PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 11. Hafta | Trabzonspor 0-1 Antalyaspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6

sasone
21.11.2016, 22:13
Golde kimin hatası vardı ?
Yan top özürlüsü Onur başrollerde,çıkıp alamadığı için ceza sahasının içi çarşamba pazarına dönüyor,ne kademe kalıyor ne kimin ne yaptığı belli oluyor.Bir önceki pozisyonda Akbaş yetişmese orda yiyecektik yine Onur'un izlemesi sayesinde,bir pozisyon sonrasında da çıkıp almadı,sonra dönen topa da çıkmadı,kale çizgisnde bekledi öyle.
Bu kadar yan top özürlüsü bir kaleci olmaz.

Sercan Keleş
21.11.2016, 22:13
Federasyon bizi dusurmek için yemin etmiş.Bu bir savaş.Yönetim transferi buna göre yapmalı.
5 net isim almalıyız.Bu savaşı kazanamazsak yok oluruz

Federasyonla savaşmak, Cennete girmek için Tanrıyla savaşmaya benzer.

Travelair
21.11.2016, 22:14
Marifet Avni Aker'e veda değilmiş.

Gümüshaneli61
11491

yorumsuz6117
Mehmet Ekici ile sözleşme imzalayan Trabzonspor düşmanıdır ya da Truva atı..

Gümüshane
Zamaninda sadri şenerin arkasında dursaydınız şuan bi kaç şampiyonluğumuz olacaktı.

zafer6161
Bu takım geçen senenin 2.yarısından bile kotu

kanterts
bu akbas, yumlu, zekinin takimda kalmasini saglayan herkese tesekkürler, reziller takimi düsüreceksiniz akpliler sizi.

Ahmet Aksu
Bugün sahadaki 1-2 kişi hariç takım götünü yırttı!
Son güçlerine kadar çabaladılar, istediler, üretmeye çalıştılar.
Olmadı, olmadı, olmadı...

Maalesef skorer oyuncu eksikliğimiz bariz şekilde ortada! Atamıyoruz!
Bir sürü pozisyon var. Karşı karşıya, kafalar, cepheden şutlar!
Yok yok! Atamıyorlar!

Lanet olsun ki futbolun adaleti yok.
Antalya maç boyunca geri yaslandı, yattı. Lanet olası bir duran top golü...
100 kere oynansa böyle bitmezdi sanırım...

100 kere oynasakta bu mac boyle biterdi cabaliyoruz ama futbol kalitesi surununce cabalaman fayda etmez sadece 3 net pozisyin vardi gerisi uzaktan sacma sutlar karambole poazisyonlardi. Uretkenlik topu ileri dikip karambole uzaktan sut atmaksa takimin hali fena degildi ama bence ilk yari ndoye ve 2,yari 2 pozisyon disinda birsey yapmadik

BERBATOV61
biz diyince bize tröl diyen futbol ulemaları gelsinde anlatsın bakalım şimdi bir tröl kadar futboldan anlamamak nasıl birşeymiş. Hele o giriş sayfasına kocaman yazı yazan o gelsin çözsün şu olayı bakalım merak bekliyorum

Mehmet BAŞ
çoğu doldur boşalt pozisyonları.hatta poziyon bile değil.ferhat şunu kurtardı diyebilirmisin????

Pardon?

N'Doye'nin pozisyonu %100 pozisyon!
Okay'ın vurduğu kafayı uçarak çıkarttı.
Yine N'Doye karşı karşıya çıkarttı.

Ama bu takımda becerikli oyuncu sayısı az, gol atabilecek adam neredeyse yok!

Hakan
21.11.2016, 22:15
Şaka! Veda maçı değildi bu mutlaka Gümüşhane'yi yenicez.

gurur6134
Hic bir yonetime bu yonetim kadar sabir gostermemistir taraftar ama artik yeter..7ler 6lar 4leri gectim icerde antalya gibi bir takimla oynuyorsun 8 9 sari kart nedir ya ..11 macda 11 puan toplamis bir yonetimde hocada trabzonsporun basinda olamaz olmamalidir hic kivirmaya gerek yok..gercekten tehlike cok buyuk bu sene hakemlerin tutumuda ortadayken hersey olabilir..

Kara Mithat
hocalık bişe yok.bunu o kafanıza sokun artık. Zeki nin Yumlu nun alternatifi varmı .golcü varmı .???

Nasil hocalik bisey yok ya!!!
Delirtme adami!!!
Bu ersun gecen hafta mi geldi takimin basina?!?!
Kadroyu kurduran o
Istemeseydin ya bunlari!!!!
Git arjantin 2. ligine, bu öküzlerden daha kaliteli oyuncular bulursun.

Enes Başkaya60
Gayseyi şansa Bala yenmesek şu an lig sonuncusuyduk...

Mert Acar
Trabzonspor bu sezon şutlarını gole çevirme oranı en düşük takımŞut:157Gol:7Şutlarını Gole Çevirme Oranı % 4,5

şanssızlık mı yeteneksizlik mi büyü mü ne bu

jairzinho
sadri şener yada celil hekimoğlu diyorum.ikisi aynı yönetimde olsa tadından yenmez tabi.

nakzo
21.11.2016, 22:16
ne zamanki.bizim taraftar gercek bir dik.durus sergiler ve medeni.protestolar yapip yonetimden bu takimi.degistirmesi adina sozler alir ve gerceklestigini gorur iste o zaman yeniden dirilisimiz olur.

O ruh geri gelecek

Bu hilhat garibelerini topcu diye getirdikleri gün bittiğimiz gün oldu .Zaten eski taraftar olsaydı bu adamlardan onur hariç hicbiri barınamazdı bu takımda.Çocukluktan beri hep gizli bir korkum vardı olmaz dersin ama gizliden korkarsınız benim gördüğüm bu takım küme düştü.Bu kadar gurursuz ve yeteneksiz herifin olduğu takım bu hakemlerle kumede kalamaz.Benimde desteklerdiğim ve bunun için bende suçluyum kurtarıcı diye seçtiğimiz Usta bizi küme düşürdü bunu nasıl sindirecez Allah sabır versin.

orhan42
En son Beşiktaş'a 7-1 yenildiğimiz maçta ağlamıştım 13 yalındayken..Şimdi de ağlıyorum..Bu takımı tutmaya başladığım o kara günün içine tüküreyim ulan !!!!

kanterts
Mehmet Ekici ile sözleşme imzalayan Trabzonspor düşmanıdır..
akbas yumlu zeki denen torpilli sifirlarla uzatildiysa mehmet kalmali kesinlikle. önce onlar tekme tokat sehirden kovulsun.

Murathan
yeni otobüs gol atacak mı

ersn.alparslan
bu muharrem denen adam ağzı çok iyi laf yapan ama hiç bir icraati omayan birisi başında olduğu hastaneye akp yardımıyla nasıl getirildiyse trabzonada öyle getirildi inanın bu takım küme düşürülecek

tonya55
zeki yavru o vurusu yaptıktan sonra u21 takımına gönderirim 1 hafta

Mehmet BAŞ
21.11.2016, 22:17
100 kere oynasakta bu mac boyle biterdi cabaliyoruz ama futbol kalitesi surununce cabalaman fayda etmez sadece 3 net pozisyin vardi gerisi uzaktan sacma sutlar karambole poazisyonlardi. Uretkenlik topu ileri dikip karambole uzaktan sut atmaksa takimin hali fena degildi ama bence ilk yari ndoye ve 2,yari 2 pozisyon disinda birsey yapmadik

Ahmet, bu rezil takımdan Beşiktaş gibi pozisyonlar üretmesini beklemiyorsun sanırım.
Ancak o kadar pozisyona girilebilirdi. Girdiklerimizi de beceriksizlikten atamadık işte...

Mert Oğuzlu61
İlk kez yönetim istifa sesleri yükseldi. Belliydi bunların olacağı, transfer felan yapmadık ki yine aynı adamlarla oynuyoruz bunlar bizi kümeye götürür.

Tamam sportif olarak oldukça başarısız durumdalar ama istifaya çağrılacak kadarda değil. Yönetimlik durum yok hiç o topa girmesinler, onlarda durumun farkındadır. Devre arası küçük operasyon diyordum ama gayet büyük operasyon şart yoksa yönetim ve hoca ikisini de yakacaklar. Bu kadroya güvenmek hataydı.

gurur6134
Lig baslayali 11 hafta olmus kume hattiyla aramizda 1 puan var Allah cezanizi versin sizin yaziklar olsun..

esra61
Mücadele evet vardı maçta. Ama bir forvetin olmayışı 11 haftada ancak 11 puan ile karşılık buluyor.
Hakemi konuşmak dahi istemiyorum .
Önerim ise Usta takımı toplayıp Of da sağlam bir hocaya götürüp güzel bir okutulmalı.Yoksa bu kadar beceriksizlik olmaz yahu.
Yorulduk...
Neden taraftar stada gitmiyorun cevabı ,takım şu haldeyken ben tv 'yi açıp bu hakemleri ve bu durumu izlemek istemiyorum.Vaziyeti siz düşünün artık!

Sadettin_
21.11.2016, 22:18
Futboldan hatta ne futbolu "spor" dan komple elimi ayağımı çekicem . çok çok az kaldı .

kanterts
tesisler neden basilmaz? Ha Trabzonspor kimsenin umrunda degil artik bu bitmis sehirde. isiniz gücünüz akp.

tanjugunduz
zeki yavru o vurusu yaptıktan sonra u21 takımına gönderirim 1 hafta
cidden ya 500 milyon dolarlik.ligde yaptihi vurusa bak ben amatore yollarim .

O ruh geri gelecek

Berkan
Takımın en golcüsünün 2 golü var her şeyin özeti bu bence

Timur Mikhail
21.11.2016, 22:19
Ulan işten çıktım bi heyecanla koşuşturdum eve yetişipte maçı izleyeyim diye o heyecan ve canlılığı bilirsiniz şimdi ise çehovun şu sozundeki moddayım ''ne kadar harika bir gün çay mı demlesem kendimi mi assam karar veremiyorum'' ...

kelimelerin kifayetsiz kaldigi noktanin on fersah otesindeyim ..

umitçebi
OFFFF NE DEMELI KI...Maç akbaş la celutskanın çarpışmasına kurban gitti..Orda kafalar kaldı..Uyudular gol geldi ve de çıkmadı..Ekici inanılmaz derece kötü..Ve ne yazık ki takım sadece onun ayağına bakıyor..Topa vuramıyor,Kafasını kaldırıp bomboş ysuufu gormuyor heryerden şut çekme derdınde onuda artık beceremıyor.
Ersun Hocalık bir durum yok burda..Ersun Hoca elini taşın altına sokup bu takımın başına geçmiştir..5 lira verip de bu maça gelmeyen ler lutfen eleştirmesin..Onlara soyleyecek çok guzel sozlerım varda neyse..Yazıklar olsun hepsine..Ama bu takım bızler gıbı uzaktada olsak heran bu takım ıçın atan kalbı olanlar sayesınde yıkılmayacak...Evet sekiyoruz..Ama ne kadar buyuğuz kı mhk sı medyası osu busu ustumuze gelıyor..Ama yıkılmayacağız..Inanmaktan başka çaremız yok arkadaşlar..Içım kan ağlıyor..Kan içicez gerekırsee kızılcık şerbetı dıyeceğız..Bu takım elbet yuzumuzu tekrardan kaldıracak....Inanmayan lar destek vermeyıp kostek olacaklar golge etmesın yeter..Allahım yarabbımm sen bılıyor sunkı kalbımız hep temız oldu..Haksız yere tek puan dahı ıstemedık...Elbet senın yuce adaletın ortaya çıkacak ama ne olur bıtır şu çilemizi..Dayancak guç kalmadı artık...

orhan42
Muharrem başkan da artık o güzel diksiyonu ve Türkçesi ile aldatmaya kalkmasın bizi..rezalet diz boyu..Bu işi yapamayacaksa defolsun gitsin..başkan seçildiğinden beri kaç puan toplamış bu takım....Ligin dibindeyiz be kardeşim hala çıkıp kibar kibar konuşmasın,mümkünse gzöümüze görünmesin.O sakallı nevzat aydın denen yönetici bozuntusu zırtapozunda sakalına bıyığına tüküreyim , çıksın konuşsun ukala ukala...

Mehmet BAŞ
21.11.2016, 22:20
Trabzonspor bu sezon şutlarını gole çevirme oranı en düşük takımŞut:157Gol:7Şutlarını Gole Çevirme Oranı % 4,5
şanssızlık mı yeteneksizlik mi büyü mü ne bu

Beceriksizlik(!)

Ahmet Aksu
Ahmet, bu rezil takımdan Beşiktaş gibi pozisyonlar üretmesini beklemiyorsun sanırım.
Ancak o kadar pozisyona girilebilirdi. Girdiklerimizi de beceriksizlikten atamadık işte...

Besiktas gibi imkansiz ama bir karabuk bir osmanli ne bileyim basaksehirin oynadigi futbolun yarisini oynasak yeterli onlarda da muhtesem isimler yok ama takim oyununu iyi oynuyorlar. Bizde hem kadro felaket hemde takim uyumu ve oyunu

katre-i.matem
Kotu oynadik. Kotu oynarsan kazanamazsin. Kotu forvetin varsa gol de atamazsin

Ozan Yılmaz
Bu hızla soluğu ptt.de alır bu takım. Yeteneksizler ordusu resmen!

Enes Başkaya60
Yazıklar olsun aynen tesisler neden basılmaz...

Enaldo61
Avni Aker'in lanetine inanıyorum ben artık.

brnclhn
bu durumu kabullenen futbolcusundan yönetiminden taraftarına...hakkım varsa helal etmiyorum...daha ne kadar ezilecez, rezil olacaz...

AYYILDIZ
Sağ bek zeki sol bek akbaş stoper Yumlu ne bekliyoruz ki. Aldığımız isimlerden Durica hariç iyi bir isim yok.

Nazim Can
Hayir yani Iho. Usta dan daha mi az Trabzonlu, daha mi az vizyoner hatta daha mi cok caban,ama Cardozoyu, Mbia yi, getirende kendisi, bugün iho basimizdaolsa, ne Zeki, nede Yumlu bugün bu takimda oynardi.

jairzinho
21.11.2016, 22:21
İlk kez yönetim istifa sesleri yükseldi. Belliydi bunların olacağı, transfer felan yapmadık ki yine aynı adamlarla oynuyoruz bunlar bizi kümeye götürür.

Tamam sportif olarak oldukça başarısız durumdalar ama istifaya çağrılacak kadarda değil. Yönetimlik durum yok hiç o topa girmesinler, onlarda durumun farkındadır. Devre arası küçük operasyon diyordum ama gayet büyük operasyon şart yoksa yönetim ve hoca ikisini de yakacaklar. Bu kadroya güvenmek hataydı.

nasıl transfer yapılmadı?

http://www.transfermarkt.de/trabzonspor/transfers/verein/449/saison_id/2016

11 milyon avroluk transfer yapılmış.

sasone
Ekici'yi sahada gördüğüm anda maçı izleme isteği gidiyor,takımda yeteneksiz adamlar var ama onlarlık bir maç yoktu,tüm topların belasına okudu Ekici,kafası nasıl isterse öyle oynadı.

Sercan Keleş
Ciddi amatör bir gol yiyoruz.

Türkiye'de futbolun doğruları değil, Türkiye'nin gerçekleri konuşur.

Merak ettiğim bir durum var.

Trabzonspor net bir şekilde defans futbolu oynamalıdır.

Yönetime ve Ersun hocaya ikinci dönem bir şans daha verilmeli fakat yoğun baskılar oluşturulmalı.

orhan42
Bu arada anadolu takımlarından nefret ettiğim kadar bizans takımlarından nefret etmiyorum..Yaptıkları çirkefliklerin haddi hesabı yok..yatan kalkmadı ulan,hırsız pezevenkler...

Mehteroğlu
Yan top özürlüsü Onur başrollerde,çıkıp alamadığı için ceza sahasının içi çarşamba pazarına dönüyor,ne kademe kalıyor ne kimin ne yaptığı belli oluyor.Bir önceki pozisyonda Akbaş yetişmese orda yiyecektik yine Onur'un izlemesi sayesinde,bir pozisyon sonrasında da çıkıp almadı,sonra dönen topa da çıkmadı,kale çizgisnde bekledi öyle.
Bu kadar yan top özürlüsü bir kaleci olmaz.

golde hatalı m.akbaştır, gereksiz yere yenik düştük sonra çabala dur!
antalya dirençli takımdı, biz bu kadro ile hiçbir şey yapamazdık, bizdeki zeki, akbaş, yumlu ve ndoye bizden başka hiçbir yerde oynamaz... yazık ki yazık... bizim yabancılarda gözümüz adam ararken milletin en amatör siyahi futbolcuları ders veriyor bize her maç... hasta olduk hasta...

Enaldo61
aha ihocular çıktı vay be ulan dünya böyle işte.

munzevil
21.11.2016, 22:22
Gs de böyle kötü bir sezondan sonra üç şampiyonluk yaşamıştı.
Ama onlarda zeki mustafa, Akbaş Ekici gibi oyuncular yoktu.

Enes Başkaya60
İho ne diyor benim Ahımı aldılar doğru diyordun başkan...

cubido
Küme düşmeyiz. Olacağı şu;
FFP 'yi falan boşverir yönetim, devre arası kesenin ağzı açılır.
İlk 11'e 3-4 oyuncu alınır, ikinci yarının en çok puan toplayan takımı oluruz.
Ersun'u da göndermezler. Göndermesinlerde zaten. Ben de bazı hamlelerine şaşırıyorum ama hala inancım devam ediyor.

nakzo
Bu takım geçen senenin 2.yarısından bile kotu

Ben her kötü takımı 2001 ile kıyaslarım.Bundan kötüsünü görmedim.Yeniden yapılanıyoruz diyen polyannaları kale bile almıyor ve gülüyorum.Şu kadrodaki adamların yarıdan fazlası Sanmarino milli takımda bile oynayamaz.Bu takımı kuranda zerre zeka yok teste girsin gerizekalı.

hasan8861
tamam futbolcuların hepsi berbat hepsi topçu değil ama

bu hakemmm p..........................çççççççççççççççççççççç leriyle
oooooooooo.çççççççççççççç.leriye biz maç kazanamayız.......boşuna debelenmeye gerek yok.

Haram zıkkım olsun aldıkları kazandıkları ibbnbbbbbbbbbbbnnnnnnnnelerin

batuhanTs
Bu şekilde insanları tahrik edecek mesajlar yazmayın lütfen. Rica ediyorum.
Bunun adi realite

Lana troll adam gibi konus. Gelir senin bacaklarini ayiririm
Gerek yok zaten açtım bacaklarimi cay içiyorum sizin yorulmaniza gerek yok :)

odyseuys
ya ne pozisyonuna girmiş takım Allah aşkına. ndoye'nin kaçırdığı dediğin pozisyonda topu 60-70 metreden stoperin doldurdu. bu mudur futbol anlayışınız?

yok yok, futbolun gereği hiç birşeyi takım doğru yapmıyor sahada neresini yırtıyor olursa olsun oyuncular... bir yerini yırtmakla olacak iş olsaydı futbol, yusuf'a barca yarın gel başla derdi...

takım kötü yönetiliyor, kötü oyun anlayışıyla çıkıyor oyuncular sahaya... üretken olmazsan, çeşitlilik yaratamazsan böyle 0-1'e yatar her takım, hele ki kadronda gerizekalı demeye dahi zeka seviyesi düşük insanları rencide etmemek için tereddüt ettiren oyuncuların varsa zaten her maça 0-1 başlıyorsun...

gurur6134
Boyle aptalca yapilan kadro muhendisliginin sonunda bu takim adanasporu bile yener diyemiyorum artik adana kume hattinda bizim hatla aramizda 1 puan var nasil diyeceksin..

salihismet
Takım odurdu odurdacak derken gelen giden oturduyor.

Yiğit Gayretli
21.11.2016, 22:23
Bağıra bağıra düşüyor takım. UEFA'dan cezayı kabul edip net transferler yapmak şart.

Maç hakkında diyecek lafım yok. Her olanın bir sebebi var... Başından girer sonundan çıkarım da gerek yok.

ccd6167
21.11.2016, 22:23
Allah belanı versi yönetim. En kısaa zamanda s olup gidin inşallah size verdiğim desteğe scayım.. Lanet olsun size be 3 tane yeni topçu var sahada allah belanızı versin

Mehmet BAŞ
21.11.2016, 22:24
Zamaninda sadri şenerin arkasında dursaydınız şuan bi kaç şampiyonluğumuz olacaktı.

Onu da küfür ederek göndermişlerdi. Ege veya Akdeniz tarafındaki bir maçtan sonra olmuştu sanırım.
Burası Trabzonspor, doğranmadık adam bırakmayız(!)
Sıradaki kurban kim acaba?

Enaldo61
Yine aynı şeyi söylicem ama tüm bunlar 2011'den beri sürekli hakemler tarafından doğranmamız yüzünden oluyor. Bunu kabul edelim bence. Kötü yönetilmek ayrı bir mesele.

yorumsuz6117
Önümüzdeki 7 maç :)

Gençlerbirliği - Trabzonspor

Kayserispor - Trabzonspor

Trabzonspor - Adanaspor

Başakşehir - Trabzonspor

Trabzonspor - Fenerbahçe

Bursaspor - Trabzonspor

Kasımpaşa - Trabzonspor

Yıldıray Emanet
Castillo rakiplerin içinden geçicek diyodu Nevzat ama adam MR makinelerinin içinden geçmeye gelmiş 4 milyon dolarlık yağlı MR makinesi

Berkan
21.11.2016, 22:25
Onu da küfür ederek göndermişlerdi. Ege veya Akdeniz tarafındaki bir maçtan sonra olmuştu sanırım.
Burası Trabzonspor, doğranmadık adam bırakmayız(!)
Sıradaki kurban kim acaba?

Manisa maçıydı sanırım gekas atmıştı hatta :(

nakzo
Gs de böyle kötü bir sezondan sonra üç şampiyonluk yaşamıştı.

Abi gs nin yeniden yapılanması senin şampiyon kadronlaydı.Sen Sanmarino milli takımında oynayamayacak adamlarla 50.yılda sampiyonluksözü verdin ve kandırdın insanları ustaya binkere yazıklar olsun.

jairzinho
çare belli hocam: sadri şener yada celil hekimoğlu

atanan ve yerelliğe uzak başkanlar ile olacak işler değil bunlar.

sunum yapar gibi konuşan başkanlardan hayır gelmez.

odyseuys
İho ne diyor benim Ahımı aldılar doğru diyordun başkan...

o şerefsiz kimin ahını almıştı da takımın hali bundan belki halliceydi koltuktayken... yetti artık iho'ymuş maho'ymuş. şu kan emici namussuzları yakıştırmayın yarım asırlık çınarın tepesine... zaten yeterince rezil olduk, sokağa da mı çıkamayalım. namussuzun her sözü yalan, her beyanı utançtı. kendi pisliğinde boğulmak üzere tarihin karanlık sayfalarına yazdırdı adını. şeytan görsün yüzünü, bizden uzak olsun...

Doğan Keskin
Ne demişler sevdiğini alamıyorsan aldığını seveceksin. Ersun hoca elindeki malzemeye göre oynatmalı artık. Kapanalım, 1 tane atarsak maçı alırız atamazsak en kötü 1 puan alırız.

sasone
golde hatalı m.akbaştır, gereksiz yere yenik düştük sonra çabala dur!
antalya dirençli takımdı, biz bu kadro ile hiçbir şey yapamazdık, bizdeki zeki, akbaş, yumlu ve ndoye bizden başka hiçbir yerde oynamaz... yazık ki yazık... bizim yabancılarda gözümüz adam ararken milletin en amatör siyahi futbolcuları ders veriyor bize her maç... hasta olduk hasta...
Akbaş kafayı vurdu,adama çarpttı,kaleye yöneldi,Onur uyumasa çıkar alırdı o topu da çıkamıyor yan toplara.
Ezbere laflar şu maçta defanslık ne vardı,adamlar maçı sarı kartla tamamladılar,her an kırmızı verecek talimatlı hakeme rağmen hem de,Antalya'nın pozisyonu yok doğru düzgün
Alışmışlar bir Zeki,Akbaş diye,la olay ilerde oraya bakın,tüm topları ve atakları kim nasıl öldürüyor,bu takımın defanslık bir olayı yok,hiç bir şeyden anlamıyan varsa atılan gol,yenilen goller baksın.

Punisher-61
Ben böyle topcu secen scout ekibinin TAAAAAAAAA ........

Ustadan tweet bekliyorum hersey düzelecek diye cünkü bu isin sosyal medyada gerceklesecegini saniyor...

Ersun yanal hazir ligTV 5 yilligina maclari aldigina göre sana maratonda bir yer ayarla ve git

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

erdo6
21.11.2016, 22:26
Muharrem usta Beş kuruş etmeyen bir başkansın sen bu takımı olsa olsa bank asyada şampiyon yaparsın

61Firtinasi61
Ahhhh Cardozoooooooo Ahhhh

gurur6134
Trabzonspor sehri ne zaman siyasetten bagimsiz bir baskan secer siyasilere yalakalikdan vazgecer sehir olarak iste ozaman eski dinamizmini yakalar..vazgecer mi gecmez onun icin omrumuzun sonuna kadar boyle verem olur dururuz her sene..

Uğur Ö.
Ustanın en büyük hatası Bosingwa, Malouda gibi bonservissiz yıllık 2 milyon€ a 2-3 tane bu kalitede adam almamasıydı. Arkadaş 3 tane adam yıllık 6 milyon€ yapardı. En azından geçiş aşamasında böyle rezil olmazdık

Sercan Keleş
Her alanda yönetimi desteklememe rağmen gerçekten akıl ile açıklanmayacak hatalar var. Geçen sene Antalya ve Kasımpaşa maçlarından alınan 6 -0 7 - 0 gibi skorlar inanılmaz bir prestij kaybı. Evinde oynadığın maçlarda aynı şekilde bir prestij kaybı.

Yönetim inanılmaz hatalarına ne idüğü belirsiz topçuları alarak yenilerini ekledi. Takım baştan kuruluyorsa her taraftan risk alamazsın. Bu kadar yoğun baskı varken Zeki, Yumlu ikilisi ile devam kararı gerçekten saçmalıktı. Yinede destekleme kararı aldık.

Hala daha destekliyorum yönetimi fakat Trabzonspor'un deneme tahtası olmadığının farkına varmalılar. Bu takımda gerçekten fark yaratacak isimler olmalıdır. Kweuke falan filan değil. Bildiğin Gerard ayarında bir değil 2 isim yer almalıdır. Süper lig geliri yüksek bir lig.

jairzinho

Trabzonspor - Adanaspor

Başakşehir - Trabzonspor

Trabzonspor - Fenerbahçe

Bursaspor - Trabzonspor

Kasımpaşa - Trabzonspor

en kolay maç içerideki adana maçı görünüyor

Doğukan Uçan
21.11.2016, 22:27
Fenevbahçe ile 5. haftada aynı puana sahiptik.Bugün Fenevbahçe 21 biz ise 11 puana sahibiz.

Nazim Can
Iho dönemi(sözde tarihimizin en rezil, utanc dönemi ya) ile Usta dönemini karsilastirmak ile Iho cu mu olunuyor, gecen Sadri Sener ayarinda bir baskanimiz olsun dedim diye, Sadri Senerin ne kadar berbat bir Baskan oldugunu falan yazdi baaazi arkadaslar, Sadri kötü, Iho kötü ama Usta iyi öyle mi ?

Kara Mithat
Bu gidisada ses etmeyen BMN'de en az yönetim kadar sorumludur.

zafer6161
Ben her kötü takımı 2001 ile kıyaslarım.Bundan kötüsünü görmedim.Yeniden yapılanıyoruz diyen polyannaları kale bile almıyor ve gülüyorum.Şu kadrodaki adamların yarıdan fazlası Sanmarino milli takımda bile oynayamaz.Bu takımı kuranda zerre zeka yok teste girsin gerizekalı.

şuanda 2001 den de kotuyuz

tanjugunduz
zaten su uefa sopasi nedir ya sen.kendi.liginde basarili.olup.uefaya gidecek sitalamaya gelemiyorsun ki ceza verilecek diye sag bek.forvet almamak.ne.demek bizim tekkeden sonra cardozo biraz onun disinda forvetimiz olmadi. yonetim gene en iyisini.ben.bilirim havasinda olacak bu devran.boyle maalesef.

O ruh geri gelecek

Enaldo61
Her alanda yönetimi desteklememe rağmen gerçekten akıl ile açıklanmayacak hatalar var. Geçen sene Antalya ve Kasımpaşa maçlarından alınan 6 -0 7 - 0 gibi skorlar inanılmaz bir prestij kaybı. Evinde oynadığın maçlarda aynı şekilde bir prestij kaybı.

Yönetim inanılmaz hatalarına ne idüğü belirsiz topçuları alarak yenilerini ekledi. Takım baştan kuruluyorsa her taraftan risk alamazsın. Bu kadar yoğun baskı varken Zeki, Yumlu ikilisi ile devam kararı gerçekten saçmalıktı. Yinede destekleme kararı aldık.

Hala daha destekliyorum yönetimi fakat Trabzonspor'un deneme tahtası olmadığının farkına varmalılar. Bu takımda gerçekten fark yaratacak isimler olmalıdır. Kweuke falan filan değil. Bildiğin Gerard ayarında bir değil 2 isim yer almalıdır. Süper lig geliri yüksek bir lig.

Şükür aklı selim bir yorum geldi.

batuhanTs
Boyle bi gunde anca keyif yapar, cay icersin.

Fazla acma yirtilmasin

Niye uzuleyim ki bu yeteneksiz ordusu icin umrumda bile degil onur ve durica ya üzülüyorum sadece

Punisher-61

Trabzonspor - Adanaspor

Başakşehir - Trabzonspor

Trabzonspor - Fenerbahçe

Bursaspor - Trabzonspor

Kasımpaşa - Trabzonspor

Ilk 3macta 9 puan sart

sasone
çare belli hocam: sadri şener yada celil hekimoğlu

atanan ve yerelliğe uzak başkanlar ile olacak işler değil bunlar.

sunum yapar gibi konuşan başkanlardan hayır gelmez.

Çare senin gibileri bu takımdan uzak tutmak,Hekimoğlu diye diye bir hal oldun,il işi İstanbul Medyasında ne kadar şikeci varsa forma hediye eden adamla iş yapacak.
Ya arkadaş şuraya bu adamların saçmalıklarını okumak için mi giriyoruz
Her maç sonrası aynı tipler aynı şeyleri yapıyor,bir önlemini alın artık.

Enes Başkaya60
Aynen bu takımdaki Onur ve Durica Birde mehmet diyelim Sanmarino milli takımında oynayamaz haklısın abi...

odyseuys
21.11.2016, 22:28
başkan, hakeme mağlup olduğumuz şiketaş maçından sonra soyunma odasında tüm takımı kutlamakla olmuyor o işler. başkansan bu maçtan sonra inip ağzına s.çacaksın hocasının da oyuncusunun da... verdiğin her kuruşun hesabını soracaksın gerekirse...

bordo08
21.11.2016, 22:29
Koskoca Trabzonsporun defansı forveti evlere şenlik bu adamlar banko 11 oynuyor..Neyseki yumlu zeki loca aldı hak ettiler takımda kalmayı vefalı çocuklar yoksa napardık

egeli
hocalık bişe yok.bunu o kafanıza sokun artık. Zeki nin Yumlu nun alternatifi varmı .golcü varmı .???

Zafer kardeşim;
Bu takım geçen yıl gol yeme rekoru kırdı mı? Kırdı.
Bu sezona girilirken takımı kim kurdu.Kim aldı bu vasat altı adamları.
11 haftada 4 gol atan TS var ortada.

mackali_81
Paraya onurunu satmış Trabzon, tüccarlardan oluşan bu yönetimle hak ettiğini alacak bu sene sanırım. Stada giden taraftar kitlesi de hep aynı cenahtan o kadar belli oluyor ki:) Düşürün takımı sonra düşün yakasından biz kaldırırız yeniden ayağa!

nakzo
Bu arada anadolu takımlarından nefret ettiğim kadar bizans takımlarından nefret etmiyorum..Yaptıkları çirkefliklerin haddi hesabı yok..yatan kalkmadı ulan,hırsız pezevenkler...

Adamlar sadece yattı sende yetenek olsa 5 atardım.Başka x bir takım olsa 3 ten aşağı Atmazdı. anyalyaya..

Yıldıray Emanet
21.11.2016, 22:30
http://www.footballuser.com/formations/2016/11/1532554_Trabzonspor.jpg

Aha size kümede kalma reçetesi. xxx olarak belirtmemin sebebi takımda benim gözümde 1 tane futbolcu sıfatını hak eden adam yok kim oynasa fark etmez diziliş bu olsun. İlerde Castillo yazmasının tek sebebi en hızlı futbolcumuz olması yoksa bi cacık olduğundan değil. Topu ileri dikiyosun defanslardan sekmesini bekliyosun Karabük'lü Shelton gibi deparı atıyo Castillo gerisi Allah Kerim

Mehmet BAŞ
Para falan mi aliyorsun yönetimden baskandan falan ? Su gün elestiri olmayacak ta ne zaman olacak, neyi kimi nasil savunuyorsun anlasilirgibi degil devre arasi yapilacak 2 transferle takimin düzelecegini mi saniyorsun, Iho nun sucu neydi acaba.

Anlama kusurun mu var?

Yazdığım mesajın neresinde ''Yönetimi Savunan'' bir şey buldun? Merak ediyorum.
Ciddi ciddi merak ediyorum. O mesajın neresinde yönetimi savunan bir şey var?

Ha anlamak veya okumakla ilgili bir sıkıntın varsa ''Temel Eğitimini'' yeniden alabilirsin.
Orası benim problemim değil.

Bir de hakkımda ileri geri konuşma. Önce okuduğunu anlamaya çalış(!)

Berkan
İho muhabbetide iyice sıktı adam bi 10 sene kalsaydı Türkiyenin borcunu geçerdi herhalde TS'nin borcu

Enaldo61
Ah ah şu takımı bi ligden çekebilme imkanı olsaydı vaktiyle...

Şahin Yılmaz
Ersun la bu iş olmaz olmaz olmaz diyoruz anlatamıyoruz. Adam ne kadar durursam o kadar kardır diyor.

Biraz şerefli olsa zaten istifa ederdi. Takım kümeye gidiyor kümeyeee. Aloooooooo duyuyormusunuz. Ne haysiyet kaldı ne şeref. Yenmeyen fark atmayan kalmadı. Kırılmayan kötü istatistik bırakmadık.

Gelen vuruyor giden vuruyor. Şamar oğlanı olduk. Bu kadroyla PTT ye düşsek orada kalırız.

Alooooooooooooo. Kümeye gidiyoruz kümeye. Sabır sabır PTT ye kadar mı sabır. Kimse bana sabırdan bahsetmesin. İçine ettiler takımın.

tonya55
21.11.2016, 22:31
İho muhabbetide iyice sıktı adam bi 10 sene kalsaydı Türkiyenin borcunu geçerdi herhalde TS'nin borcu
transfer yasagı alırdık.

robinhood61
21.11.2016, 22:31
Ya tamam yeniden yapılanma diyorsunuz da abicim resmen yalan ya. Allah aşkına peygamber aşkına ne yenisi ya ne yenisi? Yumlu mu yeni? Akbaş mı yeni? Zeki mi yeni? Güraylar aytaçlar suklar hatta ekici böyle yeni yapılanma yerin dibine batsın. Ben size yeni yapılanmaya örnek göstereyim, 2008 Sadri şener dönemi. İşte o yeniden yapılanmaydı ama bu değil. O dönem ligin en iyi topçularını almıştık, colman gelmişti, sonradan jaja burak falan gelince takım oturmuştu. Bizi kandırıyorlar galiba. Bu olsa olsa antika yapılanma olur

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

theo
21.11.2016, 22:32
Bu saatten sonra hakem şöyleydi hakem böyleydi demek olmaz... O.kadar pozisyon bulup atamiyorsan artık başka sapkamizi önüne alıp düşünmeliyiz. Bu kadroyu ersun kurdu ama takımda ne bir uyum var ne bir yardımlaşma. Başına buyruk bir oyun var.organizasyon yok ekip oyunu yok yardımlaşma yok taktik yok... Ya olursa diye top oynanıyor... Geçmişi yad etmek olmuyor... Ben de isterim bir yattara olsun bir symek olsun bi fatih bir.gokdeniz olsun ama malzeme bu... Bu malzeme de ne yazik ki küme dusmemek.icin çabalar... Bu hatalar 2005te de yapıldı 2010da da yapıldı ama bu takımlar nolursa olsun şampiyonu... Ama bu takım ne yazık ki organize olamayan adamlar surusu... Bu takimi ersun kurdu madem hocaya ne.oynatiyorsun sen diye bir sorulması gerek...ama ersunun da bir cevabı yok çünkü o da bu adamların bu kadar beceriksiz olacağını düşünmüyordu... Acı ama gerçek bu adamlar ancak küme düşme neye oynar... Hakemi de yenen kadrolardan anadolu takımlarının maskarasi olan kadroya... Yazık çok yazık...

Erkan A.
mac sonu aciklama olmadimi ersunun

jairzinho
son dönemin efsane başkanı olan sadri şener in neden bıraktırıldığıda bence sorgulanmalı.hemde yerini iho ya bıraktı.çok ilginç

Onur
Maç sonu açıklaması yaptılar mı?

orhan42
Bu sezon inşaallah düşeriz 1. lige..Başka türlü paklanacağımız yok..Benim umudum yok,er veya geç bu olacak..Olsun,dibe vurur belki 2. ihtilali başlatırız...Bu zillete dayanamayacağım artık...

Estragon
Trabzonspor sehri ne zaman siyasetten bagimsiz bir baskan secer siyasilere yalakalikdan vazgecer sehir olarak iste ozaman eski dinamizmini yakalar..vazgecer mi gecmez onun icin omrumuzun sonuna kadar boyle verem olur dururuz her sene..

Aynen. Bence de asıl sorun bu. Teknik direktör, başkan, futbolcu... hepsi değişti. Fakat benim gördüğüm son 5 yıldır karambol futbol. Sadece sahada karambol değil, her şeyiyle karambol. İş yapmak isteyen adam gelsin, yalakalar değil!

jairzinho
21.11.2016, 22:33
ersunun kenarda ve yüzünde negatif bir karekteri var aga.

TS-Tiryaki
Trabzonsporlulugumdan utanmaya basladim artik...

Nazim Can
Anlama kusurun mu var?

Yazdığım mesajın neresinde ''Yönetimi Savunan'' bir şey buldun? Merak ediyorum.
Ciddi ciddi merak ediyorum. O mesajın neresinde yönetimi savunan bir şey var?

Ha anlamak veya okumakla ilgili bir sıkıntın varsa ''Temel Eğitimini'' yeniden alabilirsin.
Orası benim problemim değil.

Bir de hakkımda ileri geri konuşma. Önce okuduğunu anlamaya çalış(!)

Seni taniyorum nerden taniyorum biliyormusun, Beyaz gömlekli vesikalik fotografini Avatar resmi yapmandan, ve sene basindan beri herseyi savunmandan, niye inkar ediyorsun ki, yalan mi söylüyorum???? Bir anda yönetime, Hocaya olan acik destegini saklama gereksinimi duydugunu tüm forum biliyor,

nakzo
11 haftada sadece 4 gol atabilen bir takım var.Böyle bir rezillik gördünüz mü????????Gözünüze girsin kurduğumuz takım yönetim.Akyazıda muhammet denen zombi canlanacak mı ayağına tukurdugum düz tabani ndoye tekkemi olacak.

Mehmet BAŞ
Hayir yani Iho. Usta dan daha mi az Trabzonlu, daha mi az vizyoner hatta daha mi cok caban,ama Cardozoyu, Mbia yi, getirende kendisi, bugün iho basimizdaolsa, ne Zeki, nede Yumlu bugün bu takimda oynardi.

İho'yu hala savunan birileri var mıdır diyordum. İşte aradığım ileri zekalı insan...
İho'nun kulübü batırdığını görmeniz daha ne yapması lazımdı. Neeeeee?
Hala bu adamı anabiliyorsunuz! Pes!!!

Ulan adam başarılı olsa amenna, bir de kulübün tarihinde olmadık borçlara girdik sayesinde!
Arayın arayın, sizin gibilere öyle başkan lazım.

Bu mesajdan da Usta'yı savunduğum anlamı çıkarırsın şimdi sen :)
Devam...

Şerafettin Kara
21.11.2016, 22:34
Azcık samimi olun şu yönetimin klübu leş'e çevirdiğini kabul edip görün be

gurur6134
Iho yu hakli olarak elestirip sovenlerin mevzu bahis usta olunca kafalarini kuma gomup agizlarini acmamalarini gordukce trabzonda ki adamciligin hic bir zaman bitmeyecegini gorup tiksiniyorum..ihoculardan ne farkiniz var eyyy ustacilar adamci degil trabzonsporlu olun trabzonsporlu..acin gozlerinizi trabzonspor tarihinin en basarisiz yonetimidir bu yonetim elestirilmeyide dibine kadar hak ediyordur..gozlerinizin acilmasi icin takimin illa kumemi dusmesi gerekiyor son 1 senede yasadigimiz rezillikler ligde ki durumumuz her platformda ezilmemiz yetmedi mi hala size. derdiniz ne, kim..trabzonspor olmadigi gayet asikar..

munzevil
Abi gs nin yeniden yapılanması senin şampiyon kadronlaydı.Sen Sanmarino milli takımında oynayamayacak adamlarla 50.yılda sampiyonluksözü verdin ve kandırdın insanları ustaya binkere yazıklar olsun.

Başkanın en büyük hatası takımdaki parazitleri göndermemek oldu
Yoksa gelen oyuncuların belli bir kalitesi var
Hocanin hatasİda hiç oyuncu olmayan mevkilere oyuncu almamak oldu ve saçma sapan kadrolara maça çıkmak.

jairzinho
21.11.2016, 22:35
usta nın gelişi neredeyse 1 yıl oluyor.değişen ne? madem maddi zorluklar var niye bonservise 11 milyon avro akıtıyon.bonservisi elinde olan oyuncuları gözlesene

Sercan Keleş
Milan'da süre alamayan Jose Sosa yarım dönemlik kiralanabilir. Aynı şekilde Niasse yine kiralanabilir. Böyle hamleler gerekli bu takıma. 19 20 yaşında yetenekler yedek olarak düşünülmeli.

Berkan

Valla renkdaş leşe çevirdide var mı başka yönetim ona oy verelim diğer seçimde. Adam gibi listesi olan biri çıkmıyor ne yazık ki

61_Hasan_69
Böyle taraftara iho celil gibi baskan reva hocada giray bulak. Fazlası günah

ozturk
21.11.2016, 22:36
demek ki eto olsaymış beşlik olurmuş maç...

jairzinho
21.11.2016, 22:36
ustaya hazır stadıda veriyorlar.güzelmiş.

bthnbyrktr
21.11.2016, 22:37
Hala teknik adam değiştirmeye çalışanlar var. 20 teknik adam değiştirdik takım daha kötü seviyeye düştü. Artık farklı şeylerin değişmesi lazım.

Mehteroğlu
Castillo rakiplerin içinden geçicek diyodu Nevzat ama adam MR makinelerinin içinden geçmeye gelmiş 4 milyon dolarlık yağlı MR makinesi

anolojiye bittim nefisti:)

Nazim Can
İho'yu hala savunan birileri var mıdır diyordum. İşte aradığım ileri zekalı insan...

Ulan adam başarılı olsa amenna, bir de kulübün tarihinde olmadık borçlara girdik sayesinde!

Devam...
Hayir ben ihoyu falan savunmuyorum sadece hani sözde tarihimizin en rezil baskani oldugu icin Ustayi onunla kiyasliyorum direkt, yani en kötüsüyle kiyasliyorum, ben yoksa senin gibi adamci degilim, hicbir futbolcuyu, bir yöneticiyi, bir Hoca yi ölümüne savunmam, Trabzonspora faydalari kadar savunurum, zarar vermeye basladiklari zaman da elestiririm simdi olfugu gibi, hayir yani hersey bir kenara birde kendini zeki falan saniyorsun ya ona hayret ediyorum, nasil bir ego ya sahipsen artik:)

oskayb
Arkadaşlar , hepimiz üzgünüz , kızgınız ve kırgınız ama herşeye rağmen tek bir Trabzonspor var ve bizler varız. Biraz önce daha doğrusu Onur penaltıyı kurtardıktan sonra sosyal medya hesabımdan şunları yazdım ; Şike aklayıcısı tüpçü federasyonun düdüklü fedaisinin elinde bir tek kırmızı kart kaldı , bu maç ya bitmez ya bitmez !
Biraz sonra baktım oradan bi fenerli kendi hesabından döktürmüş , kendince hadiseyi kumpasa , fetöye bağlayan klasik yaklaşımı anlattığı uzunca bir yazı en sonunda da beter olun diye bitirmiş , cevap verdim , şike diyorum hopluyor bi fenerli , bu yazdıkların yerine keranede çalışıyorum hala bakireyim yazsaydın daha inandırıcı olurdu diye...
Demem o ki dün bi iş toplantısı için Kadıköydeydim , oradaki havayı ve maça nasıl konsantre olup atmosfer yarattıklarını gördüm , müesses nizamın has takımına ve müesses nizama karşı savaşmak zordur ve ancak Trabzonspor'un işidir , bu iş şampiyon olarak da yapılır bugünkü gibi herşeye rağmen ayakta kalmaya çalışarak da...
o sebeple kırmayalım , dökmeyelim , bugün direnmenin adı yine Trabzonspordur , mabedi de zaferi ile ,mağlubiyeti ile direnci ile iyisi kötüsü sevinci ve üzüntüsüyle Avni Aker'dir.
Bugün Avni Aker'e mağlubiyetle veda ettik ama bizler yeni zaferler yaşayacağız , güzel günler göreceğiz , herşeye ve herkese rağmen...
Kırmayın birbirinizi ve kenetlenin !

zafer6161
Koyu usta ci olarak diyorumki
transfer i iho yapacak
kulübü usta yönetecek
her iki başkan da alanlarında başarılı fakat kötü
biri kadro kurar takımı batırır
diğeri kadro kurma.

Sercan Keleş
21.11.2016, 22:38
Futbolda defansif orta saha bildiğin saçmalıktır. Defansı çok kuvvetli orta saha olmalıdır oradaki isimler. Biz Onazi ve Okay'ı defansın içine gömerek verim bekliyoruz. İddia ediyorum 12 kişi oynasak bunların yanına bir orta saha daha koyarak yine işe yaramaz. Tek kişinin yapması gereken defansif görevleri iki kişiye birden verince otomatik hücumda bir kişi eksiliyoruz.

jairzinho
21.11.2016, 22:39
iho ile celil hekimoğlunu aynı kefeye koymamak lazım.

iho ve usta yanlış isimlerdi.

usta suni şekilde şişirilerek tepeden indirildi biraz.

iho da şike olaylarını arkasına alarak geldi.

Enaldo61
iho ne transferi yaptı be aldığı 40 tane adamın 35 i çöptü şaka mısınız siz?

Berkan
2. devre forvet sağ kanat almazsa bu takım hiç bi maçta 3 gol atamaz. Muharrem Usta ne olacak bu takımın hali destekledik iyi hoşta takım kümeye düşecek sabır diye diye

Estragon

Devam...

Hocam Usta'yı savunma yok dediğin gibi, Iho'nun yaptığı muhasebe defterlerinde yazılı zaten. Televizyonlarda yaptığı açıklamalar, hakemi alıkoymalar da cabası(Bu arada 7 yıl hapsi isteniyor bu durumla ilgili ki bence hak etti)
Sonuç olarak Usta, Iho mevzusu değil. Trabzonspor siyasetten ve şahıslardan kendini ayırmalıdır. Bunu tamamen yapamaz belki ama Trabzon'da yaşayan insanlar en azından burada dirayet gösterebilmeli. Bu benim kutsalımdır diyebilmeli. Gerçi sonuçta topu topu 12.000 kişi var sanırım bunu diyebilecek.

sasone

Mesela?
QNB gibi bir sponsor mu leş?
Futbolcuların ödemelerinin düzenli yapılması?
FIFA ile transfer yasağının düzenlenmesi?
Sözleşmelerin yeniden düzenlenmesi ile kazanılan yaklaşık 50 milyon TL.
Yeni stadın içinde yapılan düzenlemeleri kabul ettirmesi.

Saha dışında yapılan işler kötü değil,Trabzonspor'a en büyük kötülüğü yapan 13.sandıkta oyunu satanlar,o adamların yüzünden bugün bu rezillikleri düzeltmek yerine sahada daha işleyen kaliteli bir kadro bulabilirdik.
Sürekli olarak gelirinden fazla harcam yapan bir kulübün ilerisini düşünmek zorunda olan insanlar bunu yaptı ve sahada da işler ters gitti diye tavır alanların iyi niyetinden şüphe ederim.

Muharrem Usta'nın söylediği açık,kimi istediysek ya kendisi ya kulübü paramızı ödemezsiniz dedi.

ÇaGaTaY
21.11.2016, 22:40
Bu sene bütün istatistikleri mahvedmeye adayız

Akyazıyı adana mağlubiyetiyle açarız

nakzo
Ilk 3macta 9 puan sart

3 maçta 3 gol atabilirsen öyle başına koy

Yıldıray Emanet
BMN fon oluştursun her hafta trabzonspor 1.5 gol altına girelim bütün parayı sene sonu 5 tane yıldız alcak kadar paramız olur klube hibe ederiz

Ahmet Aksu
Tamam baskanin sportif tarafi berbat batirdi kabul ama kim olsaydi baskan
Trabzonsporu ekonomik buhrana sokan iho
Ve
Akbas zeki yumlu gibilerden cekmisken yerel sevdalisi hekimoglunu savunan var ya ne diyemm.. :)

tonya55
11 mac 7 gol atmısız arkadas bu nedir ya.

Nazim Can
iho ile celil hekimoğlunu aynı kefeye koymamak lazım.

iho ve usta yanlış isimlerdi.

usta suni şekilde şişirilerek tepeden indirildi biraz.

iho da şike olaylarını arkasına alarak geldi.

Usta yi rte nin zorla ikna ederek Baskan yaptigina inaniyorum artik, adamin Trabzonspor hakkindaki yaptiklari ile kendi is hayatindai yaptiklari arasinda bir tane tutarli is yok, resmen Trabzonsporda minnet rica birilerinin hatri icin baskanlik yapiyor.

ilyskm
21.11.2016, 22:41
Bu takımın en az 5 topçu gibi topçuya ihtiyaç var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

odyseuys
21.11.2016, 22:41
REVİZYON !!!

yumlu anti futbolu sebebiyle
ekici bencilliği ve takım oyununu sabote etmesi nedeniyle
ndoye aldığı paranın hakkını sahada vermemek için elinden geleni yapması nedeniyle

kadro dışı bırakılmalı...

mustafa akbaş ve aytaç yeteneklerinin kısıtlı olmasından takımla çalışmaya devam da etseler maç kadroların alınmamalı. ki aytaç zaten yedek. şimdiden takım aramaya başlamalı.

yusuf ancak bir müdahale oyuncusu olabilecek yetenek ve potasiyele sahip olduğu için yedek bırakılmalı.

bu oyuncuların yerlerine;

bero kendi yeri olan orta 3lünün önünde,
ibanez solbekte
uğur yoksa akakpo stoper alternatifleri olarak
forvette de suk mu muhammet mi artık kim o hafta formdaysa o oynamalı.

yazıcı, a.kadir gibi gençlerden maksimum fayda sağlanmalı. süre verilerek dinamizmlerinden yararlanılmalı.

bu anlayış hocaya dikte edilemiyorsa kendisiyle de vedalaşılmalı.

benim aklıma ligin ilk yarısından küme düşme hattının ilerisine çıkartabilecek başka da formül gelmiyor.

bordo08
21.11.2016, 22:42
Takımın piskolojisi bozuk içine giren oyuncularıda değirmen gibi öğütüyor. Top yekün bir temizlik yapmak varken yeni gelenleride cadı kazanının içine attık bu kısır döngü sürer gider

nakzo
Mesela?

Saha dışında yapılan işler kötü değil,Trabzonspor'a en büyük kötülüğü yapan 13.sandıkta oyunu satanlar,o adamların yüzünden bugün bu rezillikleri düzeltmek yerine sahada daha işleyen kaliteli bir kadro bulabilirdik.
Sürekli olarak gelirinden fazla harcam yapan bir kulübün ilerisini düşünmek zorunda olan insanlar bunu yaptı ve sahada da işler ters gitti diye tavır alanların iyi niyetinden şüphe ederim.

Heserim diyelim ki küme düştün ki gidişat böyle o zaman ne olcak bunu tahayül edebiliyormusun??????????

jairzinho
ölümü gösterip sıtmaya razı etmek

tabiri vardır.iho yu gösterip ustaya razı ettiler adeta.

ilyskm
Bu takımın tüm dengesini çok şey beklenen Ekici bozmakta

Mehmet BAŞ
...

Daha 30 mesaj atmışsın gelip hakkımda yorum yapıyorsun.
Beni tanıdığını iddia ediyorsun. Kimim ben? Ne iş yaparım? Nereliyim?
Bunları biliyor musun?
Tanıyormuş beni...

Zaten canım sıkkın bir de saçma saçma yorumlarınla canımı sıkma!
İşine bak...

Sercan Keleş
21.11.2016, 22:43
Yanlışa düşmeden yanlışı görmek beklenemezdi. Eğer Hekimoğlu seçilseydi şuan Ligde daha üst sıralarda olacağımızı düşünüyordum fakat Eğer Hekimoğlu seçilmiş olsaydı bugün daha üst sırada olan takımı eleştirip usta seçilseydi bu takım şampiyonluğa oynayacaktı hayatımızın hatasını yaptık vs gibi yorumlar dönecekti.

14 senelik sıkı bir Trabzonsporlu olarak söylüyorum. Gördüğüm en rezil Trabzonspor İho dönemidir.

Söylenen ile yapılanlar arasında büyük farklar mevcut usta yönetiminde. Ben söyledikleri için destek oldum ve olmaya devam edeceğim. Fakat gerçekten aşırı bir kan kaybı var.

jairzinho
Takımın piskolojisi bozuk içine giren oyuncularıda değirmen gibi öğütüyor. Top yekün bir temizlik yapmak varken yeni gelenleride cadı kazanının içine attık bu kısır döngü sürer gider

psikolojisi bozuk olur tabi. yedek kulübesinde suratı bir karış bozuk ersun olursa bu oyuncularada yansır

Doğukan Uçan
usta istifa. büyük ihtimal seçimi de kaybeder. iho tekrar gelir.

Nazim Can
Bunları biliyor musun?
Tanımıyormuş beni...

İşine bak...

Anlatta dinleyelim reyiz, adamda ki Ego ya bak:) Ben ne is yapiyorum, ben kimim falan filan :)

TS-Tiryaki
21.11.2016, 22:44
Artik kadro dislari, para cezalari gelmeli... bu isin sakasi kalmadi... bir yerden toparlamaya baslamak lazim..

Berkan
usta istifa. büyük ihtimal seçimi de kaybeder. iho tekrar gelir.
iho selam verdiğine kadar kulübe üye yapmaya devam ederse seçilir tabi. Sonucunda başkanlık sisteminide TSye oh babadan oğula geçer artık.

yorumsuz6117
11 mac 7 gol atmısız arkadas bu nedir ya.
2'si penaltı..

Gümüshane
21.11.2016, 22:45
Ne ihosu ya.. dalga mı geçiyosunuz siz? Sizin bu takıma ne gareziniz var ya? Çekin elinizi şu takımdan. İho geri gelecekmiş.. ironi yaptıysan çok yanlış bir zamanda yaptın ve komik değil!!

Sercan Keleş
Bunları biliyor musun?
Tanımıyormuş beni...

İşine bak...

Hocam şu Nazım ve sineklik vs tartışma onlar yüzünden banlar yedim ben. Söylediklerini anlamazlar. Nazım dediğimiz arkadaş rüyasında gördüğü isimleri transfer edeceğimizi iddia eden bir kişi. Rüzgarın yönüne göre hareket eden insanlar bunlar.

Uğur Kalyoncu
Kapanan takimi acmak icin beklerin calisacak arkadas..

Akbas ne yapti bugün ya..

3 ist takimlarinin bekleri Zeki ile Akbas olsun sampiyon olurlarsa ben essek gibi aniririm..

Bu takimi Zeki ile Akbasa emanet edip senelerdir bize kahir cektirenlerin yatacak yeri yok..Allah sizi nasil biliyorsa oyle yapsin.

Ersun seninde Akbas kadar kafana tas düşsün bir insan yanlista bu kadar ısrarcı olmaz olamaz arkadas.

Akbas kim lan Akbas kim..Halisahaya 7.olarak cagirmayacagin adam Trabzonsporda 11 oynuyor..

Yaziklar olsun vallahi de billahi de yaziklar olsun..

Enes Başkaya60
21.11.2016, 22:46
Vizyon başkan tweet atmadı mi daha taraftar ile dalga geçen nevzat nerde nereye kaçtı..

bahadır2561
Burası futbol kulübü ekonomi de bi yere kadar

Gençlerin hiç borcu yok ee sonuc ne kupa mı veriyorlar?

Ekonomi istediği kadar düzelsin sahaya yansımadıktan sonra bi boka yaramıyor

nakzo
İHO Trabzonsporun en rezil başkanıdır bu gerçeği hiçbir güç değiştiremez.Usta ve yönetimi ise futboldan zerre anlamayan palavralarla ve hayal satarak insanları kandırmış çok kötü bir yönetimdir.

odyseuys
şu takıma iho'yu bir kere layık gördü kongre, eğdik başımızı öne açmadık ağzımızı. adamın yaşatmadığı utanç kalmadı taraftara. bugün hala her krizde o namussuzun adını Trabzonspor başkanlığı için anan taraftar gördükçe gelecek adına zaten bitmeye yüz tutan umudum bir anda tükeniyor...

gurur6134
21.11.2016, 22:47
Ekici gitmeyi kafaya koymus gitsinde zaten adamin artik ismini gormeye bile tahamulum yok.. butun toplari ezer kendisine oynar butun olu toplari nazire yaparcasina oldurur..bu adam topa vurmayi unutmadiysa gitmenin pesinde ..

artvints
oyuncular yetersiz başka bir sebep yok. atletizm yok, kontra yiyeceğiz diye ödleri kopuyor, teke tekte adam geçemeyeceklerini biliyorlar sonra ver geriye. en yeteneklisinin oyun zekası yok, oyun kurucu olması, kilit pas atması gerekirken etrafında dönüp zayıf ayağıyla şut çekiyor. haddimiz olmayan bir oyun oynuyoruz.

yapılmayan 3 transferin takımı götürdüğü yer kaos oldu. yine kötü oynardık ama bu kadar can çekişmezdik. bir oyuncuya bütün hücum planını bağlayan takımlar varken 3 oyuncu az bir eksik değil. bir tane etkili bir oyuncu alınmalıydı en azından.

Arda'
Usta geleli 1 sene olacak evet ekonomik anlamda düzeltmiş olabilir ama sportif açıdan dibe vurdu takım Usta döneminde ve tarihinin en farklı yenilgilerini aldı. Sportif başarı olmazsa ekonominin anlamı yok eğer böyle devam ederse dibe vurur takım. Yumlu ve Zeki ile sözleşme uzatmaları tam bbi felaketti ve o kadar transferden sadece Bero ve Durica işe yaradı onların dışında transferler leş.

Gümüshane
Onazi lazionun bize attığı en büyük kazıktır.. suk desen zaten.. anlamıyorum bu adamları nerden getirdiler.. zekiye bişey demiyorum çünkü adam hiç olmazsa savaşıyor.. ya diğerleri???

Punisher-61
Ndoye kötü
Demir kötü
Suk kötü

Bunlar kötü olup hala oynuyorsa Ramil nedir???

61_Hasan_69
Vizyon başkan tweet atmadı mi daha taraftar ile dalga geçen nevzat nerde nereye kaçtı..

Senin yazmani bekliyorlar. Ulan soyle adamlar bile konuşuyor ya bende buna kuruluyorum

zafer6161
iho ne transferi yaptı be aldığı 40 tane adamın 35 i çöptü şaka mısınız siz?

5 tane iyi adam çıkarmış ama.birde bugunkine bak.durica hariç ???

Berkan
şu takıma iho'yu bir kere layık gördü kongre, eğdik başımızı öne açmadık ağzımızı. adamın yaşatmadığı utanç kalmadı taraftara. bugün hala her krizde o namussuzun adını Trabzonspor başkanlığı için anan taraftar gördükçe gelecek adına zaten bitmeye yüz tutan umudum bir anda tükeniyor...
Zaten bu hızla kulübe üye yapmaya devam ederse milleti başkan olur diğer seçimde bizde bi bahaneyle kurtuluruz TS den

Enes Başkaya60
21.11.2016, 22:48
Kapanan takimi acmak icin beklerin calisacak arkadas..

Akbas ne yapti bugün ya..

3 ist takimlarinin bekleri Zeki ile Akbas olsun sampiyon olurlarsa ben essek gibi aniririm..

Bu takimi Zeki ile Akbasa emanet edip senelerdir bize kahir cektirenlerin yatacak yeri yok..Allah sizi nasil biliyorsa oyle yapsin.

Ersun seninde Akbas kadar kafana tas düşsün bir insan yanlista bu kadar ısrarcı olmaz olamaz arkadas.

Akbas kim lan Akbas kim..Halisahaya 7.olarak cagirmayacagin adam Trabzonsporda 11 oynuyor..

Yaziklar olsun vallahi de billahi de yaziklar olsun..

Uğur abi İbanez bundan kötü topçu mu ya neden oynatilmiyor niye aldik biz bu çocuğu ve Suk kim ya tmm yurtdışından bulamadınız forvet la bari bizim ligden bir golcü alsaydin ya bukadar beceriksizlik olur mu ya..

jairzinho
Usta yi rte nin zorla ikna ederek Baskan yaptigina inaniyorum artik, adamin Trabzonspor hakkindaki yaptiklari ile kendi is hayatindai yaptiklari arasinda bir tane tutarli is yok, resmen Trabzonsporda minnet rica birilerinin hatri icin baskanlik yapiyor.

birilerinin telkini ile gelmiş olabilir ama zorla yaptığını sanmıyorum.çünkü bu iş acayip reklam demek.şöhret demek.kariyer falan demek.bu arada reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığıda vardır iş aleminde.ismini kimse tanımıyorken şimdi hergün gazetelerde ismin çıkıyor.

Mehmet BAŞ
Hayir ben ihoyu falan savunmuyorum sadece hani sözde tarihimizin en rezil baskani oldugu icin Ustayi onunla kiyasliyorum direkt, yani en kötüsüyle kiyasliyorum, ben yoksa senin gibi adamci degilim, hicbir futbolcuyu, bir yöneticiyi, bir Hoca yi ölümüne savunmam, Trabzonspora faydalari kadar savunurum, zarar vermeye basladiklari zaman da elestiririm simdi olfugu gibi, hayir yani hersey bir kenara birde kendini zeki falan saniyorsun ya ona hayret ediyorum, nasil bir ego ya sahipsen artik:)

Nazım Can, ya sen benim daha önce yazdıklarımı okumadın ya da beni başkası ile karıştırıyorsun.
O kadar söyleyeyim...

Transfer sezonunun başında yazdıklarım burada kayıtlıdır. Aç oku...
Çok zor değil inan...

Kaldı ki M.Usta'nın gelmesini çok istedim. Hala doğru kişi olduğunu düşünüyorum.
Fakat daha önce de dediğim gibi ''Futbol kaliteli adamlar ile iyi oynanır.''
Sezon başında yapmadıkları transferler neticesi ile sıkıntı yaşayabileceklerini açık açık yazdım.
Daha ne demem lazım.

Ha buna rağmen ben adamcı isem ''Evet adamcıyım, bunun adı adamcılıksa tabi!''

Son paragraftaki ''Zekilik'' muhabbeti ne alaka?
Daldan dala atlamakta ve konuyu saçma bir yere çekmekteki amacını anlamış değilim.

sasone
21.11.2016, 22:49
Heserim diyelim ki küme düştün ki gidişat böyle o zaman ne olcak bunu tahayül edebiliyormusun??????????

Her şeyin bir bedeli var,çekeceksin o olmayan paranın keyfini sürdüğün zamanın acısı çıkacak,gerçi o zaman da paramızla rezil oluyorduk ya,o kadar para verip sezonun sonunu zor getirdik.
Olan bu,planlama bu.

Küme düşme tehlikesini 2002'de yaşamıştık ama sonrasında da takımın geleceği kurtarılmıştı,merak etmeyin bu kadro küme düşmez ama geleceği kurtarma adına bu tarz bir küçülme mecburiyetimizde.
Bedeli ödeniyor işte bir şekilde,acı çekmeden olmuyor bu işler,toplumsal hafıza böyle oluşuyor,bu da Trabzonspor'un tarihinin bir parçası,hep şampiyonlukların peşinde koşmakla olmuyor,bazen bu tür gerçekten zor günlerde kimin ne olduğu,kalitesi belli oluyor.
Trabzonspor'u her şeyden öne koyan bu zor günlerde içindeki kinle saldırmaz.Çözüm gösteremiyorsa bile,sorunun bir parçası olmaz.

nakzo
Ben ustadan şampiyonluk beklemedim ilk 4 olur diyordum.Hiç değilse anadolu takımlarına artık rezil olmayız diyordum ki yuh be hemserim yuh yerin dibine soktun bizi seni destekleyen dilim kopsaydı.

tonya55
2'si penaltı..
hic sorma yahu cok kötüyüz cok.

zafer6161
21.11.2016, 22:50
Artik kadro dislari, para cezalari gelmeli... bu isin sakasi kalmadi... bir yerden toparlamaya baslamak lazim..

kadro dışı olursa hepten felaket olur

hasan8861
yazdım ve gene yazacağım,takım olarak hakemler tarafından katlediliyoruzzzzzzzz.
her şey kabul takımda topçu adına hiçbirşey yok halı sahada bile oynatılmazlar ama şu hakemler tarafından en az 9 puanımız çalındı.

8 kart nedir ya kolaysa göstersin istanbul takımlarınada görelim.Tamam hadi onları bıraktık bizim maçta antalyalı topçulara bile göstermedi bize gösterdiği standartta adamlar faul yapınca görmezden geldi.

Yazık ya 9 puan gitti hakemlerden şu an bu berbat halimizle bile 5. 6. sıradaydık en azından.

Federasyondaki mhk deki şerefsizler nasıl seviniyodur şimdi artık haber değeri bile taşımıyoruz spor sitelerinde bu yavşak sürüleri yüzünden.
Yusufun golü atıığı pozisyonda ne olduğunu anlayamıyorum madem hakemsin göreceksin bişey olmadığını istanbul takımlarının maçlarında bi anadolu kulübü hayatta bu kadar yerde kalmaz hakemler hiç oralı bile olmuyolar bazen yerde adam olduğunda.Bunların hepsi ufak ufak kıymaktan başka bişey değil.

Allah bin türlü belalarını versin bu şerefsiz hakem denen müsvettelerin

erdo6
12 maç

Berkan

Suk Muhammet Ndoye Akbaş Mustafa Zeki kadro dışı kalsa ne gibi felaket olur abi :D

Nazim Can
21.11.2016, 22:52
birilerinin telkini ile gelmiş olabilir ama zorla yaptığını sanmıyorum.çünkü bu iş acayip reklam demek.şöhret demek.kariyer falan demek.bu arada reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığıda vardır iş aleminde.ismini kimse tanımıyorken şimdi hergün gazetelerde ismin çıkıyor.

Bu ülke de Cumhurbaskani ne isterse, kimi hangi mevkiye uygun gördüyse o is olur, Usta en az Iho kadar büyük hatalar yapti, ve bu enkazin altindan nasil kalkacagiz en az bizim kadar Usta da caresiz, en azindan tahminim bu.

Mehmet Fatih Yavuz
21.11.2016, 22:52
Uzun süredir bu kadar sövmemiştim. Lanet olsun be!!
yalnız hala Başkan - hoca istifa falan yazanlar var!!?

Arkadaş takım kötü mü oynadı, oyun olarak üzerine koyduğu gerçeği ortada mı?

kalitesi düşük takımın doğru. Ligin en berbatlarından, eyvallah....

da ne bekliyordunuz?

arkadaş ne bekliyorsunuz?

sabredeceksiniz....
başka türlü bu cendereden çıkış yok.

13. Sandıktaki popülizme, o seçimdeki yanlışlığa karşılaştırma falan yapmayın Allah aşkına.

Kaliteli oyuncu alacak çok büyük imkanlar vardı sanki ...

Almaktan çok kovmakla uğraştı bu yönetim.

beklediğiniz nedir?

Sabretmekten başka her seçenek takımın ölüm fermanına imzadır.

Doğukan Uçan
21.11.2016, 22:53
muharrem usta ancak istinye üniversitesi reklamını yapsın.

tonya55
21.11.2016, 22:54
abdulkadir yavru oynamalı artık.

Mert Oğuzlu61
21.11.2016, 22:54
nasıl transfer yapılmadı?

http://www.transfermarkt.de/trabzonspor/transfers/verein/449/saison_id/2016

11 milyon avroluk transfer yapılmış.

Sorun orada zaten. Bugün sahada 3 tane yeni adam vardı. Geri kalan takım 6-7 yiyen takım.

jairzinho
21.11.2016, 22:55
hem okumuş hemde bizden biri olan başkan sadri şener i göreve davet ediyorum

Berkan

da ne bekliyordunuz?

sabredeceksiniz....

13. Sandıktaki popülizme, o seçimdeki yanlışlığa karşılaştırma falan yapmayın Allah aşkına.

beklediğiniz nedir?

Valla Akbaş, Yumlu, Zeki, Ndoye, Suk, Muhammetin oynadığı takım en güzel bu şekilde oynardı daha da fazlası olmazdı. Hoca gitsin diyorlar eyvallahta bu kadro ne olacak alınabilecek maximum verim bu işte.

mteleskop
ne bekleniyordu ki. bu takımın santraforu yok, durica haricinde stoperi yok, sağbeki, solbeki yok, kanatlar vasat. şampiyonluğa oynayacak elde ne kaldı ki? yönetim iyi takım kuramadı. bunda ekonomik şartlar ve uefa ile yapılmış anlaşmaların etkiside var. burada hakkını yemeyelim ustanın. öyle hekimoğlu gelseydi bundan iyi takım kuramayacaktı. her halükarda uefa yapıştıracaktı sana cezayı. İHO bu takımın kenesidir kenesi. yedi bitirdi koca kulübü şimdi usta ve yönetiminin elinde bir bomba var. bu bombayı y etkisiz hale getirecekler yada patlatıp hepimiz ölecez. takım çok zor durumda. buna rağmen yapılan sponsorluk antlaşmaları tek tesellimiz. bu yönetime destek vermekten başka şansımız yok. batarlarsa bizde batarız.

Manu61
abdulkadir yavru oynamalı artık.

Herkes şaşırdı tabi :)

TS-Tiryaki

Abi artik yumrugu masaya vurma vakti geldi... adamlar bizimle resmen alay ediyor... bir kac hafta paf takimla antrenmana ciksinlarda akillari baslarina gelsin... inan bundan daha kötü sonuc almayiz cünkü daha kötüsü yok

Berke6198
21.11.2016, 22:56
Şu andan itibaren ikili tartışmaya girenlere cezai işlem uygulanacaktır.

jairzinho
21.11.2016, 22:56
bu arada abdulkadir ömür e ne oldu? bu çocuğun suçu hazırlık maçında harika ara paslar atmasımıydı?

yusuf yazıcıya ne oldu? şut attığı için oyundan alınan yusuf yazıcıya?

Nazim Can
21.11.2016, 22:57
hem okumuş hemde bizden biri olan bir başkan sadri şener i göreve davet ediyorum
Sadri Seneri bende destekliyorum, denenmislerin icinde bence en iyisiydi.

tonya55
21.11.2016, 22:58
bu arada abdulkadir ömür e ne oldu? bu çocuğun suçu hazırlık maçında harika ara paslar atmasımıydı?

yusuf yazıcıya ne oldu? şut attığı için oyundan alınan yusuf yazıcıya?

yusuf yazıcı abdulkadir yavru alttan birkac takviye yapılmalı artık zamanı geldi yusuf ta abdulkadir de cok yetenekli.

artvints
hem okumuş hemde bizden biri olan bir başkan sadri şener i göreve davet ediyorum

kardeşim onun hocası kimdi? borçsuz takım vardı elinde, ersun'a yaptırdı transferleri. farklı birşey mi yaptı? yerel merel diyorsun o da istanbul'da yaşıyor bir fark yok.

Berkan

Kulüp hakkında tartışmalara bence de eyvallah ama şahsi tartışmalar bu başlıkta olmamalı :) Herkes fikrini yazıyor beğenirsin beğenmezsin yok sen o sun yok sen busun

nbay
Başakşehir bizden çok mu iyi takım? emre ve visca dışında bizde fark oluşturacak kişi var mı?

Mert M.
Biz de mi aldatılanlardanız yoksa? Ama gelin görün ki af dileyeceğimiz kimse yok. Maçın devre arasında da yazdığım gibi, bir bedel ödüyoruz. Ödetiyorlar. Hem de artık gizli saklı değil, aleni bir şekilde. Güç aldıkları merci belli. Gerçi, memlekette o mercinin borusu ötüyor. Geri kalan terellelli.

Bilall61
Sezonun 1/3 gibi ciddi bir kısmını geride bıraktık.Bu da takım hakkında daha sağlıklı bir yorum yapmamız da yardımcı olacaktır.Bu 11 maçlık süreçteki Trabzonspor'u ve Ersun Yanal'ı kısaca değerlendirmek istiyorum:

Trabzonspor bu 11 maçlık süreçte net olarak şunu gösterdi:Takım topla oynayamıyor.Topla oynadığında bütün defoları meydana çıkıyor.Topu ayağında çok yavaş gezdiriyor.Trabzonspor oyununu geliştirmek zorunda çünkü takımda 4-5 tane futbolcu çok aksıyor.Bu aksayan futbolcuları sistemin içinde eritmeli tıpkı Konyaspor'da olduğu gibi.Bu oyunu geliştirmek için de ilk önce takım halinde savunma yapmayı öğrenmek gerekiyor.Eğer bu savunma yapmayı öğrenemezsen bugün olduğu gibi takımın ne oynadığı anlaşılmaz ve takım çok dağınık bir görüntü ortaya koyar.İlk önceliğin savunma olursa topu rakibe verirsin kapanırsın.Kontra ataklarla çıkarsın ki bu takım kontra atağa çok uygun.Yoksa yıllardır Yusuf'u Anadolu takımları niye istiyor?Bu takım ancak savunmayı hallettikten sonra hücum oynayabilir.

Ersun Yanal'ın da bu kaos futbolundan vazgeçmesi lazım.Yerleşik bir savunma yok,yerleşik bir orta saha yok.Peki bu orta saha kanatlar gezici mi?Değil.Ee ne yapıyorlar?Top kazanıldığında herkes ileri çıkıyor.Böyle bir oyun anlayışı olamaz.Burası ne İtalya,ne de bu takım Juventus.Juventus bile bu oyunu(oyun mantalitesi) oynarken çok katı bir defans yapıyor.Bu oyun anlayışı Trabzonspor'a hiç bir şey katmıyor aksine daha çok kontraatak yemesine defansın dağınık yakalanmasına neden oluyor.Şunu da anlamakta zorluk çekiyorum -ben yıllardır çalıştığım takımları böyle oynatıyorum-.Conte,Guardiola,Ancelotti vb birçok teknik adam kendini yeniliyor.Ama bu bizim Ersun Hocayla,Aykut Kocaman hala 5 sene öncesinde.Diyor ki koşu mesafesi.Abisi koşu mesafesi tarihe karıştı.Yurtdışında artık maç sonunda koşu mesafesi şu şekilde veriliyor:
Koşu mesafesi(10km)=Yürüyüş(5km)+Koşu(3km)+Hızlı Koşu(2km)

Ersun Hoca'nın artık bir albenisi yok.Yani demem o ki Ersun Hoca'nın teknik direktörlük kariyeri de büyük düşüşte...

nakzo
21.11.2016, 22:59

da ne bekliyordunuz?

sabredeceksiniz....

beklediğiniz nedir?

Saberedene sene sonunda 40 puan veriyorlarsa sabret.....alman gereken 29 puan var ilk yarı bitti 11 puanın var.Kötü kadro kurduk bunu kabulleneceksin bu kadroyu kurmanın 13. Sandıkla ne alaksı var iho rezildi gitti iho rezil oldugu için bizde 50. Yıl yalanına inanıp palavra ustaya destek verdik.bursa senin harcadığın paranın üçte birine 21 puan yaptı bu iş ajitasyonla falan çözülmez futbol aklı lazım nevzatın aklıyla böyle rezil olursun.

Enaldo61
21.11.2016, 22:59
Valla artık çareler çaresiz hepimiz kanser olacaz bunlar yüzünden...

gurur6134
21.11.2016, 23:01
Mali olarak basari sagladi maaslari dusurduler diyorlar ya yonetim icin bu rezil ilk yarinin ardindan gelecek devre arasinda ki panik transferlerle o arada ki farkida kapatir bunlar. bakalim ozaman ellerinde ovuncekleri ne kalacak..

Fatih Öztürk
21.11.2016, 23:02
BJK maçından sonra 3-5-7 atarızcılar artık uyanmıştır umarım.
Bu takımın kadro kalitesi son derece zayıf, topu önde tutacak oyunculardan acizken hâlâ daha bireysel yönden oyunculara yüklenilmesi manasızdır.Özellikle Ekici üzerinden tartışmalar kimseye bir şey kazandırmaz.
Halilhodzic zamanında üst üste alınan beraberliklerde bile takımın ne oynamaya çalıştığını az çok kestirebiliyorduk Allah aşkına bugün ve son 10 hafta takım ne oynamaya çalışıyor biri izah etsin.
Takım 2.yarı sahaya çıkar çıkmaz top şişirmeye başlıyor hemde topyekün! böyle bir oyun karakteri olabilir mi?
Maç öncesi beraberlik iyi sonuçtur, en azından aşağıdaki rezilliğe ortak olmayalım diye düşünüyordum artık düşünmek bile istemiyorum.
Nihayetinde son haftalarda özellikle içerdeki maçlarda yenebileceğimiz daha doğrusu yenmemiz gereken Akhisar, Rize,Antalya maçlarından sadece 2 puan çıkarabildik ve daha zorlu haftalara giriyoruz Allah muhafaza üst üste oynayacağımız G.Birliği ve Kayseri maçlarından mağlubiyetle ayrılırsak ciddi ciddi küme düşme adayı oluruz kimseye şaka gelmesin.

Emre EFENDİOGLU
21.11.2016, 23:03
Antalya bir şey oynamadı ve kazandı. Yine rezil bir hakem dörtlüsü vardı sahada. Bir uğursuzluktur gidiyor, yazık günah.

jairzinho
21.11.2016, 23:04
Bu ülke de Cumhurbaskani ne isterse, kimi hangi mevkiye uygun gördüyse o is olur, Usta en az Iho kadar büyük hatalar yapti, ve bu enkazin altindan nasil kalkacagiz en az bizim kadar Usta da caresiz, en azindan tahminim bu.
aynen katılıyorum.ülkede son dönemde yönetici kalitesi gittikçe düşüyor.sadri şener den sonra gelenlere bak.iho ve usta

hem okumuş hemde yerel birilerini bulmakta zor maalesef.okumuşlar halktan uzak tepeden inmeci tipler.bazı yereller ise (iho gibi) okumamış ve bilgi sahibi olmaktan uzak.

sadri şener i ayıran özellik ise hem okumuş hem yerel

Enes Başkaya60
21.11.2016, 23:04
BJK maçından sonra 3-5-7 atarızcılar artık uyanmıştır umarım.
Bu takımın kadro kalitesi son derece zayıf, topu önde tutacak oyunculardan acizken hâlâ daha bireysel yönden oyunculara yüklenilmesi manasızdır.Özellikle Ekici üzerinden tartışmalar kimseye bir şey kazandırmaz.
Halilhodzic zamanında üst üste alınan beraberliklerde bile takımın ne oynamaya çalıştığını az çok kestirebiliyorduk Allah aşkına bugün ve son 10 hafta takım ne oynamaya çalışıyor biri izah etsin.
Takım 2.yarı sahaya çıkar çıkmaz top şişirmeye başlıyor hemde topyekün! böyle bir oyun karakteri olabilir mi?
Maç öncesi beraberlik iyi sonuçtur, en azından aşağıdaki rezilliğe ortak olmayalım diye düşünüyordum artık düşünmek bile istemiyorum.
Nihayetinde son haftalarda özellikle içerdeki maçlarda yenebileceğimiz daha doğrusu yenmemiz gereken Akhisar, Rize,Antalya maçlarından sadece 2 puan çıkarabildik ve daha zorlu haftalara giriyoruz Allah muhafaza üst üste oynayacağımız G.Birliği ve Kayseri maçlarından mağlubiyetle ayrılırsak ciddi ciddi küme düşme adayı oluruz kimseye şaka gelmesin.

Fatih abi Gençler ile Kayseri'den Puan alacağımızı düşünüyor musun şansa belki 1 puan anca alırız...

Berkan
21.11.2016, 23:06
Renkdaşlar bana kızabilirsiniz saçmalıyorsun tarzında ama pazartesi maçlarında genelde hep puan kaybettik :( Gerçe bu beceriksizlikle haftanın her günü kaybedeceğiz bu gidişle :)

spormania
21.11.2016, 23:08
Bu takima acil forvet, golcu kanat ve 10 numara lazim.

Mehmet Fatih Yavuz
Saberedene sene sonunda 40 puan veriyorlarsa sabret.....alman gereken 29 puan var ilk yarı bitti 11 puanın var.Kötü kadro kurduk bunu kabulleneceksin bu kadroyu kurmanın 13. Sandıkla ne alaksı var iho rezildi gitti iho rezil oldugu için bizde 50. Yıl yalanına inanıp palavra ustaya destek verdik.bursa senin harcadığın paranın üçte birine 21 puan yaptı bu iş ajitasyonla falan çözülmez futbol aklı lazım nevzatın aklıyla böyle rezil olursun.

iyi kadro kurduğumuzu iddia eden kim?

hoca-Başkan dahil soruyorum???

Bursanın 4-5 kişi de olsa bir temel kadrosu vardı.
bizde temel diyeceğin herkes kokuşmuş durumda 2-3 senedir.

Ekici bile geldiği dönemki becerisine kavuşmuş değil..

hala kadrolarla bilmem nelerle sonuç arıyorsunuz.

Hacıosmanoğlu kurmuştu kadroyu, ne sonuç aldık???

Futbol kültürümü erezyona uğradı, kulüp kültürümü dejenere oldu....
Bu iş yönetimle başlar, zamanla oturur.

Şu popülist örneklerden vazgeçin Bursa - Konya bilmem kim.......

Her yapının kendi dinamikleri var. Bizim dinamiklerimiz bizi kemiriyor yıllardır. Takım kulüp tribün hepsi çürümüş.

hala kadro derdindesiniz.

Doğukan Uçan
abdülkerim durmaz bile haklı valla

cubido
Hala İHO diyecek kadar zeka özürlü taraftarı olan bir camiayız maalesef...
2.lige düşmeyiz ama düşsek de küllerimizden yeniden doğarız.
Yıllardır yanlışlar yapıyoruz, dibi görünce doğruyu buluruz belki...

Ahmet Aksu
Bu takima net 4-5 transfere ihtiyaci var. Devre arasinda kacini alirlar bilemiyorum. Yonetimik isi zor ama mecburlar yoksa takim kume dusme mucadelesi verecek..

Nazim Can
Bu takima acil forvet, golcu kanat ve 10 numara lazim.

Sag bek ve Stoper ve 6 NUMARA da lazim bence.

BiZe HeR YeR 61
Sonumuz hayrola

Cihan_61
Cumhubaskaninizin eseri hic kusura Bakmayin [emoji6]

ilyskm
21.11.2016, 23:10
Çok sakat durum Allah sonumuzu hayır etsin

Fatih Öztürk
21.11.2016, 23:10
Fatih abi Gençler ile Kayseri'den Puan alacağımızı düşünüyor musun şansa belki 1 puan anca alırız...

Kardeşim en azından 1 galibiyet alamazsak küme düşmesi yüksek Adanaspor'dan sonra Alanya ile beraber ligin düşme adaylarından biri oluruz bunu net olarak söylüyorum öyle yeni stad, ambians falan da kurtarmaz takımı.

gurur6134
21.11.2016, 23:11
Stad falanda acilmasin bu sene ..bu rezil takimi izlemeye 40bin lik statda 5 bin kisi gider birde burdan rezil oluruz..

odyseuys
mustafa yumlu'nun 11 başladığı 5 maçın 4'ünü kaybetmiş olmamızı mustafa'dan başka herşeye bağlayan mustafaseverlere de selam olsun bu arada.

tonya55
yusuf yazıcı abdulkadir yavru sefa akgün gibi basarıya ac oyuncular oynamalı.

İ. SARAL
21.11.2016, 23:12
Yaratici oyuncu yok. Ne yaptigini bilen etkili bir 10 numara lazim.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enaldo61
Cidden stat açılmasın çünkü tüm hevesim kaçtı nasıl gidicem o maçlara.

odyseuys
yusuf yazıcı abdulkadir yavru gibi basarıya ac oyuncular oynamalı.

oyuncuların adını soyadını öğren bir önce sonra tatavaya devam edersin.

Berkan
Ndoye kaçırdıklarını izleyin ptt topçusu bile atardı onları. Senegalli kardeşim sen nası forvetsin, benden ne farkın var bende o kadar net pozisyon bulsam kaçırırım en fazla fark nerde.

cem1990
Yumlu varsa maç izlemem dedim. Yanilmadim yanilmamaya da devam edeceğim.
Siz bile bile kanser olmak için sebep aramissiniz

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sercan Keleş
21.11.2016, 23:13

Her yenilgiden sonra fırlayan insanlara karşı bir uygulansın bu. Haftalar önce demiştim. Revulation isimli kişi o zaman yazılarıma çeki düzen verdim derken de söylemiştim. Olumlu yorumları alıntılanmadığı zaman bu kişi eski karakterine dönecek diye. Nitekim öyle oldular. Bunların amacını bildikten sonra cinnet geçiriyorum ben. Bu kişilerin amacı İho, Usta, Hekimoğlu değil. İşler kötü gittiğinde insanın canını sıkıcı mesajlar atarlar ve hayat amaçlarını yerine getirirler. Eleştirmenin bir üslubu vardır. Eğer bu üslubu takınmazsalar alıntılar ile onlara karşı cevap vermek mi tartışma çıkartmak. Kasımpaşa maçından sonra araştırılsın bu arkadaşların yorumları. Olumlu değil. Hiçbir zaman değil.

orhan42
21.11.2016, 23:13
yusuf yazıcı abdulkadir yavru sefa akgün gibi basarıya ac oyuncular oynamalı.

Abdülkadir yavru mu ömür mü?

Berkan
21.11.2016, 23:14
Abdülkadir yavru mu ömür mü?

Zekinin oğlu olmuş futbola başlamış heralde abi vah vah :)

gurur6134
21.11.2016, 23:15
Sayemizde 1 metre disarda ki pozisyono penalti veren macda ev sahibi takima 8 sari kart veren hakemde pacayi kurtardi konusulmaz artik..

Ahmet Aksu
................onur...................
xxx......xxx....durica.....xxx
........mehmet..xxx.............
xxx............xxx..........castillo
.................XXX.....................

Yedek: esteban-ugur-ibanez-okay-bero-yusuf-forvet

Trabzonsporda olmasi gereken kadro.. Bakalim xxx leri ne kadar doldurabilecegiz..

Enaldo61
Hakkaten her mağlubiyetten sonra buraya gelip ortalığı karıştıran tipler var.

ilyskm
Evet küme düşme yolunda bir maçı daha kaybettik. Bu takım ilk yarı 20 puan zor toplar demiştim, şu anda gözüken 15 puana dahi ulaşamayacağımız, 2. yarıda en az 5 topçu almazsak gelecek sene PTT, ondan sonraki sene 2. Lig ve daha sonra Kocaeli ve Ankaragücü'nün durumu...

Gurbetçi_TS
abdülkerim durmaz bile haklı valla

ne diyor o pislik herif? her fırsatta şike falan yokdur diye bagıran köpek, 2011 kupası şikebahcenin müzesinde, görmek isteyen gider görür diye hep laf sokan it herif

Fatih Öztürk
Birde şu hâlâ daha Hacıosmanoğlu üzerinden atıfta bulunanlar var.
Arkadaş, Hacıosmanoğlu geldiğindede kulübün 200 milyon tl borcu vardı 6 tane oyuncusu serbest kalma durumu vardı,kulübün tüm gelirleri 2017 yılına kadar temlikliydi yapılacak tek şeyi yaptı siyasilerden para kopardı Hatta yetmedi kredi çekti olmadı bitti gitti.
Be arkadaş şimdiki yönetim farklı bir şey mi yapıyor nedir geçmişi kurcalayıp temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorsunuz.
Yönetim göreve geleli tam 1 sene oldu sadece bonservise 15 milyon euro para harcandı son derece kötü bir kadro kuruldu sizcede geçmişi bırakıp şimdiyi konuşmak gerekmiyor mu?

yorumsuz6117
21.11.2016, 23:16
Elimizdeki 3 forvet ligin en kötü forvetleri..

PortoDeGalinhas
21.11.2016, 23:16
27 yaşındayım, benim gördüğüm, hatta muhtemelen görüp görebileceğim en yeteneksiz kadro bu sezon ki kadrodur herhalde. forvet hattımız ise futbol tarihinin bile en kötü forvet hattı olabilir. araştırma yapmadım ama ligin ilk 11 haftasında 3 forvet oyuncusu toplamda 1 gol atan bir takım yoktur herhalde. ceza sahasına 3 tane direk koysan 11 hafta 1 golden fazla atar muhtemelen.
hocaya birşey diyemiyorum çünkü elindeki oyuncular ile 11 puan toplamasını gayet normal karşılıyorum. hatta bu takımın formasını çıkar adanaspor forması giydir 11 puanda toplayamaz. hadi forvete şansızlıktı borçlardı falan adam alamadık diyelim. zeki akbaş yumlu defans hattına güvenip nasıl sezona başlarsın.
Allah korusun devre arasında alınacak futbolcular uyum sağlayamazsa çok net düşeriz ligden. kimse bu takımdan bir reaksiyon beklemesin. çünkü bugün oynanan maç takımın reaksiyon göstermiş,mücadele etmiş hali zaten.

Mesut
21.11.2016, 23:17
Hocam bırakın genç oyuncuları oynatmayı geçen yıl gençlerle bitirdik ligi gelenden 6-7 yedik hala gencecik çocuklara bu ağır yükü yıkmaya çalışıyoruz.Scout ekibinden mi bulurlar menejerlere dil mi dokerler ben anlamam bu takıma devre arası net 5 transfer lazım işin şakası yok.Ömer Ali gibi oyuncular alınmaya devam ederse açık konuşalım düşeriz.
Kaliteli isimler lazım işin şakası yok Muherrem Bey

Enaldo61
Şu forvetlere para verene kadar Kweuke alınamaz mıydı, ya da neden alınmaz?

worldmaster
Tek bir fark olusturan oyuncuyla bugun bambaska seyler konusulacakti burda. Herkes sinirli ve gergin anlamak zor degil. Fakat oturup basini iki avucunun arasina alinca bir golcuyle bile "tum sorunlar cozulecek(!)"ken bu halde olmamizin sorumlusu baskan veya hoca, cozumunun de yine onlarin gitmesi olarak degerlendirmek bizi ileri degil geri goturur.
Eksikleri devre arasinda gorup mudahale edemezlerse o zaman ben de elestiririm. Hala biraz daha sans vermemiz gerektigini dusunuyorum. Devre arasi ne yapip edip tum sartlar zorlanmali ve net olarak takima mac kazandiracak en az 3 -4 oyuncu transfee edilmeli. Golcuye ve sag tarafa komple oyuncu lazim.
Allah sonumuzu hayretsin. Istifa bence cozum olmayacak.

Enaldo61
21.11.2016, 23:18
Bu takımın formasını çıkarsan en az 20 puan toplar :)

Fatih Çelik
21.11.2016, 23:18
Iho bizi bu noktaya getirmiştir. Pastanın büyük dilimi onundur.Ama vaatle geliyorsan yerine getirecksin. Geçmiş her şeyi aklayacak değil.

tonya55
21.11.2016, 23:19
Zekinin oğlu olmuş futbola başlamış heralde abi vah vah :)
aksam aksam güldürdün beni ya pardon sinirden ne yazdıgımı bilmiyorum valla.

jairzinho
21.11.2016, 23:19
burda zaten kimse iho demiyor.kafamdaki soru şu.hekimoğlu mu seçilseydi keşke.

bu arada usta ve iho: al birini vur ötekine

B.AKDEMİR
21.11.2016, 23:20
İlk haftadan beri 2-3 takviye ile düzeliriz diyordum ama yanılmışım.En az 5 takviye şart.Zira bu hakemlerle işimiz çok zor

Şerafettin Kara
21.11.2016, 23:21
Mesela?

Muharrem Usta'nın söylediği açık,kimi istediysek ya kendisi ya kulübü paramızı ödemezsiniz dedi.
Doğru diyosun scout ekibinin izlediği oyuncularıda 13.sandık aldı haklısın aynen

jairzinho
21.11.2016, 23:21
misal suk a 1 yıl içinde yatıralan rakkam 2 milyon avro? bu neyin nesi. cardozo yu gönderip suk u almak tarihi hata.hadi beleş olsa anlarım.baya bir para.çakıl taşı değil bu.2 milyon avro.tl ye vurursan 7 milyon tl yapıyor

tonya55
21.11.2016, 23:22
İlk haftadan beri 2-3 takviye ile düzeliriz diyordum ama yanılmışım.En az 5 takviye şart.Zira bu hakemlerle işimiz çok zor
7 metre kaleye topu sokamıyoruzki hakemlik bir durum yoktu bu aksam

jairzinho
21.11.2016, 23:23
benim bildiğim maddi durumu kötü olan bir kulüp bonservissiz oyuncuları gözler.ki her sezon başı birçok yetenekli bonservissiz oyuncu piyasaya çıkar.

lakin böyle yapmayıp 11 milyon avro bonservise yatırım yapılmasıda neyin nesi?

EnjoyTheMusic
TFF'dekileri değiştiremediğimiz sürece bu rezaletler devam edecek. Transfer falan hikaye

Enaldo61
Her şeyi geçtim de Mehmet Ekici denen şahsın 2 sezondur kaleye şut atamamasının ne gibi bir açıklaması olabilir?

Berkan
21.11.2016, 23:24
Ekicide playstationda aynı takımda olup pas atmayıp zorla şut çeken arkadaş gibi. Aldığını kaleye çekiyo

Fatih Solmaz
21.11.2016, 23:24
Avni Aker'den haberi olmayan manasını bilmeyen sürüyü sahaya sürersen kafası kesik tavuk gibi dolanır durur. "sukuut" ekibine ve nevzat aydın'a en derin selamlar.

Punisher-61
21.11.2016, 23:25
Takim kaybetmeye o kadar alismiski looser olmayi kabullendiler.. kan degisikligi sart ersun yanalla olmayacak bu is

asilhamsi
21.11.2016, 23:26
................onur...................
xxx......xxx....durica.....xxx
........mehmet..xxx.............
xxx............xxx..........castillo
.................XXX.....................

Yedek: esteban-ugur-ibanez-okay-bero-yusuf-forvet

Trabzonsporda olmasi gereken kadro.. Bakalim xxx leri ne kadar doldurabilecegiz..

mehmet mi?

Adam resmen takımı sabote ediyor.Eskiden duran toplarda birsey yapardı,artık onu da yapamıyor.

Eger becerebilirsek devre arası ekici-kerim frei takası cok cok iyi olur.

robinhood61
21.11.2016, 23:26
Devre arası burak yılmazı alıyoruz diye bişey okudum geçen twitter da ama önemsemedim. Yalan haber olduğuna inandım ama keşke öyle olmasa. Visca veya jaja gelse ne güzel olurdu.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi