PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 13. Hafta | Kayserispor 0-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6

edimurphy_61
05.12.2016, 13:37
Ooo Olcay Abi gelmiş :)

OLCAY ÇAKIR
Sıkıldıkça vuruyorum tellerine, bizden geçti, keşke daha önem verseymişim, sizler mutlaka peşinden gidin hobilerinizin. :)
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@OLCAY ÇAKIR (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=12234)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->

Abi,bağlama çalışmaları nasıl gidiyor:)

castillo61
Welliton-Nakoulma=2 boğa

Ersun=amatör matador

denklem basit

İlker Yazıcıoğlu
05.12.2016, 13:38
Sıkıldıkça vuruyorum tellerine, bizden geçti, keşke daha önem verseymişim, sizler mutlaka peşinden gidin hobilerinizin. :)

Bırakma abi,ciddi kafa boşaltıyor,bu aralar tam da ihtiyacımız olan şey...

Ertan 51
05.12.2016, 13:41
Vay dostum.. Senin nezdinde tüm kardeşlerime selam olsun..
A.s. geçen gün forumda kulağını çınlattık,
bi transporter in arka camda Trabzonspor anca şöyle kurtulur diyor,
öz evlatlar oynamalı,öze dönülmeli vsvs,
(sen selam verince aradım bulmaya çalıştım bulamadım fotoyu)
renktaşın birisi o fotoyu alıntılamış,
bu araba kesin Olcay Çakır'ın dır diyor :)
çok zeki,çok ince :D

Olcayım nasıl olacak bizim halimiz,toparlanabilecekmiyiz,
var mı bize söylemek istediklerin,seni yakalamışken biraz fikir alalım senden.

OLCAY ÇAKIR
05.12.2016, 13:43
Dostum, mailime düştü o fotoğraf, sonra tıkladım ve giriş yaptım, şifrem kayıtlı imiş, direkt girdim:)
Düzeleceğiz inşallah... Bugün çıkış başlayacak kısmetse... Bir galibiyet çok şeyi değiştirir. Tersini düşünmek bile istemiyorum. Kaos olur...
İyi düşünelim biz.

A.s. geçen gün forumda kulağını çınlattık,
bi transporter in arka camda Trabzonspor anca şöyle kurtulur diyor,
öz evlatlar oynamalı,öze dönülmeli vsvs,
(sen selam verince aradım bulmaya çalıştım bulamadım fotoyu)
renktaşın birisi o fotoyu alıntılamış,
bu araba kesin Olcay Çakır'ın dır diyor :)
çok zeki,çok ince :D

Olcayım nasıl olacak bizim halimiz,toparlanabilecekmiyiz,
var mı bize söylemek istediklerin,seni yakalamışken biraz fikir alalım senden.

Arda'
05.12.2016, 13:48
Oraya bi 0 (sıfır) puan daha yazmanızı rica edicim

HOPA'LI TS'Lİ
05.12.2016, 13:51
Dostum, mailime düştü o fotoğraf, sonra tıkladım ve giriş yaptım, şifrem kayıtlı imiş, direkt girdim:)
Düzeleceğiz inşallah... Bugün çıkış başlayacak kısmetse... Bir galibiyet çok şeyi değiştirir. Tersini düşünmek bile istemiyorum. Kaos olur...
İyi düşünelim biz.

Aspor'da seni severek izliyorum Olcay'ım
Evet bu akşam bu sezon en çok galibiyete ihtiyaç duyduğumuz maçı oynayacağız
TS forması giyen oyuncular yüreklerini, mücadelelerini son saniyeye kadar ortaya koyarlarsa kazanırlar
5 günde alacağımız 6 puan camiayı bunalımdan çıkarır

Fatih Çelik
05.12.2016, 13:52
Nakoulma'nın durumu şüpheli sakatmış. Samba sow sarı kart cezalısı. Bizde ise Onazi ve Castillo yok.

Iddaa oranımız ise 2.55 Kayseri ise 2.00 böyle bi durumdayız işte.

HOPA'LI TS'Lİ
05.12.2016, 13:57
Olcay Beycim,

TS yakın zamanda katıldığı CAS duruşmasından lehine bir sonuç alabilir mi? (burası yeri değil ama yakalamışken sormak istiyorum)

Çünkü hafta içi, AY (Azize), YD (tffenerasyonu) , FO (Fiko), ŞM (Şekip) İstinye'de buluşup olası yaptırımları konuşmuşlar. Hatta şb ve ülkeye ceza gelirse, dikkate almayacaklarını, gerekirse ülke olarak Avrupa kupalarına katılmayacaklarını kararlaştırmışlar söylentileri çıkmıştı.

TS buradan, buradan olmazsa son çare olarak gördüğü FIFA'dan 2010-2011 şampiyonluk kupasına ulaşabilir mi?

Siz fotoğrafı nasıl görüyorsunuz?

Yiğit Gayretli
05.12.2016, 13:57
Akşam olacak da maç saati gelecek diye endişe ediyorum resmen :) La havle...

Fatih Çelik
05.12.2016, 14:00

Abi 10 haftadır ekseriyetle yaşıyorum.

Yine kaybederizi işaretledim. Çoğunlukla puan kaybetmiyoruz ya da zor kaybediyoruz.

Ahmet Kara
05.12.2016, 14:01
Daha maç başlamadan daralmaya başladım. Kazanın la , bir kere de şaşırtın bizi.

evonon
05.12.2016, 14:04
Ne yazik ki umursamazlar ordusundan sifir puandan baskasini beklemek yanlis olur

selcuk
05.12.2016, 14:06
burayi okuyunca insan karamsarlasiyor

Mert Oğuzlu61
05.12.2016, 14:07
Ülkeye geliş amacı bize gol atmak olan Nakoulma oynamayacak,
Defansta kaptanları Mabiala yok,
Forvetlerinde Umut var,
Bizde de Damdoy var, gülüşü yeter.

Normal şartlarda kazanmamız gerekiyor, aylardır anormal şartları yaşıyoruz ama bu kez olacak. Akşam çok rahat bir maç izleyeceğiz. Stres yok, sıkıntı yok, bol bol gol ve 3 puan var. Pozisyon zenginliği yaşayacağımızın garantisini veriyorum.

Not: Üstteki yazı Aytaç ın ilk 11 çıkması halinde geçerliliğini yitirecektir, Aytaç ın ilk 11 çıkması halinde sorumluluk kabul etmiyorum.

selcuk
05.12.2016, 14:08
Forvetlerinde Umut var,

Normal şartlarda kazanmamız gerekiyor, aylardır anormal şartları yaşıyoruz ama bu kez olacak. Akşam çok rahat bir maç izleyeceğiz. Stres yok, sıkıntı yok, bol bol gol ve 3 puan var. Pozisyon zenginliği yaşayacağımızın garantisini veriyorum.

Not: Üstteki yazı Aytaç ın ilk 11 çıkması halinde geçerliliğini yitirecektir, Aytaç ın ilk 11 çıkması halinde sorumluluk kabul etmiyorum.

yes muhammet ilk 11 dedi

umitçebi
05.12.2016, 14:08
Aynen bende tırsıyorum.Eskıden zaman geçsede gelse dıye beklerdım...Neyse kume duşme rakıplerımızın hepsı kaybettı ama bızım ustumuzdekılere kaybettıler..Kazansak puan farkı açılıyor ama ustekılerı geçemıyoruz.Neyse boylesı daha ıyı

umitçebi
05.12.2016, 14:09
Yahu 3 maç kazansak 5.yız 3 maç kaybetsek sonuncuyuz ne bıçım lıg deyız ya

evonon
05.12.2016, 14:09
Takim pozisyon yaratmaktan bihaber, bizim gol sorunumuzu cozecek sey golcu degil adam gibi takim gibi oynayacak oyuncular. Birbirinden habersiz 11 adam her hafta sahada sonra gol bekle

İlker Yazıcıoğlu
05.12.2016, 14:10
Ankette,elim kaybederize gidemedi.
Umarım alırız şu maçı,çok kritik.

Dip.Ing.Mag.
05.12.2016, 14:10
Forvetlerinde Umut var,

yaz bir yere bu Kadar eksik varsa kesin puan kaybedecegiz. biz ne Zaman bir takimla oynasak ve o takimda cok eksik varsa bizi daha kolay yeniyorlar.

Hakan
05.12.2016, 14:11
Koltukta uzanarak izliyorsam pozisyon veririz,oturarak izliyorsam daha iyi oynayan biz oluruz.Benim tek totemim bu.
Lütfen herkes elinden geleni yapsın bu maçı alalım.

artvints
05.12.2016, 14:13
pazartesi maçında galibiyet olmaz.

Fatih Çelik
05.12.2016, 14:14
yaz bir yere bu Kadar eksik varsa kesin puan kaybedecegiz. biz ne Zaman bir takimla oynasak ve o takimda cok eksik varsa bizi daha kolay yeniyorlar.

Güzel noktaya temas etmişsin. Genelde takımın en önemli oyuncusu yerine oynayan rakip futbolcu muhteşem oynar ya da takımda patlaması bekleyen oyuncu patlama yapar. Kaleci de De gea a dönüşür.

UĞUR DURTAŞ
05.12.2016, 14:14
Merhaba canlar:)
**
Olcay bey merhaba;

içimiz kan ağlıyor,
içten söylüyorum huzurumuz kalmadı,
ligte oynuyacağımız ilk iki maç,
kayseri ve adana
bizim için kazılması zor olmasa gerek,
bu iki maçın kazanılması,
takımı ve bizleri ciddi anlamda motive eder,moral verir,
kendimize geliriz.
fb,gs,bjk ile oynamıyoruz
puan cetvelinin dibindeki takımlardan bahsediyoruz,
yenin artık kardeşim,atla deve yapmayın.
kişiliğinizi ortaya koyun ve galibiyetle dönün.
yeter artık.

selcuk
05.12.2016, 14:15
Koltukta uzanarak izliyorsam pozisyon veririz,oturarak izliyorsam daha iyi oynayan biz oluruz.Benim tek totemim bu.
Lütfen herkes elinden geleni yapsın bu maçı alalım.

babaannemin duasi ise yariyor

tek sorun kadincagiz alzheimer, duanin sonuna gelene kadar konuyu unutup evlatlarimin, evlatlarina saglikli evlatlara bagliyor :cool:
su an dua ettirme pesindeyim

Yiğit Gayretli
05.12.2016, 14:18
Abi 10 haftadır ekseriyetle yaşıyorum.

Yine kaybederizi işaretledim. Çoğunlukla puan kaybetmiyoruz ya da zor kaybediyoruz.

Aynen bende tırsıyorum.Eskıden zaman geçsede gelse dıye beklerdım...Neyse kume duşme rakıplerımızın hepsı kaybettı ama bızım ustumuzdekılere kaybettıler..Kazansak puan farkı açılıyor ama ustekılerı geçemıyoruz.Neyse boylesı daha ıyı

Öylesine pembe tablolar çizmek istiyor ki canım...
OLCAY ÇAKIR "ya kazanırsak" demiş. İhtimaller denizinde yüzüyor olmak ne acı... Beraberlik zayıf ihtimalken, "ya kazanırsak"lara geçiş yaptık.

Fatih Çelik
05.12.2016, 14:19
Babannemin ördüğü bordo mavi yün çorapları giyerek maçın seyrini değiştirmeyi umuyorum. 13-14 formamı da giyersem yenilmemiz imkansız :cool: ama son dakika golü yeme orani cok yüksek. Galipken berabere biten çok maç oldu böyle.

OLCAY ÇAKIR
05.12.2016, 14:22
GS maçına çıkarken daha umutsuz tablo vardı.
Ne acaiptir ki, o gün-hafta herkes kazanırız inancındaydı.
Bu sinerjiyi yeniden oluşturmak lazım.
Yönetim kabuğuna çekildi.
En kötüsü bu.
Umutsuzluk baştan, aşağıya doğru iner...
İnmemeliydi.
Ama bizler ayağa kaldırabiliriz, en azından kendimizi:)
Hadi inşallah.

Mehdi
05.12.2016, 14:23
Olcay Çakır kim?

Yiğit Gayretli
05.12.2016, 14:25
Olcay Çakır kim?

11600
https://tr.wikipedia.org/wiki/Olcay_%C3%87ak%C4%B1r

selcuk
05.12.2016, 14:27
11600
https://tr.wikipedia.org/wiki/Olcay_%C3%87ak%C4%B1r

tatliymis

Erkan A.
05.12.2016, 14:29
renktaslar mac 20 de baslicakmis

avrupadayim Burda ne Zaman baslicak 18 mi oluyor

Mert Oğuzlu61
05.12.2016, 14:39
yes muhammet ilk 11 dedi

Bana kalsa hiç denenmemiş Ramil i koyarım, ''belki farklı bir etki gösterir, forvette yenilik iyi gelebilir'' diye. Adam zaten santrafor oynamaya alışık, milli takımda da tek başına oynuyor. Suk un yerine kulübede olmasını isterim. İşler yolunda gitmezse 2. yarı korkmadan sahaya sürmek lazım.

Bera B.
05.12.2016, 14:40
Kova kalecilerin kaplan kesileceği, gol atmayı unutmuş golcülerin kaval kemikleriyle gol atacakları bir maç olacaktır. Biz de ekran başında muhtemelen kabız olacağız.

Murat TONBUL
05.12.2016, 14:46

aynen...

vizyon61
05.12.2016, 14:55
hayal görmeyelim kayseri bize top göstermez, umut bulutun en az 1 golü var

kadromuz çok çok kötü, gol atıp oyunu değiştirecek 1 tane oyuncumuz yok atarsak balına atarız

hocaya yüklenmekte son derece yanlış, şu an takımın başında kim olursa olsun sonuç aynı olur, gol atma yetisi olmayan oyuncularla dolu dünyanın en kötü forvetleri sanki bizim takımda toplanmış, bunları bir araya getirmekte büyük başarıdır

jun, mehmet yılmaz, ömer rıza bile bunlardan daha iyi bir forvet hattıydı

BERBATOV61
05.12.2016, 14:55
şu topçuları gören eden biri şu foruma soksunda zorla yazılanları okutsun burada birbirimizi yiyoruz ama haklı ama haksız herkes bu takım için doğrusunu bulmaya çalışıyor. Beylerimiz de biraz kendine dert etsin buradaki insanların yarısı kadar dert etsinde şu takım yola gelsin. Tipik yalanlar yok mu hele bizde taraftar kadar üzülüyoruz böyle boş yalanlar değil sahada icraat istiyoruz.

redbul
05.12.2016, 15:01
forvet hattına bakıyorum damdoy mahammetten kötü muhammet suktan kötü suk ikisndende kötü bu takım nasıl gol atacak durum içler acısı fakat bu maçta kaybedilirse kazan iyiden iyiye kaynamaya başlar birkaç haşlama olur diye düşünüyorum.

UğurB
05.12.2016, 15:09
Gonlumden gecen:

Onur
Zeki-Ugur-Durica-Ibanez
Ekici-Okay-Bero
Guray-Ramil-Yusuf

Bence sahaya cikacak:

Onur
Zeki-Ugur-Durica-Akbas
Okay-Aytac
Bero-Ekici-Yusuf
Demir (N'Doye)

61_Hasan_69
05.12.2016, 15:11
Olcay Çakır kim?

Trabzonspor un hakkını biraz olsun savunmasını beklediğimiz ama ne etliye ne sütlüye karışan sisteme ayak uydurmus bir zat galiba tam bilmiyorum bende

Full HD
05.12.2016, 15:20
InshaAllah kazaniriz! Cok ama cok önemli hadi cocuklar biraz olsun gayret gösterin bizi mutlu edin yaaaaaaa.Cok sey mi istedik?

EnjoyTheMusic
05.12.2016, 15:41
Olcay Çakır medyada Trabzonspor'u gayet güzel savunan beyefendi birisidir. sırf Aspor'da çıkıyor diye kendisine çamur atmayı bırakın. Aspor'un Trabzonspor'a yer verdiğinin 10/1'i ni vermiyor diğer kanallar

Dip.Ing.Mag.
05.12.2016, 15:47
gayseri alir.

https://i1.imgiz.com/rshots/8484/korkusuz-korkak-yemek-sahnesi-mesela-yani_8484094-44300_640x360.jpg

Fatih Özkan
05.12.2016, 16:07
Kazanacağız İnşallah.

mekatronik
05.12.2016, 16:14
Geçenlerde kulüpten, şu isim yazılan atkıdan aldım, 1.5 yaşındaki oğlum için. İnanın iş yerinin çekmecesinden çıkaramadım, her akşam aklımda ama elim gitmiyor.
Yazık lan bize, bizim çektiğimiz ızdırabın onda birini futbolcular çekse çok farklı yerlerde olurduk.

OFLU
05.12.2016, 16:15
Gol atamadığımıza göre puan olmak için yememek lazım.

HOPA'LI TS'Lİ
05.12.2016, 16:22
Olcay Çakır medyada Trabzonspor'u gayet güzel savunan beyefendi birisidir. sırf Aspor'da çıkıyor diye kendisine çamur atmayı bırakın. Aspor'un Trabzonspor'a yer verdiğinin 10/1'i ni vermiyor diğer kanallar

Çok yaşa.
Aspor her takıma eşit zaman ayıran bir kanaldır.
En azından TS'ye her zaman 10-15 dak. ayırıyor.
Trabzon'lu İbrahim KIRKAYAK, TS'ye kaç dakika ayırıyor, soğanın cücüğü kadar, yani program kapanmak üzereyken.
TRT satılmış, gayri ciddi ve her konuda kayırmacı bir kanal olmuştur. Benden kesilen paralar haram olsun o kuruma.
NTV Spor bizden bahsediyor mu? KOCAMAN BİR SIFIR.
İyi ki varsın Aspor.

revolution
05.12.2016, 16:23
forum ,
her zaman ki gibi helyum gazını çekmiş .
kafalar yine bi dünya olmuş .

bu senenin konsepti,
''ver gazı , ver coşkuyu , ak alemlere ,
ondan sonra ,amman sabahlar olmasın .''
herhalde .

ayrıca
saçı başı ağarmış ,
torun torba sahibi ,
koca koca göbekli abilerin bile ,
totem adı altında ,
kendi kendilerine garip garip hareketler ,
abuk sabuk davranışlar sergilemesi ,
üstüne üstlük bundan mutluluk duyması ,
bu senenin vizyonu olsa gerek .

işin iyice cılkını çıkarttınız ha !

neyse ,
totem sizin , bünye sizin .
ne haliniz varsa görün .

akşam ki maç mı ?

yusuf çift okeye dönerken ,
elendiği makedon takımının adını hatırlarsa ,

onur efendi ,
yine , yeniden ,
posta koyabilecek ,
bir kulüp menajeri bulabilirse ,

ersun paşa ,
meşhur bilgisayarına ,
50 gb 'lık titanfall oyununu yükleyebilirse ,

zeki'nin kırık kafası ,
3 sene sonra kaynamaya başladıysa ,

biz bu maçı alırız .

aksini iddia eden ?

Doğan BULAT
05.12.2016, 16:27
Kırk yıl düşünsem Trabzonsporumu küme hattında düşecek gibi görüp Kayseri gibi takımları "acaba yenecekmiyiz" diye düşünmek aklıma gelmezdi. Herşeyin ilklerini yaşatan Trabzonspor'um bana küme düşme korkusunu da yaşatı ya valla ne dicem bilmiyorum..

Ama İnanıyorum biz burdan da ayağa kalkacağız. Bu taraftar bu takımı bu kadar kötü zamanında bile sahipleniyor ya işte bu yüzden ayağa kalkacağız. Kalkmak zorundayız. Belki biraz daha sancılı olacak ama Trabzonspor bu. Ne yapacağı hiç belli olmaz..

Sol kanatta Abdullah'ı seyreden, Haminin gollerini pardon füzelerini Ünal'ın orta sahadaki dinamizmini gören ben şimdiki yeni nesile çok üzülüyorum sadece. Böyle bir takımı seyredemedekleri için. Ama olsun gün gelir devran döner..Trabzonuma burnunun ucuyla bakanlar gün gelir yine korkacaklar Trabzonsporla oynarken..

Ayaktayız lan hala biz.. Bugün yeneceğiz. İnanıyorum Bizi aşağı çekmek isteyini aşağı biz atacağız. Bu taraftar bu şehir bunu yapacak güçte. İnanın sadece.. Birgün Trabzonsporum geri dönecek:sevinç:

Bugün bu maçı alacağız.. :sevinç:

Tayfun Aydın
05.12.2016, 16:34
Kırk yıl düşünsem Trabzonsporumu küme hattında düşecek gibi görüp Kayseri gibi takımları "acaba yenecekmiyiz" diye düşünmek aklıma gelmezdi. Herşeyin ilklerini yaşatan Trabzonspor'um bana küme düşme korkusunu da yaşatı ya valla ne dicem bilmiyorum..

Ama İnanıyorum biz burdan da ayağa kalkacağız. Bu taraftar bu takımı bu kadar kötü zamanında bile sahipleniyor ya işte bu yüzden ayağa kalkacağız. Kalkmak zorundayız. Belki biraz daha sancılı olacak ama Trabzonspor bu. Ne yapacağı hiç belli olmaz..

Sol kanatta Abdullah'ı seyreden, Haminin gollerini pardon füzelerini Ünal'ın orta sahadaki dinamizmini gören ben şimdiki yeni nesile çok üzülüyorum sadece. Böyle bir takımı seyredemedekleri için. Ama olsun gün gelir devran döner..Trabzonuma burnunun ucuyla bakanlar gün gelir yine korkacaklar Trabzonsporla oynarken..

Ayaktayız lan hala biz.. Bugün yeneceğiz. İnanıyorum Bizi aşağı çekmek isteyini aşağı biz atacağız. Bu taraftar bu şehir bunu yapacak güçte. İnanın sadece.. Birgün Trabzonsporum geri dönecek:sevinç:

Maça giderdik. Rakip ortasahayı geçemezdi geçmeye korkarlardı zaten. Hem şanslı hem şansız bir nesiliniz 90 lardaki Trabzonspor u canlı izledik en azından.

Erkan A.
05.12.2016, 16:37
genc arkadaslara renktaslara iyi okuyun devre arasindan önceki Kayseri Adana sikeci basak maclari hepsini kaybetsek büyük trabzon küme düsmez ...

biz devre arasinda kimleri alcaz kimleri vercez bunlari düsünelim ...tabiki yinede bügün kazanalim ...mac tahminim 0 - 3 gol atamiyorduk bügünde cok kaciracagiz ama üc tane atcaz ..

Tayfun Aydın
05.12.2016, 16:39
genc arkadaslara renktaslara iyi okuyun devre arasindan önceki Kayseri Adana sikeci basak maclari hepsini kaybetsek büyük trabzon küme düsmez ...

biz devre arasinda kimleri alcaz kimleri vercez bunlari düsünelim ...tabiki yinede bügün kazanalim ...mac tahminim 0 - 3 gol atamiyorduk bügünde cok kaciracagiz ama üc tane atcaz ..

ilk 10 maç 10 puan son 7 maç 13 puan. 4 galibiyet alacaz başka yolu yok.

taha küçük
05.12.2016, 16:44
yes muhammet ilk 11 dedi

Yes 4 4 2 mi dedi abi

Fatih Öztürk
05.12.2016, 16:45
Bir an önce maç başlasa bitsede akşam 22:00 olsa, galip gelelimde yarım sıfır galip gelelim aksine mağlubiyet büyük kaoslara gebe.

Yiğit Gayretli
05.12.2016, 16:46
Şu iki tablodan hangisini tercih edersiniz?

Tablo-1:

Kayserispor - Trabzonspor (3 puan)
Trabzonspor - Adanaspor (3 puan)
Başakşehir - Trabzonspor (3 puan)
Trabzonspor - fenerbahçe (0 puan)

Tablo-2:

Kayserispor - Trabzonspor (0 puan)
Trabzonspor - Adanaspor (0 puan)
Başakşehir - Trabzonspor (0 puan)
Trabzonspor - fenerbahçe (3 puan)

Fatih Öztürk
05.12.2016, 16:47

Tablo-1:

Tablo-2:

Tablo 1.

toplayalım puanlarıda şikebahçenin canı cehenneme.

taha küçük
05.12.2016, 16:48

Tablo-1:

Tablo-2:

Geçen gün aklıma geldi.Ben her türlü 1.tabloyu seçerim Arada 6 puan var ve hiç küçümsenmeyecek puan bu.

selcuk
05.12.2016, 16:48

Tablo-1:

Tablo-2:

9puani tabiiki

selcuk
05.12.2016, 16:49
Yes 4 4 2 mi dedi abi

hayir, standart kadro

Enes Coşkun
05.12.2016, 16:50
Tablo-2 :)

Fatih Çelik
05.12.2016, 16:54
Tablo-2 .

Faruk BERBER
05.12.2016, 16:55

Tablo-1:

Tablo-2:

Tereddütsüz tablo 1'i tercih ederim.

UğurB
05.12.2016, 16:56

Tablo-1:

Tablo-2:

Tablo 1 Yigit...
Su anda lider olsak bile derdim bunu 9>3

Kamil Çakmak
05.12.2016, 16:56
Olcay kardeşim hoşgeldin. Bi an Olcay Çakır ismiyle biri üye olmuş sandım. :)

Fatih Çelik
05.12.2016, 16:57
Ilk 5'e giremedikten sonra 6-15 her sıralama aynı benim için. O yüzden Tablo-2.

61_Hasan_69
05.12.2016, 16:57
Efsanelerin maçı var a spoda

UğurB
05.12.2016, 16:58
Ilk 5'e giremedikten sonra 6-15 her sıralama aynı benim için. O yüzden Tablo-2.

Fatih 9 puan alirsan ilk 5 sansin oluyor, almazsan tablo karanlik...
Simdi hangisini tercih edersin?

Emre Çömez
05.12.2016, 16:58
maçın skoru 6-1 olursa iyi olur. :D

artvints
05.12.2016, 16:59
o tablolar gerçekleşmez, bayılıyorsunuz goygoya.

Fatih Çelik
05.12.2016, 17:00
Fatih 9 puan alirsan ilk 5 sansin oluyor, almazsan tablo karanlik...
Simdi hangisini tercih edersin?

Düşük ihtimal bence o yüzden denemeye değmez :)

Fatih Çelik
05.12.2016, 17:01
Fatih Tekke A Spor'da... Salon bomboş...

Berke6198
05.12.2016, 17:02
Küçük takımlar, büyük takımlara karşı aldıkları zaferlerle yücelirler...

O yüzdendir ki seri halinde kazanılacak galibiyetler, benim için 9-0'lık bir fener galibiyetinden daha değerlidir.

Cagdas Topal
05.12.2016, 17:02

Hoşgeldin abi.

Cagdas Topal
05.12.2016, 17:08

Tablo-1:

Tablo-2:

Tabiki tablo1 9 puan 3 puandan daha değerlidir.

HOPA'LI TS'Lİ
05.12.2016, 17:11

Senin gibi sonuca endeksenmeden takımını sevmekten vazgeçmeyen, hala inanan ve destekleyen sağduyulu taraftarlar oldukça bu takım ayağa kalkar ve kalkacak da.
iyi ki varsın.

HOPA'LI TS'Lİ
Senin gibi sonuca endekslenmeden takımını sevmekten vazgeçmeyen, hala inanan ve destekleyen sağduyulu taraftarlar oldukça bu takım ayağa kalkar ve kalkacak da.
iyi ki varsın.

İ. SARAL
Adana hocayı kovmus m.ozdilek gelecekmis. Ayvayi yedik.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Çelik
05.12.2016, 17:12

Bu yüzden tablo 2 :D boyutla alakasi yok :D

Nazim Can
05.12.2016, 17:13
0 - 0 kokuyor maç maalesef.

HOPA'LI TS'Lİ
05.12.2016, 17:15

Ulan her TD değiştiren takımın ilk maçı bize mi denk geliyor, bıktık bu tesadüf gerçekten
Özdilek TS galibiyetlerine bayılır, çocuk gibi seviniyor adi
Ama Gayseri yenersek Adananın şansı kalmaz
Yeter ki bu akşam 22.00'de sevinen olalım

Tercihim Tablo-1 çünkü acil puanlar lazım

zekeriyya
05.12.2016, 17:17
ben TS taraftarıyım küme düşme ile ilgili muhabbeti yapmam

vizyon61
05.12.2016, 17:18
her hafta mağlubiyet, bu nedu ya, Hürgün'ü arar olduk :D

HOPA'LI TS'Lİ
05.12.2016, 17:25
Allah'ım haftaya 3 puanla başlayalım.
Cuma günü de 3 puanla haftayı kapatalım.
1 hafta moralli yaşayalım.
Geleceğe umutla bakalım.
Çok mu şey istiyorum Allah'ım

Gençler mesai bitiyor.
Yarın galibiyet yorumlarında buluşmak dileğiyle :)

Taner Gündoğdu
05.12.2016, 17:26
mecbur tablo 1

selcuk
05.12.2016, 17:29
efsaneler turnuvasinda hasan 3. estiriyor

Erkan A.
05.12.2016, 17:31
aspordaki neyin turnavasi

Kemal Öztel
05.12.2016, 17:31

Tablo-1:

Tablo-2:

şbyi seneye de yeneriz ama şuradan 3 puanla çıkarsak seneye şbyle maç bile yapamayız

BiZe HeR YeR 61
05.12.2016, 17:32
Vurdu gol oldu. Bu kelimeyi çok özledim

Erkan A.
05.12.2016, 17:33
a sporda olmasaydi izliyemicektik ...ünal hami yattara hamdi orhan neden katilmiyorlar böyle turnavalara ..

bende bu yasimda futbol takimina yazdiracagim kendimi :)

Fatih Çelik
05.12.2016, 17:36
efsaneler turnuvasinda hasan 3. estiriyor

Czyo hepsinden iyi o yaşta. Her zaman yabancı demiyoruz boşuna :D Şu Mehmet Yılmaz bizde olsa şu an 12 gol falan atmstik :D Lemi çok komik bu arada

selcuk
05.12.2016, 17:37
a sporda olmasaydi izliyemicektik ...ünal hami yattara hamdi orhan neden katilmiyorlar böyle turnavalara ..

bende bu yasimda futbol takimina yazdiracagim kendimi :)

orhan ve hamdi calisiyor, yattara diger macta oynayacak bildigim, hami gecen sene topa vururken sakatlanmisdi, onun acisi yeter ona

ünalin istifasi 1 hafta olmadi

ben en cok szymeki isterdim

selim kim, orhan kaynar bizim efsanemiz mi?

BiZe HeR YeR 61
05.12.2016, 17:42
Bu sezon ilk defa maç saatini bekleme modundayım.

castillo61
efsaneleri boşverin, elimizdeki wonderkid kaçacak

gerçi kendi iyiliği için gitmesini istiyorum

@ManCity (https://mobile.twitter.com/ManCity) Don't worry, we'll sign a wonder kid from Trabzonspor FC

Dip.Ing.Mag.
Adanaspor teknik direktör ile yollari ayirdi. bizim maca yeni hoca ile cikacaklar bizim icin büyük handikap. Kayseri macini aldik aldik alamadik haftaya puan kaybetme riskimiz cok yüksek.

Berkan
05.12.2016, 17:43
Bence süpriz olcak ve kazancaz... Kazanınca rehavete gırmezler ınsallah :D

Dip.Ing.Mag.
05.12.2016, 17:47

büyük bir ihtimalle puan kaybedecegiz o macta bu yüzden Kayseri maci Hayat mamat meselesi. aklimda bir de Özdilek in bize karsi gol sevinci canlandi aman Allahim cekilmez.

oflubektas
05.12.2016, 17:47

Tablo-1:

Tablo-2:

Tabi ki tablo 2. O moralle ikinci devre de iyi işler yapar, taraftarı stada çeker, küme düşme korkusu yaşamayız.

Bir de şu var;

Ofli bi gün rüyasında bir meleğe rastlamış, "dile benden ne dilersen" demiş, "yalnız hasmına 2 katını verecem", Ofli demiş "O zaman 1 gözümü kör et" :)

Tayfun Aydın
05.12.2016, 17:52

Bildiğimiz Olcay Çakır mı.Hep merak etmiştim sonunda sorma fırsatı oldu:)

Tayfun Aydın
05.12.2016, 17:54
büyük bir ihtimalle puan kaybedecegiz o macta bu yüzden Kayseri maci Hayat mamat meselesi. aklimda bir de Özdilek in bize karsi gol sevinci canlandi aman Allahim cekilmez.

Mehmet Özdilek le tanışma fırsatım oldu. Hemşerim diye ilgilendiğim başka bir eski topçuyla kıyaslayınca acayip kaliteli klas bir adam olduğunu söyleyebilirim

Dip.Ing.Mag.
05.12.2016, 17:56
Mehmet Özdilek le tanışma fırsatım oldu. Hemşerim diye ilgilendiğim başka bir eski topçuyla kıyaslayınca acayip kaliteli klas bir adam olduğunu söyleyebilirim

kisilik olarak ben zaten tanimam o anlamda bir lafim da dolayisiyla olamaz kendisine. sadece bizim maclardaki abartili Sevinc hareketleri geldi gözüm önüne ve ireti duydum sadece :)

Hakan
05.12.2016, 18:03
U21 5-2 kazanmış,Yusuf Yazıcı 2 gol daha atmış.
11 maç 7 gol oldu.

Dip.Ing.Mag.
05.12.2016, 18:19
11 maç 7 gol oldu.

10 mac 100 gol de atsa oynatilmaz. daha Kücük, hele bir 30 yasina gelsin genc yetenek diye oynar.

Ogün YAZICI
05.12.2016, 18:27
nakoulma 2-3 haftadır yok mabiala da sene başından beri sık sık eksik bıraktı takımını bu iki isim de yerini alırsa şansımıza gerçekten tükürebiliriz.

61_Hasan_69
05.12.2016, 18:34
Bir çiçekle bahar gelmez ama çiçek acmadanda bahar gelmez . Bugün o çiçek açacak Allahin izniyle

worldmaster
05.12.2016, 18:36
11 maç 7 gol oldu.

Aklima Ergin Keles geldi niyeyse. Yusufu izlemedim bilmiyorum. Istatistikle adam oynatilmaz.

cewat
05.12.2016, 18:51
DeAgLeMaNyAq nerelerde bilen var mı?

Maç için hiç heyecanım kalmadı ancak izlemekten vazgeçemiyorum. İnşAllah bir sürpriz yapıp rahat galibiyet alırız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hakan
05.12.2016, 18:56
Yine Damdoy yine Aytaç...Kayseri'de Nakoulma yok.

cewat
05.12.2016, 19:00

Lig Tv'de Nakoulma bar görünüyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ahmet Aksu
05.12.2016, 19:00

Okay varken aytac ekstra eksik oluyor onun yerine cek beroyu ortaya koy kanada ibanez i

Osman Seran
05.12.2016, 19:01
11'ler
https://pbs.twimg.com/media/Cy7JPmpW8AAV5Di.jpg
https://pbs.twimg.com/media/Cy7JPmpW8AAV5Di.jpg

Ozan Yılmaz
05.12.2016, 19:01
Onazi neden kadroda yok? Cezalı mı?

Yine damdoyu koymuş forvete ne bekliyorsa!

shootems
05.12.2016, 19:02
0-2 alacağız mehmet ekicinin bugün kesin golü var

POYRAZ
05.12.2016, 19:03

Profilinde Almanya yaziyor.
Almanya saati ile 18:00 de baslayacak.

crazyman_61
05.12.2016, 19:03
Her hafta aynı seyleri deniyor az mantıklı ol be hoca farklı şeyler dene zaten batırdın bişeyler dene bari

Hakan
05.12.2016, 19:06
Yıl olacak 2017 Aytaç-Okay'la maça çıkıyoruz.
Güray tercihi bence doğru olmuş.

Yiğit SARI
05.12.2016, 19:06
Okay ve Aytaç bir arada olunca perişan oluyor maç. Hayırlısı ya...

Oruç
05.12.2016, 19:07
Kale dışında her mevki S.O.S. veriyor.

Enverrpasa
05.12.2016, 19:08
Gencler denenebilirdi ama tabi ki 18de yoklar

hakankurt1967
05.12.2016, 19:08
Tablo 3 12 puan olsa keşke 🙁

Mehmet BAŞ
05.12.2016, 19:10
Son maçta Muhammet Demir'in gol atıp etkili olmasına rağmen bugün ilk 11 başlatılmaması ayıptır!
Ayrıca yedek oyuncularımıza bakınca ne kadar sığ bir kadromuz olduğu da ortaya çıkıyor.
Şöyle bir kadroya Yusuf Yazıcı gibi oyuncunun yedeğe bile alınmaması acı verici bir durumdur.

Sefaenes
05.12.2016, 19:11
Şu Yumlu ve estebani yedek bile görmek istemiyorum 2 side leşoğlules gerçi diğerleri çokmu iyi

Ömrüm Can SEZER
05.12.2016, 19:12
Aytaç Yerine Muhammet Gizli Forvet pozisyonunda oynayabilir.Ekici ve Okay idare eder Orta Alanı sanırım.

artvints
05.12.2016, 19:12
iyi orta gol getirir.

yorumsuz6117
05.12.2016, 19:13
Her maç aynı kadro aynı sonuç.. Değişen bişey olmaz..

Kapıcı
05.12.2016, 19:13
Ya ne Aytaç'ı ne Okay'ı. Bizim en büyük yaramız Ekici'dir. Bugunde göreceksiniz bencilliklerini, bilerek atmayacağı pasları. İnsallah tez zamanda defolup gider

Mehmet BAŞ
05.12.2016, 19:14
Yıl olacak 2017 Aytaç-Okay'la maça çıkıyoruz.
Güray tercihi bence doğru olmuş.

Güray tercihi doğru fakat ''Sol Bek'' olarak tercih edilmemeliydi.
Muhammet Demir ve Güray gibi bu ligde belli tecrübeye sahip oyuncuları sürekli oynatmamız gerekir.

Yiğit SARI
05.12.2016, 19:17
Güray tercihi doğru fakat ''Sol Bek'' olarak tercih edilmemeliydi.
Muhammet Demir ve Güray gibi bu ligde belli tecrübeye sahip oyuncuları sürekli oynatmamız gerekir.

Aman. Muhammet kulübede daha faydalı

Okay'ın yanına Yusuf Yazıcı veya Abdulkadir koyulsa kaybedeceklerimizden çok şey kazanırız diye düşünüyorum. Hoca ise bu gereksiz orta saha tercihlerinde ısrar ediyor. Gümüşhane maçı öyle gitti.

muratoztuurk
Tahminim;

[0-2]

MAÇI ALIRIZ.

Bu kadroyu görünce tahminimi güncelliyorum.

[1-1]

Kapıcı
Skoru yaziyorum simdiden:

Kayserispor:2 (26' Umut, 54' Umut)
Trabzonspor:3 (6' Bero, 17' Aytaç, 49' Ndoye)

Enes Başkaya60
05.12.2016, 19:18
Skor kayseri 2-0 Alır gibi...

61_Hasan_69
05.12.2016, 19:18
Yedeklerde 3 forvet 3 defans var . Bunlardan birinin yerine al kadroya abdusu veya yusufu bi orta saha olsun en azından kadroda

yorumsuz6117
05.12.2016, 19:19

Hayal aleminden çıkın.. Trabzonspor mevcut kadroyla mevcut ligde hiçbir takıma 3 gol atamaz..

Sercan Keleş
05.12.2016, 19:20
Farklı kazanacağımızı düşünüyorum. İlk yarı 2 - 0 üstünlüğümüz ile sonuçlanabilir. Okay'dan gol bekliyorum. Maçın yıldızı olacaktır. 3 - 4 gol atacağımızı düşünüyorum. Bir gol yeriz.

castillo61
Bu kadroyu görünce tahminimi güncelliyorum.

[1-1]

Kayseri 3-1 alır
Welliton 2 tane yazar

artvints
güray da hücuma çıkacağı için ortadaki kalabalık gözümüze batmayabilir, aytaç bireysel olarak batar o ayrı.

Kapıcı
Hala Muhammet'in oynamasini isteyenler özevlatçıların başka bi versiyonudur.
Allah aşkına neden Muhammet?
İsminden dolayı mı yoksa?
Bu çocuk Antep'te ne yapmış, nasıl goller atmış, nasıl takımına katkıda bulunmuş bi anlatsanız ya.
İsteyen ezbere istiyo.
Yav çocuk çarpık bacaklarından dolayı koşmaktan aciz, siz forvette o oynasın diyosunuz.

Hakan
05.12.2016, 19:21
Kalecileri Ahamada frikiklerde hiç yer tutamaz,Mehmet kaleyi tutturabilse gol olur.

Sercan Keleş
Aytaç oynuyorsa Okay hücumda daha efektif olacaktır. Gollerimizi Okay , Bero'dan bekliyorum.

only ts
hayatimda ilk defa kaybederize oy verdim... bizi bu hale dusurenlere yaziklar olsun..

Trabzonspor ne zaman guldureceksin yuzumuzu ?

ey vizyon sahipleri.. ne zaman sozlerinizi tutacaksiniz ? Zenginliginize zenginlik katin, diyecek bir sozumuz yok, lakin birazda bizim yuzumuz gulsun.. cok degil biraz..

tekrar soyluyorum, cok degil birazcik..

muratoztuurk

Aytaç'ın gol atma ihtimali %1 fılan bile değil %0.02

Kapıcı
Hayal aleminden çıkın.. Trabzonspor mevcut kadroyla mevcut ligde hiçbir takıma 3 gol atamaz..

Görüşürüz maçtan sonra :*

Osman Seran
05.12.2016, 19:24
Beraberlik iyi skor.

Kapıcı
Bizi bu hale düşüren sayın usta , yönetim kurulu ve çok güvendiğim muhterem hocam , eserinizle övününüz..Bizi bu hale siz soktunuz,yüzümüzü yere eğdirdiniz,bordo maviyi dalga konusu yaptınız..Utanacağınızı bilsem siz ve kurduğunuz bu sürünün tüm fertlerinin yüzlerine tek tek tükürmek isterdim..Maç mı ? Umudum yok..Seneye şifresiz maç seyredeceğiz ona seviniyorum..

Abi naptın ya. Yav daha 12. hafta. Az sakin.

muratoztuurk
İki takımında sakat cezalıları.

Castilloya ne olodu hala anlamış değilim doktorlarda açıklama yapmıyor iyice sorumsuzlaştık.
11605

Kapıcı
Aytaç'ın gol atma ihtimali %1 fılan bile değil %0.02

Aytaç gol atara 250 lira bastım :)

Enes Başkaya60
05.12.2016, 19:28
Hakan Kutlu: "Trabzonspor'un zaaflarını biliyoruz, çok çalıştık. Uygulayabilirsek inşallah kazanırız."

Bu açıklamayı yapan her takım kazanıyor maalesef...

memmedaga
05.12.2016, 19:28
1-1 beraberlik %60
2-1 mağlubiyet %30
1-2 galibiyet %10

SZYMEK55
05.12.2016, 19:29
Beraberlik iyi skor.

Ya hakkaten gözlerime inanamıyorum ya. Sahadaki 11 tamam, öyle oldu böyle oldu çıktın bu kadroyla. Peki yedekleri nasıl seçtin ya. 3 tane golcü, 1 kaleci, iki defans koymuşsun. Ya bu takımın ortasahasinda biri eksildigi zaman, kötü oynadığı zaman nasıl müdahale edeceksin.

Hakkaten Aga bizimle dalga geçiyy artık...

muratoztuurk
05.12.2016, 19:30
Hakan Kutlu: "Trabzonspor'un zaaflarını biliyoruz, çok çalıştık. Uygulayabilirsek inşallah kazanırız."

Trabzosnpor'un zaafları derken ZEKİ yi kastetmiş. Bu kadar atağa çıkamayıp bu kadar defansta fire veren bir oyuncu daha dünyaya gelmedi.

TolgaTopçu61
05.12.2016, 19:30
Okay-Aytaç-Ekici ortasahasıyla 1:0 mağlup başliyoruz maça..

Sercan Keleş
05.12.2016, 19:31
Kazanacağız yüzde bir milyon. Elime bugün bir para geçecekti. Canlıdan çok çok yüksek bir meblağ girecektim Trabzonspor'a. Olmadı.

Bende Muhammed'in kupa maçındaki oynama hevesini beğenmiştim. Kendisini 11'de görmeyi bekliyordum. Güray'ın Sol beke monte edilmesi önemli. Düzenli oynayan Güray'ın orada bize faydalı olacağını düşünüyorum.

Enes Başkaya60
05.12.2016, 19:32
Ersun Yanal: Oldukça sıkıntılı bir sürecin içindeyiz. Nedenlerini de anlatıyoruz ama iyi anlattığımızı düşünmüyorum.

İçler acısı halimiz...

muratoztuurk

%0.02 ihitmali tutturan insan olarak da guinness rekorlar kitabına girersin artık.

Kapıcı

Ben boyle demesini beklerdim:

Hakan Kutlu: "Trabzonspor'un zaaflarını biliyoruz, bu yüzden çalışmaya gerek duymadık.. Uygulayamazsak artık Allah belamızı versin"

Sercan Keleş
05.12.2016, 19:33
Okay-Aytaç-Ekici ortasahasıyla 1:0 mağlup başliyoruz maça..

Trol olan bir arkadaşla tartışmıştım. Kupa maçından ötürü. Kupa maçında Okay Aytaç ortasahasının lige hazırlık için denendiğini söylemiştim fakat kendisi her zamanki gibi trollüğünü konuşturup mahalle ağzıyla Ersun başkan alayına giydirmişti.

Aytaç Okay Orta sahası Okayı ileri itmek için güzel bir tercih bence. Aytaç çok rezil bir top oynamazsa eğer Geçen sene Mbia Okay verimli orta sahasından kesitler izlerdik.

Mehmet BAŞ
Aman. Muhammet kulübede daha faydalı

Genç çocukları oynatalım diyorsun.
Ama Muhammet Demir gibi 24 yaşında bu ligde 37 gol atmış ve Milli Takıma yükselmiş bir adamı siliyorsun.
Kaldı ki Muhammet Demir her halükarda N'doye'den daha faydalı olur. Ve geleceğe yatırım yapmış olursun.
Son maçta Muhammet Demir'i izlemişsen çocuğun moralli olduğunu ve iyi oynadığını da görmüşsündür.
Her neyse, o oynasın bu oynasın derdinde değilim.
Yeter ki kazanalım da kim oynarsa oynasın.

ÇaGaTaY
Yedeklere baktım da.
3 forvet 3 defans 1 kaleci
Yusuf yazıcı, abdülkadir yedeğe konmayacak kadar da mı değil?

Sercan Keleş
05.12.2016, 19:34

Varsa paran Okay gol atara bas :D inanılmaz içime doğuyor

Kapıcı
05.12.2016, 19:34
Varsa paran Okay gol atara bas :D inanılmaz içime doğuyor

Okay asist yapara bastım :D

Sercan Keleş
05.12.2016, 19:36
Okay asist yapara bastım :D

Okay'ın asist yapması için Pası attığı kişinin gol atması gerekiyor. Duran toplardan vs gol atacağımız için Okay'ın asist yapacağını sanmıyorum ama nşallah hadi :D

ÖmürKaradeniz61
05.12.2016, 19:37
Onazi zaten fazlaydı fakat kayseri karşısında bana göre Aytaçta fazlalık.Koskoca Trabzonspor Okay ve Ekici ikilisiyle oynayamıyorsa bırakalım bu işleri.

Ogün YAZICI
05.12.2016, 19:38
Ersun Yanal: Oldukça sıkıntılı bir sürecin içindeyiz. Nedenlerini de anlatıyoruz ama iyi anlattığımızı düşünmüyorum.

İçler acısı halimiz...

kesin paraları ödenmiyor ben bunu anlıyorum

memmedaga
05.12.2016, 19:40
hamdi yine saçmalıyor
hakemleri övüyor ..q

Sercan Keleş
05.12.2016, 19:41
kesin paraları ödenmiyor ben bunu anlıyorum
Bence para ile alakası yok. Takımın gol atma sorununun nedenlerini defalarca anlatmasına rağmen hala daha yapamamalarını eleştiriyor.

Haftalardır aynı sebepten ötürü puan kaybı yaşıyoruz. Gol atamıyoruz atamıyoruz dönüp yiyoruz. Baskı kuruyoruz pozisyon olmuyor.

iyattara
05.12.2016, 19:41
Yahu Ersun Yanal iyi oynuyoruz oyuna hakimiz üstünüz etkiliyiz skoru bulamıyoruz diyor. Bu düşünce çok çok yanlış. Toplasan 2 maçta doğru dedikleri. Kesinlikle organize atak yapamıyoruz kimse kimseyi kandırmasın. Tek sorunumuz gol atamamak değil. Gol atabilecek biri olsa 5 6 puan fazla alırdık o kadar fazlası yok bu oyun yapısı ile.

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

muratoztuurk
05.12.2016, 19:42
Güray'ın maçtaki performans özeti;

Halısaha maçında zorla defansa konulan çocuğun "Ya abi ben yetenekliyim defans bana göre değil." deyip ileriye gitmeye ve yıllardır yapamadığı gol atmaya çalışma eylemlerini 90 dakika boyunca izleyeceğiz. Umarım defansta açık vermez ciğeri sağlam bir oyuncu ama kontra atak ciğer dinlemez.

Mehmet BAŞ
05.12.2016, 19:42
Hala Muhammet'in oynamasini isteyenler özevlatçıların başka bi versiyonudur.
Allah aşkına neden Muhammet?
İsminden dolayı mı yoksa?
Bu çocuk Antep'te ne yapmış, nasıl goller atmış, nasıl takımına katkıda bulunmuş bi anlatsanız ya.
İsteyen ezbere istiyo.
Yav çocuk çarpık bacaklarından dolayı koşmaktan aciz, siz forvette o oynasın diyosunuz.

Ne mi yaptı?

Süper Ligde 24 yaşına kadar 37 gol attı ve Milli Takıma yükseldi.
Kaldı ki Milli Takımın tüm yaş kategorilerinde yaptıkları da yazıyor. Aç oku kardeşim.
Bunu yapabilen başka yerli forvet var mı?

Sanki elimizde Muhammet'ten daha iyi forvet varmış gibi bir de bizi eleştiriyorsun.
Kimden medet umuyorsun? Otuzunu devirmiş koşmaktan aciz, bıkkın bıkkın oynayan N'Doye'den mi?
Yoksa Suk'dan mı?

Muhammet'in kariyeri aç oku kardeşim. Bu çocuğu yetenek fukarası Mustafa ve Zeki ile karıştırma!

memmedaga
05.12.2016, 19:43
Ne mi yaptı?

Kaldı ki Milli Takımın tüm yaş kategorilerinde yaptıkları da yazıyor. Aç oku kardeşim.

Sanki elimizde Muhammet'ten daha iyi forvet varmış gibi bir de bizi eleştiriyorsun.
Kimden medet umuyorsun? Otuzunu devirmiş koşmaktan aciz, bıkkın bıkkın oynayan N'Doye'den mi?
Yoksa Suk'dan mı?

Muhammet'in kariyeri aç oku kardeşim. Bu çocuğu yetenek fukarası Mustafa ve Zeki ile karıştırma!

muhammet yeteri kadar şans buldu çok kötür performans gösterdi kupa maçı hariç

memmedaga
05.12.2016, 19:44
yoo hamdi gerçek bugün saçmalıyor

Uluhan
05.12.2016, 19:46
Yahu yedekte 1 tane ortasaha adami olmaz mi ?

Ille forvet yada defans alip , mevcut ilk 11 de pozisyon mu kaydiracaksin.

Hadi Abdus cok genc ama Yusuf Yazici hem yas , hemde fizik olarak su yoklukta ilk 18 degilse ; ya kendisinde yada Ersun Hocada ciddi bir problem soz konusudur.

Kapıcı
05.12.2016, 19:47
hamdi yine saçmalıyor
hakemleri övüyor ..q

Bizim maçları mesela Great White 'ın yorumlamasını isterdim

memmedaga
05.12.2016, 19:48

Hadi Abdus cok genc ama Yusuf Yazici hem yas , hemde fizik olarak su yoklukta ilk 18 degilse ; ya kendisinde yada Ersun Hocada ciddi bir problem soz konusudur.

orta sahada tek hamle
ibanezin solbeke gürayın orta sahaya kaydırılması gibi duruyor
daha önce bu tür hamleler yapmadı bakalım

Sercan Keleş
05.12.2016, 19:48

Yedekte orta sahaya ne gerek var. 11'de 5 tane orta saha var. Bir ortaya sahayı çıkartıp Bero Ekici merkeze çekilebilir.

Hasanu
05.12.2016, 19:49
Hala N'doye'de ısrar etmenin anlamı ne?Anlayamıyorum.

savas avci
05.12.2016, 19:50
onun roblemini niliyorum ama söylemeyeyim ceza alırım

Ozan Yılmaz
05.12.2016, 19:50

Trabzonspor ligdeki son 8 deplasman maçında 2 gol atabildi.

6Şafak Aydın1
05.12.2016, 19:51
gooooool :)

Kapıcı
05.12.2016, 19:52
Ne mi yaptı?

Yoksa Suk'dan mı?

Milli takımdan bahsediyo. Yav görende İspanya milli takımından bahsediyo zannedecek. La bizim milli takımda top sektirmesini bildikten sonra herkes forma giyiyo. Hele ki genç yaş kategorilerinde. Söyle bakalım genç milli takımlarımızın son senelerde kaç tane başarısı var?
Evet elimizde adam gibi yerli forvet yok. Ama buna Muhammet'te dahil.
Elimizde daha iyisi yok diye Muhammet forma giyecek diye bi kural yok. Ramil hepsinden iyi.
Suk&Ndoye&Muhammet üçlüsünün tez zamanda defolması dileğiyle.

Mert Acar
05.12.2016, 19:52
Trabzonspor ligdeki son 8 deplasman maçında 2 gol atabildi.

Son 18 deplasman maçında 2 galibiyet almışız...Cidden vaziyet ciddi.Ne hallere düştü koskoca Trabzonspor.

M. Fatih ALEMDAR
05.12.2016, 19:53
Hadi bakalım
ALlah yardımcımız olsun.
Bir galibiyete çoook ihtiyacımız var.

Kapıcı
05.12.2016, 19:54
Ekici'yi gördükçe midem bulaniyo

Kapıcı
05.12.2016, 19:55
Ramil'in bugun forma giymesi gerekli.

Vkgz
05.12.2016, 19:56
kayseri favori ekici,aytaç,yusuf ndoye ile olacak işler değil.

yenersek şansa belki

Vkgz
05.12.2016, 19:57
saygı duşunda nağra atan gerizekalı umarım bizim taraftar değildir.

M. Fatih ALEMDAR
05.12.2016, 19:59
saygı duşunda nağra atan gerizekalı umarım bizim taraftar değildir.

Aynen hocam.
Milletçe sıkıntılı topluluğuz vesselam.

memmedaga
05.12.2016, 20:05
güray solda olumlu gibi

Kapıcı
05.12.2016, 20:07
Bero'nun önü açık, dikine gideceğine Güray'a gereksiz, ölü toplar atiyo. Hayır atacaksan da araya kaçır bari Güray'ı.

yatmaztara
05.12.2016, 20:07
Gözünüzü seveyim kazanın şu maçı

Kapıcı
05.12.2016, 20:08
Okay-Aytac cok geride karsiliyo takimi

Kapıcı
05.12.2016, 20:09
Şu Deniz Türüç, Ekici&Yusuf'tan daha faydali.

Sefaenes
defanz dan cikamiyoruz

6Şafak Aydın1
kayseri oynuyor biz bakiyoruz

Hakan
Aytaç senin yapacağın işe.

Kapıcı
05.12.2016, 20:10
Abi bizde orta sahâ yok. Bide Kayseri acik oynuyo. 3 top ustuste yapsak gidicex kaleye

odyseuys
teknik kapasitesi sınırlı aytaç, dönüşlerde ağır ve top kaybı potansiyeli yüksek okay, tercihlerinde son derece bencil ekici üçlüyüsle başlamanın sıkıntısını çok yaşayacak gibiyiz... bu yokluk ve çeşitsizlikte yazıcı'nın en azından 18'de olmamasına anlam veremiyorum. Allah yardımcımız olsun...

sasone
Takım her zamanki rezilliğinden hiç ödün vermiyor,istikrar abidesi rezil bir oyun.

6Şafak Aydın1
böyle devam ederse ilk gol kayseriden

yorumsuz6117
05.12.2016, 20:12
Aytaç - Okay sahada yok..

Mert'
Kayseri atar bu gidişle defanstan çıkamıyoruz doğru dürüst.

Yusuf BALCI
sarı kartı atladı...

Kapıcı
05.12.2016, 20:13
Bizi bilmemde bu kayseri kesin düşer

Ahmet Aksu
05.12.2016, 20:14
Okay top almamak icin biraz ileri gidip kayboluyor mehmette okayda gelip top almiyor aytacta yetenek olmadigindan ortada top dönmüyor

Kapıcı
05.12.2016, 20:15
Gogusuyle yumusatacagina topu boşbeleş kafa vuruyo damınadoy

Ogün YAZICI
şu ya gol olur ya penaltı ...ya da 12 maçta 7 gol....

Enes Başkaya60
Bero oyna lan biraz oyna kafayı kullan...

memmedaga
Ulan berooo

.

Mert'
05.12.2016, 20:16
Müthiş genç yetenek Bero :)

Ömrüm Can SEZER
Berooo :(

artvints
bero orada sağ dışla basacaksın aşırtmayı, çok tutuk başladı.

Kapıcı
Hamdi Allah'ını seviyosan konuşma lütfen.

My
05.12.2016, 20:17
Ramil oynamalıydı.

Ahmet Aksu
Damdoy tam bir loserr..

batuhanTs
Suk damdoy dan her anlamda daha iyi oyuncu

sasone
Şu stadın TV çekimini yapan hiç bakmıyor mu ne çektiğine,nasıl bir yayın yönetmeni var şu LİG tv'de.Takımı izlemesi zaten dert bir de bu aptal kamera açısını üstüne koyuyorlar.

My
Şimdi açtım maçı bakalım yine kanserlik bir maç mı

memmedaga
Şimdi açtım maçı bakalım yine kanserlik bir maç mı
O kadar kötü değiliz şimdilik

.

TS-Tiryaki
05.12.2016, 20:18
Biraz toparladik

6Şafak Aydın1
oynamaya basladik nihayet

muratoztuurk
Yusuf az daha yarıyordu :)

Kapıcı
Ha soyle yaa. Gurayi oyle kacircan ki is yapsin

memmedaga
05.12.2016, 20:19
Güray ofansif manada çok daha etkili

.

Ogün YAZICI
mehmet neyi ipatlamaya çalışıyorusun yeter be

Kapıcı
Bu Ekici ile sozlesme yenileyen insallah basura yakalanir.

Mert'
05.12.2016, 20:20
Direk :)

muratoztuurk
Bu aytaç salak ya.

Emre Çömez
direk

Vkgz
ortaya pas çıkarsa gol.

My
O kadar kötü değiliz şimdilik

.Olmayalım da yani şiştik iyice be kardeşim bu maçı da alamazsak yuh yani :)

Ahmet Aksu
Ah yusuf ah..

Kapıcı
iceri damdoya cikarsa goldu.

Enes Başkaya60
Bu takim kesin okunmuş ya bu kadar şansizlik mi olur ya...

mustyde
ortaya pas çıkarsa gol.

Kaleyi tutsa gol zaten :)

odyseuys
05.12.2016, 20:22
daha maçın 20 dakikası. şu panik atak futboldan bir vazgeçmemiz gerekli. sahadaki oyuncu coşkusunu yansıtmaya çalışıyor ama ekrana yansıyan ne yaptığını bilmezlikten başka bir şey değil. daha sakin ve organize bir oyun oynamamız gerekiyor.

batuhanTs
Yusuf erdogan ortayı actıııı taç

TS-Tiryaki
Yusufdan akillara zarar orta

BiZe HeR YeR 61
Hay direğine ya :(

Kapıcı
Bu yusuf bence temel egitimi falan yok. Actigi ortaya bak.

chener
05.12.2016, 20:23
denk güçlerin maçı.

memmedaga
05.12.2016, 20:23
şimdilik kötü oynamıyoruz
sorun gol yollarında

Ömrüm Can SEZER
05.12.2016, 20:24
Bero Çok formsuz.

muratoztuurk
BERO iyi basıyor. Bero tam sistem adamı aslında tek başına direk fark yaratamıyor ama belli bir sistemde sürekli işleyen çark olur.

Kapıcı
Abi Allahini seven Trabzonda Zekinin ustune direksiyonu kirsin

Ufuk Turgut
05.12.2016, 20:25
Golcu sart

Ahmet Aksu
05.12.2016, 20:25
Pozisyonu yedi aytac resmen

Hakan
05.12.2016, 20:26
Hey gidi Aytaç pası verecek de..

artvints
aytaç ile hızlı hücum denemesi.

odyseuys
takım çok dağınık hatlar arası mesafe yine maksimumda. futbol bu dağınıklığı kaldırmaz. ceza gelmeden müdahale gelmesi gerek saha içine. stoperler oyunu çok geride kabul ediyor. ortasaha - defans arası mesafe çok fazla. daha kısa alanda oynamamız gerekiyor.

Kapıcı
Yusuf'un sag kanatta ne isi var?
Bu kim ki ters ayak oynayabilsin.
Koy sola, cek saga bero'yu