PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 8. Hafta | Galatasaray 0-1 Trabzonspor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7

Yiğit Gayretli
18.10.2016, 14:02
Gol atabilir miyiz bilmiyorum ama bildiğim tek şey eğer ilk golü biz yersek rulman bilyalari gibi dağılacağız.

Mesleki şaka yapma :)

Hakan
18.10.2016, 14:05
Gs değil bize kimseye fark atacak kadar iyi oynamıyor.

OFLU
18.10.2016, 14:06
Bence pamuk ipliği gibi söküleceğiz :)

ccd6167
18.10.2016, 14:07
Yeneceğiz alacağız . Ömrümde ilk defa bir maç öncesi böyle yazıyorum. Tabi ersun adam gibi yönetirse

Yiğit Gayretli
18.10.2016, 14:07
Biraz bekleyin, kamulaştırmayla ilgili konuya uygun espiri bulup geliyorum :)

Ertan 51
18.10.2016, 14:08
Gs değil bize kimseye fark atacak kadar iyi oynamıyor.
Aynen öyle,
Eren falan dert değil :)
bir tek Bruma insanı var beni tedirgin eden,onun dışında büyütülecek bi takım değil,
tabi Şınayderi yeniden diriltmezsek.

Ertan 51
18.10.2016, 14:10
Biraz bekleyin, kamulaştırmayla ilgili konuya uygun espiri bulup geliyorum :)
Tren gibi böğürttüreceğiz ğs yi :D

(ha otobüs ha tren sen bulana kadar ben buldum sayılır :) )

Yiğit Gayretli
18.10.2016, 14:14
"Rakibin sağını ve solunu otoban yapacağız!" Karayolları Genel Müdürlüğü :cool:

alper*
18.10.2016, 14:14
Bu maçta herhangi bir şekilde gol atabileceğimizi düşünmüyorum.

Bu maç için herhangi bir heyecan ya da en ufak bir beklenti içerisinde de değilim.

Olacak olan skor, 3-0 ve üzerindeki skorlardır.

Bu maç için tahminim tarihi fark ve Ersun Yanal'ın maç sonunda görevi bırakmasıdır.

Ertan 51
18.10.2016, 14:26
Bu maçta herhangi bir şekilde gol atabileceğimizi düşünmüyorum.

Bu maç için herhangi bir heyecan ya da en ufak bir beklenti içerisinde de değilim.

Olacak olan skor, 3-0 ve üzerindeki skorlardır.

Bu maç için tahminim tarihi fark ve Ersun Yanal'ın maç sonunda görevi bırakmasıdır.
Biz Alper hocam daha sık gelsin,daha çok yazsın diye gözünün damarına bakalım,
o gelsin yıksın perdeyi eylesin viran :)
eline sağlık hocam :mad::p

Erkan A.
18.10.2016, 14:50
renktaslarim

gs bizi yenecek diyoruz ? son dört bes haftadir rakibimiz kim olursa olsun yenilecegiz diyoruz bu sadece gs icin degil kendilerini bisey sanmasinlar ...

sezon baslamadan hazirlik maclarimizdaki rakiplerimiz amatör takimlariydi almanlarin dedigi gibi (kreisliga c) macaristanin köklü kulübünden haric onlarda yillardir amatörlerden farklari yok ..

ben sahsen ersun yanala sahip cikiyordum basarili olur diyordum ,sezon öncesi oynadigimiz hazirlik maclarina bakarak olamaz demistim kendi kendime ..
foruma baktigim zamanlarda cogumuz neseliydik bero gol atmis cok iyi oynuyormusuz ? rakiplerimizin kalitesine bakan yoktu tabiki ..

ersun yanal gibi bir hoca bunlari görmeliydi tamam fazla beklentimiz de yoktu lakin bu kadarda olmaz ..Scout ekibi felan denildi cok ugrasiyor haftalarca mac izliyormuslar yalan degil bende 30 yildir araliksiz mac izlerim ..sahsen ben süperligi taniyan ve oynayan veya zamaninda oynamis olan oyunculari alir gelirdim ve sabirli olalim derdim .

aslinda ben daha cok castilloya taktim kafami ..oynadigi ilk macinda bumudur dedim ,sabirli ol yeni gelmis cildirdinmi sen ne bekliyorsun diyenler oldu bana ..simdik yine oynamiyor ?
yoksa Castillo 18 yasindami :) kac yil sabir edecegiz ...bakiniz yattara yeni geldigi Zaman ilk macini izledim samed aybaba hocamizdi yattara sahada 60 veya 70 dakika kalmisti fakat kaldigi sürecte mükemmel oynamisti rakipten top calardi atigi calimlarda basarili olurdu sut cekerdi asist yapardi yani trabzonsporumuzun kazanmasi icin elinden geleni yapiyordu Castillo ile kiyaslamak isteyenler icin ...Castillo bir calim atiyor cogunda basarisiz oluyor oynadigi sürecte belki hepsini toplasak 5 dakika ismi duyuluyor ..sonuca etki yapabilecek bir oyuncu degil sut cekiyor güc yok sonra cekiliyor uzun Zaman duyulmuyor sorumluluk alamiyor ..Castillo beni yaniltsin diye beklicegim ..devre arasina Kadar sansi var devre arasinda kiralik verilmeli ikinci yari oyuna girse bile katki veremez ...

dahada ileriye gidecegim akhisar takimindaki eski oyuncumuz Özer hurmaci oynadigi sürece castillodan daha cok isler yapti rakip takim icin özerinde ilk maciydi ilk onbirde basladigi ?özerci felan degilim örnek olarak yazdim ...

gs macina gelirsek beraberlik icin oynamaliyiz bunu yazarken bende üzülüyorum malesef suanki trabzonspor devre arasina Kadar bizim icin gercek trabzonspor degildir

ESTEBAN - YUSUF - UGUR - DURICA - IBANEZ - - OKAY - ONAZI - MEHMET - MUHAMMED DEMIR - ABDÜLKADIR - GÜRAY

kaleye estebani yazdim onur son macta kurtaris yaptiysa bile güveni cogumuza kalmamistir akhisarda fatih öztürk vardi izledik sevmemek baska olay ama cocuk kalede durusuyla bile akhisara güven veriyordu ..onurumuzun kaledeki durusu eyvah der gibi ??

bek olarak kesinlikle yusuf erdogani oynatirdim tecrübesi var aytacin yoklugunda abdülkadire yer veridim ..Castilloyu ben hoca olsam hic oynatmam gürayi oynatirim savunma özeligi daha cok ve sahada görünüyor saklanmiyor ..

herseyin hayirlisi insAllah Castillo konusunda umarim yanilirim ve üc sifir kazaniriz üc gollün asistini veya gollerini Castillo atar .

-Samet
18.10.2016, 14:58
Sadece bu maçta değil, şu görüntüyle bu sezon geriye düştüğümüz hiçbir maçta galip gelmemizi çok ama çok zor görüyorum.

Galatasaray maçında bir gol bulup daha sonra geri çekilerek kontra ataklarla , iyi bir takım savunmasıyla galip gele(biliriz).

Tabi bir gol yiyince takım dağılıp 10 dk içinde skor 3 farka falan çıkmazsa.

Bunların dışındaki senaryolar , bu saydıklarım da dahil olmak üzere sürpriz geliyor bana.

Not: bu yapmış olduğum yorum, iyimser bir yorumdur.

kanterts
18.10.2016, 15:04
gecen seneki bitnel maci türk tarihin en kirli maci olmus olabilir. daha da nefret ettim bunlardan. umutun kendini yere atmasini da unutmadim.

reisoğlu61
18.10.2016, 15:12
Kesinlikle yusuf ilk 11 de başlamalı...
Onur
Zeki.ugur.durica.Akbaş
Okay.onayı
Yusuf.ekici.castillo
Muhammed

carantinas
18.10.2016, 15:12
Maça umutlu çıkıyor olsaydık kesin kaydederdik maçı ama herkes fark yeriz şöyle oluruz böyle oluruz deyince acaba diyorum bir ters köşe yapar mıyız?

Cagdas Topal
18.10.2016, 15:18
Kesinlikle yusuf ilk 11 de başlamalı...
Onur
Zeki.ugur.durica.Akbaş
Okay.onayı
Yusuf.ekici.castillo
Muhammed

Muhammed? :D

revolution
18.10.2016, 15:32
daha önce ne demiştik ?

önazi demiştik .
yılın kazığı demiştik .

önazi'ye giydirirken
suk efendi hazretlerine de bir kaç bir şey söyleyelim .

seul'lü buddha'nın torunu .
3 harflilerin en çekik gözlüsü ,
gölgesiyle boğuşan adam ,
mami'nin kirli sakalsızı ve kirpi saçlısı ,
porto'nun paket servisi ,
takımımızın müstakbel forveti .

transferi için her türlü kolaylığı sağlayan ,
hatta nerdeyse lafı bile edilmeyecek bir bedelle
kulübümüze hediye eden ,
kadirşinas sevgili porto kulübü de
bir teşekkürü hak ediyor kanımca .

tebrikler porto kulübü yöneticileri.!
her neredeyseniz ve yaşıyorsanız.

bir ürün bu kadar güzel paketlenip ,
müşteriye pazarlanabilir .
aynı beşiktaşlı ebubekir gibi .
hatta o bizimkinden daha jan janlı bir paket olmuş .

bence bu bir sanat dostum .

sizin bu pazarlama departmanı
marbella'da bir tatili gerçekten hak ediyor .

odyseuys
18.10.2016, 15:45
castillo, suk ve hatta 11 başlarsa ndoye gibi oyuncuların geniş alanda neler yapabileceğini test edebileceğimiz bir maç olacak. ilk yarım saat doğru savunup psikolojik olarak ayakta kalabilirsek sonraki her dakika ibrenin bize doğru döneceği bir maç olacağını tahmin ediyorum. yanlış savunup hücum planlarını bir sonraki maça bırakacak kadar ciddi bir psikolojik çöküntü yaşarsak hele bir de gol yersek iyi ihtimal mağlubiyet yaşarız, kötü ihtimali dillendirmek dahi istemiyorum. ayakta kalabilirsek maça çok rahat ortak oluruz, gs takımı da organizasyon anlamında sıkıntılı bir takım.

bu maçta o sürprize ihtiyacımız var. inşallah şans da yanımızda olur ve dönüm noktamızı yaşarız.

Mert Acar
18.10.2016, 15:49
Kazanmayı geçtim,gol atsak sevinecem artık ne hallere düştük.
Gs bu sezon iyi top oynuyor,özellikle iç sahada.Paslı oyunu en iyi oynayan ekip bence.Son dakikalarda oyundan biraz kopuyorlar..Belki o anları değerlendirebiliriz.
Ama kazanma olasılığımız gerçekten çok çok çok düşük.Duygusal bakmayın.7 maçta 3 gol atabildik.

Hüseyin Çümen
18.10.2016, 15:51
"Rakibin sağını ve solunu otoban yapacağız!" Karayolları Genel Müdürlüğü :cool:

tıbbi olarak açıklayayım
GESE bizi kalça femoraasetabular eklemden dezartiküle edecektir

redbul
18.10.2016, 15:53
ya bu maçı alacağız diyenler ne içtide kafaları bu kadar güzel oldu söylesinler bizde kafayı düzeltelim 3 deplasman maçında ligin sıradan takımlarına karşı 3 mağlubiyet almışsın bırak puanı gol dahi atamamışsın tutup g. sarayı yeneriz diyorsunuz arkadaşlar kabullenin ben kabullendim bizim takım sıradan ve kötü bir takım hristiyanların başı olan papa müslüman olur ama biz g.saryı yenemeyiz durum bu kadar net ve malesef acı.

burakilic
18.10.2016, 16:05
5-0 biter.

Ahmet Kara
18.10.2016, 16:08
Umarım Gs bizi küçümser.

ozturk
18.10.2016, 16:16
Bu maçtan tek beklentim futbolcuların hırslı,istekli oynayıp oyunu domine etmeleri. Yoksa puan alabilmemiz çok zor. Hasbelkader gol atıp öne geçsek bile defansımızın kötü olması veya hakem hatası nedeniyle zaten yeniliriz..

Fatih Çelik
18.10.2016, 16:17
tıbbi olarak açıklayayım
GESE bizi kalça femoraasetabular eklemden dezartiküle edecektir

Avatarın ortopedinin simgesi olabilir ama yanlış eklemlerde geziyorsun reis :)

İ. SARAL
18.10.2016, 17:21
gs bizi mülakata alıp iyice terletir, torpilimiz (hakem dayımız yok) olmadığı için de eler :)

Yiğit Gayretli
18.10.2016, 17:24
Bu işin yarısı teknik, taktik, kondisyon, koordinasyon, beceri, şans, hakem, taraftar, rakip vb. unsurlarsa yarısı da inanmaktır. Önce inanmak lazım. Rahat olun ve sakin olun.

Viran edebiyatı ile realistik tavır arasında kıldan ince bir çizgi var.

Hasanu
18.10.2016, 18:29
Bence bu maç futbolcularımızın kalitesini göreceğimiz bir maç olacak.

Mert Acar
18.10.2016, 19:01
Cezasahası içinde çok beceriksisiz.
https://twitter.com/MatchStudyTR/status/788401599341326336

Fatih Çelik
18.10.2016, 19:13
Ya herro ya herro :)

mutluhayri
18.10.2016, 19:42
Arkadaşlar maça TS seyircisi girebiliyor mu? Deplasman yasağı bizi kapsamıyor muydu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tanjugunduz
18.10.2016, 20:12
gol atmayi birak.ceza sahasina oyuncu sokamayiz bu suk denen muhammet demir denen forvetimsi oyunculari.nerden bulduk . ALLAH im sen bize yardim et bu gozler sota lar hamiler tekkeler gordu of of

O ruh geri gelecek

61_Hasan_69
18.10.2016, 20:24
Onazinin sakatlığının geçmeyeceğini varsayarak şöyle bir on bir bekliyorum. Onur-Zeki-Ugur-Durica-Akbas-Akakpo-Okay-Castillo-Bero-Ekici-Ndoye.

Ndoye ve Castillo ve Zekinin maçı olacağını düşünüyorum . Ndoye bütün kafa toplarını indirecek . Castillo ilk defa bu kadsar açık alan bulup kendini gosterecek. Herkes hezimet beklesede Zeki topa sert oynayip Brumayi yildiracak. Belki hucum aksiyonlarin yerine getiremicek ama defansta iyi işler yapacak . Takım olarak özellikle ikinci yarı gs den belki tek iyi yanımız olan kondisyonumuzla üstün oynayacağız. Bir çok pozisyon bulacağız umarım bu pozisyonları kolayca harcamayiz. Macida 2-1 yada 2-0 kazanacağız . Goller Ndoye ve Akbas :)

tonya55
18.10.2016, 20:35
ndoye tecrübesiyle bu macta sart.

gurur6134
18.10.2016, 22:06
Cezasahası içinde çok beceriksisiz.
https://twitter.com/MatchStudyTR/status/788401599341326336

Ondan sonrada neden scout ekibi elestiriliyor oluyor..rezillikdir su tablo..

61_Hasan_69
18.10.2016, 22:10
Ondan sonrada neden scout ekibi elestiriliyor oluyor..rezillikdir su tablo..

Hangi açıdan baktığınıza bağlı

Hakan
18.10.2016, 22:16
Sneijder'in oynamaması iyidir.Josue'nin şutu dışında bir numarası yok.
Bizde de Onazi yetişiyor,Memo'nun yedek başlaması iyi olabilir.

Faruk BERBER
18.10.2016, 22:23
Sneijder'in oynamaması iyidir.Josue'nin şutu dışında bir numarası yok.
Bizde de Onazi yetişiyor,Memo'nun yedek başlaması iyi olabilir.

Sneijder yok muymuş ?

batuhanTs
18.10.2016, 22:31
Castillonun sag ayağı felaket mustafa oynayacaksa gene castillo saga cekilip mustafanin onune ibanez denenebilir

Hakan
18.10.2016, 22:39
Sneijder yok muymuş ?
11'de olmayacağı kesin.Perşembeye kadar takıma katılırsa kadroya girer.

Mert Acar
18.10.2016, 23:18
Bizim sıkıntılarımızdan biride taktik anlayışımız.Tek önliberolu sistem hem oyun kurmamıza hem takımın birbirine yakın oynamasına engel teşkil ediyor.Bizim hücum gücü yüksek beklerimiz yok ki neden önliberomuzu stoperlerin arasına gömelim.Hem o yükü kaldıracak önliberomuzda yok.Yani anlayacağıniz bizde Topal,Gokhan,Caner uclusu yok.Ersun hoca sistemin en önemli parcaları.
O yüzden bu inattan vazgeçip klasik 4-2-3-1e geçmeliyiz.Çift önliberolu sistemde hem takım birbirine saha yakın oynar hemde iki önlibero gorev paylaşımı yapıp,birbirlerini dengeleyebilir.Onazi-Okay en makul ikili duruyor.Önlerinde de Bero.
Bi takım ortasahası kadar vardır.Merkezi doğru kuramadığın sürece sistem işlemez.

Berke6198
18.10.2016, 23:22
Hiçbir tek ön liberolu sistemde tek ön libero olarak oynayan oyuncu her atağa çıkma çabasında defansı 3'lemez. 2 stoperin arasına girmez. Eğer girerse defans ile hücum arasında kilometrelerce boşluk kalır. Bu açığı kapatmak için de herhangi bir orta saha oyuncusu geriye geldiğinde eksik hücum etmeye çalışırsın. Bu taktikten vazgeç Ersun hoca.

kartal61
19.10.2016, 00:09
Deplasman yasagı devam edecekmı?
Passodan baktım deplasman tarafı satısa çıkmamıs.Varmı bılgısı olan?

Berke6198
19.10.2016, 00:12
Deplasman yasagı devam edecekmı?
Passodan baktım deplasman tarafı satısa çıkmamıs.Varmı bılgısı olan?

Evet, yasak devam...

Erkan A.
19.10.2016, 00:22
renktaslar rakibimiz istanbulda kendi taraftari önünde lig lideri gargalarla birlikte gol atma sorunu olmayan gs ?

biz suana Kadar ligde sadece 3 gol atik , puanimiz 7 ,

Istanbul takimina karsi savunmaya yönelik ve hücüma hizli sekilde kontra atak futbol oynamaktan baska alternatifimiz yoktur ..

benim tercihim kaleci olarak Esteban olurdu onurdan daha Güclü fizigi ile daha büyük isler basarabilir onur bana bir kurtaris yaptigi halde akhisara karsi güven vermiyor ..

ilk onbirim bu sekil olurdu : ESTEBAN - ZEKI - UGUR - DURICA - YUSUF - OKAY - ONAZI - MEHMET - IBANEZ - SUK - ABDÜLKADIR bu sekilde sahaya takimi cikarirdim savunma agirlikli Taktik verirdim hizli oyuncularla sahaya cikardim beklerim yusuf ve zeki olurdu ibanezi Kanat oynatirdim savunmasi zayif oldugu ama bir okadarda hizli ve teknik oldugu icin kesinlikle ibanezi oynatirdim ..

Mehmet - yusuf - ibanez - onazi bu dört oyuncumuz hizli oyuncular bu dörtlü bir sekilde birlikte oynadigi sürece gs cok zorluk ceker ...castilloda hizli ama bal yapamayan ari gibi ..gelki suan hic bir oyuncumuz bal yapamiyor yinede topa biraz olsun Saglam basabilir oyuncularimiz gerekli bu macta Castillonun atacagi ve sonrasinda kaybedecegi toplar kalemizde cok tehlikeler yaratir ..ikinci yarida son on dakika oynayabilir ..

abdülkadir büyük soru isareti herkes mükemmel derken bu herkes sanirim hic biri bir 90 dakika macini izlememistir bu yüzden yeni transferimiz olarak ilk macina cikabilir trabzonlunun ne görmek istedigini abdülkadir en iyisini Bilir trabzonsporda nasil oynanmasi gerektigini abdulkadir en iyisini Bilir abdülkadir oynadigi futbol ile herkesi kendisine hayran birakacagini saniyorum öyle düsünüyorum hayatinin macini oynayacak ve ilk onbirdeki yerini alacaktir ..baska secenegimiz yok ersun yanalda benim gibi düsündügünü tahmin ediyorum

(stresli takim gs olacak biz degil kaybedecek hic birseyi olmayan trabzonspor olacak bu macta dakikalar gectikce gs panik yasayacak abdülkadiri kimse tanimadigi icin neler yapabilecegini bilmedikleri icin ona cok büyük sorumluluk ben olsam verirdim Mehmet Ekici onazi ile birlikte paslasarak gs yi cok kötü duruma sokabiliriz aslinda )

lakin bu taktikleri umarim antromanlarda denemeler yapiliyordur ...bu maci cok olumsuz görüyordum saatler ilerledikce gs yi güzel bir taktikle neden yenmeyelim perisan etmeyelim diye düsünebiliyorum taktigimiz tutarsa farka bile gidebiliriz ..keske Saglam bir golcümüzde olaydi ah be ah

HOPA'LI TS'Lİ
19.10.2016, 08:13
Şnayder yoksa umut var demektir.

Kemal Öztel
19.10.2016, 08:33
Sneijder degil de,yani o da olmasın tabi ki,Muslera sakatlansa iyiydi

hyasin61
19.10.2016, 09:10
Sneijder'in olmamasi buyuk avantaj olur ,Bruma'yi da durdurabilirsek cok sey olabilir.Bu mac bizim futbolcularin gozunde sezonun maci olmasi , ona gore inanip ona gore mucadele etmeleri lazim ki buyuklugumuzu gostersinler yine bu sartlarda.

hyasin61
19.10.2016, 09:15
Bu maca rakip savunma arkasina iyi kosular yapacak adamlara ihtiyac cok.Gs ic saha maclarinda genelde savunmayi orta alana kadar cikariyor bundan yararlanmak lazim.

İskender Çakmak
19.10.2016, 09:19
Bu hafta yüzümü güldürün.. Bütün sezon ağlamaya razıyım.

S.ÖZKAN
19.10.2016, 09:38
Savunmayı sağlama alıp kontralara yüklenmeliyiz.

Yiğit Gayretli
19.10.2016, 09:38
Defansın önündeki orta sahanın defansın arasına girip oyun kurmasının sebebi, stoperlerimizin ayaklarının çok kötü olması. Yalnız şöyle bir durum var; defansın arasına girip oyun kurma görevi verdiği Aytaç'ın ayakları da ne yazık ki stoperlerden pek farklı değil :)

Takım kompakt hareket etmeyi beceremeyip boyunu uzun tutunca da büyük boşluklar oluyor ne yazık ki... Jaja 10 numara oynarken, gelip Selçuk ve Colman'ın ayağından top alarak takımı hücuma çıkarırdı. Örnektir...

HOPA'LI TS'Lİ
19.10.2016, 09:44
Savunmayı sağlama alıp kontralara yüklenmeliyiz.

Çok doğru.
Öncelik savunmayı garantiye almak ve sonrasında kontratak ile gol aramaktır.
Daha önceki maçlarda kaçırdığımız golleri bu maçta atalım
Muslera bu maçta hata yapsın da kazanalım
Bu kez futbol şansı yanımızda olsun
Bir hafta sonu da ağlamayalım, kahrolmayalım

S.ÖZKAN
19.10.2016, 09:48
Geçen yıl Trabzon'daki TS-Gs maçına gitmiştim çok iyi oynamıştık ama hakem ve şanssızlık yüzünden yenilmiştik ve kötü gidiş başlamıştı.

Bu sefer tersi olsun kazanalım kötü gidiş bitsin ve iyiye dönelim.

BERBATOV61
19.10.2016, 09:55
sağ bekte nevzat aydın oynamalı sözünde dursun gerekirse ben oynarım demişti

Doğan Keskin
19.10.2016, 10:13
Ya herro ya herro :)

Aynen ya herro ya merro maçı. Kazanırsak sadece 3 puan değil çok şey kazanırız, ligin devamını etkiler bu maç.

mete61bordomavi
19.10.2016, 10:59
Futbolun modası eskiyen bir deyimi vardır: '' Haddimizi bilerek oynayacağız!''
İşte bu maç, tam da böyle bir maç!
Hadi Trabzon'um!
Hiç umudum yok ama, şöyle bir GS galibiyeti, İstanbul takımlarına karşı öne düşen başımızı dikleştirir!
Hadi Trabzon'um!
Bir GS galibiyeti, bizi yine hayata bağlar!
Hadi Trabzon'um!

Haydi, haydi haydiiiii!!!!!!!!!!!!!:sevinç:

robinhood61
19.10.2016, 11:14
bizi harcayacaklar makmazel

Maranov
19.10.2016, 12:03
Galatasaray maçında yalnızca defans yaparak yada daha çok hücumu düşünerek kazanma şansımız yok.
Her ikisini de çok iyi yapmamız lazım ama kazanmak için buda yetmez.
Sahada profesyonel olmalıyız.
Seyircinin ve hakemlerin provakosyonuna gelmemeliyiz.
Maçın hakeminin geçen yılki maçta hakeme gösterilen kırmızı kartın intikamını alacak bahane arayacağına adım gibi eminim.
O yüzden sahaya çıkacak 11in bu konuda kesinlikle uyarılması lazım çünkü oynayacak oyunculardan bazıları geçen yılı hatırlamayabilir.

Maçın hakemi büyük ihtimalle Bülent Yıldırım olacak. Zayıf ihtimalle Cüneyt Çakır olabilir.

selcuk
19.10.2016, 13:09
Kulübümüzden açıklama

Takımımızın 22 Ekim Cumartesi günü deplasmanda Galatasaray ile oynayacağı maçta taraftar yasağının kalkmasıyla ilgili görüşmelerimiz devam etmektedir. Bu görüşmeler gün içinde netlik kazanacaktır.
Kulübümüz biletlerle ilgili gerekli organizasyonu Galatasaray Kulübü’yle planlamış olup çıkacak karara göre gerekli açıklama yapılacaktır.

İsa Gündoğdu
19.10.2016, 13:12
arkadaşlar deplasman yasağı kalkabilir

Onur Akyüz
19.10.2016, 13:33
2 sezon önceki maçta Ekici'ye yapılan faul sonrası kalesinden bizim sahaya kadar koşarak gelip Ekici'yi kaldırmaya çalışan Muslera'ya tüm takım çok sert tepki vermişti. Şimdi o pozisyonu bahane edip bize söven gs'liler illa ki burayı okuyordur, siz haksız yere 7 kişi kalmış rakibinize gol atması için takımına baskı yapacak kadar kötü çocuklarsınız.

Sizin ağzınıza biber sürmeye geliyoruz!

selcuk
19.10.2016, 13:54
SON DAKİKA! SPORX ÖZEL || Valilik, G.Saray - Trabzon maçına Trabzonlu taraftarların alınmasına karar verdi.

Furkan Tütüncü
19.10.2016, 13:56
Bu maçı kazanacağımıza dair bu sezonun başından beri hiç olmadığı kadar yoğun bir his var içimde. Neden bilmiyorum ama bence kazanacağız. Deplasman izni çıkarsa tt arenada buna şahitlik ediyor olacağım.

Ozan Kara
19.10.2016, 13:57
En sevdigim :D

HOPA'LI TS'Lİ
19.10.2016, 13:57
SON DAKİKA! SPORX ÖZEL || Valilik, G.Saray - Trabzon maçına Trabzonlu taraftarların alınmasına karar verdi.

Gurbetçi kardeşlerim,

Takımı yalnız bırakmayalım.

Alınacak galibiyet bizi yaşama döndürür.

Ses getiririz.

HOPA'LI TS'Lİ
19.10.2016, 13:58
Bu maçı kazanacağımıza dair bu sezonun başından beri hiç olmadığı kadar yoğun bir his var içimde. Neden bilmiyorum ama bence kazanacağız. Deplasman izni çıkarsa tt arenada buna şahitlik ediyor olacağım.

Hakemler puştluk yapmazsa niye kazanmayalım?

Mert Oğuzlu61
19.10.2016, 14:06
________onazi___ekici

_____güray___bero___castillo

____________damdoy

1) Ekici 8 no harici başka yerde oynayamaz, Onazi 6 > Ekici 8 > Bero 10 olmalı.
2) Sağ kanadımızda Suk muk oynayamaz Suk kolbastı bile oynayamaz, devre arasına kadar ya Güray ya Yusuf, hangisi oynarsa kabul.
3) Dereye düşen yılana sarılır, Damdoy u fizik olarak iyi gördüm ve istekliydi. Ölü gibi gezmedi sahada, Suk un işi bitti artık Damdoy a sarılacağız.
4) Bero yu Allah ını seven kanada koymasın. Bu adam ofansif orta saha, elimizde yok herkesin püsküvütü var bizim niye yok diye ağladığımız 10 no ya Bero yu monte edelim, orada oynayacak tek oyuncumuz Bero.

5) İlk madde değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

Yukarıdaki maddeler harfiyen uygulanırsa kazanma ihtimalimizin %61 lere çıkacağı maç.

kartal61
19.10.2016, 14:09
Yasak kaldırıldı.Passolıgde beklıyorum.Çıksa direkte alsak.60 lıra olur tahmınen bıletler

Yiğit Gayretli
19.10.2016, 14:10
Hayde BMN!

http://forum.bordomavi.net/showthread.php/53493-BMN-%DDstanbul-Ma%E7-Organizasyonu-TT-Arena-ya-DEPLASMANA-Gidiyoruz!?p=1920551920#post1920551920

Arda'
19.10.2016, 14:15
Hala musleraya saldırdınız falan diyo bu salaklar olm muslera gelirse orta sahaya tabi yer dayağı ki saldırma falan da olmadı orda. Yok şike sürecinde yanımızda olmuşlarmış da yok arkamızda durmuşlar biz sövmüşüz bunlara hadi lan orda dingiller sizin amacınız bizi korumak değil feneri aşağı çekmekti düşmanımın düşmanı dostumdur tarzı.

Onur Akyüz
19.10.2016, 14:21
Allah-u Akbaaaarrrr!

Tam deplasman yasağı kalktığı hafta Samsun'a gidiyorum ama olsun, giden taraftarımız takıma gerekli gücü verecektir.

Ağzınıza biber sürücez kötü çocuklar sizi!

artvints
19.10.2016, 14:26
onazi ve ekici'nin uzun vadede ikili olarak orta sahada oynayabileceklerin düşünmüyorum.bir kaç maç olabilir. savunmanın önünü oynamasını bilen, savunmaya yakın konumlanan, topu alıp oyunu başlatan sorumluluk sahibi bir orta saha olmalı sahada. ikisi de böyle oynamıyor. onazi tecrübelendikçe savunmanın önüne kayabilir ama şimdilik ön tarafı daha çok düşünüyor. zaten ikili oynamıyoruz, üçlü olarak diziliyoruz orta sahada.

GencTurk6161
19.10.2016, 14:30
umarım çok fark yemeyiz. iyi futboldan zaten umudum yok bari fark yemesek...

kartal61
19.10.2016, 14:36
Hala çıkmadı bıletler

Doğukan Uçan
19.10.2016, 14:36
yasak kalktı hayde !

Ahmet Kara
19.10.2016, 14:43
Orta sahamız bir maçlığına ;

Colman , Medjani , Szymkowiak olmalı.

Ibrahim Gaygusuz
19.10.2016, 14:51
Valilik bu maca izin verdi, Fener macina izin verirse geliyorum.

cakalkerem
19.10.2016, 14:57
yenemeyiz...adamlar da en rahat maçını oynar..
elini kolunu sallayarak bizi yenerler..

cakalkerem
19.10.2016, 14:58
yasakta kalkmış ama taraftara yazık...
eziyet görmeye gitmesine gerek yok...

Maranov
19.10.2016, 15:03
Orta sahamız bir maçlığına ;

Colman , Medjani , Szymkowiak olmalı.
Forvette Şota Fatih Tekke

Yiğit Gayretli
19.10.2016, 15:11
"Yenerseniz severim, yenilirseniz söverim." kolaycılığına yer verecek kadar geniş mideli değiliz.

Hele ki takımın kaptanına gelişigüzel giydirmeye gözümüzü kapatacak hiç değiliz... Biraz izan...

Tayfun Aydın
19.10.2016, 15:11
Fark falan olmayacak hakem iteklemesi olmazsa da maç net ortada.

Onur form tutmaya başladı tam beklediğim gibi.

Orta saha da Aytaç cezalı Onazi Okay olur büyük ihtimalle ki bu da iyi.

Santrofor da NDoye oyanayacak bu net.

İlk 10 hafta 10 puan demiştim. Yenilebilirz ama gayse bizi ezebilecek bir takım değil. Göreceksiniz.

Tayfun Aydın
19.10.2016, 15:13
Arkadaş a cevap yazacaktım ama en son zaten seni sevmezdim kelimesini okuduktan sonra ciddiye almadım. Formsuz oyuncuyu sevmezsin de Onur u eskiden beri sevmemek nasıl oluyor. Adam 19 yaşından beri takımda. Defalarca seni ipten almış 2 defa sakatlık yaşayıp ayağa kalmasını bilmiş. Saygı duyacağına sevmezdim:)

Onur Akyüz
19.10.2016, 15:17
Eeeeeyyyyy rivoluyşıınnn!

Dikşııın dikşııınn!!

Ne oldu sana yine tornistan yapmışsın?

Tayfun Aydın
19.10.2016, 15:38
Akhisar maçında son 20 dakika 10 kişi oynadığımızı hisseden var mıydı? Eyvallah topu içeri itemedik. Zaten ezelinden beri şansız takımız. Bu sefer ki beceriksizlik. Takımın kondüsyonu iyi seviyeye gelmeye başlamış. Yenilsen bile doğru yoldasın.

İlk 10 hafta 10 puan dı hedefim fazlası değil. Gayse bize fark atar diyenler hiç seyrettiniz mi gayse yi Allah aşkına adamlar topa dokunmaktan acizler Muslera sayesinde maçları kurtarıyorlar. Sende son hafta Onur un kurtardığıyla aldın puanı. Azıcık değerlerinize sahip çıkın. Okay ın var ağır falan ama zeki topçu zeki topçu da her zaman kaliteni bir tık artırır. Hala kullanamadığın NDoye var.

NDoye geçen sene ki gibi değil çok daha güçlü ileriye atılan her topu indirdi. Güçlü ve ayakta kalıyor. Vugrınec i 1 yıl bekledik beklemedik aslında adam tam gönderilecekken A.Gücü ne 30 metreden bir gol attı kendine geldi.
Herkes Şota değil geldiği gibi golleri sıralasın.
Teofilo kaç maç gol atamadı. Sabır şuan eldeki kadro bu.
Mücadele etsinler yeter. Kimse onlardan hakemi de yenmelerini beklemiyor. Koşsunlar mücadele etsinler yeter.

Dip.Ing.Mag.
19.10.2016, 15:47
Akhisar maçında son 20 dakika 10 kişi oynadığımızı hisseden var mıydı? Eyvallah topu içeri itemedik. Zaten ezelinden beri şansız takımız. Bu sefer ki beceriksizlik. Takımın kondüsyonu iyi seviyeye gelmeye başlamış. Yenilsen bile doğru yoldasın.

İlk 10 hafta 10 puan dı hedefim fazlası değil. Gayse bize fark atar diyenler hiç seyrettiniz mi gayse yi Allah aşkına adamlar topa dokunmaktan acizler Muslera sayesinde maçları kurtarıyorlar. Sende son hafta Onur un kurtardığıyla aldın puanı. Azıcık değerlerinize sahip çıkın. Okay ın var ağır falan ama zeki topçu zeki topçu da her zaman kaliteni bir tık artırır. Hala kullanamadığın NDoye var.

NDoye geçen sene ki gibi değil çok daha güçlü ileriye atılan her topu indirdi. Güçlü ve ayakta kalıyor. Vugrınec i 1 yıl bekledik beklemedik aslında adam tam gönderilecekken A.Gücü ne 30 metreden bir gol attı kendine geldi.
Herkes Şota değil geldiği gibi golleri sıralasın.
Teofilo kaç maç gol atamadı. Sabır şuan eldeki kadro bu.
Mücadele etsinler yeter. Kimse onlardan hakemi de yenmelerini beklemiyor. Koşsunlar mücadele etsinler yeter.

sorun zaten bireysel degil ki. takim olgusu elde edemedik ve sürekli degisken bir yapimiz var. bir sablon oturtulup onda israr edilmeli. bu yapilmadigi icin cok kirilganiz, en ufak bir dezenformasyonda dagiliyoruz. sezon basindan beri söylüyorum, kaldigi sürece bu takimin forveti N'doye'dir.

________________Onur________________
Zeki______Ugur________Durica____Mustafa (burasi Transfer yapilmadigi sürece artik fix)
_________Onazi______Okay_____________
_____Güray_____Bero_____Castillo_______
_____________N'Doye__________________

Emre Veli
19.10.2016, 16:03
orta sahayi kalabalik tutarsak cok iyi olur. defansla orta saha arasindaki mesafeyi cok yaklastirirsak bruma araya kosulariyla bize sıkıntı yaşatır. cok fazla geriye yaslarsak da yasin ve yine bruma bekleri folloş edebilir. durica yavaş ama motivasyonu yüksek bir stoper. güvenim tam kendisine. yalniz yaninda oynayacak kişi çok önemli. daha dogrusu beklerin defansif performansı stoperlerimizin performansini cok etkiliyor.

fbahcenin iki stoperi de muazzam seviyelerde. ama onlar bile bekleri kotu olunca muhakkak her mac bir gol yiyorlar. ibanezin bu mac oynamasi intahar olur. zaten oynatacagini da zannetmiyorum. yusufun bu mac oynayacagini dusunuyorum. beke cok yardimi oluyor ve bitmek bilmeyen bi enerjisi var. okayin yer garanti. aytac olmadigi icin de okay onazi ikilisi kesin oynar. yalniz onazi ile mehmetin yan yana okayin dos oynamasi daha faydali olur. castillo kesinlikle oynamali. ötesi yok. böyle dolu tribunlerde guzel zeminlerde egzantrik oyuncular cok iyi performanslar sergileyebiliyor. forvet konusuna gelince; sukun performansi tam anlamiyla hayal kirikligi oldu. Ndoye 'yi gecen seneden sonra epey diri gördüm. Zaten elimizde nispeten digerlerine gore daha hizli olan tek forvetimiz o. Oynamali.

Bu haftaya kadar alinan sonuclara bakinca takima guvenmek elbette imkansiz ama TT Arena'da ilginc bir sekilde daha iyi oynuyoruz. Sahada kesinlikle Trabzonspor ile oynadiklarini rakibe hissettirmek gerekiyor. Rakibin temkinli oyunu isimize gelir. Kazanmamiz muthis olur ama beraberlige de maalesef hayir diyemeyiz. Bu hafta Akhisari yenseydik bu macta puan kaybetme luksumuz olabilirdi ama kazanamamiz cok kotu oldu. Ersun Yanal su zamana kadar takima herhangi bir karakter oturtamadi. Buyuk hoca oldugunu su macta en azindan hissetirmeli.

revolution
19.10.2016, 16:32
Eeeeeyyyyy rivoluyşıınnn!

Dikşııın dikşııınn!!

Ne oldu sana yine tornistan yapmışsın?

saygılar aga .

karabük maçı benim devreleri yaktı kardeş .
söylemesi ayıp , 1'e 9 alacakken ,
bizim kolpalar sağolsunlar yaptığım kuponu çöpe attılar .

o gündür bu gündür acayip kinliyim bizimkilere .
zaten onur benim sabıkalım .
ağzıyla kuş tutsa , benden iyi laf çıkmaz .
adamla yıldızımız ters bi kere .
sizin de tersi gıcık gelen bi tanıdığınız illa ki vardır .

ayrıca tornistanlık bi durum yok .
eskiden beri zaten böyleyim .
bi ara ronin'le totem yapalım dedik .
baktım . olacak gibi değil .
normal ayarlarıma döneyim bari dedim .

iyi mi peki böyle .
kötü ama .bence iyi .
filmlerde bile kötü karakterleri tutuyorum .
ne yapayım . elimde değil .

bizi de böyle kabul ediver kardeş .
ölmezsin korkma .

saygılar demiş miydim ?

odyseuys
19.10.2016, 16:34
forvet konusunda ben de sezon başından bu yana ndoye'un oynatılması gerektiğini düşünüyorum.

oyuncu seçiminde kariyer, performans veya potansiyel üçlüsünden en az biri baz alınmadığı sürece ikna edici olunamaz.

7 haftada 3 gol atabildiğimiz göz önünde bulundurulduğunda elimizde performans oyuncusu da olmadığına göre ya potansiyeli gereği Ramil'i, ya da kariyeri gereği Ndoye'u tercih etmeli hoca.

Ramil için bu maç bence farklı gerekçeler dolayısıyla doğru maç olmayacağına göre bu maça Ndoye ile başlamak kaçınılmaz gibi geliyor bana.

Muhammed Türkmen
19.10.2016, 16:37
Bilet fiyatları 60 TL. 40 tl param var. Hadi onu geçelim pasolig yok :/ nasıl gideceğuk habu maça

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maranov
19.10.2016, 16:52
sorun zaten bireysel degil ki. takim olgusu elde edemedik ve sürekli degisken bir yapimiz var. bir sablon oturtulup onda israr edilmeli. bu yapilmadigi icin cok kirilganiz, en ufak bir dezenformasyonda dagiliyoruz. sezon basindan beri söylüyorum, kaldigi sürece bu takimin forveti N'doye'dir.

________________Onur________________
Zeki______Ugur________Durica____Mustafa (burasi Transfer yapilmadigi sürece artik fix)
_________Onazi______Okay_____________
_____Güray_____Bero_____Castillo_______
_____________N'Doye__________________

Olabilecek en iyi 11 gibi gözüküyor.

HOPA'LI TS'Lİ
19.10.2016, 17:13
İstanbul'u bir kez daha fethet Trabzon'um

Chiko
19.10.2016, 17:17
Gaza geldim, yurt dışından bu maça gelmek istiyorum. Passolig kartım var ama şimdiye kadar internetten bilet satın almak için kullanmadım. Bileti nasıl ödüyorum? Nasıl oluyor bu online bilet işi birisi aydınlatabilir mi ?

UĞUR DURTAŞ
19.10.2016, 17:24
zor maç,
maçın kazanılması çok şey ifade edecek.
bunun farkına varan futbolcu sayısının fazla olması şart,
burada taraftar görevini yapacak,
takımı trabzondan uğurluyacak,
istanbulda karşılayacak,
bize ayrılan yer doldurulacak,
yönetim ödeme konusunu çözmüş,ödemeler yapılmış,
futbolcu parayı sever,iyi birde galibiyet primi açıklarlar...
burada da sorun yok,
ersun hoca ve ekibinin gs maçının önemini futbolcuların kafasına kazırsa
futbolcularında samimi,içten mücadelesini sahaya yansıtmaları,
maçtan iyi bir skor alacağımızın habercisi olacaktır.
ersun hocanın gs maçına çıkaracağı kadro aşağıdaki gibi olmalı,
*
onur
zeki-uğur-durica-akbaş
onazi-okay
yusuf-ekici-castillo
ndoye

ama ersun hoca şu kadroyla çıkacak maça;
onur
zeki-durica-uğur-akbaş
onazi-okay
bero-ekici-castillo
suk

selcuk
19.10.2016, 17:25
Gaza geldim, yurt dışından bu maça gelmek istiyorum. Passolig kartım var ama şimdiye kadar internetten bilet satın almak için kullanmadım. Bileti nasıl ödüyorum? Nasıl oluyor bu online bilet işi birisi aydınlatabilir mi ?
almanyadan internetten aldigin herangibi biletten farki yok
en basit kredikartinla

Chiko
19.10.2016, 17:42
almanyadan internetten aldigin herangibi biletten farki yok
en basit kredikartinla
teşekkür ederim

selcuk
19.10.2016, 18:22
TSClub Bursa â€@tsclubbursa (https://twitter.com/tsclubbursa)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 21 Min.Vor 21 Minuten (https://twitter.com/tsclubbursa/status/788757224457920512)</small><button type="button" class="btn-link js-translate-tweet translate-button" data-nav="translate_tweet" style="color: rgb(136, 153, 166); font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 12px; line-height: 16px; font-family: inherit; margin: 1px -2px -2px 0px; overflow: visible; cursor: pointer; background-image: none; background-position: initial; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; border-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; padding: 0px; border-radius: 0px; box-shadow: none; display: block; text-align: left; float: right;">Übersetzung anzeigen</button>
TRABZONSPOR:GALATASARAY MAÇ BİLETLERİ YARIN SAAT 13:00 DEN İTİBAREN TS CLUB BURSA MAĞAZAMIZDA SATIŞDA..BİLET FİATI 60 TL.

https://pbs.twimg.com/media/CvI6gdvW8AEKlEd.jpg

https://pbs.twimg.com/media/CvI6gdyXEAA0_v5.jpg

https://pbs.twimg.com/media/CvI6gdzWcAAP8-6.jpg

Osman Seran
19.10.2016, 18:38
Yasak kalmış.

Muhammed Türkmen
19.10.2016, 18:46
Yok mu pasolig kartından bir bilet bana alabilecek

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BERBATOV61
19.10.2016, 19:17
Allah belasını versin bu düzenin cumartesi 6 ya kadar mesai olur mu arkadaş nerde devlet nerde millet

Ahmet Kara
19.10.2016, 19:47
Bakalım bu maça hangi hakemi atayacaklar.

bordolu mavi
19.10.2016, 21:16
sıkıntıların biteceği yada tavan yapacağı bir karşılaşma iki eski dostun karşılaşması değil tabiki...

tribiyanların dolu olacağı doğru bir tespit olur bu baskı altında oynayacağımız maçta konsantre olmalı yoksa konsantre meyve suyu gibi oluruz

Mustafa ÖZDEMİR
19.10.2016, 21:58
gs den puan alacağız

nakzo
19.10.2016, 22:36
bjk napoliyi deplasmanda yeniyor bizimkiler karabükten 4 yiyor sizin vizyonuz batsın...

Fatih Çelik
19.10.2016, 22:37
bjk napoliyi deplasmanda yeniyor bizimkiler karabükten 4 yiyor sizin vizyonuz batsın...

Komiksin :D :D

Dip.Ing.Mag.
19.10.2016, 22:44

Şenol hoca diyebilir miyiz kısaca. Görüp görebileceğimiz en iyi taktik ve psikoloji hocasını her seferinde kuyruguna teneke bağlayarak ağır ithamlarda bulunarak yolladık. Kesinlikle ülke vizyonu üzerinde bir hoca

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

nakzo
19.10.2016, 22:49
Şenol hoca diyebilir miyiz kısaca. Görüp görebileceğimiz en iyi taktik ve psikoloji hocasını her seferinde kuyruguna teneke bağlayarak ağır ithamlarda bulunarak yolladık. Kesinlikle ülke vizyonu üzerinde bir hoca

Ben kadro çok iyi diyorum. Aynı senol gunes bizi kume dusuruyordu.Fikret orman 10 numara bir baskan cok guzel transferleele harika bir kadro kurdu simdi arkasına yaslandı izliyor Bizimkide hilhat garibelerini topcu diye getirdi kendisi dahi izlemek istemiyor Trabzonsporu.

Dip.Ing.Mag.
19.10.2016, 22:57
Ben kadro çok iyi diyorum. Aynı senol gunes bizi kume dusuruyordu.Fikret orman 10 numara bir baskan cok guzel transferleele harika bir kadro kurdu simdi arkasına yaslandı izliyor Bizimkide hilhat garibelerini topcu diye getirdi kendisi dahi izlemek istemiyor Trabzonsporu.

Şahsi görüşümdür şenol hocanın takım üzerindeki etkisi büyük. Aynı kadro ile biliç avrupada sıfır çekti. Fikret orman o kadroyu feda dedikten sonra oluşturdu. Ama feda dediğinde bile ucuz vasat ama gelecek vaad eden oyuncuların yanında kaliteli oyuncuları kiralayarak takımı harmanladı. bizimkilerde feda dediler ama sadece şimdilik vasat gelecek vaad eden oyuncular aldılar. Bunun sıkıntısını çekiyoruz.

Fatih Öztürk
19.10.2016, 23:01
Bu takımı değil Şenol hoca, Morinho bile adam edemez. Yemin ederim Erkan Zengin'i bile ararız yakında.

Mert Acar
19.10.2016, 23:04
Ulan bjkdeki şansa bak..Biz 30 şut çekeriz gol olmaz,adamlar 2 şutta golu attı..Kura desen en basit gruba düştüler.Bu sezon 2 tane son dakika golu...
Şu sansın yarısı bizde yok.Bize gelince rakip kaleciler devleşir vs vs..

taha küçük
19.10.2016, 23:10
Bu takımı değil Şenol hoca, Morinho bile adam edemez.
Yemin ederim Erkan Zengin'i bile ararız yakında.

Benim anlamadığım bu iyi dedigimiz adamlar neden geçen yıl hiç birşey yapamadı 15 mağlubiyet aldık bu heriflerle maliyetleride cabası.erkan zengin i de aramayız adam kaleye gidemiyordu ancak saçma ortalar kesiyordu.

Tayfun Aydın
19.10.2016, 23:18

Kardeş onlar feda derken sende Inter ı YENDİN nerdeyse yenmiyordun YENDİN VE NEREDEYSE GRUPTAN ÇIKIYORDUN. Bu kadar enseyi karartmaya gerek yok. Yorumlarını da severim dikkate de alırım ama sürekli kötümsersiniz genel de de haklı çıkıyorsunuz ama sürekli değişimle bir yere varamıyoruz. Bozuk saat bile mutlak birkez doğruyu gösterir.

5 6 attığınız İBB artık ligde lider adamlar bunu süreklilikle sağladılar. Sürekli o gitsin bu gelsinle bir yere varamıyoruz. Sadece biz değil kimse varamıyor. Manu Liverpool bunlar dünyanın parasını harcıyorlar her sene ama olmuyor.

Bu sene Liverpool Klopp la 2. sezonunda hala tam dikiş tutturamadılar.

Ekleme yapayım şuan jimnastikspor orta sahayı geçemiyor

serdaracıl
19.10.2016, 23:22

Fikret ormana da ana avrat düz gidiyorlardı ilk zamanlar

serdaracıl
19.10.2016, 23:26
Benim anlamadığım bu iyi dedigimiz adamlar neden geçen yıl hiç birşey yapamadı 15 mağlubiyet aldık bu heriflerle maliyetleride cabası.erkan zengin i de aramayız adam kaleye gidemiyordu ancak saçma ortalar kesiyordu.

Kör ölür badem gözlü olur. Leş gibi topçulara dünya para veriyorduk.

Fatih Öztürk
19.10.2016, 23:28

Canım sen hangi ligi izliyordun bi yanlışlık olmasın geçen sene hakem hatalarından, doğrama operasyonlarından dolayı onlarca puanımız çalındı sadece el pozisyonlarından 11 penaltımız verilmedi, aleyhimize verilen ceza sahası dışında düşürülmelere penaltılar,attığımız nizami gollere kesilen ofsaytlar biraz geçen seneye dön bakalım.Saçma orta kesiyor dediğin Erkan 3-4 defa bizi ipten aldı.

Tayfun Aydın
19.10.2016, 23:29
Futbol işte bu kadar lanet bir oyun orta sahayı geçemeyen jimnastik bir gol daha attı bu golü amatör küme de zor görürsünüz.

Böyle bir şans yok arkadaş. beşiktaşın 2. golü görememiştim yok artık ya adam topa vuramıyor bile gol oluyor:)

serdaracıl
19.10.2016, 23:34
Golcün olacak. Milik sakatlandıktan sonra napoli maç kazanamadı. Bizim de en büyük problemimiz

ersn.alparslan
19.10.2016, 23:43
ne şenol güneş ne futbolcular trabzonun kendisi bitmiş kendisi. hadi yarın güneşi trabzonun başına getirin hatta bjknin kadrosunu aynen getirin sonuç yine değişmeyecek. bizim sorunumuz sportif değil siyasidir. birileri trabzon böyle olacak diyor oluyor ne de osla % 70 oy hakları var

Erkan A.
19.10.2016, 23:48
Bu takımı değil Şenol hoca, Morinho bile adam edemez.
Bok vardı iyi adamları gönderecek.Yemin ederim Erkan Zengin'i bile ararız yakında.

erkan zenginmi ? ben ariyorum sahsen ...

bjk macini izledim gercekten cok iyi oynuyor gargalar ..yedekleride cok iyi yoksa napolimi cok kötüydü bilemem fakat bu gargalar süper ligde sampion olurlar yine ..avrupa maclarindada cok yol alacaklar gibi ..

gargalar bizi ilgilendirmez tabiki ...ama yabancilarina bir göz atalim bek oynayan bir bek isimli bir alman var bu oyuncuyu bizde alabilirdik ,quaresma ülkesine döndügü Zaman quaresmayi bizde alabilirdik taslica dahil gargalarin tüm yabancilarini alabilirdik ?

onlarda kim Transfer islerini yapiyorsa basarilidir ..abubakar suktan cok daha iyi oyuncu degil sadece cok hizli teknik sifir yinede goller atiyor..gargalar icin son yorumum beni ilgilendirmiyorlar Senol günes gargalara gitmekle benim icin bitmistir ..

sezonun devre arasini iple cekiyorum transger Transfer Transfer gerekli bize

Ibrahim Gaygusuz
19.10.2016, 23:51
Is Muslerada bitiyor :)

batuhanTs
19.10.2016, 23:52
Bizde inter i yendik ne var bunda o zaman ki inter ile napoli kiyaslanmaz bile fazla buyutmemek lazim

Fatih Öztürk
19.10.2016, 23:54
erkan zenginmi ? ben ariyorum sahsen ...

bjk macini izledim gercekten cok iyi oynuyor gargalar ..yedekleride cok iyi yoksa napolimi cok kötüydü bilemem fakat bu gargalar süper ligde sampion olurlar yine ..avrupa maclarindada cok yol alacaklar gibi ..

gargalar bizi ilgilendirmez tabiki ...ama yabancilarina bir göz atalim bek oynayan bir bek isimli bir alman var bu oyuncuyu bizde alabilirdik ,quaresma ülkesine döndügü Zaman quaresmayi bizde alabilirdik taslica dahil gargalarin tüm yabancilarini alabilirdik ?

onlarda kim Transfer islerini yapiyorsa basarilidir ..abubakar suktan cok daha iyi oyuncu degil sadece cok hizli teknik sifir yinede goller atiyor..gargalar icin son yorumum beni ilgilendirmiyorlar Senol günes gargalara gitmekle benim icin bitmistir ..

sezonun devre arasini iple cekiyorum transger Transfer Transfer gerekli bize

Yabancı transferde bjk'den fazla para harcadık adamların aldıklarına bak birde bizim aldıklarımıza.Onur,Ekici,Okay hariç yerli kalitede yerlerde, devre arası gelse nolacak kardeşim çok çok 2 oyuncu alırız iyi çıkarlarsa bu takıma verebilecek katkıları nolur muamma.

ilelebeTS
19.10.2016, 23:59
Is Muslerada bitiyor :)

Birazda şans olacak. bjk'nın kaleyi bulan 3 şutu var 3ü de gol. Biz Akhisar'a top tüfek saldırıyoruz gol olmuyor. İllaki pozisyon bulacağız sadece şans azıcık yanımızda olsun bir kerede.

Fatih Öztürk
20.10.2016, 00:00
Etoo'nun maliyeti nedir bilmem ama kısa vadede bizde iyi işler çıkarır buna eminim.Yeni stada taraftar çekmek için böyle bir transfere ihtiyaç var.

carl_06
20.10.2016, 00:35
Neye güldün canım :)
Bu galibiyet sevincini bizle yaşa muhabbetine reis :))

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Berkan
20.10.2016, 00:39
O zaman Interi yenenle bugün Napoliyi yenen aynı faktördür. Tabi birilerine göre hoca değildir orası ayrı... Ahhh ahhh şu yerel medyayla içimizdeki futbol ulemalarından kurtulduğumuz vakit bu takım ayağa kalkacak.

r9emre
20.10.2016, 00:45
Şenolsporlular için ayrı bir Bjk başlığı açılması taraftarıyım. Bu böyle olmaz.

Bu maç için Castillo - Yusuf ikilisi ile maça başlayıp kapanıp, sadece kontra oynarsak bu maçı alabileceğimizi düşünüyorum. Ersun'un bir önceki gelişindeki Gs maçına benzer bir galibiyet beni şaşırtmaz. Statta olmaya çalışacağım bir aksilik olmazsa.

memmedaga
20.10.2016, 01:03
galibiyet sürpriz ve moral olur,(inşallah)
beraberliğe razıyım

bıktım mağlubiyetlerden başarısızlıktan eğer mağlub olursak ard arda 3 galibiyet gelmez ise artık takımı takip etmeyeceğim bünye kaldırmıyor bu kadar dram

HOPA'LI TS'Lİ
20.10.2016, 07:48
galibiyet sürpriz ve moral olur,(inşallah)
beraberliğe razıyım

bıktım mağlubiyetlerden başarısızlıktan eğer mağlub olursak ard arda 3 galibiyet gelmez ise artık takımı takip etmeyeceğim bünye kaldırmıyor bu kadar dram

Bu sezon çok üzücü bir 7 hafta yaşadık.
Artık moral ve tebessüm zamanı
1 puan tebessüm ettirir
3 puan hem moral olur ve hem tebessüm ettirir :)

Hakan
20.10.2016, 10:06
http://i.makeagif.com/media/10-20-2016/2NZG5B.gif

Günaydın.

HOPA'LI TS'Lİ
20.10.2016, 10:08
http://i.makeagif.com/media/10-20-2016/2NZG5B.gif

Günaydın.

Hey gidi 2005 Şimek'in nefis golüydü
Sonrasında Gökdeniz 2-0 yapmıştı

ÖmürKaradeniz61
20.10.2016, 10:12
Şuraya biryere efsane Şenol Güneş Trabzonspora dönmelimi diye bir başlık açalımda alttan alttan oyma işine başlasın bazıları.Malum bu zihniyet Trabzonspor benim olsun küçük olsun kafasında.

zafer6161
20.10.2016, 11:05
valla ne yalan söylim 1 puana bile tahammülüm kalmadı,yenilirsek alışık olduğumuzdan dolayı fazla üzülmem,
kazanırsak bayağı mutlu olurum.fakat kazanma şansımızın da 0 olduğunu düşünüyoırum

UĞUR DURTAŞ
20.10.2016, 13:07
bakalım bu maça hangi hakemi atayacaklar.

**
bülent yildirim

Tayfun Aydın
20.10.2016, 13:23
Dün ki jimnastik maçından sonra futbol da doğa üstü güçlerin hakimiyeti olduğuna inandım. Bir sefer de bizden yana olsun şu şans adam topa vuramıyor kaleciden sekip gol oluyor. Bizden giden bütün kaptanlar şampiyonluk yaşadı. Fatih Tekke Gökdeniz Hüseyin Cimşir en son senelerin şanssızı Şenol Güneş. Şaka demiyorum iyi bir hoca bulup bu takımı okutup üfletmek lazım. Yeni stadı üsülü nasılsa o şekilde açmak lazım. Avni Aker de var bir sıkıntı. Kendim bile inanamıyorum bu yazdıklarıma ama artık kesin olarak inanıyorum buna.

Kurban mı kesilecek okutulacak mı ne yapılacaksa yapılsın yeni stada

nakzo
20.10.2016, 13:28
Dün ki jimnastik maçından sonra futbol da doğa üstü güçlerin hakimiyeti olduğuna inandım. Bir sefer de bizden yana olsun şu şans adam topa vuramıyor kaleciden sekip gol oluyor. Bizden giden bütün kaptanlar şampiyonluk yaşadı. Fatih Tekke Gökdeniz Hüseyin Cimşir en son senelerin şanssızı Şenol Güneş. Şaka demiyorum iyi bir hoca bulup bu takımı okutup üfletmek lazım. Yeni stadı üsülü nasılsa o şekilde açmak lazım. Avni Aker de var bir sıkıntı. Kendim bile inanamıyorum bu yazdıklarıma ama artık kesin olarak inanıyorum buna.

Kurban mı kesilecek okutulacak mı ne yapılacaksa yapılsın yeni stada

Takımda uğursuzluk felan yok ne zaman iyi kadro kurduk zirveye oynadık ne zaman kötü kadro kurduk süründük.Olay çok açık net.

Furkan Dündar
20.10.2016, 14:19
yukarda kaybederizi işaretledim üstüne gittim maça bilet aldım deplesmandayız :)

hayırlısı olsun hakkımızda beraberliğe gülerek staddan ayrılırım

Furkan Dündar
20.10.2016, 14:19
fırat aydınus geldi

ilelebeTS
20.10.2016, 14:41
Reikerink'e basın toplantısında sorulan soru: "Trabzonspor çok gol yiyor, fark olur mu bu maçta?"

Trabzonspor'da futbolcu olsam bu diyalogların üstüne aşırı hırslanırdım.

r9emre
20.10.2016, 14:52
Reikerink'e basın toplantısında sorulan soru: "Trabzonspor çok gol yiyor, fark olur mu bu maçta?"

Trabzonspor'da futbolcu olsam bu diyalogların üstüne aşırı hırslanırdım.

Muhtemelen şu an Yumlu - Zeki - Akbaş - Yusuf 4lüsü batak atıyor. Rakip hocanın röportajını dinleyeyim de bakalım hakkımızda ne düşünceleri var gibi gelişmiş futbol kültürünün ürünü bir işi bizim oyuncularımızdan bekleyerek büyük bir hayal kuruyorsun. :)

bordo61
20.10.2016, 14:55
Fark olmasın bari

ilelebeTS
20.10.2016, 14:59
Muhtemelen şu an Yumlu - Zeki - Akbaş - Yusuf 4lüsü batak atıyor. Rakip hocanın röportajını dinleyeyim de bakalım hakkımızda ne düşünceleri var gibi gelişmiş futbol kültürünün ürünü bir işi bizim oyuncularımızdan bekleyerek büyük bir hayal kuruyorsun. :)

Futbolcuların canlı yayını izlemesine zaten gerek yok. Kaptanın kulağına çıtlatırsın bu haberi, bu akşam antreman öncesi toplar takımı (yabancılar dahil) 5dk. "rakip böyle böyle diyor" der. İllaki hırslanırlar.

Yiğit Gayretli
20.10.2016, 15:01
O sorunun sorulduğu anın videosunu alacaksın. Sabaha kadar başa sardırıp sardırıp futbolculara izleteceksin. Sahada attığı her adımda aklına o gelmeli!

Ders verilecek birileri var!

Berkan
20.10.2016, 15:06
İlk 30 dk çok önemli, en kötü ihtimal 1-2 gol yesek bile maçtan kopmamalıyız. Kesinlikle 90 dk mücadeleyi bırakmamalıyız. Rakip kolay gol yiyor fark olur mu sorusu da :( :( :(

Hakan
20.10.2016, 15:14
Bu maça da karakter koymayacak takımın Allah belasını versin.

selcuk
20.10.2016, 15:24
ben rahatim
tek korkum hakem

bu maci alacagiz allahin izniyle

cem1990
20.10.2016, 15:28
11 tane bilet kalmış
TT arena misafir tribün kaç kişilik idi

Somers61
20.10.2016, 15:49
Sneijder oyniyormuş

Verstuurd vanaf mijn LG-H815 met Tapatalk

HOPA'LI TS'Lİ
20.10.2016, 16:24
Sneijder oyniyormuş

Verstuurd vanaf mijn LG-H815 met Tapatalk

O halde geçmiş olsun

taha küçük
20.10.2016, 16:24
Canım sen hangi ligi izliyordun bi yanlışlık olmasın geçen sene hakem hatalarından, doğrama operasyonlarından dolayı onlarca puanımız çalındı sadece el pozisyonlarından 11 penaltımız verilmedi, aleyhimize verilen ceza sahası dışında düşürülmelere penaltılar,attığımız nizami gollere kesilen ofsaytlar biraz geçen seneye dön bakalım.Saçma orta kesiyor dediğin Erkan 3-4 defa bizi ipten aldı.

Tamam hakemlerden çok çektik ama iyi top oynamiyorduk.tüm maglubiyetleri hakemler yüzünden mi aldık.

Sercan Keleş
20.10.2016, 16:27
Medjani'nin çoştuğu maçta Galatasaray'ı deplasmanda tam 3 - 0 yenmişiz. O gün normal geliyor ama Evimizde bir derbiden 3 gol yemek gerçekten acı verici olsa gerek. Bizde bunu tatmayız inşallah.

oflubektas
20.10.2016, 16:28
Tamam hakemlerden çok çektik ama iyi top oynamiyorduk.tüm maglubiyetleri hakemler yüzünden mi aldık.

Geçen sezon 2 gs maçını da hakemler bizden alıp rakibe verdi.

Yiğit Gayretli
20.10.2016, 16:54

İlk maçta Erkan Zengin'in hakeme çok yardımı oldu.

kaan61
20.10.2016, 17:00
Karabük , alanya maçlarının ilkyarısındaki , akhisar maçının ikinci yarısındaki beceriksizlik ve şanssızlık olmaz ise puansız dönmemizi ancak hakem sağlar.

Yiğit Gayretli
20.10.2016, 17:09
gs'nin Gençlerbirliği maçının genelindeki, Karabük maçının tamamındaki, bjk maçının 2. yarısındaki çaresiz ve aciz oyununu görmemiş olsam; "fark yeriz, ölürüz" diyen dostlara koşulsuz inanacağım...

He fark da yiyebiliriz, o potansiyelimiz var. Ama gs bunu kesin olarak başarabilecek bir takım değil.

Ne dedik? "Realizm ile viran edebiyatı arasında ince bir çizgi vardır..."

r9emre
20.10.2016, 17:09
Kusura bakmayın da 5 tane atacağın maçta 1 topu kaleye sokama, yarım metreden topu üst direğe vur sonra hakemden dem vur. O maç hakkında cidden samimi gelmiyor. Dün Bjk'yi de hakem katletti ama maçı aldı ki biz o Gs maçında harika oynamıştık, bazı yeteneksiz ayakların topu kaleye sokmayı başaramaması o sonucu doğurdu.

alone_6161
20.10.2016, 18:14
Hakem Fırat Aydınus'muş.

Ahmet Kara
20.10.2016, 18:15
Türkiye'de hiçbir hakemi beğenmiyorum. Kim atanırsa atansın.

Jedi
20.10.2016, 18:40
beşiktaşın attığı 3. gol net ofsaytmış........

Reha
20.10.2016, 19:01
Sayın REHA DİLEGE
<tbody>

İşleminiz başarıyla gerçekleştirilmiştir. Satın alma işleminiz için teşekkür ederiz.

<tbody>

Referans numaranız:

GAL1840131

</tbody>

<tbody>
Maç

Tarih

Saat

Adet

Hizmet Bedeli

Bilet Bedeli

Tutar

GALATASARAY A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş.

22.10.2016

19:00

1

0.00 TL

60.00 TL

60.00 TL

Stadyum

Kapı

Tribün

Blok

Sıra

Koltuk

Ad Soyad

ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM ARENA

G11, G12

MİSAFİR TRİBÜNÜ

420

5

28

REHA DİLEGE

</tbody>

</tbody>
GELİYORUZZZZ:sevinç:

Reha
20.10.2016, 19:04
Havaalanı karşılamasına özen gösterelim LÜTFEN..GURBETÇİ GENÇLER facebook sayfasını takip edelim..

emrhan61
20.10.2016, 19:05
Defans yapıp kontra ile gol bulmamız lazım,ilk hedef beraberlik.

Onur
Zeki-Uğur-Durica-Akbaş
Okay-Onazi
Yusuf-Bero-Castillo
Ndoye

Adem Akyüz'
20.10.2016, 20:03
Nedense beraberlik geçiyor içimden..

EnjoyTheMusic
20.10.2016, 20:03
hiç darlanmayın galip geleceğiz

gurur6134
20.10.2016, 20:23
Bir ruceskumuz yok arkadas ..

Erkan A.
20.10.2016, 20:40
osmanlispor neymis böyle arkadas ya ...devre arasinda iki üc kaliteli oyuncu Transfer etseler sampionluga oynarlar resmen ..

sezai
20.10.2016, 21:36
geçmiş olsun fırat gs yalakası gene bizi hakemle yendiler.

ÇaGaTaY
20.10.2016, 21:36
Dünkü idmanı izledim
A takım şu şekilde olacak gibi
Onur
Zeki Durica Uğur Akbaş
Okay Onazi
Bero Ekici Castillo
N doye

Bi tek onazi belirsiz

Erkan A.
20.10.2016, 21:56
aykut demir ile durica durica ile ugurdan daha iyi ikili olurdu

aykut Demiri izliyorum göndermemiz yanlisti ..mustafayi göndermemiz gerekiyordu aykutu iyiki kiralik gönderdik benim icin milli takima aday stoperdir aykut demir

dağlıca61
20.10.2016, 22:03
Trabzonspor taraftarı bu müsabakada misafir seyirci sıfatı ile centilmenlik sınavına giriyor bilesiniz, sonuç ne olursa olsun her koşulda bu sınavı geçmiş olmamız ve akbaba gibi bekleyen yandaş İstanbul spor basınına karşı centilmenlik ve taraftarlık dik duruşunu göstermemiz lazım.

Fatih Öztürk
20.10.2016, 22:45

Ilk yarıda Başakşehir ve Osmanlı mağlubiyetleri hariç tüm puan kayıplarımızda başrolü hakemler oynadı.

Jedi
20.10.2016, 22:47
şu kadar haftadır seyrettiğim trabzon bu maçtan puan alırsa yüzyılın süprizi olur........

Jedi
20.10.2016, 22:48
bu arada snejder maça yetişiyormuş denilene göre.

yattarahayranı
20.10.2016, 23:38
ne kadar bilet kalmış bizim tarafta ?

r9emre
20.10.2016, 23:56
Yetişsin yetişsin Sneijder'in oynaması daha iyi, takım oyunundan kopuyorlar.

memmedaga
21.10.2016, 01:01
gs'nin Gençlerbirliği maçının genelindeki, Karabük maçının tamamındaki, bjk maçının 2. yarısındaki çaresiz ve aciz oyununu görmemiş olsam; "fark yeriz, ölürüz" diyen dostlara koşulsuz inanacağım...

He fark da yiyebiliriz, o potansiyelimiz var. Ama gs bunu kesin olarak başarabilecek bir takım değil.

Ne dedik? "Realizm ile viran edebiyatı arasında ince bir çizgi vardır..."

Fark atabiliriz
Fark yiyebiliriz
İkisine de şaşırmam

memmedaga
21.10.2016, 01:02
osmanlispor neymis böyle arkadas ya ...devre arasinda iki üc kaliteli oyuncu Transfer etseler sampionluga oynarlar resmen ..

düşünmedim değil

Fatih Öztürk
21.10.2016, 01:11
Hafta arası izin yapmamışızdır inşallah.
14 günlük arada 5 gün fosur fosur yattık üzerine 1 gram koyamadık hâlâ karambole pozisyon arıyoruz.
GS belki bize fark atacak oyun oynamıyor ama Karabük ile Alanya bizden başka kimseye bize attıkları kadar atmadılar.
Herşey erken bir gole bakıyor çok kırılganız çoook.

artvints
21.10.2016, 02:04
resmi gs koruyucusunu maça atamışlar, mra döneminde yönettiği bir gs maçı vardı, kendimi öksüz, yetim üvey evlat gibi hissetmiştim. gs'nin kazanması gerekiyor ona göre ayarlayayım maçlarının adamı.

son dönemde gündemden düştü iyice, belki biraz gururu vardır da oyunu yönlendirmeye, hesap yapmaya çalışmaz.

Orkun 61
21.10.2016, 02:29
Azıcık günüde eli ayağı dağılmadan top oynayan takım Galatasaray'a kök söktürüyor.Örnek Akhisar ile oynadıkları maç.Kadro kaliteleri iyi mi ? Evet iyi ancak ben hocalarını kesinlikle beğenmiyorum.Sneijder yetişiyormuş,eeee bize ne ? İsterse Hagiyi 20 yaş gençleştirip tekrar oynatsınlar.Futbolda kadro,hoca vs kalitesi önemlidir elbette AMA TOP OYNAYAN kazanır,gerisi hikaye.Hala dünya eksiğimiz var,hala daha tam takım olamadık vs vs vs,hepsine katılıyorum.Az bireysel hata,son maçımızdaki gibi savaşan,rakibi ısıran bir Trabzon o sahadan en kötü 1 puan çıkartır.Tek golle dağılma sorunumuz halloldu ise gerisi çok da mühim değil.Öyle rezil bir sonuç çıkacağına kesinlikle inanmıyorum.
Bero sağ kanatta olmuyor,kayboluyor resmen.Orta sahada rakibi bozan bir yapısı var.Ben formsuz bir Onazzi yerine Okay-Bero-Mehmet üçlüsüyle çıkardım.Castillo -Yusuf,Castillo-Güray kanat varyasyonları bu maçta iş yapar.Santrafor Ndoye olmalı.

yattarinho61
21.10.2016, 03:37
Iki şut atsak kaleyi bulan, galibiyet olarak sayarim

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk

E. Okan Bülbül
21.10.2016, 05:55
Fırat'tan ilk 15dk iki kritik sarı kart bekliyorum. Durica ve Okay olabilir mesela.

HOPA'LI TS'Lİ
21.10.2016, 07:34
Riekerink Bey, Trabzonspor'un iyi ve kötü yönlerini biliyoruz ve buna göre önlemlerimizi aldık dedi ve ekledi:

TS oynadığı futbolla bulunduğu yeri hak etmiyor.
Ancak çoğu maçta ilk yarıyı 0-0 bitirmesine rağmen, 2.devrelerde golü yiyince oyuna küsüp oyundan düşüyorlar dedi.

Bu maçta geriye düşersek işimiz zor
Ancak TS geçmişte geriye düşüp çok maç geri çevirmiş bir büyük takımdır.
Teknik heyet bu sorunu çözmelidir.
Gerekirse bir mentör ile oyuncular terapi edilmelidir.

Kamer'
21.10.2016, 07:59
Bu maçla ilgili güzel şeyler hissediyorum :) Ersun hocam da özel bi motivasyonla çıkacaktır sahaya . Bulduklarımızı cömertçe harcamazsak galip geleceğimizi düşünüyorum .

HOPA'LI TS'Lİ
21.10.2016, 08:21
Bu maçla ilgili güzel şeyler hissediyorum :) Ersun hocam da özel bi motivasyonla çıkacaktır sahaya . Bulduklarımızı cömertçe harcamazsak galip geleceğimizi düşünüyorum .

Ersun Cinconu sever.
3-0'lık zaferi unutamadık.
Yusuf ERDOĞAN sağ ayakla atmıştı 3. golü
Trabzonspor efsanesi bu maçta büyüklüğünü göstermeli

Dip.Ing.Mag.
21.10.2016, 09:08
Ersun Cinconu sever.
3-0'lık zaferi unutamadık.
Yusuf ERDOĞAN sağ ayakla atmıştı 3. golü
Trabzonspor efsanesi bu maçta büyüklüğünü göstermeli

o günün sartlarinda biz Gs ye göre daha iyi ve daha oturmus bir kadroya sahiptik. su an tam tersi. böyle bir skor olabilecegine ihtimal dahil vermiyorum. sayet ilk golü biz yersek %99 yeniliriz. diger tüm ihtimaller en iyi beraberliktir.

Dip.Ing.Mag.
21.10.2016, 09:13
icin ufak ta olsa galibiyet umudu olanlar icin; hakem firat aydinus ve yardimcilari Serkan Ok ve Hakan yemisken.

must61
21.10.2016, 09:25
Geçen hafta 30 şut çekip gol atamayan şansız bir takım söz konusuydu.

Bu hafta aynı etkinliğin yarısıyla 3 gol de bulabiliriz, kırılgan yapımızdan dolayı 3 gol de yiyebiliriz. İki durum da sürpriz olmaz.

legorakiss
21.10.2016, 09:32
maç pazartesi olsaydı iyiydi. pazar günümüz güzel geçerdi.

oflubektas
21.10.2016, 09:39
Kusura bakmayın da 5 tane atacağın maçta 1 topu kaleye sokama, yarım metreden topu üst direğe vur sonra hakemden dem vur. O maç hakkında cidden samimi gelmiyor. Dün Bjk'yi de hakem katletti ama maçı aldı ki biz o Gs maçında harika oynamıştık, bazı yeteneksiz ayakların topu kaleye sokmayı başaramaması o sonucu doğurdu.

Maçtaydım (eski açık hastane tarafı) Verilmeyen penaltıdan ziyade, hakem verdiği faullerle zorla cimbomu bizim sahaya itti. M'bia sahada çıldırdı. Çok açık kazandığı toplarda bile faul verildi. Bilal'e omuz atmak bile yasaklanmıştı. Dediğiniz gibi iyi oyuna rağmen N'doye, Erkan ve Marin'in kaçırdıkları ve Onur'un boşa çıkması sonucu mağlup olduk.

Emre Veli
21.10.2016, 09:42
Bazi taraftarlarimizin ben de dahil olmak uzere bu mac icin umutsuz hissetmesine neden olan kim varsa... Sasirt bizi ersun yanal, ne olur...

nakzo
21.10.2016, 09:54
gs hocas basın toplantısı düzenliyor.Basın mensubu soruyor:Trabzonspora karşı çok farklı bir galibiyet alırmısınız diye.İşte bulundğumuz ahval.

artvints
21.10.2016, 09:58
ersun hoca niye basın toplantısı yapmıyor hiç? detaylı bir açıklama olacak demişti. aptal aptal sorular da sorulsa taraftarın huzuru için hocadan oyun planı, gelecekte yapılacaklar ve eksiklerle ilgili bir şeyler duymak güzel olurdu.

Dip.Ing.Mag.
21.10.2016, 10:25
Castillo ne Zaman rakibin icinden gececek?

Hüseyin Çümen
21.10.2016, 10:25
akhisar karşısında özellikle 2. yarı oynadığımız futbol sayesinde taraftarın buu maç beklentisi arttı. biletleri tez zamanda tüketmemiz bunun göstergesi. İnşallah motivasyonu sağlayıp bizi sevindirecek skoru elde edebiliriz.

El Cordobes
21.10.2016, 10:36
ersun hoca niye basın toplantısı yapmıyor hiç? detaylı bir açıklama olacak demişti. aptal aptal sorular da sorulsa taraftarın huzuru için hocadan oyun planı, gelecekte yapılacaklar ve eksiklerle ilgili bir şeyler duymak güzel olurdu.

aynen öyle. mesela gençlere neden hiç şans vermiyor, hangi seviyedeler, yeni transferler neden zaman zaman 18'e bile giremiyor, nedir problem açıklasın bilelim. bilmediğimiz mutlaka birşeyler vardır. o konuşmadıkça daha fazla spekülasyon oluyor. biz bile burda o niye yok, şunun kadar bile oynayamaz mı diye hocaya sallıyoruz. sonuçta hoca yıpranıyor.

A. Aydın
21.10.2016, 10:50
Castillo ne Zaman rakibin icinden gececek?

Pas yapabilen bir ortasahamız olmadığı için kanat ve forvet oyuncuların hatta defans oyuncularının da verimi düşüyor.

Oruç
21.10.2016, 11:06
resmi gs koruyucusunu maça atamışlar, mra döneminde yönettiği bir gs maçı vardı, kendimi öksüz, yetim üvey evlat gibi hissetmiştim. gs'nin kazanması gerekiyor ona göre ayarlayayım maçlarının adamı.

son dönemde gündemden düştü iyice, belki biraz gururu vardır da oyunu yönlendirmeye, hesap yapmaya çalışmaz.

Takım güven vermiyor kimseye. Hakem en fazla işin tuzu biberi olur.

HOPA'LI TS'Lİ
21.10.2016, 11:07
maç pazartesi olsaydı iyiydi. pazar günümüz güzel geçerdi.

Evet.
Cuma veya Cumartesi maçlarında yenildik mi hafta sonu tatili zehir oluyor.

artvints
21.10.2016, 11:12
Takım güven vermiyor kimseye. Hakem en fazla işin tuzu biberi olur.

olsun yine de karışmasın, sürekli böyle bir hava olduğu için hakemler rahat ediyor özellikle fırat'ın en sevdiği maçlar.

Hakan
21.10.2016, 11:41
420'de bilet görünüyor.Ben alamıyorum da umut yine denedim :)

HOPA'LI TS'Lİ
21.10.2016, 11:57
1 puan iyi sonuç

zafercalikoglu
21.10.2016, 12:08
gecen yıl besiktasa oynadığımız oyunu oynarsak puan veya puanlar alabiliriz, ama akıllı oynamamız lazım ,ayrıca biz dışarıda topçu arayacağımıza castilllo denen adama o kadar para verileceğine Osmanlı daki 27 numaralı Oumar neden alınmadı ,adam dün akşam izledim teknik süper ,hız da iyi ,bitmek tükenmek bilmeyen enerji, ,castillo 3 vereceğine omuamra 5 ver ,bu scot ekibi boş ,amerika futbolda ne kadar ileriki alığp getirdiler,

Tayfun Aydın
21.10.2016, 13:42
Takımda uğursuzluk felan yok ne zaman iyi kadro kurduk zirveye oynadık ne zaman kötü kadro kurduk süründük.Olay çok açık net.

He he. Oynadın da ne oldu. Van maçında 11 tane net gol pozisyonun var da noldu. Bazen bazı şeyleri kabul etmek gerekir.

Isko6161
21.10.2016, 13:42
gecen yıl besiktasa oynadığımız oyunu oynarsak puan veya puanlar alabiliriz, ama akıllı oynamamız lazım ,ayrıca biz dışarıda topçu arayacağımıza castilllo denen adama o kadar para verileceğine Osmanlı daki 27 numaralı Oumar neden alınmadı ,adam dün akşam izledim teknik süper ,hız da iyi ,bitmek tükenmek bilmeyen enerji, ,castillo 3 vereceğine omuamra 5 ver ,bu scot ekibi boş ,amerika futbolda ne kadar ileriki alığp getirdiler,
Örnek verdigin oyuncu'da sadece PTT1.Lig ve Super lig tecrubesi var. Simdi Umar'in oynadigi lig çok mu kaliteli? Çok mu üst düzey?? Umar çok iyi futbolcu, ona lafim yok. Ama ''Amerika liginden futbolcu alinirmi arkadas?? Futbolda nekadar ilerledilerki??'' gibi yorumlarda baya saçma.

Mustafa Çakar
21.10.2016, 13:44
o günün sartlarinda biz Gs ye göre daha iyi ve daha oturmus bir kadroya sahiptik. su an tam tersi. böyle bir skor olabilecegine ihtimal dahil vermiyorum. sayet ilk golü biz yersek %99 yeniliriz. diger tüm ihtimaller en iyi beraberliktir.

Ney ? Daha iyi daha oturmuş kadro mu ? Rezalettik halilodzic yeni kovulmuştu Ersun Yanalda takımı devralmasının 3. Günü gsyi arenaya gömmüştü. Ayrıca bu sene gs şampiyon olup 4. Yıldızı taktığı seneydi

artvints
21.10.2016, 13:44

umar için de aynı para istenirdi, hatta daha fazlası.

Mustafa Çakar
21.10.2016, 13:46

Ney ? Daha iyi daha oturmuş kadro mu ? Rezalettik halilodzic yeni kovulmuştu Ersun Yanalda takımı devralmasının 3. Günü gsyi arenaya gömmüştü. Ayrıca bu sene gs şampiyon olup 4. Yıldızı taktığı seneydi

cumartesiye gelecek olursak , arena bize her zaman uğurlu gelmiştir . Topçular bunun son şans olduğunun farkında , aytaç cezalı, rakip rehabete düşebilir. Tüm bu faktörleri düşününce galip geleceğimizi düşünüyorum

robinhood61
21.10.2016, 13:49
galip gelmek isteriz ama hangi futbolcularla?
zeki,akbaş,yumlu?
iki sene önce 3-0 yendik evet ama o zaman cardozo vardı medjani vardı, mehmet ekici formundaydı falan..
şimdikiler rahmet okutuyor?
jose morinho'nun bir sözü var: iyi futbol iyi oyuncularla oynanır..

Ozan Kara
21.10.2016, 13:51
Deplasman tribünü dolar mı?

Mustafa Çakar
21.10.2016, 13:51

Sizi direk scout ekibinin başına alalım muhteşem bi oyuncu keşfettiniz. Sahi neden almadık 21 yaşında çoğu büyük takımların izlediği piyasasının 7-8 m eurolarda olduğundan olabilir mi acab

faik celikoflu
21.10.2016, 13:55
Kazanır mıyız bilmem ama güzel maç olacağını tahmin ediyorum.

artvints
21.10.2016, 14:11
galip gelmek isteriz ama hangi futbolcularla?
zeki,akbaş,yumlu?
iki sene önce 3-0 yendik evet ama o zaman cardozo vardı medjani vardı, mehmet ekici formundaydı falan..
şimdikiler rahmet okutuyor?
jose morinho'nun bir sözü var: iyi futbol iyi oyuncularla oynanır..

....................fatih
..boss.....papa.......medjani.....musa
...........salih(atik)...constant
....özer............ekici.............yusuf
....................cardozo

o sene oynadığımız en iyi oyun. constant bile iyi oynamıştı. farkı yaratan medjani'nin gol becerisi, şuan bizim takımımızda yok o beceri. onun dışında düşünüldüğü kadar büyük kalite farkı yok, bir iki oyuncu sayabiliriz belki ama her maçın kendi hikayesi vardır, iyi oynadık kazandık o gün.

kartal61
21.10.2016, 14:15
Çok kotuyuz ama, bır umut beklıyoruz işte.

olcay_61
21.10.2016, 14:20
içimden bir his patlama yapacağız diyor, umarım olumlu yönde patlarız :D

Fatih Öztürk
21.10.2016, 14:21
Yarın yenilsek bile problem değil, sonraki hafta içerdeki Rize maçını kazanalım daha aşağılara inmeyelim kâfi.

Fatih Öztürk
21.10.2016, 14:27
Onur,Akakpo,Mustafa Yumlu,Durica,İbanez,Bero,Okay,M.Ekici,Yusuf Erdoğan,Castillo,N'Doye.

Faruk BERBER
21.10.2016, 14:27
Fatih Öztürk İyi gol yer bu defans.

Fatih Öztürk
21.10.2016, 14:29
Faruk BERBER

Zeki,Uğur ve M.Akbaş'ın olduğu defans hattının yediklerinin yarısını yemezler eminim.

Faruk BERBER
21.10.2016, 14:30
Faruk BERBER

Zeki,Uğur ve M.Akbaş'ın olduğu defans hattının yediklerinin yarısını yemezler eminim.

Bu isimler daha da kötü zaten :)

Fatih Öztürk
21.10.2016, 14:32
Bu isimler daha da kötü zaten :)

Allah kurtarsın demekten başka çaremiz yok galiba :)

Fatih Özkan
21.10.2016, 14:32
İzlemeyi düşünmüyorum. "Yeniliriz" düşüncesinden ötürü değil...
Bazı maçlar öncesinde bu durumda oluyorum ve izlemiyorum.
Muhtemelen salona gidip maç süresince kulağımda kulaklıklarla spor yaparım.
Allah utandırmasın.

Erkan A.
21.10.2016, 14:45
yorumlari okudum zeki Mustafa Mustafa Akbas yumlu bunlara sükür edelim ...

dua edelim baris atas , baris özbek , Hasan ücüncü yok kadroda :)

esra61
21.10.2016, 14:50
Umutumuz varken hüsranla bitti maçlar.
Bu sefer ümidimiz azken belki de yeni bir başlangıç olur.
Güzel günler için belki de bu hafta bir başlangıçtır.
Hadi inşallah...

Erkan A.
21.10.2016, 14:54
ünal hami hamdi orhan tolunay Abdullah ogün böyle oyuncularimiz varken siradan kalitesiz bir oyuncu alinmiyordu .

ne Zaman bu büyük formayi baris atasa baris özbeke Hasan ücüncüye giyindirdik bu cöküsümüzün baslangici olmustu aslinda

sonrasi Ziya dogan gibi büyük hocalari getirdik takimin basina ...trabzonsporumuz yeni baskanla birlikte ndiaye ve umari kesinlikle almaliydi taraftar icin ve trabzonsporun büyüklügüne yakisir transferler olacakti bu kötü zamanlarda ..

osmanlisporu izledim gecen haftada izledim cogu macini sevkle izliyorum heycan veriyor osmanlispor oldugu icin degil ndiaye ve umar heycan veriyor bu ikili kesinlikle alinmaliydilar ...yazik olmus paralar bosa dagitilmis en büyük hayal kirikligi sabahlara Kadar bekledigimiz Castillo olmus ..

devre arasini beklemekten baska yapacak biseyimiz yok ndiaye ve umar artik trabzonspora gelemez gelmez ..uefada devam ederlerken ..

sikecilerden golcü fernandau ve aatifi alabilirmiyiz bilemem ama süperligde gs bjk maclarini kaybedersek cok kötü durumlara düsecegimizi biliyoruzdur umarim ..

HOPA'LI TS'Lİ
21.10.2016, 15:03
Yarın yenilsek bile problem değil, sonraki hafta içerdeki Rize maçını kazanalım daha aşağılara inmeyelim kâfi.

Bizden çok daha kötü kalibrede takımlar var.
Bu yüzden küme düşmeyi aklınızın ucundan bile geçirmeyin.
3 maçtan en az 4 puan bekliyorum.
Neden olmasın?

GS-1
Rize-3
BJK-0

Fatih Öztürk
21.10.2016, 15:22
Bizden çok daha kötü kalibrede takımlar var.
Bu yüzden küme düşmeyi aklınızın ucundan bile geçirmeyin.
3 maçtan en az 4 puan bekliyorum.
Neden olmasın?

GS-1
Rize-3
BJK-0

İnşallah abi.

kartal61
21.10.2016, 15:32
Yalnız yarın bır sekılde kazanıp ondan sonrakı haftada içerde Rizeyı yenersek,Beşiktaşa çok farklı giderız.Ondan sonrada içerde Antalya maçı var zaten.Iyıcene duzluge çıkarız.
İçimden bir umıt kazanacagız dıyor ama bakalım.

HOPA'LI TS'Lİ
21.10.2016, 15:43
Yalnız yarın bır sekılde kazanıp ondan sonrakı haftada içerde Rizeyı yenersek,Beşiktaşa çok farklı giderız.Ondan sonrada içerde Antalya maçı var zaten.Iyıcene duzluge çıkarız.
İçimden bir umıt kazanacagız dıyor ama bakalım.

Nedense bu sezon Kasımpaşa maçı hariç diğer 6 maçtan önce stres ve korku vardı içimde.

Ancak bu kez bir kıpırtı var.

Havalar güneşli ve güzel ondan da olabilir ama Trabzonspor büyük maçların takımıdır.

Bahsettiğiniz gibi GS'yi yenersek Rize'yi de geçer ve BJK deplasmanına tam motive gideriz. Ondan sonra lig sonuncusu Antalya'yı dağıtırız.

Güzel günlerin başlangıcı GS maçı olabilir.

Ersun Hoca stratejiyi, önce gol yememek üzerine yaparsa bu maçı alma imkanımız en az %51

Haydi Trabzon'um seni konuşmayı istemeyen Bizans medyasına inat TT Arena'dan zaferle dön.

Unutma taraftarın arkanda

only ts
21.10.2016, 15:51
su yukardaki ankete inat, yen bizanslari.. sevindir bizi Trabzonum.. Ben Trabzonspor futbolcusu olsaydim su anketi gorseydim, oyle bir hirs yapardim ki.. sonra maci alip buraya gelip, kimlerin kaybederiz e oy verdigini sorardim..

bu mac oyle kolay kolay bitmeyecek..

Gümüshaneli61
21.10.2016, 15:54
Herseyden önce bu macta Ersunun nasil bir kadroyla cikacagini merak ediyorum.

Erkan A.
21.10.2016, 16:15
su yukardaki ankete inat, yen bizanslari.. sevindir bizi Trabzonum.. Ben Trabzonspor futbolcusu olsaydim su anketi gorseydim, oyle bir hirs yapardim ki.. sonra maci alip buraya gelip, kimlerin kaybederiz e oy verdigini sorardim..

iste olay budur sorunumuz budur cogu oyuncularimiz trabzonsporun büyüklügünü bilmiyorlar veya cogu oyuncularimiz baska takimlarin taraftari

trabzonsporumuzda fatih tekke gökdeniz Karadeniz gibi bordo mavi renklere asik kaliteli oyuncular lazim ..hami ünal tolunay orhan gibi trabzonspora asik oyuncular lazim ..

suanki oyuncularimiz ve gecen senekilerin cogu yenildigimiz Zaman bile umrumda degil evime gideyim playstation oynayayim der gibiler ..sorunlarimizdan biride budur kesinlikle budur

Gurpas
21.10.2016, 16:28
Tarihi bir sonuç çıkabilir maçtan...

nakzo
21.10.2016, 16:55
İnşallah abi.

Fatih ,bu takım için hedefim ilk yarı 19 ikinci yarı 19 toplam;38 puan bu kadar büyük havayla umutlar verip gelen,desteklediğim bir yönetimin ,çok büyük bir hayal kırıklığını yaşıyorum.Az çok futboldan anlıyorum bu kadro hiçbir zaman zirve yarışı veremez bu kadar kritik bir döneme de bu kadar kötü bir yapılanma Aklım almıyor çok üzülüyorum.

nakzo
21.10.2016, 16:58

Canım kardesim ben o takımda oynamak için Canımı verirdim.Karabukten 4 yesem hüngür hüngür ağlardım.Nerde futbolcularda o gurur.Bir kayseri maçı vardı ilk yarı 1_1 bitti radyodan dinliyorum yaşım 13 kapı çaldı hüngür hüngür ağlıyorum teyzem annem gelen geldi ne oldu sana felan korktu hepsi dedim Trabzonspor kazanamıyor çok kızmışlardı bana.Aradan 21 yıl geçti orta yaşlı bir insan oldum,kızım oldu teyzem hala bir aile ortamında o günü anlatır herkese .Çok seviyorum bu takımı.

serdaracıl
21.10.2016, 17:00
Tarihi bir sonuç çıkabilir maçtan...

2'si 61. Dakikada 4 gol atacağız

selcuk
21.10.2016, 17:35
karsilamalari sevmesemde, istanbuldaki cok güzel olmus

Enes Başkaya60
21.10.2016, 19:10
İnşallah tarihi bir sonuç çıkmaz maçtan...

gökçay61
21.10.2016, 19:38
Alanyadan bile 3 yiyen takımdan gs maçını kazanmasını asla beklemiyorum. En iyi zamanımızda bile zar zor yendiğimiz takımı bu halimizle zor yeneriz. İnşallah yanılırım

uzungöllü
21.10.2016, 19:58

Dileklerine ve temmenilerine bilmukabele misliyle katılıyorum.Ancak bizans kelimesini kullanmana anlam veremedim.Orası hem mübarek hem değerli bir şehir.Sağlıcakla kal.

Jedi
21.10.2016, 20:57
rize galibiyetiyle bir basamak geriye daha düştük. 13.sıradayız

Fatih Öztürk
21.10.2016, 21:09
Fatih ,bu takım için hedefim ilk yarı 19 ikinci yarı 19 toplam;38 puan bu kadar büyük havayla umutlar verip gelen,desteklediğim bir yönetimin ,çok büyük bir hayal kırıklığını yaşıyorum.Az çok futboldan anlıyorum bu kadro hiçbir zaman zirve yarışı veremez bu kadar kritik bir döneme de bu kadar kötü bir yapılanma Aklım almıyor çok üzülüyorum.

Kardeşim bende ilk yarı ancak 18-19 puan alırız düşüncesindeyim.Ve maalesef önlem alınmazsa,böyle oyunculara lay lay lom izinler verilip götleri kaldırılmaya devam edilirse hızla aşağıdaki potaya girecez.
Evet bu satırları yazarken Rize G.birliği'ni mağlup etti ligdeki sıralamada üzerimize çıktı.
Geçen gün dediğim gibi altımızdaki tüm tüm takımlar maçlarını kazanır bizde kaybedersek 16.sıraya inecez sonra birlik beraberlik nutukları atılmaya başlanacak rezillik diz boyu.insan kahroluyor kardeşim nalet olsun nalet.

Jedi
21.10.2016, 21:24
akhisarın yenme ihtimali yüksek, adananın forveti yok gibi bir şey, o zaman 14. cü sıraya kadar geriliyoruz.....

Jedi
21.10.2016, 21:27
kayseri fena oynamıyor balına bir tane atıp 1-2 bitirirse maçı iş sakata biner

Jedi
21.10.2016, 21:29
ahahahaha valla attı 1-2

Jedi
21.10.2016, 21:30
bu deniz türüç fena bir oyuncu değil, mutlaka takip edilmeli

gurur6134
21.10.2016, 21:39
Rize ligin iyi futbol oynayan ekiplerinden genclere acimadi..rize macida hic kolay gecmeyecek

r9emre
21.10.2016, 21:44
Misafir tribune bilet kaldi mi arkadaslar? Net bilgisi olan arkadas var mi?

Fatih Öztürk
21.10.2016, 21:51
Eveeet Kayseri'de yendi düştük 14.sıraya oh oh oh oh ne güzel.