PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 10.Hafta l Mete Kalkavan 2-1 Trabzonspor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7

gurur6134
05.11.2016, 22:13
Erman toroglu: Takımı ligden çeksinler yeterki tavır alsınlar trabzonspor PTT de akyazıda full oynar yeterki tavır alsınlar.

O tavri sehir olarak 2011de alcaktik..trabzon sehrinin aldigi tek tavir kosarak sandiga gitmek olur..

Gümüshaneli61
Bu Onazi'nin problemi nedir arkadaşlar?

Bu kadar rezil oynamak için nasıl bir bahanesi var? Merak ediyorum.

Bu kadar yatırım yaptık, güvendik. Bu kadar umursamaz olmasını anlamıyorum.

Oynadığı iki maçta neler yapabileceğini gördük. Şimdi neden böyle etkisiz ve umursamaz anlamıyorum.

Yazık...

Onazinin bir tweetini hatirliyorum, Trabzona kafasini dinlendirmek icin geldigini yazmisti. Onuda yapiyor. Milyonluk tatil yapiyor.

Ufuk
Sol bek, sağ bek, forvetsiz bu kadar. Bu sezon böyle idare edicez mecbur. Sol bek sağ beke yıldız değil hem hücumu hem savunması iyi biri alınması lazım. Önde basan kaptığı toplarla hızlı çıkan oyun yapısı bize yarıyor gibi bunu kullanmamız lazım.

Arda'
O değilde Ekici formda baya kaçacak galiba elimizden selçuk gibi

Timur Mikhail
05.11.2016, 22:15
Onazi çok silik toparlamasi gerek kendini,
Ndoye bu takimin forveti değil
Defans gobegine ve iki beke de ayrica sag aciga ve forvete saglam adamlar alinmali

Türk futbolundan hic bi halt olmaz, kendi trabzon ligimizi kurup oynayalim amac futbol olsun en azinda guzel seyler izleriz ne sinirimiz bozulur ne sagligimiz tehlikeye girer..

CEMEFKER
05.11.2016, 22:15
...bu hakem 2 yıl önce Konya'da evsiz bi mekan bjk ye 3-0 maçı veren değil miydi?... Sosa M.Ekici' nin ayağına basmıştı taç çizgisinin orada...
Adamın ' Basma' algısı anlaşılmaz..Avradına bassak tepkisi ne olurdu....

E6553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet BAŞ
05.11.2016, 22:16
Onazi'nin yerinde M'bia olsa var ya :)

Kardeşim, o bölgede artık Afrikalı futbolcu görmek istemiyorum.

Orta Avrupa veya Kuzeyli futbolcu alalım.

En azından Mbia ve Onazi gibi iki maçta ağzımıza bal çalıp geri kalan maçlarda yatmazlar.

Burçak
05.11.2016, 22:17
düzen değişmedi..
insanların sinir sistemleriyle oynayıp bizi bu durumlara düşürüyorlar.

Emre Veli
05.11.2016, 22:18
Bero orta saha oynamalı diyenlerden biri olarak bu maç haklı çıkmanın gururunu yaşıyorum. İlk golü yediğimizde moral olarak dağıldım takıma güvenmediğim için. Ama daha sonra oynanan oyun ve koyduğumuz karakter gerçekten takıma karşı bir güven yarattı. Onur, Bero, Yusuf maçın en iyileri. Puan durumuna bakınca ama acayip moralim bozuluyor bakmak dahi istemiyorum. Bu sezon kötü bitiricilik nedeniyle kaybettiğimiz 3. maç oldu. Artık gerçekten kaybetme lüksümüz kalmadı. Devre arasına kadar beraberlik dışında puan kaybı hakkımız yok. Her şey iyi olur umarım... Hakeme diyecek bir şey yok, alıştırdılar bizi. Ama en kötü şey alışmak zaten...

Mehmet BAŞ
Onazinin bir tweetini hatirliyorum, Trabzona kafasini dinlendirmek icin geldigini yazmisti. Onuda yapiyor. Milyonluk tatil yapiyor.

Kafasının daha rahat edeceği bir yere gönderelim.

Çin, Arabistan, Qatar falan ona iyi gider.

Hem de daha çok para kazanır.

zx61
Özette bir gariplik yok mu hakemin bizi biçtiği çoğu pozisyonu görmedik

Devran Saka
bir daha köye gidince çebinin tersanesini benzin döküp yakacam

Yiğit SARI
05.11.2016, 22:19
Özette bir gariplik yok mu hakemin bizi biçtiği çoğu pozisyonu görmedik

Oğuzhan'ın 1 dirseği bile yok

bahadır2561
05.11.2016, 22:20
Şenol filozofu ne dedi?

Hiçbir şey, yazıklar olsun

Asım diye soyadını bilmiyorum yönetici yalayıp duruyordu, utanmış mıdır bu gece?

zx61
05.11.2016, 22:22
Oğuzhan'ın 1 dirseği bile yok

İlginç gerçekten mehmetin sağdan sola attığı bir pas vardı o da yok.
Şuan erman lig tvye de iyi geçiriyor ben lig tvnin de net görüntülerle manipüle ettiğini düşünüyorum

Oruç
05.11.2016, 22:23
Böyle efendi takıma böyle efendi hakem işte. Hocamız "yeteneksiz" diyerek en hafif tabiri kullandı.

İ. SARAL
05.11.2016, 22:24
Okayin kulagi çekilmeli. Her mac her duran topta aptallik yapiyor adamini duzgun tutmuyor.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gümüshaneli61
05.11.2016, 22:25
Kafasının daha rahat edeceği bir yere gönderelim.

Çin, Arabistan, Qatar falan ona iyi gider.

Hem de daha çok para kazanır.
Yönetim devre arasi postalar Onaziyi insallah. Artik nereye olursa olsun, yeterki Trabzondan uzak olsun.

zx61
05.11.2016, 22:26
Haksız penaltıyla 2.golü attıktan sonra Trabzon kümeye diyen bir türkiye kupası için onurunu satan tinercilere de teşekkürler.Hesap sorulur! TRABZON KÜMEYE HEE!

İ. SARAL
05.11.2016, 22:26
Ilk gol tam komedi. Zeki ön diregi birakip one cikiyor digerleri de adamlarini duzgun tutmayip uyuyorlar. Boyle aptalca golleri her mac yiyoruz.

kanterts
05.11.2016, 22:27
1 haftadir Baskan ve Yönetim nerdeydi, kalkavanin maci katledecegini cocuklar bile biliyordu.

esra61
05.11.2016, 22:27
Maç sonu özellikle Şenol hoca ne diyecek diye merak ettim, hani paraya karşı emeğin savaşı diyerek bizleri gözyaşlarına boğduğu geceyi hatırlayarak ama beklenenin aksine hiç söylemde bile bulunmadı .Kırıldım, Kırıldık doğru her zaman doğru olmalıydı ....

Gümüshaneli61
05.11.2016, 22:28
Şenol filozofu ne dedi?

Hiçbir şey, yazıklar olsun

Asım diye soyadını bilmiyorum yönetici yalayıp duruyordu, utanmış mıdır bu gece?

Niye utansin ? Kahramani kazandiya bugün göbek atiyordur diger Senolcularla.

sasone
1 haftadir Baskan ve Yönetim nerdeydi, kalkavanin maci katledecegini cocuklar bile biliyordu.

Kim gelse aynısı olmayacak mı?İsimler değişiyor,zihniyet aynı.

ilyskm
Bu Onazi denen kabıza topçu diye para veriyoruz değil mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Furkan Özdem
05.11.2016, 22:29
Maçın başından sonuna kadar oyunun içindeydik. 2-0 olduğunda bile skordan etkilenmeyip aynı şekilde devam etmemize şaşırdım, iyice dağılırız yine diye düşünüyordum.

Defalarca söylendi, tecrübe edildi bu takımın diriliş reçetesi sabırdır. Sabredince bu zamanlarda çektiğimiz sıkıntıların meyvelerini toplayacağız. 2011'deki Trabzonspor'dan her anlamda çok daha sağlam bir takım haline geleceğiz.

toksoy61
05.11.2016, 22:29
hakem adilde olsa bjk her türlü ts yi yenerdi. bu gerçeği görün. eğer bunu göremezsen haftaya sana gösterirler bunu. ligte düşme potasındayız.

hakem ise her sene yapılan ama özellikle son 5 senedir iyice abartılan TS yi biçme operasyonunu gerçekleştirdi. bu son olacak mı? hayır olmayacak. 2011 de şunu anlamalıydık. TS ve taraftarı bu ülkede özellikle de futbol camiasında istenmiyor. hakkımızı aramamız gereken kişiler ise bana göre satılık kişilerdir. Trabzon halkı tepki veremiyor ve bunun üzerine tahrik edercesine gidiliyor. bunu yapanların niyeti iyi değil.

Uğur Ö.
05.11.2016, 22:30
Yönetim hiç konuşmasın bu o.ç hakemin böyle işler yapacağı en baştan belliydi. Bu ahlaksız et parçasını hakem diye sahaya koyanında , göz göre göre şerefsizlik yaptıranlarada Allah'ından bulsun. Yeter artık bu işten çok sıkıldım. Ben futbol izlemek istiyorum. Şerefsizlik ,ahlaksızlardan bıktım

EnjoyTheMusic
05.11.2016, 22:31
trtspor ve ntvsporda hakemi aklama amacı güden şaklabanlar var. Yine izlenecek en iyi program Aspor

ahamitokutan
05.11.2016, 22:31
öncelikle böyle oynayın canımı yeyin deyip sözüme başlayayım. özellikle yediğimiz gollerdeki acemiliklere rağmen, zeki ye de kızmayacağım bu akşam. mete kalkavan denen babası bi beşyüz elli vatandaşa rağmen beşiktaşı baya bir süre ezdik. sezonun en iyi oyunuydu. inşallah bundan sonra bu tempo daha düşmez. hakeme diyecek bişey yok her zamanki işler alıştık artık, Allaha havale ediyorum kendisini. Onazi ye ayrı bir parantez açmak istiyorum. Video çekmeyi bırak da artık biraz futbol oyna kardeşim, oynamaya niyetin yoksa da git başka bir yerde tatil yap.

Yiğit SARI
05.11.2016, 22:32
trtspor ve ntvsporda hakemi aklama amacı güden şaklabanlar var. Yine izlenecek en iyi program Aspor

Ali Gültiken çok komik :D

gurur6134
05.11.2016, 22:33
Kabinede 2 tane trabzonlu ve trabzonsporlu oldugu dusunulen bakan varken basimiza gelenler ortada..trabzonlu siyaseti basinin ustunde tuttukca bunlar basimiza gelmeye devam etcek..tupcuye oraya getiren malum kisiye seslerini cikaramiyorlar anlasilan..dogranmaya hor gorulmeye devam..

Courage
05.11.2016, 22:35
Sahadaki dik duruş ve onurlu mücadele için teşekkürler Trabzonspor!

Şerefini ve bilumum bütün insani değerlerini ne uğruna kimlere peşkeş çektiği umrumda olmayan ama her platformda zararını gördüğümüz bu ''şey'' zihniyetinde müstahakını en kısa zamanda Cenab-ı Haktan bulmasını temenni ediyorum.

....

Hepiniz birsiniz biz tek. İNADINA TRABZONSPOR ULAN İNADINAAAAA!!!! :sevinç:

Berke6198
05.11.2016, 22:36
Maçtan geldim, şimdi eve girebildim anca.

Mete Kalkavan şerefsizdir. Ayrıca BÜTÜN İSTANBUL TAKIMLARI ŞEREFSİZDİR!

zx61
05.11.2016, 22:37
Evet başkan çıktı yine kibar kibar konuştu kargaları aklama operasyonları başladı.baktılar Trabzon kanadı tırt bjkyi hoş tutuyorlar

Ahmet Faruk
05.11.2016, 22:38
Yalnız penaltı penaltı sanki. Bero geriye hamle yapıyor.

Yiğit SARI
05.11.2016, 22:38
N'Doye'nin verilmeyen penaltısında hakem gayet de görüyor pozisyonu hiç oraya buraya atmasınlar. Biri topa dokunamayacak bu yüzden falan filan deme gafletinde bulundu sanırım Ali Gültiken'di yine

Ah ulan ah gel de çıldırma. Quaresma'nın pozisyonu madem penaltı bunu tartışmaya bile gerek yok bence

Erkan SÜNGER
05.11.2016, 22:41
Herkes kızıyo bağırıyo ama aynı pozisyonda bize penaltı vermeseler penalti degil diyen herkes penaltı der. Kızıyosunuz anliyorum beroyu en cok destekleyenlerden biriyim ama hata yaptı ve o serefsiz hakemde verdi. Ha verir vermez orasi ayri da sıf biz fikrimizi söyledik diye ne fenerli oldugumuz kaldi ne de bosoktosun pozosyonu ponoltoocularimiz kaldi. Birakin şu forumda sözlük ağzını.

Hoca şu onazi inadından vazgecerse cok daha iyi oynayacagiz.

gurur6134
05.11.2016, 22:41
8tasa verilen penalti bize olsa o statda verilmezdi yorumcularda calim atmis rakibin ustune birakmis der gecerlerdi..standart yok sorun burda..gri pozisyonlar istanbul eziklerine ozellikle icerde caliniyor hakemler pozisyon olsada calsak diye ugrasiyorlar rakiplere calinmiyor.h.ici hakem aciklanir aciklanmaz burda nasil tepki verdiysek yonetimde vermeliydi belki ozaman bu kadar alanen serefsizlik yapamazdi..mete kalkavan resmen 8tasin kurtaricisi uguru bir takima surekli ayni hakem verilir mi ya ortalama 3 haftada bir..

H.Emre
05.11.2016, 22:42
takımı bu sezon ilk kez beğendim. özellikle yusuf erdoğan beni şaşırtacak derecede iyiydi. onur, bero ve ekici'de yine iyilerdendi. oyuna katkı verebilecek beklerimiz ve düzgün bir forvetimiz olsa diğer pozisyonlarda en azından idare edebilecek oyuncular var. umarım antalya maçında da bu maçtaki gibi oynayabiliriz. kazanmak kaybetmek ayrı bir konu ama en azından devre arasına kadar bu oyunun üzerine koyarak veya en azından koruyarak gitmemiz lazım.

Fatih Öztürk
05.11.2016, 22:42
Yok Bero önünde durmuş ta engellemiş falan filan külahıma anlatın böyle penaltı olmaz

zx61
05.11.2016, 22:43
Bu arada sorun penaltı değil o noktada alışkınız bize vermediklerinı 3 eziklere hemen veriyorlar asıl kalkavan 2 sıfırdan sonra coştu.

Arda'
05.11.2016, 22:43
Ekici-Bero-Okay-Castillo
----------Abdül----------
---------Damdoy--------

Böyle oynayalım bundan sonra Onazi satılsın acil takımı 10 kişi oynatıyor

Ahmet Faruk
05.11.2016, 22:46
Yok Bero önünde durmuş ta engellemiş falan filan külahıma anlatın böyle penaltı olmaz

Abi dursa, engellese tamam sıkıntı yok ama Bero kıçını geri atıyor. He başkasına verilir mi bilmem ama normali penaltı yani bence. He bunu veren başkalarını da vermeliydi ama işte...

Sadettin_
05.11.2016, 22:47
hakem adilde olsa bjk her türlü ts yi yenerdi. bu gerçeği görün. eğer bunu göremezsen haftaya sana gösterirler bunu. ligte düşme potasındayız.

hakem ise her sene yapılan ama özellikle son 5 senedir iyice abartılan TS yi biçme operasyonunu gerçekleştirdi. bu son olacak mı? hayır olmayacak. 2011 de şunu anlamalıydık. TS ve taraftarı bu ülkede özellikle de futbol camiasında istenmiyor. hakkımızı aramamız gereken kişiler ise bana göre satılık kişilerdir. Trabzon halkı tepki veremiyor ve bunun üzerine tahrik edercesine gidiliyor. bunu yapanların niyeti iyi değil.
hakem adil olsa bile bjk bizi nasıl yeniyor neye dayanarak soyluyorsunuz bunu ?
ver penaltımı ?
ver rakibin 2 kırmızı kartını 9 kişi bırak beşiktası o zaman bizi yeniyorlarmı yenmıyorlar mı karar veririz . Zaten penaltımı versen mac 2-2.
öyle kolu kanadı kırık trabzonspora zaten bjk yi yenemezdi demek kolay .
Ya bi kere neden bjk yi yenemeyeklimki . Bugün istanbul takımlarını yenmek ıcın onlardan ıyı kadro kurmaya gerk yok ki . Patır kütür puan kaybediyorlar . Ya allah aşkına çorumspor un kadrosu bizden iyi diyemi 90 dakika gol atamadık onlara ?
Futbol biliyorum diye şu forumda yorum atıyorsunuz yazık

zx61
05.11.2016, 22:48
Mehmete atılan dirsekler nerede ey pisligtv!!!
Arayın tepkinizi gösterin şu pislig tv ye yeter kim düğmeye bastı nedir bize yapılanlar?

gurur6134
05.11.2016, 22:48
Nur cebi denen serefsizin mac sonu yaptigi aciklamada ki surat ifadesi direkt anlatiyor zaten herseyi..olan bitenin farkinda bundan sonra cocuklari mete gelemicek diye maclarina uzgun kara kara dusunceli..

Berke6198
05.11.2016, 22:49
Takımla gurur duyduk. Harika oynadılar. Biz de elimizden geldiği kadar desteğimizi verdik. Sağolsunlar, onların emeklerini sonuna kadar gördük.

Fatih Öztürk
05.11.2016, 22:50
Abi dursa, engellese tamam sıkıntı yok ama Bero kıçını geri atıyor. He başkasına verilir mi bilmem ama normali penaltı yani bence. He bunu veren başkalarını da vermeliydi ama işte...

Kardeşim böyle penaltıyı amatörde bile vermezler yok adam götünü dönmüş, yok rakibe adım atmış bin tane ayrıntı arayıp penaltı haklı duruma getirilemez.

EnjoyTheMusic
05.11.2016, 22:50
Trtspordaki kaya çilingiroğlu giray bulaktan daha çok savunuyor Trabzonsporu. Her maç sonu böylesin. Yazıklar olsun sana kirli düzene yalakalık yapan giray bulak

Ozan Kara
05.11.2016, 22:52
Hakem rezildi ve takım olarak güzel mücadele ettik. Suk'un kiralık kontratı feshedilmeli. Ndoye'la da olmaz. Takıma net bir forvet lazım.

Ahmet Faruk
05.11.2016, 22:53
Trtspordaki kaya çilingiroğlu giray bulaktan daha çok savunuyor Trabzonsporu. Her maç sonu böylesin. Yazıklar olsun sana kirli düzene yalakalık yapan giray bulak

Küçük adam Giray Bulak. Kendisi başka birisinin Trabzonspora getireceği hoca idi. Az farkla kaçırdı. Zaten o başka ekip de malumunuz. Yine 2500 kişinin aydatını ödemişler.

Oruç
Yalnız penaltı penaltı sanki. Bero geriye hamle yapıyor.

Bero'nun o pozisyonda yaptığı hareket aptalca. Top zaten ölü duruma gelmiş. Zeki alıyor topu. Rakip bjk ve efendi bir hakem varken o hareketi yapmak en hafif tabirle aptalca. Neyse o da öğrenecek zamanla bizim ligimizi. Acemiliğine veriyorum.

İ. SARAL
Duran toplar çok sıkıntılı hem ofansta hem defansta. Okay adam tutmayı bilmiyor. Sacmaliyor.

bthnbyrktr
LigTv'nin özetini mi izledim Alice Harikalar Diyarı'nda filmini mi izledim?

sasone
05.11.2016, 22:54
Bero'nun tabanla topa hamle yapması neden kalça çıkarmak olarak görüldü,bu pozisyona penaltı vermek,futbolu bitirir.Adam ayağının altından geçen topa müdahale etmesin mi?

bahadır2561
05.11.2016, 22:55
Öyle penaltı olmaz!

ts_tuncay_ts
Yönetim kurulu saat kaçta toplanacak veya bu akşammı toplanacak bilgisi olan var mı?

zx61
Bundan sonra bir daha kargaların oynadığı futbolu öven olmasın bu forumda.gs fb olacağına bjk sampiyon olsuncular vardı bundan sonra susarlar umarım.bu arada kalkavan 14 kez atanmış bjk maçına böyle şampiyonluklar alıyor bu büyültülmuşler

tonya55
05.11.2016, 22:56
kırmızı kart ve bedava penaltı baskan gereken konusmayı yapamadı malesef.

serdaracıl
05.11.2016, 22:56
Götüyle penaltı mı yapmış? Götten penaltı uydurmak diye buna derim

Oruç
05.11.2016, 22:57
Duran toplar çok sıkıntılı hem ofansta hem defansta. Okay adam tutmayı bilmiyor. Sacmaliyor.

Sıkıntımız adam savunması değil alan savunması.

Oruç
kırmızı kart ve bedava penaltı baskan gereken konusmayı yapamadı malesef.

Başkan "tiyatro" dedi. Daha ne demesini bekliyorsun Özkan abi ?

Kazım Bostan
kaldı ki kaya benim bildiğim fanatik bjkli :)

Fatih Cengiz
05.11.2016, 22:58
Öncelikle takımı tebrik ederim.. Bana bu geceyi yaşattıkları için.
Yenildik, ben yenildiğimiz de hiç bir şey yapmak istemeyen, amaçsızca zaman geçirmeye çalışan, futbol izlemek duymak dinlemek falan istemeyen bir adamken şu an tüm kanalları geziyorum
Klişe var ya, yenildik ama ezilmedik.. Aynen öyle oldu..

Takımın bir kaç eksiği var.. Bunlar da hem kadro içerisinde hem de transferle çözüldüğünde çok farklı bir takım olacağız..

Onazy biraz daha sorumluluk alabilir... Üzerine koyarak geliyor ama hala beklentilerin altında.
Ve belki de castillo geldiğinde, Bero ortaya geçip, Yusuf Ndoye castillo üçlüsü önde olabilir. ( tabi yusuf en az bugünkü kadar iyi oynayacaksa)
Ekici Okay Bero orta sahası da iyi bir oluşum izlenimi veriyor...

Zeki bir kaç hata yaptı ama yine de vasat üstü bir performans gösterdi diyebilirim.. Ama daha iyisi gerek bize.. İyi dönemindeki bir bosingva çok iyi olurdu şu an.

Akbaş, hücumu çok zayıf.. Ya hoca çıkma diyor, ya da çıktığında arkası çok boş kaldığı için kendisi de ürküyor... Çift yönlü olmayı becerebilmeli...

İbanez her maç oyuna girmesini beklediğim ama bu maç girebilen bir oyuncu ama pek bir şey gösteremedi... Hala kredisi var bende.. Oynatılması ve forma girmesi sağlanmalı...Onun sol ayağına ihtiyacımız var..

Ekici biraz daha hızlı düşünüp karar verebilse...
Sözleşme olayı da çok can sıkıyor... İmzalayıp futbola odaklanmalı...
Bir takım futbolcusuyla sözleşme yenilemek istediği halde oyuncu yanaşmıyorsa bir sıkıntı vardır.. Ya takım hiç ilgilenmeyecek, ya da devam etmek istiyoruz dedikten sonra da dallandırmadan sonlandıracak...
Yoksa böyle oluyor.. Selçuklar gidiyor...

Ndoye ya üzerine koymalı ya da çok iyi bir santrfor alınmalı.. Oradaki topçuya güvenmeliyim.. Alır, indirir, vurur hissiyle izlenen tipte oyuncu olmalı orada..

Hakemler bildiğimiz gibi.. "Artık bu konuda birşeyler yapılmalı" diyeli yıllar oldu hala birşey yapılmadı.. Ne yapılabilir o da muamma...

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Öztürk
05.11.2016, 22:59
Akyazı'da karga maçına hususi Istanbul'dan kalkıp gidecem bu köpekleri kevgire çevirmeliyiz.

Sezgin Öztürk
05.11.2016, 23:02
Bu kargalar insallah hakem hatalarıyla gruplardan çıkamazda görürüz Senol efendi ve saksakcilarini...

Hakan
05.11.2016, 23:02
Mete Perşembe Nice maçında görevliymiş.Başka hakem kalmadı ya ülkede.

bordolu mavi
05.11.2016, 23:03
Maçı kaybedeceğimizi yazmıştım,
Şimdi hakeme bağlamanın anlamı yok,
Jimnastik klubünün kaçırdığı pozyonlar gol olsa farklı bir tablo olurdu,
Durum saket,
Düşme potasının içindeyiz,
Sezonu farklı heyecanla geçireceğiz,
Kandıralı avucunu okşuyor gene bana kalacaklar diye,
ersun hocanın suyu ısınıyor
en fazla 1 maç daha puan kaybından sonra tüm tepkiler ona döner,
içerde ilk maçta puan kaybettikten sonra ilk dış saha maçında ersun hoca
gider

Kazım Bostan
05.11.2016, 23:03
http://media.gettyimages.com/photos/ricardo-quaresma-of-besiktas-vies-for-the-ball-with-yusuf-erdogan-of-picture-id484889470?s=594x594

quaresma bundan önce de yusuf'a kast etmişti.

Ümit Küçük
05.11.2016, 23:05
takım iyi mi oynadı...evet iyi oynadı....hakem eyyam yaptı mı....yaptı...ama hala takım tamam değil...beroyu çizgiye koyup çocuğu kitliyoruz....ne zaman ortaya gelse daha düzgün işler yapıyor....mehmet de eskiye göre düzelme var mı var ama hala pas hataları çok fazla....ndoye kötü bir forvet ama suk ondan da beter....mecburuz ndoye tek vuruş top sürme rezalet artı çok güçsüz kalıbının adamı değil...uğur çok kolay çalım yiyor...ibanez neden oynamıyor belli oldu gibi....castilloyu sola bero yu ortaya çekersek ndoye da ite kalka 4-5 gol daha atarsa...devre arasına kadar belki 20 puanı görürüz...devre arasında da çok iyi forvet çok iyi box to box orta saha bir tane sağ açık ile belki 45-50 puan baremini görürüz işimiz çok zor hele bu scout ekibi ile mucize Allah sonumuzu hayır etsin

Enes Başkaya60
05.11.2016, 23:06
Yusufun durumu ile ilgili bir açıklama yapıldı mi...

BERBATOV61
05.11.2016, 23:06
yönetimin kepazelikleriyle dolu bir maçtı bjk taraftarı anamıza aradımıza söverken nevzat bjk atkısıyla maçı izliyordu usta ise evi gibi gördüğü vadofone areneda fiko ile hoş sohbet ederken maça arada sırada bakıyordu

sasort
05.11.2016, 23:07
maçı izlemedim başta onu söyleyim

özetlere bakıyorum

fatih kardeş penaltı kannımca

ama

1- bu bjk olsa verirmiydi vermezdi.

2- Ah Ah tecrübe eksikliği mbia olsa orada böyle acemice müdahale olurmuydu. yediğimiz gollere bakıyorum kafayı yiyorum.

toplu defans oyununda çok kötüyüz.

arkadaşın biri

......onazi....ekici
..............bero

orta sahası ondan olmaz diyorum defans yönümüz mücadele yönünden ezik kalıyor

POZİSYON PENALTI AMA ORDA O ŞEKİLDEMİ MÜDAHALE YAPILIR

O AYAĞINI KALDIRARAK HAKEMİN ELİNE SONUNA KADAR VERMİŞ KOZU

AKILLI TOPÇU O AYAĞINI YERE BASAR DAYANIR ORDA O TOPÇUYA ENGELLER

ORDA BİRDE ZEKİDE VAR

DİYELİM YOK DAYANDIN ADAM BAKTIN ADAMI BOZAMADIN GEÇECEK

ŞUTU ÇEKECEK O ZAMAN ALLAH NE VERDİYSE AT KENDİNİ PENALTI OLACAKSA OLSUN

O ZAMAN KIZMAM

AMA BÖYLE ACEMİLİĞE KIZIYORUM

HAKEM YANIYOR PENALTI VEREYİM BAŞKANDAN SAKALI KOPARAYIM DİYE SENDE ADAMIN ELİNE VERİYORSUN KOZU

Sadettin_
24 yaşındayım giray bulak ın herhangi bir ortamda , sohbette , kanalda , programda , 1982 anayasasının yasak kılmadıgı akla gelebilecek herhangı bir basın yayın organında. trabzonsporun hakkını korudugu tek ama tek bir cumlesini ses kaydını yada ona benzer herhangi bir şeyini görmedim .

Fatih Öztürk
Durum saket,
gider

Bu akşam böyle yorumlara tahammül edemiyorum yazık ya verilmeyen penaltı kırmızı kartlar verilse nolur bunları hesap et bırak goy goyu.

zx61
05.11.2016, 23:08
Bir sezon boyu her maç lehimize düdükler çalınsa ödeyemez bu ülke bize borcunu bir şehri bitirdiler yazıklar olsun.Usta malesef çok yumuşak kalıyor ermanın dediği gibi şuan 1.lige düşmek istediğimizi bildirmeliyiz.ben artık futbol izlemek istemiyorum bu ülkede .başkan çıkmış bu düzen değişecek diyor kimi kandırıyor? Trabzonspora yapılanlar o kadar anormal boyuta ulaştı ki yanlı medya bile bazı şeyleri inkar edemiyor ama bunlar hala hakkımızı göz göre göre yiyorlar.Nasıl değişecekmiş bu düzen daha kaç ay oldu dünya basınına düşeli haklı isyanımız sonuç...?

tonya55
Başkan "tiyatro" dedi. Daha ne demesini bekliyorsun Özkan abi ?
daha sert olması lazım.

Ertan OKUMUŞ
Ulan Giray Bulak bu akşam bile yönetimi eleştiriyorsun ya, demek ki harbiden sizin orda döneminiz sona ermiş bu kuyruk acısından başka birşey değil

Fatih Öztürk
05.11.2016, 23:09
maçı izlemedim başta onu söyleyim

özetlere bakıyorum

fatih kardeş penaltı kannımca

ama

1- bu bjk olsa verirmiydi vermezdi.

2- Ah Ah tecrübe eksikliği mbia olsa orada böyle acemice müdahale olurmuydu. yediğimiz gollere bakıyorum kafayı yiyorum.

toplu defans oyununda çok kötüyüz.

arkadaşın biri

......onazi....ekici
..............bero

orta sahası ondan olmaz diyorum defans yönümüz mücadele yönünden ezik kalıyor

POZİSYON PENALTI AMA ORDA O ŞEKİLDEMİ MÜDAHALE YAPILIR

O AYAĞINI KALDIRARAK HAKEMİN ELİNE SONUNA KADAR VERMİŞ KOZU

AKILLI TOPÇU O AYAĞINI YERE BASAR DAYANIR ORDA O TOPÇUYA ENGELLER

ORDA BİRDE ZEKİDE VAR

DİYELİM YOK DAYANDIN ADAM BAKTIN ADAMI BOZAMADIN GEÇECEK

ŞUTU ÇEKECEK O ZAMAN ALLAH NE VERDİYSE AT KENDİNİ PENALTI OLACAKSA OLSUN

O ZAMAN KIZMAM

AMA BÖYLE ACEMİLİĞE KIZIYORUM

HAKEM YANIYOR PENALTI VEREYİM BAŞKANDAN SAKALI KOPARAYIM DİYE SENDE ADAMIN ELİNE VERİYORSUN KOZU

Dünyanın hiç bir yerinde böyle pozisyonlara penaltı verilmez kardeşim.

bahadır2561
05.11.2016, 23:09
Durum saket,
gider

Maçı izleyen birisi bu yorumu yapmaz, izlemediğiniz çok belli

Mert Oğuzlu61
05.11.2016, 23:10
Küçük adam Giray Bulak. Kendisi başka birisinin Trabzonspora getireceği hoca idi. Az farkla kaçırdı. Zaten o başka ekip de malumunuz. Yine 2500 kişinin aydatını ödemişler.

Hekimoğlu Giray Bulak ı değil Hamza yı getirecekti. Kongre akşamı Hamza Beşikdüzü ndeydi. Hekimoğlu başkan olmayınca Bursa ya gitti.

Hakan
05.11.2016, 23:10
44 saat önce Fransa'da yardımcı hakem olan adamı maça atamak nedir saçmalığa bak.

mete61bordomavi
05.11.2016, 23:11
Ah ah! Bizim güçlü bir lobimiz ve sağlam bir arkamız olsaydı, maçın hakemi düdüğünü asardı. Tek kelimeyle rezalet!

BERBATOV61
05.11.2016, 23:12
Ulan Giray Bulak bu akşam bile yönetimi eleştiriyorsun ya, demek ki harbiden sizin orda döneminiz sona ermiş bu kuyruk acısından başka birşey değil

abi girayı bilmem ne diyor ama bu akşam yönetimi eleştirecek okadar çok şey var ki neye göre bu akşam eleştirmemeli insanlar ?

Ertan OKUMUŞ
05.11.2016, 23:12
Biz bu akşamki gibi oynayalım yeter,ben takımımla gurur duydum bu akşam hele rakibin zaman çalma ve artık nerdeyse mahkum oynaması bizim gerçekten çok iyi olacağımızın göstergesi biraz tecrübeli ve son vuruşlarda becerikli olsak hakemide gömecektik sahaya

Ertan OKUMUŞ
05.11.2016, 23:13
Ama Giray Bulak bana küfredin diye haykırıyor adam ya

Courage
05.11.2016, 23:14
ya usta Allah lillah aşkına bu Giray bulak kimdir necidir ne başarı göstermiştir bu şişkin ego bu ukalalık nereden gelmektedir?

Türkiyede herşey olursun rezil olmassın anlayışının ete kemiğe bürünmüş halidir bu herif. Kürklü Madonna hikayesi milletin diline düştü ama bu adam her programa çıktığında aynı kepazeliği defalarca yapıyor olmaz böyle şey ya!

Sadettin_
05.11.2016, 23:14
yönetimin kepazelikleriyle dolu bir maçtı bjk taraftarı anamıza aradımıza söverken nevzat bjk atkısıyla maçı izliyordu usta ise evi gibi gördüğü vadofone areneda fiko ile hoş sohbet ederken maça arada sırada bakıyordu
nevzat aydın meselesini bilmiyorum.
diğer soylediiklerin ise alçakça yorumlar.
başkan, protokolde fiko ile konusabilir .Başkan muhtemelen izlediği tüm maclarda rakıp takımın baskanıyla konusuyordur . kameraya yansıyanı vardır yansımayanı vardır . Ama sen bunu foruma "Başkan evi gibi gordugu vodafone arenada bize küfredilirken fiko ile hoş sohbet yapıyordu" diye aktarıyorsun .
Seni banlamayan admin . art niyetlidir .

ESER
05.11.2016, 23:15
bir dahaki bjk macini mete kalkavan degil eski bjk yoneticisi ihsan kalkavan yönetsin ,
sayin tff , yavsaklik yapiyorsunuz bari biraz daha aleni olsun...

Ertan OKUMUŞ
abi girayı bilmem ne diyor ama bu akşam yönetimi eleştirecek okadar çok şey var ki neye göre bu akşam eleştirmemeli insanlar ?
herkesin hatta hocayla futbolcularında eleştirisi yapılabilir ama tüm olumsuzluklara rağmen bizim bileğimizi hakem hataları büküyorsa yönetimi eleştirme zamanı değil

BERBATOV61
ya usta Allah lillah aşkına bu Giray bulak kimdir necidir ne başarı göstermiştir bu şişkin ego bu ukalalık nereden gelmektedir?

Türkiyede herşey olursun rezil olmassın anlayışının ete kemiğe bürünmüş halidir bu herif. Kürklü Madonna hikayesi milletin diline düştü ama bu adam her programa çıktığında aynı kepazeliği defalarca yapıyor olmaz böyle şey ya!
kaptan senin yerel medyan olcay çakır efsanende istanbul yaranmak için 60 yılını çöpe atan şenol olursa senin takımınıda ancak giray konuşur kusura bakma desene tv kanalına bu adamı çıkartma bakalım sallıyorları seni ?

Sezgin Öztürk
05.11.2016, 23:17
Egsanemiz Senol malum pozisyonda Quaresma ya kırmızı verilebilirdi demiş hey yavrum hey tek efsane var oda Trabzonspor

Ertan OKUMUŞ
istanbulda bu kadar üstün oyun oynadığımızı(beşiktaşa karşı) hatırlıyormusunuz,ben uzun süredir hatırlamıyorum eğer bu tesbitim doğruysa takım dopru yoldadır ve dolayısıyla yönetimin eleştiri zamanı değildir ben bunu söylemek istedim

only ts
Durum saket,
gider

Su mesaja bakarmisiniz. Simdi bu canliya Trabzonsporlu diyorlar, banada.. varya tek kelime soylucem, sizin gibi taraftar olmaz olsun. Agirinida soylerim ama hic banlanmak modunda degilim ... .... ..... anladin sen

Courage
05.11.2016, 23:18
kaptan senin yerel medyan olcay çakır efsanende istanbul yaranmak için 60 yılını çöpe atan şenol olursa senin takımınıda ancak giray konuşur kusura bakma desene tv kanalına bu adamı çıkartma bakalım sallıyorları seni ?

böyle kaale alınıyorsak bu molozların diliyle tvlere tutunacaksak olmaz olsun.

BERBATOV61
istanbulda bu kadar üstün oyun oynadığımızı(beşiktaşa karşı) hatırlıyormusunuz,ben uzun süredir hatırlamıyorum eğer bu tesbitim doğruysa takım dopru yoldadır ve dolayısıyla yönetimin eleştiri zamanı değildir ben bunu söylemek istedim

abi sakin ol tamam geçen seneki maç daha iyi oynadık

bordolu mavi
bordolu mavi kalplerin kızmasına hak veriyorum,
yorumlara eleştiri gelmiş saygım sonsuz,
ama rakibin kaçırdığı pozisyonlar ve oyun kurgusu karşısında bizim yaptıklarımız ortada
hakem hataları var mı var
ama gerçekçi olalım maçta belirleyici olan queresmanın kırmızı görüp görmemesi değildi,
kazanacak karakteri 1 maçla değil sürekli ortaya koymak gerekir
vitrin maçı sahaya yüreğini koy haftaya rize maçı yan gel yat yeri değil Trabzonspor
gese maçındaki oyunu mücadeleyi her maç görmek istiyoruz ve bunu istemekte hakkımız
ben 1 maç iyi oynayan değil
her maçı iyi oynamayı hedef koymuş topçu istiyorum arkadeş

BERBATOV61
05.11.2016, 23:20
herkesin hatta hocayla futbolcularında eleştirisi yapılabilir ama tüm olumsuzluklara rağmen bizim bileğimizi hakem hataları büküyorsa yönetimi eleştirme zamanı değil

kimi eleştirelim abi takımın hakkını aramak senin benim işim değil bizzat bu gün bjk tv lerde fink atan başkanın işi

A. Aydın
Bizim forvet sorunumuz var ama en buyugu degil.
Onazi den tarihi bir kazik yedik.
Yasi genc, milli takimda da oynuyor. Belki bu sayede elden cikartabiliriz.
En buyuk sorunumuzda on ilbero.
Oyun kurabilen bir on libero buldugumuzda;
Orta saha, defans ve hucum bolgemizin verimi artacaktir.
Devra arasinda insallah iyi bir on libero alabiliriz.

Şerafettin Kara
Her maçtan sonra hakemler hakkında bık bık konuşan şenol bugün ağız osutturyor.Sizde hala efsane şenolumuz demeye devam edin.Bero'nun dalyaprağı tüm bjk camiasına başta şenola ve tetikticilere mete'ye armağan olsun.

Sadettin_
05.11.2016, 23:21
Ersun hoca umutlu konusuyor . başkan zaten umutlu . gerçi başkan biz bittik diye yorum yapamaz o ayrı .

ESER
05.11.2016, 23:21
Durum saket,
gider

atilmamis , kacmis goller uzerinden farazi konusmanin bir manasi yok bence,
Bu mac tam da hakeme baglanacak bir mac,

Kotuyuz ve yetersiz bir kadroya sahibiz diye kiyima ugrayinca, olmamis pozisyonlar gol olsaydi yenilirdik zaten diye kendimizi avutmamiz mi gerekiyor?

BERBATOV61
05.11.2016, 23:22
böyle kaale alınıyorsak bu molozların diliyle tvlere tutunacaksak olmaz olsun.
ben dua ediyorum giray miray lütfedip bize kontejan ayırıyorlar haliyle de öyle çok sivri dilli çok fazla doğruları gören konuşan bir adamı çıkartmazlar Trabzonspor kimki eski oyuncusu hocası bilmem nesi çıksın istanbul takımlarına geçirsin tv de yemez o iş bu kafadaki insanlar başımızda olduğu sürece yemez

serdaracıl
Ah şu takımda bi forvet olsa ah

Fatih Öztürk
Seneye bu takımda kalması gereken oyuncular Ekici,Okay,Bero,Onur.
Gerisini sorgusuz sualsiz göndermeliyiz, transfer çalışmaları şimdiden başlamalı bu köpekleri sahadada ezmeliyiz.

Oruç
05.11.2016, 23:23
Şenol Güneş düzene ayak uydurmuştur. Bunu yapmasa zaten İstanbul'da kalıcı olamaz. İnsan, gücü eline geçirince gerçe yüzü ortaya çıkar. Filozof yakıştırması yapıp da filozoflara hakaret etmeye gerek yok. Boş konuşan hiçbir filozof yoktur. Konuş(a)mayan teknik direktör vardır.

tonya55
05.11.2016, 23:23
cardozo keske kalsaydı.

Courage
05.11.2016, 23:24
Başkan Türkiyede daha önce nadir insanın denediği bir yöntemi, bir tarzı geri getirmiye çalışıyor (karşısındakini adam yerine koyma) onun için rakip tv'ye çıkmasını bir eziklik yada şaibe değil medeni cesaret olarak görürüm ben.

Elbette herkes dünya bakışına uygun yorum getirecektir beğenir beğenmez ama Başkan bütün işi bıraktıda bjk tv'de fink atıyor havasını vermek kabul edilemez olanıdır.

Emre Çömez
05.11.2016, 23:25
https://www.youtube.com/watch?v=ZWmBihYDdM4

Sezgin Öztürk
05.11.2016, 23:25
Durum saket,
gider

Şu yazdiklariniza neler yazilir ama yasiniza olan saygımdan yazmayacağım.
Hani demissinizya bjknin kaçırdıkları gol olsa şöyle olur böyle olur bizim bu sene kacirdiklarimiz gol olsa suan ilk 5 de olurduk ama hamamında bıyığı olsa amcam olurdu der geçerim. Istanbul'da oynuyorsun hakem her düdüğü aleyhine çalıyor penaltı ni vermiyor rakibe iki kırmızı vermiyor ama siz burada böyle rezil yorum yapıyorsunuz iyiki çok azsiniz ve zamanla yok olacaksınız.

bordolu mavi
05.11.2016, 23:28
atılmamış goller için yorum yapmayacaksak verilmemiş penltı içinde yorum yapmayalım
maç oynandı hakem bizi doğradı tamam da 2 -0 da hakemin eseri değildi
bu maçta ki performansı rize maçında gören kaç kişi var acaba
mesele bu
büyük maçlarda oynayalım diğer maçlarda bakarız moduyla şampiyonluk gelmez
beşincilik de gelmez bunu anlatmak istiyorum

Erkan A.
renktaslar bizim yapacagimiz tek sey sabirli olmak ve devre arasini beklemek olacak ..

devre arasindaki alacagimiz transferler cok önemli olacaktir ..

bügüne bakarsak gercekten elimizde bir iki üc kaliteli oyuncu olaydi topla dribling ve calim yapabilen bügün kazanmistik kesinlikle

ben önümüzü cok Parlak görüyorum

İskender Çakmak
en çok şenol güneş dokunuyor bana. Hiçbir şey olmamış gibi davranıyor ya yazıklar olsun yazıklar.

bordolu mavi
05.11.2016, 23:30
emin olun burada bu maçı hakeme bağlayanlar gelecek hafta takıma hocaya yönetime saydırır
aslında kentin sıkıntısı bu takımında sıkıntısı bu gerçekçi olalım
Asıl şunu görmek lazım kardeşim rakibin hocası kim?
ŞENOL GÜNEŞ
kaç senedir bu takımda?
2 senedir
kaç sene daha kalır?
en az 2 sene daha
hoca nereli?
Trabzonlu
bizde hocalık yaptı mı?
yaptı
kıymeti bildik mi?
bilemedik
nokta.

Fatih Öztürk
05.11.2016, 23:30
Evet Cardozo gittiği takımda 2 asist dışında gol atamamış ama bizde kalsaydı 3-5 gol atardı, en azından bugün 10 taneden fazla kenar ortası yaptık bir ikisini yazardı.

BERBATOV61
05.11.2016, 23:31
bu adam Trabzonsporlu değil her türlü iddiaya girerim bu nasıl konuşma bjk yi övdü bizi siirtjetpa yerine koydu bjk maç bitsin diye beklemiş sen bilmesen de bu takım Trabzonspor sen başkanken bu takım 6 7 yesede bu takım Trabzonspor senin kurduğun bu dandik kadrodan korkmadılar isminden korktular ama sen bu işi çok yanlış anlamışsın usta efendi

Beşiktaş tabiki Trabzonspora karşı öndeyken maç bitsinde kazanalım diye dua edecek bunda anormal olan ne varda işi destanlaştırıyorsun

Courage
05.11.2016, 23:34
emin olun burada bu maçı hakeme bağlayanlar gelecek hafta takıma hocaya yönetime saydırır
aslında kentin sıkıntısı bu takımında sıkıntısı bu gerçekçi olalım
Asıl şunu görmek lazım kardeşim rakibin hocası kim

kim olduğunun önemi mi var?

Öyle yada böyle o kişinin ismi hala daha forumda ayrı bir konu başlığı ayrılacak kadar herkesin malumudur ,geçiniz efendim.

Takım yeni ,planlamada bariz hatalar yapıldı eksiğimiz gediğimiz sürüyle bunada eyvallah ama bu akşam hakemi konuşmazsanız yada maç analizinizin için hakemle ilgili tek satır yoksa maçın %60'ını eksik yorumladınız demektir.

Adam maçı verdiği ve vermediği kararlarla direk etkilemiştir bunu nasıl görmezden gelmeye çalışıyorsunuz anlamıyorum. Önce kendi kapımızı süpürelim güzel anlayıştır ama çöpünü kapıma inadına bırakanı da görmezsem o pislik ömrü billah kalkmaz.

zx61
05.11.2016, 23:35
en çok şenol güneş dokunuyor bana. Hiçbir şey olmamış gibi davranıyor ya yazıklar olsun yazıklar.

Efsanemizdi bir neslin Trabzonsporlu olma nedenidir şenol güneş yazıklar olsun!

Varlıbaş61
05.11.2016, 23:37
Yusuf kıvranmasa ve Mehmet ekici'den kan akmasa 2 pozisyona da kart vermeyecekti hakem .. Dikkatle izlerseniz göreceksiniz .. Hakkımızı kasten yiyenlere hakkım haram olsun !!

ilyskm
05.11.2016, 23:37
Buradaki arkadaşlar yorum yazarken neye göre yazıyorlar acaba? Sanki rakibimiz beşiktaş ve sanki hakemler ilk defa hakkımızı yiyorlar. Arkadaşlar olayın farkına varın artık, bir kaç tanesi hariç topçuluk ile uzaktan yakından alakası olmayan topçulardan oluşan bir kadromuz var, bu kadro 10 haftada 11 puan topladı ve bundan sonraki haftalarda da puan alması zor ihtimal. İyi top iyi topçular ile oynanır ve maalesef bizde onlardan 1 tane dahi yok, yazık ki ne yazık aldığımız topçulardan 1 tanesini dahi aldığımız paranın yarısına dahi satamayız öyle kabiliyetsiz topçular aldık. Forumu okudum da çok iyi top oynamışız falan, takım umut veriyormuş falan, kandırın kendinizi kandırın, maç 2-0 olduktan sonra beşiktaşın kaçırdıklarının karşısında bizim ruhsuzlar ordusunun ayıp olmasın diye biraz koşmaya çalışmasıyla ortaya çıkan bir durum, yoksa iyi oyun falan yok, bunu bir sonraki maç sanırım Antalya maçı arada net bir şekilde göreceğiz, bu kabiliyetsiz yönetimin ve teknik kadronun yapacağı iş ilk yarı mümkünse 6 puan daha alıp ara transferde iyi bir santrafor ve sağ bek alıp 2. yarı gerçek rakiplerimiz olan takımlara karşı maç kazanmak ki bunu ilk yarı şu ana kadar başaramadık... avutmayın kendinizi görünen köy kılavuz istemiyor takımımız gerçekten çok kötü...

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

memozcan
05.11.2016, 23:38
türkiyede en kolay gol atma yolu duran toptur.. biz de vahid döneminden beri duran toptan gol atamıyoruz. tersine çok gol yiyoruz.. bu ligde maçı kilitle top oynama oynatma, duran toptan bir gol yasla en az 50 puan alırsın..

bordolu mavi
05.11.2016, 23:38
İstikrar olmadan başarı gelmeyecek önce bunu görelim, yoksa 1 maç alsan ne olur almasan ne olur
bu maç hakemle verildi peki hakemle alsaydık herşey iyimiydi
sezon başında planlama yapılıyor mu
geçen sezon alınan topçulardan kaçı takımda
ondan önceki sezondan alınan topçulardan kaçı takımda
geçen sezon kaç hoca değişti
altyapıdan kaç oyuncu takımda
alınan gönderilen oyuncuların maliyeti nedir
Ersun Hoca ki, bence doğru tercihlerden birisidir kaç sene daha takımda kalır

alone_6161
05.11.2016, 23:39
bjknin penaltısı penaltı değil, atibanın Ndoye'yi indirdiği net penaltı+sarı kart, quaresma zaten kırmızı, oğuzhan keza o da kırmızı...En çok zoruma giden de yukarıdaki pozisyonlarda formaları değiştir, hakemin kararı 180 derece zıttı olurdu.

Başkanın açıklamalarını doğru bulsam da artık kurum ismi ve o kurumların başındakilerin ismini vererek daha ağır konuşmalı. TFF başkanı demirören bu kepazelikler, rezillikler hoşunuza gidiyor mu, mutlu musunuz, mhk başkanı bu rezillikler, kepazelikler hoşunuza gidiyor mu, mutlu musunuz diye konuşup, deniz ateş bitnel ve bu geceki kepaze, rezil hakemin kararlarını bir DVD yaptırıp UEFA'ya FIFA'ya gönderir, işte Türkiye'de futbol bu, futbolu yönetenler bu işlerin olmasında öncülük ediyor, Türkiye'de adil yarış yok, Türkiye'den uluslararası turnuvalara takım almayın der, uluslararası alanda ses getirmeye çalışırdım.

Artık daha sert tedbirler, kararlar almalıyız...Bu pisliklerle biz başa çıkamıyoruz. Her yıl hakem hayatı sönecek ama düzeni devam ettirecek bir kukla buluyorlar...

Futbolcularımıza da Ersun Hocaya da helal olsun. Bu akşam takımın artık düzeldiğini, iyi yolda olduğunu gösterdiler. Desteğe devam. İyi yoldayız.

Ahmet Faruk
05.11.2016, 23:40
Şu gazla Antalya maçını alamazsak yazık olur. İlk yarının bitmesine 6 hafta var. En az 12 puan almamız lazım. Devreye 23 puan ile girsek güzel de transferler yapsak ikinci yarı çok daha iyi olur. Ama en az 12 puan şart. İkinci yarı 18 maç var. Eğer en az 12 puan toplarsak devreye kadar sene sonu 60 puan zor değil.

Ertan OKUMUŞ
05.11.2016, 23:40
Ya anlayamadığım televizyonda herkes takımımızın bugüne kadar en güzel futbolu oynadğını ve hakem tarafından mağdur edildiğini söylüyor,bizim taraftarımız yönetimi başkanı eleştirme derdinde,ya enazından bugün yapmayın bunu,penaltıyı gectim kırmızı kart verilmiş olsaydı özellikle ikinci yarı iyice yorulan rakibe karşı daha şanslı olamazmıydık,maçın gidişatını değiştirmedimi hakem? yeni kurulan bir takımdan hele vodafone gibi bir atmosferde rakibi ve hakemide parçalayacak bir performansmı bekliyordunuz?? bunu yapacak takım varmı Türkiyede eleştirin ama bu akşam bu takımı alkışlayın yenilmemize rağmen hiç bu kadar beğenmemiştim takımımızı çok iyi olacağız inanıyorum özellikle Trabzondakiler noolur sizde inanın ve desteğinizi esirgemeyin bu takımddan

Varlıbaş61
05.11.2016, 23:41
Bu arada bizim yönetim ne iş yapar gerçekten Twitter da mesaj yazmaktan başka .. Maçın hakemi Mete Kalkavan olduğunda direk açıklama yapılıp tepki göstermeli ve baskı altına alınmalıydı hakem .. IHO fener maçında hakemi aramıştı galiba .. O maçta hakem hatası az olmuştu diye hatırlıyorum .. Bizim yönetim ancak kibar feyzo takılsın !!!

uzungöllü
05.11.2016, 23:42
Ayrıca giray bulak denen terbiyesiz. Bu akşam ki maçtan sonra bile yönetimi ve teknik ekibi suçlayacak kadar rezilleşti. Tek kelime ile iğrendim. Bu şehir ve takım ile hiç bağı olmayan Toroğlu'nun tırnağı bile olmayacak kadar düşükler.

Enaldo61
05.11.2016, 23:43
ligtv izlemeyin arkadaşlar, brumanın zekinin ayağına 3 kere bastığı pozisyon için faul bile vermem falan dediler. Ligtv uçmuş. Trabzonspor'u bitirme planı yapıyorlar bence.

Enaldo61
05.11.2016, 23:45
Bu arada Türkiye'de hakemliğin birileri tarafından yönetildiği ve istediklerini hakem yaptıkları istediklerine maç verdikleri vs. hep Erman Toroğlu tarafından sürekli dile getiriliyor. Ancak bu kirli sistemi kimse değiştiremiyor. Tüm bunları bile bile bu sistemde var olmak çok koyuyor.

Ertan OKUMUŞ
05.11.2016, 23:46
Buradaki arkadaşlar yorum yazarken neye göre yazıyorlar acaba? Sanki rakibimiz beşiktaş ve sanki hakemler ilk defa hakkımızı yiyorlar. Arkadaşlar olayın farkına varın artık, bir kaç tanesi hariç topçuluk ile uzaktan yakından alakası olmayan topçulardan oluşan bir kadromuz var, bu kadro 10 haftada 11 puan topladı ve bundan sonraki haftalarda da puan alması zor ihtimal. İyi top iyi topçular ile oynanır ve maalesef bizde onlardan 1 tane dahi yok, yazık ki ne yazık aldığımız topçulardan 1 tanesini dahi aldığımız paranın yarısına dahi satamayız öyle kabiliyetsiz topçular aldık. Forumu okudum da çok iyi top oynamışız falan, takım umut veriyormuş falan, kandırın kendinizi kandırın, maç 2-0 olduktan sonra beşiktaşın kaçırdıklarının karşısında bizim ruhsuzlar ordusunun ayıp olmasın diye biraz koşmaya çalışmasıyla ortaya çıkan bir durum, yoksa iyi oyun falan yok, bunu bir sonraki maç sanırım Antalya maçı arada net bir şekilde göreceğiz, bu kabiliyetsiz yönetimin ve teknik kadronun yapacağı iş ilk yarı mümkünse 6 puan daha alıp ara transferde iyi bir santrafor ve sağ bek alıp 2. yarı gerçek rakiplerimiz olan takımlara karşı maç kazanmak ki bunu ilk yarı şu ana kadar başaramadık... avutmayın kendinizi görünen köy kılavuz istemiyor takımımız gerçekten çok kötü...

kardeş sana sadece yürekten yuhhh diyorum bunu bu maçtan sonra söylüyorsan hakikaten iyi niyetinden şüphe ediyorum

Courage
05.11.2016, 23:46
bordolu mavi

hakemle maç verdik ama hakemle alalım üzerinede dört köşe olalım diyecek tıynette adam bu forumda bulunmaz (en azından bulunmadığına inanıyorum zira biz Trabzonsporluyuz)

Ayrıca çoğu İHO döneminin günahlarının vebali olan sorunların temizlenerek ''sıfırdan'' başlamak için her alanda çeşitli adımların atıldığı bir dönemdeyiz.Eksiğin ve hatanın en çok olacağı bir zaman aralığı yani. Üzerine başkanın kulüp yöneticiliğinde tecrübesizliği ve (ezelinden beri var olan ama) 2010'dan beri aleyhimize şahlanmış odakların saldırıları eklenince kayıplar maksimum oluyor fakat bütün bu melanetler, yapılan ve yapılmak istenen şeylerin değerini düşürmemeli. Bu kadar basit değil.

Fatih Özkan
05.11.2016, 23:49
Trabzonspor, Trabzon'da kalmalıdır, bunda hemfikirim, fakat bugün 2000 bilet satılmamasının geçerli büyük bir sebebi var o da %100 ezileceğin bir maç

-takımın defansta baskı yiyerek maça başlar
-maç boyu kaleye çekebileceğin şut sayısı 1-2
-3-4 yedikten sonra koyduk mu, Trabzon kümeye tezahüratlarını dinleyeceksin
(biz bunları televizyonda duyunca bile çıldırıyoruz oradaki adam el pençe dinleyecek)
-maç bitmeden stadı terk ederken son bir fasıl küfür daha yiyeceksin

bunlar tamamen varsayım dersiniz ama görünen köy ortada
inşallah yanılırım ama muhtemelen oynatacağı orta saha 3'lüsü ile maçın skoru 3-0 veya 4-0

Tahminlerinin hiç biri tutmadı.
2.000 kişilik yeri dolduramayan taraftara yazıklar olsun!

ESER
05.11.2016, 23:50
atılmamış goller için yorum yapmayacaksak verilmemiş penltı içinde yorum yapmayalım
maç oynandı hakem bizi doğradı tamam da 2 -0 da hakemin eseri değildi
bu maçta ki performansı rize maçında gören kaç kişi var acaba
mesele bu
büyük maçlarda oynayalım diğer maçlarda bakarız moduyla şampiyonluk gelmez
beşincilik de gelmez bunu anlatmak istiyorum

ufak bir detayi kaciriyorsunuz sayin abim
verilmemis penaltidan degil makattan uydurulup verilmis ve macin seyrini degistirmis bir penaltidan bahsediyoruz.

adam pozisyona girmis de atamamis da,, bunun beni ilgilendiren bir tarafi yok . atamamis iste adam.

Takim muthis oynuyor , muthis isler yapiyoruz da demiyor kimse.
Takim iyi degil diye milletin degirmenine un mu olmamiz gerekiyor? Kotuyuz diye hakem dogradiginda yav zaten kotu oynadik , adamlarin onca pozisyonu oldu diye muhasebe tabiriyle " ters kayit " mi atmamiz gerekiyor? ben bunu anlamiyorum,
Bana ne milletin kacirdigi golden. Hakem musfettesi benim maci mi katletmis mi etmis, ne yapalim yani , serzeniste de mi bulunmayalim
?

Takimin hali hakkinda zaten hergun yuzlerce ileti yaziliyor ciziliyor. Takimin rezil bir halde oldugunun farkinda herkes de bu durum hakem bizi dograyinca amaaan yeaa zaten kotuyuz , hakem olmasa da yenilecektik zaten dememize sebep degil.

serdaracıl
05.11.2016, 23:53
Bu arada bizim yönetim ne iş yapar gerçekten Twitter da mesaj yazmaktan başka .. Maçın hakemi Mete Kalkavan olduğunda direk açıklama yapılıp tepki göstermeli ve baskı altına alınmalıydı hakem .. IHO fener maçında hakemi aramıştı galiba .. O maçta hakem hatası az olmuştu diye hatırlıyorum .. Bizim yönetim ancak kibar feyzo takılsın !!!

Maçtan önce hakem aranır mı allah aşkına?

serdaracıl
05.11.2016, 23:54
ufak bir detayi kaciriyorsunuz sayin abim
verilmemis penaltidan degil makattan uydurulup verilmis ve macin seyrini degistirmis bir penaltidan bahsediyoruz.

adam pozisyona girmis de atamamis da,, bunun beni ilgilendiren bir tarafi yok . atamamis iste adam.

Takim muthis oynuyor , muthis isler yapiyoruz da demiyor kimse.
Takim iyi degil diye milletin degirmenine un mu olmamiz gerekiyor? Kotuyuz diye hakem dogradiginda yav zaten kotu oynadik , adamlarin onca pozisyonu oldu diye muhasebe tabiriyle " ters kayit " mi atmamiz gerekiyor? ben bunu anlamiyorum,
Bana ne milletin kacirdigi golden. Hakem musfettesi benim maci mi katletmis mi etmis, ne yapalim yani , serzeniste de mi bulunmayalim
?

Takimin hali hakkinda zaten hergun yuzlerce ileti yaziliyor ciziliyor. Takimin rezil bir halde oldugunun farkinda herkes de bu durum hakem bizi dograyinca amaaan yeaa zaten kotuyuz , hakem olmasa da yenilecektik zaten dememize sebep degil.

Aynen ya

esra61
05.11.2016, 23:54
Yine bize hüsran yine bize acı dolu günler . He birde yarına umutsuzlukla uyanacak bizler.
Yüreğim sızlıyor ya her defasında aynı tiyatro !

Oruç
05.11.2016, 23:55
Maçtan önce hakem aranır mı allah aşkına?

İho'yu özlemiş bazı arkadaşlar belli ki.

Bu arada Çebi denen yönetici "her canı yanan hakemden bahsediyor" demiş. Not aldım bunu. Ne kadar efendi olduklarını göreceğiz elbet.

Ahmet Aksu
05.11.2016, 23:57
Ilk defa erken gol yedikten sonra sikinti yapmadim eski urkekligi kalmamis takimin bu goruluyor. tamam hala cok eksiklikler var ama takim yavas yavas uyum icine giriyor gibi yani ben boyle gordum. ozellikle bero hcumda tek basinaydi ysuufta fena degildi ekici beni yine cildirtti cok kotu oynamadi ama yine hala gereksiz top sakliyor daha seri oynasa harika olacak. takimin en onemli eksigi forveti.. geri kalan bolgeler idare ediliyor ama 10 haftada 7 gol atmak buyuk sikinti.

Joomla!
05.11.2016, 23:58
ulan hangi biriyle ugrasacaksin? hakemiyle ayri ugras, yöneticisi ile ayri ugras, tff'si ile ayri ugras, futbolcusu ile ayri ugras, siyaseti ile ayri ugras. ugras babam ugras...

biktik anasini satayim, yeter.

Fatih Öztürk
05.11.2016, 23:58
Hakemler aranır hatta şey bile edilir bu ülkede işler böyle dönüyor.mete denen gavat maça atanırken yaygara koparacaktın ki götü başı oynamayacaktı yoksa böyle çocuk gibi eğlenirler bizimle.

Courage
06.11.2016, 00:00
İho'yu özlemiş bazı arkadaşlar belli ki.

Bu arada Çebi denen yönetici "her canı yanan hakemden bahsediyor" demiş. Not aldım bunu. Ne kadar efendi olduklarını göreceğiz elbet.
Çebi ve onun gibiler böyle şerefsizliklerin tavan yaptığı akşamlarda en çok kimlerden bahsedildiğini ve kulaklarını çınlattığımızı iyi biliyor ya neyse. Günaha girmeyelim tekrar edip :mad:

ccd6167
06.11.2016, 00:00
Yönetim şey havası vurmasın. Usta amatörce kulüp yönetiyor bu hakemin ne bok olduğu belliydi madem haftaiçi kamuoyu oluştururdun. Cidden kurusıkılık yapmasın. Daha bitnel denen gavatın açıklamalarını kamuoyunda paylaşamadılar daha

Varlıbaş61
06.11.2016, 00:05
Hakemler aranır hatta şey bile edilir bu ülkede işler böyle dönüyor.mete denen gavat maça atanırken yaygara koparacaktın ki götü başı oynamayacaktı yoksa böyle çocuk gibi eğlenirler bizimle.

Bizim her şeyi çok bilen taraftarımıza göre öyle olmazmış.. Bu işler böyle yürüyor Türkiye'de.. Hakem baskı altına alınmalı diyoruz, iho'yu özlemiş oluyoruz, maçtan önce hakem aranır mıymış felan cevapları geliyor.. Türkiye'de futbol böyle, ben öyle olmam diyorsanız da şampiyonluk hayaldir.. Bknz. 2010-2011 .. Masada da güçlü olmadan başarı hayal !

orhan42
06.11.2016, 00:06
3 Temmuz denen o lanet süreçten bu yana doğranıyoruz,parçalanıyoruz..Bi Allahın kulu da çıkıp dur demiyor..Geçen sene 17 puanımız gasp edildi..Koy 40'ın üstüne , ligi nerede bitirirdin anla..Bu sene de bu maçla başladılar galiba..Penaltı penaltı mı tartışılır.N'doye'un pozisyonu yüzde yüz penaltı,Oğuzhan 2. sarıdan,Quaresma denen kasap direkt kırmızdan atılsaydı ben görürdüm bu tinerci i.neleri..Şenol Güneş mi?Değmez bence ..

Oruç
06.11.2016, 00:09

3 İstanbul takım hakemi arayabilir. Onlar hakemi arama potansiyeline sahip oldukları için nefret ediyoruz ya onlardan. Onlara benzemeye çalıştıkça onlar gibi oluruz. 2011'de nasıl ezdiysek öyle ezmeliyiz bunları. Hakemleri ararsak Trabzonspor olamayız biz.

Uğur Ö.
06.11.2016, 00:09
Sana kimlik veren bir takımın gözünün önünde linç edilmesine bir gram ses çıkaramadın ya Güneş efendi. 65 yaşında adamsın ne kaybedeceksin. Çık ve bu lekeyi temizle. Para derdin yok. Onur derdinde mi yok ?

sasort
06.11.2016, 00:13
Maçi izlemedim ama iki direk kirmizi verilmesi gereken hareket var

biri oğuzhanin dirseği bunu görüp dirsekten bahsediyorum.

Bu güne kadar kirmizi dişinda vereni görmedim.

Ikincisi daha sonra gördüm yusufun pozisyonu kirmizi alternatifi yok bence

Fatih Öztürk
Bizim her şeyi çok bilen taraftarımıza göre öyle olmazmış.. Bu işler böyle yürüyor Türkiye'de.. Hakem baskı altına alınmalı diyoruz, iho'yu özlemiş oluyoruz, maçtan önce hakem aranır mıymış felan cevapları geliyor.. Türkiye'de futbol böyle, ben öyle olmam diyorsanız da şampiyonluk hayaldir.. Bknz. 2010-2011 .. Masada da güçlü olmadan başarı hayal !

Aynen kardeşim fazla naif takılmanın sonuçları Kıçı kırık biri geliyor kafasına göre doğruyor hiç bir şey olmamış gibi evinde takılıyordur şimdi.bu adama dünya zindan edilmeliydi, götü boklu bjk bile lobi yapıyor bizim gibi her alanda eli kolu olan kulüp ayakta uyuyor.

cyberentalpi
Yönetime ve Hoca ya saydıranların çözüm önerileri nedir. 20 milyon tl ile mejdaniyi parası ödenmedi diye kaçıran bir takıma neler yapardınız.

neyse maca gecelim.
hadi bjk penaltısı haklı olsun ama iddaa ederim bize olsa verilmezdi
1- onu veren hakem burnunun dibinde ndoye nin cekilmesine penaltı calmadı
2- quaresman nın hareketi kırmızı degil 3 kez kırmızı. bu olaydan sonra etkili adamımız yusuf sakatlandı çıktı. Bjk nin en etkili oyuncusu ise oyunda kaldı. kaç kez pozisyone girdi bjk. Gecen seni Bjk macını 1-0 dan cevirmistik. yine quaresma atıldıktan sonra. o bjk sampiyon oldu.
3- Oguzhan in ilk sarısında Ts ye faul çaldı diye hatırlıyorum ben. sarı oguzhan a ise neden faul bize.
4- aynı oguzhan ın 2. dirsegi daha net ve sarı verse kızaracak. yine vermedi net sarıyı ve dahasında kırmızıyı.
5- Ndoye ceza sahasında nedensiz faul caldı. orda calmasa top bizim oyuncunun önünde

Sonuc lig sampiyonuna karşı oynadık. baskı kurduk. pozisyonlara girdik. evet acemiyiz. beceriksiziz ama hakkımız calındı. Gs macından da cok iyi idik

Olumlu tarafı en azından lig sampiyonuna bile geri dussek macı cevirebilecegiz. buna inanmamız saglanmıstır umarım. Ts ne kadar geriye duserse dussun boyle olmalı

Her sey zaman. Transfer oturmasada iyi oynamaya hatta dikine oynamaya calısıyoruz. Ne olursa olsun devam. 2 iyi transferle her takımı her yerde yenebiliriz. ha yenilebilirizde. kazanma alıskanlıgı kazanırsak puan kayıpları umuyorum azalacak. seneye de bir kac transferle iyi takım atak takım olabiliriz

serdaracıl
06.11.2016, 00:14
Hakemi sahaya gömemiyoruz suç bizde. Benim futbolcum sedye ile ağlayarak çıkacağına hakem bu şekilde çıksın. Bak bir daha cesaret edebilirler mi

Varlıbaş61
06.11.2016, 00:14
Usta ne diyorsun Allah aşkına .. Hakem hatası olmadan maçın biteceğine inanmıyordum tarzı bir şeyler söyledi.. Peki Hakkımızı kim koruyacak bizim acaba ? Twitter'dan yazarak mı sorun çözüyoruz artık ??

Hakan
06.11.2016, 00:15
Quaresma İnstagram'da Yusuf'dan özür dilemiş dağılalım :)

sasort
06.11.2016, 00:15
Değişikliklerede anlam veremedim

özellikle ilk değişikliğe

onazi- ibanez değişikliği

hoca ne yapti

ibanezi sol açiğa beroyu ortaya mi aldi
tahminim bu yönde ama

orta saha çikarip sol bek almak garip geldi

daha da önemlisi ibanez nasil oynadi işik gördünüz mü

BERBATOV61
06.11.2016, 00:16
yönetime tabi saydırıcak taraftar neyin kafasındasınızda savunuyorsunuz toplamda 15 milyon euro harcamışlar devre arasında 10 daha harcayarak ilk 6 ya girecekler bunu mu öveyim şimdi ? Yoksa usta gibi bjk bize defans yaptı maç bittsin diye dua etti bunu mu övüneyim ? Geçen haftada sen rizeye yattın hatim indirdin maç bitsin böyle diye ama duan kabul olmadı o nasıl olacak ?

Oruç
06.11.2016, 00:16
Quaresma İnstagram'da Yusuf'dan özür dilemiş dağılalım :)

Efendi'lik yapmış. Sağolsun.

BERBATOV61
06.11.2016, 00:17
Değişikliklerede anlam veremedim

özellikle ilk değişikliğe

onazi- ibanez değişikliği

hoca ne yapti

ibanezi sol açiğa beroyu ortaya mi aldi
tahminim bu yönde ama

orta saha çikarip sol bek almak garip geldi

daha da önemlisi ibanez nasil oynadi işik gördünüz mü

takımı atağa çıkartan adamı beroyu çıkardı hoca şu maçta da leş attı bakma yine şansına hakem önüne geçti

Varlıbaş61
06.11.2016, 00:20
Geçen seneki gs maçındaki yan hakem bu maçtada görevli imiş .. Usta kendisi söyledi .. Bunu biliyordum ama polemik konusu Olmasın diye açıklama yapmadım diyor .. Şu an anladım ki Usta ile bir yere gelmemiz mümkün değil .. Adamın hak savunma stratejisi Türkiye şartlarına uymuyor .. Avrupa'da bir kulüp denesin bence !

uzungöllü
06.11.2016, 00:21
Ey gidi başkanım.Şu maçtan sonra bile çatır çatır konuşup,dolandırmadan lafı gediğine neden oturtmazsın.

ilyskm
06.11.2016, 00:22
Onazi için yorumum; topçudan başka her şeye benzetebileceğimiz bir şahıs, ve bu yönetim topçudan başka her şeye benzeyen şahsa milyonlarca € para saydı...

Fatih Öztürk
06.11.2016, 00:23
3 İstanbul takım hakemi arayabilir. Onlar hakemi arama potansiyeline sahip oldukları için nefret ediyoruz ya onlardan. Onlara benzemeye çalıştıkça onlar gibi oluruz. 2011'de nasıl ezdiysek öyle ezmeliyiz bunları. Hakemleri ararsak Trabzonspor olamayız biz.

Lobi ağırlığını ortaya koyamazsan bir hiçsin sahada istediğin kadar dik dur bir yere kadar.
Anlaşılmayan ne var bunda anlamıyorum ki?
Şampiyon olduğumuz yıllarda da cevahir ailesinin Istanbulda güçlü lobi faaliyetleri olurmuş büyüklerimizin anlattığı kadarıyla.
Tenkit edeceksin arkadaş baktın anlamıyorlar tehdit edeceksin kuralı koyan bunlar istediği gibi çekip çeviren bunlar biz figüran değiliz daha doğrusu olmamalıyız çünkü sahada da masada da güçlü olduğumuz için Trabzonspor'uz.

hos_cocuk61
06.11.2016, 00:24
Eyyyyy Muharrem Usta bırak bu işleri şovmenmisin kulüp başkanımı twiterde popülizmin dibine vuracağına icraat yap. Kimi kime şikayet ediyorsun, bu icraatı bizden mi bekliyorsun o zaman orada senin işin ne.

Kazım Bostan
06.11.2016, 00:24
sinan engin: hakemler trabzonspor formasını görünce bi garip oluyorlar hırçınlaşıyorlar
başkan: formada bordo var kırmızıya benziyor ondan dolayı olabilir.

ince gömdü

sasort
06.11.2016, 00:26
takımı atağa çıkartan adamı beroyu çıkardı hoca şu maçta da leş attı bakma yine şansına hakem önüne geçti

onazi çikmiş ibanez girmiş

yusuf mecburi çikmiş ama giren aytaç

bero çikmiş- 89 dk hadi onu anlarim maç sonu forvet sokuyor tamamda

ibanez nasildi asil varmi bir hareket oyununda onu merak ettim

zx61
06.11.2016, 00:27
Başkan boş konuşuyor

BERBATOV61
06.11.2016, 00:29
onazi çikmiş ibanez girmiş

yusuf mecburi çikmiş ama giren aytaç

bero çikmiş- 89 dk hadi onu anlarim maç sonu forvet sokuyor tamamda

ibanez nasildi asil varmi bir hareket oyununda onu merak ettim

çok kötüydü

artvints
06.11.2016, 00:30
konuşmayla hiçbirşey olmaz, takımını kurarsın, sahada güçlü ve akıllı olursun hakem aleyhine biraz daha zor düdük çalar bu kadar olur en fazla. konuşunca birşey mi oluyor? lobin varsa tv'de konuşan yorumcun varsa hakem aleyhine konuşur, o hakem trabzon maçlarına verilmez bir daha. cüneyt, deniz süleyman abay trabzon maçı yönetmiyorlar uzun süredir, bunlara mete de eklenir bu maçtan sonra.

Enaldo61
06.11.2016, 00:31
Millet twitter falan bakana cumhurbaşkanı'na şikayet etsenize bu hakemleri falan bence görürler duyarlar.

artvints
06.11.2016, 00:32
Eyyyyy Muharrem Usta bırak bu işleri şovmenmisin kulüp başkanımı twiterde popülizmin dibine vuracağına icraat yap. Kimi kime şikayet ediyorsun, bu icraatı bizden mi bekliyorsun o zaman orada senin işin ne.

nedir mesela icraat? ne yapılabilir?

Kazım Bostan
06.11.2016, 00:35
dünyada türkiye ne ise türkiye'de de trabzon ve trabzonspor odur.

gücümüz bunlara yetmez. kabullenelim demiyorum. ama hala hakemler takımı doğruyor diye yönetime yüklenmek yanlış.

esra61
06.11.2016, 00:37
Gecenin hayal kırıklığı efsanemiz! Şenol Güneş olarak da not alalım.

Erkan A.
06.11.2016, 00:40
efsane dedigimiz Senol günes bir ahmet cakar sinan engin erman toroglu Kadar olamadi ....

Senol günesin konusmalarini dinliyorum tekrar tekrar okuyorum belki bir gönderme yapmistir biz anlamadik diye ?? ama yok nafile

bundan sonra Senol günesi bana soranlara kim o diyecegim ...

FORUMDA OLAN GENCLER UMUDUNUZU KAYBETMEYIN BEN SAHSEN BÖYLE ADALETSIZLIKLERDEN SONRA TRABZONSPORUMUZU DAHA COK SEVIYORUM SEVDIGIMDEN DAHA COK SEVEBILIRMIYIM BILEMEM AMA SEVIYORUM COK BÜYÜKSÜN TRABZONSPORUM :::

FORUMDAKI GENCLERIMIZ TRABZONSPOR BÖYLE ZORLU DÖNEMLER YASAMISTIR COGU ZAMAN INANIN BANA UYUYAN DEV UYANACAKTIR HEMDE FIRTINA GIBI TEK TEK BU TAKIMLARDAN HESAP SORACAKTIR SAHALARDA BUNLARI EZECEGIZ AZ KALDI BÜGÜN TRABZONSPORUMUZU BEN COK BEGENDIM SONUC NE OLURSA OLSUN UMRUMDA DEGIL BU MACI BIRAKARAK ARTIK ÖNÜMÜZE BAKMALIYIZ

Oruç
06.11.2016, 00:40
nedir mesela icraat? ne yapılabilir?

İho gibi bağırıp çağırıp takımı da kulübü de batırabilir mesela.

ccd6167
06.11.2016, 00:42
Kaşar şenol hakemlerle ilgili konuşsaydı keşke.. Her puan kaybedişinde hakemlere giydiren mahluk.. Bazılarıda buraya gelip şenol şöyle konuştu diyecekti övgüler dizecekti.

sasort
06.11.2016, 00:46
çok kötüydü

1 şu lazionun boş adamlarina para vermekten vazgeçelim. Kelin merhemi olsa başina sürer

2- bjk cüzzi fiyatla sol bek aldi anadolu külüpleri buluyorlar

şu başakşehire giden adami ereni neden almadikta gittik abuk sabuk adama para verdik

bundan ve onazi den başka transfere lafim yok

onazi transfer zamani hakkaten şüpe olmuştu bende

böyle taraftara oynayan sahadaki açiğini bu yolla kapatma fikrinde olan topçulardan mi diye

hatta arkadaşa söyledim

cevaben bana şöyle demişti

öyle bir fikri varsa bu ts tutmaz çocuğundan ninesine herkes futbolu biliyor çok fena dumur olur demişti

onazi kannimca biraz rahat bir topçu disiplin noktasinda

Muhammed Ayaz
06.11.2016, 00:52
Hala bu Şenol denen hoca müsveddesine Kestane... Pardon Efsane diyen taraftarımız varmı merak ettim ??

Fatih Öztürk
06.11.2016, 00:54
Bjk'li yazar Turgay Demir

Beşiktaş yıllar önce Trabzonspor'dan aldığı 1 puanla ligde kaldı, yeni yetmeler bunu bilmez ve utanmadan Trabzonspor kümeye diye bağırırlar.

hos_cocuk61
06.11.2016, 00:57
Vatandaş anlamamış yada anlamak istediği gibi anlamış, ikinci kez anlayacağın dilde yazıyorum rakamla 2... eyy Muharrem usta neden 15 yaşında çocuklar gibi maçta twitere sarılıp serzenişte bulunuyorsun neden olayları dramatize ediyorsun sen başkansın bir taraftar değil senin işin icraat yapmak. Serzenişi bırakta biz yapalım, sence icraat yap çünkü işin o başkansın... Kaç haftadır sesin çıkmıyodu ancamı sesin açıldı başkan. Deniz Ateş Bitnel düdük asacak dedin asmadı hadi bakalım başkan.

Bu arada bu oyuncuları izleyip transferine onay veren dangoz tekme tokat dövülerek kulüpten uzaklaştırılmalıdır. Burada bir aralar dolaşan sahtekar biride bu oyuncu izleme komitesi içindeymiş şaşırmadım.

6Şafak Aydın1
06.11.2016, 00:58
bu hakem böyle degildi. ilk ciktigi zamanlar gelene gecene kartlari basiyordu gözünü kirpmadan. demekki yamultmuslar onuda.
ndoye degilde hali sahadan herhangi birini koy oraya daha etkili oynar. bu adama ne olduysa artik tutmuyor iste. olimpiacos maclarini takip eder olduk.

Nazim Can
06.11.2016, 01:04
Macin basligi mete kalkavan 2 ts 1 olarak degistirilsin adminlerden ricam bu..

Bence maçin olduğu hafta bjktv ye çıkan sayın başkanımız penaltı nin mümessili dır, bjk tv ye çıkacağına bu maçın hakemi ile ilgili üsturuplu bir şekilde göz dağı verseydi iho nun fb maçından önce yaptığı gibi Mete şerefsizi de bu macta ya o penaltıyı çalamazdi yada Damdoy un pozisyonuna da penaltı çalardı bu yüzden;
Beşiktaş 2
Dakika 7 Rhodolfo
17 Muharrem Usta(penalti)
Trabzonspor 1
Dakika 43 Yusuf Erdoğan

bariskaratas
06.11.2016, 01:05
11309
burda da mete. Sarı bile vermedi

odyseuys
06.11.2016, 01:07
takımın sıkıntısı hedef maçlarını derby konsantrasyonuyla oynamaması. bu konsantrasyonla oynadığı anadolu maçlarının tamamında favoridir bu beğenmediğimiz kadro.

sasort
06.11.2016, 01:10
Birde bu maç şunu gördüm

beronun kanatta oynatilmasi ts büyük kayip ve zarar veriyor takima

çünkü kanattan gelen ataklarda forvet bile yetişemezken içeriye koşan en azindan defansi bozan bir bero görüyorum

başka bir konu ise bir arkadaş ekicinin 8 numara oynatilmasindan bahsetmişti

bende ona cevaben ekici 8 numara oynar eyvallahta bu eldeki orta sahalar ile baski altinda kaliyor pres yiyor demiştim

bu maç sunu gördüm bero önde iken ekici 8 numara pozisyonunda oynamasini topu kullanmasini sağliyor orasi tamam

ama birde diğer yönden ekiciyi rahatlatacak bir 6 numara olmasi lazim bence

melo gibi bir savaşçi oyuncu ile

????........ekici
.....bero

çok güzel olur

elde malesef bu vasifta oyuncu yok

benim gördüğüm burda kullanilacak oyuncular

onazi çok lakayit ve fizik olarak düşük kalir olmuyor

okay 6 numaranin adami değil bence beronun yedeği olmasi lazim. Benim şahsi fikrim orda daha etkin olacağini düşünüyorum

akakpo yetenek yönünden kapasite olarak yeterli değil

elde bu bölgenin adami aytaç var ama oda tam kararkter olarak bu bölgede güven vermedi

bu sade bana değil hocada o güveni verse hiç düşünmeden oynatir zaten

bence devre arasi bir ön libero veya box bir orta saha lazim

yine bence devre arasi 2 olsun 3 transfer yapalim ama ne olduği belli olmayan ibanez gibi adamlara para vermeyelim onun yerine 2 topçu alalim ama kaliteli olsun

yenimakale
06.11.2016, 01:11
Arkadaşlar bütün maçı geçtim, çünkü hep aynı senaryolar, bilmediğimiz bir şey yok. Ama Yusuf'un bacağına basıldığında bitti benim için maç. Sanırım çok ciddi bir şeyi yok. Allah korusun bir sakatlığı olsa, futbol hayatı bitse bende bir daha futbola bakmazdım.

Bizim takımımız defans yapıp rakibi beklediğinde iyi görüntü veren bir takım. Ordaki sorunumuz forvetlerin becereksizliği, takım olamamış olmak ve zaman ihtiyacı. Yoksa rakip gelir arka arkaya iki ciddi kontra yaparsın bak bakalım bir daha öyle gelebiliyorlarmı. Ama biz henüz bunu tam olarak yapabilecek düzeyde değiliz ve eksiklerimizde var.

Bizim asıl sorunumuz kapanan takımları açma noktasında sıkıntı yaşamamız. Her maça aynı konsantrasyonla çıkamıyoruz. Hala daha kulüpte çok büyük sıkıntılar var. Tam olarak istediğimiz transferleride yapabilmiş değiliz.

Her şeyi bir kenara koyacak olursak geçen sezondan değişen bir şey yok. Hakemler yine aynı hakemler. Çok dandirik bir penaltı verildi. Kesin kırmızı kart verilmedi ve daha birçok ciddi yanlış karar verildi.

Hakem hatası değil bu. Ortada hakem falan yok, Türkiye'de hakem yok. O ismi geçen hakem kusura bakmasın ama o kararları verebilmesi için bir hakemin başkasından emir alması, para alması gerekiyor. Bununda ne demek olduğunu hepimiz biliyoruz. Daha ağır ithamlar yapılabilir ama herkesin gördüğü bir durum.

Biz bunu her sene yaşıyoruz. Bu sene düzelecek diyoruz yine düzelmiyor. Böyle maç izlememize gerek yok.

My
06.11.2016, 01:12
Benim çocukluğumda bu eziklerin kaldığı otellerin önünde tabancalar patlardı. Otobüsleri Beşkidüzün'den öte geçtimi dağ tepe evler silah sesleri duyulurdu. Yenseler bile stattan polis arabalarıyla, zırhlılarla, ekmek arabalarıyla hakemini takımını kaçırırlardı. Bunların anladığı dil bu. Sizler hala medeni medeni takılın efendi efendi. Bunlar laftan sözden sitemden anlamaaaaaaz. 1 buçuk lirayı yapıştırdın mı bak bir daha ..t korkusuna bir şey yapabilirler mi.

hos_cocuk61
06.11.2016, 01:12
Trabzon iyi miyide oynamadı, tel tel dökülen Beşiktaş'ın bireysel hatalarından pozisyon buluk golüde öyle attık. Dandoyun yürümeye mecali yok, elimizde düzgün forvet yok, başkan çıkmış umut tacirliği peşinde istikrardan bahsediyor birde. 2 stoperimiz de ağır beklerimiz berbat ötesi. onazi efendi trabzona gezmeye gelmiş futbolla alakası yok ancak instegramda geyik peşinde. Takım hala ümit vermezken başkanın çıkıp dünyayı fethetmiş gibi açıklamaları çok garip, neredeyse Trabzon'u rezil kepaze eden bu amatör topluluğunun hepsinin anlından öpecek.

Erkin
06.11.2016, 01:13
$€nol şaşırtmadı.

hofsaale
06.11.2016, 01:19
youtube da başkanın soyunma odasındaki konuşmayi izledim...Kimsede TS eşofmani yok..istediğini giyinmiş futbolcular..Disiplin burda başlıyor işte...Zaten oyuncuların yüzünde ışık göremedim...

Onazi ve castillo tüm gün instagrammda.ve bekledigimden çok kötü..Durica yaşlı.2 sene sonra futbolu birakir..Ramil çok genc...Suk zaten gidecek...Niye bitmiş..Ibanez tutmadi..Ekici gidici..Kalan oyuncularda çok üst düzey yetenekli değil..Ben seneye de birsey beklemiyorum bu takımdan..Çok eskiklerimiz var...

xxx-------xxx------durica----xxx
-------------bero----xxx-------------
xxx-----------xxx---------castillo
-------------------xxx------------------

devre arası 3...Sezon sonu 4 tane çok kaliteli oyuncu lazım bu takima....Acil hemde..Belki seneye ilk 4 e gireriz böylece

Kaan Kandemir
06.11.2016, 01:38
Yusuf sakatlandığında sağ açık Yusuf, sol açık Bero idi. Oyuna Aytaç alındı. Hedef bir sonraki değişikliğe kadar en azından orta saha direncini kaybetmemekti. Aytaç-Onazi-Okay 3lüsü sağda Ekici solda Bero dizayn edildi. Muhammed birazda İbanez senin hücum için yapabileceğin değişiklikler !! Klübeden oyuna dahil olabilecek hiç bir zat Yusuf veriminde olmayacaktı ve 11 e 11 oynanan hatta yaklaşık 15 dk sonra iyice risk alacak takımımız için o anda İbanezi oraya monte etmek bize daha erken gol yedirebilir miydi diye analiz edilmiş midir sizce ? O esnada Yusuf cıktıgında direkt İbanezi sol açığa alıp Beroyu sağ kanata çekmek Ersun hocanın tercihi olmadı. Ekici sağ kanada kaydırıldı. Bir süre sonra orta sahada aksayan Onazi çıkartılıp İbanez alındı oyuna. İbanez sol açığa, Bero sağ açığa geçti. Onazi tamamiyle düştüğü için uzun toplar atabilecek İbanez oyuna girmesi planlandı. Suk'uda ceza sahası cevresınde kullanmak amacıyla hoca artık son dakikalar diye Beronun yerine aldı. Allah aşkına hoca önce orta sahayı elden kaçırmayayım, bir oyun soğusun Ekicinin klasından İbanezin sol ayağında dolduracağım toplar ve kazanılabilecek duran toplardan medet umayım taktiğine dönerken... Son dakikada oyundan cıkarılan ki evet günün başarılı isimlerinden Beronun değişikliği bu kadar eleştiri hak ediyor mu ? Yada yukarda nedenleriyle yazdığım Yusuf-Aytaç değişikliği. Bence anormal hiç bir şey yok. Bu benim de sevdiğim ve oynadığım FM oyunu değil, biz hemde deplasmanda amaan Yusuf çıksın menşei kanat olmayan İbanez girsin onun gibi defans arkası koşsun aynı esnada oyunda Beroda olsun Sukta girsin oh oh oh diyecek bir takım hiç değiliz. Defolarımız var. Ve FM de ki gibi komple yüklenme yapıp son dklarda maç çevirmeye benzemez bu işler. Fakat eleştirmek için eleştirmeyin ki saatler geçti oturup düzgünce düşünebilirsiniz diye düşünüyorum.

derry61
06.11.2016, 01:40
Ya hocanın arkasındayım bu sezondan beklentim yok da maçın en iyi adamı beroyu çıkardığı an çıldırdım. Son 6-7 dakika tam yuklendigimiz anda olaydı çok faydali olurdu. Bero yusuf bugun cok iyiydi özellikle beroyu cok beğendim. Ersun hoca artik oyunu doğru okumalı.

artvints
06.11.2016, 01:47
Ya hocanın arkasındayım bu sezondan beklentim yok da maçın en iyi adamı beroyu çıkardığı an çıldırdım. Son 6-7 dakika tam yuklendigimiz anda olaydı çok faydali olurdu. Bero yusuf bugun cok iyiydi özellikle beroyu cok beğendim. Ersun hoca artik oyunu doğru okumalı.
yorulmuştur, başka sebebi yok zaten son dakika değişikliği oldu duran top olur diye.

Cagdas Topal
06.11.2016, 01:47
Uyuyamıyorum bizimle sorunları ne bizi her yenen hakemlerle yeniyor. Çekilelim ligden ne olacak bu kirli düzende oynamayalım başka bir lige başvuralım artık yeter.

sence
06.11.2016, 01:48
Tv de Ouaresma Yusuf 'a kasıtlı sert faul yapmamış diyenler, şu görüntüyü hatırlar mı?

Tarih: 22.08.2015
Beşiktaş maçı 2-1 yendiğimiz maç.
Dk 45
Bu futbol katili kayarak Yusuf 'a çift dalıyor.Yusuf yine şans eseri kurtuluyor.Quaresma ise kırmızı değil sarı kart yiyor.Daha sonraki dakikalarda hakem düdüğü çalmadan oyunu başlattığı için 2.sarıyı da yiyerek dışarı atılıyor bu şahıs.
Hatırlayın o maçta Şota yediğimiz golden önce top durmadığı için çoooook itiraz etmişti ama...

U.Sadıkoğlu
06.11.2016, 01:49
Eğer o penaltı çalınmasaydı maçta daha diri olacaktık ve golü erken bulup belki ilk yarı durumu 1-2 yapacaktık. Her neyse varsayımlar üzerinden konuşmak boş zira bende sizler gibi televizyon karşısında çıldırdım. Eyyam bekliyorduk ama böylesini beklemiyorduk.

İkili mücadelelerin hepsinde Bjk'den yana düdük çalındı 2 kere tehlikeli atağımız saçma sapan olmayan faullerle kesildi.

Yusuf'a Rodolfo'nun yaptığı hareketi herkes es geçiyor ancak o hareketin karşılığı sizce nedir? Kırmızı çıksa kimse neden çıktı diyemez.

Oğuzhan çok önceden atılmalıydı. Dirsekten önce çok kere sarı görmeliydi.

Penaltı çok ucuzdu İngiltere'de öyle bir penaltı çalınsa hakem bir daha düdük çalamaz.

N'Doye'ye ikinci yarının başında yapılan hareket %100 penaltı forma S'den XXL beden genişliğine geldi. O Penaltı çalınsa yine oyuna farklı şekilde dönüş yapacaktık.

Quaresma'nın atılamayışı.

Bjk'ye çıkmayan kartlar.

Mete Kaltakan düdüğü aldığı talimatları ziyadesiyle yerine getirdi.

2010-11'de bu hakemleri de yeniyorduk hatırlayın İnönü'de oynadığımız maçı Rüştü'nün %100 penaltısını çalmamıştı hakem 10 kişiyle koymuştuk bu kargalara.

Trabzonspor sayesinde ligde kalan bazı düdükler "Trabzon kümeye" tezahüratı yapıyorlar öyle ya çok şerefliler, Gs taraftarının geçen yıl yaptığı gibi sahada yaşanan namussuzluklara çok güzel alkış tuttular. Bir de mahalle karıları gibi maç sonunda "Koyduk mu" tezahüratı yaptılar. Mete Kaltakan'ın yanında şerefi, ahlağı dilinden düşürmeyen Bjk taraftarının bu akşam sahada yaşanan namussuzluklara, haysiyetsizce alkış tutmasını da bir kenara not edelim.

Trabzonspor doğru yolda. Hakemleri de yenecek bir kadro yine geliyor. Yine engellemeye baltalamaya çalışacaklar fakat biz başaracağız.

Mete Kaltakan bir daha bizim maçımıza atanırsa farklı protestolar işlemeli. Atanacağını zannetmiyorum fakat Ersun hocanın yönetiminde Sivas ile oynadığımız kupa maçında da bu kaypak herif doğramıştı bizi. Yönetim radikal adımlar atmalı hakemler Trabzon'da rahat ettirilmemeli dostluk, barış falan bunlar hikaye artık 2000 öncesi Trabzon'u iliklerine kadar hissetmeli hakemler.

Bjk camiasında bir tane yürekli adam yokmuş (yönetim-teknik heyet-futbolcu) yapılan bunca çirkeflik hakkında tek bir kelam edemediler. Kazanalım da nasıl olduğu önemsiz anlayışını iyiden iyiye benimsemişler. Ucuz penaltılarla, beleş faullerle, çıkmayan kartlarla 11 tane or**puyu da sahaya koysan maçı kazanır.

Bunların takımına baktığında farklı birşey gören var mı?

Yok.

Futbolculara ayrıca teşekkür ederim harika mücadele ettik. Gireceğimiz maksimum sayıda pozisyona girdik fakat Kaltakan'ı yenecek bir taktiği icat edip sahaya yansıtamadık.

Olsun. Teşekkürler Ersun hoca, teşekkürler Muharrem Usta, teşekkürler Trabzonspor.

Doğru yoldayız.

Mehmet Fatih Silik
06.11.2016, 01:57
Yeni kurulmus ve cok eksigi bulunan bir takimin verecegi mücadele ancak bu kadar olabilirdi. Oyuncularimizi hirsli ve mücadeleci oyunundan dolayi tebrik ederim.

Olacak olacak...az sabir!

Fatih Cengiz
06.11.2016, 01:58
Trabzon iyi miyide oynamadı, tel tel dökülen Beşiktaş'ın bireysel hatalarından pozisyon buluk golüde öyle attık. Dandoyun yürümeye mecali yok, elimizde düzgün forvet yok, başkan çıkmış umut tacirliği peşinde istikrardan bahsediyor birde. 2 stoperimiz de ağır beklerimiz berbat ötesi. onazi efendi trabzona gezmeye gelmiş futbolla alakası yok ancak instegramda geyik peşinde. Takım hala ümit vermezken başkanın çıkıp dünyayı fethetmiş gibi açıklamaları çok garip, neredeyse Trabzon'u rezil kepaze eden bu amatör topluluğunun hepsinin anlından öpecek.
Şu zamanları düşündüğünüzde takımımız kötü müydü sizce?
İnşallah daha iyi oynarız ama bu zamanlardaki bjk ye karşı deplasmanda ne oynanması gerekiyorsa yaptık.. Evet acemilik veya tecrübesizlikler de yaptık.. Hatalar ve yetersizliklerde ama sahada ayakta kalmayı bilen, ezilmemek için direnen ve çoğunlukta ayakta kalan bir takımımız vardı...

Eminim çok büyük bir taraftar kesimimiz de bu akşam mi oyundan memnundur..

Keşke yedekten gelenler biraz daha fark yaratabilselerdi...

Ama ışığı ısrarla göstermeye çalışıyor takım... Taşlar yerine oturup şans da yanımıza gelirse, hakemi bile yenebilecek bir takım oluruz..

Gerçi o zaman da şike yapar yine bizi şampiyon yapmazlar ama olsun, en azından biz heyecanlanırız

Soner Albayrak
06.11.2016, 02:02
Hatırlıyorum da 2010-11 kadrosunu bile beğenmeyen çok kişi vardı bizde. İşte o takım saha içinde böyle hakemleri de yeniyordu, düşünün ne kadar iyi bir takım olduğunu.

Mehmet Fatih Silik
06.11.2016, 02:07
http://www.fanatik.com.tr/2016/11/05/mete-kalkavan-a-48-saatte-2-mac-1260865

Vah vah...gördünüz mü Mete'cik cok yorgunmus ondan yanlis kararlar vermismismismis...

Adem Erdoğan
06.11.2016, 02:08
Futbolculara, teknik heyete, yöneticilere söverek birşeyler düzelmiyor, sabredeceğiz mecburen, iyi yolda olduğumuzu düşünüyorum.
Takım Çorum veya Bjk ayırtetmeksizin son dakikaya kadar skoru kovalıyor artık, ilk haftalarda böyle değildi, gardımız çabuk düşüyordu.

eksikbirşey
06.11.2016, 02:35
Gecenin hayal kırıklığı efsanemiz! Şenol Güneş olarak da not alalım.

Valla bizim için hayal kırıklığı falan değil. Kendine yakışanı yaptı.

yüregimts
06.11.2016, 02:47
Bu takım geri de bi sekilde iyi olur ama forvet hattında cok kopukluk var top gidiyo ama bosa ekici bero okay iyi ancak etrafı ara dönemde doldurulmalı

ve kesinlikle adam gibi forvet alınmalı

artvints
06.11.2016, 03:14
bugün yusuf çıktığında yerine yazıcı girebilirdi, girmeliydi kadroda castillo güray yokken u21'e lazım değil. belli ki eksikleri var ama hoca detaylı açıklasa bu konuları iyi olur, hiç konuşulmuyor futbolcuların durumu.

Sefer A.
06.11.2016, 03:42
Senol hocayi adamdan saymaya devam edenler çizik yemelidir....
Istanbul takimlarinda oynayan sözde Trabzonlu futbolcularina da ailelerine de yaziklar olsun, hiçbiri adam degildir... Özyakup efendi daha dün bordo mavi formayla geziyordu simdi ise Trabzon'u yenince bir sevinmeler falan, 2 sari kart görmesi gerekirken piskin piskin açiklamalar... Sismanoglu attigi gollerinin 3'te 1'ini bize atiyor deli gibi seviniyor... para sizi satin almis uzaklar tüküreyim sizin Trabzonlu'lugunuza
Senol hoca adamdi ama gerçekten kafayi yemis, adamliktan uzaktan yakindan alâkasi yok, o da çakallasmis angut kocaman gibi olmus

asilhamsi
06.11.2016, 03:55
Senol devrin adamıdır dedik inandıramadık.Eski efsane,şimdilerin İstanbullusu Senol.
İnşallah gun gelirde popona teneke baglar kapının onune koyarlar seni.
Hakem hatalarından zamanında bu kadar canı yanan bir adamın boyle seyler yapması ancak karaktersizlikle acıklanır.

İşte onun icin her zaman ve daima Mustafa Resit Akcay.

Kalite asla tesadüf degildir.İnsan kalitesi...

Mustafa Demir
06.11.2016, 04:10
efsaneniz paragoz senol hala efsaneniz olarak duruyormu acaba

asilhamsi
06.11.2016, 04:32
Sonra Avrupa da Türk takımlarını destekleyecekmişiz.

Bir Avrupa takımı bir İstanbul takımının ırzına gectikce benim icimin yagları eriyor.

Ozan Yılmaz
06.11.2016, 05:07
http://www.habermetraj.com/files/uploads/news/default/besiktas-evinde-guld-e789192d0f58d65bd2c7.jpg

https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/fr/cp0/e15/q65/14917124_547577912119733_2823264107686093469_o.jpg ?efg=eyJpIjoiYiJ9

https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/fr/cp0/e15/q65/15003424_547590272118497_5512796047652870762_o.jpg ?efg=eyJpIjoiYiJ9

https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/14963127_1441860072508541_2236208595421514372_n.jp g?efg=eyJpIjoiYiJ9&oh=d2f24522dc471b4a72312baab1eb69b1&oe=58C8F9B6

https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14937437_423305877793041_2044948186297435586_n.jpg ?oh=89708e0d2241d07d86adbdcfe43fd1f8&oe=58D0F250

memmedaga
06.11.2016, 05:52
erman toroğlu da olmasa nasıl rahatlıycaz

Murathan
06.11.2016, 06:16
efsane şenol güneş :D

Ertan 51
06.11.2016, 07:54
Ne söylesek boş,
Allah hepsinin de belasını versin inşallah,
şikeci köpeklerden 1 kişi çıkıp ta hakemi konuşamıyor,
başkanı,hocası taraftarı,
sizin adamlığınız bu kadar işte,şerefsiz alçaklar.

Bize gelirsek,
helal olsun başkanımıza da, hocamıza da, oyuncularımıza da,
ben böyle bir futbol beklemiyordum,
hakem denen kahrı gazap olasıca musade etse şahane bir sonuç alacaktık,
canları sağ olsun,
Antalya maçı ile çıkışa geçeriz diye tahmin ediyorum,
yeter ki dünkü futbolu oynamaya devam etsinler.

Tek eleştirim NDoye efendiye,
bırak yerine Suk-Muhammet-Ramil i oynatmayı,
takımın başında ben oluyum forvetsiz çıkarım yine NDoye ile çıkmam,
bu kadar olmaz arkadaş,gerçekten bu kadar olmaz,
ne yapıp edip devre arası takıma gol atmayı bilen bir eleman lazım.

Ibrahim Gaygusuz
06.11.2016, 08:14
Cok insan mactan once "super" Besiktastan fark yiyecez dedi

hatta ilk 2 gol sonrasi burda insAllah 7 olma diyenler var :)

Trabzonsporumuz direnc gosteriyor, geriye dusuyor hemde 2 farkla bir tepki veriyor.

gecen sezonun yaralarini sarmak cok basit degil. 6'lar 7'ler.

Son 2-3 haftadir futbolcularin skor icin kavga ettiklerini goruyoruz.

2-3 tanede kaliteli adam olsada su positifligi bir harmanlasak keske.

Bero muthis bir futbolcu, bu sezon bitsin ondan sonra sozlesme duzenlemesine gidelim. Oda kazansin bizde.

$€nol gunes artik sasirtmiyor. Bari nefretimizi artirmass, sevgimizi zaten bitirdik.

6Şafak Aydın1
06.11.2016, 08:43
bütün emek bosuna gidiyor, hersey iyi kötü var golcü yok. calisiyorsun cabaliyorsun engelliyorsun kosuyorsun hazirliyorsun adam avuta atiyor birde en fazla ücreti aliyor, ikide bir yerde sürünüyor. burak yilmazida tek macta gecti. hakemde inanmadi daha. umut bulut bunun yaninda lokummus. kim bilir bu heriften sonra kimi getirecegiz. uzun zaman sonra gelen gideni aratmamisti. o simdi olimpiacosta.

bu santrforsuzluk bütün takimi bozuyor.tahminim adam calismiyor. bariz eksikligi olan biri ne yapar? cukkanin derdinde. son olarakda ismi öyle degil böyle mevzusu. ismini de senide... efmorgtinperfg

yazıkoldu
06.11.2016, 08:54
moral bozmaya gerek yok, golcümüz yok, alırsak bu işler düzelir. Matuş BERO, birader DOZER'misin nesin. Bu çocuk daha da 21 yaşında. En büyük kazanç.

6Şafak Aydın1
06.11.2016, 08:57
ndoye penalti filan aldirmis diyorsunuzda o frikigi caldigindan bahsetmiyorsunuz, adalet filan..

Varlıbaş61
06.11.2016, 09:23
Efsanemiz; hakem kötü niyetli değildi dedi .. Paranın esiri efsane .. Efsaneliğini seveyim senin ..

Tolga Okumuş
06.11.2016, 09:29
http://www.fanatik.com.tr/2016/11/05/mete-kalkavan-a-48-saatte-2-mac-1260865

Vah vah...gördünüz mü Mete'cik cok yorgunmus ondan yanlis kararlar vermismismismis...

Hep bize yorgun arkadaş.

Bütün yanlış kararlarını bize verdi adam. Bir tane Bjk aleyhine var mı kararı? Yok.

Mesela ver İbanez ile Gökhan'nın pozisyonuna penaltı evet diyeyim hakemde sıkıntı var.

Ama bize yorgun olan adam onlara gelince ayılıyor birden.

Bunlarda ülkemizin gazeteleri işte.Sorsan haber yapıyorlar...

pascalli
06.11.2016, 09:31
Efsanemiz; hakem kötü niyetli değildi dedi .. Paranın esiri efsane .. Efsaneliğini seveyim senin ..

Haklı Şenol Güneş, hakem kötü niyetli olsaydı o pozisyonda Yusuf'un ne işi var der, Kırmızı kartı Yusuf'a gösterirdi.
Ayrıca şu Nur Çebi'mi dir nedir..bu adamın çebilerden olduğuna inanmıyorum..kanında bir bozukluk olduğu yüzde yüz.

ucurum
06.11.2016, 09:54
Herkes her şeyi gördü de benim farklı bir noktaya değinmem gerek.

Ben Yusuf'u severim. Futbolunu da severim. Kendisini Trabzonspor'u şahlandıracak yıldız adayı olarak HİÇ BİR ZAMAN GÖRMEDİM.

Ama Trabzonspor'un futboluna uygun, zaman zaman parlayan güzel bir alevi var ve her yerde de oynamaya müsait.

Burada Yusuf'un artı eksi özelliklerini sıralamayacağım. Sadece sevdiğimi ve desteklediğimi söylemek isterim.

Geçen yaz, Yusuf bir antrenmanda frikikten attığı bir gol sonrası QUEREZMAAAAAAAAAAAA diye gol sevinci yaşadı.

Var ya o görüntüyü izlerken o kadar kötü oldum ki. Sevdiğim bir adam, yapabileceği en ağır ithamla Trabzonspor'u aşağılıyordu.

QUEREZMAAAAAAAAAAAAAAA!

Kim lan queresma! Kötü topçu anlamında değil, Allah var adam iyi topçu karakteri sıkıntılarını da herkes biliyor...

Ama sen 4 büyük diyorsun, BJK ile aynı klasmanda kendini görüp, küçük çocukların hayranlık beslediği şekilde rakibinin futbolcusunun adıyla gol sevinci yaşıyorsun.

Uzun lafın kısası, querasma senin yanına gidip imza alacağın, forması için yalvaracağın bir topçu gibi lanse ediyorsun. Tüm Türkiye de bunu görüyor.

Aradan geç zaman, senin 10 kat daha iyi oynadığın bir maçta adam, geliyor senin bacağını kırma pahasına seni salya sümük ağlatma pahasına ayağına giriyor.

Yusuf o sarı niye kırmızı olmadı biliyor musun? O golü attığında YUSUUUUUUUF diye bağırmadığın için olmadı. O 30 saniyelik görüntüde adamın futbolculuğunu kendine üstün gördüğün için olmadı. Maçtan sonra da açıklama yapıyorsun kasıtlı olduğunu düşünmüyorum. Niye? Babandı çünkü ayağına basan kırmak istemedin.

İlk kez Yusuf'u herkesin gözünde haklı olduğu bu konuda eleştirmek istedim.

Büyük adam olmak istiyorsan önce büyük adam olduğuna kendin inanıp büyük adam gibi davranacaksın. Hayallerin peşinde koşarken, hayallerin gelmesini bekleyemezsin, o hayaldeymişsin gibi davranman gerek ki hayal de sana doğru gelsin....

serdaracıl
06.11.2016, 10:28
Mete kalkavanın artık bizim maçlara atanmaması lazım

Kemal Öztel
06.11.2016, 10:35
Şu ahmet nur çebi gibi dengesiz mantıksız konuşmasını bilmeyen yöneticiler bize bakıyorsun doktor girişimci en azından kelam edebiliyor,adamlar yine de futbolcuyu görüp anlıyor bizimkiler nerde bi kazma bulup getiriyor.Dün bir kez daha gördük ki dost yok.Trabzon kümeye diye bağırıyor hepsi.Yazıklar olsun.Bizi de bu hallere düşürenler utansın

Uğur Kalyoncu
06.11.2016, 10:36
Beşiktaş skoru aldığı için rahatladı onun için bize musadee etti diyenler var..

Beşiktaş o skoru nasıl aldı.

Gol yemiş Trabzonspor toparlanmisrken alakasız bir penaltı ile maçi kopma noktasına getiren hakem sayesinde aldı.

Ama bizim çocuklar pes etmeyip mucadeleye devam ettiler..Çok iyi top oynamadik ama iyi mücadele ettik..Ben 2 0 iken bile kazanabileceğini düşünüyordum onun için de Yusuf un gölüne abartı bir tepki verdim..

Şöyle maça umutlu başlayıp mutlu bitirdim..Önemli olan da bu zaten..

Böyle oynadılar devamlı kaybetsinler hiç önemli değil..

carantinas
06.11.2016, 10:43
Takımımızı kutluyorum.

Takımımıza karşı bir malesef bir negatif tutum var hakemler açısından Allah yardımcımız olsun.

Tolga Okumuş
06.11.2016, 10:57
Dün uzun bir aradan sonra ilk defa keyif aldım takımımdan.Gerçi 1 hafta sonra nasıl oynayacağımız meçhul.
İzlemeyecektim ama tabi ki dayanamadım izledim.
Eksikler var mı? Mutlaka.Bu oyuncu kadrosuyla devam edildikçe de düzelmeyecek.
Ne kadar yorum yaptıysam hep aynı isimleri yazdığımdan artık isim vermeyeceğim.
Takımda belli bir kalitenin altında olan oyuncular var.Bu oyuncular olduğu müddetçe bir tık veya daha da üzerine çıkamayacağız.

Mesela son dakikalarda atılan uzun toplar !!
Bir tanesi mi isabetli olmaz?

Mehmet Ekici efsane oynadı.Adam resmen şiir yazdı.Tolgay ve Oğuzhan'ı sahadan men etti.
Ama gel bak milli takımda olmayacak.İstanbul güdümlü milli takımda Terim'in torpilli,adamcı futbolcuları olacak.

Düzen her yerde Trabzonspor'a karşı.
Hakkımı birçok şeye helal ederim de şu Trabzonspor'a karşı kim bir oyun içindeyse,kim bizim üzerimizden kirli oyunlar çeviriyorsa,kim bu takımın kötü olması ve sorunlarla boğuşmasına sebep oluyorsa hakkım sonuna kadar haramdır.
Allah onları kahr etsin inşallah.

Muhammed Ayaz
06.11.2016, 10:58
Bugünde Başı dik bir Trabzonsporlu olarak uyandığım için gururluyum...

Fatih Özkan
06.11.2016, 11:05

Sizin ben bakış açınızı ...

Yiğit SARI
06.11.2016, 11:09
Özetlerde dirsek pozisyonlarının gösterilmemesi çok komik cidden. Yazık yahu

Mustafa YILMAZ
06.11.2016, 11:34
takım yavaş yavaş oturuyor yalnız ayağında top tutmak yerine hızlı oyunu oturtmalı ersun hoca takım buna daha müsait gibi.

mehmet ekici son haftalarda mükemmel, kontrasyonu üst seviyede böyle devam eder inşallah.

maçı kazanırdık ama mete dalkavuk denen tetikçi izin vermedi.

şenol hoca benim gözümdede bitiyor artık çok uğraştım yok dememek için ama istanbullu olmuş artık.

devre arasında bir forvet birde dağ bek aldığımızda çok daha fazlası olacaktır

oksoholu
06.11.2016, 11:48
Dünkü maçta defansta Durica orta sahada Mehmet müthiş oynadılar mehmetin milli takıma çağrılmaması skandal bir durum
okay ile onazi bizim takımda oynayacak kapasiteli topçular değil dün bunu gösterdiler Yusuf yazıcı ile abdülkadiri bir şekilde takıma monte etmesi lazım abdulkadiri bilmem ama Yusuf şu haliyle bile onaziden iyidir adamın al verden başka bir işi yok onlarıda doğru yapsa okayın şişirmeleri artık usandırdı beni santrafora bir şey demiyorum kapasitesi bu kadar
bu takıma bir orta saha bir santrafor acil alınması lazım

Adem Akyüz'
06.11.2016, 11:53
Galatasaray maçından çok daha iyi oynadığımız bir maçta maalesef hakem engeline takıldık.

Niye bilmiyorm, hiç yenilmişiz gibi bir hava yok bende.

bariskaratas
06.11.2016, 11:59
Yusuf un sakatlandığı pozisyonda tüm Trabzonsporlu futbolculardan quaresma üzerine yürümelerini bekliyordum. Daha önceki maçlarda da aynıları oldu. Takımda birlik yok maalesef

Fatih Cengiz
06.11.2016, 12:06
Galatasaray maçından çok daha iyi oynadığımız bir maçta maalesef hakem engeline takıldık.

Niye bilmiyorm, hiç yenilmişiz gibi bir hava yok bende.
Aynen...

ccd6167
06.11.2016, 12:08
Devre arasına kadar zeki akbaş onazi aytaç ndoye falan nasıl gidecez allah bilir zor bir fixtür var. Başak bursa fener maçları çok zor geçecek

bordo08
06.11.2016, 12:09
Geçmişte papila vardı bitnel vardı şimdide kalkavan var..İsimlere takılıp kalmamak gerek..Hakemler bece bu kirli oyunun en temiz parçaları sadece kendilerine verilen görevi yapıyorlar..Sen camia olarak bu hakemi atayan mhk ya ona görev veren tff ye ve onun iplerini elinde tutan güce ses çıkarabiliyormusun ..Trabzonspor sahipsiz arkadaşlar çıkar için kullanılan oyuncak olmuş şamar oğlanına dönmüşüz tepki verende yok..Neyse stat yapılıyor şükredelim yoksa napardık :)

gurur6134
06.11.2016, 12:23
Lig tv nin macin ozet goruntulerinde oguzhanin 2 dirsegini vermemesi kime hizmet ettiginin bir kez daha kanitidir.su lig tv yi 2011den sonra para verip almayarak ne kadar dogru bir karar verdigimi bir kez daha gosterdi bana.sizde alip prim vermeyin suna macimi izlemek istiyorsunuz ben de her maci izliyorum internet uzerinden 50 tane yolu var su serefsizlere prim vermeyin yeter..oguzhanin ilk hareketi yuzde yuz kirmizi kart mehmete dirsegi vurup yere atiyor kendini hakem sari kart veriyor oguzhana faulu 8tasa caliyor demek ki pozisyonu gormus verememis sari kartla gecistirmis.hadi onu gectim 2.kez dirsegi vurdu sari karti vermedi yine atmadi.vermeyin bu duzene prim arkadaslar lig tv de almiyorum passo ligde duzen degisene kadarda boyle degisirmi degismez en azindan kendime gore enayi yerine konmuyorum bu tiyatroda.

B.AKDEMİR
06.11.2016, 12:35
İlk golde defansımız resmen rakibe pas verip alda at demiş,penaltı zaten skandal.Adamın içinden geçmeye çalışıyor geçemeyince penaltı böyle hakemlik olmaz. Golümüz güzeldi Yusuf bizi şaşırttı.Quaresma denen çirkefin kırmızı kart görmemesi ise hakkımızın yendiğinin açık bir göstergesi.İyi paslaştık pozisyonlara girebilirdik ama santraforlarımız silikti.Devre arası acil 3 adam lazım. 2 bek ve 1 santrafor.Bu takım akıllı takviyelerle seneye şampiyonluk kovalar.Ha olabilir mi bu tff ve şikeci takımlarla biraz zor. Takım yeterki onurlu mücadelesini versin o bizim gönlümüzün şampiyonu.

ibrahim
06.11.2016, 12:39
Takımın bir tepkisi var son zamanlarda. Çocuklar bir çaba sarfediyor, ısırıyor, istiyor bir şeyleri. Maçta hakemin eyyamları, maçtan sonra ise yenilgi çıldırttı futbolcuları. Ekicinin yüzünde Onurun bakışlarını gördüm dün resmen. Yeni stadla taraftar desteğini arkasına alırsa bu takım yola gelir. Hem de bu sezon.

Sezgin Öztürk
06.11.2016, 12:45
Biz degilmiydik sahada ruhsuz mucadeleden kaçan takım görmek istemeyen ? Biz degilmiydik sonuna kadar mücadele edelim yenilsekte önemli değil diyen ? Akşam bizim usaklar son dakikaya kadar canla başka mücadele etti fakat hesaba katmadigi bir durum vardı Ersun hoca rakibi 11 kişi olarak düşünüp takımı hazırlamıştı ama rakip sahada 12 kişiydi. Bu hırs ile bu azim ile mücadele edersek güneşli günleri göreceğiz hemde kolpa güneş değil gerçek güneşli günleri şimdi destek zamanı...

gurur6134
06.11.2016, 12:47
Macdan sonra senol gunesin aciklamalarida burda azili senolsporluluk yapanlara kapak olmustur umarim..ne dedi beyimiz HAKEMIN KOTU NIYETLI OLDUGUNA INANMIYORMUS..neden kotu niyetli olsun ki 3 puani koydun cebine nasilsa..2 kirmizi karti vermemis penaltiyi calmamis lehine olan gri pozisyonda penaltiyi vermis hakem icin ben olsam ben kotu niyetli degildi derim adamlik bunu gerektirir nede olsa!!!

Oruç
06.11.2016, 12:57
Bu bjk taraftarlarının 2-0'dan sonra "Ts kümeye" diyişlerini de yazalım bir kenara. Akyazı'da bunları stada gömmek şart oldu.

Ertan 51
06.11.2016, 13:01
Evet forvetimiz yok,aksayan bölgeler var,
yediğimiz ilk golde 3 tane karganın bom boş kalması gibi,
fakat takım dün ilk defa beni umutlandırdı,
düne kadar hiç bir takımı ezme imkanımız yok diyordum şimdi herkesi gözüme kestirebiliyorum :)
inşallah böyle devam ederiz,
devre arası da 2-3 takviye ile çok daha iyi oluruz.

ilyskm
06.11.2016, 13:09
Türkiye' de bir futbol kulübü olmak için fazla temizsin be Trabzonsporum...

Fatih Öztürk
06.11.2016, 13:11
Yönetim bundan sonra masa başında hakkımızı korumak, yedirmemek için sıkı önlemler almalı.Bu haftaya kadar ilk defa hakem katliamından dolayı puan kaybettik takım zaten yetersiz, çabuk kırılganız üstüne bir hakem katliamı daha kaldıracak gücü yok takımın.

bariskaratas
06.11.2016, 13:12
Geçmişte papila vardı bitnel vardı şimdide kalkavan var..İsimlere takılıp kalmamak gerek..Hakemler bece bu kirli oyunun en temiz parçaları sadece kendilerine verilen görevi yapıyorlar..Sen camia olarak bu hakemi atayan mhk ya ona görev veren tff ye ve onun iplerini elinde tutan güce ses çıkarabiliyormusun ..Trabzonspor sahipsiz arkadaşlar çıkar için kullanılan oyuncak olmuş şamar oğlanına dönmüşüz tepki verende yok..Neyse stat yapılıyor şükredelim yoksa napardık :)
Kimse bünyamini saymıyor o kadar belirtmeme rağmen. Asıl elebaşı o. En büyük kazıkları ondan yedik

cyberentalpi
06.11.2016, 13:16
Cok insan mactan once "super" Besiktastan fark yiyecez dedi

hatta ilk 2 gol sonrasi burda insAllah 7 olma diyenler var :)

Trabzonsporumuz direnc gosteriyor, geriye dusuyor hemde 2 farkla bir tepki veriyor.

gecen sezonun yaralarini sarmak cok basit degil. 6'lar 7'ler.

Son 2-3 haftadir futbolcularin skor icin kavga ettiklerini goruyoruz.

2-3 tanede kaliteli adam olsada su positifligi bir harmanlasak keske.

Bero muthis bir futbolcu, bu sezon bitsin ondan sonra sozlesme duzenlemesine gidelim. Oda kazansin bizde.

$€nol gunes artik sasirtmiyor. Bari nefretimizi artirmass, sevgimizi zaten bitirdik.

macta castillo yusuf oynasa idik bambaska olurdu
Takımda gelecek diyebilecegim 2 adam var. biri anlamsızca begenilmeyen muhtesem bir fizige sahip okay digeride aynı fizige sahip bero
Adamlara yıldız demiyorum ama 1 yıla kalmaz bu adamlar bizim en saglam adamlarımız olur diyorum. Bero nun sozlesmesi uzun ama aldıgı ucrette kesinlikle duzenleme sart.

artvints
06.11.2016, 13:17
bu maçta yapılanların çok daha azı için ali palabıyık'ı harcamak istediler gs ve bjk camiası. çünkü bir tarafa gözü kapalı şekilde maç yönetmiyor. hakem ali palabıyık olunca maç kazanamıyorlar, hata yapıyor ama bu şekilde bir takımı sindirmiyor, oyuncuları ayırmıyor. destek almadıkları hakemi kötü zannediyorlar.

Fatih Öztürk
06.11.2016, 13:21
İşin acı yanı daha 10.haftada liderin 15 puan gerisine düşmemiz.

ÇaGaTaY
06.11.2016, 13:22
Önümüzdeki 4 maçtan 3 galibiyet alıp puanı 20 ye çıkarıp başakşehir ve fener maçından ne koparırsak kar diye düşünüp devre arasına kendimizi atmalıyız

zafercalikoglu
06.11.2016, 13:26
takım olma yolunda bu kadro zaafiyeti içinde epey yol katettik,yalandan yere maç 2-0 oldu ,sonrasıda oyundan kopmayan inanan tüm oyunculaarımızı kutluyorum,maçı 3-2 bile alabilirdik ,ama malesef hakem .... ,bu adam tüm beşiktaş maçlarında beşiketaş kazanıyor ne hikmetse,

emrex61
06.11.2016, 13:36
Başkan sinyali verdi zaten seninde sonun deniz ateş bitnel gibi olucak diye mete kalkavana ve diyer hakemlere yeter artık bukadar dışlanmak niye ülke düşmanı edicekler valla.

melihergun
06.11.2016, 13:37
Valla bence takim seneye dunki gibi oynasin farkla sampiyon oluruz.Bir kac eksik var belli bunlarin kapanmasi lazim sadece.