıyor,
sözleşmesi uzatılmasın diye devamlı uyarılarda bulunuyorum.
kendisini takımın üstünde görüyor,
takım oyuncu kimliğinden çok uzak,
bencil bir oyuncu,
*
ekici ile ilgili,Gökmen Özağaç güzel bie yazı yazmış,
okumanızı öneririm.
Futbolcu vardır, takımını şaha kaldırır; futbolcu vardır, yarardan çok zarar verir.
Bu sezon Trabzonsporlu Mehmet Ekici’nin performansı herkesin içine dert olmuş durumda. Nasıl olmasın ki? Aklı bir karış havada, ne yaptığını bilmeden sahada oradan oraya savruluyor. Bu haldeyken takıma nasıl katkı sağlasın ki?
Kafası başka yerde olan bir oyuncudan verim almak akla zarardır. Onu kaybettik, geçmiş olsun demek de en doğru gerçekçiliktir.
Düşünebiliyor musunuz haftalardır Mehmet Ekici ile yatıp kalkıyoruz. Galatasaray’a gidecek mi, Trabzonspor ile sözleşme uzatacak mı söylentileriyle gündemi meşgul ediyoruz.
Kardeşim, Bordo-Mavili kulüp dip yapmış durumda, bizim uğraştığımız şeylere bakar mısınız! Tek derdimiz Mehmet’miş gibi onunla günlerimizi boşa harcamak ne demek?
Arkadaşlar, kimse vazgeçilmez değildir. Trabzonspor’dan asla büyük değildir.
Burada yönetimin göstereceği tavır da önemli. Kulüp yönetimi bu transfer görüşmesinde dik durabilecek mi? Yoksa bir oyuncuya kendini esir mi edecek?
Bir kere yönetim ortaya kendi şartlarını koymuş. Beğenip beğenmemek kendi bileceği bir iştir.
Eğer Mehmet Ekici Trabzon’u istemiyorsa yol verin gitsin. Zorla güzellik olmaz.
Hele de Mehmet’in bu sezonki performansını gördükten sonra gitmesinin Trabzonspor’a çok şey kaybettirmeyeceği de takımı çıplak gözle takip edenler tarafından iyi biliniyor.
Eee o zaman bu ısrarınız neden?

Devre arası imzalamazsa kadro dışı bırakılsın, en azından cincona hazır gitmesin.

Ertan 51
08.12.2016, 11:51
Kazanalım,hemde öyle ıkına sıkına değil net bir galibiyet olsun,
hatta hücum hattından bir kaç oyuncunun yıldızlaşıp kazanacağınız bir maç olsun,
olsun ki yarınlara umutlu bakalım,safları sık tutalım :D

ESER
08.12.2016, 12:09
Lige yeni cikan takimlara yenilmek gibi degisik bir huyumuz var. Cok rahat kazaniriz, ezeriz geceriz demeyi cok isterdim ama o kalitede bir takim degiliz malesef

Enaldo61
08.12.2016, 12:22
Aslında bütün bu berbat sezonu düzeltme fırsatı önümüzde. Adana'dan alınacak galibiyet, Başakşehir ve Fb maçlarından en az birer puan ile olumlu bir hava yakalayabiliriz.

M. Fatih ALEMDAR
08.12.2016, 12:30
Bu maçta kesin galibiyet bekliyorum. 2 veya 3- 0 şeklinde.

Sonra bakacağız bakalım önümüzdeki zor 3 maç tan ne alırız ne alamayız.

Kısmetten öte yok yok..

HOPA'LI TS'Lİ
08.12.2016, 12:32
Bol gollü galibiyetleri çok özledik

Fatih Özkan
08.12.2016, 12:33
Bu maçta kesin galibiyet bekliyorum. 2 veya 3- 0 şeklinde.

Sonra bakacağız bakalım önümüzdeki zor 3 maç tan ne alırız ne alamayız.

Kısmetten öte yok yok..

2-0 da benim aklımdan geçen.

Muarrem Usta
08.12.2016, 12:35
Son mactaki kadroda sadece
Yumlu《》Ugur
Onazi《》Okay
degisiklikleri ile cikariz

Yiğit Gayretli
08.12.2016, 12:38
Gol sorununa çözüm bulabileceğimizi sanmıyorum; ama tempolu ve coşkulu bir oyun oynarsak mutlu olacağım...

Ahmet Kara
08.12.2016, 12:41
Akhisar maçına benzer bir tablo bekliyorum , atarsak kazanırız , atamazsak berabere.

HOPA'LI TS'Lİ
08.12.2016, 13:41
Haftaya galibiyetle başladık, galibiyetle kapatalım.
Üst üste 2 maç kazanma mutluluğuna erişme vakti çoktan geldi.

Berk Ç.
08.12.2016, 14:22
Adanayı yenip son 2 maça en azından alt sıralardan kurtulmuş girmemiz şart.

Bu arada ilk yarı 16 ikinci yarı 18 maç oynanacağı için Bursaspor maçı ikinci yarı oynanacak yani transfer dönemi başladıktan 10 gün sonra.

İlyas Özdemir
08.12.2016, 14:48
zorlansakta maçı alırız skor tahminim yok

Ozan Yılmaz
08.12.2016, 15:07
Yanlıkaya atanmış!!!

ilelebeTS
08.12.2016, 15:53
Yanlıkaya atanmış!!!
Yankaya tetikçiden çok havaya göre yelkenci. Nerden baskı hissederse o tarafa meyilleniyor. Avantaj bizde yani o konuda.

Tunç Tosun
08.12.2016, 16:28
Bugün sabah kar mı yağdı??

B.AKDEMİR
08.12.2016, 16:30
Kazanalım,hemde öyle ıkına sıkına değil net bir galibiyet olsun,
hatta hücum hattından bir kaç oyuncunun yıldızlaşıp kazanacağınız bir maç olsun,
olsun ki yarınlara umutlu bakalım,safları sık tutalım :D

Abi kazanalım ama hücum hattında kimse yıldızlaşmasın.Sonra ligin kalanını transfersiz ve her maç kahrolarak geçirirz.

61_Hasan_69
08.12.2016, 17:00
Bugün sabah kar mı yağdı??

Az bise yağdı gibi oldu sabah

zekeriyya
08.12.2016, 17:01
maç bileti var
isteyen varsa özelden tc göndersin transfer edeyim

Ertan 51
08.12.2016, 17:20
Abi kazanalım ama hücum hattında kimse yıldızlaşmasın.
Sonra ligin kalanını transfersiz ve her maç kahrolarak geçirirz.
:) Akdemir doğru diyon valla,
unuttum ben o ihtimali,
1-0 zorla yenelim o zaman :cool:

Alper Beyazay
08.12.2016, 17:44
1-0 olsun bizim olsun fazla diyecek bir şey yok..

UĞUR DURTAŞ
08.12.2016, 18:24
gerçekcilik...
14.hafta sonunda adana lig sonuncusu olmasına rağmen bizden sahada daha takım gibi duruyor.
geçen haftaya kadar adana 2 farklı hiç yenilmedi,
gençlere karşı 2-0 yenildi ama gençler 2 defa geldi 2 gol attı,
adana maç boyunca çok baskılıydı,ama gol atamadılar.
bursaya 2-1
k.paşa ile 1-1
antep ile 0-0
osmanlıya 1-0
alanya karşısında alınan 3-2 lik galibiyet
konyaya 1-0
karabüke 2-1
akhisara 1-0
gs ye 1-0
rize ile 2-2
bjk ye 2-1
antalyaya 1-0
yenildiler.
adana fazla gol yemeyen,aynı zamandada bizim gibi gol atamayan bir takım,
bir gerçek daha var ki bizden daha az gol yiyorlar.
*
adana nın hocası yok,
alt yapı hocasoyla sahaya çıkacaklar,
bazı arkadaşlarımızın dediği gibi rahat veya bol gollü bir galibiyet beklemiyorum,
bazen hocanın olmaması da takıma artı motive sağlar,
alınacak 3 puanın önemini bilerek çıkması lazım futbolcularımızın,
serkan çınarın kayserideki maç yönetiminin cezasını özgür yankaya sahaya yansıtmaması gerekli,
bizim sahada adanayı ezdirmeyecektir,belkide taktir haklarını onlar lehine çalabilir.
ersun hocanın uğurun yerine,yumlu değil okoppoyu düşünmesi iyi olacaktır.
inşallah gülen taraf oluruz.

Önder28
08.12.2016, 21:55
Rahat yeneriz...

hos_cocuk61
08.12.2016, 22:37
Castillo artık oynasın.

Ogün YAZICI
09.12.2016, 00:45
gs maçının ilk 30 dakikası dışında castillo ndoye bero üçlüsünü bir arada hiç izleyemedik.bu hafta olur derken bero' nun sakatlandığı söyleniyor.şaka gibi

only ts
09.12.2016, 00:57
Mac bittiginde Trabzona inmis olacam.. sansa bak. Bileydim pazara alirdim bileti.

HOPA'LI TS'Lİ
09.12.2016, 08:14
Vurduğun gol olsun Trabzon'um
Bol gollü baskılı bir futbol bekliyorum
Erken gol rakibi bozar
Çıkalım bir an önce layık olduğumuz yerlere

HOPA'LI TS'Lİ
09.12.2016, 08:15
Özgür YANKAYA süper ligin en rezil hakemlerinin başında gelir benim için
Her hafta bir hakem skandalı yaşama kabusu bu maç olmasın lütfen

Fatih Özkan
09.12.2016, 08:22
Bero sakat mı ?

Cagdas Topal
09.12.2016, 09:18
Rahat yenerizciler de geldiyse golsüz beraberliğe alışın bu takım rahat maç kazanamaz bunu anlamayan insanların hala var olması çok garip :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kemal Öztel
09.12.2016, 09:25
Kayseri deplasmanında alınan 3 puanı daha anlamlı hale getirecek ve alt taraftan kurtulmamızı sağlacak maç ve kazanacağız.Muhtemelen bu haftayı 10.olarak bitireceğiz ..

İlker Yazıcıoğlu
09.12.2016, 09:29
Bence de yeneriz ama öyle rahat yeneriz falan hikaye.
Hangi maçı rahat yendik anlamıyorum?
Zaten topu topu 4 maç aldık.

1-0 veya 2-1 alacağız inşallah...

HOPA'LI TS'Lİ
09.12.2016, 09:36
kayseri deplasmanında alınan 3 puanı daha anlamlı hale getirecek ve alt taraftan kurtulmamızı sağlacak maç ve kazanacağız.muhtemelen bu haftayı 10.olarak bitireceğiz ..

9.olma durumumuz da var

Doğukan Uçan
09.12.2016, 09:39
bu hakemle yenemeyiz

İskender Çakmak
09.12.2016, 09:47
Bizim her maçımız zor geçecek. Biz iyi bir takım değiliz çünkü. Kendimizi farklı yerde görmeye gerek yok.

Adana maçı da çantada keklik değil. 1 gol atarsak Kayseri maçı gibi sonuna kadar bu şekilde gider.

Erken gol yersek eğer çeviremeyecek olmamızdan dolayı 2 ve ya 3 farklı yenilebiliriz.

Mert Acar
09.12.2016, 10:22
Paldir güldür saldirirsak yine gol atamayız.

eşref81
09.12.2016, 10:31

Castillo nun iki tane ceza sahasinda bero ya al da at cinsinden pasını hatırlıyorum bero gokyuzune vurmuştu toplari yine gs maçında da ön asist yaptı şık bir pasla. Castillo şuanda üst düzey değil ama gurayla kiyaslanacak kadar kotu degil bence

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Necmettin ALTUNTAŞ
09.12.2016, 10:44
Paldir güldür saldirirsak yine gol atamayız.
Gol de yiyebiliriz.Bu yüzden sakin kalmalıyız.Farklı falan kazanamayız.1-0 olsun bizim olsun.

Mert Acar
09.12.2016, 10:52
Gol de yiyebiliriz.Bu yüzden sakin kalmalıyız.Farklı falan kazanamayız.1-0 olsun bizim olsun.

Aynen öyle abi takım topa sahip olup organize atak yapabilecek olgunluğa ve yeteneğe sahip değil.Gol atamadıkça da elleri ayaklarına dolaşıyor.Sonra içeri şişir babam şişir..
Daha kontrollü oyun denemeliyiz.Adananın topu kullanmasına zaman zaman izin verip ilerde şok preslerlerle tehlike yaratabiliriz.Futbolcularımızın çoğu geniş alan topçusu.Dar alanda adam eksiltip,pas organizasyonu yapabilecek futbolcu yok.

Dip.Ing.Mag.
09.12.2016, 11:02
bu sene ilk golü yedigimiz hic bir maci kazanamadik. büyük bir hadikap, o anlamda da insallah bu mac kirilma maci olur. yukari da da bahsedildigi gibi ilk golü yesek bile cok sakin kalmaliyiz, geri düstügümüz bir maci cevirme anlaminda da bu mac bizim icin cok önemli olabilir. o özgüvenin de gelmesi lazim

Kamil Çakmak
09.12.2016, 11:13
İlk devre sonuna kadar son alacağımız 3 puan gibi görünüyor. Oda hakemler aleyhimize çalışmaz ise.

Ertan 51
09.12.2016, 11:33
İlk devre sonuna kadar son alacağımız 3 puan gibi görünüyor. Oda hakemler aleyhimize çalışmaz ise.
Hangi oyuna,hangi futbolcuya güveniyorum da bunu söylüyorum bilmiyorum ama haftaya Başakşehirden 3 puan alacağız abi,Adana maçından daha garanti,yaz bi tarafa :)

Cagdas Topal
09.12.2016, 11:34
Hangi oyuna,hangi futbolcuya güveniyorum da bunu söylüyorum bilmiyorum ama haftaya Başakşehirden 3 puan alacağız abi,Adana maçından daha garanti,yaz bi tarafa :)

Abi sende yaz bir kenara şikecileri yenicez Trabzonda :)

Ertan 51
09.12.2016, 11:37
Abi sende yaz bir kenara şikecileri yenicez Trabzonda :)
Baba eğer öyle bişi olursa çocuklardan birinin adını Çağdaş olarak değiştireceğim haberin olsun :) Hatta bir gün bi maç ta denk geliriz yemek borcum olsun,söz :)

Kamil Çakmak
09.12.2016, 11:46

Tamam yazdım gardaşım. Ciddi rakiplere karşı iyi konsantre oluyoruz. Senin sav'ın bu olsa gerek:)

Cagdas Topal
09.12.2016, 11:48
Baba eğer öyle bişi olursa çocuklardan birinin adını Çağdaş olarak değiştireceğim haberin olsun :) Hatta bir gün bi maç ta denk geliriz yemek borcum olsun,söz :)

Eyv abicim :)

Mert Oğuzlu61
09.12.2016, 12:00
____xeki___özevlat___reis____ibanez

_____________okay___ekici

________yusuf____bero____castillo

________________damdoy

3-0 yada 4-1 kazanırız. Yusuf ve Damdoy şov bekliyorum.

UĞUR DURTAŞ
09.12.2016, 12:20
Rahat yeneriz...
**
Önder abi,

adana maçı inşallah sizin bahsettiğiniz gibi rahat bir maç olur,
farklı yenmemiz takımın güvenini artırır,
takımın 13.haftalık oyununu,futbolcuların performanslarını dikkate alırsak,
sizin dediğiniz gibi rahat bir maç olmayacak,
ligin dibindeki,hocasız takımı yenelim ama nasıl yenersek yenelim,zor maç diyorum.

Ozan Yılmaz
09.12.2016, 12:27
Akşamki maçta Bero da oynayamayacaksa eğer işimiz biraz daha zorlaştı demektir. Çantada keklik falan görmeyin derim ben. Uğur, Bero, Castillo gibi önemli eksiklerimiz var.

Yıldıray Emanet
09.12.2016, 12:29
Mustafa Yumlu'nun oynayacağı her maçı kaybedeceğimiz gibi bu maçıda kaybederiz. Örnekleri bolca mevcut

UğurB
09.12.2016, 12:36
Bero ile ilgili bilgiler nerede?
Sadece bir yer yazdi.
Yunus Emre Sel vb muhabirlerden oyle birsey duymadik.

İskender Çakmak
09.12.2016, 12:46
Akakpo Uğur'un yerine oynaması lazım normal durumlarda.

Fakat son 5 yıldır normal durumumuz olmadığı için Yumlu oynar. E tabi lobileri de unutmamak lazım ;)

odyseuys
09.12.2016, 13:24
---------onur
zeki-akakpo-durica-güray
------okay-onazi
castillo---bero---yusuf
------muhammet

mutluhayri
09.12.2016, 13:51
Arkadaşlar Akyazıya kombine alanlar bu maça girebiliyor sanırım, doğru mu? Daha önce biletiniz transfer edildi yazıyordu ama şu anda öyle bir mesaj gelmedi. Akyazıya kombinem var ve bu maça gitmek istiyorum. Nasıl yaparız?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

61_Hasan_69
09.12.2016, 14:05
Kombinesi olup maça gitmeyecek olan varsa çevremde maca gidemeyen öğrenci arkadaşlar var yonlendirebilirim

ysngmz
09.12.2016, 14:28
Yumlu,zeki,yusuftan nefret ederdim şimdi ersundan .Bu asalak gitmedikce rahat Kadro kurmak haram

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

only ts
09.12.2016, 14:34
siteye giriste virus programlari alev alev uyari veriyor..

sitede virus yada baska bir durum var..

yoneticilere duyurulur.

only ts
09.12.2016, 14:36
Kombinesi olup maça gitmeyecek olan varsa çevremde maca gidemeyen öğrenci arkadaşlar var yonlendirebilirim

5 tl si harbiden yok mu bu arkadaslarin.

ben kombinemi bir arkadasin tanidigina verdim, cocugun fb de profiline girdim, elinde sigara resimleri var.

iptal ettirdim kombineyi. gunde 10 Tl sigara parasi veripte, param yok maca gidemiyorum diyen arkadaslar, ayip oluyor gercekten

61_Hasan_69
09.12.2016, 14:45
5 tl si harbiden yok mu bu arkadaslarin.

ben kombinemi bir arkadasin tanidigina verdim, cocugun fb de profiline girdim, elinde sigara resimleri var.

iptal ettirdim kombineyi. gunde 10 Tl sigara parasi veripte, param yok maca gidemiyorum diyen arkadaslar, ayip oluyor gercekten

Dediğin arkadaş gibi bunlarda ne yazıkki . Hatta daha da kötüsü stada gitmeyip kahvede 5 liraya izlerler bu maçı

Erkan A.
09.12.2016, 15:25
akakpo oynar stoperde artik ersun yanal yanlis yapmaz sanirim

Ozan Kara
09.12.2016, 16:31
Adana bizden de kötü. Olası bir mağlubiyet olmaz umarım.

Osman Seran
09.12.2016, 16:36
Zor geçecek bir maç daha. 1-0 kazanalım yeter.

Murat'
09.12.2016, 16:42
Uzun bir aradan sonra Avni Aker'de olacağım. Burdaki son maçım olacak. Galip geliriz inşallah. Artık söyle birkaç gol atalım.

exelans_25
09.12.2016, 16:49
Castillo oynar mı

UĞUR DURTAŞ
09.12.2016, 16:51
Adana bizden de kötü. Olası bir mağlubiyet olmaz umarım.
**
Ozan kardeşim,
adana,bizden daha iyi olduğunu görüyorum,
geçen hafta gençlere 2-0 yenildiler,
takım olarak inanılmaz güzel oynadılar,kanatları çok iyi kullandılr,ara pasları çok iyiydi,istahlı oynadılar,
çok gol kaçırdılar,
gençler 3 defa geldi,2 gol attı,
biz gençlere karşı 1 kişi fazla oynamamıza rağmen gol pozisyonuna giremedik.
bunları gençler maçını baz alarak yazmıyorum,
her hafta adananın maçlarınıda takip ettiğim için yazıyorum.
*
bu akşam kolay maç olacak diyenlere katılmıyorum,
klasik olacak ama yarım sıfır olsun bizim olsun,
gerçekten çok ihtiyacımız var 3 puana.

POYRAZ
09.12.2016, 16:55
Haydi Trabzonsporum, sevindir bizleri.

Ogün'
09.12.2016, 16:57
Iyi futbolla kazanında yüzümüz gülsün biraz

HOPA'LI TS'Lİ
09.12.2016, 17:12
1 galibiyeti olan takıma puan vermeyelim
Bu kez sırtımızı yaslayıp rahat bir maç izleyelim
Bunu çok görmeyin bize TS forması giyen kardeşlerim
Kazanın ve hafta sonumuzu keyfe çevirin
BAŞARILAR

worldmaster
09.12.2016, 17:14
Ilk 10-15 dk direk baskili baslamak lazim. Ozledim su eski zamanlardaki ic saha maclarini. Gokhan Unal'lar, Umut'lar enteresan pozisyonlar kacirirlardi ama acayip baskili oynardik. O gunlerden bir parca istiyorum...

Cengiz Çubukcu
09.12.2016, 17:49
Iyi futbolla kazanında yüzümüz gülsün biraz

iyi futbol istemiyorum... kazanalım yeter

selcuk
09.12.2016, 17:52
paf takim 8 tane atti