PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 7. Hafta | Trabzonspor 0-0 Akhisar Bld | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8]

HOPA'LI TS'Lİ
17.10.2016, 08:33
Fatih 3 sezon önce yediği gollerle bizi yakmıştı.
Son 2 sezon da yaptığı anormal kurtarışlarla yine yaktı bizi (Okay'ın muhteşem vuruşunu nasıl çıkardı adi)

Yahu Castillo denen adam, son saniyelerde o ne kadar kötü vuruş öyle
Ayak içiyle yap köşeye plaseni, bitir işi ya, gitti 2 puan boş yere
Bir sözümde Tolunay KAFKAS'a olacak, bu çağda böyle futbol oynanmaz
11 kişi defans yap, sürekli faul yap, eee sen böyle ligde kalamazsın, her zaman bu kadar şanslı olamazsın

HOPA'LI TS'Lİ
17.10.2016, 08:38
Aytaç'ın yediği kırmızı kartın kesinlikle bir cezası olmalı. Böyle gereksiz,saçma bir kart görülemez. Takım atağa çıkıyor düşüncesizce çalım atıyor üstüne bir de kırmızı yiyor.

Suk 'a bence yeteri kadar şans verildi. Sıra kesinlikle N'doye ve Ramil'de.

Akhisar bizden de kötü bir takım ve biz Akhisar'ı yenemedik. galatasaray maçı için inancım sonsuz ama sonucu değiştirmeyecek.

Evet Aytaç KARA çok gereksiz fauller yapıyor, bu kart görme zaafiyetinden kurtarmalı kendini, ceza verilmeli
Suk=Sıfır
N'Doye girdikten sonra takım canlandı. Kaçırdığı golde zor pozisyonda vuruşu klastı.
Ramil ve N'doye daha sık oynamalı
Spikerin Dam doy demesine çok kızdım (Dame En doy ya da sadece EN doy dese sıkıntı yoktu)

asilhamsi
17.10.2016, 08:43
Bu transferleri ve kadro dışınıları hangi maddi imkanlarla yapıyoruz...

İho zamanı 2,5 milyon euroluk adamlar alındıkça, yapmayın takımı batıracak bu adam diyorduk, size de yaranılmıyor beee yıldız getirdi adam diyorlardı..

Şimdi de bunun ceremesini ödüyoruz.. Bu geçiş sürecidir.
Merak etmeyin küme düşmeyiz...
Avrupa kupalarına bile katılabiliriz

Lig de bir iki yıldır birlikte oynayan her takım iş yapıyor.. Örnek Konya, başakşehir, Vs Vs Vs birçok futbolcusunu yazmayız kadromuza ama takım oldukları için birşeyler yapıyorlar..

Osmanlı'dan kaç oyuncu alıp yazarsın 4 büyüklere.. 2,, 3,, belki 4 oyuncu... Gerisi takım oyuncusu...

Biz de o yoldayız..
Onur, durica, Okay, Ekici, bero, herkesin önümüz yıl kadroda görmek isteyeceği gibi bir iskelet.. Form tutup takıma adapte olsa castillo ve Onazy hatta ibanez gibi bir yetenek var.. Eder 8...

Sezon arası 1-2 transfer ve sezon sonu Maximum 2-3 transfer ile iyide takım oluruz..

Hemen çöp muamelesi yapmayın.. Problemleri görüp eleştirmek güzel ama çözümünüz yıkalım bi daha başlayalımsa eğer lütfen geri durun biraz onu son yıllarda çokca denedik ve fazlasıyla BATTIK.. Atımlık barutmuz yok artık.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu soylediklerinizin İHO tarafı dogru ama Usta tarafı tamamen yanlıs.

Bu sene aldıgımız adamları opucuk ile transfer etmedik.onazi,bero,castillo icin cok ciddi bonservisler odedik.Hatta PTT ayarındaki suk icin dahi para odedik.

Bu sezon sadece ramil gibi ucuz transferler yapılsa bu dedikleriniz yonetimi haklı cıkartır.

Ama odenmis 12 milyon bonservis ucreti ve ecus bucus bir takım var elde.

asilhamsi
17.10.2016, 08:47
Hic umidim olmasa da cincon macında(abdulkadir ve yazicinin hoca tarafından asla oynatılmayacagını bilerek) soyle bir kadro cıkmasını isterdim.

-----------------onur-----------------

guray--------ugur-------durica------ibanez

-------okay----------onazi----------

suk----------bero------------castillo

-------------ndoye----------------------

Fatih Cengiz
17.10.2016, 08:59
Bu soylediklerinizin İHO tarafı dogru ama Usta tarafı tamamen yanlıs.

Bu sene aldıgımız adamları opucuk ile transfer etmedik.onazi,bero,castillo icin cok ciddi bonservisler odedik.Hatta PTT ayarındaki suk icin dahi para odedik.

Bu sezon sadece ramil gibi ucuz transferler yapılsa bu dedikleriniz yonetimi haklı cıkartır.

Ama odenmis 12 milyon bonservis ucreti ve ecus bucus bir takım var elde.
Her transfer kesin tutacak diye bir şey olsaydı keşke.. Ama olmuyor..

Ben de eleştiriyorum ustayı, ama feda sezonu derken zeki ve mustafalarla zamlı sözleşme yenilenmesini.. Sürekli stat tarihi verip sanki vermemiş gb yapmasını.. Aynı parayla daha iyi oyuncular alınabileceğini.. Transferlerin daha erken bitirilebileceğini..
Avni aker zeminini...

Her konuşmasının sonunda rte ve damatlarına Vs düzdüğü övgüleri...

Ligde birçok yeni kurulan takımdan daha kötü top oynamamızı..
Vsvsvsvs

Ama çöp değil bu takım.. Biraz daha destek, biraz daha sabır.. Takım otursun.. Çürükler elensin.. O zaman Ersun takımının gelişmiş halini ve yetenekli oyuncuları izleyebiliriz..

Özgüven olmadığında Güray gibi oluyor topçu.. Akhisar'da neydi şimdi ne oldu?
Muhammet demir Antep'te neydi şimdi ne oldu?

Kafaların rahat, fiziksel olarak iyi durumda, takım olarka alışmış ve özgüvenleri yükselmiş olarak da izlemek gerek takımı.. Bu da ancak SABIR ile olur..

delfino
17.10.2016, 09:04
bu maçta gördük ki gol yollarındaki sıkıntıyı çözsek takım kendine gelecek özellikle içeride böyle oynamak bize öz güven veriyor deplasman maçlarınada bu durumu yansıtırsak bence bu sene için yeterli olacak . gelelim maç içindeki oyuncuların durumuna castillo bana brumanın ilk geliş halini hatırlatıyor oda gs de ilk sene cacıktı hatta bu kadar bonservis mi ödenir gibi medya bir ton şeyler çıktı geçen sürede türkiye ye alışma evresi şimdi onun meyvesini alıyorlar bence castillo yeteneksiz bir topcu değil yeterki şans verelim. ndoye ise bence oda türkiye ligine alışmış bu sene ilk defa girdi sanırım ve bence etkiliydi gs maçında kesinlikle ilk 11 de çıkmalı . beroyu beğeniyorum güçlü o yaşına rağmen bence onu okayla birlikte defansın ön bloğunda oynatsa ersun hoca daha iyi olur hucumda da daha etkili birini kullanabilir böylece nitekim ben akhisar maçında beğendim takımı konya maçında da iyiydi ama deplasmanlarda çok kötü oynuyoruz gs maçında arka bloğu sağlama alıp ileride castillo ekici ndoye ve bana göre yusuf olmalı kontra atakla iş yaparsak yaparız .

Fatih Cengiz
17.10.2016, 09:09
bu maçta gördük ki gol yollarındaki sıkıntıyı çözsek takım kendine gelecek özellikle içeride böyle oynamak bize öz güven veriyor deplasman maçlarınada bu durumu yansıtırsak bence bu sene için yeterli olacak . gelelim maç içindeki oyuncuların durumuna castillo bana brumanın ilk geliş halini hatırlatıyor oda gs de ilk sene cacıktı hatta bu kadar bonservis mi ödenir gibi medya bir ton şeyler çıktı geçen sürede türkiye ye alışma evresi şimdi onun meyvesini alıyorlar bence castillo yeteneksiz bir topcu değil yeterki şans verelim. ndoye ise bence oda türkiye ligine alışmış bu sene ilk defa girdi sanırım ve bence etkiliydi gs maçında kesinlikle ilk 11 de çıkmalı . beroyu beğeniyorum güçlü o yaşına rağmen bence onu okayla birlikte defansın ön bloğunda oynatsa ersun hoca daha iyi olur hucumda da daha etkili birini kullanabilir böylece nitekim ben akhisar maçında beğendim takımı konya maçında da iyiydi ama deplasmanlarda çok kötü oynuyoruz gs maçında arka bloğu sağlama alıp ileride castillo ekici ndoye ve bana göre yusuf olmalı kontra atakla iş yaparsak yaparız .
Katılıyorum

Zaten Aytaç cezalı, Onazy sakat.. Orta saha da Okay yalnız gibi.. Yanında Ekici olacak ve 3. Kim olur belli değil.. Belki 4-3-3 gibi oynayıp.:

Bero - Okay - Ekici
Castillo - ndoye - yusuf

Gibi bir şey yapılabilir.. Ama bero ve ekicinin 6-8 no gibi oynamaları gerek.. Yoksa savunma da çok sıkıntı yaşarız..

Hocanın akakpo gibi bir ön libero kullanması da muhtemel

Ama beronun enerjisi orta alanda daha efektif olur gibi

ozturk
17.10.2016, 09:22
2 puan bıraktık çok yazık oldu.Takım maçın genelinde iyi oynadı bence. Son vuruşlarda şanssızlık mı dersiniz beceriksizlik mi bilemem ama iyi bir golcüye ihtiyacımız olduğu kesin. Castillo eleştirilmiş son dakikalarda kaçırdığı gol belki de 2 puana mal oldu ancak genel olarak iyiydi bence.Takım, oyun olarak iyiye gidiyor ancak bu oyunun puanlara yansıması gerek yoksa işimiz çok zor. Özgüven bunalımını atlatmalıyız.

UĞUR DURTAŞ
17.10.2016, 09:24
dün akşam maç sonu,
hem çok mutluydum,hemde çok üzüntülü,
sonradan girenler dahil tüm takım istekliydi,arzuluydu,
en önemlisi mücadeleyi eksik kalmamıza rağmen bırakmadılar.bravo devamlı böyle diyorum.
üzüntüm golün gelmemesi oldu.
**
sezon başından beri gol vuruşlarında ciddi sıkıntılar çekiyoruz.
dün akşam okayın aşırtma vuruşunun haric,ndeki tüm vuruşlarımızı
2.lig 3 lig kalecileri bile zorlanmadan çıkarır düşüncesindeyim.
rakip kaleci fatih yere göğe sığdırılamadı,
mustafa akbaş bir metreden topa laubali yumuşak vurmayıp allah ne verdiyse vursaydı,o top fileleri delerdi,fatihi içeri sokardı,
dönen topta zor pozisyonda suk tamamladı,ama top çok zayıf geldiği için kaleci zorlanmadı,
uğur normalde akhisarda ve geçen sezon osmanlıda çok iyi hava toplarına çıkıyordu,golleride vardı,
uygun pozisyonda dün akşam inanılmaz kötü bir kafa vuruşu yaptı,bilinçli bir şekilde o topa kafyı vursaydı gol olasılığı çok yüksekti.
bero sol ayğıyla vurduğu toplar antreman maçında yaşı ufak çocuklara böyle vuruşlar yaparlar,
daha sert ve köşelere vurulan toplar değil bu vuruşlar,
castillo ters çalımı atıyor fatih çıkarıyor
aynı şey ekici içinde geçerli,
vuruyor kaleci çıkarıyor,sonra bizimkiler allah allah diyip şaşkınlıklarını dile getiriyorlar.
**
lütfen arkadaşlar dikkat edin,
okayın vuruşu hariç,fatihin çıkardığı toplarda
fatih hiç ama hiç hareket etmiyor üzerine gelen topları çeliyor,
ayağı oynamıyor,uçmuyorda yüzüne gelen topu çeliyor.
sen vur bakalım köşelere fatih çıkarıyomu çıkarmıyomu,
gol vuruşlarımız da ciddi bir beceriksizlik söz konusu
fatih hikaye.

SEDER
17.10.2016, 09:30
ONAZİ çıkıp okay girince takım resmen değişti. takım şaha kalktı...dün takımın en iyisi aytaç tı.ama çok gereksiz kartlar görüyor..ekici de eski ekiciye dönüyor..takım iyiydi.. ama şu suk denen zerzavat a bir saniye daha katlanamayacağım.. suk yerine ndoye oynasaydı dün 3 puanı almıştık..ndoye artık oynatılsın forvette..haa birde bero ne iş yapar bilen varsa söylesin...

7can61
17.10.2016, 09:35
Maçın ikinci yarısında iyi oynar gibi görünmemizin nedeni tamamen tolunayın takımını geriye gömmesinden kaynaklı. Adamlar biraz cesaretli oynasa rahat yenerlerdi bizi. Hele on kişi kaldıktan sonra bile ileri gitmemeleri enteresan.

Aytaç ve Okay gibi alman tankı iki orta saha dünyanın hiç bir takımında aynı anda oynayamaz, dün yaptıkları hataları eli yüzü düzgün bir takıma yapsalar üçlük olurduk.

Fatih ikinci yarıda kurtardığı ilk iki şutta morallendi, morallenen kaleciye gol atmak çok zordur. Diğer bütün şutlar kötüydü zaten, tek fark yaratan kurtarış okayın müthiş aşırtmasıydı kabul edelim güzel çıkardı.

Son olarak takım gol atamıyor, bunun ana nedeni forvetler, hele kore malı samsung note 7 bataryası cidden patladı, paketini açmadan gönderin samsunga değiştirsin bunu.

Fatih Cengiz
17.10.2016, 09:38
ONAZİ çıkıp okay girince takım resmen değişti. takım şaha kalktı...dün takımın en iyisi aytaç tı.ama çok gereksiz kartlar görüyor..ekici de eski ekiciye dönüyor..takım iyiydi.. ama şu suk denen zerzavat a bir saniye daha katlanamayacağım.. suk yerine ndoye oynasaydı dün 3 puanı almıştık..ndoye artık oynatılsın forvette..haa birde bero ne iş yapar bilen varsa söylesin...
Bero düşünceniz haricinde katılıyorum..

Bero hem mücadele ediyor hem de sürekli arayışta..
Daha da iyi olacaktır, yaşı genç fiziği düzgün

SEDER
17.10.2016, 09:38
onazi-bero-suk ve castillo çöp değil leş...çöp kabul etmez bunları.tekrarda fayda var devre arası transferini scout ekibi yapacaksa bu takımı kimse kurtaramaz...ben menejerlerin getirdiği adamlara razıyım.. onlar bile bu kadar kötüsünü getiremezdi...hele hele suk...kenarda ndoye var ama suk oynuyor..deli olmamak mümkün değil...

Travelair
17.10.2016, 09:40
Asilhamsi'nin "Hala anlaşılamadı" sözlerine katılıyorum. Hatta okumasaydım aynısını yazacaktım. Akhisar Trabzonspor'un lig mücadelesinde rakibidir, ama zirve mücadelesinde rakibi değildir. Eğer Akhisar'a nefes aldırmadık, gol de atsaydık olmuştuk dersek kendimizi aldatmış oluruz, çünkü kalite sorunu var, nitelik sorunu var. Her takım ayda bir iyi futbol oynayabilir. Her takım fiziksel gücünü arttırıp mücadele edebilir. Paraları erken öder motive de edebilirsiniz. Fakat bu bir yere kadardır. Ertesi hafta tam tersi tabloyla karşılaşma ihtimaliniz yüksektir. Çünkü farkı oluşturan kalitedir. Fizik kalitedir, teknik kalitedir, taktik kalitedir, zeka kalitesidir... Bir takım 34 hafta boyunca üstün performans gösterebilirse zirvede yer alabilir, bu takım her maç üstün performans gösteremez. Trabzonspor skor dalgalanmalarına alışık değildir, çünkü zirve kulübüdür. Kendimizi aldatmadan, devre arasında gerekli yerlere gerekli transferleri yapmazsak işimiz zor. Mücadeleden ötürü takdir etmeyelim mi? Edelim. Ama bu takım olacak, temel oluşturacak diyemeyiz. Trabzonspor kulübü zirve kulübüdür ve futbolcularını da ona göre seçmelidir

7can61
17.10.2016, 09:46
Asilhamsi'nin "Hala anlaşılamadı" sözlerine katılıyorum. Hatta okumasaydım aynısını yazacaktım. Akhisar Trabzonspor'un lig mücadelesinde rakibidir, ama zirve mücadelesinde rakibi değildir. Eğer Akhisar'a nefes aldırmadık, gol de atsaydık olmuştuk dersek kendimizi aldatmış oluruz, çünkü kalite sorunu var, nitelik sorunu var. Her takım ayda bir iyi futbol oynayabilir. Her takım fiziksel gücünü arttırıp mücadele edebilir. Paraları erken öder motive de edebilirsiniz. Fakat bu bir yere kadardır. Ertesi hafta tam tersi tabloyla karşılaşma ihtimaliniz yüksektir. Çünkü farkı oluşturan kalitedir. Fizik kalitedir, teknik kalitedir, taktik kalitedir, zeka kalitesidir... Bir takım 34 hafta boyunca üstün performans gösterebilirse zirvede yer alabilir, bu takım her maç üstün performans gösteremez. Trabzonspor skor dalgalanmalarına alışık değildir, çünkü zirve kulübüdür. Kendimizi aldatmadan, devre arasında gerekli yerlere gerekli transferleri yapmazsak işimiz zor. Mücadeleden ötürü takdir etmeyelim mi? Edelim. Ama bu takım olacak, temel oluşturacak diyemeyiz. Trabzonspor kulübü zirve kulübüdür ve futbolcularını da ona göre seçmelidir

Nostaljik trabzonspor gitti, bu rüyadan uyanalım artık,

İskender Çakmak
17.10.2016, 10:37
Aytaç'ın yaptığı hata öyle böyle değil. Hangi mantıkla kırmızı görüyorsun? Zaten orada takım çıkıyor. Kaptırsan gol olabilir. Bilmiyorsan çalım atmayı atma arkadaş.

Zaten tekniğin çalım atmaya müsait değil. Kart pozisyonunu gördükçe çıldırıyorum. Kesinlikle büyük bir ceza verilmeli.

nbay
17.10.2016, 10:41
dün skor 1-0 olsaydı çok farklı şeyler konuşabilirdik .
daha önceki maçlardan biraz daha iyiydik . tabi akhisar karabük ya da osmanlı gibi etkili bir iki oyuncuya sahip olsa yine gol yer maç hüsrana dönebilirdi
mehmet ekicinin verimli olmasına çok ihtiyacımız var ne yazıkki .onun yapmaya çalıştıklarını başarabilecek bir alternatif oyuncumuz da yok .
daha önce sahip olduğu duran top becerisi ve şansı bu sezon da yanında olsa maçların skorları daha farklı olurdu .

cakalkerem
17.10.2016, 10:43
futbol fena değildi..
skor kötü
oyuncuların bencilliklerinden kaynaklanan gol atamam sorununu çözemediğimiz müddetçe sıkıntı devam edecek gibi...

Travelair
17.10.2016, 10:46
Nostaljik trabzonspor gitti, bu rüyadan uyanalım artık,

Trabzonspor gerçeği zirve kulübü olduğudur. Trabzonspor'un gerçekliği acizliğe razı olmak demek değildir. Gerçekten uzaklaşırsak ise rüya yerine işte böyle kabus görürüz.

cakalkerem
17.10.2016, 10:47
dün zeki efendiye etmediğim laf kalmadı...
yazık ki bu Trabzonspor da böyle oyuncular oynuyor..
1461 de oynayamayacak kapasitesiz adamlar burada top koşturuyorlar..
Vay Trabzonum vay

HOPA'LI TS'Lİ
17.10.2016, 10:52
onazi-bero-suk ve castillo çöp değil leş...çöp kabul etmez bunları.tekrarda fayda var devre arası transferini scout ekibi yapacaksa bu takımı kimse kurtaramaz...ben menejerlerin getirdiği adamlara razıyım.. onlar bile bu kadar kötüsünü getiremezdi...hele hele suk...kenarda ndoye var ama suk oynuyor..deli olmamak mümkün değil...

Suk ve Onazi hariç katılmıyorum
Bero ve Castillo iyi kumaş

artvints
17.10.2016, 11:00
.....................onur
..pied....roncaglia...durica(serdar)...ibanez
................onazi..castro
.....kaddouri.....bero.........castillo
.....................eren

şu kadroyu da kurabilirdik çok uzak değildi, oyuncular bonservissizdi ama gelmediler. önümüzdeki sene için serdar castro kaddouri bonservissiz, iyi bir forvet, hızlı bir stoper, sağbek almamız gerekiyor. forvet arkası ve kanatlar için yine genç oyuncu araştırılabilir. belli bir sistem oturur o zamana kadar. takımın direnci mücadele gücü belli seviyeye gelir. bu oyuncular da yıldız gibi etki eder. başka oyuncular da olabilir. belli bir altyapı oturtmadan 30'luk oyuncuları toplamak da işe yaramıyor, takım olamıyorlar.

Mert Acar
17.10.2016, 11:10
Bu sezondan tek beklentim Onazi ve Castilloyu kazanabilmek.Ne olursa olsun bu ikili sürekli oynamalı.Psikolojik ve teknik destek de almalılar.Bu iki oyuncuyu kazanmak zorundayız.Yoksa yine seneye silbaştan yapacağız.Sıkıldım artık.
Durica ve Bero tamam.Castillo ve Onaziyi de kazanmamız lazım.Bu 4lüyü en azindan gelecek sene kadrolarına yazabilmeliyiz.

Mert Oğuzlu61
17.10.2016, 11:13
bilmem farkında mısınız artık herhangi bir spor programında esamemiz okunmuyor
ve Usta geldiğinden beri bu durum düzeleceğine daha geri gidiyor meselenin bir yönüyle özeti,
bir an önce Akyazıya geçip yeni bir hava yakalamalıyız.

Bugün az sayıda taraftar olmasına rağmen üzerinde düşeni yaptı dolu tribünler ile 30-35 dakikalık baskıyı 45-55 dakikaya yayabiliriz
ve ancak bu şekilde bu seneyi atlatırız.

Sadri Şener 2008 de başkanlığa gelince, o yaz yaptığı transferler ile birlikte hava yakalanmıştı. Yazın en çok yazılıp çizilen, konuşulan takım Ts olmuştu. Sezon boyunca spor programlarında en çok konuşulan takımlardan biriydik çünkü şampiyonluk mücadelesi veriyorduk. Şimdi kendi sahasında, stoperi 90 dk sakat sakat oynayan ligin en dandik takımına karşı alınan beraberliğe neredeyse sevinecek yöneticilerimiz var. Takım küme düşme hattının üzerinde dolanıyor, doğal olarak medyada çok az yer ayırıyorlar...

Fatih Öztürk
17.10.2016, 11:14
Akhisar bunca sene ligde oynuyor adamları ilk defa kötü yakalamışız atacaksın arkadaş bahanelerin arkasına sığınmayacaksın.
Önümüzde 3 tane çok kritik maçlar var.GS,Rize ve BJK.
Ya kâbus dolu haftalara yelken açacaz ya da 3 maçtan 3-4 puan çıkarıp ligin dibinden uzaklaşacaz.

taha küçük
17.10.2016, 11:21
O çok abarttiginiz gs yi gençlerbirliği maçında gördük ezdi gençlerbirliği galatasarayı birkaç pozisyona girdiler birini attılar.bence şansımız var gs deplasmanında.

Fatih Öztürk
17.10.2016, 11:24
Sadri Şener 2008 de başkanlığa gelince, o yaz yaptığı transferler ile birlikte hava yakalanmıştı. Yazın en çok yazılıp çizilen, konuşulan takım Ts olmuştu. Sezon boyunca spor programlarında en çok konuşulan takımlardan biriydik çünkü şampiyonluk mücadelesi veriyorduk. Şimdi kendi sahasında, stoperi 90 dk sakat sakat oynayan ligin en dandik takımına karşı alınan beraberliğe neredeyse sevinecek yöneticilerimiz var. Takım küme düşme hattının üzerinde dolanıyor, doğal olarak medyada çok az yer ayırıyorlar...

Takım yeni kurulduğunda 2008 ağustos'ta Werder Bremen'i hazırlık maçında parçalamıştık.
Futbolcu ekibin kaliteli olacak arkadaş bu takım hiç kimseye ümit vermiyor,son 6 haftada attığımız 1 gol var o'da konya'lının götüne çarpan top kaleye giriyor. Gel de ümitlen hadi.

Fatih Öztürk
17.10.2016, 11:28

Takım yeni kurulduğunda 2008 ağustos'ta Werder Bremen'i hazırlık maçında parçalamıştık.
Futbolcu ekibin kaliteli olacak arkadaş bu takım hiç kimseye ümit vermiyor, son 6 haftada attığımız tek gol var o'da konya'lının götüne çarpan top kaleye giriyor nasıl olacak nasıl düzelecez kimsenin fikri yok.

Ertan 51
17.10.2016, 11:30
3 puan alacağımıza çok inanmıştım 1 puana üzüldüm,
ama olsun canları sağ olsun,
haftaya gs ye bir sürpriz yapar o maçla çıkışa geçeriz,
futbol bu neden olmasın.

Ertan 51
17.10.2016, 11:35
3 puan alacağımıza çok inanmıştım 1 puana üzüldüm,
ama olsun canları sağ olsun,
haftaya gs ye bir sürpriz yapar o maçla çıkışa geçeriz,
futbol bu neden olmasın.

7can61
17.10.2016, 11:42
Trabzonspor gerçeği zirve kulübü olduğudur. Trabzonspor'un gerçekliği acizliğe razı olmak demek değildir. Gerçekten uzaklaşırsak ise rüya yerine işte böyle kabus görürüz.

Demek istediğim biz efsaneydik demekle olmuyor artık, geçmişi bırakıp gelecekte ne yaparız neler yaparız nasıl yaparıza kenetlenmektir. Yoksa biz büyük takımız formamız yeter dediğimiz gibi geçen sene ve bu sene gol çuvalına döneriz.

Yani osmanlı zamanın da ne büyük ülkeydik demek bu zamanda bizi hiç bir yere götürmüyor, gibi.

7can61
Demek istediğim biz efsaneydik demekle olmuyor artık, geçmişi bırakıp gelecekte ne yaparız neler yaparız nasıl yaparıza kenetlenmektir. Yoksa biz büyük takımız formamız yeter dediğimiz gibi geçen sene ve bu sene gol çuvalına döneriz.

Yani osmanlı zamanın da ne büyük ülkeydik demek bu zamanda bizi hiç bir yere götürmüyor, gibi.

Ertan 51
Forumda bi sıkıntı var galiba,
sabah girememiştim,,
şimdi ise yazdığım gitmiyor,sonra ismin görünüyor mesaj yok.

Çok kere denedim inşallah üst üste aynıları yüklenmemiştir :(

bordox
17.10.2016, 11:47
Bizim futbolcular ve teknik kadro ciddiyeti kaybetmişler,Suk ve Castillo'yı bu kadar sahada tutmanın manası yok,çok iyi oynadığımızı düşünmüyorum,bu kadar kötü ve eksik rakibi yenemiyorsan,avuntu aramaya gerek yok,zaafları kabak gibi ortada olan bir takıma karşı sahada golü atacak çözümü bulup,uygulayamayan takım mı kaldı günümüz futbolunda?

Mert Acar
17.10.2016, 11:51
Geçen sezon küme düşme hattında bulunan Kayseri takımının defans bloğundaki iki adam bizim as oyuncumuz ; Zeki ve Akbaş.Herşeyi açıklıyor aslında bu durum.

kaan61
17.10.2016, 11:52

2 şutu gol olsa çok farklı şeyler düşünürdük. sahanın en uzun mesafe kat edeni. sahada basmadık yer bırakmadı. 21 yaşında bence şans verildiği müddetçe fayda sağlayacak. Canlı izleyen arkadaşlar daha iyi analiz yapabilir ancak bero yu beğendim ben.

Murat Keçeci
17.10.2016, 11:53
Maçın genelinde üstün olduğumuz iyi mücadele ettiğimiz ama bunu sonuca çeviremediğimiz bir maç oldu.Ust siralara yaklaşma adına önemli bir avantaji teptik.

Istatistiklerde topla oynama ve şut yüzdesi büyük takıma yakışır sayılardi fakat sonuçlandıramamak da ayni şekilde büyük takima yakismayacak bir durum oldu.

Takimda mehmet ekici, yusuf erdogan ve muhammed demir dışında gol asist yapma olasılığı yüksek oyuncu yok.Yeni transferlerden castillo, bero, onazi ve jun sukun da son hareketlerde pasif kalmaları ekici, yusuf gibi oyuncularin son vuruşlar da formsuz olmasi bizi ligde kötü bir duruma soktu.

Orta sahada defansif orta saha görevini en iyi yapan Aytaç görünüyor fakat ağır olduğu bir gercek. Herkesin hayalindeki Trabzonsporun as kadrosunda olabilecek bir oyuncu da değil yediği iki kartta ağır oluşundan kaynaklanan zamanlama hatalari.Onazi orta sahada pasif temposuz bir futbol oynuyor okay girdikten sonra daha verimli oldu fakat okayda üst düzey bir oyuncu değil eksikleri çok.

Castillo tipik bir volkan şen grafiği çiziyor oyun içinde etkin defansı yipratiyor ama sonunu olumlu bir şekilde getiremiyor.bero mucadelesine saygi duyuyorum ama Trabzonsporun orta sahasi sadece mücadele eden oyuncuyu kaldirmaz öyle olsaydi serkan balciyi da orta sahada kullanirdik.

Gelelim forvete suk defansi en cok yipratan forvetimiz ama bize gol ve goller lazim ndoye futbol bilgisi iyi fakat futbol hayatinin son donemlerinde ne kazanirsam kardir mantiginda emekli olana kadar elinden geleni yapmaya çalışan bir profesyonel anlayisinda diyebiliriz bize ise başarıya aç birileri lazim.

Ciddi bir gol problemimiz olduğu bir gerçek bu dönemde en azindan duran toplari daha verimli kullanmaliyiz stoperler kornerlerde daha etkili olmali ekici frikikleri daha iyi kullanmali.

Mesut
17.10.2016, 11:56
Evet Aytaç KARA çok gereksiz fauller yapıyor, bu kart görme zaafiyetinden kurtarmalı kendini, ceza verilmeli
Suk=Sıfır
N'Doye girdikten sonra takım canlandı. Kaçırdığı golde zor pozisyonda vuruşu klastı.
Ramil ve N'doye daha sık oynamalı
Spikerin Dam doy demesine çok kızdım (Dame En doy ya da sadece EN doy dese sıkıntı yoktu)
Bir maç öncesi röportaj yapılırken spiker Endoy dedi uyardı benim adım damdoy okunuşu diye

Ahmet Kara
17.10.2016, 12:07
https://twitter.com/t24comtr/status/787905976913518593

Bir de böyle bir şey var.

Var mı bilgisi olan bu konuda ?

Bu arada forumda sorun mu var ? Gelen mesajlar sayfada gözükmüyor.

Murat Keçeci
17.10.2016, 12:08
Maçın genelinde üstün olduğumuz iyi mücadele ettiğimiz ama bunu sonuca çeviremediğimiz bir maç oldu.Ust siralara yaklaşma adına önemli bir avantaji teptik.

Istatistiklerde topla oynama ve şut yüzdesi büyük takıma yakışır sayılardi fakat sonuçlandıramamak da ayni şekilde büyük takima yakismayacak bir durum oldu.

Takimda mehmet ekici, yusuf erdogan ve muhammed demir dışında gol asist yapma olasılığı yüksek oyuncu yok.Yeni transferlerden castillo, bero, onazi ve jun sukun da son hareketlerde pasif kalmaları ekici, yusuf gibi oyuncularin son vuruşlar da formsuz olmasi bizi ligde kötü bir duruma soktu.

Orta sahada defansif orta saha görevini en iyi yapan Aytaç görünüyor fakat ağır olduğu bir gercek. Herkesin hayalindeki Trabzonsporun as kadrosunda olabilecek bir oyuncu da değil yediği iki kartta ağır oluşundan kaynaklanan zamanlama hatalari.Onazi orta sahada pasif temposuz bir futbol oynuyor okay girdikten sonra daha verimli oldu fakat okayda üst düzey bir oyuncu değil eksikleri çok.

Castillo tipik bir volkan şen grafiği çiziyor oyun içinde etkin defansı yipratiyor ama sonunu olumlu bir şekilde getiremiyor.bero mucadelesine saygi duyuyorum ama Trabzonsporun orta sahasi sadece mücadele eden oyuncuyu kaldirmaz öyle olsaydi serkan balciyi da orta sahada kullanirdik.

Gelelim forvete suk defansi en cok yipratan forvetimiz ama bize gol ve goller lazim ndoye futbol bilgisi iyi fakat futbol hayatinin son donemlerinde ne kazanirsam kardir mantiginda emekli olana kadar elinden geleni yapmaya çalışan bir profesyonel anlayisinda diyebiliriz bize ise başarıya aç birileri lazim.

Ciddi bir gol problemimiz olduğu bir gerçek bu dönemde en azindan duran toplari daha verimli kullanmaliyiz stoperler kornerlerde daha etkili olmali ekici frikikleri daha iyi kullanmali.

7can61
17.10.2016, 12:13

yorumsuz6117
17.10.2016, 12:18
Son 6 maçta 1 galibiyet 1 beraberlik 4 mağlubiyet almışız altı maçta attığımız gol (1).. Trabzonspor yöneticisi utanmadan çıkıp '' taraftarın coşkusu iyi bir Trabzonspor görülmeye değerdi '' gibi şeyler geveliyor , ulan sen beceripte gol atamıyorsun boş konuşacağınıza sadece bi tane golcü alsaydınız biçok şeyi değiştirirdi.. Bu zihniyetteki yöneticiler sayesinde Trabzonspor bu kadar küçüldü ve küçülmeye devam ediyor..

yorumsuz6117
17.10.2016, 12:19
Son 6 maçta 1 galibiyet 1 beraberlik 4 mağlubiyet almışız altı maçta attığımız gol (1).. Trabzonspor yöneticisi utanmadan çıkıp '' taraftarın coşkusu iyi bir Trabzonspor görülmeye değerdi '' gibi şeyler geveliyor , ulan sen beceripte gol atamıyorsun boş konuşacağınıza sadece bi tane golcü alsaydınız biçok şeyi değiştirirdi.. Bu zihniyetteki yöneticiler sayesinde Trabzonspor bu kadar küçüldü ve küçülmeye devam ediyor.

UĞUR DURTAŞ
17.10.2016, 12:20
Ali Palabıyık
geçen sezon rize maçında 2 dakika içerisinde elle oynayan 3 rizeliyi görmedi,göremedi görmek istemedi
penaltı vermemek için direndi.
eleştirildi,epeyce dinlendirildi.
**
aynı palabıyık
dün akşam 20 metreden suk kun hakkettiği ayağa basmayı gördü, tv den izlerken lehimize zannettim ama ağır çekimde izlediğimde
hakemin doğru karar verdiğini gördüm.
aytaçın hakkettiği ikinci sarıyı gördü,çaldı ve kırmızıyı gösterdi.
eyvallah doğru kararlar verdi.iyi yönetiminden dolayı tebrik ediyoruz.
**
hakemler görmek istediğini görüyorlar çok net.
adamın iki dudağı arasındayız.

UĞUR DURTAŞ
17.10.2016, 12:21
Ali Palabıyık
geçen sezon rize maçında 2 dakika içerisinde elle oynayan 3 rizeliyi görmedi,göremedi görmek istemedi
penaltı vermemek için direndi.
eleştirildi,epeyce dinlendirildi.
**
aynı palabıyık
dün akşam 20 metreden suk kun hakkettiği ayağa basmayı gördü, tv den izlerken lehimize zannettim ama ağır çekimde izlediğimde
hakemin doğru karar verdiğini gördüm.
aytaçın hakkettiği ikinci sarıyı gördü,çaldı ve kırmızıyı gösterdi.
eyvallah doğru kararlar verdi.iyi yönetiminden dolayı tebrik ediyoruz.
**
hakemler görmek istediğini görüyorlar çok net.
adamın iki dudağı arasındayız

bariskaratas
17.10.2016, 12:58
Cardozo dışında eksiğimiz yok. stoper ve sağbek saymıyorum. o standart

bariskaratas
17.10.2016, 13:01
Cardozo dışına eksik yok. sağbek ve stoper kangren onları saymıyorum

UĞUR DURTAŞ
17.10.2016, 13:03
hafız rize bu akhisardan daha tehlikeli takım

**
katılıyorum size,

ligin en etkili topunu şenol hoca yönetimindeki bjk oynuyor.
rize bjk maçında son sanayide gol attı bjk,
rize akhisardan daha kuvvetli bir takım.

BERBATOV61
17.10.2016, 13:08
orta sahaya ekici ile okayı yazarak iskelet kuran adamların beğendiği takımın ligde bu halde olması gayet normal

Bud Spencer
17.10.2016, 13:15
baskili oynadik, oyunu forse ettik, agresiftik ve kazanmayi cok istedik
gecen sene rize'ye karsi oynadigimiz mac'tan sonraki en iyi oyunumuzdu
durica tam bir lider, ayagi bir merkez ortasaha oyuncusu kadar iyi
zeki'yi sevmesemde, dünki performansindan dolayi kutluyorum...durica ile beraber takimin en iyisiydi, hakkini verelim
aytac'i begendim...biraz daha akilli oynamali
bero herzamanki gibi iyi basti, fakat biraz daha aktif olmali
digerleri idare etti

fakat oyun ne kadar iyi gözüksede, organize ve akilli atak yapamadik malesef, "ürettigimiz" pozisyonlar baski ve pres sonucu gelismelerdi sadece...umarim bu enerjik oyunu sezonun diger maclarina yayip, daha organize sekilde (devre arasi merkez, 10 numara transferiyle) atak yapabiliriz.

ben memnunum

asilhamsi
17.10.2016, 13:30
Kısaca teknik ekip secimi ve kadro yapılanması tamamen yanlıs.Bunu skor endeksli soylemiyorum.Sırf ucuza oynuyor diye ptt seviyesindeki zeki,yumlu ve akbası takımda tutmak abes.

Takımda net santrafor,6 numara,10 numara ve forvet eksikligi bariz belli oluyor.Bu saydıklarım olmadan omurga olusturmak imkansız.

Onun dısında bekler berbat,stoperde durica dısında ugur sadece alternatif olacak adam.Takım Aykut Demir in kotu performansını dahi arıyor.

Sag bekte cavandanın eksikleri oldugunu soyluyorduk,ondan cok daha dusuk kalibrede zeki ile deva ediyoruz.

Sag acık oynamıyor dedigimiz sefa kadar dahi alrernatifimiz yok.Forvetlerin hepsini topla bir adam cıkmıyor.

Bu takım malesef eger gerekli tedbirler alınmazsa yık boyu 10-18 aralıgında dolanır.İnsallah daha kotu duruma dusmez.

asilhamsi
17.10.2016, 13:31
Kısaca teknik ekip secimi ve kadro yapılanması tamamen yanlıs.Bunu skor endeksli soylemiyorum.Sırf ucuza oynuyor diye ptt seviyesindeki zeki,yumlu ve akbası takımda tutmak abes.

Takımda net santrafor,6 numara,10 numara ve forvet eksikligi bariz belli oluyor.Bu saydıklarım olmadan omurga olusturmak imkansız.

Onun dısında bekler berbat,stoperde durica dısında ugur sadece alternatif olacak adam.Takım Aykut Demir in kotu performansını dahi arıyor.

Sag bekte cavandanın eksikleri oldugunu soyluyorduk,ondan cok daha dusuk kalibrede zeki ile deva ediyoruz.

Sag acık oynamıyor dedigimiz sefa kadar dahi alrernatifimiz yok.Forvetlerin hepsini topla bir adam cıkmıyor.

Bu takım malesef eger gerekli tedbirler alınmazsa yık boyu 10-18 aralıgında dolanır.İnsallah daha kotu duruma dusmez.

Hasanu
17.10.2016, 13:57
Sakat sakat oynayan değil.Sakatmış gibi numara yapan stoperle oynadı Akhisar.Zannediyorum ki sen yayıncı kuruluşta sakatlık numarasıyla yerde kıvranırken arkadaşına göz kırptığını görmedin.

Hasanu
17.10.2016, 13:58

Sakat sakat oynayan değil.Sakatmış gibi numara yapan stoperle oynadı Akhisar.Zannediyorum ki sen yayıncı kuruluşta sakatlık numarasıyla yerde kıvranırken arkadaşına göz kırptığını görmedin.

Hasanu
17.10.2016, 14:01
Bence bu takıma gelecek seneye kadar Castillo,M.Demir,Bero,Okay,İbanez kesinlikle öyle ya da böyle monte edilmelidir.

Bud Spencer
17.10.2016, 17:16
Ayrica fatih'in oyle muthis bir performans gösterdigine inanmiyorum.
Okay'in aşirtmasi ve iki tane zor yan top haric zor bir top gelmedi kalesine...bizim son vuruş acizligimiz/şanssızligimiz vardi biraz

sasone
17.10.2016, 21:16
Bu takımın geleceği Yazıcı, Ramil,Ömür ve Okay gibi futbolculardır,yapılanma yılında bile bu kadroda yeterli süreyi alamadıkları müddetçe işte böyle sahada başı kesilmiş tavuk gibi koşar,gerekli zeka ve yetenek olmadığı için bir tane gol atamazsın,sonra da kendini iyi oynadık yalanıyla eğlendirirsin.
Akıl var,mantık var,rakibin bu kadar pısırık ve defansa yatıp,1 puan için oynadığı maçta bile gerekli olan golü bulamayan takımdan bir gelecek bekleyemezsin,geleceği olan takım ne eder eder,bu maçtan galip ayrılmasını bilecek zekayı ortaya koyardı.
5 gün tatil verenlerin de yatacak yeri yok,takım bu haldeyken,iyi oynadık diye kendini kandıran yöneticinin de.

Tolga Okumuş
17.10.2016, 22:34
Bizden çok daha kötü bir takıma karşı oynadık.
Galip gelemeyişimiz %60 şanssızlıksa geri kalan kısmı da beceriksizlik.
Akbaş'ın kalenin dibinden gol yapamaması sonrasında yandaki boş koltuğa öyle bir vurmuşum ki sonraki dakikalarda bilek ağrısından maça odaklanamadım.

İyi oynadık gibi görünebilir,zaman geçtikçe bu takım daha da iyi olabilir fakat asla ama asla üst düzey bir futbol uzun vadede oynayamaz.
Keşke Trabzonspor bir sonraki hafta da aynı oyunu oynayacak izlenimi verse ama aklıma Konya ve sonrasında ki Karabük maçı geliyor.

Bir kere kaleci Onur'un artık topu oyuna sokma konusunu aşması gerekiyor. Yani vurduğu top bize gelmiyor,orta sahayı zor geçiyor,kısa düşüyor vs. Böyle devam ederse yakın zamanda bu şekilde absürd bir gol yiyeceğimizi düşünüyorum.

Beklerimiz kesinlikle bizim seviyemizde değil. İyi niyetle mücade ediyor olabilirler ama olmaz.Günümüz futbolunda beklerin bindirmeleri ve ortaları çok önemli ama bizdeki iki bek arkadaşımız maç boyunca bir tane orta yapamadılar.Hem de çokda uygun pozisyonlarda.Bu seviyedeki futbolcularla bir adım ileriye gidemeyiz.

Stoperde Uğur'da aynı şekilde.Kesinlikle Trabzonspor'un futbolcusu olamaz. Biraz güçlü bir rakipte hemen sırıtacak,avrupa maçlarında asla fark yaratamayacak ve hiçbir zaman milli takım seviyesinde bir stoper olamayacak.Klasik orta sıra anadolu takımı oyuncusu olarak kariyerini sonlandıracak.

Aytaç çok iyi başladı kötü bitirdi.Okay iyi katkı yaptı ama bir hafta sonrası için aynı oynar diyemiyorum.Onazi'de bir isteksizlik var.

Castillo'nun zamanla iyi olacağını düşünüyorum.

Suk bitirmeye yakın.Halbuki videolarında ceza sahasında çok iyi çalım atabilen biri izlenimi veriyordu.

N'doye haftaya formayı alır gibi.Girdikten sonra çok iyiydi.Keşke daha önce alınsaydı oyuna.

Özet geçecek olursam;

Trabzonspor bu sene bu futbolcu kadrosuyla başarılı olamaz.Bir maç kazanırız iki maç kaybederiz,üç maç kazanırız sonraki maç sahadan siliniriz gibi sezon böyle biter.Avrupa'ya katılacağımızı da düşünmüyorum.(Türkiye Kupası hariç)

Trabzonspor bu şekilde elindeki çürük elmaları eleyerek 2 ya da 3 sene sonra güzel bir kadro kurabilir fakat taraftar,yerel medya,eski futbolcular,derin Trabzonspor'un bu kadar sabırlı olacağını ve izin vereceğini sanmam.

Uluhan
18.10.2016, 06:03

Haklısın ancak bu sadece bu devreye has sancılı bir geçiş süreci ile sınırlı kalacak.

Eğer sürdürübeliri bir sistem oluşturursak ; artık 6-7 sezonda bir kafaya oynayabilecek kadro kurma dönemleri bitecek.

Her sene kafaya oynayacağız ; elden çıkardığımız bir futbolcunun ardından 10 sene ağıt yakmayacağız. Nihayi tadavi istiyorsak bu dönem dişimizi sıkacağız.

Kaldı ki , Ersun Hoca saçmalıyor yoksa takım daha potansiyelli.

Ibanezi kullanmaycaksan Yusuf u kullan (yada Gürayı)
Zeki olmuyosa orda Gurayı dene bi , yıllarca solbek oynamıs , 1.5 senede sag kanat
Suk bu takımda sag tarafta oynayabilecek hız ve mucadele gucune sahip tek forvet
Görünen o ki 4231 oynayacaksak o forvet Ndoye ( belki Ramil) olacak. Muhammet in formu çok kötü.

Hoca kamp döneminde yeterince tanıyamamış oyuncuları , ukalaca bir yorum gibi gelebilir ama hiç kusura bakmasın durum bu

------------------Onur----------------
Güray----Uğur----Durica----Yusuf

------------Okay--------Onazi--------
Suk---------------Bero---------Castillo

--------------------Ndoye----------------

Bu kadro 4231 de 442 de oynar.

--------------------Onur--------------------
Güray----Uğur-------Durica----Yusuf

----------------Okay----Onazi------------
Bero--------------------------------Castillo

----------Suk(Mami)--------Ndoye-----

Uluhan
18.10.2016, 06:12
.....................onur
..pied....roncaglia...durica(serdar)...ibanez
................onazi..castro
.....kaddouri.....bero.........castillo
.....................eren

şu kadroyu da kurabilirdik çok uzak değildi, oyuncular bonservissizdi ama gelmediler. önümüzdeki sene için serdar castro kaddouri bonservissiz, iyi bir forvet, hızlı bir stoper, sağbek almamız gerekiyor. forvet arkası ve kanatlar için yine genç oyuncu araştırılabilir. belli bir sistem oturur o zamana kadar. takımın direnci mücadele gücü belli seviyeye gelir. bu oyuncular da yıldız gibi etki eder. başka oyuncular da olabilir. belli bir altyapı oturtmadan 30'luk oyuncuları toplamak da işe yaramıyor, takım olamıyorlar.

o kadroyu kursak bile Ersun Hoca , Onazi ve Castrodan sadece birini oynatırdı. İbanezi zaten kesiyor ve Bero yerine Ekici'yi oynatırdı :)

HOPA'LI TS'Lİ
18.10.2016, 08:34
Ah Mustafa Akbaş ah, kaleye 2 m mesafede ayağına gelen o topa son gücünle abansan şimdi 3 puan cepteydi.

7 haftada 3 gol efsaneye yakışmıyor.

tonya55
18.10.2016, 09:39
ozaman ffp yoktu kulübü borc batagına sokanlardan biride sadri dir.

artvints
18.10.2016, 09:42
herşeyi anlarım da aykut demir'i nasıl aradığımızı anlamıyorum.

bariskaratas
18.10.2016, 10:01
cardozo tek eksik :)

Mert Oğuzlu61
18.10.2016, 11:07
ozaman ffp yoktu kulübü borc batagına sokanlardan biride sadri dir.

Borç batağına girdiğimiz dönem, 2012 sezonu öncesi yapılan transferler ile alakalıydı. Ne olduysa 2011 sezonu bitiminde oldu, Selçuk gitti diye bütün takımı komple yolladılar. Özellikle yıllık ücretlerde ve bonservis ücretlerinde artış oldu.

Şampiyon olmamıza izin verselerdi, borç felan kalmayacaktı. O travmadan sonra herkes saçmaladı. Sadri Şener ilk döneminde yapması gereken transferleri yaptı, güzel iskelet kurdu. Ne kadar ekmek o kadar köfte. O kadroyla başarı geldi ama kaçan şampiyonluk sonrası 2. kere anlamsız bir revizyon denemesi yaptılar, buda onların sonu oldu. Üstelik CL den 20m euro para gelmişken yapılan yanlış transferler, yüksek ücretler... Hiç iyi yönetemediler o süreci ama zaten sistem onları yemeye çalışıyordu, 3 Temmuz sonrasında Sadri nin Ts başında kalmasını istemediler, ilk fırsatta onuda Şenol Güneş i de götürdüler.

tonya55
18.10.2016, 11:10
Borç batağına girdiğimiz dönem, 2012 sezonu öncesi yapılan transferler ile alakalıydı. Ne olduysa 2011 sezonu bitiminde oldu, Selçuk gitti diye bütün takımı komple yolladılar. Özellikle yıllık ücretlerde ve bonservis ücretlerinde artış oldu.

Şampiyon olmamıza izin verselerdi, borç felan kalmayacaktı. O travmadan sonra herkes saçmaladı. Sadri Şener ilk döneminde yapması gereken transferleri yaptı, güzel iskelet kurdu. Ne kadar ekmek o kadar köfte. O kadroyla başarı geldi ama kaçan şampiyonluk sonrası 2. kere anlamsız bir revizyon denemesi yaptılar, buda onların sonu oldu. Üstelik CL den 20m euro para gelmişken yapılan yanlış transferler, yüksek ücretler... Hiç iyi yönetemediler o süreci ama zaten sistem onları yemeye çalışıyordu, 3 Temmuz sonrasında Sadri nin Ts başında kalmasını istemediler, ilk fırsatta onuda Şenol Güneş i de götürdüler.
alakası yok sampiyonlar ligi primlerini katılım ücretlerini aldık selcuk zaten gidecekti.burakı resmen baskan gs ye peskes cekti iho ile yanlıslar devam edlidi muharrem usta bu kulübün 1 lirasını sokaga atmıyor insallah sonuna kadar devam.

Mert Oğuzlu61
18.10.2016, 11:14

Tolunay Kafkas niye yalan söylesin ? Adam sahada yürürken sekiyordu, 2 iğne yapmışlar da sahaya sürmüşler. Bitik halde olduğu her halinden belliydi. İşi gücü yok 90 dk sakat numarası mı yapacaktı, maç öncesi zaten oynamayacak deniliyordu sakattı. Adam yok diye iğneyle sahaya çıkardılar ve bu takıma karşı 4-5 pozisyona girdik diye seviniyoruz... Yenmemiz gerekiyordu, ligin en kötü takımıyla oynadık ve bunları bile yenemedik.

Mert Oğuzlu61
18.10.2016, 11:24
alakası yok sampiyonlar ligi primlerini katılım ücretlerini aldık selcuk zaten gidecekti.burakı resmen baskan gs ye peskes cekti iho ile yanlıslar devam edlidi muharrem usta bu kulübün 1 lirasını sokaga atmıyor insallah sonuna kadar devam.

Ben CL parasını almadık mı dedim ? Selçuk zaten gidecekti diğerleri hiçbir yere gidemezdi, Egemen de kalmak istiyordu onunda niye gittiği malum. Selçuk gitti diye tarihimizin en iyi kadrolarından birini kısa sürede dağıttık. Sadece Selçuk un yerine iyi birini alsak sonraki sene yine şampiyonluğa oynardık. Ayrıca Burak o sezon gitmedi.

Ben Zokora, Adrian, Sapara, Vittek, Henrique vs.. saçma sapan adamlara dünyanın parasını bastıkları yazdan bahsediyorum, ne olduysa o yaz oldu, 2011 sezonunun bittiği, 2012 sezonu öncesi transfer dönemi... O döneme dek para sıkıntımız yoktu, borç halledilebilir durumdaydı. Hepten de borçsuz kulüp olamazsın, borç olmasın diyorsan hedefin felan olmayacak Gbirliği gibi ortalarda dolanacaksın. Borcu döndürebilmek önemli, bunu en iyi Bjk yapıyor. En iyi yönetim şuan onlarda.

Usta kulübün 1 lirasını sokağa atmıyor ama sportif başarısızlık devam ederse onu ilk kongrede sokağa atacaklar. Buda bir gerçek. Arkasında Hekimoğlu gibi sadece 10 oyla seçim kaybetmiş güçlü bir aday var.

Erman Aydın
18.10.2016, 11:36
http://www.mackolik.com/Puan-Durumu

Son maçın değil 7 haftanın tamamından gelen veriler. Göreceğiz ki kadro daha da oturduğunda pas yüzdeleri de artacaktır. Olumlu giden bir oluşuma sabır gösterilmeli.Öncelik iyi oyun, skor gelecektir önünde sonunda...

Buğra Çora
18.10.2016, 11:49
bence beraberlik galibiyetten daha iyi bir sonuc. Neden derseniz, takimin daha bir sörü eksigi var ve maci kazansaydik bi rahatlik cökecekti takima, oyuncu sisirilecekti ve eksikler unutulacakti. Herseyde bir hayır var diyelim...

Buğra Çora
18.10.2016, 12:04
http://www.mackolik.com/Puan-Durumu

Son maçın değil 7 haftanın tamamından gelen veriler. Göreceğiz ki kadro daha da oturduğunda pas yüzdeleri de artacaktır. Olumlu giden bir oluşuma sabır gösterilmeli.Öncelik iyi oyun, skor gelecektir önünde sonunda...

başarılı paslarda sıkıntımız var. bu maçlarda beli oluyor. orta saha top kaybettiğinde veya hatalı pas yaptığında bu rakibe atak olarak yansıyor. Ve buda bizi çok feci etkiliyor..
Herşey orta sahayı ve kanatları işaretliyor ama biz haleda çözümü forvette ariyalim.

UĞUR DURTAŞ
18.10.2016, 16:56
Ayrica fatih'in oyle muthis bir performans gösterdigine inanmiyorum.
Okay'in aşirtmasi ve iki tane zor yan top haric zor bir top gelmedi kalesine...bizim son vuruş acizligimiz/şanssızligimiz vardi biraz

**
Aşağıdaki yazıyı dün yazmıştım.
**
dün akşam maç sonu,
hem çok mutluydum,hemde çok üzüntülü,
sonradan girenler dahil tüm takım istekliydi,arzuluydu,
en önemlisi mücadeleyi eksik kalmamıza rağmen bırakmadılar.bravo devamlı böyle diyorum.
üzüntüm golün gelmemesi oldu.
**
sezon başından beri gol vuruşlarında ciddi sıkıntılar çekiyoruz.
dün akşam okayın aşırtma vuruşunun haric,ndeki tüm vuruşlarımızı
2.lig 3 lig kalecileri bile zorlanmadan çıkarır düşüncesindeyim.
rakip kaleci fatih yere göğe sığdırılamadı,
mustafa akbaş bir metreden topa laubali yumuşak vurmayıp allah ne verdiyse vursaydı,o top fileleri delerdi,fatihi içeri sokardı,
dönen topta zor pozisyonda suk tamamladı,ama top çok zayıf geldiği için kaleci zorlanmadı,
uğur normalde akhisarda ve geçen sezon osmanlıda çok iyi hava toplarına çıkıyordu,golleride vardı,
uygun pozisyonda dün akşam inanılmaz kötü bir kafa vuruşu yaptı,bilinçli bir şekilde o topa kafyı vursaydı gol olasılığı çok yüksekti.
bero sol ayğıyla vurduğu toplar antreman maçında yaşı ufak çocuklara böyle vuruşlar yaparlar,
daha sert ve köşelere vurulan toplar değil bu vuruşlar,
castillo ters çalımı atıyor fatih çıkarıyor
aynı şey ekici içinde geçerli,
vuruyor kaleci çıkarıyor,sonra bizimkiler allah allah diyip şaşkınlıklarını dile getiriyorlar.
**
lütfen arkadaşlar dikkat edin,
okayın vuruşu hariç,fatihin çıkardığı toplarda
fatih hiç ama hiç hareket etmiyor üzerine gelen topları çeliyor,
ayağı oynamıyor,uçmuyorda yüzüne gelen topu çeliyor.
sen vur bakalım köşelere fatih çıkarıyomu çıkarmıyomu,
gol vuruşlarımız da ciddi bir beceriksizlik söz konusu
fatih hikaye.

tonya55
18.10.2016, 18:16
Ben CL parasını almadık mı dedim ? Selçuk zaten gidecekti diğerleri hiçbir yere gidemezdi, Egemen de kalmak istiyordu onunda niye gittiği malum. Selçuk gitti diye tarihimizin en iyi kadrolarından birini kısa sürede dağıttık. Sadece Selçuk un yerine iyi birini alsak sonraki sene yine şampiyonluğa oynardık. Ayrıca Burak o sezon gitmedi.

Ben Zokora, Adrian, Sapara, Vittek, Henrique vs.. saçma sapan adamlara dünyanın parasını bastıkları yazdan bahsediyorum, ne olduysa o yaz oldu, 2011 sezonunun bittiği, 2012 sezonu öncesi transfer dönemi... O döneme dek para sıkıntımız yoktu, borç halledilebilir durumdaydı. Hepten de borçsuz kulüp olamazsın, borç olmasın diyorsan hedefin felan olmayacak Gbirliği gibi ortalarda dolanacaksın. Borcu döndürebilmek önemli, bunu en iyi Bjk yapıyor. En iyi yönetim şuan onlarda.

Usta kulübün 1 lirasını sokağa atmıyor ama sportif başarısızlık devam ederse onu ilk kongrede sokağa atacaklar. Buda bir gerçek. Arkasında Hekimoğlu gibi sadece 10 oyla seçim kaybetmiş güçlü bir aday var.
besiktasın bir seyi cevirdigi yok borcu 2 milyar makyajlı blancolar iste .ustaya sonuna kadar sabredilmeli hemen olmaz bazı seyler

umitçebi
19.10.2016, 15:06
nevzat neye göre futboldan anlıyor bir anlatsana ? bu işler zeka ile olsaydı IQ testi ile hoca arardık ozaman , bir adam iyi hamburger satıyor en zeki 40 adam listesinde tabi futboldan anlıyor diyen birinin gelip burada futbol yorumlaması internetin zararlı yanlarından biri

Oturup iki muhabbet ettinmi adamla Futbol üzerine?Sen neye göre futboldan anlamıyoır diyorsun?İdda sahibi sensin sen ispatla anlamadığını?

BERBATOV61
19.10.2016, 16:36
Oturup iki muhabbet ettinmi adamla Futbol üzerine?Sen neye göre futboldan anlamıyoır diyorsun?İdda sahibi sensin sen ispatla anlamadığını?

ispat istiyorsan aç puan durumuna bak nevzatın kurduğu takımın olduğu yeri gör harcadığı parayı gör 7 haftada ortalaması 1 paun halen daha anlıyor diyorsan kendini futboldan uzak tutacak uğraşlar edin

Emre EFENDİOGLU
20.10.2016, 09:02
7 Haftadır daha bir tane maçı izleyemedim düğünden nişandan. (Gerçi bu yüzden şanslı olduğum söyleniyor)
Özeti izledim az önce, en az 5 atmamız gereken maçtan yine 1 puanla dönmüşüz. Nedir bu gol atamama sorunu anlayamadım, Akhisar'ın bir tane pozisyonu yok.

Reha
20.10.2016, 18:51
Öncelikle takım bugün bu eleştirileri hak etmediğini düşünüyorum. Sonrasında ise merak ettiğim bir konu var. İlk saydıklarınız utanılacak adamlarken, neden maç boyu bir etkinliklerini göremediğimiz Castillo ve Onazi'nin sorunu psikolojik oluyor? Böyle rasyonaliteden uzak ve adam kayırıcı eleştirilerin bize bir fayda sağlayacağını düşünmüyorum.

Sevgili dostum 30 yıllık futbol izleyicisiyim..Kendime göre bir futbol birikimim var..Ama bu birikimi olmayan bir adam bile ilk saydığım yeteneği olmayan,kapasitesi sınırlı futbolcuları kendi halı saha takımına bile koymazlar.

Önazi ve Castillo defalarca izlediğim adamlar,kaliteleri var ama bu şehir onları bile etki altına aldı. Okay'ın kapasitesi var ama daha pişecek ve olmaya başlıyor; N'Doye hem karakterli hem de kapasitesi gizli bir adam; ikinci baharını yaşayacak...bakalım olacakmı?

Yani kısacası ikinci saydıklarım yani yabancılar bi kaç maç böyle olabilir ama sana maçta kazandırabilirler tek başlarına...oysa yerlinin yerlisi arkadaşlar bir ömür o kapasitenin üstüne çıkamazlar...İlla yerlinin yerlisi istiyorsan bak Abdülkadir orada;söyle hocana biraz rasyonel düşünsün...:cool:

umitçebi
20.10.2016, 22:50
ispat istiyorsan aç puan durumuna bak nevzatın kurduğu takımın olduğu yeri gör harcadığı parayı gör 7 haftada ortalaması 1 paun halen daha anlıyor diyorsan kendini futboldan uzak tutacak uğraşlar edin
Nevzat askerlik arkadaşın sanırım...Neyse..

7 haftada futbol denen takım oyununda 4 kıtadan futbolculardan barça oyunu bekleyıp lıgı surklase etmelerını beklemkde muthış bır futbol bılgııs gerektırıyor sanırım..

Doğru soyluyorsun,Nevzat başkan kurdu takımı.100 mılyon euroluk butçeyle bunları aldı..Soylencek çok şey var hocam.Bakış açısı..Sen bu bakış açısıyla baktığın surece ne anlatsak boş.Sen puan durumuna bakmaya devam et.

Mücahit Tüfekçi
21.10.2016, 00:13
Birilerini veya takımı eleştirirken "sadece" puan durumuna bakmak çoğu kez yanıltıcı olur fenerin elindeki kadro bu kadar kötü oynayacak yada ligde 7 haftada 9 puan alacak takimmi yada basaksehirin lider olması olağanüstü bir kadrolarinin oldugunu gostermez ustaninda dedidigi gibi bu takımın asil sorunu senelerdir takim olamamak bu sorunu astigimizda bu kadronun ligin en kötü kadrosu olmadigini gorecegimizi düşünüyorum..

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BERBATOV61
21.10.2016, 01:08
Nevzat askerlik arkadaşın sanırım...Neyse..

7 haftada futbol denen takım oyununda 4 kıtadan futbolculardan barça oyunu bekleyıp lıgı surklase etmelerını beklemkde muthış bır futbol bılgııs gerektırıyor sanırım..

Doğru soyluyorsun,Nevzat başkan kurdu takımı.100 mılyon euroluk butçeyle bunları aldı..Soylencek çok şey var hocam.Bakış açısı..Sen bu bakış açısıyla baktığın surece ne anlatsak boş.Sen puan durumuna bakmaya devam et.

nevzatın taraftara saygısı olmadığı için benimde ona saygı duymama hakkım var askerlik arkadaşım olması gerekmiyor

Ayrıca dünyanın neresinde olursa olsun ligin büyük takımlarından biri 7 maçta 7 puan alırsa eleştirilir. Sizin gibi düşünenleri haklı çıkartacak bir oyun varsa sahada dersinki bu takım şansız hayır kardeşim bu takım kötü yönetiliyor nevzat denen futbol uleması 1 yıllığı 1.5 milyon uero civarı para verip suk u getiriyor forvet diye sonra gol atamıyoruz atamayız tabi takımın hocası takıma oyun planı oturtmamış kimin nerede oynayacağı 7 hafta olmuş belli değil takımda en yetenekli oyuncu dünyanın diğer ucundan gelmiş onuda ersun bir oynatıyor bir oynatmıyor sonra puan durumuyla eleştirme. Neyle eleştireyim sahada neyi savunacaksın bana iyi defans yapıyor mu takım ? İyi top yapıyor mu ? İyi hucum yapıyor mu ? Onada bahaneniz hazır daha 7 hafta oldu biz ilk defa mı yeni kadro kuran takım görüyoruz dünyada bunu bir biz mi yaptık ? Karabük kadar planımız programımız yok mu ? Sırf bu yaz 11 milyon euro harcan mış ama biz 7 hafta da 7 puanı normal görelim öylemi ? Nevzatı gönderip yerine ben geçecem sanki bu adam anlamıyor bu işten futbol sevmek futboldan anladığını göstermez sadri şener döneminde de anlamıyordu halen daha anlamıyor adrian jaja dan iyi diyen adamın anladığı futboldan ne olur Allah aşkına. Birde alay eder gibi demez mi onazi mi biliyordunuz diyor. 100 milyon euro falanda gerekmiyor bu sezon en çok para harcayan 3.veya 4. Takım olmamız lazım EPL değil burası 11 milyon euroyu 5 sene de harcayamayan takımlar var bu ligde

umitçebi
22.10.2016, 00:27
nevzatın taraftara saygısı olmadığı için benimde ona saygı duymama hakkım var askerlik arkadaşım olması gerekmiyor

Ayrıca dünyanın neresinde olursa olsun ligin büyük takımlarından biri 7 maçta 7 puan alırsa eleştirilir. Sizin gibi düşünenleri haklı çıkartacak bir oyun varsa sahada dersinki bu takım şansız hayır kardeşim bu takım kötü yönetiliyor nevzat denen futbol uleması 1 yıllığı 1.5 milyon uero civarı para verip suk u getiriyor forvet diye sonra gol atamıyoruz atamayız tabi takımın hocası takıma oyun planı oturtmamış kimin nerede oynayacağı 7 hafta olmuş belli değil takımda en yetenekli oyuncu dünyanın diğer ucundan gelmiş onuda ersun bir oynatıyor bir oynatmıyor sonra puan durumuyla eleştirme. Neyle eleştireyim sahada neyi savunacaksın bana iyi defans yapıyor mu takım ? İyi top yapıyor mu ? İyi hucum yapıyor mu ? Onada bahaneniz hazır daha 7 hafta oldu biz ilk defa mı yeni kadro kuran takım görüyoruz dünyada bunu bir biz mi yaptık ? Karabük kadar planımız programımız yok mu ? Sırf bu yaz 11 milyon euro harcan mış ama biz 7 hafta da 7 puanı normal görelim öylemi ? Nevzatı gönderip yerine ben geçecem sanki bu adam anlamıyor bu işten futbol sevmek futboldan anladığını göstermez sadri şener döneminde de anlamıyordu halen daha anlamıyor adrian jaja dan iyi diyen adamın anladığı futboldan ne olur Allah aşkına. Birde alay eder gibi demez mi onazi mi biliyordunuz diyor. 100 milyon euro falanda gerekmiyor bu sezon en çok para harcayan 3.veya 4. Takım olmamız lazım EPL değil burası 11 milyon euroyu 5 sene de harcayamayan takımlar var bu ligde

Önce bazı yerleri düzelteyim.7 haftada 7 puanı bende eleştiriyorum.Mutluluktan sokaklarda koşmuyorum.7 puanı normal gorelım falan da demedım.Ama sahaya vicdanlı baktığın zaman takımdaki düzelmeyi görmemek imkansız..Ha aksayan yerlerı yokmu tabıkı var..Ama bu takım uzerındekı stresı sıkıntıyı Karabukle kıyaslamak çok yanlış...Gol yedıkten sonra dağılma bu takımın en buyuk problemı..Buda tabı o sıkıntılı akıkalarda oyunda sazı elıne alıcak yıldız bır ortasaha yokluğu nedı ıle oluyor.Bırde takım çok genç ve bırbırını yenı tanıyor.Ha şu var.Ersun hocada hata yapıyor tabıkı..Mesela ndoye ıle başlamalıydı bence ama Suk la başladı..Suk bal yapamayan arı gıbı koştu durdu..Bunların hepsı Nevzat Aydın ın futboldan anlamadığı sonucunu doğurmaz.Taraftara saygı konusuna gelınce.Taraftarı ıle muhatap olma konusunda ben boyle ıyısını gormedım.Saygı lı soru sormakla bılmış gıbı ığneleme arasında fark var.Adam saygılı adam gıbı sorulan sorulara adam gıbı cevap verıyor.Sen adama kınayelı laf sokarak konuşursan oda sana laf sokar.Olay bundan ıbaret.Ama suç onda nıye muhatap oluyorsun kı..Sen tweeterda alı koçla ılhan ekşıoğlu ıle konuşan bı fb taraftarı veya fıkret orman la konuşan bjklı yada lebent nazıfoğlu ıle konuşan bı gs lı gordun mu?Adamlar muhatap olmuyor bıle..Futbolda hele kı bu şekılde genç ve yenı kurulan bır kadroda 7 haftada hemen sonuç veren alıp goturen bır takım yok..Olamazda..Ama takım olma yolunda ışık verır..Bu takımda vıcdanlı bakarsan o ışığı verıyor..Sureklı bardağın boş tarafını gormek ıstersen..Ne anlatırsak anlatalım hep olumsuzu goreceksın..