PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 9.Hafta | Trabzonspor 2-2 Çaykur Rizespor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6]

memozcan
30.10.2016, 23:00
beronun ısrarla önlibero oynatılması taraftarıyım.. adam safi ciğerden oluşuyor gibi geldi bana.. üstelik ilerde de öyle kreatif birisi değil.. eğer önliberoda verimli olursa 10 sene o bölgeyi garantiye alırız..

esra61
30.10.2016, 23:00
Biz bu takımı sevmekten de peşinden gitmekten de kötü gidişlerde bile umutsuzluktan hiç pes etmedik etmeyiz de amma ve lâkin bu takımdaki bu vurdumduymazlık mi desem , üzerinde giydikleri formayı kaldıramamak mi desem bilemiyorum ama yapmayın bunu bize.
Üzmeyin yağmurda sırılsıklam ıslanan taraftarı ,üzmeyin sizi hiç bırakmayan ,sevmekten vazgeçmeyen taraftarı.
Bu durumda olmamızdan dolayı Üzülüyorum sadece bu kadar.
Not:Yenil kabul ama dik oynayarak yenil.
En azından benim Trabzonsporumda yenilgi böyle...

Fatih Öztürk
30.10.2016, 23:01
Gelen ortalar öyle kafaya ve boş adama yapılan bilinçli ortalar olsa belki haklı olabilirdin ama açıkcası o gollerdeki hatanın büyüğü iki kişi bir forveti kontrol edemeyen stoperler ve çıkıp aşamayan kalecinin hatası,neredeyse korner noktasından ve yerden gelen iki zorlama orta yapıldı.
Çok baskılı ve organize olarak rakibi sahasına hapsedersin ve bekler hücuma genişlik kazandıramaz olur veya her defasında rakipten çalım yer,alanını boşaltır o zaman eleştirilerinde haklısın derdim,Zeki ve Akbaş ortalama bir takımda oynasalar,sırf Trabzonlu oldukları için bu kadar üstlerine gidilmezdi.
Sahada %100'ünü veriyorlar,ideal bir Trabzonspor kadrosunda yer bulamazlar belki ama bugünkü sorunun kaynağı değiller,sorun takımı yönetmesi gerekenler,oyuna ağırlığını koyması gerekenler bu gerçeği görmek çözümün ilk adımı,sorunu yanlış yerde aramakla boşa zaman harcıyoruz.
Osmanlıspor'un beki Pinto dışında fark yaratan bir bek yok ligimizde,liderin sol beki beğenmeyip gönderdiğimiz Ferhat Öztorun.
Şu anda da harikalar yaratmıyor,bizde ne oynuyorsa aynı.

Herkesin kendine futbol gerçeği olamaz arkadaş antremanlarda bek oyuncularının en çok çalıştırıldığı özellik rakip oyuncuya kenar ortalarını yaptırmamaktır o ortaların fahiş hatalarla yaptırılmasına müsaade edilirse gol girişimi olur, defalarca oldu da.
Örnek verdiğin Ferhat bu bek görünümlü arkadaşların fersah fersah üzerinde özelliklere sahiptir, bak bu arkadaşların ikiside özelinde bek oyuncusu değil yani bir önceki yorumumda söylediğim gibi temelde problemli bir takım kurulmuş çareside maalesef bina yıkılacak silbaştan kadro kurulacak. Lafı dolandırmayı hiç sevmem dostum bunu başkan dahil futbolu bilen tüm futbol adamlarıda iyi biliyor.

memozcan
30.10.2016, 23:03
Burada defansa yapılan eleştirileri anlıyorum ama sorunun bu olmadığı üzerine herkesle tartışırım,hatta yeni kurulan bir takımda olmaması gerektiği kadar defans öne çııkıp risk alıyor,fedekarlık yapıyorlar,ağır yapılarına rağmen öne çıkıp,takımın boyunu kısaltıyorlar ve rakip de bunu fırsata çevirdiği için birinci suçlu onlar oluyor.
Sorun organize olamayan orta saha ve forvet,bütün maçları izledim,defansın yaptığı fedekarlığı,emeği ve mücadeleyi verseler böyle olmazdı.

çok doğru bir yorum.. bizim defansın tek handikapı tandemin ağır olması.. bu durumda ileri çıkınca kontraya kolay yakalanıyoruz.. ama takım için daha da handikapı defansın önündeki isimlerin de ağır olması.. eğer tandemin önünde hızlı birisi olsa bu handikapı yaşamazdık..

batuhanTs
30.10.2016, 23:04
Bu takimi körü körüne sevip desteklemek aptalliktir

Fatih Öztürk
30.10.2016, 23:05
En kötü forvet hattı ve en işe yaramaz orta sahalarda bizde bunlarıda unutmayalım lütfen.

Unutulur mu be dostum, sorumlular sağolsun.

Uğur Kalyoncu
30.10.2016, 23:07
Akbas in adam kacirisina bak ya..

Bu sekilde en az 10 kere adam kacirdi gecmiste..

Bunu topcu yapanin Allah belasını versin..

Manu61
30.10.2016, 23:09
Şu Giray Bulak gibi çapsızların ağzına laf veriyoruz en çok ona üzülüyorum.

Enaldo61
30.10.2016, 23:09
Ne yalan söyleyeyim bu maç bütün hevesimi kırdı.

redbul
30.10.2016, 23:10
arkadaşlar eldeki malzeme bu ben bu yazıyı g.saray maçından öncede yazmıştım kadromuz kötü bu bir gerçek alınan yabancılardan durıca hariç tüm yabancılar 2. sınıf sıradan anadolu takımı topçuları bu kadro 20 senede beraber oynasa ancak bu kadar olur bence kendimizi alıştırmalıyız bu kadro bir hafta galip gelir öbür hafta yenilir istikrar olmaz.

katre-i.matem
30.10.2016, 23:11
Bir kadroda ki yeteneksizlere bakiyom bir basaksehirin kadrosundaki kazmalara. Aradaki puan farkini oyun farkini kendime anlatamiyorum

olcay_61
30.10.2016, 23:11
futbolculara tek tek bakınca evet hepsinde bi kusur var ama kötünün iyisiyle oynat şu takımı
her hafta akbaşın adam kaçırmaları, fuzuli yere ilerde durmaları
okay denen arkadaşın ne olduğu belli olmayan oyunu
yusufun beynini kullanamayışı
zekinin sıradanlığı falan
yetti artık haftalardır aynı terane, destek destek dedik de sen de bi müdahale et be kardeşim

only ts
30.10.2016, 23:12
Seni bamlasinlar at gözlüklü taraftar

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sizin gibilerden kurtulacaz az kaldi..

redbul
30.10.2016, 23:12
sağbeki zeki solbeki mustafa orta sahası sıradan forveti olmayan bir takım dan ne bekleyebiliriz ki

bordox
30.10.2016, 23:13
Herkesin kendine futbol gerçeği olamaz arkadaş antremanlarda bek oyuncularının en çok çalıştırıldığı özellik rakip oyuncuya kenar ortalarını yaptırmamaktır o ortaların fahiş hatalarla yaptırılmasına müsaade edilirse gol girişimi olur, defalarca oldu da.
Örnek verdiğin Ferhat bu bek görünümlü arkadaşların fersah fersah üzerinde özelliklere sahiptir, bak bu arkadaşların ikiside özelinde bek oyuncusu değil yani bir önceki yorumumda söylediğim gibi temelde problemli bir takım kurulmuş çareside maalesef bina yıkılacak silbaştan kadro kurulacak. Lafı dolandırmayı hiç sevmem dostum bunu başkan dahil futbolu bilen tüm futbol adamlarıda iyi biliyor.

Ben zaten kabul ediyorum Mustafa zaten stoper orjinli sol bek,Zeki de defansif orta saha,ideal beklerimiz kesinlikle olmazlar ama ne bundan önceki ne de bu maçın günahı bu iki arkadaşa yazılamaz,takımı taşıması gerekenler bu insanların koyduğu emeğin,fedekarlığın yarısını bile koymuyorlar.
Bugün yediğimiz iki golün ortası bir bekin rakibi sahanın en dışına doğru sürükleyip,son hareket olarak yapılması için zorladığı,yerden ve cılız ortalardı,bilerek isteyerek yapılan ortalar değildi.
Kalecinin çok rahat çıkıp alacağı veya stoperlerin karşılayacağı türden ortalardı.

freedomforever
30.10.2016, 23:14
Bugün fb-Karabük macini izledim ilk yarı. Aman Allahim , 10 kisi kalmisken bile o nasil özgüvendir, nasil baskidir. Lige yeni cikmis bir takim fbnin sahasinda boylesine oynayabiliyorken biz 5 senedir takim olamamizi konusuyoruz.
Yazik.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Hasanu
30.10.2016, 23:21
Şimdİ sakince bir değerlendirme yapmak istiyorum.Öncelikle Ersun Yanal'ın oynatmaya çalıştığı oyun biçimini açıklamak gerekiyor.Ersun Yanal'ın oyun planı 4-3-3 dizilişi üzerine kurulu bir oyundur.Bu dizlişi top kendisindeyken 3-4-3 şeklini;top rakipteyken ise 4-3-3 şeklini alır.Bu dizilişler arasındaki geçiş;
x
x-------------x------------------x---------------x
-----------------------x---------------------------
-------------x-------------------x-----------------
x-------------------------------------------------x
-----------------------x----------------------------
İKEN
--------------------------X------------------------
------X------------------X---------------X--------
X-------------X-----------------X--------------X-
----X----------------------------------------X----
--------------------------X-----------------------
ŞEKLİNİ ALIR.
Top sendeyken oluşan diziliş biçiminde atağa çıkma şekli genellikle defans hattının topu ileriye dikerek top forvetlerle buluşturulmaya çalışılır.Eğer forvet topu takım arkadaşına indirirse direkt atak başlar;eğer indiremezse orta dörtlünün yapacağı baskı sonucu top orada tutularak rakip orada boğularak hataya sürüklenir ya da direkt top kapılarak atak başlar.Bu atağın başlangıç kısmı.Atağın devamında da genellikle bekler çizgiye inerek oyunu genişletir ve oyun rakip sahaya yıkılır.
Şimdi gelelim bu sistemin oyuncularına.
Bir kere bu sistemin kilit oyuncuları bek mevkisinde oynayanladır.Peki niye?Çünkü genellikle top rakip sahada oynanır ve oyun sıkışır.Sıkışan oyunu da açmanın çözümü beklerin açacağı ortalardır.Kısacası bek oyuncularının tekniği ve dinamizmi temel özellikleridir.Peki takımda bu oyuna uygun bir bekler hangileri?Sadece İbanez.
Gelelim önliberoya.Bu oyunda oyunu kuran önliberodur.Ama bu oyunun önliberodan beklediği sadece bu değil.Önliberonun oyunu kurabilmesinin yanında özellikle kontraatağa yakalandığında yavaş kalmamalı ve bunun için ya hızlı olması ya da pozisyon bilgisinin üstünlüğüyle bunu daha önceden sezebilirek atağı kesmesi gerekir.Peki bizde bu tarz bir önlibero var mı?Mevcutta yok.Ama bu biçimi verebileceğiniz isimler var.Okay,Aytaç ve Onazi gibi.
Bu oyunda top sendeyken rakip genellikle kaptığı toplarla hızla kontratağa çıkarak gol arar.Bu kontratak biçimi genellikle ileri çıkan beklerin kenarlarda bıraktığı boşluklara uzun oynamak ile gerçekleşir.Dolayısıyla bu oyunda stoperler orta seviye üstü hıza,vasat bir oyun kurma becerisine ve yüksek pozisyon bilgisinin olması gerekir.Bizde bu tarzda olan stoperler kimler?Sağ stoper olarak böyle bir isim yok.Sol stoper için Durica hayli hayli yeterli. Ayriyeten Akbaş eğer tekniğini geliştirebilirse sol stoper için aday olabilir.
Orta saha ikilisi nasıl olmalı sorusuna gelirsek,bu oyuncuların temel özellikleri dinamizm(dolayısıyla güç),orta seviye ve üstü teknik.Kısaca iki yönlü orta saha.Bizde bu tarzda bir oyuncu var mı?Ekici ve Bero bu ikili olabilir.
Nihayet forvete gelelim.Bu oyundaki ileri üçlü golcü kimlikli ve dinamik olmalı.Yani bu ileri uçtaki tüm isimlerin gol atma açlığı olmalı.Bizde bu tarzda bir forvet yok.Ama belki Bero ileri üçlünün sağında oynatılabilir.

ÇaGaTaY
futbolculara tek tek bakınca evet hepsinde bi kusur var ama kötünün iyisiyle oynat şu takımı
her hafta akbaşın adam kaçırmaları, fuzuli yere ilerde durmaları
okay denen arkadaşın ne olduğu belli olmayan oyunu
yusufun beynini kullanamayışı
zekinin sıradanlığı falan
yetti artık haftalardır aynı terane, destek destek dedik de sen de bi müdahale et be kardeşim

Nasıl etsin kiminle etsin eldeki malzeme budur. Bana kalırsa çıkabilecek en ideal kadroydu

BERBATOV61
Sizin gibilerden kurtulacaz az kaldi..
Bu takımın kurtuluşu senin gibi poliyannacı tayfadan kurtulmasıdır. Takım yenilecek veya sahasında böyle rezil bir top oynayacak sonrada gidip taraftara posta koyacaktı ? Ben büyüklerimden hiç böyle bişey duymadım shota bile sokağa çıkamazdık diyor şimdi adamlar hem rezil hem ağa paşa neden senin gibi taraftarlar çoğaldığı için nba başladı sen ona takıl kuzey amerikada tam senin kafanda bir spor anlayışı var zaten orada

gurur6134
Takimimizin kadrosu zaten vasat alti bu lig icin bile birde buna hocanin anlamsiz oyun kurgusu sagdakini alip solda oynatmasi soldakini saga almasi oyuna mudahale etmeyip izlemesi vb yanlislari eklenince mevcut durum kacinilmaz oluyor..bir takim dusunun ki mevcut 3 forvetinin toplami gecen seneden bu yana toplam 6 7 golu gecemesin sonrada basari bekleyin o takimdan ..ustelik bu takim trabzonspor gibi iddali olmak zorunda olan bir takim..

Fatih Öztürk
30.10.2016, 23:22
Ben zaten kabul ediyorum Mustafa zaten stoper orjinli sol bek,Zeki de defansif orta saha,ideal beklerimiz kesinlikle olmazlar ama ne bundan önceki ne de bu maçın günahı bu iki arkadaşa yazılamaz,takımı taşıması gerekenler bu insanların koyduğu emeğin,fedekarlığın yarısını bile koymuyorlar.
Bugün yediğimiz iki golün ortası bir bekin rakibi sahanın en dışına doğru sürükleyip,son hareket olarak yapılması için zorladığı,yerden ve cılız ortalardı,bilerek isteyerek yapılan ortalar değildi.
Kalecinin çok rahat çıkıp alacağı veya stoperlerin karşılayacağı türden ortalardı.

Tabi yenilen goller nihayetinde 1-2 oyuncunun hatası olarak görülemez, 93 kiloluk Kweuke stoperleri bu kadar kolay ekarte edemez başka bir takım stoperlerine 50 maçta bir yaptığını bizimkiler üzerinde 3-4 defa denedi 2 kere sonuç aldı.
Bu takım bu kadar aciz olamaz,futbolun tüm temel prensiplerini ters düz eden bir takım kurulmuş.
Düşünebiliyor musun 2-1 öndeyiz dakikaları eritip oyunu soğutacak yerde tek top kontrada defansta 5'e 2 yakalanıyoruz.
Güler misin ağlar mısın.

BERBATOV61
30.10.2016, 23:23
Nasıl etsin kiminle etsin eldeki malzeme budur. Bana kalırsa çıkabilecek en ideal kadroydu
Nasıl mı etsin aksayan okayı al aytaçı sok yusufu çıkar suk u sok bu adamları 11 den zor kesti şimdi mi yetersiz oldu ? Madem yetersizdi şimdiye kadar neden11 deydi ?

DNA-TS
30.10.2016, 23:28
sonuç odaklı olursak kabahat hocada.
Rakibin 3 değişiklik yapmış tüm riskleri almış son aldığı adam asist yapmış sen maç 2-2 olduktan sonra adam soktun oyuna.
Gol atamıyorken yanlışlıkla 2 defa öne geçtik onuda koruyamadık.
Değişiklikler için Hocayı maç sonu dinleyemedim ne dedi?
yani gs maçı kupa maçı falan derken bu maçta uzun uzun tutmasını merak ediyorum.
bu takım kurulurken gönderilenleri başarılı buluyorum da keşke yerlerine adam almasaydık gene aynı sonuçları alırdık en azından mali olarak gelişim kaydederdik.
ibanez i hala anlayamadım akbaşı kesemiyorsa neden aldık.
Türkiyede iş yapmış yabancılardan geçiş dönemi kadrosu kurulamazmıydı?
çok kızgınım diye daldan dala atlıyorum ama açılış maçına gitme planları yaparken bu akşam ki oyunu izlemek zorunda kalmak çok kötü oldu.
9.maç geride kaldı sezon başından beri yol aldık diyemiyoruz en kötüsü bu.

Ozan Yılmaz
30.10.2016, 23:36
Rakibin etkili olabilecek tek (1) oyuncusu var ve iki (2) stoper ile iki (2) ön libero tarafından bu adam durdurulamıyor maaşallah!

BERBATOV61
30.10.2016, 23:39
Yahu çıldırıcam 9 hafta geçmiş takım 10. Sırada ligde bizden az gol atan sadece bir takım var. Ve biz skora göre eleştirmiş oluyoruz bir anlatsanıza siz neye göre destekliyorsunuz Allah aşkına biri açıklasın

artvints
30.10.2016, 23:41
yusuf ve bero değişikliği oyuna etki etti baskıyı kurup pozisyonları bulduk. golden sonraki kısımda tekrar yerleri değişebilirdi.aslında çok da ilgisi yok aptalca bir gol yedik o kadar. kimin yetersiz olduğu belli hoca şans verir bir süre, sonra kestiginde dönüşü olmaz.

bu maç da geçer unutulur.ders alinir umarım. ilk 5'te 3 tane iyi oynamayan takım var. puan olarak yetisemesek de oyun olarak geçmemiz lazım. stad açılsın bakalım ne kadar etki edecek?

alptug_kd
30.10.2016, 23:43
Şimdİ sakince bir değerlendirme yapmak istiyorum.Öncelikle Ersun Yanal'ın oynatmaya çalıştığı oyun biçimini açıklamak gerekiyor.Ersun Yanal'ın oyun planı 4-3-3 dizilişi üzerine kurulu bir oyundur.Bu dizlişi top kendisindeyken 3-4-3 şeklini;top rakipteyken ise 4-3-3 şeklini alır.Bu dizilişler arasındaki geçiş;
x
x-------------x------------------x---------------x
-----------------------x---------------------------
-------------x-------------------x-----------------
x-------------------------------------------------x
-----------------------x----------------------------
İKEN
--------------------------X------------------------
------X------------------X---------------X--------
X-------------X-----------------X--------------X-
----X----------------------------------------X----
--------------------------X-----------------------
ŞEKLİNİ ALIR.
Top sendeyken oluşan diziliş biçiminde atağa çıkma şekli genellikle defans hattının topu ileriye dikerek top forvetlerle buluşturulmaya çalışılır.Eğer forvet topu takım arkadaşına indirirse direkt atak başlar;eğer indiremezse orta dörtlünün yapacağı baskı sonucu top orada tutularak rakip orada boğularak hataya sürüklenir ya da direkt top kapılarak atak başlar.Bu atağın başlangıç kısmı.Atağın devamında da genellikle bekler çizgiye inerek oyunu genişletir ve oyun rakip sahaya yıkılır.
Şimdi gelelim bu sistemin oyuncularına.
Bir kere bu sistemin kilit oyuncuları bek mevkisinde oynayanladır.Peki niye?Çünkü genellikle top rakip sahada oynanır ve oyun sıkışır.Sıkışan oyunu da açmanın çözümü beklerin açacağı ortalardır.Kısacası bek oyuncularının tekniği ve dinamizmi temel özellikleridir.Peki takımda bu oyuna uygun bir bekler hangileri?Sadece İbanez.
Gelelim önliberoya.Bu oyunda oyunu kuran önliberodur.Ama bu oyunun önliberodan beklediği sadece bu değil.Önliberonun oyunu kurabilmesinin yanında özellikle kontraatağa yakalandığında yavaş kalmamalı ve bunun için ya hızlı olması ya da pozisyon bilgisinin üstünlüğüyle bunu daha önceden sezebilirek atağı kesmesi gerekir.Peki bizde bu tarz bir önlibero var mı?Mevcutta yok.Ama bu biçimi verebileceğiniz isimler var.Okay,Aytaç ve Onazi gibi.
Bu oyunda top sendeyken rakip genellikle kaptığı toplarla hızla kontratağa çıkarak gol arar.Bu kontratak biçimi genellikle ileri çıkan beklerin kenarlarda bıraktığı boşluklara uzun oynamak ile gerçekleşir.Dolayısıyla bu oyunda stoperler orta seviye üstü hıza,vasat bir oyun kurma becerisine ve yüksek pozisyon bilgisinin olması gerekir.Bizde bu tarzda olan stoperler kimler?Sağ stoper olarak böyle bir isim yok.Sol stoper için Durica hayli hayli yeterli. Ayriyeten Akbaş eğer tekniğini geliştirebilirse sol stoper için aday olabilir.
Orta saha ikilisi nasıl olmalı sorusuna gelirsek,bu oyuncuların temel özellikleri dinamizm(dolayısıyla güç),orta seviye ve üstü teknik.Kısaca iki yönlü orta saha.Bizde bu tarzda bir oyuncu var mı?Ekici ve Bero bu ikili olabilir.
Nihayet forvete gelelim.Bu oyundaki ileri üçlü golcü kimlikli ve dinamik olmalı.Yani bu ileri uçtaki tüm isimlerin gol atma açlığı olmalı.Bizde bu tarzda bir forvet yok.Ama belki Bero ileri üçlünün sağında oynatılabilir.

Analizi baştan sona okudum ve söylediğine katılıyorum renktaş. Bu yazdıklarının özü şunu söylüyor: Bu kadro ile bu oyun sistemi oynanmaz. Farklı oyuncular denenmeli ve devre arası alınmalı. Yada oyun sistemi tamamen değişmeli.

Bu sistemdeki sıkıntı en bariz sol bekte belli oluyor. Gerçekten Akbaş'ın sol bekte oynatılması bu sistemi gülünç kılıyor. Hücum yaparken savunma üçlüye dönüyor ve Akbaş sol tarafta öne çıkıyor. Oysa ki bu yetenekte bir oyuncu değil. En azından kendi evimizde oynadığımız maçlarda İbanez oynamalı.

gurur6134
30.10.2016, 23:43
Puan durumuna baktim 16.sirada alanya var aramizda 3 puan fark var şaka gibi hakikaten..

Uğur Kalyoncu
30.10.2016, 23:46
Bugun kazansan bjk macini kaybetsen de kimse neden kaybettin diyemezdi durup dururken üstüne baski aldi Ersun..

1 hamle dahi yapmamasinin akilla mantikla aciklanacak bir yani yok..

Yanindaki adamlar bir sey demiyor..

Bero kendini yere atti direkt sari kart..tac cizgisjnin orda sert girdi verse ona da verir..su adami cikartayim kart gormesin dusunmez mi insan..

Bjk maci icin ciddi manada inancim vardi yerle bir oldu..

Tolga Okumuş
30.10.2016, 23:51
Vasıfsızlar takımı Trabzonspor.
Kalecisinden forvetine kadar sapır sapır dökülen, arada bir iki adam çıkan 11 kişilik bir topluluk.
Bu maçta Durica ve Mehmet'i çıkar, geri kalanları için Trabzonspor forması büyük lütuf.
Bekler tam bir facia.Serbest bıraksan ligin son 5 takımının alacağı adamlar bizde her maç ilk 11de.
Birde adam çıkarken taraftara s..tir çekiyor.
Kenar açıklarımızın oynadıkları mevkileri hakkında en ufak bilgileri yok. Ne adam eksiltme,ne sıfıra inip orta açma...Hak getire.
Orta saha oyuncularımız rakibin ceza sahasına girmeye korkuyorlar.Çünkü geri dönecek dötleri yok.En fazla iki kişiye orta açıyoruz.

Futbola karşı olan enerjimi sömürdü bu takım yemin ediyorum.
Zeki,Uğur,Akbaş,Onazi,Yusuf,N'doye,Suk,Yumlu,İbane z,Güray,Muhammet,Akakpo...
Bunların hiçbiri Trabzonspor'da oynayacak kapasitede adamlar değil.Bu ve bunlar gibileri olduğu müddetçe istikrardan söz edilmez.
Kendimizi kandırırız.Yıllar geçer biz aynı yerde sayıklarız.

Arada bir maç kazanırız,duygusal yapımızdan dolayı oynayanları bi halt zannederiz ama gelir bir hafta sonra Rize gibi 14-18 sırası takım senden puan alır.

Yıllardır çıktığı antremanlardaki temel hareketleri(top kontrolü,pas,şut...) sahaya yansıtamayan adamlardan biz futbol adına güzel şeyler bekliyoruz.
Allah bize akıl versin.

cakalkerem
30.10.2016, 23:52
bu sezon maçı izlemiyorum artık...

sinir strese giriyorum...maçın basında golu görünce telefondan hayret dedım...ama hemen yedık yine guldum kendı kendime...
çok gol yiyoruz...

forvetsiz oynasak anca bu kadar olur..
yahu diğer takımlar nasıl takır takır gol atıyor inanamıyorum...
biz gol atamıyoruz..
4 forvet var toplasan 1 forvet etmıyor

cakalkerem
30.10.2016, 23:52
forvetsiz takım anca bu kadar olur...

cakalkerem
30.10.2016, 23:54
Vasıfsızlar takımı Trabzonspor.
Kalecisinden forvetine kadar sapır sapır dökülen, arada bir iki adam çıkan 11 kişilik bir topluluk.
Bu maçta Durica ve Mehmet'i çıkar, geri kalanları için Trabzonspor forması büyük lütuf.
Bekler tam bir facia.Serbest bıraksan ligin son 5 takımının alacağı adamlar bizde her maç ilk 11de.
Birde adam çıkarken taraftara s..tir çekiyor.
Kenar açıklarımızın oynadıkları mevkileri hakkında en ufak bilgileri yok. Ne adam eksiltme,ne sıfıra inip orta açma...Hak getire.
Orta saha oyuncularımız rakibin ceza sahasına girmeye korkuyorlar.Çünkü geri dönecek dötleri yok.En fazla iki kişiye orta açıyoruz.

Futbola karşı olan enerjimi sömürdü bu takım yemin ediyorum.
Zeki,Uğur,Akbaş,Onazi,Yusuf,N'doye,Suk,Yumlu,İbane z,Güray,Muhammet,Akakpo...
Bunların hiçbiri Trabzonspor'da oynayacak kapasitede adamlar değil.Bu ve bunlar gibileri olduğu müddetçe istikrardan söz edilmez.
Kendimizi kandırırız.Yıllar geçer biz aynı yerde sayıklarız.

Arada bir maç kazanırız,duygusal yapımızdan dolayı oynayanları bi halt zannederiz ama gelir bir hafta sonra Rize gibi 14-18 sırası takım senden puan alır.

Yıllardır çıktığı antremanlardaki temel hareketleri(top kontrolü,pas,şut...) sahaya yansıtamayan adamlardan biz futbol adına güzel şeyler bekliyoruz.
Allah bize akıl versin.

aynen hepsine katılıyorum devre arası en az 5-6 direk oyuncu lazım bize...

Karasoy
31.10.2016, 00:15
Bu takımın forveti yok ne oynadığı belli değil. Bir maç kazandık diye taraftarların havalara girmesine anlam veremiyorum. Onlar da ne yapsın 1 galibiyete karşın 3 mağlubiyete şartlandırılmışlar.Başakşehir'e bakın !! Taraftarı bile yok ama harikalar yaratıyor Bursa'dan sonra umarım şampiyon olurlar da bizimkiler biraz utanır.

salihismet
31.10.2016, 00:38
aynen hepsine katılıyorum devre arası en az 5-6 direk oyuncu lazım bize...

Devre arası 5-6 direk katkı yapan oyuncu takıma katan bir takım hatırlıyormusunuz?

Trapezunda
31.10.2016, 00:39
Takim teknik ekipsiz cikip herkes kendi mevkinde oynasa bundan iyi oynardilar.

salihismet
31.10.2016, 00:51
Takım olabilmek için devre arası oyuncu alınmaz, takım özelliği kazanmış bir takıma en fazla iki oyuncu katarsınız,
henüz biz takım olamadık, 9 maçta 6 atıp 12 yiyen bir takım, bu kafayla giderse ne alırsa alsın işe yaramaz.
Ersun hocaya baktığınız zaman teorisi mükemmel, bu teoriyi sahaya yansıtması yüzde otuzu geçmiyor bana göre.

Sefa
31.10.2016, 01:07
Eğer futbolcular Akhisar maçı gibi bu maç bizim havasında çıkarsa maça işimiz zor..
Akhisar maçı kadar da pozisyonumuz olmadı..Yeni bir takım geyiğidir gidiyor bu takım yeni filan değil.. Bu takım beceriksizler ordusudur..

redbul
31.10.2016, 01:11
geçen hafta g.sarayı şansa yendik bunu kabul etmek lazım aynı şekkilde kadromuz çok kötü ve ilk 11 de sıradan en az 7-8 tane adam var ve şartlar böyle olduğu için bu tür skorlar gayet normal

sasort
31.10.2016, 02:03
Kweuke ilk konuşulduğunda buralar ayağa kalkmıştı istemezük diye, ben dahil.
Sparta Prag'dan alacaktık yanlış hatırlamıyorsam.

hatırlıyorum hala ne eleştiri olmuştu

forvet istiyoruz katil değil diye

ama adamın cezası vardı bilmem kaç maç adamın ayağını kırdığı için

adam döktürüyor

ama bizim o zamandan beri bir forvet bulamamıza ne demeli

sasort
31.10.2016, 02:06
biz defans almazsak bu sene halimiz harap olur diyen arkadaşı tebrik ediyorum

o yorumuda sağ bek ve sağ açık alınacak durumuna göre yazmıştı.

USTAYA ERSUNA SAYGIM SONSUZ AMA EN ÇOK KIZDIĞIM NE VAR BİLİYORMUSUNUZ

DİREK OYNAYACAK SOL BEK SORUNU BİTECEK DİYE ALDIĞIMIZ ADAMIN DAHA HİÇ OYNATILMAMASI

BU TRANSFER YAPILIRKEN ERSUN GÖRMEDİMİ

MADEM OYNATILMAYACAK NEDEN ALIRSIN

BEN BUNA ÇOK KIZIYORUM

YOKSA ZEKİ AKBAŞ KIZMAM ELLERİNDEN GELENİ BU

sasort
31.10.2016, 02:12
Her bölgede en az bir tane verimli oyuncun olacak

sol bek sağ bek yok

orta sahada 10 numara eksiği diyoruz ama asil sorun bence orta sahada savaşan adam yok

kirilgan orta sahaya sahibiz gelen geçiyor

kanatlarda adam geçen etkili press yapan sonuç üreten adam yok

malesef anadolu takimlarinda heç biri olmazsa etkili forvet oluyor

bizde oda yok

yani devre arasi artik bu noktalara takviye şart oğlu şart

orta sahada mücadele ve top tutma anlaminda iki koşuldada geride kaliyoruz

bence iyi bir orta saha şart

nuri bizi aşan topçu ama bu dediğim manada ilaç olur mu bence olmaz

ekici var zaten elde

memmedaga
31.10.2016, 02:52
kızgınlıkla yazılmış mesajları bi kenara bırakırsak

Ersun Hoca'da enteresan bir konsantrasyon bozukluğu var.

Maç öncesi maç sonrası halleri falan

Cengiz Çubukcu
31.10.2016, 07:49
Kweuke'ye dikkat, bu adam beni korkutuyor

anlaşılan sadece bizi korkutmuş takımı korkutmamış!!! şurada tutulacak tek adamdı...

halilaziz61
31.10.2016, 07:54
biz defans almazsak bu sene halimiz harap olur diyen arkadaşı tebrik ediyorum

o yorumuda sağ bek ve sağ açık alınacak durumuna göre yazmıştı.

USTAYA ERSUNA SAYGIM SONSUZ AMA EN ÇOK KIZDIĞIM NE VAR BİLİYORMUSUNUZ

DİREK OYNAYACAK SOL BEK SORUNU BİTECEK DİYE ALDIĞIMIZ ADAMIN DAHA HİÇ OYNATILMAMASI

BU TRANSFER YAPILIRKEN ERSUN GÖRMEDİMİ

MADEM OYNATILMAYACAK NEDEN ALIRSIN

BEN BUNA ÇOK KIZIYORUM

YOKSA ZEKİ AKBAŞ KIZMAM ELLERİNDEN GELENİ BU

Ne kadar bu mesele uzerinde konuşuldu.
Cevap basit akbaş daha iyi performans gösterdi ve Ibanez onu kesemedi.
Zekiye katılıyorum. Zeki Ts de oynayacak kapasitede değil hiçbir zaman olmadı.
Yusuf gibi

kaan61
31.10.2016, 08:03
Bero'dan bir şimkovyak , Castillo dan bir bruma , Suk ' dan bir teofilo , Ekici ' den bir jaja , Onur eski onur , uğur bir glovacki , ibanez bir cale , ( zeki ye bir partner bulamadım ) olursa seneye şampiyonluk kovalarız. Bence iyi teknik direktör kendi sistemini oynatmaya çalışan değil elindeki futbolculara en uygun sistemi bulup oynatan teknik direktördür.

Ertan 51
31.10.2016, 08:03
Evet 3 puanı hak edecek bir oyun oynamadık,
çok az bölümler hariç maçın hakkı da beraberlikti,
fakat bir şekilde olmayan şansımız yanımızdaydı ve 3 puanı almak üzereydik,
tabi hoca aklını ve hocalığını evde unutmamış olsaydı,
yazık gerçekten çok yazık,
hem kos koca Trabzonspor a yazık hem de bizlere yazık,
üstte Tolga Okumuş un dediği gibi Allah akıl fikir versin bize,
kendi derdimiz yetmezmiş gibi TS ile dert satın aldığımız için.

ozturk
31.10.2016, 08:11
2-1 öne geçtikten sonra aytaç ve akakpo alınmalıydı. Ersun hoca değişiklik yapmamakta neden ısrar etti anlamadım.
Bu arada yusuf, onazi ve zeki çok çok kötü..

İskender Çakmak
31.10.2016, 08:12
Neredeyse 90 dakika boyunca 1 değişiklik yapma sonra gelsinler atsınlar ve bitsin. 3 tane değişikliği hiç olmazsa oyunu soğutmak için yapsa hoca bu maç 2 - 1 biterdi.
Halbuki takım 75'ten sonra bas bas bağırıyordu değişiklik değişiklik diye.
Ersun Hoca'nın performansı da çok düşük kaldı bu maç için.

Beşiktaş maçı için beklentim yok. İyi top oynayan, mücadele eden 90 +lar da bile golü buluyor. Beşiktaş da bunu fazlasıyla yapıyor.

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2016, 08:16
Olcay ÇAKIR'IN maç sonu tespiti en doğru teşhisi belirtiyor: TS dengesiz bir takım

yenildiğin maçlarda geri dönüşün yok
2 kez öne geçtiğin maçta neredeyse yeniliyordun
yine işe morali bozuk ve gergin gönderdiler bizi
pazar akşamımızı zehir ettiler
klasmanda 6.sırayı bize çok gördü bu yetersizler
ne anlamı kaldı GS'yi orada yenmenin veya
BJK'yi orada yensen sevinecek miyiz? Asla
Rize'nin her atağı tehlike yarattı
120 dak. top oynamış takımda değişikliği 2-2'den sonra yapıyorsun, aklın nerede arkadaş senin?
Uğur 2 kez Kuweuke'yi tutamayıp golü attırdı, adama yapışacaksın, rakibin tek silahı bu adam
Zeki ve Akbaş da her 2 kanadı bomboş bıraktılar, hele ki sol bölgeyi Rize çok rahat geçti
Gerçekçi olalım, lig bitti bu sene, ligde kalmamız için geriye 29 puan kaldı ama bu savunmayla o da çok zor
o yağmurda maça gelip takıma destek veren taraftara üzüldüm
en büyük taraftar gerisi sahtekar
bu yetersizleri izlemeye kimse gelmez Akyazı'ya
Uğur ve Durica hariç savunma komple değişmeli Ocak ayında
Suk da gönderilmeli

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2016, 08:17
Dünkü hakem Halil Umut MELER denen adam Deniz Ateş BİTNEL'in yerine FIFA kokartı alacak adaymış.
Böyle hakem olur mu?
Bu kadar sık durdurulan bir maç görmedim.
Avantaj haklarını bile beceremedi.
Tek doğrusu penaltıların doğru olmasıydı

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2016, 08:21
2-1 öne geçtikten sonra aytaç ve akakpo alınmalıydı. Ersun hoca değişiklik yapmamakta neden ısrar etti anlamadım.
Bu arada yusuf, onazi ve zeki çok çok kötü..

Olcay ÇAKIR, Hikmet KARAMAN Rize'yi karış karış geziyor, fortoğraflar paylaşıyor dedi.
Ersun YANAL da Trabzon'da daha çok vakit geçirmeli dedi.
Dünkü maçı Ersun verdi.
KARAMAN 2 FORVET ALIYOR 2-1 İKEN, BİZİMKİNDE TIK YOK.
2. golden önce rakip ceza sahasında Dam Doy'un pasını kaptıran Onazi de suçlu. Alanya maçında da böyle bir hata yapmıştı, frikikte ayağına yerden gelen pası kaptırmış ve gol yemiştik.
Ibanez, Castillo, Bero ve Dam Doye haricindeki yabancılar gönderilmeli

Mehmet BAŞ
31.10.2016, 08:38
Arkadaşlar hafta başında söyledim.

"Bu takımın aldığı galibiyetlerden sonra kendinizi beklentiye sokmayın." dedim.

Bu takım bir yener, iki yenilir. Arada iki üç gol atar sonra yine saçmalar.

Taaa ki adam akıllı 3-4 futbolcu alana kadar...

Maalesef takımımızda ciddi anlamda "KALİTE" sorunu var. Lider oyuncu sorunu var.

Bir kere bu takımın orta sahasına kalitesi tartışılmayacak bir adam almamız şart!

Aynı şekilde ne yaptığını bilen, doğru işler yapan, dinamik bir forvet almamız şart!

Bekler ve sağ kanat zaten Allah'ın emri.

Bu bölgelerdeki eksik giderilmediği sürece beklentiye de girmeyin, kendinizi de üzmeyin.

Maalesef kalitesi düşük bir takımımız var.

ozturk
31.10.2016, 08:41
Olcay ÇAKIR, Hikmet KARAMAN Rize'yi karış karış geziyor, fortoğraflar paylaşıyor dedi.
Ersun YANAL da Trabzon'da daha çok vakit geçirmeli dedi.
Dünkü maçı Ersun verdi.
KARAMAN 2 FORVET ALIYOR 2-1 İKEN, BİZİMKİNDE TIK YOK.
2. golden önce rakip ceza sahasında Dam Doy'un pasını kaptıran Onazi de suçlu. Alanya maçında da böyle bir hata yapmıştı, frikikte ayağına yerden gelen pası kaptırmış ve gol yemiştik.
Ibanez, Castillo, Bero ve Dam Doye haricindeki yabancılar gönderilmeli

Aynen.

matrixx61
31.10.2016, 08:53
yaa arkadaş söylüyorum yine söyleyeceğim..yaa ersun hoca ıbanez kötü olabilir ama gelecek senelerin takımı kurulduysa bu adam kötü bile olsa oy-na-ma-lı..mustafa akbaştan da kötü değil da görüyoruz işte..bero..geleceğin en iyi adamlarından biri olabilir..ama adamı sağ açıkta harcıyor..bero ve onazi beraber oynasa ön liberoda belkide daha iyi olacaklar ikisi açısından da..ama yok özevlatlar oynayacak..erdal hoş'unda dediği gibi yapılan sahtekar özevlatçılık..menfaatçi özevlatçılık..bu arada ben hala ersun ile sezonu tamamlayacağımızı düşünmüyorum..bir sözde yönetime tamam ustayı çok seviyorum 5-6 yıl da kalmasını da çok istiyorum ama bence yönetimi yenilemeli..koskoca TS 3-4 kişiye kalmış diğerleri ne iş yapar..
son söz sözde özevlatlara: yusuf,akbaş, zeki, yumlu allah sizi bildiği gibi etsin başka bişey demiyorum..

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2016, 08:55
Bana Trabzonspor'umu geri verin

SEDER
31.10.2016, 08:59
görmemek için kör olmak lazım... onazi onazi onazi... bu adamın oynadığı her maçı kaybetmeye mahkumuz.. fatih atik onaziden 5 gömlek, medjani 10, colman 50 gömlek üstündü... kötü aytaç en azından adam gibi defans yapmaya çalışıyor..bu ne defansta var ne ofansta.. Allah için şu adamı bir izleyin.. takım arkadaşı topu alınca boşa çıkıp adamı rahatlatacağı yerde kaçıyor resmen...tamam bir hata ile aldınız bu adamı, anladıkta bari oynatmayın...

Ertan 51
31.10.2016, 09:00
Sabah işe geldim mi bi heyecanla Akyazı başlığına giderdim hiç içimden gelmedi gidemedim,ufak oğlumun sağlık sorunları vardı çok şükür atlattı gibi bu sabah okuluna gülerek gitti tadını çıkarmam lazım çıkaramadım,yani pes etmek yok,sevdamızı yarı yolda bırakmak asla yok ama gerçekten çok acı çekiyoruz be arkadaş :(

Yiğit Gayretli
31.10.2016, 09:09
Her şeyi anlıyorum; ama her şeyi! 87 dakika değişiklik yapmamayı anlamıyorum. Dün akşamdan beri kafayı sıyıracağım.

La Okay ölmüş. Kimse Okay'a kızmasın. 65'ten itibaren yürüyecek dermanı yok. Gol yediğimiz pozisyonda artık beynine giden oksijen miktarı yetmiyor. Bir insanın 84. dakikada öyle boş boş ortada dolanmasının başka izahı yok. Alsana adamı oyundan! Al yahu!

Ben evde izlemek için para veriyorum, sen kenarda izlemek için para alıyorsun...

Mücahit Tüfekçi
31.10.2016, 09:18
Her şeyi anlıyorum; ama her şeyi! 87 dakika değişiklik yapmamayı anlamıyorum. Dün akşamdan beri kafayı sıyıracağım.

La Okay ölmüş. Kimse Okay'a kızmasın. 65'ten itibaren yürüyecek dermanı yok. Gol yediğimiz pozisyonda artık beynine giden oksijen miktarı yetmiyor. Bir insanın 84. dakikada öyle boş boş ortada dolanmasının başka izahı yok. Alsana adamı oyundan! Al yahu!

Ben evde izlemek için para veriyorum, sen kenarda izlemek için para alıyorsun...
https://twitter.com/TSerdarS/status/792745857179389952 okayın halini çok net özetliyor.aynen öyle yani şu adamın koşacak dermanı kalmadığını anlaman için adamın kendisini yere bırakması , al beni oyundan diye yalvarmasımı gerekiyor yahu hafta içi adamın canı çıkmış zaten bide 90dk oyunda tutuyosun adamı..

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Cengiz
31.10.2016, 09:30

Kimse neden sormuyor hocaya bunları..

-İbanez neden oynamıyor
-Abdülkadir ve yazıcı neden oynamıyor
-Neden takım yorgun ya da kötü oynasa da oyuncu değiştirmiyor
-...

Ben ikinci yarıya değişikliklerle başlar heralde, Onazy ve Yusuf çıkar gibi şeyler düşünürken, 90 dakika aynı takım..
Kime ceza verdi.. Ne anlatmaya çalıştım Ersun hoca.
Tamam destek olalım, sabır edelim de az bi done verin elimize.. Zorla dayak istiyorlar yeminle

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2016, 09:46
Sabah işe geldim mi bi heyecanla Akyazı başlığına giderdim hiç içimden gelmedi gidemedim,ufak oğlumun sağlık sorunları vardı çok şükür atlattı gibi bu sabah okuluna gülerek gitti tadını çıkarmam lazım çıkaramadım,yani pes etmek yok,sevdamızı yarı yolda bırakmak asla yok ama gerçekten çok acı çekiyoruz be arkadaş :(

Geçmiş olsun evlada
Elimizdeki maçı verdik, 6.sırada olacaktık ne güzel yahu
Zehir etti Ersun adisi
Bu adamın aklı nerede anlamadım

Fatih Cengiz
31.10.2016, 10:21
Hiç içimden gelmiyor ama oyuncu analizi yapcam..

Onur: kurtardı dediğim pozisyon olmadı sanırım, gollerde çok bişey yapamazdı ama, Onur, kurtarılamayacak topları kurtardığı için iyi kaleciydi bizim için!

Zeki,: bazen yetenek var gibi bikaç şey yapıyor ama çok kolay çalım yiyor, adam kaçırıyor, hamlelerini yaptığında da top rakibe gidiyor.. Kesinlikle bizim sağ bekimiz gibi birisi olamaz

Uğur: kweuke her pozisyon da ondan hava topunu aldı, fiziksel olarak ezildi.. Daha çok çalışmalı.. Alınabiliyorsa daha iyisi alınmalı

Durica: hala iyi ama yanındakiler yüzünden o da çok yorulup hatalar yapıyor

Akbaş: hücumu çok zayıf evet ama bu maçta savunma da da kötüydü.. Ya ibanez denenmeli ya da ekstra çalışmalar yapıp kendini geliştirmeli.. Ki bence artık ibanez oturtulmalı takımın sol bekine

Okay: kalitesi ve kumaşı iyi ama top ayağına gelince gereksiz ağır ve pasları çok yavaş.. Dikine iyi oynayan oyuncu iken sağa sola ve geriye oyunu açmayan yavaş paslar atıyor. Hiç ileriye destek vermiyor.. Ekstra çalışmalar bireysel çalışmalar yapmalı. beklentimiz yüksek..

Onazy: havası suyu yaramadı bu adama.. Geldiğinde ki halinden eser yok. Ne top kontrolü ne pas ne ikili mücadele hiç bir şey yok gibiydi.. 50-60. Dakikalarda çıkması gerekirdi

Ekici: pas yeteneği ve pasa karar verme yeteneği zayıf. Pas şut ara pası gibi şeyler karışıyor birbirine.. Ve geldiğinden beri düzelmedi.. Ekstra çalışma diycem ama o da bir yere kadar.. Umarım toparlar

Yusuf: niyeti iyi ama gücü sınırlı.. Yeteneği var ama o da sınırlı ve ısrarla sağ da oynatılıyor.. Anlamsız kılıyor bu da onu.. 60 larda çıkmalıydı

Bero: çok enerjik ama top tekniği zayıf.. Manchester City deki debruyne ye benzetiyorum.. Onun gibi olabilir ama kanat adamı değil.

Ndoye: kamp geçirmemiş olması handikap.. Elimizdekilere göre kötünün iyisi

Ersun yanal: hadi bu kadro çıktı ok ama neden oyuncu değiştirmez bilemiyorum
Bir çok yeni kurulan takım çatır çatır oynarken biz hala neden karambol oynuyoruz, neden hava topu alamıyoruz, neden hücum organizasyonumuz yok, neden penaltıcımız Uğur? Neden neden neden diye onlarca soru var aklımda, ibanez neden oynamaz, neden yenilere şans vermez.. Güray neden yok.. Neden topçular güçsüz ve alakasız

Kafam da deli sorular var, insanın aklını kurcalıyor ama cevapları yok.

Umarım birşeyler değişir yoksa ben usanmaya başladım..

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erkankoc
31.10.2016, 10:25
Rezil bir takim.aylar oldu hic ilerleme yok

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Bilall61
31.10.2016, 12:06
Devre arasında 5-6transfer şart diyenleri anlayamıyorum.Sanki devre arasında ndoyeden iyi forvet alacağız.Yine ndoye ayarında birini alıcaz.Yine aynı hikaye.
Bence onaziye 3.50 milyon euro verip alacağına Mbia gibi tecrübeli bir seviye oyuncusu alınmalıydı.

olcay_61
31.10.2016, 12:08
akbaş yerine ibanezi oynat, okay oynayacağına çift forvet oynat, zekinin yerine de koy herhangibir adam. görüyoruz nekadar ideal

gurur6134
31.10.2016, 12:16
Okaya kimse suc bulmasin yenilen golde 120 dakika mac oynamis hafta ici ,agir zeminde adami 85 dakika sahada sakliyorsun adam resmen bagirdi beni al diye disari hocaya hoca uyudu bunun baska izahi yok..dun giden 2 puan hocanin sorumlulugudur tamamen zamaninda mudahale edemedi herkesin gordugunu goremedi..

batuhanTs
31.10.2016, 12:20
Birisi cikip televizyona ersun hoca maci sabote etti veya maci bilerek bu noktaya sürükledi dese kimse cikip sen Trabzonspor teknik direktörüyle nasil konusuyorsun haddini bil diyemez o kadar facia bir tutum sergiledi

gurur6134
31.10.2016, 12:25
Kwauke bos pozisyonda kafayi vurabilse yeniledebilirdik dun 2 2 den sonra..2.golde hatalar zinciri var..hoca zaten yorulanlari cikarmadi hatali onu gectik de, onazi topu kaptiriyor akbas ortalatiyor acilan topa zeki yusuf mudahale edemiyor bidaha ortalatiyorlar onur o mesafeden sekerek gelen nispeten ciliz topu 6 pasda cikip alamiyor okay adamini kaciriyor vs vs..sizin anlayacaginiz zorla gol attirdik rizeye..hakikaten amator takimlarin yiyecegi golu yedik..

UĞUR DURTAŞ
31.10.2016, 12:28
Dünkü hakem Halil Umut MELER denen adam Deniz Ateş BİTNEL'in yerine FIFA kokartı alacak adaymış.
Böyle hakem olur mu?
Bu kadar sık durdurulan bir maç görmedim.
Avantaj haklarını bile beceremedi.
Tek doğrusu penaltıların doğru olmasıydı
**
ben şahsen hakemden önce,
kendi futbolcuma sitem ederim.
zeki dün neden sarı kart gördü?
görende sanarki dünya çabında üst düzey bir takımla oynuyoruz,
öndeyiz,ve zeki zaman kazanma adına topu oyuna geç sokuyor,
yazıklar olsun,
rakibimiz rize kardeşim rize...
okay neden her aldığı topu ileri yerine yan ve geri pas yaptı,
1-0 sonra rize bi ara durakladı,niçin hızımızı artırarak farkı açmadık,
rakibin golü geliyorum dedi ve gol geldi,
ekici,çalımcı bencil bu oyuncu değişmez,
penaltıyı bile gol yapamadı,
dün kontra atağa çıkarken sağında solunda ve önünde takım arkadaşı varken
pas vermek yerine 35 metreden kaleyi düşündü,
ekici bu iyi görünüyomuş gibi yapıyor ama
hiç bir şey oynamıyor,
be yusuf kardeşim,2 golü yerken emraha nasıl orta yaptırırsın gerekirse sarı yiyeceksin adama orta yaptırmıyacaksın,
rakip öyle tutulmaz yusuf,son dakikadaki vuruşunda kaleci çalıştırma vuruşuydu..
uğur geçen hafta erene adım attırmadın,haftanın futbolcusu seçildin,
dün 2 gol atan adamı izledin,
2 golde okayın beyni durdu,ben tv den nasıl izlediysem okayda öyle izledi,
öyle veya böyle belkide
h.avni akerde son maçımızdı,
dün galip gelmeliydik,

Tayfun Aydın
31.10.2016, 12:30
İçimden yazmak gelmiyor aslında ama......

Dün Onur karşı karşıya yı çıkardı ama düzelttiğini düşündüğüm yan toplarda gene hatalar yaptı.

Bu kadar deneyimli bir hoca nasıl direncin düştüğünü görmez.

Bu maç için beklentim çok büyüktü çok rahat bir maç olacağını düşünüyordum.

Haftaya puan beklentim yok.

İlk 10 hafta 10 puan dı hedef +1 aldık. Devre arasına kadar 20 puan ı buluruz. Bu takım ikinci yarı açılır ancak.

Çok moralimi bozdu bu maç.

Murat Keçeci
31.10.2016, 12:30
Bu maçta kaybettiğimiz 2 puana çok yazık oldu.Üst gruba yaklaşma adına ve istikrarsız sonuçları durdurma adına önemli bir macti.bjk maci öncesi taraftar bazinda oluşacak yüksek sinerjiyi de azaltmis oldu.

Maçta oyun planını tutturan rizespor oldu.Amaç beklerin arkasına adam kaçırmak ve topu forvet oyuncusu ile bulusturmakti.Bizim kanatlarin zayif oluşundan ve Ersun hocanin bekleri fazla cikarmasindan dolayi rizespor bu amacına rahatça ulaştı.Ayrica Ersun hoca 2-1 olduğunda oyuna müdahale etmesi gerekiyordu.

Ofansif açıdan istekli oluşumuz iyidi.Ekici, onazi ve okay fena değillerdi.ndoye elimizdeki forvetler içinde en iyisi olduğunu gösterdi fakat bu bize iyi bir golcü lazim olduğu gerçeğini değiştirmez altipastan kaçırdığı kafa şutu kendisine yakışmadı.Kanatlarda yusuf şansını zorlamaya devam ediyor.

Genel olarak degerlendirirsek topun kiymetini bilerek oynamiyoruz bu kadar kolay top kayiplari yapilmaz.Kanatlar ve orta saha bu kadar kolay top kaybi yapmamali her top kaybi kendi kalende pozisyon görmek demek.topun kiymetini daha fazla bilmeliyiz.Isabetli pas yuzdemizi arttirmaliyiz.vucudumuzu kullanip topu saklamayi becermeliyiz.olgunlastirmaya calistirdigimiz ataklari olumlu veya olumsuz bir şekilde bitirmeliyiz ki arkada açıklarimiz defolarimiz ortaya cikmasin.

Ozetlersek 2 puandan fazlasını kaybettik.Ust gruba yaklaşma adına kapının eşiğine gelmiştik.ve maç içinde de bunu değerlendirme firsati iki kez elimize geçmiş iken degerlendiremedik.Onumuzdeki maçlarda tekrar bu firsat elimize geçecek çünkü ust grubun birbirleriyle maçlarınin fazla olduğu bir döneme giriyoruz.Yeterki biz maclarimizi kazanalim.Basit hatalar yapmayalım.

UĞUR DURTAŞ
31.10.2016, 12:39
rakip korner atıyor,kafayı vuruyorlar,
*rakip sağsan soldan orta yapıyor,kafa vuruyorlar,
*biz korner atıyoruz ,rakip kafa vuruyor,
*biz orta yapıyoruz rakip kafa vuruyor,

sorunun en büyük payı burda.
**
birde
konuşmayım diyorum,yazmayım diyorum ama olmuyor,
ulan zeki,okay,ekici
trabzondasınız 2-1 öndeyiz
farkı artırmamız gerekirken
siz oyunu yavaşlatıyorsunuz.
ne utanmaz adamsınız siz kardeşim.
**
ersun hoca severim sayarım seni
bu takımda çok iş yapacaksınız eminim.
ama be hocam
değişiklik niçin yapmadın,
adamların yürümeye dermanı kalmadı,

okayın,beronun yusufun
sanada yazıklar olsun.

Faruk BERBER
31.10.2016, 12:44
Galatasaray galibiyetinden sonra Beşiktaş maçı öncesi karşılaşılabilecek en ideal 2-3 takımdan biriydi Çaykur Rizespor.

Kweuke tehlikesine göz göre göre önlem alamadık.

Puan kaybı moralleri bozdu kesinlikle, bu maçı kazanıp İstanbul deplasmanına öyle çıksaydık momentum bizden yana bile olabilirdi Beşiktaş'ın maç temposu ve sakatlarından ötürü.

İç sahada oyun anlamında ligin en kötü 5 takımından 2'si olan Akhisar ve Rize'yi yenemedik son 2 maçta. Hanemize yazılması gereken negatif bir durum.

iyattara
31.10.2016, 12:58
Yahu çok kötü oynuyoruz. Rize ligin en kötü 4-5 takımından biri. Biraz daha ne yaptığını bilen bir takım olsa yine yenilecektik. Takim can çekişmeye başladı hoca ısrarla oyuncu değiştirmedi. Anlamak mümkün değil. 10 15 dk orta saha direncini artırabilsek bitirecektik maçı. Ne oldu gs maçındaki efsane denfans hattina? 10 kişi yaslanirken babam da defans yapar. Uğur koca bir balon. Durica ya devre arası bir partner bulmak zorundayız. Dany many gibi hızlı bir adam bile işimizi görür. Sağ bek sol bek yok 10 yıldır yoktu yine yok. Forvet desen oda yok. Atamiyosun tutamiyosun nasıl kimi yeneceksin? Galibiyetlerimiz hep hasbel kader oluyor öyle de olacak. Işık lazım isik insanlara lan bu takimdan olacak dedirtecek futbolun kivilcimlari lazim. Şu yapida cok zor. Umarim yanilirim.

Hasanu
31.10.2016, 12:59
Bence Mbia maliyeti ne olursa olsun tutulmalıydı.Orta saha oyuncularımızın hepsi tecrübesiz,zaten dinamizmleri yok bir de pozisyon bilgileri zayıf olunca orta saha direnci bir türlü sağlanamıyor.
Keşke demeyi pek sevmem ama keşke
-----------Mbia------------------Ekici------------------
------------------------Marin----------------------------- bu üçlü bir kere olsa beraber bu mevkilerde oynatılsaydı.O zaman bu üçlünün üstüne bir kurgu oluşturup lige gerçek manasıyla damga vurabilirdik.
Elimizdeki hiçbir oyuncu kötü değil ama çoğu ham.Bunlar belki olacak ama ne zaman?

Çağatay_
31.10.2016, 13:01
Onur Kıvrak - 2 ileri bir geri. Eleştirilerden muaf. Biraz kendisine geldi kıpırdanır gibi oldu. Faydalı işler de yaptı ama topu oyuna sokuşları ve yan topları düzelmedikçe hep tehlike. Moral olarak daha iyi gözüküyor.

Zeki Yavru - Arada bir önde güzel 1-2 iş yaptı ama çok yetersiz. Defansta tamamen yetersiz. Rakibe müdahale edip çalım yemekten korkarak içeriye çok gömüldüğü için rakibin orta yapması kolaylaşıyor. Kademe anlayışı ise hiç yok. İşimizi çok zorlaştırıyor. Gs maçında da en zayıf halka oydu.

Uğur Demirok - Geriye gömüldüğümüzde çok iyi ama önde oynuyorsak veya rakip çizgiye inebiliyorsa sıkıntılar baş gösterebiliyor. Bu bek performansları ve pres gücü düşük ortasaha ile hata yapsa da fazla kızılmaz. İyi mücadele ediyor. Dengeli takımda çok daha iyi olur.

Durica - Tam komutan. Defansın bel kemiği. Dönüşleri biraz ağır olduğu için ilk gol pozisyonunda sıkıntı yaşadı ama bekler yerinde değilse yapacağı bir şey yok. Kurtarsa ekstra iş yapmış olurdu. İyi beklerle onun da gerçek performansını göreceğiz.

Mustafa Akbaş - Takım oyunu çok geride kabul ettiğinde defansif olarak fena değil ama önde oynamaya çalışınca hatalar ortaya çıkıyor. O da Zeki gibi çalım yememek için geri kaçıyor ve rakibe alan bırakıyor. Bu da defansın ve orta sahanın işini zorlaştırıyor. Önündeki oyuncuların da yardıma gelmemesiyle iyice zorlandı.

Ogenyi Onazi - Büyük potansiyel, büyük hayal kırıklığı. Arada iyi işler yapıyor ama oyun devamlılığını ve pres gücünü arttırmalı. Sanki oynarken birisi elini kolunu bağlamış gibi, sanki zincirlerini kıramamaış gibi. Bero gibi atik davransa çok daha faydalı olacak.

Mehmet Ekici - Kimine göre Maestro, bana göre takımın en büyük problemi. Arada güzel işler yapsa da toplama baktığımızda bana göre kayıp. Dünkü maçtaki hırs ve isteğine laf etmiyorum. Ama oyun yapısı gereği tempo yapabilen bir adam değil. Belki çok daha iyi oturmuş iyi bir takımda topları dağıtan oyuncu görevi görebilir ama biraz tempo kazanmalı ve topu ayağından çıkaracağı zamanı öğrenmeli. Duran top etkinliği de yok denecek kadar az.

Okay Yokuşlu - Dünkü maçın bana göre en kötülerinden. Toplara girişinden tut attığı paslara, yer tutmasına, oyun etkinliğine kadar oldukça sıkıntılıydı. Önemli yetenek, büyük potansiyel ama artık biraz istikrar kazanmalı. Yine söylüyorum, Busquets'i, Yaya Toure'yi bol bol izlemeli.

Matus Bero - Bence yine sahanın en iyilerinden. Var gücüyle mücadele ediyor. Skor oluşumunda payı büyük. Fizik olarak, hırs olarak, pres gücü olarak takımın genelinin üzerinde. Takım oyuncusu, üstelik yetenekli. Umarım bu adam da diğerlerine ayak uydurmaz.

Yusuf Erdoğan - Dün ilk yarı çok kötüydü, ikinci yarı biraz kıpırdandı. Şut-pas tercihlerini, oyun aklını geliştirmedikçe böyle devam eder. Söylenecek fazla şey yok.

Dame N'doye - Neredeyse yürüyecek hali yok ama yine de oyun görüşüyle pas bağlantısı vb. işlere katkı yaptı. Gelen bazı topları iyi indirdi. Kaçırdığı gollere söylenecek söz yok. Yanında birisi olursa daha verimli olur.

---------

Genel olarak yorumlarsak;

- Bu beklerle iyi oyun oynamamız çok zor. Kendileri hata yaptıkları gibi stoperleri ve ortasahaları da tedirgin ediyorlar. Geriye çakılarak defansın işini zorlaştırdıkları, rakibe orta ve pas imkanı tanıdıkları gibi, aynı zamanda ortasaha oyuncularını da bozuyorlar. Ortasaha oyuncularımız beklerin açtığı alanı kapatmak için sürekli sağa sola deplase olduklarından hem oyun etkinlikleri düşüyor hem de çabuk yoruluyorlar.

- Santrafordaki oyuncularımız çok golcü değil. Bu bakımdan gole dönük olarak alternatifleri arttırmak için bir kanat forvet düşünülebilir. Mesela dünkü maçta Yusuf yerine Suk oynasa belki önde daha fazla baskı yaparak farkı arttırabilirdik. Bu değişiklik en azından 2-1'den sonra rakibi çıkarmamak adına yapılabilir, ya da Yusuf yerine başkası çıkarılabilirdi. Böylelikle önde daha kalabalık kalarak hem Rize'yi çıkartmaz, hem de gole yaklaşırdık. Oysa biz hem yorulduk hem de öne kalabalık gidemedik. Bu şekilde diken üstünde oynanan oyunda da ikinci golü yedik.

- Hoca kesinlikle hatalıydı. Rakibi çıkartmayacak, oyuna hareket katacak bir değişiklik yapmadı. Belki o sırada oyunculara vereceği 1-2 maç içi talimatı ile golü engelleyecekti. Ayrıca Kweuke'den başka silahı olmayan bir takımın tek silahını dahi susturamadık. Trabzonspor böyle puanlar kaybetmemeli. Bu puan kaybı aynı zamanda yüzbinlerce lira anlamına geliyor. Bu kadar gevşek oyunla nasıl istikrar sağlayıp seri yakalayacağız?

- Çözüm olarak ortasahada farklı alternatifleri de 90 dakika olmasa da devreye sokmalı, 2. forveti sahaya sürmeyi denemeli, bazı oyuncuları ısrarla oynatmaktan-oynatmamaktan vazgeçmeliyiz.

UĞUR DURTAŞ
31.10.2016, 13:10
Galatasaray galibiyetinden sonra Beşiktaş maçı öncesi karşılaşılabilecek en ideal 2-3 takımdan biriydi Çaykur Rizespor.

Kweuke tehlikesine göz göre göre önlem alamadık.

Puan kaybı moralleri bozdu kesinlikle, bu maçı kazanıp İstanbul deplasmanına öyle çıksaydık momentum bizden yana bile olabilirdi Beşiktaş'ın maç temposu ve sakatlarından ötürü.

İç sahada oyun anlamında ligin en kötü 5 takımından 2'si olan Akhisar ve Rize'yi yenemedik son 2 maçta. Hanemize yazılması gereken negatif bir durum.
**
Bizim en büyük eksikliğimiz bu zaten
rakibin en etkili oyuncularını durduramamak,
takım olsak,takım halinde mücedele etsek,takım oyunu oynasak anlarım,
ama bunların hiç biri şu saate kadar bizde olmadı.
onun içindirki rakibin en etkili ismini veya isimlerini kilitleyeceksin,
sahada boş boş dolaşan oyuncularımız var,
adam adama marke ettireceksin,bizde eksik oynuyacağız rakipte.
**
antep maçında orkun sonradan girdi adama bir kişi dur demedi,
osmanlı maçı ndiya yı tutamadık,
alanyanın en etkili adamı emre tutamadık,
karabükte traore yi her sene tutamıyoruz,
gs nin en etkiliismi bruma tutamıyoruz,
rize nin elle tutulur bir oyuncusu var kwuke tutamıyoruz,
biz kimi tutacağız çok merak ediyorum.

dağlıca61
31.10.2016, 13:16
Bu maçta 2 puan kayıp edilmesinin baş sorumlusu Ersun Yanal hocadır her başarısız puan kaybından sonra takım olma sürecindeyiz bahanesine sığınmasından da bıktım artık, gol öncesi yorulan takımdan yapılmayan oyuncu değişiklikleri, 90 dakikada sahaya dolaştığı halde tahammül edilen futbolcular bu sonucu ortaya çıkartmıştır.

Fatih Öztürk
31.10.2016, 13:16
BJK Deplasman

Antalya İçerde

G.Birliği Deplasman

Kayseri Deplasman

Adanaspor İçerde

Başakşehir Deplasman

Şikebahçe içerde

Bursa Deplasman

5 deplasman maçından 5-6 puan çıkarıp içerde oynayacağımız Antalya ve Adana maçlarını kazanmalıyız.

bkandil
31.10.2016, 13:31
BJK Deplasman

Antalya İçerde

G.Birliği Deplasman

Kayseri Deplasman

Adanaspor İçerde

Başakşehir Deplasman

Şikebahçe içerde

Bursa Deplasman

5 deplasman maçından 5-6 puan çıkarıp içerde oynayacağımız Antalya ve Adana maçlarını kazanmalıyız.

Beşiktaş maçından sonra 4 maçlık bir seri işimizi görür, seri olmazsa işimizi görürler...

Faruk BERBER
31.10.2016, 13:41
Beşiktaş maçından sonra 4 maçlık bir seri işimizi görür, seri olmazsa işimizi görürler...

Bahsettiğiniz galibiyet serisi ise oldukça zor. Ama yenilgisiz 4 maç olabilir, en zoru Gençlerbirliği deolasmanı.

Sefer A.
31.10.2016, 14:02
Ugur Demirok için her zaman "yetersiz" demisimdir, ve ayrica yerden müdahale yapmama konusundaki inadi beni deli ediyor... gerçi yapinca da faul penalti yaptiriyor dengesiz girdigi için...
Onazi'yi begenmeyenler çok, ben de daha çok sey bekliyorum ondan ama Corum maçi sonrasi da yazmak istedigim seyi Rize maçi sonrasi da yazabilirim : bu adam rakibin paslasmalarini gerektiginde kayarak kesmeye çalisan TEK topçu... tek tek tek arkadas teeekkk
Okay Mokay Ugur hikâye, adamlar resmen formalarini kirletmekten korkuyor, yillardir yaziyorum ama hâla düzelme yok 100 topçu gitti geldi ama paslara aval aval bakan topçularla doluyuz... bu konuda Zeki bile çogundan iyi, gerektiginde yatiyor kayiyor topa müdahale etmeye çalisiyor... Onazi kupa maçinda bile ugrasiyor top kapmak için... bizim Okay da iyi top kapiyor ama top kesmiyor, Onazi kesiyor... adam 30 metre yerden pas veriyor yanimizdan geçiyor ama ayak uzatan yok, manyak midir bunlar nedirler.... 2.golde de hata 70 metre ötede top kaptiran Onazi degil kimse kusura bakmasin... yerinde olmayan Zeki'dir, Emrah'a müdahale yapmayan ayakta durmakta inat eden Yusuf'tur, forma kirlenmesin diye yere yatip topu disari atmayan Ugur'dur.... Ugur onu yapsa Okay'in hatasi da olmaz Kweuke de golü atamaz topla bulusamaz... yoksa tabi ki Okay da hatali ama ondan öncekileri de saymak lazim...
Ibanez kötü diyenlere de Akbas'i gördük diyesim var... gs maçinda Akbas ne kadar dogru tercihse Rize maçinda da bir o kadar yanlis tercih sol arkada... savunmasi iyi dedik herifin tutmasi gereken topçuya Durica gidiyor ve dolayisiyla savunmamizin ortasi çöküyor... Ibanez oynasaydi en azindan hücumda etkili olurdu, Akbas dün takimi resmen eksik oynatti...
Ersun hocaya ise diyecek laf çok, resmen berabere bitsin diye degisiklik yapmadi, böyle saçmalik görmedim ben, 89'a kadar degisiklik yok hafta içi kupada 120dk oynamis topçulara ragmen... say say bitmiyor arkadas hocanin ve topçularin saçmaliklari

ozturk
31.10.2016, 14:06
Kadro kalitesi çok kötü. Üstüne teknik direktörün formsuzluğu eklenince her maç ayrı ızdırap oluyor. Bu yılı da küme düşmeden tamamlasak seneye ya nasip.

gurur6134
31.10.2016, 14:18
Trabzonspor bildiğiniz gibi...

Ligde 9 hafta geçmiş;

Tek adım yol alamamış.

Başladığı yerde debelenip duruyor.

Sabır öğüdü ile uyutulan taraftar ise her hafta eziyet çekiyor.

Artık yeter!

Bir futbol takımı;

9 haftada organize ataktan sadece 1 gol atabilmişse,

Ligin en kırılgan futbolcu topluluğuysa,

Deplasmanda attığı gol sayısı 1 ise,

Deplasmanda alınan puan sadece 3 ise,

9 haftada attığı golün iki katını yemişse,

Taraftara sabredin demek onlarla alay etmektir.

Tamam ekonomi bozuk eyvallah.

Kimsenin itirazı yok.

Önemli hamleler de yönetimce yapılıyor.

Ancak sahadaki takım eriyor.

Trabzonspor'un lig içinde itibarı kalmadı.

Anadolu takımlarının nefesi oldu bu takım.

Keşke her hafta Trabzonspor ile oynasak diyecekler neredeyse...

Bir takım sabırla gol atamaz burada anlaşalım önce...

Gol doğru kişilerle yapılan doğru organizasyonla atılır.

Çaykur Rizespor maçında tek organizasyon var mı?

9 hafta duvara anlatsan sahaya çıkıp gol pozisyonuna girer!

Ama Trabzonspor bunu başaramıyor.

Bu konu şans meselesi değil.

Bir yerde bir yanlışlık var.

Kadro mühendisleri hünerlerini göstersinler artık!

Hafta içinde 120 dakika maç oynamış Trabzonspor ilk değişikliğini 86. dakikada yapıyor.

Ersun Yanal da maç sonu hamle yapacak oyuncum yoktu diyor.

Sayın Yanal bu kadro kurulurken Çemişgezekspor'un mu hocasıydı?

Kim kurdu bu takımı?

Trabzonspor ızdırap olmaya devam ediyor.

Bu zihniyetle de son bulmayacak.

Allah taraftarın yardımcısı olsun.

Bu çile katlanılabilir eziyet değil!
Engin uzunoglu

Faruk BERBER
31.10.2016, 14:20
Ya kusura bakmayın da şu maçı kazansak 5. oluyorduk.

Puanlamada daha hiçbir şey belli değil.

Allah aşkına ne küme düşmesi arkadaşlar ?

Diğer takımların maçlarını izliyor musunuz ?

Uğur Kalyoncu
31.10.2016, 14:35
Ya kusura bakmayın da şu maçı kazansak 5. oluyorduk.

Puanlamada daha hiçbir şey belli değil.

Allah aşkına ne küme düşmesi arkadaşlar ?

Diğer takımların maçlarını izliyor musunuz ?

Baskan devre arasi takviye olmazsa mevcut takim nerede bitirir sence ligi..

Kimsenin adam gibi top oynadigi yok ama bir şekilde kazanmayi beceriyorlar..

Planlamada fahis hatalar yapildi biz bunu firsatcilara ortam hazirlanmasin diye dile getirmedik ama hakikaten yapildi..

Bu takimin gol yollarinda sıkıntı yasayacagi apacik belliyken nokta bir forvet oyuncu almak cok mu zordu..

Hadi Suk un kalitesine inandin olabilir bu seferde bir tane ofansif ortasaha oyuncusu almak cok mu zor..

Hoca ya gelirsek senden kimse 2 1 den sonra saldiran bir takim istemiyor su asamada...2 kere öne gecmissin bir insan evladi 1 tane degisiklik yapmaz mi..

Önümüzde cok sıkıntılı maclar var Ersun hoca durup dururkrn suyunu kaynatti baska bir sey degil...

ÖmürKaradeniz61
31.10.2016, 14:55
Ekicinin 11 başladığı maçlarda Okayın performansının düşmesi arasında sizce bir ilişki varmıdır?

Çağatay_
31.10.2016, 15:49
Ekicinin 11 başladığı maçlarda Okayın performansının düşmesi arasında sizce bir ilişki varmıdır?

Ekici'nin oynadığı bir maçta herkesin başarısız olması mümkün.

asilhamsi
31.10.2016, 17:12
ekici konusuna katılıyorum.Kendinden beklenenin cok cok altında.

Talisca sakatlıgı fırsata donusturulmeli.ekici-Kerim Frei takası her iki takım icin de cok mantıklı duruyor.

Ondan sonra alınacak skorer bir on numara takıma cok sey katar.Yeni bir jaja bulmalıyız.

asilhamsi
31.10.2016, 17:13
ve bero mutlaka okay ile birlikte gobekte oynamalı.Takıma direnc katmak adına.Onazi ile alakalaı acıkcası benim cok umidim kalmadı.Belki sag bekte denenebilir.

asilhamsi
31.10.2016, 17:15
----okay----bero----

-------kaddouri-----

bence takıma cok sey katar.Kaddouri ismi sadece bir ornek.

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2016, 17:26
Bu takımı izlemekten çok sıkıldım
Her maç stres, her maç kaygı
Bir rahat izleyeceğimiz maç olmayacak mı yahu
Adam gibi bir sistem ve takım hala oluşturamadı Ersun

Enaldo61
31.10.2016, 18:52
Arkadaşlar ben çok umutluydum ama artık hiç bir ümidim kalmadı. Bu yönetim de hoca da postalanır gibi geliyor bana. Çok destekledim, hala da desteklemek istiyorum ama inancım gitti... Yeni stat için hevesim bile kalmadı gibi.

Oruç
31.10.2016, 19:43
2-1'den sonra golü yiyeceğimiz belliydi aslında. Bizim takım maçı koparacak karaktere henüz sahip değil. Kırılgan bir yapımız var. Bu sezon böyle geçecek maalesef. Bu duruma alışmak zorundayız.

Fatih Öztürk
31.10.2016, 19:56

Oyun karakteri olmayan takımın seri galibiyetler alması pek mümkün olan bir şey değil.
İlk yarıda kalan 8 maç x 24 puandan en az 12 puan toplamamız lâzım yoksa kâbus dolu 2.yarıya yelken açarız.

Berkan
31.10.2016, 19:59
2 sefer öne geçip rizeyi (kweuke) beraberliğe getirdik. Enterasanız, işini düzgün yapmayan bir takım görüntüsü var ne yazık ki.

artvints
31.10.2016, 20:04
Bence Mbia maliyeti ne olursa olsun tutulmalıydı.Orta saha oyuncularımızın hepsi tecrübesiz,zaten dinamizmleri yok bir de pozisyon bilgileri zayıf olunca orta saha direnci bir türlü sağlanamıyor.
Keşke demeyi pek sevmem ama keşke
-----------Mbia------------------Ekici------------------
------------------------Marin----------------------------- bu üçlü bir kere olsa beraber bu mevkilerde oynatılsaydı.O zaman bu üçlünün üstüne bir kurgu oluşturup lige gerçek manasıyla damga vurabilirdik.
Elimizdeki hiçbir oyuncu kötü değil ama çoğu ham.Bunlar belki olacak ama ne zaman?

osmanlı maçında oynamışlardı, üç yemiştik.sonrasında erkan ekici kavgası yaşandı.takım içi sorunlar vardı tabi.

oguzkoc
31.10.2016, 20:44
karabük ve osmanlı mağlubiyetlerine iki takımın da diri oyun oynamasından ötürü kızamıyorum. Ama bu takımın Alanyadan, Akhisardan, Rizeden 9 puan alması gerekirken 2 puan aldık. Ayrıca Antepten 1 puan alınabilirdi. Şuan 8 puanlık kaybımız var. Çok farklı bir havada olabilirdik bu 8 puanla çook.

Jedi
31.10.2016, 21:58
ne diyorsun sen ersun ne? kasımpaşa geldi geçti seni...............

sasone
31.10.2016, 23:54
Sahada mücadele yok,mücadele olmayınca galip gelemezsin.

bordoylamavi
02.11.2016, 08:27
kweuke nin aynı şekilde iki gol atması komedi. hadi ilk golde uğur bişi yapmaya çalışıyor beceremiyor. ikinci golde adını bilmedğim bir oyuncmuz saniyelerde altıpasın orda hareketsiz bekliyor tam bir rezaletti. penaltılarımız veriliyor diye ağlıyoruz al 2 tane penaltıyla bile kazanamıyoruz

Yiğit Gayretli
02.11.2016, 08:45
Günlerdir düşünüyorum, şu maçın kazanılamamasına mantıklı bir açıklama getiremiyorum...