PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 6.Hafta | Kardemir Karabükspor 4-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8

-Samet
24.09.2016, 19:23
Galibiyet ile dönmemiz takıma çok farklı bir hava katacaktır.

Takımımıza Karabük deplasmanında başarılar.

Hakan
24.09.2016, 19:24
Traore'yi tutun gerisini hallederiz.

Manava61
24.09.2016, 19:25
Sıkıntılı maç+traore tehlikesi savumamızın görevini tam yapması lazım bu maçta kg var diyorum :) İnşallah kazanırız

Oruç
24.09.2016, 19:26
Totem yapalım. Yeniliriz.

Berke6198
24.09.2016, 19:32
Traore çok büyük tehlike. Bir de deplasman karnemizin rezil oluşu gerçeği var.

Kazanmamız lâzım. Zor gibi ama sonuna kadar mücadele edersek, neden olmasın ?

Doğukan Uçan
24.09.2016, 19:40
Şu karabüğü zerre kadar sevmem. Kışın deplasmanda bunlarla oynadigimiz bir mac vardi burak yilmaza kartopu felan atmislardi. Trabzon kumeye tezahuratlari da var. Her turlu yenmeliyiz

İ. SARAL
24.09.2016, 19:41
Barabar biter.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ibrahim
24.09.2016, 19:42
Kazanalım ya. Çok güzel olur, valla bak...

Mustafa ÖZDEMİR
24.09.2016, 19:44
Zor maç

sbay
24.09.2016, 19:45
ekici cezalı mı bu maç.cezalı olsun.

Faruk BERBER
24.09.2016, 19:47
Yarın oynayacakları Gençlerbirliği maçını Ankara 19 Mayıs Stadyumu'nda izleyeceğim. Karabükspor'u beğeniyorum, Tudor bir kimlik benimsetmiş takıma. Orta sahadaki Poko benim en çok dikkatimi çeken oyuncu, önümüzdeki hafta ortasaha merkezde kıyasıya mücadele olur. Defans oyuncuları bireysel anlamda yetersiz, o yüzden gol veya goller bulabiliriz. Traore bizi çoks eviyor, umarım bu sefer gol şansı vermeyiz kendisine.

ilelebeTS
24.09.2016, 19:55
Antepte Orkan vardı tutamadık yenildik, Osmanlıda Ndiaye vardı tutamadık yenildik, Karabükte de Traore var o tür bir oyuncu ve bize her maç golü var. Traoreyi iyi kontrol edersek en azından yenilmeyiz.

Tuğrul
24.09.2016, 19:56
Karabük oyun temposu yüksek, dinamik ve keyif veren bir futbol oynuyor.

Hücuma hızlı çıkan, Traore gibi bize bela olan oyuncuları var.

Romen sol bek Latovlevici de çok beğendiğim bir oyuncu. Toplu, topsuz çok hızlı mesafe katedebiliyor.

Umarım gülen taraf biz oluruz.

olcay_61
24.09.2016, 20:05
Köstekçiler normalde ilk sayfadan dalardı, 90+5'i hazmedemediler henüz galiba :)

Enaldo61
24.09.2016, 20:10
Haftaya da 3 puan cikarabilsek degmeyin keyfime.

Mesut
24.09.2016, 20:22
Hemen kadro yapalım :D

------------------Onur--------------
Zeki-----Yumli----Durica----Akbaş--
----------Onazi---Aytaç-------------
Bero----------Mami----------Ekici(Castillo)
---------------Suk------------------

DeAgLeMaNyAq
24.09.2016, 20:25
1 puan kötü değil ama 3 puan alırsak takıma ve taraftara yeniden hava gelir. Kazanan takım bozulmaz düşünesiyle büyük oranda aynı kadroyla çıkacağımızı düşünüyorum fakat Konya ve Karabük çok farklı tarzda takımlar olduğundan olumsuz yansıyabilir. Okay ve Aytaç ikilisi bazı maçlarda birlikte kullanılabilse de, kesinlikle birbirlerini tamamlayan oyuncular değiller. Forvet mevkisi en sıkıntılı bölgemiz üç oyuncumuz da elinden geldiğince mücadele ediyorlar ama gol noktalarına hem çok uzaklar hem de çok yalnız kalıyorlar. Zaten Castillo dışında net bir kanat oyuncumuz olmadığından çift forvetle devam etmemiz mantıklı gibi gözüküyor...

Ahmet Kara
24.09.2016, 20:29
Hoca geri dörtlüyü bozmayacak büyük ihtimal.

Ekici kesik yemeli. Onun yerinde Bero oynamalı.

Suk sağ kanatta oynarsa daha iyi iş yapacağını düşünüyorum.

Bu maç ve Akhisar maçını kazanırsak, en kötü 4 puan alırsak camia olarak moraller daha iyi olacaktır.

Manava61
24.09.2016, 20:34
Onazi--Aytaç
Suk--bero--Castillo
-----Ndoye--
gibi mi başlasak ?
Arka beşliyi değiştirmez heralde

olcay_61
24.09.2016, 20:36
Okay-aytaç ikilisi olmadan
Mehmet ekicinin takımı yönettiği ya da oynamadığı
Çift forvet oynayıp
İyi ya da az iyi oyunla kazandığımız bir maç olur inşallah

S.Seymen
24.09.2016, 20:41
iki stoperin arasına çıkışta bir adam koyuyor hoca Okay olmadı orada Aytaç daha sağlam duruyor

Okaydan vazgeçemiyor ki vazgeçilmesin bence de onu forvet arkası oynatıyor

Bero Okay'ı biraz daha tecrübe kazanınca tamamlar düşüncesindeyim

Bero bazen sessiz kalsa da zamanla oyuna daha çok katılacaktır kumaşını gerçekten tuttum

yavaş yavaş Mehmetsiz (kreatif olsa da ) daha çabuk organize olan bir takım oluruz

ilerisi Muhammet Suk; N'Doye Suk şeklinde dönüşümlü oynanır

Solda Yusuf hali hazırda Castillodan iyi; Castillo'nun bu lig için zamana ihtiyacı var zamanla şans bulacaktır

4.4.2 nin ucubeleştirilmiş bir 4.3.3 İçerde oynanır dışarıda forveti tek bırakıp orta sahaya bir adam daha konur sanıyorum

bu iş üç aşağı beş yukarı böyle gider diye düşünüyorum..

gökçay61
24.09.2016, 20:54
Bence kontraatak oynamalıyız. Yusuf zaten oynayacak sola da castillo konmalı. Ortasaha dirençli olursa defansta aptal olmazsa maçı alabiliriz. Karabük eskisi gibi değil takım gibi oynuyorlar. Tudor iyi iş çıkartıyor. Dikkatli ve trabzonspor gibi oynamalıyız. %65 berabere %35 biz alırız.

taha küçük
24.09.2016, 21:03
Bu maç castillo iş yapabilir.

kanterts
24.09.2016, 21:06
ersun yanal sacma bir kadroyla cikar yine, traore herzaman ki gibi atar. Yatabarenin sakatligi gecti mi acaba, oynarsa tehlikeli olur.

batuhanTs
24.09.2016, 21:09
Mutlak kazanmamiz lazik ivme şart

batugol
24.09.2016, 21:13
Hep 16 da mı oynayacağız ?

bach72
24.09.2016, 21:13
Mücadeleci oyuncularla dengeli oyun anlayışını sahaya yansıttıkmı üç puan alırız.Yeter ki abuk sabuk,bodoslama saldırmayalım.1-0 olsun üç puan bizim olsun.

exelans_25
24.09.2016, 21:18
.................................................. onur.............................................. ......................
zeki....................uğur...................... ......................durica...................... ............akbaş
.................................................o kay............................................... ....................
........................onazi..................... .......................bero....................... .......................
suk............................................... .................................................. ...........castillo
.................................................M uhammet........................................... ...................

kesinlikle Suk Sağ kanat başlamalı önce oyunu tutmalıyız ortada Ekici kesilmeli Bero gerçek mevkisinde oynamalı.Hamle olarak Ekici ve Yusuf kullanılabilir.

artvints
24.09.2016, 21:20
.................onur
..zeki...yumlu..durica...akbaş
............onazi...okay
.....castillo.....bero......yusuf
...................suk

biraz da biz bekleyip kontra yapalım.ama başka türlü de olabilir, hiç kestiremiyorum kadroyu.

sasort
24.09.2016, 22:02
Kadro noktasinda arkadaşlar

3 orta saha veya 2 li orta saha kombinasyonunda

okay ve onazi olmadi bence

mücadele yönünden düşük kaliyoruz

aytaç mutlaka olmali bence

okay ve onazi birbirinin alternatifi olmali

ayrica suk ben forvetten ziyade kanatta daha verimli olacağini düşünüyorum.

Onazi mi okay mi derseniz bence

onazi oynamali onazi pas pres hiz noktasinda ve oyun görme noktasinda okayin önünde

önlerinde bero oynamali

sol kanat

artik şu yusufu oynamasi gereken yerde oynatan bir td olsun

castillo veya yusuf oynamali orda

sağ da suk veya güray

forvet muhammet veya ndoye

kadrom

..................................onur............ ...............................

Zezekiki.........yumlu.............durica......... ........akbaş (ibanez)

.................................aytaç............ .......................................

.................onazi............................ .....bero...........................

Suk............................................... .............................castillo(yusuf)

.....................................muhammet(ndoy e)...........................

Mert Acar
24.09.2016, 22:04
Belalımız Traore...Arkayı boş bırakmamak gerek.

Fatih Özkan
24.09.2016, 22:04
Beraberlik muhtemel.

tonya55
24.09.2016, 22:08
beraberlik iyi skor olur.

Yiğit Gayretli
24.09.2016, 22:18
Bu maçta yediğimizden çok atmamız gerekecek ki gol bulmak en büyük sıkıntımız. Hem beceri hem de şans eksiği var.

Sol bekleri Latovlevici defansif anlamda yumuşak karınları. Ben olsam oyunu sağa yıkacak bir hücum planı üstünde dururdum.

Berke6198
24.09.2016, 22:22
M.Akbaş'ın stopere çekilmesi gerekiyor. Ayakları düzgün ve hata yapma ihtimâli M.Yumlu'dan kat kat düşük. Bekte Ibanez'in oynaması skora çabuk ulaşmak adına önemli olacaktır. Öte yandan umarım Ersun hoca Suk'u M.Demir'in yedekleyemeyeceğini ya da partneri olamayacağını anlamıştır.

Ramil'in mümkünse ilk 11'e, en kötü ihtimal 18'e acil girmesi gerekiyor. Sonradan girip şans bulmalı kesinlikle. Haftalardır aynı kadroyu ısrarla ve ısrarla söylüyorum, aynı kadroda yine direteceğim.

Bero Suk'un arkasına girip ceza sahasına yakın oynamalı çünkü hem çok etkili pres yapıyor hem de çok düzgün ayakları var. Her an golle burun buruna kalabilecek kapasiteye sahip. Enerjisi bitmeyen bir oyuncu.

Bunun yanında Castillo sol kanatta görev almaya kesinlikle devam etmeli. Bero ile paslaşma ve ceza sahasına girme anlamında gerçekten çok iyi anlaşıyorlar. Mehmet Ekici'nin kesilmesine karşıyım, sağ kanatta "sağ iç" gibi oynamalı. Bol bol ortaya boğmalı içeriyi. Adam eksiltme özelliğiyle de içeriye girmeli.

Zeki'yi ne kadar istemesek de maalesef Zeki'den iyisi yok elimizde. E, kötü oynadı da diyemeyiz şimdi Konyaspor maçında. Ersun hocadan beklediğim kadro aynen şudur;

http://www.footballuser.com/formations/2016/09/1511813_Trabzonspor.jpg

artvints
24.09.2016, 22:29
akbaş sağ stoperde bir hatalar yapar inanamazsınız. sol ayaklı stoperin sağ tarafta oynaması kolay değil, sağ ayağını sadece yürümek için kullanır, sağ tarafta da hiç oynamamıştır, çünkü az bulunur sol ayaklı stoper. durica'yı da bozmaya gerek yok.

Ozan Kara
24.09.2016, 22:40
Kazanmamız lazım ama kazanamayız. Deplasmanda oynamıyoruz ve takım ciddi şekilde gol sıkıntısı çekiyor.

memozcan
24.09.2016, 22:42
dikkat edeceğimiz tek kişi traore... zeginin ayakkabılarını bağcıksız modelden aldık mı bir puan garanti zaten!!!

Samet Yildirim
24.09.2016, 22:51
3 Puan`a devam..

gurur6134
24.09.2016, 22:53
Rakip kontraya iyi cikan bir ekip..yine bir gunduz maci neden olmasin.. konya maci gibi kontrollu oynamaliyiz yenilmiyorsan yenilme taktigi ile 4 4 2 den devam..isimler degissede taktik degismemeli artik..

katre-i.matem
24.09.2016, 23:06
Ileriye umutla bakmak icin ilk kirilma macimiz.

Kemal Öztel
24.09.2016, 23:14
____________________Onur____________________
Zeki______M.Yumlu______Durica_____M.Akbaş
_________Okay/Onazi____Aytaç_______________
Bero________________Ekici_____________Castillo
_____________________Suk_____________________

Ben galip on birden bi Muhammetin kesilmesi taraftarıyım,Ekiciyi merkeze çekip Castilloyu kenara koymak mantıklı geliyor..

Derbiye kadar 6 puan çeksek bambaşka olur

Courage
24.09.2016, 23:25
Konya maçının mücadele anlamında yakaladığımız çıtasını düşürmeyelim duman ederiz bunları. Yalnız ileride forvet etiketiyle oynayan şahıslardan gol beklemiyorum gelirse ortasaha yada duran toplardan defanstan gelecek gol(ler).

Kazanacağız.

Ahmet Kara
24.09.2016, 23:41
10895

Ligin en çok hava topunu kazanmamıza rağmen, duran toptan halen daha gol atamadık. Hocanın bu konuya eğilmesi lazım.

Emre ÖZTÜRK
24.09.2016, 23:45
..........................Onur.................... ......

Zeki.........Mustafa.......Durica........Akbaş

Bero........Okay.......Onazi........İbanez

..............Suk..........Castillo............

Manu61
24.09.2016, 23:55
Deplasman galibiyetine gerçekten çok ihtiyacımız var umarım kazanırız. Traore ise daha şimdiden ellerini sinek gibi ovuşturmaya başlamıştır, adam seviyor bizi.

Milli maçlar öncesinde gelecek bir galibiyet bizi havaya sokabilir. Akhisar maçında dolu tribünler görürüz büyük ihtimalle.

Adem Akyüz'
25.09.2016, 00:34
Deplasman galibiyetine gerçekten çok ihtiyacımız var umarım kazanırız. Traore ise daha şimdiden ellerini sinek gibi ovuşturmaya başlamıştır, adam seviyor bizi.

Milli maçlar öncesinde gelecek bir galibiyet bizi havaya sokabilir. Akhisar maçında dolu tribünler görürüz büyük ihtimalle.
Sonra gene mi milli ara var ya. Nefret ediyorum şu aralardan :(

Fatih Öztürk
25.09.2016, 00:53
Karabük çabuk çıkan ani baskın yapan bir takım malûm bizde ağır defansa sahibiz.Bi şekilde 3 puan gelse şu nalet yerden kurtarsak üzerine dondurmalı kaymaklı kadayıf olur hemde şu önümüzdeki 6'lı grubun peşine takılırız oraları rahatsız ederiz diğer türlü 1 puanda haftanın kazancı sayılabilir.
Kadromuz yetersiz oğlu yetersizdir ama bu takımın adı en kötü 5.için yeterli olmalıdır.

Şu milli araları icad edenin Allah bin türlü belasını versin tam lige konsantre oluyoruz derken zırt pırt ara veriliyor.

carl_06
25.09.2016, 01:22
Traore Onuru avlamayı sever bu adamı iyi marke etmek lazım.
ekicinin kesik yemesi lazım. yusuf da bizi coşturdu bugün ama bu yetersiz olduğu gerçeğini değiştirmiyor. beronun enerjisinden ortasahanın ortasında faydalanılmalı. defans dörtlüsü bence bir şansı daha hak ediyor.
ersun hocadan artık şu onbiri bekliyorum ben.

................onur
...zeki....durica.....yumli....akbaş
............aytaç.....onazi.............
mami..........bero............castillo
...............suk

umuyorum ki konya maçındaki mücadeleyi karabüke karşı da gösteririz o mücadeleyle kolay kolay maç kaybedilmez. inşallah bu maçla deplasman şanssızlığımızı da kırarız.

Erkan A.
25.09.2016, 01:42
M.Akbaş'ın stopere çekilmesi gerekiyor. Ayakları düzgün ve hata yapma ihtimâli M.Yumlu'dan kat kat düşük. Bekte Ibanez'in oynaması skora çabuk ulaşmak adına önemli olacaktır. Öte yandan umarım Ersun hoca Suk'u M.Demir'in yedekleyemeyeceğini ya da partneri olamayacağını anlamıştır.

Ramil'in mümkünse ilk 11'e, en kötü ihtimal 18'e acil girmesi gerekiyor. Sonradan girip şans bulmalı kesinlikle. Haftalardır aynı kadroyu ısrarla ve ısrarla söylüyorum, aynı kadroda yine direteceğim.

Bero Suk'un arkasına girip ceza sahasına yakın oynamalı çünkü hem çok etkili pres yapıyor hem de çok düzgün ayakları var. Her an golle burun buruna kalabilecek kapasiteye sahip. Enerjisi bitmeyen bir oyuncu.

Bunun yanında Castillo sol kanatta görev almaya kesinlikle devam etmeli. Bero ile paslaşma ve ceza sahasına girme anlamında gerçekten çok iyi anlaşıyorlar. Mehmet Ekici'nin kesilmesine karşıyım, sağ kanatta "sağ iç" gibi oynamalı. Bol bol ortaya boğmalı içeriyi. Adam eksiltme özelliğiyle de içeriye girmeli.

Zeki'yi ne kadar istemesek de maalesef Zeki'den iyisi yok elimizde. E, kötü oynadı da diyemeyiz şimdi Konyaspor maçında. Ersun hocadan beklediğim kadro aynen şudur;

hocam tebrik ederim seni bero onazi okay Ekici bu dörtlü birlikte oynadigi her maci kazaniriz benim aklimdaki ideal onbir .. sadece Castillo yerine belki ben olsaydim yusufu oynatirdim duruma göre Castillo ikinci yarida oyuna alirdim ..

kesinlikle bu onbir karabükü Yener

Mert Zaman
25.09.2016, 02:12
Maç saat 4 te akşam 7 de kuzenimin düğünü var ulan bizdekide şans 1

61_Hasan_69
25.09.2016, 02:35
Bu maçta alinacak bir galibiyet akhisar macina en az 15 bin kişi ceker

Ozan Yılmaz
25.09.2016, 03:43
En son hangi deplasmandan galibiyetle ayrılmıştık? Bu zinciri kırmak gerek.

bahadır2561
25.09.2016, 09:32
Allahın izniyle bu maçı da aldık mı tamamdır

Lig yeniden başlar bizim için

Maranov
25.09.2016, 10:10
Takım yavaş yavaş oturuyor.
Hem oyuncular, hem Ersun Yanal, hemde taraftar üzerindeki baskı ve stress birazcık da olsun azaldı.
Karabük maçını kazanırsak ve milli maç arasında en az 2 hazırlık maçı yaparsak takım iyice oturur. Karabük 11'i:
Onur
Zeki-Yumlu-Durica-Akbaş
Bero-Okay-Onazi-Yusuf
Suk-Muhammet

ucurum
25.09.2016, 11:38
Sezon başında 8/8 dediğimiz zamanları hatırlıyorum da, her şeyi ne kadar basit görüyoruz.

Karabük, deplasmanda Beşiktaş ve Galatasaray'a yenildi. Kendi evinde de Rize ve Antalya'yı yendi.

Yani açıkçası hala ne yapacağı soru işareti olmaya devam eden bir takım.

Galatasaray'a 5 isabetli şut attılar ve iyi top oynadılar. Beşiktaş'a karşı da 2 önemli pozisyonu vardı 12 şut attılar. Deplasmanda bunlar...

Rize maçında kendi evlerinde 9 isabetli şut ile 22 şut attılar kaleye.

Antalya maçında istatistikler başa baş olsa da yine 9 şut atıp 4'ünü kaleye atabildiler...

Bunları neden anlattım.

Biz rakibe pozisyonu az verip çok gol yiyen, çok pozisyona girip az gol atan bir takımız.

Bu Konya maçında da böyleydi. İkinci yarı Konya şut atmadı kaleye... İlk yarı tek şut var kaleyi bulan. Hangisi? Onur'un bence "olağanüstü" çıkardığı şut.

Devre arası yazdım hatta forumda:

Hayır Konya da durgun zaten ama maçtan önce dediğim gibi diğer karşılşatığımız takımlardan daha fazla şut çekti, daha az şut yedi. Kaleyi bulan her iki şuttan biri gol oluyor demiştik daha önce, bu kez 1'de 0 ama 2'de 1 olabilir...

Hakikatten ikinci yarı Konya 1 şut daha atsa belki de gol olacaktı. Bu kadar kolay bir gol yeme yüzdemiz var.

Tehlike şu: Karabük çok şut çekiyor ve kaleyi buluyor.

Yani açık bir futbol oynuyor, örneğin bugün Gençlerbirliği maçı çok merak uyandırıyor.

Bizim maç öncesi bir analiz daha imkanı bulacağız ama görünen köy kılavuz istemez, çok atıyorlar çok yiyorlar.

Bizim Karabük'ten farkımız, açık oyun oynarken, kaleye şut çektirmemeyi başarıyoruz, Durica'nın duvarları bunun önemli bir sebebi gerçi...

Uzun lafın kısası, yine direk favori olarak çıkacağımız bir maç değil. Hatta %51 Karabük'e yakın bir maç ama olumlu hava belki bize düşündüğümüzden daha çok etki eder, ya da artık forvetlerimizin bir maç da olsa şansı yanlarında olur.

Başarılar Trabzonum...

thehell61
25.09.2016, 12:33
Paasoligim yok gitsem karabükte bu maça nasıl gkrerim varmı tek maçlık bilet alma şansım falan

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Samet GÜVEN
25.09.2016, 12:46

Akbaş orada kesinlikle olmaz, ağlatır bizi. Uzun zaman sonra sol bekte direnç gösterdik bence bozmamak gerek. Aytaşı kesinlikle görmek istemiyorum, hızlı çıkılabilecek tüm pozisyonların katili. Öne pas özürlüsü ya herif. Ekici de biraz fren oluyor artık bölgesinde enerjisi ile Bero denenmeli. Bero orada oynayınca devamlı cezasahasında pozisyon arıyor, geriye de dönüyor. Suk her kanada kayışında oradaki en etkili adamımız oldu. Bu bağlamda kadrom şu şekilde olur.

------------------Onur--------------
Zeki-----Yumlu----Durica----Akbaş--
----------Onazi---Okay------
Suk-----Bero----(Castillo)
---------------Mami--------------

Hasan Habip Özbay
25.09.2016, 13:06
al sana kora kor bir maç Traure yi tutalım maçı alırız çok ballı her maçta her takımda gol attı bize üni-ts karabük gereğini yapacak

artvints
25.09.2016, 13:18
sahada bir tane top kullanacak adam lazım formsuz olsa da, herkes topu kullanacak bir oyuncu arıyor pas atmak için. ekici de bu profile en uygun oyuncu. topu durduğu yerde sağa sola çekmeyi bırakıp daha sade oynarsa, oynamasında problem yok.

az biraz özil izleyin allah aşkına, en basit pası atmaktan çekinmeyen bir on numara, çok farklı oynuyor, çok basit paslarının sonucunda çok etkili ataklar oluşuyor.bu kadar akıllısı ve oyunu iyi bileni zor bulunur.

İbrahim CİHAN
25.09.2016, 13:23
Traore belalimiz dikkat etmek lazım. Karabük fena takım değil. Hatta bu sene bana göre konyadan daha iyi bir görüntü veriyor. Bize gelecek olursak en büyük sorunumuz olan sanssizligimizi son dakika golüyle yendigimizi düşünüyorum. Muhtemelen bu maçta da fazla şut atarız az pozisyon veririz. Sonuç ne olur bilemem. Inşallah kazanırız.

Mert Acar
25.09.2016, 13:29
Deplasman ve Traore fobimizi yenmemiz lazım.

Faruk BERBER
25.09.2016, 13:32
Zor ama bir o kadar da zevkli geçmesini bekliyorum maçın. Konya galibiyeti moral motivasyon olarak çok lehimize oldu.

Haftaya büyük bir aksilik olmazsa, yerinde izleyeceğiz maçı ;)

http://forum.bordomavi.net/showthread.php/53405-BMN-Ankara-Karab%C3%BCk-Deplasman%C4%B1na-Gidiyoruz-(01-10-2016-16-00)

artvints
25.09.2016, 13:39
traore serbest oynuyor, biz de takım şeklini bozmadan castillo'yu serbest oynatabiliriz.geniş alanda muhammet'ten daha fazla etkili olur. işler istediğimiz gibi gitmezse yine sola geçer ekici de merkeze gelir. merkezde boşluk bırakmamız gerekiyor. hem ceyhun hem de traore bol bol şut atarlar. yine dört orta saha merkezde birbirine yakın ve kalabalık durmalı. castillo'da bizi rakip kaleye taşır. karabük sık sık geri koşarsa kopar oyundan.

Fatih Öztürk
25.09.2016, 13:42
Paasoligim yok gitsem karabükte bu maça nasıl gkrerim varmı tek maçlık bilet alma şansım falan

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Passolig müracatı yapıp,onay alın sonrada bilet yüklemesi yapın.başka türlü maça girme şansınız yok.

Fethi kaleli
25.09.2016, 13:46
Sezon başında 8/8 dediğimiz zamanları hatırlıyorum da, her şeyi ne kadar basit görüyoruz.

Karabük, deplasmanda Beşiktaş ve Galatasaray'a yenildi. Kendi evinde de Rize ve Antalya'yı yendi.

Yani açıkçası hala ne yapacağı soru işareti olmaya devam eden bir takım.

Galatasaray'a 5 isabetli şut attılar ve iyi top oynadılar. Beşiktaş'a karşı da 2 önemli pozisyonu vardı 12 şut attılar. Deplasmanda bunlar...

Rize maçında kendi evlerinde 9 isabetli şut ile 22 şut attılar kaleye.

Antalya maçında istatistikler başa baş olsa da yine 9 şut atıp 4'ünü kaleye atabildiler...

Bunları neden anlattım.

Biz rakibe pozisyonu az verip çok gol yiyen, çok pozisyona girip az gol atan bir takımız.

Bu Konya maçında da böyleydi. İkinci yarı Konya şut atmadı kaleye... İlk yarı tek şut var kaleyi bulan. Hangisi? Onur'un bence "olağanüstü" çıkardığı şut.

Devre arası yazdım hatta forumda:

Hakikatten ikinci yarı Konya 1 şut daha atsa belki de gol olacaktı. Bu kadar kolay bir gol yeme yüzdemiz var.

Tehlike şu: Karabük çok şut çekiyor ve kaleyi buluyor.

Yani açık bir futbol oynuyor, örneğin bugün Gençlerbirliği maçı çok merak uyandırıyor.

Bizim maç öncesi bir analiz daha imkanı bulacağız ama görünen köy kılavuz istemez, çok atıyorlar çok yiyorlar.

Bizim Karabük'ten farkımız, açık oyun oynarken, kaleye şut çektirmemeyi başarıyoruz, Durica'nın duvarları bunun önemli bir sebebi gerçi...

Uzun lafın kısası, yine direk favori olarak çıkacağımız bir maç değil. Hatta %51 Karabük'e yakın bir maç ama olumlu hava belki bize düşündüğümüzden daha çok etki eder, ya da artık forvetlerimizin bir maç da olsa şansı yanlarında olur.

Başarılar Trabzonum... okuduğum en iyi eleştirilerden biri cidden haklısınız

Faruk BERBER
25.09.2016, 13:59
Okay, Onazi, Bero, Castillo önümüzdeki hafta sahada olsun bence, ortasahanın diğer oyuncusunu çözemedim. Ibanez sol ön, sağda Castillo olabilir.

Ibanez'in soldaki ofansif performansından yararlanabiliriz diye düşünüyorum.

Rakip Karabükspor'da en beğendiğim oyuncu Poko, ortasaha merkezde Onazi Aytaç ve Okay'a kıyasla bu oyuncu ile mücadele açısından daha ön planda tutulabilir.

Hücumda ise Suk tek tercih gibi duruyor. Yedekte bekleyen hamleler ; Ekici, Yusuf, N'Doye.

Mert'
25.09.2016, 14:01
Karabuk yener bizi duygusalliga gerek yok. Insallah yanilirim.

Necat Ulusoy
25.09.2016, 14:29
Elimizdeki efektif oyuncuları akıllıca kullanmak bizim anahtarımız bence.. Ekici, Castillo gibi oyuncuları 90 dakikalık deve güreşinde hırpalatmak hiç makul değil.

Bunları 30-40 dakikalık periyotlarda, tercihen 55-60.dk dan sonra sahaya sürmek, oyunun kilidini açmak için ideal olacaktır. İnşallah bunu hoca akıl eder.

Hakan
25.09.2016, 14:31
Hiç bir sistemde,oyun planında Onazi varken Aytaç oynamaz.Kazanan kadroyu bozalım lütfen.

Berk Ç.
25.09.2016, 14:41
Konya maçı taktiğinde ısrar etmeliyiz bence benim hoşuma gitti biraz atletico madridin taktiği anımsadım mehmet ekiciyi sağa kanada çekip sola castilloyu alıp beroyu ortaya çekebiliriz hem kanatlara çeşitlilik katıp ortadada beronun enerjisinden yararlanabiliriz neyse bu seçenek önemli olan hocanın taktikte akıllı seçeneklerle ısrarcı olması böyle sistemi oluşturalım bunda ısrar edelim zamanla illaki olur o zaman yenilmeyi bir amaç uğruna hazmedebilirim.

Ahmet Kara
25.09.2016, 14:41
Hiç bir sistemde,oyun planında Onazi varken Aytaç oynamaz.Kazanan kadroyu bozalım lütfen.
Onazi Kasımpaşa maçından sonra kaçak dövüşmeye başladı. Hocanın Aytaç'ı tercih etmesi orada ki sertliği arttırmaktı. Mesala yediğimiz 6 golün 4'ü uzaktan goller. Bu orta sahanın yumuşak kalmasından oluşuyor. Hocanın Aytaç'ı keseceğini sanmıyorum.

Enes K
25.09.2016, 14:49
Bu passolig hemen çıkartılabiliyor mu ? Deplasmana gideyim diyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Faruk BERBER
25.09.2016, 14:51
Bu passolig hemen çıkartılabiliyor mu ? Deplasmana gideyim diyorum.

Başvuruda bulunup, onay alman yeterli. Sonrasında tek geçişlik kart ile biletini alabilirsin.

Passolig daha sonra da gelse olur.

artvints
25.09.2016, 14:55
..................onur
..zeki...yumlu...durica....akbaş
...bero....okay..onazi...ekici
...............castillo
.................suk

aynı oyun şeklinden devam edelim muhammet zaten pek birşey yapmadı, daha geniş alanlar olduğu için topu ileri taşır castillo, sağa sola gider, boşluk bulursa bruma gibi bir gol atar. ekici forvet arkasında boş boş gezmesin, mücadele etsin, solda fazla baskı olmaz daha rahat toplar atabilir, olmazsa castillo ile yer değiştirir.

tonya55
25.09.2016, 14:59
1 puan iyidir.

Full HD
25.09.2016, 15:09
Insallah aliriz!

Enes K
25.09.2016, 15:27
Başvuruda bulunup, onay alman yeterli. Sonrasında tek geçişlik kart ile biletini alabilirsin.

Passolig daha sonra da gelse olur.

Başvurunuz tamamlandı bilgileriniz kontrol ediliyor yazısı çıktı. Şimdi haftaya kadar kart elime geçer mi ki ?

taha küçük
25.09.2016, 15:30
Başvurunuz tamamlandı bilgileriniz kontrol ediliyor yazısı çıktı. Şimdi haftaya kadar kart elime geçer mi ki ?

Ben 10-15 gündür bekliyorum halen gelmedi

Faruk BERBER
25.09.2016, 15:33

O kadar kısa sürede gelmeyebilir. Ama bilet alman için gelmemesi bir engel değil.

Enes K
25.09.2016, 15:36
O kadar kısa sürede gelmeyebilir. Ama bilet alman için gelmemesi bir engel değil.

Sizi sıkıyorum çok özür dilerim bilgim yok o yüzden sorma gereği duyuyorum. Gelmeden bilet nasıl alacağım?

Faruk BERBER
25.09.2016, 15:37
Sizi sıkıyorum çok özür dilerim bilgim yok o yüzden sorma gereği duyuyorum. Gelmeden bilet nasıl alacağım?

Benim bildiğim stadyumdaki gişeden, tek geçişlik kart alacaksın.

ucurum
25.09.2016, 15:54
Enes Ünal gene taktı!

Helal olsun.

İ. SARAL
25.09.2016, 15:57
Kesinlikle kontra oynamaliyiz. Geride sert bekleyip hizli hucuma kalkmaliyiz. Defans 4 lusu ayni olmali. Orta sahada Onazi oynasin diyecegim ama kacak dovusuyor. Adam gibi oynayacaksa Aytac in degil Okayun yerine oynamali. Ileri de de Suk-Ndoye olmali ama bu maca özel hizli ataklar için Suk-Castillo da olur.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

omondoles
25.09.2016, 16:05
Onazi Kasımpaşa maçından sonra kaçak dövüşmeye başladı. Hocanın Aytaç'ı tercih etmesi orada ki sertliği arttırmaktı. Mesala yediğimiz 6 golün 4'ü uzaktan goller. Bu orta sahanın yumuşak kalmasından oluşuyor. Hocanın Aytaç'ı keseceğini sanmıyorum.

Yazdığınız doğru ama bunun müsebbibi onazi değil. Ne oynadığı belli olmayan Ekici, tanker gibi ağır olan Aytaç ve Okay.

Loading %61..

srmnlii
25.09.2016, 16:23
eyy gidi karabükteki üniversite yıllarım :) Trabzonspor karabüke geleceği zaman bayram olurdu bize bayram..ünits karabük yine doldurur bize ayrılan yeri :)

Ibrahim Gaygusuz
25.09.2016, 16:25
Bizim belali Traore simdi Karabukte oynuyor heralde

Çağatay_
25.09.2016, 16:46
Defansif güvenliği öncelikli tutmalı, bize 6 maçta 6 gol atmış Traore'ye özel önlem almalıyız.

Gölge markaj, gözle izleyerek defans, uzaktan izleyerek rakibin koşu yolunu kapatma gibi pasif defans oyununa karşı Traore cezayı keser. Adam gibi, sıkı defans yapmalıyız.

Zorlu bir deplasman. 3 puan bize nefes aldırır.

tonya55
25.09.2016, 16:47
yatabare traore basadecek defans yok süper ligde.

gerenimo
25.09.2016, 16:52

enteresan :) emin misin? bunlar bizdeki yatabare ile yıllarca ligin sıra takımlarındaki treore mi?

Ozan Yılmaz
25.09.2016, 17:09
Sanki suarez ile aguero.
Yatabare ne başarı göstermiş bugüne kadar. Bizden gitti diye mi kıymete bindi?

Maranov
25.09.2016, 17:12
Sanki suarez ile aguero.
Yatabare ne başarı göstermiş bugüne kadar. Bizden gitti diye mi kıymete bindi?
Yatabare sakat galiba, bizim maçta oynamaya bilir

Hasanu
25.09.2016, 17:14
Castillo geniş alan oyuncusu.Castillo'yu forvet arkası oynatmak bence yanlış olur.

Maranov
25.09.2016, 17:17
Arkadaşlar;
Tranzonsporun Karabük maçında kadrosunu ve sistemini değiştireceğini sanmam ama bu doğrumudur tartışılır. Çünkü:
1) Mehmet Ekici sol açıkta oynayamaz, orada Yusuf yada ibanez oynarsa takım daha iyi olabilir.
2) Aytaçın yerine onazi düşünülebilir.
3) 4-4-2 sisteminden vazgeçmemek lazım.

Maranov
25.09.2016, 17:18
Castillo geniş alan oyuncusu.Castillo'yu forvet arkası oynatmak bence yanlış olur.
Castillonun ne olduğunu kimse anlamadı, pişmesi ve Türkiyeye alışması lazım.

tonya55
25.09.2016, 17:20
enteresan :) emin misin? bunlar bizdeki yatabare ile yıllarca ligin sıra takımlarındaki treore mi?
amma kücümsedin.

Erkan A.
25.09.2016, 17:36
0-4 kazanacagiz suk üc Mehmet Ekici bir gol atacak ....hayirlisi bu maci alirsak cok seyler degisecek

bizim icin cok cok önemli bir mac ...karabük yenilirse onlar icin bisey degismez biz büyüklügümüzü göstermemiz gerekiyor artik

Ahmet Aksu
25.09.2016, 18:10
normalde bizden ayrılan her futbolcu bize karşı bir şekilde etkili oluyor.. fakat nedense o durum yatabare de olmayacak gibi..
1.si yatabarenin oynadığı 2 maçını da 90 dk izledim ve hiç etkili değildi etkili başka hücum silahları var ama.. :)
2.si sakat yüksek ihtimal olmayacak :D

Doğukan Ş.
25.09.2016, 18:20
amma kücümsedin.
sende amma büyüttün

gerenimo
25.09.2016, 18:22
amma kücümsedin.

bir an messi ve neymardan bahsediyorsun sandım. tamam bizim defans başademez diyelim de tüm lig defansları demek biraz abartı olmuş :)

Hami_41
25.09.2016, 18:28
Kazanır demeye çekiniyor forumda ne zaman kendimizi favori görsem o maçı kaybediyoruz.
Bide sanki hatalarının bize eski golü kiralik- eski futbolcu kontenjanindan

umitçebi
25.09.2016, 19:45
Şuan canlı gençlerbılırgı karabuk maçı var.Gb nerdeyse tek kale oynuyor.Ortaan defansları açık verıyor ama kanatlaran ortalara açık vernmıyorlar.Dany ve dığer stoperlerı uzun boylu.Ortadan gb pozısyon buldu.Trabzonpsorda ortadan delmeye çalışmalı benc..

Doğan Keskin
25.09.2016, 19:51
En son deplasmanda ne zaman kazandık?

Fatih Öztürk
25.09.2016, 20:05
Şuan canlı gençlerbılırgı karabuk maçı var.Gb nerdeyse tek kale oynuyor.Ortaan defansları açık verıyor ama kanatlaran ortalara açık vernmıyorlar.Dany ve dığer stoperlerı uzun boylu.Ortadan gb pozısyon buldu.Trabzonpsorda ortadan delmeye çalışmalı benc..

Karabük kırmızı kart gördüğü için 12.dakikadan beri 10. kişi oynuyor

Uğur Kalyoncu
25.09.2016, 20:13
Onazi Aytac

Ekici

Bero Suk Castillo seklinde olmalı...

sasort
25.09.2016, 20:23
Onazi Aytac

Ekici

Bero Suk Castillo seklinde olmalı...

bencede aynen katılıyorum

bordolu mavi
25.09.2016, 20:46
sonuçta karadeniz derbisi üç ihtimale açık ancak ve lakin kazanmamız gerekli hatta kazanmaya mecburuz dersek abartmış olmayız

Erkan A.
25.09.2016, 20:50
renktaslar bzler neyin derdindeyiz ??

suan antep-sikeci macini izliyorum mac 1-1 olmustu son on dakika hakem firat aydinus ellerinden geleni yaptilar mac 2-1 oldu

yani bosuna maclari izliyoruz mücadele ediyoruz gercekten bu Kadar olamaz rezalet diz boyu yazik nasil korunuyorlar aman Allahim

sikeci antepliyi düsürüyor foul yok olmadi yanindakinede foul yine hakem yok ???? sonrasi sikeci gol atiyor ???

bu nedir ya sinirden patliyorum ..

Kemal Öztel
25.09.2016, 21:03
Zor maç ama galibiyet çok şeyler ifade ediyor.İyi oyun beklemiyorum şansa mansa her türlü galibiyet olsun yeter

Fatih Öztürk
25.09.2016, 21:12
G.birliği'nin galip gelmesi ilk 6 için dengeleri değiştirdi.yukarıdaki 6'lı grubu kaçırmama adına Karabük deplasmanı kırılma maçı olabilir.

ilyskm
25.09.2016, 21:15
Ekici hariç takım korunmalı Ekicinin yerine Onazi ile başlanabilir

Sent from my iPad using Tapatalk

El Cordobes
25.09.2016, 21:33
konya maçındaki gibi saha içi diziliş klasik 4-4-2 olmasa da çift forvetli sisteme devam. ama oyuncu tercihleri gözden geçirilmeli.

Sefaenes
25.09.2016, 22:24
insallah bir seri yakalar bu macta da galibiyet geliriz her galibiyet takima ve taraftara daha cok moral ve huzur verecek

Faruk BERBER
25.09.2016, 22:29
Kerim Zengin kırmızı kart gördü, önümüzdeki hafta yok o yüzden. Hakan Aslantaş oynayacaktır sağ bekte. Karabükspor'u canlı gözle izledim bu akşam, çok erken kırmızı kart görerek 10 kişi kalsalar da, diri bir takım. Önümüzdeki hafta kaybetmeyeceğimizi düşünüyorum, hücumdaki kısırlığı çözebilirsek kazanma ihtimalimiz sanılandan biraz daha yüksek olur. Sol bek Latovlevici ileri çıkışlarda etkili ve çok fazla git-gel yapıyor. Zeki ile çetin bir mücadeleye girişirler. Traore hepimizin bildiği gibi, bizi seviyor. Poko da orta alanda baskın oyuncu, fizikli olmasına rağmen iyi de koşuyor. Bugün Kerim'den sonra sağa çekildi ama haftaya merkezde oynamasını bekliyorum.

Sefa
25.09.2016, 22:32
Traore'ye yazın 1 gol daha..

cakalkerem
25.09.2016, 23:25
gecen 3-0 dı yanılmıyorsam ama bu sefer değişir umarım..
kazanırız

biltrabzon
25.09.2016, 23:51
Yeniliriz.Boşuna kadro falan yapmayın.Kaya Çilingiroğlu nun dediği gibi Akbaşlar,Zekilerle,Yumlularla,Yusuflarla,Sukla bu iş olmaz.Taraftarı kandırmayın.Ts nin çok kötü kadrosu var.Düşünün forveti Suk,Suk kim ya?Ben demiyorum Kaya Çilingiroğlu diyor.Bencede doğru diyor.

dağlıca61
26.09.2016, 00:29
Konyaspor maçının 2.yarısında oynanan futbolu sahaya yansıtırsak o azim ve hırsla Trabzonspor un K.Karabükspor u rahat yeneceğine inanıyorum.

gerenimo
26.09.2016, 00:32
Yeniliriz.Boşuna kadro falan yapmayın.Kaya Çilingiroğlu nun dediği gibi Akbaşlar,Zekilerle,Yumlularla,Yusuflarla,Sukla bu iş olmaz.Taraftarı kandırmayın.Ts nin çok kötü kadrosu var.Düşünün forveti Suk,Suk kim ya?Ben demiyorum Kaya Çilingiroğlu diyor.Bencede doğru diyor.

kaya çilingiroğlu diyorsa stadı kitleyelim. takımı ahadan çekelim. kaya ne derse o!

artvints
26.09.2016, 00:34

kaya kimmiş ne iş yaparmış, futbolla alakası neymiş hala bilmiyorum.

Fatih Öztürk
26.09.2016, 00:48
Kaya Çilingiroğlu haksız değil bu kadronun bu oyun anlayışıyla galip gelmesi maalesef şansa bağlı.Lige yeni çıkan takımların bile bi oyun şablonu var biz hâlâ 3-4 aydır bi oyun şablonu geliştiremedik üstüne alınan oyuncuların yarısından fazlası yedek kulübesinde. çuvalla para döküyoruz iki tane sol bek aldık hâlâ sağda Zeki solda Akbaş'la oynuyoruz. Kardeşim nolacaksa olsun aldığın adamları oynatacaksın sahaya süreceksin bari bu işi doğru yapacaksın artık kim yapacaksa.

Samet Yildirim
26.09.2016, 01:00
Kaya Çilingiroğlu haksız değil bu kadronun bu oyun anlayışıyla galip gelmesi maalesef şansa bağlı.Lige yeni çıkan takımların bile bi oyun şablonu var biz hâlâ 3-4 aydır bi oyun şablonu geliştiremedik üstüne alınan oyuncuların yarısından fazlası yedek kulübesinde. çuvalla para döküyoruz iki tane sol bek aldık hâlâ sağda Zeki solda Akbaş'la oynuyoruz. Kardeşim nolacaksa olsun aldığın adamları oynatacaksın sahaya süreceksin bari bu işi doğru yapacaksın artık kim yapacaksa.

Trabzonspor ile digerlerin yeni kadro kurma ve daha sonraki oyun farklidir. Mesela Karabükspor yeni kurdu evet, peki ne yapiyor karabükspor ? Kapaniyor kontraya cikiyor. Trabzonspor mesela Antepe gidiyor Antep cikmiyor, Alanyaya gidiyor Alanya cikmiyor. Konyaspor Lig 3. olmus gecen sezon onlar bile geride kalip kontraya cikmak istiyorlar. Trabzonspor kapanarak oynayamaz cünkü rakipler bize karsi kapaniyor dolasiyla futbolda en zor olani oynamaya mecburuz oda nedir ? Rakip alanda oynamak, rakibi cikartmamak ve kapali alanlari acmak...Bu futbolda en zor olanidir.

Yani bir Karabükspor kapanarak taktigini belirleyebilir buda en kolayidir ztn...Ama Trabzonspor bunu yapamaz cünkü rakiplerin Trabzonspora olan bakis acisiyla örnek veriyorum Alanyaspor`a ayni degil.

örnek Trabzonspor zemini bizim aleyhimize rakiplerin leyhinedir, cünkü biz rakip alanda oynamaya mecburuz futbol oynamaya mecburuz ama rakipler ne istiyor ? Arkada kapaniyim rakibi boziyim bizim zeminde buna cok uygun.

Fatih Öztürk
26.09.2016, 01:10
Trabzonspor ile digerlerin yeni kadro kurma ve daha sonraki oyun farklidir. Mesela Karabükspor yeni kurdu evet, peki ne yapiyor karabükspor ? Kapaniyor kontraya cikiyor. Trabzonspor mesela Antepe gidiyor Antep cikmiyor, Alanyaya gidiyor Alanya cikmiyor. Konyaspor Lig 3. olmus gecen sezon onlar bile geride kalip kontraya cikmak istiyorlar. Trabzonspor kapanarak oynayamaz cünkü rakipler bize karsi kapaniyor dolasiyla futbolda en zor olani oynamaya mecburuz oda nedir ? Rakip alanda oynamak, rakibi cikartmamak ve kapali alanlari acmak...Bu futbolda en zor olanidir.

Yani bir Karabükspor kapanarak taktigini belirleyebilir buda en kolayidir ztn...Ama Trabzonspor bunu yapamaz cünkü rakiplerin Trabzonspora olan bakis acisiyla örnek veriyorum Alanyaspor`a ayni degil.

örnek Trabzonspor zemini bizim aleyhimize rakiplerin leyhinedir, cünkü biz rakip alanda oynamaya mecburuz futbol oynamaya mecburuz ama rakipler ne istiyor ? Arkada kapaniyim rakibi boziyim bizim zeminde buna cok uygun.

Kapanmak gerekiyorsa ki gerekiyor kapanacaksın arkadaş her maç Onur çuvalla pozisyon çıkaracak şansa maç kazanacağız böyle gemi yürümez.Hani dersin rakip sahada olup oyunu domine edersin üzerine rakibi sürkalise etmeye çalışırsın en azından buna yakın bir emare bir ışık olur o'da yok.
Ne var, paldur küldür hücum paldur küldür defans böyle gitmez giderse tribüne taraftar gelmez.seneye güçlü olmamız için şimdiden ayak seslerimiz gür olmalı sonuçta tek kulvarda oynuyoruz rahat olmalıyız ama gel gelelim seyircisiz ya da seyircisi az olan maçta bile eli ayağı birbirine giren oyuncularımız var.mental olarak sanki hiç lige hazırlanmamışlar.

Mert Acar
26.09.2016, 01:23
http://www.footballuser.com/formations/2016/09/1512245_Trabzonspor.jpg

5 haftadır forvetlerimiz gol atamadı.Ndoye şans vermek lazım bence.Suk kanatta daha etkili olabilir.Mücadele ve pres gücü yüksek.Zaman zamanda içeri girerek forveti çiftler.Ortada Ekici oynayınca sıkıntı yaşıyoruz.Dikkat edin o oyunda olmadığı zamanlar hep daha etkili olduk.Okay-Onazi-Bero denenmeli.
Solda İbanez-Castillo sürekli oynamalı.İyi bir uyum yakalayabilirler.
Akbaşı stopere çekmek mantıklı.Yumlu oynamasın mümkünse.
Umarım Ersun hoca artık sistemini belirler ve onda ısrar eder.Her maç farklı 11 ve sistemden sıkıldık.
Her maça göre 11 kurmak sadece günü kurtarır,geleceğimizi kurmak istiyorsak belli bir sistem üzerinde ısrar ve sabır göstermemiz gerekiyor.

Samet Yildirim
26.09.2016, 01:53
Kapanmak gerekiyorsa ki gerekiyor kapanacaksın arkadaş her maç Onur çuvalla pozisyon çıkaracak şansa maç kazanacağız böyle gemi yürümez.Hani dersin rakip sahada olup oyunu domine edersin üzerine rakibi sürkalise etmeye çalışırsın en azından buna yakın bir emare bir ışık olur o'da yok.
Ne var, paldur küldür hücum paldur küldür defans böyle gitmez giderse tribüne taraftar gelmez.seneye güçlü olmamız için şimdiden ayak seslerimiz gür olmalı sonuçta tek kulvarda oynuyoruz rahat olmalıyız ama gel gelelim seyircisiz ya da seyircisi az olan maçta bile eli ayağı birbirine giren oyuncularımız var.mental olarak sanki hiç lige hazırlanmamışlar.
Kapanirsin ozaman 34 macta 34 puan ile Ligi bitirirz. Rakipler icin 1 puan bize karsi herzaman iyi ama bizim icin genelde kötü. Cuvalla pozisyon derken ? Antep`in 1 Pozisyonu var gol ise uzaktan sut. Osmanlispor maci evet ama Osmanlispor da cok ters takim kabul edelim. Kasimpasa 1 Pozisyonu var. Alanyaspor`un ise 0-1 e kadar sadece 1 Pozisyonu var. Konyaspor macinda ise Onur sadece 1 Kurtaris yapmasi gerekiyordu. Alanyaspor-Antep maclari 0-1 olana kadar coktan 2 hatta 3 gol atmaliydik.

Daha cok mac gittikce daha iyi oluruz. 6-7 hafta kamp calismasi falan oldu ama 7 Transferin hic biri ilk kampta yok. Castillo, Ibanez, Bero, Suk cok gec katildilar. Durica ve Onazi haydi iyi zamanda geldiler. Ramil ise daha cok ileriye dönük alindi zaten. Yani zaten Lige hazirlanma dönemi böyle gecti 7-8 Transfer yapan Takim icin büyük dezavantaj dolasiyla deneme bakma isleride Lig maclarina kaldi oda sikinti oldu ama dedigim gibi Antep-Alanya maclarini rahat almaliydik cok kacirdik.

Ekleme: Sahamiz okadar berbat ki Castillo, Ibanez vb etkili olabilme ihtimallerinide düsürüyor sonucta teknik oyuncular buda ayri bir mesele.

Şanlı SanMarino
26.09.2016, 06:51
Karabük Igor Tudor'dan dolayı çok ama çok güçlü bir takım.

Alınacak puan veya puanlar değerli. Umarım galip gelir ve yaraları sarmaya devam ederiz.

emrhan61
26.09.2016, 07:36
Onur
Zeki-Akakpo-Durica-İbanez
Okay-Onazi
Ndoye-Bero-Castillo
Suk

İyi bir liderimiz,beynimiz,oyun kurucumuz olmadığından ve uzun oyuncularımız olduğundan ve İbanez gibi bir kanadımız olduğundan,kanat oyunu denemeliyiz.
İbanez ve Yarım yamalak da olsa Zeki'nin açacağı ortalara Ndoye,Suk,Okay ve Bero girmeli.Ortadan oynayacak orta sahamız kesinlikle yok.Castillonun açacağı koridoru İbanez iyi kullanabilir.

emrhan61
26.09.2016, 07:40
Hoaydaaaaa.Rakipte Traore varmış :( Yazar.

HOPA'LI TS'Lİ
26.09.2016, 08:22
Kazanırsak İyice havaya gireriz, ŞAHANE OLUR
Traore tehlikeli

angraf
26.09.2016, 08:58
bu sezon ki en rahat maçımız olacak arkadaşlar skor veriyorum 3-1

S.ÖZKAN
26.09.2016, 09:02
Kazanacağız inşallah

taha küçük
26.09.2016, 09:17
Rakibin kanatlari iyi değil sol kanati ibanez ve castillo ya emanet edebiliriz akbasi da stiere çekmemiz lazım çünkü hızı çok iyi durica ile iyi bir ikili olabilirler.ortasahada ise rakibe karşı dirençli olması için onadi ve aytaç oynamalı aytaç çok teknik değil ama ikili mücadele de falan okaydan daha iyi bence
Onur
Zeki durica akbaş ibanez
Onazi aytaç
Suk bero castillo
Muhammed(ndoye)

nbay
26.09.2016, 09:33
son yıllarda kazanan takımın pek bozulduğunu görmedim bizde. (kupa dönüşleri haricinde)
yine öyle olacağını düşünüyorum

Koray
26.09.2016, 09:36
Şahsen Ekici'yi 11'de görmek istemiyorum.

UĞUR DURTAŞ
26.09.2016, 09:45
traore traore traore
çoğu arkadaşımız bu adamn ismini yazmış,
bende yazıyorum,
bu adam bizim kabusumuz
2 sezon önce karabükte oynarken,
geçen sezon konyada kiralıkken bu adama bir türlü önlem alamadık,
bu adam bizim maçlarda değişik bir motivasyonla oynuyor.
ersun hocam,
lütfen özellikle bu adama önlem al,
karabük maçının kazanılması br sonraki hafta h.avni akerin tıklım tıklım dolması anlamıda gelecek.
kazanılan takım değiştirilmez,ama
golün hatırına demir yerine yusuf diyorum.
**
onur
zeki-mustafa-durisca-akbaş
okay-aytaç
bero-ekici-yusuf
suk

Harun-61
26.09.2016, 09:53
Trabzon kümeye diye g.tlerini yikan Karabük taraftarlarini unutmuyorum...

sadece bu yav.akligin karsiligi olarak bu maci kazanmaliyiz !!!!

.

SEDER
26.09.2016, 09:57
çift forvet yani muhammed ve suk beraber oynamayacaksa yine ezim ezim ezileceğiz...(2010/2011 hariç) ziya doğandan beri böyle..bu takımın kimyası tek forvet sistemine uygun değil...olmuyor olmuyor...

7can61
26.09.2016, 09:59
Alacağuk bu maçu da.

Dip.Ing.Mag.
26.09.2016, 10:03
karabük 2-1 alir. goller traore ve yatabare. bizim gol yatabare kk.

HOPA'LI TS'Lİ
26.09.2016, 10:06
Trabzon kümeye diye g.tlerini yikan Karabük taraftarlarini unutmuyorum...

sadece bu yav.akligin karsiligi olarak bu maci kazanmaliyiz !!!!

.

Trabzonspor'un adı bile ligde kalır.
Öyle bağıranların bazılarının akıbetini yazayım:

Samsun-PTT Ligi son sırada, galibiyeti yok.
Ordu-3. ligde
Sakarya-3. ligde
Kocaeli-3. ligde

Karabük maçını alabilirsek Avni Aker son maçında full çeker ve iyi bir ivme yakalarız.

Ekici, takım atağa kalkarken hızlı düşünüp pas tercihlerini erken kullansa çok daha rahat skor üreteceğiz.

İskender Çakmak
26.09.2016, 10:43
Ben de Ekicinin kesik yiyeceğini düşünenlerdenim. Hatta Aytaç bile yerini Onazi'ye bırakabilir.

Ahmet Ulusoy
26.09.2016, 10:48
Karabükspor'u yenemeyiz belki ama böyle böyle ilk 10'a gireceğiz. Sonra ilk 5.. Sonra hedef şampiyonluk. Bence biraz daha sabretmekte fayda var.

cakalkerem
26.09.2016, 10:48
ekici konusunda bende hemfikirim...birkaç maç yedek kalması aklını başına alacaktır..
lakin onun yerine görev yapacak ve sorumluluk alabilecek 2. bir oyuncumuz yok...çift forvette ısrar etmeliyiz...
sukun yanında önünde arkasında mutlaka Dyone veya muhammet olmalı..

Dip.Ing.Mag.
26.09.2016, 10:57
Ben de Ekicinin kesik yiyeceğini düşünenlerdenim. Hatta Aytaç bile yerini Onazi'ye bırakabilir.

Onazi deki sikinti nedir? neden kesik yedi? Ekici ile olmaz. fakat onazi en iyi transferimiz ama oynamiyor.

artvints
26.09.2016, 11:01
ersun hocanın ilk döneminde çift forvetli sisteminin eleştirildiğini biliyor muydunuz? serdar bali her maç öncesinde sol taraf boş kalıyor oraya ısaac'ı koyarsa her şey düzelir diye konuşuyordu. hiçbirşey düzelmedi.

bu huyumuz malesef zarar veriyor takıma. futbolcular mücadele ediyor ama sonuç gelmiyor bir düzensizlik var gibi görünüyor. bunu kolayca bir sistem değişikliği veya oyuncu değişikliği ile düzelteceğimizi zannediyoruz. hatta o kadar inanıyoruz ki, hocalığını tartışmaya açabiliyoruz görevdeki ismin. bu kadar kolay değil o işler. hocanın hesaba katması gereken, gözden geçirdiği bir sürü veri var. biz oturduğumuz yerden o oynamasın bu oynasın diyoruz. eleştiri yapılabilir oyunla ilgili, öneri de sunulabilir ama sen hoca değilsin diyerek olmaz. cahil cesareti oluyor bu.

mesela selçuk manevi evlat ilan edilmişti ama yerine önerilen oyuncular futbol piyasasından silindi. adam takımın oyun kurucusu üstelik.öyle kolay kenara alınacak bir adam değildi. taraftara kalsa o takım oturmazdı zaten. şimdi çok değişiklik yapıyor denilen hoca o zaman da hiç değişiklik yapmıyor diye eleştiriliyordu. bu sebeple seviyeyi iyi ayarlamak lazım, yoksa komik duruyor. kendimi de dahil ediyorum.

Erhan Sezer
26.09.2016, 11:03
Ekici kesinlikle kesilmemeli, alternatifi yok çünkü, mevcut kadro içinde beklenmedik anda oyunu alabilecek sayılı ismin başında geliyor.
Kazanmamız şart, kazanırız da. İnanıyoruz...

Doğan Keskin
26.09.2016, 11:13
Takımın duran toptan gol atma ihtimali normal bir gol atmasından fazlayken Ekici yedek kalmamalı.

HOPA'LI TS'Lİ
26.09.2016, 11:19
Takımın duran toptan gol atma ihtimali normal bir gol atmasından fazlayken Ekici yedek kalmamalı.

Ekici ilk geldiği yıldaki performansının üzerine koyamadı, hatta o seviyeyi düşürdü.

Ancak yine de ondan beklentilerim yüksek.

Alternatifi olmadığından maestro görevini layıkıyla yapmalıdır.

Onazi ve Castillo'nun kesik yemesi umarım ders olur kendilerine

hyasin61
26.09.2016, 11:48
konya macindan aldigim parayi bu maca basicam direk 2 ...

El Cordobes
26.09.2016, 13:43
gol sorunu nasıl çözülecek bilmiyorum. kadroya bakınca kağıt üzerinde öyle çok kısır bir takım yok ortada. ama ne organize bir hücumumuz var ne de etkili duran topumuz.

5 maçta 3 gol ve bunların ikisi 90 +'larda...

Yiğit Gayretli
26.09.2016, 13:51
gol sorunu nasıl çözülecek bilmiyorum. kadroya bakınca kağıt üzerinde öyle çok kısır bir takım yok ortada. ama ne organize bir hücumumuz var ne de etkili duran topumuz.

5 maçta 3 gol ve bunların ikisi 90 +'larda...

Bu tarz geçiş süreçlerinin en basit çözümü duran toptur... İbanez, Ekici ve bazen de Yusuf ile etkili kullanabilme potansiyelimiz varken o yönümüz de kısır kalıyor. Asıl sıkıntı orada. Önce duran top işini çözmek lazım...

El Cordobes
26.09.2016, 14:07
Bu tarz geçiş süreçlerinin en basit çözümü duran toptur... İbanez, Ekici ve bazen de Yusuf ile etkili kullanabilme potansiyelimiz varken o yönümüz de kısır kalıyor. Asıl sıkıntı orada. Önce duran top işini çözmek lazım...

duran toplarda topları kullanan kadar hatta bence daha önemlisi topa vuranlar. evet uzun boylu oyuncularımız var ama sadece boy yetmiyor. zamanlama ve hamle önceliği de çok önemli. yumlu, okay, uğur birçok kez toplara vurdular ancak dikkat edersiniz topla buluşma noktasında hep topun aşağısında kalıyorlar. bu yüzden de hep üstten auta gidiyor. topla aynı hizaya çıkabilseler sokarlar o topu içeri. çalışılarak halledilebilecek bir mesele. özellikle bu dönemde duran toplara çok ihtiyacımız var.

Yiğit Gayretli
26.09.2016, 14:19
duran toplarda topları kullanan kadar hatta bence daha önemlisi topa vuranlar. evet uzun boylu oyuncularımız var ama sadece boy yetmiyor. zamanlama ve hamle önceliği de çok önemli. yumlu, okay, uğur birçok kez toplara vurdular ancak dikkat edersiniz topla buluşma noktasında hep topun aşağısında kalıyorlar. bu yüzden de hep üstten auta gidiyor. topla aynı hizaya çıkabilseler sokarlar o topu içeri. çalışılarak halledilebilecek bir mesele. özellikle bu dönemde duran toplara çok ihtiyacımız var.

Koyulaştırdığım kısım doğru tespit. Zamanlama ve kafa vuruşu becerisi konusu... Aslında bunlar futbolun fundamental elemanları. Zamanlama, sıçrama, pozisyon alma... Basitinden 2-3 tane duran top şablonumuz olmalı. Bizim her topumuz karambole, Allah'a emanet...

Harun CAN
26.09.2016, 14:31
Koyulaştırdığım kısım doğru tespit. Zamanlama ve kafa vuruşu becerisi konusu... Aslında bunlar futbolun fundamental elemanları. Zamanlama, sıçrama, pozisyon alma... Basitinden 2-3 tane duran top şablonumuz olmalı. Bizim her topumuz karambole, Allah'a emanet...

Ortaların sürati ve geliş şekli de çok önemli. Bazı maçlarda bakıyorum adam öyle bir orta açıyorki kale önünde telefon direğine çarpsa bile gol olur. O derece etkili orta... Sonrasında da gol atamassak o toplara yükselen futbolcularda aramak lazım kusuru. Ama bu demek değil ki Okay- Yumlu ve Uğur gelen ortalara çok iyi yükseliyorlar.

HOPA'LI TS'Lİ
26.09.2016, 16:03
Konya maçında özellikle, savunmayı çok beğendim.

Durica-Zeki-Akbaş hatasız, Yumlu sadece 1 hatayla oynadı.

Akbaş soldan uzun ve isabetli paslar, Zeki de sağdan asistlik ortalar yaptı.

Bu çocuklara bu kadar yüklenmeyin.

Uğur bir süre dinlensin. Bahsettiğim 4'lü oynasın.

Belki Yumlu yerine stoperde Akbaş, sol bekte de Akbaş yerine Ibanez tercih edilebilir duruma göre

Gol yollarında sıkıntılarımız sürüyor.

Suk dinlenmeli, N'Doye oynamalı. Bu şekilde verim alabiliriz kanımca (Suk 90 dak. oynatılmamalı şu anki performansıyla. 45 dak veya daha az olabilir)

Fatih Öztürk
26.09.2016, 17:14
Kapanirsin ozaman 34 macta 34 puan ile Ligi bitirirz. Rakipler icin 1 puan bize karsi herzaman iyi ama bizim icin genelde kötü. Cuvalla pozisyon derken ? Antep`in 1 Pozisyonu var gol ise uzaktan sut. Osmanlispor maci evet ama Osmanlispor da cok ters takim kabul edelim. Kasimpasa 1 Pozisyonu var. Alanyaspor`un ise 0-1 e kadar sadece 1 Pozisyonu var. Konyaspor macinda ise Onur sadece 1 Kurtaris yapmasi gerekiyordu. Alanyaspor-Antep maclari 0-1 olana kadar coktan 2 hatta 3 gol atmaliydik.

Daha cok mac gittikce daha iyi oluruz. 6-7 hafta kamp calismasi falan oldu ama 7 Transferin hic biri ilk kampta yok. Castillo, Ibanez, Bero, Suk cok gec katildilar. Durica ve Onazi haydi iyi zamanda geldiler. Ramil ise daha cok ileriye dönük alindi zaten. Yani zaten Lige hazirlanma dönemi böyle gecti 7-8 Transfer yapan Takim icin büyük dezavantaj dolasiyla deneme bakma isleride Lig maclarina kaldi oda sikinti oldu ama dedigim gibi Antep-Alanya maclarini rahat almaliydik cok kacirdik.

Ekleme: Sahamiz okadar berbat ki Castillo, Ibanez vb etkili olabilme ihtimallerinide düsürüyor sonucta teknik oyuncular buda ayri bir mesele.

Her kapanan takım 34 maçı 1'er puanla bitirmiyor dostum kadro niteliğine göre hareket etmek çok zor bir olay değil, yakın tarihte Sivasspor örneği var düşük kaliteli kadrosuyla topun arkasına geçip üst üste iki kere lig 2.elde etti.
Sen mevzuya maç maç bakıyorsun benim bakış açım farklı,rakip üzerinden değerlendirme yapmıyorum Trabzonspor özelinden düşünmek gerek nitekim biz birşeyleri becerirsek karşımızdaki takımların neler yapacağı çokta önemli değil,Büyük takım olmanın en önemli özelliklerinden biri bu.

Faruk BERBER
26.09.2016, 17:18
Fatih Öztürk Bahsettiğin oyun tarzını benimseyecek bir hoca değil Ersun Yanal.

Fatih Öztürk
26.09.2016, 17:30
Fatih Öztürk Bahsettiğin oyun tarzını benimseyecek bir hoca değil Ersun Yanal.

Doğrudur,hatta istatistikleride doğruluyor bunu.Bu kadroyla Ersun hocanın istediği daha doğrusu geçmişte bize izlettiği oyun anlayışını yakalaması imkansız gibi duruyor.

carl_06
26.09.2016, 18:41
Onazi deki sikinti nedir? neden kesik yedi? Ekici ile olmaz. fakat onazi en iyi transferimiz ama oynamiyor.
Onazi hiç sorumluluk almıyor ve ortasahada kayboluyor. Daha cesur oynaması lazım.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erkan SÜNGER
26.09.2016, 19:18
Beroyu orta sahada oynatsin bu maçi cok rahat aliriz. Adami kenarda felan oynatmasin forvet arkasi da beronun bence yeri defans önüdür. Bizim problemimiz defanstan topu alip alan genisletemiyoruz. Ileri vurup vurup duruyoruz attigimiz toplar adreslerine gitsede top havadayken zaten alani kapatip bize hamle sansi birakmiyolar. Su ayaga top oynayabilecek bir adam olmadan biz rahat mac izleyemeyecegiz.

gurur6134
26.09.2016, 19:28
Mehmet illa oynayacaksa ki son macda da goruldugu uzere o ciktikdan sonra duran top kullanamadigimiz icin, performansi nekadar dusuk olursa olsun hoca ona muhtac sag acikda oynasin..bero ortasahaya dinaminizm katiyor mehmetin yerinde oynamali..

Ahmet Kara
26.09.2016, 19:34
10899

Erkan A.
26.09.2016, 19:42
renktaslar konuyla alakasi yok ama almanya Hannover sehirinden katilan varmi foruma ??

h@msi61
26.09.2016, 20:09
Traote yine atar bize golunu. ne cektik su heriften arkadas.

M. Fatih ALEMDAR
26.09.2016, 20:51
Aliriz Allah in izniyle
1-2 insallah.

TRABZONSPOR

kanterts
26.09.2016, 21:09
---------------------------onur-------------------------
aytac----------akakpo---------durica-----------ibanez--------
-------------------------okay------------------------------------
----------------ekici-----------onazi----------------------------
bero----------------------------------------castillo----------------
------------------------Suk----------------------------------------

Muhammet YILMAZ
26.09.2016, 21:12
---------------------------onur-------------------------
aytac----------akakpo---------durica-----------ibanez--------
-------------------------okay------------------------------------
----------------ekici-----------onazi----------------------------
bero----------------------------------------castillo----------------
------------------------Suk----------------------------------------

Aytaç sağ bek :(

only ts
26.09.2016, 21:18
KAZanacagiz, baska sansimiz yok.

B.Yiğit
26.09.2016, 21:43
Kazanırsak biraz olsun toparlarız. Akhisarı öyle böyle yeneriz evimizde. Bu maç çok önemli.

Erkan A.
26.09.2016, 22:11
Kazanırsak biraz olsun toparlarız. Akhisarı öyle böyle yeneriz evimizde. Bu maç çok önemli.

hocam tolunay akhisarin basina gecti geceli konyaspordan iyi oynuyorlar öyle ahim Sahim mac olmicak ??

bu yüzden karabük maci daha cok önem tasiyor bencede

barisb
26.09.2016, 22:20
Puan kaybetmemeye bu kadar alışamamız lazım. Seri galibiyetler için bu maç önemli.

umitçebi
26.09.2016, 22:27
Maça gelicek olanlar var mı? BMN İstanbul? veya diğer arkadaşlar? Yazın bakalım hele..Antep deplasmanı öncesi kanımda dolaşan böcek yine dolanmaya başladı :D

Ceyhun Dündar
26.09.2016, 22:38
bu sene her mac 16 da.
hafta sonu 18 e kadar bir egitimde olan ben sanırım bu sene 2-3 maç izleyebilecegim:S

Berke6198
26.09.2016, 22:45
Aklımda gitmek var...

Bakalım. Bir Karabük deplasmanı kötü olmaz sanki :)

alpi53
26.09.2016, 22:54
Renktaşlarım bu maçta Karabük seyircisiz cezasını çekmeye devam edecek geçen sezondan kalan cezaları henüz bitmemiş. Stadyumda sadece biz olacağız. Umarım bu büyük avantajı kullanır ve Karabük'ü evinde yeneriz. Lehimize olan bu durumu kesinlikle iyi değerlendirmeliyiz.Karabük kendi evinde deplasmanı yaşayacak.Maça gidecek renktaşlarımız sesinizi televizyondan bol bol dinlemek dileğiyle başarılar Trabzonsporumuza...

umitçebi
26.09.2016, 23:05
Aklımda gitmek var...

Bakalım. Bir Karabük deplasmanı kötü olmaz sanki :)

Biletler çıkmış..Ben bileti alıyorum şuan :D 27 tl

dağlıca61
26.09.2016, 23:08
Karabük seyircisiz oynuyor ve ben sizi bilmem ama Trabzonspor un rakibinin seyircisiz oynadığı bir maç hatırlamıyorum, misafir seyirci sayısı 1036 olarak görülüyor ve şu ana kadar yaklaşık 100 bilet satılmış, 1000 kişi ile bir gövde gösterisi muhteşem olur.

umitçebi
26.09.2016, 23:35
Bilet alındı..Allah nasip ederse Karabükte görüşmek üzere...

Berkan
26.09.2016, 23:42
istanbuldan organizasyon var mı ?

Berke6198
27.09.2016, 00:07
istanbuldan organizasyon var mı ?

BMN olarak bir organizasyon yok ancak tabii ki içimizden bireysel olarak gidenler olacaktır.

Not: Ben de gideceğim.

Berkan
27.09.2016, 00:22
BMN olarak bir organizasyon yok ancak tabii ki içimizden bireysel olarak gidenler olacaktır.

Not: Ben de gideceğim.

Anladım kardeşim bende duruma göre giderim bir şekilde artık :)

HOPA'LI TS'Lİ
27.09.2016, 07:37
Gurbetçi dostların desteğiyle kazanacağız inşallah

emrhan61
27.09.2016, 07:38
Geçen sene üretken oyuncu yok Cardozo vardı.

Bu sene üretken oyuncu var net santrfor yok.Muhammet ve Suk Serbest Oyuncu olurlar ancak.

HOPA'LI TS'Lİ
27.09.2016, 08:42
Bu maç kritik bir eşik.
Çünkü GS deplasmanına kadar kayıpsız gitmemiz iyi olur.
Bunun için Karabük'ten çıkarılacak 3 puan ile, eski gücünden uzak Akhisar'ı yeneceğimizi düşünüyorum.
Bi de hasbelkader GS'yi orada devirirsek takım kazanma alışkanlığına girer ki bu harika olur (GS deplasmanından alınacak 1 puan da çok iyidir)

ccd6167
27.09.2016, 08:50
Çift forvet hoca castillo-suk oynatabilir. Ama ben muhammedin oynaması tataftarıyım. Suk kanatlara iyi kaçıuor. Muhammet takım savunmasında geriye gelebiliyor. Ben sol açık gürayla başlarım.sağda yine bero.

göbeğede onaziyi kesin yazarım. Yanına kötünün iyisi okay olur. Bana göre ekici bu sene çok iyi mücadele ediyor ama skora yansımadı. Zaten ekici kendini bulunca takımın çehresi değiişir

böyle 1-0 2-0 alınacak maçlar bunlar. Dengeli oynamakta fayda var.

Cpt.Price
27.09.2016, 09:53
bence çift forvet oynatılmalı tek forvet stoperlerin arasında kayboluyor. oraları dağıtacak adam lazm muhammet ve suk iyi mücadele ediyor.
muhammet biraz ortaya yakın solda oynayabilir.

İ. SARAL
27.09.2016, 10:11
---------------------------Onur--------------------------

Zeki-----------Yumlu------------Durica---------Akbaş

-----------------------Aytaç---------------------------

--------Bero----Okay/Onazi-------------Ekici--------

---------------Ndoye/Castillo-------Suk-----------

Doğan Keskin
27.09.2016, 10:24
Deplasmanda kazanılacak 3 puan, 3 puandan fazlası olur bizim için.

Faruk BERBER
27.09.2016, 10:28
Deplasmanda kazanılacak 3 puan, 3 puandan fazlası olur bizim için.

Hele bir sonraki maç iç sahada son zamanların düşüşte olan takımı Akhisar ileyken, ilaç gibi olur 3 puan.

HOPA'LI TS'Lİ
27.09.2016, 10:36
bence çift forvet oynatılmalı tek forvet stoperlerin arasında kayboluyor. oraları dağıtacak adam lazm muhammet ve suk iyi mücadele ediyor.
muhammet biraz ortaya yakın solda oynayabilir.

Suk Konya maçında rakip savunmayı karıştırdı, iyi dağıttı.

Umut Bulut gibi adeta

ccd6167
27.09.2016, 10:58
Suk Konya maçında rakip savunmayı karıştırdı, iyi dağıttı.

Umut Bulut gibi adeta

Dikkat ettiyseniz ikinci yarı konya çıkamadı bile. Bizim demek istediğimiz bu zaten. İki forvet yorar rakibi her daim. Hele hele bu forvetler hareketliyse ve top rakipteyken geri geliyorsa daha iyi organize olursun

HOPA'LI TS'Lİ
27.09.2016, 11:05
Dikkat ettiyseniz ikinci yarı konya çıkamadı bile. Bizim demek istediğimiz bu zaten. İki forvet yorar rakibi her daim. Hele hele bu forvetler hareketliyse ve top rakipteyken geri geliyorsa daha iyi organize olursun

Kesinlikle katılıyorum.
Takımın 2.devre rakibi çıkartmaması, sağlı sollu kanat bindirmeleri hepimize keyif verdi. Son saniye golü de bu emeği süsledi.
Ancak sıkışan oyunlarda bazen dikine gitmek de gerekebilir.
Konya maçının 2.devresindeki oyun bana çok ümit verdi.
Oyuncuların üzerinde 3 maçlık yenilginin baskısı olmasına rağmen iyi iş çıkardılar.

Faruk BERBER
27.09.2016, 11:25
Spor Toto Süper Lig’in, ilk 5 haftalık periyodunda en çok koşan 5 futbolcu belli oldu.

Tolga Ciğerci: 11961
Ceyhun Gülselam: 11714
Poko: 11565
Ömer Ali Şahiner: 11240
Selçuk Şahin: 11120

Görüldüğü gibi listede Kardemir Karabükspor'dan 2 isim var. Biri Ceyhun, diğeri Poko. Orta saha mücadelesine hazır olmalıyız.

Onazi, Okay, Bero ile dinamik bir orta saha çıkarırız inşallah.

Ek olarak Selçuk Şahin'in listede kendine yer bulmasına şaşırdım.

bordolu mavi
27.09.2016, 12:11
derbi günü yaklaşıyor heyecan fırtınası içindeyiz
gemi ilen gitmek lazım karabüğe tarz olur

HOPA'LI TS'Lİ
27.09.2016, 12:24
Bir zamanlar Trabzon kümeye diye bağıran Karabük'ü evinde yenerek ezik taraftarlarına dersini verelim.

Adem Erdoğan
27.09.2016, 12:31
Maç biletleri tükendi sanırım, passolig sitesinde maç gözükmüyor.

gurur6134
27.09.2016, 12:37
1000 tane bilet birakin cevre illeri karabukdeki trabzonsporlulara bile yetmez..gitcek arkadaslar erken davransinlar bilet icin..

Aydın Tiryaki
27.09.2016, 13:05
Maç biletleri tükendi mi ? Passo'da gözükmüyor.

Aydın Tiryaki
27.09.2016, 13:09
Dün akşam kararsızdım gidip gitmemekte bugün gideceğim dedim bilet bitmiş iyi mi :( .

Mert Oğuzlu61
27.09.2016, 13:25
____xeki____yumlu____durica____akbaş

_____________okay___onazi

_________bero____________castillo

______________suk___demir

Braga, A.Madrid, Leicester, İzlanda... Bize en uygun model budur, oynama yapmadan artık sistemimiz budur diyelim. Bu sistemde M.Demir in artık patlama yapması gerekiyor... Aşırı beklenti yok, çık sahaya rahat rahat oyna...

Duruma göre Ekici sağ tarafa, Bero merkeze geçer Okay ı yada Onazi yi dışarı alırız...

Manava61
27.09.2016, 13:27
Orta sahada aytaç onazi bero üçlüsü olmalı ilk yarı mücadele açısından.Okay aytaç kadar sert degil o yüzden bu maçta tercih edilmemeli het ne kadar aytaçı sevmesem de.Castillo suk demir ileri üçlüsüyle oynanabilir önde tabii ki takdir hocanın.Ligin geri kalanını etkileyebilicek bir maç bence

Sercan Keleş
27.09.2016, 13:59
Kadro şöyle olmalı.

-------------- Onur

Zeki - Yumlu - Durica - Akbaş
-------------- Okay

---------- Onazi ---
--------------------------- Mehmet
--------- Bero

-----------------------Castillo
--------------------Suk.

Arrive
27.09.2016, 14:27
Sukun bu maç golü var. Kim ne derse desin bu adamın her yeri gol atar. Bu maçı da alırsak devre bittiğinde ilk 6ya otururuz. Devamı da nasip.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arda'
27.09.2016, 14:44
Karabük seyircisi cezalı bu maçta sadece bizim taraftar olacak ben de gideceğim maça üni okuyorum karabükte

ozturk
27.09.2016, 14:51
Ekici yedek kalmalı. Şöyle bir kadro oluşturdum. Castillo yerine onazi de olabilir..

http://i.hizliresim.com/Nk86WP.png (http://hizliresim.com/Nk86WP)

BlackPanther
27.09.2016, 14:58
Onu bunu bilmem. Ben bu maça önem vermiyorum. Ne yapıp ne edip biz Beşiktaşı yenmemiz lazım lazım.

Adem Erdoğan
27.09.2016, 15:05
Passolig'te maç gözüküyor şu anda bilet alabilirsiniz.

Yiğit Gayretli
27.09.2016, 15:05
Onu bunu bilmem. Ben bu maça önem vermiyorum. Ne yapıp ne edip biz Beşiktaşı yenmemiz lazım lazım.

Rahmetli dedem hasta fenerliydi. Öyle böyle değil yani...

Hep "Sezon sonu küme düşelim ama iki maçta da galatasaray'ı yenelim" derdi. Fanatizm işte...

lazzz61
27.09.2016, 15:13
kimse kusura bakmasın ama ben beroyu 11 de oynatmam sahada var mı yok mu hıc bellı olmuyor okay bu takımda gozu kapalı oynar okay ve onazi diyorum ön lıberoya fakat aytacın performansıda iyi bizim sorunumuz FORVET ne yazıkkı golcumuz yok suk net santrofor degıl yardımcı santrafor keske muhammet demır sandıgımız kadar iyi olsaydı belkı ılk 5 ı zorlardık bu takım bu halıyle ılk 10 u hedefler arkdaslar kımse kusura bakmasın

memmedaga
27.09.2016, 15:17
Zeki ligtv de haftanın 11 ne aday ve ben onu seçtim :)

Yiğit Gayretli
27.09.2016, 15:20
Biletler tekrar satışa çıktı. Gitmek isteyip de bilet bitti diye vazgeçenlere duyurulur...

artvints
27.09.2016, 15:36
takımın güven kazanması için son dakika golüyle gelen galibiyet, deplasman galibiyeti, geriden gelip maç çevirmek ve derbi kazanmak çok önemlidir. takım olma yolunda önemli maçlardır. sıra deplasman galibiyetine gelmiştir umarım.

muratt
27.09.2016, 15:40
Orta sahada aytaç onazi bero üçlüsü olmalı ilk yarı mücadele açısından.Okay aytaç kadar sert degil o yüzden bu maçta tercih edilmemeli het ne kadar aytaçı sevmesem de.Castillo suk demir ileri üçlüsüyle oynanabilir önde tabii ki takdir hocanın.Ligin geri kalanını etkileyebilicek bir maç bence

Bazı adamlar çok ciddi form düşüklüğü olmadığı sürece kesilmemeli. Oyun istikrarı açısından, taktik gelişim açısından, oyuncunun bireysel gelişimi açısından. Okay böyle bir adam. İlk onbir yazılırken Onur, Durica ve Ekici ile beraber ismi ilk yazılması gereken adam Okay'dır, kadronun gerisi sonra doldurulur.
Selçuk gibi düşünebilirsiniz. Burada Ersun'un manevi evladı Selçuk neden hep oynuyor diye eleştiri yapılırkende aynısını anlatmaya çalıştık, daha sonra o Selçuk ve devamlılığu şampiyonluk getirdi. O yüzden bazı oyunculara maç-maç değil, uzun vadede bakmak lazım.
Okay ile ilgili illa birşey tartışılacaksa o da sözleşmesinin uzatılması olmalı, yoksa o da Selçuk gibi elini kolunu sallaya sallaya gider...

muratt
27.09.2016, 15:43
Onur
Zeki-Yumlu-Durica-İbanez
Okay-Onazi
Yusuf E. - Bero - Ekici
Suk

İskender Çakmak
27.09.2016, 15:44
Ekici yedek kalmalı. Şöyle bir kadro oluşturdum. Castillo yerine onazi de olabilir..

Aytaç yerine Onazi bana daha mantıklı geliyor. Aytaç'tan çok ümitliydim ama yavaş yavaş olmayacağını anlıyorum.

Emirhan Çorumlu
27.09.2016, 16:22
Onur Kivrak
Xeki-Durica-Akbas-Ibanez
Onazi-Okay
Bero-Ekici-Castillo
Suk

Bencec bu 11 olmali... Yumlu, Aytac ve M.Demir bence yedek beklemeliler...

HOPA'LI TS'Lİ
27.09.2016, 16:50

Bu gadro Karabük'ü fena vurur :)

Hakan
27.09.2016, 17:00
Salih-Medjani=Okay-Aytaç :)

Ahmet Faruk
27.09.2016, 17:20
Ekiciden vaz geçer mi Hoca bilmiyorum. Aytaç-Okay orta sahası ağır kalıyor. Okay - Onazi olsa, önlerinde de Bero olsa?

Konya maçındaki gibi oynamak lazım yine. Haldır huldur saldırmaya gerek yok. En az 3 oyuncu maç boyunca ortasaha çizgisini geçmesin bizden. Sonra Hatta kademe kademe dizisinler. Mübarekler arkalarına bir top atılınca yetişene kadar rakip topu kaleden çıkartıyor zaten.

Berke6198
27.09.2016, 17:26
Geliyoruz :)

10915

Faruk BERBER
27.09.2016, 17:28

10915

Yanımdasın :)

kartal61
27.09.2016, 17:54
Onazı kesınlıkle ılk11 başlamalı dıye dusunuyorum.Yerıne Mehmet ı bıle kesebılır.Hocanın geçen haftanın ılk 11 ını bozmayacagını dusunuyorum.
Bu maç çok onemlı.Geçen haftakı galıbıyetın daha anlamlı olması için kesınlıkle kazanmamız lazım.Ondan sonrada Akhısarı yendıkmı ıyıcene duzluge çıkarız.

Aydın Tiryaki
27.09.2016, 18:14

10915

Özel araçla mı yoksa taraftar grubuyla mı gidiyorsun kardeşim ?

mAz
27.09.2016, 18:33
Maç esnasında Zeki Bey'in bağcıkları çözülmezse kazanabileceğimizi düşünüyorum.

ÖmürKaradeniz61
27.09.2016, 18:35
Bu takımdaki en iyi sol bek Akbaştır geçen hafta da bunu en iyi şekilde gördük zaten.İlla İbanezi kullanmak istiyorsak önde kullanalım çünkü etkili ortaları var.Ben alanya maçının ilk yarısındaki ve bölüm bölüm konya maçındaki iyi oyunun bu maçta galibiyete yeteceğini düşünüyorum.Suktan bu maçta kesinlikle gol bekliyorum.

Berke6198
27.09.2016, 18:44
Özel araçla mı yoksa taraftar grubuyla mı gidiyorsun kardeşim ?

Bireysel olarak geleceğim ben. Otobüs ile.

Yanımdasın :)

AY LAV YU HOZAM :)

sasort
27.09.2016, 18:46
orta saha için aytacı keseceğini düşünmüyorum

orta sahada ilk tercihimiz olan

okay onazi ekici mücadele açısından düşük kaldı

aytaç okay ekici ise bence uyum sıkıntısı çekermi diye düşünüyorum

en iyisi
aytaç onazi bero olur kanatindeyim

Aydın Tiryaki
27.09.2016, 19:13
Bireysel olarak geleceğim ben. Otobüs ile.

AY LAV YU HOZAM :)

Bir arkadaşımla birlikte GG ile gideceğiz. Tek başına gideceksen istersen birlikte gidebiliriz. Hem tanışmış da oluruz. Tabii ki sen nasıl istersen :) .

yorumsuz6117
27.09.2016, 20:07
Hücumda büyük sıkıntılarımız var çok kısır kalıyoruz en kötü takımlardan biriyiz bu konuda ligde.. 5 maçta 3 gol attık 2'si rakibin hediyesi biri ceza sahası dışından şut.. Bunda hem kanat oyuncularımızın etkisizliği hem forvetlerimizin vasatlığı hem de 10 numara tarzı bi oyuncumuzun olmaması etken.. Yaratıcı oyuncu yok Ekici'den bekliyoruz ama o çok uzaklarda..

dağlıca61
27.09.2016, 20:33
Bu saat itibarı ile satılan bilet sayısı 350 toplam bilet sayısına oranı 3/1 sanırım maç günü Trabzonspor 1000 seyirci ile gövde gösterisi yapar hatta bilet talebinin yoğunluğuna göre Karabük yan türbünleride taraftarımıza açabilir.

Mert Oğuzlu61
28.09.2016, 00:07
Opta ya göre haftanın en kötü 11 inde 2 oyuncumuz var; Ekici ve Suk...

Samet Yildirim
28.09.2016, 00:31
Bu mac icin..

Onur
Zeki-Yumlu-Durica-Ibanez
--------Onazi--------
------Ekici--Bero------
-N`doye-------Castillo
--------Suk---------

Ama Ersun Hoca yapmaz.

Okay-Aytac ikilisi ile zor gideriz...Ekici sol acik hic olmaz, 10 numarada olmamali almanyadaki gibi 8 numara olmali...

Faruk BERBER
28.09.2016, 00:32
Samet Yildirim Mevcut durumda Aytaç'ı kesmez bence de Ersun hoca.

Samet Yildirim
28.09.2016, 00:37
Samet Yildirim Mevcut durumda Aytaç'ı kesmez bence de Ersun hoca.

Konya macini izlerken ya bu takim gol atmali hakediyor dedim ama kim ve nasil atacak diye düsündüm...Cok zor dedim...Zaten öylede oldu..maclar böyle kazanilir ama 1-2 defa...istikrarli olmamiz imkansiz gecen haftaki 11 ile..

Orta saha oyuncularin ceza alanina girmiyor Bero haric, bekler etkili isler yapamiyor Akbas bindiriyim orta kesiyim falan yok Zeki cabaliyor ama yeterli degil tabi, bekler böyle, orta saha böyle...insan forvete de kizamiyor...

Bakalim hayirlisi

esra61
28.09.2016, 01:03
Kazanan takim bozulmaz düşüncesiyle çıkılacağını düşünüyorum bu maça, umarım yine galip gelen biz oluruz.

Şanlı SanMarino
28.09.2016, 04:08
Rakipte Traore olmasa iyiydi, adam sanki sadece bizi yenmek için futbolcu olmuş gibi.

HOPA'LI TS'Lİ
28.09.2016, 07:39
Rakipte Traore olmasa iyiydi, adam sanki sadece bizi yenmek için futbolcu olmuş gibi.

:)

Süper Golcü
28.09.2016, 07:48
onur
zeki-yumlu-durica-ibanez
onazi
ekici-bero
castillo-suk-yusuf

HOPA'LI TS'Lİ
28.09.2016, 07:52
onur
zeki-yumlu-durica-ibanez
onazi
ekici-bero
castillo-suk-yusuf

Son maçta Mustafa Akbaş'ı çok beğendim.
Ibanez-Akbaş rotasyonu dışında bu kadro güzel olmuş bence

Doğukan Uçan
28.09.2016, 07:54
Dün 800 kişi passolig aldi.97 binden 98 bin olduk birden bu hizla konya yi geceriz şu kötü halimizle

HOPA'LI TS'Lİ
28.09.2016, 07:56
Dün 800 kişi passolig aldi.97 binden 98 bin olduk birden bu hizla konya yi geceriz şu kötü halimizle

Bu sevda bitmez
geçeriz rahat

matrixx61
28.09.2016, 09:58
Karabük deplasmanınıda bize ters gelir ama inşallah kazanırız..kadro tahminim;

----------------Onur--------
Zeki------Yumlu----Durica----Akbaş
-------Aytaç------Bero--------------
Yusuf----------Ekici-----------Demir
----------------Suk-----------------

İbrahim CİHAN
28.09.2016, 10:59
Lig istatistiklerine baktığımızda ligin en iyi ilk 4 takımı görüntüsünü veriyoruz. Girdiğimiz pozisyonları gole çevirme oranimizi arttırmaliyiz. Yediğimiz pozisyonlar az olmasına rağmen oransal olarak çok gol yiyoruz bunu da azaltabilirsek ya da bu şansı kirabilirsek çok daha iyi oluruz. Karabük bana kalırsa bireysel olarak bakıldığında konyadan daha tehlikeli takım. Zor maç inşallah 3 puanla döneriz.

GencTurk6161
28.09.2016, 11:40
kazanmak şart ancak bu maç bana beraberlikle bitecekmiş gibi geliyor. umarım yanılırım.

UĞUR DURTAŞ
28.09.2016, 12:37
Bu mac icin..

Onur
Zeki-Yumlu-Durica-Ibanez
--------Onazi--------
------Ekici--Bero------
-N`doye-------Castillo
--------Suk---------

Ama Ersun Hoca yapmaz.

Okay-Aytac ikilisi ile zor gideriz...Ekici sol acik hic olmaz, 10 numarada olmamali almanyadaki gibi 8 numara olmali...
**
Samet kardeşim merhaba;

akbaşa nasıl kıydın?
sol bekte
ilk haftalar güray oynadı,
verimli olamadı,eleştirdik,
sonra ibanez oynadı,
oda verimli olamadı,eleştirdik,
son konya maçında akbaşa şans verdi,ersun hoca
ve bu şansı akbaş gayet iyi kullandı,
kupa maçındada bu şansını iyi kullanmıştı.
onun içindirki şansını iyi kullanan oyuncuyu kesmiyeceksin,
mükafatlandıracaksın.

HOPA'LI TS'Lİ
28.09.2016, 13:33
**
Samet kardeşim merhaba;

akbaşa nasıl kıydın?
sol bekte
ilk haftalar güray oynadı,
verimli olamadı,eleştirdik,
sonra ibanez oynadı,
oda verimli olamadı,eleştirdik,
son konya maçında akbaşa şans verdi,ersun hoca
ve bu şansı akbaş gayet iyi kullandı,
kupa maçındada bu şansını iyi kullanmıştı.
onun içindirki şansını iyi kullanan oyuncuyu kesmiyeceksin,
mükafatlandıracaksın.

Evet. Akbaş ile sol taraf güvende son 2 maçtır.
Devam etmeli

kanterts
28.09.2016, 13:43
Kupa Macinda besinci Lig Takimina karsi 2 gol atti diye ( Savunmaci) ve Konya Maci ki orda da topla kavga yapmaktan baska birsey yapmadi diye akbasi topcu sandiniz galiba.
O Adam iste anca Kupada öyle Takima karsi oynatilir, aksi halde hicbir ilerleme kaydedemeyiz. Artik Futbolda bekler cok önemli. Ibanez gibi birini bulmusuz akbas diyorlar.
1-2 kez Adam kaciriyor olabilir Ibanez, onazi Okay gibi Adamlar kapatacak orayi ön libero olarak.

HOPA'LI TS'Lİ
28.09.2016, 14:00
Kupa Macinda besinci Lig Takimina karsi 2 gol atti diye ( Savunmaci) ve Konya Maci ki orda da topla kavga yapmaktan baska birsey yapmadi diye akbasi topcu sandiniz galiba.
O Adam iste anca Kupada öyle Takima karsi oynatilir, aksi halde hicbir ilerleme kaydedemeyiz. Artik Futbolda bekler cok önemli. Ibanez gibi birini bulmusuz akbas diyorlar.
1-2 kez Adam kaciriyor olabilir Ibanez, onazi Okay gibi Adamlar kapatacak orayi ön libero olarak.

Formayı isimler değil hak eden kapar.

Yunus Gören
28.09.2016, 14:39
Karabük maçı için 500 adet bilet satılmış şuana kadar çok iyi rakam bence. Konyaspor maçına bu kadar bilet satılmamıştı.

anakonda09
28.09.2016, 16:01
Passo.com.tr de saydim arkadaşlar şuana kadar BİZE AYRILAN 1034 BİLETİN 487 bilet almişiz karabük maçi için...