PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 8. Hafta | Galatasaray 0-1 Trabzonspor l Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7

grandmaster
16.10.2016, 20:49
2 yıl önce deplasmanda Trabzonspor'un kazandığı maç gibi olması dileğiyle

artvints
16.10.2016, 20:52
lig bitti, ramil yazıcı falan oynasın çok birşey farketmez.

Nadir Bekar
16.10.2016, 20:52
zor ama sonuçta TRABZONSPOR luyuz , kazanacağız...

Jedi
16.10.2016, 20:54
bu cimbom bizi kevgire çevirir ,net..

Ogün'
16.10.2016, 20:54
İyi oynasak bile işin içine hakem faktörünü de katarsak puan almamız büyük sürpriz olur.

Full HD
16.10.2016, 20:55
Gol atmamiz cok zor.Bugün gördük adamlar vasat!

Berkan
16.10.2016, 20:56
Aksilik olmazsa maçtayız :) Allah utandırmasın

EnjoyTheMusic
16.10.2016, 21:01
şikebahçe bu hafta puan kaybedip diğer istanbullu şikecilelerle puanfarkını açtığı için ben bu maçta hakemden yana sıkıntı yaşayacağımızı tahmin etmiyorum. bence puan alacağımız bir maç olacak. iyi mücadele ediyoruz. bu forvetler her maç beceriksiz olacak değil sonuçta. karambol vs olup da goller bulacağımız maçlar da olacak, olmalı :)

Kemal Öztel
16.10.2016, 21:04
Sağlam yaslanmalıyız hocanın tam kontra takımı kurması gerekecek

-------------------Onur----------------------
Zeki---Uğur--------------Durica---M.Akbaş
---------Okay---Mehmet---Bero-----------
Yusuf--------------------------------Castillo
------------------NDoye--------------------

redbul
16.10.2016, 21:11
eren den hattrick bekliyorum tarihi hezimete hazır olun

mete61bordomavi
16.10.2016, 21:12
Maç başlığında anket yok. Kaç kere diyoruz anketli açın maç başlıklarını...

Hakan
16.10.2016, 21:14
That's a football.Kazanacağız.

Enisc
16.10.2016, 21:15
Eyvah.

Enes Ünal Kaya
16.10.2016, 21:17
Sağlam yaslanmalıyız hocanın tam kontra takımı kurması gerekecek

-------------------Onur----------------------
Zeki---Uğur--------------Durica---M.Akbaş
---------Okay---Mehmet---Bero-----------
Yusuf--------------------------------Castillo
------------------NDoye--------------------

kesinlikle kadro bu olmalı.

Doğukan Uçan
16.10.2016, 21:18
bari tribün dersi verelim meşale ses bombaları yakalım arenayı :D

DeAgLeMaNyAq
Akhisar maçında tek kale oynayan bir Trabzonspor vardı. İnşallah bu maçta tek kale oynayan bir GS izlemeyiz. Her ne kadar galibiyet hasreti yaşasak da beraberlik iyi sonuç olur...

mete61bordomavi
Eyvah.

Merak etme! Ben de Yusuf Yusuf ediyorum. Demek ki o maça ilk 11'de Yusuf Erdoğan ile başlamak lazım :D

bahadır2561
16.10.2016, 21:19
yeneriz

batugol
16.10.2016, 21:20
Akhisar maçıni gördükten sonra
Hezimetlere bekleyen arkadaşlar moralini bozmasin
GS yi de seyrediyoruz
Öyle Kevgire donmeyiz merak etmeyin

nakzo
Su akhisarı yenemeyen takımdan bir halt olmaz.gs farklı kazanır hiç kendimi kandıramam bu kadar kötü transfer yapan yönetim görmedim iho çobanına rahmet okutacak kadr futboldan uzak ve beceriksiz bir yönetim var.Suk necir ya onazi nedir ya castillo nedir ya...

Onur
Karakterli bir oyun oynayalım da sonuç mühim değil. En azından takımın birbirini biraz daha tanıdığı izlenimi edinsek yeter.

mete61bordomavi
16.10.2016, 21:22
yeneriz

Neye dayanarak böyle konuşuyorsunuz? Ben gerçekten ya forumu trollüyorlar ya da cidden çok umutludurlar diyorum.
Yahu siz bu oyuna sevinip de olacak diyorsunuz ya :D Neyse...
Sonuçta içinde umut besleyenlere, hele hele böyle günler de daha çok saygı duyuyorum. Fakat sizleri hiçbir zaman anlamayacağımı anladım.

bahadır2561
16.10.2016, 21:25
Neye dayanarak böyle konuşuyorsunuz? Ben gerçekten ya forumu trollüyorlar ya da cidden çok umutludurlar diyorum.
Yahu siz bu oyuna sevinip de olacak diyorsunuz ya :D Neyse...
Sonuçta içinde umut besleyenlere, hele hele böyle günler de daha çok saygı duyuyorum. Fakat sizleri hiçbir zaman anlamayacağımı anladım.

Öyle düşünüyorum siz düşünmeyebilirsiniz gayet normal

Bekleyelim görelim

Enes Ünal Kaya
16.10.2016, 21:26
Pes etmeyelimde hemen. Üzerine koyarak devam etmemiz lazım her hafta geleceğin takımını kuruyorsak. çok kırılgan olmamak lazım

pazarkapılı
16.10.2016, 21:37
kazanacagımızı düsünüyorum....

Mert'
16.10.2016, 21:38
Fark yemeyiz umarim.

Necmettin ALTUNTAŞ
16.10.2016, 21:41
yaz dostum bi sıfır.

Courage
16.10.2016, 21:44
Büyük maçların havası başka olur diyeceğim ama .....

En azından ''büyük kulüp'' olduğumuzu tekrardan bu deyyuzlara hatırlattığımız bir maç olur. Şöyle kafalarına vura vura 3 puan gelirse lige yeniden başlangıç diyebiliriz. Başarılar Trabzonspor!

Fatih Özkan
16.10.2016, 21:46
İzlemeyi düşünmüyorum.

Hasanu
16.10.2016, 21:47
Bu takıma Abdülkadir,Yazıcı ve Ramil'i monte etmek zaten mümkün değil.Hadi monte ettin diyelim bu futbolcuların kariyeri başlamadan biter.Bu kadar net.Takım zaten bir şey oynamıyor,bu oyunla onlar da kaybolup gider.
Ayriyeten Ersun hoca bence kendi oyununu sorgulaması lazım.Bizim bu oyunumuzu direkt oyun olarak adlandırsak bile bu oyun böyle gol atma özelliği olmayan ileri üçlüyle oynanmaz.Takımda ileri üçlüye gol atma becerisi olan üç isim bu oyunu değiştirebilir.Ancak kesin çözüm olmaz.Bize bir önlibero(eğer Aytaç son maçtaki performansını sürdürürse gerek olmayabilir.)bir tanede kreatif futbolcu gerekiyor.Bunlar oynanmaya çalışılan oyunu çok farklı boyutlara taşır benden söylemesi.

Mert Oğuzlu61
16.10.2016, 21:51
Gol attıktan sonra stadlarında çalan o salak müziği duyar gibiyim. Defalarca çalacak gibi gözüküyor. Bu maça 0 puan yazıyordum, Akhisar ı yenelim Gs den 0 puan Rize den 3 puan ve Bjk den 0 puan diyordum Akhisar tüm planları bozdu. Haftaya bu saatlerde elalem Trabzon kümeye diye inletecek ortalığı, İstanbul dayım böylesi daha zor oluyor insan içine çıkacak yüzüm kalmadı. Futbol artık bize acı veriyor, büyüklük felan kalmadı bittik biz. İlk 4 e burun kıvırdığımız günleri çok arayacağız. Vadesi dolmuş, hayattan beklentisi kalmamış ihtiyarlar gibiyiz.

mete61bordomavi
16.10.2016, 21:55
Gol attıktan sonra stadlarında çalan o salak müziği duyar gibiyim. Defalarca çalacak gibi gözüküyor. Bu maça 0 puan yazıyordum, Akhisar ı yenelim Gs den 0 puan Rize den 3 puan ve Bjk den 0 puan diyordum Akhisar tüm planları bozdu. Haftaya bu saatlerde elalem Trabzon kümeye diye inletecek ortalığı, İstanbul dayım böylesi daha zor oluyor insan içine çıkacak yüzüm kalmadı. Futbol artık bize acı veriyor, büyüklük felan kalmadı bittik biz. İlk 4 e burun kıvırdığımız günleri çok arayacağız. Vadesi dolmuş, hayattan beklentisi kalmamış ihtiyarlar gibiyiz.

Yapma genç kardeşim. Yapma! Beni de ağltacaksın.
Burda ciddi ciddi haftaya Gs'yi yeneceğimizi düşünenler var. Dikkat et linç ederler seni... :D

ccd6167
16.10.2016, 22:00
İlk defa bir maçtan umutluyum. Tek yapmamız gereken snijder ile erene duran toplarda dikkat

gayse öyle büyük bir futbol oynamıyor kontradan buldukları son gol var

top kendilerinde olduğunda çok da iyi pas yapabilen takım değil sadece selçuk ve snijder pas yapabilme yeteneğinde

zeki-uğur-durica-akbaş

Bero-okay-onazi-güray

----------ekici

--------dama doy

2-3 lü sıkıştırmalarla rakibi sıkıştırmamız lazım. Ekici ye çok iş düşüyor. Ekicinin yerinde bero daha verimli olur bence..Top mümkün olduğunca onlarda kalmalı. Liverpoolun bu sene büyük maç taktiği bu. Rakibi
2li 3 lü sıkıştır ani atağa kalk

1-0 yada 2-1 alırız. At fava bekle

Arda'
16.10.2016, 22:02
Bizim takım arenadaki maçlarda daha iyi oynuyor gs maçlarında ama Bruma vs Zeki Yavru diyorum. Hakem de devreye girmez umarım geçen sezonki 2 maçı biliyoruz.

robinhood61
16.10.2016, 22:03
gs yi yeneriz diyen arkadaşlar neyin kafasını yaşıyor acaba çok merak ettim? 1-0 ya da 2-0'a razıyım.....fark yersek kötü olur....lütfen biraz gerçekçi olun takımın hali ortada..üstelik deplasman performansımızı bilmiyor gibi konuşuyorsunuz

Doğukan Uçan
16.10.2016, 22:04
adamların en formda zamanı ne yenmesi allah aşkına hadi onuda geçtim bizim beraberlik yada galibiyetimiz son yıllarda alacağımız en flaş sonuç olur.

iddaa bile gs ye 1.10 ya da 1.20 oran açacaktır muhtemelen. kimse kendini kandırmaya çalışmasın.

bunlara ek olarak stat full çeker bu maçta. bruma kanadı felç eder. sneijderi bilerek oynatmadılar bu hafta.

kısacası şapkadan deve çıkar ama bizim puan alma ihtimalimiz yok.

bu maçtan sonrasına bakmalıyız ki rize maçının bjk ve gs maçı kadar zor bir maç olacagını düsünüyorum. üstlelik geçen seneki 6-0 lik sonuç rakibi daha da hırslı yapacaktır.

ilk yarı bitine kadar 7-8 puan alırız. ben daha ilerisini göremiyorum. kimi yeneceğiz puan durumuna baktığımız da ? iki ihtimal var adanaspor ve rizespor.

Fatih Özkan
16.10.2016, 22:05
Yeneceğimizi düşünenlerle dalga geçen embesillerin amacı ne ?
Adam umut ediyor kardeşim, güveniyor demek takıma! Sana ne ?
Aksini düşünüyorsan "Kaybederiz" de geç! Sinir ediyorsunuz ulan adamı!

Reha
16.10.2016, 22:08
ONUR

Akokpo-uğur-durica-İbanez

Bero- Okay- Onazi- Ekici Yusuf

D' AME NDOYE

Bu kadro u maçı kaybetmez...

Ahmet Kara
16.10.2016, 22:10
Maçın mutlak favorisi Galatasaray , o yüzden hiç de umutlu değilim bu maçtan. Oyun planına gelince , ister istemez geriye yaslanarak oynayacağız. Kanatlar da mutlaka Yusuf ve Castillo oynamalı. Gs'nin vereceği geniş alanlarla belki bir şeyler yapabiliriz.

Arda'
16.10.2016, 22:12
2 sene önce 3-0 biten maçtan önce de herkes yeniliriz fark yeriz diyodu gördük sonra neler oldu öyle bi koyduk ki maç sonu alkışladılar.

sasort
16.10.2016, 22:19
................................onur.............. ........................

zeki..................durica............uğur...... ..........ibanez

.....................okay...................bero.. ......................

...............................ekici.............. .......................

suk(güray)..................ndoye(ramil).......... .......castillo(yusuf)

bence Suk solda denenmeli adam bana daha çok kanat izlenimi veriyor

Gurbetçi_TS
16.10.2016, 22:20
2 sene önce 3-0 biten maçtan önce de herkes yeniliriz fark yeriz diyodu gördük sonra neler oldu öyle bi koyduk ki maç sonu alkışladılar.

öyle birseyin birdaha olmasının imkanı yüzde 0.00001

sasort
16.10.2016, 22:20
onazi iyileşemez diye düşünüyorum yetişmez gs maçına kannımca

TolgaTopçu61
16.10.2016, 22:21
Yazın oraya 4-5-6:0!!

mete61bordomavi
16.10.2016, 22:24
Maçın mutlak favorisi Galatasaray , o yüzden hiç de umutlu değilim bu maçtan. Oyun planına gelince , ister istemez geriye yaslanarak oynayacağız. Kanatlar da mutlaka Yusuf ve Castillo oynamalı. Gs'nin vereceği geniş alanlarla belki bir şeyler yapabiliriz.

Geriye yaslanmasak risk, yaslansak bu defansla gene risk! Valla zor bir durum.
Gerçi yorumlara bakınca, yeneceğiz, üç atacağız diyenler de var.
Ama ben yine de ne yaparsak fark yemeyiz onun derdindeyim.

Hele hele bugünkü gibi cılız şut atarsak Muslera yemez onları, hoş zaten kaleyi de tutturamıyoruz!
Bence o maçı ilk devre 0-0 bitirebilirsek bir ihtimal şans olur.
İlk devre hele hele Allah muhafaza başlarda bir gol yersek, kırılgan yapımızı da göz önüne alırsak......
Of ya neyse....

Hele daha da korkunç olanı, bir sonraki hafta Rize'ye puan kaybedip Bjk karşısına o anki çökkünlükle çıkmak olur ki bu.....
Yine neyse.....
Yenecektik o Alanya'yı...

cyberentalpi
16.10.2016, 22:32
Bu mactaki oyunumuz kontra olmalı. O yuzden Yusuf ve castiilo tamda bu macın adamları. Ndoye ya da suk olabilir farketmez.
Orta saha ve defansımız iyi defans yaparsa kim bilir yenebiliriz de

Gs su an ligdeki en iyi takım. adamların Transferleri Eren(cok istedik gerci iyi ki gelmedi),Tolga cigerci(2 senedir geldi gelcek) tam isabet desem yeridir. daha de jong,sigthorson ve serdar aziz e dokunmadılar bile.

Hala diyorum Gs iyi takım ama yenebiliriz. Bizim takım gol yemezse direnci artan oyundan kopmayan bir takım

Ozan Yılmaz
16.10.2016, 22:32
Ka-za-na-ca-ğız

Ahmet Kara
16.10.2016, 22:33
Geriye yaslanmasak risk, yaslansak bu defansla gene risk! Valla zor bir durum.
Gerçi yorumlara bakınca, yeneceğiz, üç atacağız diyenler de var.
Ama ben yine de ne yaparsak fark yemeyiz onun derdindeyim.

Hele hele bugünkü gibi cılız şut atarsak Muslera yemez onları, hoş zaten kaleyi de tutturamıyoruz!
Bence o maçı ilk devre 0-0 bitirebilirsek bir ihtimal şans olur.
İlk devre hele hele Allah muhafaza başlarda bir gol yersek, kırılgan yapımızı da göz önüne alırsak......
Of ya neyse....

Hele daha da korkunç olanı, bir sonraki hafta Rize'ye puan kaybedip Bjk karşısına o anki çökkünlükle çıkmak olur ki bu.....
Yine neyse.....
Yenecektik o Alanya'yı...
Kardeşim , orada yazdım zaten. İste veya isteme , geriye mecburen yaslanacaksın. 50 bin kişinin önünde oynayacaksın , Gs form da , işimiz zor.

Bizim bura da yapacağımız şey , Bursa'nın Fb'ye karşı yaptığı taktiktir.

60'a kadar yaslanacaksın. Gs yorulacak. Beraberliği alacaksın en kötü.

Hakan
16.10.2016, 22:37
Onur
Zeki Uğur Durica Akbaş
Okay Mehmet
Güray Bero Castillo
Damdoy

Plan açık ve net.
Bero'nun hücum presi baskıyı azaltacaktır,kanatta oynatmayı bırakalım artık.
Baskı yersek başta Okay saçmalıyor,Allah büyük.

zafer6161
16.10.2016, 22:43
kırılgan takımız. ilk 10 dk gol yersek farka gider
50.dk da yersen farka gider
70 de yersen gene farka gider
en iyisi ilk yarı sikacaksin.ikinci yarı kontradan atarsak yenebiliriz

olcay_61
16.10.2016, 22:45
0-0 bitmesi için dua edeceğiz malesef

61_Hasan_69
16.10.2016, 22:53
Castillonun maçı olacak . Ben takıma güveniyorum

Mert Acar
16.10.2016, 22:55
Deplasmanda puan almamız mucize.Dua edelim de tarihi hezimet filan almayalım.Ulan ne hallere düştük.

Faruk BERBER
16.10.2016, 22:57
Net pozisyonlar yine bulacağız. Umarım bu sefer değerlendiririz.

Takım halinde topu verip kontra arayacağız muhtemelen. Castillo ile bu boşluklardan yararlanabiliriz. Savunma olarak Galatasaray da iyi durumda değil. Muslera çok formda. Bizim de hücum hattının kısırlığını düşününce karamsar oluyorum. Fakat bildiğimiz gibi büyük maç, vebu tür maçlarda her şey olabilir.

artvints
10 haftada 10 puan demek bu gidiş. 10. haftadan sonra biter hazırlık dönemi, sonra seri galibiyetlerin gelmesi lazım. olmuyorsa planlamalara hemen başlanmalı devre arası için. ekstra müdahaleler yapılsın, bir kaç oyuncu satılsın kadro dışı bırakılsın, ekstra transfer yapılsın gelişme sağlamayan oyuncular takımdan uzaklaşsın.

carl_06
arkadaşlar büyük konuşuyorum, maçtan sonra hatirlarsiniz.
Net ve kolay bir galibiyet bizleri bekliyor. Bu haftasonu artik eğlenecek, mutlu olacağiz.

mete61bordomavi
16.10.2016, 22:58
kırılgan takımız. ilk 10 dk gol yersek farka gider
50.dk da yersen farka gider
70 de yersen gene farka gider
en iyisi ilk yarı sikacaksin.ikinci yarı kontradan atarsak yenebiliriz

Orda kelimenin tam anlamıyla profesyonel davranıp ANTİ FUTBOL oynamak lazım.

Mümkün mertebe her fırsatta oyunu soğutmalı, yere düştüğümüzde yerde biraz kıvranmalıyız. Defansta topu oyuna sokarken risk alıp pasla gitmek yerine, topu en uzağa vurmalıyız.
Acele edip gol ararsak, arkada boşluk verirsek hele açık defans oynarsak o maç bitmez.
Mümkün mertebe anti futbol! Belki böylece bir puan dahi alabiliriz.

Fatih Öztürk
16.10.2016, 22:58
Yusuf ilk onbir başlamalı zira gs'yi ancak defanslarının arkasına hızlı koşu yapan biriyle tehdit edebiliriz bu isimde bu tür maçların adamı Yusuf.

Faruk BERBER
16.10.2016, 23:00
carl_06 Bugün maçı çok güzel bir yerde izledik. Haftaya da orada izleyeceğiz. Bu galibiyet sevincini bizimle omuz omuza yaşamak ister misin canım :)

Ahmet Aksu
16.10.2016, 23:04
Yusuf ilk onbir başlamalı zira gs'yi ancak defanslarının arkasına hızlı koşu yapan biriyle tehdit edebiliriz bu isimde bu tür maçların adamı Yusuf.

Yusuf onceden sacma sacma islerde yapsa birseyler denerdi son haftlarda onuda kaybetti sahada silik bir goruntusu var ben cok umitli degilim yusuftan onun yerine guray oynayabilir.

artvints
Orda kelimenin tam anlamıyla profesyonel davranıp ANTİ FUTBOL oynamak lazım.

Mümkün mertebe her fırsatta oyunu soğutmalı, yere düştüğümüzde yerde biraz kıvranmalıyız. Defansta topu oyuna sokarken risk alıp pasla gitmek yerine, topu en uzağa vurmalıyız.
Acele edip gol ararsak, arkada boşluk verirsek hele açık defans oynarsak o maç bitmez.
Mümkün mertebe anti futbol! Belki böylece bir puan dahi alabiliriz.

bu şekilde hem fark yeriz hem de sinir oluruz. deplasmanda puan almak için top oynamak lazım. oyunu soğutabilirsin ama pas yaparak. rakip kaleye gitmezsen o tribün çöken takımın üstüne kendi kendimize gol yeriz. rakibi tehdit etmeden olmaz.

Ozan Yılmaz
Neredesin Medjani senin maçın geldi çattı.

Punisher-61
16.10.2016, 23:07
gs yorumladan bizi yener

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

tonya55
16.10.2016, 23:08
bruma podolski eren yasin hangi birine tedbir alacagız kaldıki brumayı kim tutacak.

Ahmet Aksu
16.10.2016, 23:08
Macin kritik adami bruma sahada rahat hareket ettirmemeliyiz gerekirse devamli ufak faullerle indirsinler cunku hava yakalarsa 50bin kisi onunde bizim defansi perisan edebilir. Durica erene yapisik oynasin cok etkili olacagini zannetmiyorum. Aon olarak ta snijderin uzaktan sutlarina dikkat edilsin. Tahminim gol atamayiz 0-0 yada 1-0 biter gibi formda muslera ve ligin en formsuz.hucum gucumuz ile skor uretmemiz zor. Yeterki erken gol yemeyelim yoksa malum dagilma durumumuz var

Fatih Öztürk
16.10.2016, 23:12
Yusuf onceden sacma sacma islerde yapsa birseyler denerdi son haftlarda onuda kaybetti sahada silik bir goruntusu var ben cok umitli degilim yusuftan onun yerine guray oynayabilir.

Kardeşim Yusuf genel anlamda maalesef kendini geliştiremesede geçmişte bir çok örneği olduğu için bu tür zorluk derecesi yüksek deplasman maçlarında kadrolara ilk yazılacak isim Yusuf'tur.GS muhtemelen yüklenecek bu durumda Yusuf'u topla buluşturduğumuz her an pozisyonlara girip gs'yi gafil avlama şansı yakalayabiliriz.

mete61bordomavi
16.10.2016, 23:12
bu şekilde hem fark yeriz hem de sinir oluruz. deplasmanda puan almak için top oynamak lazım. oyunu soğutabilirsin ama pas yaparak. rakip kaleye gitmezsen o tribün çöken takımın üstüne kendi kendimize gol yeriz. rakibi tehdit etmeden olmaz.

Fikrine saygı duyuyorum. Bunu söylüyorum çünkü, kavgadan hoşlanmıyorum.
Konuya gelirsek, bence bu kötü gidişi durdurmak, en azından frenlemek adına bence benim dediğimi yapmalıyız.
Yani adamları sahada bezdirmeliyiz. Hani bir ara Videoton muydu neydi adını unuttum.Penaltılarla elendiğimiz... Forvetlerinde davar gibi sarı kafalı biri vardı. O takımın bize yaptığı gibi...
Macera arayacak durumda değiliz. Pas yapalım yapalım da kaptırdığımız anda neler olur düşünmek istemiyorum. Bir de adamların en güçlü yerleri duran topları. Kalaye vurma opsiyonundan kafa toplarına kadar ellerinde geniş seçenekler var.
Zor bir gerçekten. Oynamak mı? Oynamamak ve dolaysıyla oynatmamak mı? Hangisi? Zor...

tonya55
16.10.2016, 23:13
insallah futbol mucizesi olur su macı alırız.

Ahmet Aksu
16.10.2016, 23:15
...................Onur
***** - akbas - durica - guray
...................Okay
...........onazi.....bero
******.........................castillo
..................ndoye

Yildizli yerlere kimi koyacagimi bilemedim... :)
Takimda cok net sag bek sag acik problemi var isim bulamiyoruz o tarafa stoper sol bek te sorun da orada 2 - 3 kisi bulup koyabiliyoruz

artvints
16.10.2016, 23:17
Fikrine saygı duyuyorum. Bunu söylüyorum çünkü, kavgadan hoşlanmıyorum.
Konuya gelirsek, bence bu kötü gidişi durdurmak, en azından frenlemek adına bence benim dediğimi yapmalıyız.
Yani adamları sahada bezdirmeliyiz. Hani bir ara Videoton muydu neydi adını unuttum.Penaltılarla elendiğimiz... Forvetlerinde davar gibi sarı kafalı biri vardı. O takımın bize yaptığı gibi...
Macera arayacak durumda değiliz. Pas yapalım yapalım da kaptırdığımız anda neler olur düşünmek istemiyorum. Bir de adamların en güçlü yerleri duran topları. Kalaye vurma opsiyonundan kafa toplarına kadar ellerinde geniş seçenekler var.
Zor bir gerçekten. Oynamak mı? Oynamamak ve dolaysıyla oynatmamak mı? Hangisi? Zor...

iyi bir şeklde rakibi karşılayıp hızlı hücum yapmak doğrusu, pas yapamıyoruz zaten, onu oyunu soğutma bahsi için söyledim. anti futbola yönelik hareketlerde seyirci sesini yükseltir, hakem bize karşı daha fazla cephe alır, takım kaldıramaz o baskıyı. beceremeyiz yani. o tip futbolcularımız da yok zaten. karakter meselesi. rakibi iyi karşılayıp hızlı hücum yapmak başka birşey, tek çıkar yanımız da o.

Erkan A.
16.10.2016, 23:18
bruma podolski eren yasin hangi birine tedbir alacagız kaldıki brumayı kim tutacak.

brumayi Castillo izlesin utansin biraz ...yattaranin mac videolarini izlemeli ..

haftalardir yaziyorum Castillo ile on kisi oynuyoruz malesef ..Castillonun yerine Güray oynamali veya Ramil onbire onbir oynariz rakibimizle

kazanamiyorsak berabere kalmaliyiz ..bügün akhisara karsi oynadigimiz futbolu gs bize karsi oynayacak bu kesin ve net artik ..kasimpasa antalya veya alanya gibi takimlardan tarihi farklar yedik düzeliriz sabirli olalim dedik ..gs den tarihi fark yersek yanariz Istanbul takimlarindan nefret ediyorum ..

hayde trabzonsporum hayde hayde ünal hayde hami haydi orhan demek yazmak istiyorum bunu malesef diyemiyoruz elimizde skora etki edebilecek bir tane oyuncu yok ..okay orta sahada rakibe topu verecek diye korkuyorum herzaman aytaci begenmiyor cogumuz fakat aytac suan bize cok gerekli ..aytacda kirmizi kart cezali ..

yusuf ibanez Ramil kadroya ilk onbire girmeli artik öylede böylede favori gaysaray yapacak bisey yok

mete61bordomavi
16.10.2016, 23:18
Kardeşim Yusuf genel anlamda maalesef kendini geliştiremesede geçmişte bir çok örneği olduğu için bu tür zorluk derecesi yüksek deplasman maçlarında kadrolara ilk yazılacak isim Yusuf'tur.GS muhtemelen yüklenecek bu durumda Yusuf'u topla buluşturduğumuz her an pozisyonlara girip gs'yi gafil avlama şansı yakalayabiliriz.

Bence de Yusuf'u özel olarak motive edip hazırlamak lazım. Çok hızlı bir şekilde atağa az adamla gideceğiz çünkü. Çok adamla set futbolu denemesi bize pahalıya patlar orda. Mümkün mertebe onları uyutarak fazla tahrik etmeden soğukkanlı bir şekilde kontra denemeliyiz.
Aklın yolu bir demişler. Yusuf ve Castillo'yu özel olarak motive edip, maçta bu adamlara serbest rol vermeliyiz. Bu adamların kontraları olmazsa, yani tehdit etmezsek, bu sefer defansla bile üstümüze gelirler. Feci bunalırız. Aslında bu da işimize gelir. Ama ilk golü biz atarsak ya da atabilirsek. Sonra kabak çiçeği gibi açılacaklardır. İlk gol önemli bu maç.

tonya55
16.10.2016, 23:20
brumayi Castillo izlesin utansin biraz ...yattaranin mac videolarini izlemeli ..

haftalardir yaziyorum Castillo ile on kisi oynuyoruz malesef ..Castillonun yerine Güray oynamali veya Ramil onbire onbir oynariz rakibimizle

kazanamiyorsak berabere kalmaliyiz ..bügün akhisara karsi oynadigimiz futbolu gs bize karsi oynayacak bu kesin ve net artik ..kasimpasa antalya veya alanya gibi takimlardan tarihi farklar yedik düzeliriz sabirli olalim dedik ..gs den tarihi fark yersek yanariz Istanbul takimlarindan nefret ediyorum ..

hayde trabzonsporum hayde hayde ünal hayde hami haydi orhan demek yazmak istiyorum bunu malesef diyemiyoruz elimizde skora etki edebilecek bir tane oyuncu yok ..okay orta sahada rakibe topu verecek diye korkuyorum herzaman aytaci begenmiyor cogumuz fakat aytac suan bize cok gerekli ..aytacda kirmizi kart cezali ..

yusuf ibanez Ramil kadroya ilk onbire girmeli artik öylede böylede favori gaysaray yapacak bisey yok
hocam bravo cok dogru tespitler yüregine saglık sizi dikkatle takip ediyorum tespitleriniz hep dogru.

Fatih Öztürk
16.10.2016, 23:20
Bence de Yusuf'u özel olarak motive edip hazırlamak lazım. Çok hızlı bir şekilde atağa az adamla gideceğiz çünkü. Çok adamla set futbolu denemesi bize pahalıya patlar orda. Mümkün mertebe onları uyutarak fazla tahrik etmeden soğukkanlı bir şekilde kontra denemeliyiz.
Aklın yolu bir demişler. Yusuf ve Castillo'yu özel olarak motive edip, maçta bu adamlara serbest rol vermeliyiz. Bu adamların kontraları olmazsa, yani tehdit etmezsek, bu sefer defansla bile üstümüze gelirler. Feci bunalırız. Aslında bu da işimize gelir. Ama ilk golü biz atarsak ya da atabilirsek. Sonra kabak çiçeği gibi açılacaklardır. İlk gol önemli bu maç.

Aynen hocam, galibiyet beklentimiz düşük olsada nolursa olsun 1 puanda şu rezalet dönem için altın değerindedir.

artvints
16.10.2016, 23:22

doğrusu bu ama ersun hocanın öyle bir oyun oynattığını da hatırlamıyorum, ya eze eze yeneceğiz ya da fark yiyeceğiz başka birşey denemiyor.sakin bir şekilde oyunumuzu oynayıp puanı kapalım yok, illa hır gür olacak.

Şerafettin Kara
16.10.2016, 23:23
Onazi yetişmezse M'bianın çekiyle başlasın hoca alırız belki

Ahmet Kara
16.10.2016, 23:23
Bruma & Zeki
Castillo & Cavanda (oynarsa)

Bu iki eşleşme ilginç olabilir.

tonya55
16.10.2016, 23:24
Bruma & Zeki

bruma zeki korku tüneli gibi.

Faruk BERBER
16.10.2016, 23:25
Bruma & Zeki

Cavanda hızı ile Castillo'yu durdurabilir. Fakat Zeki & Bruma mücadelesi gözlerimi karartıyor.

mete61bordomavi
16.10.2016, 23:25
iyi bir şeklde rakibi karşılayıp hızlı hücum yapmak doğrusu, pas yapamıyoruz zaten, onu oyunu soğutma bahsi için söyledim. anti futbola yönelik hareketlerde seyirci sesini yükseltir, hakem bize karşı daha fazla cephe alır, takım kaldıramaz o baskıyı. beceremeyiz yani. o tip futbolcularımız da yok zaten. karakter meselesi. rakibi iyi karşılayıp hızlı hücum yapmak başka birşey, tek çıkar yanımız da o.

Yanlış anlattım, anti futboldan kastım: Centilmenlik dışı hareketler değil. Futbol oynama stiline karşı. Yani duyarsız futbol. Tam da anlatamıyorum aslında. Heyecan yapmadan mümkün mertebe kendi sahamıza iyi yayılıp adam tutarak rakibi oynatmamak üzerine bir stilden bahsediyorum. Arkaya çok da yaslanmadan oyunu kendi sahamıza kabul edip, kayar pres yaparak top kapmaya çalışmak ve direk kontra aramak bence etkili olur. Bu kadro Gs'ye normal stil futbolda her halükarda kaybedeceği gibi prestij açısından sonucu felaket olabilecek skor dahi olabilir.
Yenileceksek böyle yenilelim. 2-0 yenilmeyi dert etmeyecek kafa yapısında sahaya çıkarsak -ki bu asla taraf olduğum bir anlayış değildir- daha rahat oynamamız bize stresten uzak oynama şansını verecektir.

Erkan A.
16.10.2016, 23:31
hocam bravo cok dogru tespitler yüregine saglık sizi dikkatle takip ediyorum tespitleriniz hep dogru.

tskler tonyali :)

Soner Albayrak
16.10.2016, 23:34
Böyle maçların havası eskiden başkaydı. Biz büyüklüğümüzü kaybettikten sonra artık bu maçlarda galibiyet bizim için sürpriz.

Ömrüm Can SEZER
16.10.2016, 23:34
Esteban
Zeki Uğur Durica İbanez
Okay
Ramil Ekici Castillo
Bero
N'doye

gurur6134
16.10.2016, 23:35
Erken yiycegimiz bir gol sonrasi fark olur..mac boyunca oyunu 0 0 da tutabilirsek 1 yada 2 pozisyon bulabilcegimizi dusunuyorumda onlarida degerlendirebilcek kalitede oyuncumuz yok..o yuzden 1 puan ekstra olur..ilk defa bir istanbul ezigiyle deplasmanda oynayacagimiz mac oncesi bu kadar heyecansiz ve umutsuzum..

mete61bordomavi
16.10.2016, 23:35
doğrusu bu ama ersun hocanın öyle bir oyun oynattığını da hatırlamıyorum, ya eze eze yeneceğiz ya da fark yiyeceğiz başka birşey denemiyor.sakin bir şekilde oyunumuzu oynayıp puanı kapalım yok, illa hır gür olacak.

O hır gür işte bizi bu sezon mahveden etken. Aslında biraz da şans yanımızda olsa ilk golü biz bulabilsek bu durumlara asla düşmeyecektik. Çünkü her şanssızlık, her kaçan gol, her yenilen ilk gol, takımın zaten olmayan özgüvenini mahvetti.
Takım zaten yeni takım, daha kimse birbirini tanımıyor, iskelet kadro henüz oluşmadan bunca facianın ard arda gelmesi iskelet kadro yapısını engellediği gibi, takım olma sürecini de sekteye uğrattı.
Bir de sürekli ısrar edilen yanlışlar da üstüne tüy dikti.
Hayalci olmamak lazım ama, olur da Gs'yi deplasmanda yenersek, belki bu gidişe bir son verme adına önemli bir ilk adımı atmış oluruz.
Sanmıyorum yine de. Yine saçma bir kadro ve dizilimle saçma bir taktikle hezimeti göreceğiz gibime geliyor. Keşke umutlu olabilsem.

artvints
16.10.2016, 23:40
O hır gür işte bizi bu sezon mahveden etken. Aslında biraz da şans yanımızda olsa ilk golü biz bulabilsek bu durumlara asla düşmeyecektik. Çünkü her şanssızlık, her kaçan gol, her yenilen ilk gol, takımın zaten olmayan özgüvenini mahvetti.
Takım zaten yeni takım, daha kimse birbirini tanımıyor, iskelet kadro henüz oluşmadan bunca facianın ard arda gelmesi iskelet kadro yapısını engellediği gibi, takım olma sürecini de sekteye uğrattı.
Bir de sürekli ısrar edilen yanlışlar da üstüne tüy dikti.
Hayalci olmamak lazım ama, olur da Gs'yi deplasmanda yenersek, belki bu gidişe bir son verme adına önemli bir ilk adımı atmış oluruz.
Sanmıyorum yine de. Yine saçma bir kadro ve dizilimle saçma bir taktikle hezimeti göreceğiz gibime geliyor. Keşke umutlu olabilsem.

bursa deplasmanda feneri şansına yenerek kaostan çıktı mesela, bize de şansın gülmesi lazım. geçen sene de bjk galibiyeti ufak bir güven getirmişti, üç maç daha uzattı takımın ömrünü. bu maçlar fırsattır, kaybedecek birşeyi olmayan takım gibi oynarsak pısırıklıktan sıyrılırsak tek maçlık birşeyler olur belki, biraz nefes alırız en azından.

Ömrüm Can SEZER
16.10.2016, 23:41
Bu Volkan Kazak değişik bir insanmi ya olmadi diyip gülüyor insani sinirlendiriyor.

ilelebeTS
16.10.2016, 23:44
gs bir adım önde ama bize karşı son maçlarda hakem destekli kazanıyor veya puan alıyor. Biz ne kadar kötü de olsak sonuç böyle maçlarda belli olmaz. Gol atarsak yenilmeyiz.

mustafakaya
16.10.2016, 23:50
beraberlik bizim için çok iyidir ama bazı arkadaşların dediği gibi g.saray ın bizi güle oynaya yeneceğini düşünmüyorum.

A. Aydın
16.10.2016, 23:52
Beyaz tv de acayip seyler oluyor.
Rok fb nin yeni hocasini aciklarken
Fenerbahce dicki birakip toschaki tutuyor .

mete61bordomavi
16.10.2016, 23:59
Neredesin Medjani senin maçın geldi çattı.

Bir Colman bir medjani... Gs'nin başının belası idiler idi...

61_Hasan_69
17.10.2016, 00:30
Onazi yetişmezse M'bianın çekiyle başlasın hoca alırız belki

Yok biz senin oynamani daha uygun gördük onazinın yerine . Sen bu kafayla onuda yaparsin

BERBATOV61
17.10.2016, 00:46
Yok biz senin oynamani daha uygun gördük onazinın yerine . Sen bu kafayla onuda yaparsin

bizde cavandanın yerine nevzatın oynamasını bekliyoruz sağ bekte

Ahmet Aksu
17.10.2016, 00:51
Galatasaraya gol atarsak galibiyet almis gibi sevinirim. 7 hafta 3 gol atan bir tkim olarak formda ve 50bin kişilik atesli bir seyirci ile ligde deplasmanda gol dahi atamayan tek takim olarak boyle hucumsal anlamda etkisiz bir takim gol atarsa basari sayarim.

Zaten bu 7 haftadan sonra boyle bir macta muhtesem bir futbol beklentim yok yeterki iyi defans yapip gol yemeyelim.
Gol atmamaya alistik artik.. 0 puan yuksek ihtimalli, 1 puan beklentili, 3 puan muhtesemli olur. :)

Şerafettin Kara
17.10.2016, 00:53
Yok siz oynayın bence daha iyi iş yaparsınız

Sefaenes
17.10.2016, 00:56
Esteban kaleye yazanlar neye gore bu kazmayi yaziyor farkli mağlubiyet de gulen kaleci kaleci değil dir

Ömrüm Can SEZER
17.10.2016, 01:01
Esteban kaleye yazanlar neye gore bu kazmayi yaziyor farkli mağlubiyet de gulen kaleci kaleci değil dir

Şikebahçe maçında 4 gol yiyip formayı yere bırakıp çekip giden kalecidir sana göre. Esteban yazma sebebim kendisine güven gelmesi ve Onurun berbat ayağı geri pas gelince korkuyorum resmen.

Ahmet Kara
17.10.2016, 01:04
Aytaç cezalı , Onazi bu maça yetişmez ise orta saha kurgusunda sıkıntı yaşayabiliriz.

Okay-Mehmet
----Bero-----

En iyisi bu gibi.

İleri üçlü de böyle olmalı ;

Yusuf----------Castillo
-------N'Doye---------

Defans dörtlüsü büyük ihtimal değişmez.

Zeki-Uğur-Durica-Akbaş

umutayberkukul
17.10.2016, 01:40
yeniliriz.net

hyasin61
17.10.2016, 07:19
Bu macta kirmizi kart gorecek oyuncu Zeki Yavru olur..Bruma'yi ancak faullerle durdurur.

HOPA'LI TS'Lİ
17.10.2016, 08:02
beraberlik mucize ama iyi sonuç olur

asilhamsi
17.10.2016, 08:31
bursa deplasmanda feneri şansına yenerek kaostan çıktı mesela, bize de şansın gülmesi lazım. geçen sene de bjk galibiyeti ufak bir güven getirmişti, üç maç daha uzattı takımın ömrünü. bu maçlar fırsattır, kaybedecek birşeyi olmayan takım gibi oynarsak pısırıklıktan sıyrılırsak tek maçlık birşeyler olur belki, biraz nefes alırız en azından.

gecen sene takımın uzerine cullanmasalar,sezon sonuna kadar kafaya oynardık.Ama TFF bırakmadı.Gecen seneki takım bu takıma gore cok cok kaliteli idi.

Su an bizde olmayan,ne yaptıgını bilen kaliteli ayaklar.Senin daha once soyledigin gibi esas oyuncu ihtiyacı varken,yardımcı oyuncuları gonderip yeni yardımcı oyuncular aldık.

Ama takımda hala net santrafor,oyun kurucu,6 numara yok.

O zaman belki de verim alabilecegimiz bero,castillo,ramil gibi adamlar da gume gidiyor.

HOPA'LI TS'Lİ
17.10.2016, 08:40
Dün bir kez daha gördük ki, Avni Aker stadı gittikçe bize uğursuz geliyor
Yeni stadda şansın da bizden yana olacağını ve kaçırdığımız golleri orada atacağımızı düşünüyorum
Yeni stad, yeni başarılar getirsin
Avni Aker'de lanet var sanki, ne goller kaçıyor

Yiğit Gayretli
17.10.2016, 08:52
Bu heriflerin bizden tek artısı gole gitmeyi becerebilmeleri bir şekilde.

1 haftada sihirli değnek değmeyeceğine göre, her attığımız girmeyecektir. Her attığımız girmeyeceğine göre, önce iyi savunmamız lazım.

legorakiss
17.10.2016, 08:59
fatih öztürke gol atamıyoruz musleraya nasıl atacaz onu düşünüyorum. 0-0 mükemmel bir skor olur.

Punisher-61
17.10.2016, 08:59
Bu mac sonunda ersun gidici.. yeni teknik direktör arayisina girsek hic fena olmaz

Mücahit Tüfekçi
17.10.2016, 09:00
Elimizdeki defans hattıyla gsden beraberlik almak için savunma ağırlıklı oynarsak beraberlik şansımız azalır bence, kontrollü ataklar yapıp oyunu en azından kendi sahamıza yıkmazsak beraberlik alınabilir yeterki takım 2. yarıdakı gibi az istek göstersin

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yiğit Gayretli
17.10.2016, 09:29
Elimizdeki defans hattıyla gsden beraberlik almak için savunma ağırlıklı oynarsak beraberlik şansımız azalır bence, kontrollü ataklar yapıp oyunu en azından kendi sahamıza yıkmazsak beraberlik alınabilir yeterki takım 2. yarıdakı gibi az istek göstersin

Mücahit, önce hoşgeldin diyeyim :)

Savunma yapmak demek, kendi yarı sahanın 30 metrelik dilimine kapanıp rakibi beklemek demek değildir. Öndeki baskıyı ciddi derecede artırmak ve Bruma, Sneijder gibi adamlarını topla rahat buluşturmamaktan bahsediyorum. Ki iç sahada oynadığı için gs dönem dönem baskıyı da artıracaktır. Kapanma meselesini de ayrıca becerebilmemiz gerek...

Mücahit Tüfekçi
17.10.2016, 09:36
Mücahit, önce hoşgeldin diyeyim :)

Savunma yapmak demek, kendi yarı sahanın 30 metrelik dilimine kapanıp rakibi beklemek demek değildir. Öndeki baskıyı ciddi derecede artırmak ve Bruma, Sneijder gibi adamlarını topla rahat buluşturmamaktan bahsediyorum. Ki iç sahada oynadığı için gs dönem dönem baskıyı da artıracaktır. Kapanma meselesini de ayrıca becerebilmemiz gerek...
Hoşbulduk teşekkürler :) katılıyorum ayni görüşteyiz mesele topu orta alanda sneijder ve bruma ile buluşturmamak demek istediğim gol atamayız parolasıyla çıkıp içe dönük oynamamamız gerektiği en azından gsnin yaptığı ataklarla yorulduğu dönemlerde iyi savunmayla birlikte ataklar göstermek gerek diye düşünuyorum saygılar ..

Alp Yavuz 13
17.10.2016, 09:39
Ejderya gibi geçeriz içlerinden :)

HOPA'LI TS'Lİ
17.10.2016, 10:42
fatih öztürke gol atamıyoruz musleraya nasıl atacaz onu düşünüyorum. 0-0 mükemmel bir skor olur.

Şans bu
Kime denk geleceği belli olmaz
Bakarsın Muslera'ya bir kez şut çekeriz, o da gol olur
Cüneyt ÇAKIR'ı vermezlerse 1 puan alabiliriz o da belki

HOPA'LI TS'Lİ
17.10.2016, 10:43
Bu mac sonunda ersun gidici.. yeni teknik direktör arayisina girsek hic fena olmaz

Bıktık bu TD değiştirme muhabbetinden, bırakalım bunları

cakalkerem
17.10.2016, 10:53
biz yensekte hakem yendirmez...

Turgay Atalay
17.10.2016, 11:11
Muhtemelen Ersun Yanalın son maçı(her ne kadar devam etmesi gerektiğini düşünsem de). Eren ayrı, gs ayrı geçer içimizden.

Mehmet SELEN
17.10.2016, 11:17
Arkadaşlar forumda herkes kadro yapıyor ben ise bir kaç öneride bulunacağım.Ndoye yi forvet Suk u ise sağ açığa almalıyız. Suk un tek forvet olmayacağı yedi maç sonunda belli oldu .Beroyu ise orta alana çekersek .GS maçından en az 1 puan alacağımızı düşünüyorum.Tabiki en iyi kadroyu teknik ekip yapacaktır.Futbolcuları en yakından takip eden onlar.Benimkisi naçizane bir öneri.

Aydın Tiryaki
17.10.2016, 11:18
Üzülerek söylüyorum küçük takım gibi oynamalıyız. Mesela dün Alanya nasıl oynadıysa o şekilde. Rakibi karşılayıp kazandığımız toplarla hızlı bi şekilde çıkabilirsek, beklenmedik bir sonuç alabiliriz. Beklenmedik sonuçtan kastım tabii ki 1 puan da buna dahil.

Onur
Zeki Uğur Durica Akbaş
Bero Okay Ekici
Yusuf N'doye Castillo

Bu kadroyla bir şansımız olabilir belki.

Faruk BERBER
17.10.2016, 11:22
Her ne kadar Yusuf'u beğenmesem de bu maçta kanatların ara ara birbirleriyle değişmek de şartıyla Yusuf ve Castillo olması gerektiğini düşünüyorum. İlerde de N'doye olmalı. Ekici de her ne olursa olsun duran top tehdidi için sahada olmalı. Bilindiği gibi bu tarz maçlarda duran top çok kilit bir öneme sahip olabiliyor. Beni en çok düşündüren bölge orta sahanın merkezi. Aytaç cezalı, Onazi sakatlanıp çıktı. Defansif açıdan elimizde bir tek Okay kaldı. Okay, Bero, Ekici üçlüsü mü yapacak acaba Ersun hoca. Yaparsa ne kadar tutar muamma.

Necmettin ALTUNTAŞ
17.10.2016, 11:23
Üç böyük takımı bize yedirmezler.Çünkü hakemler bize ön yargılılar.
Başka takımları beraberlik bile almalarını bizle karşılaştırmayalım.

oflubektas
17.10.2016, 11:28
Gs maçın kesin favorisi ama kazanılmayacak maç değil. Mehmet Ekici defansa biraz daha yardımcı ve oyun kurucu gibi oynasın, rakibi ortasahada boğacak, Bruma ve Eren'e açık alan bırakmayacak bir defansif anlayışla, beklerin de çıkmamasıyla rakibin gol opsiyonlarını azaltabiliriz. Sabri'yi madara edecek potansiyeldeki Castillo, veya ikinci devre taze kan girecek Yusuf'un kontrasıyla gol de bulabiliriz. Bero mutlaka göbeğe çekilmeli, pres ve ikili mücadelede katkısı artar, Okay'ı da rahatlatır. 10 numaraya gerek yok, topu alan direk pasla kaleyi düşünmeli. Ha golü yersek tribündeki taraftar stadı, ekran başındakiler de televizyonu terketsin, çil yavrusu gibi dağılır takım.

Rakipte korktuğum adam: Podolski

El Cordobes
17.10.2016, 11:36
Onazi oynamayacaksa ya Akakpo Okay'ın yanına geçecek ya da Akakpo veye Yumlu'dan biri sağ beke geçip Zeki ortaya geçecektir.

belki bir ihtimal orta saha Okay-Ekici-Bero olup kanatlara Yusuf ile Castillo'yu koyabiliriz. böyle de biraz dirençsiz gibi oluyoruz sanki. her türlü orta saha sıkıntı olacak maalesef.

Ahmet Kara
17.10.2016, 11:40
Her kriz , yeni bir fırsattır.

Necmettin ALTUNTAŞ
17.10.2016, 11:43
Her kriz , yeni bir fırsattır.
Umut fakirin ekmeği...

halil ibo
17.10.2016, 11:52
Dün bir kez daha gördük ki, Avni Aker stadı gittikçe bize uğursuz geliyor
Yeni stadda şansın da bizden yana olacağını ve kaçırdığımız golleri orada atacağımızı düşünüyorum
Yeni stad, yeni başarılar getirsin
Avni Aker'de lanet var sanki, ne goller kaçıyor

Keşke sorun Avni Aker olsaydı ! Daha biraz önce twitterda bir arkadaşa aynı şeyi söyledim:Oradan başı dik ve mutlu şekilde o kadar çok ayrılmışlığım var ki ... Sorun ne zemin,ne ışıklandırma,hatta yetersizliğine rağmen tribünler.Sorun kesinlikle Avni Aker değil !

halil ibo
17.10.2016, 11:56
geyse maçı hiç gelmese,C.tesi olmasa keşke...

Mesut
17.10.2016, 12:02
Ne Akakpo ne Zeki orta sahada oynayamaz.
------------------Onur -------------------
Zeki-----Uğur-----Durica---Akbaş
--------------Okay----Bero-------------
Güray-----------Ekici----------Castillo
-------------------Ndoye--------------------

BERBATOV61
17.10.2016, 12:03
ne defansımız gs den iyi ne orta sahamız ne forvetimiz ne kalemiz bunlar kağıt üstünde olanlar sahada olanlara bakınca iş dahada karamsar zaten bizim futbol adına sahada yaptığımız tek şey futbol topuna vurmak neye göre böyle öz güvenli konuşuyor arkadaşlar bilmiyorum. İnşallah ersun hoca hocalığını gösterir de bu verileri kaldırıp çöpe atarız bu takımı moral olarak toparlayacak bir şey varsa oda deplasmanda derbi maçı kazanmaktır

Oruç
17.10.2016, 12:53
İyi oyun, bol pozisyon, gol, 3 puan çok hoştur ama bize ne.

Cagdas Topal
17.10.2016, 12:54
En az 2 farkla kaybederiz. İyi oyun oynamışız akhisar maçında :)

adiloş bebe
17.10.2016, 12:57
üzülerek söylüyorumki bu moralle hiçbir deplasmandan galip gelemeyiz gs çok rahat kazanır malesef

selcukyazici
17.10.2016, 13:09
Kazanmanın yapı taşlarından biri de inançtır ama buna takımın inanması yetmez gönül veren herkes inanmalı ki takımın inancıda eksik kalmasın. Bir şeye ne kadar inanırsan destek olursan oda o denli başarılı olunur bence. Biz taraftar olarak bütün sinerjimizi takımın üzerine olumlu verelim güzel sonuçlar gelecek inanıyorum. Biz Trabzonspor'uz en kötü zamanlarımızı yaşıyor olabiliriz ama karşımızdaki kim olursa olsun inancımızla, desteğimizle takımımızı diri tutacak olanlarda bizleriz. Ben şahsım adına bu maçta da takımıma inanıyorum 2 hafta sonra Beşiktaş maçında da, yarın Barcelona'yla oynayacak olsak yine inanırım. Anket açılsın gene galibiyeti işaretlerim ben bu şehrin çocuğuyum pes nedir bilmem.

Adamın Dibi
17.10.2016, 13:15
http://i.hizliresim.com/B85oVM.png

Bence oynamamız gereken sistem bu.Suk yerine Muhammet Demir,Ramil oynatılabilir.

Faik Yılmaz
17.10.2016, 13:23
Galatasaray
Rize
Beşiktaş

Bu yapı ile beklediğim 1 puan... Oda Rizeden....
3 puan alırsak Rizede iyi olur....
4 puan alırsak Rize ve Galatasaraydan süper olur....

Ondan sonrası imkansız zaten.....

Kusura bakmasınlar ama yönetimin ve oyuncuların beni getirdiği nokta bu.....

Tayfun Aydın
17.10.2016, 13:23
Hala Onur şöyle Onur böyle diyenler var. Adamlar tonla gol kaçırdı adam yüzde yüzü kurtardı hala ayağı şöyle ayağı böyle. Kaleci oynayarak form tutar. Al 1 puan yazdırdı sana bu adamç Konya maında gene yüzde yüzü kurtardı gittin 3 puan aldın. Daha ne istiyorsunuz Esteban la Onur u kıyaslayıp komik olmayın.

Dünde gördük bu takımın 1.forveti NDoye dur. Adam oyndığı sürede her topu indirdi. Sabredeceksek kiralık ne olduğu belirsiz suk a değil NDoye sabredelim.

Doğukan Uçan
17.10.2016, 13:24
ersun gidecek kim gelecek allah askına sacmalamayın bi yav. takım kötü arkadas takım. bu kadro ile menemen yapamayız

Tayfun Aydın
17.10.2016, 13:26
37 yaşındayım çok şükür daha hiçbir maç için alamayız fark yeriz demedim. Benim aşkım formaya içindekilere değil. O forma da maç kaybedecek diyemem. Çıkarsın oynarsın gayse top oynuyor sanıyorsunuz ya ona da gülüyorum. Gençlerbirliği bizden 2 kat beceriksiz olmasaydı maç 4-1 di.

Akhisar kötü bir takım olabilir ama yavaş yavaş oynamak istediğimiz oyunu saha da görebiliyoruz. 2. yarı aranızda 20 dakika 10 kişi oynadığımızı hisseden oldu mu?

BERBATOV61
17.10.2016, 13:27
ersun gidecek kim gelecek allah askına sacmalamayın bi yav. takım kötü arkadas takım. bu kadro ile menemen yapamayız

takımı kadro mühendisi ersun kurmadımı bu ne tezat böyle bu adam kadro mühendisi diye alınmadı mı Allahtan inşaat mühendisi değilmiş :)

Gümüshaneli61
17.10.2016, 13:29
3 golden fazla yemesinler yeter bana.

nakzo
17.10.2016, 13:36
3 golden fazla yemesinler yeter bana.

İşte Bulunduğumuz hal 50.yılda zirvede olacak kadro..

Gurbetçi_TS
17.10.2016, 13:40
bu sefer hakemler bile yardim etse bize puan cikartamayiz.

İskender Çakmak
17.10.2016, 13:47
Galip gelmemiz durumunda inanılmaz bir öz güven yakalarız.

Bu zamana kadar kriz ile bizim maça gelen takımlar bizim maçtan sonra ivme yakalayıp iyi duruma geldiler.

Bu olay bir kez de bizim için olsun.

selcuk
17.10.2016, 13:54
ersun yanalin galatasaraya özel bir aski var son yillar, hakem bizi bicmese en azindan puan aliriz bence

----------------------onur

zeki----------ugur-----------durica-------akbas

--------------------okay

----------ekici-------------bero

suk------------------------------------castillo

-----------------ndoye

ben böyle cikardim

Emirhan TOPCU
17.10.2016, 13:59
Maça gitmek istiyorum ama passolig de gişelerden geçerken fotograf falan gözüküyormuş yanında takımın logosunda gözüküyormu acaba orada sıkıntı yaşamak istemem :)

Faruk BERBER
17.10.2016, 14:01
Maça gitmek istiyorum ama passolig de gişelerden geçerken fotograf falan gözüküyormuş yanında takımın logosunda gözüküyormu acaba orada sıkıntı yaşamak istemem :)

Deplasman tribününe bilet satın alamazsın ki ?

Bildiğim kadarıyla takımınız da gözüküyor.

ilelebeTS
17.10.2016, 14:03
gs'nin zayıf noktası defansı. Ersun hoca gsyi sever :) 4-4-2 ile çıkabilir bu maça. En uçta Ndoye arkasında Suk.

Ozan Yılmaz
17.10.2016, 14:04
anket yok mu bu maç için? :)

Faruk BERBER
17.10.2016, 14:12
anket yok mu bu maç için? :)

Açılmıştır ;)

Enaldo61
17.10.2016, 14:14
Ts passoligiyle karşı takımla oynadığın maça giremezsin

revolution
17.10.2016, 14:15
al sana önazi .
önazi'ymiş .
adam önazi değil resmen ötenazi .
arka adale sakatlığı nedir Allah aşkına ?
hem de daha 30.ncu dakikada.
bana şimdi aldığın ücreti , oynadığın dakikalara böldürme şimdi .
kaç gündür antrenman yapıp duruyorsun .
sakatlana sakatlana bu maçı mı buldun ?
şimdi oynamayacaksın da ne zaman oynayacaksın .?
kalmış zaten 25 hafta .
bu saate kadar ya sakatsın . ya da formsuz .
seni mi bekleyeceğiz hemşerim ?

görüyoruz abi kumaşı .
vallahi de billahi de 3.5 lira edecek adam falan değil .
bırak aynı parayı onun üçte birini verip
şu konya'daki ali çamdalı'yı veya osmanlı'daki musa çağıran'ı alsaydınız
bunun verdiği verimden daha fazla verim alırdınız .

adamın bi kere tipinde ,
vücut yapısında futbolcu tipi yok .
evet henrike'de futbolcudan çok sumoculara benziyordu ama
çekik gözlü brezilyalımız ne yapıp yapıp
o kalaslığını bir şekilde kapatıyordu.

bak kardeşim .!
bir kere fuleli bir adam değilsin .
o zaman açığını hırsınla , presinle , futbol karakterini koyarak kapatırsın .
extra zaten bi numaran yok .
yapacağını yap sadece .

bizi de deli etme .

unutmadan
bi Allah'ın kulu
şu akhisar'dan mervan denilen adamın ayağından
bir kere bile bir topu alamaz mı yahu ?
adam hepinizle dalgasını geçti .
resmen kendi kariyerinin resitalini verdi .
aynı traore'de , baroni'de uyuduğunuz gibi .

topu alamıyorsan , bacağını eline verirsin .
bunu da mı biz öğretelim size ?

Berkan
17.10.2016, 14:18
Deplasman yasağı kalkmadı mı ? Nasıl TS passoligiyle gs maçına gidemiyoruz ?

atomantcum
17.10.2016, 14:18
Aytaç'ın ceza alması ve hatta Onazi'nin sakatlanması bile iyi oldu. Artık şöyle Okay-Ekici-Bero orta sahasını görebileceğiz.

Ayrıca N'doye da santrafor olarak o kötü haliyle bile Suk'tan daha iyi. Bir sürü para veriyoruz, bi zahmet faydalanmasını da bilelim.

Suk santrafor oynayamıyor, ilk maçından beri belli bu. Teknik ama savruk bir oyuncu. Halbuki santrafor dediğin adamın temel özelliği pozisyon almasını bilmek ve net bir gol vuruşuna sahip olmak. Santrafor kesinlikle değil. Sağ kanatta faydalı olabilir ama.

Ozan Yılmaz
17.10.2016, 14:20
Deplasman yasağı kalkmadı mı ? Nasıl TS passoligiyle gs maçına gidemiyoruz ?
istanbul utd. arasında kalktı, biz bu ülkenin takımı değiliz unuttunuz mu?

Emirhan TOPCU
17.10.2016, 14:20
Deplasman tribününe bilet satın alamazsın ki ?

Bildiğim kadarıyla takımınız da gözüküyor.

Deplasman tribününe almicam zaten.takım gözüküyorsa skıntı yaşarım takım gözükmüyorsa giderim diye düşündüm.

Faruk BERBER
17.10.2016, 14:21
Deplasman tribününe almicam zaten.takım gözüküyorsa skıntı yaşarım takım gözükmüyorsa giderim diye düşündüm.

Trabzonspor passoligi ile Galatasaray tarafından bilet alabilmeniz mümkün değil.

Berkan
17.10.2016, 14:21
istanbul utd. arasında kalktı, biz bu ülkenin takımı değiliz unuttunuz mu?

E yuh yani :mad: deplasman yasağı olan tek takımız herhalde ligde şaka gibi.

Berkan
17.10.2016, 14:23

Hocam bütün Trabzonlulara sövecekler maçta nasıl izleyeceksiniz içeri alsalar bile :)

Emirhan TOPCU
17.10.2016, 14:24
Ts passoligiyle karşı takımla oynadığın maça giremezsin

Senin söylediğin ev sahibi kulübün opsiyonuyla ilgili eğer böyle bir yasak koymuyorsa bu maç için gs kulübü girebiliyorsun passolig ile görüştüm şimdi

Emirhan TOPCU
17.10.2016, 14:27
Ee kulakları tıkıcaz ne yapayım Trabzonsporum istanbula gelmiş gitmeyelim mi yanına :)

batuhanTs
17.10.2016, 14:33
3 5 yermisiz 7 haftadır takimi izleyen insan bunu soyleyemez soylerse kotu niyetlidir yeteneksiz yerlileri minimize ederek cikarsak neden olmasin

Manu61
17.10.2016, 17:16
Geri döndük galiba :)

Fatih Öztürk
17.10.2016, 17:18
Bize ayrılan biletler ne zaman satışa çıkacak acaba.

HOPA'LI TS'Lİ
17.10.2016, 17:23
2011'de 85. dakikada seyircisiz maçta TT Arena'da,

Jaja'nın nefis ara pasıyla golü atıp kameralara Anneee, Anneee diye bağırmasını unutamıyorum.

Ne güzel bir sezondu be, 6 derbiden 15 puan almıştık

Aziz Yıldırım denen o.ç. çaldı emeklerimizi, Allah senin cezanı versin köpekoğlu köpek

HOPA'LI TS'Lİ
17.10.2016, 17:23
2011'de 85. dakikada seyircisiz maçta TT Arena'da,

Burak'ın Jaja'nın nefis ara pasıyla golü atıp kameralara Anneee, Anneee diye bağırmasını unutamıyorum.

Ne güzel bir sezondu be, 6 derbiden 15 puan almıştık

Aziz Yıldırım denen o.ç. çaldı emeklerimizi, Allah senin cezanı versin köpekoğlu köpek

bordolu mavi
17.10.2016, 17:27
şimdi komik gelecek ama öyle bir maç olacak ki kazanabiliriz kaybedebiliriz berabere de kalabiliriz neden
kazanabiliriz takım olarak tepki reaksiyon gösterip kazanma ihtimalimiz var
yenilmek zaten doğal sonuç şu atmosferde
beraberlik şansımız dönerde gs nin golcüleri filan gol kaçırma yarışı ederler öyle de bir ihtimal var
gönülden ne geçiyor gönülden galibiyet geçiyor
mantık maçı veririz diyor
ersun kendini gösterecek bir taktik anlayış motivasyon sergileyebilir,
hey gidi günler eskiden 2 - 2 kaldığımız maç aklıma geldi
maç berabere bitsin gollü olsun

tonya55
17.10.2016, 17:31
benim rengim bordo mavidir.istanbuldaki her takımada esit mesafedeyim hicbirinede sempati duymuyorum su her galatasaray macında galatasaray trübününde elele mac izleyenler hep orda kalın.

olcay_61
17.10.2016, 17:33
ndoye-ramil-abdülkadir oynasın, akbaş-zeki-yumlu vs olmasın 0-0 a hatta 1-0lık yenilgiye de razıyım

ccd6167
17.10.2016, 17:37
Alacağız

ilk defa kesin konuşuyorum bir maç için

tonya55
17.10.2016, 17:42
alo ben campel geldi aklıma 5 lik ettigimiz mac geldi aynı böyle kötü durumdaydık böyle bir futbol mucizesi lazım.

Yiğit SARI
17.10.2016, 17:51
Gençler maçından az çok tanımlayabiliyoruz Galatasaray'ı çok pozisyon bulan aynı zamanda çok pozisyon verebilen bir takım. Onur'un performansı çok kritik. Biz az becerikli olursak bu maçtan çok rahat en az beraberlik çıkartabiliriz bence. Sürpriz de gelebilir

Ha bizimkiler savruk oynamayı tercih ederse o zaman kötü bir tablo çıkabilir ortaya. İlk golü yiyen taraf olabiliriz de biz maçı bitiriyoruz ilk gol yediğimizde Kazım Ersun Yanal biraz psikologlardan rica etse takımı terapiye alsalar ne biliyim

Fatih Öztürk
17.10.2016, 18:01
alo ben campel geldi aklıma 5 lik ettigimiz mac geldi aynı böyle kötü durumdaydık böyle bir futbol mucizesi lazım.

98 yılının kış aylarıydı bi abimin balık tezgahına bakıyordum Sami Yen'e bu maça gitmek için balıkları erkenden bitirdim daha yaşım 17.Aldım yanıma bjk'li fanatik olmayan bi arkadaşı girdik maça bizim tribünde iğne atsan yere düşmez hocamız Gordon Milne,Başkan Mehmet Ali Yılmaz.
GS önüne geleni doğruyor bizim maça fark atarız hesabıyla çıkıyorlar hocaları burunlarından kıl aldırmayan sinyor Terim.
GS ummadığı bir Trabzonspor buluyor karşısında aslında biz kadro olarak güçlüyüz fakat GS şaşaalı dönemlerini yaşadığı için gözlerinde çereziz âdeta.
Alıyoruz Gs'yi ele yermisin yemezmisin Ünal harika oynuyor Campell usta vuruşu gollere Imza atıyor gs'nin attığı bir gol çizgiyi bile geçmemiş nerdeyse yarım metre dışarda hakem gol veriyor ama hakemlerin çabası nafile oyuna Orhan giriyor namı diyar fırtına Orhan Çıkrıkçı soldan bi kapatıyor tam önümüzde Taffarel'in solundan füzeyi yolluyor cimbom tribünleri terkediyor mis gibi leziz bir galibiyet geliyor.

7can61
17.10.2016, 18:03
İçimden bir ses yeneceğiz diyor, golü de castillo atacak sanırım, golden sonra ersun hocaya koşup bir sarılma filan olabilir, sağ iç ayak sol köşe olacak gol. Bir ses...

tonya55
17.10.2016, 18:05
98 yılının kış aylarıydı bi abimin balık tezgahına bakıyordum Sami Yen'e bu maça gitmek için balıkları erkenden bitirdim daha yaşım 17.Aldım yanıma bjk'li fanatik olmayan bi arkadaşı girdik maça bizim tribünde iğne atsan yere düşmez hocamız Gordon Milne,Başkan Mehmet Ali Yılmaz.
GS önüne geleni doğruyor bizim maça fark atarız hesabıyla çıkıyorlar hocaları burunlarından kıl aldırmayan sinyor Terim.
GS ummadığı bir Trabzonspor buluyor karşısında aslında biz kadro olarak güçlüyüz fakat GS şaşaalı dönemlerini yaşadığı için gözlerinde çereziz âdeta.
Alıyoruz Gs'yi ele yermisin yemezmisin Ünal harika oynuyor Campell usta vuruşu gollere Imza atıyor gs'nin attığı bir gol çizgiyi bile geçmemiş nerdeyse yarım metre dışarda hakem gol veriyor ama hakemlerin çabası nafile oyuna Orhan giriyor namı diyar fırtına Orhan Çıkrıkçı soldan bi kapatıyor tam önümüzde Taffarel'in solundan füzeyi yolluyor cimbom tribünleri terkediyor mis gibi leziz bir galibiyet geliyor.
bende dershaneden cıkıp maca gitmistim eski acık alt taraftaydım orhan efsane oynamıstı dedigin gibi onların sanırım bülentin aldıgı golde top cizgiyi gecmemisti insallah tarih tekerrür eder.

Fatih Öztürk
17.10.2016, 18:11
bende dershaneden cıkıp maca gitmistim eski acık alt taraftaydım orhan efsane oynamıstı dedigin gibi onların sanırım bülentin aldıgı golde top cizgiyi gecmemisti insallah tarih tekerrür eder.

Aynen hocam efsaneydi.ya Bülent ya da kel Suat'tı topa vurup çizgiyi geçmeyen pozisyon.Biz arka açıdan gördük çizgiye bile yaklaşmamıştı top ibne hakemler gol verdi.

tonya55
17.10.2016, 18:13
Aynen hocam efsaneydi.ya Bülent ya da kel Suat'tı topa vurup çizgiyi geçmeyen pozisyon.Biz arka açıdan gördük çizgiye bile yaklaşmamıştı top ibne hakemler gol verdi.
gol filan degildi aynen.

Berkan
17.10.2016, 18:18
Bize ayrılan biletler ne zaman satışa çıkacak acaba.

deplasman yasağı bizim için kalkmadı dedi bir renkdaş. İkilemde kaldım abi :) Maça deplasman tarafında girebiliyormuyuz giremiyomuyuz

Fatih Öztürk
17.10.2016, 18:28
deplasman yasağı bizim için kalkmadı dedi bir renkdaş. İkilemde kaldım abi :) Maça deplasman tarafında girebiliyormuyuz giremiyomuyuz

Sadece bizemi yasak yok canım olur mu öyle şey :) muhtemelen çarşamba günü passolig bize ayrılan biletleri satışa çıkaracaktır.

Berkan
17.10.2016, 18:32
Sadece bizemi yasak yok canım olur mu öyle şey :) muhtemelen çarşamba günü passolig bize ayrılan biletleri satışa çıkaracaktır.

passoligin sitede bizim yer satışa kapalı olarak gözüküyor :confused:

Fatih Öztürk
17.10.2016, 18:35
passoligin sitede bizim yer satışa kapalı olarak gözüküyor :confused:

Deplasman yasağı yokken genelde maç haftası çarşamba ya da perşembe günleri rakip seyirci biletleri satışa çıkıyordu kardeşim bekleyelim bakalım.

zafercalikoglu
17.10.2016, 18:37
biz bu maçı alırız ,en kötü yenilmeyiz ,yeterki hata olmasın özellikle kalede

artvints
17.10.2016, 18:38
karabük maçından ceza almadık mı? para cezası mıydı sadece?

Berkan
17.10.2016, 18:40
biz bu maçı alırız ,en kötü yenilmeyiz ,yeterki hata olmasın özellikle kalede

Tolunay hoca bile maç öncesi açıklamasında Trabzonspor'un bek zaafından yararlanmak istiyoruz diyor siz kaleye takmışsınız. Kaleden önemli bekler bruma-zekiyi ne yapar bunu düşünmek lazım.

Hakan
17.10.2016, 18:45
Sefa cezalı mı?ya doğru gidiyoruz.Bizim için yasak devam ediyor.

61_Hasan_69
17.10.2016, 19:08
Sefa cezalı mı?ya doğru gidiyoruz.Bizim için yasak devam ediyor.

Bir ara Cale cezalimi da vardı ey gidi :)

61_Hasan_69
17.10.2016, 19:13
Gs nin başında teknik direktör yok . Rikerink gs nin iyi kadrosunun ekmeğini yiyor suan

Mert Oğuzlu61
17.10.2016, 19:14
Onazi nin sakatlığıyla ilgili açıklama yapılmadı mı ?

Edit: Asım Örem kas spazmı demiş, MR temiz çıkmış. Zenci kanat oyuncularına yada forvetlere yakışan, orta sahalara hiç yakışmayan sarı saçları dışında hiçbir problem yok. Gs maçında oynayabilir hale gelir...

memozcan
17.10.2016, 19:38
önliberoda onazi- akakpo ikilisi oynarsa bir ümidimiz olabilir..

Burçak
17.10.2016, 20:43

herkesin hikayesi ayrı. bende orduda üni öğrencisiydim.
pazar günü akşam otobüsüne binmiş orduya yola koyulmuştuk.
maçı radyodan dinlemek için muavine söyledik radyoyu açarmısınız diye.
açamayız dediler. diğer yolcular rahatsız olur.
gittik şoföre dedik açtırdık.
gs ye golleri çaktıkça rahatsız olur dedikleri otobüs gol sesleriyle inliyordu.
ertrsi gün ordu da ünide tüm dış kapılarda gazetelerin manşetlerini yapıştıtmıştık.
özellikle alo ben campell manşeti unutulmaz.
tüm istanbul hırsızları yan gözlerle manşetlere bakıp devam ediyorlardı.
sadece bakabiliyorlardı tabi....

İ. SARAL
17.10.2016, 20:44
Onazi sakat Aytac yok. Hoca onliberoda Akakpo hamlesi yapabilir belli olmaz. Bence şöyle cilacagiz.
----------------onur-----------------
Zeki-----ugur------durica----akbas

-------------------okay---------------

-----------bero------------ekici-----------

Yusuf/suk------ndoye-----castillo

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

batuhanTs
17.10.2016, 20:50
Ligde alanyaspor ile birlikte en az gol atan takimiz onlarin o 3 golu kime attigi malum :) garip bir sene oluyor

olcay_61
17.10.2016, 21:20
-------------onur---------------
zeki---durica---uğur---güray
---------okay---bero----------
castillo-----ekici-------yusuf
-------------ndoye------------

gökçay61
17.10.2016, 21:20
Yeneriz diyeceğim ama gol atanımız olmadığı için kesin yeniliriz..

carl_06
17.10.2016, 21:21
aahahahaha. aynen abi inşallah :D:D:

Manu61
17.10.2016, 21:22
Bruma başımıza bela olabilir.

Faruk BERBER
17.10.2016, 21:23
aahahahaha. aynen abi inşallah :D:D:

Neye güldün canım :)

Ahmet Kara
17.10.2016, 21:26
Akakpo geçen sene ön libero da oynadığı maçlarda vasatın da altındaydı. Kesinlikle oranın adamı değil.

tonya55
17.10.2016, 21:38
onur akhisar macında fazla iş düşmesede iyiydi kaptan insallah gününde olur.

Önder28
17.10.2016, 21:40
Rahat yeneriz.

sasort
17.10.2016, 21:51
arkadaş ben şu ibanezin oynatılmamasına fena taktım

ersun neden oynatmaz ibanezi

Adem Akyüz'
17.10.2016, 21:53
Allah yardımcımız olsun.

profesör x
17.10.2016, 22:07
gs'nin maçın mutlak favori olması öyle ahım şahım bir futbol oynamasından kaynaklanmıyor.adamlar bir şekilde üçüncü bölgede skor üretiyor kimi sayalım;bruma,eren,podolski,sneijder... adamlar becerikli ve bir şekilde skor bulup korumasını biliyor.biz görüntü itibariyle acemi takım.alanya ve karabük deplasmanlarını hatırlayın hemen dağıldık burada da aynı korku var.takımın karakteri ve daha önemlisi oyun planı daha oturmadı oturacağı da yok.ilerde beceriksiz Trabzonspor ismine yakışmayacak çapta adamlar olduğu sürece böyle deplasmanlardan umut beslemeyin.gs bizim rakibimiz değil bizim rakiplerimiz belli ne yazık ki...

Tolga Okumuş
17.10.2016, 22:46

Çanakkale'de lise öğrencisiyim.Okulun tek Trabzonsporlusuyum.
Tüm arkadaşlar maçtan önce kafa yapıyor 5 atarız 10 atarız diye.
Gs'nin bir golü çizgiyi geçmeden gol veriliyor.Bir golü aut olmasına rağmen korner veriliyor oda gol oluyor.
Okula bir gidişim var Kemal Sunal'ın babasının koltuğunu almaya gidişi var aynı.
Bütün kafa yapan arkadaşlar fair play ruhu içerisinde tebrik etmeye geliyor.
Yermiyim? Şamarlayıp yolluyorum,azarlayıp postalıyorum.
Ulan ne 1 haftaydı be:))

EnjoyTheMusic
17.10.2016, 23:25
bu tarz iddiasız olduğumuz büyük maçlarda sürpriz galibiyet alabiliyoruz

Fatih Öztürk
17.10.2016, 23:26
herkesin hikayesi ayrı. bende orduda üni öğrencisiydim.
pazar günü akşam otobüsüne binmiş orduya yola koyulmuştuk.
maçı radyodan dinlemek için muavine söyledik radyoyu açarmısınız diye.
açamayız dediler. diğer yolcular rahatsız olur.
gittik şoföre dedik açtırdık.
gs ye golleri çaktıkça rahatsız olur dedikleri otobüs gol sesleriyle inliyordu.
ertrsi gün ordu da ünide tüm dış kapılarda gazetelerin manşetlerini yapıştıtmıştık.
özellikle alo ben campell manşeti unutulmaz.
tüm istanbul hırsızları yan gözlerle manşetlere bakıp devam ediyorlardı.
sadece bakabiliyorlardı tabi....

Çanakkale'de lise öğrencisiyim.Okulun tek Trabzonsporlusuyum.
Tüm arkadaşlar maçtan önce kafa yapıyor 5 atarız 10 atarız diye.
Gs'nin bir golü çizgiyi geçmeden gol veriliyor.Bir golü aut olmasına rağmen korner veriliyor oda gol oluyor.
Okula bir gidişim var Kemal Sunal'ın babasının koltuğunu almaya gidişi var aynı.
Bütün kafa yapan arkadaşlar fair play ruhu içerisinde tebrik etmeye geliyor.
Yermiyim? Şamarlayıp yolluyorum,azarlayıp postalıyorum.
Ulan ne 1 haftaydı be:))

Birbirinden güzel anılar ah ulan ahh :)

Berke6198
17.10.2016, 23:30
Fark yeriz ama Ersun Gs'yi sever faktörünü de göz ardı edemiyorum.

Fatih Kuloğlu
17.10.2016, 23:31
Maçı kaybederiz.Tek sebebi de gs'nin kazanma alışkanlığı ve bize göre daha "winner" denilen stilde bir takım olması olur, futbol olarak onlarda çok iyi değil.

Mehmet Fatih Silik
17.10.2016, 23:41
Ersun Hoca'nin ikinci gelisinde ki galibiyet geliyor gözümün önüne ve ümitleniyorum. Sacma biliyorum ama öyle iste...

Fatih Öztürk
17.10.2016, 23:48
17.sıradaki takımla aramızda 2 puan fark var.yenilirsek ve aşağıdaki takımlar maçlarını kazanırsa 16.sıraya düşeriz ne güzel.

Dip.Ing.Mag.
18.10.2016, 00:54
Üşüyoruz medjani reis...!

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

sasort
18.10.2016, 00:55
arkadaşlar içimden geçen sanki oynayacaz pozisyonda bulacaz ama

atamadığımız için yediğimiz 2 golle yenileceğiz

Dip.Ing.Mag.
18.10.2016, 00:57
arkadaşlar içimden geçen sanki oynayacaz pozisyonda bulacaz ama

atamadığımız için yediğimiz 2 golle yenileceğiz

Bir şey olurda berabere kalabiliriz belki gol yemez isek fakat bu yapı ile yenmemiz mucize olur. Colman ya da Medjani de yok ki gol atalım!

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Numan Yerlikaya
18.10.2016, 01:08
Defans vasat bile değil ve gol atma sıkıntımız var. Karşımızda iyi bir Ğs var beraberlik bile ihtimal çerçevesinde değil.

kartal61
18.10.2016, 01:31
Herkesın gozunde maçın mutlak favorısı Galatasaray.Ne hallere dustuk.Yalnız ben takımın en sonunda su ustundekı kotu havayı atıp,iyi sonuçlar alacagını dusunuyorum.(Belkıde oyle dusunmek ıstıyorum)
Hakkımızda hayırlısı

Arda'
18.10.2016, 01:56
Yav bunlar geçen sezon bizi 2 maçta da hakemle yendiler tarihimizin en kötü sezonunda bile kafa tuttuk bunlara arenada bizim takım daha iyi oynuyor bence.

HOPA'LI TS'Lİ
18.10.2016, 08:38
Kazanırız diyenler fazla şu anda +%2 kadar
Geçen sezon Cüneyt Çakır denen şerefsiz Avni Aker'de net penaltımızı vermiş olsa belki de o geceden ta bugünlere kadar süregelen çöküşü yaşamayacaktık.
İntikam maçını kazan Trabzonspor'um
Haksızlığa ve güce karşı emeğin ve mücadelenin intikamı olsun

HOPA'LI TS'Lİ
18.10.2016, 08:39
İkinci maçta da Deniz Ateş BİTNEL denen it, kasten bizi doğramıştı.
İnşallah bu kez adil bir yönetim olur

B.AKDEMİR
18.10.2016, 08:46
Şansına iyi giden gs nin bu maçla birlikte çöküşe girmesini diliyorum.

Fatih Özkan
18.10.2016, 08:50
Şansına iyi giden gs nin bu maçla birlikte çöküşe girmesini diliyorum.

İnşallah.

Yiğit Gayretli
18.10.2016, 08:58
gs'yi haddinden fazla büyütüyorsunuz gözünüzde. Derseniz ki bizden daha şanslılar, eyvallah. Ama kesinlikle çok daha iyi değiller.

En kötü zamanlarımızda bile kök söktürdük gs'ye. En azından mücadele edeceğimizden eminim. Rahat olun...

sefayasin
18.10.2016, 08:58
Atacağımız 1 gol beni sevindirecektir. Yenebileceğimizi düşünmüyorum.

tonya55
18.10.2016, 09:05
insallah bir futbol mucizesi olur.

Mesut
18.10.2016, 09:09
Ligde 10.Haftaya gelmek üzere nerdeyse ligin 4'de 1'i bitti biz hala deneme yanılma yollarındayız.Herşey sil baştan oluyor haliyle.Hocam kadronu kafanda kur ve sürekli bu oyuncular oynasın.Her hafta farklı kadro olmaz.
Ben İbanez'e haksızlık yapıldığını düşünüyorum.Takımda belki de düzgün ayağı olan nadir oyunculardan.Takımda bu kadar kazma varken İbanez'in oynamaması saçmalık.Defansımı kötü.Sol açık oynasın Castillo sağa geçsin.

A.Gökhan AKIN
18.10.2016, 09:19
Çok iyi oynar yeniliriz.

Dip.Ing.Mag.
18.10.2016, 09:23
Herkesın gozunde maçın mutlak favorısı Galatasaray.Ne hallere dustuk.Yalnız ben takımın en sonunda su ustundekı kotu havayı atıp,iyi sonuçlar alacagını dusunuyorum.(Belkıde oyle dusunmek ıstıyorum)
Hakkımızda hayırlısı

bu sezon tüm rakiplerimiz macin favorisi abartili bir durum yok bence. bu bizim bakis acimiz degil takimin bize gösterdigi performans sayesinde.

Dip.Ing.Mag.
18.10.2016, 09:25
cok enteresan degil mi ligin 7. haftasindayiz ve sampiyonluk adina tüm sansimiz da umutlarimiz da tamamen gitti.

alone_6161
18.10.2016, 09:26
Bizim kırılganlığımız kötü, son maçlardaki istek, arzu iyi. gsde podolski, sneijder vs skoru değiştirecek, maçı çevirecek adamlar var ve moralleri yüksek. Ama iş gelir hakem faktöründe tıkanır. Son yıllarda nerdeyse tüm gs maçlarındaki hakem hataları!!! nedense hep aleyhimize oldu. Telles'in 30metreden plonjonunu görmeyenler, Denayer'in kol açık topu kesmesi, 3-0 deplasmanda yendiğimiz maçta golümüzden önce çizgide elle kesilen top ve son istanbuldaki maçtaki kepazelikler, rezillikler...Bence yine hakem tayin eder.

Hatta şöyle bir önerim olacak, iddia bizim istanbul takımlarıyla yaptığımız maçlara evsahibi, deplasman, beraberlik bahislerine hakem skora etki eder mi bahsi de eklesin. Vallaha her maç hakeme oynar oynar kazanırız...

matrixx61
18.10.2016, 09:30
gerçekçi olalım bu kriz döneminde gs deplasmanından alınacak 1 puan ilaç gibi gelir..iyi defans yapıp kontratak oynamalıyız..

---------------------Onur----------------------
Zeki------Uğur-----Durica-------Güray(ibanez)
---------Ekici(Bero)-----Okay-----Onazi----------
--------------Yusuf-----Castillo-------------------
---------------------Ndoye--------------------

UĞUR DURTAŞ
18.10.2016, 09:44
Geçen sezon ilk 4 hafta 10 puan süper bir başlangıç
şampiyonlar liginde maç yöneten kişiliksiz hakem bozuntusu gözünün önündeki net elle oynama pozistonunda penaltımızı vermedi.
bilerek,isteyerek
o günden beri maçlarımıza verilemiyor.
operasyonun diğer ayakları,
süleyman abay,çağatay şahan,deniz ateş bitnel bizim ligimizde değiller.
geçen sezon iyi başladık takii gs maçından sonra operasyonla birlikte düşüşümüz başladı.
*
lig başlayalı 7 hafta oldu,sonuçlar ve oyun hiç iç açıcı değil,
bakarsınız tekrar gs maçıyla birlikte geçen yılın tam tersine çıkış maçımız olabilir.
*
gs yenilmiyecek bir takımmı?
real madrid mi?
barcolena mı?
kardeşim,
bizleri yeteri kadar üzdünüz,
bu maçta alacağınız bir galibiyet üzüntüleri bitirir,ileriye umutla bakarız,
adamlığınızı,kişiliğinizi,mücadelenizi samimiyetliğinizi,aldığınız paranın hakkını verme maçı dır gs maçı,
onlardan fazla koşun,onlardan fazla mücadele edin..

umutayberkukul
18.10.2016, 09:49
Geçen sezon ilk 4 hafta 10 puan süper bir başlangıç
şampiyonlar liginde maç yöneten kişiliksiz hakem bozuntusu gözünün önündeki net elle oynama pozistonunda penaltımızı vermedi.
bilerek,isteyerek
o günden beri maçlarımıza verilemiyor.
operasyonun diğer ayakları,
süleyman abay,çağatay şahan,deniz ateş bitnel bizim ligimizde değiller.
geçen sezon iyi başladık takii gs maçından sonra operasyonla birlikte düşüşümüz başladı.
*
lig başlayalı 7 hafta oldu,sonuçlar ve oyun hiç iç açıcı değil,
bakarsınız tekrar gs maçıyla birlikte geçen yılın tam tersine çıkış maçımız olabilir.
*
gs yenilmiyecek bir takımmı?
real madrid mi?
barcolena mı?
kardeşim,
bizleri yeteri kadar üzdünüz,
bu maçta alacağınız bir galibiyet üzüntüleri bitirir,ileriye umutla bakarız,
adamlığınızı,kişiliğinizi,mücadelenizi samimiyetliğinizi,aldığınız paranın hakkını verme maçı dır gs maçı,
onlardan fazla koşun,onlardan fazla mücadele edin..

gs yenilmeyecek takim degil. biz gsyi yenebilecek takim degiliz

tonya55
18.10.2016, 09:53
insiyatif alan oyuncu yok ofansif olarak cok kötüyüz karsı kaleye gidemiyoruz sezon genelinde isimiz cok zor.

İ. SARAL
18.10.2016, 09:54
Saçma sapan gol yemezsek bir şeyler olur.

atomantcum
18.10.2016, 10:00
Bu maç bizim için sürpriz. Çünkü sene başından beri kapalı oynayan, karşılarında favori olduğumuz takımlarla maç yaptık. Osmanlı net bizden iyi bir takım ama onlar bile kontratak oynuyordu. Şimdi deplasmana, favori olmadığımız bir maça gidiyoruz. Hakem rahat bırakırsa güzel bir maç izleyebiliriz. Castillo'nun beceriksiz gs defansını avladığı pozisyonlar görebiliriz. Bero'nun aralardan yardırdığını görebiliriz. Ama tabi kalemize uzaktan sert şutlarla atılmış goller de, Bruma'nın Zeki'yi yerlerde süründürdüğü pozisyonlar da mümkün. Her şeye hazır olun, sonra isyan etmeyin.

İsa Gündoğdu
18.10.2016, 10:01
mümkün olduğunca 0-0 götürüp 75 den sonra 1 gol bulursak kazanırız yoksa çok zor. erken gol atmamız bir şeye yaramaz.

selcukyazici
18.10.2016, 10:08
Deplasman yasağı kalkmamış mıydı neden maça misafir tarafı açmamışlar.

adiloş bebe
18.10.2016, 10:48
bravo doğru söze ne denir.

OFLU
18.10.2016, 10:51
Akhisar maçıni gördükten sonra
Hezimetlere bekleyen arkadaşlar moralini bozmasin
GS yi de seyrediyoruz
Öyle Kevgire donmeyiz merak etmeyin
Sıkıntının büyüğü burada zaten.
Bir maç iyiysek bir sonraki hafta yerlerdeyiz.

tonya55
18.10.2016, 11:03
futbol mucizesi olması lazım yenmemiz icin.

Murat Keçeci
18.10.2016, 11:17
Son maçta kazandığımız özgüveni bu maçla birlikte daha da üzerine koyarak istikrarlı bir takim haline gelmeliyiz.

Rakibin her bölgesi bizden daha iyi durumda fakat futbolu iyi olan değil doğru oynayanlar kazanır.Bizde bu doğruları sahaya yansitmaliyiz.

Aytaç in olmamasi iyi olmadi defansif orta saha görevinde elimizdeki kadroda en başarılı o ama fazlasiyla ağır nerdeyse bir stoper kadar ağır o yüzden gs maçında olsaydi bile kirmizi gorme ihtimali yüksekti.

Onazi pasif temposuz bir oyun oynuyor ilk onbirde olup olmamasi kafa karıştırıcı konsantrasyonu yüksek olursa katkisi olur ama son maclardaki gibi oynarsada gsden buyuk baski yeriz.

Mustafa Akbaş ve zekiyi açıklar yalniz birakirsa maç erken kopar o yüzden castillo ve yusuf Erdoğanin kulaklarini iyi çekip sahaya surmemiz lazim topla çok oynamadan basit top kayiplari yapmadan beklere yardim edecek şekilde oynamalilar.

Defansif orta saha görevini okaya yükleyip sert ve tek pas oynamayı gerektiginde vücudunu iyi kullanip yapilan presi kırmasını öğutlemeliyiz.

Forvet hattinda karar vermek zor hyun suk son vuruşlari iyi değil fakat rakip savunmanin öne çıkmasını rahat topu kullanmasini ve zaman zaman boş alanlara çıkıp top almasini iyi yapiyor.n doye ise orta sahadan gelen oyuncularla duvar pasi yapma konusunda iyi, muhammet ise gol vuruşu en iyi olan ama oda savunma arasinda kaybolup gidiyor.Tamamen idman performanslarina göre bir tercih yapmamiz lazim.

Gelelim mehmet ekiciye kilit oyuncu olabilir duran toplar, frikikler, uzaktan sutlar, castillo ve yusufa ara paslari onun bu maçtaki misyonu olmali.

Rakibi durdurma konusuna gelirsek dediğim gibi zeki ve Akbaş 90 dakika boyunca yalniz kalmamali kanatlari iyi kapatirsak ve orta sahanin göbeğinde kora kor mücadele ye karşılık verirsek ve tempoyu düşük tutarsak maçtaki iddaamiz artar forvetin ve açıklarında ortadaki üçlüye yakin olup orta sahayi kalabaliklastirmali.

Sneijderin sol carprazdan girip sag ayakla vuruslarina duvar örmeliyiz.Rakibe duran top firsati fazla vermemeliyiz.Eger olursada Onura büyük görev düşüyor baraj kurdurma ve yer tutuşu cok zayif selçuk inana her maç frikik golü atmasina izin veriyor.baraji doğru kurdurup kalenin ortasina yakin durmalı bir köşeyi kendi tutup bir tarafi baraja birakirsan selçuk 10 vuruşun 9 unda o topu barajin üstünden geçirir.Onur pozisyonlari daha iyi yorumla lütfen.

Maçın favorisi gsdir fakat maçlar sahada kazanılır umarim futbolcularimiz kolay lokma olmadiklarini gösterirler taraftarimizin başını öne eğdirmezler.Mactan 90 dakika kopmamaliyiz alayci gs taraftarina koz vermeyiz umarım.

dağlıca61
18.10.2016, 11:51
Unutmayalım ki Ersun hocanın büyük takımları çözme, dersine çalışma konusundaki başarısı daha fazla, galibiyet istatistikleri yüksek, başaracağız, galibiyetle döneceğiz inanıyorum.

Berkan
18.10.2016, 12:01
Deplasman yasağı kalkmamış mıydı neden maça misafir tarafı açmamışlar.

abi biz hariç bütün takımlara kalkmış deplasman yasağı.

only ts
18.10.2016, 12:02
ayaga kalkacagimiz, bu gidise bir dur diyecegimiz mac olmasi umidiyle... insallah bu maci kazanacagiz.

Doğukan Uçan
18.10.2016, 12:22
rize akhisardan iyi oynuyor. banko yenemeyiz

Courage
18.10.2016, 12:50

Hic bir takim yenilmeyecek takim degildir UEFA yi alan kadroya 5 sallamisiz bir zamanlar olmaz olmaz demeyelim zira olmaz diye bir sey olmaz futbolda.

artvints
18.10.2016, 13:07
bir kıvılcım lazım neden olmasınla başlayan, kaybedecek ne kaldı zaten. biraz kıpırdanma istiyoruz, kazanabileceğine inanan özgüvenli futbolcular istiyoruz.

Fatih Çelik
18.10.2016, 13:15
Analize gerek yok şansımız varsa 15 dk dengede gider maç 1-0 dan sonra 3'e gider maç. Seyirci avantajı, konsantrasyon, motivasyon, form hepsi onlardan yana minimum 2-0 diyorum inşallah minimum olur .

Faruk BERBER
18.10.2016, 13:16
Son maçtaki oyun "acaba ?" dedirtiyor insana.

Eren Derdiyok'u durdurabilecek miyiz bakalım. Bek oyuncularımız epey kötü.

Puanla dönüp Rize'yi içerde yenmeliyiz. Ersun hocanın da Galatasaray karşısındaki karnesi fena değil, bu maçta takımın başında olacak.

Çok bilinmeyenli bir maç, inşallah istediğimizi alırız.

orhan42
18.10.2016, 13:18
Defansı ve orta sahayı kalabalık tutup kontra ataklarla gol aramaktan başka çaremiz yok.tabii azami dikkat ve üst düzey mücadele kısacası savaşmaları lazım bizim topçuların...Aksi halde macera aramaya çalışır,defansta dikkatler dağılırsa fark yer evimize döneriz..Beraberlik bana gör güzel sonuç olur...

Yiğit Gayretli
18.10.2016, 13:20
Son maçtaki oyun "acaba ?" dedirtiyor insana.

Eren Derdiyok'u durdurabilecek miyiz bakalım. Bek oyuncularımız epey kötü.

Puanla dönüp Rize'yi içerde yenmeliyiz. Ersun hocanın da Galatasaray karşısındaki karnesi fena değil, bu maçta takımın başında olacak.

Çok bilinmeyenli bir maç, inşallah istediğimizi alırız.

Çok bilinmeyenli ama tüm bilinmeyenler bizle ilgili...

Mert Oğuzlu61
18.10.2016, 13:37
________onazi___ekici

_____güray___bero____castillo

____________damdoy

Ekici 8 no oynarsa belki bir ihtimal iyi futbol ve puan koparabileceğimiz, yok eğer 10 no oynarsa çok sıkıntılı geçebilecek maç... Aynı durum kendi mevkisinde oynatılmayan ve kanatta harcanan Bero içinde geçerli... Karşımızda çok dengeli ve oyuncularının hepsi orjinal mevkisinde!! oynayan güçlü bir takım var.

Kaybederiz, kazanırız orasını bilemem ama Ekici 8 no hariç hiçbir yerde top oynayamıyor ve biz 2 ön liberodan oluşturduğumuz merkez orta saha ile çıktığımız her maça 1-0 mağlup başlıyoruz... Gs isterse fark atsın, yinede görüşüm değişmez. Orta sahada oynayacak 2 adamdan birisi süpürecek, diğeri maestro olacak bu kadar basit. Atiba-Oğuzhan örneği gibi... Biz orta sahayı Onazi-Ekici ve önlerinde Bero dan oluşturmadıkça hep sıkıntı çekeceğiz.

Ertan 51
18.10.2016, 13:38
% 60 berabere
% 20 onlar
% 20 biz

benim maç tahminim bu.

Fatih Öztürk
18.10.2016, 13:43
Ersun hocanın gs'ye şansı tutarken takımda en basitinden Medjani,Bosingwa,Cardozo gibi rakibi tehdit eden adamlarımız vardı.
Şimdi tüm takım belini Ekici'ye bağlamış o'da tek başına hiç bir şey yapamıyor görüldüğü üzere.

Soner Albayrak
18.10.2016, 13:47
Gol atabilir miyiz bilmiyorum ama bildiğim tek şey eğer ilk golü biz yersek rulman bilyalari gibi dağılacağız.