PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Takım kaptanımız

Ayazoğlu
30.11.2016, 23:33
Merhaba renktaşlar.

Takımımızın bir kaptan, lider sorunu olduğunu düşünmekteyim. Bu başlığı da onun için açmak istedim. Şimdiki kaptanımızı severim ve Trabzonspor'a olan bağlılığını tartışmam. Fakat takım üzerindeki etkisi pek istediğimiz seviyede değil sanırsam. Bunu geçen haftalarda başkanımız dile getirdi.

Ben kalecinin oyun içinde pek aktif olmadığını bu yüzden takımı hırsıyla ateşleyemediğini düşünüyorum. Daha önceki senelerde kaptanlarımıza bakıyorum hepsi oyun içinde aktif takımı gerektiğinde presiyle koşusuyla sözleriyle ateşleyip kazanma arzusunu diğer oyunculara hissettiren kişilerdi. Onur pozisyonu gereği bunu sadece sözleriyle yapabilir ki bu ne kadar etkili olur bilmiyorum.

Aynı zamanda herhangibir pozisyon gereği hakeme itiraz etmek için görev yerini terk etmesi gerekiyor. Ve oyunu daha çok rakip sahada oynadığımızdan kalecinin oraya gitmesi imkansızlaşıyor. Bunun sonucunda her oyuncu kendi hak arayışına giriyor ve sarı kart görüyor. Bu da oyuncuların oyundan düşmelerine neden oluyor. Takımımızın bu kadar sarı kart görmesini buna bağlıyorum.

Benim fikrim kaptanlığın kalecide olması takımı olumsuz etkilediği. Ve sizlerin değerli görüşlerini de merak ettim.

Çağatay_
30.11.2016, 23:53
Aynı fikirdeyim ve Onur'un bu iş için fazla heyecanlı olduğunu düşünüyorum.

Misal veriyorum geçen haftaki Antalyaspor maçında rakip zaman geçirmeye çalışıyor, takım gergin, hakem kötü... Onur takım arkadaşlarının bu hırs ve itirazını oyuna kanalize edeceği yerde, Onur onlardan daha öfkeli ve telaşlı.

Bunun için bir oyun ve takım liderine ihtiyacımız var.

Fatih Tekke'nin 2. kez gelmesini pek istemedim, bazı sevmediğim yönleri de vardı, ama futbolculuğu gibi liderliği de tartışılmazdı. Takımdaki diğer oyunculara "sus işine bak" dediği zaman sadece kendisi kalırdı orada. Song ve Egemen de bu işi iyi götürdü bence. Böyle bir lidere ihtiyacımız olduğu açık.

Fatih Cengiz
01.12.2016, 00:07
Şu an ki takım içinden bir öneriniz var mı arkadaşlar?
Kim olabilir, kim yapabilir böyle bir kaptanlığı...

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ayazoğlu
01.12.2016, 01:04
Şu an ki takım içinden bir öneriniz var mı arkadaşlar?
Kim olabilir, kim yapabilir böyle bir kaptanlığı...

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Şu an için aklıma direkt gelen kimse yok ki esas problem bu. Ama mecburiyetten Uğur Durica Ekici olabilir.
Bence takım olmanın en önemli unsuru kaptandır ve bizim bu mevkide büyük bir boşluğumuz var. Ve en acil doldurmamız gereken mevkinin bu olduğunu düşünüyorum.

Buğra Çora
01.12.2016, 02:23
Uğur Demirok en uygunu. Kişiliğiyle konuşmasıyla ve olgun duruşu ile takimin kaptani olabilir.

Mehmet Fatih Silik
01.12.2016, 02:33
Durica en uygun kisi

Enes Ünal Kaya
01.12.2016, 02:51
Kaptan Onur olmalı.
Szymkowiak kaptanmıydıki takımı ateşliyordu. Adam geldiği günden itibaren hırsını takıma yansıttı.

Formayı yıpratan cok oyuncu oldu hırsından bu takımda. ama bu ruhsuzlar gibisini daha önce gördünüzmü bilmiyorum

Murathan
01.12.2016, 04:16
Bir millet uyanıyor

HOPA'LI TS'Lİ
01.12.2016, 07:36
Durica lisan sorunundan dolayı sıkıntı yaşayabilir
Uğur DEMİROK çok olgun ve sakin duruşuyla adayımdır
Onur çok heyecanlı
Ayazoğlu!na katılıyorum

selcuk
01.12.2016, 07:40
sacmalik

sahada bir oyuncunun liderlik yapmasi icin kolunda pazubant olmasi gerekmiyor

evet sahada bir lidere ihtiyacimiz var

ama kaptana kesinlikle degil
hatta dünyanin en iyi kaptanina sahibiz

HOPA'LI TS'Lİ
01.12.2016, 07:41
Kaptanımıza laf yok
Sorun sizin de belirttiğiniz gibi bir lidere ihtiyaç olması

Yiğit Gayretli
01.12.2016, 08:24
Bu konuyu Onur'a ait başlığın altında tartışabiliriz.

Başlık kilitlenecek ve bir süre sonra ilgili başlıkla birleştirilecektir...