PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 7. Hafta | Trabzonspor 0-0 Akhisar Bld | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8

r9emre
13.10.2016, 01:31
Benim gördüğüm tabloda Akhisar'dan 1 puan alır, Rize'den de 3 puan alırız. Bjk ve Gs maçları 0 puan. 10 haftada 10 puan. Başka büyük bir takım bu durumda kalsa gülünecek hal ama biz ağlayacağız yine herhalde.

esra61
13.10.2016, 01:35
İnşallah beklenen mücadele ile birlikte istenen puanlardan gelir.
Umarım her şey artık güzel olmaya başlar.
Ve 3 puan bizim olur bu hafta.
Vira bismillah...

HOPA'LI TS'Lİ
13.10.2016, 08:03
3 puanlı haftaların başlangıcı olsun
Umutlar artarak çoğalsın
Üzülmekten gerçekten bıktık
Moralsiz yaşamaktan bezdik

Fatih Özkan
13.10.2016, 08:34
Kolayına maçlar rüyama girmez ama ne hikmetse bu maç rüyama girdi. İlk yarıyı 9-0 geride kapatıyorduk. 3. golden sonra fena halde bunalıma giriyordum. 6-7 derken salya sümük ağlamaya, tribünde kendimi yerden yere vurmaya başladım.
Sonrasında 2 gol filan buluyorduk ama tabii kimse durduramıyordu beni... Felaket bir şekilde uyandım.
Allah korusun!

hyasin61
13.10.2016, 09:23
Kasayi bu macta Ts'ye basmayi dusunuyorum oran tatmin edici.

alper*
13.10.2016, 09:45
En ufak bir ümidim yok.

Maçı izlemeyi ya da takip etmeyi düşünmüyorum.

En az iki farklı kaybedeceğimizi düşünüyorum.

Enaldo61
13.10.2016, 10:06
Rüyamda 2-0 kaybetmişiz, çok fark yemedik diye teselli ediyordum kendimi.

Yiğit Gayretli
13.10.2016, 10:21
Rahat alacağımız nadir maçlardan biri...

evonon
13.10.2016, 10:54
Sahada iki mac ust uste takim gibi oynayan birileri olmadigi surece bir daha trabzonspor herhangi bir takimi yener diyemem

Hüseyin Çümen
13.10.2016, 11:12
tek ümidim tolunayın teknik direktör olması. bugüne adar kendisine karşı oynadığımız hemen tüm maçları kazandık nerdeyse

Harun-61
13.10.2016, 11:13

Yigitcim cok iddialisin.

Faruk BERBER
13.10.2016, 11:15
Galatasaray maçı öncesi oynanabilecek en ideal iki takımdan birisi. Diğeri de Çaykur Rizespor.

Umarım bir aksilik çıkmaz da kazanır, İstanbul'a biraz olsun moralli gideriz. Keza bizi zor bir deplasman bekliyor bu defans hattı ile.

Harun-61
13.10.2016, 11:20
https://pbs.twimg.com/media/CuojcdVWIAAuQFp.jpg:large

M. Fatih ALEMDAR
13.10.2016, 11:26
2-0 alırız diye içime doğuyor. :)

HOPA'LI TS'Lİ
13.10.2016, 11:30
Bu arada hatırlatma gereği duyuyorum:

Tff ile TRT arasında dün yapılan anlaşmaya göre,

Bu haftadan itibaren TFF 1. lig maçlarının naklen yayını ile Süper Lig maçlarının geniş özeti TRTSPOR'da yayınlanacak.

Emirhan TOPCU
13.10.2016, 11:32
Akhisar ve Galatasaray maçlarını kaybedersek ne olacak abilerim kardeşlerim ?

HOPA'LI TS'Lİ
13.10.2016, 11:58
Akhisar ve Galatasaray maçlarını kaybedersek ne olacak abilerim kardeşlerim ?

Aman ağzını hayırlı aç.
Bu 2 maçtan 3+1=4 puan iyi gelir hastaya

Emirhan TOPCU
13.10.2016, 12:01
Aman ağzını hayırlı aç.
Bu 2 maçtan 3+1=4 puan iyi gelir hastaya

tek temennim 2 galibiyet abi ama sonuç ne olur fikirlerinizi merak ediyorum? ersun hoca ve usta başkanın destekçisiyim yanlış anlaşılmasın.

kaan61
13.10.2016, 12:22
............................... Onur ..................................
Zeki ............ Uğur ............ Durica ............ Güray
.................... Onazi ........... Bero ......... ............
...... Muhammet ....... M. Ekici..... Castillo............
............................ N'Doye .................................

Çağdaş DENİZ
13.10.2016, 12:27
Onu bunu bilmiyorum da n doye kesin oynamalı
Adam su ana kadar 25 dk oynamış. Oysa hazırlık maçlarının tamamında oynamisti ve kazaniyorduk

Courage
13.10.2016, 12:48
Geçen sene düşme lafları dönerken aynı bu ruh halinde idik,
şu maçı illa almamız lazım,bu maç çok önemli vsvs,
aynı şeyleri yine yazıyoruz bu çok üzücü :(
inşallah olumlu bir ivme yakalarız da eldeki oyuncularımız da üstüne koyarak kıymetlenir,takım rahatlar,bize bir umut gelir.

Ertan abi er yada gec bu baskinin bi sekilde taraftar tarafindan gosterilmesi lazim futbolculara.Baskanin naif tutumu belli ki iyi niyeti suistimal noktasina gidiyor artik taraftar kufur ,hakaret v.b. Kullanmadan " zorunluluklarini ve sorumluluklarini" hatirlatmak durumunda...

Bankadan paralari cekerken veya kulube haciz koydurma islemi baslatirken ki kadar profesyonel davransalar saha icinde kafi.Trabzonsporluluk ruhu zaten aramiyoruz onu kim kaybetmiski bizimkiler bula!

Fatih Çelik
13.10.2016, 13:29
Kazanmak zorundayız. Beraberlik dahi yetmez kazanmalıyız. Tolunay'ın ölümüne defansını aşmak zorundayız.

Yiğit Gayretli
13.10.2016, 13:34
Ekici'nin isabetli uzaktan şutlarına ihtiyaç var.

taha küçük
13.10.2016, 14:04
bende böyle düşünüyorum.

Hakan
13.10.2016, 14:08
Castillo'yu kazanacağımız maç,ah bir de tribunler dolu olsa.

OFLU
13.10.2016, 14:33

Otel tipi kasaysa sıkıntı değil de , eski nesilse sıkıntı olabilir , aman dikkat.

Hamburg_87
13.10.2016, 15:06
özer hurmacidan iyi bir perförmans bekliyorum.
Trabzonsporda gösteremedigi Kadar, varini yogunu ortaya dökecegi bir mac olacak (eger oynarsa)

Faruk BERBER
13.10.2016, 15:10
Maçın Hakemi : Ali Palabıyık.

Tayfun Aydın
13.10.2016, 15:36
Saha zemini düzeltiydiyse Castillo oynasın artık. Defans da Durcia nın partneri Akapo olabilir bir o kaldı zaten denenmeyen orada. Sağ bek gene Zeki çıkar da sol bek kim olur bilemiyorum.

Aytaç Okay yanyana ağır kalıyorlar. Onazi de dönmeli. Forvette Suk yeterince şans verildi. Muhammet te formsuz. Ramil de denenebilir artık. En azından önünden geçen topa vurabilir diye düşünüyorum.

Abülkadir le Yusuf Yazıcı da ilk 18 de olsun artık. Abdülkadir altyapıya gönderildi diye birşeyler duydum ama umarım doğru değildir.

Kısacası sabır için yeni birşeyleri görmemiz lazım.

Onur un da artık kendi geldiği maç olur bu. Ligde kurtarış oranı bakımından 15. sırada.

gurur6134
13.10.2016, 15:57
Maçın Hakemi : Ali Palabıyık.

Hakem turkiye standartlarinin uzerinde nasil olmusta bu maca vermis mhk..dusmuse bi tekmede biz vurmayalim demisler sanirim serkan cinar faciasindan sonra..

gurur6134
13.10.2016, 16:00
Bu kadro bu sene hicbir maci rahat alamaz icerde disarda ..fazla havaya girmeyelim bence.. karabuk macindan oncede ayni hava vardi sonuc ortada..kazansak bile zorlancagimiz kesin..

61_Hasan_69
13.10.2016, 16:04
4-3-3 dizilisinde oynamamız gerektiğini düşünüyorum .
Kale: Onur
Sağ Bek: Zeki
Stoper: Akbaş , Durica
Sol Bek: İbanez
Orta Saha: Okay,Onazi,Bero
Sağda: Ndoye
En Uçta : Suk
Solda: Castillo

Yedekler: Estaban,Ugur,Aytaç,Ekici,Yusuf,Muhammet, Ramil

Hakan
13.10.2016, 16:17
Ali Palabıyık yine maç almış 7/7 oldu.

cyberentalpi
13.10.2016, 16:21
Bu yolda asla yalnız yürümeyeceksin.

yensende yenilsen de. Mac kritik ama olsun. Olacak bu takım. Akhirarı tek farklı yeneriz

Mert Acar
13.10.2016, 16:35
Ersun hoca artık kredisi tükenmiş oyuncuları sahada görmek istemiyoruz.Yeni transferlere şans ver en azindan onlara sabredelim.
http://www.footballuser.com/formations/2016/10/1519011_Trabzonspor.jpg

İ. SARAL
13.10.2016, 16:56
Ersun hoca artık kredisi tükenmiş oyuncuları sahada görmek istemiyoruz.Yeni transferlere şans ver en azindan onlara sabredelim.

İleride çoğalamıyorsak nedenlerinden biri de bu oyuncu seçimi. İleri 3'lünün 1'i kanat diğeri merkez oyuncusu. 4-3-3 oynayacaksak ilerideki 3'lü'nün asgari 2'si forvet özellikli olmalı. Bu dizilişte Bero yerine Suk olsa gayet iyi olur.

İ. SARAL
13.10.2016, 17:01
-------------------------Onur-----------------------------

--------------Yumlu/Uğur---------Durica----------------

Zeki--------------------Okay----------------------İbanez

---------------Onazi--------------Ekici--------------------

-------Suk------------Ndoye-----------------------Castillo

r9emre
13.10.2016, 18:15
Suk santrafor degil inadina hoca da insanlar da santraforlara yazmaya bayiliyor. Yazin yazin sezonu 34 mac ilk 11 oynasa dahi max 7 golle tamamlar. :)

Onur Akyüz
13.10.2016, 18:26
N'Doye yeni transfer değil ki. Adamın henüz golü yok.

Millet kurtarıcı ilan etti. :)

Enaldo61
13.10.2016, 19:03
N'doye değil de Ramil'i yazmanızı beklerdim kadroya, ilginç.

ucurum
13.10.2016, 21:54
oYn90_ZqDDo

Şimdi amacım takımları karşılaştırmak değil.

Ama Şenol Güneş efsanemiz. Gelmiş geçmiş en iyi kaleci...

Gol yememe rekoru...

Şu yediği gole bak... Rastladım yani. Tek olduğunu da düşünmüyorum. Bu onu kötü kaleci ya da KÖTÜ İNSAN yapmaz.

Dakika 10 mu 15 mi nedir maç 2-0 olmuş Altay bağırıyor 3 3 3 diye...

Gerçekten çok sabırsız ve acımasızız...

batuhanTs
13.10.2016, 22:08
N'Doye yeni transfer değil ki. Adamın henüz golü yok.

Millet kurtarıcı ilan etti. :)

siz muhammet i kurtarıcı ilan ettiniz var mı ötesi :)

Ömrüm Can SEZER
13.10.2016, 22:13
Ekici yedeğe çekip Suk sağ tarafa alıp beroyu ortaya çekerse kadro güzel ama sağ bek akakpo oynayabiliyormu yada güray denenebilir Uğur Demirok da Yumlu dan farkı yok şut çektiriyor. Eldekilere göre en iyi kadro yani :D

Tayfun Aydın
14.10.2016, 00:31
Kazım Ersun YANAL ilk 6 haftada birtakım denemeler yapmasına rağmen kafasında düşündüğü ya da bizim kendisinden beklediğimiz takımı oluşturamadı.

Buraya kadar tamam

İlginç olan mevcut kadro şampiyonluğa oynamasa bile 12. sırada olacak bir kadro da değil

Bir yerlerde sıkıntı var ama bakalım bundan sonra hayırlısı

Sıkıntı gol yiyip dağılmanda. Bazen kabız futbol oldumu ulan gol yiyelimde bizimkiler saldırsın derdim şimdi gol yedik mi bizimkiler salıyorlar resmen.

Gol yememen için ne yapacaksın yumli yi oynatmayacaksın. Orta saha da basacaksın. Konya maçında ki gibi rakibe nefes bile aldırmayacaksın.

Golü yiyene kadar oynana oyun beni tatmin ediyor aslında ama sonra fena dağılıyoruz.

Jedi
14.10.2016, 02:14

karşılıklı gol var oranına yüklü girdim...... rodegalla affetmez yada eski tslilerden biri, bizde atarız, bet365 de 1,80 oranı.

asilhamsi
14.10.2016, 08:12
Futbolcular gereken cezayı almadıkca yani kadro dısılar gelmedikce bu tablo tersine donmez.Hala futbolcuya dayalı sistem ile gidiyoruz.6 macta 6 puan alan takım arada deneme macı yapmak yerine 5 gun izin yapıyor.

Kafada oynayan basaksehir ve besiktas ustelik avrupa kupsında da devam etmelerine ragmen hazırlık macı yapıyorlar.

Sıralama soyle Eger Ersun yanal futbolculara patronun kim oldugunu gostermezse once o gider ve pesinden yonetimi surukler.

Gecen sezon biz daha kadromuzu kurmadık laflarıyla son haftalara kadar yasanan kume dusmeme mucadelesine kılıf bulundu,ama bu sene benzer bir surece girilirse kimseye birsey anlatamazlar.

Cunku bu sefer teknik ekip,kadro tamamen yonetim tercihi.

Bu macı alsak dahi ki oldukca zor olacagını dusunuyorum; gereken sert tedbirler alınmadıgı,futbolcuya baglı olan duzen degismedigi surece bu takım ilerleyemez.

HOPA'LI TS'Lİ
14.10.2016, 08:13
oYn90_ZqDDo

Şimdi amacım takımları karşılaştırmak değil.

Ama Şenol Güneş efsanemiz. Gelmiş geçmiş en iyi kaleci...

Gol yememe rekoru...

Şu yediği gole bak... Rastladım yani. Tek olduğunu da düşünmüyorum. Bu onu kötü kaleci ya da KÖTÜ İNSAN yapmaz.

Dakika 10 mu 15 mi nedir maç 2-0 olmuş Altay bağırıyor 3 3 3 diye...

Gerçekten çok sabırsız ve acımasızız...

Çok güzel bir nostalji oldu. Çok teşekkürler...
Yediğimiz ilk gol kaleci hatası, ikinci gol de son 2 yıldır yediğimiz gollerin kopyası gibi
Ama 2-0 geriden dönüş harika
Hey gidi günler

Onur Akyüz
14.10.2016, 12:39
siz muhammet i kurtarıcı ilan ettiniz var mı ötesi :)

Oğlum bak git!

batuhanTs
14.10.2016, 13:00
Oğlum bak git!

Sakin olmanizda yarar var :)

Mehmet Cihan Kocaman
14.10.2016, 13:02
Yeteneğinden falan değil, sırf eski futbolcumuz olmasından dolayı Özer'in mutlaka 1 gol atacağını hesaba katarsak en az 2-3 gol lazım galibiyet için.

cem1990
14.10.2016, 13:13
Rodallega ve özer birer golü olduğunu düşünürsek 3 gol atmamız lazım

Onur Akyüz
14.10.2016, 14:38
Sakin olmanizda yarar var :)

https://eksisozluk.com/muhammet-demir--1955686?p=16

Bak burada çok farklı profilde insanların yorumları var. Adam tüm milli kategorilerde yığınla gol atmış.

https://www.youtube.com/watch?v=32dNJipH62Q şöyle bir gol,

http://www.ligtv.com.tr/video-galeri/en-begenilenler-3/muhammetten-cilgin-gol bu başka bir gol,

yine gs'ye topukla attığı gol var bul izle.

Muhammet Demir öyle senin ağzına sakız olacak bir topçu değil bayım kusura bakma.

Şu ilk 6 haftalık takımda bizim gözümüzde henüz futbolcu yok, hepsi kazma.

Bir dur bakalım hele sen bir sakin ol, şu takım bir otursun, top oynamaya başlasın.

batuhanTs
14.10.2016, 14:42

Bak burada çok farklı profilde insanların yorumları var. Adam tüm milli kategorilerde yığınla gol atmış.

http://www.ligtv.com.tr/video-galeri/en-begenilenler-3/muhammetten-cilgin-gol bu başka bir gol,

Muhammet Demir öyle senin ağzına sakız olacak bir topçu değil bayım kusura bakma.

Bir dur bakalım hele sen bir sakin ol, şu takım bir otursun, top oynamaya başlasın.

Yaptiklarim yapacaklarımın teminatidir sözünden hareketle bu kadar hararetli bir sekilde yazmışsınız belli oluyor ama bu arkadas 1 senedir yatiyor bu takimda ben bunu bilir bunu soylerim sempatinin dozunu iyi ayarlamak lazim :)

Maranov
14.10.2016, 14:56
Esteban(Onurun formsuzluğundan)
Akokpo(Zekinin Moralsizliğinden)-Akbaş(Defans adamları içinde en hızlı adamı olmasından)-Durica-İbanez(Artık Kendini göstermesi lazım)
Onazi(Artık Kendini göstermeli)-Okay
Yusuf(Moralli olmasından) Bero(Tamda bu bölgenin adamı) Castillo (Artık Kendini göster)

Ramil(Bir Şansda ona vermeli)

r9emre
14.10.2016, 15:01
Ekşi'deki arkadaş bu paraya 10 Afrikalı demiş de, rakamı düşürüyorum ben 5 Afrikalı orta düzey santrafor alınsa kabile hayatından bile getirilse 1'inin Muhammet'den çok daha iyi santrafor çıkacağına ben de inanıyorum.

bordolu mavi
14.10.2016, 15:24
Özerin performansı ki sahada olursa dikkat etmemiz gereken bir unsur olacaktır. gönderilmesine karşı bir nazire bir beni niye gönderdiniz işte ben buyum kıymetimi bilemediniz şeklindeki triplerden herhangi birisi veya hepsi ile extra motive olup oynayacaktır. belediyespor takımının aslında süperliğ macerası sonuna yaklaşıyor stad guideleri bir türlü bitmedi akhisar süper lig yüzü görmeden belediyespor ligden düşecek sanki amma velakin bizim urumumuzda şu aralar iç açıcı değil eski maçlar da baktığımızda gollü maçlar olmuş netice itibari ile gol atmakta sıkıntı içindeyiz ya gollü galibiyet gelir ya da farklı mağlubiyet olur kriz derinleşir ucu görünmez yeni stad da zehir olur bence alırız...

Çakıroğlu İhsan
14.10.2016, 15:46
Tolunay Akhisara geldiğinden beri her maç 0-0'a yatıyo bu maçta öyle olucak ya 1-0 biz alırız ya 0-1 onlar alır..

onur
zeki-akakpo-durica-ibanez
okay
onazi-bero
suk-n'doye-castillo

brnclhn
14.10.2016, 16:06
2 senedir istisnasız her maçta olduğu gibi yine aynı maç olacak...ilk golü atarsak yenebiliriz,ilk golü yersek kesin yeniliriz bu kadar net...kaç hoca değişti kaç oyuncu değişti,bu anadolu klubü sistemimiz değişmedi...kimse çare olamıyor artık bunalttı...inşallah bir gün rahat yeneriz diyebileceğimiz maçları da görürürüz...

Mert Oğuzlu61
14.10.2016, 16:30
Savunmanın önünde son haftalarda yedek kulubesinde yer alan Ogenye Onazi'nin Akhisar Belediyespor maçıyla formasına kavuşacağı, Nijeryalı oyuncunun partnerinin Aytaç Kara ya da Okay Yokuşlu olması bekleniyor

LİG TV

Hala Aytaç diyorlar çıldıracağım, 2 tane defansif oyuncuyla oyun felan kuramazsın bu ligde, Anadolu takımları bile anladı biz hala saçma sapan işler peşindeyiz.

________onazi___ekici

_____yusuf___bero____castillo

_____________suk/ramil/ndoye kim oynarsa oynasın!!!

Mevcut kadrodan ortaya çıkacak en iyi malzeme budur... Onazi nin yanına Ekici yi çekelim, şu adamı 10 no da izlemekten bıktım artık değeri de düştü, oynayamıyor işte beceremiyor. Bero var elimizde, Onazi-Ekici-Bero orta sahasını kurmak çok mu zor ? Aytaç ile Okay dan gına geldi, farklı bir şey deneyelim.

Topu kullanmada, ön alana taşımada gerekli meziyete sahip olduğu için Ekici nin orjinal bölgesinde oynatılmasından yanayım. Oğuzhan 10 no da küfür yiyordu 8 no oldu yıldız oldu. Ekici den ya 8 no çıkaracağız yada yollayacağız bunun başka yolu yok. İlk 11 hadi Okay ı bir nebze anlarım ama Onazi ye Aytaç ı partner diye koyarsa Ersun hoca gerçekten ağır eleştiri alır. Takımın en kötü orta sahası şuan Aytaç.

İskender Çakmak
14.10.2016, 16:33
Açık U 13 maraton mu oluyor kale arkası mı?

HOPA'LI TS'Lİ
14.10.2016, 17:12
1-0 olsun ama bizim olsun

Hasanu
14.10.2016, 17:32
Orta sahayı Ekici ve Onazi'ye emanet etmek bence intiharımız olur.Bizim orta sahamızda kesici özelliği olan bir futbolcu daha doğrusu gerçek bir önlibero yok.Eğer olsaydı ben orta sahayı Ekici ve önlibero ile kurardım.Bir de Ekici diyor ki ben 6 numara olarak yetiştim.Ama biz onu 10 numara poziyonunda oynatıyoruz.Tamam Ekici yetenekli.Ama bu adamda 10numarada olmazsa olmaz özelliklerden olan kreatifk yok.Sözün kısası biz de önlibero da 10numara da yok.Bir tane 9,5 var onu da kenar da heba ediyoruz.

mete61bordomavi
14.10.2016, 18:07
İnşallah yanılırım ama Rodellega tehlikeli, hem asist yapabiliyor hem de soğukkanlı bir golcü, ayrıca fizik olarak da kuvvetli.
Bizim defans onu durdurabilir ve sürekli kontrol altında tutabilirse maç ortada. Ama en ufak bir gaflette Rodellega yazar bence...

artvints
14.10.2016, 18:10
içerde çok sorun yaşamayız ama deplasman için hiçbir planımız yok, çok kolay maç kaybediyoruz. 6 maçta 4 yenilgi inanılmaz bir rakam, sezon boyunca bu kadar yenilmeyecek takımlar olacak ligde. yenilgi sıradanlıktan çıkmalı artık. bundan sonra en zor maça bile tutunmak ve puan kopartmak gerekiyor ki camia toparlansın heyecan gelsin. asansör takım gibi her maça sıfır puan yazmaya başladık, kazanmak imkansız gibi geliyor, bunu bir an önce değiştirmek gerekiyor.

Manu61
14.10.2016, 18:28
Kazanacağımızdan eminim. Özer'in eğer oynarsa gol atacağını değil kırmızı kart göreceğini düşünüyorum. Rodallega'nın ne kadar tehlikeli olduğunu herkes söylemiş haklı olarak. Artı olarak Muğdat Çelik'e dikkat edilmesi gerekiyor bizim maçlarda iyi oynuyor. Ağır defansın arkasına sarkabilir.

Faruk BERBER
14.10.2016, 18:31
Bu maçta en büyük avantajımız rakibin Serdar Kesimal ve Caner Osmanpaşa'dan oluşan tandemi.

Kemal Öztel
14.10.2016, 18:35
----------------------Onur-----------------------
Güray-----Durica----------M.Akbaş-----İbanez
-------Okay/Onazi------------Mehmet----------
Yusuf----------------Bero----------------Castillo
----------------------Suk-------------------------

Yumlu ve Xekisiz gol atabilecek bir kadro..

Fatih Çelik
14.10.2016, 19:09
Bu maçta en büyük avantajımız rakibin Serdar Kesimal ve Caner Osmanpaşa'dan oluşan tandemi.

Mustafa Yumlu'nun yokluğu da bizim için avantaj olacaktır.

tonya55
14.10.2016, 19:14
bu macı alırız asıl sorun formda galatasaray macı asıl sınav orda olacak.

Ozan Yılmaz
14.10.2016, 19:44
Belalımız Douglão'ya ne oldu?

Faruk BERBER
14.10.2016, 20:10
Belalımız Douglão'ya ne oldu?

Sakat diye biliyorum. Milli arada umarım iyileşmemiştir :)

gurur6134
14.10.2016, 20:24

Canerde hayatinin macini oynar simdi:)

Ozan Yılmaz
14.10.2016, 20:26
Sakat diye biliyorum. Milli arada umarım iyileşmemiştir :)
kesin yetişir ve yine hayatının performansını gösterir bize karşı oynadığı diğer maçlarda olduğu gibi, adam gs ile oynadıkları her maç kendi kalesine gol atıyor bize karşı çanakkale geçilmezi sergiliyor. İnşallah oynamaz.

Jedi
14.10.2016, 20:49
ersunun son maçı olur...

Aydın Tiryaki
14.10.2016, 20:58
ersunun son maçı olur...

Bu bir temenni mi ?

Faruk BERBER
14.10.2016, 20:59
kesin yetişir ve yine hayatının performansını gösterir bize karşı oynadığı diğer maçlarda olduğu gibi, adam gs ile oynadıkları her maç kendi kalesine gol atıyor bize karşı çanakkale geçilmezi sergiliyor. İnşallah oynamaz.

İdman fotoğraflarına baktım, çalışmalara katılmış. Milli ara iyi geldi galiba ona. Muhtemelen oynar Pazar günü.

Emirhan Çorumlu
14.10.2016, 20:59
-------------Onur Kivrak---------------
Akakpo-Uğur-Durica-M.Akbaş
-------------Onazi-Okay----------------
Castillo-----M.Bero--------Ibanez
--------------------Suk---------------------

Ben şahsen böyle oynatirdim... Ikinci yarida duruma göre Abdülkadir, Ekici, Muhammet, Yusuf ve N'Doye Hamlelerini düşünürdüm...

tonya55
14.10.2016, 21:00
ersunun son macı asla olmaz ersun giderse kim gelecek o işler eskidendi.

Ozan Yılmaz
14.10.2016, 21:02
İdman fotoğraflarına baktım, çalışmalara katılmış. Milli ara iyi geldi galiba ona. Muhtemelen oynar Pazar günü.
Tüh! Tam tahmin ettiğim gibi. Yine gol atmamız mucizelere kaldı.

Ahmet Aksu
14.10.2016, 21:07
Az once baktim macin satisi passo.com.tr den yapilmiyor suan.
Acaba bittimi biletler (pek ihtimal vermiyorum) yoksa kombine olayindan dolayimi kapandi.. Merak ettim acaba ne kadar bilet satildi

Baska siteden acmaya calistim trabzonspor akhisar biet alim yeri acilmiyor kapanmış

Şahin Yılmaz
14.10.2016, 21:08
Agalar, Beyler ve Bayanlar,

Şimdi bu milli arada 5 gün tatil verilmesi ve bir hazırlık maçı yapılmamasının bana mantıklı bir izahını yapacak bir renkdaşım varsa yardımcı olursa çok sevineceğim.

Ya arkadaş oynadığın futbol belli. Sistemin oturmamış ilk onbirini daha belirleyememişsin, izin yapacağına bir hazırlık maçı atsaydın bu arada. Diyelim ki tesislerde çift kale maç yaparım hazırlık maçına gerek yok diyorsan o da kabulüm. Bu 5 günlük izin ne ne arkadaş bu ne izni?

Faruk BERBER
14.10.2016, 21:08
Acaba bittimi biletler (pek ihtimal vermiyorum) yoksa kombine olayindan dolayimi kapandi.. Merak ettim acaba ne kadar bilet satildi

Bitme ihtimali yok, tekrar satışa açılacaktır.

Ahmet Aksu
14.10.2016, 21:14

Şimdi bu milli arada 5 gün tatil verilmesi ve bir hazırlık maçı yapılmamasının bana mantıklı bir izahını yapacak bir renkdaşım varsa yardımcı olursa çok sevineceğim.

Ya arkadaş oynadığın futbol belli. Sistemin oturmamış ilk onbirini daha belirleyememişsin, izin yapacağına bir hazırlık maçı atsaydın bu arada. Diyelim ki tesislerde çift kale maç yaparım hazırlık maçına gerek yok diyorsan o da kabulüm. Bu 5 günlük izin ne ne arkadaş bu ne izni?

Izahi cok yok abi.. takim uyumumuz ve taktigimiz yeterli ne gerek var hazirlik macina falan yildizlarimizi yormaya gerek yok durduk yere.. :)

Gürkan Asma
14.10.2016, 21:58

Baska siteden acmaya calistim trabzonspor akhisar biet alim yeri acilmiyor kapanmış

En son baktığımda yaklaşık 10 bin satılmıştı. (Öğlen bakmıştım) ancak şuan dediğiniz gibi kapalı bakılmıyor.

Tahir61
14.10.2016, 22:20
11055

http://i.hizliresim.com/0y6YLV.png (http://hizliresim.com/0y6YLV)

gurur6134
14.10.2016, 22:34
En son baktığımda yaklaşık 10 bin satılmıştı. (Öğlen bakmıştım) ancak şuan dediğiniz gibi kapalı bakılmıyor.

Muhtemelen kombineler icin ayrilmis koltuk sayisidir o yuzden dolu gozukuyordur..10bin biletin simdiden satildigini dusunmuyorum..

Gürkan Asma
14.10.2016, 22:47
Muhtemelen kombineler icin ayrilmis koltuk sayisidir o yuzden dolu gozukuyordur..10bin biletin simdiden satildigini dusunmuyorum..

Evet öyle, kombine için ayrılan alandan sonraki sayı bu söylediğim.

ayrıca kale arkaları bitmiş maratonun %40 ı boş şuanda.

Fatih Çelik
14.10.2016, 23:15

Takımın sorununun psikolojik olduğunu düşünüyor teknik heyet demek. Bazen de gerçekten serbest bırakmak rahatlatmak gerekir. Bana kalsa Ersun Hoca İstanbul'da 2 gün daha geçireyim diye yapıyor o ayrı :)

Şanlı SanMarino
14.10.2016, 23:37
İçinden geçelim :)

Arda'
14.10.2016, 23:43
Forvette Ramil oynamalı milli takımda 11 çıktı çek maçında bizde de oynar heralde

gurur6134
14.10.2016, 23:47
Evet öyle, kombine için ayrılan alandan sonraki sayı bu söylediğim.

ayrıca kale arkaları bitmiş maratonun %40 ı boş şuanda.

Iyiymis ozaman beklentilerin ustunde..

Cemzirih
15.10.2016, 01:13
Akhisar maclari sonrasi genelde hoca degisiriz biz o maclardan biri olabilir mi ?

batuhanTs
15.10.2016, 02:16
Kanserler oynayacaksa yenilelim gram üzülmem kendi düşen ağlamaz

Bud Spencer
15.10.2016, 02:17
ekici oynamasin

bero okay onazi castillo
muhammet suk

Sefaenes
15.10.2016, 11:27
5 gun tatil yumlu,zeki gibi kasmalara moral olsun diye verildi galiba bu 2 li oynarsa maca bakmasam daha iyi

Manava61
15.10.2016, 11:34
Bu maçta en çok merak ettigim olası bir geri düşmede taraftarın reaksiyonu ne olacak.Şöyle bir sıfır geri düşüp taraftarla çevirsek çok hoş olur her anlamda :)

Faruk BERBER
15.10.2016, 11:39
Bilet konusunda bilgisi olan var mı acaba ? Tahmini ne kadar taraftarımız olacak tribünde ?

Murat Engin Akyüz
15.10.2016, 12:04
Bilet konusunda bilgisi olan var mı acaba ? Tahmini ne kadar taraftarımız olacak tribünde ?

Sayı belirtilmemekle birlikte "Trabzonspor – Akhisar Belediyespor maçı için kale arkası tribünü biletlerinin tamamının tükendiği, diğer tribünler içinde yoğun talebin olduğu öğrenildi." diyor

http://www.arena61.com/taraftar-yalniz-birakmayacak/

Hasan Habip Özbay
15.10.2016, 13:09
tribünler önemli bu maçta skor nasıl giderse gitsin 90 dakika destek olunmalı 15 bin civarı taraftar olur ve desteğiyle çok zor da olsa 2 gol atıp bir yeriz ve maçı alırız

taha küçük
15.10.2016, 13:36
Kale arkasından bir biletimi var isteyene aktarabiliriz.

HOPA'LI TS'Lİ
15.10.2016, 13:48
Forvette Ramil oynamalı milli takımda 11 çıktı çek maçında bizde de oynar heralde

Milli takımında döktürmüş yine
6 haftada golcülerden tık yok.
Ramil en az 45 dak. veya 20 dak. oynatılmalı
Bu çocuk bence kısa sürede parlar

HOPA'LI TS'Lİ
15.10.2016, 13:48
ekici oynamasin

bero okay onazi castillo
muhammet suk

Yumlu da

r9emre
15.10.2016, 13:50
Ramil mi ilk 11? Aaa hiç futboldan anlamıyorsunuz renktaşlar. 2 senede sadece 2 tane amatör takıma gol atabilen N'doye oynamalı. Büyük kurtarıcı. Bakın hep ilk 11'lerde o var. :)

sasort
15.10.2016, 13:57
ekici bencede kenarda olmalı

eskiden kaleye vururdu sayı üretirdi şimdi o da yok haliyle tepki alıyor

bir alex gibi oyunu yönlendirme ara pas atma özelliği de yok

bence en iyi orta saha

okay-onazi-bero

yada

aytaç onazi-bero olur

kannımca

sasort
15.10.2016, 13:59
ndoye yazanlar var kadroya akakpo yazanlar var

tamam şu anda kariyer olarak hiç biri ndoyenin eline su dökemez ancak

ndoyede eski endoye değil bir adam bu kadar nasıl özelliklerini yitirir anlamıyorum.

son konu ibanez neden oynatmıyor ersun onuda anlamış değilim

ilk transfer sol bek sorununu ortadan kaldıracak diye alındı kadroya giremiyor

Hakan
15.10.2016, 13:59
Güray kendini kanıtladığı sağ kanatta oynamalı,devre arasına kadar tek çözüm budur.

cyberentalpi
15.10.2016, 14:01
etkili bir orta sahamız olsa ekici de iyi gorunur. selcuk ve colman ın olusturdugu o etkili orta sahayı arıyoruz hep. böyle bir adama para harcamalıyız. kısa surede forvet defans yetisebiliyor ama orta saha bambaska bir is.

sasort
15.10.2016, 14:02
Güray kendini kanıtladığı sağ kanatta oynamalı,devre arasına kadar tek çözüm budur.

hakkaten bizde böyle bir sorun da var

yusuf sol kanat adam solda oynatılmıyor ısrar ile

güray sağ kanat bu adam sağ bek oynamamış mı acep

Furkan Tütüncü
15.10.2016, 14:07
Elimde acilen transfer etmem gereken bi kale arkası bileti var. İsteyen iletişime geçebilir.

Faruk BERBER
15.10.2016, 14:13
Elimde acilen transfer etmem gereken bi kale arkası bileti var. İsteyen iletişime geçebilir.
Cengiz Çubukcu ile iletişime geçebilir misin ?

Mustafa ÖZDEMİR
15.10.2016, 14:19
Son kez avni akerde maça gitcem.inşallah kazanacağız

Furkan Tütüncü
15.10.2016, 14:31
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Cengiz Çubukcu (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=3350)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> ile iletişime geçebilir misin ?

özelden yazdım ama henüz cevap yok. telefon numarası varsa özelden verir misiniz?

Cengiz Çubukcu
15.10.2016, 14:35
özelden yazdım ama henüz cevap yok. telefon numarası varsa özelden verir misiniz?

Gönderdim :)

Furkan Tütüncü
15.10.2016, 14:37
Gönderdim :)

transferi onayladım. bi kontrol eder misiniz gelmş mi?

Mert Acar
15.10.2016, 14:42
Takım gerçek anlamda ilk defa taraftarla buluşacak.Umarım stadda en az 15bin kişi olur..
Zeminde düzeldi...Hem Akhisar hemde genel şanssızlığımızı kırarız İnşallah..3 puana çok ihtiyacımız var.Aksini düşünemiyorum.Düşünmek istemiyorum.

Ahmet Kara
15.10.2016, 14:45
Onur - Zeki - Uğur - Durica - Güray - Okay - Onazi - Ekici - Yusuf - Castillo - Suk.

Beklediğim, tahmin ettiğim ilk 11 bu.

Mert Oğuzlu61
15.10.2016, 15:07
Ekici yi 10 no, Bero yu kanat, Castillo yu Grizmaan gibi oynatıp merkezi 2 tane defansif, ağır ve oyun kurma konusunda zayıf adama bıraktığımız müddetçe maç felan kazanamayız.

_________onazi___ekici

______yusuf___bero____castillo

______________suk

Şunun harici hangi kadro çıkarsa çıksın asla güzel futbol izleyemeyiz, maç kazanamayız. Hele Aytaç, Muhammet Demir li ilk 11 ler görürsek zaten bilin ki Akhisar maçı sonrası çok kelle gider... Artık en iyi 11 imizi bulmuş olmamız lazım, sahada kendi mevkisi hariç her bölgeye giden kesik başlı tavuklar görmek istemiyorum. Net bir 11 ve sistem istiyorum.

batuhanTs
15.10.2016, 15:13
Zemin baya güzel duruyor guzel is olmus

Dip.Ing.Mag.
15.10.2016, 15:29
Ekici yi 10 no, Bero yu kanat, Castillo yu Grizmaan gibi oynatıp merkezi 2 tane defansif, ağır ve oyun kurma konusunda zayıf adama bıraktığımız müddetçe maç felan kazanamayız.

_________onazi___ekici

______yusuf___bero____castillo

______________suk

Şunun harici hangi kadro çıkarsa çıksın asla güzel futbol izleyemeyiz, maç kazanamayız. Hele Aytaç, Muhammet Demir li ilk 11 ler görürsek zaten bilin ki Akhisar maçı sonrası çok kelle gider... Artık en iyi 11 imizi bulmuş olmamız lazım, sahada kendi mevkisi hariç her bölgeye giden kesik başlı tavuklar görmek istemiyorum. Net bir 11 ve sistem istiyorum.

Zaten hoca fantezi yapamaya çalışmasaydı da o Bursa'ya karşı oynadığımız son hazırlık maçındaki kadroda ısrar etseydi şu an bu konumda olmazdık. Evire çevire kevgire döndürdü kadroyu. Yeni oluşum için 7 tane yeni transfer yapıldı fakat sadece 1 ini oynattı. Böyle bir deli saçmasını kimse izah edemez. 3 te yese 5 te yese yeni oyuncuların sürekli oynadığı kadroda ısrar edilmeli

Dip.Ing.Mag.
15.10.2016, 15:32
Bu Maçla beraber en azından kendi evimizde bir trend yakalamalı ve yenilmemizlik serisi başlatmalıyız yoksa işimiz çok ama çok zor. Ligin en çok gol yiyen takımlarından Alanya dan 3 yemişiz Karabük'ten 4 yemişiz b kabul edilebilir bir şey değil ki daha kalbur üstü takımlarla oynamadık bile.

Dip.Ing.Mag.
15.10.2016, 15:36
Orta göbekte onazi ve Oktay sakatlanmadıkları sürece değişmemeliler.

Sağ açıkta Akhisar'da oynadığı gibi Güray oynamalı. Solda castillo. Ortada ise Bero.

-------------------------onur------------------------
Zeki------Uğur-------------durica---------ibanez
-----------------onazi----okay----------------------
-----Güray------------Bero---------------castillo
------------------Suk (N'doye)---------------------

Fatih Çelik
15.10.2016, 15:52
11065

Ömrüm Can SEZER
15.10.2016, 18:28
Gene balık bir gol Eziktaş tan ��

sasort
15.10.2016, 18:49
arkadaşlar bu ersun ibanezi neden oynatmaz anlamadım.

ya hak edene forma veriyor anladıkta

bu adamı transfer etmişler bir maç çıkmadı daha

sasort
15.10.2016, 18:52
orta sahamızda çok değil andre castro olsa imiş keşke

Hakan
15.10.2016, 19:34
N'Doye hâlâ sözleşmesini revize etmemişken 11'e yazmak garip.

Gökhan Baymak
15.10.2016, 20:00
Yarın şöyle bi gol bekliyorum takımımıZdan...

http://www.cezgif.com/takim-oyunu-nedir

ucurum
15.10.2016, 21:46
Yarın şöyle bi gol bekliyorum takımımıZdan...

http://www.cezgif.com/takim-oyunu-nedir

Aynen, duran top ve kornerden gol atınca hiç sayasım gelmiyor...

Cagdas Topal
15.10.2016, 22:06
Maça gitmek isteyen bilet alamamış öğrenci kardeşlerim varsa elimde 2 tane kombine var aktarabilirim. Özelden mesaj atın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Enaldo61
15.10.2016, 22:11
Arkadaşlar kombinesi olup gidemeyenler buralardan paylaşırsa yerlerimiz boş kalmaz :)

abbas
15.10.2016, 22:11
Beyler bugün ne bjk ne de gs 3 puan alabilecek bir futbol oynamadı. İki maçında tamamını izledim. Akşam ki gs takımı biz olsaydık galip gelsek bile buralar yıkılırdı kötü futbol yüzünden ne yönetim kalırdı ne teknik kadro.

Güzel futbol kolay gelmiyor maalesef. Olası kötü sonuçta yine sabretmekten başka bir şey yapmamak lazım.

Ben en azından mücadele olarak çok iştahlı olacağımızı düşünüyorum. Erken gol atarsak patlama maçımız bile olabilir.

Faruk BERBER
15.10.2016, 22:12
Arkadaşlar kombinesi olup gidemeyenler buralardan paylaşırsa yerlerimiz boş kalmaz :)

Hatırlarma için teşekkürler. Fakat forum olarak o bilince çoktan ulaştık.

Bu konuda yardımda bulunmak isteyen birçok yardımsever renktaş gördüm, sağolsunlar ;)

Enaldo61
15.10.2016, 22:13
Beyler bugün ne bjk ne de gs 3 puan alabilecek bir futbol oynamadı. İki maçında tamamını izledim. Akşam ki gs takımı biz olsaydık galip gelsek bile buralar yıkılırdı kötü futbol yüzünden ne yönetim kalırdı ne teknik kadro.

Güzel futbol kolay gelmiyor maalesef. Olası kötü sonuçta yine sabretmekten başka bir şey yapmamak lazım.

Ben en azından mücadele olarak çok iştahlı olacağımızı düşünüyorum. Erken gol atarsak patlama maçımız bile olabilir.

Aynen ben de 2 maçı da izledim ve net olarak söyliyim bizden iyi değillerdi. (Gol yiyene kadar oynadığımız futbolu göz önüne alırsak)

Mert Oğuzlu61
15.10.2016, 22:16
_______onazi___ekici

____yusuf___bero____castillo

____________suk

Üstteki kadro çıkarsa 4-0 yada 4-1 kazanırız. Patlama yapacağız, haftanın takımı biz olacağız. Castillo maçın yıldızı olacak. Suk bile gol atacak. At alıntıya bekle.

artvints
15.10.2016, 22:17
gs maçında da oynayabilecek bir kadro olsun sahada.

Hakan
15.10.2016, 22:20
_______onazi___ekici

____________suk

Üstteki kadro çıkarsa 4-0 yada 4-1 kazanırız. Patlama yapacağız, haftanın takımı biz olacağız. Castillo maçın yıldızı olacak. Suk bile gol atacak. At alıntıya bekle.
Bir iki yazdın ses etmedik de Yusuf nedir yeter artık :)

Faruk BERBER
15.10.2016, 22:22

Ligin en abartılmış kanat oyuncusu :)

Ek olarak yarın maçtan galip ayrılmak istiyorsak, avatarımdakiler avatarımda kalıp, sahaya çıkmamalı.

Sahada ne kadar azı varsa, galibiyete o kadar yakınız.

Ters orantı.

Galibiyet parolamız bu.

ÇaGaTaY
15.10.2016, 22:23
Yine uçmaya başladık
1-0 olsun bizim olsun
Karşı takımda çok trabzonlu oyuncu var unutmayalım. Golü atmamız gecikirse eninde sonunda yine 1 tane yazarlar kahroluruz

Courage
15.10.2016, 22:23
Ortasahamız topu rakip sahada tutamıyor sürekli bir baskı kuracak ne kondüsyon ne oyun zekası var. Forvetlerimizde ayaklarına gelen nadir fırsatları cömertce harcıyor ileri uç adamımız kaçırdıklarının bir daha gelmeyebileceğini düşünüp ona göre davranmalı.

Ramil'in denenmesi taraftarıyım şu ana kadar şans bulanlardan bir fayda gelmedi ,bu denemeden çok çok yine aynı kötü neticeyi elde edebileceğimiz ihtimali kadar hiç ummadığımız kadar iyi bir sonuçta alabiliriz.

Enaldo61
15.10.2016, 22:25
2011'de Gabric'in gol atmasıyla başladı bu lanet galiba.

Mert Oğuzlu61
15.10.2016, 22:39

Yokluk işte böyle bişey, yazarken elim titriyor. :D Güray da olabilir, hiç fark etmez ama başkası olmasın, Bero yu felan kanatlarda görmek istemiyorum. Yine orta saha adamlarını kanatta, ağır orta sahaları 6-8 no da, Ekici yi 10 no da, Castillo yu yardımcı forvet pozisyonunda, Yumlu yu stoperde, Akbaş ı sol bekte görürsem Tv ye kafa atarım.

Bu gibi ihtimaller dışında, yukarıda yazdığım kadro çıksın temiz 4-0 yada 4-1 diyorum. En az 3 gol atacağız orası kesin. Ersun hoca kadroyu yazarken kaydırma yapmazsa haftanın takımı olacağız. Maç sonu buradayım. :)

Hatta maç saat 19 da buda bir işarettir, fenerin maç bizden önce. Fener puan kaybederse %99 fark ata ata kazanırız, 2 yıl sonra normal büyük takım taraftarı gibi keyifli ve rahat maç izleyeceğiz. Sakın başka yerlere randevu vermeyin pişman olursunuz, en son 2 yıl önce rahat maç izlemiştik 4-1 Gbirliği ni yenmiştik. Sonra rahat maç izlediğimizi hatırlamıyorum, buda öyle bir maç olacak, 6. hissim akşam akşam kudurdu. Maç saatini halatla çekiyorum.

Necat Ulusoy
15.10.2016, 22:46
2 kombine vardı, birini transfer ettim elimde bir tane daha var..

Faruk BERBER
15.10.2016, 22:52
2 kombine vardı, birini transfer ettim elimde bir tane daha var..
Cengiz Çubukcu ile haberleşebilirsiniz ;)

Alper Beyazay
15.10.2016, 22:52
Onur,Zeki,Durica,Uğur,Akbaş,Onazi,Okay,Bero,Castil lo,Yusuf,Ramil.

Ozan Kara
15.10.2016, 22:56
Gözünüzü seveyim kazanında haftaya iyi başlayalım.

special one
15.10.2016, 23:01
Gol bile beklemiyorum Konya maçı gibi karambollere kaldık .

Soner Albayrak
15.10.2016, 23:20
Allah aşkına yarın akşam birazcık büyük takım alameti gösterin.

Kendimi 3.lig takım taraftarı gibi hissetmekten bıktım.

Ligin en kötü futbolunu oynamamız fena halde canımı sıkıyor, bize bunu layık görmeyin Allah aşkına.

artvints
15.10.2016, 23:28
Allah aşkına yarın akşam birazcık büyük takım alameti gösterin.

Kendimi 3.lig takım taraftarı gibi hissetmekten bıktım.

Ligin en kötü futbolunu oynamamız fena halde canımı sıkıyor, bize bunu layık görmeyin Allah aşkına.

harbiden en son ne zaman çıkıp korkusuz çatır çatır futbol oynadık unuttum. hep bir çekingenlik, yetersizlik, gol yeme, kaçırma korkusu. gerçketen acı verici, 1-0'a tav olacak haldeyiz. zaten bu yüzden sabır lazım. panikle düzeltilecek iş değil, çok düştük.

tonya55
15.10.2016, 23:52
castillo 7 mac 0 gol 0 asist allah askına bari yarın birseyler yap okadar para verildi .

Soner Albayrak
16.10.2016, 00:07
harbiden en son ne zaman çıkıp korkusuz çatır çatır futbol oynadık unuttum. hep bir çekingenlik, yetersizlik, gol yeme, kaçırma korkusu. gerçketen acı verici, 1-0'a tav olacak haldeyiz. zaten bu yüzden sabır lazım. panikle düzeltilecek iş değil, çok düştük.

2010-11'den sonra taraftarın kafasına kazınan ''kazansak çalarlar'' düşüncesi yüzünden bence. Bu düşünce sahada oynayan takıma bu kadar çok nasıl sirayet etti onu anlayamıyorum. Diğer etkenler de vardır tabii ama en büyük etkenin bu olduğunu düşünüyorum. Bir de taraftar uç seviyedeki futbolun ve gidişatın tadını almıştı 2011'de. Takım zirvede olmadı mı huzursuzluk, karamsarlık, tatminsizlik alıp başını gidiyor.

yüregimts
16.10.2016, 01:21
Gecen mac yenildik hala kendime gelemedim bu macı iple degil zincirle cektim... Bu macı alamazlarsa zaten daha takım iflah olmaz

Büyük ihtimal fazla sayıda seyirci olacak...Tek is Ersun hocanın dogru takımı sahaya sürmesine bakıyo .Umarım arayı iyi degerlendirmislerdir.

Umarım Yumluyu görmeyiz. Umarım ıbanez oynatır adam gibi artık

Ahmet Kara
16.10.2016, 01:24
Tarihimizin en kötü başlangıçlarından birini yaptık, (belki de en kötüsü bilmiyorum) ama içim hala kıpır kıpır. Umarım yarın kazanırız.

yüregimts
16.10.2016, 01:30
Adamlara birde moral olsun diye alacakları önceden ödenmis bizim moraller nolcaksa...Morallleri parayla düzeliyosa zaten bi halt olmaz

Fatih Öztürk
16.10.2016, 02:14
Esasında şu ligde bu kadromuzla yenebileceğimiz takım yok fakat futbol şansı denen şey Konya maçında olduğu gibi yanımızda olursa pozisyon bile bulmadan galip gelebiliriz, tabi Akhisar bulduğu pozisyonları cömertce harcarsa.

artvints
16.10.2016, 02:56
Esasında şu ligde bu kadromuzla yenebileceğimiz takım yok fakat futbol şansı denen şey Konya maçında olduğu gibi yanımızda olursa pozisyon bile bulmadan galip gelebiliriz, tabi Akhisar bulduğu pozisyonları cömertce harcarsa.

geçen sene şampiyon olacak dediğiniz kadrodan farkı ne peki abi? tek eksik mbia biraz da cavanda. cardozo da gol atıyordu ama şampiyonluk yarışını kaldıracak birinci forvet değildi. başka bir fark yok. gerisi özer erkan constant gibi sadece yüksek maaş alıp hiçbir şey vermeyen kaşar futbolcular. bu kadroda genç oyuncular var en azından zamanla gelişebilecek. kabul ediyorum mbia ciddi bir fark yaratabilirdi bu takımda ama maaşı bizim ödeyebileceğimiz bir seviyede değildi, ödenemedi de zaten, bu şartlarda bizde olamayacak bir futbolcuydu.

Fatih Çelik
16.10.2016, 03:28
_______onazi___ekici

____________suk

Sanmıyorum ama başarılar.

Cagdas Topal
16.10.2016, 09:25
Maça bilet almamış arkadaşlara biletimi devredebilirim bana ulaşırsanız özelden sevirim.

Yiğit SARI
16.10.2016, 10:12
Ekici ve Muhammet kenara lütfen dinlensinler

emrhan61
16.10.2016, 10:15
İbanez bugün de oynamayacak,çoooook merak ediyorum.Neden oynamıyor.Defansı yok deniliyor bu adam izlenmedi mi? Ersun Hocanın istediği bek denildi,Adam oynatmıyor..

Bir de Allah aşkına Ersun Hoca,şu futbolcuların yerini değiştirme. Güray ve Akbaşdan sol bek,Ekiciden 10 numara veya kanat,Bero ve Yusufdan sağ kanat,Castillodan 2.forvet olmaz.

Onur
Zeki-Uğur-Durica-İbanez
Onazi-Okay
Güray-Bero-Castillo
Suk

Maranov
16.10.2016, 10:20
Esteban
Akokpo-Akbaş-Durica-iBANEZ
Okay-Onazi
Yusuf-Bero-Castillo
RAMİL SAYDEYEV

Maranov
16.10.2016, 10:22
_______onazi___ekici

____________suk

1-0 Olsun bizim olsun
ekici formsuz iş yapmaz

1-0 Olsun bizim olsun
ekici formsuz iş yapmaz

Çağatay_
16.10.2016, 11:02
...

Onur
Zeki-Uğur-Durica-İbanez
Onazi-Okay
Güray-Bero-Castillo
Suk ...

Olması gereken kadro. Muhammet, Sheidayev, Yusuf gibi isimler de şans bulacaktır.

Okay biraz daha geride, sarkık şekilde, Busquets gibi... Önlerinde Onazi ve Bero... Onazi hafif geriye, Bero ise daha öne yakın. Solda Castillo bindirmeleri ile, sağda Güray, pasör ve oyun kurucu özellikleri ile oynayacak...

Kimse fazla çalıma girmeden, paslı ve pres yapan bir oyunla rakibe topu fazla vermeden, verdiği anda basarak oynamaya çalışacak. Bu oyunda ısrar edersek, Suk da Muhammet de Castillo da Bero da kendini bulur.

Herkes koşarsa bol pas alternatifi olur... Özellikle Bero ve Castillo pozisyonlar üretir, goller bulur. Zaten serbestlik de onlara verilmeli.

Herkes topu ayağına beklerse golü bırak pozisyon bulamadan maçları veririz.

Taner Uykuçeken
16.10.2016, 11:15
Yeni transferlerin nerede ise hepsini yedek bırakıp geçen sezonki rezaletleri yaşatanları sahaya sürüp taraftardan sabır isteyemezsiniz

ONUR
M.Akbaş(Güray).......Akakpo....Durica....Ibanez

Onazi........ Okay

Suk.........................Bero.................. ...castillo

Ramil

7 yeni transfer ve takım içinde mevcut kadrodan taraftarın idare edebilir dediği isimler...
Çık böyle bir kadro ile sonra taraftardan sabır iste...

gurur6134
16.10.2016, 11:25
Ekici muhammed aytac yumlu kenara lutfen..onurda insallah artik formunu yakalar ,dun yine muslera 2.yari harika oynadi..onur musleradan iyi kaleciydi 3 sene once artik cikarsin icindeki gucu..son olarak bize bu sene kolay mac yok bu da zor mac kazanalimda nasil olursa olsun..

adiloş bebe
16.10.2016, 11:25
galibiyet en büyük beklentimiz. Bugün alınacak bir galibiyet çıkışımızın temeli olsun lütfen.

Fatih Özkan
16.10.2016, 11:34
Takımın durumu ne olursa olsun stadı ve maç izlemeyi çok özledim.
Bu takıma karşı olan en büyük kırgınlığım bile, Bordo Mavili formayı tünel çıkışında görünce son buluyor.

Mücahit Tüfekçi
16.10.2016, 12:04
Ersun hoca olasi bir kırılma şoku daha yaşamamak için takimı hızlı başlatıp erken gol arayacaktır bunu başarabilirsek maçı alacağımızı düşünüyorum. rodallega ve özer faktörleride önemli .umarim artik yüzümüz güler..

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Öztürk
16.10.2016, 12:12
geçen sene şampiyon olacak dediğiniz kadrodan farkı ne peki abi? tek eksik mbia biraz da cavanda. cardozo da gol atıyordu ama şampiyonluk yarışını kaldıracak birinci forvet değildi. başka bir fark yok. gerisi özer erkan constant gibi sadece yüksek maaş alıp hiçbir şey vermeyen kaşar futbolcular. bu kadroda genç oyuncular var en azından zamanla gelişebilecek. kabul ediyorum mbia ciddi bir fark yaratabilirdi bu takımda ama maaşı bizim ödeyebileceğimiz bir seviyede değildi, ödenemedi de zaten, bu şartlarda bizde olamayacak bir futbolcuydu.

Dünyalar kadar fark var Dünyalar kadar.
Aykut Demir gibi sert,rakibi yıldıracak stoperin yok mesela şuan pamuk gibi defansımız var.
Medjani gibi tempo yapan,fırsat bulup tabelayı değiştirecek adamın yok,Marin gibi adam eksiltip altıpasa top indiren onuda Geçtim beğenilmeyen Erkan kadar top tutan adamın yok sen kalkmış maaşlarını tartışıyorsun şimdikiler ne alıyor 300-500 bin euro aşağısında peki ne veriyorlar her maç lige yeni çıkmış takımlardan çuvalla gol.Karabük maçında hakem Hüseyin Göçek 4-5 dakika uzatma vermedi 1 dakikada oyunu bitirdi niye biliyormusun mazallah Trabzonspor 5-6 yer daha fena rezil olur diye.Ben her hafta sonu stadda süper amatör,3.lig maçları izliyorum bu kadar birbiriyle alakası olmayan,kopuk ve yetenek fukarası bir takım aşağı liglerde bile bulamazsın bildiğin Trabzonspor tarihinin en kötü kadrosu yani 2001 kadrosuna bile rahmet okutur.

Oruç
16.10.2016, 12:18
Özer-Soner iklisinden gol bekliyorum.

Sefaenes
16.10.2016, 12:38
Medya da soz veren oyuncular asla oynamamali bu hikaye ye artik inanmiyoruz medya da soz verip berbat oynuyorlar hep. Kazma yumlu asla oynamamali icimizdeki hain

bekirguner
16.10.2016, 12:38
E-bilet bilginiz: Ref:TRA1284791 TRABZONSPOR A.S. - AKHISAR BELEDIYE GENCLIK VE SPOR SPOR TOTO SUPER LIG KARSILASMASI 16/10/2016 19:00 HUSEYIN AVNI AKER MARATON TRIBUNU BLOK: MARATON - C SIRA: AA KOLTUK: 69 KAPI: M1,M2,M3,M4,M5,M6,M7,M8,M9,M10,M11,M12,M13,M14,M15

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bekirguner
16.10.2016, 12:39
İsteyen varsa ozelden msj atsin

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

My
16.10.2016, 12:46
Aykut Demir gibi sert,rakibi yıldıracak stoperin yok mesela şuan pamuk gibi defansımız var.
Medjani gibi tempo yapan,fırsat bulup tabelayı değiştirecek adamın yok,Marin gibi adam eksiltip altıpasa top indiren onuda Geçtim beğenilmeyen Erkan kadar top tutan adamın yok sen kalkmış maaşlarını tartışıyorsun şimdikiler ne alıyor 300-500 bin euro aşağısında peki ne veriyorlar her maç lige yeni çıkmış takımlardan çuvalla gol.Karabük maçında hakem Hüseyin Göçek 4-5 dakika uzatma vermedi 1 dakikada oyunu bitirdi niye biliyormusun mazallah Trabzonspor 5-6 yer daha fena rezil olur diye.Ben her hafta sonu stadda süper amatör,3.lig maçları izliyorum bu kadar birbiriyle alakası olmayan,kopuk ve yetenek fukarası bir takım aşağı liglerde bile bulamazsın bildiğin Trabzonspor tarihinin en kötü kadrosu yani 2001 kadrosuna bile rahmet okutur.
Maalesef ciddi sıkıntılar var gibi gözüküyor. Gerçi ben hala biraz daha beklemek gerektiği inancındayım ama bir takım yeni kurulmuş dahi olsa bu kadar kötü olmamalıydı.

Uzun bir aradan sonra bugün fırsat bulabilirsem maçı izlicem bakalım ne olacak.

Fatih Öztürk
16.10.2016, 12:50
Maalesef ciddi sıkıntılar var gibi gözüküyor. Gerçi ben hala biraz daha beklemek gerektiği inancındayım ama bir takım yeni kurulmuş dahi olsa bu kadar kötü olmamalıydı.

Beklemek ve ümitli olmaktan başka çaremiz yok abi, bugün nolursa olsun bala mala bi şekilde maçı kazanmalıyız yoksa istifalar gelecek tekrar başa saracağız.

r9emre
16.10.2016, 12:52
Medjani - Durica harika ikili olurdu.

tonya55
16.10.2016, 12:53
asıl sorun önümüzdeki hafta galatasaray macı cok formda bruma karsısında savunmamız ne yapacak bakalım.

Cengizhan Okur
16.10.2016, 13:03
rodellega sakat mı? şüpheli deniyordu

ASUS_Z00LD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çağdaş DENİZ
16.10.2016, 13:05
N doye oynamalı

emrhan61
16.10.2016, 13:05
Olması gereken kadro. Muhammet, Sheidayev, Yusuf gibi isimler de şans bulacaktır.

Okay biraz daha geride, sarkık şekilde, Busquets gibi... Önlerinde Onazi ve Bero... Onazi hafif geriye, Bero ise daha öne yakın. Solda Castillo bindirmeleri ile, sağda Güray, pasör ve oyun kurucu özellikleri ile oynayacak...

Kimse fazla çalıma girmeden, paslı ve pres yapan bir oyunla rakibe topu fazla vermeden, verdiği anda basarak oynamaya çalışacak. Bu oyunda ısrar edersek, Suk da Muhammet de Castillo da Bero da kendini bulur.

Herkes koşarsa bol pas alternatifi olur... Özellikle Bero ve Castillo pozisyonlar üretir, goller bulur. Zaten serbestlik de onlara verilmeli.

Herkes topu ayağına beklerse golü bırak pozisyon bulamadan maçları veririz.

Zaten bu kadroyu yazma sebebim de bu,çok enerjik mücadele eden bir kadro.Bero,Okay,Onazi bunlar yorulmak bilmeyen en çok koşan oyuncular.Suk ve Güray da yine fırsatçı,isteyen,savaşan oyuncular.Ekici girdiğinde bozuluyor takım anında.Bero ve Castillo çok iyi anlaşıyor aslında.Gürayın da iyi ara pasları var.İnşallah böyle dener hoca.O

Hakan
16.10.2016, 13:10
LigTv sol beke Güray'ı yazmış.Bu maçta da Ibanez oynamayacaksa sıkıntı büyük.

Fatih Öztürk
16.10.2016, 13:14
asıl sorun önümüzdeki hafta galatasaray macı cok formda bruma karsısında savunmamız ne yapacak bakalım.

50 bin kişi önüne şu halimizle fark yememek için çıkacaz elimizden başka hiç bir şey gelmez.

brnclhn
16.10.2016, 13:15
Bu ibanez castillo oynatmama inadını anlamıyorum...sanki alternatifler çok iyiymiş gibi...bi laf vardır affınıza sığınarak: g.tüyle inatlaşan donuna s.çarmış...yeterince battık zaten...

Sencer Bulut
16.10.2016, 13:15
Bilet arayan ögrenci arkadasımız varsa özelden yazsın.Kale arkası biletimi devredecegim.

Berkan
16.10.2016, 13:29
Bu maçı kaybetmemeliyiz. Kendi adıma beraberliğe razıyım :(

Mert Oğuzlu61
16.10.2016, 13:29

Aykut, Medjanı, Erkan, Marin, Mbia, Cardozo varken de gelene geçene yeniliyorduk, kendi sahamızda top görse bomba diye karakola götürecek ülkenin takımına da bunlarla elenmedik mi ?

Castillo, Bero, Onazi, İbanez bunlar hala ilk 11 e giremediyse sorunu teknik ekipte aramak lazım. Alınan oyuncular 6 maçtır kadroya monte edilemedi, ne oynadıklarını potansiyellerini ne yapabileceklerini tam olarak çözebildiğimizi sanmıyorum çünkü 6 haftadır değişik değişik kadrolar sahaya çıktı, 2 maç üst üste doğru sistemde doğru mevkilerde yeni transferleri izleyebildik mi ? Mesela İbanez dediğimiz adam ligde sadece 1 maç oynatıldı, o maça 3-6-1 gibi saçma sapan sistemle çıktık. Yumlu nun sağ açık oynadığı maç... İbanez mi çok kötüydü ? Adam Hırvatistan da 4 şampiyonluk kupası kaldırmış, gitmiş Partizan da kariyerinin en parlak sezonunu geçirmiş, geldi bize Akbaş ın yedeği. Sanırım bu durum geride bıraktığımız 6 maçın özetidir.

3 lü defanslar, 5 li orta sahalar, yan yana oynayan tekniği yetersiz ağır ön liberolar, kanatsız sistemlerde kanatlarda oynayan orta sahalar, Castillo yu santrafor yanında Mustafa yı da sağ açık oynarken gördüm ilk haftalarda, böyle bir takımda hiçbir oyuncu yıldızlaşamaz ve oynayamaz. Galip gelme olasılığında ancak şansa bağlıdır, Konya maçı gibi...

Hataların farkına vardıysak eğer, akşam güzel bir maç bizi bekliyor demektir. Elde süper kadro yok ama kötü kadroda yok, Avrupa kupalarına katılabilecek güce sahip takımımız var. Hoca kaybettirdiği özgüveni akşamki maçta takıma kazandırmalı.

Berkan
16.10.2016, 13:34
Okay Aytaç Mehmet gibi isimler ortasahada direnç gösteremiyor sonuç olarak her hafta yeniliyoruz. Ortasaha dirençli olursa belki kazanırız.

Berkan
16.10.2016, 13:39
Valla zamanında Mustafa hoca burda yerden yere vuruluyordu. Açtım Osmanlı maçını izliyorum adamın oynattığı futbol şahane gerçekten... Ersun hocada ısrarcı olmalıyız.

yorumsuz6117
16.10.2016, 13:39
Bugün kazanmamız lazım yoksa çok kötü duruma düşeceğiz.. Haftaya gs ile oynuyoruz ki puan almamız mucize..

bordolu mavi
16.10.2016, 13:47
Castillo, Bero, Onazi, İbanez gerçekten enteresan isimleri var ama sahada varlar mı ona da bakmak lazım belediyespor maçını alalım düşme potasından hızla yukarıya çıkıp şampiyonluk kovalayalım hepimizin istediği bu
stad guide ikinci yarı açılacak

Uğur Ö.
16.10.2016, 13:50
Yeni transfelerin hepsi ilk Bursa maçında oynadı ve takım gayet iyidi. Neden o kadro zorlanmadı istikrar için hala anlamadım.

.........................Onur

Akakpo........Uğur.......Durica......İbanez

Bero..........Onazi......Okay.........Castillo

..........................Suk

.........................N'doye

Kağıt üzerinde futbol özürlüleri olmadan en iyi kadro bu gibi duruyor.

Fatih Öztürk
16.10.2016, 13:52
Aykut, Medjanı, Erkan, Marin, Mbia, Cardozo varken de gelene geçene yeniliyorduk, kendi sahamızda top görse bomba diye karakola götürecek ülkenin takımına da bunlarla elenmedik mi ?

Castillo, Bero, Onazi, İbanez bunlar hala ilk 11 e giremediyse sorunu teknik ekipte aramak lazım. Alınan oyuncular 6 maçtır kadroya monte edilemedi, ne oynadıklarını potansiyellerini ne yapabileceklerini tam olarak çözebildiğimizi sanmıyorum çünkü 6 haftadır değişik değişik kadrolar sahaya çıktı, 2 maç üst üste doğru sistemde doğru mevkilerde yeni transferleri izleyebildik mi ? Mesela İbanez dediğimiz adam ligde sadece 1 maç oynatıldı, o maça 3-6-1 gibi saçma sapan sistemle çıktık. Yumlu nun sağ açık oynadığı maç... İbanez mi çok kötüydü ? Adam Hırvatistan da 4 şampiyonluk kupası kaldırmış, gitmiş Partizan da kariyerinin en parlak sezonunu geçirmiş, geldi bize Akbaş ın yedeği. Sanırım bu durum geride bıraktığımız 6 maçın özetidir.

3 lü defanslar, 5 li orta sahalar, yan yana oynayan tekniği yetersiz ağır ön liberolar, kanatsız sistemlerde kanatlarda oynayan orta sahalar, Castillo yu santrafor yanında Mustafa yı da sağ açık oynarken gördüm ilk haftalarda, böyle bir takımda hiçbir oyuncu yıldızlaşamaz ve oynayamaz. Galip gelme olasılığında ancak şansa bağlıdır, Konya maçı gibi...

Hataların farkına vardıysak eğer, akşam güzel bir maç bizi bekliyor demektir. Elde süper kadro yok ama kötü kadroda yok, Avrupa kupalarına katılabilecek güce sahip takımımız var. Hoca kaybettirdiği özgüveni akşamki maçta takıma kazandırmalı.

Geçen sene tarihimizin en ağır hakem katliamlarını yaşadık gs maçıyla başlayan süreçte her maç rakibin ofsayttan attığı goller,Bizim ofsayt diye haybiyeden verilmeyen gollerimiz,sadece el pozisyonundan verilmeyen net 11 penaltımız var yoksa o kadro bu ligi rahatlıkla ilk ikide bitirecek kalitedeydi bence şampiyon olabilirdik.Onur efendi avrupa maçında sağolsun öyle provoke bir gol yedi ki tüm takım arkadaşlarına ihanet edercesine iyi giden herşeyi bombok etti.
Bu takım hiçbir şeyden ders çıkaramaz ders çıkaracak takım 15 günlük arada 5 gün keyif yapmaz haril haril çalışır eksiklikleri tamamlamak için hazırlık maçları yapar.6 haftada toplamda 6 pozisyona giremeyen takım ligin en kötü averajına sahip üstelik tepedeki takımlarla maç yapmamış sen kalkmış avrupa kupalarına katılacaz diyorsun keşke öyle basit olsa ama bu takım devre arası takviyede yapsa en fazla ilk ona girme mücadelesi verir dua edelim şansımız yanımızda olsunda küme düşme potasına girmeyelim.

Fatih Solmaz
16.10.2016, 14:02
tarihin en ruhsuz en uyumsuz kadrosunun bu seneki kadro olduğu tartışmasızdır.

r9emre
Mehmet'in yerine haddini bilerek futbol oynayacaksa Abdülkadir'i tercih ederim.

taha küçük

Geçen yıl vardı da ne oldu.Sanki şampiyon olduk.

Dip.Ing.Mag.
16.10.2016, 14:04
Şu an başakşehir - konya ve bursa - osmanlı maçlarına bakıyorum. Bunlara ve diğerleirne kıyasla ligin en yavaş futbolunu oynayan ve oyunu rakip sahada en az oynayan biziz. Takıma t anafer yapılmazsa ve düzelmezse bu sene işimiz çok zor.

Dip.Ing.Mag.
16.10.2016, 14:06
Bu arada bu takımların en büyük özellikleri ortasahalarında çok dirençli olmaları

Mert Oğuzlu61
16.10.2016, 14:11
Geçen sene tarihimizin en ağır hakem katliamlarını yaşadık gs maçıyla başlayan süreçte her maç rakibin ofsayttan attığı goller,Bizim ofsayt diye haybiyeden verilmeyen gollerimiz,sadece el pozisyonundan verilmeyen net 11 penaltımız var yoksa o kadro bu ligi rahatlıkla ilk ikide bitirecek kalitedeydi bence şampiyon olabilirdik.Onur efendi avrupa maçında sağolsun öyle provoke bir gol yedi ki tüm takım arkadaşlarına ihanet edercesine iyi giden herşeyi bombok etti.
Bu takım hiçbir şeyden ders çıkaramaz ders çıkaracak takım 15 günlük arada 5 gün taşak keyfi yapmaz haril haril çalışır eksiklikleri tamamlamak için hazırlık maçları yapar.6 haftada toplamda 6 pozisyona giremeyen takım ligin en kötü averajına sahip üstelik tepedeki takımlarla maç yapmamış sen kalkmış avrupa kupalarına katılacaz diyorsun keşke öyle basit olsa ama bu takım devre arası takviyede yapsa en fazla ilk ona girme mücadelesi verir dua edelim şansımız yanımızda olsunda küme düşme potasına girmeyelim.

Rakip kaleye gidemeyen, yıldızlar topluluğu? kadrosuyla maç kazanamayan, ligin dibindeki Mersin e bile yenilen takımın hakemler olmasa şampiyon olacağına inanmışsın abi kişisel görüşündür ben tersini düşünüyorum ama merak ettiğim bir konu var,

son yarım saatini 10 kişi oynayan Makedon takımına kendi sahamızda atak yapamadık, Cardozo nun ve Mbia nın kale dibinde kaçırdığı ve Deniz in uzatmalarda direğe vurduğu top dışında son yarım saati 10 kişi oynayan takıma karşı 1 tane gol atamayıp uzatmalara gittik, 117. dakikada gol yiyene kadar her şey güzel gidiyordu??? da Onur mu turu vermiş oldu ? Yaw 50 dk 10 kişi oynayan Makedon takımına gol atamadık, maç penaltılara gitmek üzereyken Onur golü yedirdi evet doğrudur ama her şey nasıl iyi gidiyordu, maç penaltılara gitse bile o maçı vereceğimiz bariz belliydi o kadar kötüydük yani. Adamlar 50 dk 10 kişi oynadı, kendi sahamızda 1 gol atamadık. Bütün yıldızlarımız da sahadaydı, hiçbir şey yapamadılar ve elendik. Bu takım mı hakemler izin verse şampiyon olacaktı ?

Savunduğun kadro geçen sene kümeye gidiyordu, devre arası Mbia ve Medjani gitti onlar varken de gelen geçenden fark yiyorduk yapma Allah aşkına, İho yu öv de tam olsun...

Mert Acar
16.10.2016, 14:25
Castillo,Onazi gibi oyuncular iç sahada,taraftar desteği ile farklı oynayacağını düşünüyorum.Umarım bugün Ersun hoca onlara artık görev verir ve onlarda kendilerinden bekleneni verirler.

Bugün özellikle Yumlu,Aytaç ve Muhammedi görmeye tahammülüm yok.Ersun hoca hala ısrar ederse,art niyet ararım.

Fatih Öztürk
16.10.2016, 14:27
Rakip kaleye gidemeyen, yıldızlar topluluğu? kadrosuyla maç kazanamayan, ligin dibindeki Mersin e bile yenilen takımın hakemler olmasa şampiyon olacağına inanmışsın abi kişisel görüşündür ben tersini düşünüyorum ama merak ettiğim bir konu var,

son yarım saatini 10 kişi oynayan Makedon takımına kendi sahamızda atak yapamadık, Cardozo nun ve Mbia nın kale dibinde kaçırdığı ve Deniz in uzatmalarda direğe vurduğu top dışında son yarım saati 10 kişi oynayan takıma karşı 1 tane gol atamayıp uzatmalara gittik, 117. dakikada gol yiyene kadar her şey güzel gidiyordu??? da Onur mu turu vermiş oldu ? Yaw 50 dk 10 kişi oynayan Makedon takımına gol atamadık, maç penaltılara gitmek üzereyken Onur golü yedirdi evet doğrudur ama her şey nasıl iyi gidiyordu, maç penaltılara gitse bile o maçı vereceğimiz bariz belliydi o kadar kötüydük yani. Adamlar 50 dk 10 kişi oynadı, kendi sahamızda 1 gol atamadık. Bütün yıldızlarımız da sahadaydı, hiçbir şey yapamadılar ve elendik. Bu takım mı hakemler izin verse şampiyon olacaktı ?

Savunduğun kadro geçen sene kümeye gidiyordu, devre arası Mbia ve Medjani gitti onlar varken de gelen geçenden fark yiyorduk yapma Allah aşkına, İho yu öv de tam olsun...

Geçmişi irdelemenin pek faydası yok lakin hafızalarda olanı ortaya koyalım Mersin maçında 0-0 giderken Medjani'nin nizami attığı gol ofsayt diye verilmedi halbuki ofsayt değildi,onların attığı gol ofsayttı.Bu şekil doğrandığımız onlarca maç var bunları görmezden geliyorsan olmaz.Makedon takımına karşı ihtiyacımız olan fazla golleri bulamasakta herşey istediğimiz gibi gidiyordu iyide oynuyorduk,Onur'un amatörde dahi eşi benzeri olmayacak fiyasko çıkışı yüzünden tur gitmişti nitekim rakibin 117.dakikaya kadar tek pozisyonu olmadığı gibi yarı sahamızı geçmişliğide yoktu yani bildiğin Onur yüzünden tur gitti.
Tekrar tekrar diyorum 50 sene geçsede yine söylerim Hacıosmanoğlu'nun hakkımızı koruyamamamışmı denir yoksa tüm hakemleri karşımıza almak mı denir adı ne konursa konsun hakemlerin doğramaları olmasa o takım ligi zirvede bitirirdi.Bak o başkan gitti bu başkan geldi adam gibi işinin ehli hoca getirseydi o kadro şu Konya takımının yerinde ligi bitirebilir avrupa kupalarına katılabilirdi sonuçta Hami gibi enteresan fantazileri olan vatandaşla yola devam edildi ve âdeta yönetimin eliyle takım provoke edildi gelenden gidenden 6-7 yedik.Bu gerçekler daha şurada çok yakında Mert kardeşim göz ardı etmeyelim.

Manava61
16.10.2016, 14:29
Takımımızın en byük sorunu defansla ilerisi arasındaki bağlantıyı sağlayacak oyuncu.Her maçta topla en çok buluşan oyuncu istatistiklerinde duricayı görmekten sıkıldım.Bir takımın oyun kurucusu stoper olur mu?Onazinin o görevi kesinlikle üstlenmesi lazım yoksa iyi futbol zor

Mustafa YILMAZ
16.10.2016, 14:30
şu an için kadrodaki oyuncular için yorum yapmak çok erken zira ersun hoca saolsun hiç birini izlettirmedi yada enteresan dizilimlerle adamları hiç etti şuan hala bir sistemimiz yok ve ersun hoca saçma işlere girdiği sürecede olmayacak futbol basit bir oyun kardeşim şapkadan tavşan çıkartmaya gelmez.

bu akşam galibiyet harici hiç bir şey düşünemiyorum aksi halde zor toparlarız

Enaldo61
16.10.2016, 15:07
Arkadaşlar maça gidecek olan varsa bileti devredebilirim özelden ulaşın, boşa gitmesin bilet. Ben gidemiyorum.

Manava61
16.10.2016, 15:08
Konya başakşehir maçı tam komedi :) Başakşehir çok amatör gol yedi

gometra
16.10.2016, 15:17
Bilet satışı ne durumda, passoligi olan biri bakip doluluk hakkinda bilgi verebilir mi?

Faruk BERBER
16.10.2016, 15:18
Bilet satışı ne durumda, passoligi olan biri bakip doluluk hakkinda bilgi verebilir mi?

Evet bu konuda bilgisi olan varsa paylaşabilir mi ?

emrhan61
16.10.2016, 15:22
Yeni bilet aldım.Maraton ortadaki bloklar bitmek üzere.Kale arkaları kapalı yani dolu.

Faruk BERBER
16.10.2016, 15:25
Yağmurlu bir akşam, dolu tribünler önünde, sağlı sollu yılmadan saldırarak oynayan Trabzonspor'u çok özledim.

Akşamımız öyle olsa keşke.

Fatih Cengiz
16.10.2016, 15:30
Yağmur mu var Trabzon'da...
Zemin iyice saçmalamaz inşallah

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Berke6198
16.10.2016, 15:30
Maraton neredeyse dolmuş durumda. Kale arkaları çoktan doldu...

Seyirci sayısı gayet iyi.

Manava61
16.10.2016, 15:32
Taraftarın ilgisi yüksek olunca maç heyecanı da iyice artıyor

Mert Acar
16.10.2016, 15:34
Zemin düzeldi.Hava güzel.Tribünler dolu...
Allahım bugün güldür yüzümüzü.

Manava61
16.10.2016, 15:37
Zemin düzeldi.Hava güzel.Tribünler dolu...
Allahım bugün güldür yüzümüzü.
Bu kadar olumlu gelişme sonrası sonuç genelde hüsran oluyor ama hayırlısı :)

Korean
16.10.2016, 15:49
Akhisar affetmez vurur. 9-0.

Manava61
16.10.2016, 15:52
Akhisar affetmez vurur. 9-0.
Kime?

İskender Çakmak
16.10.2016, 15:55
Yeni transferin ilk onbirde olması gerektiğini düşünüyorum. Konya maçında kazanan kadro Karabük'te fark yedi.

Onazi- Castillo kesin olmalı. Ekici de dinlendirilmeli.

batuhanTs
16.10.2016, 15:55
Yahu neyi tartisiyorsunuz :) gene mustafa muhammet oyanayacak macin icine edecekler isteyen roman yazsin bunlarin torpili var

Faruk BERBER
16.10.2016, 15:57
Onazi-Bero-Abdülkadir ortasahası ile çıksak güzel olur.

Sol ön İbanez, arkası Yusuf. Sağda Castillo.

İlerde Suk'ta ısrar.

gometra
16.10.2016, 15:59
İnsallah kombine sahipleri gelmemezlik yapmaz da stad dolar

Korean
16.10.2016, 16:02
Kime?

Akhisar tabi. Bizim 9 gol attığımız nerde görülmüş, 1 gol atsak öpüp başımıza koyalım.

mete61bordomavi
16.10.2016, 16:06
Konya başakşehir maçı tam komedi :) Başakşehir çok amatör gol yedi

1-1'den sonra net bir penaltısı verilmedi Başakşehirin! Farkettiniz mi?
Lider takımdan hafif hafif kısmalar başladı. Gerçi Başakşehire göre sorun yok ama, 3 İstanbul hacimlisinin(hacimce büyük) önü açılmaya başlandı yine ne hikmetse!

Samet Yildirim
16.10.2016, 16:07
Arkadaşlar maça gidecek olan varsa bileti devredebilirim özelden ulaşın, boşa gitmesin bilet. Ben gidemiyorum.

:)

Samet Yildirim
16.10.2016, 16:08
Onur
Zeki-Ugur-Durica-Ibanez
-----------Onazi----------
----Mehmet----------
--N`doye-Bero--Castillo
---------Suk---------

mete61bordomavi
16.10.2016, 16:09
Ve bu ligin adı: SÜPER LİG!
Hakikaten süper lig be!

Böyle şampiyonlukların 3 İstanbul hacimlisi arasında paylaştırıldığı lige zaten süper lig demek lazım.
Süper la süper!
Koşun!

Sefer A.
16.10.2016, 16:10
Lider takımdan hafif hafif kısmalar başladı. Gerçi Başakşehire göre sorun yok ama, 3 İstanbul hacimlisinin(hacimce büyük) önü açılmaya başlandı yine ne hikmetse!
Bursa'nin da penaltisi verilmedi, Osmanli ve Basak genelde torpilli takimlardir.... Bursa'ya o kadar kiyak yok tabi

mete61bordomavi
16.10.2016, 16:12
Şu saate kadar oynanan Süper lig!? maçlarının sadece özetlerini izleyin!
Farkedeceksiniz ki, her maçta SONUCA DİREK ETKİ EDECEK HAKEM HATALARI VAR!

Ve bu ligin adı: süper lig!
Ceza sahası içinde bariz elle oynamayı, kendi tarafında olduğu halde görmeyen yan hakemler vs. ne diyeyim!

Siz verin Digitürk'e paracıkları! Ve bu ligi kendi taraftarlığınızla finanse edin! Burda daha çoookkk ağlarız!

toksoy61
16.10.2016, 16:13
bero ön libero tarzı bir oyuncu değil mi? fiziği de iyi. bence ortaya koyulsun. yanına aytaç-okay ikilisinden biri. önlerine onazi yada ekici olsun. orta alanda sert ve üretken olmalıyız

Faruk BERBER
16.10.2016, 16:16
bero ön libero tarzı bir oyuncu değil mi? fiziği de iyi. bence ortaya koyulsun. yanına aytaç-okay ikilisinden biri. önlerine onazi yada ekici olsun. orta alanda sert ve üretken olmalıyız

Okay yada Aytaç, yanında Onazi

Önlerinde Bero yada Ekici ortasahası da denendi, hatta birçok maçta bu kombinasyonlar oldu. Aytaç yada Okay ikisi de 11'de olmamalı (en azından şuan)

Ben Bero, Abdülkadir ve Onazi'den oluşan dinamik bir ortasaha görme taraftarıyım. Bu üçlü oturunca sağı solu da oturturuz bir şekilde diye düşünüyorum. Merkezde ağırlığı kaldıramıyoruz. O yüzden ne Okay ne de Aytaç'ı gönül rahatlığı ile yazamıyorum kadroya.

metalciyiz
16.10.2016, 16:17
arkadaşlar pek konuyla alakalı değil ama bir şey sormam lazım
digitürk var ama ben o saatte yakınımın düğününde olucam kaydetmeye çalıştım hata verdi bi akıl verebilecek olan varmı?

Manava61
16.10.2016, 16:18
Farkettim net penaltıydı

mete61bordomavi
16.10.2016, 16:22
Farkettim net penaltıydı

Evet. Çünkü Başakşehirli oyuncunun gole gittiğini biliyor ve kasten onun önüne düşüyor. Yere düşme numarasıyla bir nevi çelme atmak gibi birşey.

Hele Adanaspor lehine verilen bir de penaltı var ki evlere şenlik! Ondan bir önceki pozisyonda omuzdan çekip yere düşürülen Adanaspor'lu oyuncuya penaltı çalamayan hakem, resmen o pozisyonun diyetini ödemiş oldu!

Böyle hakemlik olmaz olsun!

mete61bordomavi
16.10.2016, 16:27
Eğer bu ülkede hakikaten adalet olmuş olsaydı, Adanaspor-Karabük maçının hakemine bir daha maç verilmezdi. Sonuca etki etmedi gerçi ama hala gülüyorum o penaltıya! :D
Spiker bile beklemiyordu penaltıyı :D Bir önceki pozisyonun diyeti! Defans orda çok temiz bir müdahale ile topu uzaklaştırdı oysa...

Peki tüm bunları neden yazıyorum? Adana-Karabük maçı umrumda bile değil aslında! İddia vs asla kumar tarzı oyun da oynamam!
Mesele şu: Her maç böyle ayarlanacak mı? Her maçta eyyamcı hakemlerin neler yumurtladığını mı izleyeceğiz?

Bakın renktaşlarım: Trabzonspor bu sene küme düşmeyecektir! Çok kötü oynadığımız maçları alacağız göreceksiniz! Çünkü Türkiye'nin her yerinde taraftarı olan ve zayıflasa bile bir marka değeri olan Trabzonspor'u küme düşürmezler!
Naklen yayın ihalesinin fiyatı düşer çünkü, ayrıca futbol ekonomisinin gelir havuzu daralır!

O yüzden Trabzonspor bu sene çok kötü bir futbol oynasa bile kümede tutarlar! Tutmak zorundalar!!! :D Duygusal sebepler :D

Bu ligin adı süper lig işte!

Osman Seran
16.10.2016, 16:27
Mutlaka kazanmamız gerekiyor.

Ömrüm Can SEZER
16.10.2016, 16:29
Hayal Ettiğim 11

Esteban

Güray Akakpo Durica İbanez

Onazi Ekici

Suk Bero Castillo

Ramil

Aslında Olan 11

Onur

Zeki Yumlu Durica Akbaş

Okay Aytaç

Bero Ekici Muhammet

Suk

Faruk BERBER
16.10.2016, 16:31
Hayal Ettiğim 11 Aslında Olan 11

Esteban Onur

Güray Akakpo Durica İbanez Zeki Yumlu Durica Akbaş

Onazi Ekici Okay Aytaç

Suk Bero Castillo Bero Ekici Muhammet

Ramil Suk

Sahaya böyle çıksak kazanır mıyız acaba ? :)

8-4-6-2

Ömrüm Can SEZER
16.10.2016, 16:33
abi düzenledim yanyana yazınca olmadı :D

toksoy61
16.10.2016, 16:33
colman-selçuk ikilisinin önünde jaja ile çok başarılı olduk. ama Selçuk topu aldı mı vermezdi ve fizik gücü iyiydi. ayağına hakimdi. colman ise çok koşan mücadele eden oyuncuydu ama aynı zamanda asistte yapardı. jaja yı zaten gerek yok anlatmaya.

şimdi elimizde bir Selçuk yok. topa hükmedemiyoruz. colman tarzı adam var. aldülkadir orta sahanın yükünü kaldıracak biri değil. ezerler onu. Türkiye de futbol sert ve mücadeleci. teknik ve güzel oyun ise ikinci planda. okay-aytaç koşuyor mücadele ediyor ama topu iyi kullanamıyorlar. sorun burada. onazi fizik açıdan yetersiz ve tekniği çokta iyi değil ve bence yanlış transfer. ayağına hakim, fizikli bir orta saha alınmalıydı. bjk nın geçen sene atiba-oğuzhan ikilisinin önünde sosa ile şampiyon oldular. sosa yerine ekici yada onazi ama bir atiba ve Oğuzhan bulamadık ne yazık ki

Ömrüm Can SEZER
16.10.2016, 16:36
Sahaya böyle çıksak kazanır mıyız acaba ? :)

8-4-6-2

Gene kaybederdik avatarlarındakilerden

mete61bordomavi
16.10.2016, 16:36
Mutlaka kazanmamız gerekiyor.

Tabii ki kazanacağız! Pazar akşamı saat 19:00'a bizi koyuyorsalar, bu birilerinin bizim kazanmamızı can-ı gönülden istediğini gösterir!
Artık durum kritik!
Bu maç kaybedersek, hem yönetim, hem teknik heyet hem de futbolcular, taraftarlardan gelen tepkilere dayanamayabilir! Takım dağılabilir! Bunun sonucu tehlikeler doğar.
Merak etme!
Naklen yayın ihalesi yaklaşıyor! Acayip paralardan söz ediyorlar!
O yüzden bu akşam favori biziz!
Bizim lehimize yapılacak hakem hataları bu akşam kimseyi şaşırtmasın!

Faruk BERBER
16.10.2016, 16:38
Tabii ki kazanacağız! Pazar akşamı saat 19:00'a bizi koyuyorsalar, bu birilerinin bizim kazanmamızı can-ı gönülden istediğini gösterir!
Artık durum kritik!
Bu maç kaybedersek, hem yönetim, hem teknik heyet hem de futbolcular, taraftarlardan gelen tepkilere dayanamayabilir! Takım dağılabilir! Bunun sonucu tehlikeler doğar.
Merak etme!
Naklen yayın ihalesi yaklaşıyor! Acayip paralardan söz ediyorlar!
O yüzden bu akşam favori biziz!
Bizim lehimize yapılacak hakem hataları bu akşam kimseyi şaşırtmasın!

Futbola çok senarist açıdan bakıyorsun.

Kemal Öztel
16.10.2016, 16:39
Defansif kadro istemiyorum Castillonun mutlaka oynaması lazım,Okay ve Aytaçı aynı anda sahada görmek sinir bozucu.Mümkünse Zeki yerine Güray oynasın sağ bek de,M.Akbas yerine de Ibanez sol beke lütfen

mete61bordomavi
16.10.2016, 16:41
Futbola çok senarist açıdan bakıyorsun.

Canım renktaşım. Senarist değil aslında ekonomik bakıyorum.
Keşke hakedenin hakettiğini kazandığı bir düzen olsaydı. Amatör ruhlu futbolu istiyorum. Endüstriyel futbolda maçlar oynanmaz, sadece ayarlanır!

Berkan
16.10.2016, 16:43
Muhammet, Aytaç, Zeki, Akbaş, Okay, Ekici bu adamlardan 3 ve daha fazla oynayan olursa maç banko gider.

mete61bordomavi
16.10.2016, 16:54
2010 senesinde futbol elitlerinin beklentisi, Fener'in şampiyon olmasıydı! Ama kendi ayarladıkları fikstür kendi başlarına patladı!
Kimse son maçta Trabzonspor'un Kadıköy'den puan çıkaracağını düşünmüyordu. Çünkü bunun haklı sebepleri vardı:
1.cisi: Trabzonspor'un Anadolu'dan çıkan tek şampiyon ünvanını kendi elleriyle teslim etmeyeceği...
2.cisi: Fenerbahçe'nin zaten Kadıköy'de daima skor ve puan üstünlüğü kurduğu Trabzonspor'a puan kaptırmayacağı...

Ama Beşiktaş'ta kendi rakibi Fener'in şampiyon olmasını istemezdi, Bursa her halükarda kazanacaktı, ama Trabzon kaybedecekti, şampiyon Fener olacaktı!
Tüm planları bozan Burak Yılmaz'ın şansa kesmeye çalıştığı ortanın şut olup kaleye girmesi ve Onur'un adı gibi onurlu bir maç çıkarmasıydı!

Lig tv'nin spikeri bile Onur'dan dönen topa vurması için Fenerli bir oyuncu istiyordu! (Evet! Kimse yok mu?) deyişi hala hafızalarımızdadır!

O yıl Fenerbahçe fena dağılacaktı! Kendi taraftarı kendi stadını yaktı! Fener gol gol gol 2 kupa geliyor dedikleri sezonda kupanın sadece sap tarafı ellerinde kalmıştı!

Bunun bedelini ertesi sene Trabzonspor'un şampiyonluğunu ÇALARAK ödettiler tabii...

Yani demem o ki, adı süper ama kendi boş olan bir ligde maçlar sadece prosedür gereği oynanır! Sonucu ise haftalar öncesinden ayarlanır. Hatta sezonun başından itibaren!

mete61bordomavi
16.10.2016, 17:04
2006'daki Fenerbahçe'nin Denizlispor faciası, son maç elden kayan giden şampiyonluk! Büyük bir travma!
4 yıl sonra 2010! Bu sefer Kadıköy faciası, son maçta kaptırılan şampiyonluk, sonuç: stadı yaktılar! Büyük bir travma!

Sene 2011! Trabzonspor şampiyon olacak, herkesin beklentisi! Ve Fenerbahçe sezonun 2. yarısı maç kaybetmediği gibi 3-0 geriye düştüğü maçlardan bile galibiyetle ayrılıyor!
Uefa Fener yerine CL'ye Trabzonspor'u DİREKT alıyor! Ama ne hikmetse şike yine ispatlanamıyor! :D

Ama Allah'ın sopası yok! Geliyor Gs bir iki sene sonra son maç Kadıköy'de kupa kaldırıyor! :D
Hatta play-off diye bir emniyet sübabı ayarlıyorlar futbol elitleri! Ola ki bir Anadolu takımı ligin son haftalarına 5-8 puan farkıyla girerse, puan farkını yarıya düşürüp, adaylara tekrar maç oynatmak suretiyle şampiyonu kendileri belirlemek istiyorlar!

Şimdi bu ligle adalet kavramını yan yana getirebilir misiniz?

Maranov
16.10.2016, 17:05
Bugün maçta önceliği gol yememeye vermeliyiz.
Aslında bundan sonraki tüm maçlarda böyle oynamalıyız.
Çünkü gol atmakta zorlanıyoruz üstüne bide gol yiyince bozuluyoruz.
Ersun hoca biraz zor ama takıma defans yapmayı öğretmeli.
Bu takım iyi defans yaparsa bir şekilde golü bulur.
ilk 6 haftada 4 yenilgi yerine 4 beraberlik olsa puanımız 10 olurdu.

Maranov
16.10.2016, 17:06
Avni Akerde atmosfer nasıl acaba bilen varmı?

tonya55
16.10.2016, 17:11
50 bin kişi önüne şu halimizle fark yememek için çıkacaz elimizden başka hiç bir şey gelmez.
bellide olmaz diyecem ama cok kötüyüz.

Maranov
16.10.2016, 17:15
İlk 11 belli mi

Mustafa ÖZDEMİR
16.10.2016, 17:15
2006'daki Fenerbahçe'nin Denizlispor faciası, son maç elden kayan giden şampiyonluk! Büyük bir travma!
4 yıl sonra 2010! Bu sefer Kadıköy faciası, son maçta kaptırılan şampiyonluk, sonuç: stadı yaktılar! Büyük bir travma!

Sene 2011! Trabzonspor şampiyon olacak, herkesin beklentisi! Ve Fenerbahçe sezonun 2. yarısı maç kaybetmediği gibi 3-0 geriye düştüğü maçlardan bile galibiyetle ayrılıyor!
Uefa Fener yerine CL'ye Trabzonspor'u DİREKT alıyor! Ama ne hikmetse şike yine ispatlanamıyor! :D

Ama Allah'ın sopası yok! Geliyor Gs bir iki sene sonra son maç Kadıköy'de kupa kaldırıyor! :D
Hatta play-off diye bir emniyet sübabı ayarlıyorlar futbol elitleri! Ola ki bir Anadolu takımı ligin son haftalarına 5-8 puan farkıyla girerse, puan farkını yarıya düşürüp, adaylara tekrar maç oynatmak suretiyle şampiyonu kendileri belirlemek istiyorlar!

Şimdi bu ligle adalet kavramını yan yana getirebilir misiniz? İşte bunu bizden başka kimse savunmadığından adalet yerini hiç bir zaman bulamayacak

Mustafa ÖZDEMİR
16.10.2016, 17:16

Şimdi bu ligle adalet kavramını yan yana getirebilir misiniz? İşte bunu bizden başka kimse savunmadığından adalet yerini hiç bir zaman bulamayacak