PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 10.Hafta l Mete Kalkavan 2-1 Trabzonspor l Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7

Hasan Habip Özbay
30.10.2016, 18:27
Çok ama çok zor maç şapkadan tavşan çıkarabilirsek puan alabiliriz yoksa zor ama futbocular inanırsak neden olmasın

KARAGOZLUM
30.10.2016, 18:31
Insallah fark
yemeyiz yazik gunahtir

Soner Albayrak
30.10.2016, 18:38
Gs maçı gibi olmaz, beraberlik iyi sonuç olur bizim açımızdan.

Hakan
30.10.2016, 18:40
Berabere biter.Eksik ve Napoli mağlubiyetiyle çıkacaklar.

Someone
30.10.2016, 18:46
tek farklı yenilgiye razıyım fark yemesek de rezil olmasak.

DeAgLeMaNyAq
30.10.2016, 18:48
BJK Vodafone Arena'da oynadığı 7 lig maçının 6'sını kazandı sadece GS ile berabere kaldı. Sırf bu durumdan dolayı puan almak sürpriz olur ama futbol bu belli olmaz...

Arda'
30.10.2016, 18:52
Leşoğlu leş takımla mağlubiyetlere devam 3-0 biter

Fatih Öztürk
30.10.2016, 19:20
Göbekte Onazi yerine Aytaç oynamalı, ortada top yapmalarını engellersek sinirlerini bozabiliriz. Belki bir şans golü diyecem ama golü onlar bulursa hiç bir şey yapamayız.

adiloş bebe
30.10.2016, 20:15
Umudum yok

Jedi
30.10.2016, 20:24
banko beşiktaş ..puan alamayız bu maçtan ..

Yiğit SARI
30.10.2016, 20:27
Görüyoruz ki sorunumuz konsantrasyon. Konsantre olabilirsek devamı gelir her türlü sonuca açık bir maç yeter ki erken gol yemeyelim.

Doğukan Uçan
30.10.2016, 20:35
konya da 3-0 yenildigimiz maç vardı. aynı o maç gibi 3 veya 4 yeriz bence. beşiktaş, galatasaray dan daha iyi oynuyor

batuhanTs
30.10.2016, 20:37
Senolsporu destekleyen arkadaslarin sevinecegi bir skor bekliyorum

katre-i.matem
30.10.2016, 20:47
Oynanmamis her mac kazanilmaya adaydir. En cok cekindigim talisca yok. Napoli maci sonrasi onlar icin de zor mac olacak.

Sakat cezali problemleri var ve defans problemi yasayacaklar.

Gs macindaki gibi beklersek yeniliriz bence. Zayif taraflarina saldirmaliyiz.

Courage
30.10.2016, 20:47
Türk Telekom Arenada birileri öyle yada böyle Trabzonspor'un yaşadığını hatırladı. Şimdi sıra Vodafone Arenadakilerde.

Doğru işleri yaparak kendilerini son 5 yılda her anlamda toparladılar ona sözümüz yok lakin medyanın ve bir kısım internet kuşu gerizekalının haddinden fazla abartılarıyla birlikte özellikle bizi hakir gören üsluplarını yedirmek için iyi bir fırsat olabilir. Aleyhimize çok şey var ama yenilmeyecek hiç bir takım olmadığı gerçeğini unutmadan çıkarsak .... yine de ümidim var.

signal
30.10.2016, 21:04
Galatarasay maçı stratejisi ile savunma ağırlıklı bir oyun tarzı ile oynayacağımızı düşünüyorum. Bu plan her zaman tutmaz Özellikle ilk yarı yiyeceğimiz erken bir gol farka gider.

drose61
30.10.2016, 21:20
Beraberlik alabiliriz bence. Yorgun ve yuksek bir ihtimalle de moralsiz olacaklar. Bunca eksikle yakalamisken yenilmememiz lazim.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilyskm
30.10.2016, 22:03
Kontra oynayabilecek bir kadro lazım, ileri uçta koşacak 2 kişi olmalı, bir tanesi Castillo diğeri dilim varmıyor ama Yusuf olmalı, bu maça santraforsuz çıkmalıyız, Damdoy dene topçu müsveddesi oynamamalı ve hatta 18 de dahi olmamalı, Muhammet Demir belki hızıyla bir şeyler yapabilir, yedek başlamalı

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Punisher-61
30.10.2016, 23:30
Cok kötüyüz cok Rezil Top oynuyoruz cok beceriksiz topcularimiz var ama nedense bjk bize karsi ilk yenilgisini alacak diye düsünüyorum

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Manu61
30.10.2016, 23:34
Beşiktaş'ın eksikleri var ama kendi sahalarında çok farklı oynuyorlar zor maç.

Fatih Öztürk
30.10.2016, 23:36
Deplasmanda bjk'yi genelde yeniyoruz tabi elimizde işe yarar oyuncular varken.
Son 11 bjk deplasmanından 5 galibiyet, 3 beraberlik çıkardık.

Hasanu
30.10.2016, 23:37
Şimdİ sakince bir değerlendirme yapmak istiyorum.Öncelikle Ersun Yanal'ın oynatmaya çalıştığı oyun biçimini açıklamak gerekiyor.Ersun Yanal'ın oyun planı 4-3-3 dizilişi üzerine kurulu bir oyundur.Bu dizlişi top kendisindeyken 3-4-3 şeklini;top rakipteyken ise 4-3-3 şeklini alır.Bu dizilişler arasındaki geçiş;
x
x-------------x------------------x---------------x
-----------------------x---------------------------
-------------x-------------------x-----------------
x-------------------------------------------------x
-----------------------x----------------------------
İKEN
--------------------------X------------------------
------X------------------X---------------X--------
X-------------X-----------------X--------------X-
----X----------------------------------------X----
--------------------------X-----------------------
ŞEKLİNİ ALIR.
Top sendeyken oluşan diziliş biçiminde atağa çıkma şekli genellikle defans hattının topu ileriye dikerek top forvetlerle buluşturulmaya çalışılır.Eğer forvet topu takım arkadaşına indirirse direkt atak başlar;eğer indiremezse orta dörtlünün yapacağı baskı sonucu top orada tutularak rakip orada boğularak hataya sürüklenir ya da direkt top kapılarak atak başlar.Bu atağın başlangıç kısmı.Atağın devamında da genellikle bekler çizgiye inerek oyunu genişletir ve oyun rakip sahaya yıkılır.
Şimdi gelelim bu sistemin oyuncularına.
Bir kere bu sistemin kilit oyuncuları bek mevkisinde oynayanladır.Peki niye?Çünkü genellikle top rakip sahada oynanır ve oyun sıkışır.Sıkışan oyunu da açmanın çözümü beklerin açacağı ortalardır.Kısacası bek oyuncularının tekniği ve dinamizmi temel özellikleridir.Peki takımda bu oyuna uygun bir bekler hangileri?Sadece İbanez.
Gelelim önliberoya.Bu oyunda oyunu kuran önliberodur.Ama bu oyunun önliberodan beklediği sadece bu değil.Önliberonun oyunu kurabilmesinin yanında özellikle kontraatağa yakalandığında yavaş kalmamalı ve bunun için ya hızlı olması ya da pozisyon bilgisinin üstünlüğüyle bunu daha önceden sezebilirek atağı kesmesi gerekir.Peki bizde bu tarz bir önlibero var mı?Mevcutta yok.Ama bu biçimi verebileceğiniz isimler var.Okay,Aytaç ve Onazi gibi.
Bu oyunda top sendeyken rakip genellikle kaptığı toplarla hızla kontratağa çıkarak gol arar.Bu kontratak biçimi genellikle ileri çıkan beklerin kenarlarda bıraktığı boşluklara uzun oynamak ile gerçekleşir.Dolayısıyla bu oyunda stoperler orta seviye üstü hıza,vasat bir oyun kurma becerisine ve yüksek pozisyon bilgisinin olması gerekir.Bizde bu tarzda olan stoperler kimler?Sağ stoper olarak böyle bir isim yok.Sol stoper için Durica hayli hayli yeterli. Ayriyeten Akbaş eğer tekniğini geliştirebilirse sol stoper için aday olabilir.
Orta saha ikilisi nasıl olmalı sorusuna gelirsek,bu oyuncuların temel özellikleri dinamizm(dolayısıyla güç),orta seviye ve üstü teknik.Kısaca iki yönlü orta saha.Bizde bu tarzda bir oyuncu var mı?Ekici ve Bero bu ikili olabilir.
Nihayet forvete gelelim.Bu oyundaki ileri üçlü golcü kimlikli ve dinamik olmalı.Yani bu ileri uçtaki tüm isimlerin gol atma açlığı olmalı.Bizde bu tarzda bir forvet yok.Ama belki Bero ileri üçlünün sağında oynatılabilir.

Ozan Yılmaz
30.10.2016, 23:39
Kazanırsak fener maçına kadar herkesin kredisi oluşur, ben beraberliğe de razıyım.

cakalkerem
30.10.2016, 23:55
şapkadan 3 çıkarsa iyi..

gol atamayıaz taraftar baskısı ile en az 3 yeriz

gurur6134
31.10.2016, 00:05
Bugunku macin ardindan fazla beklentiye girmemek gerek 1 puan diyordum bugune kadar simdi 0..1 puan altin olur.

ibrahim
31.10.2016, 06:18
Korkayrım ondan...

Yiğit Gayretli
31.10.2016, 08:16
Bir gerçek var ki gs maçı gibi olmayacak...

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2016, 08:22
BJK, zayıf ve istikrarsız rakibini yener

Ertan 51
31.10.2016, 09:08
Rize maçının etkisiyle yazmıyorum,
ğs galibiyeti de beni etkilememişti,
takımımı çok yakından tanıdığım için söylüyorum,
inşallah bizi mahçup edecek bir sonuç almazlar,

normalde bjk veya herhangi bir takım 2. lig takımı ile oynasa futbol bu her şey olabilir diye düşünürüm,fark aklıma gelmez ama biz öyle garip bir takım olmuşuz,öyle kötü bir takım olmuşuz ki kendimiz için aynısını düşünemiyorum :(
en çok canımı acıtan da bu duygu oluyor,bu gerçek oluyor :(

Kemal Öztel
31.10.2016, 09:23
Rize maçını hoca resmen kendi verdi ölmüş oyuncuları sahada tutarak.Derbilerde özel bi sakinliği var Ersunun çok zor ama olur da bjk maçını alabilirsek Antalya-Gençler(d)-Kayseri(d)-Adana maçlarından 10 puan çıkartabiliriz sonrasında çok zorlu Başakşehir,şb ve Bursa maçları..

alper*
31.10.2016, 09:34
Önümüzdeki haftalardan;

hafta, Beşiktaş (D): -0-
hafta, Antalya: -3-
hafta, Gençlerbirliği (D): -0-
hafta, Kayseri (D): -1-
hafta, Adana: -3-
hafta, Medipol Başakşehir (D): -0-
hafta, Fenerbahçe: -0-
hafta, Bursaspor (D): -0-

11+ 7= 18 puan.

İkinci yarı 22 puan toplar mıyız?

cebcare
31.10.2016, 09:36
Fark yemesek iyi.

Yiğit Gayretli
31.10.2016, 09:38
Ersun Yanal hatalarından ders çıkarsın. Gelecek o kadar karanlık değil. Sadece basit hata yapma lüksümüz yok.

Hasanu
31.10.2016, 09:42
Ersun Yanal hatalarından ders çıkarsın. Gelecek o kadar karanlık değil. Sadece basit hata yapma lüksümüz yok.
Sana bir şey sormak istiyorum.Sence hocanın oynattığı oyunda bir gelişime var mı?Bu oyun bizim oynamamız gereken oyun mu?

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2016, 09:44
Önümüzdeki haftalardan;

11+ 7= 18 puan.

20'yi bulabilirsek iyi vallahi
ne günlere kaldık be

Yiğit Gayretli
31.10.2016, 09:44
Sana bir şey sormak istiyorum.Sence hocanın oynattığı oyunda bir gelişime var mı?Bu oyun bizim oynamamız gereken oyun mu?
Hayır. Mevkiler dahil kurgu çok yanlış. Fakat bu benim işim değil. Herkes işini yapmalı.

Ersun Yanal'ın 3. denemesi. 2 kez başarısız oldu... 3. ye Allah kerim...

BERBATOV61
31.10.2016, 09:49
ersun efendinin kendi tanıtımı için önemli maçlar bunlar bu maçlara deli gibi çalışır merak etmeyin GS maçından daha çok ezilmeyiz

İ. SARAL
31.10.2016, 10:15
2-0 veya 3-0.

61Firtinasi61
31.10.2016, 10:30
Bence, biz bu maci kayip etmeyecegiz.......

1:1......Biter.

Maci kazanamiyorsan........Kayip etmiyeceksin........

seçuk
31.10.2016, 10:44
Şöyle bir bakarsak normal sonuç 1-2 farklı bjk galibiyetidir. Sürpriz denebilecek beraberlik veya galibiyete TS nasıl ulaşır çok uzağa gitmeye gerek yok. Gs maçındaki gibi ilk golü bizim bulmamız maçın sonucunu doğrudan etkiler.
İlk golü biz bulursak kalan dakikaları istim üstünde izlemeye hazıra olun. Bjk atarsa ilk golü tvyi kapatin bence sonrası facia olacaktır.
Umarım Gs maçı gibi bir sürpriz yapar bordomavi. Ama zorlu bir maç orası açık.

HTC Desire 828 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

A.Gökhan AKIN
31.10.2016, 10:46
çok fazla yoruma gerek yok. Bjk, Cincon gibi mallık yapmaz..

Yiğit Gayretli
31.10.2016, 10:58
bjk, gs'ye oranla çok daha tempolu oynuyor(du). Çok daha çeşitli hücum planları var(dı).

Eksilerimiz;

-Oyunu önde oynamaya çalıştığımızda orta sahamızın temposu yetersiz kalıyor. Kulak memesi kıvamına geliyor.
-Gol vuruşu konusunu çözemedik.
-Hızlı oyun kurup orta saha elemanlarımızı ileri taşıyamıyoruz.
-En kuvvetsiz bölgemiz kanatlarımız, bjk'nin en kuvvetli olduğu yer kanatları

Artılarımız;

-Nispeten iyi kapanıyoruz.
-Kapandığımız surette, bjk'nin stoperlerimizi rahatsız edebilecek fizik ve oyun bilgisine sahip, hava hakimiyeti yüksek santraforu yok.
-N'Doye yorulana dek stoperler kim olursa olsun çok iyi boğuşuyor ve top tutuyor.
-Bero, ceza sahası içi ve çevresinde çok etkili oluyor. Skora doğrudan veya endirekt şekilde etki edecek hamleyi yapıyor.
-Fizik gücü ve kondisyon olarak ligin zirvesindeki iki-üç takımdan biriyiz.
-bjk'nin en formda oyuncuları ya sakatlıktan dolayı oynamayacak ya da sakatlıktan yeni çıkmış ve maç eksiği olacak.

El Cordobes
31.10.2016, 11:19
en korktuğum adamları taliscaydı.

birincisi hakikaten yetenekli ve skora direkt etki edebiliyor. onu durdurmamız zor olurdu.

ikincisi ise aşırı sahtekar bir oyuncu. ceza sahası önünde frikik almak için anında kendini yere bırakıyor. inönü baskısıyla kesin bu tarz duran toplar kazanabilirlerdi.

gerçi bjk de belalımız olan, bizi boş geçmeyen bi sürü adam var. quaresma, cenk, ömer şişmanoğlu... bakalım listeye yeni kişiler ekllenecek mi?

Faruk BERBER
31.10.2016, 11:21
Yenilmeyeceğimizi düşünüyorum.

Dün kazansaydık, güvenim daha da artardı.

Kemal Öztel
31.10.2016, 11:23
Castillonun bu maça yetişmesi de çok önemli,Kanatları Castillo Yusuf yapıp merkezi Bero Mehmet Okay yapabiliriz.Castillo hızlı hücumda çok yararlı olacaktır.Tosicin cezalı olması da avantaj bu ara çok formdaydı.Rhodolfo ağır bir oyuncu Marcelo sıkıntı.Neyse Napoli maçında da bir iki sakat verirler kesin

duyurukcu
31.10.2016, 11:26
ersunun Trabzonspor başında iken bjk ye şansı tutmuyor gs ve şb ye karşı ise başarılı oluyor umarım bu bjk istatistiği bozulur.yenilirsek 3 farkla yenileceğimizi düşünüyorum ki bu gol atmadan olur gol atarsak maçı alırız

Ertan 51
31.10.2016, 11:35
Önümüzdeki haftalardan;

11+ 7= 18 puan.

20'yi bulabilirsek iyi vallahi
ne günlere kaldık be
Abi biz bu hesapları geçen sene yapıp tarihin tozlu raflarına kaldırmadık mı yaa,
şunların konuşulması,şu durumda olmamız kabul edilir bir durum değil,
bir ivme yakalasak da şu muhabbetler son bulsa,
nasıl olacak bilmiyorum imkansız gibi görünüyor ama inşallah bi çıkış yakalarız.

Mert Oğuzlu61
31.10.2016, 11:43
Kazansak ne olacak kaybetsek ne olacak, Gs maçı sonrası Rize yi yensek sezon yeniden başlayabilirdi o zaman bu maça ayrı bir motivasyon katardı ama şimdi hiçbir anlamı yok. Takım 1 puan alsa yeter, yenilirsek haftayı küme potasında tamamlama ihtimalimiz var. Hem kargalara yenileceğiz hemde Gs nin yapamadığını Şenol Güneş in takımı yapacak, bizi kümeye itecekler. Bundan büyük rezalet olabilir mi ? Olacak işte.

_________atiba___tolgay

_____q7_____oğuzhan_____olcay

_____________aboubakar

Zeki, Akbaş felan bunları mı tutacaklar daha 120 kiloluk dötünü kaldıramayan yağ torbasını tutamıyorlar 2 tane gol yediriyorlar, rakibe maç başına 80 tane orta açtıran ligin en kötü kenarları bizde, hücum hücümüz zaten yok, olan gücümüzde oyuncular yalan yanlış mevkilerde oynayınca hepten bitiyor.

8-14 arası bir konumda ligi bitireceğiz işte orası kesin. Daha 10. hafta gelmeden hedefsiz kaldık, Bjk yi hangi motivasyonla yeneceksin ? Gs maçı şanstı, bu maç öyle olmaz. Bu sezon bitmez beyler, hiç alışık değiliz 2 sene üst üste sıradan Anadolu takımı gibi 8-14 arasında takılmaya, yönetim devre arası planlamasını şimdiden yapmalı yoksa bu sezon bitmez, hem onlar için hem bizim için...

zafercalikoglu
31.10.2016, 11:49
topun arkasına geçip hızlı atak oynrasak maç bizim,defgansımzında daha dikktali olması lazım,öle rize macındaki gibi hatalar olmaması lazım ,ben en kötü bir puan alacağımızı düşünüyorum ,

yazıkoldu
31.10.2016, 11:57
o girsin bu çıksın muhabbetini gördükçe buralardan gidesim geliyor. dünkü maç 2-2 sanki cenaze var, sanki kadromuz herhangi bir süper lig takımından çok daha iyi. 4 forvetimiz var: shaydeav, ndoye, muhammet, suk toplasan bir kweoke etmez, takasa 4'ünü versek kweokeyi alabilir miyiz, veya hangimiz hayır vermeyelim der. zeki, akbaş, yumlu, yusuf için taraftar 7/24 lanet okuyor. şimdi bunlara onazi de eklendi. hatta ekici, aytaç ve diğerlerinin tamamı için yoğun eleştiriler var. Yeni yönetim geçen sene ara transferi yaptı: güray, muhammet bir iki kişi daha, bu sezon hiçte azımsanmayacak harcamalar sonucu elde avuçta bir şey görünmüyor. Şimdi o gitsin bu gitsin demenin anlamı yok artık, hoca da yönetimde sonuna kadar kalacak, taraftar artık bu sezon ligde tutunup daha iyisini yapabilirsek buna destek verecek. iyi sonuçlar iyi kadrolarla olur ve istikrarla olur.

7can61
31.10.2016, 12:17
Şapkadan brontozorus çıkartsak puan alamayacağımız maçtır, ilk kez bu kadar umutsuzum.

Hakan
31.10.2016, 12:49
Onur
Zeki Uğur Durica Akbaş
Okay Mehmet
Güray Bero Castillo
Damdoy

Okay,Bero,Uğur ve Mehmet sınırda.

İsa Gündoğdu
31.10.2016, 12:56
0-0 biter
yorgun beşiktaş, napoli bereberliğinden sonra elimizden kaçıran taraf biz oluruz.
beşiktaş ı bu şekilde bi daha yakalayamazsın.

adiloş bebe
31.10.2016, 13:00
galatasaray maçında ersun hoca düşündüğünün yarısını yapabildi savunmada herşey tamamdı ama hücumda arzuladığu kontra futbolu oyanayamadık şimdi tekrer böyle bir maç bu sefer savunmada yine boş alan bırakmayıp top kaybetmeden hızlı kontralara çıkabilirsek ufak bir şansımız olur ama bu Trabzonspor öyle bir görüntü malesef vermiyor. Kaldı ki bjk galatasarydan daha alternatifli bir takım ayrıca vodafone arenada çok arzulu oynuyorlar. Gs maçında nasıl bruma bize bela olduysa bu maçtada abubakar ve quaresma bize çok sorun çıkartacaktır diye düşünüyorum. Bizdede hücum hattında bero ve castillo dışında iyi bir kozumuz yok. Terazide bjk net ağır favori ama Trabzon bu yinede belli olmaz diyerek avutmak istiyorum kendimi. BAŞARILAR FIRTINA!!!!

Orkun 61
31.10.2016, 13:01
Ben Rize maçında kötü oynadığımıza katılmıyorum.Oyunun belli bölümlerinde çok olumlu işler yaptık ki çok kısa süreler de değildi.Sorun bu muntazam oyunu henüz 60-70 dakika civarlarına çıkartamamış olmamız.Dün defans SOS verdi.Aynı defans Galatasaray maçında harikalar yarattı.Sebebi basit,Galatasaray maçında yerleşik defansla arkamızda boşluk bırakmadan,topun arkasında takım olarak geçerek oynamamız.Rize maçında ise takım olarak öne çıkarak oynadık ve hantal geri 4 lünün defosu ortaya çıktı.Hoca, takımı mevkiler arası boşluğu,mesafeyi kapatarak oynatmaya çalışıyor.Doğru mantık yanlış oyuncular.En azından bek oyuncularımız süratli olsa bu kadar pozisyon vermezdik.Yediğimiz ilk golde Akbaş arkasına adam kaçırdı,Uğur rakip santrafor'a refakat etti.Hamleli değil çakılı stoper tipi olduğundan pozisyonunu kaybedince müdahale edemiyor.2.golden önce Onazzi topu rakip 18 önünde kaptırdı,takım 70 metre geriye koştu.Golden önce Okay'a bakın.Adamın yanındayken,rakip arkaya hamle yaptı Okay kaldı.Golden sonraki görüntüde de izleyebilirsiniz elleri dizinde nefes almaya çalışıyordu.Bunlar oyuncuların direk eksikliklerinden ziyade takım olamamanın handikapları.Sen her ataktan sonra 70 metre geriye koşarsan 30.dakikada dilin dışarıda gezmeye başlarsın.Zamanla düzeleceğine inanıyorum.

Beşiktaş maçında şu tablo olmaz.Daha derli toplu,topun arkasına takım olarak geçerek oynayacağımızı düşünüyorum.Bu hantal defans hattının defolarını örtecek bir taktik.Gomez olsa çekinirdim ama bizim Galatasaray maçındaki kapalı defansımızı açacak golcüleri yok.Ne Cenk ne Abubakar bu tarz oyuncular değil.En büyük tehlike ceza sahası şutlar ve duran toplar olur.Zekiyi sağ kanatta tek bırakarak kendi ayağımıza sıkıyoruz.Bero kesinlikle ortada oynamalı.Hiç birşey yapamıyorsam hem bek hem kanat tecrübesi olan Güray'ı Zekinin önüne koyarak oynarım ben şahsen.Ekici-Bero-Onazzi(dönüşümlü olarak Okay) orta sahası daha dirençli gibi.Ne Onazzi ne de Okay 90 dakikayı o tempoda çıkartamıyor.

Her maç 3 ihtimalli elbette ama ben kolay yenilmeyeceğimizi beraberliğin daha yüksek ihtimal olduğunu,kontradan ilk golü bulursak sürpriz bir galibiyette alabileceğimizi düşünüyorum. Beşiktaş'ta eksik olan oyuncuların kim olacağından ziyade eksiklerinden ötürü takım kurgularının bozulması bizim avantajımıza.

oflubektas
31.10.2016, 13:02
Gs maçında umutluydum, favori olmasak da şansımız olduğunu maçtan önce forumda yazmıştım. Rize maçından bağımsız yazıyorum; bu maçta puan alırsak öpüp başımıza koyalım. Öncelikle stoperleri gs defans ikilisi gibi "elek" değiller. Gs'de basan pres yapıp ikili mücadeleden çekinmeyen sadece Tolga Ciğerci varken bjk orta sahası göbekte Atiba ve Tolgay, kanatlarda da basan adamlardan kurulu. Preste dağılmamız nedeniyle Talisca'nın yokluğunda Olcay'ı da oynatabilir Şenol Güneş. Ayrıca tıpkı Bruma-Zeki eşleşmesi gibi korkutucu bir Quaresma-Zeki eşleşmesi görünüyor. Açık alanda yakalanmayacakları için Uğur ve Mustafa Akbaş vaziyeti idare eder ama madem defans yapacağız, bari Zeki yerine Togo futbolunun medar-ı iftiharı Akakpo oynasın. İnşallah Castillo iyileşir, Bero da Allah rızası için bi ortaya geçse çok iyi olur. Sağ açıkta kontraya ve sızmaya yatkın Yusuf olmalı. Onur'un da insanlıktan çıkacağı iyi bir performans çizmesi şart.

artvints
31.10.2016, 13:16
quaresma çalım konusunda bir bruma değil ama arka direğe stoper ve bek arasına yaptığı ortalar çok tehlikeli oluyor. caner de aynı şekilde orta yapıyordu o yok en azından. sağ kanattan orta yaptığında zeki'nin dikkatli olması lazım. onun dışında çok tempolu oynayabiliyorlar. kanatlar etkili olduğu için defansımızı açma şansları var. gs'nin bruma hariç kanat etkinliği yoktu. rize akhisar maçındaki 4 puan bu maçta rahat oynamayı sağlayabilirdi. akhisar maçındaki puan kaybı gs maçına olumlu etki etti puanı aldık, yine aynısı olur inşallah.

dağlıca61
31.10.2016, 13:21
Dilerim kazanırız ama maalesef kazansak bile kayıp ettiklerimiz geri gelmeyecek, bu maçıda kazanırsak Trabzonspor un hali okyanusu geçip derede boğulmak özdeyişini hatırlatır.

yüregimts
31.10.2016, 15:00
jimnastikcilerde hangi oyuncular eksik olacak ?

-Samet
31.10.2016, 15:22
jimnastikcilerde hangi oyuncular eksik olacak ?

Caner, Aras , Talisca sakat.Necip de sakatmış.
Gökhan Inler de sakattı ama iyileşir muhtemelen.

-------

Ayrıca bu maçtan alınacak beraberlik Gs galibiyeti , Rize beraberliği sonrası iyi olacaktır. Galibiyet ihtimalini düşük görüyorum ama imkansız değil tabi ki.

Galatasaray maçında kademe, pozisyon hatasını neredeyse yapmayan defans, Rize maçında iki tane amatör, bildiğin amatör gol yedi.

Bu durum da Gs maçı gibi maçların her zaman farklı olduğunu ve her zaman farklı bir psikoloji ile hazırlandığımızı gösteriyor. Beşiktaş maçına da aynı şekilde iyi hazırlanacağız.

Ayrıca hafta arası Napoli maçı oynayacaklar.Bu durum da önemli. Her ne kadar rotasyonlu geniş bir kadrosu da olsa bundan etkilenecekler mutlaka.

Ancak Gs maçından farklı olarak,
Defans kurgusu kesinlikle daha iyi Beşiktaş'ın.
Ayrıca gol atma konusunda da kesinlikle daha iyiler.Gol sayısını yükselten bir Aboubakar , hücuma asistlerle katkıda bulunan Quaresma önemli. Talisca da son haftalarda bu anlamda çok önemli işler yaptı. Neyse ki o sakat artvints de belirtmiş, Quaresma direkt olarak gollük orta yapıyor. Rize maçında yapılan saçma markaj hataları konusunda hocanın bu duruma yönelik çalışma yapması çok önemli.

Dolayısıyla gol atmamız konusunda sıkıntı yaşadığımız malumken, daha zor gol yiyen ve daha kolay gol atan bir takıma karşı oynayacağız. Kırılgan takım yapımız da hala devam ediyor bence.

İşimiz daha zor özetle, niye mi, aklıma Rize maçındaki Ndoye geliyor da ondan.

Umudum da yok değil, niye mi, Antalyaspor bence geçen maçta kkırmızı kart gördükleri periyoda kadar zor durumlara soktu bu takımı. Tosic de cezalıymış.

ozturk
31.10.2016, 15:29
Puan almamız imkansız gibi. Konsantre olamıyoruz. Kadromuz yetenekli değil. bjk kendi evinde ne yapar eder kazanır.

Arda'
31.10.2016, 15:33
Tosicin cezalı olması bizim için büyük avantaj ama kullanacak takım yok

redbul
31.10.2016, 15:51
beşiktaş bu maşa defansif olarak gökhan sağbek solbek adriano stoper marcelo ve rodolfo olacaktırki iki stoperide ağır araya hızlı adam kaçırmalıyız diyecemde kimi kaçıracağız oda muamma

Berke6198
31.10.2016, 16:37
4 veya 5 gol farkla mağlup oluruz. Ve buna rağmen maça gideceğim.

ozturk
31.10.2016, 16:57
İlk gol erken gelirse hezimet olur.

halilaziz61
31.10.2016, 17:04
Yeniliebiliriz ama ben kazanırızı oyladım, çünkü taraftar olmak bunu gerektirir
Haa şahsi fikrim en kotu berabere biter

İ. SARAL
31.10.2016, 17:13
Olcay denilen futbol fukarası gelir bizi yakar şimdi.

Tatar Kemal
31.10.2016, 17:17
bjk'nin önemli eksiklikleri var ama yine de maçı rahat kazanabilecek güçleri var. bjk'nin yedekleri bile şu anki as takımımızın 3 gömlek üstünde. beraberlik bizim açımızdan büyük bir başarı olur. ligin en kolay gol yiyen, en zor gol atan takımı olduğumuz için bjk en az 3-0 gibi rahat bir skorla kazanır.

7can61
31.10.2016, 17:18
Memleketin çok yanlış yerele gitmeye başladığı şu günlerde artık futbol konuşmanında bir anlamı kalmıyor, manasız geliyor.

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2016, 17:19
Berabere biter.Eksik ve Napoli mağlubiyetiyle çıkacaklar.

Dün akşam 3 puanı alıp 6.sıraya yerleşip büyük bir hava ve umutla şu maçı beklemek varken tüm hesaplarımız ve moralimiz alt üst oldu.
Eksik ve yorgun olması çok önemli değil, taraftarı müthiş ve bizden iyi takımlar
Ligden düşmeme adına 1 puan bile çok değerli orada
Umut hayattan sonra bitmeli yegen

emrhan61
31.10.2016, 18:52
Onur
Onazi-Uğur-Durica-İbanez
Okay-Ekici
Bero-Yazıcı-Castillo
Damdoy :)

Zeki,Yumlu,Akbaş,Aytaç,Yusuf,Muhammet türevi oyuncular asların ayağı kopmadıkça oynamasın lütfen.

bordolu mavi
31.10.2016, 19:03
Üç ihtimalli maç yorumu bekleyen arkadaşlar şaşıracak tek ihtimalli bir maç o ihtimal de açık ortada...
Mehter takımı gibi oldu takım 1 ileri 2 geri...
BJK nin yorgun olması sakatlıklar falan

İskender Çakmak
31.10.2016, 19:13
Ben de herkes gibi bjknın net favori olduğunu düşünüyorum.

Rize maçı içimdeki tüm hevesi öldürdü. GS maçında iyi olacağını hissediyordum ama bu maç için his falan yok.

Bu arada kazanırız dedim. Kaybetmeye elim gitmedi.

selcuk
31.10.2016, 19:20
4 resmi mactir yenilmiyoruz
bu seriyi

devam ettirmeliyiz
akilli sakin futbol oynarsak kazaniriz

8jk yarali, kötü oynuyorlar, sakatlari ve eksikleri bol, napoli yoracak onlari...

biz sezonun en iyi dönemimizi yasiyoruz, 3 mactan 5 puan ve kupada tur atladik
trendimizi sürdürüp positif bir sonucla evimize dönecegiz insallah

chener
31.10.2016, 19:27
bjk gs gibi durağan top oynamıyor.hızlı oyun ve oyunculara karşı net yeniliriz.

Full HD
31.10.2016, 19:29
Yeter ki rezil olmayalim!

Berkan
31.10.2016, 19:55
gs maçına gidenler cezalı mı ?

Yiğit SARI
31.10.2016, 19:56
7. Hafta - 15 Ekim 2016 Cumartesi 20:00 : Gençlerbirliği 0 - 1 Galatasaray

8. Hafta - 22 Ekim 2016 Cumartesi 19:00 : Galatasaray 0 - 1 Trabzonspor

9. Hafta - 28 Ekim 2016 Cuma 20:00 : Gençlerbirliği 1 - 1 Beşiktaş

10. Hafta - 5 Kasım 2016 Cumartesi 18:00 : Beşiktaş 1 - 2 Trabzonspor

Konsantrasyon konsantrasyon konsantrasyon!!

azcık da beceri...

ÖmürKaradeniz61
31.10.2016, 20:01
Geri yaslanacağımız bir maç olacağı için başabaş iyi bir futbol ortaya konacağına eminim.Beraberlik iyi olur,gs maçının kopyası olur.

Fatih Öztürk
31.10.2016, 20:02
gs maçına gidenler cezalı mı ?

Maalesef. Gitti güzelim bjk deplasmanı.

Fatih Özkan
31.10.2016, 20:17
Rize beraberliğinden sonra daha da zora girdi.

sbay
31.10.2016, 20:18
zor dostum zor...

Fatih Cengiz
31.10.2016, 20:36
Zor ama imkansız değil.. Bir sürpriz daha neden olmasın.. Zaten o olmasın bu olmasın ne olacak artık.

Yorgun ve eksik bjk ile oynayacağız.
Biraz konsantre olabilirsek, kolay top kaybetmez iyi kontraya da çıkarsak neden olmasın

Savunma yapacağımız için Akbaş durica ve Uğur iyi olacak.
Orta alan da Okay ve Aytaç birlikte oynayabilir. Yanlarına beroyu koysak iyidi ama Ekici oynar.
İlerde castillo ve Ndoye tamam.bero ve ekiciden diğeri de ilerde olur.. Hatta orta alan 5 li bile olabilir.

Sadece Sabride kararsızım, pardon zeki de..!!
Yerine artık akakpo mu oynar, Yumlu mu oynar!!?!?!? Güray mı oynar bilmem..

Ama q7 ye önlem alınması gerek..

Bu 3 ist takımı bizim en iyi onların sa en kötü olduğu zamanlarda gelip tek şut çekerek hatta bi kere orta sahayı geçerek bile yenmişlikleri vardır.

Neden olmasın

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Önder28
31.10.2016, 20:49
Rahat yeneriz.

Ömrüm Can SEZER
31.10.2016, 21:18
Maça gidecek arkadaşlar varmı yada galatasaray maçı gibi bir organizasyon varmı ?

Jedi
31.10.2016, 21:47
1,25 oran nedir bjk'ye.. resmen aşağılamış ts'yi iddaa ..

gurur6134
31.10.2016, 22:07
K.pasa yakaladi bizi ..hoca degisikligi ise yaramis..

artvints
31.10.2016, 23:01
K.pasa yakaladi bizi ..hoca degisikligi ise yaramis..

yanal'ın yardımcısı.

Dip.Ing.Mag.
31.10.2016, 23:21

Bence kıyak geçmişler. Bu ts ye fazla bile

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Emre Veli
31.10.2016, 23:24
beşiktaş orta sahası her ne kadar sakatlıklardan sonra değişse bile çok iyi ve tecrübeli oyunculardan kurulu. hele atiba tek başına takım. topu beşiktaşa verirsek işimiz yaş. olabildiğince topa sahip olmalı ve önde basmalıyız. beşiktaş'ta topu alıp gidebilecek tek adam quaresma ki kendisi bizim maçlarda acayip oynar. takım sağolsun gs maçında verdiği güveni bu hafta geri aldı. bir şey demek zor, beraberlik iyi sonuç.

sasort
01.11.2016, 00:24
kadro yazanda yok ne hallere düştük ya

arahna
01.11.2016, 00:27
şu ersun hoca hep soru işareti hep soru işareti . ama malesef katlanacağız
eldeki kadro mu berbat hoca mı anlaşılmıyor
sergen hoca olsa bence daha iyi olurdu
zeki uşak
uyanık
ama istikrarlı olur mu bilmiyorum

HOPA'LI TS'Lİ
01.11.2016, 08:15
Fark yemeyelim yeter
Hiç umudum yok
1 puan bile süper sonuç olur
Erken gol yersek fark olur

zekeriyya
01.11.2016, 08:17
bizim için değil onlar için zor maç bence

Yiğit Gayretli
01.11.2016, 08:33
bizim için değil onlar için zor maç bence

Bizim için her maç zor abi, öyle düşün :)

61Firtinasi61
01.11.2016, 09:31
Simdi bu macin Kaderi Ersunun elinde.
Simdi kendini ispatlaya bilirsin Ersun Hoca......

İlker Yazıcıoğlu
01.11.2016, 09:57
Zor maç olacak.
Rize maçı moralleri de bozdu.
Umarım iyi motive olur bizimkiler.
Kargalara yenilmek istemiyorum.

MUSTAFA BEŞTEPE
01.11.2016, 10:04
Selamün Aleyküm Trabzonspora Beşiktaş maçında başarılar dilerim. Ben Afyon-Sandıklı-Ballık beldesinde Trabzon sporun şampiyonlukları zamanından bu yana tS yi tutuyorum. Ne zaman yüzümüz gülecek. Takım kaliteli fakat çok formsuz. Biraz hırslı ve gayretli olsalar bu takım iş yapar.

Yiğit Gayretli
01.11.2016, 10:11
Rize maçındaki beraberliği avantaja dönüştürme zamanıdır. Yenseydik eğer, çok büyük ihtimal mağlubiyet alırdık bjk maçında. Şimdi pabucun pahalı olduğunu herkesin farkettiğini düşünüyorum...

Alper Beyazay
01.11.2016, 10:12
Çok ağır ezecekler gibi duruyor malesef. 3-4 yiyebiliriz. Hele de ilk golü ilk 25-30 dakika içinde yersek tarihi farka gidebilir maç malesef.

batuhanTs
01.11.2016, 10:20
Her macta bir yok soyle fark yeriz yok boyle darma duman oluruz seklinde yorum yapan bir suru yorum oluyor yiyelim su farkida artik sizde rahatlayin

ozturk
01.11.2016, 10:23
kadro yazanda yok ne hallere düştük ya

Kadro az çok belli. Değişiklikler de 88. dk dan sonra yapılacağından çok şey etmemek gerek. :)

Koray
01.11.2016, 10:27
Bjk zayıf ve beceriksiz rakibi karşısında ağır favori.

batuhanTs
01.11.2016, 10:50
Ilk defa kadro yapayim dedim guzel uygulama olmus

11241

orhan42
01.11.2016, 11:13
Galatasaray'ı Bruma ve Tolga'yı etkisiz hale getirerek durdurduk..Bu maçta;Tolgay,Quaresma bana göre rakibin kilit isimleri..Bunları kilitlersek belki diyeceğim,ama mücadele şart..Galatasaray maçındaki gibi full konsantrasyon ve mücadele belki puan çıkartmamıza neden olur..1 puan bana göre galibiyet ayarındadır..

Aydın Tiryaki
01.11.2016, 11:19
Onur
Zeki Uğur Durica Akbaş
Onazi Okay Ekici
Bero Castillo
Damdoy

Bu kadroyla çıkar.

gurur6134
01.11.2016, 11:27
Selamün Aleyküm Trabzonspora Beşiktaş maçında başarılar dilerim. Ben Afyon-Sandıklı-Ballık beldesinde Trabzon sporun şampiyonlukları zamanından bu yana tS yi tutuyorum. Ne zaman yüzümüz gülecek. Takım kaliteli fakat çok formsuz. Biraz hırslı ve gayretli olsalar bu takım iş yapar.

Hosgeldin reis..en cok siz hakediyorsunuz gulmeyi..bu sene boyle ama yapacak bisey yok.

Travelair
01.11.2016, 11:57
Rakibin oturmuş kadrosu ve baskın futbolcuları var. Bizim ise oturmamış ve yetersiz, bol hata yapan, pasif futbolcularımız var. Futbolcular vitrin maçı gördükleri gs maçına asıldılar ve mücadele ve hakem şansı ile de kazandılar. Sonra tatmin oldukları oynanan kupa maçından ve Rize maçından belli. Ya da sonraki vitrin maçına enerji depolamak için rölantiye alıyorlar. Sonuçta kaliteli futbolcularımız çok az ve tüm lig temposunu istikrarlı ve üst düzey tutabilecek düzeyde değiller. Başarılar dilerim ama ancak gerçekleri hayal dünyamızın önünde tuttuğumuz sürece ilerleyebiliriz

Tolga Okumuş
01.11.2016, 12:25
Sanırım bilerek ve isteyerek ilk defa maç izlemeyeceğim.

GencTurk6161
01.11.2016, 12:46
şu foruma olumlu bir yazı yazmak nasip olmayacak anlaşılan.

farklı mağlup oluruz. maçın sonuna kadar tek pozisyonumuz dahi olmaz.
maç ceza sahamız içinde geçer.

HOPA'LI TS'Lİ
01.11.2016, 12:52
Onur
Zeki Uğur Durica Akbaş
Onazi Okay Ekici
Bero Castillo
Damdoy

Bu kadroyla çıkar.

Mevcut kadrodaki ideal 11 bu

asilhamsi
01.11.2016, 12:57
Her macta bir yok soyle fark yeriz yok boyle darma duman oluruz seklinde yorum yapan bir suru yorum oluyor yiyelim su farkida artik sizde rahatlayin

alanya ve karabukten yedik zaten fark.Bu yorumları neden garipsiyorsunuz?Sezon sonu belkide kume dusecek iki takımdan fark yedik.

Siz takımın iyi oldugunu dusunuyorsunuz diye herkes oyle dusunmek zorunda degil.

SEDER
01.11.2016, 13:00
onazi ve suk un oynamadığı her kadronuza fitim..onazi yerine yumlu bile oynayabilir orta sahada. o derece gıcığım bu trişkaya...

fatih atik ve soneri toplayıp ikiye bölüyosun, mis gibi onazi oluyor..buna 4 milyon verdiren scout ekibine yazıklar olsun...

asilhamsi
01.11.2016, 13:05
-------------onur----------

akakpo----ugur---durica----ibanez

-------okay------bero-----------

yazici------ekici-----------castillo

--------ndoye------------------

ben boyle cıkardım.

Fatih Öztürk
01.11.2016, 13:17
-------------onur----------

akakpo----ugur---durica----ibanez

-------okay------bero-----------

yazici------ekici-----------castillo

--------ndoye------------------

ben boyle cıkardım.

Bencede en doğru kadro bu.Zeki'nin,Akbaş'ın sakarlıklarını çekemeyiz bu saatten sonra.

batuhanTs
01.11.2016, 14:23
alanya ve karabukten yedik zaten fark.Bu yorumları neden garipsiyorsunuz?Sezon sonu belkide kume dusecek iki takımdan fark yedik.

Siz takımın iyi oldugunu dusunuyorsunuz diye herkes oyle dusunmek zorunda degil.

2 sene once sampiyon olan galatasayari iceride dışarıda yendik ne anlam cikar hicbir sey bu senede yendik deplasmanda belki de bu senede sampiyon olacaklar kıstasınız bu mu ? Düz mantik bu bende begenmiyorum oynanan oyunu ama felaket derecesinde oldugunu da dusunmuyorum

hyasin61
01.11.2016, 15:07
orta uclu okay-bero-ekici olacak sekilde ustune gidilmeli .

Berkan
01.11.2016, 15:43
Zeki Akbaş Yusuf yerine altyapıdan sıradan bi vatandaşı oynatsak daha verimli olur

Alper Beyazay
01.11.2016, 15:52

Direk benim yorumumun altına böyle yazdığın için cevap verme gereği hissettim. Bu sezon ilk defa böyle bir şey yazıyorum. Ve merak etme o dediğin bu hafta olacak büyük ihtimal, inşallah yenilmeyiz ama malesef ağır bi mağlubiyet alacak gibiyiz.

Berkan
01.11.2016, 15:57
Fark yemeyiz en kötü ihtimal 2-0 , 3-1 yeniliriz. Böyle maçlara takım daha dinamik çıkıyor.

%30 kazanırız
%30 beraberlik
%40 bjk kazanır.

Oranları neye göre belirledin diye sormayın :D tamamen 6. his :D

batuhanTs
01.11.2016, 16:18
Direk benim yorumumun altına böyle yazdığın için cevap verme gereği hissettim. Bu sezon ilk defa böyle bir şey yazıyorum. Ve merak etme o dediğin bu hafta olacak büyük ihtimal, inşallah yenilmeyiz ama malesef ağır bi mağlubiyet alacak gibiyiz.

Merak etme ne demek fark yemenin neresini merak edicem ben her maci Trabzonspor kazanicak dusuncesiylr izliyorum rakibe bakmadan ama belli ki sizin düşünceniz fikir boyutundan temenni boyutuna tasinmis

Alper Beyazay
01.11.2016, 16:26
Merak etme ne demek fark yemenin neresini merak edicem ben her maci Trabzonspor kazanicak dusuncesiylr izliyorum rakibe bakmadan ama belli ki sizin düşünceniz fikir boyutundan temenni boyutuna tasinmis

He ya her maç buraya geliyorum maç öncesi yeniliriz eziliriz muhabbeti yapıyorum zaten. Ne komik adamsın ya. Bir de yenilmek temenni boyutuna ulaşmışmış. Hala daha cevap yazma zahmetine bile girmemem lazım, kime ne cevabı veriyorum ki.

batuhanTs
01.11.2016, 16:29
He ya her maç buraya geliyorum maç öncesi yeniliriz eziliriz muhabbeti yapıyorum zaten. Ne komik adamsın ya. Bir de yenilmek temenni boyutuna ulaşmışmış. Hala daha cevap yazma zahmetine bile girmemem lazım, kime ne cevabı veriyorum ki.

herhalde espri komik olmasa görek baksanıza espriye yapan bile gülmediğine göre epey kötü galatasaray maçında da gördük fark yeriz diyenleri şeytan lakaplı rıdvan bile sizin kadar Trabzonspor u aşağılamamıştır

bordolu mavi
01.11.2016, 16:33
Kaybedersek alt sıralar baya karışır, bizi de bambaşka heyecanlar içerisinde bir lig maratonu bekler ha biz maratonun sonunu görür müyüz göremez miyiz Trabzonda ki maçlar herşeye gebe olur.
Hoca kaybedersek en fazla Galatasaray maçındaki kredisini tüketir daha sonraki 2 hafta da gönderilir. Gönderilirse işsiz kalır yorumculuk eder artık.
Kümede kalma adına kaybedersek kötü günler bizi bekler şampiyonluk falan zaten unutturulduk

Mehmet BAŞ
01.11.2016, 16:49
Arkadaşlar son yıllarda aşağıdaki iki şeyi birbirine karıştırıyoruz.

1. Trabzonspor hücum futbolu oynayamaz. O nedenle Anadolu kulüplerine karşı zorlanır. Kolay yenilir.
2. Bizden iyi takımlara karşı kapanarak oynadığımızda daha tehlikeli bir takım oluyoruz. Daha etkili oluyoruz.

O nedenle bu maçta Rize maçından daha iyi bir görüntü veririz diye düşünüyorum.
Sonuç olarak sizler kadar umutsuz değilim.
Galatasaray maçındaki gibi ilk golü bulursak maçı kazanma şansımızın bile olduğunu düşünüyorum.
Fakat maçın favorisi tabi ki Beşiktaş'tır. Sadece bu kadar umutsuz olmayın diyorum.
Büyük maçlarda geri yaslandığımız için küçük de olsa umut var diyorum.

Maç için düşündüğüm kadro ise aşağıdaki gibidir.

ONUR - ZEKİ - UĞUR - DURİCA - MUSTAFA A. - ONAZİ - OKAY - MEHMET - CASTİLLO - BERO - N'DOYE (Dam Doy Olanından)

Ömrüm Can SEZER
01.11.2016, 19:24
11249

Oğuz ZEYTİN
01.11.2016, 19:47
Ya kazanin ya da kazanin!

Hüseyin Çümen
01.11.2016, 19:50
Okadar aşağılandıkki TS yi bile ts yazar olduk durum vahim

Berke6198
01.11.2016, 20:59

Trabzonsporu aşağılayan Trabzonsporlu oyunculardır.

Ahmet Faruk
01.11.2016, 21:13
Beraberlik iyi sonuç. Şu Napoli bir gol atsa da bjk daha çok yorulsa.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Soner Albayrak
01.11.2016, 21:30
Valla sahanın her tarafına basıyor adamlar çok zor puan alırız bunlardan.

Ogün'
01.11.2016, 21:31
Bu maçtan sonra 6 maç kalıyor ve puanımız 11.Her maç puan almalıyız durumlar kötü

Hakan
01.11.2016, 21:38
X/2 17,00 oran banko.

Berke6198
01.11.2016, 21:42
Tabii birçok etken var. Beşiktaş'ın birçok oyuncusu sakatlıktan yeni çıkmış olacak, Tosic cezalı, Napoli maçlarından 4 gün sonra bizimle oynayacaklar vs.

Ancak her şey bir yana, Beşiktaş bu oyunuyla bizi 5'ler bile. Baştan diyeyim. Quaresma inanılmaz etkili bir kere. Orta sahaları da çok diri. Ligin en zor maçı olacak bizim için.

robinhood61
01.11.2016, 21:46
Bu beşiktaş bizi ya yer ya da yer

Ömrüm Can SEZER
01.11.2016, 21:57
Allahın izniyle Beşiktaş' a sahasında ilk yenilgiyi tattıracağız. Stadyumda olucam ilk defa canli gözle kazandığımızı görücem. Ama Napoli ' nin kazanmamasi lazım büyüyü biz bozucaz.

Mert Acar
01.11.2016, 21:59
Vodafone arenada dağılırız... Maalasef gerçekler :(

Mert Oğuzlu61
01.11.2016, 22:05
Usengecligim sayesinde 100 civari holigan Napolili manyakla dalasmaktan kurtulmusum. Bjk li degilim bide bunlar yuzunden İtalyanlarla kapisacaktim. Ulan hic sevmiyorum şu takimi keske yenebilsek ama cok zor. Gs macini sansa bala aldik bu mac yine aynisi olmaz. Rize macini kazansak kafamiz rahat cikardik belki sansimiz olurdu ama bu moralle, mental tukenmislikle isimiz cok zor.

Arda'
01.11.2016, 22:14
Ekici---Onazi---Okay---Castillo
--------------Bero--------------
------------Damdoy------------

Soner Albayrak
01.11.2016, 22:20
Sessiz ve derinden Napoli maçını da kazanmak üzereler. Tüm bunlar biz Şenol Hocaya haksızlık ettiğimiz için oldu, biliyorum :(

Osman Seran
01.11.2016, 22:24
Yediler hocam 1-1 oldu.

batuhanTs
01.11.2016, 22:26
Besiktas kime 5 atti da bize atiyor onu anlamadim

Alper Beyazay
01.11.2016, 22:30
herhalde espri komik olmasa görek baksanıza espriye yapan bile gülmediğine göre epey kötü galatasaray maçında da gördük fark yeriz diyenleri şeytan lakaplı rıdvan bile sizin kadar Trabzonspor u aşağılamamıştır

gs maçı için bir tane fark yeriz veya yeniliriz yazdığım mesajı göstersene bana?
Gösteremezsen gidip genelleme yaparak konuşabileceğin her maça yeniliriz yazan biriyle tartışmaya devam et. Yok ''şeytan lakaplı'' Rıdvan sizin kadar aşağılamamıştır falan diyerek inceden laf sokmalar falan. Hala komik olmaya devam ediyorsun.

batuhanTs
01.11.2016, 22:34
gs maçı için bir tane fark yeriz veya yeniliriz yazdığım mesajı göstersene bana?

Olayi niye kişisellestiriyorsunuz orasini anlamadim ben size itafen yazmadim o mesaji ne farkeder kimin yazdigi yazan yazmis onemli olan neden yazildigi

-Samet
01.11.2016, 22:38
Castillo yetişir mi ne alemde ?

batuhanTs
01.11.2016, 22:40
Napoli macini biraz izledim eminim ersun hoca tamamini izlemistir dikkatimi ceken besiktasin sol tarafi epey acik veriyor bana kalirsa ersun hoca geldiginden itibaren cok pasif yaptigi hamleler sacma taktik anlamda galatasaray maci disinda facia ersun hocanin yapmasi gereken castillo eger oynayacak durumda ise sag tarafa koysun sag ayagi zayif biraz castillonun ama ters kanatta etkili olabilir denenemez mi koy sol beke de madem ibanez i onunede suk u koy onunda eli ayagi duzgun yoksa akbas i koy onune ibanezi

Berke6198
01.11.2016, 22:41
Castillo yetişir mi ne alemde ?

Hem salondaki çalışmaya katılmış hem de akşamki antrenmana katılmış ancak akşamki antrenmandan sadece 1 fotoğrafını paylaşmışlar. Sanırım takımdan ayrı koşu yapmış...

ilelebeTS
01.11.2016, 22:47
bjk'nın napoli maçının
Artıları:
- orta saha oyununu iyi oynadı
- rakibe güzel pres uyguladı
Eksileri:
- özellikle ilk yarı çapraz toplarda arkaya çok adam kaçırdı.
- atiba'nın şansa önüne düşüp direğe çarpan şutu dışında net pozisyonu yok.

Özellikle bu defansın arkasına çapraz top atmayı denemeliyiz bizde. Bir de Castillo'nun kişisel becerisine çok ihtiyacımız var, inşallah oynar bir şeyler yapar.

katre-i.matem
01.11.2016, 23:03
Besiktas kime 5 atti da bize atiyor onu anlamadim
Antalya da kimseye 7 atmamisti

Nazim Can
01.11.2016, 23:09
Maçı mümkün olduğunca 0-0 baglamaliyiz Bjk yı gs yi olduğu gibi iyice havaya sokmamız lazım 3 atarız 5 atarız lar havada uçsun kendilerine iyice güvenmeliler ki gol atamadıkca sıkıntıya girsinler gs maçında olduğu gibi Çanakkale gecilmezi oynamaktan başka çare yok ahh şu Yusuf biraz iyi olsa Castillo ve Yusuf ile iyi kontralara çıkardık ama maalesef Yusuf un futbol hayatı bitmiş gibi birşey devre arası aklı varsa kapağı bir Anadolu takımına atar yoksa seneye 2. Lig de bir kulüpte oynar artık.

mustafakaya
01.11.2016, 23:11
2-0, 1-0 yahut diğer tek farklı gollü yenilgiler bizim için iyi sayılır.

gurur6134
01.11.2016, 23:12
Arsenalin macini izliyorum ilk yarim saat cafu 2 arsenal 1..tek basina oynuyor adam resmen harika topcu hizli teknik dahada 25 yasinda brezilya 2.liginden gitmis sanirim bulgar takimina..boyle adamlar bulmamiz lazim..

batuhanTs
01.11.2016, 23:33
Antalya da kimseye 7 atmamisti

O zaman kimse boyle bir sey soylememisti antalyadan 5 yeriz gibi ama sizin boyle bir dusunceniz var dayanak noktasi ne ?

Hasanu
01.11.2016, 23:54
Fark muhabbeti yapan arkadaşlara sesleniyorum.Amacınız ne?Geçen sene fark yiyen bir kadroya bakarsanız farkĺarın nedenlerini anlarsınız.Hami'nin altyapıdan futbolcu çıkıyor bakın diye hiçbir özelliği olmayan sırf alt yapı şovu yapacağım eğer ben kalırsam bunlara da yer vereceğim diye kendince takımda kalma yollarını aramanın sonucuydu sadece.

Ahmet Aksu
01.11.2016, 23:58
Kotu donemlerimizde ozellikle gs macinda yenilirz demistim ama bu mactan umitliyim kesinlikle castillo ve hic begenmesem de yusuf oynamali forvete de ndoye yi koyarim son macinda hantal kalmisti ama gs macindaki gibi uzun toplari indirsin yeter yada ndoye yerine beroya derim ilerde takil ve gs macinin ayni taktigini yaparim kontrada ise castillo ve yusufun arkaya kosulari ile hucum ederiz. besiktasin en buyuk zaafi bugun acikca ortaya çıktı. Zeki veya akbas quaresmaya yapissin gerisi kolay.

Hüseyin Çümen
02.11.2016, 01:18
Tosic de sakatlandı. oğuzhanın dönüşü biraz kötü oldu ama bejeke nin eksikleri oldukça fazla. Abu bakar beceriksiz bir golcü.şartlara bakıldığında şansımız var gibi duruyor. Bejeke mutlak favori ama gese maçındaki motivasyon ve şans ile birlikte neden olmasın

selcuk
02.11.2016, 01:27
Tosic de sakatlandı. oğuzhanın dönüşü biraz kötü oldu ama bejeke nin eksikleri oldukça fazla. Abu bakar beceriksiz bir golcü.şartlara bakıldığında şansımız var gibi duruyor. Bejeke mutlak favori ama gese maçındaki motivasyon ve şans ile birlikte neden olmasın
tosic zaten cezali

Erkan SÜNGER
02.11.2016, 02:49
11252

Mecburen Yusuf,Zeki,Uğur,Mustafa

hyasin61
02.11.2016, 07:20
Tek korkulacak oyuncu var o da Q7..Gunundeyse kimse birsey yapamaz bu adama..Hele hele Zeki gibi bir cevheri bulacak olmasi kendisi icin buyuk avantaj

Cengiz Çubukcu
02.11.2016, 07:38
Tek korkulacak oyuncu var o da Q7..Gunundeyse kimse birsey yapamaz bu adama..Hele hele Zeki gibi bir cevheri bulacak olmasi kendisi icin buyuk avantaj

tek korkulacak demeyelim de en korkulacak diyelim....üstelik şu an çok fit ve formda...

asilhamsi
02.11.2016, 08:06
zeki nin ne kadar kotu oyuncu oldugunu cincon macında bruma her pozisyonda icinden gecince anladık.

Eger bu macta sagda kerim frei solda q7 olursa,sezon basından beri neden zeki ve akbas ile bir halt olmaz dedigimizi cok daha net anlarsınız.

Bu adamlar senin bekinde oynuyorsa en fazla ilk 10 da yer alırsın.Trabzonspor boyle sıradan adamlara mahkum edildi.

Sonra yok ekonomi iyi gidiyor,yok takım olacagız.Yersen..

HOPA'LI TS'Lİ
02.11.2016, 08:16
Q7 çok tehlikeli ve formda
1 PUAN DA ÇOK DEĞERLİ OLUR O 40.000 MUHTEŞEM SEYİRCİ ÖNÜNDE

Muhammed Türkmen
02.11.2016, 09:54
Eğer Rizespor'u yenseydik. Son Dk'larda Okay o hatayı yapmasaydı 3 puanı alsaydık takım şuanda çok daha farklı bir motive içinde olacağı kesindi.

Yinede Beşiktaşta ciddi eksiklikler var bu eksiklikleri özellikle kanatlarda ki hızlı oyuncularımız ile akıllı kullanabilirsek BJK'yi zorlayabilir ve gol atabiliriz.
BJK kaleci sıkıntısı hala çekiyor. Sürekli şut almalıyız. Özellikle Mehmet Ekici oyunda ağırlığını hissettirmeli. Yusuf erdoğan mümkünse oynamasın. Ne orta açabiliyor, ne kaleye direk düz koşu yapabiliyor ne de rakip eksiltebiliyor.

N'Doye forvette aslında iyi top tutuyor ayaklarına hakim ama yavaş Rize maçında gelişine o topu kaleye vurmayalıydı. N'Doye daha çok kendini sağlama alıp vurmayı düşünüyor ama forvet dediğin topu ayağına alır almaz kaleyi görmeli ve topu en kısa sürede kaleye göndermeli.

Castillo artık kendini göstermeli hızlı ve hızlı olduğu kesin. Ancak biraz yeteneksiz ve bencil kalıyor.
Aytaç - Allahım GS maçında cezalı olması bize 3 puanı getirdi. Aytaç sürekli kıçını dışarı çıkarması ve aldığı topu rakip kaleye "hızlı" oynaması ve sürekli kendi kalemize doğru oynaması Trabzonspor'un hızını açık ve net şekilde kesiyor. Aytaç son 20-25 dk oyuna girmeli ancak ; Skor üstünlüğümüz olduğu taktirde.

Yusuf Yazıcı - bence aytaç / Yusuf erdoğan yerine yusuf yazıcı olmalı çünkü yetenekli ve top ile hızlı gidiyor ayaklarını da iyi kullanıyor. Akıllı oynuyor. Geçen seneki rizespor maçı bir örnek oyunu okuması durduğu yerler vs

Bero - acayip enerjisi var ancak düz futbolcu üstüne biraz bişeyler katabilirse BJK maçında fark yaratan isimlerden birisi olabilir.

Defans 4lüsü bence
Sol bek : Yusuf Erdoğan ( sabit ) - ilerde castillo olabilir.
Durica
Uğur D
Sağda ise şuanda aklıma gelen bir futbolcu yok. ama zeki olmasın :) Q7 aklını alır.

Umarım en kötü olarak 1 puan alırız diye düşünüyorum.

Trabzonspor her ne kadar bir sistemi olmasada ersun yanal büyük maçlara iyi hazırlanıyor. Bu motive bil yeterli olacaktır.

Cagdas Topal
02.11.2016, 09:57
Bu maça başka birinin passoligiyle girme ihtimalimiz nedir acaba. Gurbetçi Gençler bu şekilde gireceklermiş ama sonrasında 1 sene ceza almak istemiyorum Akyazıda olmam lazım :/

Ozan Yılmaz
02.11.2016, 10:22
Bu maça başka birinin passoligiyle girme ihtimalimiz nedir acaba. Gurbetçi Gençler bu şekilde gireceklermiş ama sonrasında 1 sene ceza almak istemiyorum Akyazıda olmam lazım :/
Gittiğim hiçbir maçta passoliglerin, kimliklere bakılarak kontrol edildiğine hiç şahit olmadım.

Cagdas Topal
02.11.2016, 10:26
Gittiğim hiçbir maçta passoliglerin, kimliklere bakılarak kontrol edildiğine hiç şahit olmadım.

Ekrandaki çıkan resimle giren kişinin aynı olup olmadığını inceliyorlar arenada şahit oldum.

Ozan Yılmaz
02.11.2016, 10:28
Ekrandaki çıkan resimle giren kişinin aynı olup olmadığını inceliyorlar arenada şahit oldum.

olabilir dikkat etmedim ona, o zaman riskli bir durum.

HOPA'LI TS'Lİ
02.11.2016, 10:44
Yusuf Yazıcı'yı süresi az olsa da sahada görmek istiyorum

ÖmürKaradeniz61
02.11.2016, 10:48
Bu maçta iyi futbol oynamış gibi gözükebiliriz tıpkı gs maçındaki gibi.Bence bjk ve gs üç aşağı beş yukarı denk güçler.İyi kapanırız,geriye yaslanacağımız için fazla pozisyon vermeyiz akıllı oynarsak farklı şeyler olabilir.Hocada böyle maçları iyi oynuyor o faktörüde unutmamak lazım.

atomantcum
02.11.2016, 10:59
Artık Okay-Ekici-Bero orta sahasını görmek istiyorum. Onazi şu haliyle orta sahayı çok zayıf, dirençsiz bırakıyor. Okay ve Bero'da pres ve top kapma becerileri var, hatta Ekici bile yer tutmasıyla oyun aklıyla Onazi'den daha iyi defansif olarak. Ofansif olarak çok üretken olamasalar da belirli bir top becerileri var, oyunu tutabilecek bir üçlü bu.

Sağ kanat Yusuf oynasın, Suk oynasın ya da boş kalsın isterse ama şu orta sahayı kuvvetlendirelim lütfen yav.

umitçebi
02.11.2016, 11:06
Maç biletleri ne zaman çıkıyorr.02.kasım saat 11 itibari ile herhang çıkan bır bılet yok

Yiğit Gayretli
02.11.2016, 11:15
Bu maça başka birinin passoligiyle girme ihtimalimiz nedir acaba. Gurbetçi Gençler bu şekilde gireceklermiş ama sonrasında 1 sene ceza almak istemiyorum Akyazıda olmam lazım :/ Arena'daki son maçta güvenlik görevlileri "passonu okut geç birader" diyorlardı. Ama bunda turnikelerin aşırı sıkışması ve taraftarın huysuzlanmaya başlaması da büyük etkendi. Vodafone'a hiç gitmedi. orada durum ne olur kestiremiyorum.

Faruk BERBER
02.11.2016, 11:18
Dün akşamki maçta Beşiktaş'ı beğendim ben. Tempolarına ayak uydururusak net yenilgi ile döneriz.

Oyunu bir şekilde soğutup, rakibi uyutmamız lazım.

Savunmaları hücum gücü kadar kesinlikle güçlü değil, pozisyonlar bulacağız.

Umarım Galatasaray maçındaki gibi ilk golü bulan taraf oluruz.

Tahir61
02.11.2016, 11:32
zeki bruma sınavını atlattı

quresma da sıkıntı olmaz

Faruk BERBER
02.11.2016, 11:40
tahir61ayas Sınavı bence atlatamadı. Yani Bruma'yı durdurduğu pozisyon yok belki de.

Olay Galatasaray'ın gol atamaması ise Bruma ile ilgisi yok bence.

Ç.Rizespor'dan yediğimiz 2.golde Zeki'ye bakın, Quaresma öncesi fragman niyetine.

O kadar kolay orta açtıracaksa, ligin en iyi top kesen birkaç adamından birine karşı oynayacak.

Vahlar olsun.

Murat Keçeci
02.11.2016, 11:40
2.arena seferinden iyi bir skorla dönmek için gs maçından daha fazlasını yapmamiz lazim.

Kadro kalitemiz orta sahada pas yapmaya müsait olmadığı için gs maçındaki gibi bir strateji belirlemek lazim ama bu stratejinin tutabilmesi için defansif olarak gs maçına yakin bir performans sergilemeliyiz hücuma çıkışlar da ise o maçtan çok daha iyisini yapmaliyiz.Her ne kadar net pozisyon vermesekte basit top kayıpları yaptığımız için rakibin topla oynama süresi çok fazlaydı.bjkya da bu kadar imkan verirsek onun orta saha oyunculari daha iyi şutör tolgay, oguzhan, gokhan ayrica solbek Adriano forvetler cenk ve abubaukar da isabetli şut oranı yüksek mümkün olduğunca rakibi ceza sahası çevresinden uzak tutmaliyiz bu konuda en büyük sorumluluk orta saha ve forvete düşüyor basit top kayiplarini onlemeliyiz bunun için forvet hava toplarını almalı, orta saha oyunculari birbirine yakin ve ayağa pas yapabilmeli vücudunu kullanip faul alabilmeli, açık oyunculari topu iyi saklamali yusufa atılan toplar gibi her atılan top geri gelmemeli.

Quresmayi alani iyi daraltarak etkisini azaltmaliyiz.Kornerlerde marcelo,rhodolfo gibi oyunculara dikkat etmeliyiz.ugur hava toplarinda kuş uçurtmamali abubaukar veya cenki ise durica tecrübesiyle pasifize etmeli.

Sürpriz golcü ömer şişmanoglunu sürekli göz önünde tutmaliyiz.Kanatlari yine disiplinli bir şekilde kapatmaliyiz.Ekici daha fazla sorumluluk almalı yeteneklerini sahaya yansitmali.Aciklarimiz sadece çizgide kalmamali orta sahada boşluk bulduklarinda da stoperlerin arasina koşu yapmali.

Skor ne olursa olsun oyun disiplininden kopmamaliyiz.2.arena zaferi için uygulamaya koyacagimiz oyun planinin içine Trabzonspor un asi ruhunu da koymaliyiz.

fındıkoğlu
02.11.2016, 11:51
Eğer becerebilirsek beraberlik iyi sonuç.. Aksini düşünemiyorum bile...!!!!

HOPA'LI TS'Lİ
02.11.2016, 13:23
Bu maçı alabiliriz ama GS maçındaki gibi iyi savunma yapıp şans da yanımızda olursa

Uğur_Dmrtrk
02.11.2016, 13:32
BJK savunmada güven vermiyor..mutlaka pozisyon verecektir bize..fakat bizde de aynı durum söz konusu..Bol gollü bir maç bekliyorum..yüksek ihtimalle kaybederiz..

HOPA'LI TS'Lİ
02.11.2016, 13:37
Savunmada kilit oyuncu Zeki YAVRU

Gurbetçi_TS
02.11.2016, 13:48
napoli macindaki gibi savunmayi saglam tutarlarsa, birakin gol atmayi, ceza sahasinin yanina bile yaklasamayiz. tek ümidim bizi hafife alip ve fazla rölantiye takilmalari, ama genclere kaybettikleri puandan sonra , böyle olacaginida hic düsünmüyorum. gs macina hic benzemez, gs bireysel yetenekleri ile ön plana cikiyor, biraz akilli oynayan her takim yener gs'yi, bjk tamamen takim oyunu bunun üstünede bireysel yetenekler, sirf akilli oyunla yenemezsin, ayni zamanda kaliteli ve yetenekli futbolculara sahip olmalisinki bjk deplasmanindan puan alabilesin.

Fatih Öztürk
02.11.2016, 14:31
Adamlarda o kadar eksik var hâlâ sağlam onbir sahaya sürebiliyorlar.20 ile 40.dakika arası muazzam oynadı bjk, açıkcası işimiz zordanda öte.

ilelebeTS
02.11.2016, 16:20
bjknın yenilgisi yokmuş :)
https://pbs.twimg.com/media/CvciOPgWgAAcRDf.jpg

umitçebi
02.11.2016, 16:34
Arkadaşlar,biletler ne zaman çıkıyor? Bilen yok mu?

Yiğit Gayretli
02.11.2016, 16:35
Arkadaşlar,biletler ne zaman çıkıyor? Bilen yok mu?
Muhtemelen yarın olur abi.

Faruk BERBER
02.11.2016, 16:37
Bilet alabilsek bari hayırlısıyla :)

asilhamsi
02.11.2016, 16:49
birbirinden rezil iki bekimiz var,karsımızda TSL nin en iyi kanat oyuncusu olacak.

Kanat oyuncularımız bal yapmayan arı,karsımızda TSL nin en iyi iki beki olacak.

Ortasaha merkezde dogru kurgu ile oynayamazsak bizi pacavra ederler.

Allah tan talisca sakat,en azından o beladan kurtulmus olduk.

iyattara
02.11.2016, 17:06
Gs maçında ceza filan almadık dimi, bu maça da gidebiliyoruz inşallah?

Faruk BERBER
02.11.2016, 17:08
Gs maçında ceza filan almadık dimi, bu maça da gidebiliyoruz inşallah?

Ceza geldi diye biliyorum. Gs deplasmanına giden taraftarlar için.

Sefa
02.11.2016, 17:23
Beşiktaş aşırı yorgun iyi kapanırsak işi çözeriz gibi.. Yenmeye oynarsak yeniliriz amaç yenilmemek olmalı..

UĞUR DURTAŞ
02.11.2016, 18:12
geçen sezon ve bu sezon ligin en kaliteli futbolu bjk oynuyor.

bjk nin kesinlikle ama kesinlikle yorgun olacağını düşünenlerden değilim.

90 dak.tempolu oynuyacaklar,

allah yardımcımız olsun,
inşallah gs maçında olduğu gibi puan veya puanlar alırız.

gurur6134
02.11.2016, 18:27
Kargalar gaysey gibi 2 3 adamin ayagina bakan bir takim degil dun bir kez daha gorduk..takim oyunu oynayan blok halinde ileri cikabilen defans yapabilen 90 dakika kosabilen bir takim..maci alabilirsek ki isimiz cok zor pek ihtimal vermiyorum buyuk is basarmis oluruz.1 puan ekstra olur mevcut sartlarda bu mac icin..

tonya55
02.11.2016, 19:12
galatasaraydan sonra 2 inci süprizimiz olacak ilk yenilgiyi tadacaklar.

robinhood61
02.11.2016, 23:02
beşiktaş galatasaraya benzemez dağıtırlar bizi...hem de böyle bir defans ve teknik adama sahipken. ersun bitmiş

Ömrüm Can SEZER
03.11.2016, 01:41
Biletleri ne zaman çıkarmayı düşünüyorlar acaba hala çıkarmadılar.

Cengiz Çubukcu
03.11.2016, 07:51
Herkes yeniliriz diyor ama içimizden de gs maçı geçiyor :) aynı şey 2. kez olur mu ?

HOPA'LI TS'Lİ
03.11.2016, 07:54
Vodafone ARENA'dan da alnının akıyla çık Trabzonspor'um

HOPA'LI TS'Lİ
03.11.2016, 08:04
Herkes yeniliriz diyor ama içimizden de gs maçı geçiyor :) aynı şey 2. kez olur mu ?

Trabzonspor zor maçların takımıdır.
Yenmemizden doğan bir durum yoktur.
Ancak o atmosferden 1 puanla çıkmak da çok değerlidir ve önemlidir
Hadi Trabzon'um neden olmasın?

HOPA'LI TS'Lİ
03.11.2016, 08:05
Trabzonspor zor maçların takımıdır.
Yenmemizden doğal bir durum yoktur.
Ancak o atmosferden 1 puanla çıkmak da çok değerlidir ve önemlidir
Hadi Trabzon'um neden olmasın?

Fatih Özkan
03.11.2016, 08:17
Biletleri ne zaman çıkarmayı düşünüyorlar acaba hala çıkarmadılar.

Bugün il güvenlik kurulu toplantısı var diye biliyorum.
Sonrasında belli olur.

Adem Akyüz'
03.11.2016, 08:46
Galatasaray maçındaki sürpriz bu maçta olmaz bence.

S.ÖZKAN
03.11.2016, 08:53
Çok zor maç elimizden geleni yapalım. Kontrollü oynayarak kazanabiliriz.

HOPA'LI TS'Lİ
03.11.2016, 09:38
Galatasaray maçındaki sürpriz bu maçta olmaz bence.

Bence de

Fatih Özkan
03.11.2016, 10:16
Napoli'ye geçit vermeyen BJK'ya karşı gol bulmamız çok düşük ihtimal.

umitçebi
03.11.2016, 10:53
Maça çıkmadan 1 puanı kabul edenler?? :D

umitçebi
03.11.2016, 10:53
Napoli'ye geçit vermeyen BJK'ya karşı gol bulmamız çok düşük ihtimal.

Biz Napoliden daha iyi takımız :D

umitçebi
03.11.2016, 11:24
Arkadaşlar biletler çıkalı bi 15 dakka falan oldu.Ben aldım.15 dakıkada yuzde 40 ı bıtmış dıyebılırım.

Gitmek isteyenler acele etmeli

Enaldo61
03.11.2016, 12:21
Fikstüre baktım da bazı maçlarımız cuma ve ptesi günleri üstelik 21'de, kışın 21'e maç koymak ne alaka? Saat farkından falan yapmışlardır diyen olabilir ama 21 geç bir saat be abi, yazın olsa tamam, hiç mantıklı değil.

mutluhayri
03.11.2016, 12:25
GS maçında ne yapmışız da ceza almışsız arkadaşlar? Biri beni aydınlatsın lütfen. Bilet almaya çalışıyorum ama bir önceki maçta ceza olması sebebi ile alamazsın diyor.
Böyle şerefsizlik olmaz. Hiçbir şey yapmadık, taşkınlık olmadı, kavga olmadı, yabancı madde olmadı. Çok az küfür oldu ki kat be kat fazlasını GS taraftarı yaptı. Onlara da komple ceza verildi mi? Bu işi bir şekilde protesto etmeliyiz, bu kadar saçma bir olay görmedim. 2 maç üst üste gidemeyeceğiz sanırım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ömrüm Can SEZER
03.11.2016, 12:26
Bilet alanlar hangi siradan aldi birlikte olalım

Bilall61
03.11.2016, 12:37
Arkadaşlar 8taş'ı çok abartıyorsunuz.Napoli'yle yapılan iki maçta da kısmetliydi.Beşiktaş ilk maçta 8-9 net pozisyon verdi.İkinci maçta da 10 kişiyle kapandı.Kısacası bu maçlarla nasıl bizim maçı ilişkilendiriyorsunuz anlayamıyorum.Bu 8taş geçen seneki 8taş değil.Bi de garip bir ülkeyiz beşiktaş takımı napoliden 4 puan çıkardı diye oynanan oyunu görmeden ya da gözardı ederek beşiktaşı abartıyoruz.Bu seneki 8taş kapanan takımları açamıyor.
Kısacası iyi kapanabilirsek çok rahat puan alabiliriz.

Yiğit Gayretli
03.11.2016, 12:45
Bilet alanlar hangi siradan aldi birlikte olalım
405'ten alıyor arkadaşlar.

gs maçına gidenler cezalı, hatırlatayım.

Ömrüm Can SEZER
03.11.2016, 12:56
405'ten alıyor arkadaşlar.

gs maçına gidenler cezalı, hatırlatayım.

Ben karabük maçında ceza aldim gayse maçında çektim girebilirim herhalde.

Mesut
03.11.2016, 13:01
bjk'de eksik çok.Sakat oyuncuları fazla.
En dikkat etmemiz gereken oyuncu Q7
M.Akbaş'a çok iş düşüyor.Umarım çalım manyağı olmaz.

Yiğit Gayretli
03.11.2016, 13:10
Ben karabük maçında ceza aldim gayse maçında çektim girebilirim herhalde.
Evet, sorun yok.

Arkadaşlar bjk deplasmanı için ORAGNİZASYON BAŞLIĞI AÇILMIŞTIR!

http://forum.bordomavi.net/showthread.php/53538-BMN-%C4%B0stanbul-Be%C5%9Fikta%C5%9F-Ma%C3%A7%C4%B1-Deplasman-Organizasyonumuz

Cagdas Topal
03.11.2016, 13:12
Ah be biletler satışa çıkmış belki bir umut diye almayı denedim ama alamadım :(

11272

Berke6198
03.11.2016, 13:48
Geliyoruz ula! :)

11273

artvints
03.11.2016, 14:28
bjk napoli'yi yenebiliyorsa biz de bjk'yi yenebiliriz. gol olmadikca oyun bize döner. çok yoğun bir hafta gecirdiler, tabi hiç kolay olmayacak.

Berke6198
03.11.2016, 14:39
Beşiktaş iç saha avantajından dolayı ve bizden daha iyi bir takım olmalarından dolayı ilk yarım saat bastıracaktır büyük ihtimalle.

Ancak ŞL maçından dolayı yorgunlukları olacağından erkenden yorulacaklardır. İlk yarım saati gol yemeden atlatırsak maça dair ümidim artar.

Soner Albayrak
03.11.2016, 15:06
Stadyuma gitmeyi düşünüyordum ama şu Rize maçı bayağı canımı sıktı.

Mert Oğuzlu61
03.11.2016, 15:24
https://pbs.twimg.com/media/CwVNifWWEAEkfzI.jpg

Avrupa kupalarından uzaklaşmamak için bu maçı kazanmalıyız. Uefa önemsiz diyenlere gelsin bu tablo. Katılsak kasamıza en az 7m euro koyacağız, 20 milyon TL üzeri para yapıyor. Az para mı ? Kaç oyuncunun maaşını öderiz o parayla. Prestij ve oyuncularının vitrine çıkması da diğer konular. Bakın Tolgay için 8 milyon euro teklif gelmiş, Ali Ece açıkladı, devre arası için Avrupa dan bir kulüp 8m euro teklif getirecekmiş.

Aslında Rize yi yensek, Bjk den 1 puan ''iyi'' sonuç olurdu ancak mental anlamda işimiz bitti artık hiç umudum yok, Bjk maçını biz Rize maçında kaybettik. O moralsizlikle bide Bjk bizi yener ve 16. sırada küme düşme potasında haftayı tamamlarız. Maçtan sonra buralar fena alev alacak, güvenlik önlemleri alınmalı...

Cagdas Topal
03.11.2016, 15:42
Stadyuma gitmeyi düşünüyordum ama şu Rize maçı bayağı canımı sıktı.

Saha sonuçlarından sebep gitmemezlik yapmayın lütfen. Trabzonspor için gidin başka Trabzonspor yok. Biz cezalıyız maalesef gitme imkanı olan varsa düşünmeden gitsin lütfen.

Fatih Özkan
03.11.2016, 15:44
15 tane yiyecek olsan dahi bu tür deplasmanların tadı her zaman farklıdır.
Lütfen imkanı olanlar gitsin.

Cagdas Topal
03.11.2016, 15:46
Aynen öyle biz de TT Arenaya giderken saha sonuçları da hiç iyi değildi gol dahi atamıyorduk 4 haftada 1 gol. Zaman skor taraftarlığı zamanı değil tamam hep birlikte eleştireceğiz ama desteğe sıra geldi mi herkes bir köşeye de kaçmasın lütfen.

Burçak
03.11.2016, 15:58
imkanı olan her ne olursa olsun gitmeli.
Saha sonuçları kötü de olsa taraftar dimdik ayakta dedirtmeliyiz.

hyasin61
03.11.2016, 16:09
Mete Kalkavan macin hakemi oldu

Ozan Yılmaz
03.11.2016, 16:10
beşiktaşlı tetikçi mete kalkavan maçımıza atanan isim olmuş!

İskender Çakmak
03.11.2016, 16:11
Mete Kalkavan mı? alkışlar MHK ve TFF ye gelsin

smart
03.11.2016, 16:12
Hem besiktasla hem hakemle mucadele etmemiz mumkun degil

Berke6198
03.11.2016, 16:26
Beşiktaş maçı için bilet devri olmayacaktır!

Herkesin dikkatine.

umitçebi
03.11.2016, 16:29

Ben gidiyorum sende gel :D

Uğur Ö.
03.11.2016, 16:32
Ya ben bu işten art niyet ararım. Bu satılmış hakemi niye bjk maçlarına veriyorlar sürekli.

UĞUR DURTAŞ
03.11.2016, 16:50
Sayın yönetimin dikkatine;

Barış şimşek bizim maçlara verilmiyorsa,

bjk li olan tescilllenmiş Mete kalkavanda bu maça verilmesin kardeşim,

yönetimin ciddi anlamda açıklama yapmasını istiyorum.

haftanın hemen hemen tüm maçlarını izleyen biri olarak,

bu hakem bjk yi ciddi anlamda kolluyor.bunu net bir şekilde görüyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
03.11.2016, 16:53
Geçmiş olsun.
Bu hakemle oradan puanla çıkamayız.
Anlaşıldı. Bu sene Kartal'ı şampiyon yapmaya kararlılar.
Bu hakeme güvenmiyorum. BJK sempatizanı diye biliyorum

Onur Akyüz
03.11.2016, 16:53
Biletimizi aldık, maçtayız!

Ağzınıza biber sürücez beşiktaş çocukları!

HOPA'LI TS'Lİ
03.11.2016, 16:55
Biletimizi aldık, maçtayız!

Ağzınıza biber sürücez beşiktaş çocukları!

Gurbetçi gençler, sesinize kuvvet.
Staddan zaferle dönün inşallah

Mehmet BAŞ
03.11.2016, 17:09
Bahane bulmak istemiyorum.

Fakat Avni Aker'de Sivasspor ile yaptığımız kupa maçında bize cinnet geçirten bu hakemin büyük maça verilmesi provokasyondur.

Üstelik Beşiktaşlı imişi! (Buradaki arkadaşlardan öğrendim.)

Bu MHK'da eyyam peşinde! Bu ülkede futbolu yöneten doğru düzgün bir adam göremeyecek miyiz?

ilelebeTS
03.11.2016, 17:12
bjk maçına bjklı hakem, işi ayarlamışlar bile.

UĞUR DURTAŞ
03.11.2016, 17:44
Atanan hakem Mete Kalkavan için,
kulübümüze mail attım.
kaygılarımızı dile getirdim.
inşallah konuyla alakalı bir açıklama gelir.

Uğur Ö.
03.11.2016, 17:52
Atanan hakem Mete Kalkavan için,
kulübümüze mail attım.
kaygılarımızı dile getirdim.
inşallah konuyla alakalı bir açıklama gelir.
Bu bilerek yapılmış bir olay. Bu satılmış hakemin bu maça atanması tamamen yönetimin sesini geçirememesinden kaynaklı.

Sefaenes
03.11.2016, 18:06
şikeciler aklayan tff bjk macinda bjk Hakem!!!vermeleri normal zaten bu sezom her mac bize ceza vermelerinden ne yapmak istedikleri ortada değil mi

Erkin
03.11.2016, 18:23
Önceden İstanbul bölgesi hakemleri verilince tepki gösterirdik ; uzun zamandır bunu çok aştı artık tescilli taraftarları atamayanı dövüyorlar. Özellikle Bjk maçlarında kartal Fırat'la başlayan gelenek, Mete'yle devam ediyor.

umitçebi
03.11.2016, 18:32
Bahane bulmak istemiyorum.

Fakat Avni Aker'de Sivasspor ile yaptığımız kupa maçında bize cinnet geçirten bu hakemin büyük maça verilmesi provokasyondur.

Üstelik Beşiktaşlı imişi! (Buradaki arkadaşlardan öğrendim.)

Bu MHK'da eyyam peşinde! Bu ülkede futbolu yöneten doğru düzgün bir adam göremeyecek miyiz?
Hakemlik için Fikret orman mı Mete Kalkavan mı dıyo sorsala ben Fıkret ormanı seçerdım..O kadar vahim..

umitçebi
03.11.2016, 18:54
Şuan itibari ile ts trubunun yuzde 60-65 i satılmış.Yarın sabah 10 a kadar biter bence..Belki bu gece bıle bıtebılır

Adem Erdoğan
03.11.2016, 23:36
Cezalılar olmasa şimdiye tükenmişti sanırım.

Mert Acar
04.11.2016, 00:09
Hiç umutlu değilim..bjk gsye benzemez maalasef.kazanmayı alışkanlık haline getirdiler özellikle iç sahada...
Zeki ve Akbaşı düşündükçe uykularım kaçıyor.

Bilall61
04.11.2016, 00:35
Kardeş kusura bakma sen(ve senin gibiler) ya süper lig maçlarını izlemeden yorum yapıyorsun(uz) ya da kötü niyetlisin(iz).Eğer Süper lig maçlarını takip etmiyorsan(ız) yorum yapma(yın).
Gs maçından önce de yok fark yeriz yok şöyle olur yok böyle olur.
O zaman da dedim ulan kendi kendime bunlar hangi gs'den bahsediyor diye.
İŞKEMBEDEN YORUM YAPMAYIN.

esra61
04.11.2016, 00:41
Olmaz diye bir şey yok . Bu sebeple küçük de olsa bir umut var içimde bu maçı herkese ve her şeye rağmen galip bitiricez.
Umarım öyle olur :)

memmedaga
04.11.2016, 01:23
TÜm faktörleri göz önüne alırsak sürprizin alası olur
İnşallah diyelim

Poor
04.11.2016, 01:27
Seneye MRAyi alalim. Yillardir diyorum burda o kisitli kadroyla iyi isler yaparken gonderildi.
Cagirsak gelir ama bizim yerli basin onu da istemez. Yabanci geliyor laf ediyorlar. Yerli geliyor laf ediyorlar. Oz evlat geliyor ona da laf ediyorlar. Nasil is anlamadim.