PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "En Sevdali Yanımız: Kazım'ın Trabzonspor'u" Belgeselimiz Yayında!

My
07.11.2016, 22:42
https://youtu.be/WjRL2091_b0

Muharrem Usta: Kazım Koyuncu'nun hatrına kulübümüzden küçük bir armağan olsun tüm sevenlerine. Bu topraklar seni hiç unutmayacak Kazım.

Harika bir belgesel olmuş. İzlemeyen kalmasın.

Tayfun Aydın
07.11.2016, 23:47
Çok güzel olmuş.

Enaldo61
08.11.2016, 00:01
Vallaha ağladım izlerken :) Kazım Abi keşke gitmeseydi.

Samet Yildirim
08.11.2016, 01:32
Cok güzel olmus...

artvints
08.11.2016, 04:21
bu sene olmadı bir dahaki sene kesin şampiyonuz.

trabzonspor'u, yönetenleri, oyuncuları yıpratmaktansa, her seneye bu düşünceyle başlamayı kazım koyuncu'ya borçluyuz.

Mert Zaman
08.11.2016, 04:57
Harika olmuş aşırı duygulandım izlerken..

HOPA'LI TS'Lİ
08.11.2016, 08:41
Toprağım has TS'li Kazım nur içinde yat.
Hazırlayanlara çok teşekkür ediyorum, bazı bölümlerde gözlerim doldu.

angraf
08.11.2016, 09:03
çok duygusal bir çalışma olmuş, çok güzel.

tonya55
08.11.2016, 09:08
cok erken gitti cok.

İskender Çakmak
08.11.2016, 09:39
herkesin eline sağlık. Çok ama çok güzel olmuş.

Mahvetti beni...

only ts
08.11.2016, 10:00
ahh Kazim ahhh ...

ibrahim
08.11.2016, 13:31
Röportajlar, anılar, müzikler, görsel efektler ve bolca Trabzonspor, bolca Kazım Koyuncu. Muhteşem bir çalışma olmuş.

Trabzonspor Kulübünün desteklemesi apayrı bir güzel olay. Yapanların emeklerine yüreklerine sağlık.

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk

artvints
08.11.2016, 13:40
ruh yok diyenlere güzel cevap verdi yönetim, izleyen ağlıyor. özellikle sessiz sedasız bir anda önümüze gelince tadı başka oldu. büyük şeyler yapıyoruz deyip ortada ürün olmadan çok konuşmak insanları geriyor, değerini düşürüyor yapılan işin.

İlker Yazıcıoğlu
08.11.2016, 13:41
Çok başarılı...

İ. SARAL
08.11.2016, 13:43
Çok güzel.

Fatih Solmaz
08.11.2016, 13:50
erdal hoş un bu video ne işi var? Kazım Koyuncu mezarında ters dönmüştür.

Ozan Yılmaz
08.11.2016, 13:55
erdal hoş un bu video ne işi var? Kazım Koyuncu mezarında ters dönmüştür.

neden?

Fatih Özkan
08.11.2016, 14:08
Bu kadar güzel bir belgesel beklemiyordum açıkçası.
Herkesin emeğine sağlık.

İ. SARAL
08.11.2016, 14:23
Harbiden efsane olmuş.

TSelif
08.11.2016, 14:24
Kazım'ın Trabzonspor'u , Trabzonspor'un Kazım'ı.. İşte tam bu..
Müthiş olmuş müthiş :alkış:
Umarım futbolculara da izletirler bunu. İzlesinler ve TRABZONSPOR nasıl sevilirmiş görsünler özellikle öz evlatlarımız ...

emrex61
08.11.2016, 14:46
Bu videoyu izliyince çok sevdiğim şenol güneşe nedense sinirleniyorum.

beratika
08.11.2016, 15:37
Çok güzel olmuş tebrikler.

Bir hayalim var:Akyazının açılış töreni.
Ama açılış maçı değil,töreni.
Bir Trabzon akşamında Akyazı dolmuş şenlik,konser falan.
Bunun gibi tarihimizi anlatan Profesyonel Videolar.Mazlum Kiperin efsane sesi ile.

redbul
08.11.2016, 15:45
belgesel çok güzel olmuş bizzat kazım baba nın arkadaşlrından kazım babayı dinledik bence burda yönetime düşen akyazı stadının kale arkası trübünlerinden biri kazım koyuncu trübünü olmalıdır herşey para değil vefa da önemlidir

chener
08.11.2016, 19:27
belgesel duygulandırdı,gururlandırdı.bu belgeseli Kulüp mü yaptırdı yoksa yapılan bir belgeseli mi yayınladılar anlayamadım.50.yıl için kulüp bu tür belgeseller yaptırmalı.geleceğe değerli hatıralar bırakırız böylece.

sasone
08.11.2016, 20:16
Çok güzel,olması gerektiği gibi,emeği olan herkese en içten teşekkürler,Trabzonspor'u bu tür değerler ile anlatabilirsek,takip eden insanlar arasındaki duygu bütünlüğü çok daha kolay olur,özellikle Trabzon-Karadeniz bölgesinden olmayan taraftarlarımızın sadakati ve Trabzonspor'a yükledikleri misyonu kavraması gerekenlerin izlemesi gereken güzel bir belgesel.

Çocuklara verdiği öğüt,Barış Memiş,Ali Şen Kandil ve daha nice yeteneğini heba eden topçuya zamanında verilebilseydi keşke.

A.Ali Karanis
08.11.2016, 21:42
Çok güzel bir belgesel olmuş.Yeni izleme fırsatı buldum,çoğunluğunu dolu gözlerle izledim.

Bizi,esasen bizim ve Trabzonspor'un nasıl olması gerektiğini anlatıyor bence Kazım.Bizi biz yapan,son zamanlarda uzaklaştığımız mücadeleci,hırslı ve farklı yanımızı diri tutmamız gerek.Ne zaman yorulsam,futbol işlerine ve Trabzonspor'a olan inancımı yitirecek gibi olsam bu belgeseli izleyip silkelenip,kendime geleceğim artık.Zira belgeselde bahsedildiği gibi,saha sonuçları vs. esasen bir detay. Trabzonspor'u saha sonuçları için değil,başkaldırısı için,inatçılığımızı,yenilgiyi kabul etmiyor olmamızı temsil ettiği için,her şeyden öte bizden bir parça olduğu için sevmeliyiz..

İyi ki doğdun Kazim..İyi ki..

Hakan
08.11.2016, 22:41
Hiç tanımadığın bir insanı ancak bu kadar sevebilirsin.

Yiğit SARI
08.11.2016, 23:21
Giriş çok hoş

https://www.youtube.com/watch?v=N73c4dCKY0Y

Çok etkileyici

Emeği geçenlerin eline sağlık. Hakan renktaş çok güzel yazmış:

Hiç tanımadığın bir insanı ancak bu kadar sevebilirsin.

Furkan Özdem
08.11.2016, 23:35
İstanbul takımlarının içinde şeref, onur, efendilik geçen, içi boş, şişirilmiş hikayeleri Kazım Koyuncu'nun Trabzonspor için ifade ettiği anlamın çeyreği etmez. Trabzonspor'u Türkiye'deki diğer takımlardan ayıran farklı bir ruhu var. Farklı bir hikayesi var. Farklı bir misyonu var. Umarım bunun önemini bir gün anlarız... Kazım Koyuncu çok iyi anlamış...

Yiğit Gayretli
09.11.2016, 08:28
Dünya görüşümüz bağdaşmasa da kulübün "Kazım'ın Trabzonspor'unu" sansüre tabi tutmaya gerek duymaksızın aktarmasını atlamamak ve takdir etmek lazım.

Önceki yıllarda neler gördü bu gözler...

Fatih Solmaz
09.11.2016, 11:42
neden?
erdal hoş gibi iktidarın dümensuyundan çıkamayan onun yalakası olup kurnazlıkla imaj oluşturmaya çalışan birinin Kazım Koyuncu'nun felsefesi ve Trabzonspor'uyla uzaktan yakından ne alakası olabilir?

Murat'
09.11.2016, 11:57
Ben çok beğenmedim hazırlanan belgeseli, ancak düşünülmüş olması bile güzel. Konuşan herkesi anladım da Erdal Hoş abimizin Kazım Koyuncu ile ne alakası var onu anlamadım ben, bilmediğim bir şey varsa affola.

artvints
09.11.2016, 12:03
Ben çok beğenmedim hazırlanan belgeseli, ancak düşünülmüş olması bile güzel. Konuşan herkesi anladım da Erdal Hoş abimizin Kazım Koyuncu ile ne alakası var onu anlamadım ben, bilmediğim bir şey varsa affola.
kazım koyuncu'nun ne kadar değerli bir insan olduğunu gösteriyor. her düşünceden insan sevmiş, dinlemiş. imaj için solcu olan insanlardan daha çok alakası vardır.

Bilall61
09.11.2016, 14:35
Kazım Koyuncu'nun Trabzonsporluğunu yakınındaki kişiler anlatmış.Güzel bir çalışma olmuş.

TRBznFIRTINASI
09.11.2016, 14:40
Emeği geçen herkese teşekkürler...

calypso
09.11.2016, 16:34
Yönetimde bu tip projelerden kim sorumlu bilmiyorum ama 10 numara iş çıkarmışlar, tebrikler!
50. Yıl belgeselinde beklentiler yükseliyor :)
Reklamlarda yakında TV de dönmeye başlar..

amasya0561
09.11.2016, 16:43
çok çok güzel olmuş gözlerim dolarak izledim yapanların ellerine saglık.
bu yapımla anladım KAZIMı.
vede gol sonrası uy aha müzügini bırakın değiştirmeyi teklif edenlerin bile iki elim yakasında olur

gurur6134
09.11.2016, 19:32
Dunya gorusumuz bagdasmasada has trabzonsporlulugu ve trabzonspor felsefesini sonuna kadar benimsemis olmasi nedeniyle hastayim koyuncuya..bazen kendime soruyorum rahmetli yasasaydi ve 2011 sonrasi surecte trabzon sehrinin, klubunun, yoneticilerinin ,trabzon edebiyat, is, sanat, siyaset dunyasinin buyuk bir cogunlugunun haksizliklar karsisinda direnmektense biat yolunu secmis olmalarini gordukten sonra acaba hala trabzonsporu severmiydi yoksa lanet olsun der kusermiydi..her ne kadar 2011 sonrasi trabzonspor kazimin trabzonspora gonul vermesini saglayan ; statukoyu yikan ona karsi duran direnen trabzonspordan cok uzaklarda olsada ,eger biz kusmesdiysek ki bizde trabzonsporu kazimla ayni degerler yuzunden sevmisken o da kusmezdi gibime geliyor herseye ragmen...

Doğukan Uçan
10.11.2016, 00:00
trabzonspor olmasa başka bir anadolu takımını tutardım. istanbul takımı tutmak akıl alır iş değil. bana çok ters.

neksilmez
10.11.2016, 02:49
Trabzonspor'un Trabzon'un olmadığını bizim olduğunu anlatmak için çalışırım hep, elbette Trabzonspor Karadeniz'in o şirin ve asi kentinin öz ve öz evlatlarının şahlanması ile fırtınaya dönüşmüş ve artık Trabzon'un değil herkesin olmuştur. Kazım bu fırtınaya kapılanlardan sadece biri, Çorumlu Elif, Hopalı Kazım, Ardeşenli Nejdet, Mardinli Baran, istanbullu Meltem... Hepimiz bir duruşun, bir ifadenin kenetlenmesiyiz... Sevinçlerini başkalarının gözyaşları üzerine kurmadan yaşayan, kendine kızan, birlikte ağlayan... Kazım'ı sahiplenmek önemli... Trabzonspor'ı Kazım gibi sevmek zamanı... Kızmadan, gücenmeden, sabırla... Bir bebeğin hataları gibi hatalarını affederek... Başka bir yolculuk bu... Eskiyi bir kenara atarak... Emeği geçenlere teşekkürler... Gözlerimden farkında olmadan akan yaşlar, hem hüzün, hem gurur hem sevgiydi... Hasretti... Kazım abi emanetin bizimle...

zekeriyya
10.11.2016, 08:09
Trabzonspor =
fırtına,ihtilal,direniş,başkaldırı ve aynı zamanda KAZIM'dır
Trabzonspor u artık KAZIM KOYUNCU olarakta niteleyebiliriz.
ne acıdır ki böyle bir değeri erken kaybetmişiz.

zekeriyya
10.11.2016, 08:11
Trabzonspor'un Trabzon'un olmadığını bizim olduğunu anlatmak için çalışırım hep, elbette Trabzonspor Karadeniz'in o şirin ve asi kentinin öz ve öz evlatlarının şahlanması ile fırtınaya dönüşmüş ve artık Trabzon'un değil herkesin olmuştur. Kazım bu fırtınaya kapılanlardan sadece biri, Çorumlu Elif, Hopalı Kazım, Ardeşenli Nejdet, Mardinli Baran, istanbullu Meltem... Hepimiz bir duruşun, bir ifadenin kenetlenmesiyiz... Sevinçlerini başkalarının gözyaşları üzerine kurmadan yaşayan, kendine kızan, birlikte ağlayan... Kazım'ı sahiplenmek önemli... Trabzonspor'ı Kazım gibi sevmek zamanı... Kızmadan, gücenmeden, sabırla... Bir bebeğin hataları gibi hatalarını affederek... Başka bir yolculuk bu... Eskiyi bir kenara atarak... Emeği geçenlere teşekkürler... Gözlerimden farkında olmadan akan yaşlar, hem hüzün, hem gurur hem sevgiydi... Hasretti... Kazım abi emanetin bizimle...
evet aynen öyle
Trabzonspor sadece bir şehrin takımı değildir.
o bir dünya görüşünün vücud bulmuş halidir.

signal
10.11.2016, 09:05
Gayet başarılı bir çalışma olmuş.

bariskaratas
10.11.2016, 11:20
Çok Güzel belgesel olmuş. herkesin eline diline sağlık.
seslendirenin sesi de tam belgesellik. kim acaba?

bariskaratas
10.11.2016, 11:27
9:00 da başlayan parçaşı hangisi? bilen var mı?

Murat'
10.11.2016, 11:30
Çok Güzel belgesel olmuş. herkesin eline diline sağlık.
seslendirenin sesi de tam belgesellik. kim acaba?

Seslendiren Mazlum Kiper. Televizyondan dizilerinde ara sıra gördüğümüz bir isim. Muhteşem bir sesi var. Onun sesiyle belgesel izlemek müthiş keyif.

http://images.beyazgazete.com/etiket/M/mazlum-kiper_1618768573.jpg

Ozan Yılmaz
10.11.2016, 11:40
9:00 da başlayan parçaşı hangisi? bilen var mı?
katun mi ta xendasoç

bariskaratas
10.11.2016, 11:54
teşekkürler. evet seslendirme de çok önemli belgesellerde.
Kazım Belgeseline de çok iyi seçim yapmışlar. baya emek verilmiş demek. helal olsun

Seslendiren Mazlum Kiper. Televizyondan dizilerinde ara sıra gördüğümüz bir isim. Muhteşem bir sesi var. Onun sesiyle belgesel izlemek müthiş keyif.

http://images.beyazgazete.com/etiket/M/mazlum-kiper_1618768573.jpg

bariskaratas
10.11.2016, 12:17
sözleri onunla aynı gibi ama müzik farklı gibi sanki belgesel ile yotubedakiler arasında

katun mi ta xendasoç

Aydın Tiryaki
10.11.2016, 12:39
'' Onun için Trabzonspor sadece bir futbol takımı değildi '' deniliyor ya..

Benim için de öyle Kazım abi..

Nasıl olsun ki, bu sadece bu takımı tutmakla açıklanabilecek bir şey değil.

Ama nasıl açıklarım onu da bilmiyorum. Kelimeler kifayetsiz kalır ya bazı şeyler için.

Trabzonsporluluk da böyle bir şey işte..

Gözleri doldurmuştur bu belgesel...

jeepeers
10.11.2016, 12:57
Emeği geçen herkese çok teşekkürler.
Yönetimi böyle bir iş yaptığı için de ayrıca tebrik etmek gerekir.
Nur içinde yatasın koca yürekli insan.

Osman Seran
10.11.2016, 13:04
sözleri onunla aynı gibi ama müzik farklı gibi sanki belgesel ile yotubedakiler arasında

En benzer versiyonu bu.
https://www.youtube.com/watch?v=vx9oJNifnCQ

bariskaratas
10.11.2016, 13:17
eyvallah

En benzer versiyonu bu.
https://www.youtube.com/watch?v=vx9oJNifnCQ

Ozan Yılmaz
10.11.2016, 13:18

https://youtu.be/KQ6X00y7a2M

zafercalikoglu
10.11.2016, 13:25
çok güzel olmuş belgesel emeği geçen herkese teşekkür ederiz,

İsa Gündoğdu
10.11.2016, 13:31
Trabzonspor
''KAZIM'' dır

bariskaratas
10.11.2016, 13:40
eyvallah

https://youtu.be/KQ6X00y7a2M

artvints
11.11.2016, 07:59
çok kaliteli bir iş, tekrar tekrar izletiyor kendini. üzerimizdeki ölü toprağını atacak, tekrar yol gösterecek, çok sade, temiz amacına ulaşacak bir iş. hani yönetimde ruh yok falan deniyor ya, ruh demeyle olmuyor bu işler, kalbe dokunmak lazım. bunu izleyen bir çocuk için çok ciddi anlamda somutlaşacak trabzonspor, doğru bir yere oturacak. yeniden trabzonspor ve kazım koyuncu'yu keşfedecekler. ruh böyle oluşur, bedava sözlerle değil.

söz yazarı şehnaz hanım, çok teşekkür ediyorum trabzonsporlu taraftarlara, kıymetini biliyorlar diye başladığı cümleyi bitirirken sesi titriyor, ağlamaklı oluyor ya orada samimiyeti iyice netleşiyor videonun, insanın içine işliyor. yapanların ellerine sağlık. az olsun, temiz olsun, bu şekilde gerçek, samimi olsun, fazlasına ihtiyacımız yok.

TrabzonVictory
11.11.2016, 08:07
Güzel belgesel olmuş emeği geçen herkese teşekkürler...

emrex61
16.11.2016, 17:08
Bugün tekrar izledim bu kulüp bu felsefeyle oynamalı ve futbolcusuna hissettirmeli.

Hasan Habip Özbay
17.11.2016, 14:43
kazımı anlarsan Trabzonsporu anlarsın

TS FAN
19.11.2016, 18:45
Rahmetli Trabzonspor ile özdeşlemiş ve Trabzonspor u varlığıyla yaşamıyla çok güzel bir biçimde temsil etmişti.Kazım Koyuncu gerçek bir Trabonspor efsanesidir.Asla unutulmayacak.