PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 9.Hafta | Trabzonspor 2-2 Çaykur Rizespor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6

kanterts
30.10.2016, 18:00
usta, nevzat ve ekibi gercekten müthis Kadro kurdular. gercekten de kosan mücadele eden Takim olmusuz.
BIr de Ersun gercekten lucescu vari bir Hocaymis.

Oğuzhan Fidan
ya bırakın bu adilere güvenip inanmayın bunlardan köye çoban olmaz. gidin sosyal hayatınızla ilgilenin ruh hastası olmayın

nakzo
9 maç 11 puan geleceğin takımına bak.Yahu düşünüyorum taşınıyorum .Bir bursa kadar takım kuramıyorsun hemserim atıp tutmayla olacak işler değil bunlar.9 haftada 16 puanı nasıl kaybediyorsun.

Nihat Günay
Cardozo gönderilmeyecekti. Gerisini bilmem

trbzonsporlu
En buyuk suc bu oyunculari izlemeye bizi mahkum eden yonetimindir. Zeki kim akbas kim yumlu kim suk kim yusuf kim onazi kim ndoye kim ibanez kim onazi kim aytac kim. Kimlerle seneye sampiyonluga oynayacagiz biz. Milletin methettigi castillo ve berodanda daha bir numara goremedik ne bir adam eksilttiler ne de golu birak etkili şut cektiler bjk nin kiraladigi yada bedava aldigi oyunculara bak bide bizimkilerin milyon eurolara aldiklarina. Abd de futbolcunun pesinde aylarca kosacagina biraz daha verip viscayi alsaydiniz ya. Onaziye verilen o parayla 1. Sinif orta saha oyuncusu alinirdi. Ben bu yilki gibi fiyasko transferler hatirlamiyorum

Numan Yerlikaya
Yusuf denen futbol özürlüsü 90 dk sahada kaldı

Mustafa YILMAZ
30.10.2016, 18:01
kanat oyuncularının olmayışı bütün takımı etkiliyor.

rize ile değilde kweuke ile oynadık oda bizi yendi gitti. ulan tek bi adamı tutamadınız rize'nin taktiği basit topu kweuke'ye at bunu göremiyor musunuz lan ayıptır ya şu maçı bile alamadık.

gurur6134
Ligin adanasporla birlikde en kotu forvet hattina sahibiz bugun kwauke bizde olsa n doyenin kacirdiklarindan en az 2 sini atardi..

Uğur Kalyoncu
Hocasina da topcusuna da yaziklar olsun..

Ya hoca tamam arkandayiz eyvallah da bir insan evladi degisiklik yapmaz mi ya..

Yok ya yemij ediyorum izdirap baska bir sey degil..

Yaziklar olsun yaziklar..

cyberentalpi
ulan hala bırakın Ts ye başkan olmayı, midye satıcıları odası başkanı bir olamayacak İho nun adını ağzına alan var.

Onun sayesinde uefa ya gidip yamulduk. O yuzden bu şekilde transfer yapabiliyoruz

castillo61
Yenersek şikebahçe maçının skoruna bağlı olarak 5. veya 6. oluruz.
Haftaya gs-Başakşehir berabere kalırsa, bjk maçı 6 değil 10 puanlık maç olur.
Sonra içerde düşüşte Antalya'yı yenip gs'nin şikebahçeye kaybetmesini bekle vs. vs.

tabii bunlar hayal, olacak olan
Rize-1
bjk-0
Antalya-3
Gençlerbirliği-0

12. hafta 14 puan ile 12. sırada yerimizi alırız.

maç başında içimden geçen skor 2-2'ydi, inşallah tutmaz

Trolüm ben, skor tahminim tamamen his ama maçın böyle olacağı belliydi 12. hafta 14 puan hatırlarsınız belki beni.

Kemal Öztel
Hoca görüyosun Yusuf geri gelmiyor öndesin zaten al Gürayı.Hayır Zekiyi de biliyorsun tek bıraktın adamı kanadında.Rakibi de görüyosun taze kan sokuyor,orta sahada düştü defansif ama bi Aytaç direnç katardı..Kazansak şaşırırdım zaten bizde işler yoluna girmez.Bu maçı hoca verdi yalnız değişiklik yapmayarak..

yorumsuz6117
Ersun bitmiş hocalığı unutmuş yada hiç yokmuş bişey beklemek hata bundan..

asilhamsi
IHO bence de iyi bir yönetici-başkan değildi ama USTA niye bu kadar seviliyor anlayamıyorum bir türlü .. Adam geldi geleli her hafta yeni bir kötü rekora gidiyoruz .. Çok övünerek anlatılan Scout ekibinin transferleri rezil bile denemeyecek kadar kötü !!!

bende bunu anlamıyorum adam suslu konusuyor diye herkes adama bayılıyor.

Ne yapmıs bu yonetim bu kadar ovulecek?

Gecen sene kadronun içini bosalttılar son anda kumede kaldık.

Bu sezon kumede kalacagımız dahi garanti degil.

aldkmn
Beden sağlıgımız zaten bozuk ruh sağlımızında azına sıçtınız,aldıgınız milyon euro lar haram zıkkım olsun

DeAgLeMaNyAq
30.10.2016, 18:02
Maç boyu topa sahip olup oyuna hükmetmenin fayda getirmediğini bir kez daha görmüş olduk. Birkaç cılız atak haricinde şişirme toplardan başka bir hücum planı uygulayamadık. Takımın atanı olmayınca rakibin de aksine böyle bir silahı olunca sonuç kaçınılmaz oluyor.

İşin kötü tarafı içerideki böyle maçları kazanamayacaksak hangi maçları kazanacağız sorusu ortaya çıkyıro. Daha BJK, Başakşehir, Bursa, FB ve Gençlerbirliği maçları var ki bu 5 karşılaşmadan 0 puanla çıkmamız sürpriz olmaz. Dolayısıyla diğer kalan 3 maçta (Adana, Antalya ve Kayseri) 9 puan çıkarmamız şart...

gurur6134
Hikmet hoca oyuna mudahale etti ersun hoca izledi macin ozeti bu beyler..

tanjugunduz
sonuc bir kweuke miz yok kurtaruci diye suk.oyuna giriyorsa varin gerisini siz dusunun yazik bize

O ruh geri gelecek

sasone
Arkadaş ne ızıdırap oldu bu sezon,gerçi ben bu maçı yenileceğimizi düşündüğüm için iyi bir skor 1 puan,bizim takıma en ters gelecek takım ve forvet ile oynadık,iki penaltı pozisyonu ve Damdoy'un kafası dışında pozisyonumuz yok,asıl sıkıntı bu.
Çözüm üretemiyoruz ve sorunun kaynağı adamlar forma buluyor.
Ersun Yanal'ın olayı ne anlamıyoruz,bu ağır zeminde 90 dakika 1 değişiklik o da 85'de Suk,küfreder gibi taraftara.

Berke6198
2 kere öne geçtiğin maçı verdin Ersun Yanal. Suçu kimsede arama. Bal gibi senin suçun şu maçın elden gitmesi.

Berkan
30.10.2016, 18:03
İki takım arasındaki forvet farkı uçurum herhalde. Bi tarafta ndoye diğer tarafta tek başına maçı beraberliğe getiren kweuke

TolgaTopçu61
Ersun Yanal güzel uyudu bu maç..

ersn.alparslan
böyle hocalık olmaz 90 dk rakibi seyret gol yiyince kurtarıcı olarak suku al oyuna var mı böyle bişey ?

kanterts
daha 8tas,fb, basaksehir, bursayla oynayacagiz. su maci alin da düsme potasinda olmayalim sifirlar sizi.

ilyskm
Sahada 22 tane topçu var, bu topçulardan skor üretebilecek kim var? Kweuke. Ersun hoca ne yapıyor? Bizim gibi seyrediyor ve Kweuke skoru değiştiriyor. Bu nasıl acziyet? Anlaşılır gibi değil? 1 tane adam 2 kere aynı şeyi yapıyor ve bizim yeteneksizler başta Ersun seyrediyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yorumsuz6117
Rakibin değişikliklerine cevap vermiyerek tek umutları Kweuke'ye inatla önlem almayarak Ersun resmen maçı verdi..

Murat'
Bu sene ilk 10 başarıdır. Çok kötü takımız.

Erdal UZUNYILMAZ
Takıma büyü mü yaptılar arkadaş nedir bu lanet bu takımın üzerinde...Ne bu arkadaş çektiğimiz stres,sıkıntı anlamadım ki.

Arda'
30.10.2016, 18:04
Gerçekten çok leş bi takımız ya maç boyunca hiçbişey yapmadık 2 penaltı olmasa gol bile atamayacağız. Maçın hakkı Rizenindi bence Ersun hoca niye oyuncu değiştirmedi onu da anlamadım hafta içi 120 dk maç yapmış bi takım. Son olarak Kweuke vs N'Doye diyorum

asilhamsi
ulan hala bırakın Ts ye başkan olmayı, midye satıcıları odası başkanı bir olamayacak İho nun adını ağzına alan var.

Onun sayesinde uefa ya gidip yamulduk. O yuzden bu şekilde transfer yapabiliyoruz

İHO kotu bir baskandı ama Usta rezil bir baskan.

Bu sezon harcanan 12 milyon euro var ve kadro ortada.

Gecen sene TFF bıraksa takım en kotu ilk 3 de bitirirdi ligi.

İddia ediyorum bu yonetimin gorev suresinde bu takım ligi ilk 10 da bitiremez.

ccd6167
Birisi bana beroyu sola yusufu sağa çekmenin mantığını açıklayabilir mi

ilyskm
30.10.2016, 18:05
Ersun hocanın oyuncu değiştirme sistemi; sakatlık olursa, gol yenirse. Ersun' un hocalığı bu kadar

gurur6134
Birisi bana beroyu sola yusufu sağa çekmenin mantığını açıklayabilir mi

Mantik acik ikiside ters ayaga gelsin oynayamasinlar..

Ahmet Aksu
Hoca gercekten cok kotu futbolcular da hocadan daha felaket.. Ne yapacagiz biz bu takimla..
Devre arasina 3-4 transfer belki biraz toparlar takimi ama once hocanin kafa değişmeli takima biraz taktik birseyler vermeli yoksa transferde gelse bos..

Onur
Oyun olarak galibiyeti kaçıran Rize. O yüzden 1 puan kötü değil. Bazı futbolcular var. Bu kadar kötü oynamak için özel çaba sarfediyorlar gibi.

Rakibin atağını kesmişiz, ceza sahamızın önünde bekliyorlar gelip,rakip baskı yapsın diye. Ayağımızdaki topu veriyoruz.

Bu sezonun başından beri orta saha üstünlüğümüz yok. 9 hafta oldu Ersun hoca buna bir çözüm üretemedi. Halbuki takımın yarısı orta saha futbolcusu.

Yasin T.
Ersun hoca oyuna neden müdahele etmedi aklım fikrim almıyor. Takım zaten haftaiçi 120 dakika sahada kalmış, maçın ikinci yarısında da takım sahadan düşmüşken al oyuna bir oyuncu. Nedir derdin Allah aşkına.

sasone
30.10.2016, 18:06

Tamam,IHO,Erzurum'da.Mutluluklar.

Alper Beyazay
Maçı kaybetmemizin en büyük nedenlerinden biri Ersun hoca, hatta belki de tek nedeni! Sabır sabır işin bokunu çıkardınız artık. Ulan tek bi adam var adamların taktiği belli tek yaptıkları o adama top atmak. Sen 2 kere öne geçiyorsun rakibin hamle üstüne hamle yapıyor sen kenarda oturmuş bizim gibi izliyorsun. İzlemeye devam et izlemeye aferin sana

ccd6167
Sahada 22 tane topçu var, bu topçulardan skor üretebilecek kim var? Kweuke. Ersun hoca ne yapıyor? Bizim gibi seyrediyor ve Kweuke skoru değiştiriyor. Bu nasıl acziyet? Anlaşılır gibi değil? 1 tane adam 2 kere aynı şeyi yapıyor ve bizim yeteneksizler başta Ersun seyrediyor

Kuçımız yırttık burada bu takım her maç rakibe göre önlem alarak oynar diye hoca böyle oynatmalı dedik ama kime dedik bunu

Bir bok olmaz ersundan da artık

Uğur Kalyoncu
Kapatsinlar bu kulübü rahatlayalim yeter vallahi de billahi de yeter..

batuhanTs
Bu yonetimin en guzel yaptigi is siyasi yalakalik yapmak trabzon halkiyla cok uyumlu oldular allah bozmasin bu birlikteligi

UĞUR DURTAŞ
*rakip korner atıyor,kafayı vuruyorlar,
*rakip sağsan soldan orta yapıyor,kafa vuruyorlar,
*biz korner atıyoruz ,rakip kafa vuruyor,
*biz orta yapıyoruz rakip kafa vuruyor,

sorunun en büyük payı burda.
**
birde
konuşmayım diyorum,yazmayım diyorum ama olmuyor,
ulan zeki,okay,ekici
trabzondasınız 2-1 öndeyiz
farkı artırmamız gerekirken
siz oyunu yavaşlatıyorsunuz.
ne utanmaz adamsınız siz kardeşim.
**
ersun hoca severim sayarım seni
bu takımda çok iş yapacaksınız eminim.
ama be hocam
değişiklik niçin yapmadın,
adamların yürümeye dermanı kalmadı,

okayın,beronun yusufun
sanada yazıklar olsun.

batugol
30.10.2016, 18:07
bozmayın moralinizi
bjk den puan yada puanlar alırlar
telafi ederler bu maçı

taha küçük
Böyle işin içine tukureyim damdoy biraz ovduk adamı iki pozisyon var ikisinide kaçırdı.zaten maçın başından beri saçma sapan biseyler yaptık.bıktım yemin ederim ya onazi suk falan ne bunlar böyle ya tamam yetenekli olmayabilirsin ama bu onazi resmen sorumsuz ya .

memmedaga
En kaliteli oyuncumuz bencil oynayınca zaten yetenekleri kısıtlı kafro tökezleyip kalıyor,Castillo sonrada girebilseydi keşke çok şey fark ederdi

.

only ts
Sadece puan kaybettigimizde buraya gelip, hocaya ve baskana laf eden bir tayfa var. mac kazandigimizda yada diger durumlarda onlari hic bir konuda goremezsiniz.. bu kisilerin uzaklastirilmalari gerekiyor. Bmn yonetimi lutfen hassasiyetli olun, bu kisileri sonsuza dek banlayin.

ucurum
Tamam,IHO,Erzurum'da.Mutluluklar.

Şu adamı kaale almayın ya...

Fatih Öztürk
30.10.2016, 18:08
Kweuke şaşırtmadı.
Ligde yenebileceğimiz takım sayısı azaldı.Kenardan oyuna girip skora katkı yapacak bir tane adamımız yok ve bu takımın adı Trabzonspor.

Faruk BERBER
Trabzonspor - Rizespor maçı, 2014/15 sezonunun başından itibaren Süper Lig’de en fazla faul yapılan maç oldu (55 faul)

Opta verisidir.

Ahmet Kara
Ne zaman puan kaybetsek , yönetim ve hoca düşmanları saldırmaya başlıyor. En kötü bugünse , bügün de Trabzonspor.

Ahmet Aksu
Fakettinizmi bilmiyorum ikinci yari ekici 2 kere yusufa ara pas atti ve yusuf ters ayakli orda 2sini de batirdi. Burdan cikardigim ekici su lanet bencilligini birakirsa hucum yapabiliyoruz. Birde su hocanin bero ve yusufu ters kanat oynatarak bi halt olmayacagini anladik. Zaten bero kanat bile oynamamali. Yusuf 11 de bile olmamali.

mustyde
30.10.2016, 18:09
*rakip korner atıyor,kafayı vuruyorlar,
*rakip sağsan soldan orta yapıyor,kafa vuruyorlar,
*biz korner atıyoruz ,rakip kafa vuruyor,
*biz orta yapıyoruz rakip kafa vuruyor,

sorunun en büyük payı burda.
**
birde
konuşmayım diyorum,yazmayım diyorum ama olmuyor,
ulan zeki,okay,ekici
trabzondasınız 2-1 öndeyiz
farkı artırmamız gerekirken
siz oyunu yavaşlatıyorsunuz.
ne utanmaz adamsınız siz kardeşim.
**
ersun hoca severim sayarım seni
bu takımda çok iş yapacaksınız eminim.
ama be hocam
değişiklik niçin yapmadın,
adamların yürümeye dermanı kalmadı,

okayın,beronun yusufun
sanada yazıklar olsun.

+1 ayrıca bu takımın kafa çalışması gerek birde hücumda damdoyu rakip 2 stoperin arasına koymuşlar gelen giden kimse yok.

serdaracıl
Ndoye neleri kaçırdı. Rakibin forveti yoku var ediyor, bizimki 3 metreden içeri atamıyor takımı

Gümüshaneli61
Ersun bizi trollüyor. Pis Febeli.

gurur6134
Yalanci bahar 1 hafta surdu gulmek haram bize..pisi pisine giden bir mac yazik hakikaten yusuf onazi berodan biri cikip aytac girse maci kilitlerdik 2 1 e..

Alper Beyazay
Ayrıca, Yusuf denen futbolla alakası olmayan arkadaş kendi kanadında dahi oynayamazken ters ayakla sağ kanatta oynamasını beklemek? Bero'yu orta saha oyuncusuyken kanatta oynatırken üstüne ters ayakla sol kanada çekmek? Maç 2-1 olmuş özellikle Okay hafta içi de 120 dakika oynadı niye ona destek almadın orta saha oyuncusu? Veya Yusuf denen herif geri dönmüyor neden defansif birini koymuyorsun önüne? Ya hoca sen ne iş yapıyorsun?

Berkan
Tamam hoca kabahatlide bi kweukeye bakın bide ndoye ya ? Adam 2 metre önündeki kaleye becerip topu sokamıyor, yetenek fukarası herif

sasone
30.10.2016, 18:10
Şu adamı kaale almayın ya...

Biz almıyoruz ama yöneticiler izliyor.Bunun gibi bir kaç tane daha var trollemeye geliyor,siyasi kinini kusuyor,millete hakaret ediyor,her maç sonrası aynı adamlar,aynı şeyi yapıyor ama dokunan yok.

Punisher-61
30.10.2016, 18:11
He he bu skout ekibi ilemi yapacaktın duzgun transfer

:):):):):)

Skout ekibine 100 milyon ver yuzyılın en salak takımını kurarlar.

İHO cok kotu idi.Ama malesef usta sadece siyasaet kovalayan,surekli onceki yonetime bok atan,kendini Trabzonspora mali işler muduru olarak calıstıgını dusunen,futboldan zerre anlamayan bir adam.

Bu kadro,bu hoca,bu yonetim ile bu takım dusmezse daha da dusmez.

Sen davam IHO arkasinda dur...

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Berkan
Ndoye Suku Muhammeti topla Cardozo'nun ayakkabı bağcığı etmez

serdaracıl
Önazi neydi öyle ya. Ben hayatımda böyle ezik birini görmedim.

Yiğit Gayretli
30.10.2016, 18:13
Ersun Yanal, hafta içi 120 dk top oynamış takımın oyuncularını neden 87 dk sahada tuttuğunu açıklamalı.

Biz ikinci yarıya bile bu 11 devam etmez diyoruz, beyefendi 87 dk seyrediyor. Yeter be kardeşim. Aklın burada değilse var git aklının kaldığı yere.

Alper Beyazay
Cardozo gitsinciler de, Cardozo'ya kin güdenler de vardı burda, az çıksalar da bize N'Doye, Suk, Muhammet, Ramil falan bunlardan bahsetseler biz de forumca okusak bilgilensek. Adam boş kaleye ayağını uzattı kral golcü oldu.

Uğur Demircioğlu
90 dakika boyunca tek değişiklik yapan Ersun Yanal puan kaybının mimarı.

Fatih Öztürk
30.10.2016, 18:14
Skor falan bunlar o kadar dert değilde arkadaş takımın oyunu neden bir gram ilerleme kaydedemiyor, Ekici topu alıp gidecek skor üretecez yahu ayıptır Ersun hoca tanıdığımız hoca bu zamana kadar çoktan bir kimlik kazandırmalıydı takıma varsa yoksa bireysel çabalarla skor üretmek.

UĞUR DURTAŞ
yediğimiz 2. golü amatörde yamezler...
bu açık oynayan rizeyi yenemiyorsan düşünmemiz şart
hala takım olamadık,
sakatlıktan yeni çıkan kwukeyi durduramadık,
yazıklar olsun,
ekiciden nefret etmeye başladım,
ulan bir tane adam gibi orta yapamadın,
bir tane adam gibi ara pas vermedin,
bencil şahsi oynayan ekici
sende defol git
oynuyormuşsun gibi görünüyorsun
ama bir bo...oynamıyorsun,

serdaracıl
Yav başka zaman aytaçı oynatır durur. Şu maçta al oyuna tutsun ortasahayı ne var

Punisher-61
Bu reziller ersunun gözünde iyise ibanez ve sheydaev nedir

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

ÇaGaTaY
Ah Cardozo Ahhh..
Net bi forvet alamadan onu gönderenler de çok hatalı.

axelman
30.10.2016, 18:15
Bu hocaya yorum yazılmaz ancak küfredilir ama ceza almaya bile değmeyecek adam.

Gümüshaneli61
N'Doye kötüde yerine oynayacak kimse yok. Ramil var ama Ersunun kafasinda yok ki Ramilde genc oyuncu. Direk katki saglamayabilir.

Kadro tarihimizin en kötü kurulan kadrosu. Burasi net. Ustanin samimiyetine inaniyorum ama futboldan anlamiyor hakikaten. Sportif Direktör getirmeli ve Nevzat Aydini futbol bölümünden uzaklastirmali. O sisko acayip gicigima gidiyor ve kulübün rezil halindeki en büyük pay sahibidir Ersunla beraber.

Mesut
2.gol tamamen Okay ve Onur'un hatası.Pastanın büyük dilimi Okay 'ın. Adamı neden takip etmiyorsun izliyorsun.
Onur'a gelince hocam 6 pasa cikmayacaksin da nereye cikacaksin

Berkan
Ndoye Suk ve Muhammet kesinlikle 11 de oynamamalı gerekirse Castillo falan forvet oynasın. Bu kadar beceriksiz nasıl bir araya gelmiş arasan bulamazsın

eksikbirşey
Futbolcunun maç seçenini çok gördükte hoca da ilk defa şahit oluyorum

kanterts
30.10.2016, 18:16
kendi sahamizda rizeye karsi deplasman takimi gibi oynuyoruz. beklerimiz sifir, kanat yusuf kafasini kaldirmaz, bero sut cekmez anca gereksiz faul yapar.
Ibanez ve Castillosuz ( tamam sakat) Hücüm yapamayiz. Akbas rezili cokmu iyi defans yapiyor, gördük bugün yine yedirdi. Yönetim ve Hocaya yaziklar olsun bunlari
izlettiriyorsunuz.

Bilall61
30.10.2016, 18:17
Bu skorlar da en büyük kabahat yönetimin.Böyle rezil bir zemin de nasıl pas oyunu oynayacaksın.Bu sahada nasıl bir taktik uygulayabilirsin?Geçen sene Stat da Stat diye tutturdunuz.Yok seneye ilk maçı Akyazı da oynayacağız dediniz,daha sonra 6.hafta,daha sonra 7.hafta derken kasım sonu oldu.Kusura bakmayın beyler bu yönetimin hiçbir gerçekliği yok. Akyazı'nın isim hakkı bir kaç haftaya belli olacak dediniz 2016 Nisan'da bu ve benzeri söylemlerle 30 Ekim 2016'ya geldik.Yazık,çok yazık.....

serdaracıl
30.10.2016, 18:17
Ne zaman puan kaybetsek , yönetim ve hoca düşmanları saldırmaya başlıyor. En kötü bugünse , bügün de Trabzonspor.

Hocam bunun yönetim düşmanlığı ile ne alakası var. Millet kahrolmuş, oynanan futbola mı yanalım, beceriksiz topculara mı? Ne yapalım söyle hele

Uğur Kalyoncu
30.10.2016, 18:19
Hoca formsuz hocanın aklı başka yerde bu saçma sapan muhabbetleri bırakmalı artık herkes..

Ersun ilk gelişinde de bu değişiklik konusunda saç baş dolduruyordu adamın fitratında var bunu kalkıp kullanmanın alemi yok..

Ama bugün için hakikaten yazıklar olsun..

ilyskm
30.10.2016, 18:19
Muhammet Beşir' i bu kansızlar, kabiliyetsizler için mi kiralık verdiniz? Muhammet Beşir' in yapamayıp bu Damdoy, Suk, Muhammet Demir' in yaptığı ne vardı? Adamın santraforu sakatlıktan kurtulup 2 maçta 3 gol atıyor, bizim santraforları toplasan 2 senedir 3 gol atabildiler o gollerde boş kaleye.

Ahmet Kara
30.10.2016, 18:20
Hocam bunun yönetim düşmanlığı ile ne alakası var. Millet kahrolmuş, oynanan futbola mı yanalım, beceriksiz topculara mı? Ne yapalım söyle hele
Bu takım yeterli değil , devre arasına kadar böyle seke seke gideceğiz. Şimdiden alıştır kendini. Yapacak bir şey yok.

odyseuys
hiç ona buna suç atıp bahane bulmaya gerek yok. ersun hoca büyük amatörlük sergileyerek takımın 2 puanını yedi.

90 dakika boyunca koşulları ve maç tansiyonunu o kadar kaçırdı ki ancak 1 oyuncu değiştirebilecek vakti kaldı.

epeydir söylüyorum, hoca inanılmaz formsuz.

takımda tek oof oyuncun bero, kanada hapsediyorsun. kadroda bero'ya alternatif tek oyuncu yusuf yazıcı, esamesi okunmuyor.

bu amatörlükle Trabzonspor takımını geleceğe taşıyamazsın. bugün bu maçı her ne kadar 2 bek hatası ile kaybetmiş de olsak maçın bu hale gelmesinin yegane sebebi hocanın formsuzluğudur. aksini tartışmam dahi...

Onur Akyüz
2.golde Okay uyudu adamı bıraktı golü yedik.

Çünkü Çorum maçında 120 dk oynadı bu adam, bu akşam resmen öldü çocuk.

Hoca da izledi iyi mi?

UĞUR DURTAŞ
ersun+uğur+bero+ekici=2 kwukuye=2
rizenin değişiklikler yaptıktan sonra
2 tane değişiklik yapsaydık
sıralamada üstlerde olacaktık
olmadı ersun hoca
olmadııııııııııııı
kafayı yiyecem ersun hoca
bu hatayı nasıl yaparsın ya kardeşim.

trbzonsporlu
30.10.2016, 18:21
Nerde genclerbirliginin basinda iken fenere karşı kadikoyde oyun berabere iken ve takimi 10 kişi kalmisken defans oyuncusu cikarip oyuna forvet sokan ve maci kazanan ersun hoca nerde bizdeki oyunu bizim gibi seyreden ersun hoca

kanterts
Bu takım yeterli değil , devre arasına kadar böyle seke seke gideceğiz. Şimdiden alıştır kendini. Yapacak bir şey yok.
devre arasinda bunlarin bisey yapacagini mi düsünüyorsun? Yeni bi Suk falan getirirler anca.

artvints
ağır savunmayla skor olarak öndeyken kontra yemek hiç doğru değil. hoca takım geriye çekilsin istemedi ama bu savunmayla, bu takımla çekilmek zorundasın. atağı bitirmeyip topu kaptırdılar, dönüşte de rakibe müdahale etmediler öyle beklediler. aytaç'ı alıp maçı bitirmek gerekiyordu. zaten dakika 85 olmuş, o dakikaya kadar oynayamadığımız oyundan 5 dakika için vazgeçilse birşey olmazdı. oyuncular koşuyorlar ama atletik değiller, bire birler hep sıkıntılı, zayıf kalıyorlar.

Gümüshaneli61
30.10.2016, 18:23
https://twitter.com/ersunyanal/status/492654069673385984?lang=de

sasone
İBB'de Cengiz diye genç bir çocuk oyuna ağırlığını koyabiliyor işleyen,parçaları doğru kurgulanmış bir takımda biz Yazıcı ve Abdülkadir gibi çocukları ilk 18'e bile almıyoruz,eğreti işler yapıyor Ersun Yanal,başkana bakıyorsun Hoca çok konsantre diyor,neyse.

trbzonsporlu
Golden hemen once Forumda bircok kişi rize oyun kontrolunu eline aldi oyuncu degis takima takviye yap gibi seyler yazdi forumdakilerin gordugunu goremeyeceksen orda durmanin anlami ne

Gümüshaneli61
30.10.2016, 18:25
Ersuna formsuz demeyelimde niyetsiz desek daha yerinde olur.

homosapiens
Takımda uyum ve yetenek sorunundan ziyade zeka problemi var, futbolu bilmeme problemi.. Durica harici hiçbir oyuncunun oyun ve pozisyon bilgisi yeterli değil. Yusufgilleri hiç saymıyorum zaten ama bizim kalitesine güvenip fark yaratmasını beklediğimiz Mehmet Okay Onazi gibi adamlardan da verim alamıyoruz. Mehmet topla fazlasıyla oynuyor mesela, Okay 'ın tek oynayıp pozisyon başlangıcı olabilecek üç tane topu vardı hiç görmedi, Onaziden birşey anlamadım yılın kazığı zaten bana göre. Bunlar takımın en iyilerinden yani, diğerlerini eleştirmeye başlasan bitiremezsin. İçerde akhisar rize maçlarından 2 puan aldık gerçekten yazık. İyi ki şansa gsyi yenmişiz. Yönetim ve Hoca ya hala güveniyorum ama bu işler böyle de gitmez yani, bu maçları alacaksın

Uğur Kalyoncu

Tmm abicim anladık tamam Ersun Yanal hain asalim mi keselim mi ne yapalım oňu şöyle..

Mert Oğuzlu61
Ben artık bıktım bu takımdan. Gerçekten takip etmek istemiyorum, 8-14 arası ligi bitireceğimiz apaçık ortada. Böyle hedefsiz, tatsız, tuzsuz TS bu yaşıma kadar görmedim, İho nun son senesi hariç. Hala daha o dönemden çıkamamışız işte, kaliteli futbol kaliteli oyuncularla oynanıyor. Ne kadar ekmek o kadar köfte.

Tamam kadroda kalite eksikliğini kabullendik artık ama Rize yi, Akhisar ı da yenemeyecek kadar kötü kadro değil. Buda işin bir başka boyutu. Demek ki yeterince çalışmıyoruz ve rakibi iyi analiz etmiyoruz. Kazansak umutlarımızın yeşereceği sezonu bu kez kesin olarak çöpe attık. Şu dakikadan sonra Bjk yi yensek de anlamı yok, 8-14 arası ligi bitireceğimizi bile bile maç takip etmek, 4. büyük takımın taraftarı olarak zor bir durum ve ben bunu kabullenemiyorum. Elimden gelse hiç maç izlemem, o derece soğudum takımdan. Ben bunları söylüyorsam zaten biz bitmişiz demektir. İşte demek insanlar böyle böyle TS den ve futboldan kopuyor...

Uluhan
Ersun Hoca'nın formsuzluğu aynen devam.

Yenilen ilk ve ikinci golde Uğur hatalı.

Yine ikinci golde Okay , bariz hatalı tabii onu o yorgunlukla sahada tutan Ersun Hocaya da denecek çok birşey yok.

Yusuf sol tarafta iyi başlamıştı ; sağ tarafta neden çekildiğini anlamıyorum. Benim hatırladığım Yusuf un iyi top oynadığı maçlar hep sol kanatta oynadığı maçlardı.

trbzonsporlu
30.10.2016, 18:26
Bu zamana kadar elestirmedim ama artik yeter bu takimin en buyuk suclusu yonetimdir. Goreve geldiler takim tarihinin en agir yenilgilerini aldi 1461 kume dustu avrupada final oynayan ligde ilk 8 e girip final four oynayan basket takimi galibiyeti unutur hale geldi ligde kalma mucadelesi vermeye basladi. Yeter be rezil ettiginiz bizi her platformda

Sefaenes
30.10.2016, 18:26
cardozo ve Besir elimizdeki forvetlere 5 basar. Bu beraberlik yanalin sucu oyun değişikliği golden önce yapilmaliydi. yusuf,mustafalar,zeki,ekici bu takimda yerleri olmamali

Berkan
30.10.2016, 18:29
Penaltılar evet doğru ama ligdeki hakemlerin %95 i o 2 penaltının en az birini es geçerdi... neyse çokta uzatmaya gerek yok umarım tez zamanda toparlanırız

UĞUR DURTAŞ
30.10.2016, 18:31
trabzonda
hüseyin avni akerde
berabere gidiyor maç,
yan pas,geri pas
yeniyiz,
yan top,geri pas
galibiz,
yan pas,geri pas
hepde riskli paslar,

rakip rize galibiz
zeki topu oyuna sokmuyor,zaman geçiriyor
al sana oyunu yavaşlaşma zeki efendi
golü yedik,
demekki neymiş,
kendi sahanda adam gibi mücedele edeceksin,
oyunu yavaşlaşmayacaksın,topu oyuna hızlı sokacasın,
bu rakibi cesaretlendirir zeki efendi,
rakip sanki reyal,Barselona,da oyunu yavaşlatıyor
sadece zeki değil hepinize yazıklar olsun,
başta hocaya
bu oyunu oyna
sonra akyazı falan filan.......

61_Hasan_69
cardozo ve Besir elimizdeki forvetlere 5 basar. Bu beraberlik yanalin sucu oyun değişikliği golden önce yapilmaliydi. yusuf,mustafalar,zeki,ekici bu takimda yerleri olmamali

Yapmayın etmeyin Beşir bırak 11 i 18 e giremiyor urfada

ccd6167
Ersun hoca bu kafayla gider bizdende bu kadar zaten bir cacık olmaz bu hocayla geçmiş olsun

Hasan Habip Özbay
30.10.2016, 18:32
rakip rizede tek oyuncu var Kweuke onun önlemini nasıl almazsın yazık tek oyuncuya puana verdik canınız sağolsun

Şanlı SanMarino
30.10.2016, 18:32
Hedef yok hedef,

Tebrikler vizyon Reyiz :)

Berkan
30.10.2016, 18:33

tebrikler bu konuyu 12342423242. kez gündeme getirdiniz. feneri bi unutamadık artık önümüze bakalım.

tturkmen

Devre arasından umutluysan ne mutlu sana Renktaş.

UĞUR DURTAŞ
bize harm iki hafta üst üste galip gelmek
değilmi
onur
zeki uğur onaz bero ekici
aldığınız para haram olsun sizlere

Sefaenes
30.10.2016, 18:35
Yapmayın etmeyin Beşir bırak 11 i 18 e giremiyor urfada
tamam da bizde yedek girdiğinde gol atiyordu en azindan yedek devam edebilirdir elimizdeki cöpler ne yapiyor ki deki gol atamaz deki durmadan faul yapar deki 1 var sonra yok

Şanlı SanMarino
İhtiyar baya iyiydi,

Transferler göz kamaştırdı :)

gurur6134
Ugurda yumluda duricanin partneri olabilcek oyuncular degil ,ugur yedek olur ancak..zeki yetersiz oglu yetersiz ..akbas yedek olur iyi bir sol bekin arkasinda..yusuf kotu ama sagda degil solda oynar keza beroda kanat degil ama illa oynayacaksa sol degil sagda oynar hocanin bunu neden yaptigina anlam veremedim..oyuncu degistirmiyerek 120 dakka mac cikarmis takimi bu agir zemin ve havada iyice dumur etti yuruyecek halleri kalmadi..baska zaman 11 baslattigi aytaci orta sahaya alsa yorulan oyunculardan birinin yerine son 15 dakika maci 2 1 de tutardik bu kadar acik..herkes rizenin gol atcagini gordu cunku yusuf onazi bero sahada gezmeye basladi rize ortasahayi 2 pasda gecmeye basladi belliydi..ligin adanaspirla birlikte en kotu forvet hatti bizde takimin kalitesi yetersiz hepsine eyvallahda buguk ki macin boyle bitmesinin sebebi hocanin oyuna mudahale edememesidir bu net..

artvints
30.10.2016, 18:36
rize akhisara 4 puan bırak sonra derbilerde kendini yırt ki puan alasın olacak şey değil. orta sıralarda gezineceğiz bu sene.

Berkan
isaac promise bile ndoye cebinden çıkarır. ndoye süresiz kadro dışı kalmalı gerçe yerine suk mu oynayacak orasıda ayrı konu

orhan42
Yazık vallahi yazık..2 kere öne geçilen maçta sonuç bu olmamalıydı..Koy kweukeyi bu akıma bu maç en az 3-0 biterdi..2-1'i bulmuşken Aytaç'ı oyuna alır dedim ama almadı..Orta sahada kalabalık kalabilsek,bassak belki o baskıyı yemeyecek,golü de kalemizde görmeyecektik..Hoca seyretti maalesef bizim gibi..

M. Fatih ALEMDAR
30.10.2016, 18:38
İhtiyar baya iyiydi,

Transferler göz kamaştırdı :)

Puan kaybettigimiz her hafta sende farkli bir sevinc var hocam.

Baskana saracaksin diye takiminin puan kaybetmesini isteyen ornek bir taraftarsin.

Bravo...

Hakan
30.10.2016, 18:38
8 maçtan 4 galibiyet kesin çıkarmamız lazım artık.Eşşek değiller ya Akyazı'da top oynarlar.

katre-i.matem
30.10.2016, 18:39
Kotu bir takimiz kabul edelim. Oynayaniyla oynamayaniyla kotu ve kalitesiz bir takimiz. Hoca heralde oyuncu degistirmeye her niyet ettiginde kulubedekileri glrunce vaz gecti :)

Su rezil kadroyu gorup devre arasindan medet uman arkadaslarda beklentiyi dusuk tutarlarsa onlar adina iyi olur.

Puan durumunu acinca bir lidere bakiyom. Attigi yedigi gol puan vs bir de bize icim kan agliyor. Hala ayaga kalkamadik hala korkuyoruz.

Bir de suraya gelip iho ya ozlemlerini sunan bir grup var ki sorma. Ne desen bos. Allah akil fikir versin.

Erkan SÜNGER
30.10.2016, 18:40
Okay bero orta sahasini israrla oynatmiyor. Adam dk 80 de %100 le kosuyo ama israrla adami kanata koyup mahvediyo. Hayir kanattan insan gibi bir orta gelse anlicam. Okay bero mehmet( abdulkadir ) neden denenmez. Hayır 0 taktik calisiyo bu adamlar. Kanattan orta geliyo uğur adamin onunde olacagina yaninda escortluk yapiyo. Ve bunu herzaman yapiyo. Onaziden olmucak artik herhalde ben bi umut göremiyorum artik. Ndoye top tutuyo yanina yaklasan yok. Defansa orta sahadan yaklasan yok. Yazik

UĞUR DURTAŞ
30.10.2016, 18:40
dakika 82 öndeyiz
siz adam gibi adam olsanız iyi mücadele etseniz
8 dakika ne yapar ne eder gol yemessiniz
emrah ortalıyor,
Yusuf müsaade ediyor,
zeki arkasında benim gibi izliyor,
uğur izliyor,
okay adamını kaçırıyor
adam vuruyor
onur gol yiyor,
bune kardeşim bir tane topa müdahale edecek adam yokmu
adammmmmm
demekki adam yokki gol yiyoruz
tazıklar olsun yazıklar olsun yazıklar olsun,
onur kardeşim niye çıkıp topu almıyorsun be adam

jairzinho
30.10.2016, 18:42
şenol güneşten sonra teknik adam tercihlerinde büyük hatalar yapıldı.ersunla olmayacağı taa başından belliydi.adamın yüzünde negatiflik hakim aga.

cardozo yu satmayın dedik.kim gol atacak dedik.dinleyen olmadı.suk un 1 yıllık maliyeti cardozonun 1 yıllık maliyeti ile aynı.suk u alma cardozoyu elinde tut aga.atacağı goller ile zaten parasını fazlasıyla çıkarır.

jairzinho
30.10.2016, 18:44
ersunu eleştirmemek için takım kötü deniliyor.kardeşim bu takımı ersun kurmadı mı?geldiğinden beri 1 tane oyuncunun performansını artırdı mı?

sen ne iş yaparsın aga diye sorarlar adama.sıfır katkı.

ibanez nerde ibanez??suk u kim aldı???

Someone
30.10.2016, 18:45
allahım ne mükemmel inanılmaz bi başkanımız varya adamın her yerinde vizyon akıyor çok mutluyum ya uff :)

Şanlı SanMarino
Puan kaybettigimiz her hafta sende farkli bir sevinc var hocam.

Baskana saracaksin diye takiminin puan kaybetmesini isteyen ornek bir taraftarsin.

Bravo...

He gardaş he

Benim yüzümden takım bu halde,

Ben sebep oldum,

Hee he,

Her eleştiren hain,

Muhalefet kötü, öcü,

Gözünü aç gardaş,

Sevdanın ırzına geçiliyor!

Bilen bilir kazanılan Gs maçından sonra da yönetimi eleştirdiğim konusunda görüşlerim sürdü. Bu 3 maç iyi 5 maç kötü olmasına bağlı değil.

Fatih Öztürk
8 maçtan 4 galibiyet kesin çıkarmamız lazım artık.Eşşek değiller ya Akyazı'da top oynarlar.

G.birliği, Beşiktaş, Şikebahçe, Başakşehir maçlarında galibiyeti unutalım.
Antalya, Kayseri, Bursa, Adana maçlarından yenebileceğimiz takımlar Adana ve Antalya.

castillo61

Bırakın şu 'en kötü gün' melankolikliğini. Sanki biz kupalar için burdayız, inanki derdimiz o olsa şu başımızı büken takımın ne maçını izler ne de zaman ayırırız.

Düşmanlık kavramı ise tamamen gereksiz bir kullanım, sıradan bir taraftar olarak başta Usta olsa ne olur X diye bir iş adamı olsa ne olur? Aynı şekilde Ersun yerine gelecek hoca bize maaş vermeyecek. Kimsenin düşmanlık güttüğü yok.

Bud Spencer
Ben rakip frikik alinca insallah kaleyi tutmaz diye dua ediyorum. Hic bir kaleci bu sekilde pozisyon alip uzak koseye giden topa yetisemez.

http://i.hizliresim.com/3A0E4A.png

malesef haklisin, onur bunu hep yapiyor...cok kiziyorum buna

Berkan
30.10.2016, 18:46
G.birliği, Beşiktaş, Şikebahçe, Başakşehir maçlarında galibiyeti unutalım.
Antalya, Kayseri, Bursa, Adana maçlarından yenebileceğimiz takımlar Adana ve Antalya.

Genelde yenebileceğimiz takımlardan 3-4 yiyoruz abi :) . bjk fb başakşehir maçlarından en az birini yeneriz bence

Nazim Can
şenol güneşten sonra teknik adam tercihlerinde büyük hatalar yapıldı.ersunla olmayacağı taa başından belliydi.adamın yüzünde negatiflik hakim aga.

cardozo yu satmayın dedik.kim gol atacak dedik.dinleyen olmadı.suk un 1 yıllık maliyeti cardozonun 1 yıllık maliyeti ile aynı.suk u alma cardozoyu elinde tut aga.atacağı goller ile zaten parasını fazlasıyla çıkarır.

Gittigi takimda sanki cok gol atiyor ki gittigi takim bizim takim kadar kötü bir takim bile degildir, Cardoza da Cardoza, sanki dünyada baska forvet kalmadi, niye hep 5-10 tane adam üzerinden yürüyoruz, koskoca dünyada oyuncu kitligi mi var, illa eski yasli formsuz oyuncularla mi yola devam etmeliyiz, basarinin tek sirri o mu ?

UĞUR DURTAŞ
ekici o kadar formsuz o kadar formsuzki
değil güzel orta yapmayı,
ara pas atmayı
penaltıdan gol yapamıyor,
gerisini siz düşünün,
dua etsin ki Rizeli hiç bir oyuncu dönen topa koşmadı koşsaydı,
görürdü o zaman
çalımcı bencil kendini düşnen kendi için oynayan bir kişilik ekici.
arkadaşlar dikkat edin her maçta
ara pası verme pozisyonu geliyor,oyuncularımız araya kaçıyor
ama bu kişiliksiz adam pas atmıyorrrr.
bi adam korneri 40 bsaniyede atarmı kardeşim,
duran top oluyor bekliyor,
korner oluyor bekliyor,
ya sizx hızlı oynuyamayacak kadar kötü oyuncumusunuz kardeşim.

emin olun rize öne geçseydi,daha hızlı oynardı

Berkan
30.10.2016, 18:48
Bero garibimde bu leşlerin içinde birşey yapmaya çalışıyor inşallah o da pes etmez :(

M. Fatih ALEMDAR
He gardaş he

Benim yüzümden takım bu halde,

Ben sebep oldum,

Hee he,

Her eleştiren hain,

Muhalefet kötü, öcü,

Gözünü aç gardaş,

Sevdanın ırzına geçiliyor!

Bilen bilir kazanılan Gs maçından sonra da yönetimi eleştirdiğim konusunda görüşlerim sürdü. Bu 3 maç iyi 5 maç kötü olmasına bağlı değil.

Reis
Elestirdigin icin birsey demiyorum ben.
Elestiririz hepimiz, bende elestiriyorum.

Ama sendeki artik bir takinti seviyesine geldi diye dusunuyorum.

Baskan ve Nevzat baskana karsi ayri bir takintin var ve bundan dolayi da gerekirse takim ligden dussunde soyle agiz dolusu elestireyim derdindesin diye dusunuyorum.

Yoksa elestir yaz konus, bunlar sorun degil hacim.

jairzinho
kazanırkende kötü oynayan bir takım vardı sahada.şu futbola bu kadar puan çok bile.daha kötü durumlar ortaya çıkabilirdi.

abdulkadir ömür neden yok?kreatif oyuncu.araya bırakır.bir hazırlık maçında harika işler yaptı.sonra o hazırlık maçından sonra ne oldu da bir daha 18 yüzü görmedi anlamadım.

acilen bir sportif direktör aklına ihtiyac var kulüpte. manager oyuncu ilişkileri sıkıntı yaratır.bazı oyuncular neden ısrarla oynuyor anlamak zor.

futbol aklı olsaydı kulüpte ne ersun gelirdi ne de cardozo satılırdı.

ersuna bu kredi niye açıldı onu da anlamış değilim.hayırdır geçmişte bizi şampiyon yaptı da biz mi bilmiyoruz.bu krediyi ne sağlıyor aga

Fatih Öztürk
30.10.2016, 18:49
Genelde yenebileceğimiz takımlardan 3-4 yiyoruz abi :) . bjk fb başakşehir maçlarından en az birini yeneriz bence

Her takım gs gibi gevşek davranmaz kardeşim keşke :)

ilyskm
30.10.2016, 18:50
Usta Ersun' dan hesap sormalı artık, durum iyi değil. Kalan maçlardaki futbol şansı hariç puan veya puanlar alabileceğimize inanıyor muyuz? Sorulması gereken soru bu? GS ile oynayıp aldığın 3 puanın şansı sezonda 1 bilemedin 2 kere olur.

Enes Başkaya60
30.10.2016, 18:50
Maçı Ersun Hoca eliyle vermiştir bunun başka açıklaması olamaz ilk degisiklik 89.dakikada nasıl olabilir ya Orta saha düşüyor bas bas bağırıyor yapacağı hamle gol attıktan 10 dakika sonra Aytaci almaktı bunu biz görüyoruz da hoca nasıl göremiyor inanılır gibi değil gerçekten....

Gümüshaneli61
30.10.2016, 18:51
Birde IBB, BJK, Gencler, Bursa ve FB maclari var. Cok merak ediyorum gelecek aylardaki yönetimin tavrini...

Nazim Can
30.10.2016, 18:51
Bakin benden söylemesi, öyle devre arasinda bir sag bek ve Sag kanat ile bu takim düzelmez, bu takimin ciddi bir bicimde Orta 3 lü, stoper ve Forvet problemi var, yani kafadan 5 tane futbolcu transferi sart en az, gelecek adamlarin kaliteleri de sahadakilerden en az 3 gömlek üstün olmali, bu arada Onazi yi lazio ya geri verme ihtimalimiz varsa hic düsünmeden verelim, Ekici de gitsin, Orta sahasi bu kadar kötü bir takim ligde sirf bizde var, ne ofansta nede defansta bu kadar basarisiz bir takim görmedim ben.

UĞUR DURTAŞ
30.10.2016, 18:53
bugün,
saha
seyirci
destek
hakem
rakip
hepsi lehimize çalıştı
ama
aleyhimize çalışan,hocamızı ve futbolcularımızı
lehimize çeviremedik.
**
bin tane korner atıyoruz
kafa vuran yok,
rakibib ortaları ve kornerlerinide çıkaramıyoruz.
böyle olmaz beyler,
deve gibi boy var,
bir tane kafa topu vuramıyorsunuz.

jairzinho
Gittigi takimda sanki cok gol atiyor ki gittigi takim bizim takim kadar kötü bir takim bile degildir, Cardoza da Cardoza, sanki dünyada baska forvet kalmadi, niye hep 5-10 tane adam üzerinden yürüyoruz, koskoca dünyada oyuncu kitligi mi var, illa eski yasli formsuz oyuncularla mi yola devam etmeliyiz, basarinin tek sirri o mu ?

oynadığı süreyebakarsak neredeyse 1sezonda 25golatmış

http://www.transfermarkt.de/oscar-cardozo/detaillierteleistungsdaten/spieler/45865

gol sorunu bu kadar fazla olmazdı en azından.

balli_kuymak
Pozisyon üretemiyoruz en büyük sıkıntımız bu, orta sahada topu alan ceza sahasına şişiriyor ve top eriyip gidiyor bu futbolla işimiz çok ama çok zor.

sedatalis82
30.10.2016, 18:54
çok kötü topçularımız var transferlerin hepsi durica hariç fiyasko
iskelet kadro diyorlar ya bu takımdan durica dışında iskelet çıkmaz
bu sene ligde kalalım gerisi önemli değil

nuri45
30.10.2016, 18:55
bu ersunun hic konusmaya hakki yok. Mazaretine bakarmisiniz kenarda hamle oyuncusu pek yokmus. Lan bu kadroyu ben mi böyle cikardim
Niye abdus la yusuf yaziciyi almazsin kadroya. Resmen kovulmak istiyor bu adam Heyecani falan yok inanmiyorum

ccd6167
Adam beroyu sola çekti allahın belası yusufu da sağa çekti allahım ya

Ben hayatımda bu kadar aptal bir değişiklil
K görmedim bu salakça benim için ersun sınıfta kaldı gitsin artık üzülmem

Nazim Can
oynadığı süreyebakarsak neredeyse 1sezonda 25golatmış

http://www.transfermarkt.de/oscar-cardozo/detaillierteleistungsdaten/spieler/45865

gol sorunu bu kadar fazla olmazdı en azından.

Balon mu geciyorsun benimle ben ne dedim sen hala gecmisteki istatistikleri gösteriyorsun bana, adam hem sakat hem yasli hemde formsuz, Devre arasi Niasse, Kweuke yi falan alalim de de oturup konusalim, ne Cardozasi arkadasim adam, ölmüs bitmis, gittigi takimda golü birak sahaya cikamiyor, daha hala, iki sezon önce attigi golleri anlatiyorsun bana,

Gümüshaneli61
30.10.2016, 18:56
Gadromuz yederli hemi ?

Üff be, bugün fena bitirdi bu palyacolar. Biktim be, biktim. Mac izlemesem daha iyi olur sagligim icin, yaziklar olsun emegi gecenlere...

pazarkapılı
elestri bile yapamıyorsunuz, bir tane adamakıllı fikir acıcı bir elestiri yok....
takım kotu oynayabilir, oynamıstır da;
ancak gecen hafta cok yukarılara cıkan övgu cıtası bu hafta beraberlikde cok değişmis....
taraftar kendine bakıp ne istedigine karar vermeli ilk once....
basarılar....

jairzinho
bir kulüp bir teknik adama herşeyini emanet etmez aga.heleki o teknik adamla geçmişten gelen gönül bağları yoksa.

şenol güneş bile bu kadar serbest takılamıyordu.

sezonu en erken açan takımız.herşey organize edilmiş.bahanen yok aga.transferleri sen yaptın.sezon ortasında takımı almış değilsin.

sedatalis82
bu yaşıma kadar ts maçların kaçırmam her maçımı izlerim
nerdeyse küme düşeceğimiz zaman bile forvetimizde fatih vardı
bu kadar kalitesiz bir takımı bi araya getiren yönetime şükranlarımı sunuyorum

Berkan
30.10.2016, 18:57
Balon mu geciyorsun benimle ben ne dedim sen hala gecmisteki istatistikleri gösteriyorsun bana, adam hem sakat hem yasli hemde formsuz, Devre arasi Niasse, Kweuke yi falan alalim de de oturup konusalim, ne Cardozasi arkadasim adam, ölmüs bitmis, gittigi takimda golü birak sahaya cikamiyor, daha hala, iki sezon önce attigi golleri anlatiyorsun bana,

Eldeki Ndoye Muhammet Suk'a bakınca Cardozo'Nun ölüsü oynardı demek istiyor renkdaş bence haklıda. Keşke ortalama bi forvet alınsaydıda böyle bir düşünce olmasaydı. Elimizdeki forvetler lig ortalamasının çok çok altında ne yazık ki.

katre-i.matem
30.10.2016, 18:59
Sag bek, sol bek, orta saha, sag acik ve forvet transferi lazim en azindan ama mevcut transferleri gorunce korkuyorum

homosapiens
30.10.2016, 19:00
Bursa Konya maçını izledim dün. Konya hep doğruları yaptı hep sabırlıydı ama Bursa'da Del Valle ve Batalla kalitesini gösterdi. Konya'da geçen sene Traore vardı fark yaratan mesela, şimdi öyle biri yok. Traore şu an Karabük'te sıralıyor golleri. Rize'de bugün Kweuke'den başka adam yoktu ama adam takımı sırtlıyor. Osmanlı'yı NDiaye taşıyordu en çok. Diyeceğim, takım oyunu oynayamıyorsan bazen bir oyuncunun çıkıp maçı alması gerekir ağırlığını koyarak, böyle bir oyuncumuz maalesef yok. Transfer döneminde yanlışımız buydu bence, bir tane de olsa böyle kaliteli oyuncu alınmalıydı. Başakşehir örneği de var tabi bir de ama onlar artık takım olmuşlar belli

kudu_61
30.10.2016, 19:00
yediğimiz 2 golde kopya orta desen orta değil ama adam golcü 2 golde de bizim stoperleri uyuttu resmen 2 stoperimize de gereken dersi verdi 1 uğur 2 durica en önemlisi sol bek ve sağ bek bu toplara sen müdahale etmezsen ve o top ceza sahasına girerse gol olma oranı % 50 onazi sahada hiç yok bero yu beğenenleri de anlamıyorum çok vasat çok gene biraz ekici gayreti vardı yusuf erdoğanı artık ilk 11 görmek istemiyorum bari yazıcı oynasın n doye neler kaçırdı öyle o kafa ve vurması gereken bir yerde vurmaması takım halinde berbatız ve eldeki kadro bu oyunu alıp sürükleyecek kimse yok baskı kuramıyoruz ve rakipler bu fırsatı değerlendiriyor sen Avni Aker de rakibi boğamazsan rakipler tepene çıkar bu takım ilk 5 - 10 arası bitirir bu ligi başka da bi cacık olmaz

Nazim Can
30.10.2016, 19:01
Eldeki Ndoye Muhammet Suk'a bakınca Cardozo'Nun ölüsü oynardı demek istiyor renkdaş bence haklıda. Keşke ortalama bi forvet alınsaydıda böyle bir düşünce olmasaydı. Elimizdeki forvetler lig ortalamasının çok çok altında ne yazık ki.
Yahu kardesim adam kendi takiminda sahaya cikamiyor, dogru düzgün mac oynamamis, gelipte burda hangi pozisyonu gole cevirecek, pozisyona mi giriyoruzda golü iceri sokacak adamimiz yok, Orta Saha ve Stoper tandemindeki eksiklerimizi tamamlarsak, o topu adi her kim olursa olsun zaten iceri sokar, takimin omurgasi niteliginde 1 tane futbolcusu yok, oturmus Cardoza edebiyati yapiyorsunuz, ben gecen sene Cardoza nin 30 cm önündeki topa kosamadigini gözlerimle gördüm, birakalim su eski futbolcu fetisizmini.

Ozan Yazıcı
30.10.2016, 19:02
Devre arası 5 direkt oyuncu transfer etmezsek küme düşmemizi siyasi çekinceler engeller, bu kadar net..

Nazim Can
30.10.2016, 19:03
Devre arası 5 direkt oyuncu transfer etmezsek küme düşmemizi siyasi çekinceler engeller, bu kadar net..

O durum, Küme düsmekten daha rezil bir durum.

mkmoglu
30.10.2016, 19:05
herkes futbolcular kötü diyor iki kez kovulmuş başarısız olmuş adamı tekrar takımın başına getiriyorsunuz..aman ersununuza toz kondurmayın...

Fatih Öztürk
30.10.2016, 19:05
elestri bile yapamıyorsunuz, bir tane adamakıllı fikir acıcı bir elestiri yok....
takım kotu oynayabilir, oynamıstır da;
ancak gecen hafta cok yukarılara cıkan övgu cıtası bu hafta beraberlikde cok değişmis....
taraftar kendine bakıp ne istedigine karar vermeli ilk once....
basarılar....

Takımın eleştirilecek çok yanı yok çünkü ortada takım namına bir olgu olmadığı gibi geliştirelecek oyun yapısıda yok sezon başından beri sabit görüşüm budur.
Dün ve bugün 2 tane amatör müsabaka seyrettim, düzenli şekilde her hafta amatör maçları takip ederim net şekilde söylüyorum amatörde bile bu denli temelde hatalar yapılmaz.Su götürmez gerçekleri alt alta yazmaya kalksak yönetim düşmanı ilan ediliyoruz böyle bir dünya futbol literatüründe yok eleştirmekten zarar gelmez ama gerçekten sıkıntılar çok büyük.

anth
30.10.2016, 19:07
Hoca her hafta kredisini düşürüyor...

Ozan Yazıcı
30.10.2016, 19:08
O durum, Küme düsmekten daha rezil bir durum.

Maalesef, acı ama gerçek..

Hakan
Küme düşebilse başkanı IHO,hocası Shota Sadi Hami olan,futbolcuların aylarca para alamayıp birbirini yumrukladığı takım düşerdi.
Geçelim.

Doğukan Uçan
rize deplasman da bu sene kime 2 gol atmış

Ozan Yazıcı
30.10.2016, 19:11
Küme düşebilse başkanı IHO,hocası Shota Sadi Hami olan,futbolcuların aylarca para alamayıp birbirini yumrukladığı takım düşerdi.
Geçelim.

Bu sabah Caddebostan Sahili'nde yürüyüş yaparkan Hami Mandıralı'yı gördüm, sabah sporu yapıyordu benim gibi.
Gözgöze geldik, aklıma rezalet hocalığı değil Schalke'ye attıgı gol geldi.

ilyskm
30.10.2016, 19:12
İlk yarıyı 20 puan ile bitirebilir miyiz acep?

El Cordobes
tamam takım kötü. yetersiz. bi yığın eksiği var. zeki,akbaş,yusuf vs. olmadı olmuyor olmayacak... liste uzar gider.

ancak şu maçta puan kaybının bir numaralı sorumlusu ersun yanaldır. oyuna müdahale edemeyişiyle.

bir şekilde öne geçmişsin. dakika 80'e dayanmış. takım artık yorulmuş, oyundan düşüyor. bazı oyuncular çok bariz artık gizlenmeye başlamışlar.

benim stadda gördüğüm gol yemeden önce kulübeye aytaç çağrıldı. onun eşofmanları çıkarması, bandajları takması vs. bi müddet sürdü. sonra yine kulübede görüşmeler bişeler oldu. bu sefer suk da hazırlanmaya başladı. iki oyuncu birden değişilecekti. ancak bu süreç o kadar ağır işlediki en az 5-6 dakika geçmiştir. gol yediğimizde suk ve aytaç formalarıyla kulübede hala dikiliyorlardı. 4. hakemin yanına bile gelememişlerdi. sonra aytaç oturdu suk girdi.

ekici sarı yemesin diye değiştirebilirsin, okay baya yoruldu sarısı da vardı değiştirebilirsin. yusuf kötü, ndoye yoruldu değiştirebilirsin. bu kadar beklemenin bir anlamı yok. futbol anlık bir oyun ve takım bariz şekilde oyundan düşmüşken oyunu soğutmak adına yapılmayan hamleler, kenarda işin geciktirilmesi tamamen hocanın hatasıdır.

Ozan Yazıcı

20 puan kümede bırakır

anth
30.10.2016, 19:13
Durica da bana birini hatırlatıyor, ilk haftalar süper sonra birden hatalar sinsilesi...

İyi veya kötü maalesef mevcut kadroda Onazi yerine Aytaç, Ekici yerine Bero oynamalı...

Mevcut forvetleri görünce de Ramil e FORVETTE şans verilmelidir.

anth
30.10.2016, 19:14
Rize Yusuf-Kweuke takasını kabul eder mi?

Berkan
30.10.2016, 19:16
Rize Yusuf-Kweuke takasını kabul eder mi?

abi bu teklife cevap bile vermezler bence

Nazim Can
30.10.2016, 19:18
Oynamayanlarda, oynayanlar kadar kötü en az, yani kim oynasa en az bunlar kadar kötü oynuyor. Basarili bir takim olabilmek icin kimlerle yola devam edecegiz kimleri gönderecegiz o bile tam belli degil. hah bu adam tamamdir diyecegimiz Onur dahil kimse yok kadroda, ama bazilarina sorsan, Iho zamaninda düsmediysek simdi hic düsmeyiz diyorlarr, iste o küme düsme isi iholara, Ustalara bakmiyor, sahanin icinde ne kadar güclüsün ona bakiyor.

serdaracıl
30.10.2016, 19:22

Aynen. Ama biz ölü sevici gibi nerde bi ceset var bulup getiririz.

Enes Başkaya60
30.10.2016, 19:30
Sikebahceye bak bir penaltı bir kırmızı maçı aldılar helal fırat Aydınus....

Uğur Ö.
30.10.2016, 19:31
Bursa Konya maçını izledim dün. Konya hep doğruları yaptı hep sabırlıydı ama Bursa'da Del Valle ve Batalla kalitesini gösterdi. Konya'da geçen sene Traore vardı fark yaratan mesela, şimdi öyle biri yok. Traore şu an Karabük'te sıralıyor golleri. Rize'de bugün Kweuke'den başka adam yoktu ama adam takımı sırtlıyor. Osmanlı'yı NDiaye taşıyordu en çok. Diyeceğim, takım oyunu oynayamıyorsan bazen bir oyuncunun çıkıp maçı alması gerekir ağırlığını koyarak, böyle bir oyuncumuz maalesef yok. Transfer döneminde yanlışımız buydu bence, bir tane de olsa böyle kaliteli oyuncu alınmalıydı. Başakşehir örneği de var tabi bir de ama onlar artık takım olmuşlar belli

Katılıyorum. Bruma tek basina maç aliyor. Takimda bir tek Castillo var oda tutturamadi hala

Faruk BERBER
30.10.2016, 19:32
Sikebahceye bak bir penaltı bir kırmızı maçı aldılar helal fırat Aydınus....

Biz de 2 penaltı aldık, kulanamadıktan sonra anlamsız.

Bak şimdi nasıl kullanılır görürüz :)

Ozan Yazıcı
30.10.2016, 19:33
Kweuke ilk konuşulduğunda buralar ayağa kalkmıştı istemezük diye, ben dahil.
Sparta Prag'dan alacaktık yanlış hatırlamıyorsam.

Hakan
30.10.2016, 19:34
İkinci golü yemeden önce de kaç defa eksik yakalandık.Ulan sanki önde olan Rize.
Akakpo,Aytaç kim varsa doldurup yatacaktık olacak iş değil.

Enes Başkaya60
30.10.2016, 19:35
Biz de 2 penaltı aldık, kulanamadıktan sonra anlamsız.

Bak şimdi nasıl kullanılır görürüz :)

Aynen reis :-)

Bizim takımdan bir halt olmaz hocam bu kadar acizlik olmaz hoca dahil maçın 89.dakikasına kadar oyuncu degistirmemek kasti birsey olmalı yani ne anlamı vardı..

Berkan
30.10.2016, 19:35
Sorun şu ki bugün rize 2 sefer öne geçseydi biz değil beraberlik, farka giderdi rize

Murat'
30.10.2016, 19:37
İkinci penaltı için ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

katre-i.matem
30.10.2016, 19:39
Vallahi 10 kisi kalan karabuk kadikoy deplasmaninda bizden iyi top oynuyor

Faruk BERBER
30.10.2016, 19:39

Ben penaltı olduğunu düşünüyorum, kontrolsüz müdahale var.

Oğulcan topa hamle yapamadı, dengesini bozdu zaten dengesiz gelen Akbaş'ın.

hay1699
30.10.2016, 19:40
Aynı hislerle izliyorum maçı...

yazıkoldu
30.10.2016, 19:41
2-2 ye üzülmenin kahrolmanın manası yok, bu sene ligde tutunma süresi. 2-2 sen de kweoke ayarında bir adam var mı? Suk, Muhammet Demir, N doye ve Shiedaev'i dördünü verelim, kweoke'yi verseler hayır diyecek bir kişi var mı? Ersun'a yükleneceğinize bu soruyu kendinize sorun. Ersun gidecekse bu yönetim de gidecek başka yolu yok. Ama ben sabır ve devamlılık gerektiğini söylüyorum. Ersun ve bu yönetim birlikte 3 sene çalışsın, taraftar olarak böyle sonuçlara alışacağız değilse 4. amatöre gideriz.

Mücahit Tüfekçi
30.10.2016, 19:42
aşırı kontrolsüz gelişi var topla alakasız, teorikte net penaltı bence ama türkiyede verilmesine pek rastlamadığımız türden ..

serdaracıl
30.10.2016, 19:46

Takım bu haldeyken düşünmemiz gereken en son şeyin 2. Penaltı olduğunu düşünüyorum

Mert'
30.10.2016, 19:46
Fb macini izleyen var mi? Komedi resmen tiyatro oynaniyor.

Mücahit Tüfekçi
30.10.2016, 19:48
hala iho diyenler var yahu ihonun pisliğini bu yönetimden başkası temizleyemezdi ve o pislikte bizi tarihe gömerdi .. uefadan 1+1 ceza yiyip eldeki oyuncuları bırak gönderebilmeyi ücretlerini bile düşüremeyecek kapasitesizlikte olan ve üstüne uçuk paralarla 1 sene daha transfer yaptığı takdirde belkide koca kulübü izmir ve ankara takımları gibi haczedilip süründürecekti..

only ts
30.10.2016, 19:49
Guzel gunlerin gelecegine inaniyorum.. takimima guveniyorum. Biraz sabir. Guzel transferler ve yeni statla beraber cag atlayacagiz.

Enes Başkaya60
30.10.2016, 19:51
Guzel gunlerin gelecegine inaniyorum.. takimima guveniyorum. Biraz sabir. Guzel transferler ve yeni statla beraber cag atlayacagiz.

İnşallah Başkanim bizim de temennimiz o yönde...

Erdinç Barutçu
30.10.2016, 19:56
Takımda ileriye dönük en ufak bir ışık yok bence. İki penaltıyla sana hediye edilmiş üç puanı tutma becerisi bile olmayan birtakımdan bahsediyoruz. İlk penltı bence uzaktan yakından penaltı değil. İkinci bence penaltı. Peki neyi değiştirir bu? Oynamadan üç puan almayı bile beceremedi Ersun hoca. Acaba 2-1 den sonra neyi bekledi cevabı olan varsa açıklasın. Tamam sabredelim, destek olalım hepsi iyi güzel hoşta bu takım ne zaman "azda olsa" takım gibi oynamaya başlayacak? Sadece taraftarda var gelişme ama takımda hiç bir şey yok....

Uğur Kalyoncu
30.10.2016, 19:57
Karabüksporun sol beki hucumcu Latowlevici seninki sozde savunmacı Akbaş.

Şerefim uzerine yemin ediyorum ben Zeki Uğur Akbaş hiçbirini halisahaya çağırmam...

Vallahi de billahi de topçu falan değiller

Çok agir bir imtihandan geçiyoruz..

Atması hiç önemli değil Uğur kim de Trabzonspor da penaltı kullanacak..

Kafayı yememek elde değil...

Emre Veli
30.10.2016, 19:59
Kaleden forvete kadar berbattık. Rizespor gibi dağınık bir takıma bile nasıl organize atak yapamiyoruz gercekten anlayamiyorum. Sabretmeyi sürdüreceğiz ancak oyunda azicik ümit görmek istiyoruz. Dakika 83 olmuş hala tek degisiklik yapmazsan zatrn senden haz etmeyenler altinda farkli seyler arar hale gelir. Usta hocaya sabretmeye devam edecektir ancak taraftar; hic zannetmiyorum.

nakzo
30.10.2016, 20:02

İlk yarı 19 ikinci yarı 19 toplam 38 puan hedefim. Bu kadar kötü bir takım ancak bunu başarır.Geleceğin takımı, şampiyonluk kovalayacak takım, 50. yılın takımı deyip de ne kadar hilhat garibesi varsa takıma toplamak ne demektir? Rezillik diz boyu. Hiç bir takıma üstünlük kuramıyoruz. Hiç bir maçı kesin kazanırız diyemiyoruz. Rakip kim olursa olsun öne dahi geçsek her an gol yiyeceğimiz düşünüyoruz.Böyle bir takım olabilir mi kim gider böyle takımın arkasından.

gurur6134
30.10.2016, 20:09

Tartismaya bile gerek yok macdan sonra ogulcanda gidip hakemden ozur diledigini penalti oldugunu soyledi..

Fatih Öztürk
30.10.2016, 20:10
Trabzonspor'un sağ beki Zeki sol beki M.Akbaş.
Kabul edilemez...

robinhood61
30.10.2016, 20:11
Arkadaşlar başarısız olmamızın sebebi o kadar basit ki. Adam gibi futbolcu yok hepsi ucuz kalitesiz topçular. Genç yetenekli topçularımız da var ama onların gelişmesi için zaman lazım. Hal böyle olunca sıradan bir takım oluyorsun. Bu takım değil 2 sene 10 sene beraber oynasın yine bi bok yapamaz...Arada iyi transferler ve genç oyuncuların olgunlaşmasnı bekleyeceğiz başka çare yok...ersun falan da hikaye...bize başka bir teknik adam lazım...maç 2-1 iken hiç bir önlem almıyor böyle teknik adam olur mu?....

Murat'
30.10.2016, 20:12
Bu takım 40 puan barajını nasıl geçecek?

Devran Saka
30.10.2016, 20:16
rize golünü izledikten sonra işim çıktı dışarı çıkmadım gol atmamızı bekledim penaltı ve gol gelince dışarı çıktım, 2-2 olduğunu yeni öğrendim geçen hafta bu takımın gsye yenilmemesi galip gelmesi büyük raslantı şu rizeye bile direnemedikse

Jedi
30.10.2016, 20:17
şu galatasaray maçında bir şeyler döndü eminim, yoksa şu seyrettiğim takımın o maçtan puan alması tam bi mucizeydi

İ. SARAL
30.10.2016, 20:18
Hocanin adam değiştirmemesi tam skandal. Her mac ayni senaryo; gol atana kadar canımız çıkıyor, yerken çok rahatız. Sacma sapan gol yemede üstümüze yok.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sametaydin
30.10.2016, 20:22
Gerçekten komedi ya yediğimiz goller. Göz göre göre böyle hatalar yapılır mı? Savunma oyuncuları çok yetersiz gerçekten. Uğur ve Zeki çok kötüydüler. Öne geçtikten sonra gerçekten çok basit top kayıpları yaptık. Üstüne üstlük birkaç tane kontra yedik. Yahu önde olan takım nasıl kontra atak yer? Golden sonra geri çekilsek biz kontradan gol veya golleri bulurduk. Kötü oynadık. Bu maçta Ersun Yanal'ı da beğenmedim. Bu oyuna daha erken müdahale etmesi gerekirdi.

Yiğit SARI
30.10.2016, 20:27
Bu maçı alsak çok iyiydi

bordox
30.10.2016, 20:28
Trabzonspor'un sağ beki Zeki sol beki M.Akbaş.
Kabul edilemez...

Sence sorun bu iki isim mi?Ben bugün maçı izledim ve üzerlerine düşen görevi yapmaya çalışan bu iki isim olarak gördüm,hatta Akbaş Yusuf'un alması gereken penaltıyı aldı.
Bizim sorunumuz defans değil,orta saha ve forvet.
Yediğimiz gol attığımız gol karşılaştırması yapılınca da çok rahat görülüyor.

katre-i.matem
30.10.2016, 20:28
Karabüksporun sol beki hucumcu Latowlevici seninki sozde savunmacı Akbaş.

Şerefim uzerine yemin ediyorum ben Zeki Uğur Akbaş hiçbirini halisahaya çağırmam...

Vallahi de billahi de topçu falan değiller

Çok agir bir imtihandan geçiyoruz..

Atması hiç önemli değil Uğur kim de Trabzonspor da penaltı kullanacak..

Kafayı yememek elde değil...
Iyi penalti atan bi dunya savunmaci var. Gorduk ki ekiciden iyi de atti. Akhisarda oynarkende penaltici ugur du

Erkan A.
30.10.2016, 20:29
ben iki üc gün evel yazmistim hikmet Karaman gece Gündüz trabzonspor taktikleri yapti ve sonunda basarili oldu ..

rakiplerimizin cok cok iyi golcüsü oldugu Zaman kweuke gibi gol herzaman yeriz ...rakiplerimizin on numarasi oyunkurucusu oldugu Zaman suanki kadromuz herzaman yenilir..

gs maci vardi diyorsaniz 90 dakika tekrarini izleyelim gercekten cok sansliydik ..futbol biraz sans oyunu tabiki ..suan sikeciler durumu 5-0 yapmislar ve puanlari 15 oldu simdik haftaya da yenilirsek yine alt siralara düsecegiz bügün cok büyük firsat kacirdik gibi görünüyor ..devre arasina Kadar hic bisey daha olmaz böyle devam eder

zeki ve Mustafa akbasa elestiri edenler yapanlar bosuna kafanizi yormayin suanki kadroda malesef bu yeteneksizlerden baska yetenekli yok bek oynayacak gercek budur ..

devre arasini cok merak ediyorum transferde umarim yine son gün beklenmez transfere ihtiyaci olan acil olarak trabzonspordur süperligde her takim oturmus bizden haric ..

onazi icin yazacak cok seyler var aslinda sinirden yazmayacagim yanlis bisey yazarim diye ..okayi destekleyenlere de inanamiyorum bizim Saglam ön liberomuz yok ..

herseyi Mehmet ekiciye bagladik oynarsa kazaniyoruz Mehmet yoksa trabzonsporda suan yok sahada ..son olarak gargalarla oynayacagimiz macta gs macinin aynisi olurda kazaniriz diye düsünmesinler ..gargalarla oynayacagimiz mac golü gecer veya berabere biter yani 0-0 yani mutlaka bir veya iki gol atmaliyiz ayrica gargalara karsi penalti felan bu gibi seylere güvenmemeliyiz ...suan izliyorum karabükü Duman etiler kirmizi kart ve gelsin goller ..

Rıza ÇOLAK
30.10.2016, 20:29
İki gol yedik, ikiside birbirinin kopyası. Zeki ve Uğur un gollerdeki payı yadsınamaz derecede yüksek. Bi kuveike yi yenemedik.

Enaldo61
30.10.2016, 20:31
fiyasko resmen şu maç komple. Bu maçı kazanamayan takıma da hocaya da dicek söz yok.

katre-i.matem
30.10.2016, 20:32
9 hafta 11 puan. Atilan gol sayisi 6. En az gol atan 2. takimiz. Neresinden tutarsaniz elinizde kalir.

ÇaGaTaY
30.10.2016, 20:32
İlk yarı sonunda hedefimiz 20 puan olmalı bu maçtan sonra.
Gs maçından sonra havayla bu barajı geçeriz diyodum ama yanılttılar yine beni sağolsunlar.
Devre arası hiç bişe alamasalar bi tane forvet alarak bu seneyi tamamlama gayreti içinde olmalıyız

ilyskm
30.10.2016, 20:36
Altı pastan topu kaleye direk vuracağı yerde topu durdurmak isteyen bir santraforumuz var ne güzel değil mi? Biz ona santrafor diyoruz ama onun literatürde adı öküz, öküze ayıp olmasın çünkü öküz o pozisyonda top ona çarpsa gol olabilirdi

Uğur Kalyoncu
30.10.2016, 20:37
Iyi penalti atan bi dunya savunmaci var. Gorduk ki ekiciden iyi de atti. Akhisarda oynarkende penaltici ugur du

Hocam dunyada bir sürü penaltı atan savunmaci var tamam da iyi kötü bu adamlar ayağına hakim..Ugur un ayagina geldiginde ben diken ustundeyim ve eminim ki benim gibi bir sürü kisi diken üstündedir..

Akhisarda agirliginin vermis olduğu etkiyle 2 3 kere iyi kullanmıştır ki attigini ben de hatırlıyorum ama Trabzonsporda penalti kullanacak kalitede kalibrede yetenekte bir adam degil Uğur Demirok..

Trabzonsporda oynuyorum diye opsun basina koysun yeter penaltiya gerek yok..

Cok doluyum bu arada kusura bakma hocam..

ilyskm
30.10.2016, 20:38
Bizim öküzümüz kafasına gelen topa hiç hamle yapmasa top kafasına çarpsa en azından kaleye gidecek, o ne yapıyor gelen ortaya birde bilerek kafa vuruyor sonuç aut

katre-i.matem
30.10.2016, 20:40
Hocam dunyada bir sürü penaltı atan savunmaci var tamam da iyi kötü bu adamlar ayağına hakim..Ugur un ayagina geldiginde ben diken ustundeyim ve eminim ki benim gibi bir sürü kisi diken üstündedir..

Akhisarda agirliginin vermis olduğu etkiyle 2 3 kere iyi kullanmıştır ki attigini ben de hatırlıyorum ama Trabzonsporda penalti kullanacak kalitede kalibrede yetenekte bir adam degil Uğur Demirok..

Trabzonsporda oynuyorum diye opsun basina koysun yeter penaltiya gerek yok..

Cok doluyum bu arada kusura bakma hocam..
Hayalimizdeki Trabzonspor da evet. Ama bu takimda frikikleri zeki kullansa absurt durmaz. Kabul etmesi zor ama siradan bir anadolu takimi olduk. Gecmisimizle taraftarimizla bagdasmayan bir takim var sahada.

brnclhn
30.10.2016, 20:44
Maç bitti formalar değişiliyor,rakip topçularla sohbetler ediliyor...takımda birçok sorun var ama bu vurdumduymazlık,kabulleniş çok büyük sıkıntı...insanı kahreden ve küçüldüğümüzü düşündüren bu...

Jedi
30.10.2016, 20:47
Altı pastan topu kaleye direk vuracağı yerde topu durdurmak isteyen bir santraforumuz var ne güzel değil mi? Biz ona santrafor diyoruz ama onun literatürde adı öküz, öküze ayıp olmasın çünkü öküz o pozisyonda top ona çarpsa gol olabilirdi

angus gibi bir şey o o zaman...

cyberentalpi
30.10.2016, 20:49

İho nu sadece boşa harcadığı parayı bir hesapla. ödedigi tazminatları, elinden kaçan futbolcuları.bu takım kötü ise Usta dan daha fazla sorumludur İHO.

cyberentalpi
30.10.2016, 20:54
İki gol yedik, ikiside birbirinin kopyası. Zeki ve Uğur un gollerdeki payı yadsınamaz derecede yüksek. Bi kuveike yi yenemedik.

birinci gol kesinlikle akbas ın hatası. adamı kaçırdı.
Ugur hatalıdır. zeki zaten yeteneksiz. ama gol atmayı beceremiyoruz. 1-0 dan sonra az itsek 3-0 olurdu. Mesela başakşehir 3-0 yapardı. Udur ve durıca yanina mutlaka bence yalçın ayhan ı almalıyız. 35 yasında felan ama durica gibi olur.

signal
30.10.2016, 20:55
hiç umut vermeyen bir takım var sahada. Bu takım seneye birkaç takviye ile şampiyonluğa oynayacaktı sözde. Seneye gene sil baştan takım olur.

Yıllardır bir iskelet takım kuramadık.

robinhood61
30.10.2016, 21:00
biz üst üste iki maç kazanamayacak mıyız? Gülmek mutlu olmak bize haram mı? söyleyin ulan !

sametaydin
30.10.2016, 21:00
Br yıl yetmez bence en az 2 yıl lazım. Bir de mali olara sıkıntıda olduğumuzu düşünürsek ve para harcayamayacağımızı düşünürsek takımı iyi futbolcularla takviye etmek daha da zorlaşacak. Hayırlısı bakalım.

nakzo
30.10.2016, 21:20
bizde forvet oynayan şahısları halı saha takımına alır mısınız????????????????????? Cevap zaten durumun özeti bunlar futbolcu felan değil bunlar futbolun başına gelmiş en büyük beladır.

BERBATOV61
30.10.2016, 21:33
Ya yeter şu ihonun kaymağını yediği bunlar her rezillikte ama iho şöyleydi kardeşim düZeltmek için geldin oraya ihoyu bize kötülemenin manası yok iyi olsa zaten o koltukta olurdu halen daha ama işin ilginci çok para harcadı diyorsun iho için geldiğinden beri 50 milyonlira bonservis vermişssin ve ihonun zamanından bile rezil bir takım var sahada birazda kendi hatalarınızı kabul edin artık .

Bu halen daha bu takıma inanan arkadaşlar heralde devre arası ersun bey başarılı olsun diye harcanacak paralara güveniyor merak ettiğim sene başı bütçe o bu diyen bu adamlar devre arası kimi yollayıpta bu takıma fayda sağlayacak 4 5 adamı alacak madem alınabiliyordu 5 ay topçu bakıp niye almadılar nereden baksan mantıksızlık hani bütçe yoktu ?

Bu takımın bu kadar rezil olması için 50 milyon lira harcamaya gerek yoktu bu rezillik bunların kendileri temizleyecekler başta da ersunu kovarak işe başlamalılar

Hakan
30.10.2016, 21:35
Canım günahsız Yusuf yine günah keçisi ilan edildi yazıklar olsun.Olcay Çakır göreve.

Önder28
30.10.2016, 21:41
berabere diyen 15 arkadaşı bir de yağmur çamur demeden takımını koşulsuz destekleyen 8 bin taraftarı tebrik ediyorum... geriye kalan faso fiso, yine bize hüsran yine bize uykusuz geceler...

ilyskm
30.10.2016, 21:42
Yaw fazla bir şey değil aslında aradığımız futbolun temel kurallarını bilen topçular, bu 11 i kurmak da bizim gibi futbolu çok iyi bildiğini iddia eden bir takıma nasip oldu, bu da bir başarıdır aslında, en yeteneksiz, en beceriksiz topçuları bir araya getirmek...dikkat edin her takımın üzerine oyun kurduğu bir topçusu var, bizde bırakın topçuyu onun kötü oynadığını görüp değiştirecek hoca dahi yok...

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

ysngmz
30.10.2016, 21:44
Hoca gitmeli dedik tukaka ettiniz bizi ersun defolsun kim gelirse gelsin bu odunlardan birşey olmaz Allah sonumuzu hayır etsin

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Öztürk
Sence sorun bu iki isim mi?Ben bugün maçı izledim ve üzerlerine düşen görevi yapmaya çalışan bu iki isim olarak gördüm,hatta Akbaş Yusuf'un alması gereken penaltıyı aldı.
Bizim sorunumuz defans değil,orta saha ve forvet.
Yediğimiz gol attığımız gol karşılaştırması yapılınca da çok rahat görülüyor.

Başlı başına olmasada büyük sorunlardan ikisi bunlar.
Yenilen ilk golde Akbaş'ın derinlemesini kaybetmesi diğer goldede Zeki'nin yerini kaybetmesiyle geldi.
O ortalar yapturılırsa bu goller yenir.
Ligde en kötü geri dörtlü bize ait üzerine tanımam.

taha küçük
Her yıl ilk yarıyı 24 puanla kapatiyotuz bu yıl 20 olsa nolur sanki şampiyon olacağız ben bu yıl sabredilmesi taraftarıyım bekleyecegim eğer öteki sene de yine böyle olursa işler daha sabredilecek birşey kalmamıştır bence bir transfer dönemi gelsin hele kaliteli birkaç adam alsak bile bu takımda birşeyler degisir bence.
Sabır sabır sabır.

ysngmz
30.10.2016, 21:45
Sadece puan kaybettigimizde buraya gelip, hocaya ve baskana laf eden bir tayfa var. mac kazandigimizda yada diger durumlarda onlari hic bir konuda goremezsiniz.. bu kisilerin uzaklastirilmalari gerekiyor. Bmn yonetimi lutfen hassasiyetli olun, bu kisileri sonsuza dek banlayin.
Seni bamlasinlar at gözlüklü taraftar

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

uzungöllü
30.10.2016, 22:01
Topa bu kadar sahip olup ne oynadığı belli olmayan başka bir takım olamaz.Bunca verimsiz ve yeteneksiz oyuncu topluluğu da bu takıma yakışmıyor. Bu maçı da yine hocamızın sayesinde kazanamadık ve 2 puan gitti. Keşke kaybedilen 2 puan olsaydı. Çok yazık.

ilyskm
30.10.2016, 22:07
Soru: Süper lig için bir takım kur deseler Trabzonspor'dan hangi topçuları alırdınız?

İ. SARAL
30.10.2016, 22:12
Her zaman hevesimizi kursağımızda bırakmak zorunda mı bunlar?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet Kara
30.10.2016, 22:14
Trabzonspor , bu sene ekonomiyi düzeltecek , saha içinde fazla bir şey beklemeyin. Ben kendimi alıştırdım , artık üzülmüyorum.

ilyskm
30.10.2016, 22:20
Yusuf Yazıcı denen bir topçumuz vardı, ne oldu bu topçumuza bilen var mı?

bahadır2561
30.10.2016, 22:22
Ruhsuzlar yürüyerek top oynamaya çalışıyorlar

nakzo
30.10.2016, 22:23
Ey gidi emrah eren mükemmel bir oyuncudun 2004_2005 kadromuzun çok değerli oyuncusuydun.Bu akşam tgrt spor programında yorumcu olarak bulunuyor bana göre Trabzonspor Türkiyenin en büyük takımıdır dedi. Seni her zaman takdir edeceğim.

memozcan
30.10.2016, 22:25
ama okay büyük potansiyele sahip diyen çıkmadı mı hala?

ccd6167
30.10.2016, 22:27
Topçularda suç yok bunların bazılarının sözleşmleri bitiyordu biz ödüllendirdik

Sorun ersun yanaldadır. Yusufu sağa çekip sahanın en etkili adamı bero yu sola çeken bir zihniyet maçı katletmiştir. Bu yaptığı 1 2 3 değil. Kafasına göre kadro çıkaran zihniyette asıl sıkıntı

ccd6167
30.10.2016, 22:27
Topçularda suç yok bunların bazılarının sözleşmleri bitiyordu biz ödüllendirdik

Sorun ersun yanaldadır. Yusufu sağa çekip sahanın en etkili adamı bero yu sola çeken bir zihniyet maçı katletmiştir. Bu yaptığı 1 2 3 değil. Kafasına göre kadro çıkaran zihniyette asıl sıkıntı

nakzo
30.10.2016, 22:28
Atay başkan benim gordugum en iyi baskandir.O kısıtlı imkanlarla tolga, erdinç, smikoviyak ,emrah eren, volkan bekiroğlu, le young,romaşenko gibi adamları alıp mükemmel bir takım yaratmıştı.Usta tam bir balon ve hayal kırıklığıdır.

ÇaGaTaY
30.10.2016, 22:29
Soru: Süper lig için bir takım kur deseler Trabzonspor'dan hangi topçuları alırdınız?

Durica

nakzo
30.10.2016, 22:29
Okay bölgesinin türkiye liglerindeki yetersiz adamlarından biridir.

olcay_61
30.10.2016, 22:32
bu beraberliğin tek sorumlusu oyuna müdahale edemeyen Ersun Hocadır.
2-1 öndesin rakip 3 forvete dönmüş karşı hamle yap be

nakzo
30.10.2016, 22:32
Yenilen ilk golde Akbaş'ın derinlemesini kaybetmesi diğer goldede Zeki'nin yerini kaybetmesiyle geldi.

En kötü forvet hattı ve en işe yaramaz orta sahalarda bizde bunlarıda unutmayalım lütfen.

bordox
30.10.2016, 22:35

Gelen ortalar öyle kafaya ve boş adama yapılan bilinçli ortalar olsa belki haklı olabilirdin ama açıkcası o gollerdeki hatanın büyüğü iki kişi bir forveti kontrol edemeyen stoperler ve çıkıp aşamayan kalecinin hatası,neredeyse korner noktasından ve yerden gelen iki zorlama orta yapıldı.
Çok baskılı ve organize olarak rakibi sahasına hapsedersin ve bekler hücuma genişlik kazandıramaz olur veya her defasında rakipten çalım yer,alanını boşaltır o zaman eleştirilerinde haklısın derdim,Zeki ve Akbaş ortalama bir takımda oynasalar,sırf Trabzonlu oldukları için bu kadar üstlerine gidilmezdi.
Sahada %100'ünü veriyorlar,ideal bir Trabzonspor kadrosunda yer bulamazlar belki ama bugünkü sorunun kaynağı değiller,sorun takımı yönetmesi gerekenler,oyuna ağırlığını koyması gerekenler bu gerçeği görmek çözümün ilk adımı,sorunu yanlış yerde aramakla boşa zaman harcıyoruz.
Osmanlıspor'un beki Pinto dışında fark yaratan bir bek yok ligimizde,liderin sol beki beğenmeyip gönderdiğimiz Ferhat Öztorun.
Şu anda da harikalar yaratmıyor,bizde ne oynuyorsa aynı.

olcay_61
30.10.2016, 22:36
mustafa akbaşı defansif özelliğinden dolayı oynatıyor sanıyordum ama adamın kademesinde durduğu yokki, madem bu şekilde oynatacaksın onu adam orta yapamıyor içeri giremiyor bırak ibanez oyanasın bari orta falan keser nasılsa defans önemli değil

Doğukan Uçan
30.10.2016, 22:37
başkan taraftarı kandırmaktan vazgeçsin ? bu mudur geçiş sezonu kadrosu ve seneye bu kadroyla mı şampiyon olacakmışız.

olcay_61
30.10.2016, 22:38
tabi bir de okay gibi bir gereksiz var, 5 maçta 1 iyi oynar okadar. onu oynatacağıma çıkar aslanlar gibi çift forvet oynarım

ccd6167
30.10.2016, 22:43
Ersun hoca açsın izlesin de klooptan simeoneden lucian favre den hocalık öğrensin. Bu kafayla ya eskişehire hoca olur yada ligtvde. Yazık

ilyskm
30.10.2016, 22:44
Durica

Trabzonspor'un en büyük sıkıntısı ve çözemeyeceği sıkıntısı bu, 18 kişilik kadroda 1 kişi o da defanstan

ccd6167
30.10.2016, 22:47
mustafa akbaşı defansif özelliğinden dolayı oynatıyor sanıyordum ama adamın kademesinde durduğu yokki, madem bu şekilde oynatacaksın onu adam orta yapamıyor içeri giremiyor bırak ibanez oyanasın bari orta falan keser nasılsa defans önemli değil

Olay mustafa olayı değil bence. Canerinde defans ı kötü.

Ersun hoca zaten defansı mı iyi hücumu mu iyi bk desen hücumu iyi olanı seçer fakat adam başka yerlerde yaşıyor.

Yahu senin elinde 10 numara yoksa çift forvet oynarsın sahada. Bu adam taktik falan unutmuş hep

Ozan Yılmaz
30.10.2016, 22:51
Takım sanki futbolculardan değil de; kör, topal, sağır, aksak, dilsiz, sakar, beceriksizler vs. topluluğundan oluşan bir gruba benziyor!

ÇaGaTaY
30.10.2016, 22:55
Şimdi daha gerçekçi düşünelim. Yaptığı işler itibariyle yönetimi desteklesem de takım bize bir gerçeği haykırıyor; Bu seneki transferler, kurulan kadro tam bir fiyasko..

İHO zamanında kurulan kadro bile bu kadrodan bi kaç gömlek üstündü malesef.

Takımın elle tutulan nerdeyse hiçbir bölgesi yok.
İlk gol sol kanattan geldi. (Sol bek transferi yetersiz olup sahaya sürmeye cesaretleri bile olmadığından bek olmayan akbaş ile idare etmeye çalışıyoruz)

İkinci gol sağ kanattan geldi. (Cavandayı plansız şekilde satıp, sağ bek transferi yapılamadığından takımdaki alternatifsiz tek sağ bek Zeki yavruyu oynatmak zorundayız. Kendimiz ettik kendimiz bulduk Zekiye kızmanın manası yok)

Her iki golde stoper olan Uğurun hatası var (Duricaya partner olacak elimizdeki en iyi stoper, o da vasat işte)

Geçen sene M Bia lı orta saha yerine bu sene Onazi li orta saha kurduk. Onazinin hali içler acısı.

Okay geçen seneki gibi vasat (Bazı maçlar konsantre olursa iyi işler yapabiliyor)

Mehmet Ekici takımı ileri götürebilecek elimizdeki tek adam.

Takıma sağ açık da alınmadığı için yapılan iyi transferlerden Bero yu yanlış yerde oynatarak ondan alınacak verimi de düşürüyoruz.

Sol açıkda fırtına gibi esmesi beklenen Castillodan hala verim alamadığımız ortada. Sakatlıkta yerinde oynayan Yusuf geldiği günden beri her geçen yıl geriye giden saç baş yolduran bi adam

Yapılan en büyük hata, takımın en eksik olduğu yerde elindeki gol atabilen tek adamı aynı sağ bekte olduğu gibi büyük bir cesaretle gönderip yerine ise gittiği hiçbir takımda dikiş tutturamamış, hiçbir düzgün istatistiği olmayan bi futbolcuyu kurtarıcı olarak getirmeleri yapılan en büyük hatadır. Bu bölgede de geçmiş senelerde yüzüne bakmadığımız N Doyenin bizi kurtarmasını bekliyoruz. Halimiz o derece vahim.

Sonuç: Kadro bu denli rezilken Ersun Yanal a suç bulmanın çok manası yok. Amacımız devre arasına kadar 20 puan toplayıp devre arasında 1 tanesi bitirici bir forvet olmak üzere 3 transfer yapıp bu seneyi noktalamak. Sezon sonunda da yapılan hataları kabul edip transfer politikasını değiştirmek

bordox
30.10.2016, 22:58
Burada defansa yapılan eleştirileri anlıyorum ama sorunun bu olmadığı üzerine herkesle tartışırım,hatta yeni kurulan bir takımda olmaması gerektiği kadar defans öne çııkıp risk alıyor,fedekarlık yapıyorlar,ağır yapılarına rağmen öne çıkıp,takımın boyunu kısaltıyorlar ve rakip de bunu fırsata çevirdiği için birinci suçlu onlar oluyor.
Sorun organize olamayan orta saha ve forvet,bütün maçları izledim,defansın yaptığı fedekarlığı,emeği ve mücadeleyi verseler böyle olmazdı.