PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 7. Hafta | Trabzonspor 0-0 Akhisar Bld | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8

jairzinho
16.10.2016, 21:29
çift ön libero olmaz

yusuf ve bero forvet oynamalı.net

yorumsuz6117
Dua edelim gs bjk arası Rize ile oynuyoruz..

tonya55
haftaya galatasaray macı var bu savunma brumayı nasıl durduracak işimiz cok zor.

orhan42
16.10.2016, 21:30
Bu haftanın baykuşu da jairzinho galiba..yeter da,tamam anladık,takım kötü,Ersun defolsun !!!

umitçebi
16.10.2016, 21:30
Ligin en kötü takımlarından olan Akhisar ki Rodellega haricinde.

Skor tehdidi Özer ve Ömer Bayram olan bir takıma karşı kazanamamak üzüntü vermeli.

2. yarının ilk 15 dakikasında kaos futbolu ile oluşan pozisyonları öldürmek lazımdı.

Neyse Konyaspor maçının diyeti ödenmiş oldu.

Lutfen hangi kritere göre en kotu takım olduğunu soylermısın?Sanırım gs ye tek kale oynadığı maı ve dıper maçları ızlemedın?

artvints
16.10.2016, 21:31
şu maçın izahı gerçekten iyi oynadık kazanamadık değil. en kilit noktalarda oyuncular acayip acayip hareketler yapıyor kitleniyorlar. topu şişirip şişirip rastgele önümüzde kalmasıyla geçmez bu lig. doğru düzgün pozisyon alıp baskı yapsak neyse, herkes kendi başına koşuşturuyor, bu şaşkınlık rastgele oluşan pozisyonlara da yansıyor. bu kadar acemilik uyuşukluk yakışmıyor takıma.oyuncular hiç konsantre değiller pozisyonlara. hepsi başkasının iş yapmasını bekliyor, özgüven yok.

Uluhan
erkan zengin cardozo

Erkan Zengin kanatta el freniydi.

Cardozo da kendi geri gelmek istemedi

Mert Acar
aytaç iyimi oynadı kötümü

biri iyi biri kötü diyor

ama ilk yarı 3 sarı kart gördük ben yazdım

en tehlikeli aytaç diye

adam hırsına kurban gidiyor

Aytaçtan birşey olmaz o fizikle.Topu alıp,belini döndürene kadar maç bitiyor.Çok ağır ve yavaş.Gereksiz cok top kaybediyor.Top çıkaramıyor.Tek yaptığı topu alıp stoperlere vermek.Haftaya oynamayacak olması sevindirici.

Şanlı SanMarino
Hoca değişikliği katkı getirmez,

Hoca kalacak, Başkan kalacak,

Ancak yönetim değişecek,

Trabzonspor'da para değil akıl üstün olacak,

Samimi insanlar göreve gelecek,

Sonrası kolay,

Kimse Lafonten'den masallar anlatmasın,

Transferler fiyasko, rezalet ötesi.

umitçebi
16.10.2016, 21:32
gs bize acımaz.. Neyse ki sonra ki hafta komşumuz Rize imdadımıza yetişecektir bi nefes alırız.. :)

Acımasına ıhtıyacımız yok..Akhısar gs maçnı bı ızle anlarsın...Sadece hakem adaletlı yonetsın yeter..En kotu berabere kalırız

Mert Oğuzlu61
16.10.2016, 21:33
http://image.prntscr.com/image/2953112d04b943b381f4690b09c1db87.png

ilyskm
Bu transferler Usta' yı götürür

Sent from my iPhone using Tapatalk

jairzinho

hafız rize bu akhisardan daha tehlikeli takım

tonya55
16.10.2016, 21:34
Erkan Zengin kanatta el freniydi.

Cardozo da kendi geri gelmek istemedi
erkan zengin castillo dan daha iyi topcu.

Mert Acar
16.10.2016, 21:35
Trabzonspor ligin girdiği gol pozisyonlarını gole çevirme oranı en düşük takım
Toplam Gol Pozisyonu:41
Atılan Gol:3
Gole Çevirme Oranı:%7,3

Fatih Özkan
16.10.2016, 21:35

Saçmalamış arkadaş.
Takım iyi olduğu zaman herkes destekler zaten.
Bu zihniyetten tiksiniyorum.

gurur6134
16.10.2016, 21:36

Aynisini akhisar icin soyluyorlardi sonuc ortada..rizede cantada keklik degil bu sene hicbir macin olmadigi gibi..

Mert'
Simdiden forvet aramaya baslasinlar.

umitçebi
Hemserim 7 mac 7 puan 6 mac 1 gol atabildin bjk yi ezecen ha ????

Hocam,yazımda ne dıyorum?Basıt hata ve gol yedıkten sonra dağılmama sorunlarını çozersek...Takım kaç haftadır kımle oynadıysa gol yıyene kadar hep ustun..Gol yedıgı an bır anda moralı bozulup dağılıyor..Sıkıntı burda..Ayrıca Akhısar dedıgın takım bjk yede gs ye de ustun oynadı.Ya bıze acıdı boyle oynadı yada Trabzonspor ustunluk kurdu..Takdırı sana bırakıyorum...

Hata şu kı Ndoye ıle başlamalıydık..Ilerde kı uyum gıttıkçe artıyor..Bero,ekıcı,castıllo bırbırını daha ıyı tanıdıkça çok daha ıyı olacak...

7 haftada 7 puan şu takımın gerçeklerı ıle gerçekten uyuşmuyor..En az 3 maçını deplasmanda canlı gozle ızledım..Gerçekten bak uyuşmuyor..

nakzo
16.10.2016, 21:37
çift ön libero olmaz

yusuf ve bero forvet oynamalı.net

Bende katılıyorum yusuf bero gol atar en azından.Bizi suka mecbur bırakanlar çekilin gidin.

umitçebi
Saçmalamış arkadaş.
Takım iyi olduğu zaman herkes destekler zaten.
Bu zihniyetten tiksiniyorum.

Şu adama bırısı artık Trabzonspor u ağzına almamasını soylemelı..

umutayberkukul
aytac bu mac cok iyi oynadi neye dyaanarak kotu oynadi diyosunuz ayni maci mi izledik.

artvints
16.10.2016, 21:38
erkan zengin castillo dan daha iyi topcu.

erkan zengin herhangi bir kanat oyuncusundan daha iyi değil.

Fatih Solmaz

Hala şu çakal kaale mi alınıyor?

gurur6134
Hoca değişikliği katkı getirmez,

Hoca kalacak, Başkan kalacak,

Ancak yönetim değişecek,

Trabzonspor'da para değil akıl üstün olacak,

Samimi insanlar göreve gelecek,

Sonrası kolay,

Kimse Lafonten'den masallar anlatmasın,

Transferler fiyasko, rezalet ötesi.

Durica bero haric katiliyorum..

Mert Acar
Yalnız Okay 6 yükünü kaldıramıyor bu açık.8de umut veriyor.Hatırlayın Mbia ile daha farklıydı.
Onazi aslında 6 numara.Açın izleyin Lazionun bizle oynadığı maçıda.Okay-Onazi ikilisi oynamalı.
Aytaç gereksiz.
Akbaş,Suk,Zeki bunlarda 11 oyuncusu değil.

ccd6167
Ersun yanal hocalığı unutmuş. Biraz feyz alsın birilerinden cidden kötü performans gösteriyor

jairzinho
rize nin yendiği takım bu akhisar.

gs rize ve beşiktaş 3 zorlu maç .

çok riskli bir yola giriyoruz ersunla maalesef

Tuğrul
16.10.2016, 21:39
Lutfen hangi kritere göre en kotu takım olduğunu soylermısın?Sanırım gs ye tek kale oynadığı maı ve dıper maçları ızlemedın?

Hücum hattında Ömer Bayram ve Özer'den medet uman Akhisar kötü takımdır.

Bir maçın belirli dakikalarındaki oyun ile birşey çıkarmak zor. Daha uzun vadeli bakmak lazım.

Vazte eski performansından uzak olursa Akhisar ortalama takımdan, düşme adayı bir takım evrilecektir.

Şanlı SanMarino
16.10.2016, 21:39
Yöneticilerden tek beklentimiz samimiyet,

6 haftada tekrar transfer diyerek,

Kendi başarısızlıklarını kabul ediyorlar,

Lütfen etrafınıza futbolu bilen insanları alın,

Şef scoutu gözden geçirin, organizasyonu tekrar yapılandırın,

Bu sistem doğru değil,

Bu takımın Usta dönemi puan ortalaması 1,06 civarı.

Yine de bu maç dönüm noktasıdır. Herşeyden geri dönülebilir. Samimi olmak zor değil.

Yönetici taraftara hakaret edemez, Trabzonspor yöneticisi olmanın bir ağırlığı olmalı.

Şerafettin Kara
16.10.2016, 21:40
7 haftada alınan 7 puan. Ve bu maçta alınan 1 puana sevinme. Üstelik görünen ışık nasıl bir ışık merak ediyorum açıkcası.Tabiri caizse gol atmak istemeyen Akhisara bile saçma sapan hatalarla tehlike yaratan bir defansif kurgu mevcuttu.Bu hataların haftaya yaşanmasından sonra oluşacak senaryo tarihe kara bir leke daha eklemek zorunda bırakabilir.

gurur6134
aytac bu mac cok iyi oynadi neye dyaanarak kotu oynadi diyosunuz ayni maci mi izledik.

Iyi oynamis olabilir bu sari karti varken direkt kirmizilik hareket yapmasini gerektirmez en kritik yerde. olcak is degildi yaptigi ,bide itiraz etti okadar ayiptir..

Courage
Mutlaka kazanmalıyız demiştim ama bu oyun ilerisi için yinede umut verici oldu. Karşımızdaki takımın haline bakarak belki bu umudun boş olduğunu düşünenler olacaktır yine de fakat Aytaç denilen ... - neyse ağzımızı bozmayalım - ''insanevladının'' atılması yüzünden 1 puanla yetindik bence. Elbette forvet kılığındaki hayaleti de unutmuyorum. Bu adamı buraya getiren her kimse ceketini çıkarsın o oynasın belki hatasını ve attığı kazığı telafi eder!

tonya55
erkan zengin herhangi bir kanat oyuncusundan daha iyi değil.
7 mac sıfır gol 0 asist castillo erkan olsa 5 golde katkısı olurdu enaz.

nakzo
16.10.2016, 21:41
Hocam,yazımda ne dıyorum?Basıt hata ve gol yedıkten sonra dağılmama sorunlarını çozersek...Takım kaç haftadır kımle oynadıysa gol yıyene kadar hep ustun..Gol yedıgı an bır anda moralı bozulup dağılıyor..Sıkıntı burda..Ayrıca Akhısar dedıgın takım bjk yede gs ye de ustun oynadı.Ya bıze acıdı boyle oynadı yada Trabzonspor ustunluk kurdu..Takdırı sana bırakıyorum...

Hata şu kı Ndoye ıle başlamalıydık..Ilerde kı uyum gıttıkçe artıyor..Bero,ekıcı,castıllo bırbırını daha ıyı tanıdıkça çok daha ıyı olacak...

7 haftada 7 puan şu takımın gerçeklerı ıle gerçekten uyuşmuyor..En az 3 maçını deplasmanda canlı gozle ızledım..Gerçekten bak uyuşmuyor..

Sevgili kardesim bende ber macını tvden izliyorum.Yemin ediyorum.izlemiyecem diye yine izliyorum.Bu takım yeteneksiz adamlardan kurulu ersun hocanın veya baska bir hocanın yapacağı baska bir sey yok yeteneksizlik calısmayla duzelmez sansla balla gecmez isimiz cok zor

r9emre
Yanlis maci mi izledim bilmiyorum ama Fatih'e cekilen sutlarin hangisi duzgun bitiricilik eseri vurustu? Hepsini uzerine abandilar adamin, koseye vurup yanda auta cikan bile yok. Dalga mi geciyor bu insanlar? :) Ah Cardozo, ah...

Şanlı SanMarino
Daha kötü oyuna galibiyet yerine,

Böyle puan kaybedelim,

Bir şey olmaz, telafisi olur.

Mühim olan samimiyet.

Dip.Ing.Mag.
16.10.2016, 21:42
Baştan beri söylüyorum bu takımın forveti N'doye dir. Hem top indiriypr hem de oyunu orada yönlendirebiliyor.

Tuğrul
Yalnız Okay 6 yükünü kaldıramıyor bu açık.8de umut veriyor.Hatırlayın Mbia ile daha farklıydı.
Onazi aslında 6 numara.Açın izleyin Lazionun bizle oynadığı maçıda.Okay-Onazi ikilisi oynamalı.
Aytaç gereksiz.
Akbaş,Suk,Zeki bunlarda 11 oyuncusu değil.

Onazi merkezden oyun kuramaz.

Pas efektifliği, oyun zekası düşük bir adam.

Sağ bek pozisyonununda oynar.

sasort
castilloyu yerden yere vurmuş arkadaşlar

maçı izlemedim ama bu topçuyu olmadan aldık

bakın bruma gs oynayamadı gitti geldi döktürüyor

alanzinho vardı hatırlarmısınız

şenol hoca 6 ay oynatmamıştı doğru dürüst

ben castilloya şans tanımalıyız kanatindeyim

ki arkasında onu rahatlatıcak bir bek oyuncusuda yok

Ahmet Kara
16.10.2016, 21:43
Fatih'in kurtardığı tek pozisyon var o da ; Okay'ın aşırtması , diğerleri bizim beceriksizliğimiz.

umutayberkukul
16.10.2016, 21:44
Iyi oynamis olabilir bu sari karti varken direkt kirmizilik hareket yapmasini gerektirmez en kritik yerde. olcak is degildi yaptigi ,bide itiraz etti okadar ayiptir..

yaptigi hareket dogru demedim ama kotu oynadi demek haksizlik. bize geldiginden beri en iyi oyunuydu

sasort

keşke denese ersun

Şanlı SanMarino
Ayrıca eleştirilen Zeki ve Akbaş bana göre gayet yeterli ve faydalıydı,

Maçları gözlerinizle izleyin, kolunuzla değil.

gurur6134
Suk un gol atmasini gectim bide kaleye giden toplari eliyle kediyor onuda gectim kendi adamimizin onunu kesiyor pozisyon olcakken 1.750bin avro 1 senelik maliyeti fazla soze gerek yok..

tonya55
16.10.2016, 21:45
castilloyu yerden yere vurmuş arkadaşlar

maçı izlemedim ama bu topçuyu olmadan aldık

bakın bruma gs oynayamadı gitti geldi döktürüyor

alanzinho vardı hatırlarmısınız

şenol hoca 6 ay oynatmamıştı doğru dürüst

ben castilloya şans tanımalıyız kanatindeyim

ki arkasında onu rahatlatıcak bir bek oyuncusuda yok
7 8 mactır 0 gol 0 asist bruma galatasaraya 19 yasında geldi potansiyel bir oyuncuydu castillo 24 yasına gelmis hicbir avrupa takımında forma giymemis bruma ile castillo yu kıyaslamak ferrari ile hacı murat gibidir.

Oruç
16.10.2016, 21:45
Fatih'in kurtardığı tek pozisyon var o da ; Okay'ın aşırtması , diğerleri bizim beceriksizliğimiz.

Akbaş ayıp olmasın diye vurdu resmen. Rezillik. Adam gibi futbolcu olsa oradan fileleri deler geçer.

pazarkapılı
16.10.2016, 21:46

ya elestirin de her gün adamla idman yapan insanın sizin gördügünüz sekilde oyuncunun ozelliklerini göremedigini soylemeyin da....elestirin de elestirinize elestrii gelmesin böyle....

Mert Oğuzlu61
http://image.prntscr.com/image/86a80be22fa4406ebe7ad41f69c747d3.png

Gs maçı öncesi hiç iyi olmadı.

sasort
arkadaşlar ramil şans tanınmalı ersun tanıyacağına eminim. onu geçtim

bu ersun neden ibanezi hiç oynatmıyor sizce

akbaş ayvallah ama ibanez gibi tecrübe var elinde

bu topçuyu sen aldırdın

anlamıyorum ibanez olayını

r9emre
16.10.2016, 21:47
Castillo ile Bruma'yi kiyaslamak cidden talihsizlik olmus. Insallah acilir da en azindan sezonu 5 gol 5 asistle filan tamamlar.

gurur6134
16.10.2016, 21:48
yaptigi hareket dogru demedim ama kotu oynadi demek haksizlik. bize geldiginden beri en iyi oyunuydu

Ben de kotu oynamadi demedim ama bu zekada ki adam trabzonspor 11 inde baslamamali,baslarsa olcak olan budur istedigi kadar iyi oynasin.takimi sabote etti resmen torogluda aptal futbolcu dedi aytac icin az once yuzde 100 hakli katiliyorum..

Doğukan Uçan
16.10.2016, 21:49
transferker çöp

mete61bordomavi
16.10.2016, 21:49
Bende katılıyorum yusuf bero gol atar en azından.Bizi suka mecbur bırakanlar çekilin gidin.

Bak Nakzo! Bunlar anlamıyor, ben senle konuşayım.
Trabzonspor, üç seneye yakın bir süredir aslında istikrarlı bir takım. Ama bu istikrarı başarı anlamında değil, aksine sürekli olumsuz,umutsuz bir görüntü çizme şeklinde devam ediyor.

Yönetimler değişiyor, kadrodaki yeteneksiz oyunculardan başka oyuncular değişiyor, teknik direktörler değişiyor, ama sonuç hiç değişmiyor.
Burada umutlu yorum yapıp, sabır gösteren taife varya, ben onları 6 gün süren kapalı havadan sonra azcık açan havaya kanıp da tişört giyen tiplere benzetiyorum.
Onlar kendilerini avutuyorlar. Ama onlara kızmıyorum. Sonuçta bu bir tür rahatlama sağlıyor onlara. Psikolojik savunma mekanizması. Çünkü ciddi ciddi küme düşme tehlikesine gireceğimiz zorlu maçlar geliyor ki, insan düşündükçe tuhaf oluyor.
İnsanların kişilik bütünlüğünü koruyup,ruhsal kaygıları en aza indirip, biyolojik yaşamlarını devam ettirebilmeleri için ''inkar etme'' ve türevi savunma mekanizmalarını kullanmaları gerekir.

Aşağı yukarı benim yaşlarımdasın Nakzo!
Biz gerçekten şampiyonluk görmedik! Ama gerçekten küme düşmeyi kaldırabilir miyiz bilmiyorum!
Zira oynanan futbol bana hiç umut vermiyor. Oyuncu kalitesi vs nerden baksam zor diyorum.

Güvendiğim tek şey ne biliyor musun? Şaka gibi ama, naklen yayın gelirleri, futbolun ekonomisi, ligin prestiji vs gibi parametlere bakarak, bizi bir şekilde kurtarırlar gibime geliyor.
Gs maçına gelince, Gs kontra oynamadığın müddetçe, kadro kalitesi olarak seni ezecek bir kaliteye sahip ve bizim kırılgan futbol felsefesini de düşününce erken yiyeceğimiz bir golün bizi dağıtacağını düşünüyorum.
Geçen sene Avni Aker'deki Fener faciası gibi...

sasone
16.10.2016, 21:52
Daha kötü oyuna galibiyet yerine,

Böyle puan kaybedelim,

Bir şey olmaz, telafisi olur.

Mühim olan samimiyet.

Ortada oyun falan yok,herkes kafasına göre takılıyor,kaleye şut atılırken o şutu kendi futbolcumuz eliyle kesip,rakibin serbest vuruş kazandığı,aynı topa koşarken birbirine takılıp düşen futbolcularımızın olduğu bir maç.
Şu baskı altında bile o kadar pozisyonda soğukkanlılığını koruyup,müsait durumdaki adam asist yapacak zeka yok sahada,kiminin umrunda değil,kimisi yeteneksiz,kiminin futbolculuğu bile tartışmalı.

Futbolu aklıyla oynayan adamlar olmazsa bu en fazla olacak.Sadaha olması gerekenler Yazıcı,Ömür ve Ramil.Ersun Bey'den hamle bekliyoruz artık,aynı saçmalıkları her hafta izlemekten bıktık.

Ayrıca eleştirilen Zeki ve Akbaş bana göre gayet yeterli ve faydalıydı,

Maçları gözlerinizle izleyin, kolunuzla değil.

Akbaş ile Zeki Trabzonspor'da en fazla yedeğin yedeği olacak yetenekte ama bu kadro içinde macera aramaya gerek yok,o yüzden mecbur oynatılacaklar ama seviyemimizi en net gösteren durum bu,Akbaş ve Zeki'yi oynatmak zorundayız,iyi niyetlerinden en ufak şüphem yok ama yetersizler.

kayseriliyiz
16.10.2016, 21:53
Kazanmak için herseyi yapti takim.
Ama fatih bize karsi devlesiyor her maç.
Ben oyunu begendim.

Envoyé de mon ECHO_SMART_4G en utilisant Tapatalk

nakzo
16.10.2016, 21:54
Trabzonspor, üç seneye yakın bir süredir aslında istikrarlı bir takım. Ama bu istikrarı başarı anlamında değil, aksine sürekli olumsuz,umutsuz bir görüntü çizme şeklinde devam ediyor.

Yönetimler değişiyor, kadrodaki yeteneksiz oyunculardan başka oyuncular değişiyor, teknik direktörler değişiyor, ama sonuç hiç değişmiyor.
Burada umutlu yorum yapıp, sabır gösteren taife varya, ben onları 6 gün süren kapalı havadan sonra azcık açan havaya kanıp da tişört giyen tiplere benzetiyorum.
Onlar kendilerini avutuyorlar. Ama onlara kızmıyorum. Sonuçta bu bir tür rahatlama sağlıyor onlara. Psikolojik savunma mekanizması. Çünkü ciddi ciddi küme düşme tehlikesine gireceğimiz zorlu maçlar geliyor ki, insan düşündükçe tuhaf oluyor.
İnsanların kişilik bütünlüğünü koruyup,ruhsal kaygıları en aza indirip, biyolojik yaşamlarını devam ettirebilmeleri için ''inkar etme'' ve türevi savunma mekanizmalarını kullanmaları gerekir.

Biz gerçekten şampiyonluk görmedik! Ama gerçekten küme düşmeyi kaldırabilir miyiz bilmiyorum!
Zira oynanan futbol bana hiç umut vermiyor. Oyuncu kalitesi vs nerden baksam zor diyorum.

Güvendiğim tek şey ne biliyor musun? Şaka gibi ama, naklen yayın gelirleri, futbolun ekonomisi, ligin prestiji vs gibi parametlere bakarak, bizi bir şekilde kurtarırlar gibime geliyor.
Gs maçına gelince, Gs kontra oynamadığın müddetçe, kadro kalitesi olarak seni ezecek bir kaliteye sahip ve bizim kırılgan futbol felsefesini de düşününce erken yiyeceğimiz bir golün bizi dağıtacağını düşünüyorum.

3. Olunca ağlıyordum küçükken harbi harbi a ğlıyordum.Nerden nereye harbiden bitmişiz.

gökçay61
Tolunay taktik vermedi, özer kadir caner hiç oynamadı. Maçı oynayan ve intikamını alan tek kişi fatihti. Her maç bunu yapıyor. Bize gelecek olursak yine oyun kurmakta sıkıntı yaşayan ve yine gol atamayan bir takım. Sukta bu kadar ısrar anlamsız zaten kiralık adam bu kadar oynatmada niye ısrar ediliyor anlamıyorum. Ramil bile 2 gol atmıştı şimdiye kadar. Hele hele bi aytaç faciası var ki akıllara zarar. İlk sarıyınyediği zaman bunu kesin atar hakem dedim ama nerde bunu anlayacak teknik ekip.. işimiz çoook zor çok

gurur6134

Bizi kurtarmazlar kardesim ellerinde olsa bir kasik suda bogarlarki gecen sene icerde kotu oynayip kaleci performanslariyla kazandigimiz 2 kritik mac sivas mersin maclari olmasa maclari su anda trtsporda acik sekilde izliyorduk muhtemelen..trabzonsporun dusmesi takimlarinda isine gelir pastadan aldigimiz pay ortadan kalkar herzaman baslarina bela olabilcek potansiyeli bulunan bir sehir takim ortadan kalkar bir tasda 2 kus..kume falan dusmeyizde bu korkuyu yasiyor olabilmemiz bile zuldur bize..

Mert Acar
16.10.2016, 21:55

Adamın mevkisi 6 numara,yanılıyorsunuz.Oyun zekası Aytaçdan yüksek olduğu kesin. Laziodada o bölgede oynuyordu,Nijerya milli takımındada.
Bu yükü Aytaç ve Okaydan daha iyi kaldırabilecek potansiyele sahip.
Örnek olması açısından ;
https://www.youtube.com/watch?v=hAF5ZN9hS9U

Çift önliberolu sistem doğru olan.Okay-Onazi ikilisi.
Gsdeki Selçuk-Tolga gibi.

sasort
16.10.2016, 21:56
başladık yine küme lafları

bize abilerden miras kaldı bu sevda bu izdırap

ve onun içindir ki bu takımın adı ligde kalır

yapılması gereken belli

devre arası iki tane iyi topçu alınacak

sene sonu artık adam akıllı oturup düşünüp planını ona göre yapacak

usta başkana saygım var ama her sene bu futbol izlettirilmez

alamadınız mı

gs ciğerciyi aldı

bjk inleri aldı

sende tuttun onaziyi aldın

alamadın mı

andre castroyu

devre arasında alınması gereken ilk oyuncu

orta sahada bir canavar oyuncu

birde aynı kalitede sağ bek

dert bitecek mi nerde ama sene sonuna kadar idare eder

Tuğrul
16.10.2016, 21:56
ya elestirin de her gün adamla idman yapan insanın sizin gördügünüz sekilde oyuncunun ozelliklerini göremedigini soylemeyin da....elestirin de elestirinize elestrii gelmesin böyle....

7 haftada Onazi'den ne gördük de eleştirmeyeceğiz.

İdmanlarda bu adam Toni Kroos'a mı bürünüyor.

Benim söylediğim lafın antitezini üretmeyeceksen konuşmamak en iyisi olacaktır.

Furkan
16.10.2016, 21:57
Bende şimdi özeti izlerken aynısını düşündüm. Okayın pozisyonu hariç bir (rakamlada yazayım 1 !) tane bile net şut yok ki Okayınki de net bir şut değil zaten aşırtma denemesi. Fatihin tek başarısı bu aşırtmayı çelebilmiş olması...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nakzo
16.10.2016, 21:57
Castillo tam bir balon 7 mac 0 gol sıfır asist biz ancak böyle bir balon alıp gelirdik patladı gitti.Ustadan asıl vizyonu castillonun bonservisini alarak göstermesini bekliyorum.

Doğukan Uçan
16.10.2016, 21:58
yenemedigimiz takımlara bakın : akhisar, gaziantep, karabük. hadi osmanlıyı saymıyoruz. durum çok vahim gerçekten ilk yarı bitene kadar fikstür inanılmaz zor. allah kolaylık versin.

pazarkapılı
7 haftada Onazi'den ne gördük de eleştirmeyeceğiz.

İdmanlarda bu adam Toni Kroos'a mı bürünüyor.

Benim söylediğim lafın antitezini üretmeyeceksen konuşmamak en iyisi olacaktır.herkes oldu profesor....antitezler, hipotezler noluyo aga?....
ha bi de su var, sizi lütfen saha da antrnorlüge alalım ustat harcanmayın....

gurur6134
Devre arasi forvet aramaya baslicaz bu belli olduda baskan Allahini seversen su isi scout ekibi ve basindaki bay egoya birakma al su ipleri eline artik..sictilar resmen transferde bide devre arasi sivatma sunlara..

robinhood61
16.10.2016, 21:59
arkadaşlar gol atmak nasıl bir şeydi unuttum valla.
hani o topun filelerle buluştuğu an var ya, kalbin bi hoş olur gool diye bağırırsın ya o nasıl bir duyguydu? Biri bana anlatsın.
7 maçta 3 gol atmak nasıl bir izah gerektirir.

nakzo
16.10.2016, 22:00
başladık yine küme lafları

bize abilerden miras kaldı bu sevda bu izdırap

ve onun içindir ki bu takımın adı ligde kalır

yapılması gereken belli

devre arası iki tane iyi topçu alınacak

sene sonu artık adam akıllı oturup düşünüp planını ona göre yapacak

usta başkana saygım var ama her sene bu futbol izlettirilmez

alamadınız mı

gs ciğerciyi aldı

bjk inleri aldı

sende tuttun onaziyi aldın

alamadın mı

andre castroyu

devre arasında alınması gereken ilk oyuncu

orta sahada bir canavar oyuncu

birde aynı kalitede sağ bek

dert bitecek mi nerde ama sene sonuna kadar idare eder

Kımse konduramaz Ts ye kümeyi ;ama 7 maç 7 puan 7 mac 3 gol.16.kısampaşa 5 puanda elindeki 11 adamı toplasan bir battala etmiyor.

bordo08
16.10.2016, 22:01
Takımın hırsını kazanma arzusunu beğendim biraz daha becerikli olsaydık bugün maçı farklı kazanmıştık..

asilhamsi
Ersun hoca gercek manada bitmiş.Hep aynı seyleri yapıp farklı sonuclar bekliyor.Dilim varmıyor bunu kimlerin yaptıgını soylemeye.

Ekicinin takım umurunda degil.Tek dersi sut atmak,sacma sapan ego tatmini.

bero yu kanada hapsetmek salaklık.Ortasahanın en etkili ismi bero.

okay-bero ikilisinden selcuk-colman yapabiliriz.Ama Ersun hocanın aklı malesef boyle calısmıyor.

On tarafa skorer bir 10 numara ve forvet sart oglu sart.Simdilik abdulkadir bu bolgede,ndoye en ucta ve yusuf yazıcı sag kanatta denenmeli.

Arkadaslara katılıyorum onazi sag bekten baska yerde oynamaz.

----------------onur---------------

onazi-----ugur-------durica---------ibanez

-----bero-------okay------abdulkadir-------

yazici------------ndoye--------------castillo/yusuf

eldeki kadro bundan ibaret.Devre arası en az 3 transfer olmazsa durum cok kotu.

Mert Acar
Castillo konusunda...Kolay değil arkadaşlar.Adam kıta değiştirdi..Kaç bin kilometre var arada. Buradaki futbol anlayışına alışmasını geçtim,sosyal hayata alışması bile zaman alabilir.Amerika kıtasında doğmuş,büyümüş,yaşamış ve futbol oynamış. Avrupaya ilk defa geliyor,maç için bile gelmemiş daha önce .
Durica ve Bero iyi transferler bence.Onazi ve Castilloda sabredilmesi gerekenler.Hemen silmeyelim bu ikisini.

gurur6134
arkadaşlar gol atmak nasıl bir şeydi unuttum valla.
hani o topun filelerle buluştuğu an var ya, kalbin bi hoş olur gool diye bağırırsın ya o nasıl bir duyguydu? Biri bana anlatsın.
7 maçta 3 gol atmak nasıl bir izah gerektirir.

Bay egoya sormak lazim onu..siz anlamazsiniz bir bildigimiz var deyip ustune bide taraftara hakaret edip bloklayan adam..

mete61bordomavi
Bizi kurtarmazlar kardesim ellerinde olsa bir kasik suda bogarlarki gecen sene icerde kotu oynayip kaleci performanslariyla kazandigimiz 2 kritik mac sivas mersin maclari olmasa maclari su anda trtsporda acik sekilde izliyorduk muhtemelen..trabzonsporun dusmesi takimlarinda isine gelir pastadan aldigimiz pay ortadan kalkar herzaman baslarina bela olabilcek potansiyeli bulunan bir sehir takim ortadan kalkar bir tasda 2 kus..kume falan dusmeyizde bu korkuyu yasiyor olabilmemiz bile zuldur bize..

Gerçi, senin dediğin gibi de düşünebilirler. Doğru diyorsun. Ama yabancı yayın kuruluşları vs talip olacakmış naklen yayın haklarına vs birşeyler okumuştum. Deli paralar dönecek.
Kimse Trabzonspor'un olmadığı bir lige, sadece belediyelerden bozma, suni taraftarlara sahip bir lige o kadar para yatırmaz. Şehir takımlarının hali de ortada! İlçe takımlarıyla Süper ligcilik oynasınlar.
Bizi kandırırlar da elin gavurunu zor biraz.

zafer6161
16.10.2016, 22:02
şu bir gerçekki yaptigimiz 10 transfer de seneye şampiyon luga oynayacak kadroda o futbolcular değil.

nakzo
16.10.2016, 22:02
Trabzonspor boyle bir takım değildi böyle olsaydı 5 milyon taraftarı degil 5 bin taraftarı olmazdı
.

Tuğrul
16.10.2016, 22:03
Adamın mevkisi 6 numara,yanılıyorsunuz.Oyun zekası Aytaçdan yüksek olduğu kesin. Laziodada o bölgede oynuyordu,Nijerya milli takımındada.
Bu yükü Aytaç ve Okaydan daha iyi kaldırabilecek potansiyele sahip.
Örnek olması açısından ;
https://www.youtube.com/watch?v=hAF5ZN9hS9U

Kısa video ile analiz yapmak, yargıda bulunmak yanlış.

7 hafta bize fikir verme açısından yeterli olmuştur.

Onazi baskı anında sırtı dönük top almakta, karar vermekte hızlı düşünüp, harekat eden bir oyuncu değil.

zafer6161
16.10.2016, 22:04
90 yılında ilk 45 dk da Karabük e 6 attımiz golleri şimdi 7 maçta atamadik ve o maçta da yuhalamistik

asilhamsi
--------okay---------bero-----------

soudani-------kaddouri-----------castillo/yusuf

----------------transfer-------------------------

bu takım iş yapar cok iyi bir forvet ile.

nakzo
şu bir gerçekki yaptigimiz 10 transfer de seneye şampiyon luga oynayacak kadroda o futbolcular değil.

Seneye durica hariç 1 tanesi kalmayacak ihoya kulübü batırdı diyen usta kendi için ne diyecek hep beraber göreceğiz burdayız.

serkanholep
16.10.2016, 22:05
sezon başından bu yana ilk defa takımı izledim.

takım oturana kadar izlememe kararı almıştım. bugün gördüğüm takım fena değil.

ama bazı şeyleri belirtmek lazım.

stoperler net olarak uğur ve durica olacak

sağ bek transferi şart. sol bek için mustafa iyi ama ibanez daha iyi olacaktır.

orta alan için okay gitsin diye düşünüyordum ama bugün fena değildi. birkaç pozisyonda önemli top kaybı yaptı ama iyiydi.

ekici daha iyi olmalı ya da daha iyisini almalıyız

onazi beklentilerin altında kalıyor. aytaç oynamalı benim düşünceme göre. ama mental olarak üzerine düşülmeli

castillo iyi değil ama daha erken

bero fena değil sanki szmyek havası var ama dedim ya ilk izlenimim

forvet için 2. yarıda izlediğim ndoye çok iyiydi.

genel kanaatim şu ki. birkaç senedir aldığımız oyuncular hiç de fena değil ama sistem olmadığı ve sürekli teknik ekip ve oyuncu değişikliği olduğundan devamlılık yok

birbirini tanımayan oyuncu ve teknik ekibin başarısı imkansız

belki daha pek çok kez kaybederiz ama sabretmekten başka yapacağımız bir şey yok

güray,ibanez,castillo,muhammet gibi gerçekten bize çok katkı sağlayabilecek oyuncularımız var ve şu anda sıfır katkı veriyorlar

bu arada ersun hoca nasıl bir küfür ettiyse yine yoktu kenarda. yanlışş şda biliyor olabilirim ama kenarda olması iyi olurdu

asilhamsi
buradan cardozoyu gondermek soyle dogru,mbia yı gondermek cok basarılı bir iş diyen arkadaslara selam olsun.

Hasanu
Arkadaşlar takımın en büyük eksiklerinden biri bence takımdaki hiç kimsenin boş koşu yapmaması.Hayır zaten adam eksilten oyuncu yok.Bir de üstüne kimsenin boş koşu yapmaması(daha doğrusu kazık gibi olduğu yerde sabit durması)eklenince rakib takımı hiç eksik yakalayamıyoruz.Bunun sonucunda da uzun oynamaya mecbur kalıyoruz.

zafer6161
16.10.2016, 22:06
Castillo konusunda...Kolay değil arkadaşlar.Adam kıta değiştirdi..Kaç bin kilometre var arada. Buradaki futbol anlayışına alışmasını geçtim,sosyal hayata alışması bile zaman alabilir.Amerika kıtasında doğmuş,büyümüş,yaşamış ve futbol oynamış. Avrupaya ilk defa geliyor,maç için bile gelmemiş daha önce .
Durica ve Bero iyi transferler bence.Onazi ve Castilloda sabredilmesi gerekenler.Hemen silmeyelim bu ikisini.

yaw tamam kıta değiştirdi de.orda da cim de oynuyor du burdada.
bence klasik mazeret bu

İ. SARAL
16.10.2016, 22:07
Ilk yari da fena degildik ama ikinci yari cok iyiydik. Bizim adimiza kirilma ani Onazinin cikmasi oldu. Okay cok daha iyi oynadi ve orta saha tamamen bize gecti. Şanssizlik ve beceriksizlik her mac oldugu gibi bugun de yakamızı birakmadi.
Onur: pek is dusmedi 1 pozisyonda takimi ipten aldi müthiş cikardi ama ona verilen her geri pasta yuregim agzima geliyor. Ayaklari rezalet.
Zeki: gayet iyiydi. Kötü oyuncu degil. Yedek olarak kalir.
Ugur: bugun iyiydi.
Durica: iyi.
Akbas: iyi ama hucumda daha etkili olmalı.
Aytac: bazilari begenmemis ama en iyilerdendi. Gordugu kırmızı kart dogru.
Onazi: ben begenmiyorum.
Okay: cok iyiydi.
Bero: cok iyiydi.
Ekici: ne onunla ne onsuz. Ne yapacagiz bilmiyorum.
Castillo: ehhh.
Suk: sıvadı. Sag tarafta degerlendirilmeli.
Ndoye: her zaman diyorum bu adam tam bizlik.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sasort
onazi iyi topçu ama mevkisinde fizik yönüyle düşük kalıyor

oynadığı oyun ön libero konumunda ama

bir mbia bir zokora fizik gücü yok adamda

orta saha oturmazsa transfer şart

Doğukan Uçan
takımda çalım atan oyuncu yok bu nedir arkadaş. millete bakıyorum adam orta sahadan alıp gol atıyor bizde adam kaleye gol olan topu eliyle kesiyor komedi ya

asilhamsi
---------okay-------mbia--------

transfer---------bero------------castillo

------------cardozo-----------------

su takım ilk 3 u zorlardı.

zahido
16.10.2016, 22:08
Bu sezonun geçiş sezonu olduğunu kabullenip,bu takımdan tam randıman alınabilmesi için 2-3 seneye ihtiyacımız olduğunu kabullenmemiz lazım.

Ekonomisi istikrarı yakalamış bir takım mutlaka başarılı olacaktır.

zafer6161
Seneye durica hariç 1 tanesi kalmayacak ihoya kulübü batırdı diyen usta kendi için ne diyecek hep beraber göreceğiz burdayız.

yanlız şu var.iho bir topçu ya 50 verdi.usta 5 verdi
ince ayrinti

Mert Acar
Kısa video ile analiz yapmak, yargıda bulunmak yanlış.

7 hafta bize fikir verme açısından yeterli olmuştur.

Onazi baskı anında sırtı dönük top almakta, karar vermekte hızlı düşünüp, harekat eden bir oyuncu değil.

Kısa video değil,Lazio maçlarını 90 dakika izledik.Zaten video işi değil,oynadığı takımlarda 6 numara oynadı.Lazio ve Nijerya milli takımı yanlış biliyor o zaman.Onazinin gerçek mevkisi önliberodur.
Aytaç sırtını dönüp top alabilen,karar vermekte HIZLI düşünüp hareket eden bir oyuncu mu sizce ?
o bölgede Aytaçdan çok daha iyi oynar,eminim.

sasort
16.10.2016, 22:09
Ilk yari da fena degildik ama ikinci yari cok iyiydik. Bizim adimiza kirilma ani Onazinin cikmasi oldu. Okay cok daha iyi oynadi ve orta saha tamamen bize gecti. Şanssizlik ve beceriksizlik her mac oldugu gibi bugun de yakamızı birakmadi.
Onur: pek is dusmedi 1 pozisyonda takimi ipten aldi müthiş cikardi ama ona verilen her geri pasta yuregim agzima geliyor. Ayaklari rezalet.
Zeki: gayet iyiydi. Kötü oyuncu degil. Yedek olarak kalir.
Ugur: bugun iyiydi.
Durica: iyi.
Akbas: iyi ama hucumda daha etkili olmalı.
Aytac: bazilari begenmemis ama en iyilerdendi. Gordugu kırmızı kart dogru.
Onazi: ben begenmiyorum.
Okay: cok iyiydi.
Bero: cok iyiydi.
Ekici: ne onunla ne onsuz. Ne yapacagiz bilmiyorum.
Castillo: ehhh.
Suk: sıvadı. Sag tarafta degerlendirilmeli.
Ndoye: her zaman diyorum bu adam tam bizlik.

suk bende katılıyorum

4-3-3 te sağ kanat forvet te oynamaya daha müsait

emrex61
16.10.2016, 22:11
Forumun bana göre yarısı samimi deyil yorumlarda.
Birkere takım gayet iyi oynadı anlamadığınız konu bu takım zaten hiç top oynamıyordu 3 senedir yeni yeni düzelmeye başladı kaldıki futbolda şansız oldugunuz anlar olur biz bunu yaşıyoruz.

Fatih Solmaz
16.10.2016, 22:12
kalan 10 maçta 30 puandan 25'ni alacağız ve kümede kalacağız. nasıl böyle iyi mi?

Mert Acar
16.10.2016, 22:12
yaw tamam kıta değiştirdi de.orda da cim de oynuyor du burdada.
bence klasik mazeret bu

En güzel örneği vatandaşı TEOFİLO..Oda sonradan açılmıştı.Zaten sonrada ayak uyduramadı sosyal hayata.Kaçtı,gitti.Futbol maalasef bilgisayar oyunlarındaki gibi değil.
Teofilonun bizden sonra nerelere geldiği de ortada..Milli takıma kadar yükseldi.
Castillo ayak uydurur mu,sonradan açılır mı bilmem ama...Kıta değiştirmek kolay bir durum değil.

memozcan
16.10.2016, 22:13
Arkadaşlar takımın en büyük eksiklerinden biri bence takımdaki hiç kimsenin boş koşu yapmaması.Hayır zaten adam eksilten oyuncu yok.Bir de üstüne kimsenin boş koşu yapmaması(daha doğrusu kazık gibi olduğu yerde sabit durması)eklenince rakib takımı hiç eksik yakalayamıyoruz.Bunun sonucunda da uzun oynamaya mecbur kalıyoruz.
tebrikler..

BERBATOV61
16.10.2016, 22:15
bu takıma mbia lazım usta o çeki almayacaktı neler döndü bilemiyoruz tabi ama bir şekilde ikna edilip gerekirse yılda 2.5 milyon euro maaşla takımla kalmalıydı mbianın bir alt seviyesi atiba BJK yi sırtlıyor orta sahada okay aytaç ekici onazi bir mbia etmez

nakzo
16.10.2016, 22:16

Battala arjantinli değilmi nasıl alışmıstı bursaya.Yeteneksiz bir adam fazlası değil halı saha futbolcusu emekli liginde oynar dönsün hemen geldiği yere..

pazarkapılı
Son 3 sezonun en iyi futbolunu oynadık bugün. Yığınla pozisyonu değerlendiremedik. Eğer birileri bugün sahadaki kişilikli mücadele ve futbolu eleştiriyorsa net art niyetlidir. Adamın biri var forumda İho zamanında hep destek tam destek diyenlerdendi bugün her durumda yönetime hocaya sallıyor. Nasıl bir omurgasızlık nasıl bir şerefsizliktir bu anlamış değilim.belkide besiktasdan bile baskın oynadık bugun....anlasılmaz bi elestri havası, begenmemezlik, sürekli yıkma....noluyor ya?macı da izledik halbu ki neyi anlatıyorsunuz arkadaslar....destek verin sadece bu kadar zor mu....

İ. SARAL
Kör ölür badem gözlü olur. Cardozo geberiği olsa girdigimiz pozisyonlarin yarisina giremez, ileride top tutamadigi icin 2 kat fazla kontra yerdik. Hoca inadı birakip Ndoye yi oynatmali.

asilhamsi
16.10.2016, 22:18
zeki ve akbas icin iyi diyen bir taraftar icin bu takım son derece yeterli.

Sezgin Öztürk
bu takıma mbia lazım usta o çeki almayacaktı neler döndü bilemiyoruz tabi ama bir şekilde ikna edilip gerekirse yılda 2.5 milyon euro maaşla takımla kalmalıydı mbianın bir alt seviyesi atiba BJK yi sırtlıyor orta sahada okay aytaç ekici onazi bir mbia etmez
M'Bia kalsın tabi hatta 2,5 milyon€ da verelim peki sonra ? Her parasının geciktiği gün için tomarla faiz ödeyelim sonra? UEFA gelsin şamarı indirsin avrupadan men birde transfer yasağı çaktımı aklımız başımıza gelir mi ? Gelse işe yarar mı ?

BERBATOV61
Battala arjantinli değilmi nasıl alışmıstı bursaya.Yeteneksiz bir adam fazlası değil halı saha futbolcusu emekli liginde oynar dönsün hemen geldiği yere..

castillo için artık yapacak bir şey yok bu ligin oyuncusu değil gibi mental olarakta çökmüş durumda MLS te yaptığı hiç birşeyi yapamıyor izin vermiyorlar mental ve fizik olarak yukarı çekilmesi lazım biraz bir kıvılcım göstersin ispanyaya okutulur hemen

Mert Acar
16.10.2016, 22:19

Herkes ayak uyduracak diye bir şey yok.En yakın Teofilo örneğini verdim işte hocam.Oturmuş bir takıma gelse bir nebze anlardım ama birde yepyeni bir takıma geldi.Onun içinde zor.
Misal Başakşehire,Osmanlıya koy uyum süreci daha kısa olurdu.Ve belki de neden biz bulamıyoruz böylelerini derdik.
İyi oyuncu olup,olmadığını zaman gösterecek..Tutar,tutmaz bilinmez ama.Kredisi var bende,biraz zamana ihtiyacı var.O süreçten sonra daha sağlıklı değerlendirebiliriz.Hemen silmek anlamsız.

asilhamsi
16.10.2016, 22:19
adam zeki ve akbas icin iyi diyor,Cardozo geberik diyor.

Sonra Trabzonspor taraftarı futbolu biliyor

:):):)

Yüzyılın yalanı.

Sezgin Öztürk
16.10.2016, 22:20
belkide besiktasdan bile baskın oynadık bugun....anlasılmaz bi elestri havası, begenmemezlik, sürekli yıkma....noluyor ya?macı da izledik halbu ki neyi anlatıyorsunuz arkadaslar....destek verin sadece bu kadar zor mu....
Abi bırak destek olmasınlar uzak dursunlar yeter. Bu tiplere bir şey beğendiremezsin 2010 da takım takır takır top oynarken de neler neler yazılıyordu şaşırmamak lazım...

zafer6161
16.10.2016, 22:20
belkide besiktasdan bile baskın oynadık bugun....anlasılmaz bi elestri havası, begenmemezlik, sürekli yıkma....noluyor ya?macı da izledik halbu ki neyi anlatıyorsunuz arkadaslar....destek verin sadece bu kadar zor mu....

bjk nin son iki senede ki en kötü maçını çıkar bugün bizim maçtan daha iyi oynamıştır. Bundan emin ol

BERBATOV61
16.10.2016, 22:21
M'Bia kalsın tabi hatta 2,5 milyon€ da verelim peki sonra ? Her parasının geciktiği gün için tomarla faiz ödeyelim sonra? UEFA gelsin şamarı indirsin avrupadan men birde transfer yasağı çaktımı aklımız başımıza gelir mi ? Gelse işe yarar mı ?
güzel kardeşim bende onu diyorum zaten adamla anlaşıp 2.5 sabit maaşa kalmaya ikna edilmeliydi diyorum ısrarla neden yanlış anlıyorsun mbia nın bjk maçını izle anlarsın tek başına bjk ortasahasına neler yaptığını keşke para olsada 3 veya 4 te verebilseydik adama adam iyi topçu bu bir gerçek usta iş bitiriciliğini orda gösterip ikna etmeliydi ikna da ederdi ama 6 milyon bonservise tav oldu onlar yerine 3.5 milyona onazyi aldık pek mantklı bir ticaret olmadı

El Cordobes
16.10.2016, 22:21
Bero'ya çok fena kafayı taktım.

burada olumlu yorumları gördükçe ben başka adam mı izliyorum diyorum kendime. ne görüyorsunuz bu adamda gerçekten anlamıyorum. belki benim bu çocuğa bi ön yargım var, siz aydınlatın beni hangi özelliği sizi cezbediyor.

benim gördüğüm yaşına göre iyi bir fiziği var. çok diri ve iyi basıyor. ama bunların dışında çok ciddi bir yetenek problemi görüyorum. adam eksiltme yok, etkili şut yok, kaliteli pası yok, hava topu yok, top kontrolü vasat, topla ilişkisi çok zayıf. nasıl bir hücum oyuncusudur anlamadım. maç öncesi ısınma hareketlerinden sonra teker teker kaleye şut atmaya başladılar. bu beronun orda bile kaleyi tutan bi tane şutu yoktu. hani ne biliyim yaşı genç gelişir filan diyecem ama hiç bi ışık göremiyorum.

Sezgin Öztürk
16.10.2016, 22:22
bjk nin son iki senede ki en kötü maçını çıkar bugün bizim maçtan daha iyi oynamıştır. Bundan emin ol
Kargaların çok daha kötü top oynayıp puan aldığı son 2 senede sürüyle maç var. Ama siz at gözlükleriyle izlediğiniz için fark edememişsiniz. Komşunun tavuğu kaz misali.

Şanlı SanMarino
Arkadaşlar boşa tartışmayalım,

Zeki de Akbaş da takımın durumu ve ligdeki durum gözönüne alındığında gayet iyi oynadılar,

Hele transfer edilen diğer oyunculara göre,

Harika oynadılar diyebilirim.

Fatih Öztürk
kalan 10 maçta 30 puandan 25'ni alacağız ve kümede kalacağız. nasıl böyle iyi mi?

Ilk yarı kalan 10 maç yani 30 puandan 15 puan çıkaramazsak devre arasında 2 tane stoper alıp 2.yarı her maça 1 puan parolasıyla Allah'ını seven defansa gelsin taktiğiyle ligde kalmak için çaba harcayacaz gibi.
Millete Şaka geliyor galiba düşme potasına girersek kimse bize acımaz uyanık olun biraz.

Gümüshaneli61
16.10.2016, 22:23
Suksuksuksuksuksuksuksuk......

asilhamsi
16.10.2016, 22:24
elestirdigimiz zaman neden taraftarlıktan aforoz ediliyoruz,uzak durmamız soyleniyor?Anlayan varsa beri gelsin.

Bu takım son altı haftada 1 gol attı,7 macta 7 puan topladı.

Bu takımın nesine ümitleneyim?

Haftaya cincon kevgire cevirince yine polyannacılık oynarsınız burda takım ısık veriyor diye.

Takım berbat,hoca cok daha berbat.İlk iş olarak mutlaka elindeki malzemeyi kullanabilecek bir teknik direktör gelmeli.

Hemde hic vakit kaybetmeden.Devre ararı isme bakılmadan kadro dısılar ve kilit transferler yapılmalı.

Yoksa gidisat cok kotu.Biz uyarımızı yapalım,yine bize vatan haini muamelesi yapılsın.

katre-i.matem
16.10.2016, 22:25
Umut veren ama becerisizligin pacalarimizdan aktigi bir mac oldu. Agzimiza calinan bir parmak bal umarim haftaya zehir olmaz.

BERBATOV61

burada olumlu yorumları gördükçe ben başka adam mı izliyorum diyorum kendime. ne görüyorsunuz bu adamda gerçekten anlamıyorum. belki benim bu çocuğa bi ön yargım var, siz aydınlatın beni hangi özelliği sizi cezbediyor.

benim gördüğüm yaşına göre iyi bir fiziği var. çok diri ve iyi basıyor. ama bunların dışında çok ciddi bir yetenek problemi görüyorum. adam eksiltme yok, etkili şut yok, kaliteli pası yok, hava topu yok, top kontrolü vasat, topla ilişkisi çok zayıf. nasıl bir hücum oyuncusudur anlamadım. maç öncesi ısınma hareketlerinden sonra teker teker kaleye şut atmaya başladılar. bu beronun orda bile kaleyi tutan bi tane şutu yoktu. hani ne biliyim yaşı genç gelişir filan diyecem ama hiç bi ışık göremiyorum.

paslaşmadan sonra zekiye attığı bir pas var zeki geriden bindiriyordu o pası görüp atabilecek tek topçu belkide takımda mehmet olsa dönüp kaleye vurup yandan auta atmıştı topu

cyberentalpi
Takımın bariz sorunu gol. Fatih zaten bizim maçların panteri.
Bugun ku gibi oynayarak zaten düzelecegiz. Gol atamıyoruz. dahası defansimız panik halde.

Ama su yenilgilerden 2 sini almamıs olsak takım oynadıgı oyundan emin olurdu. Neyse ben bugun kü ikinci yarı gibi oyunla bu sene için umutlu oluruz diyorum.
Ama iyi bir forvete ve iyi bir orta sahaya para bayılmalıyız.
Mesela yalçın ayhan defansa alınabilir. yaşlı felan ama tamalar ugur ve durica yı.

Okay,bero,castillo fena oyuncular degil. ama zeki kötü yahu kötü. akbaş desen neden hucuma bu kadar fazla çıkıyor anlamadım.

legorakiss
Ligde kalabilmemiz icin kaldi 33 puan.

Cagdas Topal
16.10.2016, 22:26
Abi bırak destek olmasınlar uzak dursunlar yeter. Bu tiplere bir şey beğendiremezsin 2010 da takım takır takır top oynarken de neler neler yazılıyordu şaşırmamak lazım...

Hep biz suçluyuz anasını satayım. Beşiktaş maçından sonra konuşuruz. En az 6 malubiyet ile çıkacağız 10 maçlık periyottan yazıklar olsun bizi düşürdükleri duruma bak. Takım gol atamıyor yeteneksizler ordusu var hala destek olmaktan bahsediyorsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İ. SARAL
adam zeki ve akbas icin iyi diyor,Cardozo geberik diyor.

Sonra Trabzonspor taraftarı futbolu biliyor

:):):)

Yüzyılın yalanı.
Senin kadar bilmek ne haddimize.

zafer6161
Kargaların çok daha kötü top oynayıp puan aldığı son 2 senede sürüyle maç var. Ama siz at gözlükleriyle izlediğiniz için fark edememişsiniz. Komşunun tavuğu kaz misali.

dediğimin arkasındayım. kötü top oynayıp puan almak farkli.sen almadimki hiç. senin dediğin bjk dan da iyi oynadık. ustte de dediğin gibi buna Kargalar guler

Sezgin Öztürk
16.10.2016, 22:27
güzel kardeşim bende onu diyorum zaten adamla anlaşıp 2.5 sabit maaşa kalmaya ikna edilmeliydi diyorum ısrarla neden yanlış anlıyorsun mbia nın bjk maçını izle anlarsın tek başına bjk ortasahasına neler yaptığını keşke para olsada 3 veya 4 te verebilseydik adama adam iyi topçu bu bir gerçek usta iş bitiriciliğini orda gösterip ikna etmeliydi ikna da ederdi ama 6 milyon bonservise tav oldu onlar yerine 3.5 milyona onazyi aldık pek mantklı bir ticaret olmadı
Hocam M'Bia bu forma altında izlediğim en kaliteli orta saha oyuncularından biri fakat gerçeği görmeliyiz. Uefa kısıtlaması denen durum çok hafife alınıyor forumda. 2,5 milyon€ verecek bir lüksümüz yok bizim bu mali yapıda.

Emorfo
Şöyle bir durum var. Gözden kaçmasın. Trabzonspor şu anda bir sistemi oturtmaya çalışıyor. Bu kadro yapısıyla üstelik henüz takım olmayı başaramayan bu kadroyla hücum oynamaya çalışıyoruz. Bu da bazı konulardaki zafiyetimize iyice ortaya çıkarıyor. Ancak kötü sonuçlara rağmen sistemden hoca vaz geçmiyor. Yoksa biz de sezona defans ağırlıklı bir oyun yapısıyla başlar kötü yenilgiler almazdık. Bu sistem bizi biraz yıpratacak ancak geri adım atmamak lazım. Yeni arayışlara girmeye başlarsak hiç toparlanamayız. Bariz şekilde golcü eksikliği var. Trabzonspor'un forvetleri bunlar olmamalıydı ancak adı üstünde yeniden yapılanma. Okay, Bero, henüz istenen seviyede olmasa da Onazi vs. iskelet kadronun oyuncuları olacak. Takımı yıpratmayalım inşallah her şey iyi olacak ama baya sancılı olacak. Sabretmek lazım başka çaremiz yok.

Hasanu

''yetenek problemi görüyorum. adam eksiltme yok, etkili şut yok, kaliteli pası yok, hava topu yok, top kontrolü vasat, topla ilişkisi ''demişsin de bu bahsettiğin özelikler kim de var ki?

serdaracıl
16.10.2016, 22:28

Bende aynı görüşeyim. Mbia büyük kayıp oldu

Şanlı SanMarino
Destek iradeye veya yönetime değil,

Destek sadece kulübe ve Trabzonspor'a olur,

Başka türlü,

Bu samimiyetsiz iradenin kimse arkasından gitmez,

Hoca kalmalı,

Başkan kalmalı,

Yönetim değişmeli, ayıklanmalı.

Reha
Zeki,Aytaç,Akbaş,Mustafa Yumlu gerçekten utanç duyulacak futbolcular...Bero genç ama umut verici,Okay üstüne koymaya devam ediyor...Castillo nun sorunu psikolojik, Önazi de aynı sorunda,Mehmet duygusuz, Uğur ve Durica yürekli, Suk bu sistemin adamı değil ama Umut tan sonra hücümda ilk defa baskı yapan bir adamımız oldu.

Kısaca takımın % 70 i fecaat halde...

Hocaya gelince İbanez takıntısı anlaşılacak gibi değil,Abdülkadir neden oynatılmaz? Ramil in neyi eksik? N'Doye bugün gösterdi ki artık ilk 11 onun yeri ama hocanın aklı yine başka yerde veya yerinde galiba...

Olay kısaca bu!!

serkanholep
16.10.2016, 22:30
gerçekler karşısında taraftarımız ne yazık ki mantıklı olamıyor

evet herkes başarı istiyor ama emin olun sürekli başarı için ekonomi çok önemli

biz ne gs gibi arsaları olan ne fb gibi para akıtan taraftarı olan ne de bjk gibi taraftar kitlesi olan bir takımız

onlar maddi olaarak her çukurdan bir şekilde çıkar, çıkarken de büyük transferler yapablirler

bizim böyle bir şansımız yok

ne yazık ki başkan kötü sonuçlar pahasına başarısızlığı kabullenmek zorunda olduğunu biliyor ve bir müdahalede bulunmuyor

bu sene ne olarak ilk 10 bizim için iyi olacaktır ama seneye aynı teknik ekip ve bu yılın iyi oyuncularıyla çıkmak şartıyla

seneye 2-3 transfer yapılır ve dengeli bir takım oluruz transfer dönemleri için de

2,3 yıldır başımız dönüyor transferlerden

istemiyorum artık 10-15 traansfer

pazarkapılı
Hep biz suçluyuz anasını satayım. Beşiktaş maçından sonra konuşuruz. En az 6 malubiyet ile çıkacağız 10 maçlık periyottan yazıklar olsun bizi düşürdükleri duruma bak. Takım gol atamıyor yeteneksizler ordusu var hala destek olmaktan bahsediyorsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildiben umut ediyorum ki 10 macda 6 kez maglup olmayacagız, hatta diyorum ki 7 kez galip gelecegiz....simdi bunları not et hocam, destek vermedigin bu sürecte benim dedigim cıkarsa kendini nasıl taraftar olarak adlandıracaksın?....ha senin dedigin mi cıkarsa? ne mutlu sana o zaman....

Cagdas Topal
Nevzat Aydın istifa edecek! Bu kadro onun eseri. Futboldan anlamayan başkanı güzel kandırırsın ama takke düştü kel göründü.

Uluhan
buradan cardozoyu gondermek soyle dogru,mbia yı gondermek cok basarılı bir iş diyen arkadaslara selam olsun.

Aleykum selam

Cardozo dönmüyorum diye haber gönderdi, Trabzona dönmedi zaten kendi. Üstüne primlerle 3 m Euro ya yakın maaşı vardı.

Mbia serbest kalıyordu arkadaşım. Serbest kalma hakkına sahip adamı takımda tutup satmak başarıdır.

Mert Oğuzlu61
http://image.prntscr.com/image/177f6c8d7efb4c88be6f2300f22b0f85.png

Başımıza gelen olayları ''sıradanlaştıran'' bir yorum. Ligde hedefsiz takılan, küme hattından biraz uzak kalsam yeter kafasına sahip yönetici profilini görüyorum bunlarda. Muharrem Usta ya saygım sonsuz ve seviyorum ama kusura bakmasın, yönetim içinde çok boş adam var.

BERBATOV61
Hocam M'Bia bu forma altında izlediğim en kaliteli orta saha oyuncularından biri fakat gerçeği görmeliyiz. Uefa kısıtlaması denen durum çok hafife alınıyor forumda. 2,5 milyon€ verecek bir lüksümüz yok bizim bu mali yapıda.

müdür onazi 1 milyon euro alıyor mustafa 600 bin euro suka kiralamalarla 1.7 milyon verdik toplam ne yaptı 3.3 milyon euro bir yıllık maliyet şu 3 adamı alma takıma takımdan bir şey eksilir mi ? bu 3 adamın yerine mbia oynasa olmaz mı suk gibi kazık yiyene kadar o parayı ne olduğu ne verdiği belli mbia ya verirdim aradı 800 k maaş ilede suk tan daha kaliteli bir forvet alınırdı

Fatih Öztürk
16.10.2016, 22:31
Bu maça kadar 14 günde 5 gün toptop izni yaptılar değil mi?
GS maçına kadar tesislere giriş çıkış yasaklanılmalı, 1 puan için günde 3 idman yapmalı yok öyle bol keseden yatmak.

Fatih Solmaz
son iki senenin istatistiğine girersen beşiktaş herkesi her türlü katlıyor. tabi bu durumun şenol güneş'le bir alakası yok (!).

Şanlı SanMarino
Aldım Mbia'nın elinden çeki :)

BERBATOV61
16.10.2016, 22:32
Nevzat Aydın istifa edecek! Bu kadro onun eseri. Futboldan anlamayan başkanı güzel kandırırsın ama takke düştü kel göründü.

hacı adam ingilizce biliyor menejer kankaları var çok iyi FM oynayan elemanları var senin benim gibi isminin sonuna 61 ekleyen gerizekalılar dedi diye istafa etmez :)

ama ben dedim açmadılar akyazıyı ersun mı göremez nevzat mı diye bencede nevzat göremez ama bakalım hadi inş.

Cagdas Topal
16.10.2016, 22:33
ben umut ediyorum ki 10 macda 6 kez maglup olmayacagız, hatta diyorum ki 7 kez galip gelecegiz....simdi bunları not et hocam, destek vermedigin bu sürecte benim dedigim cıkarsa kendini nasıl taraftar olarak adlandıracaksın?....ha senin dedigin mi cıkarsa? ne mutlu sana o zaman....

Hepinizden çok destekliyorum rahat olun ama eleştirmek benim hakkım. Açılmayan stat için 4 kombine aldık, haftalar öncesinden hem rize hem antalya maçlarına bilet aldık para önemli değil ama bu ruhsuzları izlemeye gitmek içimden gelmiyor. İyi futbol iyi oyuncularla oynanır bunların hepsi yetenek özürlüsü 10 maçta 7 galibiyet alsın bu takımı şampiyon sayacagım net.

Hakan
16.10.2016, 22:33
Volkan Kazak şanssızlık diyip durdu. Yakışmıyor.

Cagdas Topal
16.10.2016, 22:35
hacı adam ingilizce biliyor menejer kankaları var çok iyi FM oynayan elemanları var senin benim gibi isminin sonuna 61 ekleyen gerizekalılar dedi diye istafa etmez :)

ama ben dedim açmadılar akyazıyı ersun mı göremez nevzat mı diye bencede nevzat göremez ama bakalım hadi inş.

İlk istifayı Nevzat Aydın edecek, etmeli. Yoksa başkan da kusura bakmasın bu kafayla aralığı göremez hatta yeni stadı bile göremez.

katre-i.matem
16.10.2016, 22:35
Onazi nin problem mevkisel midir bilemem ama cok kacak dovusuyor. Adele sakatligi dusundurucu.

Hoca nin bazi israrlarindan vaz gecmemesi bize bir kac puan daha kaybettirecek gibi gozukuyor. Sag bek yumlu macerasindan sonra suk israrindan da vaz gecer umarim. Suk maalesef 3. sinif bir forvet. Begendikleri maclarini izlemeyi cok isterim. Bu takimin 1. forveti ndoye dir. 2. Forveti olsa olsa ramil olur.

Ve bir de artik kronik hale donusecek olan Ekici problemi var.

pazarkapılı
16.10.2016, 22:36
Hepinizden çok destekliyorum rahat olun ama eleştirmek benim hakkım. Açılmayan stat için 4 kombine aldık, haftalar öncesinden hem rize hem antalya maçlarına bilet aldık para önemli değil ama bu ruhsuzları izlemeye gitmek içimden gelmiyor. İyi futbol iyi oyuncularla oynanır bunların hepsi yetenek özürlüsü 10 maçta 7 galibiyet alsın bu takımı şampiyon sayacagım net.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi destak hocam ya destek....inanalım bu takıma....ya iyi oynayan takıma hakkını verin en azından bugun yapın arkadaslar.....

zafer6161
16.10.2016, 22:37
son iki senenin istatistiğine girersen beşiktaş herkesi her türlü katlıyor. tabi bu durumun şenol güneş'le bir alakası yok (!).

öyle deme
arkadaşin futbol bilgisi çok yüksek ve bjk nin bütün maçlarını izlemiş ona göre yorum yapmış !

mete61bordomavi
16.10.2016, 22:38
Beşiktaş maçından sonra ayrı bir başlık açıp orda konuşacağım.
Sabrediyoruz, ister istemez. Ruhumuz acısa, yüreğimiz kanasa da sabrediyoruz. Sabretmekten başka çare şu an yok çünkü.
Ama şu takım iyi yolda, herşey düzelecek, topçularımız iyi vs vs diyenler beni beklesin o zaman.
Beşiktaş maçından sonra yine buraya bekliyorum sizi.

Keşke yanılan biz olsak ama, bu köyden kasaba olmayacağını herkes biliyor.

Fatih Solmaz
öyle deme
arkadaşin futbol bilgisi çok yüksek ve bjk nin bütün maçlarını izlemiş ona göre yorum yapmış !
ha o zaman tamam abi. :)

Sezgin Öztürk
Evet destek olmaktan bahsediyorum. Destek olmadığımız için bu takım bu durumda. Son 3 senenin en kişilikli baskın futbolunu oynadık bugün. İstediğimiz bu değil mi ? Bugün atamadık beceremedik ama top oynadık. Neden bardağın dolu tarafına bakmazsınız ?

BERBATOV61
16.10.2016, 22:39
destak hocam ya destek....inanalım bu takıma....ya iyi oynayan takıma hakkını verin en azından bugun yapın arkadaslar.....

kendimizi yırttık m.demir,suk,ekici ve aytaç oynamasın diye bak ileride birtanesi kesildi takım daha iyi oldu inş. haftaya aytaçla suk ta yok daha iyi olacak geriye kaldı bir tek ekici onu da artık ersun gördünde kessin bizim tv den gördüğümüzü o göremiyor ama büyük hoca sabır

Cagdas Topal
16.10.2016, 22:39
Evet destek olmaktan bahsediyorum. Destek olmadığımız için bu takım bu durumda. Son 3 senenin en kişilikli baskın futbolunu oynadık bugün. İstediğimiz bu değil mi ? Bugün atamadık beceremedik ama top oynadık. Neden bardağın dolu tarafına bakmazsınız ?

Yalnız bu futbol sürekli değil vurgulamak isterim 4-5 maçta 1 rastlanan bir durum. Sonrasında ne mi oluyor? Trabzonspor yine 4 yedi :)

Fatih Öztürk
16.10.2016, 22:40
Takımımız kalan maçlarda GS,Rize,BJK,G.birliği,Antalya,FB,Başakşehir,Bursa, Kayseri,Adana maçları oynayacak.
Galip gelme olasılığımız Rize,Antalya,Kayseri ve Adana maçları dışında başka bir maç göremiyorum.

Sezgin Öztürk
Ben bu yorumu neden yapmışım onu bir okusaydın da böyle bir cevap vermeseydin.

artvints
bu maç konya maçı gibi değildi, o maçta çok ciddi bir efor haracayıp konyayı yasladık, çok iyi pozisyon alıp bekleyen bir takıma karşı, yetersiz organizasyonumuzla en iyisini yapmaya çalıştık, pozisyon üretmek için çaba harcadık.

bu maçın ikinci yarısının başında rtim tutturduk arka arkaya pozisyonlar geldi, onlar kaçınca takım yine eski haline dönüp debelenmeye başladı. akhisarı bıraksan da çıkacak hali yok gibiydi zaten. gereksiz telaşa sinir oluyorum. biraz sakinleşip, pozisyonlarda ekstra pas yapmaya odaklansak gol gelmişti. hala aynı telaşlı oyun sürüyor, saha içinden yönlendiren yok. o zaman saha dışından müdahale gelmesi lazım. iyice kanatlara açılıp o kümelenmeyi dağıtacak bir değişiklik gerekiyor ama müdahale gelmiyor, karambolden gol atarız ümidi devam ediyor.

umitçebi
16.10.2016, 22:41
7 8 mactır 0 gol 0 asist bruma galatasaraya 19 yasında geldi potansiyel bir oyuncuydu castillo 24 yasına gelmis hicbir avrupa takımında forma giymemis bruma ile castillo yu kıyaslamak ferrari ile hacı murat gibidir.

Bruma ve Castillo arasında ferrarı hacı murat benzerlığını kurmak tüm futbol gerçeklerıne ters..Bruma Yusuf erdoğan ın siyahisi..Castıllo Amerıkadan geldı el ınsaf yahu..Adam kıta değıştırdı..Bılmedıgı ortam,bılmedıgı ınsanlar,takım,lig..Castıllo çok ıyı olacak..Ama zamanla takım ıyıye gıttıkçe oda ıyı olacak..

Sezgin Öztürk
Takımımız kalan maçlarda GS,Rize,BJK,G.birliği,Antalya,FB,Başakşehir,Bursa, Kayseri,Adana maçları oynayacak.
Galip gelme olasılığımız Rize,Antalya,Kayseri ve Adana maçları dışında başka bir maç göremiyorum.
İho olsaydı şampiyon olurduk ama değil mi ?

BERBATOV61

evet oynadık ama biz oynamadık sizde bunu anlamıyorsunuz tolunayın kabız futbolu oynattı 10 kişi kalan takımın üstüne bile gitmedi geri çekilen takıma bir zahmet atak yapsın takım. Bu gün beğenilecek tek şey topçuların kazık gibi durmayı birazda olsun bırakması saha içinde hareketlenmesi topu verip eli belinde gezmemesi

selcuk
bu hafta ligdeki en iyi futbolu oynadik

son vurus kalitesi eksikti bugün maalesef, fatihin öyle ahim sahim kurtarisida yoktu
hep son vurus kalitesi kötüydü

yazik oldu
konyaya karsi 2 bugünde 1 puani kurtaran kaptanada ekstra tesekkürlerimi sunarimi
o pozisyonda duvar ördü

El Cordobes
''yetenek problemi görüyorum. adam eksiltme yok, etkili şut yok, kaliteli pası yok, hava topu yok, top kontrolü vasat, topla ilişkisi ''demişsin de bu bahsettiğin özelikler kim de var ki?

hocam iyi ya da kötü mesela castillo adam eksiltir dersin, ekici iyi şut atar dersin, n'doye iyi top saklar,hava hakimiyeti iyidir dersin. yani az çok bi özelliğinden bahsedersin. ben bero'yu çözemedim. 7 hafta geçti hangi özelliği iyidir hala anlayamadım.

61_Hasan_69
Ben takımı begendim tam destek hep destek

ilyskm
Takımı bu pozisyondan kurtarma adına son 5 senede yapılan ara transfer yolu gözlemleniyor, ancak bu sefer bohçanın deliği o kadar büyük ki Barcelona'dan adam alsak olmayacak gibi...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kemal Öztel
16.10.2016, 22:42

Valla hocam öyle bir noktaya geldik ki saydığınız takımlardan 12 puan alsak kalan maçlardan da toplam 3 puan razı oluruz.15+7 22 hedefsiz bir Trabzonspor için yeterli

olcay_61
16.10.2016, 22:42
ndoye-ramil-abdülkadir-güray(ya da ibanez) oynasaydı sonuç daha farklı olurdu
ne yazıkki hoca 7 haftadır göremedi

Fatih Öztürk
16.10.2016, 22:43
İho olsaydı şampiyon olurduk ama değil mi ?

Sana ne?

Fatih Öztürk
16.10.2016, 22:44
Valla hocam öyle bir noktaya geldik ki saydığınız takımlardan 12 puan alsak kalan maçlardan da toplam 3 puan razı oluruz.15+7 22 hedefsiz bir Trabzonspor için yeterli

Aynen kardeşim bekleyelim bakalım geride kalan maçlarda nolacak inşallah korkulu rüya görmeyiz.

Fatih Solmaz
Yalnız bu futbol sürekli değil vurgulamak isterim 4-5 maçta 1 rastlanan bir durum. Sonrasında ne mi oluyor? Trabzonspor yine 4 yedi :)

aynısı yazıyordum gerek kalmadı.

serdaracıl
İlk istifayı Nevzat Aydın edecek, etmeli. Yoksa başkan da kusura bakmasın bu kafayla aralığı göremez hatta yeni stadı bile göremez.

Bıktık artık istifa lafından

Abdülkadir Kılıç
16.10.2016, 22:45
Zeki,Aytaç,Akbaş,Mustafa Yumlu gerçekten utanç duyulacak futbolcular...Bero genç ama umut verici,Okay üstüne koymaya devam ediyor...Castillo nun sorunu psikolojik, Önazi de aynı sorunda,Mehmet duygusuz, Uğur ve Durica yürekli, Suk bu sistemin adamı değil ama Umut tan sonra hücümda ilk defa baskı yapan bir adamımız oldu.

Hocaya gelince İbanez takıntısı anlaşılacak gibi değil,Abdülkadir neden oynatılmaz? Ramil in neyi eksik? N'Doye bugün gösterdi ki artık ilk 11 onun yeri ama hocanın aklı yine başka yerde veya yerinde galiba...

Olay kısaca bu!!

Öncelikle takım bugün bu eleştirileri hak etmediğini düşünüyorum. Sonrasında ise merak ettiğim bir konu var. İlk saydıklarınız utanılacak adamlarken, neden maç boyu bir etkinliklerini göremediğimiz Castillo ve Onazi'nin sorunu psikolojik oluyor? Böyle rasyonaliteden uzak ve adam kayırıcı eleştirilerin bize bir fayda sağlayacağını düşünmüyorum.

Fatih Solmaz
16.10.2016, 22:46

Olay kısaca bu!!
özetin yakıyor abi ama doğrusu da bu. bir çokları anlamıyor durumu.

umitçebi
16.10.2016, 22:46

Nevzat Aydın,bu klubun başına gelen en guzel şey...Turkıyenın en zekı 40 adamından bırıne kı futbol bılgısı de ust duzey olan bır adama futboldan anlamıyor demek..Hangı krıtere gore??Neye gore..Yanı Sadi Tekelıoğlu,Giray Bulak,Şenol guneş anlıyor ama Nevzat Aydın ve Muharrem Usta anlamıyor oyle mı??

Ortada duşen bır takke yok hocam..Saha içine iyi bak..Bu takım gıttıkçe ıyıye gıdıyor..Sadece ıhıtyacı olan basıt gol yeme ve gol yıyınce dağılma hastalığındna kurtulması..Akhısarın bjk ve gs maçlarını ızle şu ovulen ıkı takımın aslında bızım takımımızadan pekte ustun olmadığını goreceksın..

Hakem adıl yonetsın..Gs maçında en kotu berabere kalırız

mete61bordomavi
16.10.2016, 22:48

Kardeşim olay şu: Kimsenin destek vermediği yok aslında. O tribünler full de çekerken biz yine de ezilerek yeniliyorduk. Olayın düzelmesini bekledik. Fakat hatalardan ders alınacağına, hata olan herşeyi ISRARLA yaptılar. Bardağın boş taraflarına baktığımız zamanlarda bile biz Anadolu takımlarını rahat yenebiliyorduk. En yakın rakip sayılacak Bursa'ya kaç kere 5 attığımızı unuttum. Ordan buraya, burdan da kümeye giderken bir zahmet de konuşalım değil mi?

Emin ol senin iyi niyetinden asla şüphem yok. Ama bizim Trabzonspor'umuz bu değil! Biz bunu kabul etmiyoruz. Etmeyeceğiz!

El Cordobes
16.10.2016, 22:49
bugün suk un da hakkını verelim. çok iyi kademelere girdi hele castilloyu durdurduğu pozisyon çok iyi müdahaleydi., iyi toplar kesti, şutları engelledi. akhisar gol yemediyse suk a bir teşekkür borçlular.

onazi uzun top attıktan sonra arka adelesini tutmaya başladı, sonra da kendini yere bıraktı zaten. Türkiyede arka adelesini tutan 3 haftadan aşağı geri gelemiyor. umarım onazinin çok ciddi bi durumu yoktur.

Sezgin Öztürk
evet oynadık ama biz oynamadık sizde bunu anlamıyorsunuz tolunayın kabız futbolu oynattı 10 kişi kalan takımın üstüne bile gitmedi geri çekilen takıma bir zahmet atak yapsın takım. Bu gün beğenilecek tek şey topçuların kazık gibi durmayı birazda olsun bırakması saha içinde hareketlenmesi topu verip eli belinde gezmemesi
Ya bırakın Allah aşkına Tolunay'ın bize karşı her zaman aşırı kazanma hırsı oluyor. Bildiğin adamları çıkartmadık pas yaptırmadık önde baskı yaparak. Öndeki oyuncularımız biraz becerikli olsalardı bugün Akhisar'ı hezimete uğratmıştık.

Punisher-61
Takim bugün ha iyi oynadi ha kötü kimin umrunda???

7 mac 7puan 3 gol önemli olan bunlar.. kümede kalma mücadelesi veren takimlarin istatistikleri bunlar

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

BERBATOV61
16.10.2016, 22:50
Nevzat Aydın,bu klubun başına gelen en guzel şey...Turkıyenın en zekı 40 adamından bırıne kı futbol bılgısı de ust duzey olan bır adama futboldan anlamıyor demek..Hangı krıtere gore??Neye gore..Yanı Sadi Tekelıoğlu,Giray Bulak,Şenol guneş anlıyor ama Nevzat Aydın ve Muharrem Usta anlamıyor oyle mı??

Ortada duşen bır takke yok hocam..Saha içine iyi bak..Bu takım gıttıkçe ıyıye gıdıyor..Sadece ıhıtyacı olan basıt gol yeme ve gol yıyınce dağılma hastalığındna kurtulması..Akhısarın bjk ve gs maçlarını ızle şu ovulen ıkı takımın aslında bızım takımımızadan pekte ustun olmadığını goreceksın..

nevzat neye göre futboldan anlıyor bir anlatsana ? bu işler zeka ile olsaydı IQ testi ile hoca arardık ozaman , bir adam iyi hamburger satıyor en zeki 40 adam listesinde tabi futboldan anlıyor diyen birinin gelip burada futbol yorumlaması internetin zararlı yanlarından biri

Mert Oğuzlu61
16.10.2016, 22:51
https://pbs.twimg.com/media/Cu6aOopW8AQeDHE.jpg

Bak bunlar hep yeteneksiz, baban bu sahaların kralıydı oğlum diye anılarını anlatıyor olabilir.

Takım toparlayana dek çocuklarınıza maç izletmeyin, mümkünse TS den uzak tutun. Tam ters tepeceği zamanlar, babalar uyarıyorum aman diyeyim, sakın ha...

gurur6134
16.10.2016, 22:51

Adriana jajadan iyi diyen adamin futbol bilgisini tartisiyorsak burda kapatalim dukkani birakin bu isleri ya..suk a methiyeler duzen de kendisiydi henrikeden iyi diyende..

Faruk BERBER
16.10.2016, 22:52
Uzun uzadıya yazacak durumda değilim. Takım kazanmayı çok istedi, pozisyona da bolca girdi. Bu hafta izlediğim maçlarda oyunu bizim kadar domine eden takı göremedim. Fakat bitiricilik noktasına geldiğimizde büyük eksiğimiz var. Takım tek kanatlı oynuyor, solda Castillo gidiyor. Sağda kimse yok, Bero ortaya geçince daha efektif oldu. Kanatlarımızın her ikisi de aktif olsa Castillo'nun bulacağı boş alan süre anlamında artış gösterir. Suk'ta senkronizasyon sorunu var. Girdikten sonra da göterdi ki bu takımın forveti N'Doye'dur. Önümüzdeki hafta Arena deplasmanında oynamasını bekliyorum. Suk'ta ısrar edilmeli demiştim maçtan önce, biraz dinlense iyi gelebilir diyorum.

Son sözüm de taraftara. Hepsinin ağzına sağlık. Maçın adamı taraftarımız diyorum.

BERBATOV61
16.10.2016, 22:53
Ya bırakın Allah aşkına Tolunay'ın bize karşı her zaman aşırı kazanma hırsı oluyor. Bildiğin adamları çıkartmadık pas yaptırmadık önde baskı yaparak. Öndeki oyuncularımız biraz becerikli olsalardı bugün Akhisar'ı hezimete uğratmıştık.

sen pozitif düşün kardeşim yapacak bir şey yok birilerinin de pozitif olması lazım sen akhisarı biz çıkarmadık diyorsan öyledir önceki sanırım gol atamadıkları 4 maçta da bizim baskımızdan gol atamadılar ondandır ya muhtemelen başka açıklaması olamaz

memmedaga
16.10.2016, 22:55
takım genel olarak vasatın bi tık üstündeydi

forvet hattının yetersizliği

diğer oyuncularında son vuruşlarda becereksizliği derken

30-35 dakika baskı oyununun 50-60 dakikaya yayarsak kendimizi 4.- 5. sıraya yazabiliriz bu sene olay bu
devre arası gecelek transfer gelecek senenin kaderini çizecek ölçüde

tonya55
16.10.2016, 22:55
Bruma ve Castillo arasında ferrarı hacı murat benzerlığını kurmak tüm futbol gerçeklerıne ters..Bruma Yusuf erdoğan ın siyahisi..Castıllo Amerıkadan geldı el ınsaf yahu..Adam kıta değıştırdı..Bılmedıgı ortam,bılmedıgı ınsanlar,takım,lig..Castıllo çok ıyı olacak..Ama zamanla takım ıyıye gıttıkçe oda ıyı olacak..
yusuf erdoganın siyahisi demissin yusuf erdoganı satsan 500 bin euro verirler.ama brumaya sezon öncesi psv 7 verdi suan konusulan rakamlar 20 milyon euro castillo okadar mac oynadı sıfır katkı sezon bitti ne uyummus bir golede katkısı olsun yok.

carl_06
16.10.2016, 22:56
on numara futbol ama yine hüsran, uzun zaman sonra heyecan yaşadık olsun bunu da özlemişiz. bu takım iyi olacak, çok iyi olacak. ama sabır.
tabi bir de sağ kanat ve sağ bek:)
bir de suk'un artık gol atmaya başlaması lazım. ayıptır.

61_Hasan_69
16.10.2016, 22:57
Puan kaybı sebebiyle sinirden buraya sitemlerini yazanlar var bide bunlara ilaveten içimizde sevinen irlandalilar var . Irlandalilara dikkat

BERBATOV61
16.10.2016, 22:57
yusuf erdoganın siyahisi demissin yusuf erdoganı satsan 500 bin euro verirler.ama brumaya sezon öncesi psv 7 verdi suan konusulan rakamlar 20 milyon euro castillo okadar mac oynadı sıfır katkı sezon bitti ne uyummus bir golede katkısı olsun yok.

dostum sabır sabır diyenlerden birisin sezon bitti castillo hala uyum sağlayamadı diyorsun ? bir karar ver 7 hafta senin için yeterliyse neye sabır göstermeye davet ediyorsun insanları ?

Sezgin Öztürk
16.10.2016, 22:58
öyle deme
Söylediğim şeyi farklı yerlere çekiyorsun aklınca çakallık yapıp.
Ben kimsenin futbol bilgisini tartışmam herkes kendince biliyor ve yorumluyor.
Bugün Trabzonspor son 3 senenin en iyi futbolunu oynadı diyorum sen kalkıp bjknin son 2 senede en rezil oynadığı top bugün bizim oynadığımızdan daha iyi diyorsun.
Bende sana cevap olarak bjk 2 yılda çok kötü oynayıp puan aldığı maçlar var diyorum fakat nafile sen hep kendince yorumluyorsun akıllısınya!

Nazim Can
16.10.2016, 23:00

Nevzat Aydın futboldan anlamıyor anlasaydı takımın içinde maç kurtaracak Onur dahil 1 tane bile adamın olmadığını görüp Sağ bek, Kaddouri ve sağ açık transferlerinde ipe un sermezdi hatta araya birde kiralık genç stoper sıkıştırırdi ama o sanıyordu ki bu takım ilk yarı en az 30 puan alır, şimdi de kabahatinı örtmek için sosyal medya üzerinden taraftarın geri zekalısını istemediğini haykırıyor, neymiş en genç 40 girisimciymis, Futbol konusunda yöneticilik konusunda misal Sadri Şener veya Özkan Sümerin tırnağı olamaz.

Sezgin Öztürk
16.10.2016, 23:01
bu hafta ligdeki en iyi futbolu oynadik

son vurus kalitesi eksikti bugün maalesef, fatihin öyle ahim sahim kurtarisida yoktu
hep son vurus kalitesi kötüydü

yazik oldu
konyaya karsi 2 bugünde 1 puani kurtaran kaptanada ekstra tesekkürlerimi sunarimi
o pozisyonda duvar ördü
Abi ne yaptın sen biz oynamadık Akhisar oynatmış bizi...

Cagdas Topal
16.10.2016, 23:03

1 ay sonra burda ol takım iyiye mi kötüye mi gidiyor konuşuruz. :)

Sezgin Öztürk
16.10.2016, 23:03
Sana ne?
Ne bu şiddet bu celal? Burasının forum olduğunu unutmayalım lütfen...

Buğra Çora
16.10.2016, 23:04
Bilmiyorum hatırlayaniz varmidir. Forumda daha çok değil, 1.5 ay önce Suk neden oynamaz, o 1. Forvet olmalı diye eleştiriler. Şimdi herşey 180 derece döndü ve Suk nasil olurda oynar eleştiri ye döndü. Nekadar laf çamuru yapanlar var!

mete61bordomavi
16.10.2016, 23:06
Bir de kafama takılıyor. Sorayım.
Son 3 yılın iyi futbolunu bugün oynadığımızı söylüyorsunuz. Ki saygı duyarım.
Ama geçen sene 3-0 yenildiğimiz Rize deplasmanındaki futbol daha iyi değil miydi?

Yoksa ben mi yanlış biliyorum futbolu?

Mustafa ÖZDEMİR
16.10.2016, 23:06
Aldığımız gol makinaları cardozoyu çok aratacak bize

BERBATOV61
16.10.2016, 23:07

yok yok son 3 yılın en iyi futbolunu oynadık geçen seneki bjk maçından bile oynadık inanılmaz bir geceydi ya futbola doyduk varyasyonlar verkaçlar ikili oyunlar hucüm organizasyonları inanılmazdı tek kelimeyle muazzam orta saha ile forvet arasında 30 metrelik boşluklar oluyordu ama muazzamdık bu boşlukları gs ye ver de gör iyi oynamayı 2 topla kalene indiler mi de şanssızdık dersin

Erdal UZUNYILMAZ
16.10.2016, 23:07
https://pbs.twimg.com/media/Cu6aOopW8AQeDHE.jpg

Bak bunlar hep yeteneksiz, baban bu sahaların kralıydı oğlum diye anılarını anlatıyor olabilir.

Takım toparlayana dek çocuklarınıza maç izletmeyin, mümkünse TS den uzak tutun. Tam ters tepeceği zamanlar, babalar uyarıyorum aman diyeyim, sakın ha...

Şu adam bizde olsa o yaşına rağmen takımın en iyisi olur.

Erkan A.
16.10.2016, 23:08
devre arasina Kadar alacagimiz beraberlikler iyidir mac kazanacagimizi artik düsünmüyorum berabere kalarak 1 puan da olsa böyle toplamaliyiz

Fatih Öztürk
16.10.2016, 23:08
Ne bu şiddet bu celal? Burasının forum olduğunu unutmayalım lütfen...

Güzel kardeşim senin uslüp sıkıntın var derdin yoruma konu dışına çıkmadan yorumla cevap vermek değil bu belli geçmiş sayfalarda isim vermeden ateş ediyorsun şimdide tahriklere başladın bak işine zaten herkesin canı burnunda deminde 10 senedir kimseyle tek bir münakaşaya giymeyen Zafer'e çakallı makallı konuşuyorsun bunlar yakışmıyor söyle fikrini geç öteye senin kadar herkes düşünüyor bu takımı meraklanma.

Erkan A.
16.10.2016, 23:10
bügün cogu taraftarimiz futbolumzdan cok memnun oynadigimiz futboldan ?

akhisar ligde ne durumda ? rakibimiz budur rakibimizin gücü budur bu yüzden biz iyi göründük rakip bisey yapamiyor diye yinede cok yanlislar yaptik

bunuda unutmayalim

yorumsuz6117
16.10.2016, 23:10
Devre arası kesinlikle transfer için para harcanmamalı.. Öyle yada böyle kümede kalırız..

BERBATOV61
16.10.2016, 23:12
bügün cogu taraftarimiz futbolumzdan cok memnun oynadigimiz futboldan ?

akhisar ligde ne durumda ? rakibimiz budur rakibimizin gücü budur bu yüzden biz iyi göründük rakip bisey yapamiyor diye yinede cok yanlislar yaptik

bunuda unutmayalim

yok hocam ne yaptın son 3 yılın en iyi topunu oynamışız zeki uzun bilmem ne var oda tv de ersun yanalın takımı ortaya çıkmaya başladı demiş :D ersunun takımı buysa vay halimize

Berkan
16.10.2016, 23:14
Bu maç geçensene rizenin kalecisinin devleştiği maça benzedi bence.

Nazim Can
16.10.2016, 23:18
Bu arada gözlerden kaçmış ama Ekici cook uzun yıllardan sonra Ceza sahasına yakın bir yerden Castillo ya hemde defans arkasına alda at pası atmış, bizim bildiğimiz Ekici normalde ordan kaleye vururdu hayret çok şaşırdım nasıl oldu da attı o pası.

Sezgin Öztürk
16.10.2016, 23:19
Kardeşim olay şu: Kimsenin destek vermediği yok aslında. O tribünler full de çekerken biz yine de ezilerek yeniliyorduk. Olayın düzelmesini bekledik. Fakat hatalardan ders alınacağına, hata olan herşeyi ISRARLA yaptılar. Bardağın boş taraflarına baktığımız zamanlarda bile biz Anadolu takımlarını rahat yenebiliyorduk. En yakın rakip sayılacak Bursa'ya kaç kere 5 attığımızı unuttum. Ordan buraya, burdan da kümeye giderken bir zahmet de konuşalım değil mi?

Emin ol senin iyi niyetinden asla şüphem yok. Ama bizim Trabzonspor'umuz bu değil! Biz bunu kabul etmiyoruz. Etmeyeceğiz!
Abi kim ister bu kulübün bu durumlara düşmesini. Fakat gerçekleri görmeliyiz bu kulüp bu duruma 1 senede gelmedi ki 1 senede de düzlüğe çıksın.
Şike sezonundan sonra takımın dağıtılması ve yerlerine yapılan yanlış transfer politikalarıyla bu duruma geldik. İho döneminde önüne gelen futbolcuya 2,5 milyon verilirken burada ben dahil bir çok kişi alkış tutarak kaçınılmaz sona çanak tuttuk. Bu kulübü bu duruma düşürenler ellerini kollarını sallayarak Trabzon'a gelip giderken geldiklerinden bu yana borçlarla boğuşan insanlara eldeki kısıtlı imkanlarla bir şeyler yapmaya çalışan insanları aşırı eleştirip küstürmek bize fayda getirmez...

BERBATOV61
16.10.2016, 23:22
ihonun bu takıma verdiği zararı kimse inkar etmiyor ama nerdeyse 1 senedir başta olan toplam transfere15 milyon euro harcayıp kümede kalacağı bile belli olmayan bir takım kuran adamları eleştirmek her Trabzonspor taraftarının hakkıdır

Rıza ÇOLAK
16.10.2016, 23:23
Trabzonspor geçen yılki durumuna futbolu çok bilenler yüzünden geldi. Bırakında bilmeyenlerde bu dönemi yönetsin. öncekinden kötü olmaz...

Mert Oğuzlu61
16.10.2016, 23:24
Tamam önceki haftalara göre daha iyiydik ama önemli bir noktayı atlıyoruz. Tolunay maç sonu söyledi, stoperim yoktu dedi. Douglao maç başından beri sakat sakat oynadı, maç içinde 2 iğne yaptık dedi.

Ve biz bu şartlarda oynayan takımı kendi sahamızda yenemedik... Daha hangi takımı yeneceğiz, nefes alıp ligde rota çizmek adına çok kritik maçtı. Şuan yelkensiz gemi gibi okyanusun ortasında kaldık, en ufak fırtınada işimiz biter. Haftaya Gs bizi yenerse ki yenecek, ortalık fena karışır. Çok kötü duruma soktuk kendimizi, ligin başlarında hedefsiz kaldık. Görünen köy yakındır, hiç iyi şeyler olmayacak. Özellikle yönetim bu sonuçlardan sonra krediyi erkenden tüketiyor.

serdaracıl
16.10.2016, 23:25
Devre arası kesinlikle transfer için para harcanmamalı.. Öyle yada böyle kümede kalırız..

Ustad iyi bir sağ açık ve forvet gerekiyor takıma. Transfer yapılmalı bence. Hem de üst düzey liglerden.

Faruk BERBER
16.10.2016, 23:26
Şuan oynanan oyuna bakılarak güllük, gülistanlık tablo eşiğindeyiz.

Fakat unutulmamalıdır ki ligin en kötü 3-4 takımından biri ile karşılaştık. Tıpkı ilk maç yendiğimiz Kasımpaşa gibi.

O yüzden yere daha sağlam basmalıyız.

gurur6134
16.10.2016, 23:27
Tolunayin dedigine gore douglao bugun 2 igne ile oynamis mac esnasinda vurulan..diger 2 defans oyuncusu kadir ve caner yetenekleri kisitli oz evlatlar rodealga sakatlikdan yeni cikmis oynayip oynamayacagi 1 gun once belli olmus ..cihat hocanin gidisinin ardindan performansi dibe vurmus bizim gibi gol atamayan bir takim olmus ligde akhisar ..birakinda icerde bu takima karsida pozisyona girelim..bizim icin sinav haftaya ki gaysey maci orda gorelim bakalim yanalin takimi olusmaya baslamis mi baslamamis mi..1 macla hemen basladik yine havaya girmeye bu ne ya azcik ayaklariniz yere bassin..

gurur6134
16.10.2016, 23:28
Tamam önceki haftalara göre daha iyiydik ama önemli bir noktayı atlıyoruz. Tolunay maç sonu söyledi, stoperim yoktu dedi. Douglao maç başından beri sakat sakat oynadı, maç içinde 2 iğne yaptık dedi.

Ve biz bu şartlarda oynayan takımı kendi sahamızda yenemedik... Daha hangi takımı yeneceğiz, nefes alıp ligde rota çizmek adına çok kritik maçtı. Şuan yelkensiz gemi gibi okyanusun ortasında kaldık, en ufak fırtınada işimiz biter. Haftaya Gs bizi yenerse ki yenecek, ortalık fena karışır. Çok kötü duruma soktuk kendimizi, ligin başlarında hedefsiz kaldık. Görünen köy yakındır, hiç iyi şeyler olmayacak. Özellikle yönetim bu sonuçlardan sonra krediyi erkenden tüketiyor.

Hedefsiz kalmistik ama artik bir hedefimiz var sagolsunlar..bakalim basarabilcekmiyiz..

olcay_61
16.10.2016, 23:30
takım iyi falan oynamadı, ne baskı yapabiliyoruz ne ortasahadan topla akabiliyoruz. rakip berbattı ve biz onlara da gol atamadık.

Sezgin Öztürk
16.10.2016, 23:31
Güzel kardeşim senin uslüp sıkıntın var derdin yoruma konu dışına çıkmadan yorumla cevap vermek değil bu belli geçmiş sayfalarda isim vermeden ateş ediyorsun şimdide tahriklere başladın bak işine zaten herkesin canı burnunda deminde 10 senedir kimseyle tek bir münakaşaya giymeyen Zafer'e çakallı makallı konuşuyorsun bunlar yakışmıyor söyle fikrini geç öteye senin kadar herkes düşünüyor bu takımı meraklanma.
Çifte standarda gelemiyorum abi.
Zamanında burada İho ve Vahid için destek yve sabır yorumları yazarken sana hak verirdim.
Peki ne değişti abi ?
Bu kulübü bu duruma düşüren İho desteği hak ederken Muharrem Usta neden gereğinden fazla eleştiriliyor?
Bu forumda yorumlarının samimi olduğunu düşündüğüm insanlardan biriydin fakat Usta dönemiyle beraber tamamen zıt bir görüntü çiziyorsun.
Zafer'e çakallı konuşmama gelince kendisi yaptığım yorumu kendince farklı yere çekip dalga geçmeye çalışmasaydı öyle bir üslup kullanmazdım.
Neyse abi saygısızlık ettiysem özür dilerim kal sağlıcakla...

BERBATOV61
16.10.2016, 23:34
Ustad iyi bir sağ açık ve forvet gerekiyor takıma. Transfer yapılmalı bence. Hem de üst düzey liglerden.

bu maçtan sonra iyi bir ortasaha da şart merkeze

hasannuhoglu
16.10.2016, 23:34
Castillonun son dakikadaki bencilliğini affedemiyorum ya..sana pası atan Ndoye ye, topu kaleye gelişine zımbalaması için bırakmak çok mu zor..Neden bize gelen yabancılar profesyonelliğini geldikleri yerde bırakıyorlar..
Olmaz ya olmaz..tabiki gol kısırlığı çekeriz böyle..son dk topu kaleciye plase bırakıyorsun,yanında çok daha pozisyonda vuruş yapabilecek iki topçu varken hemde..
Ben bu bencilliği affetmem,kredisini iyice düşürdü bendeki

olcay_61
16.10.2016, 23:37
maçtan çok Ramile üzüldüm. Adam giyindi ne güzel sonra hop Yusuf girdi. Ramil de soğudu ben de

selcuk
16.10.2016, 23:39
o televizyonlarda futbolu cok iyi bilen taraftar olarak tanimlanan insanlar yazdi
vardir bildikleri

buraka 33 gol atarken ana avrat giden bilgeler iste

1 adet iho ver onlar rahatlar

Cagdas Topal
16.10.2016, 23:40
Trabzonspor sıradan bir takım oldu buna yanıyorum. Rakibin durumu ne ki oynadığımız futbolla övüneceğiz bu futbol sürekli değil haftaya 3-4 e hazır olun :)

gurur6134
16.10.2016, 23:40
Eskiden anadolu kluplerinin kullandigi klise bir laf vardi buyuk takimlara karsi pozisyon buldunmu atacaksin yoksa yenilirsin kotu oynasalar bile oyunculari kaliteli yakaladimi atiyorlar diye..trabzonsporun buyuklugunu hic bir ortamda tartismam tartistirmam ama kadro yapimiz nedeniyle siradanlastigimizda ortada..yakaliyoruz atamiyoruz dolayisiyla kazanamiyoruz cunku oyuncu kalitemiz buyuk takima yakismayacak duzeyde vasat ve alti oyuncular..

Fatih Öztürk
16.10.2016, 23:45
Çifte standarda gelemiyorum abi.
Zamanında burada İho ve Vahid için destek yve sabır yorumları yazarken sana hak verirdim.
Peki ne değişti abi ?
Bu kulübü bu duruma düşüren İho desteği hak ederken Muharrem Usta neden gereğinden fazla eleştiriliyor?
Bu forumda yorumlarının samimi olduğunu düşündüğüm insanlardan biriydin fakat Usta dönemiyle beraber tamamen zıt bir görüntü çiziyorsun.
Zafer'e çakallı konuşmama gelince kendisi yaptığım yorumu kendince farklı yere çekip dalga geçmeye çalışmasaydı öyle bir üslup kullanmazdım.
Neyse abi saygısızlık ettiysem özür dilerim kal sağlıcakla...

Kardeşim benim ne başkanın ne de Ersun hocanın istifa etsin mi sayfalarında ya da başka sayfalarda istifa etsinler ya da buna benzer tek bir yorumum yok aksine ikisininde iyiye gidene kadar istikrar etmekte fayda gördüğüm yorumlarım çok.
Şimdi Başkan yanlış yaptığı yerlerde yanlışlarını birey olarak görüp ortaya koyuyorsak eminim başkanın kendisi bundan hoşnut oluyordur en azından sürekli taraftarla iyi yönde diyaloğa girdiği gerçeği ortadayken.
Eleştiri farklı birşeydir iyi algılanırsa eleştirilerden dersler çıkarılır.
Beni ya da eleştireni yanlış anlama kardeşim herkes bu takımın varlığından sebep bilhassa hafta sonları karşılık beklemeden sevgisini veriyor.Birbirimizi iyi anlayalım ortak noktada mutlaka buluşuruz.Kendi adıma incitici bir şey söylediysem özür dilerim kardeşim.

mete61bordomavi
16.10.2016, 23:46
Eskiden anadolu kluplerinin kullandigi klise bir laf vardi buyuk takimlara karsi pozisyon buldunmu atacaksin yoksa yenilirsin kotu oynasalar bile oyunculari kaliteli yakaladimi atiyorlar diye..trabzonsporun buyuklugunu hic bir ortamda tartismam tartistirmam ama kadro yapimiz nedeniyle siradanlastigimizda ortada..yakaliyoruz atamiyoruz dolayisiyla kazanamiyoruz cunku oyuncu kalitemiz buyuk takima yakismayacak duzeyde vasat ve alti oyuncular..

Aynen. Israrla burada bunun altını çiziyorum.
Kadro kalitemiz inanılmaz derecede vasat. İho'nun yanlışları bizi bu duruma getirdi. Bu konuda hiçbir itirazım yok.
Ama İho gittiğinden bu yana bence çok bir girişim yapılmadı.
Kulübü mali olarak düzeltmek demek, klübe vasat oyuncuları getir, hiçbir hedef koyma, üstelik çat pat da olsa iş yapan oyuncuları sat ama vasatları elde tut demek değildir.
Daha fazla örnek vermeyeceğim. Zira takımı yıpratmak asla istemem en ufak bir şekilde dahi olsa.
Ama bu gidiş şayet böyle devam ederse Bjk maçından sonra hakikaten işler çıkmaza girer.

Hasan61
16.10.2016, 23:50
Bu puan kaybı kötü oldu, fikstüre bakınca devre arasına kadar alacağımız puan 7-10 arası.Umalım Rize'ye, Adanaya saçma puan kaybı olmasın.

Fatih Çelik
16.10.2016, 23:53
Şuan oynanan oyuna bakılarak güllük, gülistanlık tablo eşiğindeyiz.

Fakat unutulmamalıdır ki ligin en kötü 3-4 takımından biri ile karşılaştık. Tıpkı ilk maç yendiğimiz Kasımpaşa gibi.

O yüzden yere daha sağlam basmalıyız.

Hocam devre arasına kadar çekeceğimiz çile daha çok. İlk devre 10.luk başarıdır. Sahada birbirine yabancı 11 adam var resmen duracakları yeri , koşacakları zamanı , topu ayaklarına alınca yapacağı hiçbir şeyi bilmiyorlar. İşin kötü yanı bu yönlerini kaliteyle kapatacak yetenek ve tecrübeleri de yok.

Bu yarı bitmek bilmeyecek... Kazanmak zorunda olduğumuz maçta kendi evimizde Akhisar'ı yenemiyorsak karambol peşinde koşuyorsak düşünecek çok şey var.

mete61bordomavi
16.10.2016, 23:55
Hocam devre arasına kadar çekeceğimiz çile daha çok. İlk devre 10.luk başarıdır. Sahada birbirine yabancı 11 adam var resmen duracakları yeri , koşacakları zamanı , topu ayaklarına alınca yapacağı hiçbir şeyi bilmiyorlar. İşin kötü yanı bu yönlerini kaliteyle kapatacak yetenek ve tecrübeleri de yok.

Bu yarı bitmek bilmeyecek... Kazanmak zorunda olduğumuz maçta kendi evimizde Akhisar'ı yenemiyorsak karambol peşinde koşuyorsak düşünecek çok şey var.

Sen yaşıyon mu? :D

Fatih Çelik
17.10.2016, 00:01
Sen yaşıyon mu? :D

Çok şükür yaşıyoruz :)

zafer6161
17.10.2016, 00:01
Söylediğim şeyi farklı yerlere çekiyorsun aklınca çakallık yapıp.
Ben kimsenin futbol bilgisini tartışmam herkes kendince biliyor ve yorumluyor.
Bugün Trabzonspor son 3 senenin en iyi futbolunu oynadı diyorum sen kalkıp bjknin son 2 senede en rezil oynadığı top bugün bizim oynadığımızdan daha iyi diyorsun.
Bende sana cevap olarak bjk 2 yılda çok kötü oynayıp puan aldığı maçlar var diyorum fakat nafile sen hep kendince yorumluyorsun akıllısınya!

1.son üç sene değil 1 sene diyelim.bugün 45 60 arası top oynadık okadar.ayrıca bugünkü oyunun daha iyisini Osmanlı maçı hariç diğer maçlarda oynamistik.sadece sansizdik
2.bjk dan bile iyi oynadık dedin
3.uzatmayalim

mete61bordomavi
17.10.2016, 00:04
Çok şükür yaşıyoruz :)

Ben burada yaşlandım kardeşim. O kadar yazıyorum yazıyorum ama değişen birşey olmuyor. Yakında yeni bir bilgisayar alıp yine Gameranger'e dönüp fifa11 atacağım. Kendimi orda avutacağım :D
2v2'ye gelirsen beklerim. Nickim aynı yine: FrancescoTotti...

Fatih Çelik
17.10.2016, 00:05
Ben burada yaşlandım kardeşim. O kadar yazıyorum yazıyorum ama değişen birşey olmuyor. Yakında yeni bir bilgisayar alıp yine Gameranger'e dönüp fifa11 atacağım. Kendimi orda avutacağım :D
2v2'ye gelirsen beklerim. Nickim aynı yine: FrancescoTotti...

Alıştırma yapmam lazım. Paslandik bayağı :) inşallah oynarız yine :)

artvints
17.10.2016, 00:08
bu takım golü bulunca her şey iyi gidecek diye kendini şartlandırırsa golü attıktan sonra da maçı bırakır. düzgün analiz edilsin maçlar tek sebebe bağlanmasın takımın durumu. golü bulamamak şansızlığın ötesinde şuan, en büyük problem olarak önümüzde duruyor. takımdan bağımsız bir durum değil, kendimiz yaratıyoruz bu durumu farkında olsunlar.

redbul
17.10.2016, 00:12
Castillo tam bir balon 7 mac 0 gol sıfır asist biz ancak böyle bir balon alıp gelirdik patladı gitti.Ustadan asıl vizyonu castillonun bonservisini alarak göstermesini bekliyorum.
kardeş bunları görmek için kahin olmaya gerek yoktu ben bunları daha lig başlamadan yazdım amerika lig kalitesi olarak bizim ptt ligi ile eş değer bir lig yıldızı olmayan 35 yaş üstü birkaç emekli futbolcunun oynadığı dünyada en sıradan liglerden birtanesi sen tutup orda yıldız diye lanse edilen adamı buraya getirsen sonuç bu olur castillo nun olmayacağı belliydi he bu saatten sonra olurmu bence olmaz adam bu kapasitesi bu daha ileri gitmez bize nevzat aydın ve scaout ekibinin göstere göstere attığı kazıktır.

alexturka
17.10.2016, 00:14
Macin son 25 dakikasini izledim. Herkes kosuyordu. Goze batan kimse olmasa da, ellerinden geleni yapiyordu herkes. Ve bence iyi se top oynadi. Bunun disinda maclarin cogunu izledim. 1 2 mac çok kötü oynamasi haric, genel olarak saldiran oyna hukmeden bir takim olduk. Ve futbolumuz bana keyif veriyor. Kimse kusura bakmasin. Boyle futbol oynasin yenemesin. Boyle istekli olunsun. Sabir sart. Takimda oynayan 4 adam hazırlık kampina bile katilmadi. Mustafa ve zeki takima yeni geldi sayilir. Sonucta sifirdan bir takim. Su anlik tek sikinti. Golcumuz yok. Oscari cok arariz diyorduk. Maalesef gerceklesti. Suk iyi. Ndoye bugun cok iyiydi. Ama bunlar golcu degil. Takim muthis oynasa da . O topu iceri sokacak adamimiz yok maalesef.

SM-A800F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Öztürk
17.10.2016, 00:18
Alanya'nın fenere attığı golün hazırlanışına bakıyorum zenci soldan yardırırken diğer kanattan Alanya'lı içeriye öyle güzel sızıyor ki kaleci Volkan'la tam arasına atılan enfes bir top ardından usta işi leziz bir gol.
Biz böyle şeyleri ne zaman deneyecez acaba?

Fatih Öztürk
17.10.2016, 00:22
Suk iyi,herkes iyi,takım iyi ama organize tek bir atak yok doğal olarak golde yok tıpkı galibiyetin olmadığı gibi.
E yanlış nerde?

serdaracıl
17.10.2016, 00:24
Suk nasıl iyi ya. Adamda koordinasyon problemi var

BERBATOV61
17.10.2016, 00:31
Alanya'nın fenere attığı golün hazırlanışına bakıyorum zenci soldan yardırırken diğer kanattan Alanya'lı içeriye öyle güzel sızıyor ki kaleci Volkan'la tam arasına atılan enfes bir top ardından usta işi leziz bir gol.
Biz böyle şeyleri ne zaman deneyecez acaba?

alanya yıllardır beraber oynayan bir takım bizim sabıra ihtiyacımız var böyle varyasyonlar için :)

Fatih Öztürk
17.10.2016, 00:37
Suk nasıl iyi ya. Adamda koordinasyon problemi var
Yukarıda arkadaş iyi demiş gerçekten hayret ettim.

alanya yıllardır beraber oynayan bir takım bizim sabıra ihtiyacımız var böyle varyasyonlar için :)

Alanya kesinlikle antrenman yapıyor çünkü bu denemeler ancak bol antrenmanla olur bizde herşey mükemmel geliştiği için herkesten farklı iş yaptık 3 gün izin üstüne fazladan 2 gün izin verdik velhasıl bir tane varyasyon denemesi göremedik demek ki 2 gün daha fazladan izin vermek gerekiyor yata yata büyütecekler inşallah :-)

BERBATOV61
17.10.2016, 00:39
Yukarıda arkadaş iyi demiş gerçekten hayret ettim.

Alanya kesinlikle antrenman yapıyor çünkü bu denemeler ancak bol antrenmanla olur bizde herşey mükemmel geliştiği için herkesten farklı iş yaptık 3 gün izin üstüne fazladan 2 gün izin verdik velhasıl bir tane varyasyon denemesi göremedik demek ki 2 gün daha fazladan izin vermek gerekiyor yata yata büyütecekler inşallah :-)

tatilden geri kalan antremanlarda da denge ve güç çalışıyoruz kavga falan çıkarsa sahada çok faydasını göreceğiz inşallah :)

Fatih Cengiz
17.10.2016, 00:44
Ya arkadaşlar, tamam kabul ediyorum ki çok çok organize ve iyi bir maç çıkarmadık

Ama kabul edin 45-70 arası hepimiz çok heyecanlandık.. Ve uzun zamandır böyle heyecan vermiyordu takım.
Bir kaç yazar da bahsetti, Ersun takımı olma yolunda diye.. Ben de bunu görebiliyorum.

Ama yerine oturacak taşlar gerek.. Form tutacak topçular...

GS ve bjk bizi yenebilir.. Her zman yenmişlerdir yine yenerler.. Önemli olan bizim maç içinde yaptıklarımız ve yapmaya çalıştıklarımız..

Senenin ismi SABIR SENESİ..

Tünelin ucuna dair inceden de olsa ışık gördüm ben.. Rakip zayıftı falan geçin, biz ne zayıf rakiplere karşı ne toplar oynadık ya da oynayamadık..

Okay, bero, Durica, biraz Ekici, azıcık zeki, biraz da Aytaç fena değildi..
Maç içinde iyi oynayan sayımızı 8 rakamına yaklaştırır üzerine çıkarırsak çok iyi şeyler olabilir..

Ben hala ibanezi merak ediyorum.. Neden oynamıyor.. Ne zaman ve nasıl oynayacak..

İyi bir sağ bek, iyi bir sağ açık, belki bir sağlam ön libero.. Olursa stoper.. takım hiç fena olmaz.

Bu ligin kalbur üstü denilebilecek oyuncularından Güray ve muhammet demir var daha devreye girmeyen.. Arada maç kazandıran yusuf Erdoğan var.. Ramil var...
Abdülkadir ve yazıcı var..
Form tutamayan ve bugün sakatlanan Onazy var, ki form tuttuğunda çok iyi olacağını düşünüyorum.

Hemen ümitsiz olmayın.. Bu takımdan 70 dakika baskılı iyi oyunu da şimdilik beklemeyelim.. Belki birgün olur.. Ve o zaman da seyrine doyulmaz bu takımın..

Eleştiri olacak tabiiki, ama kırmadan dökmeden, yiğidin de hakkını vererek

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Öztürk
17.10.2016, 00:50
tatilden geri kalan antremanlarda da denge ve güç çalışıyoruz kavga falan çıkarsa sahada çok faydasını göreceğiz inşallah :)

Suk top değil kavga ediyor zaten, hani Kore'li ya Judo şubemiz hâlâ açıksa değerlendirilmeli :-)

BERBATOV61
17.10.2016, 00:53
Suk top değil kavga ediyor zaten, hani Kore'li ya Judo şubemiz hâlâ açıksa değerlendirilmeli :-)

:) iyiki marin gitmiş bide bu döverdi garibimi :)

serdaracıl
17.10.2016, 00:53
Her şeye eyvallah da golü kim atacak?

Fatih Öztürk
17.10.2016, 00:54
:) iyiki marin gitmiş bide bu döverdi garibimi :)

Aynen :-)

Ahmet Kara
17.10.2016, 00:58
Bu takım sadece Osmanlıspor maçında kötü futbol oynadı.

Onun dışında

Kasımpaşa
Antep
Konya
Akhisar ve Karabük , Alanya maçlarının ilk yarısında iyi idi. Pozisyonlar da bulduk ama bir türlü o golü atamadık.

Takımda iş bitirici , fark yaratacak bir oyuncu yok maalesef. Oyuncularımızın özellikleri birbirine çok benzer.

memmedaga
17.10.2016, 01:59
bilmem farkında mısınız artık herhangi bir spor programında esamemiz okunmuyor
ve Usta geldiğinden beri bu durum düzeleceğine daha geri gidiyor meselenin bir yönüyle özeti,
bir an önce Akyazıya geçip yeni bir hava yakalamalıyız.

Bugün az sayıda taraftar olmasına rağmen üzerinde düşeni yaptı dolu tribünler ile 30-35 dakikalık baskıyı 45-55 dakikaya yayabiliriz
ve ancak bu şekilde bu seneyi atlatırız.

Bud Spencer
17.10.2016, 02:57

Trabzonspor
7mac3gol
bunlarin ikisi ilk macta digeri sansa, karambolden atildi

bu tabloda, tek bir oyuncuya yüklenmek ne derece dogru?

Ibrahim Gaygusuz
17.10.2016, 04:24
46 Aytac topu rakibe veriyor sacma sekilde
47 Okay az once Aytac yapti bende yaparim diyor
48 Bero ve Suk , 2 refleks kurtaris var Fatih'den ozelikle Suk'un vurusunu celmesi cok iyidi
49 Okay muthis vurdu, Cardozo gibi
49 Mustafa'da kaciriyor, Fatihin ayagi kurtariyor

macin tekrari var ligtv'de.

Bero cok iyi oyuncu. Sezon ilerledikce skora katkisida olacaktir. Pozisyon almasi cok iyi.

Aytac cok dengesiz. Kirmizi'yi goreceginacik ve net

filak1461
17.10.2016, 05:38
Önceki maclara göre bir cok fark gördüm, öncelikle şunu belirtmeliyimki top bizdeyken kaptirdigimizda geri dönüşlerde iyiydik yani top rakibe gectigi anda baskı press uygulaması yapıldı ve bundada bölüm bölüm başarılı olduk tamamen ersun hoca felsefesi hucumsal anlamda yaptigimiz tek ve kısa paslarla özellikle ikinci yarıda iyi uyguladık ama malesef bir türlü topu içeriye sokamadık. Bazį oyuncuların beceriksizliginden kaynaklaniyor. Akhisara mac boyunca sadece iki net gol şansı verdik buda olumlu bir gelisme. Bero müthiş oynadı, mehmet ekici bölüm bölüm iyiydi diyebiliriz, Castillo fizik olarak cok düsük seviyede amerikan liginde derbi maclari bile temposuz kondisyon depolaması gerek yoksa bu performansla ilk 11e girmesi diger oyunculara haksizliktir. Suk malesef benim gözümde iyi bir transfer degil nerelere koşacağını bile bilmiyor cok dağınık oynuyor. Ibanez hazirsa oynamali zekiyle cözülümez o bölge. Sonucta takim bu sekilde oynarsa iyi yoldayiz demektir. Destek olalim onların yaninda olalim.

Punisher-61
17.10.2016, 06:36
Trabzonspor
7mac3gol
bunlarin ikisi ilk macta digeri sansa, karambolden atildi

bu tabloda, tek bir oyuncuya yüklenmek ne derece dogru?

Bu oyuncu ofansif güc olaraka alindiysa kendisinden goller ve asistler bekleniyorsa o zaman dogru

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Cagdas Topal
17.10.2016, 07:09
Bu takım iyi oynamış yok kaybetse de üzülmemek lazımmış yok sabredicez iyi olacağız yalanına kanmayın bu takım 10 maç sonra da aynı yerde aynı sıralarda olacaktır. Bu takımın kapasitesi bu

Cagdas Topal
17.10.2016, 07:10
Bu takım iyi oynamış yok kaybetse de üzülmemek lazımmış yok sabredicez iyi olacağız yalanına kanmayın bu takım 10 maç sonra da aynı yerde aynı sıralarda olacaktır. Bu takımın kapasitesi bu. Yeteneksiz insanlar grubundan oluşan bir takım Allah tan okadar kötü takımlar var ki onlara dayanarak küme düşmeyiz diyoruz.

HOPA'LI TS'Lİ
17.10.2016, 08:01
Ah Trabzon'um ah
Sezonun en iyi futbolunun karşılığında 2.kez Fatih'e takıldın
Bu sezon iyi oynadığımız maçlarda ya kalecilere takıldık (Alanya maçı-Haydar, Osmanlı maçı-Karcemarskas) ya da şanssızlığa, dün ikisi de vardı ama fatih öne çıktı geçen yıl olduğu gibi
Aytaç KARA çok iyi oynadı, 58 civarı top kapma, %95 civarı isabetli pas, OYUNU DİKİNE OYNAMALAR, helal olsun
Dün son saniyelerde onur'un kurtardığı şut gol olsa yine atamayana atarlar kaidesi olacak ve yine kahrolacaktık. iyi ki varsın Onur
Durica zaten takımın en iyisi
Akbaş ve özellikle Zeki her hafta üstüne koyuyor (ben bu kadar eleştirilsem ayaklarım titrerdi, Zeki YAVRU Yumlu'dan kat be kat iyi ve yetenekli topçu, yazık etmeyelim)
Orta sahada Okay girdikten sonra iyi hareketlenme oldu (Onazi-Aytaç veya Okay-Aytaç ikilisinden Okay-Aytaç diyorum. Onazi sonradan girebilir)
Castillo defansı darmadağın etti
Suk deli dana gibi defansı karıştırması dışında ne işe yarıyor anlamadım (Muhammet DEMİR oynasaydı keşke)
Dün en sevindiğim nokta, takımın oyun olarak gerçek kapasitesine ulaşmaya başlaması oldu. Dikine bile iyi oynadık zaman zaman ve iyi pas yaptık.
Böyle oynayın canımı yeyin uşaklar
Gönül isterdi ki GS derbisi öncesi 3 puan alıp şikebahçeyi yakalasaydık ama kısmet değilmiş
Bu senenin eğlencesi şikebahçe, ağlayın ulan, beter olun

HOPA'LI TS'Lİ
17.10.2016, 08:09
bilmem farkında mısınız artık herhangi bir spor programında esamemiz okunmuyor
ve Usta geldiğinden beri bu durum düzeleceğine daha geri gidiyor meselenin bir yönüyle özeti,
bir an önce Akyazıya geçip yeni bir hava yakalamalıyız.

Bugün az sayıda taraftar olmasına rağmen üzerinde düşeni yaptı dolu tribünler ile 30-35 dakikalık baskıyı 45-55 dakikaya yayabiliriz
ve ancak bu şekilde bu seneyi atlatırız.

Dün akşam 18.00'den itibaren yani şikebahçenin maçı bittiğinden gece yarısına kadar,

Şikebahçe aşağı şikebahçe yukarı
ulan o.ç şerefsizler, TS da kötü gidiyor, onun durumunu hiç masaya yatırmıyorsunuz, ona reçete sunmak için konuşmuyorsunuz
Lanet olsun şikebahçeye kurulu futbol saatlerine bu ülkede
Oh olsun, lige havlu attınız
İnşallah perşembe MANU sonra da Konya, sonra da GS dağıtır sizi

Ey Türk medyası, azıcık utanın bakın Cuma günü lig maçı yapan MANU bugün Liverpool deplasmanında
3 gün sonra da fenevle oynayacak
HALA BİZİM TAKIMLAR 3 GÜNDE BİR MAÇ YAPMANIN YORGUNLUĞUNDAN FALAN BAHSEDİYORLAR YA ÇILDIRIYORUM
Bunu da haber yapın, şikebahçe haberleriyle gündemi meşgul etmeyin

asilhamsi
17.10.2016, 08:21
Bazı arkadaslar anlamakta zorlanıyor sanırım.

Her hafta takımda ısık var,takım oynuyor,takım yeni kuruldu,sabır lazım diye diye son 6 macta adamın kıcına carpıp attıgımız gol dısında golumuz yok.

Oynadıgımız takımlar kumeye dusme adayları ve bu takımlara karsı kurdugumuz goreceli ustunluk nasıl oluyor sizin takım adına bu kadar umutlu olmanızı saglıyor?

Bu takımda cok ciddi teknik ekip ve futbolcu konusunda kalite problemi var.Ve bu problem sabırla cozulmez.Ayrıca futbolcular mactan sonra gayet rahat.Agızlarda hep aynı laf.İyi oynadık,sanssızlık var,onumuzdeki macı alacagız.

Size kucuk bir hesap yapayım:

cincon ve sekiztas maclarına koca bir sıfır yaz,ayrıca Rize bize karsı konsantre oynayacak o macı da kaybedecegimizi dusunuyorum.

Kalan 7 macta fenev ve basaksehir maclarına sıfır puan yaz.Kaldı 5 mac.Cok iyimser dusunursek bu 5 macta 3 galibiyet,2 beraberlik diyelim.

Toplamda 18 puan ile devreyi tamamlarız.

Yonetim,teknik ekip cok duygusal konusuyorlar.Surekli takıma olan guvenlerini yineliyorlar.

Futbol duygusal degil realist insanların dunyası.Bu takım ne kadar istekli olursa olsun ozellikle hucum oyuncularındaki kalite problemi nedeniyle 3 mac ust uste kazanacak durumda degil.

Problemlerin ilki teknik ekibin elindeki malzemeyi kullanamaması.Kalite problemleri dısında en az 3-4 oyuncunun hala mevkileri tartısılıyorsa anlayın ki teknik ekip malzemeyi kullanmıyordur ve takıma birsey katmamıstır.

Elindeki malzeme iyi kullanılsa bu takım 5-10 arasında bir yerlerde konumlanır.Ama bunun otesi olmaz.

Acil onlemler gerekli.Elindeki malzemeyi kullanacak bir teknşk ekip,devre arası kadro dısılar ve cok ciddi bir transfer hamlesi.Ama alıncaka isimlerin hepsi ne verecegi belli isimler olmalı.Bu takım baska bir suprizi kaldırmaz.

İskender Çakmak
17.10.2016, 08:29
Aytaç'ın yediği kırmızı kartın kesinlikle bir cezası olmalı. Böyle gereksiz,saçma bir kart görülemez. Takım atağa çıkıyor düşüncesizce çalım atıyor üstüne bir de kırmızı yiyor.

Suk 'a bence yeteri kadar şans verildi. Sıra kesinlikle N'doye ve Ramil'de.

Akhisar bizden de kötü bir takım ve biz Akhisar'ı yenemedik. galatasaray maçı için inancım sonsuz ama sonucu değiştirmeyecek.

Fatih Cengiz
17.10.2016, 08:31
Bazı arkadaslar anlamakta zorlanıyor sanırım.

Her hafta takımda ısık var,takım oynuyor,takım yeni kuruldu,sabır lazım diye diye son 6 macta adamın kıcına carpıp attıgımız gol dısında golumuz yok.

Oynadıgımız takımlar kumeye dusme adayları ve bu takımlara karsı kurdugumuz goreceli ustunluk nasıl oluyor sizin takım adına bu kadar umutlu olmanızı saglıyor?

Bu takımda cok ciddi teknik ekip ve futbolcu konusunda kalite problemi var.Ve bu problem sabırla cozulmez.Ayrıca futbolcular mactan sonra gayet rahat.Agızlarda hep aynı laf.İyi oynadık,sanssızlık var,onumuzdeki macı alacagız.

Size kucuk bir hesap yapayım:

cincon ve sekiztas maclarına koca bir sıfır yaz,ayrıca Rize bize karsı konsantre oynayacak o macı da kaybedecegimizi dusunuyorum.

Kalan 7 macta fenev ve basaksehir maclarına sıfır puan yaz.Kaldı 5 mac.Cok iyimser dusunursek bu 5 macta 3 galibiyet,2 beraberlik diyelim.

Toplamda 18 puan ile devreyi tamamlarız.

Yonetim,teknik ekip cok duygusal konusuyorlar.Surekli takıma olan guvenlerini yineliyorlar.

Futbol duygusal degil realist insanların dunyası.Bu takım ne kadar istekli olursa olsun ozellikle hucum oyuncularındaki kalite problemi nedeniyle 3 mac ust uste kazanacak durumda degil.

Problemlerin ilki teknik ekibin elindeki malzemeyi kullanamaması.Kalite problemleri dısında en az 3-4 oyuncunun hala mevkileri tartısılıyorsa anlayın ki teknik ekip malzemeyi kullanmıyordur ve takıma birsey katmamıstır.

Elindeki malzeme iyi kullanılsa bu takım 5-10 arasında bir yerlerde konumlanır.Ama bunun otesi olmaz.

Acil onlemler gerekli.Elindeki malzemeyi kullanacak bir teknşk ekip,devre arası kadro dısılar ve cok ciddi bir transfer hamlesi.Ama alıncaka isimlerin hepsi ne verecegi belli isimler olmalı.Bu takım baska bir suprizi kaldırmaz.
Bu transferleri ve kadro dışınıları hangi maddi imkanlarla yapıyoruz...

İho zamanı 2,5 milyon euroluk adamlar alındıkça, yapmayın takımı batıracak bu adam diyorduk, size de yaranılmıyor beee yıldız getirdi adam diyorlardı..

Şimdi de bunun ceremesini ödüyoruz.. Bu geçiş sürecidir.
Merak etmeyin küme düşmeyiz...
Avrupa kupalarına bile katılabiliriz

Lig de bir iki yıldır birlikte oynayan her takım iş yapıyor.. Örnek Konya, başakşehir, Vs Vs Vs birçok futbolcusunu yazmayız kadromuza ama takım oldukları için birşeyler yapıyorlar..

Osmanlı'dan kaç oyuncu alıp yazarsın 4 büyüklere.. 2,, 3,, belki 4 oyuncu... Gerisi takım oyuncusu...

Biz de o yoldayız..
Onur, durica, Okay, Ekici, bero, herkesin önümüz yıl kadroda görmek isteyeceği gibi bir iskelet.. Form tutup takıma adapte olsa castillo ve Onazy hatta ibanez gibi bir yetenek var.. Eder 8...

Sezon arası 1-2 transfer ve sezon sonu Maximum 2-3 transfer ile iyide takım oluruz..

Hemen çöp muamelesi yapmayın.. Problemleri görüp eleştirmek güzel ama çözümünüz yıkalım bi daha başlayalımsa eğer lütfen geri durun biraz onu son yıllarda çokca denedik ve fazlasıyla BATTIK.. Atımlık barutmuz yok artık.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi