PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 12. Hafta | Gençlerbirliği 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7

zafer6161
27.11.2016, 18:44
Ersun ve ustayi istifaya cagiranlar seneye utanacakmisiniz

Kapıcı
27.11.2016, 18:44
Muharrem Usta'nın akrabası mısın?

Yoksa dediğin gibi kucağında mı oturuyorsun?

Yav hocam ben daha yönetimin zamani var diyorum siz Iho'lara Hekimoglu'larina kulubu emanet etmek istiyosunuz

Ahmet Ocak
27.11.2016, 18:45
ERSUN HOCA KESİNLİKLE GİTMEMELİ HİÇ OLMAZSA ÖNÜMÜZDEKİ SEZON DA KALMASI TARAFTARIYIM.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emrex61
he he.

Kudurun sabahlara kadar kudurun.

İşte sorun bu takımın ve kulübün sorunu bu herkes çıkar ve makam peşinde alayınız batırdı bu kulübü ulan takım çok kötü halde adam İHO Usta derdindeler sizin gibi kafadarlar bitirdi bu kulübü bırakın şu kulübün yakasını allahsızlar.

SHOTACI61
İho zamanında biz eleştirirken anamıza dolaylı yollardan küfür ediliyordu şimdi aynı hainler aynı pespayeler Muharrem başkana saldırıyorlar,Yedirmeyiz birader kansa kan dişse diş

Şanlı SanMarino
Vizyon küme düşme adaylığını gerektirir :)

ersn.alparslan
27.11.2016, 18:46
asıl zoruma giden taraftarın hiç bir tepki vermemesi ben şimdi trabzonda olsam yerimde duramaz havaalanına gider bunların suratlarına bakardım ve söyleyeceğim tek şey şu olurdu ; yeteneğiniz yok anladık peki aldığınız paradan giydiğiniz formadan adamlığınızdanda mı utanmıyorsunuz ?

munzevil
Erzurum kırosu seni

Ulan it burasi Cumhuriyet kurulduğu mert insanların şehri akılli ol terbiyesizlik etme
Daha çok yazarım da forumdaki kardeslerimden haya ederim.

serdaracıl

Hocam belki de yüzde 100 haklısın ama başaşağı gidiyoruz çözüm ne?

sasone
Yav hocam ben daha yönetimin zamani var diyorum siz Iho'lara Hekimoglu'larina kulubu emanet etmek istiyosunuz

Doğru düzgün ifade etsen,kudurun ne demek?

SHOTACI61

Bunlar utanmaz reis,Arsız haysiyetsiz ve de Allahsızdırlar

Kapıcı
27.11.2016, 18:47
Usta ve yönetimini hala cani gibi koruyan bi kesim var.

Yedirmeyiz ulan!!!

Varsa yüregi olan gelir kulup binasinin önüne.

Emirhan TOPCU
Sinirle hocaya da giydiriyoruz tabi haklı olarak ama o müsait pozisyonlarda topa vurmayan futbolcuları nereye koyalım. Transfer yaptığını söyleyerek takımın zaten bozuk olan kadro yapısının iyice içine eden yönetime ve o boşa para kazanan scout ekibine ne demeli.Çözümü bizmi bulacağız taraftar olarak.Burası Trabzonspor 12 maçta 12 puanın hesabını birileri vermeli.Her sene kademeli olarak alıştırıldık bu başarısızlıklara.Hakemler zaten doğruyor.İmdadımıza yetişecek kimse yok mu.

Takım top oynuyormu abi??
Tabiki hocaya giydiricem aldirmasaydi çıkıp deseydi ben aldirmadim istediğim futbolcular bunlar değildi diye.
Ben futbolcuya kizmam abi vuranı aldircaksin ozaman,yada çıkıp diyeceksin benim istediğim oyuncular değil bunlar diye üzerinden yükü atacaksın ki bende sana giydirmicem ersun hoca.
Bunlar birbirinin arkasını korumaya yemin etmişler böyle olmaz çözüm üretilmez böyle olursa saygılar abi

theo
Takıma ayar verecek bir abi lazım... Takımı hirslandiracak kaybetmeye tahammülü olmayan biri gerek... Genç genç kaybetmeye alışık adamlarla olmaz bu iş... Ersun ilk gelişinde kadro.kurdugunda song vardı kazanmaya aç adamlar ve gol.krali olmuş Gökhan Ünal vardı. O zaman işi kolaydı... Yattara güven veriyordu colman hirsliydi... Bu takımda kim.necidir belli değil...

ccd6167
Suk,doye,demir,ramil. Bunlar golcün olursa gol atamazsın.

Adamın forveti mehmet batdal siz hala neyi sayıklıyorsunuz

Geçin oyuncu isimlerini sorun hoca ve olmayan sistem.

serdaracıl
asıl zoruma giden taraftarın hiç bir tepki vermemesi ben şimdi trabzonda olsam yerimde duramaz havaalanına gider bunların suratlarına bakardım ve söyleyeceğim tek şey şu olurdu ; yeteneğiniz yok anladık peki aldığınız paradan giydiğiniz formadan adamlığınızdanda mı utanmıyorsunuz ?

Hocam bunlar o eşiği aşalı çok olmuş.

Bilall61
Trabzonspor ancak penaltıdan gol atabilir.Başka türlü gol atmasının imkanı yok.
Ersun Hoca'yı anlamakta zorluk çekiyorum.Bu takım topla iyi oynayamıyor.Top çevirme hızı çok yavaş.Topu sadece eveliyor geveliyor.Üstüne topla oynayacağım önde basacağım diye arkada çok boşluk veriyor.Eee kardeşim artık şu takımı kontraatak oynat.Yoksa Trabzonspor'un işi çok zor...

Doğukan Uçan
takımın teknik direktörü fenerbahceli baskanı trabzonsporlu degil . hahaha düstügümüz durum vahim

Şanlı SanMarino
Luçeskuvari hoca,

Küme düşmeye adayvari takım,

50. yılda teneke,

Avni Aker'e rezil veda!

Busun sen vizyon reyiz,

Zagor millete söverken aldanmayın dedik dinlemediniz. Gurur duyun.

SHOTACI61
Ulan it burasi Cumhuriyet kurulduğu mert insanların şehri akılli ol terbiyesizlik etme
Daha çok yazarım da forumdaki kardeslerimden haya ederim.
Sana mı dedim yoksa başkasına mı önce ona bak ona...

Murathan
Kadro kötü olabilir ama o işin hikayesi.
Hiçbir takım 12 maçta 12 puan toplayacak kadar kötü olamaz.
antalyaspor 4 maçta 4 galibiyet aldı. kadrosunu yazıdrmayın bana, uğraştırmayın beni.
o müsvedde ko vu la cak!

nakzo
27.11.2016, 18:48
Ben istikrar dedigim icin benim umrumda degil oyle mi?

Her istifa da kulup hep basarili oldu dimi?

Bos bos konusma Nakzo.

Ezelden beri her yönetimi küfür edmis birisin.

Ha iste yalak degilim sadece Trabzonsporluyum kimsenin kucağına oturmuyorum.aBu rezilliği kepazeliği Trabzonspora 15. Olmayı ve bu çöplük kadroyu layık görenleri savunmayı midem almıyor.

thehell61
27.11.2016, 18:49
İngiltere ligini izlerdim önceden son 5 yılda yaşananlar vs futboldan soğudum. Ama yinede dayanamayıp Trabzonspor'umun maçlarını izliyorum sadece teknik bir ii yorum yapayım diyorum kendimce biryerlerde ama nerden tutsan elinde kalıyor.

Anlamadığım, bu takım idmanda ne yapıyor? düz koşu yapıp iki ağırlık kadlırıp maça mı çıkıyorlar bu nedir ya organize hiçmi bir atak olmaz? Hiç mi taktik çalışılmaz? Hiçmi bir duran top organizasyonun olmaz ? Olayı ne bunların ya ?

SHOTACI61
Luçeskuvari hoca,

50. yılda teneke,

Avni Aker'e rezil veda!

Busun sen vizyon reyiz,

Bu sanmarino azılı muhaliftir taraftar olup olmadığı bile şüphelidir provakasyona gelmeyin birilerinin maşasıdır.

sasone

Yedirmeyiz ulan!!!

Kime karşı ne savunuyorsun?Usta bu tarz bir adam değil,kulüp başkanlığı için ne kimsenin canı yansın ne de senin canına bir şey olsun ister,sen çok yanlış anlamışsın olayı arkadaşım,git bir sakinleş gel.
Burada herkes Trabzonsporlu,yanlış yapan da doğru yapan da bizim insanımız.
Düşünerek yorum yazın.

shagrath61
takımın teknik direktörü fenerbahceli baskanı trabzonsporlu degil . hahaha düstügümüz durum vahim

Zeki ile mustafa , Trabzonlu ve trabzonsporlu da ne oluyor ? Aynısı muhammed demir içinde geçerli .

yorumsuz6117
27.11.2016, 18:50
Ulan Muhammet aldığın paradan utan be..

Kemal Öztel
27.11.2016, 18:50
Istifanın hala yanlış olacağını düşünüyorum çünkü:

-Önümüzdeki iki hafta ligin son 2 sırasındaki takımlarla oynayacaz 4-6 puan çıkarırız.Sonra ise başakşehir şb ve bursa maçları.Yeni hoca gelse bile şu 3 takımdan en fazla 1 puan alır o dikiş yine tutmaz.Yeni gelen hocanın takıma katabileceği bir şey yok kalite yerlerde.Yedek kulubemizde 1 tane açık veya bek oynayan oyuncu yok bırakın ilk 11 dekileri..

Burada en büyük suç yönetimindir takımı toparlamaları için bir devre arası şansları kaldı.2-3 net transfer 10 numara,forvet,sağ bek,stoper bölgelerine alabilirsek ligi ilk 8 de bitirir kupada ilerleyebiliriz.Yönetimin son şansı İhodan beter olma yolunda gidiyorlar şu an..

Şanlı SanMarino
27.11.2016, 18:51
Bu sanmarino azılı muhaliftir taraftar olup olmadığı bile şüphelidir provakasyona gelmeyin birilerinin maşasıdır.

Hadi lan oradan,

Bizim muhalefetimiz ihanete ve bu takımı göz göre göre küme düşürmeye,

Adam ol,

Sen kimin adamısın?

Muharrem Başkan da İho kapıcı mı?

Haa bana sorsan ne İho, ne Muharrem ne de Celil,

Bizi samimiyet kurtarır.

1 yıldır eriyor takım,

Hala biz hain oluyoruz, takımın anasını ağlatanlar kahraman.

Heee hee.

Kemal Öztel
27.11.2016, 18:51
Luçeskuvari hoca,

50. yılda teneke,

Avni Aker'e rezil veda!

Busun sen vizyon reyiz,

Bir de sadece mağlubiyetlerden sonra insanları galeyana getirmesen

munzevil
27.11.2016, 18:52

1. Erzurum'un kırosu ne demek
2.Erzurum'un kırosu diye genelleme yaptın.
3. Erzurum un kırosu dediğin nakzo kardeşimiz Erzurumlu degil

serdaracıl
İho zamanında biz eleştirirken anamıza dolaylı yollardan küfür ediliyordu şimdi aynı hainler aynı pespayeler Muharrem başkana saldırıyorlar,Yedirmeyiz birader kansa kan dişse diş

Hocam iho'yu zamanında en çok eleştiren bendim. Burada takımı şampiyon yapan sadri de dahil birçok kişi eleştirildi.yanlış yapan eleştirilir. Yedirmeyiz falan mantık işi değil

mashal61
Muharrem Usta Ersun Yanal'ı desteklemeye devam edecekse onunla beraber gitsin. Eğer Ersun Yanal gitmezse yönetimin kredisi bitiyor. Buradaki yönetimin adamları bunu iletsinler.

odyseuys
yahu ersun hocanın savunulacak bir tarafı cidden kalmadı artık. 90+'daki mustafa yumlu hamlesiyle zaten "ağam beni koviir misen" demeye getirdi.

çok daha ağır bir yazı yazmıştım ama hali hazırdaki gerginliğe tuz biber ekmek istemiyorum. ersun hoca derbi maçlar dışında haftalardır inanılmaz formsuz. takımı hedef maçlara ne doğru motivasyonla ne de doğru taktikle hazırlayamıyor.

vizyon meselesine hiç girmek istemiyorum ama şu da bir gerçek ki "misyon"u olmayanın vizyonu olmaz. sezon başından hedefimiz yok deyip takımı misyonsuz bırakan yönetim benim gözümde ağzıyla kuş tutsa vizyoner bir görüntü çizemez artık.

brnclhn
27.11.2016, 18:53
ülkeyi kutuplaştıranlar gibi siz de takımı kutuplaştırmayın...zaten yeterince acı çekiyoruz kızın tamam ama ihocu,celilci,ustacı diye bölmeyin Trabzonu da...herşeyden çok bu zarar veriyor yıllardır...

Enes Başkaya60
Tekrar Tekrar yazıyorum bikmayacagim Bu günleri seneler önce gören Hocamız vardı...

Üşüyoruz be Vahid Reis...

mkesen1982
Problemin futbolcu kalitesinde olduğunu düşünüyorum.Tabi bu kalitesizliği yaratan bu kadroyla yola çıkanlardır.Başta başkan hoca ve yönetim.Hoca ve yönetim değişikliği şu anda bize bişey kazandırmaz tam tersi daha kötü oluruz.Bence devre arası beklenmeli yapılacak transferlere ve neticeye bakılmalı.

Şanlı SanMarino
Bir de sadece mağlubiyetlerden sonra insanları galeyana getirmesen
Kardeş bak,

Son galibiyet üzerinden 1 ay geçti,

Yani yenilgi sonrası değil,

Yenebilsek galibiyet sonrası da buradayım,

Veya müsait oldukça da,

Küme düşüyoruz ulan var mı ötesi?

Bu mu Trabzonspor taraftarı? Ayıptır ayıp. Size bu tabloyu reva görenler utansın!

Sizi böyle Trabzonspor ruhundan uzaklaştıranların yatacak yeri yok.

61Firtinasi61
Inadina Ersun Yanal.....

ccd6167
27.11.2016, 18:54

Saygılar abi takılma bunlara sen

nakzo

Bana dedin çakal ..Ben erzurumlu değil Zonguldaklıyım bu bir .Yllardır erzurum da oturuyorum.Insanları kıro değil beyefendi.merrt insanlardı ve bayağı Trabzonsporlu dadaş vardır burda.Senin gibi eyyamcı bir terbiyesize kala almıyorum da münzevil abimiz olaya dahil olduğu için senin gibi bir kılıksıza cevap veryim dedim.

gurur6134

Yedirmeyiz ulan!!!

Iste bu zihniyet yuzunden bu haldeyiz benim adamim olsunda camurdan olsun zamaninda ihocularda ayniydi simdi ustacilar cikti..dusun su klubun yakasindan menfaat pesinde degil trabzonsporun pesinde kosanlarin yeri burasi terbiyesizlige luzum yok..

Kapıcı2
27.11.2016, 18:55
Doğru düzgün ifade etsen,kudurun ne demek?
Yönetime, hocaya küfür edenler peki ne demek istedi?

Öyle saca böle tarak.

Küfür ederlerse kudurun derim tabi.

Akilli olsunlar akilli!!!

Ogün YAZICI
muharrem usta'nın tek suçu ersunu getirmekmiş gibi davranmayın Allah aşkına.ersun onun en masum hareketi.bu kadro ne ulan bu kadro ne.herhangi bir anadolu takımına koy şu kadroyu düşer yemin ediyorum düşer.yine forma ligde tutacak

Turgay Atalay
Bu cacik malzemelerine ucak falan kaldirmasinlar otobus bile fazla. Kendi imkanlariyla evine donsun cacik malzemeleri.

vadaa55
Yıll5 metre ötesine pas atamayan adamları izlemekten bıktım.
Top süremeyen, top kontrol edemeyen, şut çekemeyen yeteneksiz adamları izlemekten bıktım.
Kimliğinde Trabzon yazıyor diye takımda her daim kendine yer bulan çapsız özevlatları izlemekten bıktım.
Yeteneği ve mücadelesi yetmeyince kendini yerlere atıp hakemden medet uman sahtekar adamları izlemekten bıktım.
Her duran topun başına geçip topu doğru dürüst kaldıramayan, orta yapamadıkça yine ısrarla yine o topun başına geçen, orta yapamadığının farkında olmayan beyinsiz adamları izlemekten bıktım.
Hücumda çıktığı her kafa topunda faul yapan ve yine ve yine ve yine aynı haltı yiyen adamları izlemekten bıktım.
Top süren adama bile topsuz deparına rağmen yetişemeyen futbol fakiri adamları izlemekten bıktım.
Ağzı ayaklarından çok çalışan, hakemle, rakiple didişip sahada gereksiz her türlü işi yapan gerizekalı adamları izlemekten bıktım.
Ofsayt nedir bilmeyen zenci forvet izlemekten bıktım...

Vallahi billahi bezdim.

Duygularıma tercüman oldun kardeş..

Şanlı SanMarino
27.11.2016, 18:56
Ustacılığı en çok Usta istemez,

Onun bunun adamı olacağınıza,

Trabzonspor'un adamı olun!

İnsan olun,

Yanlışa yanlış, doğruya doğru deyin.

Gürkan Asma
27.11.2016, 18:57
Yıllardır;

5 metre ötesine pas atamayan adamları izlemekten bıktım.
Top süremeyen, top kontrol edemeyen, şut çekemeyen yeteneksiz adamları izlemekten bıktım.
Kimliğinde Trabzon yazıyor diye takımda her daim kendine yer bulan çapsız özevlatları izlemekten bıktım.
Yeteneği ve mücadelesi yetmeyince kendini yerlere atıp hakemden medet uman sahtekar adamları izlemekten bıktım.
Her duran topun başına geçip topu doğru dürüst kaldıramayan, orta yapamadıkça yine ısrarla yine o topun başına geçen, orta yapamadığının farkında olmayan beyinsiz adamları izlemekten bıktım.
Hücumda çıktığı her kafa topunda faul yapan ve yine ve yine ve yine aynı haltı yiyen adamları izlemekten bıktım.
Top süren adama bile topsuz deparına rağmen yetişemeyen futbol fakiri adamları izlemekten bıktım.
Ağzı ayaklarından çok çalışan, hakemle, rakiple didişip sahada gereksiz her türlü işi yapan gerizekalı adamları izlemekten bıktım.
Ofsayt nedir bilmeyen zenci forvet izlemekten bıktım...

Vallahi billahi bezdim.

Tercüman oldun resmen, BEZDİK !

Hazar_
27.11.2016, 18:58
Kulüpteki herkes sorumlu şu fiyaskodan. En başta başkan tabiki. Birisi çok güzel yazmıştı. Muharrem Usta cips poşeti gibi dışardan dolu gözüküyor ama içini açınca 4'te 3'ü boş hava.

gurur6134
27.11.2016, 18:58

Boyle dar zihniyetli insanlarala ugrasmaya degmez, ugrasma kardes birak dertleri trabzonspor degil bunlarin adamlarina laf gelmesin yeter ..

BERBATOV61
27.11.2016, 18:59
Muharrem usta ile ersun gelse şuraya kendilirini bunlar kadar savunamaz :)

serdaracıl
27.11.2016, 18:59
muharrem usta'nın tek suçu ersunu getirmekmiş gibi davranmayın Allah aşkına.ersun onun en masum hareketi.bu kadro ne ulan bu kadro ne.herhangi bir anadolu takımına koy şu kadroyu düşer yemin ediyorum düşer.yine forma ligde tutacak

Hocam formanın da artık dayanacak mecali kalmadı. Devre arası tedbir almazsak düşeriz net

munzevil
27.11.2016, 19:00
Saygılar abi takılma bunlara sen

Aslan kardeşim bizden de size sonsuz selamlar

Şanlı SanMarino
27.11.2016, 19:00
Muharrem usta ile ersun gelse şuraya kendilirini bunlar kadar savunamaz :)
Yahu bunlar akıllarını kiraya vermiş.

emrex61
27.11.2016, 19:01
Beyler onu bunu tartışmanın anlamı yok kongre günü geldimi ipini çekersin olur biter kimsenin adamcılığını oynamayın para makam ve itibar için kulübünü ve şehrini satan kadar adi bir insan yoktur benim gözümde onun için lütfen kimsenin adamı olmayın bir tek Trabzonsporun adamı olun.

ccd6167
Ersun hoca falan değil arkadaş hoca dediğin elindeki kadroya göre takım oluşturur ona göre taktik uygular. Bu adam geldiğinden beri derlerki hücumcu. Al sana hücum futbolu..

Çok kötü de takım olsan taş gibi tabanca gibi takım tabirleri vardır . bunu bile yapabilmek zor değil futbol da ..

Ersun hoca falan değildir.. İspat edilecek yanı bile yok

Necmettin ALTUNTAŞ
Ne yazayım buralara.Bu takımı böyle göreceğime öleydim.Bir takım gözümün önünde eriyip gidiyor.Çaresiziz!Elimizden bir şey gelmiyor.Tıpkı ölümü bekleyen hasta gibi.Gözüne bakarsın kahrolursun görmesin diye başını çevirir ağlarsın ya aynen öyle...
Yarab,Bu uğursuz gecenin yok mu sabahı?
.................................................. .....

Yıldıray Emanet
27.11.2016, 19:02
Ersun 1 kuruş para istemeden gidicekse aha kapı orda yok eğer gitmicekse bu rezilliğin başında durmaya devam edicek o durdukca başkanda yalan olcak yöneticide büyük keyifle takip edicem bundan sonra yönetim ve hocanın düştüğü durumların sürecini. Düşmeyelim yeterli

ozturk
27.11.2016, 19:03
Bu sene düşmekten kurtulamayacağız galiba..

sasone
Kardeşim takılma böyle seviyesi düşük yorumlara,bu takımın değerlerini en iyi anlayan insanlar Trabzonlu olmayıp bu takıma sevda duyanlar.

Hakan
Mesajları raporlayalım lütfen bizim için büyük kolaylık.

emrex61
27.11.2016, 19:04
Ersun yanal basın toplantısına çıkmamış konuşmamış yayıncı kuruluşa şahsen bende konusmazdım abi azıcık hocanın yerine koyun kendinizi bu adamlarla yine iyi oynuyoruz yemin ediyorum iyi oynuyoruz bunun farkında deilsiniz.

Yıldıray Emanet
27.11.2016, 19:06
Daha 2. maçtan 17 haftada 10 gol zor atarız dedim korkarım ki gerçekleşti bile

cyberentalpi
Ben hala inatla savunacagım. Ersun un Hocalıgına Baskanında vizyonuna guveniyorum.
Elimizde sampiyon olmus yada fırtuna gibi bir takım vardı sanki, baskan ve ersunla bu duruma dustuk

evet gol boılgesinde ultra beceriksiz bir takımımız var. bende nasıl duzelecek bilmiyorum. ama ndoye,muhammet,suk,zeki ile duzelmyecegi kesin. Aytac hakeza.

Enes Başkaya60
Sikebahce Rizeyi yenmeli rakibimizin biride rize...

kaan61
27.11.2016, 19:07
O değil de şurada hiç kimse üst üste adana ve kayseriyi yenebiliriz diyemez

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk
Kayseri ve Adana 8 kişi kalırsa galibiyet belki . Bugün 10 kişi oynayan gençler çok daha net pozisyon buldu

serdaracıl
27.11.2016, 19:07
1- sakin kalmalıyız
2- transfer çalışmalarına hemen başlamalıyız
3- herkes 1 çalışıyorsa biz 3 çalışmalıyız
4- ehil adamlarla çalışmalıyız

nakzo
27.11.2016, 19:08
Bizim acilen kadroyu düzeltmemiz lazım.Camianın büyükleri ustayı durumun vahametini anlatsın niye sus pusun usta bu oyuncuların gözüne soksana puan tablosunu.

gurur6134
27.11.2016, 19:08
Ben hala inatla savunacagım. Ersun un Hocalıgına Baskanında vizyonuna guveniyorum.
Elimizde sampiyon olmus yada fırtuna gibi bir takım vardı sanki, baskan ve ersunla bu duruma dustuk

evet gol boılgesinde ultra beceriksiz bir takımımız var. bende nasıl duzelecek bilmiyorum. ama ndoye,muhammet,suk,zeki ile duzelmyecegi kesin. Aytac hakeza.

Belki firtina degildik de 12 macda 12 puan alacak 10 kisi kalmis rakibine net pozisyon bulamadigi gibiustune birde 3 netpozisyon vercek takimda degildik keza antalyadan 7 kasimpasadan 6 yiycek takim hic degildik..

Ümit Küçük
27.11.2016, 19:09
kimsenin orası burası oynamasın emerson ve janko transferlerinde rüştünü ispatlayan adamı transfer komitesi başı yaparsan böyle üstümü başımız ağzımız burnumuz pok dolar.....durica kapı gibi stoper ya hani bugün yediği çalımları gördünüz mü....top süremeyen doldurmaktan başka birşey yapamayan onazi....faul yapmaktan top oynayamayan suk.....koşmaktan baska bir artısı olmayan bero(hade yaşı genç ışık var)....takıma forvet almayan elinde sağ açığı olmayan....hani şu n22 ile sözleşme imzalayan kurtarıcı diye 90+4 de giren....pas bitiricilik son vuruş 0 olan muhammed....tek bildiği topu diğer ayağına çekmek ceza sahası içinde içeri 3 kafa topunu çeviremeyen....ha birde top özürlüsü ibanez....bunlar kimin pok yemesi ise işte bunların yüzünden takım bu halde........hocaya gelince ben ersun yanalın yıllardır şişirilmiş bir balon olduğunu düşünüyorum....ve maalesef ersun yanalın oyun taktiği çağın gerisinde kaldı

castillo61
Zeki alternatifsiz sağ bek ve hala yönetim ve hoca savunuluyor

emrex61
1- sakin kalmalıyız

Aynen öyle kırıp dökmek bize hiç bir zaman kazandırmadı büyük kulübüz diyoruz daha kriz yönetmesini bilmiyoruz azıcık bir etrafına bak elindeki malzemeye bak Ersun yanallık bir durum yok takıma belki 1 2 tane kendi istediği adam vardır gerisi vallahi boş transfer çalışmaları başlamıştır çoktan onun için devre arasını çok iyi geçirmeliyiz yoksa halimiz duman kavga gürültüyle devre arasını iyi geçiremeyiz.

Mesut
Bu takım küme düşer açık ve net.
Doğruya doğru yanlışa yanlış diyemeyen taraftarlar adamcilik yapan benim adamlarim olsun diyen taraftarlar kına yakın hala Usta ve yönetimini savunmak ahmakliktir Küme düşme tehlikesi ile karşı karşıyayız durumu daha nasıl anlatmak gerekiyor anlamanız için ne yapmamız gerekiyor koskaca camianın düştüğü durumlara bak içim kan ağlıyor

Şanlı SanMarino
27.11.2016, 19:10
1- sakin kalmalıyız
Serdar kardeş hala transferin çözüm olacağını düşünmek intihardır.

Niye mi?

Çünkü devre arası kimse astronomik ücret söz konusu olmadığı müddetçe iyi oyuncusunu bırakmaz,

Bıraksa bile tarihimizde devre arası iyi oyuncu denk getirme miktarımız çok çok azdır,

Yani yaptığı 10 transferden tümünü tutturamayan bu yönetimin devre arası alacağı oyuncu da bundan farklı olmaz.

Acil yönetim değişmeli ve akıllı adamlarla kulüp idare edilmeli.

sbay
27.11.2016, 19:11
Ligin en az gol atan takımı.hoca 6 aydır takımın başında ve hücumda bu kadar çaresizliğe çözüm üretemiyor.

Enes Başkaya60
27.11.2016, 19:12
Devre arasında kimi alabilirsin ki oda doğru net düşeceğiz gibi...

gurur6134
27.11.2016, 19:12
Bu takım küme düşer açık ve net.
Doğruya doğru yanlışa yanlış diyemeyen taraftarlar adamcilik yapan benim adamlarim olsun diyen taraftarlar kına yakın hala Usta ve yönetimini savunmak ahmakliktir Küme düşme tehlikesi ile karşı karşıyayız durumu daha nasıl anlatmak gerekiyor anlamanız için ne yapmamız gerekiyor koskaca camianın düştüğü durumlara bak içim kan ağlıyor

Bu zihniyet yuzunden 2011 mucadelesi su ana kadar sonuca ulasamadi zaten gereken tepki verilemedi her zaman yazdim yine yaziyorum trabzonun en buyuk sorunu adamcilik ve kayitsiz sartsiz siyaset yalakaligidir..

Şanlı SanMarino
27.11.2016, 19:13
1- sakin kalmalıyız

Ayrıcaaaa,

1- isyan etmeliyiz, biz büyük takımız
2- asla transferde çözümü aramamalıyız, bize yaramıyor, 100 oyuncu alsan da bu gerçek değişmez,
3- çalışmaya değil samimiyete ihtiyaç var bunu sana kulübün içinde kanıtlarım
4- trabzonspor kendine layık olan idarecileri acilen tesbit etmelidir

cyberentalpi
Belki firtina degildik de 12 macda 12 puan alacak 10 kisi kalmis rakibine net pozisyon bulamadigi gibiustune birde 3 netpozisyon vercek takimda degildik keza antalyadan 7 kasimpasadan 6 yiycek takim hic degildik..

Neydik arkadaşım. sadi zamanında Fb macında 1-0 skoru korumaya çalışıyorduk mesela. Hami zamanında neydik peki. Tolunayı gonderdik. Halil Hoca geldi. daha iyi mi olduk. eh biraz. tam oluyorduk onu gonderdik ersun geldi iyi mi olduk.
Yahu bu takım mejdani gibi adamı parasını veremedi diye kaçırdı. Bakın sezon sonu bonservissiz gitti demiyorum. Mbia her gn icin faiz alıyordu. Ndoye 2.5 milyon ero sozlesme yaptık. Tamam bıyle başladık ama topu tutuyoruz.ç Hucuma cıkıyoruz. Tolunay a bırakılan takımla belki kupa finali oynadık ama ligden dusuyorduk. Bu ilk degil 3. kez dusme tehlikemiz 5 sene icinde.

Fatih Özkan
Ligin en az gol atan takımı.hoca 6 aydır takımın başında ve hücumda bu kadar çaresizliğe çözüm üretemiyor.

Çünkü o hücum hattı sorunun ta kendisi.

Gürkan Asma
27.11.2016, 19:14
Ben kadro kuramayan yönetime yönetim demem. Transfer de ince eleyip sık dokuyoruz, nokta atışı yapıyoruz, noldu : 10 milyon Euro çöp. Bu yönetim başarısızdır. Sabır kavramı hikayedir.

Hasan ZAİMOĞLU
Oyuncu rotasyonu açısından kısır döngü içindeyiz. Ekici, Okay ve Castillo'nun yokluğu oyuncu değişikliklerine bariz bir şekilde yansıyor. Akbaş'ın alternatifi olan İbanez ise savunma anlamında vasat fakat adrese teslim toplarıyla bir nebze de olsa tırmalamaya çalıştı. Takım çok vasat. Bu takıma gol atmak isteyen rakip takımın yapacağı tek şey yürüyerek adam geçmesi. Ne zaman ki rakip yürüye yürüye ceza sahamıza girse ya gol yedik ya da pozisyon verdik. Sistemli bir futbolumuz yok. Şans yanımızda olacak da gol atacağız. Yönetime de hocaya da ne kadar kızarsak kızalım. Olan bize oluyor. Eriyoruz. Dur diyecek kimse de yok.

cyberentalpi
Ha birde onerin yahu. Şu adamla çalışalım diyin. Şu futbolcularla oynayalım deyin.

Fatih Özkan
Hoca değiştirmek çözüm getirseydi meyvesini İHO döneminde alırdık diye düşünüyorum.

gurur6134
Devre arasında kimi alabilirsin ki oda doğru net düşeceğiz gibi...

Gecenlerde yonetime yakin yunus emre selin haberi vardi braganin forveti ahmet hassan 1.91 boyunda 58 macda 17 gol atmis bonserviside 4,5 milyon avrocuk ve bu adamla ilgileniyormusuz simdi soruyorum bu adamin trabzonsporda basarili olma sansi nedir jankonun durumu ortadayken varin siz dusunun trabzonsporu kimlerin yonettigini..

delfino
27.11.2016, 19:15
Bu takım son on senedir sadece 2010-2011 yılında başarısı var o dönem de o kadro nasıl kuruldu yapılan transferler incelendiğinde başarı Türkiye içi yapılan transferler le gelmiş yani türkiye de oynamış ligi bilen oyuncular sadece jaja hariç aslında belkide son senelerde yapılan yanlışların en güzel cevabı belkide ...

emrex61
27.11.2016, 19:16
Ersun yanal istifa etti deniyor :S

munzevil
Bana dedin çakal ..Ben erzurumlu değil Zonguldaklıyım bu bir .Yllardır erzurum da oturuyorum.Insanları kıro değil beyefendi.merrt insanlardı ve bayağı Trabzonsporlu dadaş vardır burda.Senin gibi eyyamcı bir terbiyesize kala almıyorum da münzevil abimiz olaya dahil olduğu için senin gibi bir kılıksıza cevap veryim dedim.

Yedirmem seni paşam merak etme.
Müsait bir gün beraber maç izleyelim kritik yapalım.

gurur6134
Neydik arkadaşım. sadi zamanında Fb macında 1-0 skoru korumaya çalışıyorduk mesela. Hami zamanında neydik peki. Tolunayı gonderdik. Halil Hoca geldi. daha iyi mi olduk. eh biraz. tam oluyorduk onu gonderdik ersun geldi iyi mi olduk.
Yahu bu takım mejdani gibi adamı parasını veremedi diye kaçırdı. Bakın sezon sonu bonservissiz gitti demiyorum. Mbia her gn icin faiz alıyordu. Ndoye 2.5 milyon ero sozlesme yaptık. Tamam bıyle başladık ama topu tutuyoruz.ç Hucuma cıkıyoruz. Tolunay a bırakılan takımla belki kupa finali oynadık ama ligden dusuyorduk. Bu ilk degil 3. kez dusme tehlikemiz 5 sene icinde.

Bu kadar uzatmaya gerek yok sonuclar ortada trabzonspor hic bukadar kucuk de dusmemisti rezilde olmamisti neyin derdindesin hala 12 macda nezaman 12 puan almis tarihinde bu takim neyi savunuyorsun hala..

Murathan
27.11.2016, 19:17
Hoca değiştirmek çözüm getirseydi meyvesini İHO döneminde alırdık diye düşünüyorum.

10 yıl daha söylenir bu geyik he.

gurur6134
Rizede atti ohh gelsin 16.sira

sasone
Serdar kardeş hala transferin çözüm olacağını düşünmek intihardır.

Niye mi?

Çünkü devre arası kimse astronomik ücret söz konusu olmadığı müddetçe iyi oyuncusunu bırakmaz,

Bıraksa bile tarihimizde devre arası iyi oyuncu denk getirme miktarımız çok çok azdır,

Yani yaptığı 10 transferden tümünü tutturamayan bu yönetimin devre arası alacağı oyuncu da bundan farklı olmaz.

Acil yönetim değişmeli ve akıllı adamlarla kulüp idare edilmeli.

Yönetim değişikliği için bir sebep göster?Ersun Yanal tercihi mi yanlış,güvendikleri bir profesyonel için çalışma alanı açıp,rahat çalışabilmesi için tüm tepkileri üzerlerine çekmeleri mi?
Ekonomik olarak asla başarısız değiller,saha dışı yönetim olarak sorun yok.Hacizler kalkmış,paralar ödendiği için huzurlu bir kulüp ortamı var,futbolcuların yetersiz olduğunu söyleyecekseniz,uymamız zorunda olduğumuz kriterler var,bu kulüp bu sene sonunda kapanmayacak,sağlıklı bir şekilde yürümesi için günü kurtarma işlerine fırsat vermemek lazım,kulüp senin yaptığın gibi istifa ve kelle isteyerek kurulmaz,koskoca Osmanlı bile sağlıklı kararlar almadığı,sürekli kelle vere vere battı.
Bir kulübün nasıl yönetileceği,ne yapması gerektiği belli,saha sorunları Ersun Yanal'ın sorunları,çözmesi gereken o ama ortaya bir şey koyamıyor.
Devre arasına kadar da çözemezse gereği yapılır.

emrex61
Rize attı valla düşme hattına gidiyoruz :D:D

Hasan ZAİMOĞLU
Rakibimiz Rize attı :)

Şanlı SanMarino
27.11.2016, 19:18
Yabancının yabancısı diyen kokuşmuş zihniyet,

Hala sanıyor ki çözüm transfer,

Yok kardeşim sorun senin samimiyetsiz olman,

Çözüm senin olmaman,

Cevat kol gibilerin bile diline düşersin böyle.

Mert Acar
Devre arası ciddi transferler yapmassak tehlikedeyiz.
Maalasef hepimiz yanıldık arkadaşlar..Sezon başı herkes ümitliydi,kendimizi kandırmayalım.
Fakat 3 şeye isyan etmiştik yönetim hiç dikkate almadı.
1-Akbaş,Zeki,Yumlunun takımda kalması(Bunlar sizi yer dedik)
2-Transferlerin çok geç gelmesi(Burada ne sabırsızsınız vs.. yükleniliyordu böyle söyleyince)
3-Sağbek ve Sagaçık transferlerinin yapılmaması.
Bunların 3ü bize çok pahaliya patladi.
Ersun hocayı da çoğunluk istedi.Keza Ustaya olan destek ortada....
Yapacak bişey yok biz takımımıza sahip çıkacağız.Başka Trabzonspor yok.
Istafalar çözüm getirmiyor.Yönetim ve teknip ekip hatalarını anlayıp,yanlıştan dönmek zorunda.Eger ki ders almiyorlarsa o zaman elveda deriz.

munzevil
Ha birde onerin yahu. Şu adamla çalışalım diyin. Şu futbolcularla oynayalım deyin.

1.berdiyev
2. Besnik hası
3.asilhamsi kardeşimizin de önerisi bielsa

Hakan
27.11.2016, 19:19
Hoca beraberlikten memnun gibi yönetti maçı neye sinirlenmiş anlamadım.

serdaracıl
27.11.2016, 19:19
Ayrıcaaaa,

1- isyan etmeliyiz, biz büyük takımız
2- asla transferde çözümü aramamalıyız, bize yaramıyor, 100 oyuncu alsan da bu gerçek değişmez,
3- çalışmaya değil samimiyete ihtiyaç var bunu sana kulübün içinde kanıtlarım
4- trabzonspor kendine layık olan idarecileri acilen tesbit etmelidir

Hocam şu an transferden başka çözüm var mı? Kadro kalitemizi yükseltmemiz gerekmiyor mu? Bunun yolu nedir sizce

gurur6134
27.11.2016, 19:20
Isin kotu tarafi bu takim dusme hatti stresini kaldiracak psikolojiyede sahip degil hepden elleri ayaklari dolasir simdi..

emrex61
27.11.2016, 19:21
Aslında ersun hoca istifa etmeye hakkı yok şuanda geldi düzelticem dedi şimdide çekip gidicem diyemez dememesi lazım hatta bizim dedirtmememiz lazım ben hiç bir hocanın bu takım üstünde etki edebilecegini düşünmüyorum görmüyormusunuz beyler yetenekleri yok onun için inatla ersun yanalı tutmalıyız küme düşceksek onunda kariyerini bitircez başka çare yok istifa filan onun için paçayı sıyırmak olur.

Şanlı SanMarino
27.11.2016, 19:22
Yönetim değişikliği için bir sebep göster?Ersun Yanal tercihi mi yanlış,güvendikleri bir profesyonel için çalışma alanı açıp,rahat çalışabilmesi için tüm tepkileri üzerlerine çekmeleri mi?
Ekonomik olarak asla başarısız değiller,saha dışı yönetim olarak sorun yok.Hacizler kalkmış,paralar ödendiği için huzurlu bir kulüp ortamı var,futbolcuların yetersiz olduğunu söyleyecekseniz,uymamız zorunda olduğumuz kriterler var,bu kulüp bu sene sonunda kapanmayacak,sağlıklı bir şekilde yürümesi için günü kurtarma işlerine fırsat vermemek lazım,kulüp senin yaptığın gibi istifa ve kelle isteyerek kurulmaz,koskoca Osmanlı bile sağlıklı kararlar almadığı,sürekli kelle vere vere battı.
Bir kulübün nasıl yönetileceği,ne yapması gerektiği belli,saha sorunları Ersun Yanal'ın sorunları,çözmesi gereken o ama ortaya bir şey koyamıyor.
Devre arasına kadar da çözemezse gereği yapılır.

Seçileli 1 yıl oldu tek düzgün gün geçmedi,

Her yenilgiden sonra kaçan, saklanan, susan,

Hazırlık maçında üçüncü lig takımına tek farklı galibiyet alsa sosyal medyada şov yapan kartvizit budalaları,

Hadiiii,

Takım kümeye gidiyor, günlerce deliklerde sırtlan gibi saklanacaklar,

Ama eleştiren herkes hain,

Trabzonspor'un bu tablosuna itiraz etmek ihanet,

Ulan herşeyi geç çocukların Trabzonspor sevgisinin ırzına geçti bu idareciler,

15 yaşında çocuğa sosyal medyadan küfredecek kadar alçalmış adam mı bizi yönetecek?

Geç kardeşim geç,

Lafonten masallarını kendine sakla, anlat,

Ben aylardır burada bu eleştirileri yapıyorum, hala yenilgi sonrası diyen var.

Resmi maç yokken kendimi yırttım bilen bilir.

Neyse, siz iflah olmazsınız.

Murathan
27.11.2016, 19:22
devre arasına kadar 9-10 puan toplayabilsek yabancı hoca isterim de şöyle bir durumda getirilecek yabancı hoca sıkıntı da olabilir.
Samet aybaba ne yapıyor acaba :rolleyes:

nakzo
27.11.2016, 19:23
Yedirmem seni paşam merak etme.
Müsait bir gün beraber maç izleyelim kritik yapalım.

Inşallah abi saygılar..

odyseuys
hoca söylendiği gibi istifa ettiyse yönetim kesinlikle kabul etmeli.

bakınız en son 12-13 sezonu ilk yarı içerisinde şenol hoca motivasyonunu kaybettiğini ifade ettiği gün işine son vermeyen yönetim devre arasına kadar takımın yokuş aşağı yuvarlanmasına neden olmuştu.

futbolda oyuncunun motivasyonunu kaybetmesi rotasyonla, revizyonla tolere edilebilir ama takımın hocasının motivasyonunu kaybetmesi -ki istifa niyeti varsa motivasyon tartışması talidir- geçiştirilebilecek bir olgu değildir.

istifa haberi doğruysa emekleri için teşekkür edilip arayış içerisine girilmeli bir an önce.

theo
Bu takıma devre arası Gokdenizi alacaksın... Sadece o bile takımı.atesler

Şanlı SanMarino
27.11.2016, 19:24
Hocam şu an transferden başka çözüm var mı? Kadro kalitemizi yükseltmemiz gerekmiyor mu? Bunun yolu nedir sizce
Çok tepki çekecek biliyorum ama,

Çare bellidir, öze dönüş...

Fakat zekiyle mekiyle değil,

Ancak yumluyla falan değil,

Devrimci ve gerçek,

Antikapitalist Trabzonspor, sistemi alt eden Trabzonspor ruhu ile!

İsyan et kardeşim,

Kendine bile isyan et,

Emin ol bundan kötü olmayacak.

nakzo
27.11.2016, 19:24
18 puan yaparsak ik devre düşmeyiz ama sorun yapabilirmiyiz.

Hakan
27.11.2016, 19:25
İstifa falan yok asılsız haberler yazmayalım.Hocanın da konuşmadığı doğru değil ligtv de okuyabilirsiniz.

serdaracıl
27.11.2016, 19:25
Çok tepki çekecek biliyorum ama,

Çare bellidir, öze dönüş...

Fakat zekiyle mekiyle değil,

Ancak yumluyla falan değil,

Devrimci ve gerçek,

Antikapitalist Trabzonspor, sistemi alt eden Trabzonspor ruhu ile!

İsyan et kardeşim,

Kendine bile isyan et,

Emin ol bundan kötü olmayacak.

Hocam uzun vadede haklıdın belki ama zamanımız yok.

gurur6134
27.11.2016, 19:26
Yabanci hoca su anda olmaz 6 ayligina ya vural ya samet gelsin kumede kalalim yeter ..sezon sonuda olaganustu kongre yonetim kendine guveniyorsa guven tazeler..bu rezillik onlarin eseri bu taraftar bu sene ilk 10 u goze almisti onu bile beceremediler birlikde destekledik sabir sabir dedik eyvallahda bu kadar uzun boyluda degil bana bu gece sinirden yine uyku yoksa bunun hesabini vercekler..nasil desteklediysek oyle asagi almasina biliriz kimsenin babasinin ciftligi degil bu takim..

nakzo
fbyi tutacağım hiç aklıma gelmezdiİnsallah yenilmez rizeye.

sasone
Seçileli 1 yıl oldu tek düzgün gün geçmedi,

Her yenilgiden sonra kaçan, saklanan, susan,

Hazırlık maçında üçüncü lig takımına tek farklı galibiyet alsa sosyal medyada şov yapan kartvizit budalaları,

Hadiiii,

Takım kümeye gidiyor, günlerce deliklerde sırtlan gibi saklanacaklar,

Ama eleştiren herkes hain,

Trabzonspor'un bu tablosuna itiraz etmek ihanet,

Ulan herşeyi geç çocukların Trabzonspor sevgisinin ırzına geçti bu idareciler,

15 yaşında çocuğa sosyal medyadan küfredecek kadar alçalmış adam mı bizi yönetecek?

Geç kardeşim geç,

Lafonten masallarını kendine sakla, anlat,

Ben aylardır burada bu eleştirileri yapıyorum, hala yenilgi sonrası diyen var.

Resmi maç yokken kendimi yırttım bilen bilir.

Neyse, siz iflah olmazsınız.

Geçerli bir sebebin yok,her hafta ısrarla gelip,burada provakasyon yapıp gidiyorsun,yönetimin iyi yaptığı onca şeye ve kulübü düzgün bir yola sokmasına rağmen,ortada saha sonuçlarına yönelik eleştiriler var ben de onun çözümünü Ersun Yanal bulacak diyorum,kimse kadro yetersiz demesin,kadro tecrübesiz veya bu tür bir mücadeleye dayanacak olgunluktan uzaksa bunu Ersun Yanal ayarlayacaktı,yönetim elinden geleni yapmıyor olsa anlayacağım,sorumluluklarında bir sıkıntı mı var?

Şanlı SanMarino
27.11.2016, 19:27
Hocam uzun vadede haklıdın belki ama zamanımız yok.
Şuanda YABANCI bir transfer bitirildi ve doğrudan %100 katkı yapacak. Lütfen isim sormayın.

gurur6134
27.11.2016, 19:28
Ne istifasi arkadaslar bulmus ciftligi ersun tazminatini almadan gider mi..usta da yollamaz keza onu yollarsa kendi basarisizligini kendi tesciller..mitovizyon baskan ve luceskuvari ersunla 50.yilda ptt lige bu gidisle..

Fatih Özkan
10 yıl daha söylenir bu geyik he.

Neresi geyik ? Yaşadık ve gördük.

serdaracıl
Geçerli bir sebebin yok,her hafta ısrarla gelip,burada provakasyon yapıp gidiyorsun,yönetimin iyi yaptığı onca şeye ve kulübü düzgün bir yola sokmasına rağmen,ortada saha sonuçlarına yönelik eleştiriler var ben de onun çözümünü Ersun Yanal bulacak diyorum,kimse kadro yetersiz demesin,kadro tecrübesiz veya bu tür bir mücadeleye dayanacak olgunluktan uzaksa bunu Ersun Yanal ayarlayacaktı,yönetim elinden geleni yapmıyor olsa anlayacağım,sorumluluklarında bir sıkıntı mı var?

Kadro yetersiz. Net

Turgay Atalay
27.11.2016, 19:29
Şuanda YABANCI bir transfer bitirildi ve doğrudan %100 katkı yapacak. Lütfen isim sormayın.

Kaldilar mi Rodagella ya :)))))

DeAgLeMaNyAq
27.11.2016, 19:30
İstifa falan yok asılsız haberler yazmayalım.Hocanın da konuşmadığı doğru değil ligtv de okuyabilirsiniz.

Belki de istifa edebilirim demiştir bilemiyorum ama sırf basın toplantısına geç çıktı diye hemen masa başından manşetler çıkarmak da enteresan. O haberleri yazanlar da hemen kıvırmaya başlamış...

mashal61
Haydi rize, haydi Kweuke! Hem şikecilerin yenilmesi iyi olur hem de durumumuzu daha net görmüş oluruz. Küme hattına girelim de TS tarihinin en kötü yönetimi, td si diye tarihe geçsin şu beceriksizler.

Şanlı SanMarino
Seni ikna etmek gibi bir niyetim yok,

Tabloya bak, ya terse çevir başarılı say veya gerçekleri görmezden gelme,

Haa işine gelmiyor mu?

İşine bak kardeşim,

Sanane?

İster eleştirir ister överim,

Provokatör sensin,

Trabzonspor bunları yaşıyorsa senin gibi sorgulamayan hizipçiler yüzünden.

Git küme düşme adayı başka takım taraftarı ol,

Biz Trabzonspor ruhu ile yeniden devrim yapacağız!

Not: Bir yenilgi sonrası buradasın söylemidir gidiyor, kardeşim 1,5 aydır maç kazanamadık. Takım kazanınca da burdayız, hatta bulabilirsem Gs maçı sonrası bile muhalefetimin devam ettiğini yazmıştım.

serdaracıl
27.11.2016, 19:31
Kimse yönetim, hoca ya da futbolcuları savunacağım diye diğerini harcamasın. Hepsinin ortak sorumlulupu var

emrex61
27.11.2016, 19:31
Yanal, Spor Toto Süper Lig'in 12. haftasında 0-0 biten Gençlerbirliği maçının ardından düzenlenen basın toplantısında kırmızı-siyahlı ekibin 60 dakika 10 kişiyle oynadığını hatırlatarak, "Topun bizde olması bir şey ifade etmedi. Diğer maçlarda da böyle oldu skor konusunda becerimizi ortaya koyamıyoruz." dedi.

Bordo-mavili takımın önemli bir virajdan geçtiğini bu sürecin de sert ve acı verici olacağını ifade eden Yanal, "Skor üretecek ve güvene dönüştürecek zamana ihtiyacımız var. Trabzonspor'un bundan sonra iskeletini teşkil edecek oyuncuları belirlemeliyiz. Oyuncu çöplüğüne de dönüştürmemek gerekiyor. Bu süreç acılı geçecek sancılı olacak. Benim referanslarım belli, çıkardığım oyuncular kurduğum takım, oynattığım oyun ortada. Ben söylüyorum. Bu süreci iyi yöneteceğiz ve istenilen Trabzonspor'u izlettireceğiz." diye konuştu.

Transfer döneminde kısa sürede ve zor şartlarda takviyeler yapmak durumunda kaldıklarını dile getiren Yanal, devre arası ve sezon sonunda yapılacak takviyelerde daha isabetli tercihler yapılabileceğini ifade etti.

Beyler hoca inanıyorsa bizde inanmak zorundayız başka kurtuluşumuz yok destek vermeyede gerek yok sessizce beklicez.

sasone
27.11.2016, 19:33
Kadro yetersiz. Net

Bunu kabul ediyorum zaten ama bu kadro planlaması Ersun Yanal'ın sorumluluğu altında bu planlamayı doktor Muharrem Usta yapmadı,zaten kendisine en büyük eleştirim bu,Ersun Yanal bir profesyonel,işine bakar,senin benim gibi sahiplenmez,kariyerine bakar ama başkan tam tersi diyor,Ersun Yanal bu işi hepimizden çok sahiplendi,onun motivasyonunda bir sıkıntı yok diyor,sahaya bakıyorsun bunu göremiyorsun o zaman iyice kafa karışıyor.
Motive hali buysa işimiz var.

pazarkapılı
27.11.2016, 19:34
hoca ile sonun kadar devam edilmeli....forvet hattı yeniden elden gecmeli....n doye gercekten cok yetersiz....

61Firtinasi61
Ersun Yanal devam.....

61Firtinasi61
Destek tam Destek.

Çağdaş DENİZ
Arkadaş lar digiturk play den fb maçını izlemek isteyen var mi kullanıcı adı şifre vereyim ben izleyemihorum

61Firtinasi61
Yok onu deyistir bunu deyistir

katre-i.matem
27.11.2016, 19:35
Cok sukur bir yonetici varmis forumda

ilyskm
Macaristan BAL ligindeki takımlarla hazırlık maçları yaparsan 12 maçta 12 puana dua edersin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Zurawski
Şu futbolcuların her pozisyonda kendini yere atıp penaltı beklemesi ne kadar acı. Her pozisyonda faul yapmaları. Forvetimizin her pozisyonda çaresizce faul beklemesi.

Başakşehir gibi bir takım olmak istiyorum. Çok mu zor. Herşeye rağmen Ersun Yanalın bunu yapabileceğini düşünüyorum. Bu futbolcular çok kalitesiz. İbanez denen adam herşeyi gösteriyor aslında. Daha ne diyelim.

Erkan A.
Istifa etmis deniliyor basin toplantisi bile yapmadi daha

Sefer A.
27.11.2016, 19:36
MHP yerine,Mhk olacaktı. özür dilerim herkesten.saygılar
Haksizliga ses çikarmayip aziz yalayiciligi yapan Mhp'ye de yaziklar olsun... Mhp'den dik durus beklenirdi ama nerdeee... digerleri zaten mok

Ahmet Kara
27.11.2016, 19:37
İstifa felan yok... Yönetim de hoca da görevinin başında...

sasone
27.11.2016, 19:37
Seni ikna etmek gibi bir niyetim yok,

Tabloya bak, ya terse çevir başarılı say veya gerçekleri görmezden gelme,

Haa işine gelmiyor mu?

İşine bak kardeşim,

Sanane?

İster eleştirir ister överim,

Provokatör sensin,

Trabzonspor bunları yaşıyorsa senin gibi sorgulamayan hizipçiler yüzünden.

Git küme düşme adayı başka takım taraftarı ol,

Biz Trabzonspor ruhu ile yeniden devrim yapacağız!

Not: Bir yenilgi sonrası buradasın söylemidir gidiyor, kardeşim 1,5 aydır maç kazanamadık. Takım kazanınca da burdayız, hatta bulabilirsem Gs maçı sonrası bile muhalefetimin devam ettiğini yazmıştım.

Benim provakasyonla işim olmaz,en muhalif olduğum başkan Hacıosmanoğlu dönemi,o zamanlarda bugünlerin geleceğini adım gibi bildiğim için süreci daha sakin karşılıyorum,psikoljik olarak hazırdım,sizin gibiler ise hayatın ve futbolun gerçeğini görmeden saldırıyorlar.
Yönetimin hangi sorumluluğunu savsakladığını gördünüz?Açık ve net sorum bu?

pazarkapılı
27.11.2016, 19:38
haftaya hersey unutulur....

hos_cocuk61
27.11.2016, 19:40
Eyyyy Muharrem Usta hala taraftardan özür dilemedin. Neredeysen çık ortaya, foruma kapıcını çaycını yollayıp işin içinden çıkacağını sanma.

gökhants1966
27.11.2016, 19:41
Sol kanada Sivastan etkili şutlarıyla ve skorer özelliğiyle ön plana çıkan Atıf Şeyşuyu alın dedik geniş alan topçusu dediler daha sonra da amerikadan rakibin içinden geçmeye çalışan bir şovmen aldılar.

Sağ kanada yeteneksiz yusufun yerine tekniği ve oyun zekası iyi olan birini alın dedik almadılar.

10 numara için teknik kapasitesi ve oyun zekası yüksek ara pas atabilen birisini alın dedik gittiler yetenekleri kısıtlı olan Beroyu alıp geldiler.

Ortasahaya oyun zekası,pas kalitesi ve topa hakimiyetleri yüksek olan Bragadan Nikola Vukcevic ve Nancyden Youssef Bennasseri alın dedik ikisi yan yana çok iyi olur dedik almadılar gidip Lazionun belki de en yeteneksiz oyuncusu Onaziyi alıp getirdiler.

Forvet hattına son vuruş becerisi yüksek bir oyuncu alın dedik Suk gibi avrupanın belki de en boş oyuncularından birini aldılar.

Trabzonspor yönetimi,scout ekibi ve teknik direktörü başarısızdır koskoca yaz transfer döneminde bile başarısız transferler yapan bir kulüp devre arasında ne yapacak bilmiyorum inşallah yeteneksiz oyuncuları alıp gelmezler gerçekten çok korkuyorum bu kulüp böyle giderse küme düşer.

Derin Trabzon
27.11.2016, 19:42
haftaya hersey unutulur....
Haftaya kadar sürse iyi.

Sefer A.
çâre resmimdeki adam

Zurawski
Arkadaşlar hoca futbolcular ve yönetim herkes suçlu bu tabloda. Biz bu acıları yaşamamız gerekiyor, çok fazla yanlış yaptık yıllar boyunca. Artık sempatik bir takım olmamız lazım. Herkesin nefret ettiği bir takıma dönüştük. Bunun da farkına varalım.

Başarılı olduğumuz dönemlere bakın. Herkes trabzonspora sempatiyle bakardı. Şu an Trabzonsporun küme düşmesini isteyen insanlar çok daha fazla. Bizi çekemeyenlerden bahsetmiyorum bu notkada. Objektif futbolseverler bile Trabzonspordan nefret eder oldu. Bunu iyi düşünmemiz lazım.

Uğur Kalyoncu
Oyun noktasinda bir ilerleme var ama sıkıntı kalitede..

Hocanin eksikleri var mi tabi ki var..

Ama bu durumda olmamizin 1.sebebi yönetim tarafindan yapilmayan transferler.

İnsallah Kayseri ve Adana macini bir sekilde kazanabiliriz..

Ersun ve Usta ya sonuna kadar destek..

Son olarak Uğur u topcu yapanin Onazi yi getirenin Allah belasını versin..

Şanlı SanMarino
Kaldilar mi Rodagella ya :)))))

Yok kardeşim başka bir oyuncu.

robinhood61
Trabzon sıradan bir takım oldu. Bi de diyorlar ki gelecek güzel olacak sabredin. Ama bu yaşadığımız rezillikler tarihe kaydoluyor. O zaman da geleceğin hiç bir anlamı kalmıyor. Ersum konusunda tavrım net. Trabzonun teknik adamı olamaz. Adam fenerbahçeli bir kere. Bunu bilmeyen kaldı mı

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

A. Aydın
27.11.2016, 19:44
Kadromuz cok yetersiz.
Onazi yi direk ersun hoca istedi.
Ne yazik ki en kilit noktaya en yanlis transfer oldu.

hos_cocuk61
27.11.2016, 19:45
Buradan Muharrem Usta'nın yakınlarına sesleniyorum. En yakınında kim varsa ve bu forumu okuyorsa Muharrem Usta'ya sağlam bir şamar atsın belki kendine gelir ve yaptığı bu rezaletin farkına varır.

emrex61
Ersun yanal:Ben söyluyorum istenlien Trabzonsporu izlettireceğiz.

Hoca inanıyorsa bende hocaya inanmayı seçicem bu durumda hangi hoca gelicekte düzelticek bizi ben inanıyorum hocaya başka çaremiz yok.

Şanlı SanMarino
Kendinizi kandırmayın,

Her geçen gün dibe giden bir süreç yaşıyoruz,

İsyan edin,

İho kadar bunlar da suçlu,

Belki önü kesilmese İho daha başarılı olurdu.

memozcan
27.11.2016, 19:46
ersun hoca şunun cevabını versin: 10 kişi kalmış bir rakibe karşı neden gol pozisyonumuz yok???

Mert Acar
27.11.2016, 19:47
Eleştirilecek diger bir konu da şu madem ki bu sancılı döneme katlanılacaktı neden en baştan Ersun hoca gelmedi...
Neyse yönetim ve hoca hatalarından ders çıkarmalı bizde takıma sahip çıkmalıyız.Yapacak bişey yok.Eleştirilerimizi dile getireceğiz elbette.

Fatih Özkan
27.11.2016, 19:47
ersun hoca şunun cevabını versin: 10 kişi kalmış bir rakibe karşı neden gol pozisyonumuz yok???

Soru yanlış.
Gol pozisyonumuz var. Golümüz yok.

Şanlı SanMarino
27.11.2016, 19:49
Hadi Ersunu gönderin geri Hamiyi getirin :)

Adamsınız vizyon reyiz, zagor beee

Gurpas
27.11.2016, 19:49
Ersun Yanal ın oynattığı futbolu geldiği hiç bir dönem beğenmedim.

memozcan
27.11.2016, 19:51
Soru yanlış.
ilk yarım saati izleyemedim ama sonrasında pozisyon namına bir şey göremedim.. buna karşın gençlerin net iki pozisyonu var onurun ayaklarıyla çıkardığı..

emrex61
27.11.2016, 19:51
Kendinizi kandırmayın,

Her geçen gün dibe giden bir süreç yaşıyoruz,

İsyan edin,

İho kadar bunlar da suçlu,

Belki önü kesilmese İho daha başarılı olurdu.
Ya kardeşim eleştirilerin bazıları dogruda tutumun yanlış isyan edin nedemek kaos ortamımı yaratalım onumu istiyorsun devre arasına az zaman kaldı doğru ve akıllıca hareket etmeliyiz lütfen basit kilişe kelimelerle insanların duygularına dokunma.

Dip.Ing.Mag.
27.11.2016, 19:52
Şikecilerinde şu ligte en rahat geçtiği iki takım var biri Rize diğeri de biz

TUNCAY HİÇYILMAZ
27.11.2016, 19:52
Şuan tek isteğim yönetimin yaptığı yanlışları kabul etmesidir. Yok hala biz bunlara güveniyoruz, böyle devam, zamana ihtiyaç var falan diyecekseler kapının yerini biliyorlar

ESER
27.11.2016, 19:53
çâre resmimdeki adam

Iyi olurdu harbiden ama boyle bir kaosun icine atlar mi?pek sanmam. Rusyanin senelerdir dusme hattinda surunen takimini sampiyonlar ligine tasidi. Ha keza rubinde yaptiklari da ortada .keske olsa

Sefer A.
27.11.2016, 19:57
Iyi olurdu harbiden ama boyle bir kaosun icine atlar mi?pek sanmam. Rusyanin senelerdir dusme hattinda surunen takimini sampiyonlar ligine tasidi. Ha keza rubinde yaptiklari da ortada .keske olsa
Zevk almayabiliriz oynattigi futboldan ama 5 3 2 dener 4 5 1 dener 6 3 1 dener, dener de dener ama sonuca bir sekilde varir...
Bizim oyuncular da öyle oynamaya meyilli aslinda, çok savunmaci çok orta saha oyuncusu var, ileriye de Poloz-Azmoun yerine N'Doye-Demir/Ramil yaptin mi tamam... yine de tabi ki 1 stoper 1 sag bek 1 de orta saha 1 de kanat oyuncusu lazim, o zaman adam olur takim
çâre Kurban Berdyev
Bielsa da olur
Dupraz da olabilir

bordo08
27.11.2016, 20:01
Problem hocalarda değil hele çözüm ersun hocayı gönderip giray bulağı getirmek hiç değil aman aman çok çektik bu kafadan sabır..

Mellih
27.11.2016, 20:02
Soru yanlış.

Ben göremedim gol pozisyonu? Gürayın çektiği şut var ve ndoye'e şişirilen toplar var. Bunlar bence pozisyon sayılmaz. Atladığım bişey varsa söylebilirsiniz.

Rakibin 2 tane onurun çıkardığı pozisyonu var.

gurur6134
27.11.2016, 20:03
Istenilen trabzonsporu ptt liginde mi izlettircek yanal bize..60 dakika 10 kisi oynayan takima net pozisyonumuz yok bir de 3 tane net pozisyon vermissin kume hattindasin ligin yarisi gelmis nerdeyse sonra da istenilen trabzonsporu izlettircez hadi ordan kimi kandiriyorsunuz en ufak bir umut isigi olsa tamam diycez yok ama hala umut pompalamakla mesgul milketde yiyor bunlari referanslari belliymis yesinler senin referansini dun yoktur profesyonel is hayatinda yarin vardir sen gecmisinle avun dur hoca..

61Firtinasi61
Yahu sizi hic anlamiyorum....

cyberentalpi
1.berdiyev
2. Besnik hası
3.asilhamsi kardeşimizin de önerisi bielsa

Peki neden bunlar. ??? vahid bunlardan az adam mı idi. Ersun un kariyeri bunlardan az mı neden ??

Oğuz ZEYTİN
27.11.2016, 20:04
Bu acizlige alismamaliyiz. Trabzonspor bu. Oyle vurdumduymaz, pespaye, zayif bir yapi degil. Yoneticisi, hocasi, oyuncusu o ismi kucultemez. Gidisi seyretmekcozum olmaz, cunku bu yolun sonu hayra cikmayacak.

Togrul
27.11.2016, 20:05
12 maç 12 puan.
Korkunç bir statistik. Bu ortalama bizi anca kümede tutar.

Sadettin_
27.11.2016, 20:07
Açıkcası son 3-4 mactır hatta belkide 5 mactır takım heyecanlı ve hevesli oynuyor .
fakat bu maçtada iyice anladıkki takım gol atamıyor . 10 kişi kalmıs rakibe gol atamadık bence 9 kişi kalsalardıda gol atamayacaktık .
İtiraz edeceksiniz belki ama şuanki durumumnuzun sebebi zeki yavrunun görevini yapamaması değil .
Sorun bir an önce tespit edilip bir şeyler yapılmalı .

katre-i.matem
Saka maka deplasmanda alinan 1 puandan dolayi taraftar isyanda kelle istiyor. Sampiyonluk habercisi bunlar :)

Sefaenes
Eskiden olsa bu duruma taraftar yönetimi istifa ya davet ederdi artık mağlubiyetle kutlar olduk. Yumlu değişikliğin hesap sorulmalı

Maranov
1) Biz 10 kişilk g.birliğini yenemdik değil,1 puanı zor kurtardık. Bu 1 puan kümede kalmamız için ilerde işe yarar.
2) Maalesef ersun hoca 90+4de yumluyu oyuna alarak olmayan kredisinide eksilere götürdü. Sorun hocada değil diyenler yanılıyor.
3) Takımın çok iyi bir golcüsü olsa bazı maçlardan 3 puan alabilirdik. Maalesef forvetlerimizin hiçbiri işe yaramaz.
4) İbaneze başkan dahil kötü topçu diyenler, defans yapmıyor diyenler adamın oyununu görünce utanmışlardır.
5) Mehmet ekici bağıra bağıra cimboma gidecek bunu kimse önleyemez. Usta ekiciyi çağıracak al 1 milyon Euro+maç başı 10bin eurodiyecek imzalamasan hadi sana bye bye diyecek.Kadro dışı bırakacak.
6) Maalesef bu sene akyazı açılışı takımı çok etkiledi. Her hafta oraya gidiyoruz açılışa ama erteleniyor. Bu sene açmayın akyazıyı, seneye kalsın. sonuçta avni akerimiz var.
7) ptt 1.lig takımlarından bile kötü top oynuyoruz anlayamıyorum.
8) bu sene küme düşecez galiba küme düşersek bizi ordan çıkarmazlar emin olun
9) bütün hakemler bizim için birleştiler bu takıma su bile yok diyorlar. fırat 1 doğru karar verdi lehimize sonra doğradı bizi.
10) maalesef usta çırak bile çıkmadı. Trabzonspor koca bir ilin moralini bom nok etti.

Emre Veli
27.11.2016, 20:08
11541 devre arasında 2 den fazla transfer yapamayacağımız aşikar. hem alacak güç yok hem kimse devre arasında oyuncusunu satmaz. bence bu 2 hakkımızı da sağlam bir stoper ve bek ile kullanmamız gerek. orta saha için benim ne şartta olursa olsun favori adayım yusuf yazıcı. genç ve onazi aytaç türevlerine göre ileriyi düşünebilecek reaksiyon gösterebilecek bir oyuncu. hiç değilse süre versinler. ben kumaşının iyi olduğunu düşünüyorum ve bir anlık hevesle yazmıyorum bunları. forvet alamayacağız gibi. alırsak suk muhammed ndoye ve sheidaevden biri gider diye düşünüyorum. ramili hiç adam akıllı izleyemediğimiz için 11 yazamazsın. sağolsun ersun yanal 10 dakika bile süre vermiyor. castillo iyileşmedi gitti ancak iyileştikten sonra takımda en umut bağlayacağımız adam yine o olur. kanat oyununda çok beceriksiziz. bu yüzden kalabalık orta saha ile göbekten atak yapmak dışında yapacak bir şeyimiz yok. bence artık denenmesi gereken oyunlardan biri bu. eldeki leşlerden ancak bu kadar olabilir.

Dip.Ing.Mag.
27.11.2016, 20:08
Bu acizlige alismamaliyiz. Trabzonspor bu. Oyle vurdumduymaz, pespaye, zayif bir yapi degil. Yoneticisi, hocasi, oyuncusu o ismi kucultemez. Gidisi seyretmekcozum olmaz, cunku bu yolun sonu hayra cikmayacak.

Bunun mimarı maalesef başkandır. Tamam ekonomik anlamda kötü durumdaydık fakat battık gibi tutumu sportif anlamda da sürekli dibe doğru gitmemize sebep oldu. Başkanı dinleyen hangi hoca ya da futbolcu psikolojik olarak lige hazırlanabilir ki. Futbolcuların çogunda yetenek sorunu var mı evet hoca yetiyor mu sıkıntılı fakat başkana o kadar destek verdik o sadece battık etrik gittik dedi

Sefer A.
27.11.2016, 20:09
Besnik Hasi fuzuli
Berdiyev ve Bielsa adamdir
Vahid hoca ise hiçbir kulüpte kendini ispatlamadi ki dogru dürüst, ne alâkasi var Berdiyev ve Bielsa ile ? tam Milli takim hocasi iste Vahid hoca...
Ama sabredilseydi adam edebilirdi takimi, Ersun'dan daha iyi yapardi o isi

Dip.Ing.Mag.
27.11.2016, 20:09
12 maç 12 puan.
Korkunç bir statistik. Bu ortalama bizi anca kümede tutar.

En kötü başlangıcımızdır herhalde bundan daha kötüsünü hatırlamıyorum

Karmam
27.11.2016, 20:10
Hakemler 3 haftada 8 puanımızı gasp etti. Bugün son 5 maçının 4'ünü kazanmış, hem Galatasaray'ı hem Beşiktaş'ı deplasmanda yenmiş bir takım olacaktık.

Bugün bu gerçeği görmezden gelenler bu haksızlığa destek verenlerdir.

Şanlı SanMarino
27.11.2016, 20:13
Ya kardeşim eleştirilerin bazıları dogruda tutumun yanlış isyan edin nedemek kaos ortamımı yaratalım onumu istiyorsun devre arasına az zaman kaldı doğru ve akıllıca hareket etmeliyiz lütfen basit kilişe kelimelerle insanların duygularına dokunma.
İnsanların duygularını istismar edenler takımı bu hale getirenlerdir.

Punisher-61
27.11.2016, 20:18

Bizim scout ekibi bulmussa yandik.. o halde 100% yedeklere katki yapar

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

hos_cocuk61
27.11.2016, 20:19
Şimdi Nevzat Karanlık playstation da futbolcu araştırıyordur. Muharrem Usta bir köşeye pısmış "ne yaptım ben, bu işi hastane işi sandım, elime yüzüme gözüme bulaştırdım" derken Ersun Yanal'da alemlere akmıştır. alın size gecenin özeti

Maranov
27.11.2016, 20:20
bize karşı coşan takımların bir hafta sonraki hallerini görünce insan daha çok üzülüyor.
bakınız Karabük alanya rize

B.AKDEMİR
27.11.2016, 20:20
Hakemse hakem tff ise tff futbolcu ise futbolcu hocaysa hoca.Sorun nerde ise kim çözmeli?Başkan ne için seçiliyor? Artık birileri hakkımızı arasın.Yumruğu masaya vursun ya da o koltuğa hiç oturmasın. Takımın acil toparlanması lazım.Testi kırılmadan tedbir alınmalı.Testi kırıldıktan sonra neyi kurtaracaksın?

BlackPanther
27.11.2016, 20:21
Besnik Hasi fuzuli
Berdiyev ve Bielsa adamdir
Vahid hoca ise hiçbir kulüpte kendini ispatlamadi ki dogru dürüst, ne alâkasi var Berdiyev ve Bielsa ile ? tam Milli takim hocasi iste Vahid hoca...
Ama sabredilseydi adam edebilirdi takimi, Ersun'dan daha iyi yapardi o isi

Ya siz hocaya suç buluyorsunuzda Muharrem Usta ya tek bir kelime laf etmiyorsunuz. Utanın. Bu takımı bu hale getiren kim?

Ersun Yanal mı 7:0 ve 6:0 yenildi? Kim aldı bu mağlubiyetleri. MUHARREM USTA. Gidin onu istifaya davet edin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sefer A.
27.11.2016, 20:22
Hakemler 3 haftada 8 puanımızı gasp etti. Bugün son 5 maçının 4'ünü kazanmış, hem Galatasaray'ı hem Beşiktaş'ı deplasmanda yenmiş bir takım olacaktık.

Bu zamana kadar her dakika her saniye bu kafadaydim... ama bu sene o kadar da degil kimse kusura bakmasin, çünkü takim hiçbir zaman bu kadar kötü oynamamisti... geçen sene daha da net penaltilar verilmemisti... ve bugün firat kirmizi kart hariç kötü yönetti ama bizim de bir sürü sari kartimizi es geçti, geçenki 8 saridan dolayi mi bilmem ama Zeki Onazi çok önceden sari yemeliydi, Zeki çekip çekip durdu 2 sari bile yiyebilirdi...

Bunlarin haricinde, Ibanez'i begenmeyenler ne istiyor anlamiyorum, tamam bazen Akbas oynamali ama bugün Ibanez'in oynamasi dogruydu ve içerde de oynamali, iyi orta kesiyor en azindan sert kesiyor, 60 metrelik çapraz uzun top atiyor yerini buluyor... bazilari herhalde Demirok ve Yumlu'nun 2 saatte süzüle süzüle giden uzun toplarini seviyor... yahu adamin paslari net, ayaginin ayari var, adam geçemiyosa güçsüzlükten yoksa ayagi iyi, Akbas anca savunma yapar baska bir sey yapamaz... hocayi baskani hakli çikartmak için mi Ibanez'i begenmiyor bazilari bilmiyorum anlamiyorum..
Akbas arkada Ibanez önde olsun ona da bir sey demem çok da iyi olur, ama ona da yok, Castillo da sakat ama ille de Yusuf oynasin Güray'a yer açilsin he, tamam oynasin anasini satayim senelerdir oynuyor hâla pisecek, daha pas ayarini çözememis, gol firsatlarini hebâ etmis, ama oynasin pisecek tabi

61Firtinasi61
27.11.2016, 20:23
Arkadaslar lütfen......

Zurawski
gürayın maç başındaki düşürülmesi net penaltı. neden verilmiyor bu?

Maranov
scout ekibi bir başkan bir başkan yardımcısı bir teknik direktör bir forvet ve son olarakta bir scout ekibi bulmalı acilen...

Erkan A.
RENKTASLAR yorumlarin cogunu okudum ersun hocanin sucu neydi yazdim Dogru cevap alamadim veya okuyamadim

hakliyiz isyandayiz goll atamiyoruz bu bir gercek genclerbilirigi bügün sahada 3 kisi olsaydi veya daha ileriye gideyim sadece kalecisi olsaydi bizimkiler 3 golden fazla atabilecegini sanmiyorum bu 3 golüde onur atardi ..

ersun yanalin sucu nedir ?? ersuncu felan da degilim ...lakin adamcagiz kendi sahaya girerek oynayamaz antromanlarda ne ediyorlar bunu cok merak ediyorum ..

ersun yanalin en büyük yanlisi dik durusu yok saha kenarinda bir hoca karizmasi hic yok sifir ötesi ...benim bildigim bir hocanin bir durusu olmalidir ya sportmence oyuncularini seversin yada korkutursun ikisinden birini yapman gerek hoca olarak zorla tutan yok yazacagim ama zorla tutan var gibi durusla hoca olunmaz

ersun yanalin saha kenarindaki durusu birakin gideyim durusu benden söylemesi böyle umrumda degil tavirlariyla trabzonsporda basarili olunmaz ..belkide oyunculara demistir benim umrumda degil devre arasinda gidersiniz demistir bunu bilemeyiz ..yerine kim gelsin derseniz benim avrupada en cok begendigim hoca Felix Magath ama suan bu kadroya oda toparlayamaz ...suan ersun yanal istifa ederse giderse yerli hoca toparlar bu takimi sacmalamak istemiyorum tabiki ama sergen yalcin Abdullah ercan osman özköylü gibi cok genc teknik direktörler var ünal Karaman suan bosta bu yükü oda kaldiramaz diye düsünüyorum ...herseyin hayirlisi diyelim yapacak bisey yok

Erkan A.
27.11.2016, 20:24

kirmizi kart vermis rakip takimi birde penaltimi verecek :) bundan sonra rakiplerimize kirmizi kart bile verilmez bu ilk ve son olmustur sanirim

Maranov
27.11.2016, 20:26
fenerin rizeyi yenmesine sevinir hale geldik

Berkan
27.11.2016, 20:26
Şurda alttan alttan ihoyu savunanları görüyorum ya pes valla

dağlıca61
27.11.2016, 20:27
Bana göre 60 dakika 10 kişi oynayan Gençlerbirliğini yenemeyen, 12 haftada % 33 puan ortalaması ile oynayan takım yetersizliğini tescil etmiştir.Yine 90.dakikada Mustafa Yumlu yu oyuna alan hocanın taktik anlayışı yetersizdir, taraftarı ikna kabiliyeti kalmamıştır.Ayrıca alt yapıdan gelecek gençlerin Scut ekibinin, hocanın, yönetimin transferlerinin önüne geçecek olması kendilerini rahatsız ediyor.Bu nedenlede bu gençler takımda kendilerine yer bulamıyorlar.Alt yapıdan 1-2 genç değil 4-5 genç oyuncu bugün bu takımın 18 inde olmalıdır, yanlış oldu ilk 11 de oynamalıdır.

mashal61
27.11.2016, 20:30

Yönetime sormak lazım.

Sefer A.
27.11.2016, 20:31
Ya siz hocaya suç buluyorsunuzda Muharrem Usta ya tek bir kelime laf etmiyorsunuz. Utanın. Bu takımı bu hale getiren kim?
Ersun Yanal mı 7:0 ve 6:0 yenildi? Kim aldı bu mağlubiyetleri. MUHARREM USTA. Gidin onu istifaya davet edin.
Ona da sira gelecek ama dogru hoca takimin basinda olsa Usta kral bile olabilirdi... tabi ki onu elestirdigim de oldu, olacak, Ersun'u getirmesine karsiydim meselâ, ama yine de ümidim vardi bu sefer olabilir bir seyler dedim ama yok... transferlerde miçtilar, ve verdikleri sözlerde durmadilar, yapmacik açiklamalar yaptilar.... bir de baskan degistirmek kolay degil ama hocayi degistirmek kolay... bâzen de dogru çözüm olur Hami gibilerini getirmezsek tabi =)
Yoksa sirf siyâsi baskidan yerel baskidan dolayi Yumlu'nun bitmis sözlesmesini uzatip takimda tutmak bile basli basina rezâlet

hos_cocuk61
27.11.2016, 20:32
Anahrat sözcükleri veriyorum. Sabır, istikrar, Akyazı, Birlik beraberlik, Mali tablo...

Sonuç kandırıldık.

munzevil
27.11.2016, 20:33
Peki neden bunlar. ??? vahid bunlardan az adam mı idi. Ersun un kariyeri bunlardan az mı neden ??

1.berdiyev: Mentor,insan psikolojisinde uzman,futbol bilgisi üst düzey, ikili ilişkileri muazzam
Sabırlı, yetenek avcisi daha ne olsun
2.hasi: genç oyunculara şans veren bir oyuncu onların arkasında duran biri (kurtulusumuzun recetelerinden biri genç oyuncular)
3. Bielsa: nasıl bir hoca olduğunu az çok biliyoruz bence dünyadaki en iyi hocalardan biri.

Ben hep hayal ederdim Şenol hoca Başkanımız, vahid hoca hocamız olsun
Vahid hoca geldi teşhisi koydu ama tedaviyi tam bitirmeden gitmek zorunda kaldı
Aslında şimdi tam vahid hocanın gelme zamanı
Bu oyunculardan bir halt olmaz deyip çöp sepetine koyacak
Vahid hocanın hatası kendini takımdan üstün görmesiyle

Ersun hocaya gelirsek
Canerleti,ardaları vesaire yi genç yaşlarında oynatan hoca bizde bir tane bile genç oynatmadi
Sene başında göz göre eksik mevkilere oyuncu aldırmadı.
Bu sene Kulubedeki performansı ortada
Adam degisiklerini gördünüz bugün hakaret eder gibi son dakika mustafa yi oyuna aldı.
Yusuf yazıcı milli takımda iyi oynadı hatta takımın en iyisi idi bir şansı haketmiyormu. Vs...

Yinede en azından devre arasına kadar kalmalı hoca
Başkana istediği oyuncuları söylemeli, alınması için ısrar edilmeli
Scout ekibine derhal lagv edilmeli
Nevzat bey transfere ka4ismamali.
Oyunculara ruh asilanmali (böyle bir aşı varmı bilmiyorum)
Belki onuncu kez yazacagim bu takıma iyi bir Mentor alınmalı.

BlackPanther
27.11.2016, 20:34
Ona da sira gelecek ama dogru hoca takimin basinda olsa Usta kral bile olabilirdi... tabi ki onu elestirdigim de oldu, olacak, Ersun'u getirmesine karsiydim meselâ, ama yine de ümidim vardi bu sefer olabilir bir seyler dedim ama yok... transferlerde miçtilar, ve verdikleri sözlerde durmadilar, yapmacik açiklamalar yaptilar.... bir de baskan degistirmek kolay degil ama hocayi degistirmek kolay... bâzen de dogru çözüm olur Hami gibilerini getirmezsek tabi =)
Yoksa sirf siyâsi baskidan yerel baskidan dolayi Yumlu'nun bitmis sözlesmesini uzatip takimda tutmak bile basli basina rezâlet

Bizim başımıza Mourinho veya Capello bile gelse bu başkanla ancak kümeye oynar.

Sorun hocada değil. Sorun Başkan Muharrem Ustada. Futbol kulübünü hastaneyle kıyaslarsan olacağı bu işte.

umitçebi
27.11.2016, 20:35

Aynen oyle..Bunları atlayıp acımasız asma kesme edebıyatı yapıp bıde kendısı gıbı duşunmeyenlere futboldan anlamıyor trıbı atanlar topluluğu

umitçebi
27.11.2016, 20:36
Bizim başımıza Mourinho veya Capello bile gelse bu başkanla ancak kümeye oynar.

Sorun hocada değil. Sorun Başkan Muharrem Ustada. Futbol kulübünü hastaneyle kıyaslarsan olacağı bu işte.

:)

Fatih Çelik
27.11.2016, 20:38
1 puan çok iyi.

Görünen köy kılavuz istemez.

taha küçük
27.11.2016, 20:38
Her hafta hakemler doğruyor bizi ne yazık ki ancak bu oyun ile galibiyeti haketmiyoruz . Şimdiden ikinci devre için çok iyi adamlar almama z lazım gerekirse mali fair playı bile aşacağız en az 4-5 iyi adam Lazım bize

Erkin
27.11.2016, 20:39
12 hafta 12 puan olur, maçın başında çabuk çabuk yersek o da imkansız.

Yanıltmadı.
Haftaya da Kayseri maçını kazara gol falan atabilirsek belki alırız; ama ilk golü yersek ancak beraberliği zor kurtarırız sanırım. Tahminim 13'te 13 yapıp destan yazar Yalan Ersun hocam.

Hakan
27.11.2016, 20:41
Ibanez tam bir IHO transferi olarak geçirildi bize.O para gitti çöpe geçmiş olsun.

Harun CAN
27.11.2016, 20:47
Ersun Yanal daha önce de defalarca oldugu gibi göz göre göre bu tip oyuncu degisikligi hatalari yapti ve benim gözümde cok net icimizdeki haindir. Ayrica Muharrem Usta da gercekleri görüp pembe rüyadan uyanmalidir yoksa seneye Akyazida Sivasla Eskisehirle Mersinle oynariz tipki eski günlerdeki gibi...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maranov
27.11.2016, 20:49
Ibanez tam bir IHO transferi olarak geçirildi bize.O para gitti çöpe geçmiş olsun.

İbanez iyi futbolcu. eksikleri yokmu var ama hallolur. en azından ayağı top yapıyor. sezon başından beri oynasa bence aldığımızdan 6 puan fazla alırdık. güvenini kaybetmesine rağmen bugun iyi oynadı. birde güveni olsa...

hos_cocuk61
27.11.2016, 20:52
Kurtuluş reçetesi bende beyler. Açıklıyorum, Lucescu vari teknik direktör ve Dortmund modeli... alın size süper bir reçete kılavuzum kim diye sorarsanız kılavuzum Muharrem Ustadır. :)

Zurawski
27.11.2016, 20:52
Tamamen fizikle oynanan bir ligte Nakulma gibi adamlar iş yapıyor. Bunu görmemek için uzaylı olmak lazım.

Biz gidiyor İbanez diye 150 cmlik adam alıyoruz. Girdiği bütün ikili mücadeleleri kaybetti. Tekniği var ,güzel orta yapıyor ama her an gol yedirebilir bize. Çünkü fizik bu ligde çok önemli.

Faruk BERBER
27.11.2016, 20:56
Uzun zaman sonra ilk defa bir maçı izleyemedim. Alınan sonuç son haftaları göz önüne alırsak pek fena değil.

Önümüzdeki hafta Kayseri'de kazanalım, daha güzel olur.

Oyun hakkında pek olumlu şeyler okumadım ama olsun.

Armağan Dere
27.11.2016, 20:59
ne kadar boş bir takım oldu TRABZONSPOR..
Yazık günah bu kadar verilen paraya..
60 dk 10 kişi kalan Gençleri yenemiyoruz..
Taraftara da yazık günah..

hos_cocuk61
27.11.2016, 21:01
Alın size mis gibi kadro;

_________________________Onur

Ersun Yanal________Uğur______Durica__Scout Ekibi

_________________Bero___Okay

__Mehmet___________________________Castillo

___________Muharrem Usta___Nevzat Aydın

Bence bu kadro tutar.

Yahu çıkalım şu kadroyla arkadaş ne fark eder ki. Forvette Muharrem Usta tatlı diliyle defansları kandırırken Nevzat'ta göbeğiyle golleri sıralar.

emrex61
27.11.2016, 21:04
Uzun zaman sonra ilk defa bir maçı izleyemedim. Alınan sonuç son haftaları göz önüne alırsak pek fena değil.

Ya abi keşke izleseydin oyun olarak aslında kötü bir takım deyiliz ileri hatlarımız gerçekten beceriksiz yani risk alınması gereken yerlerde risk alan oyuncu yok,risk almaya kalkan oyuncularda güray filan işte onlarında yeteneği yok takımın görüntüsü bu bu maçta castillo olsaydı farklı olacagına adım gibi eminim ben castillo yu beyeniyorum iyi bir kanat oyuncusu.

Fatih Çelik
27.11.2016, 21:05

Klasik Trabzonspordu özetle.

Maranov
27.11.2016, 21:07
Tamamen fizikle oynanan bir ligte Nakulma gibi adamlar iş yapıyor. Bunu görmemek için uzaylı olmak lazım.

Biz gidiyor İbanez diye 150 cmlik adam alıyoruz. Girdiği bütün ikili mücadeleleri kaybetti. Tekniği var ,güzel orta yapıyor ama her an gol yedirebilir bize. Çünkü fizik bu ligde çok önemli.

nakulma: 178

ibanez:170
visca:170
batalla:170
snijder:170

türkiye ligi fizik ve teknik oyunun karışımıdır.
ibanezin hatasından gol yedikmi yok
adamın 12 haftada oynadığı maç sayısı 2-3
baştan beri oynasa daaha iyi olabilirdi

EnjoyTheMusic
27.11.2016, 21:07
Rizespor 5 tane yedi şikebahçeden. Biz 3 atınca ortalığı ayağa kaldırıyorlardı ama şikecilerden 5 yiyince sesleri çıkmıyor. Yok kardeşim yok hiçkimseye acımayacaksın fırsatını buldun mu atabildiğin kadar atacaksın her takıma

Fatih Öztürk
27.11.2016, 21:08

İHO'nun döneminde yine de elle tutulur adamlar alınıyordu bu yönetimin yaptığı on küsür transferden hangisi Trabzonspor futbolcusu bir tek Durica o'da 35 yaşında toto telleri kadayıf olmuş seneye varmı yok mu belli değil.

Zurawski
27.11.2016, 21:08
Futbolcularda piskolojik bir tedavi de gerekli. Her pozisyonda penaltı bekleyip de moralini bozmak nedir? Vermiyor işte adam napacaksın? Bişey yapılacaksa da o senin işin değil zaten.

Ligin en çok faul yapılan ve yapan takımıyız. Bunun altında piskolojik bir gerçek var. Bu takımdan yapabileceğinden fazlası bekleniyor. Takımın kapasitesi belli, bunu zorlamanın da bize getirisi olmuyor, gerçek potansiyelimizin de altına düşüyoruz.

Eğer yukarılara çıkmak istiyorsak bunu adım adım yapmalıyız. Örneğin deplasmanlarda heef beraberlik olmalıydı. Ben bu şekilde yorumladım ama başka bir şekilde de yorumlanabilir. Ama bi sorun olduğu çok açık.

Murat'
27.11.2016, 21:09
60 dakika 10 kişi oynayan takıma karşı doğru dürüst pozisyonumuz yok.

Fatih Çelik
İHO'nun döneminde yine de elle tutulur adamlar alınıyordu bu yönetimin yaptığı on küsür transferden hangisi Trabzonspor futbolcusu bir tek Durica o'da 35 yaşında toto telleri kadayıf olmuş seneye varmı yok mu belli değil.

Elle tutuyorduk ama bırak kolu gövdeyi alıp götürüyorlardı :D

Osman Seran
Sağlık olsun. Deplasman maçlarını kaybetmeyelim en azından.

BlackPanther
Yahu çıkalım şu kadroyla arkadaş ne fark eder ki. Forvette Muharrem Usta tatlı diliyle defansları kandırırken Nevzat'ta göbeğiyle golleri sıralar.

[emoji23][emoji23][emoji23] bencede güzel kadro. Muharrem Usta gol kralı olur. Çünkü ağzı bir türlü durmuyor. Çıkanda hep boş ve yalan.

SEDER
27.11.2016, 21:10
ibanez, bero, onazi, suk, castillo hepsi çöp..o iyi topçu şu iyi topçu diye kendimizi kandırmayalım..durica hariç alayı çöp.. adamlar portodan mossoroyu alıyoken biz suk denen gereksize para verdik. scout ekibi çok salak adamlardan kurulmuş..

gurur6134
27.11.2016, 21:13
ibanez, bero, onazi, suk, castillo hepsi çöp..o iyi topçu şu iyi topçu diye kendimizi kandırmayalım..durica hariç alayı çöp.. adamlar portodan mossoroyu alıyoken biz suk denen gereksize para verdik. scout ekibi çok salak adamlardan kurulmuş..

Yunus emre sel yonetimle ic ice bir gazeteci 3 gun once yaptigi haber dogruysa bragadan ahmed hassan alincakmis 4.5 milyon avrroya boy 1.91 oynadigi mac 58 attigi gol 17 yeni bir transfer kazigina hazir olalim haber dogruysa..

atomania
27.11.2016, 21:15
en azindan artik istikrar var,
eksik olsakta bile ayni rezil futbolu oynuyoruz.
Giren cikani aratmiyor.
Istikrar buna derler.

EnjoyTheMusic
Devre arasında Burak Yılmaz alınmadığı sürece gol kısırlığı devam eder

toksoy61
10 kişilik takıma gol atmayı bırak, pozisyona bile giremiyoruz üstelik az daha yeniliyorduk. hepsine yazıklar olsun.

yorumsuz6117
Durica'da takıma uymaya başladı saçma sapan paslar atıyor..

Fatih Çelik
27.11.2016, 21:16
Yunus emre sel yonetimle ic ice bir gazeteci 3 gun once yaptigi haber dogruysa bragadan ahmed hassan alincakmis 4.5 milyon avrroya boy 1.91 oynadigi mac 58 attigi gol 17 yeni bir transfer kazigina hazir olalim haber dogruysa..
Nedir şu Nevzat Aydın'daki 1,90+ forvet sevdası...

nakzo
Ustadan hala bir açıklma yok,ersun hala lay lay lom düzelecek ey gidi ersun 12 puanın var nereye düzeleck .uSTAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 12 PAUNIN VAR USTA haberin var mı sevgili kurtarıcımız celladımız olma sakın bir silkelen.Bak azize 2 gürledi futbolcular seve seve oynamaya başladılar.fb her hafta maç kaznıyor tekrar şampiyonluk adayı oldu.

Hakan

30 transfer yaptı 2 tanesi elle tutulur oldu 28 tanesini 2 milyon euro verip gönderdik.En azından bu duruma düşmeyiz.

Karmam
27.11.2016, 21:17
güray'ın penaltıyı verse bambaşka maç olacaktı. böyle olunca takım kötü oynadı derler, kaybettiğimiz maçta takım iyi oynayınca da sonuca bakacaksın derler. hakemler adam olsa hem beşiktaş'ı hem antalya'yı hem gençler'i yenerdik.

3-4 transfere bakar hakkaniyetli yönetilen her maçı kazanır bu takım. net söylüyorum. puan durumu müthiş yanıltıcı.

Fatih Öztürk
27.11.2016, 21:19
Elle tutuyorduk ama bırak kolu gövdeyi alıp götürüyorlardı :D

Her giden yönetim arkasında gül bahçesi bırakmıyor Sadri Şener yönetimide giderken 6 yabancı oyuncumuz parası ödenmediğinden fifaya gitmisti iyi oyuncu alacaksın kötü oyuncu alıp parasını tıkır tıkır ödüyorum edebiyatını yemiyor taraftar şekilde görüldüğü gibi :)

gurur6134
27.11.2016, 21:20
Nedir şu Nevzat Aydın'daki 1,90+ forvet sevdası...

Akillanmadi jankodan pivot santrafor bizde is yapmaz butun trabzon biliyor bi o uyanamadi..

nakzo
27.11.2016, 21:20
ŞU nevzat aydın denen herife kimse transfer yaptırmısın sakın.Uzun boylu bir kazmayı daha bize çakacak sakın ha bu herifi yönetimden de kovsun usta.Forvete Kısa boylu brazilyalı bir adam alın,orta alana Arjantinli bir 10 numara... Futbolu bilmiyorsunuz gidin bilenden öğrenin.

Fatih Öztürk
27.11.2016, 21:21
30 transfer yaptı 2 tanesi elle tutulur oldu 28 tanesini 2 milyon euro verip gönderdik.En azından bu duruma düşmeyiz.

Hıhı 2 transfer.

My
27.11.2016, 21:21
Hücum hattında çok ciddi sıkıntılarımız var. Defans ve ortasaha neyse de hücum hattını resmen es geçmişiz transfer sezonunda. Santraforumuz yok. Bildiğiniz yok. Sağ açığımız yok. Sol açığımız var gibiydi o da sakatlanınca sol açığımız da yok. Zaten ortasaha üretkenlik, adam eksiltme gibi şeylerde sıkıntılı. Hepten kitlendik kaldık gol yollarında. Bal yapmayan arı gibiyiz. Hırs var, bir şeyler yapılmaya çalışılıyor ama üretkenlik sıfır neredeyse.

7can61
27.11.2016, 21:23
Arkadaşlar maalesef kötü çok kötü rezalet ötesi bir takımımız var. Her dönem bundan daha kötü bir takımımız olmadı diyorum ama maalesef her seferinde daha rezaleti çıkabiliyor sahaya.

Hangi birini eleştirelim bilemiyorum, 30 kafa topuna çıkıp ta birini alamayan forvetimize mi (bakın gol atamamasını normal karşılıyorum) orta sahada inanılmaz pas hataları yapan onaziye ne diyeceğiz, ya olmayan beklerimize ne diyelim.

En son yumluyu alıp ta tüy diken hocamıza ne diyelim, acaba yumluyu alıpta kime sövdün yumluyu oyuna alırken ersun onunda söylesene...

BlackPanther
27.11.2016, 21:23

Porto kazık atmadan hiç bir futbolcuyu vermez. Yetmedi mi Jun Suk kazığı?

gurur6134
27.11.2016, 21:25
Porto kazık atmadan hiç bir futbolcuyu vermez. Yetmedi mi Jun Suk kazığı?

Porto degil braga bu sefer

hos_cocuk61
27.11.2016, 21:25
Okumuş cahilin hali de bir başka oluyormuş.

Fatih Çelik
27.11.2016, 21:26
Her giden yönetim arkasında gül bahçesi bırakmıyor Sadri Şener yönetimide giderken 6 yabancı oyuncumuz parası ödenmediğinden fifaya gitmisti iyi oyuncu alacaksın kötü oyuncu alıp parasını tıkır tıkır ödüyorum edebiyatını yemiyor taraftar şekilde görüldüğü gibi :)
Abi 6 futbolcu diyon :) İho'nun aldığı adamlarla 3 takım kurulur :D Ama sayı olarak tabi nitelik olarak değil :)

BlackPanther
27.11.2016, 21:27
Akillanmadi jankodan pivot santrafor bizde is yapmaz butun trabzon biliyor bi o uyanamadi..

Bize orta boylu hızlı bir santrafor gerekli

asilhamsi
27.11.2016, 21:27
güray'ın penaltıyı verse bambaşka maç olacaktı. böyle olunca takım kötü oynadı derler, kaybettiğimiz maçta takım iyi oynayınca da sonuca bakacaksın derler. hakemler adam olsa hem beşiktaş'ı hem antalya'yı hem gençler'i yenerdik.

3-4 transfere bakar hakkaniyetli yönetilen her maçı kazanır bu takım. net söylüyorum. puan durumu müthiş yanıltıcı.

Kusura bakma da polyanna okusa yazdıklarını kıskanır seni.
Bariz hakem hataları var biliyoruz ancak takımın bir tane organize atağı yok.Surekli top sisiriyoruz.

Ersun hocayı ilk andan itibaren istemedim.Ben yerli hocaların samimiyetine inanmıyorum

Hepsi birilerinin adamı ve ancak bu şekilde iş buluyorlar.

Reşit hoca ve Abdullah avcı hariç.Kalanlarin hepsi hikaye.

Eğer önlem almak için devre arasını beklersek hapi yutariz.Hocayi acilen getirmeliyiz ki devre arasına kadar eksikleri belirlesin.

Ersun ile bu iş duzelmeyecek.Bu takım ilk yarıda en fazla 15 puan alır.Bu kümenin sm büyük adayı olmak demek.

İkinci devre en kotu 9 galibiyet gerekecek.sezon başındaki gibi isabetsiz transferler yapılırsa dilim varmıyor ama 9 galibiyeti dünyamızda görürüz

Yarından tezi yok Bielsa ile anlasalim ve devre arası Bielsa kimi istiyorsa onu alalim

tanjugunduz
27.11.2016, 21:28
dostlar maci izleyemedim gene husran dimi.ersun hocaya da tam.olarak.kizamiyorum malzemeyi tam.olarak veremedik hocaya ondan sihirli deynek.bekliyoruz golcun yoksa kiyarsin paraya alirsin bir golcu ornek sekiztas yonetim maalesef hep ben biliyoruma gidiyor sonuc bu . halbuki mafem.yapilanma kiy paraya eksik bokgelerini tamamla uefadan ceza gelirse gelsin en azindan gelecegi kurtar .

O ruh geri gelecek

Hakan
27.11.2016, 21:28
Hıhı 2 transfer.
Daha yeni 2 milyon euro ceza yedik insaf 30 milyon euro maliyete girip 5.olduk neyin güzellemesi bu.
Başkan kaç kere anlattı,bu oyuncular yedeğin yedeğinin alternatifi.
500 bin euro alan Constant'a 2.5 milyon verip getirmek zor degil,nasıl olsa kendi cebinden çıkmıyor.

umitçebi
27.11.2016, 21:30

:alkış:

tanjugunduz
27.11.2016, 21:32
biim hatamiz hersene bolgesini tam.dolduramayan.oyuncu almak.yarim yamalak.oluyor ve surekli bir bolge kapatma surekli transfer yapma dongusu . orneklerle anlatacagim iyi bir oyuncu aldin mi orasi tamam oluyor kalecimiz onur . mesela zamanibda colman . sakatlanmasaydi glowacki mesela bosingwa reis daha say say bitmez her sene belki 4 trasnfer yaparsin ama ilk 11 direk oyanayacak bolgesine oyuncu ihtiyaci birakmayacak. off daraliykrum yazdikca.

O ruh geri gelecek

gurur6134
Nakulma dedik welighton dedik bedava dedik almadilar..2 sinin gol sayisi trabzonsporun toplam gol sayisindan fazla..macera aramaya gerek yok transferi beceremiyor bunlar bosuna kazik yemeyelim turkiye liginden ligi bilen adamlar alinsin rodellega sozlesmesi yakinda bitcek cuzi bir paraya alinabilir mesela..ndiaye yada umardan biri takas arti para zorlanmali rucesku keza..bu tur adamlara yonelmeli becerip yani basimizda ki kwaukeyi murici alamadik kaldigimiz adamlara bakin devre arasi kara kara ara dur simdi 2 liralik adamlara 5 ver al diyecemde onuda beceremiyorlar aldiklari adamlar hem pahali hem fos onazinin yerine sesu alinsa gol sikintimiz bir nebze olsun cozulurdu begenmedi zagor bey..

hos_cocuk61
He yahu halamın sakalı olsa amcam olurdu.Geç bu işleri, yok o olsaymış da yok efendim bu olsaymış da falanda filan.

Fatih Öztürk
27.11.2016, 21:33
Abi 6 futbolcu diyon :) İho'nun aldığı adamlarla 3 takım kurulur :D Ama sayı olarak tabi nitelik olarak değil :)

Bugün ki vasıfsızları sahada görünce geçmişte Sefa Yılmaz, Fatih Atik, Musa Nizam bile göze iyi geliyordu :)

Hakan
27.11.2016, 21:33
İkinci yarının başında Yazıcı girip top çevirip baskı kursak golü bulurduk.50.dakikada top şişirmeye başladık.

Fatih Çelik
27.11.2016, 21:34
Bugün ki vasıfsızları sahada görünce geçmişte Sefa Yılmaz, Fatih Atik, Musa Nizam bile göze iyi geliyordu :)

Abi Sefa gol falan atıyordu eyvallah da .Musa ve Fatih olmaz :)