PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto 2. Lig l Ankaragücü 6 - 2 1461 Trabzon l Maç Sonucu

Faruk BERBER
07.11.2016, 16:34
Sezona çok kötü başlasa da son haftalarda gerek oyun gerekse de skor olarak toparlanma sürecine giren 1461 Trabzon bu hafta ligin favori ekiplerinden Ankaragücü'ne konuk oluyor. Ankaragücü oynadığı son 5 maçtan galibiyetle ayrılırken ekibimiz ise son 4 maçta yenilgi yüzü görmedi. Güzel bir mücadele olacağını düşünüyorum. Ankara'da yaşayan üyelerimizden maça gitmeyi düşünen olursa, haberleşip birlikte hareket edebiliriz. Ben stadyumda olacağım.

Faruk BERBER
09.11.2016, 21:46
Maçı yerinde izledim. Özevlatlarımız yine fırtına gibi esti Ankara 19 Mayıs Stadyumu'nda.

Öyle bir nesil geliyor ki, gözlerinize inanamayacaksınız.

Doğukan Uçan
09.11.2016, 23:58
Maçı yerinde izledim. Özevlatlarımız yine fırtına gibi esti Ankara 19 Mayıs Stadyumu'nda.

abi bu takım trabzon ismini rezil ediyor ismi değiştirilmesi lazım :D

Berke6198
10.11.2016, 00:23
Bu takım hala yaşıyor mu ya ? :)

Ozan Yılmaz
10.11.2016, 00:27
Faruk hocanın gittiği maçları takip edip rakiplere iddaadan basmak lazım :D
Gözlemler sonucu.

Fatih Çelik
10.11.2016, 00:33
Ben de bu işi anlamıyorum arkadaş alt yapıda sil süpür her sene aynı takımla bir üst basamağa çıkıp rekorlar kır. Profesyonel seviyeye yaklaştıkça darmadağın ol. Belli bir noktadan sonra ehlilesmeyen yetenek patlıyor demek ki.

İlker Yazıcıoğlu
10.11.2016, 09:50

Hahaaaaaa:)

mtufkci61
10.11.2016, 10:09

😃😃

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

A.Gökhan AKIN
10.11.2016, 10:23

Bunlar öz evlat olsa sevilmez!!

Tolga Okumuş
10.11.2016, 10:40
Ben de bu işi anlamıyorum arkadaş alt yapıda sil süpür her sene aynı takımla bir üst basamağa çıkıp rekorlar kır. Profesyonel seviyeye yaklaştıkça darmadağın ol. Belli bir noktadan sonra ehlilesmeyen yetenek patlıyor demek ki.

Yarışmacı değilde eğitici sistemin oturması lazım.
Altyapı kategorilerinde alınan namağlup şampiyonlukların,kupaların ve benzeri plaketlerin moral motivasyon dışında çokta önemli olmadığının kanıtı aslında.
Ama gel çıkalım sokağa "ooov o hoca altyapıda şu kadar kupa aldı","o hoca altyapıyı namağlup şampiyon yaptı" gibi kazanma odaklı insanlardan geçilmiyor.
Önemli olan futbolu lüks arabalar,on numara hatunlar,gece hayatları tabularından çıkarıp bir meslek gibi sahiplenmesini o çocuğa dikte ettirmektir.
En basitinden haftada 2 maç yapınca "takım hafta içinden yorgundu" kafasını uzaklaştırmaktır önemli olan.
17-18 yaşındaki bireyin sahaya çıktığında deplasman-iç saha ayırt etmeden aynı motivasyon ile sahadaki yerini almasıdır.
Futbolun temel hareketlerini (top kontrolü,sahada duracağı yeri,topa vurması,orta yapması,taç atmasını...) en üst kategoriye çıktığı zaman izleyenlere ufakta olsa göstermesi lazım ki ondan ışık alalım.

Hooijdonk demiş ya; Türkiye Hollanda’yı U-15’de yener, U-16’da yener, U-18’de yener, U-19’da yener sonra bir daha yenemez.

Şahinoğlu
10.11.2016, 10:43
Kapansın gitsin ne yararı var Trabzonspor'a , aksine maç yaptığı rakipler Trabzonspor ile oynadıklarını sanıp makara geçiyorlar itibar kaybettiriyor başkabirşey değil, oradan çıkacak futbolcuyu napacaksın, çıkanlar ömrümüzü yedi zaten halen yemeye devam ediyorlar (zeki,yusuf,akbaş vs.) yazık boşu boşuna paramızla rezil oluyoruz.

Nizam
10.11.2016, 13:32
Takım rezil taraftar onlardan rezil. 90 dakikanın 60 dakikası oooo ankaragücü, lacivert sarı diye bağırıp durdular. Adamların bestesini onlardan daha çok söyledi bizimkiler. 6. dakika da ankaragücü diye bağırıyorsun da 61. dakika da ne diye ankaragücü diye bağırıyorsun. Madem bu kadar seviyorsun,sempati duyuyorsun git adamların tribününe orada bağır.

gurur6134
10.11.2016, 13:39
bu takimi sahipsiz birakti yonetim.boyle devam edecekse ismi degistirilsin ayip ya gercekten amacsiz ne yaptigi misyonu vizyonu belli olmayan bir klup goruntusu kazanmis 1461 bu degismeyecekse adi trabzonspor ile anilmasin.aslinda yapilcak sey o kadar basitki hangi ligde olmasinin onemi yok takimin basina adam gibi bir hoca getirceksin ve diyceksin ki bana 2 senede 1 topcu kazandirsan yeter hocanin kafa rahat olcak futbolcularda sonunda trabzonspor oldugunu bilerek ona gore mucadele etcekler.oyle adam gibi hocadan kastim milyonluk adamlar degil..osman ozkoylu olur samet hoca olur tolunay olur unal olur bu ayarda hocalara emanet etcen arkana yaslancan amac uzum yemekse..60 yasinda ki hocalarla 30 yas ustu yapilan transferlerle bu kadar olur.

atomantcum
10.11.2016, 13:54
Yarışmacı değilde eğitici sistemin oturması lazım.
Altyapı kategorilerinde alınan namağlup şampiyonlukların,kupaların ve benzeri plaketlerin moral motivasyon dışında çokta önemli olmadığının kanıtı aslında.
Ama gel çıkalım sokağa "ooov o hoca altyapıda şu kadar kupa aldı","o hoca altyapıyı namağlup şampiyon yaptı" gibi kazanma odaklı insanlardan geçilmiyor.
Önemli olan futbolu lüks arabalar,on numara hatunlar,gece hayatları tabularından çıkarıp bir meslek gibi sahiplenmesini o çocuğa dikte ettirmektir.
En basitinden haftada 2 maç yapınca "takım hafta içinden yorgundu" kafasını uzaklaştırmaktır önemli olan.
17-18 yaşındaki bireyin sahaya çıktığında deplasman-iç saha ayırt etmeden aynı motivasyon ile sahadaki yerini almasıdır.
Futbolun temel hareketlerini (top kontrolü,sahada duracağı yeri,topa vurması,orta yapması,taç atmasını...) en üst kategoriye çıktığı zaman izleyenlere ufakta olsa göstermesi lazım ki ondan ışık alalım.

Hooijdonk demiş ya; Türkiye Hollanda’yı U-15’de yener, U-16’da yener, U-18’de yener, U-19’da yener sonra bir daha yenemez.

Tebrikler hocam güzel söylemişsiniz

M. Fatih ALEMDAR
10.11.2016, 15:48
Bu takımda murdar oldu desene.

Hayırlısı...

ccd6167
10.11.2016, 16:35
Biz burada kıçımızı yırttık yönetime salladık bu başkan bu hoca bu zihniyetle bir şey olmaz diye

25 yaşına gelmiş bejeke altyapısından birisi bu takımda banko oynuyor .

Hocası ne olduğu belli değil
Başkanı ne olduğu belli değil
Sistemi ne olduğu belli değil

Yazık kere yazık valla.. Altınordu kadar vizyon misyon yok..

cem1990
12.11.2016, 15:46
Bazen durup durup futbol klubu kurasım geliyor en dipten başlayacak şekilde
Bu sistem de genç futbolcu falan yetişmez.Bildiğin askeri eğitim şartlarına tabii tutacaksın. Lise'den başlayacak olan gencin kalacağı yer tesisler olacak. Hafta da 2 gün çarşı iznine çıkacak.Klup beslenmesinden yatış saatine kadar sistematik olacak. Herkesin bir yeteneği olmayabilir belki ama iyi bir eğitim ile herkesi sistem oyuncusu haline getirebilirsin.
Nefes alamayacaklar karı kız son model arabalar dayalı döşeli evler 23 yaş üstünün getireceği şeyler olacak. Baktın mı elemana fiziği ile bu futbolcu dedirtirecek kendine. Sadece yetenek olarak değil mental olarak da hazırlanacaklar.

Uluhan
12.11.2016, 20:36

Husnu hoca neden yedek kalecilerle cikti maca ?

Faruk BERBER
12.11.2016, 20:47
Husnu hoca neden yedek kalecilerle cikti maca ?

Daha öz oldukları için olabilir. Tanımıyorum kalecileri.

Uluhan
12.11.2016, 20:51
Daha öz oldukları için olabilir. Tanımıyorum kalecileri.

2 as ve tecrubeli kaleci de Trabzonlu zaten. Goller de bariz hatalari var mi ?

Kadro ya baktigimda bu kadro 2. ligde 6 yiyecek kadro degil. Tamam gecen seneye kiyasla ozellikle onlibero mevkisinde kayip buyuk ama 6 yemeyi anlamiyorum.

Faruk BERBER
12.11.2016, 20:57
2 as ve tecrubeli kaleci de Trabzonlu zaten. Goller de bariz hatalari var mi ?

Kadro ya baktigimda bu kadro 2. ligde 6 yiyecek kadro degil. Tamam gecen seneye kiyasla ozellikle onlibero mevkisinde kayip buyuk ama 6 yemeyi anlamiyorum.

Kalecinin bariz hatası olmadı diyebilirim. Ama atılan gollerin minimu 2'si, 3 de olabilir 1461 Trabzon'lu oyuncu rakibe asist denecek türden top verdi. Çok kötü goller oldu o açıdan.

CEMEFKER
14.11.2016, 09:31
bi ara bu takıma ( Yusuf Erdoğan ve kuşağının olduğu ) 20 milyon TL veriyorlardı İHO'nun ilk yılında..O zaman o paraya satılsaydı karlı iş yapılmış olurdu sanki...+ olarak klubü alacak kişinin kendi menfaatleri uğruna takıma yatırım yapacağı ve elimizde en azından Çaykur Rize gibi bir zamanların Akçaabatı gibi bir takım olurdu...rekabet olurdu, rakip olurdu belki ama her halukarda zarardan çok mutlaka yararı olurdu.

özçelik61
14.11.2016, 11:01
bende maçta statta idim...iki takım da çok vasat oynadı, skora kimse aldanmasın..
1461 de gelecek adına 1995 doğumlu 46 numaralı erhan kaya ışık verdi-veriyor, bizdeki İbanyezin aynısı..gerisi mahalle topçusu..
ankaragücü de genel olarak sıralamadaki yerlerini haketmeyecek kadar kötü..
14 numaralı harun aydın ve sonradan oyuna giren 50 numaralı ahmet yazar kumaşı iyi gençler..
sezgin, orhan gülle kalecileri erhan, oynamayan serkan balcı gibi adamlar olmasına rağmen (kaptanları 61 numaralı adem sağlam) takım bam-güm takımı, şampiyonluk şansları bence zor..

özçelik61
14.11.2016, 11:02
Kalecinin bariz hatası olmadı diyebilirim. Ama atılan gollerin minimu 2'si, 3 de olabilir 1461 Trabzon'lu oyuncu rakibe asist denecek türden top verdi. Çok kötü goller oldu o açıdan.
değerli dostum kaleci 6 golde de hatalı idi...halısaha kalecisi bile değil

Faruk BERBER
14.11.2016, 11:07
haydar6153 Dün Gümüşhanespor'u izledim ben de. Onlar da o oyunla şampiyon olamaz oyun olarak bakarsak. Fakat bu liglerde zaten akıcı futbol oynayan yok, izin vermezler oynamana. O yüzden bir şekilde iyi veya kötü, 3 puanı alıp önüne bakacaksın. Ankaragücü de Gümüşhanespor da bunu yapıyorlar. Kaleci konusundaki görüşüne de saygı duyuyorum ;)