PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 13. Hafta | Kayserispor 0-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6]

ibla6167
06.12.2016, 11:31
Bu sistem bize her halükarda karşı , aleyhimize hakem kararları ile bizi doğrarken lehimize yapılan hatalarla da Anadolu takımlarını bize düşman yapma amacı var bence.
madem lehimize hatalar olabiliyor bu hatalar neden İstanbul takımları ile olan maçlarda olmuyor. Ben şahsen bu iki durumda da bize kıyıyorlar diye düşünüyorum.

OFLU
06.12.2016, 11:36
Böyle galibiyet istemiyoruz! Doğranmak nedir en iyi bilen camiayız. Bizim maçlarda olan hatalardan klip yapıldı geçen sene Aspor da yayınlandı, bilen bilir. O yüzden ne hakkımız yensin ne başkasının hakkını yiyelim. Adam gibi maç yönetsinler!
Kayseri doğrandı. Bunu söylemek de boynumuzun borcu.

only ts
06.12.2016, 11:54
Birazda baskalari dogransin.. hep bizmi dogranacaz kardesim.

asilhamsi
06.12.2016, 12:04
3 puan onemliydi.

Ama bir kez daha gorduk ki hem teknik ekip hem de takım cok cok kotu.

Ligin acık ara en kotu takımlarından kayseri bize ikinci yarı ciddi baskı kurdu.

Bu teknik ekip ve bu kadro yapılanması ile sezon sonu cok zor gelecek.

alone_6161
06.12.2016, 12:05
Haksız galibiyet filan diyenleri anlayamıyorum, bizim yüzlerce penaltımız verilmedi onların vebali ne olacak? O puanları alsaydık şimdi ne diyecektik?

Hem adamlar penaltıyı atabilecekler miydi? Atsalar kazanacaklar mıydı?

Yani biraz fazla romantik oluyorsunuz!

Ben hiç romantik değilim. Hakem hatasıyla galip geleceksek istanbul takımlarına karşı galip gelelim. Bak o zaman nasıl da keyiflenirim bir bilseniz.

Ertan 51
06.12.2016, 12:11
Hakem konuşulması üzücü ama Trabzonspor taraftarının haksızlık lehine olunca susmayıp Kayseri'ye yazık oldu demesi çok sevindirici benim adıma. Şerefsizler sırf bu 2 camiayı birbirine düşürmek için yaptılar bunu,adım gibi eminim.

Mehmet Cihan Kocaman
06.12.2016, 12:15
Hakem konuşulması üzücü ama Trabzonspor taraftarının haksızlık lehine olunca susmayıp Kayseri'ye yazık oldu demesi çok sevindirici benim adıma. Şerefsizler sırf bu 2 camiayı birbirine düşürmek için yaptılar bunu,adım gibi eminim.
Aynen öyle Ertan abi. Ben hiçbir maçta rakibimizin 2 penaltısının verilmediğini görmedim şimdiye kadar. Kayseri maçına denk gelmesi tesadüf değil.

Murat Keçeci
06.12.2016, 12:29
Mutlaka kazanmamız gereken bir maçtı.Alınan 3 puan ilaç gibi geldi diyebiliriz.
İki takımda bulunduğu konum itibariyle gergin başladı.Son hareketlerde iki takımda zayıf kaldı.Daha çok fiziksel mücadelenin ön planda olduğu bir maç oldu.Ön plana çıkan bir oyuncu olmadı takım halinde iyi mücadele ederek kazandık diyebiliriz.
Kanatları yine verimli kullanamadık Zeki,Güray hücum bindirmelerinde topu verimli kullanamadılar.Yusufta yeteneklerini kullanmada hala çok acemi.Ekici istekli ama son hareketlerde vasat,ndoye ise zaman zaman katkısı olsada genel olarak yetersiz.
Puan durumunda artık yukarıya doğru hamle yapmalıyız.Rize maçıyla bu fırsatı teptik şimdi adanaspor maçıyla aynı fırsat tekrar geldi bu kez bu fırsatı kullanmalıyız.
Yavaş yavaş transfer hamleleri yapmaya da başlamalıyız.Örneğin;maddi olarak sıkıntılı kasımpaşadan sağ açık mevkine tunay torun hamlesi yapabiliriz bjk ya ekici-olcay takas teklifi yapabiliriz.Gsden hızlı ve golcü stoper cheudeu hamlesi yapabiliriz.sağbek,solbek ve forvet için ise yurt dışında araştırmaları arttırmalıyız.ayrıca İrfan canın tekniği iyi alınsa iyi olur orta sahaya dinamizm kazandırır.
Ligdeki en büyük avantajımız genç takım olmamız şuana kadar fiziksel olarak hiçbir takıma ezilmedik eğer zaman içinde doğru transferlerle kaliteyi arttırıp takım olmayı başarırsak o zaman ilk beş içinde rahat oluruz

BERBATOV61
06.12.2016, 12:30
30 maç doğrar sizi bir maç rakibini doğrarlar sen hakem konuştun mu bak kayseri maçında da sana yaramıştı derler susarsın

Çağatay_
06.12.2016, 12:42
Aynen öyle Ertan abi. Ben hiçbir maçta rakibimizin 2 penaltısının verilmediğini görmedim şimdiye kadar. Kayseri maçına denk gelmesi tesadüf değil.

Birisinden önceki korner korner değildi, ama 2 penaltı verilmedi mi, verilmedi. Doğruya doğru.

Ve gerçekten birbirimize düşürmüş olmak için olmasa bile, Trabzonnspor'u "kurtarırken" başka bir garibanı yaktılar.

Biz hakkımız olanı istiyoruz, başkalarının hakkını alarak bize devredeceklerine, Beşiktaş maçında(direkt hak gaspı), Antalya maçında(verilmeyen gol), Rize maçında(sürekli oyunun durduğu rezil yönetim) hakkımızı yemesinler.

Biz kimsenin hakkını değil, sadece bizim olanı istiyoruz.

Enverrpasa
06.12.2016, 12:46
Bu oyunla maçı şansa kazandık bu oyun bıze 2 maç üst üste kazandırmaz boyle oynarsak Adana macından galibiyet beklememiz hayal olur

Faruk BERBER
06.12.2016, 12:49
Bu oyunla maçı şansa kazandık bu oyun bıze 2 maç üst üste kazandırmaz boyle oynarsak Adana macından galibiyet beklememiz hayal olur

Oynanan oyun alınan puanı her zaman doğru orantılı etkilemiyor.

Nasıl Akhisar maçında 3 puanlık oynayıp 1 puan ile yetindiysek dün de aksi oldu. Özellikle bizim için şuan kaliteli oyundan çok alınan galibiyetler önemli.

Ayrıca Adanaspor maçında dün akşamki gibi oynayacağımızın da garantisi yok.

Hakan
06.12.2016, 12:53
Kayseri'nin gol pozisyonu var mı ?

Faruk BERBER
06.12.2016, 12:55
Kayseri'nin gol pozisyonu var mı ?

Şuan aklıma Welliton'un bir soldan önüne düşen topa havadan sol ayaklı vurması, bir de Onur'un üstünden aşırtarak auta attığı kafa topu geldi.

Enverrpasa
06.12.2016, 13:02
Oynanan oyun alınan puanı her zaman doğru orantılı etkilemiyor.

Nasıl Akhisar maçında 3 puanlık oynayıp 1 puan ile yetindiysek dün de aksi oldu. Özellikle bizim için şuan kaliteli oyundan çok alınan galibiyetler önemli.

Ayrıca Adanaspor maçında dün akşamki gibi oynayacağımızın da garantisi yok.

Dogru dıyorsun alınan puanlar önemli ancak belli bir oyun olmazsa gs macından sonra oldugu gıbı bı hale tekrardan dusebiliriz

Faruk BERBER
06.12.2016, 13:03
Dogru dıyorsun alınan puanlar önemli ancak belli bir oyun olmazsa gs macından sonra oldugu gıbı bı hale tekrardan dusebiliriz

Ligde birçok takımın belli bir oyunu yok zaten :)

Günü kurtaralım, ilk hedef bu.

Enverrpasa
06.12.2016, 13:05

İnşallah kurtarırız tek umudumuz bu.

TSelif
06.12.2016, 13:11

Geçen sene 6. hafta gs maçı ile başlayan ve Gümüşhane maçında dahi devam eden hakem katliamları sebebiyle akşamki galibiyet, Kayserispor 'a değil de herhangi bir takıma karşı olsaydı oh olsun diyecektim yalan yok..
Ama ben de akşamki hataların bilinçli olarak Kayseri maçına denk getirildiğini düşünüyorum.. Umarım Kayseri ligde kalır.. Kalmalı :(

Mollasalihoğlu
06.12.2016, 13:22

Çok iyi oynadığımız (en azından istatistiksel olarak) maçları kaybettik, hakem hataları olmasaydı keşke ama 3 puan almışken daha iyi ıynamalıydık falan diyecek durumda değiliz. :)

Tayfun Aydın
06.12.2016, 15:45
15 gol yemişiz şimdiye kadar. Bu konuda 9. sıradayız ve bu gollerin 7 sini saçma sapan şekilde 2 maçta yedik. Defans yapmayı becermeye başladık. Pozisyonda vermiyoruz. Onazi oynamadığı sürece de dengesiz yakalanması zor bu takımın. Orta sahaya topu ayağından çabuk ve etkili noktaya çıkartabilen bir tane topçuya ihtiyacımız var. Bu eksik de takım içerisinde çözelecek gibi görünmüyor. Dün bir şey dikkatimi çekti. Takım hiç panik yapmadı. Kontraya çıkamadı ama son dakiklarda hiçbirinin yüzünde gol yermiyiz telaşı da görmedim. Bu güzel bir şey çünkü defansın oturmaya başladığını gösteriyor.

Adem Akyüz'
06.12.2016, 16:04
3 puan gerçekten önemliydi.

M. Fatih ALEMDAR
06.12.2016, 20:06
Hala daha bu saat oldu.
Ekicinin bencilliklerini ve takimi sabote etmesini aklimdan cikaramadim.

Steril61
06.12.2016, 22:09
Sezon başından beri hemen her maçta haksız yere aleyhimize çalınan veya haklı yere lehimize çalınması gereken fakat çalınmayan düdükler geldi geldi en sonunda kayseri maçında dost olduğumuz takımda 180 derece döndü. Bence burada art niyet var. Tek tek maçları sayarsak belki 12 belki 15 puanımız çalındı. Fakat kayseri maçında hanemize haksız yere 3 puan yazıldı. Böyle kepazelik olmaz. Sen geleceksin bizim dostluk bağlarımızın güçlü olduğu bir kulüple yapılan maçta sırf bu bağları koparabilmek adına kayserinin olası galibiyetini engelleyecek, belki de yönetim ve taraftarının Trabzonspor aleyhine düşünmesine neden olacak hakem kararlarına imza atacaksın. Federasyon ve mhk oyunu derinden oynuyor arkadaşlar. Bu alçak federasyon hangi oyunu oynarsa oynasın Kayserili kardeşlerimizle aramıza giremeyecekler inşallah.

Sadettin_
06.12.2016, 22:26
Bu kadronun yeri puan sıralamasında daha yukarılar .
Her fırsatta dile getiriyorum . Çorum sporun yada gümüşhanenin kadrosu bizden iyi diye o hallere düşmedik .
Takımın toparlanması lazım

HOPA'LI TS'Lİ
07.12.2016, 07:58
Sezon başından beri hemen her maçta haksız yere aleyhimize çalınan veya haklı yere lehimize çalınması gereken fakat çalınmayan düdükler geldi geldi en sonunda kayseri maçında dost olduğumuz takımda 180 derece döndü. Bence burada art niyet var. Tek tek maçları sayarsak belki 12 belki 15 puanımız çalındı. Fakat kayseri maçında hanemize haksız yere 3 puan yazıldı. Böyle kepazelik olmaz. Sen geleceksin bizim dostluk bağlarımızın güçlü olduğu bir kulüple yapılan maçta sırf bu bağları koparabilmek adına kayserinin olası galibiyetini engelleyecek, belki de yönetim ve taraftarının Trabzonspor aleyhine düşünmesine neden olacak hakem kararlarına imza atacaksın. Federasyon ve mhk oyunu derinden oynuyor arkadaşlar. Bu alçak federasyon hangi oyunu oynarsa oynasın Kayserili kardeşlerimizle aramıza giremeyecekler inşallah.

Ne yaparlarsa yapsınlar bu dostluğu bozamayacaklar

OFLU
07.12.2016, 14:31
Hep biz mi doğranacaz kardeşim biraz da başkaları doğran sın zihniyeti yanlış. He doğranan 3 kardeşlerden biri olsaydı hiç gıkım çıkmazdı o da ayrı dava ama böyle bir şeyin olmasının mümkün olmadığını hepimiz biliyoruz.
Adaletten yana olmalı, yapılan hata işimize geldiği için susmamalıyız. Yanlışsa yanlış diyeceğiz kardeşim. Sonra çıkarlar kayseride ki pozisyonlardan ve bir iki maçta daha doğranan rakiplerimizden klip yaparlarsa, ses çıkaramazsınız.

TSelif
07.12.2016, 15:01
Bir gün inşaALLAH bjk , gs ya da fb'den herhangi birine karşı böyle bir galibiyet almak tek dileğim..
Daha çok beklersin di ye de yazayım ben sizin yerinize :D

Oruç
07.12.2016, 19:40
Birazda baskalari dogransin.. hep bizmi dogranacaz kardesim.

Doğru, hakikat birdir. Zamana, kişilere göre değişmez. Daha doğrusu değişmemeli. Bizim ligimizdeki hakemlerin kalitesi bu. Sistem de bunu gerektiriyor. Yazık maalesef.

Sercan Keleş
07.12.2016, 19:53
​Bursa maçında da net bir galibiyet bekliyorum. Bu sezon bu kadar beklentim var Adana beraberliğini düşünmüyor değilim.

Sefer A.
08.12.2016, 04:01
​Bursa maçında da net bir galibiyet bekliyorum. Bu sezon bu kadar beklentim var Adana beraberliğini düşünmüyor değilim.
Renkdas sana geçen bir seyler sormustum, yine meraklandirdin, var sende bir seyler :p
Ayrica tamam delidir doludur ama gerzek dedugun kisi eyi adamdur :D

Sercan Keleş
08.12.2016, 12:53
Renkdas sana geçen bir seyler sormustum, yine meraklandirdin, var sende bir seyler :p
Ayrica tamam delidir doludur ama gerzek dedugun kisi eyi adamdur :D

Ha renktaş görmedim ya. Kusura bakma :D bildiğim bir şey varsa oda futbol.

Ben onu bir felaket tellalı olarak görüyorum :D

ensar_61
08.12.2016, 23:20
Osmanlıspor, son 32 turuna kalarak, Türkiye'de şampiyonluk yaşamayan ekipler arasında Avrupa kupasında gruplardan çıkan ilk Türk takımı olmayı başardı.Mustafa Akçay'ı begenmeyen futbol ulemalarına gitsin..

ensar_61
08.12.2016, 23:21
Ersun yanal'ın da arkasında durulursa benzer başarılar yaşatabilecek bir teknik direktor oldugunu dusunuyorum

memozcan
08.12.2016, 23:28
futbol uleması değilim ama MRAnın yarışmacı takımlarda hocalık yapamayacağına inanıyorum.. oynattığı "kombakt" futbolla zamanında biz de uefada grup birincisi olmuştuk.. ama ligde evimizde rizespora karşı son dakikada beraberli korumak için topu köşe gönderinin orada saklamaya çalışıyorduk..

ensar_61
08.12.2016, 23:35
futbol uleması değilim ama MRAnın yarışmacı takımlarda hocalık yapamayacağına inanıyorum.. oynattığı "kombakt" futbolla zamanında biz de uefada grup birincisi olmuştuk.. ama ligde evimizde rizespora karşı son dakikada beraberli korumak için topu köşe gönderinin orada saklamaya çalışıyorduk..

Her sezon şampiyonluga oynuyoruz zaten.siz de haklısınız çok yarışmacı bir takımımız var

adiloş bebe
09.12.2016, 00:02
Her sezon şampiyonluga oynuyoruz zaten.siz de haklısınız çok yarışmacı bir takımımız var
yarışmacı bir takım olmak için beraberliğe yatarak bir arpa yol ilerleyemeyiz ama sizinde haklı olduğunuz taraf artık o beraberliği koruyacak oyunu dahi oynayamamamız yani oyun karakterimizin olmayışı. Hangisi daha kötü düşünüyorum bazen beraberliğe oynayan temkinli bir Trabzonspormu yoksa hiçbir oyun karakteri yakalayamayan Trabzonspor mu?

memozcan
09.12.2016, 00:12

MRA, hami ve şota gibiler yüzünden artık küme düşmemeye oynuyoruz..

ÖmürKaradeniz61
09.12.2016, 00:15
Şimdi ordaki yarışmacı takım Trabzonspor mu oluyor ben anlamadım.Yahu 2010 dan sonra ne oynadı bu takımda biz MRA 'yı beğenmiyoruz.

ensar_61
09.12.2016, 00:27
MRA, hami ve şota gibiler yüzünden artık küme düşmemeye oynuyoruz..

Yani bu saydiginiz isimleri sevmiyor olabilirsiniz ama kendiniz de inanmiyorsunuz bu soylediginiz seye.trabzonspor bir iki hocanin bu hale dusurebilecegi bir takim degil.kumeye oynamamizin sebebi kulübün icinde bulundugu finansal problemlerdir

yazıkoldu
16.12.2016, 12:26
Castillosu olanın sırtı yere gelmez; o ne ara paslar o ne goller, asistler. çok yerinde bir tespit yapmışsınız. sakatlanmadan önce harikalar yaratıyordu, kariyer desen kimse de yok.
Evet çok kötüyüz, evet rezil bir kadromuz var. Fakat bir gerçeği de kabul etmek lazım.

Bu takımda fark yaratacak oyuncu ''Fabian Castillo'' dur!

Tam takıma alışacağı haftalarda sakatlığı nedeniyle adamı kaybettik.

Umarım en kısa sürede takıma döner ve katkı verir.

Zira bu takımın en önemli silahı Fabian Castillo'dur.

Mehmet BAŞ
16.12.2016, 12:30
Castillosu olanın sırtı yere gelmez; o ne ara paslar o ne goller, asistler. çok yerinde bir tespit yapmışsınız. sakatlanmadan önce harikalar yaratıyordu, kariyer desen kimse de yok.

Tamam tamam, sen en iyisini biliyorsun. Biz bir şey bilmiyoruz.

memozcan
16.12.2016, 19:18
Yani bu saydiginiz isimleri sevmiyor olabilirsiniz ama kendiniz de inanmiyorsunuz bu soylediginiz seye.trabzonspor bir iki hocanin bu hale dusurebilecegi bir takim degil.kumeye oynamamizin sebebi kulübün icinde bulundugu finansal problemlerdir
tam tersine bu saydığım isimleri çok seviyorum.. hatta buna ünal karamanı da ekleyebiliriz.. bu isimler vakitsiz geldiği için bu yükü taşıyamadılar ve kendi kariyerlerini yaktıkları(biri hariç) gibi trabzonsporun da yıllarını çaldılar..