PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şu Anki Yabancı Futbolcularımız

diskus
14.12.2006, 14:38
su an elimizde olan 6 yabanci ve muhtemelen trabzonspor dan para almak icin geri gelecek 3 yabanci futbolcuyu en iyi biz nasil degerlendirebiliriz biraz da bunu tartisalim.
jefferson:malesef 1,5 seneden beri iyi bir form tutturamadi,bazen süper bazen cok kötü.yerine cok iyi bir kaleci alinamassa kalmali.alinabilirse hemen kiraya verilmeli.
stepanov:kesinlikle kalmali. transfer dedikodulari onu cok etkiliyor,gecen seneki formunun cok arkasinda oynuyor ama biraz stepanov la özel ilgilenmeli antröner sonra gecen seneki formu nu yakalar.

musampa:kalitesi ortada ama ziya hoca ile olmiyacak galiba,devre arasinda yabanci futbolcu alamiyacagimiza göre sezon bitene kadar durmali iyi bir devre arasi antremanlarindan sonra sezon sonuna kadar durumu belli olur.

symek:kesinlikle yarar gelmez artik bundan gönderilmeli.cünkü istemiyence zorla olmuyor.

marcelinho:berlinde oynayan la bunun arasinda daglar kadar fark var,kalitesini bazi paslarda gösteriyor ama daha uyum problemi gecmemis.marce ilk yari oynadigindan daha kötü oynayamaz insallah ikinci yari daha iyi olacak.

yattara:fazla söze gerk yok kalacak.

djokaj : o artik baskanin problemi.eline tutusdursun biraz parayi ondan sonra bide bilet alsin dogru evine.

tomas jun:bu sezonun sonunda basimiza gine bela olacak gibi.

eller:artisi topu iyi kullanabiliyor eksisi cok yavas.bizim isimize bundan sonra fazla yaramaz gibime geliyor.bizimle kontrati oldugu icin geri gelecek ve trabzonspor dan para koparmaya calisacak.yabanci futbolcu fazlaligimiz olmassa hüseyinin yerinde oynaya bilir ama yabancilarimiz in zaten sayisi fazla oldugundan gönderilmesi lazim.

benim hesabima göre 1 yabanci hakkimiz kaliyor.o yabanci da hizli ve kaliteli bir ön libero olmasi lazim.

birde sunu belirteyim ziya hoca ikinci yari hazirliklarini bu ayin 24 olarak aciklamis o tarihte hristiyanlarin en önemli bayrami vardir.bu yabanci futbolcularin o tarihte türkiyede olacagini hic tahmin etmiyorum.bizim türk futbolcular o tarihte antremana baslar ve hic yabanci futbolcusu olmassa antremanda bakin siz takimin morali ne bu durum nasil yarar.

redflag
14.12.2006, 16:19
hklısn ama eller knusunda katılmıyorm sana kardes hüseynden cok daha iyi is yapar en azından sene sonuna kadar tutarsn dha ssonrada kontenjan fazlalıqından satarsn bence szmek djokaj qitsn o kalsn

Ba®ış
14.12.2006, 16:21
valla yattara,marcelinho,stepanov dışındakileri yollamak lazım eller de geri dönerse iyi iş yapabilir

Misina
14.12.2006, 16:30
yattara ve stepanov dışındakiler göndeirlmeli...jefferson genç ışık vermiyor ama belki toparlar kiralik verilip değerlendirilebilir

Erdem Keser
14.12.2006, 16:43
yattara stepanov ve marce gerisi hikayee

Dursun Kaplan
14.12.2006, 17:04
yattara ve stepanov kalsın gerisini şutlamak lazım :)

muratt
14.12.2006, 17:12
Caferson : Bu sezon iddaamiz kalmadigina gore sezon sonuna kadar kalsin, eger sezon sonuna kadar da belli bir istikrar yakalayamazsa gonderilsin. Ama ben onun uyum sorunu yasadigini dusunuyorum, yasi genc bunu kaldiramamis olabilir. Ama uzerindeki baskinin da azalmasi ve kendine guvenininde gelmesi ile birlikte daha iyi olacaktir.
Step : Kesinlikle kalmali. Yanina iyi bir turk stoper monte edilmeli. Yabanci da olabilir. Ama defansin diger uyeleri kotu olunca o da siritiyor. Keske eski Tolga'yla yan yana oynamis olasalardi.
Musapma : Sezon sonuna kadar banko oynamali. Bu adamin acilacagi varsa oynadikca acilir. Baska turlu bise olmaz bundan. Ve bence sol kanatta oynatilmali, Marce de orta da, forvet arkasi, Idaamizin kalmadigi bu sezonda sablonu boyle oturtmaya calismakta fayda var.
Marce : Az once soyledigim gibi, Musampa solda Marce'de forvet arkasi. Yaninda Gokdeniz/Yattara... Bence tam super olur.. (Defansif yonden zayif oluruz diye dusunebilirsiniz ama ben katilmiyorum. Bu adamlari kosturtmak o kadar da zor degil. Isterlerse kosarlar da pres de yaparlar)
Yattara : Bise soylemeye gerek yok. Omur boyu mukavele yapilmali.
Eller : Bence faydali olabilir. O da alisma problemi yasadi, ulkesinde catir catir oynuyomus anladigim kadariyla. En azindan Huseyin'den daha iyidir. Eger yabancilardan biri devre arasinda gonderilcekse sene sonuna kadar bir sans daha verilebilir. eger kendisi de istiyorsa tabi. Istemiyorsa takilsin Brezilya sahillerinde..
Szymek : Cok sevdigim bir futbolcu, yeni yabanci alinacaksa devre arasinda gidebilir, yok devre arasinda yabanci alinmayacaksa sene sonuna kadar bir sans daha verilebilir. Ama kalacaksa, yedek olmamali. En azindan 2HF sahadayken o yedek olmamali..
Djokac & Jun : Iki ayri isbilmez yonetimin iki ayri hediyesi.. ne diim ki ..

Her halukarda devre arasinda yeni yabanci almamak gerekir diye dusunuyorum. Sene sonuna kadar atak bir futbol (cift forvet arkalarinda marce, yanlarinda da gokdeniz, musampa ve yattara degismeli olabilir) uzerinde calisilmali. Bu sure icinde transfer calismalari yapip sezon sonunda eksik yerlere nokta transfer yapilmali. Ve yeni transferler kamptan once gelmeli, kampin son gunu degil.

Ziya Hoca'yla ilgili olarak bise demek istemiyorum. .

Mustafa Mahmutoğlu
14.12.2006, 17:26
yattara,stepanov,eller,musampa ve marcelinho hariç dierleri gitsin
yerlerine başta:takahara

Erdem Keser
14.12.2006, 17:39
evet TAKAHARAYI istiyoruz oda gercek trabzonsporlu oldu

İslam Sezer
14.12.2006, 17:49
Daha iyi alternatifleri bulamayacağımızı düşünüyorum,bu yüzden panik içinde yine yanlış bir hareket yapmaktansa....
Szymek: Sakatlandığından beri verimsiz,sadece bizde değil milli takımında da bitik,artık emekli olmayı hakediyor,geçmişi çok parlak sayılır bir oyuncuydu ama artık alkışlarla gönderilmeli.
Djokac & Jun :Yorum yazmak bile gereksiz,derhal gönderilmeleri lazım
Kontenjanımızı çok gereksiz yere işgal ediyorlar...
1)Jeferson: Bu kadar kısa sürede daha iyi bir alternatifini bulamayacağımıza göre kalmalı.Kalmalı çünkü önemli olan takım olmak,ancak alıştı buraya ve diğer 2 Brezilyalı ile kadroda kalıp takım olma yolunda iyi bir iletişim kurabilirler...
2)Eller :Ön liberoda kullanıp hasan,hüseyin ve ferhattan alamadığımız verimi alabiliriz.Veya en son çare defansta oynayabilir stephanova partner olarak.
Aşağıdaki satırları yukarıda yazan arkadaştan aldım::D aynen katılıyorum çünkü....
3)Musapma : Sezon sonuna kadar banko oynamali. Bu adamin acilacagi varsa oynadikca acilir. Baska turlu bise olmaz bundan. Ve bence sol kanatta oynatilmali, Marce de orta da, forvet arkasi, Idaamizin kalmadigi bu sezonda sablonu boyle oturtmaya calismakta fayda var.
4)Marce : Musampa solda Marce'de forvet arkasi. Yaninda Gokdeniz/Yattara... Bence tam super olur.. (Defansif yonden zayif oluruz diye dusunebilirsiniz ama ben katilmiyorum. Bu adamlari kosturtmak o kadar da zor degil. Isterlerse kosarlar da pres de yaparlar)
5)Yattara : Bise soylemeye gerek yok. Omur boyu mukavele yapilmali.
6)Step : Kesinlikle kalmali. Yanina iyi bir turk stoper monte edilmeli. Yabanci da olabilir. Ama defansin diger uyeleri kotu olunca o da siritiyor. Keske eski Tolga'yla yan yana oynamis olsalardi.

Mustafa Mahmutoğlu
14.12.2006, 17:52
zaten faydası olmayanlar belli..

diskus
14.12.2006, 18:45
hklısn ama eller knusunda katılmıyorm sana kardes hüseynden cok daha iyi is yapar en azından sene sonuna kadar tutarsn dha ssonrada kontenjan fazlalıqından satarsn bence szmek djokaj qitsn o kalsn
hüseyin in yerinde tabiki oynayabilir ama bize ön libero olarak top kullanabilen ve hizli olan biri lazim.eller i de kadroya alirsak hic yabanci futbolcu alma sansimiz yok devre arasi.

diskus
14.12.2006, 18:48
evet TAKAHARAYI istiyoruz oda gercek trabzonsporlu oldu

yok be usta ben takaharayi 4 senedir takip ediyorum,onun attigi gollere hayret ettim,bu adam bunlari nasil atti diye.bu adamin hamburg zamaninda atamadiklari golleri görseniz hepimiz mehmet yilmaz i geri isteriz hic olmasa arasira gol atiyordu diye.takahara nin bir sezonda atacagi gol 8 i zor gecer.

Hüseyin RİZELİ
14.12.2006, 19:08
takımda yattara stepanov marca we musampa gerısı hıkaye iş yapamazlar..

Salih61
14.12.2006, 19:23
Daha iyi alternatifleri bulamayacağımızı düşünüyorum,bu yüzden panik içinde yine yanlış bir hareket yapmaktansa....
Szymek: Sakatlandığından beri verimsiz,sadece bizde değil milli takımında da bitik,artık emekli olmayı hakediyor,geçmişi çok parlak sayılır bir oyuncuydu ama artık alkışlarla gönderilmeli.
Djokac & Jun :Yorum yazmak bile gereksiz,derhal gönderilmeleri lazım
Kontenjanımızı çok gereksiz yere işgal ediyorlar...
1)Jeferson: Bu kadar kısa sürede daha iyi bir alternatifini bulamayacağımıza göre kalmalı.Kalmalı çünkü önemli olan takım olmak,ancak alıştı buraya ve diğer 2 Brezilyalı ile kadroda kalıp takım olma yolunda iyi bir iletişim kurabilirler...
2)Eller :Ön liberoda kullanıp hasan,hüseyin ve ferhattan alamadığımız verimi alabiliriz.Veya en son çare defansta oynayabilir stephanova partner olarak.
Aşağıdaki satırları yukarıda yazan arkadaştan aldım::D aynen katılıyorum çünkü....
3)Musapma : Sezon sonuna kadar banko oynamali. Bu adamin acilacagi varsa oynadikca acilir. Baska turlu bise olmaz bundan. Ve bence sol kanatta oynatilmali, Marce de orta da, forvet arkasi, Idaamizin kalmadigi bu sezonda sablonu boyle oturtmaya calismakta fayda var.
4)Marce : Musampa solda Marce'de forvet arkasi. Yaninda Gokdeniz/Yattara... Bence tam super olur.. (Defansif yonden zayif oluruz diye dusunebilirsiniz ama ben katilmiyorum. Bu adamlari kosturtmak o kadar da zor degil. Isterlerse kosarlar da pres de yaparlar)
5)Yattara : Bise soylemeye gerek yok. Omur boyu mukavele yapilmali.
6)Step : Kesinlikle kalmali. Yanina iyi bir turk stoper monte edilmeli. Yabanci da olabilir. Ama defansin diger uyeleri kotu olunca o da siritiyor. Keske eski Tolga'yla yan yana oynamis olsalardi.Eksiksiz katılıyorum

Özgür Öztürk
14.12.2006, 19:29
zaten faydası olmayanlar belli..

Olacaklarada Ziya efendi izin vermiyor. (Musampa)

erdal6167
14.12.2006, 19:34
Caferson :bu sezon kalsın duruma göre bakılır, bakalım bütün kabahat onda mı. . Step : kalsın
Musapma : 2. yarı ona hayran kalacağız, yeter ki sakatlanmasın. 2. yattarmız olacak, cok mac alacak bize. bence ama tek şartım sakatlanmaz ise, cünkü duyduğuma göre sakatlığı var mış
Marce : daha iyisi alınacaksa satılsın, isim olarak değil oyun olarak daha iyisi.
Yattara : sen başkasın.
Eller : gidip gelenden hayır gelmez, satılsın, şu anda iyi para eder
Szymek : eğer kendi isteği ile kalacaksa kalsın, nazı hiiiç cekilmiyor
Djokac & Jun : Iki ayri isbilmez yonetimin iki ayri hediyesi.. ne diim ki ..

kesinlikle ön liberonun caresin3e bakılmalı bunun için yattara ve stepanov hariç herkes feda edilebilir. . .

no NAME
14.12.2006, 19:45
Başka memleketlerde doğup TRABZONSPOR'da oynayan "gerçek" yabancılara dokunulmadan önce tedbir alınması gereken ilk ve en önemli "sahte" yabancımız(!!!!) ziyaN doğan'dır. Ona çare bulunsun
selam ve hürmetle

Mustafa Mahmutoğlu
14.12.2006, 20:43
ya teknik direktördfe kadro kurmayı bilmiyorki..

Bartuğ13
14.12.2006, 21:53
jefferson: bence gönderilmeli.onun yerine tolgayla çıkalım maçlara çok daha iyi.jeffersonun yumurtladıkları değil de tolganın yumurtladıkları(ki jafer kadar olamaz) ile yenilmeyi tercih ederim.kiralık gitmeli bir yere.

stepanov:daha genç bir iki sene daha kalıp iyice pişmeli sonra dünya paraya satarız avrupaya ama şimdilik kalmalı.zaten ender oynayan adamlardan

yattara: boşa konuşmayayım.o olmayınca durum ortada.

musampa: kalitesinin olduğunu,hüseyinden çok daha iyi iş yapabileceğine inanıyorum.kalmalı bence.

szymek: iyiydi ama sadece 17 maç için 1,5 senedir ortalarda yok.bence gitmeli(adam olamaz bundan sonra belli oldu çünkü,yoksa severim kendisini)

marcelinho: geldiğinden beri en çok küfrettiğim,en çok eleştirdiğim adam. bu kdar süper bir adamsan yapacaksın arkadaş işini.istediğin yerde oynamasan da altı pastan gol kaçırıyosan ne hocanın suçu vardır ne takım arkadaşlarının.ama yine de bir dönem daha kalsın derim ama adam olacaksa yoksa ilk gitmesi gereken adam bana göre

eller: bence yer açılırsa gelsin.çünkü hüseyin-hasan yerine musampa-eller ikilisi bizde çok iyi işler yapar gibime geliyo.ağır olabilir ama yanında süratli bir musampa onu kapatır.o da paslarıyla atakları seri ve güzel bir biçimde başlatır.son maçını hatırlıyorum ön libero olarak çok iyiydi bence.

jun:bir alay maça çıktın be kardeşim bir tane atamıyosan suuç benim mi?kesinlikle gitmeli.

djokaj: orta yapmayı bilmeyen adamdan kanat olmaz.bu adam güzel basketbol oynar.iyi box out yapıyo.işi yok bizde gitsin kesinlikle

Travelair
14.12.2006, 23:52
Jefferson: Devre arası şart değil. Ama altyapısı daha iyi olan refleksleri daha zayıf bir kaleciyi tercih ederim

Stepanov: Yerine adam transfer edilebilinirse devre arasında gönderilebilinir. Piyasası senein sonunda sanıldığı gibi artmaz çünkü takım bu sene kötü. Kafası karışık. Performansı etkileniyor

Yattara: Futbol stili nedeniyle takım oyunundan uzak. Takım oyunu oynayabilen kaliteli bir takım kurulacak güne kadar en büyük silahımız. Marke edilemediği sürece asistte en büyük silahımız. Edildiği sürece Trabzonspor'un geleceği ipotek altında

Musampa: Oyununu çok izlemedim. Mutlu bir görüntü çizmiyor. Kaliteli ama geleceği Trabzonspor'da gözükmüyor

Marcelinho: Yardımcı oyuncu Oscar'ına her zaman adaydı. Ama onu esas oğlan Oscar'ına sahip diye transfer edenler yanıldı. Yıldıray gibi bir virtiözün eksikliğini çok hissetti. Esas oyuncu değil ama yetenekleri oturmuş bir takımda parıldar. Kalırsa performansı artarak devam eder. Kalmazsa fiyat/performanstan dolayı pek üzüleceğimizi sanmıyorum

Simek: Burdaki motivasyonu bitti. Gitmeli

Jun: Gol atamayan bu "golcü" "Yeni bir ortasaha oyuncusu doğuyor" sloganı ile Avrupa'nın kulüplerine satılmaya çalışılmalı. Satılamazsa kiralık olarak oynayabileceği Avrupa'nın büyük lig kulüplerinden birine verilmeli

Eller: Türkiye ligine futbol stili (Ağır oluşu, narin oluşu...) uymuyor. Pres karşısında toparlayamıyor. O yaşta bir Brezilyalı'nın buraya alışması riskini almak bile hataydı. İyi bir kulübe menejer aracılığı ile pazarlanmalı

Djokaj: Sözleşmesi iptal edilmeli. Tazminat verilmemeli

sbay
15.12.2006, 01:02
musampa ya sene sonuna kadar sabredilmeli....ikinci yari gercek kimligini gosterecektir

Özkan Uludag
15.12.2006, 01:13
Arkadaslar ben dayanamiyorum bu ziyaya artik!!!Zamaninda da yattarayi hep yedek oynatiyordu ,seyircinin israrina ragmen!!!Belki hatirlarsiniz o zamanki savunmasi da ayniydi!!!Yattara disiplinsiz!!!!Simdi de Musampa icin aynisini diyor !!!Bi reportajinda söyledi ,Musampa disiplinsiz davraniyor ve böyle yaptigi sürece oynatmam diye!!!Ne bu be yeter artik bence o zaman yattarayi nasil kabul etirdiysek buna simdi de musampayi kabullendirmek lazim !!!Eger taraftar yattaranin arkasinda olmasaydi bu Ziya onu o zamanlar gönderirdi simdi de Musampaya aynisini yapmasina izin vermeyelim cünkü inanin cok süper bi oyuncu ve onu kazanmak icin biseyler yapmak lazim !!!Hadi arkadaslar Ankara macina gidecekler olacaklar doksan dakika Musampaya yanliz olmadigini gösterelim oynasada oynamasada 90 dakika ona tezahurat yapalim !!!!
Yattarayi da böyle kazandik !!!!!!Unutmayin!!!!!!

Ahmet Karaman
15.12.2006, 01:17
bence sahip olduğumuz kadro yeterince iyi kullanılamadı. kötü kadromuz yok bence.

Rasim YILMAZ
15.12.2006, 02:54
Yönetim yine aynı hataya düşüyor, çıkıp yabancı futbolcularımızla ilgili hiçbir açıklama yok! Ve buda istanbul medyasının işine geliyor ; birgün syzmeki galatasaraya öteki gün celtic ' e satıyor. Stepanovu aynı gün hem milana hemde chelsi ye satabiliyorlar. Lige ara verildi. Ve şu an içinde bulunduğumuz durum açısından kaybedecek zamanımız yok.
9 tane sözşleşmeli yabancı futbolcusu bulunan bir klubüz. Buda demek oluyorki sezon arası yabancı futbolcu transferi yapmamız çok zor. Syzmek ve Elleri elden çıkarıp kontenjanda boşluk açıp takıma direk katkı yapabilecek bir yabancı futbolcu bulma başarısını bu yönetimden beklemiyorum zaten. Aslında bu iki futbolcu futbol piyasasında öyle yada böyle tanınmış, pazar payı olan oyunculardır. Syzmek i herhangi bir avrupa klubüne , Eller ide brezilya kluplerinin birine zarar etmeden hatta iyi menejerler yardımıyla kar ederek bile satabiliriz.
Ziya Doğanın ikinci yarıdaki muhtemel kadrosunun şöyle olacağını düşünüyorum

.................................Jeff............. .......................

Musa..........Milan.................Çağdaş(yeni stoper)......murat(keçeli)

..................Hüseyin...............Hasan(Ferh at,transfer edilirse yeni önlibero)...

......Yattara.................Marcelinho.......... ........Gökdeniz......

..............................Umut(Ersen)......... ........................

Yani bu kadroda Musampaya şans vereceğini pek düşünmüyorum. Fakat gönderilmesi halinde yüklü bir tazminatı olduğu ve parasının yarısını peşin aldığı için ikinci yarı musampayı yedek izliyeceğiz yine. Veya Ziya hocanın başına bir taş düşerse belki Hüseyin'in yanında ikinci ön-libero olarak oyanatabilir ki bu çok uzak bir ihtimal.
Yani bu ara transfer döneminde yabancı futbolcu tarnsferi yapmamız zor gözüküyor. Ancak tarabzonsporumuz için en büyük kazanç Eller ve syzmeki bu ara transferde elden çıkarıp sene sonunda bu iki futbolcunun kontenjan yönünden başımızı ağrıtmamasıdır.
Objektif düşünmek gerekirse, bu sen şampiyon olamıyacağımıza göre klubün parasını acil ve acemice yapılacak olan ara transferde çarçur etmememiz lazım.
Gelecek vaad eden bir kaç Türk oyuncu ile ara transfer dönemini kapatmamız menfaatimize olacağı kanısındayım.

6Şafak Aydın1
15.12.2006, 03:17
Jeff: bana güven vermiyor ve fazla üstünde duruluyor. Ona s,ans verecegime Tolgayi desteklerim ve yedege cekerim yada satarim.

Musampa: Görünümü s,uki sorumluluk almaya calis,iyor üstünde durdukc,a. Oyunu izleyen, hareketlerini ve performansini objektif algilayabilen bu adama s,ans verir ve oynatir. Daha verimli olabilir. Marceden kabiliyetli.

Marce: kesinlikle bir star degil ki star olarak alindi. kral muamelesi gereken bir tip . forvetin arkasinda daha iyi oynarim falan. Bende forvetin arkasinda iyi oynarim. Sezon sonuna kadar sabredilmeli.

Szymek: eski günlerine gelmesi icin piskolojiden anlayan bir hocaya ihtiyaci var. Gönderilmesi maddi acidan hata olur. Kim para verir ? Veren olursa gönderilebilir. Haberlerde Trazondan ayrilmak istiyor deniyor. Ne kadar dogru bilemem.

Yattara: as,igiyim. Oynatmayan hocayi yuhlarim.

Stepanov: bu us,agi satan neye güvenerek satar ?

Ali Özcan
15.12.2006, 09:46
Şu halleriyle Yattara ve Step %100 kalmalı (step çok formsuz ama çok da genç)...

Jefferson, Djokaj ve Jun kesinlikle satılmalı...

Musampa ve Szymekle konuşulmalı ve eğer durumu idare etmeye devam edeceklerse PAF takımına yollanmalı...

Marcelinho ya ise kaptanlık verilip oforvetin arkasına koyulmalı ve saha içinde defansa gelip top çıkarması istenmemeli...

Eller ise hazır piyasası oluşmuşken satılmalı ki kendisi gerçekten çok teknik ama malesef çok yavaş bir oyuncu...

Bahtiyar
15.12.2006, 10:10
Başka memleketlerde doğup TRABZONSPOR'da oynayan "gerçek" yabancılara dokunulmadan önce tedbir alınması gereken ilk ve en önemli "sahte" yabancımız(!!!!) ziyaN doğan'dır. Ona çare bulunsun
selam ve hürmetle

doğru tespit. bu herif gitsin hiç takviye yapmadan bu kadro ilk 5 te bitirir ligi. şurda bmn den birisini seçelim. arkadaşların kurduğu kadrolardan anket yapalım ençok oyu alan sahaya sürülsün çok rahat ikinci yarı ziyanın kazanacağı maçtan fazla maç kazanırız.

Bahtiyar
15.12.2006, 10:15
Arkadaslar ben dayanamiyorum bu ziyaya artik!!!Zamaninda da yattarayi hep yedek oynatiyordu ,seyircinin israrina ragmen!!!Belki hatirlarsiniz o zamanki savunmasi da ayniydi!!!Yattara disiplinsiz!!!!Simdi de Musampa icin aynisini diyor !!!Bi reportajinda söyledi ,Musampa disiplinsiz davraniyor ve böyle yaptigi sürece oynatmam diye!!!Ne bu be yeter artik bence o zaman yattarayi nasil kabul etirdiysek buna simdi de musampayi kabullendirmek lazim !!!Eger taraftar yattaranin arkasinda olmasaydi bu Ziya onu o zamanlar gönderirdi simdi de Musampaya aynisini yapmasina izin vermeyelim cünkü inanin cok süper bi oyuncu ve onu kazanmak icin biseyler yapmak lazim !!!Hadi arkadaslar Ankara macina gidecekler olacaklar doksan dakika Musampaya yanliz olmadigini gösterelim oynasada oynamasada 90 dakika ona tezahurat yapalim !!!!

evet aynen böyle yapılmalı. belki ziya birkaç maç sonra da kendiliğinden baskı altındayım deyip bırakır. bi adamı alıyosun 3 4 ay oluyo zaten geldiğinde hazır değildi iki maça sonradan oyuna girdi e bu adamın ziya nesini beğenmediki şimdi. eğer yönetim bu oyuncuyu gönderirse hiç bi ....k tan anlamıyo demektir.

EmrahYalçınalp
15.12.2006, 10:22
Şu anki yabancılarımızdan Szymek'i gönderip yerine dikine pas yapabilen birini bulalım (hiiiç öyle büyük futbolcu falan da olmasın... Bir Tolunay, Aurello yeter), bu kadro Türkiye Ligi'nin altını üstüne getirir. Ha bir de kaleci bulursak tadından yenmez...

Trabzonspor'un kadrosu oldukça iyi. Bir iki nokta atışla Avrupa'da da mücadele edebilecek seviyeye getirilir.

ps: Bu arada Halil Şanlı'nın "ZD Musampa'yı yönetim içi bir çekişmenin yüzünden kasıtlı olarak oynatmıyor" iddiasına bir cevap gelmeli...

champions
15.12.2006, 10:25
Şu halleriyle Yattara ve Step %100 kalmalı (step çok formsuz ama çok da genç)...

Jefferson, Djokaj ve Jun kesinlikle satılmalı...

Musampa ve Szymekle konuşulmalı ve eğer durumu idare etmeye devam edeceklerse PAF takımına yollanmalı...

Marcelinho ya ise kaptanlık verilip oforvetin arkasına koyulmalı ve saha içinde defansa gelip top çıkarması istenmemeli...

Eller ise hazır piyasası oluşmuşken satılmalı ki kendisi gerçekten çok teknik ama malesef çok yavaş bir oyuncu...

musampayı neden paf takımına yolladın:confused: szymekten hala bi beklentinmi var:confused:

Bahtiyar
15.12.2006, 10:30
Musampa’dan rahatsız
Ziya Doğan’ın tüm transferin 24 Aralık’ta başlayacak olan Antalya kampına kadar yetiştirilmesini en önemli şart olarak sunacağı bildirildi. Yabancı oyuncu alımına devre arası olması nedeniyle fazla sıcak bakmayan Doğan’ın savunma ve orta saha alternatiflerinin çoğaltılması yönünde taleplerinin olacağı öğrenildi. Bordo-Mavililer’in patronunun en fazla rahatsızlık duyduğu yabancı oyuncusunun ise Kiki Musampa olduğu, Szymek’in gönderilmesine ise izin vermeyeceği kaydedildi.

fanatik.

ben bu ziyaya daha fazla katlanamayacağım. inşallah bu akşam yeniliriz kupadanda eleniriz ondan sonra ziya gider iyi bi yabancı hoca gelir gelecek senenin takımını kurmaya başlarız.

Ali Özcan
15.12.2006, 10:59
musampayı neden paf takımına yolladın:confused: szymekten hala bi beklentinmi var:confused:

Musampa sezon başından beri toplasan 90 dakika oynamadı...Hazır olsa kesinlikle oynardı...Profesyonellikle ilgili sorunları var diye düşünüyorum...Ziya Doğan a hak verdiğim tek konu Musampa konusu...Adam çok rahat tavırlı...Sanki biraz ben bu takımı önemsemiyorum havaları var...

Szymek in posası çıkıncaya kadar ümidim var da PAF takımı dememin sebebi o değil de Galatasaray a gitmesini engellemek.Biz de kasten oynamamaya başladığını düşünüyorum son açıklamalardan sonra ve gidecekse yurt dışına gönderilmeli...

ozturk
15.12.2006, 11:05
YATTARA ve stepanov gerisini boşver gitsin...

İslam Sezer
15.12.2006, 11:15
Musampa sezon başından beri toplasan 90 dakika oynamadı...Hazır olsa kesinlikle oynardı...Profesyonellikle ilgili sorunları var diye düşünüyorum...Ziya Doğan a hak verdiğim tek konu Musampa konusu...Adam çok rahat tavırlı...Sanki biraz ben bu takımı önemsemiyorum havaları var...

Szymek in posası çıkıncaya kadar ümidim var da PAF takımı dememin sebebi o değil de Galatasaray a gitmesini engellemek.Biz de kasten oynamamaya başladığını düşünüyorum son açıklamalardan sonra ve gidecekse yurt dışına gönderilmeli...
.
arkadaşlar şimek son bir çırpınışla emekli olmadan daha fazla nasıl kazanırım onun derdinde.yoksa hangi takıma giderse gitsin başarılı olamaz artık çünkü fiziki olarak bitik.bence hangi takıma olursa olsun satılmalı,pafa yollamak ne demek,bize faydası olmaz barı para kazanalım.jun pafa mı yollanır yoksa makul bir fiyata satmak veya kiralamak daha mantıklı değil mi?biri genç bitik diğeri yaşlı bitik.diğer bir şey ise aslında fırsat verilmedi diye savunuluyor ama ben şöyle sakince düşününce fırsat verilse dahi musampa dan umutsuzum çünkü o da bitik.tükenmiş gibi gözüküyor.marcelinho da aynısı ya neyse.bugun umutsuzum sanırım.kral çıplak dersek aslında işe yarayacak sadece iki yabancımız var:Yattara ve Stephanov,gerisi makul şartlarda yollanabilir.Daha iyilerini bulmayı ümit ediyorum.Çünkü daha kötüsü olamaz,olmamalıdır...

Özkan Uludag
15.12.2006, 16:27
Yahu Arkadaslar bu Musampayi tanimadiginiz icin böyle konusuyorsunuz sanirim!!!!Inanin bana adam müthis bi oyuncu yillardir avrupa futbolunu takip ediyorum ve inanin cok süper bi futbolcu!!!Adamin yerine koysaniza kendinizi!!!Bi takima geliyorsun oynadigin bütün avrupa kulüplerinde banko oynuyorsun sonra trabzona geliyorsun!!!Bi tane tanimadigin adam Ziya Dogan senden memnun degil !!!Sana bi iki mac sans veriyor ve istatistiklere bakiyosun adam bi tane bile hatali pasi yok görevini tam anlamiyla yerine getiriyon ondan sonra ertesi hafta gene yedek!!!Siz bu Adamin pisigolojisini bi düsünün!!!Ben haftalardir anlatiyorum Ziya dogan zamaninda yattara da böyleydi adam giriyodu oyuna süper oynuyodu ama gene yedek gene yedek!!!Sonunda ne oldu biz sahip ciktik yattaraya da öylelikle zorundan oynatti ziya onu cok istediginden degil!!!!
Inanin aynisini Musampaya da yapmaliyiz ki Ziya onu oynatsin bakin görün siz onu o zaman!!!Cünkü adam o zaman niye ve kimin icin oynadigini bilir!!!!
Biz taraftarlar icin !!!!!!!benim düsüncem bu katilirsiniz katilmazsiniz ama bence bu adam su an türkiye ligindeki en iyi yabancilardan biri!!!Bi sans versinler iki üc mac takima isinsin o zaman görün bakin nasil oyuncuymus!!!

Mustafa Mahmutoğlu
15.12.2006, 16:53
musampanın değerini bilmeyenden teknik direktör olmaz..

Bahtiyar
15.12.2006, 17:14
musampanın değerini bilmeyenden teknik direktör olmaz..

ziya zaten td. değilki. iki koyun versen eline birini kaybedecek olan iş bilmez çoban.(çoban mecazi anlamdadır)

Ali İhsan
15.12.2006, 17:15
Ricardinhonun solda eleştirlip ortada yaptıklarını gördükten sonra Marcelinho forvet arkası oynasın taraftarıyım,Stepanov ve Yattara konusunda da ağız birliğine katılıyorum,kalmalılar. Jefferson konusu devre arasında çözülecek konu değil. Eller kıtalararası klüpler şampiyonasında finalde Barcelonayla oynacak ve muhtemelen ilk onbir çıkacak satılmasıyla ilgili problem olmaz. Takımda kalmasını istemiyorum. Kötü oyuncu olduğu için değil ama giderken biraz problemli ve gitmek ister gibi olduğu için. Djokaj ve Jun zaten Trabzona adım bile atmasınlar. Szmek de kötü futbolcu olduğundan değil oynamak istemediğinden gitsin. Musampa oynadığı dakikalarda! iyiydi. En azından korkak, eli belinde, 1-0 gerideyiz bu maç bitmiş diyen tiplerden değil. Form veya kondisyon eksiği varmış gibi de gelmedi bana. Eğer yabancı kontenjanı açılırsa iyi bir golcü almamız lazım. Sağbek ve stopere de iyi Türk oyuncu bulmamız lazım. Emrah Erene bile razıyım ama sağbek problemini çözmemiz lazım. Musa ataklara katılıyor ama ofansif bir yardımı olmuyor. Sadece çok süratli. Defansta o kanattan çok çabuk çalım yiyor ve kademe nedir hiç bilmiyor. Soldaki mustafa ve muratın da takıma çok katkısı olmadı ama en azından o kanattan gelen her atak gol olmuyor. Savunma oyuncularımız kaliteli olsa 1. dakkadan gol yiyip moralmen çökmesek çoğu maçı alırız. 17 maçın 12sinde ilk golü biz yemişiz, 1 0-0 var. 4 tane maçta ilk golü atıp 10 puan toplamışız. Sonuç şu ki yabancıları tartışmaktan ziyade konsantrasyon sorunu olmayan defans oyuncularına ihtiyacımız var.

Mert M.
15.12.2006, 17:17
musampa gibi direk pasları çok isabetli olan bir oyuncu her takıma lazım.yattara mız zaten sevgilimiz.marce ve gökdeniz ile orta sahayı tamamlarız

Mustafa Mahmutoğlu
15.12.2006, 17:19
ewet hüseyin gitsin..orta saha:

yattara-marce-musampa-gökdeniz

4 lüsünden oluşmalı

Mayls
15.12.2006, 17:22
Jefferson Ben pek begenmiyorum. Bir mac oynuyo bes mac oynamiyor. Bence gönderilip Tolga'nin önü acilmali.

Musampa Bence güzel oynuyor. En azindan cogu oyuncudan daha hirsli. Bence kalmali.

Stepanov O olmasa suanda bence Erciyesspor'un oldugu yerde olurduk

Marcelinho Büyük yildizimiz. Ama futbol hayati bitmis yildizimiz. Bence gönderilmeli

Yattara Istemeyen hocaya hoca demem

Szymkowiak Bence biraz daha sabredilmeli. Son oynadigi FB macinda bence eski formuna dönmeye basladiginin sinyallerini verdi.

Bahtiyar
15.12.2006, 17:27
szymek hala sabredilmeli diyorsanız marce bitmiş yaşlanmış diyemezsiniz. adam geldi 35 yaşına hala umut veriyomuş falan hikaye yolu açık olsun. iki yıldır yatıyo adam.onun kadar marce ye sabretmek ne kadar zorumuza gidiyor böyle.

Ugur Kurucelik
15.12.2006, 18:06
benim anlamadigim szymek artik bu takima hic bir katki saglayamaz gitmek istiyor hoca kesinlikle kalsin diyor. Musampayi dogru dürüst oynamiyor ama kalitesi ortada onu begenmiyor cok inatci bu adam..

Dursun Kaplan
15.12.2006, 18:10
benim anlamadigim szymek artik bu takima hic bir katki saglayamaz gitmek istiyor hoca kesinlikle kalsin diyor. Musampayi dogru dürüst oynamiyor ama kalitesi ortada onu begenmiyor cok inatci bu adam..

hem inatçı hemde biraz korkak ya !!

Gürkan
15.12.2006, 18:14
jefferson : hakkında kararsızım. bazen iyi bazen kötü. gerçi takım kötü olunca onada çok yük biniyor.

stepanov : söylenecek laf yok.takımın en iyilerinden biri. süper.

musampa : mutlaka solda denenmeli.kalitesi belli.oy - na - ma - lı.

marce : yerinde oynatılmalı, satılırsa yerine daha iyisini alamayacağımız ortada.

yattara : Bir anca önce dönse süper olacak.özledik.

szymek : seviyordum,kalmalı diyordum ama...

TheCrow
15.12.2006, 18:25

Bunun yeni bir başlık olarak açılmasının gerekli olduğunu düşünüyorum,zaten taraftarda kredisi kalmadı Ziya Hoca'nın,bu sene de boşa gitti,bari şu adamları yanyana dünya gözüyle bir izleyelim de gözümüz açık gitmeyelim...

Çetin
15.12.2006, 18:36
musampa o musampa değil ama

Ömer SEVİNÇ
15.12.2006, 19:05
Jeff : Kararsızım. Çok ters kaleci. Nasıl olsa iddiamız yok kalsın bari.
Step,Yattara : Yorum yok.
Musampa : Aslında gitsin demiyorum. Oynasın diyorum ama Ziya oynatmadığına göre gitsin. Bari yerine adam gibi bir önlibero alırız.
Marcelinho : Gitsin. Bizim takıma Marce fazla. Bize birkaç ferhat daha lazım. marce kimmiş. Koy Hasan 3'ü sola. O daha iyi oynar.
Szymek : Mükemmel bir futbol ortaya koymuştu ama sadece yarım sezon. Artık o performansını yakalayamayacağı açık. Gitsin mutlaka.

Cabri61
15.12.2006, 19:14
bence musampa çok iyi bir oyuncu onu kazanrsak bizde çok iyi işler yapar

Kemençeci
15.12.2006, 19:22
Jeff: Gönderilsin

Musampa: Kovulsun

Marce: Tekmelensin

Szymek: Terkedilsin

Stepanov: İyi paraya satılsın

Yattara: Ona dokunanı yaşatmam

serdar
15.12.2006, 22:09
Jefferson: Kiralansin

Musampa: Kesinlikle kalsin

Marcelinho: Kalsin

Symek: Git, artik ise yaramazsin

Stepanov: Iyi paraya satilsin diicemde, yerine adam almaz bizimkiler ( örnek: Fatih Sultan Tekke)

Yattara: Yönetim satmak isterse Istifa etsin, Ziya Dogan istemiyorsa yönetim kovsun...Yönetim ve Ziya Dogan istemiyorsa ikiside gitsin....Taraftar Yattaranin arkasinda olur.......Yattara gibisi yoktur...Trabzonlu o, en Trabzonluz olan o

Gürkan
15.12.2006, 22:14
yeni adam alsak ne fayda ziya hocası oynatmadıkan sonra

Emre B.
15.12.2006, 22:46
Jeff: Dengesiz bir kaleci
Stepanov: Çok iyi.Mutlaka kalmalı
Musampa: Çok iyi ama neden oynatılmıyo anlamadım
Marce: Hüseyin ve Ferhatla ne kadar oynanabilirse o kadar oynuyo
Yattara: Ömür boyu mukavele
Szymek: Yararı yok gitsin

Hüseyin Çümen
15.12.2006, 23:08
edit edit........

Hüseyin Çümen
15.12.2006, 23:11
Jeff: napçaı belli deil gitsin
Stepanov: Çok iyi.ii paraya gitmeli veya kalada bilir
Musampa: Çok iyi kesin kalmalı böle oyuncu kolay ele geçmez
Marce: kalmasında fayda var bence
Yattara: futbolu deil yaşamı bitene kadar biyere gidemez
Szymek: bizi satanı bizde satrız

geronimo_61
15.12.2006, 23:20
jeff : suçlu değil ondan daha iyisi bulunursa da kiralansın

musampa: Türkiye'de inanılmaz işer yapar ama oynatılırsa, kalmasından yanayım

marcelinho: bek olarak pek de iyi değil ama yıldız kalmalı

stephanov: yapacak çok işi var kesinlikle kalmalı

yattara: ne söylenebilir ki.....

szymek: artık gitmesinde fayda var sanırım

antagonist
15.12.2006, 23:32
Jefferson : Gönderilsin

Musampa: Kalmalı(Ama yedek kulübesind değil!!!)

Marcelinho:Kalmalı(Ama sol açık ya da sol bek oynamayacaksa!!!)

Stepanov:Kesinlikle kalmalı

Yattara:Yorumsuz...

Szymek: Yaptıkları için teşekkür edilip,gönderilmeli...

Özkan Uludag
15.12.2006, 23:42
musampa o musampa değil ama

yahu kardes kac mac yapti ki o degil diyosun!!!Türkiyede o kadar yabanci futbolcu var oynayamayan ama adamlar daha takima isinamadi diyor!!!Bu adami kac mac izletti ki bize Ziya!!!!Lütfen ben bu adamin ölüsü bile oynar bu takimda diyenlerdenim!!!!Bana Ferhatin,Hasanin,Hüseyinin yada Musanin yada Mustafa kecelinin yapip da bu adam yapamadigi bisey söyleyin!!!!Haaaa bisey var onlar bi macda 10 topun sekizini rakibe atiyor !!!!!!!Lütfen biraz mantikli düsünün!!!!

cableTS
16.12.2006, 00:29
bu sene yabancı sınırımız hat safhada
takımın yabancı futbolcuları:
hasan, hüseyin, ferhat, musa, mustafa keçeli, celaleddin,ömer rıza vs....
bunlar bu takıma yabancılar..

Şuayip Aydın
16.12.2006, 00:57
bu sene yabancı sınırımız hat safhada
takımın yabancı futbolcuları:
hasan, hüseyin, ferhat, musa, mustafa keçeli, celaleddin,ömer rıza vs....
bunlar bu takıma yabancılar..

aynen sana katılıyom bence huseyın den taım kaptanlıgını yattara verilmeli sonra gideceklerde bunlar huseyin,hasan,ferhat,kecelive son olrakta ocak...

keles76
16.12.2006, 01:37
arkadaşlar ben jeff hariç yabancıların iyi olduğunu düşünüyorum belki birisinden vazgeçilip transfer yapılabilir ama bence asıl sorun yerliler oynadılları futbol içimi karartıyor gökdeniz ve hüseyin hariç hiçbiri güven vermiyor.

Muhalif
16.12.2006, 12:16
Jefferson : Brezilya'ya kadar kovalansın.. Tr de herhangi bir takıma verilip yetişmesi olası herhangi bir Türk gencinin önü kesilmesin..

Musampa: Kesinlikle kalmalı,sol açık ve ilk 11 de sürekli oynamalı..

Marcelinho:Bence Katar'a falan zarar edilmeden satılsın artık..

Stepanov:Kesinlikle kalmalı

Yattara:Kesinlikle kalıp, her maç ilk 11 de sağ açık oynamalı

Szymek: İstediği kulübe uygun bir ücrete verilmeli..

Bir de futbola yabancı teknik adam var.. Onu göndermedikten sonra kimi gönderirsen,kimi alırsan al bir fayda etmez..

champions
16.12.2006, 13:06
herşey çok açık bence; jeff szymek ve marce gitmeli

yerlerine bi kaleci bi önlibero birde forvet alınmalı

Murat'
16.12.2006, 13:15
marce,musampa ve szymek gitmeli.......eller geri gelmeli

mavikan
16.12.2006, 13:17
eller gelsin ziya gitsin..

sarman61
16.12.2006, 13:52
Arkadaşlar mantıklı şeyler yazalım. Şu an için en mantıklısı şimekin getmesi olacaktır. Diğer yabancılar kalmalı. İyi bir kaleciyi devre arası alamazsın. Zaten bir idaanda kalmadı. En iyi jefferson kalmalı. Ben bu kaleciye geldiğinden beri güvendim. Bu kalecide iş var. Hep sorun yaşadı bu sorunlar onun gerçek performansını göstermesini engelledi. Musampa ya gelince yattara tarzında bir oyuncu düşünün sol açıkta musampa sağ açıkta yattara bu takımı kim durdurabilir o zaman. ( Ziya doğan hariç ) Bakın ziya dogan neden musampayı oynatmıyor sitede ki trabzonspor günlüğü adı altındaki son videoyu indirin hane mehmet atalay takımı ziyaret etti adı altındaki video. Orada idman görüntüleri var. Musampa ayağına pası alıyor. Ziya hocada musampanın ayağındaki topu almaya çalışıyor. Adam acaip top tutuyor. Kanımca ziya hoca musampa onu idmanda rezil etti diye oynatmıyor. Ziya hocaya mesajım Musampayı derhal oynat. Yoksa tenhada kıstırırım seni :)

Kalması gerekenler
Jefferson
Stepanov
Musampa
Marcelinho
Yattara ( Yakında türk vatandaşı olacak ondan sonra yabancı statüsünden çıkacak zaten 5 senesi dolan vatandaş olabiliyor)

Şimek gitmeli yerine iyi bir ön libero alınmalı. Sert olacak hızlı olacak çabuk karar verecek. Bu tarz oyuncu bizim takımın ilacı olur.

BOZOHAN
16.12.2006, 16:14
Jeff: Gönderilsin

Musampa: sabredilsin

Marce: sabredilsin

Szymek: yeter artık

Stepanov: herzaman bu takımın ona ihtiyacı var.

Yattara: zaten göndersende gitmez.

ARAF
16.12.2006, 17:08
jeff : iyi bir kaleci alamıyacığamıza göre kalsın
stepanov : faydalı kalsın
musampa her maç sol açık olarak oynasın
marcelinho forvet arkası olarak oynarsa faysdalı olur adam yırtınıyor ben forvet arkasıyım diye ama bizim ziya göremiyor
yattara : o yabancı değilki zaten türk yapılsın hemen kendisi sürmeneli dir
symek çok severim ama malesef artık kafa olarak ta bitmiş ama bence ön liberoda hüseyinden daha faydalı oynar

yağız61
17.12.2006, 00:33
jeff:gönderilmeli
yattara:gerçekten dokunanı yok etmeli
szymk:artık gönderilmesi gerekiyor(hiç istemiyorum ama )
marchelinyo:kalmalı ve yerinde oynatılmalı
musampa:keşke adam gibi seyretme imkanımız olsaydı.içimden kalması gerektiği geçiyor ama ziya oynatmadıktan sonra faydalanamayız ki
stephanov:kalmalı fakat yanına çok kaliteli bir stoper alınmalı(tolga)

ftunsal
17.12.2006, 00:55
jeferson: bırakalım millitakımında oynasın!! yerli kaleci bulunsun.tecrübelisinden.

stepanov: son maçlarda yarmakta ama bize her hazaman lazım..

szmek: hoca izin verirse takımın durumunu düzeltebilecek biri oynarsa kurtuluşumuz olur.oynamazsa kendi kurtulacak gibi...

marcell: berlin de bu kadar koşsaydı,milli takıma giderdi.sorunu kafası basmayan teknik direktör.

musampa:40 ferhat,30 hasan üçünçü,20 keçeli,10 musa eder.ziya ile bir kendi bile olamadı...

yattara: dönüşünü hep birlikte bekliyoruz.rakiplerde bekliyor geceleri kabus görerek.

eller: gitmesine üzülmüştüm.dönerse makbule geçer..

celilmuhcu
17.12.2006, 01:37
yabancı futbolculardan yana hjç şsımızyok .bu takımda yattara ve stefanow dan başkası yalan:tsmeşale:

antagonist
17.12.2006, 01:53
Jefferson : Brezilya'ya kadar kovalansın.. Tr de herhangi bir takıma verilip yetişmesi olası herhangi bir Türk gencinin önü kesilmesin..

Budur :D :D

Hüseyin RİZELİ
17.12.2006, 02:15
yattara stepanov we musampa kalsın gerısı gonderılsın..

BDiler61
17.12.2006, 11:10
Jeff: Gönderilsin bi iyi bi kötü

Musampa: oynatılsın artık

Marce: kendi yerinde oynasın marce kesinlikle bu değil

Szymek: Ya sorunu dinlensin neyse çözülsün eskisi gibi oynasın yada hizmetlerinden dolayı teşekkür edelim

Stepanov: kesinlikle kalsın yanınada onun gibi bir adam daha alınsın o zaman defans sorunumuz kalmaz

Yattara: yorum yapmaya bile gerek yok.İnşallah ziya akıllanmıştır yattarayıda musampa nın yanında görmek istemiyorum

kivancpehlivan
17.12.2006, 17:48
1)jefferson: kalmalı

2)stephanov: kesin kalmalı

3)yattara: söylemeye gerek yok kalmalı

4)musampa: tam göremedik oyununu ama ben beğeniyorum daha iyisi alınana kadar kalmalı ve oynatılmalı

5)f.eller: brezilyada yılın11inde ben kiralanmasını bile anlayamamıştım ama kalmalı

6)marcelinho: adı var kendi yok ama inş. uyum sağlar şimdilik kalsın

7)szymek: artık eski verimi yok gitmeli

8)djokaj: gitmeli

9)jun: gitmeli

jefferson61sefa
17.12.2006, 18:55
jefferson:bence kalsın zaten alacağımız ii olmaz gelen gideni aratır
eller:gelsin baksanıza dünyanın en ii takımında oynuo
stepanov:kesin kalsın göndermesinler takım iiyice batar göbek eller-stepanov
yattara:söze gerek yok onu gönderecek hoca yok trabzonda :D
marcelinho:sezon sonuna kadar kesin beklenmeli bosuna kariyeri yok
musampa:valla wederson yada ii bir yabancı gelcekse gitsin
symek:hasan kabze+carrusca karşılıgı verilebilir
jun:bir an önce kurtulalım ama kiralıyalım gelecek var bu adamda (fm den)
djokaj:yok et kendini :D valla bundan nasıl kurtuılucazzzzzzz

Murat'
17.12.2006, 18:57
jefferson stepanov yattara eller kalmalı diğerlerini göndermeliyiz

UğurB
18.12.2006, 12:27
Cok macera aramadan Szymek'i Hasan Kabze + Aykut Ercetin karsiligi (gerekirse ustune biraz para bile verilebilir) Galatasaray'a verilebilir. Ondan acilan kontenjana Eller geri getirilir. Gerekirse stoper, gerekirse on liberoda kullanilir. Djokaj bedelsiz birakilir kurtulunur. Jun'u sezon sonuna kadar bekleyebiliriz. Jefferson'u Aykut'u alirlarsa birakabilirler. O zaman acilabilecek kontenjandan iyi bir yabanci forvet alinir. Ama bu yonetim bunu yapabilir mi?

Mustafa AYDIN
18.12.2006, 12:32

4)musampa: tam göremedik oyununu ama ben beğeniyorum daha iyisi alınana kadar kalmalı ve oynatılmalı

5)f.eller: brezilyada yılın11inde ben kiralanmasını bile anlayamamıştım ama kalmalı

Aynen katılıyorum.

kudu_61
18.12.2006, 12:40

Fikirlerinin altına imzamı atabilirmiyim...

Erbay
18.12.2006, 14:17
Şu anda takımda olan yabancılar bence yeterli.Musampa şu an için kötü gözükebilir ama bence takımda oynayacak en iyi sol kanat oyuncusu.Onu bir türlü sol kantta göremedik.Marcelinho kendini toparlarsa zaten onda sorun kalmaz.Yabancılarda zayıf halka bence Jefferson.Bir iyi oynuyor bir kötü.

kingfisher
18.12.2006, 14:21

aynen katılıyorum ama marcelinho da gidebiir çok fazla zorlamaya gerek yok