PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gökdeniz ve Marcelinho: "Herkesten Özür Diliyoruz"

redflag
13.12.2006, 15:37
Futbolcularımız Gökdeniz ve Marcelinho bugün Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde bir basın toplantısı düzenleyerek çeşitli konulardaki görüşlerini dile getirdiler.

Gökdeniz: Özür diliyorum
Trabzonspor camiasından ve taraftarlardan özür dileyerek sözlerine başlayan Gökdeniz, “İlk yarıyı kapattığımız konum Trabzonspor’a yakışmıyor. Bunun telafisini yapacak olan da bizleriz. Devre arasında girmeden önce son olarak Ankaraspor’la FORTIS Türkiye Kupası’ndaki üçüncü maçımızı oynayacağız. Bu zorlu maçı kazanıp gruptan çıkmayı garantilemek istiyoruz” diye konuştu.

Gökdeniz lige verilecek ara ve ikinci yarı çalışmalarından sonra Trabzonspor’u layık olduğu yere getirmek istediklerini sözlerine ekledi.

“Suçlu değil çözüm arayalım”
Trabzonspor’un kötü bir grafik çizdiğini ve bunun için suçlu aramaktansa çözüm üretmek gerektiğini savunan Gökdeniz, “Ortada çok büyük bir sorun yok. Lige 7-8 hafta kadar ara verilecek. Takımımız Galatasaray ve Beşiktaş’ı yendiğinde şampiyonluğun en büyük adayları arasında gösteriliyordu. Şimdi de bize yakışmayan bir konumdayız. İşler her zaman istediğiniz gibi gitmeyebilir. Üzerimizde kara bulutlar vardı ve bunları da Ankaraspor galibiyetiyle dağıttık” açıklamasını yaptı.

“Ortada büyük sorun yok”
Gökdeniz şöyle dedi: “Eğer sorunumuz gözle görülen bir sebepten dolayı olsa bunun çözümü çok kolay olurdu. Takımda arkadaşlık iyi, camianın ve taraftarların desteği de üst düzeyde. Ortada elle tutulur bir problem yok. Sadece anlaşıldı ki hakkımızda şampiyonlukla ilgili yakıştırmalar yapıldığı zaman konsantrasyon ve motivasyon bakımından buna hazır değiliz. Bunu kaldıramamış olabiliriz.”

Marcelinho: “Yükselişe geçmeliyiz”
Marcelinho ise Gökdeniz’in fikirlerini paylaştığını belirterek, şunları söyledi: “Büyük oyuncular böyle durumlardan sonra kendilerini gösterirler. İkinci devre çalışmalarımızı tamamladıktan sonra Trabzonspor’u hak ettiği yere taşıyacağımızdan hiç şüphem yok. İyi bir ilk yarı geçirmedik ve bunun için belirli bir sebep gösteremiyorum. Şimdi sorunumuzu çözüp tekrardan yükselişe geçmemiz gerekiyor. Büyük takımlar bu tür iniş-çıkışlar yaşarlar.”

“Hem oynayan hem oynatan oyuncuyum”
Hertha Berlin’deki performansının henüz yüzde 50’sini bile bulamadığını itiraf eden Brezilyalı futbolcu, “Geldiğimden beri ideal pozisyonumda değil, görev verilen yerde oynamaya çalıştım. Bu tarz kararlara saygılıyım verilen görevi en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum. Ben daha çok hücum yönü ağır basan, defansif özellikleri az olan, hem oynayan hem de oynatan bir futbolcu tipiyim” açıklamasını yaptı.

Marcelinho ayrıca Hertha’da Yıldıray’la iyi bir ikili oluşturduklarının altını çizerek, “Bunun Gökdeniz’le olması için biraz daha zamana ihtiyacımız var” ifadesini kullandı.

Fatih Ay
13.12.2006, 15:42
güzel konuşmuşlar ama bu dediklerini sahada da gösterseler daha da güzel olacak... inşallah ankara maçını alır ve ikinci yarıya bomba gibi başlarız:ts::ts2:

macka61
13.12.2006, 15:45
aminnnnnnnnn

muratt
13.12.2006, 15:48
olcak olcak... her sey cok guzel olcak ..

Ömer SEVİNÇ
13.12.2006, 16:01
Marcelinho gereken açıklamayı yapmış.
Var mı başka sorusu olan?

Özge
13.12.2006, 16:07
2.yarı inşallah beklenen Trabzonsporumuza kavuşuruz

Çetin
13.12.2006, 16:09
hep laf hep laf. gökdenize bir yere kadar inanıyorumda marceye hiç güvenmiyorum ve inanmıyorum

Egemen Yılmaz
13.12.2006, 16:11
"birazcık" geç kalmadılar mı özür dilemekte?????

redflag
13.12.2006, 16:13
cok gec kaldılar ama dilediler . büyüklk affedendedir .bize dusen affetmektir arkadaslar

canim TS
13.12.2006, 17:16
bekleyip görecegiz artik

Dursun Kaplan
13.12.2006, 17:25
işaallah 2.yarıda daha güzel olucak herşeyy !!

zafercalikoglu
13.12.2006, 17:35
marce demiş diyecegini adamı bir kaleci yapmadık zaten,
onun yanında ona ayak uydurabilecek biri lazım oda gokdenizmi olur başkasımı olur onu da hoca bilsin,

Enes Berfin
13.12.2006, 18:17
Yönetim bu iki adami almis karsilarina "basin karisinda böle böle diyeceksiniz" demislerdir.

Bu Yönetimle hic bir yere varamayiz bosuna erkenden yine hayaller kurmayalim, nezaman bu yönetim görevi birakirsa ve yerine iyi yönetim gelir ise ozaman belki istedigimiz noktaya ulasiriz.

ahmetansu61
13.12.2006, 18:21
marce gökdeniz anlamam. ben başka bişeye değinecem. gökdenizin bilmem farkındamısınız ama takımdaki ağırlığını görüyomusunuz maçlarda.
sağ kanattan musa çkış yapıyo bu onla beraber atağa kalkacağına bunun gerisinde durup buna bi bakş atıyo orda musa buna topu vermese gebertecek sanki. aynı şekilde tek başına bişeler yapması falan.
gökdeniz iyi adamda bu ağırlığı takıma kötü yansıyo. sanki her istediğini yaptırıyo gibi bi hava yaratıyo takımda. birisinin bunun kulağını çekmesi lazım bence. birinin fenere giderken döndüğünü şikelere karıştığıı bu takım olmasa bi hiç olduğunu bu takıma herkesten cok senin faydan dokunmalı demesi gerek. gökdeniz bu kafayla giderse başımıza buyuk bela alıyoruz.

Enes Berfin
13.12.2006, 18:26
marce gökdeniz anlamam. ben başka bişeye değinecem. gökdenizin bilmem farkındamısınız ama takımdaki ağırlığını görüyomusunuz maçlarda.
sağ kanattan musa çkış yapıyo bu onla beraber atağa kalkacağına bunun gerisinde durup buna bi bakş atıyo orda musa buna topu vermese gebertecek sanki. aynı şekilde tek başına bişeler yapması falan.
gökdeniz iyi adamda bu ağırlığı takıma kötü yansıyo. sanki her istediğini yaptırıyo gibi bi hava yaratıyo takımda. birisinin bunun kulağını çekmesi lazım bence. birinin fenere giderken döndüğünü şikelere karıştığıı bu takım olmasa bi hiç olduğunu bu takıma herkesten cok senin faydan dokunmalı demesi gerek. gökdeniz bu kafayla giderse başımıza buyuk bela alıyoruz.

Bence yaptigi hareketler yanlis degil, seni rahatsiz ediyorsa bakmassin, ama onun yaptigi o hareketler bu takima katki saglamak hirsi icin yapiyor, musayada kizar herkezede kizar, o bu takimin bi parcasidir.

Abdallı61
13.12.2006, 19:17
Marcelinho gereken açıklamayı yapmış.
Var mı başka sorusu olan?

neden oynamıyorsunuz ulan!!! :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Ömer SEVİNÇ
13.12.2006, 20:02
neden oynamıyorsunuz ulan!!! :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

“Geldiğimden beri ideal pozisyonumda değil, görev verilen yerde oynamaya çalıştım. Bu tarz kararlara saygılıyım verilen görevi en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum. Ben daha çok hücum yönü ağır basan, defansif özellikleri az olan, hem oynayan hem de oynatan bir futbolcu tipiyim”

Lapina
13.12.2006, 20:45
cok gec kaldılar ama dilediler . büyüklk affedendedir .bize dusen affetmektir arkadaslar
Son zamanlarda biraz fazla affettigimiz icin duruma geldik sanirim.Ornek cok verilebilir..

Bartuğ13
13.12.2006, 21:05
özrü sahada dileyip beni her maç üzülmekten,ağlamaktan ve utanmaktan kurtaracaklarsa; bana gerçek trabzonsporu izleteceklerse,yenilseler bile forma için savaşacaklarsa affederim.yoksa hepsinin canı cehenneme diyecem ayıp olacak demiyorum

YAVUZ_61
13.12.2006, 21:31
Beyler Gokdeniz Her Mac Iyi Oynuyor Ama Ona Ayak Uyduracak Bir Adam Yokki Takimda Yattara Vardi Oda Sakat Napsin Bu Adam Gokdeniz Takimin Bir Parcasi Onudami Kaybedelim Fatih Tekke Gibi.marcelinhonun Maclarini Izlerdim Adam Forvetin Arkasinda Yildirayla Birlikte Mukemmel Maclar Cikarirdi Mukemmel Sutlar Cekerdi Bize Gelince Adama Biseyler Oldu Sut Cekmiyor Daha Ama Onun Bilek Hareketleri Cok Guzel Hele Bir Dusunun Yattara Solda Gokdeniz Ortada Marecelinho Yaninda Bak Trabzon Nasil Top Oynuyor Ozaman Ama Ziya Hoca Kabak Kafali Gelde Ona Anlat Ulan Marcelinhoyu Artik Yerinde Oynat Saga Cektin Adami Top Oynamayi Unuttu Kendi Kac Kere Dedi Yerimde Oynarsam Daha Faydali Olurum Diye Ama Gelde Anlat Anlamaz Ziya Hoca

tsmaniac
13.12.2006, 21:47
“Geldiğimden beri ideal pozisyonumda değil, görev verilen yerde oynamaya çalıştım. Bu tarz kararlara saygılıyım verilen görevi en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum. Ben daha çok hücum yönü ağır basan, defansif özellikleri az olan, hem oynayan hem de oynatan bir futbolcu tipiyim”

elin kalecisi bile bir tane gol attı sen kaç tane attın marcelinyom benim, bir kere gaziantep maçında kaçırdığın golü benim nenem bile atardı

Mustafa Mahmutoğlu
13.12.2006, 21:48
hadi bakalım..

Ömer SEVİNÇ
13.12.2006, 21:52
elin kalecisi bile bir tane gol attı sen kaç tane attın marcelinyom benim, bir kere gaziantep maçında kaçırdığın golü benim nenem bile atardı

Elin Alex'ini sol kanata koy bakalım ne yapıyor? Elin Ricardinho'sunu kaç maç gördük sol kanatta ne yaptı? Hiçbirşey. Ve yine ayn elin Ricardinho'su forvet arkasına geçtiğinden beri neler yaptı?
Marcelinho bu sene 2 gol attı. Gol kaçırmak herkesin başına gelir. Fatih az mı gol kaçırdı?

Şuayip Aydın
13.12.2006, 21:54
sorun yok ama lutfen bu takımı gerektigi yere getirin cunku artık coluk cucugun maskarası olduk valllaha yaw....

golebshera
13.12.2006, 21:57

Kardeşim bırakın bu masalları.. Takımda Hami ağırlığı oldu, sizin gibiler konuştu, takımı çiftliğe çevirdi diye. Ünal varken çeteci dendi. Fatih Tekkenin sevmediği adamlar forma giyemiyor dendi.

Bu takımda birilerinin sorumluluk alması gerekiyor. Eskilerin hepsine bir kulp takıldı. Sıra Gökdeniz e mi geldi şimdi? Bu adamlar ne yapsa size yaranabilir? Adamın bir bakışıyla psikopatik analizini yaptın. Çocukluğuna insen neler yaparsın kim bilir..

Daha yapıcı olalım lütfen..

redflag
13.12.2006, 22:00
Son zamanlarda biraz fazla affettigimiz icin duruma geldik sanirim.Ornek cok verilebilir..

Snde haklısın ama naparsn Trabzonspor Taraftarının büyüklügü buradan qeliyor her fırsaatta sahip cıkkıorz takıma

BDiler61
13.12.2006, 22:19
bence ikiside çabalıyor takım için iyi veya kötü mücadele ediyorlar diğer ruhsuzlar gibi değiller(hepsi için demiyorum)

Ömer SEVİNÇ
13.12.2006, 22:39
Bence de. Şu takımda gerçekten birşeyler yapmaya çalışan 4 adam görüyorum ben. Gökdeniz-Marce-Umut-Stepanov

HALİT KARAKAŞ
13.12.2006, 22:45
arkadaşlar,bu ikili 2,yarı çok can yakacak demedi demeyın

EmrahYalçınalp
14.12.2006, 09:09
Yönetim bu iki adami almis karsilarina "basin karisinda böle böle diyeceksiniz" demislerdir.

Bu Yönetimle hic bir yere varamayiz bosuna erkenden yine hayaller kurmayalim, nezaman bu yönetim görevi birakirsa ve yerine iyi yönetim gelir ise ozaman belki istedigimiz noktaya ulasiriz.
Yönetimi eleştirebilirsin ama bunu yapmak için hezeyanlarımızı kanıt olarak göstermek "tuhaf" kaçıyor. Marce'yi çok uzun zamandır takip ediyorum. Adı geçtiğinde de gülmüştüm nasıl alacağız diye. Bu adama "şöyle konuş" demek bir kenara, idmanda "dıştan koş" dersen bavulunu toplar gider. Takım kaptanına şamar basmış serseri ruhlu bir adam Herta gibi bir takımı "öttürüyor" ise bize de pekala posta koyar, Katar ya da Japonya'da ense yaparak parasını kazanma yolunu seçebilirdi.

Gökdeniz de benzer bir biçimde yediği haltı farkında, mahcup bir şekilde elinden geleni yapmaya çalışıyor. Niye adamların samimiyetine güvenmek gibi çok daha basit bir yol varken illa bir hinlik arıyoruz ki?

SarR52
14.12.2006, 09:16
ben sammimiyetlerine inanıyorum özelliklede gökdenizin.. çünkü yüzündeki endişe mahcupluk duygusu bence herşeyi anlatmaya yetiyo ..
marcelinho ya gelince belki uyum sorunu var belki mevki farkından dolayı ama onunda bazı şelerin farkında olması gerçekten güzel. ..

inşallah ikinvci çok daha iyi oluruz.

srseri.styl-ysf
14.12.2006, 11:21
marceyi yanlış yerde oynatıyor ziya ondan adam faydalı olamıyor bunu marce da söyluyor kendisi zate .marce alexden daha iyi futbolcu ama alex forvet arkası oynuyor marceyi orda oynatmıyor ziya !!

muratt
14.12.2006, 11:21

Sikecide olsa seviyorum, kotu oynasada seviyorum.. Bu takimda Gokdeniz'de olmasa ne olur hic dusundunuz mu ?? Ne farkimiz kalir o zaman diger anadolu takimlarindan. 3 ezikler hala bu adami almaya calisamiyorsa bu hala buyuk takim oldugumuzun gostergesidir. Adam bi esseklik etti zamaninda ozur diledi cezasini cekti daha ne istiyorsunuz.. Adam elinden geleni yapiyor iste.. Mafyayla icice girdi basini belaya oktu (pisman diil mi saniyorsunuz, cok mu hosuna gidiyor saniyorsunuz ??) Kral dedigimiz gibi korkup kacmadi.. Mucadelesini sonuna kadar veriyor ve vermeye de devam edecek.. Hami Unal Ogun Apdullah vs. dediklerinizi de cok iyi hatirliyoruz.. Hami'nin agzindan televizyonda "Ben Galatasaray'a gitmek istiyorum" dedigini daha dun gibi hatirlarim.. (sadece ornek olsun diye soyluyorum)
Ben Gokdeniz'e sonuna kadar destek vermeye devam edecegim.. Tek ben kalsamda gene destek vermeye devam edecegim.. Keske bir suru Gokdeniz'imiz olsa.. Ama malesef bir tane var, lutfen onun degerini bilelim ve destek olalim..

Faik Yılmaz
14.12.2006, 11:27
arkadaşlar kendi değerlerimize sahip çıkmazsak tabiki gitmek isterler.. bi arkadaş HAMİ nin gs ye gitmesinden bahsediyor. bir çmaç takımı hatırlamıyorum ama haminin attığı 3 golle 3-0 öndeyiz. bi pozisyon kaçırıyor.. kendini seyirci diye destekleyen insan müsvetteleri ana avrat küfrediyorlar hamiye..... böyle bazı seyirciler var. ya adam 3 gol atmış daha ne yapsın.....

işte biz bir HAMİ ye ( ki 300 den fazla golü ve sayısız asisti vardır ) bile bir JÜBİLEYİ çok görmüş bir takımken gitmek isteyenleri eleştirmeyelim....

gökdeniz ne yapsın her tarafa yetiştirmeye çalışıyor. bazen egoistlikte yapıyor ama şuda bir gerçek Fatih gitti, yattara sakat , symek oynamıyor ne yapsın gökdeniz bunuda unutmayalımn....

caykarali_erdal
14.12.2006, 11:32
MUHAHAHAHAHAHAHAHA.

Ya arkadaslar bizler bu kadra ucuzmuyuz Evet bende Ozur diliyorum olmadi.

Bir Koc Koca Seneyi Sizlere Verem Etdik Ama Sizlerden Ozur Dileriz,
Bu Senede Laka Lukaya Oynuyoruz Ama Sizlerden Ozur Dileriz VE SAYRE VE SAYRE VE SAYRE .......... YA BUNLAR GITSINLERDE KENDILERINI KANDIRSINLAR.

23 senedir OZUR DILIYORUZ................

Burçak
14.12.2006, 11:40
Marcelinho:
“Geldiğimden beri ideal pozisyonumda değil, görev verilen yerde oynamaya çalıştım. Bu tarz kararlara saygılıyım verilen görevi en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum. Ben daha çok hücum yönü ağır basan, defansif özellikleri az olan, hem oynayan hem de oynatan bir futbolcu tipiyim” açıklamasını yaptı.

kendi adına durumu özetlemiş..

poetricus
14.12.2006, 11:53
Yönetim bu iki adamı almış karşılarına "basın karşısında böyle böyle diyeceksiniz" demişlerdir.

Bu nasıl bir mantıktır?
Sizi de muhalif kanattan birileri kaşısına alıp: "BMN'de bu konu hakkında şöyle şöyle yazacaksın!" mı dedi?

Bu Yönetimle hic bir yere varamayız boşuna erkenden yine hayaller kurmayalım, nezaman bu yönetim görevi birakirsa ve yerine iyi yönetim gelir ise ozaman belki istedigimiz noktaya ulasiriz.

Burada size hak verdiğim çok yer var. Özellikle de sadece yönetimin görevi bırakması değil yerine daha iyi bir yönetimin gelmesi şartına katılmamak mümkün değil.

Tabiî buraları size muhalif kanat yazdırmadıysa!...

Mert M.
14.12.2006, 12:41
gökdeniz iyi de marce nin biraz daha çabalaması gerekiyor saha içerisinde takımın hala bir beyin oyuncuya ihtiyacı var

TSezgin61
14.12.2006, 12:49
arkadaslar, bu kötü durum er yada gec olacakti, simdi olmasinda bir hayir vardir elbet, birkerede olsun yönetimi yada teknik direktörü göndermiyelim, arkalarinda duralim, istikrar saglansin, bu bizim icin belkide bazi seylerin baslangici olur, her büyük takim inise gecer, ama teknik direktör göndermedende hallediyorlar. simdiye kadar degistirdikte noldu. sabredelim bu sezon zaten bitmistir, en iyisiini yapmaya calisalim, ziya dogan kursun bakalim takimini, ikinci yarida aynisi olursa hic vakit kaybetmeyiz, yeni sezon icin girisimler baslar, örnegin yeni hoca

Enes Berfin
14.12.2006, 13:46
Yönetimi eleştirebilirsin ama bunu yapmak için hezeyanlarımızı kanıt olarak göstermek "tuhaf" kaçıyor. Marce'yi çok uzun zamandır takip ediyorum. Adı geçtiğinde de gülmüştüm nasıl alacağız diye. Bu adama "şöyle konuş" demek bir kenara, idmanda "dıştan koş" dersen bavulunu toplar gider. Takım kaptanına şamar basmış serseri ruhlu bir adam Herta gibi bir takımı "öttürüyor" ise bize de pekala posta koyar, Katar ya da Japonya'da ense yaparak parasını kazanma yolunu seçebilirdi.

Gökdeniz de benzer bir biçimde yediği haltı farkında, mahcup bir şekilde elinden geleni yapmaya çalışıyor. Niye adamların samimiyetine güvenmek gibi çok daha basit bir yol varken illa bir hinlik arıyoruz ki?

Peki sezon önceside böle yorumlar yapmiyorlarmiydi? ayni yorumlar ve sonuc ise hüsran, hersey konusmakla olmuyor konusmaninda bedelini vereceksin gösterceksin.

Onun icin bunlar büyük konusuyorlar ama sonucu ise herzaman dibe vuruyor sifir elde sifir.

bu yaptigim yorumlar onlara kinlik duydugum anlama gelmez ben gökdenizi cok severim takimin basirisi icin elinden gelenini yapiyor, Peki ya Marcelinho?

Bizlere sadece birtane gökdeniz lazim degil yüzlerce gökdeniz lazim.

Badaloğlu
14.12.2006, 14:08
Gökdeniz, Galatasaray maçından sonra ''bu sene şampiyon Trabzonspor'' dediğinde onu ne kadar ciddiye almışsam, şimdiki özürünü o kadar ciddiye alıyorum...

Oğuuz
14.12.2006, 14:38
I LOVE YOU UŞAKLAR...
ben inanıyorum ikinci yarıda bambaşka bi Trabzon izleyeceğiz... hep şanssız olacak diiliz yaa..

Ali İhsan
14.12.2006, 14:41
Gökdeniz 20 yaşından beri bu şekilde davranıyor bence. Hatta kaptan bile olmuştu Fatih yokken.Sonradan kaptan gelince hem biraz daha geri plana çekildi hem de Fatihin takımın abiliğini götürmesine ses çıkarmadı. Ve Fatih de gereğini yaptı takımı iplerden aldı kaç defa. Gökdenizin yaptığı doğrudur. Herkes seyrederken bişeyler yapmaya uğraşan adamın ruh hali ve davranışlarıdır bunlar. Bizim takımda hiçbirşey olmadı bu devre ama Gökdenizin 10 asisti var. Tabi uğraşıp didinip bir de takımı sırtlayıp götürürse gelsin bana da bağırsın.

Emin
14.12.2006, 16:14
Ben kabul etmiyorum....

champions
14.12.2006, 16:24
yani adamlar çıkıp açıklama yapmışlar ve özür dilemişler böyle bişey olmasa kimse çıkıp yahu bunlar neden özür dilemedi demeyecek şimdide yok efendim sahada özür dilemeleri gerekirmiş yok kabul edilmiş edilmemiş

Mustafa Mahmutoğlu
14.12.2006, 17:38
geç oldu ama inş. olur

Gürkan
14.12.2006, 18:46
yani adamlar çıkıp açıklama yapmışlar ve özür dilemişler böyle bişey olmasa kimse çıkıp yahu bunlar neden özür dilemedi demeyecek şimdide yok efendim sahada özür dilemeleri gerekirmiş yok kabul edilmiş edilmemiş

yok yok.özür dilemeseler idi.illaki biri çıkıp diyecekti.ulan özür bile dilemediler diye.

Muhammet Ali Senocak
14.12.2006, 19:42
özrü sahada dileyip beni her maç üzülmekten,ağlamaktan ve utanmaktan kurtaracaklarsa; bana gerçek trabzonsporu izleteceklerse,yenilseler bile forma için savaşacaklarsa affederim.yoksa hepsinin canı cehenneme diyecem ayıp olacak demiyorum

sözde af diLemek deiL sahada af diLemeLerini istiyorum tüm futboLcuLarın sadece gökdeniz ve marceden deiL...
bu formanın hakkını versinLer bu taraftar onLarı affeder

Ahmet Karaman
14.12.2006, 23:43
özür dilemesi gereken biri varsa o da ziya doğan denen kişidir.

Hüseyin RİZELİ
15.12.2006, 00:42
özür dılemeyle olmuo ıns aynı seylerı yasamayız kendılerıne gelırler we bu takımı laık oldugu yere gotururler..

İleli
15.12.2006, 01:20
ozuru orda degil sahada verin sahada resmen 15 macta yurudunuz ilk yari sahada..

ozturk
15.12.2006, 10:50
İyi ALLAH tan hatalarını anlamışlar...

Ali Özcan
15.12.2006, 11:14
ozuru orda degil sahada verin sahada resmen 15 macta yurudunuz ilk yari sahada..

tam bunu yazmak için tıklamıştım ki yazılmış...:tsbayrak: :tsmeşale: :tsbayrak: :tsmeşale:

hüseyin1975
15.12.2006, 15:33
eger samimilerse ki samimi olduklarina inaniyorum, güzel bir davranis

umarim bugün kendilerini gösterirler :tsbayrak:

Telha TANYILDIZI
15.12.2006, 15:39
aceleniz neydi 2. lige düştükten sonra özür dileseydiniz

TheCrow
15.12.2006, 18:10
Bence,takıma yeni gelen bir teknik direktör verecek futbolcuların eline birer kalem kağıt,herkesin oynamak istediği mevkiyi ve en az bir tane de ikinci seçeneklerini yazmalarını isteyecek...Sonra da -mecbur kalmadıkça- kimseyi istemediği yerde oynatmayacak.Kendi istediği yerde bile başarılı olamayan futbolcudan başka mevkide zaten fayda gelmez deyip gönderecek.
Yeter yahu,futbolcuların kendi mevkisinde oynamamasına illet oluyorum...Cyzio'yu sağbek oynattık ya,bunun ötesi yok artık...Ferhat'ı stoper diye aldık adam sağbek başladı,ön libero devam ediyor,Marcelinho gibi bir adamı sol kanata hapsettik,orda olması gereken Musampa ortada,sol açık Murat Ocak'ın sol bek oynamasını kabullenebiliriz de,stoper de neyin nesi?..

karatasof
15.12.2006, 18:21
Herşey bir yana ben Marcelinho'yu tebrik etmek istiyorum takmış olduğu ALLAH kolyesinden dolayı.Günümüzde Papa gibi bir dinin önderi konumundaki kişinin bile düşünemediği hoşgörüyü gösterdiği ve misafir olduğu ülkenin dini sembollerine gösterdiği saygı dolayısıyla bence takdiri hak ediyor.Zaten takımda kim ne derse desin gerek kariyer gerekse futbol olarak en iyi seviyeye sahip olmasına rağmen gösterdiği sade ve kaprissiz tutumu ile aslında karakter olarakta ne kadar sağlam biri olduğunu gösteriyor.İnşaallah ZD'a rağmen oynatıldığı konumada alışarak %50 dediği performansını daha ileri taşıyarak ikinci yarıda takımı yukarılara taşırlar.Teşekkürler Marce,sen bunu hak ediyorsun.....

topalkaplan
15.12.2006, 18:35
inşallah verdikleri sözleri yerine getirirler
aslında takımın köyü oynaması pek onlardan kaynaklanmıyordu ama neyse
ikinci yarı mrce + gökdeniz + şimek + musampa + yattara
mükemmel 5li oluştururlar

keles76
16.12.2006, 02:01
Hep nedense en az şuçu olanlar özür diliyor ama diğerlerinin yüzü yok belki bence özür dileyeceklerine kendilerine ceza kessinler. 1.5 aylık alacaklarından vazgeçsinler mesela

Hüseyin Çümen
16.12.2006, 02:53
özür deilmesi gerekn ilk kişi ziya doğan neden o susuyo anlmıyorum

Hüseyin RİZELİ
16.12.2006, 08:59
ozur dıledınızde ne oldu bı işe mı yaradı hanı werdıgınız sozler nerde...

A.Alper
16.12.2006, 17:48
olan oldu artık boşuna özür dilemeyin

A.Alper
17.12.2006, 18:58
evet olan oldu

Murat'
17.12.2006, 18:59
verdikleri sözler iki gün bile sürmedi yaaaa

Murat'
17.12.2006, 19:00
evet olan oldu