PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aziz Yıldırım'a Tarihi Ceza!

Selman
14.12.2006, 18:32
AZİZ YILDIRIM'A TARİHİ CEZA!!!

Profesyonel Disiplin Kurulu, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a şike iddiaları için düzenlediği basın toplantısında Futbol Federasyonu aleyhindeki açıklamaları nedeniyle 1 yıl hak mahrumiyeti cezası verdi.. Aziz Yıldırım'a ayrıca 20 bin YTL para cezası verildi..

7 gün içinde itiraz hakkı varmış inşallah kabul etmezler itirazı.Futbol federayonunu bu kararından dolayı kutluyorum.:)

Topici genel bölümüne açmışım.Kusura bakmayın.Gerek görülürse Türk ve Dünya bölümüne taşınabilir.

Gürkan
14.12.2006, 18:34
cezanın kalkacagını düşünüyorum.göz boyamak için verilmiş bir karar.

ayrıca bu konuyu buraya taşımaya ne gerke var.

Derdimiz azizi mi.

Lapina
Ne dersun ? Simdi o dere kenarinda cimenlerin uzerinde otliyan 11 tane koyununa cobanlik yapamayacak mi dur ?

Şentürk
Ceza az bile!

Özge
14.12.2006, 18:35
çok iyi olmuş bu habere çok sevindim itiraz etse bile ne kadar indirirlerki sezonu kapadı yani:D:D

Badaloğlu
14.12.2006, 18:39
İyide adamın Kadıköy'de en fazla şeref tribününde oturmasına engel olursunuz.Stad'da her tarafta oturabilir.Localara onu sokmayacak adam daha doğmadı...Ayrıca soyunma odasından da maça müdahele edebilir...:)

Oruç
14.12.2006, 18:40
Locasında izler. Var mı ötesi ? Ali Şen abisinin bayrağını iyi taşıyor. Aziz Yıldırım gibilerini Türk Futbolundan uzaklaştırmak gerek. 'Rum' futbolunda yöneticilik yapmalarında herhangi bir sakınca yok :D

Selman
14.12.2006, 18:41
cezanın kalkacagını düşünüyorum.göz boyamak için verilmiş bir karar.

ayrıca bu konuyu buraya taşımaya ne gerke var.

Derdimiz azizi mi.

Bunun kararını siz veremezsiniz sanırım.Madem derdimiz Aziz değil ne diye yorum yapıyorsunuz?Topic kapatılabilir diyebilirsiniz dimi?Hey Allah'ım ya.

Bu arada dikkatimi çekiyor da üyelerle oldukça atışma içindesiniz yorumunuzu yapmanız kafi bence.

Herkesten özür diliyorum.Kırk yılın başı bir topic açtım.Kapatılsın Lütfen.

Lapina
14.12.2006, 18:42
İyide adamın Kadıköy'de en fazla şeref tribününde oturmasına engel olursunuz.Stad'da her tarafta oturabilir.Localara onu sokmayacak adam daha doğmadı...Ayrıca soyunma odasından da maça müdahele edebilir...:)
Dogru, ama olsun abi psikolojik savas..Her zaman fayda saglar.. :tsbayrak:

redflag
14.12.2006, 18:52
ewt son zamanlarda acılan topiclere mudahele edilmeye baslandı yorm yapma istemiosan kardesm adam acmıs konusunu

bu arada bizim baskan da ceza aldı ama pasalar qibi protokole qirdi :)

Gürkan
14.12.2006, 19:08
Bunun kararını siz veremezsiniz sanırım.Madem derdimiz Aziz değil ne diye yorum yapıyorsunuz?Topic kapatılabilir diyebilirsiniz dimi?Hey Allah'ım ya.

Bu arada dikkatimi çekiyor da üyelerle oldukça atışma içindesiniz yorumunuzu yapmanız kafi bence.

Herkesten özür diliyorum.Kırk yılın başı bir topic açtım.Kapatılsın Lütfen.

bunu kararını sen mi vereceksin.

ewt son zamanlarda acılan topiclere mudahele edilmeye baslandı yorm yapma istemiosan kardesm adam acmıs konusunu

bu arada bizim baskan da ceza aldı ama pasalar qibi protokole qirdi :)

bu foruma düzenli girip takip etmeye çelışıyor isem fikrimi söylerim.her aklınza gelene başlık açamazsınız. mudahale edilmeye başlandı ise rahatsız olan çok demek ki.

ayrıca buraya taşındığına göre ...

Lapina
14.12.2006, 19:12

bu foruma düzenli girip takip etmeye çelışıyor isem fikrimi söylerim.her aklınza gelene başlık açamazsınız. mudahale edilmeye başlandı ise rahatsız olan çok demek ki.

Tasindi ama kapanmadi.Kavga gerek yok.Relax.

Gürkan
14.12.2006, 19:16
Tasindi ama kapanmadi.Kavga gerek yok.Relax.

tüh.desene gece uyuyamayacağım.

Selman
14.12.2006, 19:16

Yoo ne haddime.Ben siz değilim ki.Her karşı fikre saygısızlık yapayım.Ben genel olarak konuştum.Herkesle aynısınız.Beğenmediysen yorum yapmazsın biter bu kadar basit.

Forumu sizden daha düzenli girip takip ettiğim için üstteki mesajı yazdım zaten.Başlığın benim veya başkasının olmasının önemi yok ki.Her aklıma gelene başlık açmam.Başlık sayıma bakın isterseniz.

Lapina
14.12.2006, 19:17
tüh.desene gece uyuyamayacağım.
Bak ciddi ciddi ortam germeye calisiyorsun.Ben iki tarafida mutlu etmek icin soyledim kardes.

Gürkan
14.12.2006, 19:22
Bak ciddi ciddi ortam germeye calisiyorsun.Ben iki tarafida mutlu etmek icin soyledim kardes.

hayır neden gereyim ortamı.

görüşümü söyledim.ayrıca şuan ki durumumuzda aziz yıldırma da vakit ayırıp tartışmaya ne gerek var dedim.

bir kaç gülücük koyayımda yumuşasın maden ortam.gerdiysem yumuşatırımda.
:) :) :) :) :) :) :) :)

Lapina
14.12.2006, 19:24
hayır neden gereyim ortamı.

görüşümü söyledim.ayrıca şuan ki durumumuzda aziz yıldırma da vakit ayırıp tartışmaya ne gerek var dedim.

bir kaç gülücük koyayımda yumuşasın maden ortam.gerdiysem yumuşatırımda.
:) :) :) :) :) :) :) :)
iste boyle.bizim bunlari tartisacak vaktimizde yok.Kardesimiz acmis baslik.Azize ile fenevbahce ile eglenmek isteyen girer yazar.
:tsbayrak: :tsbayrak:

macka61
14.12.2006, 20:01
ya kardeş şu insan için ne tartışıyorsunuz o insanı tartışmaya almayalım lütfen

macka61
14.12.2006, 20:02
yanlış anlamayın aziz yıldırımı diyorum

Cafer KILIÇSOY
14.12.2006, 20:15
Aziz Yıldırım Türk Futboluna bulaşmış bir kara lekedir. Türk futbolu ne cektiyse bu Aziz Yıldırım, Ali Şen, İhsan Kalkavan, Ömer Çavuşoğlu, Ergun Gürsoy gibi yaratıklardan cekti.

Bişey olacağını sanmıyorum. Tahkimden döner

irfanköse276
14.12.2006, 20:23
haluk ulusoy giderayak azizeye kafayı fena taktı bence.. umarım cezalar dönmez tahkimden

Gamze
14.12.2006, 20:27
azizeye hak mahrumiyeti cezası ''göz boyama''dan başka bişey değildir..olayın üstüne gitsinler!!azizeye ceza verecekler de ne olacak...

başlık da ne büyük sorun oldu...onu bırakın tartışmayalım bunu bırakın umursamayalım hatta şunu hiç hesaba katmayın vs vs vs...o zaman çeşitli ana başlıkları da kapayalım;)olur mu?? olmaaaazz...

hee dersinizki ben bu adamı konuşmak istemiyorum...eyvallah..o sizin bileceğiniz iştir..ama derseniz ki ''sen de konuşşmayacaksın'' o olmaz işte ;)

hayat61
14.12.2006, 20:50
O laflardan sonra teşekkür plaketi alacak değildi ya.Ceza almamasaydı o zaman bu durumun konuşulması gerekirdi.Basının taraflı tutumunu ortaya koyacak bir nitelikte olan bir ceza.Ör:
Kanal değiştirerek tv izleme canavar olarak kanald anahaber! bültenini açtığımda duyduğum cümle:"gündem maddelerinden önce,bu günün değil son zamanların en önemli olayı febe başkanının "sonrası yok kanalı çevirdim.febe başkanının ceza alması hiç umrumda olmamakla beraber tarafsız basının! haberi bu şekilde vermesi canımı sıktı.Zaten onlardanda bu beklenirdi.

pReN@_61
14.12.2006, 21:47
azizeye az bile...!
azizenin ve ezikbahçenin ne oldugu ortaya ÇIKTI!!!

Harun-61
14.12.2006, 21:52
az bile......

TSelif
14.12.2006, 22:39
İyi olmuş.Garibim ikinci yarı TRABZONSPOR'a yenilişine canlı şahit olmayacak ...az acı çeker işte . Bunu düşünsün teselli bulsun:D

cicero9
16.12.2006, 01:00
Müstehaktır. Az bile!!!

Azoş :D :p

CeSS
16.12.2006, 01:22
Şeref tribününe bile girebilir. Geçen sene cezalı olduğu halde Cavcav şeref tribününe girmişti. Ve hiç bir şey olmamıştı. Çünkü şeref tribünü federasyona bağlı değil.

Ceza neyi bağlıyor ; fenerbahçenin federasyon ile yaptıiği yazişmalarda yetkili olarak Aziz Yıldırım imzası taşımamasını kapsıyor . İşte verilen bütün ceza bu sadece... İyide adam zaten federasyonu tanimiyorki niye federasyona yazi yazsin. Başbakanı varken ....

Burçak
16.12.2006, 09:38
Müstehaktır. Az bile!!!

Azoş :D :p
Azoş Yıldıvım :D