PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 11. Hafta | Trabzonspor 0-1 Antalyaspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6

yorumsuz6117
21.11.2016, 01:11
Gümüşhane maçını çerezden sayıyor başkan heralde zaten taraftar gitmez diye..

Hüseyin Çümen
21.11.2016, 01:13
Koltuk söküp almayalım mı şimdi ?
Son maç mı değil mi ?

Ben son maç olur beklentisiyle trabzondayım bakalım

U.Sadıkoğlu
21.11.2016, 01:57
Başkan Twitter'da açıkladı bu müsabaka Avni Aker'de oynanacak son resmi müsabaka. Daha sonra farklı bir organizasyonla veda gecesi düzenlenecek.

Erkan A.
21.11.2016, 02:44
renktaslar mac Saat 20 de yaziyor

almanyada Saat kac da baslayacak ? 18 mi

E. Cumur61
21.11.2016, 02:45
renktaslar mac Saat 20 de yaziyor

almanyada Saat kac da baslayacak ? 18 mi

evet avrupa saati ile 18:00

Erkan A.
21.11.2016, 03:37
evet avrupa saati ile 18:00
tskler

Ibrahim Gaygusuz
21.11.2016, 06:54
Huzunlu bir veda olur.

Galibiyet gelmez bizi teselli etmek icin.

Hic unutmiyacagim mac Trabzonspor - Inter maci olacak. Avni Akerin en guzel gunlerinden biriydi

zekeriyya
21.11.2016, 08:11
günaydın arkadaşlar tc kimlik numarasını gönderen ilk arkadaşa maç bileti var :) (özelden mesaj ile )
bugün kombine yüklemesi olur ve bileti transfer ederim
maç maç maç yokmu maça giden :)

Kemal Öztel
21.11.2016, 09:21
Başkan Twitter'da açıkladı bu müsabaka Avni Aker'de oynanacak son resmi müsabaka. Daha sonra farklı bir organizasyonla veda gecesi düzenlenecek.

Kupadaki Gümüşhane maçı (01.12.16) da büyük ihtimal Avni Akerde oynanır..

Bugünkü maçta şöyle bir on bir nasıl olur renktaşlar

Onur
Zeki Okay Durica M.Akbas
Onazi Ekici
Yusuf Bero Castillo
N'Doye

artvints
21.11.2016, 09:51
yönetimin maç günü yayın kültürü oluşturması gerekiyor. bu iş resmi trabzonspor kanalında kaliteli bir şekilde yapılabilir ancak. ben şahsen bıktım seviyesiz, bilgisiz adamların sürekli atıp tutmasından. maç gününde takımdan haberler verilir, gündem layıkıyla yorumlanır, takımın son durumu rakip takım ile ilgili analizler ortaya konur. maç oynandıktan sonra da, maçın analizi yapılır, futbolcuların form durumu ile ilgili konuşulur. her maçtan sonra bizim çocuklarımız oynamalı, avni aker'de eskiden korner atamazdık, yönetim istifa, bu futbolcuları nereden buldunuz türünde yorumlar görmek istemiyorum. bu iş böyle gitmemeli.

50. yıla gireceğiz, hala daha temel eksikleri konuşuyoruz. istanbul basını nostalji peşinde, yerel basın provakasyon peşinde, yönetimin işi çok. özellikle stad ile birlikte bunun hayata geçmesi gerekiyor.

Hamdi Karamahmutoğlu
21.11.2016, 09:51
Maç zorlu geçecek ama net bir galibiyet almamız gerekiyor geçen seneki rezilliğin acısını dindirmek için.
Bu kadro yapısıyla zor elbette.

Cengiz Çubukcu
21.11.2016, 10:13
günaydın arkadaşlar tc kimlik numarasını gönderen ilk arkadaşa maç bileti var :) (özelden mesaj ile )
bugün kombine yüklemesi olur ve bileti transfer ederim
maç maç maç yokmu maça giden :)
anlaşılan takım bu akşam 1000 kişiye oynayacak :(

zekeriyya
21.11.2016, 10:16
anlaşılan takım bu akşam 1000 kişiye oynayacak :(

+ iban numarasını göndersin köfte ekmek parasıda benden :)
bilet+köfte ekmek :)

bu mu beklenilen yada üstüne forma vs. beklenir mi :)

Enaldo61
21.11.2016, 10:34
Arkadaşlar bileti olmayan varsa, bilet transferi yapabilirim.

Fatih Özkan
21.11.2016, 10:47
Onu bunu anlamam. Ben işimi sağlama almak adına bir adet koltuk sökerim.

Mustafa ÖZDEMİR
21.11.2016, 11:49
Avni akere veda etmek için orda olacağım

Emre Veli
21.11.2016, 11:56
Onazili kadrolar görüyorum daraliyrum. Bu maç alınmazsa vallahi taraftarin cogu ilgi alakasini keser. oyle tek farkli skorlar da degil 4 5 fark istiyoruz. bugun bi farkli galibiyet fazladan 1000 kombine daha demek.

Hakan
21.11.2016, 12:14
Antalya sahamızdaki 27 maçta da kazanamamış.Yumlu bir rekoru daha kırar mı ?

Cagdas Topal
21.11.2016, 12:23
Antalya sahamızdaki 27 maçta da kazanamamış.Yumlu bir rekoru daha kırar mı ?
Hoba böyle bir istatistik varsa bu akşam herşeye hazır olun :(

UĞUR DURTAŞ
21.11.2016, 12:27
dün akşamki maçtan sonra cinconların taraftarları inanılmaz derecede sitemliydi,takımlarına..
canlı yayında bu kişiliksiz oyunu biz hakketmiyoruz diye yeri göyü inletiyorlardı.
Geçen yıl ve buyıl coğu maçımızda ki trabzonsporumuzun oyunu aklıma gelince bu yorumların daha ağırını bizlerin yaptığını hatırladım.
belkide Hüseyin avni akerdeki son maçımız olacak,
gönül isterdiki orada olayım,
ne anlama geldiğini anlatmak çok zor,
ümit ediyor ki inşallah futbolcularda bu stadta son maçın ne anlama geldiğinin farkına vararak antalya maçına çıkarlar.
h.avni akerde son maçımız olmasa dahi,puan cetvelinindeki sıralamaya bakarak onurlu,kişilikli oynamaları gerekir.
sonradan girenler dahil antalyadan daha fazla koşarsak,mücadele edersek,kazanmamamız için bir neden göremiyorum.
3 puana çok ama çok ihtiyacımız var.

Ozan Yılmaz
21.11.2016, 13:11
https://scontent-frt3-1.cdninstagram.com/t51.2885-15/e35/15034486_157691134703649_4965911491954868224_n.jpg ?ig_cache_key=MTM4Nzg0Mjg0NTY3NTU0MTkxOA%3D%3D.2

gurur6134
21.11.2016, 13:33
Olursa ligde ki son macimiz olur, resmi olarak bakarsak gumushane macida avni akerde olacaktir.

Manu61
21.11.2016, 13:44
Rüyamda 3-1 kazanıyorduk hatta bir golü Ekici frikikten atıyordu.

hayat61
21.11.2016, 14:24
Özelden TC no. gönderirseniz bilet transferi yapabilirim.

Mert Oğuzlu61
21.11.2016, 14:31
https://www.youtube.com/watch?v=2c-tfD-UYMo

___xeki____akbaş___durica____ibanez

____________onazi___ekici

_______yusuf_____bero____castillo

________________damdoy

gurur6134
21.11.2016, 14:35
Antalya 16.sirada alirsa uzerimize cikiyor ne yapip edip almamiz gereken bir mac.eto nun olmamasi buyuk avantaj.4 macda 10 puan hedefi konulmali ve artik hedef tutturulmali yeter da..

Murat'
21.11.2016, 14:36
Başlık konusunda emin miyiz?

Adana maçına dair umudum yok benim.

Ahmet Aksu
21.11.2016, 14:44
Az once passo.com dan baktim gercekten rezalet. Sadece kale arkalari dolu o da eminim kombinesi olanlardan dolayi kapali görünüyor. Maraton ve kapali bos yahu biletler 5-10lira veda maci deniliyor ve bu parayi veremiyorsak yazik yani.. bi cigara parasi kadar bile degeri yok takimin.

Faruk BERBER
21.11.2016, 14:46
Az once passo.com dan baktim gercekten rezalet. Sadece kale arkalari dolu o da eminim kombinesi olanlardan dolayi kapali görünüyor. Maraton ve kapali bos yahu biletler 5-10lira veda maci deniliyor ve bu parayi veremiyorsak yazik yani.. bi cigara parasi kadar bile degeri yok takimin.

Ben olayın para olduğunu düşünmüyorum.

Şehrin heyecana, ateşlenmeye ihtiyacı var. Takımın durumundan kaynaklı tribünün mevcut durumu.

Başarı odaklı diyelim kısaca.

Ahmet Aksu
21.11.2016, 14:49
Ben olayın para olduğunu düşünmüyorum.

Şehrin heyecana, ateşlenmeye ihtiyacı var. Takımın durumundan kaynaklı tribünün mevcut durumu.

Başarı odaklı diyelim kısaca.

Tamam eger bu dedigin olay varsa kabul ama veda maci deniyor hic mi avniakerin hatri yok abi

Faruk BERBER
21.11.2016, 14:50
Tamam eger bu dedigin olay varsa kabul ama veda maci deniyor hic mi avniakerin hatri yok abi

O şekilde bir tribün yok Trabzon'da demek ki.

UĞUR DURTAŞ
21.11.2016, 15:16
Lig için veda maçı olma olasılığı çok yüksek antalya maçı..

bu akşam antalya oyunu çirkinleştirmeyecek,

rahat oynayacak,ayağa pas yapacak,yani açık oynayacak,

antalyanın oyununa bizim nasıl bir oynuyacağımız soru işareti,

kesinlikle kilit isim ekici olacaktır.

ekici şahsi,bencil oynamassa maçın adamı olur,

bu hafta aboubakar ilk golünü hatırlayın,

nasıl güzel bir ara pası atıldı kendisine,kaleciyle karşıkarşıya kaldı,

bu pas verilen yerde ekici olsa ekici bu tür pasları atamıyor demiyorum,

atmıyor,

fantaziye kaçıyor,

bu adamda bu yetenek var ama kullanmak istemiyor,

onun yerine çalım atıyor,vurulmayacak yerden kaleye şut çekiyor,

bu akşam ekici bu tarz paslar atarsa ndoye veya diğer takım arkadaşları golle sonuçlandıracaktır,

aynı şekilde van persie ilk golü dün akşam,

şener sağdan indi,geriye çok temiz pas attı,bu oyuncuda güzel bir gol yaptı,

castillonun,yusufun ve beronun bu pozisyonlarda sağdan veya soldan rakip kaleye indiklerinde kafalrını kaldırarak pas vermeleri gol getirecektir.

2 yıldır trabzonsporumuzun bir maça baskılı hızlı başladığını görmedim,

ikinci yarı takım yenik veya berabere gittiğinde nasıl;

kale vuruşlarını,faul atışlarını,korner atışlarını,taç atışlarını vs hızlı kullanıyorsak,

aynı şeyleri niçin ilk dakikadan itibaren yapmıyoruz?çok merak ediyorum.

Sefaenes
21.11.2016, 15:27
Taraftarı da anlıyorum bazen maça gitmemelerini yıllarca Yumlu ve zeki kalmasını seyretmek istemiyorlar gs de sabrı neyse bizde bu 2 li

brnclhn
21.11.2016, 15:48
akhisar maçıyla başlayan ve bir türlü sonu gelmeyen veda maçları...bu sefer ki veda maçımız antalya...avni aker bırakmıyor...

Enaldo61
21.11.2016, 15:56
Bu son lig maçı arkadaşlar kupa maçı avni aker'de olur ama adana maçına stat bitiyor.

gurur6134
21.11.2016, 15:59

Parayla ilgisi yok trabzonun milleti giderek futboldan soguyor bunda siyasiler yonetimler tff mhk yayinci kurulus herkes esit sorumlu...bu ulkede futbolda adalet yok ,maca gitcek adam sonucun masa basinda ayarlandigi bir ligde heyecanda duymaz zevkde almaz..son 8tas macinin uzerinden daha 15 gun gecti bu duzen degismedikce stad adam cekmez..onceden deplasman dahil kacirdigim mac sayisi senede iki elin parmaklarini gecmeyen bu sevda ugrunda turkiyenin her kosesine kosarak giden ailemden isimden arkadaslarimdan fedakarlik yapan ben 2011 den bu yana macada gitmiyorum lig tv de almiyorum..bu duzende figuran olcagima boyle bir protestoyu uygun goruyorum.klubu mumkun oldugunca tribun disinda desteklemeye devam ediyorum..kombinemi aliyorum maca gitmesemde, formamida aliyorum her sene diger tsclub urunlerinede, ama bu sistem duzen degismeden adalet saglanmadan kimse beni o statdan iceri sokamaz bidaha lig maclari icin..kusura bakmasinlar bu duzene oyuncak olmayacak kadar akli basinda biriyim..isteyen istedigini dusunsun gidenlere saygi duymakla birlikte dusuncem bu benim..ve yine etrafimdan cok iyi biliyorum ki sirf bu yuzden benim gibi maclara gitmeyen binlerce insan vardir trabzonda buna da eminim..

Erkan A.
21.11.2016, 16:04
devre arasinda umarim iki top canbazi alinir ...gencler formalarina isim yazmak istiyor taraftari oldugu takimin yildizinla hava atmak istiyor haykirmak istiyor jaja veya yattara gibi oyuncu sart oglu sart olmus artik..

tribünlerin dolmamasini buna bagliyorum

benim gibi Olgun yasta olanlar duruma farkli bakiyor destek verelim diyor ama ne yaziki gencler cocuklar böyle düsünmüyor ..

benim gencligimde cocuklugumda hami ünal sota orhan vardi Istanbul kulüp taraftarlarinla sözlü tartismalarda havamizi atardik ama simdik ??

Castillo alinmadan önce cok büyük heycan yaratmisti geldiginde alismasi gerek denildi iyi oynamadigi halde sahip cikildi iyi oynadi denildi yani hazretiz bir top canbasina

Castillo umarim beni yaniltir ve bügün patlama Yasar yoksa Castilloyu ben hoca olsaydim hic bir macta oynatmazdim yani bosa parada vermezdim ..görülen oki asla bir yattara olamaz ..yazdigim gibi umarim beni yaniltir ve asistler golller atar ...Castillo bu yüzden alindi sonucta ..yoksa suana Kadar yaptiklarini abdülkadir de cok rahat yapabilirdi belkide daha iyisini..hayirlisi artik mac tahminim : TRABZON - antalya 3-0 bero macin yildizi olacak tahminim

Ogün YAZICI
21.11.2016, 16:14
bugün avni aker'in önünde dolaştım biraz ne anılarım var bu statta 2010-2011 , 2011-2012'yi bu statta yaşadım.tek tek gözümde canlandı hatıralar ve az önce klübün hazırladığı videoyu izledim. Melih gümüşbıçak'ın fatih diye bağırışında gözlerim doldu.Allah aşkına çevrenizde kim varsa yaka paça avni akere getirin bu akşam.1 hafta boyunca o fatih bağırışı meydanda dev ekranlarda izletilerek stada çağırılmalıydı taraftar.öyle kötü sezonlar yaşadık ki hafızalarımız körelmiş.

HOPA'LI TS'Lİ
21.11.2016, 16:26
Al bu kritik maçı Trabzon'um, üzme bizi daha fazla

bahadır2561
21.11.2016, 16:44
1 gün önceden kıytırık twitterdan veda maçı diye yazdı başkan-ben twitterdan dün öğrendim yanlışım varsa düzeltin-

Çoğu kişinin haberi bile yoktur

Enaldo61
21.11.2016, 17:08
2-3 maç üst üste kazanılsın bak nasıl dolmaya başlıyor. Her şey başarı endeksli arkadaşlar. Kaybedenin dostu olmaz.

Faruk BERBER
21.11.2016, 17:29
Eto'o, Emre Güral ve Fornezzi sakatlıklarından dolayı yoklar. Serdar Özkan da annesinin rahatsızlığından dolayı izinliymiş.

esra61
21.11.2016, 17:40
Kulüp sosyal medya hesaplarını evet aktif kullanıyor ama bunu sadece sosyal medya kullananlar görüyor.Bunun dışında kalanlar ne yazıkki bu videolardan , görsellerden haberleri olmuyor. Sosyal medya kadar şehirde de bu reklamın acilen uygulanmaya başlanılması gerekir.
Not:Fatih diye bağıran spikerin sesi,ne güzel günlerdi....

hayat61
21.11.2016, 17:48
Özelden TC no. gönderirseniz bilet transferi yapabilirim.

Kimseden ses çıkmadı.Maça gitmek isteyen varsa TC. no. göndersin yeterli

ilelebeTS
21.11.2016, 17:54
http://www.dailymotion.com/video/x52w7o8_trabzonspor-un-efsane-iki-baskanindan-avni-aker-e-veda_sport

Furkan Özdem
21.11.2016, 17:56
Veda maçı havası oluşturulamadı hiçbir şekilde. Doğru organizasyon olsaydı stadyum dolardı niye dolmasın o kadar da boş değil taraftar.

Furkan Tütüncü
21.11.2016, 17:58
Maraton g blokta son kez avni akerde olacağım. :sevinç:

Hasanu
21.11.2016, 18:12
2-3 maç üst üste kazanılsın bak nasıl dolmaya başlıyor. Her şey başarı endeksli arkadaşlar. Kaybedenin dostu olmaz.

Yine dolmaz stad.Bu stadın dolması için bence belli başlı şartlar var.Bunlar:
1-Özgüveni yüksek bir oyun.
2-Öyle Konya maçındaki gibi değil;organize pozisyonlarla atılacak gollerle alınacak seri galibiyetler.
3-Şampiyonluk yarışı içinde olabilmek.
Avni Aker'e veda maçına olan ilgisizliği de abartmaya lüzum yok.Evet bu bir oyun ama sen oraya eğlenmeye gidiyorsan bir şeyler göremesen bile hissedebilmelisin.Soruyorum hangi maçta heyecanlandık da geleceğe umut ile bakalım?Avni Aker zihinlerde büyüsünü yitirdi.Artık kendimize sormamız gereken soru Avni Aker'e vedaya ilgi neden yok değil geleceğe umut ile bakabilecek miyiz sorusudur.

Enaldo61
21.11.2016, 18:18
<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="tr"><p lang="tr" dir="ltr">İstanbul saltanatına Hüseyin Avni Aker&#39;de son veren Fırtına, Anadolu takımlarına da &quot;pasaport almayı&quot; öğretti <a href="https://twitter.com/hashtag/AvniAkereVeda?src=hash">#AvniAkereVeda</a> <a href="https://twitter.com/hashtag/HaydeAvniAkere?src=hash">#HaydeAvniAkere</a> <a href="https://t.co/IyysSxrfy9">pic.twitter.com/IyysSxrfy9</a></p>&mdash; Efsanesports (@Efsanesports) <a href="https://twitter.com/Efsanesports/status/800701330016894976">21 Kasım 2016</a></blockquote><script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Berke6198
21.11.2016, 18:21
Boğazımda bir yumru, dokunsalar ağlayacağım. Hayatımda Avni Aker'i sadece 1 kere gördüm, 1 kere tattım orada takımımı destekleme duygusunu.

Elveda evim, güzel bak kendine...

Erkan A.
21.11.2016, 18:23
suanki satilan bilet sayisi kac acaba ?? nerden görebiliyoruz

bende gelecektim is güc yüzünden olmadi ...INSALLAH AVNI AKERI DOLDURUZ

selcuk
21.11.2016, 18:28
ligde son kez

https://pbs.twimg.com/media/Cxy838jWEAAMTRU.jpg

Murat'
21.11.2016, 18:33
ligde son kez

https://pbs.twimg.com/media/Cxy838jWEAAMTRU.jpg
Benim şüphelerim var.

levent yıldırım
21.11.2016, 18:39
Galibiyetle Veda Edelim Avni Aker'e Bu Stadyumda Aston Villayı Ve Barcelona'yı Yendik Ayrıca 2 Maç Deplasmanda Yetişir Adana Maçına Akyazı Umutluyum Ben

selcuk
Benim şüphelerim var.

20 güne yetisir artik

bugün acsaydik eskisehirden pek farki olmazdi

orhan42
80'lerin sonu ve 90'lı yılların başındaki , sobalı evimiz ve sobanın üstündeki ğüğümde kaynayan su ile sobanın borusuna monteli çamaşır askılıklarından damlayan su cızırtıları eşliğinde radyodan dinlediğimiz maçları hatırladım bir anda..Evet sayın dinleyiciler mikrofonlar Avni Aker'de diye bağlanırlardı Tansu Polatkanlar, ; Levent Özçeliklere,Hüseyin Başaranlar'a ..malum radyo maçlarında spikerler öyle bir anlatırlar ki maçı hop oturup hop kalkarsınız maç esnasında..Dönüşümlü olarak maç anlatılıyorsa eğer,diğer maç anında kesilip "mikrofonlar Trabzon'da" denildiğinde gol olduğunu anlardınız..Tabii fırtınanın estiği yıllar olunca golü Trabzon'da atanın bordo mavili takım olduğunu hissetmeniz zor olmazdı..Ardından evde bi cümbüş yaşanırdı..Ya Hami,ya Orhan,ya hamdi ya da bi başka efsane ağları havalandırmış olurdu..İşte o Avni aker ki 10-11 sezoundan beri boynu bükük ve boş..O Avni Aker bu gün son lig maçına ev sahipliği yapacak..ve bilet fiyatları bir paket sigaradan daha az olacak ama "başarı" kıstaslı düşünceye sahip Trabzonlu kardeşlerim o stadı dolduramayacak ha..yazıklar olsun bu kafaya..Ömr-ü hayatımda Trabzon'u bir kez bile görmedim canlı olarak,hali ile ihtilalin başladığı o stadı da göremedim..ama gnlüm kalbim hep bordo mavi vurdu..Fakat siz Trabzonlu renkdaşlarım , siz kadr-ü kıymet bilmeyen sizlere ne desem boş.Vah size,vahlar size..

PortoDeGalinhas
21.11.2016, 18:40
içim gerçekten çok buruk, yeni stadımız için ne kadar seviniyorsam avni akere veda edeceğimiz için o kadar üzülüyorum.
Ama yönetim tarih verme konusunda ki tutarsızlığından dolayı bu vedayı yüzüne gözüne bulaştırdı. Artık insanlar veda edelim de bitsin bu çile diyor. her maç avni akere veda ediyoruz diye düşünüyoruz ama bir sonraki hafta yine avni aker de oynuyoruz. şuan bir çok kişi bununda bir veda olmadığını düşünüyordur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cüneyt Canlıca
21.11.2016, 18:50
Avni Aker'e iki defa geldim ikisinde de galibiyet göremedim. İlk gelisimde otobusun şoförüne beni Avni Aker in tam karsisinda birakirmisin demistim. Yolda inip Avni Akerin isiklandirma direklerini hedef alarak yürüyerek çıkmıştım sanki Kabe ye gider gibi. Bugün orada olmayı o kadar çok isterdim ki.
Biz Trabzon lu olmayanlarin Trabzonspor'a yüklediği anlam farklı Trabzonlularin yüklediği anlam farklı.

Elveda Avni Aker.......

Enaldo61
21.11.2016, 18:55
Castillo yine sakatlanmış...

Hakan
21.11.2016, 18:56
Castillo yine mi sakatlandı ya ise bak !
22 numara da sahada oh ne güzel.

Mesut
21.11.2016, 18:57
Oynamadan nasıl sakatlanıyor bu adam

Erkan A.
21.11.2016, 18:58
Castillo yok onbirde bero mehmet yusuf ortasaha

Osman Seran
11'ler belli oldu.

https://pbs.twimg.com/media/CxzDjLdW8AA6Pv-.jpg
11486

Mesut
Bjk maçı 11'i Uğur hariç

Ufuk Turgut
21.11.2016, 19:00
rahat kazanacagımız bır mac dıyue dusunuyorum

Hakan
21.11.2016, 19:01
Hala şu Yumlu denen herif 11'de maça çıkıyor yeter be kardeşim yeter.

Sefaenes
21.11.2016, 19:02
Şu defans asla 1 ligde oynayacak takımda olmamalı umarım Yumlu zeki akbaş vasatın üzerinde oynar altyapıdan şunları yerine oyuncu bulamıyorsak altyapı oyuncularla hocalar kovulsun

Faruk BERBER
21.11.2016, 19:03
Castillo iyileşemedi mi, yoksa yeniden mi sakatlandı ?

Bu arada defans dörtlüsü gerçekten skandal. Durica hariç TFF 1.Lig seviyesi oyuncular. Ne tesadüf ki hepsi özevlat.

Ozan Yılmaz
21.11.2016, 19:04
Castillo iyileşemedi mi, yoksa yeniden mi sakatlandı ?

Bu arada defans dörtlüsü gerçekten skandal. Durica hariç TFF 1.Lig seviyesi oyuncular. Ne tesadüf ki hepsi özevlat.

Kulüp Doktorumuz Op. Dr. Ufuk Şentürk, sakatlığı bulunan oyuncumuz Castillo’nın sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı.

Şentürk açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Galatasaray müsabakasında sol uyluk arka kasında yaşamış olduğu sakatlıktan sonra yaklaşık bir hafta önce tedavisi tamamlanan ve takım antrenmanlarına normal şekilde katılan Fabian Castillo dün akşam yapılan antrenmanda sol uyluk ön kasından yeni bir sakatlık yaşamıştır. Yapılan MR incelemesi sonucu kas lifi yırtığı tespit edilen sporcumuzun tedavisine başlanmıştır.”

artvints
Hala şu Yumlu denen herif 11'de maça çıkıyor yeter be kardeşim yeter.

uğur'dan iyi stoper.

Ozan Yılmaz
https://pbs.twimg.com/media/CxzDjLdW8AA6Pv-.jpg:large

Arda'
Castilloya noldu yine ya

memozcan
21.11.2016, 19:05
yahu kardeşim şu tandemin ağırlığına bakar mısın?? yumlu- durica tandemi bu kadar ağırken bir de önlerinde okay ağırını kullanınca hızlı bir adamın bu defansa gol atması çocuk oyuncağı haline geliyor!!!

Hakan
21.11.2016, 19:05
uğur'dan iyi stoper.
Türkiyenin en iyi stoperi diyebilir miyiz?

Uğur Kalyoncu
21.11.2016, 19:06
Castillo nasil olmaz nasil sakatlanir arkadas insan çıldırır yeminle ya..

Mert'
Legend is back.. No 22 :)

Aydın Tiryaki
Abi yumlu nedir ya bütün hevesim kaçtı ya

Faruk BERBER
21.11.2016, 19:07
uğur'dan iyi stoper.

:D

levent yıldırım
Castillo Kronik Sakat Felanmı Gs Derbisinde Sakatlandı Tamamda Antremanda Nasıl Sakatlandı Aklım Almıyor

artvints
Türkiyenin en iyi stoperi diyebilir miyiz?
sen avatarı değiştir önce, kime el attıysan kurudu. yusuf ve yumlu nefretinden arınmadan istediklerin olmayacak :D

Sefaenes
21.11.2016, 19:08
Hocamiz zeki ye söylesin öne dogru gitmesin gittiginde orasi otoban oluyor gerci gitmese vark etmiyor zeki ve yumlu yan yana of Allahim of lanet olsun su torpille su formayi giyen beceriksiz oyunculara.

Hakan
21.11.2016, 19:09
sen avatarı değiştir önce, kime el attıysan kurudu. yusuf ve yumlu nefretinden arınmadan istediklerin olmayacak :D
Aytaç'ı koyayım o zaman belki kurtuluruz.

U.Sadıkoğlu
21.11.2016, 19:10
Galibiyetle veda edelim! Haydi fırtına güldür yüzümüzü...

Ozan Yılmaz
ndoye topu önüne alacak, vuracak, gol atacak da biz de sevincez. ölme ... ...

artvints
ligtv'deki adam doğru teknik analizler yaptı, o yorumlardan sonra hamdi'yi dinlemek acı veriyor.

PortoDeGalinhas
21.11.2016, 19:11
beklerimiz geçen sene 3 puanla küme düşmekten kurtulan kayserisporun bekleri, daha fazla birşey söylemeye gerek yok

umitçebi
21.11.2016, 19:11
Castilloya ne oldu ya.Yedeklerde bıle yok..Iyıleşmıştı hani??

Birde Yumlu hangi yönüyle Akakpo dan daha iyi..Ben çözemiyorum..Çözebilen anlatsın lütfen..

Erkan A.
21.11.2016, 19:13
BU ARADA RIZE BASAKSEHIR MACINI IZLIYORUM RIZE 0-1 öne gecti ..

kweuke calim atabiliyor Hemde hizli gercekten kaliteli golcüymüs ....kweukeyi keske alabilsek

artvints
21.11.2016, 19:14
içerde castillo lazımdı bu şekilde topu tutamıyoruz, git gelli oyuna dönüyor. sırtı dönük top tutup, dönebilecek ne kadar adam varsa alsınlar devre arasında.

Uğur Kalyoncu
21.11.2016, 19:15
Sabahtan beri maci bekliyorum tüm hevesim kacti yemin ediyorum..

Tamam Castillo suana kadar pek bir sey yapmadi ama o kadar caresisiz ki bir umutla onu bekliyoruz..

Kör dövüşü seklinde gecer mac insallah gol yemeyiz yoksa su kadro ile cikartmamiz mümkün degil..

odyseuys
21.11.2016, 19:16
mustafa önce sporcu olsun sonra stoperliği tartışılır.

bu adamı takımın başına bela eden siyasi, sportif, ekonomik her türlü güce ve karara lanet olsun. bu da yumlu'yla ilgili son yorumum olsun. futboldan soğutacak adam.

Gümüshaneli61
21.11.2016, 19:19
TS 3:0 AS

Yumlu 3x

Benim tahminim.

Mert Oğuzlu61
21.11.2016, 19:20
Sağ açık diyoruz da bu adam böyle müzmin sakatlık problemi olan biriyse bize sol açık da lazım. Çok sinirlendim, adamın kasının yırtıldığını maç saati öğreniyoruz olacak iş değil, bize gelen ya yetenek fukarası çıkıyor yada müzmin sakata bağlıyor.

Beklere bak, açıklara bak. Nasıl pozisyona girecek bu takım, nasıl nasıl !!!

Sefaenes
21.11.2016, 19:21
birde su yedek den girip oyunu degistirecek oyuncu olmamasi da aci verici ya biz nasil beceriyoruz hep ayni kazmalari aliyoruz anlamiyorum guray,akakpa,aytac,demir ,suk bun yedek den girse hangisi gol atacak kabiliyet var ya neden bize gelen gol atmayi unutuyor

adiloş bebe
21.11.2016, 19:21
sıkıcı bir maç olacağı kesin

Ahmet Aksu
21.11.2016, 19:22
Bence Castillo konusunda saglik ekibi iyi kekledi milleti nasil bir sakatlik ki devamli sakatlanip duzeliyor anlamak mumkun degil :)

Gümüshaneli61
Insallah Eto'o oynamaz. Bu maci kesinlikle kazanmamiz lazim, tam 6 puanlik mac.

memozcan
bu takımın en büyük sorunu çok kolay kontra yemesi.. rakipler 3 topla gol yapabiliyorlar.. kaç senedir aynı senaryo hiç değişmedi.. stoperde yumlu- bamba, yumlu- belkalem, yumlu- durica... hepsi aynı şey değil mi? isimler önemli değil iki tane 190 üzeri stoper hızlı oyuncu karşısında resmen s.çıyor.. bu sorunu toparlamak için ise önlerinde çok hızlı bir ön libero kullanmak lazım.. buna da evet diyelim.. ama gelin görün ki bizde o rolde tarihin en ağır oyuncularından birisi okay oynuyor..

antalyanın kadrosunu ve oyun yapısını bilmiyorum.. ama kadrolarında ndiaye ve traore gibi hızlı birisi varsa bu akşam şov yapar!!!

Enes Başkaya60
21.11.2016, 19:23
Ya bu Castilloya ne oldu bilen var mı En iyi maçını çıkarıyordu Gayse maçında nazar değdi sakatlandı şu an kadroda bile yok takım ile çalışmalara başladı deniliyordu ya bizim bu takımda hiç mi şans olmaz arkadaş ya adam gerçekten form tutuyordu diyecek birsey bulamıyorum...

Faruk BERBER
21.11.2016, 19:24
Insallah Eto'o oynamaz. Bu maci kesinlikle kazanmamiz lazim, tam 6 puanlik mac.

Eto'o sakat, oynayamıyor.

Gümüshaneli61
21.11.2016, 19:25
Eto'o sakat, oynayamıyor.
Güzel, öyleyse isimiz biraz daha kolaylasti. Bugün galibiyet havasi var sanki.

Ozan Yılmaz
21.11.2016, 19:25
yine maç boş tribünlere mi oynanıyor?

yorumsuz6117
21.11.2016, 19:26
Castillo işi tam bir rezalet bu kulüp toptan cenabet..

Arda'
21.11.2016, 19:27
Akbaş, Zeki ve Yumludan oluşan defans hattı ibretlik. Durica ve Onur gününde olur umarım yoksa sıkıntı

Sadettin_
21.11.2016, 19:27
Castillo sağlam sakat herhalde beyler ?
Sakatlıgından bu yana arada 2 hafta + milli takım arasıyla beraber toplamda 3 hafta gectı .
Buf haftada oynamayınca 1 aydır sahalardan uzak olmus olacak ...

batuhanTs
21.11.2016, 19:28
Taraftar 2x mustafa zeki ve yusuf denen kabiliyetsizleri mi izlemeye gidecek eminim gidenlerin %90 i futboldan anlamayan cekirdek çıtlayanlardır

Hakan
21.11.2016, 19:29
Kaleci tam armut da bizim forvet de yamuk maalesef.

batuhanTs
21.11.2016, 19:30
2 hafta bekle kadroya bak bu mac tam gozleri 10 derece miyop olan ve inatla gözlük takmayan ismail saral ve artvints icin ideal

yorumsuz6117
21.11.2016, 19:32
2 hafta bekle kadroya bak bu mac tam gozleri 10 derece miyop olan ve inatla gözlük takmayan ismail saral ve artvints icin ideal

Eldeki kadro bu neyi bekledin ki 2 hafta :)

muratoztuurk
21.11.2016, 19:32
Bu stat bu videodaki gibi doldurulmaz ise YAZIKLAR OLSUN Trabzonda yaşayan tüm taraftarlara.

https://www.facebook.com/sporozelharekat/videos/1803701596552449/

Sefaenes
21.11.2016, 19:33
gecen sezon Antalya macinda takimi yari yolda birakan yumlu bu macta hangi moral le cikiyor adam iceri kim yerlestirse helal olsun adam görevini laikinle yapiyor

neyse her olumsusa ragmen insallah bu maci 3 puanla alip Avni akere veda ederiz. insallah sinir olduklarimiz bizleri utandirirp iyi oyun oynarlar onlar hakkinda olumsuz görüntüleri yüzlerimize vurur diyorum

Mustafa YILMAZ
21.11.2016, 19:34
bu maç son maç mı şimdi avni aker'de. ulan içim yandı be öyle bir ağırlık çöktü birde yokum orda gelde vurma kendini.

alırız maçı farklı biter hemde. öyle olmalı

batuhanTs
21.11.2016, 19:35
Eldeki kadro bu neyi bekledin ki 2 hafta :)

Vallaha bende anlamadim niye boyle bir heyecan kapladi icimi hakikaten ilginc ama en azindan ibanez i koysa sola o minik degisiklik bile umut verir insana o da yok ersun hoca cok kati kadro kurarken yazik

El Cordobes
21.11.2016, 19:37
3 senedir maratonda aynı koltukta oturuyorum. şimdi yine aynı yerdeyim. son kez deniyor. bi tuhaf oldum. söküp eve mi götürsem acaba?

E. Okan Bülbül
21.11.2016, 19:38
Ibanez anca plaj voleybolu oynar.

~UniCef~
21.11.2016, 19:41
3 senedir maratonda aynı koltukta oturuyorum. şimdi yine aynı yerdeyim. son kez deniyor. bi tuhaf oldum. söküp eve mi götürsem acaba?

Hahah :D

umitçebi
21.11.2016, 19:44
Taraftar 2x mustafa zeki ve yusuf denen kabiliyetsizleri mi izlemeye gidecek eminim gidenlerin %90 i futboldan anlamayan cekirdek çıtlayanlardır
Dostum madem futbol gurmesısın sen Premıer lıgı ızle ne işin var Trabzonsporla??Maça giden futbıldan anlamayan çekırdek çıtlayıcısıdır ne demek ya??Yorum yapmak için yorum yapmayın Allah aşkına

Oruç
21.11.2016, 19:45
Son maç (olacak ise) iğne atılsa yere düşmeyecek bir görüntüyü bize vermeliydi. Bu gidişle Akyazı'da bol bol koltuk ezberleyeceğiz demektir.

Doğukan Uçan
21.11.2016, 19:47
selamünaleyküm kardeşlerim maçta olacak varsa antalyaspor tribünün resmini çekip atabilir mi ? arkadaşım antalyasporlu merak ediyor. şimdiden teşekkürler

Trabzon-Spor-61
21.11.2016, 19:47
Satilan Biletler ne durumda, stad dolmayacak gibi görünüyor?

Samet GÜVEN
21.11.2016, 19:48

Sök sök. Yapacak birşey bulamazsan bana gönderirsin :)

Hakan
21.11.2016, 19:49
Bero dikkat et koçum kart görme aman.

artvints
21.11.2016, 19:49
takımda ruh yok da şehirde var sanki, içleri ölmüş. şehirdeki atmosfer belirler takımın ruh halini. yok demek ki bir kıpırtı, hareket.

batuhanTs
21.11.2016, 19:51
Dostum madem futbol gurmesısın sen Premıer lıgı ızle ne işin var Trabzonsporla??Maça giden futbıldan anlamayan çekırdek çıtlayıcısıdır ne demek ya??Yorum yapmak için yorum yapmayın Allah aşkına

Gurme olmayi gectim bilakis futbol izlemeyi sevmiyorum ben Trabzonspor u izlemeyi seviyorum en son yapilan dunya kupasini da avrupa sampiyonasini da izlemedim izlememde her hafta bir Trabzonspor maci oluyor onda da secmece karpuz gibi nerede ne kadar yeteneksiz yerli adam varsa toplanmis bir kadroyu izlemek istemiyorum

Alper Beyazay
21.11.2016, 19:51
Stopere Akbaş'ı çekip sol beke İbanez'i koysaydı keşke.. Neyse artık.

artvints
21.11.2016, 19:53
deniz kadah gol atar kesin kadro yazıldığında belli ediyor kendini. bir tane kanat ortasına geriden gelerek vurur, kimse kontrol etmez.

Uğur Kalyoncu
21.11.2016, 19:53
Geçiş süreci eyvallah...

Baskana hocaya sonuna kadar eyvallah...

Ama bizi Zeki ve Akbas a mahkum eden zihniyetin Allah belasını versin..

Trabzon-Spor-61
21.11.2016, 19:55
Seyirci sayisi tahminen 10.000 dir. Yaziklar olsun

ilyskm
21.11.2016, 19:55
Var mı stadyum yakınında maça gidecek bilet aktarayım

ÖmürKaradeniz61
21.11.2016, 19:56
Avni Akere vede edilmesinden son derece mutluyum kurtuluyoruz bu harabeden hem bedensel hem zihinsel olarak.Bu stad bize 20 senedir hep bir uğursuzluk getirdi.

Kemal Öztel
21.11.2016, 19:56
Başarılar Trabzonum !

Avni Akere yakışır bir veda yapalım

Mert Oğuzlu61
21.11.2016, 19:58
Cidden böyle geçiş süreci olmaz, ucuz olsun ama yeni adamlar olsun razıyız, bu ne arkadaş Kayseri nin sol bekleri, Yumlu, Yusuf, Damdoy bey, sağ açıkta yokluktan Bero. Merkezde 2 tane ön libero.

Parayı basıp birer tane yıldız 10 no ve forvet alsan takımın geri kalanı vasat adamlardan oluşsa zaten ilk 4 tesin. Böyle bir ligde nasıl iyi kadro kuramıyoruz anlamıyorum. Kalite olarak gerçekten berbat durumdayız, bu böyle gitmez. Böyle başarı gelmez, dolayısıyla sponsor ve parada gelmez.

muratoztuurk
Yaziklaaar olsun. Imkani olupta keyif için maça gitmeyen tüm trabzonspor tarftarlarina!!!
11489

Kemal Öztel
Avni Akere vede edilmesinden son derece mutluyum kurtuluyoruz bu harabeden hem bedensel hem zihinsel olarak.Bu stad bize 20 senedir hep bir uğursuzluk getirdi.

Mazinin hatrı var,harabe falan yakışmıyor.Avni Aker mücadelenin emeğin karşı koymanın sembolüdür.Içini boşaltırsanız o zaman çağın gerisinde kalmış bize uğursuz gelen bir stat olarak görürsünüz..

Yiğit Gayretli
21.11.2016, 19:59
Avni Aker'e veda ne demek yahu? İçim eziliyor...

batuhanTs
Takimin en yetenekli ayagina hakim adamlarindan birisi suk ama bakiyorsun yedek niye gol atamiyor sanarsin 30 gol atmis takim bir o atamamis gol aslinda bu kadar yeteneksiz kabiliyetsiz oyunculari bize reva

PortoDeGalinhas
beklediğimden daha fazla taraftar var

Hakan
21.11.2016, 20:00
Yuh Akbaş.

Uğur Kalyoncu
21.11.2016, 20:02
Sakatlik kötü tabi ama insallah Ibanez girer.

Osman Seran
21.11.2016, 20:03
Umarım kötü değildir durumu.

smart
21.11.2016, 20:03
Umarım Celustka ya bir sey olmamistir

smart
21.11.2016, 20:05
Al iste yiyoduk
Edit:Yedik.

Hakan
21.11.2016, 20:06
Böyle aptal gol yenmez.

Osman Seran
21.11.2016, 20:07
Beyler gol mü ?

Mert'
21.11.2016, 20:07
Hadi geçmiş olsun çevir şimdi uğraş dur

Uğur Kalyoncu
21.11.2016, 20:08
Allah belanizi versin..

Sittin sene dönmez bir daha da mac..

Osman Seran
Kötü oldu ya.

yorumsuz6117
Bu haliyle Akbaş'ı çıkarmayın adamın aklına şaşayım

Bilal Karadeniz
Allah belanızı versin şerefsizler

Sefaenes
Hakemde serefsiz defans da la böyle gol yenmes yeter su 3 seytandan kurtulmamiz lazim zeki yumlu akbas defolup gitsinler

Mert Oğuzlu61
Mustafa Akbas !!!!!!!!

Ulan bu adami defansi iyi diye oynatiyorlar skandal resmen. İbanez den nesi iyi ya nesi hangi yetenegi daha iyi ??? Kayseri yi kume dusuruyordu elinden gelse bizi de dusurur.

Soner Albayrak
21.11.2016, 20:09
Ulan maçı açtık golü yedik ya hay böyle işin.

artvints
ne zaman rahat maç oynadık ki zaten. ilk dakikadan rakip sahamıza yerleşiyor. bu ne biçim oyun başlangıcı anlamıyorum.

ozturk
Maç erken bitti..

Reziller.

Gümüshaneli61
Sabir gösterin beyler. Gelecek sene PTT'de sampiyonuz. :)

smart
Mustafa Akbasin tutamadigi adam yuzunden korner oldu

ÇaGaTaY
21.11.2016, 20:10
Aklımızla dalga mı geçiyosunuz..

Yeter ulan artık yeterrrrrr

Enes Başkaya60
Rıza Çalımbay Faktörü ve bizim ligin en kötü takımı olmamız...

odyseuys
Bu haliyle Akbaş'ı çıkarmayın adamın aklına şaşayım

çok haklısın. yalnız işin ilginç tarafı akbaş'ın o haliyle maçın hemen başında yüzde yüz bir golü çıkarmış olması. hem de stoperlerin kademesine girerek. sözün özü kafası gözü yarılmış sol bek stoper demeye dilimin varmadığı mahlukatın boşalttığı alanı kapatmaya çalışıyor. ağır konuşup ceza almak istemiyorum ama şu kan emicinin oynadığı her maçta böyle goller yemeye mahkumuz.

batuhanTs
Takimdaki 3 4 kabiliyetsizden birisi yuzunden gol yedik her hafta ayni terane

Ahmet Aksu
Ekici maca harika basladi !?!

smart
21.11.2016, 20:11
Antalya ortasahayi otoban yaptı

PortoDeGalinhas
az önce taraftara maça gitmedi diye hakaret edenler şimdi takıma küfür ediyor. gerçekten çok ilginç bir topluluğuz.

Mesut
Ondan sonra niye gitmiyor taraftar kim ne için gitsin bu rezilleri izlemeye parasıyla rezil kim olmak ister

tonya55
21.11.2016, 20:12
özleyecegiz.

ÖmürKaradeniz61
21.11.2016, 20:13
Bu golde Onurun hatası var mıdır yok mudur ?

Enes Başkaya60
21.11.2016, 20:14
Yönetim İSTİFA...

Gümüshaneli61
21.11.2016, 20:16
<body id="cke_pastebin" style="position: absolute; top: 0px; width: 1px; height: 1px; overflow: hidden; left: -1000px;">

14
Trabzonspor

11
3
2
6
7
15
-8
11

15
Alanyaspor

11
3
2
6
14
23
-9
11

16
Akhisar Belediye Genclik Ve Spor

11
2
4
5
6
14
-8
10

17
Kayserispor

11
2
3
6
11
19
-8
9

18
Adanaspor

11
1
3
7
9
15
-6
6

</body>An itibariyle tabela...

14
Trabzonspor

11
3
2
6
7
15
-8
11

15
Alanyaspor

11
3
2
6
14
23
-9
11

16
Akhisar Belediye Genclik Ve Spor

11
2
4
5
6
14
-8
10

17
Kayserispor

11
2
3
6
11
19
-8
9

18
Adanaspor

11
1
3
7
9
15
-6
6

Soner Albayrak
Gol yemeseydik bir şekilde alırdık maçı ama gol yemesi çok kötü oldu.

smart
Sarı kartla alakası yok

Ogün'
Hakem yine başladı taraftar da laylaylay uyuz oluyorum

yorumsuz6117
Trabzonspor ligde en son ne zaman maç çevirdi hatırlayan var mı ??

Mert'
21.11.2016, 20:20
Çok net küme düşme adayıyız.

Hakan
21.11.2016, 20:20
Çirkefsin Yumlu.

Sefaenes
21.11.2016, 20:23
Zeki mal ya hızlı çıkarken geri verip duruyor

Osman Seran
21.11.2016, 20:23
Sayfa görüntülenmiyor.

Vkgz
21.11.2016, 20:25
ekicide artık ne şut ne orta ne korner var. bitik adam.

Ogün'
21.11.2016, 20:26
Bu kartlar sadece bize mi çıkıyor

Sefaenes
21.11.2016, 20:27
Şerefsiz hakem bize şarkıları çıkarmasını biliyor Antalya ya vermiyor

Punisher-61
Bu takim böyle harbi düser arkadas bu ne?? Alanyayi karabük antep antalya bu maclari yenemezsen hangisini yenecen?? bjk macinda herkes kendini kandirdi yok trabzon gümbür gümbür geliyor

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Manu61
Mustafa Akbaş çok kötü.

Hakan
Okay mı faul yaptı ?

Murat'
21.11.2016, 20:28
Bu futbolcular bir zahmet Avni Aker'de kalsın, Akyazı'ya falan adım atmasınlar.

orhan42
Yeter be yeter..Hiç mi gülmeyecek yüzümüz...

serkanholep
10000 kişiyle seyirci baskısı mı olur

Nihat Güneş
21.11.2016, 20:29
Normalde bu Charles denilen kasabin atilmasi lazimdi...

batuhanTs
Igrenc kelimesinden daha kotu bir sifat varsa soylesin bilen birisi cunku mustafa akbas denen adamin isminin önüne cok yakisir

ts_tuncay_ts
okayın ayak bileğine basıyorlar ben kart beklerken bi bakmışım faulü onlara vermiş...

adiloş bebe
21.11.2016, 20:30
yok arkadaş ben anlamıyorum her hafta gol yiyoruz bıktım artık bugün yenilisek hiçbirşeyin izahı olmaz

tonya55
21.11.2016, 20:31
yusuf erdogan cok etkili cok istekli takımın en iyisi

Hakan
21.11.2016, 20:32
Ulan topu önüne alsana Mehmet!!!

cyberentalpi
Bu kadar pozisyon bulup topu tıkamayan tek takımız

Giallorossi
Bu pozisyonlarin bir tanesi atamayan bir takim iste

Sefaenes
21.11.2016, 20:33
of damdoy of la forvet olsa gol du bu gol

yorumsuz6117
Mehmet Ekici ..... git..

bahadır2561
Mehmet'le yenilemezler umarım

Ogün'
2'yi atacaklar maç bitecek

Ahmet Aksu
Bu takim gol atma ozurlusu nasil cozecekler merak ediyorum. Ndoye mehmet rezalet sutlar baska da pozisyon yok.

batuhanTs
21.11.2016, 20:34
Sen damdoy degil n'doye denen yenetek fakirisin kimi kandırıyorlar anlamadim

Nihat Güneş
Cok kolay gol yiyoruz , cok zor gol atiyoruz...

alone_6161
charlesın çoktan atılması gerekirdi. kart bile almadı

ts_tuncay_ts
21.11.2016, 20:35
merak ediyorum kaç dakika uzatma verecek...

~UniCef~
Onazi su ana kadar cok iyi oynuyor. Takimin en iyisi.

Ahmet Aksu
Okay da bugun rezalet ortasahada onazi biraz aktif oynuyor

muratoztuurk
21.11.2016, 20:36
Bu takım 8. dakikada saçma sapan bir gol yemek için mi günlerce idman yapıyor. Ne kadar dirayetsiz bir insan sürüsü var bu takımda ya!

~UniCef~
Forvetsiz bir takim. Kim gol atacak bende cok merak ediyorum

Ogün'
charlesın çoktan atılması gerekirdi. kart bile almadı
Taraftar olacak ki hakem verecek laylaylay başka bir şey yok

Manu61
Ekici'nin şu saçma şutlarına deli oluyorum.

Sefaenes
21.11.2016, 20:37
Mehmet neden hep sut cekiyor birde adam gibi pas verse gol bile atardik

tanjugunduz
21.11.2016, 20:38
bu kafasiz zeki nin de dam.doye denen futbol fakirininde nedir buya eziyet cile arkadas su yonetime su topcular yakisiyor mu sahada ne oynadigini bilen oyuncu yapımcı yok ne oynuyoruz bioen varsa bana anlatsin ezbere dogaclama ALLAHim.sen bize sabir aklimizi koru.

O ruh geri gelecek

ÖmürKaradeniz61
Okay niye triplerde bu akşam nedir sıkıntısı?

yattarahayranı
Şunu söyliyim eğer bu takım Ersun yanal in umrunda olsaydı bu takım her hafta duran topdan gol yemezdi

Gümüshane
Bu futbolcular takım mı seciyor ya??

ts_tuncay_ts
21.11.2016, 20:41
Bu mustafa yumluyu futboldan men etmek lazım...böyle çirkef bi adamın trabzonsporda işi olmaması lazım

Hakan
Hay Damdoy musun nesin.

Dip.Ing.Mag.
Günümüz futbolunda yan toplardan gol yeme oranı 100 e 3. Fakat bu oran bizde 3 e 1

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

sbay
21.11.2016, 20:42
Sizin oynayacağınız topun ....

tanjugunduz
bur cift lafimda ersun hocaya sorun belli cozumler uretecek olan sensin baskan gelip vozecek hali yok o zaman nerde kaldi profesyinellik.dersiniz kanat akini yapamiyorsun ibanezi dene oyunculara pozisyon bilgisi yukle degisik varyasyonlar dene hatta forvete yusufu koy ara paslarlarla gole ulasmayi dene dene birseyler bu takim yapisi ve oyunu ile olmuyor iste gor bunu.

O ruh geri gelecek

Enes Başkaya60
yÖNETİM iSTİFA...

Punisher-61
Takim yerlerde sürünüyor baskanin umrunda degil ...

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

yorumsuz6117
Damdoy'da herşeye gülüyo :D

ÇaGaTaY
Sabır ya sabır antalyaya 1 gol atamıyoruz
Biz nasıl bu kadar rezil bir takım olduk

Emre Veli
böyle alışma süresi olmaz olsun. yeter! 11 haftada 7 gol atmak ne demek yahu ne demek?!

mustyde
Futbolu neyse de hakem rezalet bunlar nasıl maç yönetiyor anlamıyorum oyunun içine sıçtı resmen.

Edit: Golümüzü yedi hakem.

tanjugunduz
21.11.2016, 20:43
Bu futbolcular takım mı seciyor ya??
hem.futbolcu hemde ersun hoca mec seciyor onemsemiyor ben yaptim.iate akimi.oyuncular oynamiyora getiriyor olayi.

O ruh geri gelecek

Hakan
Hakem golü yedi.

Mert'
Antalyalılar da ne yattılar be kardeşim ayıptır.

Dip.Ing.Mag.
#AvniAkerdemek Trabzonspor demek. Trabzonspor demek işkence demek

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Doğukan Uçan
akyazı acılmasın bjk fb gs üçünede aynı anda trabzon da yenilmek utançtır

Giallorossi
100% golü vermedi serefsiz

odyseuys
golü niye vermedi????

Ahmet Aksu
Resmen hakem golumuzu yedi eger topla oyuna baslamadan yusun hafif itmesini gormediyse

Chiko
21.11.2016, 20:44
100% gol!

orhan42
Buz gibi golü vermedi i.ne hakem..Bu ne iştir ya !!!!!

muratoztuurk
Bildiğin golümüz verilmedi kaleci elinden düşürdü yusuf kaptı attı yok bu hakemler mal MAL MAL

Enes Başkaya60
Golü de vermediler...

Berkan
oç hakem versene golü gavat herif

Arda'
Kaleci elinden kaçırmış topu net gol

odyseuys
ulan golü niye vermedi böyle şerefsizlik olur mu arkadaş. golü nasıl vermezsin sen, temas yok faul yok kaleci yusuf'ün önüne bıraktı topu. buz gibi gol arkadaş.

EnjoyTheMusic
21.11.2016, 20:45
%100 net golü vermedi.

Allah böyle hakemlerin belasını versin!!!

Bu maçta ne sonuç çıkarsa çıksın Yönetim bu verilmeyen gol üzerinden TFF'ye yüklenmeli !!!

orhan42
21.11.2016, 20:45
Allah belanı versin hakem..Ulan allah belanı versin !!!!!!!!!!

orhan42
21.11.2016, 20:46
Tamam kötü oynuyoruz da hakemler hep bizi mi doğrayacak ??????

tanjugunduz
gol.gitti gume her hafta bir degisik karara maruz kaliyoruz . bu arada ersun hoca ikinci yariya oyuncu degisikligi ile.cikmazsa bilin ki takima konsantre degil. ibanez akbas degisikligi bekliyorum .

O ruh geri gelecek

odyseuys
bu hakem kılıklı şerefsizlerler futbol bir adım ileri gitmez. kostümünden başka hiç birşeyi hakeme benzemiyor bu şerefsizlerin.

Mert'
Hakem çok kaşındı olay çıkmasa iyiydir.

Berkan
bi gol bi penaltıyı vermedi 6öt oglanı

Soner Albayrak
21.11.2016, 20:47
Hakem ve Antalyasporlu futbolcular yüzünden ortam gereğinden çok fazla gerildi maalesef.

Mert Acar
Orospu cocugu hakem..

Enes Başkaya60
Serefsiz hakemler serefsiz kaleciler bizim macta piyasaya cıkın...

redbul
Hayatımda bu kadar rezil bir maç izlemedim