PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ersun Yanal İstifa Etmeli mi?

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

BERBATOV61
01.10.2016, 18:17
Takım küme düşmeden harcanan onca para boşa gitmeden artık olması gereken olay 5 haftada -7 averaj takım 3 gol atmış 10 gol yemiş bu rezilliğin baş mimarı ersun yanal bir an önce gitmeli

'Enes'
01.10.2016, 18:19
Başkası gelince Suk gol kralı mı olacak? Onur panter mi kesilecek? Yumlu Pique'ye mi dönüşecek?

cınar#7
01.10.2016, 18:20
Bizden hala tazminat aliyor bize gelmesinin PARA disinda baska bir sebebi olamazdi zaten

Mustafa ÖZDEMİR
01.10.2016, 18:23
Başlığa kilit vurulsun bence.istifalarla bu işin hallolmadığını yıllardır anlamadıkmı

Ahmet Faruk
01.10.2016, 18:24
Zihniyetinizi değiştirin arkadaşlar. Bi kırın şu saplantılarınızı. 6. Haftadan istifa etsin dediğiniz adamlardan sonra gelen hangi hoca takımı toparladı geçmişte? 1 örnek var mı?

BERBATOV61
Başkası gelince Suk gol kralı mı olacak? Onur panter mi kesilecek? Yumlu Pique'ye mi dönüşecek?

ovvvvvv hamiyi neden yolladık ozaman ? veya sadi hocayı ? bu sorduğun soruyu başkana sor bana değil

cınar#7
Ersun Yanal kalsin Yumlu forvet Akbas Sol Bek M.Demir ve Ekiciyle sahada 9 kisi oynariz. Tapin siz adama hala ne yapti bu adam neyine tapiyosunuz anlamiyorum paralari indirirken

-Samet
01.10.2016, 18:25
Oldu, görüşürüz o zaman.

mashal61
01.10.2016, 18:25
3 hafta yenildi takım. Geçen hafta yusufun son saniyede frikikten attığı golle kazandı ve şimdi kaldığı yerden devam ediyor.

Bu rezaletten sonra Ersun Yanal gidene kadar destek yok.

'Enes'
01.10.2016, 18:26
ovvvvvv hamiyi neden yolladık ozaman ? veya sadi hocayı ? bu sorduğun soruyu başkana sor bana değil

Değişiklik isteyen sensin ve bunun güzel bir açıklaması olmalı,futbolcular evrim mi geçirecek? Yarın Mourinho geldi diyelim, ne olur ki?

Murathan
01.10.2016, 18:27
Neyin duyarlılığı bu ya ?
istifa değil kovulmalı, tazminatını da yönetimdekiler ceplerinden vermeli.

BERBATOV61
01.10.2016, 18:28
Değişiklik isteyen sensin ve bunun güzel bir açıklaması olmalı,futbolcular evrim mi geçirecek? Yarın Mourinho geldi diyelim, ne olur ki?

açıklaması basit orta yapabilen nadir adam ibanez oynayacak

aytaç gibi futbol fakiri değil onazi oynayacak

takımın tek içe kat eden oyuncusu castiilo oynayacak

yumlu değil akakpo oynayacak

m.demir değil ndoye veya ramil oynayacak çünkü hiç kimse m.demirden kötü oynayamaz

takımın sahada bir planı olacak 6 haftadır bir tek organize atağı olmazmı bir takımın işte oda olacak

bunları yapan kişiyede hoca denecek

seçuk
01.10.2016, 18:32
Bizdeki bu kafa ile hiçbirşey olmaz. Evet zor. içimiz kan ağlıyor. Ama istifalar asla çözüm olmayacaktir.

HTC Desire 828 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cınar#7
01.10.2016, 18:33
Ertugrul Saglam Bursayi sampiyon yapti neden dusunulmez? Bu adam paralari alir antremana gec cikar zaten Trabzon medyadan uzak istedigini yap ne guzel

Murathan
01.10.2016, 18:34
Ertugrul Saglam Bursayi sampiyon yapti neden dusunulmez? Bu adam paralari alir antremana gec cikar zaten Trabzon medyadan uzak istedigini yap ne guzel

Hocam hala daha buraya ertugrul sağlam yazacaksak şayet bırakın ersun yanal kalsın.
iyice sıçsın takımın ağzına da biz de kurtulalım, şehir de kurtulsun.

A.T.R
01.10.2016, 18:36
Aslında şimdi yazacaklarım hiç birinizin işine gelmeyecek ama biraz sakin olup düşünürseniz doğruluğuna hak verecek aklı selim arkadaşlar olacaktır.

Öncelikle LUCESKU vari hoca kesinlikle Ersun değildi/ olamazdı bence. O yüzden TD seçimi baştan beri hatalıydı. Hoş şimdi söyleyeceğim isim ta en başta takımın başına getirilseydi eminim o zaman - belki ben bile- hadi canım sen de diyecektik karşı çıkacaktık VİZYON VİZYON derken bu mudur yani diyecektik.

Ama bir düşünün Luceskunun temel özelliği sıfırdan takım kurabilmek ve belki de bundan daha da önemlisi ELDEKİ MALZEMEDEN EN İYİ TAKIMI KURMAK.

Bunu Türkiyede en iyi yapan kişi BEĞENİN/BEĞENMEYİN ama dürüst olun kesinlikle SAMET AYBABADIR.

Şimdi bu takımın başına bence de zaman geçirilmeden AYBABA olmadı ÇALIMBAY getirilmeli. Ama bence Ersun Yanal kesinlikle ve öncelikle gönderilmeli. Sonra da AYBABA gelmeli.

sasone
01.10.2016, 18:37
M.Yumlu'dan sağ bek çıkarması ile acaba dedirttiydi de bugün Okay'ı alıp,sahada Aytaç'ı bırakması ile ki bence bu adamcılık oluyor iyice soru işareti yani.
Kadrolar ve kurgular yanlış.Sahada bir gol yiyip,silinen takım bayan futbolunda bile yoktur.

Giallorossi
01.10.2016, 18:38
Benim gibi herzaman hocayi destekleyen, her zaman hangi hocayla olursa olsun sabredilmeli diyen, Senol Günes, Tolunay, MRA ve Halilhodzic gittiklerinde takimda kalmalarini isteyen biri olarak

"Ersun hoca yumlu, Akbas, Aytac, Ekici gibi oyunculardan vazgecmeyecekse istifa etmelidir" demeye basladim o kivama geldim daha henüz 6. hafta.

Radikal kadro degisikligini gitmeli yoksa devre arasini görremez. Abdulkadir, Yazici, Ibanez, Onazi, Castillo, Sheydaev ve hatta Akakpo.. bunlar oynamali. Yoksa bu yerli kazmalarla olacak is degil bu sabir olayi

cınar#7
01.10.2016, 18:38
Hocam hala daha buraya ertugrul sağlam yazacaksak şayet bırakın ersun yanal kalsın.
iyice sıçsın takımın ağzına da biz de kurtulalım, şehir de kurtulsun.
Sebebi nedir?Futbol disi sanirim? Futbol disi hakkinda bir fikrim yok cunku

mkmoglu
01.10.2016, 18:40
hayalcı taraftarlarımız ersunu çok seviyor..

emrex61
01.10.2016, 18:43
http://i.hizliresim.com/NkNdbg.jpg (http://hizliresim.com/NkNdbg)

Dahada birşey demiyorum okadar destek verdim arkalarında durdum fakat hocaya güvenmiyorum.

halil ibo
01.10.2016, 18:43
Yönetim hesap sorup,çok daha kötü olsalar bile yeni transferler de ısrar etmesi gerektiğini DİKTE ETMELİ Ersun Yanal'a...

Adem Akyüz'
01.10.2016, 18:44
Tabii ki kesinlikle hayır!

cınar#7
01.10.2016, 18:45

Dahada birşey demiyorum okadar destek verdim arkalarında durdum fakat hocaya güvenmiyorum.
Bu ne zamanin fotografi? Icerdeyim derken ne demek istiyor?

TolgaTopçu61
01.10.2016, 18:46
Istifa etmemeli, KOVULMALI!

mashal61
01.10.2016, 18:49
Bu kafayla TS'den hiçbir şey olmaz. Karabükten 4 yemiş takım, hala bmn yöneticileri istifa etmeli mi diye anket yapıyor. 5 haftada 3 puan toplamışız. Kulüp tarihinin 1967'den beri en kötü sezon başlangıcını yapmışız hala ersun kalsın diyenler var.

BERBATOV61
01.10.2016, 18:50
Bu kafayla TS'den hiçbir şey olmaz. Karabükten 4 yemiş takım, hala bmn yöneticileri istifa etmeli mi diye anket yapıyor. 5 haftada 3 puan toplamışız. Kulüp tarihinin 1967'den beri en kötü sezon başlangıcını yapmışız hala ersun kalsın diyenler var.

yok kardeşim ersun yanal istifa diye ben açtım eyyam yapıp başlığı değişip anket yaptılar ersun fanlarınıda toplayıp hayır oyu verdiriyolar

Nazim Can
01.10.2016, 18:52
Usta, Ersunu gönderirse bence cok sacma olur, hem yeniden yapilanma adina bir hoca getirip onun istedigi oyunculari aliyorsun 10 hafta sonrada hocayi sutluyorsun, eger ki kafasinda öyle bir plan varsa en iyisi hoca ile beraber yönetimde gitsin, ortadaki sucun hepsini Hocayi yigip kendilerini aklarlarsa bize ciddi olarak yalan söylüyor bu insanlar o zaman.

mashal61
01.10.2016, 18:54
yok kardeşim ersun yanal istifa diye ben açtım eyyam yapıp başlığı değişip anket yaptılar ersun fanlarınıda toplayıp hayır oyu verdiriyolar

Biliyorum. Olsun kardeşim kapatmamalıları da bir gelişme. Birkaç hafta sonra istifa başlığına da izin verirler. Site onların nasılsa takılsınlar kafalarına göre...

BERBATOV61
01.10.2016, 18:55
Biliyorum. Olsun kardeşim kapatmamalıları da bir gelişme. Birkaç hafta sonra istifa başlığına da izin verirler. Site onların nasılsa takılsınlar kafalarına göre...

sen dur bak ersun gitsin gelen hoca takımı düzeltirse senden benden büyük ersun düşmanı olacaklar var bu forumda bu işler böyle

murmut
01.10.2016, 18:56
Kafasi Trabzonspor'da degil, olmadigi sürece de basarili olamaz.
O yüzden ayrilmamiz iki taraf icin de daha iyi olacaktir...

İ. SARAL
Devam etmeli ama saçmalamayı da bırakmalı.

emrex61

İçerde diye bir dizi başladı show tv de aslında polis olan fakat mafia nın içine sızan bir adamın birde mafia nın kendi adamanı polis merkeznin içine sokmaya çalışan bir filmin ismi :D

emrex61
01.10.2016, 18:57
TribündeTekYürek @TTYurek (https://twitter.com/TTYurek)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 1 dk.1 dakika önce (https://twitter.com/TTYurek/status/782247417370542080)</small>
Oyuncular takım otobüsüne bindikten sonra tekrar indirilerek soyuna odasına toplatıldı toplantı yapılıyor istifa yada destek çıkıcak.

mashal61
01.10.2016, 19:00
sen dur bak ersun gitsin gelen hoca takımı düzeltirse senden benden büyük ersun düşmanı olacaklar var bu forumda bu işler böyle

Ben zaten pek sevmiyorum bu forumu. Bir burada da tepkimi göstereyim diye geldim şimdi gidiyorum. Yoksa forumu bıraktım, kullanmıyorum.

nakzo
01.10.2016, 19:07
Usta, Ersunu gönderirse bence cok sacma olur, hem yeniden yapilanma adina bir hoca getirip onun istedigi oyunculari aliyorsun 10 hafta sonrada hocayi sutluyorsun, eger ki kafasinda öyle bir plan varsa en iyisi hoca ile beraber yönetimde gitsin, ortadaki sucun hepsini Hocayi yigip kendilerini aklarlarsa bize ciddi olarak yalan söylüyor bu insanlar o zaman.

Bu oyuncuları kesinlikle ersun almadı nevzat denilen futbol olaması aldı bir güzel tüm ülkeye Rezil ve Rüsva olduk.

İnfantino
01.10.2016, 19:07
Devam etmeli yoksa yine başa döneriz eksikleri görerek devam etmeli

Mesut
01.10.2016, 19:09
Saçma olur.Ersun ile 2-3 yıl devam edilmeli.Artık bir sistem oluşması gerekiyor.Böyle takım olunmaz.

Maranov
01.10.2016, 19:14

SÜPERSİN-içerdemisin

sasone
01.10.2016, 19:15
Bu oyuncuları kesinlikle ersun almadı nevzat denilen futbol olaması aldı bir güzel tüm ülkeye Rezil ve Rüsva olduk.

Gerçekten sen buna inanıyor musun?Ersun Yanal gibi birisi,profosyonel düşünen bir kişi,işine karıştırır mı?Karıştırdıysa zaten bu işi bıraksın.
Ama yönetim ve başkan ile transfer konusunda görüş alışverişi yapılır,istekler ve bütçe karşılaştırılması yapılır ama kendi işine karıştırır mı?
Bu söylediğini yapacak,daha düşük profil birisini bulup,Hoca yapardılar,o kadar para niye versinler Ersun Yanal'a.

Bir şey yazıyorsunuz az mantıklı olsun,buraya gelip,yorum okuyoruz.

Maranov
01.10.2016, 19:16
hepimiz çok üzgünümüz
ne yapacağımızı bilmez haldeyiz
nefes alamıyorum sanki
elimizi kolumuzu nereye koyacağımızı bilemiyoruz
evin içinde ruh gibi dolaşıyoruz
amam bunlar geçecek
nasılmı
SABREDEREK
Arsenal wengere 20 yıldır sabrediyor
bizde ne olursaolsun takıma ve ersuna devre arasına kadar sabredelim
çünkü yapacak başka bir şey yok

Murathan
01.10.2016, 19:18
Sebebi nedir?Futbol disi sanirim? Futbol disi hakkinda bir fikrim yok cunku
Ben genel olarak neyi isteyip, neyi istemediğimi yazayım en iyisi.

Yerli bir hoca istemiyorum.
Hele bir kere başarılı olup ömrü boyunca onun ekmeğini yiyen bir hocayı hiç istemiyorum.
En ufak başarısızlıkta, tepkide, eleştiride yıpranmayacak, saçma sapan hayallere dalmayacak, basit ve hırsı olan bir hoca istiyorum.
Trabzonspor hücum oynar, hücum oynamalı gibi mantıklarla taraftarı kandırmayacak, sahada direnç gösterecek bir hoca istiyorum.
Geçmişle bağlantılı tek ama tek futbolcu istemiyorum.
Ancak her şeyin ötesinde yabancı bir futbol aklı istiyorum.
Bu sene yapılan hiçbir transferin kötü olduğunu düşünmüyorum bunu da belirteyim. Bu seneki transferlerimiz eksik transferlerdir, sahada 3 tane Durica olmadan ne yapılanmayı başarabilirsin ne de başarılı olabilirsin.

Mehmet Fatih Silik
Makina iş başında...harcayın bakalım herkesi...destek 0!

cınar#7
Transferlerin hepsi hocanin onayiyla alindi ve ayrica sag beke transfere gerek yok diyende hoca

must61
01.10.2016, 19:20
Şu başlığı takip edip forumdaki bütün aklı evveller tespit edilebilir.

Bu eleştiri değil artık bu beyinsizlik.

Doymadınız arkadaş.Senelerdir ona ,istifa buna istifa.İzlemeyin arkadaşım futbol siz.

Kişiye yada topluluğa değil bu hakaretler.Algıya sitemim.

Haliyle bu suç toplumun değil.Sonuçta aptal olmak suç değil.Ama lütfen susmayı bilin en azından.

Az ötede oynayın çok bilmişliğinizi.

cınar#7
01.10.2016, 19:20
hepimiz çok üzgünümüz
ne yapacağımızı bilmez haldeyiz
nefes alamıyorum sanki
elimizi kolumuzu nereye koyacağımızı bilemiyoruz
evin içinde ruh gibi dolaşıyoruz
amam bunlar geçecek
nasılmı
SABREDEREK
Arsenal wengere 20 yıldır sabrediyor
bizde ne olursaolsun takıma ve ersuna devre arasına kadar sabredelim
çünkü yapacak başka bir şey yok
Sotanin ne gunahi vardi o zaman? Ona sabretmeyip neden fenerin usagina sabrediyoruz?hemde 3.kez

cınar#7
01.10.2016, 19:22
Şu başlığı takip edip forumdaki bütün aklı evveller tespit edilebilir.

Bu eleştiri değil artık bu beyinsizlik.

Doymadınız arkadaş.Senelerdir ona ,istifa buna istifa.İzlemeyin arkadaşım futbol siz.

Kişiye yada topluluğa değil bu hakaretler.Algıya sitemim.

Haliyle bu suç toplumun değil.Sonuçta aptal olmak suç değil.Ama lütfen susmayı bilin en azından.

Az ötede oynayın çok bilmişliğinizi.

Bu dediklerin senin icin gecerli, az otede oyna. Ersun Yanalin oglu menajer olcakti seninde cikarin var sanirim?

emrex61
01.10.2016, 19:24
Bu şehir şenol hoca mustafa reşit akçay toplunay kafkaf gibi isimleri yedi bitirdi bunu yapanlarda açık konusayim FETÖ yapılanmasıydı bu yapı camianın içinde hala duruyor siz sorunu takımda arıyorsunuz sorun camiada bu takımın borçlarına ve ödediği paralara bakın anlarsınız.

UĞUR DURTAŞ
01.10.2016, 19:26
Arkadaşlar lütfen bu başlığı kaldıralım.
bize zarar veriyor.
hocalık hiç bir şey yok.
*
her şey oyuncuda bitiyor.
şundan emin olun o
tüm oyunculara yeteri kadar tecrübesini aktarıyordur.
zaten ilk yarı hocanın dediklerini sahaya tam olmasada iyi aktardılar,
dediğimiz golden önce yine gol pozisyonuna biz girdik,
gol yedikten sonra takımın oyunu bırakmasının hocayla ne ilgisi olabilir?
burada tek sorumlu
bizler profosyonel oyuncuyuz diyerek dünyanın parasını cebe indiren,
ama kişiliklerini sahaya yansıtmayan
ibanezdir
casyillodur,
onazidir,
ekicidir
demirdir
aytaçtır
vs vs
**

Murathan
Son yıllarda taraftarın dilinden ''ne yaparsak yapalım olmuyor, bu takım lanetli'' giibi cümleler eksik olmuyor.
Sonra da hoca ve yönetim yiyen onura alkış tutuyor, 3 defa gidip gelen ersuna sabır diyor.
Bence sorun tam olarak burada.
Biz aslında hiçbir şey yapmıyoruz, dönüp dolaşıp aynı şeyleri tekrar ediyoruz.

must61
Bu dediklerin senin icin gecerli, az otede oyna. Ersun Yanalin oglu menajer olcakti seninde cikarin var sanirim?

Evet yavrum doğru tespit.

Cengiz Çubukcu
01.10.2016, 19:27
hala akıllanmadık ona uzuluyorum

Çağatay_
01.10.2016, 19:27
Son yıllarda taraftarın dilinden ''ne yaparsak yapalım olmuyor, bu takım lanetli'' giibi cümleler eksik olmuyor.
Sonra da hoca ve yönetim yiyen onura alkış tutuyor, 3 defa gidip gelen ersuna sabır diyor.
Bence sorun tam olarak burada.
Biz aslında hiçbir şey yapmıyoruz, dönüp dolaşıp aynı şeyleri tekrar ediyoruz.

Onur'u eleştirmek suç, günah, hatta haram olduğu için susmak zorundayız.

olcay_61
01.10.2016, 19:28
Hoca sadece dersini çalışsa yeterdi. Geçen seneki kadroyu izlese ne aytaçı ne yumluyu ne ekiciyi ne de muhammeti oynatırdı. Eldeki kadronun en kötüsüyle oynuyor ısrar ediyor

esra61
01.10.2016, 19:35
Bence ne istifa ne de bir başka şey ilk olarak hoca oturup düşünmeli ,bu kulübe neden geldim ve ne yapmak istiyorum?
Bu soruların cevabından sonra çıkan sonuca göre istifaetmeli yahut yola devam etmeli.
Bunu kendi içinde çözmeden bu sene bize yine hüsran yine gözyaşı.

Harun CAN
01.10.2016, 19:39
Belliki onca giden futbolcuya rağmen bu takımın içinde halen daha zehir saçan futbolcu veya kişiler var. Bunlar derhal ayıklanmadıkça biz bu sene küme düşeriz. Ersun Yanal pek çok hatalar yapmıştır ve yapmaya devam ediyor ancak kim gelirse gelsin radikal kararlar alınmadıkça bu ruhsuz futbol devam eder. Mehmet-Mustafa-Zeki-Aytaç gibilerin ilişiği kesilmeli hemen.

cınar#7
01.10.2016, 19:42
Sikeciler iste gercek fbli diyor Ersun Yanal icin twitterda, icten cokertiyor. Mutkuluk nerde olmaktaydi? Evet o twit hala profilinde

Nazim Can
01.10.2016, 19:44
Sikeciler istek gercek fbli diyor Ersun Yanal icin twitterda, icten cokertiyor. Mutkuluk nerde olmaktaydi? Evet o twit hala profilinde

Evet o twitti hala orda duruyor, biz taraftarlar icin degil ama Usta ve yönetimi icin bir utanctir o twit.

Ahmet Aksu
01.10.2016, 19:45
Gitmesin istiyorum ama gitmesi daha hayirli olacak galiba..

Mert Oğuzlu61
01.10.2016, 19:45
Ersun Yanal gidince ne olacak ? Referanslar eğer Hugo sonrası ''çöp'' dönen kadronun Şenol hoca gelince sezonu 2 kupayla tamamlayıp sonraki sene şampiyon olmasıysa, hoca değişince buna benzer senaryoların gerçekleşeceğini düşünüp mutlu oluyorsanız devam edin. Devam edin ama gelecek olanlar Rıza, Ertuğrul vs.. yani sihirli değnek değdirecek birisi futbol dünyasında yok gibi sanki, 10 maç sonra onuda yeriz, ohhh afiyet olsun. Piranhalar misali...

Az durun adam devre arasını görsün, gidecekse de kendi gitsin zoraki iş yaptırmayalım artık yeter.

cınar#7
01.10.2016, 19:46
Bence ne istifa ne de bir başka şey ilk olarak hoca oturup düşünmeli ,bu kulübe neden geldim ve ne yapmak istiyorum?
Bu soruların cevabından sonra çıkan sonuca göre istifaetmeli yahut yola devam etmeli.
Bunu kendi içinde çözmeden bu sene bize yine hüsran yine gözyaşı.
Para icin geldi tazminati bekliyor gitmek icin ha bu arada fbde yeni kongre olursa tadindan yenmez

gurur6134
01.10.2016, 19:46
Istifa ederse mi etmez mi bilmem ama bildigim birsey varsa ersun hoca takimin basinda mutsuz bunu gormek icin psikolog falan olmaya gerek yok.saha kenarinda tribunde yuzu gulmuyor hic surekli asik suratli endiseli ve mutsuz.takimla bir turlu butunluk saglayamamis goruntusu var heyecan motivasyonu 0.. golu yedigimiz anda kirilgan olusumuzun nedenide bu bence hoca takimina guvenmiyor oyuncuda bunun farkinda buda sahaya yansiyor..oyuncu tercihleri taktik anlayisi dizilis falan hikaye en onemli konu bu bence sanki adam zorunlulukdan burdayim havasinda yada ciddi anlamda hasta rahatsiz bunun baska bir aciklamasi olamaz..

Fatih Çelik
01.10.2016, 19:47
Ersun Hoca'nın çok üst kalibre bir hoca olduğunu düşünmüyorum artık. En azından orta-alt seviye kadrolar ile. Oyunu bu tip kadrolara uygun değil.

esra61
01.10.2016, 19:51
Para icin geldi tazminati bekliyor gitmek icin ha bu arada fbde yeni kongre olursa tadindan yenmez
Bu soylemleriniz sadece bir düşünce, gerçekler değil.Halen daha bizim teknik direktörümüz olan bu isim inşallah sizin söylediğiniz gibi düşünmüyordur diye temenni ediyorum.
Yoksa fena kandırılmış olucaz.

Gümüshaneli61
01.10.2016, 19:55
Istifa icin henüz cok erken ama Ersun Yanal takimi net sabote ediyor. Takim iyimi ? Hayir. Ama gelen gidenden 3-4 yiyecek takimda degil.
Yumlu, AYTAC, Ekici ve Yusufu oynatan kendisi. Akbasi ve Gürayi sol bek, Yusufu sag acik, Beroyu kanat, Ekiciyi kanat ve 10 numara oynatan kendisi. Zekiyi ve Ibanezi alternatifsiz birakanda kendisi.

Taktik olarak daima hücum futbolu oynatan, yani tek yönlü bir taktik anlayisi olan ama takimini tek bir organize sekilde pozisyona sokamayan teknik adam. Acikca adamcilik yapan (Aytac) ve yanlis oyuncu tercihlerinde israrci olan teknik adam. Ben Ersun Yanali böyle hatirlamiyorum. Bu adama ya birseyler oldu yada kasten yapiyor. Yapacak karaktere de sahip bence, sonucta FBli.

Üstelik kadro tercihlerinden, hal ve hareketlerinden ve sarf ettigi sözlerden laubalilik ve umursamazlik akiyor.
Evet, yapilanma senesi, gecis senesi, sabir senesi bilmem ne ama böyle bir ciddiyetsiz ve hedefsiz bir calisma sekliyle ne dogru düzgün takim kurabilirsiniz nede taraftarin destegini arkaniza alabilirsiniz.

Is yönetime düsüyor. Ersun Yanali önlerine alip sorununun ne oldugunu ögrenmesi ve kendisini adam etmesi lazim. Kadrolari görünce "hazirlik macimi oynuyoruz ?" diye soruyorum kendime. Bu durum derhal düzelmeli.

Maranov
01.10.2016, 19:56
Arkadaşlar bizim takımı biz Barcelona zannediyoruz ama 1461 Trabzonun bir benzeri.
Modern futbolun gerektirdiği kadro yapısı ve futbolcu yok bizim takımda.
Maalesef bizim şu halimizle gördüğümüz hataları ersun hoca göremiyor.
göbekte okay aytaç olmaz
sol açıkta veya sahanın herhangi bir yerinde ekici olmaz
çift santrofor suk demir olmaz
ersun hıca bunları göremiyor
Konya maçının galip takımını bozmadı bozması lazımdı. çünkü o maçtada bunlar görülüyordu.
ERSUN hocaya sezon ortasına kadar sabredelim ama ne olursa olsun 50.yıla bu hocayla ve bu takımla bişey olmaz.
50. yılın hocası ne olursa olsun mustafa denizli fatih terim yada şenol güneş olmalıdır.

ibrahim
01.10.2016, 19:58

Çünkü onlar vasıfsız, yeteneksiz, bilgisiz, görgüsüz, kompleksli, örumcek kafa oldukları için.

BERBATOV61
01.10.2016, 20:02
Çünkü onlar vasıfsız, yeteneksiz, bilgisiz, görgüsüz, kompleksli, örumcek kafa oldukları için.
Ersun yanalın kadro seçimi yetenek ve bilgisini ortaya koydu gerçekten. Ersun yanal dahil hiç bir Türk hoca gelmesin bu takıma artık yeter bizdik bunların adamcılığından

DeAgLeMaNyAq
01.10.2016, 20:04
Ersun Yanal'ın gitmesiyle sorunlar çözüme kavuşmaz. Sıkıntı Ersun Yanal'ın vaad ettiği kritlerin hiçbirini gerçekleştirememesi...

Bud Spencer
01.10.2016, 20:04
Başlarım istifaniza
Yeter be yeter!!!!

Keske taraftarliktan istifa etseniz!

cınar#7
01.10.2016, 20:08
Çünkü onlar vasıfsız, yeteneksiz, bilgisiz, görgüsüz, kompleksli, örumcek kafa oldukları için.Sota???

BERBATOV61
01.10.2016, 20:08
İyi hoca olsa nice gitmezdi dediğiniz favreye bakın birde yıllık 1.8 alan ersuna bakın birinin takımı averaj takımı olan şampiyon adayı birinin takımı averaj takımı olması beklenen lider takım

BERBATOV61
01.10.2016, 20:09
Başlarım istifaniza
Yeter be yeter!!!!

Sizde şu polyannacılıktan vazgeçseniz keşke

ibrahim
01.10.2016, 20:11
Ersun yanalın kadro seçimi yetenek ve bilgisini ortaya koydu gerçekten. Ersun yanal dahil hiç bir Türk hoca gelmesin bu takıma artık yeter bizdik bunların adamcılığından

Ha unuttum, bir de torpilli, kafatası milliyetçilerinin göz bebekleri oldukları için. Ersun Yanalın ise çıkarcıların hiç birinin torpiliyle gelmemesi, spor akademisi mezunu olup doktorasını bitirip sırf bu işe gönül vermesi nedeniyle ve camiada potansiyel görmesi nedeniyle buraya gelmesi, o diğerlerine göre en büyük farkı. Ülke sınırları içerisinde en vasıflı teknik direktörün hesabı vardır illaki. Futbolu sırf zevk için takip edelerin istifa çağrılarıyla gitmez bir yere. Ersun hocanın varlığına alışacaksınız, başka çareniz yok. ;)

emrex61
01.10.2016, 20:11
Hocadan kurtulmak yerine geçen sene türk oyuncuların hepsinden kurtulmamız gerekiyor kim gelirse oda yapamaz bunlarla.

Onur dahil hepsi gönderilmeli yenilmeye alışmışlar gol yiyince hemen düşüyolar acilen radikal kararlar alıp kesip atmalıyız yoksa sonumuz kötü.

bende hocayı eleştiriyorum fakat oynayan oyuncular sonucta.

Murathan
01.10.2016, 20:13
Ha unuttum, bir de torpilli, kafatası milliyetçilerinin göz bebekleri oldukları için. Ersun Yanalın ise çıkarcıların hiç birinin torpiliyle gelmemesi, spor akademisi mezunu olup doktorasını bitirip sırf bu işe gönül vermesi nedeniyle ve camiada potansiyel görmesi nedeniyle buraya gelmesi, o diğerlerine göre en büyük farkı. Ülke sınırları içerisinde en vasıflı teknik direktörün hesabı vardır illaki. Futbolu sırf zevk için takip edelerin istifa çağrılarıyla gitmez bir yere. Ersun hocanın varlığına alışacaksınız, başka çareniz yok. ;)

Çare olduğu kesin de, senin gerçekten çaren yok ya.

Hocadan kurtulmak yerine geçen sene türk oyuncuların hepsinden kurtulmamız gerekiyor kim gelirse oda yapamaz bunlarla.

Onur dahil hepsi gönderilmeli yenilmeye alışmışlar gol yiyince hemen düşüyolar acilen radikal kararlar alıp kesip atmalıyız yoksa sonumuz kötü.

bende hocayı eleştiriyorum fakat oynayan oyuncular sonucta.

Zaten biri ayrı diğeri ayrı olmaz, ersun gidecekse onlarla beraber gidecek.
mevcut yerli futbolcularla gelecek her hocanın ömrü 5 hafta.

cınar#7
01.10.2016, 20:13
Başlarım istifaniza
Yeter be yeter!!!!

Taman kizma nolur, sen oyle emrediyosan! Bu nasil bir usluptur??Taraftarligi gectim ayiptir, tap sen Ersun Yanala tamamda burda kimsenin taraftarligina laf edemezsin

BERBATOV61
01.10.2016, 20:14
Almanya gibi bir ülkede yaşayıp ersun hayranı olman bu iltifatları yapman bile futboldan ne kadar anladığının kanıtı :) neyse biz ersuna alışırızda her hafta yenilmeye alışmayız ona siz alışırsınıZ

bach72
Ersun Yanal İSTİFA..Yani ne olmalıydı?6 maç oynamışsın.4 mağlubiyet.İki galibiyet.Galibiyetlerden biri son dakika balı ile gelmiş.Hadi bunları da geçtim takım yok ortada takım.Erdinç,Ayman,Celalettin,Hasan,Tayfun'la Ziya Doğan bir takım yapmıştı.Yaptığı takım sahada koşan,mücadele eden bir takımdı.Ersun'a sormayalım mı sen bu kadro ile ne yaptın kardeşim?HİÇ. Böyle saçmalık olmaz.Böyle kepazelik olmaz.

ibrahim
Sota???

Hurmanın kapı kulu. Yeteneği futbolculuk döneminde kalmış, vasatın altı bir antrenör.

halil ibo
01.10.2016, 20:15
Ben genel olarak neyi isteyip, neyi istemediğimi yazayım en iyisi.

Yerli bir hoca istemiyorum.
Hele bir kere başarılı olup ömrü boyunca onun ekmeğini yiyen bir hocayı hiç istemiyorum.
En ufak başarısızlıkta, tepkide, eleştiride yıpranmayacak, saçma sapan hayallere dalmayacak, basit ve hırsı olan bir hoca istiyorum.
Trabzonspor hücum oynar, hücum oynamalı gibi mantıklarla taraftarı kandırmayacak, sahada direnç gösterecek bir hoca istiyorum.
Geçmişle bağlantılı tek ama tek futbolcu istemiyorum.
Ancak her şeyin ötesinde yabancı bir futbol aklı istiyorum.
Bu sene yapılan hiçbir transferin kötü olduğunu düşünmüyorum bunu da belirteyim. Bu seneki transferlerimiz eksik transferlerdir, sahada 3 tane Durica olmadan ne yapılanmayı başarabilirsin ne de başarılı olabilirsin.

Ama futbolu iyi bilen Trabzonspor taraftarı(!) ve aşağı..k yerel medya ''kompakt futbol'' oynatmaya çalışan MRA'nın başını yiyeli çok uzun zaman olmadı.
Olur mu öyle senin dediğin gibi,Trabzonspor dik oynar,hücum oynar,nanay da nanay...

ibrahim
01.10.2016, 20:16
Almanya gibi bir ülkede yaşayıp ersun hayranı olman bu iltifatları yapman bile futboldan ne kadar anladığının kanıtı :) neyse biz ersuna alışırızda her hafta yenilmeye alışmayız ona siz alışırsınıZ

Evet Avrupa futboluyla iç içe olup, eğitime önem veren bir insan olduğum için Ersun hocayı çok iyi anlayabiliyorum.

Bud Spencer
01.10.2016, 20:17
Taman kizma nolur, sen oyle emrediyosan! Bu nasil bir usluptur??Taraftarligi gectim ayiptir, tap sen Ersun Yanala tamamda burda kimsenin taraftarligina laf edemezsin

Ederim!
Takima zarari verenler sizsiniz çünki
Hangi hoca değişikliği geçmişte sorunlarimizi çözdü??
Burda olmak istemeyen vahid ve kendi bileginin gücüyle gelmeyen hami haric, hiç bir hocanin gitmesini kesinlikle istemem, anormal bir durum yaşanmadikça

Entellektüellikten, bilimden hatta normal insan aklindan çok uzak insanlar gelip saçma sapan istemlerde bulunuyor burda...

Soracaksan, cevap vereyim: evet bilirkişiyim

ibrahim
01.10.2016, 20:18
Ederim!
Takima zarari verenler sizsiniz çünki
Hangi hoca değişikliği geçmişte sorunlarimizi çözdü??
Burda olmak istemeyen vahid ve kendi bileginin gücüyle gelmeyen hami haric, hiç bir hocanin gitmesini kesinlikle istemem, anormal bir durum yaşanmadikça

Entellektüellikten, bilimden hatta normal insan aklindan çok uzak insanlar gelip saçma sapan istemlerde bulunuyor burda...

Soracaksan, cevap vereyim: evet bilirkişiyim

Altına imza.

BERBATOV61
01.10.2016, 20:20
Evet Avrupa futboluyla iç içe olup, eğitime önem veren bir insan olduğum için Ersun hocayı çok iyi anlayabiliyorum.
belli belli ersunun bu sezon 1-0 ile başlayıp 4-0 ile devam eden yenilgilerini eufa seminerlerinde gösterirler artık :) ya kardeşim asıl bizden değil bu kulubün senin gibi kafalardan kurtulması lazım ersun şu sonuçları fenerde alsaydı bakalım ne oluyırdu ama onlar büyük klüp biz değiliz biz sabretcez bizim çapımız konya kadar bak onlarda 2 sene önce 5 yiyordu sabretiler bu sene eufadalar dimi :)

tonya55
01.10.2016, 20:20
bu tarz seylerle bir yere varamayız yalnız baskan da fenere sponsor olmustu gereksiz muhabbet ersun hocayı gönder onu gönder bunu gönder isin içinden cıkamayız sabretmeliyiz.

Erkan SÜNGER
01.10.2016, 21:23
Ooo açmışlar hayirli isler beyler. İstifa çözüm yani? Ee kolay gelsin o zaman

mete61bordomavi
01.10.2016, 21:31
Suçlu olarak Ersun Yanal'ı görmüyorum. Sonuçta onun yapabilecekleri sınırlı. Ama şu da bir gerçek : Bu saatten sonra verimli olması çok çok zor! Erken yol ayrılığı iyi olabilir.

Cafer KILIÇSOY
01.10.2016, 21:33
Haaah, bir bu eksikti(!) Şimdi tam olduk.

Ersun' Yanal'ın istifa etmesini sorunun çözümü olarak gören insanlarla tartışmaya girmem ben.

umutayberkukul
01.10.2016, 21:34
transferleri kim yapti ersun yanal neden oynatmiyor yeni transferleri?? bunun cevabini versin cikip aciklasin. 2009-2010 sezonunda yeni bir yapilanma yeni bir kadro vardi ve ne oynadigi belli olan bir takim o yuzden kimsede umitsizlik yoktu. dediler bu oyuncularin maasi odenmiyor ondan takim mutsuz ama suanda odemeler tam o zaman ne eksik?? hicbir soruya cevap bulamadim ben suana kadar

temel_yilmaz
01.10.2016, 21:39
Yahu bu trabzonspor taraftari hakikateb futboldan anlamiyormus,Ts den giden hocalar ya sampiyon oluyorlar yada takimlarini kafaya oynatiyor keza topcularda ayni sekilde.Hala daha hoca gitsin bu gitsin,ya kardesim sorun ne klupte ne oyuncularda sorun,o kafa yapisinin egemen oldugu o bok cukuru dedikoduculugun hizipciligin oldugu yer sorun,klubu tasiyin 1 sene sonra her kulvarda basarili olur.

nakzo
01.10.2016, 21:42

Ersun' Yanal'ın istifa etmesini sorunun çözümü olarak gören insanlarla tartışmaya girmem ben.

Simdi bu les kadro degismeyecegine ve bu takım aleni sekilde kumede kalma savası verecegine gore baska hangi öneriniz var.

Ogün YAZICI
01.10.2016, 21:42
bu başlığı açmak nasıl bir akıl tutulmasıdır ? bu rezaletin tek sorumlusu yönetimdir.şu kadro herhangi bir anadolu takımıyla küme düşer.yine formamız ligde kalacak.

Ogün YAZICI
01.10.2016, 21:43
nevzat aydın'dan ricam başarılı bir ameliyat ile egolarını aldırsın.herşeyin en iyisini bilerek kurduğu kadroyla billur geçiliyoruz her hafta.

temel_yilmaz
01.10.2016, 21:47
Trabzonspor taraftari gercekle yuzlesmeli artik,biz buyuk bir klup degiliz mazisinde basarilari olan bir klubuz,o maziyide yedik pic ettik bu kadar.
Biz siradan bir anadolu takimiyiz,biz buyuk bir klup olsaydik Mustafa Yumlulara,haciosmanlara,oz evlat muhabbetlerine kalmazdik.Bak gs ye fb ye iyide olsa kotude olsa bir klup cizgileri var.
Yahu bu klubu 3 sene bir sigir cobani idare etti yaa.
Trabzonspor taraftari artik kendini kandirmasin Ersunmus istifaymis,Trabzonspor artik basit siradan bir anadolu klubudur,anadolu jluplerinin boyle skorlar almasi cok normal ve anadolu kluplerinin 5 6 haftada hoca degistirmeside normal.

temel_yilmaz
01.10.2016, 21:47
Trabzonspor taraftari gercekle yuzlesmeli artik,biz buyuk bir klup degiliz mazisinde basarilari olan bir klubuz,o maziyide yedik pic ettik bu kadar.
Biz siradan bir anadolu takimiyiz,biz buyuk bir klup olsaydik Mustafa Yumlulara,haciosmanlara,oz evlat muhabbetlerine kalmazdik.Bak gs ye fb ye iyide olsa kotude olsa bir klup cizgileri var.
Trabzonspor taraftari artik kendini kandirmasin Ersunmus istifaymis,Trabzonspor artik basit siradan bir anadolu klubudur,anadolu jluplerinin boyle skorlar almasi cok normal.

Manu61
01.10.2016, 21:48
''Teknik direktörümüz kim olmalı'' başlığından hatırlayanlar vardır belki, gelmesini hiç ama hiç istemiyordum. Kendisiyle sözleşme imzalandıktan sonra herkes gibi destek olmaya çalıştım. Şu an için istifasını istemenin çözüm olacağını düşünmüyorum takıma daha fazla zarar verebilir böyle bir karar.

karabela
01.10.2016, 21:49
İstifa çözüm değil bu yıl böyle gidecek devre arası bir kaç transfer olur devam edilir. İstifa kesinlikle düşünülmemeli

Kemal Öztel
01.10.2016, 21:54
Etmesine eder de kim gelebilir Ersundan iyi.Kimler geldi kimler geçti Şenol hocadan sonra 4 ayda 1 hoca değiştirir oldu ve hiç biri ilaç olmadı.Ersun Hoca da formsuz ama hoca değiştirmek çözüm olmayacak

ibrahim
01.10.2016, 21:58

Hainler bitmiyor abim. Kötü sonuç gelse de atsam zehrimi diye bekliyorlar. Günübirlik yorumdan fazlası yok bunlarda.

ceday99
01.10.2016, 21:58
Trabzonspor taraftari artik kendini kandirmasin Ersunmus istifaymis,Trabzonspor artik basit siradan bir anadolu klubudur,anadolu jluplerinin boyle skorlar almasi cok normal.
İmzamı atarım. Dahası da var ama yoruldum yıldım artık takip etmekten. Ayrıca
basit bir Anadolu klubü olduğumuzun en büyük kanıtı da daha 6. Haftada istifa isteyen taraftarımız.

Nazim Can
01.10.2016, 22:09
Bu olayin Hainlikle falan alakasi yok, 7 hafta olmus lig baslayali. 3 tane gol attik, 2 si Kasimpasa nin direk hediyesi, gecen haftaki gol ise duran toptan 3 kisinin arasindan gecen sans golü, 7 haftada bir takim gol atamiyorsa aksine 20 tane gol yemisse, burda tabiki Hoca da sorgulanir, yani benim düsüncem eger Yönetim Hoca yi gönderecekse, bir zahmet hep beraber gitsinler, cünkü Baskan ve Aydin dururken Hocanin istifa etmesi bugün ki durumdan cok daha kötü durumlara sürükler bizi.Bizim icin su anda tek cözüm bol kadro disili bir yarin, ve devre arasi Onur ve Ekici olmak üzere Yumlu, Zeki, Aytac, Yusuf, Okay gibi yerlilerin satilmasidir.

BERBATOV61
01.10.2016, 22:09
Tabi tabi ersun yanal kalmalı 6 haftadır oynattığı şiir gibi futbol burda bazi hainler tarafından kötü sonuçlar yüzünden istifa istiyorlar olacak iş değil bu takım küme düşerek en baştan öz evlatlarıyla baştan dirilmeli ersun hocamla

Ozan Yılmaz
01.10.2016, 22:13
Niye izin verildi bu başlığa?
Bu açıldıysa yönetim istifa etmeli (mi) başlığı nerede?

biltrabzon
01.10.2016, 22:22
Bence kadrodan 5-6 futbolcu istifa etsin.Ersun un aklı TS de değil gibi,eğer öyleyse derhal görevden alınsın.Takıma izin vermemeli verirse derdinin TS olmadığı net. Ersu nun.

r9emre
01.10.2016, 22:26
Yok yok kalsın küme düşmeliyiz önce.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Selçuk Baki
01.10.2016, 22:37
istifa isteyenlerin yaşı kadar hoca gördük. söverek gönderdiklerimizin başarılarını izledik yıllarca. halen aynı senaryoyu oynamaktan bıkmıyoruz.

yeni hocamız kim olmalı anketini ne zaman açıyorsunuz !

Şahin Yılmaz
01.10.2016, 22:39
Adam TD. olmuş Fransa da tv lere yorum yapıyor

Geliyor oynattığı futbol futbol değil. Devam etsin de küme mi düşelim.

İstifa etmeli ve etmezse yollanmalı ardından takımı sabote edenlerde kadro dışına gönderilmeli.

Kazım Bostan
01.10.2016, 22:43
evet yıllar yılı ya şampiyonduk ya da kılpayı kaçırdık bir bu sene aksadı bunun da tek suçlusu ersun yanal, o yüzden, he etmeli.

uzungöllü
01.10.2016, 22:46
Ersun hoca istifa etmesin. 1- Tabiri caizse aklını başına devşirsin. Gerisi zaten kendiliğinden gelecektir. İstifa çözüm değil.

sasone
01.10.2016, 22:46
Etti galiba?

Ahmet Kara
01.10.2016, 22:49
İstifa etmesini istemiyorum ama sırf taraftara inat etsin. Gelecek hoca her şeyi çözecek felan sanıyorlar. Ersun'a istifa diyenler gelecek hocanın da istifasını isteyecekler.

BySeHzAdE
01.10.2016, 22:49
Hoca istifa etsin hoca kovulsun diyenlerin bundan sonra önerisi ne peki? kim gelecek de suk gol atmayı yusuf orta açmayı mustafalar savunma yapmayı vs. öğrenecek ? Kovulsun demek kolay bu durumdan kurtulmak için sakin düşünüp en doğru kararı almak asıl olay.

Fatih Çelik
01.10.2016, 22:51
İyi futbol iyi oyuncularla olur. Ersun Hoca o takıma bir şeyler yapar ama kötü takımı kalkındıracak en son hoca benim gözümde. Çünkü oyunu buna müsait değil.

bahadır2561
01.10.2016, 22:53
Etmemeli ama saçma sapan işler yapmayı bırakmalı

Muhammet Aytaç filan nedir abi her hafta oynatıyosun

Nazim Can
01.10.2016, 22:58
Simdi tecrübelerimden yola cikarak, eger birisi ortalik bir yere Ersun Hoca Istifa etti diye yazdiysa, bu yazdigi yalan bir haber dahi olmus olsa, en gec 3-4 mac sonra Hoca gidicidir, bu su demek oluyor, Aslinda Ersun Hoca simdi Istifa etti ama biz onun Istifa ettigini 3-4 hafta sonra ögreniyoruz.

bach72
01.10.2016, 22:59
Altı haftada 10 gol yemişiz.Yediğimiz gollerin hemen hemen hepsinde rakip kontra ataklarla hızlı çıkıp bizi savunmada az adamla yakalayıp golleri atmış.Yav kontrollü oyun denen bişey vardır.Keşke çok güçlü bir takımımız olsa,oyuncularımız inanılmaz yetenekli olsa ve doksan dakika boyunca güldür güldür saldırsak.İzlemek çok keyifli olur.Ama böyle bir takımımız yok.O zaman ne yapacaksın?Savunmada rakibe açık vermeyeceksin.Bodoslama rakip sahaya gitmeyeceksin.Ersun artık ya aklını başına alsın.Ya da defolsun gitsin.

gabriel omar
01.10.2016, 23:10
Ya etse bile yerine gelip düzeltir dediğimiz bir kişi var mı?Benim yok açıkçası.Bu takımda bir şey var gelen saçmalıyor .

EnjoyTheMusic
01.10.2016, 23:12
Hala aynı hatalar yapılıyor. Ne istifası? Neyin peşindesiniz. Borçları ödeyip yeni planlamayla yıllara yönelik hedefleme yapılırken yok istifa yok bilmem ne. İho yaptı bunları. Hoca değiştirdi, sürekli oyuncu aldı, şimdi de aynı hataların yapılmasını istiyorsunuz. Aklınızı başınıza alın

sasone
01.10.2016, 23:16
Arkadaş adamlar İbrahim Üzülmez ile top oynuyor,adam 1.ligden geldi,biz Ersun Yanal'ı alıyoruz,takımın hali içler acısı.Adamlar yarımız kadar para harcamadılar transfere.
Akıl sır ermiyor,işin içinden çıkamıyorsun,ya görüntüye aldanıyoruz,bizi biri fena kandırıyor,iş yapıyor gibi görünüp,parasına bakıyor ya da beddua aldık.

Mehmet BAŞ
01.10.2016, 23:18
Bu başlığın açılmasını bile abes görüyorum.

Bakın Şenol Güneş'i de, Mustafa Reşit Akçay'ı da benzer sebeplerle gönderdik.

Peki sorun hocalarda mıydı?

Elbet de HAYIR!

O zaman yakıp yıkmak, yok etmek yerine birleştirici ve onarıcı olmalıyız.

Ersun Yanal istifa etse, yönetim istifa etse ne değişecek?

Henüz 6. Haftasını oynayan yeni bir takıma bile tahammül edemezken nasıl olacak bu iş?

Arkadaşlar bir şeyi fark edelim; bu yeni oluşturulan takım resmi olarak 6. maçını oynadı.

Sadece 6 maç!

Altı maçta bir takımı, bir hocayı, bir yönetimi yok etmek sizce ne kadar mantıklı?

Allah aşkına 15-20 maç takımı, hocayı, yönetimi rahat bırakalım.

Bizler üzerilerine çöreklendikçe daha da kötü olacak! Yıllar yılı böyle oldu.

Her seferinde aynı hatayı yapmaktan vazgeçelim.

Yemin ederim bu döngüden çok sıkıldım artık...

bordoylamavi
01.10.2016, 23:35
yani saçma istifa etmesi. zaten bu tqakımdan bişi olmayacağı belli şu anda. ama ileride de olmazsa fazla beklemenin alemi yok. ersun ihirbaz değil. bu arada aytaç ısrarıyla işi çok zor. o çocuk futbolcu falan değil bildiğin güreşçi

EnjoyTheMusic
01.10.2016, 23:37
Gitsin ersun gelsin başkası. Gitsin usta gelsin bülbüloğlu. Gitsin oyuncular gelsin yeni futbolfakiri oyuncular... Kısacası yıllardır süregelen hatalar zinciri devam etsin istiyor bazı sabırsızlar. Geçmişten hiç mi ders almadınız

nakzo
01.10.2016, 23:41
Çok gülüyorum ya 6 maç 4 maglubiyet 9 gol yedin 3 gol attın oynadigin bir tane ıstanbul takımı yok.Hala sabırlan bu kepazelerin dirileceğini sanan bir guruhla uğraşıyoruz.Bize herşey müstehak biz en dibide gorecez biz malatyaspor gibi bu kulübün adının yeni Trabzonspor oldugunu da gorecez sabredin sabredin...

bach72
01.10.2016, 23:48
Trabzonspor'un karakterine en uygun hoca Rıza Çalımbay'dır.Ersun Yanal'ın istifası veya gönderilmesi ile takımın hocası olacaktır.Kesin teyit edemedim ama hoca ile ilk temasa geçilmiş.

EnjoyTheMusic
01.10.2016, 23:49
Mağlubiyetlerin hıncını sabredin diyenlerden çıkarmaya çalışmak yersiz. Eleştirmeyin demiyor kimse, bizde eleştiriyoruz. Lakin yok istifa yok bilmem ne saçmalıktır. Yıllardır Aynı kısır döngü içerisinde döndüğümüz gerçeğini görmezden gelmek ise cahilliktir. Cahillerle de uğraşacak kadar vaktimiz bol değil

sasone
02.10.2016, 00:06
Gitsin ersun gelsin başkası. Gitsin usta gelsin bülbüloğlu. Gitsin oyuncular gelsin yeni futbolfakiri oyuncular... Kısacası yıllardır süregelen hatalar zinciri devam etsin istiyor bazı sabırsızlar. Geçmişten hiç mi ders almadınız

Samimi söylüyorum Osmanlı ve Alanya maçlarında sağ bek olarak Mustafa Yumlu'yu gördükten sonra kulüp başkanı olsam o dakika görevine son verirdim.
Yeni yetme bir hoca değil,Mustafa'yı da ilk defa görmüyor.Bizimle kafa buluyor diye düşünür,dalga öyle değil,böyle geçilir derdim.

Ekici ve Aytaç gibi torpilli futbolcular,Suk ve Muhammed gibi durağan forvetler ile zaten sonunu hazırlıyor,bir gol yediğinde karpuz gibi yarılan takım mı olur?

metalciyiz
02.10.2016, 00:07
bence hocaya sabretmeliyiz yönetim zaten daha ne yapsın.
taktiksel olarak sıkıntılarımız var
Gol yiyebiliriz ama takım olarak anında demoralize oluyoruz bence ivedi olarak bu durum çözülmeli
Zaten gol atamıyoruz sanki üzerimizde büyü var PAPAZ büyüsü şakası sanki gerçek gibi
yeni elemanlar zaten yarardan çok zararları var yerliler desen al birini vur ötekine hoca napsın ?

Erkan A.
02.10.2016, 00:08
Trabzonspor'un karakterine en uygun hoca Rıza Çalımbay'dır.Ersun Yanal'ın istifası veya gönderilmesi ile takımın hocası olacaktır.Kesin teyit edemedim ama hoca ile ilk temasa geçilmiş.

gercekmi bu ?? ersun yanalin gitmesini Dogru bulmuyorum

kendisi artik yapamayacagim diyorsa gitsin ..riza calimbayda ilk tercihi olmaz yönetimin bence

tonya55
02.10.2016, 00:08
ersun hocanın gitmesi tazminatı yeni hoca maliyet 10 trilyon ersun hocadan iyisi gelmez.

Erkan A.
02.10.2016, 00:10
devre arasi Transfer Zamani yine eglenceli gececek Burda anlasildi

Erkan A.
02.10.2016, 00:14
ersun hocanın gitmesi tazminatı yeni hoca maliyet 10 trilyon ersun hocadan iyisi gelmez.

kendisi istifa ederse tazminat olayi olmaz ..ersun yanalin bende kalmasindan yanayim kafadan trabzonsporumuzu bitirdiyse kalmasi iyi olmaz

eger giderse yerine kim gelsin derseniz bilemiyorum ..Ertugrul Saglam nerde hangi takimi calistiriyor uzun zamandir Ismini duymadim

kayseriliyiz
02.10.2016, 00:34
Yeniden yapilanmanin hocasi ersun olmamaliydi.
Genç kadro kuracagim diyorsan hocan Samet Aybaba olmaliydi 1 sezonliguna.
Ersunun basarili oldugu kadrolar belli çok büyük bir maceraya girdik.
Açik söylim takimin su durumadaki hocasi Yilmaz Vural'dir vira kümeye gidiyoruz dogru tercih olur.
Yukarda bir arkadas yazmis Çalimbayla ilk temas kuruldu diye yalandir diyemoyorum çünkü nevzat aydin bunlara alisik biri.
Senol günes istifa etmeden Tolunay uçaktaydi.
Neyse artik hersey çok zor bizim için istifa çagre olmadigi gibi kalmasida çagre olmayacak gibi.
Bizi çok ama çok zor bir sezon bekliyor.

Envoyé de mon ECHO_SMART_4G en utilisant Tapatalk

grandmaster
02.10.2016, 00:36
ersun yanal en iyi yerli teknik direktörlerden biridir kadro rezil ötesi guardiola gelse bu ptt ligi ayarındaki oyunculardan kurulu takımın şaha kalkacağı mı zannediliyor

BERBATOV61
02.10.2016, 00:40
Halen daha kafasında trabzonu bitirdiyse gitsin diyor yahu adam yazı fransada maç yorumlayarak geçirdi twiter hesabında mutluluk fenerbahçede olmaktır yazıyor sahaya alay eder gibi kadro çıkartıyor halen daha kafasında bitirdiyse diyor :)

ben gönlüm rahat vebali günahı bunu hoca diye tutanın be onu deatekleyenin başına bu işin

Mert'
02.10.2016, 00:45
Ersun hocada geldigindem beri isteksizlik seziyorum sanki zorla gelmis gibi.

Ozan Yılmaz
02.10.2016, 00:56
Ersun hocada geldigindem beri isteksizlik seziyorum sanki zorla gelmis gibi.
İsteksiz olsa bugün ve bir sonraki maç kulübede olurdu tribünde değil.

Necat Ulusoy
02.10.2016, 00:59
Her Anadolu takımında olan bir kaç güçlü ve hızlı zenci bizde yok. Onlardaki dengeli takım kurgusu, belli oyun anlayışları da bizde yok.
Oysa bu takımlar da yeni kuruldu. Onca kamp, antrenman vs. milli takım arası da takım olma konusunda bize hiç fayda etmiyor.
Halı saha takımı gibi bir gol yiyince kocaman pro futbolcular, dağılıveriyor. Bunu anlayabilmek mümkün değil..

Yönetimsel olarak doğru yolda olsak da; scout ekibinin son derece yanlış transfer tarzından kaynaklı bir takım olamama sendromuna girmiş bulunuyoruz. Bana göre, Türkiye ligi şartları çok başka ve bu lige daha önce çok kez acı şekilde tecrübe ettiğimiz şekilde geleceği parlak gibi görünen güçsüz futbolcular getirmek ölümcül bir hata..
Bunun yerine kendini ülke şartlarında ispat etmiş 4-5 tane diri ve hızlı oyuncu almış olsak, eldeki diğer birkaç iyi futbolcuyla birlikte gayet iyi bir takım oluşturulabilirdi.

Fakat atı alan Üsküdar'ı geçtiğine göre, bize düşen eldeki imkanlarla bu sezon en iyiyi yakalamak... Acı ama gerçek bu !!!

Erkan SÜNGER
02.10.2016, 01:22
Cok üzülüyorum insanlarimiza akbaba gibi bekliyolar ki duserde basina üşüşürüz diye. Yok temasa girmisler yok bize uyan budur.

Biz cok mu mutluyuz takimin puan durumundaki yerinden oynadigi futboldan? Bırakın ya kapatilmali bu baslik. Bu fikrini sunma degil köstek olmaktir. Yillarca td gönderip durduk bu fm degil ki onu al bunu al dene olmadi esc ye bas son save geri al. Td degissinde olursa olur olmazsa bu sefer baskana vururuz. Hep mi adamcilik hep mi bana kıyakcılık.

emrex61
02.10.2016, 01:23
Hoca lık bir sorun yok fazla ama ersun yanalın twittera girip fenerbahcelilerin yorumları görünce nekadarda sıradanlaştıgımızı görüyorum anadolu klubu gibi olduk.

Ayrıca yorumları okudukca çıldırıyorum herkes fener cagrıyor ersunu o rahatlık var hocada herhalde.

jairzinho
02.10.2016, 01:33
istifa etmeli.net

hatta kovulmalı

yedeklere bak:ibanez onazi castillo yusuf erdoğan ve 18 de olmayan abdulkadir ömür

formsuz suk ve demir ilk 11 de yeteneksiz okay ve aytaç ilk 11 de. bu nedir aga

Çağatay_
02.10.2016, 01:38
Onur, Ekici, Akbaş, Zeki, Yumlu gitmedikçe...

Capello, Mourinho, Bielsa, Conte, Guardiola farketmez. Hiçbirisinin başarılı olma şansı yok.

Ahmet Faruk
02.10.2016, 02:00
Hocanın ne istifa etmesi ne de kovulması lazım. Aklını başına alsın kafi. Orta sahayı hantal adamlardan kurtarsın. Ekiciyi biraz dinlendirsin. Gerçek sol beki oynatsın.

My
02.10.2016, 02:15
Daha hala golleri dahi izlemedim ama anladığım kadarıyla kadro kurmada hatta bence ilk 18'de dahi bir sıkıntı var. Yalnız bu iş öyle Yanal'ın istifasıyla felanla da düzelecek bir durum değil. Çözüm bu değil yani.

Düştüğümüz durumlara bak arkadaş ya böyle kötü bir Trabzonspor bu yaşıma geldim daha hatırlamıyorum.

Murathan
02.10.2016, 02:23
bir şey soracağım hayır diyenler ''hayır, kovulmalı'' demek isteyenler değil mi ?
yanlış düşünmüyorum inşallah.

Ahmet Faruk
02.10.2016, 02:26
Yahu yeni alınan herkesi oynatsa yine bu kadar dağınık olmaz. İlk 11deki 8 kişi geçen seneki looser takımdan. Biri fark yediğimiz maçta sakatım diye oyundan çıkan biri kaptanlığı almayan biri formayı yere seren...Ama böyle olur mu ya? Yani bir şeylerin değiştiğini hissetsek tamam diyeceğiz ama aynı tas aynı hamam.

M. Fatih ALEMDAR
02.10.2016, 02:39
Hoca devma etmeli. Net!!!!

sason
02.10.2016, 03:10
Zamanında özevlat diye hocalarını kovanların Ersun'a sahip çıkmaları güzel.Keşki daha önce yapsalardı.Hem daha iyi hocalardı hem de daha çok Trabzon'u düşünüyorlardı.Seni şampiyon yapan ,82 puan gibi Trabzonla alınması imkansız puanları toplayan adamların kovulması için horon tepen bu zatların düştükleri durum içler acısı...

Şimdide özevlat diye belledikleri 2-3 kişi gidince birden her yerde çiçekler açacak sanıyorlar...

Sorun sizsiniz zaten.Siz istifa etmedikçe asla adam olamayacak bu kent.Onda bunda sorun aramayın.Yıllar geçti hala anlayamadınız.Ha size ayak uyduran sizin istekleriniz doğrultusunda devamlı takımla oynayan bir hocayla zaten olmaz bu işler.

Kobay faresi bile gittiği yol çıkmazsa bir daha aynı yola sapmıyor. :) Neyse her sene aynı terane , devam.

jairzinho
02.10.2016, 03:12
hayır istifa etmemeli.

kovulmalı

jairzinho
02.10.2016, 03:20
Zamanında özevlat diye hocalarını kovanların Ersun'a sahip çıkmaları güzel.Keşki daha önce yapsalardı.Hem daha iyi hocalardı hem de daha çok Trabzon'u düşünüyorlardı.Seni şampiyon yapan ,82 puan gibi Trabzonla alınması imkansız puanları toplayan adamların kovulması için horon tepen bu zatların düştükleri durum içler acısı...

Şimdide özevlat diye belledikleri 2-3 kişi gidince birden her yerde çiçekler açacak sanıyorlar...

Sorun sizsiniz zaten.Siz istifa etmedikçe asla adam olamayacak bu kent.Onda bunda sorun aramayın.Yıllar geçti hala anlayamadınız.Ha size ayak uyduran sizin istekleriniz doğrultusunda devamlı takımla oynayan bir hocayla zaten olmaz bu işler.

Kobay faresi bile gittiği yol çıkmazsa bir daha aynı yola sapmıyor. :) Neyse her sene aynı terane , devam.

güzel yorum.katılıyorum

abdulkadir ömürler yusuf yazıcılar ilk 18 e girmezken okaylar aytaçlarda neyin nesi aga.torpil mi var bu işlerin içinde anlamadım.

her zaman söyledim.yerlinin yerlisi+ kaliteli yabancılar bir harman yapacaksın .olay bu.bu takımda durica da castillo da oynayacak abdulkadir ömürde yusuf erdoğanda.

seni geçen hafta ipten alan yusuf erdoğana hakarettir yedek başlatmak.şuna eminim onazi ve abdulkadir orta saha ikilisi dehşet güzel olurdu.pas trafiği yaratırsın aga.okaylarla aytaçlarla bunu yapamazsın.net

yusuf erdoğan bu takımda banko oynar forvette.yanında da bero olur.tutulması zor bir ikili olur.neden?çünkü ikiside durağan değiller.stoperlerin en sevmedi tiplemeler.sen kimle oynuyorsun.suk ve demir le.olmaz aga.

castillo bu ligin en iyi kanat oyuncularından biri.yedek.inanılır gibi değil.ibanez castillo kanadını niye bozuyor anlamıyorum.manager ilişkileri mi var şüphelenmeye başladım hocadan.

Numan Yerlikaya
02.10.2016, 03:28
Zeki ve Yumlu'yu takımda istemek 11 tercihleri taktik anlayışı şuana kadar hocanın suçudur bu durum. Erdun Yanal'a bişeyler olmuş

yorumsuz6117
02.10.2016, 03:31
İstifa etse nolcak etmese nolcak.. Feriştahı gelse bişey değişmez , Trabzonspor lanetli..

jairzinho
02.10.2016, 03:33
bu arada celil hekimoğlu ve hakan kulaçoğlu beraber şimdiden çalışmalara başlamalılar.

bu yönetimin uzun ömürlü olacağını düşünmüyorum.resmen çuvalladılar hoca konusunda.yazık oldu.ersun değilde başka bir hoca tercihi olsaydı bu kadro farklı işler yapabilirdi.6 ayda yapılan hazırlıkların sonucu bu olmamalıdır.ne yönetim yeni geldi.ne de ersun aniden hoca oldu.en erken sezonu açan hoca oldu.yönetimin bu sezonu planlaması için 6 ay süre vardı önünde.yapamadılar.cardozo nun satılması ayrıl bi rezillik zaten.ndoye satılamadı.maliyetleri aynı.suk un maliyeti cardozo kadar.

jairzinho
02.10.2016, 03:40
bence 6 puanada şükretmeli.şans olmasa daha kötü bir senaryoda olabilirdi.ve biz medya falan farklı şeyler konuşuyor olurduk.küme düşme vs.

çünkü ersunun sahaya sürdüğü saçma sapan 11 lerle yola devam edilmesi skandal olur.bu kadrodan çıkacak 11 belli.daha önce yazdım.o 11 ile yağ gibi akabilir takım.

lanet olayına katılmıyorum hocam:) karabük juve efsanesi igor tudor u getirdi.hedefleri olan yeni nesil genç hocalar.ersun maddi olarak parayı bulmuş hedefleri bitik bir teknik adam. an itibariyle.miadını doldurmuş.oyuncu iletişimi çok kötü.geçmişte manager haberleri başka değişik haberlerde çıktı hakkında.düzgün bir profil göremiyorsun.zaten dışardan baktığında da saha kenarında negatif bir enerji veriyor.

biltrabzon
02.10.2016, 09:51
Takım 4 yemiş hocası takımla dönmeyip gezmelere gitmiş.Hala burda ne hoca değişmesi diyenler var.Adamın aklı ruhu Trabzona hiç gelmemiş.Sadece bedenen burda o bedende kaçamak yapıyor.

nbay
02.10.2016, 10:04
Mevcut kadromuz kesinlikle aşağılanacak bir kadro değil, belki de kalite olarak bakıldığında ilk 6 da bu lig içerisinde. Sorun teknik taktik konusunda, oyuncular gün geçtikçe özgüvenlerini yitiriyorlar. İlk 45 dakikadaki oyuna laf edilirmiydi? Bence hayır. Ama devre arası nolduysa takımı yeterince motive edememiş oyuna müdahale edememiş bir teknik heyet var.
İstifa etmeleri bir çözüm değil, önemli olan herkesin gördüğü problemleri düzeltmeleri çözüm bulmaları. Macera aramak, olmayacak işler denemek yerine takım için en doğru ve en olası hamleleri yapmak zorundalar şu dakikadan sonra.
Ama işi inada bindirip hala yanlışlar üzerine gidilmeye devam edilirse sonları kaçınılmaz olacak ne yazıkki.

Fatih Özkan
02.10.2016, 10:06
Etmemeli!

erkankoc
02.10.2016, 10:06
Ersun hoca malesef gitmeli

Buğra Çora
02.10.2016, 10:07
Benim anlamadığım yeni transferler ve gelecek vad eden oyuncular oynatilmaz. Onların yerlerine en salak, looser, şansına futbolcu olanlar oynatılir. Ve bunuda her sezon, her teknik adamda görürüz. Sanki birileri planli şekilde geleceğimizi ve takim olmayı engellemek istiyor?

Maranov
02.10.2016, 10:14
Bu başlığın açılmasını bile abes görüyorum.

Bakın Şenol Güneş'i de, Mustafa Reşit Akçay'ı da benzer sebeplerle gönderdik.

Peki sorun hocalarda mıydı?

Elbet de HAYIR!

O zaman yakıp yıkmak, yok etmek yerine birleştirici ve onarıcı olmalıyız.

Ersun Yanal istifa etse, yönetim istifa etse ne değişecek?

Henüz 6. Haftasını oynayan yeni bir takıma bile tahammül edemezken nasıl olacak bu iş?

Arkadaşlar bir şeyi fark edelim; bu yeni oluşturulan takım resmi olarak 6. maçını oynadı.

Sadece 6 maç!

Altı maçta bir takımı, bir hocayı, bir yönetimi yok etmek sizce ne kadar mantıklı?

Allah aşkına 15-20 maç takımı, hocayı, yönetimi rahat bırakalım.

Bizler üzerilerine çöreklendikçe daha da kötü olacak! Yıllar yılı böyle oldu.

Her seferinde aynı hatayı yapmaktan vazgeçelim.

Yemin ederim bu döngüden çok sıkıldım artık...
Söylediklerine yüzde yüz katılıyorum.
Buradaki yorumların çoğu üzüntüden yazılıyor.
Herkes Trabzonsporun iyi olmasını istiyor.
Başkanın ve Ersun hocanın çok hataları var ve düzeltmek için çaba göstermeliler.
Ersun Hoca ekiciyi sol açıkta oynatmamalı mesala.

umutayberkukul
02.10.2016, 10:15
istifa ederse kim gelecek?

bahadır2561
02.10.2016, 10:17
Kendisine çeki düzen vermeli yeni yaratılmış takımla 6 maça 5 farklı 11'le çıkarsan bundan fazlası olmaz

3'lü defans olayına girmiyorum bile

Maranov
02.10.2016, 10:21
İstifa etse nolcak etmese nolcak.. Feriştahı gelse bişey değişmez , Trabzonspor lanetli..
Lanetliyse okutalım.
Cübbeli hoca demişti lanetli diye...

Maranov
02.10.2016, 10:26
Hocanın ne istifa etmesi ne de kovulması lazım. Aklını başına alsın kafi. Orta sahayı hantal adamlardan kurtarsın. Ekiciyi biraz dinlendirsin. Gerçek sol beki oynatsın.
Bu dediklerini herkes söylüyor ama Ersun Hoca göremiyor.

batugol
02.10.2016, 10:27
Bu sene 7 ile 13 arasında bir yerde lig biter böyle giderse

Ömer Öztürk
02.10.2016, 10:30
Bize gelen hocalara ne oluyor anlamış değilim cümle alemin gördüğünü göremez oluyorlar

CEMEFKER
02.10.2016, 10:40
Ersun ve ekibi için bu sezon son şansları. Artık 1.sınıf (ki biz bu sınıftan çıkalı 5 yıl oldu) istanbul büyüklerini göremez, anadoluda takılır veya Bodrum'da...

Bu yıl ne menejer ayakları ne yerlinin yerlisi bir anlayış ile transferler yapıldı. İstenilen futbolcular adeta Skoyut ekibince didik didik edilerek (!) alındı. Bahane falan yok. Yıllardır savunulan sistem çökme yolundadır. Trabzonspor Trabzonlu ağırlıklı bir takım ile sahada olmalıdır. AB'ye girmeye çalışan ancak itilip kakılan ülke gibiyiz.

Seni yıllarca şampiyon yapan seni sen yapan sistemine dönmeye mecbursun çünkü deniz bile geri verdiklerini alır ! Bunu tüm otoriteler söylüyor ancak bizde neden olmasın hevesi ile yol çıktık 84'den beri halimiz ortada.

faysal
02.10.2016, 10:40
gitmeli bence =) yeni hoca adayım aykut kocamandır.. tmmm adamı sevmem ama bence sistemi güzel.

Enaldo61
02.10.2016, 10:44
Lanetliyse okutalım.
Cübbeli hoca demişti lanetli diye...

Aziz hapiste Cübbeli'ye mi okuttu bu takımı ne yaptı?

bahadır2561
Trabzonsporda mümkünse Trabzonlu kimse olmasın

Berkan
Benim hoca adayım morinho veya guardiola

Faruk BERBER
02.10.2016, 11:05
İstifa etmemeli. Fakat taraftardan sabır beklenen takımın defans dörtlüsünün 3'ü Zeki, Yumlu, Akbaş gibileri olmasın.

Taraftar bu oyuncuları tanıyor ve sabır ile düzeleceklerine zerre inanmıyor, haklı olarak.

Sabretmemiz gerektiğine inanıyorum, dünki skoru yerinde izlememe rağmen.

Dip Not : Karabükspor TD Igor Tudor da yeni geldi takıma, ülkeye yabancı. Bir şeyler öğrenmeye çalışıyor kendi çapında. Ve kurduğu kadro neredeyse tamamen yeni oyunculardan, toplama takım diye nitelendirebiliriz. Fakat takımın sezon başından beri bir oyun karakteri var. Yense de yenilse de ümit veriyor. Her yeni kurulan takım sırsıyla 2-3-4 gol yyiecek diye bir kaide yok.

tonya55
02.10.2016, 11:14
kendisi istifa ederse tazminat olayi olmaz ..ersun yanalin bende kalmasindan yanayim kafadan trabzonsporumuzu bitirdiyse kalmasi iyi olmaz

eger giderse yerine kim gelsin derseniz bilemiyorum ..Ertugrul Saglam nerde hangi takimi calistiriyor uzun zamandir Ismini duymadim
ertugrul bosta ama ertugrul ersundan iyi hoca degil.

adiloş bebe
02.10.2016, 11:16
ersun hoca istifa etmemeli, sanırım bunca yıl teknik direktör değiştirerek başarı sağlanamadığını anlamış olmalı bu taraftar

[KAPLAN]
02.10.2016, 11:17
Bu taraftar akıllanmaz.

Necmettin ALTUNTAŞ
02.10.2016, 11:23
Ne istifası arkadaş.Başımıza ne geldiyse bu "istifa" seranatlarından geldi.
Bence bütün Türk oyuncuları takımdan uzaklaştıracaksın.

SiNo
02.10.2016, 11:24
Takım küme düşmeden harcanan onca para boşa gitmeden artık olması gereken olay 5 haftada -7 averaj takım 3 gol atmış 10 gol yemiş bu rezilliğin baş mimarı ersun yanal bir an önce gitmeli
şahsen senin gibi düşünenler bu takımdan uzaklaşmalı

Gurpas
02.10.2016, 11:24
Bu kadro daha çok kelle alır...

Nazim Can
02.10.2016, 11:31
Ersun İstifa etmemeli, eğer biri gidecekse Yönetimle beraber hepsi gitmeli, zaten bu gidişle çok olağanli seçim olur zaten, yeniden yapılanma teoriside başlamadan çöktü zaten, bize şu hizipci yerli çeteyi oynatmayacak yetenekleri sınırlıda olsa disiplinli bir hoca lazim ve kontra atak futboluna acilen dönmeliyiz.

ccd6167
02.10.2016, 11:34
Bu kadro çok kelle falan almaz adam gibi sistem de bu kadro iş yapar. Bu hocayla olacak iş değil. Aytaç ile maça çıkan hoca bence hoca falan olamaz.

Bu yönetim yanlış yoldaydı hoca konusunda. Lucescu deyip ersun geldi

berdiyev
murat yakın gibi bir hocayla çalışmak lazımdı

igor tudorun hırsı bile bir takıma yeter bence. Ersun hoca nın hamidn farkı kalmadı benim gözümde.

ts_cilginlar_61
02.10.2016, 11:41
Defansa yeterince takviye yapmadılar. Elindeki kadronun ideal 11'ini daha bulmuş değil. Kafa olarak kendini 100% Trabzonspor a verirse herşey değişebilir. Kesinlikle hepimize sabır diliyorum, takım yöneticisinden, futbolcusundan teknik direktörüne kadar komple yenilendi, malesef zamana ihtiyaca var. Yumlu,Yavru,Akbaşla olacak iş değil bunlar. Transfer döneminde yerine kesinlikle kaliteli ve yönlü defans oyuncuları alınmalı...

Yiğit Gayretli
02.10.2016, 11:42
Ersun Yanal istifa etmeli mi bilmiyorum. Yalnız takımlar, hocalarının sahadaki yansımasıdır. Ersun Yanal'ın Trabzonspor'a konsantre olabildiğine inanamadım hiçbir zaman.

Alper Beyazay
02.10.2016, 11:46
Karabük maçında 3-0'ken bile rakip teknik direktör yerinde duramıyordu. Bizim Ersun Yanal bi pozisyonda başkan havaya fırlayınca heyecandan baktı ayıp olmasın diye yavaşça kalktı ayağa. Ha daha geçen hafta 90+5'deki gole nerdeyse tepki bile vermeyen de kendisi. Ben kendini takıma çok verdiğini konsantre olduğunu falan sanmıyorum. Kurduğu rezil kadrolara diyecek söz kalmadı. Ama istifa demek ne kadar doğru bilemem. Biraz daha sabır.

BERBATOV61
02.10.2016, 11:47
Ersun Yanal istifa etmeli mi bilmiyorum. Yalnız takımlar, hocalarının sahadaki yansımasıdır. Ersun Yanal'ın Trabzonspor'a konsantre olabildiğine inanamadım hiçbir zaman.

takıma izin verildimi ? bilgin var mı yiğit eğer takıma izin verildiyse rezillik devam ediyor demektir ?

BERBATOV61
02.10.2016, 11:49
şahsen senin gibi düşünenler bu takımdan uzaklaşmalı

yerimize sizin gibi düşünen takımı konya spor seviyesinde gören ve bu mağlubiyetleri normal karşılayanlar mı gelmeli ?

gurur6134
02.10.2016, 11:55
2 3 senede bir donup dolasip ayni adamlarla basa donuyoruz..cok mu zor avrupadan soyle basariya ac genc dinamik bir hoca getirmek takimin basina..bakiniz tudor sadece ornek olarak veriyorum son 15 gunde olusturulan lige yeni cikmis toplama bur takim aldi eline oynatdigi futbol herkesce takdir ediliyor galatasarayi istanbulda perisan etti 3 4 0 bitcek maci oyuncularinin beceriksizliginden son saniyede kaybetti..diger maclarda da tutturdugu bir standart var kaybetsede iyi oynuyorlar elindekinden maksimum verim almaya calisiyor..bunun gibi ne cevherler vardir avrupada..biz ne yaptik peki 2 sefer denenmis ununu elemis elegini asmis adami 3.seferdir takimin basina getiriyoruz..hoca saha kenarinda mutsuz bu cok acik belli oluyor bakin fenerbahcedeyken saha kenarinda ki heyecanina gollere verdigi reaksiyona pozisyonlarda ki heyecanina ne demek istedigimi anlarsiniz sanki mecburiyetten gelmis havasinda..adamin twiterinda hala mutluluk fenerbahcede olmaktir yaziyor adam sampiyonluk almis tuttugu takimla mutlu oldugunu soyledigi takimla hefefine ulasmis..bu adamin trabzon gibi bir takimda bir sehirde mutlu olmasi herseyini vermesi beklenemez zaten..ne diyordu hoca bize gelmeden maraton programinda sahada 90 dakika savasan mucadele eden bir takim sozu veriyorum taraftara..bizim mucadelemiz golu yiyene kadar arkadas sonrasi rezillik..sizi bilmem bence hocanin gelisi baskanin ersun hocada yani denenmisde israr etmesi en bastan yanlisti sonuc ortada..benim hoca tercihim genc dinamik heyecanli basariya ac bir hoca olurdu avrupadan..baskan lucesku dedi sonra altinda kalmamak icin lucesku vari dedi mecburen kagit ustunde yerli isimler arasinda en guclu isimlerden biri olan ersun yanali getirdi tepkilerden uzaklasmak icin ama yaptigi yanlisti..sonuc ortada..hoca cebine tazminatini koyar gider en kotu senaryoda olan baskana olur..baskan belki iyi niyetli ama cevresindeki ekip cok kotu yiyor baskani yaniltiyor kandiriyor bu asikar..radikal kararlar alsin sonuna kadar arkasinda oluruz ama bunu yapcak cesaret yok baskanda..yerlilerle sozlesme yenilenmesinden tuttda scoutdaki rezillige kadar baskan cevresinin etkisine baskilarina direnemiyor bu net..

Emrah Akcagöz
02.10.2016, 11:59
http://i.hizliresim.com/A3N92L.jpg

Şu tabloya baktığımızda;

- Ligin en az gol atan 3 takımından biri,

- En çok gol yiyen 3. takımı,

- En çok yenilen 3 takımından biri,

- En kötü averaja sahip 2 takımından biri Trabzonspor.

Saha içinde zaten hücum ve savunma anlamında pek bir şey yapamıyoruz. Atak organizasyonumuz yok. 3 pas yapamıyoruz. Attığımız goller tamamıyla (zaten topu topu 3 tane) kişisel beceriyle. Oynadığımız takımlar arasında en zorlu olanları Konya ve Osmanlı idi buna rağmen tablo bu.

Bu durum devam ederse ligin 1 numaralı küme düşme adayıyız. Peki bunun sorumlusu kim ? Bu tablonun hesabını kim verecek ?

bach72
02.10.2016, 12:25
"yeni teknik direktör kim olmalı?" başlığını yavaş yavaş açmalıyız.Ersun gidici gözüküyor.

Ertuğrul Sağlam,Samet Aybaba,Rıza Çalımbay yeni teknik direktör adaylarımız olmalı.Benim tercihim kulübün dokusuna en uygun isim olarak Rıza Çalımbay'dır.Hatta gelecek hafta takımın başında Manisa maçına çıkarsa şaşırmam.

cınar#7
02.10.2016, 12:30
Mactan sonra nerde Ersun Yanal? Siz gerçekten inaniyomusunuz takimi onemsedigine? Aldigi para hatta önceki donemden tazminati budur bizde t.direktor olmasinin sebebi

BERBATOV61
02.10.2016, 12:34
Mactan sonra nerde Ersun Yanal? Siz gerçekten inaniyomusunuz takimi onemsedigine? Aldigi para hatta önceki donemden tazminati budur bizde t.direktor olmasinin sebebi

istanbula geçmiş diyorlar inş. doğru değildir ersundan herşeyi beklerimde buna izin veren yönetim ciddi sıkıntılı demektir burdakiler bize hain diyor ama şu haber yalan olsun diye dua ediyorum

Zafer Fidan
02.10.2016, 12:44
Istifacılar sezona erken başlamış.

cubido
02.10.2016, 12:46
Tabi istifa etsin. Yerine de Hami Mandıralı gelsin. Ya da Sadi Hoca.
Arkadaş bu kadar mı ders almaz bir camia.
Türkiye'nin en iyi 2 teknik direktöründen biri (ki bence birincisi) takımın başında.
Fb'nin de gs'nin de hocalarından çok daha iyi bir hocaya sahibiz.
İho çapsızının enkazı ancak 5 yılda temizlenir. 3 yılda bir nebze nefes alacak duruma geliriz.
Hala takımın bu sürede şampiyonluk mücadelesi verebileceğini sanan hayalperestler var.
Evet transferlerde yanlışlar yapıldı. Gelecekte de yapılacak.
Ama ben biliyorum ki (ilk ağızdan) Castillo dahil alınan hiçbir oyuncu birinci tercih değildi.
Büyük oranda ekonomik nedenler, ikinci olarak da kulübün ve Türkiye'nin içinde bulunduğu durum nedeniyle 2.3. hatta 5.sıradaki adaylar alınabildi.
Bu kulüpte yeniden yapılanmada Yumlu, Zeki ve Akbaş'ın ilk 11'de oynaması en büyük hatalarıdır bence. Dünkü maçın ilk yarısında sezonun en iyi futbollarından birini oynarken Yumlu'nun klasik hatalarından biri yaktı yine takımı.
Sonuç olarak "biz büyük takımız, her yıl şampiyonluğa oynarız" , "formamız bile 4.olur" klişelerini bırakın bir kenara. Başakşehir, Bursa ve Osmanlıspor gayet planlı bir şekilde yapılanıyor.
Eskisi gibi kolay değil işimiz.
Ama kulüpte Yönetim, Hoca, Kadro, Ekonomik durum ve taraftar gibi 5 önemli faktör açısında rakiplere göre önde veya dengede olduğumuz tek konu tknik direktör konusudur.
Bırakın artık saçmalamayı da Ersun istifa etmesin diye dua edin. Ersun Yanal giderse 2 yıl daha atar yapılanma işi.

cınar#7
02.10.2016, 12:49
Marcelo Bielsa, Thomas Schaaf,Rudi Garcia..sanki dünyada t.direktor kitligi var ayni adami 3.kez getir yine basarisiz ol aldigi maas bu kalibre t.direktorlerden farki olsa en azından

tonya55
02.10.2016, 12:50
Marcelo Bielsa, Thomas Schaaf,Rudi Garcia..sanki dünyada t.direktor kitligi var ayni adami 3.kez getir yine basarisiz ol aldigi maas bu kalibre t.direktorlerden farki olsa en azından
bielsa rudi garcia maliyetleri 5 milyon euro dan baslar ve bize hayatta gelmezler.

cınar#7
02.10.2016, 12:54
Suc yumluda zekide degil onu oynatanda hatta zeki yeterli diyip sag bek istemeyen hocada + sonra da yumlu sagda oynatiliyor resmen fikra gibi

Avvocato
02.10.2016, 12:56
koskoca sehir kan agliyor ama beyefendi istanbulda sabaha kadar gece kulübünde egleniyor !!!

cınar#7
02.10.2016, 12:57
bielsa rudi garcia maliyetleri 5 milyon euro dan baslar ve bize hayatta gelmezler.sende pusuda bekliyosun gelmez demek icin nasil bir tatmin aliyosun anlamış degilim bundan yazin basindan beri ayni. Ersun Yanal ne kadar aliyor yazarmisin buraya? Diğerleri vergiyi cikar karsilastiralim

Onur Akyüz
02.10.2016, 13:01
Eli yüzü düzgün 1 stoper bile alınsaydı durumumuz farklı olurdu. Savunmanın göbeğinde Uğur ve Yumlu'ya güvenip yola çıkmak intihar oldu.

Ben yine de istifadan yana değilim kesinlikle. En azından taraftarla filan içeride galibiyetler alabiliriz. Deplasmanlarda da şans bikaç kere yüzümüze güler herhalde. Bi şekilde devre arasına atarız kendimizi.

Şu an hoca değiştirmeye çalışmak kesin çöküş olur, eminim.

tonya55
02.10.2016, 13:02
sende pusuda bekliyosun gelmez demek icin nasil bir tatmin aliyosun anlakis degilim bundan yazin basindan beri ayni. Ersun Yanal ne kadar aliyor yazarmisin buraya? Diğerleri vergiyi cikar karsilastiralim 1,5 milyon euro alıyor.bielsa garcia 5 milyon euro versende gelmez bu iki hocanın geliş maliyeti ortalama yardımcılarıyla 6,7 milyon euroyu bulur o paraları versende adamlar gelmez.

nakzo
02.10.2016, 13:06
Defansa yeterince takviye yapmadılar. Elindeki kadronun ideal 11'ini daha bulmuş değil. Kafa olarak kendini 100% Trabzonspor a verirse herşey değişebilir. Kesinlikle hepimize sabır diliyorum, takım yöneticisinden, futbolcusundan teknik direktörüne kadar komple yenilendi, malesef zamana ihtiyaca var. Yumlu,Yavru,Akbaşla olacak iş değil bunlar. Transfer döneminde yerine kesinlikle kaliteli ve yönlü defans oyuncuları alınmalı...

Kadro tamamen yenilendi diyorsun.Akbas,onur,aytac,yumlu,ekici,zeki okay bunların hangisi yeni.Bu ne perhiz bu ve lahana turşusu ..

nakzo
02.10.2016, 13:09
8 tane adam alıp 6 tanesini kadroya almayan hangi takım var.Ersun salak degilya demekki bu adamlar eldekilerden de kötü.O zaman başkan bırakacak,olmadı ersun bırakacak başka var mı alternatif?????

cınar#7
02.10.2016, 13:11
Eli yüzü düzgün 1 stoper bile alınsaydı durumumuz farklı olurdu. Savunmanın göbeğinde Uğur ve Yumlu'ya güvenip yola çıkmak intihar oldu.

Ben yine de istifadan yana değilim kesinlikle. En azından taraftarla filan içeride galibiyetler alabiliriz. Deplasmanlarda da şans bikaç kere yüzümüze güler herhalde. Bi şekilde devre arasına atarız kendimizi.

Şu an hoca değiştirmeye çalışmak kesin çöküş olur, eminim.
Kesin çöküs olur yoksa M.Demir ilk 11 nasil baslasin? TORPIL olmadan sahada gezmekle olmaz tabi sende haklisin

nakzo
02.10.2016, 13:21

Trabzonspor lanetli felan degil 2011 den sonra kurulan kadrolar felaket derecede kotu.1992 98 arası tolunay orhan unal soner,hami,hamdi,orhan,sota sonuç hep zirveye oynanmış 2 tane lig 2.ciligi 1 cumhur baskanlığı,2 basbakanlık,2 turkiye kupası,200_2003 arası macit,dilaver,hüseyin cimsir,tayfun cora,hasan üçüncü,kürşat,serapimoski,lange vb.sonuç küme düşme mucadelesi.2003_2005 gökdeniz,fatih,yattara,romasenko,celalettin,erdinç ,tolga,simikoviyak,le yong sonuç 2 türkiye kupası.2 lig ikinciligi.2009_2011 burak,umut,jaja,engin,selçuk,egemen,onur,glovacki sonuç lig şampiyonluğu herşey çok açık net yok böyleydi yok şöyleydi .Bu takım iyi kadro kurmak zorunda kurmadın mı rezil kepaze olmakta kaçınılmaz.

10-61
02.10.2016, 13:22
Tabi istifa etsin. Yerine de Hami Mandıralı gelsin. Ya da Sadi Hoca.
Arkadaş bu kadar mı ders almaz bir camia.
Türkiye'nin en iyi 2 teknik direktöründen biri (ki bence birincisi) takımın başında.
Fb'nin de gs'nin de hocalarından çok daha iyi bir hocaya sahibiz.
İho çapsızının enkazı ancak 5 yılda temizlenir. 3 yılda bir nebze nefes alacak duruma geliriz.
Hala takımın bu sürede şampiyonluk mücadelesi verebileceğini sanan hayalperestler var.
Evet transferlerde yanlışlar yapıldı. Gelecekte de yapılacak.
Ama ben biliyorum ki (ilk ağızdan) Castillo dahil alınan hiçbir oyuncu birinci tercih değildi.
Büyük oranda ekonomik nedenler, ikinci olarak da kulübün ve Türkiye'nin içinde bulunduğu durum nedeniyle 2.3. hatta 5.sıradaki adaylar alınabildi.
Bu kulüpte yeniden yapılanmada Yumlu, Zeki ve Akbaş'ın ilk 11'de oynaması en büyük hatalarıdır bence. Dünkü maçın ilk yarısında sezonun en iyi futbollarından birini oynarken Yumlu'nun klasik hatalarından biri yaktı yine takımı.
Sonuç olarak "biz büyük takımız, her yıl şampiyonluğa oynarız" , "formamız bile 4.olur" klişelerini bırakın bir kenara. Başakşehir, Bursa ve Osmanlıspor gayet planlı bir şekilde yapılanıyor.
Eskisi gibi kolay değil işimiz.
Ama kulüpte Yönetim, Hoca, Kadro, Ekonomik durum ve taraftar gibi 5 önemli faktör açısında rakiplere göre önde veya dengede olduğumuz tek konu tknik direktör konusudur.
Bırakın artık saçmalamayı da Ersun istifa etmesin diye dua edin. Ersun Yanal giderse 2 yıl daha atar yapılanma işi.

Şaka mısın hocam sen ?ne 5 yılından ne yapılanmasından bahsediyorsun?bizi 3 leyen Alanya 4 leyen Karabük kaç transfer yapmış kaç para harcamış bi bak...iho gibi bir andavalı savunuyor değilim de sonuçta onun enkazı dediğin futbolcular gitti mi,gitti...ekonomik olarak gayet te güzel paralar harcadık transfere ve geldiğimiz noktada 3 pas yapamayan bir takım var karşımızda,hala enkaz edebiyatı yapılıyor hayret...bu adamlar geleli sene olacak hala enkaz edebiyatı bu arada gelen giden 3-4 atsın hatta geçen seneki gibi 6-7 ler ye sonra da enkaz devraldık ondan böyle yuh artık...bizim yarı maliyetimize kurulmuş takımların oynadığı futbolu görünce Allah belasını versin bizi bu hallere düşürenler diyorum,bitti.

cınar#7
02.10.2016, 13:24
Bosingwa gelsin para sikintisi varsa adam kariyeri boyunca Mourinhoyla çalıştı

nakzo
02.10.2016, 13:29
"yeni teknik direktör kim olmalı?" başlığını yavaş yavaş açmalıyız.Ersun gidici gözüküyor.

Ertuğrul Sağlam,Samet Aybaba,Rıza Çalımbay yeni teknik direktör adaylarımız olmalı.Benim tercihim kulübün dokusuna en uygun isim olarak Rıza Çalımbay'dır.Hatta gelecek hafta takımın başında Manisa maçına çıkarsa şaşırmam.

Bu takım kume dusme mucadelesi verecek artık net aleni ortada.Bu psikolojiyi türkiyede 1.samet aybaba 2.yılmaz vural verebilir.Acil olarak getirilmeliler.Bu takım ilk yarıyı bu sekilde tamamlarsa kesin kes dusecektir. Panige girmeden operasyon yapılıp ilkyarı 19_20 puan yapacaksınız 2.yarı takımlar takviye yapacağı ve daha hırslı oynayacağı için 37 puan alabilsek de kalsak şu ligde. Bunun lamı cimi yok bu takımı düşürtmeyeceğiz.

Mehmet Fatih Silik
02.10.2016, 13:33
Bu takım kume dusme mucadelesi verecek artık net aleni ortada.Bu psikolojiyi türkiyede 1.samet aybaba 2.yılmaz vural verebilir.Acil olarak getirilmeliler.Bu takım ilk yarıyı bu sekilde tamamlarsa kesin kes dusecektir. Panige girmeden operasyon yapılıp ilkyarı 19_20 puan yapacaksınız 2.yarı takımlar takviye yapacağı ve daha hırslı oynayacağı için 37 puan alabilsek de kalsak şu ligde. Bunun lamı cimi yok bu takımı düşürtmeyeceğiz.

Ha gayret belki bu sezon takımı düşürürsün küme. Her sezon aynı terane arkadaş.

nakzo
02.10.2016, 14:00
Ha gayret belki bu sezon takımı düşürürsün küme. Her sezon aynı terane arkadaş.

Pardon sampiyonlar ligi diyecektimde dilim sürçtü. Karabukten 45 dakikada 4 gol yiyen baska takım varmı .Turkiye ligleri tarihinde ben bulamadım sen soyle belki vardır.

samway
02.10.2016, 14:02
Onur serkan glowacki egemen cale colman selçuk burak jaja alanzinho umut şampiyon kadromuzun ilk 11 i bi bakın ne farkediyosunuz ? Ben söyliyim 1 tane trabzonlu topcu yok !! Bizi senelerdir özevlatcılık yaktı bunu artık anlamamız lazım

Şahin Yılmaz
02.10.2016, 14:07
Ya Ersun gidecek, ya da içerideki çete kadro dışı kalacak. Ersun lada konuşulacak ya işine konsantre olacak ya da yorumculuğa dönecek. Başka çare yok.

batuhanTs
02.10.2016, 14:09
Ya Ersun gidecek, ya da içerideki çete kadro dışı kalacak. Ersun lada konuşulacak ya işine konsantre olacak ya da yorumculuğa dönecek. Başka çare yok.

I'm gonna make him an offer he cant refuse diyorsunuz en guzeli bencede :)

Şahin Yılmaz
02.10.2016, 14:11
Türk olacaksa gelecek TD. Adayım kesinlikle Rıza Çalımbay dır. Adam elindeki kadrodan maksimum verim almayı biliyor. Macera aramaz. Ortalama bir TD. yapması gerekenleri yapar. İşini severek yapar konsantre olur hırslıdır disiplinlidir. Bu kadroyu ilk sekize sokar. Yenilsek de ne oynadığımız belli olur. Oyun şablonumuz olur.

Rıza iyi bir TD mi. Kesinlikle hayır. Ortalama bir TD. dür. Ama Türk olacaksa tercihimdir. Tercihim başarıya aç Güney Amerikadan bir TD. Ama bu yıl için kesinlikle Rıza dan başkası olmaz.

Şahin Yılmaz
02.10.2016, 14:13
Ve ve Rıza Çalımbay şu an boşta. Hemen görüşülüp acilen de getirilmelidir.

yorumsuz6117
02.10.2016, 14:13
koskoca sehir kan agliyor ama beyefendi istanbulda sabaha kadar gece kulübünde egleniyor !!!
Kim ?

HTC One 801e cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BERBATOV61
02.10.2016, 14:24
Kim ?

HTC One 801e cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şu ersun istanbul alemlerine aktı haberi doğru değildir diye umuyorum bu kadarda olmaz çünkü ayıbında bir sınırı var

Onur Akyüz
02.10.2016, 14:26
Kesin çöküs olur yoksa M.Demir ilk 11 nasil baslasin? TORPIL olmadan sahada gezmekle olmaz tabi sende haklisin

Bi halt biliyormuş gibi konuşuyorsun bana salça oluyorsun. Ne torpili varmış Demir'in bi söylesene.

Mehmet Fatih Silik
02.10.2016, 14:27
Pardon sampiyonlar ligi diyecektimde dilim sürçtü. Karabukten 45 dakikada 4 gol yiyen baska takım varmı .Turkiye ligleri tarihinde ben bulamadım sen soyle belki vardır.

Biz gecen sezon ilk 4 macta 10 puan topladik. Cok mu iyi oynadik? Sampiyon mu olduk? Deplasmanda 7 icerde 6 yedik. Düstük mü? Ondan önce ki sezon ilk 5 haftada 4 puan topladik. Burda forum yikildi. Düstük mü?
Ondan önce ki sezonlara bir zahmet her sene "bu sene düsmemeye oynariz!" diyen sen bi bak bakalim düstük mü?

bach72
02.10.2016, 14:30
Türk olacaksa gelecek TD. Adayım kesinlikle Rıza Çalımbay dır. Adam elindeki kadrodan maksimum verim almayı biliyor. Macera aramaz. Ortalama bir TD. yapması gerekenleri yapar. İşini severek yapar konsantre olur hırslıdır disiplinlidir. Bu kadroyu ilk sekize sokar. Yenilsek de ne oynadığımız belli olur. Oyun şablonumuz olur.

Rıza iyi bir TD mi. Kesinlikle hayır. Ortalama bir TD. dür. Ama Türk olacaksa tercihimdir. Tercihim başarıya aç Güney Amerikadan bir TD. Ama bu yıl için kesinlikle Rıza dan başkası olmaz.Yazdıklarınla hemfikirim.Yalnız Rıza hoca niye iyi taknik direktör kategorinde değil?Sebebi şampiyonluğu yok olsa gerek.Oysa Üç sülüklerde çalışmış olsa ve 2-3 şampiyonluk kazandırmış olsa Türkiyenin en iyi hocalarından biri olurdu.
F.Terim,M.Denizli,Ersun Yanal ve hatta Trabzonspor'a gelene kadar Şenol Güneş anadolu takımlarında ne yaptılar?Şampiyon mu yaptılar?Kupalar mı kazandılar?Yok.Birilerin itelemesiyle vitrine çıkıp üç sülüklerle şampiyonluk kazandırdılar.F.Terim Milana gitti kovuldu.Pirlo anılarını yazdığı kitapta F.Terimin hocalığı ile dalga geçti.Mehmet Ağar olmasa F.Terim'e kim yürü ya kulum diyecekti.Faruk Özak olmasa Şenol Güneş vitrine mi çıkacaktı?Niye Necati,Turgay,Kadir değilde Şenol Güneş?Sistemi yöneten güç odakları Şenol'un elinden tuttu ve vitrine çıkardı.Diğerlerinden üstünlüğü olduğu için.
Rıza Çalımbay namuslu adamdır.Kimseye biat ve itiat etmez.Yıllardır anadolu kulüplerinde çalışır ve dişiyle tırnağıyla mücadele eder.Yalakalık karakterinde yoktur.Beşiktaş'a Boskeden sonra geldi hatırlarsınız.Berbat Beşiktaş'ı ligin ikinci yarısı en çok puan toplayan takımı yaptı.Ama kovuldu.Neden?Beşiktaş lobisi istemedi.Çümnkü Fatih Terim gibi siyasetçi,iş adamı taşşağı ovuşturmuyordu.Dolayısıyla lobilerle işi yoktu.Her neyse.Bu ülkede işler böyle yürüyor.Yalaka oldun mu böyük hoca oluyorsun.

BERBATOV61
02.10.2016, 14:31
Biz gecen sezon ilk 4 macta 10 puan topladik. Cok mu iyi oynadik? Sampiyon mu olduk? Deplasmanda 7 icerde 6 yedik. Düstük mü? Ondan önce ki sezon ilk 5 haftada 4 puan topladik. Burda forum yikildi. Düstük mü?
Ondan önce ki sezonlara bir zahmet her sene "bu sene düsmemeye oynariz!" diyen sen bi bak bakalim düstük mü?
13. Veya 14. Oluruz yine en kötü sıkıntı yok diyosun yani :)

emrex61
02.10.2016, 14:34
Sorun hoca deyil beyler hoca sorun olsaydı 3 senedir bu takım her geçen gün küçülmezdi ne hocalar geldi gitti.Sorun şehrin havası piskolojisi ve futbolcuların yenilme alışkanlığı başka bir neden yok.

Onur Akyüz
02.10.2016, 14:34
Rıza Hoca Trabzon'da çalışmayı her zaman çok isteyen biri. Bölgedeki genç oyuncu potansiyeline çok güveniyor ve çok topçu çıkaracağına inanıyor.

Damadını yakından tanıyorum, oradan biliyorum.

cyberentalpi
02.10.2016, 14:49
ersun ttü kaka oldu. gitti şikebahçeyi açık ara şampiyon yaptı.
şenol güneş tü kaka oldu. Önce Bursa yı en çok gol atan takım yaptı. Bursa sattığı oyuncularla düzlüğe çıktı. Ardından Bjk ye gitti şampiyon yaptı. Takımın değeri artı
Mra tü kaka dedik gitti. Osmanlı basında su an. Basarısız diyen var mı aranızda. Hangi takımla oynarsa oynasın yenemez diyor musunuz?
Vahid tü kaka gönderildi. Şimdi japonya milli takım başında

hepsini böyle gonderdik. hepsi başarılı oldu. Bizden ne oldu söyleyebilecek var mı ?

cubido
02.10.2016, 14:50
Şaka mısın hocam sen ?ne 5 yılından ne yapılanmasından bahsediyorsun?bizi 3 leyen Alanya 4 leyen Karabük kaç transfer yapmış kaç para harcamış bi bak...iho gibi bir andavalı savunuyor değilim de sonuçta onun enkazı dediğin futbolcular gitti mi,gitti...ekonomik olarak gayet te güzel paralar harcadık transfere ve geldiğimiz noktada 3 pas yapamayan bir takım var karşımızda,hala enkaz edebiyatı yapılıyor hayret...bu adamlar geleli sene olacak hala enkaz edebiyatı bu arada gelen giden 3-4 atsın hatta geçen seneki gibi 6-7 ler ye sonra da enkaz devraldık ondan böyle yuh artık...bizim yarı maliyetimize kurulmuş takımların oynadığı futbolu görünce Allah belasını versin bizi bu hallere düşürenler diyorum,bitti.
kim iyi top oynadı? Karabük mü? Alanya mı?
arkadaş yaslan 8 kişiyle geriyd koy öne iki düratli adam, bizim vazgeçilmez stoperiniz yumlu yapsın iki salak hata 5-6 pozisyon bulduğun maçta 3-4 ye otur aşağıya.
ne oldu karabük alanya daha mı iyi oynadı bizden ya da antet.
top oynamaya çalışmskla oynatmayıp kontradan gol aramak farklı şeyler.
Ziya Doğan, MRA güzel becerir bu işleri size onlardan lazım.
Ben bu yönetimin her yaptığı doğru demiyorum, sabretmek zorundayız diyorum.
2 yılda bir yap bozla olmadığını gördük defalarca.
ersun gitse ne olacak bu kadroyla?

cyberentalpi
02.10.2016, 14:53
Rıza nın gelmesi ile Hami nin gelmesi çok farklı olmaz. Sorun Hoca degil. Sorun giderek sevimsiz bir anadolu takımına dönüşümü kabullenmemiz. Buraya geldik malesef. Yıkımdan sonra 3 ayda refah gelmez. Batmış biri kredi çeker ve ekonomik güçlük çeker o kredi yi ödeyene dek. Bizde battık anlayın artık. Bakan değişşe bile yeni baskan gelip çatır cutur transfer felan yapamayacak

cubido
02.10.2016, 14:53
Rıza Çalımbay diyorlar arkadaş. Gelde kafayı yeme...
takımın durumuna mı üzüleyim taraftarın kafaya mı...

Erkan A.
02.10.2016, 14:57
ersun hoca bügün takimla birlikte sabah antromanina ciktiysa aynen devam edecektir ..

ersun hoca bügün veya aksam antromanina cikmiyorsa istifa etmistir yoksa bu konu kapansin basimizda hoca varken ne bu hoca arayisi ??

cubido
02.10.2016, 14:59
Bir çok taraftarın günü kurtarmakla geleceği kurgulamak arasındaki farkı anlamadığı açık.
Ersun gidip bilmem kim gelirse ilk 8'e girermişiz.
Arkadaş ilk 8'e girsen ne olur girmesen ne olur.
Bu sene hedef maç kazanmak değil futbolcu kazanmak.
Önümüzdeki yılların iskeletini kurmak.
He Zeki,Yumlu,Akbaş mıdır bu iskelet, tabiki değildir.
Burada yönetim ciddi bir hata yapmıştır bana göre.

cubido
02.10.2016, 15:00
He son olarak bu yönetim Erdun Hoca'yı kolay kolay bırakmaz. Boşuna hayal kurmayın.

emrex61
02.10.2016, 15:05
Bu takım bahis mafyaların eline düşmüşte olabilir artık herşey bekliyorum bu camiadan para için dinini imanını şehirini takımını satan insanlardan herşeyi bekliceksin.

Abdulkadir ile yusuf yazıcının halen daha neden oynatılmadıgını merak ediyorum milli takımlara cagrılıyolar halbuki.

Oruç
02.10.2016, 15:11
He son olarak bu yönetim Erdun Hoca'yı kolay kolay bırakmaz. Boşuna hayal kurmayın.

Son bir kaç senede gönderdiğimiz hocaların yaptıklarına bakmak yeterli. Sorun salt hocada olsa şimdi CL'de olurduk. Başkan dik durmalı, hocaya sahip çıkmalı. Gerekirse kadro dışı vs uygulamalarına gidilmeli.

cubido
02.10.2016, 15:38
Mourinho, Pogba&ibrahimoviç'li United'la sürünüyor. Başlarda olur böyle. Düzelecek.Ben Ersun Hıca'nın uzun dönem kötü futbol oynattığı takım hatırlamıyorum.

bordo08
02.10.2016, 15:50
Hala sorunu hocada arayanlar var açın gs maçına bakın bakalım en son ne zaman böyle destekledik takımımızı..

Bu yönetim ve bu hoca son şansımız yalnışları var mı var evet ama en iyisi bu daha iyi olacak..

2010 dan bu yana sayısız hoca futbolcu geldi gitti sabır ve destek olmazsa daha çok debeleniriz..

H.Emre
02.10.2016, 15:56
Sabretmek, geleceğin takımını kurmak gibi sözler teoride cezbedici olsa da pratiğe de bakmak gerekiyor. Hocanın kadro tercihleri ne günü kurtaracak kapasiteye sahip ne de gelecek adına umut veriyor. Israrla ilk 11'de sahaya sürdüğü oyuncuların iskeletini oluşturduğu takıma sabredilirse ve bu sene kazara kümede kalmayı başarırsak seneye ilk 10 için yarışabiliriz. Daha fazlasının Ersun Yanal'ın anlamsız fantezileriyle mümkün olmadığını düşünüyorum. Bu dönemde ortalama bir teknik direktör bulabileceksek Yanal'ın istifası veya kovulması bizim için daha iyi olabilir. Aksi takdirde sırf başımızda bir hoca bulunması adına devre arasına kadar sabredilebilir. Örneğin Reşit Akçay'ın bu kadro ile daha fazlasını yapabileceğine inanıyorum ama ligin daha ilk yarısının ortasında getiremeyiz.

nakzo
02.10.2016, 15:59
Hala sorunu hocada arayanlar var açın gs maçına bakın bakalım en son ne zaman böyle destekledik takımımızı..

Bu yönetim ve bu hoca son şansımız yalnışları var mı var evet ama en iyisi bu daha iyi olacak..

2010 dan bu yana sayısız hoca futbolcu geldi gitti sabır ve destek olmazsa daha çok debeleniriz..

Karabukte bile taraftar destekledi bu rezilleri.Gs seyircisine ne yaşatmışta desteklemeyecek.gs seyircisi senin gördüğün rezilliğin onda birini yaşa o kalenin direklerini monte eder o futbolculara.Adam son 6 yılda 4 sampiyonluk 3 turkiye kupası 1 şampiyonlar ceyrek finali yasatmıs seyircisine tabiki destekleyecek.Sen ne yasattın seyircine kahır, utanc, rezillik,kepazelik hani öyle bir ornek veriyorsunuz ki tutar tek bir tarafı yok.

bordo08
02.10.2016, 16:06
Karabukte bile taraftar destekledi bu rezilleri.Gs seyircisine ne yaşatmışta desteklemeyecek.gs seyircisi senin gördüğün rezilliğin onda birini yaşa o kalenin direklerini monte eder o futbolculara.Adam son 6 yılda 4 sampiyonluk 3 turkiye kupası 1 şampiyonlar ceyrek finali yasatmıs seyircisine tabiki destekleyecek.Sen ne yasattın seyircine kahır, utanc, rezillik,kepazelik hani öyle bir ornek veriyorsunuz ki tutar tek bir tarafı yok.

Çözüm önerin direkleri söküp monte etmek yani öylemi ki bunuda yaptık sonuç ortada..

Son 5 yılda bir sürü yönetim sayısız futbolcu sayısız hoca değişti hepsimi berbattı hepsimi yeteneksiz..

Kabul edelim arkadaş taraftar olarak hep istemüzük hep begenmezik anlayışındayız anca eleştir anca gerilim yükle..

Bu kafayla daha çok rezillik kepazelik çekeriz devam..

cyberentalpi
02.10.2016, 16:09
Mourinho, Pogba&ibrahimoviç'li United'la sürünüyor. Başlarda olur böyle. Düzelecek.Ben Ersun Hıca'nın uzun dönem kötü futbol oynattığı takım hatırlamıyorum.

evet bugun hiç galibiyeti olmayan stoke city yi sahasında yenemediler.

adamların kurdugu takım real barca bayern ayarında ama henüz takım olamadılar.

sasone
02.10.2016, 16:16
Lige bakın,hatta alt lige bakın,bir gol yedikten sonra bir takım var mı bu şekilde dağılan?Çocuk musunuz?Nedir bu sorumsuzluk?Futbolun birinci özelliği mücadele etmek,sahada yeteneklerini gösterebilmen için önce ayakta kalcaksın,bir gol yedikten sonra oyundan kopuyorsa bir takım bu Hoca sorunu değil mi?
Futbolcular bunun açıklamasını nasıl yapıyorlar?Hoca nasıl yapıyor,nedir abi yani,tenezzül edip bir açıklama bile yapamıyorlar,bu kadar çabuk dağılan bir takımda futbolcular birbirlerine bağırmıyor bile,ne adamını takip etmeyene bir tepki var diğer arkadaşlarından ne de yerini kaybedene.
Halı sahada bile koşmayana bağırırsın,amatörde olmaz böyle bir şey.Bu adamların ortak bir amacı var mı,varsa o amaca giderken birileri seni tökezletiyorsa ona tepki korsun,bunların tek amacı para ise yönetim versin en ağır cezayı arkadaş nedir yani?

İkinci gün oldu hala dünkü rezalet için sorumlular ne düşünüyor bilmiyoruz,bunlar çocukca şeyler,çıkın gerçekle yüzleşin,sorunlardan bahsedin ve taraftara saygınızı gösterin,kafayı kuma gömmenin kimseye faydası yok.

nakzo
02.10.2016, 16:18
Lige bakın,hatta alt lige bakın,bir gol yedikten sonra bir takım var mı bu şekilde dağılan?Çocuk musunuz?Nedir bu sorumsuzluk?Futbolun birinci özelliği mücadele etmek,sahada yeteneklerini gösterebilmen için önce ayakta kalcaksın,bir gol yedikten sonra oyundan kopuyorsa bir takım bu Hoca sorunu değil mi?
Futbolcular bunun açıklamasını nasıl yapıyorlar?Hoca nasıl yapıyor,nedir abi yani,tenezzül edip bir açıklama bile yapamıyorlar,bu kadar çabuk dağılan bir takımda futbolcular birbirlerine bağırmıyor bile,ne adamını takip etmeyene bir tepki var diğer arkadaşlarından ne de yerini kaybedene.
Halı sahada bile koşmayana bağırırsın,amatörde olmaz böyle bir şey.Bu adamların ortak bir amacı var mı,varsa o amaca giderken birileri seni tökezletiyorsa ona tepki korsun,bunların tek amacı para ise yönetim versin en ağır cezayı arkadaş nedir yani?

İkinci gün oldu hala dünkü rezalet için sorumlular ne düşünüyor bilmiyoruz,bunlar çocukca şeyler,çıkın gerçekle yüzleşin,sorunlardan bahsedin ve taraftara saygınızı gösterin,kafayı kuma gömmenin kimseye faydası yok.

Çıt yok ,önlem alma yok bu yuzsuzlere ceza yok kulüp değil çöplük.Bütün camia bir akıl tutulması yaşıyor.

Berkan
02.10.2016, 16:19
Sorun yenilmek değil sorun mücadele edilmemesi. 6 haftada 3 gol :) hocam lütfen Yumlu Akbaş Zeki gibileri derhal kapının önüne koy. Yoksa bu özevlatlar senıde baskanıda yıyecek

BERBATOV61
02.10.2016, 16:23
Şurdaki ortamı görünce ersun gitmesin istiyorum kalsın iyice takımın içine etsinki herkes anlasın ne olduğunu 2 sene sonra 4. Kere ersun ersun diye yırtınacaksınız yoksa kalsın ersun gitmesin daha da dibi göründe ancak kurtuluruz bu beladan

sasone
02.10.2016, 16:26
Sorun yenilmek değil sorun mücadele edilmemesi. 6 haftada 3 gol :) hocam lütfen Yumlu Akbaş Zeki gibileri derhal kapının önüne koy. Yoksa bu özevlatlar senıde baskanıda yıyecek

Dünkü maçta sahada görevini yapan iki kişi varsa bunlar Zeki ve Akbaş,ezbere yorum yapmaktan vazgeçin,hatta Akbaş ilk yarıda Yumlu'nun aptallığını engelleyerek takımı ikinci yarıya götürdü.Kanatlarda hızlı adamları olmasına rağmen ne Zeki ne de Akbaş rakibi karşılamada sorun yaşmadılar,ikinci yarıda da aynı şekilde yenilen goller defansın ve orta sahanın ortasından gelerek yaptılar bunu,Ceyhun slalom yaptı düşünün orta sahanın ve defans göbeğinin durumunu.
Sahadaki sorun defansif değil evet çok gol yiyoruz ama maçı gol atamamız ve orta sahamızın mücadeleyi bırakması ile veriyoruz.Aytaç,Ekici gibi faydasız elemanlar Suk ve Muhammed gibileri var ve 4 kişi eksik oynamak,takım defansına katksı olmayan bu tiplerle her defans çöker.

Zeki ve Akbaş yetersiz dersin,ona eyvallah,Yumlu zaten olmamalı ama Uğur da aynı ama dünkü maçın kaybedilmesi ile en alakasız iki topçu Akbaş ve Zeki.

Mert Zaman
02.10.2016, 16:26
Ersun hocaya bende güveniyordum, gidişattan acaba mı demiyor değilim

bordo08
02.10.2016, 16:29
Takımda kalan yenilgi piskolojisine alışmış oyuncu grubu yeni gelenleride kendilerine benzetiyor...

Bazı arkadaşlarda değinmiş bu konuya kesinlikle olay sportif boyutu aşmış piskolojik boyutta oyuncu grubuna eziklik duygusu yerleşmiş..

Zeki yumlu yusuf aytaç akbaş gibi yenilgiye alışmış vurdumduymaz yetenksiz tipler gelen oyuncularıda kendilerine benzetiyor bu artık kesinleşti..

tonya55
02.10.2016, 16:29
ersun yanal sonuna kadar artık bu işler yazboz tahtası degil o gitsin bu gelsin yanalın gitmesi yeni hocanın gelmesi maliyet 10 trilyon ffp var ersun hoca gibisi bulunmaz.

Erkan A.
02.10.2016, 16:30
bu arada antalya 0-1 öne gecmis ...keske kazansaydik

artik akhisari yenerek cikisa geceriz umarim ..ersun yanal istifa etseydi coktan ederdi 15 günlük ara var yeni hoca hazirlardi takimi

yinede olumsuz bakmayalim bu yenilgiler iyi de olabilir ders cikarmak icin ...devre arasina Kadar böyle devam edecegiz devre arasinda en az üc kaliteli ilk onbir oyuncusu Transfer edilmelidir ..bunu yönetimde hocada biliyordur

karamsar olmayalim bende isyandaydim ..

castillo61
02.10.2016, 16:38
sürünüyor deyip kendilerini avuttukları Manchester bugün 5 atacak oyun oynadı, bizde alanya karabükten toplam 90 dakikada 7 yedik. evet evet başlarda olur böyle

Yiğit SARI
02.10.2016, 17:09
İstifa etmeli mi bilmiyorum ama takımı yanlış kadro seçimleriyle harcıyor diye düşünüyorum. Bi kadro standartı tutturması lazımdı ilk maçlardan her maç yenisini deniyor.

Bence Muhammet ve Mehmet'in dinlendiği bir kadro düzeni faydalı olacaktır. Şöyle bir şablon:

...............Suk
..Castillo - Bero - Sağ Kanat
........Okay - Onazi
Sol Bek - Durica - Stoper - Sağ Bek

Şimdiiiiiii

Sağ Kanat: İbanez denenebilir mi? Güray? Yusuf?
Sol Bek: İbanez? Güray?
Stoper: İnanın kimseyi tavsiye edemiyorum :D
Sağ Bek: Güray? Zeki?
N'Doye? Ramil?

Hocanın da işi zor be. Mesela bu kadroyu dizme çabaları esnasında hiç mi isimleri mevki mevki yazıp da bakmadılar durum nedir diye? Ben dolduramıyorum mevkileri sezon başlamadan önce de dolduramıyoduk çoğumuz yani

Her neyse yine de takım doğru kadro seçimleriyle asıl potansiyeline yaklaşacaktır. Sabretmek mi zulüm çekmek mi oluyor bu bilmiyorum ama her neyse. Ondan

eksikbirşey
02.10.2016, 17:31
Ersun hocayı beğenmiyordum hala da beğenmiyorum. Ayrıca bu taraftarın sabır göstereceği bir hoca da değil. Gerçi kimseye göstermiyorlar.

Emrah Akcagöz
02.10.2016, 17:37
Benzetildiğimiz takım M. United gülsek mi ağlasak mı ? Yahu atak yapmaktan aciz bir takımız neyin kafası bu ?

Sefaenes
02.10.2016, 17:38
Türk hocalarin koskoca 0 oldugunun kaniti inatla formsuz torpilli oyuncu oynatma anca bizim yerli Hocalarda var hep iyi bilirler ders almaslar bana ersun Hoca Yumlu,zeki,ekici,demir, aytac coplerinden neden vazgecemedigini anlatamaz