PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 10.Hafta l Mete Kalkavan 2-1 Trabzonspor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7

artvints
04.11.2016, 01:29
gs'yi yenip rize'ye takılınca pek bir anlamı olmuyor, bundan öte oyun olarak gelişmek hepsinden önemli, sonuçlar geride kalıyor. 10. haftadan sonra iyi oyunlar görmeliyiz.

omondoles
04.11.2016, 07:52
Seneye MRAyi alalim. Yillardir diyorum burda o kisitli kadroyla iyi isler yaparken gonderildi.
Cagirsak gelir ama bizim yerli basin onu da istemez. Yabanci geliyor laf ediyorlar. Yerli geliyor laf ediyorlar. Oz evlat geliyor ona da laf ediyorlar. Nasil is anlamadim.

Kendisinin Trabzonspor'a gelmem, gelirsem alt yapıya gelirim gibi bir beyanatı vardı.

Zaten Trabzonspor'daki asıl sorun taraftarda. Mra, vahid gibi adamlar defans oynatıyor diye eleştirilir. Vay efendim "biz Trabzonspor'uz, atak oynayacağız" felan. Halbüki oynadığın sistemin hakkını verdikten sonra gerisi önemli olmamalı.

Gsyi yendik nasıl oynadığımız unutuldu, galibiyet yıllarca unutulmayacak.

Loading %61..

HOPA'LI TS'Lİ
04.11.2016, 08:17
Bu maç beni korkutuyor.
1 puana üzülmem

Enaldo61
04.11.2016, 09:18
Beğenilmeyin zamanında dalga geçilen MRA'nın takımı Villareal'i yenerken, güzel futbol oynarken, koskoca Trabzonspor yıllardır yerlerde sürünüyor. Bu kadar mı zor bir takıma iyi futbol oynatmak, başarı kazandırmak. Neden bir türlü olmuyor...

bthnbyrktr
04.11.2016, 09:26
Don değiştirir gibi teknik adam değiştirmekten oluyor.

Mesut
04.11.2016, 09:27
Şuan facebook whatapps kullanabilen var mı ??

bahadır2561
04.11.2016, 09:52
Mra nedir ya?

Ligde 2 galibiyet almış abartmaya gerek yok kadroları çok iyi ayrı bi mevzu

arahna
04.11.2016, 10:36
-------------------onur--------------------
zeki--------uğur--------durica-----akbaş

bero-----okay----aytaç----ekici-----yusuf

------------------castillo--------------------

orta saha sağlam hücum hızlı olur böyle
duruma göre onazi - suk - ndoye girebilir

umitçebi
04.11.2016, 11:02
-------------------onur--------------------
zeki--------uğur--------durica-----akbaş

bero-----okay----aytaç----ekici-----yusuf

------------------castillo--------------------

orta saha sağlam hücum hızlı olur böyle
duruma göre onazi - suk - ndoye girebilir

Ne yaptın yahu :D

Doğan Keskin
04.11.2016, 11:04
Şuan facebook whatapps kullanabilen var mı ??

Sosyal medya hesaplarına girilmiyor ama sorun ne bilmiyorum.

gurur6134
04.11.2016, 11:12
8tasli hakemin bu maca atanmasida neyin nesi oluyor..

Yiğit Gayretli
04.11.2016, 11:19
8tasli hakemin bu maca atanmasida neyin nesi oluyor..
tff'nin(dolayısıyla mhk'nin), bjk'nin bu maçta puan kaybetmesinden korktuğu anlamına geliyor. Güvenmiyorlar takımlarına :)

arahna
04.11.2016, 11:19
Ne yaptın yahu :D

ne yaptım ?

HOPA'LI TS'Lİ
04.11.2016, 11:31
Hakemi de yen efsanem
Hakem yanlışı ile yenilirsek maçtan sonra yönetim gerekeni yapmalı

ilyskm
04.11.2016, 11:33
Şu Osmanlıspor yönetimi kadar olamadık, adamlar ne kadro kurdu be...

HOPA'LI TS'Lİ
04.11.2016, 11:38

İmreniyorum onlara
Koskoca TS kaç yıldır adam gibi bir kadro kuramadı
Helal olsun yönetiminden teknik heyetine
61 plakalı Numan var savunmada, çok beğeniyorum
Yabancıları da bizimkilerden bir tık önde
Villareal'i orada yenmek büyük başarı

Ozan Yılmaz
04.11.2016, 11:43

İmreniyorum onlara
Koskoca TS kaç yıldır adam gibi bir kadro kuramadı
Helal olsun yönetiminden teknik heyetine
61 plakalı Numan var savunmada, çok beğeniyorum
Yabancıları da bizimkilerden bir tık önde
Villareal'i orada yenmek büyük başarı

ve ligde bizle aynı puana sahipler :)

Ozan Yılmaz
04.11.2016, 11:47
bjk:

stadı açıldığından bu yana evinde mağlubiyet görmedi.
ligde iç sahada on dört maçtır yenilmiyor.
şampiyonlar liginde dört maçtır yenilmiyor.

Haydi Fırtınam!

Ömer Öztürk
04.11.2016, 12:59
cumartesi çalışıyorum akşam 5-6 gibi çıkıp gitsem sıkıntı olurmu ?klüp 3te taksımde toplanılıp gidilcek falan demiş

Yiğit Gayretli
04.11.2016, 13:03
cumartesi çalışıyorum akşam 5-6 gibi çıkıp gitsem sıkıntı olurmu ?klüp 3te taksımde toplanılıp gidilcek falan demiş
Sıkıntı olur. Polis koridorunda gidilecek.

dağlıca61
04.11.2016, 13:46
Taraftarda öyle umutsuzluk var ki '' Beşiktaş - Trabzonspor Maçı Nasıl Sonuçlanır?'' anketine katılım sayısı 150 rakamına bile ulaşamamış, takımın,taraftarın durumu aslında BMN sitesindede net olarak kendisini ifade ediyor, forumdaki aktif kullanıcı sayısı ortalama 400-500 kişilerden bugün 100-150 kişi ile ifade edilir oldu, farkındamısınız tel tel dökülüyoruz,tıpkı Trabzonspor da oynayan futbolcularımız gibi, tıpkı kafamda kalmayan saçlar gibi.

:D:D:D

Furkan Dündar
04.11.2016, 13:48
Gs maçını stadda canlı izleyenlerdenim
sonrasında ise rize maçını tvden izledim.
Beşiktaşın oynadığı oyun vs herşey herkesin bildiği bir sistem
beşiktaşa karşı atak yapalım sürekli saldıralım taktiği ile oynarsa 3-4 yer evimize döneriz.
Gs maçında yaptığımızı yapmaya çalısıp yine kontradan bir gol atar ve geride bekleriz bu sistem beşiktaşta tutar mı ? bilemiyorum
kaybederiz şıkkını işaretledim kazanmaya dair ümidim az
beraberlik güzel sonuç olur.

gurur6134
04.11.2016, 14:01
tff'nin(dolayısıyla mhk'nin), bjk'nin bu maçta puan kaybetmesinden korktuğu anlamına geliyor. Güvenmiyorlar takımlarına :)

Konyada ki 8tas macinida bu herif yonetmisti mac 0 0 giderken sosanin kirmizisini vermemisti, gerisi malum..

Oğuz ZEYTİN
04.11.2016, 14:05
Bizim takımın güncel güç ve form durumundan bağımsız olarak belirtmeliyim ki bu sezonki Beşiktaş'a hücum eden her takım onları zorlar.

Benfica, ilk Napoli, Dinamo Kiev maçının ikinci yarısı, ligdeki Gs maçının ilk yarısı... Bu takımlar Beşiktaş'a hücum ettiler. Ve oldukça fazla pozisyon buldular. Ve Beşiktaş çıkamadı.

Ama Gençlerbirliği veya Antalya (ikinci yarıları) gibi on sekiz içinde beklersen sağdan soldan geliyorlar.

Ersun Yanal, Ersun Yanallığını bu maç hatırlar inşallah. Castillo iyileştiyse topa hakim olabilecek şu kadroyla çıkmamızı isterdim:

Onur

Onazi - Uğur - Durica - Ibanez

Güray - Bero - Okay - Mehmet - Castillo

N'Doye

Düzeltme: Güray ve Castillo kadroda yokmuş.

umitçebi
04.11.2016, 14:32
ne yaptım ?
Full defansif çıkmışsın..Boyle korkak oynarsak ılk 30 da 3 luk oluruz..Gs maçı gıbı çıkıcaz..Yakalayabılırsek ıteleyıp yatacaz..Ama full maç yatarsak olmaz o iş

Orkun 61
04.11.2016, 14:40
Bizim takımın güncel güç ve form durumundan bağımsız olarak belirtmeliyim ki bu sezonki Beşiktaş'a hücum eden her takım onları zorlar.

Benfica, ilk Napoli, Dinamo Kiev maçının ikinci yarısı, ligdeki Gs maçının ilk yarısı... Bu takımlar Beşiktaş'a hücum ettiler. Ve oldukça fazla pozisyon buldular. Ve Beşiktaş çıkamadı.

Ama Gençlerbirliği veya Antalya (ikinci yarıları) gibi on sekiz içinde beklersen sağdan soldan geliyorlar.

Ersun Yanal, Ersun Yanallığını bu maç hatırlar inşallah. Castillo iyileştiyse topa hakim olabilecek şu kadroyla çıkmamızı isterdim:

Onur

Onazi - Uğur - Durica - Ibanez

Güray - Bero - Okay - Mehmet - Castillo

N'Doye

Hala futboldan anlayan insanlar olduğunu görmek çok güzel :yattara2:Kesinlikle tamamen kapanarak oynamamalıyız.Rakibi tehdit etmediğimiz müddetçe 90 dakikayı kapanarak çıkartmamız bence de mümkün değil.Kadro dizilimine de kesinlikle katılıyorum. Bero ortada oynamalı kanatta değil.Onazzi sağ bekte denenmeli ki Zekiden çok daha iyi bir performans göstereceğinden zerre şüphem yok. Güray'ı sağ kanada yazmak çok şükür birilerinin aklına geliyor.Ancak bildiğim kadarıyla sakatlığı varmış :(

arahna
04.11.2016, 14:54
Full defansif çıkmışsın..Boyle korkak oynarsak ılk 30 da 3 luk oluruz..Gs maçı gıbı çıkıcaz..Yakalayabılırsek ıteleyıp yatacaz..Ama full maç yatarsak olmaz o iş

full defans değil

yusuf castillo ekici ofansif
bero da biraz ofans

yazıkoldu
04.11.2016, 15:03
Ibanez diyenlere şaşırıyorum. Kusura bakmayın ama yusuf bundan iyi.

arahna
04.11.2016, 15:08
defansif kadro ileri çıkmaz diye birşey yok
okay aytaç bero bazan zeki bile hücumda işe yarayabiliyor
ama hücum ağırlıklı kadro savunma yapamaz

kaldı ki yazdığım kadro defansif değil
orta saha kalabalık ve dişli adamlar
kanatlar hızlı
bjk nin en zayıf yönü kanat savunmaları
tosiç mesela bomba gibi

Bilâl ÇOBAN
04.11.2016, 15:26
Onur

Zeki - Uğur - Durica - Akbaş

Suk - Bero - Okay - Mehmet - Castillo

N'Doye

Hakan
04.11.2016, 15:34
Lig Tv'nin muhtemel 11'i göz kanattı yine.Dünyada Yusuf gibi 55-60 maçtır kötü oynayıp hala 11 başlayan bir futbolcu(!) var mıdır ?

Cagdas Topal
04.11.2016, 15:41
Biletlerde çok fazla eksik duruyor tükenmez yarına kadar. Maçlara giden tayfa ceza alınca böyle oluyormuş demekki.

Mert Oğuzlu61
04.11.2016, 15:47
Trabzonspor'un Beşiktaş kafilesinde Castillo ve Güray yer almadı. (SPORX)

Al işte. Castillo şaka mısın nesin sende başlayacağım bunun sakatlığına, Onazi 3 günde iyileşti aynı sakatlığı geçirdiniz 2 haftada iyileşemedin mi ?

61_Hasan_69
04.11.2016, 15:50
Biletler ne durumda

katre-i.matem
04.11.2016, 15:52
Trabzonspor'un Beşiktaş kafilesinde Castillo ve Güray yer almadı. (SPORX)

Al işte. Castillo şaka mısın nesin sende başlayacağım bunun sakatlığına, Onazi 3 günde iyileşti aynı sakatlığı geçirdiniz 2 haftada iyileşemedin mi ?

aynı sakatlık derken emin misin ?

Berke6198
04.11.2016, 15:53
Biletlerde çok fazla eksik duruyor tükenmez yarına kadar. Maçlara giden tayfa ceza alınca böyle oluyormuş demekki.
Sebep sadece bu olamaz. Rize maçını kazansaydık herkes oturup biletlerin tükenişini seyrederdi. Herkeste büyük bir ümitsizlik, karamsarlık hakim.

kanterts
04.11.2016, 15:56
castillo yoksa kontraya bile cikamayiz. yusufla hicbirsey yapilmaz.

CEMEFKER
04.11.2016, 15:59
bjk nin son oynadığı Napoli maçına baktığımızda bu maça aynı anlayış ile çıkmayacağı aşikar.Napoli maçına aldanırsak çok şey kaybederiz maçta. Topa daha çok sahip olan bir bjk kurgulayacaktır Güneş bu maçta.
Saha avantajlarını iyi kullanmak isteyen Güneş'in Napoli maçından farklı olarak ileride A.Bakar ve Cenk ikilisi ile çıkacağını düşünüyorum.
Kanatlarda Q7 ve Adriano ile destekli arkalarında Tolgay'ın pasörlüğünde maçın ilk dakikalarında seyirci avantajı ile koparacak etkin bir hücum hattı ortaya çıkacaktır. Geride ise bir tek Atiba ve arkasındaki sağlam 4'lü defans ile kurgulayacaktır takımı. Nedenine gelince bjk'nin bizim ağır defansımıza karşı ileriyi ikileyerek ortadan delmesi ve bizim formsuz hücumculara karşı Atiba destekli 4'lü defansı ile rahat savunması akıllıca hareket olurdu.

------------Onur-----------
Zeki---Uğur-----Duri---M.Akbaş
----------Cenk--Abu--------
---Adriano-------------------Q7
----------Okay---Onazi-------
--------------Tolgay--------
--------------M.Ekici-------
--------------Atiba---------
Bero------------------------Yusuf
---------------N'Doye---------
Tosic---Rodolfo---Marcelo---Beck
---------------Fabri---------------

Bizim açımızdan ise onların en etkili olduğu orta saha pas trafiğini engellemek ve akabinde kanatlara bindirdikleri toplara ulaşmaya çalışan futbolcuların koşu yollarını kapatmak. Bunun için Zeki ve Akbaş'ı destekleyecek savunma yönleri de kısmen de olsa olan Bero ve Yusuf ile başlamak. Daha sonra maçın gidişatına göre Castillo ile devam etmek. Bizim açımızdan maçın ana taktiği duran toplar olmalı.

Sonuç: Yukarıdaki anlayış ile her iki takım sahaya çıkarsa maç bir yerlerde kitlenir ve baskıyı iyice arttıracak olan bjk'yi bir gs akibeti bekliyor olabilir, ancak Güneş eğer ortasaha kalabalık bir anlayış ile (Tolgay'ın yanına Oğuzhan) sahaya çıkarsa garanti oyuna gider, top onlarda çokça kalır ( % 78'lere % 22'ler) kalır biz geriye yaslı bir maç izleriz ve atan kazanır.

Mert Oğuzlu61
04.11.2016, 16:01
aynı sakatlık derken emin misin ?

Ersun Yanal ve Asım Örem in açıklamalarından sonra farklı bir teşhis koyulduysa bilemem ancak Gs maçından sonra Castillo nun sol arka adalesinde zorlanma tespit ettiklerini söylemişlerdi. Onazi Akhisar maçında aynı sebepten çıkmıştı ama Gs maçında çıktı oynadı. Eğer farklı bir durum yoksa 2 haftadır iyileşememiş olması çok garip. Demek daha ciddi sakatlık geçirdi... Rize maçına yetiştirmeye çalışıyoruz diye açıklama yapıyorlardı, Rize yi bırak Bjk ye bile yetiştiremedik. Bu maçlarda oynayamaması bize çok pahalıya patladı, Bjk ye yenilirsek haftayı küme düşme potasında 16. sırada tamamlayacağız. Uygun tedavi mi uygulanamadı ne oldu bilemem ama Castillo da patladı.

________onazi___okay

_____bero____ekici____yusuf

____________damdoy

Maça muhtemelen böyle çıkacağız... Hiç iyi olmadı şu sakatlık, tek umudum Castillo ydu. Yusuf ve Bero ile kanatlar iptal oldu.

Oğuz ZEYTİN
04.11.2016, 16:04
CEMEFKER

Tosic cezalı.

İnşallah Bjk sizin yazdığınız formasyonla çıkar. Çift forvet oynadıkları zaman bocalıyorlar.

CEMEFKER
04.11.2016, 16:08
Tosic'in cezalı olması fark etmiyor aslında...Adriano'nu geriye çekilir, Adriano'nun yerine ise Abu gelir. Oğuzhan Tolgay'ı ikiler. Cenk ilerde tek. Daha sağlam bir formatları olur.

Hakan
04.11.2016, 16:11
Bir tane eli ayağı sağlam güvendiğimiz adam var o da oynamıyor.Umutlu olmak için bir sebep kalmadı.

Cagdas Topal
04.11.2016, 16:14
Sebep sadece bu olamaz. Rize maçını kazansaydık herkes oturup biletlerin tükenişini seyrederdi. Herkeste büyük bir ümitsizlik, karamsarlık hakim.
Galatasaray maçı öncesi 40 maçlık yenilmezlik serimiz vardı da oradaki taraftar mı bilmiyordu :)

katre-i.matem
04.11.2016, 16:17
Ersun Yanal ve Asım Örem in açıklamalarından sonra farklı bir teşhis koyulduysa bilemem ancak Gs maçından sonra Castillo nun sol arka adalesinde zorlanma tespit ettiklerini söylemişlerdi. Onazi Akhisar maçında aynı sebepten çıkmıştı ama Gs maçında çıktı oynadı. Eğer farklı bir durum yoksa 2 haftadır iyileşememiş olması çok garip. Demek daha ciddi sakatlık geçirdi... Rize maçına yetiştirmeye çalışıyoruz diye açıklama yapıyorlardı, Rize yi bırak Bjk ye bile yetiştiremedik. Bu maçlarda oynayamaması bize çok pahalıya patladı, Bjk ye yenilirsek haftayı küme düşme potasında 16. sırada tamamlayacağız. Uygun tedavi mi uygulanamadı ne oldu bilemem ama Castillo da patladı.

________onazi___okay

_____bero____ekici____yusuf

____________damdoy

Maça muhtemelen böyle çıkacağız... Hiç iyi olmadı şu sakatlık, tek umudum Castillo ydu. Yusuf ve Bero ile kanatlar iptal oldu.

Kulup açıklama yaptı belli ki görmemissin onu. Kas yaralanması var diye. Onaziyle aynı saktlıgı yasayan bero ydu (kas spazmı) ve o da ertesi hafta oynadı zaten

Mert Oğuzlu61
04.11.2016, 16:28
http://www.fanatik.com.tr/2016/11/02/castillo-firtina-gibi-1260254

2 gün önceki habere göre Castillo idmanlarda fırtına gibi esiyordu ve sakatlığı atlatmıştı. Demek yalanmış...

Çok sinir bozucu bir maç bizi bekliyor.

asilhamsi
04.11.2016, 16:42
Burada surekli MRA nın ne kadar kotu hoca oldugunu soyleyenlere Resit Hoca her hafta selam gonderiyor.

Bizim icin cok buyuk sanstı ve malesef bu sansı degerlendiremedik.

gurur6134
04.11.2016, 17:17
Ulen castillo ulen castillo..suk a yusufa talim yine..

gurur6134
04.11.2016, 17:21
Hakem Mete Kalkavan’ın yönettiği maçlarda Beşiktaş ezeli rakipleri Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor’a karşı kaybetmedi. Şimdiye kadar Beşiktaş’ın ezeli rakipleriyle oynadığı 6 maçta düdük çalan Kalkavan ile siyah-beyazlılar yenilmedi.

İşte Kalkavan’ın yönettiği o maçlar:

Beşiktaş - Galatasaray: 1-1
Galatasaray - Beşiktaş: 0-1
Beşiktaş - Galatasaray: 2-1
Beşiktaş - Trabzonspor: 3-0
Beşiktaş - Fenerbahçe: 3-2

Kemal Öztel
04.11.2016, 17:42
Tam Castillonun maçıydı

Berke6198
04.11.2016, 17:46
Galatasaray maçı öncesi 40 maçlık yenilmezlik serimiz vardı da oradaki taraftar mı bilmiyordu :)

Yıllar sonra bir İstanbul takımıyla ilk deplasman maçı olmasından mütevellit o kadar kalabalık vardı.

Ahmet Aksu
04.11.2016, 18:34
Castillo nasil olmaz ya hani dinlendiriliyordu besiktas maci ocon hani hazirdi iyi yediler bizi.. Resmi aciklama yapildimi castillio ile ilgili?

umitçebi
04.11.2016, 18:36
Ya bu gazeteler bızımle dalgamı geeçıyor?Tum hafta boyunca castıllo şoye canavar boyle ısıracak şoyle yıyecek dıye haber yapmadılar mı?..Gerçı en son haberde takım çalışırken bu sadece duz koşu yapmıştı orda şuphelenmıştım...Gs ye attığımız gol tamamen bero castillo yapımıydı..Bero yusuf la castıllo ıle gırebılecegı hıç bır varyasyona gıremeyeceğıne gore offffffffffffffffffffffffff...

Neyse biz takımımızı ıyı gun kotu gun ıçın sevmedık..Durumu olup da bugun stada gelmeyenlerde taraftarlıklarını sorgulasın..Bız onlar ıçınde bağırırız!

tonya55
04.11.2016, 18:39
2 süprizimize hazır olsunlar ilk yenilgilerini insallah bizden görecekler.

dağlıca61
04.11.2016, 18:49
Misafir 404 - 142
Misafir 405 - 70
Misafir 406 - 378
TOPLAM - 590

Kalan bilet sayısı 590 misafir seyirciye 2000 bilet ayrıldığına göre bence satılan sayı hiçte fena değil.Taraftarımızın hafta sonu netleşen iş saati ve proğramına göre asıl satışlar bundan sonra başlayacaktır,TFF nin cezalandırdığı seyircilerin yerine görev alacak İstanbul Yedek Kadro seyircilerimiz:D:D:D o trübünleri de doldurur, bu maçıda alır diyorum.

Uğur Kalyoncu
04.11.2016, 19:07
Castillo nun olmadığı yerde bjk nin eksiklerinin bir anlami kalmiyor..

Çok sıkıntılı bir maç bizi bekliyor. Sıkıntı derken maç izlerken sinir krizi geçirenler olabilir..

Zeki Uğur Akbaş olmaz kardeşim olmaz..

Jedi
04.11.2016, 19:41
bu maçta süpriz olmaz......

Soner Albayrak
04.11.2016, 19:48
Kesin gol yiyeceğiz de nasıl atacağız onu hiç bilmiyorum. Gol atmak için hiçbir planımız yok sanki..

esra61
04.11.2016, 20:12
Umutsuzluğa kapılmamak gerekir. Belki de pazar günü manşetler de, yenilmeyen takım yoktur Trabzonspor ile oynamayan takım vardır sözü yer alır ;)
Umut her zaman bâki.

Fatih Özkan
04.11.2016, 20:23

O zaman takımı Trabzon'a taşıyalım.

dağlıca61
04.11.2016, 20:51
Misafir 404 - 119
Misafir 405 - 39
Misafir 406 - 373
TOPLAM - 531
Son Dakika kalan bilet bilgisi: Vodafon Arena TFF nin tüm engellemelerine rağmen yedeklerle dolacak, bordo-mavi yürekler asla yalnız olmayacak.

Berke6198
04.11.2016, 21:07
Doluluk oranları gayet iyi bence.

11293

11294

11295

Fatih Öztürk
04.11.2016, 21:27
Cezadan ötürü maça giremeyecez ama bu maça girmem lâzım, içimden bi ses şansa mansa kargalara koyacaz diyor.

Berkan
04.11.2016, 21:32
Cezalıyız gidemeyeceğiz ne yazık ki. Maça giden renkdaşların yolu açık olsun kazasız belasız galibiyetle dönün inşallah

Aydın Tiryaki
04.11.2016, 21:32
Bence biletlerin yavaş tükenmesinde ücretin de etkisi var. Misal 60 tl iken 10 kişinin 9'u geliyorsa 100 tl'de 7'si falan gelir herhalde.

dağlıca61
04.11.2016, 23:20
Misafir 404 - 117
Misafir 405 - 33
Misafir 406 - 370
TOPLAM - 520
Bu saat itibarı ile kalan bilet sayısı 520 Vodafon Arena Trabzonspor tribünlerinin dolacağını sanıyorum tek dez avantajımız sanırım başkasının passolig kartına yükleme yapılamıyormuş, herkes bizzat kendisi biletini almak zorunda ve GS maçından 2000 cezalı kart sahibi taraftarımız ama her koşulda o biletler Bİ-TE-CEK

B.Yiğit
04.11.2016, 23:44
İlk defa bir maç için yeniliriz yazıyorum.

Hakan
04.11.2016, 23:46
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20161104/c7e608e6dbc668031058ec76e499d7d0.jpg

#YusufErdoğanaHayır #YusufErdoğanTribüne
#YusufErdoğanIspartaspora

Şu kepazeliğe dur deme vakti gelmedi mi yeter artık !

gurur6134
04.11.2016, 23:51
Her ne kadar bilet fiyatlari rakibin acik ara fovori oldugu bir mac icin pahali gibi gozuksede trabzonsporun gurbetci taraftari takimini istanbulda daha oncede oldugu gibi yalniz birakmayacaktir, kendisine ayrilan tribunleri doldurcaktir. supheniz olmasin..

Arda'
04.11.2016, 23:56
Ersun hocanın Beşiktaşa şansı tutmuyor bildiğim kadarıyla bizim başımızdayken hiç yenemedik bjkyi. Fenerdeyken de yenememişti galiba 2 maç da berabere bitmişti. Atiba-Tolgay-Oğuzhan orta sahası bizim orta sahayı çok rahat ezer Bero'nun ortada oynaması lazım.

umitçebi
04.11.2016, 23:58
Her ne kadar bilet fiyatlari rakibin acik ara fovori oldugu bir mac icin pahali gibi gozuksede trabzonsporun gurbetci taraftari takimini istanbulda daha oncede oldugu gibi yalniz birakmayacaktir, kendisine ayrilan tribunleri doldurcaktir. supheniz olmasin..

Sizde geliyormusunuz??Görüşelim trubunde

memmedaga
04.11.2016, 23:58
Castillo konusu kesin ve resmi bilgi mi

umitçebi
05.11.2016, 00:09
404-105
405-10
406-291
04.11.2016 00:11 itibari ile kalan koltuk sayısı

ilelebeTS
05.11.2016, 00:26
Orta sahayı

Okay,Aytaç,
Bero,Onazi,Ekici

şeklinde yapıp rakibe boş alan bırakmayalım, en iyi taktik olur. Duran top vs. bir gol buluruz belki kazanırız.

memmedaga
05.11.2016, 00:55
Osmanlıspor'dan bahsetmiş arkadaşlar ama

başakşehir diye bir takım var bütçesi 20 milyon euro çatır çatır oynuyorlar liderliği hakediyorlar

abdullah avcı'dan istediğimiz kadar haz etmiyelim ama bu adam resmen tarih yazıyor

Bilâl ÇOBAN
05.11.2016, 00:55
Gökhan Gönül'ün kendi kalesine golü var.

U.Sadıkoğlu
05.11.2016, 01:30
Gs maçı gibi oynarsak kazanma şansımız olur. Bjk'yi bundan daha kötü (eksikler açısından) yakalayamazdık. Napoli maçı arefesinde puan bekliyorum.

artvints
05.11.2016, 01:38
castillo önemliydi, takım sıkıştığında yorulduğunda topu verebileceği bir kanat oyuncusuna sahip olmalı. topu taşır adam geçer takımı rahatlatırdı, rakip defansı da tehdit ederdi.

Erkan A.
05.11.2016, 02:27
castillonun olmayisina neden bu Kadar üzülenler var anlamiyorum ??

Castillo geldi geleli bir mac kazandirmadi bize bunu unutmayalim ...gs yi yendik Castillo 90 dakika oynamadi sakatalanarak cikmisti yani Castillo ile yenmedik payi vardi sadece asisti degil golde..

forumda gs macimizi izlemeyenler oldugunu anladim gs macindaki gibi oynarsak kazaniriz diyenler var ..idaa ediyorum gs macindaki gibi oynarsak fark yeriz fark

tabiki kadromuzu da düsünürsek gs macindaki gibi oynamaliyiz diye düsünebiliriz fakat rakibimiz gargalar oldugu icin farkli yönteme gecmeliyiz

elimizde ne Kadar hizli oyuncu varsa oynamali bir sekilde . acaba diyorum ... OKAY - AYTAC - ONAZI - BERO - MEHMET bu bes ortasaha oyuncumuzla bir onbir yapamadim ?
gargalara karsi bu besli birlikte oynamali

bahadır2561
05.11.2016, 02:34
Hızlı oyuncu diyosun ve Aytaç'ı yazıyosun bu ne yaman çelişki

Zeki 90 dakika oynadı da ne oldu payı mı var galibiyette

Castillo gese maçının yıldızıydı 30 dakika filan oynamasına rağmen

Adem Akyüz'
05.11.2016, 09:32
Galatasaray'dan sonra Beşiktaş'ı da yenmek büyük moral olur bize ama maalesef hiç ümidim yok.

Enaldo61
05.11.2016, 10:08
Büyük ihtimal planımız bu maç tutmayacak...

selcukyazici
05.11.2016, 10:15
Karamsar olmayın. Altın çamura düşse de altındır, değerimizi Gs maçında gösterdiysek bu maçta da göstermek için ne gerekiyorsa yapacaklardır. Ne yensek ne yenilsek Hep destek tam destek.

memozcan
05.11.2016, 10:22

Castillo geldi geleli bir mac kazandirmadi bize bunu unutmayalim ...gs yi yendik Castillo 90 dakika oynamadi sakatalanarak cikmisti yani Castillo ile yenmedik payi vardi sadece asisti degil golde..

forumda gs macimizi izlemeyenler oldugunu anladim gs macindaki gibi oynarsak kazaniriz diyenler var ..idaa ediyorum gs macindaki gibi oynarsak fark yeriz fark

tabiki kadromuzu da düsünürsek gs macindaki gibi oynamaliyiz diye düsünebiliriz fakat rakibimiz gargalar oldugu icin farkli yönteme gecmeliyiz

elimizde ne Kadar hizli oyuncu varsa oynamali bir sekilde . acaba diyorum ... OKAY - AYTAC - ONAZI - BERO - MEHMET bu bes ortasaha oyuncumuzla bir onbir yapamadim ?

renktaş ne kadar hızlı oyuncu varsa koyalım demişsin ama asrın en yavaş oyuncusu okayı ilk sıraya yazmışsın:)

HOPA'LI TS'Lİ
05.11.2016, 10:41

Dün akşam TRTSPOR'da yorumcular, TS GS maçındaki gibi oynarsa yenilir, BJK iç sahada GS'den daha iyi savunma yapıyor ve daha etkili oynuyor dediler.

HOPA'LI TS'Lİ
05.11.2016, 10:46
Galatasaray'dan sonra Beşiktaş'ı da yenmek büyük moral olur bize ama maalesef hiç ümidim yok.

Yensen ne değişecek?
1 ileri 2 geri vites
Tabi ki 3 puana çok seviniriz, o tarafı ayrı ama
10 hafta geçti hala bir sistem yok, hala bir takım oyunu yok
ilk devre 16 hafta oynanacak ve ilk devre 22 puandan az alırsak 2.devre çok sıkıntı yaşayabiliriz
Açıkçası ben bu sezon kurulan kadrodan ve oynanan oyundan çok sıkıldım
Allah'ım bu maçta yardımcımız olsun. 1 puan da çıkarırsak iyi sonuç
Bu arada İBFK'yi imrenerek izliyorum ve takdir ediyorum.
Abdullah AVCI'nın artık TS'yi çalıştırma zamanı geldi diyorum
İBFK ve Osmanlı bana TS'den çok daha fazla keyif veriyor
Yine de hep destek tam destek
Yanlışlardan ders alınıp gelecek sezona iyi bir kadro kurulacağını ümit ediyorum
Bu sezon hedefin Türkiye kupası olmasını makul görüyorum. UEFA ligine katılmamızı önemsiyorum

ccd6167
05.11.2016, 10:49
Gs ile bjk arasında dağlar kadar fark var . bjk oynamaya çalışan takım gayse daha çok bozucu takım. Bu yüzden gayse topla ilişkisi iyi olmadığı için bizden ve başaktan puan alamadı ama gayse bozucu olduğu için bjk den puan aldı

Çok zor maç bence. Bjk ortasaha göbeği çok güçlü. Biz o bölgeyi onazi ekici okay bero ibanez ile toplayabiliriz.

Dönen topları almakta sıkıntı yaşıyoruz. Gayse maçındaki gibi beklemeyiz inşallah hücuma çıkarken.

İskender Çakmak
05.11.2016, 10:58
İçeride çok coşkulu oynuyorlar. Taraftar gazıyla fena coşuyor futbolcular. Erken gol falan yersek çok büyük hüsrana uğrarız.

Ben de bir çoğumuz gibi bu maç için hücum ederek oynamamız gerektiğini düşünüyorum.

beşiktaşın Antalya maçını hatırlayalım. Çok farklı şeyler olabilecekken kırmızı kart her şeyi değiştirmişti. Ve Antalya o dakikaya kadar geri yaslanmadı.

yazıkoldu
05.11.2016, 10:58
devamlı o oynadı bu oynadı. yahu kadro belli zaten, golü kim atacak, gol atmadan bu işler oluyor mu? takımın attığı 4 goller ilk hafta onazi'nin kaza golleri, yusuf'un frikiki ve ndoye'un boş kalesi. neredeyse devre arası geldi.

İsa Gündoğdu
05.11.2016, 11:00
cezalı olmasam, fark yiyeceğimizi bilsem gene giderdim bu maça adı
Trabzonspor olunca her yerde yanında olurum
maç sonucu bjk:0 0 TS

robinhood61
05.11.2016, 11:05
Bugün günlerden Cumartesi

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bahadır2561
05.11.2016, 11:23
Ekici ve Suk atar

Alper Beyazay
05.11.2016, 11:31
Geriye yaslanmamak lazım. Önde baskı yapmak lazım. Eğer gs maçındaki gibi yaslanırsak 90 dakika boyunca antrenman maçı gibi her türlü atağı denerler üstümüzde.

artvints
05.11.2016, 11:33
bjk'ye karşı bile beyaz forma giyiyoruz, sahada bordo maviyi görseydik keşke.

BERBATOV61
05.11.2016, 11:35
bazı arkadaşlar gibi olabilsem küçük şikeciler kazanınca şenol güneş diye sevinsem Trabzonspor kazanırsa Trabzonspor kazandı diye sevinsem berabere kalıncada dostluk kazandı diye bilsem bu gün ne güzel bir gün olurdu. Trabzonsporun galibiyeti hariç bir skora şenol güneş güzellemesi yaparsa yöneticilerden biri şimdiden benim cezayı hazırlayın

kayseriliyiz
05.11.2016, 11:47
Çok kirilgan bir takimiz malesef ilk golü erken yersek dagiliriz.
Açikcasi maçi izlemeyi düsünmüyorum umudum yok maçtan.
Geçen hafta kazanmaliydik ve bu maçin önemi olmazdi siralama açisindan.
Simdi yenilince 16inci olma durumumuz var ve o psikoloji çok büyük baski olusturur hem oyuncularda hem taraftarda.
Ilk bu sezon düseriz hissine kapildim.
Allah yardimcimiz olsun.

Envoyé de mon ECHO_SMART_4G en utilisant Tapatalk

Hakan
05.11.2016, 11:49
Aytaç-Okay-Onazi çıkarsa ilk yarıda yeriz.Ya bu adamlarla nasıl baskıdan çıkıcaz.
Başlı başına Aytaç oynarsa geçmiş olsun zaten.

Mert Oğuzlu61
05.11.2016, 11:52
Xeki, Akbaş, Yusuf... Kadroda en az 3 tane loser olacak, üstelik iki tanesi bek ! Hani Yattara nın karşısında zayıf Anadolu topçusu olunca ''ohhh şov var bu maç'' diyorduk ya, aynısını Xeki ve Akbaş için Bjk liler söylüyor şuan... Ne halleri düştük, koskoca TS kadrosunda 3 tane işe yaramaz, kümeye oynayan Anadolu topçusu görünümlü oyuncular, ne acı ki biz bunlardan hala kurtulamadık ve bu akşam Bjk karşısına çıkacağız, bütün ülkeye rezil olacağız.

Castillo olsa biraz umudum olurdu ama kaleye giden, aklıyla oynayan yetenekli tek oyuncumuz vardı o da sakat... Zaten hep iyi adamlar sakatlanır, yıllardır kazma dediğimiz isimlerin sakatlandığını görmedim. Şans işte... Castillo suz gol atmayı bırak pozisyona bile giremeyiz, Gs maçında da gördük işte.

HOPA'LI TS'Lİ
05.11.2016, 11:57
bjk'ye karşı bile beyaz forma giyiyoruz, sahada bordo maviyi görseydik keşke.

Sanırım deplasman forması ama dediğinize katılıyorum
Rakip zaten beyaz renk ve onu giysin, biz bordo mavi niye giymiyoruz

Hakan
05.11.2016, 12:20
U21 maçı 13:30'da BJK Tv'de.

http://www.dailymotion.com/video/x31omum

Oruç
05.11.2016, 12:28
3 ihtimalli maç.

ÖmürKaradeniz61
05.11.2016, 12:28
Bu maç haftaya oynayacağımız maçtan daha koşay olur diye düşünüyorum.Galatasaray maçının kopyası olur fakat kazanırmıyız bilemem.

halilaziz61
05.11.2016, 12:36
Yenilirsek ulusal Güneş i Ts başına getirme günlerine geri döneceğiz.
Yenersek bir çiçekle bahar gelmez ama her bahar bir cicekle başlar.
Yenilirsek birşey değişmez ama yenersek bu sene ilk 4 e oynariz.
O yüzden vira Bismillah

gurur6134
05.11.2016, 12:38
Sizde geliyormusunuz??Görüşelim trubunde

Yemin ettik bi kere 2011 sezonundan sonra passoligli maca gitmicez lig tv almicaz diye, donemiyoruzda ..kalbimiz giden arkadaslarla ama alinda gelin her ne kadar umut az olsada..

cyberentalpi
05.11.2016, 12:44
Macın taktigi Gs gibi olmalı elbette ama daha iyi savunma yapmak zorunda oldugumuz gibi çok daha iyi kontra ve hucum yapmalıyız. Acıkcası Bjk bizi yedek kadrosu ile felan rahat yenebilir. Aramızdaki guc farkı o derece fazla. Ha talisca ve caner yok sanslıyız.

Bu macı kazanmamızın tek ve tek yolu var. Oyuncularımızın performansının aşırı yüksek olması. Mesela mehmet in uzaktan gol atması, mesela Yusuf un Gecen sezon ki Bjk macı gibi oynaması. mesela zekinin ortalarının tutması. Ve daha da önemlisi onazi nin ilk kasımpasa macına dönmesi

Mert Acar
05.11.2016, 13:02
En azindan ilk yari oyunu tutmalıyız.Ilk yarı erken bir gol yersek,takım fena dağılır..bjk için seyirci baskısı ve kazanma alışkanlıkları avantaj.ayrıca oturmuş ve sistemli bir takım.ğsde puan kaybetti bu hafta.maça full konsantre çıkacaklar..Hücumda etkili bir silahımız yok.Atarsak karambole gol atarız.En azindan Castillo olsaydı kontraataklarda etkili olabilirdik.
En yumuşak karnımız beklerimiz..Akbaş ve Zeki :(
Zekinin Bruma karşısında düştüğü durumu gördük.Aynı tarifeyi bugun q7 uygular.Belalımız Ömer Şişmanoğlu da oynar bugun.Ozinin dönüşüde hiç iyi olmadı.
En azından mücadele ve istek görmek istiyorum.ğs maçındaki oyun bjkye sökmez.topu rahatlatmak adına üst üste 3 pas bile yapamadık o maç.

dağlıca61
05.11.2016, 13:04
Kalan bilet sayısı 454 galiba biletler bitmeyecek,

Mehmet BAŞ
05.11.2016, 13:13
Fabian Castillo'nun oynamayacak olması bizim için tez avantaj! (Bu bilgi kesin mi? Bilmiyorum.)

Castillo'nun yerine Yusuf'un oynayacak olması daha büyük tez avantaj!

Hayırlısı olsun...

İsmail Sezgin
05.11.2016, 13:15
Bunu da alıcaz inşAllah

melihergun
05.11.2016, 13:20
Yine yusuf bizi sasirtir mi? Maci olacak

danger00
05.11.2016, 13:27
bjktv de abdülkadirli, yusuf yazıcılı u21 maçı başlıyor

Ahmet Aksu
05.11.2016, 13:31
Simdi saydim 407 bilet kalmis bitmez buyuk ihtimalle tabi bir suru sebep sayilabilir bunun nedeni olarak..
-gs macina giden 2000 kisinin pasolig cezasi(2000 ksi icinden ben dahil gidecek en az 1000kisi olurdu)
-biletlerin pahaliligi
-hava sartlari(istanbul soguk ve zaman zaman yagisli 2 gundur)
-gs galibiyeti sonrasi rize ile berabere kalinmasi(galibiyet olsaydi o hava ile daha fazla talep olurdu.)
-deplasman cekingenligi..

Ahmet Aksu
05.11.2016, 13:33
bjktv de abdülkadirli, yusuf yazıcılı u21 maçı başlıyor

Iste bu mac izlenir. Sirf bu iki isim icin..

castillo61
05.11.2016, 13:35
Transfer başlığında Abdülkadir yazdım güzel asist ile 1-0 öne geçirdi

gelsin as takımda asist yapmasın ama topu ileri taşısın yeter şuan bunu yapacak tek oyuncumuz Castillo o da sakat

artvints
05.11.2016, 13:36
gol oldu, asist abdülkadir heralde, kamera açısı kötü. uğurcan kalede.

61_Hasan_69
05.11.2016, 13:37
Trobzonsopor istanbula tasinsin :)

61_Hasan_69
05.11.2016, 13:41
Gol atan cocugu da iyi izleyin abdulladirinin jenerasyonundan o da

Ahmet Aksu
05.11.2016, 13:42
Abdulladir iniesta modunda :) hertop onda top istiyor oyun kuruyor

Ozan Gözaçan
05.11.2016, 13:43
Antalyada olup maci izleyecek olan varmi ???

Fatih Özkan
05.11.2016, 13:56
Simdi saydim 407 bilet kalmis bitmez buyuk ihtimalle tabi bir suru sebep sayilabilir bunun nedeni olarak..
-gs macina giden 2000 kisinin pasolig cezasi(2000 ksi icinden ben dahil gidecek en az 1000kisi olurdu)
-biletlerin pahaliligi
-hava sartlari(istanbul soguk ve zaman zaman yagisli 2 gundur)
-gs galibiyeti sonrasi rize ile berabere kalinmasi(galibiyet olsaydi o hava ile daha fazla talep olurdu.)
-deplasman cekingenligi..

Yüz binlerce Trabzonsporlu var İstanbul'da ama 2.000 kişilik yeri dolduramıyoruz yani ?
Çok yazık.
Hiç biri geçerli sebepler değil bence.
En iyisi Trabzonspor Trabzon'da kalsın.

Ahmet Aksu
05.11.2016, 14:01
U21 iyi baslamisti maca sonra abilerine ozendiler defanstan cikamiolar iyice geriye yaslandilar

Ahmet Aksu
05.11.2016, 14:03
Yüz binlerce Trabzonsporlu var İstanbul'da ama 2.000 kişilik yeri dolduramıyoruz yani ?
Çok yazık.

Maalesef oyle sebepleri biz mazur gormesekte gercek bu.. Herkes bizim gibi fanatik degil o yukarida saydigim sebeplerden birine sahip buradaki tarftar. Bencede trabzon trabzonda klasin zaten yeni stad da var full cekecegiz hermac insallah :)

castillo61
05.11.2016, 14:13
Çok yazık.
Trabzonspor, Trabzon'da kalmalıdır, bunda hemfikirim, fakat bugün 2000 bilet satılmamasının geçerli büyük bir sebebi var o da %100 ezileceğin bir maç

-takımın defansta baskı yiyerek maça başlar
-maç boyu kaleye çekebileceğin şut sayısı 1-2
-3-4 yedikten sonra koyduk mu, Trabzon kümeye tezahüratlarını dinleyeceksin
(biz bunları televizyonda duyunca bile çıldırıyoruz oradaki adam el pençe dinleyecek)
-maç bitmeden stadı terk ederken son bir fasıl küfür daha yiyeceksin

bunlar tamamen varsayım dersiniz ama görünen köy ortada
inşallah yanılırım ama muhtemelen oynatacağı orta saha 3'lüsü ile maçın skoru 3-0 veya 4-0

ilyskm
05.11.2016, 14:20
ve ligde bizle aynı puana sahipler :)

Soru şu Osmanlısporun kadrosu ligde kalır mı? Trabzonspor'un kadrosu küme düşer mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

odyseuys
05.11.2016, 14:26
küçük şikecilerin ortasahası hem topla hem de pasla ortasahayı dikine ve hızlı geçebilen oyunculardan kurulu. bu maçta hoca önlibero mevkiinde okay'la başlarsa sıkıntı yaşarız. ayakları ve dönüşleri daha hızlı bir oyuncuyla başlaması gerekir bence. aklıma akakpo'dan başkası da gelmiyor.

bjk takımı her pozisyonda bizden iyi takım. maça ortak olmak istiyorsak onların ofansif anlamda alacağı risklere karşılık verebilmeliyiz. herşeyden önce oyun kurmalarını engellemeliyiz. oyuncu üzerine baskı yanında kalabalık bir ortasaha kurgusu ile çıkmamız gerekiyor maça. bana mantıklı gelen 11 şu şekilde:

--------onur
zeki-durica-uğur-akbaş
----akakpo-onazi
bero----okay---ekici
-------ndoye

kadro kalitesi ve form durumları baz alındığında maalesef maçın skorunu küçük şikecilerin performansı belirleyecek gibi.

Doğukan Uçan
05.11.2016, 14:29
Beyler iddaa da h1 oynadim valla

selcukyazici
05.11.2016, 14:41
İçime doğuyor ki bu maç frikikten İbanez'in olacak.

Mert Acar
05.11.2016, 14:41
şaka maka 9 haftada sadece 6 gol atabildik. 2si penaltı biri frikik zaten.. ilk hafta onazinin golleri ve ğs maçında ndoye un golü harici organize golümüz yok. deplasman karnemiz ortada...
bu maç bana 2014-2015 yine Ersun hoca dönemindeki konyadaki bjk maçını hatırlatıyor.hakem yine mete kalkavan..ğs deplasmanından 2 maç sonra...herkes ğs maçındaki skordan dolayı ümitliydi..fakat ilk dakikalarda yediğimiz golle dağılmıştık.seyirci desteği de çok iyiydi..maalasef gerçekler :(

kanterts
05.11.2016, 14:53
besiktas bile bukadar beyaz forma giyinmiyor.

artvints
05.11.2016, 15:04
u21 takımı da faulden başka birşey yapmıyor, hocası kim?

Mert Acar
05.11.2016, 15:09
u21 takımı da faulden başka birşey yapmıyor, hocası kim?

Yusufla Abdüşde hiç etkinlik gösteremiyor.Bjkde Muhammed Enes iyi topçu olur..

Yiğit SARI
05.11.2016, 15:18
Alanya Antep'e 4 tane atmış . Bize de 3 tane attılar. 2 maçta bizim tüm sezonda attığımızdan fazla atmışlar :D

castillo61
05.11.2016, 15:19
Alanya averajla üstümüze çıktı, durum vahim, Allah'tan haftaya Antalya maçı var o maçta Yumlu Forvet oynasa bile kazanırız

Dip.Ing.Mag.
05.11.2016, 15:22
Alanya Antep'e 4 tane atmış . Bize de 3 tane attılar. 2 maçta bizim tüm sezonda attığımızdan fazla atmışlar :D

Lige yeni ve ilk kez çıkmış Alanya da dahil ligin en kötü takımı açık ve net biziz. Ötesi berisi yok! Bir kaç şans puanı hariç şu ana kadarki performansımızla en büyük küme düşme adaylarından biriydik. Ki Gerekli hamleler yapılmaz ise bu sancılı süreç sezon sonuna kadar devam eder.

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Yiğit SARI
05.11.2016, 15:24
Lige yeni ve ilk kez çıkmış Alanya da dahil ligin en kötü takımı açık ve net biziz. Ötesi berisi yok! Bir kaç şans puanı hariç şu ana kadarki performansımızla en büyük küme düşme adaylarından biriydik. Ki Gerekli hamleler yapılmaz ise bu sancılı süreç sezon sonuna kadar devam eder.

Bir türlü ilk 11'imizi oluşturamadık. Devre arasına kadar bir 11 oluşturup devre arası 2-3 doğru takviye yapabilirsek sıkıntılarımızdan hatırı sayılır bir şekilde kurtulabileceğimizi düşünüyorum.

Kaybettiğimiz maçlar 3 yediğimiz de oldu 4 de oldu falan filan ama kaybedilecek maçlar da değillerdi yani.

emrhan61
05.11.2016, 15:28
Onur
Zeki-Uğur-Durica-İbanez
Okay-Onazi
Bero-Ekici-Suk
Ndoye

Alın gelin çocuklar.

Sezgin Öztürk
05.11.2016, 15:29
Skor taraftarları dolmuş foruma. Yok ligin en kötü takimiymisiz şaka gibi yahu şaka gibi.

TolgaTopçu61
05.11.2016, 15:34
Sol kanatta Ersun Yanal, Akbaş'la Yusuf'u oynatırsa..
4-5 tane yeriz..
Yusuf oynamamalı, sonradan bile girmemeli..

kanterts
05.11.2016, 15:36
akbas denen sifir defans yapamiyor bile. defansi ibanezden iyi degil. Ibanez oynamazsa, biraz ofansif oynamazsak fark olur. 90 Dakika bitmez.

Ogün YAZICI
05.11.2016, 15:37
gs maçında castillo çıktıktan sonra 60 dakikalık bölümde rakip yarı sahayı 5 kere geçtik 1 tane atak girişimimiz oldu.beşitaş galatasaraya göre 10 kere takım hem hücumda hem defansta.nasıl gol atacağız ya mümkün değil.duran top penaltı şans golü vs.ama en az 5 farklı varyason var kafamda gol yeriz dediğim.hayatımda hiçbir maçta bu kadar karamsar olmadım.ne inter maçı ne liverpool maçı...şu maçı kaybedelim muharrem usta ve bay ego için yazacağım çok güzel cümlelerim olacak.şu anda takımda iyiki var dediğim tek adam taraftarın önüne atıp kovmaya çalıştıkları n'doye ve onun takımda tutulması için çaba sarfeden durica

61_Hasan_69
05.11.2016, 15:38
Biletler ne durumda acaba

Erkan A.
05.11.2016, 15:39
renktaş ne kadar hızlı oyuncu varsa koyalım demişsin ama asrın en yavaş oyuncusu okayı ilk sıraya yazmışsın:)

renktasim cözüm aramak icin yazdim yoksa biliyorum okayi aytaci alternatifler olsa okayi aytaci ben kadroya almazdim ...:)

dağlıca61
05.11.2016, 15:42
Trabzonspor, Trabzon'da kalmalıdır, bunda hemfikirim, fakat bugün 2000 bilet satılmamasının geçerli büyük bir sebebi var o da %100 ezileceğin bir maç

-takımın defansta baskı yiyerek maça başlar
-maç boyu kaleye çekebileceğin şut sayısı 1-2
-3-4 yedikten sonra koyduk mu, Trabzon kümeye tezahüratlarını dinleyeceksin
(biz bunları televizyonda duyunca bile çıldırıyoruz oradaki adam el pençe dinleyecek)
-maç bitmeden stadı terk ederken son bir fasıl küfür daha yiyeceksin

bunlar tamamen varsayım dersiniz ama görünen köy ortada
inşallah yanılırım ama muhtemelen oynatacağı orta saha 3'lüsü ile maçın skoru 3-0 veya 4-0

O zaman nerede kaldı iyi günde kötü günde taraftarın yanında sloganı.

Erkan A.
05.11.2016, 15:46
bügün rüyamda evimden disariya bakmisim sonbahar günleri yapraklar dökülmüs cok güzel bir manzara gördüm ..

sonra tv de mac oynaniyordu ev sahibi takim 0-2 geriye düsmüs dakkika 4 hayirlisi olsun

Devran Saka
05.11.2016, 15:49
gol atmamız lazım gol atmadan maç mı kazanılır 9 maçta 6 gol çok düşük bir istatistik

Mesut
05.11.2016, 15:57
bjk gerçekten iyi hücum ediyor.Gol yeriz eminim ama inşallah yediğimizden fazla atarız.
Ndoye değil de Damdoy'u izleriz inşallah.Eğer Ndoye olursa saha da yandık.Bir adam 1 ayda iki karakterde olur mu anlamıyorum.gs maçına bakıyorsun aha forvet bu diyorsun 1 hafta sonra rize maçına bakıyorsun efsane geri dönmüş.Sol açıkta ben olsam İbanez'i oynatırım takımda ayağı düzgün ender oyunculardan.

ucurum
05.11.2016, 16:04
Maçın favorisi tabi ki BJK ama GS maçındaki gibi bir şey olur da maçı alırsak, dadından yenmez...

erolizmts
05.11.2016, 16:07
İlk golü atarsak üzerine yatar en azından beraberlik de olsa puan alma ihtimalimiz olur. Lakin ilk golü yiyen taraf olursak çevirme ihtimalimiz baya zor. Umarım gs maçı gibi ezikçe bir futbol olsa da en azından 1 puan çıkarabiliriz. Umarım N'doye önüne atılan topu adam gibi sürer de 5 metre arkasında gelen adama kaptırmaz.

ozturk
05.11.2016, 16:09
ilk 30 dakikada bjk golü gelirse farka gider. bjknın golü 30 dan sonra gelirse 2-0 la kurtarabiliriz belki..

Adem Akyüz'
05.11.2016, 16:22
Şansla, kazayla, duran topla...
Bir şekilde gol bulabilirsek eğer Gs maçı gibi üstüne yatabiliriz.

bahadır2561
05.11.2016, 16:24
En son gesede 6-7 tane atıyodu

signal
05.11.2016, 16:39
Rakibi kilitleyen oyun stratejileri her zaman tutmaz, futbol oynamayı düşünmeliyiz.

Fatih Cengiz
05.11.2016, 17:19
Onur
Zeki uğur durica Akbaş
Okay Aytaç
Bero Ekici ibanez
Ndoye

Yusuf, Onazy, demir, suk
Yedek kuvvetler.

Önce durdur sonra vur.. Biraz yorgun sayılır bjk.. Talisca nın olmaması avantaj..Quaresma ve abubakar çok formda.. Onları kilit altına alabilirsek ve pas yollarını kapatabilirsek birşeyler yapabiliriz... Ama gs ye ikinci yarıda yaptığımız gömülü savunmayı yaparsak işler hiç iyi gitmeyebilir..

Gs maçının ilk yarım saatindeki gibi oynamalı, sakin, akıllı ve topun kıymetini bilerek oynamalıyız..
Pozisyon yakalandığında iyi kontraya çıkmalı, pozisyon üretmeliyiz.. Gol olmasa da tehlikeli kontralar yaparsak bjk de rahat rahat ilerde çoğalamaz.. geriyi de boş bırakamazlar...

Biraz inanın ve isteyin lütfen.. Gerekirse dua edin.. Ama olumsuz duygulara kapılmayın... İyi günde kötü günde destekleriz takımımızı.. Yağmur da kar da fırtına da en ezik kadrosuyla da olsa destekleriz ve nasıl kazanırızı düşünürüz...

İçimdeki ses, gs maçı gibi olacağını söylüyor.. Ve içimde tarifsiz bir umut var ama şüphe de var.. Gs maçında nerdeyse hiç şüphem yoktu ve tuttu.. Bu maçta biraz şüpheliyim ama takımımdan istediğim bize futbol olarak güzel şeyler izlettirmesi..

Hakem faktörünü de koyunca bjk favori.. Takım olarak da biliniyorki iyiler.. Ama bu futbol ve biz de Trabzonsporuz...

Büyük maçların favorisi olmaz ve motivasyonu iyi olur..

Son olarak, "Biz Dar Sokaklarında"isimli bestemizin tüm stadın söyleyebileceği kadar ezbetilmesi ve bizimle iyice özdeşleşmesi gerekiyor..
Akyazı da 30-40 bin kişinin bir ağızdan söylediğini düşününce bile bir hoş oluyorum...

Vurduğun gol , şansın da yanında olsun Trabzonum... Ç
Hayde dik oynayın

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muhammed Kambur
05.11.2016, 17:19
Puan durumu cok tehlikeli olmaya basladi.

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

toksoy61
05.11.2016, 17:25
oynayarak değil bjk yı, çoğu takımı yenemeyiz zaten de yenemiyoruz. durumumuz iç açıcı değil. bjk dengimiz değil şu an için. kontrollü oynamak zorundayız. kontra atak oynayacağız. ama bunu becerebilecek ayaklar yok ne yazık ki. Yusuf un hızından yararlanmak isteyecek hoca ama hızdan başka bir şeyi de yok Yusuf un.

[KAPLAN]
05.11.2016, 17:42
Yusuf : "İçinden geçeceğim"
Onur : "Evet şu boş bıraktığım uzak köşe"

Ogün'
05.11.2016, 17:48
3-0 yeniliriz

Sercan Keleş
05.11.2016, 17:48
Fark yer geçeriz

Ibrahim Gaygusuz
05.11.2016, 17:52
Besiktas kazanacak ama oyle kolay olacagini pek dusunmuyorum

Mehmet BAŞ
05.11.2016, 17:52
akbas denen sifir defans yapamiyor bile. defansi ibanezden iyi degil. Ibanez oynamazsa, biraz ofansif oynamazsak fark olur. 90 Dakika bitmez.

Kardeşim kusura bakma ama Akbaş'ın defansı Ibanez'den kat kat iyi. Siyahla beyaz gibi ortada...

100 kişiye sorsak 90'ı bunu söyler.

iyattara
05.11.2016, 17:59
Yusuf un yerine ibanez sol önde oynasa daha iyi, orta filan yapar belki.

TolgaTopçu61
05.11.2016, 18:00
Yusuf ve Akbaş..
En az 4-5 tane yeriz..
Ersun'un da yeter bu Yusuf aşkı.

Hakan
05.11.2016, 18:00
Yine Yusuf yeteneksizi 11.

Onur Akyüz
05.11.2016, 18:03
11301

Taraftar çıldırdı kağlibiyet istiyruk!

umutayberkukul
05.11.2016, 18:07
hayal kurmaya gerek yok yeniliriz

Ogün YAZICI
05.11.2016, 18:07
11301

Taraftar çıldırdı kağlibiyet istiyruk!

bakın orada en arkada oturan abinin yüz ifadesi öyle bir anlatıyor ki psikolojimizi.ulan 11 puanımız var buraya bile geldik ama kimi izleyeceğuz der gibi...

Osman Seran
05.11.2016, 18:10
Vurduğunuz gol olsun, oyna dik oyna...

Rıza ÇOLAK
05.11.2016, 18:10
sanane adamın avrupadaki başarısından hacivat

Enes Başkaya60
05.11.2016, 18:15
Hoca bu İbanez sana ne yaptı Allah aşkına yeter artık Kadroya bak yine Akbaş oynuyor adamlara hiç suç bulmuyorum zekide öyle yeteneksiz adamlar ama hoca oynatıyor tek laf etmem hadi bakalım izleyelim görelim...

alexispapas
yusuuuuuffff :)))

artvints
full bek, çift forvet, iki oyun kurucu bir kanat ile oynuyorlar, en ideal takımı bu maçta çıkarmış bjk. oğuzhan ve tolgay'dan top kapıp araya oynarsak şansımız olur belki. ileride top tutacak bir takımımız yok malesef.

İzmirliTS
05.11.2016, 18:18
Pek çoğumuzun umudu yok, öyle görülüyor.
Mantığımız gs maçı gibi olmaz fark yeriz diyor, gönlümüz ise sonu kolbastı olsun diyor.
Kalite farkı çok bariz, deplasmandayız, 3-0 bitse kimse şaşırmaz.
Tek avantajımız yorgun olmaları.

Bana 1-1 bitecekmiş gibi geldi.Hayırlısı olsun diyelim.

Enisc
05.11.2016, 18:20
Galatasaray maçından çok korkuyordum. Yenilmekten değil fark yemekten. Hiç beklemediğim bir şekilde bitince bu maç için o kadar da fazla endişelenmedim. Ama şimdi de acaba Galatasaray maçında düşündüğüm şey rötarlı olarak bu maçta mı olacak? diye de aklımdan geçmiyor değil. Maalesef tarihin en güven vermeyen oyuncu kadrolarından bir tanesi. Umarım Konya'daki maç gibi olmaz.

Sercan Keleş
05.11.2016, 18:21
Ayağımıza top değmeyecek top.

Necmettin ALTUNTAŞ
05.11.2016, 18:23
Galatasaray maçından çok korkuyordum. Yenilmekten değil fark yemekten. Hiç beklemediğim bir şekilde bitince bu maç için o kadar da fazla endişelenmedim. Ama şimdi de acaba Galatasaray maçında düşündüğüm şey rötarlı olarak bu maçta mı olacak? diye de aklımdan geçmiyor değil. Maalesef tarihin en güven vermeyen oyuncu kadrolarından bir tanesi. Umarım Konya'daki maç gibi olmaz.
Umarım...

ÇaGaTaY
05.11.2016, 18:24
Sonradan saydırmaya gerek yok
Şimdiden belli edelim bence elinizdeki malzemeyle sahaya çıkacak en mantıklı kadro bu.
Bugün puan alabilmemiz için çok iyi mücadele etmemiz lazım aksi takdirde hiç şansımız yok bence.
Hayırlısı olsun

AYYILDIZ
05.11.2016, 18:25
Çok tehlikeli bir maç. Umarım ilk 20 dakikayı gol yemeden tamamlarız.

tanjugunduz
05.11.2016, 18:26
O ruh geri gelecek

Osman Seran
05.11.2016, 18:27
http://i.hizliresim.com/B8lQ1j.jpg

Sefaenes
05.11.2016, 18:28
insallah zeki ye akbas a ve yusuf a ragmen bu macta puan aliriz. Yusuf umarim beyininle oynar

tonya55
05.11.2016, 18:30
yusuf bu macta patlama yapabilir.

artvints
05.11.2016, 18:31

ersun hoca şimdiden yusuf'a bağırmaya başlamış.

Sercan Keleş
05.11.2016, 18:31
Onazi'yi neden Sağ Bek'e çekmiyoruz.

ozturk
05.11.2016, 18:32
Allah yardımcımız olsun. Keşke geçen hafta kazansaydık bu hafta bonus olurdu. Elimizdeki maçı kazanamadık iki değişiklikle biterdi.
Offf

Sercan Keleş
05.11.2016, 18:36
Onazi-Curit-Uğur-Akbaş
---------- AytaÇ
------------- Okay
Ekici *****BERO*** Yusuf
----------------Danadoy

ucurum
05.11.2016, 18:37
Herkes tutturmuş Yusuf Yusuf diye de biz sağ beki nasıl savunacağız?

carantinas
05.11.2016, 18:38
Hadi bakalım.
takımımıza başarılar diliyorum.

Emrah Akcagöz
Bjk'den fazlaca fark yiyen bir takımız işin en kritik noktalarından biri de bu. Zor maç, çok zor maç, imkansız diye bir şey yoktur ama bizim için imkansız maç. Fark yeriz hem de öyle böyle değil.

Bu dediklerimin inşallah tersi olur. Beraberlik bile çok iyi ama çok çok zor.

sasort
4-3-3 mü diziliş

4-5-1 mi şimdi :)

ÖmürKaradeniz61
05.11.2016, 18:39
Yusufu beğenmeyen hatta ileri derece yusuf paronayası olan biri olarak ben bu maçta Yusufun çok etkili olacağını düşünüyorum.

bahadır2561
05.11.2016, 18:39
Sağ beki Nevzat Aydın savunsun gerekirse beni yazın oraya diyordu güle güle ya da sağ beksiz sezona başlayan yönetim kurulundan birisini yazabilirsiniz

Sercan Keleş
05.11.2016, 18:40
30. Dakika Onazi çıkar yerine Aytaç girer. Okay'ı at ileri. İlerde baskı için Okay çok ideal bir oyuncu

CEMEFKER
05.11.2016, 18:41
bjk nin son oynadığı Napoli maçına baktığımızda bu maça aynı anlayış ile çıkmayacağı aşikar.Napoli maçına aldanırsak çok şey kaybederiz maçta. Topa daha çok sahip olan bir bjk kurgulayacaktır Güneş bu maçta.
Saha avantajlarını iyi kullanmak isteyen Güneş'in Napoli maçından farklı olarak ileride A.Bakar ve Cenk ikilisi ile çıkacağını düşünüyorum.
Kanatlarda Q7 ve Adriano ile destekli arkalarında Tolgay'ın pasörlüğünde maçın ilk dakikalarında seyirci avantajı ile koparacak etkin bir hücum hattı ortaya çıkacaktır. Geride ise bir tek Atiba ve arkasındaki sağlam 4'lü defans ile kurgulayacaktır takımı. Nedenine gelince bjk'nin bizim ağır defansımıza karşı ileriyi ikileyerek ortadan delmesi ve bizim formsuz hücumculara karşı Atiba destekli 4'lü defansı ile rahat savunması akıllıca hareket olurdu.

------------Onur-----------
Zeki---Uğur-----Duri---M.Akbaş
----------Cenk--Abu--------
---Adriano-------------------Q7
----------Okay---Onazi-------
--------------Tolgay--------
--------------M.Ekici-------
--------------Atiba---------
Bero------------------------Yusuf
---------------N'Doye---------
Tosic---Rodolfo---Marcelo---Beck
---------------Fabri---------------

Bizim açımızdan ise onların en etkili olduğu orta saha pas trafiğini engellemek ve akabinde kanatlara bindirdikleri toplara ulaşmaya çalışan futbolcuların koşu yollarını kapatmak. Bunun için Zeki ve Akbaş'ı destekleyecek savunma yönleri de kısmen de olsa olan Bero ve Yusuf ile başlamak. Daha sonra maçın gidişatına göre Castillo ile devam etmek. Bizim açımızdan maçın ana taktiği duran toplar olmalı.

Sonuç: Yukarıdaki anlayış ile her iki takım sahaya çıkarsa maç bir yerlerde kitlenir ve baskıyı iyice arttıracak olan bjk'yi bir gs akibeti bekliyor olabilir, ancak Güneş eğer ortasaha kalabalık bir anlayış ile (Tolgay'ın yanına Oğuzhan) sahaya çıkarsa garanti oyuna gider, top onlarda çokça kalır ( % 78'lere % 22'ler) kalır biz geriye yaslı bir maç izleriz ve atan kazanır.

Ş.Güneş'in ciğerini okuyorum bu maçta. 2 gün önce yazmıştım yukarıda Güneş'in ne yapmak istediğini, sahaiçi avantajını maçın daha ilk dakikalarında hücum ağırlıklı bir kadro ile kurup skoru yakalamak ve futbolcularını maçın beraberlikle gitmesi halinde stresten korumak. Cenk'in yerini bir değiştirmiş Güneş o da Tosiç'in sakatlığından dolayı. Mantalite olarak bjk de değişen birşey yok aslında, yeri geldiğinde çift forvet oynayabilecek bir kadro. Oğuzhan ve Tolgay ile topa sahip bir bjk ve ilerde Cenk, Abu ve Q7 ile bir hücum hattı, geride bir tek Atiba ve geri dörtlü.
Biz de ise aynı kadro sahada....Valla bizden çok bjk'nin ne yapacağı belli olduğu için Ersun Hoca ve takımından bahsedecek birşey bulamadım. Ondan bizimle ilgili söylenecek fazla birşey yok.
Direnip skor üreten anlayışın her türlüsü makbul bende ki bunu da yadırgayamayız bu kıtlıkta....

Hakan
05.11.2016, 18:42
Yusufu beğenmeyen hatta ileri derece yusuf paronayası olan biri olarak ben bu maçta Yusufun çok etkili olacağını düşünüyorum.
Her maç öncesi Yusuf'un maçı olacak yorumu geliyor :)

Bud Spencer
05.11.2016, 18:44
Onazi yerine aytaçi tercih ederdim

ozturk
05.11.2016, 18:46
30. Dakika Onazi çıkar yerine Aytaç girer. Okay'ı at ileri. İlerde baskı için Okay çok ideal bir oyuncu

Bence Aytaç'la başlamalıydık ancak ilk 30 dk 0-0 geçilirse bu değişiklik yapılmalı bence ama Ersun hoca 88. dakikayı bekler değişiklik için.

odyseuys
05.11.2016, 18:47
aytaç'a kulübede dahi tahammülüm yok.

yattarahayranı
05.11.2016, 18:49
Onazi ve Okay savunma yapmayı bilmiyor inşallah 3-0 yeniliriz

Mustafa ÖZDEMİR
05.11.2016, 18:51
Başarılar trabzonum

Emre Veli
Okay acayip yorulacak bu maç. Onazi azıcık kıpırdansa, faydalı olsa yeter. Mehmet sık sık kaleyi yoklamalı. İnşallah bu gece güzel biter!

Fatih Cengiz
Orta saha da orta da Okay olur ve daha defansa yakın durur.. Mehmet solunda ve Onazy sağında oynar.. 10 numarasız ve iki tane 8 numara ile oynarız.
Zaten Mehmet de Onazy de daha 8 numara gibi oyuncular ve biz 10 no ile oynayamıyoruz.. Ya biz çalışıp öğrenemiyoruz ya da o oyunu oynayacak bir 10 numara yok..
O zaman iki box to box orta saha ile oynayabiliriz. Aslında Okay da bir 8 no..
Orta saha da bir defansif ön libero olmasa da 3 tane box to box denen çift yönlü oyuncu ile oynasak...

Elimiz de de 3 tane hatta Bero de bu şekilde, 4 tane oyuncu var.. Altta gelen yazıcı Abdülkadir de bu yönde eğitilebilir..

Takıma iyi birer sağ ve sol bek alındığında (oyunun iki yönünü de iyi derecede oynayabilen)..., iyi bir sağ açığı bile aramabilirim..

Elimizdeki potansiyeli olan oyuncuları kazanabiliriz..
Stoper de uğur falan bir şekilde kaynar gider.. Ama bekler oyunun kaderini değiştirebilir..
Ama sağ açık, forvet ve stoper de de eksiğimiz var.. Yine de çoooook sayıda transfer yapmak doğru olmayacaktır...

-----------------------Onur
Zeki (?) - Uğur(?) - Durica - Akbaş(?)
--------Onazy ----Okay -----Ekici
Bero (!)-------------------------Yusuf (castillo)
----------------------Damdoy-------------------

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cellchook
3-0 olur!

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alper Beyazay
05.11.2016, 18:52
Beklentisiz maç izlemek nasıl oluyor bakalım.. Zamanında İnter'le bile oynarken kazanırız diyebiliyorduk maçtan önce. Şimdi yeniliriz diyoruz, yenilirsek de tarihi fark yememeyi umuyoruz. Hey gidi hey. Yazıklar olsun.. Ne hale düştük..

Sercan Keleş
05.11.2016, 18:55
Bero ayağına kuvvet koşman gerekiyor aslanım durmaman gerekiyor. Bu maç Bero kırmızı görebilir.

omondoles
05.11.2016, 18:55
Zor ama neden olmasın?

Orta saha koşarsa, hızlı oynarsa, defansa gelip top alırsa bir şeyler olabilir.
Loading %61..

odyseuys
05.11.2016, 18:56
ayakta kalın yeter çocuklar... bu sürprize çok ihtiyacımız var.

hayde !

Mert Oğuzlu61
05.11.2016, 18:56
Çevremde çok Bjk li var, kırk yılın başında bir maç kazanın da az insan içine çıkacak yüzüm olsun, bir kere yanıltın beni.

Sefaenes
05.11.2016, 18:57
Hadi Allah utandirmasin bizi hadi cocuklar bu taraftari sevindirin Allah askina

cellchook
05.11.2016, 18:58
Ulan 3-0 olur diye yazdim totem olsun diye ama kiyamadim.
Guzel bir futbol 3 puan gelse cok farkli yerlere de gider miyiz bilmiyorum.

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sercan Keleş
05.11.2016, 18:59
​89 dakika kaldı dayanın.

Cagdas Topal
05.11.2016, 19:00
Haydi Trabzonum başarılar

Semih AYDIN
05.11.2016, 19:02
Bastır Trabzonum

kayseriliyiz
05.11.2016, 19:03
Hadi artik yüzümüz gülsün maça bakmiyorum burdan takip edicem.

Enes Başkaya60
05.11.2016, 19:04
Hemen başladık sakin ula adama nasıl vurduruyorsun öyle...

Hakan
Bismillah yiyorduk.Eksik yakalandık şaka gibi.

Giallorossi
Onur: 1

zx61
05.11.2016, 19:05
Bu defansla işimiz var :(

Soner Albayrak
İnternet sizde de mi çok yavaş?

Hakan
Bravo...

alexispapas
yedik

serdaracıl
Yedik

Enes Başkaya60
Ahanda 1 oldu geçmiş olsun...

Ahmet Faruk
05.11.2016, 19:06
Eveeeet. Film önerisi olan var mı?

Sercan Keleş
​Yedik

Cagdas Topal
O top auttu ya şerefsiz

kayseriliyiz
Hadi ya offf

Giallorossi
3 kisi bombos markaja bakin

Alper Beyazay
Belli. Dedik. Daha 5. dakikada yedik. gs'ye benzemez dedik..

Mert Acar
Demiştim..Konyadaki maçın aynısı.En az 3 yeriz.

Ahmet Faruk
Bu 1-0 ın üzerine de yatabiliriz bence bir mahsuru yok.

Sefaenes
05.11.2016, 19:07
nasil savunma bu Allah belanisi versin ya nasil savunma köpekler billiyorsaniz defolun gidin ya

redbul
ilk atakta golü yedik fark yemessek iyidir

kayseriliyiz
Bu maç fark'a gider geçmis olsun hadi hayirli geceler.

Mert'
Fark olmasa bari

Enes Başkaya60
05.11.2016, 19:08
Amatör takım yemez şunu arkada 3 adam bom boş ya durica da yoktu çok normal bizim gibi kapasitesi olan takıma..

Bud Spencer
Bir takim ne defansta nede ofansta bir hava topu bile alamazmi
Ne bicim bir seydir bu
Ne önde cogalabiliyoruz nede topun arkasina geciyoruz atak yiyince

Çok kötüyüz cok
2haftadir

Arda'
Onurun kurtardığı pozisyonda top dışardan gelmedi mi bana mı öyle geldi?

nuri45
su ön direkten arkaya kafayla aktarma isini biz neden yapamiyoruz

oguzkoc
05.11.2016, 19:09
Bu maç fark yesek üzülmem de ah o Alanya, Antep, Akhisar ve Rize puan kayıpları ah

Cagdas Topal
05.11.2016, 19:10
Duran top savunmamız çok kötü sezon başından beri önlem alamıyoruz.

Alper Beyazay
05.11.2016, 19:10
Adamların 10 dakikada yaptığı pası 90 dakikada yapamayan bi takımız..

CEMEFKER
05.11.2016, 19:11
Tek stratejimiz duran toplardı hem hücumda hem ofansta. Çöp oldu.
Evire çevire böyle gider.tüm strateji bitti.
Sıkı ise burdan bir taktik ve strateji yapıp maçtan pyan çıkarsın hoca.
Geçmiş olsun.

E6553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğukan Uçan
bu ne ayıp ya

Bud Spencer
SOn ortada ekiciye bakin nasil adam kaciriyor
Bir q7nin yapzigi defans yardimina bakin birde superstar ekicinin

Enes Başkaya60
Golü iyi izleyin bizden müdahale etmeye çalışan hiçbir futbolcu yok izliyor hepsi...

alexispapas
az kaldı atıyodukkk beeee

Ahmet Faruk
05.11.2016, 19:12
Ah Damdoy ah. Topçu olsan o topu beklemez koşarsın.

Dip.Ing.Mag.
Karadeniz fırtınasını , karadeniz meltemi olarak değiştirelim

KARAGOZLUM
Gokhan gonul zayif halka

Bud Spencer
05.11.2016, 19:13
Cezasahasinda birbuçuk kisi ile gol atamazsin!
9maçta penalti ve frikik dışı 3 golde kalirsin

Dip.Ing.Mag.
05.11.2016, 19:13
Damdoy kaplumbağadan bile daha yavaş