PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 7. Hafta | Trabzonspor 0-0 Akhisar Bld | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8

Adem Akyüz'
01.10.2016, 19:44
Bu sezon ilk başlığım. Umarım şans getirir.

Ahmet Aksu
01.10.2016, 19:59
Macin avni akerde oynanmasi buyuk avantaj bizim gibi iki top cevirmeyen karambol oynayan takim icin ideal bir zemin akhisarin hizini bu zemin kesecektir.

DeAgLeMaNyAq
01.10.2016, 20:04
İlk golü yemezsek kazanırız. Mağlubiyet halinde Ersun Yanal istifaya çağırılır ve acı son gerçekleşir...

Mehmet Fatih Silik
01.10.2016, 20:09
Ayağa kalkma zamanı. Umarım hoca bu maçta formayı hak etmeyen oyuncuları görmüştür. Görmediyse kendi kuyusunu kazar ve en kısa zamanda istifa eder.

gurur6134
01.10.2016, 20:10
Golu yedigimiz anda mac 3 ihtimalli olur 1 0 ,2 0 , 3 0..corumdan ilk golu yiyelim o da yener bizi..

tonya55
01.10.2016, 20:11
3 puan rahat bizim bu macta.

Adem Akyüz'
01.10.2016, 20:18
İlk golü yememek gerçekten önemli.

Fatih Çelik
01.10.2016, 20:19
Denk güçlerin mücadelesinden sürpriz çıkmaz, golsüz beraberlik yüksek ihtimal. Ancak ilk golü atan takım maçı alır.

Manu61
01.10.2016, 20:21
Kazanacağız futbolculardan bir patlama bir isyan bekliyorum. Akhisar klasik Tolunay Kafkas takımı gibi kapanacak orada golü atarsak rahat alırız.

cenk52
01.10.2016, 20:22
Hoca yaptığı yanlışlardan dönerse bir umut var bende.

odyseuys
01.10.2016, 20:24
yumlusuz, aytaçsız, ekicisiz, muhammetsiz, akbaşsız, yusufsuz her mağlubiyete razıyım... sözü verilen yeni takımı görmek istiyorum artık sahada...

emrex61
01.10.2016, 20:24
3 senedir yenilme alışkanlıklarını diyer oyuncularada sıçratan onur ekici ve diyerleri acilen gönderilmeli transfer ettiğimiz adamıda etkiliyolar.

Ahmet Kara
01.10.2016, 20:25
Bu takım belli ki deplasmanda kazanamayacak. Evimizde ki maçların çoğunu kazanmalıyız. Devre arasına kadar 20 puan toplarız diye düşünüyorum. Umarım yönetim devre arası takıma iyi takviyeler yapar.

halil ibo
01.10.2016, 20:33
Tolunay kaybetmemek için dersine iyi çalışır,zaten Akhisar çıktığından beri bize ters.Biz abuk bir kadro ile başlar ve bir de ilk golü yersek...

TS-Tiryaki
01.10.2016, 20:38
----------------Onur---------------------
Akakpo........Ugur..........Durica........Ibanez
.............Okay..............Onazi------------
.....................Bero......................... ....
Ndoye........................................Casti llo
......................Ramil....................... .......

Kadromuz budur.....

abbas
01.10.2016, 20:44
Ne olursa olsun kaybetmemeli.

Jedi
01.10.2016, 20:55
tolunay, özer , soner, bizden gidenler banko yazar golü handikap 2 olur...

gurur6134
01.10.2016, 21:05
Ben artik aytac muhammet yumlu zeki ekiciyi falan bu macda sahada gormek istemiyorum..onurda yedege cekilebilir sorun yok..abdulkadir yada yazici ekiciden fazla katki saglar toplari ezmez en azindan takima monte edilmeliler..

gurur6134
01.10.2016, 21:06
Sefa yatabare sirada ozer yada soner var sanirim..

Hasanu
01.10.2016, 21:11
Bence hocanın şu soruya vereceği cevap sadece bu maçın değil bütün bir sezonun nasıl geçeceğinin ipucunu verecek.Bu sene takım oyunu kuracak mı,bozacak mı?Yani mücadeleci bir oyunla daha az hata yaparak,araya bir gol sıkıştırarak kazanmak mı,yoksa daha kaliteli ayaklarla belki daha az dirençli bir takımla sürekli gol arayan ve bulan takım mı?

Kemal Öztel
01.10.2016, 22:08
---------------------Onur--------------------
Güray----M.Akbaş-------Durica-----İbanez
------------Okay----------Aytaç-------------
Bero--------------Mehmet-----------Castillo
---------------------Suk----------------------

Hakan
01.10.2016, 22:12
Akhisar güzel denk geldi,yeneriz.

Dip.Ing.Mag.
01.10.2016, 22:14
beyler takım biletekten gol atmıyor. Gol başına megabayt kampanyası yüünden kulüp zarara uğradığı için gol atılmayacak dendi futbolculara. Bu rezilliğin başka açıklaması olamaz.

Dip.Ing.Mag.
01.10.2016, 22:17
7 tane direkt oyuncu aldık ince eleyip sık dokuyarak yaptık buntranaferleri diyorlardı. Alınan hiç bir oyuncu oynamıyor. Ayrıca sezon başında hazırlık kampı döneminde bjk gs db manchester fivi takımlarla oynarlarken biz viyana 5. Lig takımı macaristan 3. Lig takımları ile oynuyorduk. Milli maç aralarını diğer takımlar bizden daha hazır olmalarına rağmen değerlendirirken biz hiç maç yapmadık. Neresinden bakarsanız bakıneksiklik

firtina1
01.10.2016, 22:18
en fazla beraberlik çıkar bu maçtan

Dip.Ing.Mag.
01.10.2016, 22:20
Hobaaaa Özer ve Soner'in maçı olur. Fatih öztürk e zaten gol atamaz bizimkiler. Akhisar yedeklerle çıksın maçta iki de kırmızı görsün yine de net favoridir.

bach72
01.10.2016, 22:22
-----------------Esteban---------------
Akakpo----Durica-----Mustafa----Güray
----------Zeki---------Okay---------
---------------Onazi-----------------
NDoye-------------------------Castillo
---------------Muhammed-------------

biltrabzon
01.10.2016, 22:24
Akhisar ın çıkış maçı olur.Yaz şuraya 5-0 yenilgi daha.

UĞUR DURTAŞ
01.10.2016, 22:27
bu maçta hiç kimsenin tahmin edemeyeceği bir kadro ile sahaya çıkacağız.

çıkan kadroda bugünkü gibi,
kişiliksiz oynamayacak,
koşacak,basacak yardımlaşacak
mücadele edecek,ve sonuça ulaşacak,
bizler buradan övgüler yağdıracağız,
ama bir sonraki hafta,
bugünkü yazılarımıza devam etme şansımız çok yüksek olacaktır.

Maranov
01.10.2016, 22:27
7 tane direkt oyuncu aldık ince eleyip sık dokuyarak yaptık buntranaferleri diyorlardı. Alınan hiç bir oyuncu oynamıyor. Ayrıca sezon başında hazırlık kampı döneminde bjk gs db manchester fivi takımlarla oynarlarken biz viyana 5. Lig takımı macaristan 3. Lig takımları ile oynuyorduk. Milli maç aralarını diğer takımlar bizden daha hazır olmalarına rağmen değerlendirirken biz hiç maç yapmadık. Neresinden bakarsanız bakıneksiklik
Haklısınız

ilyskm
01.10.2016, 22:51
6 haftada 6 puan düz mantık 34 haftada 34 puan ya averajla ligde kalırız ya da ???

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

cebcare
01.10.2016, 22:59
Akhisar yener.

ilyskm
01.10.2016, 23:10
Özer, Soner, Rodega, Fatih?????

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Fatih Çelik
01.10.2016, 23:12
Özer ve Soner'e birer tane gol yazalım.

EnjoyTheMusic
01.10.2016, 23:13
Ekici,muhammet,aytaç,yumlu kesik yemeli!!

Jedi
01.10.2016, 23:19
rodegalla kesin yazar bize adım gibi eminim, akhisar zayıf rakibine acımaz. 0-3

Sefaenes
01.10.2016, 23:20
bu macta da ayni kadro la ciksin maca dahil bakmiyacam ne bu rezil torpilli oyuncularda ha simdi bu cöpler mac gününe kadar yine biz okadar iyi calistik bu kadar iyiyiz diye söz verir ayni tas ayni hamam

61_Hasan_69
01.10.2016, 23:22
Yalnız akhisarda bozuk zemine alışık bir takim

EnjoyTheMusic
01.10.2016, 23:30
Trabzonspor farklı yenilir diye rezilce ve aşağılık şekilde yazanların burada işi olmamalı.

Mehmet BAŞ
01.10.2016, 23:34
Hüseyin Avni Aker ''TARLASINDA'' yeni boğuşmaya hazır mısınız?

Takım mücadele ediyor, pozisyona giriyor ama ilk golü atamıyoruz.

Sonrasında 1 gol yiyince de 3-4-5 diye gidiyor.

Umarım şans yanımızda olur da ilk golü atarız.

Bu takımın öz güvene ihtiyacı var. Oyuncuların kendine güvenir hale gelmesi lazım.

Maalesef 2011'den beri oluşturduğumuz her kadro bu öz güven sorununu yaşadı.

Taraftarın haklı tepkisi ile de bu durum daha da derinleşti.

Maalesef bu durum kısır bir döngü haline geldi.

Umarım umarım şans yanımızda olur ve golü atarız.

Gol atmaya, öne geçmeye çok ihtiyacımız var.

Hem de hiç olmadığı kadar...

Adem Akyüz'
01.10.2016, 23:38
Zemin bakıma alınmıştı. Zaten milli takım arası da var.

Maça kadar zemin düzelecektir.

Akhisar'ın hızını kesecek başka bir yöntem bulmak lazım :D

samway
01.10.2016, 23:39
3 ihtimalli maç 0-3 0-4 0-5 biter !!!

yigits
01.10.2016, 23:43
Soner'in gol ve asist yaparak bir sonraki milli takım aday kadrosuna göz kırpmasına vesile olacak bir maç.

metalciyiz
02.10.2016, 00:10
Soner'in gol ve asist yaparak bir sonraki milli takım aday kadrosuna göz kırpmasına vesile olacak bir maç.

korkayrum ondan :))

Mert'
02.10.2016, 00:37
Yenemezsek izleyin curcunayi.
Ramil - NDoye hatta Yusuf Yazici 11 de baslamali.

Punisher-61
02.10.2016, 01:16
En iyisi akhisara oyunu birakip beklemek.. biz onlarin oyununu bozalim yeter ve kontra atak futbol oynayalim..
Bu ruhsuzlar baska mac kazanamaz..

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Fatih Öztürk
02.10.2016, 01:17
7.haftada 5.mağlubiyet istifaları peşpeşe getirir, kredi tükendi.

Enes Başkaya60
02.10.2016, 01:18
Akhisar alır gibi beraberlik iyi sonuç...

emrex61
02.10.2016, 01:21
0-5 skorculara tavsiyem basın zengin olun.

Aydın Tiryaki
02.10.2016, 02:59
İki ihtimalli maç. İlk golü atarsak maçı 1-0 alırız fazlası değil.

Olur da ilk golü yersek 0-3, 0-4 diye gider. Berabere biteceğini zannetmiyorum.

jairzinho
02.10.2016, 03:06
ersunun kovulacağı bir maç olarak tarihe geçebilir.buda iyibişey.

biz ''akbabalar'' bu maçı sabırsızlıkla bekliyoruz :)

ersun ne kadar erken kovulursa ilk dört hedefinden o kadar az uzaklaşmış oluruz.çünkü bu kadro fena bir kadro değil doğru 11 ile sahaya çıktığında.

jairzinho
02.10.2016, 03:08
aslında milli maç arası teknik adam değişikliği için güzel bir zaman.keşke rıza çalımbay ı yarın açıklasalar ve çalışmalara başlasa.

malum rıza hoca kasımpaşadan hedefleri düştüğü için ayrıldı.kesinlikle başarı kovalayan ve bunun için çalışan içinde kötü niyet olmayan dürüst ve çalışkan bir hoca.

Alper Beyazay
02.10.2016, 03:46
3'ten fazla yemeyiz heralde..

Şanlı SanMarino
02.10.2016, 06:44
Neyse ki rakip takımın hocası Tolunay,

Ayrıca bu maçta alınacak galibiyetin hiç bir anlamı yok.

Çünkü Başkanın da ifade ettiği şekli ile,

Bu takımın "hedefi" yok!

Mesut
02.10.2016, 09:08

Bu takımın "hedefi" yok!

Kovularak gönderilen Tolunay.Paracı olarak gönderilen Soner ve Özer sence bir intikam da onlar almak istemez mi

cyberentalpi
02.10.2016, 09:24
İnadına hala ersuncu hala Ustacıyım. Bu ne arkadas yahu
Tolunay ile kupa finali oynadık. gitti saz çaldık.
Mustafa Hoca ile 10 . hafta da başladık gitsin de gitsin demeye. adam 1461 oyuncuları ile oynuyordu.
Adama bir fırsat veremedik.
Halilhodzic geldi. adam tam sistemini oturttuyordu. ben dahil herkes basladı gitsin demeye. Sonuc gitti.
Araya iki kezde 5 gereksiz macta basarılı diye hami sıkıstırdık.

Yok arkadas. Evet karabük sahadan sildi bizi. Evet Ersun hatalı. Ama castilo onazi ile basladigimiz alanya osmanlı maclarını da unutmayalım.
takım kırılgan. 1 gol yiyince göçüyor. Forvetlerimiz beceriksiz malesef. ama bir takım olursak en azında umut veririz. sağlam takviyelerle yol alabiliriz

Enaldo61
02.10.2016, 09:40
Mustafa Hoca ile 10 . hafta da başladık gitsin de gitsin demeye. adam 1461 oyuncuları ile oynuyordu.
Halilhodzic geldi. adam tam sistemini oturttuyordu. ben dahil herkes basladı gitsin demeye. Sonuc gitti.

Yok arkadas. Evet karabük sahadan sildi bizi. Evet Ersun hatalı. Ama castilo onazi ile basladigimiz alanya osmanlı maclarını da unutmayalım.
takım kırılgan. 1 gol yiyince göçüyor. Forvetlerimiz beceriksiz malesef. ama bir takım olursak en azında umut veririz. sağlam takviyelerle yol alabiliriz

Katılıyorum. Her şeyi bir anda yıkmaktan vazgecmeliyiz. Çözüm üretmek bu değil.

Mustafa ÖZDEMİR
02.10.2016, 09:42
Rakip zor ama tabiki avni aker faktörü her zaman var olmuştur

Fatih Özkan
02.10.2016, 10:04

Katılıyorum ve galibiyet istiyorum.

amasya0561
02.10.2016, 10:55
üç maç başlıgınada yazdım yine yazıyorum madem yeni takımım diyorsun kazanmaktan önce kaybetmemeyi öğreneceksin.
gerekirse defans oyna ama kaybetme. bu gidişle oyuncular ruhen bitecek

nakzo
02.10.2016, 11:02

Eèeeee sonuç ne 20 maç 18 maglubiyet mi olsun başarısızlıkta istikrar olmaz hiçbir şirket başarısız bir adamı 5 dakika tutmaz dünyada hiçbir kulüpte bu kadar rezillere müsade etmez.Sen hiçbir ıstanbul takımının bu hale geldiğini gördüm mu??

Fatih Çelik
02.10.2016, 11:52
Güray sol beke dönmeli eldeki tüm yabancılar oynamalı.

Faruk BERBER
02.10.2016, 11:56
Akhisarspor'u beğenmiyorum. Kazanmaya yakınız.

Zemin çok kötü fakat ayağa pas yapan, paslarla rakibi yıldıran bir takım değiliz. Konyaspor müsabakası gibi bir mücadele bekliyorum.

Yiğit Gayretli
02.10.2016, 11:57
Akhisar bizim 15-20 dakika gösterebildiğimiz reaksiyonu da gösterebilecek durumda değil. Kazanacağımızı düşünüyorum.

batuhanTs
02.10.2016, 11:58
Kume duselim bari baska turlu silkelenemez bu camia

cem1990
02.10.2016, 11:58
İstifa gibi beklentim yok
Trabzonspor koltuğuna en iyi yakışabilecek bir başkana
Türkiye'nin en iyi yerli hocalarından birine sahibiz.
Lakin kötü gidişat da ortada.Geçen sene takımı küme düşürecek olan ekibin devam etmesi başlı başına yanlış bir olaydı.
At yumlu ekici türevlerini alt yapıdan koy en azından takım içi sorunlar çözülürdü.
Yumlu akbaş yavru kombine aldı diye duygusal bağlamak yanlış.Halı saha oynasan adam yokluğunda çağırılacak kişilerin takım da top oynaması kanıma dokunuyor.
Artık maç izlemek için kadro bakacağım.Yumlu olduğu sürece maç izlemeyeceğim.Bir hıyardan sebep sağlığımdan olamam ben.

Ufuk
02.10.2016, 12:09
Son maçta kümeye diye bağırmıştılar. Sevmiyorum artık Akhisar'ı. İnş erken bir gol atarız da fark olur.. İbanez oynasın artık.

Sertan Danışer
02.10.2016, 12:11
önümüzdeki iki deplasman maçı gs,bjk.bırakın galibiyeti,puanı gol dahi atamayacağız.akhisar ve rize maçlarını kazanmalıyız.bu işin şakası yok.10.hafta sonunda 4g 0b 6m ile 12 puan girersek ancak küme düşme hattının 1-2 sıra üstünde oluruz.galibiyet şart oğlu şart.

tonya55
02.10.2016, 12:13
akhisarı yeneriz ama bir sonraki hafta galatasaray bize karabükten fazla tarife uygulamaz umarım.

cyberentalpi
02.10.2016, 12:14
Eèeeee sonuç ne 20 maç 18 maglubiyet mi olsun başarısızlıkta istikrar olmaz hiçbir şirket başarısız bir adamı 5 dakika tutmaz dünyada hiçbir kulüpte bu kadar rezillere müsade etmez.Sen hiçbir ıstanbul takımının bu hale geldiğini gördüm mu??

malesef biz istanbul takımı degiliz. Onların aldığı oyuncuları almak icinde para sacmamız gerekiyor. eren in gelmeme nedeni sadece bizim yönetim degil. talisca ya da lensi aynı ayarda para bile versek onlardan tekif varsa alamazdık

rezaletlerin bitebilecegi öngörüm. bu sene başkan bile bir sey beklemiyor. ha kupa da da eleniriz gruplarda felan.
ama ışık gösterirsek devem edilebilir. hoca gidecek devam ederse maglubiyetler hadi yeni takım yapalım dencek. ama artık maddi profiimiz de buna uygun degil. oyle kafamıza göre transfer takılamayız.

BERBATOV61
02.10.2016, 12:14
önümüzdeki 4 maçtan puan alabileceğimiz tek maç en iyi ihtimal 1 puan alırız oda birinin kıçına başına top çarpıp kaleye girerse çünkü kesin bir tane yeriz tolunayın kısır top oynayan takımından bile

tonya55
02.10.2016, 12:17
malesef biz istanbul takımı degiliz. Onların aldığı oyuncuları almak icinde para sacmamız gerekiyor. eren in gelmeme nedeni sadece bizim yönetim degil. talisca ya da lensi aynı ayarda para bile versek onlardan tekif varsa alamazdık

rezaletlerin bitebilecegi öngörüm. bu sene başkan bile bir sey beklemiyor. ha kupa da da eleniriz gruplarda felan.
ama ışık gösterirsek devem edilebilir. hoca gidecek devam ederse maglubiyetler hadi yeni takım yapalım dencek. ama artık maddi profiimiz de buna uygun degil. oyle kafamıza göre transfer takılamayız.
herseyi cok dogru özetlemissin bunu herkes görmeli.

hasan8861
02.10.2016, 13:05
bu sene bi deneme süreci gibi geçecek gözüküyor.Kısa vadede takımdan birşeyler beklemek yersiz.Beklenti sadece mücadele ve bu oyuncu kadrosu bunu bile beceremiyor.Tamam sistemsizlik var birşeyler eksik ama mücadele eksikliği teknik direktörden değil oyunculardan kaynaklanan bir durum bana göre.Bu kadar parayı cebe koyup sahada takıma ihanet edemezler.inşallah birşeyler düzelir.
Onur
Zeki-Uğur-Durica-Güray
Onazi-Okay-Abdülkadir
Castillo-Ndoye-İbanez
Bu kadro denenebilir.Ortasahadan kanatlara atılacak toplar ve bu topların son paslarla şekillenmesi hücum gücü açısından yeterli olur diye düşünüyorum.Defansif anlamda bir şekilde kesici ve oyun kurucu eksikliği nedeniyle bu şekilde kurulabilir

Alper Beyazay
02.10.2016, 13:05
Aytaç, Demir, Yumlu, Ekici inadından vazgeç hoca.
Onur,Zeki,Akbaş,Durica,İbanez(Güray),Okay,Onazi,Be ro,N'Doye,Castillo,Ramil
Bu tarz bi kadro bekliyorum.

cyberentalpi
02.10.2016, 13:11
Bence sorunlardan biri Onazi. beklentilerin çok altında kalıyor. İlk mac gibi degil. Bero görev adamı gibi geliyor. İşlenirse sağlam bir gorev adamı olur Bero.
İbanez konusunu hala anlamıs degilim. castillo ile bruma dan sonra en fazla adam gecen futbolcu imis.

Muhammet demir ve suk istenileni yapamıyor. Golculerimizin beceriksizli olsada asıl sorunumuz hala topu ceza sahasına ayarlı bir sekilde sokamamak

gurur6134
02.10.2016, 14:29

Bu takımın "hedefi" yok!

Bu gidisle zorla kendisine bir hedef koycak takim ..herkesin malumu bir hedef Allah yardimcimiz olsun..

Hakan
02.10.2016, 14:50

Bu takımın "hedefi" yok!

İşine geldigi gibi konuşup durma Cebelitarık.65 puan hedefi söylenmedi mi,savaşan bir takım,kemik kadro oluşması bunlar hedef olmuyor mu?

nakzo
02.10.2016, 14:54
65 puan hedefini kim soyledi ben hic duymadım .Scout ekibiyle nevzat efendinin internet üzerinden maç izleyip oyuncu buldugu bir odada çekilmis bir fotoda metal bir tahta uzerinde bir cok yazı yazıyordu ve 65 rakamı okunuyordu.Bu mu hedef????

Kamer'
02.10.2016, 14:57
Tutturmuş herkes hedefi yok hedefi yok diye .

Bu takımın hedefi bu sene ilk 5 , 60-65 puan civarı toplamak ve Türkiye kupasını kazanmak .

Bunu sürekli söyleyip durdular lakin bi programda başkanın şampiyonluk hedefini kastederek hedefimiz yok demesinden sonra herkesin diline pelesenk oldu hedefsiz takım anca bu kadar olur lafı .

Artık daha fazla saçmalamanın anlamı yok bu konuda .

Lig çok uzun bir süreç ve bizim ilk 5'e girmemiz zor değil , inanmayanlar geçen sene ilk yarının sonunda ve lig sonunda Konyanın sıralamasına baksınlar .

Ayrıca , geçen hafta galibiyetten sonra moral bozukluğuyla foruma uğrayamayan ama mağlubiyetin ardından saniyesinde buraya damlayan şahıs , samimi değilsin .

emrex61
02.10.2016, 14:57
Hedefimiz olmadıgını kim söyledi en büyük hedefimiz şuanda ligden düşmemek bu kulüp bitti bitirildi siyasetin kucagında hoplayanlara selam olsun.

nakzo
02.10.2016, 15:00
Hedefimiz olmadıgını kim söyledi en büyük hedefimiz şuanda ligden düşmemek bu kulüp bitti bitirildi siyasetin kucagında hoplayanlara selam olsun.

Dogru hedifsiz baskana ve milleti salak zanneden polyannalara futbolcu kardeslerimiz nur topu gibi hedef bıraktı.Kalan 28 haftada bu takım 32 puan daha alabilir mi?Hedef bu.

ilyskm
02.10.2016, 15:05
6 haftada 6 puan, 34 haftada 34 puan, daha az olabilir ancak daha fazlası hayal... yani kümede kalıp kalmayacağımız diğer takımların alamayacağı puanlara bağlı, Allah yardımcımız olsun

Sent from my iPhone using Tapatalk

nakzo
02.10.2016, 15:07
Hedefim 38 puan 19 puan ilk yarı 19 puan ikinci yarı bunlardan baska bir beklentim yok zira 40 puan bunların yetenekleri üzerinde.38 puan alsınlarda sene sonu yok olsunlar.

Ahmet Kara
02.10.2016, 17:44
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Estaban,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,
,,Nevzat,,,Akakpo,,,,,,,,,Durica,,,,,,,İbanez,
,,,,,,,,,,,,,,Onazi,,,,,,,,,,,Okay,,,,,,,,,,,,,,,, ,,
,,Suk,,,,,,,,,,,,,,Bero,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Castill o,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,N'Doye,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,

Furkan Dündar
02.10.2016, 17:59
hedef yok diye karabükten 4 alanyadan 3 yemek anlamına gelmiyor rezil rüsva olduk allah ıslah etsin.
İsim olarak ligin düşmemeye oynayan her takımına yenildik sonumuz hayır olsun

Soner Albayrak
02.10.2016, 18:02
Kümede kalmak için kazanmamız lazım.

Doğan Keskin
02.10.2016, 18:29
Zeki,Yumlu,Akkafa muhteşem üçlümüz yapar yine görevini.

sasort
02.10.2016, 18:30
burda defans alın diye kendini yırtan bir arkadaş vardı patlayacaz diyordu.

alnından öpüyorum.

defans orta saha sağ taraf eksik ve oyuncu olsa bile doku tutmadı

orta sahada onazi ve okay yazıyor arkadaşlar mücadele gücü zayıf kalıyor

onazi ilk maç vardı daha görmedim.

yeni alınan topçulardan onazi ve castilloda mücadele görmüyorum.

top bunlarda iken kaybetme durumları var topa sahip olma özellikleri düşük

top rakipte iken basma top çalma özellikleri düşük

artık şu ramile şans vermeli hoca

akakpoya

ibaneze

suk ne ile öne çıkar hava hakimiyeti ile adama isabetli orta atan yok

.....................................onur......... ...............................

zeki.....................akakpo.......durica...... .................ibanez

...................aytaç(okay).............onazi.. .........................

suk...............................bero............ .....................castillo

..................................ramil(ndoye).... .............................

My
02.10.2016, 18:59
Hala panik yapmıyorum ama bu maçta da bir rezalet olursa panik yapmaya başlayabilirim sanırım.

BERBATOV61
02.10.2016, 19:05
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Estaban,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,
,,Nevzat,,,Akakpo,,,,,,,,,Durica,,,,,,,İbanez,
,,,,,,,,,,,,,,Onazi,,,,,,,,,,,Okay,,,,,,,,,,,,,,,, ,,
,,Suk,,,,,,,,,,,,,,Bero,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Castill o,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,N'Doye,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,

sağ bekte nevzat cavandanın yokluğunu dolduracaktır :) şaka bir yana güzel kadro nevzat kilo problemini çözene kadar güray denenebilir sağ bek te

umutayberkukul
02.10.2016, 19:08
en onemli soru yeni alinan oyuncular neden oynamiyor yeni yapilanmayi eski oyuncularla mi yapicaz

umutayberkukul
02.10.2016, 19:09
cardozo gitmeseydi 3 gol daha atardik en azindan

Aydın Tiryaki
02.10.2016, 19:31
10967

Çok mu zor şu kadroyla çıkmak ? Ruhunu satmış Aytaç'ı Yumlu'yu onu bunu sahada görmeyi haketmiyoruz biz. Bunlar diğer oyuncuların da motivasyonlarını aşağıya çekiyorlar.

Evet Abdulkadir'i yazdım çünkü şu haliyle Aytaç denilen yetenek ve hız yoksunundan 10 gömlek daha iyi top oynar. Hata yapar diye mi endişeleniyoruz ? Şu an hata yapmayan mı var takımda ? En azından bu çocuk yapsın da yapılan hata bi şeye benzesin. Kaç yaşına gelmiş, bu yaşına kadar sahada hiçbir şey vermeyen, en önemlisi ruhsuz oynayanlar yapacağına hatayı Abdül yapsın. Gıkımı çıkarmam. 20 yaşına gelince mi oynamaya başlayacak anlamıyorum ki ??? Biraz uçuk örnek olabilir belki ama Messi 16 yaşında süre almaya başladı ve bu örnekler çoğaltılabilir.

Ha oynatmayacaksanız da gitsin. Bu kadar potansiyelli bir adamın bu takımda kaybolup gitmesine gönlüm el vermiyor..

olcay_61
02.10.2016, 19:54
Ramil ve Abdülkadir üzerine kurulmalı takım artık, bari bu arkadaşları parlatalım

orhan42
02.10.2016, 20:27
Alanya ve son maçtaki kırılganlık ve dirençsizliğin yerini inşaallah bu sefer ilk yarıdaki oyun ve gol alır..Allah aşkına artık çözülmeyin hemen..

bordolu mavi
02.10.2016, 20:30
durum harbiden sakat eğer bu maçı alamazsak buhran dönemi bu sezon erken başlar

TolgaTopçu61
02.10.2016, 20:31
Durica ağir!
Yumlu ağir!
Aytaç ağir!
Okay ağir!

Nasil bir hocasın sen Ersun?
Merkezin komple ağir, sonra lige yeni çikmiş takimlardan 3 de yersin 4 de..
Yok birde Akbaş tercihi..
Muhammet tercihi..

Zaten maça başlamadan bu 11'le 3:0 mağlup başliyoruz..

Yanliş tercihti Ersun, hala daha takimda tutulmasi daha büyük hata..
Usta'yi da yer Ersun..

Uluhan
02.10.2016, 20:58
Bu maçı kesin alırız.

gurur6134
02.10.2016, 21:17
Ben macin kolay gececegini kesinlikle dusunmuyorum su halde yakalasak iyiydi akhisari ama akhisar 15 gunluk sureyi iyi degerlendircektir bize gelince bicak ustunde hocada yonetimde. takim zaten kirilgan olasi bir aksi sonucda olcaklari bildikleri icin top ayaklarina dolasirsa kanser olcak bir mac daha bizi bekler..bu sene deplasmani falan gectimde icerde de hicbir macimiz kolay degil..en son karabugede kesin aliriz deniliyordu sonuc ortada..konyayi kasimpasayi nasil yendigimizde ortadayken isimiz zor ..ilk golu yemeden maci 0 0 da tutabilirsek belki karambole sallariz bi tane..

Jedi
02.10.2016, 21:23
akhisar ilginç bir biçimde deplasmanlarda daha iyi oynuyor, kontraya yatkın bir takım , karşılıklı gol mutlak olur bu maçta eminim..

robinhood61
02.10.2016, 21:27
Ulan hala maç analizi yapıyoruz ya biz galiba mazoşistiz

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Jedi
02.10.2016, 22:06
Ulan hala maç analizi yapıyoruz ya biz galiba mazoşistiz

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

öğretilmiş çaresizlik bu..............))))))))))))))

mete61bordomavi
02.10.2016, 22:10
öğretilmiş çaresizlik bu..............))))))))))))))

Bilim dünyasına ilm-i psikolojiye bizden yeni bir katkı. Şaka gibi: Öğrenilmiş çaresizlik'ten öğretilmiş çaresizliğe :D sesli güldüm.

Adem Akyüz'
02.10.2016, 22:24
Başlığa anket eklenmiştir.

Ahmet Kara
02.10.2016, 22:30
10972

Fatih Öztürk
02.10.2016, 22:53
Rodallega diye bir belalımız var geçen sene iki maçtada gol atmıştı bize, bu sene 6 maçta 1 gol atabilmiş ama sever bizi böyle kara adamlar.bu adamı tutarsak beraberlik şansımız kuvvetli ama eski evlatlarımız hırs yaparsa ceza kesebilirler bize.
Bizde ise hiç bir numara yok, duran toptan birinin götüne top çarptırırsak gol buluruz sistem bundan ibaret.

gurur6134
02.10.2016, 22:58
Ozer yada soner de atarsa artik daha mac izlemeye gerek yok..anlayin ki bu klup lanetli..

Cafer Bulur
02.10.2016, 23:01
Ozer yada soner de atarsa artik daha mac izlemeye gerek yok..anlayin ki bu klup lanetli..

Aynen öyle ve bu ihtimal de hiç az değil.

Genel anlamda öne geçersek kazaniriz geriye düşersek fark yeriz diye düşünüyorum bu sezon hep böyle olmadı mı?

umutayberkukul
02.10.2016, 23:10
bero onazi ikilisini denesek olmaz mi ya

Alper Beyazay
02.10.2016, 23:21
Sen elindeki en üretken adamı kulübede oturtursan ilerde de bir şey yapamazsın. Bak Bruma sayesinde gs kazanıyor maçları. Diyorlar mı acaba çok çalım deniyor yaaa, çok bencil yaaa..

Fatih Öztürk
02.10.2016, 23:34
Bu Cavanda niye satılmıştı arkadaş ortada dolanan dedikodu gerekçeye göre tesislerde çıplak geziyor filan diye.İsterse malı omuzunda antremana çıksın böyle adam bulmuşsun hemde uygun fiyata oynuyor sa-ta-maz-sın.

Alper Beyazay
02.10.2016, 23:38
Onur,Zeki,Akbaş,Durica,Güray,Onazi,Okay,Bero,Casti llo,N'Doye,Ramil

Olcağını sanmıyorum ama kadronun şuan böyle olması lazım. Aytaç, Yumlu, Demir, Ekici, Suk için daha fazla zorlamaya gerek yok.

recdodo
02.10.2016, 23:40
---------------ONUR---------------
ZEKİ---DURICA---AKAKPO---IBANEZ
---------OKAY---ONAZİ------------
N'DOYE--------BERO-------CASTILLO
--------------SUK------------------

Eğer yeni oluştuk, kadromuz yeni denilip sabır isteniliyorsa bu maçta bu onbiri görmek istiyorum.

Hakan
02.10.2016, 23:44

Eğer yeni oluştuk, kadromuz yeni denilip sabır isteniliyorsa bu maçta bu onbiri görmek istiyorum.
N'Doye'ye sabrımız mevcut yani :) Gerçi benim elim gitmiyor ama,bir tur da o oynasın.

recdodo
02.10.2016, 23:50
N'Doye'ye sabrımız mevcut yani :) Gerçi benim elim gitmiyor ama,bir tur da o oynasın.

Şu durumda var, olacakta. :) Zira Ekicilere, Yumlulara, Akbaşlara, Erdoğanlara yeteri kadar sabır oldu....

batuhanTs
02.10.2016, 23:56
mustafa uğur aytaç mustafa 2 muhammet in oynamadığı her kadro makbuldür hakikaten bunu yazacağım aklıma gelmezdi ama bu 5 linin asla oynamaması gerekirse yusuf un oynamasına razıyım

asilhamsi
03.10.2016, 00:17
Bu Cavanda niye satılmıştı arkadaş ortada dolanan dedikodu gerekçeye göre tesislerde çıplak geziyor filan diye.İsterse malı omuzunda antremana çıksın böyle adam bulmuşsun hemde uygun fiyata oynuyor sa-ta-maz-sın.

öz evlat zekiye yer acmak icin satıldı.Sen cavandayı bedavaya cincona ver,zeki ile sezona basla.Sonra yapılanıyorum,sabır de.

Bende sana derimki ha...... ordan.

Numan Yerlikaya
03.10.2016, 00:22
Delik deşik ederiz rahat olun 5-0 tahminim

asilhamsi
03.10.2016, 00:26
onur:kendini takımım ustunde goruyor,rezalet bir form durumuna sahip.Kaleye gelen her top gol oluyor.
zeki:anlatmaya gerek yok.Karabuk macında latovlevici yi dahi yıldız yaptı.Bir macta vasat oynasa herkes begeniyor.
yumlu:kufursuz bu adamı anlatmak zor.Karabuk macında yaptıgı bariz hatalar ve vurdumduymazlıgı taraftara sovmek gibiydi.
akbas:bu adama iyi futbolcu diyen arkadaslar neye dayanarak bunu soyluyor cok merak ediyorum.
aytac:yeteneksiz,hantal,gereksiz.Ptt seviyesinde bir oyuncu.
ekici:kendini begenmiş,kendine oynayan,takımı umursamayan capsız adamın teki.Tek derdi kendini İstanbula pazarlamak.
muhammet:bize yıldız diye yutturulan capsızın onde gideni.Adamın kramponları sanırım demirden.Kosarken yoruluyor.
suk:hayatımda seyrettigim en yeteneksiz forvet oyuncularından biri.
onazi:sırf para kazanmak icin bu takıma geldigi cok belli.

Bu adamların artık 18 de olması taraftarın gozune baka baka dalga gecmek demektir.

ugurcan
guray
akakpo
durica
ibanez
abdulkadir
okay
yazici
bero
castillo
ramil

eger birileri yeniden yapılanma diyorsa maca boyle cıkalım.

Fatih Öztürk
03.10.2016, 00:31
öz evlat zekiye yer acmak icin satıldı.Sen cavandayı bedavaya cincona ver,zeki ile sezona basla.Sonra yapılanıyorum,sabır de.

Bende sana derimki ha...... ordan.

Olur mu canım 50.yılda kemik kadronun mihenk taşı Zeki olacak.Bu kadronun kemiklerini köpeklere atsan tarafına bakmazlar işe yaramaz rezil herifler.

temel_yilmaz
03.10.2016, 00:34
Kume dusmeme mucadelesi veren iki anadolu takimi mucadelesi olur,bol yere dusmeli bol faul olur bu macta.Haddimizi bilerek oynamaliyiz once berarlik sonra atabilirsek 80-90 arasi kontra denemeliyiz.
O sahada o zeminde beraberlige oynamaliyiz,alacagimiz 1 puan kumede kalma umudumuzu ileriki haftalara tasiyacaktir.

Murathan
03.10.2016, 00:38
10972

Benim de kadrom bu.

Fatih Öztürk
03.10.2016, 00:41
Önde fuleli zenci golcüsü olan her takım Trabzonspor'u rahatlıkla yenebilecek güçtedir.Önümüzdeki maç Akhisar'lı Rodallega, Sonra ki Hafta GS'li Bruma, Ondan sonra ki hafta Rize'li Kweuke.

Sistem mistem yok nasıl olsa paldır küldür oynuyoruz "Allah'ını seven defansa gelsin" taktiğiyle maçlara 1 puan parolasıyla çıkılmalı daha fazla averaj takımı olmanın önüne geçilmelidir.

asilhamsi
03.10.2016, 00:43
---------------ugurcan----------

guray----akakpo----durica----ibanez

------abdukadir--------okay--------

yazici-------bero------------castillo

---------ramil------------------

takımda kendini begenmiş,hizipci,yeteneksiz,kendine oynayan,kendini takımın ustunde goren,umursamaz adamları seyretmekten bıktım.

Yazdıgım kadro bu soyledigim isimlerden arındırılmıs kadrodur.

asilhamsi
03.10.2016, 00:49
ulan butun transferleri fas ve cezayirden yapsak simdi sampiyonluga oynayan takımımız olurdu.

belkalem,medjani,soudani,ghilas,kaddouri,taarabt

Arda'
03.10.2016, 00:49
?----Bero-----Okay----Castillo
-----Ramil------M.Demir------

Sağa adam bulamadım

Fatih Öztürk
03.10.2016, 00:51
?----Bero-----Okay----Castillo
-----Ramil------M.Demir------

Sağa adam bulamadım

Nevzat Aydın.

asilhamsi
03.10.2016, 00:53
Nevzat Aydın.

olur bence fuleli bir adam.Zaten kendiside ben oynarım demisti.

Sımarık,kendini begenmi,ham adamlardan kendimi bildim bileli hoslanmadım.

Arda'
03.10.2016, 00:53
Nevzat Aydın.

O sağ bekte zaten bize sağ kanat lazım

bach72
03.10.2016, 00:56
Ligin ilk yarısını 20 puan civarında bitirmek istiyorsak 3 puan almamız lazım.İyi oyunu falan geçtik artık.Her nasıl alıyorsa yeter ki alsın o 3 puanı.Tüm taraftarın stadı doldurması gerekiyor.Mevcut durumu da artık kabullenelim.Bu sene kümede kalma mücadelesi vereceğiz.Destek şart.

Fatih Öztürk
03.10.2016, 00:59

Şortla maça gelen yönetici profili işte daha ne istiyorsun :) Vizyon böyle bir şey.

O sağ bekte zaten bize sağ kanat lazım

Hah orayada sağ kanatta N'Doye oynar diyen ama ne hikmetse oynatılmayıp sözüne itibar edilmeyen bu durumda boşluğu doldurmak gerekirse insiyatif alması gereken Muharrem Usta'yı sağ açığa koydukmu kadro tamamdır Haydi hep beraber 50638393 yıllara.

asilhamsi
03.10.2016, 01:00
haftalardır yazıyorum bu takım ligi ilk 10 da bitiremez.

kadro dısı ve teknik direktor degisikligi elzem.

Olası akhisar ve cincon maglubiyetleri bizi donulmez bir yola surukler.

bizi 1-0 yenen antep tas gibi takım oldu.İkinci macta 5 lik oluruz bu kadro ve kafayla.

Su an yenebilecegimiz takım yok.

İstanbul bebeleri bizi rezil rusva eder.

Bir an evvel anadolunun mucadeleci takımı huviyetine burunmeliyiz.

Bunu oz evlatlar ile yapalım demiyorum.Kendini takımın sadece oyuncusu goren yetenekli ve istekli adamlarla yapalım.

Fatih Öztürk
03.10.2016, 01:05
Düştüğümüz duruma bak kendi takımımızla toptop geçer hâle geldik,hangi takımdan daha çok gol yeriz hesapları yapıyoruz ne desek boş.

Fatih Çelik
03.10.2016, 01:12

Kanatlar yss köprüsü gibi olmuş gerçi imkan bu kadar :)) Güray sol bek veya sağ ön siyahı umut bulut forvet. Koreli umut bulut ya sağ kanat ya da yedek olmalı

HOPA'LI TS'Lİ
03.10.2016, 07:47
11. sıradaki Alanya'dan itibaren toplam 8 takım küme düşme adayı
Biz de bunlardan biriyiz
Geriye düştüğü hiçbir maçı çeviremez bu takım
Ligde kalmak için gerekli 34 puanı toplar mı bu takım, açıkçası emin değilim.

Maç sabahı bir akrabamın vefat haberiyle yıkılmışken, TS kazansa da üzüntüm hafiflese demiştim.
Yalanmış Konya maçındaki yalancı bahar
Bu takım bence kötü bir kadroya sahip değil, problem ne anlayamıyorum
Sadece şu Mustafa YUMLU denen yeteneksizi bundan sonra kadroda görmek, hatta isimini bile duymak istemiyorum

Ömrümüzü çürüttünüz be

Taraftarın tribündeki şu isyanlarını beğendim, yazıyorum:

Sabrımız taşıyor. Adam gibi oynayın.
Çıkarın formayı çırılçıplak oynayın.
O forma kutsaldır, nasip olmaz herkese
Milyonluk eşekler, eşşeoğlu eşekler

Cengiz Çubukcu
03.10.2016, 07:56
---------------ugurcan----------

guray----akakpo----durica----ibanez

------abdukadir--------okay--------

yazici-------bero------------castillo

---------ramil------------------

takımda kendini begenmiş,hizipci,yeteneksiz,kendine oynayan,kendini takımın ustunde goren,umursamaz adamları seyretmekten bıktım.

Yazdıgım kadro bu soyledigim isimlerden arındırılmıs kadrodur.

ben de bunu beğendim :)

HOPA'LI TS'Lİ
03.10.2016, 08:12
Yumlu derhal kadro dışı bırakılmalı

Akakpo, Yazıcı, Abdulkadir gibi gençler şans bulmalı

Cengiz Çubukcu
03.10.2016, 08:53
11. sıradaki Alanya'dan itibaren toplam 8 takım küme düşme adayı
Biz de bunlardan biriyiz
Geriye düştüğü hiçbir maçı çeviremez bu takım
Ligde kalmak için gerekli 34 puanı toplar mı bu takım, açıkçası emin değilim.

Maç sabahı bir akrabamın vefat haberiyle yıkılmışken, TS kazansa da üzüntüm hafiflese demiştim.
Yalanmış Konya maçındaki yalancı bahar
Bu takım bence kötü bir kadroya sahip değil, problem ne anlayamıyorum
Sadece şu Mustafa YUMLU denen yeteneksizi bundan sonra kadroda görmek, hatta isimini bile duymak istemiyorum

Ömrümüzü çürüttünüz be

Taraftarın tribündeki şu isyanlarını beğendim, yazıyorum:

Sabrımız taşıyor. Adam gibi oynayın.
Çıkarın formayı çırılçıplak oynayın.
O forma kutsaldır, nasip olmaz herkese
Milyonluk eşekler, eşşeoğlu eşekler
ne zaman sampiyonluk diye bağırsak
kursağımzda kalıyor,
söylesene bize hocam
takım niye oynamıyor?

Dip.Ing.Mag.
03.10.2016, 10:30
_______________Onur________________
Zeki_____Akakpo_____Durica______Ibanez
_________Okay_____Onazi____________
___Bero_______Abdülkadir________Castillo
_____________N'Doye________________

Ahmet Kara
03.10.2016, 10:37
Kazanacağız.

HOPA'LI TS'Lİ
03.10.2016, 10:39
ne zaman sampiyonluk diye bağırsak
kursağımzda kalıyor,
söylesene bize hocam
takım niye oynamıyor?

Ah bir anlayabilsem?

S.ÖZKAN
03.10.2016, 10:53
Gol attığımızda maçı kazanıyoruz.

Eğer maç 0-0 gidiyorsa oyuna ortağız ve kazanmaya yakınız.

Ama bir gol yediğimiz zaman her şey bitiyor dağılıyoruz.

Keşke iyi bir 10 numaramız olsaydı oyun sıkıştığında ortaya çıkan kişisel becerisiyle golü atıp takımı hem mental hem fizik olarak ayakta tutan. O zaman bu süreci daha kolay atlatırdık.3-4 Maç sonrada rüzgarı arkamıza alırdık :(

grigandalf1967
03.10.2016, 11:18
Arkadaşlar, devre arasına kadar bütün maçlarda kontra atak futbolu oynamalıyız. Geride bekleyip, bulabilirsek bir gol aramalıyız. Yabancı transferlerin hiç katkı verememesi bizi sıkıntıya soktu.
Devre arası transfer dönemi için yetkililerin dersine iyi çalışması gerekiyor. Az ama öz transfer diyorum.

ahamitokutan
03.10.2016, 11:33
Aşağıdaki gibi bir kadro maçı bize getirecektir diye düşünüyorum. Zayıf halka Uğur gibi gözüküyor lakin adam yok, hem yumludan bin kat daha iyidir Uğur. Akakpo bence önliberoda oynamalı. Okay ı millet beğeniyor fakat ben pek beğenemiyorum. Tamam ayağına hakim gibi ama çok çok ağır. bu sebeple çok top kaybı yapıyor, hatta bir maçta topu kaybedip gol yedirmişti bu sebepten.
Duruma göre Akakpo geriye çekilip forvet Suk ya da Ramil ile çiftlenebilir.
Onur
Güray Durica Uğur İbanez
Akakpo Yusuf Y.
Bero Onazi Castillo
Ndoye

Berke6198
03.10.2016, 11:55
Ersun Yanal'ın ciddi anlamda ya birileri kafasını karıştırıyor ya da Ersun hoca artık kadro kurarken sağlıklı düşünemiyor.

Elinde iki tane stoperin var, birisi Durica birisi de Yumlu. En başta Yumlu denen arkadaş zaten rezilliğin başını çekiyor. Önlerine bir de Aytaç ile Okay ikilisini koyuyorsun. YAVAŞ OĞLU YAVAŞ!

Yahu be adam, sen kontra ataklara nasıl cevap vereceksin bu kadroyla ? Aytaç oynadığı bütün maçlarda takıma el frenliği yaptı, gram katkı vermedi.

Ve orta saha kurgun Ekici - Okay - Aytaç - Bero şeklinde. Yahu sen bu kadroyla gol atabileceğine gerçekten inanıyor musun ? Var mı böyle bir dünya ?

İnatla ve inatla, her oynadığında sana en az 2 pozisyon hazırlayan Castillo'yu yedek oturtuyorsun. Adamı soktun Karabük maçında, girmesiyle 2 tane pozisyon hazırladı 10 dakikada. 8. hafta Galatasaray maçın var, sen Onazi'de maç formu denen bir şey bırakmıyorsun. Ersun hocam, kendine gel lütfen. Doğru kadroyla çık sahaya...

Oruç
03.10.2016, 12:22

Arkadaş bir tur da ona sövelim demek istiyor aslında.

umutayberkukul
03.10.2016, 12:30
Ersun Yanal'ın ciddi anlamda ya birileri kafasını karıştırıyor ya da Ersun hoca artık kadro kurarken sağlıklı düşünemiyor.

Elinde iki tane stoperin var, birisi Durica birisi de Yumlu. En başta Yumlu denen arkadaş zaten rezilliğin başını çekiyor. Önlerine bir de Aytaç ile Okay ikilisini koyuyorsun. YAVAŞ OĞLU YAVAŞ!

Yahu be adam, sen kontra ataklara nasıl cevap vereceksin bu kadroyla ? Aytaç oynadığı bütün maçlarda takıma el frenliği yaptı, gram katkı vermedi.

Ve orta saha kurgun Ekici - Okay - Aytaç - Bero şeklinde. Yahu sen bu kadroyla gol atabileceğine gerçekten inanıyor musun ? Var mı böyle bir dünya ?

İnatla ve inatla, her oynadığında sana en az 2 pozisyon hazırlayan Castillo'yu yedek oturtuyorsun. Adamı soktun Karabük maçında, girmesiyle 2 tane pozisyon hazırladı 10 dakikada. 8. hafta Galatasaray maçın var, sen Onazi'de maç formu denen bir şey bırakmıyorsun. Ersun hocam, kendine gel lütfen. Doğru kadroyla çık sahaya...

imzami atiyorum

Enaldo61
03.10.2016, 12:59

Kusura bakmayın da adama o kadar boş beleş twitler atiliyor ki verdiği cevaplar az bile bence. Sebep twitlerse yani.

katre-i.matem
03.10.2016, 13:04
Saman alevi parlarsa yeneriz yoksa izleyicisi için işkence gibi bir maç olur. Görmek istediğim ama göremeyeceğim kadro;

Onur
Zeki-Akakpo-Durica-Akbaş
Bero-Okay-Onazi
Ramil-N Doye-Castillo

cewat
03.10.2016, 13:05

Kesinlikle doğru bir analiz, ellerine sağlık Berke. Müsaadenle ek olarak bir iki şey yazmak istiyorum.

Yediğimiz üçüncü golde mesela bakıyorum Yumlu bey en ileride kalmış. Yahu tamam gerideyiz hücuma çıkıyorsunuz bu yüzden ama skor ne olursa olsun futbolcunun öncelikli görevi kendi mevkisi olmalı. Eğer bu talimatı Ersun hoca veriyorsa ciddi ciddi bir hata var demektir. Futbolcular oyundan düştüğünde disiplini tekrar sağlamanın en iyi yolu herkesi kendi mevkisine tekrar yerleştirip sıfırdan başlıyormuş gibi hareket etmektir. Profesyoneli saymıyorum amatörde bile oynadığım 4 - 5 yılda ilk öğrendiklerimizden biri buydu ancak bizim takım amatör takımların bile yapmadığı dağılma sorunuyla karşılaşıyor gol yer yemez.

İşin en önemlisi de hücuma çıkışların hep ağır olanlarla yapılmaya çalışılması. Giden kim geri gelebiliyor ki? Bir tek Durica gelebiliyor oda hızıyla değil tehlikeyi erken sezip aklıyla dönüyor ama tabii hiç bir esprisi kalmıyor durumun çünkü bizim takımda Durica haricinde hiç kimse kontra karşılamaya alışkın veya pozisyon bilgisi yüksek değil..

Oyun şablonuna ''Geri düştüğümde defans oyuncularını hücuma çıkartacağım'' diye bir taktik ekliyorsan hızlı oyuncularla çıkıp oynayacaksın. Zira bilinçli çalım atan ve kaleye gidebilen tek oyuncun Castillo yedek bekliyor. Berke'nin de dediği gibi bu kadar ağır geri hattı ile kesinlikle hücum yapamazsın ve maalesef yapmaya çalışırken sürekli gol yersin.

İnşallah Ersun hoca bildiğimiz o hızlı oyuncuları seven karakterine geri döner ve Aytaç, Yumlu, Akbaş gibi oyuncularda inat etmeyi bırakır. Çünkü takım gol yemediği zaman az da olsa iyi oynuyor diye düşünüyorum..

Not: Akbaş yavaş bir oyuncu değil biliyorum ama bek mevkiine koyduğunuz zaman çabuk olmadığı için çok ağır görünür. İlla oynayacak ise bence ancak stoper olarak oynayabilir gerçek Ersun Yanal takımında.

Berke6198
03.10.2016, 13:33
Kesinlikle doğru bir analiz, ellerine sağlık Berke. Müsaadenle ek olarak bir iki şey yazmak istiyorum.

Yediğimiz üçüncü golde mesela bakıyorum Yumlu bey en ileride kalmış. Yahu tamam gerideyiz hücuma çıkıyorsunuz bu yüzden ama skor ne olursa olsun futbolcunun öncelikli görevi kendi mevkisi olmalı. Eğer bu talimatı Ersun hoca veriyorsa ciddi ciddi bir hata var demektir. Futbolcular oyundan düştüğünde disiplini tekrar sağlamanın en iyi yolu herkesi kendi mevkisine tekrar yerleştirip sıfırdan başlıyormuş gibi hareket etmektir. Profesyoneli saymıyorum amatörde bile oynadığım 4 - 5 yılda ilk öğrendiklerimizden biri buydu ancak bizim takım amatör takımların bile yapmadığı dağılma sorunuyla karşılaşıyor gol yer yemez.

İşin en önemlisi de hücuma çıkışların hep ağır olanlarla yapılmaya çalışılması. Giden kim geri gelebiliyor ki? Bir tek Durica gelebiliyor oda hızıyla değil tehlikeyi erken sezip aklıyla dönüyor ama tabii hiç bir esprisi kalmıyor durumun çünkü bizim takımda Durica haricinde hiç kimse kontra karşılamaya alışkın veya pozisyon bilgisi yüksek değil..

Oyun şablonuna ''Geri düştüğümde defans oyuncularını hücuma çıkartacağım'' diye bir taktik ekliyorsan hızlı oyuncularla çıkıp oynayacaksın. Zira bilinçli çalım atan ve kaleye gidebilen tek oyuncun Castillo yedek bekliyor. Berke'nin de dediği gibi bu kadar ağır geri hattı ile kesinlikle hücum yapamazsın ve maalesef yapmaya çalışırken sürekli gol yersin.

İnşallah Ersun hoca bildiğimiz o hızlı oyuncuları seven karakterine geri döner ve Aytaç, Yumlu, Akbaş gibi oyuncularda inat etmeyi bırakır. Çünkü takım gol yemediği zaman az da olsa iyi oynuyor diye düşünüyorum..

Not: Akbaş yavaş bir oyuncu değil biliyorum ama bek mevkiine koyduğunuz zaman çabuk olmadığı için çok ağır görünür. İlla oynayacak ise bence ancak stoper olarak oynayabilir gerçek Ersun Yanal takımında.

Abi senin de eline sağlık. Ben de birkaç şey eklemek istiyorum. Ersun Yanal şu anda "hem gol atayım hem de az gol yiyeyim" derdinde. Ancak kafaları çevirip geçen senenin şampiyon takımına bakacak olursak Şenol Güneş'in gol yemekten hiç çekinmediğini görebiliriz. 3 yediler, 4 attılar. Ve sonunda Şenol Güneş Bilic'in koyamadığı o eksik taşı yerine koyarak Beşiktaş'ı şampiyon yaptı.

Biz tabii ki Beşiktaş ile bir değiliz. Geçen seneki kadroları da bizden çok üstün bir kadroydu ancak vurgulamak istediğim nokta "3 yiyorsan 4 atacaksın" felsefesinin benimsenmesi gerektiği. Gerçekleri kabullenmek lâzım. Bizim şu anda gol yemeyi önleyip bir de gol atacak bir oyun kurgumuz olamaz.

İddia ediyorum, Ersun hoca Gaziantepspor maçı dahil ofansif kadrolarla sahaya çıkmış olsaydı 3 yerdik ama bir o kadar da atardık. Çoğu maçta ilk 45 dakika gol bulunamıyor. RİSK ALMAK ZORUNDAYIZ!

Tercih şansımız yok denecek kadar az. Ya geriye yaslanıp kader golleri ile günü kurtarmaya çalışacağız ya da çok gol yiyebileceğimiz gerçeğini kabullenmemize rağmen ofansif, gol şansı yüksek bir kadro ile çıkıp yediğimiz kadarını atacağız.

Ayrıca, maçlarda ilk hamleyi biz yapıp 2 gol ile devre arasına girsek inanın ki deplasman veya iç saha fark etmez rakibi alt ederiz. Geçtiğimiz haftalarda da ederdik. Karabük maçında da ederdik. Korkak oyun ile kendi ömrünü kısaltmaya devam ediyor Ersun hoca. Artık risk alacağız deyip bütün gol silahlarını 11'e sürmek zorunda. İddia ediyorum, bu takım baskılı ve ofansif bir oyun ile yenilse bile keyif verecektir.

muratt
03.10.2016, 13:35
Güya bu maç yeni stadda oynanacaktı... Herşey mi hayal kırıklığı olur :/
Akhisar, Tolunay hoca ile anlaşarak bence çok yanlış bir karar verdi. Tolunay Hoca kötü bir hoca olduğu için değil, Akhisar'ın Hamza ve Cihat Hoca'lar döneminde oynadığı oyun çizgisinden çok uzak olması nedeniyle yanlış bir hoca. Zamanla göreceğiz ama Akhisar'ı önümüzdeki süreçte iyi sonuçlar beklemiyor diyebilirim. Gol üretmekte zorlanıyorlar, bizim defans hattı bile direnebilir.

Kadro için şöyle bir 11 içimden geçiyor:

------------Onur-----------
Zeki-Durica-Akbaş-İbanez
-------Okay-Onazi-Ekici----
Yusuf E.---------------Castillo
----------N'Doye------------

Bence bir süre oyunu domine etmek yerine kompatk oynayıp hızlı hücum düşünebiliriz. Yusuf, Castillo ve NDoye hücum hattı daha verimli olabilirler.
Ama asıl mühim sıkıntı bence orta saha. Okay-Ekici-Onazi üçlüsü kağıt üzerinde en mantıklısı gibi duruyor hep.
Defansta ise Uğur'un yokluğunda Yumlu yerine Akbaş'ı oynatmak daha doğru gibi geliyor bana ve madem Ibanez alındı, oynasın. Zeki ve Ibanez defansif olarak zayıflar ama hücumda iyi işler yapabiliyorlar, o yüzden bu iki beki daha önde kullanıp, rakibin kanat hücumlarında ise daha çok yardımlaşma ile (Onazi yetişsin beklerin yardımına) konu çözülebilir gibime geliyor.
Castillo ise sürekli oynamasında fayda olan bir adam, uyum ve gelişim için şart.

HOPA'LI TS'Lİ
03.10.2016, 13:35
Saman alevi parlarsa yeneriz yoksa izleyicisi için işkence gibi bir maç olur. Görmek istediğim ama göremeyeceğim kadro;

Onur
Zeki-Akakpo-Durica-Akbaş
Bero-Okay-Onazi
Ramil-N Doye-Castillo

Mevcut kadrodan daha iyi oynar ve daha çok puan toplar

TolgaTopçu61
03.10.2016, 14:58
Onur
Zeki-Akakpo-Durica-Ibanez
Onazi-Bero
Ramil-Ekici-Castillo
Suk

Durica'nin yanina tank değil seri oyuncu oynamali..
Aytaç-Okay orta sahasini defalarca deneyen başimizdaki "hoca" bir kere de şu orta sahasini denesin..

Yumlu (Uğur), Durica, Aytaç, Okay'lı merkez de zaten 3:0 mağlup başliyoruz..

Hiç memnun değilim hocadan kaç hafta geçmis hala rezil rezil 11ler çikariyor..

Yasin T.
03.10.2016, 15:04
Aytaç ve Okay aynı anda sahada olurlarsa golü unutun. Bu ikilinin aynı anda sahada olması takım için büyük bir fren.

gurur6134
03.10.2016, 15:31
Tepki olarak tribunde ki taraftarlar yumlu nevzat aydin ersun yanal hatta muharrem usta maskeleri taksinlar gayet yerinde ve demokratik bir protesto olcaktir..inis cikislar olabilir takimda bunu kabulleneriz de sahada ezilmeyi hezimeti 7 4 3 yemeye deplasmanlarda hazmedemeyiz kimse kusura bakmayacak aga..son 20 macin 15 ni kaybetmis 1 tanesini berabere bitirmissin deplasmanda aldigin sonuclar sadece yenilgi olsa iyi cogu rezillik.boyle bir istatistlik ligden kume dusen takimlarda vardir ancak..artik sahada dik durmayi ogrensin takim kimin cani yanarsada yansin umurumda olmaz..yeter artik herkesin bir tahamul noktasi var..

kartal61
03.10.2016, 15:34
Bu maçta sahada öluyorlarmı,bayılıyorlamı bılmem ama,ne yapıp ne dıp kazanmaları lazım.
Kendı kadrom
Onur
Akakpo-Durıca-Ugur-İbanez(akbaş)
Okay-Ekici-Onazi
Castıllı-Bero-Sun

Gökhan Baymak
03.10.2016, 15:44
Onur--Onazi--Durica--Akbaş--Ibanez---Bero---Okay--Abdülkadir---Castillo--Suk--Ramil

Bu kadro yenilmez.. Çok rahat alır.. Yumlu - Aytaç tankı-- Zeki oynamamalı...

nakzo
03.10.2016, 15:59
Yenilgiye alısmıs 7 bile yiyip ar etmemis adamlar olan basta Onur,yumlu,aytac,okay,ekici gibi gangren olmuş adamlar derhal takımdan uzaklastırılmalıdır.Bu adamlar bu.miskinliklerini bu bıkmıslıklarını yeni gelen her adama bulastırıyor.Yabancı oyuncularada bulaşacak belki ramil bir yıldız olacak belki castillo ama bu adamlarda diğerleriyle çöküşü yaşayacaktır.

HOPA'LI TS'Lİ
03.10.2016, 16:05
Onur--Onazi--Durica--Akbaş--Ibanez---Bero---Okay--Abdülkadir---Castillo--Suk--Ramil

Bu kadro yenilmez.. Çok rahat alır.. Yumlu - Aytaç tankı-- Zeki oynamamalı...

Onazi sağ bek de oynayabiliyor, denense fena olmaz

Muhammet Hacısalihoğlu
03.10.2016, 16:09
Okay'ı hala ilk 11lere nasıl yazıyorsunuz hayret ediyorum.. Kornerin orda bir top kaybedişi var, rakipten korktu topu bıraktı..

Ibrahim Gaygusuz
03.10.2016, 16:14
Onur
Zeki Yumlu Durica Ibanez
Okay
Onazi Bero
Suk Ramil Castillo

Enes Ünal Kaya
03.10.2016, 16:38
BlpkGMEOors

kaleyi artık böyle ok lar ile göstermenin vakti geldi. yoksa beceremeyecek bizimkiler

HOPA'LI TS'Lİ
03.10.2016, 16:38
Onur
Zeki Yumlu Durica Ibanez
Okay
Onazi Bero
Suk Ramil Castillo

Yahu bizi son maçta Yumlu beceriksizi yaktı, hala kadroya yazıyorsunuz.

Akakpo oynasın artık

SEDER
03.10.2016, 16:39
Aytaç ve Okay aynı anda sahada olurlarsa golü unutun. Bu ikilinin aynı anda sahada olması takım için büyük bir fren.

bu ikili varken en azından yemiyoruz. pozisyon vermiyoruz..o yüzden ikiside oynamalı...hele onazi artık forma yüzü görmemeli..yeni sonerimiz onazi..

HOPA'LI TS'Lİ
03.10.2016, 16:40
BlpkGMEOors

kaleyi artık böyle ok lar ile göstermenin vakti geldi. yoksa beceremeyecek bizimkiler

Okay ve Ekici bomboş pozisyonda golü atamadılar. Bunlara kaleyi 10 m yap, yine dışarı atarlar.

O 2 gol 2 dakikada kaçında dedim ki eyvah 2.yarı Alanya maçı gibi olacak diye ve oldu

memozcan
03.10.2016, 18:35
bu takımda okay oynadıkça bu takım maç kaybetmeye mahkumdur..

memozcan
03.10.2016, 18:37
hazırlık maçlarında önliberoda akakpo oynadı ve okayı da aytaçı da top diye oynadı bence.. orada onu denemek zorundayız.. en azından hızlı çocuk.. okay gibi götünü dönene kadar golü yemeyiz..

kanterts
03.10.2016, 19:09
yumlu, akbas, zeki kadro disi kalmali. Bunlari halen daha Kadroya yazan varmis. Gerekirse alt yapidan oyuncu ciksin bunlar yerine.
Herseyi hakediyoruz bizi herseyi. Bu Maci da kaybederiz. Rodallega frikikten atar, Onur özellikle frikikten yemeyi sever.

Ozan Yılmaz
03.10.2016, 19:25
http://www.kadronukur.com/uploads/squads/4273394de3-31092.png (http://www.kadronukur.com/squads/view/4273394de3-31092.html)

olcay_61
03.10.2016, 19:36
-----------Onur-----------
Akakpo--Uğur--Durica--ibanez
Yusuf--Bero--Onazi--castillo
--------Ndoye----Ramil---------
Kaybedeceksek bari bu kadroyla kaybedelim

batuhanTs
03.10.2016, 19:42
Yumluyu hala kadroya yazanlar no 22 ile hainlik yarisina girmis demektirler

Mesut
03.10.2016, 19:52
Biz bu İbanez'i niye aldık.Madem oynamayacak ne diye alındı bu adam.
Nevzat Aydın'ın dediği 1 oyuncuyu menejer önerisi ile aldık dediği oyuncu İbanez olduğu ortaya çıktı.

Aydın Tiryaki
03.10.2016, 19:58
Yeni bir başlangıca ihtiyacımız var. Kral şu anda tüm çıplaklığıyla ortada. Bu takım şu anda öncelikle yenilmemeyi öğrenmeli. Hücum futbolu değil, konratak oynamalıyız.

Yusuf'u normalde sevmiyorum ama hızlı bir oyuncu olduğu için kazandığımız topları Castillo ile birlikte hızlı bir şekilde taşıyabilirler.

Forvet mecbur Suk. En elle tutulur o şu anda.

En kararsız kaldığım bölge orta saha. Abdulkadir'i yazmamın nedeni, son maçtaki orta sahamızda bir tane ne yapacağı belli olmayan yani kreatif bir tane adam yoktu. Abdül bu yükü üstlenebilir yaşı genç olmasına rağmen. Yusuf Yazıcı da oynayabilir. Yeter ki hepsi kalas olmasın. Boş alanları görebilecek, ileri uçta oyuncuları kritik noktalarda topla buluşturabilecek en az 1 tane adamınızın olması gerekiyor günümüz futbolunda. Yoksa çuvallıyorsunuz.

Sağ bekte Zeki çabalıyor ama olmuyor. Yani yetenek yok adamda yapacak bir şey yok. Sadece çabayla olmuyor bu işler. Güray da iyi değil ama en azından Zeki'ye göre daha faydalı olabilir. Akakpo Durica ikilisi birbirini tamamlar. Ibanez biraz soru işareti ama son yaptığı terbiyesizlikten sonra Akbaş'ı sahada görmeyi midem kaldırmaz.

Onur dinlenmeli. Çok yıprandı.

10981

Aydın Tiryaki
03.10.2016, 19:58
Biz bu İbanez'i niye aldık.Madem oynamayacak ne diye alındı bu adam.
Nevzat Aydın'ın dediği 1 oyuncuyu menejer önerisi ile aldık dediği oyuncu İbanez olduğu ortaya çıktı.

Bunu dile getirmişti zaten.

Ömrüm Can SEZER
03.10.2016, 20:04
10983
Yedek: Abdülkadir ÖMÜR , Uğur DEMİROK, Yusuf YAZICI, Hyuk Jun SUK, Yusuf ERDOĞAN, Onur Recep KIVRAK, Mehmet EKİCİ.

Uluhan
03.10.2016, 20:17
Bunu dile getirmişti zaten.

Mesut

O oyuncu ; Durica

Fatih Öztürk
03.10.2016, 22:40
Oyuncular üzerinde zerre kadar baskı yok zaten taraftarda cezadan ötürü haftalardır maça gelememiş, zirve yarışı beklentisi yok çıkıp 2 pas yapamayacak kadar aciz olamaz bunlar evet kadro kötü ama lige yeni çıkan takımların bile iki top çevirdiği yerde oyuncuların acizliği kabul edilecek gibi değil.

Mesut
03.10.2016, 22:50
Mesut

O oyuncu ; Durica

O zaman durum daha vahim.
Menejer önerisi oyuncu takıma en fazla katkı veren adam

Ozan Yılmaz
03.10.2016, 23:12
Mesut

O oyuncu ; Durica
Hayır twetterda ibanez olarak bu soruyu cevaplamıştı.

Faruk BERBER
03.10.2016, 23:14
Mesut

O oyuncu ; Durica

Hayır twetterda ibanez olarak bu soruyu cevaplamıştı.

Ben de o oyuncunun Durica değil Ibanez olduğunu tahmin ediyorum. Ibanez bize imza atmadan birkaç gün önce Beşiktaş ile imza aşamasına gelmişti. Oradan sonra menajerlerin devreye girmiş olması yüksek ihtimal. Durica'nın ise Avrupa Şampiyonası'nda yakından takip edildiğini düşünüyorum.

Aydın Tiryaki
03.10.2016, 23:27
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Mesut (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=27102)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->

O oyuncu ; Durica

Ibanez demişti abi çok net hatırlıyorum.

Mehmet Fatih Silik
03.10.2016, 23:43
http://www.footballuser.com/formations/2016/10/1515829_Trabzonspor.jpg

Amac yeni bir sayfa acmak degil mi? Bu sezon güzel oyun ile sabir ile gelecek senenin kadrosunu kurmak icin oyuncular almadik mi?
O zaman bundan sonra onlarin oynamasi lagzim.

Tayfun Aydın
04.10.2016, 00:19

Amac yeni bir sayfa acmak degil mi? Bu sezon güzel oyun ile sabir ile gelecek senenin kadrosunu kurmak icin oyuncular almadik mi?

Şu kadro oynasın da en azından yeni takım alışma süreci diyelim. Zeki yle yumli neredeyse akraba olacaklar neyin alışması.

Tabi suk yerine ben göbekte Yusuf Yazıcı da oynası isterim.

emrex61
04.10.2016, 03:07

Kondisyon sağlam olması lazım herkesin bu takım devamlı hucüm yapar fakat kontroya yakalanmamak içinde iyi mücadele etmesi gerekiyor.

Uluhan
04.10.2016, 03:27
Aydın Tiryaki Mesut

Pardon , şimdi kontrol ettim. Ibanez'miş menejer önermesiyle alınan.

HOPA'LI TS'Lİ
04.10.2016, 07:49
Tolunay KAFKAS umarım eski takımına bir sürpriz yapmaz.
Bunu camia kaldıramaz.
Akhisar'ı yenmekten başka çare yok.
Antep, Alanya ve Karabük maçlarında yakaladığımız fırsatların yarısını atsaydık bu hallerde olmazdık.
1-0 geriye düşünce bu takım yaşamayı bırakıyor adeta

gurur6134
04.10.2016, 10:18
Isterse 3 gol atsin akhisar macinda fikrim degismeyecek ekici yi 11 de gormek istemiyorum..akli sahada trabzonda degil kesinlikle, kendini oyuna veremiyor takimi yavaslatiyor kendine oynuyor sezon basindan beri ayni terane ..son haftaninda en kotu 11 ine secildi yumlu ile birlikte bu adamin 11 de isi yok nerde ilk seneki mehmet nerde simdiki..2 senedir yatisda..

Ozan Gözaçan
04.10.2016, 10:57

Kimsenin şu kadroya hayır diyeceğini sanmam . Ama bu kadronun alacağı bir farklı mağlubiyet işte o zaman bu adamların hepsini taraftarın önüne atmak olur. Bu denemeyi hazır bizim taraftarımız cezalıyken yapılmalıydı bence . Hatta lige böyle başlasak bir çok kişi eleştirmezdi bile ...

Ayrıca ersun gitsin mi falan konuşuluyor, hayır gitmesin. gidenlerden daha fazla katkı vermedi hiç bir zaman gelenler. evet sabırsız inanın burada tartıştığım bir çok arkadaşımın fikirlerini ve duygularını bende paylaşıyorum. Ama gün sakin olma bundan önce gösterdiğimiz şeyin sabır olmadığını anlama gerçek sabrın cidden şimdi gösterilmesi gerektiğini anlama günüdür. Zor olanla mücadele etme günüdür. Yandık bittik demek için erkendir. Kurtulduk demek için ise erken kelimesi bile azdır. Ama yinede sabretmeliyiz. Bırakalım adamlar biraz işlerini yapsınlar. Hocanın kötü olmadığını biliyoruz. Oyuncuların genel anlamda bu lig için yeterli olduğunu biliyoruz. O zaman bekleyeceğiz. Evet hiç birimizin istemediği sonuçlar alıyor takım. Ama bu ne oyuncularımızı ne hocalarımızı nede bizleri taraftarlarımızı değersizleştirerek olmayacak. İlk önce yönetimimize değer katacağız sonra hocalarımıza sonra oyuncularımıza sonra da taraftarlarımıza değer katacağız. Bütün ülke medyası lobisiyle zaten değersizleştirmek için elinden geleni yapıyor . Bizde onların yoluna ışık tutmayalım. Gösterelim siz ne yaparsanız yapın siz ne derseniz deyin. Biz biriz biz birlikte hep varız diyelim.

Saygılarımla ...

HOPA'LI TS'Lİ
04.10.2016, 11:14
Kimsenin şu kadroya hayır diyeceğini sanmam . Ama bu kadronun alacağı bir farklı mağlubiyet işte o zaman bu adamların hepsini taraftarın önüne atmak olur. Bu denemeyi hazır bizim taraftarımız cezalıyken yapılmalıydı bence . Hatta lige böyle başlasak bir çok kişi eleştirmezdi bile ...

Ayrıca ersun gitsin mi falan konuşuluyor, hayır gitmesin. gidenlerden daha fazla katkı vermedi hiç bir zaman gelenler. evet sabırsız inanın burada tartıştığım bir çok arkadaşımın fikirlerini ve duygularını bende paylaşıyorum. Ama gün sakin olma bundan önce gösterdiğimiz şeyin sabır olmadığını anlama gerçek sabrın cidden şimdi gösterilmesi gerektiğini anlama günüdür. Zor olanla mücadele etme günüdür. Yandık bittik demek için erkendir. Kurtulduk demek için ise erken kelimesi bile azdır. Ama yinede sabretmeliyiz. Bırakalım adamlar biraz işlerini yapsınlar. Hocanın kötü olmadığını biliyoruz. Oyuncuların genel anlamda bu lig için yeterli olduğunu biliyoruz. O zaman bekleyeceğiz. Evet hiç birimizin istemediği sonuçlar alıyor takım. Ama bu ne oyuncularımızı ne hocalarımızı nede bizleri taraftarlarımızı değersizleştirerek olmayacak. İlk önce yönetimimize değer katacağız sonra hocalarımıza sonra oyuncularımıza sonra da taraftarlarımıza değer katacağız. Bütün ülke medyası lobisiyle zaten değersizleştirmek için elinden geleni yapıyor . Bizde onların yoluna ışık tutmayalım. Gösterelim siz ne yaparsanız yapın siz ne derseniz deyin. Biz biriz biz birlikte hep varız diyelim.

Saygılarımla ...

Kutluyorum ve mutlu oluyorum böyle düşüncelere
Bozuk moralim biraz düzeliyor, yüzüme tebessüm, kalbime umut tohumları düşüyor.

matrixx61
04.10.2016, 11:18
-------------------Estaban---------------
Zeki-----Durica------(uğur-Akakpo)-----İbanez
-------------------Onazi-------------------------
Yusuf------Bero----------Abdülkadir---Castillo
-------------------Suk--------------------------

Madem geleceğin takımı kuruldu..4-5 yiyecekse bunlar yesin..yenileceksek bunlar yenilsin..bizde o zaman sabır deriz sezon sonuna kadar takım oturur deriz..ama geçen senenin çöplerini görmek istemiyorum onlara tahammül edecek 1 dakikam bile yok..

HOPA'LI TS'Lİ
04.10.2016, 11:24
Akhisar maçında sakin bir şekilde takıma destek olup moral vermeliyiz.

Başka Trabzonspor'umuz yok!

Bu buhrandan hep birlikte kenetlenerek çıkmalıyız.

Trabzonspor bu günleri rahatlıkla aşabilecek bir camiadır. O günler uzakta değildir.

Doğan Keskin
04.10.2016, 11:44
Bu takım en iyi 4-4-2 oynar. Kanatlara yüklenmeliyiz. Ortada defansif ağırlıklı Onazi-Okay oynamalı diye düşünüyorum.

revolution
04.10.2016, 11:59
ömrü hayatımda görmediğim
rezalet ötesi skorlara gördükçe
kendi kendime zarar vermektense
bari sakinleşeyim , biraz uzak kalayım dedim ,
olmadı.

işte dalga geçtiler ,
düşünmeyeyim artık , aklıma getirmeyeyim diye çabaladım ,
bitmedi.

eş , dost ,akraba bile üzerime geldi.
neyse dedim ya sabır dedim .
sigarayı bırakmıştım , bu sevdayı da bırakırım herhalde dedim.
bırakamadım.

ben buradan giderken , vedalaşırken
yeni ufuklara yelken açarım diye hesap ediyordum ,
ama kazın ayağı hiç de öyle değilmiş sevgili forum.

ruhuna yapışan , benliğini saran ,damarlarında gezen
bu ateşi söndürecek bir şey yokmuş demek ki.

hatta önüne gelene yenilen , bir batında 4 ,5, 6 hatta 7 yiyen ,
ruhsuz ,amaçsız , başı kesilmiş tavuk misali ,
göğüslerindeki armanın ağırlığını taşıyamayan ,
rüzgar nereden eserse oraya savrulan futbolcu topluluklarına rağmen .

ve şimdi tekrar ait olduğum yerdeyim .

not 1: hadi ben ait olduğum yerdeyim de takım ait olduğu yerde mi acaba ?

not 2: Akhisar ve Galatasaray maçlarında da ileriye doğru bir ışık görünmezse (ki öyle görünüyor) ,
iş işten geçmeden malum atasözü hayata geçirilmeli .

'' Amasya'nın bardağı , biri olmazsa biri daha .''

saygılar.

Ahmet Taşçı
04.10.2016, 12:01
Suk'u hiçbir kadroda yazmayın, umut bulutun gençlik hali adam. Ramile şans verilmeli, abdulkadire de verilmeli, Onur biraz dinlendirilmeli ve Eataban cesaretlendirilmeli, Durica'nın yanında Akakpo monte edilmeli, ibanezde ısrar edilmeli Bero ve onazi abdulkadir göbeği şiddetle denenmeli. Kanatlar da ne kadar formsuz olsalar ne yapacakları hiç belli olmayan Yusuf ve Castillo şuan en iyiler.

HOPA'LI TS'Lİ
04.10.2016, 12:23
Suk'u hiçbir kadroda yazmayın, umut bulutun gençlik hali adam. Ramile şans verilmeli, abdulkadire de verilmeli, Onur biraz dinlendirilmeli ve Eataban cesaretlendirilmeli, Durica'nın yanında Akakpo monte edilmeli, ibanezde ısrar edilmeli Bero ve onazi abdulkadir göbeği şiddetle denenmeli. Kanatlar da ne kadar formsuz olsalar ne yapacakları hiç belli olmayan Yusuf ve Castillo şuan en iyiler.

Tespitler çok doğru
Yahu Ersun YANAL bunları niye göremiyor 6 haftadır, kafayı yiyeceğim
Ersun Hoca bence antrenman önceleri hatta sonraları forumu okumalı
Birlikten güç doğar

bordolu mavi
04.10.2016, 13:27
belediye takımı tam dişimize göre bir rakip yeneriz en kötü puan alabileceğimiz bir maç
zaten bu maçtan puan alamazsak topçular stad inşaatında amele olarak çalışsın
daha faideli iş ederler

Hasanu
04.10.2016, 13:55
Orta sahamızın direnci çok düşük.Ayrıyeten top çalabilen,dinamo diyebileceğimiz bir orta sahamız yok.Bizim orta sahalar çalımı yeyince rakibi kovalamayı bırakıyor.Bir de orta saha oyuncularımız gol ya da asist yapacak tipte oyuncular değil.
Şimdi gelelim bu maçta oynaması daha uygun olabilecek kadroya.Bence bu maçta Okay'ı ofansif orta saha gibi kullanmak mantıklı olabilir.Okay o bölgede sanki önlibero oynuyormuş gibi oynayabilirse bir de kanatlara da baskı yapabilecek tarzda olan Bero Ve Suk'u yerleştirirsek önde sürekli baskı yaparak rakibi boğabilir ve rakibin hatalarından yararlanabiliriz.

Muhammet Hacısalihoğlu
04.10.2016, 14:08
--------------Onur-----------------

Zeki---Akakpo-----Durica-----İbanez

---------Onazi---Abdülkadir---------

------Bero-----Ekici-------Castillo---

---------------Ramil-----------------

UĞUR DURTAŞ
04.10.2016, 14:47
hazırlık maçı...

alanya ve karabük sil baştan kurulmalarına rağmen sezon öncesi ve lig başladığında
takım olma yolunda raya girmiş görüntü verdiler.oyuncular yabancılık çekmedi,çok güzel paslaştılar
yardımlaştılar,takım oynama yolunda ciddi yol aldılar.
bu iki takımda birinden 3 diğerinden 4 yedik.
biz takım olma süreçini sancılı geçiriyoruz.
futbolcuların birbiriyle daha fazla zaman geçirmesi şart,
daha fazla antreman yapması şart,
daha fazla birlikte maç yapmaları şart,
bir önceki milli arada ersun hoca hazırlık maçı yapmadı,
şahsen ben çok eleştirdim,
şimdi yine bu hafta milli ara var,
bu arayı kesinlikle ama kesinlikle boş geçirmememiz gerekiyor.
yanımızda
1461 var,
ordu var,
giresun var,
samsum var,
rize var,
sayın ersun hocam lütfen hafta sonunu boş geçrmeyelim,

Not:3 günlük izini düşünüyorsanız hazırlık maçınıda düşünmeniz gerekiyor.)

revolution
04.10.2016, 15:02
herkes gerçeklerin farkında ama
birisi kral çıplak deyince ,
millet krala değil , bağırana çullanıyor .

neyse doğruyu görene kadar dövebilirsiniz . sorun yok .
sizin vurduğunuz yerde gül biter .

anti ersun'cuyum .
başımıza tekrar geldiği için sevinmesem de destekledim.
hatta başlarda inşallah'la maşallah'la destek bile verdim .
ama takımı ve oynattığı oyunu gördükçe
hem üzüldüm hem de acıdım .

üzüldüm çünkü koca formayı , o güzelim armayı taşıyamayacak oyuncuları yönetime aldırdığı için .

acıdım çünkü ( her ne kadar sevmesem de ) bir teknik direktörün dibe nasıl çakıldığını ,
nasıl yetersiz kaldığını , kariyerini nasıl hızla tükettiğini , artık istikbal vadeden değil ,
fiziksel güç yükleme ve kontra yememek için yapılan fauller dışında bir yenilik geliştiremeyen ,
savunma nedir , nasıl yapılır gibi en basit olguları bile futbolcusuna aktaramamış ,
futbolcusu ile arasında bırakın iş ilişkisini , sevgi saygı hatta görgü kurallarının bile kaybolmaya başladığını ,
kaybolmaya ve kaybetmeye mahkum bir teknik direktöre nasıl dönüştüğünü ,
gösterdiği için .

arkadaşlar
evet hepimize ağır geliyor ama
yol yakınken teşekkür edip kendisini göndermekte fayda var .
hata yaptık diye üzülmenin şimdi zamanı . ama sonra üzülmek için bile çok geç olabilir .

peki ersun gitsin de kim gelsin ?
valla karabük igor tudor'u , celta vigo berizzo'yu , atletic bilbao valverde'yi nasıl buluyorsa bizde buluruz arkadaş .
ayrıca foruma soruyorum .
bu ersun'un saydığım hocalarla arasındaki fark nedir ? ( bence ücret demeyin . adamlar çerez parasına çalışıyor )
onlarda kendi scout ekiplerinden istedikleri özelliklerde futbolcu talep ettiler . onlarda bütçeleri oranında transfer yaptılar .
onlar da kendi çaplarında takımlarını kurdular .
aralarındaki fark ersun'un ligimizi tanıması mı ?
futbolcuları bilmesi mi ?
futbolumuzun potansiyelini görmesi mi ?
nedir abi ? nedir bu saydığım hocalardan artısı ?

yoldan geçen bir trabzonspor taraftarı şu takımı çalıştırıp yine bu takımla aynı puanı hatta daha fazla puan alırsa
ersun'a ne diyeceğiz o zaman ? ( yoldan geçen o altı puanı almaz. alamaz demeyin . mahcup olursunuz sonra )

sonuç olarak

şu türk hoca olayını artık rafa kaldırma zamanı geldi de geçiyor bile .
türk hoca olursa şehrin nazını öyle veya böyle sineye çeker , eş dost arasında kalır , yok öz evlattı ,yok üvey evlattı kollamak ve oynatmak zorunda kalır .
siyasetin altında ezilir , yerel medya baskısı , camia baskısı altında bir şeyler yapmaya çabalar ,onda da çuvallar ,her şeyi yüzüne gözüne bulaştırır.

bizde NE YAPTIĞINI BİLEN bir yabancı hoca olsaydı inanın şimdi en az 10-11 puanımız olurdu . maalesef o olgu da bizim ersun'da yok .

ayrıca

scout ekibine laf sokulmasını anlamsız buluyorum .
burada da asıl sorumlu ersun ve ekibi ile dolaylı olarak başkan ve yönetim .

adamlar sana a'dan z'ye hangi ölçekte , hangi profilde , hangi istatistikte , hangi maliyette futbolcu istediysen onu önüne koydular . senin istediğin şartlar ne ise adamlar o tanımlara uygun onlarca futbolcu çıkardılar önüne .tercih senindi . almayabilirdin . scout ekibinden kimse yakanıza da yapışmadı alın bunları diye .

hedef şaşırtmanın alemi yok .

suçlu önce ersun'dur .
sonra da ona bu geniş tavizleri göz göre göre sağlayan başkan ve yönetim de ersun kadar hatalıdır.

scout ekibi ne de olsa emir kulu .
ne dersen onu yapıyor .
her gelen vuruyor gariplere anasını satayım .

DİNÇ
04.10.2016, 15:20
Bundan sonra oynayacağımız bütün maçlar oldukça tedirgin edici durumda...

Şimdiden bunların önlemini almalıyız...

Kötü bir sonuç halinde takım 3-4 gol yerken bizim taraftarın rahat durmayacağını düşünüyorum...

Sinirler yeterince gergin...

Birde üzerine kendi sahanda oynayacağın ruhsuz futbol ve yenilen goller sonrasında
taraftarın tutumunu düşünemiyorum...

Önümüzdeki maçlar emin olun kötü olaylara gebe...

öyle olaylar olabilir ki senelerce bunun üstünden kalkamayız...

Yetkililer daha şimdiden önlemini alıp gerekenleri yapmalılar...

Taraftar olarak 3-4 yenilgiyi kabullendik ama arkası gelirse tahammülerimizi aşar...

Bu yüzden bu maç önemli...

Futbolcular bunun önemini kavramalı...

Ama onlar da haklı; kabiliyetleri bu kadar...Yeteneklerinin son hadlerindeler...Kumaş bu, mal bu...Aslında sorun bu yeteneksizlik...

Belki sıkı çalışırlarsa Akhisar'ı yenebilme ihtimalimiz olabilir...

zafercalikoglu
04.10.2016, 15:21
suclu scoot ekibi adam gibi adam bulacaklar,elalem buluoyor da bizimkiler neden buamıyor,gerek yoktu castillo ya okdar uğraşıldı,veya onaziye ,git afrikadan veya brezilya dan dolu bunlardan ,bir tek bero bence kendini geliştirise iş yapar,

maça gelince havada beraberlik kokusu var,

zafercalikoglu
04.10.2016, 15:22
ayrıca takımda başta Ekici ,Onur, yumlu,ve Demir ,kızağa çekilmeli olağan üstü formsuzlar...

asilhamsi
04.10.2016, 15:33
-----------ugurcan---------

onazi----akakpo----durica----ibanez

------abdulkadir----okay---------

yazici--------bero----------castillo

-----------ramil-----------------------

Mehmet Fatih Silik
04.10.2016, 16:00

Saygılarımla ...

Sonuna kadar katılıyorum yanlız şu var ki yiyeceksek de bu kadro ile yiyelim 4 tane gol. Ne değişir? Önemli olan geleceğin kadrosunu kuruyoruz deyipte bu oyuncuları oynatmak değil mi.
Kısır döngü gibi denenmiş şeyleri deneyip farklı sonuç bekliyoruz. Hiç olmazsa denedik deriz. Oyuncuların kötü olmadığı aşikar.

legorakiss
04.10.2016, 16:05
6-0 yeneriz

golleri yumlu(2), zeki(2), ve akbaş(2) atar.

İ. SARAL
04.10.2016, 16:53
-----------------------Onur/Esteban---------------------

Zeki----------Yumlu-----------Durica--------İbanez

-------Ekici---------Okay-------Onazi---------Castillo

---------------Ndoye---------Suk/Ramil----------

Faruk BERBER
04.10.2016, 16:57
İsmail SARAL Son maçtan sonra Yumlu'yu kadroya almam. Zeki de keza öyle.

revolution
04.10.2016, 16:58
bilmeden , görmeden , dinlemeden scout ekibini darağacında sallandırmayın .

madem scout ekibinin bulduğu adamlar bu kadar kötü ,
teknik direktör ne demeye '' takıma alalım . faydalı olur . '' diye onay veriyor o zaman .
veya yönetim .
teknik direktörün her dediği oyuncuyu ne diye almaya teşebbüs ediyor ?
alma kardeşim . alma .
silah mı dayadı scout ekibi teknik direktöre , başkana ve yönetime ?

teknik direktörün her dediği yapılır mı bu ülkede ?
cavcav'dan hiç mi ders almazsınız arkadaş .
gidin bi kahvesini içip bi sorun adama .
bu işler nasıl dönüyor , kim kimden komisyon alıyor?
hangi teknik direktörün ne nane yediğini anlatıversin iki dakikada.
asıl suçlunun scout ekibi mi yoksa diğer faktörler mi olduğunu bi söyleyiversin kulağınıza.

başkanın altında ,teknik direktörün üstünde deneyimli ve profesyonel bir menajer
''bugünlere düşülmesin , herkes topu birbirine atmasın diye '' çok önceden kurulmalıydı.
hurma gibi içerden değil , terranao gibi dışardan biri olmalıydı .
adam iskelet kadroyu kurdu gitti .
aziz'in egosuna yenik düştü ve gitti .
ama başarılı oldu ve gitti .
bak şikeciler hala adamın ekmeğini yiyor .

ama ersun üstünde adam istemez .
adam gelirse su kaynatır . ( gerçi devamlı kaynatıyor ya . o da ayrı )
hem burnundan kıl aldırma , hem de rezilleri oyna .
güzel iş .

ersun gitse de kalsa da olması gereken
adam gibi bir teknik menajerlik sisteminin kulübe kazandırılması olmalıdır .

yoksa biz ( vizyonsuz , gelişime kapalı , sorunu bulup , çözemeyen)
bu teknik direktörlere daha çok el açar ,
takımı bir günde yapar , öbür günde yıkarız .

neden ?

çünkü biz trabzonspor'uz .

egoların başkentine hoş geldiniz .

saygılar .

İ. SARAL
04.10.2016, 17:00
İsmail SARAL Son maçtan sonra Yumlu'yu kadroya almam. Zeki de keza öyle.

Başka adam yok ki :) Uğur oynayacağına Yumlu oynasın. Zeki'nin de alternatifi yok :)

İ. SARAL
04.10.2016, 17:01
Ndoye oynamalı artık. Muhammed'in ne bitmez kredisi varmış.

Faruk BERBER
04.10.2016, 17:02
Ndoye oynamalı artık. Muhammed'in ne bitmez kredisi varmış.

Yumlu'dan kötü stoper yok takımda.

Ozan Gözaçan
04.10.2016, 17:05
Sonuna kadar katılıyorum yanlız şu var ki yiyeceksek de bu kadro ile yiyelim 4 tane gol. Ne değişir? Önemli olan geleceğin kadrosunu kuruyoruz deyipte bu oyuncuları oynatmak değil mi.
Kısır döngü gibi denenmiş şeyleri deneyip farklı sonuç bekliyoruz. Hiç olmazsa denedik deriz. Oyuncuların kötü olmadığı aşikar.

Haklısınız ama bunu şuanda ki konum ve durum içerisinde yaparsak bu adamları kaybederiz gibi geliyor bana . Düşün forumda bile en sağ duyulu arkadaşlar bir kaç hafta da sinirlerine yenik düşerek ne hale geldiler bir kısmı sakinleşebildi bir kısmı hala aynı durumda saldırılarına devam ediyor. bu durumda bunu dersek adamları yerler alim allah :D

UĞUR DURTAŞ
04.10.2016, 17:09
sayın yönetim;

6 maç 4 yenilgi

sizlerin,teknik heyetin,futbolcuların ve bizlerin morali sıfır.

akhisar maçı kıralma maçı,

cezamız bitti,futbolcuların sahada yok olan mücadelesini artırma adına bir hamle yapmanız şart.

bunun içindirki bu akhisar maçını futbolcudan ziyade taraftarların kazandırması gerekiyor.

öyle bir bilet fiyatı yapın ki ,

hüseyin avni akerde,

iğne atsan yere düşmesin

Faruk BERBER
04.10.2016, 17:11
UĞUR DURTAŞ Hüseyin Avni Aker stadındaki büyük boşlukların sebebi bilet fiyatları değil abi.

O konuda sanırım yönetimin hafta boyunca kapı kapı gezerek halkı tribüne davet etmesi gerekiyor. Kuru kuruya bilet fiyatını aşağı çekmek taraftarı tribüne çekmiyor.

Bu konuda başka bir proje yürütülebilir, ne yapılabilir tam olarak bilmiyorum ama sinerji bir şekilde yaratılmalı. Stadı doldurmak bence zor değil.

Takımı etkileyeceğini ben de düşünüyorum.

Tayfun Aydın
04.10.2016, 17:28
UĞUR DURTAŞ Hüseyin Avni Aker stadındaki büyük boşlukların sebebi bilet fiyatları değil abi.

O konuda sanırım yönetimin hafta boyunca kapı kapı gezerek halkı tribüne davet etmesi gerekiyor. Kuru kuruya bilet fiyatını aşağı çekmek taraftarı tribüne çekmiyor.

Bu konuda başka bir proje yürütülebilir, ne yapılabilir tam olarak bilmiyorum ama sinerji bir şekilde yaratılmalı. Stadı doldurmak bence zor değil.

Takımı etkileyeceğini ben de düşünüyorum.

Okullara bilet dağıtmak en mantıklı çözüm.

Ozan Gözaçan
04.10.2016, 17:35
Okullara bilet dağıtmak en mantıklı çözüm.

Bayan ve Çocuklara ücretsiz yapalım bence maçı ... Hemde her yerini stadın protokol hariç her yerini . Kombine falan geçerli olması ... Kim gelirse o kapsın en iyi yeri ...

Yusuf BALCI
04.10.2016, 17:40
sayın yönetim;

6 maç 4 yenilgi

sizlerin,teknik heyetin,futbolcuların ve bizlerin morali sıfır.

akhisar maçı kıralma maçı,

cezamız bitti,futbolcuların sahada yok olan mücadelesini artırma adına bir hamle yapmanız şart.

bunun içindirki bu akhisar maçını futbolcudan ziyade taraftarların kazandırması gerekiyor.

öyle bir bilet fiyatı yapın ki ,

hüseyin avni akerde,

iğne atsan yere düşmesin

Ücretsiz olsa yine dolmaz stad

Ozan Yılmaz
04.10.2016, 17:50
Ücretsiz olsa yine dolmaz stad
arttırıyorum, üstüne para verseler yine dolmaz stat :)

Punisher-61
04.10.2016, 17:59
Başka adam yok ki :) Uğur oynayacağına Yumlu oynasın. Zeki'nin de alternatifi yok :)

Hayir yumlu bu formayi birdaha giymesin..
Alternatif yok mu al alt yapidan biri yumludan kötü degildir...

Adam bostaydi kimse almadi bizde 3 yilligina anlastik arkadas olacak is degil.. taraftarin bu yeteneksize patlayacagi sezon basinda belliydi

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

emrhan61
04.10.2016, 18:04
Onur
Zeki-Akakpo-Durica-İbanez
Okay-Onazi
Suk-Bero-Castillo
Ramil

Mehmet Fatih Silik
04.10.2016, 20:28
Haklısınız ama bunu şuanda ki konum ve durum içerisinde yaparsak bu adamları kaybederiz gibi geliyor bana . Düşün forumda bile en sağ duyulu arkadaşlar bir kaç hafta da sinirlerine yenik düşerek ne hale geldiler bir kısmı sakinleşebildi bir kısmı hala aynı durumda saldırılarına devam ediyor. bu durumda bunu dersek adamları yerler alim allah :D

Oyunculari sirf kupa maclarinda oynatarak kazanamazsin ama. Oynayacaklar ki devamlilik üretsinler. Oynayacaklar ki takim olmayi ögrensinler. Ramil, Abdülkadir, Yusuf Yazici gibi oyuncular oynamadan nasil gelisecekler? Enes Ünal veya Emre Mor'un oynadiklari takimlar belli. Yetenekse zaten kendini belli ediyor ama böyle oynatmayarak oyunculari köreltiyoruz ondan sonra 25 yasinda ki oyuncu alinca adi "genc futbolcu" oluyor. Gelde gülme :)
Valla su gectigimiz hafta sonu sinirlerine yenilmeyen taraftar yoktu diye düsünüyorum. Ben ikinci golü yedikten sonra kapadim. Niye? Izleyerek kendimi neden harap edeyim?
Keskin sirke küpüne zarardir renktas. Su arayi Ersun hocanin iyi degerlendirecegini düsünüyorum. Ha akillanmaz da inatla cok kötü performans sergileyeyen oyunculari da Akhisar macinda oynatirsa da kendi kuyusunu kazir. Ama öyle olacagini düsünmüyorum zira Yusuf Erdogan, Ogenyi Onazi, Fabian Castillo, Güray Vural veya Ibanez gibi oyunculari da kizaga cekti kötü performanslarindan dolayi. Eminim o da görüyordur herseyi. Bize düsen destek olmak. Hele ki senin de dedigin gibi su en zor dönemde destek olmak. Bu forumda cakallar hep oldu hep olacak. Görmemezlikten gelip muhatap olmamak lagzim.

ahamitokutan
04.10.2016, 21:16

yumlu oynayacağına sahaya eksik çıkalım ya da kalenin yakınlarına bir tane direk dikelim daha iyi iş yapar.

Ömrüm Can SEZER
04.10.2016, 21:30
N'doye Ramil oynarsa iş yapabilir ikiside bencil değil ve pas atabiliyorlar.

erol-61
04.10.2016, 21:48
ekici takımın el freni gibi kızağa çekilmeli abdulkadir 11 de başlamalı takımın beyni olur.

shagrath61
04.10.2016, 22:09
Muhammet i bir dakika daha izlemeye tahammülüm yok
. İlk on bir başlarsa muhtemelen televizyonu kapatacağım.. Akıl sağlımı başka türlü koruma şansım yok. Zaten maçın onun saha da olması ile olumlu sonuçlanma ihtimalide oldukça düşecektir. Tez zamanda sözleşme iptal haberlerini duymak ihtimaili ile..

tonya55
04.10.2016, 22:17
3 puanı alırız ama sonraki galatasaray macıda işimiz cok cok zor.

Hakan
04.10.2016, 22:27
Onur
Zeki Uğur(Akakpo) Durica Ibanez
Onazi Mehmet
Güray Bero Castillo
Suk

memmedaga
05.10.2016, 00:52
akakpo stoper de veyahut sağ bekde denenmeli
güray sağ açıkta oynatılmalı
bero'nun enerjisi yanıltıyor forvet oynatılmalı
orta sahada pas trafiği ve oyun yönlendirmesinde en az ekici kadar el freni.

Ramile şans verilmeli bero ile forvetde denenmeli,

Yazıcı ve Abdüş en azından pas trafiğini arttırır.

bu takımın en büyük problemi pas oyununu hiç oynayamaması

Berkan
05.10.2016, 01:03
Onur
Akakpo--Uğur--Durica--İbanez
Onazi----Okay
Bero----Ramil----Castillo
Suk

Ersun hocam ne olur böyle bir 11 le çık. Zekiyi Yumluyu Ekiciyi oynatma. kadroda ruhsuz futbolcu görmek istemiyoruz.

memmedaga
05.10.2016, 01:21
Bordo-mavili takımın farklı skorlarla mağlup olduğu takımlardan Aytemiz Alanyaspor 20 oyuncunun üzerinde transfer yaparken, Kardemir Karabükspor ise 22 oyuncu transferi yaptı. Trabzonspor ise dış transferde 7 oyuncu kadrosuna kattı. Antalya ekibi, bordo-mavilileri 3-0 mağlup ettiği karşılaşmada geçtiğimiz sezonki kadrosundan 2 isim bulundururken, Kardemir Karabükspor ise 1 oyuncu bulunduruyordu. Bordo-mavililerde ise geçtiğimiz sezonki kadrodan 7 isim bu maçlarda forma giydi. Söz konusu iki takım da lig sıralamasında bordo-mavililerin üstünde bulunuyor.
HABER 61

Eleştirilerin temel noktası bu olmalı,tamam yeniden yapılanma scout vs, yukarıdaki rakamlar ortada

Karabüke hem skor hem oyun olarak ezildik, Poko Onazi dahil bütün orta sahayı rezil etti.

Traore gibi bir oyuncu bulamıyoruz, Yatabare'nin az çok ne yapabileceğini biliyoruz onu ve Cardozoyu gönderiyorsa net bir golcü alınmalıydı

Şimdi vay efenim bütçe demeyin karabük bizim harcadığımızın yarısını harcadı baştan aşşağı yeni bir takım sonuç ortada...

playa
05.10.2016, 07:42
. İlk on bir başlarsa muhtemelen televizyonu kapatacağım.. Akıl sağlımı başka türlü koruma şansım yok. Zaten maçın onun saha da olması ile olumlu sonuçlanma ihtimalide oldukça düşecektir. Tez zamanda sözleşme iptal haberlerini duymak ihtimaili ile..
Aynen Katılıyorum renktaş düşüncelerine buna Aytaç kara ve yumluyuda ekleyebiliriz

Onur Zeki uğur durica ibanez onazi bero castillo güray(yusuf) Ekici suk

Ekici nin kesinlikle kenarlarda oynamaması lazım orta alanda forvet arkası statüsünde oynayıp faydalanmamız lazım , bunu herkesin öncelikli olarak ta ersunun görmesi lazım

Muhammet Demir'i forvet arkası oynatmak demek takımı eksik oynatmak demektir, sahada resmen eksik kalıyoruz

Ömrüm Can SEZER
05.10.2016, 09:20
Muhammet Demir koca kalçasını kaldıramıyor bi insan top tutup süremez mi keza Suk' ta öyle uzun boylu adam top indiremiyor sırtı dönük pas atamıyor ve en önemli sorun Aytaç koca gotlusune orta sahayı teslim etmek adamın yan pası bile hatalı pas alıyor etrafında dönüp harakete başlıyor. Burdan Onazi değineceğim 3.5m euro vermişiz ve adamda top kontrolü yok ya insan ayağından nasıl açar topu. Mustafa akbaş süper diyenler adam bekteki hataları nasıl mukemmel topçular madeni buldu ordan geldi adam ceza sahasına girmiş hala adamı karşılıyor orta yapmasını bekliyor diğer sabote ediciler değinmeye gerek yok ve Onur artık istemiyorum seni formsuzluğun takımı sabote etmen artık yeter o formayı bıraktığın an gidicektin.

Dip.Ing.Mag.
05.10.2016, 10:37

sorun bana göre isimlerde degil. yani bu Muhammet gecen sezona Kadar herkesin vayy be ne Saglam Topcu diye izledigi adamdi. keza Güray olsun, bize gelip giden erkan zengin olsun bunlar böyleydi. volkan sen i hatirlayin bursa'da bize geldi nasil muamele gördü ve su an nerede? ha üst düzey bir oyuncu mu asla. fakat su les ligte gayet is yapabilecek oyuncular bunlar. biz maalesef futbolun endüstriyellesmesinin cefasini cekiyoruz. biz basarilarimizi genelde aidiyet duygusuyla elde ettik. bu anlamda taraftarin da sahiplenmesinin cok önemi vardi. artik bunlar yok! ne futbolcu ayaginda ne de taraftar ayaginda. taraftar artik hesap sormuyor. bizim muhtesem kadrolarimiz oldugu zamanda dahi böyle utanc verici sonuclar alininca bir iki ama ücüncüde ortalik karisirdi. siradanlastirildik siradanlastik... ve bu futbolcusuna da teknik direktörüne de sirayet ediyor. zaten bir sistemsizligin icerisindeyiz lakinnn bu yatirimlar ve oyuncu portföyü ile ligimizin degerleri kiyaslandiginda su konumu asla hak etmiyoruz.

p.s: bu yil o yil dendi kadro resetlenecekti. ama yarim is yapildi. kendisini cok sevsem de maalesef Onur da, yumlu ve Ekici ile gönderilmeliydi. IHO cobanina katildigim tek konu Onur konusudur. baktigimizda sorunlu kadrodan bir o kaldi bir de yumlu.

umitçebi
05.10.2016, 10:44
Bordo-mavili takımın farklı skorlarla mağlup olduğu takımlardan Aytemiz Alanyaspor 20 oyuncunun üzerinde transfer yaparken, Kardemir Karabükspor ise 22 oyuncu transferi yaptı. Trabzonspor ise dış transferde 7 oyuncu kadrosuna kattı. Antalya ekibi, bordo-mavilileri 3-0 mağlup ettiği karşılaşmada geçtiğimiz sezonki kadrosundan 2 isim bulundururken, Kardemir Karabükspor ise 1 oyuncu bulunduruyordu. Bordo-mavililerde ise geçtiğimiz sezonki kadrodan 7 isim bu maçlarda forma giydi. Söz konusu iki takım da lig sıralamasında bordo-mavililerin üstünde bulunuyor.
HABER 61

Eleştirilerin temel noktası bu olmalı,tamam yeniden yapılanma scout vs, yukarıdaki rakamlar ortada

Karabüke hem skor hem oyun olarak ezildik, Poko Onazi dahil bütün orta sahayı rezil etti.

Traore gibi bir oyuncu bulamıyoruz, Yatabare'nin az çok ne yapabileceğini biliyoruz onu ve Cardozoyu gönderiyorsa net bir golcü alınmalıydı

Şimdi vay efenim bütçe demeyin karabük bizim harcadığımızın yarısını harcadı baştan aşşağı yeni bir takım sonuç ortada...

Karabuke oyun olarak nasıl ezıldık?Bu hiç realist br yorum değil hocam..İlk 50 dakıka nerdeyse tek kale oynadık..Tek şutları vardı oda 45 de..Ne olduysa herşey ılk golu yedığımız 53 den sonra oldu..Bır anda seyırcı takımın ustune çullandı..Zaten pozısyonlar gırmedıkçe strese gıren topçular ıyıce gerıldı ve maç 10 dakıkada 3-0 oldu..Burda sorun tammen psıkolojık bence..Ilk 50 dakka tek kale oynayan takımın 10 dakıkada uç luk olması başka turlu açıklanamaz

asilhamsi
05.10.2016, 11:06
sorun bana göre isimlerde degil. yani bu Muhammet gecen sezona Kadar herkesin vayy be ne Saglam Topcu diye izledigi adamdi. keza Güray olsun, bize gelip giden erkan zengin olsun bunlar böyleydi. volkan sen i hatirlayin bursa'da bize geldi nasil muamele gördü ve su an nerede? ha üst düzey bir oyuncu mu asla. fakat su les ligte gayet is yapabilecek oyuncular bunlar. biz maalesef futbolun endüstriyellesmesinin cefasini cekiyoruz. biz basarilarimizi genelde aidiyet duygusuyla elde ettik. bu anlamda taraftarin da sahiplenmesinin cok önemi vardi. artik bunlar yok! ne futbolcu ayaginda ne de taraftar ayaginda. taraftar artik hesap sormuyor. bizim muhtesem kadrolarimiz oldugu zamanda dahi böyle utanc verici sonuclar alininca bir iki ama ücüncüde ortalik karisirdi. siradanlastirildik siradanlastik... ve bu futbolcusuna da teknik direktörüne de sirayet ediyor. zaten bir sistemsizligin icerisindeyiz lakinnn bu yatirimlar ve oyuncu portföyü ile ligimizin degerleri kiyaslandiginda su konumu asla hak etmiyoruz.

p.s: bu yil o yil dendi kadro resetlenecekti. ama yarim is yapildi. kendisini cok sevsem de maalesef Onur da, yumlu ve Ekici ile gönderilmeliydi. IHO cobanina katildigim tek konu Onur konusudur. baktigimizda sorunlu kadrodan bir o kaldi bir de yumlu.

iyi diyorsunda kardesim bırak bu skorlardan hesap sormayı,gordugumuz yanlısı eleştiriyoruz diye burda yemedigimiz hakaret kalıyor.

Yonetim sabır diyerek kendi işini zorlastırıyor.Futbolcu milleti uyanıktır.Hepsinin agızndan elimizden geleni yapıyoruz ama olmuyor,duzeltecegiz lafı var.

Ne demek bu?Siz ne derseniz deyin nasılsa yonetim ne olursa olsun bu kadroyu dagatmayacak,o zaman neden kasayım.Takır takırda paramı alıyorum daha ne.

İşte bu yuzden yonetim soylemini degistirmelidir.Trabzonspor camiası yarısmacı olmak zorundadır.Sampiyon olmasada en kotu ihtimalle ilk 5 hedefi icin oynamalıdır.

Masallah bu yonetimin gorev suresince 10 dan yukarısını goremedik.Bu cok anlamsız.Ve cok acil cok ciddi tedbir anlamalı.

Turk futbolcusu disiplin ve cezadan anlar.İyi niyeti suistimal eder.O nedenle futbolcularla anladıkları dilden konusmassanız hem teknik ekibi hemde yonetimi yer.

Harun-61
05.10.2016, 11:10
Akhisar'in son Lig macini izledim. Orta sahayi gecmede bile problem yasiyorlar. Lig'de bi kac iyi takim olsa Akhisar düsme adayi yazarim, net.
Stoperleri Caner-Serdar gibi 2 hantal yavas oyuncu. Bu adamlara karsi'da gol atamayacaksak gidelim ptt'de oynayalim zaten.

2011-2012 sezonunda yine Akhisar ile oynadigimiz mac akabinde mac basligina neler yazilmis neler, sanki bugünü hissetmis :) :)

http://forum.bordomavi.net/images/misc/quote_icon.png Erbay Nickli Üyeden Alıntı http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost-right.png (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1918787288#post1918787288)
Ligin en kötü takımı olduğumuzu düşünüyorum. Akhisarın bile ne yapacağı belli. Ben bizim takım kadar ne yaptığı belli olmayan, başıboş bir takım görmedim. Hiçbir takıma oyun üstünlüğü kuramıyoruz. Rezalet.

.

Faruk BERBER
05.10.2016, 11:13
Harun-61 Caner ve Serdar bek değil stoperler. Sağ beklerinde Lopes diye bir oyuncu var, beğeniyorum.

Soner gol atmaz inşallah. En tehlikeli isimleri hepimizin de tanıdığı Rodallega. Akhisar şuan karşılaşmak isteyeceğimiz 2-3 takımdan biri.

Harun-61
05.10.2016, 11:34
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Harun-61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=192)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> Caner ve Serdar bek değil Stoperler. Sağ beklerinde Lopes diye bir oyuncu var, beğeniyorum.

Soner gol atmaz inşallah. En tehlikeli isimleri hepimizin de tanıdığı Rodallega. Akhisar şuan karşılaşmak isteyeceğimiz 2-3 takımdan biri.

Evet, kelime hatasi oldu, düzelttim sagol :)
Caner'de bize gol atarsa harbiden kahr olurum.

revolution
05.10.2016, 14:18
sezar'ın hakkı sezara...

önazi gibi vasat , sıradan , etliye sütlüye karışmayan bir futbolcuyla ,
futbol sahasının sadece sol taraftan ibaret olduğunu sanan bir MLS balonunu ,
hatta rakip yerine kendi gölgesi ile ikili mücadeleye giren bir uzak doğuluyu ,

hem kemiksiz net 3,5 - 4 m yurolara ,
hem de yeniden yapılanacağım diye devamlı patinaj yapan bir takıma ,

amiyane tabirle kakalamak
büyük bir yöneticilik ve transfer politikası başarısıdır.

lazio , dallas ve porto yöneticilerini bir kez daha tebrik ediyorum .

hem işi bilmek , hem de işe gitmemek denilen olay ,
tam da bu olsa gerek .

demek ki neymiş.
işi erbabı yaparsa yorgan bile kıpırdamazmış .

saygılar.

Erkan A.
05.10.2016, 17:37
Özer hurmaci akhisarda oynamiyormu ??

trabzonsporun sayesinde sirf antromanlara cikarak belkide en zengin futbolcular arasina koyabilecegimiz sonerde oyun kurucu oynayacak ..

bize karsi panter kesilecekler bu kesin sonra gelen gecene yenilecekler alanyaspora bakin ne durumdalar ...karabük de artik gelen gecene yenilecektir

akhisar cok kötü deniliyor bunlari diyenler unutuyorlarki trabzonsporumuz da ligin en kötü takimi suan istatiklere bakarsak ...

bu yüzden beraberlik büyük ihtimal görünüyor ...gol atamadigimiza göre 0-0 mac sonucu olur tahminimce ..tabiki trabzonsporumuz umarim 5-0 gibi net skorla kazanir

berabere kalsakta 1 puan bir puandir diyorum , tolunay Kafkas öyle kolay kolay trabzonspora puan vermeyecektir suan ölümüne antroman ediyorlardir bizimkiler tatildeyken

Berkan
05.10.2016, 18:58
Zeki, Yumlu, Aytaç, Muhammet, Ekici. Bu saydıklarımdan en az üçü oynarsa banko yeniliriz.

Berkan
05.10.2016, 19:02
Onur
Akakpo--Uğur--Durica--Akbaş
Onazi--Bero
Castillo---Ramil-----İbanez
Suk

Aytaç, Ekici, Zeki, Yumlu, Muhammet gibi yeteneksiz ruhsuz oyuncular gene oynarsa gene yeniliriz. Yukarıdaki kadro en azından daha bilinçli ve istekli oynayacaktır.

Enaldo61
05.10.2016, 19:03
Onur
Akakpo-Uğur-Durica-Ibanez
Yusuf-Okay-Onazi-Castillo
Bero
Suk

Bence 11 böyle olmalı. 2. devre de Ramil girmeli.

Jedi
05.10.2016, 19:43
Özer hurmaci akhisarda oynamiyormu ??

trabzonsporun sayesinde sirf antromanlara cikarak belkide en zengin futbolcular arasina koyabilecegimiz sonerde oyun kurucu oynayacak ..

bize karsi panter kesilecekler bu kesin sonra gelen gecene yenilecekler alanyaspora bakin ne durumdalar ...karabük de artik gelen gecene yenilecektir

akhisar cok kötü deniliyor bunlari diyenler unutuyorlarki trabzonsporumuz da ligin en kötü takimi suan istatiklere bakarsak ...

bu yüzden beraberlik büyük ihtimal görünüyor ...gol atamadigimiza göre 0-0 mac sonucu olur tahminimce ..tabiki trabzonsporumuz umarim 5-0 gibi net skorla kazanir

berabere kalsakta 1 puan bir puandir diyorum , tolunay Kafkas öyle kolay kolay trabzonspora puan vermeyecektir suan ölümüne antroman ediyorlardir bizimkiler tatildeyken

günde çift antreman, takımda eksik yok ayrıca balikesirle hazırlık maçı oynayacaklar ...

Jedi
05.10.2016, 19:44
ben olsam onaziyi sağbek, akakpoyu ön bileroda bir maç denerim.......

ucurum
05.10.2016, 21:05
Ya açıkçası Akhisar'ı teknik olarak inceliyordum da.

Garip bir şey söyleyeceğim.

Bu adamlar bizim maçın favorisi...

İçim acıdı bakarken. Akhisar kaleye şut atıp gol atma açısından bize rahat üstünlük kurar gibi duruyor.

1-2 1-3 alabilirler bu maçı...

Canım sıkıldı ya..

ucurum
05.10.2016, 21:05
edit

Uluhan
05.10.2016, 21:15
Ya açıkçası Akhisar'ı teknik olarak inceliyordum da.

Garip bir şey söyleyeceğim.

Bu adamlar bizim maçın favorisi...

İçim acıdı bakarken. Akhisar kaleye şut atıp gol atma açısından bize rahat üstünlük kurar gibi duruyor.

1-2 1-3 alabilirler bu maçı...

Canım sıkıldı ya..

Cihat Arslan doneminde pozitif bir 4-3-3 oynuyorlardi. O donemde sansimiz az olurdu.

Tolunayin oynattigi sistemde sansimiz daha fazla. Bu macin favorisi biziz