PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 6.Hafta | Kardemir Karabükspor 4-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8]

Çağatay_
02.10.2016, 15:19
Bu alışkanlık hali yeni gelenlerde oldugunu düşünmüyorum fakat eski gelenler bu piskolojiyi onlarada bulaştırdı onun için onur dahi herkesin gitmesi gerekiyor radikal kararlar almazsak büyük kulüp dedihimiz takımı kaybetmek üzereyiz kos koca trabzonspor kulübü hiç bir futbolcuya endekslenemez varsa sorun keser atarsın bunu yapmadgımız için sürünüyoruz.

Daha kaç ay önce bu takımın kaptanı haklı olarak neyin mücadelesini veriyoruz demedimi bu oyunculara sıçrar abi bunu anlamıyoruz anlamakta istemiyoruz.

Onur, Ekici, Yumlu...

Bu 3 kaptan ve bunlara eşlik edenler kangren olmuştur ve dolaşımı engellemektedir.

Bu kol kesilmezse hastayı kaybederiz.

nakzo
02.10.2016, 15:48
Bu reziller ordusu 3 gün izin yapacakmış.Neler başardılar ne kadar mücadele ettiler tabi hakları dinlensinler.Yönetimden bu saat oldu çıt yok alınan en ufak önlem yok.....Yazıklar olsun.

Uğur Ö.
02.10.2016, 15:50
Evet kadronun komple değiştirilmesi taraftarıyım. Geçen seneden Okay haricinde topçu kalmamalı !

Murat Keçeci
02.10.2016, 15:54
Formanin büyüklüğüne yakismiycak bir skor daha tarihe not dusmemiz açısından kötü oldu.

Maça gelirsek konya ikinci yarisi bu maçın ilk yarisi aşağı yukari bir standart yakalamaya başladık derken ikinci yari yine kâbus gibi bir düşüş yaşadık.Yenilen gol futbolculari yine demoralize etti.Orta saha direnci düşünce savunma oyuncularin bireysel olarak kötü oyuncu olduklari ortaya cikti.Akbas, yumlu, zeki orta saha destekli oynadiklarinda siritmazlar ama ust duzey oyuncu olmadiklari için orta saha düşünce hatalar üst üste gelmeye başladı.

Hoca her ne kadar istikrara önem versede kötü sonuçlar sürekli farkli arayışları peşinde getiriyor.Buyuk ihtimal onumuzdeki hafta yine farkli bir kadro olacak dolayisiyla doğruyu bulup ısrar edemedigimiz için yine zorlu maçlar bizi bekliyecek.

Orta sahada özellikle aytacin çok ağır olduğunu belirtmistik.Okay içinse her ozellikten var fakat hangi mevkiye koysan tam olarak o mevkiyi dolduramiyor biyerden mutlaka patlak veriyor.

Henuz sağlam bir omurga kuramadigimiz ortadaki en büyük problem gibi duruyor.Yeni transferlerin takima girmekte zorlanmasi bu süreci iyice uzatiyor hepsinin belli yeteneği olan oyuncular fakat gelişmekte olan oyuncular dolayisiyla inisler çıkışlar cok fazla

Genel olarak şuanda hic bir oyuncu formanin büyüklüğüne layik bir oyun gosteremesede istikrar sağlama açısından savunmada onur, durica orta sahada mucadele etmeye çalışan bero ve hyun sukla devam edilmeli diğer oyuncularda yine farkli kurgular denenebilir.

Oyuncular umarim daha dikkatli olurlar turkiye liginden hicbir takima boyle farkli yenilmeye haklari yok yenilgileri kabul edebiliriz ama bu skorlari asla kabul edemeyiz.

hasannuhoglu
02.10.2016, 15:54
Akhisar maçı kadrom:
Onur
Güray Akakpo Durica Ibanez
Okay Bero
Ndoye Abdülkadir Castillo
Ramil

muhammed bilgin
02.10.2016, 15:55
arkadaş insan içine çıkamaz oldum bu psikolojiden nası çıkıcam Allah yardımcımız olsun

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hasanu
02.10.2016, 15:59
Benim anlamadağım Trabzon'da 11 tane yetenekliden vazgeçtim,mücadele edecek futbolcu yok mu da gidiyor oradan buradan kötü futbolculara para verip oynatmaya çalışıyoruz.Kardeşim Trabzon'da 11 değil 100'lerce yetenekli çocuk var.Ama maalesef bunlara şans verilmiyor.Verilse de en kötü zamanda oynatılıp bitirilmeye çalışıyorlar.Şu Eskişehir'e yolladığımız Ramazan gibi orta sahada dirençli,top kesebilen,hırslı daha da önemlisi yenilgiyi hazmedemeyen kaç oyuncu var şu takımda?Lütfen cevap verin.

hasannuhoglu
02.10.2016, 16:04
ABdülkadir artık kadroya girmeli..Hem de Ekicinin yerine. Bero ön liberoya geçmeli mücadele ve hırsından ötürü..Sağ kanat Ndoye,Sol kanat Castillo

Berkan
02.10.2016, 16:05
Benim anlamadağım Trabzon'da 11 tane yetenekliden vazgeçtim,mücadele edecek futbolcu yok mu da gidiyor oradan buradan kötü futbolculara para verip oynatmaya çalışıyoruz.Kardeşim Trabzon'da 11 değil 100'lerce yetenekli çocuk var.Ama maalesef bunlara şans verilmiyor.Verilse de en kötü zamanda oynatılıp bitirilmeye çalışıyorlar.Şu Eskişehir'e yolladığımız Ramazan gibi orta sahada dirençli,top kesebilen,hırslı daha da önemlisi yenilgiyi hazmedemeyen kaç oyuncu var şu takımda?Lütfen cevap verin.

Sorun bu abi ortada mücadele eden çok az. Sadece Bero ve Durica mücadele ediyor. Geçen sene Medjani vardı Aytaç Okay gibiler kaldı orta sahayı ayakta tutan mbia medjanı gıttı.

ucurum
02.10.2016, 16:08
Kusacak nefretiniz bitti mi?
Rahatladınız mı?
Sadri Şener'in ne kadar önemli işler yaptığını İHO'nun bu takıma neler verdiğini ve şimdiki sancının kaynağının ne olduğunu görebildiniz mi?
Tabi ki göremezsiniz siz göbeğinizden ötesine bakmasını bilemezsiniz...

Maçtan önce 2 uzun yazı yazdım, Karabük iyi takım, yeni kuruldu vs değil, iyi takım.
Adamlar çok şut atıyor ve attıkları kaleyi buluyor ve gol oluyor bunlar...

Beşiktaş ile Galatasaray ile oynadılar, buna rağmen ligte iyiler... Millet burada yazdı. 4-1 3-0... vs...

Şaka gibi, senin kalene gelen her iki toptan biri gol oluyor bugün Karabük şut çekmemeli... Senin de 20-30 şut çekmen gerek ki maç olsun 3-4.

İlk yarı takım adam gibi top yaptı. Ama Konya maçında da yazmıştım, iyi tamam top bizde de pozisyon üremiyor. Konya maçında şut atmadık.

Ha şut da çektirmedik. Ama yetmez dedim. İlk haftalar takım gayet iyiydi, şansızdık. Konya maçında şanslıydık. Yanlış taktik dedim.

Dediler ki haddini bilerek oynayacaksın. Trabzonspor'un son iki haftaki taktiği bu, oynatma, canlı yürekle pres... Baskı ama organize atak yok.

Karabük ilk yarı ne olduğunu şaşırdı hele 30 dakika sahadan sildik ama gene pozisyon üretemedik... Ha Okay boş kaleye atsa, Ekici çapraztan çaksa şimdi eminim şampiyon Trabzon sesleri inleyecek forumda...

1-0'dan sonra takımın zaten gol bulma ihtimali yoktu... Sonrasında 2-0 olmuş 7-0 olmuş sadece manşet değişir yoksa bir anlamı yok.

AMAN ALLAH'IM HERKES İSTİFA!!!

Ne saçma sapan bir futbol anlayışınız var ya. Biliyorum yalnız kalacağım gene...

Ama sonuna kadar namuslunun doğrunun arkasında kalmak istiyorum ben. Tek ocak olsam da...

Ersun'un tek hatası yaptığı doğruyu bozması, şansızlığı da yanlışıyla galip gelmesiydi... Bu takım 433'ü çok şık oynuyordu, sorun yoktu...

GERÇEKTEN ÇOK ŞANSIZDIK. Osmanlıspor hariç adam gibi top yaptı takım. Şimdi iyi oynayanlar da düştü. Milli ara sonrası daha kötü sonuçlar bizi bekleyebilir...

Ama bu böyle olmayabilirdi, bu senin elinde bir şeydi ama ısrarla bu yapıya da düşman kesildiniz.

Yine herkes gitmeli yine istifalar vs...

Scout ekibinin TS analizi doğru ve yaptığı transferler 3. 4. adamlar da olsa doğruydu... Sadece ama sadece Suk transferi bizim ekolümüz adına yanlıştı. Ibanez'in neden oynamadığını da anlamıyorum.

Bu takımın hedefi 62 puandı... Bunu hala başarabilecek nitelikte. Sadece direncini tutmalı.

asilhamsi
02.10.2016, 16:18
Uzun uzun yazılar yazıp taraftarı afaroz etmekle,yapilan yanlışlari görmezden gelerek,agzindan salyalar akıtarak taraftara sovmekle bu iş duzelmez.Takimin başındaki yönetici,teknik ekip,futbolcu bu isin sorumlusudur.bu camia ya bu rezillikleri yaşatmaya kimsenin hakkı yok

nakzo
02.10.2016, 16:25
Harbiden inanılmaz .Adam karabükle oynuyor bildiğin eskiden zonguldağın ilçesi olan kasabadan hallice karabuk lige yeni çıkmış toplama takım 45 dakikada 4 gol yiyorsun ve hala bunu aklama pesindesin hemserim millet sığır degil izliyor maçları bu ligde kasımpaşa dahil senden kötü takım yok önlem al önlem, birşeyler yap milleti uyutmaya calısmayın.

ucurum
02.10.2016, 16:31
Ben de çıkıp ağzıma geleni sayabilirim.
Depresyona girmek en kolay şey.
Yanlışlarıyla doğrularıyla topladığımda ben teknik direktörün de yönetimin de desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum.
Ben de bu haldeyken ki benim de canım yanıyor, destekleyecek cesareti kendimde görebiliyorum.
Bunun yanı sıra bu kadar hakarete karşın doğru olduğunu düşündüğüm insanların araksında durmayı da görev olarak görüyorum.
Kolay olanı yapmayacağım, istifa, geber, hepsini sat vs...
Doğru olduğunu düşündüğüm şey adına hep destek tam destek...

asilhamsi
02.10.2016, 16:38
Bu iş bu kadar zor değil.gercekten abartılıyor.kiytirik bir lig bizimki.isini bilen bir teknik ekip 15 milyon harcayarak kurduğu kadro ile şampiyonluğa bile oynardı.yok yeniden yapilanmaymis,yok yeni kadroymus.Yersen.bu teknik ekip ve bu kadro ile sabrın sonu ptt 1.lig olur.Sabir bilmemne diye kimseye hikaye anlatmayin.seyrediyoruz takımı.

nakzo
02.10.2016, 16:44
Bu iş bu kadar zor değil.gercekten abartılıyor.kiytirik bir lig bizimki.isini bilen bir teknik ekip 15 milyon harcayarak kurduğu kadro ile şampiyonluğa bile oynardı.yok yeniden yapilanmaymis,yok yeni kadroymus.Yersen.bu teknik ekip ve bu kadro ile sabrın sonu ptt 1.lig olur.Sabir bilmemne diye kimseye hikaye anlatmayin.seyrediyoruz takımı.

bursaspor un şampiyon olduğu ligde Trabzonspor 10 kere şampiyon olur.Ama işini bilmeyen cavuslarla premir lige yeni çıkmış kasaba takımı gibi olursun.

DNA-TS
02.10.2016, 16:47
iyi ki milli takım arası var yoksa gelecek haftasonumuzda rezil olacaktı.

sasone
02.10.2016, 16:50
Sorunumuz belli,orta sahada kaçak güreşen Ekici,Aytaç ve ilerde hiç bir organize iş yapmayan Suk ve Muhammed takımın tüm dengesini bozuyor.Onur ve Yumlu da bu psikolojiyi kaldıramıyor.
Gerçekten bu altı adamın kesilip,düzgün bir şekilde hak edenin oynayacağı bir kadro ile en azından sahada mücadele etmekten kaçınmayan bir takım oluruz.
Bu gerçeği görmesi gereken Ersun Yanal ise adamları Aytaç ve Ekici'yi kesmezken,M.Yumlu'dan sağ bek yaratma arayışlarında,bu kadar absürt bir durum.
Başkan sorumluluk almalı,Ofspor'un 5 atıp elediği takımdan 40 dakika için 4 gol yiyen takımı kimse yeni takım diye savunamaz.

orhan42
02.10.2016, 18:00
Alanya maçının kopyası olan bir maç izledik..İlk yarı takım bana göre bu ligin standartlarına göre gayet iyiydi..Girilen 4 pozisyon var..Bizi gol olsa sorun kalmayacak,ama bu sene önlem alınması gereken şey ilk golü yiyince çözülmemiz..Golü yiyene kadar iyi olan takım bir anda amatör lig takımına dönüşüyor ki kıl alacak gibi değil..2-0 iken maçın bitmesine 25 dakika var ama isyan eden kimse yok duruma,,4 olur dedim oldu o kadar bariz ki bu durum ilk golü atan ekipler skoru korumak için geriye yaslanır bizim rakipler üzerimize üzerimize geliyor..Bnce bunun önlemi alınmalı..Bu dirençsizliğin sebebi bulnmalı..orta saha düştü,takım yoruldu değil mesele..50. dakikada gol yeyip dağılan başka bir ekip yok bu ligde..Hem de - bana göre- iyi oynadığın bir ilk yarı sonrası..

Furkan Dündar
02.10.2016, 18:03
Karabükten 4 yiyorsan sayfalarca yazı yazmaya gerek yok tek kelime yeterli REZALET !

ayrıca aldığın scouuuuttttt ile izledik dediğin adamların yarısından fazlası yedek neden ? asıl önemli soru bu gerisi faso fiso

emrex61
02.10.2016, 18:03
İşsizlik zaten başa vurdu bide takım böyle olunca insan kaldıramıyor :D

hasannuhoglu
02.10.2016, 18:13
Tüm günüm can sıkıntısıyla geçti..hala da sıkkın ve bıkkınım. Bize de yazık yeter da..geçmişte kalan 6 maçı düşünerek de sıkılmıyorum, önümüzdeki maçları düşündükçe sıkılıyor ve bunalıma giriyorum. Bugün Başakşehir Alanyayı Alanyada 5ledi.Başakşehir,Bursa,Bjk,GS,FB bize bu halimizle tecavüz eder. Göz göre göre kümeye oynuyoruz ve belkide küme düşeceğiz. Bakalım kadro kurma anlamında ciddi müdahaleler ne zaman gelecek. Hiçbir zaman bukadar karamsar olmam hep mevcuta destek yanlısı bir taraftarımdır ama ben dahi bu noktaya geldim

Fatih Öztürk
02.10.2016, 18:14
Görünen o ki 40 puan bile bu şartlarda büyük başarı olacak.ilk yarı sonuna kadar 5-6 mağlubiyet daha alırsak ki alırız ilk yarı sonu 20 puanı zor görürüz.

hasannuhoglu
02.10.2016, 18:17
Görünen o ki 40 puan bile bu şartlarda büyük başarı olacak.ilk yarı sonuna kadar 5-6 mağlubiyet daha alırsak ki alırız ilk yarı sonu 20 puanı zor görürüz.

Bunun anlamı kümeye oynamaktır. Gittiğimiz her deplasmanda Trabzon kümeye tezahüratını duymaya alışalım. Hiç kızmayalım. Yemin ediyorum canım yanıyor ya

Fatih Öztürk
02.10.2016, 18:22
Bunun anlamı kümeye oynamaktır. Gittiğimiz her deplasmanda Trabzon kümeye tezahüratını duymaya alışalım. Hiç kızmayalım. Yemin ediyorum canım yanıyor ya

Maalesef kümede kalmaya oynayacaz.

UĞUR DURTAŞ
02.10.2016, 18:24
Başakşehir bizim 3-0 yenildiğimiz takımı 5-0 yeniyor,
gs yenikken bizim gibi oyunu bırakmıyor,temposunu 10 kat artırıyor ve 3 gol atıyor.
dikkat ettim gs ataklarında ön libero orta saha oyuncuları kanat oyuncuları devamlı rakp ceza sahası etrafında
3 gol attılar ikinci yarı oyuna giren podolski defansa gelerek top çıkarıyıor.
**
bizim;
ekici efendi hiç bir şey vermediği gibi defansa yardıma hayatta gelmiyor kişiliksiz,
demir hayalet gibi sahada ,nokta takıma katkısı yok,ne ilerde ne ortada,ne defansta,defolup gitsin,
ersun hoca aytaç aytaç diyor ama biz aytaç filan görmüyoruz,
gördüğümüz koca popolu,koca göbekli,2 metre önündeki takım arkadaşına pas veremeyen bir oyuncu,
bero da ben bir şey göremiyorum,yorumlarda hırsından filan bahsediliyo,
ben hırs mırs göremiyorum,çok ciddi takımda şans buldu 3 tane uygun pozisyon yakaladı bunları değerlendiremedi,
bu oyuncununda ağır verimsiz olduğunu düşünüyorum.
zeki,yumlu,akbaş yarum yapmaktan yoruldum artık,bıktım artık
bu oyuncularla
Trabzonspor şampiyonluğa gidemezzzzzz.
elle tutulur bir durricca vardı,
bu oyuncuyuda kendilerine el birliğiyle kendilerine benzettiler.
**
ligin en rezil topunu oynuyoruz,
başkan,hoca ve futblcular diyorki artık takımda arkadaşlıl üst düzey,
hikayeeeee
bu takımda arkadaşlık sıfııırrrrr,
kimse hikaye anlatmasın,
skora baş kaldıran bir tane oyuncu,goller yiyoruz,bir tane tepki veren oyuncu yok,
bizim rakip takımı analiz yapmıyor,yapamıyor,
rakibin etkili isimleri her hafta ağzımıza .....
takım koşmuyor,
takım da birlik beraberlik yok,
bir birinin açığını kapatan yok,
topu ayağına alına yardıma giden yok,
pas veren yok,orta yapan yok,
ama
çalım atan, bencillik yapan fantezi yapan çok.
böyle gitmez beyler,
dün akşam kadro dışları bekledim tık yok,
bugün şu saate kadar tık yok,
eeeeee bu ağır yenilginin sorumlusu biz miyiz kardeşim,
takıma nokta katkı vermeyen başka
ekici ve demirin kadro dışı bırakılması gerekiyor,
sert bir radikal karar alınmassa işimiz çok zor
haa akhisarı zar zor konya gibi yeneriz
buradan oyunculara övgüler yağdırırız ama
bir sonraki haftada bugünkü yazılarımıza devam ederiz.
**

Jedi
02.10.2016, 18:30
siz istediğiz kadar kendinizi parçalayın adamlar 3 gün tatilde, artık bali mi olur, kıbrıs mı olur bilemem.........

U.Sadıkoğlu
02.10.2016, 18:33
Sevgili dostlar kimileri Pollyannacılık diyecek kimileri yalamalık diyecek fakat ben kesinlikle ne Ersun Yanal'ın istifa etmesinin, ne de yönetim değişikliğinin çözüm olduğunu düşünmüyorum Trabzonspor zaten yıllardan beri bu denklemin içerisinde dönüp duruyor bugünlere bir günde gelmedik takımın düzlüğe çıkması da bir günde olmayacaktır.

Belki ekstrem bir örnek olacak fakat Alex Ferguson örneğini dile getirmek istiyorum. Manchester United'a geldiği ilk sezonda 18 maçlık deplasman karnesine bakıldığın sadece Liverpool'a karşı kazandığını ve ligi 56 puanla 11. Sırada bitirdiğini görmekteyiz. Şu anda ManU yine çalkantılı dönemler geçiriyor fakat Avrupa ekolünün tavan yaptığı dönemlerde Ferguson'un ManU'su rakiplerine nazaran daha sade kadrolarla sistem oyununu oynayarak muazzam başarılara imza atmış ve İngiltere'ye damga vurmuştu.

Ersun Yanal onu oynattı bunu oynattı vs. bunlara hiç takılmıyorum zaten başkan sezon başında bu sezon saha sonuçlarından bağımsız destek istemedi mi? Evet. Dolayısıyla tezat bir durum görmüyorum takım bu sezon böyle çok maç kaybedecek hocanın değişmesi veya yönetimin değişmesi birşeyi değiştirmeyecek her müsabakadan sonra skor endeksli bu tarz yorumlar yapmak bence iyi değil. Bjk bugünlere 3 yılda geldi çok saçma sapan top oynadığı kaybettiği müsabakaları hatırlıyorum oynadıkları oyun tat vermiyordu keyifsizdi ama "Feda, Feda" diye alay edilen Beşiktaş bugün puan kaybetmesi için dualar edilen bir takım haline büründü bunu neye borçlular? Sabır, sistem ve istikrar.

Bu yolu benimsiyoruz sahada görmek istediğim tek şey mücadele görüyor muyuz? Ben takımdan memnunum. Evet yanlış okumadınız şöyle anlatayım.

Gaziantepspor müsabakasında özellikle Matus Bero oyuna girdikten sonra 80. Dakikaya kadar sürekli golü koklayan taraf olduk pozisyonlar cömertçe harcadık ve Orkan'ın 100 yılda o manyelle atıp vuracağı bir pozisyondan gol yedik 3 puandan olduk.

Alanyaspor maçı keza öyleydi ilk yarı takım çok diriydi canlıydı yine daha fazla pozisyona giren taraftık ancak golü yediğimizde tamamen teslim bayrağını çektik ve maç 3'e gitti.

Dün oynanan Karabük maçına bakalım ilk yarıda 6 pastan Okay'ın dışarıya attığı ve Feyenoord maçında Emenike gibi bir futbol cahilinin kısmete gol attığı topun aynısını vuran Mehmet'in direği yalayan topu dışında daha baskılıydık topla oynama yüzdeleri pas yüzdeleri vs. Karabükspor'un atağı yoktu ancak ikinci yarıda olmayan pozisyondan biraz da bireysel hatalardan kaynaklı bir gol yedik.

Şans biraz yanımızda olsaydı şu anda en en en kötü ihtimalle +2 puan fazlamız vardı. Takım yeni olduğu için kırılgan Mustafa, Zeki vs. takımda olmalarına bayılmıyorum ancak her müsabakadan sonra bu oyunculara yüklenilmesini de doğru bulmuyorum.

Sabır, sistem ve istikrar denkleminde taraftarın sabretmesi gerektiğini düşünüyorum eğer gelecek sezon başladığında bazı şeyleri okuyamazsak, göremezsek umut ışığına takımın vakıf olmadığına kanaat getirirsek en şiddetli eleştirmen ben olacağım. Ancak şu aşamada değil daha çok yeniyiz, çok tazeyiz henüz inşaatın ilk katındayız daha çok katlar çıkacağız hep birlikte.

Sabredelim... Bu takım hepimizin.

Fatih Öztürk
02.10.2016, 18:37
Bu rezil ortamda futbolculara 3 gün izin veren hainin daniskasıdır.Usta ya da Yanal kim olursa olsun haindir aklımızla oynuyorlar akılları sıra.

orhan42
02.10.2016, 18:41
İlk golü yiyene kadar takım oyuna hakim iken golü yeyince dağılıyorsa bunda başka bir şey aranmalı..Bunun haricinde Ekici bir an önce takımdan kesilmeli..Hakeza Onur'da Scout ekibinin de kaynanasına selamlar..Aldırdıkları adamlar ortada..Bu dirençsizlik ve kırılganlık bu sene bizi kümeye götürecek , tabii tedbir alınmaz ve takım toparlanmaz ise ..

Şahin Yılmaz
02.10.2016, 18:44
Bu rezil ortamda futbolculara 3 gün izin veren hainin daniskasıdır.Usta ya da Yanal kim olursa olsun haindir aklımızla oynuyorlar akılları sıra.

Sevgili Fatih,

Milli maç arası olduğundan önceden planlanmış bir izindir.

Ancak senin de dediğin gibi izni iptal etmek çok da zor olmasa gerek. Ben olsam hergün sabah 5 de kaldırır dilleri ağızlarında şişene kadar koştururum bu ruhsuzları.

Ya kardeşim cümle aleme rezil olmuşsun. Çık bir açıklama yap. Kadro dışı bırakamıyorsan ilk olarak izinleri iptal et. Ek antreman koy. Hocayla çık bir basın toplantısı yap. Para cezası ver ya birşeyler yap kardeşim birşeyler biz de burda görelim yani. Kümeye gidiyorsunuz kümeye yazıklar olsun yeter da.

UĞUR DURTAŞ
02.10.2016, 18:45
demek ki yapmamamız gerekiyor,

bizler her sezon tüm oyuncularımızı havalimanında omuzlarımıza alarak karşılama yapıyoruz,

takımın antremanına giderek milyonlar kazanan takıma baklavalar ikram ederek moral veriyoruz,

h avni akerde stadı doldurarak destek veriliyor,

deplasmana giderken takım trabzondan uğurlanıyor,

gittiği deplasman şehrinin havalimanında takım çiçeklerle karşılanıyor,

bize verilen yer dolduruluyor(dün karabükte olduğu gibi)

takıma klube destek olmak adına,şartlarımızı zorlayarak elimizden gelen maddi desteği veriyoruz.una

sizler uğruna canına kıyanlar oldu,trafik kazalarında ölenler oldu,

şerefim üzerine yemin ediyorum ağır yenilgiden sonra gece sağlıklı uyuyamadım,

eşim ve çocuklarım niçin bu kadar canını sıkıyorsun diyorlar,

senin üzüldüğün kafa yorduğun kadar acaba futbolcularda üzülüyorlarmı diyorlar.

şimdi durup düşünüyorum,

bu futbolculara verilen değeri artık gözden geçirme vaktinin geldiğini düşünüyorum.

bu oyunculara değer vermeyeceksin,ne zamanki
sahada savaşan bir oyuncu grubu görene kadar.
bir iki maçlık değil,her maçta bu mücadeleyi görmemiz şart.

bu kişiliksiz oyun devam ederse,

yeni stadında açılacağını düşünürsek olacakları düşünmek bile istemiyorum.

emrex61
02.10.2016, 18:46
Bu ülkede yorulan biten tek insan asgari ücretle çocuhunu okutmaya çalışan babadır bunlara neyin tatili izni veriliyor anlamış deyilim.

Fatih Öztürk
02.10.2016, 18:48
Sevgili Fatih,

Milli maç arası olduğundan önceden planlanmış bir izindir.

Ancak senin de dediğin gibi izni iptal etmek çok da zor olmasa gerek. Ben olsam hergün sabah 5 de kaldırır dilleri ağızlarında şişene kadar koştururum bu ruhsuzları.

Ya kardeşim cümle aleme rezil olmuşsun. Çık bir açıklama yap. Kadro dışı bırakamıyorsan ilk olarak izinleri iptal et. Ek antreman koy. Hocayla çık bir basın toplantısı yap. Para cezası ver ya birşeyler yap kardeşim birşeyler biz de burda görelim yani. Kümeye gidiyorsunuz kümeye yazıklar olsun yeter da.

Ne milli arası abi hangisi milli bunların.rakiplerden gs dışında herkes avrupada savaş veriyor bir yandan ligde fırtına gibi esiyorlar tatili hakedecek olan onlardır.Bizim tatlı su kurnazları ne avrupada var ne ligde bir bok yiyorlar bide üstüne toptop geçer gibi izin yapacaklar böyle bir dünya yok kabul edilemez.

Fatih Öztürk
02.10.2016, 18:52
Ersun hocaya bugüne kadar tek bir eleştiri getirmedim ahlaksızlığın lüzumu yok herkes işini adam gibi yapsın edepsizleşmesin kaldırsınlar izinleri.Hacıosmanoğlu döneminde kulüp çiftlik gibi yönetiliyor diyorduk bu nedir şimdi gelenden gidenden fark yiyen takım oyuncuları izni hakedecek naptı bunamı sabredecez şimdi insanı zıvanadan çıkarmayın.

EnjoyTheMusic
02.10.2016, 18:56
demek ki yapmamamız gerekiyor,

bizler her sezon tüm oyuncularımızı havalimanında omuzlarımıza alarak karşılama yapıyoruz,

takımın antremanına giderek milyonlar kazanan takıma baklavalar ikram ederek moral veriyoruz,

h avni akerde stadı doldurarak destek veriliyor,

deplasmana giderken takım trabzondan uğurlanıyor,

gittiği deplasman şehrinin havalimanında takım çiçeklerle karşılanıyor,

bize verilen yer dolduruluyor(dün karabükte olduğu gibi)

takıma klube destek olmak adına,şartlarımızı zorlayarak elimizden gelen maddi desteği veriyoruz.una

sizler uğruna canına kıyanlar oldu,trafik kazalarında ölenler oldu,

şerefim üzerine yemin ediyorum ağır yenilgiden sonra gece sağlıklı uyuyamadım,

eşim ve çocuklarım niçin bu kadar canını sıkıyorsun diyorlar,

senin üzüldüğün kafa yorduğun kadar acaba futbolcularda üzülüyorlarmı diyorlar.

şimdi durup düşünüyorum,

bu futbolculara verilen değeri artık gözden geçirme vaktinin geldiğini düşünüyorum.

bu oyunculara değer vermeyeceksin,ne zamanki
sahada savaşan bir oyuncu grubu görene kadar.
bir iki maçlık değil,her maçta bu mücadeleyi görmemiz şart.

bu kişiliksiz oyun devam ederse,

yeni stadında açılacağını düşünürsek olacakları düşünmek bile istemiyorum.

bende aynıydım ama yıllar önce bunu bıraktım. Artık sadece galip gelince seviniyorum, mağlup olunca fazla kafaya takmıyorum. Çünkü trilyonları kazandıkları halde Sahada yürümekten aciz oyuncular için değmiyor.Ayrıca takımı havalimanında karşılama,omuzlara alma vs bunların burnunu daha da kaldırıyor bu yüzden hiç gerek yok. O tepsi tepsi baklavalarıda vatandaş kendi yesin daha iyi.

hasannuhoglu
02.10.2016, 19:08
Aşırı şanssızlık da var. Basiretsizlik de..Bulduğunu atamıyorsun kardeşim,sonra rakip seni dümdüz ediyor.
Takımdaki çapsızlar çetesi kızağa çekilecek..çekilmeli artık. Zencileri birarada oynatmalıyız. Osmanlıya bakın, çatır çatır oynuyorlar. İyi de Anlaşırlar kendi aralarında.
Ersunun kadroyu düzeltmesi lazım..bu hatalara sabır kalmadı artık. Onurun,Ekicinin çöpe atılmasına katılmıyorum.Sadece şu çapsız Trabzonlular çetesi kadrodan uzaklaştırılsın bakın nasıl gelecek seri galibiyetler..Ve oyuncular asıl mevkilerinde oynatılsın..bakın göreceksiniz.Ersun kendini düzeltmeli
Şu an çıkılacak en ideal kadro şudur:
Onur
Akakpo Uğur Durica Ibanez
Okay Onazi
Ekici Bero Castillo
Ndoye

gurur6134
02.10.2016, 19:19
3 gun izin ha..cok memnun kalmis anlasilan yonetim oynanan oyundan..ersun hoca kendisi izne cikcak diye takima izin vermistir 3 gunde 3 gundur ne kadar cabuk kapak atarsa istanbula o kadar kardir diyordur cokda umurlarina trabzonspor sanki bizde yemeden icmeden kesilelim kahredelim..bu vurdum duymazlik devam ettikce hicbiryere varamaz bu takim..

orhan42
02.10.2016, 19:44
hayatta ailemden sonraki en büyük sevdam Trabzonspor (du) ..Onu'Da sığır sürüsü kılıklı topçu güruh aldı götürdü..1-0 olunca sonucu az çok tahmin edebiliyorsunuz.İsyan eden bir Allah'ın kulu yok sahada..Sopayı hakeden bu mallara bi de 3 gün izin verilmiş..

Enes Başkaya60
02.10.2016, 19:52
Osmanlısporu izlesinler de az ders alsın bizimkiler...

Jedi
02.10.2016, 20:02
osmanlı harbi iyi top oynuyor yalnız, taş gibi takım derler ya aynen öyle... tatili onlara vereceksin bizim deve yavrularına değil..tatilmiş, size günde çift antreman vermeyen yönetime yazıklar olsun.. aynen devam böyle, bravo

Courage
02.10.2016, 20:07
Ve gerçekten havlu attığımızın cümle aleme duyurulduğu bir 90 dakika yaşanır Karabükte....

Bundan sonrası mı ? Sonrası kalmadı ki!

....

Allah hepimizin yardımcısı olsun. Şu kulüpte yönetende,yönetilende ,topa tepik atanda onu seyredip saçını başını yolanda ne olduğunu nereye sürüklendiğimizi bilmiyor. Geminin dümeni kırılmış bakalım hangi limanda soluğu alacağız.

Enaldo61
02.10.2016, 20:12
Belki gidin 3 gün sevdiklerinizi görün kendinizi toplayın gelin demiştirler.

Ahmet Kara
02.10.2016, 20:20
Evet, 4-0 kaybettik, hepimiz üzgünüz, kızgınız. Dün bir çoğumuz bu yenilgi yüzünden gece uyuyamadık. Ama çözüm üretmek zorundayız. Bu çözüm birilerinin kellesini almak değil. (bkz;Ş.Güneş,M.Akçay)

İstikrar anlamında ligimizden örnek vermek istiyorum. Mustafa Reşit Akçay'lı Osmanlıspor'dan bahsedeceğim. Yaka paça kovdurduğumuz Akçay'ın Osmanlıspor macerasını iyi irdelemek lazım. Geçen sene göreve geldi ve yeni bir takım kurdular. Bu kurdukları takım ilk yarıda sadece 19 puan toplayarak ligin ilk yarısını 13. tamamladılar.

10968

Devre arası yaptıkları takviyelerle bambaşka bir takım haline geldiler. Özellikle devre arası aldıkları Delarge ve Lawal takımın eksikliklerini çok iyi kapattı. 2. yarıda 33 puan toplayarak ligin en çok puan toplayan 4. takımı oldular.

10969

Gelelim bize. 6 hafta geçti 4 mağlubiyet 2 galibiyet aldık. 3 gol atıp 10 gol yedik. Bize yakışmayan bir başlangıç var ortada. Ama ben Osmanlıspor maçı hariç Antep maçının tamamı, Alanya ve Karabük maçlarının ilk yarısında ki oynadığımız oyunun kötü olduğunu düşünmüyorum.

Teknik heyetin çözmesi gereken konular var ;
- Gol Sorunu (hücum varyasyonları)
- Kırılgan bir takım halini tam tersine çevirmek. (takım gol yediğinde bu kadar oyundan düşmemeliyiz.)
- Deplasman Fobisi

Şimdi önümüzde ki 5 maçlık fikstüre baktığımızda ;

10970

İçeride oynayacağımız Akhisar, Rize ve Antalya maçından 9 puan çıkaracağımıza inancım tam. Beşiktaş ve Gs deplasmanlarında takım direnç göstermesi benim için yeterli. Özellikle Akyazı stadı ile birlikte bambaşka bir yapıya bürünebiliriz.

Saygılar.

Punisher-61
02.10.2016, 20:22
Bu sahtekarlar bu ruhsuslar yorulduda izin mi vermisler bunlara.. kendi kalesinden top cikarmak cok yorucu galiba..
Yaziklar olsun

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

special one
02.10.2016, 20:47
Evet, 4-0 kaybettik, hepimiz üzgünüz, kızgınız. Dün bir çoğumuz bu yenilgi yüzünden gece uyuyamadık. Ama çözüm üretmek zorundayız. Bu çözüm birilerinin kellesini almak değil. (bkz;Ş.Güneş,M.Akçay)

İstikrar anlamında ligimizden örnek vermek istiyorum. Mustafa Reşit Akçay'lı Osmanlıspor'dan bahsedeceğim. Yaka paça kovdurduğumuz Akçay'ın Osmanlıspor macerasını iyi irdelemek lazım. Geçen sene göreve geldi ve yeni bir takım kurdular. Bu kurdukları takım ilk yarıda sadece 19 puan toplayarak ligin ilk yarısını 13. tamamladılar.

10968

Devre arası yaptıkları takviyelerle bambaşka bir takım haline geldiler. Özellikle devre arası aldıkları Delarge ve Lawal takımın eksikliklerini çok iyi kapattı. 2. yarıda 33 puan toplayarak ligin en çok puan toplayan 4. takımı oldular.

10969

Gelelim bize. 6 hafta geçti 4 mağlubiyet 2 galibiyet aldık. 3 gol atıp 10 gol yedik. Bize yakışmayan bir başlangıç var ortada. Ama ben Osmanlıspor maçı hariç Antep maçının tamamı, Alanya ve Karabük maçlarının ilk yarısında ki oynadığımız oyunun kötü olduğunu düşünmüyorum.

- Kırılgan bir takım halini tam tersine çevirmek. (takım gol yediğinde bu kadar oyundan düşmemeliyiz.)
- Deplasman Fobisi

10970

İçeride oynayacağımız Akhisar, Rize ve Antalya maçından 9 puan çıkaracağımıza inancım tam. Beşiktaş ve Gs deplasmanlarında takım direnç göstermesi benim için yeterli. Özellikle Akyazı stadı ile birlikte bambaşka bir yapıya bürünebiliriz.

Saygılar.
Akhisar ve rize maçlarını kazanamazsak ne olur ?

batugol
02.10.2016, 20:47
artık önemi yok biliyorum ama merak işte
spor programı seyretmiyorum 3 yıldır
2 ve 3. golde ofsayt var mı

esra61
02.10.2016, 20:55
3 günlük iznin izahı ne olabilir?
Bizimkilerin kafası karışım herhalde dört sıfır yenildik ,yenmedik.
Zora bu tatil hediye gibi!
İnsan biraz taraftarı düşünür az biraz daha fazla çalışır ama nerdeeee...
Maçta taraftarın söylediği gibi ,Bizede bir gün kader güler, güler inşallah.

esra61
02.10.2016, 20:56
3 günlük iznin izahı ne olabilir?
Bizimkilerin kafası karışım herhalde dört sıfır yenildik ,yenmedik.
Zora bu tatil hediye gibi!
İnsan biraz taraftarı düşünür az biraz daha fazla çalışır ama nerdeeee...
Maçta taraftarın söylediği gibi ,Bizede bir gün kader güler, güler inşallah.

nakzo
02.10.2016, 21:00
Ersun hocaya bugüne kadar tek bir eleştiri getirmedim ahlaksızlığın lüzumu yok herkes işini adam gibi yapsın edepsizleşmesin kaldırsınlar izinleri.Hacıosmanoğlu döneminde kulüp çiftlik gibi yönetiliyor diyorduk bu nedir şimdi gelenden gidenden fark yiyen takım oyuncuları izni hakedecek naptı bunamı sabredecez şimdi insanı zıvanadan çıkarmayın.

Fatih 6 maç 4 yenilgi 9 gol yedin 3 gol atabildin ortada bir fecahat var bir feryat var ulan ne başkandan ne ersundan çıt yokkkkkkk.Önlem almak yok,radikal karar yok,ceza yok ne yapılmaya çalışılıyor bu akıl tutumasının sebebi nedir.

ucurum
02.10.2016, 21:22

10968

10969

- Deplasman Fobisi

10970

Saygılar.

Kardeşim dikkatli ol burada olumlu bir eleştiri görüp de takıma destek olmanı görenler bir ana avrat sövmüyor, her türlü hakaret mevcut.

Analizin hoşuma gitti umarım kısa sürede küsmezsin. Kötü günde destek olmak her adamın harcı değil...

Travelair
02.10.2016, 21:23
Takımda çalım atabilen, adam eksiltebilen kim var? Biraz Castillo, biraz Mehmet. Başka?

Takımda skora asist ya da gol olarak katkı yapabilecek kim var? Defansta adam akıllı kim var?

Uzatmayayım. Yetersizlerden kadro kurup kadroyu ancak nicelik açısından tamamlar, camiayı yüzüstü bırakırlar. Futbolcunun doğum gününü kutlamak kisvesiyle o futbolcunun maskesini yaptırıp taktıranlar ya da göz yumanlar da kendi ufak hesaplarının içinde boğulurlar. Ne yazık ki olan yine taraftara olur. Ha bir de sabırsız damgası yer, hor görülürler

ucurum
02.10.2016, 21:23
Sevgili dostlar kimileri Pollyannacılık diyecek kimileri yalamalık diyecek fakat ben kesinlikle ne Ersun Yanal'ın istifa etmesinin, ne de yönetim değişikliğinin çözüm olduğunu düşünmüyorum Trabzonspor zaten yıllardan beri bu denklemin içerisinde dönüp duruyor bugünlere bir günde gelmedik takımın düzlüğe çıkması da bir günde olmayacaktır.

Belki ekstrem bir örnek olacak fakat Alex Ferguson örneğini dile getirmek istiyorum. Manchester United'a geldiği ilk sezonda 18 maçlık deplasman karnesine bakıldığın sadece Liverpool'a karşı kazandığını ve ligi 56 puanla 11. Sırada bitirdiğini görmekteyiz. Şu anda ManU yine çalkantılı dönemler geçiriyor fakat Avrupa ekolünün tavan yaptığı dönemlerde Ferguson'un ManU'su rakiplerine nazaran daha sade kadrolarla sistem oyununu oynayarak muazzam başarılara imza atmış ve İngiltere'ye damga vurmuştu.

Ersun Yanal onu oynattı bunu oynattı vs. bunlara hiç takılmıyorum zaten başkan sezon başında bu sezon saha sonuçlarından bağımsız destek istemedi mi? Evet. Dolayısıyla tezat bir durum görmüyorum takım bu sezon böyle çok maç kaybedecek hocanın değişmesi veya yönetimin değişmesi birşeyi değiştirmeyecek her müsabakadan sonra skor endeksli bu tarz yorumlar yapmak bence iyi değil. Bjk bugünlere 3 yılda geldi çok saçma sapan top oynadığı kaybettiği müsabakaları hatırlıyorum oynadıkları oyun tat vermiyordu keyifsizdi ama "Feda, Feda" diye alay edilen Beşiktaş bugün puan kaybetmesi için dualar edilen bir takım haline büründü bunu neye borçlular? Sabır, sistem ve istikrar.

Bu yolu benimsiyoruz sahada görmek istediğim tek şey mücadele görüyor muyuz? Ben takımdan memnunum. Evet yanlış okumadınız şöyle anlatayım.

Gaziantepspor müsabakasında özellikle Matus Bero oyuna girdikten sonra 80. Dakikaya kadar sürekli golü koklayan taraf olduk pozisyonlar cömertçe harcadık ve Orkan'ın 100 yılda o manyelle atıp vuracağı bir pozisyondan gol yedik 3 puandan olduk.

Alanyaspor maçı keza öyleydi ilk yarı takım çok diriydi canlıydı yine daha fazla pozisyona giren taraftık ancak golü yediğimizde tamamen teslim bayrağını çektik ve maç 3'e gitti.

Dün oynanan Karabük maçına bakalım ilk yarıda 6 pastan Okay'ın dışarıya attığı ve Feyenoord maçında Emenike gibi bir futbol cahilinin kısmete gol attığı topun aynısını vuran Mehmet'in direği yalayan topu dışında daha baskılıydık topla oynama yüzdeleri pas yüzdeleri vs. Karabükspor'un atağı yoktu ancak ikinci yarıda olmayan pozisyondan biraz da bireysel hatalardan kaynaklı bir gol yedik.

Şans biraz yanımızda olsaydı şu anda en en en kötü ihtimalle +2 puan fazlamız vardı. Takım yeni olduğu için kırılgan Mustafa, Zeki vs. takımda olmalarına bayılmıyorum ancak her müsabakadan sonra bu oyunculara yüklenilmesini de doğru bulmuyorum.

Sabır, sistem ve istikrar denkleminde taraftarın sabretmesi gerektiğini düşünüyorum eğer gelecek sezon başladığında bazı şeyleri okuyamazsak, göremezsek umut ışığına takımın vakıf olmadığına kanaat getirirsek en şiddetli eleştirmen ben olacağım. Ancak şu aşamada değil daha çok yeniyiz, çok tazeyiz henüz inşaatın ilk katındayız daha çok katlar çıkacağız hep birlikte.

Sabredelim... Bu takım hepimizin.

Mütevazılığın enayilik olduğu bir dönemde, cahil kalmış TS taraftarı sabretmeyecektir.

Bizim gibi sabır taraftarı olanlar bu insanlara demokrasi lütfu gösterdikçe de anca küfür yeriz...

Bakalım kazanan kim olacak.

Hakan
02.10.2016, 21:24
Oldu olacak kafes usulüne geçelim evden çıkmasınlar :) 1 hafta maç yok tabi ki izin verilecek,hoca dahil bi kafalarını toplasınlar.

Jedi
02.10.2016, 21:26

10968

10969

- Deplasman Fobisi

10970

Saygılar.

9 puan çıkmaz, imkanı yok, mutlak fire olur..

Jedi
02.10.2016, 21:32
Oldu olacak kafes usulüne geçelim evden çıkmasınlar :) 1 hafta maç yok tabi ki izin verilecek,hoca dahil bi kafalarını toplasınlar.

değil kafes , tesislerden çıkarmam bunları ben..trilyonlar alıyor ağa.sen onların aldığı parayı ömrün boyunca 7/24 çalışsan alamazsın, günde 1,5 saat antreman , haftada 90 dakka bir maç, gelen 4 atsın giden 3, oh ne ala, yetmedi bide üstüne tatil, şimdi akhisar gelsin dağıtsın seni sahanda ondan sonra bir hafta daha tatil yaparsın. çalışmadan başarı olmaz, tatili yazın bol bol yaparlar.

asilhamsi
02.10.2016, 21:37
Mütevazılığın enayilik olduğu bir dönemde, cahil kalmış TS taraftarı sabretmeyecektir.

Bizim gibi sabır taraftarı olanlar bu insanlara demokrasi lütfu gösterdikçe de anca küfür yeriz...

Mutevazilikmi.guldurmeyin insanı.kibiriniz boyunuzu aşmış.size Gore eleştiri yapan herkes hain,dogrulari görüp söyleyen herkes dusman,herkes futbol cahili.Sadece siz sadık taraftasınız.uzun yazılar yazarak,ona buna cahil etiketi yapıştırarak kendinizi daha iyi hissediyorsunuz hiç durmayin,devam edin

mete61bordomavi
02.10.2016, 21:38
Takımda çalım atabilen, adam eksiltebilen kim var? Biraz Castillo, biraz Mehmet. Başka?

Takımda skora asist ya da gol olarak katkı yapabilecek kim var? Defansta adam akıllı kim var?

Uzatmayayım. Yetersizlerden kadro kurup kadroyu ancak nicelik açısından tamamlar, camiayı yüzüstü bırakırlar. Futbolcunun doğum gününü kutlamak kisvesiyle o futbolcunun maskesini yaptırıp taktıranlar ya da göz yumanlar da kendi ufak hesaplarının içinde boğulurlar. Ne yazık ki olan yine taraftara olur. Ha bir de sabırsız damgası yer, hor görülürler

Şunu görün kardeşim işte! Bunu diyoruz biz de!
3-4 senedir aynı terane! Sabır mabır vs!
Yahu senin futbolcu kaliten yerlerde sürünüyor! Ortasahan çok kırılgan ve zayıf, o kadar naif bir ortasaha ki ne top kapabiliyor ne de fizik açıdan karşı takıma üstünlük kurup, bu oyunun ağababası benim imajını oluşturabiliyor!
Defansa diyecek hiçbir söz bulamıyorum o kadar kötüler!
Bu kadar yetersiz bir kadro kurup, bir de sabır edebiyatı çekenlere her maç yenilen 3- 4 tane gol zaten yeterli cevabı teşkil ediyor.

asilhamsi
02.10.2016, 21:39

Akın kardesim şimdi sana cahil damgası vurup taraftarliktan afaroz ederler

Fatih Öztürk
02.10.2016, 21:50
Fatih 6 maç 4 yenilgi 9 gol yedin 3 gol atabildin ortada bir fecahat var bir feryat var ulan ne başkandan ne ersundan çıt yokkkkkkk.Önlem almak yok,radikal karar yok,ceza yok ne yapılmaya çalışılıyor bu akıl tutumasının sebebi nedir.

9 değil kardeşim 10 gol yedik utanmak arlanmak yok bunlarda eminim üst üste 5 mağlubiyet daha alalım ne yönetimin ne de futbolcuların umurlarında olur,verilen bu izinden anlaşılıyor durum.

asilhamsi
02.10.2016, 21:51
9 değil kardeşim 10 gol yedik utanmak arlanmak yok bunlarda eminim üst üste 5 mağlubiyet daha alalım ne yönetimin ne de futbolcuların umurlarında olur,verilen bu izinden anlaşılıyor durum.

Ama gel gorki tek suçlu taraftar.

Fatih Öztürk
02.10.2016, 21:53

Vallaha ne güzel dünya.Milyonlar kahrolmuş,Istanbul'da kahveye gidecek ortama girecek yüzümüz kalmamış alay konusu olmuşuz kimin çükünde.

Fatih Öztürk
02.10.2016, 21:57
Ama gel gorki tek suçlu taraftar.

Öyle hocam öyle.Afedersin o işlere götünü yiyeyim ayağı derler kimse yemiyor artık o dolmaları.

emrex61
02.10.2016, 21:58
Trabzonsporu dinlemek isteyen varsa tvnet de erdal hoş var.

El Cordobes
02.10.2016, 21:59
Allah bir daha bu taraftarı kendi oyuncusu faul yaptığı zaman hakeme "at at at..." diye bağırtacak duruma getirmesin. ne kadar acı bir olay. böyle çapsız futbolcuların başımıza musallat olmasına sebebiyet veren her kimse onları da Allaha havale ediyorum.

halilaziz61
02.10.2016, 21:59
Arkadaşlar, bu takım öyle ya da böyle dü-ze-le-cek

başka çıkar yol yok. İlk yarı oynadığımız futbol gayet iyiydi. Ancak Yumlu ve Ekici'nin oynamaması gerekiyor artık.

Hakan
02.10.2016, 22:00
Vallaha ne güzel dünya.Milyonlar kahrolmuş,Istanbul'da kahveye gidecek ortama girecek yüzümüz kalmamış alay konusu olmuşuz kimin çükünde.
1 : Futbolcularla inatlaşıp nefretini kazanmanın nasıl bir faydası olacak? Böyle bir cezanın saha içine olumlu bir etkisi olmasını beklemek komik olur herhalde.
2 : Dünyanın neresinde böyle bir uygulama var? Mesela tarihinin en kötü sezonlarını geçiren Schalke ve Valencia'da böyle bir uygulama var mıdır?

Yahu ne kadar önemsiz bir olay büyütülüyor.Tamam vermeyelim izin,iyice psikolojilerini bozalım geçen yılki gibi birbirlerini yumruklasınlar.

halilaziz61
02.10.2016, 22:01
Kupa maçı ile Akhisar maçını kesin alacağız inşaAllah, Sonrasında GS deplasmanından 1 puan çıkarırız

mete61bordomavi
02.10.2016, 22:05
Kupa maçı ile Akhisar maçını kesin alacağız inşaAllah, Sonrasında GS deplasmanından 1 puan çıkarırız

Gece gece güldürdün beni :D Allah da seni güldürsün :D

Soru 1: Akhisar'ı en son ne zaman yendik?
Soru 2: Her deplasmanda 2 sonraki hafta 3 sonraki hafta 4 yiyen takım mı Gs deplasmanından 1 puan çıkaracak?:D

Şu umudundan ve iyimserliğinden tart da bir kilo da bana paket yapsana :D

Fatih Öztürk
02.10.2016, 22:10
1 : Futbolcularla inatlaşıp nefretini kazanmanın nasıl bir faydası olacak? Böyle bir cezanın saha içine olumlu bir etkisi olmasını beklemek komik olur herhalde.
2 : Dünyanın neresinde böyle bir uygulama var? Mesela tarihinin en kötü sezonlarını geçiren Schalke ve Valencia'da böyle bir uygulama var mıdır?

Yahu ne kadar önemsiz bir olay büyütülüyor.Tamam vermeyelim izin,iyice psikolojilerini bozalım geçen yılki gibi birbirlerini yumruklasınlar.

Ne inatlaşması yahu bunların çapı ne ederi ne hakettiklerinin 5 misli fazlası para kazanıyorlar Schalke,Valencia'daki gibi kazandıklarının yarısını vergi mi veriyorlar kime ne faydaları varda bu kadar rezillik üzerine haketmişler gibi tatil alıyorlar.Ulan sanki memlekette her şey profesyonel işleyiş ilkesinde yürüyorda iş izine gelince prof davranma mecburiyetimiz var.Bunlara katıksız 15 gün 24 saat tesislerde kalma ilk maça kadar mental ve fiziksel hazırlanma proğramı vereceksin bu iş hem rayından hemde çığrından çıkmıştır bu kadar sorumsuzluğun olduğu yerde bu işler rutin şekilde yürümez radikal kararlar alınır bizde her şey normal.eee 6-7 yiyince çıt çıkarmayan insanlardan bu icraatları görmek normaldir esasında boşa çene yoruyoruz.

cakalkerem
02.10.2016, 22:16
1. cisi büyük reziillik..
2. cisi yahu su ligde bizden baska her takım çok rahat gol atarken biz neden her maç kabız oluyoruz..

cakalkerem
02.10.2016, 22:19
bu takım düzelmez..
malesef çapımız yetmez..
bjk de gs de fb de bizi böyle yakalasın 5 ten aşağı atmazlar..
bu ne ruhsuzluk ne vurdumduymazlık..
yazıklar olsun bunlara

temel_yilmaz
02.10.2016, 22:20
Anlamsiz Mehmet Ekici inadi yuzunden demek,adam idmanda oynuyor,maci birakiyor.Bu adam art niyetli yada gitmek istiyor.
Hafta ici emin olun idmanda sahadaki gibi takilmiyordur.

halilaziz61
02.10.2016, 22:27
Eğer dediklerim gerçekleşirse ne yapacaksın,
Yine mi dalga geçeceksin.

Bir tatlı ısmarlarsın artık nasıl olsa aynı şehirdeyiz.

Gece gece güldürdün beni :D Allah da seni güldürsün :D

Soru 1: Akhisar'ı en son ne zaman yendik?
Soru 2: Her deplasmanda 2 sonraki hafta 3 sonraki hafta 4 yiyen takım mı Gs deplasmanından 1 puan çıkaracak?:D

Şu umudundan ve iyimserliğinden tart da bir kilo da bana paket yapsana :D

Armağan Dere
03.10.2016, 01:04
KARABÜKTEN 4
ALANYADAN 3
Cacık olmaz bu takımdan..

Mellih
03.10.2016, 01:32

Neye dayanarak yapiyosunuz bu yorumlari anlamiyorum.

Çağatay_
03.10.2016, 02:12

Yorumlarınızı gördükçe okuyan birisi olarak soruyorum...

Sizce Trabzonspor'un kalıplaşmış ve çözülmeyi bekleyen sorunları yok mudur?

Onur, Ekici, Yumlu, Zeki vs gibi oyuncuların takımda kalması olumsuz havayı yeni transferlere sirayet ettirmemiş midir?

Bu etki onlarda da kalıcı hale gelirse zarar daha da büyümez mi?

Ozan Yılmaz
03.10.2016, 03:55
Rakiplerin defansımız hakkındaki genel yorumu:

http://i.hizliresim.com/RQR11n.jpg (http://hizliresim.com/RQR11n)

halilaziz61
03.10.2016, 05:58
Neye dayanarak yapiyosunuz bu yorumlari anlamiyorum.

Takıma inanıyorum
İlk yarı oynadığı futbol bu yorumu yapmam için yeterli

asilhamsi
03.10.2016, 07:29
Teknik direktör değişikliği ve kadro dışılar olmadan bu takım duzelmez.Acilen sorunun sebebi olan oyuncular ve teknik ekip gitmeli.devre arası gerçek yeniden yapılanma olmali

asilhamsi
03.10.2016, 07:41
Birde gözümüzün içine baka baka yeni kadro,yeni yapılanma diye yalan soylemiyorlarmı,kendilerinden tamamen nefret ettiriyorlar.

konya ve karabuk macında 3 tane yeni oyuncu vardı kadroda.Kalanlar hepimizin bidligi şımarık,yeteneksiz,hizipci,kustah,IQ problemi olan oyuncular.

ucurum
03.10.2016, 07:47
Yorumlarınızı gördükçe okuyan birisi olarak soruyorum...

Sizce Trabzonspor'un kalıplaşmış ve çözülmeyi bekleyen sorunları yok mudur?

Onur, Ekici, Yumlu, Zeki vs gibi oyuncuların takımda kalması olumsuz havayı yeni transferlere sirayet ettirmemiş midir?

Bu etki onlarda da kalıcı hale gelirse zarar daha da büyümez mi?

Doğru hiç bir şekilde itiraz etmiyorum. Sadece olabilecek 1000 çeşit yapılanmanın 3-5 tane iyisi varsa bir tanesi de buydu. Ne yapalım çırayı ateşe mi verelim? Zamanında çıkmayan sesler neden bu yönetime çıkıyor? Zamandan kasıt 5 maç mıdır?

Benim bir çizgim vardır. İyi niyeti gördüysem hata affederim. Ben çok büyük bir arzu istek görüyorum, bunun neticesinde gözüm kapalı desteklerim. Oyuncular uefa kriterleri maaşlar vs... Sonuçta beklediğimden de iyi bir analiz ve politika izlendi. Olay bu kadar basit...

HOPA'LI TS'Lİ
03.10.2016, 08:11
Eski oyuncularımızın bize gol atma geleneği sürüyor.

Traore'nin rövaşata golünden sonra yedek kulübesinden fırlayıp Traore'ye sarıldı Yatabare, o ne hırstı öyle

1 gol, 1 asistle oynadı. 2. gol öncesi Yumlu'ya attığı çalım çok klastı.

Allah aşkına bu Suk daha mı iyiydi ondan da aldık?

İskender Çakmak
03.10.2016, 08:19
İkinci golden sonra maçı izlemedim. Okay'ı çıkardığı an bu maçın farka gideceğini anladım.

Hocanın en büyük hatası ikinci yarıya aynı kadro ile başlaması oldu. Halbuki Yumlu, Ekici, Bero, Suk oyundan alınmaları gerekiyordu. Hoca bunu görmedi.

Bir diğer hatası ise bu maçın Konya maçı gibi olacağını düşünmesi. Devre arasında Ersun Hocanın takıma konuşması ile yardımcının konuşması arasında fark olacağını ve oyuncuların buna aynı şekilde tepki vermeyeceğini görmeliydi.

Fatih Cengiz
03.10.2016, 08:20
İki ihtimal var

- Ya son 4-5 yıldır yapılan Trabzonspor'u bitirme paramparça etme oyunu devam ediyor.

- Ya da takım oturana kadar sabır edicez, 3-5 yiye yiye yenmeyi öğrencez diycez...

Azıcık ışık gösterir gibi oldu aslında takım. Oynadığımız 6 maçın 1-2 sinde karanlıktı tamamen ama geriye kalan maçların belli belirsiz bölümlerinde "birşeyler olacak bu takımdan" dedirtti.

Ama bizim gibi yeni kurulan ve hatta daha kötü topçularla yeni kurulan takımlar nasıl bizden daha iyi oynuyor anlamıyorum.

Son 4-5 yıldır oynadığımız gibi oynuyoruz...

Ve hakemler ince ince devam ediyorlar işlerine...

Ya sabır dicez ve şansla kazanılacak bir kaç maçlık galibiyet serisi, geriden maç çevirmek gibi şeyler bekliycez.. Belki o zaman...

Yoksa sene sonu yine tüm takım çöp gönderelim 15 kişi alalım 20 kişi.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
03.10.2016, 08:39
İki ihtimal var

- Ya son 4-5 yıldır yapılan Trabzonspor'u bitirme paramparça etme oyunu devam ediyor.

- Ya da takım oturana kadar sabır edicez, 3-5 yiye yiye yenmeyi öğrencez diycez...

Azıcık ışık gösterir gibi oldu aslında takım. Oynadığımız 6 maçın 1-2 sinde karanlıktı tamamen ama geriye kalan maçların belli belirsiz bölümlerinde "birşeyler olacak bu takımdan" dedirtti.

Ama bizim gibi yeni kurulan ve hatta daha kötü topçularla yeni kurulan takımlar nasıl bizden daha iyi oynuyor anlamıyorum.

Ya sabır dicez ve şansla kazanılacak bir kaç maçlık galibiyet serisi, geriden maç çevirmek gibi şeyler bekliycez.. Belki o zaman...

G.antep maçının 2. yarısında baskılı iyi bir oyun, kaçan 4 net pozisyon, sonuçta 88'de 5 kişiyi çalımlayıp atılan golle yenilgi
Alanya maçında ilk yarı net 3 pozisyon, kaleci Haydar panter kesilip 48.dak.da yenilen golle dağılan bir takım (maçı çevirmek için 42+3 dak. olmasına rağmen)
Karabük maçı, ilk yarıda 2 dak. içinde Ekici ve Okay'ın boş kaleye topu sokamaması, 2.devre darmadağın olan bir takım

Aslında Osmanlı maçı hariç saydığım 3 maç da bize daha yakındı. Olmadı

Bakalım ilerleyen haftalar ne gösterecek?
Allah'tan bizden çok daha kötü takımlar var (Adana, Antalya, Kayseri gibi)

7can61
03.10.2016, 08:49
Gümüş kadro bronz kadro elde patladı. Evet bazen yumlu ve zeki yusuf vs. çıkıp birşeyler yapıyorlar taraftar bakın gördünüz mü adamlar hiç olmazsa koşuyor oynuyor diyor ama, maalesef bu durum adamların yetenek fukarası olduğunu değiştirmiyor.

Travelair
03.10.2016, 09:02
Zirve kulübü iseniz kötü futbolcularla yaşama şansınız yoktur. Alacağınız 2 mağlubiyet sizi dağıtır. Ama orta sıra kulübü iseniz, vasat futbolcularla alacağınız bir galibiyet sizi havaya sokar. Arada fark var. Trabzonspor çelişkiler yumağı içinde duvardan duvara vurulup darmadağın ediliyor. O kötü futbolcular bir maçta iyi performans gösterdi diye takım yeni kuruldu bak olacak gibi diye düşünülüyor. Ertesi hafta yenilgi gelince ne oldu bu takıma deniyor. Zirve kulübünün futbolcuları elit olmazsa; her maç istikrarlı, kaliteli, baskın, yüksek performanslı futbol oynamazsa, zirvede yer alamazsınız. Zirvede yer alamazsanız yaşayamazsınız. Biz kötü futbolcularla yola çıkıp istikrarsızlıklarını da gözardı ediyoruz.

İ. SARAL
03.10.2016, 09:19
Gol yiyince dağılma sendromunu halletmemiz şart. Asıl sorun bu.

bkandil
03.10.2016, 09:21
Artık takımın maçlarını izleyemediğime sevinir oldum.

Yazık, çok yazık...

bkandil
03.10.2016, 09:21
Artık takımın maçlarını izleyemediğime sevinir oldum.

Yazık, çok yazık...

Muhammet Hacısalihoğlu
03.10.2016, 09:27
Okay - Aytaç lı ön libero 1 maç kazanır 4 maç kaybeder.. Onazi de sıkıntı, sonumuz hayrolsun..

Hırs bir yere kadar.. Eksik oynuyoruz.. Her bölgede..

SEDER
03.10.2016, 10:15
mustafa yumlu Karabük ün defansı dany i izlesin..adam bir tane top geçirmedi. hem oyun kurdu hem kesti yedi bitirdi bizi resmen.. ama biz dany desek yaa gs den niye gönderili, der bir sürüsü..gs den gönderilmesi dany nin ligin en iyi defans adamlarından biri olduğu gerçeğini değiştirmiyor. bedava dany milyon tane yumluya bedeldir...

HOPA'LI TS'Lİ
03.10.2016, 10:18
mustafa yumlu Karabük ün defansı dany i izlesin..adam bir tane top geçirmedi. hem oyun kurdu hem kesti yedi bitirdi bizi resmen.. ama biz dany desek yaa gs den niye gönderili, der bir sürüsü..gs den gönderilmesi dany nin ligin en iyi defans adamlarından biri olduğu gerçeğini değiştirmiyor. bedava dany milyon tane yumluya bedeldir...

G.Antep ve GS'de çok sakardı.

Bize karşı hatasız oynadı

Üstü düzey bir topçu değil, bizim mallar topa basmıyor, rakibi izliyor, sorun bu

UĞUR DURTAŞ
03.10.2016, 10:19
Milli takıma giden yerli ve yabancı oyuncularımız ülkelerinin milli takımlarında 3 gün izin yapacaklarmı
yoksa hemen antremanlara başlıyacaklarmı?
**
tabiki hemen zaman kaybetmeden antremanlara başlıyacaklar.
**
bizimkilerde 3 gün izin yapacak.
içimiz kan ağlıyor kan,
yazacak,konuşacak o kadar şeyler varki,
allah sonumuzu hayır etsin diyorum.

SEDER
03.10.2016, 10:23

Üstü düzey bir topçu değil, bizim mallar topa basmıyor, rakibi izliyor, sorun bu

antep te çok sakar olduğu içinmi gs ye transfer oldu..

Dip.Ing.Mag.
03.10.2016, 10:35

Dany hala öyle bir oyuncu. asla vasat üstü bir defans oyuncusu olamaz. sorun bizim oyuncularda. ve özellikle irtasahanin göbeginde.

Travelair
03.10.2016, 10:41
Bu arada Mustafa Yumlu derken Durica da alan kontrolü kötü bir futbolcu. Yediğimiz gollerde payı var

HOPA'LI TS'Lİ
03.10.2016, 10:42
Milli takıma giden yerli ve yabancı oyuncularımız ülkelerinin milli takımlarında 3 gün izin yapacaklarmı
yoksa hemen antremanlara başlıyacaklarmı?
**
tabiki hemen zaman kaybetmeden antremanlara başlıyacaklar.
**
bizimkilerde 3 gün izin yapacak.
içimiz kan ağlıyor kan,
yazacak,konuşacak o kadar şeyler varki,
allah sonumuzu hayır etsin diyorum.

Her geçen zaman aleyhimize işliyor
Farkında mısınız, efsane takımımız gün geçtikçe dibe yaklaşıyor
Moralim çok bozuk
Ağzımı bıçak açmıyor

Muhammet Hacısalihoğlu
03.10.2016, 10:46
Bu arada Mustafa Yumlu derken Durica da alan kontrolü kötü bir futbolcu. Yediğimiz gollerde payı var

Yanındaki adam kötü, solundaki kötü, sağındaki kötü, ön liberoların kötü..

Hangi alanı kontrol etsin bu adam ?

1. gole kadar gayet iyiydi, 1. golde Yumlu'nun ve Okayın hatası var zaten..

Travelair
03.10.2016, 10:47
Maçların özetlerini izliyorum; (Durica) yanındaki adamı bırakıyor ya da kontrol ettiği alanı boşaltıyor, ardından ordan gol yiyoruz

Dip.Ing.Mag.
03.10.2016, 10:48

Dany hala öyle bir oyuncu. asla vasat üstü bir defans oyuncusu olamaz. sorun bizim oyuncularda. ve özellikle irtasahanin göbeginde.

SEDER
03.10.2016, 11:25

yahu herkes ve her şey bitti de son yıllarda takıma gelmiş en iyi defans adamını mı eleştirmeye başladık...durica geldiğinden beri on numar aişler yapıyor..defans göbeğinde akakpo-durica iklisi veya uğur-durica önlerinde akakpo oynamalı.. yoksa daha çok gol yeriz..

Travelair
03.10.2016, 11:27
Ben gördüğüm pozisyonları yazıyorum, haybeye eleştirmiyorum

asilhamsi
03.10.2016, 11:36
İki ihtimal var

Abi hakikaten yeniden yapılanma yalanına inanıyormusunuz?

Karabuk macında 3 yeni adam vardı takımda.Kalanların hepsi bildigimiz adamlar.

Takımın oturması nedir anlamıs degilim?Bu adamlar zaten bizde olan adamlar nereye oturacaklar?

Teknik ekip ve kadro yetersiz.TSL nin en kotu 2-3 takımından biriyiz.

Hal boyle olunca hatırı sayılır bir bonservis odenerek yapılan transferler sorgulanıyor.

Cavanda nın bedava verilip,zekinin yeni sozlesme imzalaması sorgulanıyor.

yumlu ve akbasın yeniden takıma donmesi,ekici ve onurun bir turlu yukselmeyen performansı,yusufun kendine hicbirsey katmaması sorgulanıyor.

Belki yeni transferler o kadarda kotu oyuncu degiller ama sepetteki curuk yumurtalar tum sepeti ziyan ediyorlar.

Muhammet Hacısalihoğlu
03.10.2016, 11:43

5 maçtır iyi oynayan, son maçta da gayet iyi müdahaleleri olan, yenilen saçma golden sonra dağılan takımda hatası var diye özetten oyuncu değerlendirmek bana göre haybeyedir..

Travelair
03.10.2016, 11:48
5 maçtır iyi oynayan, son maçta da gayet iyi müdahaleleri olan, yenilen saçma golden sonra dağılan takımda hatası var diye özetten oyuncu değerlendirmek bana göre haybeyedir..

Size göre haybeye olabilir, ben somut pozisyonlara bakıp eleştirimi yapıyorum. Her defasında bu takım nasıl dağılıyor acaba? O iyi görünen futbolcuların hataları sonucu olmasın? İşte böyle böyle, yanlışlara sahip çıka çıka Zeki'ye Yumlu'ya sahip çıkar duruma geldik. Futbolcu hata yapıyorsa eleştirilir forumdaş, eleştirmeyip yanlışa sahip çıkarsan hataları devam eder ve artar. Trabzonspor zirve kulübüdür, yani hatanın en az yapılması gereken yer. Bizde tam tersi. Yani ne? Kulübün içi boşaltılmış, biz de haybeye sahip çıkıyoruz. Sahip çıkma yapıcı eleştirilerle olur, olur ki farkına varılıp düzeltilme şansı olsun

Selçuk Sarı
03.10.2016, 11:53
Artık ne yapmalı ne demeli bilemiyorum. Bildiğim tek birşey var artık çevremdeki arkadaşlarım dalga bile geçmeyi bıraktı yıllar yılı... Eskiden yenildiğimizde bir dalga geçilirdi falan sinirlenirdik. Artık o da yok... Onlar için artık sivas-ümraniye sonucunu umursamama gibi bir hal oldu bizim maçlar. Hala büyük takım mıyız emin olamıyorum. 4-5 senede büyük takım nasıl her sene daha kötüye gider anlam veremiyorum. Tek bildiğim gerçekten yoruldum. Bu takım yüzünden moralim bozuk dolaşmaktan, maçları izleyip sinir krizi geçirmekten çok fazla yoruldum. Sanırım artık çok az takip edicem. Malesef öyle bir sevda ki çıkarıp atamıyoruz... Ama ara vermek iyi gelecek gibi...

Oruç
03.10.2016, 12:06
Utanmadıktan sonra her şeyi yapabilir insanoğlu. Bizim futbolcuların çoğu bu durumda. Yenilmek, fark yemek artık normalimiz oldu. Yahu kimse şampiyonluk beklemiyor, kupa beklemiyor. Adam gibi top oynayın yine yenilin. Bu ne gamsızlık, bu ne pişkinlik. Koskoca kulübü el birliğiyle dibe götürür oldunuz. Yazık. Aldığınız paranın hakkını verin azıcık.

UĞUR DURTAŞ
03.10.2016, 12:08
yenilgi sonrası,
bizlerin içi içine sığmıyor sinirden,
daha ne yapabiliriz ki bu takım ayağa kalksın artık diye,
şu saate kadar,
ne başkandan,
ne yöneticilerden,
nede hocadan tık yok.
niçin?
şundan adım gibi eminim sizlerde bizler kadar gergin,sinirli ve üzüntülüsünüzdür,
ama kötü durum sessizlikle düzelmez.
takımın tekrar dirilmesi için,
radikal kararlar alın.
eğer bu ruhsuz başta ekici olmak üzere bu futbolcularla konuşarak bu sorunu gidermeye çalışırsanız,
sadece ve sadece
akhisar maçında başarılı olursunuz,
bir sonraki hafta tekrar bugünkü duruma geliriz.
sahada koşmayan,mücadele etmeyen,golleri yedikçe kılını oynatmayan
kansızlar var sahada,bunları temizleyin,
yoksa sizler teker teker temizlenirsiniz.

gurur6134
03.10.2016, 12:16
yahu herkes ve her şey bitti de son yıllarda takıma gelmiş en iyi defans adamını mı eleştirmeye başladık...durica geldiğinden beri on numar aişler yapıyor..defans göbeğinde akakpo-durica iklisi veya uğur-durica önlerinde akakpo oynamalı.. yoksa daha çok gol yeriz..

Duricanin yaninda mevcut oyunculardan hicbiri oynayacak kapasitede degil buna yumlu ugur akakpo akbasda dahil..devre arasi acilen durica ayarinda bir stoper bulunup alinmali yanina ancak ozaman icimiz rahat mac izleyebiliriz..bu artik tascimi olur baskasimi olur bilemem..

Travelair
03.10.2016, 12:17
http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/ozet/2016-2017/6/kardemir-karabukspor-4-0-trabzonspor-mac-ozeti

İzleyin, Durica neler yapmış, sonra beni eleştirin

El Cordobes
03.10.2016, 12:34
yenilgi sonrası,
şu saate kadar,
ne başkandan,
ne yöneticilerden,
nede hocadan tık yok.
niçin?
şundan adım gibi eminim sizlerde bizler kadar gergin,sinirli ve üzüntülüsünüzdür,
radikal kararlar alın.
eğer bu ruhsuz başta ekici olmak üzere bu futbolcularla konuşarak bu sorunu gidermeye çalışırsanız,
sadece ve sadece

yakın durdukları siyasi cenahın manevralarını da iyi öğrenmişler. kötü bir olay mı oldu, bir iki gün ölü taklidi yaparsın, ortadan çekilirsin. millet önce bi hazmeder. sonra sakinleşir. daha sonra birileri çıkar Allahın takdiri der, fıtrat der, şanssızlık der, yapacağız-edeceğiz der, biz de he tamam o zaman der önümüze bakarız. bugün yarın yönetimden çıkar birileri hocanın raporunu bekliyoruz vs. tarzı açıklamalar yapar. hele bi izinleri bitsin de...

El Cordobes
03.10.2016, 12:34
yenilgi sonrası,
şu saate kadar,
ne başkandan,
ne yöneticilerden,
nede hocadan tık yok.
niçin?
radikal kararlar alın.
sadece ve sadece

yakın durdukları siyasi cenahın manevralarını da iyi öğrenmişler. kötü bir olay mı oldu, bir iki gün ölü taklidi yaparsın, ortadan çekilirsin. millet önce bi hazmeder. sonra sakinleşir. daha sonra birileri çıkar Allahın takdiri der, fıtrat der, şanssızlık der, yapacağız-edeceğiz der, biz de he tamam o zaman der önümüze bakarız. bugün yarın yönetimden çıkar birileri hocanın raporunu bekliyoruz vs. tarzı açıklamalar yapar. hele bi izinleri bitsin de...

Berke6198
03.10.2016, 12:35
Bir stoperin nasıl pozisyon alacağını diğer 3 savunma oyuncusu belirler. Bir stoperin hangi pozisyonda doğru hamleyi yapacağını belirleyen de çoğu zaman diğer 3 savunma oyuncusudur.

Misal; Mustafa Akbaş'ın kanadından gelen her pozisyonda Akbaş yanlış pozisyon aldığı için Durica "mecburen" yanlış yerde duruyor veya aslında koşmaması gereken bir yere koşuyor. Akabinde Mustafa Yumlu. Bulduğu ilk fırsatta hata yapan ve mevkiisini boşaltan Mustafa, Durica'yı ister istemez hata yapmaya zorluyor.

Traore'nin attığı golde golü yemişiz, adamlar köşede sevinç yaşıyorlar, Mustafa Yumlu ise yürüye yürüye mevkiisine geliyor. Durica'ya gelen eleştirileri kabul edemem. Maç boyunca ne kadar çabaladığını çıplak gözle gördüm.

3.golde de daha ortayı bile kesmemişken "gol" dedim. Çünkü Durica diğer 2 kişi adamın arkasında kalınca topu süren kişinin üstüne doğru koşup Traore'yi boş bırakmıştı. Ama o da bunu bir defans oyuncusu refleksiyle yapıyor...

El Cordobes
03.10.2016, 12:49
Bir stoperin nasıl pozisyon alacağını diğer 3 savunma oyuncusu belirler. Bir stoperin hangi pozisyonda doğru hamleyi yapacağını belirleyen de çoğu zaman diğer 3 savunma oyuncusudur.

Misal; Mustafa Akbaş'ın kanadından gelen her pozisyonda Akbaş yanlış pozisyon aldığı için Durica "mecburen" yanlış yerde duruyor veya aslında koşmaması gereken bir yere koşuyor. Akabinde Mustafa Yumlu. Bulduğu ilk fırsatta hata yapan ve mevkiisini boşaltan Mustafa, Durica'yı ister istemez hata yapmaya zorluyor.

Traore'nin attığı golde golü yemişiz, adamlar köşede sevinç yaşıyorlar, Mustafa Yumlu ise yürüye yürüye mevkiisine geliyor. Durica'ya gelen eleştirileri kabul edemem. Maç boyunca ne kadar çabaladığını çıplak gözle gördüm.

3.golde de daha ortayı bile kesmemişken "gol" dedim. Çünkü Durica diğer 2 kişi adamın arkasında kalınca topu süren kişinin üstüne doğru koşup Traore'yi boş bırakmıştı. Ama o da bunu bir defans oyuncusu refleksiyle yapıyor...

3. golde atağın başlangıcından itibaren lütfen aytaçı izleyin.

cakalkerem
03.10.2016, 13:45
bence neden gol atamadığımızın çözümünü bulmak lazım....

Yoksa gol yenir ama asla geriye düştüğümüz bir maçı çevirebilecek inancımız yok...
Ersun Hoca ne yapıyor bu konuda acaba

HOPA'LI TS'Lİ
03.10.2016, 13:59
bence neden gol atamadığımızın çözümünü bulmak lazım....

Yoksa gol yenir ama asla geriye düştüğümüz bir maçı çevirebilecek inancımız yok...
Ersun Hoca ne yapıyor bu konuda acaba

Yedek Hoca Volkan KAZAK gülerek diyor ki maçtan sonra;

Alanya maçının kopyası oldu.
Gol yedikten sonra dağılma sorununu çözmeliyiz. Üzerine çalışacağız. Ersun Hocam bunu düzeltecektir dedi.

UĞUR DURTAŞ
03.10.2016, 14:28
Resmi sitemiz altyapı takımlarımızın maç skorlarını vermiş.
o güzel skorları bizlere değil,ağbilerine gösterinde birazcık kişilik varsa utansınlar.
Altyapı takımlarımızın bu hafta aldığı sonuçlar şöyle:
U21 Süper Lig 6. Hafta
Kardemir Karabükspor 1-2 Trabzonspor
Coca Cola Gelişim Ligi 4. Hafta
U14 Trabzonspor 17-0 Orduspor
U15 Trabzonspor 7-1 Orduspor
U17 Ordu 0-3 Trabzonspor
U19 Trabzonspor 8-1 Orduspor

Oruç
03.10.2016, 15:12
o güzel skorları bizlere değil,ağbilerine gösterinde birazcık kişilik varsa utansınlar.
U21 Süper Lig 6. Hafta
U17 Ordu 0-3 Trabzonspor

Abi altyapıdan üste çıkanlar yüzünden bu hallerdeyiz aslında. Gökdeniz'den sonra bitti altyapı.

gurur6134
03.10.2016, 15:17
U21 Süper Lig 6. Hafta
U17 Ordu 0-3 Trabzonspor

Bunlarla mutlu olsun avutsun kendini taraftar diye koymuslardir..

HOPA'LI TS'Lİ
03.10.2016, 15:18

Bizim gördüğümüzü Ersun niye görmüyor.
Akakpoyla 1 yıllığına anlaştın.
Kenar süsü mü, oynatsana
Durica-Akakpo oynasın diyoruz, adam oynatmıyor

Yeter artık çektiğimiz işkence
TS yenildiğinde adeta evimden cenaze kalkmış gibi üzülüyorum
Bize bunları yaşatmaya kimsenin hakkı yok

Çağatay_
03.10.2016, 15:19

Durica daha çok fizik gücü ile oynayan, iyi müdahaleler yapan atletik ve hamleli bir stoper.

Yanına kademe anlayışı ile ön plana çıkan, pozisyon bilgisi iyi ve seri bir stoper koyulursa maksimum verim alınır.

Stil olarak örnek vermek gerekirse Ayala veya Cannavaro gibi...

Travelair
03.10.2016, 15:22
Ben de öyle diyordum ama artık şu hataları yapmadan işe başlayabilir diyorum:

http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/ozet/2016-2017/6/kardemir-karabukspor-4-0-trabzonspor-mac-ozeti

kartal61
03.10.2016, 15:27
Bır takım gol yedıkten sonra bu kadar kolay çözülmez.Amatör futbolcular sankı.
Iyıcene dıbe vurduk

Tayfun Aydın
03.10.2016, 15:35
Durica nın yanın da stoper yumlu adamla markete gitsen orada bile bozar seni kaldı ki saha da ne yapacak. Gölü yiyen takım saldırı dimi. Bizde öyle birşey yok izliyoruz.

İlk golü yediren Yumlu yu satış listesine koyun bakalım kim alacak. Bıktım be bu adamın saçma sapan işlerinden.

HOPA'LI TS'Lİ
03.10.2016, 15:41
Durica nın yanın da stoper yumlu adamla markete gitsen orada bile bozar seni kaldı ki saha da ne yapacak. Gölü yiyen takım saldırı dimi. Bizde öyle birşey yok izliyoruz.

İlk golü yediren Yumlu yu satış listesine koyun bakalım kim alacak. Bıktım be bu adamın saçma sapan işlerinden.

Yumlu ve Uğur gibi beceriksizlerin hataları sonunda son maçta Durica'nın ayarını da bozdu.

Ancak herşeye rağmen takımın en iyi 2 oyuncusu Durica ve Bero

Tayfun Aydın
03.10.2016, 21:00
Devre arasına kadar bu kadro izlenecek de devre arası ne değişecek. Kadro içinden acil çözüm üretilmesi lazım.

Castillo oynamalı. yumli oynayacağına 3 lü defansa dönelim.