PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 7. Hafta | Trabzonspor 0-0 Akhisar Bld | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8

ucurum
05.10.2016, 21:40
Cihat Arslan doneminde pozitif bir 4-3-3 oynuyorlardi. O donemde sansimiz az olurdu.

Tolunayin oynattigi sistemde sansimiz daha fazla. Bu macin favorisi biziz

İnşallah... Bu maç oyunda üstünlük kurmak istiyorsak, sene başında mağlup olduğumuz ama üretken dizilimimize dönmemiz gerek:

onur
güray-durica-uğur-ibanez
okay-onazi
mehmet
bero-mami-castillo

Çağatay_
05.10.2016, 21:42
---

Çağatay_
05.10.2016, 21:55
Hoca seçimini çok yanlış yapmış bir takım...

Tolunay Kafkas iyi bir teknik direktör ama Akhisar'ın pasa dayalı oyun sistemiyle hiç alakası yok. Daha ziyade sert ve kontra ataklara dönük bir stili var Tolunay hocanın.

Eğer iyi mücadele edersek Akhisar'ı yeneriz. Fizik olarak daha durumdayız ama yine kırılgan olmamamız gerekir.

Mehmet Fatih Silik
05.10.2016, 22:13
Onu bunu bilmem. 20 bin kisi kombine aldiysa o 20 bin kisi bu macta stadta olmali. Biz görevimizi yerine getirelim. Kötü bir sonucta tepkimizi ortaya koyariz.

umutayberkukul
05.10.2016, 22:17
yumlu oynayacak mi oynayacaksa maci izlemem. surekli ayni hamleleri yapip farkli sonuc bekliyoruz yumluyu istemiyorum

memozcan
05.10.2016, 22:18
önliberoda okay oynarsa kesin kaybederiz.. gerisini bilemem..

Fatih Öztürk
05.10.2016, 22:21
Özer ve Soner bu maça ayrı bir motivasyonla hazırlanıyorlardır bu kesin.bizim kekolarda maçın hazırlıklarına güle oynaya bu akşam başladı.
Maçın sonucu: Trabzonspor 0-2 Soner,Özer.

Yiğit SARI
05.10.2016, 22:41
Mehmet ve Muhammet'in dinlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum

.............Suk
..Castillo - Bero - ?????
.......Onazi - Okay
Ibanez - Durica - ? - Zeki

Sağ kanat transferi çok elzemdi yahu. Yusuf oynayabilir veya Güray denenebilir. Ibanez kanat oynar mı acaba? Forvet alternatifleri mümkünse Ramil veya N'Doye olsunlar. Duruma göre onlarla beraber Mehmet veya Aytaç da oyuna dahil edilebilir.

Yok takım kurulmuyor :D Biz şu halimizle her hafta farklı takım kurar olduk. Topçu arkadaşlarımız da sağolsun bir günleri bir günlerini tutmuyor dolayısıyla sürekli oynayamayanlar da form tutamıyor. Form tutamayanlar kadroya sürekli giremiyor. Kadroya giremeye...

11002

Ömrüm Can SEZER
05.10.2016, 22:51
İnşallah... Bu maç oyunda üstünlük kurmak istiyorsak, sene başında mağlup olduğumuz ama üretken dizilimimize dönmemiz gerek:

onur
güray-durica-uğur-ibanez
okay-onazi
mehmet
bero-mami-castillo
Koca kalçalı muhammet' ı neden yazdin abi ya antremanda bile düz koşamıyor topla nasıl kosucak. Ramil oynasın da sabredelim

yorumsuz6117
05.10.2016, 23:42
Akşam Trt'de şaka gibi bi istatistik paylaştılar görünce çok şaşırdım bulursam paylaşıcam..

Uluhan
06.10.2016, 00:09

----------onur------------
güray-durica-uğur-ibanez
-------okay-onazi
--------mehmet
bero-mami-castillo

Eger kastin 4231 ise , pek uretken olamiyorduk. Ozellikle Suk ve Muhammet beraber oynamadiklari zaman.

Ille 4231 oynayacaksak ; Mehmeti kesmemiz gerek.

---------Onur------------
Zeki-Uğur-Durica-ibanez
------Okay-Onazi--------
Suk------Bero----Castillo
-------Mami (Ndoye)----

beratika
06.10.2016, 00:23
Akyazının açılamayacağı bir maç daha... -bence-

Erkan A.
06.10.2016, 00:46
günde çift antreman, takımda eksik yok ayrıca balikesirle hazırlık maçı oynayacaklar ...

renktasim sezon öncesi hazirlik maclarimiz rezaleti buna sanirim forumda herkes katiliyordur ...simdik akhisar macina hazirlik durumundayiz ?

ligde rezalet durumdayiz bunu artik böyle belirtmek gerekiyor ? oyuncularimiz 3 gün izin yaptilar neden ?? büyük is basarmislar gercekten

akhisar hic olmasa balikesirle mac yapiyor hazirlikta olsa , peki ya biz ? milli mac arasi var al takimi götür antalyaya kamp yaptir antalyasporla hazirlik maci edersin veya x bir alman takimiyla ..yedekleri denersin (abdülkadir) mesela ..

bence oyuncularimizin maclarda rahatligi Kadar yönetimimizde cok rahat baskanimizda ..en büyük yanlisi daha evelde belirtmistim günlerce evel baskanimiz hedefimiz yok demis bunu baskan olarak diyemesin ..bende futbol oynadim uzun Zaman bunu bize baskanimiz deseydi yenilmekten korkmazdik ..

Erkan A.
06.10.2016, 00:52
ONUR - IBANEZ - OKAY - DURICA - YUSUF - - - ONAZI - MEHMET - BERO - - - SUK - ABDÜLKADIR - CASTILLO

yusufu kesinlikle suanki durumumuzda bek oynatirdim tecrübesi var daha evelden iyi maclar oynamisti böylece ilk onbire girebilir kendine yer bulur .,

okay yokuslu ortasahada iyi oynamiyor bes mactan biri iyi oluyor arasira bence stoper olarak cok basarili olur fizigini iyi kulanabiliyor rakiplerine karsi top calmada var ..

Castilloyu ben sahsen begenmiyorum kadroya bakinca baska oyuncuya da sans veremiyorum yazdigim onbirde en iyi oyuncularimiz birlikte oynar böylece akhisari yeneriz tabiki hocamiz daha iyi Bilir sadece sahsi fikrim

hyasin61
06.10.2016, 07:54
Bu maci takimimizin patalamayi yapacagi mac olarak goruyorum.Milli ara cok iyi bir zamana denk geldi.

asilhamsi
06.10.2016, 08:06
-------------esteban-------------

onazi-----akakpo----durica----ibanez

------abdulkadir---okay----bero-------

yazici-------------ramil-----------------castillo

Fatih Çelik
06.10.2016, 08:11
Onur
Zeki-Durica-Uğur-İbanez
Bero-Okay-Onazi
Güray/Suk-N'Doye/Ramil-Castillo

Yiğit Gayretli
06.10.2016, 08:19
renktasim sezon öncesi hazirlik maclarimiz rezaleti buna sanirim forumda herkes katiliyordur ...simdik akhisar macina hazirlik durumundayiz ?

ligde rezalet durumdayiz bunu artik böyle belirtmek gerekiyor ? oyuncularimiz 3 gün izin yaptilar neden ?? büyük is basarmislar gercekten

akhisar hic olmasa balikesirle mac yapiyor hazirlikta olsa , peki ya biz ? milli mac arasi var al takimi götür antalyaya kamp yaptir antalyasporla hazirlik maci edersin veya x bir alman takimiyla ..yedekleri denersin (abdülkadir) mesela ..

bence oyuncularimizin maclarda rahatligi Kadar yönetimimizde cok rahat baskanimizda ..en büyük yanlisi daha evelde belirtmistim günlerce evel baskanimiz hedefimiz yok demis bunu baskan olarak diyemesin ..bende futbol oynadim uzun Zaman bunu bize baskanimiz deseydi yenilmekten korkmazdik ..

Bu işler böyle olmuyor yalnız. "Aaaa milli maç varmış, hadi hazırlık maçı yapalım..." demek gibi bir şey yok.

Antrenman programları sezon öncesinde "yıllık" yazılır. Hafta hafta, gün gün takımın ne çalışacağı bellidir. Bu işin matematiği var.

Ki takımın maç temposunda sıkıntı görmüyorum. Mental problemleri var... O da hazırlık maçıyla aşılacak şey değil.

ucurum
06.10.2016, 08:25
Koca kalçalı muhammet' ı neden yazdin abi ya antremanda bile düz koşamıyor topla nasıl kosucak. Ramil oynasın da sabredelim

Yatabareden topçu olmaz
Waristen topçu olmaz
Şu da topçu mu
Bundan yedek bile olmaz
Bu şekilde tek tek topçulara bakarsak takımdaki herkesi kovmalıyız
Ramil 3 maç gol atamayınca da arkasında duracak mısın?
Ben kadro için Mami olmazsa olmaz demiyorum diziliş ideali ve forvette o olması en iyi seçim gözümde sadece onu belirtmek istiyorum
Trabzonspor'un bir ekolü var
Bu ekol hızlı ve hareketli forvetler yere yakın forvetlerle oynanır
Mami şu an ağır duruyor ama nedeni oynanan durgun top
Suk da ramil de buna uygun değil ki ikisi de iyi topçu

mekatronik
06.10.2016, 08:44
..................Onur....................
Zeki :(.....Uğur....Durica....İbanez
..............Onazi......Bero............
.................Abdülkadir..............
Suk..............................Castillo
...................Ramil..................

Lütfen bunu deneyelim artık

Sefaenes
06.10.2016, 08:59
Takimda bir gelisme var onu hic birimiz dogru göremedik gibi her maglubiyet de 1 gol fazla yedigimiz ilk maglubiyet 1:0 sonra2:0sonra 3:0 en son mac 4:0 birdahaki macimiz bu gidisle 5:0 olacak gibi lig sonuna kadar bunlar rekoru da kirar.

ÖmürKaradeniz61
06.10.2016, 09:32
Sene başında Yatabareyi göndermeyecektik.Adama hiç şans vermedikki hemen kiralık gönderdik.Yatabarenin bize attığı golü ne Muhammed atabilir nede Suk.Sow tarzı fuleli bir oyuncuydu geçti gitti neyse.Bu maça gelince ben berabere kalacağımızı düşünüyorum.Bizim şuan oturmuş bir takım olan Akhisarı yenme şansımız yok diye düşünüyorum.

BERBATOV61
06.10.2016, 10:11
..................Onur....................
Zeki :(.....Uğur....Durica....İbanez
..............Onazi......Bero............
.................Abdülkadir..............
Suk..............................Castillo
...................Ramil..................

Lütfen bunu deneyelim artık

kaleye estabanı yazarsak çıkabilecek en iyi kadro

Emirhan TOPCU
06.10.2016, 10:22
4-1-4-1
onur

zeki akakpo durica ibanez

okay

onazi bero

Yusuf castillo

ndoye

suk bu kadar şansı hak ediyorsa bu takımda n doye daha fazlasını hak ediyor.kariyeri yanından geçemez ndoye sürekli oynaması gerek diye düşünüyorum elimizdeki en iyi forvet oyuncusu.eğer ki bu maçtada m.demir,yumlu ile başlar castillo ibanez ve onazi'yi yedek soyundurursa büyük sorunlar yaşayacaktır ersun yanal..

1-)bu adamları neden aldırdın?
2-)formsuzlar diyorsan oynattıkların çok mu formda ?
3-)aytaç da ve Muhammet demirde bu kadar ısrar etmenin sebebi nedir?
4-)suk'un son maçta götü çıktı resmen yinede oyuna almadın? ndoye 'a zenci muamelesi yapıyorsan diğeride asyalı sonuçta..

Oruç
06.10.2016, 10:37
Takimda bir gelisme var onu hic birimiz dogru göremedik gibi her maglubiyet de 1 gol fazla yedigimiz ilk maglubiyet 1:0 sonra2:0sonra 3:0 en son mac 4:0 birdahaki macimiz bu gidisle 5:0 olacak gibi lig sonuna kadar bunlar rekoru da kirar.

Kaleye Esteban'ı koyarsak direkt 7'ye geçebiliriz.

Oruç
06.10.2016, 10:39
Akyazının açılamayacağı bir maç daha... -bence-

Gelenden gidenden 3-4 yiyeceksek hiç açılmasa daha iyi.

İ. SARAL
06.10.2016, 11:19
Hoca eski siteme dönecek büyük ihtimalle.

-----------------------Onur----------------------------------

Zeki---------Uğur/Yumlu---------Durica-----------İbanez

---------------------------Okay-----------------------------

---------------Ekici-----------------Onazi--------------------

Suk-------------------Ndoye----------------------Castillo

Umarım böyle çıkar.

gurur6134
06.10.2016, 11:36
Trabzonspor’un sezon başında Lazio’dan transfer ettiği Onazi hakkında Adanaspor Başkanı Bayram Akgül’den kafaları karıştıran açıklama geldi.

Trabzonspor’un 3,5 Milyon Euro ( 12 Milyon TL ) bonservis ödeyerek transfer ettiği Ogenyi Onazi hakkında konuşan Adanaspor Başkanı Bayram Akgül,”sezon başında Onazi’yi bize 750 Bin Euro’ya önerdiler biz ise en fazla 450 Bin Euro ödeyeceğimizi söyledik ve transfer gerçekleşmedi” dedi.

Adanaspor’a 750 Bin Euro bonservis bedeliyle önerilen Onazi’nin Trabzonspor’a 4 katından fazla bir fiyata satılması büyük şaşkınlık yaşattı.

HaberTS / Ali Çil

Haberin dogruluk payi varsa ki direkt adanaspor baskananin agzindan aktarilmis yeni bir transfer skandali ile karsi karsiyayiz..

Necmettin ALTUNTAŞ
06.10.2016, 11:39
Trabzonspor’un sezon başında Lazio’dan transfer ettiği Onazi hakkında Adanaspor Başkanı Bayram Akgül’den kafaları karıştıran açıklama geldi.

Trabzonspor’un 3,5 Milyon Euro ( 12 Milyon TL ) bonservis ödeyerek transfer ettiği Ogenyi Onazi hakkında konuşan Adanaspor Başkanı Bayram Akgül,”sezon başında Onazi’yi bize 750 Bin Euro’ya önerdiler biz ise en fazla 450 Bin Euro ödeyeceğimizi söyledik ve transfer gerçekleşmedi” dedi.

Adanaspor’a 750 Bin Euro bonservis bedeliyle önerilen Onazi’nin Trabzonspor’a 4 katından fazla bir fiyata satılması büyük şaşkınlık yaşattı.

HaberTS / Ali Çil

Haberin dogruluk payi varsa ki direkt adanaspor baskananin agzindan aktarilmis yeni bir transfer skandali ile karsi karsiyayiz..
Yahu asparagas haber.Bizzat Adanaspor başkanı yalanladı.

revolution
06.10.2016, 11:54
başkan ersun'a ''güveniyoruz sana'' mesajı vermiş .
o da ''her şey çok güzel olacak '' demiş .

yazık.
gitti 2 sene daha .
kanser olmak isteyen varsa ha bu takımı tutsun .
veya bu dünyadan tez göçmek isteyen .

o değil de
sen göz göre göre bu hataya nasıl düştün sayın başkan .?
hiç mi etrafında sana akıl veren , bu konularda tecrübesiyle sana destek çıkacak biri olmadı .?
hadi etrafın şakşakçı dolu . kulübü hortumlayanlar sıraya girmiş .
peki sen ileriyi gören bakış açınla , vizyonunla , prensiplerinle , iş dünyasındaki başarınla ,
kurda kuzunun teslim edilmeyeceğini ,
hiç mi göremedin yahu ?
vallahi aklım almıyor.

sen de kendini ve kariyerini inkar edersen , biz kime , nasıl güveneceğiz .?

adam bir önceki takımından ( şu veya bu nedenle ) kovulmuş ,
malum süreçle alakalı abuk sabuk demeçler vermiş ,
yetmemiş ( hem de senin stadında , sana karşı ) 20 metre ötedeki soyunma odasına 4 saniyede kaçarak dünya rekoru kırmış ,
üstüne üstlük alacağından dolayı çalıştığı kulübü mahkemeye vermiş ,
taliplisi olmadığı için , sağda solda yorumculuk yaparken,

hatta oturduğu yerden ''trabzonspor böyle olmamalı , şu yapılmalı , bu yapılmalı , bu oyun ve mücadele bu takıma , bu camiaya yakışmıyor , deneyimli ve tecrübeli bir elin değmesi lazım '' deyip 3 ay sonra kendisinin de aynı takıma geldiğinde bırak takımda bir değişikliği ,
ileriye pozitif bakacak bir emarenin bile olmamasını beceren (!) ,

neresinden tutarsan tut , elinde kalan bir teknik direktörü ,
sırf 'camiayı ve türk futbolunu yakından tanıyor ' diye
işbaşına getirip ,

üstüne üstlük bu çilekeş taraftardan kayıtsız şartsız destek istemen ,
ve rezil futbolu gördükçe ''bu sonuçlara hazırlıklı olun '' diyerek
adeta stres topuna dönmüş taraftara '' ölümü gösterip , sıtmaya razı etmen ''

kusura bakma da sayın başkan ,
sana hiç ama hiç yakışmadı .

sana olan inancım , güvenim acayip yara aldı .

halbuki sen hiç olmadığı kadar büyük bir destekle işbaşına gelmiştin .

lucescuvari hoca bulacağım deyip ersun'a talim ettirmek nedir Allah aşkına ?
ersun mu lucescuvari oluyor .?

''en azından ligimizi tanıyor '' .

yapma başkan Allah aşkına.

tanıyınca 3 gol atıp 10 gol yiyoruz .

tanımasa kim bilir ne olacak ?

hadi biz kendimizden geçtik ,
bizden bir cacık olmaz da ,

sen kendi kariyerini , kendi başarılarını ,
yaptıklarını , yapacaklarını , hatta geleceğini ,
bu şark kurnazına nasıl gözü kapalı teslim edebiliyorsun ?

inanılır gibi değil .

Allah başkana doğru yolu göstersin , hepimize de sabır versin .

gurur6134
06.10.2016, 12:00
Yahu asparagas haber.Bizzat Adanaspor başkanı yalanladı.

Adamin agzindan yalan haber mi yazmislar yani bu nasil is hesap soran yok mu bunlara ozaman..

Emirhan TOPCU
06.10.2016, 12:05
başkan ersun'a ''güveniyoruz sana'' mesajı vermiş .
o da ''her şey çok güzel olacak '' demiş .

yazık.
gitti 2 sene daha .
kanser olmak isteyen varsa ha bu takımı tutsun .
veya bu dünyadan tez göçmek isteyen .

o değil de
sen göz göre göre bu hataya nasıl düştün sayın başkan .?
hiç mi etrafında sana akıl veren , bu konularda tecrübesiyle sana destek çıkacak biri olmadı .?
hadi etrafın şakşakçı dolu . kulübü hortumlayanlar sıraya girmiş .
peki sen ileriyi gören bakış açınla , vizyonunla , prensiplerinle , iş dünyasındaki başarınla ,
kurda kuzunun teslim edilmeyeceğini ,
hiç mi göremedin yahu ?
vallahi aklım almıyor.

sen de kendini ve kariyerini inkar edersen , biz kime , nasıl güveneceğiz .?

adam bir önceki takımından ( şu veya bu nedenle ) kovulmuş ,
malum süreçle alakalı abuk sabuk demeçler vermiş ,
yetmemiş ( hem de senin stadında , sana karşı ) 20 metre ötedeki soyunma odasına 4 saniyede kaçarak dünya rekoru kırmış ,
üstüne üstlük alacağından dolayı çalıştığı kulübü mahkemeye vermiş ,
taliplisi olmadığı için , sağda solda yorumculuk yaparken,

hatta oturduğu yerden ''trabzonspor böyle olmamalı , şu yapılmalı , bu yapılmalı , bu oyun ve mücadele bu takıma , bu camiaya yakışmıyor , deneyimli ve tecrübeli bir elin değmesi lazım '' deyip 3 ay sonra kendisinin de aynı takıma geldiğinde bırak takımda bir değişikliği ,
ileriye pozitif bakacak bir emarenin bile olmamasını beceren (!) ,

neresinden tutarsan tut , elinde kalan bir teknik direktörü ,
sırf 'camiayı ve türk futbolunu yakından tanıyor ' diye
işbaşına getirip ,

üstüne üstlük bu çilekeş taraftardan kayıtsız şartsız destek istemen ,
ve rezil futbolu gördükçe ''bu sonuçlara hazırlıklı olun '' diyerek
adeta stres topuna dönmüş taraftara '' ölümü gösterip , sıtmaya razı etmen ''

kusura bakma da sayın başkan ,
sana hiç ama hiç yakışmadı .

sana olan inancım , güvenim acayip yara aldı .

halbuki sen hiç olmadığı kadar büyük bir destekle işbaşına gelmiştin .

lucescuvari hoca bulacağım deyip ersun'a talim ettirmek nedir Allah aşkına ?
ersun mu lucescuvari oluyor .?

''en azından ligimizi tanıyor '' .

yapma başkan Allah aşkına.

tanıyınca 3 gol atıp 10 gol yiyoruz .

tanımasa kim bilir ne olacak ?

hadi biz kendimizden geçtik ,
bizden bir cacık olmaz da ,

sen kendi kariyerini , kendi başarılarını ,
yaptıklarını , yapacaklarını , hatta geleceğini ,
bu şark kurnazına nasıl gözü kapalı teslim edebiliyorsun ?

inanılır gibi değil .

Allah başkana doğru yolu göstersin , hepimize de sabır versin .

Amacın ne anlamadım dostum senin başlığa bak yazdıklarına bir bak.konuyla alakasız olduğu gibi başka şeyler peşinde koşuyorsun gibi geldi bana emin ol hiçbirimiz memnun değiliz şu anki gidişattan ama bunu yapma bekle sabret BİZ BU TAKIMI TUTMAYA DESTEKLEMEYE DEVAM EDİCEZ..

HOPA'LI TS'Lİ
06.10.2016, 12:06
Fenerbahçe'nin ve Milli Takımın eski futbolcularından Önder Turacı, eski eşinin kardeşi tarafından bıçaklandı.

Milli futbolcunun durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi.

Allah şifa versin

HOPA'LI TS'Lİ
06.10.2016, 12:08
Trabzonspor maçlarının gelmesini dört gözle beklemiyorum
Karabük maçından sonra 3 gün izin yapan kahramanları izlemek sıkıyor
Taraftara izin yok, gülmek yok
Mustafa Yumlu hatalarına, BİZ İSE ÜZÜLMEYE devam

Bahadır Şimşek
06.10.2016, 12:22

HaberTS / Ali Çil

Böyle bir haber ne zaman yapılacak diye merak ediyordum yapmışlar sonunda.

Nedense 3 eziklerin aldığı hiç bir futbolcu hakkında böyle haberler çıkmazken bizim her transfer döneminde aldığımız oyuncularla ilgili bu tarz haberler yapılıyor. Amacının ne olduğunu anlamamak için salak olmak gerek...

Sefaenes
06.10.2016, 12:23
Trabzonspor maçlarının gelmesini dört gözle beklemiyorum
Karabük maçından sonra 3 gün izin yapan kahramanları izlemek sıkıyor
Taraftara izin yok, gülmek yok
Mustafa Yumlu hatalarına, BİZ İSE ÜZÜLMEYE devam

kahramanlarimiz morali bozulmasin icin veriyorlar galiba tatili bizler her maglubiyette moral bozuklugu gecirirken 2-3 gün sinir olurken bu ruhsuzlar tatil yapiyor ben maglubiyet sonra si kizimla ilgilenemiyorum biliyor moralim bozuklugunu ama 2 mustafalar ve digerleri gülerek tatil yapsin

Erkan A.
06.10.2016, 12:31
renktaslar okay stoper olarak oynayamazmi ?? veya yusufu bek oynatsak ??

ONUR IBANEZ OKAY DURICA YUSUF ONAZI BERO MEHMET ABDULKADIR CASTILLO SUK . nasil?

Yiğit Gayretli
06.10.2016, 12:37
Haberi yapana bak, haberin yapıldığı yere bak... La havle...

Fatih Öztürk
06.10.2016, 12:41
Onazi asla 3.5 milyon euro edecek oyuncu değil,bildiğin Bourceanu'nun mücadele etmeyen tipinde 2-3 gol fazla atanı.

El Cordobes
06.10.2016, 12:42
biletler satışa çıkmış. biletimi aldım, inşallah bir aksilik olmaz da maça da gidebilirim.

kızgınız, öfkeliyiz, bıkkınız, yorgunuz, futboldan soğuduk ama başka Trabzonspor yok.

Fatih Öztürk
06.10.2016, 12:46
renktaslar okay stoper olarak oynayamazmi ?? veya yusufu bek oynatsak ??

ONUR IBANEZ OKAY DURICA YUSUF ONAZI BERO MEHMET ABDULKADIR CASTILLO SUK . nasil?

Okay bek oynayamaz olmaz yani,Mevkisi orta saha hiç bozmadan forma giymeye devam etmeli.Elimizde M.Ekici ile beraber piyasası olan 2 oyuncudan biri.

Faik Yılmaz
06.10.2016, 13:16
Trabzonspor'un Spor Toto Süper Lig'in 7. haftasında Hüseyin Avni Aker Stadında karşı karşıya geleceği Akhisar belediyespor karşılaşmasının biletleri satışa çıktı.
Bordo mavili kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; Hüseyin Avni Aker Stadyumu’nda saat 19.00’da başlayacak maçın bilet fiyatları şöyle:
KATEGORİ FİYAT TRİBÜN BLOK

1.Kategori 500,00 TL VİP ÖZEL

2.Kategori 100,00 TL VİP

3.Kategori 50,00 TL KAPALI B-C-F-G BLOKLAR

4.Kategori 40,00 TL KAPALI A-D-E-H BLOKLAR

5.Kategori 20,00 TL MARATON

6.Kategori 10,00 TL KALE ARKASI

A-B 7.Kategori 25,00 TL MİSAFİR TK

Hakan
06.10.2016, 13:18
Adamin agzindan yalan haber mi yazmislar yani bu nasil is hesap soran yok mu bunlara ozaman..
Adam 21 yaşında Dünya Kupasında 11 oynayan adam,Onazi yahu bu.Düşüşe geçmese en az 10 milyon euro'ya satarlardı.

yorumsuz6117
06.10.2016, 13:21
Dün TRT'de bi istatistik paylaştılar.. Rakibe en az pozisyon veren takımlar diye 5. sıradaydık 4. sırada ise lider Başakşehir var ki verdiğimiz pozisyonlar aynı Başakşehir'le 30 pozisyon vermiş iki takımda.. Aradaki fark biz 10 gol yemişiz Başakşehir 3..

Mert'
06.10.2016, 13:39

HaberTS / Ali Çil

Ali Cil ve HaberTs oldugu icin yorum yok. Haciosmanoglunun adamlari.

special one
06.10.2016, 13:52
0-0 kitlenen bir maç olur
Akhisar atarsa
ersun bavulunu toplar
umarım kazanırız

robinhood61
06.10.2016, 14:03
Arkadaşlar sizlere bir sorum olacak. Bu maçı kaybedersek Ersun Yanal a bir şans daha vermeli miyiz?

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Faruk BERBER
06.10.2016, 14:33
Arkadaşlar sizlere bir sorum olacak. Bu maçı kaybedersek Ersun Yanal a bir şans daha vermeli miyiz?

Daha çok şans verilir, kendi ısrar edip bırakmazsa.

Verilmelidir de.

robinhood61
06.10.2016, 14:39
Peki peşinden Galatasaray sonra Beşiktaş'a da yenilsek yine şans verilmeli mi Ersun'a? Ya da istikrarcı arkadaşlara şöyle anlatayım. Önümüzdeki tüm lig maçlarını da kaybetsek yine de istikrar mı ? Şöyle küme düşsek falan. Yine de Ersuncuk kalmalı mı?

Faruk BERBER
06.10.2016, 14:44
Peki peşinden Galatasaray sonra Beşiktaş'a da yenilsek yine şans verilmeli ni Ersunu ma. Ya da istikrarcı arkadaşlara şöyle anlatayım. Önümüzdeki tüm lig maçlarını da kaybetsek yine de istikrar mı. Şöyle küme düşsek falan. Yine ersuncuk kalmalı mı.

Öyle bir şey olacağına mantıken inanamadığımdan cevap vermiyorum soruna.

Gerek yönetim gerekse de hoca konusunda istikrardan yana olduğumu söyleyebilirim sadece.

Emirhan TOPCU
06.10.2016, 14:44
Peki peşinden Galatasaray sonra Beşiktaş'a da yenilsek yine şans verilmeli ni Ersunu ma. Ya da istikrarcı arkadaşlara şöyle anlatayım. Önümüzdeki tüm lig maçlarını da kaybetsek yine de istikrar mı. Şöyle küme düşsek falan. Yine ersuncuk kalmalı mı.

zaten onlara yeniliyoruz şota geçen sene 2.hafta yendi bjk yi yinede güle güle oldu.senin soruna cevabım şu olacak ersun yanalın ilk yarının sonuna kadar kredisi olmalı zaten böyle devam ederse dediği gibi kendi bırakıp gider o kadarda yüzsüz değildir heralde

Erkan A.
06.10.2016, 15:02
Okay bek oynayamaz olmaz yani,Mevkisi orta saha hiç bozmadan forma giymeye devam etmeli.Elimizde M.Ekici ile beraber piyasası olan 2 oyuncudan biri.

fatih renktasim okay icin bek yazmadim stoper oynayabilir dedim ?

yusuf erdogan bek oynar ..tecrübeli oynamisti cogu maclarda

mekatronik
06.10.2016, 15:05
Peki peşinden Galatasaray sonra Beşiktaş'a da yenilsek yine şans verilmeli mi Ersun'a? Ya da istikrarcı arkadaşlara şöyle anlatayım. Önümüzdeki tüm lig maçlarını da kaybetsek yine de istikrar mı ? Şöyle küme düşsek falan. Yine de Ersuncuk kalmalı mı?

zaten 6 maçta her geleni harcadığımız için bu haldeyiz.
Bence Ersun Hoca çok gaza gelmiş, oyunu forse edeceğim diye uğraşıyor. Yahu bağla 0-0'a bi gol atarsın mutlaka. Bu sezon takımın defans yapmayı öğrenmesi lazım daha doğrusu kaybetmemeyi. Yeni bir takımdan hücum varyasyonları beklemek Trabzonspor taraftarı için bile ütopik.

Erkan A.
06.10.2016, 15:07
0-0 kitlenen bir maç olur
Akhisar atarsa
ersun bavulunu toplar
umarım kazanırız

farkli yenilsekte baskanimiz ersun hocayi göndermez

kendisi istifa ederse de Kabul edilecegini sanmiyorum yani kisaca B plani oldugunu yönetimin inanmiyorum ?

diyelim B planlari var kim gelsin sizce ? bu takimi kim toparlayabilir diyelim toparladi devre arasinda iyi futbolcu aldiracak baska hangi hoca var ??

Aydın Tiryaki
06.10.2016, 15:07

Kaybetmek veya kazanmak değil esas mesele. Kaybetmenin de çeşitleri var. Sahada mücadeleci bir takım, maçtan kopmayan ve inanmış oyunculardan kurulu bir ekip görmek istiyorum artık. Böyle bir oyun anlayışımız olsun varsın kaybedelim. Geçen seneden adeta kadronun içinde dinamit gibi duran oyuncularla kaybetmektense, yeni transferler ve gelecek vaat eden oyunculardan kurulmuş bir ekiple kaybetmeyi yeğlerim.

Çünkü en azından bir amacımız var, bir iskelet kadro oluşturuyoruz SABREDELİM derim. Ama yine Yumlu, Akbaş, Zeki, Aytaç, Muhammet gibi oyuncularla çıkarsak olmaz. Olmadığı denendi ve görüldü. Aynı şeyleri neden bir daha deneyelim ki ?

Fatih Öztürk
06.10.2016, 15:27
fatih renktasim okay icin bek yazmadim stoper oynayabilir dedim ?

yusuf erdogan bek oynar ..tecrübeli oynamisti cogu maclarda

Tamam işte ordada oynayamaz,tek mevkisi orta saha.

sakoglu61
06.10.2016, 15:46
Abdulkadir Ömür Ramil Sheydaev Yusuf Yazıcı Matus Bero gibi genç isimlerin oynayacağı bir maç olur inşallah.

HOPA'LI TS'Lİ
06.10.2016, 15:57
TS efsanesinin ard arda maç kazandığı günleri mumla arıyorum (rekor 11 maç hem de 2 kez. Biri 2003-2004 sezonuydu Ziya DOĞAN vardı. 18. haftada gelmişti Hoca. Diğeri de hafızamdan asla çıkmayan 1995-1996 sezonundaydı)

Muhammet Hacısalihoğlu
06.10.2016, 15:58
Biz ne yazarsak yazalım, Ersun Hoca hemen hemen aynı kadroyu oynatacak.. Hep birlikte göreceğiz..

umitçebi
06.10.2016, 16:00
Hala da Ersun kaçıncı hafta bırakır muhabbetlerı yapılması çok saçma..Sorunun Ersunda olmadığı çok açık değil mi??Ama bu sorunu onun çözmek zorunda olması da bır gerçek..

Arada ince bir çizgi var..Şunu dıyemıyoruz,İki sene bu yonetımde Ersun da takımın başında,sonrasına sonra bakıcaz..Bunu dıyemedıkçe çozum olmuyor

revolution
06.10.2016, 16:41
Amacın ne anlamadım dostum senin başlığa bak yazdıklarına bir bak.konuyla alakasız olduğu gibi başka şeyler peşinde koşuyorsun gibi geldi bana emin ol hiçbirimiz memnun değiliz şu anki gidişattan ama bunu yapma bekle sabret BİZ BU TAKIMI TUTMAYA DESTEKLEMEYE DEVAM EDİCEZ..

eyvallah .
mesajını aldım .
akhisar sayfasına farkındalık yaratmak için yazdım .
hem zaten ne değişir ki .?
ha akhisar sayfası , ha başka bir sayfa .
önemi yok bence .

tartışılması ve çözüme kavuşturulması gereken konu
akhisar maçı on biri değil ,
başkanın ve yönetimin yanlış teknik direktör tercihi olmalıydı .

dediğim gibi bu teknik direktörün değil sezon sonuna hatta 2 sene ,
saniye bile tutulmaması lazım .

bir önceki mesajım ve sana verdiğim cevap burada dursun .
ilerde lazım olacak .

ayrıca biz takımı desteklemiyoruz demiyoruz .
teknik direktörü ve onu oraya getiren başkana ve yönetime veryansın ediyoruz .

lafı da tersten anlamada üstünüze yok .

saygılar.

Emirhan TOPCU
06.10.2016, 16:52
işte veryansın etme arkadşım demek istediğim bu benim anlaşılması zor bir şey değil yorma kendini..

ayrıca şuda son dönemlerde moda oldu 'bu burada dursun ileride lazım olacak ' bırakın bu işleri arkadaşım ona buna sallama başkan yönetim hatalıymışda falanmış filanmış sen tek değilsin senin zihniyetinde çok insan var buralarda onun için sabır göstereceksin seve seve göstereceksin TRABZONSPORLUYSAN göstereceksin bu sene boyu..

eywallah

Sefaenes
06.10.2016, 17:00
tff onun bunun cocuklari yine bizi es gecmemis bir yandan tff bir yandan ruhsuz oyuncular sucumuz Trabzonsporlu olmak. O kadar cok istemiyorsa kapatsinlar yeter artik.

kanterts
06.10.2016, 17:13
Bu Mactan sonra gs den fark yiyoruz. daha sonra icerde macimiziz var ondan sonra yine bjk den fark yiyecegiz.
Gecen Seneki Takimimiz bu Seneki Takimdan cok daha güclüydü. Oscar Cardozo vardi, simdi Golcü yok.
Ilk baslarda Mbia gibi bir Adam vardi. En Önemlisi Zeki ve Akbas yoktu. Takimin suanki Rezil durumu da ortada.
Bu maci alamazsak Küme Düsme Adayiyiz bence. Dolaysiyla Macin Önemini herkes anlamistir umarim. Stad kesinlikle ama kesinlikle dolmali.
Bu Ruhsuzlar baski hissetmeli. Gücünü hissetiren Taraftar olursa bunlar öyle kirilgan olamaz dagilamazlar.

umitçebi
06.10.2016, 17:15
Hala da Ersun kaçıncı hafta bırakır muhabbetlerı yapılması çok saçma..Sorunun Ersunda olmadığı çok açık değil mi??Ama bu sorunu onun çözmek zorunda olması da bır gerçek..

Arada ince bir çizgi var..Şunu dıyemıyoruz,İki sene bu yonetımde Ersun da takımın başında,sonrasına sonra bakıcaz..Bunu dıyemedıkçe çozum olmuyor

special one
06.10.2016, 22:25
farkli yenilsekte baskanimiz ersun hocayi göndermez

kendisi istifa ederse de Kabul edilecegini sanmiyorum yani kisaca B plani oldugunu yönetimin inanmiyorum ?

diyelim B planlari var kim gelsin sizce ? bu takimi kim toparlayabilir diyelim toparladi devre arasinda iyi futbolcu aldiracak baska hangi hoca var ??

Kendileri bilir
usta hem kendini hem camia yı rezil eder
trabzonspor un itibarı kalmamış demişti başkan
Allah razı olsun tüm itibarımız yerlerde şuan

b planı olsaydı bunların şuan ersun yoktu zaten

Bana sorsan hoca çok
yazarken aklıma gelen lars lagerback mesela
dünyada hocamı yok

Aydın Tiryaki
07.10.2016, 00:46
Mehmet Demirkol'u dinliyorum birkaç kez üst üste Topal ve Ozan'ın aynı anda orta sahanın merkezinde olmaması gerektiğini söyledi. Nedeni ise ikisinin de müdahele oyuncusu olup, yaratıcılıktan uzak olmaları dedi. Aslında bu durum bizim şu anda orta sahada çektiğimiz sıkıntıyla aynı. Hatta bizim durum daha vahim çünkü Ozan yine en azından arada bir çıkışları var. Ama bize dönüp baktığımızda Okay ve Aytaç (son maç için söylüyorum) hem ağırlar hem de hiç yaratıcı değiller. E hal böyle olunca oyun kilitleniyor. Defansla forvet arasındaki köprü görevi gören oyuncularımız maalesef çok kötüler.

Bu yüzdendir ki oraya Abdülkadir veya Yazıcı'dan en azından birini monte etmemiz gerekiyor. Çözmemi gereken en büyük 2. sorunumuz bu. 1. si hepimizin malumu zaten kırılgan bir yapımız var onun düzelmesi gerekiyor.

Ben Ersun hocama güveniyorum. Bunları bir şekilde düzeltecektir. Düzeltmeli.

Muhammed Kambur
07.10.2016, 00:55
Bu maçı 2-1 kazanacağız inşallah. Yediğimiz golü de 2-0 dan sonra yeriz. Malum ilk golü yeyince takım sapıtıyor.

revolution
07.10.2016, 08:00
şu ersun' cu tayfa beni öldürecek yeminle...

bu ne sevgi yahu.
görende göbek bağınız beraber kesildi sanacak.

mecbur muyuz kardeşim bu adama ?
bu ısrar niye ?
ne yapmış bana ?

kırk yıl önceki colman - selçuk tandemini
sene olmuş 2016 , 2017
bulsan ne olur , bulmasan ne olur ?

bizi nereye götüreceksin ?
hedefin ne ?

seni mi bekleyeceğiz aylarca , yıllarca ?

elin oğlu iki ayda bırak takımı kurmayı,
seni ve takımını mars edip , rezil edecek , kıvama geliyor.
sen hala bana bir sürü mazeret uyduruyorsun .

kime , ne anlatıyorsun , dostum ?
saf mıyız biz ?
çocuk yok karşında.
görmüyor muyuz biz neyin , ne olduğunu ?

tırışkadan iki üç futbolcuyla
ne yapılanması , ne geleceği , ne başarısı ?

yemezler artık.
yıllardır bu gözler ,
neler gördü neler .
yıllardır kazığı yiye yiye
kimin ne mal olduğunu ,
şıp diye anlıyoruz Allah'ın izniyle.

hem ne demeye zırt pırt başımıza gelip duruyorsun ki ?

hadi bizimkiler ne yaptığını bilmiyor ,
peki sen çok da istenmediğin bir yere ,
başarılı olamayacağını bile bile ,
hem de daha önce kovulup , arkana teneke bağlandığı halde ,
neden hala ısrarla bizi istiyorsun ki ?

onu bir deyiver hele.

yarım kalan hesabı varmış da ,
trabzonspor'la o yarım kalan hesabı kapatacakmış.
doğru .
kovulduğunun acısını çıkaracak bizden.
hem bizi yakacak , hem de burnumuzdan fitil fitil getirecek.

vahid'in değişik versiyonu işte.
zihniyette gram değişiklik yok.
al birini , vur ötekine.

biri narsist bir kişiliğe sahip , burnundan kıl aldırmaz .
diğeri geçmişiyle avunup durur ,
bizimle hiçbir zaman başarılı olamayacağını bir türlü idrak edemez ,rüyalarda gezer .
hatta kapıdan kovsan , bacadan tekrar kulübe girer.

nasıl bir versiyonsunuz arkadaş ?
sizi bizim camiaya özel olarak seçip de mi yolluyorlar ?

bi bitmediniz gitti.
düşün artık şu kulübün yakasından.

bak buradan tekrar yazıyorum.
değil önümüzdeki iki sene,
bu adam burada bizimle kıyamete kadar da kalsa ,

hiçbir şey olmayacak.
hiçbir şey değişmeyecek.
olan her zamanki gibi gariban taraftara olacak.

adam kulübü deneme yanılma tahtası olarak kullanmaya gelmiş.

şunu bir türlü anlayamadınız gitti.

HOPA'LI TS'Lİ
07.10.2016, 08:06
şu ersun' cu tayfa beni öldürecek yeminle...

bu ne sevgi yahu.
görende göbek bağınız beraber kesildi sanacak.

mecbur muyuz kardeşim bu adama ?
bu ısrar niye ?
ne yapmış bana ?

kırk yıl önceki colman - selçuk tandemini
sene olmuş 2016 , 2017
bulsan ne olur , bulmasan ne olur ?

bizi nereye götüreceksin ?
hedefin ne ?

seni mi bekleyeceğiz aylarca , yıllarca ?

elin oğlu iki ayda bırak takımı kurmayı,
seni ve takımını mars edip , rezil edecek , kıvama geliyor.
sen hala bana bir sürü mazeret uyduruyorsun .

kime , ne anlatıyorsun , dostum ?
saf mıyız biz ?
çocuk yok karşında.
görmüyor muyuz biz neyin , ne olduğunu ?

tırışkadan iki üç futbolcuyla
ne yapılanması , ne geleceği , ne başarısı ?

yemezler artık.
yıllardır bu gözler ,
neler gördü neler .
yıllardır kazığı yiye yiye
kimin ne mal olduğunu ,
şıp diye anlıyoruz Allah'ın izniyle.

hem ne demeye zırt pırt başımıza gelip duruyorsun ki ?

hadi bizimkiler ne yaptığını bilmiyor ,
peki sen çok da istenmediğin bir yere ,
başarılı olamayacağını bile bile ,
hem de daha önce kovulup , arkana teneke bağlandığı halde ,
neden hala ısrarla bizi istiyorsun ki ?

onu bir deyiver hele.

yarım kalan hesabı varmış da ,
trabzonspor'la o yarım kalan hesabı kapatacakmış.
doğru .
kovulduğunun acısını çıkaracak bizden.
hem bizi yakacak , hem de burnumuzdan fitil fitil getirecek.

vahid'in değişik versiyonu işte.
zihniyette gram değişiklik yok.
al birini , vur ötekine.

biri narsist bir kişiliğe sahip , burnundan kıl aldırmaz .
diğeri geçmişiyle avunup durur ,
bizimle hiçbir zaman başarılı olamayacağını bir türlü idrak edemez ,rüyalarda gezer .
hatta kapıdan kovsan , bacadan tekrar kulübe girer.

nasıl bir versiyonsunuz arkadaş ?
sizi bizim camiaya özel olarak seçip de mi yolluyorlar ?

bi bitmediniz gitti.
düşün artık şu kulübün yakasından.

bak buradan tekrar yazıyorum.
değil önümüzdeki iki sene,
bu adam burada bizimle kıyamete kadar da kalsa ,

hiçbir şey olmayacak.
hiçbir şey değişmeyecek.
olan her zamanki gibi gariban taraftara olacak.

adam kulübü deneme yanılma tahtası olarak kullanmaya gelmiş.

şunu bir türlü anlayamadınız gitti.

Ağzına sağlık
TS kan kaybediyor
Yakında yoğun bakıma girecek
GS ve BJK maçlarından zerre ümidim yok
Kümede kalma açısından rakibimiz Akhisar'ı yenelim bari

TrabzonVictory
07.10.2016, 08:41
İnşAllah Trabzonspor kazanır umarım aynı senaryolar bir daha olmaz...

umutayberkukul
07.10.2016, 13:42
bu mac icin kombine alanlara bilet yuklemesi yapildiginda biletimi devredicem simdiden konusalim almak isteyenle bundan onceki macta son gunlere kaldi kimseye devredemedim bos kalmasin koltuklar

bthnbyrktr
07.10.2016, 16:31
Yılda iki hoca değiştirme oranımız ile dünyada kaçıncıyız hiç düşündünüz mü? En başında Vahid, veya sonrasında gelen Ersun kalsaydı şuan neredeydik düşündünüz mü? Hala teknik adam arayan arkadaşlar var. Ligde denemediğimiz adam kaldı mı?

PortoDeGalinhas
07.10.2016, 16:41
olası bir yenilgide çok kötü senaryolar oluşabilir, mutlaka kazanmamız lazım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aydın Tiryaki
07.10.2016, 16:58
Bu maça, kangren olmuş futbolcularla çıkıp son dakikalarda atılacak bir şans golüyle galip gelmek yerine, genç oyuncular ve yeni transferlerin birlikte çıktığı, mücadeleci, istekli bir takımın berabere kalmasını veya hatta mağlup olmasını tercih ederim. Belki bu dediğim saçma gelebilir ama biz bu şekilde bir maç yeniyorsak 5 maç kaybediyoruz. Diğer şekilde ise bir maç kaybedersin iki maç kaybedersin ama sonra kazanmaya başlarsın ve bunu alışkanlık haline getirirsin.

Benim düşüncem bu açıkçası.

Murat Keçeci
07.10.2016, 18:56
Bizim için önemli bir maç.Skor olarak ve futbol olarak henuz bir istikrar yakalayamadik.

Dün akşam ki milli maç bizim için aslında güzel bir örnek oldu.Ordaki oyuncularda bizimkiler gibi genç yeni oyunculardi, onlarda oyun anlaminda ne pas yapabildi ne de organize bir atak yapabildi defansta ise açıklar verdi ama maç sonunda herkes mutluydu çünkü ortada bir mücadele maçı kazanma istegi vardi.Ts olarak bizim oyuncularinda göstermesi gereken mücadele böyle olmali golü yedikten sonra oyunu birakmak farkli yenilmekten bile daha büyük bir ayip hele ki bizim karadenizli inatçı ruhumuzla hiç bağdaşmayan bir durum oyuncularimizda bu ruha sahip olmalı.

Takim oyunu olarak hala başladığımız noktadayiz dolayısıyla yine farklı şeyler denenecektir.Suanki durumumuz normal şartlarda oynadığımız konya macinin ikinci yarisi ve sonraki maçın ilk yarisi icin anadolu daki rakiplerimizle baş edebilecek bir oyunumuz var bunu bir istikrar haline getirebilirsek birseylerin başlangıcı olabilir ama asıl rakiplerimizi yenmek için çok daha gelişime ihtiyacimiz var.

Orta sahada lider eksikligimiz devam ediyor onazi beklentileri karsilamis değil devre arasina kadarda beklentilere cevap veremezse yine transferde ilk ihtiyaç buraya olmali selçuk veya szmkoviak gibi orta sahada belirleyici kendini kabul ettirecek birine ihtiyaç var.

Castillonun deparlari turkiye liginin üstünde fakat akliyla birlestiremedikten sonra o özelliğinde bir önemi kalmıyor.Faydali olmak istiyorsa orta sahaya daha yardimci olmali, bek ile stoper arasina daha fazla kosular yapmali ve topu daha olumlu kullanmali.

Hyun suk son vuruş kalitesi yüksek değil ama yipraticilik özelliği fena sayilmaz o yuzden yine sans bulmali gönül isterki cardozunun vuruslariyla hyun sukun hareketliliği tek vucutta bulussun ama oyle bir olasilik yok oyle bir oyuncu fiyatida bizim için lüks alt yapidan cikmadiktan sonrada beklentileri karşılayacak o oyuncuyu kadroya katmamiz zor.

cellchook
07.10.2016, 19:38
İlk golü yersek kazanamayız.
Bu sene her maç için aynısını düşünüyorum.

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uluhan
07.10.2016, 20:15
------------Onur---------------
Zeki--Ugur----Durica--Guray
-------Onazi-----Ekici---------
Yusuf-------Bero-----Castillo
-------------Ndoye-----------

Okudugum haberlere ve antreman resimlerine bakarak, sanki boyle bir kadro ile cikacakmis gibi duruyor Ersun Hoca.

Kemal Öztel
07.10.2016, 21:00
------------Onur---------------
Zeki--Ugur----Durica--Guray
-------Onazi-----Ekici---------
Yusuf-------Bero-----Castillo
-------------Ndoye-----------

Okudugum haberlere ve antreman resimlerine bakarak, sanki boyle bir kadro ile cikacakmis gibi duruyor Ersun Hoca.

Gürayı sağ beke çekip sol beke İbanezi alsa,Suku da Ndoye'a tercih ederim..

Kemal Öztel
07.10.2016, 21:03
Bir de bugün sosyal medyada avni akerin zemini yenilendi diye bir görsel paylaşıldı görmüşsünüzdür,o kesin gerçek mi ?
Doğruysa çok geç oldu ama baya baya iyi gözüküyor

barisb
08.10.2016, 07:32
Anket sonuçları çok iyimser

Ertan 51
08.10.2016, 08:49
Bu maçı alırız da haftaya aynısını diyemem,
rakip kim inanın bilmiyorum ama haftaya alırız diyemem,
fakat bu hafta 3 puan cepte sıdalanmayın :)

gökçay61
08.10.2016, 10:51
yüzde 75 kaybederiz yüzde 25 kazanırız. galibiyet çok büyük süpriz olur. hele ilk golü biz yersek üstüne rahat 2 tane daha yeriz. takım olarak sıfır hücüm gücümüz var. ben olsam bu maça

--------------onur--------------
zeki---uğur---durica-----akbaş
güray--onazi----okay-----yusuf
------------bero----------------
------------ndoye---------------

bu şekilde çıkardım. yedekte memo-ıbanez-castillo-suk-demir-yumli-esteban

daha fazla şansımızı zorlamanın anlamı yok. bu takım bu şekilde oynayıp her maçın en kötü berabere bitmesi için oynamalı. önümüzdeki yıl %75 i değişmeli bu takımın.

gökçay61
08.10.2016, 10:55
gürayı sağ açıkta değerlendirene kadar ondan verim alamıycak ersun yanal. gürayın feneri ağlattığı maçta sağ açıkta oynadığını hiç mi teknik kadroda bilen yok hayret ediyorum? yusufta sağ ayağı ile orta kesemiyo bari solda at gibi koşsun dursun açık kapatsın. castillo-suk-ibanez bariz çöp. takım çok kötü ya. resmen 12 milyon euro yu boşa heba ettiler. zago hala dalga geçmeye çalışsın scout ekibi fossssssss

ucurum
08.10.2016, 11:14
Israrla Trabzonspor'un bir futbol ekolü olduğunu savunuyorum.

ekol, -lü Fr. école
a. Bir bilim ve sanat kolunda ayrı nitelik ve özellikleri bulunan yöntem veya akım, okul: “Bizim ekolü biraz tetkik etmiş olsaydınız, daha rahat anlaşırdık.” -P. Safa.

Peyami Sefa'nın dediği gibi Trabzonspor'un bu futbol sanatındaki farklı değerleri daha iyi analiz edilmiş olsa daha iyi anlaşılırdı...

Ben 84 doğumluyum. Efsane kadroyu anlatırlar bilirim. Son şampiyon kadrodan sonra doğmuşum. Ama gözümle görmedikten sonra, milletin garip yorumlarına kanarak analiz etmek istemiyorum hiç bir şeyi. Şu son 20 yılda kendi gözümle 3 tane önemli kadroya şahit oldum:

95-96

------------Nihat/Metin-----------

--------------Ogün----------------

--Lemi--------Osman-----Abdullah--

------Ünal---Tolunay---Cengiz-----

---Hami-------Shota-------Archil--

Deportivo maçı 11'i bu... Sezon genelinde de buna benzer bir yapımız olmuş...

Ogün'ün çok enteresan bir rolü vardı. Libero başladığı maçı, kale hariç her yerde bitirebilirdi. Tam bir kaos topu. Hami defansa hiç gelmezdi. Shota bile daha fazla arkaya yaslanırdı. Ünal, Tolunay ve Cengiz'den ikisi kesinlikle önde basardı... Daha çok Ünal önde kalırdı, Tolunay arkada... Abdullah'ı izliyorum da sevgili kasap, Lemi'nin bile açıklarını taban taban girerek kapatırmış... Dakika 5 Deportivo soldan geliyor Abdullah Lemi'nin yanında faul yapıyor. E ne var diyene şöyle söyleyeyim, Güray ya da Akbaş, Ibanez gelecek, Zeki'nin sağından atılan solundan geçilen topa kademe yapacak, rakibin set hücumunda üstelik. Kontra da değil!

Peki ekol ne? Ne olursa olsun hızlı hücum. Yani topla oynama %70 %30 olsa bile hemen tatmin olmak isteyişi... İki pas ver, kanatlara oyna geriden gel hücum pres vs değil. Al ver gol at gel. Düşünme taşınma, Ogün 40 metreden maç boyu 50 tane uzun top atıyor. Sağa pas sola pas dinlen, oyun kurmak yok. KOCA TAKIMDA OYUN KURMAK YOK! Yani: Sabırsız, Hızlı, Kontrolsüz Kaos futbolu. Bu futbola uyan forvetler de Archil/Orhan Shota ve Hami. Yani indir, tut kanada ver değil, al dön git vur at: Ya gol ya asist. Yarma Janko geliyor aklıma yazık adama... Bu takıma alınabilecek en son forvetti...

04-05

-------------Petkovic-----------

--Emrah--Tayfun--D'Haene--Celo--

-------------Hüseyin------------

-------Adem-----------Hasan-----

---Yattara---Fatih---Gökdeniz---

Kiev'de 1-2 kazandığımız maç. Bu kadroya daha sonra Szymeck eklenecek. Üstelik 1-0'dan geri gelip kazandığımız maç. Şu an ne kadar uzak geliyor bize değil mi? Kiev'e gideceksin sen bu kadro ile, mağlup durumdan galip duruma geçeceksin. Muhtemelen 1-0'dan sonra 6-7 bekler hale gelirdik. Ah ah...

Bu kadro da tam bir kaos futbolu. Takımın oyununu kim kuruyor biliyor musunuz? FATİH TEKKE!!!
Kendini bir defans oyuncusu yerine koy, savunmadasın rakibin gol silahı Tekke ön liberorda Tayfun'dan top alıyor. Hüseyin bile onun önünde... Aradan 30 saniye geçmemiş, Tekke ya gol ya asist durumunda!?!? Gökdeniz ve Yattara zaten bol pres yapan pivot santraforlardır kendilerini tanıtmama gerek yok... Hüseyin'in sadece top kapıp sağa sola verdiği, Hasan'ın su kaybından her maç sonu hastaneye kaldırıldığı şu kadro ligte 77 puan topladı... Ligi ikinci bitirdi ve canavar gibi top oynadı... Bak tek bir şey diyeceğim, Janko ile Tekke'yi yer değiştir... Diğer her şey aynı kalsın (ceteris paribus) Gökdeniz ne Rubin'de olur ne de Yattara Survivor'a katılırdı... O kadar yani...

10-11

--------------Onur----------------

--Serkan--Glowacki--Egemen--Cale--

-------------Selçuk---------------

--------Ceyhun---Colman-----------

--Burak-----Teofilo------Umut-----

Liverpool 11'i. 1-0 kaybettiğimiz maç. Pivot tarzı forvetimizin olduğu ama barınamadıktan sonra yerini Burak'a bıraktığı kadro. Engin Baytar sağa geçti Burak ortada oynamaya başladı. Ne zaman hızlı adam ortaya girdi, pozisyonlar patladı... Ceyhun'dan sonra da Jaja ortalığı dağıttı zaten... En dengesiz adam, en önemli silahı oluyor Trabzonspor'un. Bu hep böyle oldu. Ne zaman karambole top oynadık, hava bulduk, Karadeniz'in çılgın havası gibi, sağdan soldan esince anca kendimize geliyoruz...

Şu an herkes dokunsanız ağlacayacak durumda ya... Size güzel bir haberim var. Bu üç kadronun gücü bizim kadronun gücünden 10 kat daha iyi. Ama birey olarak oyuncu özelliklerini toplayıp ortalama alsanız en önde bugünkü kadro çıkar. Gerçekten takım olmaya, birbirimize daha iyi adapte olmaya ihtiyacımız var, gerçekten SABIRA ihtiyaç var...

Trabzonspor 4231 352 vs oyun kodu bulmasına gerek yok. Sezon başındaki 4141'den kırma 343 pozisyona giren ve üretken olan bir takımdı. Şansızdı ve adapte değildi ama iyi takımdı. Ne Konya ne de Karabük maçlarındaki yarım saatlik baskı futbolu bize bir şey vermeyecektir. Alanya'dan 3 yiyen takımın ilk yarı oynadığı futbol TRABZONSPOR EKOLÜNE EN UYGUN FUTBOLDUR!

----------------Onur-----------------

--Akbaş----Durica----Uğur----Ibanez--

----------------Onazi----------------

----------Bero-------Mehmet----------

--Yusuf---------Mami-------Castillo--

Mami için bana sövenleriniz vardır. Ben şu anki forvetler arasında bizim kaos ekolümüze en uygun isim olarak Mami'yi görüyorum. Bir Tekke Bir Shota Hami Burak olacak hali yok. Ama Suk'un da yok ve Suk bize uymayan bir Pivot santrafor, Cardozo'da bir tık fazla koşuyor ama onun yarısı kadar golcü değil... Biz Cardozo gibi bir yıldıza bile uyamadık. Bu yüzden Mami.

Bero; Colman'ın Szymeck'in ve Ünal'ın o kaotik yapısını kaldıracak nitelikteki tek ortasahamız. Neden kanatlara kayıyor hepimiz biliyoruz, adam yok! Gerek yok, sen onu yerinde oynat. Jaja nerede Mehmet nerede ama oranın tek adamı Mehmet'tir. Adem ve Hasan ile ki gerçi sonradan Thhiiiiijsjsjs girmişti oyuna, Kiev'e üstünlük kurabildik. Türkiye'de Onazi Mehmet Bero yeter... Neden önlerinde Onazi. Çünkü ekolümüze uygun adamlar. Biz 442 kanat bindirmeli İngiliz topu, alttan göttürmeli üstten öttürgeçli 3lü defans İtalyan topu oynamıyoruz. Aytaç'ı al Okay'ı al koy Blackburn Rovers'a oynasınlar. Bizim için Hüseyin ne katkı yaptıysa Okay ve Aytaç da maksimum bunu katar. Bu katkı onların kötü futbolcu olduğunu göstermez, bize uymayan yapılarını resmeder... Onazi ortalığı karıştırıp gol atabilecek bir adam ki Medjani bizde efsane oldu. Manyak bir topçu olduğundan değil, işte o kaotik yapıya çok ama çok uyduğundan... Adam neredeyse gol kralı olacaktı... Castillo, bu takımın her şeyi. Evet yanlış duymadınız her şeyi... Emro Mor olmasaydı, Milli maç ne olurdu hiç düşündünüz mü? UKrayna maçını neredeyse 2-0'dan geri alacaktı takım, herkesin eleştirdiği Emre Mor olmasaydı o maç 4 5 0 biterdi... Adam bencil, adam daha adam olamamış yok şöyle yok böyle sen o çocuğun dükünü öp! Onun sayesinde döndürdün maçı. İşte Castillo bizim için budur ve bizim EKOLÜN TAM DA ADAMIDIR! Yusuf keza, yine bize uygun bir isim. Sürekli eleştiri alıyor ama... Uzun top, kaos, IBANEZ neden oynamaz hala anlamıyorum. Adam her an Castillo'yu Yusuf'u kaçırabilir, Cale Beşiktaş maçında bir kere bindirme yaptı Gökhan'a asist yaptı adam gelmiş geçmiş en iyi bek oldu çıktı şimdi onu arar olduk. IBANEZ onu 50'ye katlar, ha ikisi de gitsin Grasshopers'ta oynasın Cale oynar ama bizim EKOLÜMÜZ için oranın şu kadro tek adamı IBANEZ'dir...

Gelelim devre arasına. Bize forvet gerek. Sağ bek gerek, sağ açık gerek ve en önemlisi bize bir JAJA gerek... Ama her şeyden daha önemlisi bize o can sıkan kelime gerek SABIR SABIR SABIR.

asilhamsi
08.10.2016, 11:51
Israrla Trabzonspor'un bir futbol ekolü olduğunu savunuyorum.

ekol, -lü Fr. école
a. Bir bilim ve sanat kolunda ayrı nitelik ve özellikleri bulunan yöntem veya akım, okul: “Bizim ekolü biraz tetkik etmiş olsaydınız, daha rahat anlaşırdık.” -P. Safa.

Peyami Sefa'nın dediği gibi Trabzonspor'un bu futbol sanatındaki farklı değerleri daha iyi analiz edilmiş olsa daha iyi anlaşılırdı...

Ben 84 doğumluyum. Efsane kadroyu anlatırlar bilirim. Son şampiyon kadrodan sonra doğmuşum. Ama gözümle görmedikten sonra, milletin garip yorumlarına kanarak analiz etmek istemiyorum hiç bir şeyi. Şu son 20 yılda kendi gözümle 3 tane önemli kadroya şahit oldum:

95-96

------------Nihat/Metin-----------

--------------Ogün----------------

--Lemi--------Osman-----Abdullah--

------Ünal---Tolunay---Cengiz-----

---Hami-------Shota-------Archil--

Deportivo maçı 11'i bu... Sezon genelinde de buna benzer bir yapımız olmuş...

Ogün'ün çok enteresan bir rolü vardı. Libero başladığı maçı, kale hariç her yerde bitirebilirdi. Tam bir kaos topu. Hami defansa hiç gelmezdi. Shota bile daha fazla arkaya yaslanırdı. Ünal, Tolunay ve Cengiz'den ikisi kesinlikle önde basardı... Daha çok Ünal önde kalırdı, Tolunay arkada... Abdullah'ı izliyorum da sevgili kasap, Lemi'nin bile açıklarını taban taban girerek kapatırmış... Dakika 5 Deportivo soldan geliyor Abdullah Lemi'nin yanında faul yapıyor. E ne var diyene şöyle söyleyeyim, Güray ya da Akbaş, Ibanez gelecek, Zeki'nin sağından atılan solundan geçilen topa kademe yapacak, rakibin set hücumunda üstelik. Kontra da değil!

Peki ekol ne? Ne olursa olsun hızlı hücum. Yani topla oynama %70 %30 olsa bile hemen tatmin olmak isteyişi... İki pas ver, kanatlara oyna geriden gel hücum pres vs değil. Al ver gol at gel. Düşünme taşınma, Ogün 40 metreden maç boyu 50 tane uzun top atıyor. Sağa pas sola pas dinlen, oyun kurmak yok. KOCA TAKIMDA OYUN KURMAK YOK! Yani: Sabırsız, Hızlı, Kontrolsüz Kaos futbolu. Bu futbola uyan forvetler de Archil/Orhan Shota ve Hami. Yani indir, tut kanada ver değil, al dön git vur at: Ya gol ya asist. Yarma Janko geliyor aklıma yazık adama... Bu takıma alınabilecek en son forvetti...

04-05

-------------Petkovic-----------

--Emrah--Tayfun--D'Haene--Celo--

-------------Hüseyin------------

-------Adem-----------Hasan-----

---Yattara---Fatih---Gökdeniz---

Kiev'de 1-2 kazandığımız maç. Bu kadroya daha sonra Szymeck eklenecek. Üstelik 1-0'dan geri gelip kazandığımız maç. Şu an ne kadar uzak geliyor bize değil mi? Kiev'e gideceksin sen bu kadro ile, mağlup durumdan galip duruma geçeceksin. Muhtemelen 1-0'dan sonra 6-7 bekler hale gelirdik. Ah ah...

Bu kadro da tam bir kaos futbolu. Takımın oyununu kim kuruyor biliyor musunuz? FATİH TEKKE!!!
Kendini bir defans oyuncusu yerine koy, savunmadasın rakibin gol silahı Tekke ön liberorda Tayfun'dan top alıyor. Hüseyin bile onun önünde... Aradan 30 saniye geçmemiş, Tekke ya gol ya asist durumunda!?!? Gökdeniz ve Yattara zaten bol pres yapan pivot santraforlardır kendilerini tanıtmama gerek yok... Hüseyin'in sadece top kapıp sağa sola verdiği, Hasan'ın su kaybından her maç sonu hastaneye kaldırıldığı şu kadro ligte 77 puan topladı... Ligi ikinci bitirdi ve canavar gibi top oynadı... Bak tek bir şey diyeceğim, Janko ile Tekke'yi yer değiştir... Diğer her şey aynı kalsın (ceteris paribus) Gökdeniz ne Rubin'de olur ne de Yattara Survivor'a katılırdı... O kadar yani...

10-11

--------------Onur----------------

--Serkan--Glowacki--Egemen--Cale--

-------------Selçuk---------------

--------Ceyhun---Colman-----------

--Burak-----Teofilo------Umut-----

Liverpool 11'i. 1-0 kaybettiğimiz maç. Pivot tarzı forvetimizin olduğu ama barınamadıktan sonra yerini Burak'a bıraktığı kadro. Engin Baytar sağa geçti Burak ortada oynamaya başladı. Ne zaman hızlı adam ortaya girdi, pozisyonlar patladı... Ceyhun'dan sonra da Jaja ortalığı dağıttı zaten... En dengesiz adam, en önemli silahı oluyor Trabzonspor'un. Bu hep böyle oldu. Ne zaman karambole top oynadık, hava bulduk, Karadeniz'in çılgın havası gibi, sağdan soldan esince anca kendimize geliyoruz...

Şu an herkes dokunsanız ağlacayacak durumda ya... Size güzel bir haberim var. Bu üç kadronun gücü bizim kadronun gücünden 10 kat daha iyi. Ama birey olarak oyuncu özelliklerini toplayıp ortalama alsanız en önde bugünkü kadro çıkar. Gerçekten takım olmaya, birbirimize daha iyi adapte olmaya ihtiyacımız var, gerçekten SABIRA ihtiyaç var...

Trabzonspor 4231 352 vs oyun kodu bulmasına gerek yok. Sezon başındaki 4141'den kırma 343 pozisyona giren ve üretken olan bir takımdı. Şansızdı ve adapte değildi ama iyi takımdı. Ne Konya ne de Karabük maçlarındaki yarım saatlik baskı futbolu bize bir şey vermeyecektir. Alanya'dan 3 yiyen takımın ilk yarı oynadığı futbol TRABZONSPOR EKOLÜNE EN UYGUN FUTBOLDUR!

----------------Onur-----------------

--Akbaş----Durica----Uğur----Ibanez--

----------------Onazi----------------

----------Bero-------Mehmet----------

--Yusuf---------Mami-------Castillo--

Mami için bana sövenleriniz vardır. Ben şu anki forvetler arasında bizim kaos ekolümüze en uygun isim olarak Mami'yi görüyorum. Bir Tekke Bir Shota Hami Burak olacak hali yok. Ama Suk'un da yok ve Suk bize uymayan bir Pivot santrafor, Cardozo'da bir tık fazla koşuyor ama onun yarısı kadar golcü değil... Biz Cardozo gibi bir yıldıza bile uyamadık. Bu yüzden Mami.

Bero; Colman'ın Szymeck'in ve Ünal'ın o kaotik yapısını kaldıracak nitelikteki tek ortasahamız. Neden kanatlara kayıyor hepimiz biliyoruz, adam yok! Gerek yok, sen onu yerinde oynat. Jaja nerede Mehmet nerede ama oranın tek adamı Mehmet'tir. Adem ve Hasan ile ki gerçi sonradan Thhiiiiijsjsjs girmişti oyuna, Kiev'e üstünlük kurabildik. Türkiye'de Onazi Mehmet Bero yeter... Neden önlerinde Onazi. Çünkü ekolümüze uygun adamlar. Biz 442 kanat bindirmeli İngiliz topu, alttan göttürmeli üstten öttürgeçli 3lü defans İtalyan topu oynamıyoruz. Aytaç'ı al Okay'ı al koy Blackburn Rovers'a oynasınlar. Bizim için Hüseyin ne katkı yaptıysa Okay ve Aytaç da maksimum bunu katar. Bu katkı onların kötü futbolcu olduğunu göstermez, bize uymayan yapılarını resmeder... Onazi ortalığı karıştırıp gol atabilecek bir adam ki Medjani bizde efsane oldu. Manyak bir topçu olduğundan değil, işte o kaotik yapıya çok ama çok uyduğundan... Adam neredeyse gol kralı olacaktı... Castillo, bu takımın her şeyi. Evet yanlış duymadınız her şeyi... Emro Mor olmasaydı, Milli maç ne olurdu hiç düşündünüz mü? UKrayna maçını neredeyse 2-0'dan geri alacaktı takım, herkesin eleştirdiği Emre Mor olmasaydı o maç 4 5 0 biterdi... Adam bencil, adam daha adam olamamış yok şöyle yok böyle sen o çocuğun dükünü öp! Onun sayesinde döndürdün maçı. İşte Castillo bizim için budur ve bizim EKOLÜN TAM DA ADAMIDIR! Yusuf keza, yine bize uygun bir isim. Sürekli eleştiri alıyor ama... Uzun top, kaos, IBANEZ neden oynamaz hala anlamıyorum. Adam her an Castillo'yu Yusuf'u kaçırabilir, Cale Beşiktaş maçında bir kere bindirme yaptı Gökhan'a asist yaptı adam gelmiş geçmiş en iyi bek oldu çıktı şimdi onu arar olduk. IBANEZ onu 50'ye katlar, ha ikisi de gitsin Grasshopers'ta oynasın Cale oynar ama bizim EKOLÜMÜZ için oranın şu kadro tek adamı IBANEZ'dir...

Gelelim devre arasına. Bize forvet gerek. Sağ bek gerek, sağ açık gerek ve en önemlisi bize bir JAJA gerek... Ama her şeyden daha önemlisi bize o can sıkan kelime gerek SABIR SABIR SABIR.

Son yıllarda okudugum en komik yazı.

Bugünkü kadro bu saydıgınız kadroların yedegi dahi olamaz.

Hani jaja,fatih,gokdeniz,yattara,selcuk,colman,burak,sh ota,hami ?Onu gectim umut,cimsir hatta hasan kalitesinde dahi topcu yok elimizde.

Polyanna bu yazıyı okusa hungur hungur aglamaya baslardı.

asilhamsi
08.10.2016, 11:53
Bu kadar uzun yazmaya gerek yok.Üstte sayılan tum kadrolarda on bolgede iş bitirici,cok yenekli,özel oyuncular var.

Diger oyuncular ise amiyane tabirle hamallık yapacak,tekmeye kafa sokacak,90 dakika mucadele edecek adamlar.

Bugunku kadroda ne o 90 dakika mucadele edecek adamlar var ne de on bolgede fişi çekecek bitirici ve yetenekli oyuncular var.

asilhamsi
08.10.2016, 11:57
Devre arası on bolgeye 3 takviyeden assagı yapılırsa,takım arada bir iki mac kazanan sıra takımı olmaktan kurtulamaz.

sag forvet
forvet
10 numara

bu uc transfer mutlaka yapılmalı ve takım uclu forvet oynamalı.

gökçay61
08.10.2016, 17:15
İlk kez bu kadar ızun yazılmış bi yazı okudum şu forumda. 3 kadronun analizinden keyif aldım ancak bu kadronun onlardan daha ii olduğunu okuyunca zevkim kaçtı. Arkadaş ben sana çok kısa bi analiz yapayım. Bu kadrodan bi bk olmaz

ucurum
08.10.2016, 17:54
İlk kez bu kadar ızun yazılmış bi yazı okudum şu forumda. 3 kadronun analizinden keyif aldım ancak bu kadronun onlardan daha ii olduğunu okuyunca zevkim kaçtı. Arkadaş ben sana çok kısa bi analiz yapayım. Bu kadrodan bi bk olmaz

Bu yoruma çok sevindim arkadaşım. Tipik TS taraftarını yansıtmışsın, okuduğun en uzun yazının bir negatif gördüğün kısmını alıp tek cümlelik analiz... Beni kendimce tekrar haklı çıkardığın teşekkürler.

Bu yazımın devamı seninle alakalı değil artık gökçay61. Zahmet etmene gerek yok.

Bu takımın hiç bir zaman başarılı olacağını düşünmüyorum. Eşine bacısına, çocuğuna ülkesine kızan adam, ne olup ne bittiğini "görmek istemeden" sadece anlık tatmin ve deşarj yaşamak istiyor. Yakaladığı yerde de sesi çıkmayan, acısını derdini anlatamayan bir sokak köpeği gibi adıyla simgesiyle zihninde asılı duran Trabzonspor klubüne saldırıyor. Sonuç 1-0 ise sevilen çocuk, sonuç 0-1 ise vurun kahpeye...

Sırf ergen tavırlarla "baba ben dediydim" modunda artık rep peşinde koştuğundan mı bilinmez, saldırmaktan keyif alan bir sadist bizim TS taraftarı. Hatta bazen kendisini bile aşağılamak için takımın başarısızlığına kendini entegre edecek bilinçaltı varyasyonları deneyen mazoşist bir tarafı da var.

Ne de olsa kendi çocuğu değil. Canı yansa da tamam geç oğlum diyebilecek kapasitesi yok. Sesi çıkmaz ya. VUR.

Hani tokat atmak geride kaldı ya, medeniyet göstergesi değil, bir bedeni olsa yürüyen zincire bağlayıp işkence dahi eder bu takıma.

Ben seviyorum. Kötü günde de iyi günde de. Bol paralarla zengin olup yattıkları için değil. Dürüstlüklerine inandığım için. Sırf bu dürüstlüğü görmek adına 3 yıl tipsiz suratsız namussuz bir adama bile katlanıp çile dönemi çekerek geldik. Biz Trabzonspor'u sakız olarak görmediğimizden, şekeri gidince çöpe atmaya kıyamadığımızdan, gördüğümüz en dürüst anları ölümsüzleştirip bir nevi 146 metrelik büyük piramidin kumu olmaya çalışıyoruz...

Nedeni sosyolojik belki, ya da belki de bu dünya değerlerini ve kendinizi seviyesiz görüp kazağın altında kaldı diye kısa bağlanmış kravatı dert etmeyen insanlar olarak daha mutlu ve mesut günler geçiriyorsunuzdur. Biz kendimizden daha büyük olan kurumların varlığına inandığımız içindir savaşıyoruz bu dava için belki. Ya da kırılan oyuncağımızın yerine sarı lacivert siyah beyaz alacağımıza bantlaya bantlaya geldik bu hale bilinmez.

Bildiğim son bir şey var. Ben bunun savaşını vereceğim. Çünkü ne dolmuşta yer veren bir halk, ne sırasında otobüs bekleyen bir kesim ne de torpilsiz iş bulan kaldı etrafımda. O yüzden dürüstlüğüne inanıp kendimi kandırmaya ve bu yazılarımı daha da uzun yazmaya devam edeceğim.

İyi ki varsın TRABZONSPORUM.

Ahmet Aksu
08.10.2016, 18:42
Yahu neden hazirlik maci yapmiyor bu takim.. Gecen milli arada da aynisini yaptilar. takim uyumu yok bunun sadece antremanla olacagi da yok hazirlik maci sart ama yine pas gectik neyse onun yerine ligde deneme yanilma yapiyoruz zaten dimi ama..

ucurum
08.10.2016, 19:03
Yahu neden hazirlik maci yapmiyor bu takim.. Gecen milli arada da aynisini yaptilar. takim uyumu yok bunun sadece antremanla olacagi da yok hazirlik maci sart ama yine pas gectik neyse onun yerine ligde deneme yanilma yapiyoruz zaten dimi ama..

Çok doğru ve mantıklı.

emrhan61
08.10.2016, 19:21
Esteban
Zeki-Akakpo-Durica-İbanez
Onazi-Ekici-Bero
Suk-Ndoye-Castillo

emrhan61
08.10.2016, 19:43
Zeki,Durica,İbanez,Onazi,Bero,Suk,Castillo.Bu 7 oyuncu sakatlık dışında ilk yarı sonuna kadar her maç oynamalı.
Devre arası da Zekinin yerine transfer yapmalıyız.

Kalan 4 mevkiiye Esteban,Onur-Akakpo,Akbaş-Okay,Aytaç,Ekici,Abdülkadir,Yazıcı-Güray,Ndoye,Ramil
Arasından tercih yapılır.

En son tercih olmadıkları sürece 22,Uğur,32,Muhammet oynamasın.Amin.

tonya55
08.10.2016, 19:44
akhisar macında rahat galip geliriz sorun bir sonraki hafta oynanacak galatasaray macı.

Korean
08.10.2016, 19:50
Akhisar 9-0 diyorum.

Dip.Ing.Mag.
08.10.2016, 19:55

Bunu sene başından beri diyorum. Hazırlık kampı döneminde diğerleri manchester, lizbon, ya da nebileyim kalburüstü takımlara karşı hazırlk maçları oynarken biz viyana 4. Lig ya da macaristan 3. Lig takımlarına karşı oynadık. Dikkat ettim akabinde bjk gs fb her milli maç arasını hazırlık maçları ile değerlendirirken. Bİz sadece idman yaptık. Sonrada takımdaşlık yok uyum yok o yok bu yok! Yok mu bu işte bir tezat?

Kemal Öztel
08.10.2016, 19:58
-----------------------------Onur-------------------------------
Güray----------Durica------M.Akbaş-------Ibanez
--------------------Okay---------Mehmet-----------------
Yusuf--------------------Bero--------------------Castillo
------------------------------Suk--------------------------------

gökçay61
08.10.2016, 20:02
ucurum tipik ts taraftarı demek bence yanlış oldu çünkü sen kendi yorumu yaptın bende kendi yorumumu yaptım. Ben 1 negatif yorumla analiz yapmadım. Yıllardır bu takımı izleyen biriyim. Ve şu mevcut kadroya bakınca gerçekten bunlardan ne köy olur nede kasaba diyorum. Mesela suk ilk maçında bana umut bulut havası verdi ve direk bundan bişe olmaz dedim sonuç ortada. Kaç yıldır hain yumluyu konuşurken adam senin işk 11 inde ya sağ bek oynuyo ya stoper. Cavanda hep çıplak dılansa bile zekiden 50 kat daha iyidir. Mehmet kız gibi topçudur maç seçer arada birde duran toptan gol atar. Okay ve aytaç bir hüseyin çimşir kadar katkı yapamadı. Castillo denen top cambazı yattaradan çok daha iyi dediklerinde hadi lan ordan demedim ama daha kibarca bu görüşü reddettim. Şu takımda sana onur-durica-bero dışında bir tane yetenekli adam vardır diyemem. Ayrıca bu kadroyu malesef ersun hoca da analiz edip oyntamıyor. Daha fazla uzatmadan şunu söyliim ben tek cümleyle değil bir şehiri tanıyarak onun takımını ve oyuncularını bilerek analizini yapıyorum. Bu takım benim takımım ve bu halde görmek sinirimi bozuyor. 4.sımıf adamlarla bu takımdan bi bk olmaz diyorum. Tipik taraftar profili olan kazanınca efsane olan kaybedince kelle isterükçü değilim. Kaç haftadır 2 pas yapamayan takımdan bahsediyoruz. Sebep yeteneksizler ordusu olmasıdır. diyecrğim bundan ibarettir vesselam..

Ahmet Kara
08.10.2016, 20:22
Bu maçta ki orta saha kurgumuz ; Okay-Onazi-Bero olmalı.

Bursaspor ile oynadığımız maç bizim için iyi bir referans.

O maça bu üçlü ile başlayarak orta saha da sağlam kalabilmiştik.

2. yarı Ekici-Bero değişikliğe ile gardımız düştü ve orta sahayı tamamen Bursaspor'a emanet etmiştik.

Teknik heyet bu maçın analizini iyi yapmalı.

Dip.Ing.Mag.
08.10.2016, 20:39
Gs şu an levski sofia ile oynuyor. Helal olsun adamlara. Biz de sanki en oturmuş kadro bizdeymiş gibi hiç hazırlık maçı yapmayalım.

ucurum
08.10.2016, 20:43
ucurum tipik ts taraftarı demek bence yanlış oldu çünkü sen kendi yorumu yaptın bende kendi yorumumu yaptım. Ben 1 negatif yorumla analiz yapmadım. Yıllardır bu takımı izleyen biriyim. Ve şu mevcut kadroya bakınca gerçekten bunlardan ne köy olur nede kasaba diyorum. Mesela suk ilk maçında bana umut bulut havası verdi ve direk bundan bişe olmaz dedim sonuç ortada. Kaç yıldır hain yumluyu konuşurken adam senin işk 11 inde ya sağ bek oynuyo ya stoper. Cavanda hep çıplak dılansa bile zekiden 50 kat daha iyidir. Mehmet kız gibi topçudur maç seçer arada birde duran toptan gol atar. Okay ve aytaç bir hüseyin çimşir kadar katkı yapamadı. Castillo denen top cambazı yattaradan çok daha iyi dediklerinde hadi lan ordan demedim ama daha kibarca bu görüşü reddettim. Şu takımda sana onur-durica-bero dışında bir tane yetenekli adam vardır diyemem. Ayrıca bu kadroyu malesef ersun hoca da analiz edip oyntamıyor. Daha fazla uzatmadan şunu söyliim ben tek cümleyle değil bir şehiri tanıyarak onun takımını ve oyuncularını bilerek analizini yapıyorum. Bu takım benim takımım ve bu halde görmek sinirimi bozuyor. 4.sımıf adamlarla bu takımdan bi bk olmaz diyorum. Tipik taraftar profili olan kazanınca efsane olan kaybedince kelle isterükçü değilim. Kaç haftadır 2 pas yapamayan takımdan bahsediyoruz. Sebep yeteneksizler ordusu olmasıdır. diyecrğim bundan ibarettir vesselam..

Suk'un bizim takıma vereceği maksimum katkının bu olduğunu düşünüyorum, diğer oyuncuların hiç biri dediğin kadar kötü değil. Mehmet daha 2 sene önce bu takıma sadece frikikten değil bir çok farklı özelliğiyle katkı yaptı aynı adam top oynamayı unutmuş olamaz. Hüseyin ile Aytaç'ı veya Okay'ı karşılaştırman bence çok anlamsız. Yazımı okusaydın ön libero kavramının bizim oyun stilimizde neden yeri olmadığıyla ilgili başka bir bakış açısına sahip olabilirdin. Mbia bile bizim önliberomuzda köreldi! Trabzonspor'un tarihinde hiç bir zaman oyun ortasahada sıkışmadığı için önlibero bizim açımızdan çok sıkıntılı bir mevkii olmuştur. Bizim gibi ileride ve geride oynayan takımlarda ortasaha ceza sahası etrafında dolanabilmeli ani pres yapıp dönen topları toplamalı. Bu yüzden Colman gibi adam bizde Colman oldu. Okay ve Aytaç Hüseyin Fatih Terim Dunga fark etmez bizim ön liberomuz her zaman Hüseyin kadar olur kotası o kadar çünkü... Yusuf Yazıcı beni çok umutlandırmıştı ama o da hayal kırıklığı oldu. Bir Rize maçı var ki tam istediğimiz nitelikte ortasaha kavramını ortaya koydu o maçta 2 gol 2 asistle oynadı. Hatta ve hatta bu yüzden Fatih Tekke her maç topu kendi oyuna koyardı. Castillo ile Yattara'nın bence ortak yönleri sadece siyahi olmaları ama Yattara kadar hatta fazlasını Castillo bize verebilir. Adam her maç biraz daha aşağıya düştü. Bunun nedeninin takımdaki kimyanın oturmaması olarak görmeyip Castillo'nun beceriksizliğine bağlayacaksan zaten konuşacak çok fazla bir şey yok.

Erkan A.
08.10.2016, 20:51
konuyla alakasi yok ama azerbaycan norveci yenmis 1-0 Ramil ikinci yarida oyuna girmis nasil oynadi ben link bulamadim ?? izleyen oldumu

azerbaycan icin cok büyük olay bu norveci yenmeleri

Mert Oğuzlu61
08.10.2016, 21:01
_____xeki____uğur____durica____ibanez

_____________onazi___ekici

________yusuf_____bero____castillo

_________________suuuuk

- M.Demir ve Aytaç ilk 11 de kesinlikle başlamamalı, Yumlu ya hiç girmiyorum tamam Uğur da bomba ama sanırım devre arasına kadar Durica yı en iyi tamamlayacak, idare edecek olan kişi Uğur o yüzden hiç Akbaş ve Akakpo muhabbetlerine girmeyelim. Daha fazla oynamayalım şurayla, yoksa Durica da bizde kafayı yiyeceğiz.

- Okay ın ilerleyen bölümlerde duruma göre oyuna dahil olması iyi olur

- Onazi, Ekici, Bero lu merkezi bu maç deneyelim. Gol atamıyoruz, üretken değiliz, merkezimizde top yapabilen oyuncu yok. Deplasmanlarda Onazi, Okay, Bero da olabilir ama iç sahada bir kere şunu deneyelim.

- Bu takımın sol kanadı İbanez, Castillo ise sağ kanadı Xeki, Yusuf olacak. En azından devre arasına kadar mecburuz, daha iyileri yok. Mecbur olduğumuzu acı tecrübeler sonucu anlamış olmalıyız diye düşünüyorum...

ÖZET: Çıkabilecek en iyi 11 imiz sanırım budur... Zorluyorum zorluyorum, başka bir şeyler çıkmıyor. En azından devre arasına kadar istikrarı koruyup şu sistem ve ilk 11 de ısrar edelim.

gökçay61
08.10.2016, 21:47
ucurum aslında benim ortasaha isteğim colman-selçuk-jaja üçlüsüdür. Hüseyin çimşir i örnek vermem o tarz oyuncularla oynuyor yada o sistemle oynuyor olmamızdır. Ayrıca engin baytarın yada tekkenin takıma yaptığı ateşlemeyi yapacak adam eksikliğimiz de çok ama çok fazla var. Castillo konusuna gelirsek boş alanda hızıyla takıma katkı verecek kontra atak topçusu olarak gçrüyorım. Yattara gibi defansı ipe dizecek maça her an damga vuracak taraftarı stada çekecek beklenmeyen anda gol atabilecek bir adam olarak görmüyorım. Sen görebilirsin ancak benim fikrim bu. Haaa inşallah beni yanıltır da yattaradan daha iyi olur sonuçta kazanan trabzonspor olur. Tek temennim bu! Dediğin gibi takımın kimyası oturmalı ama bu takımda kimya aramak yada kimyanın oturacağını düşünmel güneşde yaşamayı düşünmek gibi bişe bence imkansız..

ucurum
08.10.2016, 21:52
Castillo konusuna gelirsek boş alanda hızıyla takıma katkı verecek kontra atak topçusu olarak gçrüyorım. Yattara gibi defansı ipe dizecek maça her an damga vuracak taraftarı stada çekecek beklenmeyen anda gol atabilecek bir adam olarak görmüyorım. Sen görebilirsin ancak benim fikrim bu.

Castillo ile Yattara'nın bence ortak yönleri sadece siyahi olmaları ama Yattara kadar hatta fazlasını Castillo bize verebilir.

Bu takım aynı oyuncularla daha başarılı sonuçlar alacak. Alamazsa sen haklısın alırsa ben.

Sefer A.
08.10.2016, 22:05
Jàjà gelse hâla is yapar ama yok bizim taraftara sorsak kiytirik Adrian'i geri getirir...

Erkan A.
08.10.2016, 23:09
Jàjà gelse hâla is yapar ama yok bizim taraftara sorsak kiytirik Adrian'i geri getirir...

yeni kulübünde hic bir macini izlemedim nasil durumda ??

piyasada alabilecegimiz bir on numara varmi devre arasinda alabilecegimiz ?? el kaddouri mesela gelebilir

Fatih Cengiz
08.10.2016, 23:13
Bursa maçındaki 11 e benzer çıkmakta ben de fayda görüyorum.

Onur
Zeki, Uğur, durica, ibanez
Onazy, Okay
Güray, bero, castillo
Suk

Yedekte yusuf, Abdülkadir, yazıcı, Ekici, ramil, demir, Aytaç, Akbaş gibi oyuncular olabilir

Ve bu kadroda ne olursa olsun ısrar edilmeli.. Hem genç hem yetenekli..

Hazırlık maçlarını da bol bol yapmak gerek ama gerek duymuyoruz nedense...
1461 le bile yapabiliriz.

İbanez ve Onazy oturmalı takıma.. Castillo da aynı şekilde..

Sabır edeceksek yetenekli oyunculara edelim. Ümitvar oluruz biraz belki

Muhammet demir in bir fatih tekke olabileceğini hissediyorum.. umarım olur.. O potansiyel var gibi.. Hem Trabzonlu hem yetenekli ama bir türlü olmuyor..

Güray da bu ligin kalbur üstü oyuncusu iken bir anda vasat oldu..kendine gelmesi için oynatılması şart. Sağ açık sorunumuzu çözmeye en büyük aday o gibi.. (takım içinde..)

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Berke6198
08.10.2016, 23:53
Jaja iş mi yapar ? :)

O fizikle kahvede okeye döner anca. Her şey tadında güzel.

gurur6134
09.10.2016, 13:42

Son macda attigi gol fuze misali efsaneydi yine..

asilhamsi
09.10.2016, 14:13
--------------esteban-----------

guray----akakpo-----durica----ibanez

-----onazi----okay----bero-----------

yazici----------ramil-------------castillo

ugurcan,abdulkadir,muhammet,ugur,yusuf erdogan,suk

artık yeteneksiz oz evlat ve kendini takımdan buyuk goren isimleri sahada gormek istemiyorum.

Mert Oğuzlu61
09.10.2016, 14:44

33 yasinda 1.70 lik Batalla tek basina Bursa ya mac kazandiriyor, takimin en iyisi.

Jaja 30 yasinda. Yazin ne durumda diye merak ettim, sezon basladi ilk haftalarda oturdum maclarini izledim. Cok net soyluyorum bugun tutup getirelim Akhisar macinda tek basina katliam yapar, adamda hicbir degisiklik yok yine bildigimiz Jaja. Fizigi de saglam, izledigim maclarda cok saglamdi. Batalla yi durduramayan defanslar bunu hic tutamaz. Gol atar, attirir, seyirciyi de takimi da atesler. Gundemimizdeki hicbir oyuncu Jaja dan kaliteli degil. Kadronda Batalla, Jaja varsa 4 yedigin Karabuk e 4 atarsin, bunlar cok ozel oyuncular. Mali durumumuz da dusunuldugunde Jaja dan iyisini de getiremeyecegimiz cok acik.

Full HD
09.10.2016, 14:48
Gs şu an levski sofia ile oynuyor. Helal olsun adamlara. Biz de sanki en oturmuş kadro bizdeymiş gibi hiç hazırlık maçı yapmayalım.

Zihniyet farki diyecegim kizan olacak.Ama bizimkilerde hakli! Adamlarin kapasitesi haftada en fazla bir mac aslinda bir mac bile cok.

Oruç
09.10.2016, 14:50

Yusuf da eşi olur.

Ozan Yılmaz
09.10.2016, 15:40
Biz niye hazırlık maçı yapmıyoruz?
A doğruya ligin en hazır takımı olduğumuz için gerek görülmemiştir kesin!

Mert'
09.10.2016, 16:34
Yok canim Jaja is yaparmi hic? Epl kadar kaliteli ligimiz var ayakta duramaz hem Castillo falan var muthis scout basarisi.

selcuk
09.10.2016, 17:25
Biz niye hazırlık maçı yapmıyoruz?
A doğruya ligin en hazır takımı olduğumuz için gerek görülmemiştir kesin!
sorun psikolojik oldugu icin hazirlik macinda yasanacak bir kazanin yaralari daha agirlastiracagindan korkuluyordur bence

tonya55
09.10.2016, 17:49
jaja her türlü iş yapar bu takımda.

Arda'
09.10.2016, 18:58
Jajanın ölüsü 10 gol 10 asist yapar bizim takımda

signal
09.10.2016, 19:07
jaja mı kaldı şimdi

Ege Kum
09.10.2016, 19:12
Xeki_____Uğur__Durica_____Akbaş

___________Okay

Castillo___Onazi_Bero___İbanez

___________Suk

Mert Acar
09.10.2016, 20:03
Belalımız Traorenin kaderini değiştiremedik..Bakalım diğer bir belalımız Akhisar karşısında ne yapacağız.
Alırsa bu maçı seyirci alır.

Bud Spencer
09.10.2016, 20:09
Onur
Zeki ugur durica ibanez
Bero okay onazi castillo
Muhammet suk

tonya55
09.10.2016, 21:05
kahisarı yeneriz sorun formda galatasaray karsısında asıl sınavı orda verecegiz.

Fatih Öztürk
09.10.2016, 21:09
Zenci golcüsü olan her takım bizim ağır defansı perişan edebilir. Rodallega denen bela bizim defansı tek başına tarumar edebilir.

Faruk BERBER
09.10.2016, 21:12
Zemine iyileştirme yapıldığına dair bir fotoğraf görmüştüm. Acaba gerçek miydi ?

Bilgisi olan var mı ?

Hakan
09.10.2016, 21:47
Zemine iyileştirme yapıldığına dair bir fotoğraf görmüştüm. Acaba gerçek miydi ?

Bilgisi olan var mı ?
Başkan zeminin iyi durumda olduğunu söyledi dün.

bach72
09.10.2016, 22:51
Çift ön liberosuz bu takım hiç bir takımın karşısında maça favori çıkamaz.Ersun Yanal gerçeği görmeli artık.Okay-Zeki Yumlu ile ön liberoyu çiftleştirip önlerinede Önazi gibi tekniği yüksek adam koymalı.Castillo çok hızlı bir adam.İlk onbirde sahaya çıkmalı.Ekici'yi ilk onsekize bile almamalı.Sağ bek'e ise Uğur-Akapo düşünülebilir.Ama ben futbol zekasının Uğurdan çok daha iyi olduğuna inandığım Akakpoyu koyardım.

Yineliyorum.Hemde altını çize çize.Çift ön liberosuz bu takım OYNAYAMAZ.

Ümit Küçük
09.10.2016, 23:12
....................................onur.......... ........................
zeki..........uğur........................durica.. ...........ibanez.
.......................akakpo.........onazi....... ....................
......bero....................okay................ .............castillo
......................................ndoye....... .......................

kafamdaki 11

umutayberkukul
09.10.2016, 23:40
Çift ön liberosuz bu takım hiç bir takımın karşısında maça favori çıkamaz.Ersun Yanal gerçeği görmeli artık.Okay-Zeki Yumlu ile ön liberoyu çiftleştirip önlerinede Önazi gibi tekniği yüksek adam koymalı.Castillo çok hızlı bir adam.İlk onbirde sahaya çıkmalı.Ekici'yi ilk onsekize bile almamalı.Sağ bek'e ise Uğur-Akapo düşünülebilir.Ama ben futbol zekasının Uğurdan çok daha iyi olduğuna inandığım Akakpoyu koyardım.

on libero icin yumlu mu diyosun ben yanlis mi goruyorum

Tayfun Aydın
09.10.2016, 23:53
on libero icin yumlu mu diyosun ben yanlis mi goruyorum

Kaleye stoperden daha uzak diye söylemiştir arkadaş. Bence santrofor oynasın ne kadar uzak iyi nasılsa bir şekilde mutlaka oynuyor.

bach72
10.10.2016, 00:03
on libero icin yumlu mu diyosun ben yanlis mi goruyorum Zeki Yavru olacaktı. :)

Berkan
10.10.2016, 01:30
Mustafayı kabullendikte bu sene üzerine Zeki eklendi. Allahım sen sabır ver. Şu adama illet oluyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
10.10.2016, 08:07
Dün milli takımın 2 dakikada 2 gol yiyerek maçı adeta teslim ettiği anlarda bizim Karabük maçı aklıma geldi.

Milli takım da çok kolay gol yiyor ve kırılganlaşıyor.

Gerideyken maçtan kopmama olayının üzerine çalışacaktı Ersun bu arada

İnşallah dersini çalışmıştır.

Artık kimse sabır demesin, yeter

Dip.Ing.Mag.
10.10.2016, 09:16
fizik ve Taktik anlaminda en kötü takim olmamiza , digerleri bizden cok cok Üstün olmalarina ragmen, her milli arada hazirlik maclari yaparken bizim takim neden hala hic bir hazirlik maci yapmaz anlamakta güclük cekiyorum! biz miyiz tek akilli? sonra da lig maclarinda Taktik deniyoruz. yazik degil mi kaybedilen puanlara bu taraftara!

Dip.Ing.Mag.
10.10.2016, 09:19
Dün milli takımın 2 dakikada 2 gol yiyerek maçı adeta teslim ettiği anlarda bizim Karabük maçı aklıma geldi.

Milli takım da çok kolay gol yiyor ve kırılganlaşıyor.

Gerideyken maçtan kopmama olayının üzerine çalışacaktı Ersun bu arada

İnşallah dersini çalışmıştır.

Artık kimse sabır demesin, yeter

teoride dersini calissa bile pratikte bunu nasil görecek? hazirlik maclari yaparak. ve rakiplerimiz diye nitelendirdiklerimiz de dahil bu takimlar arasinda tek hazirlik maci yapmayan biziz. dersine calissa ne olur! bekleyecegiz lig macinda dersine calismis mi diye? orasi mi bunu görme yeri. hoca ya cok güveniyordum sezon basinda fakat bizimle bir billur gecme olayi seziyorum sanki. isini ciddi yapmiyor gibi.

her anlamda en kötü biziz ve sadece biz hazirlik maci yapmiyoruz. bu iste bir terslik yok mu? ben mi yanlis algiliyorum`?!?!

Yiğit Gayretli
10.10.2016, 09:24
fizik ve Taktik anlaminda en kötü takim olmamiza , digerleri bizden cok cok Üstün olmalarina ragmen, her milli arada hazirlik maclari yaparken bizim takim neden hala hic bir hazirlik maci yapmaz anlamakta güclük cekiyorum! biz miyiz tek akilli? sonra da lig maclarinda Taktik deniyoruz. yazik degil mi kaybedilen puanlara bu taraftara!

Birkaç cevabı var. Hepsi de hocaya bağlanıyor...

1- Sezon öncesinde yapılan antrenman programını bozmak istemiyor ve sistem dahilinde devam ediyor.

2- Tespit ettiği eksik hazırlık maçı yapmayla giderilecek bir eksik değil. Birebir antrene etmeyi düşünüyor.

3- Takımın kırılgan yapısının ve özgüven probleminin farkında. Hazırlık maçında dahi kaybedip, özgüvensizlikte yeni bir boyuta geçmek istemiyor.

Emirhan TOPCU
10.10.2016, 09:28

uğur da akakpo da sağ bek oynamaz dostum futbol zekası diyorsun uğuru sağ bekte düşünebiliyorsun :(

HOPA'LI TS'Lİ
10.10.2016, 09:37
teoride dersini calissa bile pratikte bunu nasil görecek? hazirlik maclari yaparak. ve rakiplerimiz diye nitelendirdiklerimiz de dahil bu takimlar arasinda tek hazirlik maci yapmayan biziz. dersine calissa ne olur! bekleyecegiz lig macinda dersine calismis mi diye? orasi mi bunu görme yeri. hoca ya cok güveniyordum sezon basinda fakat bizimle bir billur gecme olayi seziyorum sanki. isini ciddi yapmiyor gibi.

her anlamda en kötü biziz ve sadece biz hazirlik maci yapmiyoruz. bu iste bir terslik yok mu? ben mi yanlis algiliyorum`?!?!

Hazırlık maçı niye yapılmıyor anlayamıyorum?
Niye 2 seferdir bu fırsat es geçiliyor.

Ertan 51
10.10.2016, 09:42
---------Onur--------

Zeki--Durica--Yumlu--İbanez

-----Okay--Onazi----

--Yusuf---Bero---Castillo

----------Suk---------

Bu 11 kafama yatıyor ama ileri 4 lü de Yusuf'un yerine Suk,
en uca Muhammet olsa mı acaba diye düşünüyorum.

---Suk----Bero---Castillo
-------Muhammet----

şeklinde.

ama kim çıkarsa çıksın bu maç 3 puan bizim haberiniz olsun :rolleyes:

B.AKDEMİR
10.10.2016, 10:01
Akhisar maçında da işimiz zor. Golü bulamazsak kaza golleri ile yine yenilebiliriz. Akhisar kadrosunda bize kaza yaşatma riski olan 1-2 futbolcu var. Onlara önlem alınmalı.Kadromuz kötü transfere ihtiyaç var. Bu scout ekibi milli ara dahil onlarca maç izliyormuş. Benim anlamadığım iyi yada orta seviye bir kadron vardır yeni isimler keşfetme lüksün olur. Bizim kadro sıkıntımız var maç kaybetme lüksümüz yok adamlar hala oyuncu izliyor maç izliyor. Bugüne kadar ne iş yapmış bunlar. Zaman keşif zamanı değil zaman gidip 3-4 tane iyi futbolcu alıp devre arasında takıma monte etmek. 7. haftaya geldik. Zaman su gibi akıyor.

İ. SARAL
10.10.2016, 10:51
Neden hazırlık maçı yapmıyoruz?

İ. SARAL
10.10.2016, 10:53
Faruk BERBER, 1461'e de el attın, Etimesgut'a yenilmişler :)

HOPA'LI TS'Lİ
10.10.2016, 10:56

Bilgisi olan var mı ?

Evet zemin onarıldı.
Eskisinden iyi durumda

HOPA'LI TS'Lİ
10.10.2016, 10:57
---------Onur--------

Zeki--Durica--Yumlu--İbanez

-----Okay--Onazi----

--Yusuf---Bero---Castillo

----------Suk---------

Bu 11 kafama yatıyor ama ileri 4 lü de Yusuf'un yerine Suk,
en uca Muhammet olsa mı acaba diye düşünüyorum.

---Suk----Bero---Castillo
-------Muhammet----

şeklinde.

ama kim çıkarsa çıksın bu maç 3 puan bizim haberiniz olsun :rolleyes:

Yumlu mu, şaka gibi?!
Karabük maçını izlediyseniz onun bu takımda işi olmadığını görürdünüz

revolution
10.10.2016, 11:03
sevgili forum ,

bence takım içerisinde
bilmediğimiz veya duymadığımız ,
pek dile getirilmeyen sorunlar var .
mesela bu sorunlardan biri kaleci onur sorunu .

başkanın söylemlerine dikkat edilmeli .
ne diyor başkan ?

''onur kaptanlık görevini layıkıyla yapmıyor . ''( buraya dikkat !!! yapamıyor demiyor , yapmıyor diyor .)

''takım içerisindeki abi olacak konumdaki eski futbolcularla koordinasyon kurmuyor.''

''ben , ersun ve onur . yani üç sacayağı .
bu ayakların biri olmazsa dengede duramayız .'' ( tekrar dikkat !!!! biri olmazsa diyor. )

peki başkan on dakikalık antrenman ziyareti ile mi bu sorunlardan biri olan kaleci onur sorununu gördü ?
tabi ki hayır .
bir kaç alternatif var .

ya başkana içerden durumu fişekleyen birileri var . her an her dakika içerden rapor geliyor .
onur'daki 180 derece tavır ve davranış değişikliğini ve sebeplerini , birileri hemen kulağına fısıldıyor .( bence içerde haber elemanı olması çok iyi bir şey . yoksa 15 temmuz gibi hiçbir şeyden haberiniz olmadan bir sabah kendinizi kulübün dış kapısında bulabilirsiniz . ister ajanlık deyin , ister ispiyonculuk . içeriden haber akışı , olması gereken ve yaşatılması gereken bir olgu bence .)

ya ersun başarısızlığa kılıf bulmak için ( bence palazlanmış ve miadını doldurmuş ) bazı futbolcuları kurban etmek istiyor . bunun içinde elini ateşe değdirmiyor , maşa olarak başkanı kullanıyor. veya olası muhtemel ( hem de çok yüksek ihtimal ) başarısızlığında hedef şaşırtmanın derdinde . arkadaş belki de bir taşla iki kuş vuracak .

ya da düz mantıkla
sahada oynayan kaleci onur'un
sanki sahada zorla tutuyorlarmış , sanki zorla oynatıyorlarmış ,
bu kadar paraya benden anca bu kadar kalecilik olur,
şeklinde okunabilen,
vasat ve yeteneksiz bile olsa takım arkadaşını taraftarın önüne atan ,
yaptığı pozisyon hatalarını bir sonraki maçta düzeltmeye tenezzül bile etmeyen ,
sahaya kaptan olarak çıkmasına rağmen ,ne oyuna , ne mücadelelere , ne de takımına saha içinde müdahale etmeyen ( tekrar dikkat !!! edemeyen demiyorum . etmeyen diyorum )
nice umursamaz ve vurdumduymaz tavırlarını ,

başkanda bizim gibi ( oturduğu yerden bile ) görüyor demek ki .

sayın başkanım !!!
buradaki arkadaşların bazıları yine bizi eleştirebilir , yine bizi aforoz edebilir ama
ben yine size söyleyeceklerimi söyleyeyim .

miadı dolan , dejenere olmuş , tüm yetenekleri kaybolmaya yüz tutmuş ,
ilerisi için , kulübün hedefleri için zerre ümit vermeyen ,
başarısızlığı artık kanıksamış ,
gelişime kapalı , kendilerini farklı bir noktada gördükleri için triplere bile girebilen ,
aşırı sevgi ve ilgi nedeniyle kendini kulübün üzerinde gören veya görmeye çalışıp
artık iyice palazlanmaya başlayan ,
nerdeyse sevdik ve benimsedik diye bizim borçlu çıkacağımız ,
artık bu saatten sonra bize vereceği pek fazla bir şeyi olmayan ,
verimsiz , çok çalışır gibi gözüküp aslında yan gelip yatan ,

ne kadar futbolcu varsa ,
verdikleri hizmetler ve akıttıkları ter nedeniyle teşekkür edip ,
devre arasında üçüne beşine bakmadan gönderilmelidir .

artık aklına kim gelirse sayın başkan .
ben derim onur , sen dersin ekici ,
öbürü der öz evlatlar .

takdir senin .

ama sen kendi ağzınla dedin .
sac ayağının biri olmazsa dengede duramayız diye .

senin sac ayağının ikisi ( ersun ve onur ) zaten çürük malzeme .
sen tek ayakla nasıl bu dengeyi sağlayacaksın ?

gerçekten merak ediyorum .

İ. SARAL
10.10.2016, 11:13
Yumlu mu, şaka gibi?!

Uğur ondan da kötü.

SEDER
10.10.2016, 11:22

katılıyorum..ama onazi bu takımda oynayamaz..teknik meknik hikaye..adam resmen top ayağıma gelmesin diye oynuyor ve kaçak güreşiyor. ayağına alıncada soner gibi kız gibi oynuyor..o varken rakip orta alanda resmen Barcelona oluyor..

SEDER
10.10.2016, 11:29
------------------onur----------------------
zeki----------akakpo---------durica-------ibanez
-------------okay----------aytaç/bero---------------
---------ndoye------ekici---------bero/castillo-------
-----------------muhammed/ramil-------------

kadro budur...
1- onazinin oynadığı her maçı kaybetmeye mahkumuz. bunu görün artık.. bu takımın en zayıf halkası onazidir..
2- defansta artık geçen sene defansta iyi işler yapan akakpo oynamalı
3- ibanez artık sol beke geçmeli
4- çift ön libero sisteminde ya okay-aytaç yada okay-bero artık değişmeden oynatılmalı..
5- ndoye artık bu takımda mutlak suretle oynatılmalı
6- suk önümüzdeki 25-30 hafta hiç bir maçta oynatılmamalı
7- ekicinin hala alternatifi yok..ilk yarı ikinci yarı şu dakka bu dakka oyundan zırt pırt çıkarılmamalı...
8- castillo çok top eziyor uyarılmalı..ama castillo en azından her dakka oyunun içinde onazi gibi kaçak güreşmiyor...

Dip.Ing.Mag.
10.10.2016, 11:29
________________Esteban__________________
Zeki_____Akakpo________Durica_______Ibanez
_________Okay_________Onazi______________
_____Bero_______Abdülkadir_______Castillo____
________________Suk______________________

Ertan 51
10.10.2016, 11:31
Yumlu mu, şaka gibi?!
Elin kolun bağlı Hopa'lı,mecburiyetten :(

kağıt üstünde Durica'ya en iyi yoldaş Uğur,
sahaya bakıyorsun Uğur Yumlu'dan kötü,
ikisini de boş ver Akakpo oynasın diyoruz çoğu renktaş Akakpo gibi adamın TS forması giymesi futbola ihanet diyor,yani kısaca var yürekte yok cep te misali durum bu :(

selcuk
10.10.2016, 11:31
demirok yetisiyormu maca

Ertan 51
10.10.2016, 11:43
revolution

gerçekten de alınan kötü sonuçların,sahada ki bu kadar kırılgan yapının sadece kadro kalitesi ile alakalı olmadığını düşünmeye başladım ben de, başkan da sinyalini vermiş zaten. Kaptan hatalıdır demiyorum ama kafasındaki sorun neyse giderilmeli ve takım olmalıyız. Geçen seneki virüs lü halimize dönmemeliyiz. Şu tırı vırı lig de hiç bir takımın hiç bir takımı kesin yener diyemediğimiz ortamda bütün rakiplerimizin bizim için bunu düşünmüyor (hatta bizde öyle düşünüyoruz hiç bir rakibe ahan da bunu yeneriz diyemiyoruz) rakiplerin bizi gözüne çok kolay kestirdiği bu ortamda sorun sadece kadro kalitesi olamaz. Ne kadrolar var lig de bizim yanımıza yanaşamaz ama o zayıf takımlar rakibinin burnundan getiriyor,kök söktürüyor.

İnşallah sorun neyse halledilir,
en az hasarla devre arasına ulaşırız,
2-3 takviye ile ortalama bir takım oluruz.

Dip.Ing.Mag.
10.10.2016, 11:44
Ulan önceden derdim ki; " ben ne Zaman maca baksam kaybediyoruz. bu sefer bakmayacagim" sonra bir bakardim kazanmisiz. ya da maci unuturdum ve ya bir aksilik olurdu da izleyemezdim. bir bakardim hayatimizin macini oynamisiz ve galip gelmisiz. izleyemedim diye pisman olurdum. artik bu bile olmuyor!!!

Dip.Ing.Mag.
10.10.2016, 11:45
demirok yetisiyormu maca

ben de söyle sorayim. yetisse ne olacak? :)

selcuk
10.10.2016, 11:47
ben de söyle sorayim. yetisse ne olacak? :)
son mac gördük farki

demirok seviyemizde olmasada yumludan daha iyi oldugunu bana göre ispatladi

ben son mac uguru aradim

Dip.Ing.Mag.
10.10.2016, 11:51
son mac gördük farki

demirok seviyemizde olmasada yumludan daha iyi oldugunu bana göre ispatladi

ben son mac uguru aradim

yumlu'nun vasat alti oldugunu hepimiz Kabul ediyoruz evet fakat ugur da vasat. son maci baz alirsak bence bir sey degismeyecekti zira takim olarak kirilganiz. ugur varsa ugur oynamali evet ona katiliyorum fakat asil sorunumuz ortasaha.

Emirhan TOPCU
10.10.2016, 11:58
ARTIK YANAL 11'İNİ BELİRLEYİP DEVRE ARASINA KADAR BOZMADAN DEVAM ETMELİDİR..

--------onur--------

zeki ----------------akakpo---------------durica----------------ibanez

--------------------------------okay------------------------------------

yusufer.-----------------onazi--------------bero-------------------castillo

------------------------------n'doye---------------------------------

bozma hoca bozsanda bir şey olmuyor zaten,bari kazanalım bazılarını adamların kendine güveni gelsin biraz.

İ. SARAL
10.10.2016, 12:07
----------------------------------Onur----------------------------------------

-----------------Yumlu----------------------Durica------------------------

Zeki----------------------------Okay---------------------------------İbanez

----------------------Onazi---------------Ekici---------------------------

Suk---------------------------Ndoye-------------------------------Castillo

Doğukan Uçan
10.10.2016, 12:12
1-0 yeniliriz gecen seneki kupa macını hatırlayın

Dip.Ing.Mag.
10.10.2016, 12:17
1-0 yeniliriz gecen seneki kupa macını hatırlayın

büyük bir mucize olmadigi sürece yenme ihtimalimiz yok gibi bir sey. Trabzonspor'un maclarina bundan sonra iki olasilik üzerinden bakmaliyiz. beraberlik ya da maglubiyet.

Yiğit Gayretli
10.10.2016, 12:27
----------------------------------Onur----------------------------------------

-----------------Yumlu----------------------Durica------------------------

Zeki----------------------------Okay---------------------------------İbanez

----------------------Onazi---------------Ekici---------------------------

Suk---------------------------Ndoye-------------------------------Castillo

Eğer Suk'u kenarda oynatmayı düşünmezse hoca, Ekici'yi sağa atıp göbeğe Bero'yu koyarım. Oradaki dinamizm açığın kapatır top rakipteyken. Ayrıca rakip yarı sahada da etkin paslaşıyor.

Faruk BERBER
10.10.2016, 12:28
Faruk BERBER, 1461'e de el attın, Etimesgut'a yenilmişler :)

Yenilgiye alışkın bir takım :)

Mert Oğuzlu61
10.10.2016, 13:50
http://image.prntscr.com/image/f7201d643f72428b81e0faffea9b3725.png

Bunlar Karabük maçından beri yatıyor mu bana mı öyle geliyor ? Neden hazırlık maçı yapmadık, oyuncu ve sistem denemek için bundan iyi fırsat olamazdı...

_____xeki____uğur___akakpo____ibanez

____________abdül___ekici

________yusuf____bero____castillo

_________________suk

(NOT: Onazi ve Durica milli takımdalar diye yerlerine Abdüş ve Akakpo yu koydum...)

Şunu, Süper Lig den bir takıma karşı hazırlık maçında denesek, Akhisar maçı provası olsa fena mı olurdu ? Fazla rahatız ve bu hiç iyi değil. Oyuncuları bu kadar gevşek bırakmamak lazım, şu süreçte en çok çalışması gereken takım en çok tatil yapan takım. Yönetimde biride çıkıp ''niye maç yapmıyorsunuz, zahmet mi olur?'' diye sormaz mı ?

Biraz ciddiyet istiyorum artık. Karabük ten 4 yiyen takımı ödüllendiriyorlar, böyle takım yönetilmez. İşte buna gerçekten sinirlendim.

nbay
10.10.2016, 13:56
takımın izin günleri toplamda 5 gün olmuş, sanki avrupada da maç oynamışız gibi oyunculara bol bol izinler veriyoruz.

bir hazırlık maçı da yapılabilirdi diye düşünüyorum . ibanez , castillo ,ekici ,muhammet gibi oyuncularımızın özgüveni için iyi firsat da olabilirdi.

Fatih Öztürk
10.10.2016, 13:58
Oyunculara yine izin verildiyse söyleyecek kelime kalmamış demektir.

nbay
10.10.2016, 14:02
takıma hiç izin vermeyip idmana zorlamak da çok akıllı bir iş değil .
kafanızı dağıtın denmiş ama 5 gün cidden fazla.

Fatih Öztürk
10.10.2016, 14:07
Lig takımlarının hemen hemen hepsi hazırlık maçı yapmış, hepsi eşek bi akıllı bizimkiler.

Ertan 51
10.10.2016, 14:11
Yenilgiye alışkın bir takım :)
Gücünüz bize yetiyor demek ki :mad:
3. hafta 2-0 öndeydik 1461 sonradan maçı 5-2 yaptı,
yenerken de sevinmiştim yenilince de sevindim ama 1461 devamını getiremedi :(

Berkan
10.10.2016, 14:18
Adamlardaki keyfe bak. Bu devirde TS de topçu olmak vardı. Yattığın yerden milyonları kazan.

HOPA'LI TS'Lİ
10.10.2016, 14:35
Uğur ondan da kötü.

%100 doğru tespit

Dip.Ing.Mag.
10.10.2016, 14:36
Adamlardaki keyfe bak. Bu devirde TS de topçu olmak vardı. Yattığın yerden milyonları kazan.

biz zamaninda hosumuza gitmeyen dersler icin nasil olsa calissakta gecemiyoruz en iyisi gezelim calismayalim derdik. bizim takimin isine ona benzedi. nasil olsa yenemiyoruz bari gezelim!

Dip.Ing.Mag.
10.10.2016, 14:37

biz zamaninda hosumuza gitmeyen dersler icin nasil olsa calissakta gecemiyoruz en iyisi gezelim calismayalim derdik. bizim takimin isine ona benzedi. nasil olsa idman yapsak ta yenemiyoruz bari gezelim!

HOPA'LI TS'Lİ
10.10.2016, 14:37
------------------onur----------------------
zeki----------akakpo---------durica-------ibanez
-------------okay----------aytaç/bero---------------
---------ndoye------ekici---------bero/castillo-------
-----------------muhammed/ramil-------------

kadro budur...
1- onazinin oynadığı her maçı kaybetmeye mahkumuz. bunu görün artık.. bu takımın en zayıf halkası onazidir..
2- defansta artık geçen sene defansta iyi işler yapan akakpo oynamalı
3- ibanez artık sol beke geçmeli
4- çift ön libero sisteminde ya okay-aytaç yada okay-bero artık değişmeden oynatılmalı..
5- ndoye artık bu takımda mutlak suretle oynatılmalı
6- suk önümüzdeki 25-30 hafta hiç bir maçta oynatılmamalı
7- ekicinin hala alternatifi yok..ilk yarı ikinci yarı şu dakka bu dakka oyundan zırt pırt çıkarılmamalı...
8- castillo çok top eziyor uyarılmalı..ama castillo en azından her dakka oyunun içinde onazi gibi kaçak güreşmiyor...

Sn. SEDER

Tespitlerinize katılıyorum.

Umarım Sn. Kazım Ersun YANAL da bunları yapar da biraz tebessüm edebiliriz bundan sonraki maçlarda

Dip.Ing.Mag.
10.10.2016, 14:38

biz zamaninda hosumuza gitmeyen dersler icin nasil olsa calissakta gecemiyoruz en iyisi gezelim calismayalim derdik. bizim takimin isi de ona benzedi. nasil olsa idman yapsak ta yenemiyoruz bari gezelim!

HOPA'LI TS'Lİ
10.10.2016, 14:43
Bu maçı alıp küme düşme hattındaki rakiplerimizden biraz uzaklaşalım

Çünkü ertesi hafta GS, 2 hafta sonrasında da BJK'tan fark yiyeceğiz.

taha küçük
10.10.2016, 14:47
FurkanT ile bu hafta takımımızı desteklemeye Trabzona geliyoruz inşallah kazanıcaz bu maçı.

tselamin
10.10.2016, 14:56
Takimin hazirlik maci oynasa ne olacagidi ya iy bir takima oynayip yenemicedik burda laf atcagdiniz ve oyuncularinda morali bozuk olcagdi yada kötü bir takima oynayip yencegdik ve herkes söylicegdi bu takimi hali saha takimi bile yener

Yani hic bir türlü win win durumu yok niye yapsinlar böyle maca odaklanip antreman yapiyolar

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk

temel_yilmaz
10.10.2016, 15:58
En kıyak meslek grubu dalına Trabzonspor futbolcusu yazacağımız maçlardan bir tanesi daha geliyor,klasik maç sonu açıklamalarında bir tanesini daha yaşarız
''Camia bütünleşip futbolcularımıza sahip çıkmalı''
Zaten futbolcuya sahip çıkma bir tek bizde var halbuki onların bize sahip çıkmaları lazım ama neyse,işte biz yine dişten,tırnaktan,kursaktan arttırıp futbolcularımızın en azından süperlüks arabalarının benzinini koymalıyız,sonra işte bizi beğenmeyebilir tepeden bakabilirler ama napıyoruz alınmıyoruz,çünki biz onlara sahip çıkmalıyız.

Bazen düşünüyorum bu holiganizm,futbolcuya sahip çıkma bizim klüp için icad edilmiş sanki.

Maça gelirsek umarım çocukluk yıllarımızın takımını bir 5 -10 dakika saada görürüz,gerisi lige renk katma fasa fiso en azından egomuzu tatmin edelim..

Napıyoruz ve kesinlikle unutmuyoruz 5 gol de yedirse Yumlu'ya Zeki'ye sahip çıkıyoruz onar bizim çocuklarımız,yenileceksek bizim çocuklarımız eliye yenilelim.

Berkan
10.10.2016, 17:45
En kıyak meslek grubu dalına Trabzonspor futbolcusu yazacağımız maçlardan bir tanesi daha geliyor,klasik maç sonu açıklamalarında bir tanesini daha yaşarız
''Camia bütünleşip futbolcularımıza sahip çıkmalı''
Zaten futbolcuya sahip çıkma bir tek bizde var halbuki onların bize sahip çıkmaları lazım ama neyse,işte biz yine dişten,tırnaktan,kursaktan arttırıp futbolcularımızın en azından süperlüks arabalarının benzinini koymalıyız,sonra işte bizi beğenmeyebilir tepeden bakabilirler ama napıyoruz alınmıyoruz,çünki biz onlara sahip çıkmalıyız.

Bazen düşünüyorum bu holiganizm,futbolcuya sahip çıkma bizim klüp için icad edilmiş sanki.

Maça gelirsek umarım çocukluk yıllarımızın takımını bir 5 -10 dakika saada görürüz,gerisi lige renk katma fasa fiso en azından egomuzu tatmin edelim..

Napıyoruz ve kesinlikle unutmuyoruz 5 gol de yedirse Yumlu'ya Zeki'ye sahip çıkıyoruz onar bizim çocuklarımız,yenileceksek bizim çocuklarımız eliye yenilelim.

Milyonlar kazanan adamlara biz sahip çıkacağız. :D Şaka gibi gerçekten :alkış::alkış:

Ahmet Aksu
10.10.2016, 18:01
Takimin hazirlik maci oynasa ne olacagidi ya iy bir takima oynayip yenemicedik burda laf atcagdiniz ve oyuncularinda morali bozuk olcagdi yada kötü bir takima oynayip yencegdik ve herkes söylicegdi bu takimi hali saha takimi bile yener

Yani hic bir türlü win win durumu yok niye yapsinlar böyle maca odaklanip antreman yapiyolar

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk

Ben katilmiyorum bu yorumunuza biz laf edecegiz diye hazirlik maci yapmamak sacma olur. Takim uyumu rezalet oyuncularin bir birine alışması lazim. Biz yatarken diger takimlar salakmi hazirlik maci yapiyorlar. O zman lig macinada cikmasinlar orda daha fazla laf ediliyor.. :)

Alper Beyazay
10.10.2016, 18:05
Şaka gibi yahu. Hazırlık maçı bile yapılmıyor aksine izin veriliyor bolca. Diyecek çok şey var da, neyse. Akhisar'da dağıtırsa bizi o zaman göreceğiz bu izinleri. Yok takım oturmadı, yok takım hazır değil, yok takım yeni.

revolution
10.10.2016, 22:13
gece gece aklıma geldi .

karabük bizim ceza sahası içerisinde gollük pozisyonu harcıyor ve
topu kaleci onur'a teslim ediyor .

onur'da bilirsiniz zaten, çabuk ve hızlı adamlarla
ceza yayının oraya doğru koşuyor ve
topu degajlıyor .

kamera degajladığı yere zoom yapınca
suk denilen Allah'ın garibinden başka
o bölgede bizden hiç kimse olmadığı görülüyor.
üstüne Karabük defansı çakılı ve
topu suk'dan çok rahat alıp ,
tekrar kalemize doğru atağa başlıyorlar.

soru şu :

onur kardeş , çakılı 4 defans oyuncusunun bulunduğu ortama neden degaj yapar ?
neden topu biraz bekletip , oyunu yandan veya göbekten kurdurmayı denemez ?

bu topları forvetlerimizin hiçbir zaman alamayacağını ,
attığı topun yine aynı hızla kalemize pozisyon olarak döndüğünü bile bile ,
neden yıllardır bu pozisyonları aynı karabük maçında olduğu gibi degaj yaparak başlatır ?

onur her topu uzun oynadığında ,
artık biliyorum ki ,
o top asla bizim forvetlerle buluşmayacak ,
degajladığı her top gerisin geri bize pozisyon olarak geri dönecektir .

tabi aynı tolga zengin'in yaptığı gibi
vurdukları topların yarısı taca çıkmazsa ....

yazdıklarımın doğruluğunu ,
onur'un oyunu kuruş istatistiklerindeki başarı oranı eminim teyit edecektir .

evet .
kendisinden pek hoşlanmam .
saha içi performansını da artık hiç beğenmiyorum .
bana hiç güven veren bir kaleci gibi durmuyor .
ayrıca yaklaşık 4 senedir bizi bir şekilde oyaladığını da düşünüyorum .
yani başkanla aynı fikirdeyim .

hatta geçen sene yok 6 gol yedi , yok 7 gol yedi diye
şamar oğlanına çevirdiğiniz esteban'ın bile
onur'dan daha iyi bir kaleci olduğunu düşünüyorum .

unutmadan .
geçen sene ki 3-0 lık izlanda maçından önce
izlanda teknik direktörü lagerback türkiye raporunda
kaleci ve defansla alakalı şunları yazıyordu .

''kalecileri (onur'dan bahsediyor ) yan toplarda yetersiz . neuer gibi geriden oyun kurmaya çalışıyor ama bu konuda ayakları zayıf . defans oyuncuları ile koordinasyonu yok . defansları çok açık veriyor . kafa topu hakimiyetlerinde zaafları mevcut .....''

ben demiyorum rakip teknik direktör diyor .

takdir sevgili forumun.

saygılar.....

sasort
10.10.2016, 22:44
gece gece aklıma geldi .

karabük bizim ceza sahası içerisinde gollük pozisyonu harcıyor ve
topu kaleci onur'a teslim ediyor .

onur'da bilirsiniz zaten, çabuk ve hızlı adamlarla
ceza yayının oraya doğru koşuyor ve
topu degajlıyor .

kamera degajladığı yere zoom yapınca
suk denilen Allah'ın garibinden başka
o bölgede bizden hiç kimse olmadığı görülüyor.
üstüne Karabük defansı çakılı ve
topu suk'dan çok rahat alıp ,
tekrar kalemize doğru atağa başlıyorlar.

soru şu :

onur kardeş , çakılı 4 defans oyuncusunun bulunduğu ortama neden degaj yapar ?
neden topu biraz bekletip , oyunu yandan veya göbekten kurdurmayı denemez ?

bu topları forvetlerimizin hiçbir zaman alamayacağını ,
attığı topun yine aynı hızla kalemize pozisyon olarak döndüğünü bile bile ,
neden yıllardır bu pozisyonları aynı karabük maçında olduğu gibi degaj yaparak başlatır ?

onur her topu uzun oynadığında ,
artık biliyorum ki ,
o top asla bizim forvetlerle buluşmayacak ,
degajladığı her top gerisin geri bize pozisyon olarak geri dönecektir .

tabi aynı tolga zengin'in yaptığı gibi
vurdukları topların yarısı taca çıkmazsa ....

yazdıklarımın doğruluğunu ,
onur'un oyunu kuruş istatistiklerindeki başarı oranı eminim teyit edecektir .

evet .
kendisinden pek hoşlanmam .
saha içi performansını da artık hiç beğenmiyorum .
bana hiç güven veren bir kaleci gibi durmuyor .
ayrıca yaklaşık 4 senedir bizi bir şekilde oyaladığını da düşünüyorum .
yani başkanla aynı fikirdeyim .

hatta geçen sene yok 6 gol yedi , yok 7 gol yedi diye
şamar oğlanına çevirdiğiniz esteban'ın bile
onur'dan daha iyi bir kaleci olduğunu düşünüyorum .

unutmadan .
geçen sene ki 3-0 lık izlanda maçından önce
izlanda teknik direktörü lagerback türkiye raporunda
kaleci ve defansla alakalı şunları yazıyordu .

''kalecileri (onur'dan bahsediyor ) yan toplarda yetersiz . neuer gibi geriden oyun kurmaya çalışıyor ama bu konuda ayakları zayıf . defans oyuncuları ile koordinasyonu yok . defansları çok açık veriyor . kafa topu hakimiyetlerinde zaafları mevcut .....''

ben demiyorum rakip teknik direktör diyor .

takdir sevgili forumun.

saygılar.....

onura kabahati saha dışı bazı davranışlarında bulurum

herkeste her sektörde olur bu sahiplenme hastalığı

koruma sahiplenme bilinci ile kafasına göre kendine işi ve sorunluluğu dışında görev üstlenir ancak

BU BİR YERE KADAR İYİ MOTİVASYON AÇISINDAN FAZLASI BÜNYEYE DOKUNUR

ANCAK SAHADA PERFORMANSI DÜŞÜK OLUR ŞANSIZLIK OLUR AMA

ONUR İYİ BİR KALECİDİR

SEN KAFA YORMUŞSUN ANCAK TS GERÇEĞİNİ GÖRMEK LAZIM AKSAYAN BİR TAKIMI İZLİYORUZ SENELERCE

ONUR TUTAR EKİCİ ATAR TAKIM PUAN ALIR TS İYİ İDARE EDER

ONUR NEDEN UZUN TOP ATAR

KİME ATACAK DEFANS MI VAR OYUN KURACAK DURİCA DİYELİM ORTA SAHADA ASIL PROBLEM ALIP OYUNU YÖNLENDİRECEK OYUNCU YOK TAKIMDA

ONUN İÇİDİR DERİM Kİ ONURA GELENE KADAR ÇOK DERT VAR

alptug_kd
10.10.2016, 23:33
Kırılgan bir takım olmamızın en önemli sebebinin saha içinde liderlik yapacak bir oyuncunun (yada oyuncuların) yokluğunu olduğunu düşünüyorum. Bu konuda bence yönetim de aynı fikirde ve başkan ifade etti. Ancak Başkanın Onur hakkında söylediklerinin bu meseleyi çözeceğini sanmıyorum. Onur'un performansından dolayı değil. Bence kalecilerin saha içindeki liderlik etkisi çok da fazla olamaz. Çünkü oyunun içinde fazla yoklardır. En fazla defans ile uyum söz konusu olduğunda kalecinin liderliği ön plana çıkabilir.

Sonuç olarak, evet bizim tecrübeli-lider oyunculara ihtiyacımız var. Bu şekilde kırılgan yapımızdan kurtulabiliriz. Ancak bu oyuncu bence kaleci olamaz. Bulabilirsek bir orta saha olabilir. Ya da forvet. Bir Selçuk, bir Colman, bir Mbia ya da imkansız ama bir Tekke.

Bilâl ÇOBAN
11.10.2016, 00:06
ne diyelim, hakkımızda hayırlısı :)

bach72
11.10.2016, 00:11
Maçla ilgili analizleri,kadro kurmaları artık bırakıp bilet alın arkadaşlar.Takım zor bir dönemçte.Taraftar desteğine fazlasıyla ihtiyacı var.Kendi sahamızda Akhisar'ı falan yenemezsek halimiz iyice içler acısı olacak bir boyuta girecek.Yüklenin maç biletlerine.

asilhamsi
11.10.2016, 00:21
yumlu ve zeki olan kadroları dikkate almıyorum.

Eskisehirde kume dusme basarısı gosteren yumlu ile ugur un karsılastırılması abes.

Ugur dahi bizim takım ayarında diyemeyiz ama yumlu futbolcu degil.Zeki icinde aynı dusuncedeyim.

asilhamsi
11.10.2016, 00:34
tahminen hocanın cıkaracagı kadro

--------------onur------------------

zeki------yumlu-------durica-------guray

------ekici------onazi------bero-----------

erdogan-----------ndoye--------------castillo

ozturk
11.10.2016, 08:14
Bari hazırlık maçı yapsaydık.

revolution
11.10.2016, 09:03
''hadi başkan . eşyalarımızı topladık . ben ve eşim senden haber bekliyoruz.''diyen,
tabiri caizse bir elinde para dolu çanta ,
diğer elinde roma-trabzon direk tarifeli uçak biletiyle ,

kabusumuz olmaya ant içmiş çapsızlar ordusuna katılmak için ,
yine bir mezarcıyı ,
yine bir akbabayı ,
yine bir para sayma makinasını ,
alıp getirdik .

sırf bu herifin yaptıklarına ( artık oralarda ne yaptıysa ) ,
yapacaklarına aşırı güvenerek ,
koca orta sahayı çekip çevirsin diye ,
bu üçkağıtçı hint fakirine ,
göbeğimizin deliğini ( hem de davul zurnayla) teslim ettik .

eeee . yani ?
ne demeye çalışıyorsun ?
sadede gel .

adam resmen yatışa gelmiş dostum .
bildiğin paket servislerden biri daha .
adama bakıyorum , bakıyorum , sadece bakıyorum .
ama zırnık bir şey göremiyorum .
herhalde taraftarı uyutsun , milletin beyin hücrelerini yaksın diye
ta italya'lardan getirilmiş .

senin kıytırık zeki'n bile yeteneği olmamasına rağmen
af edersin bir yerlerini parçalarken ,
bu adamdaki rahatlık , relax hareketler ,
garip garip topa müdahaleler , enteresan tuhaf paslar ,
beni benden alıyor yeminle .

ileri mi gidiyor , yoksa geriye defansa yardım mı ediyor ,
ne yapmaya çalışıyor , koordineyi nasıl sağlıyor ,
takımı ateşleyecek fitili bu dayı mı tutuyor ?
valla ben artık bilemiyorum sevgili forum .

30-35 metrelik alanda yaptıklarına dikkat edeyim diyorum ,
bakıyorum , seyrediyorum ,
takıma katkı yapabilecek bir emareyi ,
bu adam da ben göremiyorum .

bir 40 bin lere oynayan akakpo'ya bakıyorum .
bir de bu arkadaşa .
aralarında 2.500 lere varacak kadar ne fark var ? soruyorum .

menajerlere yedirmeyelim diye
verilen hava parasından başka valla ben pek bir şey göremiyorum .
gören varsa söylesin de bilelim .
(halbuki menajeri çıkarttım diyorsunuz ama olay yine aynı hesaba geldi .
farkında bile değilsiniz.)

işin acı yanı da
aylarca izlenip alınmış bir eleman olması .
hadi diyelim izleyen bir elinde çekirdek , bir elinde cep telefonu selfie yaparak izliyor da ,
alan sorumlu ( artık sorumlusu kimse ) bu arkadaşı hiç mi canlı gözle izlemiyor ?
hiç mi sağa sola sormadı ? hiç mi uzun vadede hiçbir işimize yaramayacağını öngörmedi ?
hiç mi bu kadar paraya değmez bir oyuncu olduğunu hissetmedi ?

''rize'ye (pazarlık payı hariç ) ( bak hariç diyorum . dikkat edin ) 400 binlere hatta 300 binlere transfer edilecekti iddiaları ne kadar doğru ?''
( gerçi hemen yalanlanır . yalan haber değil mi . hep bunlar takımı ve yönetimi kötü göstermek için yapılan ayak oyunları , spekülasyonlar değil mi ?)

neyse o köprünün altından daha çok sular geçer .
oralara daha sonra gireriz .

ne diyorduk ?
bizi ,
bahsedilen hedeflere taşıyacak
arkadaşlardan biri bu arkadaş mı Allah aşkına ?

ya bi gidin işinize .

evet .
millete göre saf sayılabiliriz ama .
o kadar da uzun boylu değil yani .

Dip.Ing.Mag.
11.10.2016, 09:48
Bari hazırlık maçı yapsaydık.

aa olur mu pasalarimiz 5 gün istirahat etsinler dinlensinler daha dinc ciksinlar akhisar macina. biz zaten haziriz. bu arada akhisar da hazirlik maci oynadi. 2-2 kaldilar balikesir ile.

HOPA'LI TS'Lİ
11.10.2016, 10:42
aa olur mu pasalarimiz 5 gün istirahat etsinler dinlensinler daha dinc ciksinlar akhisar macina. biz zaten haziriz. bu arada akhisar da hazirlik maci oynadi. 2-2 kaldilar balikesir ile.

İnşallah pazar akşamımızı zehir etmez takım
Pazartesi sabahları moralsiz işe gitmek çekilmiyor

Dip.Ing.Mag.
11.10.2016, 12:06
İnşallah pazar akşamımızı zehir etmez takım
Pazartesi sabahları moralsiz işe gitmek çekilmiyor

al benden de o Kadar.

Mert Oğuzlu61
11.10.2016, 12:10
http://image.prntscr.com/image/932cf4014e0c4011baeb3996783a1bdf.png

selcuk
11.10.2016, 12:15
helal olsun ersun hocaya
bu sikeci ite böyle davranacan
aglasin
unutmadik manisada cevirdigi dolaplari

olcay_61
11.10.2016, 12:22
passo.com.trden mail geldi biletiniz tanımlanmıştır diye, sisteme girdim bilet falan yok :)
geçen konya maçında da kulüp kendi yüklemişti biletleri ve farklı yerlere vermiş yanyana kombinelerimiz olduğu halde. arkadaş bari sistemi bize aç da biz seçelim koltuğu

Tayfun Aydın
11.10.2016, 12:29
''hadi başkan . eşyalarımızı topladık . ben ve eşim senden haber bekliyoruz.''diyen,
tabiri caizse bir elinde para dolu çanta ,
diğer elinde roma-trabzon direk tarifeli uçak biletiyle ,

kabusumuz olmaya ant içmiş çapsızlar ordusuna katılmak için ,
yine bir mezarcıyı ,
yine bir akbabayı ,
yine bir para sayma makinasını ,
alıp getirdik .

sırf bu herifin yaptıklarına ( artık oralarda ne yaptıysa ) ,
yapacaklarına aşırı güvenerek ,
koca orta sahayı çekip çevirsin diye ,
bu üçkağıtçı hint fakirine ,
göbeğimizin deliğini ( hem de davul zurnayla) teslim ettik .

eeee . yani ?
ne demeye çalışıyorsun ?
sadede gel .

adam resmen yatışa gelmiş dostum .
bildiğin paket servislerden biri daha .
adama bakıyorum , bakıyorum , sadece bakıyorum .
ama zırnık bir şey göremiyorum .
herhalde taraftarı uyutsun , milletin beyin hücrelerini yaksın diye
ta italya'lardan getirilmiş .

senin kıytırık zeki'n bile yeteneği olmamasına rağmen
af edersin bir yerlerini parçalarken ,
bu adamdaki rahatlık , relax hareketler ,
garip garip topa müdahaleler , enteresan tuhaf paslar ,
beni benden alıyor yeminle .

ileri mi gidiyor , yoksa geriye defansa yardım mı ediyor ,
ne yapmaya çalışıyor , koordineyi nasıl sağlıyor ,
takımı ateşleyecek fitili bu dayı mı tutuyor ?
valla ben artık bilemiyorum sevgili forum .

30-35 metrelik alanda yaptıklarına dikkat edeyim diyorum ,
bakıyorum , seyrediyorum ,
takıma katkı yapabilecek bir emareyi ,
bu adam da ben göremiyorum .

bir 40 bin lere oynayan akakpo'ya bakıyorum .
bir de bu arkadaşa .
aralarında 2.500 lere varacak kadar ne fark var ? soruyorum .

menajerlere yedirmeyelim diye
verilen hava parasından başka valla ben pek bir şey göremiyorum .
gören varsa söylesin de bilelim .
(halbuki menajeri çıkarttım diyorsunuz ama olay yine aynı hesaba geldi .
farkında bile değilsiniz.)

işin acı yanı da
aylarca izlenip alınmış bir eleman olması .
hadi diyelim izleyen bir elinde çekirdek , bir elinde cep telefonu selfie yaparak izliyor da ,
alan sorumlu ( artık sorumlusu kimse ) bu arkadaşı hiç mi canlı gözle izlemiyor ?
hiç mi sağa sola sormadı ? hiç mi uzun vadede hiçbir işimize yaramayacağını öngörmedi ?
hiç mi bu kadar paraya değmez bir oyuncu olduğunu hissetmedi ?

''rize'ye (pazarlık payı hariç ) ( bak hariç diyorum . dikkat edin ) 400 binlere hatta 300 binlere transfer edilecekti iddiaları ne kadar doğru ?''
( gerçi hemen yalanlanır . yalan haber değil mi . hep bunlar takımı ve yönetimi kötü göstermek için yapılan ayak oyunları , spekülasyonlar değil mi ?)

neyse o köprünün altından daha çok sular geçer .
oralara daha sonra gireriz .

ne diyorduk ?
bizi ,
bahsedilen hedeflere taşıyacak
arkadaşlardan biri bu arkadaş mı Allah aşkına ?

ya bi gidin işinize .

evet .
millete göre saf sayılabiliriz ama .
o kadar da uzun boylu değil yani .

Uzun yazmışsınız sabırla okudum her 2 yazınızı da.

Onur la ilgili olarak. Hep yazdım tekrar yazayım.

Onur her sezona formsuz başlar ve sonradan form tutar. 2 maç iyi oynamasına bakar. Zira Onur daki yetenekler doğuştan gelmektedir. Bir maç iyi oynamaıştır defalarca aynı performansı göstermiştir. Saha içi liderliğini yapamamaktadır ama kaleciliği üst düzeydedir. Formsuzdur o ayrı ama ligin en iyi 2 kalecisinden biridir. 2011 deki sakatlığı olmasa şuan Avrupa da kalbur üstü takımlardan birindeydi. Aldığımız Konya maçında bir tane top çıkardı ki golü yediğimiz zaman ne hale geldiğimiz orta da iken 1 puan ı kurtardığı kesindir. Osman lı maçında 5 lik olmamamızın sebebidir. Tam form tutması da 8 haftayı bulur. Senelerdir böyle.

Onazi yatmaya gelmiş. Kaç maç izlediniz bu kanıya varabilmek için. 6 hafta yatışa geldiğini anlamak için yeterli midir. Orta sahayı tek başına toparlayabilecek oyuncular şuan Real Madrid Barcelona Bayern Münih te oynuyor. Hata yapılan en önemli nokta Aytaç ın tutulup Ramazan ın kiraya verilmesiydi.Yeni Tolunay ı kadromuzda tutmadık sebebini bilmiyorum.

Akakpo yu kaç maç izleyip aradaki farkı buldunuz. Dediğiniz ikisi de vasat oyuncular ne gerek vardı diyeyse benim kıyaslayacak şansım olmadı. İkisi de yeterli süre almadı. Onazi Türkiye ye Napoli gibi ırkçı taraftarı olan bir klüpte oynamak istemediği için geldi. Yatmak için değil. Npoli bırakmak istemedi. 23 yaşındaki bir oyuncuyu 6 hafta da harcayıp akbaba diyebiliyorsak çok iyi Trabzon sokakları 18 yaşında Messi lerle dolu zaten. Hiç sorun değil göndeririz yenisini gelir nasılsa.
Akbaba terimi çok hoşuma gitti Mustafa Akababa Yumlu fena olmadı sanki.

Bu takımın sorunu ne Onur ne de 6 maçta sadece 335 dakika oynayabilen Onazi değildir. Sorun her oynadığı maçta hamle hatası yapan yumlu dur zeki nin ısrarla sağ bek oynatılmasındadır Aytaç gibi ağır bir adamın Orta sahanın göbeğinde yine kendisi gibi ağır Okay la beraber oynamasındadır.

Attığı 2 golde bence yeteneğini gösteren Onazi de değildir. Seni defalarca ipten alan Onur da da değildir. Orta saha da eli belinde gezen M.Ekici dedir yumlu dadır aytaçtadır.

Samet GÜVEN
11.10.2016, 14:27
Tasalanmayın. Statta olacağım. Mağlubiyet olmayacağı garanti yani :)

Yiğit Gayretli
11.10.2016, 14:44
Tasalanmayın. Statta olacağım. Mağlubiyet olmayacağı garanti yani :)

Sen akıllı adamsın. Garanti görmediğin maça gitmezsin :) :)

Cengiz Çubukcu
11.10.2016, 15:01
Hocası tolunay bir sürü oyuncusu eski oyuncumuz , yaz oradan bir mağlubiyet

Samet GÜVEN
11.10.2016, 15:23
sen akıllı adamsın. Garanti görmediğin maça gitmezsin :) :)

beynirliye dayanamayrim :d

Ertan 51
11.10.2016, 15:31
Hocası tolunay bir sürü oyuncusu eski oyuncumuz , yaz oradan bir mağlubiyet
Samet gibi ben de 3 puan cepte diyordum ama bu yazdıklarını hiç aklıma getirmemişim :(
olsun olsun hiç geri vites yok maç bizim,
ahan da Samet dayı biliyor dayı ya sor :D

Samet GÜVEN
11.10.2016, 15:37
Samet gibi ben de 3 puan cepte diyordum ama bu yazdıklarını hiç aklıma getirmemişim :(

Rahat olun diyorum Ertan abim. İddia yorumlarında derler ya, maç sonu burdayım :D

gurur6134
11.10.2016, 15:40

Iki sehir arasinda sure gelen cekisme rekabet ne ya Allah akil fikir versin..rize rekabete girecek trabzonsporu mu bulmus yani bula bula..kendi kendine gelin guvey oluyor hikmet hoca..

Cengiz Çubukcu
11.10.2016, 15:45

Yenilirse samet'e sararız :)

Yiğit Gayretli
11.10.2016, 15:47
beynirliye dayanamayrim :d

Kıskaaaanç :D

selcukyazici
11.10.2016, 16:20
Akhisar'ın bu sezon maçlarını izledim boş vaktimde. Kontra oynayamıyorlar(bu bizim için iyi) ama durun topları ve uzaktan şutları etkili yani bizim Onur'un zorlandığı pozisyonlar. Defansları hareketli oyunculara karşı zayıf bu nedenle bence Castillo, Yusuf ve Suk oynamalı. Ben yeneceğimizi düşünüyorum ki tabi bunda takımın moral depolamış olması ve azcık şans yeterli olacaktır.

Hakan
11.10.2016, 16:21
Abdulkadir akıyor vallahi nazar değmesin.

Ozan Yılmaz
11.10.2016, 16:28
Abdulkadir akıyor vallahi nazar değmesin.
nerede?

Faruk BERBER
11.10.2016, 16:30
nerede?

Milli takımda oynuyor.

Ozan Yılmaz
11.10.2016, 16:32
Milli takımda oynuyor.
yayın var mı manasında sormuştum :)

Hakan
11.10.2016, 16:33
yayın var mı manasında sormuştum :)
https://twitter.com/bordomavinet/status/785816880841756672

Ozan Yılmaz
11.10.2016, 16:34
Hakan teşekkürler

Yasin Altuntas
11.10.2016, 16:41
Abdulkadir'den süper bis assist [emoji41][emoji41][emoji41]

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

cewat
11.10.2016, 16:41
Abduş müthiş asist yaptı.

Hakan
11.10.2016, 16:49
Sadece asist değil Abdulkadir maçın genelinde harikaydı,Iniesta'nin veliahtı.
Bize karşı sağ bek oynayan sol kanat Alpay da iki frikik golu atıp bir penaltı aldı.Ona da maşallah.

UĞUR DURTAŞ
11.10.2016, 17:58
Bu maçla ilgili yorumumu 2 sayfada karabük maçının bitmesinden 2 saat sonra yazmıştım.
**
**
**
bu maçta hiç kimsenin tahmin edemeyeceği bir kadro ile sahaya çıkacağız.

çıkan kadroda bugünkü gibi,
kişiliksiz oynamayacak,
koşacak,basacak yardımlaşacak
mücadele edecek,ve sonuça ulaşacak,
bizler buradan övgüler yağdıracağız,
ama bir sonraki hafta,
bugünkü yazılarımıza devam etme şansımız çok yüksek olacaktır

Ahmet Aksu
11.10.2016, 18:02
Ilk yariya baktim sadece abdulkadir biraz daha ileride denenebilir. O fizikle arkada isi zor ayagina cok guvenmeli ki en rahat yapabileceği paslarda etkili olsun. ama bence ilerde denenirse hizinida kullanabilir. emre mor stili gibi olur zannetim ama tam ortada oynamasi biraz farkli oldu benim icin.

Tabi bizim icin onemli ilk sey nedir aklini kullanmasi yoksa hiz da fizikte iyi olan var ama akil olmayinca ayaklar caresiz.. :)

sasort
11.10.2016, 20:13
ŞU SİTEYE GİRERKEN GÖRDÜĞÜM HABERE AYAR OLUYORUM YA

ERSUN YANAL ÇAREYİ BULDU

HA BULDU BULDU :)

BİR KADRODA BENDEN OLSUN

.................................ONUR............. ...........................
ZEKİ..............UĞUR......................DURİCA .........İBANEZ

.................................OKAY............. ............................
......................ONAZİ.................BERO.. .........................

YUSUF(suk)................NDOYE................... .............CASTİLLO

umutayberkukul
11.10.2016, 22:03
Zeki Yavru olacaktı. :)

yumlu ismini sahanin hicbir yerinde gormek istemiyorum :)

alone_6161
12.10.2016, 09:14
Iki sehir arasinda sure gelen cekisme rekabet ne ya Allah akil fikir versin..rize rekabete girecek trabzonsporu mu bulmus yani bula bula..kendi kendine gelin guvey oluyor hikmet hoca..

Hikmet Karaman gayet güzel ve mantıklı konuşmuş. Bence de Trabzonspor'umuz özellikle kadroda yer veremeyeceği oyuncuları bölge takımlarına kiralık verme konusunda harekete geçmeli.

Kamil Çakmak
12.10.2016, 10:24
Konya maçındaki baskıyı kurar isek gol atabiliriz. Ama gol yemeyiz defansımız iyi diyemediğimiz için beraberlik olabilir.

Ertan 51
12.10.2016, 10:34
ŞU SİTEYE GİRERKEN GÖRDÜĞÜM HABERE AYAR OLUYORUM YA

ERSUN YANAL ÇAREYİ BULDU

HA BULDU BULDU :)

BİR KADRODA BENDEN OLSUN

.................................ONUR............. ...........................
ZEKİ..............UĞUR......................DURİCA .........İBANEZ

.................................OKAY............. ............................
......................ONAZİ.................BERO.. .........................

YUSUF(suk)................NDOYE................... .............CASTİLLO
:D 10 gündür defalarca karşıma çıkan ''Çareyi buldu!'' sözü beni de acayip geriyor:D
sırf bu haber arkalarda kalsın diye iple çekiyorum şu maçı,
oynasak ta kurtulsak :mad:

Dip.Ing.Mag.
12.10.2016, 10:56
:D 10 gündür defalarca karşıma çıkan ''Çareyi buldu!'' sözü beni de acayip geriyor:D
sırf bu haber arkalarda kalsın diye iple çekiyorum şu maçı,
oynasak ta kurtulsak :mad:

careyi buldu ya " 5 günlük tatil".

bordolu mavi
12.10.2016, 10:59
belediyespor maçı ligin kırılma maçı dersek yanılır mıyız onu bilemem ve fakat bu maçı da kaybedersek kredibilite sıkıntısı yaşa mıyız yaşarız orası kesin.

Courage
12.10.2016, 12:41
belediyespor maçı ligin kırılma maçı dersek yanılır mıyız onu bilemem ve fakat bu maçı da kaybedersek kredibilite sıkıntısı yaşa mıyız yaşarız orası kesin.

Sene basi hesaplanan lig siralamasi icin hala daha varolan (ki tahminimce ilk 5 hedefti) bir kredi kalmadi zaten.Iyi futbol desen gol yiyene kadar evet gol yiyene kadar oynuyoruz. Bundan sonraki tum maclar daha fazla bataga gomulmemek icin 3 olur 1 olur farketmeksizin eli bos donmeme hedeflidir bana gore.

Ve su akhisar macida kaybedilirse artik ciddi ciddi daha vahim durumlarin hesaplari yapilacak.Kazanmaliyiz baska caresi yok!

HOPA'LI TS'Lİ
12.10.2016, 12:52
Al bu maçı Trabzonspor'um canım benim, hayatımın anlamı, hayatımın vazgeçilmezi

Ertan 51
12.10.2016, 12:57
Geçen sene düşme lafları dönerken aynı bu ruh halinde idik,
şu maçı illa almamız lazım,bu maç çok önemli vsvs,
aynı şeyleri yine yazıyoruz bu çok üzücü :(
inşallah olumlu bir ivme yakalarız da eldeki oyuncularımız da üstüne koyarak kıymetlenir,takım rahatlar,bize bir umut gelir.

legorakiss
12.10.2016, 13:21
bu hafta ne kadar güzel geçti ya. moralimiz hiç bozulmadı keşke hep milli maç arası olsa

gurur6134
12.10.2016, 13:46
Geçen sene düşme lafları dönerken aynı bu ruh halinde idik,
şu maçı illa almamız lazım,bu maç çok önemli vsvs,
aynı şeyleri yine yazıyoruz bu çok üzücü :(
inşallah olumlu bir ivme yakalarız da eldeki oyuncularımız da üstüne koyarak kıymetlenir,takım rahatlar,bize bir umut gelir.

Haksizda sayilmazdik hani ..icerde ki sivas ve mersin maclarinda estabanin kendini asan performansi ve sans yanimizda olmasaydi olacaklari dusunmek bile istemiyorum..

Ertan 51
12.10.2016, 15:03
Haksizda sayilmazdik hani ..icerde ki sivas ve mersin maclarinda estabanin kendini asan performansi ve sans yanimizda olmasaydi olacaklari dusunmek bile istemiyorum..
Tabi ki haksız sayılmazdık,şimdi de haklıyız,bi çıkış yapmamız şart fakat pastanın en büyük payını Esteban'a vermene çok içerledim :p
o bahsettiğin 2 maçında başlığını da ben açmıştım,
2 başlık 6 puan ve rahat bir nefes,
ama taraftar vefasız,
unutmuş hemen Ertan insanının emeklerini de elin Alvaradosunun lafını eder :o

r9emre
12.10.2016, 15:06
Tolunay'ın Akhisar'ından 1 golden fazla yerse bu kulüp kapıya kilit vursun. Öyle bir durumda hala Ersun'a, yenilere ve gençlere hiç şans vermeyen düzenine hala sabır filan diyen taraftar olursa ona da lanet olsun. Bizim sabır ve süre tanıma anlaşmamızda ilk 11'de 9 tane geçen sene topçusu olması yoktu.

HOPA'LI TS'Lİ
12.10.2016, 15:17
Hala ilk 11'de geçen sezon son 2 maçta 13 gol yiyen tarihi kadrodan 7 oyuncu oynuyor.

Ne sabrı?

Ben sabredeceksem, Ibanzez'e, Bero'ya, Ramil'e Yazıcı'ya, Ömür'e sabretmek isterim.

Hakan
12.10.2016, 15:18
Ben de dün Ramil"i beğendim,top sakladı,dört beş tane faul aldı.Yetenekli olduğu kesin.
N'Doye yerine kadroya girmeli.

gurur6134
12.10.2016, 15:22
Tabi ki haksız sayılmazdık,şimdi de haklıyız,bi çıkış yapmamız şart fakat pastanın en büyük payını Esteban'a vermene çok içerledim :p
o bahsettiğin 2 maçında başlığını da ben açmıştım,
2 başlık 6 puan ve rahat bir nefes,
ama taraftar vefasız,
unutmuş hemen Ertan insanının emeklerini de elin Alvaradosunun lafını eder :o

Eyvallah..

r9emre
12.10.2016, 15:31
--------------------------Onur---------------------------

----Akakpo--------Uğur-----------Durica--------Ibanez----

-------------Onazi---------------------Okay--------------

-----Bero------------------------------------Castillo------

-----------------------Suk-------------------------------

--------------------------------Ramil--------------------

Güray'ı sağ beke Zeki yerine koymak da farklı bir alternatif olabilir. Zeki'den daha yetersiz kalacağını sanmıyorum. Ayrıca Castillo sağ kanat da oynayabiliyor. Castillo'yu sağa çekip Bero solda denenebilir ya da Yusuf da asıl mevkinde oynatılabilir.

HOPA'LI TS'Lİ
12.10.2016, 15:51
--------------------------Onur---------------------------

----Akakpo--------Uğur-----------Durica--------Ibanez----

-------------Onazi---------------------Okay--------------

-----Bero------------------------------------Castillo------

-----------------------Suk-------------------------------

--------------------------------Ramil--------------------

Güray'ı sağ beke Zeki yerine koymak da farklı bir alternatif olabilir. Zeki'den daha yetersiz kalacağını sanmıyorum. Ayrıca Castillo sağ kanat da oynayabiliyor. Castillo'yu sağa çekip Bero solda denenebilir ya da Yusuf da asıl mevkinde oynatılabilir.

Kazım Ersun YANAL ilk 6 haftada birtakım denemeler yapmasına rağmen kafasında düşündüğü ya da bizim kendisinden beklediğimiz takımı oluşturamadı.

Buraya kadar tamam

İlginç olan mevcut kadro şampiyonluğa oynamasa bile 12. sırada olacak bir kadro da değil

Bir yerlerde sıkıntı var ama bakalım bundan sonra hayırlısı

revolution
12.10.2016, 16:12
ersun için hesap kesim tarihi yaklaşıyor.
akhisar ve galatasaray maçları kaderini büyük ölçüde belirler..
bakmayın siz başkan'ın sonuna kadar destek olacağız laflarına.
iki maçtan da sıfır puan çekilsin görün bakın,neler oluyor?
oluşacak devasa bir öfkenin karşısında değil başkan , hiç kimse duramaz.
zaten insanlar iyice gerilmiş , saatli bombaya dönüşmüş ,tedirgin bir bekleyişte.
bu iki maçtan da alınabilecek yenilgilerden sonra
oluşacak kaos ve tsunami,
suçlu, masum herkesi vurur, sürükler götürür.
o ortamda ne senin stadına aradığın karizmatik sponsorun kalır,
ne de senin iki yıl daha başkanlık hayalin.
zaten şehir seni seçtiğine ufaktan pişman olmaya başlamış ,
celil aşağı , celil yukarı diye adamın aşkıyla inim inim inliyor.
bir de sen olası mağlubiyetler sonrası malum suçluları savunarak
adamların ekmeğine yağ sürme.

insan davranışlarından iyi anlarım.
vücut dillerini iyi okurum.
ağızdan çıkan cümleyle , vücutla ifade edilen şeyleri iyi analiz ettiğimi düşünüyorum.
başkan'ın stat içerisinde verdiği röportajı bir daha izleyin.
acayip gergin vaziyette.
alınan sonuçlardan dolayı çok tedirgin.
o kadar diken üstünde ki ,
kendi bünyesinden bir çalışanı sac ayağı benzetmesi ile resmen hedef gösterdi.
bu davranış artık yüzecek veya kulaç atacak derinliğin kalmadığını ,
ayakların yavaş yavaş alttaki zemine dokunmaya başladığının
en açık göstergesi bana göre.

herkes gibi başkan da önümüzdeki kritik iki maçı bekliyor / beklemeli.
işler istediği gibi giderse ,
bir nebze olsun rahatlar , sponsorlar için eli az biraz kuvvetlenir.
yok stat açılışıydı , yok uçaklı kombineydi,
yok devre arasıydı edebiyatıyla ocak ayını görür.
sonrasında yine yeni para sayma makinaları alabilir.

ama işler bu iki hafta düşünüldüğü gibi gitmezse ,
bu şehir ,
ersun'un ipini kesmesi için baltayı başkan'ın eline tutuşturur.

Emirhan TOPCU
12.10.2016, 16:27
gerçekten zor bir 4 hafta bekliyor ne acı ama...

Akhisar ve gs maçları kaybedilir ise ne olacak ?

umarım en az hasar ile atlatırız.ben hocanın kalmasından yanayım fakat önümüzdeki ilk 2 maçı kaybedersek ersun yanalın kalması mucize olur sanırım..

hadi kaldı diyelim rize ve Beşiktaş mağlubiyetlerinde ne olacak ?

muratt
12.10.2016, 16:51
Ersun Yanal'ı çok savunan ve isteyen birisi olarak söylüyorum, bu 15 günlük arada 5 gün tatil olması, bazı günleri tek antremanla geçiştirilmesini ve bir hazırlık maçı dahi yapılmamasını hayretle izliyorum. Ben bu milli araya ilaç gözüyle bakıyordum bazı şeyler düzelir diye, ama görüyorum ki boş geçiriyoruz. Önümüzdeki 4 hafta bakalım 2 puan çıkartabilecek miyiz ?

Enaldo61
12.10.2016, 17:06
İçimden bir ses bu maçtan beraberlik çıkacak ve yükselişe geçişimizin öncüsü olacak diyor. Hadi hayırlısı.

Cagdas Topal
12.10.2016, 17:07
5-0 yeniliriz her hafta üstüne koyarak ilerliyoruz sonuçta.

Cagdas Topal
12.10.2016, 17:08
İçimden bir ses bu maçtan beraberlik çıkacak ve yükselişe geçişimizin öncüsü olacak diyor. Hadi hayırlısı.

Beraberlik ve yükseliş haftaya ve 3 hafta sonra gs ve bjk deplasmanlarından puan çıkarması mucize. 4 maçta 4 puan yükselişse zaten biz 6 maçta 6 puan almıştık maç başı 1 puan hedefleyen takım haline dönüşüyoruz rize maçını da kazanamaz ya bunlar :)

61_Hasan_69
12.10.2016, 18:06
Önümüzdeki 4 hafta tahminim akhisar ve rize maçlarında galibiyet gs deplasmanında beraberlik ve bjk karşısında mağlubiyet. Bence gayet makul

bordolu mavi
12.10.2016, 22:41
belediyespor eski gücünde değil bu bir gerçek ancak biz de eski gücümüzde değiliz bu da acı gerçek...
2 farklı öne geçmediğimiz maçtan emin olamıyoruz bu kahır da bitmeli yeni stad mtad diyoruzda yeni hoca değil istikrar diyoruz öyle veya şöyle

Süper Golcü
12.10.2016, 22:59
onur
güray-uğur-durica-ibanez
okay
bero-onazi-ekici-castillo
n-doye

Enaldo61
12.10.2016, 23:16
Bu arada kombinesi olup maça gidemeyecek olanlar lütfen biletlerini maça gidebilecek birine devretmeyi unutmasinlar boylece tribünlerde daha çok kişi olur.

Çağdaş DENİZ
12.10.2016, 23:21
onur
güray-uğur-durica-ibanez
okay
bero-onazi-ekici-castillo
n-doye

süper kadro
bu kadro mac kazanır...